לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5493254,932 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

17 מאמרים בקטגוריה

הדפס

איך להתכונן להורות

מדריך התמנון והחבל להורות הכנה להורות אינה ענין פשוט של קריאת ספר ועיצוב חדר הילדים. לפניכם 12 בדיקות פשוטות להורים לעתיד אשר רוצים להיות מוכנים להיות אבא ואמא בחיים האמיתיים. נשים: כדי להתכונן...
מאת: בעלה של אישתי   פורסם: 08/10/2002   עדכון אחרון: 23/05/2005  

אני בהריון - ``כאילו דהא``

מאת: עוד מעט אמא מכרה רחוקה שפגשתי אומרת לי:"תהיה לך בת ארבע קילו" אני: (בתמימות) "למה" היא: "כי יש לך הריון גדול, כמו שלי וגם לי נולדה ילדה ארבע קילו" אני: "אהה,...
מאת: כל הזכויות שמורות לעוד מעט אמא   פורסם: 16/02/2002   עדכון אחרון: 23/05/2005  

בדיחות על נשים בהריון וגם על ילדים

אשה אחת מגיעה לרופא עם תינוק בידה. האשה: "דוקטור עזור לי, התינוק מאבד משקל". הדוקטור: "איך הוא שותה חלב? יונק או מבקבוק"? האשה: "יונק". הדוקטור: "התפשטי...
מאת: כל בנות הפורום   פורסם: 02/07/2002   עדכון אחרון: 23/05/2005  

בעיית השתייה של יעלי

תקופת ההריון, בנות, אני לא צריכה לספר לכן , היא עבור כולנו לא משו, קשה לנו, רע לנו, מגעיל לנו ,כבד לנו. רציתי להביא לכן כאן איזשהן פח קטן(אני יודעת איך כותבים...) מחיי הנישואין שלי מתקופה זו. קחו...
מאת: טלי תקומי   פורסם: 12/01/2004   עדכון אחרון: 23/05/2005  

גפילטע יפני

אנחנו זוג יוצא מגדר הרגיל זאת אומרת שאם אנחנו נצא-זה יהיה לא רגיל. כל החברים שלנו יודעים את זה, ולכן תמיד שמים אותנו רק ב"בק אפ", זאת אומרת ,שרק אם מישהו מבריז למישהו מזמינים אותנו. אנחנו...
מאת: טלי תקומי   פורסם: 24/01/2004   עדכון אחרון: 23/05/2005  

היולדת המהירה במערב

אני מסוג היולדות שיכינו מראש איזה עשר טיובות אפידורל בתיק לבית חולים, רק טו בי און דה סייף סייד. אני מסוג האנשים שבאים לחדר לידה ודורשים צינור בגב עוד לפני המילוי פרטים, לפני הפיפי ,לפני החוקן. אני,...

המרפאה של דר´ נו

דוקטור נו הוא הגורו של השמנות. נו,לא שאני שמנה, אבל כשראיתי שאני נכנסת בדיוק למכנסיים שלי, לאחר הלידה(לשני הזוגות, בו זמנית כמובן) הבנתי שזהו זה- צריך דיאטה. כצרכנית עם תבונה , עשיתי סקר שוק על מנת...

הצימר

לאורין יש את הבית הכי יפה ונקי ומסודר ביישוב שלנו, אורין היא אמא מושלמת לשלושה ילדים חמודים ,שוקלת 50 קילו על 180 לאחר שלוש לידות,עובדת במשרה מלאה,בג´וב אלמותי ,חד פעמי, מבשלת שחבל על הזמן , יש...

ורג´יניה וולף

קראתן את חדר משלה לויריגניה וולף? גם אני לא. זאת אומרת, בהחלט התחלתי, אבל אז הזוועטוט לקח את החלק האחרון לצורכי פורפרה וכמה דפים התאחדו להם בעניין שוקו.הלך הספר . אז לא, לא לא קראתי. אבל כן שמעתי...

חבורת הזבל

אתם יודעים מה זה חבורת הזבל? זוכרים? זוכרים את חפיסות הקלפים המצויירים בכל מיני מפלצות שהמאייר העלה על דעתו הכי ארסית מודל 76, ששיחקנו בהם עם יוסי כשהיינו קטנים עם החלפות?(ל דגושה) אז יש לזה ריוויבל...

טעימונת מהיום שאחרי...

הסיטואציה-מקלחת משתתפים:אמא,פשוש,ובלגנים. חוק הארבע עשרה שניות ולא לא זה של האינטרנט... זה של המקלחת. מכירות?מכירים? אני פיתחתי מיומנות לא רעה בכלל ורציתי לשתף אתכן.מי יודע אולי תהיינה לכן הצעות...

יומולדת ברבי

יומולדת ברבי לא יודעת מה להגיד לכם אבל הזמנים משתנים. כשאני הייתי ילדה והיתה לי ,נניח ,יומולדת חמש אז קודם כל קראו לזה "יום הולדת". דבר שני, אמאשלי הזמינה את גדי ויוסי ודנה ושרה החברים...

כיצד נחלתי את שירי?

בעלי קיבל אוטו כזה 4 על ארבע למה קוראים לזה בכלל 4 על 4?)מהעבודה שלו . לדעתי זה רמז שהם רוצים שיעבור לגור אצלם, ויעזוב סוף סוף אותי ,כי אני מכריחה אותו לבוא הביתה כל יום בתשע,וככה הוא עובד רק...

מה אנחנו צריכות לסנן כשאנחנו בהריון? – או במילים אחרות – ריכוז טיפים גרועים/הזויים שהתקבלו במהלך ההריון

במסגרת תחרות הטיפ הגרוע הועלו לפורום שלל טיפים משעשעים לקריאה (לא ליישום!) pregnant3 ריכזה עבורכן את כולם.... תהנו :-)
מאת: pregnant3   פורסם: 19/10/2009   עדכון אחרון: 19/10/2009  

ספתא בישלה דייסה

אני רוצה לדבר איתכם לרגע על הבעיה של השירים. אתם יודעים כשהתינוק שלכם חולה קצת, או צריך להסיח את דעתו ממשו, או יש לו כאב בטן,או שהוא לא רוצה לאכול או לישון בקיצר, עשרות פעמים ביום, דרוש לכם דחוף...

קשר השתיקה

בחיים יש הרבה מבחנים. אפילו היום ,בעידן פוסט "הסקר" משנות החמישים העליזות,יש סוללה חדשה של מבחנים: עוד כשהעובר בבטן, כבר בשבוע שמונה - " מבחן האפונה", אחר כך - סוללת בדיקות...
מאת: טלי תקומי   פורסם: 21/01/2004   עדכון אחרון: 23/05/2005  

תובנות הגרבר

סליחה...השתבש לי... הילדון כבר בן כמעט תשעה חודשים. עכשיו אני אגלה לכן סוד הילד שונאאאאא גרבר. שונא את כל מה שטחנתי לו במהלך שלושת החודשים האחרונים וזה המון. אני חושבת שחוץ מהסלון שלנו שאני אוהבת...

הודעות אחרונות

11:45 | 16.06.19 אורחים בפורום
19:30 | 15.06.19 אורחים בפורום
11:14 | 15.06.19 אלמונית142
14:54 | 13.06.19 אורחים בפורום
15:46 | 12.06.19 אורחים בפורום
20:57 | 11.06.19 חלי176
18:14 | 11.06.19 אורחים בפורום
13:31 | 10.06.19 limorit200
11:18 | 09.06.19 אלמונית142
12:19 | 08.06.19 אורחים בפורום
23:19 | 07.06.19 אורחים בפורום
11:53 | 05.06.19 הריונית45

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ