לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1541515,415 עוקבים אודות עסקים

פורום טיולי תרמילאים

אתם בוודאי שואלים למה פורום תרמילאים והרי קיים כבר פורום טיולים? והתשובה שפורום זה שם לו לדגש את התרמילאים. מסלולים בארץ ובחו"ל, טיול בתקציב נמוך, ציוד ועוד... למי ששואל מהו בדיוק תרמילאי? אז באופן כללי זהו אדם המטייל עם תרמיל, ולא עם מזוודה, ובד"כ אלו אנשים המטיילים יותר זמן או מסיירים בטבע במקום שלא נוח לנוע עם מזוודה. הפורום אוצר בתוכו מידע רב מעבר לדף ההודעות. ידע רב נצבר לאורך השנים ע"י חברי פורום קבועים וזמניים, תרמילאים וותיקים לטובת התרמילאים בעתיד ומומלץ לערוך חיפוש בפורום ולהשתמש בשאר הכלים שנועדו לשם כך (מאמרים, קישורים, שאלות נפוצות וכו). קיים סיכוי שהנושא שמעניין אותכם כבר עלה בעבר.ייעוץ בנושא חיסונים ניתן בחינם במרפאות המטיילים של משרד הבריאות וכדאי מאוד להשתמש בשירות זה (קישור לאתר משרד הבריאות נמצא בקישורי הפורום).נא לא לפרסם מודעות, שיש בהן מין החשש לפרסומת פרופר, אם אתם ללא בטוחים תשלחו לי הודעה לפני הפצת הודעה. מודעות, כגון מכירת ציוד, חיפוש עבודה ושותפים יש לפרסם בלוחות המתאימים. מודעות כנ"ל ימחקו! אתרים המבקשים לפרסם את עצמם בפורום, נא לשלוח למנהל הפורום הודעה אישית, ואתרים מתאימים יוספו לרשימת הקישורים.ניתן לפנות אלי בכל הצעה/עצה/דעה/הערה או הארהתודה רבה ותהנו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולי תרמילאים

אתם בוודאי שואלים למה פורום תרמילאים והרי קיים כבר פורום טיולים? והתשובה שפורום זה שם לו לדגש את התרמילאים. מסלולים בארץ ובחו"ל, טיול בתקציב נמוך, ציוד ועוד... למי ששואל מהו בדיוק תרמילאי? אז באופן כללי זהו אדם המטייל עם תרמיל, ולא עם מזוודה, ובד"כ אלו אנשים המטיילים יותר זמן או מסיירים בטבע במקום שלא נוח לנוע עם מזוודה. הפורום אוצר בתוכו מידע רב מעבר לדף ההודעות. ידע רב נצבר לאורך השנים ע"י חברי פורום קבועים וזמניים, תרמילאים וותיקים לטובת התרמילאים בעתיד ומומלץ לערוך חיפוש בפורום ולהשתמש בשאר הכלים שנועדו לשם כך (מאמרים, קישורים, שאלות נפוצות וכו). קיים סיכוי שהנושא שמעניין אותכם כבר עלה בעבר.ייעוץ בנושא חיסונים ניתן בחינם במרפאות המטיילים של משרד הבריאות וכדאי מאוד להשתמש בשירות זה (קישור לאתר משרד הבריאות נמצא בקישורי הפורום).נא לא לפרסם מודעות, שיש בהן מין החשש לפרסומת פרופר, אם אתם ללא בטוחים תשלחו לי הודעה לפני הפצת הודעה. מודעות, כגון מכירת ציוד, חיפוש עבודה ושותפים יש לפרסם בלוחות המתאימים. מודעות כנ"ל ימחקו! אתרים המבקשים לפרסם את עצמם בפורום, נא לשלוח למנהל הפורום הודעה אישית, ואתרים מתאימים יוספו לרשימת הקישורים.ניתן לפנות אלי בכל הצעה/עצה/דעה/הערה או הארהתודה רבה ותהנו.

14 מאמרים בקטגוריה

הדפס

1. איך מגיעים לחווה נידחת בצפון הולנד מבלי לשבור את השיניים בהולנדית או לשבור לבן זוגי את השיניים בעברית צחה?

עם השנים, החיים והצורך לעשות פשרות למדתי שעדיף שנהג הרכב יהיה גם הנווט. בעיקר לאור העובדה כי בתנאי נהיגה מסוכנים ומאיימים של כבישי אספלט,ההגה מסור בדרך קבע לבן זוגי שלא מוכן להפקיר את חייו וחיי...
מאת: יונית א   פורסם: 25/11/2003   עדכון אחרון: 23/05/2005  

10. ללכת לאיבוד

תמיד רציתי ללכת לאיבוד, לקחת את תרמיל הנדודים, לתקוע בתוכו כמה דברים, אולר ישן ומעט חלוד שיש לי עוד מהצבא, זוג שרוכי נעליים חדשים, כמה חבלים, אולי קצת אוכל, לקשור לתרמיל את שק השינה המרופט שלי,...
מאת: sil7   פורסם: 03/10/2003   עדכון אחרון: 23/05/2005  

11. מקום שני בתחרות - קסם במדבר

" בשום פנים ואופן לא אני מפחדת" אמרתי כשהציע לי להצטרף לטיול גמלים בלילה... שלושה ימים אחר כך מחפשת את סאלם באטרף כן , אני רוצה טיול כן, אעלה על גמל אבל רוצה רק את סאלם עובר עוד יום...
מאת: ניצת שושן   פורסם: 23/10/2003   עדכון אחרון: 23/05/2005  

12. שוטפי המכוניות קיבלו שטיפה

ה-12.2.01,היום הגדול הגיע,אני בבקו"ם. זה זכור לי כאחד הימים היותר מאושרים אצלי בחיים,די למדים,דיי למסדרים,די לזיוני השכל המעצבנים וחסרי ההגיון. אבל יותר מכל ,התרגשתי מדבר אחד,הכרטיס לאוסטרליה...
מאת: luckyman24   פורסם: 23/10/2003   עדכון אחרון: 23/05/2005  

13. תאילנד

לאחר הרבה סיפורים נפלאים וחוויות מאנשים שהיו במקום המדהים הזה שנמצא עלי אדמות והעונה לשם תאילנד (סיאם לשעבר) החלטתי שהפעם אני חייב לנסות ולקחת את עצמי ב – 10 שעות טיסה ולראות בעצמי האם כל אותן שמועות...
מאת: YAIR251   פורסם: 31/08/2003   עדכון אחרון: 23/05/2005  

14. תמונה אחת – אלף מילין

11.12.02 Tongariro Crossing, New Zealand כשזה נוגע לתרמילאים, מעטים הדברים שיעצרו אותם מלהגיע למקום מסויים או לבצע דבר כלשהו. כשזה נוגע לתרמילאים ישראלים, עוד לא נולד הבנאדם שיצליח למנוע מהם מלטפס...
מאת: 1L   פורסם: 14/09/2003   עדכון אחרון: 23/05/2005  

2. מקום שלישי בתחרות - אקוודור – או איך ניסה הפרטי שלי להיפטר ממני.

השנה ניסע לדרום אמריקה, הודיע לי הפרטי שלי חגיגית, רק את ואני רחוק מכל העולם- בלי טלפונים, רק את ואני והג´ונגל. הייתי צריכה לחשוד כבר אז שיוסי מנסה להיפטר ממני, אני? בגילי? לג´ונגלים? מה...
מאת: ליתמי   פורסם: 31/10/2003   עדכון אחרון: 23/05/2005  

3. ארה``ב וקנדה

בבוקר שמנו פעמינו לעבר מאונט רינייר , היה מאוד גשום אבל הפארק היה נחמד עצים ענקיים וביניהם כבישים מפותלים הצטרפנו לטיול קצר שהודרך ע"י ריינג´רית שהסבירה לנו והראתה תמונות של כל מיני זקנים...
מאת: מאמא עוף   פורסם: 03/10/2003   עדכון אחרון: 23/05/2005  

4. דיבוק \ אנקת גבהים

דיבוק?, עזבו אתכם משטויות, אני בן אדם רציונאלי... כן בטח, אז איך אסביר את העובדה שלא יכולתי לתת לזה לעזוב, התמונה שלה מתפתלת בטירוף, צועקת כאילו קורעים אותה מבפנים, חסרת נשימה ממש מולי לא עזבה...
מאת: Taco   פורסם: 07/11/2003   עדכון אחרון: 23/05/2005  

5. האי קו פי פי (תאילנד)

האי קופיפי יופי, זהו סוד קיסמו של האי קופיפי. ים כחול טורקיז, חופים זהובים עם דקלי קוקוס. צמחיה טרופית עשירה מטפסת על צוקים נישאים. סירות דייגים לאורח החוף והמים נעימים ושקטים. מידי פעם מתכסים...
מאת: א י ג ל ו   פורסם: 23/10/2003   עדכון אחרון: 23/05/2005  

6. הנה סיפור שכמותו לא שמעתם

הבהרות: הסיפור קרה בשנת 1994 לא תסופק תמונה! לפני שנים הרבה בארץ רחוקה רחוקה רחוקה שני תרמילאים מתכלבים מצאו מלון זול עם כל הפינוקים מראות על התקרות שירות חדרים אסלה שכתוב עליה סטירילי וכל זאת ב 7...
מאת: yochaib   פורסם: 03/10/2003   עדכון אחרון: 23/05/2005  

7. התנין

אך אנשים טובים קשה ... קשה לתאר את ההרגשה להסתכל ממרחק של פחות ממטר ישר לתוך לוע של תנין כן תנין לא לוויתן חלילה שנקרא תנין בפי המתרגמים של ספרות איי הדרום תנין ממש . כזה שאורכו מגיע לשישה...
מאת: natyh   פורסם: 24/10/2003   עדכון אחרון: 23/05/2005  

8. יפן

לפני כחודש לערך חזרתי מחופש בארץ השמש העולה, הלא היא יפן. לאחר טיסת "שטעון" ארוכה למדי דרך אירופה, מאחר ואין טיסות ישירות מנתב"ג לטוקיו, הגעתי תשוש ולאחר 13 שעות טיסה לעיר הבירה של...
מאת: MOVEREP   פורסם: 30/08/2003   עדכון אחרון: 23/05/2005  

9. מקום ראשון בתחרות - לילה אחד בלונדון

בלונדון הייתי שמונה ימים. בגלל שהייתי לבד ולא הייתי מחויב לאף אחד ולשום דבר אז היתה לי הזדמנות ליצור קשר בלתי אמצעי עם האוכלוסיה המקומית, דבר שסיפק לי לא מעט חוויות מרתקות. מפגש עם אנשים הוא תמיד...
מאת: goldyboy   פורסם: 03/10/2003   עדכון אחרון: 23/05/2005  

הודעות אחרונות

14:24 | 09.01.20 אורחים בפורום
11:34 | 01.01.20 אורחים בפורום
17:47 | 24.11.19 אוהבי מצרים
11:28 | 01.11.19 אורחים בפורום
00:29 | 31.10.19 ofershalev11
15:19 | 21.09.19 אורחים בפורום
02:27 | 19.09.19 ronisagiv80
00:52 | 01.09.19 gilirom88
19:03 | 20.08.19 היורש לכתר
10:06 | 26.06.19 אורחים בפורום
20:04 | 09.06.19 ronisagiv80
01:02 | 08.06.19 מלונות באילת
00:53 | 08.06.19 מלונות באילת

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ