לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הכרויות

ברוכים הבאים לפורום הכרויות במערכת הפורומים של תפוז! הפורום (למרבה התדהמה) עוסק בכל הנושאים הקשורים לנושא ההיכרויות ויחסים בינו לבינה (או בינו לבינו או בינה לבינה...). זה המקום בשבילכם להתייעץ, לייעץ, לקרוא ולכתוב כל מה שמתחשק לכם (טוב נו כמעט הכל...). אין כמעט אנשים שנושא ההיכרויות לא עניין/מעניין/יעניין אותם בשלב כלשהו בחיים, ולכן הפורום יכול (וצריך!) להיות מקום מהנה ומשגשג, אבל זה תלוי בכולנו, ובעיקר בכם הגולשים. כדי שכולם יהנו, ישנם מספר מצומצם של חוקים שחשוב להקפיד עליהם. מי שמעוניין יכול להציץ במאמר כללי הפורום שנמצא בחלק המאמרים של הפורום, ולמי שלא - השורה התחתונה היא שמותר כאן הכל - חוץ מלפגוע בגולשים אחרים, בכל צורה שהיא (והעבריין יחסם ללא אזהרות). שתהיה לכולם גלישה מהנה ! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הכרויות

ברוכים הבאים לפורום הכרויות במערכת הפורומים של תפוז! הפורום (למרבה התדהמה) עוסק בכל הנושאים הקשורים לנושא ההיכרויות ויחסים בינו לבינה (או בינו לבינו או בינה לבינה...). זה המקום בשבילכם להתייעץ, לייעץ, לקרוא ולכתוב כל מה שמתחשק לכם (טוב נו כמעט הכל...). אין כמעט אנשים שנושא ההיכרויות לא עניין/מעניין/יעניין אותם בשלב כלשהו בחיים, ולכן הפורום יכול (וצריך!) להיות מקום מהנה ומשגשג, אבל זה תלוי בכולנו, ובעיקר בכם הגולשים. כדי שכולם יהנו, ישנם מספר מצומצם של חוקים שחשוב להקפיד עליהם. מי שמעוניין יכול להציץ במאמר כללי הפורום שנמצא בחלק המאמרים של הפורום, ולמי שלא - השורה התחתונה היא שמותר כאן הכל - חוץ מלפגוע בגולשים אחרים, בכל צורה שהיא (והעבריין יחסם ללא אזהרות). שתהיה לכולם גלישה מהנה ! 

לצפיה ב-'מדוע באמת יש יחס שונה ל"קשרים קודמים" מול גרוש/ה?'
מדוע באמת יש יחס שונה ל"קשרים קודמים" מול גרוש/ה?
15/06/2016 | 18:54
14
121
אולי צריך להגדיר הגדרות חדשות ביחסים, כמו "רווק נטו" (ללא קשרים רציניים קודמים. אני לא מדבר על לצאת לדייטים בודדים),
"רווק עם קשר רציני אחד בעברו" וכו'... (הניסוחים לא הכי מוצלחים אני יודע...).

אני מעלה את הנושא בגלל הנקודה שהוזכרה למשל כאן בדיון.
מישהו/י שהיה לו/ה קשר רציני של נניח כמה שנים, זה באמת לא מאוד רחוק ממי שהיה/היתה נשוי/ה, למעט (סביר) עניין הילדים, אולי גם שיתוף חלקי של הרכוש, אבל בד"כ דומה לגבי השאר (בוודאי אם היו מגורים משותפים).

אגב, למרות גילי המופלג, לא חייתי עדיין עם מישהי (ועוד. מבחינה זו לא היה לי קשר רציני באמת, אני "רווק נטו") ולכן אני גם מחפש בחורה בסטטוס דומה לשלי ("רווקה נטו").
נ.ב. אני לא "שומר נגיעה" מוחלט... יצא לי להתנשק
לצפיה ב-'כמעט אין הבדל'
כמעט אין הבדל
15/06/2016 | 20:10
8
64
מי זוכר את המערכון על גרשון גרושובסקי?
פעם כשלא היו כמעט גרושים וגרושות, הגרושים סבלו מתדמית שלילית. היום כשיש כל כך הרבה מהם זה כבר לא נורא (רק מי שגרוש פעמיים או יותר). כולם היום מתחתנים בידיעה שהם מקסימום יתגרשו. אבל בכל זאת התדמית השלילית של הגירושים נשארה.
זאת הסיבה שכשאתה בא ואומר לאחת "רווקה" שהיתה במערכות יחסים ארוכות שהיא למעשה גרושה 3 פעמים, היא מתרעמת על כך. ההבדל היחיד הוא שאין לה כתובה וגם לא גט!
לצפיה ב-'חוץ מעניין הגירושים יש עוד בעיה'
חוץ מעניין הגירושים יש עוד בעיה
15/06/2016 | 21:02
7
48
הרבה לא מודעות לכך שיהודיה שנבעלה למי שאסור לה להינשא לו (גוי, ממזר, חלל, גילוי עריות ועוד) נחשבת על פי ההלכה ל...זונה. ואסור לה להתחתן עם כהן.
לצפיה ב-'ושתוקי?'
ושתוקי?
15/06/2016 | 23:01
4
15
לצפיה ב-'גם שתוקי הוא פסול חיתון'
גם שתוקי הוא פסול חיתון
16/06/2016 | 10:05
3
35
דינו כממזר וישראלית כשרה שתהיה איתו הופכת ל...זונה לפי ההלכה ואסור לה להתחתן עם כהן.
לצפיה ב-'לא נראה לי הגיוני דב''
לא נראה לי הגיוני דב'
16/06/2016 | 10:32
22
אולי במקרה של כהן אבל נשמע לי מוזר ששתוקי אסור בנישואים רגילים למשל.
חשוב על זה ככה: הנטיה הרי להקל וגם אם ברור שאישה בגדה , עדין מתוך ההנחה שרוב הבעילות הן על דרך הבעל אם היא נכנסה להיריון- הוא יחשב של בעלה שלמנוע ממזרות.

מניחה שגם בשתוקי, המצב דומה (מבחינת הקלה)
אם אני טועה- תביא קישור, בכל מקרה במידה ושתוקי אסור בכלל (לגבי חלל זה די ברור) לכהן או בכלל לחיתון, זה יחדש לי.

אגב אז אם שתוקי וחלל מתחתנים (כלומר בהנחה והחלל הוא לא ממזר- נניח נישואי הוריו עריות או גרושה וכהן) אז ילדיו הם חללים בספק ממזרים ?

אז בעצם בתיאוריה אם ממזר עד דור עשירי אפשר להשיא ממזר לממזר וממזר לשתוקי או חלל עד דור עשירי ונפטרנו ? 

לצפיה ב-'וואלה צודק'
וואלה צודק
16/06/2016 | 10:47
19
"
התנאים[1] נחלקו בהגדרה ההלכתית של זנות והביאו שש דעות מהי זונה. להלכה נקבע כי זונה היא "גיורת ומשוחררת ושנבעלה בעילת זנות". דהיינו, נוסף לגיורת ולשפחה ששוחררה, כל מי שנבעלה למי שאסור לה להינשא לו – בין אם האיסור הוא חמור ועונשו כרת (כמו אשת איש שנבעלה לאחר או אישה שעשתה מעשה של גילוי עריות) ובין אם האיסור הוא קל ועונשו מלקות (כמו אישה שנבעלה לממזר) – נחשבת לזונה.
גם אישה שנבעלה לגוי, דבר הנחשב חמור ביותר למרות שעונשו קל, נחשבת לזונה."

שתוקי: בן להורה אחד, כאשר השני אינו ידוע (שמת אביו בתקופת ההריון או שמת אחד מהוריו מעט אחרי הלידה, או כתוצאה מאונס או תרומת זרע) ולכן קיים ספק להיותו ממזר או, במקרה שאמו נפטרה, יש חשש להיותו גוי. נקרא כך משום שכששואל את אמו מיהו אביו, משתיקה היא אותו, שמא ישמע אחד השכנים שאביו היה אדם פסול (למשל ממזר). מתחתן עם גר וחרורי בלבד - אסור לכשרים, נתינים, ממזרים, אסופים ושתוקים. מאחר שהשתוקי עלול להיות ממזר או כשר, ולא ידוע מה מהם, הוא מנוע להתחתן עם ממזר (מחשש והוא אינו ממזר), ומנוע משתוקי אחר (מחשש שאחד ממזר והשני איננו).

לא ידעתי.

לצפיה ב-'ויותר מזה '
ויותר מזה
16/06/2016 | 12:01
25
חרף העובדה שאני זונה לכל דבר ועניין , 
בשיטה הנהוגה היום - 
כל ילד שלי יכול להיות כהן , לוי וכשר
שתוקי (אם מבנק הזרע או אביו לא ידוע) 
וממזר (אם אהיה מספיק מטופשת)

ואני אומרת , כבר עדיף גוי ויצאת ידי חובה לזנות עולמים :)
ואתה יודע מה ? גם אז יהיה כשר.

לא יוצאים מזה

לצפיה ב-'אני בדעה שלא היה נורא כל-כך לחזור לערכים הזוגיים של פעם'
אני בדעה שלא היה נורא כל-כך לחזור לערכים הזוגיים של פעם
15/06/2016 | 23:50
26
הכוונה היא למשל שקשר זוגי ממסדים בנישואים.
אני לא נגד לצאת תקופה להכיר, אבל אם מחליטים לגור ביחד (ואפילו סקס ("רחמנא ליצלן" - אני מעריך שיש מי שחושבים/ות שאני "פרימיטיבי" כשאני כותב/אומר זאת)) אז לא נורא, או אף רצוי לעשות זאת אחרי החתונה, או לפחות... אחרי שיש אירוסין מוגבלים בזמן וידוע בהסתברות גבוהה מספיק שזה הולך לכיוון חתונה.

אפשר לראות שהחברה הדתית (ברובה המכריע לפחות) נוהגת כך והתוצאה (המוברכת) היא כמדומני: יותר נישואין, פחות גירושין וגם יותר אושר. זאת אני כותב כאדם חילוני ("חילוני מאמין" כפי שאני מכנה עצמי).
אינני מנסה להחזיר כאן מישהו/י בתשובה (למרות שזו זכותו/ה ואני לא רואה בזה בעיה, אם זה רצונו/ה), פשוט נראה לי ששמרנות בתחום הזוגי היא כנראה טובה לרוב האנשים (גם חילוניים) ולטווח הארוך.
לצפיה ב-'ולצורך הקוריוז'
ולצורך הקוריוז
16/06/2016 | 10:49
21
"לפיכך הנרבעת לבהמה אף על פי שהיא בסקילה לא נעשת זונה ולא נפסלה לכהונה, שהרי לא נבעלה לאדם" 

באמת תודה שהבהרתם .
לצפיה ב-'אני מסכים בקשר לצלקות הנפשיות'
אני מסכים בקשר לצלקות הנפשיות
15/06/2016 | 22:03
1
38
אבל יש הבדל גדול בין חברים/פרידה
לבין נשואים/גרושים

ואת זה מבינים יום אחרי החתונה בלבד
לצפיה ב-'ההבדל יכול להיות בהחלטה להינשא'
ההבדל יכול להיות בהחלטה להינשא
15/06/2016 | 23:57
23
לדוגמא, קראתי פעם (לפני הרבה שנים) שזוגות נשואים דומים גנטית, הרבה יותר מסתם גבר ואישה אקראיים ויותר מזוגות לא נשואים. קרי, עצם הבחירה להינשא עם מישהו/י היא, כמובן סטטיסטית, כבר מעידה שיש כאן בחירה מעבר ללצאת (או אפילו לגור) עם מישהו/י.
לצפיה ב-'זה כמו אקס רק שהוא תמיד יהיה שם בשבילה, בארגזים מאחורה בראש'
זה כמו אקס רק שהוא תמיד יהיה שם בשבילה, בארגזים מאחורה בראש
15/06/2016 | 23:42
28
גם אם יש ילדים וגם אם אין. ואקסים אפשר לשכוח, להחלים, להדחיק להתגבר.
לבחורות לפני גיל 30 שמחפשות חתונה בד"כ יש מינימום גמישות בנוגע לילדים אצל גרושים.
ואפס סבלנות לקשר עם מישהו בתהליכי חזל"ש מגירושין.
לצפיה ב-'אין הבדל, אלא אם יש ילדים '
אין הבדל, אלא אם יש ילדים
16/06/2016 | 09:17
22
אין לי בעיה לצאת עם גרוש (כל עוד גרושתו לא בתמונה כבר) אבל לא הייתי מעוניינת לצאת עם גרוש שיש לו ילדים.

לצפיה ב-'הסיבה: שמרנות וקיבעון מחשבתי.'
הסיבה: שמרנות וקיבעון מחשבתי.
19/06/2016 | 16:43
17
אין שום הבדל עקרוני בין קשר זוגי שבו הכניסו את הממסד הרבני למיטה לבין קשר זוגי שבו לא נתנו לגורם שלישי להתערב, בהנחה ששני הקשרים היו בעלי מאפיינים דומים (מגורים משותפים וכיו"ב).

לדעתי, מוסד הנישואין בכלל והנישואין הדתיים בפרט, הוא מיושן ומיותר. אני לא מצליחה להבין למה אנשים אינטליגנטיים ממשיכים להיכנע לכפיה הדתית וללחץ החברתי הזה.
גם אנשים שמעוניינים לגדל ילדים יכולים להסדיר את הכל באמצעות הסכם אצל עורך/ת-דין. הממסד הרבני יקרא להם "ממזרים" ואני אומרת, שהמונח הזה הוא אחד הדברים הכי זדוניים ואכזריים שממסד חזק ומדושן יכול לעשות לילדים חסרי-ישע שלא פשעו מעולם.

כרווקה מושבעת בת 47 (+ חתולים מקסימים ) אני יכולה לומר לך, שאין הרבה רווקות בגילים האלה -- ואלו מבינינו שהן רווקות, קרוב לוודאי שהגישה שלהן לקשרים זוגיים שונה מזו שמשתקפת בדבריך.

בשורה התחתונה, השאלה שהעלית בהחלט צריכה להישאל .

לצפיה ב-'לא ברורה לי רמת החשיבות שאת מייחסת לתגובות'
לא ברורה לי רמת החשיבות שאת מייחסת לתגובות
15/06/2016 | 12:14
52
במדינה דמוקרטית מותר לכל אחד לשרבט תגובות מכל סוג ואופי גם אם הן שטויות והבלים.
את קובעת מי מדבר לליבך תרתי משמע.
לצפיה ב-'למה אתם לא מעלים תמונת פרופיל לכרטיס שלכם בתפוז?'
למה אתם לא מעלים תמונת פרופיל לכרטיס שלכם בתפוז?
15/06/2016 | 10:26
4
91
אני חדשה בפורום, אבל אני מנחשת שרוב המשתתפים שנכנסים לכאן הם רווקות/רווקים שהיו רוצים להכיר....
אז למה בעצם לא להפוך את המקום הזה ליותר ''אמיתי'' ומוחשי?

לצפיה ב-'נראה לי'
נראה לי
15/06/2016 | 10:36
76
שאנשים באים לפה בעיקר בשביל קצת חפירות וירטואליות 
לצפיה ב-'גם אני חדשה כאן'
גם אני חדשה כאן
15/06/2016 | 10:47
80
העלית נקודה מעניינת.. האמת שאין לי מושג איך מעלים תמונה דרך הטלפון
לצפיה ב-'יאללה תתחילי....'
יאללה תתחילי....
15/06/2016 | 11:41
71
בטוח תהיה זרימה......:)
*סוק תתכונן*
לצפיה ב-'האנונימיות פה ...'
האנונימיות פה ...
15/06/2016 | 14:19
64
משרתת את חופש הביטוי
לצפיה ב-'כשאתן מצהירות שאתן מחפשות מישהו שסיים עם שלב המשחקים'
כשאתן מצהירות שאתן מחפשות מישהו שסיים עם שלב המשחקים
15/06/2016 | 00:02
83
190
רק אני מדמיין אתכן בישיבה בצהרי היום עם מישהו כזה? (ראו תמונה)
הניירות הם כמובן חוזה השותפות בינכם, וזה כמובן הדייט הראשון.
מצויין שם כיצד יראו חי המין שלכם, חי הנישואין, המשפחה, ציפיות שכר, ספירת זרע, כמות חפירות, כאבי ראש, ועוד?

זה לא באמת עובד גם אם אתן גרושות מחפשות לפרק ג'.
...
המשך>>
רק אני מדמיין אתכן בישיבה בצהרי היום עם מישהו כזה? (ראו תמונה)
הניירות הם כמובן חוזה השותפות בינכם, וזה כמובן הדייט הראשון.
מצויין שם כיצד יראו חי המין שלכם, חי הנישואין, המשפחה, ציפיות שכר, ספירת זרע, כמות חפירות, כאבי ראש, ועוד?

זה לא באמת עובד גם אם אתן גרושות מחפשות לפרק ג'.
גם אם זאת הסבתא שהתגרשה...

אתן מחפשות מישהו עם דופק, זיק חיים בעיניים ברחוב מלא אנשים
אפורים עייפים. מישהו שיצחיק בזמן שתקועים בפקק שוב בשישי בדרך להורים הלא ממש מצחיקים של אחד מכם. מישהו שיקח בקלות את הדבר הבא שיתחרבש, מישהו שיחזר זה מישהו שגם ישחק. לא בלדפוק ולזרוק או במשחקי אגו וכבוד, אבל יהיה רציני גם בלשחק.

לחזור על דברים ממוחזרים של אחרים אחרים (שלא ידעו מה הם אומרים גם)
לא ממש מוביל לשום מקום חוץ מעוד דיילוג הלאה.
אם אתם/ן מציגים עצמכם כעוד אחת שלא ממש יודעת מה ולמה היא מחפשת.

מה אנחנו מחפשים?
מישהי שתראה אותנו. קודם, ובאמת. אחר כך את יכולה לקבל ולחתור לאישור לחפירות, ליפול עלינו, לקבל כתף ושתים ודריסת רגל בארנק. קודם תראי אותנו ותהיי בת אדם...FFS.
לצפיה ב-'גובה: הנשים בארץ במקום ה13 בעולם. הגברים רק 22, בעיה?'
גובה: הנשים בארץ במקום ה13 בעולם. הגברים רק 22, בעיה?
14/06/2016 | 15:18
11
177
נתקלתי בנתון בעקבות הכתבה הזו ב"כלכליסט" שמקשרת לאתר בנושא (אגב, יש בכתבה, כרגע, שתי טעויות בקישור, חסרה e אחרי ה-g והסיומת היא "co" ולא "com". הנה הקישור הנכון).

הגובה הממוצע לגבר בארצנו הקטנטונת הוא (לפי זה) 1.77 מ',
הגובה הממוצע לאישה כאן הוא (לפי זה) 1.66 מ'.

אכן בתור גבר שגובהו 1.70 מ' הבנתי כבר בגיל 18, שהיצע הבחורות שעשויות להתאים לי מראש נמוך (מי אמר נמוך? , אבל אני רחב כפיצוי!) בפרט אם נלך לפי "כלל ה"1.09 (כמצויין כאן גובה הגבר 'אמור' (בממוצע) להיות גדול ב9% מגובה האישה). יחס הממוצעים לפי הנתונים הנ"ל בארץ הוא רק 6%.

בסין, עירק, קובה, בוליביה, מקסיקו, אינדונזיה, אקוודור ובפיליפינים (ואפילו בדרום אפריקה, אני בממוצע..), אני נחשב ל"גבוה"...
לצפיה ב-'אז אני בדיוק בגובה הממוצע'
אז אני בדיוק בגובה הממוצע
14/06/2016 | 15:48
2
101
אבל רוב הפעמים אני מרגיש רם ונישא גדול ונורא, כי נדמה שהגובה הממוצע של בנות ישראל בקושי מטר ושייבה. כבר התרגלתי לכך שהן מעגלות את הגובה ל-1.60 כי מטר חמישים ומשהו נשמע נמוך
לצפיה ב-'זה מעולה עבורך. הסבר-'
זה מעולה עבורך. הסבר-
14/06/2016 | 16:12
69
ע"ע התפלגות נורמלית או עקומת הפעמון.
אם נניח (מה שכנראה נכון ברמה הסטטיסטית) שזוגות נוצרים גם לפי הגובה (כל מי שיבלה מספיק זמן ברחוב/מקום ציבורי יבחין בזה) עם יחס באזור ה10% (אולי פחות), אז מי שנמצא (גבר או אישה) במרכז ההתפלגות, יש לו/ה, על-פניו (בהתעלם מתחרות) יותר אפשרויות לבחור.
ממה שאני זוכר התפלגות הגובה הגברי דומה, אבל לא זהה, להתפלגות הגובה הנשי. אצל גברים יש פיזור גדול יותר וכמובן הממוצע גדול מהממוצע הנשי.

אם לרגע, "ארד על עצמי" (כלא גבוה) אז נראה שבגדול ככל הגובה הממוצע גדל, כך, לכאורה (עם יוצאים מהכלל, ע"ע סין), הרמה הכלכלית(/תמ"ג?)  של המדינה גדלה(?). יש המקשרים תמ"ג ל-IQ מדינתי וידוע, שעם הגובה (שוב, סטטיסטית ולא בצורה דרמטית) גדל הIQ. אני מנחש שזה קשור לגודל (לאדם גבוה, שוב סטטיסטית, יש סיכוי לראש גדול יותר, כנראה שגם ביחס לממדי גופו) וגם כאן, לכאורה, קיים איזה מיתאם. שוב... אלו רק מיתאמים, חלקם חלשים. אין להסיק מהכלל אל הפרט...

לגבי זה שאתה לא מוצא בסביבתך בחורות יותר גבוהות, אולי אתה לא נמצא (כמוני?) בסביבה המתאימה לך?
לצפיה ב-'מר גוסקין היה איש קטן איש קטן'
מר גוסקין היה איש קטן איש קטן
16/06/2016 | 01:18
37
החיים עברו מעליו
לצפיה ב-'אני רק 1.75, אבל אין לי בעיה עם זה'
אני רק 1.75, אבל אין לי בעיה עם זה
14/06/2016 | 15:57
1
119
כי אני נחשב גברי בכל מקום שאני מסתובב
אז אני בכלל לא כפוף לנתונים האלו והחוקים האלו
לצפיה ב-'כוח הכבידה זה פיקציה '
כוח הכבידה זה פיקציה
16/06/2016 | 01:25
39
בעיקר לאנשים שכפופים יותר לכיוון האדמה מאשר לשמים 
לצפיה ב-'אני אמנם 180, אבל נראה לי ממש עושים סיפור מהקטע של גובה..'
אני אמנם 180, אבל נראה לי ממש עושים סיפור מהקטע של גובה..
14/06/2016 | 16:05
76
נראה לי שהדרישות היום ממש מוגזמות בקטע של גבהים... ברור שגבר בגובה של האישה או יותר, או בנאדם ממש ממש גבוה או מישהי ממש נמוכה זה דרישה הגיונית, אבל "אפילו" אני לא אידיאלי לבנות מבחינת הגובה אלא רק טוב+.. וגם להיפך אצל בנים מפריע את הבת מעל 168-170 נגיד, וזה ממש סתם. מה שצריך זה פחות לעשות מזה סיפור. אגב, אני 180 אבל רזה. גבר שרירי/רחב עם 12 ס"מ פחות ממני בהחלט מפצה על הגובה
לצפיה ב-'לפי זה אני בקצת יותר נמוכה מהממוצע לאישה... '
לפי זה אני בקצת יותר נמוכה מהממוצע לאישה...
14/06/2016 | 17:16
61
אני חושבת שנושא הגובה לא כזה קריטי כאשר נפגשים פנים מול פנים - אלא יותר מדד כאשר מדברים אונליין אז גיל/גובה/צבע עיניים/שיער זה משהו שאומרים...

לא היה לי אף בן זוג שהיה גבוה יותר מ1.70 ... מכל הקרטריונים הבאמת חשובים גובה זה עניין די שולי...
לצפיה ב-'1.77 זה לא רע לגבר.'
1.77 זה לא רע לגבר.
14/06/2016 | 22:00
60
הגברים שיצאתי איתם היו גבוהים מזה אבל לא מפריע לי הגובה הזה :)
לא הייתי יוצאת עם גבר שנמוך ממני.
לצפיה ב-'המדינות שצינת בסוף אינן מדינות'
המדינות שצינת בסוף אינן מדינות
14/06/2016 | 23:49
1
49
"אידאל היופי" המערבי. על השערים עדין יש בלונדות ושאר בהירות מלאות בעיקר באוויר וקוקאין בזמן הצעידה על המסלול....נמוכים בד"כ לא מסתכלים על המדינות האלו.
לא בתור נחמה ולא בתור אופציה.

אני אמשיך להגיד מה שתמיד אמרתי לגבי הגובה...מי שנמוך יפסיק להלחם בנושא מעמדת נחיתות...וימצא את עצמו מושך גם עבור נשים גבוהות ממנו. מי שלא יכול להפסיק לגשת לנושא מזוית הגובה הנמוך שלו...כבר יכל להתחתן פעמיים אם היה מכוון לנשים בגובה שלו ונמוכות ממנו.
לצפיה ב-'אני מאמין ב"סירים ומכסים"'
אני מאמין ב"סירים ומכסים"
16/06/2016 | 00:41
29
אני אתן את עצמי כדוגמא: גובהי כאמור 1.70 מ' (תלוי אגב מתי מודדים. בבוקר יותר גבוהים מהערב (בגלל הסחוסים והתכווצותם במשך היום). כך גם הגיל 'מקצר' אותנו (אני זוכר שבערך בגיל 20 גובהי היה 1.72 מ')).

כמעט תמיד זה היה הדדי: אני בד"כ לא נמשכתי למישהי גבוהה ממני (למרות שלפעמים דווקא בחורות גבוהות (באחוב) עשו לי עיניים (הנה דוגמא מפורסמת למצב כזה...) אפשר להסביר את זה כ"גורם מייצב" - קרי שהילדים יהיו בגובה ממוצע, ממוצע נחשב ליותר "יפה" וכד') ובד"כ הבחורות שנמשכו אלי היו נמוכות ממני. אין לי בעיה עם זה, רק בעיה עם ההיצע שהוא נמוך (תרתי משמע) יותר...
לצפיה ב-'כן.'
כן.
19/06/2016 | 00:34
17
אני אומנם רק 1.60 (וכן, בהחלט מפצה על כך ברוחב), אבל מכירה גם לא מעט בנות שגבוהות ממני בהרבה (וגם רחבות בהרבה ;)

הלוואי שכולנו היינו באמת יכולים להתעלם מכל סממן ''שטחי'' כמו המראה החיצוני, אבל אנחנו חיים במציאות ובעולם שבו כן שמים על כך דגש גדול, ורובנו (ולמעשה כולנו) חונכנו על הערכים הללו.

אני ממש לא הבחורה הכי יפה בשכונה, (וכן, גם שמנה) והגובה שלי הוא 1.60, אבל אני אומרת לך בוודאות מוחלטת שאם הגבר שאני פוגשת לא מתחיל את הגובה שלו מ1.80 אין לו שום סיכוי איתי. וכן, אני מעדיפה לחיות את חיי ללא זוגיות, מאשר להרגיש שאני ''גדולה'' יותר מהגבר שאיתי.
לצפיה ב-'שירשור הכרויות חיפושים והצעות'
שירשור הכרויות חיפושים והצעות
14/06/2016 | 14:25
1
60
אומרים שהכל זה מלמעלה, וכל שמוטל עלינו זה לעשות השתדלות
אז זה המקום שלכם להוריד את החכה שלכם למים

בהצלחה
לצפיה ב-'לא אותיר השירשור יתום. מחפש בחורה מלאה ונשית (רצוי אמיתית.) '
לא אותיר השירשור יתום. מחפש בחורה מלאה ונשית (רצוי אמיתית.)
15/06/2016 | 19:04
57
אכן, השתדלות זה הא"ב... אז
מחפש בחורה אמיתית לקשר אמיתי ולא וירטואלי...

אני רווק 'בא בימים' שמחפש צעירה ממני בהרבה (כמובן אך ור לקשר רציני).
עוד פרטים על המבוקשת כאן (קישור לבלוג שלי ב"תפוז"),
עוד פרטים עלי כאן (כנ"ל).

בהצלחה לכל המחפשים/ות
לצפיה ב-'פנוי להכיר? '
פנוי להכיר?
14/06/2016 | 10:33
6
191
היי, אני חדשה כאן.. הגעתי בעקבות המלצה על אנשים איכותיים שמתחבאים בפורום הזה.. מחפשת גבר בטווח גילאים 27-32 עם ניסיון שסיים עם המשחקים ובנוי לקשר רציני וארוך טווח (נאיבי מצידי לרצות קשר אחד שימשך כל החיים? ) רצוי מאזור השרון, אבל לא חובה.

אציין שזו פעם ראשונה שאני ככה מחפשת בן זוג, רוב האנשים שנתקלתי בהם שקרנים ושחקנים. אולי מכאן תגיע הישועה :)
לצפיה ב-'המון הצלחה נסיכה'
המון הצלחה נסיכה
14/06/2016 | 14:41
1
82
רוצה שאשרשר את ההודעה הזו לשירשור הכרויות הרשמי שפתחתי פה למעלה?
לצפיה ב-'תודה רבה על התמיכה! אשמח אם תוסיף '
תודה רבה על התמיכה! אשמח אם תוסיף
15/06/2016 | 08:16
20
לצפיה ב-'לא הייתי מתחיל עם "רוב האנשים שנתקלתי בהם שקרנים ושחקנים" כי'
לא הייתי מתחיל עם "רוב האנשים שנתקלתי בהם שקרנים ושחקנים" כי
14/06/2016 | 21:50
63
אנשים מחפשים חיובי, וכל אותם אנשים טובים לא אשמים בחוויות הרעות שלך...
לצפיה ב-'נאיבי מצידך להגדיר מי את מחפשת ע"י תוכן ריק מתוכן עמוק.'
נאיבי מצידך להגדיר מי את מחפשת ע"י תוכן ריק מתוכן עמוק.
14/06/2016 | 23:55
60
רק שכחת לומר, עם ראש על הכתפיים. אלו קלישאות ריקות. ואת לא באמת מחפשת מישהו כזה. ארחיב בדיון אחר.
לצפיה ב-'אל תתיחסי למגיבים מעלי'
אל תתיחסי למגיבים מעלי
15/06/2016 | 00:05
1
65
בני אדם אוהבים לבקר את האנשים שעושים משהו שלהם אין אומץ לעשות
זו תכונה אנושית (לא המשובחת שבכולן)

האחד העיר לך על השליליות, ע"י הודעה שמציגה רק שליליות
והשני הגיב לך על החוסר תוכן, בחוסר תוכן "ארחיב בדיון אחר"

בהצלחה נסיכה
לצפיה ב-'אני לא מתרגשת'
אני לא מתרגשת
15/06/2016 | 08:10
68
זאת זכותי לכתוב מודעה שהיא שטחית בעיניכם. גם באתרי הכרויות הכל אותו הדבר.. וקצת כנות לא הרגה אף אחד. כן, נתקלתי באנשים שטוענים שקשר רציני זה המטרה שלהם שבפועל זה לא ככה..ואם מישהו נרתע מהמשפט הזה. שלא ישלח הודעה. מקובל עליי.

בתור אחת שסיימה קשר של 5 שנים ואחרי דייטים לא מוצלחים אני דבקה במה שנוח לי כי לדעתי על כל השאר אפשר לגשר..

יום טוב
לצפיה ב-'''טיפשה'''
''טיפשה''
13/06/2016 | 19:42
22
981
למה גברים באתרי הכרויות שנחשבים ככאלה שמיועדים לקשר לרציני, מרשים לעצמם לקלל ולהתנהג כלפיי נשים באלימות מילולית? בכל פעם שאני מחליטה לנסות ולהירשם, תמיד אבל תמיד אני נאלצת לספוג קללות וגינויים שונים מגברים זרים. זה שאני לא נענית להתעניינות שלהם בי, האם זה מצדיק את ההתנהגות הזאת? למה אני צריכה לקום היום בבוקר ולקרוא הודעה בעלת אורך אינסופי שבה גבר שדחיתי מתייחס אליי כאל טיפשה ובעוד תיאורים נוספים למיניהם? זה מעליב, פוגע ולא מגיע לי או לכל אישה אחרת. נמאס לי.
לצפיה ב-'את צודקת. אבל צריכה להבין שזבל וגועל נפש זורם משני הכוונים.'
את צודקת. אבל צריכה להבין שזבל וגועל נפש זורם משני הכוונים.
13/06/2016 | 20:50
1
173
כשגבר פונה למליון נשים שונות ובגלל עודף הצע של גברים זוכה במקרה הטוב להתעלמות ובמקרה הרע לבוז וזלזול איך אדם נחות כמוהו חשב בכלל לפנות לבחורה אצילית כמוהה זה יוצר תסכול.
לפעמים מהצד הגברי זה נראה שגברים באים בשביל להכיר ובנות כדי להעלות לעצמן את האגו " כמה התחילו איתי".
לא מצדיק את הפגיעה בך אבל נראה לי שזה מקור התסכול שגורר תגובות כאלה.
לצפיה ב-'אני חושבת שזה סתם תירוץ'
אני חושבת שזה סתם תירוץ
16/06/2016 | 23:29
31
כמו שאותו גבר לא יזרום עם מישהי שהוא לא נמשך אליה או לא מעניינת אותו או גרה רחוק מידי או וואטאבר הסיבה שהוא בחר לדחות אותו, ככה גם אנחנו לא נענה לכל בחור שיפנה אלינו, אם הוא לא מרגיש נכון או אם התכתבתי איתו ומשהו הרגיש לי לא מתאים ולא רציתי לתת את הנייד שלי.
אנחנו לא ילדים בני חמש שמתבכייני על זה שלא קיבלו סוכריה.
בחורה לא ענתה לך או לא הסכימה בסוף 'לזרום' איתך, תמשיך הלאה, הקללות האלו וצורת הדיבור הזה רק הופכים אותך לקטן יותר בסופו של דבר ולא באמת נותנים לך כלום
לצפיה ב-'אין הצדקה לזה, אבל אנחנו חיים, מסתבר (לצערנו), בחברה אלימה'
אין הצדקה לזה, אבל אנחנו חיים, מסתבר (לצערנו), בחברה אלימה
13/06/2016 | 21:50
130
אגב, מניסיוני (הקצר) בחו"ל, זה קיים בחברות נוספות.
זו לא המצאה ישראלית דווקא... אם כי כאן בהחלט חסרה קצת תרבות של נימוסים. ע"ע במיוחד אירופה.

היום למשל נתקעתי באיזה פקק. היו שם: כאלו שעקפו (כדי לקצר התור על חשבון אחרים) וקללות מכל צבעי הקשת.... מישהי (מבריה"מ לשעבר) אמרה לי לפני כמה ימים שהעצבנות והאלימות המילולית שיש כאן קשורים למזג האוויר החם... אולי.

זה לא רק כלפיך (נראה לי שדווקא כלפי נשים, גברים נזהרים יותר?), אלא גם כלפי אחרים.
מה ניתן לעשות (אם בכלל...) לחנך מגיל צעיר לתרבות דיבור אחרת ו/או לסבסד (למי שצריך) את הניתוח שליברמן בזמנו הציע (הארכת הפתיל...)

עוד דבר - כמה שזה קשה, צריך להבין שבהרבה מקרים מי שמקלל הוא הבעייתי ולא את (שנאמר "הפוסל במומו פוסל").
לצפיה ב-'שמיועדים לקשר לרציני עם מי ?'
שמיועדים לקשר לרציני עם מי ?
13/06/2016 | 23:32
1
130
השאלה עם סוג האנשים שם מתאים עבורך.
לצפיה ב-'נקודה מעניינת.'
נקודה מעניינת.
14/06/2016 | 10:19
99
זה אומנם אתר מוכר מאוד ובעל מוניטין חיובי יחסית, אבל המבחר באמת לא כל כך מתאים לי. אבל הבעיה שאין שום אלטרנטיביה אחרת. אין אף אחד שיכול להתאים לי ממקום העבודה שלי, ובזה זה מסתכם בעצם.
לצפיה ב-'כי פשוט קשה להם להתמודד עם דחייה'
כי פשוט קשה להם להתמודד עם דחייה
14/06/2016 | 10:03
4
110

אז הם מקללים וזה גורם לאגו הפגוע שלהם להרגיש

קצת יותר טוב . הם לא יודעים איך להתמודד עם זה

"למה מי היא שתדחה אותי ".

שימי לב שנשים שנדחו פחות מגיבות כך.

** יכולה להגיד לך שגם כאשר יוצאים עם גברים

ונפרדים מהם הם מגיבים באותה צורה , ובסוף גם

יגידו "אני זרקתי אותה " .

זה גם תלוי מאיזה תרבות הם מגיעים בד"כ כאלה

שבאים מתת תרבות הכוונה , לערסים וכו' והם

מבינים שאת לא לרמה שלהם אז הם מקללים

כי זה מה שנותר להם לעשות ...

וברור שזה הם ולא את .
לצפיה ב-'אני רשום בכמה אתרים/אפליקציות'
אני רשום בכמה אתרים/אפליקציות
14/06/2016 | 16:32
3
107
קורה שקיבלתי דחייה אבל בחיים לא חשבתי על לקלל או לאיים.
מניח שזה נובע ממקומות של תסכול או חינוך.

בכללי לדחייה יכולות להיות סיבות רבות , לפעמים כל האתרים הללו מרגישים לי כמו שוק בשר.
לצפיה ב-'זה אכן שוק בשר'
זה אכן שוק בשר
14/06/2016 | 16:35
1
88

גברים או "זכרים" מעדיפים נשים/בחורות עם כמה

שפחות .הכל לפי החיצוניות .
לצפיה ב-'וגם הפוך'
וגם הפוך
14/06/2016 | 16:36
75
אני נראה טוב אבל מרגיש שנשפט רק על חיצוניות שלי.
לא הולך על משפטי פתיחה מתחכמים וכו'.
לצפיה ב-'לגמרי שוק בשר'
לגמרי שוק בשר
15/06/2016 | 14:28
21
מרוב שהרוב שם עסוקים ועסוקות ברשימות מכולת שטחיות לפעמים אני שוכח לרגע שזה אתר היכרות, ומרגיש כאילו נכנסתי בטעות לחנות עופות. 
ואז אני פשוט עף משם, כי בכל זאת טבעוני וזה 
לצפיה ב-'אין הסבר הגיוני'
אין הסבר הגיוני
14/06/2016 | 10:25
3
112
אנשים מרשים לעצמם לעשות דברים שלא היו עושים במציאות - פנים מול פנים. אבל מאחורי מסך המחשב אנשים יכולים להתנהג בצורה ממש קיצונית... (בפורום הזה יש מלא טרולים שעושים את זה).

קראתי פעם כתבה של בחורה, היא כתבה כתבה באינטרנט וקיבלה הרבה הודעות בסגנון ״איזו טיפשה את״ וגם דברים יותר אלימים. היא ניסתה ליצור קשר עם האנשים שכתבו לה את זה. ורק שניים הסכימו לדבר איתה. וכאשר היא שאלה אותם למה התגובות שלהם היו כאלו מרושעות אחד התנצל ואמר שזה באמת היה לא לעניין, הוא לא אהב את הכתבה שלה אבל זה לא אומר שהוא היה צריך להגיב בצורה כזו. וגם השני הרגיש ממש רע על זה שהוא כתב לה ככה.

זה מה שקורה כאשר לא רואים אנשים לפנינו אלא מסך... ופתאום כאשר מבינים שזה אשכרה בן אדם עם רגשות בצד השני, מרגישים די נורא על היחס המגעיל הזה.

פשוט תתעלמי...

לצפיה ב-'דווקא יש. כרגע נתת הסבר כזה...'
דווקא יש. כרגע נתת הסבר כזה...
14/06/2016 | 15:45
2
33
לצפיה ב-'נתתי הסבר, אני לא חושבת שהוא הגיוני'
נתתי הסבר, אני לא חושבת שהוא הגיוני
14/06/2016 | 17:17
1
42
אני לא חושבת שיש הגיון בלקלל מישהי שדחתה באתר הכרויות.. יש הסברים למה הם עושים את זה כמובן - אבל לא סיבות הגיוניות
לצפיה ב-'ראי, ציטוט: "זה מה שקורה... ...אלא מסך"'
ראי, ציטוט: "זה מה שקורה... ...אלא מסך"
15/06/2016 | 19:06
1
לצפיה ב-'לא הייתי קורא להם גברים...'
לא הייתי קורא להם גברים...
14/06/2016 | 14:39
84
זכרים זה המילה היותר מתאימה
תלונות מוצדקות יש לשני המינים בנוגע לאתרי הכרויות (והכרויות בכלל)
לא נראה שיש התנהלות תקינה לאפחד מהצדדים (בלי להכליל)
זה לא פעם ראשונה שאני שומע שגברים מקללים, זו התנהגות דוחה וילדותית, שאני מניח שהמקור שלה היא ניסיון להשיג תשומת לב
תאמיני או לא, אבל לעיתים (רחוקות) זה צולח
חבל שבמקום משיכת תשומת לב בצורה שלילית, הם לא משקיעים בלמשוך תשומת לב חיובית
לצפיה ב-'זה בעיקר בגלל האנונימיות שהאינטרנט מאפשר'
זה בעיקר בגלל האנונימיות שהאינטרנט מאפשר
14/06/2016 | 18:01
47
תנחומי. זה באמת לא נעים, מעליב ומתסכל. אני לא יודע אם זה ינחם אותך, אבל כולם סופגים את זה, ומניסיון אישי, גם נשים באתרים האלה יכולות לפעמים להתנהג בגסות.

לדעתי, זה בראש ובראשונה בגלל שהאנונימיות מאפשרת לאנשים לנהוג באופן שלא היו מרשים לעצמם בזהות גלויה. האינטרנט, לטוב ולרע, מאפשר את זה. מצד שני, האינטרנט גם מאפשר לך לבוא לכאן ולהתייעץ, בחסות האנונימיות. אז יש לזה גם יתרונות :)

אם את מחפשת עצות מעשיות, אז הייתי אומר כך: נסי להכיר אנשים בצורות אחרות, וכשאת באינטרנט, קחי בחשבון שהתגובות האלה הן חלק בלתי נמנע מהמדיום. כשאת נתקלת בתגובה כזאת, פשוט התעלמי ותעברי הלאה. אני יודע שזה קשה ליישם, וזה לא שאני בעצמי איזה נזיר בודהיסטי שלמד לא לכעוס, אבל פשוט צריך להתעלם ולעבור הלאה.

יש גם בחורים מנומסים. אני מבטיח :)

לצפיה ב-'את צריכה לשמוח'
את צריכה לשמוח
14/06/2016 | 18:58
47
גבר שיתנהג כך כשאת מאכזבת אותו,
או כשהוא מאוכזב מכל סיבה אחרת,
הוא לא גבר שתרצי קשר כלשהו איתו
לצפיה ב-'אבל למה את נעלבת ונפגעת מבן אדם שאת בכלל לא מכירה?'
אבל למה את נעלבת ונפגעת מבן אדם שאת בכלל לא מכירה?
14/06/2016 | 19:28
47
תאמרי ברוך שפטרנו (תחשבי מה זה להיות בת זוג של גבר כזה). ביי, שלום, GOODBYE, SAYONARA. ויאללה NEXT.
לצפיה ב-'אפשר להבין מהתגובה שלו שהחלטת נכון '
אפשר להבין מהתגובה שלו שהחלטת נכון
14/06/2016 | 21:33
30
שדחית אותו. למה זה פוגע בך? את יודעת שהוא מגיב ככה כי לא נענית לו,
זה לא צריך לפגוע או להעליב אותך.
לצפיה ב-'מאמינה שיש אפשרות חסימת משתמשים '
מאמינה שיש אפשרות חסימת משתמשים
14/06/2016 | 21:47
25
אם יש, אז השתמשי בה.

בלי שום קשר, שווה לשלוח צילום מסך להנהלת האתר.
שהם יחסמו את המשתמש
לצפיה ב-'זה פשוט'
זה פשוט
15/06/2016 | 10:41
23
פגעת באגו שלהם זה מעורר תסכול, וזאת התגובה שיוצאת לאנשים בעלי בגרות רגשית נמוכה. 

לצפיה ב-'בהחלט צודקת '
בהחלט צודקת
16/06/2016 | 21:53
11
אבל תסתכלי על זה ככה שאם בחור מגיב בצורה כזאת, את ממש לא היית רוצה לצאת איתו לדייט כי לכי תדעי איך הוא מתנהג במציאות...
בקיצור כמו שאומרים "ברוך שפטרנו" וזה עוד כלי נוסף על מנת לסנן אנשים שלא מתאימים.
לצפיה ב-'איזה סוג אישיות לפי MBTI אתם/ן?'
איזה סוג אישיות לפי MBTI אתם/ן?
13/06/2016 | 13:59
12
144
אני מקווה שקצת נרגע כאן
אגב, (לצערי) זה לא משהו ספציפי לפורום ואפילו לא לאתר הזה.
אני זוכר שפעם מזמן (שנות ה90?) היתה תחנת רדיו ששידרה שעה שלמה של הודעות מוקלטות של מאזינים. ממה שאני זוכר, כמות הגידופים והקללות שם היתה מדהימה (לא ברור לי למה שידרו את זה בכלל. כנראה חיפשו רייטינג(?), אבל השכל הישר גבר לבסוף והפסיקו עם זה, גם אם לקח זמן).

ולעניין: יש כזה מבחן אישיות שמנסה לאפיין את אישיותו של אדם שנקרא כאמור MBTI (ראו ערך בויקיפדיה (בעברית, באנגלית)). קראתי שיש ביקורת על המבחן הנ"ל, אבל קראתי גם שעדיין יש גופים שמתייחסים אליו. בכל מקרה, גם אם הוא לא לגמרי מדוייק, יש בו לדעתי כיוון מסויים.

אני לא נותן כאן קישור למבחן ספציפי (אפשר לעשות חיפוש ברשת באנגלית/עברית למבחן חופשי כנ"ל (ייתכן שיש עניין של זכויות יוצרים(?))).

בדרך כלל (עשיתי כמה מבחנים כנ"ל וכמה פעמים חזרתי על מבחן בהזדמנויות שונות) יצאתי INTJ, אבל במבחן אחד יצאתי דווקא ISTP... (שניהם טיפוסים מאוד לוגיים וגם מופנמים, I - היא המופנמות (המוחצן הוא/היא E), T - זו יותר חשיבה רציונלית (F יותר חשיבה רגשית)) והאמת למרות היותי לכאורה רציונלי/לוגי לא התעמקתי לגמרי במבחן הנ"ל. כשאני רואה תוצאה, אני בד"כ מחפש את ההגדרה שלה כדי להבין.

אם אתם/ן רוצים לשתף את 'כל האינטרנט' בתוצאות שלכם/ן, אתם/ן מוזמנים/ות (אבל לא חייבים...) לפרט.
לצפיה ב-'טוב אז כמה דברים.....'
טוב אז כמה דברים.....
13/06/2016 | 15:27
1
87
1. אתה מותק! :)
2.סוף סוף הבאת משהו-גם בעברית! באנגלית אין מצב שהייתי מתאמצת לקרוא ולהבין את הכל, אז יישר כח גם להבא.
3. זה נראה- מרתק! אני עוד מעט אתעמק קצת.........
4. על פניו עם איך שיצאת אתה במבחן, והמעט שהספקתי להכיר אותך-מדוייק! לא?
לצפיה ב-'ולגבי עברית -'
ולגבי עברית -
13/06/2016 | 22:12
34
את יכולה לעשות חיפוש על "מבחן mbti" יש גם שאלון/ים בעברית.
לגבי אם מדוייק לגבי: כן... וגם קצת לא - כלומר התוצאה המייצגת יותר היא באחוזים. למשל אמנם ההגיון (T) דומיננטי אצלי (T>F), אבל זה לא אומר שאין לי רגש (F) בכלל, רק פחות...
לצפיה ב-'זה באמת בעייתי קצת בשורה התחתונה.'
זה באמת בעייתי קצת בשורה התחתונה.
13/06/2016 | 16:38
2
49
רק שני טיפוסים יש פה, ושניהם מאוד בכללי.......:)
השאלות מרתקות, התוצאות פחות אמינות וכלליות מידי בעיני, על פיהן.
לצפיה ב-'לא, לא... יש 16 טיפוסים שונים'
לא, לא... יש 16 טיפוסים שונים
13/06/2016 | 21:54
1
30
ואלו הם...:
INFJ INFP INTJ INTP ISFJ ISFP ISTJ ISTP ENFJ ENFP ENTJ ENTP ESFJ ESFP ESTJ ESTP

ותודה על המחמאות (את יותר מותק )
ואני ממתין לסוג האישיות שלך (fnuci אם בא לך לשתף). חפשי בגוגל "free MBTI test".
לצפיה ב-'Y Y Y '
Y Y Y
15/06/2016 | 11:43
20
אוקיי...אז לא באתר שביקרתי. :)
לצפיה ב-'יש לך לינוקס?'
יש לך לינוקס?
13/06/2016 | 22:12
3
34
אם לא, חבל. אתה נראה לי טיפוס שיש לו סבלנות לחקור לעומק את המערכת.
לצפיה ב-'יש לי אובונטו על מחשב ישן שכבר לא עובד...'
יש לי אובונטו על מחשב ישן שכבר לא עובד...
13/06/2016 | 22:13
2
15
לצפיה ב-'על jewbuntu שמעת?'
על jewbuntu שמעת?
15/06/2016 | 10:23
1
24
לצפיה ב-''
16/06/2016 | 00:41
3
לצפיה ב-'חדש פה, וגם בתפוז. אבל בכ"מ - אני INFP... למרות שגם ISFP יצא'
חדש פה, וגם בתפוז. אבל בכ"מ - אני INFP... למרות שגם ISFP יצא
14/06/2016 | 15:55
1
33
הבעיה נראה לי זה שבכל שאלה יש בחירה של רק 1 עד 5... לדעתי זה לא מספיק. וגם שכל תכונה נמדדת שם באחוזים  ככה שאם אתה 60% I ו40%E זה לא אומר המון כי יכול להיות ששינוי בשאלה אחת ישנה הכל, וגם יכול להיות שאתה לא בטוח בעצמך באיזושהי שאלה - לי זה קרה די הרבה.
מה שכן, התובנות שכתובות שם על הטיפוס שלי איכשהו ממש קלע להרבה דברים שאני חשבתי ולימד אותי הרבה... אבל מה שיכול להיות לא טוב במבחנים האלה זה אם הופכים את זה לאיזה תפיסה מקובעת של "אני בנאדם כזה וזהו" ואז אתה יכול להתחיל לנסות לא להיות עצמך רק כי זה לא תואם למה שכתוב בטיפוס שלך.

אגב, אח שלי גם עשה וזה באמת די דומה לאופי שלו, אבללל: זה מאוד מאוד מושפע לדעתי מסטיגמות של אחרים עליך ושלך על עצמך... אני נגיד יצאתי אינטואיטיבי ולא רציונלי, ויש בזה משהו אבל אני חושב שזה מושפע גם מהסטיגמה שיש עליי של סטלן ובנאדם ספונטני, ולא תואם ב100% לאופי שלי. חוצמזה שהטיפוסים לדעתי ממש יכולים להשתנות לאורך החיים - פעם הייתי בוודאות הרבה יותר J מאשר P, וגם הרבה יותר I מהיום (היום אני די קרוב לE). אנשים משתנים ;) טוב חפרתי. מקווה שעזרתי במשהו.
לצפיה ב-'כן, פרסת נקודות נכונות'
כן, פרסת נקודות נכונות
16/06/2016 | 00:47
13
קראתי ביקורת על תקפות המבחן הנ"ל, כך שזה באמת לא מדע מדוייק (בכלל נראה לי שכל מה שקרוי "מדעי החברה" כולל פסיכולוגיה (המבחן מבוסס על עבדותו של אחד מתלמידי פרויד) הוא לא מדע מדוייק).
עם זאת, יש למבחן הזה, לפחות בעיני, חן מסויים, אולי בפשטות היחסית שלו.
לגבי 5 האפשרויות לתשובה: יש כל מיני ניסוחים למבחן. אני מצאתי למשל מבחן בעברית עם תשובות של רק "כן" או "לא".
לצפיה ב-'ננה בננה'
ננה בננה
16/06/2016 | 01:12
29
אתה מוזר
לצפיה ב-'איך ניסו לעבוד עליי'
איך ניסו לעבוד עליי
11/06/2016 | 18:56
1
208
פעם אחת בעקבות מודעה בעיתון (היה לפני מעל עשר שנים אפילו יותר)
אדם שפירסם את המודעה טען שאני אשלם כסף והוא יבוא או ישלח שליח עם מונית
לכתובת שלי עם מספרי טלפון של נשים שרוצות אהבה וסקס...היה ברור שזה רמאות. כמובן לא קבעתי פגישה עם אותו אדם ולא עשיתי עסקה.
בתכלס הוא יכל לתת לי מספרי טלפון שגויים ולהיעלם
לו.
מקרה אחר היה שבעקבות מודעה אחרת משהוא הציע לאנשים מפגשים בשביל סקס עם נשים שרוצות סטוצים. הצעיר שדיברתי איתו בטלפון אמר שיפגיש אותי עם נשים כאלה וכדי להוכיח לי שהוא אמיתי קישר אותי עם אישה אחת שדברה איתי ואמרה שהיא רוצה  להכיר למטרות סקס. אכן דיברתי איתה ונראה שהיא שחקנית ותיאמה עם הבחור הראשון בקשר לקומבינה. הצעיר אמר שאני צריך להפקיד כסף בחשבון בבנק הדואר בשביל העיסקה. למזלי המצב הכלכלי שלי לא היה שפיר ולא נפלתי בפח. וכך ניצלתי מרמאות.
לצפיה ב-'מנפלאות הסרטן האנושי'
מנפלאות הסרטן האנושי
11/06/2016 | 19:48
86
איך אפשר ככה להתייחס לאנשים ?!
לצפיה ב-'פורום הכרויות 2016... ;) LUL '
פורום הכרויות 2016... ;) LUL
11/06/2016 | 01:34
14
292

לילה טוב.
נראה לי השיר הזה בא פה טוב היום ;).

פומפושה מתוקה...  תפסי .

ושריינג לכולם (חרדונית - את בטח הכי תזדהי עם שיר... חחח. OMG).

יווו איזה סרטים רצים פה היום... חחח.

https://www.youtube.com/watch?v=puHoadtIivc

שבת-שלום.

לצפיה ב-'תכל'ס כיף פה לאללה.'
תכל'ס כיף פה לאללה.
11/06/2016 | 10:17
2
94
נראה לי שאני ואתה הכי נהנים פה
לצפיה ב-'...We're Going to Be Rich. יותר נכון - אני ;).'
...We're Going to Be Rich. יותר נכון - אני ;).
13/06/2016 | 09:37
1
52

I'am coming....  

לצפיה ב-'...'
...
13/06/2016 | 09:48
29

לצפיה ב-'!!Baam, baam, baam... and the lighting bolt - BAAM '
!!Baam, baam, baam... and the lighting bolt - BAAM
11/06/2016 | 16:07
46
חחח. שפה פרטית שלי ;).

ופומה...  

לצפיה ב-'על זה... חג שמח כולם.'
על זה... חג שמח כולם.
11/06/2016 | 21:44
42

ותפוס (למרות שלא נראה לי פגע בטעם  P: ).

לצפיה ב-'.... Yoooo'
.... Yoooo
12/06/2016 | 18:56
18
לצפיה ב-'אחרי ששבועות עבר במריבות בין כולם לכולם בפורום - קבלו שיר'
אחרי ששבועות עבר במריבות בין כולם לכולם בפורום - קבלו שיר
13/06/2016 | 09:39
7
43
ואיחולי שבוע טוב לכולם
לרשע, DogsPCI , גברת חרדונה, פומה , סוקרטס, בנימין וכל השאר
(אולי משהו בחג הזה עשה לאנשים לא טוב)

לצפיה ב-'אולי לא שמת לב, אבל הואשמתי בסיוע לאונס.... ועוד... '
אולי לא שמת לב, אבל הואשמתי בסיוע לאונס.... ועוד...
13/06/2016 | 09:41
6
22
לצפיה ב-'עכשיו אני רואה.... הזוי משהו.....'
עכשיו אני רואה.... הזוי משהו.....
13/06/2016 | 09:43
5
20
לצפיה ב-'תודה. אתה היחידי שכתב דעה חיובית עלי. לא אשכח :).'
תודה. אתה היחידי שכתב דעה חיובית עלי. לא אשכח :).
13/06/2016 | 14:20
4
16
לצפיה ב-'היחיד? זה נהיה פה טרנדי לזלזל בותיקי הפורום...'
היחיד? זה נהיה פה טרנדי לזלזל בותיקי הפורום...
13/06/2016 | 14:32
2
46
סתאאם.
אתה יודע שיש לי דעה חיובית (עד כמה שאפשר להתרשם דרך פורום) עליך.
אתה תורם הרבה לפורום ולאווירה הנעימה (נעימה, למעט כשיש תקלות) בו.
לצפיה ב-'תודה צחי '
תודה צחי
15/06/2016 | 01:21
1
7
לצפיה ב-'יופי שחזרת!'
יופי שחזרת!
15/06/2016 | 18:34
12
מאוד לא נעים מה שהיה כאן לאחרונה (נראה לי ש-"לא נעים" זו הגדרה חלשה).
לצפיה ב-'הרמה שהייתה פה הייתה מזעזעת במיוחד.'
הרמה שהייתה פה הייתה מזעזעת במיוחד.
13/06/2016 | 15:05
54
בלתי קריאה בעליל......
למה אתה נכנס לכאלה דברים בכלל?
זו שאלה רטורית. עדיף לא לדבר עוד על כאלו דברים נוראיים...באמת.
יש כאן עוד קוראים.
לצפיה ב-'מחפש להכיר בחורה שמנה שמרגישה סקסית..'
מחפש להכיר בחורה שמנה שמרגישה סקסית..
10/06/2016 | 06:13
95
שיודעת שהכול זה בראש...

לקשר מיוחד 

שלמה

email:

shlomo.diskrety

gmail.com
לצפיה ב-'רשע... קבל שיר שאולי יעורר אותך קצת ;).'
רשע... קבל שיר שאולי יעורר אותך קצת ;).
10/06/2016 | 00:10
77
279

זה אם יש בך נשמה... P:

והאמת? שלחרדונית מגיע יותר !! ... בסך הכל היא נחמדה .

We still got LOVE here!!  

המשך>>

זה אם יש בך נשמה... P:

והאמת? שלחרדונית מגיע יותר !! ... בסך הכל היא נחמדה .

We still got LOVE here!!  

ונ.ב. את פה לפעמים... לא יודע אם את זוכרת, אבל אני כן.
תפוס! ;).

לצפיה ב-' . תפוס! אבל עושה שריינג '
. תפוס! אבל עושה שריינג
08/06/2016 | 15:28
32
172

Massive Attack - Teardrop.

.
..
...

Love, love is a verb
Love is a doing word
Fearless on my breath

Gentle impulsion
Shakes me, makes me lighter
Fearless on my breath

Teardrop on the fire
Fearless on my breath

...
..
.

ונ.ב. !!
זו לא המנגינה מהאוס!
האוס זה המנגינה מפה!! 

לצפיה ב-'בכלל'
בכלל
08/06/2016 | 15:38
44
לא חשוב מאיפה ולמה איך ושל מי.......:)

מעולה!

ומזה בחיים לא יימאס לי כנראה.......
*חובה לכל גבר להקשיב ולהפנים*

לצפיה ב-'הנה שני ביצועי לנון-מקרטני שנתקלתי בהם לאחרונה'
הנה שני ביצועי לנון-מקרטני שנתקלתי בהם לאחרונה
08/06/2016 | 16:09
11
27
אבל לא ביחד כצמד מחברים אלא בנפרד לאחר פירוק החיפושיות.
הראשון רק ביצוע של מקרטני, השני שיר של לנון עם משחק מילים גס ובוטה (אבל מנגינה יפה, לכן אני מקשר אותו):

לצפיה ב-'אני לא מאמינה על התפוז הזה!!! ח א ר ו ת!'
אני לא מאמינה על התפוז הזה!!! ח א ר ו ת!
08/06/2016 | 20:07
31
 עכשיו הם שמים חלק מהפרסומות כשאתה מגיב למישהו- שאין לך יכולת
להשתיק את זה!!!
זו חוצפה ממדרגה ראשונה. פשוט איכסים! זה מה שאתם.........
ואני יודעת שצריך לעשות דאבל קליק- אבל גם זה משרת אותם במכירת הפאקינג פרסומות כפויות שלהם, מעלה להם רייטינג במכירות.
אתם-מגעילים-אותי!

סלח לי שזה בא בתגובה שלך, צחי........
 שכחתי מה רציתי להגיד על השירים ששמת...
לצפיה ב-'טוב אז........'
טוב אז........
08/06/2016 | 20:20
9
22
לא ממש מתחברת למרטני, אולי שניים שלושה שירים בגדול...
לנון גם לא משהו בשיר הזה........:) מפתיע...

אבל גם אני שמה 2 

לצפיה ב-'טוב אז.... '
טוב אז....
08/06/2016 | 21:04
8
20
אהבתי את הנופים של הסירטון הראשון.

לגבי תפוז ופרסומות:
א. אפשר לחסום (לפחות חלק. אם את רוצה אסביר לך בפרטי, כיצד).
ב. אני לא מחבב פרסומות גם כן (מי כן?...), אבל אני מבין גם את הצורך של "תפוז" להרוויח (ראי נתונים רלוונטים, לכאורה, לשנה שעברה בצד שמאל כאן).
לצפיה ב-'טוב אז!'
טוב אז!
08/06/2016 | 21:16
6
13

צחי, עוד לא הקשבתי לשירים שצרפת... אבל בדרך.

פומה, קבלי עדכון - אני על הראשון שלך. עף...  אוהב אותו מאוד.

צחי, כל הכבוד על ההבנה והתמיכה בתפוז
פומה, כל הכבוד על המאבק!!  

לצפיה ב-'קבלי תיקון - הייתי על השני :). '
קבלי תיקון - הייתי על השני :).
08/06/2016 | 21:17
5
3
לצפיה ב-'את הראשון פחות אהבת?'
את הראשון פחות אהבת?
08/06/2016 | 22:44
4
8
 יופי שאהבת...
לצפיה ב-'סורי פומה, לראשון עוד לא הקשבתי...'
סורי פומה, לראשון עוד לא הקשבתי...
08/06/2016 | 23:04
3
8

אולי יותר מאוחר, OK?  
לצפיה ב-'לא לא מקבלת את זה.'
לא לא מקבלת את זה.
08/06/2016 | 23:07
2
11
סתם, מתי שבא לך-אם בכלל......
לצפיה ב-'לצערי עדיין על החדשות. יותר מאוחר בטוח אצטרך שיר לעידוד :).'
לצערי עדיין על החדשות. יותר מאוחר בטוח אצטרך שיר לעידוד :).
08/06/2016 | 23:08
3
לצפיה ב-'פומה מתוקה... '
פומה מתוקה...
08/06/2016 | 23:39
10

רק שלא תגידי שאני לא חושב עליך.... P:

לצפיה ב-'נופים מדהימים וגם השיר....'
נופים מדהימים וגם השיר....
08/06/2016 | 22:42
10
בגדול- עם כל הכבוד לתפוז, יש מידה ואני רואה בזה ניצול מכוער ומתמשך שמחמיר, את הגולשים.

מבאס הפיגוע הערב....3 נרצחים בנתיים.

לצפיה ב-'The Paz Band - Got to Stay Alive'
The Paz Band - Got to Stay Alive
09/06/2016 | 12:20
16
15
לצפיה ב-'תודה על השירים... עושה בהם שימוש ברגעים אלה ממש ;)'
תודה על השירים... עושה בהם שימוש ברגעים אלה ממש ;)
09/06/2016 | 21:35
1
10

ובקשה, אם לא מפריע לך לפתוח בשלוש נקודות ולא אחת :).
קצת קשה לדייק עם העכבר שיש לי פה... חחח. שיגע אותי...
לצפיה ב-'היה ממש - חובק עולם :). הרגשתי כמו בפסטיבל ;).'
היה ממש - חובק עולם :). הרגשתי כמו בפסטיבל ;).
10/06/2016 | 00:04
8

משחרר גם איזה שיר, אבל אפתח שרשור חדש.

לצפיה ב-'חחח. איזה יופי של שיר וקליפ :). מדהים! '
חחח. איזה יופי של שיר וקליפ :). מדהים!
09/06/2016 | 13:11
12
12

התחרדנת בשמש מספיק היום או מה? (דם קר, נכון?).

P:
לצפיה ב-'תן לי חמסין'
תן לי חמסין
09/06/2016 | 19:05
11
12
ואכבוש את המיטה עם פוך.

בכל מקרה היא באמת משהו מיוחד
לצפיה ב-'וואוו, מה את אומרת... חחח. אז את ממש קוביית קרח, מה? :)).'
וואוו, מה את אומרת... חחח. אז את ממש קוביית קרח, מה? :)).
09/06/2016 | 19:16
10
21
אל דאגה... החמסין בדרך... לצער רובינו ;).

בעבודה, אבל אחשוב על שיר מתאים... ואשלח.

חחח - צץ לי (תנמיכי ציפיות... בעבודה. מבטיח פיצוי... ) 

לצפיה ב-'תודה על השיר,אשמע אחר כך'
תודה על השיר,אשמע אחר כך
09/06/2016 | 19:28
3
16
זה באמת יהיה נחמד אם יתחמם ואין לי ציפיות ממך,גם לא בכרית.

הכל טוב.
לצפיה ב-'אישה כלבבי... . איזה כיף להתחיל מהתחתית - אין אפשרות'
אישה כלבבי... . איזה כיף להתחיל מהתחתית - אין אפשרות
09/06/2016 | 19:31
2
14

לאכזב... רק להפתיע לטובה :).

לצפיה ב-'.'
.
09/06/2016 | 19:37
1
10
תמיד טוב לשאוף לאפס (זה לא עלבון).

לצפיה ב-'עבור חלק זה באמת חסם עליון... ;).'
עבור חלק זה באמת חסם עליון... ;).
09/06/2016 | 19:41
4
לצפיה ב-'חביב , מה זה פזנון?'
חביב , מה זה פזנון?
09/06/2016 | 21:38
5
5
לצפיה ב-'חחח. זה משהיינו ילדים... לפחות אני. את עדיין לא היית. חחח.'
חחח. זה משהיינו ילדים... לפחות אני. את עדיין לא היית. חחח.
09/06/2016 | 21:45
4
19

ושאלה טובה!!

לא היה לי שום מושג :).
לא הקשבתי לשיר הזה כ- 20 שנים לפחות!

אבל בדקתי עבורך  .

ומסתבר ש.... זה היה כינוי לבית-הפנקייק בבית-ינאי :).
ובאמת מדברים על פנקייק'ס גם בשיר ;).

הרחבנו אופקים, מה?

לצפיה ב-'אהא באם הדרך , היחיד שהיה פתוח אז '
אהא באם הדרך , היחיד שהיה פתוח אז
09/06/2016 | 22:22
3
18
אחד הדברים המזעזעים .
מצד שני , ככה זה מדורות שבט.
לצפיה ב-'מה אחד הדברים המזעזעים? הפנקייקס שם? חחח.'
מה אחד הדברים המזעזעים? הפנקייקס שם? חחח.
09/06/2016 | 22:32
2
6
לצפיה ב-'ככה סיפרו לי ופנקייק זה דבר מגעיל כשלעצמו '
ככה סיפרו לי ופנקייק זה דבר מגעיל כשלעצמו
09/06/2016 | 22:45
1
10
אז תוסיף לזה משהו ישן באמצע הדרך עם איכות להמונים , 
זה כנראה היה מזעזע. 

בן כמה אתה לעזאזל?
אני אמורה להרגיש עם זה צעירה? אני שלוש שנים לפני שלושים ואתה זורק לי "כשהיינו ילדים"
מה... 
לצפיה ב-'היום זה מזעזע... פעם זו הייתה גולת הכותרת!!'
היום זה מזעזע... פעם זו הייתה גולת הכותרת!!
09/06/2016 | 22:50
16

כמו שכתבו בכתבה... המקום בו עוצרים בדרך לצפון :).

אכלתי שם כילד... במקום המקורי. פעמים בודדות.
וכילד... את יודעת... הרבה מתוק עם סירופ-שוקולד וגלידה וקצפת? - המקום 10!

אני בן 43, כמו שכתוב בכרטיס שלי.
אבל בנפש... 27, לא יום יותר P:

יש!!! באו להחליף אותי... הבייתה!

לצפיה ב-'טוב אז את השיר הבא אני מקדישה'
טוב אז את השיר הבא אני מקדישה
10/06/2016 | 17:49
1
48
למישהו מיוחד......ממש מיוחד! מיוחד- אש! על הגולש............

לצפיה ב-'סקר'
סקר
08/06/2016 | 14:08
14
241
1) אם היה איזה גולש בפורום שהיה כותב שהוא הולך להתאבד. מה הייתם עושים?
(בהנחה שאתם קצת מכירים אותו ויודעים שהוא לא סתם אומר)

2) אם הייתם עוברים ברחוב ורואים איזה זוג רב ריב רציני, והגבר מתחיל להרביץ לבחורה. מה הייתם עושים?
(נגיד שזה לא רחוב ראשי עם הרבה עוברים ושבים. רחוב פינתי ורק אתם עדים לזה)

3) אם איזו זקנה מבקשת מכם לעזור לה עם הסלים ממש מתחת לבית. מה אתם עושים? (נגיד שאתם עייפים ומתים כבר לעלות וגם בא לכם להשתין. והיא צריכה עזרה לסחוב אותם לבניין אחר בכלל)
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
08/06/2016 | 14:45
2
82
1. תלוי כמה מרגיש לי אמיתי וכמה אני חושב שאוכל להשפיע על החלטתו. בד"כ מי שמדבר לא עושה
When you have to shoot...Shoot! Don't talk
2. כלום. אני לא מכיר אותם, מה העבר בינהם, מה הוא יכול לעשות לי כתגובה. אם  הוא עבריין בארגון פשיעה או סתם אדם אלים. לא אסכן את הראש שלי.
3. עוזר
לצפיה ב-''
08/06/2016 | 15:02
16
לצפיה ב-'באתי מהראשי'
באתי מהראשי
14/06/2016 | 11:10
16
בעקבות כמה פוסטים מעניינים שהיו פה לאחרונה(כמו על רווקים בני 40 שגרים עם ההורים)...ואני רואה שדי מעניין בפורום....אז אני אלפוש וגם אענה על השאלות:
1.מי שכותב באינטרנט שהוא הולך להתאבד הוא בדרך כלל מחפש תשומת לב ולא באמת יתאבד, למרות שהוא כן נמצא במצוקה, כי כל מי שרוצה תשומת לב בדרך הזו הוא במצוקה. בעניין הזה, בכלל כל מקרה לגופו, אבל כללי אצבע:1. מי שבאמת רוצה להתאבד, לא הולך ומספר על זה לכל העולם 2.כל אדם רשאי לנהוג בגופו וגורלו איך שהוא רוצה, ובסופו של דבר גם להתאבד, זה זכותו, עד כמה שאני לא אשמע אכזרית ומעוותת.
2. קשה להגיד מה הייתי עושה באמת במקרה הזה. האופציה היותר בטוחה זה להתקשר למשטרה...אבל עד שהעזרה מהמשטרה תגיע, אם בכלל, הוא יכול להרוג אותה. אני חושבת שיש סיכוי שהייתי מתערבת במה שאני יכולה כדי להציל אותה. לא מכירה אותם וכו', אבל אין בעולם שום הצדקה שגבר ירביץ לאישה,(אממ..אם היא לא תקפה ראשונה) לא משנה עד כמה שתהיי מזעזעת.
3. הייתי עוזרת לזקנה.

לצפיה ב-'מה מטרת הסקר?'
מה מטרת הסקר?
08/06/2016 | 15:41
3
81
אם כמו שאתה כותב כאן אתה לא רואה את עתידך כאן (בארץ)? באותה הזדמנות אשאל מדוע בחרת בשם המשתמש שבחרתך לעצמך כאן בתפוז?

אבל לא אתחמק מתשובות:
1. קרו לי דברים דומים בעבר (לא בדיוק, אבל דומה). פניתי להנהלת הפורום/אתר (וזה טופל, עקבתי אחרי זה) אם זה אתר רציני, בד"כ יש סמכות לפנות אליה. יש גם אירגונים שנדמה לי מטפלים בזה.
2. ללא קשר לערכים ("לא תעמוד על דם רעך") כמדומני זה גם בחוק שחובה לעזור אם יש סכנה אמיתית / צורך אמיתי. במינימום מתקשר למשטרה. במקסימום מנסה להפריד, לא בטוח שזה נבון. תלוי כמה הגבר נראה חזק ממני, אם הוא חזק ממני, הנזק עלול רק לגדול (גם לאישה וגם לי). מעשית - כבר ראיתי פעם אנשים מרביצים זה לזה (לא גבר ואישה, אלא שני גברים) והפרדתי ביניהם, אבל - הרגשתי חזק משניהם (וזה לא חוכמה) ומה שהכי שונה, הכרתי את שניהם, כך שזה שונה.
3. בדרך-כלל אני עוזר.
לצפיה ב-'שאלותיך אינן רלבנטיות'
שאלותיך אינן רלבנטיות
08/06/2016 | 15:57
2
61
.
לצפיה ב-'די צפוי...'
די צפוי...
08/06/2016 | 16:02
1
63
בהצלחה בחו"ל...
לצפיה ב-'יש לך ניחוש אחד לנחש מי זה'
יש לך ניחוש אחד לנחש מי זה
09/06/2016 | 15:15
45
בטוחה שזה לא יהיה קשה
לצפיה ב-'עונה'
עונה
08/06/2016 | 16:45
2
54
עוד כמה דקות...
לצפיה ב-'עונה...עוד כמה פרסומות...'
עונה...עוד כמה פרסומות...
08/06/2016 | 16:52
1
11
לצפיה ב-'אתה באמת צריך לענות...'
אתה באמת צריך לענות...
08/06/2016 | 20:27
52
אתה גבר 

תענה בנג'ה, אני מאוד סקרנית.
לצפיה ב-'.'
.
08/06/2016 | 17:19
3
58
1. קרה לי, קראתי למשטרה והם איתרו אותו והוא לא גמר באמבטיה אדומה עם פרקי ידיים פעורים. אני מניחה שהשוק פתח לט את העיינים- נקווה.

2. לא יודעת,אם ברור לי שזו התנפלות חסרת כיוון והוא לא הולך לחסל אותי והם לא נהנים מזה אז אולי אמממ אקרא למישהו גדול שיעזור.

3. עוזרת. מסיבה אנוכית,עבדתי עם קשישים ולא אכפת לי לסחוב להם דברים,לדבר איתם ולחכות בתור בשבילם. זה תענוג ואני מרגישה טוב עם עצמי.
לצפיה ב-'פעם, כשהייתי קטן'
פעם, כשהייתי קטן
08/06/2016 | 22:42
2
72
בדרך מבית ספר הביתה זקנה אחת ביקשה ממני לעזור לה עם הדברים
האמת שדי לא רציתי, אבל היא התעקשה ועוד הייתי ילד וכל זה, אז אמרתי יאללה נו...
בסוף התברר שהמכשפה הזקנה שיקרה, וזה לא היה "ממש פה ליד" כמו שאמרה בהתחלה, זה היה די רחוק (אולי 400 מטר או יותר) - אבל אתה לא יכול לעצור באמצע, כי כבר התחלת וכי אתה ילד ועוד מתבייש וכל החרא הזה
ובסוף כשהגענו, כאילו אני לא מקלל אותה בלב מספיק, היא מוציאה מהארנק הבלוי שלה 2 שקל(זה כמובן עידנים לפני המטבע של השנקל) ומושיטה לי
ואני מנסה לדחות אותה ולדחות, והיא אשכרה דוחפת לי את זה ליד, הכלבה הזקנה(איך לעזאזל יש לה כזה כוח להתעקש ואין לה כוח לסחוב סלים?)
וזה ממש גמר אותי, כזה עלבון חצוף. להפוך אותי ממי שעושה לה טובה בגדלות-נפש אחרי שעוד עבדו עליו במרחק לאיזה בל-בוי מסריח במחיר של עושק
זקנה בת אלף זונות. כל הדרך הביתה קיללתי אותה
לצפיה ב-'מה אתה אומר בעצם'
מה אתה אומר בעצם
10/06/2016 | 18:53
1
63
שעד היום כשאתה בוגר &לפחות בגיל* אתה לא רואה תמונה אחרת לכל הסיטואציה?
אתה מרגיש מנוצל?
הייתה לך זכות לעזור לאישה זקנה שקשה לה. זכות!
כנראה שהיה לה ממש קשה אם היא ביקשה מילד לעזור לה.
כנראה שהיא האמינה שאנשים *אפילו קטנים* יוצאים מטוב.
כנראה שהארנק "הבלוי שלה" זה מה שהיה לה, לא היה ארנק מרשים.אז ללעוג לזה? אתה בטוח?
ואם הארנק שלה בלוי, אולי זה אחד הסממנים שלא היו לה יותר משני ש"ח לתת לך- אבל היא בכל זאת רצתה לתת לך משהו על העזרה הזו.....
ואם היא הייתה נותנת לך 10 ש"ח? הסיפור היה שונה? 
היית פחות מקלל אותה וכותב מה שכתבת?
לא הרגשת סיפוק, בעצם זה שעזרת לאדם שביקש עזרה?

המסקנה הבריאה שלך הייתה צריכה להיות-
כשעושים משהו למען מישהו אחר, לא מצפים לתמורה. עושים את זה
כדי לעזור באמת....

לצפיה ב-''
10/06/2016 | 22:18
5
לצפיה ב-'יום מטורף'
יום מטורף
07/06/2016 | 08:44
96
1036
חייבת לשאול את הגברים שבחבורה 2 שאלות -
איך זה שאתם לא מעוניינים בקשר עם מישהי תמיד התשובה לכך שאינכם חוזרים אלינו היא תמיד - היה לי יום מטורף / טרפת ...ונעלמים?
והשניה היא - אצלינו הנשים (בדרכ) ללב לוקח זמן להבין מה שהראש הבין מזמן.
אצל הגברים נראה שהלב בקשר ישיר עם הראש.
איך אפשר להפסיק...
המשך>>
חייבת לשאול את הגברים שבחבורה 2 שאלות -
איך זה שאתם לא מעוניינים בקשר עם מישהי תמיד התשובה לכך שאינכם חוזרים אלינו היא תמיד - היה לי יום מטורף / טרפת ...ונעלמים?
והשניה היא - אצלינו הנשים (בדרכ) ללב לוקח זמן להבין מה שהראש הבין מזמן.
אצל הגברים נראה שהלב בקשר ישיר עם הראש.
איך אפשר להפסיק לאהוב ולהתנתק מיידית לאחר שנים
של זוגיות ?
הייתי זוגיות קרוב לשנתיים . זוגיות עם אהבה ענקית!!
יום בהיר אחד, פשוט כבר לא אוהב (לא מאמינה לזה) וניתוק
מה נסגר??

לצפיה ב-'מבקש חוות דעת על האתר https://www.okcupid.com. '
מבקש חוות דעת על האתר https://www.okcupid.com.
06/06/2016 | 21:56
3
76
לצפיה ב-'עד כמה שניסיתי'
עד כמה שניסיתי
07/06/2016 | 15:39
123
אתר לא רע.
הכל יחסי כמובן.
(אגב, ניסיתי בעיקר כרואה ואינו נראה)
יתרון גדול שהוא בחינם (ניסיתי שם פעם מנוי וזה לא תרם לי (אישית) הרבה מעבר לאופציות בחינם).
מה שגיליתי שם הוא שבחורות צעירות מהארץ לא מגדירות כקביל את גילי (54), בעוד שמחו"ל (ובעיקר מהפיליפינים, אבל לא רק!) יש הרבה בחורות צעירות (20-30) שלא פוסלות מראש בני גילי. לפחות זה מחזק את הביטחון העצמי... אכן נראה לי שהפיליפיניות, בהכללה כמובן, מעט יותר נשיות ועדיין אני מעדיף בחורה יהודיה ורצוי, משיקלים פרקטיים, ישראלית.
לצפיה ב-'טיפים מנסיוני'
טיפים מנסיוני
07/06/2016 | 15:54
1
120
זה האתר העיקרי שאני משתמש בו, ואני מרוצה.  רק שלושה טיפים: אל תשלם אלא אם אתהמרגיש שאתה חייב  (יש מסלול חינמי, ALIST ו- ALIST פרמיום); תהיה אמין (אל תגיד שאתה בן 30 אם אתה בן 40 או שאתה בוגר תואר שני ובעצם סיימת תיכון) ותבדוק את עקביות הצד השני. אם מישהי כותבת שהיא לא מעשנת סמים ובשאלות כותבת שהיא מעשנת פה ושם מריחואנה, זו סיבה לא רעה לפסילה. הלוואי שתמצא מישהי שם. 
לצפיה ב-''
08/06/2016 | 16:45
12
לצפיה ב-'מה הם ה3 דברים שאתם הכי אוהבים ב... '
מה הם ה3 דברים שאתם הכי אוהבים ב...
06/06/2016 | 12:09
21
190
זוגיות...? 
לצפיה ב-'אצלי זה...'
אצלי זה...
06/06/2016 | 13:43
114
אומץ
הומור
חכמה

לצפיה ב-'וכסף.'
וכסף.
06/06/2016 | 13:44
1
81

*איפה טלטלוש?*
לצפיה ב-'חיכית לי יקירתי?'
חיכית לי יקירתי?
08/06/2016 | 23:43
18
הגעתי... היישר מהתור בכספומט.... :)
לצפיה ב-'סוק '
סוק
06/06/2016 | 14:08
2
56
לצפיה ב-'נראה לי מה שאת הכי אוהבת בזוגיות זה'
נראה לי מה שאת הכי אוהבת בזוגיות זה
06/06/2016 | 14:46
1
72
אותי
לצפיה ב-'חחחח סוקיייייייייי אז'
חחחח סוקיייייייייי אז
06/06/2016 | 18:24
38
יש לך את שלושת התכונות?
אפשר להוסיף שתיים- אובייקטיביות וצניעות? 

מה קורה סוק........אתה שמח בימים האלה כפרוש?
לצפיה ב-'למה דוקא 3?'
למה דוקא 3?
06/06/2016 | 16:15
45
.
לצפיה ב-'אא"א'
אא"א
06/06/2016 | 16:52
3
53
אותי אותה ואותנו.
לצפיה ב-'טוב מתח!! :)).'
טוב מתח!! :)).
06/06/2016 | 23:55
2
8
לצפיה ב-''
07/06/2016 | 03:25
1
14
לצפיה ב-'לגמרי , תשובה מלאה! ... חשיבה מחוץ לקופסא :). '
לגמרי , תשובה מלאה! ... חשיבה מחוץ לקופסא :).
07/06/2016 | 09:13
11

רואים שעברת הדרכה  .

ונאמר ב- 100% רצינות.

לצפיה ב-'רק שלושה?'
רק שלושה?
06/06/2016 | 23:11
1
40
שקט נפשי, כנות, תמיכה וסיפוק.
לצפיה ב-'לאיזה סוג סיפוק את מתכוונת קרן? מיני?'
לאיזה סוג סיפוק את מתכוונת קרן? מיני?
14/06/2016 | 20:41
3
לצפיה ב-'שאלה קשה סוק... אני עם מתח - והתשובה הכי טובה גם בעיני. '
שאלה קשה סוק... אני עם מתח - והתשובה הכי טובה גם בעיני.
07/06/2016 | 00:13
25

אם כי לפחות עם עצמי - מודה שהיא קצת מתחמקת?

או שבאמת אצלי זה הכל כמכלול...

וזה או שהתחושה הכללית שהכל טוב, וכיף, וזורם, וחופשי...
או שיש תחושה שהכל תקוע.

אמממ... מעניין :).

ואם בכל זאת לבחור שלישיה:

1. אהבה (גדולה ++ במינימום).
2. תקשורת ברורה וזורמת.
3. תחושת חופש ובטחון - בית.

לילה טוב.

לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
07/06/2016 | 07:39
25
הרפתקנות
שובבות
סקרנות
לצפיה ב-'ת'אמת'
ת'אמת
08/06/2016 | 08:21
4
30
בתור בן אדם שלא היה ממש לבד בחיים,אני סקרנית אם זוגיות זה דבר כל כך נכסף או שפשוט מפני שלא הייתי מעולם לבד ממש אני לא מכירה משהו אחר.

אני אוהבת לישון כשיש גוף חמים לצידי,אוהבת שהוא מתעורר וקורא לי בלילה ואוהבת שיש במי ובמה את הרצון להשקיע,לטפח ולצמוח.
לצפיה ב-'לישון יחד זה משהו שאני בחיים לא אבין'
לישון יחד זה משהו שאני בחיים לא אבין
08/06/2016 | 08:34
3
37
וזה עוד הוכחה לכך האנושות היא בהמות-הולכות-על-שתיים

לקום אחרי שינה לא נקי, עם ריח מסריח מהפה ושיער פרוע
ולראות לידך את בת זוגך באותו מצב שזה הרבה יותר גרוע(מילא אני, אבל היא?)
לילה אחד כזה אמור להוציא את האויר מהמפרשים של כל קשר רומנטי
איכככססס
אף פעם לא סבלתי את זה
לצפיה ב-'זה נקרא להיות אנושי'
זה נקרא להיות אנושי
08/06/2016 | 08:49
2
30
ואם זה כל כך מפריע לך אז כנראה היכולת להתעורר ליד אדם ושזה לא יפריע לך-זו כנראה ההוכחה ההפוכה לבהמיות,זו התעלות.

אני מהצד שלי התכוונתי לתחושת חמימות בצד השני של המיטה ולהתרפקות בלילה.

אגב במטה קסם בבוקר אתה יכול לצחצח שיניים ולהסתרק אחרי מקלחת.
לצפיה ב-'התעלות? יותר כמו התכחשות'
התעלות? יותר כמו התכחשות
08/06/2016 | 09:03
1
30
גם מעבר לגועל נפש, אני לא מוצא שום סיבה למה צריך לחלוק מיטה
או בכלל לגור יחד
מה זה נותן ההדבקות הזאת? אפס פרטיות ואפס מרחב אישי ואפס זמן לעצמי
זה כל כך דוחה שזה חייב להיות אנושי
לצפיה ב-'אני לא מוצאת'
אני לא מוצאת
08/06/2016 | 10:35
24
אני חושבת שיש פה סלט בין כמה מושגים:
זוגיות והגדרה  וגבולות אישיים.

בן אדם בזוגיות עדין נשאר אדם עצמאי,עם תחביבים ,רצונות ודעות משלו. כשאני עוסקת בתחביבים,בסידורים שלי או מביעה את דעותי זה לא תלוי האדם שבזוגיות איתי. זה תלוי לגמרי בך ואם אני רוצה להיות לבד,לצאת לסרט או תערוכה  שמעניינת רק אותי אצא לבד או עם חברים.

מה זוגיות מאפשרת אם כן? 
ראשית עבודת צוות- דוגמא קטנה מחיי היום יום שלי, בן הזוג שלי לאיודע לבשל אז אני מכינה ארוחת בוקר ואני שכחנית אז הוא שם לי במקרר בקבוקי מים מינרלים קטנים שיהיו מוכנים וקרים לקחת בתיק .

חושניות ורומנטיקה- אני לא בטוחה מה ההגדרה שלך לזה. בעיני רומנטיקה זה זוג זקנים בשדרה שיושבים על ספסל ומחזיקים ידיים וחושניות זה ללמוד ולחדש באהבה ובעונג של אדם אהוב עליך ורגעים מתוקים כגון אלה שלא אפרט אבל בעיני הם אתגר וכיף גדול שמגורים בנפרד כמעט שלא מצליחים להביא לעומק מספק והכרות שכזו.

אנושיות- אני חושבת שבשיעור הגועל כן (אלימות,מלחמה,גזענות,גאווה...( כן שיעור היופי (אהבה ,משפחה,טכנולוגיה,יצירתיות,אמפתיה) וזה מתאזן . לא שחור ולבן.

אישית אני לא חשה שיש לי הגבלה בדברים שציינת וזה לא מעורר בי רתיעה להתעורר לצד אדם אחר.
אני לוקחת בחשבון שנקודת הראות שלי מצומצמת כי גדלתי במסגרת קיבוץ ומשום שתמיד הייתי בקשר.
בנוסף לאור המצב היום והקשיים שכל חיים משותפים מציבים ברורה לי הרגשתך בנושא. אני מניחה שאני חושבת שהטוב עולה על השלילי והדברים שהזכרת הם לא המגרעות שיש בקשר,אלא להפך עניין של הגדרה ותיחום העצמי.

לצפיה ב-'*מנצלשת ת'חיים שלך סוק...אפשר?*'
*מנצלשת ת'חיים שלך סוק...אפשר?*
08/06/2016 | 10:23
19

טוב אז אין לי מסרים! פעם יכלתי לפתוח ולקרוא- עכשיו גם זה לא.
לתשומת ליבם של ה"משדרגים" בתפוז.
לצפיה ב-'רווקים בני 40 ומעלה שגרים אצל ההורים'
רווקים בני 40 ומעלה שגרים אצל ההורים
06/06/2016 | 10:33
33
942

ולמעשה מעולם לא עזבו את הקן .

מה דעתכם ?? ( הכוונה שלי לרווקים לא גרושים שחזרו או

אנשים נשואים שמסיבה כלכלית גרים אצל ההורים .

רווקים שמעולם לא עזבו את הקן . וגם לא ניהלו מערכת

יחסים ארוכה .) מה דעתכם ??
לצפיה ב-'תראי, גם אני עזבתי בגיל מאוחר יחסית '
תראי, גם אני עזבתי בגיל מאוחר יחסית
06/06/2016 | 11:26
2
384
(לקראת גיל 30) וברור שזה נוח כלכלית. אבל אני חושב שלטובת ההתפתחות האישית חשוב לעשות את הצעד הרבה קודם.
כמו שילד לומד ללכת ונופל פעם, פעמיים שלוש ואז מצליח ללכת כך האדם שיוצא לעצמאות כלכלית ורגשית ומשתחרר מהכלוב של הזהב של ההורים ולפעמים מתקשה כלכלית וחברתית אבל בסוף מצליח לעמוד על רגליו ולהסתדר לבד.
לדעתי עדיף מאוחר מאשר לעולם לא ולאדם כזה הייתי ממליץ לעזוב כמה שיותר מהר.
לפני ענייני זוגיות וכאלה בעיקר למען עצמו.

זה קשור די ישירות לתלות רגשית בהורים
לקושי חברתי בעקבות תלות זו
לקושי כלכלי כי לא צריכים להתמודד עם הכלכלה
ובסוף בסוף עד כמה שעצוב לשמוע (כן תצחקו עלי שאני חושב על המוות כל הזמן...) ההורים לא יהיו יום אחד והאדם צריך לעזוב את הקן ולהכין את עצמו הרבה קודם.

עוד דבר שהייתי שואל את אותו אדם - האם כשהוריו היו בגילו והוא היה ילד הוא יכל לדמיין אותם גרים אצל הוריהם.
לצפיה ב-'תגובה יפה מאוד '
תגובה יפה מאוד
08/06/2016 | 12:57
1
187
תגו
לצפיה ב-'תודה גברת חרדונה'
תודה גברת חרדונה
08/06/2016 | 14:28
43
לצפיה ב-'תלוי'
תלוי
06/06/2016 | 11:31
2
200
ניקח רווק בן 40 שגר עם ההורים,  עד פה לא נשמע להיט. אבל אם הוא מהנדס בגוגל?
לצפיה ב-'ומה הקשר?'
ומה הקשר?
10/06/2016 | 14:02
1
157
לא מדובר כאן בעניין כלכלי או מקצועי, מדובר כאן בתלות רגשית. אנשים כאלו מתקשים להקים משפחה.
לצפיה ב-'את צודקת ג'סי'
את צודקת ג'סי
10/06/2016 | 17:56
143

נראה לי שלא רק משפחה . יש להם בעיות בקשרים עם

אנשים באופן כללי , וגם כמובן עם בנות זוג .

אהבתי גם את ההערה שהם מחפשים דמות כמו אמא שלהם ,

זה מאד נכון .

לצפיה ב-'זה מאוד מאוד בעייתי. כי אז הוא מה לעשות, לא עצמאי.'
זה מאוד מאוד בעייתי. כי אז הוא מה לעשות, לא עצמאי.
06/06/2016 | 13:54
179
יש לי בעיה עם מישהו כזה. אני גרה מגיל 27 בצורה עצמאית. ההורים שלי נפטרו כשהייתי יותר צעירה.
לצפיה ב-'לא להיט'
לא להיט
06/06/2016 | 14:46
194
מן הסתם צריך להתחשב בכל הנסיבות - אם הבחור נשאר בבית כי הוא עוזר להורה חולה או זה זמנית או משהו כזה...

אבל אם גבר בן 40 מעולם לא עזב את הקן וגם לא ניהל מערכת יחסית ארוכה ... הייתי דואגת איך הוא יתפקד במערכת יחסים איתי.
קודם כל הייתי דואגת האם הוא יכול לדאוג לעצמו - או האם אני פשוט אקח את תפקיד אמא שלו ואצטרך לעשות את כל הניקיונות/בישולים/כביסה.
שנית, היה מדאיג אותי הקשר עם ההורים - האם הוא אשכרה מוכן יהיה לעזוב את הקן? או האם נצטרך כל יום לבוא אליהם לארוחת ערב...

כמו שאמרתי.. לא להיט...

לצפיה ב-'את בזוגיות עם האיש או לא?'
את בזוגיות עם האיש או לא?
06/06/2016 | 14:56
6
199
אם כן, את צריכה  להכיר אותו ולדעת אם הוא אדם ששווה להתאמץ עבורו, למרות שהוא גר עם ההורים. אם לא, עדיף לנסות לחפור (במידה) ולדעת אם יש לך עסק. אם מדובר בעצלן שלא עובד ולא מסייע בבית, ברור שהוא לא לעניין. מצד שני, אם מדובר באדם חיובי ופרודוקטיבי, שכל פשעו הוא שלא עבר לגור מחוץ לבית ההורים מסיבות כלכליות (נניח), זה פרויקט שאולי שווה להשקיע בו. חוץ מזה, לא כל מי שגר לבד הוא  עצמאי. צריך לשפוט לפי מקרה, לא לפי תיאוריה מוקדמת ומחקר שקראת אתמול באינטרנט. 
לצפיה ב-'לא ! לא בזוגיות עם האיש .'
לא ! לא בזוגיות עם האיש .
06/06/2016 | 15:10
5
204

שאלה כללית .הכרתי כאלה .

ואגב אני לא קוראת מחקרים באינטרנט .

גם אני אוהבת אנשים עצמאיים  ואגב g26 אתה טוב ,

יש לך יכולת ניתוח מצויינת .

ואגב אותי לא מעניין האם הוא מנכ"ל גוגל .לדעתי

עצמאות זה דבר חשוב . ולא רק מבחינה כלכלית .

תודה רבה לכם

אז הנה לכם דוגמא : האם ניתן להגיד שכל מי שגר עם הוריו

בגיל מבוגר הוא עצלן ?? לא ! כך זה גם בנוגע להשמנה .זה לא חד משמעי .

אגב יש אנשים שיש להם בעיות רפואיות כמו בעיות בבלוטת התריס וזה

גורם לעלייה במשקל ואין קשר בין זה לעצלנות כלום .

מה שכן זה ברור שמגורים עם ההורים בגיל מבוגר , זה מראה על בעיות .

ואני לא מדברת מבחינה כלכלית  כאלה שהן סטודנטים , או כאלה שעברו וחזרו מסיבות

כלכליות .כאשר אנשים לא עזבו את הקן .לדעתי אכן זה מצביע על בעיות ריגשיות .

אני לא שופטת כן ??

כפי שציינתי הכרתי כמה כאלה .

לצפיה ב-'אם את יודעת את התשובה למה את בכלל שואלת ?'
אם את יודעת את התשובה למה את בכלל שואלת ?
06/06/2016 | 16:29
4
124
פשוט תעשי מה שאת רוצה וזהו. אני לא הייתי פוסל אוטומטית מישהי שגרה עם ההורים שלה (היה גם מקרה של מישהי, שגרה אצל סבתא שלה), אבל שוב, זה רק אני. 
לצפיה ב-'כדי לקבל חוות דעת שנייה'
כדי לקבל חוות דעת שנייה
06/06/2016 | 16:40
3
102

עינייו אותי דיעה של אחרים .
לצפיה ב-'עכשיו כבר בלבלת אותי לגמרי'
עכשיו כבר בלבלת אותי לגמרי
06/06/2016 | 21:38
2
101
מצד אחד, את סולדת מאנשים מהסוג שתיארת. מצד שני, את רוצה להתייעץ לגבי אדם, שאולי יש לך פנטזיות לגביו, למרות המכשול ותנאי הקבלה הראשוניים שהעמדת. עד כאן נכון? 
לצפיה ב-'שום פנטזיות'
שום פנטזיות
06/06/2016 | 22:57
1
98

זאת שאלה כללית שלא מתייחסת לאדם מסויים

אלא בכללי מה אתם חושבים על רווקים מבוגרים שגרים

עם ההורים .זה הכל .
לצפיה ב-'אני חושב שהם מפספסים הרבה מהחיים.'
אני חושב שהם מפספסים הרבה מהחיים.
06/06/2016 | 23:59
29
לצפיה ב-'נשמע כמו החומר האנושי שגולש כאן '
נשמע כמו החומר האנושי שגולש כאן
06/06/2016 | 16:13
163
אגב, מה דעתך על רווק בן 42 שגר אצל ההורים, בתול ועדיין יונק?
לצפיה ב-'יש פה בעיתיות. גבר בן 40'
יש פה בעיתיות. גבר בן 40
06/06/2016 | 23:00
1
214
שעוד לא מרגיש שהוא צריך לצאת מהקן של ההורים שלו, בבעיה.
זה אומר שהוא עוד ילדותי ובלי אנרגיה ואולי מפונק לא יכול לעזוב את אמא שלו.
והוא גם לא ניהל בגיל 40 מערכת יחסים ארוכה?? DIG NO
לצפיה ב-'DIG NO?'
DIG NO?
08/06/2016 | 05:59
127
.
לצפיה ב-'נראה לי'
נראה לי
08/06/2016 | 07:41
4
168
בעייתי משהו.
כמו בדימוי של הציפור שפעם הייתה גוזל ואף פעם לא עזבה את הקן ולמדה לעוף.
אז איפשהו הציפור/האדם הזה מפספס את המהות של קיומו וחייו.
לצפיה ב-'הדימוי מקסים :)'
הדימוי מקסים :)
08/06/2016 | 11:24
3
103
בגדול-צודק. או הייתי אומרת לפחות לנסות להגיע למהות חייו.
כי יש כל כך הרבה שעפו מהקן-ונשארו בתעופה באיזה עולם לא ברור:)
לצפיה ב-'אין בעיה'
אין בעיה
08/06/2016 | 11:46
1
75
לנסות ולהכשל.
הבעיה מתחילה כשאתה אפילו לא מנסה.
כשמה שכובל אותך הם הפחד ו/או העצלנות.
לצפיה ב-'ב'
ב
08/06/2016 | 12:59
60
ד
י
ו
ק
.
לצפיה ב-'מה רע בלעוף?'
מה רע בלעוף?
11/06/2016 | 10:54
57
חלום.... :)
לצפיה ב-'זה אומר'
זה אומר
10/06/2016 | 14:00
7
115
שאנשים האלו לא מעוניינים להקים משפחה משלהם, ומניסיון אישי שלי עם כמה גברים כאלו , הם לא יוכלו להתנתק מההורים. אני יכולה לתת דוגמא מדייט עם בחור בן 42 שגר עם אמא כל החיים, לטענתו אמא לא רוצה לגור לבד והוא לא יוכל לעזוב אותה, זו פשוט בגידה ( יש עוד כמה אחים ). לא מדובר באימא סיעודית, אלא באישה עובדת, שומרת על הנכדים, טסה לחו"ל. הבחור טוען שגם אם יתחתן הוא ואישתו יצטרכו לגור עם אמא שלו, אחרת הוא יצטרך לפני העבודה ללכת לאמא, כמה פעמים לצאת מעבודה ועוד. אצל מי הבעיה? בטוח שלא אצל אמא. במקרים אחרים גברים היו אומרים שלא יכולים להתחתן כי להורים שלהם יהיה קשה. ככה שמבחינתי זו נורה אדומה.
לצפיה ב-'מצטער שאני לא מצטרף לעדר- יש לי שאלה מאתגרת לשאול '
מצטער שאני לא מצטרף לעדר- יש לי שאלה מאתגרת לשאול
11/06/2016 | 11:30
6
141
נניח שתתקלי בבחור אפילו בן 30 או 35, שגר לבד וכיבכול לא תלוי בהורים מבוגרים, זה יותר אטקרטיבי בשבילך? אולי גם אז תתחילי לחשוב שיש לו בעיה (אם הוא עד עכשיו לא התחתן או לא היה במערכת יחסים מחייבת אז בטוח שהוא דפוק, נכון?) ? מה שאני אומר, שמי  שמחפשת לפסול ולא למצוא, כבר תמצא על מה. אם לא על גיל, על שומן. אם לא על שומן, על הכנסה. אם לא על הכנסה- על נימוסי אוכל וכן הלאה. בלי קשר לבררנות, הייתי נותן לך טיפ אחד חשוב- תכיני רשימה של כל התכונות החיוביות שהיית רוצה למצוא בבן זוג ותתמקדי בהן. להגיד לא, כמו שאמרה מורה שלי לאנגלית בכיתה ז', יש אלף סיבות. לכן, מספיקה סיבה טובה אחת. 
רק חומר למחשבה. 
לצפיה ב-'מנסיוני'
מנסיוני
11/06/2016 | 12:48
2
107

ניסיוני הלא רב אבל מספיק כדי לדעת שגבר בן 30 - 35 שגר לבד

והוא עצמאי אבל לא היו לו מערכות יחסים ארוכות , הוא

במצב יותר טוב מאשר גבר בן 40 + שחי עם ההורים ומעולם לא

עזב את הקן.

זה לא העיניין להגיד "לא" ולשלול כפי שאתה אומר , פשוט

אחרי זה אני באופן אישי נפגעת מהאנשים האלה , ואני לוקחת

את זה על עצמי . והנה למדתי מה"עדר" שאכן מדובר באנשים

בעיתיים עם בעיות רגשיות וגם קלעו פה בול מבלי להכיר

את הנפשות הפועלות .אכן גם בעיות חברתיות , וחיפוש

אחרי דמות כמו .אמא .

אני שמחה ששאלתי כי הנה גיליתי שאכן יש איזו בעייה .

אני באופו אישי יצא לי לצאת עם שניים כאלה ונכוותי .

ולאחר ששמעתי פה גם מניסיונן של אחרות אמנע מזה

בעתיד .
לצפיה ב-'לדעתי את פשוט מחפשת על מה לפסול'
לדעתי את פשוט מחפשת על מה לפסול
11/06/2016 | 13:01
1
92
אבל  בכל מקרה, אני מאחל לך בריאות ואריכות ימים... 
לצפיה ב-'אז אתה טועה. חג שמח ושבת שלום'
אז אתה טועה. חג שמח ושבת שלום
11/06/2016 | 13:40
31
לצפיה ב-'ממש לא'
ממש לא
12/06/2016 | 07:33
2
65
יש הבדל בין גיל 30 לגיל 40. אני לא מחפשת לפסול, אבל מניסיון פרטי שלי של כמה קשרים שגברים בגיל 30 פלוס גרו עם ההורים, הם לא היו מוכנים להקים משפחה. אני מצטטת בחור אחד כבן 35 שאחרי קשר של שנתיים וחצי טען שאינו יכול להתחתן, ואפילו לעבור לגור יחד, כי להורים שלו יהיה קשה והוא בן יחיד. היו כאלו שטענה שלא יכולים לעזוב אמא, אבא. ככה שיש כאן בעיה רצינית ולאור ניסיון אישי שלי.
ובחור שגר לבד, אין בעיה בכלל.
לצפיה ב-'ולצורך הדיון בלבד, אם היו אומרים שיכולים, זה היה משנה לך? '
ולצורך הדיון בלבד, אם היו אומרים שיכולים, זה היה משנה לך?
12/06/2016 | 08:47
1
53
אם מראש קבוצה מסוימת של אנשים דוחה אותך, ולא משנה מהי הסיבה (שמנים, קרחים, מצביעי ימין וכדומה), אולי כדאי שמלכתחילה לא תנסי לגשת אליהם. כי אם את ממשיכה לנסות, את מתעסקת בלהיות צודקת ולא בלהיות חכמה. 
לצפיה ב-'אם'
אם
12/06/2016 | 09:33
47
אותה תופעה חוזרת הרבה פעמים אצלי, אצל חברות, אני קוראת עליה בפורומים, אז כנראה שהבעיה בקבוצה הזאת. אני כבר בגיל ובמצב כזה שאין לי זמן לבזבז ואני לא אכנס לקשר שמלהתחילה צפוי לכישלון. אם הבחור אומר שגם אחרי החתונה הוא יגור עם אמא, אז לי זה לא מתאים ואחתוך ישר.
לצפיה ב-'אין לי בעיה עם אנשים כאלה'
אין לי בעיה עם אנשים כאלה
12/06/2016 | 14:43
1
76
כל עוד לא אנסו, רצחו, גנבו, הוליכו שולל וכו'.

וסתם הערה כללית, "תודות" לצבא הרבה מאוד אנשים מאחרים לצאת מהבית. נניח בהשוואה למה שקורה בחו"ל.
לצפיה ב-'מסכים, למרות שרצוי ומומלץ שבסופו של דבר ייצאו מהבית.'
מסכים, למרות שרצוי ומומלץ שבסופו של דבר ייצאו מהבית.
12/06/2016 | 20:05
57
הבעיה שיש כאן קו אצל חלק ממשתפי הדיון , שאם היו מנהלים עסק היו אומרים עליו (או עליה) : "העובד הזה חסר ניסיון, אין טעם שנעסיק אותו". הפרדוקס הוא, שלא יהיה ניסיון עד שלא יעסיקו אותו. בחברה האנושית, וגם הישראלית, יש סוג של חוסר סובלנות לאנשים שאיחרו להתפתח. במקום לנסות לעזור להם (אם הם מראים רצון לעבור את התהליך), מעדיפים לתת להם להתבשל במיץ של עצמם, ולדפוק את הראש בקיר. זו גישה קפיטליסטית דורסנית, שמטרתה חיזוק העשירים והחלשת העניים. אני רחוק מלהיות שמאלן, אבל אני טוב בלזהות דפוסי חשיבה של אנשים אחרים. 
לצפיה ב-'למי שלא יודע'
למי שלא יודע
06/06/2016 | 11:20
58
258
נשות ישראל הן כה דפוקות רק בגלל שהן לא יהודיות.
הן סתם מתחזות לכאלה.
אם הן היו יהודיות מכף רגל ועד ראש, הן היו מתנהגות הכי טוב שבעולם
והיו מה שנקרא אור לגויות.
בתורה כתוב "אשת חיל מי ימצא", שזה אומר שהאישה חייבת לכבד את הגבר, לעשות כל מה שהוא אומר...
המשך>>
נשות ישראל הן כה דפוקות רק בגלל שהן לא יהודיות.
הן סתם מתחזות לכאלה.
אם הן היו יהודיות מכף רגל ועד ראש, הן היו מתנהגות הכי טוב שבעולם
והיו מה שנקרא אור לגויות.
בתורה כתוב "אשת חיל מי ימצא", שזה אומר שהאישה חייבת לכבד את הגבר, לעשות כל מה שהוא אומר לה ואף פעם לא לעשות לו דרמות, סצנות ועצבים מסוגים שונים.
אפשר עוד להציל את המצב, אבל זה יעבוד רק עם אלה שטרם מלאו להן 18, כי אלה שמלאו להן כבר הלכו לצבא ונדפקו שם, ואם זה לא מספיק אז הקריירה שהן פיתחו דפקה הכל לגמרי.

אגב, "אשת חיל מי ימצא" אומר גם שאישה לא אמורה להיות בצבא ולא אמורה לעשות קריירה.
אז קדימה, להקים מדינת הלכה ולהחזיר עטרה ( ותורה ) ליושנה !

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

Cherry Lady - תכשיטים ואקססוריז
להשלמת ההופעה שלך
חופה באהבה
חופה באהבה
תטא הילינג -רונית בנגו
טיפול בתטא הילינג

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה