לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אחים/יות בשירות הבריאות

מקום זה הוקם למען העוסקות והעוסקים בסיעוד על כל תחומיו.אחיות ואחים בשרות קהילת האדם - ללא הבדלי דת גזע ומין, בבתי החולים, בשירותי הקהילה, במרפאות, בארץ ובעולם, בעתות שלום כבעיתות מלחמה.זה המקום בו ניתן להשמיע ולשמוע דעות, חוויות אישיות, רעיונות, עדכונים, חידושים והצעות.מקום בו נוכל להתעדכן ולעדכן לעזור ולהיעזר.מקום בו סטודנטים לסיעוד ימצאו תשובות לשאלותיהם.מקום בו ניתן להניח רגליים עייפות,מקום בו גם המלאכים בלבן - יכולים לבכות,להשמיע את הכאב, לשתף בשמחות.מקום שהוא בית למקצוע - ומרגוע לעוסקים בו. בית לאחיות ולאחים העוסקים במלאכת הקודש ועושים ימים כלילות בעזרה במצבי בריאות וחולי ובכבוד האדם וחירותו.כאן תמצאו את כותל התמיכה וכאן גם תתבקשו לתת כתף לאלה הזקוקים לה.עם הזמן הבנו כי המקום גדול דיו ולבבותינו רחבים דיין על מנת להכיל את כל אותם שיש לנו איתם קשרי עבודה ומטרה משותפת, וגם להם מקום בבית הזה.חשיבות עליונה מיוחסת למחוייבותנו הראשונית - מטופלינו. סודיות רפואית הנה כלל בל יעבור – ההקפדה על פרטיות וחסיון מטופלינו מחייבת את כולנו.הומור מקצועי (וגם אחר...) ביקורת איכותית ושבחים – יתקבלו בברכה.תלונות גם כן.כללי התנהגות קולגיאליים - יבחנו בקפידה. רעיונות והצעות – מתבקשים.ושיהיה לנו רק טוב ושקט....ובהצלחה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אחים/יות בשירות הבריאות

מקום זה הוקם למען העוסקות והעוסקים בסיעוד על כל תחומיו.אחיות ואחים בשרות קהילת האדם - ללא הבדלי דת גזע ומין, בבתי החולים, בשירותי הקהילה, במרפאות, בארץ ובעולם, בעתות שלום כבעיתות מלחמה.זה המקום בו ניתן להשמיע ולשמוע דעות, חוויות אישיות, רעיונות, עדכונים, חידושים והצעות.מקום בו נוכל להתעדכן ולעדכן לעזור ולהיעזר.מקום בו סטודנטים לסיעוד ימצאו תשובות לשאלותיהם.מקום בו ניתן להניח רגליים עייפות,מקום בו גם המלאכים בלבן - יכולים לבכות,להשמיע את הכאב, לשתף בשמחות.מקום שהוא בית למקצוע - ומרגוע לעוסקים בו. בית לאחיות ולאחים העוסקים במלאכת הקודש ועושים ימים כלילות בעזרה במצבי בריאות וחולי ובכבוד האדם וחירותו.כאן תמצאו את כותל התמיכה וכאן גם תתבקשו לתת כתף לאלה הזקוקים לה.עם הזמן הבנו כי המקום גדול דיו ולבבותינו רחבים דיין על מנת להכיל את כל אותם שיש לנו איתם קשרי עבודה ומטרה משותפת, וגם להם מקום בבית הזה.חשיבות עליונה מיוחסת למחוייבותנו הראשונית - מטופלינו. סודיות רפואית הנה כלל בל יעבור – ההקפדה על פרטיות וחסיון מטופלינו מחייבת את כולנו.הומור מקצועי (וגם אחר...) ביקורת איכותית ושבחים – יתקבלו בברכה.תלונות גם כן.כללי התנהגות קולגיאליים - יבחנו בקפידה. רעיונות והצעות – מתבקשים.ושיהיה לנו רק טוב ושקט....ובהצלחה.

לצפיה ב-'הגירה לאוסטרליה'
הגירה לאוסטרליה
23/02/2014 | 11:48
3
142
אני בחור בן 27 שמעוניין לעבור/להגר לאוסטרליה כאח מוסמך.הייתי כבר בייעוץ אצל סוכן הגירה ואשמח אם תענו לי על כמה שאלות
יש פה אחים/אחיות שעברו לאוסטרליה לעבוד?
מישהו מכיר את סוכן ההגירה שחר מחברת רילקס (הוא ביקש ממני הרבה כסף)?
שחר מצד אומר לי ומבטיח לי שאחים מהארץ יכולים להגר וללכת לעבוד שם אבל יפתח סער שלח את הקישור הזה http://www.anmac.org.au/assessment-standards ואומר לי שבסעיף השלישי אני לא יכול להתקבל מכיוון שאני לא למדתי במדינות שבשרשימה
אשמח לקבל תגובות/תשובות פשוט יש הרבה אינפורמציה וכל אחד אומר משהו אחר
תודה:)
לצפיה ב-'לא כל כך מכירה את הנושא'
לא כל כך מכירה את הנושא
23/02/2014 | 13:35
2
101
בנוגע לאוסטרליה אבל ממליצה לך:
לרשום הודעה בפורום ישראלים באוסטרליה- יתכן שגם שם תמצא אחיות שכבר היגרו.
עברתי קצת על אתר הקונסוליה- יש שם לא מעט מידע בנושא- ואפשר גם לפנות ישירות ולקבל תשובות.
גם אם ברשימה הזו ישראל לא מופיעה- מנסיון, תמיד יש דרך לעקוף את זה. מה שהטריד אותי יותר זו ההודעה שעד הודעה חדשה, מצמצמים משמעותית את כמות הפניות שיתקבלו, עקב עומס פניות....
לא לשכוח שאוסטרליה דורשת מאחיות 7 בכל החלקים במבחן ה- IELTS (האקדמי לא ג'נראל)- לא דבר פשוט או מובן מאליו.....
נשמח אם תוכל לשוב ולעדכן אותנו פה בפורום- ואולי יהיו מי שיכנסו ויתנו יותר תשובות.
בהצלחה
לצפיה ב-'הגירה לאוסטרליה'
הגירה לאוסטרליה
23/02/2014 | 14:01
1
101
תודה לך
ןמה לגביי הסוכן?אני יכול לעשות את זה בעצמי?
לצפיה ב-'תראה, זה נורא תלוי בך'
תראה, זה נורא תלוי בך
25/02/2014 | 10:01
73
אני ובעלי בתהליך הגירה לקנדה ועושים הכל לבד. אבל בעלי הוא אדם מסודר מאוד, שלא נהיה מתוסכל מבירוקרטיה....שיודע לחפור ולשאול שאלות ולמצוא תשובות (אני הייתי מרימה ידיים מהר מאוד).
עובדתית, אנחנו כבר כמעט 3 שנים בתהליך ועדיין פה- ביוני מוזמנים למבחן אוסקי בטורונטו.... (הוא נוסע לבד כי אני יהיה קרוב לחודש תשיעי....)
יתכן ואם היינו פונים לעו"ד או סוכן זה היה הולך מהר יותר.....לא יודעת לתת לך תשובה על זה.....
אם אתה רוצה שמישהו אחר ישבור בשבילך את הראש ויסדר עבורך את כל הטפסים והבירוקרטיה- אולי כדאי לשלם לסוכן.
אני ממליצה לך קודם לברר טוב טוב למה התכוונו באתר הקונסוליה לגבי העומס- יכול להיות שגם אוסטרליה לאט לאט סוגרת את הדרך...
אולי זה זמני (גם לנו עצרו את הטיפול בטפסים לקנדה לחצי שנה כי הם היו בעומס- וככה בעצם איבדנו שנה....)
תדע שאם אתה רווק (ובלי ילדים), אולי יש דרכים לעקוף ולקצר- כמו לנסוע לשם לכמה חודשים ולנסות לסדר ויזת עבודה וספונסר כבר משם- על זה אולי יוכלו לענות לך בפורום ישראלים באוסטרליה.
בהצלחה!!!
לצפיה ב-'מה דורש החוק ממוסד סיעודי בנושא נוכחות רופא?'
מה דורש החוק ממוסד סיעודי בנושא נוכחות רופא?
22/02/2014 | 13:48
1
62
האם החוק קובע כמה רופאים לפי כמות המטופלים?
האם הרופא חייב להיות נוכח או לפי קריאה?

תודה.
לצפיה ב-'השאלה כללית מידי'
השאלה כללית מידי
23/02/2014 | 13:39
41
יש הבדל ממתקן רפואי למתקן רפואי וממחלקה למחלקה
וגם ככה, לא בכל מקום יש תקנון בנושא כ"א
אם אתה מדבר עם בתי אבות- זה תלוי מספר מיטות והגדרת המטופלים - יש בתי אבות קטנים בו הרופא מבקר במועדים קבועים ונמצא בכוננות
יש בתי אבות גדולים, עם מחלקות של מונשמים וכו'- שם יש רופא בכל שעות היום.
לצפיה ב-'תוכנית קורסים על בסיסיים'
תוכנית קורסים על בסיסיים
21/02/2014 | 17:48
108
שלום לכולם,
אני מחפשת תוכנית קורסים על בסיסיים לשנת 2015(מממ..אם בכלל יש כזאת...)
מתכננת לעשות על בסיסי בפסיכיאטריה ב-2015 ואני יודעת שזה רק ברמב"ם וולפסון...
אבל רציתי למצוא את הרשימה כדי לוודא שאין במקרה במקום יותר קרוב אליי ואני לא מוצאת כלום...
מישהו יודע אולי  איפה אפשר למצוא את זה?
תודה.
לצפיה ב-'דרושים מאוחדת'
דרושים מאוחדת
19/02/2014 | 06:40
4
170
מאוחדת מתרחבת וזו הזדמנות להצטרף להצלחה.
למרפאות מאוחדת באזור הדרום המאופיינות באווירה משפחתית וסביבה מקצועית מתקדמת,
ערים ראשון לציון, נס ציונה, באר שבע, שהם, אשקלון, רחובות
דרושים /ות אחים /ות מוסמכים /ות.
דרישות: אחים /ות מוסמכים /ות בעלי /ות תואר ראשון.
קורסים על בסיסים - יתרון. המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד.
לצפיה ב-'שלום רב'
שלום רב
20/02/2014 | 20:58
3
113
באילו תחומים אתם מחפשים אחיות? אני מומחית בעיקר בפצעים קשיי ריפוי.
לצפיה ב-'דרושים'
דרושים
21/02/2014 | 15:00
2
94
שלום
דרושים אחיות למרפאות ראשוניות - קהילה.
לצפיה ב-'באילו תחומים? '
באילו תחומים?
21/02/2014 | 19:59
1
81
האם את יודעת לומר לי האם יש לכם מרפאות ייעודיות לפצעים?
לצפיה ב-'קיימות גם מרפאות פצע'
קיימות גם מרפאות פצע
23/02/2014 | 07:43
73
וגם במרפאות הראשוניות בדר"כ יש אחות בוגרת קורס פצעים שיכולה לתת מענה ראשוני והתחלה של טיפול.
לצפיה ב-'סיעוד '
סיעוד
18/02/2014 | 19:42
87
למה משמש ביקרבונט סודיום?
לצפיה ב-'מבחן מיון באנגלית וראיון אישי בקבלה להסב'
מבחן מיון באנגלית וראיון אישי בקבלה להסב
18/02/2014 | 17:03
79
שלום רב
אני בעלת תואר ראשון ומעוניינת לעשות הסבה לאחות. הבנתי שיש בחינה באנגלית וראיון אישי.הייתי רוצה לדעת במה מדובר בדיוק מבחינת מבחן באנגלית והן ראיון אישי.
תודה מראש
לצפיה ב-'להוסטל לנשים דתיות פגועות נפש בבני ברק דרושה '
להוסטל לנשים דתיות פגועות נפש בבני ברק דרושה
18/02/2014 | 16:00
57

להוסטל לנשים דתיות פגועות נפש בבני ברק דרושה אחות ל-50%-75% משרה.
תחילת עבודה מיידית.

התפקיד כולל מעקב וליווי דיירות ההוסטל סביב צרכים רפואיים, מתן הדרכה וייעוץ לצוות ועוד. עבודה בצוות רב מקצועי.

סביבה חמה וביתית. שעות עבודה גמישות.

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם שרה:
052-7634986 או אודליה 054-7396233

קורות חיים לפקס: 03-6747080 או למייל: odelya.asory@gmail.com
לצפיה ב-'אני לא יודעת מה לחשוב'
אני לא יודעת מה לחשוב
18/02/2014 | 14:35
9
271
מאז פרוץ המשבר בהדסה אני בקשר רציף אם חברותי שנשארו לעבוד שם.
כואב לי לשמוע, יש  אחיות שקורסות כלכלית, חלקן מפרנסות יחידות או כמעט יחידות, אחיות שמוציאות את הילדים ממסגרות ומחוגים, צ'קים ומשכנתאות שלא מכובדות והרבה בעיות נוספות.
עכשיו קראתי את זה ואני בהלם.
מוכיח לי שוב ששכיר במדינה הוא עבד לכל דבר.
לצפיה ב-'האמת אני לא ממש מבינה'
האמת אני לא ממש מבינה
18/02/2014 | 16:32
3
138
למה הן לא קמות והולכות? הרי בעצם החוזה שלהם מופר כי את השכר הם לא מקבלים כמו שצריך.
יש עוד בית חולים ירושלים ויש שפע בתי חולים במרכז שזה לא כזה סיפור...
אם זה היה קורה למשל בפריפריה אז זאת בעיה גדולה- כי אין בכלל אפשרויות!
לצפיה ב-'תקראי את הכתבה שצירפתי'
תקראי את הכתבה שצירפתי
18/02/2014 | 20:19
2
100
הן עוזבות ועכשיו משרד הבריאות הוציא הוראה שאוסרת על בתי חולים וקופות חולים בארץ לקלוט אנשים מהדסה תוך איום לפגוע בהם מבחינת תקציבים.
לצפיה ב-'כן ועדיין לא חסרה עבודה'
כן ועדיין לא חסרה עבודה
18/02/2014 | 20:25
1
93
גם לגבי הכללית הם לא באמת יכולים להפעיל סנקציות.
בכל אופן העניין הזה נשמע ממש לא חוקי וגובל בדיקטטורה מסוימת.
לצפיה ב-'זו לא רק דירטטורה'
זו לא רק דירטטורה
18/02/2014 | 20:43
72
זו בריונות לשמה.
לצפיה ב-'אין ספק שההתנהלות של מנכל משרה"ב'
אין ספק שההתנהלות של מנכל משרה"ב
19/02/2014 | 08:17
74
נובעת פשוט מהיסטריה- אין דרך אחרת לתאר את האיומים על בתי חולים שיקלטו אחיות מהדסה.
זו בריונות שפוגעת חד משמעית בחופש התעסוקה של האחיות- כזכות בסיסית של אזרח במדינת ישראל.
הזליגה של אחיות החוצה החלה עוד לפני פרוץ המשבר- בעיקר בקרב אחיות חדר ניתוח- למה לא התעוררו קודם?
פתאום אחיות הם משאב שלא ניתן בלעדיו...... אז למה לא מתייחסים אלנו ככאלו מלחתחילה????
רוני גמזו הוא לא אדם היסטרי- זה מאוד לא אופייני לדרך התנהלותו הרגילה.
דווקא התרשמתי ממנו מאוד כאדם שבא לעשות שינויים משמעותיים במערכת הבריאות- והוא עשה לא מעט.
התאכזבתי מאוד....
עצוב לי על אחיות הדסה, למרות שהבוקר מסתמן פיתרון.
מקווה שיגמר טוב, לא ניתן לוותר על בית חולים כמו הדסה- ואני מניחה שבכל מקרה, הוא לא יסגר.
לצפיה ב-'הזדהות '
הזדהות
20/02/2014 | 22:22
3
69
שלום לך ולכל המזדהים איתנו - האחיות והאחים של בתי החולים של הדסה, רק חבל שקולכם לא נשמע בזמן ששבתנו.
לכל מי שהציע לנו מקומות עבודה הנשפכים מכל עבר, קחו לתשומת ליבכם כמה דברים:
1. האחים והאחיות בהדסה, בדומה אליכם, הגיעו לאיזה מעמד במקום העבודה. עכשיו האדמה נשמטת תחתם הם רוצים כן לשמור על משהו שזה קרקע מוצקה מבחינתם.
2 . סתם שתדעו גם מבחינתכם: מי שמפוטר ממקום עבודתו זכאי לקבל פיצויי פיטורים שהם יותר ממאה אחוז. אבל יש שלושה תנאים שאם העובד מתפטר מיוזמתו הוא מקבל את התשלומי פיצויים שהם 100%, זכורים לי 2 תנאים אישה בשנה הראשונה לידה ומעבר למקום עבודה שרחוק מעל 30 קמ' ממקום עבודתכם הנוכחי.
3. עכשיו שהדסה בהקפאת תהליכים סתם שתדעו מי שעוזב אותה לא מקבל את החלק של המעסיק בפיצויים - וכן זה חוקי. כי אי אפשר לבוא להדסה בזמן הזה  ולדרוש חובות.
4. בי-ם אין מספיק מקום עבודה ל-1500 אחיות/ים איך שלא נסתכל על הדברים. מה גם לדעתי שערי צדק יקרוס מלטפל במיליון איש של י-ם רבתי.
לצפיה ב-'יש עוד תנאי'
יש עוד תנאי
21/02/2014 | 16:27
2
48
ניתן להתפטר ולקבל פיצויים אם יש הרעה משמעותית בתנאי ההעסקה.
קיצוץ במשכורת זה ללא ספק פגיעה משמעותית וקשה לי להניח שבית משפט כלשהו לא יקבל טענה זו.
הדסה לא תהיה בהקפאת הליכים לנצח גם אם זה יארך בכמה חודשים כך שהיא תהיה חייבת בסוף לשלם את חובותיה.
בקשר לקול שלא נשמע אני השתתפתי בכמה הפגנות של עובדי הדסה ואני מכירה עוד אחיות שהגיעו להביע הזדהות.
לצפיה ב-'אין בעיה.... '
אין בעיה....
21/02/2014 | 18:56
1
38
אז זה הדבר השלישי ששכחתי. הפיצויים בגלל הרעת תנאים.
אבל ליידיעתך. בזמן תהליך הקפאה הנושים, שלהם המוסד חייב כסף, לא חייבים לשחרר לך את הכסף כי בעצם הודעה על הקפאת הליכים הוא מודיע שאין לו כסף. ונכון הדסה לא הולכת להיות בהקפאת הליכים לעולמי עולם אבל בתקופה של ההקפאה לא נוכל לדרוש את הכספים האלו ואם התפטרנו בתקופה של ההקפאה גם לא נוכל לדעתי לדרוש אותם אחריה.
לצפיה ב-'בכל מקרה מי שרוצה לעזוב צריך ייעוץ'
בכל מקרה מי שרוצה לעזוב צריך ייעוץ
22/02/2014 | 19:13
36
רצוי בכל מקרה להתייעץ עם יועץ פנסיוני מוסמך ובמקרה מסובך כמו הדסה גם עם עורך דין.
אם אני לא טועה לכל עובד ציבורי יש זכות לחל"ת (חופשה ללא תשלום) אולי צריך לשקול כרגע לא להתפטר אלא לצאת לחופשה של שנה.
לצפיה ב-'ניגשת למבחן ממשלתי'
ניגשת למבחן ממשלתי
18/02/2014 | 00:24
1
133
נורא חוששת..
לומדת מפרוגנוזה
עושה שיחזורים
מישהו פה במצב שלי
או יכולה להרגיע שהמבחן לא כזה קשה
לצפיה ב-'קודם כל תירגעי:))'
קודם כל תירגעי:))
18/02/2014 | 14:20
98
דבר ראשון- לדעתי, עשית בחירה מצוינת שלקחת פרוגנוזה... אני יודעת שיש המון שאומרים " בזבוז כסף...בשביל מה... תלמדי לבד"
לא מסכימה איתם!! זו הייתה אחת ההחלטות החכמות ביותר שעשיתי בזמנו.... כמות החומר היא עצומה הרי...
גם סטודנטים מצטיינים אצלנו לקחו את הקורס... גם אני שהיה לי ממוצע תואר 88 לקחתי- ולא הייתי מצליחה במבחן בלעדי הקורס הזה (84 בממשלתי)
הקורס כל כך עוזר לארגן את החומר ולהתמקד במה שחשוב!! הם גם השכילו להבין שבשנים האחרונות יש יותר דגש על הפאן הסיעודי של המחלות והתרופות, ובכל נוא יש התייחסות לזה...
תלמדי בדיוק איך שהם מסבירים. יש סיבה לאסטרטגיה הזאת, היא באמת עובדת!! והכי חשוב... אחרי שסיימת את כל החוברות, ואת עוברת לפתירת מבחנים- תיעזרי בפורום של פרוגנוזה... עושה מילת חיפוש בפורום, למשל "אינסולין" והוא מוציא לך סיכום של כל השאלות שנשאלו בנושא, מכל הצדדים של הנושא הזה...
המבחן לא קל. אבל אם תלמדי כמו שצריך, על פי האסטרטגיה שלהם- לעבור- את תעברי, וכנאה שגם בציון לא רע בכלל! בהצלחה:)
לצפיה ב-'איך בוחרים את מסלול הפנסיה?'
איך בוחרים את מסלול הפנסיה?
17/02/2014 | 19:14
4
128
בשעה טובה, התקבלתי לבית חולים בתחום ספציפי שמצאתי את עצמי נמשך אליו אחרי ההתנסות האחרונה . כשהממשלתי בפתח (ספטמבר), ההרגשה שמצאתי את הכיוון והמקום שאמשיך בו והוא לא זמני כסטודנט די טובה .

בלי קשר לפתיחה, אני אמור לבחור מסלול פנסיה.
עד עכשיו עבדתי בבית חולים של הכללית, ואם אני לא טועה מסלול הפנסיה שלי היה עם כלל. משום מה קיבלתי מהם מכתב בתחילת השנה על העלאת דמי הניהול, ובסימולציה שהם מחוייבים לרשום באותו מכתב על סכום גבייה חדש משוער לעומת הסכום האחרון, מדובר בסכום שגבוה כמעט ב-400%! כמובן שאני לא מעוניין להישאר איתם אם זה המצב.
אז לאחיות שחפרו ובדקו את העניין, מה בחרתן, איזה מסלול, איזה חברה? אם זה משנה, אני אעבוד בבית חולים ממשלתי ולא כללית...
לבנתיים מנסה לקרוא באינטרנט, אבל זה לא מדבר אלי הנושא ואני סתם הולך לאיבוד .

אותה שאלה אגב לגבי קרן ההשתלמות, במה בחרתן? גם שם יש כמה אופציות!

תודה מראש
לצפיה ב-'איזה תחום?'
איזה תחום?
17/02/2014 | 19:24
3
96
ספר לנו :)
לגבי הדברים ששאלת אני לא מבינה אז אתן את הבמה לאלו שכן.
לצפיה ב-'משהו שבכלל לא היה בכיוון שלי...'
משהו שבכלל לא היה בכיוון שלי...
17/02/2014 | 19:38
2
109
פסיכיאטריה .
כבר חודש שאני בהתלבטות ומחשבות, והיום הגיעה ההחלטה הסופית.
עדיין לא וויתרתי על קהילה (קופ"ח), מבחינתי זה האח/אחות האמיתית . אולי בעתיד אוסיף שם משרה חלקית.

מצאת כיוון בעצמך או בהתלבטות?

לצפיה ב-'אחלה!'
אחלה!
17/02/2014 | 19:43
1
86
תחום נורא מעניין ומצד שני לא ממש פשוט. שיהיה לך בהצלחה.
אני לא יודעת, עדיין מתלבטת אבל חושבת ממש ברצינות על פגייה.
לגבי קופת חולים אני מבינה אותך ונראה לי שגם אני באיזשהו שלב
אעבור לשם (בטח אחרי שאלד ילדים...).
לצפיה ב-'תודה, גם לך '
תודה, גם לך
19/02/2014 | 12:07
52
פגייה די מעניין, הייתי שם בהתנסות ליום אחד....

לצפיה ב-'דרושות אחיות'
דרושות אחיות
16/02/2014 | 19:58
103
לבי"ח אברבאנל בבת-ים דרושות אחים/יות מוסמכות

נא להפנות  קורות חיים במייל

mashit.ben-tzarfati@ABR.health.gov.il
לצפיה ב-'רוצה לחלוק איתכם'
רוצה לחלוק איתכם
16/02/2014 | 18:50
4
222
מסיבות אישיות אושפזתי (מנסה לא לרשום היכן  ומדוע....)

היתה לי הזדמנות לראות מהצד - איך אנחנו נראים.....

המסקנה... נורא!

דוגמאות -

1. מחלקה לא עמוסה .... חדרים ריקים. אחרי ניתוח מאשפזים 2 נשים (אני ביניהן)  מעורפלות חושים  בעלות שם פרטי - נדיר.

שעה אחרי נכנסת אחות מנסה לתת תרופה לחולה הלא נכונה - בעירוי.....

אירועי טעויות קרו במהלך 8 השעות הבאות.... ולשמחתי נמנעו.

2. שיחות פרטיות -- אינטימיות נערכות עם וילון פתוח ללא שמירה על פרטיות.

3. קבלה סיעודית ולצערי גם רפואית נעשתה בתחנת האחיות (קבלה אלקטיבית)..

4.תכולת הסיר שניתן לי  נשפך אחר כבוד בכיור בחדר.

לא אלאה אתכם ביתר הפרטים.

חבל שכך נראנו.          

לצפיה ב-'עצוב...'
עצוב...
17/02/2014 | 09:45
3
127
אין דרך אחרת לתאר את זה.
לא שאני מנסה להגן- אבל גם התנאים אצלנו בבתי החולים לא באמת מאפשרים שיחה אינטימית- הוילון לא מונע את מעבר הקולות.
אבל רצף טעויות (אני אחות ניהול סיכונים ויודעת שיש טעויות וזה לא אשמת הטועה במקרים רבים- אבל רצף של טעויות חוזרות זו בעיה רצינית),
שתן בכיור וכל מה שתיארת.... בהחלט נובע מעצלות או חוסר אכפתיות וכנראה שניהם יחד.
לצפיה ב-'טיפה חולקת'
טיפה חולקת
17/02/2014 | 18:28
2
119
אכן נכון שהוילון לא ימנע שיחה הקשבה לשיחה - אבל כן ימנע צנעת הפרט (החלפת מצעים, כותונת....סיר).

רשמת ש - שיש טעויות וזה לא אשמת הטועה במקרים רבים-.......  לטעמי - כל הטעויות הן מנת חלקו של הטועה וזו צריכה להיות נקודת הפתיחה. אחרת, לעולם הטעויות לא תתוקנה.

מה שממש מפריע  היא העובדה שכולם שועטים קדימה בצבירת תארים וקורסים כאלה ואחרים ואינם רואים לחלוטין את החולה. נכון שאני מכלילה - אבל זה באמת על סמך נסיון אישי .

ראוי לציון כי המטפלים לא ידעו שאני במקצוע (אנמנזה סיעודית לקויה).
לצפיה ב-'לגבי הוילון'
לגבי הוילון
18/02/2014 | 08:53
1
83
אני לא הנתי שהיתה גם החלפת מצעים ומתן סיר- ברור שאת צודקת לגבי זה.
לגבי טעויות- יהיה לי קשה להעביר פה קורס שלם של ניהול סיכונים ובטיחות הטיפול....
אבל אני עוסקת בטעויות של אנשי צוות רפואי כל יום.
נקודת ההנחה הראשונה היא קודם כל- שאיש צוות רפואי לא קם בבוקר כדי לפגוע במטופלים, אלא כדי לטפל (ואם מישהו בא לעבודה כדי לפגוע- מקומו בכלא וניהול סיכונים לא עוסק בזה)
כאשר מתרחשת טעות- צריך לבדוק את כל שרשרת הטעויות שהביאו לטעות (כי זה תמיד דבר שהביא לדבר)- מידע שגוי, הוראה שגויה, חוסר ידע, חוסר הבנה של נוהל מסובך....חוסר בתנאים, עומס.
שיתוף של מי שטעה והבנה יחד איתו מה קרה ומה הביא לטעות- זו הדרך לשנות ולמנוע את הטעות הבאה.
האשמה של מי שטעה תביא אנשים להסתיר, לשקר ולא לדווח על טעויות- גם ככה מה שמדווח זה קצה הקרחון כי קיים פחד.
זו צורת המחשבה שלי....
אם את טועה (אין מי שלא טועה) היית רוצה שיאשימו אותך? שידביקו עליך תוית וזהו?
או שיבוא מישהו שמכיל אותך, מרגיע אותך ורוצה יחד איתך להבין מה קרה? ואיך זה קרה? ויחד איתך יחשוב איך משנים כדי שלא יקרה שוב?
לצפיה ב-'בהחלט מקבלת'
בהחלט מקבלת
18/02/2014 | 12:32
56
את הסבר.

הרי ברור שאף אחד לא קם בבוקר עם החלטה לשגות.

אבל כן, ואל זה כדאי שתימי לב..... חלק גדול מהפעמים בהם היו טעויות.... האחיות שוחח בטלפון ותוך כדי.... נתנו תרופה, סיר ועוד.

השיחה הטלפונית לא היתה בעניני עבודה....
לצפיה ב-'עזרה'
עזרה
16/02/2014 | 16:13
3
129
זקוקה לעזרה בנוגע לחיפוש מאמרים בנושא כאב כרוני ספציפי לחולים אונקולוגים כול עזרה תתקבל בברכה
לצפיה ב-'עשיתי חיפוש ב- PUBMED'
עשיתי חיפוש ב- PUBMED
17/02/2014 | 09:54
2
53
על chronic pain oncology
וקיבלתי רק 640 מאמרים......
אולי כדאי שתוסיפי מילים רלוונטיות על מנת למקד את החיפוש עוד יותר.
בהצלחה!
לצפיה ב-'אוקיי..'
אוקיי..
18/02/2014 | 18:52
1
38
איזון כאב אצל חולי סרטן ביצוע אומדן הנחיות כלליות
לצפיה ב-'תירגמתי פחות או יותר את מה שרשמת במורפיקס'
תירגמתי פחות או יותר את מה שרשמת במורפיקס
19/02/2014 | 09:36
36
וקיבלתי- PAIN MANAGEMENT ONCOLOGY ASSESSMENT GUIDLINES
יצאו 75 מאמרים- את צריכה לעבור עליהם ולסנן מה שמתאים לך לפי האבסטראקט שניתן לך.
לצפיה ב-'כתבה על מצב האחיות בישראל במוסף 7 ימים '
כתבה על מצב האחיות בישראל במוסף 7 ימים
16/02/2014 | 11:32
15
166
בעיתון סוף השבוע של ידיעות אחרונות -מוסף 7 ימים הייתה כתבה על מצב האחיות בישראל
מישהו/מישהי קרא?
דעות?
תגובות?
לצפיה ב-'אין באינטרנט?'
אין באינטרנט?
16/02/2014 | 14:58
1
49
לצפיה ב-'לא .אין'
לא .אין
16/02/2014 | 22:54
25
לצפיה ב-'קראתי, היו דברים שנשמעו לי קצת מוגזמים'
קראתי, היו דברים שנשמעו לי קצת מוגזמים
17/02/2014 | 09:50
12
156
אבל כולי תקווה שהמצב ישתנה- היום כמעט בכל אוניברסיטה יש לפחות שני מחזורים במקביל
וכל מכללה פותחת מסלול לסיעוד.
כל מחזור כזה מלא!
זה אומר שתוך 3-4 שנים יהיה שיפור משמעותי ותוך כמה שנים אולי נזכה גם להצפה.
המצב הכלכלי והמצב במשק מביא יותר ויותר אנשים להבין שסיעוד זה מקצוע שכדאי לבחור בו.

תגידו אופטימית......מסכימה.....
לצפיה ב-'את באמת קצת אופטימית'
את באמת קצת אופטימית
17/02/2014 | 19:41
123
למרות שבאמת נפתחו בזמן האחרון הרבה מסלולים של סיעוד, עדיין אין מספיק סטודנטים בגלל שכרגע אנחנו במחסור חמור באחיות
וכמובן ככל שאנחנו מתקדמים עם השנים המחסור הזה עולה.. אז במקרה הטוב נשאר במגמה של היום.
קחי בחשבון את כל אלו שפורשים מהמקצוע כי מבינים שזה לא בשבילם וכל אלו שמחליטים לעשות קריירה בחו"ל.
בארץ התנאים לא כל כך מפתים, למרות שבעיני למקצוע יש יתרונות לעומת מקצועות אחרים- כמו עבודה כמעט בטוחה לאחר סיום התואר (תלוי איפה גרים)
ומקצוע נורא מגוון. מצד שני האוכלוסיה שאני רואה שהולכת ללמוד את המקצוע בעיקר זה המגזר הערבי ורוסים (ואני רוסיה כך שאין לי בעיה להגיד את זה).

לצפיה ב-'השאלה היא כמה מאלו נשארים בבית החולים?'
השאלה היא כמה מאלו נשארים בבית החולים?
17/02/2014 | 19:54
6
128
אני מעריכה שמהמחזור שלי (לפני 20 שנה) מקסימום 10-15% נשארו לעבוד בבית החולים, רובם המוחלט בתפקידי ניהול (אחים\אחיות ראשיות).
האחרות ששרדו זה המיילדות ושתי אחיות חדר ניתוח. למיטב ידיעתי אין אפילו אחות אחת בפנימיות ,כירורגיות, מיון וכד'.
חלק עזבו את המקצוע והשאר נמצאות בקהילה.
אחיות הן לא עבדים, עבר הדור של האחיות שספגו הכל, עלבונות ואלימות מצד המטופלים והמשפחות (זה לא משהו חדש רק שהפסיקו לקבל את זה כנורמה), רופאים שחושבים את עצמם לסגן אלוהים לפחות (אם לא ייותר מזה), הקפצות וכיסוי פנצ'רים בכל שעות היום והלילה, בכל ימות השנה.
ומעל הכל עבודה מתישה ושוחקת לפעמים בתנאים לא אנושיים.
אחרי השנים הראשונות האחיות מסתכלות ימינה ושמאלה והרבה מהן עוזבות את בית החולים לטובת עבודה קשה פחות.
לצפיה ב-'וכמובן שכחתי'
וכמובן שכחתי
17/02/2014 | 19:58
5
112
כמו ש toxic babe ציינה, האחיות שעוזבות לחו""ל, אין מה להשוות את התנאים ואת האחיות המנוסות עם הקורסים העל בסיסיים הנדרשים מפתים בתנאים שלא פשוט לסרב להם (מדברת מניסיון)
לצפיה ב-'מסכים עם המגיבות'
מסכים עם המגיבות
17/02/2014 | 20:13
100
אפילו קראתי פעם איזה מחקר שערכו ,שמה שאני זוכר ממנו שהאחיות מהדור החדש,מגיעות לעבוד בבית חולים לתקופה שלא עולה על 3 שנים,צוברות נסיון,מיומנויות קליניות שונות,מעט קורסים אולי על הדרך וממשיכות הלאה לניהול,קהילה,תעמולה רפואית, וחלקם אכן גם לחו"ל.
העבודה הסיזיפית,התובענית והמתישה במחלקות בתי החולים ,עושה את שלה,נוסיף לעובדה את המשמרות המתישות ואת התגמול הכלכלי הלא מספק ונבין מדוע ישנה עזיבה.
לצפיה ב-'לגבי העוזבים לחו"ל'
לגבי העוזבים לחו"ל
18/02/2014 | 08:39
3
104
חברים אני יודעת בדיוק מה קורה כי אני ובעלי נמצאים כבר שנתיים במסלול לקנדה.
זה לא פשוט וכנראה גם לא יקרה....הקנדים מערימים קשיים בשנתיים האחרונות ומי שעד עכשיו לא עזב......מעטים מהם יעזבו.
אנחנו גם פעילים בפורומים שונים של אחים ואחיות שנמצאים באותו תהליך כמונו. ארה"ב כמעט סגורה למי שאין בן משפחה שם. אוסטרליה רחוקה מאוד וגם שם לא פשוט.
כולם מדברים על זה, כולם רוצים ומגששים ואפילו מתחילים תהליכים אבל אלו שבתכל'ס עוזבים זו טיפה בים.....

לגבי האופטימיות....אין לנו ברירה אלא להיות אופטימיים.....
יש המון מסלולים, כולם נפתחים עם נרשמים- זו עובדה.
יסיימו יותר אחיות.
ברור שיקח שנים עד שנדביק את הפער של החוסר, של היוצאות פנסיה.... ואולי גם של אלו שבורחים למקצועות אחרים....
אבל לפחות קיים תהליך, שלא רק מדברים עליו- הוא באמת קורה.
זו סיבה לאופטמיות.....
לצפיה ב-'ומה יקרה בפעם הבאה שיחסרו אחיות'
ומה יקרה בפעם הבאה שיחסרו אחיות
18/02/2014 | 12:09
77
בקנדה או בארה'ב?
אי אפשר לבנות מערכת בריאות כשכמעט בכל מקום מפותח תנאי העבודה טובים יותר.
עוד משהו ,כפי שנכתב הרבה מאוד מהאחיות הן יוצאות רוסיה (אני עצמי נולדתי ברוסיה אבל גדלתי בארץ).
הרוסיות ידועות ביכולת שלהן להסתדר, והן ממוקדות מטרה,הן לא מחפשות את הדרך הקלה, אם לא יהיה להן טוב  רוב הסיכויים שאם האחות מרוסיה תחליט להגר היא תהגר ותעבוד בקנדה או מדינה אחרת.
ראיתי בגרמניה דרך למנוע הגירת צוות, כשביקרתי שם שאלתי איך תנאי העבודה של האחיות שם, להפתעתי אמרו לי שהמשכורות נמוכות (הייתי בטוחה שבאירופה תנאי העבודה טובים משמעותית) הבנתי שגם התנאים הפיזיים לא משהו.
גם רופאים צעירים לא מפונקים בתנאים.
שאלתי איך זה שהאחיות לא מהגרות בהמוניהן? התברר שהסיבה פשוטה, רוב האחיות והרבה מהרופאים פשוט לא יודעים אנגלית.
רמת לימוד האנגלית בגרמניה מאוד נמוכה גם בבית הספר. בבתי ספר לרפואה וסיעוד הלימודים הם בגרמנית.
אבל, זו מדינה דמוקרטית ומי שרוצה יכול ללמוד אנגלית, יש שפע של קורסים בתשלום.
זה בדיוק כמו החינוך הכלכלי אצלנו.
באופן טבעי הרוב לא טורח ללמוד את השפה ולא יכולים להגר, המצב לא מספיק גרוע.
נקודה למחשבה לראשי המשק.

לצפיה ב-'למה ארה"ב סגורה?'
למה ארה"ב סגורה?
24/02/2014 | 22:03
1
31
למה צריך בן משפחה שם?

לצפיה ב-'תהליך הגירה מסודר וחוקי לארה"ב'
תהליך הגירה מסודר וחוקי לארה"ב
25/02/2014 | 09:51
41
הוא כמעט בלתי אפשרי ולוקח שנים. היינו בסרט הזה לפני 8 שנים....
עשינו CGFNS...... הכל..... והבנו שגם את ניכנס לתהליך, זה יקח 7-8שנים אם בכלל.
הדרך היחידה היא דרך קרוב משפחה שיכול למשוך אותך.
אחיות שעוזבות לשם הן רק כאלו שבן/בת הזוג ברילוקיישן.
לצפיה ב-'אתם בטוחים שחסר אחיות?'
אתם בטוחים שחסר אחיות?
17/02/2014 | 21:33
3
130
אולי בעצם חסר כוחות עזר? נסו לחשוב על מחלקה עם הרבה יותר כוחות עזר, האם לא יכולתם להסתדר פחות אחיות?
לצפיה ב-'במחלקה שעבדתי כוח עזר לא יכלה לעזור לי הרבה'
במחלקה שעבדתי כוח עזר לא יכלה לעזור לי הרבה
17/02/2014 | 21:40
2
126
גם למשל בחדר מיון קשה לי להאמין, רוב העבודה הנדרשת היא מקצועית.
במחלקות כמו פנימית יתכן שאפשר להיעזר בביצוע ADL בסיסי כמו רחצה והאכלה או סידור מיטות אבל אם אני לא טועה כבר היום זה בדרך כלל לא נעשה על ידי האחיות ועדיין העומס הוא עצום.
לצפיה ב-'עוד דבר'
עוד דבר
18/02/2014 | 08:25
1
108
מישהי פה כתבה שהאוכלוסיה שהולכת ללמוד סיעוד היא בעיקרה ערבים ורוסים. מה זה אומר עלינו הצברים ילידי הארץ. שאנחנו לא הולכים ללמוד סיעוד כי מה? כי זה מקצוע שנתפס קשה ואנחנו מפונקים?
כי יש בזה ADL ולכן זה נתפס כעבודה "שחורה" מידי בשבילנו?
ומה זה עושה לדעתכם למקצוע שמגיעים אליו בעיקר אוכלוסיות כאלו?
לצפיה ב-'פשוט מאוד'
פשוט מאוד
19/02/2014 | 02:36
101
המקצוע לא מפתה במיוחד-העבודה קשה ושוחקת, סטטוס של המקצוע נמוך, תנאי עבודה גרועים עד בלתי אפשריים, משמרות, פנצ'רים, אסור להיות חולה, משכורות נמוכות.
מצד שני יש יתרון משמעותי -עבודה מובטחת. כמעט תמיד. ואם נקרעים במשמרות ובמיוחד ביותר מעבודה אחת-המשכורת הופכת להיות סבירה יחסית....
מי שלא נמצא במצוקה כלכלית כלשהי ויכול להרשות את עצמו משהו אחר ולקחת סיכון לא למצוא עבודה במקצוע, לפחות לא מיד-אין לו סיבה ללכת לסיעוד.
מי שכן נמצא במצוקה כלכלית כלשהי וגם יש לו מחוייבויות שונות שמצריכות עבודה מיידית ורציפה עם משכורת סבירה יחסית-סיעוד זו בחירה טובה ומעשית בשבילו.
רוסים-לא במצב טוב מבחינה כלכלית, כי הם עלו לארץ, גם אם לא עולים חדשים, משאבים שלהם מצומצמים והמחוייבויות דוחסות...ולרוב אלה אנשים שבאו ממקום שרגילים שם שאין כבר מה להפסיד....
ערבים-לא במצב כלכלי טוב, כי לא יעזור כלום, זו אוכלוסייה מדוכאת בארץ ומכל סיבות יותר חלשה-כדי לשפר את המצב סיעוד זו אופצחה מאוד טובה. וגם אלה אנשים שבמגזר שלהם סיעוד זה מקצוע מכובד מאוד, הרבה יותר מאשר אצל היהודים(אם גבר עטובד כאח, מכבדים את זה מאוד , למשל)
לצפיה ב-'הסבת אקדמאים בדרום'
הסבת אקדמאים בדרום
14/02/2014 | 23:32
9
124
אז כמה שאלות:

1) אני כבר קצת מבולבלת. האם מהסבת אקדמאים אני יוצאת עם תעודה או עם תואר ראשון בסיעוד?

2) החלום הוא לעבוד במיילדות. אם אעשה הסבה ללא תואר בסיעוד, האם אוכל להיות מיילדת (חלק אומרים לי שכן וחלק שלא....)

3) המקום הכי קרוב אליי פיזית הוא אשקלון. אחות וותיקה שפגשתי אמרה לי שעדיף מקום אחר, ששם הרמה הכללית של הבי"ס וגם של ביה"ח נמוכה. האם יש משהו בדבריה? מה לגבי קפלן או סורוקה?
לצפיה ב-'תשובה '
תשובה
15/02/2014 | 16:09
8
102
1. כשאת עושה הסבה את יוצאת כאחות מוסמכת,אך ללא תואר ראשון בסיעוד. אבל בלי תואר את יכולה לעבוד נורמאלי כל החיים. היתרון של תואר זה כמובן יותר משכורת , המשך לתואר שני והתקדמות בניהול. אחרי הסבה את יכולה ללכת לכל אוניברסיטה ולעשות השלמה לתואר בסיעוד. אם אני זוכרת נכון, זה שנתיים פעמיים בשבוע(ימים מלאים). יש תוכנית יחידה באוניברסיטת תל אביב שבשנתיים וחצי את מסיימת גם אחות מוסמכת וגם תואר. הלימודים 5 ימים בשבוע מ 8 עד 16:00 .
2. אם את רוצה להיות מיילדת תצטרכי לעשות קורס בסיסי אחרי הסבה.
3.  לא משנה מה רמה של בית חולים,משנה שיהיה לך תעודת אחות מוסמכת. לא שמעתי על סורוקה,שמעתי על קפלן שסבבה שם ולא כל כך קשה כמו בבתי ספר אחרים.
בהצלחה.
לצפיה ב-'המון תודה על ההתייחסות!'
המון תודה על ההתייחסות!
15/02/2014 | 19:50
2
64
האם היתרון של התואר הוא משמעותי במשכורת?
אני יודעת שעל מנת להיות מיילדת אצטרך לעשות קורס על-בסיסי אחרי ההסבה, אבל האם ייתנו לי לעשות זאת בלי תואר בסיעוד? כי יש כאלה הטוענים שלא...

תודה רבה
לצפיה ב-'המשך'
המשך
15/02/2014 | 21:13
1
57
אם הוא משמעותי איני יודעת...
כדי להתקבל לקורס בסיסי כלשהו צריך תואר ,אבל לא משנה במה.
לצפיה ב-'הבנתי, תודה!'
הבנתי, תודה!
15/02/2014 | 21:16
22
לצפיה ב-'שימי לב שהיא שאלה על הסבת אקדמאים'
שימי לב שהיא שאלה על הסבת אקדמאים
15/02/2014 | 20:00
4
64
אז המשכורת היא אותו הדבר כי כבר יש לה תואר, פשוט לא בסיעוד
וכמו שענו לי למטה, אפשר להמשיך לתואר שני גם בלי תואר בסיעוד :)
לצפיה ב-'המשך...'
המשך...
15/02/2014 | 21:10
3
57
אני שמתי לב..בכל זאת יש הבדל אם יש לך תואר בסיעוד או בהנדסה...
ודבר שני אם אין לך תואר בסיעוד לא תוכלי להתקבל לתואר שני בסיעוד..רק לדברים אחרים במדעי הבריאות וגם תלוי במה תואר שלך.
לצפיה ב-'לפי מה שאמרו לנו אין הבדל במשכורת'
לפי מה שאמרו לנו אין הבדל במשכורת
15/02/2014 | 21:48
2
63
אם יש לך תואר בסיעוד או בהנדסה, בשני המקרים מקבלים משכורת של אחות אקדמאית - אשמח לשמוע אם את יודעת אחרת
וביררתי ב3 אוניברסיטאות - אפשר להתקבל לתואר שני בסיעוד\בריאות הציבור עם כל תואר שהוא. צריך השלמה של אנטומיה וסוציולוגיה, אני יכולה לצרף לך את התשובה שקיבלתי לפני יומיים כששאלתי באונ' חיפה, אם את מעוניינת.
לצפיה ב-'תודה. מידע חשוב להמשך '
תודה. מידע חשוב להמשך
15/02/2014 | 22:52
27
לצפיה ב-'אא סבבה..'
אא סבבה..
16/02/2014 | 11:12
53
עוד יותר טוב..רק לא לשכוח שצריך להיות תואר  עם ציון לפחות 80
לצפיה ב-'חשוב'
חשוב
14/02/2014 | 18:41
1
106
הי ! אני לנה עם תואר ראשון בסיעוד
רציתי לשאול בבקשה , אני עובדת במחלקה פנימית וברצוני לעשות קורס על בסיסי בפסכיאטריה מאחר וזה החומר התיאורתי הכי מעניין
השאלה היא האם אני אקבל את נקודות הגמול בשכר ?? האם זה יחשב? מאחר והמחלקה בה אני עובדת הינה פנימית ולא פסכיאטריה.
ועוד שאלה!! בכמה המשכורת גדלה במידה ומסיימים על בסיסי?  500 שח?
תודה מראש לכל העונים חשוב
לצפיה ב-'מחלקת משאבי אנוש'
מחלקת משאבי אנוש
17/02/2014 | 09:23
63
יכולה לתת לך את התשובות הכי מוסמכות.
לגעתי בכל מקרה מקבלים את נקודות הגמול- זה לא משנה איפה עובדים.
התוספת למשכורת היא סביב 300-500 שח- אבל זה תלוי משרה.
תשאלי במח' שכר אצלכם, הכי טוב.
לצפיה ב-'רישוי לספרד'
רישוי לספרד
13/02/2014 | 22:34
1
66
מישהו יודע מה צריך לעשות כדי לעבוד כאחות בספרד?
לצפיה ב-'המקום הכי טוב להתחיל בו זה הקונסוליה'
המקום הכי טוב להתחיל בו זה הקונסוליה
14/02/2014 | 08:24
116
של ספרד.
האם יש לך דרכון אירופאי? כי למיטב הבנתי זה יכול לעזור.
דרך אחרת היא למצוא הצעת עבודה משם- ואז המעסיק דואג לכל המסמכים.
ממה שמצאתי - היה צורך ללמוד שם שנה נוספת ואז לקבל לרשיון.
ההמלצה שלי- לפנות לקונסוליה ולקבל מהם את התשובות.
בהצלחה! ועדכני אותנו.
לצפיה ב-'833 Tapuz Hacked'
833 Tapuz Hacked
13/02/2014 | 21:14
51
לצפיה ב-'ספרי הכנה למבחן רישוי קנדי'
ספרי הכנה למבחן רישוי קנדי
11/02/2014 | 15:01
35
למכירה 3 ספרי הכנה לCANADIAN RN EXAM:

http://www.amazon.ca/Mosbys-Prep-Guide-Canadian-Ex...
http://www.amazon.ca/Mosbys-Comprehensive-Review-C...
http://www.amazon.com/Lippincotts-CRNE-Guide-Elain...

כל מי שמעוניין בספרים מוזמן לפנות בפרטי.
לצפיה ב-'דרושה אחות'
דרושה אחות
13/02/2014 | 08:20
101
לאלין בית נועם,מרכז יום לבוגרים עם מוגבליות פזיות ושכליות בקרית אונו,דרושה אחות למשרה מלאה.
קו"ח:
doron@beit-noam.org.il
פלאפון:052-4808123

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום קלאב פוט
פורום קלאב פוט
פורום אלצהיימר
להתייעצות עם מנהל הפורום
ליאת גורדון  -עורכת דין
ליאת גורדון - עורכת דין

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה