לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2391423,914 עוקבים אודות עסקים

פורום גרפיקה ודפוס

שלום לכולם וברוכים הבאים !
פורום גרפיקה ודפוס בתפוז הינו פורום מקצועי העוסק בקשת הרחבה של המימד הויזואלי משלב חומרי הגלם, דרך טכניקות ותוכנות עיבוד, עד לשלבי ההבאה לדפוס.
הפורום נפתח על מנת לתת מענה לצרכי העוסקים בתחום הגרפיקה בארץ והמעוניינים ליצור קשר עם אנשים נוספים בתחום בכדי להעביר ביקורת על עבודות, תכנות, החלפת ידע מקצועי וכו`.
תוך כדי שמירה על כללי האתיות והתמקדות בתחום הפורום, מתקיימת בעזרת כל משתתף - סביבה המספקת במה להצגת עבודות, התייעצות, דיווח על חדשות, הפקת לקחים מנסיונם של משתתפים, תמיכה והדרכה לכל דורש.
הערות חשובות:
1. שמות הגולשים המודגשים באדום - הלא הם מומחי הפורום כמובן!
2. הערות ויוזמות יתקבלו בברכה. יש לפנות אלי במסרים.
3. כל מי שמעוניין לפרסם מודעת דרושים - אשמח אם תפרטו ככל הניתן על אודות המשרה. כל שבוע יועלה שרשור דרושים.
4. מזכירה לכם שלוחות הפורום עומדים לרשותכם ועודכנו לאחרונה. כל מודעה שלא תפורסם בלוח המיועד לה - תימחק ללא התראה מוקדמת!
5. קישורי הפורום עודכנו גם הם ואשמח לקבל מכם לינקים להעשיר את המאגר שלנו.
6. כל פרילאנס/נותן שירות המעוניין לפרסם עצמו בתחום מוזמן לעשות זאת בלוחות  אינדקס מעצבים או באינדקס נותני שירות בלבד. אין לפרסם מודעות עצמאיות על גבי הפורום אלא רק בחלק של הקישור של מחפשי עבודה והצעות עבודה שהן גם רלוונטיות לפרילנסרים.
7. הודעות המבקשות עיצוב חינמי מחברי הפורום תמחקנה שכן זהו פורום לשאלות ותשובות בתחום המקצועי ואין אנו מעודדים עבודות עיצוב חינמית למטרה עסקית או כל מטרה שהיא. בקשות מיוחדות ניתן לשלוח אלי במסרים, ורק אם הם יקבלו אישור, ניתן יהיה לפרסמן. 

גלישה נעימה !

* לתשומת לבכם: --------------------- הודעה העוברת על חוקי הפורומים של תפוז, או בעלת תוכן הפוגע ברוח הדיונים בפורום או באופן אישי - תמחק, לרבות דיונים הקשורים במישרין או בעקיפין בתכנות גנובות וכיוצא בזה. פורום גרפיקה ודפוס שומר על זכויות יוצרים. עבודות לא מקוריות לא יזכו לתגובה והודעתן תימחק.

אודות הפורום גרפיקה ודפוס

שלום לכולם וברוכים הבאים !
פורום גרפיקה ודפוס בתפוז הינו פורום מקצועי העוסק בקשת הרחבה של המימד הויזואלי משלב חומרי הגלם, דרך טכניקות ותוכנות עיבוד, עד לשלבי ההבאה לדפוס.
הפורום נפתח על מנת לתת מענה לצרכי העוסקים בתחום הגרפיקה בארץ והמעוניינים ליצור קשר עם אנשים נוספים בתחום בכדי להעביר ביקורת על עבודות, תכנות, החלפת ידע מקצועי וכו`.
תוך כדי שמירה על כללי האתיות והתמקדות בתחום הפורום, מתקיימת בעזרת כל משתתף - סביבה המספקת במה להצגת עבודות, התייעצות, דיווח על חדשות, הפקת לקחים מנסיונם של משתתפים, תמיכה והדרכה לכל דורש.
הערות חשובות:
1. שמות הגולשים המודגשים באדום - הלא הם מומחי הפורום כמובן!
2. הערות ויוזמות יתקבלו בברכה. יש לפנות אלי במסרים.
3. כל מי שמעוניין לפרסם מודעת דרושים - אשמח אם תפרטו ככל הניתן על אודות המשרה. כל שבוע יועלה שרשור דרושים.
4. מזכירה לכם שלוחות הפורום עומדים לרשותכם ועודכנו לאחרונה. כל מודעה שלא תפורסם בלוח המיועד לה - תימחק ללא התראה מוקדמת!
5. קישורי הפורום עודכנו גם הם ואשמח לקבל מכם לינקים להעשיר את המאגר שלנו.
6. כל פרילאנס/נותן שירות המעוניין לפרסם עצמו בתחום מוזמן לעשות זאת בלוחות  אינדקס מעצבים או באינדקס נותני שירות בלבד. אין לפרסם מודעות עצמאיות על גבי הפורום אלא רק בחלק של הקישור של מחפשי עבודה והצעות עבודה שהן גם רלוונטיות לפרילנסרים.
7. הודעות המבקשות עיצוב חינמי מחברי הפורום תמחקנה שכן זהו פורום לשאלות ותשובות בתחום המקצועי ואין אנו מעודדים עבודות עיצוב חינמית למטרה עסקית או כל מטרה שהיא. בקשות מיוחדות ניתן לשלוח אלי במסרים, ורק אם הם יקבלו אישור, ניתן יהיה לפרסמן. 

גלישה נעימה !

* לתשומת לבכם: --------------------- הודעה העוברת על חוקי הפורומים של תפוז, או בעלת תוכן הפוגע ברוח הדיונים בפורום או באופן אישי - תמחק, לרבות דיונים הקשורים במישרין או בעקיפין בתכנות גנובות וכיוצא בזה. פורום גרפיקה ודפוס שומר על זכויות יוצרים. עבודות לא מקוריות לא יזכו לתגובה והודעתן תימחק.

לצפיה ב-'בעייה בחלון פתיחת קבצים בתוכנות אדובי במקינטוש'
בעייה בחלון פתיחת קבצים בתוכנות אדובי במקינטוש
30/08/2015 | 12:12
1
25
כאשר אני פותח קובץ אני רואה רק את שמות הקבצים בספריה ולא פרטים חשובים אחרים כמו תאריך יצירת הקובץ או עידכונו.
בניגוד לתוכנות אחרות הלחיצה בכותרת בעכבר ימני אינה פותחת חלון הגדרות
לצפיה ב-'פרטי מסמך או קובץ בתוכנות אדובי'
פרטי מסמך או קובץ בתוכנות אדובי
04/09/2015 | 15:35
9
אתה יכול לבדוק דרך תוכנת הברידג' של אדובי שאותה אתה מקבל עם כלל החבילה של תוכנות העיצוב, שם מופיעים כל הפרטים.

לצפיה ב-'התייעצות בנוגע לצריבה עם לייזר על עץ'
התייעצות בנוגע לצריבה עם לייזר על עץ
29/08/2015 | 19:51
32
שלום לכולם
יש לי כ 80 מוטות קצרים מעץ (כל מוט באורך של 15 ס"מ וברוחב של 2.5 ס"מ) ואני רוצה לצרוב עליהם בלייזר. שלוש מילים זהות על כל אחד מן המוטות. אודה מאוד לכל מי שיכוון אותי אל מקום שמבצע צריבה שכזו במחיר הוגן. אפשר גם הצעות למייל. המון תודה
לצפיה ב-'אקשן'
אקשן
29/08/2015 | 19:38
47
היי,
יש לי כמות של תמונות פספורט עם רקע כחול ובגלל התאורה הגוון של הכחול יצא שונה מתמונה לתמונה.
השאלה שלי, אם מישו יודע איך בונים אקשן שנותן צבע אחיד לרקע בכל התמונות בלי לגעת בגוון הפרצופים של המצולמים.
יעזור לי מאווווד.

תודה!
לצפיה ב-'שאלה על דפוס של פרפר מבריק על נייר רגיל'
שאלה על דפוס של פרפר מבריק על נייר רגיל
25/08/2015 | 11:30
1
39
שלום רב
אודה אם מישהו יכול לענות:
מה האפשרות להדפיס משהו מבריק/זוהר/ מטלי על נייר רגיל
1. האם אפשרי לצייר פרפר למשל בכמה גוונים ולעשותו זוהר?
או שיש רק צבע מטלי אחד שניתן להשתמש בו? למשל כחול.  (ואז העיצוב צריך להיות יותר סכמתי ופחות מפורט)

2. האם יש גודל מינמלי?
3. יש המלצה על דפוס שיכול לבצע? 

תודה!
לצפיה ב-'צבע זוהר בדפוס'
צבע זוהר בדפוס
04/09/2015 | 15:45
12
צבעי הדפוס CMYK לא זוהרים, את יכולה לקחת את הצבע הכי קרוב בRGB להמירו לCMYK אבל הוא לא יהיה זוהר בדפוס, תבדקי עם בית הדפוס אם יש דרך חלופית להדפסה מיוחדת 
לצפיה ב-'שאלת פונטים'
שאלת פונטים
24/08/2015 | 09:53
1
35
תגידו, באיזו פונט משתמשים בדסקטופ של XP לשמות מתחת לאיקונים (מצרפת תמונה)?
לצפיה ב-'כנראה שTAHOMA'
כנראה שTAHOMA
04/09/2015 | 15:26
9
לצפיה ב-'התייעצות בנוגע למחיר'
התייעצות בנוגע למחיר
20/08/2015 | 15:55
41
אשמח לדעתכם... גרפיקאים עצמאיים,
כמה הייתם לוקחים לעיצוב שלט 100/70ס״מ
שמיועד לחיתוך בפלוטר (שלט מואר)?
אני עצמאית, 9 שנות נסיון, בדרך כלל עושה עבודות
הרבה יותר מורכבות, זאת עבודה פשוטה ודווקא פה קצת הסתבכתי עם המחיר...
תודה לעונים.
לצפיה ב-'תחרות עיצוב חולצה לסרט "בחזרה לעתיד".'
תחרות עיצוב חולצה לסרט "בחזרה לעתיד".
18/08/2015 | 23:32
41
היי לכולם.
אשמח אם תצביעו לעיצוב החולצה שלי בתחרות החולצות של "בחזרה לעתיד" באתר "Threadless".
יש לכם חשבון באתר Threadless? אשמח אם תתחברו ותצביעו.
כל הצבעה תוערך : ) תודה רבה.
https://www.threadless.com/designs/roads-we-dont-n...
לצפיה ב-'שאלה לגבי הערות שוליים ב-indesign'
שאלה לגבי הערות שוליים ב-indesign
18/08/2015 | 12:07
29
היי ותודה מראש לעונים.

אני מעמדת ספר שיש בו הערות שוליים רבות. הדרישה היא למקם את כולן בסוף הספר.
אני יודעת להמיר מהערות שוליים להערות סופיות בקובץ ה-word המקורי אבל העניין הוא שאני מקבלת בכל פעם פרק וגם עובדת עליו בקובץ נפרד ב-indesign.
האם כשאאחד את כל הקבצים ל-book ההערות הסופיות יעברו לסופו והאם הם ימשיכו את המספור וכו'. יש למישהו מושג איך לעשות את זה נכון?

תודה תודה!
לצפיה ב-'הוספת RTL בחלונית Paragraph ב Illustrator cs6'
הוספת RTL בחלונית Paragraph ב Illustrator cs6
15/08/2015 | 09:50
3
31
שלום חברים,
איך ניתן להוסיף תמיכה בעברית ב  Illustrator cs6?
הוספת פונקציונליות של  right-to-left בחלונית 
Paragraph panel.

תודה

לצפיה ב-'האם מדובר על גירסה התומכת כתיבה מימין לשמאל?'
האם מדובר על גירסה התומכת כתיבה מימין לשמאל?
15/08/2015 | 14:07
2
18
כלומר - SC6 ME
לצפיה ב-'כנראה שלא '
כנראה שלא
15/08/2015 | 15:38
1
20
כן ניתן לכתוב בעברית ,
אך הפוך,
בנוסף,
איך ניתן לבדוק האם הגרסה שלי הינה Middle East?

תודה
לצפיה ב-'נסה להיכנס ל'
נסה להיכנס ל
16/08/2015 | 19:01
22
Preferences -> Type
תבדוק האם שם יש לך אפשרות של Middle Eastern
לצפיה ב-'בחירת איכות תמונה לצורך הדפסה'
בחירת איכות תמונה לצורך הדפסה
13/08/2015 | 15:27
4
49
אני רוצה לקנות תמונה כדי להדפיס אותה על זכוכית. אמרו לי שצריך 300dpi, אבל אני רואה למשל שגם כאן יש באתרים כמה קטגוריות. צירפתי תמונה מאחד האתרים.
מישהו יכול להסביר מה ההבדל בין האופציות של ה300dpi ומה האיכות שצריך בשביל תמונה בערך בגודל של חצי מטר מרובע ומטר מרובע?

לצפיה ב-'אם מבקשים ממך 300 dpi לגודל 1X1'
אם מבקשים ממך 300 dpi לגודל 1X1
13/08/2015 | 18:15
3
33
אז הייתי לוקח את ה - Tiff, ומגדיל לגודל הרצוי...
לצפיה ב-'הגדלה לא תוריד את הdpi?'
הגדלה לא תוריד את הdpi?
13/08/2015 | 19:52
1
24
לצפיה ב-'2 דברים'
2 דברים
15/08/2015 | 14:05
27
מאוד תלוי בתמונה עצמה, למשל יש מצלמות שניתן להוציא מהן תמונות בגודל A3 או יותר וניתן אף להגדיל את התמונה פי 2 ללא לפגוע באיכות התמונה.

ועוד משהו, כאשר אתה מדבר על דפוס בגודל של מטר על מטר, זו לא תמונה שמתבוננים בה ממרחק של סנטימטרים, אלא שמדובר כבר על פוסטר ויש להתרחק לפחות 2 מטר אחורה כדי שכל הפוסטר יכנס לשדה הראיה שלנו.
ממרחק כזה, גם אם האיכות תפגע קצת, אף אחד לא יצליח להבחין.
לצפיה ב-'טוב, ראיתי שיש אופציה בפוטושופ להוסיף פיקסלים'
טוב, ראיתי שיש אופציה בפוטושופ להוסיף פיקסלים
13/08/2015 | 20:13
26
קשה לדעת באמת עד כמה האיכות תפגע.

שאלה נוספת  - האם מישהו מכיר אתרים שאפשר לקנות מהם תמונות בגודל של יותר מ50x50 ס״מ? חיפשתי היום בכמה אתרים וזה היה פחות או יותר הכי גדול שמצאתי.
זה די הפתיע אותי. הייתי בטוחה שבאתרים בתשלום אפשר להדפיס באיכות גבוהה גם תמונות הרבה יותר גדולות.
לצפיה ב-'בית דפוס'
בית דפוס
12/08/2015 | 09:13
57
מחפשת בית דפוס בקריות במחירים הוגנים.
להדפסות ש/ל, צבעוני, A3 ולמינציה.
(גננת)
תודה
לצפיה ב-'הדפסת מדבקות עגולות בתוך כרטיסיות מרובעות'
הדפסת מדבקות עגולות בתוך כרטיסיות מרובעות
11/08/2015 | 19:16
54
שלום,

מחפשת באינטרנט ולא מוצאת, גליל של מדבקות עגולות אך שיוצאות מתוך ריבוע כמו כרטיסיות, כמו למשל בתמונה בקישור הזה:

http://www.sillyphillie.com/images/products/second...

היכן ניתן להשיג גליל כזה ואיזו מדפסת צריך?
תודה
קרן
לצפיה ב-'הדפסה על קנבס'
הדפסה על קנבס
07/08/2015 | 14:31
1
28
המלצה להדפסת תמונה על קנבס בגודל 30X30,תמונה שעברה עיבוד בתוכנת GIMP,באיזה רזולציה ופורמט לשמור כדי לשלוח להדפסה על קנבס?
לצפיה ב-'ממליץ לשאול את השאלות האלה בבית דפוס עצמו '
ממליץ לשאול את השאלות האלה בבית דפוס עצמו
08/08/2015 | 12:42
21
לצפיה ב-'לדפוס באזור רמת גן, דרוש/ה גרפיקאי/ת'
לדפוס באזור רמת גן, דרוש/ה גרפיקאי/ת
05/08/2015 | 21:45
63

דרוש/ה גרפיקאי/ת מעצב דפוס, אחראי/ת,
לעיצוב והפקה של מגוון מוצרי דפוס ,
יחסי אנוש טובים. זריזות, כישרון ואהבה
למקצוע.
משרה מלאה.
ימים: א’-ה’
זמינות מיידית.

ניתן לשלוח קו"ח לאימייל [email protected]

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ