לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1390213,902 עוקבים אודות עסקים

פורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)
 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)
 

קטטות מאחורי הקלעים

מאת: כתב-אתר Wrestling Professor,תירגם-nir2107  פורסם: 09/11/2005  עדכון אחרון: 09/11/2005  
 
הנה הכתובת של הדף המקורי: http://www.armpitwrestling.com/Backstage%20Fights.htm

קריאה נעימה!

קטטות מאחורי הקלעים

המאמר הזה נכתב עי המעריצים, למען המעריצים.
הוא מדבר על קטטות אמיתיות ולגיטימיות שקרו מאחורי הקלעים וכללו מתאבקים מקצוענים.

לדוגמה, זוכרים את הקטטה שכבר הפכה לאגדה בין ארן אנדרסון לסיד במלון באירופה? אנחנו רוצים פירוט, ובמהירות! וזה נכון לגבי כל קטטה ששמעתם עליה!

לא איכפת לי אם אתם כותבים אליי ואומרים שמעתי שהוק נתן לרנדי סאבאג´ אגרוף ביפן. מה שיש לכם להגיד לנו, תגידו!

הכתובת:  wrestlingprofessor@armpitwrestling.com

זכרו, כל הסיפורים להלן קרו ל-כ-א-ו-ר-ה ועברו מפה לאוזן, אז קחו אותם בעירבון מוגבל.

הנה מה שיש לנו עד עכשיו. כל תרומה שלכם תתקבל בברכה. אנחנו לא בונים את המאמר הזה, אלא אתם! הקטטות שהן תוספות חדשות מופיעות בסוף.

שון מייקלס, דייבי בוי סמית´ ואקס-פאק נגד בריונים אלמונים בבר בסירקיוס, 1996
כולנו מכירים את הסיפור הזה. על פיו, שון פלרטט קצת יותר מדי עם נקבה שיצאה עם אחד הבריונים הצבאיים מהבר. כשיצא, הבריונים התנפלו עליו והכו אותו קשות. בולדוג הגדול ואקס-פאק הקטן אך הלוחמני יצאו מהמכונית ועזרו לשון עד שהבריונים ברחו. שון הפצוע הופיע ברו זמן קצר לאחר מכן והשדרים דיברו על הקטטה הלגיטימית.
המנצחים: הבריונים, וכל המעריצים הקנדים ששונאים את שון.

שון מייקלס נגד רון ודון האריס, 1996
נדמה לי שזה קרה קצת לפני התקרית בסירקיוס. האחים האריס היו בדרך החוצה מהWWF, והחליטו להפחיד קצת את שון בחדר ההלבשה לפני שהם עזבו. אם הם באמת רצו להפחיד את שון, הם היו צריכים לאיים עליו עם קלטות מקרבות שלהם בWCW ב99.
המנצחים: צופי WWF, שלא היו צריכים לראות את האחים האריס יותר. ואותם קנדים שוב.

אדי גררו נגד הוק, 1997
שמעתי על זה כשהאזנתי לWrestling Observer Live. דייב ובריאן דיברו על התקרית בין הוק לסאבאג´ והזכירו את הקטטה הזו. נדמה לי שהיא קרתה ביפן. מלצר אמר איך מישהו יכול להכות את אדי גררו? הוא הבחור הכי נחמד שיש.
מנצח: הוק, אבל הוא יצא מהתקרית כבריון שחצן.

רנדי סאבאג´ נגד הוק
מאחורי הקלעים של הופעה ביפן ב1996. הוחלפו מילים בין השניים, לא ברור על מה, אבל זה הסתיים בימנית של הוק שהוציאה את סאבאג´ מהכרה. כמובן שעדיין יש מתח בין השניים כיוון שהיה להם עימות נוסף בארהב מאחורי הקלעים של מופע של קיד רוק בטמפה. הוק ראה את סאבאג´ מגיע בכיוון שלו והושיט את ידו (כנראה מתוך כבוד) אבל סאבאג´ מיד הכה אותו. אישתו של סאבאג´ אז הותקפה עי חברתו של סאבאג´ דאז, סטפני בלארס (גורג´ס ג´ורג´) ואישה נוספת ונותרה מוכה קשות. הוק טען שהוא ינקוט בפעולות משפטיות נגד שתי הנשים אבל לא נגד סאבאג´ כיוון שמתאבקים בדרך כלל שמרו את קטטותיהם מחוץ לכותלי בתי המשפט. לעומת זאת, שום פעולות משפטיות לא ננקטו בסופו של דבר.
מנצחים: אלה שזכו לראות את הקרב החינמי א-לה ג´רי ספרינגר הזה. (תודה לרוב הארווי וTPWW.net)

ברט הארט נגד שון מייקלס, 1997
המתח בין השניים האלה התפתח במשך חודשים. היה להם קרב צעקות בחדר ההלבשה וכל מה שמייקלס היה צריך לעשות זה לצעוק מה אתה הולך לעשות לגבי זה?. ברט נתן לו אגרוף, הם התגלגלו על הרצפה וברט עזב עם גוש שיערות של שון בידו.
מנצח: שון מייקלס, שהניח את היסודות למזימה הבוגדנית.

ברט הארט נגד וינס מקמהון במונטריאול, 1997
למה וינס ציפה? אחרי הסקרו-ג´וב המפורסם בסדרת ההישרדות, וינס ניגש לברט וקיבל אגרוף. הוא נראה קצת לא מפוקס כשהוא יוצא מהחדר בסרט Wrestling with Shadows.
מנצחים: A&E, יוצרי הסרט הדוקומנטרי, ברט הארט ובוקרים שישתמשו בתקרית הזו לעד.

נסטי בויס נגד קן שמרוק
זה קרה די מזמן, לפני ששמרוק היה כוכב בUFC. הסיפור אומר שקן נזרק אל תוך חלון בית המלון. לפי השמועות לפני כמה שנים, כששמרוק היה בWWF, דה רוק ושמרוק הלכו בשדה התעופה. שמרוק זיהה את אחד הנסטי בויז והשתגע. דה רוק היה צריך להתאמץ קשות כדי להרגיע אותו, ולמנוע תקרית.
המנצחים: נסטי בויז, למרות שזה לא היה קרב הוגן (ותודה למאט מאזאני).

ריק רוד נגד אולטימט וורייר, 1989 (?)
במהלך הסטוריליין בין השניים, רוד ניגש לוורייר אחרי קרב וביקש ממנו להשתחרר קצת. וורייר התקרב אליו ואמר אני לא צריך, בגלל שאני וורייר. רוד נתן לו אגרוף אחד, שהספיק, והלך משם. המנצחים: רוד, דמוקרטים וכל אחד אחר ששונא את הלוויג.

סקוט סטיינר נגד DDP, 2001
זה קרה בגלל שקימברלי פייג´ מצאה חומר לא חוקי בחדר ההלבשה ואמרה להנהלה שזה היה של תמי סיץ´ (סאני). ההנהלה התעמתה עם תמי, שהכחישה והציעה לתת בדיקת שתן. היא עברה. סקוט סטיינר גילה את זה ורדף אחרי קימברלי עד מחוץ לבניין. היא מעולם לא הופיעה יותר בטלוויזיה. DDP ניסה להתחיל משהו בהקלטה הבאה כשסקוט נתן שוט בטלוויזיה, וזה מה שהוביל לקטטה בה DDP כוסח. (תודה לDazraven)
מנצח: סטיינר.

האקו נגד ג´ימי ג´ק פאנק, 1987
מסתבר שיש סיפורים רבים על האקו. האם זה הסיפור בו הוא נשך אף של מישהו? פרטים בספרו של הדיינמייט קיד (תודה לJongerben).

אנדרה הענק נגד ארני הולמס, 1986
כנראה שהולמס חטף קריזה מאחורי הקלעים של הקלטה של הWWF. אנדרה סינן אתה מדבר יותר מדי, וארני לא דיבר יותר אחרי זה. לפי שני אנשים שנכחו ב-ואן בו התרחש המקרה (זו הייתה חזרה לבאטל רויאל של רסלמניה 2), הולמס דיבר על כמה שהוא קשוח ולאנדרה נמאס מזה. הולמס התכונן לקוט, אבל שכנעו אותו לוותר וכלום אל קרה. שכחתי מי אמר להולמס שזה היה רעיון רע.
מנצחים: מעריצי היאבקות ששונאים פוטבול (תודה לדייב מלצר).

אנדרה הענק נגד אקירה מאידה, 1985
אסון גדול. קרב עם הייפ גדול שכמעט הפך לשוט בגלל שאנדרה לא הסכים למכור את ההתקפה של מאדיה. נאמר לאנדרה להביך את מאדיה בזירה כיוון שכולם האמינו במיתוס של אנדרה. מאדיה לא ידע ואנדרה, גם כשיכור, היה ממש חזק והתחיל ללכת על העיניים של מאידה אחרי שלא מכר את מהלכי הכניעה שלו. כשמאדיה שם לב, הוא הגיב בדרך היחידה בה היה יכול. הסיבה שזה לא הופסק קודם לכן הייתה כדי שאנדרה יכסח את מאידה. מאידה בעט בברך של אנדרה עד שהיא הפכה לאדומה והפיל אותו בקלות לאחר מספר דקות. הוא הסתובב לקאנטארו הושינו ושאל אם הוא יכול לגמור אותו והושינו אמר שלא. מאידה התעצבן ובעט במחסום, בעיטה יותר אכזרית מכל בעיטה שהוא נתן לאנדרה. מאדיה היה מאוד לא מקצועי במספר שלבים בקריירה שלו והוא תינוק, אבל במקרה הזה, בחור גדול פי שניים ממנו התחיל איתו והוא ניסה לגונן על עצמו, להפחיד קצת את אנדרה, ולא לפגוע את אנדרה באותו זמן. דיק מורדוך, שהאמין במיתוס של אנדרה, כמו כולם באותה תקופה, חזר ואמר שהוא חשב שמאידה הולך לגמור לאנדרה את הקריירה.
מנצחים: בהחלט לא המעריצים (תודה לדייב מלצר).

לקס לוגר נגד ברוזר ברודי, 1987
למרות הכריזמה הטבעית שלו, ברוזר היה קרציה. לוגר עזב את הטריטוריה וסרב לעשות ג´וב לפני שהוא הולך. ברודי הגיע שיכור עם תערים (!) מודבקים לו לידיים. הוא לא מכר שום דבר שלוגר עשה. השופט ביל אלפונסו אמר ללוגר שהכול חלק ממתיחה, אבל כשהבין שזה לא נכון הוא אמר ללוגר ללכת ישר על הבאמפ של השופט. לוגר עשה כנאמר לו ומיד יצא מהכלוב. בטח היה קורע להיות שם. בכל מקרה, מיד לאחר שזה קרה, הירו מאצודה, שהיה הבעלים של הארגון, הסתובב בחדר ההלבשה, שכלל את רון סימונס ודיואו פורט, וצחק על איך ששחקני פוטבול חושבים שהם קשוחים אבל הם כולם פחדנים ליד מתאבק קשוח (תודה לדייב מלצר, Jesus Christ וHBK2Buzzsaw)
המנצח: ברודי

בריאן פילמן נגד סיד, 1991
להתרפק על תקופת ימי הגסיסה הראשונה של WCW. סיד אמר כמה מילים על פיוד עתידי בינו לבין פילמן, שלא יצא לפועל, וזה הוביל לבלגאן. סיד עזב וחזר עם המגב, שכבר הפך לאגדה. אנשים שמכירים את פילמן אומים שהוא היה הורג את סיד בקרב רחוב. קשה קצת להאמין אבל אני מאמין.
מנצח: פילמן. בחיים לא יעזבו את סיד עם המקרה הזה.

ארן אנדרסון נגד סיד, 1993
כנראה הקטטה המפורסמת בהיסטוריה, ויש לה הרבה גרסאות. סיד התחיל לדבר על כך שארן מעולם לא הביא כסף, ושניהם היו שתויים. השניים החליפו מילים, ואולי זרקו בירה אחד על השני, אבל חזרו לחדרי ההלבשה. סיד מאוחר יותר הגיע לחדרו של ארן והכה אותו מאחורה עם חפץ, והתחיל להכות אותו כשהוא מחוסר הכרה. ארן התעורר והשניים ממש נכנסו לזה. מספריים היו מעורבים וכל המסדרון היה מלא בדם. סקורפיו הגיע להפריד. בלגאן שהביך את החברה כולה.
מנצחים: סקורפיו על כך שהציל את חייו של ארן, וארן שהגן על עצמו נגד מפלצת ענקית.

דיינמייט קיד נגד דייבי בוי סמית´, 1994
אחרי שנים של מתח בין השניים, שכללו את דייבי מתקשר לAJPW ואומר להם שדיינמייט נהרג בתאונת דרכים, רק כדי שהוא יוכל להרוס את העסקה של דיינמייט ביפן, לדיינמייט סוף סוף הייתה הזדמנות לעשות משהו בקשר לזה, כשדייבי התכונן למופע עצמאי בהוו ברידג´ ב1994, מרחק קצר מביתו של קיד. הוא הגיע לזירה, שם הוא מצא את אביו של דייבי, והפיל שולחן עם תמונות של סמית´. הוא הלך במסדרון במטרה להכות את סמית´, ששמע על כך ונעל את עצמו בחדר ההלבשה שלו. דייבי גם התקשר למשטרה, שליוותה את דיינמייט אל מחוץ לבניין.
המנצח: אף אחד. הפיוד המשפחתי הזה יצא משליטה. (תודה לHb2kbuzzsa2)

ניו ג´ק נגד פיטבול
ג´ק התנפל עליו מאחורי הקלעים אחרי דברים שבול אמר. ג´ק היה כל כך שנוא מאחורי הקלעים שהמתאבקים האחרים נתנו להם ללכת מכות כי הם ידעו שפיטבול יפגע בו. לא ידוע איך הסיפור הזה נגמר.
מנצחים: המתאבקים מאחורי הקלעים, שזכו לראות מישהו שהם שונאים חוטף מכות.

באף באגוול נגד  שיין הוריקן הלמס
באף באגוול אמר להלמס שהוא מעולם לא יהיה סופרסטאר כי הוא לא מספיק גדול ועוד מספר מילים הוחלפו. באגוול סטר להלמס, אבל אז הלמס זרק עליו בקבוק מים קפוא ונתן לו אגרופים לראש, וכך פתח לו את הראש. התקרית הזו הובילה לרגע האחרון של באגוול בטלוויזיה, בו בראדשו נתן לו שני פאוורבומבים. אחרי הראשון, באגוול אמר שצווארו נשבר. בראדשו קרה לו נקבה ונתן לו עוד פאוורבומב. זה היה במהלך רגע בו כל האנשים של WWF נכנסו בכמה אנשים של WCW, וזה היה ידוע שזה היה הרגע האחרון של באגוול בטלוויזיה.
מנצח: זה אפשרי שבאגוול יהיה אי פעם מנצח? הוא מנצח בלהיות לוזר. (תודה לדאג אדאמס, טרבור וכריס)

ניו ג´ק נגד JYD
די עצוב. JYD היה יותר מבוגר, קיבל תגובה טובה מהאוהדים של ECW, וזו הייתה ההופעה הגדולה האחרונה שלו לפני מותו. כנראה הקטטה הייתה על 500 דולר שניו ג´ק נתן לJYD ולא קיבל חזרה.
מנצח: אף אחד. גם אם ג´ק ניצח בקטטה, הוא יוצא ממש רע במבט לאחור. (תודה לצ´אק ריצ´מונד).

טוני אטלס נגד פול אורנדורף
פול וטוני היו במכונית עם טומי ריץ´ ובריאן בלייר בדרך להופעה של GCW. בריאן נהג וטוני ישב לידו. פול ישב מאחורי טוני. ריץ´ ישב ליד פול. טוני השעין את המושב שלו אחורה ופול ביקש ממנו לקחת אותו קצת קדימה. אטלס החל להתגרות בו ופול אמר לבריאן לעצור בצד. טומי ריץ´ פחד וניסה ללבן את העניינים. בלייר בסופו של דבר עצר בחניון משאיות. פול וטוני יצאו החוצה והלכו מכות. אורנדורף תיקל את טוני והוריד את האוזן שלו בנשיכה. דם התעופף לכל עבר והאוזן למדרכה. טוני היה בהלם והם המשיכו ללכת מכות. השוטרים הגיעו. טוני לקח את האוזן והלך לבית החולים, שם תפרו לו אותה חזרה.
מנצח: אורנדורף (תודה לאיש במסיכה וwrestlingclassics.com)

פול אורנדורף נגד ביג ואן ויידר
ויידר תפס את פול מאחורי הקלעים של הופעה של WCW והתחיל קטטה, שהוא הפסיד בסופו של דבר. פול הפיל אותו ובעט לו בפנים מספר פעמים. ויידר הגיע מאוחר יותר להקלטה ואורנדורף החל לעצעוק עליו למהר עם הפרומואים שלו. היה מתח בין השניים עוד קודם לכן ואורנדורף התחנן בפני ויידר, שגדול ממנו בכ100 קג, להכות אותו. ויידר דחף אותו ואורנדורף הכה אותו עם אגרוף שמאל החלש שלו. אורנדורף המשיך לבעוט לויידר בפנים עם הסנדלים שלו עד שהמתאבקים האחרים הפרידו. באופן מפתיע, כולם השאירו את ויידר על הרצפה והמשיכו בענייניהם. אם לא ידעתם שאורנדורף קשוח לפני התקרית הזו, עכשיו אתם יודעים. בראיון שוט כמה שנים מאוחר יותר, ויידר טען שהוא לא הכה את אורנדורף חזרה מחשש לעבודתו. אורנדורף עצמו אמר שהוא תקף את ויידר מאחור (תודה לאסה טיילור, טום הוגן, Jesus Christ ואתר לא ידוע).
מנצח: אורנדורף. קורה שהוא מפסיד קטטה?

שון מייקלס נגד מרטי ג´נטי
אין הרבה פרטים, נחשפה בראיון עם ג´נטי.
מנצח: ג´נטי, כך הוא טוען.

קווין נאש נגד רודי פייפר, 1997
באותו ערב שמייקלס והארט התקוטטו ברו, פייפר ונאש עשו את אותו הדבר בנייטרו. אחרי קרב שהתבלגן בין סקוט הול ונאש לפייפר וריק פלייר, נאש היה נסער מאחורי הקלעים, פתח את דלת חדר ההלבשה של פייפר בבעיטה ונתן לו איגרוף לפנים לפני שהשניים הופרדו עי אנשי WCW. נאש לא קיבל עונש (דבר שהפך לטרנד בWCW מאוחר יותר) ושום דבר לא התפתח מהקטטה.
מנצח: נאש, אבל הוא התחיל עם מישהו קטן בהרבה ממנו (תודה לרוב הארווי וTPPW.net)

אריק בישוף נגד חובנטוד גררה, 2002
שום דבר פיסי, אבל הם החליפו מילים בהופעה של WWA. חובי שיחק את הדמות שלו ועדיין היה מתח ביניהם. לחובי יש כל זכות להתעצבן אחרי הצורה בה בישוף הכריח אותו להוריד את המסיכה וקבר אותו בWCW אחרי שלגררה היו כמה קרבות מדהימים.
מנצח: כל אחד שטען שחובי לא יכול להיות מקצוען, כי הוא הוכח כצודק אחרי התקרית הזו.

באדי רוג´רס נגד איזה אחד עם פה גדול במסעדה
זה קרה כשרוג´רס היה בן 60+ והשני היה צעיר בהרבה. זה נגמר אחרי אגרוף אחד.
מנצח: רוג´רס!

וויליאם ריגל נגד ואן האמר
זה קרה במסיבת חג המולד של DDP. האמר אמר כמה דברים לא יפים על מתאבקים בריטים ו\או מקסיקנים. ריגל שמע על כך ולפי השמועות כיסח אותו בצורה מלכותית. הוא נגח בו 5 פעמים. ואן האמר היה גרוע אבל תמיד אהבתי את הגימיק שלו בגלל שאני מטאלהד כי ריגל יצא גבר.
מנצח: ריגל
מפסידים: מעריצי הווי מטאל

ריקסון גרייסי נגד יוז´י אנז´ו
מביך. אנז´ו קורא לגרייסי לשוט מאולתר כדי להוכיח עד כמה הוא קשוח. גרייסי מגיע ומכסח לאנז´ו את הצורה...ואת הקריירה.
מנצח: גרייסי וכל התלמידים שיצא להם לראות את הטבח הזה.

ברוק לסנר נגד קורט אנגל, 2001
לא ממש קטטה, אלא אתגר ידידותי של מי יכול להפיל את מי. לא מפתיע מי ניצח, אבל זה עדיין מרשים כשמתחשבים בגודל של לסנר.
מנצח: אנגל

ריקי צ´ושו נגד אקירה מאידה, 1987
בעיטת שוט לא מקצועית לצ´ושו בקרב שלישיות שהחריבה את העין שלו. לא יפה. מה שיותר גרוע הוא שהבעיטה הזו הפכה את מאידה לכוכב-על לשנים רבות.
מנצחת: הקריירה של מאידה.

טריפל אייץ´ נגד ביל גולדברג, 1999 או 2000
שום דבר פיסי, אבל גולדברג צעק על טריפל אייץ´ בדוכן חתימות אחרי כמה מילים לא יפות שטריפל אייץ´ אמר עליו בראיון. גולדברג גם אמר בESPN שהמתאבק שהוא הכי רוצה לכסח במציאות. אם הWWE יחתימו את גולדברג, יעופו ניצוצות! (כמובן שזה ההחתמה של גולדברג ב2003).
מנצח: גולדברג, רק כי אייץ´ מניאק.

קפטן לו אלבנו נגד שיין מקמהון, סוף שנות ה80
אלבנו היה אחד האנשים ש-וינס סניור ביקש מ-וינס ג´וניור לשמור עליהם אחרי מותו. אז מסתבר שלו בחן את זה יום אחד. שיין, בן 11 באותה תקופה, תמיד היה הולך ללו ואומר לו מה המצב, שמן? זה היה מעצבן את לו ומצחיק את העדים. יום אחד שיין ניגש ללו ושוב מה המצב, שמן? לפי הדיווחים, לו אמר לשיין שאם הוא יקרא לו שמן עוד פעם אחת, הוא ישכח מי הוא ויסטור לו. שיין כמובן אמר אין בעיה...שמן ואלבנו סטר לו (תודה למאט מאזאני)
מנצח: שיין, רק כי בקרוב הוא יהיה הבעלים של WWE למשך עשורים.

באף באגוול נגד אנרסט מילר
הפרודיה של באגוול בדרך לרואד וויילד על מילר לא הצחיקה את החתול. לפני הקרב ביניהם, מילר התעמת איתו ובאגוול סטר לו. מילר הגיב מיידית עם שני איגרופים ובאגוול נפל ומרפקו נחתך בצורה קשה. באגוול נסוג לפני שיעשה לעצמו עוד נזק, והקרב הלך כמתוכנן. באגוול ניצח, אבל אף אחד מהם לא הוענש.
מנצח: מילר. כמה פעמים לדעתכם הוא השוויץ בקשר לזה? (תודה לHB2KBuzzsaw)

אדי גילברט נגד ג´ף גיילורד, 1991 או 1992
גילברט מדבר על זה בקלטת Looking for Mr. Gilbert. פרומוטר בשם גורדון סקוראזי כעס על גילברט על כך שהוא לא הופיע כמתוכנן, או משהו כזה. הוא שם פרס של 1000 דולר על ראשו של גילברט וגיילורד נתן לו מכה מאחור בחדר ההלבשה בספורטאטוריום אחרי הקלטה לטלוויזיה. אדי, דאג, ברוס פריצ´ארד וג´יימס בירד דיברו במשרד וגיילורד ביקש לדבר עם אדי. אדי יצא מהחדש והיה רעש שסימן לכולם שמשהו קרא. דאג פתח את הדלת כשברוס וג´יימס מאחוריו. גיילורד הכה את אדי מאחור, אבל לפני שיכל להמשיך, דאג נתן לו מכה בראש עם בקבוק\פחית קולה שלא היה\הייתה ריק\ה וגיילורד ברח כשהוא מחזיק את הראש שלו. אדי אמר שהוא רצה לדעת מה תכנן גיילורד, כי הוא היה מתחלק איתו ב1000 דולר והופך את זה לאנגל כדי שהשניים ירוויחו עוד קצת כסף מזה. אבל גיילורד לא ראה את זה מאותה נקודת מבט.
מנצח: גילברט. למישהו עם שם משפחה כמו Gaylord יש את היתרון כי הוא בטח התקוטט הרבה כילד (תודה לג´יימס בירד ורוברט סולארי).

רוד פרייס נגד כריס אדאמס, שנות ה90 המוקדמות
היריב של רוד משך לו חלק מהשיער המושתל, מה שגרם לאובדן דם רציני. רוד היה מושבת לחודשיים בגלל התקרית, אבל כריס התנצל.
מנצח: סיי ספרלינג, שקיבל עוד קליינט בקליניקה לאובדן שיער שלו (תודה לצ´אק ריצ´מנוד, ג´יימס בירד וברנדון פינץ´).

הוק נגד אלמוני
תוכנית חדשות דיווחה שהוק הכה איזה מישהו בקולנוע, לפי הדיווח בגלל שאחיו של האלמוני רצח שופט ממיניאפוליס (עיר הולדתו של הוק).
מנצח: הוק
מפסיד: המכוסח חסר המזל (תודה לצ´אק ריצ´מונד).

חובנטוד גררה נגד אוסטרליה, 2000
לפי הדיווחים חובי היה על אקסטזי, התחרפן וניסה להכות שוטרים מקומיים (איזה שוטר לא יכול להתמודד עם מישהו בגודל של חובי?). שמועות אומרות שהוא שבר את צלעותיה של שוטרת.
מנצחים: אוהדי היאבקות שהיה להם נושא לשיחה.
מפסידים: אוהדי היאבקות שהובכו עי מתאבק באמת מצוין. (תודה לצ´אק ריצ´מודנ ולואיס פיינמן)

מסייה נגד שני אלמונים, 2002
שני אלמונים פרצו לדירה של מסאייה והכה אותו, חתכו לו את האגודל ושברו לו אקווריום על הראש.
מנצח: מסאייה, שנתן למקרה קצת חשיפה ארצית.

ג´ים קורנט נגד אד פרארה, 2002
פרארה ניגש ללחוץ לג´ים את היד, שבתגובה ירק לו בפנים! Go Jim! אחרי היריקה הוא אמר לפרארה זה בשביל ג´יי אר. גיבור אמיתי.
מנצחים: כולנו. (תודה לצ´אק ריצ´מונד)

ג´ים קורנט נגד ברוס מיטשל ו-ווייד קלר, 1993
זה זכור לי במיוחד. ווייד וברוס כתבו מאמרים לא מחמיאים על SMW. קורנט השאיר להם הודעות לא יפות במזכירה האלקטרונית, ואמר שאם יראה אותם יכה אותם עד שיכו חזרה. שמועות אף אומרות שקורנט ניסה להתחיל משהו עם ברוס במהלך האוס שואו.
מנצחים: אנחנו, כי אנחנו לא סובלים את ברוס. (תודה לצ´אק ריצ´מונד)

ניו ג´ק נגד סנדמן
אין פרטים אבל כנראה שניו ג´ק שמע את סנדמן מספר בדיחה גזענית והתנפל עליו. סנדמן בתגובה כיסח אותו. הסיפור הזה הוא עדיין בגדר שמועה, אבל לפחות שמועה עסיסית. (תודה לדיוויד קרופורד)

ז´ק רוז´ו נגד דיינמייט קיד
דיינמייט הואשם על לא עוול בכפו על ידי האחים רוז´ו בגזירת בגדיהם (זה נראה כמו משהו שמתאים לבולדוגים, למרות שעל המקרה הספציפי הזה היה אחראי קורט הניג). בקצרה, דיינמייט התגבר על שני האחים. שבועיים מאוחר יותר בפורט וויין, אינדיאנה, האחים השיגו נקמה כשז´ק הכה את דיינמייט במכה לא צפויה, ושבר לו ארבע שיניים. דיינמייט קיבל כסף מהWWF לתיקון השיניים. כש-וינס ישב עם שני הצדדים דיינמייט הציע שהאחים ישלמו על התיקון. ללא ידיעה שהWWF שילמו כבר, האחים הסכימו. ודיינמייט יצא עם 1,800 דולר לעצמו, וכמובן הוא המנצח כאן, אחרי שהשיג גם את שיניו מתוקנות וגם קצת כסף כיס. (תודה לטום הוגן וניקולאס ארגיראקיס)

די די פי נגד פיירברייקר צ´יפ
צ´יפ התעצבן בגלל שהוא חשב שDDP ניסה לנצל אותו במהלך קרב. בסופו של דבר DDP נעל אותו בפרונט פייס לוק, והיו צריכים למשוך אותו.
מנצח: DDP. ואיפה בדיוק היה טוד צ´מפיון בתוך כל זה? (תודה לג´סטיון ניובולד)

וינס מקמהון נגד קורט אנגל
לא ממש קטטה, אלא עוד השתטות של אנגל. במטוס, וינס הזכיר בבדיחות לאנגל שהוא היה היחיד שהפיל אותו. אנגל החליט לכייף קצת, והפיל את וינס במעבר. עד סוף הטיסה, וינס ניסה להפיל את אנגל בכל הזדמנות. באחת הפעמים הללו הרעש הפיל את אנדרטייקר, שאו שלא ידע מי התאבק עם וינס או שלא הבין שהם צוחקים, תפס את אנגל מאחור וחנק אותו.
מנצח: אנגל, שעכשיו יש לו סיבה טובה לכסח את אנדרטייקר אם יבוא לו. (תודה לג´סטין ניובולד והספר של קורט אנגל)

ניו ג´ק נגד דנסס וית´ דדליז, 1995
לא ברור איך זה התחיל, אבל ג´ק התעצבן בקשר לקרב זוגות שכלל את השניים. הוא התגנב מאחורי דדליז והכה אותו בראש עם אלה. דנסס חזר במהירות והצליח להכות חזרה, לפני שהשניים הופרדו עי מתאבקים אחרים.
מנצח: יש מישהו שניו ג´ק לא התחיל איתו? (תודה למת´יו סינג)

סקוט נורטון נגד טוני האלם, שנות ה90 המוקדמות
השניים היו בבר יפאני והאלם הכה אותו בגלל סיבה לא ידוע. נורטון לא התנגד ומאז הוא טוען שהוא היה שיכור.
מנצח: האלם, אבל זה רק בגלל שנורטון היה שיכור. (תודה למת´יו סינג)

דאג גילבט נגד ג´ף ביילורד
גילברט שבר בקבוק על הראש של גיילורד. אם אתם יודעים עוד על המקרה הזה, כתבו אליי! (תודה לתומס דובר)

סיד נגד סנאי
לסיד היה סנאי שהוא לקח איתו לכל מקום. שני מתאבקים (כנראה שארן אנדרסון היה אחד מהם) התערבו אותו שהוא לא יוכל לשמור את הסנאי במכנסיו למשך דקה שלמה. סיד קיבל את האתגר ושם את הסנאי במכנסיו. לאחר כ30 שניות הסנאי נשך אזור מאוד רגיש אצל סיד. סיד נפל בכאב ומחץ את הסנאי. הוא נאלץ לקבל חיסון נגד כלבת ותפרים באזור חלציו.
מנצח: הסנאי, שהפך לגיבור לכל הסנאים בעולם לאחר שהתגבר על סיד (תודה לJesus Christ)

שיין דגלאס נגד בריאן לי נגד טרייסי סמאת´רס
במהלך קרב בין לי לפיטבול 2, הם יצאו קצת משליטה ושיין דגלאס הלך לטוד גורדון ופול אי, ואמר להם שהשניים (לי ופיטבול) צריכים להיות מפוטרים. סנדמן וסמאת´רס שמעו את זה וסנדמן סיפר ללי. לי תפס את שיין בגרון וגרר אותו למקלחת והפחיד אותו כהוגן לפני ששחרר אותו. שיין צעק על חדר ההלבשה ודרש לדעת מי הלשין עליו. לפני שסנדמן הספיק לענות, סמאת´רס הפיל את שיין והחל להכות אותו עד שהשניים הופרדו. בסופו של דבר סנדמן אמר לשיין שהוא הלשין עליו. (תודה לדאזרייבן)

סנדמן נגד שיין דגלאס נגד ביל אלפונסו
הקרב היה בין הטריפל ת´רת לסנדמן ושניים אחרים, וסנדמן אמר למתאבקים לא לגעת במקל שלו במהלך ספוט שהוא תכנן, בו הוא מפיל אותו. שיין הרים את המקל, הביע הבעה של גועל על פניו והחזיר את המקל לאותה נקודה בדיוק. סנדמן רתח אחרי הקרב ואיים על שיין. הוא נכנס לחדר אחר והתיישב ליד ביל אלפונסו. סנדמן אמר גם שאם שיין היה משתמש במקל, ניחא, אבל מה שהוא עשה היה מתריח. חזרה לסיפור. שיין התקרב לחדר של אלפונסו וסנדמן, אלפונסו שמע אותו, הפיל אותו ותקף אותו. הם הופרדו זמן קצר מאוחר יותר. (תודה לדאזרייבן)

ביג שואו נגד בולז מאהוני
באותה תקופה שואו עדיין התאמן אצל לארי שארפ, שם בולז עזר באימונים. שואו הגיע עם החברים שלו, ובולז ביקש מהם לעזוב. הם בתגובה אמרו שהם שם עם פול ווייט, שמאשר להם להישאר. בולז ידוע בשל מזגו החם ואמר להם שוב, הפעם בצורה קצת פחות נחמדה, לעזוב. שואו הגיע ורצה לראות על מה כל הבלגאן. הוא ניסה להרגיע את העניינים אבל בולז כבר היה עצבני וניסה להתחיל איתו מכות. שואו נאנח, לקח את חבריו ועזב. בולז מאוחר יותר הודה שהוא שמח שזה מה שקרה, כי שואו היה מכסח אותו. (תודה לדאזרייבן)

פרנק גוץ´ נגד ג´ורג´ האקנשמיט
להיסטוריוני ההיאבקות, זהו הקרב המפורסם ביותר בהיסטוריה של ההיאבקות המקצוענית. ב1908 גוץ´ ניצח את האקנשמיט והוכר כאלוף העולם למשקל כבד. ב1911 הם נפגשו שוב לקרב החוזר הראשון של המאה. מספר שבועות לפני הקרב, שותף של האקנשמיט בשם אד סאנטל פצע את ברכו של האקנשמיט. מאוחר יותר התברר כי מחנהו של גוץ´ שילם לסאנטל 5,000 דולר כדי שיעשה זאת. קהל בכמויות שלא נראו קודם היה צפוי להגיע אז הפרומוטרים לא אמרו כלום על הפציעה לתקשורת (שאז אשכרה נתנה להיאבקות חשיפה).  גוץ´ כמובן ידע על הפציעה ואמר להאקנשמיט, שרצה לצאת, שהוא יסחב אותו לקרב סביר וייתן לו ניצחון אחד בקרב 2 מתוך 3. הקרב התחיל וגוץ´ הראה את פניו האמיתיים. גוץ´ נתן שוט לכל דבר וניצח פעמיים ברציפות. (תודה לרוב הארווי וTPWW.net)

אד דון ג´ורג´ נגד סטראנגלר לואיס
בילי סאנדוו, פרומוטר שעבד עם לואיס, עבד גם עם פרומוטר אחר בשם פול באווזר. שניהם הרוויחו הרבה כסף משחקן פוטבול לשעבר בשם גאס סוננברג כאלוף העולם שלהם. סוננברג, שלא כל כך ידע להתאבק, הוכה ברחוב עי מתאבק במשקל בינוני במארב שארגנו פרומוטרים יריבים. באותה תקופה, אלוף המשקל הכבד היה צריך להצטייר כבחור הכי קשוח בעולם כי אנשים עדיין האמינו שהיאבקות מקצוענית היא אמיתית ולגיטימית אז באווזר היה צריך שסוננברג יפסיד את האליפות לג´ורג´, שהיה אלוף אולימפי נהדר, מבלי להתייעץ עם סאנדוו ולואיס (שהיה מיועד להיות האלוף הבא). מאוחר יותר לג´ורג´ נקבע קרב נגד לואיס ולנצח. לעומת זאת, זה לא בדיוק מה שקרה. לואיס אמר לג´ורג´ שהוא לוקח את החגורה והם יכולים לעשות את זה בדרך הקלה (ג´ורג´ עושה ג´וב) או הדרך הקשה (לואיס מכסח את ג´ורג´ ולוקח את החגורה בכוח). ג´ורג´ בחר בדרך הקלה (תודה לרוב הארווי וTPWW.net)

סטראנגר לואיס נגד הנרי דה-גליין
שלושה שבועות לאחר הקרב בין לואיס לג´ורג´, פול באווזר קבע ללואיס הגנת תואר במונטריאול (מזכיר לכם משהו?) נגד זוכה במדליית זהב באולימפיאדת 1924, דה-גליין. לואיס נכנס לקרב בידיעה שהוא הולך לנצח 2-1. באותם ימים המתאבקים היו חוזרים לחדר ההלבשה אחרי כל מערכה שהם ניצחו. לאחר המערכה השנייה, דה-גליין נשך לעצמו את הזרוע עד שהיא דיממה ואז יצא למערכה השלישית עם הזרוע מכוסית. שניות אל תוך המערכה, דה-גליין החל לצרוח כאילו הוא נורה. לואיס לא ידע מה קורה ונסוג. השופט ראה את סימני הנשיכה על זרועו של דה-גליין ופסל את לואיס. דה-גליין זכה בתואר. לואיס הלך אל מאחורי הקלעים במטרה לכסח לבאווזר את הצורה, אבל לבאווזר היו שישה שומרי ראש עם אלות בייסבול מחכים ללואיס. (תודה לרוב הארווי וTPWW.net)

וונדי ריכטר נגד ספיידר ליידי
ה25 לנובמבר, 1985. דקות לפני שהיא יוצאת לזירה להגן על אליפות הנשים של הWWF, וונדי ריכטר מקבלת מ-וינס מקמהון חוזה שכולל סעיף שמוכר את כל זכויות המרצ´נדייז שלה. ריכטר אמרה שהיא תסתכל בחוזה אחרי הקרב. מקמהון דרש שהיא תחתום על החוזה אבל ריכטר עמדה על שלה ואמרה שהיא תעשה את זה אחרי הקרב. לעומת זאת, ספיידר ליידי לא הייתה אותה אחת ששיחקה את הדמות קודם לכן. זו הייתה פביולוס מולה. במהלך הקרב, מולה גלגלה את ריכטר ברול-אפ משום מקום וניצחה. ריכטר לא חזרה לעבוד בשביל הWWF. מולה עד היום טוענת שהיא לא ידעה מה מתוכנן ולא ציפתה לספירה ל3 של השופט. שוב, מזכיר לכם משהו? (תודה לרוב הארווי וTPWW.net)

וינס מקמהון נגד קווין ווצ´ולז
חלק מאיתכם אולי זוכרים את ווצ´ולז כניילז, האסיר לשעבר של הWWF ב1992. לפי הסיפור ווצ´ולז, שתוכנן לו סטוריליין נגד אולטימט וורייר לפני שהוא עזה את החברה, התעצבן על וינס מקמהון בגלל הכסף שהוא קיבל מסאמרסלאם 1992. ווצ´ולז התעמת עם מקמהון ולפי הדיווחים חנק אותו עד שהבוס הכחיל. ווצ´ולז פוטר אחרי התקרית ולמעט קרב פיי פר ויו אחד נגד סטינג בWCW, הוא לא חזר לעבוד בארגונים הגדולים. מאוחר יותר, בזמן משפט הסטרואידים, ווצ´ולז העיד נגד מקמהון אבל היה כל כך גרוע על דוכן העדים (כל הזמן סתר את עצמו) שהשמועות אומרות שהעדות שלו היא דווקא מה שמנעה מ-וינס מאסר בפועל.
מנצח: ניילז, שעשה מה שרבים אחרים חלמו לעשות. (תודה לרוב הארווי וTPWW.net)

ריק סטיינר נגד קורפורל קאחון\ביג ויטו\קונאן
בשלוש תוכניות נייטרו ברצף קודם למכירה של WCW לWWFE, ריק סטיינר עשה מה שבא לו בקרבות נגד השלושה. לסטיינר, בעל המוניטין הקשוח, לא הייתה סיבה נראית לעין לשוט. השלושה ניסו להישאר מקצוענים ולעשות את שלהם. השמועות אומרות שקודם לדיווחים שה WWF קנתה את החברה, רבים מאחורי הקלעים תכננו להיכנס במהלך קרב של סטיינר בנייטרו האחרון ולכסח אותו בשידור חי. האם זו באמת הייתה התוכנית? לעולם לא נדע.
מנצח: סטיינר. זה מפחיד לקרוא לו לוזר. (תודה לרוב הארווי וTPWW.net)

ניו ג´ק נגד בריאן פילמן
ב1 ביוני, 1996 בריאן פילמן חזר לזירה של ECW שבוע בלבד אחרי ששבר את רגלו בתאונה. פילמן נתן פרומו בזירה שם הוא הזכיר את הNWA (להקת הראפ, לא ארגון ההיאבקות). עד היום אף אחד, למעט ניו ג´ק יודע בבטחה מה הוא חשב לעצמו אבל כנראה שהוא או שמע לא נכון או קיבל דיווח לא נכון, אבל הוא השתגע מאחורי הקלעים ודיבר על מילת הN הנצחית. כשפילמן חזר אחורה, בכיסא הגלגלים שלו, השניים נכנסו לעימות חם ורבים מאמינים שניו ג´ק תכנן לתקוף את פילמן המוגבל באותה תקופה. פילמן מעולם לא נסוג. ניו ג´ק איים לעזוב את החברה ופילמן לא חזר לעבוד בשבילה. מספר ימים לאחר מכן, פילמן חתם עם הWWF. (תודה לרוב הארווי וTPWW.net)

אנדרה הענק נגד אולטימט וורייר
קרה במהלך סדרת קרבותיהם. הם תכננו ספוט בו וורייר יכה את אנדרה בקלוזליין, שיסבך אותו בחבלים. הבעיה הייתה שוורייר רץ במלוא כוחו אל תוך אנדרה. זה לא כאב לאנדרה, אבל עצבן אותו. כשוורייר פגע בו, הינן שמע את אנדרה רוטן. זה קרה מספר פעמים, קרב אחר קרב. בסופו של דבר לאנדרה נמאס. וורייר רת לכיוון אנדרה, שהרים את אגרופו ו-וורייר הופל. בקרב הבא וורייר רץ בהילוך איטי ופגע עם הקלוזליין. אנדרה הסתבך בחבלים, נשען לכיוון הינן ואמר לו הוא לומד. (תודה לדאזרייבן)

קורט הניג נגד ברוק לסנר, 2002
בטיסה מהגיהינום בסיור האירופאי, קורט היה שיכור ואתגר את ברוק שיפיל אותו. ברוק, חדש בתעשייה, לא ידע מה לעשות עם האתגר. היימן אמר לו שאם הוא לא יעשה שום דבר, לא ישכחו לו את זה. אז ברוק הפיל את קורט, וכמעט עשה חור במטוס תוך כדי. הניג פוטר עקב התנהגותו באותה טיסה.
מנצח: לסנר (תודה למאט פיליפס וסטיב ונדלנד)

ביל וואטס נגד סקוט סטיינר
בשנות ה90 המוקדמות, היו בין השניים יחסים של שנאה. סטיינר החל לבקש הזדמנויות לתארים, ו-וואטס אמר לו שהוא יכול לקבל את תואר הטלוויזיה (שסטיינר זכה בו בסופו של דבר). סקוט התפרץ על וואטס (יכול להיות שגם כתוצאה מהשפעת הסטרואידים) ומספר מתאבקים היו צריכים להוריד אותו ממנו. (תודה לסטיב ונדלאנד)

סקוט סטיינר נגד DDP, חלק II
לסטיינר וDDP הייתה עוד קטטה לפני סופרברול 2001. DDP כוסח וקווין נאש עזב איתו מאוחר יותר, וכך שינה את פורמט המופע כולו. סטיינר אמר כמה דברים מיותרים על DDP ואשתו בזירה. מאחורי הקלעים, השניים נקלעו לקטטה בה DDP התנפל על סטיינר, כוסח, וכמה מתאבקים היו צריכים להפריד. כדי לפצות על הזמן שאבד, מייק סנדרס והנצ´ורל בורן ת´רילרס הגיעו לזירה ואלתרו קצת על המיקרופון.

קווין נאש נגד ז´אן פייר לה-פיט, 1995
פייר לא רצה לעשות ג´וב כשWWF היו בקוויבק. יש שמועות על ספוט בו לה-פיט הכה את נאש עם הפינישר שלו, הקנונבול, בצורה מאוד טובה וחזקה. נאש לא מכר את המהלך בכלל, קם, נתן ללה-פיט כמה מכות, ג´קנייף וכיסה אותו ל3. (תודה לסטיב ונדלאנד, טוני נוציי ומרטין פיליון)

סטיב אוסטין נגד טריפל אייץ´, 1999
לאחר המיין איבנט בסאמרסלאם 1999, שכלל את מנקיינד, טריפל אייץ´ ואוסטין, אוסטין התעמת עם טריפל אייץ´ על מכת הכיסא שהוא נתן לו. לא ידוע אם העימות הסתיים במילים או התדרדר למכות. (תודה למליסה מונוז)

ביל גולדברג נגד איוון קאראגיס, 2000
לפני הנייטרו של ה5.9.00, גולדברג היה מאחורי הקלעים עם קווין נאש וקאראגיס ניגש אל גולדברג כדי ללחוץ על ידו. ביל לא שם לב אליו וקאראגיס נעלב ואמר לו משהו. אז ביל תפס אותו בגרון והצמיד אותו לרצפה, או בקיצור חנק אותו. גולדברג ניסה להתנצל מאוחר יותר אבל איוון סרב, וגולדברג התעצבן שוב ולא יצא מזה שום דבר. באותה תקופה לגולדברג היה מתח עם רוסו ולא יכול היה לשלוט בעצביו. נאמר ל3 קאונט שהם ינצחו את קרוניק כדי לפצות על כך, אבל קרוניק סרבו.
מנצח: גולדברג (תודה לטרוי אנתוני)

סטיב אוסטין נגד רייבן
עימות מילולי. דברה נתנה פרומו ליד המקלחות מאחורי הקלעים, כשרייבן יצא עם רק מגבת לגופו. אוסטין התעמת איתו, תפס אותו ואמר לו כמה מילים על כך שרייבן ניסה להשוויץ מול אשתו. רייבן טען שהוא לא ידע שדברה שם. אוסטין, שרבים טוענים שתמיד היה יותר מדי רכושני לגבי דברה, התנצל מאוחר יותר.
מנצח: אף אחד, אבל למישהו יש ספק שאוסטין היה מכסח אותו? (תודה לטרוי אנתוני)

סאבו נגד מעריץ
זה קרה ביפן. מעריץ הוריד לסאבו את התרבוש בדרכו לזירה וסאבו עבר את המחסום, רדף אחרי המעריץ וגרם לאיבוד הכרה של המעריץ דרך איגרופים וברכיות. לאחר מכן סאבו הגיע לזירה והתאבק עם אדי גררו כאילו כלום לא קרה. (תודה לטרוי אנתוני)

מייק אוסום נגד מעריץ, 2000
בהאלווין האבוק 2000, מכה אחת הספיקה והמעריץ, שניסה לתת לאוסום כמה מכות לגב, איבד את הכרתו.

ביל ג´ונסון נגד טוני גאלנטו
משטרה עצרה את גאלנטו, לשעבר אלוף המשקל הכבד באגרוף, על תקיפה. ביל ג´ונסון, פרומוטר ליד מקיספורט, הוא זה שהגיש את התלונה. ג´ונסון אמר שגאלנטו שבר לו ארבע שיניים במהלך מופע היאבקות במהלך ויכוח על חלוקת הרווחים. ג´ונסון מאוחר יותר ביטל את הלונה לאחר שגאלנטו שילם לו 250 דולר על הוצאות בית החולים.

ריק פלייר נגד אריק בישוף, 2003
בישוף ופלייר החליפו כמה מילים על ימיהם בWCW. המילים התחממו ועברו למכות. מספר מתאבקים הפרידו, אך לפני כן פלייר הצליח להכניס לבישוף כמה מכות.
מנצח: פלייר. לכו תבינו איש שעומד על שלו 15 שנים מאוחר מדי. (תודה לסקוט ראיין צאזאק)

כריס ג´ריקו נגד ביל גולדברג, 2003
גולדברג אמר כמה מילים לנאש על ג´ריקו, כהמשך לסיפור שלהם מאחורי הקלעים בWCW מספר שנים קודם לכן. ג´ריקו שמע על כך והתעמת איתו. מספר שניות מאוחר יותר הם התגלגלו על הרצפה (באופן אלים ולא אוהב). לפי הדיווחים ג´ריקו נעל עליו פרונט פייס לוק. הקטטה הופרדה לפני שמהלומות הוחלפו. ג´ריקו יצא כגיבור, והוריקן יצא כמארק שלו. אם אני הייתי יודע שכל קטטה מאחורי הקלעים מופרדת אחרי שתי שניות, גם אני הייתי יוזם קטטה נגד גולדברג כדי לצאת גיבור. השניים לחצו ידיים בסופו של דבר.
מנצח: אף אחד, אבל ג´ריקו יצא גבר (תודה לסקוט ראיין צאזאק, רוני פרוט וג´פרי ג´וזף)

ריק פלייר נגד ריצ´ארד פולרטון, עובד מאחורי הקלעים
פלייר אמר לפולרטון שלום ופולרטון אמר שפלייר זקן מדי בשביל העסק והוא תמיד היה גרוע. אז פלייר תקף אותו והשניים נקלעו לקרב אגרופים.
מנצח: לפי השמועות, פלייר (תודה למייקל גאווית´)

קווין נאש וסקוט הול נגד כמה ילדים טיפשים ושיכורים, אביב 1997
קווין נאש, סקוט הול ושון וולטמן היו אורחים על הבמה כחלק מתוכנית חופשת האביב המסורתית של MTV. הם היו שם כדי להעניש כמה מפסידים של תחרות כישרונות. שיכור אחד בקהל עשה בעיות וזרק משהו על הבמה. השלושה ביקשו מהאבטחה להשתלט על הקהל, אבל לא קיבלו את זה. כשאותו אחד זרק עוד משהו, השלושה הדהימו את המנחים של MTV, ירדו מהבמה, תפסו את הבחור בעצמם והסגירו אותו לאבטחה. הם איימו לעזוב אם הקהל לא ישתלט על הקהל. הרגע מוקרן מדי פעם כרגע הפרוע ביותר אי פעם כפרסום לתוכנית נוספת של חופש האביב. (תודה לטמאלי, wrestlingclassics.com וThe Meatball)

גרייט סאזוקי נגד דירטבייק קיד, יולי 1999
זה קרה במיצ´ינוקו פרו. אחד הקרבות הראשונים בטורניר המסכה, שכל המשתתפים בו התאבקו עם מסכה, היה בין קיד לסוזוקי הידוע כמניאק וכבעלים של הארגון. הקרב התחיל רגיל, ולאחר כדקה קיד היה בשליטה. לאחר שסוזוקי מכר כמה מהלכים, הוא החליט להיות קצת מנומנם, ומכר בצורה גרועה ביותר. משהו שקיד עשה כנראה עצבן אותו או אולי הוא רק רצה סנדוויץ´ או משהו, כיוון שלאחר כ2 דקות הוא הפסיק לקבל את המכות והתחיל לתת אותן. יש שמועות שסוזוקי אפילו סדק לו כמה צלעות. לאחר מכן סאזוקי נעל את קיד בחניקה בעמידה. קיד החל להתפתל מכאבים והשופט סיים את הקרב. סאזוקי עמד, הסתכל על קיד וחזר לאחורי הקלעים. (תודה לאד ריס)

טומי לי נגד שון מייקלס, 1995
היה איזשהו ריב בין השניים מאחורי הקלעים של רסלמניה 11 ולי ניסה להתנפל עליו מאחור. סיד התערב והצמיד אותו לקיר. הפנים של פאמלה אנדרסון לי במהלך הקרב נראו כאילו היא לא רצתה להיות שם. (תודה לג´ון רג´נט ומגזין פאוורסלאם)

בראדשו נגד סטיב בלקמן, 1999\2000
הWWF היו בין מופעים בשדה תעופה מקומי, והמתאבקים חיכו למזוודות שלהם. בראדשו החל לדבר על דחיפת בלקמן אל הסרט הנע של המזוודות. בלקמן הסתובב ונתן לבראדשו בעיטה ישר ללסת והאחרון איבד את ההכרה. בלקמן לקח את מזוודתו והלך מהמקום. השניים לחצו ידיים מאוחר יותר. (תודה לסטיב וכריס)

בראדשו נגד דוק דרוסי
היו סיפורים על כך שדרוסי נהג לסמם בחורות ולאנוס אותן. מתאבקים מאחורי הקלעים אמרו לו שזה לא בסדר. בראדשו לקח את העניין צעד אחד קדימה וקשר את דרוסי במקלחת. יש גרסאות רבות על המתרחש מאותו רגע. הגרסה הנפוצה ביותר גורסת כי דרוסי נאנס בצורה זו או אחרת, אך כנראה שבראדשו פשוט גרם לו להאמין שהוא הולך להיאנס. (תודה לכריס)

וויליאם ריגל נגד ביל גולדברג, 1998
במהלך קרב ריגל נתן קצת מהלכים טכניים לא מתוכננים. גולדברג לא ידע מה קורה, אבל אומרים על ריגל שהוא ידע לסחוב גווייה לסדרת מהלכים שתיראה אמינה, אבל לא את גולדברג, שנראה כמו אידיוט. (תודה לכריס וcodytheimpaler.com)

וויליאם ריגל נגד ביג שואו
השניים כמעט החליפו מהלומות לאחר שווייט התלונן על כך שהוא יאלץ למכור מהלכים של ריי מיסטריו ג´וניור וריגל התערב ואמר לו שהוא בהמה שמנה ושההבדל היחיד בינו לבין רון ריס הוא פוש (אאוץ´). השניים הופרדו מעט מאוחר יותר. (תודה לכריס)

נובויקו טאקאדה נגד טרוור ברביק
טאקאדה החל לבעוט בברכו של ברביק במהלך קרב. ברביק מחה (המכות היו מתחת לחגורה), אבל השופט אמר להמשיך את הקרב. ברביק ניסה להחזיר מלחמה, אבל טאקאדה לא נתן לו. ברביק חזר לפינה, טאקאדה בעט בו עוד קצת וברביק ברח מהזירה.
מנצח: טאקאדה (הקטטה היחידה בחיים שהוא ניצח, לעומת זאת) (תודה לאלכס בות´רויד)

טורי ווילסון נגד צ´יינה, טריש ודברה
לפי שמועות בתקופת האליינס, שלוש הדיוות לא קיבלו את טורי ווילסון יפה. צ´יינה נתפסה מאחורי הקלעים לועגת לווילסון...עי ווילסון עצמה. ואם לא קראתם לפחות דיווח אחד על חוסר כימיה בין טריש לטורי מאחורי הקלעים אתם בטח חיים מתחת לסלע. דברה חשבה שטורי מחזרת אחרי סטיב אוסטין, בעלה דאז. טורי וטריש השלימו וצ´יינה ודברה עזבו\הועזבו.
מנצח: טורי ווילסון, בשתי מערכות מתוך שלוש. (תודה לLita Maivia)

טטסומי פוג´ינאמי נגד קווין נאש
נאש אמר דברים לא יפים במהלך הסיור הראשון שלו בניו ג´אפאן והעליב את פוג´ינאמי, שבתגובה הכה את נאש (שישב) עם סטירה. נאש לא החליף מילה עם פוג´ינאמי עד סוף הסיור. (תודה לניק)

ג´ים דאגן נגד בולז מאהוני
מאהוני סיפר על כך בקלטת השוט שלו. זה קרה בימי גימיק שאיפת האש של מאהוני. לפני קרב עם דאגן, השניים עברו על מספר דברים, כולל גימיק האש, שבמהלכו דאגן יתכופף. הקרב מתחיל ודאגן דופק את שני הספוטים המתוכננים הראשונים. בולז מחליט לסיים את הקרב ודאגן מסכים. בולז שם את הוזל בפיו, מדליק את המצית, מוכן לנשוף ודאגן פשוט מפיל לו את המצית מהיד. מאהוני פולט נוזל. בלי אש. בולז מפסיק ומראה לדאגן אצבע משולשת. מאהוני עוזב את הזירה. הוא מגיע לאחורי הקלעים עם מבט רצחני. כמה מתאבקים נועלים אותו באיזה משרד. באותה תקופה מאהוני עבד בפורטו ריקו והיה עם סכין עליו כל הזמן. מישהו מצא את דאגן ואמר לו שאם הוא לא יעזוב עכשיו, לא יהיה טוב. מאהוני הצליח לצאת בסופו של דבר, אבל דאגן כבר לא היה שם. וטוב שכך. (תודה לWJD וwrestlingclassics.com)

מייס נגד ג´ייסון הלטון.
כל הפרטים, אמנם באנגלית, אבל בכל זאת זה הסיפור מפיו של מייס, נמצאים כאן: http://www.armpitwrestling.com/MaceCorrection.htm

אדי גררו נגד צ´ארלי האס, 2003
אדי גררו החמיר פציעה של האס בקרב זוגות. אחרי הקרב יש שמועות על עימות בין השניים בו גררו נתן את המכה הראשונה והאס החזיר, אך השניים הופרדו מיד. (תודה לנתן)

רנה דופרי נגד בוב הולי, 2004
במהלך קרב זוגות הארדקור בהאוס שואו, הולי נתן לדופרי כמה מכות קשות עם כיסא ודופרי התעמת איתו. דופרי חטף דוח בזמן שנסע במכונית השכורה של הולי. הולי הוציא את זה על דופרי בזירה. דופרי ברח מהזירה, אך עוד דברים לא ידועים קרו מאחורי הקלעים. הולי נקנס, אבל הודות לחוסר הפופולאריות של דופרי מאחורי הקלעים, לא פוטר. (תודה לנתן ודייב מגוקין)

ריק פלייר נגד מיק פולי, 2004
היו דיווחים על קרב אגרופים בין השניים מאחורי הקלעים של רו. פלייר, שאמר כמה דברים לא יפים על פולי באוטוביוגרפיה שלו וקרא לו פעלולן, הציע לפולי לחיצת יד כשהאחרון הגיע. פולי סרב ואמר משהו מעליב על הספר של פלייר. פלייר נעלב והחל להכות את פולי. השניים הופרדו. (תודה לדייב מגוקין)

סנדמן נגד סטייבי שייקר ´בייבימייקר´, 2003
בדצמבר 2003, סנדמן וסטורן נסעו לאירלנד כדי להתאבק בשביל ארגון מקומי. הם היו השמות הגדולים היחידים בקארד אז הם לא היו צריכים להתאמץ כדי להיות מסמר הערב. אך קרב הארדקור בין סטיבי שייקר לדאנקן דיסורדרלי קיבל תגובה ענקית והקהל היה מת לאחר מכן. כשה´בייבימייקר´ חזר לאחורי הקלעים אחרי קרבו, פרי התעלם ממנו וסנדמן העיר הערה סרקסטית. כמה ימים לאחר מכן סנדמן שתה קצת ואמר לסטיבי שהוא חרא של מתאבק ומעולם לא יביא קהל מחוץ לאירלנד. סטיבי הכה אותו, גרם לו לאבד הכרה, ואז נכנס לרכבת התחתית כאילו כלום לא קרה. מאוחר יותר סנדמן התנצל והשניים השלימו.
(תודה לארתור)

צ´אבו גררו נגד ביג שואו, 2004
לאחר הקלטה של סמקדאון, צ´אבו החל לצעוק על שואו והחל קטטה איתו. שואו ניסה להרגיע את הסיטואציה, אבל צ´אבו המשיך לרדוף אחריו. שואו דחף אותו אל תוך קבוצה של מתאבקים, והרעש גרם לכולם להפריד ביניהם. מה לעזאזל צ´אבו חשב לעצמו?? (תודה לרסלינג אובזרבר ניוזלטר)

סקורפיו נגד הוק
סקורפיו דיבר על הקטטה הזו בראיון השוט שלו בROH. הוא והוק היו חלק מאירוע של WCW שנקרא התנגשות בקוריאה. סקורפיו ושאר הבחורים היו על אוטובוס, הוק עלה עליו ואמר שריק פלייר נוסע בלימוזינה. סקורפיו קילל את פלייר, הוק לא אהב את זה והשתמש במילת הN הידועה לשמצה (בתרגום חופשי – כושי), והקטטה החלה. הם התגלגלו על הרצפה, אך הוק לא הצליח להכניס מכה אחת כמו שצריך, אפילו כששאר המתאבקים החזיקו את סקורפיו. סקורפיו עוד הצליח להכניס בעיטה לפני שהשניים הופרדו. בימים שלאחר מכן השניים החליפו מבטים והבטיחו לטפל אחד בשני כשיגיעו לטוקיו. סקורפיו הפיל צ´ופסטיקס בארוחת ערב בכוונה, הרים אותם ושם אותם בכיס מעילו. במלון הוא שבר אותם, למקרה שהוק ינסה משהו. הם התעמתו שוב, אמרו שהם יסגרו את החשבון בטוקיו והוק הסתובב. כשהוא הסתובב חזרה הוא נתן לסקורפיו אגרוף. סקורפיו אמר לאחר מכן שאמו מכה יותר חזק. הם השלימו לפני שעזבו את צפון קוריאה.

ויידר נגד שמרוק
השניים התקוטטו מאחורי הקלעים לאחר שויידר אמר לשמרוק שכל מה שהוא עשה בMMA שווה לתחת. שמרוק הכה אותו ותחב את ראשו לאסלה. (תודה לרוב פארק)

אנדרטייקר נגד שון מייקלס, 1998
אוסטין, מקמהון, מייקלס וטייקר היו בפגישה עם עוד לובשי חליפות ותכננו את האסטרטגיה של הWWE להמשך. התוכנית לרסלמניה 14 הייתה שמייקלס יפסיד לאוסטין את החגורה, תוכנית שמייקלס במקור דחה. אנדרטייקר החל לעטוף את אגרופיו בצורה מתודית. הוא אמר למייקלס שהוא מציע לו לשנות את דעתו לפני שטייקר יסיים לעטוף את אגרופיו או שהוא יגרום לו לשנות את דעתו בדרך הקשה.
מנצחים: WWE ומעריצי הארגון בגלל שאוסטין המשיך להיות אחד הכוכבים הגדולים של העסק. (תודה לג´פרי ג´וזף)

ארבעת הפרשים נגד כמה מעריצים
בסביבות 1987 הארבעה היו בהאוס שואו וכמה מעריצים, שהיו מארקים של הפייסים, חשבו שזה יהיה חכם לקפוץ לזירה ולהציל את בארי ווינדהאם מהמכות שהוא כבר היה רגיל לקבל מהפרשים. ארן וטולי נתנו להם כמה מהברכיות הקשות ביותר שנראו בזירת היאבקות. (תודה לג´פרי ג´וזף)

רנדי סאבאג´ נגד מעריצים
סאבאג´ נתן כמה ימניות למעריצים של WCW שהיו שיכורים וניסו להתערב בקרב כלוב שלו. (תודה לג´פרי ג´וזף)

סי אם פאנק נגד טדי הארט (TNA)
המתח בין השניים התחיל בהופעה של ROH בה הארט לא מכר מהלכים והשוויץ. הוא הכה את ספיישל קיי בספוט לא מתכונן מראש הכלוב. כתוצאה מכך, קרנג´ קרו הכו את הארט מכות אמיתיות בתקווה שהויא מכור. לאחר שהם עזבו, הארט המשיך להשוויץ ועשה מונסולטים לעמידה. הוא פוטר וכתוצאה מכך החל להחליף מילים עם פאנק. פאנק אמר לו שהוא צריך ללמו דלתת כבוד והארט אמר לו שהוא על סמים ושתה. הם הצליחו להתרחק אחד מהשני עד ששניהם עזבו בשביל TNA. זה קרה במסעדה. השניים נכנסו אחד בשני והחלו להתקוטט. סאבו הפריד ביניהם. הארט לא יכול היה להתאבק בגביע אמריקה אקס ופאנק שוחרר. חבל, כי שניהם מתאבקים טובים מאוד. גם הארט שוחרר מאוחר יותר, ושותפו הקנדי פיטי וויליאמס זכה באליפות האקס דיוויז´ן. (תודה לטים וריימונד וונג)

מכה הנשים נגד ג´וני קשמיר
הקטטה החלה בגלל כמה דברים שקשמיר אמר באינטרנט כנגד CZW. ג´ון זאנדיג (הבוס של CZW) שמע על כך ושלח את המכה לביתו של קשמיר. הפרטים לא ידועים אבל לפי השמועות המכה התגבר על קשמיר.
המנצח: מכה הנשים. והשכנים שזכו לראות את הקטטה. איך זה שמתאבקים מתחמקים מתיקים במשטרה על דברים כאלה? (תודה לטים)

ריק פלייר נגד נסטי בויס
מתוך הספר של ריק פלייר. השניים הטרידו חבר של פליר, רובי קאנוף, שהיה שיכור. הם לקחו את משקפי השמש שלו ורמסו אותם, ואז קרעו את חליפתו. פלייר התעצבן והתעמת עם נובס. פלייר אמר לו לעזוב את קאנוף אבל נובס הגיב עם מבט לא יפה. פלייר סטר לנובס, שניסה להגיב, אבל פלייר התגבר עליו. סאגס אז הגיע והכה את פלייר בעין. סאגס ופלייר החלו להתקוטט אבל הם הופרדו ופלייר נזרק מהבר. הוא גם שילם על הנזקים.
מנצחים: הנסטי בויס (שוב לא כוחות) (תודה לטים)

האלק הוגן נגד הארלי רייס
מתוך ספרו של רייס. רייס (אז בNWA) הגיע לאחורי הקלעים של מופע של WWF באודיטוריום המוניציפאלי והאחים פאנק נראו המומים. הוגן בהה בהם וראה את הבעת פניהם. לפני שהצליח להסתובב, רייס הכה אותו בצלעות. הוגן נפל אחורה על כיסא. הוגן ראה שהוא נמצא בסיטואציה קשה והתבדח: הארלי, חשבתי שהפעם הראשונה שאני אראה אותך תהיה בקנזס סיטי ואתה תחזיק רובה גדול. רייס אמר בתגובה אין לי אחד גדול.. והוציא אקדח. (תודה לבראיין קופר וBigVanVader.com)

בוקר טי נגד קרייג טיטוס
כשהWWE מגיעים לוגאס, הם תמיד מתאמנים במכון כושר מקומי. כשסמקדאון היו שם בוקר טי, צ´אבו סיניור ואורלנדו ג´ורדן הלכו לשם ביחד. כ25 דקות לאחר שהתחילו את האימון, בודיבילדר מקצועי בשם קרייג טיטוס התווכח עם בוקר טי על כך שבוקר לא שם את המשקולות בצד לאחר שהוא סיים להתאמן איתן. טיטוס נחשב למאמן של סלבריטיז והיה בכלא על שימוש בסטרואידים. ג´ורדן וסיניור היו בין השניים כשהם צעקו אחד על השני. טיטוס זינק מעליהם והכה את בוקר עם אגרוף חלש. ג´ורדן אז הכה את טיטוס עם ימנית. סיניור תפס את ג´ורדן וצעק על בוקר לקחת את דבריהם ולעוף משם. השלושה עזבו. טיטוס לא נפגע, אבל האגו שלו כן. מי היה מאמין? קטטה הופרדה על ידי צ´אבו סיניור. הוא בדרך כלל זה שמתחיל אותן.

ניו ג´ק נגד צ´אד אוסטין, 1996
ג´ק הרגיש שאוסטין (ג´ובר בECW) העליב אותו וחיפש נקמה. במהלך קרב שולחנות כפול בין הגנגסטס ואוסטין\בלו מיני, ג´ק הכה את אוסטין עם מכות לגיטימיות לצד הזירה. הסיום, שכלל מכת כיסא, היה כואב. זה לא הסתיים שם, וג´ק המשיך להכות את אוסטין עם 5 מכות כיסא לאחר שהקרב הסתיים. (תודה למגזין פאוורסלאם, בראיין קופר וBigVanVader.com)

ECW נגד XPW
מתאבקי XPW הגיעו לאירוע של ECW בשביל פרסום. כמובן שעובדי ECW לא אהבו את זה. מילים הוחלפו בין פרנסין לעובדת XPW קריסטי מיסט. הן החליפו דחיפות, הבחורים של XPW התערבו ולפתע כל חדר ההלבשה של ECW התרוקן. עדים טוענים שעובדי XPW חטפו מכות מג´ק ויקטורי, מייקי וויפרק, ניו ג´ק, צ´ילי ווילי, סאל גראיזאני, קיד קאש, פול היימן ואחרים. הקטטה המשיכה לרחוב, שם עובדי XPW ברחו בלימוזינה.
מנצח: היימן, כי XPW לעולם לא תגיע לקרסוליים של ECW. (תודה לג´אסטין ניובולד, מגזין פאוורסלאם, בראיין קופר וBigVanVader.com)

סקוט הול נגד טרי טיילור
הול השתכר (מפתיע) בגרמניה והחליט להטריד את טיילור, סוכן דרכים של הWCW באותה תקופה. הול לא חזר עם הצוות של WCW כי הטייסים אמרו שהוא שיכור מדי. כשהול חזר בסופו של דבר, הול נשבע לפגוע בטיילור בהקלטה של ת´אנדר. כשאנשים שמעו על כך, התוכנית, שבמקור סבבה סביב הול, נכתבה מחדש. הם נאצלו לשכתב את התוכנית, ההקלטה נדחתה, והול התמודד עם סיטואציה דרך בילוי בברים. (תודה למגזין פאוורסלאם, בראיין קופר וBigVanVader.com)

סקוט סטיינר נגד טרי טיילור
טיילור, הסוכן, אמר לסטיינר שהוא צריך להפסיד לאוסום. סטיינר סרב, אבל טיילור עמד על שלו. סטיינר התעצבן ואיים על טיילור. בסופו של דבר הוא הפסיד, אבל הושעה ל11 ימים. עם תשלום! לא יאומן. (תודה למגזין פאוורסלאם, בראיין קופר וBigVanVader.com)

סנדמן נגד ג´ק ויקטורי
לפני קרב רביעיות מתוכנן בפלורידה, סנדמן כמעט התעלף בדרכו לזירה, כתוצאה משתייה מרובה. הוא לקח את המיקרופון, מלמל משהו על כך שרייבן שיכור והפיל את מכנסיו. המתאבקים האחרים ניסו לחפות עליו כשהבינו שהוא מביך את החברה. מאחורי הקלעים, ויקטורי התעמת עם סנדמן וסאל גראזיאנו הפריד ביניהם. (תודה למגזין פאוורסלאם וBigVanVader.com)

הוגן וסאבאג´ נגד מעריץ
בפיי פר ויו ב1997 המיין איבנט היה קרב כלוב בין הוגן לפייפר. סאבאג´ היה לצד הזירה וכשהקרב נגמר, סאבאג´ נכנס והוא והוגן החלו להלום בפייפר. איזה ילד עם צבע על הפנים זינק מעל המחסום, טיפס על הכלוב ונכנס לזירה. סאבאג´ החזיק אותו והוגן הכה אותו פעמיים או שלוש. בסופו של דבר הוא הוצא מהזירה. (תודה לג´ון נונז)

ריד פלייר נגד קולבי הארדין, 2005
ריד (בנו של ריק פלייר) והארדין היו בקרב היאבקות חובבנית במצב של "מוות פתאומי", והארדון ניצח לאחר שביצע בריחה כשריד היה מעליו. הארדין חיקה את אביו של ריד (ואף הוסיף "Wooo"). ריד תקף אותו ופרצה קטטה המונית בין שני בתי הספר. הקטטה פוזרה וריד הושעה מ3 תחרויות ההיאבקות הראשונות של העונה העוקבת. שני התיכונים סבלו מקנסות של 1,000 דולר כל תיכון. אם ריד התכוון להכות תושב צפון קרוליינה, הוא היה צריך להכות את ברוס מיצ`ל, כתב הטורץ` (תודה לרסלינג אובזרבר).

WWE נגד קיק בוקסרים בריטיים, 2005
לאחר הקלטות אפריל של הWWE באנגליה, פרץ ריב קטן במלון הילטון בברמינגהם. באותו ערב הייתה תחרות ראווה של קיקבוקסינג וכל הלוחמים והמעריצים היו שתויים. הם החלו לקרוא להיאבקות מזויפת ולגלגו על המעריצים. אחד מהמעריצים ניסה להתקיף את שופט הWWE ג`ק דואן. המתאבקים, שהיו הרבה יותר גדולים מהמתאגרפים והמעריצים, ריסנו אותם. וזהו. אבל הצהובונים הבריטים כמובן ניפחו את הסיפור ועל פיהם בטיסטה השליך מתאגרפים לכל עבר. אולי הצהובונים קיבלו שיעורי עיתונאות מהטורץ`. (תודה לרסלינג אובזרבר, אנדרו ג`ובראג` ומוחמד אחמד).


לאנס סטורם נגד JBL ובוב הולי, 2005
סטורם, שכיום מאמן בOVW, אמר לאחד התלמידים להיזהר כשהוא מתמודד עם חובבי מתיחות כמו JBL והולי. סטורם אמר לו שהם בריונים שלפעמים עובדים יותר מדי סטיף, ושהוא אישית חשב שזה לא מקצועי. JBL והולי התעמתו איתו מאחורי הקלעים של מופע של WWE, והוחלפו מספר מילים לא יפות. JBL אתגר אותו, אבל סטורם דחה את האתגר. רבים ראו בכך מפגן של מקצועיות, וחלק ראו בכך מפגן של פחדנות. החלק האחרון לא חזק אינטלקטואלית. מישהו צריך לאזור את האומץ ולכסח את JBL והולי. פיודר? אנגל? לשלי? מישהו?? (תודה לרסלינג אובזרבר)

דאסטין רודס נגד אשתו, 2005
באפריל 2005, רודס נעצר באשמת הכאת אשתו. אין פרטים נוספים. למה תמיד כשמתאבק מכה את אשתו, מדובר בבחור טקסני?

קווין "מרדכי" פרטיג נגד איזה שיכור, 2004\2005
איזה שיכור בבר התחיל קטטה עם פרטיג, ש"סיים את זה, עם סימן קריאה". כיום פול היימן עובד עם פרטיג בOVW. (תודה לרסלינג אובזרבר)

פיטר מאיביה וליה מאיביה נגד המשטרה
בתחילת שנות ה70, פיטר וליה (סביו וסבתו של דה רוק) יצאו לשתות עם חברים. לאחד מהחברים סרבו לשרת ופיטר התערב. הבלגאן גרם לברמן לא לשרת אף אחד מהקבוצה. שוטר שיכור (לא בתפקיד) התערב והחלה קטטה ענקית. פיטר וחבריו הכו שוטרים מסן פרנסיסקו, בריסביין וסן מאטאו. הם נלקחו לכלא אבל בעקבות מחאות של סמואנים רבים, הם שוחררו ולא הואשמו (בכל זאת סן פרנסיסקו).

קינג בליץ נגד פיינד בוי
מתאבק בשם קינג בליץ, שמתאבק באינדיז בממפיס, תפס מאחורי הקלעים עוד מתאבק מממפיס בשם פיינד בוי, והחל להכותו בצד הפנים עד שאנשים בחדר ההלבשה הפרידו ביניהם. (תודה לג`סי מת`יוס)

קן פאטרה ומיסטר סאיטו נגד משטרת וויסקונסין
בימי הAWA, העיתונים דיווחו שהשניים זרקו סלע דרך דלת של מקדונלדס לאחר שלא יכלו להשיג אוכל. המשטרה ביקרה את השניים במלון בו לנו ועצרו אותם. לפי הדיווחים, יחידות התגבור מצאו שוטרת לחסרת הכרה ושוטר שחוטף נגיחות. עוד דיווח מספר על שוטר שהכה את סאיטו באחורי הרגל בשיא הכוח וסאיטו פשוט חייך אליו. פאטרה בנה אנגל סביב זה בWWF, כספורטאי אולימפי לשעבר שנקלע לצרות והשתקם. הוא נכנס לפיוד עם הינן (המנג`ר שלו בAWA), בטענה שהאחרון נטש אותו בתא הכלא שלו. (תודה לדייב אריקסון)

ריק פלייר נגד מעריץ, תחילת האייטיז
פלייר התכונן לקרב נגד קרי ואן אריק על האליפות בקייל אודיטוריום. פלייר הלך לכיוון הזירה (הדרך הייתה יותר קצרה וצרה אז) ואיזה אידיוט תפס לו בשיער. פלייר בתגובה הכה אותו. המשטרה השתלטה על המעריץ והוציאה אותו מחוץ לבניין, תוך כדי שהוא בועט, צורח ומדמם.
המנצח: פלייר. (תודה למייק סקינקר)

גורדון סקוצארי נגד מאדוסה
מאדוסה, שהייתה נשואה לגילברט באותה תקופה, שמעה שסקוצארי שילם לגיילורד כדי לתקוף את גילברט בגלל משהו שקשור לארגון הכושל של סקוצארי. (תודה ל-ויני קארולן)

מאט הארדי נגד אדג` (מילולי), 2005)
אדג` התעסק עם ליטה, חברתו של מאט. אשתו של אדג` התקשרה למאט ושאלה אותו למה השניים מתקשרים אחד לשנייה בכזו תדירות, ומאט עלה על העניין.  מאט שאל את ליטה, שהכחישה. מאוחר יותר הוא גילה טלפון סלולרי סודי של ליטה ושמע הודעות. באחת מהן אדג` אמר משהו שכנראה אושש את חששותיו של מאט. ליטה הודתה ומאט סילק אותה מהבית. מאט כתב כמה דברים על אדג` (חברו הטוב ביותר לשעבר) באתר שלו, וקרא לו "גללים".  מכות לא הוחלפו, בינתיים.


קורט אנגל נגד דניאל פיודר, 2004
במהלך טאף אינאף האחרון, אנגל אתגר כל אחד מהמתחרים לשוט. פיודר התנדב. אנגל גער בו והם התאבקו. זה היה בסטוריליין, אבל ההיאבקות הייתה אמיתית.  פיודר נעל נעילה כואבת משום מקום, והיה שובר את הזרוע של אנגל אם הוא לא היה משחרר. הסוכנים מאחורי הקלעים צרחו על השופט לעצור את הקרב, מה שהוא עשה. ותודה לאל, כי זה היה ממש מביך את הWWE אם פיודר היה מנצח (לא שהם היו משדרים את זה). WWE לא הפכו את זה לסטוריליין, ובטלוויזיה אי אפשר לראות שזה קרה.

מייק רוטאנדו נגד ג`ובר
בתחילת שנות ה90 בתוכנית של WCW קרב בין רוטאנדו לג`ובר שחור גדול הפך לשוט. (תודה ל-ויני קרולאן)

ויידר נגד סטן האנסן
לא שוט אמיתי, אבל קרב מאוד סטיף. העין של ויידר יצאה החוצה...אז הוא דחף אותה פנימה והמשיך. הוא הוריד את המסכה לתגובות מהקהל היפני בגלל בעיות נפיחות של העין. (תודה למאד דוג ג`ו)

בד ניוז בראון נגד אנדרה הענק
בתחילת שנות ה80 מתאבקי הWWF היו על אוטובוס בדרך להופעה. אנדרה היה מאחורה עם האלק הוגן ופמלייתו וסיפר בדיחות גזעניות שבראון נעלב מהן. בראון אמר לו לשתוק וכשהסתובב אנדרה זרק איזה קללה גזענית. בד ניוז אילץ את הנהג לעצור ואמר לאנדרה לפגוש אותו בחוץ. אנדרה סרב והוגן והאחרים ניסו להלבין את המצב. ביום למחרת אנדרה התנצל. צריך לזכור שזה קרה בתקופה שאנדרה היה עדיין די בכושר, לפני שמצב הגוף שלו התדרדר. (תודה לגראנט פאיירי, ששמע את הסיפור מבראון בעצמו)

בד ניוז בראון נגד הגררוס
בתחילת קריירת ההיאבקות שלו בראון התאבק ביפן עם עוד שני שותפים נגד הגררוס (הקטור, מנדו וצ`אבו סיניור). בראון עוד לא התמצא בזירה והגררוס לא אהבו את ההיאבקות הסטיפית שלו. הם התעמתו איתו בחדר ההלבשה מאוחר יותר. בראון התנצל אבל הגררוס עדיין רתחו ולא הסכימו לוותר עד שזה הפך לעימות של שלושה נגד אחד. האחד כיסח את השלושה.
לפני כמה שנים בראון היה מאחורי הקלעים של הופעה בWWE בקלגארי וצ`אבו ג`וניור ניגש אליו ואמר לו שאביו סיפר לו את הסיפור על כמה שבד ניוז בראון היה קשוח. (שוב תודה לגראנט פאיירי, ששמע גם את הסיפור הזה מבראון עצמו)

ריק פלייר נגד עיתונאי
פלייר היה מאחורי הקלעים ומראיין עבר לידו. פלייר אמר "היי" והאיש החזיר לו "היי, אתה יותר מדי זקן בשביל להיות בזירה, תפרוש." (או מילים דומות). פלייר השתגע, אבל לא ידוע אם הוחלפו מהלומות. (תודה לAJM)

ברונו סאמארטינו נגד ג`וני שאמוויי
קרב היאבקות שקרה בטורונטו, בארגון של פראנק טאני. סאמארטינו טוען ששאמוויי ניסה לתת לו מכות אמיתיות וברונו הכה אותו עם מכה אחת שגרמה לו לאבד הכרה (תודה למרקורס קורטסט).

ברונו סאמארטינו נגד אנטוניו אינוקי
סאמארטינו טען שהעימות הזה הוא אחת הסיבות שהוא לעולם לא יעבוד בשביל אינוקי. הוא התאבק בקרב זוגות והרגיש שאינוקי מנסה להעלות את המוניטין שלו בדרך של הכאת ברונו במכות לגיטימיות. ברונו טוען שהוא בתגובה נעל עליו נעילת פנים לגיטימית ו"כמעט שבר לו את הצבר." לאחר הקרב הזה ברונו ידע לעולם לא לסמוך על אינוקי והסכים לעבוד ביפן רק בשביל ג`איינט בבה. (תודה למרקוס קורטסט)

מאסאהיטו קימורה נגד ריקידוזאן
קימורה הוא אגדת ג`ודו שפעם ניצח את הליו גרייסי בקרב כניעה. מאוחר יותר הוא עבר להיאבקות מקצוענית ולפני שהתמודד עם ריקידוזאן השניים התווכחו לגבי הסיום. קימורה הצהיר מאוחר יותר שהקרב היה צריך להיות תיקו אבל מהתחלתו קימורה רץ והפיל את דוזאן. משם הוא הכה אותו עם עם אגרופים והקרב הופסק עם ניצחון נוק-אאוט של דוזאן. (תודה למרקוס קורטסט)

אקירה מאידה נגד וואטארו סאקאטה
סאקאטה היה תלמיד של מאידה ורואיין על ידי העיתונות היפנית לאחר קרב שוט מאכזב בשביל אחד מהארגונים של מאידה. מאידה היה מעוצבן מחוסר המאמץ שהוא ראה את תלמידיו מפגינים, רץ לסאקאטה והפיל אותו מהכיסא. הוא הכה אותו עם בעיטות ואגרופים למשך דקה וכל התקרית שודרה בטלוויזיה. יש לציין שהדבר לא היה וורק, למרות שזה נשמע ככה. (מרקוס קורטסט)

טומי דרימר נגד סנדמן
ג`וני סווינגר, לאחר שנשאל על הקטטה הכי טובה שראה בECW: "בפורט לוטרדייל סנדמן היה שיכור כרגיל. הוא החליט להוריד את המכנסיים באמצע הזירה. דרימר התעצבן. הוא פחד שהוא לא יוכל לחזור. היו מכות ופול הפריד. בשלב מסוים סנדמן לקח את המסרק של דון מארי וסרק איתו את שיערות האשכים שלו בזמן שטומי רוסן." (תודה לבריאן אלברז מפיגיור פור וויקלי)

ארן אנדרסון נגד דיסקו אינפרנו
דיסקו ישב במטוס מאחורי אנדרסון. מייק אנוס ידבר בסלולארי וארן ביקש ממנו לסגור, כמה פעמים. בסופו של דבר הוא איים עליו ודיסקו קפץ עם ארבע אצבעות באוויר ואמר: "ארן, טפל בו הורסמן סטייל!" ארן הסתובב ונתן לו סטירה. (תודה לבריאן אלברז)

ריק סטיינר נגד וורדל ווקר
יש הרבה גרסאות לסיפור הזה, וזה קאט ופייסט מניוזלטר W365. "ריק סטיינר השתגע באירוע של סאות`רן צ`מפיונצ`יפ רסלינג בסוף השבוע האחרון באוקלה, פלורידה. הוא היה בצמד עם אריק סטיבנס נגד וורדל ווקר ודאסטין רודס. לדברי הנוכחים. סטיינר (שעטף את אגרופיו בהכנה לקטטה מאחורי הקלעים לפני הקרב) החל להכות את ווקר במכות לגיטימיות וניסה לחנוק אותו. ווקר השתחרר בקלות וכיסח לסטיינר את הצורה עם נעילות פנים. ווקר וסטיבנס עזבו את הזירה וסטיינר ורודס נשארו לקרב יחידים. לאחר הקרב ווקר יצא החוצה והתעמת עם סטיינר. סטיינר סרב ועזב את הבניין." (תודה לזיבוא ומייק אלדרן)

סקוט נורטון נגד קורא ארמפיט, 1997
מכתב מג`ון סאות`רלנד: "WCW היו בלאס וגאס ב97 בשביל האלווין האבוק. בלילה שלפני הPPV במלון MGM, מספר מתאבקים ומעריצים עשו צ`ק אין. אני וכמה חברים בילינו ושתינו עם כמה מהמתאבקים בבר בטי בופ. לא עצבנו אותם, אבל אמרנו שלום ולחצנו להם ידיים. הלכתי לבר והזמנתי כמה בירות. סקוט נורטון ישב ליד הבר עם אישה כלשהי. סקוט הסתכל בכיוון שלי ואמרתי לו שלום, שאני מעריץ גדול ולחצתי לו את היד. האישה התעצבנה ואמרה שאני מפריע להם. התנצלתי וניסיתי לעזוב ולחזור לשולחן, אבל סקוט עדיין אחז לי את היד. הוא נראה עצבני ולא הסכים לשחרר. הוא התחיל ללחוץ. לרגע חשבתי שהוא הולך לשבור לי את היד וחשבתי להכות אותו עם בקבוק הבירה שלי כדי להשתחרר. אני בטוח שהוא היה יכול לשבור לי את היד אם הוא רצה. בכל מקרה, בסופו של דבר הוא שחרר וחזרתי לשולחן."

דה רוד בוי נגד עבדולה הקצב
זה היה קרב כלוב בJCW. לא ממש קטטה, אבל עבדולה דקר אותו עם בקבוק בירה שבור, ולפי השמועות עבדולה שתה קצת לפני הקרב.
מנצח: עבדולה. (תודה לטים)

זאק גאוון נגד מעריץ
מתוך הבלוג של זאק גאוון: "הפכתי מפייס להיל מוקדם בתוכנית עם אנגל שהושפע מפלייר\פאנק ב89. הייתה קטטה גדולה אבל הפרידו אותנו. חשבתי בטעות שאחד המעריצים הוא חלק מהשואו והתחלתי להכות אותו. שמעתי את בריאן גורי אומר: "אחי, הוא מעריץ, רד ממנו!" אז נתתי לו את האגרופים הכי חזקים שלי. אידיוט. מעריצים לא צריכים לרוץ לרצפה במשחק כדורסל וברור שלא להתערב באנגל היאבקות." מנצח: זאק. די מצחיק אותי שזאק הכה אותו יותר חזק ברגע שהוא הבין שהוא מעריץ.

זאק גאוון, תרות` מארטיני ובריאן גורי נגד שומר בבר
עוד קטע מהבלוג של גאוון: "שיניתי את השמות בקטע הזה – אני ריק פלייר, מרטיני הוא ניקיטה קולוף וגורי הוא ארן אנדרסון. ההוא שכיחסנו הוא לקס לוגר. היינו בבר כשאיזה שמנה מכוערת התחילה לקלל אותי. כשיצאנו מהבר היא חיכתה לנו בחוץ, וטענה שקראתי לה כלבה שמנה. זה נכון שאמרתי את המילים "כלבה שמנה" אבל לא התכוונת אליה. לקחתי אותה הצידה בעדינות והסברתי לה ולקס לוגר קפץ עליי. הוא תפס לי את הזרוע, דחף אותי ואמר לי : "אל תיגע לי בבחורה." ניסיתי להסביר לו את הסיטואציה אבל הוא לא הסכים להקשיב והתחיל לאיים עליי. הסתכלתי על ניקיטה וראיתי שהוא מתעצבן. אז נתתי פרומו על לוגר. הפרומו של החיים שלי. אני לא זוכר אותו מילה במילה, אבל הנה מה שאני כן זוכר: `תסתכל על עצמך, הומו קטן וקירח. אני זאק גאוון, בייבי. אני נוסע באוטו ששווה 75,000 דולר (טוב, אז שיקרתי בפרומו, ביג דיל), אני מולטי-מיליונר (עוד שקר) ואני מזיין את הכוסיות הכי שוות בעולם (זו דווקא האמת). ומה אתה עושה? הולך הביתה ומזיין את הפרה הזאת כל לילה? היליבלי מזדיין, אתה מחליא אותי. טוס מפה." והוא התחיל ללכת. חשבתי: "יופי, לא יהיו מכות." ואז הוא קרא לי כוסית. או שאני קראתי לו כוסית. לא יודע. ארן אנדרסון ירק עליו. הוא ניסה לתקוף אותנו אבל ניקיטה תפס אותו בצווארון וזרק אותו על הקרקע. זה היה הבאמפ של החיים של האיש הזה. לא זוכר הרה אחרי זה, אבל אני זוכר שהסתכלתי על ניקיטה והוא עשה לי את סימן ארבעת הפרשים. לוגר קם והתחיל להכות את ניקיטה, ואז אנדרסון תיקל אותו וחנק אותו. הם על הקרקע, ניקיטה בועט ללוגר בצלעות ואני פשוט נותן לו את האגרופים הכי חזקים שלי. ככה זה נמשך לדקה או שתיים, עד שהמשטרה הגיעה ובסופו של דבר החולצה החדשה שאימא קנתה לי ליום הולדתי מלאה בדם. לאנדרסון יש פנס בעין והוא איבד את המשקפיים. וזהו, זה היה די כיף."
מנצחים: ארבעת הפרשים.

קורט אנגל נגד אדי גררו, סוף 2004
קורט אנגל ואדי גררו התעמתו מאחורי הקלעים של סמקדאון אחרי הסגמנט האחרון של התוכנית. הם החליפו מילים ואז מילים התחלפו במהלומות. לפי השמועות, אנגל תפס את אדי בנעילת פנים והפיל אותו, לפני שג`וני אייס ועוד כמה סוכנים הפרידו. מאוחר יותר הם התחילו להתקוטט שוב, ושוב הופרדו. וינס מקמהון דיבר עם שניהם לפני שעזב. השמועות אומרות שהסיבה לעימות היה פספוס של אדי בסגמנט האחרון, מה שגרם לדמות של אנגל להיראות חלשה.
מנצח: קורט אנגל (תודה לזיבו וPWInsider)

פרי סטורן נגד מייק בל
בקרב מתוך WWF מטאל לפני כמה שנים, סטורן התחיל להכות את בל במכות קשות אחרי שהאחרון הפיל אותו לא טוב. סטורן זרק את בל מחוץ לזירה ( ישר על הראש, זה לא היה מחזה יפה), ואז אל תוך המדרגות. סטורן גלגל את בל חזרה לזירה ונתן לו סופלקס. הקרב הסתיים עם סופרקיק מאוד סטיף. לפי השמועות ההנהלה מאוד כעסה על סטורן ובמופע הבא הם נתנו לבראדשו להיות סטיף איתו. (תודה לפריץ)

JBL נגד שון קונאוויי, 2005
שון קונואויי היה החבר האהוב על סטפני מקמהון בצוות הקריאטיבי של הWWE. יש לו מוניטין של התיידדות עם מתאבקים, רק כדי לדעת מה הם באמת חושבים על ההנהלה, ואז להלשין לסטפני. קונאוויי, יחד עם עוד כמה אנשי הפקה, היו באותו בר יחד עם אורלנדו ג`ורדן וJBL אחרי הופעה. JBL וג`ורדן החליטו לנקום בו ואתגרו אותו לתחרות שתייה, שהובילה לעוד. קונאוויי הפסיד והתחיל ללכת, אבל ג`ורדו אמר לו שהוא לא יכול לעזוב, אז הוא המשיך לשתות. קונאוויי איבד את ההכרה בחדרו, ואורלנדו ג`ורדן הזמין פורנוגרפיה הומוסקסואלית לחדרו מבלי שהוא ידע. קונאוויי, שעדיין היה מחוסר הכרה, פספס את הטיסה לרו באותו עב. בסופו של דבר הוא שיקר לסטפני בנושא, ואמר לה שהאבטחה בשדה התעופה עיכבה אותו. היא הבינה ולא קרה שום דבר. בערב הבא בהקלטה של סמקדאון, JBL וג`ורדן סיפרו למתאבקים אחרים סיפורים שליליים על קונאוויי מאותו ערב. הם גם הפסיקו ישיבת הפקה, בהשתתפות וינס וסטפני מקמהון, כדי לספר להם את כל הסיפור. כתוצאה מכך, סטפני גילתה שקונאוויי שיקר לה וזעמה. בנוסף, עכשיו ההנהלה יודעת על הסיפורים וכנראה גם על אותה פורנוגרפיה שקונאוויי כביכול הזמין לחדרו. (תודה לXtremeFalls43)

ריק פלייר ודאסטי רודס נגד קארמין דספיריטו (עורך מגזין Eye, המקביל האמריקאי של "עיניים", אם תרצו), ריצ`ארד סנדרס (צלם) ובריאן ראצי (החבר הכי טוב של קארמין באותה תקופה), 1987
לאחר שנכנס לוור גיימס ב1987, פלייר התחיל להכות צלם ליד הזירה (ללא סיבה). פלייר ניסה להוציא את הצלם (סנדרס) מהזירה אבל לא הצליח. לאחר האירוע, האפטר-פארטי הוביל לשדה התעופה מאריוט. דספיריטו, ראצי וסנדרס היו מחוץ ללאונג` ופלייר עבר לידם. השלושה צחקו מבדיחה של קארמין, והמתאבקים היו עצבניים עליו גם ככה, כי הוא נהג לגלות את האמת על ההיאבקות.  פלייר חזר מהשירותים והם המשיכו לצחוק. פלייר עצר והתעמת עם סנדרס. התחיל עימות מילולי ובשלב מסוים גם דאסטי רודס הצטרף.
מנצחים: הקהל שזכה לראות אנשים לא מפחדים מפלייר ודאסטי רודס.  (תודה לריצ`י בארד)

הארלי רייס וניק בוקווינקל נגד סטן האנסן וברוזר ברודי
מתוך www.thesmartmarks.com: "קרב בין הארבעה הפך לשוט. הארלי תפס ועיקם את הקרסול של ברודי, ואז שם את הרגל שלו ליד האף של ברודי ואמר לו שאם הוא רצה שוט, הוא יכול לקבל שוט. ברודי יצא והכניס את האנסן, שלא שיתף פעולה עם סופלקס של הארלי והתיישב. הארלי בתגובה גרר אותו לחבלים והאנסן קם בגלל שהוא היה בטוח שהשופט יפסיק את המהלך בגלל שהם בחבלים. הוא קם והארלי נתן לו סופלקס. (תודה לביג M)

דינמיט קיד נגד דני ספייבי
בספר שלו הנער מספר שהוא מתח את ספייבי באיזה סיבוב הופעות וספייבי ניסה לנקום. כמה מתאבקים הפרידו והנער במהרה הפך להיות חבר של ספייבי, כדי להתחמק מצרות עתידיות. (תודה לPHender864)

קווין ואן אריק נגד גרייט קאבוקי
מתוך www.thesmartmarks.com: "קבוקי התעקש להתאבק עם קווין, שחשב שקאבוקי לא מוכן בגלל איך שהגוף שלו נראה. במהלך הקרב, קאבוקי סובב לקווין את הגב וקווין ניסה לתקוף אותו, אבל קאבוקי בעט בו ושבר לו את הלחי והאף. אחרי האירוע קווין כיבד את קאבוקי וקרא לו לקרב בשבוע העוקב." (תודה לביג M)

ג`ינו הרננדז נגד מעריץ
מתוך www.thesmartmarks.com: "ג`ינו הרננדז התלונן הרבה אבל הייתה לו את היכולת לכסח במכות רק מתאבק אחד. אוקס בייקר. כתוצאה מכך, ג`ינו תמיד מצא תירוץ לכסח את אוקס. הוא גם זוכר אירוע אחד בו ג`ינו קרא לכל לאחד שרוצה להיכנס לזירה איתו וקאובוי ענק מהקהל ענה לאתגר. התוכנית של ג`ינו הייתה לבעוט לבחור בראש בזמן שהוא נכנס דרך החבלים, אבל הוא לא עשה את זה כמו שצריך כי לא רק שזה לא השפיע על הבחור, זה רק עצבן אותו עוד יותר. ג`ינו אז הלך על תוכנית ב`. הוא ברח לחדר ההלבשה ונשאר עם קילר ברוקס עד סוף האירוע וכשהקאובוי נתקל בהם במלון, ברוקס הפיל אותו וג`ינו התחיל לבעוט בו. (תודה לביג M)

סאבו נגד דה יאקוזה
מתוך www.thesmarkmarks.com: "פעם אחת, כשסאבו התאבק, יאקוזה ישבו ליד הזירה. הפרומוטר אמר לכולם שהם שם אבל לסאבו לא היה איכפת. אחד הבחורים ניסה להכות את טייגר ג`יט סינג, וסאבו בעט בו. מסתבר שהיו שם 50 יאקוזה, כולל בוס. כמעט ופרצה שם מהומה. מייק אוסום היה בחדר ההלבשה ושמע שקורה משהו בחוץ. הוא יצא וראה את סאבו על הרצפה, וכמה בחורים בועטים בו. אוסום עיכב אותם מספיק כדי שסאבו יחזור אל חדר ההלבשה. כל הזרים נשארו תקועים שעתיים בחדר ההלבשה עד שאוניטה הרגיע את העניינים." (תודה לביג M)

אדי גררו-מעריץ
מתוך www.obsessedwithwrestling.com: במהלך האוס שואו, אדי גררו תקף מעריץ לאחר שהאחרון שפך עליו בירה. לאחר שניצח את הקרב ואמר "החבר שלך שפך עליי בירה וחייך. אבל אני חונכתי חינוך נוצרי ולא התנהגתי כמו נוצרי. אני מתנצל בפני אלוהים ובפני וויניפג." אדי לא הוענש.
מנצח: אדי (קיבל משקה חינם)
(תודה לדניאל סימפסון)


בטיסטה נגד רנדי אורטון
זה קרה קצת זמן אחרי הטרן של אורטון. הוא צחק על בטיסטה והשניים התעמתו והופרדו.
(תודה לדניאל סימפסון)

רון סימונס נגד ביג שואו
סימונס אמר לשואו לשתוק ולשבת בקשר למשהו. השניים התעמתו והופרדו.
מנצח: ביג שואו (סימונס שוחרר מהחברה לאחר שבועיים)
(תודה לדניאל סימפסון)

אדג` נגד אדי גררו
אדג` עשה משהו וגררו התעצבן ואמר לו לעשות את זה יותר. אדג` הגיב בדחיפה שכמעט הפילה את גררו. כמה סוכנים התערבו והפרידו.
(תודה לדניאל סימפסון)

האלק הוגן נגד גליישר
מסתבר שגליישר השוויץ מאחורי הקלעים על כמה שהוא אובר. הוא סיפר בדיחה על כך שהוא הוגן הבא, וההוגן הנוכחי שמע. הוגן ראה אותו מאוחר יותר ונתן לו כמה אגרופים לפנים, אבל גליישר התגבר עליו. (תודה למאט רוולי)

ג`וני אייס נגד גרי אולברייט
מתוך מכתב של קורא אנונימי: "הייתי חבר של גרי אולברייט, שהיה בחור מתוק שקרע את התחת בעבודה. לאחר מותו של ג`איינט בבה, עם שליטתה של גברת בבה, ג`וני הלך אליה כמה פעמים ואמר לה שגרי נפצע והוא לא יכול לעבוד, ולכן היא צריכה שמישהו יחליף אותו בסיבוב ההופעות הבא. ג`וני החליף אותו, למרות שהוא די זיין לה את השכל.


כריס בנואה נגד מאקס פיין נגד סאמו ופאטו
מתוך מכתב של קורא: "מאקס פיין סיפר לי בזמן שהתאמן בדוג`ו של ניו ג`פאן שהוא וכריס בנואה יצאו עם סאמו ופאטו, שהיו בסיבוב הופעות. הארבעה שתו בהיסטריה ובנואה התעלף על השולחן. סאמו ומאקס התעמתו מילולית מחוץ לבר. סאמו ניסה לתקוף את מאקס, שסחב את בנואה על כתפו. מאקס הוריד את כריס, הפיל את סאמו והחזיק אותו עד שהוא אמר שזה נגמר. הם הלכו עוד קצת וסאמו תקף את מאקס (שעדיין החזיק את בנואה) ולפי מאקס, זה חזר על עצמו כל כמה רחובות. בשלב מסוים סאמו תקף את מאקס מאחורה בגשר וכמעט הפיל את בנואה אל תוך הנהר. בסופו של דבר הם הגיעו למלון ושמו את בנואה בחדר. מאקס היה במסדרון בדרך לחדרו כשהוא שמע את סאמו רץ לקראתו. מאקס זרק אותו הצידה וסאמו שבר את הקרסול וסיים את סיבוב ההופעות מוקדם מהצפוי.

ארל הבנר נגד מעריץ, 2002
באיזה רו במאי 2002, אדי גררו ורוב ואן דאם היו באמצע קרב סולם על האליפות הביניבשתית באדמונטון.  אדי טיפס על הסולם בדרך לחגורה כשמעריץ נכנס לזירה ודחף את הסולם. אדי הצליח, למרבה מזלו, לנחות על הרגליים וארל הבנר חנק את המעריץ. האבטחה נזכרה להתערב (לפי השמועות הם היו בעצם קבוצת ראגבי שהיו יותר מעוניינים בקרבות מאשר בשמירה על הסדר) ואדי גם הכניס כמה מכות. (תודה לג`ימי ג`ט)

ג`ריקו נגד מעריץ
זה קרה או בזמן שג`ריקו היה אלוף WCW או בזמן שהוא היה האלוף הבלתי מעורער. מעריץ ניסה לגנוב לו את החגורה וצוות האבטחה התגבר עליו. (תודה לג`ימי ג`ט)

וירג`יל נגד מעריץ
היה קרב כלוב בין דיביאסי לסאבאג` בסוף שנות ה80 כשמעריץ קפץ מעל המחסום והחל לטפס על הכלוב. נראה שאימא שלו צועקת עליו מצד הזירה והמתאבקים נראו מבולבלים. וירג`יל טיפס ותפס את הילד ברגל, אבל נראה שהוא הבין שהילד יכול להיפצע בקלות. זמן קצר לאחר מכן הופיע צוות אבטחה. מאבטח טיפס וזרק את הילד לכמה מאבטחים שחיכו למטה. (תודה לג`ימי ג`ט)

צוות אבטחה נגד מעריצים
לא משהו רציני, אבל ברו של ה30 ביוני, 1998 אדג` היה בתחילת הקריירה והגיע דרך הקהל. כמה מעריצים הקיפו אותו כשאישה בשנות ה40 קיפלה את הזרועות שלה. המעריצים מלמלו והתיישבו. (תודה לג`ימי ג`ט)

רנדי אורטון נגד רושל (אחת מהדיוות)
רושל ראיינה מישהו ורנדי אורטון ניסה להתחיל איתה והיא בתגובה שאלה "אתה לא מקנדה?" אורטון השתגע וצעק עליה: "אני שונא את קנדה ואני שונא אותך!" מאוחר יותר רושל גילתה שהתיק שלה נמשח בשמן תינוקות. (תודה לפטריק)

בילי קידמן נגד ברוק לסנר
בילי קידמן חטף את הקריזה על לסנר לאחר שהאחרון ניסה לתת את השוטינג סטאר פרס לאנגל. בין דבריו: "אני יכול לעשות את ה-F5, אבל אני לא רוצה." מאוחר יותר הם התעמתו, אבל רק מילולית. (תודה לChrisJericho911)

פרי סטורן נגד מיניון
קורא שלח את זה: "כולם מכירים את פרי סטורן, ורוב האנשים חושבים שהוא פספס אחלה הזדמנות. לאחרונה הוא התעמת עם מתאבק לא ידוע בשם סיפין. סיפין הוא וורקר נוראי אבל הקהל  אוהב אותו. בכל מקרה, הוא היה מעורב בקרב ביחד עם ברוטוס נגד סיפין ומיניון. סטורן לא מכר שום דבר, כהרגלו באירועים מהסוג הזה, וזה הוביל לפוזות שלו אחרי סופלקס. סיפין התעצבן והתחיל להכות אותו. פרי כיסה את עצמו ואז, כשסיפין נסוג, קפץ למעלה ונתן לו אגרוף נוראי לפנים. סטורן עזב את הזירה, לקח את הדברים שלו ועזב את הזירה. שבועיים מאוחר יותר, באותו ארגון, סטורן ומיניון התעמתו אחרי האירוע. סטורן הופיע כ"הפתעה" בבאטל רויאל אותו ניצח. לאחר האירוע בזמן שחלק מהמתאבקים הצטלמו וחילקו חתימות, צעקות הגיעו מהמסדרון האחורי. סטורן ומיניון התעמתו, וסטורן ניצח שוב."

טרייסי סמאת`רס נגד JBL, 2005
סמאת`רס שמע על האירוע בין JBL לבלו מיני והוא החזיר לו. לפי האובזרבר, העיניים של JBL התנפחו אחרי האירוע. מאוחר יותר באינטרנט, סמאת`רס אתגר את JBL ל-שוט.

דייב מלצר נגד טרייסי סמאת`רס, 2005
מלצר כתב באינטרנט שסביר להניח שJBL יותר קשוח מסמאת`רס. סמאת`רס אמר בתגובה שמלצר לא עשה שום דבר אתלטי בחיים שלו. זה לא נכון, אגב.

דייב מלצר נגד טרי גורדי
בהצהרה הנ"ל של סמאת`רס הוא סיפר שמלצר הכיר אותו לגורדי בבר ביפן. גורדי התעצבן, לקח לו את האובזרבר, זרק אותו על הרצפה, דרך עליו ואתגר את מלצר לכתוב עליו משהו. זה די מוזר, כי מלצר תמיד פרגן לגורדי.

בלו מיני נגד ג`ון "בראדשו" לייפילד, 12 ביוני, 2005
לפני האירוע מיני קרא לJBL "בריון" באיזה אתר באינטרנט. בONS, JBL הוכיח את הטענה כשנתן למיני אגרופים אמיתיים בפנים, והשאיר אותו עם פנס בעין. מאחורי הקלעים הקטטה המשיכה, אך הם הופרדו.
מנצח: בלו מיני, לאחר שטענתו הוכחה לפני כל הנוכחים בONS ומאחורי הקלעים.
עדכון: לפי קטע וידאו שהועלה לאינטרנט, ניתן לראות את מיני מתגרה בJBL, למרות שזה היה חלק מהמופע. JBL נותן לו אגרוף בראש מאחורה. לאחר מכן, JBL נותן לו כמה אגרופים לפנים ומיני מצליח להכניס רק מכות חלשות לגוף. JBL מפיל את מיני ונסוג, אבל קודם הוא נותן מבט אחרון כדי לוודא שמיני הובס. לאחר שמיני קם, אפשר לראות אותו מספר לאל סנואו מה קרה ומבט מודאג על הפנים של סנואו.מאחורי הקלעים נאלצו להפריד בין JBL למיני. JBL התלונן על מה שמיני אמר עליו. JBL לא הוענש ע"י הWWE. (תודה לThe Lone Wolf)
 
 
 
:link for the original article
 
  תגובה אחת
ברוזר ברודי בפורטו ריקו  
צחישמילו | 16/10/2006 18:22:00

הודעות אחרונות

20:40 | 25.04.18 Turkisher
16:19 | 24.04.18 סלים וארזה
14:17 | 23.04.18 king of the mountain
22:36 | 20.04.18 btvs7
21:48 | 20.04.18 Turkisher
11:25 | 19.04.18 Diunim
14:38 | 16.04.18 אורחים בפורום
08:05 | 16.04.18 king of the mountain
21:50 | 12.04.18 Diunim

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא התמודדות עם ילדים בעת גירושין
אירוח בנושא התמודדות...
ביום שלישי, 1.5, תתארח בפורום מעיין אטיה, מדריכת...
אירוח בנושא התמודדות עם ילדים בעת גירושין
אירוח בנושא התמודדות...
ביום שלישי, 1.5, תתארח בפורום מעיין אטיה, מדריכת...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ