לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום ישראל ברוסית

פורום "ישראל ברוסית" מהווה במה ליוצאי ברית המועצות לשעבר והמדינות שקמו בעקבות פירוקה.
בפורום דנים בכל נושא הקשור לעלייה ארצה, השתלבות בארץ, קשר עם ארצות המוצא, עולים טריים וותיקים כאחד.
כמו-כן, ניתן לדבר על התרבות הרוסית והשפה הרוסית ולשאול שאלות ללומדי השפה הרוסית.
הפורום מיועד ופתוח לכל גולש, עולה וצבר כאחד, בני כל הגילאים/מינים/עדות/לאומים/דתות/השקפות עולם.
ובמיוחד לגולשים הסמויים שאני יודע שקוראים כאן בסתר, אז קדימה  הירשמו לתפוז והתחילו להשתתף בצורה פעילה.

אנא הקפידו לשמור על חוקי הפורום והאתר.
גלישה מהנה ודיונים פוריים

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ישראל ברוסית

פורום "ישראל ברוסית" מהווה במה ליוצאי ברית המועצות לשעבר והמדינות שקמו בעקבות פירוקה.
בפורום דנים בכל נושא הקשור לעלייה ארצה, השתלבות בארץ, קשר עם ארצות המוצא, עולים טריים וותיקים כאחד.
כמו-כן, ניתן לדבר על התרבות הרוסית והשפה הרוסית ולשאול שאלות ללומדי השפה הרוסית.
הפורום מיועד ופתוח לכל גולש, עולה וצבר כאחד, בני כל הגילאים/מינים/עדות/לאומים/דתות/השקפות עולם.
ובמיוחד לגולשים הסמויים שאני יודע שקוראים כאן בסתר, אז קדימה  הירשמו לתפוז והתחילו להשתתף בצורה פעילה.

אנא הקפידו לשמור על חוקי הפורום והאתר.
גלישה מהנה ודיונים פוריים

לצפיה ב-'אני מחפש אתר טוב שמתרגם מרוסית לאנגלית, מישהו מכיר?'
אני מחפש אתר טוב שמתרגם מרוסית לאנגלית, מישהו מכיר?
01/04/2016 | 23:21
4
23
הייתי משתמש ב-
https://slovari.yandex.ru/
שהיה ממש מעולה, אך כנראה האתר הזה הפסיק לעבוד לצערי. 

מישהו מכיר? תודה
לצפיה ב-'מילים או משפטים?'
מילים או משפטים?
02/04/2016 | 20:11
3
4
לצפיה ב-'מילים'
מילים
02/04/2016 | 23:04
2
5
לצפיה ב-'כן, לזה התכוונתי, תודה!!! '
כן, לזה התכוונתי, תודה!!!
03/04/2016 | 01:05
2
לצפיה ב-'הודעת פרישה'
הודעת פרישה
01/04/2016 | 13:16
6
60
של הבוקר וכניסה לצהריים

אשכול עונג שבת ו-1 באפריל
לצפיה ב-'הצעת חוק בכנסת- תיקון החוק ה-3 של ניוטון'
הצעת חוק בכנסת- תיקון החוק ה-3 של ניוטון
01/04/2016 | 14:00
26
לצפיה ב-'קצת בדיחות'
קצת בדיחות
01/04/2016 | 15:44
21
לצפיה ב-'תמונות בנות 150 שנה מירושלים'
תמונות בנות 150 שנה מירושלים
01/04/2016 | 17:02
1
24
לצפיה ב-'אלפי תודות, עונג עילאי להתחבר להיסטוריה '
אלפי תודות, עונג עילאי להתחבר להיסטוריה
07/04/2016 | 15:37
2
לצפיה ב-'אילתורים'
אילתורים
01/04/2016 | 17:06
1
14
לצפיה ב-'עוד'
עוד
01/04/2016 | 17:08
13
לצפיה ב-'בדיחת 1 באפריל: "אובמה וארדואן דנו בלחימה המשותפת בדאעש" '
בדיחת 1 באפריל: "אובמה וארדואן דנו בלחימה המשותפת בדאעש"
01/04/2016 | 11:37
1
28
וואלה מבזק חדשות:
הבית הלבן: אובמה וארדואן דנו בלחימה המשותפת בדאעש
06:15רויטרס
נשיא ארצות הברית ברק אובמה נפגש הלילה (שישי) עם נשיא טורקיה רג'פ טייפ ארדואן, ובמהלך פגישתם אישר את מחויבותו כלפי אנקרה במאמצי הלחימה בארגון "המדינה האסלאמית" (דאעש) - כך נמסר מהבית הלבן. "הנשיא הביע תנחומים בפני ארדואן בשם העם האמריקני בעבור כל אלו שנהרגו במתקפת הטרור בדיארבקיר. הוא הבטיח לארדואן את תמיכתה של ארצות הברית בביטחונה של טורקיה ובמאבק המשותף נגד הטרור", נמסר.
סוף ציטוט. על זה נאמר: כן, בטח, "ארדואן נלחם בדאעש", ואובמה מאמין בזה
לצפיה ב-''
01/04/2016 | 20:31
לצפיה ב-'כמה ספרים בעברית בפורמט EPUB'
כמה ספרים בעברית בפורמט EPUB
31/03/2016 | 11:22
2
48
חינם אין כסף, מומלץ לפתוח בעזרת MoonReader או PageTurner:
http://rghost.net/7W85rgl6s

בין הספרים: קורות חייו של פלאטו שרון, הרפתקאות בורטינו, תודלות אצ"ל ולח"י
לצפיה ב-'למה שמישהו ירצה לקרוא את קורת חייו של פלאטו שרון'
למה שמישהו ירצה לקרוא את קורת חייו של פלאטו שרון
31/03/2016 | 11:50
1
29
או הרפתקאות בורטינטו בעברית?
לצפיה ב-'כי זה מעניין'
כי זה מעניין
31/03/2016 | 14:28
22
אני כרגע קורא את הספר של פלאטו שרון, והוא בהחלט מרתק, כמו כל ספר של מיליונר שבנה את עצמו ב-10 אצבעותיו: חיים בפריז הכבושה, צעדים ראשונים בעולם העסקים ועוד.
לצפיה ב-'גרעינים לסופ"ש '
גרעינים לסופ"ש
31/03/2016 | 04:59
1
19
кусок
ломтик ???
מה העניין ? אחד משלוש אחד חתיכה ? שניהם חתיכות ?

לצפיה ב-'ломтик = פרוסה'
ломтик = פרוסה
31/03/2016 | 09:27
18
кусок = חתיכה
לצפיה ב-'האם יש קשר בין המילה "פינה" ובין המילה "пенаты"?'
האם יש קשר בין המילה "פינה" ובין המילה "пенаты"?
30/03/2016 | 17:36
3
22
צמד המילים "родные пенаты" גרם לי לתהות על כך, אולם לא מצאתי מידע אקטואלי באינטרנט. 

אשמח לשמוע את דעתכם.
לצפיה ב-'Пенаты הם רוחות המגינים על הבית'
Пенаты הם רוחות המגינים על הבית
30/03/2016 | 18:41
2
20
לצפיה ב-'תודה על ההתייחסות'
תודה על ההתייחסות
31/03/2016 | 16:22
1
17
עיינתי בקישור הנ"ל לפני כן, אולם אין בו מידע בלשני רב. בכל אופן, סביר להניח כי אין קשר בין המילים.
לצפיה ב-'ברור שאין קשר'
ברור שאין קשר
31/03/2016 | 16:38
2
לצפיה ב-'הניסיון של ערבים ללמד אותנו על זכויות אדם ודמוקרטיה'
הניסיון של ערבים ללמד אותנו על זכויות אדם ודמוקרטיה
30/03/2016 | 10:53
3
29
נשמע פאתטי להחריד.

זה תמיד משעשע הניסיון שלהם להטיף לנו על זכויות אדם.
אצלם אין זכויות לבנות שלהם שנרצחות על חילול כבוד המשפחה
וח''כ ערבים  לא רואים בתופעה הזו בתור בעיה שצריך לפתור.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4784545,00...

"אנחנו נישאר בתוך הגרון שלהם": ח"כ עודה מגיב על סערת דיכטר

לצפיה ב-'גויים לא צריכים לשבת בכנסת ישראל.'
גויים לא צריכים לשבת בכנסת ישראל.
30/03/2016 | 15:17
1
11
לצפיה ב-''
01/04/2016 | 23:46
2
לצפיה ב-'המניפולציות האלו עובדות על השמאל, אבל נראה שאתה יודע את האמת'
המניפולציות האלו עובדות על השמאל, אבל נראה שאתה יודע את האמת
30/03/2016 | 19:06
21
כן זכויות אדם זה ממוסלמים והלאה, ומוסלמים משתמשים בדמוקרטיה כדי להרוס את הדמוקרטיה ואת ישראל.

"64% of Muslims in Egypt and Pakistan support death penalty for leaving Islam."

'I would do it again 100 times': Muslim father 'murdered his three daughters in honour killing for dating wrong boys'.

"Honor killing in Canada: Aqsa Parvez was murdered for refusing to wear the Islamic hijab."

לצפיה ב-'פרשת השחיתות בישראל ביתנו: ההר הוליד עכבר?'
פרשת השחיתות בישראל ביתנו: ההר הוליד עכבר?
30/03/2016 | 10:48
5
21
לפני שנה וחצי, במהלך מערכת הבחירות האחרונה, התפוצצה פרשת השחיתות בישראל ביתנו. זה גרם למפלגה לאבד חצי מכוחה האלקטורלי ולהיפלט מהממשלה.
עברו שנה וחצי ועדיין לא הוגש אף כתב אישום נגד אף חבר כנסת מישראל ביתנו בפרשה. האם המסקנה היא שמטרת הפרשה היתה לסכל את מעורבותם של העולים מבריה"מ במוסדות השלטון?
לצפיה ב-'ספציפית את ליברמן אולי'
ספציפית את ליברמן אולי
31/03/2016 | 18:09
4
לצפיה ב-'כן ולא'
כן ולא
03/04/2016 | 13:53
3
11
מצד אחד, פרשיות כגון זו נחקרות שנים על גבי שנים, ע"ע פרשת הולילנד. מצד שני, ליברמן שוב התגלה כבן אדם שלא מסוגל, בניגוד לאנשי ש"ס למנף את "רדיפות הממסד" לטובת המפלגה. מצד שלישי, מהיכרות עם כמה אנשים שהיו קרובים למנגנוני ישראל ביתנו, אני בהחלט מאמין שלחשדות היה בסיס מוצק. כי ככה זה, בש"ס פשוט גונבים, במפלגה רוסית לוקחים לכיס בצורה יותר אלגנטית. עניין של חינוך.
לצפיה ב-'זה לא מחשיד אותך'
זה לא מחשיד אותך
03/04/2016 | 14:58
2
11
שלפני כל מערכת בחירות נפתחת חקירה נגד בכיר זה או אחר של ישראל ביתנו, ובין המערכות תמיד יש שקט מוחלט.
לצפיה ב-'סיכולים ממוקדים זה בסדר'
סיכולים ממוקדים זה בסדר
03/04/2016 | 15:13
1
10
הבעיה היא שרק השמאל יודע לסכל יריבים פוליטיים. הימין טרם למד את הכלל был бы человек, а дело найдется ולא יודע להשתמש בו כנגד יריביו. כמו כן, עושים סיכולים לא רק לאנשי ישראל ביתנו. אותי מאוד הפתיעה העבודה שאת ינון מגל בן לילה הפכו לעבריין מין אחרי הבחירות ולא לפני.
לצפיה ב-'ובסוף שוחרר בגלל שלא היו ראיות רציניות נגדו'
ובסוף שוחרר בגלל שלא היו ראיות רציניות נגדו
03/04/2016 | 19:46
8
לצפיה ב-'2 סיפורים מדהימים מין העבר הלא רחוק'
2 סיפורים מדהימים מין העבר הלא רחוק
30/03/2016 | 08:43
3
33
הנאצי ההכי מסוכן באירופה שיתף פעולה עם המוסד

http://www.haaretz.com/israel-news/1.711115

https://slon.ru/posts/65949

ברה"מ תיכננה להפציץ את כור בדימונה. נדונה אף האופציה של ההפצצה הגרעינית:

http://rusplt.ru/world/dimona-10884.html

לצפיה ב-'מעניין, תודה'
מעניין, תודה
30/03/2016 | 09:43
6
לצפיה ב-'תודה רבה על המידע המעניין'
תודה רבה על המידע המעניין
30/03/2016 | 10:51
12
בדיוק עכשיו אני קורא את הספר "1967: והארץ שינתה את פניה", ובדיוק מדובר שם על כך שלקראת מלחמת 1967 היו שמועות שברה"ם החליטה ללכת על הסוף ולהשמיד את ישראל, והרמטכ"ל יצחק רבין נאלץ לקטוע אחת מישיבות הממשלה כדי להודיע על הכניסה של ארבעה מטוסים מצריים תוצרת ברה"מ למרחב האווירי הישראלי. המטוסים עזבו, אבל לשניים מהם ככל הנראה היה מספיק זמן לצלם את ה כור בדימונה. מהסיפור שבקישור האחרון שלך ניתן להסיק ששניים מהם למעשה היו לא מצריים אלא סובייטיים, במסגרת ההכנות הסובייטיות לפשיטה אווירית על הכור.
לצפיה ב-''
31/03/2016 | 18:06
3
לצפיה ב-'במה ארה"ב שונה מרוסיה'
במה ארה"ב שונה מרוסיה
29/03/2016 | 12:16
38
56
דנים פה הרבה על השוני בין שתי המעצמות האלו והקונספציות שלהן איך אמור להיות בנוי העולם, ואני רוצה להציע מודל השוואתי פשוט. לצורך ההשוואה, אפשר לדמות את רוסיה, ארה"ב וגם מדינות וכוחות אחרים לארגוני פשע. אז לפי דעתי, במסגרת ההמשלה הזאת, ארה"ב דומה לארגון ישן, עשיר ומבוסס. הוא שולט במרחב, יש לו הכי הרבה חיילים ונשק, אבל בראשו עומדים אנשים זקנים שמזמן התברגנו וחושבים יותר על הכסף והרווחים ופחות על הכבוד. הארגון הזה עשיר, גדול ומבוסס שמזמן לא מתעסק בגביית דמי חסות פשוטה. הוא מפעיל המון עסקים, ומפיק מהם רווחים חוקיים, אנשיו הם פוליטיקאים מכובדים, למרות שאף אחד אין ספק מהו מקור חוכם, הארגון, בהסתמך על צבא החיילים האדיר שלו,  מבצע גם תפקיד הבוררות בין ארגוני פשע אחרים, כמובן שהוא עושה את זה לטובתו, אבל הנטיה הכללית שלו היא לסדר הכל לפי החוקים וההבנות של העולם התחתון, בלי אלימות. כפי שאמר אחד האוֹיאָבּוּנִים (ראשים) של משפחת היאקוזה הכי חזקה "יאמאגוצ'י-גומי", "אלימות פוגעת בעסקים".

רוסיה לעומת זאת דומה יותר לארגון חזק ונמרץ של אנשים צעירים ואלימים, בריוני רחוב לשעבר, המשמעת בו חזקה הרבה יותר והוא באופן כללי דומה יותר לארגון צבאי מאשר לעסקי או מדיני, אין להם שום כוונה להסוות את המהות הפלילית של ארגונם, הם משתמשים בכוח הזרוע ברצון ובששון ונהנים מחוזקם, יש להם צבא חזק וגדול, ראשי הארגון רגילים לאכוף את רצונם בכוח הזרוע בלי הרבה תכחכום, וחיים של חברי הארגון בכל רמות ההיררכיה כרוכים באלימות רבה. זה הארגון השני בחוזקו, ותהילת הארגון היריב מדירה שינה מקברניטיו, וגם הם מנסים להתברגן ולאמץ את שיטותיו של היריב, אבל כל מה שיוצא להם זה חיקוי עלוב ללא הצלחה מרובה, כי הם לא מסוגלים לפעול בשיטות של היריב בגלל פערי מנטליות של אנשיו בכל רמות ההיררכיה. הם רגילים לחשוב במושגים של אלימות ולוחמה פשוטה, אבל במסגרת חשיבה כזו הם, גם אם, בשונה מהארגון היריב, משקיעים כמעט את כל הרווחים בחימוש, לעולם לא מצליחים לגייס מספיק כוח כדי להיות מסוגלים לקרוא תיגר רציני על הארגון היריב. ראשי הארגון היריב סמוכים ובטוחים שבמקרה של מלחמה ליריביהם אין סיכוי לנצח, אבל הם ממש לא מעוניינים בה כי היא תסב נזק רב גם להם, הם מעדיפים לסחור ולא ללחום, וככה תמיד נשמר איזון יחסי בין שני הכוחות.
לצפיה ב-'הייתי מסכם זאת במשפט אחד'
הייתי מסכם זאת במשפט אחד
29/03/2016 | 13:10
23
71
ההבדל הוא כמן ההבדל בין פרופ' פריאוברז'נסקי לשריקוב
לצפיה ב-''
29/03/2016 | 13:27
22
35
זה ספר נהדר, לא מובן למה אסרו להוציאו לאור בתקופה הסובייטית, כמו גם את "איוון וסילייביץ', החזרה לעתיד", שגם הסרט הזה הוא עיבוד קולנועי ליצירתו של בולגקוב.
לצפיה ב-'השאלה היא רק, מיהו כאן שריקוב.'
השאלה היא רק, מיהו כאן שריקוב.
29/03/2016 | 13:57
21
30
נראה לי שכאן המקרה הוא, ששריקוב השיג עוצמה רבה המאפשרת לו לשלוט, ובפרט, להעססיק צבא אדיר של תועמלנים חרוצים

?А судьи кто
ומי השופטים? לא השריקובים עצמם במקרה
לצפיה ב-'הכוונה שלך שאנחנו רגילים לשפוט '
הכוונה שלך שאנחנו רגילים לשפוט
29/03/2016 | 14:00
15
19
את כל המדינות בעולם לפי אמות המידה של צפון אמריקה ומערב אירופה?
לצפיה ב-'הכוונה שלי היא'
הכוונה שלי היא
29/03/2016 | 14:10
14
27
שכל מה שכתבת זה לדעתי קשקוש אחד גדול, המושפע משטיפת המוח המערבית, ומתעלם לחלוטין מהעובדות.
בנוגע לשאול, אני יכול לומר אותו דבר, בתוספת ההערה הבאה: ...במקרה טוב!
כלומר, במקרה הטוב הוא סתם שטוף מוח כמוך, אך זה די נראה שהוא נרתם בכוונה, מסיבה זו אחרת, לשירות שטיפת המוח המסיבית הנ"ל, באופן מודע.
לצפיה ב-'אוי נו באמת, רק מנקודת מבטך זה "קשקוש אחד גדול"'
אוי נו באמת, רק מנקודת מבטך זה "קשקוש אחד גדול"
29/03/2016 | 14:30
7
22
תתאר אתה את המציאות כפי שאתה רואה אותה.
גם אני יכול להגיד שהפרופגנדה הקומוניסטית והפוטינית שטפה לך את המוח, בהאשמות הדדיות כאלה לא נגיע רחוק. תסביר, מה בדיוק לא נכון בתיאור שלי, ברמה העקרונית של הארכיטיפים הלאומיים, כמובן. נשגב מבינתי איך אפשר לסגוד כל-כך לרוסיה אם אתה לא התהווית כאדם במרחב השליטה הרוסי ואכלת את הלוקשן שלה בכפות גדושות מגיל אפס. וגם אם כן גדלת ברוסיה, אם בתקופת פריצת מסך הברזל עוד לא היית זקן מאובן, היית צריך לעשות אחד ועוד אחד ולהבין את האמת. ברור שהמערב הוא גם לא תלית שכולה תכלת, אבל להעדיף את רוסיה על פניו יכול רק מזוכיסט.
לצפיה ב-'לא מדובר ב"העדפות", אלא בהתייחסות לעובדות'
לא מדובר ב"העדפות", אלא בהתייחסות לעובדות
29/03/2016 | 14:49
6
18
ארה"ב וגרורותיה תקפו סתם ככה, כי התחשק להן, את סרביה, את עירק, את לוב, את סוריה, הרסו בארצות אלו את המשטרים היציבים וגרמו ישירות לצמיחת אל-קאעידה ודאע"ש, ולגלי הפליטים הנמלטים מארצות אומללות אלו, שהמערב הרס במו ידיו.
ארה"ב מארגנת הפיכות "צבעוניות" בכל חור שבעולם, והדוגמה האחרונה - ההפיכה האלימה נגד הנשיא הנבחר באוקראינה, תוך צפצוף מוחלט על עקרונות הדמוקרטיה המוצהרים.
איך אפשר לקרוא למי שלא רואה את זה? או ממציא "סיבות להצדיק" את זה?
או למי שמקבל כמובן מאליו את "זכותה" של אמא אמריקה לחלק ציונים לאחרים בכל חור בעולם, להחליט מי "הטובים" ומי "הרעים" בכל רחבי העולם, מסין ועד תימן, מקובה ועד אוקראינה?
מילא, אם ארה"ב היתה מסווה את פעולותיה, מישהו היה יכול לחשוב שאני ממציא את כל זה, יעני "קונספירציה". אבל האמריקאים אפילו לא טורחים להסתיר את מעורבותם והחישתם! הם דווקא מבליטים אותה! הם מתגאים ב"זכותם" היחודית לשפוט את כל העולם ולשלוט בו. לצטט לך את דבריה המפורשים של גב' ויקטוריה נולנד?
הגרורות האירופיות, כולל גרמניה וצרפת הגדולות, בולעות בשקט את שערוריית ההאזנות. אובמה מכתיב לבריטים לא לפרוש מהאיחוד האירופי - וכולם נוהמים בשמחה.
לצפיה ב-'אני חוזר וטוען, אני מודה לכך שאמריקה היא בכלל לא טלית'
אני חוזר וטוען, אני מודה לכך שאמריקה היא בכלל לא טלית
29/03/2016 | 15:14
5
22
שכולה תכלת, ולא סתם השוויתי את המעצמות לארגוני פשע. כשהאמריקאים תקפו את סרביה למדתי במכללה למינהל, ואני הייתי היחיד בכיתה שסירב להשתתף בטקס לזכר האלבנים שנטבחו ע"י הסרבים המרושעים, והייתי נגד התקיפה האמריקאית. הרבה פעמים הם מתנהגים בעולם כמו פיל בחנות חרסינה, ואם זאת אני מודע היטב שאם לרוסיה היה כוח שלהם, הם לא היו מהססים להשתמש בו הרבה יותר. וצריך להודות שהם בתור בעלי כוח כה אדיר די טובים לישראל, לפחות ביחס לאחרים. הבה נודה שישראל היא מדינה סופר חזקה לגודלה אבל במונחים מוחלטים לא צריך להיות המעצמה הגבעולם כדי להביס אותה. אז למה מעצמת העל הזאת, שמדינות הרבה יותר חזקות מישראל, כמו גרמניה, בריטניה וצרפת מכניסות את הזנב בין הרגלים ומכסות את החרטום בכפות הקדמיות ברגע שהיא קצת מזעיפה את הגבות, בולעת כשביבי מנסה להתערב להם בפוליטיקה הפנימית ולהטות אותה לטובתינו? איך כלב כל הזמן אוכל את זה שהזנב מנסה לכשכש בו? למה אובמה או כל נשיא אמריקאי אחר פשוט לא מצווה לישראל לצאת מכל השטחים, להיענות לכל הדרישות הערביות ולחתום על הסכם השלום? למה בכלל אפשריים משברי יחסים בין שתי המדינות, אם בהתחשב בהבדל הגודל הם היו אמורים להתייחס אלינו כאדונים אל עבדים? אז אולי אמריקאים לא כל-כך רעים בעצם, וכמובן שהחזק תמיד יהנה ממעמדו, אבל אתה בטוח שרוסיה הייתה טובה יותר בתפקיד הזה?
לצפיה ב-'ככה אפשר לומר על כל ארץ, ש..."אם היה לה כוח"'
ככה אפשר לומר על כל ארץ, ש..."אם היה לה כוח"
29/03/2016 | 15:29
4
23
היא היתה עוד יותר גרועה.

נכון, לישראל יש "יחסים מיוחדים" עם ארה"ב.
אבל לא זכור לי שרוסיה של היום מחלקת ציונים לישראל או ליריבותיה, מנסה להכתיב משהו לאחד הצדדים.

בתור איש שמאל, יש לי ביקורת על רוסיה בנושא זה. היא אמנם מגמגמת לפעמים משהו על זכותם של הפלסטינים לעצמאות, אבל היא פחות החלטית ממערב אירופה בחרם על ההתנחלויות.

בנוגע ליומרה השחצנית לחלק ציונים לאחרים, רוסיה אפילו "התביישה" להתריע על הקשרים של טורקיה עם דאע"ש, עד להפלת המטוס.
לצפיה ב-'כעת רוסיה נראית ידידותית לישראל, '
כעת רוסיה נראית ידידותית לישראל,
30/03/2016 | 11:36
3
13
אבל על לפני זמן קצר תמיכתה באויבי ישראל הייתה אוטומטית, וצריך לקחת בחשבון גם את הסטוריית האנטישמיות הרוסית. בארה"ב, לעומת זאת, ליהודים יש חופש מלא לנהל אורח חיים יהודי בלי שום קיפוח, החברה האמריקאית "מחבקת" אותם, ובארה"ב יש גם כוחות נוצריים חזקים שאוהדים את ישראל. בקיצור, לא נראה לי שאפשר לסמול על הרוסים, שרבים מהם מאמינים בתמימות שהציונות זו אחד מסוגי הפשיזם ומזימה יהודית להשתלטות על רוסיה והעולם.
לצפיה ב-'מבלי להכנס לפרטים, נראה לי שהאקסיומה שלך היא,'
מבלי להכנס לפרטים, נראה לי שהאקסיומה שלך היא,
30/03/2016 | 11:45
2
17
שחייבים "לסמוך על" מישהו, במובן של להיות תלויים לחלוטין, ובכל שאלה ושאלה לתאם עמדות עם האח הגדול,
ואז, בתור איש ימין התומך בשליטה הקולוניאלית שלנו על הקולוניות שלנו, אתה בוחר כאח הגדול - בארה"ב.

עד כדי כך, שישראל אמורה להצטרף גם למלחמה התקשורתית נגד יריביו הגיאופוליטיים של האח הגדול.
האם הבנתי אותך נכון?
לצפיה ב-'לא, הבנת לא נכון'
לא, הבנת לא נכון
30/03/2016 | 11:56
14
אני דווקא תומך בעצמאות מרבית ככל הניתן. מילת המפתח פה "ככל הניתן", תראה את ההיסטוריה של העם היהודי, תמיד העצמאות היהודית לא הייתה מוחלטת ונסמכה על אימפריה כזו או אחרת, לא מרצון ואהדת עבדות, אם כי בכוח. ותמיד כאשר היהודים התמרדו בפטרון התורן הם איבדו אותה לחלוטין. לצאת עכשיו כנגד ארה"ב זה לא פחות פתטי ואובדני מלצאת נגד רומא במאה הראשונה לספירה.
לצפיה ב-'תמיד תמכתי בהשתחרות מחיבוק הדוב האמריקאי, '
תמיד תמכתי בהשתחרות מחיבוק הדוב האמריקאי,
30/03/2016 | 12:00
12
אבל אני מודע היטב שבהתחשב המאזן הכוחות, אנחנו לא נוכל להשתחרר בכוח, אם הם ממש לא יהיו מעוניינים לשחרר אותנו.
לצפיה ב-'אגב שאול לדעתי להבדיל ממני פשוט מעדיף'
אגב שאול לדעתי להבדיל ממני פשוט מעדיף
29/03/2016 | 14:40
5
27
בהרבה מקרים להצמד לכלל "סייג לחוכמה שתיקה"
לצפיה ב-'הנה דוגמה הפוכה'
הנה דוגמה הפוכה
29/03/2016 | 18:29
4
17
קישור: http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/979/180537663/אנשים_וחברה/ישראל_ברוסית
לצפיה ב-'ברור, דעתו הזו הרי לא תואמת את דעתך, '
ברור, דעתו הזו הרי לא תואמת את דעתך,
30/03/2016 | 11:40
3
13
אז אתה רואה בה דוגמה הפוכה לחוכמה
לצפיה ב-'ממש לא נכון -'
ממש לא נכון -
30/03/2016 | 11:56
2
18
בכלל לא דיברתי על חוכמה!
אתה דיברת על שתיקה, ואני הצגתי דוגמה הפוכה לשתיקה

שאול דווקא נראה לי מקצוען מעולה בהרתמותו הנלהבת למלחמה התקשורתית נגד היריבה הגיאופוליטית של האח הגדול. אני לא טוען שהוא כזה, אלא רק מציין שכך זה נראה.

בנוגע להשוואה עם פרופסור פראוברז'נסקי ושריקוב, מבחינה מסוימת זה דווקא מתאים, כאשר ארה"ב בשחצנותה התהומית מתאימה בול לשריקוב.
לצפיה ב-'כל הבעת דעה היא דוגמה הפוכה לשתיקה, '
כל הבעת דעה היא דוגמה הפוכה לשתיקה,
30/03/2016 | 12:02
1
15
אם כולנו נשתוק כל הזמן אז לא יהיה שום פורום
לצפיה ב-' כמובן '
כמובן
30/03/2016 | 12:34
4
לצפיה ב-'את מצבה של מדינה פלונית ניתן לבדוק בנקל'
את מצבה של מדינה פלונית ניתן לבדוק בנקל
30/03/2016 | 12:50
4
21
מסתכלים על מגוון המדדים כגון מדד החופש, מדד השחיתות, מדד מוסדות הלימוד, תל"ג לנפש, מערכת הבריאות ועוד ועוד. אני מבין שאתה חי במציאות מדומה ביותר, אבל במציאות האמיתית רוסיה היא מדינת עולם שלישי לעומת ארה"ב, עם כל החיבה שלי ושלך לתרבות ולשפה הרוסית.
לצפיה ב-'אני יכול רק להצטרף לדעתך הזו'
אני יכול רק להצטרף לדעתך הזו
30/03/2016 | 13:01
3
15
לא לכולם יש זמון לנבור בטבלאות של מדדים, אבל כל מה שניתן להסיק מהשוואה פרמטרית בין ארה"ב לרוסיה זה הרי סוד גלוי.
לצפיה ב-'בשביל נתונים אובייקטיביים ידועים'
בשביל נתונים אובייקטיביים ידועים
30/03/2016 | 14:41
21
על רמת החיים, התל"ג, השחיתות וכו' היה צריך לפתוח שרשור מיוחד?
לצפיה ב-'אם רוסיה כזאת מסכנה ועלובה, אז איך אפשר'
אם רוסיה כזאת מסכנה ועלובה, אז איך אפשר
31/03/2016 | 16:34
1
25
להסביר את המאמצים האדירים של המערב להשמיץ אותה עוד יותר, "אם צריך, ואם לא צריך"?
כמה קיתונות של בוז וזלזול התאמצו לשפוך, למשל, על אולימפיאדת החורף בסוצ'י! אפילו הקימו אתר מיוחד למטרה זו, פי 10 יותר גדול מאתר האולימפיאדה וזאת כאשר לפי כל הנתונים האובייקטיביים אולימפיאדה זו אורגנה למופת, כולל המופעים המרהיבים בפתיחה ובנעילה.
כנ"ל עכשיו, עם התבוסה של דאע"ש בתדמור: רק השמצות! אפילו לא מילה טובה אחת! עד כדי כך, שזה נראה כאילו המערב תומך בקטע הזה דווקא בצד של דאע"ש.
קראתי פעם ב"הארץ" (המכונה משום מה "עיתון שמאלני") כתבה על המרוץ לכיבוש החלל, בה נאמר שבתחנת החלל הבינלאומית המערבב "הסכים לשתף את רוסיה מתוך רחמנות, בגלל מצבה הכלכלי הקשה"
אז שאלתי אותם, מדוע לא שיתפו את אריתראה, שמצבה הכלכלי עוד יותר קשה?
לצפיה ב-''
31/03/2016 | 19:35
7
לצפיה ב-'אהבתי את הדימוי, לא מסכים לגמרי עם הניתוח'
אהבתי את הדימוי, לא מסכים לגמרי עם הניתוח
29/03/2016 | 15:41
25
אבל מה שחשוב- ארה"ב נמצאת בסוף הדרך שלה בעוד שהעתיד של רוסיה עוד לפניה. אני חושב שהעם הרוסי מנטאלית בריא יותר מהאמריקאי.
לצפיה ב-'השחצנות של האח הגדול'
השחצנות של האח הגדול
29/03/2016 | 19:15
2
26
שגריר ארה"ב באוקראינה מחלק ציונים והוראות לילידים:
הפרלמנט האוקראיני פיטר את התובע הכללי של המדינה, והשגריר האמריקני, בשחצנות אמריקאית טיפוסית, מעניק ציון להחלטה זו ("החלטה נכונה, הוא לא התאים"), מספר למדינה המארחת איך צריך להיות התובע הכללי שלה.

זוכרים את שיחתה של ויקטוריה נולנד עם השגריר האמריקאי בקייב, בה דנו השניים על הרכב ממשלת המעבר "המהפכנית" באוקראינה?
לצפיה ב-'אל תחשוב שאני אוהב את האדנותיות שלהם, '
אל תחשוב שאני אוהב את האדנותיות שלהם,
30/03/2016 | 11:49
1
16
אני פשוט רואה באמריקה את הרע במיעוטו בתור ההגמון העולמי. גם לנו הם מחלקים ציונים:

אבל כדאי לצין שהוא גם קיבל תשובה הולמת, וכל העניין לא נראה כנזיפה של אדון בנשלט אלא החלפת דעות לגיטימית של שני פוליטיקאים משתי מדינות ידידותיות.
לצפיה ב-'מדוע חייב להיות הגמון עולמי?'
מדוע חייב להיות הגמון עולמי?
30/03/2016 | 12:14
15
מדוע לא לחתור לסדר עולמי בלי הגמונים?
להבדיל מארה"ב, רוסיה לא נטלה על עצמה זכות להתערב בענייניהן הפנימיים של ארצות אחרות ולחלק להן הוראות את מי למנות לתפקיד זה או אחר.

אחרי שארה"ב וגרורותיה קרעו את קוסובו מסרביה, ולפני שגרוזיה הפרה את הסכמי הפסקת האש בדרום אוסטיה, רוסיה הציעה פומבית ורשמית לנסח קריטריונים אחידים בסוגיית זכותם של מיעוטים להגדרה עצמית כנגד זכותן של מדינות לשלמות טריטוריאלית, קריטריונים אחידים, שלא יהיו תלויים בגחמתה של מעצמה זו או אחרת.
המערב דחה דרישה זו, וניכס לעצמו "זכות בלעדית" לקבוע בכל מקרה לגופו מיהם "הבחורים הטובים" ומיהם "הבחורים הרעים".

[מאלפת בהקשר זה הכרזתו הספונטנית של מר אובמה בעקבות החזרת קרים לרוסיה: "חלפו הזמנים בהם היה אפשר לתפור גבולות מחדש מעל לראשיהם של מנהיגים דמוקרטיים" (סוף ציטוט. ההדגשה שלי). כלומר, החבורה הקוראת לעצמה "מנהיגים דמוקרטיים", מנכסת לעצמה זכות בלעדית לתפור גבולות מחדש].
לצפיה ב-'ברוסיה אין חוק, בארה"ב יש סדר'
ברוסיה אין חוק, בארה"ב יש סדר
30/03/2016 | 07:13
9
לצפיה ב-'בארה"ב יש 50 אחוז מטומטמים , ברוסיה 80 , זה הכל לא '
בארה"ב יש 50 אחוז מטומטמים , ברוסיה 80 , זה הכל לא
02/04/2016 | 16:28
8
21
הבדל גדול מידי 
לצפיה ב-'וכמה בישראל ?'
וכמה בישראל ?
02/04/2016 | 23:53
7
7
לצפיה ב-'החשוב הוא כמה נזק גורמים המטומטמים '
החשוב הוא כמה נזק גורמים המטומטמים
03/04/2016 | 00:47
6
20
אמנם יש באחוזים פחות מטומטמים אמריקאים אבל הם גורמים יותר נזק 
מלחמת ויינטנאם המלחמה הקרה ועוד הרבה סיכסוכים קטנים .
כמה פעמים גם היו נשיאים מטומטמים כמו לינדון ג'ונסון  בוש ובוש הבן ואולי טראמפ
המטומטמים הרוסים אמנם רבים יותר באחוזים אבל הם לא גרמו נזקים 
גדולים מידי . צצניה אפגניסטן , היה להם רק מטומטם אחד - ילצין 
בישראל יש מעט מטומטמים אבל הם גורמים נזק די גדול יחסית לגודלם 

לצפיה ב-'וכמה אחוז זה בערך המעט הזה ?'
וכמה אחוז זה בערך המעט הזה ?
03/04/2016 | 02:27
5
4
לצפיה ב-'בישראל זה קצת יותר מורכב '
בישראל זה קצת יותר מורכב
03/04/2016 | 12:23
4
13
בישראל יש חכמים הרוכבים על גבי המטומטמים . 
אני חושב 10 אחוז חכמים שרוכבים על 30 -40 אחוז מטומטמים .
ועוד 10 - 20 שנצמדים אליהם שהם לא חכמים ולא טיפשים .

אותי רק מפליא שהחכמים הללו לא מוטרדים מכך שמטומטמים חושבים כמוהם .
לצפיה ב-'כלומר 30-40%'
כלומר 30-40%
03/04/2016 | 12:42
3
14
אפשר לדעת מיהו מי ?
לצפיה ב-'ערסים כבדים וערסים לייט שכמובן כמעט תמיד הם ימנים '
ערסים כבדים וערסים לייט שכמובן כמעט תמיד הם ימנים
03/04/2016 | 14:42
2
17
והם לא רק צפון אפריקאים, אם כי הם העיקר 
הם כוללים גם פרסים עיראקים תימנים רוסים רומנים .
כאשר הייתי בישראל חשבתי שלא יכול להיות ערס רוסי 
כאן ברוסיה ראיתי שיש ואפילו לא מעט 
לצפיה ב-'בקיצור, הכנסת לקטגוריית הערסים את כל מי שלא '
בקיצור, הכנסת לקטגוריית הערסים את כל מי שלא
03/04/2016 | 14:47
1
12
צבריק-אשכנזי-לבן-בעל מבטא נכון-והון חברתי וחומרי משני דורות לפחות-צאצא ללוחמי המחתרות, או להיפך, עולה ממדינות מערב אירופה או צפון אמריקה (אך לא צרפוקאים)?
לצפיה ב-'להיפך , רובם צברים, זה מין גזע שנולד בישראל'
להיפך , רובם צברים, זה מין גזע שנולד בישראל
03/04/2016 | 15:39
18
המהגרים באם הם ערסים נגררו אחרי הצברים 
לצפיה ב-'"שמחה לאיד"'
"שמחה לאיד"
28/03/2016 | 09:28
12
53
מייד אחר הפיגועים בבריסל, הופיעה דוברת משרד החוץ של רוסיה מריה זכרובה, הביעה תנחומים והזדהות עם הקורבנות, ובין השאר הכריזה: "לא באה בחשבון שום שמחה לאידם של האירופים! הטרור אינו ניתן להפרדה, וכולנו חייבים להיות מאוחדים במאבק בו!"
- - - -
עוד באותו יום פרסמה התקשורת האמריקאית כתבה, בה נאמר: "שלטונות רוסיה הביעו שמחה לאידם של האירופים".
לצפיה ב-'נציגי השלטונות אכן שמחו לאידם של הבלגים'
נציגי השלטונות אכן שמחו לאידם של הבלגים
28/03/2016 | 12:03
9
31
לצפיה ב-'הצלחת למצוא "נציג" כזה?'
הצלחת למצוא "נציג" כזה?
28/03/2016 | 12:11
8
23
הקישור שלך לא עובד: "The webpage cannot be found".
לצפיה ב-'נסה את הקישור הזה'
נסה את הקישור הזה
28/03/2016 | 12:15
7
22
לצפיה ב-'נו מצאת טיפש אחד. הוא "מייצג את השלטונות"?'
נו מצאת טיפש אחד. הוא "מייצג את השלטונות"?
28/03/2016 | 13:31
17
העיקר: טרחת, חיפשת ומצאתָ
לי אישית אין זמן להקשיב לכל הקשקושים בתכניות מסוג זה. גם אין לי מטרה לתפוס איזשהו אידיוט בלשונו, ואח"כ "להוכיח" שהוא "מייצג את השלטונות".

דבר אחר, אם אידיוט כזה היה קובע את מדיניותה של רוסיה.

להשוואה: התומכים של משטר קייב במערב דוחים את האשמת משטר זה בפשיזם, בנדריזם וכדומה, בהסתמך על כך שהפשיסטים הבנדראים המוצהרים זוכים בבחירות לאחוזי תמיכה קטנים בלבד.
אז זהו בדיוק העניין, שבלי קשר לאחוזי התמיכה בבחירות, דווקא הכוחות הנ"ל הם אלה שמכתיבים את סדר כהיום באוקראינה: את ניתוק הקשרים שעדיין קיימים עם רוסיה, כולל ניתוק החשמל מקרים, את המשך הפגזת דונבס, את אי-מילוי החלק הפוליטי של הסכמי מינסק וכו'.
לצפיה ב-'אתה משחק אותה טמבל? '
אתה משחק אותה טמבל?
28/03/2016 | 19:46
5
21
ממתי הוא נהיה הנציג הרשמי?
לצפיה ב-'אתה יודע לקרוא רוסית?'
אתה יודע לקרוא רוסית?
28/03/2016 | 20:45
4
19
"סגן יו"ר הדומה הממלכתית" הוא מי, לדעתך?
לצפיה ב-'אני בכול פעם נדהם מהבורות שלך'
אני בכול פעם נדהם מהבורות שלך
28/03/2016 | 21:04
3
23
הוא פרלמנטר שלא נושא בשום תפקיד בממשל. להזכיר לך את הפנינים שהוציאו הפרלמנטרים הישראליים? או הרבנים הראשיים?
לצפיה ב-'טמבלים לא חסרים בשום מקום'
טמבלים לא חסרים בשום מקום
28/03/2016 | 21:39
20
יתכן שדבריה של דוברת משרד החוץ על כך, ששמחה לאיד לא באה בחשבון, הופנו גם לטמבלים המקומים.
אז להציג את זה כאילו "שלטונות רוסיה שמחים לאיד" זה סילוף מכוון ומרושע, במסגרת המלחמה התקשורתית המלוכלכת שמנהל המערב נגד רוסיה.

כשאמרתי "מלחמה מלוכלכת", נזכרתי בכתבה מדהימה באתר וואלה. אחרי שורה של התאבדויות משונות של מקורבי ינוקוביץ' באוקראינה, בזה אחר זה, האתר סיפר לקורא הישראלי על "שורת התאבדויות משונות של מתנגדי הנשיא המודח ינוקוביץ'", ותהה: "האם זה או אכן מקרי, או הבדלנים הפרו-רוסים עברו במלחמתם לשלב חדש, מלוכלך"?
קוראים רבים העירו בתגובותיהם על היפוך היוצרות בכתבה זו, אך האתר לא מצא לנחוץ לתקן את טעותו ולהתנצל.

מעניין שעכשיו, כאשר הונחתה מהלומה משמעותית על דאע"ש בתדמור, שלטונות ארה"ב וגרורותיה ממלאים פיהם מים, אין להם אפילו מילה טובה אחת.
בטח! כשהם "הפציצו את דאע"ש" שנה שלמה, הארגון המפלצתי הנ"ל כבש את תדמור.

ועוד: השוו את התגובות במערב ובישראל לפיגועים בפריז ובבריסל, עם התגובות הרפות לפיגוע האחרון בפקיסטן, או לפיגועים קודמים בעירק.
לצפיה ב-'דרך אגב, עדין לא הצלחתי'
דרך אגב, עדין לא הצלחתי
29/03/2016 | 09:29
17
לשמוע את הסרטון, ועדין אינני יודע איך בדיוק הוא התבטא. מישהו יכול להציג את התמליל המדויק?
לצפיה ב-'דרך אגב, עדין לא הצלחתי'
דרך אגב, עדין לא הצלחתי
29/03/2016 | 09:30
14
לשמוע את הסרטון. מישהו יכול להעלות תמליל מדויק?
לצפיה ב-'בישראל יש הרבה דבילים השמחים לאיד '
בישראל יש הרבה דבילים השמחים לאיד
28/03/2016 | 12:28
1
28
בגלל שבאירופה יש מוסלמים , אבל החולי נפש לא רואים שמצבה של  ישראל גרוע יותר מבחינה זו .
אולי גם ברוסיה הלא רשמית שמחים לאיד, גם ברוסיה יש אחוז גבוה של מוסלמים 
ברוסיה יש טרור 
לפני כמה חודשים נתפסה חוליה שפעלה זמן רב בכבישים הסובבים את מוסקבה 
שמו דוקרנים בכביש , עצרו מכוניות ורצחו את יושביהן .
כעת לא מזמן נתפסה מחבלת מתאבדת בשערי קניון גדול במרכז רוסיה 
יש שמועות שיש ברוסיה 8 מחבלות מתאבדות של דאעש שמחכות לפקודה לפעול 

לצפיה ב-'"השמחה של ישראלים" קשורה בעיקר לכך שרק ככה האירופאים אולי'
"השמחה של ישראלים" קשורה בעיקר לכך שרק ככה האירופאים אולי
28/03/2016 | 21:04
31
יבינו את המאבק של יהודים נגד מוסלמים צמאי דם. אלו שרוצים שאירופה תיפול לידי האסלאם הם באמת חולי נפש, אבל זה משהו שבעיקר שמאלנים רוצים בעקיפין, אם כי יש מספר ימנים ששונאים את אירופה בגלל התמיכה של שמאלנים אירופאים במוסלמים, אם כי זה משהו שהוא לא לחלוטין באשמתם של האירופאים, זה קורה גם כתוצאה מהרבה שקרים של השמאלנים והמוסלמים בתקשורת האירופאית. כל המדינות הלא מוסלמיות צריכות "להתעורר" ולהתחיל להיאבק בתוקפנות ובפלישה המוסלמית במלא הכוח, ככל שיש יותר מוסלמים במדינה ככה יש יותר פיגועים במדינה, זה כלל פשוט ונכון, ולכן צריך לגרש תפולשים המוסלמים.
לצפיה ב-'מי ראה את "מה היכן מתי" ?'
מי ראה את "מה היכן מתי" ?
28/03/2016 | 09:13
50
84
המשך>>
לצפיה ב-'כתבת ערוץ 10 מחפשת יוצאי בריה"מ המעוניינים לרדת מהארץ'
כתבת ערוץ 10 מחפשת יוצאי בריה"מ המעוניינים לרדת מהארץ
27/03/2016 | 14:23
1
48
מצ"ב הפנייה:

"היי, עבור כתבה לערוץ 10, אני מחפשת רוסים שיורדים מהארץ.
כתבה סופר חשובה.
לעוד פרטים: razdadi@gmail.com"
לצפיה ב-'"עוברים לארה'ב" + "govorimpro.us"'
"עוברים לארה'ב" + "govorimpro.us"
28/03/2016 | 05:03
20
.
לצפיה ב-'כיצד אנשי סטאלין עינו את חברי הוועד היהודי האנטי-פשיסטי'
כיצד אנשי סטאלין עינו את חברי הוועד היהודי האנטי-פשיסטי
27/03/2016 | 08:33
21
לצפיה ב-'איך קוראים לברבי מרוסיה'
איך קוראים לברבי מרוסיה
26/03/2016 | 20:32
13
46
ולאישה עם השפתיים המנופחות? פעם כתבו עליהן במאקו. 

מישהו מכיר?
לצפיה ב-'מגניב ומפחיד כאחד'
מגניב ומפחיד כאחד
26/03/2016 | 23:27
2
11
לצפיה ב-'מה מגניב בזה??? יש לה בעיות חמורות בשכל'
מה מגניב בזה??? יש לה בעיות חמורות בשכל
27/03/2016 | 13:31
1
21
וכנראה שגם בנפש. מגעיל.
לצפיה ב-'המראה הכל כך דומה לבובה זה מה שמגניב'
המראה הכל כך דומה לבובה זה מה שמגניב
28/03/2016 | 17:26
11
ובגלל הבעיות בשכל זה מה שמפחיד
לצפיה ב-'זאת עדיין בתחום הנורמלי , יש יותר גרועות '
זאת עדיין בתחום הנורמלי , יש יותר גרועות
27/03/2016 | 12:26
5
5
לצפיה ב-'יש גרוע מזה? '
יש גרוע מזה?
27/03/2016 | 13:36
4
7
לצפיה ב-'יש גם יש , גברים ונשים . '
יש גם יש , גברים ונשים .
27/03/2016 | 15:01
3
27
הייתה בחורה די יפה  

לצפיה ב-'חח זה משוגע ומצחיק. איך היא הלבינה לעצמה את העור?'
חח זה משוגע ומצחיק. איך היא הלבינה לעצמה את העור?
27/03/2016 | 21:17
2
15
לבחורה הזאת יש בעיות עם דימוי עצמי וכנראה שהיא לא התחברה למהות שלה. זה מטומטם ועושה תחושה שהיא לא אוהבת את עצמה. חוץ מזה שנראה שזה מזיק לבריאות.
לצפיה ב-'מה זה שונה מאשה ששמה עקבים גבוהים'
מה זה שונה מאשה ששמה עקבים גבוהים
27/03/2016 | 21:28
1
15
גם אם היא 175 ומעלה ?
מה זה שונה מאשה ששמה איפור כבד עד שהיא לא דומה לעצמה ? 
מה זה שונה מפוטושופ של שערי מגזינים ? 
נשים הן רמאיות בכל הנוגע למראה שלהן , אני מזמן לא קונה את הרמאות הזו . 
אני אומר לאשתי את יפה ! היא אומרת כעת ? בלי איפור בלי תסרוקת ?
אני אומר כן ! דווקא בגלל זה . 
לצפיה ב-'עקבים גבוהים אפשר להוריד, איפור גם וזה לא מזיק לבריאות בכזאת'
עקבים גבוהים אפשר להוריד, איפור גם וזה לא מזיק לבריאות בכזאת
27/03/2016 | 21:47
15
רמה. נכון שיש בחורות שמגזימות קצת...... רמאות או לא אתה מעדיף שנשים יהיו טבעיות תמיד? הרי יש בחורות שיש להן בעיה עם עור הפנים או שיער פרוע או סתם בחורות שרוצות להוסיף לעצמן נקודות בונוס. אתה כן קונה את הרמאות הזאת... כי זה נעים לעין. וברוסיה זה תמיד היה חשוב כי יש שם מחסור בגברים, לכן הנשים שם משקיעות בעצמן יותר. ככה למשל כשאני טסה לשם רוב החברות שלי נורא משקיעות בהופעה שלהן כשהן יוצאות מהבית [ביחס אליי]. אבל יש הבדל בין זיוף כזה לניתוחים פלסטיים שעשתה היפנית הזאת. היא שינתה את עצמה לגמרי ואין בה שום דבר טבעי.

לצפיה ב-'Маша Распутина'
Маша Распутина
28/03/2016 | 05:08
2
5
לצפיה ב-'חחחחח '
חחחחח
28/03/2016 | 15:54
3
לצפיה ב-''
28/03/2016 | 17:37
2
לצפיה ב-'אחת ולתמיד !'
אחת ולתמיד !
26/03/2016 | 08:33
5
26
מה ההבדל !? 
себе
себя  ??????
אחד זה "על עצמי" אחד זה " עלייך " אני ראיתי שכותבים ( ואומרים אם אני שומע נכון ) את שניהם לשני השימושים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   כמה בילבול (((
לצפיה ב-'себе - לעצמי, себя - את עצמי'
себе - לעצמי, себя - את עצמי
26/03/2016 | 09:12
3
21
קניתי לעצמי חולצה חדשה - Я купил себе новую рубашку
הכנתי את עצמי לשיחה עם המנהל - Я подготовил себя к разговору с начальником
לצפיה ב-'Расскажи мне о себе'
Расскажи мне о себе
26/03/2016 | 09:58
2
20
אז למה המשפט הזה אומר : תספר לי על עצמך\עלייך

ולא אומר, תספר לי על עצמי ( למרות שזה לא הגיוני, אבל תחבירית זה מה שאתה אומר себе זה עצמי ) .... 
לצפיה ב-'ענית בעצמך.'
ענית בעצמך.
26/03/2016 | 15:32
16
"סַפֵּר לי על עצמי" זה אכן לא הגיוני, כי ה"עצם" מתייחסת למי שאמור לספר:

אני מספר על עצמי = я рассказываю о себе
אתה מספר על עצמך = ты рассказываешь о себе
הוא מספר על עצמו = он рассказывает о себе
סַפֵּר על עצמך = расскажи о себе

בדוגמה שלך אפשר להעיף בשקט את המילה "לי = мне", שהיא סה"כ מושא עקיף, רק מפרטת למי לספר.

"о себе" זה אכן "על [אודות] עצמי, על עצמך, על עצמו, על עצמה, על עצמנו, על עצמם" - תלוי מיהו מבצע הפעולה "לספר".
לצפיה ב-'הכול הוא עניין של יחסות'
הכול הוא עניין של יחסות
26/03/2016 | 23:08
14
Расскажи о Пете, о Васе, о зайце, о себе - יחסת ה-предложный падеж
Увидел человека, зайца, себя - יחסת המושא, винительный падеж
לצפיה ב-'כבר שאלת את זה'
כבר שאלת את זה
26/03/2016 | 09:59
25
שתי המילים יכולות להיות את/ל/על עצמי/עצמך/עצמו. תלוי מי מבצע את הפעולה.
Береги себя- שמור על עצמך
Я берегу себя- אני שומר על עצמי

לצפיה ב-'רוסיה מעצמה על הנייר'
רוסיה מעצמה על הנייר
25/03/2016 | 15:35
106
271
לא זוכר איזה מוצר שכתוב עליו made in
russia
פוטין עושה שרירים מול העולם ומקשקש על מלחמת עולם שלישית
וזה נובע מרגשי נחיתות שלו מול המערב ורצון לקבל שומת לב מכולם.
גם את הכניסה והיציאה המהירה שלו לסוריה הוא לא יכול להסביר.
רצה לקבל שומי מהעולם.

ארה''ב מעצמה בכל דבר: כלכלה...
המשך>>
לא זוכר איזה מוצר שכתוב עליו made in
russia
פוטין עושה שרירים מול העולם ומקשקש על מלחמת עולם שלישית
וזה נובע מרגשי נחיתות שלו מול המערב ורצון לקבל שומת לב מכולם.
גם את הכניסה והיציאה המהירה שלו לסוריה הוא לא יכול להסביר.
רצה לקבל שומי מהעולם.

ארה''ב מעצמה בכל דבר: כלכלה שמשפיעה על העולם, מדע וטכנולוגיה , ראה עמק הסיליקון. לרוסים יש עמק סיליקון משלהם?
מעצמה בנושא בידור: קולנוע טלויזיה מוזיקה וספורט שמשפיעים על העולם. מעצמה צבאית אדירה. ארה''ב מסייעת למדינות רבות.
כמה סיוע נותנים הרוסים למדינות אחרות חוץ ממכירת נשק?
ארה''ב יעד הגירה מועדף לעומת רוסיה. גם רוסים עצמם נוטשים לגרמניה ומדינות אחרות.
לא נראה לי שרוסיה מעצמה גדולה יותר מבריטניה או גרמניה. אבל הם לא יכולים להתחרות מול אמריקה. וגם לא מול הסינים.
לצפיה ב-'פרום ישראל ברוסית , אז הנה תרבות ישראלית במיטבה '
פרום ישראל ברוסית , אז הנה תרבות ישראלית במיטבה
25/03/2016 | 19:50
2
52
תגובות של ישראלים בכתבה על החייל שירה בפלסטיני מדמם ששכב על הרצפה 6 דקות .
התגובות הן של ימניים לאיש שמאל .

אדמוני רועי
בגללך אנחנו נראים כמו עם של סמרטוטים, סתום תג'ורה שלך. חוצפן.
Like ·   8   ( ג'ורה = выгребная яма )

Cyril Vladimirsky
תחזור לכל הבוגדים כמוך - שוברי שתיקה וכל השאר האפסים. בטח קרוביך היו קאפו אצל נאצים.
Like  7

נפתלי עובד · אוניברסיטת חיפה - University Of Haifa
חולה נפש

אריה ציפל · עירוני ז'
עכשיו יותר ברור אתה מזרע העמלק הנאצים שברחו וזיפו תעודות זהות יהודיות והתבוללו בתוך העם היהודי ושרץ שכמוך ודומיך התבולל בתוך העם היהודי והגיע הזמן שרצים כמוך ודומיך צרכים להדביר

לצפיה ב-'זאת לא תרבות ישראלית, אלא בסה"כ טוקבקים טיפוסיים'
זאת לא תרבות ישראלית, אלא בסה"כ טוקבקים טיפוסיים
27/03/2016 | 10:56
27
אתה מוזמן לקרוא את הטוקבקים הרוסיים הטיפוסיים מתחת לפוסט הזה:

רמז - הרבה אהבת ישראל לא תמצא שם

לצפיה ב-'הנה דעתו של הסבא האמריקאי שיש לו נכדים יהודיים'
הנה דעתו של הסבא האמריקאי שיש לו נכדים יהודיים
28/03/2016 | 05:48
24

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ