לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
68126,812 עוקבים אודות עסקים

פורום קלאב פוט

פורום זה מיועד לתת מענה לשאלות בנושא קלאב פוט שהוא נושא חשוב באורתופדיה של ילדים, אך עם זאת הוא רק נושא אחד מני רבים מבין המומים המולדים, ונושא אחד בתחום גדול מאד של אורתופדיית ילדים. אורתופד ילדים מטפל במיגוון בעיות אורתופדיות מגיל הלידה ועד תום גיל ההתבגרות. פרט לבעיות ומחלות האופייניות לגיל זה, אורתופדיית ילדים מאופיינת בכך שמטפלים בעצמות שעדיין גדלות ולכך חשיבות רבה על המחלות ועל דרכי הטיפול. אשמח להיות לכם לעזר.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קלאב פוט

פורום זה מיועד לתת מענה לשאלות בנושא קלאב פוט שהוא נושא חשוב באורתופדיה של ילדים, אך עם זאת הוא רק נושא אחד מני רבים מבין המומים המולדים, ונושא אחד בתחום גדול מאד של אורתופדיית ילדים. אורתופד ילדים מטפל במיגוון בעיות אורתופדיות מגיל הלידה ועד תום גיל ההתבגרות. פרט לבעיות ומחלות האופייניות לגיל זה, אורתופדיית ילדים מאופיינת בכך שמטפלים בעצמות שעדיין גדלות ולכך חשיבות רבה על המחלות ועל דרכי הטיפול. אשמח להיות לכם לעזר.

לצפיה ב-'חדשים ודרושים ב-'
חדשים ודרושים ב-
30/01/2011 | 16:09
1

מאז הסופרנוס לא הייתה דרמת פשע משובחת כזו: סיפור עלייתו של הפשע המאורגן בארה"ב של שנות ה-20, ערב כניסתו לתוקף של חוק היובש.
הדרמה עטורת השבחים אימפריית הפשע מקבלת פורום ואתם מוזמנים
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

פורומים המחפשים מנהלים:

הישרדות - העונה החדשה (הפורום ייפתח בקרוב)
פורום סדרות מציאות
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

רוצים לנהל את אחד הפורומים הנ"ל וחושבים שאתם מתאימים?
הקליקו, מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

בהצלחה
לצפיה ב-'אני נושמת לרווחה '
אני נושמת לרווחה
30/01/2011 | 13:50
7
4
היום היינו בביקורת ראשונה אחרי ההורדה ל-12 שעות והרופא היה מרוצה עד הגג!!! נכון לעכשיו הוא גם לא חושב שנצטרך בהמשך ניתוח הארכת גיד שלא עשינו בהתחלה!!!
הייתי ממש בחרדות בגלל כל מני בעיות, פצעים, החלפת נעליים וכו' אבל עכשיו חזרתי לנשום ולחייך
שלי.

נ.ב:  אני אף פעם לא מצליחה לצרף תמונה... יש למישהו טיפ קטן? רוצה להשוויץ...........
לצפיה ב-'נהדר. שיהיו רק בושורות טובות'
נהדר. שיהיו רק בושורות טובות
30/01/2011 | 20:30
1
לצפיה ב-'איזה כייף, כל הכבוד!!'
איזה כייף, כל הכבוד!!
31/01/2011 | 20:33
1
כשראיתי את הכותרת חשבתי שזה בגלל שהחלפתם סוג נעליים
ממש בשורות משמחות שימשיך כך!!

לגבי התמונה כנראה שהתמונות כבדות מידי, את צריכה להקטין את האיכות כדי להצליח להעלות אותה לתפוז
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
01/02/2011 | 12:55
שימשיך ככה עד 120!
לצפיה ב-'בשעה טובה'
בשעה טובה
01/02/2011 | 13:11

איזה כייף של הודעה.

מאחלת שהכל ימשיך טוב טוב ורק טוב.

נועה
לצפיה ב-'בשעה טובה! בשורות מעולות '
בשעה טובה! בשורות מעולות
01/02/2011 | 22:23
את צריכה להקטין את התמונה ל 300 ק"ב בערך (את יודעת איך לעשות את זה?)
אחר כך יורדת למטה בכתיבת הודעה חדשה ל"הוספת קובץ", מוסיפה את הקובץ של התמונה
ולוחצת על "שלח", מיד אחר כך הוא מאשר לך שהתמונה הועלתה בהצלחה, ואז את לוחצת על "שלח"
הודעה.... וזהו!

אם משהו לא מובן, תשאלי
לצפיה ב-'איזה חדשות טובות!'
איזה חדשות טובות!
02/02/2011 | 05:14
בקשר לתמונה - את צריכה להקטין אותה - אני עושה זאת בצייר:
קודם כל תשמרי את התמונה בשם אחר (כדי שהתמונה האיכותית והמקורית תישמר לך...). תפתחי את הצייר, תלחזי CTRL + W ואני מקטינה כל הזמן ל - 75% ושומרת עד שאני מגיעה לגודל הרצוי.
לצפיה ב-'איזה כיף לכם! מחכים להגיע לשלב זה גם...'
איזה כיף לכם! מחכים להגיע לשלב זה גם...
02/02/2011 | 23:56
לצפיה ב-'טלפון של ד"ר פנסקי'
טלפון של ד"ר פנסקי
30/01/2011 | 11:06
1
20
שלום לכולם,
אנחנו מטופלים של ד"ר פנסקי - היינו בגיבוס הרביעי ביום חמישי האחרון. היום אחד הגבסים התלכלך בקקי ורציני.... אנחנו רוצים להתייעץ איתו מה לעשות. יש לנו את המייל שלו אך לא את מספר הטלפון. אשמח אם תוכלו לשלוח לי במסר.
תודה, רונית
לצפיה ב-'רונית צהריים טובים'
רונית צהריים טובים
30/01/2011 | 13:44
8
את יכולה לשלוח לו מייל, הוא חוזר באותו היום בדר"כ עם תשובות.\

אנג'לה.
לצפיה ב-'אני לא מאמינה שהנסיך שלי כבר בן 4'
אני לא מאמינה שהנסיך שלי כבר בן 4
30/01/2011 | 08:38
6
4
בוקר ט וב,
למרות שאני צופה מהצד כבר המון זמן הבוקר החלטתי לכתוב ולשתף
היום הבן הבכור שלי עמית שנולד עם קלאבפוט ברגל ימין בן 4, מתחילת הטיפול אנו מחכים לגיל 4 (זה הגיל שפנסקי מפסיק עם הנעליים במידה והכל בסדר)
היום בבוקר התעוררנו ושמתי לו שירי יומולדת ורקדנו בבית ובדרך לגן הילד המהים הזה אומר לי
"אמא, היום יש לי יומולדת, אני בן 4 נכון אני כבר לא חייב לשים נעליים? נכון פנסקי כבר מרשה לי....
דמעות חנקו את גרוני, חלק מכן יודעות כמה היה לי קשה הטיפול בקלאבפוט וכמה היה לי קשה בכלל לקבל את הבעיה (תזכורת: אני גיליתי רק בלידה ...) כמה הוא חכם הילד הזה.
אז ילד שלי מלאך אני מאחלת לך רק בריאות ואריכות ימים אני אוהבת אותך כל כך שיהיה לו יום הולדת שמח וכפי שאמרת לי היום שביום ההולדת שלך אתה מלך אז בשבילי אתה תמיד מלך!!
באהבה גדולה
אמא
לצפיה ב-'איך התרגשתי ממך...'
איך התרגשתי ממך...
30/01/2011 | 09:01
2
2
מזל טוב ושמחה גדולה
לצפיה ב-'תודה מתוקה שלי'
תודה מתוקה שלי
30/01/2011 | 09:47
1
1
וגם לך מגיע מזל טוב ובשעה טובה...
לצפיה ב-'מזל טוב בריאות ואושר'
מזל טוב בריאות ואושר
30/01/2011 | 10:34
איך הזמן עובר מהר. אני זוכרת אתכם. ורק בשורות טובות.
לצפיה ב-'היי ענבל.'
היי ענבל.
30/01/2011 | 20:27
1
1
המון מזל טוב ושבע"ה  נזכה רק לבשורות כאלו.
נשיקות לעמית.
מפאר וענבל.
לצפיה ב-'איזה יופי!! מזל טוב'
איזה יופי!! מזל טוב
30/01/2011 | 20:29
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
31/01/2011 | 05:03
איזה כיף להגיע לגיל המיוחל!

רק בריאות,

יפעת
לצפיה ב-'ביקורת ראשונה אחרי נעליים!'
ביקורת ראשונה אחרי נעליים!
27/01/2011 | 14:43
4
6
סוף סוף אנחנו נושמים לרווחה! אחרי כל התלאות שעברנו עם איתן - היינו היום בביקורת ראשונה לאחר חודש עם נעליים ופנסקי היה מרוצה מאוד!!! בהתחלה הוא אמר "אני רואה שהעקב למטה" ואני מרוב לחץ הייתי בטוחה שהוא אומר שהעקב לא במקום והחוורתי כמו קיר...כמובן שמיד הבנתי שהכל בסדר. הוא הוריד לנו את הנעליים ל-4 שעות ביום ואם הכל יילך כשורה בעוד חודש נעבור לנעליים רק בלילה! איזה אושר! מה שמוזר לי הוא שאצל אוריה התחלנו עם נעליים בגיל 3 חודשים והיא נעלה אותן 23 שעות ביממה עד כמעט גיל שנה והיום יש הנחיות אחרות. פתאום מגיל חצי שנה מורידים בבת אחת ללילה - איך זה? בכל אופן אני שמחה מאוד ויכולה להגיד לכל מי שנמצא בהריון או בתחילת הדרך - צריך ה-מ-ו-ן סבלנות ובסוף הכל מסתדר. ואם יש לכם ק"פ רגיל אז בכלל זה שטויות...
לצפיה ב-'איזה כייף, איזה כייף!!!'
איזה כייף, איזה כייף!!!
27/01/2011 | 19:55
1

את רואה? היית מאמינה שהרגע הזה יגיע?

מדמיינת את הפרצוף שלך כשפנסקי נתן לכם "שחרור".

מסכימה עם מה שטובה כתבה לך בהודעה הקודמת.

עכשיו, כשהורידו לכם את השעות את יכולה לשלוח אותו ליותר שעות ללא נעליים.

אני מחכה להורדת השעות בחודש הבא, אבל את ההורדה אעשה כשאני בבית. לא לימדתי את המטפלת איך להוריד את הנעל עצמה רק את הבר (וגם עם זה היא לא ממש מסתדרת ( :)

שמכאן הכל יראה יותר פשוט, שאיתן יתחיל לרוץ בהתפתחות ושהכל יהיה רק רק טוב.

זה מגיע לכם אחרי התקופה שעברתם.

לילה טוב
לצפיה ב-'חדשות מעולות!!!'
חדשות מעולות!!!
28/01/2011 | 07:48
1
מגיע לך קצת נחת!
בקשר לעניין המטפלת- מסכימה עם קודמותיי שהבעייה היא אצלה וממנה זה עובר אליו. עמית נמצאת כבר כמעט חודשיים בגן עם עוד לא מעט ילדים ומהתחלה הגננת הייתה ממש בסדר עם הנעליים- למדה לנעול ולהוריד ולא עשתה מזה עניין בכלל, ותמיד שמה לה בשנ"צ גם אם יש לחץ עם ילדים אחרים. אם יש לך אפשרות, תחפשי מישהי אחרת כי עכשיו זה הנעליים אבל זה גם יכול להתבטא בנושאים אחרים- מה היא תגיד כשהוא יהיה עצבני בגלל שיניים? גם אז היא תרצה שהוא ישאר בבית?...

שלי
לצפיה ב-'בשורות מעולות'
בשורות מעולות
30/01/2011 | 13:22
1
ושרק תמשיכו לשמוע כאלה בשורות משמחות.

בעניין הורדת הנעליים, גם אנחנו מטופלים של ד"ר פנסקי, וגם אנחנו הורדנו את הנעליים מ-23 שעות ביממה ל-12 שעות לילה בלבד כששחר היה בן 6 חודשים (אחרי שמלאו 4 חודשים מלאים עם הנעליים ל-23 שעות).
היום, שחר כבר בן 4 וחודש, אנחנו אחרי שלב הנעליים, התיקון נשמר, וחוץ מטביעת האצבע של ד"ר פנסקי...אין זכר לק"פ....

בהצלחה בהמשך.

אנג'לה.
לצפיה ב-'נהדר'
נהדר
30/01/2011 | 20:32
1
שיהיו רק בשורות טובות כאלה
לצפיה ב-'התייעצות'
התייעצות
26/01/2011 | 20:51
5
6
אני מתוסכלת מאוד וצריכה חיזוקים...עדין לא חזרתי לעבוד אבל רציתי לשלוח את איתן למטפלת לשני בקרים בשבוע כדי שיהיה לי קצת זמן (בין השאר לחפש עבודה אחרת...) מצאתי מטפלת מקסימה והתחלנו בהדרגה. הגענו לשעתיים ביום בלבד בגלל שמהרגע שאיתן מגיע הוא צורח וצורח וכלום לא עוזר עד שאני מגיעה. הוא שם כבר חודש וזה לא משתפר. יש שם עוד 4 ילדים והיא טוענת שהיא לא יכולה שהוא יישאר יותר משעתיים כל עוד הוא ככה ושזה גם לא טוב בשבילו. היא גם טוענת שהיא חושבת שזה בגלל הנעליים. לדעתה הוא מתוסכל שהוא לא יכול לזוז וזה גם גורם לו לחוסר ביטחון ואם היא הייתה אמא שלו היא לא הייתה חוזרת לעבודה עד שהילד שלה יהיה בלי הנעליים. זה די מעצבן אותי כי בבית הוא רגוע ולא נראה לי שהוא צורח בגלל הנעליים. הוא כבר בן חצי שנה ומאוד קשור אלי ונראה לי שזה כל הסיפור. האם מישהי נתקלה בתגובה כזו קיצונית של צרחות במשך חודש?! אני מרגישה שהמטפלת נרתעת בגלל הנעליים וזה מבאס אותי. מחר אנחנו בביקורת ראשונה אחרי תחילת הנעליים ואני מקווה לקבל 4 שעות חופשיות ביום ואז אשלח אותו למטפלת בלי נעליים ונוכל לבדוק את התיאוריה שלה...מה אתן חושבות?
לצפיה ב-'הי'
הי
26/01/2011 | 21:19
אם הילד רגוע בבית עם הנעליים אין שום סיבה שהוא יצרח אצל המטפלת בגלל הנעליים...שהיא לא תעשה לך רגשי אשמה!!!
יש משהו אחר שגורם לו לבכות שם.  אין שום סיבה שתשבי בבית ולא תחזרי לעבודה בגלל שלילד יש נעליים.
כנראה שתצטרכי לחפש עבורו מטפלת אחרת...לצערי.  האם כשהוא נשאר עם אנשים אחרים הוא גם בוכה? או רק כשהוא
נשאר שם.? תעשי נסיונות להשאיר אותו עם מישהו אחר כמו חברה או מישהו אחר במשפחה ותבדקי את התגובה שלו.
בי סבתא
לצפיה ב-'תחפשי מטפלת אחרת!'
תחפשי מטפלת אחרת!
26/01/2011 | 21:50
1
זה ממש לא בגלל הנעלים! אין שום קשר, אם הוא רגיל לנעלים ובבית הוא לא בוכה אז למה שאצלה הם יפריעו לו?
אין צורך שתדמודי גם עם ריגשות אשם שהיא גורמת לך בגלל הנעלים, ואם את מרגישה שהיא נרתעת בגלל הנעלים זו עוד סיבה מצויינת שלא היא זו שצריכה לטפל בו. בנוסף היא גם צריכה לדעת ללמוד לנעול אותם ולשים אותם כמו שצריך במיקרה והיא צריכה להוריד אותם (נגיד כדי לשתוף את הטוסיק מקקי) ואז מה? אם היא נרתעת איך היא תעשה זאת?

בן כמה הוא? בסביבות גיל 7-8 חודשים מתחילמתחיל שלב שבו לילדים כבר ממש קשה להיפרד מאמא שלהם. אצלינו בתינוקיה בקיבוץ ממליצים למי שמאחר להכניס את התינוק לתינוקיה להשתדל לעשות זאת בסביבות גיל 7 חודשים כי אחר כך ההסתגלות הרבה יותר קשה.

אם את זקוקה רק לשני בקרים בנתיים אולי תמצאי ביביסיטר שתגיע אליך הביתה לכמה שעות שאת צריכה, וכך את תיהיה בקירבת מקום לעיסוקיך או ליציאות קצרות ואיתן ידע את קרובה, או יוצאת וחוזרת מהר ובנוסף הוא יהיה באזור המוכר שלו?

שיהיה בהצלחה!
לצפיה ב-'לפעמים'
לפעמים
27/01/2011 | 12:02
2
4
קשה לילד להתרגל למטפלת דווקא בהדרגה. כי בגלל ימי ה"רווח", כל יום אצל המטפלת הוא כמו יום ראשון אצלה, לילד. ואילו אם מתחילים בבת אחת רצוף, ביום הראשון הילד בוכה, בשני חצי בוכה, ובשלישי רגיל.
אני יכולה להבין למה המטפלת חושבת שאיתן בוכה בגלל הנעלים. היא רואה נעלים כאלה פעם ראשונה בחייה, והילד בוכה, אז היא קושרת את השניים. יתכן שמשום שהיא חושבת שאיתן מסכן ומתוסכל, היא באופן לא מודע משדרת לו את זה, וכך זה מגשים את עצמו. אני חושבת שאת יכולה להגיד לה, שעליה לקבל את הנעלים ללא פיקפוק כדי שאיתן ירגיש אצלה טוב יותר. (כל המבוגרים המשמעותיים לילד צריכים.)
אל תשכחי לבקש דמי אבטלה (אם עדין לא עשית זאת). אם פוטרת, מגיע לך. לכי בהקדם ללשכת תעסוקה. מי יודע, אולי אפילו תמצאי עבודה דרכם.
בהצלחה רבה רבה!
לצפיה ב-'תודה'
תודה
27/01/2011 | 14:47
1
2
החל משבוע הבא אשלח את איתן לשעתיים ללא נעליים ונראה איך זה משפיע - אולי פתאום הוא יהיה רגוע (בעיקר בגלל שאולי המטפלת פתאום תהיה רגועה יותר....
לצפיה ב-'עדכונים....'
עדכונים....
01/02/2011 | 09:58
4
אחרי שלושה ימים אצל המטפלת בלי נעליים אני יכולה לבשר שהבעיה הייתה המטפלת...כבר אחרי היום הראשון היא אמרה לי "איזה הבדל עצום זה בלי נעליים, זה ילד אחר, כל כך רגוע..." התאפקתי ולא אמרתי לה שכנראה זו מטפלת אחרת יותר רגועה...אין לי ספק שהנעליים כל כך הלחיצו אותה והשפיעו עליה כך שהוא לא הפסיק לצרוח. בבית מעולם לא היה הבדל בהתנהגות שלו עם נעליים או בלי. קצת עצוב לי שככה זה משפיע על אנשים אחרים אבל כנראה שזה המצב. טוב שעוד מעט השלב הזה מאחורינו ואוכל סוף סוף לשלוח אותו ליום שלם ואולי גם לחשוב על לחזור לעבודה...
לצפיה ב-'הרגע היה לי מפגש מיוחד במינו...'
הרגע היה לי מפגש מיוחד במינו...
25/01/2011 | 17:15
3
4

לא יודעת אם לבכות או לצחוק...

עכשיו חזרתי מטיול עם יואב על המנשא. אתם מכירים את הרגליים של הילדים שלכם? בטח אתם יודעים איך הרגליים נראות כשהילד נמצא במאונך עליך (לפחות ליואב הרגליים מאדימות) ומבנה הקרסול של ילד קלאברי גם הוא שונה ממבנה של רגל רגילה לא?

אז עכשיו אישה אחת צעקה עלי "תראי את הרגל של הבן שלך", "את לוחצת עליו עם הגרב והנעל". אמרתי לה שאני יודעת איך הרגל שלו נראית והיא בהתרסה ענתה לי "לא, את לא יודעת!!!"

פשוט מפוצץ האנשים האלה.

לצפיה ב-'אוף עם החוסר רגישות של אנשים'
אוף עם החוסר רגישות של אנשים
25/01/2011 | 20:52
4
יש אנשים שלא יודעים את הגבולות שלהם וחושבים שהם צריכים לומר את כל שעל ליבם בלי מעט חשיבה.
אני גם עוברת את זה מידי פעם כמו" אוי מסכנה הילדה" שרואים אותה עם הנעליים, או כל מיני משפטים כאלו מעצבנים.

אבל אין מה לעשות אי אפשר לחנך את כולם אז או להתעלם בהפגנתיות או לומר פשוט "גברת תתעסקי בעניינים שלך"!

יצא לי קצת מתלעם אבל זה ממקום מבין
יום מקסים
לצפיה ב-'ערב טוב'
ערב טוב
25/01/2011 | 21:26
3
לדעתי פשוט לא להתייחס!!

הגדרה של להתעצבן = להעניש את עצמך על טיפשותם של אחרים.

אז יש גם אנשים טיפשים שלא שולטים בפה שלהם...

לצפיה ב-'לצחוק!! '
לצחוק!!
25/01/2011 | 22:07
3
מה פתאום שתבכי בגלל הערות מעצבנות של נשים על הדרך....

מעבר לנודניקיות וחטטנות והצורך של כל אחד להעיר משהו כשרואים תינוק, תחשבי שהיא אמרה את זה מדאגה. ואז זה קצת פחות מעצבן, אנחנו פשוט רגישים קצת יותר בכל מה שקשור לרגלי ילדינו אבל היא לא ידעה זו.

בקיצור לצחוק!!

סתם סיפור קטן - לבת שלי שרתי המון את השיר "אני בובה ושמי ימימה מה....רק רגליה עקומות נורא היא מאוד אהבה את השיר הזה. כשיניר נולד והיה עם גבס אמא שלי שרה לו את השיר הזה. כמעט התעלפתי, הדמעות עמדו לי בעיניים וכעסתי עליה, לא הבנתי איך אמא שלי, אמא שלי! מסוגלת לשיר את השיר הזה לילד שלי עם הרגל העקומה שלו היא לא התכוונה בכלל, רק שרה לו שיר ילדות ששרנו כל הזמן בעבר חגדולה שלי. אבל פתאום זה נעשה רגיש
לצפיה ב-'למסירה נעלים(מידה הכי קטנה)+ומוט מתכונן'
למסירה נעלים(מידה הכי קטנה)+ומוט מתכונן
25/01/2011 | 10:23
2
3
הנעללים הן ממש חדשות כי הנכד לא הסכים לנעול אותם אבל ברוך השם הכל הסתדר וכיום ובן שנה.
אנו מפ"ת
לצפיה ב-'טוב לראותך! תוכלי לשתף אותנו איך הכל הסתדר'
טוב לראותך! תוכלי לשתף אותנו איך הכל הסתדר
25/01/2011 | 10:25
1
3
ג'סיקה
לצפיה ב-'אספר לכם את האמת: הנכד לא הסכים עם הנעלים אבל'
אספר לכם את האמת: הנכד לא הסכים עם הנעלים אבל
25/01/2011 | 16:29
5
אני בסך הכל סבתא ולא רופאה .טיפלתי בו וכל יום עשיתי לו תרגילים עם הרגל (לחיצות ועיסוי על כף הרגל ).
לא רצו לתת לו פיזוטרפיה אבל אני אישית עושה פלדנקייז והמורה שלי קצת הנחתה אותי.
חבל מאד שרופאים לא ממליצים על פלדנקייז כי השיטה עובדת על השרירעם ותנועתיות. מאד קשה למצוא מומחים לילדים.
כנראה שהמצב היה קל אבל בתחילה יהי חודש וחצי עם הגבס.
מקווה שיהיה לו טוב ושיסתדר.
פירסמתי את נעליים למסירה ומקווה שמי שזקוק יפנה אלי.
לצפיה ב-'החזרים מהכללית-עדכונים חשובים'
החזרים מהכללית-עדכונים חשובים
25/01/2011 | 09:42
2
13
מצרפת להודעה זו את דוגמת המכתב המומלצת לצורך פנייה לכללית. שימו לב למלא את הפרטים החסרים, ולצרף את מכתבו של דר' שטרקר ובו ההסבר הרפואי והמלצות של איגוד האורטופדים לילדים-יש למכתב הזה משקל עצום לדעתי.
אשמח לדעת מי פנה כבר, מי קיבל תשובה ומה העדכונים האחרונים בעניין ההחזרים.
שרשרו לכאן בבקשה.
ג'סיקה
לצפיה ב-'מכתבו של דר' שטרקר-חשוב לצרף לבקשות.'
מכתבו של דר' שטרקר-חשוב לצרף לבקשות.
25/01/2011 | 09:46
1
8
לצפיה ב-'שלחנו כבר לפני כמה שבועות'
שלחנו כבר לפני כמה שבועות
25/01/2011 | 19:41
4
וקיבלנו תשובה שהעלו את המקרה שלנו לוועדת חריגים. ממתינים לעדכונים מהנציג שלהם...
לצערי הטיפול כרגע נעשה פרטני מול המבוטחים ולא קיבלנו עידכונים אם קורה משהו ברמה המערכתית...
לצפיה ב-'אפשר להצטרף עם שאלות ודאגה ?'
אפשר להצטרף עם שאלות ודאגה ?
24/01/2011 | 22:42
27
10
שמחתי לגלות את הפורום הזה.

נולדו לי תאומים אחרי טיפולי פוריות והריון קשה למדי. לבתי יש קלאב פוט דו צידי.

לאחר ששוחחררו מהפגיה התחלנו מייד טיפול בשניידר. עשו כבר 2 כבסים. והרופא המטפל אמר שצריך לדאוג לנעליים לקטנטונת.

איזה סוג נעליים עדיף? דניס בראון או מיטשל?

איפה קונים את זה? (אנחנו מנתניה)

כמה זה עולה? אנחנו מהכללית. אם זה משנה..

כל כמה זמן צריך להחליף?

כמה זה מעכב התפתחות מוטורית תקינה?

אמרו שאולי זה קשור לתסמונת בשם eds.  ושלחנו ביופסיה לבדיקה שהתוצאות שלה יהיו עוד כ3 חודשים. מישהו נתקל בזה?

קשה לי לראות אותה כואבת כששמים גבס. מסורבלת ודובית כזו שלא יכולה לנוע.

תודה מראש לתשובות.

אני אמא דנדשה ודאגנית.

לצפיה ב-'בוקר טוב, שלחתי לך מסר...'
בוקר טוב, שלחתי לך מסר...
25/01/2011 | 09:08
6
לצפיה ב-'בוקר אור אמא דאגנית (כמו כולנו)'
בוקר אור אמא דאגנית (כמו כולנו)
25/01/2011 | 09:22
2
7
מזל טוב על הלידה, שיהיה בשעה טובה
אני ג'סיקה, אמא של דניאל ואבישי. דניאל בן ארבע וחצי,  נולד עם ק"פ דו צדדי וטופל בשניידר מגיל יומיים.
יש כאן קישור לחומרי קריאה וחוויות אישיות על התמודדות עם תאומים וק"פ של הורים מהפורום.
אני חייבת לשאול מי מטפל בכם בשניידר, כי יש לזה חשיבות עצומה ביכולת שלכם להתמודד, לקבל תמיכה ותשובות לשאלותיכם. בתור מישהי שכבר מכירה היטב את האורטופדים שם, דעי שיש משמעות רבה למי שמטפל.
לגבי הנעליים, בכללית יש כרגע בעיה עם ההחזרים, אבל אם מתעקשים אפשר לקבל החזר-ממליצה לקנות או דניס בראון ישראליות או אלפא פלקס כי על המיטשל אין סיכוי קלוש לקבל החזר (הן נרכשות בחו"ל והכללית לעולם לא תכיר בזה לצורך החזר). חשוב לדעת איפה לקנות, ומה בדיוק לכתוב בחשבונית כדי שתוכלו להגיש בקשה להחזר.
לפני כמה חודשים הכללית ביטלה את ההחזרים על הדניס בראון לסוגיו, אבל בינתיים כל מי שפנה בצורה "עצבנית" וצירף מכתב מנומק (יש דוגמא למכתב כזה אם תרצי להשתמש) קיבל בסופו של דבר החזר.
מחליפים בערך כל חצי שנה, אולי קצת יותר.
יש הפרש במחירים בין הסוגים השונים, הישראליות הכי זולות-אנחנו השתמשנו בהם כי לא היו אופציות אחרות לפני ארבע שנים, והיינו מרוצים-הן עשו את העבודה וזה מה שחשוב. בכל מקרה אם מקבלים החזר על מרבית הסכום אז אולי כדאי לקנות את האלפא פלקס כי הן יותר נוחות לתפעול של ההורים-כך אומרים.
ג'סיקה
לצפיה ב-'שלום לחדשים'
שלום לחדשים
25/01/2011 | 15:10
1
6
אם אתם במכבי אין ספק שנעלי הגון מיטשל הן הכי כדאיות כי מקבלים החזר של 80%
וגם אם אתם בקופת חולים אחרת אני הייתי מאד ממליצה על הגון מיטשל כי הן היחידות שאף פעם לא היתה שום בעיה איתן
לאף אחד והן שוות כל שקל מה גם שהדולר עכשיו זול.  השירות שלהם הכי טוב שיש ואין שום
בעיה לתקשר איתם. הן נוחות מאווררות והסגירה ב3 אבזמים מאד קלה ונוחה.
אנחנו איתן כבר 3 שנים ומאד מאד מרוצים
שיהיה בהצלחה
סבתא של אורון
לצפיה ב-''
25/01/2011 | 15:30
4
מצטרפת להמלצה של סבתא.
אנחנו בכללית והזמנו את הג'ון מיטשל, היות והאלפא פלקס עשו לנו נזק ממשי - פצע וחזרה אחורה בגיבוס.
היות וכרגע אין בכלל החזרים בכללית על אף סוג בטח שאין מה להתלבט ולהזמיו את הג'ון מיטשל שעולות 400$ ועם הדולר הנמוך הם עכשיו זולות יחסית לדגמים האחרים. עם זה עדין יקר לכם אז עדיף לקנות את הדניס בראון הישראליות או המרקל ובשום אופן לא את האלפא פלקס שעשו פצעים ובעיות לכל התינוקות שנעליו אותם בחודשים האחרונים ממסיסות יוני 2010 לכן ממש כדאי לך להימנע מלהזמין אותם!

היות ואתם פגים, כנסי לפורום הורים לפגים תפני במסר אל אורן (הניק שלו הוא  - אורן איה יולי ויותם) הוא יושב ראש עמותת לה"ב למען הפגים בישראל. אנחנו בקשר איתו לגבי החזר על הג'ון מיטשל, אנחנו קצת התעכבנו בכל שליחת הבקשה להחזרים, ורק השבוע שלחנו את בקשת העירעור על ההחזר שנידחה על הנעלים. אורן עם עמותת לה"ב יטפלו בנושא גם.
שולחת לך מסר עם הטלפון שלי, תתקשרי ואני אתן לך את כל הפרטים המדוייקים.

בהצלחה!

לצפיה ב-'שאלת על מחירים'
שאלת על מחירים
25/01/2011 | 15:40
22
8
אז נכון לאוגוסט שאנחנו הזמנו נעלים אלו היו המחירים
דניס בראון 900 ש"ח  - נעלים ישנות, מאוד לא איכותיות עם בר שאינו משתחרר.
למרקל - לא היה אז עדין מחיר הן רק הגיעו לארץ, מזכירות את הדניס בראון, רק עם בר משתחרר.
אלפא פלקס - 2300 ש"ח, היום אולי יקרות יותר כי שינו את הבר. נעלים שעשו המון בעיות לכל הנועלים אותם בחודשים האחרונים.
ג'ון מיטשל האמרקאיות - 400$ בהזמנה אישית ישירות מהמפעל, בשקלים זה יוצא 1400 ש"ח. הנעלים הכי טובות שיש, נוחותת מאוד לנעילה, קלות בהרבה משאר הסוגים, בר משתחרר. מומלצות מאוד! כרגע כשאין החזרים מהכללית הן עדיפות גם במחיר.
לצפיה ב-'חידוד'
חידוד
25/01/2011 | 20:07
11
8
אני ממליצה ומבקשת טיפונת למתן את החד משמעיות של הודעות מסוג זה.
אמא חדשה שקוראת הודעה כזו לראשונה, ועדיין לא היה לה מפגש בלתי אמצעי עם הנעליים עלולה להסיק מסקנות שגויות.
בנעליים, כמו בטיטולים, עגלה, כסא בטיחות, בגדים וכו'... יש מבנה שנוח יותר לילד אחד ופחות לילד אחר. אנחנו כהורים צריכים להיות ערניים ולהבין מה מתאים לילד שלנו מכל הסוגים...
וספציפית בעניין הנעליים, אני מחדדת את מה שכתבת, וקצת מדייקת:
ראשית, לפי פונסטי ולפי כל אנשי המקצוע, הכל הסוגים נותנים את אותו המענה מבחינה אורטופדית-חשוב מאוד!
1. דניס בראון-נעליים פשוטות, מחיר הכי זול מבין הסוגים. בר משתחרר מהנעליים בהחלט (השתמשתי בהם לכל אורך הטיפול, אז אני בהחלט מודעת לפונקציות שקיימות בו).  
2. אלפא פלקס-נוחות לתפעול, יותר יקרות. במקרים מסוימים יש שפשופים, ועד כמה שידוע לי היבואן עושהמאמצים לפתור את הבעיה. השירות מצוין.
3. מיטשל-יבוא אישי  בלבד. עולות 400$, שירות מצוין ונוחות לתפעול.

לגבי ההחזרים, אם הייתי צריכה להמר, אז הכללית יחזירו פרטנית בשלב זה למי שיפנה אליהם, אבל לדעתי תהיה חשיבות לרכישה במכוני הסדר ואני לא בטוחה שהמיטשל עונות לקריטריון הזה.

ג'סיקה
ג'סיקה
לצפיה ב-'לא הבנתי את מה את מבקשת למתן?'
לא הבנתי את מה את מבקשת למתן?
25/01/2011 | 21:50
10
4
לא כתבתי בצורה תוקפנית וגם לא כתבתי שום דבר שגוי, לא ראיתי שדייקת יותר ממני, אלא הוספת התיחסות אישית.

בניגוד לטיטולים, עגלות  נעלים וכד' הסד לטיפול בק"פ הוא מכשיר רפואי שצריך לתקן בעיה רפואית ואין צורך שילד בן חודשים יעבור "הסתגלות" לנעלים ויבכה ויכאב. עם הג'ון מיטשל אין תהליך הסתגלות וגם לא עם הדניס בראון אז למה לנסות להסתגל לנעל שגורמת לתינוק סבל ופצעים, ןחזרה אחורה בטיפול?

נעלי אלפא פלקס גרמו לבעיות חמורות מאוד לכל הילדים שנעלו את הדגם החדש בלי יוצא מן הכלל! אפילו לילדים גדולים יותר שעברו מנעל מדגם ישן לנעל מדגם חדש אחרי שנה ויותר של שימוש בנעלים הדגם החדש עשה בעיות חמורות מאוד של פצעים. לצערי הרב הבן שלי היה צריך לסבול את הכאבים הללו! היה צריך גבס נוסף לשלושה שבועות כי הפצע לא עבר, וכל התהליך שלנו התעקב בחודש שלם בגלל המחדל הזה.
אז הן אולי נוחות לתפעול, אולי היחס של היבואן נחמד אבל הן בהחלט נעלים לא מומלצות! וכל האמהות שהילדים שלהן סבלו במשך ימים ובכו בכי כאב מטורף גם מתוך שינה, כל האמהות הללו החליפו לילדים שלהן את סוג הנעלים (אני, שלי, רביד, טובה ועוד...) אז אנחנו כותבות מנסיון מר מאוד מאוד שעברנו עם הנעלים בדגם הזה, ולמרות שהסיפור שלי ושל שלי ושל טובה התפוצץ באוגוסט ונאמר לי ולבעלי ע"י מכון ההסדר שממנו קנינו את הנעלים, היבואן אסף ממנו את הנעלים הפגומות וחוזרים לדגם הישן המקורי שלא עשה בעיות, למרות זאת הדגם החדש עדיו מסתובב ודצמבר פתאום שוב קוראים בפורום על תינוקות שסובלים. ועכשיו היבואן לא יכול להגיד שהוא לא ידע וגם לא הרופאים שממשיכים למליץ עליהן.

אז אני בהחלט מודעת להבדלים המאוד משמעותיים שיש בין האלפא פלקס לג'ון מיטשל משימוש על 'בשרינו', כך שדי תמוהה בעיני שלמרות כל מה שאמהות כתבו כאן על הבעתיות של הנעלים הללו בחודשים האחרונים את עדין ממליצה עליהן למרות שאת לא השתמשת בהן.
ולכתוב במיקרים מסויימם יש שיפשופים זה ממש לא מדוויק -אז אני רוצה לדייק את המשפט הזה -בכל המיקרים שדווחו כאן בפורום אחרי שימוש באלפא פלקס מהדגם החדש (רצועות אלכסוניות) היה לילדים פצע חמור ברגל, אצל חלק זה היה "רק" שיפשוף אצל חלק זה התפתח לפצע לחץ ואצל כולם זה חייב הפסקת נעילת הנעלים. והיו מיקרים נוספים אצל הרופא שלנו אצל ד"ר אידלמן (והוא סיפר לנו זאת בעצמו)
אמא חדשה שקוראת את ההודעה הזו צריכה להבין את התמונה בצורה חד משמעית כדי לפעול לטובת הילד שלה!

לגבי הדניס בראון - גם אלו היו לנו בבית, התכוונתי שהמוט שלהם לא משתחרר מהנעלים בשחרור מהיר, ואם הם כן, אז אני לא ראיתי את זה אצלינו בנעלים.

ולגבי ההחזרים - אני לא היתי מהמרת מהכסף הפרטי שלי על עוד 1000 ש"ח. כרגע אין החזרים בכלל אז עדיף להוציא 1400 ש"ח ולא 2300 או יותר בתקווה שנקבל החזר פרטי.

רינת
לצפיה ב-'התייחסות אישית'
התייחסות אישית
25/01/2011 | 22:31
7
4
1. גם המשפט "מאוד לא איכותיות " הוא התייחסות אישית
2. "נעלים שעשו המון בעיות לכל הנועלים אותם בחודשים האחרונים" זה לא מדויק. היה ראוי לציין שמדובר רק בדגם חדש שנמצא כרגע בהחלפה גורפת. וליתר דיוק, אני מכירה לפחות משפחה אחת שלא חוותה את הבעיות באלה עם האלפא מהדגם החדש.
שימי לב שהאלפא נמצאות בשימוש בישראל ומוכרות כאן בפורום כבר משנת 2007! ולמעט החודשים האחרונים, במשך ארבע שנים, לא היו שום בעיות או פצעים כך שהמשפט "הן בהחלט נעלים לא מומלצות" הוא גם משפט לא מדויק שעושה להן עוול .
אני לא ממהרת להמליץ על שום דבר, בעיקר כי אני מנהלת הפורום ואני לא רוצה שלמילה שלי תהיה השפעה מכרעת על בחירות שאנשים יעשו. בהודעת החידוד לא המלצתי על סוג ספציפי, אבל רק שיהיה ברור שאני מכירה באופן אישי ובלתי אמצעי את שלושת הסוגים אליהם התייחסתי בהודעתי, ולעולם לא אפרט על משהו ללא שאכיר אותו.

ועכשיו הכי חשוב, שתינו (וכולם כאן בפורום) רוצים לתמוך, לסייע ולחלוק את הידע שלנו עם הורים אחרים-לטובת הילדים.
אני ממש לא מתכוונת, ולא התכוונתי, להגיע למצב של אי נעימות, אבל תמיד מאוד חשוב לי שתשובות יהיו מאוזנות או מדוייקות ככל האפשר. כמובן שאובקייטיביות היא כמעט בלתי אפשרית כאשר לכל אחד מאיתנו חוויות אחרות, ילד אחר וניסיון אחר.

כמובן שאני מסכימה עם כל מילה שכתבת לגבי אי התפשרות שלנו כהורים על רווחת הילד-רגשית ופיזית.

בואי נמשיך מכאן באווירה טובה?

ג'סיקה
לצפיה ב-''
25/01/2011 | 23:24
6
3
אתחיל מהסוף- הוספתי חייכן עם פרח בסיום ההודעה, כדי שההודעה לא 'תישמע' תוקפנית. אז כמובן שנמשיך באוירה טובה כי זו היתה כוונתי גם בהודעה הקודמת.

לגבי סעיף 2 - צינתי והדגשתי כמה פעמים שהנעל הלא טובה היא מדגם החדש ואפילו כתבתי רצועות אלכסוניות. כל מי שכתב בפורום על בדגם הזה דיווח על בעיות. וגם הרופא שלנו ד"ר אנג'ל וגם ד"ר אידלמן סיפרו לנו באוגוסט שהם ניתקלו בהמון בעיות בחודשים האחרונים עם הנעלים הללו, שכנראה כולם היו מהדגם החדש.

גם כתבתי שנאמר לנו שהיבואן אמר שהוא יאסוף את הדגם האלכסוני ויחליף אותו בדגם הישן, אבל גסיקה זה לא קורה, כמה קשה זה לאסוף ממכונים ההסדר את הנעלים הפגומות מאוגוסט עד ינואר? למה צריך כלכך הרבה זמן ועוד תינוקות שיסבלו בדרך. אותי זה ממש מרגיז שאני קוראת הודעות על ילדים נוספים שסובלים, חצי שנה אחרי שהבן שלי סבל והינו בקשר אישי עם משה ועם ד"ר אידלמן שהיה כל הזמן הזה בקשר עם משה - יש ילדים שעדין מקבלים את הנעלים הפגומות, זו שערוריה!!

אנחנו מדברים כאן על ציוד רפואי שצריך לתקן בעיה רפואית בתינוקות רכים שלא יכולים להגיד מה כואב ולהסביר, הם יכולים רק לבכות. ותאמיני לי שהבכי של הבן שלי לא היה בכי של התפנקות או של עקשנות או של משהו אחר, אלא בכי של כאב. הוא צרח! צרח מכאב כי אני, אמא שלו, קניתי לו ציוד רפואי פגום שחשבתי שהוא הכי טוב. אז אני עליתי על הטעות אחרי יומים אבל הנזק כבר נעשה. אני לא רוצה שאף ילד נוסף יצטרך לסבול. אין צורך לבכות כשנועלים נעלים ואין צורך בהסתגלות אפילו לא של דקה אחת. יניר לא צייץ כשנעלנו לו בפעם הראשונה את הג'ון מיטשל ולו כבר היתה טראומה מנעלים. ולפי מה שכתבת לי בעבר גם לכם עם הדניס בראון לא היתה שום בעית הסתגלות. כך שאין צורך לסתגל ואין צורך שהילדים יבכו ויסבלו.

נכון לעכשיו יש עדיין נעלים מהדגם החדש שמסתובבות בשוק, אז אולי עד שהיבואן לא יאסוף את כולן ויוציא הודעת אזהרה לכל הרופאים ומכוני ההסדר על כך שהדגם האלכסוני פגום וגורם לבעיות, רצוי שבפורום נזהיר ולא נמליץ עליהן כי הן באמת לא מומלצות כרגע. אם היבואן היה אוסף כבר את כל הנעלים עם הרצועות האלכסוניות הבן של רביד ועוד תינוק (שאני לא זוכרת את הניק של אמו) לא היו סובלים במהלך דצמבר.

לגבי ההמלצות - ברור לי שאת מכירה את שלושת הסוגים באופן אישי ובלתי אמצעי, אבל רק על הדניס בראון את יכולה להמליץ מנסיון אישי, כי רק איתם השתמשת עם בנך. וזה הבדל מאוד גדול. כי רק אחרי שמשתמשים בהם על הילד הפרטי שלנו ששמח או בוכה, צוחק או סובל אפשר להחוות דעה על טיב הנעל. אני יכולה לתת חוות דעת על האלפא פלקס ועל הג'ון מיטשל מנסיון אישי כי אם שניהם השתמשנו, על הדניס בראון אני לא יכולה להגיד כלום לגבי נוחות השימוש כי למרות שהן היו לי בבית לא השתמשתי בהם. ומנסיון אישי רע מאוד עם האלפא פלקס מהדגם החדש אני יכולה לכתוב שהן "לא מומלצות בכלל"! אין צורך שעוד תינוקות יעברו את הסבל כשיש עוד נעלים בשוק. ולאין צורך באוביקטביות, הרי ברור שכל אחד כותב מנסיונו. אבל הניסיון הזה עוזר לחדשים לקבל החלטות.

לגבי הדניס בראון - "המאוד לא איכותיות" הוא התיחסות ששמעתי לגבי הנעלים מכמה אנשים שעוסקים בק"פ, מכמה הורים שמשתמשים בהם וגם ראיתי אותם בעצמי. אז נכון שהן עושות את העבודה וזה הכי חשוב אבל חייבים לזכור שהן נעשות בעבודת יד, הן כבר פחות איכותיות ממה שהן היו בעבר. האדם שמיצר אותן מאוד מבוגר ואולי בשנים הקרובות יתחיל להיות מחסור בהן. צריך לזכור לגביהן עוד דבר חשוב - שהן נעלים הפוכות, וזה ממש לא מחוייב המציאות בטיפול בק"פ.
אבל אין ספק שהן עושות את העבודה והן זולות, ובטח שלא רציתי לעשוות עוול לנעלים.
אין ספק שהן זולות וכל אחד צריך לעשות את החישוב הכלכלי שלו.

אני מקווה שהורים חדשים שיכנסו לפורום יקראו את ההודעות ויקבלו את התמונה השלמה ויבדקו היטב וידעו מה לבדוק, כדי לתת לילד שלהם את הטיפול הטוב ביותר!

לילה טוב
רינת
לצפיה ב-''
25/01/2011 | 23:35
1
לצפיה ב-'רק הערה קטנה'
רק הערה קטנה
26/01/2011 | 05:12
4
5
לגבי הדניס בראון - הן לא נעלים הפוכות. כשמקבלים את הנעלים עם הבר את מקבלת את זה לא מחובר. זה החלטה של הרופא אם לחבר אותם הפוך או לא.

לצפיה ב-'הי יפעת!'
הי יפעת!
26/01/2011 | 09:47
2
3
אם תסתכלי על הנעלים, תבחיני שהצורה שלהן מעט שונה מנעל רגילה, זה מה שנקרא נעל הפוכה, ונכון הוא שהרופא /אורטוטיסט יכול להחליט כיצד לחבר, ואז לכאורה הנעל "רגילה". לדעתי האישי, רק טוב יוצא מכך שזהו מבנה הנעל ושנועלים אותה "הפוך" , יש לי את רגלי שלי שיאשרו שזה עבד עלי טוב...
לצפיה ב-'אה, וד"א, גם אנחנו אף פעם'
אה, וד"א, גם אנחנו אף פעם
26/01/2011 | 09:49
1
3
לא נזקקנו לניתוק מהבר.
לצפיה ב-'היי'
היי
26/01/2011 | 09:52
1
אנחנו נועלים אותם הפוך אז אני מקווה שגם לנו זה יעשה טוב...

גם אנחנו לא מנתקים מהבר, בהתחלה היינו מנתקים ואח"כ ראינו שזה כל כך לא משנה...
לצפיה ב-'שימי לב לצורת הנעל'
שימי לב לצורת הנעל
26/01/2011 | 15:52
4
הקשת הפנימית של הנעל היא קשת חיצונית במקום פנימית, וזו הכוונה לנעל הפוכה. (מקווה שהסברתי את זה טוב) את יכולה להשוות לנעל רגילה ולראות את ההבדל. לכן הדניס בראון הן נעלים הפוכות.

רק הבהרה קטנה -אני שומעת בן השורות "טון" נעלב ואין לי שום כוונה לגרום למישהו להעלב או להרגיש שהבחירה שלו היתה פחות טובה, בשום פנים ואופן לא!!

אחרי שבחרנו בנעלי אלפא פלקס שמקריאת חומר "יבש" החלטנו שהן הכי מתאימות לנו והן גרמו לנו לבעיות, הניסיון הבא שלנו והבדיקה שלנו היתה על "רטוב" היו לנו את שלושת סוגי הנעלים בבית, ראינו, מיששנו ומדדנו את כולם. להוציא את המרקל שבדקנו אותם רק במרפאה של ד"ר אידלמן ולא לקחנו הביתה.
בנוסף למדנו וקראנו המון על הנעלים השונות ועל השימושים השונים ועל הזוויות.  המסקנה שלנו היא שנעלי הג'ון מיטשל הן הטובות ביותר, אין לי ספק שהדניס בראון עושות את העבודה. אם לא היתה לי אפשרות לקנות ב400$ אז היתי קונה נעל זולה יותר. הכי חשוב שהילדים שלנו יקבלו טיפול.
לגבי האלפא פלקס כתבתי את דעתי בהרחבה בהודעות הקודמות - אני ממליצה להורים שעומדים לפני רכישת נעלים להימנע מקנית נעלים אלו כל עוד מסתובבות בשוק נעלים מהדגם החדש (רצועות אלכסוניות) אין צורך שעוד ילדים יסבלו. סבלו כבר יותר מידי ילדים סבל מיותר!!

לצפיה ב-'קצת קראתי אחורה'
קצת קראתי אחורה
27/01/2011 | 09:13
1
8
והמקרים של הפצעים הם של תינוקות קטנים שנועלים את הנעליים ל- 23 שעות. התייעצתי גם עם פנסקי והוא בדק וגם הוא נתקל בפצעים רק עם ילדים קטנים יותר. אצל הבוגרים לא הייתה בעיה. יכול להיות שאני טועה אבל זה לא חד- משמעי שלכוווווווללללללם הייתה בעיה. אנחנו מחליפים את הנעליים (מחכים שיגיעו החדשות) ואשמח לעדכן מה קורה עם ילדים גדולים יותר (שלי בת שנה ו- 9 חודשים ונועלת כמובן 12 שעות). שיהיה לנו בהצלחה ונעדכן, בתקווה רק בשורת טובות....
לצפיה ב-'היי'
היי
27/01/2011 | 09:40
3
רוב הפצעים היו רק בתינוקות קטנים שקיבלו בחודשים האחרונים, מאז יוני (בערך) נעלים מהדגם החדש. זה לא קשור למספר השעות היות וכבר מרגע הנעילה התחיל בכי אצל כולם.

היתה כאן אמא אחת (אני לא זוכרת את הניק שלה) שאמרה שהם החלפו מידה, שהבן שלה בן שנה + והגיע הזמן להחליף מידה. ועד עכשיו לא היו בעיות ופתאום עם המידה החדשה= הנעלים החדשות הוא לא מסכים לנעול את הנעלים. מסתבר שגם הם קיבלו נעל מדגם חדש. והילד שהיה צריך "רק" לישון עם הנעלים בכה מון. (תנסי לחפש הודעות עם מילים 'לא מסכים לנעול' או משהו בסגנון)

אז כמובן שהפצעים וכל הבעיות יהיו אצל הנועלים החדשים, כי לילדים שקיבלו נעלים מהדגם הישן  אין בעיות, הנעלים בסדר גמור. ולוקח די הרבה זמן עד שמחליפים מידה. כשאת מחליפה מידה תבדקי היטב את הנעל ותוודאי שהיא מהדגם הישן רצועות ישרות, ולא אלכסוניות. תשווי טוב לנעלים שיש לכם היום.

שיהיה בהצלחה!

לצפיה ב-'היי'
היי
25/01/2011 | 20:29
9
3
חייבת להגיב - אנחנו משתמשים בדניס בראון ואני חושבת שאת קצת עושה להם עוול...

הדניס בראון כן משתחרר מהבר שלו, אולי לא באותה קלות כמו נעלים אחרות אבל זה עניין של שניות לנתק ולחבר.
הנעלים נוחות, מעולם לא גרמו לנו שיפשופים, ניב נועלת אותם מהיום הראשון ללא כל בעיות הסתגלות.
אנחנו כבר עם הזוג השני שלנו ובקרוב נקנה את הזוג השלישי. אני לא רואה סיבה, אצלנו לפחות, למה להוציא כפול במחיר כאשר הנעלים הישראליות עושות את אותה העבודה.
שוב - אני מדברת עלי בלבד.
לצפיה ב-'גמאני...גמאני...'
גמאני...גמאני...
25/01/2011 | 21:22
3
שחר כבר בן 4 ולאורך כל הדרך השתמשנו בדניס בראון עם הנעליים הישראליות!!!
הסתדרתי יפה מאוד מגיל חצי שנה עד גיל 3 ו-10 חודשים עם הישראליות מבלי לנתק את הנעליים מהבר. החלפנו 4 או 5 זוגות לאורך התקופה.
נעילה נוחה, לא היו שפשופים אף פעם, לא היו יבלות או שלפוחיות.
עמדו יפה מאוד ב"התעללות" של שחר בהן - ותאמינו לי - הוא היה מתעלל בהן....
והכי הכי חשוב - עשו את העבודה - תיקון מצויין!!!
גם אני בדיעה שאין צורך להוציא יותר כסף כשהישראליות עושות את אותה העבודה.

לצפיה ב-''
25/01/2011 | 21:57
3
3
לנו היו דניס בראון בבית, השאלנו אותם בימים שהינו עם גבס, ולפי מה שראיתי אצלינו הנעל מחוברת לבר טאי אפשר לנתק בשחרור מהיר, זו כוונתי.

למה את מתכוונת שניות לנתק ולחבר? את הנעל מהמוט או להוציא את כל הנעל מהרגל?

אין ספק שהן עושות את העבודה, ואין ספק של אחד קונה את מה שמתאים לו כלכלית.

ובעיקר שהילדים שלנו יהיו בריאים
לצפיה ב-'ניתוק הנעל'
ניתוק הנעל
26/01/2011 | 05:08
2
4
ניתוק הנעל מתבצע עם מפתח מיוחד שבעזרתו מנתקים את הנעל מהבר. עניין באמת באמת של שניות.

לצפיה ב-'את באמת ערה בחמש בבוקר?...'
את באמת ערה בחמש בבוקר?...
26/01/2011 | 10:09
1
3
לצפיה ב-'כל בוקר יש לי השכמה... '
כל בוקר יש לי השכמה...
26/01/2011 | 10:11
3
לצפיה ב-''
25/01/2011 | 22:32
2
3
לצפיה ב-'וואוו......בנות...'
וואוו......בנות...
26/01/2011 | 20:59
1
6
איזו מהומה ...כולנו רוצות את הכי טוב לילדים שלנו.  ואני כל כך מבינה את רינת כי אין משהו יותר גרוע מלראות
את הילד שלך סובל...ומי שהילד שלו סבל לא יסלח ולא ישכח ובטח שינסה לעזור לאחרים להמנע מסבל מיותר.
גסיקה היא מנהלת הפורום והיא חייבת להיות ממלכתית ולתת יחס שווה לכל יצרני  או יבואני הנעליים כי אחרת יאשימו
אותה באפליה או בפרסום סמוי.וזה בסדר גמור כי זה תפקידה.  כולנו כאן מכבדות אחת את השניה ומנסות לעזור לחדשים למצוא את דרכם
בסבך הנושא הזה ששמו קלאב פוט. כל אחת מביעה את דעתה מנסיונה האישי ואין ספק שזה מאד עצוב לכולנו להכנס
לפורום ולקרוא על פצעים ושפשופים שנגרמים עי הנעלים.
הנקודה היחידה שלא כל כך עלתה כאן בהשוואות של הנעליים היא שהגון מיטשל הם בעצם סנדלים...כן סנדלים.
הן לגמרי פתוחות ונסגרות עי 3 רצועות רוחביות עם אבזמים מה שמשאיר את הרגל פתוחה ומאווררת ולדעתי
האישית זה מה שגורם להן להיות הכי מתאימות למזג האויר הישראלי החם. אמנם עכשיו חורף אבל רוב השנה חם
פה מאד והרגליים מאד מזיעות עם הגרביים בתוך כל נעל סגורה בנגוד לגון מיטשל שבהן הרגל בחוץ ורק רכוסה
ב3 רצועות. לפני 3 שנים בדקנו את כל האלטרנטיבות של הנעליים והחלטנו להזמין את הגון מיטשל מהסיבה הזאת.
היינו הראשונים בתל השומר שהזמינו את הנעליים האלה וזאת לא היתה החלטה קלה היות ולא היה שם שום ניסיון עם הנעליים האלה וזה לא קל להיות פורצי דרך ראשונים.
כשהגענו בפעם הראשונה לבקורת עם הנעליים דר שינדלר צילם אותן מכל הכוונים ובדק אותן בצורה רצינית.
אורון כבר בן 3 וחודשיים ואלו הזוג ה3 שלנו. הוא עדיין איתן בלילה כ12 שעות כל יום ואנחנו מתכוונים להמשיך עד גיל 4.
אנחנו מאד שמחים מההחלטה שלנו אז וממליצים עליהן מכל הלב .
אני בטוחה שכל הנעליים עושות את העבודה ושומרות על התיקון.  כל אחד מאיתנו בוחר הרבה בחירות בחייו לפי השקפת עולמו
ובחירת הנעליים היא אישית וכל אחד מאיתנו יבחר לפי מערכת השיקולים האישית שלו.
אז שיהיה לילה טוב לכולם
סבתא של אורון
לצפיה ב-'היי '
היי
27/01/2011 | 10:23
4
הוספת באמת דגש חשובֿ- המיטשל הם סנדלים והרגל לא מזיעה בהן.

אני לא מסכימה איתך לגבי הנקודה "שצריך לתת יחס שווה לכל יצרני הנעלים כי אחרת יאשימו אותה באפליה או בפרסום סמוי"  הפורום הזה הוא פורום תמיכה להורים הוא לא פלטפורמה שיווקית או פרסומית ליצרן זה או אחר או ליבואן כזה או אחר. הפורום נותן המון מידע להורים חדשים וגם לא כלכך חדשים מהנסיון האישי של כל אחד כאן. כמובן שכל אחד כותב על הנסיון שלו לטוב ולרע. ואם בחודשים האחרונים אנחנו עדים למיקרים רבים של פצעים וחזרה אחורה בטיפול בתינוקות רכים אזי יש צורך לכתוב זאת כאן בכל החומרה כדי שילדים נוספים לא יפגעו!!! לכתוב בסלחנות ולהגיד שהיבואן עושה את כל המאמצים זה לא מספיק! היבואן היה צריך לאסוף כבר מזמן את כל הנעלים הפגומות ולא לשווק אותן. ובוודאות אני יודעת מאמא שכתבה לי שאת הנעלים הפגומות היא קיבלה ישירות מהיבואן. ואני חשבתי שהיא כנראה קנתה אותם באיזה מכון הסדר שעדין לא החזיר את הנעלים והפנתי אותה ליבואן שתחליף לנעלים מהדגם הישן- ולתדהמתי הרבה היא אמרה שהיא קיבלה אותם ישירות מהיבואן, והוא בפרוש ידע שהדגם החדש בעיתי! אותי דברים כאלו מרתיחים! מדובר כאן בציוד רפואי לתינוקות!! אין להקל ראש בזה או לנהוג בסלחנות.
גם אני בטוחה שכל הנעלים עושות את העבודהושומרות על התיקון, אבל כרגע יש דגם שהוא בעתי ולכן יש להמינע מלהמליץ עליו כאן, בפורום שהוא פורום תמיכה. אם יש רופא שממליץ על הנעלים הללו זו זכותו וחובתינו כהורים לידע ולתריע על הבעתיות של הדגם החדש.

ושיהי יום טוב
לצפיה ב-'גם אנחנו מסתדרים ב"ה מצוין עם הדניס בראון'
גם אנחנו מסתדרים ב"ה מצוין עם הדניס בראון
04/02/2011 | 00:43
4
לא שפשופים ולא כלום, וגם נראות חמודות מאוד. הבר אכן משתחרר אם כי אנחנו לא משחררים אותו אלא נועלים יחד עם הנעליים.

אגב, כמה עולה מידה חדשה? כעיקרון אין על זה החזרים, נכון? (אני אנסה לדרוש..). באיזה גיל החלפתם מידה?

אגב, אנחנו עשינו שפצור למוט - בד כזה שנסגר עם סקוטש ועוטף את המוט והברגים, ככה המכות שאנחנו חוטפים מהפשוש (בן 5 חודשים) פחות כואבות ואם זה נוגע בבטן (שלנו) לא קר.
לצפיה ב-'קצת סדר שרשור התפקדות חדש ומעודכן'
קצת סדר שרשור התפקדות חדש ומעודכן
24/01/2011 | 12:52
39
28
הי כולם
אני מרגישה שכולנו נשמח לקצת פוקוס, אז הנה שרשור התפקדות חדש ומחודש...אשמח אם כוווולם יצטרפו, גם הותיקים וגם הפחות פעילים...תרגישו בבית.

אני מציינת כאן כמה קוים מנחים, מי שרוצה מוזמן להיעזר בהם.
שם
אזור מגורים
כמה ילדים
ק"פ: למי יש,  איפה מטופלים, ומה שלב הטיפול, באיזה סוג נעליים משתמשים.
קצת על עצמנו...

ג'סיקה
לצפיה ב-'אנחנו: פרלמנים'
אנחנו: פרלמנים
24/01/2011 | 13:14
2
10
אסף וג'סיקה. דניאל בן ארבע וחצי ואבישי אוטוטו שנתיים.
גרים במושב בדרום, על גבול מצרים, אני מורה.
דניאל נולד עם ק"פ דו צדדי שאובחן בשבוע 15, וטופל בשיטת פונסטי בביה"ח שניידר. כיום במעקב שנתי, וטפו טפו
השתמשו בדניס בראון הישראליות, הפסקנו את השימוש בגיל שנה וחצי, ואנחנו עד היום ממשיכים להפעיל את הרגליים ולהגיע באופן מסודר לביקורות...

אני מנהלת את הפורום כמעט ארבע שנים. בחודשים האחרונים מרגישה שקצת איבדתי כיוון עם הצטרפותם של הרבה חברים חדשים, חלק הריוניות, חלק תינוקות וגם, כמובן, נסיגות שדורשות התייחסות וטיפול.
אני רוצה להתאפס על השמות, הילדים והאנשים שמאחורי המקלדת, וחושבת ששרשור התפקדות עוזר לכולנו להכנס לפוקוס .
מקווה שכולכם יודעים שיש ערוצי תקשורת רבים ופתוחים איתי, אשלח במסר גורף את מספר הטלפון והמייל שלי. מי שלא יקבל מסר בהחלט מוזמן לשלוח לי מסר שאוסיף אותו לרשימת התפוצה.

צירפתי תמונה של הילדים
ג'סיקה
לצפיה ב-'משפחת זיו :)'
משפחת זיו :)
24/01/2011 | 13:45
1
3
אנחנו שי ושיר, הוריה של גלי כבת שלושה חודשים, גרים במרכז ומטופלים באיכילוב אצל פרופ' וינטראוב וד"ח חמו.
גילינו את הקלאב פוט בסקירה המאוחרת, דו"צ. גלי נולדה בשבוע 36 וגובסה כבת יומיים, תוך חמישה גבסים וניתוחון להארכת הגיד החלה גלי לנעול את נעלי הג'ון מיטשל, ההסתגלות הייתה קלה עבורה ולא נראו קשיים או כאבים מיותרים.
אנחנו מרוצים מאד מהטיפול המסור באיכילוב ומאחלים לכל ההורים לילדי הקלאב פוט ולאלה שבליבם חשש ובתחילת דרכם, דרך צלחה וקלה עד כמה שניתן, נשמח להושיט יד ולסייע ובמעמד זה אשמח להודות לכל אלה שעזרו לנו ללמוד ולהבין יותר כשחשבנו שנפלו עלינו השמיים.

ג'סיקה, שמחה בשמחתך!!!
לצפיה ב-'משפחת אטיאס'
משפחת אטיאס
24/01/2011 | 16:20
2
אורן ומירית הורים לתהל היום בת כ5 חודשים מהקריות, גילינו את הקלאב פוט עוד בסקירה הראשונה.
תהל נולדה בשבוע 34 בעקבות רעלת הריון וגובסה עוד בפגייה בגיל שבועיים

עברנו ניתוח לחיתוך הגיד אכילס וגובסנו לזמן ארוך כיוון שהרגל הייתה מאוד קטנה לנעליים.

אנחנו מטופלים ברמבם אצל ד"ר כצמן+ ד"ר אידלמן והיום אנחנו לאחר כחודש עם הנעלי מרקל  ל23 שעות בשאיפה שבעוד כחודשיים נעבור לחצי יום.
מודה על הפורום הזה שממנו למדנו המון וכמובן תודה על התמיכה והעצות הרבות
לצפיה ב-'משפחת אברהם'
משפחת אברהם
24/01/2011 | 17:18
5
היי, אנחנו גלעד ויפעת, גרים בחדרה והורים של רון בן 4 ורבע וניב בת שנה ו-8 חודשים.
לניב יש ק"פ ברגל ימין שגילינו אותו בסקירה המוקדמת ואנחנו מטופלים אצל ד"ר וייגל בשניידר.
עברנו את כל התהליך הרגיל של 5 גבסים, ניתוח, גבס נוסף ונעליים. ניב נעלה נעלים 23 שעות עד גיל חצי שנה ומאז היא נועלת אותם רק בלילה (לא נרדמת בלי...).
אנחנו מצליחים להחזיק עם הנעלים בסביבות ה - 10 שעות בלילה, היא נועלת אותם בסביבות 8 בערב, אפילו קצת לפני, קמה ב - 5 בבוקר ונשארת עוד שעה עם הנעלים בבוקר.
אנחנו משתמשים בנעלי דניס בראון, לא נתקלנו מעולם באדמומיות או בקשיים להתרגל לנעלים.

לדעתי - ק"פ מאוד מרתיע ששומעים על זה לראשונה, אבל בהיכרותי עם ילדים עם ריפלוקס, או עם אלרגיות למיניהם - אני לוקחת את הק"פ בשתי ידים! מעדיפה את זה על דברים אחרים.
היום כשאנשים פוגשים את ניב לראשונה הם לא יכולים לנחש שיש לה ק"פ, גם כשהיא יחפה וגם כשהיא הולכת, רק מי שיודע שיש לה, יודע איפה לחפש את ההבדלים בין הרגלים...

מצרפת תמונה של שני הילדודס.

יפעת
לצפיה ב-'אז אנחנו כמובן משפחת מלכה'
אז אנחנו כמובן משפחת מלכה
24/01/2011 | 19:46
1
3
עפרה ומישאל, הורים לנועה בת שנה ותשעה חודשים. אני גננת/ מורה בחינוך המיוחד. אנחנו גרים בבסיסי חיל האוויר- כרגע בבסיס רמון ומי יודע איפה בהמשך.
נועה נולדה עם ק"פ ברגל ימין וק"פ תנוחתי ברגל שמאל. התחלנו טיפול אצל ד"ר פנסקי בגיל 8 ימים- נועה גובסה בסה"כ פעמיים ומיד התחלנו עם הנעליים (אלפא- פלקס). כרגע עם נעליים 12 שעות. השבוע הזמנו נעליים חדשות (פעם ראשונה מאז שהתחלנו טיפול...) משקשקת מפחד מההסתגלות לנעליים כי אף פעם לא החלפנו אותן עד עכשיו ואני לא יודעת איך היא תגיב. כרגע היא מאד אוהבת את הנעליים ומבקשת לפעמים ללכת איתן לגן, וזהו.....
לצפיה ב-'אורון'
אורון
24/01/2011 | 20:49
3
אורון בן 3 וחודשיים נולד עם קלאב פוט רגל ימין.  אני הסבתא נציגת המשפחה בפורום
המקסים והתומך הזה שמרכז את הידע הרב ביותר שקיים בנושא הקלאב פוט
אורון טופל בתל השומר לפי הפרוצדורה הרגילה של גבס ניתוחון של גיד האכילס ונעליים.
מההתחלה הזמננו את הגון מיטשל למרות שהיינו הראשונים בתל השומר שהזמינו את הנעליים האלה
ואנחנו מאד מרוצים ולא נתקלנו בשום בעיה. אורון עדיין נועל את הנעליים כ12 שעות בלילה ואנחנו מתכוונים
להמשיך איתן עד גיל 4....ההתפתחות של אורון היתה רגילה ולכל ההריוניות והחדשות אומר שאין שום
דרך לראות שהיה לו פעם קלאב פוט והוא רץ קופץ ומשתולל כמו כל ילד בגילו.
שיהיה בהצלחה לכל החדשות נשמח תמיד לענות ועזור
סבתא של אורון
לצפיה ב-'שמחה להתפקד '
שמחה להתפקד
25/01/2011 | 10:53
4
שמי נועה, גרה במרכז. שלו הפשוש הוא בני הבכור והמתוק. יש לו קלאב פוט דו"צ (אני יותר מתחברת ל"היה לו", מבלי לגרוע, כמובן, מחשיבותו הגבוהה של טיפול השימור). מטופלים בתל השומר כי שם ילדתי ולא ידעתי על הקלאב פוט לפני הלידה. אנחנו כרגע חודשיים לתוך שלב הנעליים. בביקורת הראשונה הרופא אמר שב"ה מתקדם טוב, אז יש סיכוי טוב שעוד חודש יורדים ל - 16 שעות - אני מתכוונת לרדת בהדרגה, כל יום שעה. תאמינו לי שאין לי מושג באיזה סוג נעליים אנחנו משתמשים? נראה לי דניס בראון.. הסוג הרגיל, שיש בחנות הקיימת בתל השומר - לא התחכמנו בעניין הזה.

יום מקסים לכולם
לצפיה ב-'מתפקדת '
מתפקדת
25/01/2011 | 11:17
3
5
שם - רוית
אזור מגורים - כפר סבא
כמה ילדים - 2 (ילדתי לפני חודש תינוקת בריאה, ללא ק"פ)
ק"פ: למי יש,  איפה מטופלים, ומה שלב הטיפול, באיזה סוג נעליים משתמשים - הבת הגדולה בת שנתיים וחצי. מטופלת בתה"ש אצל ד"ר שינדלר, ישנה עדין עם הנעלים בלילה (עד גיל 4)
לצפיה ב-' מזל טוב!'
מזל טוב!
25/01/2011 | 11:58
2
5
לצפיה ב-'תודה '
תודה
25/01/2011 | 13:56
1
4
לצפיה ב-'מזל טוב!!! איזה בשורות טובות!!'
מזל טוב!!! איזה בשורות טובות!!
25/01/2011 | 15:11
4
לצפיה ב-'משפחת אנגל'
משפחת אנגל
25/01/2011 | 12:00
3
אנחנו עידן ורות, הורים לתאומים- תום ואיתי בני 7 חודשים.

גרים בחיפה. בעלי מהנדס מחשבים, ואני פסיכולוגית קלינית בהתמחות של ילדים.

תומקי נולד עם קלאבפוט קל, ומטופל אצל ד"ר כצמן ברמב"ם. אנחנו בשלב של הנעליים רק בלילה. יש לנו ג'ון מיטשל שיהפכו בקרוב לסטטוס של במסירה אם זה מעניין מישהו.

תומקי התחיל לזחול עם הנעליים בגיל 5.5 חודשים, ועכשיו בלי הנעליים הוא לא זוחל צעד-צעד, אלא ממשיך להקפיץ את הרגליים יחד (נקווה שיסתדר...)
לצפיה ב-'אנחנו'
אנחנו
25/01/2011 | 12:26
5
משפחת סירקיס.
שמי טובה, אם ל-5, גרים בבית שמש.
ישי הבן הצעיר בן 7.5 חודשים נולד עם ק"פ ברגל ימין.
מטופלים בהדסה עין כרם אצל הרופא הטוב מאד ד"ר פנסקי.
ישי בשלב נעילת הנעלים 12 שעות ביממה. יש לנו נעלי מרקל והן בסדר גמור. (בהתחלה היו לנו נעלי אלפא פלקס עם רצועות אלכסוניות, שגרמו לצרות, ואז משה היבואן החליף לנו למרקל.)
מחרתים ביום ה' הבונבון הקטן מתחיל פיזיוטרפיה אי"ה, עקב חשד לאיחור מוטורי קל. לא שום דבר מדאיג, אבל למה לא. טיפול הפיזיוטרפיה זמין קרוב ולא יקר, ולא יכול להזיק.
בהצלחה ובבריאות לכולם!
טובה
לצפיה ב-'ואנחנו '
ואנחנו
25/01/2011 | 15:16
2
הורים ליניר, בן 9 חודשים וכרמל בת שלוש וחצי.
גרים בקיבוץ ליד יוקנעם.
יניר נולד עם ק"פ ברגל שמאל, גילינו את הק"פ בסקירת מערכות ראשונה.
מטופלים בבני ציון (רוטשיליד) בחיפה אצל רופא מדהים ורציני ד"ר א'נגל טיפול מסור וקפדני.

אנחנו כמעט חודשים עם נעלים רק בלילה. נועלים את נעלי הג'ון מיטשל המצויינות! הזמנו אותם למרות שבכללית אין עליהם החזר אחרי הסבל הנוראי שגרמו לנו נעלי האלפא פלקס - גרמו לפצע ולחזרה אחורה בטיפול היות ויניר היה צריך גיבוס נוסף בגלל הפצע. (המלצה לכל מי שנמצא בשלב לפני הנעלים להזמין ג'ון מיטשל ולא להתלבט בכלל!)

יניר עשה הכל עם הנעלים, התהפך, הסתובב בציר, הרים את הרגלים אלעל, מאוד אהב להכניס את הרצועות לפה, התחיל לנסות לזחול, בעיקר עמד על 6 והתנדנד והדבר שהוא הכי אוהב לעשות היום כשהוא חופשי מנעלים זה להוריד גרביים

בביקורת האחרונה הרופא היה מאוד מרוצה מהתיקון ומהגמישות.

הנעילה בלילה של הנעלים קשה לי נפשית כל ערב שאני נועלת לו את הנעלים אני מרגישה איך ליבי נצבט אני לא יודעת איך אפשר להמשיך כך עד גיל 4, זה ניראה לי ממש סיוט  

לצפיה ב-'משפחת סנובסקי'
משפחת סנובסקי
25/01/2011 | 15:27
3
שם - נגה
אזור מגורים - טבריה
כמה ילדים - 2
ק"פ: למי יש - גיא בן שבעה חודשים,  
איפה מטופלים - ביח העמק (עפולה) אצל דר בור,
ומה שלב הטיפול - נעליים רק בלילה
באיזה סוג נעליים משתמשים - דניס בראון

ושנהיה בריאים....

לצפיה ב-'משפחת רדו'
משפחת רדו
25/01/2011 | 19:31
3
היי! אנחנו אילן ושלי, מחיפה, הורים לעמית המקסימה בת 7 חודשים שנולדה עם ק"פ קל דו"צ. את הק"פ גילינו בסקירה המאוחרת ומייד הצטרפנו לפורום המדהים הזה . עמית מטופלת אצל דר' אידלמן ברמב"ם והוא וכל הצוות שלו מטפל בנו במסירות ומקצועיות.
אחרי 5 גבסים עמית עברה ישר לנעליים, ללא צורך בניתוח (בינתיים...). התחלנו עם נעלי אלפא פלקס ואחרי כמעט 5 חודשים של עליות ומורדות וויתרנו עליהן סופית ועברנו לג'ון מיטשל- ואנחנו מרוצים עד הגג! סופסוף אפשר לנשום לרווחה ולא להוריד את הנעליים כל בוקר בחיפוש אחרי שפשופים ופצעים...
בכל מקרה, עמית הייתה 3 חודשים עם הנעליים במשך 23 שעות ואח"כ ישר ירדנו ל-12 שעות. אני מקפידה שתנעל את הנעליים גם בשעות הלילה וגם בשינת צהריים בגן- הצוות מקסים ומאוד משתף פעולה.
אין צורך לציין שעמית רגילה לנעליים, לא מוציאה פיפס כשנועלים לה אותם ואפילו אוהבת לשחק ברצועות. הבעייה היחידה היא שבגילה קשה לי להשאיר אותה במקום אחד יותר מדקה- היא כל הזמן בחיפוש אחר הצעצוע הבא...
ההשפעה היחידה שאני יכולה לייחס לנעליים (וגם זה לא בטוח) זה שלעמית יש פיסוק רחב מאוד מה שקצת מקשה עליה את העמידה על 6 והזחילה. אנחנו נפגשים עם פיזיו' מעולה ונראה שזה מסתדר.
ביום א' הקרוב יש לנו ביקורת ראשונה אחרי ההורדה בשעות ואני ממש כוססת ציפורניים ומקווה שהכל יהיה בסדר

למי שרק הצטרף או לא היה כ"כ מעורה, התחלנו פה בפורום איזשהו מאבק מול הכללית בנוגע להחזרים על הנעליים, נשמח לכל מצטרף חדש (מבוטחי כללית כמובן)- מי שלא שלח את מכתב התלונה שפירסמנו בפורום מוזמן ואף רצוי שישלח בקרוב.
ועוד מילה בנושא- ממה שהבנתי משיחותי הרבות עם נציגי הכללית, מי שמעוניין לרכוש נעלי ג'ון מיטשל- יש יותר סיכוי שיקבל עליהן החזר עכשיו, דרך ועדת חריגים, מאשר היה קודם- כשקיבלנו החזר אוטומטי על הסוגים האחרים...

בהצלחה לכל החדשים והמצפים, ובשעה טובה, ג'סיקה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לצפיה ב-'נעים מאוד '
נעים מאוד
25/01/2011 | 20:22
3
אני גלי, אמא של הדר וטל. מתגוררת באיזור י-ם.
להדר יש ק"פ קל תנוחתי (הריון תאומים) ברגל ימין.
מטופלים בבי"ח הדסה עין כרם. התחלנו את הטיפול אצל ד"ר למדן וכעת מטופלים אצל ד"ר פנסקי.
עברנו גיבוסים ואת שלב הנעליים (השתמשנו בדניס בראון).
הדר התנגדה לנעול את הנעליים וע"מ לשמור על התיקון אנחנו משתמשים בסד בשעות הלילה.

לצפיה ב-'משפחת ברשישט '
משפחת ברשישט
25/01/2011 | 20:41
3
שלום
אנחנו משפחת ברשישט נדיר חדוה נועה ושירה
גרים במודיעין
נעה בת 4 נולדה עם קלאב פוט חד צדדי ( צד ימין ) הינו מטופלים אצל פרופסור פורת  ודר למדן בעין כרם
אנחנו כרגע בשלב ביקורות פעם בשנה
הינו בביקורת לפני חודש  התיקון נשמר ,
נועה בחוג ריקוד מה שנראה לי עוזר לשמור על התיקון
לצפיה ב-'גם אנחנו עדיין פה '
גם אנחנו עדיין פה
25/01/2011 | 20:53
3
קצת עלינו:
ארז ויעל, בני 28, הורים לגילי המתוקה שחגגה שנה ו3 חודשים בשבת. גילי נולדה עם ק"פ ח"צ ברגל שמאל, מטופלת אצל ד"ר שינדלר החל מגיל שבוע, ישנה עם הדניס בראון בכל לילה, בלי תלונות .
גילי התחילה ללכת לפני חודש, וזה כיף גדול!
לצפיה ב-'ואנחנו...'
ואנחנו...
25/01/2011 | 20:55
3

אני נועה, אמא גאה ל 3. יואבי בן ה 4.5 חודשים הוא הקלאבר שבחבורה (בעלי צוחק עלי כשאני מכנה אותו כך).

מורה לח"מ

גילינו את הקלאב-פוט הדו"צ כבר בסקירה הראשונה, הפרופ' שאיבחן קצת נלחץ מכוון שהוא מכיר את בעלי ולא הרגיש נוח שמצא ממצא באולטרסאונד ולכן הריץ אותי לבדיקות נוספות ולסקירות חוזרות... פרופ' אחר גנטיקאי - שלח אותי מיד לועדה להפסקת הריון. היום אני רוצה ללכת אליו כדי שיואב יבעט בו עם הסד

הגענו לפורום מיד עם הידיעה על הקלאב פוט.
מטופלים אצל פנסקי המדהים!!!
לאחר 7 גבסים התחלנו עם נעליים בתקווה שלא נצטרך לעולם!!! לעבור אפילו ניתוח קטנטן.
משתמשים באלפא-פלקס מפס היצור הקודם עם הבר של דובס. לאחר מספר ימים  לא פשוטים של הסתגלות אנחנו מאד מאד מרוצים!!! לא מסובך להנעיל את הנעל, המוט משתחרר בקלות, יש נידות מצויינת, ומתיחה של הגיד  והיום לא נראה שום זכר לסבל של הימים הראשונים.

מחכים בקוצר רוח לביקורת בסוף פברואר כדי שנקבל אישור להורדה קלה בשעות.

ג'סיקה - משתתפת בשמחתך. שיעבור קל ומשעמם.

והעיקר? הבריאות ( :
נועה
לצפיה ב-'מתפקדת...'
מתפקדת...
25/01/2011 | 21:09
4
נעים מאוד,

שמי אנג'לה, אמא ל-3 בנים מדהימים, 14.5, 4 והקטנציק בן 8 חודשים.
גרים ברמלה.
שחר, האמצעי בן ה-4, נולד עם ק"פ ח"ד ברגל ימין שאובחן בסקירה הראשונה, בשבוע 15.
ילדתי את שחר בביה"ח קפלן ברחובות, וכבר ביום השני לחייו גובס ע"י ד"ר פנסקי המדהים!!!!
שחר עבר סדרה של 8 גבסים, עד גיל חודשיים, בגיל חודשיים עברנו לנעליים 23 שעות ביממה עד גיל חצי שנה,
בגיל חצי שנה, אחרי 4 חודשים מלאים עם הנעליים 23 שעות, בהוראת הרופא ירדנו ל-12 שעות לילה בלבד.
שחר לא עבר את הניתוחון כי ד"ר פנסקי הוא מהשמרנים, הוא לא ממהר לנתח, מעדיף לעשות עוד גבס או שניים
ולהגיע לתיקון ללא ניתוח.
בגיל 3 ו-10 חודשים קיבלנו רישמית מד"ר פנסקי שחרור מהנעליים, ואנחנו ממשיכים במעקבים (יש לנו ביקורת ראשונה
אחרי השחרור מהנעליים ב-10/2...תחזיקו אצבעות)
השתמשנו לאורך כל הדרך בנעליים הישראליות עם הבר האדום (יש שני סוגים, בר אדום ובר כחול - וההבדל הוא בחיבור באמצע הבר)
חייבת לציין שהנעליים הישראליות מצויינות לא פחות מהאחרות, הן עושות בדיוק את אותה העבודה, לא יקרות יחסית לאחרות.

בריאות ובשורות טובות לכולם..

בתמונה מימין לשמאל: שחר, ד"ר פנסקי ועמית יעקובי - בביקורת שקיבלנו שחרור מהנעליים!!
לצפיה ב-'משפחת אלחרר'
משפחת אלחרר
25/01/2011 | 22:24
30
היי אנחנו קרן ונדב, הורים ליהב בן שנתיים ויובל בן 5 חודשים. מתגוררים באשדוד אני עובדת במשרד הפנים בנתב"ג (שבוע הבא חוזרת לעבודה אחרי חופשת לידה ) ונדב בתחום הספורט.
יהב נולד עם ק"פ דו"צ שהתגלה בשבוע 16, מטופלים אצל דר' פנסקי המדהים ברמת בית שמש, בגיל יומיים הוא כבר גובס ואחרי סדרה של חמישה גבסים עברנו לנעליים 23 שעות. בגיל 5 חודשים ירדנו לנעול את הנעליים 12 שעות עד היום וידנו עוד נטויה.
אנחנו נועלים את האלפא פלקס ומאוד מרוצים, נעליים נוחות מאוד לשימוש.
נכון להיום אנחנו בביקורת כל 4 חודשים ומוכנים לנסוע עד לבית שמש בשביל דר' פנסקי שנותן תחושה טובה בכל ביקור וזה חשוב.
בהצלחה לכולם
קרן

לצפיה ב-'לא מגיבה הרבה אבל קוראת'
לא מגיבה הרבה אבל קוראת
26/01/2011 | 01:45
4
קוראים לי ענת, אנחנו גרים בקליפורניה כבר 4 שנים
יש לנו 3 בנות - בנות 8+, 4+ ושנה
לקטנה, לי, היה ק"פ דו"צ שטופל בשיטת פונסטי, עשו לה ניתוח להארכת הגיד ובמהלך השלושה שבועות עם הגבס האחרון גילו שעצם הירך בצד ימין לא במקום.
התחלנו עם רצועות מיוחדות לירכיים וכשאלו לא עזרו לי עברה ניתוח כדי להכניס את העצם ידנית למקום. אחרי הניתוח היא היתה מגובסת מהחזה ומטה במשך 6 שבועות ואחר כך בגבס נוסף במשך 4 שבועות.
היום לי ילדה מאוד פעילה, היא עוד לא הולכת אבל בדרך (השלימה את הכל מהר מאוד), היא כמובן ישנה עם הנעליים בלילה (נעלי מיטשל/פונסטי) ומחכים לביקורת הבאה.
בביקורת האחרונה אמר לנו הרופא שכפות הרגליים שלה נראות מצויין והירך נראית טוב למרות שיש לה עוד קצת כדי להגיע לטווח של 100% ושזה עניין של זמן.
היא מטופלת אצל רופא בבית חולים לילדים של סטנפורד ואנחנו מאוד מרוצים.
מאוד שמחה שמצאתי את הפורום הזה, המידע ששאבתי מפה מאוד עזר לנו.
לצפיה ב-'מתפקדת!'
מתפקדת!
26/01/2011 | 09:40
5
אנחנו משפחה מירושלים, המונה שתי .בתי בת הארבע וחצי היא הקלאברית שלנו, אבל כמעט כולנו החל מהאמא בעלי סיפורי רגליים למינהם.התחלנו את הטיפול פחות מעשרים וארבע שעות לאחר הלידה בבי"ח שע"צ. נותחנו במכוון בגיל 3 חודשים.בגיל 4 חודשים הקטנה התחילה לנעול את הנעלים (דניס בראון, הישראליות) ללא שום בעיות בכלל, להיפך עד היום היא אוהבת את הנעלים, והיתה מאד גאה ושמחה שגם הקטן שאחריה "זכה" לנעול אותן.מגיל 3 אנחנו בביקורות אצל ד"ר פנסקי, זאת לאחר שבגיל שנתיים נתבקשנו לסיים את הטיפול (נעילת הנעלים) ולא הסכמתי, וכשהגעתי בגיל שלוש לביקורת די ירדו עלי על שאני ממשיכה, אז החלטתי לשנות כיוון לרופא אחר, אולם חייבת לציין שהרופא הראשון היה מצוין, ואפילו פנסקי שיבח את התיקון.
מקוה שהכל ימשיך להיות בסדר, למרות שאני מודה ומתוודה שאני בלחץ אדיר...
מאחלת לכולנו הרבה בריאות ונחת! תמיד שמחה לעזור!
לצפיה ב-'שלום לכולם'
שלום לכולם
26/01/2011 | 11:32
2
אנחנו גיל ומירי מראשל"צ, הורים לליה בת שנה וחצי.
מטופלים באיכילוב אצל ד"ר חמו, פרופ' ויינטראוב ואריאלה.
לליה גילו ק"פ דו צדדי (שעוד אז הוגדר כחמור מאוד) במהלך הסקירה הראשונה.
לאחר הלידה אישרו את העובדה שאכן מדובר בק"פ חמור מאוד, ונתקלנו בהתעקשות של אחת הרגליים מהרגע הראשון.
ליה גובסה בגיל 5 ימים במשך 3 וחצי חודשים, עברה את הניתוחון, והתחלנו שימוש בג'ון מיטשל.
לא נתקלנו בקשיים כלשהם בהסתגלות לנעליים או בשימוש בהם, ועד היום ליה רואה בהם משהו טבעי ובלתי נפרד מהרגליים בשעות הלילה.
את הנעליים נעלנו 23 שעות עד גיל 6 חודשים, ולאט לאט בהדרגה ירדנו בכמות השעות. עד גיל שנה וחודש היינו עם הנעליים 18 שעות, ובגיל שנה וחודש ירדנו ל 12 שעות.
חשוב לי להדגיש, שהנעליים מעולם לא הפריעו לליה בהתפתחות התקינה שלה, היא התהפכה, התישבה, זחלה והלכה כמו כל ילד בגילה.
אנחנו מאוד מרוצים מהטיפול באיכילוב מהמקצועיות, האכפתיות והיחס האישי לכל אורך הדרך.
לפני חודשיים היינו בביקורת, ואמרו לנו שמצב הרגליים של ליה פשוט מצויין ולא יכול היה להיות טוב יותר.
אני חושבת שברגע שהתחלנו להגיע לביה"ח לטיפול וגבסים והבנו שהק"פ זה ממש הרע במיעוטו, פשוט לא הרגשנו בקיומו.
אני גם חושבת שהכי חשוב לשדר לילדים שהכל בסדר, ואין שום דבר חריג במה שהם עוברים ו/או מה שיש להם, וזה הופך את הכל לבלתי מורגש גם עבור הילד.
חייבת לציין שכל הטיפול וההתמודדות עם הק"פ דווקא גרם ליחסים שלנו להתהדק ולהבין שאנחנו יכולים להתמודד עם מה שנקרה בדרכנו, וזו מבחינתי חצי הכוס המלאה - מעבר לזה שאני מרגישה שזה מאוד חישל את ליה.
מצרפת תמונה (לא עדכנית) של הנסיכה שלנו. ברור שלק"פ לא נשאר זכר.
לצפיה ב-'היי ג'סיקה'
היי ג'סיקה
26/01/2011 | 11:35
3
מה שלומך? אני כל כך נהנת לראות איך שאת מנהלת את הפורום בצורה כל כך טובה. ואת אחד הסיבות שאני כנראה לא יכולה להתנתק מהפורום הזה. כי בבית כבר מזמן ששכחנו מהקלאב פוט. ואני תמיד אשמח להיות פה לעזר לכולם.
הפרטים שלנו הם:
שם: אמיר נוגה
מגורים: תל-אביב
ילדים:2. נוגה בת 6 וחודשיים ועמית בן 2.5
ק"פ: נוגה היא ילדת קלאב פוט דו"צ חמור מאוד מטופלת אצל ד"ר עמוס שינדלר בתה"ש וכבר סיימנו את הטיפולים רק ביקורת פעם בשנה והנעליים שהשתמשנו הם הדניס בראון.

אנחנו משפחה מאושרת ואין שום זכר לבעיות האורטופדיות. מאמינים שבסוף הכל מסתדר.
והרבה בזכות הפורום הזה שהכרתי בזמנו שהייתי בהריון עם נוגה

לצפיה ב-'גם אנחנו איך לא?'
גם אנחנו איך לא?
26/01/2011 | 22:28
1
3
שמי רותם אמא של נטע בת 3 היתה השבוע. התמונה מחודש שעבר כאשר הינו בטיול מקסים לאזור מצפה רמון.
נטע נולדה עם ק"פ ברגל שמאל. מטופלת אצל דר' אידלמן בבית חולים רמבם. אנו גרים בנשר.
בסוף השבוע נסיים עם הנעליים (שלב לילה). אני לא מאמינה. זוכרת את הימים הראשונים כמו אתמול. למרות שנטע הסתגלה ללא בעיות כבר מהרגע הראשון. נטע נועלת את הנעלים מסוג אלפא פלקס. מאוד מרוצים וללא תקלות מיוחדות.
בשבוע שעבר הזמנו מיטה חדשה לנטע ולאחותה((מיטת קומותים), כך שרק כאשר היא תישן במיטה החדשה ללא הנעלים אני מאמינה שהיא תרגיש בהבדל.
זהו, לאחר שלוש שנים שעברו חלפו כל כך מהר נשאר רק שלב הביקורות. הביקורת הבאה הצפויה לנו היא בחודש מאי הקרוב.
כמובן שאני מתעדכנת סמויה בפורום זה. הוא עוזר ותומך מאוד חשוב במיוחד להורים חדשים.
בהצלחה לכולם.!!
רותם.
לצפיה ב-'שלום'
שלום
27/01/2011 | 13:06
2
אנחנו יאיר והדס אושרה בן אליעזר. הורים למתניה (רבע לשש), רוניה (ארבע וחצי) ואלישמע (שנה וארבע). גרים ברמת גן. אלישמע נולד עם ק"פ דו"צ חמור וגובס תוך פחות מ24 שעות מהלידה. לא ידענו על הק"פ לפני וכשחזרתי מבית החולים חברה הכניסה אותי לפורום. אני מודה לה עד היום!
מטופלים אצל ד"ר לבל, שערי צדק. היום עם הנעליים 12 שעות (שינה בלבד).
גילינו שאלישמע לא ישן טוב בלעדיהם
ותודה לג'סיקה שמרגיעה היסטריות... (בהחלט היו לי כמה)
לצפיה ב-'ואנחנו די מקוריים...'
ואנחנו די מקוריים...
27/01/2011 | 15:04
4
אני אמא לשני ילדים מתוקים עם ק"פ - הגדולה, אוריה, היום בת 7. נולדה עם ק"פ דו"צ חמור וטופלה בשיטת פונסטי. לפי ההנחיות שהיו אז הורדנו את הנעליים בגיל 3 והק"פ חזר לה ברגל אחת בגיל 5 וחצי. בזכותו של ד"ר פנסקי המלאך הק"פ תוקן ללא ניתוח והיום היא במצב מצוין וישנה עם דניס בראון בלילה. ובחדר שליד ישן לו איתן עם נעלי דובס...הוא בן חצי שנה ועלה על אחותו במקוריות כיוון שנולד עם קומפלקס ק"פ. רק לפני חודש הוא עבר לנעליים אחרי שני ניתוחי גיד אכילס והיום אחרי ביקורת ראשונה המצב שלו מצויין ואמור בעוד חודש לעבור לנעילת לילה בלבד. חוץ מהם יש לי עוד בת ובן ללא ק"פ (כל מגוון האפשרויות...). הגילוי על הק"פ עם איתן היה לי די קשה כי ידעתי לקראת מה אני הולכת. זהו תהליך ארוך (ולא ידעתי עד כמה הוא יכול להיות ארוך במיוחד כשזה קומפלקס ק"פ). אבל תמיד הסתכלתי על אוריה שלי המקסימה שלמרות שהק"פ חזר היא רצה וקופצת ועושה הכל וידעתי שיום אחד גם איתן יעשה זאת. ואם זו תהיה הצרה היחידה שלהם בחיים - אני אהיה מאושרת!!!
לצפיה ב-'משפחת דורות'
משפחת דורות
27/01/2011 | 22:57
1
6
היי לכולם, נעים להכיר.
אנחנו רונית וארי דורות. גרים במושב תלמי מנשה, ליד באר יעקב. איתמר הוא הבן הבכור שלנו שנולד לפני קצת יותר מחודש עם קלאב פוט דו"צ. ידענו על הקלאב פוט מהסקירה הראשונה, בשבוע 15 ומאז נעזרנו בפורום המדהים הזה כדי להבין מה זה בכלל , מה עושים, איפה מטפלים ובעיקר להירגע ולהבין שזו אמנם התמודדות, אבל להבין שהשד ממש לא כזה נורא.
כשאיתמר נולד, דיברתי עם כמה אמהות מהפורום אשר עזרו לי להחליט שלא לטפל באסף הרופא ובסופו של דבר הגענו אל ד"ר פנסקי המקסים
היום היה הגיבוס הרביעי וד"ר פנסקי אמר שהמצב של הרגליים ממש טוב לאחר הגבס השלישי.
אני כל-כך שמחה שיש את הפורום הזה
לצפיה ב-'משפחת רנאל'
משפחת רנאל
28/01/2011 | 11:09
4
קפצתי לביקור קצרצר
כי הבטחתי לעצמי שגם אחרי שלא אהיה דבוקה לפורום מדיי יוםכמו בהתחלה אבוא לעודד
אזהנה אני כאן
אריאלה , אמא לשישה, טוהר הקטן בחבורה היום בן שנה וחודשיים נולד עם ק,פ ברגל שמאל שגילינו  בסקירה המוקדמת
עשינו מי שפיר, וכ"ו וב"ה נולד לנו ילד מהמם
גרים בגוש עציון
מטופלים אצל ד"ר פנסקי 0ומתגעגעים אליו כשהביקורת היא רק כל 3 חודשים כי הוא רופא מדהים)
נועלים נעליים רק בלילה והם כבר ממש לא אישו
טיפה מטריד כשכל החבורה מגיעה כי טוהר צורך יותר מקום
אבל סבבה.
עברנו פצעי לחץ בנעלים הראשונות ומאז לא נתקלנו
בכ"ז מחכים לגיל 4 להוריד.
לצפיה ב-'רינת אמא של מאיה בת שלוש '
רינת אמא של מאיה בת שלוש
28/01/2011 | 18:38
2
שלום,,, כבר הרבה זמן לא רשמתי כאן, אבל בהחלט מסתכלת מדי פעם...
אני אמא למאיה בת שלוש לקלאב פוט חד צדדי רגל --- רגע איזה רגל ---- כן שמאל...
ולשירה בת שנה וחודשיים
גרים בגדרה ומטופלים אצל המלאך  ד"ר פנסקי ברמת בית שמש...
אנחנו עם נעלים רק ללילה, הילדה משתפת פעולה מלאה לגבי הנעלים ואין התנגדות כלל וכלל
יש לה קושי עדין בלהסתובב בלילה עם פוך (למרות שהשקענו בפוך ממש יקר שיהיה קל כנוצה אבל זה עדין לא עוזר) החלטנו להלביש אותה חם בלילה וזה הכול..
משתמשים בנעלים הרגילות הישראליות...
אני יכולה להרגיע את כל המתחילים והמתחילות שיש צרות גדולות יותר.. ביום יום אנו עסוקים באסטמה ובכלל לא בקלאב פוט...
אז שיהיה בהצלחה לכולם...
לצפיה ב-'מגיחים מאפלה :)'
מגיחים מאפלה :)
29/01/2011 | 17:18
3
מירי, אמא של עילאי ומאיה
עילאי בן ארבע (עוד חודש) עם קלאב פוט ומאיה (גם עוד חודש בת ארבע)
גרים בדרום

לצפיה ב-'אנחנו גם כאן '
אנחנו גם כאן
30/01/2011 | 16:49
4
אנחנו רונן ותמר, הורים של גיא המקסים.
גיא בן 10 חודשים (עוד כמה ימים) ויש לו קלאב פוט חד צדדי ברגל ימין.
על הקלאב פוט שמענו עוד בסקירה הראשונה ומאז אנחנו בפורום המקסים הזה
אנחנו מטופלים אצל ד"ר וייגל. גיא גובס בגיל 10 ימים (היינו מאושפזים בשניידר עקב חום גבוה,
אז "על הדרך" גיבסנו בפעם הראשונה...) ומאז עבר סדרה של גבסים, ניתוח הארכת הגיד,
נעילת נעליים של 23 שעות וכרגע הוא נועל את הנעליים 12 שעות (בלילה).

אנחנו גרים בהוד השרון וגיא הוא הנסיך הראשון שלנו

הריפלוקס בדרכי השתן והפטוזיס בעין מעסיקים אותנו הרבה יותר מאשר הקלאב פוט....

שיהיה בהצלחה לכולם !

אשמח לסייע לכל מי שירצה

לצפיה ב-'משפחת אזולאי....'
משפחת אזולאי....
30/01/2011 | 20:56
3
היי אנחנו ענבל ועמי מטבריה, הורים לפאר נסיכת הק"פ הבלתי מעורערת!
נסיכתנו בת 3 ו-10 חוד'. נולדה עם ק"פ קשה במיוחד ברגלה השמאלית . מטופלת כעת אצל ד"ר פנסקי המדהים!
עדיין בשלב הדניס בלילה (משתדלים...).ומתחילים את הספירה לאחור בע"ה עד לבקורת בגיל 4.
הפורום היקר הזה ליווה אותנו לאורך כל הדרך. מרגע הגילוי בשבוע ה-16 להריון ובאופן מאוד פעיל ואינטנסיבי מרגע הלידה ובמהלך הטיפול המורכב והקשה שעברנו. ועד היום אני לא יכולה לשבת מול המחשב בלי לבדוק מה קורה ב"משפחה".
בהצלחה לכולם, וברכות לג'סיקה המדהימה.
ענבל.
לצפיה ב-'קצת באיחור גם אני מתפקדת'
קצת באיחור גם אני מתפקדת
31/01/2011 | 15:02
5
בת שלי מאיה נולדה עם ק''פ ברגל ימין בדרגה חמורה מאוד. בעלי גם בוגר ק''פ. טופלה בשיטת פונסטי אצל דר' אידלמן כולל סדרת 6 גבסים, שני ניתוחים של גיד אכילס, נעלי דניס בראון עד גיל 10 חודשים 24 שעות ביממה ואחרי זה רק בלילה עד גיל 4 . חייבת לציין שהייתי מרוצה מאוד מהנעליים הישראליות ולא הייתה לנו שום בעיה בשום שלב של טיפול( הקפדתי מאוד לנעול כל לילה גם בלילות הקשים של מחלות).
נכון לעכשיו היא בת 4 ו7 חודשים ולא רואים שיש לה משהו ברגל, רשמתי אותה לחוג התעמלות והיא מאוד מרוצה.
רוצה עוד פעם לציין שהפורום הנפלא הזה עושה עבודת קודש ומאוד עוזר להתמודד בכל שלב ושלב של טיפול.
בהצלחה לכולנו
לצפיה ב-'באיחור קל'
באיחור קל
14/02/2011 | 22:53
3
משפחת שפיר מאיזור מודיעין.
יואב אח אחרי שתי בנות, נולד עם ק"פ ברגל שמאל.
ק"פ התגלה כבר בסקירה המוקדמת.
טופל בסידרת גבסים החל מגיל 3 ימים, עד 10 ימים לאחר ניתוח גיד אכילס.
מטופלים בשניידר, כיום אצל דר' ויגל. מצב טיפול נוכחי-נעילת דניס בראון (הישראליות)  12 שעות ביממה.

תודה למנהלי הפורום ולקהילה המדהימה המשויכת אליו
:)
לצפיה ב-'באיחור גדול'
באיחור גדול
16/02/2011 | 03:46
1
3
עדיף מאוחר מאשר לעולם לא..
איתי נולד עם קלאב-פוט ברגל ימין, וגובס בגיל שבועיים. אחרי שבוע הרופאים החליטו שזה קלאבפוט תנוחתי, וגובסנו לעוד גבס אחד בלבד. היינו כמה שבועות ארוכים עם הנעליים, ולמעשה לא הצלחנו להתרגל אליהם בצורה טובה. בגלל שהקלאבפוט תנוחתי בלבד, הוחלט להפסיק עם הנעליים, ועכשיו אנחנו רק עם פיזיותרפיה ומעקב צמוד. בזמנו התמכרתי לפורום הזה והתמיכה והעידוד וכל המידע כאן הצילו אותי. היום אני מציצה מדי פעם..
מתפללים שלא תהיה נסיגה ושההליכה תהיה רגילה. היום איתי בן שמונה חודשים, אח קטן ליהלי, כמעט כבר בת שלוש. אנחנו גרים בניו-יורק ומאד מתגעגעים הביתה.
תודה רבה לפורום הזה!!
רננה
לצפיה ב-'באיחור גדול מאוד( והתנצלות גם)'
באיחור גדול מאוד( והתנצלות גם)
27/02/2011 | 20:28
4
ממש לא נעים לי אבל עברנו תקופת מחלות..
קוראת סמויה פה בפורום בעבר יותר פעילה.
אמא לתאומים חמודים בני שלוש וחצי כמעט.
מתן נולד עם קלאב פוט ברגל ימין בהמשך התגלו עוד כמה בעיות שלא קשורות לקלאב פוט.
אחור התפתחותי, שפתי..כיום כבר מפטפט חופשי ורץ בכל הבית אין (כמעט)זכר לקלאב פוט.
הורדנו נעליים בגיל שלוש לאחר התייעצות עם דר קופוליוביץ (התחיל ללכת בגיל שלוש)
ממשיכים כמובן עם מתיחות ומקווים לטוב.
גרים בקריות.
לצפיה ב-'בשורות טובות'
בשורות טובות
24/01/2011 | 12:49
17
3
יש! אני בהריון, בשעה טובה
תאריך לידה משוער 8.8...(בשאיפה שבועיים קודם, למי יש כוח למשוך בקיץ?)

אתמול עשינו שקיפות עורפית, ואוטוטו סקירה ראשונה...

אז... השלישי/ת בדרך

ג'סיקה
לצפיה ב-'מזל טוב '
מזל טוב
24/01/2011 | 12:59
איזה כיף!!!!!! אכן בשורות טובות
לצפיה ב-'בשעה טובה'
בשעה טובה
24/01/2011 | 13:53
1
יקירתי,

כיף לשמוע!!! רק בריאות ושיהיה הריון משעמם.

נשיקות לכולם,

יפעת.
לצפיה ב-'איזו בשורה נהדרת! שיעבור בקלות!! '
איזו בשורה נהדרת! שיעבור בקלות!!
24/01/2011 | 14:43
1
לצפיה ב-'בשעה טובה'
בשעה טובה
24/01/2011 | 16:10
1
אמן ירבו הודעות כאלו
לצפיה ב-'איזה יופי!!!!'
איזה יופי!!!!
24/01/2011 | 20:36
אנחנו כל כך שמחים לשמוע!!!!
רק שמחות ובריאות
מכל המשפחה של אורון
לצפיה ב-'בשעה טובה! מאחלת שיעבור בקלות ובשלוה!'
בשעה טובה! מאחלת שיעבור בקלות ובשלוה!
24/01/2011 | 21:31
לצפיה ב-'וואו!! איזו התרגשות '
וואו!! איזו התרגשות
24/01/2011 | 22:00
אני ממש שמחה בשבילכם !

שיעבור בקלות ובכיף

נשיקות
לצפיה ב-'וואו...איזה כייף'
וואו...איזה כייף
25/01/2011 | 08:34
איזה חדשות נהדרות
טשימאת באחודאת...

כ"כ שמחתי והתרגשתי לקרוא אתמול את ההודעה

אני מאחלת לך הריון "משעמם" ומהנה.

נשיקות וחיבוקים
לצפיה ב-' שיהיה לכם בשעה טובה ...'
שיהיה לכם בשעה טובה ...
25/01/2011 | 09:21
3
איזה כיף לשמוע!!
בריאות, בריאות ועוד בריאות...

לצפיה ב-'בשעה טובה, הריון קל ומשעמם '
בשעה טובה, הריון קל ומשעמם
25/01/2011 | 16:55
1
לצפיה ב-'בשעה טובה!! '
בשעה טובה!!
25/01/2011 | 20:24
לצפיה ב-'בשעה טובה'
בשעה טובה
25/01/2011 | 21:43
מזל טוב ג'סיקה איזה כיף לשמוע.
שיהיה הריון קל ויעבור מהר ובעזרת השם בשורות טובות בסקירה.
לצפיה ב-'מזל טוב מאחלת לכולכם גם המשפחה שלנו!'
מזל טוב מאחלת לכולכם גם המשפחה שלנו!
26/01/2011 | 09:43
2
2
לצפיה ב-' מ זל טוב'
מ זל טוב
27/01/2011 | 13:17
1
1
אין לי הרבה ניסיון אבל אצלנו השלישי הוא הכי כיפי!
וכמו הבדיחה: ילדים זה כמו עוגה: את הראשון שורפים, השני יוצא לפני הזמן, השלישי מ-ו-ש-ל-ם
לצפיה ב-'איזה כיף'
איזה כיף
28/01/2011 | 11:11
רק בשביל זה היה שווה להכנס
איזה יופי ברוך ה'
מאחלת לך הריון עגול, ידיים מלאות והרבה אהבה

הרבה זמן לא התרגשתי ככה מהודעה במחשב.
לצפיה ב-'מזל טוב '
מזל טוב
30/01/2011 | 12:04
הריון קל ומשעמם
לצפיה ב-'יו איזו שמחה'
יו איזו שמחה
30/01/2011 | 20:39
יקירתי איזה כיף שנכנסתי ועוד יותר כיף שקראתי את זה.
אני עם דמעות בעיניים.
בהצלחה בע"ה
נשיבוקים ענקיים....ענבל.
לצפיה ב-'רוצה לשתף אתכן בהתפתחויות ומחכה לתגובות....'
רוצה לשתף אתכן בהתפתחויות ומחכה לתגובות....
23/01/2011 | 17:59
6
6
היינו בביקור באיכילוב אצל פרופ' וינטרוב. וב"ה הוא היה מאד מרוצה.אחרי 10ושבועות עם הנעליים [גון מיטשל] 23 שעות. אבל התבקשנו להמשיך כך עוד שלוש חודשים ואז שוב ביקורת.ורציתי לשתף אתכן בהתפתחויות- המאמי שלי בת 4.5 חודשים. וכל כך יפה מפותחת. מתהפכת בקלילות מהבטן לגו. עם ובלי הנעליים. כל כך מתוק לראות את זה.  כמו כן היא מסתובבת סביב עצמה סיבוב שעון בשניות היא עושה את זה. היא מרימה המון את הרגליים ותופסת עםהידיים ואני תולה לה משחקים על הבר והיא מנסה לתפוס. פשוט מתוק לראות אתזה  וככה אנחנו הופכים את כל ענין הקלאב פוט לחוויה!! הכל תלוי בראש... וכל זה אחרי החודשים הארוכים בהריון של הלחץ וההיסטריה לקראת הלא נודע. בעיקר מההתפתחות. ועכשו ב"ה הכל כ"כ חיובי.
לצפיה ב-'ההודעה שלי משום מה לא התקבלה כראוי. '
ההודעה שלי משום מה לא התקבלה כראוי.
23/01/2011 | 18:07
5
5
ננסה לכתוב שוב.
לצפיה ב-'למה להמשיך עוד?'
למה להמשיך עוד?
24/01/2011 | 07:20
1
5
המצב של הרגל לא מתחיל להסתדר? או רק ליתר ביטחון?
לצפיה ב-'למה לא?'
למה לא?
24/01/2011 | 08:56
5
הרי היא בשלב שנעילת נעלים כל היום לא תפגע בהתפתחות (ולפי הסיפורים זה באמת לא פוגע לילדה בהתפתחות).
אנחנו היינו עם נעלים עד גיל 5 חודשים ואז בביקורת ד"ר וייגל הציע למשוך עוד חודש ככה, למרות שמצב הרגל היה מצויין.
לכן, ניב היתה עם נעלים 23 שעות עד גיל חצי שנה.
לדעתי, הלא מקצועית, אלו זמנים קריטים של התפתחות הרגל ולכן חבל שלא תנעל נעלים כמה שיותר.
לצפיה ב-' אנחנו משכנו '
אנחנו משכנו
24/01/2011 | 09:32
2
6
את נעילת הנעליים 23 שעות עד חצי שנה ועוד חודש עם הפסקה ל- 4 שעות ורק ב- 7 חודשים הורדנו ל- 12 שעות. רק לטובה....
לצפיה ב-'חייבת לשאול'
חייבת לשאול
24/01/2011 | 14:47
1
4
גם איתן כבר בן 6 וחצי חודשים ועדין עם נעליים ל- 23 שעות ביממה. השבוע נגיע לביקורת ואולי נקבל 4 שעות הפסקה. איתן עדין לא התהפך ולא מראה סימני זחילה (מסתובב סביב עצמו בעיקר...). קצת מטריד אותי. איך היה אצלכם?
לצפיה ב-' אנחנו לא דוגמא'
אנחנו לא דוגמא
24/01/2011 | 19:30
6
להתפתחות תקינה, לנועה עיכוב התפתחותי קל שלא קשור לק"פ אלא למתח שרירים נמוך ועד שהחלה ללכת היינו מטופלים בפיזיותרפיה ששוב- לא קשורה לק"פ. אשמח לדבר ולהרחיב בטלפון, תשלחי לי מסר ונדבר. נ.ב- היום נועה בת שנה ותשעה חודשים- הולכת, רצה, קופצת ורוקדת על אף כל הקשיים שהי בדרך. תתקשרי ונדבר
לצפיה ב-' דרושים וחדשים ב אנשים '
דרושים וחדשים ב אנשים
23/01/2011 | 17:01

רוני הוא נער שאחרי מות אמו מגיע לפנימיה עם סוד משפחתי, עליו הוא שומר באדיקות.
רוני, כמו שאר הגיבורים, יחווה אהבות, כעסים וקונפליקטים בסדרה החדשה המבוססת על הרומן הקלאסי אליפים
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

פורומים שמחפשים מנהל/ת:

עזרה בלימודים ושיעורי בית:

פסוריאזיס - תמיכה:

תמיכה למבוגרים - ADD ו-ADHD:

יופי וטיפוח אישי:

שירה ופרוזה:

פוטושופ:

פלאש:

רוצים לנהל את אחד הפורומים הנ"ל וחושבים שאתם מתאימים?
מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

בהצלחה
לצפיה ב-'מכתב לכללית'
מכתב לכללית
22/01/2011 | 21:49
3
3
שלום לכולם
לאחר כמה שבועות ניתוק מהפורום, אני מבינה כי נכתב מכתב למשלוח לקופת חולים כללית.
האם ניתן לקבל את המכתב+ כתובת למשלוח.
תודה ושבוע טוב
לצפיה ב-'הנה הדוגמא'
הנה הדוגמא
23/01/2011 | 08:29
2
6
הקפידי למלא את הפרטים איפה שצריך,
ולצרף את מכתבו של דר' שטרקר המצ"ב בהודעה הבאה
לצפיה ב-'להוסיף כנספח'
להוסיף כנספח
23/01/2011 | 08:30
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
23/01/2011 | 17:33
לצפיה ב-'החזר לנעלי ג'וני מיטשל'
החזר לנעלי ג'וני מיטשל
18/01/2011 | 11:43
9
177
שלום לכולם,

עברנו את הניתוחון של גיד אכילס במהלך השבוע שעבר.
הקטנצ'יק, מסכן, לא הפסיק לבכות את נישמתו ולצרוח במשך 4 ימים שאחרי הניתוח...
כרגע - 6 ימים אחרי הוא חזר להיות עצמו - רגוע וחייכן!!!

אנו אמורים להזמין את נעלי הסד - המליצו לנו על ג'ון מיטשל.
האם יש החזר עליהם באחת הקופות.

בריאות לכולם
לצפיה ב-'מכבי מחזירה את מרבית הסכום'
מכבי מחזירה את מרבית הסכום
18/01/2011 | 12:39
6
6
לצפיה ב-'האם הכללית נותנת החזר למיטשל?'
האם הכללית נותנת החזר למיטשל?
18/01/2011 | 17:40
5
3
לצפיה ב-'תאורטית לא, מעשית כן'
תאורטית לא, מעשית כן
18/01/2011 | 18:16
3
7
עד לפני שלושה חודשים היו החזרים בכללית, הם בוטלו באוקטובר ועכשיו
זו בדיוק תקופה שאנחנו עובדים על החזרת הדניס בראון על סוגיו לסל ההחזרים. צריך לדעת איך לבקש, וכשמגיעים לוועדות ערר של המושלם, הם מחזירים.
אבל, אם אתם קונים מיטשל, זה צריך להיות ב"כמון הסדר" ולא ישירות דרך היבואן.
ג'סיקה
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובה המפורטת.'
תודה רבה על התשובה המפורטת.
20/01/2011 | 10:45
2
6
האם תוכלי להסביר לנו בבקשה מהי המשמעות של "ההסדר" ?

קיבלנו מדר' חמו המדהים באיכילוב הזמנה מפורטת לפי מידה להזמנת הנעליים הראשונות מחו"ל.
אם כך, מהי הפרוצדורה הנכונה לקבלת ההחזר מהכללית?

תודה מראש לכל העונים.
לצפיה ב-'לא תקבלו החזר על המיטשל'
לא תקבלו החזר על המיטשל
20/01/2011 | 11:09
1
9
המיטשל אינן נרכשות במכון הסדר של הכללית, אלא בחו"ל, ולפיכך מעולם לא היה עליהן החזר מהכללית, רק ממכבי.
אם תבחרו לרכוש את האלפא פלקס (תוצרת גרמניה, יש להשיג במכוני הסדר של הכללית בארץ) תוכלו לקבל החזר מהכללית להערכתי.
באיכילוב "נעולים" על המיטשל, אבל הסוגים האחרים, ובפרט האלפא, זהים לחלוטין מבחינת הטיפול.
ממליצה לך לשוחח עם משה היבואן של האלפא, הוא ייתן לכם את כל המידע, ויפנה אתכם למכון הסדר שבו תוכלו לרכוש ולהגיש את הניירת לקבלת החזר. משה 0547644548
הפרוצדורה קצת שונה עכשיו, בגלל שהפריט אינו כלול ברשימת ההחזרים בשלב זה. צריך לצרף מכתב מאוד מפורט (כדוגמת המצ"ב) וגם את מכתבו של דר' שטרקר יו"ר איגוד אורטופדיה לילדים. ולהיות מאוד עקשן (אצרף בהודעה נפרדת).

אשמח לענות על עוד שאלות
ג'סיקה
לצפיה ב-'מכתבו של דר' שטרקר-מומלץ לצרף לבקשת ההחזר'
מכתבו של דר' שטרקר-מומלץ לצרף לבקשת ההחזר
20/01/2011 | 11:11
4
לצפיה ב-'אנחנו הגענו לועדת ערר וקיבלנו חצי מהסכום, אבל'
אנחנו הגענו לועדת ערר וקיבלנו חצי מהסכום, אבל
22/01/2011 | 10:00
7
הדגישו שם בפנינו שזה יהיה חד פעמי  !!!

ובלי קשר זה היה תהליך ארוך ומתיש שלקח כמעט חצי שנה
כך שלא שווה לבנות על לעשות את זה פעמיים בשנה
בגלל שהבנו שעם הכללית זה יהיה קשה, עברנו למכבי
לא שווה את הטרחה !

מה שאני מתאר פה קרה כשכללית עוד החזירו על נעליים אחרות
אז יש בהחלט מצב שעכשיו כשהם לא מחזירים על כלום
זה רק יהיה יותר גרוע

בהצלחה
לצפיה ב-'יש עליהן החזר במכבי'
יש עליהן החזר במכבי
22/01/2011 | 08:31
5
המליצו לכם המלצה מצויינת, לנו יש אותם והגענו עליהם אחרי שקנינו אלפא פלקס שעשו לנו המון בעיות, גרמו לפצעים ברגל, החזירו אותנו אחורה בטיפול כי הינו צריכים גבס נוסף, המון בכי... בקיצור היה שמח!

בכללית אין החזר על הג'ון מיטשל וכרגע אין בכלל החזר על אף סוג נעליים כך שזה לא באמת משנה. מה שאתם יכולים לעשות זה להגיש בקשה להחזר, לקבל סירוב ואז להגיש בקשת ערער. אנחנו בשלב הזה. (אם את רוצה את יכולה לדבר איתי - תישלחי לי מסר)
כרגע הג'ון מיטשל הם הנעלים הכי זולות, האלפא פלקס עולות 2300 ש"ח (ואולי אהיום הן עולות אפילו יותר כי יש סוג בר חדש יקר יותר) ואילו הג'ון מיטשל עולות 400$ ודולר היום כלכך נמוך שזה יוצא 1400 ש"ח - 1000 ש"ח פחות!!!! כרגע שאין החזר על אף סוג הבדל זה משמעותי מאוד מאוד!
מה גם שהג'ון מיטשל מצויינות: קלות במשקל, נוחות לנעילה והכי חשוב לא גורמות לתינוק לבכות את נישמתו מכאב. תקראי בפורום בדפים הקודמים ותעשי חיפוש לתאריכים מוקדמים יותר, ותביני שממש לא כדאי לכם הרפתקאות עם סוג אחר של נעלים. תזמיני את מה שהמליצו לכם, לא המליצו סתם.

המון בריאות
לצפיה ב-'אני עברתי עם הילדה למכבי רק בגלל הג'ון מיטשל'
אני עברתי עם הילדה למכבי רק בגלל הג'ון מיטשל
22/01/2011 | 09:51
7
אלו נעליים ברמה אחרת מכל האחרות, נוחות וקלות.
מכיוון שזו הבעיה שילדתנו נולדה איתה היה לי חשוב שהיא תנעל את הדבר הכי נוח שיש
כי גם ככה זה דבר מסורבל (אבל אל דאגה, זה מה שהם מכירים מגיל אפס ולכן מתרגלים לזה)
אמנם מזמינים אותן מארה"ב אבל השירות שם מדהים ואם יש תקלה או בעיית מידה
הם שולחים תחליף שמגיע מהר מאוד. בקיצור, מומלץ בחום

בכללית איכזבו אותנו קשות עם ההחזרים ולכן עברנו בלי לחשוב פעמיים
במכבי זה הרבה יותר פשוט וגם הקופה עצמה מעולה.

כמו שעוד מישהי אמרה, גם אם אתם נשארים בכללית, הם לא מחזירים עכשיו על כלום
ולכן שווה לקנות את הנעליים הטובות ביותר, ככה לפחות תיהנו מהחזר
לצפיה ב-'נעלי דניס בראון למסירה'
נעלי דניס בראון למסירה
18/01/2011 | 11:13
9
הי חברות,
קיבלתי מאחת מחברות הפורום נעליים למסור לכל מי שצריך. מדובר על נעליים מהסוג הישראלי, ללא בר. מידה בערך 14
ג'סיקה
לצפיה ב-'אשמח אם מישהו כאן יודע'
אשמח אם מישהו כאן יודע
17/01/2011 | 20:16
9
4
מהם בעצם אחוזי ההצלחה של הפונסטי תוך הסתפקות בטיפול הקבוע - גבסים, ניתוחון בגידים, נעלי סד עד גיל 4 (או פחות)?

נורא קשה לי להבין מהסיפורים כאן ובמקומות אחרים אם יש בכלל כמות משמעותית של ילדים שאחרי תקופת הטיפול הקבועה לא צריכים כלום, או שכמעט כולם צריכים לחזור אח"כ לעוד גבסים, סדים, ניתוחים, מכשור אחר ומה לא.

למעשה, אני שואלת כדי לנסות להתעודד.. אנחנו מאוד מקפידים עכשיו ומקווה שנקפיד בעתיד (זה בטוח יהיה פחות קל), וממש הייתי רוצה שכל זה יסתיים תוך כמה שנים והילד היקר שלנו ישמור על המצב בלא התערבות נוספת - אבל ההרגשה שלי כרגע היא שהסיכויים לכך נמוכים.

אשמח מאוד לשמוע אם יש הורים שהילד שלהם כבר כמה שנים טובות אחרי, ועדיין הכל בסדר.

נ.ב. בני המתוק כרגע בן 4.5 חודשים, נועל נעליים כבר קרוב לחודשיים.

תודה רבה ובהצלחה לכולם!!!

נועה
לצפיה ב-'מטכנאי אורתופדיה'
מטכנאי אורתופדיה
17/01/2011 | 20:43
3
אחוזי הצלחה מאד מאד גבוהים !!!
ההקפדה על ביצוע התהליך (גיבוס ודניס בראון) תאפשר הצלחה מלאה.

פרושו שכל ילדי הקלב פוט יגדלו להיות רגילים לחלוטין וללא בעיות עם סיום התהליך ובבגרות.

פשוט כך

מיכאל אלכסנדר
טכנאי אורתופדיה
לצפיה ב-'פרספקטיבה'
פרספקטיבה
18/01/2011 | 10:53
1
3
דניאל בן ארבע וחצי, הרגליין במצב טוב מאוד.
ברוב|המקרים התיקון נשמר.
ג'סיקה
לצפיה ב-'תודה לשניכם, אשמח לקבל תשובות נוספות.'
תודה לשניכם, אשמח לקבל תשובות נוספות.
18/01/2011 | 13:37
4
והמון הצלחה עם דניאל
לצפיה ב-'93 אחוזי הצלחה'
93 אחוזי הצלחה
19/01/2011 | 12:27
1
3
הנתון מופיע במצגת מהכנס ביולי. (7% חזרה של הק"פ אחרי גיל 4). בתנאי שמילאו אחר ההוראות ונעלו עד גיל 4, 12 שעות, נעילה נכונה.
חשוב לציין שבמקרה של חזרה, מטפלים בק"פ ומתקנים שוב.
לצפיה ב-'תודה רבה!!'
תודה רבה!!
19/01/2011 | 13:55
3
לצפיה ב-'מידת ההצלחה של הטיפול בשיטת פונסטי'
מידת ההצלחה של הטיפול בשיטת פונסטי
22/01/2011 | 22:12
3
5
נןעה שלום!
כבר מספר שנים שלא הייתי בפורום הזה, וזה רק אומר דרשני.
בני אביעד בן 10 שנים, נולד עם קלאב פוד דו צדדי קשה, אנחנו היינו בין הראשונים שטופלו בשיטת פונסטי.
עבר גבסים, ניתחון בגיד, ונעלי סד במשך 23 שעות במהלך היום עד גיל שנה בחצי שאז החל ללכת, ואז ישן עם הנעליים הללו אני לא זוכרת עד מתי באותם שנים 2002-2003 הפרוטוקול דבר על פחות מ-4 שנים כמובן שכל הזמן עשינו פיזוטרפיה וחזקנו את כפות הרגליים..
בגיל 5.5 שנים עבר ניתוח להעברת גידים בשתי הרגליים משום שלרגליים הייתה נטיה לחזור, אחרי הניתוח אביעד היה בגבס במשך חודש וחצי, ולאחר מכן הלך עם סדים משך עוד מספר חודשים.פחות או יותר עד גיל 6 וקצת.
מאז ועד היום - הוא בן 10, ילד מקסים, חייכן, מחונן, הכל בסדר. אנחנו אפילו לא הולכים לביקרות.
צריך הרבה סבלנות, ורוח טובה, לעשות כל הזמן פיזוטרפיה כדי לחזק את הרגליים- זה עובר, ואפילו שוכחים מזה.
תעדדדי!!!! והרבה הצלחה לבנך החמוד
שרית
לצפיה ב-'היי שרית תודה על התגובה ועל האיחולים!!'
היי שרית תודה על התגובה ועל האיחולים!!
23/01/2011 | 00:12
2
3
דווקא הסיפור שלכם לא מהקלים מבחינת הטיפול, אבל שמחה לשמוע שב"ה הכל הסתדר בסוף! המשך הצלחה גם לכם

לצפיה ב-'עודד בן 6 וטפו טפו'
עודד בן 6 וטפו טפו
23/01/2011 | 20:06
1
4
היינו עם נעליים עד גיל 3.5 (אז ההנחיה היתה עד גיל 3). אני זוכרת שגם אני הרגשתי כמוך והיום אנחנו כמעט לא זוכרים שהיה קלאבפוט.
יהיה בסדר אם תנהגו לפי הפרוטוקול ותהיי אופטימית.
לצפיה ב-'טוב לשמוע תודה על העידוד!!'
טוב לשמוע תודה על העידוד!!
24/01/2011 | 00:40
3
לצפיה ב-'מזמן לא כתבתי...וחיפוש אחרי נעליים'
מזמן לא כתבתי...וחיפוש אחרי נעליים
16/01/2011 | 16:44
1
3

הי לכולם,

מזמן לא כתבתי. חיכיתי כבר לימים האלה שלא יהיה לי הרבה מה לכתוב...

קוראת כל יום ומתעדכנת ומפאת חוסר זמן לרוב לא כותבת.

אנחנו כבר עמוק בתוך השיגרה. יואב רגיל כבר לנעליים ולפעמים נראה לנו שהוא קצת עצבני כשאנחנו עושים לו הפסקה...

בסוף פברואר יש לנו ביקורת ואז ב"ה נוריד את הנעליים ל 4/6 שעות.

יש לי תחושה שאנחנו צריכים נעליים... וכאן אני פונה אליכם.

האם יש למישהו אלפא-פלקס מידה  100 למכור לנו?

בסוף מרץ אנחנו נוסעים לשליחות לארה"ב וכדאי שאצטייד. האם כדאי לקחת כבר שתי מידות מעל? אנחנו עם הבר של הדובס ולכן כנראה לא נעבור לג'ון מיטשל.

אחה"צ חמימים.

נועה
לצפיה ב-'הי'
הי
17/01/2011 | 15:23
3
לעניות דעתי אם אתם נוסעים לארהב כדאי לך מאד לקנות שם את הגון מיטשל האמריקאיות
ממש לא כדאי שתצטיידי מכאן...
בי סבתא של אורון
לצפיה ב-'היי חברות רוצות עידכון?'
היי חברות רוצות עידכון?
17/01/2011 | 13:56
3
6
לא תקבלנה...חחחחחחחח

סתם...
היינו אתמול בשניידר הורדנו גבס ד"ר וויגל ואני מאוד מאוד מאוד מרוצים מהתוצאה הרגליים של אביחי נראות מדהים רציתי לקפוץ עליו ולתת לו נשיקה מרב היתרגשות.
והוחזר לנו סדי גבס עד שהסדים שד"ר וויגל המליץ לנו יהיו מוכנים (סדי AFO) אנחנו עושים את זה אצלנו במכון לשיקום בב"ש אבל רק מה אביחי צריך לעבור וועדה של משרד הבריאות על מנת שנקבל הנחה ממישרד הבריאות.
שמחה לעדכן אתכן.
באהבה רבה:
                  פנינה
לצפיה ב-'איזה יופי'
איזה יופי
17/01/2011 | 15:24
1
שיהיו רק בשורות טובות
לצפיה ב-'איזה כיף'
איזה כיף
17/01/2011 | 19:30
1
עדכון משמח במיוחד ,אמן רק בשורות טובות
לצפיה ב-''
18/01/2011 | 21:08
1

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ