לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2623526,235 עוקבים אודות עסקים

פורום ספרים וספרות

ברוכים הבאים לפורום ספרים וספרות
הפורום נועד לחובבי קריאה ולדיונים על סופרים, ספרים, וספרות בכלל. נשמח לשמוע את דעתכם על ספרים שקראתם, סופרים שאהבתם (או שלא), ועל כל נושא הקשור לתחום הספרים והספרות.

אנא שימו לב:
הפורום לא נועד לסיוע בהכנת שיעורי בית - יש לפנות לפורום "לימודים ושיעורי בית".
יש לשמור על תרבות דיון, שפה נאותה ויחס מכובד ומכבד כלפי הגולשים האחרים.
הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות להכניס את סקירות המתפרסמות בפורום למאמרי הפורום, תוך מתן קרדיט לכותב/ת.
אין להעלות הודעות בעלות תוכן פרסומי ללא אישור המנהלים.
הפורום אינו במה לפרסום אתרים אישיים ובלוגים. ניתן לפרסם קישור לרשומה/מאמר בנוסף לפרסום הנוסח המלא שלהם בפורום. כמו כן ניתן לפרסם קישור לאתר אישי או לבלוג בחתימה.
בכל בעיה הקשורה לגלישה בפורום ניתן לפנות למנהלים.

גלישה נעימה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ספרים וספרות

ברוכים הבאים לפורום ספרים וספרות
הפורום נועד לחובבי קריאה ולדיונים על סופרים, ספרים, וספרות בכלל. נשמח לשמוע את דעתכם על ספרים שקראתם, סופרים שאהבתם (או שלא), ועל כל נושא הקשור לתחום הספרים והספרות.

אנא שימו לב:
הפורום לא נועד לסיוע בהכנת שיעורי בית - יש לפנות לפורום "לימודים ושיעורי בית".
יש לשמור על תרבות דיון, שפה נאותה ויחס מכובד ומכבד כלפי הגולשים האחרים.
הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות להכניס את סקירות המתפרסמות בפורום למאמרי הפורום, תוך מתן קרדיט לכותב/ת.
אין להעלות הודעות בעלות תוכן פרסומי ללא אישור המנהלים.
הפורום אינו במה לפרסום אתרים אישיים ובלוגים. ניתן לפרסם קישור לרשומה/מאמר בנוסף לפרסום הנוסח המלא שלהם בפורום. כמו כן ניתן לפרסם קישור לאתר אישי או לבלוג בחתימה.
בכל בעיה הקשורה לגלישה בפורום ניתן לפנות למנהלים.

גלישה נעימה

12 מאמרים בקטגוריה

הדפס

מכתב לאלחנדרה

והפעם, מוגש לכם מכתב שכתבתי לדמות ספרותית.זו היא אלחנדרה, גיבורת "על קברים וגיבורים" של ארנסטו סבטו, שאת קריאתו סיימתי לא מכבר.מראש מתנצלת על כך שייתכן והמכתב מכיל פרטים שעלולים להוות עבור...
מאת: Ayelet S   פורסם: 23/05/2005   עדכון אחרון: 26/01/2006  

מכתב לאמיר גוטפרוינד

אמיר היקר, ההחלטה לכתוב שורות אלו החלה להירקם בראשי לפני כמחצית השנה – לערך. הנסיבות אשר הולידו את עצם הרעיון –שהבזיק כהרף עין והלך וצבר תאוצה במרוצת הזמן - הנן מורכבות וטעונות. אנסה ,...
מאת: Ayelet S   פורסם: 28/11/2003   עדכון אחרון: 23/05/2005  

מכתב לגבריאלה אביגור-רותם

גבריאלה היקרה, ראשית כל אני מקווה שנוסח הפניה בו בחרתי לא יתפרש על ידך כחוצפה ותעוזת יתר. מוכרחה לשתף אותך במשהו שקרה לי. לפני זמן-מה, כתבתי למילן קונדרה, בעקבות קריאתו של "הקלות הבלתי נסבלת...
מאת: Ayelet S   פורסם: 15/11/2003   עדכון אחרון: 23/05/2005  

מכתב לוירג´יניה וולף

וירג´יניה היקרה, לאחרונה יוצא לי לחשוב הרבה על ספרך "אל המגדלור". כשיהיה לי קצת זמן אני מתכוונת לקרוא אותו שוב. וזה לא שלא אהבתי אותו או הערכתי אותו בקריאה ראשונה, אבל אני חושבת שרק...
מאת: אלת הירח   פורסם: 15/11/2003   עדכון אחרון: 23/05/2005  

מכתב למאיר שלו

מאיר היקר,מקורם של הרהורי כתיבת שורות אלו בהחמצה. ב15- לאוגוסט השנה, נטלת חלק – יחד עם גבריאלה אביגור-רותם ודב אלבוים –באירוע שהתקיים במבואות מערות בית גוברין. במסגרת המפגש - שנערך בסמוך לחג האהבה...
מאת: Ayelet S   פורסם: 23/05/2005   עדכון אחרון: 26/01/2006  

מכתב למארק טוויין

סם היקר, אין לך מושג כמה אתה באמת יקר לי וכמה זה מוזר. אתה כמו דמות של סבא שנפטר לפני שנולדתי, וכמו שהייתי עושה ודאי לו היית סבי, אני מפשפשת בכתביך ומנסה למצוא תשובות לשאלות - מי אתה, מה מורשתך ומה...
מאת: אלת הירח   פורסם: 24/11/2003   עדכון אחרון: 23/05/2005  

מכתב למילן קונדרה

מלאכת הקריאה של הספר הנ"ל לא הייתה קלה לי. כלל וכלל לא. ובתום הקריאה, נדרשה ממני מידה לא מבוטלת של מאמץ ע"מ לשבת ולגבש תוכן הראוי לשמש כחוות דעת כתובה על הספר. התוצאה מונחת לפניכם. ...
מאת: Ayelet S   פורסם: 16/11/2003   עדכון אחרון: 23/05/2005  

מכתב לסוסנה גריי

אחת לכמה זמן, אני פוגשת – באמצעות הספרים שאני קוראת – דמויות אליהן אני נקשרת ברגשות חיבה עזים. עם הזמן, הן הופכות לחלק מנחלתו של עולמי הפנימי . אחת מן הדמויות האלו היא סוסנה גריי, גיבורת "ירח...
מאת: Ayelet S   פורסם: 15/02/2004   עדכון אחרון: 23/05/2005  

מכתב לעמוס עוז

עמוס היקר, אם מישהו היה פעם מציע לי לאמץ את רעיון כתיבתו של מכתב אליך , אין לי צל צלו של ספק שהדבר היה מעורר בי פרצי צחוק רמים. אני ?? לכתוב לעמוס עוז? על מה בדיוק יש לי לכתוב ? מה יכול לבעור...
מאת: Ayelet S   פורסם: 24/11/2003   עדכון אחרון: 23/05/2005  

מכתב לרומן גארי

לרומן שלום, ליום הולדתי ה 18 קיבלתי במתנה את "עפיפונים". הייתי אז בתקופת משבר קלה עם הספרות, מין משבר אמון, ולא קראתי הרבה באותה תקופה. החברה שקנתה לי אותו כתבה בפנים: "קניתי לך את...
מאת: Rivendell   פורסם: 25/11/2003   עדכון אחרון: 23/05/2005  

ספרים לגברים אמיתיים

זה לא שהגברים לא שייכים לעולם הספרות, פשוט יש ספרים שלא שייכים לעולם הגבריות. גברים צריכים לקרוא ספרים של גברים, ולא ספרים של כוסיות.
מאת: boy for pele    פורסם: 16/11/2009   עדכון אחרון: 17/11/2009  

שלוש תמונות - שלושה סיפורים

לא המחקר אשם, לא הפענוח, לא המודעות, לא הפטפוט. מתוך הריסות הפענוח, מתוך ערימות הדקונסטרוקציה, הניתוח השכלתני והמדויק – אני מסוגל לראות גם פרח קטן של משמעות
מאת: scofflaw   פורסם: 28/04/2009   עדכון אחרון: 28/04/2009  

הודעות אחרונות

23:17 | 19.09.19 Arana
23:12 | 19.09.19 Arana
22:47 | 12.09.19 Arana
17:26 | 11.09.19 TTIsrael
08:10 | 06.09.19 Arana
07:56 | 30.08.19 Arana
07:53 | 30.08.19 Arana
11:16 | 28.08.19 dory38
23:58 | 25.08.19 ממולדה999
11:22 | 23.08.19 Arana

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ