לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1414614,146 עוקבים אודות עסקים

פורום פאלם וחברים

פאלם וחברים אינו כמו כל פורום אחר שפגשתם. אמנם אותם 160X160 פיקסלים הם הנושא העיקרי לשיחות הנפש שאנו מקיימים ביום יום, הדבר שמאחד את כולנו הוא שאנו קודם כל חברים, ואחרכך פאלמיסטים. אז כנסו גם אתם, שאלו שאלה, ואם יתן הגורל, גם אתם תבינו מה אומרת עוגת הגבינה של אמנון, הקבבים בבאר-שבע אצל אדם, המתבגרים של איילת והפלאפלים של TheColonel. שלום לכל חברי קהילת הפאלם הישראלית,שמצאו את ביתם בפורום הפאלם בתפוז, הודעה זו נכתבה על ידי חבר בקהילה, The Colonel, ולדעתי היא מתאימה בהחלט להיות הודעת מנהל הפורום, אף שלא כתבתי אותה.``בימים האחרונים השתלטה עלי תחושה עזה של חוסר שייכות...היה פעם פורום פאלם שאהבתי ואז באו כל מיני וואליסטים וסגרו לי אותו, מיד עברתי לפורום פאלם של תפוז ולא התפתתי אף לא להציץ בתועבה שהשתלטה על ביתי הישן וכחיידק טורף פשטה בכל איבריו, חבריו, מנהליו, הודעותיו הקודמות וכו וכו ...שהגעתי לכאן היו כאן בערך 20 אנשים, אך לאט לאט התחלתי לראות שמות מוכרים מהשכונה הישנה בה התגוררתי וחשתי שוב בבית !!! נשענתי אחורה, לגמתי מהוודקה-מרטיני (Stirred not Shaken ומחומרים משובחים בלבד !) וחשתי שהנה אויבי פורום הפאלם לא יכלו לי ולו והגעתי אל המנוחה והנחלה.נהנתי לקרוא את הודעותיך המתוחכמות מנשה(בעברית יפה ומסרים עמוקים בין השורות) את הגיגיו של אמנון ואיחולי הבריאות שלו, את ההודעות של מנהל הפורום שראה לנגד עיניו את ממלכתו מתפתחת וגודלת ואת כווווולם ...אפילו נהנתי מהטפות המוסר והעיצות שקיבלתי ישירות לאימייל - והמבין יבין!אבל מה, יש כמה ´חברים´ שאיני יודע כיצד להגדיר זאת ... אנטיפתים, צרי מוחין, חסרי חוש חברתי או סתם עיניהם צרה באילו המנהלים כאן חיי קהילה תוססת, חיים של חברותא אמיתית ולא רק : ``אה, קראתי כתבה על ...`` ``כן ?! ואני קראתי על ...````איך אתה מפעיל את ...````ואיך ה ... שווה ?``אם זה מה שאתם רוצים ?! אז קנו ספר הסברים, שם אין מסביב, שם אין שיחות חולין, שם אין אנשים חיים ...כאן יש פורום, קהילה, אנשים חיים ונושמים שיש להם חברות, נשים וילדים, הם מתנדבים במד``א (כמו רבים מחברי הפורום) או במשא``ז (כמוני), הם עובדים, לומדים, הולכים לסרטים ואתם יודעים מה ? בעיקר חיים ...כן ותתפלאו יש חיים מעבר לאותה קומבינציה של מתכת ופלסטיק שמקשרת את עצמה לעולם דרך 160 על 160 פיקסלים ואם אני חבר בקהילה זו אז אני רוצה להיות חבר בקהילה, להכיר את האנשים, לברך אותם למזל טוב ליום הולדתם, לשמוח בשמחתם ולהשתתף בצערם ...אל תשוו את הקהילה הזו לקהילה בחו``ל ... כאן יש 200 חברים ואנו כל הזמן גדלים, שם יש משתתפים מכל העולם ושם באמת אין מקום להודעות חולין ... אבל כאן בקהילה שיצרנו לעצמנו יש ויש מקום וזה אפילו די מהנה ...בכל אופן היה מהנה עד שהגיעו הביריונים וגירשו אותי מביתי ...``

אודות הפורום פאלם וחברים

פאלם וחברים אינו כמו כל פורום אחר שפגשתם. אמנם אותם 160X160 פיקסלים הם הנושא העיקרי לשיחות הנפש שאנו מקיימים ביום יום, הדבר שמאחד את כולנו הוא שאנו קודם כל חברים, ואחרכך פאלמיסטים. אז כנסו גם אתם, שאלו שאלה, ואם יתן הגורל, גם אתם תבינו מה אומרת עוגת הגבינה של אמנון, הקבבים בבאר-שבע אצל אדם, המתבגרים של איילת והפלאפלים של TheColonel. שלום לכל חברי קהילת הפאלם הישראלית,שמצאו את ביתם בפורום הפאלם בתפוז, הודעה זו נכתבה על ידי חבר בקהילה, The Colonel, ולדעתי היא מתאימה בהחלט להיות הודעת מנהל הפורום, אף שלא כתבתי אותה.``בימים האחרונים השתלטה עלי תחושה עזה של חוסר שייכות...היה פעם פורום פאלם שאהבתי ואז באו כל מיני וואליסטים וסגרו לי אותו, מיד עברתי לפורום פאלם של תפוז ולא התפתתי אף לא להציץ בתועבה שהשתלטה על ביתי הישן וכחיידק טורף פשטה בכל איבריו, חבריו, מנהליו, הודעותיו הקודמות וכו וכו ...שהגעתי לכאן היו כאן בערך 20 אנשים, אך לאט לאט התחלתי לראות שמות מוכרים מהשכונה הישנה בה התגוררתי וחשתי שוב בבית !!! נשענתי אחורה, לגמתי מהוודקה-מרטיני (Stirred not Shaken ומחומרים משובחים בלבד !) וחשתי שהנה אויבי פורום הפאלם לא יכלו לי ולו והגעתי אל המנוחה והנחלה.נהנתי לקרוא את הודעותיך המתוחכמות מנשה(בעברית יפה ומסרים עמוקים בין השורות) את הגיגיו של אמנון ואיחולי הבריאות שלו, את ההודעות של מנהל הפורום שראה לנגד עיניו את ממלכתו מתפתחת וגודלת ואת כווווולם ...אפילו נהנתי מהטפות המוסר והעיצות שקיבלתי ישירות לאימייל - והמבין יבין!אבל מה, יש כמה ´חברים´ שאיני יודע כיצד להגדיר זאת ... אנטיפתים, צרי מוחין, חסרי חוש חברתי או סתם עיניהם צרה באילו המנהלים כאן חיי קהילה תוססת, חיים של חברותא אמיתית ולא רק : ``אה, קראתי כתבה על ...`` ``כן ?! ואני קראתי על ...````איך אתה מפעיל את ...````ואיך ה ... שווה ?``אם זה מה שאתם רוצים ?! אז קנו ספר הסברים, שם אין מסביב, שם אין שיחות חולין, שם אין אנשים חיים ...כאן יש פורום, קהילה, אנשים חיים ונושמים שיש להם חברות, נשים וילדים, הם מתנדבים במד``א (כמו רבים מחברי הפורום) או במשא``ז (כמוני), הם עובדים, לומדים, הולכים לסרטים ואתם יודעים מה ? בעיקר חיים ...כן ותתפלאו יש חיים מעבר לאותה קומבינציה של מתכת ופלסטיק שמקשרת את עצמה לעולם דרך 160 על 160 פיקסלים ואם אני חבר בקהילה זו אז אני רוצה להיות חבר בקהילה, להכיר את האנשים, לברך אותם למזל טוב ליום הולדתם, לשמוח בשמחתם ולהשתתף בצערם ...אל תשוו את הקהילה הזו לקהילה בחו``ל ... כאן יש 200 חברים ואנו כל הזמן גדלים, שם יש משתתפים מכל העולם ושם באמת אין מקום להודעות חולין ... אבל כאן בקהילה שיצרנו לעצמנו יש ויש מקום וזה אפילו די מהנה ...בכל אופן היה מהנה עד שהגיעו הביריונים וגירשו אותי מביתי ...``

לצפיה ב-'בעיית גרפיטי בפאלם'
בעיית גרפיטי בפאלם
21/03/2009 | 15:32
5
9
יש לי palm tungsten e2, יש לו את אופציית הגרפיטי, דבר נהדר. הבעייה איתו שלא מצורף האופציות גרפיטי בעברית. למישהו יש כאלו?
לצפיה ב-'לגרפיטי בעברית צריך להתקין את תוכנת העברית'
לגרפיטי בעברית צריך להתקין את תוכנת העברית
21/03/2009 | 15:47
3
8
לצפיה ב-'יש לי את התוכנה בעברית'
יש לי את התוכנה בעברית
21/03/2009 | 18:36
2
4
אני רק מחפש את התרשימים של איך כותבים בעברים עם הגרפיטי.
לצפיה ב-'בד"כ העברת החרט (Stylus)'
בד"כ העברת החרט (Stylus)
21/03/2009 | 21:39
1
לאורך המסך תקפיץ את מסך הוראות כתיבת הגרפיטי (גם בעברית)
לצפיה ב-'זה עובד.'
זה עובד.
21/03/2009 | 23:28
2
אבל לא נותן לי את ההוראות בעברית, רק אנגלית וסימנים.
לצפיה ב-'איפה אפשר להשיג את התוכנה?'
איפה אפשר להשיג את התוכנה?
22/03/2009 | 13:37
1
אשמח לשמוע - אני משתמשת "כבדה" בעברית.

תודה
לצפיה ב-'צריך עזרה..'
צריך עזרה..
21/03/2009 | 01:33
2
3
מישהו יודע מאיפה אני יכול להוריד משחקים בחינם לTREO PRO של PALM
טקסס הולדם יהיה נחמד ;)
לצפיה ב-'google'
google
21/03/2009 | 20:00
-> treo pro
-> games
ולהתחיל לשוטט
לצפיה ב-'ככלל תוכנות לPPC מובייל וינדוס'
ככלל תוכנות לPPC מובייל וינדוס
22/03/2009 | 09:44
1
אמורות לעבוד על טריאו - חלקם המסך קצת בעייתי - שווה לנסות במידת הצורך להסיר את התוכנה . תוכנות בחינם תוכל למצוא כאן . ופה יש פורום למכשיר שלך . האתר כולל תוכנות המתאימות למכשיר .
לצפיה ב-'פאלם, עברית, Outlook'
פאלם, עברית, Outlook
20/03/2009 | 22:15
1
10
שלום.

אשמח לעזרה בבקשה.

יש לי פאלם טאנגסטן E, עבדתי איתו על מחשב אחד עם פאלם דסקטופ בלי OUTLOOK עם עברית - הכל עבד מצויין.

התקנתי את התוכנה של פאלם על מחשב נוסף, עשיתי סנכרון והפעם ביקשתי עם OUTLOOK - ב- OUTLOOK הכל רשום בג'יבריש (בפאלם עברית עובדת בלי בעיות), אם אני מתקנת את הרשומה ב-OUTLOOK, היא מופיעה שוב בג'יבריש - הפעם בפאלם.

ניסיתי להתקין עברית שוב על המחשב הנוסף - הפאלם קיבל FATAL ALERT עד כדי HARD RESET.
שיחזרתי את הנתונים בפאלם מהמחשב הראשון.

מה לעשות עכשיו על מנת ש- OUTLOOK במחשב החדש ופאלם יבינו עברית אחד של השני?

תודה, זה סופר חשוב לי לעבודה.

לצפיה ב-'הבעיה פותרה'
הבעיה פותרה
22/03/2009 | 13:34
16
לצפיה ב-'תפוז אנשים עושה סדר באי סדר'
תפוז אנשים עושה סדר באי סדר
19/03/2009 | 18:23
3
למה ללמוד תקשורת וניהול? האם לבחור במכללה או באוניברסיטה? איך בוחרים קורסים? כל מה שרציתם לדעת בנושא תוכלו לשאול בפורום לימודי תקשורת וניהול
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

מתעניינים בצמחונות, תרבות נגד ופוליטיקה מהצד הלא ממסדי? פורום חדש דנדש, פורום סלון מזל ינסה לעשות לכם קצת סדר במקום בו האנרכיה שולטת
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

בפורום בריאות ואיכות חיים תוכלו לקבל תמיכה וסיוע מרופאים, דיאטניות, מומחים לפעילות גופנית, בעלי מקצוע בתחום הרפואה המשלימה שיסייעו לכם לשפר את איכות חייכם:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

תפוז אנשים מחפש מנהלים

חי בפייסבוק? נושם רשתות חברתיות? בוא לנהל את פורום פייסבוק ורשתות חברתיות
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

חורשים על הפורומים? מכורים לפליקס? מכירים את כל האייקונים בעל פה? פורום תמיכה בתפוז מחפש אתכם!

גרים בחדרה? מעל גיל 16? פורום חדרה מחפש מנהל!

שמחים על חזרתה של הבורר ? בואו לנהל את פורום הבורר
לצפיה ב-'סמינר חינם'
סמינר חינם
18/03/2009 | 20:25
1
ביום שלישי , ה 31 לחודש ייערך סמינר של חברת ארו בשיתוף אינטל ומיקרוסופט ותושק פלטפורמת NEHALEM ומעבדי TOLAPAI ו  ULTRA LOW POWER, כמו כן תהיה מעבדה בשטח להתנסות עם סרבר 2008 של מיקרוסופט ו XP PRO החדש.

הסמינר יתקיים במלון דייויד אינטרקונטיננטל בתל אביב החל מהבוקר. ההשתתפות היא חינם אז רצוי להרשם כבר עכשיו כדי להבטיח את מקומכם.

רישום http://www.arrow-israel.co.il/Index.asp?CategoryID...
לצפיה ב-'GPS לאופנוע כביש, '
GPS לאופנוע כביש,
17/03/2009 | 11:12
1
2
שלומות.
בחיפוש קצר במערכת תפוז, נראה שלכם יהיה הכי הרבה מושג בנושא, אז ככה

אני מעוניין ב-GPS שיתאים לאופנוע, שיאפשר לי לטעון מסלולים שאכין על המחשב הביתי, שישמור מסלולים מסויימים (BookMarks), ושאוכל לטעון מסלולים מרובי יעדים (לא רק שיקח אותי ליעד הסופי), שיאפשר להוריד ממנו למחשב את קבצי המסלולים שנשמרו.
רצוי סוללה שתחזיק לאורך זמן, אייקונים גדולים ונוחות להפעלה ביד שמאל (עם כפפה).
הרבה דרישות למכשיר קטן, יש מכשיר כזה ? אשמח להמלצתכם.

תודה
ארז
לצפיה ב-'תעלה את השאלה בפורום אופנועי שטח שם תמצא את'
תעלה את השאלה בפורום אופנועי שטח שם תמצא את
23/03/2009 | 16:37
1
מבוקשך
עם קצת מזל אפילו חיפוש יספיק
בהצלחה
אלדד
לצפיה ב-'palm m515 תמיכה בעברית ובתוכנות'
palm m515 תמיכה בעברית ובתוכנות
17/03/2009 | 10:40
5
שלום חברים
אני רואה שאני כמעט היחיד שמשתמש בפאלם הזה. עד עכשיו הייתי מרוצה.
יש לי אמנם מספר בעיות:
1. בעיות עברית לאחר סינכרון למחשב. הוא משבש חלק מתוכן הקבצים בעברית שנמצאים בDOUMENTS TO GO
2. לא מצליח להוסיף משימות לקלנדר. הוא מבקש שאירשם.
3. אני מנסה להירשם לאתר המכשר ולא מוצא איך אני עושה את זה.
לצפיה ב-'מבקש המלצה למחשב כף יד פשוט וזול'
מבקש המלצה למחשב כף יד פשוט וזול
16/03/2009 | 09:01
2
בוקר טוב.
אני לא מבין בזה כלום, אבל מה שאני צריך זה:
1. בעיקר יישומים של משימות / לוח שנה / מייל אופציונלי (לא חובה)
2. אפשרות להכניס נתונים במהירות רבה בלי להסתבך
3. סינכרון פשוט מול PC (אאוטלוק ואולי גם גוגל קלנדר)
4. מהירות עבודה נסבלת

לא צריך GPS, צבעוניות, מדיה וכל היתר.

משהו פשוט שעובד ושיעלה לי מעט, כולל משהו מיושן שאפשר לקנות יד 2.

אודה להמלצותיכם!
לצפיה ב-'עזרה בבקשה'
עזרה בבקשה
15/03/2009 | 14:23
1
יש לי פאלם כשאני מנסה לסנכרן את הפאלם לכרטיס הוא נתקע וחייב לעשות לו ריסטרט, מישהו יכול לומר לי מה הבעיה? תודה מראש לעוזרים.
לצפיה ב-'סנטרו\680'
סנטרו\680
12/03/2009 | 21:55
8
2
האם ההבדל היחיד בינהם הוא הגודל?
מה לגבי ה- 755
לצפיה ב-'הבדלים'
הבדלים
12/03/2009 | 22:08
7
2
755 עובד על רשת פלאפו הישנה בלבד (CDMA)

אם אני לא טועה, בין הסנטרו ל-680 הבדלים קטנים:
הסנטרו קטן יותר פיזית
בחלק מהמודלים החדשים של הסנטרו (לא יודע לגבי מה שנמכר בארץ) ישנם 128M במקום 64M
לסנטרו מצלמת 1.3MP לעומת VGA ב-680
לסנטרו כרטיס microSD לעומת SD ב-680
הסנטרו תומך בזיהוי תחנת הממסר הסלולרית שלך, מה שמאפשר לך למקם את עצמך (בדיוק גס) בתוכנת Google Maps ללא GPS (לפחות בארה"ב זה עובד)

בקיצור, אם אתה רוצה מכשיר PalmOS והגודל של הסנטרו לא קטן מדי עבורך, הוא עדיף על ה-680.

לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
12/03/2009 | 22:46
5
1
לצפיה ב-'ושאלה נוספת לגבי הסנטרו'
ושאלה נוספת לגבי הסנטרו
13/03/2009 | 21:13
4
3
האם הגודל שלו, ובעיקר גודל המסך, אינו פוסל אותו מלהיות אפקטיבי לקריאת ועריכת קבצי וורד?
לצפיה ב-'אמקד את השאלה'
אמקד את השאלה
14/03/2009 | 20:15
3
2
באחד השירשורים במקום אחר, נפסל הנוקיה E71 משימוש כמחשב כף יד עקב גודל המסך. לדעתי המסך שלו גדול יותר משל הסנטרו ואף קרוב ל- 680.
אז?
לצפיה ב-'הרזולוציה זהה.'
הרזולוציה זהה.
15/03/2009 | 02:45
2
1
גודל מסך זו שאלה של העדפה אישית.
לצפיה ב-'עריכת קבצי אופיס'
עריכת קבצי אופיס
15/03/2009 | 02:50
1
1
שכחתי לגמרי-
בטריאו 680 מובנית תוכנת DocumentsTo Go גרסה 8 שעדיין תומכת בעברית.
בסנטרו מובנית גרסה 10 עם מנוע פונטים חדש, המסוגל להציג פונטים שונים, אך מכיון שהוא בעצם עוקף את רוטינות הטקסט של מערכת ההפעלה הוא עוקף גם את התמיכה העברית.
לצפיה ב-'יש עוד הבדלים'
יש עוד הבדלים
15/03/2009 | 11:18
1
כמדומני שגם הממשק שונה. לפחות מה-650 הוא שונה, וה-680 די דומה ל-650. הסנטרו מגיע עם ממשק שונה ולטעמי מעט פחות נח. אבל יתכן וזה עניין של הרגל. דף המועדפים שונה, ממשק הטלפון שונה וכו'. מעבר לכך - הגודל הפיזי בהחלט משפיע. בעלי אצבעות גבריות בגודל ממוצע יתקשו להסתדר עם הגודל הפיזי של המקשים.מי שמתגבר על זה- המכשיר חמוד ומהיר.
לצפיה ב-'הגודל קובע..'
הגודל קובע..
15/03/2009 | 11:12
2
בתור בעלים של טריאו 650 וכמוכם מצפה בכיליון עיניים לפאלם פרה אני פחות ממליץ על הסנרטו על פני ה680 בתנאי שימוש מסוימים.
לעמיתה שלי בעבודה יש את הסנטרו כבר הרבה מאוד זמן והיא מאושרת ממנו לאחר שהחליפה מהטריאו 600 ל-650 ועכשיו לסנטרו.

אחד היתרונות של משפחת הטריאו הוא המקלדת. המקדלת של הסנטרו היתה קטנה מדי. בהתחלה חדשבתי שזה בגלל שיש לי ידיים ואצבעות גדולות אבל בביקורות אחרות ברשת הסתבר כי אני לא היחיד. למעשה יש לא הרבה שלא מוכנים לשדרג מהטריאו 650 או ה-680 בגלל נוחיות המקלדת.

(דרך אגב, למרות שזה לא נראה כך, אני מקווה שהמקלדת של הפרה תהיה נוחה).

לפי דעתי, אם צפוי שימוש רב במקלדת אני מציע להתנסות במקלדת ואיכות השימוש בה.

דרך אגב, בעיקר בגלל המקלדת לא עברתי לאיפון. ההתנסות שלי לא היתה משהו....
לצפיה ב-'PALM PRE בפלאפון מתי מגיע?'
PALM PRE בפלאפון מתי מגיע?
12/03/2009 | 13:37
3
2
מישהו יכול לתת קצת יותר פרטים על מתי מגיע המכשיר הזה לפלאפון? קראתי בגלובס שבקיית אבל באתר של פלאפון לא מוזכר כלום
לצפיה ב-'פאלם פרה יגיע כבר לפני הקית אבל ייצטרך לעבור '
פאלם פרה יגיע כבר לפני הקית אבל ייצטרך לעבור
12/03/2009 | 16:37
2
1
גיור.

אני מאמינה שרק לקראת ספטמבר זה ישוחרר רשמית , אלא אם כן החבר'ה של פלאפון יפתיעו
לצפיה ב-'פאלם פרה החדש'
פאלם פרה החדש
13/03/2009 | 22:37
1
לפי מה שקראתי היום היתה השקה של אקסל ופלאםון של הפאלם פרה .
לפי כתבה בפי סי פריק .

ניצן
לצפיה ב-'יחי ההבדל הקטן! בילבלת עם PRO'
יחי ההבדל הקטן! בילבלת עם PRO
14/03/2009 | 02:28
2
לצפיה ב-'שאלה בקשר להחלפת user'
שאלה בקשר להחלפת user
09/03/2009 | 13:09
1
1
שלום לכולם, החלפתי את הפאלם הישן באחד מתקדם יותר (tungston t3), הבעיה היא שבפאלם החדש יש יוזר אחר וכל פעם שאני מנסה לסנכרן את הפאלם עם הנתונים שעל המחשב שלי הוא מסנכרן את היוזר הלא נכון. אני לא מעוניין לבצע אתחול קשיח בגלל התוכנות והעברית שכבר נמצאים על הפאלם ואני לא רוצה לאבדם. האם יש דרך לעשות זאת ?
תודה מראש לעונים אני כבר משתגע
לצפיה ב-'לאיזו תוכנה את מסנכרן במחשב השולחני?'
לאיזו תוכנה את מסנכרן במחשב השולחני?
13/03/2009 | 13:56
Palm Desktop או Outlook?
לצפיה ב-'תיקון טראו 650'
תיקון טראו 650
08/03/2009 | 12:04
1
1
ברשותי מכשיר טראו 650 שמשמש אותי היטב כבר מספר שנים. לצערי נפלו עליו מספר טיפות גשם ובעקבות זאת המכשיר לא מתעורר לאחר שהמסך כבה ואין אפשרות לאתחל אותו מחדש אלא על-ידי הוצאת הבטריה. אני זקוק לכתובת אמינה לתיקון המכשיר, רצוי קרוב לירושלים אך אפשר גם באזור תל-אביב. תודה, יואל
לצפיה ב-'נסה את מעבדת היבואן אקסל טלאקום'
נסה את מעבדת היבואן אקסל טלאקום
08/03/2009 | 19:36
1
אפשר למצוא אותם בת"א ברח הברזל 34, או לחפש את האתר שלהם עם כל דרכי ההתקשרות, דרך www.palm.co.il
תרשה לי לשתף אותך בקצת מידע אם כי אני לא מתחייב שהוא 100% עדכני כי עברתי כבר את העניין הזה:
1. אם אתה הולך למעבדה בת"א, בודקים לך במקום ונותנים לך הצעת תיקון או הצעת שדרוג במקום.
2. יתכן שיש להם נציג בירושלים, שם אתה יכול למסור אבל זה לא הכי כדאי כי זה אומר שאתה נתקע בלי מכשיר די הרבה זמן ולא מקבל טיפול במקום.
3. כל בדיקה עולה אצלהם כסף, לא זוכר כמה אבל יותר מ 200 ופחות מ 300 ש"ח.
4. עד כמה שזכור לי, אם נותנים לך הצעת תיקון ואתה מקבל אותה, מקזזים לך את מחיר הבדיקה מהתיקון.
5. יש אפשרות שהתיקון יעלה לך בין 250 ש"ח ל  900 ש"ח אם צריך להחליף את הלוח (אני לא הייתי מחליף לוח כי אולי במכשיר כזה ישן מחר ילך לך המסך.
6. יש סיכוי שתרצה להחליף, יציעו לך טריאו 650 חדש באחריות, ב 1500 ש"ח ב 10 תשלומים, או סנטרו חדש ב 2000 ש"ח ואולי אם נשארו להם, טריאו 680  מתצוגה ב 1800 או 1900 ש"ח.  החלטה לא פשוטה, כי מצד אחד ה650 החביב הוא טכנולוגיה של שנת 2004 (אאל"ט) ובמימדים מפלצתיים (כבר קרא לי ששאלו אותי בתדהמה מה זה הדבר הזה) מצד שני, יש סיכוי שהוא יותר טוב מהחדשים יותר, והסנטרו הוא בכלל  לע"ד מכשיר חביב אך שמנמן עם מסך מאד קטן ועם מקלדת מאד קטנה ולא בטוח שהוא יותר מצעצוע לצעירים מאד, מצד שני הוא לא מגיע לרמה של רוב הסמארטפונים שבשוק.

בלי קשר, אם יש מיים בפנים, אני במקומך לא הייתי מנסה להפעיל  כי  יש סיכוי שתגדיל את הנזק. בוא נגיד שבמצבך, אין הרבה מה להפסיד ולא הייתי שולל ניסיון לפתוח (יש סרטים ביוטיוב) בזהירות ולנסות ליבש  בחום נמוך, לא במייבש שיער, אלא כמו שהשענים  מייבשים, פשוט מניחים  מתחת למנורה וממתינים. אבל ברור לי שלא כל אחד מעוניין לפתוח ף אז אולי בכל זאת מעבדה.
לצפיה ב-'עברית של piLoc ל 650'
עברית של piLoc ל 650
06/03/2009 | 16:17
3
2
יש לי טראו 650 של סינגולר (ה 650 השלישי שיש לי, לאחר שאת הראשון הרסתי, והשני היה לא תקין והחזרתי למוכר).
את הנוכחי קניתי מיד שניה כשעברית  piLOC  מותקנת ופועלת בו מהמקלדת הוירטואלית.
עכשיו החלפתי את מקלדת החומרה ויש לי עברית גם במקלדת, אך העברית לא עובדת לי מהמקלדת, או שאני לא יודע על מה ללחוץ כדי שהמקשים יקלידו בעברית.
אודה על  הצעות .
לצפיה ב-'כרגיל מצאתי פתרון'
כרגיל מצאתי פתרון
06/03/2009 | 16:58
2
שכחתי להגדיר את המקלדת החיצוית עטראו 600.
לצפיה ב-''
08/03/2009 | 22:05
2
לצפיה ב-'עטראו = כטראו'
עטראו = כטראו
09/03/2009 | 12:05
1
לצפיה ב-' פורומים חדשים בתפוז אנשים '
פורומים חדשים בתפוז אנשים
05/03/2009 | 17:53
1

רוצים להתעדכן בכל מה שקשור לעולם הבידור והברנז'ה, כל הרכילויות, הסלבריטאים, הסיפורים, העדכונים והחדשות החמות? פורום פפראצי, בידור ומדיה הוא המקום הכי צהוב ומעניין ברשת  
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

דרושים:

חושבים ששום דבר לא מפחיד אתכם? פורום דקסטר מחפש מנהל ואתם מוזמנים להגיש מועמדות!

אם הסרטים של טים ברטון עושים לכם את זה, מדוע שלא תנהלו את הפורום?

אם אתם תושבי רחובות ונושמים את העיר הזאת – בואו להגיש מועמדות לנהל את הפורום!

אם אתם תושבי בת-ים, חולון או אזור, חיים ונושמים את הישובים הללו – בואו להגיש מועמדות לנהל את הפורום
לצפיה ב-'עברית של הראל'
עברית של הראל
05/03/2009 | 16:50
2
2
קניתי ביד 2 פאלם טנגסטן E בשביל אישתי, אבל הוא בלי עברית .
יש לי טנגסטן E2 עם עברית של הראל לטנגסטן E2 אבל אי-אפשר להתקין את העברית בטנגסטן E
מישהו יכול לעזור לי .....איך אפשר להשיג עברית של הראל עבור טנגטן E
אשמח על עזרתכם האדיבה
לצפיה ב-'העברית של E2 איננה מתאימה ל-E'
העברית של E2 איננה מתאימה ל-E
05/03/2009 | 20:49
1
ברר באקסל או אצל www.penreader.com אודות רכישת תוכנהנ
לצפיה ב-'פונים לאקסל טלקום'
פונים לאקסל טלקום
20/03/2009 | 22:10
1
ורוכשים דיסק לשחזור עברית - 59 ש"ח.

אם אתה צריך מס' טלפון שלהם - אני כאן.
לצפיה ב-'האם למישהו יש נסיון עם ה CENTRO?'
האם למישהו יש נסיון עם ה CENTRO?
04/03/2009 | 13:46
לצפיה ב-'שידרגו לי את ה אופיס ל2007 וה TT3 לא מזהה'
שידרגו לי את ה אופיס ל2007 וה TT3 לא מזהה
04/03/2009 | 10:31
4
אנכרוניסטי- נכון , אבל יש לי פאלם TT3 שעונה לכל צרכי הפרטיים והמקצועיים והכל היה בסדר עד ש"שידרגו" אותי לאופיס 2007 הTT3 לא מזהה יותר את הסינכרון. כלומר הוא מוציא צלילים ונראה עסוק אבל פשוט - לא יודע מהחיים המסכנים שלו חושב חושב חושב - ונתקע.
יש איזה חתיכת תוכנת תיאום בין הפאלם OS ל 2007 ?
מודה מראש על התיחסותכם.
דורון
לצפיה ב-'עליך לשדרג את Documents to Go'
עליך לשדרג את Documents to Go
04/03/2009 | 13:42
3
מהגרסא הנוכחית שבידך (6 ?) לגרסא 10 או 11 שזה עתה יצאה לשוק.
לצפיה ב-'הבעיה רק שלמיטב זכרוני היא איננה תומכת בעברית'
הבעיה רק שלמיטב זכרוני היא איננה תומכת בעברית
04/03/2009 | 13:57
2
לצפיה ב-'את צודקת, אבל אלו הגרסאות היחידות ש"מדברות"'
את צודקת, אבל אלו הגרסאות היחידות ש"מדברות"
05/03/2009 | 20:57
1
עם אופיס 2007. אני פתרתי את הבעיה הזו בצורה מאוד פשוטה : שיניתי את הגדרות אופיס 2007 , כך שכל קובץ שאני מייצר ישמר , לא בפורמט החדש של אופיס  2007 , שהוא פורמט ברירת המחדל (docx, xlsx וכד') אלא הפורמט הישן (doc, xls וכד'). כך אני יכול להמשיך ולסנכרן מול D2G 7.0, עם מלא התמיכה בעברית.
לצפיה ב-'פתרון מצויין בהתחשב בנסיבות'
פתרון מצויין בהתחשב בנסיבות
05/03/2009 | 23:26
2
לצפיה ב-'Archos 605 Web Browser'
Archos 605 Web Browser
03/03/2009 | 01:25
האם יש דרך לפרוץ את דפדפן האינטרנט במכשיר ולא לשלם את 30 היורו המוגזמים שהחברה דורשת?
לצפיה ב-'PreDevCamp'
PreDevCamp
03/03/2009 | 19:32
2
1
האתר הנ"ל מרכז מקומות ברחבי העולם שבהם יערכו סמינרים בהתנדבות אודות מערכת ההפעלה החדשה של פאלם.
אם אתם מכירים מפתחים שירצו ללמוד לתכנת עבורה- אולי כדאי להציע להם לפתוח סמינר כזה גם בארץ בנוסף על עשרות הערים ברחבי העולם.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'יאללה לעבודה...'
יאללה לעבודה...
04/03/2009 | 18:23
1
היי,

אני מרים את הכפפה - פתחתי אירוע לתל אביב. לינק להרשמה למטה.

יניב - יש מצב לחסות כלשהיא ?

כל מי שמעוניין לעזור מוזמן ליצור קשר.

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'Takephone תהיה אפליקציית חובה....'
Takephone תהיה אפליקציית חובה....
05/03/2009 | 17:53
מאחר ובפאלם החדש לא תהיה מקלדת על המסך... בכדי לחפש שם נכון לעכשיו נצטרך לפתוח את המקלדת... Takephone תוכל לחסוך את זה... ולהפוך לדעתי לאחד היישומים הנדרשים ביותר!
משמח לראות שגם את היישומים המובנים כתבו באמצעות אותה שפת תכנות שישחררו לקהל הרחב, מה שאומר שלא אמורה להיות בעייה עקרונית עם פיתוח של משהו כזה. פאלם יאפשרו גישה נוחה לכל מסדי הנתונים וה swipes....

מה דעתכם? מה הייתם רוצים לראות באפליקציית ה takephone לPre?
אני למשל הייתי רוצה שיראו את שורת הסטטוס של המשתמש, האם אונליין כרגע? להכניס כמה שיותר דברים מתוכנת הטלפון הרגילה...

חם בפורומים של תפוז

תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ