לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1556015,560 עוקבים אודות עסקים

פורום כדורסל

שלום לכולם!
בפורום זה תמצאו התייחסויות, רשמים, לבטים, בדיחות לגבי: ליגות הכדורסל הישראליות (גברים ונשים), קבוצות כדורסל ספציפיות, מפעל היורוליג, גביעי אירופה השונים, חוקי הכדורסל, שחקני כדורסל בהווה ובעבר ועוד ועוד. ניתן ורצוי להעלות נושאים לדיון, ויכוחים, חדשות וסתם ספקולציות.
השמצות, קללות והתייחסויות מעליבות יימחקו.
מקווים לפורום מהנה ופורה.
גלישה מהנה לכולם מצוות מנהלי הפורום: שֹׂהם ואורן.
כללי התנהגות:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles.asp?id=113&art_id=71

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כדורסל

שלום לכולם!
בפורום זה תמצאו התייחסויות, רשמים, לבטים, בדיחות לגבי: ליגות הכדורסל הישראליות (גברים ונשים), קבוצות כדורסל ספציפיות, מפעל היורוליג, גביעי אירופה השונים, חוקי הכדורסל, שחקני כדורסל בהווה ובעבר ועוד ועוד. ניתן ורצוי להעלות נושאים לדיון, ויכוחים, חדשות וסתם ספקולציות.
השמצות, קללות והתייחסויות מעליבות יימחקו.
מקווים לפורום מהנה ופורה.
גלישה מהנה לכולם מצוות מנהלי הפורום: שֹׂהם ואורן.
כללי התנהגות:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles.asp?id=113&art_id=71

אבנר קופל עונה על שאלות הגולשים

מאת: אורן עמית  פורסם: 22/10/2007  עדכון אחרון: 22/10/2007  
 
 

כשבוע לפני שריקת הפתיחה של עונת 2007-2008 בליגת העל בישראל התארח יו"ר מנהלת הליגה, מר אבנר קופל, בפורום הכדורסל של אתר תפוז וענה על שאלות הגולשים. בשם גולשי הפורום אנחנו רוצים להודות לאבנר קופל ולעדלי מרכוס, שנכח בחלק מהאירוח, על המענה הסבלני והמפורט לשאלות.

 

 

 

(man31): האם גביע ווינר בעונה הבאה ישוחק באולם אחר? יש מצב שבאולם של ראשון?

תשובה: בשלב הזה לא יהיה שינוי והמשחקים יערכו בירושלים. הוכח כי עזרת העירייה, אנשי האולם והקהל המקומי תרמו וגרמו להצלחת המפעל, עובדה שבשלב זה לא תוביל לשינוי. כמובן שנשמח לקבל הצעות מערים נוספות במידה ויהיה אולם שיוכל להכיל לפחות 2500 צופים.

 

(STEVE NASH): למה המשכתם את הסיבוב השלישי עוד עונה למרות שלפני שנתיים הוא היה כמעט חסר ערך?

ת: הייתה מגמה לנסות ולשנות את שיטת המשחקים לשני סיבובים ולאחריהם סדרה בין מקומות 1-8, 2-7, 3-6 ו 4-5, בסדרה של טוב משלושה משחקים, ולאחר מכאן ארבע הזוכות תעלנה לפיינל פור. אך הועיל והצעה זו, שמבחינתי האישית ראויה ביותר, הועלתה בשלב מעט מאוחר מבחינת פתיחת העונה החדשה והואיל ובשיטה זו מספר המשחקים קטן הרי שהכיוון היינו לקראת עונת 2008-2009 אך כמובן שנושא זה יעלה בדירקטוריון המנהלת וזה המוסד שיקבל החלטה בעניין זה.

 

(סלים וארזה): איך מפסיקים את האלימות שפושה בקהל? ראינו מחזות מאוד לא יפים שנה שעברה מלאים באלימות וחוליגניות.
ת: למזלנו הרב ענף הכדורסל אינו נגוע באלימות והתנהגות בלתי ספורטיבית של הקהל, יחד עם זאת אין ספק שכל התנהגות בעלת סממן אלים ראויה לגינוי ובמיוחד הדלקת אבוקות המסכנות את בריאות הצופים והשחקנים. המנהלת שוקלת בימים אלו להטיל קנסות כבדים ביותר בעניין האבוקות אך עניין זה הוא בסמכות שיפוטית של איגוד הכדורסל ולכן קשה מבחינת המנהלת לטפל בנגע זה.
אנו מקווים כי בעונה שבאה עלינו לטובה תהיה נטולת סממני אלימות.

 

(OR AMIT): ענף הכדורסל סובל מירידה מתמשכת של תחרותיות בליגה, מהם הצעדים שבדעתכם לנקוט ע"מ לשנות מצב זה? האם יש מקום להכניס תקרת שכר לקבוצות הליגה? גיוסי משקיעים?

ת: אין ספק שיש הבדל בהשקעות בין קבוצה אחת לאחרות ובסכומים גבוהים, והדבר גורם לאי תחרותיות. איני חושב כי יש להגביל השקעות ולקבוע תקנונים כדי למנוע מקבוצות להשקיע או לפתח אבל חושבני כי טוב יעשו המועדונים הבינוניים אם ישקיעו בשיווק נכון בהבאת קהל ובהבאת ספונסרים נוספים על מנת להגדיל את התחרותיות. המנהלת שינתה את שיטת משחקי האליפות על ידי שינוי השיטה למשחקי פיינל-פור בהם הכל יכול לקרות במשחק אחד וזאת על מנת להגביר את העניין והתחרותיות. יחד עם זאת פועלת המנהלת להגדיל את הכנסותיה מזיכיונות וספונסרים כדי להעביר סכומים משמעותיים לקבוצות הבינוניות והקטנות כדי שאלו ישדרגו את עצמן.

 

(ראשונייה999): האם במקום החוק הרוסי לא עדיף להגביל את הזרים?

ת: לגבי החוק הרוסי, לדעתי היינו חוק רע לכדורסל הישראלי. הריני מאמין כי בתיאום עם הקשורים בעניין יעשו שינויים משמעותיים בתיקון חוק זה לקראת העונות הבאות. אני מקווה שעד לסוף שנה אזרחית זו תגיע המנהלת להחלטה בנושא החוק הרוסי, כשאני באופן אישי דוגל בביטולו המוחלט והגבלת מספר השחקנים הזרים המורשים להימצא בעונה אחת במשחק ועל הפרקט למקסימום של 4 (בניגוד לשלושה כיום).

 

(itai46): מדוע השנה הליגה לא הורחבה ל14 קבוצות? מה היו השיקולים שלכם?

ת: הליגה לא הורחבה כי לא נמצאו עדיין מספיק מועדונים המסוגלים להעמיד תקציב מינימום של מיליון דולר. מעבר לכך תקנון המשחקים לא אפשר זאת הועיל ותקנון יש לשנות טרם העונה. אך לאור הביקוש והרצון של ערים וקבוצות נוספות להצטרף לליגת ווינר הרי שהחל מעונה הבאה יעלו שלוש קבוצות לעומת אחת שתרד והליגה תורחב ל 12 קבוצות.

 

(שי אי): יש לי שאלה בנוגע להשגות שנעשו השנה עם הפועל חולון לגבי המגרש הביתי - מדוע הוכנס סעיף שאומר שעקב חוסר מיזוג באולם הפחים, יהיו משחקים שיועברו לאולם בקרית שרת שקטן מהאולם הפחים בהרבה ולא יכיל את האלפים שירצו להיות נוכחים בו? כמו כן רציתי לדעת על איזה משחקים מדובר? מדוע המנהלת לא באה לקראת הקבוצה ואוהדיה הרבים שמאד מוטרדים מהנושא והוציאה את הסעיף?
ת: המנהלת דוגלת כי משחק כדורסל צריך להיערך בתנאים טובים ומתאימים לשחקנים ולקהל, ובמדינה חמה כשלנו למיזוג האוויר יש משמעות רבה באופי האירוע עצמו. כמעט בכל המגרשים הצלחנו להפעיל את כובד משקלנו ומזגני אוויר הותקנו אך הואיל ואנו מעריכים כי חולון כקבוצה חדשה ראויה לזמן לצורך ארגון העניין הרי שסוכם במעמד ראש העיר ובעל הקבוצה מר דורסמן כי בשנה זו ימשכו המשחקים באולם הפחים, אך במידה ותנאי מזג האוויר לא יאפשרו יועברו המשחקים לקריית שרת. אנו מעריכים ורוצים כי מועדון הפועל חולון, אשר אנו רואים בו מועדון מרכזי בליגה, ידע להכין את עצמו מבחינת תנאי האולם לעונות הבאות.

 

(צהבהבון): לאור הקריאות המגונות של אוהדי הפועל ירושלים במלחה נגד שמעון מזרחי, מה המנהלת מתכוונת, אם בכלל, לעשות בנידון? האם נשקלה אפשרות להעניש קבוצה שאוהדיה מקללים בצורה כזאת באופן דומה לזה שנהוג בכדורגל?

ת: אנחנו מגנים כל תופעה של קללות וניבולי פה. אני וחברי במנהלת דוחים בשאט נפש קריאות לגבי אנשים באופן אישי, במיוחד עסקנים ופעילים המתנדבים למען הכדורסל הישראלי. במסגרת גביע ווינר הקפדנו ע"י כרוז המשחק להפסיק קריאות אישיות כלפי עסקנים ובעלי קבוצות והוראה שכזו ניתנה לאגודות אשר באמצעות הכרוז התבקשו להפסיק קריאות כאלו במהלך העונה במידה ויהיו.
הואיל והסמכות השיפוטית לעניינים אלו היא של איגוד הכדורסל הרי שאין לי כל אפשרות לתת תשובה בנושאי עונשים כאלו או אחרים.

 

(GREAN APES ירוק בדם): הפיינל-פור נערך ביד נוקיהו שזה אולם ביתי של מכבי, לדעתי זה לא הוגן מה דעתך?

ת: הפיינל-פור לשמחתנו גורם לעניין רב בציבור חובבי הכדורסל ולצערי זהו האולם היחידי המכיל 11,000 איש בתנאים נוחים, ומאפשר לנו להפעיל הרבה מאוד עזרים טכניים על מנת שהאירוע יקבל צביון ממלכתי. אנו מייחלים לאולמות נוספים מסוג אולם נוקיה אשר יאפשרו לנייד את משחקי הפיינל-פור למקומות אחרים מעת לעת, אך הואיל וזהו האולם היחידי כרגע הרי שאין בידנו ברירה אלא לקיים את הפיינל-פור בו.
בנוסף להכנסות המשחק יש השלכה מכרעת, כחלק מהכנסות הקבוצות, וזהו גם כן אחד השיקולים בעריכת המשחק מול היקף קהל בסדר גודל זה.

(הכפפה): בקיץ האחרון נרשמה תופעה כאשר שני מיליונרים אמריקאיים רכשו קבוצות בליגה הלאומית. האם המנהלת מעורבת באיזו שהיא צורה בשכנוע/עידוד בעלי הון לקנות קבוצות, ובנוסף מה המנהלת בראשותך יכולה לעשות כדי לא למנוע בריחה מפתיעה של מי מהמשקיעים (שקרוב לוודאי תשאיר את קבוצתם מפורקת)?

ת: המנהלת ואני באופן אישי היינו קשורים במידה כזו ואחרת עם המשקיע של הקבוצה בחיפה. חושבני כי כניסת משקיעים זרים אשר ישקיעו מהונם וממרצם בפיתוח אגודות כדורסל בערים כגון חיפה ונתניה ואחרות זוהי תופעה ברוכה המביאה אמון רב בליגת ווינר, ואין ספק שכניסתם תביא להגברת התחרותיות בליגה. חלק משיקולינו להגדלת מספר הקבוצות בעונה הבאה מ 10 ל 12 נובא מכניסת כוחות ואנשי הון לענף הכדורסל ברמה המקצוענית.

 

(הדגבא של הצאט):  עיינתי פעם בעיתונים מתחילת שנות ה-90 שבהם סיקור מחזור הכדורסל היה תופס את העמודים הראשונים בספורט באופן קבוע. איך אתה מסביר את הצניחה של הכדורסל הישראלי בתקשורת? ושאלה נוספת, נדמה לי שבשנות ה-90 היה יותר צבע לליגה ואילו היום מה שמזין אותה זה רק המשחקים בין ירושלים למכבי. האם גם לך יש את התחושה הזו?

ת: זו שאלה עובדתית נכונה, יש להפנות אותה לעורכי העיתונים ובמיוחד לעורכי המדורים האחראים על הכדורסל בעיתונים אלו. משום מה לטורי הרכילות של ענף הכדורגל שלא מצליח, לא בליגה הישראלית ולא באירופה, יש כמות אינצ'ים כפולה ומשולשת כאשר 90 אחוז מכך קשורים לספקולציות ורכילות.
יתכן כי בעניין התחושה על צבע הליגה זהו רצון הקהל אך מבחינתי כמי שמכיר את הכדורגל והכדורסל גם יחד זמן רב הרי שניתן למצוא צבע ועניין רב גם במשחקים הנערכים באשקלון (6 הארכות בעונה הקודמת), בגליל עליון (שניצחה את מכבי ת"א) ובקבוצות נוספות כמו בני השרון, שהביאו שחקן NBA ברמה גבוהה, ראשון לציון וחולון שסיפקו עניין רב לליגה.

 

(tristan79): האם יש למנהלת תוכניות לטווח ארוך המיועדות לשפר את הרמה המקצועית של קבוצות ליגת העל בישראל (דברים כגון: העלאת רף תקציב המינימום, עידוד הקבוצות להחתמת שחקנים על חוזים ארוכי טווח, העלאת רף הדרישות לגבי אולמות ביתיים)?

ת: אין ספק שאנחנו במהלך של בניית תוכנית ארוכת טווח כאשר שינוי דרסטי במספר אולמות יחויב בשנתיים הקרובות, החל במיזוג אוויר וכלה בנוחות קהל הצופים. כמו כן מתכננת המנהלת הסכמים ארוכי טווח עם הספונסרים הראשיים וזכייני השידור, עובדה אשר תאפשר למנהלת לפעול לטווח ארוך, הגדלת מספר המועדונים ל 12, הקמת ליגת מעודדות ועוד תוכניות מגוונות כדי להפוך את משחקי הכדורסל לאירוע מיוחד לכל המשפחה.


(yairs33): במהלך העונה שעברה פורסם כי שריונה של מכבי ת"א ליורוליג הוארך בהסכמת המנהלת עד 2012 בתמורה להמשך שיטת הפיינל-פור לשנתיים נוספות. למה לא התנגדת ליצירה של תקרת זכוכית כזאת מעל לראש קבוצות הליגה?

ת: לא רק שלא התנגדתי אף הבעתי את דעתי בעד הואיל וחושבני כי מועדון הכדורסל של מכבי תל אביב ערוך מבחינה תקציבית, מקצועית ומנהלתית להופעה בזירה הגבוהה ביותר של הכדורסל האירופי וברמה מקצועית גבוהה. חושבני כי גם הצלחות מכבי ת"א באירופה מגבירות את העניין בליגה הישראלית וגורמות עניין רב בכדורסל המקומי. צריך להביא בחשבון כי דרישות היורוליג להופעה של קבוצה בליגה האירופית הנן דרישות טכניות חמורות - אולם, מערכות תקשורת ואלקטרוניקה וכו', ופרטים אלו נמצאים רק באולם נוקיה, האולם הביתי של מכבי ת"א, עובדה שמונעת מקבוצות אחרות להשתתף במפעל. הריני מקווה כי ההבטחות להקמת אולמות נוספים בסדרי גודל אלו בירושלים ובמקומות אחרים יתממשו בקרוב, דבר אשר יאפשר השתתפות קבוצות נוספות במפעל האירופי הבכיר.

 

(שליח האל): מתאזרחים הם הרעה החולה של הכדורסל העולמי והישראלי בפרט, הם לוקחים מקומות תעסוקה לישראלים מוכשרים ובליגה שלנו מעמיקים ומנציחים את הפער, האם לא הגיעה העת להגביל מספר המתאזרחים לקבוצה?

ת: נושא המתאזרחים נעלם במקומותינו הואיל וההגבלות הנן במספר הזרים בלבד, הרי שבסגלי הקבוצות מדובר בשחקנים בעלי נתינות זרה או אזרחים ישראליים. אני באופן אישי שמח כי נושא המתאזרחים נעלם ואני מקווה כי החל מעונה הבאה במידה וישונה החוק הרוסי הרי שבזה סיימנו את הפרק הפחות טוב של הכדורסל הישראלי.

 

(man31): האם ישנו את שיטת הגביע?

ת: משחקי הגביע אינם בסמכות המנהלת, אך לדעתי האישית יש צורך לשנות את השיטה דוגמת מפעל גביע ווינר.

 

(OR AMIT): אחת הזרועות המכניסות ביותר לקבוצות וליגות בכל העולם היא המרצ'נדייזינג. מדוע אין שיווק של חולצות, דגלים, תיקים וכו' של קבוצות הליגה?

ת: בתוכנית העבודה של המנהלת נמצא בסדר יום מרכזי נושא המרצ'נדייזינג ואני מעריך כי עד אמצע העונה הנוכחית תוכל המנהלת להודיע, בתיאום ובהסכמה של כל הקבוצות, על מכירת זיכיונות לגבי חולצות ודברים נוספים של כל הקבוצות במיקום מרכזי ואולי אף במספר נקודות נוספות.

 

(itai46): האם יש שיתוף פעולה בנוגע לשכר שחקנים ומאמן עם איגוד הכדורסל?

ת: למנהלת אין נגיעה או סמכות בנושא שכר וזה נושא שבין המועדונים לשחקנים והמאמנים, אך המנהלת מגדירה תקציב מינימלי של שכר שחקנים ומאמנים בסך של 2.7 מיליון ש"ח לעונה (תקציב מינימום לשכר).


(lb22): האם מנהלת הליגה תגיב לעבירה המכוערת של פניני? האם סוף סוף נזכה לראות תגובות של הרחקות על עבירות קשות של שחקנים? (כמו שקורה בכדורגל)

ת: הבענו את דעתנו כי דברים מסוג אלו אסור שיקרו ואינם תורמים לעניין הכדורסל הישראלי.
שמענו וקיבלנו את התנצלות השחקן והאגודה ובהתחשב כי שופטי המשחק לא ציינו נושא זה במפורש ואף הענישו בעברה בלתי ספורטיבית הרי שמבחינתנו עניין זה חוסל ואנו קוראים לכל שחקני ליגת ווינר לשמור על הגינות והחשוב מכל חברות הדדית בינם לבין עצמם.
בשלב זה אנו סומכים מאוד על שיקולם והחלטתם של שופטי איגוד השופטים אשר עושים עבודתם נאמנה ובמידה שיקרו עניינים חמורים יותר יידרש לכך איגוד הכדורסל והמוסדות השיפוטיים שלו אשר הם הגוף האחראי על שיפוט בגין עברות קשות. במידה ויהיו מקרים נוספים אשר לא יטופלו באופן הנראה לנו אין ספק שהמנהלת תביע את דעתה.


(mhys): כידוע, החוק מורה לאדם אחד לעמוד ליד ספסל הקבוצה במהלך המשחק- המאמן או העוזר. כבר כמה שנים שהחוק הזה לא נאכף על ידי השופטים, בעיקר במשחקי מכבי ת"א כאשר מוני פנאן עומד במשך 40 דקות ליד ספסל הקבוצה ורץ על הקווים ממש כמו מאמן.
ת: איני רוצה להיכנס לשם זה או אחר, אך חושבני שהשאלה במקומה וכי על שופטי המשחק לדאוג באופן נחרץ לאכיפה מסוג זה. בשיחותינו עם ראשי איגוד השופטים העלנו נקודה זו לאחרונה באופן כללי ואני חושב כי שופטי ליגת ווינר ידעו להפעיל תקנה זו באופן גורף ובשיקול דעת נכון.

 

(OR AMIT): היכן החיבור לקבוצות הילדים והנוער? בסופו של דבר הנוער הוא הגרעין של האוהדים. האם נעשים צעדים ע"מ למשוך קהל כזה למגרשים?

ת: עד כה המנהלת לא טיפלה בנושא נוער וילדים הועיל וזה אינו בסמכותה. יחד עם זאת אנו פועלים בימים אלו על תוכנית שתתואם עם הקבוצות לקשור כיתות ספורט בבתי ספר מקומיים להזמנות מיוחדות למשחקי הבית של הקבוצות כדי למשוך ולפתח דור נוסף של קהל אוהד. בגביע ווינר האחרון חילקה המנהלת למעלה מ 200 כרטיסים לבני נוער, תלמידים ושחקני מחלקות הנוער של הקבוצות כדי לקרב דור חדש לכדורסל.

 

(HAPOEL OLE OLE): אנחנו חיים במדינה דתית. נראה לך מתאים לשבץ מעודדות ורקדניות למשחקים, כאשר אחוז גבוה מהצופים הוא דתי?

ת: אנו רגישים מאוד לרגשות הציבור הדתי. יחד עם זאת אנו חושבים כי רקדניות הלבושות באופן סביר, הבאות מלהקות מחול ו\או חוגי ריקוד, אשר משתתפות ועוזרות לעידוד הקהל במשחקים הנו דבר המקובל במקומותינו והרי שזה מהווה חלק מהמשחק עצמו, מהאווירה ומהעניין. איני חושב שיש להתמקד בלהקת הרקדניות אלא לראותן כחלק מהשואו של הערב ואני רואה בכך תופעה חיובית ביותר.

 

(tristan79): האם יש פעולות שנוקטת מנהלת הליגה על מנת לעזור לקבוצות להגדיל את כמות הצופים במשחקים?

ת: המנהלת מעודדת את הקבוצות לערוך מבצעי שיווק כדי להביא קהל רב יותר למשחקים, כמו כן המנהלת מעודדת קשר בין הקבוצה המקומית לבתי ספר, בעיקר בערים הקטנות יותר. אני מניח שככל שתגבר התחרותיות ורמה השחקנים תעלה תגדל באופן חיובי כמות הצופים.

 

(מלפפון מתוק): בכל פעם לאחר שאוהדי הפועל ירושלים יוצאים מנוקיה הם הולכים למכוניות שלהם ומצפים להגיע בשלום הביתה. אך תמיד הם מקבלים מכות וחוטפים קללות בכל מיני רחובות שליד ההיכל מאוהדי מכבי תל אביב.

ת: במשחקים הרגישים, בעיקר מכבי ת"א - הפועל י-ם, מתוך ידיעה אישית הרי שמשטרת ישראל נערכת בהתאם כולל ליווי והשגחה על אוהדים בדרכם למגרש והביתה. יחד עם זאת ברצוני לציין בסיפוק רב כי מזה תקופה ארוכה לא שמענו על התנגשויות או אי נוחות של אוהדים לאחר משחק, לא בהיכל נוקיה ולא במלחה בי-ם ועל כך יש להודות לחובבי הכדורסל הישראלי על בגרותם והגינותם בעניין זה.

 

(הכפפה): מה עמדתך בנוגע לניסיון האזרוח הכושל של קורי קאר? האם אתה לא חושב שיש כאן אפליה, לעומת קולאוטי למשל?

ת: אין ספק שזו אפליה וחוסר שוויוניות מצד המשרד הממשלתי במקרה זה. אני באופן אישי חושב כי לא צריך להיות כל שוני באם מדובר בכדורגל, בכדורסל או בהוקי קרח, בוודאי שלא בין אדם זה או אחר ויש לנהוג באופן שוויוני מוחלט לגבי אישורי האזרחות.

 


(STEVE NASH): למה לא הועבר מחזור הכדורסל\כדורגל ליום שני והאם אתם עושים מאמצים בשביל להעביר אותו?

ת: נעשים מאמצים קדחתניים להבדיל בין משחקי הכדורסל של יום א' למשחק הכדורגל המשודר באותו יום וזו מתוך כוונה של הזזת משחק הכדורגל ליום שני. הואיל ומדובר בערוץ 10, במוסד ההתאחדות לכדורגל וכמובן במועצת ההימורים הרי שמגעים אלו כאמור קדחתניים אך בשלב זה לצערי ללא תוצאות.

 

(סלים וארזה): אני נוהג ללכת למשחקי ליגת העל במקומות שונים, מחירי הכרטיסים בודאי אינם זולים, האם יש מודעות וכוונה לטפל בכך?

ת: דבר ראשון במשחקי גביע ווינר נקבעו מחירי כרטיסים מאוד תחרותיים ונמוכים. אין ספק שאנו בעד אולמות מלאים במחירים עממיים ואנו במידה ויהיו מקרים קיצוניים לא נהסס להתערב ולהשפיע על הקבוצות לשנות את מדיניותן.

 

(זרעוני): מה עם ליגת החלומות? משחק מדהים וכיפי - האם אפשר להכניס חסיות ולעשות פרסים יקרי ערך?

ת: תודה רבה. ליגת החלומות הייתה הצלחה מסחררת בעונתה הראשונה כאשר למעלה מ12,000 קבוצות התחרו במשחק זה. בימים אלו אנו שוקדים על נתינת פרס דמיוני לתפיסתנו, בסכום גבוה במיוחד לזוכים, ותקוותנו כי נגיע ל 20,000 קבוצות, עובדה אשר הינה בלתי שגרתית בקנה המידה של הספורט הישראלית.

(OR AMIT): מהי דעתך על מדיניות "קוד הלבוש" שהנהיג ב NBA דיוויד סטרן?
אני מברך על הנהגת קוד לובש הולם, חושבני שאלו הם סממנים של כבוד לאנשים, למקצוע, לקהל ולשחקנים. גם המנהלת דוגלת בקוד לבוש ולראייה משקיפי המשחק הכפופים לה ומייצגים את המנהלת במגרשי הכדורסל לבושים בחליפות ועניבות. כמו כן נאסר על המאמנים הראשיים ועוזריהם להופיע בג'ינס או נעלי התעמלות והם מחויבים לקוד לבוש של מכנס מהודר וחולצת כפתורים בתוך המכנס.

(man31): איך לפי דעתך יהיה דירוג הליגה בסוף העונה?
ת: הנבואה ניתנה לשוטים. בכל זאת אני מעריך כי ארבע הטובות יגיעו לפיינל-פור ובמשחקים מסוג זה הכל יכול לקרות. לשמחתי העונה מספר קבוצות ברמה טובה, עובדה שתעצים את המתח והעניין בליגה.

 

(סלים וארזה): איך וואן ישדרו את ליגת העל באינטרנט וערוץ הספורט בטלוויזיה?

ת: ליגת ווינר משודרת 4 משחקים בערוץ 5 (2-3 משחקים בערוצים הפתוחים), המשחק החמישי בחשיבותו ישודר בערוץ 23 בשידור חי ומלא, ניתן יהיה לצפות בכל מכשירי הסלולר באמצעות ערוץ 5 ואתר ONE יעביר תקצירים מהמשחקים. כך שאנו חושבים כי החשיפה היא כמעט מקסימלית. אנו גם מעריכים כי משחקים בעלי חשיבות עליונה, דוגמת הפיינל-פור, ישודרו בערוצים המרכזיים, עובדה הממחישה את העניין הרב בליגת ווינר.

 

(OR AMIT): לדעתך האישית - מדוע טרם הגיע ל NBA שחקן ישראלי? מי לדעתך יהיה השחקן הישראלי הראשון?
ת: לדעתי האישית קשה להתמודד עם האתלטיות ועם החינוך הספורטיבי הניתן בארה"ב מגיל צעיר, במיוחד בענף הכדורסל. כמו כן אסור לשכוח כי אנו אוכלוסייה של 7 מיליון ובארה"ב יש למעלה מ 250 מיליון, עובדה הנותנת היצע אדיר של שחקנים מוכשרים מקומיים בארה"ב. אני מקווה ומחזיק אצבעות כי שחקן ישראלי אכן יופיע בעתיד הקרוב, אך הריני משלב אצבעות חזק יותר כי השחקנים הישראלים יסחפו את נבחרת ישראל באליפויות ובגביעים השונים של אירופה.
באופן אישי השחקנים לדעתי השחקנים הישראלים הצעירים - ליאור אליהו ועומרי כספי, אם יעבדו על האתלטיות, הנחישות והרצון, מהווים פוטנציאל עתידי לליגה הטובה בעולם.


(avneroth): יש לך קבוצה שאתה אוהד? קבוצה אהודה בנ.ב.א? קבוצה אהודה באירופה? שחקן אהוב בישראל/NBA/אירופה?
ת: בית"ר תל אביב ההיסטורית . בימים אלו היא נקראת בית"ר נווה אליעזר תל אביב.
ב NBA מאוד אוהב לראות את משחקי הניקס והלייקרס למרות שבתקופות אלו הן אינם מרשימות.
באירופה אני אוהב לראות את הקבוצות היווניות, אשר האקשן וההתרגשות סביבן מהווה תופעה מיוחדות, כמובן שהאהדה הכללית היא לקבוצות הישראליות כאשר הן מייצגות אותנו באירופה כמו מכבי ת"א, הפועל י-ם, והקבוצות החדשות - גליל עליון ונהריה.
מבחינת השחקן אהוד אז בישראל כולם היו בני וכולם טובים ומוכשרים.בארה"ב השחקנים האולטימטיבים, אשר השאירו את רישומם באופן מיוחד עלי, הם מג'יק ג'ונסון האגדי ומייקל ג'ורדן הבלעדי.


(tristan79): איך הגעת לתפקיד יו"ר המנהלת?

ת: בצעירותי הייתי בעלים של קבוצת בית"ר ת"א בכדורסל ששיחקה בליגת העל. למעלה מ25 שנה אני חבר באיגוד הכדורסל וכשקמה המנהלת התבקשתי לשמש כיו"ר זמני, אשר משום מה תוקף הזמני נמשך עד יום, הכל על בסיס התנדבותי מלא.

 

  3 תגובות למאמר
°
אירוח נהדר!ל_ת  
STEVE NASHו | 22/10/2007 13:22:13
כנסו כולם!  
idan447ו | 17/11/2007 00:31:35
באמת אירוח טוב .. רק כמה הארות   
KaiserDinoו | 14/02/2008 15:52:05

הודעות אחרונות

19:50 | 11.02.20 דיברגנט
21:31 | 26.01.20 סלים וארזה
11:01 | 15.01.20 סלים וארזה
00:54 | 13.01.20 - מבזקי ספורט -
06:54 | 12.01.20 - מבזקי ספורט -
08:00 | 11.01.20 - מבזקי ספורט -
07:27 | 10.01.20 - מבזקי ספורט -
06:54 | 09.01.20 - מבזקי ספורט -
06:16 | 08.01.20 - מבזקי ספורט -
05:44 | 07.01.20 - מבזקי ספורט -
00:11 | 06.01.20 - מבזקי ספורט -
01:12 | 05.01.20 - מבזקי ספורט -
05:31 | 04.01.20 - מבזקי ספורט -
06:33 | 03.01.20 - מבזקי ספורט -
05:56 | 02.01.20 - מבזקי ספורט -

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ