לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3926539,265 עוקבים אודות עסקים

פורום סטודנטים

ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!
בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מתעניינים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה ומה הדרישות קבלה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.
ההטרוגניות של חברי הפורום מאפשרת לסייע ולתת מענה למגוון רחב של שאלות. היינו רוצות, שהטרוגניות זו תבוא לביטוי גם בעזרה הדדית במציאת חומרי לימוד ומבחנים לדוגמא, מידע על קורסי בחירה מומלצים, ועל מרצים מועדפים ובדיונים שונים על עולם האקדמיה בארץ- על הקבלה ללימודים (מישהו אמר פסיכומטרי?) על הלימודים עצמם, על הרלוונטיות וההתאמה לשוק העבודה, על ההבדלים בין מכללות לאוניברסיטאות ועל האפשרות של לימודים בחו"ל.
כמובן, שתקופת המבחנים דורשת מאתנו מאמצים מיוחדים (כמה פעמים הבטחנו לעצמנו שנלמד לאורך כל הסמסטר?), והיא משפיעה על הגולשים בפורום.
הפורום, הוא פורום סטודנטים. למרות זאת, לפעמים קיימים שרשורים שלא קשורים בקשר הדוק לפורום.
מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. לכן, אנחנו ממליצות למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים ואת הלך הרוח בפורום, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.
אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו, כדי שמרבית הגולשים יהפכו לגולשים קבועים בפורום. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.
מלכת הקרח הפולניה ו oromer

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סטודנטים

ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!
בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מתעניינים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה ומה הדרישות קבלה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.
ההטרוגניות של חברי הפורום מאפשרת לסייע ולתת מענה למגוון רחב של שאלות. היינו רוצות, שהטרוגניות זו תבוא לביטוי גם בעזרה הדדית במציאת חומרי לימוד ומבחנים לדוגמא, מידע על קורסי בחירה מומלצים, ועל מרצים מועדפים ובדיונים שונים על עולם האקדמיה בארץ- על הקבלה ללימודים (מישהו אמר פסיכומטרי?) על הלימודים עצמם, על הרלוונטיות וההתאמה לשוק העבודה, על ההבדלים בין מכללות לאוניברסיטאות ועל האפשרות של לימודים בחו"ל.
כמובן, שתקופת המבחנים דורשת מאתנו מאמצים מיוחדים (כמה פעמים הבטחנו לעצמנו שנלמד לאורך כל הסמסטר?), והיא משפיעה על הגולשים בפורום.
הפורום, הוא פורום סטודנטים. למרות זאת, לפעמים קיימים שרשורים שלא קשורים בקשר הדוק לפורום.
מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. לכן, אנחנו ממליצות למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים ואת הלך הרוח בפורום, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.
אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו, כדי שמרבית הגולשים יהפכו לגולשים קבועים בפורום. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.
מלכת הקרח הפולניה ו oromer

10 מאמרים בקטגוריה

הדפס

איכות ההוראה באקדמיה

למרות הרגשתי הכללית שהיא בערך זיפת´, ורצוני העז להיכנס למיטה ולישון עד יום חמישי בערך, אני אשתדל לענות באופן ענייני.. אבל יכול מאוד להיות שאני אסחף. הדברים הנכתבים כאן מתייחסים לפקולטה למשפטים...
מאת: חיים חפר   פורסם: 19/11/2002   עדכון אחרון: 23/05/2005  

השכלה גבוהה ?

אחת הבעיות של להיות סטודנט היא שלא בדיוק יודעים מהי האוניברסיטה. סטודנטים בתואר ראשון בד"כ מכירים את האוניברסיטה כקמפוס, מקום בו מתקיימת הפונקציה של הלימוד. בחוגים המדעיים מהתואר השני מכירים את...
מאת: greywolf   פורסם: 28/01/2003   עדכון אחרון: 23/05/2005  

חברות וירטואלית

אחרי 3 שנים שאני נמצאת בצ`אט ואחרי כ``כ הרבה שיחות עם אנשים מהפורום, עדיין יש בי משהו שנורא מפריע: מי יודע איך ואיפה למתוח את הקו הדק בין חברים בצ`אט\פורום לבין חברים בחיים? אני לא יודעת מה...
מאת: קוטלת   פורסם: 09/03/2002   עדכון אחרון: 23/05/2005  

חפש את האקדמיה

שלום חברים. יש לי תיאוריה חדשה. התיאוריה שלי נמצאת בתחום שבין הסוציולוגיה והפילוסופיה (אני קורא לזה: "פילוסופיה מעשית"). אני אדם קטן, מגיע מבחוץ, כך שכל הדלתות סגורות בפני: השלטון,...
מאת: אהרן5   פורסם: 14/08/2002   עדכון אחרון: 23/05/2005  

חרדים כסטודנטים וסטודנטים חרדים

greywolf: אוניברסיטת ת"א היא במידה רבה ייצוג של השמאל.ייצוג כי במידה רבה השמאל לא קיים בה, כפי שהוא לא קיים כ"כ בארץ. אולם מדגם לא אקראי של סטודנטים יגידו בודאי שהם תומכים בקאנון השמאלי:...
מאת: greywolf וחברים   פורסם: 02/11/2002   עדכון אחרון: 23/05/2005  

מה סטודנטים רוצים לקורא בעיתון סטודנטים?

סאטירה והומור / Benjamin Turner שאל כל סטודנט בטכניון מה הדבר שהכי שימח אותו  לגבי עיתון הטכניון (קולי) השנה והוא יענה, בודאות של 358%: הרחבתו של דמיקולי (המדור הסאטירי של קולי) מעמוד לשני...
מאת: חברי הפורום   פורסם: 02/11/2003   עדכון אחרון: 23/05/2005  

מקסימום של המינימום

הקו המנחה שלי בתיכון היה לעשות מקסימום של המינימום, ולעשות את זה פעם אחת אבל לעשות את זה טוב, כי זה כל כך מגעיל שאני לא רוצה לראות את זה בסיבוב חוזר. לכן לדוגמא ויתרתי על חמש יחידות בתחילת י"ב...
מאת: טל קר   פורסם: 28/09/2002   עדכון אחרון: 23/05/2005  

פלורליזם באונ´ בר-אילן?

טל קר: באונ´ בר אילן לומדים לא מעט חילוניים, אבל גם לא מעט דתיים. היתה סדרת כתבות בזמנו על כך שהם לא לגמרי פלורליסטים בבחירת המרצים שלהם (בלי קשר להומוסקסואליות, אלא למידת הדתיות). לא כל כך הבנתי...
מאת: פומפיה, יוסי®, טל קר, shelycat   פורסם: 23/05/2005   עדכון אחרון: 03/09/2006  

צרכנים או שוליות?

בניגוד להודעה שנכתבה בפורום לפני מספר ימים, לא הייתה האוניברסיטה מראשיתה אמונה על המחקר לשם הרחבת גבולות הדעת האנושית. ראשיתה של האוניברסיטה בתחומי התיאולוגיה והפילוסופיה במוסדות לימוד בפריז של המאה...
מאת: greywolf   פורסם: 06/06/2004   עדכון אחרון: 23/05/2005  

תרומת הסטודנטים לחברה

את ושכמותך. זכורים לי גם דבריו של נתן זהבי העצבני בתכניתו, כאילו הסטודנטים יודעים רק לשבות ולהשבית כשזה נוגע לשכר הלימוד שלהם, זאת כאשר בחניונים באוניברסיטאות אפשר למצוא את מיטב פאר הרכב העולמי וכו´....
מאת: הגבוה לצדק   פורסם: 09/03/2002   עדכון אחרון: 23/05/2005  

הודעות אחרונות

23:50 | 12.10.19 Aderune
20:54 | 09.10.19 אורחים בפורום
23:28 | 22.07.19 אורחים בפורום
23:28 | 18.07.19 אורחים בפורום
13:00 | 15.07.19 אורחים בפורום
07:25 | 08.06.19 rifat2
19:56 | 06.06.19 שאלה בלבדד
23:00 | 26.05.19 Zohar 01
19:21 | 22.05.19 ויטמין D1
12:36 | 12.05.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ