לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אחים/יות בשירות הבריאות

מקום זה הוקם למען העוסקות והעוסקים בסיעוד על כל תחומיו.אחיות ואחים בשרות קהילת האדם - ללא הבדלי דת גזע ומין, בבתי החולים, בשירותי הקהילה, במרפאות, בארץ ובעולם, בעתות שלום כבעיתות מלחמה.זה המקום בו ניתן להשמיע ולשמוע דעות, חוויות אישיות, רעיונות, עדכונים, חידושים והצעות.מקום בו נוכל להתעדכן ולעדכן לעזור ולהיעזר.מקום בו סטודנטים לסיעוד ימצאו תשובות לשאלותיהם.מקום בו ניתן להניח רגליים עייפות,מקום בו גם המלאכים בלבן - יכולים לבכות,להשמיע את הכאב, לשתף בשמחות.מקום שהוא בית למקצוע - ומרגוע לעוסקים בו. בית לאחיות ולאחים העוסקים במלאכת הקודש ועושים ימים כלילות בעזרה במצבי בריאות וחולי ובכבוד האדם וחירותו.כאן תמצאו את כותל התמיכה וכאן גם תתבקשו לתת כתף לאלה הזקוקים לה.עם הזמן הבנו כי המקום גדול דיו ולבבותינו רחבים דיין על מנת להכיל את כל אותם שיש לנו איתם קשרי עבודה ומטרה משותפת, וגם להם מקום בבית הזה.חשיבות עליונה מיוחסת למחוייבותנו הראשונית - מטופלינו. סודיות רפואית הנה כלל בל יעבור – ההקפדה על פרטיות וחסיון מטופלינו מחייבת את כולנו.הומור מקצועי (וגם אחר...) ביקורת איכותית ושבחים – יתקבלו בברכה.תלונות גם כן.כללי התנהגות קולגיאליים - יבחנו בקפידה. רעיונות והצעות – מתבקשים.ושיהיה לנו רק טוב ושקט....ובהצלחה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אחים/יות בשירות הבריאות

מקום זה הוקם למען העוסקות והעוסקים בסיעוד על כל תחומיו.אחיות ואחים בשרות קהילת האדם - ללא הבדלי דת גזע ומין, בבתי החולים, בשירותי הקהילה, במרפאות, בארץ ובעולם, בעתות שלום כבעיתות מלחמה.זה המקום בו ניתן להשמיע ולשמוע דעות, חוויות אישיות, רעיונות, עדכונים, חידושים והצעות.מקום בו נוכל להתעדכן ולעדכן לעזור ולהיעזר.מקום בו סטודנטים לסיעוד ימצאו תשובות לשאלותיהם.מקום בו ניתן להניח רגליים עייפות,מקום בו גם המלאכים בלבן - יכולים לבכות,להשמיע את הכאב, לשתף בשמחות.מקום שהוא בית למקצוע - ומרגוע לעוסקים בו. בית לאחיות ולאחים העוסקים במלאכת הקודש ועושים ימים כלילות בעזרה במצבי בריאות וחולי ובכבוד האדם וחירותו.כאן תמצאו את כותל התמיכה וכאן גם תתבקשו לתת כתף לאלה הזקוקים לה.עם הזמן הבנו כי המקום גדול דיו ולבבותינו רחבים דיין על מנת להכיל את כל אותם שיש לנו איתם קשרי עבודה ומטרה משותפת, וגם להם מקום בבית הזה.חשיבות עליונה מיוחסת למחוייבותנו הראשונית - מטופלינו. סודיות רפואית הנה כלל בל יעבור – ההקפדה על פרטיות וחסיון מטופלינו מחייבת את כולנו.הומור מקצועי (וגם אחר...) ביקורת איכותית ושבחים – יתקבלו בברכה.תלונות גם כן.כללי התנהגות קולגיאליים - יבחנו בקפידה. רעיונות והצעות – מתבקשים.ושיהיה לנו רק טוב ושקט....ובהצלחה.

לצפיה ב-'אולי מישהו יודע....'
אולי מישהו יודע....
02/11/2013 | 14:52
2
157
אני מבינה שזה לא הכי קשור לפורום, אבל חיפשתי בכל מקום אפשרי ולא מצאתי....
האם צוות סיעודי רשאי לעשות חיפוש בחפצי מטופל במטרה למצוא משהו שנגנב במחלקה ממטופל אחר?או שזה עיניין של ביטחון ומשטרה אך ורק?(מדובר בבית חולים פסיכיאטרי ששם חיפוש בחפצים ועל גוף המטופל זה משהו שגרתי, אבל המטרה היא לבדוק שאין דברים מסוכנים, והחיפוש הוא אחרי יציאת המטופל מהמחלקה(חופשה, ביקור...)...אין שום דבר בנהלים לגבי זה ולי יש תחושה שבעניין גניבה לצוות סיעודי אין זכות לחפש, זה כבר ממש תפקיד של המשטרה/ביטחון(אולי אפילו ביטחון לא רשאי)....

עוד שאלה-האם מותר לאחות להחתים את החולה על טופס הסכמה לאשפוז?זאת אומרת, שעל הטופס תהיה חתימה של אחות ולא של רופא?

תודה מראש אם מישהו יענה או יתן רעיון איפה אפשר לחפש תשובות....
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
03/11/2013 | 16:03
1
91
לדעתי חיפוש מן הראוי שיעשה רק ע"H ביטחון. למה שצוות סיעודי יסבך? אם יש חשד לגניבה- מדווחים לביטחון וזה תפקידם לטפל בנושא.
לגבי השאלה השניה- אני מצרפת טופס שמצאתי.
לפי מבנה הטופס ניראה שלא רק רופא יכול להחתים את המטופל אלא גם אחות כי יש מקום למלא את תפקיד המחתים. צריך לבדוק אם אין נהלים פנימיים נוספים בנושא במוסד בו את עובדת.
במידה ויש צורך לעושת טיפול בנזעי חשמל- אז יש מקום לחתימת רופא נוירולוג, פנימאי ומנהל היחידה.
לצפיה ב-'תודה, שירה'
תודה, שירה
03/11/2013 | 16:59
13
לצפיה ב-'כתבה מעניינת'
כתבה מעניינת
31/10/2013 | 10:28
8
237
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'כתבה נהדרת'
כתבה נהדרת
31/10/2013 | 10:52
7
136
גם כתבת ההמשך לגבי הביטחות התעסוקתי.
תודה רבה על השיתוף.
מעודד לדעת שיותר אנשים בוחרים להצטרף למקצוע
אמנם ניכר כי רובם מתוך אילוץ- אבל בכל אופן....
מצד שני כאשר קוראים לגבי חוסר התקנים הנוראי- מבינים שהמערכת רקובה והבעיה העיקרית היא של מקבלי ההחלטות.
לצפיה ב-'כן זה ממש מרגש לקרוא את זה '
כן זה ממש מרגש לקרוא את זה
31/10/2013 | 12:38
6
104
וגם מאוד טבעי שמהלך כזה יקרה עם איך ששוק העבודה נראה.
הכתבה פחות מתייחסת לקשיים ולצדדים הפחות יפים וחבל.
לצפיה ב-'דעתי האישית'
דעתי האישית
01/11/2013 | 19:08
5
95
הכתבה נותנת לקורא התבוננות על אנשים שלומדים במסלולי הסבת אקדמים בגילאים 35-45 .  הקורא מבין ומסיק מכך שאלו אנשים שמגיעים למקצוע יותר מטעמי אילוץ,חוסר ברירה,פרנסה וכו'  ולא מתוך עניין,אהבה אמיתית לתחום,רצון כנה וטהור להיות אחות וכן הלאה.
לדעתי חבל שאנשים ייראו במקצוע "כתחנה אחרונה" לבחירה תעסוקתית מטעמי אילוץ וחוסר ברירה ולא מתוך עניין ורצון אמיתי לעסוק במקצוע.
לצפיה ב-'כן אבל..'
כן אבל..
01/11/2013 | 20:04
4
72
אבל יש גם מקרים לא מעטים שגם הצעירים שהולכים לתואר ראשון בגילאי 20+ לא תמיד הולכים לשם מתוך עניין ורצון אמיתי.
עובדה גם שהרבה פורשים בדרך. אנחנו התחלו כמעט 80 ועכשיו שנה אחרונה אנחנו כמעט 60.
אני בעצמי הגעתי למקצוע מתוך פשרה, דחיפה מההורים והבנה שזה מקצוע נדרש ושתמיד יש בו עבודה.
אני זוכרת בשנה א' כששאלו אותנו למה הגענו למקצוע 90% אמרו כי יש עבודה אחרי התואר...
אני בטוחה שיש כאלה שגם חושבים שהמקצוע מעניין וחשוב אבל בימינו פרנסה זה נורא חשוב.
לצפיה ב-'אין ספק שהכתבה מנסה לצבוע הכל בוורוד'
אין ספק שהכתבה מנסה לצבוע הכל בוורוד
03/11/2013 | 15:53
3
60
מדגישים מאוד את אפשרויות הקידום לניהול (כמה מנהלים צריך? מי יעבוד?)
מדגישים מאוד את האפשרות לעבודה בטיפולים נמרצים/ חדרי ניתוח- לא מחלקות שממש סובלות מחוסר בכ"א
ומאוד מצניעים את העובדה שעיקר הצרכים של המערכת הם דווקא במחלקות הקשות והשוחקות- פנימיות וכירורגיות.
לא מבוגרים אלו תגיע הישועה....
אבל אין ספק שיותר אחיות מוסמכות שיסיימו בכל שנה את הלימודים- יכולים לפחות להביא לבלימה של הירידה החדה ביחס אחיות ל-1000 תושבים (כפי שמופיע בנתונים מהמאמר שהעלתי לפני שבועיים בערך פה בפורום)
אולי לפחות נוכל בכל שנה לפצות על האחיות העוזבות את המקצוע לטובת פנסיה, מקצוע אחר או ארץ אחרת..... בטח שלא נצליח להדביק את הגידול האוכלוסיה.
לצפיה ב-'לגבי ניהול'
לגבי ניהול
05/11/2013 | 12:13
2
50
מדברת מהרגשה סוביקטיבית שלי,
אני חושבת שכמעט כל אח\ות שמעוניין\ת להגיע לניהול יש לו\לה סיכוי טוב מאוד להגיע לתפקיד ניהולי .
לפחות בבית החולים שאני עבדתי( הדסה עין כרם)כל מי שהייתה מעוניינת הגיעה עם השנים לפחות לתפקיד של אחות ראשית במחלקה.
יש אחיות שזה לקח להן יותר זמן.
נכון שאין המון תפקידי ניהול אבל גם לא כולם רוצים והיום גם התחלופה בתפקידים אלו גבוהה.
אל תשכחו שגם סגן\ית  וראש צוות זה תפקיד ניהולי.
לגבי הצנעת המחלקות היותר קשות כמו פנימיות וכרורגיות לא יעזור אם יפרסמו את הצורך בכוח אדם,בדרך כלל אנשים הולכים למקומות שהם רוצים להיות בהם ולא לאן שצריך.
צריך תמריצים כספיים גבוהים הרבה יותר ו\או תנאי עבודה משופרים כדי למשוך צוות למחלקות אלו.
לצפיה ב-'לגבי ניהול'
לגבי ניהול
07/11/2013 | 10:27
1
37
כוונתי הייתה שיש אחים ואחיות שמעוניינים להגיע לניהול מייד.
בכל תואר שני כמעט- 50% המסטודנטים הם כאלו שסיימו באותה שנה את התואר הראשון שלהם.
את ציינת שעם הזמן מגיעים לניהול- זה בסדר.
כבר דנו פה בפורום בנושא זה בעבר והיו התנגדויות רבות למה שכתבתי
אבל אני עדיין מאמינה שלא ניתן לקפוץ מהגן לאוניברסיטה.
צריך לעבוד קצת (או הרבה) לפני שאפשר לנהל- אני מתייחסת למקצוע שלנו ולא למקצועות אחרים.
אני היום כבר לא בתפקיד, אבל בתפקידי הקודם ראיינתי לא מעט אחיות שהגיעו ישירות מבית הספר לסיעוד ומייד דרשו תפקידי ניהול.
בעיניי זה קצת הזוי.
אני רואה מנהל בדרך מסויימת, שלא ניתן לדעתי לקצר את תהליכי ההכשרה שלו.
מנהל צריך לצמוח ומעטים העילויים שנולדו מנהלים.
ואולי התחלופה הגבוהה מעידה גם על כך שחשו שנכשלו בתפקידם (או שמי שמינה אותם חש כך....) עקב חוסר נסיון בעבודה תכלס.....
לצפיה ב-'מסכימה מאוד'
מסכימה מאוד
07/11/2013 | 15:37
34
אף בר דעת לא ייקח אחות שכרגע סיימה לימודים לתפקיד ניהולי, המקצוע שלנו בהחלט דורש "שפשוף" בשטח.
זה מזכיר לי שכשבני התגייס לשריון גיליתי שקיים שם מסלול ישיר לקצונה, ז"א ישר אחרי הטירונות הם יכולים לצאת לקורס מפקדי טנקים ומשם ישירות לקורס קצינים, זה אומר שיכול להיות מפקד מחלקה או אפילו פלוגה שלא היה יום אחד בשטח, בעיני זה הזוי.
לצפיה ב-'אז אחות מוסמכת וזה?'
אז אחות מוסמכת וזה?
31/10/2013 | 00:19
3
178
היי,
אז אני אשתדל לא לחפור מעל ומעבר,כרגע אני חיילת בת 20 ,אזרחית בעוד שלושה חודשיים עצוב ושמח ביחד:)
תמיד כששאלו אותי מה אני ארצה להיות כשאהיה גדולה עברה בי המחשבה להגיד רופאה אבל אני מציאותית ומודעת לכך שזה לא יקרה.
למה? ממוצע הבגרויות שלי לא עובר את ה85 ואני הכי גאה בממצוע כי "קרעתי את התחת" בשביל הממוצע הזה ואני יודעת שאין לי את היכולת לשפר את הבגרויות לממוצע שנדרש בכדי
להיות רופא בישארל וכמובן שאין סיכויי לעשות מספר רב של פסיכומטרי.
אז מה שיוצא בסופו של דבר מה החלום שלי זה להיות אחות,זה תפקיד לא פחות תורם ומספק לדעתי וגם זה מקצוע שאני חושבת שאני מסוגלת לעבור את כל 4 שנות הלימוד.
חשוב לציין שאני בעלת קשיי למידה והפרעות קשב.
אז אני אשמח ממש אם תוכלו לספר לי בקצרה על התפקיד מהדרישות ועד החוויה.
נ.ב.
לפי התוכנית שלי אני רוצה ללמוד דרך בית החולים "שיבא" שהבנתי שעובד עם אוניברסיטת ת"א.

לצפיה ב-'יש המון מידע בפורום '
יש המון מידע בפורום
31/10/2013 | 13:54
105
רק חשוב לי לציין, למקרה שקיבלת רושם לא נכון, הלימודים לתעודה/תואר בסיעוד לא קלים בכלל, ולא מעט חופף עם לימודי הרפואה ומצפים ממך להיות ברמה מתאימה גם בהתנסויות (למרות שבשטח כאחות זה פחות בא לידי ביטוי הרבה פעמים, אבל תהיי בטוחה שבלימודים הרבה פעמים תקבלי הרגשה שמצפים ממך ידע של מינימום פרופסור ולא מוותרים!). סתם דוגמה, אני כרגע בהתנסות במיון, עם מדריך ששואל אותי שאלות בלי סוף, כשחלק מהן השאירו את הרופאים במחלקה עם פה פעור ולא ידעו לענות ב-100%!

יש סיבה שקצב הנשירה מהלימודים הוא גם גבוהה מאוד, גם לתואר וגם בהסבה, כי הרבה לא מעריכים מראש את רמת הקושי הגבוהה!
מה גם שתנאי הקבלה ממש לא תואמים לאותה רמת קושי בלימודים, הם פשוט נמוכים מדי...

ואחרי שזה נאמר, יש כתבה שפירסמה yuli, קראתי אותה ברפרוף ואני חושב שהיא תעניין אותך.
תדעי למה את נכנסת, לטוב ולרע, תקבלי את התמונה המלאה, ואם בכל זאת את מחליטה שזה מתאים לך, אז שיהיה לך בהצלחה . התחלתי שנה ד', ואחרי עליות וירידות בשנים הקודמות, היום אני כבר בטוח שכן הגעתי למקצוע הנכון למרות שיש בו לא מעט חסרונות...

לצפיה ב-'לא חייבים בגרויות ופסיכו' לרפואה'
לא חייבים בגרויות ופסיכו' לרפואה
05/11/2013 | 00:50
1
73
קיימת אפשרות להתקבל לאונ' ת"א או לבר-אילן בצפת אם יש לך תואר ראשון וקורסים מסויימים באוניברסיטה הפתוחה בממוצע מעל 80. יש לזה כל מיני תנאים וצריך כמובן את המבחן קבלה לרפואה, אבל זה מקצר את הלימודים ל4 שנים + סטאז'.
בהצלחה.
לצפיה ב-'תודה רבה רק עוד שאלה אחת!!:)'
תודה רבה רק עוד שאלה אחת!!:)
31/12/2013 | 14:52
12
כל תואר? או שאני יכולה לגשת לאונברסיטת ת"א עם תואר בסיעוד ספציפית?
לצפיה ב-'פורומים חדשים ב'
פורומים חדשים ב|תפוז|
( לעמוד שלי בתפוז )
30/10/2013 | 16:30
7
|*| אם גם אתם מאמינים בכך שכמה שיותר ישן יותר טוב, ואם גם אתם יודעים שאת המציאות האמיתיות מוצאים בחנויות יד שנייה, פורום אופנת וינטג' ובגדי יד שניה הוא המקום המושלם בשבילכם!
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

|חללית| מכשפות, מיסטיקה, רוחות רפאים, חוצנים, נסיעה בזמן ועוד... כל אלו מחכים לכם בהתרגשות בפורום החדש תעלומות ועל טבעי.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?f...

|סיוע| פורום צינתורי מוח ועורקי צוואר הוקם על מנת לתת מענה לשאלות בנושאים הקשורים במחלות כלי דם של המוח ושל הצוואר.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

לצפיה ב-'חומרים באנטומיה'
חומרים באנטומיה
29/10/2013 | 20:41
53
שלום לכולם,
אני לומדת בביח' ברזילי במסלול הסבה,
אשמח אם למישהו\מישהי כאן יש חומרים שתוכל לשלוח לי, שאלות בעיקר, שחזורים וכד'
אני לומדת עם דר' אייל קליפה
תודה מראש!
לצפיה ב-'קופא כשישן על הגב'
קופא כשישן על הגב
29/10/2013 | 01:01
37
אני חייב לשתף
ומתנצל מראש אם זה לא הפורום המתאים, אשמח לשמוע היכן להתייעץ.

לאחרונה שמתי לב שאני מסוגל להרדם על הגב או על הצד, בקושי רב, אבל מסוגל.
הבעיה היא שאני לא מסוגל לישון כך.

אני מרגיש שבתנוחות האלה בלבד, הגוף שלי נרדם אבל הראש עוד פועל.
אני כאילו קפוא כאבן. לא מסוגל להזיז את הגפיים. רק לנשום.

בפעם הראשונה שמשהו כזה קרה לי, חשבתי שאני מת מוות קליני
מלחצתי נורא. התחלתי לנשום בכבודות ואז לאט יותר כי זה מעייף.

אז נסיתי לצעוק ללא הצלחה
אח"כ איכשהו למדתי להתגבר על התופעה - להזיז תנועות שדורשות מוטוריקה עדינה
אצבע, קצה ר
לאט לאט הגוף מתעורר ואני חוזר למצב רגיל.

מאז, אני חייב לישון עם קצה הרגל מחוץ למיטה, כדי שיהיה לי קל להזיז אותה.

אני סקרן וחושש לגבי התסמין הזה.

מישהו יודע אם יש רופאים שמטפלים בבעיה?
אני רוצה לישון על הצד או על הגב - גם כי יותר בריא
וגם לעיתים אין ברירה אחרת.

אודה לעונים
לצפיה ב-'שאלות בנוגע לעל-בסיסי'
שאלות בנוגע לעל-בסיסי
27/10/2013 | 19:51
6
150
אילו קורסים על בסיסיים קיימים? ומה נדרש בכדיי להתקבל אליהם?
לצפיה ב-''
29/10/2013 | 17:44
30
אינפורמציה? מישהו?.....
לצפיה ב-'מצרפת את המידע'
מצרפת את המידע
30/10/2013 | 13:10
4
111
לשנת 2014.
לצפיה ב-'תודה רבה על המידע :)'
תודה רבה על המידע :)
30/10/2013 | 19:14
3
56
אם הבנתי נכון - אין דרישה לתואר ראשון עבור רוב העל בסיסיים? רק תעודת הסמכה?
לצפיה ב-'יש דרישה לתואר ראשון'
יש דרישה לתואר ראשון
31/10/2013 | 10:57
2
73
מצרפת את ההנחיה
לצפיה ב-'האם תואר BA כללי גם תופס ?'
האם תואר BA כללי גם תופס ?
02/11/2013 | 19:35
1
21
לצפיה ב-'רשום תואר אקדמי מוכר- '
רשום תואר אקדמי מוכר-
03/11/2013 | 16:05
46
אז אני מניחה שזה תופס.
לצפיה ב-'אני רוצה לדעת איזה בית הספר טוב בסיעוד. '
אני רוצה לדעת איזה בית הספר טוב בסיעוד.
27/10/2013 | 11:52
2
123
איפה שפחות נכשלים ואוירה טובה
לצפיה ב-'תשמע 100 איש ותקבל 100 דעות שונות'
תשמע 100 איש ותקבל 100 דעות שונות
27/10/2013 | 14:51
116
יותר חשוב לבחור בי"ס שקרוב לבית/ לעבודה כדי לחסוך כסף על מגורים ונסיעות
שיש בו את מסלול הלימודים בו אתה מעוניין.
בהצלחה!
לצפיה ב-'בית הספר טוב בסיעוד'
בית הספר טוב בסיעוד
03/12/2013 | 12:28
29
אסף הרופא, וולפסון, שערי צדק
לצפיה ב-'הירידה הדרסטית בשכר נובעת'
הירידה הדרסטית בשכר נובעת
27/10/2013 | 10:44
7
216
מזה שלא עושים משמרות?
או שיש שינוי בשכר השעה?

כי אם שכר השעה נשמר, אבל יש ירידה עקב זה שלא עושים משמרות זה לגיטימי- לאיכות החיים יש מחיר.... מי כמוני יודעת.....
לצפיה ב-'נראה לי'
נראה לי
27/10/2013 | 17:11
6
160
שבגלל המשמרות....השכר לשעה הוא נמוך יחסית, לא יודעת איך זה עובד בקהילה, אבל בבתי חולים יש "שכר בסיס" שהוא נמוך ממש...
גם אם בקהילה התשלום לשעה הוא אפילו קצת יותר גבוה-בפועל יוצא גם פחות שעות עבודה, גם בלי שעות נוספות וגם בלי שבתות וחגים-והנה הירידה הדרסטית במשכורת...
לצפיה ב-'למה פחות שעות עבודה?'
למה פחות שעות עבודה?
30/10/2013 | 09:21
5
96
משרה מלאה בבי"ח ממשלתי לאחות זה 36 שעות שבועיות
משרה מלאה אצלנו בקופה זה 40 שעות שבועיות
אין שעות נוספות,אין שבתות,אין חגים,אין לילות
כן יש ביקורי בית,ואופציית עבודה במוקד.
לצפיה ב-'סך הכל'
סך הכל
30/10/2013 | 18:39
4
97
אפשר לעבוד בקופת חולים ולהתפרנס בצורה סבירה פחות או יותר?ברור שזה בכל מקרה יהיה פחות מאשר בבתי חולים.....אבל החיים בלי משמרות שווים את זה בהחלט...לחיות כמן בן אדם נורמלי ולא לרוץ למשמרות סביב השעון ולהסתובב עם עייפות תמידית ....חלום
לצפיה ב-'מה זה פרנסה סבירה עבורך?'
מה זה פרנסה סבירה עבורך?
01/11/2013 | 19:02
3
88
אינני יודע מה ציפיות השכר שלך לכן קצת קשה לי לענות לך על זה.
השכר בקהילה לא גבוה,בהחלט מתסכל לפעמים.
יחד עם זאת אפשר לעשות ביקורי בית,מוקדים ועל ידי כך להרים את המשכורת. מה שאני עושה...
אין מה לעשות יש מחיר לחיים ללא משמרות. וללא עייפות תמידית כמו שכתבת....
האמיני לי לא מתגעגע ולו לרגע אחד לחיי המשמרות...
לצפיה ב-'שכר סביר'
שכר סביר
02/11/2013 | 14:41
2
99
7000 למשל...
לצפיה ב-'במשרה מלאה בקהילה מגיעים בקלות לזה'
במשרה מלאה בקהילה מגיעים בקלות לזה
03/11/2013 | 15:55
1
85
גם בלי התוספות.
השאלה איך מקבלים משרה מלאה......יש קופות שאפשר לקבל, יש קופות שבאופן עקרוני לא נותנות משרות מלאות.
לצפיה ב-'תודה, אז יש לי תקווה'
תודה, אז יש לי תקווה
03/11/2013 | 17:05
66
במיוחד כשיפתחו מרפאות פסיכיאטריות סוף סוף ששייכות לקופות.....
לצפיה ב-'אחיות מעשיות/מוסמכות לרשת בתי אבות ברחבי הארץ'
אחיות מעשיות/מוסמכות לרשת בתי אבות ברחבי הארץ
27/10/2013 | 10:24
31
רשת בתי אבות בפריסה ארצית עורכת מבצע גיוס מיוחד לקליטת אחיות מעשיות/מוסמכות בבתי האבות במקומות הבאים:אשדוד רחובות,בני ברק,רמת גן,פתח תקווה,הוד השרון,אבן יהודה נתנייה,חיפה ועוד
העבודה מאתגרת ומלאת סיפוק בצוות רב מקצועי והנחייה תוך תפקידית,במשרה מלאה /חלקית בימים ובשעות גמישות,אפשרויות קידום!
המשרות הם לתפקיד של אחיות רגילות/אחראיות מחלקה
תנאי שכר ותנאים נלווים טובים למתאימים
לפרטים נוספים: יוסי פלאפון:0508949455
קורות חיים יש לשלוח למייל: lavy1230@walla.co.il
לצפיה ב-'דרושה אחות ראשית לרשת בתי אבות ברמת גן ובחיפה'
דרושה אחות ראשית לרשת בתי אבות ברמת גן ובחיפה
27/10/2013 | 10:13
31
לרשת בתי אבות דרושה אחות ראשית לניהול ופיקוח,אחריות כוללת על מערך הסיעוד במקום
דרישות התפקיד:אחות מוסמכת אקדמאית,רצוי קורס על בסיסי,הכרת נוהלי משרד הבריאות,יכולת הנעת עובדים,יחסי אנוש טובים,
תנאי שכר ותנאים נלווים טובים למתאימים
לפרטים נוספים"יוסי 0508949455
נא לשלוח קורות חיים למייל: lavy1230@walla.co.il
לצפיה ב-'נפתח פורום ארבעים פלוס'
|*|נפתח פורום ארבעים פלוס
( לעמוד שלי בתפוז )
24/10/2013 | 11:03
20
אנו שמחים לבשר על פתיחתו מחדש של פורום ארבעים פלוס
אם אתם בשנות הארבעים לחייכם, זה המקום להתכתב, לשוחח, להכיר ולדון עם בני גילכם על כל מה שבאמת מעניין אתכם.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'הסבת אקדמאים באוניברסיטת ת"א'
הסבת אקדמאים באוניברסיטת ת"א
23/10/2013 | 20:25
5
113
תוכניות של הסבת אקדמאים לסיעוד קיימות כבר שנים בשלל בתי חולים בארץ. בררתי מול כמה ובכולם מדובר על 3 ימי לימודים בשבוע במשך שנתיים וחצי. נודע לי כי יש תוכנית חדשה כזו גם באוניברסיטת ת"א. באתר של האונ' לא מצאתי הרבה פרטים.

יש כאן מישהו שמכיר את התוכנית ויכול להגיד לי מה ההבדל בין ללמוד שם לבין ללמוד פשוט בבי"ח שמקיים את התוכנית?
האם גם בלימודים באוניברסיטה יש אפשרות לקבל מלגה של 80% משכה"ל תמורת התחחיבות לעבודה אח"כ? האם אין שם עלויות נלוות למוסד עצמו? מה מספר הימים בשבוע שלומדים?
לצפיה ב-'אני סטודנטית בהסבה בת"א :)'
אני סטודנטית בהסבה בת"א :)
23/10/2013 | 21:00
4
108
קודם כל - אפשר לקבל את המלגה
לומדים 5 ימים בשבוע - מתחלק בין האוניברסיטה לבי"ח איכילוב, למשך שנתיים וחצי
העלות היא שכ"ל אוניברסיטאי רגיל
אני מגיעה לשם במיוחד מחיפה (!) בגלל שזה אחד המקומות היחידים שבנוסף לתעודה של אחות מוסמכת את מקבלת גם תואר בסיעוד
לצפיה ב-'אז זה לא אותו דבר..'
אז זה לא אותו דבר..
23/10/2013 | 22:21
3
94
בבית חולים הלימודים הם 3 ימים בשבוע וזהו... אבל, את אומרת שאם לומדים בבית חולים אין תואר בסיעוד?

איך זה הולך מבחינת החופשות שם? הבנתי שלומדים גם בקיץ, אז מתי בעצם יש חופש? (יש לי ילדים קטנים, אז זה משנה)
מהן השעות בהן לומדים? האם אפשר לבחור בבי"ח אחר חוץ מאיכילוב? ומה זאת אומרת שהלימודים "מתחלקים" - חלק מן הימים שם וחלק מן הימים בבית חולים.
שכר הלימוד- בבית חולים, אחרי ההנחה של המלגה, הלימודים עולים משהו כמו 5, לכל התוכנית, האם באאוניברסיטה יש דרישה לשלם גם כל מיני דברים נוספים (דמי אבטחה וכל מיני כאלה?)

אני כבר 9 שנים חושבת על לימודי סיעוד(בנתיים למדתי המון דברים אחרים), זה פשוט מטורף שעוד לא עשיתי את זה... נראה לי שהגיע הזמן.
לצפיה ב-'ממה שאני מכירה - לימודים בבתי החולים הם'
ממה שאני מכירה - לימודים בבתי החולים הם
23/10/2013 | 22:30
2
97
ללא התואר בסיעוד
התואר שלך עדיין נחשב לצרכי שכר, אבל בשביל התקדמות במקצוע צריך תואר בסיעוד (ככה לפחות הסבירו לנו. אני אישית חושבת שאם בכל מקרה זה שנתיים וחצי, כבר עדיף לצאת עם עוד תואר מאשר רק עם תעודה)

מבחינת חופשות יש שבועיים בפסח ושבועיים בקיץ וזהו. יש אצלנו בתוכנית דווקא לא מעט הורים לילדים קטנים, הם מסתדרים.
השעות משתנות - רוב הימים לומדים 8-15 אבל יש יום אחד שלומדים בו 8-16 (זה השנה, אני לא יודעת מה יהיה בשנה הבאה).
לימודים מתחלקים - בשנה א' לומדים 3 ימים באונ' ויומיים באיכילוב, אם אני לא טועה בשנה ב' נמצאים יותר באיכילוב.
בי"ח אחר - הלימודים עצמם הם באיכילוב אבל את ההתנסויות אפשר לעשות גם בבי"ח אחר (וגם את הסטאז').
שכר לימוד - הלכתי לבדוק לך כמה שילמתי השנה,  10,946.00 כולל אבטחה ותשלום לאגודת הסטודנטים (שהוא רשות).

בהצלחה :))
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
23/10/2013 | 22:33
1
35
לצפיה ב-'בכיף :) אני זמינה במסרים אם את רוצה'
בכיף :) אני זמינה במסרים אם את רוצה
23/10/2013 | 22:33
51
להתייעץ או לשאול משהו
לצפיה ב-'שמירה על זכויות העובד'
שמירה על זכויות העובד
23/10/2013 | 13:22
2
90
הי,
במעבר מעבודה בבית חולים של הכללית למרפאה בקהילה של הכללית - מספר שאלות :
1. האם מאבדים את הקביעות ?
2. האם צריך להתפטר מבית החולים ולאבד זכויות של פנסיה?
3. השכר נקבע לפי הותק של בית החולים ?

תודה
לצפיה ב-'למיטב ידיעתי הזכויות נשמרות'
למיטב ידיעתי הזכויות נשמרות
25/10/2013 | 09:03
1
44
הכי טוב לברר במחלקת כ"א.
לגבי זכויות של פנסיה- גם אם עוברים מקום זה לא אמור להפגע, על עוד ממשיכים להפריש ויש מקום עבודה שמפריש את חלקו.
אנא שובי לעדכן לטובת חברי הפורום.
לצפיה ב-'עדכון בנושא זכויות עוד'
עדכון בנושא זכויות עוד
25/10/2013 | 12:43
45
הי,
אם עוברים מעבודה בבית חולים של הכללית למרפאה של הכללית בקהילה -
לא מתפטרים , לא מאבדים זכויות , למעשה זה כמו לעבור ממחלקה למחלקה .
כמובן הדבר המרכזי והמשמעותי שקורה הוא - ירידה דרסטית בשכר , וחבל.....
לצפיה ב-'דרושה אחות אחראית הירושלים'
דרושה אחות אחראית הירושלים
21/10/2013 | 12:28
83
לדיור מוגן איכותי ומוביל בירושלים דרושה אחות אחראית מרפאה .העבודה היא ללא משמרות וללא שבתות .תנאים מעולים למתאים\מה
ניתן להתקשר ל 054 3088414 או להעביר קורות חיים ל shai_63@walla.com
לצפיה ב-'נפתח פורום מפלגת מרצ'
|*|נפתח פורום מפלגת מרצ
( לעמוד שלי בתפוז )
20/10/2013 | 17:29
4
אנו שמחים לבשר על פתיחתו המחודשת של פורום מפלגת מרצ.
זה המקום להתעדכן בחדשות על פעילות המפלגה, לדון על המצב הפוליטי ולהשאר עם היד על הדופק
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'דרושות אחיות לרונית רפאל'
דרושות אחיות לרונית רפאל
18/10/2013 | 09:35
111
שלום רב,
חברת רונית רפאל סניף רעננה מחפשת אחיות לטיפולי לייזר למיצוק וחידוש העור, הסרת כתמי גיל, אקנה והסרת שיער.
ישנה אפשרות למשרה מלאה ו או למשרה חלקית
תנאי שכר מצוינים ועבודה בסביבה דינמית ומאתגרת.
לפרטים צביקה 050-7363691
או במייל zvika@r-raphael.com

יום נעים :)
לצפיה ב-'בוקר טוב, שאלה על חתול רחוב שנשך'
בוקר טוב, שאלה על חתול רחוב שנשך
18/10/2013 | 08:48
1
53
וסליחה אם זה לא המקום המתאים.
חברה שלי ננשכה ביד ע"י חתול רחוב וירד לה דם. שטפה עם מים וסבון וחיטאה באלכוהול, השאלה האם זה מספיק? אין מרפאה ביום שישי. החתול לא נראה חולה או מסכן.
תודה מראש!
לצפיה ב-'יש לפנות ללשכת הבריאות באיזור מגורכם'
יש לפנות ללשכת הבריאות באיזור מגורכם
20/10/2013 | 16:23
18
לצפיה ב-'דרוש/ה מנהל/ת הסיעוד במחלקה לרפואה דחופה'
דרוש/ה מנהל/ת הסיעוד במחלקה לרפואה דחופה
17/10/2013 | 14:13
91
דרוש/ה מנהל/ת הסיעוד במחלקה לרפואה דחופה במרכז הרפואי תל-אביב (איכילוב).

לפרטים נוספים: http://www.tasmc.org.il/Personnel/Nursing/Pages/ER...

לצפיה ב-'חומר לימוד (מצגות בסיעוד)'
חומר לימוד (מצגות בסיעוד)
18/10/2013 | 08:32
2
830
הי,

אני מתכננת להתחיל ללמוד בשנה הבאה.
חיפסתי חומר לימוד כדי להתחיל כבר עכשיו וחברה שלחה לי את הקישור הזה. אולי זה יעזור לעוד אנשים..

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'*חיפשתי'
*חיפשתי
18/10/2013 | 08:38
83
לצפיה ב-'תודה על השיתוף '
תודה על השיתוף
18/10/2013 | 15:41
130
הספקתי לאסוף לא מעט סיכומים בשלוש שנים האחרונות, אבל עוד בטח שלא יזיקו...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום שיקום הפה
פורום שיקום הפה
פורום תביעות ביטוח סיעודי
תביעות סיעוד
פורום כירורגיה אונקולוגית- מעיים
עומדים לעבור ניתוח מעיים?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה