לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1032310,323 עוקבים אודות עסקים

פורום הפועל תל אביב

ברוכים הבאים לפורום האוהדים של הפועל תל אביב בתפוזאתם מוזמנים לא לנהוג כאוהדי מכבי ובית"ר, ולהוריד נעליים (אדומות) בכניסה אל ביתנו הוירטואלי.הפורום הוא מקום מפגש לאוהדי כל הקבוצות בכלל ואוהדי הפועל תל אביב בפרט. כאן תוכלו למצוא חדשות, כתבות, תמונות, ואוהדים- הקשורים למועדון הגדול והאהוב. זהו המקום לדבר על הקבוצה הנהדרת הזו, לשתף ולהכיר עוד אנשים שאוהבים אותם כמוכם, ובעיקר- להנות! גלישה נעימה ופוריה!

אודות הפורום הפועל תל אביב

ברוכים הבאים לפורום האוהדים של הפועל תל אביב בתפוזאתם מוזמנים לא לנהוג כאוהדי מכבי ובית"ר, ולהוריד נעליים (אדומות) בכניסה אל ביתנו הוירטואלי.הפורום הוא מקום מפגש לאוהדי כל הקבוצות בכלל ואוהדי הפועל תל אביב בפרט. כאן תוכלו למצוא חדשות, כתבות, תמונות, ואוהדים- הקשורים למועדון הגדול והאהוב. זהו המקום לדבר על הקבוצה הנהדרת הזו, לשתף ולהכיר עוד אנשים שאוהבים אותם כמוכם, ובעיקר- להנות! גלישה נעימה ופוריה!

תקנון הפורום

מאת: סינתיה לנון  פורסם: 10/08/2005  עדכון אחרון: 10/08/2005  
 
כמה כללים פשוטים שיקלו וינעימו את הגלישה וההשתתפות בפורום:


שרשור:

למרות שאנחנו בעד הודעות חדשות ונושאים חדשים לדיון, קיימים נושאים והודעות שבהחלט אפשר לשרשר אותם להודעות אחרות בלי לפתוח נושא חדש. מה זה אומר? שאפשר לפתוח הודעות חדשות לנושאים שיש מקום לפתוח עליהם דיון, סקרים, שאלות מעניינות (לקהל הפורום, כמובן) אבל אם לא מדובר במקרה כזה, רצוי לעבור קודם על דף הפורום ולראות אם לא קיים שרשור בנושא.
על מנת לפשט את הדברים,אתם מתבקשים לשרשר לפי הכללים הבאים: (כמובן,אם קיים שרשור כזה בדף. אם לא, פיתחו אחד חדש ושרשרו אליו)
 
 שרשור שאלות-כשמו כן הוא. אליו אתם מתבקשים לשרשר כל שאלה, קטנה או רצינית, שיש לכם, שהתשובה אליה לא מהווה נושא לדיון ומעניינת בעיקר אתכם.
שרשור "חדשות ועדכונים"- אליו מרכזים כל עדכון של הפועל או הפורום.
"אני חדש/ה בפורום"-בד"כ נפתח אח"כ שנוספות כמה הודעות של משתתפות בפורום.
שרשור - ייפתח אחת לכמה ימים כשמטרתו ריכוז נושאים חברתיים שאינם קשורים לנושא הפורום, ואליו אתם מוזמנים לשרשר נושאים שאינם קשורים לפורום. 
נצל"ש- במידה והנושא שלכם לא קשור לאף שרשור קיים ועדיין לא מצדיק הודעה חדשה, אתם מתבקשים לנצל שרשור קיים, או: לנצל"ש. השתדלו לנצל"ש ב"טאקט", כלומר לנושא שהכי קשור לנושא שלכם או לנושא שכבר יש עליו תגובות ונערך דיון על ההודעה הראשית שלו, וזאת כדי שהנצלו"ש לא ייקח את תשומת הלב מהודעה ראשית שעדיין לא נענתה.
 
אין טעם שתפתחו הודעות חדשות וסתמיות, כי ממילא נשרשר אותן אח"כ למקום אחר, אז עדיף לחסוך לנו את המאמץ. כמו כן, אם יעירו לכם בנושא, נסו לקבל זאת בהבנה ולפעול על פי הכללים. 

אופי ההודעות:

הודעות בעלי אופי מסית,פוגע, מתגרה, מעליב, מפלה או בעלות כוונה לסכסך יימחקו מהפורום, וכך גם שרשור המכיל הודעות מסוג זה. לא נאפשר "טרולים" בפורום ואלו ייחסמו לאחר אזהרה. הכוונה היא לא לעקיצות, הלצות, שעשוע וצחוק, אלא להודעות שברור שמטרתן היא אחד ממאפייני ההודעות הנ"ל. כמו כן הצפות, הודעות המאחסנות קבצים בפורום על שטח תפוז והודעות הכוללות אאוטינג (חשיפת פרטים אישיים על גולש אחר בניגוד לרצונו) אסורות בפורום ובתפוז בכלל, ולכן ימחקו וכותבן יוזהר בהרחקה. בנוסף- כל ביקורת על אופן הניהול ו/או המנהלים- מקומה במסרים בלבד.בואו ננסה להפוך את הכתיבה בפורום לעניינית, כיפית ונעימה לכולנו.

הורדות וקבצים לא חוקיים:

אתם וודאי מודעים לרגישות הנושא, ולכן נבקש ממכם לפעול לפי הכלל הבא: אפשר לאזכר תוכנות והורדות לא חוקיות של קבצים מהאינטרנט, אבל אסור בפירוש לתת לינקים (קישורים) להורדות מסוג זה או לאתרים שמאפשרים הורדות מסוג זה, לעודד או להדריך גולשים אחרים לעשות כן. כל הודעה שמכילה את התוכן הנ"ל- תימחק.

זכויות יוצרים:

כחלק מהניסיון לשמור על זכויות היוצרים שלכם הוסף בתחילת כל מאמר במדור המאמרים קטע קצר המציין את זכות היוצר שלכם עליו. משמע- המאמר הוא שלכם ושלכם בלבד, ורק לכם הזכות לקבוע היכן הוא יופיע, אם בכלל. במידה ונתקלתם במאמר שלכם או בחלקים ממנו במקום אחר כשלא נתתם לכך הרשאה, אנא פנו אלינו בפרטי.
כמו כן עניין זכויות היוצרים חל גם עליכם: חל איסור על כתיבת מילים של שיר למשל בתוכן ההודעה- מותר לכם להביא רק לינק. כמו כן אסורה העתקה של מאמרים של כותבים מחוץ לפורום אל הפורום בשלמותם(ובוודאי לא לקיחת קרדיט על המאמר). במידה ואתם כן מעונינים להראות את המאמר, אתם יכולים לתת קישור ולציין מהיכן הוא לקוח, או לצטט קטע או כמה קטעים ממנו (לא את כל המאמר בשלמותו) ושוב- לציין מהיכן המאמר ומיהו כותבו. מאמר שיפורסם כלשונו בפורום במלואו או ברובו ללא נתינת אישור הכותב יימחקו.

פרסום בפורום:

ככלל, פרסום שאופיו מסחרי בתפוז ( מלבד החברה עצמה,כמובן) אסור בהחלט, אלא על גבי הלוחות השונים בפורום, שם אפשר לפרסם מה שתרצו. עם זאת, נאפשר פרסום מקרים רלוונטיים בלבד, אבל לא לפני שהגורם המעוניין לפרסם יפנה אלינו במסר בבקשה, תוך פירוט העניין/אירוע/מוצר שהוא מעוניין לפרסם והקשרו לנושא הפורום. (כדאי, לרוב אנחנו מאשרים בכיף.) הודעת פרסום שתיכתב ללא אישורנו תימחק ללא קשר לנושאה. בכל מקרה, אף הודעה בפורום, פרסומית או לא, לא תכלול מס´ טלפון/פלאפון, גם אם הוא אישי שלכם. הודעה כזו תימחק.
 
 
מי שניאלץ להעיר לו יותר במסר מ-3 פעמים על הפרה בוטה של הכללים, ייחסם ל-24 שעות(בתור התחלה).

מה מותר?

חוץ מזה- הכל! כי זה ה-מקום לדבר על הקבוצה הנהדרת הזו, לשתף ולהכיר עוד אנשים שאוהבים אותם כמוכם, להתחיל לאהוב אותה כמוהם ובעיקר-להנות!


גלישה נעימה לכולם


הערה: המאמר הנ"ל נכתב בחלקו בלשון רבים,אך הוא מתכוון גם ללשון רבות.
  תגובה אחת
°
כנרת אחרת אדומהל_ת  
חיים הנהגו | 24/01/2006 23:58:20

הודעות אחרונות

17:30 | 14.05.12 אורחים בפורום
21:33 | 31.12.11 עתליה23
22:08 | 28.12.11 עתליה23
17:41 | 20.12.11 כינרת אחרת אדומה
19:39 | 19.12.11 anat186
21:34 | 18.12.11 כינרת אחרת אדומה
15:23 | 18.12.11 צויקה האדום
21:02 | 15.12.11 כינרת אחרת אדומה
22:01 | 12.12.11 כינרת אחרת אדומה
13:28 | 11.12.11 כינרת אחרת אדומה
18:29 | 10.12.11 meir6070

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ