לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1360713,607 עוקבים אודות עסקים

פורום אובדן הריון תמיכה

ברוכים וברוכות הבאים לפורום אובדן הריון - תמיכה,אין צורך להכביר במילים על התחושה הקשה, ההלם, הבלבול ותחושת האובדן עימם מתמודדים כאשר מאבדים הריון.מעטים הם הפורומים באינטרנט בעברית או בכלל, המתמודדים עם נושא אבדן הריון.אכזבה... מדוע אף אחד לא מדבר על הנושא הכל כך חשוב הזה?!הפורום מהווה קבוצת תמיכה חמה ומשפחתית אשר עוסקת בכל ההיבטים הנפשיים הכואבים המלווים אחד או יותר מן האירועים הבאים: א. הפלה טבעית במהלך הריון.ב. הפסקת הריון עקב בעיה רפואית של האם/ עובר.ג. מות העובר מוות טבעי ברחם במהלך ההריון או הלידה.ד. מות התינוק/ת בסמוך או מספר חודשים לאחר הלידה.למי מיועד הפורום?ראשית, לנשים חד הוריות וזוגות אשר חוו לצערם בעבר הקרוב או הרחוק אחד מן האירועים שצוינו. בנוסף הפורום מיועד לבני משפחה (אבות, אמהות, אחים ואחיות וכו`) , חברים, מעסיקים, עובדים של נשים או בני זוגן אשר חוו אחד מן האירועים המצערים שצוינו קודם לכן.הפורום יעזור לכם לפנות אל הקרובים שלכם ולדבר איתם בצורה נכונה ותומכת. על ידי גלישה בפורום תבינו מה עובר על הקרובים שלכם ותקבלו עצות כיצד לשוחח עימם. מה להגיד ומה לא להגיד ? כיצד להתחבר אליהם בכאבם וכו`.הפורום מיועד גם לנשים וזוגות אשר חוו בעבר אבדן הריון, עברה תקופה, היום הם הורים, לא שוכחים את העבר ולכן מעונינים לתמוך רגשית באחרים החווים אבדן טרי.בפורום ניתן תמיכה ונחזק האחד את השני בין היתר על ידי עצות מעשיות להתמודדות עם השכול והאובדן. כיצד להתמודד עם המצב הלא צפוי והכואב? מה כדאי לעשות? איך להתמודד עם המשפחה,החברה, בעבודה?נחלוק את הסיפורים האישיים שלנו עם החברים בפורום (האינטרנט יקל עלינו מאד, כיוון שאין חובה להיחשף), ועל ידי תגובות החברים בפורום נקל במעט את תהליך ההתמודדות הקשה המלווה אותנו.מאמרים וכתבות:החומר המצוי בעברית בנושא הינו מועט ביותר, לכן נעדכן האחד את השני בחומר על הנושא ויחדיו נחבר בעצמנו ולעצמנו מאמרים וכתבות אישיות העוסקות בנושא בעברית , ועל ידי כך לא נצטרך לגלוש באתרים בשפות זרות, דבר שמקשה את ההתמודדות עקב קשיי תרבות ושפה שונים. הפורום עוסק במקרים של מות עובר או תינוק בלית ברירה ואין כוונת הפורום לדון בעד או נגד הפלות או שאלות מסוג זה שכן אוכלוסית החברים בפורום עשו כל שביכולתם כן להביא ילד בריא לעולם ולגדלו.תחושתנו היא כי אנו נבין הכי טוב את עצמנו... כלומר, קיימת בחברה נטיה לא לטפל בנושא של אבדן הריון מן ההיבט הנפשי והרגשי הן לאשה החווה טראומה מסוג זה והן לבן זוגה המלווה אותה בתהליך. אנו חשים כי הפורום יהווה מקום מפגש רציני, איכותי בו כולנו נמצא כל אחד את עצמו, ילמד על עצמו באמצעות שיחות הנפש (נאחל לעצמינו הרבה כאלה...) והתמיכה שכה חיונית לכל אחד מאיתנו.מילה על ולבני הזוג...חשוב להבין שגם בני הזוג חשים בעוצמה רבה את תהליך אבדן ההריון שהתרחש. אמנם לא חשים זאת מבחינה פיסית, אולם בכל שלבי ההריון בני הזוג חושבים על העובר הצומח ומתפתח בבטן , נקשרים אליו, מדמיינים איך הוא נראה ועוד....כאשר מתרחשת הפסקת הריון, שני בני הזוג מאבדים את היקר מכל, וזה כואב, כואב מאד...לכן חשוב לפנות אליכן הנשים החברות בפורום, נסו לשתף את בן הזוג, גם כן בפורום .כפי שכתב "תמיד איתנו" מייסד הפורום: "כבן זוג אני יודע עד כמה עז ומשמעותי האבדן מבחינה נפשית, ומשוכנע כי השתתפות פעילה של בני הזוג תתרום להם מבחינה רבה .ומילה לבנות הזוג, שתפו את בן זוגכן, ספרו לו מה אתן חשות ומרגישות ומה הייתן מצפות ממנו. אם לא תאמרו הוא לא ידע..."לסיום,ראשית ,השתדלו לספר עליו לזוגות שחוו אבדן הריון כלשהו, בכדי שידעו על קיום הפורום.שנית,אנו מקוות, כי הפורום ישיג עבור כל החברים בו את המטרות,ומאחלות לכולנו כי בעת השהות בפורום תרגישו תחושת נוחות , חום ושותפות אמיתית !יעל של עדי ונאשא

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אובדן הריון תמיכה

ברוכים וברוכות הבאים לפורום אובדן הריון - תמיכה,אין צורך להכביר במילים על התחושה הקשה, ההלם, הבלבול ותחושת האובדן עימם מתמודדים כאשר מאבדים הריון.מעטים הם הפורומים באינטרנט בעברית או בכלל, המתמודדים עם נושא אבדן הריון.אכזבה... מדוע אף אחד לא מדבר על הנושא הכל כך חשוב הזה?!הפורום מהווה קבוצת תמיכה חמה ומשפחתית אשר עוסקת בכל ההיבטים הנפשיים הכואבים המלווים אחד או יותר מן האירועים הבאים: א. הפלה טבעית במהלך הריון.ב. הפסקת הריון עקב בעיה רפואית של האם/ עובר.ג. מות העובר מוות טבעי ברחם במהלך ההריון או הלידה.ד. מות התינוק/ת בסמוך או מספר חודשים לאחר הלידה.למי מיועד הפורום?ראשית, לנשים חד הוריות וזוגות אשר חוו לצערם בעבר הקרוב או הרחוק אחד מן האירועים שצוינו. בנוסף הפורום מיועד לבני משפחה (אבות, אמהות, אחים ואחיות וכו`) , חברים, מעסיקים, עובדים של נשים או בני זוגן אשר חוו אחד מן האירועים המצערים שצוינו קודם לכן.הפורום יעזור לכם לפנות אל הקרובים שלכם ולדבר איתם בצורה נכונה ותומכת. על ידי גלישה בפורום תבינו מה עובר על הקרובים שלכם ותקבלו עצות כיצד לשוחח עימם. מה להגיד ומה לא להגיד ? כיצד להתחבר אליהם בכאבם וכו`.הפורום מיועד גם לנשים וזוגות אשר חוו בעבר אבדן הריון, עברה תקופה, היום הם הורים, לא שוכחים את העבר ולכן מעונינים לתמוך רגשית באחרים החווים אבדן טרי.בפורום ניתן תמיכה ונחזק האחד את השני בין היתר על ידי עצות מעשיות להתמודדות עם השכול והאובדן. כיצד להתמודד עם המצב הלא צפוי והכואב? מה כדאי לעשות? איך להתמודד עם המשפחה,החברה, בעבודה?נחלוק את הסיפורים האישיים שלנו עם החברים בפורום (האינטרנט יקל עלינו מאד, כיוון שאין חובה להיחשף), ועל ידי תגובות החברים בפורום נקל במעט את תהליך ההתמודדות הקשה המלווה אותנו.מאמרים וכתבות:החומר המצוי בעברית בנושא הינו מועט ביותר, לכן נעדכן האחד את השני בחומר על הנושא ויחדיו נחבר בעצמנו ולעצמנו מאמרים וכתבות אישיות העוסקות בנושא בעברית , ועל ידי כך לא נצטרך לגלוש באתרים בשפות זרות, דבר שמקשה את ההתמודדות עקב קשיי תרבות ושפה שונים. הפורום עוסק במקרים של מות עובר או תינוק בלית ברירה ואין כוונת הפורום לדון בעד או נגד הפלות או שאלות מסוג זה שכן אוכלוסית החברים בפורום עשו כל שביכולתם כן להביא ילד בריא לעולם ולגדלו.תחושתנו היא כי אנו נבין הכי טוב את עצמנו... כלומר, קיימת בחברה נטיה לא לטפל בנושא של אבדן הריון מן ההיבט הנפשי והרגשי הן לאשה החווה טראומה מסוג זה והן לבן זוגה המלווה אותה בתהליך. אנו חשים כי הפורום יהווה מקום מפגש רציני, איכותי בו כולנו נמצא כל אחד את עצמו, ילמד על עצמו באמצעות שיחות הנפש (נאחל לעצמינו הרבה כאלה...) והתמיכה שכה חיונית לכל אחד מאיתנו.מילה על ולבני הזוג...חשוב להבין שגם בני הזוג חשים בעוצמה רבה את תהליך אבדן ההריון שהתרחש. אמנם לא חשים זאת מבחינה פיסית, אולם בכל שלבי ההריון בני הזוג חושבים על העובר הצומח ומתפתח בבטן , נקשרים אליו, מדמיינים איך הוא נראה ועוד....כאשר מתרחשת הפסקת הריון, שני בני הזוג מאבדים את היקר מכל, וזה כואב, כואב מאד...לכן חשוב לפנות אליכן הנשים החברות בפורום, נסו לשתף את בן הזוג, גם כן בפורום .כפי שכתב "תמיד איתנו" מייסד הפורום: "כבן זוג אני יודע עד כמה עז ומשמעותי האבדן מבחינה נפשית, ומשוכנע כי השתתפות פעילה של בני הזוג תתרום להם מבחינה רבה .ומילה לבנות הזוג, שתפו את בן זוגכן, ספרו לו מה אתן חשות ומרגישות ומה הייתן מצפות ממנו. אם לא תאמרו הוא לא ידע..."לסיום,ראשית ,השתדלו לספר עליו לזוגות שחוו אבדן הריון כלשהו, בכדי שידעו על קיום הפורום.שנית,אנו מקוות, כי הפורום ישיג עבור כל החברים בו את המטרות,ומאחלות לכולנו כי בעת השהות בפורום תרגישו תחושת נוחות , חום ושותפות אמיתית !יעל של עדי ונאשא

59 מאמרים בקטגוריה

הדפס

גורן שלי

הסיפור של אלה ודני
מאת: נאשא   פורסם: 30/09/2007   עדכון אחרון: 30/09/2007  

הסיפור של 0hagit

ההיריון שלי הסתיים ביום הזיכרון, ה- 23/4, בשבוע ה- 31, עקב ריבוי ממצאים אצל העובר כמו IUGR של 6 שבועות, מיעוט קיצוני של מי שפיר, מעיים אקוגניים, בצקת קלה בפנים, ועוד. זה היה ההיריון השמיני שלי...
מאת: יעל של עדי   פורסם: 02/05/2007   עדכון אחרון: 02/05/2007  

הסיפור של 78ליאב

בדיוק היום לפני חודש איבדתי את מי שהיו אמורים להיות האור של חיי. הייתי בהריון עם תאומים, בן ובת, היינו כל כך מאושרים מההריון שאי אפשר לתאר אפילו. הכניסה להריון לא הייתה קלה אבל ידענו שהמטרה כמובן...
מאת: אמא של פילפילון   פורסם: 24/05/2005   עדכון אחרון: 24/05/2005  

הסיפור של anatwi2

הסיפור שלי ושל גיל מתחיל אף הוא באופטימיות גדולה ומסתיים בפסימיות ובמפח נפש.ההריון- התגליתבספטמבר 2004 החלטנו להפסיק לקחת את הגלולות ולנסות להכנס להריון. מאחר ובמשך זמן רב לקחתי גלולות, בשילוב עם כך...
מאת: אמא של פילפילון   פורסם: 28/07/2005   עדכון אחרון: 28/07/2005  

הסיפור של chiyuch

התגלית קצת לפני פסח התקשרה אלי חברה טובה וספרה, בבכי,שהיא נכנסה להריון – לא מתוכנן וגם לא רצוי היות שהנ"ל רווקה ללא מקום מגורים, עבודה או כל תנאים שהם. דיברנו, בכינו יחד ואז אמרתי, שבעצם, גם...
מאת: יעל של עדי   פורסם: 14/02/2004   עדכון אחרון: 23/05/2005  

הסיפור של double the trouble

הייתי בשבוע 17 היתה לי בדיקת מי שפיר וסקירה ביום שישי האחרון (אני גרה בקנדה), תוצאות הבדיקה יגיעו מחר... הסקירה היתה בסדר גמור, שתי נסיכות קטנות, תאומות זהות, רק ביום שישי ידעתי שהן בנות.ביום שני...
מאת:    פורסם: 30/06/2005   עדכון אחרון: 30/06/2005  

הסיפור של evemon

מאת: נאשא   פורסם: 17/01/2006   עדכון אחרון: 17/01/2006  

הסיפור של fanushi

שלום לפני חודשיםאבדתי ת בני בחודש שמיני כיוןשאמרו לי שיש לו בעיה והם לא בדיוק יודעים ההי הם היו בטוחים ולכן הינו חייבם לותר אין לי מרכאות ם תחת מיה לוותא אני ישאלת גרה בחול וועוברת את זה דיי לבד עם...
מאת: יעל   פורסם: 18/06/2003   עדכון אחרון: 23/05/2005  

הסיפור של loligos

אובדן הריון שבוע 23 איך מפסיקים לבכות חייבת לשתף אתכם בסיוט שלי. כרגע חזרתי מביה"ח. (יום ראשון בערב 21.11.04). ביום ששי הסיוט התחיל. הרגשתי כאבים בבטן התחתונה וחשבתי שזה בגלל שיש לי עצירות....
מאת: אמא של פילפילון   פורסם: 24/05/2005   עדכון אחרון: 24/05/2005  

הסיפור של loooly

קשה לי עכשיו שנה וחצי אחרי ממש כאילו זה היה אתמול. לא זה לא ככה כל הזמן וכבר כאילו "התגברתי" וחזרתי לחיים ואפילו הצמחתי את עצמי מתוך הקושי והייתי מאוד גאה בעצמי וכולם היו שמחים בשבילי...
מאת: יעל של עדי   פורסם: 05/03/2005   עדכון אחרון: 23/05/2005  

הסיפור של meytall0

מאת: נאשא   פורסם: 02/03/2006   עדכון אחרון: 30/04/2007  

הסיפור של OSA

חיפשתי מזה זמן רב פורום שאוכל לשתף להשתתף, לכתוב ולקרא , להרגיש לא לבד באובדן שלי. לפני שנה וחצי ילדתי את הודיה בשבוע 28 , לאחר שכיבה ממושכת/חודשיים מרותקת למיטה ותולה תקוות ברופאים בעצמי באלוהים בכל...
מאת: יעל   פורסם: 22/01/2003   עדכון אחרון: 23/05/2005  

הסיפור של TAYA

נישאנו במאי לאחר הכרות של חצי שנה. האהבה בשמיים, ובעקבותה החלטנו שאנחנו רוצים לממש אותה - להביא ילד לעולם, ילד שיסמל את האהבה הגדולה שלנו. במשך כמה חודשים נזהרנו כי הפסקתי את הגלולות. באוגוסט, לאחר...
מאת: יעל   פורסם: 08/12/2002   עדכון אחרון: 23/05/2005  

הסיפור של אביטל975

מרגישה צורך עצום לפתוח הודעה חדשה ולכתוב-לכתוב-לכתוב-לכתוב,אני מרגישה שמשתחררת לי מועקה אדירה מהלב,המקלדת מתקתקת מתחת אצבעותיי ויש לי הרגשה ברורה של מחסום עצום שלאט-לאט מתמסמס ומשחרר את הלב ואת בית...
מאת: יעל של עדי   פורסם: 25/01/2005   עדכון אחרון: 23/05/2005  

הסיפור של אילנה (נגה15)

יש לנו שני ילדים מופלאים, בת 10 ובן 6 ובשנת 2004 איבדנו שלושה. האובדן הראשון בשבוע 15 (סוף ינואר) החל כהפרשה דמית קלה, המשיך אצל הרופא המטפל עם המשפט המוכר לכל כך הרבה בנות כאן "מצטער, אין...
מאת: יעל של עדי   פורסם: 15/01/2005   עדכון אחרון: 23/05/2005  

הסיפור של אמא של נתנאל ותאיר

קיצור תולדות הזמן ביום שני 14.2.05, שבוע 26 פלוס אחד, קמתי בבוקר ומהר מאוד הבנתי שהמצב חמור ואני צריכה להגיע לבי"ח , זה לקח כמה שעות שבהן (כפי שקורה במקרים כאלה) המצב החמיר. הגעתי למיון עם ל.ד....
מאת: יעל של עדי   פורסם: 06/04/2005   עדכון אחרון: 23/05/2005  

הסיפור של אמאדובה

מאת: נאשא   פורסם: 15/04/2006   עדכון אחרון: 15/04/2006  

הסיפור של אמאשל2

אני כותבת גם כי הבטחתי וגם כדי לארגן לעצמי את המחשבות.עברתי את הגרידה אתמול (בשבוע 14, שאני מתעקשת עדיין על 12+), בסופו של עניין ההפסקה הייתה בגלל שלא היה דופק.נתחיל מההתחלה.אנחנו הורים לשניים...
מאת:    פורסם: 30/05/2005   עדכון אחרון: 30/05/2005  

הסיפור של אמאשלאףאחד

טוב...אין מנוס אני לא מצליחה למצוא דרך אחרת לפרוק את הכאב והייאוש שמלווים אותי אז הנה הסיפור שלי: לפני שנה החלטנו שהגיע הזמן להתחיל לנסות...הרבה מחברותיי ניתקלו בקשיים ושנינו כבר בני 29 ורוצים שלושה...
מאת: יעל   פורסם: 18/06/2003   עדכון אחרון: 23/05/2005  

הסיפור של בנבר BENBAR

נישאתי לפני 7.6 שנים חודש לפני החתונה הפסקתי גלולות..שלושה חודשים אחרי החתונה אני בהריון מאושרת עד השמיים.. ההריון מתפתח יפה עד שבוע 29 ואז דימום כבד רצים למיון,נישארתי להשגחה הדימום נחלש..לאחר 3...
מאת: יעל   פורסם: 16/12/2002   עדכון אחרון: 23/05/2005  

הסיפור של בנצ100

הסיפור שלי... ביום שישי בבוקר, ה-12.12.2003 היה לי מבחן. התנהגות ארגונית. התיישבתי בכיתה ואיך שהתחיל המבחן הגיע הציר הראשון. לקח לי בדיוק חצי דקה להבין מה זה. אחרי הכל שבוע 41. זה לא היה נורא, משהו...
מאת: יעל של עדי   פורסם: 01/01/2004   עדכון אחרון: 23/05/2005  

הסיפור של גל 123

לא קל אבל החלטתי שאני עושה את זה כמו כולם. הריון ראשון נקלטתי לאחר כ 4 חודשי ניסיונות,מתחיל רע עם בטא שלא ממש עולה,חשש להריון מחוץ לרחם כי לא רואים כלום.שבוע 5 יש שק ברחם ואנו אופטימיים הכל נראה...

הסיפור של גל444

הסיפור שלי אירע לפני כ- 4 חודשים, בזמנו נכנסתי לפורום וסיפרתי אותו אך לצערי לא הצלחתי להשתתף שוב בצורה אקטיבית, אומנם אני קוראת בפורום כל יום אך אני לא מסוגלת להשתתף בו באופן אקטיבי. הייתי בהריון...
מאת: יעל   פורסם: 05/12/2002   עדכון אחרון: 23/05/2005  

הסיפור של דבורה1

לא רציתי להגיע לכאן. לא רוצה לכתוב את ההודעה הזו. אני רוצה להיות שייכת לפורום אחר- הריון ולידה מתאים לי (אפילו לא הריון אחרי טיפולים). אבל בין משאלות הלב ורצונות הנפש ובין המציאות המרחק הוא רב....
מאת: יעל   פורסם: 30/01/2003   עדכון אחרון: 23/05/2005  

הסיפור של דשמשמ

בספטמבר אהיה בת 40 ,יש לי ילד בן 12.5 וילדה בת 9.רק בשנה האחרונה דיברנו על עוד ילד.בספטמבר קיבלנו תשובה חיובית וכל הזמן אמרנו שאת הילד יצרנו ביום ההולדת של הילדה והוא יוולד ביום הולדת של בעלי (אמצע...
מאת: אמא של פילפילון   פורסם: 28/05/2005   עדכון אחרון: 28/05/2005  

הסיפור של הדרך קשה

בשנת 97 נולד בננו הגדול, לאחר הריון תקין. מיד לאחר שנולד רציתי לשחזר את החוויה, שכנעתי את בעלי ו- 11 חודשים לאחר מכן כבר הייתי בהריון שוב. הבן השני נולד לאחר הריון תקין ומלא גם כן. מעתה ואילך הייתי...

הסיפור של ההורים של עדי

לפני שלושה שבועות בדיוק, קרה לנו הנורא מכל - איבדנו את עדי. הגעתי לבי"ח עם צירים, בשבוע 38.5,לאחר הריון שעבר ללא תקלות, ושבמהלכו עברתי את כל הבדיקות האפשריות (סקירה מוקדמת + מאוחרת, שקיפות...
מאת: יעל   פורסם: 21/01/2003   עדכון אחרון: 23/05/2005  

הסיפור של ויוי1

ויוי- הסיפור שלי התחתנו לפני 5 שנים , לא מיהרנו כי רציתי לסיים את הלימודים , תיכננתי ללדת עם התואר , תוכניות לחוד והמציאות לחוד , ניסינו שנה עם ערכות ביוץ בלי ערכות ביוץ , חום השחר ןמה לא . התחלנו...
מאת: יעל   פורסם: 03/12/2002   עדכון אחרון: 23/05/2005  

הסיפור של זוהרה מצליחה החודש

הסיפור של זוהרה מורכב מ- 3 קטעים שונים שחיברתי ביניהם (יעל). זוהרה:(חלק ראשון) בשנה שעברה נכנסתי להריון מטיפולים וההריון התגלה במקרה. אין דרך לתאר את האושר שחווינו. מעקב, ראו שק ואח"כ דופק...
מאת: יעל   פורסם: 01/12/2002   עדכון אחרון: 23/05/2005  

הסיפור של חני

4.5.05הסיפור שלי מתחיל כמעט לפני 7 שנים.  התחתנתי בגיל 25 ונקלטתי להריון חודשיים אחרי החתונה.  ההריון היה רגיל והיינו מאושרים עד הגג.בשבוע 22  ביום אחד רגיל לא הרגשתי טוב כל כך ולא חשבתי בכלל שזה...
מאת:    פורסם: 24/05/2005   עדכון אחרון: 24/05/2005  

הסיפור של חניתוש

בס"ד שלום לכולן, תמיד חשבתי שהסיפור שלי הכי עצוב ואני קוראת את שלכן וליבי נקרע, אך סיפורי עדיין עצוב לי. אני נשואה שנתיים, לאחר החתונה בעלי לא רצה ילדים "כי על המזל שלו אני ישר אקלט"...
מאת: יעל   פורסם: 05/12/2002   עדכון אחרון: 23/05/2005  

הסיפור של טאניוש

הזמן עובר ושום דבר לא נשכח, זוכרת הכל בפרוטרוט... בקיץ נסענו לחו"ל עם זריקה כי לא רצינו להפסיד עוד חודש, חזרנו יום לפני תחילת הזריקות. החזרה ב-1 לאוגוסט, ובפעם ראשונה כל כך כואב לי. עולה חום...
מאת: יעל של עדי   פורסם: 04/01/2004   עדכון אחרון: 23/05/2005  

הסיפור של ליאור של עינת

הסיפור שלי מתחיל ביום שבו החברה הכי טובה שלי נכנסה להריון לא יודעת למה ואיך אבל אז הבנתי שלנו יש בעיה, נבדקנו והתברר שהבנתי נכון. הבעיה שלנו לא הצריכה הפריות אלא הזרעות ובהזרעה השלישית נכנסתי...
מאת: יעל של עדי   פורסם: 05/01/2004   עדכון אחרון: 23/05/2005  

הסיפור של למונצלו

מאת: נאשא   פורסם: 19/01/2006   עדכון אחרון: 19/01/2006  

הסיפור של מאיה

שלום לכולכם. מזה מספר חודשים אני מבקרת בפורום. היום, לכבוד השנה החדשה החלטתי לספר לכם את סיפורי, מה גם שבסוף החודש ימלאו שנתיים לאובדננו. סיפור עצוב, עם סוף טוב, שמקווה שיתן תקווה. בן זוגי ואני,...
מאת: יעל   פורסם: 02/01/2003   עדכון אחרון: 23/05/2005  

הסיפור של מורענבר

הריון ראשון וסת אחרון 16/11/99 איזה שמחה והתרגשות לא האמנתי שגם אני מצטרפת למעגל ואימהות. הריון בסה"כ קל בדיקות תקינות, חלבון עוברי תקין ו US - בו נצפו 2 כלי דם בטבור (במקום 3) הרגעתי את בעלי...

הסיפור של מושית מ

לפני שנה החלטנו שהגיע הזמן שניכנס להריון. הפסקתי לקחת גלולות אחרי 12 שנה רצופות והתחלתי לקחת חומצה פולית. אני סובלת מתת פעולות התריס ולכן היה לי ברור שיקח זמן עד שהבלוטה תתאזן ואכן אחרי שני הריונות...
מאת: יעל   פורסם: 21/06/2003   עדכון אחרון: 23/05/2005  

הסיפור של מצפה לעתיד טוב

מאת: נאשא   פורסם: 12/01/2006   עדכון אחרון: 14/01/2006  

הסיפור של נאשא

טוב, הגיע הזמן בו הבטחתי לעצמי שאני אכתוב את הסיפור שלנו. בשבילכן אני אכתוב את גרסתו הקצרה יחסית, שכן ברור לכן שבראש שלי מסתובבים כל- כך הרבה יותר פרטים, ריחות ורגשות.ההריוןהסיפור
מאת: נאשא   פורסם: 23/05/2005   עדכון אחרון: 07/12/2008  

הסיפור של נוריה

סיפורה של הדס נתחיל מזה שזה היה הריון יפה. הייתי יפה, פרחתי, לא הייתי נפוחה בכלל בפנים. גם בחודש תשיעי. פשוט הרגשתי יפה וקלה. הכל היה בו קל. נכנסתי להריון תוך חודש, הזמן עבר לי מהר. ההריון עבר לי...
מאת: יעל של עדי   פורסם: 26/02/2004   עדכון אחרון: 23/05/2005  

הסיפור של נטלי

מאת: נאשא   פורסם: 07/02/2006   עדכון אחרון: 07/02/2006  

הסיפור של נתושקי

מאת: נאשא   פורסם: 14/01/2006   עדכון אחרון: 14/01/2006  

הסיפור של סיווןאורי

הילד הראשון שלי אני מאד שמחה שיש כאן פורום כזה. לי יש סיפור כבר בן שנתיים וחצי שיושב לי כל כך חזק על הנשמה, ולא יעזור שום דבר שקרה מאז. לפני כשלוש וחצי שנים החלטנו בעלי ואני להכנס להריוןץ שמענו כל...

הסיפור של עידית ר

הכל התחיל בשבוע 24 בסקירה המאוחרת עד אז הכל היה תקין, נאמר לנו שאחד החדרים במח העובר הוא גבולי 10 מ"מ כשבעלי שאל מה משמעות הדבר אמרו לנו שבדרך זה כלום אבל נהיה צריכים להיות במעקב יצאתי מהבדיקה...
מאת: יעל של עדי   פורסם: 25/01/2004   עדכון אחרון: 23/05/2005  

הסיפור של פייגי20

יום חמישי בלילה. חוזרת מהעבודה. קצת כאבי בטן. מתעלמת.לילה שקט. ישנה מצוין.יום שישי. שוב קצת כאב בטן. אני מתחילה להאשים את העצירות. "זה הכל בגלל כדורי הברזל שהרופא נתן לי". יש לי המוגלובין...
מאת:    פורסם: 30/05/2005   עדכון אחרון: 30/05/2005  

הסיפור של פילה סגולה (אמא של פילפילון)

המסע השלישי - פילה סגולה מאי 2001, המקלון מראה שני פסים, מאשר את התחושה המוקדמת שלי שאנחנו בדרך לילד השלישי. כהרגלי, אני אחרי כל בדיקות הדם הרצויות ויודעת, בין היתר, שאני לא מחוסנת נגד נגיף הCMV....
מאת: יעל   פורסם: 13/12/2002   עדכון אחרון: 23/05/2005  

הסיפור של צעירה 22 וחצי

הסיפור הנוראי שלי,של בעלי, ושל טל וגיא אשר לא זכו להיוולד... איך מתחילים לספר על טרגדיה? בראש הכל עובר כמו סרט נע,ואילו כאן אני מגלה שהיד מתקשה לכתוב... למעשה הסיפור שלי מתחיל מלפני החתונה,אני זוכרת...
מאת: יעל של עדי   פורסם: 17/06/2003   עדכון אחרון: 23/05/2005  

הסיפור של קובולט

היום יש לי יום הולדת אני בת 27 תאריך הלידה המשוער היה בעוד שלושה ימים, זה היה צריך להיות יום ההולדת המאושר בחיי ומעכשיו הוא יהיה גם יום זיכרון לעובר שלי- שבמסכי האוטרסאונד נקרא גם פיקצ´ו....
מאת: יעל של עדי   פורסם: 17/06/2003   עדכון אחרון: 23/05/2005  

הסיפור של קייס

הסיפור שלי מתחיל אחרי שנתיים של נסיונות סרק הצלחנו להכנס להריון שהיה תקין לחלוטין, כולל ליווי של רופא פרטי על מנת להרגיע את הפרונויות, אבל שבוע אחרי הסקירה השניה בשבוע ה - 23.5 קמתי בבוקר וראיתי שיש...

הסיפור של קסם חדש

היה יום חמישי. כל השבוע היינו בחופשה עם יקירי שהשתתף בכנס. היה נחמד. היינו במלון. פינוק. פגשנו וראינו אנשים נחמדים.יש לי כבר בטן גדולה ובולטת, אוטוטו נגמר החודש השישי של ההריון. אני יפה, יש לי תספורת.
מאת: אמא של פילפילון   פורסם: 24/05/2005   עדכון אחרון: 30/05/2005  

הסיפור של קרן01

אני אתחיל את הסיפור דוקא בסוף שלו, סוף טוב ומופלא שיושב עלי עכשיו ומוצץ את היד שלו. קוראים לו אור, הוא בן 10 שבועות, ומדי פעם אני עדיין מופתעת שקיבלתי אותו, שהכל הצליח ונגמר כמו שפעם חשבתי שכל הריון...
מאת: יעל   פורסם: 22/12/2002   עדכון אחרון: 23/05/2005  

הסיפור של רונה4

מאת: נאשא   פורסם: 02/03/2006   עדכון אחרון: 02/03/2006  

הסיפור של ריננית

שמי ריננית ואניובעלי איבדנו את הריוני הראשון לאחר 4 וחצי שנים של נסיונות ואחרי מספר הפריות מבחנה. עד יום שישי האחרון לא היו כל בעיות, היינו מאושרים וכל הבדיקות הראו שהכל בסדר וידענו שיש לנו בן...
מאת: ריננית   פורסם: 08/06/2004   עדכון אחרון: 23/05/2005  

הסיפור של שוקק ואריאן

אני רוצה לספר סיפור שאם הוא לא היה קורה לי הייתי חושב שהוא בדיה : הכל החל לפני כחודש וחצי(5/9) , אשתי ואני תכננו לנסוע לחו``ל לבלגיה, לביקור משפחתי. (הוריה של אישתי חיים בחו``ל ) ואשתי היתה...
מאת: יעל של עדי   פורסם: 23/05/2005   עדכון אחרון: 30/05/2005  

הסיפור של שושו11

בוקר...אני לא מאמינה שאני עכשיו שייכת אליכן.... לפני 5 ימים, ביום שלישי שעבר (יום שלישי הארור!!) הפלתי את הילד המקסים שלי... שבוע 19+2.... 20 שבועות של אושר עילאי אחרי שנתיים של טיפולים...הם קוראים...
מאת: יעל של עדי   פורסם: 03/04/2006   עדכון אחרון: 03/04/2006  

הסיפור של שלווה SHLEVA

אני אחרי אינספור פרוצדורות ניתוחיות בעקבות מום ברחם וגרידה שנעשתה לא טוב. סוף סוף לאחר שנות סבל רבות וקשות הצלחתי להרות במסגרת טיפולי פוריות והכל נראה היה תקין לחלוטין, ואז בעיצומו של ההיריון ללא כל...

הסיפור של שלומית 0710

הסיפור שלי במה להתחיל? הרי זה לא סיפור אחד. זה שישה סיפורים... עצובים, ואחד שמח. פרק ראשון: נישאנו לפני עשר וחצי שנים. מיד רצינו ילדים. הפסקתי גלולות חודשיים לפני החתונה וארבעה חודשים אחרי הריתי....
מאת: יעל   פורסם: 09/12/2002   עדכון אחרון: 23/05/2005  

הסיפור של תמי

שמי תמי, סיפורי מתחיל בחודש נובמבר 2001, זהו הריוני השלישי, בבית יש לי בן ובת בריאים שנולדו לאחר הריונות ולידות תקינים לחלוטין. תמיד חשבתי שאצלי הכל הולך חלק, אין בעיות, אין מכשולים, הכל מתוכנן לפרטי.
מאת:    פורסם: 23/05/2005   עדכון אחרון: 30/05/2005  

הסיפור של תמרתמר

בתחילת השנה הזו (2003), איחר לי המחזור. זה היה שנה אחרי שהתחתנו. למרות שלא ניסינו לפי החלטה מראש ולא ישבנו עם סטופר, הפסקתי להשתמש בגלולות ונהנינו מהדרך. הפעם האחרונה שקבלתי היתה 4/1 ובתחילת בתחילת...
מאת: יעל   פורסם: 19/06/2003   עדכון אחרון: 23/05/2005  

הודעות אחרונות

18:13 | 10.12.19 רעות הקטנה
04:57 | 09.12.19 mali891
10:22 | 29.11.19 שחר רו1
19:00 | 20.11.19 mali891
11:07 | 19.11.19 irinka2
08:59 | 18.11.19 ויקטור החתול
11:57 | 14.11.19 שירהד1
10:24 | 23.10.19 מרעישה בשקט
15:24 | 10.10.19 irinka2

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ