לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

לצפיה ב-'למכירה - לכל הבנדיטים שיש להם 1200 מ-97 עד 05'
למכירה - לכל הבנדיטים שיש להם 1200 מ-97 עד 05
01/10/2015 | 11:52
1
181
אטם מכסה שסתומים + אטמים עבור המצתים.
11173-06B03 GASKET,CYLINDER
11178-27A02 GASKET,HEAD COV
11179-27A03 GASKET,HEAD COV

מתאים גם לגיקסרים מהשנים 88-96
לצפיה ב-'למכירה מכנס חדש - Alpinestars Andes Drystar Men XL באריזה'
למכירה מכנס חדש - Alpinestars Andes Drystar Men XL באריזה
01/10/2015 | 16:58
84
למכירה עקב הזמנת מידה לא מתאימה. מוכר במחיר קנייה לקניית חדש.
מכנס חדש בניילון עם תויות מעולם לא נלבש.
מכנסי Alpinestars Andes Drystar Men. Waterproof Motorcycle Riding Pants Black XL 

ה Drystar פטנט של אלפינסטאר להגנה בפני חדירת מים, אך מאפשר נשימה פטנט זהה לגורטקס.
חדשים בניילונים בתוויות. עם מיגוני ברכיים ובטנה מתפרקת. כיסים נגד מים ועוד

המידה אינה מתאימה. מעולם לא נלבשו
מוכר במחיר קנייה - 800 ש"ח
לצפיה ב-'לפעמים המציאות עולה על כל דימיון...'
לפעמים המציאות עולה על כל דימיון...
30/09/2015 | 15:27
303
נשאר עוד פרק 1...
לצפיה ב-'שוק "גנוב" '
שוק "גנוב"
30/09/2015 | 07:38
2
345
לצפיה ב-'הזוייה תגובת המשטרה שם.'
הזוייה תגובת המשטרה שם.
30/09/2015 | 11:32
223
"בעקבות הדיווח נפתחה חקירה בנושא ע"י צוות חקירה מיוחד של תחנת לב תל אביב, בראשות קצין בדרגת רפ"ק. החקירה מנוהלת בשיתוף פעולה עם גורמים נוספים. אנו משקיעים ונמשיך להשקיע מאמצים רבים בנושא ונעדכן בכל התפתחות."
לצפיה ב-'פשוט לא יאומן'
פשוט לא יאומן
03/10/2015 | 21:10
44
אין מילים
לצפיה ב-'התיצעות לפני קניית BMW F650GS סרטאו '
התיצעות לפני קניית BMW F650GS סרטאו
29/09/2015 | 20:50
7
273
מבקש לקבל חוות דעת על האופנוע , טיפולים , זמינות חלפים וכו ברשותי רשיון מוגבל מתלבט האם לקנות CB500X או את הסרטאו שניתן לאחר מכן להסיר הגבלה
לצפיה ב-'מה זה "סרטאו"?'
מה זה "סרטאו"?
29/09/2015 | 23:40
4
98
לצפיה ב-'פעם קראו לו דקאר'
פעם קראו לו דקאר
29/09/2015 | 23:54
3
225
זה ה-650 סינגל ואאל"ט, הוא נקרא G650GS, ה-F זה הטווין המקבילי שפעם קראו לו 650, היום 700 ונפחו בכלל 800...

אם לא היו הורגים את פולגז, היה אפשר לקשר למבחן לסרטאו שערך סקוטרמן לפני כמה שנים.
לצפיה ב-'ואללה לא ידעתי שנתנו לו את השם הזה. החכמתי.'
ואללה לא ידעתי שנתנו לו את השם הזה. החכמתי.
30/09/2015 | 00:24
2
220
אבל יש את זה:

ב.מ.וו מחזירה לחיים את הדו"ש הפשוט והוותיק עם עיצוב מודרני - וואלה! רכב

לצפיה ב-'והנה שריד של פולגז...'
והנה שריד של פולגז...
30/09/2015 | 00:27
1
243
לצפיה ב-''
30/09/2015 | 14:06
85
מזל שלא כל החומרים נמצאים בדומיין האבוד...
לצפיה ב-'כלי פשוט וטוב'
כלי פשוט וטוב
30/09/2015 | 02:39
207
דרך אגב המנוע שלו מיוצר על ידי לונסין.אין בעיה של זמינות חלפים
לצפיה ב-'כלי מעודכן.....'
כלי מעודכן.....
02/10/2015 | 16:50
125
שמע, יוצא לי להשתמש בגרסא ה"פשוטה" שלו, הG.
דיי הרבה ודיי תחת עומס.
קודם כל זה דגם שירד כבר מהקו ייצור שלו ועבר למנוע טווין 700.
מעבר לזה הוא דווקא כלי אמין. נוח יותר.
נעשו בו שינויים ראויים בדגם וותיק, אולי הכי וותיקים של ב.מ.וו.
בעיקר יותר טכנולוגיה, סגסוגת בגלגלים, טיובלס, מרווח מתחילם גדול יותר ונוח יותר. ומושב קשיח יותר. דלק הוא יקח לך בעיר 1-22 ומחוץ לעיר זה כבר בדיחה של 1-30 ++

לצפיה ב-'התיעצות שרשרת וגלגשים להורנט'
התיעצות שרשרת וגלגשים להורנט
29/09/2015 | 18:27
5
155
שלום רב,

מצאתי באיביי שרשרת וגלגלי שיניים של JT מתאימים בול לאופנוע שלי.

הונדה הורנט

כמעט מחיר לעומת מה שמבקשים בארץ

השרשרת מסוג525 X1R ,ויש גם את המחוזקת Z1Rבתוספת של 30$ בערך

כמה שאלות

1.האם כדאי להוסיף טיפה בשביל המחוזקת, הגלגלשים לא יגמרו לפניה ואז המוסכניק ימליץ לי להחליף את כל הסט בכל מקרה?,או שאורח חיי הגלגשים ארוך משל השרשרת ואז משתלם ?

2.כמה עולה בערך הרכבה במוסך אם אני בא עם הסט מוכן?

תודה לעונים
לצפיה ב-'גלגל"ש מחזיקים יותר מהשרשרת'
גלגל"ש מחזיקים יותר מהשרשרת
29/09/2015 | 20:24
1
140
הרבה יותר
וגם ככה, שרשרת אמורה להחזיק כ50K אם אתה משמן את צידה הפנימי של השרשרת כהלכה בשמן מנוע עם מברשת עדינה ולא בספריי שהוא נוח לשימוש אך יקר ומקצר חיי השרשרת.
לצפיה ב-'תודה רבה !'
תודה רבה !
29/09/2015 | 20:42
97
וכמה יעלה בערך להרכיב סט במוסך?
לצפיה ב-'"מחוזקת" זה מילה יפה אבל ממש קשורה '
"מחוזקת" זה מילה יפה אבל ממש קשורה
01/10/2015 | 17:15
2
128
שרשרת צריכה להיות מתאימה למנוע, כל שרשרת שמתאימה למנוע בעל הספק גבוה יותר ממה שיש לך לא תאריך ימים יותר מההיא שמתאימה לאופנוע שלך.

מה שכן מאריך חיים זה סוג הגומיות הO רינג מחזיק פחות מX רינג, אחרי הX רינג הגיעו עוד כל מיני תצורות שנראות יפה בציורים אבל ההבדל בין X רינג לXW למשל לא גדול, אם זה עוד כמה שקלים שמפרידים בין הX לXW לך על זה, אם זה משמעותית יותר חבל על הכסף  
לצפיה ב-'אז כמה לוקחים על הרכבה במוסך והאם הם עושים 'פרצופים' ?'
אז כמה לוקחים על הרכבה במוסך והאם הם עושים 'פרצופים' ?
03/10/2015 | 21:09
1
50
האם באופן כללי הם עושים 'פרצופים' כאשר לקוח נכנס עם חלקים משלו שלא נקנו אצלם במוסך?

בשביל משהו כמו 20-25$ ,אז אולי אלך על 'המחוזק'
תודה
לצפיה ב-'תוודא את עלות המשלוח... בגלל המשקל, בעבר לפחות לא היה כזה'
תוודא את עלות המשלוח... בגלל המשקל, בעבר לפחות לא היה כזה
05/10/2015 | 22:08
21
משתלם.
אומנם הסט זול יותר אבל עלויות המשלוח עקב המשקל הביאו את המחיר להיות זניח אם לא זהה לארץ.
אישית, אם המחיר זהה או קרוב יחסית אני מעדיף כבר לרכוש בארץ.
לצפיה ב-'דוקאטי בטיזר לקראת הצגת 9 דגמים חדשים'
דוקאטי בטיזר לקראת הצגת 9 דגמים חדשים
29/09/2015 | 15:00
188

הדגמים יוצגו, כך נראה, בתערוכת EICMA 2015 באמצע נובמבר. בהתחשב בעובדה שהחברה נמצאת בשנת המכירות הכי מטורפת שלה אי פעם (גם בישראל, נכון לאוגוסט 2015, מדובר על גידול של כ- 15% במכירות לעומת התקופה המקבילה אשתקד), זה לא יכול להיות שום דבר פרט למרתק ומסקרן במיוחד לראות מה הם ישלפו מהשרוול הפעם.

(גילוי נאות: אני רוכב מרוצה על דוקטי מולטיסטרדה 1200S כבר 5 חודשים, במהלכם צברתי קרוב ל- 11000 ק"מ המלווים בחיוך כמו שהרבה זמן לא היה לי)
לצפיה ב-'התייעצות לגבי תאונה '
התייעצות לגבי תאונה
29/09/2015 | 10:51
8
233
אישתי רצתה להכנס לעבודה שלה עם הקטנוע (חניה תת קרקעית )
ולפתע בסיבוב הגיח מולה רכב שנסע באין כניסה בחניה היא נבהלה ומיד בלמה
היא לא פגעה ברכב אבל היא ההתהפכה ונגרם לה נזק רציני בברך  ( כבר שבוע מחכים לניתוח )
ועכשיו לשאלה :
היא עשתה את הביטוח המוזל עם ההשתתפות העצמית (12,500 ו 7 ימי מחלה )
עכשיו במקרה שהנהג שנסע באין כניסה הביטוח שלו לא אמור לכסות את ה 12,500 ש"ח ו 7 חמח מחלה ?

וזה קרה לא מזמן :
לצפיה ב-'לא. בוא תפריד בין שני סוגי ביטוחים'
לא. בוא תפריד בין שני סוגי ביטוחים
( לעמוד שלי בתפוז )
29/09/2015 | 11:26
2
168
ביטוח חובה - מכסה נזקי גוף לנהג, לנועסעים וללא-ממונעים (הולכי רגל, אופניים וכו') שנפגעים מהרכב. זהו ביטוח ללא אשמה, וכל ביטוח רכב נושא בתשלומים רק לרכב שהוא מבטח (עזוב רגע קל / כבד - זה לא רלוונטי), כלומר אם רכב א' פוגע ברכב ב', הביטוח של רכב א' נושא בתשלומים לנוסעי רכב א', וביטוח רכב ב' נושא בתשלומים לרכב ב', בלי קשר לאשמה.

ביטוח רכוש (צד ג' או מקיף) הוא הביטוח שבו לאשמה יש חשיבות, אבל הוא לא מכסה נזקי גוף.

מכיוון שיש ייחוד עילה, שמחייב אותך לתבוע את ביטוח החובה שלך, אין אפשרות מעשית לתבוע גורם אחר. הקישור שהבאת מתייחס לרכב שלא היה לו ביטוח חובה תקף; במקרה של אשתך המצב שונה. יש לה ביטוח חובה תקף.

שים לב, שמדובר בדיון במחוזי, כך ששכר הטרחה של עוה"ד יהיה גבוה מ-12,500 השקלים האלה, ושלרוב הוצאות המשפט לא מכסות את שכר הטרחה האמיתי ששילמת
לצפיה ב-'האם ניתן לתבוע את הנהג אזרחית על הנזק הממוני?'
האם ניתן לתבוע את הנהג אזרחית על הנזק הממוני?
29/09/2015 | 15:15
1
138
לפי התיאור של ג'וני, יש כאן אשמה ברורה של הנהג, הוא נסע באין כניסה.
לצפיה ב-'כן, לפי התיאור '
כן, לפי התיאור
( לעמוד שלי בתפוז )
29/09/2015 | 17:50
123
באשמה היא של צד ג׳. ניצן לתבוע את המבטח שלו בביטוח רכוש
לצפיה ב-'בהחלט.'
בהחלט.
29/09/2015 | 19:32
4
129
היא תתבע אותו תביעה נזיקית גם על כל מה שהיא מפסידה עקב העובדה שיש לה ביטוח חובה מוזל [עם השתתפות עצמית] וגם היא תתתבע ממנו את כל הנזק של הקטנוע.
כלומר היא תוכל לקבל ממנו את 7 ימי המחלה הראשונים שאין לה כיסוי עליהם וגם את ה12,500 [דמי הסבל והכאב?]
לגבי הקטנוע תכניסו אותו למוסך היבואן והם יכינו לכם דו"ח עם כל הנזקים ויערבו את השמאי שעובד איתם. גם ביגוד, קסדה וכל מה שניזוק.

הביטוח של הג'יפ יאלץ לממן גם את אובדן הנחת היעדר התביעה עתידית שלכם, כי גם זה סוג של נזק ממוני שנגרם לכם.

זה מסוג המקרים שהאשמה מאד ברורה ולכם מלאכתכם קלה ביותר.
אם ככה היו כל התאונות היה בנקל אפשר לוותר על ביטוח החובה כליל אבל יש תאונות עצמיות ויש תאונות באשמת הרוכב/ת וכד'
לצפיה ב-'אחד אומר ניתן לתבוע אותו ,השני אומר לא ניתן לתבוע אותו'
אחד אומר ניתן לתבוע אותו ,השני אומר לא ניתן לתבוע אותו
29/09/2015 | 22:19
100
בילבלתם אותי
מה זה בדיוק תביעה נזיקית
לצפיה ב-'צר לי, אתה טועה'
צר לי, אתה טועה
( לעמוד שלי בתפוז )
29/09/2015 | 23:26
132
יש ייחוד עילה, אתה לא יכול לתבוע הפסדים מביטוח חובה של רכב אחר
לצפיה ב-'omkgu צודק, ואתה מבלבל ומטעה.'
omkgu צודק, ואתה מבלבל ומטעה.
30/09/2015 | 20:18
1
106
ובפרט לגבי תביעת מה שהיא ויתרה עליו כשהיא בחרה לעשות ביטוח מוזל עם השתתפות עצמית, הדבר מוגדר חד-משמעית בסעיף משנה (ט) של סעיף 3א של "פקודת הביטוח", שם הוגדר המנגנון של ההשתתפות העצמית בביטוח החובה, ושם כתוב:
"(ט) למבוטח או לנוהג ברכב ששילם דמי השתתפות עצמית או שנוכו מהפיצויים שלהם הוא זכאי דמי השתתפות עצמית, כאמור בסעיף קטן (א), לא תהיה עילת תביעה לפי פקודת הנזיקין [נוסח חדש], בשל דמי ההשתתפות העצמית."
לצפיה ב-'+1 והייתה גם פסיקה תקדימית בעניין יחסית לא מזמן'
+1 והייתה גם פסיקה תקדימית בעניין יחסית לא מזמן
30/09/2015 | 22:43
44
לצפיה ב-'שרשור '
שרשור
29/09/2015 | 00:01
1
60
לצפיה ב-' ISO 9 הפכה לכם את האייפון ?'
ISO 9 הפכה לכם את האייפון ?
28/09/2015 | 23:39
121
דרכים להתמודד כאן : http://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,734...
למי שחשוב : תפיצו ותתלוננו בעמוד המשוב של אפל.
חג שמח לכולם
לצפיה ב-'אופציות לאופנועים בדרגת רישיון A1.'
אופציות לאופנועים בדרגת רישיון A1.
28/09/2015 | 21:06
4
141
אהלן חבר'ה.
אני מתכנן בחודש הקרוב לקנות אופנוע ואני די חדש בכל התחום והייתי רוצה קצת לקבל עצות לאופנועים בדרגת רישיון A1 (לא קטנועים).
אני בן 21, גובה 1.88, משקל 75 ק"ג.
התקציב שלי נע בין 15,000-20,000 ש"ח.
מוכן להגיע ל25,000 אם זה באמת שווה את זה.
לצפיה ב-'loncin lx250gy'
loncin lx250gy
28/09/2015 | 23:12
2
150
אתה מוזמן לבוא לנסיעת מבחן
גילוי - אני קשור ללונסין
לצפיה ב-'כמה עולה?'
כמה עולה?
29/09/2015 | 16:14
1
45
לצפיה ב-'כמה עולה?'
כמה עולה?
29/09/2015 | 17:24
96
19500 ש"ח. כולל אגרות, כולל מיכל דלק וכולל אוויר בצמיגים.

לצפיה ב-'אין סיבה להשקיע המון, בכל מקרה אתה תרצה להחליף עוד כשנה.'
אין סיבה להשקיע המון, בכל מקרה אתה תרצה להחליף עוד כשנה.
29/09/2015 | 10:07
116
GS500 אם לא איכפת לך שהוא קצת ישן.
אחרת סיביאר או נינג׳ה 250 יעשו עבודה מעולה לשנה.

מה הנסיעות שלך?
לצפיה ב-'מיצו זה בשבילך: פטנט גאוני לקסדה שקטה ללא אטמים באוזניים '
מיצו זה בשבילך: פטנט גאוני לקסדה שקטה ללא אטמים באוזניים
28/09/2015 | 13:36
2
300
את הרעיונות הכי טובים שלי אני הוגה במקלחת.
לאחר 50 ק"מ באוטובאן, בגלל שמיהרתי לא רציתי לעצור כדי לשים אטמים, מכוון שאני רגיל לרכב רק עם אטמים הרכיבה הייתה בלתי נסבלת.
במקלחת שאחרי חשבתי איך עד היום לא הצליחו לאטום את הקסדה כדי שהיא תנמיך רעשים והגתי רעיון גאוני שרק אחרי חיפוש בגוגל הבנתי שזה כבר קיים (באסה מליונר אני כבר לא יהיה).

הרעיון פשוט, לוקחים את העיקרון של האוזניות של אלו שעובדים באתרי בניה למשל ומכניסים אותם לתוך הקסדה, האוזניות האלו חייבות לגעת בראש כדי שהם יעבדו אז הם יושבות על כריות אוויר, לאחר לבישת הקסדה נותנים כמה פימפומים במשאבה קטנה והאוזניות נסגרות על האוזניים, אפשר גם להשתיל דיבורית בפנים.

הבעיה היחידה היא שצריך לפרק ולחתוך את הקסדה ואין שום בדיקה בטיחותית שתבטיח שהקסדה עדיין שומרת על התקן.

נותר רק לחכות שחברת קסדות גדולה תיישם את זה בקסדות שלה ואני הלקוח הראשון 

לצפיה ב-'מעולה!!!'
מעולה!!!
28/09/2015 | 13:41
51
לצפיה ב-'מישהו ניסה את זה בקסדה רגילה?'
מישהו ניסה את זה בקסדה רגילה?
03/10/2015 | 09:29
29
אני גם סובל מרעש, והפתרון שלי היה אוזניות IN-EAR שמנחיתות מעט את הרעש (חייב לשמוע רדיו) ואני מחפש פתרונות יותר יעילים כי זה לא ממש עושה את העבודה.
איכשהו לא נראה לי שהפטנט שדרזדנר צירף יעבוד טוב בקסדות קיימות, כי האוזניות ממש גדולות ולא יכנסו להכנות של אוזניות שטוחות בקסדה... מה שיבליט אותם החוצה (גם בשלב שאין בהם אויר) והם יתלשו.

אשמח לישמוע על פטנטים יותר מוצלחים להפחתת רעש והאזנה לרדיו, אני שמעתי על אטמים בנוסף לדיבורית  אך לא יודע אם שומעים טוב את השמע.

לצפיה ב-'אתם גם הורים וגם רוכבים?'
אתם גם הורים וגם רוכבים?
28/09/2015 | 10:00
2
356
לצפיה ב-'מהר מאוד , כבר מההתחלה, התחלתי לשכוח שהוא משתמש במילים...'
מהר מאוד , כבר מההתחלה, התחלתי לשכוח שהוא משתמש במילים...
30/09/2015 | 14:23
178
תענוג לקרוא...לכל אורך הדרך.
אינני הורה, כך שיכולת ההיזדהות היא די מוגבלת ובכל זאת, אובייקטיבית, יחסי אב ובן אופטימליים מוצגים כאן.
שני משפטים שאהבתי במיוחד :
" לפתוח עו"ש שיקלוט את הצ'ק מהבוס."
" הצוציק מלקט סנטימטרים."
אני כנראה אשאר על כביש עוד זמן רב...

תודה כRובי,

לצפיה ב-'אני בדיוק בנקודה הזאת'
אני בדיוק בנקודה הזאת
30/09/2015 | 20:51
40
לצפיה ב-'**טעות בפורום**'
**טעות בפורום**
27/09/2015 | 23:58
156
*מועבר לפורום קטנועים, סורי חבר'ה*
לצפיה ב-'איזה אופנוע בינוני סחיר יתר ?'
איזה אופנוע בינוני סחיר יתר ?
26/09/2015 | 14:59
9
256
אני מתלבט בין כמה דגמים
הצרכים: נסיעה 5-6 פעמים בחודש חיפה - דימונה וחזרה
אופנוע ולא קטנוע
רילוקיישן בעוד 18-24 חודש כך שחייב להיות סחיר
ולא אתקע עם המכירה
דגמים שחשבתי
CB500X
XTZ660
V-STROM 650
MT-07
MT-09
F800GS
עדיפות ראשונה נוחות רכיבה וסחירות
האם דגם מוגבל לרשיון A1 סחיר יותר ?
תודה ליועצים והיות ואין זיהוי לבעלי עניין בחתימות
אשמח אם תציינו זאת
חג שמח
לצפיה ב-'תקציב/שנתון, העדפה מוטורית?'
תקציב/שנתון, העדפה מוטורית?
26/09/2015 | 21:31
1
119
מתוך הרשימה שלך הייתי מסנן מיד שלושה - XTZ, CB500 ו-MT07,
בגלל מנוע קטן, סינגל, וממדים פיזיים קטנים - בהתאמה.

הסוזוקי והבימר יהיו כנראה סחירים יותר, אולי גם הימאהה - לא ממש מכיר את השוק, אבל...

לרכיבות תכופות וארוכות כאלה, בקוים ישרים וארוכים מן הסתם,
הייתי גם מקדיש מחשבה למשהו שיהיה מהנה ורגוע לעשות איתו קו כזה,
אפילו במחיר שבעוד שנתיים (ו-60K ק"מ) "תפסיד" עליו כמה אלפים או תשב עליו עוד חודשיים בהמתנה לקונה.

הייתי חושב על טורינג גדול - נפח ליטר ומעלה, עם מיגון רוח ונוחות טובה.
יש לא מעט כיוונים, וטווח גדול של מחירים.

אגב - דלק על חשבונך?
בשקלול עם ביטוח/בלאי/טיפולים - זה יצא לך יקר יותר משמעותית מרכב ממוצע...
לצפיה ב-'נראה לי'
נראה לי
26/09/2015 | 22:22
116

מדובר על חדש
הוצאות שוטפות לא על חשבוני
אבל לא רוצה להתקע חודשיים במכירה- זה כן מכיסי
לכן  גם לא הולך על ליטר - שוק קטן יותר
וגם הבימר הוא גבולי במחיר אצלי
התרשמתי שהסוזוקי לא רע וגם סחיר
לגבי העדפה מוטורית ( נשמע כמו סטייה )
יש לי שותפות באפור
ככה שהאופנוע הזה מיועד באמת לרכיבה רגועה
והחלפת שעות נהיגה בשעות רכיבה
הבימר נמכר בקלות (לא טרייד אין) ?
אני אעשה נסיעת מבחן אבל בטוח שלא אדע מה שרוכב
קבוע יוכל לספר לי
לצפיה ב-'לדעתי V-STROM 650'
לדעתי V-STROM 650
26/09/2015 | 22:49
1
130
היה בבעלותי כזה בעבר.
סחיר יחסית לאופנועים אחרים.
שיוט מאד נוח.
אמנם כוח מנוע די בינוני אבל מספיק לצרכים שפויים.

אני לא בעל עניין. לא מוכר ולא קונה אופנוע כרגע, ולא קשור למקצוע שקשור לאופנועים.
לצפיה ב-''
27/09/2015 | 00:00
59
לצפיה ב-'כולם '
כולם
27/09/2015 | 09:22
1
117
הזול מכולם יהיה בעל פוטנציאל מכירה טוב יותר, הגבלה ל A1 גם מאוד תעזור.
לצפיה ב-'קלות מכירה זה בעדיפות גבוהה אבל '
קלות מכירה זה בעדיפות גבוהה אבל
27/09/2015 | 10:00
89
אם הרכיבה לטווח 200+ ק"מ לא נוחה...
אם מישהו רוכב עם אחד מהדגמים
ויכול לשתף זה יעזור - אני 1.80 דרך אגב

לצפיה ב-'אני דווקא הייתי מעיף מבט לכיוון הMT09 טרייסר'
אני דווקא הייתי מעיף מבט לכיוון הMT09 טרייסר
27/09/2015 | 11:24
2
114
הויסטרום תמיד נמצא בביקוש אבל הוא נפוץ מאוד ביד 2 ונמצא גם אצל הרבה סוחרים אז גם אם תנסה למכור במחיר אטרקטיבי אתה עדיין מתחרה בסוכנויות.

CB500x הוא פתרון נוח וזול יחסית אבל ממה שראיתי כלים עם הרבה קילומטרג׳ נמכרים די הרבה מתחת למחירון אז מה שתחסוך על דלק וטיפולים אתה עלול לאבד במכירה.

הטרייסר לדעתי פונה גם לקהל שמחפש נוחות וגם מציע ביצועים שאתה לא תקבל מדו״שים קלסיים, הביקורות מאוד חיוביות ויש עבורם דרישה אבל צריך לראות אם ניתן להשיג אחד.

אם אתה לא בקטע של סל״ד גבוה ובא לך אופנוע זול יחסית לתחזוקה עם שוק בוגר אז תעיף מבט על ה-nc750. הבעלים שלהם פשוט לא נפטרים מהם, הם זולים לתחזוק וממה שרואים בחו״ל המנוע עובד בקלות את ה-150 אלף ק״מ.
לצפיה ב-'נראה לי שאין טרייסר בשוק'
נראה לי שאין טרייסר בשוק
27/09/2015 | 12:11
1
112
רק אחד ביד 2 ואני רוצה חדש
וחדש לא יהיה בקרוב - שאלתי במטרו

NC  עושה רושם פחות נוח (ופחות אופנוע)
אשמח לשמוע מבעלים של כזה
הוא רק שנתיים בשוק ויש מי שעשה עליו 150,000 ק"מ ?
לצפיה ב-'ה-750 הוא לא אופנוע חדש לחלוטין'
ה-750 הוא לא אופנוע חדש לחלוטין
27/09/2015 | 12:55
117
סה״כ מדובר ב-nc700 שעבר מקצה שיפורים למנוע אבל יש לא מעט ביקורות עליו אחרי לא מעט ק״מ

זה רק אחד, אם אני אמצא את הזה עם ה-100,000+ אני אעדכן. :)
שיהיה ברור שאני לא בעלים של אחד מהם, אני בעצמי מחפש אופנוע לשנתיים ויצא לי לקרוא לא מעט.
לצפיה ב-'מי נותן למי בראש?'
מי נותן למי בראש?
26/09/2015 | 13:30
50
517
מגניב.
המשך>>
מגניב.
לצפיה ב-'מדבקות לאופנוע'
מדבקות לאופנוע
25/09/2015 | 09:38
4
162
שלום ברשותי ktm duke 200 קניתי מדבקות בולטות אבל הם אינם נדבקות טוב, האם ישנו דבק מסוים שאפשר להניח בינם לפלסטיקה של האופנוע, כזה שלא יעשה שום נזק לפלסטיקה ולא ישאיר סימנים כשהוריד אותו
לצפיה ב-'תנסה דבק דו״צ דק,'
תנסה דבק דו״צ דק,
25/09/2015 | 10:30
2
68
יש דבק דו״צ שקוף ממש דק שאתה יכול להשתמש בו, הבעיה היא שאתה צריך לגזור אותו לפי הצורה של המדבקה שקנית.
לצפיה ב-'ניסית? עשה סימנים?'
ניסית? עשה סימנים?
25/09/2015 | 13:24
1
19
לצפיה ב-'כן, קניתי מאיביי מדבקה למיכל אבל הדבק לא היה משהו,'
כן, קניתי מאיביי מדבקה למיכל אבל הדבק לא היה משהו,
25/09/2015 | 19:28
59
קניתי דבק דו״צ וזה תפס מעולה. לגבי סימנים אין בעיה לשים קצת וינדולין ( נוזל לניקוי שמשות) הוא מכיל קצת אלכוהול וזה אמור להוריד את השאריות דבק בלי בעיה.
לצפיה ב-'נשמע שאלה לא מדבקות מקצועיות טובות'
נשמע שאלה לא מדבקות מקצועיות טובות
25/09/2015 | 21:39
73
אני לא יודע איך אתה עם האופנוע שלך, אבל אצלי, אם משהו לא יושב טוב, זה מציק לי ברמות מטורפות עד כדי הפרעה נפשית קלה.
לצפיה ב-'שוני בין מגפי ספורט לטורינג'
שוני בין מגפי ספורט לטורינג
25/09/2015 | 09:36
11
166
אני משוטט לא מעט באתר של revzilla, שמתי לב שהציוד לטורינג פחות ממוגן מציוד ספורט.

למה? מה שונה 250 קמ"ש על מסלול מ-250 קמ"ש באוטובאן בגרמניה? או שאולי טורינג מתכוון לזקנים על הארלי שלא עוברים את ה-100 קמ"ש?

בתור רוכב עם אופנוע יחיד לכל הרכיבות שלו, למה אין מגף ממוגן ברמת מסלול אבל עם פיצ'רים ונוחות של טורינג? אני לא רוצה לוותר על מיגון, אבל גם לא רוצה מגף שנראה קרבי ומוחצן עם 0 נוחות.

גם שמתי לב שרוב מגפי הטורינג לא מיועדים לקיץ (רובם לא מחוררים בכלל), למה?
לצפיה ב-'אני לא יודע לענות לך בצורה מדעית, אבל'
אני לא יודע לענות לך בצורה מדעית, אבל
26/09/2015 | 13:15
5
170
ציוד המיועד ל"טורינג" הוא לרוב מותאם לצרכים הספציפיים של הרוכב במדינות חו"ל, כזה שיאפשר נוחות טובה יותר לאורך זמן לעומת חוסר נוחות בציוד "רייסינג" המיועד ספציפית לרכיבה ספורטיבית, כזו שהרוכב לא צריך בכלל להטריד את עצמו בכל מה שקשור לנוחות, אלא הרבה יותר לעניין הבטיחות.

אל תשכח שההבדל בין הקונספט של "רייסינג" לעומת "טורינג" הוא כזה שבמדינות חו"ל עושים בו הפרדה ממשית. מי שרוצה לרכוב "סתם" מצטייד בציוד שונה, לעיתים יותר זול (ולפיכך לעיתים פחות ממוגן) מהתקנים שמחמירים על ציוד של רכיבת מירוץ. שם, באופן עקרוני אך כמובן לא מחייב, אופנועי "מסלול" משמשים בדיוק לזה, ולא לרכיבות יומיומיות לעבודה והביתה.

לעניין חוסר האיוורור - תסתכל על הגלובוס, רוב המדינות ה"מערביות" שבהן יש תרבות של שימוש במיגון בעת רכיבה (בניגוד למשל למדינות מזרח אסיה, לדוגמה, בהן רוכבים הרבה יותר אבל כמעט וללא מיגון כלשהו פרט אולי לקסדה וגם זה לפי החשק) נמצאות גיאוגרפית באזורים שבהם מזג האוויר הוא קריר יותר מאשר אצלנו. קח מדינות כמו אוסטריה או צרפת או בריטניה, ותחשוב כמה חודשים במהלך השנה הם חודשי חום רציני. לרוב לא יותר מיולי אוגוסט, כשכל מה שלפני זה הוא קרירות של אביב, וכל מה שאחרי זה הוא קרירות של סתיו. כמובן שיש יוצאי דופן, לדוגמה מדינות הים התיכון כמו איטליה, ספרד וכו', אבל לשם כך יש גם כמובן ציוד מאוורר לרובם המכריע של יצרני הציוד.
לצפיה ב-'יש לך המלצה טובה?'
יש לך המלצה טובה?
26/09/2015 | 15:50
4
97
מגף כמה שיותר ממוגן ומחורר לטובת איורור עם נוחות לטיולים של שעתיים שלוש.

התקציב בגדול עומד על כ-300 דולר.
לצפיה ב-'לא באופן אישי, אבל'
לא באופן אישי, אבל
27/09/2015 | 20:25
3
99
אני לא חושב שטיולים של שעתיים שלוש צריכים להוות שיקול עבורך לבחירת ציוד "טורינג" בהכרח. דהיינו, כל מגף ספורטיבי ממוגן היטב ומאוורר היטב יכול לעשות עבורך את העבודה.

אני רוכב עם מספר מגפיים נמוכים (עד הקרסול) שאיתם אני רוכב ביום יום, ויש לי מגף ספורטיבי גבוה יותר שאיתו אני כמעט לא רוכב, רק כשאני עולה על חליפה מלאה. אני יכול לספר לך מה יש לי, אבל העצה הטובה ביותר תהיה ללכת לחנות אביזרים בת"א ולעשות סיבוב מדידה והתרשמות.
לצפיה ב-'תודה על ההסברים'
תודה על ההסברים
28/09/2015 | 08:54
2
61
אשמח לדעת איזה נעליים\מגפיים יש לך, זה אף פעם לא מזיק להכיר עוד דגם.

ובגלל שאתה גם באופנועים וגם בתחום המחשוב, במידה ויש לך הכרות עם TCX X-Cube EVO Air, האם לדעתך אפשר לנעול אותן כל היום לתפקיד של טכנאי מחשבים?

במידה ועדיף להחליף בהגעה לעבודה, האם יש לך ניסיון עם Alpinestars SMX 3?
לצפיה ב-'יש לי נכון לעכשיו 3 מיני מגפיים, כאלה שמגיעים עד לקרסול.'
יש לי נכון לעכשיו 3 מיני מגפיים, כאלה שמגיעים עד לקרסול.
28/09/2015 | 13:40
1
77
Alpinestars SMX-2 - דגם ישן אבל טוב מאוד, עם סליידרים בקצה, ואם הסליידרים שחורים אז לא ממש מבחינים בכך שזו נעל מיוחדת אלא אם ממש מסתכלים למטה. אם הסליידרים אדומים אז מבחינים מרחוק. הנעל טובה, נוחה ברמה בינונית, אבל לא מאווררת וחמה בקיץ.

Dainese Asphalt C2B - דגם יחסית חדש, נעל קשיחה מאוד ונותנת תחושה שכל הרגל מוחזקת היטב, מיגון קשיח מאוד באזור הקרסול והאצבעות, סגירה מעולה ע"י שרוכים ללא קשירה. הנעל מרגישה מעולה על האופנוע, אבל בהליכה יומיומית מתמשכת היא קשיחה למדי. אוהב אותם מאוד ברכיבה, הייתי קונה כאלה שוב ושוב.

TCX Urban - מותג פחות מוכר, אבל הנעל עצמה עשוייה גורטקס, קשירה עם שרוכים ותוספת של "כזה שסוגר" עם סקוץ' מעל לשרוכים כדי שלא ישתחררו. תחושה פחות קשיחה וקצת פחות ממוגנת באזור האצבעות, אבל נוחה למדי ליום יום, אפילו בקיץ.

אני לא טורח לרכוש דגמים שמיועדים לרכיבה בגשם פשוט כי הפסקתי לרכוב בגשם בשנים האחרונות, אז זה פחות מטריד אותי.

מקווה שעזרתי.
לצפיה ב-''
28/09/2015 | 15:18
5
לצפיה ב-'שני הגרוש שלי - Alpinestars SMX 5'
שני הגרוש שלי - Alpinestars SMX 5
28/09/2015 | 20:51
4
76
רוכב איתם יום יום לעבודה ומחזיק זוג נעליים נוסף במשרד.
רוכב איתם ימי רכיבה שלמים - הדרכות, טיולים וכיוב...
לא מרגיש עייפות של הרגל או הזעה יותר מנעל רגילה.
יש למגפיים מגיני אצבעות שניתנים להסרה אבל הם לא מושכים את העין יותר מדי לדעתי.

אלדד
לצפיה ב-'אתה מדבר על מגף גבוה וקשיח ואומר שהוא'
אתה מדבר על מגף גבוה וקשיח ואומר שהוא
28/09/2015 | 22:13
66
מרגיש לך כמו נעל רגילה? מה זה נעל רגילה אצלך? כפכפי עץ הולנדים?
לצפיה ב-'שתי שאלות'
שתי שאלות
29/09/2015 | 06:35
2
49
1. מה זה מגני אצבעות
2. תוכל לצלם את המגף כשהוא ללא המגן הזה?
לצפיה ב-'אני מניח שהוא התכוון לסליידרים'
אני מניח שהוא התכוון לסליידרים
29/09/2015 | 10:11
73
אלה שמופיעים בתמונה כאן, בדגם שיש לי - SMX2. ב- SMX5 זה אותו קונספט, רק שמדובר במגף ספורטיבי גבוה שמתאים בעיקר לרכיבה עם חליפה, ולטעמי האישי פחות לרכיבה יומיומית.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
29/09/2015 | 19:20
37
במגיני אצבעות הכוונה היא כמובן לסליידרים.
לא ברור מאיפה שלפתי את המונח העילג הזה...

אלדד

לצפיה ב-' שרשור טיולי סופ"ש וחג '
שרשור טיולי סופ"ש וחג
24/09/2015 | 13:17
4
90
פעם הפורום היווה פלטפורמה למציאת שותפים לטיולים בסופי שבוע ובחגים. לאחרונה יש כמה שאלות בנושא זה, אפשר לחזור ולפרסם פה שרשור שבועי לקראת סוף השבוע בנושא זה.
לצפיה ב-'סופש הקרוב?'
סופש הקרוב?
28/09/2015 | 15:10
1
38
שבת בבוקר יציאה מאזור המרכז, יש קונים?
לצפיה ב-'שרשורים בתפוז קופצים כל עוד לא עברו 72 שעות'
שרשורים בתפוז קופצים כל עוד לא עברו 72 שעות
29/09/2015 | 00:03
29
מרגע כתיבתם. לכן ההודעה שלך לא הקפיצה את השרשור.

אתה מדבר היום (יום ראשון) על תיאום רכיבה לשבת בעוד 5 ימים. מציע שתכתוב שוב לקראת יום חמישי.
לצפיה ב-'מחר ה 3.10'
מחר ה 3.10
02/10/2015 | 14:39
1
7
מישהו יוצא מאזור המרכז לרכיבה מעניינת?
לצפיה ב-'מקפיץ'
מקפיץ
02/10/2015 | 17:40
5
.......................
לצפיה ב-'אוסף קטנות, שאלות שטרם קיבלו מענה'
אוסף קטנות, שאלות שטרם קיבלו מענה
24/09/2015 | 13:10
7
57
לצפיה ב-'נזקי הסופה... -לא מה שחשבתי '
נזקי הסופה... -לא מה שחשבתי
17/09/2015 | 19:40
1
320
ובכן, לקטנוע קט החוטם יצא, לדאבונו, לרכוב כמה וכמה רכיבות בערפיחול שנסך על אזורנו אך לפני ימים אחדים.
אי לכך ובהתאם, סרתי אצל המוסך המטפל בכדי שיפתח ויתרשם מלכלוכו של מסנן האויר - לפחות

בסופר פיור מדובר במסנן ספוג הניתן לניקוי - אם כי במוסך ממליצים תמיד על החלפה.
הפעם - למרות הנקיון למראה נוקה בלחץ אויר גם הספוג וגם בית המסנן ובהחלט לא יצאה לא עננה ולא שק חול.

הפתעה לטובה לכבוד השנה החדשה
לצפיה ב-'אני מוכרח להודות...'
אני מוכרח להודות...
19/09/2015 | 10:41
186
אני שמח בשבילך , ערפיחול ולא יצאה עננה ולא שק חול...
והנה האופנוע לאחר שטיפה יסודית, בלחץ מים סביר בכל נקודה , תוך שימוש בתנועות יד גמישות, לעיתים אל מעבר לגבול היכולת בכדי להגיע לנקודות הניסתרות.
מנסה בעריכה להעלות את התמונה ולא מצליח...נו טוב.
לצפיה ב-'לוח מחוונים CBR600RR '
לוח מחוונים CBR600RR
20/09/2015 | 10:17
1
220
שלום לכולם,

בלוח המחוונים חסרים לי 2 הכפתורים שמשמשים לכיוון השעון\ איפוס מד מרחק מצטבר.
איפה, אם בכלל, אני יכול להשיג את הכפתורים האלה (בלי לקנות לוח שעונים חדש), או איזשהו פתרון יצירתי אחר שיפתור את הבעיה?

אייל
לצפיה ב-'לא יודע, לחרוש אתרים סיניים למוצר דומה אולי?'
לא יודע, לחרוש אתרים סיניים למוצר דומה אולי?
20/09/2015 | 12:42
104
כדאי לנסות פה http://bit.ly/1FV6XoJ
ואולי לצמצם לפי הקטגוריות בצד שמאל.

בהצלחה!
לצפיה ב-'שלום לכולם אני מחפש כפפות חורף '
שלום לכולם אני מחפש כפפות חורף
21/09/2015 | 02:00
81
אני מתלבט בין הדגמים הבאים אשמח לעזרה...
Dainese Plaza D-Dry Gloves
Alpinestars Haku Gloves
REV'IT Carver H2O Gloves
מחיר הכפפות בסביבות ה 70$
בחרתי את הדגמים בגלל שהכפפות קטנות בגודלם דבר המאפשר נוחות ברחיבה.
זה הקישור לאתר
אשמח לעזרה ועצות מבעלי ניסיון.

לצפיה ב-'SUZUKI TSW 1993 סמ'ק 50'
SUZUKI TSW 1993 סמ'ק 50
21/09/2015 | 16:48
139
היי

מישהו יודע איפה ניתן להשיג מידע על האופנוע הנל?

תודה
לצפיה ב-'אופנועים בנתיבי תחבורה ציבוריים בתל אביב'
אופנועים בנתיבי תחבורה ציבוריים בתל אביב
18/09/2015 | 09:55
155
שלום חברים.
האם מישהו יכול לעדכן אותי ושאר החברים בפורום, האם מותר או אסור לרכב בנתיבי התחבורה הציבוריים בתל אביב. בשעתו , זה לא היה ברור. שר התחבורה אישר והמשטרה רשמה דוחות. מה קורה היום?

לצפיה ב-' לשנה החדשה.'
לשנה החדשה.
23/09/2015 | 23:41
4
364
ראיתי את זה וחשבתי עליכם:
לצפיה ב-' את רומזת שאנחנו חזירים?'
את רומזת שאנחנו חזירים?
24/09/2015 | 08:52
1
56
לצפיה ב-'לא ממש... מקסימום חזירי גזים'
לא ממש... מקסימום חזירי גזים
24/09/2015 | 09:54
44
לצפיה ב-'היא אמרה בזמנו שהם עובדים על הקונספט...'
היא אמרה בזמנו שהם עובדים על הקונספט...
24/09/2015 | 20:01
121
סבלנות...כנראה שזה הולך להיות משהו מטורף !!!

לצפיה ב-'לא יפה'
לא יפה
25/09/2015 | 16:31
101
עשית אותי רעב
לצפיה ב-' שרשור מכירות '
שרשור מכירות
24/09/2015 | 13:08
8
50
לצפיה ב-'מעיל קיץ DAINESE'
מעיל קיץ DAINESE
24/09/2015 | 11:40
162
dainese G-shotgun 
מידה 48
חדש. היה בשימוש ימים בודדים. 
נמכר בגלל מידה לא מתאימה. 
650 ש"ח
דורון- 0507223228
לצפיה ב-'WR250F'
WR250F
24/09/2015 | 19:29
2
162
למכירה - ימאהה WR250F שנת 2012.
- יד ראשונה
- טסט עד דצמבר 2015
- עלה לכביש ב2013
- 7500 ק"מ מקוריים- שעון מקורי
תוספות-
* מגיני ידיים Barkbusters
* מגיני רדיאטורים אלומיניום
* מגן גחון אלומניום
* כידון מחוזק pro taper evo
* אגזוז של YZ
* מגן קייס
* ידיות מתהפכות 
*מגן משאבת ברקס אחורית
האופנוע נקנה על-ידי בחברה מן הסתם חדש, ולאורך כל חייו הקצרים מטופל רק בחלקים מקוריים ונוזלים איכותיים ללא חיסכון בכסף.
האופנוע במצב כללי מצויין - פלסטיקה ומכניקה.
הסופש, אחרי כמעט 3 שנים, החזיר המצבר נשמתו לבורר. הקונה יקבל מצבר חדש או הורדה של שווי מצבר מהמחיר.
מחיר - 44,000 ש"ח (מחירון בלי תוספת חודשים) גמיש לרציניים.
ליצירת קשר אפשר לשלוח הודעה פרטית או להתקשר לטלפון מספר: 0524575201
תודה.
לצפיה ב-'החלפה על CB250 שנת 95?'
החלפה על CB250 שנת 95?
26/09/2015 | 00:03
1
92
לצפיה ב-'עם הוספה מצידי'
עם הוספה מצידי
28/09/2015 | 10:44
12
לצפיה ב-'מישלין sirac 90/90-21 למכירה'
מישלין sirac 90/90-21 למכירה
25/09/2015 | 14:56
64
קדמי משומש, עם 3000 ק"מ בלבד, ב 150 שקל.
לזוכים הידד.

בחיפוש קצר באינטרנט מצאתי לינק לתמונה ומחיר
(מחירון 620 שקל)
לצפיה ב-'מקורי וינקרים BMW -וינקר ידיות NISIN קלאץ' וברקס חדשים'
מקורי וינקרים BMW -וינקר ידיות NISIN קלאץ' וברקס חדשים
25/09/2015 | 18:43
2
50
למכירה 2 וינקרים BMW S1000RR ידיות ברקס וקלאץ חברת NISIN חדשים באריזה
הוחלפו אצל היבואן לידיות קצרות ולדים באופנוע חדש לפני שחרור

חדשים מהיבואן מקורי החלקים מתאימים כמעט לכל דגמי אופנועי BMW NISIN זול משמעותי מקנייה בבמוו ומחו"ל ניתן לרכוש כל חלק בנפרד
לצפיה ב-'נכנס עור Alpinestars Track Black מידה 52 חדש בניילון מקורי'
נכנס עור Alpinestars Track Black מידה 52 חדש בניילון מקורי
25/09/2015 | 18:44
1
94
מכנס אלפינסטאר מידה 52 חדש בניילון עם תוויות מעולם לא נלבש בארץ 2800כמובן כולל כל המיגונים האורגינאליים עור מחורר 

דגם 2015 מעולה עם מיגונים מלאים כולל מיגוני מותנייםמידה 52 אלפינסטאר מקבילה למידה 50 דיינז
מבקש מחיר קנייה 1750 עם קבלות קנייה מאתר מקורי
לצפיה ב-'סבל סוזוקי ויסטרום חדש בניילון'
סבל סוזוקי ויסטרום חדש בניילון
29/09/2015 | 07:21
42
סבל לסוזוקי ויסטרום חדש לחלוטין. מתאים גם לדגם 650- 1000 

בקניית האופנוע היות והותקנו סט מזוודות מקורי באבניר פורק מהאופנוע החדש.
לא היה על האופנוע ולא נסעו איתו.

250 שח 

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

סיון אלה-לוי עו
עו"ד סיוון אלה-לוי
צ'יפ טורס, חופשת ספורט אתגרי
מחפשים אתגר אמיתי?
צמיגי אביגדור -פרונט כחלון
צמיגים איכותיים במחירים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה