לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3926539,265 עוקבים אודות עסקים

פורום סטודנטים

ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!
בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מתעניינים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה ומה הדרישות קבלה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.
ההטרוגניות של חברי הפורום מאפשרת לסייע ולתת מענה למגוון רחב של שאלות. היינו רוצות, שהטרוגניות זו תבוא לביטוי גם בעזרה הדדית במציאת חומרי לימוד ומבחנים לדוגמא, מידע על קורסי בחירה מומלצים, ועל מרצים מועדפים ובדיונים שונים על עולם האקדמיה בארץ- על הקבלה ללימודים (מישהו אמר פסיכומטרי?) על הלימודים עצמם, על הרלוונטיות וההתאמה לשוק העבודה, על ההבדלים בין מכללות לאוניברסיטאות ועל האפשרות של לימודים בחו"ל.
כמובן, שתקופת המבחנים דורשת מאתנו מאמצים מיוחדים (כמה פעמים הבטחנו לעצמנו שנלמד לאורך כל הסמסטר?), והיא משפיעה על הגולשים בפורום.
הפורום, הוא פורום סטודנטים. למרות זאת, לפעמים קיימים שרשורים שלא קשורים בקשר הדוק לפורום.
מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. לכן, אנחנו ממליצות למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים ואת הלך הרוח בפורום, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.
אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו, כדי שמרבית הגולשים יהפכו לגולשים קבועים בפורום. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.
מלכת הקרח הפולניה ו oromer

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סטודנטים

ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!
בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מתעניינים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה ומה הדרישות קבלה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.
ההטרוגניות של חברי הפורום מאפשרת לסייע ולתת מענה למגוון רחב של שאלות. היינו רוצות, שהטרוגניות זו תבוא לביטוי גם בעזרה הדדית במציאת חומרי לימוד ומבחנים לדוגמא, מידע על קורסי בחירה מומלצים, ועל מרצים מועדפים ובדיונים שונים על עולם האקדמיה בארץ- על הקבלה ללימודים (מישהו אמר פסיכומטרי?) על הלימודים עצמם, על הרלוונטיות וההתאמה לשוק העבודה, על ההבדלים בין מכללות לאוניברסיטאות ועל האפשרות של לימודים בחו"ל.
כמובן, שתקופת המבחנים דורשת מאתנו מאמצים מיוחדים (כמה פעמים הבטחנו לעצמנו שנלמד לאורך כל הסמסטר?), והיא משפיעה על הגולשים בפורום.
הפורום, הוא פורום סטודנטים. למרות זאת, לפעמים קיימים שרשורים שלא קשורים בקשר הדוק לפורום.
מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. לכן, אנחנו ממליצות למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים ואת הלך הרוח בפורום, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.
אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו, כדי שמרבית הגולשים יהפכו לגולשים קבועים בפורום. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.
מלכת הקרח הפולניה ו oromer

6 מאמרים בקטגוריה

הדפס

10 דברים שלמדתי אחרי חודש באת``א

מי היה מאמין? אני - השוקיסטית, הפעורה, הנאיבית - מסתובבת לי באוניברסיטה כאילו היא של אבא שלי, מחייכת להוא, מנפנפת להיא... כן, עבר לו יותר מחודש של לימודים אקדמאים קשים ומפרכים (טוב, נו, לא כל כך...),...
מאת: מאי יולי   פורסם: 25/11/2003   עדכון אחרון: 23/05/2005  

איך להצליח כתלמיד מחקר

אף אחד לא מחלק לך חוברת עם הדרכה: ``ככה תסיים תואר שני``, אין גם הרצאות הכוונה. וכך הסתובבתי בקמפוס, כמו כדור סנוקר על שולחן, ותיחקרתי כל מי שנתקלתי בו על מנת לחלץ עצות מועילות.
מאת: חצישלישרבע   פורסם: 02/05/2006   עדכון אחרון: 02/05/2006  

בעיטה להעלאת המוטיבציה

... כמה שזה מזכיר לי את עצמי... גם (בעבר) בנושא הלימודים וגם (בעבר, בהווה וכנראה שלנצח) בנושא הדיאטה . בכל פעם שאני פותחת גיליון של "מדע פופולרי" אני מייחלת לקרוא שהנה, גדולי המדענים...
מאת: Benjamin Turner ו- be_2   פורסם: 11/05/2003   עדכון אחרון: 23/05/2005  

טיפים לקניות בסופר

עשיתי בזמנו השוואת מחירים די רצינית בין הסופרים שלידי, כולל הזולים (סופר סנטר וכו`), כולל הרחוקים (חצי חינם ירקונים) וכולל באינטרנט. המסקנות שלי הן הבאות
מאת: הילה והגבר   פורסם: 27/10/2005   עדכון אחרון: 27/10/2005  

לימודים ועבודה – כשהקו בין לחץ לחרדה מיטשטש

נובמבר 2011 לימודים ועבודה – כשהקו בין לחץ לחרדה מיטשטש מאת: ד"ר ירון גילת, פסיכיאטר מומחה   כ- 300,000 סטודנטים פתחו לאחרונה את שנת הלימודים האקדמית. רבים מהם, אשר מוצאים...
מאת: ד"ר ירון גילת, פסיכיאטר מומחה   פורסם: 16/12/2011   עדכון אחרון: 16/12/2011  

פרזיטים ושאר מזיקים

טל קר: בוודאי נתקלתם (לא יתכן שכולם נופלים עלי) בתופעת הסטודנט הפרזיט. זה שאמורים לעשות איתו עבודות 50-50, אבל איכשהו אתם מגלים שאתם עושים יותר, ולא מעט יותר, אלא הרבה יותר. לזוועתי גיליתי שהתחברתי...
מאת: פומפיה וטל קר   פורסם: 11/03/2004   עדכון אחרון: 23/05/2005  

הודעות אחרונות

23:50 | 12.10.19 Aderune
20:54 | 09.10.19 אורחים בפורום
23:28 | 22.07.19 אורחים בפורום
23:28 | 18.07.19 אורחים בפורום
13:00 | 15.07.19 אורחים בפורום
07:25 | 08.06.19 rifat2
19:56 | 06.06.19 שאלה בלבדד
23:00 | 26.05.19 Zohar 01
19:21 | 22.05.19 ויטמין D1
12:36 | 12.05.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ