לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הדברת מזיקים

בפורום הדברת מזיקים תוכלו לשאול שאלות בנושא הדברה ירוקה לכל סוגי המזיקים, הדברה עצמית, חומרי הדברה ייחודיים לכל הזוחלים והמכרסמים להדברה לבד. בפורום זה תוכלו לקבל מענה בנוגע לסוג המזיק שנמצא בביתכם או בחצר ביתכם ותקבלו הדרכה כיצד להיפטר ממנו. כמו כן תקבלו ייעוץ איך לטפל בחפרפרות בפיתרון של 100%.בפורום זה תקבלו הדרכה איך להיפטר מתיקן גרמני ללא מדביר
ואיך להיפטר מפשפש מיטה ללא מדביר. גם לבעיית תיקן אמריקאי, נמלים, יתושים, פסוקאים, טרמיטים, כיני יונים, תולעים, קרדית האבק, עש הבגד ועש מזון, חולדות ועכברים, צרצרצים, נמלת האש ופרעושים יש פיתרון הדברה ללא צורך במדביר.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הדברת מזיקים

בפורום הדברת מזיקים תוכלו לשאול שאלות בנושא הדברה ירוקה לכל סוגי המזיקים, הדברה עצמית, חומרי הדברה ייחודיים לכל הזוחלים והמכרסמים להדברה לבד. בפורום זה תוכלו לקבל מענה בנוגע לסוג המזיק שנמצא בביתכם או בחצר ביתכם ותקבלו הדרכה כיצד להיפטר ממנו. כמו כן תקבלו ייעוץ איך לטפל בחפרפרות בפיתרון של 100%.בפורום זה תקבלו הדרכה איך להיפטר מתיקן גרמני ללא מדביר
ואיך להיפטר מפשפש מיטה ללא מדביר. גם לבעיית תיקן אמריקאי, נמלים, יתושים, פסוקאים, טרמיטים, כיני יונים, תולעים, קרדית האבק, עש הבגד ועש מזון, חולדות ועכברים, צרצרצים, נמלת האש ופרעושים יש פיתרון הדברה ללא צורך במדביר.

לצפיה ב-'שלום,'
שלום,
11/07/2011 | 16:29
4
24
מצאתי לי לתומי עכביש בחדר. אני לא יודעת אם הוא ארסי, אבל הוא בהחלט גדול.. רציתי לשאול אם מישהו מזהה איזה עכביש זה??ואם הוא מסוכן/נפוץ??
הוא קצת שעיר ויש לו דוגמא מנומרת כזאת..
לצפיה ב-'תמונה נוספת..'
תמונה נוספת..
11/07/2011 | 16:30
20
לצפיה ב-'ואחרונה'
ואחרונה
11/07/2011 | 16:31
24
לצפיה ב-'מבריש, נראה כמבריש נייר'
מבריש, נראה כמבריש נייר
11/07/2011 | 20:23
1
25
מין גדול ומרשים ודי נפוץ
אומנם ארסי כמרבית העכבישים אבל כלל לא מסוכן לאדם
מגיע לעיתים למגורי אדם, בד"כ הזכרים במהלך שיטוט אחר נקבות

או כאשר הופרע מהמחבוא המקורי והבית נמצא כמקום מסתור נוח

משחררים בגינה ונשארים עם הזיכרון של אחד מהמרשימים בעכבישי ישראל
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
11/07/2011 | 23:34
12
רציתי לדעת שלא מסוכן להשאיר אותו קרוב לבית, נראה לי שאני באמת אשחרר אותו בגינה (:
לצפיה ב-'צב אדום אוזון'
צב אדום אוזון
10/07/2011 | 19:09
1
15
שלום,
יש ברשותי צב אדום אוזן, לפי מה שהבנתי אי אפשר לשחרר אותו לטבע בארץ, האם תוכלו להמליץ לי על חלופה? אולי יש גני חיות שמוכנים לקבל צבים כאלה?

תודה,  
לצפיה ב-'פנה למוקד רשות הטבע והגנים 6911*'
פנה למוקד רשות הטבע והגנים 6911*
10/07/2011 | 19:32
6
הם יגידו לך מה ניתן לעשות איתו
אשמח גם לשמוע מה הם אומרים. ספר לנו
לצפיה ב-'אסיפה כללית של עמותת הזוחלים הישראלית.'
אסיפה כללית של עמותת הזוחלים הישראלית.
10/07/2011 | 18:20
8
שלום לכולם,
ביום רביעי תתקיים האסיפה הכללית השנתית של העמותה. זו הזדמנות למי שמעוניין לבוא לשמוע ולהבין במה מדובר ואף להצטרף לעמותה.
פרטים נוספים כאן.
לצפיה ב-'שאלה קטנה בקשר לאיגואנה ומזגן'
שאלה קטנה בקשר לאיגואנה ומזגן
10/07/2011 | 16:41
2
8
המזגן בחדרי דלוק דיי הרבה בקיץ, אפשר לשקול הבאת איגואנה או שאני יכול לפסול את זה על הסף?

איך זה בכלל להחזיק איגואנה בחדר שהוא גם חדר שינה? אין ריחות? רעשים?
לצפיה ב-'לא מבין בגידול איגואנות, אבל -'
לא מבין בגידול איגואנות, אבל -
10/07/2011 | 16:47
1
9
שים לב שזו חיה מאד לא פשוטה לגידול, וחייבים להבין טוב-טוב למה נכנסים לפני ששוקלים אפילו לקנות אחת, ולהכיר טוב-טוב את התנאים שהיא דורשת ומה כרוך בזה.

שים לב גם שזו חיה שגדלה בסוף לגודל די מרשים. אתה קונה אחת כשהיא קטנה וחמודה, ופתאום היא עוברת את המטר ואתה כבר לא כ"כ יודע מה לעשות איתה, מה גם שהיא צריכה עכשיו מקום מחיה גדול יותר...

בקיצור, אל תפסול את זה - אני בטוח שאיגואנה יכולה להיות חיה מדהימה לגידול, אבל כן כדאי שתעשה את כל שיעורי הבית קודם ותוודא שאתה ערוך לזה, ושזה מה שאתה באמת רוצה - לטובתך, ולטובת האיגואנה...

שיהיה
לצפיה ב-'וודאי וודאי'
וודאי וודאי
10/07/2011 | 17:04
3
ראיתי גם מאמרים פה בפורום ואני אעבור על הכווול. רק לפני שאני מתחיל ללמוד את הנושא לעומק רציתי לדעת אם בכלל יש טעם, כי אם בלתי אפשרי לגדל אותה בחדר שינה ממוזג הנושא יורד כרגע מהפרק. אין לי כוונה לוותר על מיזוג בקיץ. :)

אני יודע שיש מכשירי חימום, אבל האם יש מכשירים מתוחכמים שיכלו לדואג לטמפרטורה מסויימת גם כשהמזגן מקרר את החדר?
לצפיה ב-'מסלעה ונחשים'
מסלעה ונחשים
10/07/2011 | 09:34
6
29
שלום.

בשעה טובה קנינו בית, ויש צמוד אליו מסלעה גדולה.

אני מאד פוחדת מנחשים ועקרבים (ראיתי שאתם לא..) מה אני עושה כדי שהם לא יגורו שם?

חתולים לא בא בחשבון. ריסוס עוזר? לכמה זמן? איזה עוד דברים אפשר?

תודה!
לצפיה ב-'אהלן'
אהלן
10/07/2011 | 14:55
5
16
אז ככה: לא קיים ריסוס שיעיל באמת נגד נחשים. יכול להיות שינסו לשכנע אותך אחרת...
מה שאת יכולה לעשות מסתכם בלגרום לשטח שלך להיות פשוט לא אטרקטיבי לנחשים. זה לא 100%, אבל אפשר בהחלט להפחית את הסיכויים שנחש יגיע.
עקרונית, כדי להבין איך לגרום לשטח שלך להיות לא-אטרקטיבי לנחשים, כדאי להבין מה גורם לשטח להיות כן-אטרקטיבי לנחשים... נחשים עשויים להגיע לשטח כלשהו משתי סיבות לרוב;

1. מזון.
2.מסתור.

אי לכך, כדי להפחית את הסיכויים שנחש יבקר אצלך, צריך לוודא שיהיה לו כמה שפחות מזון, וכמה שפחות מקומות מסתור פוטנציאליים בשטח שלך.

כך ש-עד כמה שניתן, כדאי שלא יהיו עצמים על פני השטח שנחש יכול להכנס מתחתם - אבנים, דיקטים וג'אנק בכלליות. כמו כן, כדאי לוודא שאין לדוג' עכברים\חולדות בשטח אשר עשויים למשוך נחש.

זהו, פחות או יותר. אפשר גם להזמין לוכד נחשים מוסמך שיעשה סריקה בשטח, ואם הוא לוכד טוב הוא בטח יוכל לתת לך עצות קונקרטיות יותר, לגופו של עניין...

אם זה אזור מועד לנחשים, כדאי גם לוודא שיש לך עלייך מס' טלפון של לוכד נחשים טוב, כדי שתוכלי להזעיק אותו כמה שיותר מהר במקרה שתתקלי בנחש בשטח שלך. אפשר אפילו מספרים של שני לוכדים שונים, למקרה שאחד לא זמין...

בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה אבל-'
תודה אבל-
10/07/2011 | 15:37
4
13
כל המסלעה הזאת נראית כמו מקום מסתור.

ואם לוכד יבדוק ויגיד שהשטח נקי, זה יהיה אקטואלי גם נגיד לעוד חודש?
לצפיה ב-'לא. זה גם לא יהיה אקטואלי לעכשיו.'
לא. זה גם לא יהיה אקטואלי לעכשיו.
10/07/2011 | 16:42
3
12
כמו שאמרתי - אין 100%. אף אחד לא יכול להבטיח לך שהשטח נקי מנחשים, אפשר להגיד "אני חיפשתי ולא מצאתי כלום". יכול להיות שביום שלמחרת הוא היה מוצא שלושה...

זה טוב מלא כלום, אבל בהחלט לא מבטיח דבר.

יכול להיות שאני לא מבין בדיוק את המצב, אבל אני מניח שאת לא יכולה לעשות דבר לגבי שטח שלא שייך לך. את יכולה לעשות את השטח שלך פחות מושך לנחשים, כדי להפחית את הסיכויים שהם יתקדמו מהמסלעה אל תוך השטח שלך (בהנחה שאת לא גרה על המסלעה).

אם המידע בכרטיס האישי שלך הוא נכון, ובאמת את גרה באזור ת"א והמרכז, הנחש היחיד באזור שלך שנחשב כמסוכן, הוא צפע מצוי. אפשר לחפש תמונות ברשת כדי שתוכלי לזהות אותו במקרה שתתקלי בו. כל נחש אחר - שלא נראה כמו צפע - תוכלי להניח די בבטחה שהוא בלתי מזיק, ואפילו מועיל (יש נחשים לא ארסיים שניזונים מצפעים, בין היתר. נחש כזה, זעמן שחור או זעמן מטבעות לדוג' - מצוין שיהיה באזור. כל עוד הוא שם, יש פחות סיכוי למצוא שם צפע. שוב לא 100%...).
רק שימי לב שזעמן מטבעות דומה קצת במראה שלו לצפע.

בשורה התחתונה, לא נעים לומר - אבל; מי שגר בקומת קרקע באזור שחופף לשטח טבעי - שלא יתפלא אם הוא מוצא כל מיני בע"ח באזור. גם הם גרים שם (ולמעשה גרו שם קודם). וגם להם יש זכות להתקיים...
אם תגורי בקומה ה-17 בגורד שחקים בת"א - הסיכוי שתמצאי שם נחש פוחת דרסטית...

אני יודע שזה לא עוזר לך הרבה, אבל זה המצב.

בכל מקרה, שיהיה מעבר מוצלח, ואני חושב שהמוניטין השלילי שיצא לנחשים הוא מאד לא מוצדק, ואפשר בהחלט להסתדר איתם באזור. כן כדאי להכיר לפחות את מה שנחשב כמסוכן באזור שלך...

לצפיה ב-'הבית באזור בית אריה'
הבית באזור בית אריה
10/07/2011 | 22:20
2
11
והמסלעה נראה לי כן בשטח שלי, היא מאחורי הבית, מתחילה מהשטח שלנו עד לרחוב המקביל שהוא גבוה.

חשבתי אולי לשפוך שם משהו, לסתום חורים, אבל לא יודעת אם זה מציאותי.

לא מסוגלת להתיידד איתם, רק התמונות שאנשים שמים פה בפורום, עושים לי צמרמורות בברכיים...
לצפיה ב-'הרעיון לפנות את המסלעה או לסתום את החריצים '
הרעיון לפנות את המסלעה או לסתום את החריצים
11/07/2011 | 15:12
1
15
במלט לא מופרך מהיסוד. מומלץ בחום לא להחזיק בחצר פינת חי, אם לא רוצים למשוך אליה נחשים. מעבר לזה, ככה זה בטבע, או במה שנשאר ממנו...
בהצלחה עם הפחדים.
לצפיה ב-'תודה.'
תודה.
11/07/2011 | 15:23
9
איך ממלאים מסלעה במלט כך שעדיין יראה אסטטי?
לצפיה ב-'למכירה טרריום מדהים שנבנה בהזמנה אישית!'
למכירה טרריום מדהים שנבנה בהזמנה אישית!
10/07/2011 | 07:55
215
טרריום מדהים לנחשים או יגואנות (או זוחלים דומים), קומותיים, כאשר אפשר להשתמש בכול קומה בנפרד (התאורה מתלבשת על כול קומה בנפרד ! ) אורך קומה ראשונה 1 מטר ורוחב 0.5 מטר, גובה 0.5 מטר.
קומה שנייה באורך 1.3 מטר, גובה 0.8 מטר, רוחב 0.5 מטר, יש תמונה. מציאה, בבקשה רציניים בלבד (הכול נבנה בהזמנה אישית) זכוכית 6 מ"מ ! גמיש קצת במחיר
לצפיה ב-'מישהו יודע לאיזה זוחל הביצים האלו שייכות?'
מישהו יודע לאיזה זוחל הביצים האלו שייכות?
09/07/2011 | 21:14
1
28
חפרתי בחצר בעומק של 15-20 ס"מ ולפתע מצאתי כ-10-15 ביצים בצבע לבן ובגודל של כ-1ס"מ (קוטר) פחות או יותר. מישהו יודע לאיזה זוחל הן יכולות להתאים ?
לצפיה ב-'השערה-צב מצוי'
השערה-צב מצוי
10/07/2011 | 09:28
12
ואז אסור להזיז את הביצים שכן זה עלול לגרום לחנק של הצאצאים
לצפיה ב-'אהלן אהלן'
אהלן אהלן
09/07/2011 | 14:13
1
17
חזרתי הביתה לאחר תקופת היעדרות של כשבועיים. לצערי אני לא יכול לדווח על נחשים מרהיבים מדרום אמריקה... כי הייתי באנגליה (והמקום לא בדיוק שורץ זוחלים, כידוע). מה שכן, פגשתי את סיר דייויד אטנבורו().

בכל מקרה, אני רואה שהפורום התבלגן קצת בזמן שנעדרתי, אז קצת נקיתי וסדרתי.

סופ"ש נעים לכולם.
לצפיה ב-'סר דיוויד שווה לפחות 100 נחשים '
סר דיוויד שווה לפחות 100 נחשים
09/07/2011 | 15:08
12
ברוך השב
לצפיה ב-'מי זה ?'
מי זה ?
09/07/2011 | 11:00
2
41
איזה נחש זה
ומה עושים איתו ????
לצפיה ב-'לדעתי שלוון קווים'
לדעתי שלוון קווים
09/07/2011 | 11:47
1
26
הוא בלתי מזיק
מניחים לו לנפשו
לצפיה ב-''
09/07/2011 | 12:10
4
לצפיה ב-'מי החתיך???'
מי החתיך???
09/07/2011 | 08:45
3
38
נצפה במרפסת ביתי באזור השומרון
מסתתר מתחת לסמרטוט רצפה
מתנועע בצורה מצחיקה
זריז ועם זאת נעצר כדי לדגמן למצלמה...

לא נראה לי שהוא מסוכן או מזיק (לתינוקות ולחתולים) אני צודקת?
מה הוא אוכל?
אני צריכה להרגיע את בעלי
לצפיה ב-'חומט'
חומט
09/07/2011 | 09:13
2
21
לא מסוכן בכלל
לצפיה ב-'תודה'
תודה
09/07/2011 | 09:15
15
זה בדיוק מה שניחשתי אחרי ששלחתי את ההודעה
איזה כיף
אני אוהבת זוחלים נחמדים
לצפיה ב-'גמדי'
גמדי
09/07/2011 | 12:15
15
לצפיה ב-'מי זה ומה עושים איתו?'
מי זה ומה עושים איתו?
08/07/2011 | 12:31
3
30
היי
היצור היפהפה הזה נמצא מהבוקר על רשת החלון אצלנו בבית - אך איכשהו הוא מבפנים, לא בחוץ.
דבר ראשון - אשמח לזיהוי מאחר ולא ראיתי הרבה כאלה אצלנו [קו התפר של הגליל המערבי ועמק יזרעאל].
דבר שני - איך אפשר לתפוס את היצור ולהוציא אותו חזרה לטבע מבלי לפגוע בו או להפחיד אותו יותר מדי? בינתיים פתחנו את החלון מתוך תקווה שהוא יצא לבד, אך הוא לא זז מעמדתו. מה אפשר לעשות?

תודה ושבת שלום
לצפיה ב-'שממית הבתים'
שממית הבתים
08/07/2011 | 13:36
2
21
אפשר להבין משמה שהיא חיה בבתי אנשים,אני מניח שלפני שהיו אנשים היא גדלה במערות אבל ברגע שאנשים התחילו לבנות להם בתים הן הבינו שיותר בטוח ויותר טוב בפנים:)
בכל מקרה - הטבע בשבילה זה בבית,היא ממש לא מזיקה ואף עוזרת בכך שהיא אוכלת ג'וקים ושאר מיני חרקים שחלקם כן מסוכנים(ששן),אני ממליץ להשאיר אותה בבית ולא להפריע יותר מדי,אם את/ה ממש לא רוצה אותה אצלך אולי תתפוס אותה ותשחרר אותה בבית של מישהו אחר
לצפיה ב-'תודה רבה :)'
תודה רבה :)
09/07/2011 | 15:14
1
11
אז נשאיר אותה במקומה.
לצפיה ב-'היא גם מביאה מזל '
היא גם מביאה מזל
09/07/2011 | 16:00
41
החלטה מצויינת
שממיות הן חמודות מאוד
ואוכלות יתושים!
לצפיה ב-'סיירת סה"ר מחפשת מתנדבים'
סיירת סה"ר מחפשת מתנדבים
( לעמוד שלי בתפוז )
08/07/2011 | 11:22
5
רוצים להושיט יד? סיירת סה"ר מחפשת מתנדבים.

הרשת מלאה בקריאות מצוקה, קריאות של אנשים בודדים שניצלו את חסות האנונימיות כדי לשתף בכאב ובמצוקות שלא היו יכולים לספר במקום אחר. ולא תמיד הקריאה נשמעת, והקול שלהם עלול להיחלש ולגווע.
עבור אותם אנשים הקמנו את סיירת סה"ר – הסיירת היא קבוצת מתנדבים שמשוטטים ברחבי האינטרנט ומחפשים את קריאות המצוקה האלו, פונים אל הגולשת או הגולש ומציעים להם כתובת שבה מתנדבים יקשיבו לכאבם ויתמכו בהם.

ההתנדבות מתבצעת מהבית, וכרוכה בשבעה מפגשי הכשרה מקדימה. ההכשרה הקרובה תיפתח באוגוסט באזור המרכז.

אם אתם מעל גיל 21 ורוצים להתנדב אצלנו – אנא צרו קשר דרך אתר סה"ר, או במייל, sahar.help@gmail.com.

תודה,

צוות סה"ר
לצפיה ב-'חרדון מצוי ? (זיהוי)'
חרדון מצוי ? (זיהוי)
07/07/2011 | 19:37
1
38
נצפה באיזור מודיעין/מכבים , שעות בין ערביים
מתחרדן לו בכיף על קיר הבית

לא נראה כמו חרדון רגיל
שמן מהרגיל, רגליים קצרות ושמנות, מופע מוזר

מבקש עזרה בזיהוי !
תודה...
לצפיה ב-'אכן חרדון מצוי - תצפית מרתקת!!!'
אכן חרדון מצוי - תצפית מרתקת!!!
08/07/2011 | 12:35
15
וואוו, נראה שמצאת פרט נקבי "צילייגר" !
אחת שאיבדה את זנבה, או אפילו בקעה עם עיוותי זנב. לפחות על-פי מה שניתן להסיק מהתמונה החלשה, קיימים גם עיוותים ברגליים.
קיים תחום מחקר העוסק במקרים דומים לאלו. בע"ח עם רגליים שמאליות, ונתונים גנטיים לא מהמוצלחים הקיימים בשוק. ואם כבר הזכרנו אבולוציה, שרידותם (וכשירותם) של אלו צפויה להיות נמוכה.

האם תוכל לפרסם בפורום או לשלוח אליי תמונה מוצלחת יותר (רזולוציה משופרת) ?
בכל מקרה, תודה רבה על השיתוף.
רועי
talbion@gmail.com
לצפיה ב-'האם אכן יש זעמן מזרחי בארץ'
האם אכן יש זעמן מזרחי בארץ
04/07/2011 | 16:55
4
121
לא מזמן היה פה דיון על הצפע המזרחי בארץ וממנו עלה שהוא לא נמצא בארץ והיו כמה דעות לגבי העבר. מה לגבי הזעמן המזרחי? האם הוא כן נמצא פה והאם היו תצפיות ?
לצפיה ב-'גם כן חיה בעייתית מעט'
גם כן חיה בעייתית מעט
05/07/2011 | 10:38
1
31
לזיהוי.....אני די בספק,(כי עד שלא מוצאים דרוס--לא קיים) אבל שוב,צריך לבדוק נתונים מהימנים משנים עברו..
לצפיה ב-'וזה בדיוק מה שרציתי לשמוע'
וזה בדיוק מה שרציתי לשמוע
05/07/2011 | 17:25
20
דיווחים אם ומתי נצפה
לצפיה ב-'נצל"ש- אחר הצהריים, חנק יפה, 25 ס"מ, אצל'
נצל"ש- אחר הצהריים, חנק יפה, 25 ס"מ, אצל
05/07/2011 | 22:19
13
אחד השכנים במכמורת.
הגיע באמצע שיעור פסנתר לסלון הבית (לפחות החנק השישי שאני זוכר שנכנס לבתים במכמורת).
שוחרר בשטח פתוח.
לצפיה ב-'אם כבר נוצל"ש השרשור,אז הנה'
אם כבר נוצל"ש השרשור,אז הנה
06/07/2011 | 20:29
16
תצפית מעניינת באשר לצפע רגיל.
נדמה לי שצריך לתקן את כל מקורות המידע שנותנים לו אורך מכסימאלי של 130 סמ ולא רק לפי תצפית זו
לצפיה ב-'נאבד לי נחש-מעוניין למצוא אותו.'
נאבד לי נחש-מעוניין למצוא אותו.
02/07/2011 | 21:26
1
44
נאבד לי בבית נחש מסוג כרכן תירס ואני משוכנע שהוא עדיין בבית.
משהו יודע איפה הוא יכול להיות?
ואולי אפשר לעשות לו מלכודת שהוא יבוא לשם?
תודה לעוזרים.
לצפיה ב-'קח נייר דבק עם דבק חלש יחסית'
קח נייר דבק עם דבק חלש יחסית
03/07/2011 | 00:46
43
קח נייר דבק עם דבק חלש יחסית (למשל מסקינטייפ) ופרוש אותו על הרצפה כשהדבק כלפי מעלה לאורך הקירות ובאיזור הדלת. אם הנחש יעבור בסביבה הדבק ידבק אליו ויהיה קל יותר לאתרו.

קח בקבוק פלסטיק, חתוך לו את הראש והפוך אותו פנימה. שים בפנים ולדה והנח על הרצפה.

אם תרצה רעיונות וטיפים נוספים, תוכל לקרוא כאן.

בהצלחה
לצפיה ב-'צפע חרמון וזעמן מטבעות'
צפע חרמון וזעמן מטבעות
02/07/2011 | 19:30
25
היום.
הראשון בחרמון הגבוה.
את השני לצערי הרב מצאתי דרוס אבל עדיין חי על הכביש מדרום לבית שאן. הורדתי אותו מהכביש כדי לראות אם אפשר לעשות איתו משהו אבל זה היה חסר תקווה.
לצפיה ב-'למכירה: פיתון מתכדר, זכר בוגר.'
למכירה: פיתון מתכדר, זכר בוגר.
29/06/2011 | 16:26
36
מעוניין למכור פיתון מתכדר שמנמן ויפייפה.
הנחש בריא, ידידותי ומתאים מאוד לפעילות עם ילדים. מעולה למגדל המתחיל, אוכל ומתנשל באופן סדיר.
הנחש באורך כ1.20 מטר, ובן כארבע שנים (בקע בנובנבר 2007).
מחיר: 2000 ש"ח.

למעוניינים: יונתן 054-9106343.
המכירה אינה כוללת ציוד.
לצפיה ב-'תצפיות'
תצפיות
28/06/2011 | 23:12
2
9
היום, במסלעה ליד רחוב קלאוזנר בתל-אביב לא רחוק מהמדרגות לרכבת האוניברסיטה פגשתי חרדון צעיר קטן מאוד באורך של כ-10 ס"מ בלבד, שהתחרדן על הסלע.
לצפיה ב-'שכחתי להוסיף'
שכחתי להוסיף
28/06/2011 | 23:13
5
שמדובר בחרדון מצוי.
לצפיה ב-'דיווח מקרית טבעון'
דיווח מקרית טבעון
03/07/2011 | 09:26
9
אמי מדווחת על שתי שממיות בתים ששוטטו במטבח שלה.
לצפיה ב-'שאלות למבינים באיגואנה'
שאלות למבינים באיגואנה
26/06/2011 | 00:20
9
שלום לכולם,
יש לנו איגואנה כבר שנה וחצי. הוא מסתובב חופשי בבית במשך היום ובלילה אנחנו מעבירים אותו לטרריום. בבוקר הוא עושה את צרכיו בטרריום ואז יוצא לשוטט, לקפוץ, לטפס, לשחק וכו'. לאחרונה בגלל מזג האוויר המתחמם הוא עושה צרכים גם במשך היום כשהוא לא בטרריום לפעמים 3 פעמים ואני צריכה לכסות את הרהיטים, לסגור דלתות בחדרי השינה כדי למזער נזקים. הייתי רוצה לקבל טיפים בעניין הזה ולדעת מה אחרים עושים? אני לא מסוגלת להשאיר אותו כלוא בטרריום, כך שזאת לא אופציה עבורו.

נושא אחר שמאוד קשה לי הוא - מה עושים כשרוצים לנסוע ליומיים או יותר? לפי מה שהבנתי הוא יכול להיכנס לסטרס אם לוקחים אותו לבית אחר - האם זה נכון? מה אתם עושים? אני מאוד אוהבת אותו וקשורה אליו וקשה לי לחשוב על מסירה שלו אך לפעמים אני מרגישה משועבדת לטיפול בו בגלל הנושא הזה של הנסיעות שאי אפשר להיות ספונטנים ולנסוע מתי שרוצים. עד היום מה שעשינו זה שביקשנו מהשכנה הנחמדה שהיו לה בעבר איגואנות להיכנס ולטפל בו אבל היא עזבה וזה לא נעים לבקש ממישהו אחר כי זה כרוך בכניסה לפחות פעמיים ביום - בבוקר ובלילה וגם לנקות את הטרריום ושאר הצרכים המפוזרים...... כשנסענו לחו"ל לשלושה שבועות נתנו לחבר לגור אצלינו והוא טיפל בו אבל זה גם לא אידיאלי מבחינתי.

מה עושים?

אשמח לכל טיפ או רעיון לפתרונות
תודה
לצפיה ב-'משרד הבריאות אישר: ניתן לגדל תנינים בבית'
משרד הבריאות אישר: ניתן לגדל תנינים בבית
27/06/2011 | 13:25
47
יו"ר ארגון 'תנו לחיות לחיות' ומנהל משרד הבריאות נתנו אישורים סופיים מוקדם יותר היום בישיבה שנועדה להרחיב את היקף חיות המחמד שניתן לגדל בישראל.
כתובות אינטרנט מצורפות:

מנהל/ת הפורום

אודות:
צ'יק צ'ק ג'וק חברת הדברה מן הוותיקות בתחום ההדברה בארץ.קיימת בשוק זה עשרות שנים, מנוהלת בפיקוח של מדבירים מוסמכים. אנו מעסיקים מומחים לתיקן הגרמני והא
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ציון שירי - מנהל פורום הדברת מזיקים
ציון שירי - המדביר המזמר

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו