לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

ראיון שוט עם רייבן והונקי טונק מן

מאת: שי מילר  פורסם: 24/07/2007  עדכון אחרון: 24/07/2007  

רייבן: אנחנו כאן, אני אגיד את זה.. שתוק, פיינשטיין. אנחנו נמצאים כאן עם האלוף הביניבשתי הגדול ביותר בכל הזמנים. עברו כבר 20 שנה מאז, והוא עדיין הגדול ביותר. אף אחד לא ממש התקרב אליו: הונקי טונק מן.
הונקי טונק: אני מודה לך על ה-Fine introduction.

רייבן: מתי הייתה הריצה שלך עם התואר בתור הונקי טונק מן?
הונקי טונק: אני חושב שזה היה ב-1986-1987.

רייבן: 20 שנה עברו מאז, ועדיין זוכרים אותך. למרות התקופה המצוינת שהייתה בביזנס בשנות ה-90, הונקי טונק מן נחשב לאחת מהדמויות המוכרות ביותר. כולם דיברו על כך שסירבת לאבד את התואר הביניבשתי, ולכן דפקו את דיביאסי (הבטיחו לו את אליפות העולם, ולא נתנו).
הונקי טונק: זה מה שדיביאסי אומר.. הוא מעולם לא שאל אותי לגבי זה. הוא קיבל את כל ההטבות שמגיעות לאלוף העולם: לימוזינה, טיסות במחלקה ראשונה וכו'.

רייבן: דיביאסי טוען שמאצ'ו מן היה אמור לקבל את התואר הביניבשתי, אך סירבת לאבד אותו, ולכן העבירו אליו את התואר העולמי שהיה אמור ללכת לדיביאסי. לדעתי זה נשמע מגוחך, משום שאם וינס לא היה רוצה שתהיה עם התואר, פשוט היו לוקחים ממך את זה וזהו.

הונקי טונק: אני חושב שהם פחדו משום שהתקשרתי לג'ים בארנט. רציתי לקבוע איתו פגישה ולעבור לשם. הוא אמר לי שלא משנה מה אעשה, כל עוד שלא אאבד את התואר בתוכנית רגילה בטלוויזיה. ג'ימי הארט ביקש שלא אעזוב ואדבר עם וינס מקמהון, מה שהתברר כדבר הגרוע ביותר. פניתי לוינס ואמרתי לו: "דיברתי עם ג'ים בארנט". הוא אמר לי: "YOU FUCKIN' IDIOT! ARE YOU FUCKIN' CRAZY?!?!" מעולם לא הייתה לי בעיה עם רנדי לגבי הנושא. הוא ידע שזה עניין של ביזנס. חוץ מזה, בדיעבד הקטע הזה עזר לו בטירוף, לא שהוא טרח להודות לו או משהו. |רייבן אומר שלפחות היה נותן לו גלימה או משהו..| אנדרה הענק היה ההיל החם בעולם באותה תקופה, ואני הייתי במקום השני.

לאחר 6-7 חודשים עם התואר, קראו לנו (סבאג', אליזבת ואני) במטרה שנגיע למשרד. הם אמרו לסבאג' ואליזבת כל מה שמתוכנן עבורם לעתיד, כאילו שבכלל לא הייתי קיים.. הוא פנה אליי ואמר: "נוכל לבנות אותך מחדש". תוכלו לבנות אותי מחדש? זה אומר שאני צריך לחזור לקרב הראשון בקארד עם פדרו מוראלס ו-SD ג'ונס? זה נחשב לבנייה מחדש? עזבתי את החדר בתחושה שאשכרה הצמידו אותי לרצפה ואנסו אותי בכוח. זה היה אסון כלכלי מבחינתי, משום שבדיוק התחלתי להרוויח כסף. מילאנו לחלוטין את הניו הייבן קוליסאום באותו ערב. לא הבנתי למה הם רוצים לעשות את זה. למה לכם להשמיד בנאדם שמוכר עבורכם כרטיסים? מתברר שהעסקה עם דיביאסי כבר הייתה סגורה. וינס והוגאן הבטיחו לו שיהיה אלוף. לא כ"כ הבנתי את הקטע הזה, אבל לסבאג' לא הייתה שום בעיה עם הנושא. באתי אליו ואמרתי: "אני לא הולך לעשות את זה. אני לא מתכוון לאבד את התואר מול 35 מיליון איש". הדיל שלי עם וינס היה פשוט: "אם אהיה DRAW, שלם לי. אם לא, תפטר אותי, אבל תדאג שאיראה טוב בטלוויזיה". לעשות ג'וב מול 35 מיליון איש לא ממש נכנס לקטגוריה של "לגרום לי להיראות טוב".

רייבן: באותה תקופה זה היה שונה, אנשים לא עשו ג'ובים.
הונקי טונק: שונה לחלוטין בהשוואה להיום. אם כיום היו פונים אליי ורוצים לעשות את זה, הייתי אומר: "בכיף, תעשו מה שבא לכם. יש לי חוזה". באותה תקופה יכולת לעשות ג'וב וכבר באותו יום אמרו לך "אנחנו לא צריכים אותך יותר".

רייבן: הכוכבים לא עשו ג'ובים. הג'וברים היו אמורים לעשות אותך אובר. הכוכבים ניצחו כל הזמן ונפגשו זה מול זה רק בהאוס שואוז. כך הכניסו כסף לקופה. כיום זה בלתי אפשרי משום שהצופים משתעממים מקרבות מול ג'וברים, אך באותה תקופה אף אחד לא עשה ג'ובים ולכן מדובר בבקשה רצינית.
הונקי טונק: אפילו ברט הארט לא התכוון לעשות את הג'וב ההוא במונטריאול. זה היה עד כדי כך פשוט. הוא יכול לומר שלא רצה לעשות ג'וב משום שמדובר בקנדה. ברט, אתה משקר. לא היית עושה את הג'וב הזה בשום מקום, בדיוק כפי שאף אחד מאיתנו לא היה עושה. גם שון מייקלס לא היה עושה את הג'וב. זאת המנטליות שהייתה לנו. לא היה לנו כסף מובטח. כיום אתה יכול לומר שכואבת לך האצבע, וישלחו אותך הביתה לעשות MRI. הביזנס כ"כ השתנה מהבחינה הזאת. פנו אליי והציעו לי להשתתף ברויאל ראמבל. אשתי שאלה אותי: "מה תעשה?" אמרתי לה: "או שישאירו אותי שם למשך 45 דקות ויהיה לי התקף לב, או שיגמרו איתי מהר". באתי לשם ושאלו אותי אם אני מסוגל להישאר 3 דקות בזירה. הסכמתי לכך וכשהגעתי לוילון צעקו לי "30 שניות! 30 שניות!" אין לי בעיה עם זה.

רייבן: לבושווקרז היה הכי כיף. הם היו צועדים לזירה עם התנועות שלהם, מועפים מעל החבל העליון ויוצאים מהצד השני.. אז האם הקטע עם דיביאסי נהיה בעייתי?
הונקי טונק: הוא מעולם לא אמר לי אף מילה על זה.

רייבן: והאם וינס נטר לך טינה על כך?
הונקי טונק: אני בטוח שכן. הוא המשיך להעסיק אותי למשך זמן רב, אך הבין שלא הייתי מסוג הבחורים שישכבו לפניו ויאפשרו לו לעשות מה שבא לו, משום שהיו אפשרויות אחרות. עדיין יכולתי ללכת לטריטוריות, והדלתות היו פתוחות בכל מיני מקומות. כשיש לך היט וכ"כ שונאים אותך, הם ישלמו כסף כדי לראות איך מחטיפים לך מכות. אני חושב שיכולתי להצליח אצל ג'ים בארנט ו-WCW/NWA, אך ברגע שהתחיל כל הקטע עם בישוף, מבחינתי זה נגמר והפך לבולשיט.

רייבן: זה מה שאני אומר לבחורים הצעירים: כיום משלמים לכם To Draw Money. הם שונאים אותך ורוצים שתירצח, או דווקא אוהבים אותך ורוצים שתרצח מישהו. אם אתה סתם תלוי באמצע, הם לא ירצו לראות אותך. בסרטים יש אותה דוגמא: אף אחד לא יראה סרט שלא ממש בא לו עליו. בכל מקרה, אמנם לא היה כסף מובטח, אך התלבושות שלכם היו מאוד יקרות.  

הונקי טונק: כן, התלבושת הנוכחית שלי עלתה 3,500 דולר. היו לי שתי תלבושות עיקריות באותה תקופה: האדומה עלתה 7,500 דולר, והכחולה הייתה שווה לא פחות מ-10,000 דולר. המון בחורים חשבו שהשתגעתי. דיברתי בטלפון עם ג'ימי הארט לפני יומיים. הוא אמר לי שכל הבחורים ב-7 או 8 השנים האחרונות נראים אותו דבר: גוף שזוף ושרירי, שיער קצר ובגדים קצרצרים. לא הרבה אנשים השתמשו בתחפושות מיוחדות ודברים שמפרידים אותך משאר העדר. כולם זיהו אותי לפי פאות הלחיים והשיער השחור. יכולתי להתרוצץ עם ג'ינס וחולצה לבנה, אבל זה לא היה אותו דבר. כשרואים את הוגאן עם הבגדים האדומים-צהובים, זה מושך תשומת לב. כולנו התבלטנו בדרך כלשהי: ג'ייק רוברטס, סטימבוט, רודי פייפר, בוב אורטון ופול אורנדורף.

רייבן: זאת אחת מהסיבות שדי הצלחתי בתקופה ההיא: השקעתי בתלבושות. גם כיום אני אומר לבחורים שישקיעו בזה. יש לי 8 ז'קטים שונים. זה לא קרוב למה שאתה השקעת.. אבל בכל זאת. הבחורים אומרים שלא בא להם להשקיע כסף, אבל הם מצפים לקבל פוש.
הונקי טונק: אם לא תשקיעו בעצמכם, בגופכם ובעבודה שלכם, מה בדיוק אתם מנסים להוציא מזה? צריך תשוקה, מסירות ועבודה קשה. אם אין לך תשוקה להצלחה, לא תצליח. אם אינך מסור ואין בכוונתך להשקיע בעצמך, לא תצליח. אתה חייב לעבוד קשה. אני זוכר שנסעתי לצילומים של WCW באורלנדו. ישבתי מאחורי הקלעים וראיתי את כל הבחורים ההתפתחותיים שלהם. הם שוכבים על הרצפה וישנים! הם לא נכנסו לואן ונהגו 400 מייל לאורלנדו, הם טסו! ובמקום שיצפו בקרבות או ידברו עם שאר המתאבקים כדי ללמוד, הם שוכבים על הרצפה וישנים משום שאילצו אותם להתאמן באותו יום.

רייבן: סטיב קירן נתן לי עצה מצוינת: תצפה בכמה רסלינג שרק תוכל. כיום המתאבקים מבצעים 8,000 מהלכים, אך אם הם לא יודעים לדבר, לאף אחד לא אכפת. אתה חייב להכניס אותם לאולם באמצעות דיבורים, וזאת הבעיה האחרת: כיום לא רואים פרומואים של כסף, אלא בעיקר פרומואים של בידור. אלה פרומואים נהדרים, אך זה לא מוכר כרטיסים.
הונקי טונק: הבחורים לא שכללו את מיומנותם עד לדרגת שלמות. הם לא הקדישו זמן כדי לשבת בבית מלון, לעמוד במשך שעות מול המראה ולדבר אליה. ומה לגבי הקטע שאנחנו נוסעים ברכב ומייצרים ראיון? אתה אומר משהו וזה נתפס אצלי. אולי תאמר את זה בפרומו משום שהבאתי לך רעיון, ואולי דווקא ההיפך יקרה. הם לא מילאו את חובותיהם בכל הנוגע לשיפור עצמי.

רייבן: הבחורים חושבים שחייבים להם הכל. הם חושבים שבזמנו עשו לנו הנחות. אני נאלצתי להרוויח את מקומי וכנ"ל לגביך. אף אחד לא החליט שנהיה כוכבים. אני המצאתי את החומר שלי, וגם אתה. אני המצאתי את החומר שלי כמה פעמים עד שהצלחתי לעשות זאת כמו שצריך..
הונקי טונק: מותר לנסות ולטעות. אני אומר להם שלא יתביישו לנסות דברים, אך אל תבצעו סתם מהלכים מטורפים שמעולם לא ניסיתם בעבר. דיברתי מתישהו עם אחד מהמאמנים, והוא סיפר לי שהבחורים מגיעים אליו כדי להתאמן פעם אחת ולקבל בוקינג למופע, כשמיד לאחר מכן הם נעלמים ולא חוזרים לעולם. כשאני קיבלתי בוקינג לראשונה, המשכתי להתאמן במשך 9 חודשים. קיבלתי בוקינג לשישי-שבת וחזרתי להתאמן בראשון.

רייבן: רצינו את זה כ"כ, ונאלצנו לנשום ולחיות את הביזנס. אני מניח שכיום הבחורים רוצים להיות כוכבים ואקרובטים. תצטרפו לקרקס או משהו..
הונקי טונק: אני לא רוצה להיות כזה. אני רוצה להיות כמו הוגאן, אוסטין או הרוק. אלו הבחורים שהרוויחו הכי הרבה כסף בביזנס שלנו. הם לא טיפסו על החבל העליון ועשו שטויות. הם לא טיפסו על גג הכלוב וצנחו משם (נשמע כמו עקיצה כלפי פולי). עכשיו אומרים שהם לא היו פרפורמרים טובים (בטח מתכוון להוגאן). באמת? הם מילאו את כל האולמות ביקום והרוויחו 400 מיליון דולר בשנה עבור הארגון, ואתם אומרים לי שהם לא מוכשרים? הוגאן לא ידע להתאבק? הוגאן היה מתאבק חובבני מצוין.

רייבן: אותו דבר נכון לגבי לולר. הוא היה אתלט נהדר, אך עשה את הדברים הקטנים שהוציאו המון מכל חלק בקרב. אני זוכר שמתישהו רייזור ראמון זרק לו קיסם לתוך הפרצוף. לולר הוציא קיסם משלו מהמכנס, דחף אותו לעין ומכר אותה במשך 5 דקות..
הונקי טונק: גם הרלי רייס והאחים פאנק יכלו לעשות זאת. ראיתי פעם קרב בין דמיאן (הנחש של ג'ייק רוברטס) להרלי רייס. זה היה הדבר המדהים ביותר שראיתי אי פעם. אפילו ניגשתי לרייס ואמרתי לו את זה. זאת הסיבה שהרלי והאחים פאנק הצליחו לסחוב קרב במשך שעה. בכל מקרה, הרלי נאבק בנחש והקהל התפוצץ מהתלהבות. למדתי מהם לקחת באמפ אחד ולהוציא ממנו את המקסימום. זה מזכיר לי משהו אחר: אני תמיד אומר לבחורים באינדיז שאם הצופים צועקים להם "Boring!", שיאטו את הקצב. אם מישהו משתעמם מספיק, הוא מתעצבן לבסוף וכך נוצר היט.

רייבן: אני זוכר שעבדתי ב-WWF והגענו לפיטסבורג. הקהל שם אפילו לא צרח "Boring". הם פשוט שתקו, אפילו כשקורט אנגל נכנס, אז למה הגעתם למופע? יש ערים נדירות שכאלה, אך ברוב המקרים אין סיבה שיצעקו לך "Boring" אם אתה יודע מה לעשות. אני תמיד אומר שגם כשלא עושים כלום, אתה חייב לעשות משהו.
הונקי טונק: החלק של ה-Boring לא מפריע לי, משום שאם הם צורחים משהו (ולא משנה מה), זה אומר שלפחות הם צופים. הם לא הולכים למזנון או יוצאים לחניון ונוסעים הביתה. אם דבר כזה קורה, אתה בבעיה. לעומת זאת, אם הצופים צורחים "Boring", זה אומר שהם מנסים לגרום לך לעשות משהו. הם שילמו כדי להיכנס, אני נכנסתי בחינם. אני יודע מה יהיה הסיום של הקרב, והם לא. הצופים לא יאמרו לי מה לעשות ומתי לעשות את זה.

רייבן: לולר ואתה בני דודים, נכון?
הונקי טונק: כן, האמת שאנחנו מהסוג של בני הדודים שנפגשים מדי פעם בחגים. כשלולר נכנס לעסקי ההיאבקות, כבר לא ראינו אותו כ"כ. הוא עבר לגור במרחק 60-70 מייל מאיתנו. מה שכן, יש משהו שלא מובן בעיניי: אם יש לך בן דוד מדרגה ראשונה שבא לעבוד אצלך, למה לך להשמיד אותו? למה לי לדפוק אותך עם הכסף? מעולם לא היה בינינו שום ויכוח אישי, הכל עסקי. ברגע שהתחלתי להבין את הביזנס, ידעתי שלא אוכל לעבוד אצלם יותר, ומעולם לא חזרתי לשם.

רייבן: אבל בכל זאת היה לכם את ה-"קזינו ברול".
הונקי טונק: כן, זה הקטע שנלחמנו במזנונים. הקטע הזה יצר את ECW.. זה יצר את ההארדקור, אבל עשינו משהו שמתאבקי ההארדקור מעולם לא עשו (רייבן: למכור? ): ביצענו הארדקור מבוקר. היינו מספיק זמן בביזנס כדי לדעת כיצד לעשות זאת.

רייבן: כשהגעתי ל-ECW, ניסיתי להגדיר את המקום מחדש. פול אי לא רצה פייסים והילים משום שזה פאסה, אך התעקשתי להיות היל. כולם חטפו 10 מכות כסא, ואני הסתפקתי באחת.
הונקי טונק: לא כ"כ צפיתי ב-ECW כשהייתי בממפיס, משום שזה לא שודר באיזור. צפיתי במוצר כשעבדתי בבוסטון. אני זוכר קרב בין רוב ואן דאם לסאבו. היו שם 25 מכות כסא, 25 בייסבול סליידז לתוך הכסא וזה לא נגמר. תהיתי לעצמי מתי זה ייגמר.

רייבן: זה מזכיר לי את קרבות הקרוזיירוייטס. אף אחד לא מוכר שום דבר, וזה מטריף אותי. אני נותן למתאבקים האלה את 24 בתור דוגמא. ג'ק באוור נדקר בכתף, ולאחר 20 דקות הוא כבר לא מוכר את זה.. ממש התעצבנתי מכל הקטע.
הונקי טונק: אפילו הטרמינייטור מכר בסרט שלו..

רייבן: אנשים מדלגים מחוסר מכירה למוות בלי שום שלב באמצע. אפילו אם הייתי ביגמן ששוקל 300 lbs ולא מוכר, לפחות הייתי מזיז את הראש לאחור בעת קבלת אגרוף. אפילו כשתינוק מחטיף לך, הראש זז מעט.
הונקי טונק: בחזרה לרוב וסאבו – לא ניסיתי לרדת עליהם משום שאני נהנה לצפות בעבודתם, אבל זה מה שקרה. כשצפיתי במכת הכסא הראשונה, אמרתי לעצמי "הולי שיט!", אבל הם לא הפסיקו.

רייבן: האמת שאישית עשיתי חצי ממה שהשאר עשו, בעיקר בשל עצלנות והתמכרות לסמים.. אך גם משום שהאמנתי בכך. האמנתי במכירה, ותמיד תוציא יותר דרמה ממכירה.
הונקי טונק: ראיתי קרבות של טרי פאנק מ-ECW, והוא משתמש בהארדקור, אך הארדקור מבוקר (הערת המתרגם: כן, בטח..) ראיתי את הקרבות של עבדולה דה בוצ'ר, ומדובר באותו מקרה. זה מלא בתוהו ובוהו, ומבדר. כשאתה מאבד שליטה, איבדת הכל. מעולם לא אהבתי את הקטע של השולחנות, משום שזה לא מבוקר. אתה לעולם לא יודע באיזו זווית השולחן יישבר, והאם הברזל שיש בשולחן לא יינעץ לך לתוך הגב.

רייבן: האמת שאני לא כ"כ מסכים. אם תשתמש בשולחנות מספיק פעמים ותלמד לעשות זאת כמו שצריך, תוכל לדעת היכן בדיוק יש להנחית את היריב על מנת שייגרם לו נזק מינימלי. אני בד"כ מנפץ שולחנות עם הנחתת מרפק, משום שניתן לשלוט בזה. לעומת זאת, אני מסכים איתך שזה הרבה יותר מסוכן כשמבצעים מהלך אקרובטי. הכל תלוי במידת שליטתך במהלך.
הונקי טונק: אני דווקא מדמיין את הפאוור בומב לתוך השולחן. אני לא יכול לראות מה קורה מאחוריי. אם קצה השולחן פוגע לי בראש או בקצה הצוואר (משהו שקרה לרייבן), ניתן למות בתוך מספר דקות. אנו לא פעלולנים, אלא בדרנים ומתאבקים. אנחנו מבצעים אתלטיקה תיאטרלית, ולדעתי הכל צריך להיות מבוקר. אי אפשר להישאר בביזנס למשך 30 שנה, אם אין ביכולתך לשלוט במעשיך.

רייבן: זאת הסיבה שאני מתכוון לעסוק בתחום עד גיל 50, ואומר לבחורים שבעוד 3-4 שנים.. חלק מהבחורים שהיו איתי ב-TNA לפני 4 שנים ועשו מיליון דברים, כיום עושים הרבה פחות. הגוף שלהם כבר חבול בטירוף.
הונקי טונק: זאת הבעיה. כשאתה מציב לעצמך רף כ"כ גבוה, לאן יש לך ללכת משם? השתמשתי במיק פולי בתור דוגמא: כשאתה קופץ מגג הכלוב ומתרסק דרך השולחן, לא נשאר לאן ללכת. אתה חייב להתחיל לקצץ איברים. "אני אחתוך לעצמי את היד, אני אחתוך את הרגל".

רייבן: אם פולי לא היה דברן כזה טוב, הוא היה נדפק לגמרי.
הונקי טונק: אמרתי לבחור לפני 10 שנים: "אתה לא תהיה כאן בעוד 5 שנים". הוא עדיין כאן ואני חייב לו התנצלות. לא חשבתי שהוא ישרוד.

רייבן: אתה יודע מה הטרנד הכי גרוע שאני רואה כרגע? כל הקטע היפני שכולם נהיים סופר סטיפים עם סופר צ'ופים. הראיתי קלטת לחבר שלי והוא אמר: "זה לא מרשים אותי, גם אני יכול להרביץ למישהו על אמת". איפה המיומנות בקטע הזה? זה אמור להיראות ריאליסטי, אך לא להיות כזה. מובן מאליו שאנו אתלטים שמסוגלים לספוג מכות, אבל הבחורים מכים את יריביהם בשיא העוצמה וחושבים שהם סופר קשוחים.
הונקי טונק: אני אומר לך את האמת – אם תכה אותי על אמת, תוכל לדעת שבאמת הכית אותי משום שלא אצליח למכור את זה באותה דרך..

רייבן: בדיוק! אי אפשר.. אני חושב שזה מעליב כשרוקי חובט בבחור ותיק בצורה כזאת. אני מסתכל על הבחור ואומר: "Are you fuckin' kidding me?"
הונקי טונק: אני אומר את זה לחבר'ה הצעירים בסמינרים ודברים כאלה. זאת אנימציה. אם אתה באמת רוצה ללמוד כיצד להנפיש את גופך, מומלץ מבחינתך להיות ללא שיער או עם מסיכה, משום שכשאין שיער, אתה לא יכול לנער את ראשך וצריך להיות יותר מילולי עם הגוף. אי אפשר לרעוד עם השיער הבלונדיני ולעשות שטויות כאלה. כשמישהו מחטיף לי מכות, השיער עף והידיים מתנופפות, אבל למדתי שצריך להיות מאוד מילולי עם גופי. כשיש לך מסיכה, אין לך דרך להראות כעס, פחד וכאב. למעשה אין לך פנים או שיער שעף לכל הכיוונים, אז צריך להזיז את הידיים.

רייבן: כיום לבחורים הצעירים אין שום הבעות פנים. הכל נראה כמו קו שטוח.
הונקי טונק: ואין להם תנועות גוף. ברט הארט הצליח איכשהו לצאת מזה (מכך שלא היו לו הבעות פנים), משום שלפחות היו לו תנועות גוף.

רייבן: בסופו של דבר זה הפך לגימיק שלו.. זאת הסיבה שתמיד היה לי שיער ארוך: כדי שאוכל לעוף לכל הכיוונים.
הונקי טונק: זה מקל עליך. אגרוף אחד והשיער מתעופף לו. זה הרבה יותר טוב ממצב שתתפוס את העין ותאמר "או שיט!" הם מאוד מתקשים ללמוד את הנושא הזה.

רייבן: אני לא ממש מבין למה קשה להם ללמוד. הסברתי למתאבקים בסמינרים לגבי הנושא הזה, כשנתתי להם לשכב על הרצפה בזמן שבעטתי בהם עד שהתחילו להתגלגל נכון. מבחינתי זה כמו זרם חשמלי: כשמחטיפים לך אגרוף/בעיטה לבטן, אתה מתקפל, מתרומם מעט, מתקפל שוב ומתרומם שוב תוך הקטנה הדרגתית של המכירה. מסתבר שזה הדבר שהכי קשה להם ללמוד, אך מעולם לא הבנתי מדוע זה כ"כ קשה.

הונקי טונק: אני אתן 3 דוגמאות:
נתחיל עם לקס לוגר - לא הייתה לו שום אנימציה. הוא הלך קדימה ואחורה, מבלי להראות משהו עם הגוף.
אולטימט ווריור – אמרתי לו: "תשמע, אתה לא באמת רץ לזירה ומנער את החבלים. You work the ropes, מבלי לרוץ/לנער באמת". זה עזר לו.
אתם כנראה לא מכירים את הדוגמא השלישית: "מגה מן" טום מגי – הוא היה אמור להיות ההוגאן הבא. הבנאדם התנשא לגובה 2.04 מ' והיה לו גוף נהדר. הוא גם היה בחור נחמד עם סגנון קנדי פשוט, כמו ברט, וזה אולי הבחור הגבוה הראשון שידע לבצע היפוכים מהחבל העליון ולנחות על רגליו. (רייבן: עד שהוא קרע את הרצועה בברך ) לא, אפשר לקרוע רצועה בברך רק כשאתם משתמשים בסטרואידים וסמים או דברים כאלה. (רייבן: אני לא מבין בנושאים האלה ) כשהרצועה בברך וחלקים אחרים נקרעים, זה סימן ל-Steroid Abuse. אני יודע ש-I used, but I didn't abuse.. אולי התעללתי בדברים אחרים, אבל לא בסטרואידים. בכל מקרה, מגי היה יותר גרוע מלקס בכל הנוגע לתנועות גוף. לוגר היה שחקן פוטבול, וזה הפתיע אותי משום שספורטאים בד"כ מתברכים בתנועות גוף מצוינות. כשחובטים לך בבטן, אתה חייב להתקפל ולזוז לצדדים. אסור לך לעמוד מבלי לזוז.

רייבן: חוץ מגולדברג. אני זוכר שעבדתי איתו והוא אמר לי: "אם מישהו יחבוט בי, אני לא אמכור את זה".   אמרתי לו: "OK, נתראה בזירה".. מגוחך.
הונקי טונק: אז אני מניח שיהיה לך קרב עם.. עצמך. אני לא אחבוט בך, אבל אל תחבוט בי.

רייבן: לגולדברג היו שני קרבות טובים בכל הקריירה שלו, או אולי שלושה.
הונקי טונק: הוא היה משהו. תן לי רגע לומר משהו זריז על ברט הארט: המזדיין הזה נתן ראיון ואמר לאנשים שהייתי "רך מדי" ולא "מספיק סטיפי". לא הייתי מספיק סטיפי? אני אומר את הדבר הבא: "היי ברט, לו היית צריך לעבוד עם בחור מסוים במשך 5 השנים הבאות, עם מי היית מעדיף לעבוד? איתי, שמעולם לא פגעתי בך? או שמא עם גולדברג שנתן לך בעיטה אחת לראש וגרם לך לחוות התקף? תאמר לי בעצמך. אה, לא, זה היה שבץ ולא התקף. הוא גמר לך את הקריירה! הוא גמר לך את הקריירה, אבל אני הייתי רך מדי? (רייבן: האם יש כאן מעט איבה?) אל תלך ותאמר לאנשים שהייתי רך מדי כשהבחור שעבד בצורה קשה מדי פגע בך עם בעיטה שגמרה לך את הקריירה.

רייבן: הוא אמר את זה לאחר הבעיטה שחטף לראש?
הונקי טונק: כן, זה היה בערך לפני שנה. תמיד הייתי חבר טוב של ברט. היו לנו קרבות טובים ביחד, משום שהבנתי את סגנונו ולמדתי להסתגל למה שהוא עשה, שזה בעצם אותו דבר מדי לילה... בערך כמו ריק פלייר. WOOOOOOOOOOOO

רייבן: תמיד חשבתי שזה אירוני שברט ירד על פלייר משום שעבד באותה דרך מדי לילה, אבל הוא נהג באותה דרך.. לא הבנתי את זה.
הונקי טונק: אנשים אומרים שאנחנו ממורמרים ואומרים דברים רעים על אחרים, אבל גם הם יורדים עלינו. פלייר ירד עליי, וגם הארט.

רייבן: פלייר ירד עליי וחשבתי לעצמי: "עד כמה זה גרוע, שהוא היה אלוף עולם 87 פעמים אבל ירד עליי למרות שמעולם לא קיבלתי הזדמנויות כמוהו".
הונקי טונק: אריק בישוף ירד עליי, והוא אפילו עשה את זה בטלוויזיה: "הכי נהניתי לפטר את הונקי טונק מן". מה זה קשור אליי? פלייר כתב בספר שלו: "הונקי טונק מן לא הכניס אגורה לאף ארגון. הוא לא היה מגיע לשום מיין איבנט באף מקום אלמלא הוגאן".
אני השתתפתי בקרבות מיין איבנט במשך 12 שנים לפני שבכלל הגעתי ל-WWE. מה קורה איתך? כנראה שלא היה לו מה לכתוב בפרק הזה.

רייבן: זה היה בספר שלו? הוא אמר את זה סתם ככה? "הייתי בקולג' והמשכתי להתאבק, אה, ודרך אגב: הונקי טונק מן"...
הונקי טונק: הוא הזכיר אותי בהקשר של ביפקייק שלא היה מגיע לשום מקום אלמלא מערכת היחסים שלו עם הוגאן. אממ, ארן אנדרסון לא יכול להיות אפילו Dog Shit בלעדיך! הוא היה תחוב לך כ"כ עמוק בתחת, עד שלא יכולת לנשום! אמרתי זאת בעבר, אך אחזור על כך שוב: להמון אנשים היו ביפקייקים משלהם: לנאש היה את שון, או שלשון היה את נאש. הול היה הביפקייק של הוגאן. ארן אנדרסון היה הביפקייק של פלייר. גם האנטר הרסט הלמסלי היה ביפקייק של מישהו (שון מייקלס).

רייבן: אין לי בעיה עם אנשים שעוזרים לחבריהם בביזנס. הייתי מצפה שאנשים ידאגו לחבריהם, אך יביאו אותם רק עד הרמה הראויה מבחינתם.
הונקי טונק: אין שום בעיה עם זה. כך בונים חברויות לאורך שנים בדרכים. כך הצלחתי לעבור מטריטוריה לטריטוריה. אם אתה היית מידקארדר/מיין איבנטר והתאבקתי איתך במשך 6 חודשים בסן אנטוניו, אבל היית עובר טריטוריה, הייתי מתקשר אליך ומבקש שתשחיל מילה שם עבורי. הבושווקרז עשו את זה בשבילי. הם התקשרו אליי ואמרו: "יש כאן מקום פנוי, אז תגיע".

רייבן: זה הדבר שמציק לי. בכל מקום שאני נמצא, תמיד אנסה לסדר ג'ובים לחבריי. אני לוקח את סנדמן לכל מיני מקומות, ומנסה לסדר ג'ובים באינדיז לדיסקו (אינפרנו, חבר טוב של רייבן), אך יש אנשים רבים שלא עוזרים אחד לשני. אני זוכר שהייתי בניו יורק (WWE). אדג' ואני היינו חברים טובים. וינס ג'יבר (מלשון ג'ובר) לי את הצורה ולא עשה איתי כלום. אמרתי לאדג': "אם לא אכפת לך, אולי תאמר לוינס שהייתי רוצה לעבוד מעט יותר. זרוק לו איזה רעיון". הוא אמר שיתקשר אליי, אבל לא שמעתי ממנו מאז והוא לא עשה את זה. הוא גם לא רצה להשחיל מילה עבור ג'וני סווינגר שהיה חבר טוב שלו. אני מאחל לו שיצליח ויהיה מבסוט, אך לא מבין למה שאנשים לא יעזרו לחבריהם. כמה אנוכי אפשר להיות?

הונקי טונק: כשהטריטוריות התפרקו, הכל התפרק יחד איתן. כולם רצו לעבור ל-WWF, וכשהגיעו לשם, הם כבר לא דיברו עם חבריהם מהטריטוריות... הם אפילו לא ישבו לידם בחדר ההלבשה. "היינו ביחד בקלגרי לפני שבועיים, ועכשיו אתה לא מדבר איתי?! חלקנו דם בקרבות ועכשיו אתה לא מכיר אותי? הגענו למצב מלא בכל כך הרבה תאוות בצע וקנאה, עד שאף אחד לא הסכים להשחיל מילה עבור מישהו אחר.

רייבן: אני זוכר שוינס לקח את כל הטופ וורקרים מהטריטוריות. הוא שלף את ריפ אוליבר שהיה הבוקר הראשי בפורטלנד. וינס ניסה אותו פעם אחת בתור נינג'ה, ואז פיטר אותו. ריפ לא הצליח לחזור לפורטלנד במשך 5 שנים.
הונקי טונק: אבל יש שם בחור כמו פייפר, שעבד בטריטוריה הזאת וכולם שם עזרו לו. האם אתה חושב שהוא ישב עם פאט או וינס ואמר "יש כאן בחור טוב, אולי תשאירו אותו"? אין מצב שהוא אמר משהו כזה.

רייבן: אני דווקא חייב לומר שפייפר עזר לי מספר פעמים במקרים כאלה. יש רק שני אנשים שארגנו לי חלטורות: DDP והוא, אך ברוב המקרים האנשים לא מעריכים את חבריהם. אתה עוזר לאנשים, והם אפילו לא מכירים בכך. המצאתי את הגימיק של דיסקו אינפרנו, והוא אפילו לא נתן לי קרדיט. אני לא יודע מתי הביזנס הזה נהיה כ"כ אנוכי. אני זוכר שבשנת 1988 הרווחתי 300 דולר לשבוע בממפיס, כשזה כלל נסיעה של 3,200 ק"מ, והייתי מאושר עד הגג. הייתי מוכן גם לעשות את זה בחינם, או אפילו לשלם להם.

הונקי טונק: אני לא יודע מה קרה לביזנס. אני זוכר את הדבר האחרון שאמרתי ב-WCW. הוגאן עבר לידי בריצה כשיצאתי מהדלת האחורית. הוא אמר לי: "היי, בראדר, היי, בראדר, מה אתה עושה?" מה אני עושה? מה אתה חושב שאני עושה?? אני כאן רק משום שג'ימי הארט ואתה רציתם שאהיה כאן כדי לעשות אותך אובר ושתוציא משהו מהחברה הזאת. מה תעשה כדי לעזור לי? "או, בראדר, אני כאן רק כדי לשרת". ובכן, אתה לא משרת אותי.. יצאתי מהדלת ועזבתי. אלו החברויות שיש לך. הוגאן אמר ש-WCW היו כספומט שפעל 24 שעות. הוא הרוויח מיליון דולר בחודש, אולי יותר, אבל שהוגאן ייגש לבישוף ויאמר לו שישאיר אותי? ממש לא. האם אני אגזול חלק ממיליון הדולרים שלו? האם אפגע לו בהכנסה?

רייבן: כשאתה עובד עם בחורים צעירים, האם הם נכנסים ללחץ ומפחדים? והאם יש להם איזשהו מושג מה הם עושים?
הונקי טונק: הם מתרגשים. לחלקם אין מושג. זה מזכיר לי את הקרב הראשון שלי בגיל 24 עם לו ת'ז. אני פחדתי מאוד והייתי סטיפי. הוא כיסח לי את הצורה וזה הגיע לי, משום שכנראה לא היה לי מושג. רק לאחר מספר פעמים שהוא כיסח לי את הצורה, הבנתי ש..

רייבן: ואז מתחת לו את הגוף עם אחיזות.
הונקי טונק: כן.. בטח.. אני נכנס לחדר ההלבשה והבחור הצעיר ניגש אליי: "תשמע, חשבתי על כמה ספוטים שנוכל לעשות".
חשבת? כמה זמן אתה בכלל נמצא בביזנס?
"3 שנים".
כמה קרבות היו לך?
"9 קרבות".
9 קרבות ב-3 שנים, ואתה חשבת? Shut the fuck up, אל תחשוב, פשוט תחשוב על כך שלא תפצע אותי.

|רייבן חוזר על הקטע מסודות הזירה שלפיו לא משנה כמה זמן אתה מתאבק, אלא כמה קרבות היו לך| טאז תמיד ירד על אנשים משום שלא התחילו מהתחתית. אמרתי לו: "טאז, גם אתה לא התחלת מהתחתית. לא היית בטריטוריות, עבדת ב-SMW למשך יום אחד והתפטרת". הוא טוען שיש לו כבר 16 שנים בביזנס, אך בארבע השנים הראשונות היו לו בקושי 8 קרבות. זה לא נחשב.
הונקי טונק: אני זוכר את טאז! אתה סחבת לקוין סאליבן את המזוודות.

רייבן: קראת מה שסיפרו עליו? קראתי שלטאז הייתה אורגזמה בזמן הנחיתה לאחר שקווין סאליבן ביצע עליו ג'רמן סופלקס.
הונקי טונק: זאת הפעם היחידה שפגשתי אותו, טאז בחור טוב. לא שואלים כיום את המתאבקים "כמה זמן אתה בביזנס?". בזמנו הפרומוטרים עשו זאת משום שאם אמרת שאתה נמצא בביזנס כבר 5 שנים, זה אומר שעבדת 6 ימים בשבוע למשך 5 שנים, אז יש לך ניסיון. היום שואלים "כמה קרבות היו לך?".

רייבן: הם חושבים ש-8 שנים זה טוב. אני אומר להם שיאמרו שעבדו במשך חצי שנה, ואז כולם יתרשמו מזה שהם יודעים מה לעשות. ומה לגבי הבחורים שאומרים שהם יודעים לעשות הכל, אבל אין להם מושג איך לעשות משהו כמו שצריך?
הונקי טונק: אני אומר להם: "אל תאמרו שאתם יודעים לעשות הכל, משום שזה לא נכון. אל תאמרו לי שאתם יודעים לעשות כל מה שארצה, משום שזה לא נכון. תאמרו לי מה אתם יודעים לעשות כמו שצריך.

רייבן: כשעבדתי ב-WWF, קיבלתי בוקינג להיט מדי שבוע. הם נתנו לי קרבות מול ג'וברים.
מה אתה יודע לעשות?
"אני יודע לעשות את זה ואת זה".
אממ, אל תדאג לגבי זה. איך האגרופים שלך? לך ותן אגרופים לטורנבאקל שם. הבאתי ג'ובר אחר כדי שינסה איתו את האגרופים.
אממ, האגרופים שלך גרועים. ומה לגבי בעיטות? ביקשתי מהג'ובר השני לשכב כדי שאבעט בו. גרמתי להם להראות לי מה הם יודעים לעשות, וב-90 אחוז מהמקרים הבחורים לא ידעו להחטיף אגרוף או לשחרר בעיטה פשוטה. ולמה אנשים לא יודעים כיצד צריך לבעוט? (הונקי טונק: זה הרבה יותר פשוט מאגרופים) כן, בעיניי זה כ"כ פשוט.

הונקי טונק: אני התאמנתי המון. צפיתי בקרבות שלי ושל אחרים. ברוב הזמן עמדתי ליד הזירה ופשוט הסתכלתי על הקרבות. בסופו של דבר מכשיר הוידאו יצא לחנויות ויכולתי להקליט קרבות. ישבתי בכל יום ראשון בקלגרי והרצתי קרבות כדי לראות בדיוק איך והיכן האגרוף/בעיטה נכנסו. "לא הייתי צריך לבעוט בו כאן משום שהוא זז". למדתי מצפייה בעצמי. רק כך ניתן ללמוד. גם המאמנים לא יודעים כלום. יש בחור שבא לבי"ס, מתאמן חצי שנה, משתתף בקרב אחד ופותח בי"ס משלו!

רייבן: אני למדתי בבי"ס של לארי שארפ, אבל התאמנתי אצל צ'ארלי פולטון. לאחר מכן, חלק מהתלמידים של לארי הפכו למאמנים, למרות שהיו להם רק 8 קרבות ג'ובים בניו יורק.
הונקי טונק: זה מה שקרה בבי"ס של קילר קוואלסקי. זה מה שקרה ברוב בתי הספר. הותיקים שאמורים לאמן, הפסיקו לעבוד. כשזה קרה אצל קילר, הוא כבר כמעט ולא בא לבי"ס. הוא העביר את זה לחבורה המבולגנת בבוסטון.

רייבן: כשהתחלתי להתאבק, הייתי צריך שנה כדי ללמוד לנעול לוק אפ נורמלי. הלוק אפ שלי לא נראה טוב בעיניי, אך לא ידעתי להסביר מדוע זה כך. כולם חושבים לעצמם ש"רייבן האגומניאק נהנה לצפות בקרבות שלו", אבל שנאתי את זה. זה מכאיב לצפייה, משום שזה לעולם לא מושלם. צפיתי בזה וממש הצטמררתי. בפעם הראשונה שצפיתי בקרב כלשהו, תמיד נראיתי מטופש, אבל בפעם השנייה הצלחתי להתמקד בקרב עצמו. אני חושב שכיום אם מישהו יודע לנעול לוק אפ כמו שצריך, זה אומר שהוא יודע לעבוד. אני (ומניח שגם אתה) יודע להסתכל על מישהו שנכנס לזירה ולהבחין אם הוא יודע לעבוד.

הונקי טונק: אני יודע לזהות וורקר טוב לפי הכניסה לזירה דרך החבלים.. אמרת משהו על קרבות עם ג'וברים. הגעתי לסיינט לואיס, והיה לי קרב טלוויזיה מוקלט עם ברוזר ברודי. הוא היה בטופ. באתי אליו, הצגתי את עצמי ואמרתי שעבדתי מספר שנים בממפיס. אמרתי לו שאעשה מה שירצה, והוא אמר: "פשוט תמכור בשבילי, פשוט תמכור". יצאנו לשם והוא כיסח אותי במשך 3 דקות. אני מכרתי, והוא הודה לי מאחורי הקלעים. בשבוע לאחר מכן הוא אמר לי שלום וארגן לי ג'וב בסן אנטוניו, משום שמכרתי עבורו. כשהגעתי ל-WWF, הביאו לי ג'וברים מכל מיני טריטוריות. הכרתי את חלקם, ואמרתי להם: "פשוט תמכרו בשבילי. יש לנו 3 דקות, אתם לא חוזרים בשבוע הבא ואני כן. אתם מרוויחים 500 דולר ללילה, ואני 50. פשוט תמכרו". הג'וברים קיבלו 500 דולר ללילה כדי להוציא אותנו אובר בטלוויזיה, ואנחנו קיבלנו 50.

רייבן: והם עוד חשבו שיהיו כוכבים כתוצאה מכך. כיום אני מגיע לאינדיז וכל מיני חבר'ה צעירים אומרים לי: "אני אשמח אם נעשה ככה וככה". תשמע, אנחנו לא נעשה כמעט שום דבר ממה שהצעת, אתה תחשוב שזה נוראי ונקבל תגובה יותר טובה מכל קרב אחר שיהיה לך בקריירה. כל שעלייך לעשות זה להקשיב להוראות. לא יהיו שם ספוטים מטורפים, אלא אם כן הקהל ישתולל ויגרום לנו לעשות עוד. הם מצוברחים ועושים פרצוף חמוץ משום שלא זכו להכניס את הספוטים שלהם לקרב, אך בסוף הערב החבר'ה באים ומודים לי מכל הלב. כך יש לעבוד.

הונקי טונק: יש בחורים שעובדים בקרב הראשון בקארד, אבל לא לומדים שום דבר. לעומת זאת, יש אנשים שאומרים לי שלמדו כ"כ הרבה בזמן הקרב. הבעיה היא שהוא לא יוכל להעביר את זה לבחור הבא, משום שאותו אדם לא יודע שום דבר. גם לי יש קרב סטנדרטי סטייל ברט הארט/ריק פלייר. אני רץ עם זה כבר 10 שנים, ולא מתכוון לשנות את זה. אף אחד לא יגרום לי לשנות את זה.

רייבן: דיסקו אינפרנו רצה להיות כמוך. ידעת את זה?
הונקי טונק: פגשתי אותו בסה"כ פעמיים. הוא הציג את עצמו בצפון קרוליינה, אך לאחר שנתיים ראיתי אותו באורגון והבחור הציג את עצמו שוב.. חשבתי שנפגשנו כבר בעבר. "לא, ממש לא". אתה לא זוכר אותי?

רייבן: הוא כנראה התרגש כשפגש אותך. דיסקו תמיד רצה להיות כמוך. זאת הייתה המטרה שלו (הונקי טונק: ג'ף ג'ארט גנב את זה משנינו..) הגעתי לממפיס והתיידדתי עם לולר. ניסיתי לארגן בוקינג לדיסקו. הוא שאל אותי מה הגימיק שלו, ואמרתי לו. יש כאן היט מיידי, משום שכולם צורחים "דיסקו סאקס!" בכל מקרה, הוא נכנס לביזנס כדי להיות כמוך. אני מספר את כל זה משום שלמרות שלא הגעתי לגבהים שרציתי בביזנס, ולא הרווחתי את המיליונים שרציתי, לדעתי זה הישג נחמד כשיש מישהו שנכנס לביזנס בגללך. נניח שאתה בן 50, 60 או 70 ומישהו שהופך לאוסטין/רוק החדש אומר שבגללך הוא נכנס לביזנס, זה די מגניב.
הונקי טונק: זה אומר שהשפעת על מישהו. אני חושב שבעידן שלנו השפענו על המון אנשים. הוגאן נגע בחייהם של המון אנשים. יש אנשים רבים שנכנסים לביזנס כדי להפוך לרוק הבא. הבעיה עם הרוק היא שהבחור לא נשאר בביזנס מספיק זמן. הוא מצא דרכים אחרות כדי להרוויח 20-30 מיליון דולר בשנה.

רייבן: אבל הוא יחזור. זה שווה ערך לסם, אי אפשר בלי זה. רציתי לשאול אותך: מה כל הקטע שלך עם ה-HOF?
הונקי טונק: אני לא ממש יודע. הם שלחו כל מיני אנשים כדי שיגששו אצלי. יש להם רשימה ארוכה, ואני חושב שזה כבוד להיכלל בה. יש להם רשימה של 20-25 חבר'ה, והם יכניסו 6-8 בערך. הם רוצים לראות מי מעוניין ולהרכיב רשימה.

רייבן: האם אתה מעוניין?
הונקי טונק: זה עשוי להיות מעניין. זה מה שאמרתי להם. לא ממש חזרתי אליהם כדי לאשר דברים, אך הקטע שלי הוא כזה: אני לא מוכן לוותר על הדברים שאולי הם יבקשו. אני לא מוכן לוותר על הקרבות באינדיז. לעומת זאת, אם הם ייתנו לי חוזה כדי לשבת  בבית ולהיות יועץ, אפשר לשקול את זה. אם מייק רוטונדו יכול להיות סוכן.. (רייבן צוחק) אם בארי וינדהאם יכול לקבל משכורת.. לפחות תנו לי לטאטא את הזירה.. אם אתם רוצים שאוותר על הכל, תנו לי משהו. זה יכול להיות מעניין.

רייבן: מגיע לך להיות שם, ואם ייתנו לך לדבר קצת במיק זה יהיה אפילו יותר טוב. (הונקי טונק: מעניין אם הם יצנזרו אותי) אבל אני מבין שהם רוצים בעלות על השם. הכל קשור אצלם לבעלות ודברים כאלה.
הונקי טונק: חתמתי על חוזה לבובות לג'נדס של הונקי טונק מן, אבל גיליתי שהחברה הייתה מחויבת להתקשר ל-WWE כדי לקבל אישור. הם הסכימו לכך, וזה בא לי טוב בדיוק לפני חג המולד.
רוב פיינשטיין קיבץ רשימה של השמועות הצהובות והמרושעות ביותר שרצות/רצו ברשת. הוא ביקש מרייבן והונקי טונק מן להגיב לגבי האמת שבהן, אם אכן יש. כולנו מודעים לסוג המוניטין שיש לביזנס ולאנשים שנמצאים בו, אך אני חושב שחלק מהשמועות יפתיעו אפילו אתכם.

השמועה: שופט (ששוחרר מ-WWF) סיפר שבשנת 1998/9 ברדשואו קשר מתאבק במקלחת, מרח לו שמן תינוקות על כל הגוף ואיים לאנוס אותו עד שהבחור בכה בזמן שכל האנשים בלוקר רום עמדו, הסתכלו וצחקו. יש סיכוי שזה קרה משום שאותו בחור אנס מישהי במהלך דייט. אולי מדובר בבריאן כריסטופר/לולר.
האם זה נכון? השניים מאשרים שזה אכן קרה. בריאן צרח במהלך האקט "בחורים לא עושים דברים כאלה לבחורים!" הונקי טונק לא מבין מדוע ברדשואו לא עשה זאת גם לג'רי לולר.

השמועה: קוין סאליבן מבלה את החופשות שלו במושבת נודיסטים.
האם זה נכון? הונקי טונק חושב שזה נכון, משום שהכיר אותו ואת צורת התנהגותו.

השמועה: טומי ריץ' עשה כל מיני טובות עבור ג'ים בארנט תמורת אליפות העולם של NWA.
האם זה נכון? השניים אומרים שזה לא נכון, ונובע מקנאה. הונקי טונק מגדיר אותו כ-"האלק הוגאן של תקופתו".

השמועה: וירג'יל קיבל עבודה ב-WWF לאחר שהניח את "הצינור המפלצתי" שלו על שולחנו של פאט פטרסון.
האם זה נכון? אישית אני מקווה שלא.. רחמנות על פאט, וגם לא כ"כ קיבלנו תשובה החלטית מהשניים, או שפספסתי את זה. מה שכן, רייבן מאשר שוירג'יל אכן היה מצויד היטב, וסיפר לו ששכב עם 150 נשים (כן.. אלה לא היו במקרה הבחורות שהגיעו לכנס עם השלט של "רסלינג סופרסטאר"?) הונקי אומר שאין מצב שוירג'יל שכב עם 150 נשים.

השמועה: הקברנים נאלצו לשבור את רגליו של ברוזר ברודי כדי להכניסו לארון מתים מאוד לא יקר בפורטו ריקו.
האם זה נכון? ממש לא.

השמועה: רגלו של קרי ואן אריק נקטעה משום שהוא ניסה לדרוך עליה במטרה להגיע לצ'יזבורגר שהיה בצד השני של החדר, אך הוא היה לאחר ניתוח וריסק את אותה.
האם זה נכון? השניים אפילו לא מתייחסים לזה ברצינות.

השמועה: ג'ין קיניסקי הזמין נערת ליווי עבור קוין ואן אריק בלאס וגאס, כשהאחרון היה בסה"כ בן 12.
האם זה נכון? בהחלט אפשרי. הונקי טונק אומר בצחוק שקיניסקי היה קנדי, וקנדים מתייחסים למין בצורה אחרת. שניהם מאמינים לשמועה הזאת.

השמועה: קרי וקוין ואן אריק (שהיו מסטולים מקוק) מצאו מסור באחד מהאולמות. קרי ראה חתול, זרק עליו את המסור והרג אותו. כמו כן, במקרה אחר קרי ראה חתול בחדר ההלבשה של אול ג'פאן, ביצע עליו את האיירון קלואו והרג אותו.
האם זה נכון? החבר'ה חושבים שהחלק הראשון נכון, אך השני לא. הונקי טונק מציין בדרך אגב שקרי לא ידע לקרוא מכרטיסיות.. הוא היה בחור טוב והבחורות מתו עליו, אבל הבנאדם תמיד פישל בחדר הראיונות עם הכרטיסיות. רייבן אומר שכולם תמיד הימרו על קוין בתור הראשון שימות, אך הוא האחרון שנשאר בחיים.

השמועה: סטיב לומבארדי הוא כעת/היה בעבר המאהב הסודי של פאט פטרסון.
האם זה נכון? לא, בסה"כ שמועות.

השמועה: רוקנרול אקספרס נכנסים לחדר. הם רואים שם את ג'ימי וליאנט שוכב על הרצפה מתחת לשולחן זכוכית שקוף, בזמן שנערת ליווי מחרבנת עליו. ריקי מקיא ובורח, אבל רוברט נשאר ומסתכל..
האם זה נכון? שניהם מסכימים שלו הייתה אמת בדבר, ריקי לא היה בורח..

השמועה: דאסטי רודס גרם לפיטוריה של בייבי דול, משום שהתחתנה עם הג'ובר למחצה סאם יוסטון, ולא איתו.
האם זה נכון? רייבן אומר שזה די קרוב למציאות, אך לא משום שסירבה להתחתן עם דאסטי, אלא בגלל שהייתה כוכבת ויוסטון היה באנדרקארד. זאת הסיבה שפיטרו אותה. באותה תקופה הבחורות שכבו אך ורק עם המתאבקים המובילים.

השמועה: לפי הצהובונים היפניים, ג'יאנט באבא היה דו מיני וגניצ'ירו טנריו עבר ניתוח להגדלת פין.
האם זה נכון? לא נשמע הגיוני במיוחד.

השמועה: ויקטור קווינונס (פרומורטר מפורטו ריקו) ניסה לאנוס מתאבק בשם "טרזן בוי" באיומי אקדח כשהשניים ביקרו בשירותים.
האם זה נכון? לא, אם ויקטור היה אונס מישהו, אז תמורת כסף ולא באיומי אקדח.

השמועה: דאסטי רודס נתן בוקינג לסטארקייד 88' שבמהלכו ריק סטיינר ינצח את ריק פלייר ב-20 שניות.
האם זה נכון? נשמע הגיוני, אבל רייבן חושב שדווקא סקוט היה אמור לנצח.

השמועה: פול בוש השתמש בגימיק של אלוף יהודי באיזור ניו יורק. כתב ממגזין יהודי הגיע כדי לראיין אותו. הכתב נכנס בטעות לחדר ההלבשה, ראה אותו במקלחת וגילה שהוא לא יהודי.
האם זה נכון? הונקי טונק אפילו לא נולד בתקופה הזאת, והוא לא מאמין לשמועה.

השמועה: ג'ימי סנוקה הרג את חברתו ולא שבר קיפייב כשנשאר בתפקיד הפרא מהאיים בזמן שוינס מקמהון דיבר עם השוטרים במקומו.
האם זה נכון? הונקי טונק אומר שזה מעולם לא הוכח. הבחורה קפצה למותה מגובה 10 קומות. סנוקה היה בחור טוב.

השמועה: רייבן נתפס בבית מלון עם בקי ביילס בת ה-14. בקי שכבה עם ג'ואל גרטנר ורעייתו.
האם זה נכון? השוטרים אכן לקחו את רייבן לחקירה, אך שחררו אותו משום שהאמינו לכך שלא שכב עם הקטינה.

השמועה: ריפ רוג'רס שלף את המפתחות של בארי וינדהאם מתוך ערימת חרא לאחר לילה של שתייה מוגזמת מצד בארי. הוא עשה זאת בידיים חשופות.
האם זה נכון? כנראה שכן.

השמועה: סאבו קיים מין אוראלי עם אחת מהמלוות בחדר ההלבשה של ארגון אינדיז. לאחר שהבחורים שאלו אותו "איך היה?", הוא ענה להם: "תריחו את השפם שלי"..
האם זה נכון? הונקי טונק אומר שלא. הוא חושב שסאבו היה מעדיף להסתובב בחדר ההלבשה ולעשן כל מיני חומרים.
השמועה: שון מייקלס הזמין 3 בחורות נאות לחדרו בבית המלון. הוא אמר לשלושתן להתפשט ולרדת על ברכיהן. מייקלס שלף את האיבר והבחורות כבר הבינו מה עומד להתרחש, אך מייקלס הפתיע את השלוש והשתין להן בתוך הפה.
האם זה נכון? הונקי טונק אומר שדבר כזה דווקא יותר מתאים למרטי ג'נטי.. השניים לא בטוחים אם זה נכון, אך הונקי טונק סוטה מהנושא ומספר שמתישהו נתן לג'נטי לשתות למרות שנגמל מאלכוהול, ולאחר מכן ג'נטי לא הרפה ממנו עד שקיבל עוד.

השמועה: ברוזר ברודי היה אמור לבצע שוט Run in ברסלמניה 1.
האם זה נכון? אם הוא היה אמור לעשות את זה, כבר לא מדובר בשוט. בכל מקרה, הוא בכלל לא היה באיזור כשהאירוע נערך.

השמועה: כשלולר הגיע ל-WWF המון אנשים לא ממש חיבבו אותו בשל שחצנותו. מייקלס, הול ונאש שנאו אותו במיוחד. באחד מאירועי הרויאל ראמבל, לולר השאיר את הכתר שלו בחדר ההלבשה כדי להשתתף בקרב. השלושה מילאו לו את הכתר בגושים ענקיים של... אממ.. לא כ"כ נעים לומר, אז אולי נוותר, טוב נו בכל זאת: גושים ענקיים של חרא.
האם זה נכון? כן, אך זה לא נעשה ע"י חברי "הקליק". הדבר נמשך וקרה מספר פעמים עד שלולר פנה לוינס, והאחרון הוציא מכתב לכל המתאבקים: "נא לא לחרבן בכתר של לולר".

השמועה: טאקה מיצ'ונוקו שכב עם סאני, בזמן שקנדידו עמד והסתכל מהצד.
האם זה נכון? גם אם זה לא נכון, הם מסכימים שקנדידו היה האדם הכי סלחן ולא קנאי בעולם. רייבן אומר שאולי זה הלהיב אותו.

השמועה: ג'ושין לייגר נוהג להלוות את אשתו לאנשים כמו סאסוקה, טאקה והיאבוסה. הוא גם אוהב להסתכל עליהם בשעת המעשה.
האם זה נכון? לשניים אין מושג משום שמדובר ביפן, אך הונקי טונק אומר שראה פורנו יפני ולא יופתע משום דבר שיגלה עליהם. הוא ראה סרט שבמהלכו 10 נשים עומדות בתור כדי לבעוט לבחור (לבוש לחלוטין) בביצים, בשיא העוצמה.

השמועה: מיי יאנג ופביולוס מולה = בנות זוג לסביות.
האם זה נכון? הונקי טונק מסרב לדמיין את זה.. רייבן אהב את האנגל שבמהלכו מיי ילדה יד.

השמועה: בזמן שאדי גררו ז"ל עבד באינדיז וניסה להיגמל מסמים, בריאן כריסטופר הציע לו להתמסטל איתו במופע האיחוד של FWA UK.
האם זה נכון? הונקי טונק אומר שזה הגיוני, משום שלבריאן היו צרות רבות בעבר.

השמועה: פדרו מוראלס (אולי) מֲשכן את אליפות WWWF. החגורה נמצאה בבית עבוט, וטום בורק קנה אותה.
האם זה נכון? לא, אך הונקי טונק משוכנע שניק בוקווינקל מכר את אליפות AWA לאוהד ביפן.

השמועה: סאני קיימה סקס טלפוני עם מספר חבר'ה מהאינדיז.
האם זה נכון? כנראה שכן, למרות שהיא לא אדם כזה בד"כ. אולי היא רצתה להרוויח קצת כסף מזה.

השמועה: מייק רפאדה (קולורדו קיד) שילם 25,000 דולר כדי לזכות באליפות NWA.
האם זה נכון? לא בטוח, אך הונקי טונק חושב שפלייר שילם על חלק מזכיותיו. הייתה גם שמועה שמגנום TA שילם המון כסף עבור ניצחונו על באז סוייר. הונקי טונק אומר שהיה מוכן לשלם לוינס כסף טוב כדי להיות אלוף WWE כיום..

השמועה: הוגאן הרוויח 3-4 מיליון דולר עבור קרב הכלוב מול קינג קונג באנדי מרסלמניה 2.
האם זה נכון? בהחלט כן, והונקי טונק אומר שהוגאן הרוויח 20,000 דולר בכל ערב, או במילים אחרות 9 הופעות בשבוע ששוות מיליון דולר בחודש, לא כולל אירועי PPV ומרצ'נדייז. לא הייתה להוגאן שום שנה שהוא הרוויח פחות מ-20 מיליון דולר, וזה נמשך בערך 10-15 שנים.

השמועה: קוין ואן אריק שילם לנערת ליווי כדי שתשכב עם אחיו, כריס ואן אריק בן ה-11 (!). כריס אף בכה בשעת המעשה.
האם זה נכון? אפשרי, מכיוון שכריס היה מעורב בדברים רבים בגיל יחסית מאוד צעיר.

השמועה: קורט הניג היה אחד מבחורים שחירבנו בכתר של לולר.
האם זה נכון? לא, אך הוא בהחלט חירבן בתיק שהיה שייך לבנו של צ'יף ג'יי סטרונגבו, מארק יאנג.

השמועה: קורט הניג היה אחראי למתיחה שבמהלכה גילחו לשון וולטמן (כשהיה 123 קיד) את הגבות.
האם זה נכון? בהחלט, והוא אפילו הפיל את זה על הסמוקינג גאנז.. וולטמן ניסה לנקום ושם דבק מגע בכובעים שלהם, כך שלא יוכלו להורידם מהראש. הם ניסו לנקום בוולטמן, ואף אחד מהשלושה לא ידע שהניג היה אחראי לבלגן.

השמועה: במהלך אחת מתוכניות נייטרו, הניג וסקוט נורטון נאלצו להישאר מתחת לזירה במשך זמן רב. הניג רצה ללכת לשירותים ולא היה מסוגל להתאפק, אז הוא חירבן מתחת לזירה.
האם זה נכון? נכון לחלוטין, ונורטון לא הקיא משום מה. הונקי טונק אומר שזה מסוג הדברים של "Fuck This Finish, אני הולך מכאן"..

השמועה: במהלך חקירת הגולד קלאב, אריק בישוף הודה שנהנה לצפות ברעייתו בעת שקיימה יחסי מין עם חשפנית בבית המלון שבו שהו.
האם זה נכון? סיפור אמיתי לגמרי .

השמועה: שיח עדנאן אל קייסי תיאר את יחסי המין של אנדרה הענק בתור "אריה שאונס ארנבת".
האם זה נכון? יאפ.
השמועה: גולדברג וג'ריקו נלחמו בשוט מאחורי הקלעים, וכריס ניצח.
האם זה נכון? בהחלט. גולדברג צרח על ג'ריקו, שבתמורה אמר לביל שאין ברצונו לריב איתו. גולדברג התעלם והסתער על ג'ריקו, אבל כריס תפס אותו בפרונט פייס לוק ולא הרפה.. גולדברג צרח "שחרר אותי ואני אקרע לך את הצורה!" ג'ריקו הסכים לשחרר אותו, אך רק בתנאי שהם יוכלו לדבר כמו בני אדם. גולדברג הסכים, אך כשג'ריקו שחרר אותו, הוא הסתער עליו שוב... ישירות לתוך פרונט פייס לוק שני במספר. ג'ריקו רצח לו את המוניטין.

השמועה: רנדי סבאג' נזף בהונקי טונק מן משום ש"העז" לבצע עליו בק סופלקס פשוט (שלא בוצע בצורה סטיפית או בוצי'ת).
האם זה נכון? הונקי טונק מאשר את הסיפור ואומר שסבאג' ניגש אליו לאחר הקרב (שהמגה פאוורס נולדו לאחר סיומו) וירד עליו חזק משום שהנחית אותו עם בק סופלקס. מתברר שסבאג' מאוד מפחד מהספוט הזה, ובכלל מאיזושהי נחיתה על ראשו. הוא לא הודה להונקי על הקרב, אבל טרח לומר להונקי ש-"לעולם אל תבצע עליי את הבאמפ הזה".

השמועה: רייבן נהג להסתובב בעירום מלא מאחורי הקלעים של TNA, עד שמישהו התלונן על מנת למנוע מדיקסי לראות את הצינור העצום שלו.
האם זה נכון? כן, והשניים חושבים שכל הנושא מטופש. הם מתחילים לקטר במשך 5 דקות על כך שחלק ניכר מהאנשים בחדר ההלבשה בכלל לא אמורים להיות שם.

השמועה: חלק ממתאבקי SMW (הארגון של קורנט) נהגו להשתין בתוך מכונות קרח.
האם זה נכון? אכן כן, וזאת מתיחה אכזרית במיוחד.

השמועה: אחד מהנאסטי בויז צעד במסדרון והפליץ. הוא לא ידע שמיס אליזבת עמדה מאחוריו.. היא התלוננה והוא נקנס ב-7,000 דולר!
האם זה נכון? הפלוץ היקר ביותר בעולם.

השמועה: סטיב אוסטין התעצבן על רייבן, משום שדברה (שהייתה אשתו באותו זמן) נתנה פרומו בחדר ההלבשה כשרייבן יצא מהמקלחת ולגופו מגבת בלבד. אוסטין חשב שרייבן ניסה להשוויץ בפני דברה ואף רצה ללכת מכות בשל כך, אך התנצל כשהבין שטעה.
האם זה נכון? רייבן לא מכחיש, אך חושב שדברה לא הייתה אמורה להיות שם.

השמועה: דייויד פלייר עזב את IWA פורטו ריקו משום שהתלונן על תנאי מגוריו. מסתבר שארגנו לו דווקא אחלה בית שהיה שייך לויקטור קווינונס. דייויד התעורר באחד מהלילות וגילה שויקטור מאונן בעמידה ליד מיטתו. הוא התפטר למחרת.
האם זה נכון? יכול להיות, וייתכן שכתוצאה מכך ריק פלייר ניסה להתעמת עם ויקטור. הונקי טונק חושב שפלייר טעה כשבחר לא ללבן את העניינים בארבע עיניים, אלא תקף אותו באמצע חדר ההלבשה.

השמועה: לקוקו בי.וור הייתה תגרת שוט עם ג'ים דאגן.
האם זה נכון? כן, וקוקו אשכרה חשב שינצח.. הונקי מספר שמעולם לא רב עם אף אחד מאחורי הקלעים, אלא רק עם מארקים ששנאו אותו בשל היותו היל.

השמועה: דיינמייט קיד החטיף סטירה להונקי טונק מן וגרם לו לבכות.
האם זה נכון? ממש לא. הונקי טונק מזמין את הקיד לנסות להחטיף לו סטירה, ולא ממש אכפת לו שיש לבחור רק רגל אחת. ג'ימי הארט היה שם וראה הכל. היה ביניהם עימות מילולי, אך ללא אלימות פיזית.

השמועה: דיינמייט קיד התעלל בטרי טיילור במשך תקופה ארוכה.
האם זה נכון? בהחלט, והונקי טונק חושב שגם כיום טיילור (למרות שהפך לנוצרי אדוק) לא מסוגל לסלוח לקיד על מעשיו. רייבן לא מסכים וטוען שטרי סלח כבר מזמן.

השמועה: פיט פינלי רצה לכסח להונקי טונק מן את הצורה משום שרב עם הדיינמייט קיד.
האם זה נכון? כנראה שכן. רייבן אומר שזה נשמע כמו משהו שמתאים לפינלי.

נ.ב: רייבן והונקי טונק מדברים בהרחבה על מריבת השוט בין דיינמייט קיד לז'אק רוז'ו שסוקרה בקישור הבא:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forumId=13&a=71437&c=636&sc=0&ssc=0
הם אומרים שז'אק צדק כשהכה את הקיד בזמן ארוחת הצהריים, למרות שהיה מוטב אם היה מזמין אותו למריבה בחניון או משהו כזה.

כמו כן, השניים מזכירים את טד דיביאסי ואומרים שכינה את וינס מספר פעמים בשם "השטן", אך לא הייתה לו שום בעיה לחתום אצלו ולקבל ממנו משכורת. דיביאסי הגיב ואמר שהוא מנסה "לשנות את וינס מבפנים". בסופו של דבר, דיביאסי העדיף לעבוד עם הכנסיות, והונקי טונק שואל אותו: "טד, האם מתישהו נעצת מבטים בבנות מהכנסייה? האם היית שוכב עם אשתו של הכומר? אני יודע שאני כן.. וגם ג'ייק רוברטס".

הונקי טונק: עשיתי הרבה דברים רעים בחיי, וגם דברים טובים, אבל כשיומי יגיע, אני הולך ולא משנה מה יקרה. אם הם רוצים לומר שישתינו על הקבר שלי, שיהיה לכם בכיף, אני איהנה מהמשקה. לא אכפת לי מה יאמרו עליי לאחר שאמות, משום שלא אהיה כאן כדי לשמוע את זה. לא אכפת לי מה תאמרו עליי כשאני חי! לפחות אם אתם מדברים עליי, זה אומר שאתם חושבים עליי. זה אומר שאני נמצא במחשבותיכם. מהי הסיבה לכך?
רייבן: משום שאתה האלוף הביניבשתי הגדול ביותר בהיסטוריה. גבירותיי ורבותיי, זה הסוף של Vol 1.
אין תגובות

הודעות אחרונות

09:20 | 13.12.17 TL PUNK
07:22 | 13.12.17 Diunim
05:19 | 12.12.17 Diunim
21:28 | 08.12.17 אורחים בפורום
07:04 | 06.12.17 Diunim
05:27 | 05.12.17 Diunim
14:05 | 03.12.17 king of the mountain
14:38 | 01.12.17 Diunim
07:39 | 29.11.17 Diunim
05:22 | 28.11.17 Diunim

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ