לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2787027,870 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

לצפיה ב-'חניית דו"ג בעיר העתיקה בבאר שבע'
חניית דו"ג בעיר העתיקה בבאר שבע
31/10/2016 | 17:40
142
כחלק מהעבודה שלי
יש כבוד באר שבע!
(יאללה הפועל!)

לצפיה ב-'המלצה למסלול רכיבה או: תנו לוייז לקחת אתכם'
המלצה למסלול רכיבה או: תנו לוייז לקחת אתכם
31/10/2016 | 04:53
154
לפיצה של גלעד במושב שקף (כן, זה מה שצריך לרשום בווייז)

לצפיה ב-'מחפש ביה"ס לנהיגה באשדוד על אופנוע. מישהו מכיר?'
מחפש ביה"ס לנהיגה באשדוד על אופנוע. מישהו מכיר?
28/10/2016 | 16:31
26
פשוט לא מוצא שום דבר באינטרנט
לצפיה ב-'התחזית טוענת לגשמים מקומיים היום בדרום'
התחזית טוענת לגשמים מקומיים היום בדרום
27/10/2016 | 06:48
102
גם אם יירד גשם וגם אם לא, זה זמן לחדד ולתזכר את הכללים החשובים לרכיבה בגשם. מהסוג שנשכח במהלך חודשי הקיץ הארוכים. גידי פרדר מאופנוען מאומן, מתזכר:
לצפיה ב-'מחפש נתונים לגבי בטיחות (או יותר נכון אי הבטיחות) שבדו"ג'
מחפש נתונים לגבי בטיחות (או יותר נכון אי הבטיחות) שבדו"ג
27/10/2016 | 00:02
11
175

אני מניח שזה סיפור רגיל. אני רוצה קטנוע. 250 סמ"ק. להתנייד כמו בן אדם.
אשתי כמובן לא רוצה. אני בן 35. לא ילד.
אני מחפש לא מצליח למצוא נתונים לגבי כמה מסוכן הכלי הזה.
ברור לי שהוא פחות בטוח מרכב. אין בזה שאלה.
אבל אני רוצה נתונים כדי שאחד מהשניים יקרה - או שאשתכנע שהכלי הזה הוא מכונת מוות וארד מהרעיון כי זה פשוט עובדתי לפי הנתונים, או שאגלה שהוא אכן מסוכן, אבל ברמה כזו שאני מוכן לקחת את הסיכון ואז גם אם אשתי לא תשתכנע, אני אדע שזה לא מוצדק מבחינתי.

אני לא מצליח למצוא נתונים שיעזרו לי. אני רוצה לדעת בפשטות - מה האחוז של הנהגים ברכב שנהרגים מדי שנה מתוך כלל נהגי הרכבים על הכביש.
מה האחוז של הנפצעים קשה מתוך כלל הנהגים ברכב.

ואותם נתונים על רוכבי הדו"ג:

מה האחוז של הנהרגים והנפצעים קשה מתוך סך הרוכבים.

אני מנסה להבין באמת מה הסיכוי שלי למות או להיפצע קשה בקטנוע מול רכב. אם זה באמת סיכון של פי 18 (ז"א - שמספר ההרוגים על דו"ג ביחס למספר הרוכבים הכללי הוא באופן יחסי פי 18 מנהגים ביחס למספר הרכבים על הכביש), אז אין מה לדבר.

אני רוצה לדעת איזה אחוז מרוכבי הדו"ג לא חוזרים הביתה כל שנה.

יש למישהו רעיון מאיפה להוציא נתונים כאלה?

חפרתי באינטרנט ולא הצלחתי למצוא...
תודה רבה!

לצפיה ב-'קבל נתון מובהק, העולה בברור מתוך שפע השאלות שלך.'
קבל נתון מובהק, העולה בברור מתוך שפע השאלות שלך.
27/10/2016 | 10:25
4
151
אתה לא מתאים לדו גלגלי. ממליץ לך לרדת מזה.
משפחתומטית 1.6 תפורה עליך. אל תוותר על מסך מגע,
מולטימדיה ומזגן מפוצל.
לצפיה ב-'למה אני לא מתאים?כי אני מחפש נתונים כדי לדעת באמת מה הסיכון?'
למה אני לא מתאים?כי אני מחפש נתונים כדי לדעת באמת מה הסיכון?
27/10/2016 | 10:41
3
129
כבר הייתי על דו"ג לתקופה אבל בעקבות החלקה הלך הקטנוע ואני שוקל את צעדי הבאים.
מאוד מאוד אהבתי את הקטנוע, אבל אני רוצה לדעת בצורה מספרית מה הסיכון של הכלי הזה.
לומר שאני לא מתאים לדו"ג כי אני בודק את הנתונים זה לא כזה דבר חכם לומר.

לצפיה ב-'זה יותר חכם, אם מתבוננים קצת לעומק. "הצורה המספרית" שבה אתה'
זה יותר חכם, אם מתבוננים קצת לעומק. "הצורה המספרית" שבה אתה
27/10/2016 | 14:39
2
180
רוצה לאמוד את העתיד\סיכון האופנועי שלך, מעידה על רצונך לשקול את הנושא בצורה ראציונלית, הגיונית כאילו...
אמה מה? שיקול ראציונאלי, אינו יעיל ככול שבנושאים מופשטים עסקינן. בפשטות, ל"ראציונאל" אין מספיק נתונים מוצקים המשקפים את הנושא (אהבת הרכיבה), ובטח שאין לו שום דרך לכמת את הנתונים הספורים שבכ"ז מצא, ע"מ להעניק להם את המשקל היחסי בדרך לגיבוש המסקנה.
לדוגמא (מפורסמת...), כול הסוגדים לראציונל, ניסו למנוע מדוד גרין (יודע מי זה?), להכריז על הקמתה של מדינת היהודים, בגלל ההערכה (שהתממשה...) ששבע מדינות ערביות יפלשו לא"י הקטנה, מייד בתום ההכרזה. ניבוי האבידות ה"ראציונלי", שיקף מספרים עצומים, שאכן התאמתו (אחוז שלם מהאוכלוסיה).
האם הוא טעה - במבט לאחור?
לסיום, אין שום דרך לצאת נשכר  ע"פ "חישוב" כלשהו שתעשה, העוסק בסיכויי ההשרדות האופנועית שלך.
לכן...אתה לא מתאים... 
לצפיה ב-''
29/10/2016 | 05:19
16
לצפיה ב-'יש נתונים והכף לחובת הרוכבים.'
יש נתונים והכף לחובת הרוכבים.
28/10/2016 | 09:30
128
א-ב-ל אלו מספרים יבשים, ויש בידך, כרוכב, לצמצם את הסיכון בכפוף לאופי ויכולות הרכיבה שלך.

לצפיה ב-'בוא, תשמע משהו'
בוא, תשמע משהו
28/10/2016 | 20:28
2
166
מכיר את הבדיחה שיש שקרים, שקרים גסים וסטטיסטיקה?
אז המספרים שאתה כביכול רוצה לדעת הם סטטיסטיקה.

יש שתי בעיות עיקריות בבקשה שלך -

הראשונה - בתוך המספרים האלה שאתה רוצה יש הרבה מאוד משתנים לא מזוקקים. מה עוזר לך לדעת שהסיכוי להפצע בתאונה עם קטנוע 250 סמ"ק גדול פי 2 מאשר ברכב, אם הסטטיסטיקה הזו כוללת 90% ילדים מפגרים שלא מפעילים את הראש ברכיבה ומתרסקים המון? המספרים בסטיסטיקה זה לא המספרים שלך. לך אישית יש השפעה מכרעת על הסטטיסטיקה האישית שלך, כן?

הבעיה השניה היא שגם כשיש לך את המספרים.. מה אז? מה הנוסחה הרציונלית בה אתה מתכנן להשתמש כדי לקבל את ההחלטה? כמה שווה לך, במספרים, החצי שעה שתחסוך כל יום בפקקים אל מול הסיכוי הכפול (סטטיסטית) להיות מעורב בתאונה? או שאתה חושב שאם תגיד לאישה שזה רק פי2 יותר מסוכן מרכב היא תקנה את זה? אוי ויי...

בתכל'ס - XFWIND כבר ענה לך. יש לך, כרוכב, הרבה יותר השפעה על ה"סטטיסטיקה" האישית שלך מאשר כל דבר אחר.

נ.ב.
ביקשת - קיבלת. קח כמה מספרים חסרי משמעות -
דו"ח סיכום תאונות דרכים 2015 של הלמ"ס

אופנועים לא נראים שם טוב. בכלל.

פה יש עוד קצת -

לצפיה ב-'תודה רבה. תגובה לעניין. '
תודה רבה. תגובה לעניין.
28/10/2016 | 22:06
1
46
לצפיה ב-'אכן מידע שימושי, ואם לצטט ממנו :'
אכן מידע שימושי, ואם לצטט ממנו :
30/10/2016 | 12:24
93
"שיעור מעורבותם של אופנועים בתאונות דרכים עם נפגעים היה גדול פי 2.4 מחלקם במצבת הרכב וגדול פי 5.8 מחלקם בנסועה השנתית (קילומטראז')."

הבאסה  שבדו גללגלי, כל מכה או החלקה קטנה יכולה להגמר באסון גדול, בעוד שברכב, זה בסה"כ יהיה מצב של שני נהגים, שחוסמים את התנועה בכביש 5, מצלמים לעייפה את רכביהם בסמרטפונים, ובסוף נרגעים ומפנים את המקום. 
לצפיה ב-'סטטיסטיקה לא תעזור לך'
סטטיסטיקה לא תעזור לך
01/11/2016 | 09:57
65
כשאתה עולה על אופנוע, אתה צריך לקחת בחשבון שבשלב כלשהו בחייך כל עוד אתה על דו"ג, הסיכוי שתחליק בכביש/תעבור תאונה הוא כמעט ודאי...
לצפיה ב-'לא מבין את השאלה '
לא מבין את השאלה
01/11/2016 | 13:00
74
איפה הקו האדום מבחינתך? פי 2? פי 4?

בכל מקרה זה מסוכן הרבה יותר בממוצע.
לצפיה ב-'סרדיניה. מישהו רכב שם? מישהו מכיר חומר של'
סרדיניה. מישהו רכב שם? מישהו מכיר חומר של
26/10/2016 | 11:44
2
67
של כאלה שרכבו שם?
תודה מראש למגיבים.
לצפיה ב-'גידי פרדר מוציא טיולים לשם כמה פעמים בשנה'
גידי פרדר מוציא טיולים לשם כמה פעמים בשנה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/10/2016 | 12:48
1
73
אני בטוח שישמח לייעץ
לצפיה ב-'תודה. אצור עימו קשר. '
תודה. אצור עימו קשר.
27/10/2016 | 10:20
15
לצפיה ב-'כרובי מסכם את מסעה של אחינועם ביבשת השחורה'
כרובי מסכם את מסעה של אחינועם ביבשת השחורה
( לעמוד שלי בתפוז )
25/10/2016 | 12:10
1
104
איכשהו, הצליחה לצמצם אותו לשש דקות בלבד.

שווה צפיה, מסע מרשים 

לצפיה ב-''
26/10/2016 | 15:03
5
לצפיה ב-'למכירה קימקו דינק 200i עם סירה'
למכירה קימקו דינק 200i עם סירה
24/10/2016 | 18:40
97
בהזדמנות מיוחדת! כל הפרטים בטלפון  050-5244713 אבי
לצפיה ב-'מחפש כיסוי רגליים לקטנוע'
מחפש כיסוי רגליים לקטנוע
24/10/2016 | 14:55
139
אחרי ביקור בפרז ששם ראיתי שכמעט כולם רוכבים עם מעין "שמיכה"/כיסוי לרגליים נגד גשם ורוח(כמו בתמונה).
מישהו מכיר חנות שמוכרת בארץ אני מחפש לדיאלים S3
לצפיה ב-'אני מחפש סבל לקימקו הרואיזם (2005) 050-5244713'
אני מחפש סבל לקימקו הרואיזם (2005) 050-5244713
24/10/2016 | 11:59
17
לצפיה ב-'קניית אופנוע'
קניית אופנוע
23/10/2016 | 16:04
135
שלום,אני מתלבט בין 1200GS לבין k.t.m1190a.d.v יתרונות וחסרונות על כל המשתמע יש לציין שרוב נסיעותיי על הכביש,תודה מראש לעוזרים וחג שמח
לצפיה ב-'GS - 911 TOOL'
GS - 911 TOOL
21/10/2016 | 09:50
1
166
שלום
אני מחפש GS911 לכיול האופנוע
עזרה תתקבל בברכה

דודי
לצפיה ב-'יש בחור בפול גז שיש לו את המכשיר '
יש בחור בפול גז שיש לו את המכשיר
21/10/2016 | 18:42
120
או זהה לו, נסה שם
לצפיה ב-'חוזר לעולם הדו-גלגלי... שאלת עלות.'
חוזר לעולם הדו-גלגלי... שאלת עלות.
20/10/2016 | 11:29
7
192
שלום לכולם,
לאחר הפסקה של 15 שנים, חזר לדגדג לי 
מפאת גילי המתקדם (נושק ל-50), חשבתי על דו"ש רגוע יחסית בסגנון ה V-Storm 650. מישהו יכול להגיד מה יהיו עלויות הביטוח (פלוס-מינוס) לנהג עם עבר נקי?
תודה.
לצפיה ב-'ביטוח חובה זהה לכל הכלים מעל 250 סמק'
ביטוח חובה זהה לכל הכלים מעל 250 סמק
20/10/2016 | 12:54
101
לצפיה ב-'כנס לאתר הפול או לאחת מחברות הביטוח'
כנס לאתר הפול או לאחת מחברות הביטוח
21/10/2016 | 10:25
91
יש באינטרנט מחשבונים מדויקים שיתנו לך ברגע את המחיר לפי הפרמטרים שלך.
לצפיה ב-'כ-3300 עם השתתפות, ו-כ-4700 בלי. מעל גיל 50 עוד 10% הנחה'
כ-3300 עם השתתפות, ו-כ-4700 בלי. מעל גיל 50 עוד 10% הנחה
22/10/2016 | 13:15
4
114
חשב במדויק כאן ==> http://car.mof.gov.il/

יש כיום הנחות לתל"ג, ולמערכות בטיחות כמו ABS, בקרת אחיזה, ובלימה משולבת
שמגיעות במצטבר למעל 30%
לצפיה ב-'אז היתה הנחה רצינית מעל גיל 40 '
אז היתה הנחה רצינית מעל גיל 40
22/10/2016 | 22:19
2
132
עד שהגעתי לגיל 40 ההנחה השתנתה לגיל 50
לצפיה ב-'מלכוד 22 קלאסי'
מלכוד 22 קלאסי
23/10/2016 | 11:36
65
לצפיה ב-'עדיין יש 10% בגיל 40. מפנקים אותך לאורך כל הדרך '
עדיין יש 10% בגיל 40. מפנקים אותך לאורך כל הדרך
23/10/2016 | 15:40
119
תעריף דיפרנציאלי...
לצפיה ב-'הנחות לתל"ג, ולמערכות בטיחות כמו ABS...'
הנחות לתל"ג, ולמערכות בטיחות כמו ABS...
25/10/2016 | 17:55
70
אני מבין שההנחה היא חדשה ותתחיל רק מה01/11
באופנוע החדש שלי (כחודשים) לא מופיע סימון לABS וTCS למרות שמותקנות, האם עד היום סומנו הקטגוריות הללו באופנועים ?

ירון
לצפיה ב-'אחד האנשים המשפיעים ביותר מאחורי הקלעים בעולם האופנועים'
אחד האנשים המשפיעים ביותר מאחורי הקלעים בעולם האופנועים
17/10/2016 | 09:18
1
264
לצפיה ב-'איש מעניין שנולד לתוך עולם האופנועים, דור שלישי.'
איש מעניין שנולד לתוך עולם האופנועים, דור שלישי.
19/10/2016 | 17:59
85
מתכנן את יצירותיו ע"פ תפיסת עולמו המינימליסטית, שבה כול מה שעשוי פלאסטיק...מיותר.
גילוי נאות: מעולם לא התלהבתי אישית מהדגמים שתכנן ליצרנים האיטלקים. יש משהו מושך בלרכב ברוח החופשית על דוקאטי נייקד מצוי...עד שחולף על פניך איזה פול פיירינג יפני או גרמני, ב 100 קמ"ש יותר ועם מוסיקה של עוד 2 או 4 בוכנות...
לצפיה ב-'אורך החיים \ק"מ של מנועי f800gs'
אורך החיים \ק"מ של מנועי f800gs
13/10/2016 | 00:23
11
253
מה אורך החיים \ק"מ של מנועי f800gs ?
במידה ומטופל טיפ טופ לפי הוראות יצרן ,,
תודה ושנה טובה
לצפיה ב-'יש עוד משתנים...פעילות גופנית, סביבת מגורים...'
יש עוד משתנים...פעילות גופנית, סביבת מגורים...
13/10/2016 | 08:48
10
221
אם משכנעים אותך לקנות אופנוע עתיר ק"מ, חשוב שוב. 
לצפיה ב-''
13/10/2016 | 17:26
2
137
נו, אז פספסתי ביום. מוטב מאוחר וגו'
לצפיה ב-'תודה רבה. '
תודה רבה.
22/10/2016 | 10:02
22
לצפיה ב-'תודה רבה. '
תודה רבה.
22/10/2016 | 10:02
9
לצפיה ב-'ל- noy, מודה לך על העזרה ,,,, אשמח לקבל התיחסויות נוספות'
ל- noy, מודה לך על העזרה ,,,, אשמח לקבל התיחסויות נוספות
13/10/2016 | 19:44
6
80
לצפיה ב-'מחשבות לעצמי ,,מה לא בסדר? '
מחשבות לעצמי ,,מה לא בסדר?
17/10/2016 | 22:40
5
132
אני מניח שבין קוראי ההודעה שלי יש מבינים גדולים שיכולים במשפט קצר לענות לי על השאלה,,
אולי שם המשתמש לא משהו ?
אני חדש בפורום , ניסיתי ברישום הראשוני מספר שמות
"חזקים" יותר ,כולם תפוסים
כנראה אנשים רבים בפורום הזה עם מחשבות דומות -שמחתי 
 והעליתי  ברישום שם פנוי  ,
אני יליד הארץ ששירת במילואים 24 שנים ,,
בעבר הרחוק היו לי אופנועים , 
חיפשתי  בדיונים ישנים בםורום ולא מצאתי תשובה ,
החיידק לא נותן מנוחה ואני שוקל  לרכוש אופנוע ,
אשמח מאוד לקבל כאן סיוע ,,,  תודה רבה

לצפיה ב-'אתה לא בכיוון בכלל, הן באשר לשם המשתמש והן בעניין שנות שירות'
אתה לא בכיוון בכלל, הן באשר לשם המשתמש והן בעניין שנות שירות
19/10/2016 | 11:23
4
108
המילואים שלך או מקום הולדתך, או האפשרות שאתה גם משלם מסים וגם אין לך עבר פלילי.
השאלה שלך דפוקה במקורה.
לא קונים אופנוע לפי מספר הק"מ שנותרו לו עד שישבוק חיים לכול חי.
אתה "שוקל לרכוש אופנוע"? חזור לפורום ומצא את "השאלות הנכונות", אותן אמור לשאול כל מי שהיה מצוי אי פעם במקומך. לא יזיק גם, אם תוסיף כמה שיותר נתונים העוסקים בך, באופנוענות העבר שלך ובדרישות "האופנועיות" שלך. 
לצפיה ב-'אני יודע היטב על מה אני חולם ,,'
אני יודע היטב על מה אני חולם ,,
19/10/2016 | 19:21
2
94
אתה צודק , דרך ההסבר שלי לא היתה מוצלחת במיוחד
[בעיות קשב וריכוז ​ ,,,]
לא ביקשתי המלצה לפירמה או דגם מסויים ,אני יודע מה אני רוצה.
היה לי בעבר הונדה CB750  
אני מחפש דו"ש וחושב ש f800gs מהשנים האחרונות יתאים ,

לצפיה ב-'מאוד תלוי בתחזוקה ואופי הרכיבה '
מאוד תלוי בתחזוקה ואופי הרכיבה
26/10/2016 | 15:07
33
אני שומע על מנועים שונים שמגיעים ל200K בטיפול הנכון
לצפיה ב-'תודה רבה ! '
תודה רבה !
27/10/2016 | 23:45
11
לצפיה ב-''
26/10/2016 | 14:20
5
לצפיה ב-' אפליקציה למדידת מהירות נסיעה מירבית ודרך'
אפליקציה למדידת מהירות נסיעה מירבית ודרך
07/10/2016 | 09:23
1
173
שלום חברים 
האם קיימת אפליקציה למדידת מהירות נסיעה מירבית ודרך ?
כלומר כאשר אני יוצא לנסיעה בסוף הנסיעה זה מראה לי את הדרך שעשיתי את המהירות המירבית אליה הגעתי ואת המהירות הממוצעת של הנסיעה .
תודה לעוזרים
לצפיה ב-'אני משתמש ב-DigiHud, עושה את כל מה שביקשת'
אני משתמש ב-DigiHud, עושה את כל מה שביקשת
07/10/2016 | 11:15
142
לצפיה ב-'מצדה בלי פטרונים. מאמר דעה של אביעד אברהמי'
מצדה בלי פטרונים. מאמר דעה של אביעד אברהמי
( לעמוד שלי בתפוז )
04/10/2016 | 08:50
3
247
דעתכם?
זו הדרך הנכונה לחוות את מצדה, או שעוד כמה שנים נגיע למצדה ויגבו מאתנו 15 ש"ח על השתתפות, אבל הרחבה תהיה מסודרת והקורבט הצהובה תישאר בחוץ?

לצפיה ב-'אין דרך אחת נכונה'
אין דרך אחת נכונה
04/10/2016 | 17:08
200
זה לא מתמטיקה ואין "פתרון" אחד מוחלט שנכון לכולם.
כל אחד אוהב דברים שונים ומתחבר לאופנוענות בצורה שונה וכל הדרכים לגיטימיות, כל עוד אין פגיעה באחרים.
אני מקבל את מה שאביעד אומר, שטיפה חוליגניות זה דבר מקובל וקיים גם בארועים בחו"ל, אבל איך שזה היה במצדה בשנה שעברה, היה מסוכן ורק במזל לא הסתיים עם נפגעים ולכן צריך שיהיו גורמים שישמרו על הסדר.

אני גם חושב שאירוע שנתי וגדול זה מגניב.
הייתי באירוע כזה בדייטונה ביץ', היו שם אלפים רבים ולא גבו מאף אחד כסף על כניסה, אבל זה כן היה ממוסחר לגמרי עם דוכני מזון, שתיה, ציוד לאופנועים ועוד.
היו גם פעילויות מגניבות כמו רכיבות מבחן מאורגנות על ידי דילרים מקומיים ורכיבה המונית של שתי הקפות על המסלול בדייטונה, שהתקיימה בסדר מופתי ושוב, בלי שנגבה כסף מהמשתתפים, כל מי שרצה הגיע.
כולם הרוויחו - הרוכבים, בעלי העסקים, העיר דייטונה ואלה שעשו כסף מהאירוע גם דאגו לניקיון ושמירת הסדר וזו לדעתי דרך מצויינת לקיים אירוע בסדר גודל שכזה.
לצפיה ב-'ב15 ש"ח הישראלי מצפה גם למנגל '
ב15 ש"ח הישראלי מצפה גם למנגל
04/10/2016 | 21:48
62
לצפיה ב-'אני אומר, שאפו גדול לכל מי שעשה את הדרך השנה '
אני אומר, שאפו גדול לכל מי שעשה את הדרך השנה
05/10/2016 | 12:12
171
מודה שלא חשבתי שהמסע למצדה יצא השנה או יעלה יפה.
בעיקר לנוכח התחושה החמוצה שהותיר בי המסע דאשתקד.

מודה ומסיר את ה בפני מי שרכבו גם השנה במסלול הישן והטוב דרך פיתולי הסדומעRד.

גם לכוחות הבטחון מגיע שאפו!
- לפי הדיווחים הם איישו את הדרך ואת שטח הכינוס בצורה מאופקת
שלא גרעה מהנוכחות וגם לא מהנאת האזרחים

זה הרבה מאוד וזה אומר שבישראל כן אפשר שמסע מרובה אופנועים ירכב גם ללא ארגון מוגדר!  
ובזאת אני מסכים עם אביעד שמצדה 2016 היא נק' מפנה חשובה בתולדות המסע

באשר לשנים שיבואו ולעניין הגבייה בכניסה, אם יהיה משהו שווה מאחורי מחסום עם תשלום (יותר מפק"ל קפה וחטיף אנרגיה שאפשר לסחוב על האופנוע)- יהיו אלה שישלמו אם לא משתלם - לא יכנסו אלא ימשיכו לפינה חינמית - לא חסרות כאלו ..
העיקר במסע הוא לא חניון זה או אחר אלא הרכיבה, לפני ואחרי הכל.

שהנה טובה
.

לצפיה ב-'התלבטות על אופנוע 250 ראשון שלי'
התלבטות על אופנוע 250 ראשון שלי
05/10/2016 | 17:36
2
198
אהלן אהלן,

בחודש הקרוב אקבל רישיון A1 והולך לעשות מעבר לאופנוע 250 מהקטנוע 125 שלי.

קיימת התלבטות בין שלושה אופנועים

CBR250R
BabyNinja 250
suzuki gw250f

ההתלבטות הינה בנוגע לאיכות הכלי, עמידות לאורך זמן.
בטיחות יחסית - סלחן או לא, יציבות וכו'.
לצערי הדגמים שאני בחנתי לא כוללים ABS ולכן לא רלוונטי לדיון.

תודה מראש.
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
05/10/2016 | 19:40
125
שלושתם טובים, אמינים ויחזיקו מעמד כל עוד תטפל בזמן ולא תזניח תקלות 'קטנות'.

אאל"ט הנינג'ה הוא החזק בינהם.
הסוזוקי בעל אופי נינוח יותר מהאחרים וההונדה קל וזריז, אם כי לא חזק במיוחד..

אגב, לנינג'ה יש גם אח נייקד לא רע בעצמו.

ולגבי הABS,  לדעתי, שווה להגדיל תקציב/ ללכת על דגמים אחרים ולקנות אופנוע עם המערכת.
זו מע' מצילת חיים. בעיקר על דו גלגלי.

לצפיה ב-'דווקא ל CBR יש מערכת ABS'
דווקא ל CBR יש מערכת ABS
06/10/2016 | 22:13
102
חלק מהדגמים יש וחלק אין.
תתקשר אלי אתן לך יותר מידע 0544951952 מאיר

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
פורום נזקי גוף
פורום נזקי גוף ותאונות
פורום נכי צה
פורום נכי צה"ל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה