לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אחים/יות בשירות הבריאות

מקום זה הוקם למען העוסקות והעוסקים בסיעוד על כל תחומיו.אחיות ואחים בשרות קהילת האדם - ללא הבדלי דת גזע ומין, בבתי החולים, בשירותי הקהילה, במרפאות, בארץ ובעולם, בעתות שלום כבעיתות מלחמה.זה המקום בו ניתן להשמיע ולשמוע דעות, חוויות אישיות, רעיונות, עדכונים, חידושים והצעות.מקום בו נוכל להתעדכן ולעדכן לעזור ולהיעזר.מקום בו סטודנטים לסיעוד ימצאו תשובות לשאלותיהם.מקום בו ניתן להניח רגליים עייפות,מקום בו גם המלאכים בלבן - יכולים לבכות,להשמיע את הכאב, לשתף בשמחות.מקום שהוא בית למקצוע - ומרגוע לעוסקים בו. בית לאחיות ולאחים העוסקים במלאכת הקודש ועושים ימים כלילות בעזרה במצבי בריאות וחולי ובכבוד האדם וחירותו.כאן תמצאו את כותל התמיכה וכאן גם תתבקשו לתת כתף לאלה הזקוקים לה.עם הזמן הבנו כי המקום גדול דיו ולבבותינו רחבים דיין על מנת להכיל את כל אותם שיש לנו איתם קשרי עבודה ומטרה משותפת, וגם להם מקום בבית הזה.חשיבות עליונה מיוחסת למחוייבותנו הראשונית - מטופלינו. סודיות רפואית הנה כלל בל יעבור – ההקפדה על פרטיות וחסיון מטופלינו מחייבת את כולנו.הומור מקצועי (וגם אחר...) ביקורת איכותית ושבחים – יתקבלו בברכה.תלונות גם כן.כללי התנהגות קולגיאליים - יבחנו בקפידה. רעיונות והצעות – מתבקשים.ושיהיה לנו רק טוב ושקט....ובהצלחה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אחים/יות בשירות הבריאות

מקום זה הוקם למען העוסקות והעוסקים בסיעוד על כל תחומיו.אחיות ואחים בשרות קהילת האדם - ללא הבדלי דת גזע ומין, בבתי החולים, בשירותי הקהילה, במרפאות, בארץ ובעולם, בעתות שלום כבעיתות מלחמה.זה המקום בו ניתן להשמיע ולשמוע דעות, חוויות אישיות, רעיונות, עדכונים, חידושים והצעות.מקום בו נוכל להתעדכן ולעדכן לעזור ולהיעזר.מקום בו סטודנטים לסיעוד ימצאו תשובות לשאלותיהם.מקום בו ניתן להניח רגליים עייפות,מקום בו גם המלאכים בלבן - יכולים לבכות,להשמיע את הכאב, לשתף בשמחות.מקום שהוא בית למקצוע - ומרגוע לעוסקים בו. בית לאחיות ולאחים העוסקים במלאכת הקודש ועושים ימים כלילות בעזרה במצבי בריאות וחולי ובכבוד האדם וחירותו.כאן תמצאו את כותל התמיכה וכאן גם תתבקשו לתת כתף לאלה הזקוקים לה.עם הזמן הבנו כי המקום גדול דיו ולבבותינו רחבים דיין על מנת להכיל את כל אותם שיש לנו איתם קשרי עבודה ומטרה משותפת, וגם להם מקום בבית הזה.חשיבות עליונה מיוחסת למחוייבותנו הראשונית - מטופלינו. סודיות רפואית הנה כלל בל יעבור – ההקפדה על פרטיות וחסיון מטופלינו מחייבת את כולנו.הומור מקצועי (וגם אחר...) ביקורת איכותית ושבחים – יתקבלו בברכה.תלונות גם כן.כללי התנהגות קולגיאליים - יבחנו בקפידה. רעיונות והצעות – מתבקשים.ושיהיה לנו רק טוב ושקט....ובהצלחה.

לצפיה ב-'תואר שני במנהל מערכות בריאות'
תואר שני במנהל מערכות בריאות
16/04/2014 | 19:45
3
121
אשמח לשמוע על התואר באוניברסיטת תא..
כמה פעמים בשבוע? למה? כמה? ואיך?
לצפיה ב-'מישהו?..'
מישהו?..
17/04/2014 | 13:03
28
לצפיה ב-'זה מסלול תחת בריאות הציבור'
זה מסלול תחת בריאות הציבור
17/04/2014 | 14:09
87
http://go.tau.ac.il/m.a/medicine/public-health
כאן יש לך מלא פרטים בסרטון וידאו.
בהצלחה!
לצפיה ב-'יש גם את התואר בבר אילן'
יש גם את התואר בבר אילן
09/05/2014 | 21:26
44
שם מדובר בתואר במנהל מערכות בריאות אבל משלב גם בריאות הציבור בחלק מהתכנים מיועד לכול המקצועות הפרא רפואים. מדובר בתוכנית במשך שנה וחצי כולל סמסטר קיץ לומדים חמישי מהצהריים אחר הצהריים ושישי בוקר לרוב עד 13:00 או 14:00. ממוצע קבלה לרוב 85 ומעלה בתואר ראשון
לצפיה ב-'יש כאן מישהו שעובד בבלינסון?'
יש כאן מישהו שעובד בבלינסון?
16/04/2014 | 12:41
89
היי,
אני מנסה לברר כל מיני דברים על בית החולים ואני לא ממש מצליחה. בעיקר על תנאים לאחות חדשה, דיור וכו'.
אם מישהו יכול לעזור לי בזה, אשמח. אפשר לשלוח לי גם הודעה בפרטי.
חג שמח!
לצפיה ב-'ספרי לימוד - הסבת אקדמאים'
ספרי לימוד - הסבת אקדמאים
15/04/2014 | 17:55
4
139
שלום לכולם,
אני תלמידת הסבת אקדמאים שהתחילה את הלימודים לפני שבוע ואני מנסה להבין אם כדאי לי או לא לקנות ספרי לימוד.

מצד אחד, אני תלמידה חרשנית ו"בא לי" עליהם, מצד שני רק התחלתי את הלימודים לפני שבוע...

דבר נוסף:
כמה אמורים לעלות קוזייר וברונר?
והאם כדאי לקבל קוד גישה לMYKIT?

תודה לעונים
לצפיה ב-'היי'
היי
16/04/2014 | 12:45
3
105
מבינה את ה"בא לי עליהם", אבל:

קוזייר- לגמרי מיותר לרכוש, נדרש רק לשם הקורס "מבוא לסיעוד", ובסופו של דבר אף אחד לא באמת קורא בו. מקסימום להשאיל בספריה.
ברונר- מבחינתי, ספר חובה. לא יודעת איך יש סטודנטים שנמנעו מלרכוש אותו. נדרש החל מרגע שמתחילים ללמוד "סיעוד המבוגר" ועד לבחינה הממשלתית (וגם אחרי- אני סיימתי לימודיי ועדיין נהנית לפתוח ולקרוא בו). מכיל את רוב החומר העיוני בנושא פתולוגיות ומחלות בגיל המבוגר, מאורגן וערוך בצורה מסודרת, כתוב בשפה סבירה לגמרי. החיסרון היחיד הוא הכובד- כדאי להימנע מלהתנייד איתו

בהצלחה :)
לצפיה ב-'ברונר'
ברונר
16/04/2014 | 23:48
2
96
היי אורית,
תודה רבה על התשובה! חסכת לי כמה מאות שקלים :)

לגבי ברונר: יש כמה גרסאות שלו מסתובבות. צירפתי שני לינקים שלו שמצאתי. איזה מהן היא זו שנצטרך?
וגם: לא כדאי להשיג ספר נוסף באנטומיה?

שוב תודה וחג שמח

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אלו לא גרסאות שונות,'
אלו לא גרסאות שונות,
17/04/2014 | 00:18
1
87
אלא פשוט הוצאות עדכניות יותר או פחות. בקישור הראשון שהבאת מופיעה המהדורה ה-12 של הספר (יצא בשנת 2011). הקישור השני לא נפתח.
בפועל, אין כמעט הבדל בין המהדורות השונות (בעיקר בין העוקבות זו לזו- בסה"כ שנתיים/שלוש הפרש ביניהן). עקרונית- המהדורה המחייבת היא זו שעליה תיבחנו בממשלתי. סביר להניח שמדובר במהדורה שיצאה ב-2013 (edition 13th), רק תוודאי את זה מול הסילבוס שלכם.

מה זה אומר "ספר נוסף באנטומיה"? נוסף למה? אם את מדברת על ברונר, אז מדגישה שוב שלא מדובר בספר אנטומיה. במקרה הזה אני לא כ"כ יודעת מה לייעץ. באופן אישי, אני קניתי ספר אנטומיה וכמעט ולא נעזרתי בו- זה פשוט חופר מידי, כמעט בלתי אפשרי (ולפעמים גם מיותר, כי רוב התוכן כן מועבר בהרצאות- בתלות במרצה). שיקול שלך. בסה"כ אנטומיה היא תחום נורא אבסולוטי, כך שאת רוב המידע ממילא אפשר למצוא ברשת.

בכל אופן, ממליצה לך ליצור קשר עם אחת מהוצאות הספרים- הם נוהגים לקיים ימי מכירה מרוכזת בבתי ספר/לבצע הזמנות מרוכזות לקבוצות סטודנטים, כך שלפעמים יש הוזלה קטנה מהמחיר המקורי של הספרים.
לצפיה ב-'המון X המון תודה לך'
המון X המון תודה לך
22/04/2014 | 22:50
17
לצפיה ב-'חברים יקרים חג שמח'
חברים יקרים חג שמח
13/04/2014 | 10:43
2
47
ברכות לחג האביב,
הכל פורח מסביב,
השמש זורחת השמים כחולים,
הגיע הרגע, הגיע הזמן,
לאחל לכולכם חג אביב שמח,
עם שפע של אושר,
לכם ולכל בית ישראל!

מאחלת מכל הלב,

שירה.

לצפיה ב-' לכולם'
לכולם
13/04/2014 | 20:48
1
14
לצפיה ב-'מצטרף לברכות'
מצטרף לברכות
14/04/2014 | 11:49
22
חג פסח שמח וכשר לכולם
תיהנו,תבלו ותטיילו עם המשפחה.
לצפיה ב-'איך לעלות אחוזי משרה'
איך לעלות אחוזי משרה
12/04/2014 | 22:02
2
149
אני עובדת %75 משרה. אבל עקב חוסר אחיות במרפאה לפי משמרות יותר מ- 3 חודשים יוצא לי משר מלאה. אם לפיחוק אי יכלה לדרוש שיעלו לי למשרה מלאה?
לצפיה ב-'היי מארי'
היי מארי
13/04/2014 | 08:22
101
אם הבנתי נכון ,אז בעצם יותר מ3 חודשים את עובדת שעות נוספות?
כי בעצם כל מה שמעבר ל75% משרה שלך ,נחשב כשעות נוספות....
אני לא מכיר את החוק בנושא
אבל בהחלט תדברי עם האחות האחראית שלך שאת רוצה להעלות למשרה מלאה,בגלל הסיבה הנ"ל,ותמלאו טפסים ,תעבירו למשאבי אנוש אצלך בקופה וכך תעלי משרה.
אני מניח שזה בירוקרטיה ודורש את אישור ההנהלה כמובן ובטח לוקח קצת זמן. אבל אם זה מה שאת רוצה תתחילי לפעול בעניין.
לצפיה ב-'אני מציעה קודם כל לפנות אחראית'
אני מציעה קודם כל לפנות אחראית
13/04/2014 | 10:52
97
ולבדוק איתה אפשרות לעלות אחוזי משרה.
אם יצאו מנקודת הנחה שהמצב הנוכחי הוא קבוע ואין אופק לשיפור- יתכן ויעלו לך את המשרה.
לארגון עדיף יותר להשאיר אותך ככה ולא להעלות משרה כי את לא מתוגמלת  בכל הזכויות שלך על השעות הנוספות.
אם זה לא ילך, אני ממליצה לך פנות לועד העובדים שלך ולראות מה הוא יכול לעזור לך.
למיטב ידיעתי- אין חוק ברור בנושא- אלא אם את בהריון ומחודש מסויים לא יכולים לדרוש ממך לעבוד שעות נוספות.
זה לא פשוט, בכל הארגונים מתמודדים עם חוסר באחיות.
בארגון שלי דווקא פנו לאחיות עם אחוזי משרה נמוכים שאלו מי רוצה לעלות- העניין הוא שלא היו הרבה קופצות על המציאה.....
אז נוצר מצב שעדיין הצוות "נטחן" ולאורך זמן זה בעייתי ועכשיו מתחילים לצמצם את שעות האחיות- בעיקר במרפאות קטנות.
תמיד את יכולה לומר לא- אבל זה מאוד בעייתי ואני, באופן אישי, לא חושבת שזו גישה נכונה.
בהצלחה!
לצפיה ב-'קצת היסטוריה'
קצת היסטוריה
09/04/2014 | 13:09
3
201
שלום חברות וחברים,

אני וחבר, סטודנטים לחינוך, צריכים לעשות פרזנטציה על דמות נשכחת מההיסטוריה של ארץ ישראל, עד שנות ה20 של המאה הקודמת (בואו נגיד שכל מי שפעל/ה עד 1930-תופס). מאחר ושנינו מעריכים מאוד את המקצוע שלכם וחושבים שהוא לא מקבל את ההערכה הראויה לו, היינו רוצים על לדבר על דמות של אחות, שהייה מחלוצות הסיעוד בארץ. מין פלורנס נייטינגייל ישראלית. חשוב לנו אחות ולא רופאה, חשוב לנו אחות ולא מנהל- אנחנו רוצים את האנשים הטובים שעושים המון ולא נזכרים מספיק בהיסטוריה. הבעיה שאנחנו לא מכירים אחת כזאת ושלא מצאנו בנתיים בחיפושים שלנו. ספר חדש 'אחות טובה דייה - הסיעוד בין אידיאל למציאות', מדבר רק על שנות ה60 ומעלה.
נשמח להפניות ורעיונות,

נגה
לצפיה ב-'קודם כל- כל הכבוד :)'
קודם כל- כל הכבוד :)
13/04/2014 | 23:19
2
58
כיף לנו שיש מי שמוקיר ומעוניין לעשות לנו שירות טוב.
בעקבות חיפש קצר בגוגל זכיתי לקרוא ולהכיר קצת את דמותה של זלמה מאיר- מהיהודיות הראשונות שזכו לתואר "אחות מוסמכת" בארץ ישראל.

מקווה שיהיה לכם לעזר
לצפיה ב-'היי אורית,'
היי אורית,
16/04/2014 | 19:03
1
40
בטח שאנחנו רוצים לעשות שירות טוב. אנחנו לומדים חינוך ואוהבים אנשי ונשות מעשה (:
לצערי המעמד של המקצוע שלנו ושלכם על הפנים, הלוואי שכל מיני פרוייקטים כמו זה שאנחנו עושים יצליחו להחזיר קצת דמויות נשכחות של נשות מעשה כאלו לתודעה...
זלמה מאיר כן זכתה להנצחה כלשהי- יש על שמה רחוב בירושלים, ואחד התנאים של המרצה שלנו זה שלא יהיה רחוב על שם הדמות. אבל בהחלט נתת לי כיוון ואני אמשיך לחפש- אם מעניין אותך אשמח לשלוח לך את התוצאה.

חג שמח
נגה
לצפיה ב-'אכן,'
אכן,
16/04/2014 | 23:17
24
אני חושבת הרבה על כך ששני המקצועות הכי underrated בארץ הם הוראה וסיעוד. כך בעיניי, בכל אופן. מבחינת מהותם, יש ביניהם הרבה מן המשותף, ולצערי- כך גם מבחינת תדמיתם הבעייתית.

בחרתם נושא קשה, מה גם שנורא קשה להישאר מוגבלים סביב דמויות שפעלו עד אמצע המאה הקודמת. עלו לי רעיונות נוספים, שקשורים בעיקר למנהלות הראשונות של בתי הספר לאחיות בארץ, אבל לא בטוחה כמה זה יתאים לכם מבחינת השנים. מקווה שתמצאו מה שתחפשו :)

וברור שאשמח לקבל את התוצאה, נראה לי שיהיה מעניין  

לצפיה ב-'בקשה למילוי שאלון למחקר על החלטות פנסיוניות'
בקשה למילוי שאלון למחקר על החלטות פנסיוניות
08/04/2014 | 21:28
2
72
שלום לכולם
מבקש עזרתכם במילוי שאלון למחקר העוסק בקבלת החלטות פנסיוניות של עובדים במערכת הבריאות הנערך במסגרת לימודים לתואר בניהול מערכות בריאות באונ' בן גוריון.
השאלון אנונימי לחלוטין, מפורסם באישור מנהל הפורום

תודה רבה!!
ניתן לענות על השאלון בלינק הבא:
http://bgumanagement.qualtrics.com/SE/?SID=SV_0cGL...
לצפיה ב-'עניתי'
עניתי
09/04/2014 | 07:54
1
32
מדהים להבין כמה אני בעצם לא מבינה כלום בדבר כל כך חשוב לבטחוני הכלכלי.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
09/04/2014 | 09:39
20
אכן, אנחנו רוצים לבדוק הנושא כדי לשפר זאת. :)
לצפיה ב-'שלום '
שלום
08/04/2014 | 14:19
1
136
יש לי שאלה
קיבלתי בפסיכומטרי 498.
האם בתי ספר לסיעוד יוכלו לקבל אותי?
מישהו מכיר מישהו עם ציון דומה לשלי שהצליח להתקבל?
האם במכללה/בית ספר שלכם ידוע לכם על כזה דבר?

אני מאוד!!! רוצה להתחיל ללמוד ובאמת מקווה שכן

אמרו לי כמה בתי ספר שצריך לעשות סכם
אבל הציוני בגרות שלי לא נראה לי שיצליחו להגיע ל500 כי אין לי ממש בונוסים.
לצפיה ב-'כנראה שלא'
כנראה שלא
08/04/2014 | 15:05
77
משרד הבריאות מציב (ובצדק) דרישה של 500 בפסיכו' על מנת להתחיל לימודי הסמכה.
לצפיה ב-'מחפשת אחות למתן זריקה '
מחפשת אחות למתן זריקה
08/04/2014 | 12:30
118
באזור אשדוד-גן יבנה
תודה
לצפיה ב-'צריכה עזרה'
צריכה עזרה
02/04/2014 | 23:27
3
174
אני מתחילה ללמוד באוקטובר הקרוב בביהס לסיעוד בביח "אסף הרופא" יש לי כמה שאלות...
בקשר לחיסונים שאני אמורה לעשות, אני לא ככ מבינה איפה אפשר לעשות אותם , למי אני פונה , איפה עושים.... (אני די עבודה בקשר לזה)
בקשר למלגה ממשרד הבריאות, מתי ההרשמה נפתחת מישהו יודע ?

לצפיה ב-'מנסה לענות'
מנסה לענות
03/04/2014 | 08:56
91
יש בטפסי החיסון מרפאות שאת יכולה להתחסן שם, תנסי להתקשר ולבדוק מה בדיוק את צריכה להביא.
כמו כן, את יכולה להתקשר למזכירות בית הספר לעזרה בנושא.

בקשר למלגה, קחי בחשבון שלאחר הלימודים את מתחייבת לעבוד במחלקה שמשרד הבריאות ישבץ אותך בה והם יכולים לשים אותך במחלקה שלא תמצא חן בעינייך בלשון המעטה.
לצפיה ב-'חיסונים לפני לימודים'
חיסונים לפני לימודים
03/04/2014 | 12:36
1
106
קודם כל לא להיות בלחץ- יש זמן. אני יודעת שמאוד מלחיצים, אבל יש כמה חודשים לעשות הכל.
יש חיסונים שאפשר לעשות בקופ"ח כמו צהבת.
יש חיסונים שעושים בלשכת הבריאות (צריך לקבוע תור. טל' מוצאים באתר- עושים גוגל על לשכת הבריאות רחובות לדוג')- את מגיעה עם הטופס ופנקס חיסונים והם עושים לך כל מה שחסר לך וחותמים על האישור. במידה ויש חיסונים שעשית בקופת חולים, תביאי אישור שעשית.
צריך להגיע גם למלש"ח- כדי לעשות טסט מנטו לשחפת. גם זה מחפשים את המלשח הקרוב אליך, מתקשרים וקובעים תור.
אני בוגרת אסף הרופא- עשית בחירה טובה מאוד......
בהצלחה!
לצפיה ב-'עונה'
עונה
04/04/2014 | 22:06
64
מניסיון, אין צורך למהר, בימים הראשונים מקבלים הסברים מדוייקים היכן, מתי ואיפה.
בהצלחה!
לצפיה ב-'מתלבט בין בי"ס באיכילוב לבין בי"ס בוולפסון...'
מתלבט בין בי"ס באיכילוב לבין בי"ס בוולפסון...
01/04/2014 | 11:52
7
141
מה דעתכם?

מבחינת רמת הלימודים
הכנה למקצוע
אווירה

אפשרות לשילוב עבודה?

תודה מראש
לצפיה ב-'מה יותר קרוב לבית ונוח להגעה?'
מה יותר קרוב לבית ונוח להגעה?
01/04/2014 | 21:03
6
114
זה השיקול המרכזי שצריך להיות, המרחק ממקום המגורים/עבודה נוכחית מאוד משפיע.
עד כמה שרמת לימודים של בית הספר נשמע קריטי, זה מדד שולי בסופו של דבר...

לצפיה ב-'המיקום- זה לא שיקול מבחינתי. הגעה לשניהם נוחה'
המיקום- זה לא שיקול מבחינתי. הגעה לשניהם נוחה
02/04/2014 | 08:46
5
58
לצפיה ב-'אם כך איכילוב=איכות, וולפסון=אווירה'
אם כך איכילוב=איכות, וולפסון=אווירה
02/04/2014 | 20:25
4
144
אל תתפוס אותי במילה, זה הרושם שקיבלתי מבית חולים איכילוב כשעשיתי שם רק התנסות אחת במחלקת כלי דם (כי לא היה מקום בקפלן באותו מחזור). בית החולים איכותי, אין ספק. רמת הלימודים שם תואמת, וכמובן שהדרישות ממך יהיו בהתאם.

את וולפסון אני לא מכיר בכלל, חוץ מקריאת הודעות בודדות שעלו בפורום ממי ששם. אם אני אסתמך על מה שקראתי לאורך הדרך, התקבל רושם שהאווירה שם טובה. אין לי מושג לגבי רמת הלימודים, איכות בית החולים וכו', אף פעם לא הייתי שם אפילו.

השאלה היא מה אתה מעדיף, בית חולים איכותי עם רמת לימודים גבוהה אבל מצד שני נוקשה ופחות יחס לסטודנטים (איכילוב), או בית חולים ברמה יחסית נמוכה יותר וכנ"ל לגבי בית הספר שם אבל מצד שני יותר תמיכה בסטודנטים ואווירה טובה יותר?

אני סטודנט שנה ד' בקפלן, שמבחינת איכות בית הספר הזה (כולל בית החולים) די בתחתית מבחינתי, אבל מצד שני לא הייתי משנה את הבחירה שלי במבט לאחור מהסיבה שהתמיכה (יחסית) שנותנים לנו שם לא רעה, האווירה בין הסטודנטים סבבה לגמרי, והאמת שדי מתאימה לי אווירת השכונה שיש שם מבחינת לימודים(למרות שיש לזה גם חסרונות). גם כך הלימודים נורא קשים, יחס נוקשה ומאיים כמו שיש באיכילוב והדסה לדוגמה ממש לא עוזרים מבחינתי! (אולי בעולם אידיאלי, בו אני מתרכז רק בלימודים כי אין שכר לימודים ואני מקבל מלגת מחיה בלי צורך לעבוד).

לצפיה ב-'בסופו של דבר'
בסופו של דבר
03/04/2014 | 16:48
1
127
כולם ניגשים לאותו מבחן ממשלתי אחיד
אז בעיניי זה כבר די זניח איפה לומדים....
לצפיה ב-'אם תה"ש קרוב אליך אז שווה'
אם תה"ש קרוב אליך אז שווה
04/04/2014 | 22:02
92
גם רמה גבוהה וגם אוירה מצויינת!
בהצלחה!
לצפיה ב-'אתה טועה ומטעה.'
אתה טועה ומטעה.
11/04/2014 | 17:10
1
92
כתבת שלא היית בוולפסון ובהתנסות מאוד קצרה באיכילוב אבל באותה נשימה אתה מכליל וקובע עובדות, וחבל.
אני מסיימת לימודים בוולפסון, האוירה ממש לא שכונה, והיחס נוקשה, בנוסף, הציונים שלנו לאורך *כל* השנים, היו הציונים הגבוהים מכל בתי הספר.
לצפיה ב-'מוסיפה גם, בוגרת וולפסון'
מוסיפה גם, בוגרת וולפסון
12/04/2014 | 20:17
118
רמת הלימודים מאוד מאוד גבוהה, גם הציונים שלנו היו הכי גבוהים משאר בתי הספר -איכילוב, תה"ש, בילינסון והלל יפה.
נכון הבית חולים הוא לא ברמה גבוהה והיחיד נראה לי שלא עבר אקרדיטציה אבל זה לא באמת משנה, כי הלימודים הם בבית ספר ומידי פעם יוצאים למחלקות להתנסויות ולפעימם אפילו שולחים לבתי חולים אחרים. אני את הסטאז עשיתי בתל השומר.
הייתי בבתי ספר גם בתה"ש וגם באיכילוב ואין מה להשוות, האוירה אצלנו הכי טובה.
בהצלחה
לצפיה ב-'מחשבות על פגייה'
מחשבות על פגייה
31/03/2014 | 15:39
6
180
אז כשהתחלתי ברצינות לחשוב איפה אני רוצה לעבוד שללתי המון תחומים.
קודם כל מסרבת בתוקף לפנימית ושום דבר לא יזיז אותי מזה (וכן כבר אמרו לי רבים וטובים שכדאי להתחיל בפנימית כי אז אני אהיה סופר אחות)
חדרי ניתוח זה ממש לא אני...
בקיצור הגעתי למסקנה שפגייה יכול להיות פתרון מעולה.
מצד אחד זה יותר מאתגר מבחינת עשייה מאשר יילודים לדעתי, מצד שני לא נראה לי שיש שם עבודה פיזית כמו במחלקות עם מבוגרים.
גם אני מאוד רוצה לצאת לקורס של יועצת הנקה והבנתי שניתן לעשות זאת דרך פגייה. אני גם מבינה שצריך לעבור קורס על בסיסי בט"נ יילוד.
כמובן שיש למחלקה את הקושי שלה, הקושי הנפשי כמובן. אבל יצא לי לדבר עם אחות שעבדה בפגייה והיא אמרה שדווקא הרבה מאוד פגים מתקדמים יפה ואין הרבה תמותה כמו שזה נראה כלפיי חוץ אולי.
אז יש פה עוד אנשים שעבדו בפגייה ויכולים לחלוק איתי את החוויות שלהם?
לצפיה ב-'אני עובדת בפגייה'
אני עובדת בפגייה
06/04/2014 | 08:03
138
בעבר עבדתי ביילודים והתחלתי בפנימית.

תשמעי, אין סיבה שתעבדי בפנימית אם את לא מתחברת לתחום. אני התחלתי בפנימית בגלל שעשיתי סטאז' בפנימית ואהבתי את המחלקה וקיבלתי סיפוק והיה לי טוב, אז נשארתי באותה מחלקה. אחרת לא הייתי שם.
מדובר על עבודה פיזית קשה ועם כל היתרונות יש חסרונות.

במחלקת יילודים פשוט גן עדן, את מטפלת באוכלוסייה בריאה, מקום חיובי מאוד. אני אבל מהתחלה רציתי פגייה, כי כל התחום של טיפול נמרץ מאוד מעניין אותי ונשמע מאתגר.
החלטתי ועזבתי לפגייה, אני עוד חדשה בתחום אבל נראה לי מצאתי את מקומי.

אם את לא רואה את עצמך עובדת עם מבוגרים, אם את רוצה לצאת לייעוץ הנקה אין סיבה שתתחילי בפנימית.

אם יש עוד שאלות אני אשתדל לענות
לצפיה ב-'עבדתי בפגייה יותר מ16 שנים'
עבדתי בפגייה יותר מ16 שנים
06/04/2014 | 22:35
4
146
התחלתי כסטודנטית , עשיתי קורס טיפול נמרץ ילדים ילודים ופגים.
קורס יועצות הנקה עשיתי באופן עצמאי אחרי שכבר עזבתי את בית החולים.
כמו לכל מקום לפגייה יש יתרונות וחסרונות.
קשה לי להיות אובייקטיבית כי מאוד אהבתי את המחלקה שלי ונהניתי מהעבודה.
יכולה לספר לך על הניסיון שלי במחלקה ובפגיות אחרות שהתנסיתי בהם.
קודם כל אם התחום מושך אותך העבודה מאוד מעניינת ומאתגרת, טיפול נמרץ פגים זו יחידת טיפול נמרץ עם היתרונות והחסרונות של עבודה ביחידה.
שלא יהיה לך ספק, העבודה יכולה להיות מאוד קשה ולחוצה,העומס גדול והאחריות היא מאוד כבדה.
היו משמרות שיצאתי על סף התמוטטות.
יש בדרך כלל מחסור תמידי בתקנים ובכוח אדם, בישראל יש פיגור מאוד גדול אחרי ארצות מערביות אחרות בנושא תקינה בפגיות.
מצד שני יש הרבה מקום ליוזמה להתקדמות ולהתפתחות אישית.
בעיני הקושי הגדול חוץ מהעומס והלחץ זו לא התמותה אלא התמודדות עם הורים באחת מהתקופות הקשות  בחייהם, זו יכולה להיות תקופה ארוכה ויש הורים שמתקשים להתמודד ומגיבים בצורות שדורשות התמודדות לא פשוטה שמהווה אתגר לא לצוות שנזקק להרבה סבלנות סובלנות ואמפתיה, את מטפלת לא רק בפג, את מטפלת ביחידה משפחתית שלמה, זה לא תמיד פשוט.
מצד שני יש המון המון סיפוק, לראות את הפיצפונים האלו שלפעמים לא יותר גדולים מכף ידך גדלים ויוצאים הביתה כתינוקות לכל דבר, הורים שפתאום מחבקים אותך בסופר ואומרים לילד בן השבע "אתה רואה, האישה הזו הצילה את החיים שלך".
אישה שאומרת לך, תדעי לך שרק בזכותך הצלחתי להיניק את התינוק שלי.
מכתבי תודה שמחממים את הלב.
אני מציעה שאם התחום מושך אותך תנסי ותראי, מקסימום תוכלי לשנות את דעתך.
בכל מקרה בהצלחה בכל מה שתבחרי
לצפיה ב-'תודה על התגובה'
תודה על התגובה
06/04/2014 | 22:58
3
96
תראי אני בטוחה שבכל מחלקה יש את הקשיים שלה,
אבל אם נניח נשווה את זה לפנימית אני בטוחה שמבחינת עומס פיזי וגם נפשי- אנשים פשוט קורסים שם. גם המטפלים וגם המטופלים.
אני מבינה שעיקר המאמץ הוא לטפל במשפחה שחווה טראומה כאשר נולד להם פג, בכל מחלקה יש את הפן ההדרכתי, התמיכתי, האמפטי.
אני מבינה ששם יש יותר את זה וזה דווקא מה שאני אוהבת. הרי מה שבסופו של דבר מצופה מאחות היא להיות אותה אחת שגם תתן טיפול ואת המידע,
אבל גם זאת שתדע לעודד כשצריך ולתת יד תומכת.
הייתי בבית חולים גדול במרכז ונאמר לי שעכשיו אין להם חוסר באחיות בפגייה, מה שנשמע לי קצת מופרך ביחס לזה שאני יודעת שחסרים צוותים רפואיים בפגיות.
נראה לי שהדבר החשוב ביותר זה הסיפוק בעבודה, כמו שאת סיפרת שפתאום ראית את התינוקות האלו גדולים ומרגישים סוג של גאווה. בכל זאת עזרת למישהו שרק התחיל את דרכו בעולם.
לצפיה ב-'יש סיכוי טוב שתאהבי את העבודה בפגייה'
יש סיכוי טוב שתאהבי את העבודה בפגייה
07/04/2014 | 09:29
2
90
זה שאין מקום בפגייה זה לא מופרך.
יכול מאוד להיות שכל התקנים מלאים, הבעיה היא שאין מספיק תקנים.
אחות חדשה בפגייה זו השקעה גדולה מצד המחלקה, יכול לקחת כמה שנים "לגדל" אחות שמסוגלת לתפקד במלוא הכוח וחלק מהאחיות פורשות באמצע.
לכן תמיד יעדיפו מישהי שכבר עבדה כמה שנים בפגייה אחרת ורצוי שיהיה לה כבר קורס  ט"נ
לדעתי יש לך שתי אפשריות, לחפש בית חולים ששם יש מקום (אם את לא מתעקשת על המרכז אני יודעת שבית ששערי צדק בירושלים עומדים להרחיב את הפגייה שלהם ואני חושבת שישמחו לאחיות).
או להתחיל במחלקה כמו יונקים ויולדות ולחכות שיתפנה תקן בפגייה, אחרי שנה שנתיים תוכלי לבקש לצאת לקורס ט"נ, אחרי הקורס יהיה לך יותר קל להתקבל.
לצפיה ב-'זאת בדיוק הבעיה'
זאת בדיוק הבעיה
07/04/2014 | 10:43
1
98
שכל מערך המיילדות מה שנקרא, תפוס ועוד יש תור אליו. אז לא כל כך קל להתקבל ליילודים ובטח לא ליולדות. כולן שם או רובן רוצות לצאת לקורס מיילדות.
גם להתחיל במקום אחר שלא קשור, לאו דווקא יעזור. האמת שאני כן מתעקשת על מרכז, ירושלים לא בא בכלל בחשבון.
לצפיה ב-'תצטרכי לעשות שיקול'
תצטרכי לעשות שיקול
07/04/2014 | 17:09
78
או לבדוק בעוד בתי חולים במרכז, לדעתי לא כדאי להתפשר על איכות הפגייה ובית החולים.
או למצוא מחלקה אחרת, יש הרבה מחלקות שהן לא פנימית ודי נחמד לעבוד בהן ולחכות שיתפנה מקום.
אגב,לדעתי המחלקה הקרובה ביותר באופי העבודה לפגייה זה לא ילודים אלא טיפול נמרץ ילדים
לצפיה ב-'על בסיסי באונקולוגיה'
על בסיסי באונקולוגיה
31/03/2014 | 15:24
78
היום סיימתי מודולה ראשונה וניגשתי למבחן. אני אשמח לשמוע פרטים על המודולה עצמה באונקולוגיה מאחיות או אחים אשר עשו את הקורס ואיך היה בסוף המבחן במסר אם הוא כול כך נורא כפי שמוצג.
אני עושה את הקורס בבית חולים מאיר

תודה
לצפיה ב-' פורומים חדשים בתפוז '
|*| פורומים חדשים בתפוז |*|
( לעמוד שלי בתפוז )
30/03/2014 | 11:25
9
|קדימה|מנהגים רבים, מאכלים ומוזיקה הן רק חלק מהדברים המיוחדים שתמצאו בתרבות התימנית. הנכם מוזמנים להיכנס בצעד תימני לפורום תרבות תימן.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה|יש המחפשים מתכונים חדשים ונועזים ויש המשתוקקים לריח ולטעם של תבשיל מבית אמא,  אתם מוזמנים לשתף ולחוות טעמים בפורום מבשלים כשר.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה|פורום הומואים דתיים נועד לתת בית עבור כל מי שמתעניין או חלק מדת והומוסקסואליות, בואו לכתוב על כל מה שעל ליבכם.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'צריכה עזרה בדפדפן גוגל כרום77'
צריכה עזרה בדפדפן גוגל כרום77
30/03/2014 | 00:32
1
30
שלום לכולם יש לי בעיה בדפדפן כרום
חלק מהאתרים לא עולים כמו שצריך בדפדפן יש בעיות תצוגה קלות.
התצוגה נחתכת.
לדוגמא באתר של יס פלנאט אני לא יכולה ללחוץ על כל הלחצנים.
באתר של תפוז פורמים אני לא יכול ללחוץ על כל הלחצנים
באתר של www.bus.gov.il/WebForms/wfrmMain.aspx?width=1024&a...
התצוגה נחכתת לי
הגרסא של הדפדפן היא:
34.0.1838.2
יכול להיות שיש לי בעיה עם הג'אווה?
יכול להיות שיש לי בעיה עם הפלאש?
תודה לעוזרים
לצפיה ב-'טעות בפורם סורי אפשר למחוק :)'
טעות בפורם סורי אפשר למחוק :)
30/03/2014 | 00:33
7
לצפיה ב-'אפשרויות תעסוקה ללומדים לימודי הסבה'
אפשרויות תעסוקה ללומדים לימודי הסבה
29/03/2014 | 22:59
1
146
ערב טוב לכולם

עשיתי שלשום מעשה, ואחרי התלבטויות רבות, נרשמתי ללימודי תכנית ההסבה לאקדמאים.

במהלך הלימודים לא אוכל להמשיך ולעבוד במקום בו אני עובדת עכשיו...

רציתי לשאול אם ישנן אפשרויות עבודה בתחום במהלך הלימודים? זאת אומרת האם ניתן למצוא עבודה במשרה חלקית בבתי חולים, בקופות חולים או מוסדות רפואיים אחרים במקביל ללימודים?

תודה מראש
לצפיה ב-'טוב עשית!!'
טוב עשית!!
04/04/2014 | 22:10
91
בתה"ש (היכן שאני לומדת), עד חצי שנה לא ניתן לעבוד (ז"א עד ההתנסויות).
אח"כ ניתן לשלב עבודה של כח עזר ל 64 שעות חודשיות, כ2500-3000 שח. דבר לדעתי מצוין, כי משתלבים במחלקה ויוצרים קשרים. בנוסף, זה מתווסף גם לוותק.
בהצלחה!
לצפיה ב-'שאלה לגבי זכויות ותנאי שכר - הסבת אקדמאים'
שאלה לגבי זכויות ותנאי שכר - הסבת אקדמאים
29/03/2014 | 22:47
1
245
ערב טוב

אילו זכויות / תנאי שכר יש לאחים מוסמכים שעברו הסבה מקצועית לאקדמאים?

האם מועד קבלת התואר הראשון נחשב לצורכי וותק - זאת אומרת אם קיבלתי את התואר שלי לפני 7 שנים - הוא ייחשב לצורכי שכר כאילו יש לי וותק של 7 שנים?

ועוד - באילו בתי חולים השכר נחשב לגבוה יותר (לא בתי חולים פרטיים) - או אצל כולם אותו דבר. פשוט ראיתי שכל בית חולים יש תנאי שכר משלו...?

תודה ושבוע טוב
לצפיה ב-'לא מובן כ"כ'
לא מובן כ"כ
04/04/2014 | 22:13
74
אתה אח מוסמך שעבר הסבה למקצוע אחר או עברת הסבה ממקצוע אחר לאח מוסמך?
כי אם עברת הסבה לאח מוסמך ממקצוע אחר, "הוותק" של התואר לא נחשב כוותק למקצוע.....מכסימום יכול לעזור לך בפטורים למינהם....
לצפיה ב-'השתתפות במימון העל בסיסי'
השתתפות במימון העל בסיסי
29/03/2014 | 12:56
7
176
שלום לכולם,
האם יש השתתפות כלשהי במימון קורס על בסיסי מלבד השתתפות של המעסיק?
שמעתי שמועה כלשהי שיש השתתפות של 50 % וצריך לבדוק את זה דרך הסתדרות האחיות, אבל לא מצאתי שום דבר...
תודה על תשובות....
לצפיה ב-'מצטרפת לשאלה אשמח לשמוע פרטים'
מצטרפת לשאלה אשמח לשמוע פרטים
29/03/2014 | 16:42
34
לצפיה ב-'קיימים קורסים שבשנה הבאה יהיו בחינם'
קיימים קורסים שבשנה הבאה יהיו בחינם
30/03/2014 | 08:56
4
167
כלומר בהשתתפות מלאה של משרה"ב-
הקורסים אני יודעת שיהיו בהשתתפות מלאה הם- קהילה, אונקולוגיה, פסיכיאטריה וגריאטריה.
כך שמהמעסיק צריך לקבל יום לימודים.
לצפיה ב-'נשמע מצויין'
נשמע מצויין
30/03/2014 | 22:56
3
98
זה תקף גם אם אני לא עושה קורסה על חשבון המעסיק?(הכוונה הוא לא נותן לי ימי לימודים ואני לא חייבת לו שנתיים עבודה אחרי הקורס)
האם השתתפות של משרד הבריאות היא אוטומטית או צריך לפנות לאנשהו כדי לקבל את זה?
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
31/03/2014 | 20:41
1
81
מתי תפורסם תוכנית הקורסים העל בסיסיים לשנת 2015?
כמו כן איך אני יכול לדעת מתי המועד של המבחן הממיין ידע לקורס על בסיסי? והיכן הוא מתקיים?
לצפיה ב-'כנראה ש'
כנראה ש
31/03/2014 | 20:48
59
בערך עוד חודשיים תהיה רשימה, כי אמרו לי בבית ספר בולפסון לחזור אליהם עוד חודשיים...מבחן ממיין שנה שעברה(ורוב השנים) היה ביולי...
כשתהיה רשימה של הקורסים, צריך לפנות לבית ספר לסיעוד שבו אתה מעוניין ללמוד והם כבר רושמים אותך למבחן וגם אומרים איפה הוא מתקיים(מממ.., זה אם הם נחמדים...)
לצפיה ב-'זה לדעתי לא משנה'
זה לדעתי לא משנה
02/04/2014 | 09:01
63
ההשתתפות היא אוטומטית.
אבל יש קורסים שיש עדיפות לכאלו שנשלחו דרך המעסיק.
בעל בסיסי שאני עשיתי- קיבלתי 50 % הנחה (כי נשלחתי ע"י הקופה) בעוד אחיות שלא נשלחו ע"י המעסיק לא קיבלו.
אם צריך לפנות למשרד הבריאות או לא ניתן לברר בבית הספר לסיעוד בו נפתח הקורס.
לדעתי, מקסימום במאי כבר תהיה רשימה מעודכנת.
המבחן הממיין בדר"כ בקיץ.
לצפיה ב-'משוטטת פה במקרה, ועונה לך:'
משוטטת פה במקרה, ועונה לך:
03/04/2014 | 22:47
73
אני לומדת כרגע על בסיסי ונשלחתי ע"י מקום העבודה שלי. הם משלמים את הקורס במלואו. לא משלמים ימי לימודים.
ציפור קטנה לחשה לי באוזן שהם לא באמת משלמים את זה, אלא משיגים ממשרד הבריאות / מנהל הסיעוד או משהו כזה.
לצפיה ב-'מתלבטת לגבי הסבה לסיעוד '
מתלבטת לגבי הסבה לסיעוד
26/03/2014 | 22:11
4
230
ואשמח לקבל פרספקטיבה ממי שכבר נמצא שם...

בת 35, עו"ד, לא ממש מסופקת מקצועית, אישית וכלכלית (בלשון המעטה...)
כרגע בחופשת לידה, ומתלבטת "מה לעשות כשאהיה גדולה"...
כבר תקופה מדגדג הרעיון של הסבה לסיעוד ובזמן הקרוב יהיו תנאים אידאליים לעניין אם אחליט ללכת על זה

והשאלות -

1) האם מבחינת הגיל (כאמור - 35) עדיין יש לי סיכוי להתקבל  לעבודה ולהצליח בתחום או ש - "פספסתי את הרכבת" ?
2) כמה ימי לימודים יש בשבוע ועד כמה הלימודים עצמם קשים? בעיקר, האם יש קורסים במתמטיקה / סטטיסטיקה שנואי נפשי ?
3) עד כמה ניתן לשלב עבודה במשרה חלקית בתקופת הלימודים ?
4) עד כמה יש התעסקות בפועל באיברים פנימיים / גופות ? בהנחה שאני לא מעוניינת בהכשרה לאחות חדר ניתוח וכו'
5) החלום שלי, נכון לכרגע, הוא לעבוד כאחות במחלקת ילדים / תינוקיה או פגיה בבית חולים. האם ריאלי ? האם יש דרישה רצינית לאחיות במחלקות האלה ? עברתי קצת על הצעות עבודה ובעיקר מצאתי הצעות לעובדים במחלקות פנימיות, גריאטריות ואונקולוגיות...

תודה מראש לכל מי שרוצה ומוכן לעזור לקבל החלטה בעניין !
לצפיה ב-'מהקורה פה?!... '
מהקורה פה?!...
26/03/2014 | 22:27
185
היום ואתמול העליתי פה שאלות לגבי ההסבה ואני גם עו"ד..
לא שאני לא מרוצה... פשוט די מיציתי את המקצוע הזה...

בהצלחה:)
לצפיה ב-'קשה לי לענות לגבי המסלולים להסבה'
קשה לי לענות לגבי המסלולים להסבה
27/03/2014 | 09:01
164
כי אני לא בקיאה בנושא. אני מקווה שתקבלי תשובות מחברים אחרים פה בפורום.
אבל בגיל 35 את בהחלט תהיה בין הצעירים במסלול הסבה. אין לך מה לדאוג בקשר לזה וגם לא בהמשך בעבודה במקצוע.
לגבי איברים פנימיים וגופות.... לא חושבת שאת צריכה לדאוג מהנושא. האפשרות לעטוף נפטר קיימת כנראה בכל מחלקה. כנראה שפחות במחלקות שאינן טיפול נמרץ.
עבודה במחלקת ילדים לא צריכה להיות חלום שלא ניתן להשגה. גם תינוקיה. פגיה זה כבר יותר מורכב ודורש הכשרה נוספת.
את רוצה עזרה בקבלת החלטה.... לדעתי שאלת את המשוכנעים.....
אני מאוהבת במקצוע שלי ואני בהחלט שמחה לראות התעניינות הולכת וגוברת.
אצלי זה הפוך. אני חושבת על תואר שני במשפטים- כי אני עוסקת בניהול סיכונים ברפואה.... אולי זה תחום שתוכלי להתפתח בו ולשלב את הסיעוד עם המצקוע המקורי שלך.
בהצלחה שובי לעדכן אותנו
לצפיה ב-'אענה לגבי ההסבה של אונ' ת"א'
אענה לגבי ההסבה של אונ' ת"א
27/03/2014 | 10:25
149
1. יש אצלנו מגוון גילאים - החל מ24 ועד 41. אז את בהחלט לא פיספסת את הרכבת :)
2. אצלנו יש 5-6 ימי לימוד מלאים (לפעמים עד 18 אפילו) בשבוע והם לא פשוטים בכלל, קחי בחשבון שיש כימיה, ביוכימיה. אם לא עשית סטטיסטיקה ב5 שנים האחרונות אז גם סטטיסטיקה ושיטות מחקר
3. הרוב אצלנו לא מצליחים לשלב עבודה מפאת השעות, אני מקווה שבשנה ב' כן נצליח
לצפיה ב-'מבינה אותך!'
מבינה אותך!
04/04/2014 | 22:20
79
ראשית, אני בעד שינויים בחיים לטובת הגשמה של חלום או סיפוק אישי. בדיוק עברתי את זה כרגע וממש מאושרת על ההחלטה (בת 32 עם 2 בנות קטנות 4,6).
מבחינת הגיל את בסדר גמור, לאור העובדה שאצלינו בקורס "המבוגרת" בת 45, ולגמרי לא פספסת את הרכבת.
בבי"ח שאני לומדת (תה"ש) לומדים 4 ימים מרוכזים 8-15:00, כך שיש יום פנוי אחד+שישי לעבודה מזדמנת.
עד תקופת ההתנסויות (שזה כחצי שנה מתחילת  הלימודים) לא ניתן לעבוד במסגרת ביה"ח. לאחר חצי שנה ניתן לעבוד ככח עזר במחלקות, 64 שעות חודשיות שזה משתווה ל 2500-3000 שח וכמובן שזה יתווסף לוותק שלך בתור אחות.
כתעברי את ההתנסויות, תחליטי בדיוק לאיזו מחלקה את רוצה להגיע......דברים שרואים מכאן, לא רואים משם:)
לגבי פגים, צריכים לעבור קורס על-בסיסי אבל זה כמובן בסיום הלימודים.
אחיות צריכים בכל מקום ובכל תחום ותמיד!. לא תאמיני מה אפשר לעשות עם המקצוע:) פשוט פלאים

בהצלחה!
לצפיה ב-'על בסיסי בגריאטריה מוגברת'
על בסיסי בגריאטריה מוגברת
28/03/2014 | 23:59
61
כמסיימת הקורס זה עתה מציעה לכל מי שמתלבטת לא ללכת לקורס הזה...
אחיות שרוצות ללמוד גריאטריה זו לא הכתובת זהו קורס טיפול נמרץ עם פזילה קטנה לגריאטריה. אחיות מהקהילה אינן מתאימות לקורס זה בכלל. לכו לרפואה ראשונית שם לומדים יותר גריאטריה... ואחיות טיפול נמרץ לכו לקורס טפול נמרץ... הקורס בגריאטריה הוא חיבור של שני נושאים שאין קשר בינהם.
עוד שטות של מדיניות מוזרה של האגף לסיעוד במשרד הבריאות.
פניתי בכתב למשרד הבריאות ואיש לא הגיב... ככה זה...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

חגית רון ביטוח ופיננסים
זקוקים לתכנון פנסיוני?
שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה
פורום תביעות ביטוח סיעודי
תביעות סיעוד

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה