לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3912839,128 עוקבים אודות עסקים

פורום סטודנטים

ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!
בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מתעניינים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה ומה הדרישות קבלה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.
ההטרוגניות של חברי הפורום מאפשרת לסייע ולתת מענה למגוון רחב של שאלות. היינו רוצות, שהטרוגניות זו תבוא לביטוי גם בעזרה הדדית במציאת חומרי לימוד ומבחנים לדוגמא, מידע על קורסי בחירה מומלצים, ועל מרצים מועדפים ובדיונים שונים על עולם האקדמיה בארץ- על הקבלה ללימודים (מישהו אמר פסיכומטרי?) על הלימודים עצמם, על הרלוונטיות וההתאמה לשוק העבודה, על ההבדלים בין מכללות לאוניברסיטאות ועל האפשרות של לימודים בחו"ל.
כמובן, שתקופת המבחנים דורשת מאתנו מאמצים מיוחדים (כמה פעמים הבטחנו לעצמנו שנלמד לאורך כל הסמסטר?), והיא משפיעה על הגולשים בפורום.
הפורום, הוא פורום סטודנטים. למרות זאת, לפעמים קיימים שרשורים שלא קשורים בקשר הדוק לפורום.
מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. לכן, אנחנו ממליצות למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים ואת הלך הרוח בפורום, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.
אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו, כדי שמרבית הגולשים יהפכו לגולשים קבועים בפורום. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.
מלכת הקרח הפולניה ו oromer

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סטודנטים

ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!
בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מתעניינים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה ומה הדרישות קבלה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.
ההטרוגניות של חברי הפורום מאפשרת לסייע ולתת מענה למגוון רחב של שאלות. היינו רוצות, שהטרוגניות זו תבוא לביטוי גם בעזרה הדדית במציאת חומרי לימוד ומבחנים לדוגמא, מידע על קורסי בחירה מומלצים, ועל מרצים מועדפים ובדיונים שונים על עולם האקדמיה בארץ- על הקבלה ללימודים (מישהו אמר פסיכומטרי?) על הלימודים עצמם, על הרלוונטיות וההתאמה לשוק העבודה, על ההבדלים בין מכללות לאוניברסיטאות ועל האפשרות של לימודים בחו"ל.
כמובן, שתקופת המבחנים דורשת מאתנו מאמצים מיוחדים (כמה פעמים הבטחנו לעצמנו שנלמד לאורך כל הסמסטר?), והיא משפיעה על הגולשים בפורום.
הפורום, הוא פורום סטודנטים. למרות זאת, לפעמים קיימים שרשורים שלא קשורים בקשר הדוק לפורום.
מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. לכן, אנחנו ממליצות למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים ואת הלך הרוח בפורום, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.
אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו, כדי שמרבית הגולשים יהפכו לגולשים קבועים בפורום. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.
מלכת הקרח הפולניה ו oromer

מחשב נייד

מאת: חיים חפר  פורסם: 23/05/2005  עדכון אחרון: 13/07/2005  

יתרונות -
יש לי איתי תמיד את כל הסיכומים בכל הקורסים (החל משנה א´).
אני מקליד מהר יותר ממה שאני כותב.
אין אלף עטים, עפרונות וכיו"ב. אפשר להחליף צבעים, להדגיש ולהאיר בלי בעייה. מתחרטים? גם אין בעייה.
אין צורך לנסות לפענח את כתב היד של עצמך.
אפשר לסדר את הסיכומים תוך כדי שיעור.
מי שיכול לקרוא מהמסך יכול לחסוך דיו ונייר למדפסת (וכמובן מחברות), ובכך גם להימנע מהוצאה וגם לשמור על איכות הסביבה 
ניצול יתרונות מובנים של מחשוב: למשל הכנת אינדקס שיעורים לפי נושאים עם קישורי HTML לקבצי ההרצאות. חיפוש נושא ספציפי במחברת, או משהו שמישהו אמר, ללא צורך בלהפוך אלף דפים ופתקים -ctrl+F יעשה את העבודה.
בעזרת ריבוי המשימות המבורך, אפשר להעביר דקות מתות בשיעור תוך משחקים חביבים בחלון אחר.
בגלל שאני לומד משפטים, רוב הספרות המקצועית שאני צריך - ספרי חקיקה ופסיקה - נמצאת על תקליטור שהולך איתי בתוך המחשב כל הזמן.
למרות שהמשקל משמעותי (קצת יותר מ 3 קילו, למחשב במחיר סביר), אני לא יודע כמה זה שונה ממשקל ספרים מחברות ועטים.

חסרונות -
זה יקר. אי אפשר להשאיר אותו לבד, לא בהפסקה, לא בספרייה, לא באוכל.
אם הוא הולך לאיבוד, מעבר להפסד הכספי נעלמו גם חודשים של סיכומי הרצאות. מומלץ לשמור גיבוי על מחשב נוסף, במדיה נשלפת (דיסקט/USB) או על האינטרנט.
זה כבד. לפטופ ממוצע שוקל קצת יותר משלושה קילו. יש גם כאלו של 2, אבל מחירם יכול להיות יותר מכפול.
תלות בחשמל. הסוללה מספיקה בממוצע לשעתיים כתיבה לא אינטנסיבית, והזמן רק מתקצר ככל שהסוללה מזדקנת. סוללה נוספת גם יקרה וגם מהווה תוספת משקל.
אם כותבים משהו מלבד מילים (גרפים, טבלאות, נוסחאות וכד´) המחשב לא תמיד מתאים לזה, והעבודה יכולה להיות איטית ומסורבלת יותר מאשר עבודה עם נייר. כמובן שאותם ייתרונות של סדר ובהירות כתב קיימים גם במקרה זה.
כולם רודפים אחריך עם דיסקטים/תביא לי/תשלח לי וגו´. יכול להיות מעיק.
מחשבים נופלים וקורסים. גם אם שמרת כל משפט, כשצריך לאתחל באמצע שיעור זה מרעיש, מעיק ומפסיד דקות הרצאה שיכולות להיות משמעותיות.

אין תגובות

הודעות אחרונות

07:25 | 08.06.19 rifat2
19:56 | 06.06.19 שאלה בלבדד
13:57 | 27.05.19 raheli23
23:00 | 26.05.19 Zohar 01
19:21 | 22.05.19 ויטמין D1
12:36 | 12.05.19 אורחים בפורום
15:57 | 10.04.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ