לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
99879,987 עוקבים אודות עסקים

פורום ראשון לציון

ברוכים הבאים לפורום העיר ראשון לציון בתפוז ! ראשון לציון – העיר הרביעית בגודלה בישראל. זה המקום בו תוכלו לדון על כל נושא הקשור לעיר: ענפי הספורט השונים, מקומות בילוי , בתי ספר , מקומות תעסוקה, תנועות נוער , פיתוח העיר והבנייה ועוד. כאן המקום לדון על פוליטיקה מקומית, לשבח או לקטר על פעלים בעיר. אבל כמובן שאינכם מוגבלים בשיחות על העיר בלבד- אתם מוזמנים להעשיר את הידע שלנו בנושאים המעניינים אתכם, להמליץ לנו על אירועים/ בילויים/ ספרים/ מתכונים וכו´.אתם יכולים ליזום פתיחת שרשורים, משחקים וכו´ (בתיאום עימנו...) והפורום יישאר פעיל בזכותכם ובשבילכם.הפורום פתוח לכל תושבי העיר וגם כמובן לכל אחד המתעניין בה. ובשביל שהפורום יזרום כהלכה בואו ונקפיד על כמה כללי התנהגות פשוטים . אנחנו לא אוהבים שפה לא הולמת ואנחנו לא מחפשים לריב או להעליב, אז בואו וניצור לנו קהילה חמה ואוהבת. כמו כן אנו ממליצות לכם לבקר באתר הרישמי של העיר בכתובת www.rishonlezion.muni.il. ובאתר הקישורים של העיר בכתובות :www.rishon.co.ilוקצת על עצמנו: רויטל: שמי רויטל ואני בת 29, תושבת העיר ראשל"צ כ- 19 שנה. מנהלת את חנות המחשבים "קשרי מחשב" בעיר, נשואה ללירון ואם לאלון בן ה-4 וליאם בן השנה . אוהבת את העיר ולא מתכוונת לזוז ממנה . חן: שמי חן ואני בת 19, תושבת העיר מאז שנולדתי. חיילת בצבא הגנה לישראל ונהנית מהעיר- קניות, בילויים ואנשים.אנו מאחלת לכולנו דיונים מעניינים ואם יש שאלות, אתם מוזמנים לפנות אלינו במסר או באמייל. רויטל- revi88@walla.comחן – shesek_1@walla.co.il

אודות הפורום ראשון לציון

ברוכים הבאים לפורום העיר ראשון לציון בתפוז ! ראשון לציון – העיר הרביעית בגודלה בישראל. זה המקום בו תוכלו לדון על כל נושא הקשור לעיר: ענפי הספורט השונים, מקומות בילוי , בתי ספר , מקומות תעסוקה, תנועות נוער , פיתוח העיר והבנייה ועוד. כאן המקום לדון על פוליטיקה מקומית, לשבח או לקטר על פעלים בעיר. אבל כמובן שאינכם מוגבלים בשיחות על העיר בלבד- אתם מוזמנים להעשיר את הידע שלנו בנושאים המעניינים אתכם, להמליץ לנו על אירועים/ בילויים/ ספרים/ מתכונים וכו´.אתם יכולים ליזום פתיחת שרשורים, משחקים וכו´ (בתיאום עימנו...) והפורום יישאר פעיל בזכותכם ובשבילכם.הפורום פתוח לכל תושבי העיר וגם כמובן לכל אחד המתעניין בה. ובשביל שהפורום יזרום כהלכה בואו ונקפיד על כמה כללי התנהגות פשוטים . אנחנו לא אוהבים שפה לא הולמת ואנחנו לא מחפשים לריב או להעליב, אז בואו וניצור לנו קהילה חמה ואוהבת. כמו כן אנו ממליצות לכם לבקר באתר הרישמי של העיר בכתובת www.rishonlezion.muni.il. ובאתר הקישורים של העיר בכתובות :www.rishon.co.ilוקצת על עצמנו: רויטל: שמי רויטל ואני בת 29, תושבת העיר ראשל"צ כ- 19 שנה. מנהלת את חנות המחשבים "קשרי מחשב" בעיר, נשואה ללירון ואם לאלון בן ה-4 וליאם בן השנה . אוהבת את העיר ולא מתכוונת לזוז ממנה . חן: שמי חן ואני בת 19, תושבת העיר מאז שנולדתי. חיילת בצבא הגנה לישראל ונהנית מהעיר- קניות, בילויים ואנשים.אנו מאחלת לכולנו דיונים מעניינים ואם יש שאלות, אתם מוזמנים לפנות אלינו במסר או באמייל. רויטל- revi88@walla.comחן – shesek_1@walla.co.il

לצפיה ב-'חדש בראשון מישלוחי פירות וירקות באינטרנט'
חדש בראשון מישלוחי פירות וירקות באינטרנט
27/08/2010 | 14:12
51
מישלוחי פירות וירקות חינם  הזמנה באינטרנט  כנסו  לאתר הבית
                                    www.pri2u.co.il
   נסו ותהנו  להתראות באתר
לצפיה ב-'תזכורת -הרקדת ריקודי עם חדשה בפרס נובל'
תזכורת -הרקדת ריקודי עם חדשה בפרס נובל
22/08/2010 | 22:42
23
הרקדת ריקודי עם חדשה בפרס נובל במרכז הקהילתי רחוב הנרי קיסינג'ר 5

ההרקדה תחל בתאריך 5.9

20-21 מתחילים מצעד ראשון

21-הסוף בינוניים ומתקדמים

רצ"ב פלאייר לשימושכם
לצפיה ב-'מורה לנהיגה- יוסי גנץ'
מורה לנהיגה- יוסי גנץ
22/08/2010 | 11:59
5
259
מכירים? אשמח לקבל חוות דעת עליו. אני חושבת ללמוד אצלו על אוטומט..
תודה!
לצפיה ב-'אם את מראשון יש לי מישהו יותר טוב מכולם'
אם את מראשון יש לי מישהו יותר טוב מכולם
22/08/2010 | 20:32
70
לצפיה ב-'יש לי חבר שלומד אצלו אין לו תלונות, אני'
יש לי חבר שלומד אצלו אין לו תלונות, אני
27/08/2010 | 17:47
69
אני לא מכיר את הבנאדם
לצפיה ב-'הוא עוד מלמד?'
הוא עוד מלמד?
27/08/2010 | 18:15
57
למדתי אצלו לפני למעלה מ-10 שנים.
בסה"כ בסדר גמור. אין תלונות.
לצפיה ב-'סה"כ אחלה מורה, טסט שני בלי תסביכים מיוחדים.'
סה"כ אחלה מורה, טסט שני בלי תסביכים מיוחדים.
27/08/2010 | 20:45
61
לצפיה ב-'הוא גדול ארבעת ילדי למדו אצלו'
הוא גדול ארבעת ילדי למדו אצלו
04/09/2010 | 21:55
54
לצפיה ב-'שאלה לגבי אזורים מומלצים לרכישת דירה'
שאלה לגבי אזורים מומלצים לרכישת דירה
21/08/2010 | 20:10
3
16
שלום לכולם,

אני מחפשת לרכוש דירה ואחד הערים שאני שוקלת היא ראשל"צ.
גרתי בעיר במשך הרבה מאוד שנים אבל אני מניחה שדברים השתנו מאז.
לצערי אני דיי מוגבלת בתקציבף הדירות בימנו מאוד יקרות וזה משאיר לי מעט אופציות..

לגבי המערב הותיק- שזה האזור שהכי מועדף עליי - האם זה עדיין נחשב לאזור טוב עם אוכלוסייה טובה וחינוך טוב? החיסרון באזור הזה הוא שברוב הבניינים אין חנייה כמו שצריך וזה אזור צפוף מבחינת מקומות חניה.
מה לגבי שכונת אברמוביץ?

אופציה נוספת שאני שוקלת הוא האזור שממזרח לרחוב הרצל: כלומר אזור השוק/רח' אחד העם/ביה"ס חביב..-האם זהו נחשב לאזור טוב? יש שם כמה דירות במחירים סבירים בהחלט..

תודה מראש לכל העונים והעוזרים ושוב מקסים לכולם
לצפיה ב-'כמה חדרים את צריכה ועל איזה תקציב בדיוק את '
כמה חדרים את צריכה ועל איזה תקציב בדיוק את
21/08/2010 | 23:26
1
11
מדברת ?  
את צודקת במשהו : מרכז העיר השתנה מבחינת סוג האוכלוסיה  , אבל הדירות בבניינים הישנים הן הכי גדולות שיש .
מצוקת חניה יש בכל השכונות . היום כל משפחה מחזיקה ב-3 רכבים ...
לצפיה ב-'להתרחק מאיזור השוק ומהר'
להתרחק מאיזור השוק ומהר
28/08/2010 | 11:26
15
לפני שיהיה מאוחר ערך הדירות שם יורד בכל שנה ב3 אחוז בקירוב מניסיון
תלכו על נווה הדרים תלכו על גן נחום על גני אסתר על איזור כצנלסון רמז אבל לאיזור השוק אסון טוטאלי
לצפיה ב-'מה בדיוק אתם מחפשים?'
מה בדיוק אתם מחפשים?
02/09/2010 | 14:57
12
יש לכם ילדים קטנים? בגן? בית-ספר יסודי? או אולי ילדים בתיכון/צבא?
מה השיקולים והדרישות לגבי מקום המגורים?

כמו שאמרו לך בגני אסתר יש גנים, בית ספר יסודי, השכונה עצמה דיי מזדקנת יש שם עדיין צעירים אבל רב הילדים זה משכונת נעורים.
לצפיה ב-'מפת פארקים בראשון'
מפת פארקים בראשון
21/08/2010 | 18:54
2
61
אני רוצה מפה של פארקים או משהו - אני גרה בפואבלו ומתעניינת בעיקר במתקני ספורט ציבוריים ומתקני הליכה
לצפיה ב-'מתקני הליכה = מסלולי הליכה'
מתקני הליכה = מסלולי הליכה
21/08/2010 | 18:55
78
לצפיה ב-'מחזור נייר בראשון - למה אין מתקנים?'
מחזור נייר בראשון - למה אין מתקנים?
21/08/2010 | 18:53
1
לפחות שיהיו ליד איסוף מכלי הפלסטיק שגם הם נדירים
לצפיה ב-'מתוך אתר העירייה '
מתוך אתר העירייה
21/08/2010 | 19:31
1
בנוסף ל"פחים הכחולים" ששמו בבתי המגורים המשותפים ברחבי העיר, יש גם מתקני מחזור לנייר בכתובות המצורפות באתר העירייה:

http://www.rishonlezion.muni.il/sviva/Pages/michzu...
לצפיה ב-'מקיף חדש בראשון לציון מקיף י"א '
מקיף חדש בראשון לציון מקיף י"א
21/08/2010 | 18:17
2
71
מישהו שמע, מישהו יודע
היתה כתבה במוסף "ידיעות ראשון" של ידיעות אחרונות.
להלן הכתבה מאתר עיריית ראשון לציון http://www.rishonlezion.muni.il/Articals/Pages/men...
האם זה המקיף החדש מהפיצול של מקיף ח'  

או שזהו מקיף חדש שנבנה מאפס...
לצפיה ב-'אכן כן, מקיף י"א במתחם מקיף ח' '
אכן כן, מקיף י"א במתחם מקיף ח'
21/08/2010 | 19:33
34
מתוך אתר בית ספר מקיף ח':
http://makifchet.go.cet.ac.il/go/index.asp

לא  מבין למה לפצל את התיכון הזה..
לצפיה ב-'עוד שטות של ראש העיר'
עוד שטות של ראש העיר
08/09/2010 | 10:18
11
לצפיה ב-'רעשים מנתב"ג בראשל"צ- שומעים אותם '
רעשים מנתב"ג בראשל"צ- שומעים אותם
21/08/2010 | 18:00
6
1
בעקבות הכתבה שפורסמה בשבוע שעבר, האם אתם מרגישים פגיעה באיכות החיים בעקבות הסטת מסלול ההמראה של המטוסים בנתב"ג?

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...
לצפיה ב-'אני שומעת מטוסים בגטבה נמוך'
אני שומעת מטוסים בגטבה נמוך
21/08/2010 | 18:47
3
1
כל שישי בערב
לצפיה ב-'איפה את גרה בעיר '
איפה את גרה בעיר
21/08/2010 | 19:17
2
3
האם זה רק בשישי בערב?
לצפיה ב-'אני שמה לב בערב שבת'
אני שמה לב בערב שבת
21/08/2010 | 19:29
ממש אחרי כניסת השבת - לפעמים התדירות פחותה ולפעמים זה משגע אותי וזה יכול לקחת כמעט כל הלילה
לצפיה ב-'פואבלו'
פואבלו
21/08/2010 | 19:30
5
לצפיה ב-'לא הסיטו שום מסלול, שינו צורת גישה'
לא הסיטו שום מסלול, שינו צורת גישה
27/08/2010 | 17:03
1
אין מה לעשות! המצב הקיים הוא שתהיה עדיפות עליונה ל-12 לשמש לנחיתות, ולצערנו זה בחלקו עובר מול הצד המזרחי של ראשון. הצער הרב יותר שלכם הוא המסלול השקט (נבחר ככה כי הוא נותן שקט לתל אביבים), כשההמראה שלו (כאשר המנועים על 90% כוח ולא כמו בנחיתה שמדובר על פחות מ-50%), עובר מעל ראשון (מזרח+מערב). היו שינויים בגישה אבל תושבי ראשון לא משלמים כמו הצפון תל אביבים ותושבי כפר שמריהו למינהם, אז העדיפו שהצד המזרחי של ראשון, זה העני יותר, יסבול מהגישה.

להסיט מסלולים? עבדו עליכם בעיניים כי אף פעם לא הוסטו המסלול האלה, רק שינו את צורת הגישה וקיוון שה-ICAO לא יעלה עליהם כי כל פעם שהוא עלה הגישה הוחזרה למוטב, ואז התחילו שוב תלונות.

אם תשאלו לדעתי - הפתרון היה מונח כאן מזמן. נמל תעופה בנגב, שטח עצום שלא מנוצל, יכול להוות פיתרון מעולה לרעש. זה יפגע בנוחות ההגעה של תושבי הצפון (ומעל 300 טייסים ישראלים גרים באזור השרון וצפונה) וצה"ל יתנגד כי זה יפגע לו במרחב האווירי (כאילו עכשיו הוא לא שולט על המרחב האווירי ומסכן טיסות אזרחיות), אבל זה הפיתרון היחיד.
לצפיה ב-'המסלול השקט = 26'
המסלול השקט = 26
27/08/2010 | 17:04
5
לצפיה ב-'עדכון פרויקט מגדלי המע"ר המערבי ליד המכללה'
עדכון פרויקט מגדלי המע"ר המערבי ליד המכללה
19/08/2010 | 14:03
10
עדכנתי בבלוג
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'"קליק מטבחים" באז.ת.ישן מישהו מכיר?'
"קליק מטבחים" באז.ת.ישן מישהו מכיר?
18/08/2010 | 07:56
10
ואם לא אז מכירים מקום טוב ולא יקר לסגור שם על קניית מטבח?
לצפיה ב-'יריד ספרים בהיכל התרבות בראשון לציון :'
יריד ספרים בהיכל התרבות בראשון לציון :
17/08/2010 | 23:49
4
הספרים נמכרים בהנחה מיוחדת - 10 עד 30 ש"ח לספר .
ספרים באנגלית וברוסית ב- 25% הנחה
דיסק שני ב- 50% הנחה
ביום רביעי וחמישי (ה- 18.8.2010 וה- 19.8.210 ) משעה 9.00 עד 21.00
ביום שישי (ה- 20.8.2010 ) מ- 9.00 עד 15.00
במוצאי שבת ( ה21.8.2010 ) מצאת השבת עד חצות .  
לצפיה ב-'חבל מאוד שהורידו את המתקנים לשקיות איסוף'
חבל מאוד שהורידו את המתקנים לשקיות איסוף
16/08/2010 | 12:54
6
צרכים של הכלבים.
עשו מעשה מבורך, ולא עוד? ממש חבל!
לצפיה ב-'רוצים להושיט יד?'
רוצים להושיט יד?
15/08/2010 | 16:19
סיירת סה"ר מחפשת מתנדבים.

הרשת מלאה בקריאות מצוקה, קריאות של אנשים בודדים שניצלו את חסות האנונימיות כדי לשתף בכאב ובמצוקות שלא היו יכולים לספר במקום אחר. ולא תמיד הצעקה נשמעת, והקול שלהם עלול להחלש ולגווע.
עבור אותם אנשים הקמנו את סיירת סה"ר – הסיירת היא קבוצת מתנדבים שמשוטטים ברחבי האינטרנט ומחפשים את קריאות המצוקה האלו, פונים אל הגולשת או הגולש ומציעים להם כתובת שבה מתנדבים יקשיבו לכאבם ויתמכו בהם.

ההתנדבות מתבצעת מהבית, וכרוכה בשישה מפגשי הכשרה מקדימה. ההכשרה הקרובה תיפתח באוקטובר בתל אביב.

אם אתם רוצים להתנדב – אנא צרו קשר דרך אתר סה"ר, www.sahar.org.il , או במייל, sahar.help@gmail.com.

תודה,

צוות סה"ר
לצפיה ב-'לשבת עם לפטופ בחוף - יש כזו חיה?'
לשבת עם לפטופ בחוף - יש כזו חיה?
14/08/2010 | 05:53
7
4
אני רוצה לעבוד עםהלפטופ בחוף ראשון - לא חייב להיות בהכרח באחת המסעדות [בחוף בהמשך לסופרלנד איפה שמצדה] יש כזו חיה? כל מה שאני רוצה זה נקודת חשמל - לא חייב אפילו אינטרנט, ושולחן - כיסא ובלי יותר מדי רעש
לצפיה ב-'אני יודע שיש אינטרנט אלחוטי '
אני יודע שיש אינטרנט אלחוטי
14/08/2010 | 16:44
6
6
לגבי שקעי חשמל- בטוח יש במסעדות, אבל נראה לי קצת חוצפני לבקש מהם....  =]
לצפיה ב-'בארומה למשל יש מקומות ישיבה מיוחדים '
בארומה למשל יש מקומות ישיבה מיוחדים
14/08/2010 | 17:08
2
לחיבור למחשב, אינטרנט אלחוטי ואפילו לפטופים קטנים לגלישה ועבודה על אופיס
לצפיה ב-'בכפ"ס ורעננה יש אפילו פארקים עירוניים מיוחדים'
בכפ"ס ורעננה יש אפילו פארקים עירוניים מיוחדים
14/08/2010 | 17:24
4
בהם אפשר להשתמש בלפטופים עם אינטרנט אלחוטי. אני עובדת מהבית ויום כזה יפה שאני לא בחוץ כי יש לי דד ליין הוא מבוזבז
לצפיה ב-'גם בים בראשון לציון יש אינטרנט אלחוטי '
גם בים בראשון לציון יש אינטרנט אלחוטי
14/08/2010 | 17:25
3
2
מטעם 012net אבל לא ידוע  לי על שקעים ייעודיים לחיבור למחשב
לצפיה ב-'וזה סתם בזבוז'
וזה סתם בזבוז
14/08/2010 | 18:38
2
מה הטעם באינטרנט אלחוטי כשאין בטריה?
לצפיה ב-'תבואי עם סוללה מלאה '
תבואי עם סוללה מלאה
14/08/2010 | 18:42
1
4
לצפיה ב-'לא לשכוח לשים על חיסכון בתוכנית צריכת חשמל '
לא לשכוח לשים על חיסכון בתוכנית צריכת חשמל
15/08/2010 | 00:09
7
לצפיה ב-'מסלול מצריפין לרכבת הראשונים'
מסלול מצריפין לרכבת הראשונים
12/08/2010 | 21:15
6
232
שלום רב,

הבן שלי אמור לצאת לראשונה ממחנה צריפין הביתה.
האם מישהו יכול להדריך כיצד יכול להגיע מצריפין לתחנת הרכבת הקרובה.

תודה
לצפיה ב-'אם הוא יוצא דרך שער ירושלים , אז קו 11'
אם הוא יוצא דרך שער ירושלים , אז קו 11
12/08/2010 | 22:31
4
100
לצפיה ב-'לא שער ירושלים,התכוונתי לרחוב ירושלים בראשל"צ'
לא שער ירושלים,התכוונתי לרחוב ירושלים בראשל"צ
12/08/2010 | 22:49
3
37
אין לי מושג איך קוראים ליציאה הזו , אבל לא קוראים לה שער ירושלים .
לצפיה ב-'תודה'
תודה
13/08/2010 | 00:13
25
לצפיה ב-'מאד פשוט, זה נקרא "שער ראשון"'
מאד פשוט, זה נקרא "שער ראשון"
13/08/2010 | 06:51
1
52
לצפיה ב-' צודק!'
צודק!
14/08/2010 | 00:47
18
לצפיה ב-'איפה זה "הביתה" '
איפה זה "הביתה"
13/08/2010 | 16:58
43
אולי אפילו לא כדאי לו ברכבת...  (אלא אם כן זה צפונה, ואז אכן עדיפה הרכבת)
לצפיה ב-'מבקשת לשאול דעתכם על עיריית ראשון'
מבקשת לשאול דעתכם על עיריית ראשון
12/08/2010 | 18:21
4
5
מצ"ב לינק לכתבה מביכה לדעתי אודות דוב צור ותהליך קבלת ההחלטות האישי  שלו.

צור הלך ראש בראש, כפרד עיוור, מול חברה שבסך הכל רצתה להביא פרנסה לעיר ולהקים כאן מפעל, ביטל תוכנית מאושרת תרתיי משמע,  של מאיר ניצן, פעל כנראה בדרכים לא ממש נקיות (שימו לב להערה ל"פגישה לילית" שניהל עם התובעים)

ונתבע בבית משפט מחוזי. שם הפסיד בגדול, העירייה חטפה 50,000 שקלים הוצאות משפט – שזה סכום די רציני ביננו  (עלות הקמת פינת נוי נאה לעיר או כ- 40 מחשבים משוכללים לבתי הספר של ילדינו, או שיפוץ של עשרות מבנים מכוערים)

יש לי הרגשה שצור,  הפך את זה לשיטה. לעשות הצגה שהוא נלחם כביכול בעד התושבים, להגיע עם זה באווילות רבה לבית המשפט,  לחטוף הוצאות כבדות (מה איכפת לו? זה הרי מקופת העירייה) ולהגיב תגובה אווילית כמו בכתבה. "אני מקבל את זה באהבה אם זה המחיר שצריך לשלם לכאורה כדי להגן על התושבים".

זה עושה רושם? אתם באמת חושבים שהוא הגן פה? או שמא בדיוק ההפך.

גילוי נאות: גם אני מצויה במאבק משפטי מול העירייה – בעיקר מול דוב צור על סוגיה שכל תלמיד שנה א' משפטים במכללת סיבוב אום אל פאחם יגיד שרק טמבל ילך עם זה לבית משפט. אין לי ספק שאני הולכת לנצח אותו והעירייה תחטוף גם פה הוצאות כבדות. (מבטיחה לעדכן פה)  השופט כבר רמז על זה בלשון מאוד ברורה. מה לעשות יש לנו בעיר יועצת משטית אהבלה מוחלטת – קרוק קוראים להם , מכל השמות בעולם.

מה דעתכם? האם אתם בעד צור – העיקר שהוא נלחם ולא משנה מה התוצאות או שעדיף שיילחם בשכל ואם אין זיכוי שיעזוב מראש.

אשמח לשמוע את דעתכם
מתיעצת
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'כל הכבוד לדב צור'
כל הכבוד לדב צור
15/08/2010 | 00:10
2
4
לא ברור מה מביך בכתבה.
"חברה שבסך הכל רצתה להביא פרנסה לעיר"...
את שוכחת לציין שמדובר במפעל בטון, שקם לנו מול הבית.
אני בטוח שגם את היית הולכת לעשות הרבה רעש ובלאגן אם היו בונים לך מפעל בטון מול הבית.
וזו ממש לא הצגה של "נלחם למען התושב". הוא נלחם נגד זה עוד בימי הדיקטטור הרומני והוא הלך באותו קו בהמשך ולא זיגזג.
רק ראש עיר טיפש (ודיקטטור רומני) יאשר הקמת מפעל בטון בסמוך לחוף הים, מפעל שמשקיף לכביש הראשי שמוביל לים. אין תקדים לזה בכל ישראל. לא מדובר בתחנת כוח שחייבת להימצא ליד הים, ולא מדובר בבית קברות שמצוי שם כבר מאות שנים ואין איך להתמודד איתו. מדובר במפעל בטון חדש וטרי.
לצפיה ב-'מה שאת או אתה אומר בעצם ?'
מה שאת או אתה אומר בעצם ?
25/08/2010 | 19:16
2

שאם מחר אני אהיה ראש עירייה ואחליט שזה לא לעניין שהמכוניות נוסעות בצד ימין  של הכביש (כי מצד ימין של הכביש יש בתים וזה עושה להם רעש ופיח והורס להם את החיים ומצד שמאל אין כלום) אז אני כראש עירייה אתן החלטה שמעכשיו נוסעים רק בצד שמאל. אני אתבע למשפט ואחטוף  הוצאות משפט כבדות (זאת אומרת הציבור יחטוף - כי את הקנסות הוא משלם בכספי ציבור.

אז תגידי כל הכבוד לו. על ה....של פפו החוק, והתקנות והחלטות של ועדות בכירות יותר, והחלטות המדינה והממשל המרכזי.  העיקר שראש העיריה נלחם (נלחם ומפסיד נלחם וחוטף)

אבקש להתייחס לשאלתי. אני לא בעד מפעל בטון לא מול הבית שלי ולא מול שלך. (כשנכבוש את תורכיה יום אחד נשלח את מפעלי הבטון לתורכיה ואצלנו  בראשון יהיו רק וילות ו2 דונם דשא לכל אחד.)

הפוסט שלי דיבר על מאבקים אוויליים שבסופם הפסד לדוב צור!!!!! אם היה מנצח הייתי שותקת!!!

תודה על התגובה
לצפיה ב-'מה כל הכבוד?'
מה כל הכבוד?
27/08/2010 | 18:18
1
אין לי טיפת כבוד אליו.
מה הוא עשה מאז שנכנס לתפקיד?
לצפיה ב-'לדעתי צריך לפסול את המשפט'
לדעתי צריך לפסול את המשפט
21/08/2010 | 18:50
1
ולא - לא קראתי את הכתבה ואני ממש לא מסמפטת את העירייה. שופט שמצהיר בריש גלי מה יהיו תוצאות המשפט הוא שופט מחורבן והמשפט צריך להיפסל. ממש להשתין מהמקפצה
לצפיה ב-'אזהרה!!!'
אזהרה!!!
11/08/2010 | 12:25
ההודעה הזאת ממוענת לנשים ולנערות שקונות בנוצץ - זוהי חנות של מעצבים שנמצאת במרכז של שכונת כרמים. המוצרים שקיימים בחנות מתומחרים במחירים מופקעים ואין אף בטחון על המוצר שאת קונה.
אתמול בתאריך 10.8.10 חברה שלי קנתה משם חולצה מאוד יפה וגם המחיר של היה יפה מעל ל 300 ש"ח.
היינו באותו יום באירוע לזמן מאוד קצר כבר בשעה 11 חזרנו הביתה, לא השתוללנו, לא רקדנו ואפילו לא נהננו.
למחרת בבוקר גילינו שיש חור בחולצה שכנראה יום קודם (ביום הקניה) לא שמנו לב לזה בגלל הלחץ של להספיק להתארגן לאירוע.
כמובן שחזרנו לאותה חנות "נוצצת" הסברנו לבעלת החנות בדיוק מה שקרה והיא האשימה את חברה שלי שהיא עשתה את זה.
לא היה עם מי לדבר פשוט הרגשנו שרימו אותנו וזרקנו 300 שח לפח.
ובזמן שאנחנו עוזבים את החנות חסרי אונים אנו שומעים מלמולים של בעלת החנות שהיא אומרת לנו חוצפנים ולי היא קראה זבל
אני וחברה שלי באים מעסקי הטקסטיל והמוצרים שלנו הרבה יותר זולים ולעולם לקוח לא קיבל מאיתנו כזה יחס.
ברצוני להזהיר את מי שקונה שם ומי שמתכוונת לקנות שם, יכול להיות שעד עכשיו אתם מרוצים אבל יבוא יום שיימצא איזה דפקט בבגד וזה בסדר כי זה סך הכל בגד אבל השאלה היא איך יטפלו בכן שתחזרו עם אותו דפקט
לצפיה ב-'למה אף אחד לא מטפל בשירותים בים'
למה אף אחד לא מטפל בשירותים בים
10/08/2010 | 15:25
2
3
אני כל שבת בים
וכל שבת כועסת אין מקלחת אחת בכל הים
נכון יותר יש אחת אבל לא ניתן להגיע אליה בגובה שלי (160)
מה שיותר מתסכל
איך ילדים יסתדרו
ובשירותים הסגורים יש ברז אחד שעובד
למה לא מטפלים
לא חבל
חוף כל כך מקסים
עד שרוצים ללכת הביתה קצת נקיים
שמישהו יעשה משהו
תודה
לצפיה ב-'בדיוק בשבת הייתי בים, ולפני שיצאנו '
בדיוק בשבת הייתי בים, ולפני שיצאנו
11/08/2010 | 21:21
6
רצינו לרחוץ רגליים בברזים הקטנים, מתוך 3 רק אחד היה תקין ותור ארוך מחכה בשבילו.....באמת חבל...מה הבעיה לתקן 2 ברזים
לצפיה ב-'שלום ymichala32 וברוכה הבאה לפורום '
שלום ymichala32 וברוכה הבאה לפורום
13/08/2010 | 16:54
3
דבר ראשון- שמח לראות אותך פה ומקווה שתמשיכי להנות מהפורום הזה, וכן גם להמליץ לאנשים נוספים בקרבתך להצטרף אליו.

באשר לשאלתך  (וואו, אני נשמע כמו איזה דובר העירייה או משהו ), את יכולה לפנות לגורם המתאים בעירייה ולהציף בפניו את הדברים האלה. יש את אגף תפו"ח שמתעסק גם בענייני חוף הים. מי שאמון על אגף זה בעיריית ראשון לציון הוא  אייל מושיוב

דרכי יצירת קשר עם אותו גורם ניתן למצוא באתר עיריית ראשון לציון (לא ניתן לפרסם מספרי טלפון מעל גבי הפורום), כמובן שניתן לפנות אל אותו גורם גם במייל: http://www.rishonlezion.muni.il/service/Pages/huvr...
לצפיה ב-'תו תושב / תו חניה'
תו תושב / תו חניה
10/08/2010 | 12:27
4
18
היי,

מישהו יודע מה הנוהל ואיך אפשר לקבל?
ניסיתי לחפש באתר של העירייה ללא הצלחה.

תודה מראש
לצפיה ב-'הכי פשוט '
הכי פשוט
10/08/2010 | 13:54
7
ברחוב ירושליםהבניין הראשון הגבוה בקומת כניסה תביא לשם צילום רישיון צילום ביטוח חובה ו5 שקלים ותוך חודש יש לך בדואר מדבקה
לצפיה ב-'הכל בלי לקום מהכסא בבית '
הכל בלי לקום מהכסא בבית
10/08/2010 | 22:34
2
6
ניתן לבצע הזמנה של תו תושב דרך אתר החברה לביטחון וסדר ציבורי של עיריית ראשון לציון:
http://www.rlz-bitachon.co.il/article-516.htm
לצפיה ב-' האם מישהו יודע'
האם מישהו יודע
10/08/2010 | 22:58
1
7
לפי האתר הנ"ל רשום שצריך לצרף ת.ז. + ספח עם הכתובת בראשון. אני גר בראשל"צ כבר 5 שנים בדירה שכורה, ולא שיניתי את הכתובת במשרד הפנים (ואין לי כוונה כזו מסיבות כאלה ואחרות). האם יש חלפוה לצילום הת.ז? חשבון הארנונה, המים והחשמל נמצא על שמי, ויש לי חוזה שכירות. מישהו יודע אם זה מספיק כדי שיאשרו לי תו חניה?
לצפיה ב-'אם אני לא טועה, חוזה שכירות יספיק '
אם אני לא טועה, חוזה שכירות יספיק
10/08/2010 | 23:12
14
במידה ויש מספר טלפון- ניתן ליצור איתם קשר
לצפיה ב-'אות המיתנדב לידידיה ורדי'
אות המיתנדב לידידיה ורדי
10/08/2010 | 13:51
1
כתובות אינטרנט מצורפות:

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ