לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2768727,687 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

לצפיה ב-'מגנטו ל KLE 500'
מגנטו ל KLE 500
25/08/2016 | 15:30
64
שלום

מחפש בדחיפות מגנטו ל KLE 500
שנת יצור 2001

תודה

אמנון גוטמן
050-7511874
לצפיה ב-'מוטו GP בברנו, צ'כיה.'
מוטו GP בברנו, צ'כיה.
23/08/2016 | 11:43
5
138
בלי לברבר יותר מדי, כול אופנוען שלא היה, חייב להתנסות פעם במירוץ מהטריבונה. חוויה חושית שאי אפשר לתאר במלים.
לצפיה ב-'איזה כיף לך!'
איזה כיף לך!
24/08/2016 | 12:04
1
62
לצפיה ב-''
24/08/2016 | 17:29
8
לצפיה ב-'כן ולא '
כן ולא
24/08/2016 | 20:22
1
83
הייתי כבר כמה פעמים בפעם הראשונה יש קצת התלהבות אבל בסופו של יום בטלויזיה עוקבים אחרי המירוץ הרבה יותר טוב, אישית מעדיף לראות בבית. 
לצפיה ב-'עדיין, זו חוויה עצומה לכול מי שבתחום. אם יש לקח, הרי הוא '
עדיין, זו חוויה עצומה לכול מי שבתחום. אם יש לקח, הרי הוא
25/08/2016 | 12:21
83
שבפעם הבאה, ארכוש את החבילה הכי VIP שיש, גם אם זה יהיה בעוד שנתיים שלוש.
בברנו, הכרטיסים הרגילים, כרוכים בחניות רחוקות ובכיתות רגליים ארוך.
לצפיה ב-'מחזק את דבריך! חוויה שלא אשכח לעולם!'
מחזק את דבריך! חוויה שלא אשכח לעולם!
27/08/2016 | 20:40
27
לצפיה ב-'קיט להנמכה ל cbr 650f'
קיט להנמכה ל cbr 650f
20/08/2016 | 00:14
88
שלום.
יש לי cbr 650 ואני רוצה להנמיך אותו.
אם זה אפשרי וחוקי?כמה הנמכה מקבלים והאם משפיע על ביצועי הכלי.?
תודה ושבת שלום
לצפיה ב-'מחפש פתרון זול/חכם sv650 '00 סבל אחורי ומזוודות צד.'
מחפש פתרון זול/חכם sv650 '00 סבל אחורי ומזוודות צד.
18/08/2016 | 17:52
1
95
היי, המטרה: לקחת איתי על האופנוע כלי עבודה+ ארגז כלים.
לכן אני  צריך סבל אחורי לקשירת ארגז הכלים עליו ומזוודות צד (רצוי פתח עליון) לכלים נוספים וציוד נוסף.
יכול להיות שכל הכלים יכנסו למזוודות צד גדולות מותאמות ואז אוכל לשים תיק בכל מזוודה ובשלוף להוציא את כל הציוד מתוך המזוודות ולעלות ללקוח מבלי להשאיר דבר מאחור.

אני בקרוב מסיים קורס מנעולן/פורץ ואצטרך לרכב מלקוח ללקוח אז אשמח לפתרונות עצות.

תקציב נמוך.. :)

הציעו לי לגשת לוולקוביץ או לקנות סבל אחורי שמתאים לדגם שלי ולהתאים לו מזוודות צד אצל וולקוביץ.
אבל האם יש עוד מישהו תותח?
אולי מישהו שיוכל ליצור לי מתקן למזוודות צד בלבד ללא האחורי ופשוט לשים מזוודות שאמצא ביד2 או איביי..

לצפיה ב-'כנראה אלך על תיקי אוכף רכים במקום.'
כנראה אלך על תיקי אוכף רכים במקום.
18/08/2016 | 20:40
60
מקסימום אוסיף ארגז סבל לארגז אחורי.
לצפיה ב-'*** שרשור מכירות ***'
*** שרשור מכירות ***
( לעמוד שלי בתפוז )
18/08/2016 | 15:31
1
36
לצפיה ב-' מקורי: BMW וינקר חדש- NISIN ידיות קלאץ' וברקס חדשות'
מקורי: BMW וינקר חדש- NISIN ידיות קלאץ' וברקס חדשות
19/08/2016 | 16:03
58
למכירה 2 וינקרים BMW S1000RR וידיות ברקס וקלאץ של חברת NISIN חדשים באריזה. הוחלפו אצל היבואן לידיות קצרות ולדים באופנוע חדש לפני שחרור.

חדשים מהיבואן מקורי החלקים מתאימים כמעט לכל דגמי אופנועי BMW NISIN זול משמעותי מקנייה בבמוו ומחו"ל ניתן לרכוש כל חלק בנפרד.
150 ליחידה
לצפיה ב-'השכרת אופנוע וציוד לטיול בסלובניה'
השכרת אופנוע וציוד לטיול בסלובניה
13/08/2016 | 10:17
1
119
שלום לכולם,

מבקש לקבל מידע לגבי השכרת אופנוע וציוד לטיול בסלובניה. מתכנן בספטמבר הקרוב טיול של 6 ימים. הכיוון הוא אופנוע דו שימושי עם נטייה לנוחות, כביש. 
אם יש גם המלצות למסלול טיול לאתרים טובים בסלובניה, אשמח מאוד.

תודה רבה לכל התורמים ידע. 

גון
לצפיה ב-'המלצה'
המלצה
14/08/2016 | 09:44
120
תחשוב אם מתאים לך לשכור אופנוע דווקא באוסטריה (וינה).
הסלובנים עדין לא מערביים לגמרי גם בכל הקשור לתהליכי השכרה.
בוינה יש סיכוי שתלקבל כלי מסודר היטב.
לגבי היכן לטייל של שמורת טריגלב, בוהיני ובלד סבבה לגמרי ןניתן גם לקפוץ לכיוון קרואטיה פליטביצה, קרקא וכד'.

לצפיה ב-'קטנוע אוכל שמן'
קטנוע אוכל שמן
11/08/2016 | 14:49
96
שלום
יש לי דיוק 125 שעשה 50,000
הקטנוע אוכל 200 סמ"ק לכל 130 ק"מ
האם זה תקין?
אם לא מה ניתן לעשות?
לצפיה ב-'שרשור מכירות יום חמישי'
שרשור מכירות יום חמישי
11/08/2016 | 12:54
3
128
מעיל קיץ RST עם מיגון גב. נקנה ב28/6 בכלבוטקס (יש קבלה). 
מידה לא מתאימה. 
500 ש"ח

דורון 050-7223228
נמצא בתל אביב והוד השרון

לצפיה ב-'מידה L'
מידה L
11/08/2016 | 15:25
54
לצפיה ב-'למכירה קליבלנד חוליגן 450 סופרמוטו 0 ק"מ!'
למכירה קליבלנד חוליגן 450 סופרמוטו 0 ק"מ!
11/08/2016 | 18:01
295
חדש לגמרי, 0 ק"מ (!), שנת 2014. רישוי צהוב כמובן. 
35,000 ש"ח. ניתן לראות אצל מולי ב"אופנועי השרון" (הוד השרון).
מצ"ב תמונה להמחשה בלבד.
אליעד: 054-6662473

לצפיה ב-'Honda CBR300R למכירה'
Honda CBR300R למכירה
11/08/2016 | 21:28
276
אופנוע כמו חדש, שמור ומטופל במוסך מורשה בלבד.
יד 2
17,000 ק"מ
סליידרים של חברת R&G, צמיגים חדשים(Michelin pilot street)
עליה לכביש ב9\2014
אופנוע מושלם למתחילים, מוכר עקב עליה בנפח.
מחיר 28,500 ש"ח. לפרטים נוספים 052-5674388
לצפיה ב-'חניית קטנוע מתחת לבניין'
חניית קטנוע מתחת לבניין
11/08/2016 | 07:39
6
380
שלום, אני גר באשדוד ויש לי קטנוע אני מחנה אותו מתחת לבניין, הבניין על עמודים.

מיקום החניה שלו: יש לפות שני מטרים פנויים על המדרכה ליידי אני שם אותו צמוד לגדר, רואים אותו מהלובי, השטח שאני חונה בו לא מיועד לשימוש עכשיווי או עתידי זה פשוט מדרכה ריקה מתחת לבניין.

בועד כנראה יש אחד שזה מפריע לו מסיבה כלשהי לא ידועה. החבר ועד השני לא הראה גם הוא התנגדות כאשר הראשון דיבר איתי על החניה. כתשובה לחבר הועד שנגד שאלתי אם יש בראשו רעיון יותר טוב איפה אני יחנה אותו והוא השיב שאין לו אבל בכל זאת שאזיז.
יש לנו חניה בטאבו אבל אני גר ביחד עם זוג (דירה שכורה) ולזוג יש כבר רכב שתופס את החניה, ואני לא רוצה להחנות ברחוב שכולם יראו את הקטנוע היפייפה ויחליטו לעשות איתו או לו משהו.

בזמן האחרון אני מקבל קריאות באיתוראן ויום אחד ירדתי למטה וראיתי אותו מונח על הג'ק צד ועקום כלפי הגדר ואני תמיד שם אותו על הג'ק אמצע, ככה שנגעו בו וראו שאינם יכולים להזיז עוד בגלל המנעול דיסק. יתרה לכך: היום חברה שלי יצאה לעבודה והתקשרה שארד למטה במיידי. ראיתי את הקטנוע שוכב פשוט על המדרכה שם ולפי ההודעה מהאיתוראן זה קרה ב23:30.

מה אני יכול לעשות?! ניסיתי להחנות במקום מתחת לבניין שכולם מחנים שם את הרכבים הפרטיים שני גלגלים על המדרכה.. אבל משום מה מי יתחשב בקטנוען שצריך להגיע לעבודה?! באותו יום לקח לי רבע שעה להוציא אותו בין המכוניות.

האם יש למישהו זכות כלשהי לגעת לי בקטנוע גם אם אני לא מזיז אותו משם?!
לצפיה ב-'הם פושעים אבל לא תוכל לנצח אותם '
הם פושעים אבל לא תוכל לנצח אותם
11/08/2016 | 10:30
213
יש לי בדיוק אותה הבעייה במודיעין (שטח ריק מול הכניסה לא בשימוש לא באמת מפריע לאף אחד)
הם פושעים אבל לא תוכל לנצח אותם (חבל לך על פגיעה בקטנוע וסכסוך שכנים)אלה אם כן תשכנע אותם (ע"י אסיפת דיירים או אסיפת וועד)
אצלי שמו לי כל לילה פתק שזה לא מקום חניה...
בכדי למנוע בלאגן בלילה אני מעביר את הקטנוע למקום פחות בולט ובמשך היום הוא חונה שם
בעצם עשינו "פשרה" טוב לי וטוב להם
עד שיקום הנודניק הבא...

לצפיה ב-'מצלמה סמויה. כשתדע מי זה, אסביר לך בדיוק מה אני הייתי עושה..'
מצלמה סמויה. כשתדע מי זה, אסביר לך בדיוק מה אני הייתי עושה..
12/08/2016 | 11:08
4
96
לצפיה ב-'לגבי מצלמה בידיוק עכשיו חזרתי מKSP...'
לגבי מצלמה בידיוק עכשיו חזרתי מKSP...
12/08/2016 | 13:33
2
265
כל המצלמות שיש להם שמתאימות למצב מצריכות חיבור לחשמל, וזאת עוד בעיה אני גר בקומה חמישית.. אסור לי לחבר את המצלמה לטובתי האישית על רשת החשמל של כל הבניין.. מה עוד אני יכול לעשות?!
לצפיה ב-'מהבחינה הטכנית היבשה - זו גם הסיבה'
מהבחינה הטכנית היבשה - זו גם הסיבה
( לעמוד שלי בתפוז )
16/08/2016 | 12:41
178
שאסור לך להחנות בתוך שטח הבנין (מלבד החניה שהוקצתה לך בטאבו וכו').
השימוש במשאבי הבנין או בשטחים המשותפים דורש אישור

מבאס, אבל ככה זה שכנים קטנוניים.
לי היה אותו דבר עם האופנוע, רק שלמזלי השכן עזב די מהר ולשאר לא היה אכפת
לצפיה ב-'צמצם את שעות הצילום לאלה ביממה המועדות לפורענות ואז תוכל '
צמצם את שעות הצילום לאלה ביממה המועדות לפורענות ואז תוכל
16/08/2016 | 13:33
137
להסתדר גם עם מצלמה הפועלת על סוללה.
לצפיה ב-'מצלמת דמה'
מצלמת דמה
26/08/2016 | 08:20
64
תרכיב מצלמת דמה ב 15 שקל מאי ביי .
לצפיה ב-'צבע לא מחליק'
צבע לא מחליק
08/08/2016 | 10:30
2
103
היי,
בעקבות החלקה במגרש החניה של העבודה, יש לי הזדמנות להמליץ לעבור לצבוע את החניון בצבע לא מחליק.
למישהו יש דוגמה לאיפה קונים כזה צבע או איזה סוגים של צבע לא מחליק קיימים בשוק?
לצפיה ב-'חניון תת"ק שלא חשוף לשמש יש פתרונות בצבע לא חלק'
חניון תת"ק שלא חשוף לשמש יש פתרונות בצבע לא חלק
09/08/2016 | 11:53
1
44
לצפיה ב-'בדיוק על חניון כזה מדובר, יש לך במקרה פרטים?'
בדיוק על חניון כזה מדובר, יש לך במקרה פרטים?
12/08/2016 | 05:31
22
לצפיה ב-'בעיית ניצוץ בקוואסקי KLE'
בעיית ניצוץ בקוואסקי KLE
08/08/2016 | 01:46
2
134
ערב טוב, היום הנעתי את האופנוע שלי אחרי שהוא עמד שבוע בערך.
כמה פרטים שלא היו נראים לי חשודים אבל אולי בסופו של דבר יכולים להעיד על משהו- כשהנעתי את האופנוע גיליתי שנורות הדרך (גם אור הדרך וגם האור הגבוה), נורת החנייה, ואור הברקס שרופות.
בנוסף, מד הטורים הפסיק לעבוד, אבל ברגע ההתנעה המחוג קופץ עד הספרה 1 בערך. ככה שהוא כן מקבל חשמל.
לאחר החלפת כל הנורות השרופות ונסיעה של כמה מטרים הרגשתי שהאופנוע ממש חלש. מבדיקה שלי מתברר שלא מגיע ניצוץ לפלאג ימין (מכיוון הרוכב).
בדקתי אם מגיע חשמל לקוייל של אותו פלאג, ואכן מגיע חשמל.

אז כרגע אני רק צריך לוודא אם זה הקוייל עצמו שלא מוציא חשמל לכבל או שזה בעצם הכבל. (אני חושד בקוייל)

השאלה שלי היא האם יכול להיות שהסיבה לכל הבעיות האלו נובעת בכלל ממשהו אחר שגרם לכל הנורות להשרף ולמד הטורים לא לעבוד ועל הדרך גם הרס את הקוייל?
והאם מישהו מכיר פירוקיה של אופנועים באיזור המרכז/פתח תקווה/רמת גן?

תודה רבה.
אגב, מקווה שאני קורא לחלק בשמו. אז אם טעיתי, כשאמרתי קוייל התכוונתי לחלק אליו הכבל הצתה מחובר (תמונה מצורפת)
לצפיה ב-'תבדוק מצבר, תבדוק מיישר זרם ותבדוק סלילים.'
תבדוק מצבר, תבדוק מיישר זרם ותבדוק סלילים.
09/08/2016 | 23:14
60
זה נשמע כמו בעיה במיישר זרם.
בהצלחה.

לצפיה ב-'נשמע שהמיישר זרם מבשל לך את כל מערכת החשמל'
נשמע שהמיישר זרם מבשל לך את כל מערכת החשמל
11/08/2016 | 14:29
21
לצפיה ב-'דולומיטים - עזרה בתכנון'
דולומיטים - עזרה בתכנון
07/08/2016 | 08:51
4
160
אני מגיע לז'נבה בתחילת ספטמבר ורוצה לנצל את ההזדמנות לשלושה/ארבעה ימים של טיול ברכיבה, לפני כן, באזור הדולומיטים. אין צורך באופנוע בז'נבה.

כרגע צריך בעיקר המלצות לגבי המנהלות כדי לסגור את כרטיס הטיסה. איפה כדאי לנחות? ממי לשכור? האם יש אפשרות של השכרה והחזרה במקומות שונים כמו ברכב?

ממה שראיתי עד כה נראה שהכי טוב יהיה לנחות במילאנו, לשכור שם ולהחזיר לשם. ואת הדרך ממילאנו לז'נבה לעשות באיזשהו אמצעי תחבורה אחר (תחבורה ציבורית או רכב שכור שאחזיר בז'נבה לפני החזרה לארץ). מה אתם אומרים?

לצפיה ב-'או לנחות במינכן '
או לנחות במינכן
08/08/2016 | 09:17
3
99
יש לך שם את סוכנות במוו עם מלא כלים להשכרה ואת הרמן בלנדסוט הקרובה עם שירות מעולה 
לצפיה ב-'השכרה במינכן תחייב החזרה במינכן?'
השכרה במינכן תחייב החזרה במינכן?
08/08/2016 | 16:51
2
53
לצפיה ב-'כן'
כן
09/08/2016 | 09:39
1
69
למיטב ידיעתי אין אפשרות החזרת אופנועים במקום אחר בכל אירופה.
לצפיה ב-'בטוח ש...'
בטוח ש...
12/08/2016 | 16:01
59
אחד מהמסלולים הכי יפים שיש באירופה.. קח בחשבון גשם ואם תעבור בפאסו יכול להיות בהחלט שבפסגה תתפוס שלג.
אל תפקשש איזה פסטיבל בירה ונקניקיות באחד העיירות. בדרך כלל מלווה בשוק . רק תקפיד על הכשרות
לצפיה ב-'שאלות לבעלי duke 390 והאם להמתין ל 2017?'
שאלות לבעלי duke 390 והאם להמתין ל 2017?
06/08/2016 | 17:00
133

שלום לכולם, אני חושב לרכוש את דיוק 390 ורציתי לשאות מבעלי כלי שכזה האם הם ממליצים ? מרוצים ? וכול מידע חשוב שעליי לדעת. האם בעיית החום שהמנוע פולט לרגליים נפתרה בדגם 2016 ? איך השירות בארץ של היבואן ?
בנוסף, קראתי שב 2017 צפוי דיוק 390 חדש לגמרי, שווה אולי להמתין ? אני חוזר לאופנוע לאחר 5 שנות הפסקה ואין לי דחיפות תחבורתית אלא רק דחיפות של להנות שוב מאופנוע.
תודה !

לצפיה ב-'דיבורית SENA / Scala Rider'
דיבורית SENA / Scala Rider
05/08/2016 | 19:14
2
109
אהלן,
מתלבט קשות איזה דיבורית לקנות (מביא מארה״ב).
מחפש המלצות.
כרגע שמתי עין על
  1. sena 10s
  2. scala rider Q3
  3. Scala Rider G9

הערות / הארות?
לצפיה ב-'אנחנו משתמשים ב PACK TALK, כבר למעלה משנה, בארץ ובחו"ל.'
אנחנו משתמשים ב PACK TALK, כבר למעלה משנה, בארץ ובחו"ל.
06/08/2016 | 11:49
98
לא בטוח שכדאי לקנות אותה בארה"ב.
כן בטוח שאנחנו (5 רוכבים),מאד שבעי רצון מן המערכת.
לצפיה ב-'יש קסדות שסנה התאימו להן מערכת פנימית, זה יפה ויעיל'
יש קסדות שסנה התאימו להן מערכת פנימית, זה יפה ויעיל
07/08/2016 | 09:46
35
לצפיה ב-'נסיון 123'
נסיון 123
04/08/2016 | 13:50
1
109
לצפיה ב-'ששש...'
ששש...
04/08/2016 | 21:15
148
לצפיה ב-'*** שרשור מכירות יום חמישי ***'
*** שרשור מכירות יום חמישי ***
( לעמוד שלי בתפוז )
04/08/2016 | 07:00
61
לצפיה ב-'יאללה מחאה!!!'
יאללה מחאה!!!
03/08/2016 | 21:10
4
169
יאללה מחאה!!!
נסיעה איטית כל בוקר בכניסה לת"א (ובכל מקום אחר [קצת סולידריות תיקח אותנו רחוק]).
כל מי שיש לו דו גלגלי [גם נהגי מכוניות יכולים להראות תמיכה], נוסע במהירות איטית ומאט את קצב הנסיעה לאורך כל היום (בדרך מהעבודה ואל העבודה, בתוך העיר ומחוצה לה).

די! שיבינו שיש בארץ הרבה שרוכבים על דו גלגלי וגם לנו יש זכויות!
לנסוע בקבוצות, לאט (הכי לאט שעדיין חוקי, כיום עם כל הפקקים זה בערך לא לעצור), ובכל הנתיבים.
עלות תהיה למשק פי כמה מהרווחים מהעלאת הביטוח.
האוצר רוצה לעלות את המחיר?
נדרוש להשוות למחירים בהולנד! כ700 ש"ח
אחרי חודש חודשיים שבת"א, ירושלים ועוד יתחילו לעבוד ב11:00 ויעלו למשק מליארדים אולי יבינו שלא כל מה שמנסים לגזור עלינו נסכים לקבל בשקט.

גם לנו יש כח,
ולא צריך הפגנה.
מספיק התנהגות של נסיעה איטית יומיומית לעבודה ובחזרה כל יום עד שהמחירים יירדו. רואים עוד רוכבים, תופסים עוד נתיבים.
קחו אחריות חברתית. אם כולנו נהיה מאוחדים נוכל להשיג משהו.

למהדרין ניתן להדפיס דגלים:
["נוסעים בטוח", מורידים מחיר ביטוח.]
ולנסוע במהירות של אופניים חשמליים (לדעתי זה 30-25 קמ"ש, לא?).

לצפיה ב-'כנסו ל: https://www.facebook.com/%D7%93%D7%95-%D7%92%D7%9C%D'
כנסו ל: https://www.facebook.com/%D7%93%D7%95-%D7%92%D7%9C%D
03/08/2016 | 23:01
1
110
כנסו ל:
ותתחילו למחות על העלאת מחירי הביטוח לרכב דו גלגלי.
לצפיה ב-'תראו לי מחאה אחת שהביאה לשינוי משמעותי?'
תראו לי מחאה אחת שהביאה לשינוי משמעותי?
05/08/2016 | 11:21
86
מדבר אחד שהפגין ברחוב מול ביתו של שר האוצר (דאז) מר הירשנזון המכובד, עם חבורה קטנה של אנשים שאני מכבד עד היום על פועלם למען כולנו.
אתם מקשקשים, מפני ששינויים נעשים או על ידי עבודה פוליטית רצינית וארוכת-טווח עם סדר-יום מקיף, או בעבודה משפטית עקבית (אם יש עילה מלכתחילה, וכאן אין).
בזמנו היתה תוכנית להתפקד לליכוד לשם כך (מיצו וחברים) שנכשלה בגלל חוסר מתפקדים אני משער. אני חייב להודות שהייתי מוכן לשלם כפליים בביטוח רק לא להתקרב אליהם.
כרגיל לא יקרה כלום מלבד אינתיפדת יחידים של מחאה אפורה (דוגמת אי-תשלום ביטוח).
ועכשיו אני מרים להנחתה: ביטוח דו"ג היא לא הבעיה. דמותה הנוכחית של מדינת ישראל היא הבעיה.
כפיים!!!  ...ולא, אני לא צריך כרטיס לברלין. אני מעדיף לבלות את חיי כאן.
לצפיה ב-'ברגע שנכנסים להפגנות זה יהיה חייב להסתיים בהוזלה משמעותית'
ברגע שנכנסים להפגנות זה יהיה חייב להסתיים בהוזלה משמעותית
05/08/2016 | 08:36
91
די לעושק , צריך לחנך אותם אחת ולתמיד
לצפיה ב-'מעניין מה יש למוטי מור MORM להגיד על זה, אחרי מה שכתב כאן'
מעניין מה יש למוטי מור MORM להגיד על זה, אחרי מה שכתב כאן
06/08/2016 | 09:19
116
מעניין אם הוא עדיין חושב על כחלון ו"כולנו" מה שהוא חשב כשכתב את הדברים האלו, ומה הוא לקח אז, לפני שכתב אותם:

לצפיה ב-'אף אחד לא ראה את זה ?'
אף אחד לא ראה את זה ?
03/08/2016 | 20:37
199
לצפיה ב-'שאלה, אזהרה, וחיפוש שותפים לבעיה, כפפות אלפינסטארס מתפוררות.'
שאלה, אזהרה, וחיפוש שותפים לבעיה, כפפות אלפינסטארס מתפוררות.
03/08/2016 | 08:28
2
266
רכשתי כפפות של אלפינסטארס, שהתחילו להתפורר אחרי חודשיים של רכיבה, לא מצאתי את היבואן הרשמי שלהם בארץ, אם יש כזה בכלל, באתר העולמי אמרו לי לפנות לדילר המקומי, אבל הן נקנו באיטליה.
עד עכשיו רכבתי שנים עם כפפות עור מאיביי שעלו רבע מחיר, והן החזיקו שנים, הן עדיין קיימות אבל איפסנתי אותן לטובת מותג, טעות.
אז...
יש שותפים לבעיה?
מישהו יודע אם יש לאלפינסטארס יבואן רשמי?
יש סיכוי ל RMA בכלל?...
לצפיה ב-'היבואן של אלפינסטאר'
היבואן של אלפינסטאר
03/08/2016 | 08:57
1
407
הוא רשת החנויות אופנועית אבל לא נראה לי שתוכל לפתוח אצלו RMA
לצפיה ב-'קרה לי גם באלפינסטאר שלי'
קרה לי גם באלפינסטאר שלי
03/08/2016 | 17:06
116
לא יודע כמה זה ינחם אותך -
אבל האלפינסטאר שלי נראו ככה אחרי ארבע שנים של שימוש.
סיכוי טוב שלו היו נראות כך במהלך השנה הראשונה - הן היו מוחלפות בלי שאלות בחנות בה קניתי אותן.

לגבי טיפול של היבואן בארץ במוצר שנקנה לא אצלו - הוא לא חייב לך כלום, לא ייצרת לו הכנסות וכאב הראש שבלטפל בזה תלויה בעיקר בטוב-ליבו ובזמן הפנוי שיש לו, אלפינסטאר מצידם לא מבטיחים אחריות בינלאומית

שורה תחתונה - יש להם דגמים טובים יותר וטובים פחות, שווה לחפור לא מעט ולקרוא (לטעמי, בעיקר ברוווזילה) לפני שבוחרים דגם, אחרת הסיכוי לנפילה גדול.
לצפיה ב-'נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016'
נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016
03/08/2016 | 14:04
14
המשחקים האולימפיים של קיץ 2016 עוד רגע כאן, ואנחנו מזמינים אתכם לפורום אולימפיאדה ריו 2016 כדי להתעדכן ולדבר על כל מה שחם!

היכנסו כבר עכשיו:

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום טיולים לגיאורגיה
מתכננים טיול לגיאורגיה?
פורום רשלנות רפואית
פורום רשלנות רפואית בתפוז
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה