לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
88078,807 עוקבים אודות עסקים

פורום אחים/יות בשירות הבריאות

מקום זה הוקם למען העוסקות והעוסקים בסיעוד על כל תחומיו.אחיות ואחים בשרות קהילת האדם - ללא הבדלי דת גזע ומין, בבתי החולים, בשירותי הקהילה, במרפאות, בארץ ובעולם, בעתות שלום כבעיתות מלחמה.זה המקום בו ניתן להשמיע ולשמוע דעות, חוויות אישיות, רעיונות, עדכונים, חידושים והצעות.מקום בו נוכל להתעדכן ולעדכן לעזור ולהיעזר.מקום בו סטודנטים לסיעוד ימצאו תשובות לשאלותיהם.מקום בו ניתן להניח רגליים עייפות,מקום בו גם המלאכים בלבן - יכולים לבכות,להשמיע את הכאב, לשתף בשמחות.מקום שהוא בית למקצוע - ומרגוע לעוסקים בו. בית לאחיות ולאחים העוסקים במלאכת הקודש ועושים ימים כלילות בעזרה במצבי בריאות וחולי ובכבוד האדם וחירותו.כאן תמצאו את כותל התמיכה וכאן גם תתבקשו לתת כתף לאלה הזקוקים לה.עם הזמן הבנו כי המקום גדול דיו ולבבותינו רחבים דיין על מנת להכיל את כל אותם שיש לנו איתם קשרי עבודה ומטרה משותפת, וגם להם מקום בבית הזה.חשיבות עליונה מיוחסת למחוייבותנו הראשונית - מטופלינו. סודיות רפואית הנה כלל בל יעבור – ההקפדה על פרטיות וחסיון מטופלינו מחייבת את כולנו.הומור מקצועי (וגם אחר...) ביקורת איכותית ושבחים – יתקבלו בברכה.תלונות גם כן.כללי התנהגות קולגיאליים - יבחנו בקפידה. רעיונות והצעות – מתבקשים.ושיהיה לנו רק טוב ושקט....ובהצלחה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אחים/יות בשירות הבריאות

מקום זה הוקם למען העוסקות והעוסקים בסיעוד על כל תחומיו.אחיות ואחים בשרות קהילת האדם - ללא הבדלי דת גזע ומין, בבתי החולים, בשירותי הקהילה, במרפאות, בארץ ובעולם, בעתות שלום כבעיתות מלחמה.זה המקום בו ניתן להשמיע ולשמוע דעות, חוויות אישיות, רעיונות, עדכונים, חידושים והצעות.מקום בו נוכל להתעדכן ולעדכן לעזור ולהיעזר.מקום בו סטודנטים לסיעוד ימצאו תשובות לשאלותיהם.מקום בו ניתן להניח רגליים עייפות,מקום בו גם המלאכים בלבן - יכולים לבכות,להשמיע את הכאב, לשתף בשמחות.מקום שהוא בית למקצוע - ומרגוע לעוסקים בו. בית לאחיות ולאחים העוסקים במלאכת הקודש ועושים ימים כלילות בעזרה במצבי בריאות וחולי ובכבוד האדם וחירותו.כאן תמצאו את כותל התמיכה וכאן גם תתבקשו לתת כתף לאלה הזקוקים לה.עם הזמן הבנו כי המקום גדול דיו ולבבותינו רחבים דיין על מנת להכיל את כל אותם שיש לנו איתם קשרי עבודה ומטרה משותפת, וגם להם מקום בבית הזה.חשיבות עליונה מיוחסת למחוייבותנו הראשונית - מטופלינו. סודיות רפואית הנה כלל בל יעבור – ההקפדה על פרטיות וחסיון מטופלינו מחייבת את כולנו.הומור מקצועי (וגם אחר...) ביקורת איכותית ושבחים – יתקבלו בברכה.תלונות גם כן.כללי התנהגות קולגיאליים - יבחנו בקפידה. רעיונות והצעות – מתבקשים.ושיהיה לנו רק טוב ושקט....ובהצלחה.

לצפיה ב-'פורום הסרת שיער נפתח ב'
פורום הסרת שיער נפתח ב|תפוז|
28/05/2014 | 12:13
13
|שמאל| טיפול הסרת שיער נהפך להיות חלק מהשגרה של חיינו, שפע המונחים והטכנולוגיות הקיימים בשוק יוצרים לא פעם בלבול. רבים מאיתנו חולמים על גוף חלק, נעים וסקסי. הסרת שיער בלייזר היא דרך נפלאה להשיג תוצאות מצויינות אך לעיתים התהליך לא פשוט ולפעמים אם נעשה בצורה לא נכונה הדבר יכול להוביל לנזק קוסמטי קשה. לפני שמגיעים לטיפול  חשוב לדעת את כל המידע על מנת שנוכל לקבל החלטה נכונה ולא נתאכזב מהתוצאות או מהתהליך!

לכן פתחנו בשבילכם את פורום הסרת שיער בו תוכלו לקבל מענה על כל שאלה שיש לכם בנושא, ללמוד ולהחכים.

אתם מומזנים להיכנס כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'פורום טיפול זוגי ומשפחתי ב'
פורום טיפול זוגי ומשפחתי ב|תפוז|
26/05/2014 | 11:54
7
|לב|המועקה הזאת שנופלת על כל אחד מאיתנו בשלב זה או אחר של השבוע, החודש או השנה יכולה להשפיע עלינו ולשבש כל אחד מההיבטים בחיינו.
הפתרון לא תמיד צריך להיות בפסיכולוג או כדורים, אלא בקיומו של מקום שבו אפשר לפרוק את מה שיושב לנו על הלב, בלי שיצקצקו וישפטו אותנו. מקום כזה שאפשר פשוט להוציא את מה שמציק לנו.

בפורום טיפול זוגי ומשפחתי, תוכלו להתייעץ בכל שאלה, בעיה, או התלבטות בנוגע לחייכם הפרטיים.

אל תשמרו את הדברים בלב, בואו להתייעץ כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'ללמוד קורס על בסיסי חדרי ניתוח ישר אחרי תואר?'
ללמוד קורס על בסיסי חדרי ניתוח ישר אחרי תואר?
25/05/2014 | 23:03
6
150
שלום,

האם ניתן ללמוד קורס על בסיסי "חדרי ניתוח" יישר לאחר סיום לימודי תואר וקבלת רישיון?

האם חייבים אישור ממעסיק?
האם חייבים תקופת ניסיון מסויימת?

תודה
לצפיה ב-'תיאורטית כן כי התשובה לשתי השאלות שלך היא לא.'
תיאורטית כן כי התשובה לשתי השאלות שלך היא לא.
29/05/2014 | 08:18
5
117
לא חייבים אישור ממעסיק או נסיון......
אבל בפועל כנראה שלא ניתן.
עדיפות לקבלה לקורס ניתנת למי שנשלח ע"י המעסיק.
בכל חדר ניתוח יש אחיות שעובדות שנים ומחכות לתורן לצאת לקורס בהשתתפות בית החולים.
זה גם קורס מאוד מבוקש שמתמלא בלי בעיה.
לצפיה ב-'ואם אני לא מעוניין במימון הקורס ע"י ביה"ח...?'
ואם אני לא מעוניין במימון הקורס ע"י ביה"ח...?
01/06/2014 | 14:51
4
60
תודה
לצפיה ב-'ועדיין, הקדימות היא למי שכן נשלח'
ועדיין, הקדימות היא למי שכן נשלח
02/06/2014 | 10:26
3
62
ע"י המעסיק ללימודים.
מה זה מימון?
זה יכול להיות יום לימודים אחד מתוך שניים, זה יכול להיות אחוז מסויים בשכר הלימוד.
שואלים בטופס- האם נשלח ע"י המעסיק
                 -האם יועסק בהמשך בתחום הלימודים?
כנראה שמתייחסים לשני הדברים.
לצפיה ב-'אז מה מומלץ לי לעשות מבחינה פרקטית?'
אז מה מומלץ לי לעשות מבחינה פרקטית?
03/06/2014 | 17:21
2
59
אני בהסבה לאקדמאים ומתכוון לעבוד כאח חדר ניתוח.
לא רוצה לעבוד בשום דבר אחר...

משום שכבר היה לי מקצוע אחר וכעת אני בהסבה, אני רוצה להשלים כבר את ההשכלה המלאה בתחום בו מעוניין - כולל הקורס העל בסיסי ב"חדרי ניתוח"...

מה מומלץ לי לעשות?

תודה :)
וחג שמח
לצפיה ב-'לדעתי, כדאי לך'
לדעתי, כדאי לך
05/06/2014 | 09:10
1
59
לנסות- אין לך מה להפסיד.
אתה כל כך נחרץ ..... מי אני שיכולה לומר לך?
מאחלת לך המון בהצלחה!!!
ושוב לעדכן אותנו פה בפורום.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
05/06/2014 | 09:14
16
לצפיה ב-'נקבע לי ראיון לסיעורד בהדסה'
נקבע לי ראיון לסיעורד בהדסה
25/05/2014 | 14:41
1
150
מה השאלות ששולים אותנו באיון ?
לצפיה ב-'שלום'
שלום
25/05/2014 | 22:01
134
אמנם לא עברתי ראיון בהדסה אבל מניחה שיש דימיון בין מוסדות הלימוד. לרוב שואלים על מניעים לבחירת המקצוע קצת היכרות אישית עם המועמד מה ידוע על תחום הסיעוד המון בהצלחה!!
לצפיה ב-'ערב טוב ושבוע טוב!'
ערב טוב ושבוע טוב!
24/05/2014 | 19:53
3
231
מתעניינת בקרוס על בסיס במניעת זיהומים, מישהו מכיר/עשה/יודע?
האם הקרוס מקנה פעולות סיעוד כלשהם?
האם יש בו התנסויות כלשהן?
תודה!
לצפיה ב-'אני סיימתי השנה'
אני סיימתי השנה
25/05/2014 | 11:40
2
151
הקורס לא מקנה פעילויות סיעודיות, אבל בהחלט מקנה רמת ידע בנושא שלא קיימת לאף אחות ללא הקורס.
אני יכולה לומר שאני מהווה גורם אסמכתא לנושא בארגון בו אני עובדת ואפילו אמורה להרים את המערך כולו.
יש התנסויות- ביחידה למניעת זיהומים בבית החולים בו שובצצת להתנסות.
ממליצה בחום- אני אפילו מלמדת כבר בקורס שמתקיים כעת.
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובה!'
תודה רבה על התשובה!
25/05/2014 | 19:32
1
79
האם הקורס מתאים גם לאחיות בית חולים?
האם התכנים מעניינים?
איפה אפשר למצוא את הסילבוס כדי לקורא לפני שאני נרשמת?
כמה ימים בשבוע ומה אורך הקורס?
(אני רוצה עלשות באסף)
לצפיה ב-'הקורס מתאים בעיקר לאחיות בית חולים'
הקורס מתאים בעיקר לאחיות בית חולים
26/05/2014 | 10:17
100
שם לפחות יש יחידות ונעשית פעילות.
בקהילה צריך להרים הכל מ-0
אותי התכנים מאוד ענינו.
תתקשרי לבית הספר וישלחו לך מה שצריך (תכנסי לאתר בית הספר).
בעיקרון, הקורס יומיים בשבוע במשך שנה (אבל יש חופשים ויש התנסיויות)
לצפיה ב-'האם אחים מוסמכים נותנים חוות דעת בתחום סיעוד?'
האם אחים מוסמכים נותנים חוות דעת בתחום סיעוד?
24/05/2014 | 18:58
2
120
שלום,
שאלה - האם אחים מוסמכים מתמנים ע"י בתי המשפט או חברות הביטוח כדי לתת חוות דעת משפטיות בתחום הסיעודי?

תודה רבה
לצפיה ב-'לא נראה לי'
לא נראה לי
25/05/2014 | 11:35
58
בדרך כלל מדובר בחוות דעת רפואיות כאשר לרוב נותן חוות דעת הוא רופא מומחה.
לצפיה ב-'לא שידוע לי'
לא שידוע לי
25/05/2014 | 11:42
55
אבל אחיות בהחלט מזומנות לבית משפט על מנת להעיד בנוגע למטופל שהיו מעורבות בטיפול בו (גם אם לא נתבעות באופן אישי- אפילו את המטופל תובע את ביטוח לאומי).
לצפיה ב-'איזה תחומים בסיעוד נחשבים לתחומים "חמים"?'
איזה תחומים בסיעוד נחשבים לתחומים "חמים"?
23/05/2014 | 20:04
7
192
ערב טוב לכולם!

איזה תחומים בסיעוד נחשבים לתחומים "חמים" - תחומים רווחיים ושקשה להתקבל אליהם.

תודה
לצפיה ב-'אפשר לדעת ממה נובעת השאלה?'
אפשר לדעת ממה נובעת השאלה?
25/05/2014 | 11:47
6
177
מה ש"חם" בעיני אולי לא כזה בעיני אחר....
לא תמיד מה שרווחי הוא חם.....
מיילדות זה חם.... אבל מי אמר שהוא רווחי?
חברות תרופות זה אולי רווחי אבל מי אמר שזה חם?
לצפיה ב-'אני שואל על תחומים בסיעוד שנחשבים לריווחיים'
אני שואל על תחומים בסיעוד שנחשבים לריווחיים
25/05/2014 | 14:30
5
185

אודה על תשובותיכם :)
לצפיה ב-'הרשימה שלי קצרה ומלאה הסתייגויות'
הרשימה שלי קצרה ומלאה הסתייגויות
25/05/2014 | 15:15
4
258
חדר ניתוח- אפשר לעשות ססיות- אבל עד שמגיעים לחדר ניתוח ועד שמסיימים קורס על בסיסי ועד שצוברים וותק ומקבלים ססיות יכולות לעבור שנים......
דיאליזה- לא פשוט להגיע, דורש על בסיסי.

תיירות מרפא- דורש גישה לאוכלוסיה שמגיעה לפה לתיירות מרפא כמו מרוסיה וכו'. צריך קשרים, הרבה חושבים שהם הולכים להצליח בגדול ובפועל מעט מאוד מצליחים......
תועמלנות- אולי מקבלים רכב וטלפון ומשכורת- אבל זה תלוי הרבה בבונוסים ועמידה ביעדים קשים מאוד....וצריך להתחנף לרופאים.....

בקיצר, לסיעוד מגיעים כדי לתת את הנשמה.... מיליונרים אין במקצוע הזה.....
לצפיה ב-'נכון מי שבא לסיעוד שלא יחפש כסף'
נכון מי שבא לסיעוד שלא יחפש כסף
25/05/2014 | 15:52
1
196
בטח לא בארץ.
דרך אגב גם במחלקה קרדיולוגית עושים ססיות- צנתורים אלקטיביים שקופות החולים משלמות. הבנתי שהסכומים די נחמדים ומקבלים פר מטופל.
לגבי תועמלנות- אני לא חושבת שצריך להתחנף לרופאים, בעניין הזה צריך אישיות מסוימת שמתאימה לעבודה כזאת. צריך לדעת לשווק נכון.
צריך לדעת לשכנע וזה דורש הרבה ידע ולדעת לענות על כל שאלה שיכולה להתעורר. יש לך מושג מה השכר לעבודה כזאת?
לצפיה ב-'לפי מה שהבנתי מאח שעובד בחברת תרופות'
לפי מה שהבנתי מאח שעובד בחברת תרופות
25/05/2014 | 16:28
204
משכורת 10K+אוטו ופלאפון.
לא יודע אם נטו או ברוטו.
לצפיה ב-'תודה :)'
תודה :)
25/05/2014 | 21:01
64
לצפיה ב-'שאלה - מה זה סיסיות?'
שאלה - מה זה סיסיות?
07/06/2014 | 15:16
102
לצפיה ב-'התקבלתי ללימודי סיעוד באוניברסיטת ת"א - הסבה'
התקבלתי ללימודי סיעוד באוניברסיטת ת"א - הסבה
23/05/2014 | 16:05
3
163
שלום אני עו"ד והתקבלתי לאוניברסיטת ת"א- מסלול לבעלי תואר. שזהו למעשה מסלול הסבה שמקנה תואר אקדמי בסיעוד...

יש פה מישהו שכבר למד / לומד במסלול הזה?

אשמח לקבלת הפרטים - עד כמה המסלול עמוס, כמה ימי לימוד יש בשבוע.
ועוד שאלה - חיסונים - האם צריך לעשות את החיסונים עוד לפני שמתחילים לימודים או עושים את זה במקביל לתחילת הלימודים

תודה
לצפיה ב-'היי :) אני לומדת במסלול הזה'
היי :) אני לומדת במסלול הזה
23/05/2014 | 19:43
2
151
המסלול סופר עמוס, לומדים 5 (ולפעמים 6) ימים בשבוע, לא מעט פעמים עד 18 בערב, ולפעמים גם ערבי חג (אנחנו למדנו ערב פסח וערב יום העצמאות) ובחלק מהחופשים. שמועות אומרות שהמסלול שלכם אמור להיות קל יותר בעקבות המשוב שלנו על העומס, אבל אני לא יודעת להגיד עד כמה זה נכון. שווה לשאול!
לגבי החיסונים - אפשר לעשות במקביל ללימודים, צריך לסיים אותם עד יוני (וביולי נכנסים למחלקות)
בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה על התגובך המהירה'
תודה על התגובך המהירה
23/05/2014 | 20:01
1
113
לאחר שנת לימודים ראשונה ניתן, להערכתך, להשתלב בעבודה בבי"ח איכילוב כסטודנט?

תודה
לצפיה ב-'האמת שאין לי מושג :)'
האמת שאין לי מושג :)
24/05/2014 | 19:41
46
לצפיה ב-'מעבר למוסד אחר'
מעבר למוסד אחר
22/05/2014 | 22:24
1
130
אני מעוניינת לעבור למוסד אחר. המוסד שאני עובדת בו עכשיו וגם המוסד שאני רוצה לעבור שניהם של משרד הבריאות. השאלה שלי: האם אחות ראשית של אותו מוסד שבו אני עובדת עכשיו יכולה להתנגד להעברה או לדחות את ההעברה. מה הזכויות שלי? תודה
לצפיה ב-'מהחיפוש שאני עשיתי'
מהחיפוש שאני עשיתי
23/05/2014 | 09:25
87
מצאתי כי מעבר בין מוסדות ממשלתיים דורשים את הסכמת 2 מנהלות הסיעוד בשני המוסדות.
ויש תקופת נסיון של 6-12 חודשים לאחר המעבר. הזכויות שצברת עוברות יחד איתך.
יתכן והאינטרס של אחות הראשית במוסד אליו את עוברת חזק יותר מהאינטרס של האחות במוסד אותו את רוצה לעזוב.....
חשוב לגשש טוב טוב במקום החדש- לפני שאת עוזבת.
ממליצה להתייעץ גם עם ועד העובדים ומח' משאבי אנוש.
בהצלחה!
לצפיה ב-'שאלה תאורטית'
שאלה תאורטית
22/05/2014 | 12:29
9
278
נגיד ועכשיו סיימתי לימודי סיעוד ואני מתחילה לעבוד, האם יש לי בחירה מלאה לאיזו מחלקה אלך?
או שיש מחלקה מסויימת שבו כל אחות צריכה להיות זמן מסוים ומשם הבחירה בידיים שלהן לחלוטין?

תודה!
לצפיה ב-'לגמרי תלוי בך !'
לגמרי תלוי בך !
22/05/2014 | 12:37
8
203
אחרי הלימודים,הבחירה נתונה בידיים שלך.
את יכולה ללכת לאיזה מחלקה שאת רוצה.
לצפיה ב-'כאשר מסיימים ללמוד'
כאשר מסיימים ללמוד
23/05/2014 | 09:28
7
211
פונים למנהלת הסיעוד והיא יכולה להציע היכן היא צריכה אחיות.
יש מחלקות שקשה לקבל- חדר ניתוח, יולדות, טיפולים נמרצים
יש מחלקות שתמיד מקבלות- פנימית, כירורגית...
אבל לא מכריחים.
יש מסלולים שבסופם מתחייבים ללכת לעבוד בכל מחלקה- אבל גם שם....בדר"כ יש התחשבות
לצפיה ב-'כמה קשה לקבל את המחלקות האלה ?'
כמה קשה לקבל את המחלקות האלה ?
23/05/2014 | 11:54
6
183
כמה קשה להיכנס לדיאליזה ? או חדר ניתוח ?
כמה זמן המתנה ?
לצפיה ב-'הכל תלוי בצרכי המערכת+רמת האסרטיביות שלך'
הכל תלוי בצרכי המערכת+רמת האסרטיביות שלך
24/05/2014 | 08:40
5
179
כמעט לכולם בראיון עבודה מוצע ישר פנימית, כירורגית, אורטופדית, גריאטריה, או במילים אחרות המחלקות הכי פחות מבוקשות. זה מתלווה עם המשפט הידוע "כל המחלקות האחרות מלאות".
מכאן רמת המיקוח תלויה איפה אתה גר, אם בצפון אז כנראה שיהיה קושי מסויים, ולפעמים אומרים תודה שמתקבלים לאחת מהמחלקות האלה מרוב שיש עודף של אחים/אחיות.
אם אתה מאזור השפלה/מרכז, ולא בא לך על המחלקות האלה, אז מסרבים בצורה מונמסת ומבקשים מחלקה אחרת, או אחת ספציפית אם אתה מעוניין בכזו (לפעמים יש מחלקות שבאמת מלאות). ואם מתעקשים איתך, אז פשוט קובעים ראיון בבית החולים שנמצא בטח 10-20 ק"מ משם ומתחילים מחדש איתו. אפשר להפוך את העניין לשוק, ולחזור מהראשון לשני תוך הצגה של המחלקה שהוצעה לך ובקשה לקבל משהו דומה (הכרתי כמה אחיות שעשו את זה, עובד יופי. פתאום מהצעה של פנימית בלבד התפנה מקום בילדים, או אורטופדית ששונה לחדר ניתוח)...
במילים אחרות, לא בא לך על פנימית ודומתיה, אז אתה לא חייב. צריך לדעת גם להתעקש.

אני כן מסייג את הדברים שלי לגבי מחלקות מסויימות, כי יש כמה שבאמת מבוקשות מאוד וקשה להיכנס אליהם או שדורשים קורס על בסיסי (מיילדות, דיאליזה....).

*ישירות לשאלה שלך, לחדר ניתוח לא תהיה בעיה גדולה להיכנס.
דיאליזה תצפה לקושי. מכיר אחות שסיימה תואר וישר עברה למחלקת דיאליזה, ובהמשך שלחו אותה לקורס על בסיסי. אבל זה היה קצת חריג, מחלקה שבאמת קשה להיכנס אליה, שלא לדבר על הקורס על בסיסי שמאוד מאוד קשה. כאן זה יותר מזל.

מבחינת המתנה למחלקה מבוקשת, אם לא קיבלת אותה מראש, אז אין זמן המתנה מוגדר, תלוי במנהלת הסיעוד שאחראית על הנושא באותו בית החולים. היא יכולה לסחוב אותך שנים גם או שכבר אחרי שנה-שנתיים תעשה את המעבר...זו דרך פחות מומלצת, כי ברגע שנכנסת למחלקה מסוימת, במיוחד אם זו אחת שסובלת ממחסור בכוח אדם, אז קשה מאוד לצאת משם ולעבור לזו שרצית וביקשת מלכתחילה באותו בית החולים, וינסו למנוע את זה ממך בכל דרך.

לצפיה ב-'אני גר בלב המרכז'
אני גר בלב המרכז
24/05/2014 | 20:32
3
156
רמלה.

יש הרבה מאוד בתי חולים שאני יכול לעבוד אחרי הלימודים,ככה שלהתעקש ולנסות זו לא תהיה בעיה.
אני מכיר אח שחיכה להיכנס לחדר ניתוח חצי שנה! בנתיים עבד במשרות אחרות שקשורות למקצוע(לא חסר)
לאחר מכן פנה לתעמולנות רפואית שקשורה לחדר ניתוח,והוא כמובן מרוצה.

תודה על התשובה !
לצפיה ב-'אני שכן שלך'
אני שכן שלך
25/05/2014 | 14:24
2
155
אין לך מה לדאוג, מסביבנו יש כ-15 בתי חולים שונים ברדיוס של 40 ק"מ. כמעט ואין מחלקה שתרצה ולא תקבל, חוץ מהדוגמאות שציינתי שיותר תלויות במזל.
מבחינת חדר ניתוח, בקפלן בוודאות צריכים והקבלה מיידית (למרות שסגנית מנהלת הסיעוד שם מאוד מקשה בעניין, אבל פה נכנסת העקשנות וחוסר הפשרה שדיברתי עליה). זה היה גם המצב באסף הרופא לפני כמה חודשים כשדיברתי עם אח משם, לא מאמין שהשתנה בהרבה.

לצפיה ב-'שלא לדבר על תל השומר, וולפסון, איכילוב......'
שלא לדבר על תל השומר, וולפסון, איכילוב......
25/05/2014 | 14:26
1
148
והרשימה עוד ארוכה
לצפיה ב-'זה מעולה'
זה מעולה
25/05/2014 | 15:45
122
השאלה מה יהיה בעוד 4 שנים כשאסיים את התואר?
האם המחסור יורגש באותה מידה?
לצפיה ב-'זה נכון'
זה נכון
25/05/2014 | 11:43
121
בצפון אין בכלל מקום למיקוח- אם אתה לא רוצה מה שמציעים יגידו לך בהצלחה ויקחו מישהו אחר. יש בעיה גדולה עם תקנים.
במרכז והדרום המצב קצת יותר טוב. ברור שרוצים לכל המחלקות הקשות קודם כל, אבל יש מקומות פנויים גם במחלקות אחרות שיותר נחשבות נגיד כך.
אני באופן אישי חושבת שצריך לעשות שיקולים ולקבל החלטה על סמך הדעה שלך והרצון שלך ולא על סמך מישהו שקובע לך איך אמורים להראות חייך. אני לדוגמא לא רואה את עצמי במחלקה X וכמה שלא ישכנעו אותי אני לא אלך לשם. יש מספיק משרות שיכולות להתאים ואם זה לא בית חולים אז זה קהילה ואם זה לא קהילה אז דברים אחרים. אפשר להסתדר.
לצפיה ב-'מי יודע, מי עשה? מסלול הסבת אקדמאים '
מי יודע, מי עשה? מסלול הסבת אקדמאים
21/05/2014 | 12:39
1
130
היי חבר'ה! וברוכים הנמצאים.

שמי יעל, מעוניינת להרשם באוקטובר להסבה לסיעוד - ברזילי.
מחפשת ומתקשה למצוא מי שעובר או עבר את המסלול..
ופשוט לקבל עצות ודעות.

תודה מראש, חברים! יום טוב
יעל
yayapo3@gmail.com
לצפיה ב-'היי יעל'
היי יעל
21/05/2014 | 19:55
112
אני גם ככל הנראה ארשם ללימודים הקרובים בברזילי. אני כבר דיברתי עם שני סטודנטים שלומדים שם עכשיו. אם את רוצה לדבר, אשמח לשלוח לך במסר את הנייד שלי.
לצפיה ב-'פורום קולנוע ישראלי נפתח ב'
|*|פורום קולנוע ישראלי נפתח ב|תפוז|
19/05/2014 | 13:02
7
|רמקול|בשנים האחרונות הקולנוע הישראלי מראה פריחה של ממש, עם סרטים כמו "בופור", "ואלס עם באשיר", "עג'מי" ואחרים, נראה שאנחנו בדרך הנכונה לכבוד והצלחה בינלאומיים.
אך לא צריך לשכוח את הסרטים הנוסטלגיים, כמו "סאלח שבתי", "מבצע יונתן", סדרת "אסקימו לימון", "אלכס חולה אהבה", "מבצע סבתא" ועוד רבים וטובים.

לכן פתחנו בשבילכם את פורום קולנוע ישראלי וסרטי בורקס |!|

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו :-)
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'יש אפשרות ליצור קשר'
יש אפשרות ליצור קשר
19/05/2014 | 00:33
6
189
האם יש אפשרות ליצור קשר עם מנהל הסיעוד?
לצפיה ב-'אני רוצה לבקש מהם '
אני רוצה לבקש מהם
19/05/2014 | 00:36
5
146
האם יהיה ניתן לבקש חריגה במקום 500 אז 498 . הבתי ספר לתעודה אמרו שמנהל הסיעוד קבע זאת שרק מ500+ ניתן
אז רציתי לכתוב מכתב ולבקש האם תהיה אפשרות חריגה...
לצפיה ב-'היי'
היי
19/05/2014 | 12:39
1
96
תקיש מנהל הסיעוד באינטרנט יופיע לך האתר שלהם ובו מספרי הטלפון ודרכים ליצירת קשר. אל תטפח ציפיות כי הסיכויים קלושים שיאשרו חריגה אבל שווה לנסות בהצלחה!!
לצפיה ב-'הנה מצאתי! תודה!!!'
הנה מצאתי! תודה!!!
19/05/2014 | 14:33
34
לצפיה ב-'התשובה היא שכנראה לא תקבל'
התשובה היא שכנראה לא תקבל
19/05/2014 | 12:56
2
114
בהתחשב בזה שציון הפסיכו' הממוצע הוא 530...
לצפיה ב-'ממוצע של סטודנטים לסיעוד?'
ממוצע של סטודנטים לסיעוד?
19/05/2014 | 14:34
1
115
או ממוצע כלל ארצי וכאלה?
לצפיה ב-'בכלל'
בכלל
21/05/2014 | 14:45
65
ציוני הפסיכומטרי מתפלגים נורמלית עם ממוצע סביב 530.
לצפיה ב-'קבלת תצלום CT'
קבלת תצלום CT
18/05/2014 | 08:59
1
61
מישהו יודע אם ניתן להגיע באופן אישי לביה״ח ולקבל תצלום של בדיקת CT שנעשתה לאחרונה?.
האם הדבר כרוך בתשלום?
לצפיה ב-'למחוק*'
למחוק*
18/05/2014 | 09:00
43
לא שמתי לב לתגובה אחרונה בנושא.
לצפיה ב-'אבחנות סיעודיות ומשותפות'
אבחנות סיעודיות ומשותפות
17/05/2014 | 12:35
2
392
אני אשמח אם תוכלו להפנות אותי למקור או לענות בעצמכם - אני צריכה למצוא אבחנה משותפת בתחום נפשי למטופל שהוא ממש בסדר! מתמודד עם כל המחלות שלו בצורה מאוד טובה!
ודוגמא לאבחנת רווחה למטופל עם מצב כלכלי לא מזהיר וצורך בתוספת שעות במטפל בשבוע...
אני עם ברונר פתוח ברשימה של האבחנות הסיעודיות, קופצת בין דפים ולא עולים לי רעיונות
לצפיה ב-'משותפות?.. '
משותפות?..
17/05/2014 | 19:52
1
127
מודה, לא ממש הבנתי את השאלה שלך לגמריי.. בכל אופן, ממה שהבנתי את מחפשת לכל הפחות אבחנות סיעודיות, אני מצרפת לינק עם רשימת האבחנות הסיעודיות המעודכנת משנת 2012-2014, אולי זה יוכל לעזור לך?..

http://faculty.mu.edu.sa/public/uploads/1380604673...
לצפיה ב-'משותפות! '
משותפות!
17/05/2014 | 20:16
103
הלינק לא עובד אבל תודה לך שענית! :)
כן, המדריכה דורשת משותפות [שנדרשת התערבות רפואית וסיעודית יחד להשגת מטרות המטופל ולא רק התערבות ראשונית ע"י הוראה סיעודית].
ומצאתי אבחנת רווחה
לצפיה ב-'מעונות - אסף הרופא'
מעונות - אסף הרופא
16/05/2014 | 17:30
9
164
ערב טוב,

מישהו יודע אם קיים מעון לאחיות בתוך מתחם המרכז הרפואי אסף הרופא?
לצפיה ב-'חושבת שכן'
חושבת שכן
16/05/2014 | 21:26
4
122
מישהי כאן בפורום אפילו הייתה גרה שם.
בכל אופן תדבר עם אסף הרופא לגבי אפשרות כזאת, אם יש להם דירה פנויה.
לצפיה ב-'מישהו יודע בוודאות? מישהו למד שם ?'
מישהו יודע בוודאות? מישהו למד שם ?
17/05/2014 | 08:41
3
63
לצפיה ב-'יש לי חברה שלומדת שם'
יש לי חברה שלומדת שם
17/05/2014 | 20:18
2
143
הבנתי שהמעונות נמצאים במרחק הליכה מגוחך של דקה מקסימום עד בית הספר לסיעוד באסף הרופא.
לצפיה ב-'WOW, תודה !!'
WOW, תודה !!
17/05/2014 | 22:00
1
101
יש מעונות גם לאחיות, נכון?
או שרק לסטודנטים?
לצפיה ב-'הבנתי שזה לסטודנטים :)'
הבנתי שזה לסטודנטים :)
18/05/2014 | 09:17
96
לא יודעת לגבי אחיות
לצפיה ב-'מעונות באסף הרופא'
מעונות באסף הרופא
21/05/2014 | 08:10
3
317
יש מעונות לסטודנטים שנמצאים ממש באותו בניין עם כיתות הלימוד.
גרתי שם כל תקופת הלימודים. אני יודעת שהם עברו לאחרונה שיפוץ משמעותי.
אלו מעונות סה"כ נוחים בהשוואה לאלו בבתי ספר אחרים.
אם הבית חיה היא ממש אמא לסטודנטים.
לגבי מגורי עובדים- גם באלו זכיתי לגור 3 שנים. יש צריפים ויש דירות. ויש רווקיה לרווקים....
המלאי מצומצם  ביותר- אבל אם מישהו מתפנה- אז מקבלים.
לדעתי מוגבלים ל שנתיים. אני גרתי שנתיים דרך בעלי ועוד שנה עלי כי שניינו עבדנו באסף.
אין דבר יותר נוח מלקום חצי שעה לפני משמרת ולהיות אחרי מקלחת במיטה 10 דקות אחרי משמרת..... אם יש עוד שאלות- בשמחה.
לצפיה ב-'תודה . shiralan אפשר שאלה?'
תודה . shiralan אפשר שאלה?
21/05/2014 | 22:10
2
70
כמה משלמים בסופו של כל חודש (כרווק וכזוג)?
מאוד מודה לך shiralan
לצפיה ב-'אני לא יודעת כמה זה עולה עכשיו'
אני לא יודעת כמה זה עולה עכשיו
22/05/2014 | 18:06
1
86
אני עזבתי את בית החולים לפני7 שנים.
בזמנו שילמנו על דירה לזוג- חדר שינה, סלון ענק, פינת אוכל, מטבח ו-2 מרפסות- 2000₪ לחודש וזה כלל הכל!!!
המעונות כסטודנטית עלו סביב 400₪ לחודש - כבר לא זוכרת בדיוק....
בכל מקרה, זה השתלם והתאים לנו מאוד.
הצלחנו לחסוך לא מעט כסף בתקופה הזו.....
לצפיה ב-'מאוד מודה לך shiralan'
מאוד מודה לך shiralan
22/05/2014 | 20:53
39
לצפיה ב-'שאלה לכל מי שיודע/ת'
שאלה לכל מי שיודע/ת
15/05/2014 | 16:44
1
143
ראיתי את טבלת פריסת הקורסים העל בסיסיים לשנת 2015 ,שהועלתה פה בזמנו,על ידי אחת הגולשות בפורום.
מעוניין ללמוד קורס על בסיסי ברפואה ראשונית/רפואת קהילה.
לצערי אין בית ספר לסיעוד שפותח קורס כזה שקרוב יחסית למקום מגוריי.
אך ראיתי בבית הספר לסיעוד וולפסון שנפתח קורס על בסיסי בחטיבה כרונית. מישהו/מישהי יודע/ת מה זה הקורס הזה?
לצפיה ב-'זה קורס בסוכרת'
זה קורס בסוכרת
15/05/2014 | 22:58
67
אני גם נרשמת אליו =)
לצפיה ב-'עברתי את המבחן הממשלתי, מה עליי לעשות עכשיו?'
עברתי את המבחן הממשלתי, מה עליי לעשות עכשיו?
14/05/2014 | 12:27
2
160
בוקר טוב לכולם,

רק הבוקר קיבלנו תוצאות של הבחינה הממשלתית, וכמובן הרוב קיבל ציונים מהממים.

רציתי לקבל העתק רשמי על הציון, והדפסתי את "‫‫טופס ‬‫בקשה‬ ‫להעתק ‬‫אישור‬ ‫על‬ ציון‬ ‫במבחן‬ רישום‬",

שאלה : מה יש לכתוב ליד "מספר רישום בפנקס האחיות" ?
לצפיה ב-'קודם כול מזל טוב'
קודם כול מזל טוב
14/05/2014 | 17:30
1
153
אישור הסופי ישלח לביתך במהלך החודש הקרוב בו יהיה רשום הציון אותו קיבלת במקביל תקבלי תעודת רישום ממנהל הסיעוד עליו חתומה האחות הראשית הארצית ובו יצויין מספר הרישום האישי שלך.
בהצלחה !!
לצפיה ב-'תודה'
תודה
14/05/2014 | 19:11
102
תודה רבה קליינה :)
לצפיה ב-'דרוש/ה אח/ות ראשי/ת'
דרוש/ה אח/ות ראשי/ת
13/05/2014 | 12:48
121
למרכז גריאטרי באזור המרכז,
תנאים מעולים
052-7620838
לצפיה ב-'אטלס אנטומי - איזה מומלץ?'
אטלס אנטומי - איזה מומלץ?
13/05/2014 | 20:14
1
80
לצפיה ב-'היי'
היי
13/05/2014 | 22:06
82
האמת שלא חובה אטלס אנטומי אפשר להסתדר גם ספר אנטומיה שמכיל בתוכו גם פיזיולוגיה וגם אנטומיה מפורטת עם תמונות להמחשה של כול מערכות הגוף. עלות של כול ספר הינה מינימום 200 שקלים וגם ככה עלות הלימודים גבוהה אני ממליצה לקנות רק את הכרחי למרות שיש כאלה שכלל לא רוכשים ספרים ונעזרים בספריות השונות. בהצלחה

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

חגית רון ביטוח ופיננסים
זקוקים לתכנון פנסיוני?
ד
זקוקים להשתלת שיניים?
פורום תביעות ביטוח סיעודי
תביעות סיעוד

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה