לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1790417,904 עוקבים אודות עסקים

פורום אסטרולוגיה

פורום אסטרולוגיה הוא כאמור פורום המיועד לשאלות, תשובות ודיונים בכל הנוגע לנושא המעניין והמרתק שנקרא אסטרולוגיה.
הפורום פתוח לכולם: כל אחד מוזמן לשאול שאלה, לתת תשובה לשאלה, לפתוח דיון ולהעלות כל נושא הקשור לאסטרולוגיה.
שתפו אותנו באירועים המיוחדים הקשורים לכוכבים.
הפורום הזה רוצה להיות מקום פתוח ודינמי, כל אחד מוזמן לתת עצות אבל: כל תוכן הפורום הינו בגדר המלצה בלבד והמערכת אינה אחראית לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה.
הנכם מוזמנים להשתתף בדיונים ולשאול שאלות מעניינות ומאתגרות. כול אחד רשאי להביע דעה מזווית ראייתו המפרגנת, או המבקרת- תוך התחשבות בדעתו המנוגדת של האחר. בפורום זה הנכם מוזמנים להשכיל או לתרום מניסיונכם בתחום האסטרולוגי.

אודות הפורום אסטרולוגיה

פורום אסטרולוגיה הוא כאמור פורום המיועד לשאלות, תשובות ודיונים בכל הנוגע לנושא המעניין והמרתק שנקרא אסטרולוגיה.
הפורום פתוח לכולם: כל אחד מוזמן לשאול שאלה, לתת תשובה לשאלה, לפתוח דיון ולהעלות כל נושא הקשור לאסטרולוגיה.
שתפו אותנו באירועים המיוחדים הקשורים לכוכבים.
הפורום הזה רוצה להיות מקום פתוח ודינמי, כל אחד מוזמן לתת עצות אבל: כל תוכן הפורום הינו בגדר המלצה בלבד והמערכת אינה אחראית לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה.
הנכם מוזמנים להשתתף בדיונים ולשאול שאלות מעניינות ומאתגרות. כול אחד רשאי להביע דעה מזווית ראייתו המפרגנת, או המבקרת- תוך התחשבות בדעתו המנוגדת של האחר. בפורום זה הנכם מוזמנים להשכיל או לתרום מניסיונכם בתחום האסטרולוגי.

מחזוריות ההיסטוריה

מאת: אודי ברגר  פורסם: 06/08/2016  עדכון אחרון: 06/08/2016  
 

 

           

מחזוריות ההיסטוריה

פני העולם 16 שנה קדימה

 סקירה כללית עבר הווה ועתיד:

2008 - 2024

מאת האסטרולוג : אודי ברגר/ מנהל פורום תפוז ביזפורטל אנשים

 

 

כשאנו האסטרולוגים מנסים לצפות את העתיד לטווח הקצר,  אנחנו לעיתים מרגישים את הרצון לאתגר עצמנו בלנסות לתת רמזים למה שיקרה בעולם- לטווח הרחוק, בכמה וכמה שטחים. 
היות וכולנו מהווים חלק מהיקום והואיל ואנו מושפעים ממהלכי כוכבי הלכת הסובבים את השמש,  אנו אמורים לבחון השפעה כוכבית גלובלית זו, על גורלנו. 

בואו נתחיל ונזוז קדימה בזמן. אך אציין תחילה שאשתדל שלא לסבך אתכם בכול מפות השמיים ובסבך כלל הכוכבים והזוויות שסייעו לי להגיע לכדי כתיבת תחזית זו. אגב התחזית שניתנת בזאת נכתבת ברגע זה ממש ובשנת 2008.

 

ראשית נזכור כי בתחילת שנות השישים החל עידן הדלי להשפיע על מהלכים חשובים ביותר. אציין כי העידן אמור להשפיע עלינו, כאלפיים שנה.

בגלל אופיו של העידן (דלי)  הפנה הוא את אור הזרקורים אל 'האיש הקטן-קשה היום' ואל החתירה למימוש זכויותיו הבסיסיות.

 

 בראשית העידן ובמסגרת השינוי החיובי שהביא עמו, החל צונאמי חברתי אדיר לשטוף את העולם במסרים הדורשים שינוי. צצו ארגונים שתבעו זכויות למען השחורים והנדכאים בעולם המערבי, שינוי שמאוחר יותר לא פסח גם על משטרים חשוכים ורודניים. משברים שאיימו להפשיר את המלחמה הקרה בין המערב הדמוקרטי לבין רוסיה הקומוניסטית, עד כדי שואה גרעינית (משבר קובה), התפתחות טכנולוגית עד כדי ניצחון ארה"ב במרוץ לירח. חומת ברלין, הפלישה לצ'כוסלובקיה, מלחמת וייטנאם, רצח קנדי ועוד.  במסגרת הגל המופלא, נסחפו אליו פוליטיקאים רבים, כולל גם העוסקים באמנות מכול השטחים. שמות כמו: מרטין לותר קינג, בוב דילן, הביטלס - בעיקר ג'ון לנון (שדיבר על שלום) ועוד רבים וטובים אחרים. קמה זעקה בעד: חופש מיני, אהבה ושלום בעולם. באמריקה סימלו: מחזמר שיער, וודסטוק ונערי הפרחים - יותר מכול- שחרור מכבלי המוסכמות עם סיסמאות של סקס, אהבה, סמים ושלום. אפיונה הבולט של התקופה היתה בבשורה החברתית החדשה - כשאחת מהן כוונה להתנגדות למלחמת ווייטנאם. 
מושבות רבות ברחבי העולם ובמיוחד באפריקה קיבלו עצמאות ובכלל, העשור השביעי והחשוב הזה, הביא לקריסת הקולוניאליזם האירופי, עד כי נחשב לקו פרשת המים בהיסטוריה של המאה ועשרים.

 

 בנוסף לתמורות הבינלאומיות ולשינויים החברתיים בראשית עידן הדלי, העולם התפתח כאמור מבחינה טכנולוגית, בממדים ובעוצמה שלא הייתה ידועה בשום תקופה אחרת, קודם לכן. 

 

אם כן, שליט עידן הדלי אוראנוס, השפיע וימשיך להשפיע במאות הבאות, על היכולת שלנו ליזום: שינויים טכנולוגיים עד כדי שינויים, כאשר מלחמות יידע המחשב והרובוטיקה יהיו כדבר שבשגרה. נהיה עדים למלחמת תרבויות ודת והשפעותיה הנודדות גיאוגרפית מהמזרח השמרן אל המערב המתירני והסוציאלי, טרור ופחד עלולים להכתיב החלטות לפוליטיקאים עד כדי סכנה לחופש הביטוי לצד ניסיונות (לרוב כושלים) להגיע לפתרון לבעיות: מדיניות, חברתיות, דתיות, מחלות, מזון, אנרגיה, וטכנולוגיות וטרור מהקיצוני - ביותר.

 

להזכירכם, כי בנוסף להשפעת עידן הדלי עלינו, אנו מושפעים ממהלכי מערכת כוכבי לכת, כשכול כוכב אחראי לתחום אחר. מהחשובים שבהם הוא כוכב פלוטו. כוכב זה עומד לשנות הרבה דברים בחיינו במהלכו במזל גדי, שימשך 16 שנים!

 

אפשר לומר שעד לסיום מהלכו של יופיטר בקשת, האנושות פחות או יותר- חוותה את טעם השפע- היחסי. עד כה מחירי הסחורות והאנרגיה היו סבירים, לצד הפתיחות לנושא הסוציאלי ובהתמקדות ברווחת האדם וחירותו. מעברו של כוכב פלוטו מקשת למזל גדי, בתאריך ה- 25/1/08, יצר את תחילתה של תקופה ארוכה, הפוגמת- ושתפגום: בערכי השלטון כלפי החלשים, התעצמות דתית והתפשטותה בעולם, סכנה זוחלת לדמוקרטיה, מחלות חדשות, מגיפות, פיגועי טרור המוניים. תביא אותנו אל סף שואה אקולוגית- עולמית, התחממות גלובאלית, לחסרון ביבולים מסורתיים - שמקורם בחקלאות, בנפט, במתכות ובמחצבים חשובים אחרים.

 

בשל השפעתו המצמצמת של הגדי, הנשלט על ידי המזיק הגדול והידוע, הלא הוא סטורן -שליט תחום הקריירה ותפיסת העולם, האנושות נכנסת לשני עשורים של חרדות ושל זעזועים בתחום: המדיני, הכלכלי, הדתי והסוציאלי. כמובן ובהתאם לכול המתואר כאן, הבורסות בעולם יסבלו מזעזועים קשים, לצד תיקונים חיוביים, זמניים וקצרים...וסינטטיים- מגמתיים. מצד שני, האנושות תתגעגע ותשאף לחזור אל כל מה שסימל העבר כמו: צניעות - שתתבטא בנהירה לכוון הדת והנוסטלגיה, כמו גם, לכוון שימור האדמה ויבולה המסורתי. ב- 2016...יתגלו ניצנים של נערי פרחים מסוג המזכיר בארץ ובעולם את תחילת עידן הדלי בשנות השישים. אותם ניצנים יגיעו לשיא בין 2002-2024.

 

האנושות התרגלה עד כה, לשפע ולהתרחבות כתוצאה מהשפעת פלוטו בקשת - שהסתיימה באופן רשמי.
מצב חוסר הברירה העתידי - שכאמור ינבע מדילול משאבים, יצור: חרדה, בלבול, מבוכה וכאב לרבים מאתנו,  אציין כי פלוטו יחזור למזל קשת עוד פעם אחת, השנה (2008), אך לצערי, לא יהיה די בקפיצה קצרה זו, כדי לשנות את רוע הגזירות.

 

אם כן, האנושות עלולה להיקלע למציאות טרגית הדומה לזו ששלטה במאה הקודמת ועל רקע משברים כלכליים עמוקים.
 בתקופה עגומה זו, אנו עלולים לחוות שוב את הקלות הבלתי נסבלת של תופעת המנהיגים השואפים לנצל את מצוקת עמם, בגיוסו לכוון מלחמות דת, לשליטה בעם אחר, או גם למיגור מרידות בארצות שלטון החושך והדיכוי.
 החזק יהיה זה שישלוט במקורות האנרגיה, או זה שיהיה בידיו כוח העבודה האנושי הגדול והזול. דוגמה אחת לכוח כזה היא סין והאחרת נקשרת לארגון אופ''ק המייצג - ברובו המכריע - את מדינות המפרץ ומשאביהן - כשאחת מהן היא... אירן - הידועה בשני מרכיבי העוצמה: מאגרי כוח אדם ונפט - ולמרבה הצער באופן המסכן את שלום העולם - וגם בנטייה לחבר את כול אלה לתיאורית השנאה, שכלל לא קשורה לבסיס האסלם והלכותיו.

 

 אם כן ובמבט מקודם לעתיד 2014-2016, לאור דברי עד כה, לא אתפלא באם האנושות תסבול ממשנה פסימיות לגבי שלום העולם שלכאורה יתקרב בעוד צעד אל סופו: האקולוגי, החומרי, המוסרי, והאנושי.

 אני מודה שבשנים הנ"ל, יבצבצו אט אט סיבות גדולות לדאגה.

 

 יחד עם זאת, נותרו שתי סיבות לאופטימיות זהירה. האחת מהן קשורה למעגליות - (מחזוריות הגורל) - הטוב והרע, הפוקדת את האנושות... משחר ימייה.
 כלומר עשור או שניים טובים ולאחר מכן רע לכמה שנים... ושוב מצב טוב - וחוזר חלילה. הסיבה השנייה היא התקווה להופעת מנהיגים, (שתתגשם לבסוף) שישאפו לכוון את העולם לעבר: השלום והרווחה ולמיגור, ארגוני טרור ומשטרים המונעים על ידי כוהני דת, טוטליטאריים-אפלים. 

לכול המחפשים ישועה כתוצאה ממצבים כוכביים משופרים, אציין כי רק בעוד כשש- עשרה שנים... ובעקבות המצאות חדשות שיתגלו ויפותחו עד אז, יצוצו פתרונות (ככלניות אדומות וביישניות... מבין חורבות השנאה ומלחמות הדת) בתחום האנרגיה, אחד מהם שחרור מניפולטיבי של האדם 'מהגרביטציה' בתחום המזון, הסוציאלי (תקופת רנסנס קצרה) ועוד.

 

אם כן, לאחר מאבקי כוח בעולם, שבסיסם העיקרי מונע בהשפעת הדת ( עם עצירות לאתנחתא כזו או אחרת שימשכו יותר מעשור) יתפזר הענן מעל השפעת העידן - בעת כניסתו האיטית של פלוטו למזל דלי ב- 2024, ושוב נהנה מתקופה ארוכה של שפע כלכלי ואידיאולוגי. השינויים החיוביים יהיו רבים כל כך, עד כדי שההיסטוריונים ישוו אותה לתקופת שנות השישים והשבעים, של המאה שעברה. הנטייה הרווחת העתידית תהיה להשתחרר מכבלים ישנים, לשאוף לשוויון, לחופש ביטוי, לאהבה ולעזרה לחלשים.

הסכסוך הישראלי ערבי ימשך עוד זמן רב, גם לו שבשנת 2010-2013 העולם יגיע לתמיכה ולהבנות בנוגע למדינה פלסטינאית כשרובו 'על -חשבון' האהדה לישראל. 2011 תהיה לשנה של התקוממות עמי המזרח התיכון- בשל הנטל הכלכלי, שתקבל רוח גבית מגורמי דת. באותה שנה גם בישראל יצאו המונים לרחובות בתקווה לשינוי כלכלי ולצדק חברתי לטובת האזרח.

 2013 היא שנת ההכרעה בנוגע לגרעין האיראני. אמריקה תנסה לצאת מהשבר הכלכלי על רקע בעיות כלכליות של כול מדינות אירופה כולן- כולל 'בגוש היורו'.  העולם יחווה עליות ומורדות החוזרות ונשנות, סין אמנם תתעצם מאוד, אך עדין תשתרך מאחורי המערב. החל מ- 21/12/12 יחלו אירועים ואסונות קשים במקומות המועדים בעולם ליפול בזה אחר זה. בנוסף צפויים שינויים מהירים וקיצוניים במידת הטמפרטורה וגובה פני הים על פני הכדור. החקלאות תיפגע ועקב כך מחירי הסחורות ירקיעו לשמיים ומפלס הפחד לשלום העולם (אקולוגית וגרעינית) יעלה לממדים מפחידים ביותר. כתוצאה מפגיעה בחקלאות, משטח הייצור כולל יבוא יצוא, חיזורי מדינות הנפט אחר... צרכנייה, יחל כבר בשנים 2012-14 ובהדרגה ילך ויהפוך אותן ליותר מתונות, אם כי עדיין נוהות אחר הדת וההקצנה. כניסתו של סטורן למזל עקרב ב- 06/10/12 יעשה 'סדר עולמי' תוך שהוא יאיץ את גורמי ההגבלה והצמצום של אנושות בנוגע: ליצור, מסחר, בזבוז משאבי אנרגיה ולעלייה במחירם. בצד החיובי נגלה שיתוף פעולה בין המדינות הנאורות, לצד אופורטוניזם אידיאולוגי ודתי הנוטה לקיצוניות ולכוחניות. קבוצות קיצוניות המהוות מיעוט ינצלו את חופש הביטוי עד כדי שישליטו טרור ופחד על הכלל. מדינות העולם יחפשו מחצבים חדשים ופתרונות חלופיים בשטח האנרגיה, לצד הפרט שיחפש פתרונות יצירתיים לצמצום הוצאות הצריכה: בהוצאות למזון, דיור ואנרגיה. עליות במכירות הסחורות יביאו רבים לחזור לטבע, לעבדו ולרתימתו לצרכיו. זה אומר שצפויים יותר ויותר אנשים שיגדלו את יבוליהם האישיים ויבנו 'בתים-ירוקים' בכוחות עצמם או במינימום הוצאות.

 

אוראנוס משפיע כרגע במזל דגים עד לסוף אפריל 2010. שהייתו זו ממשיכה למשוך את בני האדם לעבר רוחניות ולכוון הרס האמונה בערכים שנרכשו בעולם המודרני. כוכב השינויים יגביר את החיפושים עצמיים בנוגע: לשורשים, מיסטיקה ודת. למרות השפעתו בנושא התייעלות השירות והעבודה, יהיה לו חלק והשפעה על האבטלה שתלך ותעצים בעולם כולו. אצלנו זה יסתכם ברצון להשכין צדק חברתי בין השנים 2011-2014

במאי 2010 יכנס אוראנוס למזל טלה וישהה שם עד למאי 2018. כאן תורגש נגיעתו באופיו של האישי האוניברסאלי. האגו, השלטון, העושר והמרכזיות ינהלו את הלכי החיים. סכסוכים מדיניים וצבאיים חדשים כישנים, יתלהטו בגלל האלמנטים הללו. במישור האישי: יותר ויותר אנשים יאבדו את זיקתם ורצינותם לגבי מוסד הנישואין. מדד הגירושין ימשיך ויעלה ונשמע יותר על בני זוג שהתחתנו בגלל סיבות ...כלכליות. בעיקר נשים יחפשו להן בני זוג עשירים ולא יחששו מפערי גיל בולטים....  

 

מחדש לכם משהו? אני משער שהמבוגרים שבכם זוכרים, איך המצב הכלכלי הכה באידיאל האהבה. הם עדיין זוכרים איך ההורים לחצו על בני משפחה...להשתדך עם המעמד שיכל להרשות לעצמו.

לאור כול אלה: ההבדלים בין המעמדות ילכו ויתרחבו או- אם תרצו -  בין הכרישים...לפלנקטון.

 

 אכן אין חדש מתחת לשמש.
 גם להיסטוריה על פני האדמה יש דינאמיקה משלה.... והגלגל צפוי לסוב על צירו. 
יסתבר מחדש, כי הכסף ישלוט כול עוד האגו והמלחמות יביאו לעליבותו של האיש הקטן ומשם הדרך להתבטלות אישיותו נוכח העשיר ובעל השררה, קצרה מאוד.

כוכב נפטון נמצא כרגע בדלי וישהה שם עד 2012. זה אומר שעד ל- 2012 רבים יגששו בערפל ויתקשו למצוא פריצת דרך משמעותית בתחום הקריירה. כאמור- מחאות חברתיות יפרצו בארץ בנוגע לצדק חברתי, שוויון ורווחה. אם לא די בכך, נשמע הרבה יותר על פירוק אחדות המשפחה והילדים יהיו הקרבן הראשון.

ב- 2012, נפטון מסיים את מהלכו בדלי ויכנס למזל דגים שם ישהה עד מרץ 2025.

כוכב זה ייתן משנה תוקף לקביעה כי האנושות הולכת על חבל דק בין ההשתדלות להתנתק מתחלואיה המסורתיים ולבין ההרס העצמי: האנושי, האקולוגי והכלכלי. 
...נכון, זה לא נראה הכי טוב, אך מנהיגות חזקה תקום בעולם (2018-2020) זאת לאחר מלחמה גדולה וקשה, מלחמה שונה מזו שהכרנו, שתונחה על ידי גורמי - דת - ומקורה בפרשנות- האסלם באופן המעוות והמטעה. לאחר כ- 6 שנים של טרור ומלחמות קרות בין מדינות, אותה מנהיגות תחזיר את האנושות לתחילתו...של מעגל מחזורי - חיובי- חדש. בעקבות זאת ובהדרגתיות, האנושות תיהנה משנים עליזות ומאושרות - קרוב ל- 2024, (בעוד כ- 16 שנה) כאמור בעיקר בשל בהשפעתו של כוכב פלוטו (כוכב המוות והתקומה- הרנסנס)

 

 ולסיום:

תחזית עולמית זו היא כללית.

האומנם?

האם גם הפעם מחזוריות ההיסטוריה תחזור על עצמה?! על כול תהפוכות הגורל הגלובאלי.


 האם בנינו ונכדינו יזכו לחוות את המעגליות הזו- לרע ואחר כך לטוב?

... כמובן, אך כול זאת בתנאי שהישרדות כדור הארץ (אקולוגית) לא תוכרע על ידי ידיים חמדניות מדי, ומלב... שונא מידי.

 

  copyright(c) 2008-udy berger

 

לייעוץ אסטרולוגי מקצועי בפגישה או בשיחת טלפון.

 

  תגובה אחת
תודה אודי  
אניה28ו | 08/08/2016 01:15:22

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

הודעות אחרונות

19:35 | 25.02.20 אורחים בפורום
11:42 | 22.01.20 אורחים בפורום
14:51 | 04.01.20 אורחים בפורום
10:56 | 09.06.19 אורחים בפורום
16:57 | 04.08.18 אורחים בפורום
09:21 | 24.07.18 אורחים בפורום
12:07 | 11.07.18 אורחים בפורום
10:12 | 11.07.18 אורחים בפורום
17:10 | 13.06.18 אורחים בפורום
14:46 | 12.06.18 מיצילוקו2
19:59 | 03.06.18 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ