לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום לקראת הריון
מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

חדשות ב-שלנו
13/11/2013 | 06:56
30
58
חדשה בפורום ומבולבלת מאוד
12/11/2013 | 16:05
5
229
שלום לכן,

זהו החודש הראשון בו אני מנסה להיכנס להריון ובכלל לזהות ביוץ כהלכה..

בשבוע שעבר היו לי מספר ימים של הפרשות מסיביות כמו שמתואר לפני ביוץ, ובמשך כל השבוע הקפדתי לקיים יחסים בכל יום שני.

השבוע החלטתי לנסות את הערכות לזיהוי הביוץ אבל אני לא ממש מבינה מה הולך כאן: כבר שלושה ימים יוצא לי פס חלש מהביקורת כאשר אני בודקת פעמיים ביום. עוצמת הפס משתנה מבדיקה לבדיקה ללא סדר הגיוני.

במקביל מודדת אני גם את חום השחר שנמצא במגמת עלייה כבר מספר ימים, אם כי גם המחצית הראשונה של המחזור אופיינה בחום דומה..

מתנצלת על החפירה,  אודה מאוד לכל העונות!

מיכל
הי מיכמיכ
12/11/2013 | 16:16
4
115
קודם כל, תקראי את ההוראות של הפורום, יש מידע לגביו במעלה הדף. יש שרשורים קבועים שנפתחים על ידי מנהלות הפורום ושואלים את כל השאלות בתוכם. לא פותחים שרשורים נפרדים פשוט כדי שךא יהיו יותר מדי שרשורים ואז הם יידחקו לדף הבא.
לגבי השאלה שלך, קודם כל כדי לעזור תגידי האם המחזור לך סדיר, אם כן - מה אורכו מוסת לוסת, האם היית עד עכשיו היית עם גלולות וכמה ימים אחרי היום הראשון של הוסת האחרונה את נמצאת עכשיו?
בדיקות הביוץ בודקות רמות של ההורמון LH שנמצא ברמה כזו או אחרת כל הזמן בדם, אז הגיוני שיוצא לך פס חלש בערכה. את מחפשת שיא של ההורמון בדם, כי זה אומר שאת ממש לפני הביוץ. אז לכן אומרים שהערכה חיובית כשקו הבדיקה זהה בעוצמתו לקו הביקורת או חזק ממנו, ואז בטווח של 24 השעות שלאחר מכן יתרחש הביוץ.
תודה לך
12/11/2013 | 16:28
3
74
אני מקווה שעכשיו עניתי במקום הנכון, תודה שהערת את תשומת ליבי.

המחזור שלי סדיר, אורכו 34 יום. סיימתי עם גלולות מזמן אבל לא קיימתי יחסים סדירים עם בעלי בעקבות ניתוח שעברתי לפני חצי שנה.. כרגע אני ביום 21 למחזור, לכן, אם הבנתי נכון, הייתי אמורה לבייץ ביום ה-18. לאחר יום זה הפסיקו לי ההפרשות שהתחילו ביום 12 בקירוב.
את בדיקת הביוץ התחלתי ביום ה- 19 (סתם כדי לראות איפה אני עומדת), ומתלבטת אם להפסיק עם הערכה כי הסטריפים יקרים בטירוף. מה דעתך?

תודה רבה
אז ככה
12/11/2013 | 16:47
93
הביוץ מגיע בד"כ בין 10 ל-16 ימים לפני הוסת הבאה. אם המחזור שלך סדיר ומגיע כל 34 יום, זה אומר שאת ככל הנראה מבייצת בין היום ה-18 ליום ה-24, כמובן שיכולים להיות יוצאי דופן אבל לרוב זה ככה. זאת אומרת שאת צריכה להתחיל לבדוק עם הסטריפים ביום 14 או 15, ולהמשיך לבדוק עד שאת מקבלת תוצאה חיובית ועוד יום-יומיים אח"כ כדי לראות שהמקלון חזר להיות שלילי. את צודקת שהסטריפים יקרים נורא, לכן כדאי לקנות אותם מאיביי, שם הם ממש ממש זולים ואז לא מרגישים שחבל עליהם. אני קניתי מפה: http://www.ebay.com/itm/HIGH-SENSITIVITY-OVULATION...
עלה לי 61 ש"ח ל-50 מקלוני ביוץ ו-10 בדיקות הריון. המקלוני ביוץ סבבה לגמרי, הבדיקות הריון פחות.
ההפרשות עוזרות להבין שאת בתקופה הפוריה, אבל קשה לזהות לפיהן מתי הביוץ בדיוק. אם התחלת לבדוק ביום ה-19 יכול להיות שפספסת את הביוץ אבל יש גם סיכוי טוב שהוא עדיין לא היה, תמשיכי לפחות עד יום 25 למחזור כדי לוודא.
איך שלא יהיה, במקביל למקלונים, כדאי לכם לקיים יחסים החל מיום 14 עד יום 26 יום כן יום לא, כדי לכסות את כל התקופה שבה סביר שיהיה הביוץ.
בהצלחה!
תפוזבל!
12/11/2013 | 17:12
1
114
כתבת תגובה ארוכה ומושקעת והוא לא העלה!

אבל האמת שכתבתי בדיוק את מה ש"אני רק שאלה" כתבה, אפילו עם אותו לינק, כך שאני מתצרפת להמלצה שלה. הבדיקות האלה אמינות כמו אלו שבחנות-רק שכאן את לא משלמת על אריזת הפלסטיק ועל שרשרת ההובלה בדרך. ואולי אם כבר תזמיני ממנו, תוסיפי גם כמה בדיקות הריון רגישות (10 m/l) רק למקרה ש..

ואם אפשר ברשותך עצה קטנה:

אם המחזור שלך סדיר, תנסו לקמפר סביב חלון הפוריות שלך יום כן יום לא, במשך כמה חודשים.. פשוט אני לא ממליצה להכנס ישר על החודשים הראשונים לעולם המדידות והבדיקות כי יחד איתם מגיע גם לחץ שלא בריא במיוחד ולא עוזר לתהליך...
אם תראו שאחרי כמה חודשים לא הולך תעברו לבדיקות מדידות וכו. קשה מאוד להתנת מזה אחרי שמתחילים..
היי babybini
12/11/2013 | 21:11
52
צודקת.. יש משהו בדברייך.

בהצלחה לכולנו
חדשה כאן (ולא מצאתי שרשור רלוונטי...)
12/11/2013 | 21:07
12
149
שלום לכולן,

אני לא בטוחה שזה הפורום הנכון כי אני רואה כאן בעיקר דיונים לנושא הביוץ וההיריון, אני בשלב של קצת לפני - בדיקות גנטיות.

עשיתי היום את הבדיקות הגנטיות הבסיסיות דרך קופת חולים (אני ממוצא ספרדי בן זוגי ממוצא אשכנזי). הבנתי שמעבר לבדיקות הללו שהאחות קובעת לך באבחון בקופת החולים (במרפאת נשים הכוונה) יש עוד מלא בדיקות גנטיות שאפשר לעשות.

השאלה שלי - על פי מה מחליטים לעשות בדיקות נוספות? אילו בדיקות גנטיות הן הפופולריות יותר (אלה שנעשות במכון לייעוץ גנטי והן מעבר לבדיקות הבסיסיות)? אשמח לשמוע מניסיונכן או המלצות לבדיקות, מכון ייעוץ וכיו"ב.

תודה!
תשמעי יש המון בדיקות גנטיות שאפשר לעשות
13/11/2013 | 07:25
4
63
אבל לא כולן בסל, חלקן אפילו יקרות מאוד וחלקן לא רלוונטיות אליכם מבחינת המוצא
בעלי ואני אשכנזים - הרופא הוציא לי טבלה באורך מגילת אסתר של בדיקות שמומלצות למוצא אשכנזי. לקחתי את הרשימה ועברתי בדיקה בדיקה כדי להבין מהי המחלה אותה היא מאתרת ומה היא עושה (ככה אני - חייבת לקרוא הכל על הכל)
מתוך רשימה של מעל 20 בדיקות, בחרתי 10 שהן מחלות קשות מאוד המביאות בהכרח למוות או לאיכות חיים ממש גרועה, רק את הבדיקות האלה עשיתי. ובעלי עשה בדיקת טיי-זקס. אני יכולה להגיד לך שאז בשנת 2008 כשעשיתי אותן שילמתי אלפי שקלים (רובם הוחזרו לי אמנם ע"י קופה"ח)
טפו טפו כל התשובות חזרו תקינות, לא בטוחה שאני אעשה עוד בדיקות (כל שנה נוספות עוד בדיקות).
אז הלכתם לייעוץ גנטי מעבר למה שהאחות מציעה?
13/11/2013 | 10:06
3
45
כלומר, מעבר למה שאחות ההריון המליצה עליו (האבחון הראשוני)? הלכתם למכון ייעוץ גנטי באחד מבתי החולים (יש המלצה?)?
ועוד שאלה אחרונה - האם פגישת הייעוץ עצמה גם עולה כסף או שזה הבדיקות עצמן? (אני קלולס לגמרי.....)

תודה!
ממש לא. הרופא שלי נתן לנו את הרשימה
13/11/2013 | 10:20
2
45
הרשימה הייתה מחולקת לבדיקות מומלצות מאוד עפ"י המוצא, מומלצות, וכאלה שלא מומלצות בגלל שהן משוייכות למוצא אחר. עקרונית הייתי יכולה לעשות את כל הבדיקות כולן אבל לא רציתי להיסחף יותר מדיי
אין לי מושג לגבי ייעוץ גנטי בבי"ח אני יודעת שזה לא עולה כסף כשיש סיבה ספציפית בגינה פונים לייעוץ, אם אין אז זה יעלה כסף אני מניחה והתורים יהיו ארוכים.
מה שאני הייתי עושה זה מתייעצת עם הרופא לגבי הרשימה שקיבלתם מהאחות, בודקת בעצמי על כל בדיקה ומה המשמעות שלה, בודקת אם וכמה זה יעלה ועושה את החישוב המתאים
קיבלנו רשימה
13/11/2013 | 12:33
1
44
די קצרה - אנחנו בכללית ויש לי ביטוח פלטינום. אני לא זוכרת בדיוק את כולן - היה X שביר, טיי זקס, משהו שנבדק לפי בדיקות ספירת דם שעשיתי לפני, סיסטיק פיברוזיס וחירשות ואולי עוד אחת או שתיים. יצא שרובן היו במסגרת סל הבריאות למעט שתיים עליהן שילמנו 60 ש"ח כל אחת.

רופא הנשים שלי הפנה אותי לביצוע אבחון גנטי אצל האחות במרפאת הנשים (קטוביץ' בתל אביב אם מכירות) וזה בעצם מה שהסברתי למעלה ועשיתי אתמול. היא אמרה שמה שעשינו זה מה שמומלץ על ידי איגוד הגנטיקאים ובדיקות מעבר לזה כבר במסגרת ייעוץ גנטי רחב יותר . היא אמרה למשל שאם היינו שנינו ממוצא אשכנזי אז הרשימה שהיא עצמה הייתה מוציאה לנו הייתה ארוכה בהרבה ויצא לנו קצר יחסית בגלל המוצא שלי (לפחות זה )

השאלה שלי היא בעצם לגבי הייעוץ המורחב - כלומר, מעבר למה שמומלץ על ידי הקופה. התבלבלתי לגמרי
אז כנראה שבכל קופה התהליך שונה
13/11/2013 | 12:56
31
אי במאוחדת. אצלי בסניף אין כזה דבר אחות ליווי הריון. הרופא שלי הסביר לי הכל. והרשימה שהוא נתן לי תאמה את הרשימה המורחבת שאת מדברת עליה
ההחלטה מתקבלת לפי מוצא בני הזוג ורצונותיהם
13/11/2013 | 10:52
5
63
המטרה בבדיקות הגנטיות היא כמובן לאתר זוגות בסיכון מוגבר להולדת ילד חולה במחלה קשה.
מה הכוונה בבדיקות בסיסיות? באיזו קופה את (שבנות יוכלו לספר מנסיונן)? אני בכללית ואצלנו התבצע הייעוץ הגנטי במרפאות חוץ של בי"ח של הקופה. היועצת הסתכלה על המוצאים שלנו ונתנה לנו המלצות לגבי אילו בדיקות לבדוק. בגדול מאוד- ככה שהמרחק בין המוצאים של בני הזוג גדול יותר ככה נדרשות פחות בדיקות.

באופן עקרוני לגבי ההחלטה על ביצוע בדיקות- (זהירות חפירה!!!)
יש 3 קטגוריות של בדיקות גנטיות:
1. מומלצות - במימון משרד הבריאות (באופן גס לפי מוצא)
2. מומלצות בהתאם למוצא- מומלצות ע"י איגוד הגנטיקאים אבל לא נכללות בסל.
3. לא ממולצות ע"י איגוד הגנטיקאים אבל ניתנות לביצוע- כולל מחלות קלות יותר שאינן הורגות או גורמות לנכות קשה כמו גן לחירשות וכו'.

את המחלות שנכללות בקטגוריה 1 כולם עושים.
בקטגוריה השנייה- לאשכנזים יש רשימה בלתי נגמרת של בדיקות, עלות כל בדיקות בהשתתפות כללית מושלם (או פלטינום) כ-80 ש"ח. אני יכולה להגיד אצלנו שאנחנו זוג מעורבב (הוא ב-% גבוה יותר ממוצא ספרדי ואני ב-% גבוה יותר ממוצא אשכנזי) ואצלנו היועצת הגנטית המליצה לעשות מתוך הרשימה הזו מס' בדיקות שהן בשכיחות גבוהה יותר באכולוסיה ולוותר על אילו שהן בשכיחות נמוכה כי בשילוב המוצאים המעורבבים הסיכון כבר נהיה מאוד מאוד נמוך. הכל עניין סטטיסטי. אנחנו הוספנו עוד כ-4 בדיקות בהמלצתה (הגענו מוכנים נפשית וכלכלית לשלם על כל הרשימה).
קטגוריה שלישית- זה כבר מאוד תלוי בעולם הערכים של הזוג, אני עשיתי בדיקה אחת מתוכן למחלה שידועה נשאות לגן במשפחה של בעלי, מנגד- היה ברור לי לחלוטין שזה רק לשם ידיעה ולא ישפיע על מהלך הריון עתידי.  

מקווה שעזרתי והייתי ברורה. אשמח לענות על עוד שאלות אם צצות
תשובות
13/11/2013 | 12:43
4
39
אני בקופת חולים כללית. הייתי במרפאת הנשים קטוביץ' בתל אביב ומי שעשה את האבחון (לאחר שהופניתי אליה על ידי הרופא) הייתה אחות הריון שם. היא שאלה מה המוצאים שלנו, הכניסה למחשב ואז יצאה רשימה עם בדיקות!

היא כן דיברה על ייעוץ גנטי שנעשה בבי"ח (כנראה במרפאות החוץ שדיברת עליהן) אבל בהקשר של בדיקות שהן רחבות יותר ממה שהיא נתנה - ואני מניחה שמדובר על אלה שאינן מומלצות על ידי איגוד הגנטיקאים (מספר 3 ברשימה שציינת). היא נתנה לי רשימה עם 7 בדיקות בערך, רובן כלולות במימון משרד הבריאות למעט שתיים (חירשות ועוד אחת) שהיא אמרה שאנחנו יכולים לחשוב אם רוצים לעשות והחלטתי שכן כי הן עלו סה"כ 60 ש"ח כל אחת... אין לי את המסמך איתי אבל הייתה רשימה של בדיקות בשכיחות גבוהה שהנזק הוא משמעותי (כמו X שביר, סיסטיק פיברוזיס.. משהו כמו 1 ל-30 היא אמרה), עוד אחת שבשכיחות טיפה נמוכה יותר (1 ל-50 אולי?) ועוד אחת שהיא גן החירשות.

עשיתי את כולן. אם אני מבינה נכון את מה שאמרת, אז בעצם מה שעושים מעבר זה הבדיקות שלא מומלצות על ידי איגוד הגנטיקאים אבל יש כאלה שעושים אותן ושם השמיים הם הגבול (כל הזמן עבר לי בראש הפרק מ"רמזור" שהם עשו בדיקה גנטית לכל דבר - כמה אפצ'י, גן ג'ינג'י, נזלת ושאר ירקות ). בשלב הזה התבלבלתי ולא הצלחתי להבין אם כדאי לנו ללכת לבדוק את האופציה הזו ומה היא בעצם כוללת וכיצד בשלב הזה ניתן הייעוץ.

באיזה בי"ח עשיתם? כיצד קובעים לשם פגישה?

תודה על התשובה המפורטת אגב!
נשמע לי שזה בדיוק אותו ייעוץ
13/11/2013 | 13:12
3
36
אנחנו מחיפה אז הופננו לבי"ח כרמל, קיבלתי מרופא המשפחה את המספר שלהם לקביעת תור.
אני לא מכירה מרפאת נשים בחיפה שדומה במבנה לקטוביץ אז אולי זה ההבדל, לי נשמע שהם פשוט עובדים יעיל ומביאים אליכם את הייעוץ במקום להטרטר לבי"ח.
מה שכן, אצלנו לא הוכנסו הנתונים למחשב והוצאה רשימת בדיקות אלא היועצת עברה על טפסים שמילאנו כולל המוצאים והמליצה לנו מה לעשות, אני מניחה שזה הבדל לא משמעותי.
אם לא ידוע על איזשהן מחלות גנטיות במשפחות שלכם שדורשות בירור יותר עמוק, אני חושבת שאתם מכוסים לגמרי והייתם מקבלים את אותו הייעוץ בכל מקום.
אם תרצי, תוכלי להעלות לכאן את רשימת הבדיקות שעשיתם וכולנו נעיף מבט נוסף.
בכל מקרה, לדעתי (הכמעט מקצועית, אני רגע לפני קבלת הכותרת דוקטור) את יכולה להיות רגועה
תודה לכולכן
13/11/2013 | 13:16
2
37
איזה כיף שיש פורום כזה פעיל עם תשובות מהירות! (מעולה למי שיש לו בעיה של דחיית סיפוקים :))
התקשרתי למרפאה עכשיו והם אמרו לי שהן מחויבות לומר שיש בדיקות מעבר אבל הן לא ממליצות וזה די מכסה. בכל מקרה זה נעשה במכון ייעוץ גנטי פרטי ואמרה שאפשר לבדוק בבלינסון. זה לא שייך לקופה עצמה.

איזה קטע שזה כזה שונה בין הקופות או הערים... אני אביא את הבדיקות מהבית ואעלה אותן לכאן, לא יכול להזיק

תודה רבה!
בלינסון כן שייך לכללית, אבל יש שם משהו מיוחד
13/11/2013 | 13:29
1
40
הבנתי ששם אפשר לבדוק איזה צ'יפ גנטי שבודק מאות דברים, חלקם יודעים לומר מה השפעתם וחלקם לא, יכול להיות שלזה האחיות התכוונו.
על הציפ הגנטי בבלינסון
13/11/2013 | 22:01
22
זה בעצם סקר גנטי מורחב. פרטים עליו ברשומה הזו בבלוג שלי.
קצת מידע על בדיקות גנטיות
13/11/2013 | 21:57
32
יש באמת המון ואין לזה סוף, אנחנו שמים לזה את הסוף, אלא אם כמובן ידועה בעיה גנטית במשפחה ואז חוקרים קצת יותר לעומק.

מזמינה אותך לקרוא רשומה בנושא בבלוג שלי.

בהצלחה!
שאלה נוספת
13/11/2013 | 08:46
1
67
אם המחזור החודשי אצלי קבוע (34 יום), הביוץ אמור להגיע בהערכה ביום ה- 18. לפי מדידה של חום השחר הופיע ביום ה- 17 (מסתדר גם מבחינת הופעה של הפרשות והעלמותן), אך לפי ערכות הביוץ אני מבייצת כבר 4 ימים (?) והופיעו לי ממש כמו כאבי מחזור בשיפולי הבטן וחזה נפוח בימים האחרונים.

מה לדעתכן קרה? היה באמת ביוץ ביום 17 או שהכאבים מרמזים על ביוץ שקרה ביומיים שלושה האחרונים? כרגע אני ביום 23 למחזור.
ביוץ על פי ערכת ביוץ
13/11/2013 | 09:13
60
זה רק כשקו הבדיקה זהה לקו הביקורת בעוצמתו. זה מה שקורה אצלך כבר 4 ימים?
ממש זקקה לעזרה :/
13/11/2013 | 10:24
4
121
הפסקתי לקחת גלולות אחרי 6 שנים,  לאחר הווסת האחרונה (28.10) בניסיון להיכנס להריון.
עם הגלולות המחזור היה מגיע כל 25 יום.. (21 יום גלולות וביום הרביעי להפסקה)
למרות שרוב הסיכויים שלאחר הגלולות הביוץ פחות סדיר להבנתי הוא היה בין התאיריכם 07-13/11
במהלך ימים אלה קימפרנו יום כן ויום לא.
מיום ראשון אני מרגישה ממש רע.. בחילות איומות, טעם מגעיל בפה שלא משתנה בשום מצב וחוסר תאבון לכלום. הכל מרגיש דוחה..
אני יודעת שזה מוקדם מידי להרגיש תופעות.. אבל באמת שהתופעות לא מדומינות ואני לא רואה יותר מידי סיבות..
האם ייתכן שאני בהריון וכבר מרגישה ככה?
שוחחתי הבוקר עם רופא המשפחה הסברתי לו שאני כבר 3 ימים ככה (בחיים לא חשתי ככה...)
והוא הציע שאעשה בדיקות דם מחר בבוקר והוא יכניס גם בדיקת הריון אבל יכול להיות מאוד שזה מוקדם מידי..

האם מישהי עברה תופעות חריפות כאלה?
האם ייתכן שאני בהריון?
אני ממש מתלבטת אם לעשות את הבדיקות דם.. מרגיש לי מוקדם ומטעה אבל הבחילות פשוט משתקות אותי..
ממש זקוקה לעזרה :(
רשמתי הודעה דומה לפני מספר ימים...
13/11/2013 | 11:04
1
94
גם אני הפסקתי גלולות וקיבלתי מחזור ב14/10 ומאז היו תופעות שונות ומשונות,צרבת,כאבי ציצי,סחרחורות ועוד... אבל אתמול קיבלתי מחזור :)
אני חושבת שהגוף קצת משתגע אחרי שמפסיקים את הגלולות.
אם הביוץ היה בתאריכים שרשמת אז זה מאוד מוקדם לבדוק עכשיו הריון.
גם אם נקלטת זה יראה שלילי בבדיקה אני הייתי ממליצה לך לחכות עוד קצת.
גם אני שקד :)
13/11/2013 | 14:49
32
אם הביוץ אכן היה באריכים שרשמת
13/11/2013 | 12:43
1
91
אין שום סיכוי בעולם שהיית מרגישה את התופעות כתוצאה מהריון לצערי.. כנראה מדובר במשהו אחר, אולי ווירוס... עובר משתרש ברחם הכי מוקדם 6 ימים לאחר הביוץ וההורמונים מתחילים לעלות רק אחרי זה...
מחזקת, במחזור הראשון שניסינו להיכנס להיריון
13/11/2013 | 13:21
93
היו לי בחילות נוראיות החל מיוא"ב 5. כל הזמן ניסיתי להגיד לעצמי שזה מוקדם מדי ושגם סופר-עובר לא יגרום לי להרגיש ככה. ואכן באותו החודש לא נכנסתי להיריון. אני לא אגיד לך שהבחילות לא בלבלו אותי אבל ברציונאל שלי ידעתי שזה מוקדם מדי...

אח"כ, חמותי אמרה לי שגיסתי הקטנה גם סובלת מוירוס נוראי של בחילות ולא מתפקדת כמה ימים...
שלום, אני חדשה עם שאלה
14/11/2013 | 06:55
2
94
יש לי שאלה, ואני לא יודעת אם זה המקום- אבל אני ינסה, אולי מישהי תדע תשובה..
לפני קצת יותר משנתיים ילדתי בת בניתוח קיסרי. שבועיים אחרי הלידה- פתאום דימום מסיבי, ביה"ח וכו' - וכנראה שבניתוח לא הוצאה השיליה בשלמותה ונשארה חתיכה. ואז עשו גרידה.
אחרי הגרידה - שאלתי האם זה משהו שאמור להפריע לכניסה להריון בעתיד (גם הרופא שעשה את הגרידה אמר שזה לא מצב מומלץ לגעת ברחם שבועיים אחרי ניתוח קיסרי, אבל לא ממש היתה ברירה..) ואמרו לי שבעיקרון לא.
מאז הייתי שנה ו-9 חודשים עם גלולות. (בהתחלה מיקרולוט וןאח"כ פמינט). ואח"כ הפסקתי.
ומאז אני מנסה להיכנס להריון.. היום בדקתי שוב- והתשובה היתה שלילית.
יש לציין שבהריון הקודם נקלטתי ממש מהר.
האם מישהי מכירה כזה דבר, יש מושג אם זה קשור למשהו, האם יש טעם ללכת לרופא נשים, יש מה לבדוק?
תודה רבה על כל עזרה...
אני יכולה להגיד רק
14/11/2013 | 07:10
69
שכניסה מהירה להריון בהריון הראשון לא בהכרח מנבאת כניסה מהירה גם בהריון השני, ויש פה המון בנות שהן דוגמה לכך. ככה שיכול להיות שזה בכלל לא קשור למה שקרה אחרי הלידה. יש אפשרות לעשות בדיקה שבה בודקים אם יש הידבקויות או צלקות ברחם וגם אותה יש פה בנות שעברו. זו בדיקה שממה שאני מכירה עושים רק מאוחר יותר בניסיונות כי היא לא ממש נעימה. אבל אני מניחה שיש פה בנות שעברו את זה ויוכלו לתת מידע יותר רחב.
הי yaell8
14/11/2013 | 07:34
59
יכולה להעיד מניסיון שלי, הריון ראשון היה די מהיר (בפעם השניה), הריון שני ניסינו 5 חודשים עד שהצלחנו ועכשיו אנחנו מנסים שוב כבר 3 חודשים..
אגב, אצלי גם היה קיסרי ראשון ואם את מעוניינת בויב"ק ממליצה לך מאוד על קבוצה בפייסבוק שנקראית "VBAC Israel - לנל"ק ישראל" - https://www.facebook.com/groups/VbacIsrael/
קבוצה תומכת של נשים שעברו קיסרי ומעוניינות בלידה שניה/שלישית/והלאה רגילה.

בהצלחה!
חדשה ישנה
14/11/2013 | 08:50
62
שלום
אני בוגרת הפורום, הילדה שלי בת שנה ושלוש ומתחילים לשקול הריון נוסף.
תזכירו לי, מה צריך לעשות מבחינת היערכות מוקדמת חוץ מחומצה פולית? יש איזה בדיקות דם שצריך לעשות?
לפני שנתיים עשינו בדיקות גנטיות, אני נמצאתי נשאית טייזקס ובעלי לא (אני אשכנזייה והוא עיראקי), מישהי יודעת האם יש בדיקות חדשות שקשורות בטייזקס?
ספירת מלאי 12/11/2013 לאמצע השבוע
12/11/2013 | 06:56
26
104
" אנא הימנעו משרשור שאלות לספירת המלאי מאחר והדבר מעמיס על השרשור.
מי שרוצה להצטרף לרשימה או לעדכן מידע, אנא הוסיפי תגובתך בעמודת עידכוני סטטוס \התווספות לרשימה
עם הפרטים הרלוונטיים:                                                                                         
מי שלפני הביוץ - אנא שרשרי תגובה עם היום מתחילת המחזור בו את נמצאת ( י""מ = יום מחזור).
להזכירכן - המחזור נספר מהיום הראשון של הווסת ועד ליום הראשון של הווסת הבאה
(לדוג' - אם הווסת החל ב- 1 בחודש והיום ה- 17 בחודש, הרי שאת י""מ 17).
מי שנמצאת בי""מ 60 ומעלה תימחק אוטומטית מהרשימה, אלא אם ביקשה מפורשות להישאר בה.
מי שאחרי הביוץ - את הביוץ ככל הנראה זיהית בעזרת ערכות/חום השחר/מעקב זקיקים.
אם אתמול היה הביוץ, הרי שהיום את יוא""ב 1 (יוא""ב = יום אחרי הביוץ)
יוא""ב 20 ומעלה ימחקו אוטומטית מהרשימה.
הריוניות - אם פספסנו את הודעת הפסים שלכן ואתן רוצות להופיע ברשימה, אנא שרשרו את בקשתכן + תאריך פרסום הודעת הפסים שלכן\בטא בעמודת ""עידכוני סטטוס\התווספות לרשימה""
לכולנו"

לפני הביוץ
2
87
טטיה1 ימ 2
אביטללי ימ 3
אופטימית 1977 ימ 4
mirial251 ימ 5
רותושתוש ימ 9
 noa1016 ימ 9
אם הבנות2 ימ 10
אני רק שאלה31 ימ 11
timi24 ימ 11
MIMI143 ימ 11
מנסה בפעם השילשית ימ 12
happyme ימ 15
lid85 ימ 15
npreminger ימ 17
 נונילה27 ימ 17
פייה אמיתית 1983 ימ 17
IאילהI ימ 18
sandy 86 ימ 20
נשיקת חן ימ 20
פונטשית83 ימ 21
noanoa64 ימ 22
סרואסול ימ 26
natalie8310 ימ 26
פינקית ימ 27
ronki3 ימ 27
אודותי ימ 28
בת שלישית ימ 31
Inbarit85 ימ 31
My Aria ימ 40
ספרפור ימ 42
ימ 15
12/11/2013 | 19:19
23
תורידו אותי החודש מהספירה
13/11/2013 | 07:48
132
לקחנו חופש החודש כי אני אחרי ניתוח
בעזרת השם חודש הבא
אחרי הביוץ
96
Babybini יואב 4
emmily plays יואב 4
sandy 86 יואב 7
שירה של תקווה יואב 8
silo יואב 8
3merry יואב 8
rotemika11 יואב 9
שיינה6   יואב 9
talip5 יואב 10
reggi1 יואב 10
חיבוקית85 יואב 12
נוווו.... אתן בהריון
12/11/2013 | 06:57
7
202
dornat יואב 16
 מישהי שמבינה משהו יואב 16
נועה312 יואב 20
להשמין בקטע טוב יואב 22
מחכה..
12/11/2013 | 10:07
5
235
עשיתי בדיקת דם הבוקר.. אמרו לי שהתוצאות יגיעו בערב.. אז אני מחכה
חיכתי חיכתי בכיתי בכיתי
12/11/2013 | 18:00
4
308
זאת התוצאה:
HCG, Total 4.7  mIU/mL   
פסים נראו ב3 בדיקות שונות. המחזור לא מגיע ואני כל היום עם בחילות, כאבי ראש ועייפות לא מוסברת. מה זה? מה עובר עליי?
אני....
13/11/2013 | 12:48
1
171
לי קרה משו דומה...
הרגשתי עייפות...התחילו בחילות...
עשיתי 2 בדיקות ביתיות ויצאו חיוביות אבל פסים ממש דקים.
עשיתי אחרי זה בטא ויצא שלילי 2.0
נורא התבאסתי ובכל זאת המחזור לא הגיע....
עכשיו אני בשבוע 9+
לפני שבוע עשיתי אולטרהסאנד ויש ברוך ה דופק...
אז לא להתייאש בכלל!!
לפעמים גם בטא יוצאת שלילית למרות שאת בהריון...
אז תמיד יש תקווה ;)
תודה!
13/11/2013 | 13:03
128
וואו איזה מרגש.. ממש שימחת אותי ואני מאד שמחה בשבילך :-) שיהיה לך הריון תקין מלא ועגול..
תמשיכי לעקוב! מחזיקה אצבעות!
14/11/2013 | 16:41
1
21
בורכי תודה רבה.. אבל היום קיבלתי :)
14/11/2013 | 20:35
48
גם בזה יש סוג של נחמה ולא להיות תלויה באויר..
העיקר שכל התחושות וההרגשות עברו אפילו הבחילות ואני יודעת לקראת מה אני צועדת
בע"ה נקווה שזה יצליח חודש הבא..
כן )
12/11/2013 | 17:36
104
הריוניות נובמבר
156
stimp228 ה"פ 3/11/13
sharonbr2 ה"פ 3/11/13
יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ/בטא עדכנו כאן
9
76
יוא"ב 1
12/11/2013 | 07:40
41
יו״מ 1. אחרי בכי ארוך החלטתי להגיד תודה
12/11/2013 | 21:29
6
187
על כך שאני מקבלת כל 27 ימים. גם זה לא מובן מאליו!
כל הכבוד על הגישה החיובית!
13/11/2013 | 11:07
2
92
ואני סופרת איתך :) אז קיבלת אותי כחברה לספירה ואני דווקא די סבבה
החודש גם אני קיבלתי אחרי 27 ימים.
היי שקד
13/11/2013 | 14:32
1
79
יאלה בואי נספור יחד, בפעם האחרונה!!!!!
אמן!!!
14/11/2013 | 13:24
15
הייי
13/11/2013 | 12:36
2
109
כמה זמן אתם מנסים?
חמודית
13/11/2013 | 14:33
112
אם הכוונה היתה אלי, אז מנסים שנה עם הריון שנפל אחרי 8 חודשים של נסיונות
נא לא לנהל כאן דיונים
13/11/2013 | 14:37
127
כאן זה רק לספירת מלאי
תודה
אבקש להוריד אותי מהרשימה לבנתיים
13/11/2013 | 14:47
225
כל כך עצוב לרשום את זה... :(
שימו הספירה לעדכונים בלבד
12/11/2013 | 06:58
71
שימו -הודעות עידוד/שאלות שישורשרו- ימחקו

שרשרו, בבקשה
יש לנו כמה שרשורי נושא
מבייצות ביחד, קיטורים, שירשור רפואי, טיפולייט, וכמובן שרשור ספירת מלאי שלנו שמתעדכן בראשון שלישי וחמישי בו אנו מעדכנות אם הפכנו מי"מ ליוא"ב ולהפך. נא לא לשרשר לשם תגובות ביניים או בקשה להחזקת אצבעות- זה אמור להיות שרשור אינפורמטיבי בלבד!

שימו לב כשאתן משרשרות שאלה חדשה, שרשרו לשרשור האחרון שנפתח בנושא (בראשון שלישי או חמישי) כדי לא להקפיץ מעלה שרשור ישן.
שימו לב שלעיתים השרשור החדש(שלא נכתבו בו עוד תגובות) עשוי לעבור לדף 2. הקפיצו אותו עם ההודעה שלכן! שרשורים בני למעלה מ72 שעות לא קופצים, לא משנה כמה תגובות תכתבו

מחכות למנקה
כמו כן מידי יום נפתח שרשור
לכל אותן תגובות, שלא ממש קשורות לפורום ישירות (אם לא נפתח אתן מוזמנות לפתוח לבד עם תאריך אותו היום.)
טיפולייט
מבייצות ביחד בנוסף לפי הצורך נפתחים שרשורי "חדשות בבית" או "בהריון או לא בהריון" (כשאני רואה שיש כמה כאלה אני פשוט מאחדת אותן תחת הכותרת.
שרשורפואי
שרשורקיטור אנא זכרו שהמנהלות עושות עבודה התנדבותית, אז שמרו על הסדר בבית כדי לא לגרום לעבודה מיותרת

חדשות בבית
מחכות ביחד
הריון או לא הריון
הריוניות יקרות- אנחנו מאד שמחות להתעדכן בשלבים שאתן עוברות, אבל ברשימת ההריוניות החודשית אנחנו מעדכנות פעם אחת בלבד. החלטנה אם אתן רוצות שזאת תהיה ה"פ, בטא או דופק, אך לא נשנה את הרישום.

אנו מאחלות לכן הריונות קלים, תקינים וידיים מלאות

יו"מ 1
12/11/2013 | 19:56
1
34
יו"מ 3
13/11/2013 | 14:44
15
הריוניות שלנו
12/11/2013 | 06:53
42
152
המשך>>
בהריון כן או לא |
12/11/2013 | 06:52
17
170
לא מחזור ולא היריון
11/11/2013 | 18:58
3
288
שלום, רציתי לשאול מאחר לי המחזור ב3 ימים שבדרך כלל הוא סדיר כל 28 יום, עשיתי בדיקת הריון ויצא שלילי פעמיים, יש לי הפרשות מעט חומות וכאבי בטן, האם בגלל שהפסקתי את הגללות לפני 3 חודשים יש איחור למרות שאחרי שהפסקתי עדיין היה סדיר!
לא מחייב
11/11/2013 | 20:10
2
169
יכול להיות איחור מהמון סיבות... כמו לחץ, שינוי בהרגלי שינה, שינוי דרסטי בתזונה...

מלבד זאת, לא רוצה סתם לפתח לך ציפיות אבל בהחלט הגיוני שיש הריון ושאת לא מזהה כי את בודקת עם בדיקות לא רגישות מספיקות... ניסית את היס אור נו פרו'? בעיניי זאת אחת הבדיקות הרגישות והאמינות בשוק.

סתם בשביל הקוריוז, בחודשיים האחרונים היה לי איחור במחזור למרות שמעל 10 שנים הוא היה סדיר כל 28-29 יום גם אחרי שילדתי המחזור הופיע בצורה מאוד סדירה.. והינה לפני 3 חודשים היה לי איחור 4 ימים ולפני חודשיים איחור של 6 ימים... איחור שלא היה מוסבר...

מקווה שהיו רק בשורות טובות
נקווה...
11/11/2013 | 22:33
1
109
אני מקווה מאוד שלא יגיע המחזור... העיניין המלחיץ שגם המחזור לא מגיע וגם הריון אין.. אני אופטימית מה שיהיה יהיה לטובה :) תודה
בנתיים אין הריון....
12/11/2013 | 11:12
136
את לא יכולה לדעת בוודאות....

וגיף לראות שאת אופטימית... גם אני כל חודש אמקתי מה שיקרה יקרה לטובה... וזה רק עזר :)
מתי כבר אפשר לבדוק???
13/11/2013 | 20:02
2
140
בעלי חושב שאני כבר פסיכית אני יוא"ב 10 קניתי היום את ערכת הבדיקה של יס אור נו פרו' שכולכן ממליצות עליה
ראיתי שכתוב שניתן לזהות באמצעותה 6 ימים לפני האיחור??
האם כך הדבר? אפשר כבר לעשות לדעתכן את הבדיקה?
מתי הכי מוקדם אתן ממליצות לי לעשות את הבדיקה.
מחזור סדיר כל 28-30 יום.
זה נסיון ראשון ( אופטימיות זה דבר חשוב לא?!)
תודה לכן...
חחחח... נהדר!!! קחי יומיים...
13/11/2013 | 20:06
114
תנשמי עמוק וכדי לא לקפוץ למסקנות שיכולות להיות מטעות תמתיני לפחות עוד יומיים... ואם יש לך סבלנות להמתין לאיחור אז עוד יותר טוב :)...
בהצלחה!!!!
לא לכולן זה מזהה כל כך מוקדם
14/11/2013 | 14:36
56
עם כל הקושי והחוסר סבלנות עגיף להמתין
בידיים רועדות....
14/11/2013 | 14:47
8
291
תוצאות בטא!
מה אתן אומרות? הכל נראה בסדר...?

אני אלך להכפלה ביום ראשון....
נראה מעולה!! בשעה טובה
14/11/2013 | 15:30
1
49
14/11/2013 | 15:38
19
מזל טוב!
14/11/2013 | 16:40
1
17
תודה
14/11/2013 | 17:15
13
להריון תקין מלא ועגול, עם בייבי בריא
14/11/2013 | 17:54
1
21
תודה!!!
14/11/2013 | 18:36
10
יאאאא מזל טוב!!!!!!!
15/11/2013 | 15:36
1
23
בהצלחה ביום ראשון להכפלה מעפלת!!!!
תעדכני...
תודה!!!
17/11/2013 | 10:07
8
עשיתי בדיקה היום... סופרת את השעות עד שיהיו תוצאות, אעדכן
בדיקת ביוץ לשם בדיקתהריון??
15/11/2013 | 11:28
48
הי, אני היום יוא"ב 12 יש לי בבית ערכה שממתינה לבדיקת הריון של יס אור נו פרופ' בהמלצת רובכן...
מכייוון שנראה לי שעוד קצת מוקדם לבדוק ( תיכננתי לחכות עד יום ראשון בבוקר)
לקחתי בדיקה לזיהוי ביוץ - כי שמעתי מכמה מכן שניתן לזהות הריון כך... והבדיקה מראה פס כהה ועוד פס ממש בהיר לידו
האם יכול להיות הריון??
די עוד מעט לא ישארו לי שערות מההמתנה הזו...!
מה אתן אומרות??
שאלותוהתייעצויותלאמצע שבוע
12/11/2013 | 06:52
94
420
המשך>>
יש לי פסים
12/11/2013 | 06:51
39
201
- הודעת פסים???
11/11/2013 | 22:04
23
495
טוב, אז כנראה שגם לסבלנות שלי יש גבולות..
ואחרי שהלכנו לקנות בדיקה יס נו פרופשיונל למחר בבוקר... החלטתי לעשות שתי בדיקות (אי-ביי ומקלון הזהב) שיש לי בבית עכשיו...
בסביבות 9 וחצי בערב...
לא יודעת מה חשבתי לעצמי...

אבל אנחנו חושבים שאנחנו רואים פסים!!

מחר בבוקר יס נו פרופשיונל ובדיקת דם
והם אפילו הופיעו די מהר... תוך 2 דקות בערך
11/11/2013 | 22:05
136
טוב פה אין ספק!!!!
11/11/2013 | 22:08
164
מזל טוב!!!! יש פסים!!!!!
חבל לעשות עוד בדיקה... רוצי ישר לבטא:)

בהצלחה!!!! ותעדכני כמה יצא....
יוואווו איזה כיף :)))))
ברור שיש! מזל טוב!
11/11/2013 | 22:54
57
אתם לא חושבים, אתם באמת רואים!
12/11/2013 | 08:30
100
איזה כיף!! יאללה ללכת לעשות בטא ואז נתחיל עם המזלטובים :)
אה, וכמובן אחרי הבטא מחכות לך בקומונה של יולי אוגוסט בהצלחה!!!
ברור שרואים!
12/11/2013 | 10:09
4
69
אני חייבת להגיד לך שאחרי שלקחתי אוביטרל עשיתי את הבדיקה הכחולה הזו של e-bay והפס נראה בדיוק כמו זה (כשהיה בודאות hcg בדם...) כך שאין ספק-זה בהחלט זה!
וכמו שכבר אמרו לך-נשמח אם תעדכני בטא :)
מזל טוב!
תודה לכולן... ברור שאעדכן!
12/11/2013 | 10:12
3
317
ברור שהיום בבוקר עשיתי גם יס נו (נו.. היא כבר הייתה בבית.. והתעוררתי ב 5!! הייתי צריכה להעביר את הזמן)

יצא פס יותר ברור, ב 7 וחצי התייצבתי במרפאה,
ועכשיו מחכה לתשובות של הבטא
וואו-איזה פס מטורף!
12/11/2013 | 10:21
74
בהצלחה בבדיקה!
פס מהמםםם!!! איזה יוא"ב?
12/11/2013 | 15:07
1
59
בשעה טובההה!!! ממתינות לעדכון הבטא!
תודה! יוא"ב 13 או 14...
12/11/2013 | 15:53
101
תלוי מתי בדיוק היה ביוץ אחרי אוביטרל
ועדכון בטא כבר מופיע 122.
גם אני רואה פסים!!!! איזה כיף!!!
12/11/2013 | 10:12
77
בהצלחה בבדיקת דם שתהיה בטא גבוהה ויפה!
ברור שיש פסים!!!!!
12/11/2013 | 19:04
27
מזל טוב!!!
עדכון בטא + טיפה היסטוריה
12/11/2013 | 11:22
11
366
בטא 122
פרוגסטרון 102

נראה לכן תקין??

אני לא ב-ד-י-ו-ק סגורה על איזה יוא"ב אני... יום שני לפני שבועיים הזרקתי אוביטרל, אז אני מניחה שהביוץ היה בשלישי... (אני צודקת?) ואז אני ביוא"ב 14..

עוד יומיים אלך הכפלה...

ועכשיו קצת על סימנים וכו'...
במהלך ה 10 חודשים האחרונים בייצתי 3 פעמים, 2 מתוכן בעקבות איקקלומין
אז הזרקתי אוביטרל לפני שבועיים ויום - שהיה סיוט! עשה לי בחילות והקאות.. ואם זה היה תקדים למה שמצפה לי.. נו שוין

הדבר היחיד שהיה שונה החודש:
בפעמים קודמות שבייצתי - החזה התנפח וכאב בטירוף... כנראה מעליית פרוגסטרון
החודש - ממש לא! בקושי התנפח, וממש ממש לא כאב.. עד כדי כך שביקשתי שבוע אחרי האוביטרל בדיקה לרמת פרוגסטרון כדי לראות שעלה כמו שצריך

חוצמזה יש לי קצת בחילות אבל אני חושבת שזה בעיקר בגלל לחץ

אויש! וסליחה שלא שרשרתי..לא ידעתי לאן
12/11/2013 | 11:25
54
נשמע לי תקין לחלוטין
12/11/2013 | 12:39
1
89
הביוץ הוא עד 36 שעות מהרגע שהזרקת אוביטרל וזו בטא הגיונית לחלוטין לשבוע בו את נמצאת.
גם לי החודש החזה לא התנפח או כאב במיוחד, מקווה שזה גם סימן טוב לבאות ...
שיהיה במזל טוב ותבואי לפזר אבקת דופק!
מחזיקה לך אצבעות
12/11/2013 | 12:43
53
ואני עוד לא הולכת לשום מקום
מזל טוב!
12/11/2013 | 12:40
1
88
ערכים מצוינים, מפתיע שעם פרוגסטרון כזה לא כואב לך החזה, לי כאב בטירוףףףף עם פרוגסטרון 55.
חודשים קודמים באמת כאב בטירוף!!
12/11/2013 | 12:41
78
חחחח אולי כשיש הריון הוא מופנה למקומות אחרים במקום לציצי

סתם, נשמע דבילי אני יודעת, וזה באמת מוזר גם לי.
מזל טוב!!!!!
12/11/2013 | 13:17
2
65
קבעת דופק לעוד 3-3.5 שבועות?
אני ישר קבעתי אחרי שראיתי פסים... אפילו לא חיכיתי לבטא  :)

יואוו בהצלחה ושימשיך קל ותקין
האמת שעוד לא... בכלל יש לי תור לרופא לחמישי
12/11/2013 | 13:20
1
68
קבעתי אותו כדי שיהיה במקרה וסבב האיקקלומין הזה לא היה צולח..

ובאמת?? רק עוד 3-3.5 שבועות?? אני אתפחלץ עד אז!!!
בשביל לראות דופק
12/11/2013 | 15:18
59
אפשר ללכת בשבוע 6-8. כרגע את ב-4+0, בעיקרון את יכולה לקבוע גם ל-6+0 אבל אם את רוצה להיות בטוחה שתראי עדיף לקבוע לקראת סוף שבוע 6 או ב-7+משהו.
מזל טוב! איזה כיף!
12/11/2013 | 13:48
53
הבטא נראית לי בול מתאימה ליוא"ב 14 (אמור להיות סביב 100 לפי מה שאנ יודעת). והאמת שאת נותנת לי תקווה עם החוסר כאבים בחזה, כי החודש שבוע אחרי ביוץ  כמעט לא כואב לי לעומת חודשים קודמים והתחלתי לדאוג....
שאלה... בנות שבקופ"ח כללית ובכלל...
12/11/2013 | 16:23
1
88
בכל ההסברים שראיתי... מדברים על רמות בטא ביחידות של: mIU/ml
אבל בתוצאת בדיקה שלי... כתוב  IU/L....

לרגע נבהלתי, כי חשבתי שזה אומר שהתוצאה הרבה יותר נמוכה מ 122
אבל בעצם ה mili מצטמצם בשני הצדדים של השבר, נכון????

אני יכולה להרגע?

זה אותו דבר בדיוק..
12/11/2013 | 18:43
52
ראיתי ביום ראשון פסים ב3 בדיקות שונות אבל
12/11/2013 | 17:56
14
243
HCG, Total 4.7  mIU/mL    זאת התוצאה של הבדיקת דם... מה זה אומר?
זה הגיוני???אווף ממש מבואסת שבא לי לבכות
אולי הריון כימי
12/11/2013 | 18:33
2
78
מה זה הריון כימי?
12/11/2013 | 18:36
1
67
הריון כימי זה
12/11/2013 | 18:40
139
כשיש הפריה של הביצית אבל לרוב אין השתרשות ולכן הבטא עולה ואז יורדת, ולאחר זמן קצר הרירית מתפרקת ויוצאת כמו מחזור רגיל...
אוי אני ממש מצטערת
12/11/2013 | 18:38
2
134
זה אומר שאין הריון כרגע... כנראה שזה באמת היה הריון כימי
זה לא אומר שככל שההריון
12/11/2013 | 18:49
1
150
גדל אז כך גם המספרים יגדלו בבדיקה אחרת? ויכול להיות שזה מוקדם מידי בשביל לדעת בבדיקת דם או שאני סתם מפתחת ציפיות?
בעיקרון תשובה חיובית להריון נחשבת מעל 5
12/11/2013 | 18:59
123
ורואים תוצאה חיובית בבדיקת דם לפני שרואים תוצאה חיובית במקלון, כי זו בדיקה יותר רגישה. יותר סביר שהבטא הייתה גבוהה יותר ביום ראשון והיום כבר ירדה.
אם את רוצה להיות בטוחה במאה אחוז את יכולה לחזור על הבדיקה בעוד יומיים ולראות אם הערך עלה במקרה.
מצטרת לקרוא
12/11/2013 | 19:06
4
102
אני לא יודעת אם זה באמת הריון כימי או לא, לא כל כך מבינה בזה.
אבל אולי שווה לנסות עוד יומיים בדיקה נוספת?
אפשרי?
בכל מקרה קבעתי כבר לפני חודש וחצי
12/11/2013 | 19:19
3
114
תור אצל הרופאת נשים שלי ליום ראשון הקרוב, אבל אם זה הריון כימי אז סביר להניח שאקבל מחזור עד יום ראשון.
ואם לא אז הרופאה תצליח לראות את שק ההריון? (ואני לא יודעת אז אני שואלת- בהריון כימי יש שק הריון בכלל?)
שק הריון רואים רק מבטא 1000 נראה לי
12/11/2013 | 19:32
82
כך שהיא לא תוכל לראות שום דבר במילא. סביר שאם היום הבטא 4.7 תקבלי מחזור ממש בקרוב...
לא..
1
77
הריון כימי הוא הריון הורמונלי בלבד. הבטא עולה ואז יורדת.
כדי שיהיה שק הבלסטוציט צריך להשתרש.. מאחר והוא לא מספיק להשתרש- אין שק...

זה חלק ממערכת הסינון של הגוף לעוברים לא תקינים.. זה הדבר היחיד שאולי יכול טיפ טיפה לנחם..
בנות יקרות
12/11/2013 | 19:37
105
אין לי מושג איך הייתי מצליחה להתאושש אם לא הידע והנסיון שלכן. בעלי מאוד מנסה לעזור אבל הוא במחשבה של "לא נורא, ממשיכים הלאה ולא בוכים על כל דבר" מצד אחד מבינה את הגישה שלו כי הוא רוצה לראות אותי שמחה ולעשות אותי שמחה מצד שני זה כזה כואב..
אני מעריכה כל אחת מכן וממש תודה על העזרה זה לא ברור מאליו.

תודה ובע"ה מקווה שזה יקרה לכולנו במהרה. אמן.
אוי מצטערת... קרה לי בדיוק אותו דבר
12/11/2013 | 19:28
2
173
לפני חודשיים, בראש השנה המחזור איחר וראיתי פסים חלשים בשתי בדיקות, ועד שהגיע יום ראשון שיכולתי ללכת לבדיקת דם נשאר מזה בטא 6... כ"כ מבינה את האכזבה והכאב, אבל אולי ינחם אותך שהגוף שלך יודע לקלוט הריון וזה קורה להמון המון בנות... ויש גם האומרים שאחרי כימי קל יותר להיקלט להריון תקין. מאחלת לך שיקרה לך במהרה...
אמן תודה.. מאחלת גם לך ולכולנו
1
57
ואגב גם לי היו את כל תופעות ההריון שכתבת
12/11/2013 | 19:38
108
בחילות, עייפות קשה, כאבים חזקים בחזה, וזה אפילו נמשך כמה ימים
שרשראפואי וטיפולייט לאמצע שבוע
12/11/2013 | 06:50
5
22
עשיתי בדיקת פרוגסטרון ואסטרון- האם היא תקינה?
11/11/2013 | 19:04
2
171
היי בנות,
לאחרונה אני בכל מיני בדיקות אצל רופאים כדי לוודא שאכן יש לי ביוץ.
אתמול עשיתי בדיקת פרוגסטרון ואסטרוגן... (ביום ה19 למחזור)
האם משהי עשתה? מה אומרות ערכי הבדיקה?
לפי הפרוגסטרון
11/11/2013 | 19:11
106
את אחרי המחזור והערך שלו טוב מאוד. לגבי האסטרדיול וה-LH אני פחות מבינה, תראי מה רשום בערכים התקינים לפי ההסברים של הבדיקות באתר, אבל זה נראה לי בסדר.
את אחרי הביוץ
11/11/2013 | 22:35
74
זה כל מה שניתן להסיק
בדיקת הורמונים ביום 3 למחזור
11/11/2013 | 19:32
1
84
שלום,

יש לי הפניה ובדיקות דם ואני אמורה לעשות אותם ביום חמישי,
הבעיה שבכללית צריך לקבוע תור מראש לבדיקה ואין תורים פנויים ליום חמישי.
האם מישהי יודעת היכן אפשר לעשות בדיקות דם באיזור הקריות ללא תור מראש?

תודה
חיפה
11/11/2013 | 21:16
50
לא יודעת קריות אולי שווה להתקשר למוקד אבל ברמת אלון בחיפה עושים על יום חוץ מיום רביעי, ללא תור. בהצלחה
מבייצות ביחד לאמצע שבוע
12/11/2013 | 06:49
17
41
הפרשה קרמית מרובה בצבע לבן
11/11/2013 | 17:41
13
244
רציתי לשאול האם הפרשה קרמית מרובה בצבע לבן מגיעה מיד אחרי ביוץ?
או בביוץ?
כי אני ממש מבולבלת
מצד אחד אני קוראת שיש הפרשה של חלבון ואני עדיין לא ראיתי הפרשה כזאת
אצלי עדיין
אבל יש לי הפרשה קרמית סמיכה

מספר ימים לפני מועד הביוץ
11/11/2013 | 17:43
178
אצלי זה חמישה ימים בדיוק, את תראי שיש הפרשה שדומה לחלבון ביצה- בהתחלה דליל וזה יהיה יותר ויותר סמיך.
זה שקוף למיטב ידיעתי
יכול להיות שאלה שאריות זרע?
11/11/2013 | 17:44
3
103
זה בטוח לא שאריות של זרע- בוודאות
11/11/2013 | 17:55
2
128
אבל אני בבאסה עכשיו
כי אני חשבתי שאני בביוץ היום בגלל ההפרשה הזאת ובגלל שבמעקב זקיקים נצפה נוזל בצוואר וזקיק 20
\אבל הטכנאית אמרה שבגללל שיש נוזל בצוואר יכול להיות שהביצית יצאה מהזקיק ולוקח לו זמן להיספג.
מה גם שאתמול בשש בערב היו לי דקירות חבל על הזמן עד בערך 00:00 בלילה
היום אין לי כלום
לא מרגישה כלום
הדקירות, וההפרשה והזקיק והנוזל חשבתי שאולי אני בביוץ היום
אז אני מבינה שלא
כי ביוץ זה ההפרשות החלבוניות הנמתחות ולא הקרמיות?
האם אני צודקת? או שאולי לא
מהמעקב זקיקים והכאבים
11/11/2013 | 19:14
78
נראה לי הגיוני מאוד שהביוץ היה הלילה. לגבי ההפרשות אני לא בטוחה אבל מכל הסימנים זה הסימן הכי פחות אמין.
בעקרון, הפרשות לא זהות בין אחת לאחת
11/11/2013 | 19:49
85
ולכן הן מדד משלים לנתונים אחרים ולא מדד אמין בהכרח.
מה שכן חשוב לעשות- זה לבקש לקבל מהרופא גם בדיקות דם משלימות למעקב הזקיקים.
כי למשל מבדיקת דם שבודקת את ערכי הפרוגסטרון, אסטרדיול ו-LH תוכלי לקבל תשובה יותר מלאה.

אם במקרה עשית בדיקת דם והערך של הפרוג' גבוה- תדעי שאת אחרי הביוץ (תכף יבואו המומחיות ויגידו כמה גבוה הוא צריך להיות ומתי צריך לעשות את הבדיקה, נראה לי שסביב 40).
Saritgil ברוכה הבאה
11/11/2013 | 18:32
7
131
אני רואה שאת חדשה ....
אני מבקשת לקרוא את תקנון הפורום ולהיצמד לנהליו.
יש שרשורים שנפתחים 3 פעמים בשבוע
ואת מוזמנת לשאול שאלות שם בשרשורים הרלוונטים.
תודה על ההתחשבות
אין בעיה- לא ידעתי
11/11/2013 | 19:35
6
78
יש לך תשובה לשאלתי- אולי???
מהידע שלך כי את הותיקה
ההפרשה הקרמית מגיעה לרוב לפני הביוץ
11/11/2013 | 21:50
5
71
היום ההפרשה הפכה להיות חלבונית מימית
12/11/2013 | 14:48
61
הי
סליחה על התיאורים, אחותי טוענת שאני משוגעת אז רק אתן תבינו אותי

היום הייתי במעקב זקיקים יש נוזל בצוואר, מעט מאוד נוזל בדוגלס, זקיק 21
מההריונות הקודמים ראיתי שהזקיק אצלי מתפוצץ ב 22 מ"מ
אז כנראה ישלי עוד יום אחד לחכות
אבל ההפרשה התחילה להיות חלבוניות מיימית, ולא חלבונית עבה נמתחת.

אז נראה לי
שהתהליך הוא כזה:
הפרשה קרמית
אחר כך הפרשה מימית כמו חלבון אך דקה ועדינה
אחר כך הפרשה חלבונית עבה וסמיכה כמו נזלת
ואחר כך הביוץ.

מישהי יכולה לכתוב לי אם אני צודקת, וגם כמה זמן זה אחד מהשני, האם מחר לדעתכן אני יהיה עם הפרשה חלבונית במיכה ואז יום אחרי- כלומר יום חמישי יהיה הביוץ?
ושאלה נוספת שלא קשורה להפרשה- מה זה הנוזל בדוגלס, מאיפה הוא מגיע?
שאלה חשובה לגבי חום השחר
14/11/2013 | 07:19
3
44
היום בבוקר החום שלי עלה ל 36.1, אתמול ושלשלום היה 35.7, 35.8
האם אני יכולה להניח שזהו הביוץ שהתחיל אתמול.

גם במעקב זקיקים, ראיתי זקיק 22 ורירית 12, שזה לדעתי ממש גדול, וגם היה לי אתמול הפרשה חלבונית ורדרדה.
מישהי יכולה לאמר לי האם אלה סימנים לביוץ היום?

אשמח לתשובה
אם אני מבינה נכון, אז את בדיוק לאחר הביוץ
14/11/2013 | 07:52
2
42
חום השחר עולה מיד עם תום הביוץ וזקיק של 22 אומר שאת ממש שניה לפני ביוץ בדרך כלל כמה שעות לאחר שרואים זקיק 22 כבר מתקיים הביוץ
איזה כיף- הלוואי
14/11/2013 | 08:12
20
חייבת לעדכן
14/11/2013 | 14:02
40
הי
עשיתי שוב מעקב זקיקים, הזקיק עלה ל 24
ונוזל בדוגלס, מה שמראה שכנראה בשעות הארונות אכן התחלתי לבייץ
אני ממש שמחה ומחזיקה אצבעות שהחודש זה יהיה זה

תודה על התשובות
עכשיו השאלה ממתי היואב 1- ממחר?
שאלה!!!
12/11/2013 | 12:00
2
227
אם המחזור שלי סדיר, זה אומר שבוודאות מתקיים ביוץ?

רוב הסיכויים שכן
12/11/2013 | 12:38
67
ככל שידוע לי
12/11/2013 | 12:55
111
לא בטוח
לדברי הרופא שלי, לכל אשה יש 1-2 מחזורים בשנה שאין בהם ביוץ, וזה נורמלי.
קיטורים ותמיכה לאמצע שבוע
12/11/2013 | 06:49
13
56
סיבוב שני(:
11/11/2013 | 07:02
1
211
הריון במאי, הפלה באוגוסט, והנה אנחנו שוב במשחק,
מאוד טרי, גיליתי לפני שעה, לוקחת בכיף ובהתרגשות אבל גם מפוכחת , מקווה שהפעם נצליח, גם אם לא, יודעת שנעבור את זה.
חורף של בשורות לכולנו, המון אהבה לכן בנות.
בהצלחה..
11/11/2013 | 10:55
95
שתדעו תמיד רק רגעים יפים והריונות תקינים טובים ועגולים...
תוצאות בדיקת זרע
12/11/2013 | 07:53
1
130
אנחנו מנסים כבר חצי שנה להיכנס להריון ללא הצלחה, רופא הנשים שלח את בעלי לבדיקת זרע ואותי לבדיקת הורמונים וצילום רחם,
בעלי עשה בדיקת זרע והגיעו התוצאות, אודה למי שמבינה אם תאמר לי האם התוצאות של הבדיקה תקינות,
נפח-2.7 מל
רכוז תאי זרע 88 מל
רכוז תאי זרע בזירמה 238 מל
אחוז תנוה כללית 52%
מהירה 14%
בנונית 24%
איטית 12%
במקום 2%
סהכ תאי זרע בתנועה 124 מל
אחוז השרדות התנועה לאחר 4 שעות 43%
חיות 80%
אגלוטינציה מעט הצמתות
מורפולוגיה
צורות תקינות 6%
צורות פתולוגיות 94%
ראש 65%
צוואר 11%
זנב 18%
תאים עגולים 0.4 מל
לאוקוציטים 3.7 מל

תודה רבה!
היי קים
12/11/2013 | 10:16
93
לי באופן אישי הבדיקות נראות די טוב. הדברים המהותיים שהם: נפח, ריכוז, תנועה ומורפולוגיה נראים תקינים ואפילו מצוינים.
מה שכן, בדף שאנחנו קיבלנו כתוב שהלויקוציטים צריכים להיות פחות ממיליון למ"ל וממה שאני רואה אצלך יש 3.7 מיליון אבל זה יכול לנבוע מדלקת שהוא סבל ממנה לאחרונה באיזהשהוא אזור בגוף...
מה הייתה הצמיגות וה-ph?
משתגעת בשקט....
13/11/2013 | 10:08
8
154
היי,
רק ביום שלישי הבא יש אולטראסאונד ראשון
אני ממש לא מרגישה בהיריון, חוץ מבטא 800 לפני כמה ימים, אין שום סימנים
מתה כבר לראות משהו, לדעת ב 100% שיש שם משהו!
איך עוברים את הסופ"ש הזה?....
זה ממש בסדר שאת לא מרגישה בהריון
13/11/2013 | 15:28
84
כרגע תשמחי שיצאה בטא חיובית, אני אף פעם לא הלכתי לעשות בטא, קיבלתי תוצאה חיובית במקלון ואז חיכיתי שבוע שבועיים לפני שהלכתי לרופא. אפילו לא חשבתי שמשהו עלול לקרות. לפעמים בורות היא ברכה :)
בעיקרון ההריון לא יברח לשום מקום! והבחילות עוד יבואו... תהני כל עוד הן לא הגיעו
מתוקה בלי לחץ.....
13/11/2013 | 16:14
1
79
בהריון הראשון שלי גם א י לר הרגשתי בהריון בשלושה החודשים הראשונים... וברוך השם היה דופק כבר בשבוע 6 והילד התפתח יפה.... זה לא סממן זה שאת מרגישה טוב :)

מחזיקה אצבעות לדופק מהמם!!!!! אחד הרגעים המרגשים :)
תודה !! רבה!! זה מאוד מעודד
13/11/2013 | 16:17
26
אני עם אותה שאלה
13/11/2013 | 16:34
4
101
א"ס ביום שלישי ואין לי מושג מה אעשה בסופ"ש.
בטח פאזלים ולנגן על העצבים של בעלי
אני גם מקפידה לאכול מאוד מאוזן ומסודר אז גם אין לי תופעות בינתיים..
מה הקשר לאכילה מאוזנת?
13/11/2013 | 16:43
2
39
אכילה מאוזנת כל 3 שעות
13/11/2013 | 16:43
1
79
במנות קטנות עשויה למנוע או לסדר את כל הנושא של בחילות.
זו דרכי (אני מקווה) להמנע מתופעת הבחילות עכשיו/בעתיד.
זה יכול לעזור. אבל לא לגמרי
13/11/2013 | 16:55
65
בכל מקרה זה בטוח טוב לאכול כל 3 שעות. אני בלי הריון חוטפת בחילה מקיבה ריקה
בהריון הראשון דלי, וככה גם היה אצל
14/11/2013 | 07:55
50
רוב החברות שלי, לא היו בכלל סימנים (אולי קצת חזה כואב) עד הדופק ואיפה שהוא בשבוע 7 פתאום זה הגיע... בחילות עד השמיים כל הזמן ועד שבוע 15 בערך...
שאלות והתייעצויות לתחילת שבוע
11/11/2013 | 15:20
45
116
המשך>>
קיטורים ותמיכה לאמצע שבוע
11/11/2013 | 15:18
91
346
המשך>>
קשקשת ברשת לתחילת שבוע
11/11/2013 | 15:16
24
46
חייבת הסבר על היואב, יו"מ וכל הראשי תיבות כאן
11/11/2013 | 10:51
6
103
הי
אני צריכה הסבר
אני עכשיו בביוץ, מתי אני אדע שאני אחרי ביוץ?
ממתי מתחילים לספור?
יוא"ב- זה יום אחרי ביוץ
יו"מ = יום אחרי מחזור

האם אני צודקת?

תשובות
11/11/2013 | 11:09
5
109
יוא״ב- יום אחרי ביוץ.
אם הביוץ היה ב1.11 יוא״ב 1 זה 2.11

יו״מ- יום מחזור.
יו״מ 1 זה היום הראשון של הדימום (לא הכתמות)

לקמפר- לקיים מצוות פרו ורבו

ה״פ- הופעת פסים
מתי כדאי לעשות בדיקה
11/11/2013 | 11:30
2
87
הי בנות אני יוא"ב 9 מתי להערכתכן כדאי לעשות בדיקה? מחזור כל 28 יום,
כבר אין לי סבלנות לחכות...
לפחות יוא"ב 13
11/11/2013 | 11:32
66
לא כדאי לעשות לפני כי יכול לצאת שלילי גם אם יש הריון..
בהצלחה!!
תחכי ליואב 12-11
11/11/2013 | 11:47
51
כדי שלא תתאכזבי
אני עם הילדים שלי התאכזבתי כל כך הרבה בגלל שעשיתי את הבדיקות מוקדם מידי
אבל אני מבינה את החוסר סבלנות שלך
בהצלחה
אחרי הפסקת גלולות מה עם הביוץ???
11/11/2013 | 11:47
56
הי כולכן אני חדשה כאן וחדשה בתחום,
הפסקתי גלולות ..לפני כ-4 שבועות  ואז מחזור ..ואז בעצם לא המשכתי עם הגלולות
לוקחת כ10 שנים רצוף) מתי בדיוק אמור להיות הביוץ ? רכשתי ערכת סטיקים כאלו..לפי הספירה של יום  סיום מחזור הייתי אמור להיות לפני 3 ימים
אין כלום... יש לי תחושות בגוף כמו לפני מחזור אך אין גם שום הפרשות או רמז לביוץ...

ועוד התיעצות
להמשיך  ולבדוק עם הערכת בטיקים את יום הביוץ או לחכות לראות  איזו הפרשה ואז לבדוק?

תודה רבה
מתוסכלת ..:(
תודה על ההסבר
11/11/2013 | 11:48
35
לבדוק מחר או לא לבדוק?? זו השאלה!
10/11/2013 | 20:27
13
174
היי!
אני 13 יום אחרי אוביטרל.. (יום שני לפני כמעט שבועיים הזרקתי)
ואני מממתתתתההה מסקרנות
פעמים קודמות שבייצתי, התחילו הפרשות חומות כמה ימים לפני מחזור, ובנתיים נראה נקי
היום בערב עשיתי (ברוב טיפשותי... אני יודעת ) בדיקה ביתית של איביי, ואחרי די הרבה זמן יצא צל של פס (נראה לי)
יש לי בבית שתי בדיקות של מקלון הזהב ואני ממש מחזיקה את עצמי לא לבדוק מחר בבוקר ולחכות לפחות לשלישי...

האופטימיות הזו מפחידה אותי כי אני מכירה את הנפילה ממנה....

מה אתן אומרות??
וגם, מה הסיכוי שאוביטרל השפיע על הבדיקה היום?
10/11/2013 | 20:33
1
56
אומרים שאוביטרל מתנקה מהגוף אחרי 10 ימים
10/11/2013 | 20:40
57
אז לא נראה שזה אוביטרל.
אם הזרקת בשני אז הביוץ היה רק בשלישי ולכן כדאי לחכות ליום שלישי עם הבדיקה
אופטימיות זה טוב!!!!
10/11/2013 | 20:36
1
69
גם אם הנפילה כואבת היא בכל זאת כואב... אז לפחות נהיה אופטימים למרות הכל :)

עכשיו בנוגע לבדיקה... עזבי שטויות.... תקבעי תור לבדיקת דם ככה יהיה הכי בטוח :)

תחזיקי מעמד!!! הצל של פס נראה אופטימי..... ומבטיח.... מחר על הבוקר תקבעי תור.... בהצלחה!!!! וכמובן תעדכני
אני אפילו לא צריכה לקבוע תור...
10/11/2013 | 20:42
80
במרפאת נשים שלנו פשוט מגיעים לכל הבדיקות שקשורות לפוריות/הריון.

מה שעוד יותר מקשה על הסבלנות

אבל אני אנסה להיות חזקה וללכת רק בשלישי!!

וכמובן שאחזור לעדכן!
אז ככה
10/11/2013 | 20:47
3
142
1. ברור שלבדוק!!!
2. בשלב הזה אין שאריות של אוביטרל
3. אל תעשי עם מקלון הזהב בבקשה!!
:-O עכשיו בכלל סיבכת אותי!!
10/11/2013 | 20:50
2
101
אז לקפוץ לקנות בדיקה אחרת? (אני יודעת שאתן ממליצות על יס נו)

או פשוט ללכת מחר בבוקר לבדיקת דם?

אגב מקלון הזהב, למה מוכרים רק אותה בקופ"ח של הכללית??
קראתי פה הרבה שהיא לא מומלצת, והם מוכרים אותה במחיר מגוחך (הרבה יותר מהמחיר של הבדיקות בסופר פארם)
אני הייתי הולכת לבטא אם אפשר
10/11/2013 | 20:52
1
87
אבל אם בא לך לעשות עוד בדיקה ביתית - לכי על זה, רק אל תעשי של מקלון הזהב... מניסיון אישי ושל כמה חברות היא ממש לא טובה ויכולה סתם להכניס לסרטים מיותרים... כללית מוכרים מה שנותן להם רווח מרבי (עלויות נמוכות של היצרן מול מחיר גבוה שהם מרשים לעצמם לגנוב)
אני עשיתי חמש בדיקות
11/11/2013 | 17:42
79
מקלון הזהב היתה עם הפס הכי חלש באמת למרות שאותה עשיתי אחרונה, אתמול.
ואל תשאלי למה עשיתי חמש פעמים. רציתי לוודא כל יום שהפס לא נעלם..
אני הייתי מחכה עוד יומיים
10/11/2013 | 20:49
75
כבר נפלתי פעם עם הצל הזה של איביי. למרות שהסימנים נראים מבטיחים. שיהיה  בהצלחה
אני בדקתי ביום חמישי האחרון
11/11/2013 | 17:40
57
אחרי שהזרקתי אוביטרל 13 יום קודם לכן.
היה חיובי.
מחר ש לי בדיקת דם.

מקס' אם ייצא שלילי - תדעי שזה יחסית מוקדם :-

מחזיקה לך אצבעות!
הייתי חזקה וסבלנית...
11/11/2013 | 18:06
2
68
ולא בדקתי היום.
מחר על הבוקר... בתכנון - גם ביתית וגם דם
בהצלחה!!!!!!!!!
11/11/2013 | 19:02
17
כבוד על המשמעת העצמית
11/11/2013 | 20:18
34
מחזיקה לך אצבעות
האם כדאי להפסיק לקחת ריטלין
08/11/2013 | 15:43
2
159
הי
בעלי לוקח איטליה על בסיס יומי, האם בניסיונות להביא ילד נוסף צריך להפסיק להשתמש בריטלין?
מה שאני יודעת...
09/11/2013 | 09:11
1
121
ריטלין אסור לקחת לאשה בהריון ובזמן הנקה... בנוגע לגבר הידע שלי מוגבל... אולי כדאי שבעלך התייעץ עם הרופא שרשם לו את הרטלין... הוא בטוח ידע.

בהצלחה!!!
תודה
10/11/2013 | 12:57
22
רופאה|שרשוראפואי וטיפולייט לתחילת שבוע
11/11/2013 | 15:15
39
25
מעקב זקיקים
10/11/2013 | 12:56
8
159
שלום, עשיתי הבוקר מעקב זקיקים ויש זקיק בגול 19 מ"מ
באיזה גודל הזקיק מתפוצץ? מישהי יודעת?
אתמול ב 16:00 עשיתי סטיק ביוץ ויצא שלילי
האם יש זמן נכון יותר לבדיקת השתן לביוץ?
ושאלה אחרונה בכמה גודל הזקיק כל יום
כלומר האם יש סיכוי שהיום הוא התפוצץ

למה אני שואלת
אני ובעלי קיימנו יחסים ב 00:45 של יום שישי
אתמול לא עשינו כלום ועכשיו שבוע הוא לא יהיה אז האם פיספסתי את החודש
או שיש סיכוי שהביוץ יהיה היום או מחר ואז יש לי סיכוי קלוש אך זביר להיקלט החודש

יש לציין המחזורים שלי הם של 28-29 יום בצורה סדירה

אשמח לתשובה
עשית גם בדיקת דם?
10/11/2013 | 17:07
1
88
זקיק מבייץ בגודל 20-25 מ"מ בדר"כ (חלק אומרים 22-24).
מה שכן, במעקב זקיקים בדר"כ רופא מסתכל גם על רמות האסטרדיול והLH שלך כי זה ממש יכול לתת אינדיקציה למתי הביוץ.
בעיקרון זקיק גדל בכל יום 1-2 ממ. קשה לדעת בדיוק מתי הביוץ שלך - הסטיקים הם לא תמיד אמינים, והשאלה אם בדקת במשך כמה ימים
כי בדר"כ הוא חיובי ואז מתי שהוא הופך לשלילי זה יממת הביוץ. אבל יש בנות שהסטיקים לא מזהים אצלם, וגם תלוי אם לא שתית שעתיים לפני הבדיקה ועשית אותה בשעות הצהריים-אחהצ.

בקיצור - בעיקרון כיום סיכוי אם את מתכוונת ללילה שבין שישי לשבת,
כי זרע אמור להחזיק עד 72 שעות ואולי הביוץ יהיה מחר..

בהצלחה...
תודה
10/11/2013 | 17:32
43
עשיתי סטיק גם בשעה 16:00 ולא יצא כלום- פס אחד
מה שמבאס אותי כי זה אומר שהביוץ לא יהיה ב 24 שעות הקרובות
מה שאומר שגם אם הזרע נמצא 72 שעות אז פיספסתי את החודש
תודה על התשובה המדוייקת
שרון
יש סיכוי...
10/11/2013 | 18:06
5
65
לי החודש קרה הדבר ההזוי הזה... בכל החודש קימפרנו רק 3 פעמים (התארחו אצלנו אנשים שמנעו מאיתנו להרגיש חופשי גם בלילה)... + היה לימחודשיים לפני זה בלאגן במחזורים+ לא היו לי בדיקות ביות ולא היה לי מושג מתי אני מבייצת....
וקרה נס - בדיקה חיובית ובטא חיובית ונצפה שק הריון קטן...

אז תמי יש סיכוי. הזרע יכול לשרוד גם 72 שעות....

מחזיקה אצבעות לבלתי צפוי - שהחודש יגמר לך בפסים מהממים
מעקב זקיקים היום שוב
11/11/2013 | 10:47
4
57
הי
היום הייתי שוב במעקב, זקיק 20 אך יש נוזל בצוואר הרחם
הטכנאית אמרה לי שיכול להיות שעכשיו אני בביוץ ושהזקיק רואים אותו כי לוקח לו זמן להינמס.
אתמול החל משעה שש וחצי בערב היו לי דקירות בשחלה הימנית שם היה הזקיק.

מה אתן אומרות, היה ביוץ אתמול או שהנוזל בצוואר הרחם לא אומר כלום.
מקריאה באינטרנט הבנתי שנוזל בצוואר הרחם מרמז על הימים הפוריים שכן הנוזל אמור לעזור לזרע להגיע למקום הנכון
מה דעתכן?
את ממש בביוץ או ממש מעט אחריו
11/11/2013 | 11:25
3
45
מקווה שכיסיתם אתמול ותכסו גם היום..
בהצלחה :)
לילוש למה את אומרת את זה בגלל
11/11/2013 | 11:46
2
34
הנוזל בצוואר הרחם
מחר אני מקווה שחום השחר יעלה ואז אני ידע בוודאות שהיום היה ביוץ
בינתיים חום השחר הראה ירידה של 0.2 מעלות ביום שבת ואתמול והיום בבוקר החום עמד על 36.
אני מקווה שמחר תהיה עליה ואז אני ידע שהיה לי ביוץ היום
הלוואאאיייייי
כי אז אני " מכוסה" מבחינת הזרעים שאמורים- אני מקווה להחזיק 72 שעות
בגלל גודל הזקיק+ הנוזל
11/11/2013 | 12:08
1
28
כמובן שזה לא בטוח ורק על סמך מניסיון פרטי שלי, מבייצת עם זקיק 20 ופעם אחת הגעתי בבוקר למעקב, היא אמרה לי שיש מעט נוזל וזקיק 20, כשיצאתי משם אחרי חצי שעה התחילו כאבי ביוץ
תודה, מהפה שלך לאלוהים
11/11/2013 | 12:26
26
אצלי אתמול החל משש בערב היו כאבי דקירות
ולכן הטכנאית אמרה לי שיכול להיות מצב שהזקיק שרואים זה הזקיק ללא הביצית, שהביצית משתחררת לוקח זמן לזקיק להיספג.

אני מקווה שכולכן צודקות
כי אז יש לי סיכוי טוב להיקלט
אמן
קיבלתי קיבלתי תוצאות בדיקת דם מיו"מ 3
11/11/2013 | 08:32
15
192
אם תוכלו לעזור לי לפענח את התוצאות אני אודה לכן מאוד!
הפרוגסטרון טיפל'ה גובה.
11/11/2013 | 08:48
14
80
אפשר לעשות עוד בדיקה רק לו בעוד יומיים?
כל השאר תקינים.
זה כבר היה ביום שלישי שעבר...
11/11/2013 | 08:59
5
50
מה זה אומר שהוא גבוה?
יכול להיות שום דבר
11/11/2013 | 09:12
4
47
אם קיבלת תמיכה אולי יש קצת שאריות בדם.
בעיקרון אם הפרוגסטרון גבוה זה מונע מהזקיקים להתפתח ולכן אין ביוץ.
אבל מאד יכול להיות שהרמה אצלך טיפה ודגש על טיפה גבוה בגלל.
א. ספורט לפני בדיקת דם מעלה פרוגסטרון.
ב. תמיכה

מאד יכול להיות שיום אחר כך הערך כבר ירד בגלל שאת ממש בתחילת המחזור.
אני לא הייתי דואגת בגלל ערך כזה רק מראה לרופא שיהיה מודע.
אני לא מקבלת בכלל תמיכה...
11/11/2013 | 09:24
3
37
ולא עשיתי ספורט בימים לפני...
הנה קובץ עם ערכים.
11/11/2013 | 09:32
2
36
http://www.google.co.il/url?sa=t&rct=j&q=&...

באמת שאין לך מה להיות מודאגת.
ממה שאני מבינה לפחות נראה שאני לא פוליציסטית
11/11/2013 | 09:52
1
47
נכון?
חששתי בעיקר שאני פוליציסטית כי אחותי פליציסטית.
ויש לי סימפטומים, כמו שיעור יתר, מחזור לא סדיר.
תסמונת שחלות פוליציסטיות נקבעת לא רק על פי דם
11/11/2013 | 09:58
47
לי יש פרופיל הורמונאלי מעולה ועדיין יש לי תסמונת. על מנת לקבוע אם יש תסמונת או לא צריך רק שני סמפטומים מתוך 3:
1. פעילות הורמוני מין זכריים מוגברת כגון שיעור יתר, השמנה בטנית, נשירת שיער
2. אי ביוץ/ביוץ לא סדיר
3. מבנה פוליציסטי בשחלות

אם יש לך שניים מתוך 3 , ניתן לקבוע שיש לך תסמונת. (כמובן שאני לא קובעת, אבל אלה הקריטריונים שעל פיהם רופאים מומחים קובעים)
זה נחשב תקין
11/11/2013 | 09:55
7
50
גם אצלי אלה הערכים של פרוגסטרון כל חודש לפני הביוץ והרופא שלי טוען שזה תקין לחלוטין כל עוד זה לא מעל 8
תודה. אז לדעתך הפרופיל תקין?
11/11/2013 | 09:59
6
17
כן, לדעתי זה נראה מצויין
11/11/2013 | 10:00
5
18
יופי. אז הבעיה היא רק בתזמון לדעתי
11/11/2013 | 10:03
4
32
כי אני לא מצליחה לאתר את הביוץ.
ורק כשאני מקבלת מחזור אני מבינה שבכל הימים האפשריים לא עשינו כלום.
זאת תקופה לחוצה בשבילנו. ואותו דבר לגבי כל השנה האחרונה שאני בלי גלולות. אני אבקש מעקב זיקיקים. שתי ציפורים במכה.
כן כדאי מאד מעקב זקיקים
11/11/2013 | 10:14
3
33
לא רוצה לבאס אבל במחזורים ארוכים במיוחד יש סיכוי שבכלל אין ביוץ ואלה מחזורים של התפרקות רירית בלבד. רק מעקב זקיקים + דם יכול לתת את התשובה הזו ואז יש טיפול פשוט אם אכן יש בעייה.
אבל כל חודש יש לי כאב חזק וחד אני מרגישה ביוץ
11/11/2013 | 10:20
2
33
ואז איכשהו לא יוצא לנו לקמפר או שרק מסביב בימים.
וגם פעמיים נכנסתי להריון באיחור רב... אז אני חושדת שהבעיה היא בעיקר עצלנות שלנו.
למרות שאת צודקת ויש מצב שאין לי בכלל ביוץ...
אם כך - זה מעודד, אבל טוב שאת תבדקי
11/11/2013 | 10:21
1
34
ככה תדעי בוודאות... מקווה שמזה גם יבוא הפתרון והתינוקי
מהפה שלך לאלוהים... :)
11/11/2013 | 10:21
14
היי, צריכה עזרה שוב
10/11/2013 | 19:57
5
124
קודם כל רציתי להגיד תודה שאתן עונות ממש מהר וברור.
לצערי, לא קל לתפוס את הרופא נשים שלי לשאול אותו ויש לי תור רק לעוד שבוע.
התחלתי מעקב זקיקים.
קיבלתי מחזור ב20.10.13
עשיתי בדיקת דם ב23.10.13 והתוצאות היו ESTRADIOL 197     TSH 2.31   LH 10.70   FSH 6.00    PROLACTIN 102.
וPROGESTERON 1.7

ב31.10 עשיתי אולטרסאונד - שהראה זקיקים קטנים
ב3.10 עשיתי שוב אולטרסאונד שהראה גם זקיקים קטנים
ב6.10 עשיתי שוב ושוב זקיקים קטנים

היום (10.11.13) עשיתי בדיקת דם של PROGESTERON ויצא 1.7

במקביל אני משתמשת במקלות ביוץ שאתמול הראו שאני מבייצת.
זה הגיוני? עם 1.7 שיש ביוץ?

תודה מראש,

אנחנו מנסים כבר המון זמן לא מצליחים :(
מה הערך של ESTRADIOL?
10/11/2013 | 20:15
1
62
זה מה שקובע האם ביוץ קרוב

וגם צריך LH
10/11/2013 | 20:25
57
LH עולה 24-48 שעות לפני הביוץ, לפי ערך E2 בלבד לא ניתן להסיק מתי בדיוק יהיה הביוץ, כי לכל אישה יש ערך מטרה שונה עבור זקיק בשל.
אני לא בטוחה אבל מנסה לעזור..
10/11/2013 | 20:39
1
64
לא מומחית גדולה אבל לפי מה שאני יודעת יכול להיות שהתמונה ההורמונלית מצביעה על שחלות פוליציסטיות כי ה- LH גבוה מה- FSH, וזה יכול להסביר את הזקיקים הקטנים.  בקשר להורמונים לפני ביוץ - אמור להיות LH ו-E2 גבוהים ופרוגסטרון נמוך, אז יכול להיות שאת לפני ביוץ, אבל מצד שני אני יודעת שאם השחלות פוליציסטיות המקלונים יכולים להטעות, ואם לא ראו באולטראסאונד זקיק גדול אז לא יהיה ביוץ. בקיצור, עדיף שתתייעצי עם הרופא...
תודה בנות
10/11/2013 | 20:43
26
נראה כאילו עוד יש זמן עד הביוץ
11/11/2013 | 08:00
41
גם האסטרדיול עוד נמוך, שמעיד על זה שהביוץ עוד רחוק, והפרוגסטרון נמוך, אז עוד לא היה ביוץ.
יכול להיות שאת פוליצסטית? הבנתי שלנשים פוליצסטיות יש לפעמים תוצאה חיובית במקלוני ביוץ אפילו שאין ביוץ.
מישהי לקחה פעם פרוברה?
08/11/2013 | 19:22
2
111
האם בימים האלה מאז שהפסקתי את הכדורים ועד שהגיע המחזור אני מבייצת?
האם כדאי לנסות בזמן הזה או לחכות למחזור ורק אחכ..?
והאם יש איזשהן תופעות לוואי שאני צריכה להתכונן אליהן?

תודה רבה לכן ושבת שלום:)
כדאי לשאול בפורום פוריות.
10/11/2013 | 08:51
54
שם יש יותר נשים שלוקחות טיפול הורמונלי.
אני לקחתי כמה וכמה פעמים
10/11/2013 | 12:04
85
את לא מבייצת בין ההפסקה לבין קבלת המחזור, בדרך כלל מדובר בכ4 ימים עד 7. פרוברה מדמה את עליית הפרוגסטרון שקורית לאחר הביוץ וכשאת מפסיקה זה מדמה את נפילת הפרוגסטרון כשאין היריון לאחר הביוץ.
צריכה המלצה
10/11/2013 | 10:46
115
על רופא שבהסדר עפ כללית ומבצע היסטרוסקופיה...אזור חיפה
אין לנו שרשור רופאים? צריכה המלצה דחופה
07/11/2013 | 21:30
3
156
היי! צריכה המלצה לרופא נשים במכבי למעקב הריון! אני לא מצליחה למצוא תור לעוד שבועיים! בגלל שבילינו יחד בחצי שנה האחרונה חשבתי אולי תוכלו לעזור... באיזור תל אביב
אני אצל ד״ר ארז יזהר ומרוצה
07/11/2013 | 22:42
95
רופאי מכבי בתל אביב
09/11/2013 | 18:37
52
שהייתי אצלהם וממליצה:
גר׳ גומל אנדרי (תורים משבועיים עד חודש המתנה)
דר׳ גייטס רות (לא מכירה אותה בתור מעקב הריון רק כרופאת נשים רגילה)
מישהי מכירה את פרופ סדן?
09/11/2013 | 20:29
27
בהריון כן או לא
11/11/2013 | 15:14
24
81
צריכה עזרה והתייעצות מניסיונכן
11/11/2013 | 10:04
8
423
אני ביואב 15 אתמול בבוקר עשיתי בדיקה עם שתן ראשון של מקלון הזהב (הערכה הכוללת גם את גיל ההריון) ב7 דקות הראשונות לא היה כלום, תכננתי לזרוק את הבדיקה ושכחתי אותה בנתיים בשרותים, אחרי שעה הסתכלתי וראיתי סימנים של פס חלש חלש, חשבתי שבגלל שאני מדמיינת קניתי עוד כמה סוגי ערכות ובדקתי שוב מקלון הזהב (הפעם הפשוט יותר בלי גיל הריון) וגם שם אחרי 5 דקות היה פס חלשלוש ממש אבל רואים שיש שם פס כלשהו. בלילה נכנסתי שוב לפורום לקרוא הודעות וראיתי שמישהי ביקשה "רק אל תעשי בדיקה עם מקלון הזהב". נלחצתי ואמרתי לעצמי לחכות לבדיקה חדשה בבוקר של סוג אחר-שאני חושבת שקוראים לה "סנסו-טסט." וגם שם אחרי 10 דקות היה שם פס חלש חלש חלש  (יותר חלש מהקודמים) בנתיים המחזור לא מגיע ויש לי מלא בחילות ואני סחוטה מעייפות מכלום..
אני אנסה לצרף תמונות מקווה שתצליחו לראות...
כן זאת הבדיקה הבעייתית אבל יש פס!
11/11/2013 | 10:12
1
214
הבעייה עם הבדיקה הזו שלוקח לה המון זמן להראות פס, אצלי היא הראתה פס נורמאלי רק אחרי שעה כשבדיקה של יס אור נו הייתה חיובית כבר אחרי דקה, אבל אם יש פס אז יש פס - את בהריון מזל טוב

נ.ב. אצלי היא גם הראתה פס בחלון של 100 כאשר הבטא שלי בפועל הייתה יותר נמוכה, אז זה גם משהו מבלבל - לא להסתמך על המספרים יותר מדי
ממש תודה
11/11/2013 | 10:42
82
קבעתי תור לבדיקת דם למחר בבוקר..
אם כבר לבדוק אז עד הסוף ...
יש פס!!! אבל הבדיקה לא הכי טובה...
11/11/2013 | 10:43
155
או קתלכי לבטא מחר על הבוקר (הכי טוב)
או שתבדקי עם בדיקה אמינה יותר....

מחכה עם המזל טוב... רק ליתר בטחון... אבל אופטימית לגבייך :)

יום נהדר!!!! ורק בשורות טובות
פס זה פס
11/11/2013 | 10:44
63
חלש זה הריון וחזק זה הריון יותר "ותיק"
בגלל שאנחנו חסרות סבלנות אנחנו בודקות ממש סמוך לעליית ההורמון
ולכן את מקבלת פס חלשלוש
אני מאחלת לך מזל טוב
ותפזרי את האבקת קסמים שלך לכל הבנות :)
דווקא לא כזה חלשלוש! רואים בברור
11/11/2013 | 10:45
75
מזל טוב!
מזלט! אגב, אצלי הבדיקה הזאת
11/11/2013 | 11:22
99
הראתה פסים ממש חלשים בכל החלונות (חוץ מבראשון) כשהבטא כבר היתה 60,000!
הייתי מתעלמת מלבנות על זה שהיא באמת מגלה את גיל ההריון...

בשעה טוב ובהצלחה!!
הפס לא כזה חלש
11/11/2013 | 11:34
1
68
מתאפקת עם המזל טוב ומחכה להודעה רשמית :) בהצלחה
תודה רבה בנות בע"ה
11/11/2013 | 13:55
55
מחר בערב אני חושבת שכבר אדע תשובה ברורה יותר :)
הלוואי...
האם הבטא נמוכה מידי?
11/11/2013 | 13:48
3
165
תחילת שבוע 4 בטא 64. זה לא נמוך נורא? הריון קודם כימי התחיל עם 49. לחוצה נורא!!!
נראה בסדר גמור, כמה זמן מהביוץ?
11/11/2013 | 14:15
56
14 יום מביוץ. בטוח שזה לא נמוך?
11/11/2013 | 14:46
1
58
כן זה בסדר גמור,מה שחשוב זאת הכפלה ביום רביעי
11/11/2013 | 15:46
67
מחזיקה לך אצבעות ותחזרי לעדכן
מתי מגיעות תוצאות בדיקות בכללית?
10/11/2013 | 14:04
10
229
אני מרעננת שוב ושוב,
מתי מגיעות תוצאות בדיקות דם בכללית?
אמרו לי שיהיה היום...
אני כבר מתחרפנת סופית!
תתקשרי ...
10/11/2013 | 15:05
9
156
תתקשרי למרפאה.בשעה הזאת ניתן לראות אצלם במערכת.במערכת זה מתעדכן לקראת הערב.
אני עובדת בכללית ובקיאה בנושא:)
שהיה בשורות טובות
הגיע... סביב 14:30
10/11/2013 | 15:41
8
318
אני פשוט בהלם (חיובי)
בשעה טובה לי,
עכשיו עוד חירפון בזמן שאחכה להכפלה בעוד יומיים...
תודה על התשובה!
יששש :) מזל טוב
10/11/2013 | 15:48
2
161
שיהיה המשך תקין עגול ומהמם!!!
וכמובן מוזמנת לקומונה..
תודה!
10/11/2013 | 22:24
1
70
אצטרף בשמחה (אחרי ההכפלה...), אפשר קישור?
בטח
11/11/2013 | 08:22
41
מזל טוב!!!!
10/11/2013 | 21:20
1
32
תודה
10/11/2013 | 22:25
21
מזל טוב!!!!!
11/11/2013 | 06:41
43
כמה בטא יצא? (סתם מתוך סקרנות)...

עכשיו נשאר להמתין לדופק מהמם!!!
מזל טוב!!
11/11/2013 | 08:50
39
להריון תקין ומשעמם
11/11/2013 | 18:12
18
מבייצות ביחד לתחילת שבוע
13
43
אחרי הפסקת גלולות מה עם הביוץ ??
11/11/2013 | 11:48
12
120
הי כולכן אני חדשה כאן וחדשה בתחום,
הפסקתי גלולות ..לפני כ-4 שבועות  ואז מחזור ..ואז בעצם לא המשכתי עם הגלולות
לוקחת כ10 שנים רצוף) מתי בדיוק אמור להיות הביוץ ? רכשתי ערכת סטיקים כאלו..לפי הספירה של יום  סיום מחזור הייתי אמור להיות לפני 3 ימים
אין כלום... יש לי תחושות בגוף כמו לפני מחזור אך אין גם שום הפרשות או רמז לביוץ...

ועוד התיעצות
להמשיך  ולבדוק עם הערכת בטיקים את יום הביוץ או לחכות לראות  איזו הפרשה ואז לבדוק?

תודה רבה
מתוסכלת ..:(
היי בדיוק כמוך רק שאני רוצה לנסות רק בחודש
11/11/2013 | 13:48
11
86
ינואר הריון אבל הפסקתי גלולות בשביל להתנקות אומרים שהביוץ אמור לקרות שבועיים אחרי מחזור אבל אם המחזורים שלך ארוכים אז גם יכול לעבור את השבועיים למשל אני הגעתי רק ליום ה 21 אחרי המחזור ועדיין לא הגיע הביוץ אמרו לי שכנראה מחר הביוץ יהיה אני גם המעקב אז בגלל זה אני יודעת אבל שניסיתי את 2 ההריונות הקודמים פשוט ניסיתי שבועיים אחרי המחזור במשך 10 ימים בשביל לכסות את כל הימים.
לא ממש הבנתי ..
11/11/2013 | 13:54
10
71
מה זתמורת 21 יום/ 10 ימים / מחזורים ארוכים? ..סליחה על הבורות?
עד עכשיו שהייתי עם גלולות אז מחזור היה בן 5-7 ימים ..האחרון  5 ימים...
ספרתי שבועיים ולא  היה ביוץ..אני בודקת עם ערכת סטיקים יו"ב..
בעיקרון הערכה מודדת 5 ימים עד היום יוץ ואומרים להמשיך עוד מספר ימים אם אין כלום השאלה כמה להמשיך? יש זמן מוגדר שהביוץ יכול להופיע? ואם לא אז לא?
שאצלי למשל קיבלתי מחזור ב 21/10 ועדיין לא היה
11/11/2013 | 14:00
5
61
ביוץ והרי ביוץ אמור להופיע בין היום ה 14-20 ואצלי זה כבר 23 יהיה כנראה יום הביוץ אבל ברור שגם לפני זה אפשר להיקלט להריון לגבי הערכות לא מבינה כל כך אף פעםפ לא השתמשתי תמיד הייתי מנסה שבועיים אחרי המחזור יום כן ויום לא וה 10 ימים זה הימים שהייתי מנסה זאת הכוונה שלי הייתה ולפני הגלולות כל כמה זמן היית מקבלת? מתי היה המחזור האחרון שלך ?
לפני הגלולות
11/11/2013 | 14:32
4
48
הייתי בגילגול קודם לגמרי....אני ממש לא זוכרת זה היה לפני איזה 10 שנים
היתה וסת ב.25.10 נמשכה 5 ימים  
הערכה אומרת להתחיל לבדוק כל יום החל מהיום ה11 מהיום הראשון של הוסת וכך עשיתי אבל נדה..אין כלום בערכה לחודש אחד יש 5 מקלות
בינתיים עברו כבר 4 ימים מהיום שההייתי אמורה לזהות ביוץ , קראתי כאן שאפשר גם  20 יום אחרי איזה תיסכול
ואפילו יותר מ 20 יום פשוט תמשיכי לבדוק כנראה
3
36
הביוץ שלך מאוחר והבדיקות האלו הם של חברה טובה?
קוראים לערכה
11/11/2013 | 16:55
2
42
"ביוצית הזהב" או משהו כזה של מעבדות ZER
קניתי בסופר פארם
אם אזמין באי ביי אולי יותר זול  אבל יקח הרבה זמן להגיע לידיי..
איך יודעים אם חברה טובה או לא? כתוב דיוק ב99 %
אני הזמנתי
11/11/2013 | 17:11
37
מפה וזה הגיע תוך 5 ימים.
המלצה למקלוני ביוץ
11/11/2013 | 20:58
43
כדי לא לפשוט את הרגל זה להזמין מאי.ביי... ערכות רגישות של 30 מקלוני ביוץ + 10 בדיקות הריון יעלומלך להערכתי לא יותר מ-80 שקל
כשמדברים פה על מחזור
11/11/2013 | 14:29
2
78
לא מתכוונים לימים של הדימום, אלא מהיום הראשון של הדימום (לא הכתמות, דם ממש) עד ליום הראשון של הדימום המחזור הבא.
מחזור סדיר/נורמלי הוא 28 ימים בממוצע.
תודה עינברית עכשיו הבנתי..
11/11/2013 | 14:34
1
52
אז מה זה אומר מתי אני אמורה לזהות ביוץ פעם ראשונה שהפסקתי גלולות
אחרי הפסקת גלולות הגוף קצת משוגע
11/11/2013 | 20:06
35
את יכולה לקבל מחזור אחרי חודשיים ואת יכולה לקבל מחזור סדיר כאילו בחיים לא לקחת גלולות... ויכול להיות איחור רק של שבוע...
לכן מאוד קשה לדעת מתי את אמורה לבייץ.

עצה שלי, בגלל שזה נסיון ראשון הייתי הולכת על לכסות את התקופה, לקמפר יום כן יום לא... בלי לבדוק ביוץ.... לפעמים הבדיוק האלה סתם מלחיצות...
כמה מונחי יסוד
11/11/2013 | 15:04
70
וסת - הדימום
מחזור - נספר החל מהיום הראשון של הוסת עד ליום הראשון שלפני הוסת הבאה.

הביוץ מתרחש כ-16-10 (ולפעמים במקרים נדירים גם 18) ימים לפני הוסת. כלומר, אם יש לך מחזור באורך 28 יום- הביוץ שלך לא בהכרח יהיה ביום ה-14 של המחזור אל אי שם בין היום ה-12 להיום ה-20. זרע יכול שרוד ברחם עד 48 שעות וביצית חיה בין 12-24 שעות. לכן עדיף שהזרע יחכה לביצית.

את יכולה להתחיל לקיים יחסים יום כן יום מהיום ה-10 של המחזור כדי לכסות ובינתיים לבדוק במקביל עם ערכות ביוץ.
יש ערכות מצוינות ב-Ebay שאפשר להזמין ואז את יכולה להזמין בגרושים 50 בדיקות ולא לדאוג שהן מתבזבזות לך...
איזה כיף לכתוב לכן בסוף המסע: "אני אמא"!!!
10/11/2013 | 21:01
10
375
את ההודעה הזו הבטחתי לעצמי שאכתוב כמעט לפני שנתיים. הפורום שכאן ליווה אותי במשך שנה שלמה של ניסיונות, בדיקות, שמחות קטנות ואכזבות גדולות, עד שסוף סוף הגיע ההיריון המיוחל. את הודעת הפסים  כתבתי לכן בידיים רועדות, ואחר כך הייתן כאן בשבילי כשההתחלה הייתה לא כל כך פשוטה ומלאת דאגות.
רק בחודש השלישי הפסקתי לקרוא כאן הודעות, גם כדי לנסות להשתחרר מהחוויה של הציפייה הבלתי נסבלת וגם כי היה לי קשה לקרוא על האכזבות של בנות כאן, אבל הבטחתי לעצמי שבסוף המסע אני חוזרת לכאן.
אז הנה סוף המסע הנוכחי ותחילת המסע הבא שלנו: ב-26.10 נולדה לנו בת בכורה, בריאה ויפהפיה, ואין מאושרים מאיתנו. אני קמה כל בוקר מאז אסירת תודה על הנס הזה, ומתפללת עבור כל אם-לעתיד-שמצפה שתזכה לזה כמה שיותר מהר, כמו שזכיתי אני.

בנות, התמיכה שלכן כאן עזרה לי להעביר את השעות הכי קשות: הרגעים בהם הזמנתי תורים לרופאים, הרגעים בהם קיבלתי את הביקור החודשי של המכשפה והרגעים של הייאוש, בהם שאלתי את עצמי כמה זמן זה עוד ייקח... עם יד על הלב, אף פעם לא שכחתי אף אחד מרגעי ההמתנה. אני לא חושבת שאי פעם אשכח.
מי שחוותה את הציפייה הזו יודעת שלא שוכחים.

אני כותבת בשביל שלושה דברים:
קודם כל כדי לפזר אבקת-תינוקות שהלוואי ותדבק בכולכן כבר במחזור הזה.
שנית, כדי לחזק אתכן אחת-אחת, ולשכנע אתכן שניסים קורים בסוף. נשבעת!
ושלישית, כדי לומר לכן תודה ענקית (פיצית יקרה, במיוחד לך) על התמיכה והאהבה, הכתף להישען עליה ויכולת ההכלה.
זה לא היה אותו הדבר בלעדיכן.
מזל טוב!! תהני מההורות,
10/11/2013 | 21:17
98
רק נחת מהנסיכה הקטנה, המון בריאות ואושר
כיף שחזרת לבקר
11/11/2013 | 07:57
91
אני עוד זוכרת אותך משלב הנסיונות :)
המון מהון מזל טוב, שיהיה לכם רק אושר ושמחה מהילדונת ובכלל.
יו.... איזו אורחת!!!
11/11/2013 | 16:52
2
104
בשעה טובה יקירה!!!
אני זוכרת שההריון עשה קצת קונצים בהתחלה וקיוויתי לראות הודעה ממך על לידה תקינה.
אני זוכרת שהיית בתלמ קרוב ל"גוש הורמונים" והיא ילדה לפני 3 שבועות.

המון המון מזל טוב!!!
נשיקות!!!
אני כבר חודש 4 ואני עדיין פה.

קשה לי לעזוב, השכנים נאים בעיני
אכן... נאים השכנים...
13/11/2013 | 09:08
1
42
אני מאושרת בשבילך, תוכייה יקרה. כל הזמן חשבתי מה קורה איתך אבל לא העזתי לשאול....
גושי ואני חברות באותה קומונה, ושיתפנו בחוויות לאורך כל ההריון. יש לה בן מקסים ומשגע, ואנחנו מתכתבות בפייסבוק.

אכן היו קצת קונצים בהתחלה, ואחר כך גם בהמשך, ואחר כך גם בלידה... היה לא פשוט בכלל, אבל שווה כל שנייה, כל כאב וכל רגע קשה.

נשיקות בחזרה,
וכמובן- המשך תקין, משעמם ונינוח, עם ידיים מלאות בסופו.

תודה מקסימה
13/11/2013 | 10:50
25
הלוואי אמן שהכל ימשיך תקין

גם אני וגושי חברות בפייסבוק

שולחת לך מסר
איזה צמד מילים מצמרר
12/11/2013 | 06:59
91
אני אמא!!
ברור שזוכרת אותך......
אני מאוד שמחה בשבילך.....
המון נחת בריאות ואושר.
מחכים לך לסיביב שני
מזל טוב!!!
12/11/2013 | 10:20
31
אני גם זוכרת אותך. לצערי אני פה כבר יותר מדי זמן....
בכל מקרה זה כל כך מעודד ומרגש לשמוע שיש תקווה והמתנה שבסוף התהליך כל כך שווה את כל הכאב,החששות והפחדים שבדרך...
אני מאחלת לכם רק בריאות והרבה ימים מאושרים כאלה.
אוספת את כל אבקת התינוקות שלך...
וואו איזה כיף לשמוע כזה דבר!!
12/11/2013 | 12:24
25
שיהיה הרבה מזל טוב והצלחה, הרבה נחת מהקטנטנה והרבה הרבה בריאות לכולם!!!
איזה יופי!
12/11/2013 | 15:58
21
מזל טוב והמון המון נחת
שפע של בריאות, אהבה ואושר!
מזל טוב! אישה אושר!
12/11/2013 | 17:38
29
איזה כיף לשמוע סיפורים חיוביים. עושה טוב על ה-
ספירת מלאי 7/11/2013 לסופ"ש
07/11/2013 | 20:59
14
107
" אנא הימנעו משרשור שאלות לספירת המלאי מאחר והדבר מעמיס על השרשור.
מי שרוצה להצטרף לרשימה או לעדכן מידע, אנא הוסיפי תגובתך בעמודת עידכוני סטטוס \התווספות לרשימה
עם הפרטים הרלוונטיים:                                                                                         
מי שלפני הביוץ - אנא שרשרי תגובה עם היום מתחילת המחזור בו את נמצאת ( י""מ = יום מחזור).
להזכירכן - המחזור נספר מהיום הראשון של הווסת ועד ליום הראשון של הווסת הבאה
(לדוג' - אם הווסת החל ב- 1 בחודש והיום ה- 17 בחודש, הרי שאת י""מ 17).
מי שנמצאת בי""מ 60 ומעלה תימחק אוטומטית מהרשימה, אלא אם ביקשה מפורשות להישאר בה.
מי שאחרי הביוץ - את הביוץ ככל הנראה זיהית בעזרת ערכות/חום השחר/מעקב זקיקים.
אם אתמול היה הביוץ, הרי שהיום את יוא""ב 1 (יוא""ב = יום אחרי הביוץ)
יוא""ב 20 ומעלה ימחקו אוטומטית מהרשימה.
הריוניות - אם פספסנו את הודעת הפסים שלכן ואתן רוצות להופיע ברשימה, אנא שרשרו את בקשתכן + תאריך פרסום הודעת הפסים שלכן\בטא בעמודת ""עידכוני סטטוס\התווספות לרשימה""
לכולנו"

לפני הביוץ
07/11/2013 | 20:59
82
רותושתוש ימ 4
 noa1016 ימ 4
אם הבנות2 ימ 5
אני רק שאלה31 ימ 6
timi24 ימ 6
MIMI143 ימ 6
מנסה בפעם השילשית ימ 7
happyme ימ 10
lid85 ימ 10
npreminger ימ 12
 נונילה27 ימ 12
פייה אמיתית 1983 ימ 12
IאילהI ימ 13
sandy 86 ימ 15
נשיקת חן ימ 15
silo ימ 16
פונטשית83 ימ 16
noanoa64 ימ 17
Babybini ימ 19
emmily plays ימ 19
סרואסול ימ 21
natalie8310 ימ 21
פינקית ימ 22
ronki3 ימ 22
אודותי ימ 23
בת שלישית ימ 26
Inbarit85 ימ 26
My Aria ימ 35
ספרפור ימ 37
lilosh040585 ימ 45
אחרי הביוץ
07/11/2013 | 21:00
93
sandy 86 יואב 2
3merry יואב 3
rotemika11 יואב 4
שיינה6   יואב 4
talip5 יואב 5
reggi1 יואב 5
חיבוקית85 יואב 7
טטיה1 יואב 10
dornat יואב 11
 מישהי שמבינה משהו יואב 11
נוווו.... אתן בהריון
132
נועה312 יואב 15
להשמין בקטע טוב יואב 17
הריוניות נובמבר
144
stimp228 ה"פ 3/11/13
sharonbr2 ה"פ 3/11/13
יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ/בטא עדכנו כאן
8
47
יוא״ב 2
10/11/2013 | 08:44
52
אולי 4 ( היו לי בעיות במדידה כי אני חולה) אבל ליתר ביטחון נגיד 2
6-7 אחרי ביוץ
10/11/2013 | 09:42
57
תלוי איך חשבים אם זה מיום הביוץ אז שבע יום אחרי שש
יו"מ 3
10/11/2013 | 10:29
25
יו"מ 2
10/11/2013 | 13:55
20
יו״מ 1 :/
10/11/2013 | 21:55
17
שיהיה לנו בהצלחה החודש..
יו"מ 1, עוברים למומחה פוריות החודש....
11/11/2013 | 07:08
24
יוא״ב 3
11/11/2013 | 10:08
8
יוא"ב 7
11/11/2013 | 14:32
10
והזמן לא זז...
שימו הספירה לעדכונים בלבד
07/11/2013 | 21:01
30
שימו -הודעות עידוד/שאלות שישורשרו- ימחקו

שרשרו, בבקשה
יש לנו כמה שרשורי נושא
מבייצות ביחד, קיטורים, שירשור רפואי, טיפולייט, וכמובן שרשור ספירת מלאי שלנו שמתעדכן בראשון שלישי וחמישי בו אנו מעדכנות אם הפכנו מי"מ ליוא"ב ולהפך. נא לא לשרשר לשם תגובות ביניים או בקשה להחזקת אצבעות- זה אמור להיות שרשור אינפורמטיבי בלבד!

שימו לב כשאתן משרשרות שאלה חדשה, שרשרו לשרשור האחרון שנפתח בנושא (בראשון שלישי או חמישי) כדי לא להקפיץ מעלה שרשור ישן.
שימו לב שלעיתים השרשור החדש(שלא נכתבו בו עוד תגובות) עשוי לעבור לדף 2. הקפיצו אותו עם ההודעה שלכן! שרשורים בני למעלה מ72 שעות לא קופצים, לא משנה כמה תגובות תכתבו

מחכות למנקה
כמו כן מידי יום נפתח שרשור
לכל אותן תגובות, שלא ממש קשורות לפורום ישירות (אם לא נפתח אתן מוזמנות לפתוח לבד עם תאריך אותו היום.)
טיפולייט
מבייצות ביחד בנוסף לפי הצורך נפתחים שרשורי "חדשות בבית" או "בהריון או לא בהריון" (כשאני רואה שיש כמה כאלה אני פשוט מאחדת אותן תחת הכותרת.
שרשורפואי
שרשורקיטור אנא זכרו שהמנהלות עושות עבודה התנדבותית, אז שמרו על הסדר בבית כדי לא לגרום לעבודה מיותרת

חדשות בבית
מחכות ביחד
הריון או לא הריון
הריוניות יקרות- אנחנו מאד שמחות להתעדכן בשלבים שאתן עוברות, אבל ברשימת ההריוניות החודשית אנחנו מעדכנות פעם אחת בלבד. החלטנה אם אתן רוצות שזאת תהיה ה"פ, בטא או דופק, אך לא נשנה את הרישום.

אנו מאחלות לכן הריונות קלים, תקינים וידיים מלאות

בהריון כן או לא
07/11/2013 | 07:04
47
370
המשך>>
מבייצות ביחד לסופ"ש
07/11/2013 | 07:03
40
98
מדחום למדידת חום השחר
07/11/2013 | 16:20
16
127
הי בנות, אני מחפשת מדחום למדידת חום השחר. האמת שחודש שעבר זיהיתי ביוץ באמצעות מקלונים ואני מרגישה את רגע הביוץ (חודש שעבר וידאתי שהכאב הוא באמת ברגע הביוץ עצמו) אבל סתם חשבתי שיכול להיות נחמד לעקוב גם ככה. מקווה שלא יכניס סתם מימד של לחץ.
בקיצור, חיפשתי בסופר פארם מדחום עם שתי ספרות אחרי הנקודה - ואין. באיביי זה עולה 50 ש״ח כולל המשלוח וזה נראה לי קצת הרבה. יש מישהי פה שקנתה יותר בזול? אם כן איפה? יש לי בבית מדחום רגיל אבל נראה לי שהוא מהיר, שמעתי שזה פחות מדויק. מה דעתכן?
מדחום הכי רגיל מתאים.
07/11/2013 | 17:35
97
לא צריך 2 ספרות אחרי הנקודה.
אני הזמנתי מאיביי
07/11/2013 | 18:32
1
117
מהמוכר הזה, ב50 ש"ח את יכולה להזמין אצלו מדחום, בדיקות ביוץ ובדיקות הריון.. כבר הזמנתי ממנו בדיקות בעבר והן סבבה.
מאחר ומחיר המשלוח קבוע, נראה לי שכדאי להזמין כבר גם בדיקות ביוץ והריון, שיהיה.

המדחום נותן תוצאה תוך דקה וזה סבבה.
למיטב זכרוני אלה של ה-10 שניות הם הלא מדויקים.
מפה גם אני הזמנתי את הבדיקות ביוץ שלי
07/11/2013 | 22:23
76
עכשיו אני מצטערת שלא קניתי גם מדחום...
אין לי כרגע צורך בעוד בדיקות, השתמשתי בהן רק חודש אחד בינתיים אז יש לי עוד הרבה, והשאיפה היא לא להצטרך אותן בקרוב
אולי אני אנסה את המדחום שיש לי, פשוט יש לי תחושה שהוא מדחום מהיר, אני לא ממש זוכרת איזה סוג הוא וגם כשאני חולה הוא לא נראה לי ממש אמין.
מדחום דיגיטלי רגיל זה מספיק
07/11/2013 | 19:20
75
לא רואה צורך בשתי ספרות אחרי הנקודה כי גם ככה מתייחסים למדידות רק בספרה אחת אחרי הנקודה
בהצלחה
ועוד משהו בקשר לחום השחר
07/11/2013 | 22:24
9
95
מנסיונכן, האם זה מספיק למדוד איך שמתעוררים, גם אם זה לא באותה השעה בכל יום?
מנסיוני כן.
07/11/2013 | 22:39
74
אני לא ישנה כל כך טוב, ולעיתים קרובות צריכה לקום ב 7:30 אבל מתעוררת ב5, 6 לשירותים. אני מודדת כשאני מתעוררת פעם ראשונה אחרי שינת לילה.
אין הרבה ברירה, צריך לפחות 3 שעות שינה רצופה לפני המדידה ואם התעוררתי ב5,  שלוש שעות עד 7, לא יהיו פה.
מנסיוני ה ff יודעת להזהות את הביוץ למרות כל הקפיצות בשעות המדידה, נכון, היא כל הזמן כותבת לי שהתוצאה עלולה להיות פחות אמינה אבל בכל מקרה את מזהה מגמה וכשיש עליה משמעותית, אי אפשר לפספס את זה.
אצלי כן
08/11/2013 | 09:32
6
66
גם אם לפעמים השינוי קצת פחות חד הוא עדין קיים.
ובכל מקרה, זה יותר אמין לבדוק לפני שאת קמה לשירותים מאשר אחרי ולא הגיוני שתתאפקי.
אני גם עושה את זה אם אני מתעוררת ורואה שאני מתחילה להתהפך במיטה אני מודדת חום - כי כשאת מתהפכת במיטה את לא באמת ישנה... ואז אני מחכה, מגיעה לשעה הייעודית ובודקת שוב ורואה איך ההבדלים מתבטאים אצלי.
ואז את מכניסה שוב ל-FF?
08/11/2013 | 09:35
5
55
אני פשוט רק עכשיו מתחילה להכיר את האפליקציה הזו. מה קורה כשמכניסים שתי מדידות באותו יום?
אין אפשרות כזו
08/11/2013 | 09:39
1
44
אבל אני רושמת לעצמי את המדידה הנוספת בחלק של ההערות... ואז בעצם יש לי איזושהי אינדיקציה.
את יכולה לציין שקמת לשירותים בהערות...

אבל בשביל הגרף עצמו, תשתמשי במדידה הראשונה ותקבעי לעצמך כלל שזה מה שאת עושה- יש לי תחושה שהיא יותר מהימנה. המדידה השניה היא סתם בשביל להבין את ההבדלים... ואיך זמני הקימה משפיעים.

יש איזושהיא אפשרו. נרמול באתר
08/11/2013 | 10:07
34
אבל יש מצב שזה רק ל vip ובכל מקרה הם ממליצים שלא להשתמש בזה.
המדידה הראשונה מספיקה בהחלט
בהמשך להודעה הקודמת
09/11/2013 | 11:22
2
41
מצאתי את ההתייחססות של FF למדידות מרובות.  לא ראיתי את זה קודם ומה שמעניין שהם אומרים בעקרון להשתמש בטמפ שנמדדת בשעה הקבועה ביום גם אם התעוררת במהלך הלילה. יחד עם זאת הם לא אומרים בדיוק האם התעוררת משמעו קמת לשירותים או רק פקחת עיניים ויש לזה הרי השפעה על הטמפ..

בכל מקרה אני הולכת עם האפשרות השלישית שלהם  וההגיון שלי ומודדת אחרי רצף השינה הארוך ביותר.

Multiple temperature readings

I took my temperature when I first woke up in the night and then again at my usual wake-up time. Which temperature should I use?

In general, you should use the temperature from your regular wake-up time. If you get up in the night for any reason and you know that you will go back to sleep and wake again at your usual wake-up time, resist the urge to take your temperature. Taking your temperature more than once usually just leads to confusion and will often make you lose more sleep.

If you are not sure that you will be able to go back to sleep, you can take your temperature, but only use it on your chart if you are not able to go back to sleep. Always enter any special circumstances in the notes section of your chart so that you will remember what conditions might be affecting a temperature reading.

If you have learned through charting over several cycles that you are more likely to get an accurate reading after your longest resting time, rather than by taking your temperature at the same time, (when it is not possible to do both) then you can use the temperature that was taken after the longest sleep period. Over time (if necessary) you will learn the way your own temperature reacts to changes in waking and sleeping time

http://www.fertilityfriend.com/Faqs/Multiple-temperature-readings.html
תודה!
09/11/2013 | 14:14
1
18
היי..
09/11/2013 | 15:51
26
אני משתדלת למדוד בשעה קבועה גם אם אני קמה שעתיים קודם לשירותים. אצלי זה לא משנה את המדידה, לעומת זאת אם אמדוד בשעה 5 בבוקר התוצאה תהיה בערך 0.2 מעלות נמוכה יותר מאשר בדרך כלל.
תלוי כמה הבדל יש לך
10/11/2013 | 08:23
24
אם ההבדל הוא של לא יותר משעה אז לא אמורה להיות בעיה, אבל אם את מתועררת פעם אחת בשש בבוקר ופעם אחת ב11 אז זה כבר לא כל כך אמין...
אין שום סיבה לקנות מדחום מיוחד
10/11/2013 | 08:22
1
57
אני השתמשתי במדחום רגיל לגמרי והוא עבד מצוין. כדאי באמת לוודא שהוא לא מדחום כזה שמודד תוך עשר שניות, כי אלו לא מאוד מדויקים, אבל יש גם כאלו לא מהירים בכל סופרפארם.
נזכרתי שעוד הייתי חדשה עשיתי לכם הסבר על
10/11/2013 | 08:48
56
טרמוקפל ולמה המדחומים המהירים פחות טובים  
לא להאמין שאני עדין פה...
סוף סוף..
07/11/2013 | 19:37
15
451
אחרי 3 ימים של טמפרטורה קבועה על 35.9 -כבר התחלתי לדאוג שהמד חום מקולקל ,  היום זיהיתי הפרשה חלבונית (רק אני צריכה לעשות בדיקה פנימית בשביל זה?!) ובדיקת הביוץ נהייתה כהה כהה. יש לי גם כאבים, רק לא בטוחה אם הם לא פסיכוסומטיים..
אחרי ההתלבטות שהייתה לי אתמול בצהריים, בדקתי גם אתמול בערב, שם הפס בכלל נחלש.. אבל היום הגיע הפס הכהה, זה רק אומר לא להתייאש!

נראה שהביוץ החודש ביו"מ 20, שזה קצת מוזר כי הוא זז 3 ימים קדימה. זה מחזור שני אחרי ההפלה,כשבקודם הוא הגיע אחרי 33 יום אז אני לא מחשיבה.
לעוד מישהי הביוץ התאחר אחרי הפלה?
פס יפה!!!
07/11/2013 | 20:36
2
153
נראה לי שהרבה בנות צריכות בדיקה פנימית בשביל זה. אני בכלל כמעט ולא מזהה הפרשות (אבל לא חופרת בפנים כ"כ...)
שמחה שאמרת שהפס נחלש ואז התגבר, זה תמיד נורא מבלבל הקטע הזה, אבל מצד שני זה נורא תלוי בריכוז השתן הרי.
בגלל זה ציינתי את זה..
07/11/2013 | 21:02
1
110
זה עוזר לי מאוד שכשאני רואה שמה קורה לי קורה גם לאחרות.
דווקא השתן היה נראה מרוכז למדי.. אבל אולי זה הסלק, לכי תדעי
גם לי יש פס שטיפה מתחזק ואז נחלש ונעלם וכמה
08/11/2013 | 09:39
88
ימים אח"כ הביוץ מגיע... זה מוזר...
מזל טוב!
07/11/2013 | 20:41
2
131
גם לי זה היה ככה. כמה ימים ללא כל סימן ואז פס כהה מאוד. אצלי ההפרשות הן משהו כמו שבוע לפני.
בחודשיים האחרונים אני לא בודקת (אין טעם, אני עם הורמונים ומעקב זקיקים) אבל אני כן יכולה לומר שעכשיו יש הפרשות מטורפות לפני הביוץ, ממש גושים כשאני מנגבת.
אמנם הורמונים זה לא כיף אבל היי! אני זוכה לכל התופעות החלומיות: הפרשות חלבוניות ברורות ושקל לזהות, בדיקת הריון חיובית אחרי אוביטרל, כאבים בציצים ביוא"ב 7 בהשפעת האוביטרל...
ממש חיה את החלום..
07/11/2013 | 22:40
1
97
היי, לפחות יוצא מזה משהו חיובי לא?
בעיקרון אמור לצאת מזה משהו חיובי...
08/11/2013 | 07:25
85
אבל מזמן כבר למדנו שאמור זה רק שם של דג, לא?
לאו דווקא התארך אבל...
07/11/2013 | 20:49
85
אחרי החוץ רחמי המחזורים שלי השתגעו לגמרי (מבחינת תופעות) ופתאום נהיו סדירים (32 יום) אחרי ש3 מחזורים בין הגלולות להריון היו מעל 40 ימים ולא סדירים בעליל.
בקיצור... נשמע לי סביר בהחלט שגם הביוץ קופץ.
פס מעולה!
08/11/2013 | 09:37
1
72
גם לי, הביוץ הראשון אחרי ההפלה הגיע אחרי 27 ימים... שזה הגיוני כי בכל זאת, לוקח לו זמן.

החודש, היה לי ביוץ ביו"מ 24. בד"כ הביוץ שלי ביו"מ 21 כך שגם לי הוא זז 3 ימים קדימה... האמת שבאופן כללי, הביוץ שלי אוהב להגיע מאוחר...
בואי נקווה שזה מה שיעשה הבדל לטובה :)
08/11/2013 | 10:09
32
היי babybini
09/11/2013 | 18:29
2
69
גם אצלי הביוץ התאחר לאחר הפלה, המחזורים שלי הם כל 27 ימים (טפו טפו) ולאחר ההפלה המחזור הראשון הגיע לאחר 8 שבועות שזה הגיוני, המחזור שאחריו חזר לאחר כ 28-30 ימים כך שגם הביוץ היה מאוחר יותר ועכשיו מתפללת שלא יגיע.
לוקח לגוף זמן לחזור לעצמו.
תודה, זה מעודד לשמוע שזה לא רק אצלי
09/11/2013 | 19:12
1
27
ברור שלא רק אצלך :)
09/11/2013 | 19:30
29
הכל יהיה טוב.
היה לי רק מחזור אחד טבעי אחרי ההפלה
11/11/2013 | 16:58
2
33
והביוץ מאוחר בכמה ימים מהרגיל.
אח"כ המשכנו זריקות והזרעות ואח"כ גלולות ואז IVF בלה בלה
אז מה אם הוא מאוחר?
הלוואי שזה הביוץ המנצח שיוליד לך בייבי מתוק
הכל מוזר במחזור הזה..
11/11/2013 | 21:12
1
19
הביוץ הגיע מאוחר, היו לי כאבים, והטמפרטורה לא עולה כמו חודש שעבר, שהיה החודש הראשון אחרי ההפלה.
אני ביוא״ב 3 אבל הטמפ רק ב 36.3.. חודש שעבר היא זינקה יומיים אחרי כבר ל 36.7.. אוף.
חודש מוזר במיוחד..
אולי הגוף עוד לא חזר לעצמו
12/11/2013 | 12:09
16
ואולי סתם במקרה הטמפ' נמוכה כי יותר קר בחוץ.

מקווה לטוב
היי בנות
07/11/2013 | 12:26
6
158
האם רק אחרי ביוץ אמורה להיות את הפרשה השקופה?
בד"כ ההפרשה השקוופה מגיעה לקראת הביוץ
3
114
לא אחריו. לא ניתן הסתמך ע זה ב100% אבל זה אד הסימנים שהביוץ קרוב. עד כמה? זה כבר תלוי בגוף שלך..
היי
10/11/2013 | 10:26
2
35
מה שמוזר שהיה לי רק ביום חמישי וזהו
זה בסדר,
10/11/2013 | 11:56
1
29
גם אני רואה הפרשה צמיגית ושקופה רק יום אחד ולפעמים צריכה לעשות בדיקה פנימית בשביל זה. כן יש לי הפרשות מימייות רבות וזה הסימן העיקרי שלי שהביוץ מתקרב..
טוב בנתיים אין שום סימן נראה מה יהיה במעקב
10/11/2013 | 14:03
25
זקיקים היום.
בוקר טוב....
09/11/2013 | 09:13
1
85
אצלי ההפרשה השקופה תמיד נמשכת בערך שבוע + יום יומיים... אז בהחלט היא מופיעה לפני הביוץ... אבל מרגע הופעת ההפרשה ועד לביוץ קשה לדעת כמה זמן עובר...
בכל מקרה הפרשה שקופה זה אחלה סימן להתחיל לעבוד.
בהצלחה
היי
10/11/2013 | 10:17
33
עדיין לא רוצים לנסות רק מינואר נתחיל אני פשוט במעקב זקיקים לדעת בדיוק מתי הביוץ כי רוצים לכוון על בן ורוצה גם קצת להתנקות מהגלולות וגם שההבדל יהיה בין השנייה לשלישי 4+ אז בגלל זה רוצים רק מינואר זה החודש הראשון שאני בלי גלולות אבל בטח אחרי שנדע בוודאות מתי הביוץ אז אפשר לדעת מתי אני יקבל ביום חמישי למשל הזקיק היה 22 אז בטח היום הגיע כבר ל 24 אחרהצ יש לי בדיקה.
שרשרוראפואי וטיפולייט לסופ"ש
07/11/2013 | 07:03
5
44
התחלת טיפול.... כמה שאלות
07/11/2013 | 18:20
4
94
שלום לכן... אחרי תקופה שבה אין לי מחזור ושהמחזור הקודם שלי הגיע באיחור רציני באמצעות כדורים, החלטתי להחליף רופא...
הרופא החדש שלי שלח אותי לאולטרסאונד ואת בעלי לבדיקת זרע ואמר שלאחר שנקבל תוצאות ובמידה והוא יראה שהזרע תקין נתחיל בטיפול עם איקקלומין.
היום עשיתי אולטרסאונד - אמרו לי שהיה ביוץ בשחלה השמאלית - לא ידוע מתי זה היה... כמו כן השחלות שלי בעלות מראה פוליציסטי... תוצאות הבדיקה:

גודל הרחם: 37 27X
רקמת רחם: תקין
רירית הרחם: 9.4 מ"מ
תיאור הרירית: סדירה, הד קו אמצע
דוגלס: ללא נוזל.
שחלה ימנית: הודגמה בגודל 33 18X, מבנה: זקיקים קטנים מרובים בצורה אופיינית ל-PCO
שחלה שמאלית: הודגמה בגודל 23 26X, מבנה: זקיקים קטנים מרובים בצורה אופיינית ל-PCO

התוצאות לא אומרות לי כלום..... אם מישהי תוכל קצת להסביר??
וגם הייתי שמחה לדעת קצת יותר על האיקקלומין.........
טיפול באיקאקלומין
07/11/2013 | 19:04
3
77
רשאית בכדי לוודא אם את אכן פוליצסטית יש לבצע בנוסף לבדיקת האולטראסאונד שביצעת גם פרופיל הורמונלי.
במידה ואכן ויוחלט שהאבחנה הרפואית שלך היא פוליצסטיות אז הטיפול באיאקלומין מתאים עבורך.
אקאקלומין זה הורמון לגיוס זקיקים.....
רק משהו קטן
07/11/2013 | 20:42
2
60
גם לי נמצא בא.ס שיש לי שחלות עם מבנה פולציסטי,
עם הרבה זקיקים קטנים,
אבל זה לא בא לידי ביטוי בפרופיל הורמונאלי.
הרופא אמר שזה ספקטרום, וגם אם זו לא התמונה של תסמונת השחלות הפוליציסטיות, תמונת הא.ס מספיקה להעיד על "בעית ביוץ קלה" כפי שהוא הגדיר אותה
כנ"ל! ממש אחד לאחד כמוך!
07/11/2013 | 20:52
19
השאלה היא יש כל מיני "דרגות" לפוליצסטיות
07/11/2013 | 21:05
46
יש כאלה שאכן מבנה השחלה שלהן פוליצסטי אבל המחזור סדיר פחות או יותר והן אכן מבייצות.
יש כאלה שלא מבייצות באופן סדיר אם בכלל או שהמחזורים מאוד ארוכים ולכן כן יראו לרוב גם בדם.
הכי חשוב זה לבייץ..... ואם לא אקאקלומין בהעדר ביוץ לרוב עוזר במידה ושאר הדברים תקינים.
חם בפורומים של תפוז
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
הודעות נבחרות
פורום ייעוץ הנקה
פורום ייעוץ הנקה
ספא כפר הים
ספא כפר הים
טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה