לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום משחקי לוח

ברוכים הבאים לפורום משחקי לוח.בואו להזכר במשחקי הלוח ששחקתם בצעירותכם או להחשף למשחקים חדשים. לא עוד משחקי מחשב בו הנכם בודדים מול המסך אלא משחקים עם אנשים אחרים. כולנו שיחקנו בצעירותנו משחק לוח זה או אחר כמו 'מונופול' (הזקנים שבינינו זוכרים את 'חבילה הגיעה') או שח. אבל רובינו מפסיקים לשחק כשמתבגרים וחבל. בואו לפורום ללמוד על משחקים, לספר חוויות, לחוות דעה על המשחקים השונים, להמליץ, ליעץ, לשאול או בקיצור כל דבר שקשור למשחקי לוח.היום יש שוב עדנה למשחקי לוח ברחבי העולם. משחקים חדשים נוצרים מידי יום, וההנאה שבמשחק ומפגש חברתי עדיפה מישיבה בדד מול המסך.קיימים סוגים רבים של משחקים. הנה דוגמא לכמה מהם:משחקי לוח אבסטרקטים לשנים: המוכרים ביותר הם שח, דמקה ושש-בש. אך היום יש מספר רב של משחקים חדשים לא פחות מענינים ושונים כגון אבלון, Gipf, Zerts, ועוד.משחקי אסטרטגיה משפחתיים: משחקי לוח שקל ללמד גם את היותר צעירים שבינינו, לא ארוכים מידי ויכולים לשמש למפגש חברתי. המוכרים הם 'סיכון' ו'רמז'. כיום יש מבחר כל כך גדול של משחקים טובים שפשוט צריך לבחור את הנושא ולמצוא משחק מענין בתחום.משחקי מלחמה: משחקים מורכבים וארוכים שמסמלצים קרבות או תקופות היסטורים. היריעה קצרה מידי מלציין את כל הסוגים אך כל אחד ימצא את הסגנון העדיף עליו ואת צורת המשחקים המהנה עבורו.ודבר אחרון בכל נושא (בקשות, הארות, הערות, המלצות וכו) ניתן לפנות אלי במסר ואשתדל לענות בהקדם. שחקו ותהנו כי החיים קצרים מידי.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום משחקי לוח

ברוכים הבאים לפורום משחקי לוח.בואו להזכר במשחקי הלוח ששחקתם בצעירותכם או להחשף למשחקים חדשים. לא עוד משחקי מחשב בו הנכם בודדים מול המסך אלא משחקים עם אנשים אחרים. כולנו שיחקנו בצעירותנו משחק לוח זה או אחר כמו 'מונופול' (הזקנים שבינינו זוכרים את 'חבילה הגיעה') או שח. אבל רובינו מפסיקים לשחק כשמתבגרים וחבל. בואו לפורום ללמוד על משחקים, לספר חוויות, לחוות דעה על המשחקים השונים, להמליץ, ליעץ, לשאול או בקיצור כל דבר שקשור למשחקי לוח.היום יש שוב עדנה למשחקי לוח ברחבי העולם. משחקים חדשים נוצרים מידי יום, וההנאה שבמשחק ומפגש חברתי עדיפה מישיבה בדד מול המסך.קיימים סוגים רבים של משחקים. הנה דוגמא לכמה מהם:משחקי לוח אבסטרקטים לשנים: המוכרים ביותר הם שח, דמקה ושש-בש. אך היום יש מספר רב של משחקים חדשים לא פחות מענינים ושונים כגון אבלון, Gipf, Zerts, ועוד.משחקי אסטרטגיה משפחתיים: משחקי לוח שקל ללמד גם את היותר צעירים שבינינו, לא ארוכים מידי ויכולים לשמש למפגש חברתי. המוכרים הם 'סיכון' ו'רמז'. כיום יש מבחר כל כך גדול של משחקים טובים שפשוט צריך לבחור את הנושא ולמצוא משחק מענין בתחום.משחקי מלחמה: משחקים מורכבים וארוכים שמסמלצים קרבות או תקופות היסטורים. היריעה קצרה מידי מלציין את כל הסוגים אך כל אחד ימצא את הסגנון העדיף עליו ואת צורת המשחקים המהנה עבורו.ודבר אחרון בכל נושא (בקשות, הארות, הערות, המלצות וכו) ניתן לפנות אלי במסר ואשתדל לענות בהקדם. שחקו ותהנו כי החיים קצרים מידי.

לצפיה ב-' נפתח פורום תופעות ואסונות טבע '
|*| נפתח פורום תופעות ואסונות טבע |*|
( לעמוד שלי בתפוז )
07/12/2014 | 18:20
6
|ברק|הרוחות מאיימות להעיף לכם את הגג? גשמי הזלעפות מזכירים לכם טייפון? חולמים לצלם טורנדו מקרוב? הייתם בניו אורלינס בזמן הוריקן קתרינה?  
הפורום יעסוק בכל אסונות הטבע המוכרים ברחבי העולם, כגון: רעידות אדמה, צונאמי, התפרצויות געשיות, סופות חול, סופות טרופיות וטורנדו, גשמי זעם, שטפונות, שריפות ענק, מפולות (שלגים, בוץ), בצורות ועוד.

זה המקום לדבר על התופעות שגורמות לנו לחשוב שהטבע כועס, מוזמנים להיכנס כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'למכירה Deus, ולמסירה חינם פרומו של Dungeon Petz'
למכירה Deus, ולמסירה חינם פרומו של Dungeon Petz
06/12/2014 | 20:30
75
Deus הוא משחק בניית ציוויליזציה חדש מהיוצר של Troyes. זהו משחק קלפים הכולל גם אלמנט של לוח.
קניתי את המשחק לפני שבועיים בלונדון, ושיחקנו בו פעמיים בלבד. 200 ש"ח

כמו כן, קיבלתי בטעות פעמיים פרומו של 2 חיות מחמד עבור Dungeon Petz. מכיוון שלא נראה ש-BGG רוצים אותם חזרה, ומכיוון שזה לא דבר יקר, אני מוכן לתת אותם חינם לראשון שיפנה אליי ויהיה מוכן לבוא לקחת.

אני גר בהוד השרון ועובד בת"א, אבל גם הקריות והרצליה זו אפשרות

המייל שלי זה megaguy1@gmail.com

לצפיה ב-'מחפש קבוצה להצטרף אליה באזור ירושלים'
מחפש קבוצה להצטרף אליה באזור ירושלים
05/12/2014 | 17:56
7
73
שלום לכולם,

אני חדש לחלוטין בתפוז וחדש לחלוטין בעולם משחקי הקופסא,
בעצם בפעם הראשונה שנחשפתי לעולם הזה, היה לפני כמה שנים שקניתי IPAD וראיתי את כמות ה-"Ports" של משחקי קופסא שקיימים שם
וזה מאוד משך אותי, וזה פשוט היה ועדיין חויה כיפית, אבל לשחק נגד מחשב או אפילו במשחק מולטיפלייר מול אנשים "אמיתיים" זה עדיין לא אותו דבר,
כמו האינטרקציה והכיף בלשחק אם אנשים אמיתיים, ובעצם כאן זה הפנייה שלי אליכם, אני חיי בירושלים וכמו שהכותרת אומרת אני מחפש קבוצה שתקבל אותי, לפחות לניסיון... וכדומה
בכול מקרה אני נהנה לקרוא את הפורום שלכם ומקווה להיות חלק נוסף בעולם שלכם.
לצפיה ב-'חיפוש בפורום'
חיפוש בפורום
06/12/2014 | 10:09
1
60
יתן לך קישור לקבוצה בירושלים שמאד פעילה ומאוד נחמדה
בטח גילי תיכף תענה לך גם
לצפיה ב-'תודה'
תודה
06/12/2014 | 12:26
45
תודה רבה!
לצפיה ב-'הנה לינק לקבוצה שלהם בפייסבוק'
הנה לינק לקבוצה שלהם בפייסבוק
06/12/2014 | 10:34
1
69
שם תוכל לקבל מידע על המפגשים ובכלל
https://www.facebook.com/pages/Board-games-in-Jeru...
לצפיה ב-'תודה'
תודה
06/12/2014 | 12:31
36
למרות שאין לי חשבון בפייסבוק, אני רואה שאני עדיין יכול לראות את הדף שלהם בפייסבוק, אבל בטח לא אוכל לשאול שאלות וכו...
אבל זה נהדר, יש שם הרבה מידע אל הפעילות שלהם...
תודה רבה לך!
לצפיה ב-'ברוך הבא לעולם משחקי הלוח'
ברוך הבא לעולם משחקי הלוח
06/12/2014 | 17:40
2
58
איזה כיף לקבל כאלה פוסטים. אתה יותר ממוזמן להצטרף אלינו. נפגשים כל יום רביעי בשעה 19:30. בד"כ נפגשים בארנונה אבל לשבועות הקרובים בקטמון. אתה מוזמן להתקשר לפרטים נוספים 050-6611365 גילי
לצפיה ב-'קבוצה מקסימה'
קבוצה מקסימה
06/12/2014 | 22:00
1
50
אני ממליץ בכל חום על הקבוצה - החברים בקבוצה מאוד מקבלים אנשים חדשים, ויש להם המון סבלנות.
בקיצור, מקום נהדר להכיר שחקנים ומשחקים!
(אולי בעצם אין לי מילה פה, כי אני לא באמת חבר בקבוצה, כי אני רק מגיע לבקר אותם פעמיים-שלוש בשנה)

לצפיה ב-' תודה!'
תודה!
07/12/2014 | 07:53
38
ובטח שאתה בקבוצה!
לצפיה ב-'פרסום לפרוייקט במימון headstart - בשבילים של סבא'
פרסום לפרוייקט במימון headstart - בשבילים של סבא
05/12/2014 | 08:01
1
76
משחק רביעיות קלאסי של צמחי/חיות ארץ ישראל עם מידע מפורט על הקלפים עצמם.

לצפיה ב-'רעיון נחמד'
רעיון נחמד
05/12/2014 | 12:42
40
כמה בעיות בביצוע מהסתכלות מהירה על הדף של הגיוס:
1) הקלפים מרובעים עם קצוות פינתיות, המשחק הזה ישרוד אולי 10 משחקים.
2) 55 שקלים למשחק רביעיות של 44 קלפים?
3) אין מילה על איכות הקלפים וסוג החומר.

קיצר, חתול בשק, אני בכ"ז מקווה שהיא תצליח
לצפיה ב-'מעוניין בהמלצה למשחק - די ספציפי'
מעוניין בהמלצה למשחק - די ספציפי
03/12/2014 | 20:55
15
187
שלום,

שמי תם, אני חדש כאן בפורום. רציתי להתלבט לגבי רכישת משחק קופסא.
אני מחפש משחק שיענה על הקריטריונים הבאים:
- אפשרות לשחק בשניים, ושתעבוד טוב!
- לא יותר משעתיים, לפחות לא עבור 2 או 3 שחקנים (ביותר שחקנים אפשר לחרוג).
- שלא יהיה פשוט מדי. אצלנו המשחק המוביל כרגע זה Puerto Rico, משהו ברמה הזאת או קצת יותר מורכב יהיה מצויין.
- רצוי worker placement, בגלל שעוד אין לי משחק כזה ונראה לי שיהיה מעניין. אבל זה ממש לא תנאי קשיח.

כרגע עונים על הקריטריונים, מומלצים ונשמעים לי מעניינים Agricola, Stone Age & Lords of Waterdeep.
וכדי להקשות עוד קצת על ההחלטה, שבוע הבא אני בברלין, וחשבתי לקנות את המשחק שם. אבל... זה מוריד את האפשרות של קניית משחק עם תלות בשפה.

האם לוותר על קניה בגרמניה בשביל Agricola או כל המלצה על משחק אחר תלוי שפה?
מה לגבי המשחקים האחרים? עונים על הקריטריונים לדעתכם? מומלצים?
עוד אפשרויות שפספסתי?

בקיצור, כל דעה תתקבל בברכה,

תודה רבה,
תם
לצפיה ב-'דעתי בתור נוסע מתמיד לגרמניה'
דעתי בתור נוסע מתמיד לגרמניה
03/12/2014 | 21:33
122
שלום תם

א. שלושת המשחקים שהזכרת מצויינים (אם כי אני לא ממש אוהב את SA) - אגריקולה הוא רמה מעל כולם
ב. אם אתה הולך על LOWD - קנה אותו דרך BOOKDEPOSITORY
ג. מצטער לצנן לך את ההתלהבות - אבל אם אתה מתכוון לחסוך כסף בקניית משחקים אלה בחנויות B&M בגרמניה - נכונה לך הפתעה רעה - אז זה מפשט קצת את הבעיה
ד. המשחקים שאפשר להשיג בזול בגרמניה הם משחקים של RAVENSBERGER ו QUEEN GAMES - אבל את תנסה בחנויות משחקים אלא חפש בחנויות כלבו - GALERIA KAUFHOFF ו KARSTADT
ה. למזלך מיודעינו STEFAN FELD חתום קבע ב RAVENSBERGER - ככה שיש סיכוי טוב למצוא את CASTLES OF BURGUNDY ואת BORA-BORA במחיר סביר בחנויות הללו - אמנם לא WP והשני יכול לשבור לפעמים את מחסום השעתיים - אבל שניהם מעולים

בהצלחה
לצפיה ב-'ברוכים הבאים לפורום'
ברוכים הבאים לפורום
04/12/2014 | 01:10
81
אני די מסכים עם regex, חוץ מזה שאני כן אוהב את Stone Age.
כל המשחקים שהוא הזכיר מצויינים ואני גם (!) רוצה להמליץ לך על The Castles of Burgundy.
לגבי WP אני יכול להוסיף עוד כמה שמות להתלבטויות שלך: Tzolk'in: The Mayan Calendar שהוא משחק חדשני של Dynamic WP.
השני שאני ממליץ הוא Caylus - משחק נהדר אך יכול להיות טיפה ארוך משעתיים ביותר מ- 3 שחקנים.
והאחרון שאני מאוד אוהב הוא: The Pillars of the Earth - משחק WP מצויין שמבחינת המורכבות נמצא בין Stone Age הקליל ובין Caylus ו- Agricola הכבדים.

בהצלחה ונשמח לדעת מה בחרת.
לצפיה ב-'כמה המלצות'
כמה המלצות
04/12/2014 | 14:27
1
82
את agricola אני לא אוהב ו lords of waterdeep הוא מאוד פשוט וחוזר על עצמו ללא ההרחבה - כך שאינני ממליץ על שניהם.

ההמלצות שלי:
Bruxelles 1893  שהוא משחק השמת עובדים שבו השחקנים מתחרים ביניהם מי יהיה הארכיטקט המוביל 
Russian railroads שהוא משחק השמת עובדים נוסף שבו העובדים בונים את קווי הרכבת והתעשיה ברוסיה
Istanbul  עלול להיות מעט פתוח מדי עם שני שחקנים (לא ניסיתי לשחק בשני שחקנים)
Hospital Rush השחקנים הם מתמחים בבית חולים ומתחרים על המשרה הפנויה היחידה 

אם המשחק לא חייב להיות משחק השמת עובדים:

QIN משחק הנחת אריחים לריינר קניציה
lagoon: land of druids שיצא לאחרונה באסן והוא גם משחק הנחת אריחים
hoyuk שהוא גם משחק הנחת אריחים (יש פה תימה)
alhambra בגרסת הקופסה הגדולה
kingdom builder כנ״ל

דותן
לצפיה ב-'מצטרף בחום לאלו..'
מצטרף בחום לאלו..
04/12/2014 | 23:22
51

Bruxelles 1893  שהוא משחק השמת עובדים שבו השחקנים מתחרים ביניהם מי יהיה הארכיטקט המוביל (נשמע פחות טוב ממה שזה באמת).
Russian railroads שהוא משחק השמת עובדים נוסף שבו העובדים בונים את קווי הרכבת והתעשיה ברוסיה (אבל בפועל הוא מעט אבסטרקטי).
- שני משחקים נהדרים.

אני מאד אוהב את קיילוס, וחושב שהוא טוב משניהם (בהרבה...) אבל הוא הרבה יותר עמוק, ויותר אבסטרקטי, לכן קשה אולי יותר להכנס אליו.

לצפיה ב-'Village'
Village
04/12/2014 | 18:22
50
נראה לי שהוא עונה על כל הדרישות שלך, והוא לא תלוי שפה, והוא גרמני אז אולי יש סיכוי למצוא אותו שם במחיר סביר (אין לי מושג, סתם הנחה שעשויה להיות שגויה...)

יש לי אותו ועדיין לא שיחקתי בו, אבל מהסרטונים וההוראות הוא נראה מצויין, יורו/WP הארדקור...

ואני ממש אוהב את העיצוב.
המשחק הבסיסי הוא ל-2-4 שחקנים, וההרחבה (Village Inn) מוסיפה שחקן ואפשרויות נוספות למשחק. גם בה עוד לא שיחקתי, אבל בביקורות נראה שהיא מצויינת.

לצפיה ב-'אני אמליץ על keyflower'
אני אמליץ על keyflower
04/12/2014 | 19:32
1
87
משחק WP עם אינטראקציה חזקה דרך bidding.
מתאים ל2-6, לא ארוך (שעה וחצי).
stone age ו lords of waterdeep הם משחקים ברמת מורכבות נמוכה מPR לדעתי (לא שיחקתי בSA, אבל LoW אמור להיות דומה לו).
לצפיה ב-'גם קייפלאוור מצויין.'
גם קייפלאוור מצויין.
04/12/2014 | 23:27
46
מסכים ש stone age ו lords of waterdeep פשוטים יותר.
אבל בין שניהם הייתי בוחר ב STONE AGE
לצפיה ב-'מתחיל להתמקד...'
מתחיל להתמקד...
06/12/2014 | 02:00
2
104
קודם כל, המון תודה על התשובות!
אני עונה מעט באיחור בעיקר בגלל שלקח לי זמן לעשות שיעורי בית על המשחקים שהצעתם. ראיתי ביקורות וידאו כמעט על כולם וניסיתי לגבש קצת עמדה לפני שאני חוזר שוב להתייעץ.
ולעניין:
נראה ש- Lords of Waterdeep ו- Stone Age ירדו מהפרק. שניהם כנראה פשוטים יותר ממה שאני מכוון אליו.
מהמלצותיכם קרצו לי במיוחד Caylus, Keyflower & Castles of Burgundy.

regex, מראש חשבתי לקנות משחק ב- Galerie Kaufhof או ב- KaDeWe (בפעמיים הקודמות שהייתי בברלין קניתי שם את Catan, Carcassonne & Thurn und Taxis, גרסאות גרמניות מן הסתם). מעבר ל- Castles of Burgundy, יש לך הערכה אם אוכל למצוא שם גם את Caylus או Keyflower?
בכל מקרה, עשיתם לי המון חשק, אז אולי אקנה אחד בגרמניה ואחד נוסף (אולי אגריקולה) כבר בארץ \ משלוח מחו"ל

שוב, אם למישהו יש עוד הערות לגבי הנ"ל או המלצות על אחרים אשמח מאוד לשמוע.

תודה רבה על העזרה,
תם
לצפיה ב-'לשאלתך'
לשאלתך
06/12/2014 | 08:44
1
61
קודם כל אני לא מסכים עם הקביעה ש LOWD הוא משחק פשוט מדי - אבל בגלל שזה משחק שקל לרכוש דרך BD - הייתי מציע לך לנסות איפושהו ואז להחליט

שנית בקשר לחנויות - זה ממש קשה לדעת - כל חנות אפילו באותה הרשת מחזיקה מלאי שונה ויש לה מבצעים שונים - אז בלית ברירה תצטרך לכתת רגליים

אם יש לך איזה מכר שאתה מבקר - אולי פשוט תקנה OL ותשלח לו.

גדי
לצפיה ב-'סיכויים ועוד אופציות'
סיכויים ועוד אופציות
06/12/2014 | 10:08
57
היחיד שיש לך סיכוי זה LoWD את שני האחרים ממש אין סיכוי.
אם לא Agricola אולי הייתי שוקל Caverna? ב2-3 שחקנים שמכירים את המשחק ניתן לסיים בסביבות שעתיים (יכול בשולשה לגלוש קצת)
יש גם את Lewis & Clark שלא יצא לי לשחק (בדיוק קניתי) שנראה מתאים מאד להגדרה וקל להשיג אותו

לצפיה ב-'בוצעה רכישה'
בוצעה רכישה
12/12/2014 | 19:49
4
53
אהלן,

אני עודני בברלין ברגעים אלו ממש, אבל אחרי רכישה ורציתי לשתף.
חיפשתי את Keyflower ו- Caylus. בהתחלה בקניונים ואח"כ בחניות המשחקים Gamer's HQ ו- Morgen welt.
שתי החנויות מחזיקות המון משחקים והאווירה מגניבה. בסוף קניתי את Keyflower ו- Castles of Burgundy בחנות  השניה. לשתיהן לא היה את Caylus.

עדיין לא פתחתי את המשחקים, ואני בספק אם זה יקרה עד שאחזור הביתה.
אז תןדה בנתיים לכל העונים, עזרתם המון!

תם
לצפיה ב-'מחירים?'
מחירים?
12/12/2014 | 21:31
1
18
לצפיה ב-'מחירים'
מחירים
13/12/2014 | 00:43
28
Keyflower - 41 euro
Castles of Burgundy - 34 euro
לצפיה ב-'שני המשחקים שקנית מצויינים'
שני המשחקים שקנית מצויינים
13/12/2014 | 22:51
29
אני בטוח שתהנה מהם מאוד.
לצפיה ב-'ביקורות'
ביקורות
12/06/2015 | 12:46
8
רציתי לעדכן שהרכישות הוכיחו את עצמן!
לקח לי לא מעט זמן לחזור עם דעה ברורה לגבי המשחקים, בעיקר כי לא יצא לי לשחק הרבה בחצי השנה האחרונה. אני מעריך שכל אחד מהנ"ל שוחקו בין 3 ל- 5 פעמים, כמעט תמיד עם שחקנים חדשים.
למרות זאת, בפעמים האחרונות ששיחקנו, אחרי שהחברה התחילו להתרגל למשחקים הרמה ממש עלתה והיו ערבים מצויינים!
בנוסף, היתה לי חשובה המשחקיות בשני שחקנים ואני חושב ששניהם עונים על הדרישה יפה מאוד.
אישית יש לי יותר משיכה ל- keyflower, משהו בו מרגיש לי יותר מעניין, אבל אני לא יודע בדיוק לשים את האצבע. אולי זאת המכניקה היוצאת דופן שלו. מצד שני חברתי מעדיפה תמיד את Castles of Burgundy, ככה ששניהם עולים על השולחן באותה התדירות פחות או יותר.
רק הערה אחת לגבי משהו שלא כל-כך שמתי לב אליו כשהתלבטתי מה לקנות: המעטתי בערך התמתי של המשחקים עדי כדי שנוצר מצב  בו רוב המשחקים שיש לי כרגע מצטיירים די דומה (Catan, Keyflower, Castels of Burgundy, Puerto Rico). בכולם המוטיב המרכזי הוא כלכלי והסיפור מתאר התיישבות בתחילת דרכה שצריכה לגדול ולהפתח, באופן כזה או אחר.
יוצא דופן הוא Small World שאנחנו מאוד אוהבים בעיקר כי הוא מרענן לעומת האחרים מבחינה תמתית.
בקיצור, למדתי שכדאי לשים לב לעוד דברים חוץ מהמכניקה של המשחק, שנראתה לי הכי חשובה בזמנו.

מקווה שלא חפרתי יותר מדי, ושוב תודה על העזרה בהתלבטויות!
תם
לצפיה ב-'בורה בורה - מערך לימוד / תקציר חוקים'
בורה בורה - מערך לימוד / תקציר חוקים
03/12/2014 | 13:10
76
מערך למשחק של סטפן פלד:

למי שמעוניין במערכים ישנים שכתבתי:
לצפיה ב-'נפתח פורום תמ"א 38'
|*|נפתח פורום תמ"א 38|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
02/12/2014 | 18:12
3
|פירמידה|חיזוק של מבנים ישנים כנגד רעידות אדמה אמנם משפר את עמידותם, אך לא בהכרח עד כדי הנדרש בתקן - לפעמים אף לא קרוב לכך.
בשביל זה פתחנו לכם את פורום תמ"א 38 - תוכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים קיימים בפני רעידות אדמה!

מה מקבלים הדיירים במסגרת הליך תמ"א 38? איך מתמודדים עם דייר סרבן ? איך בודקים חברה יזמית שבאה להציע לכם את שירותיה? כמה חניות צריך להוסיף במסגרת התמ"א  ?
מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום, לשאול כל שאלה ולקבל ליווי צמוד במשך כל התהליך
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
לצפיה ב-'משחקים למכירה'
משחקים למכירה
02/12/2014 | 15:10
108
למכירה המשחקים הבאים - כולם שמורים מאוד.

Smash Up
https://www.boardgamegeek.com/boardgame/122522
חדש לגמרי - עדיין בניילון!
ב- 120 ש"ח

In The Shadow of the Emperor
https://www.boardgamegeek.com/boardgame/13780
במצב חדש - שוחק פעם אחת בלבד
ב- 120 ש"ח

Morels
https://www.boardgamegeek.com/boardgame/122298
משחק חביב ל-2 על איסוף פטריות. זכיתי בעותק נוסף בתחרות ולכן אני מוכר. המשחק שמור מאוד, כל הקלפים בסליבים.
ב- 100 ש"ח

איסוף באיזור הקריות, נמצא מדי פעם גם בחיפה ובאונ' ת"א.

ליצירת קשר - שלחו ה"פ או מייל: sumoshe@gmail.com
לצפיה ב-'משחקים Pandemic ונלחמים באבולה'
משחקים Pandemic ונלחמים באבולה
01/12/2014 | 09:24
1
81
למי שעוד לא שמע, יש אבולה במערב אפריקה, ומדובר בהתפרצות הגרועה ביותר אי פעם, שהגיעה למימדים וסדרי גודל לא נתפסים.
הרבה אירגונים התגייסו ונסעו לשם, אבל נגמרים להם המימון והמשאבים.
חסרים שם הדברים הבסיסיים ביותר: כפפות, עירוי נוזלים, אוכל, סדינים נקיים וצוות רפואי שיטפל בהם.

כדי להעלות את המודעות למאבק באבולה, ב7/12 משחקים פנדמיק בכל העולם, ותורמים *כסף אמיתי*!
במהלך הערב ב"בית מרזח" הוואנה קלאב נמלא כמה שיותר שולחנות במשחקי Pandemic וב"רופאים" שילחמו במחלות מסביב לעולם. מי שירצה יוכל להתמודד עם תרחיש "אבולה" מיוחד.
בכל שלב אפשר לתרום לבד דרך האתר, או לחפש אותי - ובסוף הערב תועלה תרומה מרוכזת בשם כל המשתתפים.
תבואו. תשחקו. תתרמו.

כל מי שמעוניין לעזור, ובעיקר להביא עותקים נוספים של פנדמיק מוזמן בהחלט
לצפיה ב-'מפת הגעה '
מפת הגעה
01/12/2014 | 09:25
42

לצפיה ב-'מסביב לשולחן המשחקים 30-11-2014'
מסביב לשולחן המשחקים 30-11-2014
30/11/2014 | 11:12
4
111
למה DICE MASTER יותר טוב ממג'יק, ועוד כמה משחקים שמסרבים לרדת מהשולחן.
לצפיה ב-'תודה רבה !! '
תודה רבה !!
02/12/2014 | 10:03
1
13
לצפיה ב-'בבקשה'
בבקשה
03/12/2014 | 07:16
6
לצפיה ב-'אחלה בלוג, נהנה לקרוא אותו'
אחלה בלוג, נהנה לקרוא אותו
03/12/2014 | 07:10
1
13
לצפיה ב-'תודה. שמח לשמוע.'
תודה. שמח לשמוע.
03/12/2014 | 07:16
10
לצפיה ב-'איזה משלוח עדיף?'
איזה משלוח עדיף?
29/11/2014 | 17:46
91
היי,

אני צריך לבחור בין השניים הבאים:
1. UPS GROUND
2. Priority Mail

איזה עדיף לדעתכם? (זה משלוח בתוך ארהב)
מבחינת מחיר - הוא כמעט זהה
לצפיה ב-'מוטב מאוחר מאשר לעולם לא'
מוטב מאוחר מאשר לעולם לא
28/11/2014 | 10:58
98
אחרי שפיספסתי את ימי ראשון האחרונים, בגלל הפסקת חשמל ובעיות אחרות, פרסמתי היום מאמר טיפה גדול מהרגיל, אז מה יש לנו שם:
על משחק הלונה פארק שמסרב לרדת מהשולחן. על מחלת ה-.D.M המפילה חללים בביתנו, למה אי אפשר לשחק שבעי פלאי עולם כל שבת? ופיילד השבוע.

לצפיה ב-'הטרייד אוטוטו נסגר - הזדמנות אחרונה להוסיף משחקים להחלפה'
הטרייד אוטוטו נסגר - הזדמנות אחרונה להוסיף משחקים להחלפה
28/11/2014 | 10:48
1
77
הוא יסגר במוצ"ש בלילה - אז אל תתמהמהו.

לצפיה ב-' על התזכורת'
על התזכורת
28/11/2014 | 14:13
33
לצפיה ב-'יורוקווסט 2014 - חלק 4'
יורוקווסט 2014 - חלק 4
28/11/2014 | 01:11
29
קודם כל שכחתי לציין שבשישי בשני המשחקים האחרונים חיים יצא שני בסטן ג'יימס שמספיק לחצי גמר יחד עם הראשון במשחק הראשון שלו. אבל יצא רביעי בפורטו ריקו כשלא היה כלכך בכושר.
שבת בבוקר 9 וחצי חצי גמר דומיניון לי ולחיים. חיים זכה בדומיניון בפעם היחידה שעברה שהיינו פה ב 2011, אבל הפעם בשלושה שחקנים יצא פעמיים שלישי ועף, ג'ון ידידינו יצא רק שני.
לי היה חצי גמר עם אנדרו שוב, שיחקתי היטב ויצאתי ראשון ושני מה שהספיק לי לנצח כי השני שניצח היה רביעי בראשון. הרגשתי ששיחקתי היטב, ועליתי לגמר. במשחק הראשון היה HOARD והייתי היחיד שהלך על זה מספיק חזק.
אחרי זה התלבטות, חצי הגמר של בורגונדי וקטאן נפלו אחד על השני. אמרתי לחיים עזוב אותך קטאן משחק לחברים. האמת הצטערתי כי תוך כדי חצי הגמר הבנתי כמה אני לא כלכך מבין את המשחק, ישב שם אחד די חזק יחד עם אנדרו ועוד מישהי. יצאתי בקושי אחרון, הייתי צריך לשחק קטאן.
חיים דווקא שיחק טוב בשולחן עם רנדי ויצא שני בקצת.

חיים הלך לשחק חצי גמר טורן וטקסי מייד אחר כך כשלי גמר הדומיניון. חיים יצא שלישי בלבד בשולחן עם אנדרו מיודענו.
בגמר של דומיניון ישבתי עם בחורה שהכרתי קלות, היא יצאה שני בדומיניון באליפות העולם פעם, בן היה שם גם שהוא שחקן מעולה ועוד בחור נחמד.
במשחק הראשון שיחקתי דומה לבחורה בעיקר על כסף, יעילות עם Venture, אני התחלתי והיא היתה שניה, זה היה עניין של מה ייצא בסיבוב האחרון, לי לא בא 8 כסף לה כן, אז היא ניצחה.
במשחק השני היה גם הכיוון כסף, התחלתי עם Chancelor, קלף שמצוין למשחק של כסף. אבל הוא לא בא לי מספיק בהתחלת כל חפיסה, גם פה בסוף זה היה המזל למי יבוא ה6 נקודות האחרון לי או לה. היא היתה לפני הפעם ולשנינו בא. בשני הסיבובים יצאו ראשון עד רביעי אותם שחקנים. אם הייתי מנצח את השני אז שובר שיויון של הפרשים היה קובע. סך הכל סיימתי שני וקיבלתי מגן בטקס שהתקיים יותר מאוחר.

סטיבן ידידינו בינתיים עלה לגמר של סטלרס וניצח שזה מצוין לקבוצה כשיש לנו ראשון לסטיבן ושני לי בינתיים. סטיבן גם נראה טוב בזיגלמן בשלב זה.
חיים ואני באותו זמן הלכנו לשחק 7 פלאי עולם, שיחקתי היטב בעיקר על צבא וניצחתי במשחק של חמישה, גם חיים ניצח. זה יספיק לחצי הגמר.

מייד אחר כך חצי גמר סנט פטרסבורג. שוב קיבלתי את הילד ששיחקתי איתו במוקדמות, כריס שחקן טוב גם היה שם ומריסה ששיחקתי איתה כמה פעמים כבר. פתחתי חזק בנקודות, אבל הילד היה כמוני רק יותר טוב, בתור האחרון היה ברור שהוא עובר אותי, אבל בסוף כריס ניצח עם 8 אצילים בנקודה אחת. אני סיימתי שלישי. חיים שיחק בחצי הגמר עם סטיבן מהקבוצה שלנו ששוב ניצח אותו ועלה לגמר, חיים יצא אחרון כשהאובזרבטורי כל הזמן הביא לו קלפים לא טובים.

לאחר מכאן התחילה תחרות קרקסון ראש בראש נוקאאוט שלא שייכת לזיגלמן ואין עליה מגנים. היה לי ולחיים קצת זמן, אני ניצחתי סיבוב ראשון עם הרבה מזל וחיים הפסיד.
ויתרתי על ההמשך  והלכתי לשחק עוד סיבוב של 7 פלאי עולם בעצת חיים שאמר, שאם אנצח יהיה מנצח פחות שזה שחקן פחות לחצי הגמר ואולי זה יעשה הבדל. אמרתי שיהיה אבל הלכתי בעיקר לשחק בשביל הכיף. שוב ניצחתי הפעם בשולחן של ששה ושוב בעיקר צבא.
חיים בינתיים הלך לגמר של רא, היה לחיים משחק מוזר כשבסוף השחקן שהיה מולו על המקום הראשון נשאר לבד (שמו יוג'ין) וחיים היה חייב שייצא לו רצף ראים (בערך 5%) אבל זה מה שקרה וחיים ניצח. יוג'ין הראה אדביות וספורטוביות כשמייד לחץ את היד וחיבק את חיים. אז יש לנו בקבוצה ראשון ראשון ושני, האם זה יספיק? הקבוצה שמולינו שלקחה כבר 5 שנים רצוף, כבר השיגה נצחון בווילד קארד שמביא ניקוד יותר גבוה. אז השאלה עם אנדי ואנדרו יביאו ראשון ושני גם הם.
ב10 בלילה הלכתי לשחק חצי גמר של תקופת האבן וחיים הלך לשחק מקצה שני של פורטו ריקו, הוא יצא שלישי 47/43/41 אבל הרגיש ששיחק יותר טוב הפעם, טוב פורטו ריקו הלך לו אחרי שלישי ורביעי. או כך חשבנו כולם.
בחצי הגמר של תקופת האבן ישבתי עם כריס שחקן מצוין במשחק הזה ושוב עם מרסי. שיחקתי לא כלכך טוב עשיתי מספר שגיאות. אבל בסוף קיבלתי את הבקתה של 1-7 וניצלתי אותה עד תום והגעתי לשיוויון. שובר ראשון זה אוכל לשנינו יש 3. שובר שיוויון הבא כמה חיטה+אנשים+פטישים. עברתי אותו בשתיים ועליתי והוא התבאס מאד. האמת לא הגיע לי לנצח לא הייתי במיטבי.
עכשיו הייתי בבעיה הגמר של תקופת האבן נופל על החצי של 7 פלא עולם והגמר של פורטו ריקו אם אעלה אליו. לשני שחקנים לא היתה בעיה להזיז את השעה ביום ראשון, אבל לאחד היתה בעיה מה שדי דפק אותי. בינתיים רנדי שעלה גם לגמר של רא והפסיד  ועלה וגם לגמרים של זולקין/אגיזה/לורד ווטרדיפ/טורן וטקסי שינה את כל הלוזים של הגמרים כך שיוכל לשחק את כולם. הבעיה בשחקן הרביעי שהוא התעקש לשחק חצי גמר פורטו ריקו, למרות כשהגמר מתנגש עם הגמר של תקופת האבן. טוב זאת בעיה למחר בבוקר, נראה מה יהיה ביום האחרון יום ראשון שיסתיים ב4 כשאנחנו צריכים לרוץ לתפוס טיסה.
בינתיים בזיגלמן צמוד מאד וזה נראה מרוץ של חמישה, סטיבן חיים ואני יחד עם רנדי ואנדרו. להתראות בחלק 5 האחרון.

לצפיה ב-'Black Friday/Cyber Monday Sale is upon us...'
Black Friday/Cyber Monday Sale is upon us...
26/11/2014 | 13:27
4
145
זה רק אני,
אם כי או שנראה שהמחירים/מגוון לא משהו?
וחוצמזה, מי מהמקצוענים הצליח לאתר את המכירה המיוחדת ב-Minature Market ? או שזה פשוט כ"כ מאכזב ואני מצפה ליותר מידי...

לצפיה ב-'תודה על הקישורים'
תודה על הקישורים
26/11/2014 | 15:46
72
הקדמת אותי בדיוק הלכתי לעשות את זה
לצפיה ב-'בקשר ל cardhaus'
בקשר ל cardhaus
26/11/2014 | 17:21
104
לפי מה שאני מבין מהמייל שקיבלתי מהם לפני כמה דקות, מחירי המבצע יופיעו רק בעוד כמה שעות.
מה שרואים שם כרגע זה המחירים הרגילים שלהם.

לצפיה ב-'Puerto Rico'
Puerto Rico
27/11/2014 | 11:05
1
107
אהלן, אני רוצה לקנות Puerto Rico, אולי אפשרי למצוא את זה בזול במסגרת הBLACK FRIDAY. למישהו יש המלצות מאיפה?
בMINIATURE MARKET זה נגמר, בCARHAUS משלוח יקר ולא משתלם. עוד מקומות?

תודה רבה!
לצפיה ב-'משלוח ב19$, יותר זול מזה?'
משלוח ב19$, יותר זול מזה?
30/11/2014 | 16:57
53
יש לך גם עותק חבוט ב23.99 במקום 29.99. משתלם, לא?
לצפיה ב-'וגם כי זה מה זה משעמםםםםם '
וגם כי זה מה זה משעמםםםםם
26/11/2014 | 18:48
33
לצפיה ב-'יורוקווסט 2014 - חלק 3'
יורוקווסט 2014 - חלק 3
26/11/2014 | 02:18
1
29
יום שישי הגיע ובשעה תשע וחצי, מכיוון ששנינו לא אוהבים/טובים בזולקין הלכנו לשחק המתנחלים של קטאן. היה לי את אחד המשחקים עם הכי הרבה מזל שהיו לי ניצחתי 10/7/6/6 מה שיספיק לחצי הגמר. חיים גם ניצח בקושי בשניה האחרונה 10/9/8. כל הנצחונות האלה הם עוד 2 נקודות לזיגלמן אבל יש עוד זמן לזה.
לאחר הפסקה די ארוכה של שעתיים שיקחנו סיבוב שני מוקדמות של טורן וטקסי. קיבלתי שולחן של 3 שחקנים. היה לי את המזל הכי רע שהיה לי אי פעם. כשאני צריך לזרוק מסלול בהתחלה עם מלא אפשרויות וזמן. בהמשך גם הלך רע מאד. בקיצור שיחקתי די טוב בשביל לצאת אחרון עם 8 נקודות. לא נורא יש עוד מוקדמות של המשחק ונצחון יספיק לי. חיים בינתיים יצא שלישי 32/24/19 אבל מכיוון שניצח בראשון הוא יהיה בחצי הגמר.

עכשיו היה במקביל גם רא וגם דומיניון. מה לשחק? חיים החליט לשחק רא. אני חשבתי ככה... דומיניון אני אוהב ואני רוצה לעלות לחצי הגמר, נצחתי משחק אחד אבל מן הסתם (כך חשבתי) נצחון אחד לא יספיק, יש עוד סיבוב דומיניון בהמשך היום שנופל על חצי הגמר של רא, אז מה הבעיה?
הבעיה שלפני אותו דומניון שלישי יש תקופת האבן שאשחק ונתנו לו רק שעה וחצי, היה סביר להניח שזה יגלוש ואפספס את הסיבוב השלישי של אותו דומיניון. כלומר אם אשחק עכשיו רא ולא אנצח נאמר, בסוף לא אוכל לשחק את הדומיניון השלישי בגלל שתקופת האבן יתארך ולא אעלה לחצי הגמר של דומיניון. יתרה מזאת, הגמר של רא דורס את חצאי הגמר של סטלרס ובורוגונדי. בקיצור החלטתי לשחק דומיניון.
זאת היתה ההחלטה הכי רעה שלי בתחרות, בהמשך נראה למה.
חיים שבקושי משחק רא ניצח את המקצה שלו ועלה לחצי הגמר, 51/38/37. דבר אחד שחיים טוב בו הוא לספור, הוא סופר את הנקודות של רא ויחד עם כמה עצות שלי הוא שיחק מצוין. אני בינתיים שיחקתי דומיניון עם בן שהוא שחקן מעולה, רנדי ביולר גם טוב ועוד שחקן. בשני המקצים יצאתי שני ורביעי כששיחקתי לא כלכך טוב ובמצטבר רביעי, לא נורא יש עוד מקצה דומיניון.
מיד אחר כך בארבע מתחיל מקצה שלישי של טורן וטקסי חיים סיים שני מה שהספיק לו בטוח. אני חייב הייתי לנצח, קיבלתי שולחן די חזק שמימיני קייל סמית שבסוף ינצח בתחרות של טורן וטקסי. הלך לי בהתחלה לא כלכך טוב, אבל לכולם לא הלך טוב והמשחק היה מאד צמוד. בסוף היתה לי החלטה אם ללכת על בטוח או לנסות להמר על סיכוי קטן בשביל עוד נקודה אחת. לא הייתי בטוח לגבי מצב הניקוד אז הלכתי על בטוח, סיימתי שני 20/19/19/17, אם הייתי הולך על העוד נקודה הייתי מנצח. דווקא שיחקתי משחק טוב. אז 3 סיבובי טורן וטקסי ולא הצלחתי לנצח אפילו משחק אחד. לא נורא
איך שזה נגמר יש תקופת האבן חיים שיחק עם סטיבן מהקבוצה שלנו הלך על הרעבה וסיים אחרון. אני קיבלתי שולחן ל3 כולל מארגן התחרות וזוכה לשעבר של תקופת האבן, הלכתי על הרעבה וניצחתי. עליתי לחצי הגמר.
בסוף סיימתי די מהר (אולי כי שיחקתי ב 3) ולא היתה בעיה לשחק דומיניון סיבוב 3 אז יכולתי לשחק את הרא בכל זאת. חיים הלך לחצי הגמר של רא, מכיוון שהיו רק 10 זוכים מנהל התחרות ארגן 2 שולחנות של 5 כששני הראשונים והשלישי הכי טוב יעלו לגמר. חיים יצא שלישי ובשובר שיוויון שני עלה לגמר!! כשהוא מפתיע את עצמו בי השאר.
בינתיים בדומיניון שלי יצאתי ראשון ושלישי מה שהספיק למקום שני ולהבטיח עליה לגמר. אחרי זה כשבדקתי ראיתי שנצחון אחד היה מספיק לעלות לגמר בכל מקרה (זה לא אליפות העולם זה "רק" היורוקווסט אין כלכך הרבה שחקנים) אז סתם לא שיחקתי רא, מה שמנע ממני תחרות שלמה שאני טוב בה, על זה הצטערתי יותר מכל דבר בתחרות.
איך שדומיניון נגמר ב8 וחצי יש סיבוב שני של סנט פטרסבורג כשאני יודע שהנצחון בסיבוב הראשון כמעט מספיק לעליה, שיחקתי עם קית לוי מי שהרים את כל היורוקווסט ושחקן מספר אחד (יש מספרים לכל שחקן אני 551) יותר מוקדם הוא שיחק עם חיים סטלרס והתעצבן עליו קצת כי חיים חסם לו התנחלות, אז קצת צחקתי איתו על מה שקרה והוא אמר שמאז הוא הלך על חיים עם השודד, אמרתי לו יופי כל הכבוד :)
המשחק היה צמוד, גרמתי לסיום מוקדם של המשחק כשגמרתי מהר את הערים, חשבתי שזה הסיכוי הכי טוב שלי לנצח אבל זה הספיק רק לשני. מספיק טוב לחצי הגמר. .
מיד אחר כך בעשר פורטו ריקו סיבוב ראשון אחד המשחקים האהובים עליי ושאני מרגיש שאני חזק בהם, היה משחק מאד צמוד ומעניין עם רוב שהוא שחקן מצויין אחריי. נצחתי 37/36/34/32 כשזה יספיק לי לחצי הגמר. וזה טוב כי לא יהיה לי מתי לשחק סיבוב מוקדמות נוסף.
בסך הכל התחלה טובה לתחרות במיוחד לחיים שניצח כמעט כל מה ששיחק חוץ מקופת האבן, אני לא ניצחתי טורן וטקסי אבל את השאר, אבל לא שיחקתי בכלל רא. אז חיים מוביל עליי ב2 בזליגמן. אבל כל הגמרים יהיו בשבת ראשון אז האקשן האמתי מתחיל מחר. הגיע זמן לישן לאגור כוחות כי קמים מוקדם. לילה טוב

לצפיה ב-'שוב תודה!! ומחכה לקרוא את ההמשך'
שוב תודה!! ומחכה לקרוא את ההמשך
26/11/2014 | 07:33
14
לצפיה ב-'נפתח פורום תרבות סין'
|*|נפתח פורום תרבות סין|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
25/11/2014 | 14:33
2
|גלובוס| אוהבים אגרול, ג'קי צ'אן ודרקונים?
אנו מזמינים אתכם לבקר בפורום החדש בתפוז-תרבות סין!
בפורום תוכלו לדון בסין, בתרבות הסינית ובהשפעתה על העולם שלנו, על ביקור במדינה, ממשק עם תושביה, פעילות עסקית ומגע עם אנשי העסקים המקומיים, וכמובן בשפה הסינית ובלימוד שלה.

אתם מוזמנים להיכנס לפורום כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

גלישה מהנה! |תפוז|
לצפיה ב-'נפתח פורום קשר משפחתי'
|*|נפתח פורום קשר משפחתי|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
23/11/2014 | 15:05
3
בואו לשפוך את הלב, לשוחח על המשפחה, לקטר על הדודה, לרכל על הגיסה, להתייעץ על סבתא בפורום קשר משפחתי:

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

לצפיה ב-'יורוקווסט 2014 - חלק 2'
יורוקווסט 2014 - חלק 2
24/11/2014 | 01:49
2
40
יום חמישי התחיל בשעה 11 כשיש מוקדמות גם של רא וגם של טורן וטקסי באותו הזמן, את שני המשחקים אני מאד אוהב. נראה היה שרא לא יסתדר עם המשך הלוז אז שנינו החלטנו לשחק טורן וטקסי. שיחקתי די טוב אבל מישהי שיחקה גם כן טוב ויצאתי שני עם 24/28. שני זה בסדר כי אני אשחק עוד סיבוב מוקדמות אחד לפחות ונצחון ושני צריך להספיק לחצי הגמר. חיים מצד שני ניצח 25/19 וצבר עוד 2 נקודות לזיגלמן. אחר כל היה פאוור גריד במקביל ללורד אוף ווטרדיפ, שנינו לא מכירים או לא אוהבים כלכך את המשחקים האלה אז ניצלנו את הזמן למנוחה.
בשעה 3 וחצי היה מתנחלי קטאן וטירות בורגונדי. שנינו החלטנו לשחק טירות בורגונדי למרות שאין לנו הרבה נסיון. אני שיחקתי במשחק של שלושה. לא לקחתי צהובים. הלכתי על מכרות, בנינים, חיות וסירות. ניצחתי על שובר שיוויון כשלי היה יותר משבצות ריקות. חיים גם כן ניצח.
מיד אחר כך דומיניון סיבוב מוקדמות ראשון. המשחק שוחק בארבעה כשכל פעם מגרילים 14 פעולות מאיזה הרחבות שבמקרה יש לשחקן שסידר את המשחק אם בכלל. כל שחקן בתורו נותן וטו לאחת הפעולות. במשחק שני שוב אותו תהליך אבל משחקים בסדר הפוך. היתה רק את ההרבחה הבסיסית.  ניצחתי פעמיים די בקלות כלומר ראשון בסיבוב, חיים יצא ראשון ושלישי מה שהספיק לו לראשון.
אחרי זה סינט פטרססבורג, משחק חביב שאני משחק הרבה עם הילדים, זה משחק שבהתחלה נראה פשוט וחביב אבל ככל שמשחקים אותו יותר מתגלה עומק מעניין, שיחקתי עם רוב ק'ירצ'ר שחקן מצוין וגם עם ילד צעיר. היה נראה שהילד הצעיר ינצח אבל הצלחתי לנצח בנקודה. חיים שוב ניצח 72-69.
לקינוח בלילה הלכתי לשחק תקופת האבן מוקדמות כשלחיים יש את גמר האגריקולה. שיחקתי די רע את המשחק שלי ועדיין יצאתי שני מארבע, כשבאיזה שלב עברתי להרעבה אבל לא דייקתי במשחק. בניתיים חיים בגמר של חמישה שיחק משחק שהיה לו מוזר. הוא בנה ראשון ארבעה אנשים ותכנן על אוכל מחיות כשהאחרים לא בונים מתקני בישול. אבל כל האחרים עצרו בשלושה אנשים בנו גדרות מוקדם ולקחו את החיות למרעה שלהם, חיים נתקע עם אוכל וסיים חמישי 47/45/44/44/40 בכל מקרה היה גמר ברמה גבוהה מאד, ג'ון שכבר זכה פה בשנים קודמות ניצח.
סך הכל יום מצוין במיוחד לחיים שניצח כל משחק ששיחק חוץ מהגמר. גם לי התחלה לא רעה. אגב יש בטורניר משחקים נוספים אני פשוט מדווח על אלה ששיחקנו. המשך בחלק 3
לצפיה ב-'ממש כיף לקרוא '
ממש כיף לקרוא
24/11/2014 | 21:40
1
21
תודה רבה,
על השיתוף
לצפיה ב-'תודה על התגובה'
תודה על התגובה
24/11/2014 | 22:03
24
חסרים לייקים כמו בפייסבוק

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ