לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

לצפיה ב-'קיטורים ותמיכה לסופ"ש'
קיטורים ותמיכה לסופ"ש
12/12/2013 | 16:49
19
108
לצפיה ב-'שאלה לבנות הפורום'
שאלה לבנות הפורום
11/12/2013 | 10:41
5
342
מה עושות עם המתח והציפייה כל חודש?

נראה לי שהחודש זה שיבש לי את המחזור ...
לצפיה ב-'האמת לא הרבה.... מנסים להשתלט על זה'
האמת לא הרבה.... מנסים להשתלט על זה
11/12/2013 | 11:30
180
האמת שהיה לי אטרף בחודש השני לנסיונות... אבל אז הורדתי הילוך וממש עבדתי על עצמי.... למזלי קצת לחץ בעבודה מרגיע.... מנסים להתעסק בכל דבר רק לא בזה.... פתאום הבית יותר מסודר, והינה עוד ארון שלא סידרתי... ככה מעבירים את הזמן.
לצפיה ב-'האמת שאין מה לעשות....:)'
האמת שאין מה לעשות....:)
11/12/2013 | 11:39
2
183
מחכים,סובלים,מדמיינים,הוזים,מנסים להעביר את הזמן - זה לא עובד! - ,גולשים בפורום מהמחשב,גולשים בפורום מהנייד, מסתכלים בטבלה של חום השחר מיליארד פעמים,עושים קפה,חוזרים לדמיין,וכו' וכו' וכו'.

אבל בסוף,
"הם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה" :)
לצפיה ב-'חחח הצחקת אותי עם המסתכלים על הטבלה '
חחח הצחקת אותי עם המסתכלים על הטבלה
11/12/2013 | 12:02
1
119
של חום השחר מיליארד פעמים.... כאילו שפתאום אם נסתכל על זה מספיק זמן תצא משם הודעת בטא או שני פסים
לצפיה ב-'חחחח בדיוק!'
חחחח בדיוק!
11/12/2013 | 17:30
39
לצפיה ב-'באמת לא פשוט...'
באמת לא פשוט...
11/12/2013 | 11:59
107
הימים אחרי ביוץ פשוט מחרפנים. במקרה שלי היו כבר הרבה אכזבות וגם יש לי FSH גבוה, אז פשוט הציפייה נעשתה יותר ריאלית... החודש  למשל מבינה שהסיכוי לא גבוה אז זה גם איכשהו מוריד את המתח, למרות שהיום יוא"ב 11 וברור שהמחשבות מתגנבות... חוץ מזה, מנסה להסיח את הדעת, לראות סרטים, לקרוא ספרים, לצאת עם חברות... כמה זמן אתם מנסים? למה את חושבת ששיבש את המחזור?
לצפיה ב-'שבועיים של המתנה... '
שבועיים של המתנה...
12/12/2013 | 16:15
2
190
אולי זאת רק אני אבל במהלך השבועיים שאחרי הביוץ אני פשוט מתחרפנת ונטפלת לכל סימפטום אפשרי שיכול לתת לי תקווה לשני פסים...
מה אתן עושות כדי לא לחשוב ולהתעסק בזה כל הזמן?
לצפיה ב-'יש לי חדשות בשבילך זה לא רק את...:)'
יש לי חדשות בשבילך זה לא רק את...:)
12/12/2013 | 16:33
72
לצפיה ב-'בהחלט לא רק את'
בהחלט לא רק את
12/12/2013 | 16:59
121
אלה שבועיים מאד קשים ואני יכולה לספר לך שאחרי זה לא נהיה יותר קל ...
לצפיה ב-'חדשה כאן. משתפת ומלבטת'
חדשה כאן. משתפת ומלבטת
12/12/2013 | 10:50
7
314
האמת שאני קוראת כאן מהרגע שרצינו הריון אבל לא הרגשתי שייכת לשתף כ"כ.
אז אני אציג את עצמי. אמא לילד כמעט בן 3 ומנסה 4 חודשים להיכנס להריון.
חייבת לציין שעל אף שזה נשמע מועט (וזו הסיבה שלא הרגשתי נוח לשתף), בילד הראשון זה הצליח בניסיון הראשון וזו הייתה לי הפתעה ואכזבה ממש גדולה שאני לא מצליחה הפעם...
אז הסיפור הוא כזה.
עוד שבוע וחצי בערך אני צריכה לקבל מחזור ועד תחילת השבוע הנוכחי ניסינו.
רק שעכשיו אני עם דלקת גרון נוראית ביותר וחום ואוזניים וכל החבילה.
הייתי אצל הרופא לפני יומיים והוא רשם לי אנטיביוטיקה. אמרתי לו שאני מנסה הריון אז שיתחשב בזה שאולי אני כן.
הוא בתגובה אמר אז אל תנסי יותר החודש.
יופי, אבל יכול להיות שכבר נקלטתי....אז הוא אמר שהאנטיביוטיקה הזאת בסדר להריון (צפוויט פורטה)
טוב ויפה בנתיים אני מיום שלישי בבית ולא עובדת, רק שאין שום שיפור במצב!!!
כלום! אני חוזרת אליו עוד שעה, אבל במקביל קרה אתמול דבר מוזר שאני מרגישה רק כאן נוח לשתף.
אתמול התחשק לי פרי שאני לא אוהבת בכלללל והפעם האחרונה והיחידה שאי פעם (כן, אי פעם, גם לא טעמתי אותו לפני כן) התחשק לי אותו היה בהריון של הגדול שלי. זה מוזר ומחשיד אפילו בעלי שמח לרגע ומהר הרגעתי אותו.
מה אני אעשה?? יכול להיות שזה סתם אבל אם אני כן בהריון, לקחת אנטיביוטיקה אחרת?? אני דיי לא מתפקדת לא בבית ולא בעבודה ואני לא יכולה להרשות לעצמי יותר.
עכשיו הרופא מבחינתו גם פעם קודמת שידר דיי שלא אכפת לו. כאילו גם כששאלתי אותו אם כן, אז הוא אומר לי "מה לעשות?" תעשי בדיקה ביתית.בדיקה ביתית לא תקלוט כלום! בהריון של הראשון קניתי כמה בדיקות ובדקתי בהפרשים ולא ראו כלום. רק אחרי שבוע איחור ראו פס כ"כ חלש שבעלי היה בטוח שאני ממציאה אותו. וזה שבוע איחור!
אוף. ממש מתוסכלת!
אני כ"כ רוצה כבר הריון אני לא מוכנה לסכן את זה ומצד שני אני חייבת להבריא!!!! אני לא בולעת ולא אוכלת ואפילו לא מצליחה לדבר. הבן שלי ממש מתוסכל ובוכה מזה שאני לא יכולה לדבר איתו אבל מה אני יכולה לעשות??
לצפיה ב-'תסבירי לו יפה שזה מוקדם מדי לבדיקה ביתית'
תסבירי לו יפה שזה מוקדם מדי לבדיקה ביתית
12/12/2013 | 11:23
140
ושאת מעדיפה שייתן לך טיפול שמתאים לנשים בהריון ליתר בטחון, אם הוא מגיב בציניות הייתי מוסיפה שאני מניחה שהוא לא ירצה להיות אחראי במקרה שאת אכן בהריון (למרות שבכנות, ובדעה לא מקצועית אני לא בטוחה שבשלב הזה משהו ממערכת הדם מגיע ל"עובר" עדיין). בכל מקרה זה לא אידיאלי להיות עם חום בהריון, כך שגם מהבחינה הזו עדיף למצוא טיפול יעיל.
בכל מקרה, מאחלת לך החלמה מהירה ושהבדיקה (ביתית/בטא) תהיה חיובית!!
לצפיה ב-'אני הייתי מנסה גישה אחרת....'
אני הייתי מנסה גישה אחרת....
12/12/2013 | 11:31
131
אומרות לו שיש הריון ושעכשיו יתן לך טיפול שמתאים להריוניות.
מעבר לזה תנסי תרופות סבתא.... לשים את האוזן תחת עדים של חלב - לקטן שלי זה עזר וגם לי עשו את ה כשהייתי קטנה. לגרון יש מלא תרופות סבתא שעכשיו אני לא זוכרת... אני אשאל את סבתא שלי ואחזור אליך עם תשובה בערב....

בהצלחה וקודם כל תרגישי טוב, החלמה מהירה ועוד שבוע הודעת פסים משמחת :)
לצפיה ב-'מישהי כבר אמרה פה'
מישהי כבר אמרה פה
12/12/2013 | 17:27
86
אבל בשבועות הראשונים (וסלחו לי אם ההסבר לא נכון מבחינת מינוחים) עדיין אין זרימה של חומרים מהדם של האם למערכת הדם של העובר. יודעת את זה כי לקחתי ממש בתחילת ההריון הקודם כדורים שאין עליהם הרבה מחקר לגבי מידת הנזק שעלולים לגרום בהריון וכשגיליתי שאני בהריון זה מה שהרופא אמר. ליתר ביטחון מציעה שתתקשרי למרכז הטרטולוגי (מעין קו חם בבתי חולים שנותנים מידע לגבי בטיחות תרופות וטיפולים רפואיים בהריון והנקה) ותשאלי אילו תרופות נגד דלקת גרון ניתן ליטול בהריון, ועם הרשימה הזו גשי לרופא.
לצפיה ב-'תודה לכולן. מעדכנת.'
תודה לכולן. מעדכנת.
12/12/2013 | 19:48
3
164
אז רופא המשפחה הפנה אותי למיון או אף אוזן גרון לבחירתי כי לדעתו יש החמרה.
בחרתי באפשרות השניה, מצאתי תור פנוי להיום וכשהייתי אצלו הוא אמר שא. זה ויראלי כך שאין באנטיביוטיקה שום תועלת. ב. בגלל שזה ויראלי אין מה לעשות על אף שזה נורא כואב.

העיקר נלחצתי מתרופות....

מישהי רשמה כאן שיש לה תרופות סבתא- אני אשמח לקבל אני דיי אובדת עצות וממש חייבת לחזור לעבודה ביום ראשון עם יכולת לדבר.....

תודה
לצפיה ב-'תרגישי טוב '
תרגישי טוב
12/12/2013 | 20:36
61
יעזור לך מאוד לגרגר מים חמים עם מלח וסודה... בנוגע לכאב לי מקל נורא סטרפסילס, תוך לילה מעביר את הכאב החד רק שאני לא יודעת אם מותר בהריון.
אם  יצא שמותר לקחת סטרפסילס תקחי את הסטרפסילס+, הסוג הזה הכי חזק.
לצפיה ב-'זאת הייתי אני....'
זאת הייתי אני....
14/12/2013 | 18:08
46
וסורי ששחכתי אותך :(
הייתה לנו מסיבת יום הולדת ביום חמישי וזה פשוט ברח לי מהזיכרון.....
אנסה תכף לרשום לך בפקאי כמה עצות בנושא ...
לצפיה ב-'לא יוצא לרשום בפרטי.... לפחות מהנייד'
לא יוצא לרשום בפרטי.... לפחות מהנייד
14/12/2013 | 18:21
50
רושמת לך כאן:
אז כמו שכתבתי, לאוזניים זה לשים את האוזן מעל אדים של חלב רותח... אמור להקל ולעזור... כמובן יש אחרי זה שמים צמר גפן באוזן ואם יש לך בבית קובע שמכסה את האוזמניים אז עוד יותר טוב.

לגרון - האמת זה תלוי במה שיש לך. אם כאבי הגרון הם כתוצאה מדלק האוזניים אז רוב הדברים רק יקלו אבל לא באמת יפתרו את הבעיה.
אם זאת דלקת גרון יש 2 שיטות מאוד יעילות שהוכיחו את עצמן גם עלי!
1. דבש, אבל לא נוזלי מאוד אלא דבש שהואניותר מסוכר כזאת, פשוט בנינוחות למצוץ כפית עם הדבש, זה יגרה את הגרון בגלל הגרגירים אבל מחר כבר תרגישי יותר טוב. הוא מחמם ומקל ואין לי שמץ מה הוא עוד עושה אבל זה בהחלט עוזר.

אם הדלקת ממש חריפה אז יש עוד אופציה שפחות תאהבי - גוגלמוגל - המתכון:
בצד את מרתיחה חלב שיספיק לך לכוס.
בכוס נפרדת את שוברת ביצה טריה עם כפית-2 של סוכר... מערבבת את הביצה טוב טוב עם הסוכר.
כשחלב רותח את לאט לאט מוסיפה אליו את הביצה תוך כדי ערבוב כדי שהביצה לא תתבשל בחלב החם.... סיימת להכניס את הביצה... והינה הטופ - את זורקת לכוס קוביית חמאה נדיבה משהו כמו 10 גרם....
זה ממש נשמע מגעיל אבל אם שותה את זה לפני השינה זה עושה פלאים... בבוקר קמים כאילו כלום.

מקווה שזה יעזור.
בהצלחה
לצפיה ב-'עשיתי היום בדיקות בטא'
עשיתי היום בדיקות בטא
10/12/2013 | 17:11
343
ויצא שלילי:(
אבל לא מזה אני ככ עצובה. אלא כי מאחר לי המחזור ואפילו אין סימנים שהוא מתקרב. בבקשה אם מישהי מבינה בזה אני אשמח ..

תמיד היה לי מחזור סדיר. בהריון הקודם נקלטתי ישר.
הפעם:
הפסקתי גלולות באוגוסט, קיבלתי מחזור לאחר 32 יום ושוב לאחר 35 יום. מאז בדקתי ביוץ וחום השחר. לפי חום השחר לא ממש זיהיתי ביוץ. אבל לפי מקלות ביוץ - זיהיתי שבוע וחצי אחרי הזמן. שזה אומר ביומ 23...
היום עשיתי אולטרסאונד וראו רירית דקה, הרופא אמר שזה נראה כמו אחרי הביוץ. ובטא שלילית.
נכון להיום עברו 6 שבועות מאז קבלת המחזור. זה נראה קצת מוזר, זה אף פעם לא קרה לי...
לצפיה ב-'ההמתנה לא נגמרת....'
ההמתנה לא נגמרת....
13/12/2013 | 18:22
138
כל היום פותחת את היום לראות עוד כמה זמן נשאר להמתין..... מתי זה 6 שבועות מאז הביקור האחרון אצל הרופאה שלי.... עברו בנתיים רק 3 וכולי תקווה שעוד שבוע-שבועיים הווסת כבר תבוא....
פתאום הזמן לא זז.... השבוע הזה טס לי אבל בכללי אני מרגישה שהזמן לא זז... המתנה כל כך ארוכה ולמה??? לא להודעת פסים אלא רק למכשפה.....
מצד שאני, לא אכפת להמתין שבוע יותר ממה שצריך אבל רק בתנאי שכל המערכת תחלים מההפלה והחזרה לנסיונות תהיה בטוחה יותר.
ויתרתי על החודש ולא בדקתי ביוץ, וההפרשות גם החודש מוזרות ולא קשורות.... אנחנו קצת מקמפרים אבל גם לא יותר מדי.... אולי יתפס (למרות הפחד שיהיה משהו לא תקין כי לא המתנתי מחזור אחד מההפלה)...
אוף... הכי מבאס זה הקור...  תכלס...

שבת שלום בנות, עם בשורות נהדרות שיחממו את הלב בשבת כל כך קרה.
לצפיה ב-'בהריון כן או לא לסופ"ש.....'
בהריון כן או לא לסופ"ש.....
12/12/2013 | 16:44
41
452
המשך>>
לצפיה ב-'שרשוראפואי וטיפולייט לסופ"ש'
שרשוראפואי וטיפולייט לסופ"ש
12/12/2013 | 16:42
9
53
לצפיה ב-'מה קורה פה??איקילומין וזקיקים'
מה קורה פה??איקילומין וזקיקים
12/12/2013 | 14:50
5
121
היי בנות,  כתבתי את ההודעה גם בפורום שחלות פוליציסטיות ואני אנסה גם פה.
אז הסיפור הוא כזה:
חודש שני של איקקלומין כדור אחד למשך 5 ימים.
חודש שעבר הושג ביוץ ביום 17 למחזור. היה זקיק אחד בשל שביץ בגודל 26 רירית 7 מ"מ. לצערי ללא הריון
החודש אותו מינון של איקקלומין (כדור אחד ביום למשך 5 ימים)+אסטרופם ואני כבר סיום 21 ועדיין אין ביוץ באופק.
הנתונים הם כאלה:
יום 11 למחזור, שחלה ימנית זקיק של 10 רירית 4.7
יום 14 למחזור שחלה ימנית זקיק של 10 רירית 6.6 (הפסקת נטילת אסטרופם)
יום 18 למחזור שחלה ימנית 10, שחלה שמאלית 11 רירית 6
היום, יום 21 למחזור שחלה ימנית זקיקים קטנים, שחלה שמאלית 11 רירת 4.7

מה קורה פה???
לפי מה שאני רואה כניראה החודש לא יהיה ביוץ. מישהי נתקלה במקרה דומה ובסוף כן היה ביוץ?
למה חודש שעבר הגבתי והחודש כניראה שלא? ומה זה אומר על החודש הבא? להמשיך עם האיקקלומין או להתחיל זריקות?
עוד משהו שחשבתי עליו זה שחודש קודם עשיתי במקביל דיקור סיני, לפני הביוץ פעמיים בשבוע ולאחר ביוץ פעם בשבוע. החודש החלטתי לא לעשות דיקור כי זה היה לי נורא יקר.
מה אתן חושבות, יש מצב שלא הגבתי לטיפול כמו חודש קודם כי לא עשיתי דיקור?
אשמח לתובנות כלשהן!
לצפיה ב-'מה עם בדיקות דם?'
מה עם בדיקות דם?
12/12/2013 | 16:59
4
73
מדוע אקאקלומין כי את פוליצסטית? אין לך ביוץ סדיר?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
12/12/2013 | 17:24
3
77
היי פיצית,
כן, לצערי אני פוליציסטית ולא מבייצת כמעט בכלל (פעם בשנה)
בדיקות דם הרופא לא נתן לי ואפילו שאלתי אותו לגביי זה. הוא אמר שאין צורך בשלב הזה (יש לציין שמדובר ברופא פוריות פרטי מאוד מוערך)
לצפיה ב-'גם אני פוליציסטית'
גם אני פוליציסטית
12/12/2013 | 18:53
68
עליי האיקקלומין לא השפיע בכלל ואחרי סבב אחד עברנו לזריקות..
הדבר המעודד הוא שברגע שיש ביוץ, לרוב הדרך להריון קצרה.

אני תמיד הייתי עושה מעקב זקיקים בשילוב עפ בדיקות דם וכש estradiol    מגיע לאזור ה 1000 גם אולטרסאונד

בכל מקרה שמעתי על מקרים שחודש אחד זה משפיע חודש אחר לא
אני מניחה שהרופא ייתן צאנס עוד סבב אחד לאיקקלומין כי עובדה שהוא כן השפיע אולי צריך רק להגדיל את המינון שלו

לצפיה ב-'לא מצליחה להבין'
לא מצליחה להבין
12/12/2013 | 22:16
49
מתקשה להבין רופאים שנותנים איקקלומין כאילו זה סוכריות על מקלו מתקמצנים על הפניה לבדיקות דם. קשה מאוד לדעת מה מצבך בלי בדיקות ולאן נעלם הזקיק מימין. מציעה לך בפעם הבאה בתקווה שלא תהיה, לא להסכים לטיפול ללא מעקב נורמאלי
לצפיה ב-'אולי צריך להעלות מינון אבל '
אולי צריך להעלות מינון אבל
22/12/2013 | 02:26
9
זה רק הרופא יגיד! ובקשר לבדיקת דם זה חובה!!!! זה לא שאלה בכלל כשמדובר בהורמונים .. יוצא לי לעשות גם 3 בדיקות דם בשבוע עם ההורמונים זה קשה אבל אין ברירה מתרגלים.. חבל לפספס בגלל שאין תמונה כוללת
לצפיה ב-'בדיקות'
בדיקות
12/12/2013 | 14:59
2
123
בת 37.5, פוליציסטית, לפי US ביום שלישי הרופא המטפל אמר שלדעתו יתקיים ביוץ בתחילת-אמצע שבוע הבא. ביקש שאעשה בדיקות דם היום. להלן התוצאות:
אסטרדיול 638
LH 11.2
prog קטן מ-2

אשמח לקבל הסבר מכל המבינות...

תודה רבה
לצפיה ב-'עוד לא ביוץ אבל את בהחלט בדרך'
עוד לא ביוץ אבל את בהחלט בדרך
12/12/2013 | 17:17
1
85
זקיק בשל אחד מפריש בערך 800-1000 יח' אסטרדיול (18-24 מילימטר) כך שאם אכן מדובר בזקיק יחיד את אוטוטו שם. סביב הביוץ עצמו הפרוגסטרון יעלה ל3,4 ויודעים בודאות שהיה ביוץ אם הוא מטפס לעשר ומעלה.

לצפיה ב-'לולי - תודה '
לולי - תודה
15/12/2013 | 11:19
31
מקווה לחודש מוצלח לכולנו
לצפיה ב-'מבייצות ביחד לסופ"ש'
מבייצות ביחד לסופ"ש
12/12/2013 | 16:41
13
82
לצפיה ב-'מתי מגיע הביוץ לאחר הפלה טבעית?'
מתי מגיע הביוץ לאחר הפלה טבעית?
12/12/2013 | 13:39
6
140
הי בנות יקרות,

בת 36 ולאחר הזרעה ביתית ראשונה בה נקלטתי (!)
הפלתי באופן טבעי בשבוע 6...
שק ההיריון יצא החוצה באופן טבעי מלווה בהפרשות חומות שהולכות ומתמעטות.
מלאת מוטיבציה להמשך ורוצה לבצע הזרעה ראשונה מיד לכשיגיע הביוץ הראשון.
אתמול הלכתי לרופא שאמר שלאחר הפלה המחזור הראשון יגיע רק לאחר 6-8 שבועות,
ורק אז יגיע הביוץ משום שהגוף צריך זמן סנכרון עם עצמו.
כמובן שעשיתי מחקר ושמעתי שניתן לצפות לביוץ גם בעוד שבועיים,

מישהי עברה תהליך דומה?
האם באמת יש להמתין כ"כ הרבה זמן לנגלה הבאה??
לצפיה ב-'הרופא נתן לך חצי מידע...'
הרופא נתן לך חצי מידע...
12/12/2013 | 15:14
3
111
אכן המחזור הראשון יגיע בין 4-8 שבועות, א-ב-ל
לפני המחזור יש ביוץ, לרוב הוא זז קדימה קצת אבל הוא יגיע לפני המחזור
יש רופאים שממליצים לחזור לניסיונות רק אחרי וסת אחת
הרופא שלי דווקא אמר שאפשר לנסות ישר...
אצלי אחרי הפלה בשבוע 6+ הביוץ הגיע בול ביו"מ 14 (בהנחה שהיום הראשון של הדימום הוא יו"מ 1)

מצטערת לשמוע על האובדן שלך, ומקווה לשמוע שנקלטת שוב במהרה!
לצפיה ב-'אז ממתי להתחיל לספור??'
אז ממתי להתחיל לספור??
12/12/2013 | 15:26
2
71
תודה לילוש,
כשאת אומרת דימום את מתכוונת לדימום שהתחיל את ההפלה? יש לי הפרשות כבר שמונה ימים והשק יצא ביום הרביעי להפרשות,להתחיל לספור מהיום הראשון להפרשות?
לצפיה ב-'אנ יבטוחה שאצל כל אחת ההפלה אחרת'
אנ יבטוחה שאצל כל אחת ההפלה אחרת
12/12/2013 | 15:27
55
אצלי היה 3 ימים הפרשות חומות ואחכ התחיל דימום אדום ממש
ליום הזה אני מתכוונת, זו תחילת ההפלה- ממש כמו וסת
לצפיה ב-'אצל כל אחת זה אחרת... אצלי היה'
אצל כל אחת זה אחרת... אצלי היה
12/12/2013 | 16:42
44
דימום כבד קרוב לשבועיים + עוד 4 ימים של הכתמות. אצלי השק נפל ביום ה-5 לדימום (דימום ממש ולא הכתמות).... אבל אחרי שבוע נתנו לי גם ציטוטק כי הרחם היה מלא קרישי דם.

אני החלטתי כן להמתין לוסתם ורק אז לחזור לנסיונות. בנתיים ממתינה למחזור... אני כבר שבועיים אחרי שהדימום פסק ובנתיים אין כלום, אפילו ההפרשות מאוד מבלבלות ועדיין לא מצליחה לזהות הפרשה פורייה....
מקווה שאצלך הכל יהיה מהר יותר...
מה שלא תחליטי, בהצלחה.
לצפיה ב-'אני עברתי גרדה אז זה קצת שונה '
אני עברתי גרדה אז זה קצת שונה
12/12/2013 | 16:22
1
70
מצטערת לשמוע על האבדן שלך.
בעקרון, הספירה כאן קצת פחות משנה, אבל לדעתי, את יכולה לספור מהיום שההיריון נפל (כלומר, היום שבו התוכן ההריוני יצא מהרחם).

בכל מקרה, לוקח לבטא קצת זמן לרדת וכל עוד הבטא נשארת גבוהה, סביר להניח שלא יהיה עדין ביוץ.
אם את מודדת חום בשיטת חום השחר, פשוט שימי לב למגמת הירידה של החום. אצלי, בחודש שאחרי הגרידה היו לי ממש הפרשות פוריות סביב הביוץ אז ידעתי שהוא מתקרב.

בעקרון, הגישות בין הרופאים חלוקות לגבי כניסה מידית להיריון - אני מאמינה שאם הגוף לא מוכן לקלוט היריון הוא פשוט לא יקלוט אותו. יכול להיות שהרירית של הרחם צריכה את הזמן הזה קצת להשתקם מההפלה וזה גם בסדר.

אני לא ניסיתי מיד אחרי הגרדה כי היה לי דם ברחם והייתי צריכה להמתין לוסת כדי שהדם יצא. אבל במחזור שאחרי הוסת הראשונה אחרי הגרדה נקלטתי להיריון חדש.
לצפיה ב-'בטא'
בטא
13/12/2013 | 02:20
39
הי תודה על המידע המנחם..
לפני 6 ימים הבטא עמדה על 177, לפני 4 ימים היתה 154,אתמול היתה 29-ירידה חדה המעידה על כך ששק ההריון נקלט ברחם ולא מחוצה לה ע''פ הרופא,נראה לי שהיא תרד מתחת ל5 בימים הקרובים,כבר  10 ימים עם הפרשות חומות (דם ישן) וביום החמישי הפרשה דמית עם יציאה של שק ההריון, אמשיך לעדכן לגבי הביוץ-מחכה לו בקוצר רוח.
שבת שלום והמון תודה
לצפיה ב-'האם ביוצית הזהב אמינה? ואם כן - בכל מקרה?'
האם ביוצית הזהב אמינה? ואם כן - בכל מקרה?
11/12/2013 | 21:35
1
85
האם ביוצית הזהב אמינה? ואם כן - בכל מקרה?
לצפיה ב-'בעיקרון כולן טובות'
בעיקרון כולן טובות
12/12/2013 | 17:01
80
השאלה היא אם את מצליחה לזהות ביוץ
כי יש חברות פחות רגישות ולא מתאימה לכל אחת
כל עוד את מזהה ביוץ איתן אז עבורך זה רגיש ואמין
לצפיה ב-'תהיה בנוגע לביוץ'
תהיה בנוגע לביוץ
14/12/2013 | 10:49
3
118
יש לי תהיה, אולי למישהי יהיו תובנות בנושא.
נראה לכן שאם רמות ה-LH גבוהות יותר (ולכן הפס בבדיקת הביוץ כהה יותר) ויש יותר הפרשות פוריות של חלבון ביצה הביוץ הוא יותר "יעיל" או משהו כזה? או שאין קשר? אני לא מדברת על הבדלים בין נשים, אלא אצל אותה האישה (אני, לצורך העניין ) בין ביוצים. ספציפית, הרי יש את המיתוס שאחרי הפלה/כימי יש יותר סיכוי להיכנס להריון, מישהי יודעת מה ההסבר המדעי לכך, אם בכלל יש כזה? כי אני בביוץ שאחרי המחזור שאחרי הכימי, והוא משמעותית יותר מורגש, גם בהפרשות וגם בחוזק הפס בבדיקה.
לצפיה ב-'מעניין... עוקבת אחרי מה שיענו לך....'
מעניין... עוקבת אחרי מה שיענו לך....
14/12/2013 | 13:27
56
באותה סירה רק שלב אחד לפני... מחכה למחזור....
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
14/12/2013 | 14:12
74
ביוץ זה ביוץ - אין דבר כזה ביוץ חזק יותר או חזק פחות. בכל ביוץ משתחררת ביצית ( או במקרים נדירים יותר מאחת), רמות הLH לא מעידות על משהו מיוחד. לעומת זאת, הפרשות פוריות לא נובעות מרמות LH אלא מרמות אסטרוגן, וכשהוא יותר גבוה בדרך כלל הביצית יותר בשלה, אז זה כן יכול לשפר את הסיכויים.
לצפיה ב-'יש משהו כזה כנראה...'
יש משהו כזה כנראה...
14/12/2013 | 16:25
68
אני הלכתי להתייעצות עם רופאה אחרת, אחרי שרופא דביל רשם לי נרות פרוגסטרון בלי לבדוק אותי בכלל
כמובן שלא לקחתי את הנרות
והיא אמרה שגם אם בבדיקות יצא שהפרוגסטרון נמוך אחרי ביוץ היא לא תתן לי את הנרות כי זה יכול לנבוע מביוץ שאינו "חזק מספיק" ואז צריך לסדר את זה.
עוד לא עשיתי את הבדיקת דם של אחרי הביוץ, שבודקת את רמת ההורמונים בדם... אבל אני כן יכולה לומר  שבביוצים שלי תמיד הפס בדיקה כהה מאוד בהשוואה לפס ביקורת ויש מלאאא הפרשות וכאבי בטן תחתונה..
הריון לעומת זאת.. עדיין אין :( אז לא יודעת כמה הסימפטומים האלה קשורים או לא..
מקווה שעזרתי :)
לצפיה ב-' הריוניות שלנו '
הריוניות שלנו
12/12/2013 | 16:40
80
99
המשך>>
לצפיה ב-'ספירת מלאי 10/12/2013 לאמצע שבוע'
ספירת מלאי 10/12/2013 לאמצע שבוע
10/12/2013 | 09:33
18
84
" אנא הימנעו משרשור שאלות לספירת המלאי מאחר והדבר מעמיס על השרשור.
מי שרוצה להצטרף לרשימה או לעדכן מידע, אנא הוסיפי תגובתך בעמודת עידכוני סטטוס \התווספות לרשימה
עם הפרטים הרלוונטיים:                                                                                         
מי שלפני הביוץ - אנא שרשרי תגובה עם היום מתחילת המחזור בו את נמצאת ( י""מ = יום מחזור).
להזכירכן - המחזור נספר מהיום הראשון של הווסת ועד ליום הראשון של הווסת הבאה
(לדוג' - אם הווסת החל ב- 1 בחודש והיום ה- 17 בחודש, הרי שאת י""מ 17).
מי שנמצאת בי""מ 60 ומעלה תימחק אוטומטית מהרשימה, אלא אם ביקשה מפורשות להישאר בה.
מי שאחרי הביוץ - את הביוץ ככל הנראה זיהית בעזרת ערכות/חום השחר/מעקב זקיקים.
אם אתמול היה הביוץ, הרי שהיום את יוא""ב 1 (יוא""ב = יום אחרי הביוץ)
יוא""ב 20 ומעלה ימחקו אוטומטית מהרשימה.
הריוניות - אם פספסנו את הודעת הפסים שלכן ואתן רוצות להופיע ברשימה, אנא שרשרו את בקשתכן + תאריך פרסום הודעת הפסים שלכן\בטא בעמודת ""עידכוני סטטוס\התווספות לרשימה""
לכולנו"

לצפיה ב-'לפני הביוץ'
לפני הביוץ
2
87
Angie88 ימ 3
 kimkar ימ 4
טטיה1 ימ 4
pirat9 ימ 9
אני רק שאלה31 ימ 9
מנסה בפעם השילשית ימ 9
MIMI143 ימ 11
 Saritgil ימ 11
timi24 ימ 15
אנייס2   ימ 17
nina89 ימ 20
 שוב למעגל ימ 21
sandy 86 ימ 22
talip5 ימ 24
חיבוקית85 ימ 24
אודותי ימ 25
 מישהי שמבינה משהו ימ 27
Az1980 ימ 29
אופטימית 1977 ימ 32
mirial251 ימ 33
 noa1016 ימ 37
נשיקת חן ימ 48
פונטשית83 ימ 49
noanoa64 ימ 50
סרואסול ימ 54
natalie8310 ימ 54
פינקית ימ 55
בת שלישית ימ 59
לצפיה ב-'היום הזה יו״מ הראשון שלי :-('
היום הזה יו״מ הראשון שלי :-(
10/12/2013 | 12:54
1
105
העידכונים רשמתי יום ראשון, דיכאון כי זה יום ראשון של דיכאון.
לצפיה ב-'מבינה אותך... אני יו"מ 3'
מבינה אותך... אני יו"מ 3
10/12/2013 | 16:30
32
לצפיה ב-'אחרי הביוץ'
אחרי הביוץ
60
 נונילה27 יואב 4
מישהי שמבינה משהו יואב 6
rotemika11 יואב 8
אם הבנות2   יואב 9
שיינה6   יואב 10
חמודית27 יואב 13
אביטללי יואב 13

לצפיה ב-'נוווו.... אתן בהריון'
נוווו.... אתן בהריון
9
155
 שקד שקדונית יואב 15
שירהshira8   יואב 15
סיווני30 יואב 17
dornat יואב 18
לצפיה ב-'כן! :)'
כן! :)
10/12/2013 | 10:46
6
138
לצפיה ב-'לשקד'
לשקד
10/12/2013 | 12:56
5
280
אם אני זוכרת נכון דיברנו לפני חודש ואמרת שאת רוצה לנסות הריון שלישי נכון? אז זה קרה מהר אה?
לצפיה ב-'כן...זה באמת קרה מהר!'
כן...זה באמת קרה מהר!
10/12/2013 | 13:27
4
259
אנחנו עדיין בהלם.
לצפיה ב-'זה היה החודש הראשון שרציתם? אנחנו חודש הבא '
זה היה החודש הראשון שרציתם? אנחנו חודש הבא
11/12/2013 | 10:51
3
170
ננסה אבל אני די בספק שעל הפעם הראשונה ילך בשני ההריונות שהיו לי לקח 3 חודשים נראה מה יהיה הפעם .
לצפיה ב-'מחזיקה לך אצבעות שילך מהר!!! '
מחזיקה לך אצבעות שילך מהר!!!
11/12/2013 | 11:36
2
55
לצפיה ב-'תודה רק שהפעם זה אחרת כי אני עושה ממש מעקב '
תודה רק שהפעם זה אחרת כי אני עושה ממש מעקב
11/12/2013 | 14:44
1
129
בשביל לנסות לקלוע לבן.
לצפיה ב-'נא לא לפתוח פה דיונים קראו את'
נא לא לפתוח פה דיונים קראו את
11/12/2013 | 15:18
124
תקנון הפורום
לצפיה ב-'י"מ 1. '
י"מ 1.
10/12/2013 | 12:55
35
לצפיה ב-'מסתמן שכן '
מסתמן שכן
12/12/2013 | 06:48
64
לצפיה ב-'הריוניות דצמבר'
הריוניות דצמבר
10/12/2013 | 09:34
77
lid85 ה"פ 1/12/13
IאילהI
לצפיה ב-'יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ/בטא עדכנו כאן '
יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ/בטא עדכנו כאן
1
25
לצפיה ב-'יואב 2 '
יואב 2
12/12/2013 | 15:16
11
לצפיה ב-'שימו הספירה לעדכונים בלבד'
שימו הספירה לעדכונים בלבד
22
שימו -הודעות עידוד/שאלות שישורשרו- ימחקו

שרשרו, בבקשה
יש לנו כמה שרשורי נושא
מבייצות ביחד, קיטורים, שירשור רפואי, טיפולייט, וכמובן שרשור ספירת מלאי שלנו שמתעדכן בראשון שלישי וחמישי בו אנו מעדכנות אם הפכנו מי"מ ליוא"ב ולהפך. נא לא לשרשר לשם תגובות ביניים או בקשה להחזקת אצבעות- זה אמור להיות שרשור אינפורמטיבי בלבד!

שימו לב כשאתן משרשרות שאלה חדשה, שרשרו לשרשור האחרון שנפתח בנושא (בראשון שלישי או חמישי) כדי לא להקפיץ מעלה שרשור ישן.
שימו לב שלעיתים השרשור החדש(שלא נכתבו בו עוד תגובות) עשוי לעבור לדף 2. הקפיצו אותו עם ההודעה שלכן! שרשורים בני למעלה מ72 שעות לא קופצים, לא משנה כמה תגובות תכתבו

מחכות למנקה
כמו כן מידי יום נפתח שרשור
לכל אותן תגובות, שלא ממש קשורות לפורום ישירות (אם לא נפתח אתן מוזמנות לפתוח לבד עם תאריך אותו היום.)
טיפולייט
מבייצות ביחד בנוסף לפי הצורך נפתחים שרשורי "חדשות בבית" או "בהריון או לא בהריון" (כשאני רואה שיש כמה כאלה אני פשוט מאחדת אותן תחת הכותרת.
שרשורפואי
שרשורקיטור אנא זכרו שהמנהלות עושות עבודה התנדבותית, אז שמרו על הסדר בבית כדי לא לגרום לעבודה מיותרת

חדשות בבית
מחכות ביחד
הריון או לא הריון
הריוניות יקרות- אנחנו מאד שמחות להתעדכן בשלבים שאתן עוברות, אבל ברשימת ההריוניות החודשית אנחנו מעדכנות פעם אחת בלבד. החלטנה אם אתן רוצות שזאת תהיה ה"פ, בטא או דופק, אך לא נשנה את הרישום.

אנו מאחלות לכן הריונות קלים, תקינים וידיים מלאות

לצפיה ב-'חדשות ב-שלנו.....'
חדשות ב-שלנו.....
10/12/2013 | 07:43
2
30
לצפיה ב-'היי אני חדשה כאן...'
היי אני חדשה כאן...
09/12/2013 | 01:11
1
176
היי לכולם שמי נופר,
ואני חדשה כאן בפורום...
לצפיה ב-'ברוכה הבאה הריון ראשון?'
ברוכה הבאה הריון ראשון?
09/12/2013 | 10:14
70
לצפיה ב-'קשקשת ברשת לאמצע שבוע'
קשקשת ברשת לאמצע שבוע
10/12/2013 | 07:43
25
84
לצפיה ב-'יש פה בנות שמנסות על ידי קיום יחסים כל יום ?'
יש פה בנות שמנסות על ידי קיום יחסים כל יום ?
09/12/2013 | 11:20
12
350
קראתי בנט וקראתי פה בפורום יש כאלה שאומרים שלא כדאי יש כאלו שאומרים שאין בעיה...לא יודעת מה להחליט בגדול אנחנו לא מודעים לבעיית זרע כלשהיא אבל לקראת הימים הפוריים מקיימים יחסים 5 ימים רצוף...
לצפיה ב-'תראי'
תראי
09/12/2013 | 14:56
7
299
בחודש שבו נקלטתי יצא במקרה שהיה לו 5 ימים רצוף.. הימים שלפני הביוץ היו ימים עם חשק וכשהביוץ הגיע זה כבר היה קצת "כי חייבים".
לא יודעת אם זה מה שגרם לזה להצליח אבל, ככל שיותר זרעונים מגיעים לשם יש יותר סיכוי להפריה.
מצד שני, אמרתי אחר כך לבעלי שזה הרגיש הרבה יותר מדי ושאם זה לא יקרה החודש, אנחנו צריכים להשתדל לא להגיע לזה שוב. זה מוציא את כל הכיף מסקס..
לצפיה ב-'אבל מיום ליום את לא מרגישה שהכמות '
אבל מיום ליום את לא מרגישה שהכמות
09/12/2013 | 15:06
6
273
יורדת.?
וביום ה 5 לא היה כבר קשה מדי?
לצפיה ב-'לא יודעת להגיד לך לגבי הכמות..'
לא יודעת להגיד לך לגבי הכמות..
09/12/2013 | 16:14
5
280
אני יודעת שלוקח לגבר כ12 שעות לרענן את המאגרים ואני לא ממש מודדת לראות כמה יצא
אנחנו לא יודעים על בעיית זרע אז אני מניחה שאם הכל תקין, גם אם נראה שיש פחות מההתחלה, בסופו של דבר בכל טיפה יש מליונים ואל תשכחי שצריך רק אחד.. כלומר, גם אם מאחד ה"סטים" הראשונים הצליחו להגיע 10, ובאחרים 5 או 3, מישהו מהם עשה את העבודה שלו כמו שצריך

וכן.. זה היה סופר קשה, נפשית לשנינו ופיזית בעיקר בשבילו.
אבל ב-3 הימים שקדמו ליומיים של המקלון החיובי זרמנו עם זה כי רצינו, אז זה לא היה מאולץ. ביום הראשון של המקלון החיובי זה היה סביר, ביום השני בבוקר כבר קשה ממש.
ואל תשאלי אותי איך, אבל בערב שלמחרת פתאום שוב היה חשק לבחור- ואני זרמתי.
מה שכן, שבועיים אחר כך, לא ואני ולא הוא לא היינו בקטע...

אם לא ראית עדיין ממליצה בחום על הסרט The Great Sperm Race
יש אותו ביוטיוב והוא פשוט מרתק. שם הם נדמה לי ממליצים על יום כן יום לא, אבל אחרי שרואים אותו מבינים שככל שיותר זרעונים יצאו לדרך יש יותר סיכוי.
לצפיה ב-'תודה !!! אני מבינה שהצליח לכם אז זה כבר מעודד'
תודה !!! אני מבינה שהצליח לכם אז זה כבר מעודד
09/12/2013 | 16:22
1
199
לגבי הכמות - שאלתי כי כל יום אני מרגישה שיש פחות נוזל שנוזל ממני...
לצפיה ב-'הסיבה שפחות נוזל ממך היא אחרת לגמרי ממה שאת'
הסיבה שפחות נוזל ממך היא אחרת לגמרי ממה שאת
09/12/2013 | 19:29
208
חושבת.
צוואר הרחם נשאר סגור כל החודש פרט ל3-4 ימים סביב הביוץ. בדרך כלל הוא נפתח שלושה ימים לפני הביוץ ונסגר לאחר הביוץ. ככל שצוואר הרחם יותר פתוח כך נכנס יותר זרע ופחות זרע זולג החוצה.
בנוסף הפרשות הפוריות הופכות להיות יותר חלבוניות. ההפרשה תופסת את הזרע ופחות ממנו נוזל.
זאת דרך מצויינת לדעת כמה קרובה את לביוץ.  :)
לצפיה ב-'...Babybini'
...Babybini
09/12/2013 | 19:11
169
צפיתי בסרט עפ״י ההמלצה שלך.. באמת מרתק במיוחד ההדמיה לאנשים זה רק מראה כמה שהיריון זה נס אלוהי ואינו מובן מאליו...תודה
לצפיה ב-'...Babybini'
...Babybini
09/12/2013 | 19:11
1
94
צפיתי בסרט עפ״י ההמלצה שלך.. באמת מרתק במיוחד ההדמיה לאנשים זה רק מראה כמה שהיריון זה נס אלוהי ואינו מובן מאליו...תודה
לצפיה ב-'לגמרי, זו גם התובנה שאנחנו יצאנו איתה אחרי'
לגמרי, זו גם התובנה שאנחנו יצאנו איתה אחרי
09/12/2013 | 23:41
133
שצפינו בו. הריון שלם, תקין ועם ילד בריא בסופו זה לא פחות מנס.
לצפיה ב-'באמת יש גישות שונות.'
באמת יש גישות שונות.
09/12/2013 | 20:47
139
רופאת הנשים שלי טוענת שלקיים יחסים כל יום זו דרך נהדרת ללא להיכנס להריון ..
מאידך רופא הפוריות אומר שזה לא משנה כשאין בעית זרע.

יחד עם זאת, אני בהריון הראשון נכנסתי ביום כן יום לא , וכך גם כל החברות שלי (חושבת לפחות על 4 בראש)...
נסו חודש ככה, חודש ככה ותראי איך הולך לכם, הלוואי שלא תצטרכו עוד ניסיונות.

בהצלחה
לצפיה ב-'אם אין בעיה ידועה אז אין סיבה שלא'
אם אין בעיה ידועה אז אין סיבה שלא
10/12/2013 | 08:09
2
139
אני מניחה שלכל דבר יש גבול, אבל נכון לעכשיו אני לא מכירה אף מחקר שהראה שיש ירידה באיכות הזרע אם שוכבים כמה ימים רצוף, אולי בכל זאת לא כדאי להגזים (זאת אומרת, שבועיים רצוף בלי הפסקה אולי זה קצת יותר מדי).
כדאי גם לזכור שהתהליך יכול, באופן נרומלי לחלוטין, לקחת כמה חודשים, ולא כדאי להתיש את עצמכם (אלא אם כן את מקיימים יחסים סתם בשביל הכיחף חמישה ימים רצוף, ואז זה אחל'ה). אם אתם עושים את זה כדי להיות מוכסים - לא חייבים, גם יום כן יום לא מכסה מעולה.
בכל מקרה, לגבר צעיר ובריא חמישה ימים רצוף לא אמורים להיות בעיה, וגם אם כמות הזרע כן יורדת מעט בזמן הזה, עדיין אמור להיות שם מספיק בשביל הריון. מה גם שזרע יכול לשרוד ארבעה-חמישה ימים, אז בעצם כל הזמן מחזקים את המאגרים.
בעיקר לא להשתגע, שהכניסה להירון תשאר חוויה כיפית ולא מטלה שצריך לבצע.
לצפיה ב-'משיטוטים בנט ראיתי ...'
משיטוטים בנט ראיתי ...
10/12/2013 | 10:00
1
128
שאיכות הזרע לא יורדת אבל הכמות כן...זה מה שמדאיג אותי קצת
לצפיה ב-'מהניסיון שלי'
מהניסיון שלי
12/12/2013 | 08:20
59
בפעם היחידה שעשינו הזרעה יום אחרי יום המדדים ביום השני היו אפילו טובים יותר מבראשון, זה רק מראה שאי אפשר לדעת.
לדעתי כל עוד לא מגזימים זה בסדר גמור.
אבל אם את דואגת גם יום כן יום לא מכסה יופי.
לצפיה ב-'השתרשות ??'
השתרשות ??
10/12/2013 | 10:07
6
215
בנות אני יוא"ב 8 מחזור כל 28 יום, היום פתאם הכתמונת חומה בהירה בתחתון...
שהיתה ונעלמה.
יכול להיות השתרשות בשלב הזה? האם זה מתאים מבחינת הזמנים?
לצפיה ב-'מבחינת זמנים זה מתאים...'
מבחינת זמנים זה מתאים...
10/12/2013 | 13:44
5
134
הלוואי וזה זה שיתפתח מהמם עם בשורות מבממות בעוד שבוע
לצפיה ב-'תודה מקסימה '
תודה מקסימה
10/12/2013 | 14:46
4
94
אין על הידע שלך והעזרה...
אין מהבוקר כאבי התכווצות בבטן התחתונה משהו לא מהעולם הזה...
זה ממש לא מזכיר כאבי מחזור ממש ממוקד ומציק

תודה על התמיכה ואמן שיהיו בשורות טובות בעוד שבוע א-מ-ן !!!!
לצפיה ב-'גם לי '
גם לי
10/12/2013 | 15:58
76
היו כאבי תופת ביום של ההשתרשות (אני יודעת בדיעבד) בבטן התחתונה

אז אולי זה באמת קשור....
לצפיה ב-'נשמע מבטיח!!!!'
נשמע מבטיח!!!!
10/12/2013 | 20:22
2
75
אם הכאבים ממש חזקים אז אולי תתיעצי עם רופא... התכווצויות זה נורמאלי אבל אם הם ממש ממש חזקים אז אני לא בטוחה.

והידע שלי... בעיקר מהפורום המבמם הזה וגם אני קצת פסיכית, כשיש נושא שמעניין אותי אני פשוט חופרת ונוברת, שיטת הלימוד העצמי....
ככה למדתי ספרדית בתיכון- לא לדבר אלא קורא וכתוב ודקדוק. :)
כבר אמרתי שאני פסיכית?
לצפיה ב-'תודה...'
תודה...
10/12/2013 | 20:57
1
65
הכאבים חלפו וגם הדימומון שהיה בצהרים כלא היו...
זה ממש הזכיר לי את ההתכווצויות ברחם שהיו לי אחרי הלידה
נחכה לשבוע הבא ונדע
הלוואי...
לצפיה ב-'טוב אני לא הכי יודעת...'
טוב אני לא הכי יודעת...
10/12/2013 | 21:35
73
אחרי הלידה לא בדיוק הרגשתי התכווצויות.... טוב גם צירים לא הרגשתי עד שזה בה בבום בפתיחה של 8.
אני לא דוגמה טובה.
אבל מעודד לשמוע שזה עבר, וזה עוד יותר מחזק את ההשערה שלך....
לצפיה ב-'בייצתי או לא???'
בייצתי או לא???
11/12/2013 | 08:04
4
154
בוקר טוב בנות
אני אחרי הריון כימי וממש מבולבלת.
את מקלוני הביוץ קניתי אחרי שהבנתי שצפוי שיבוש בביוץ במחזור שאחרי...
היה אמור להיות ביוץ, לפי החישוב הרגיל (13 ימים מהווסת, קבוע אצלי) ביום שלישי שעבר. כבר מהשבת שעברה התחלתי עם מקלוני הביוץ. בהתחלה היו מופיעים שני פסים, אחד ככה ואחד בהיר, בהמשך השבוע ולמעשה עד היום, פס אחד בלבד ואני כבר שבוע אחרי מועד הביוץ המשוער.
האם יתכן שבייצתי מוקדם? יש משמעות לכך שהיו קודם שני פסים ועכשיו אחד או שזה חסר משמעות?
אגב, מבחינת הפרשות היו ימים שהתאימו , אבל גם אז המקלונים לא העידו על ביוץ, אבל שכבנו בכל מקרה, שיהיה... :)
אתמול והיום התחילו הפרשות מימיות לבנות - מה זה אומר?

תודה רבה
ובהצלחה לכולן!
ליסי
לצפיה ב-'אני חושבת שעוד לא היה ביוץ'
אני חושבת שעוד לא היה ביוץ
11/12/2013 | 13:26
1
66
אחרי כימי הביוץ יכול לאחר, זה רגיל.
גם חשוב לזכור שבדיקת הביוץ נחשבת לחיובית כאשר פס הבדיקה חזק כמו פס הביקורת או אפילו יותר חזק ממנו.
מצד שני אם זרת הפעם הראשונה שאת בודקת ביוץ הגיוני שהבדיקה לא מזההה אצלך.... אולי את צריכה סוג אחר של בדיקות.
אבל בנתיים תמשיכי לבדוק, רוב הסיכויים שהביוץ בפתח.

בהצלחה
לצפיה ב-'בדקתי גם הערב '
בדקתי גם הערב
11/12/2013 | 23:22
54
ושוב אין כלום.
מצד שני יש לי כל הזמן כאבים עמומים באזור הרחם, כאילו לפני מחזור אבל לא ממש חזקים כמו ההתכווצוית שהרגשתי בהריון הראשון (שהסתיים בגרידה בשבוע 11...).
נראה לי שהגוף שלי קצת השתגע מההריון הכימי הזה.

לצפיה ב-'לא בטוח שזה ביוץ'
לא בטוח שזה ביוץ
12/12/2013 | 08:22
39
מתי בדקת שהתאפסה לך הבטא?
מקלוני ביוץ יכולים לזהות גם את הבטא, הורמון ההריון, ויכול להיות שאחרי הריון כימי לקח לרמות קצת זמן לרדת ובגלל זה המקלונים יצאו חיוביים.
אני הייתי ממשיכה לבדוק.
לצפיה ב-'לדעתי תמשיכי לבדוק '
לדעתי תמשיכי לבדוק
12/12/2013 | 08:26
37
כמו שכתבה לך סטיפ, אחרי כימי, הגוף לפעמים משתגע קצת.
הרבה בנות כותבות כאן שהביוץ מגיע מאוחר יותר ממה שהן רגילות.
העיקר שאתם מכסים את הימים הנכונים וממשיכים לעבוד.
בכל אופן, אני חושבת שכדאי, כדי להיות על הצד הבטוח, להמשיך לבדוק ולכסות את התקופה הקרובה יום כן יום לא...
לצפיה ב-'שאלות ותהיות לאמצע שבוע'
שאלות ותהיות לאמצע שבוע
10/12/2013 | 07:42
22
162
לצפיה ב-'מה דעתכן?'
מה דעתכן?
09/12/2013 | 18:20
3
329
היי,

אני במצב לא ברור:

לפני שבועיים בייצתי. המחזור איחר (מחזור סדיר 28-29 יום מחזור אחרון 7.11) .

התחילו להיות תופעות שיכולות להיות מחזור/הריון. אתמול (שבועיים מהביוץ וכמה ימי איחור) התחילו לי דימומים בהתחלה חום ועכשיו גם אדום. אבל לא דימום מסיבי ובלי גושים או משהו.

יש לציין שעשיתי בדיקת הריון ביתית ביום שישי האחרון . (בדיקה באמצע היום ולא בבוקר אחרי השינה) הבדיקה יצאה שלילית נראה לי גם שלא עשיתי אותה טוב.

מאוד מבולבלת ובעיקר במתח - האם זה הריון ? או מחזור? השתרשות? הביוץ היה לי מאוחר החודש יש קשר?

תודה
לצפיה ב-'האמת? נשמע כמו מחזור...'
האמת? נשמע כמו מחזור...
09/12/2013 | 18:38
124
מצטערת לבאס אבל אולי הוא איחר בכמה ימים בגלל ההתעסקות בנושא והלחץ.
נחזיק לך אצבעות לחודש הבא!
לצפיה ב-'השאלה היא איך המחזור שלך בד"כ'
השאלה היא איך המחזור שלך בד"כ
10/12/2013 | 08:11
103
א הדימום הזה שונה מהמחזור הרגיל שלך אז יש סיכוי, כי יש הריונות שמתחילים עם דימומי.
אבל אם מדובר בדימום כבד ושוטף אז כנראה שזה מחזור.
השתרשות זה בטח לא, כי כבר מאוחר מדי בשביל זה.
הכי טוב זה לקנות עוד בדיקה, לבצע אותה נכון ולהיות בטוחה.
לצפיה ב-'נשמע כמו מחזור.... בנוגע לאיחור'
נשמע כמו מחזור.... בנוגע לאיחור
10/12/2013 | 20:18
70
בהחלט יש קשר לביוץ מאוחר... אם הביוץ היה באיחור אז בהחלט גם הווסת תגיעה מאוחר יותר (זה כי השלה הלוטאלי די קבוע אצל כל אישה).
אבל הייי.... גם אם זאת ווסת אז לא נורא, מתחילים חודש חדש עם המון תקוות... תמשיכי לבדוק ביוץ ולכסות את התקופה הפוריה, יום כן יום לא.
בהצלחה לחודש חדש ומנצח.
לצפיה ב-'כמה חום השחר מושפע מהחורף הזה שנפל עלינו?'
כמה חום השחר מושפע מהחורף הזה שנפל עלינו?
11/12/2013 | 11:28
8
121
בשבוע האחרון מאז שהתקרר הטמפרטורה שלי בכלל נמוכה מהרגיל, אבל האם זה גם יכול לשבש את העליית טמפרטורה של לאחר הביוץ?

הייתי די משוכנעת שאתמול היה הביוץ (בדיקת ביוץ חיובית ביום שני, אתמול בצהריים בספק חיובי ובערב שלילי לגמרי פלוס כאבי ביוץ מתאימים אתמול בבוקר), ובצירוף הנסיון מחודש שעבר (שאז התחלתי למדוד חום השחר) ציפיתי לראות היום עלייה בטמפרטורה, אבל היא נשארה נמוכה.
ברור לי שיתכן שהביוץ רק היום ושמחר תעלה הטמפרטורה, אבל... מישהי נתקלה בהשפעה של המזג אוויר הקריר הזה על הטמפרטורה?
לצפיה ב-'לא בטוח שהביוץ היה אתמול'
לא בטוח שהביוץ היה אתמול
11/12/2013 | 12:09
3
91
אני גם חשבתי שהביוץ זה בדיוק מתי שיש כאבים אבל המדקר שלי הסביר לי שזה לאו דווקא ויכול להיות גם יום אחרי. בעיקרון הביוץ הוא ב-48 אחרי שהבדיקה חיובית אז תאורטית יכול להיות גם היום...
לצפיה ב-'אוקיי קראתי שוב את ההודעה שלך '
אוקיי קראתי שוב את ההודעה שלך
11/12/2013 | 12:13
2
85
אז קבלי ביטול להודעה הקודמת
לא יודעת אם הטמפרטורה משפיעה, אבל אם ישנת עם שמיכה דקה בלי חימום וקמת קפואה אז יש מצב.... אצלי חום השחר היה דווקא גבוה הבוקר אבל ישנתי עם פוך ועוד שמיכה עליו  (אני אוהבת חום  )
לצפיה ב-'תודה, אז כנראה שזה באמת עוד לא זה '
תודה, אז כנראה שזה באמת עוד לא זה
11/12/2013 | 12:54
1
72
ככה חשבתי (או יותר נכון חששתי)... כנראה שאין מנוס מלהעביד קשה את החמוד שלי גם הלילה
תודה על התגובה
לצפיה ב-'הכל לטובה :)'
הכל לטובה :)
11/12/2013 | 13:23
50
שלי כבר התגעגע לימים שבו שגעתי אותו עם הימים הפוריים.... אחרי כמעט חודש של כלום (בגלל ההפלה והדימומים)... הוא יותר שמח ממני לחזור לנסיונות :)

בהצלחה!!!
לצפיה ב-'התבלבלתי כבר לגמרי... עזרה בבדיקות ביוץ בבקשה'
התבלבלתי כבר לגמרי... עזרה בבדיקות ביוץ בבקשה
11/12/2013 | 14:55
2
397
כמו שכתבתי לעיל, ביום שני הבדיקת ביוץ היתה ממש חיובית (סטריפ עליון בתמונה- פס הבדיקה היה כולו בצבע הסגול הכהה, קצת דהה מאז),
ביום שלישי בדיקה ראשונה נראתה לי אז כחיובית בספק (סטריפ שני)
שלישי בערב חשבתי שזה כבר שלילי, היום זה נראה לי דווקא די חיובי (תמונה שלישית)
והיום... שוב במבט ראשון היה נראה לי שלילי אבל בהמשך כבר נכנסתי לסרט עם עצמי

אז.. מה אתן חושבות? לא סביר שזה כבר שלושה ימים חיובי, כנראה שאני הסתבכתי בפענוח. (ALL IN ALL כנראה שאני עוד לפני בייוץ, אבל מנסה להבין את הדפוס).
תודה!
לצפיה ב-'לפי דעתי'
לפי דעתי
11/12/2013 | 15:39
1
175
רק האחרונה (התחתונה ) חיובית. אם תראי בראשונה יש פס דק משמאל כהה משמעותית שיכול להטעות, אם לא הייתי רואה את הבהמשכים. תמשיכו לכסות בהצלחה.
לצפיה ב-'הן כולן חיוביות!!! הגיוני!!! כנסו ולימדו'
הן כולן חיוביות!!! הגיוני!!! כנסו ולימדו
18/12/2013 | 15:42
80
שני רופאי פיריון בכירים לימדו אותי שהאופן בו הורמון ה-lh עולה בשלב הביוץ, הוא בצורת פעמון. כך שהגיוני שיש מספר רב של ימים בהם יש תוצאה חיובית. אצלי זה כך כל חודש.
באפן ודאי - הביוץ מתרחש בין 24 ל-36 שעות מהפעם הראשונה בה יש פס! לכן שימו לב לזה, שלא יתפספסו לכן חודשים לחינם.
ובלי קשר זיכר שלא ממקלות נכנסים להריון... :)
לצפיה ב-'משפיע, אבל עדיין אמורים לראות עליה'
משפיע, אבל עדיין אמורים לראות עליה
12/12/2013 | 08:16
96
סביר שכל יום החום שלך יהיה טיפה יותר נמוך, אבל עדיין כנראה שאחרי הביות הוא יעלה, באופן יחסי.
החום לפעמים עולה יומיים אחרי הביוץ, אז בטח בקרוב זה יסתדר עם הבדיקות.
לצפיה ב-'מי מבינה בעובי הרירית וקבלת מחזור??'
מי מבינה בעובי הרירית וקבלת מחזור??
11/12/2013 | 18:35
2
150
עברו 6 שבועות מהווסת האחרונה, דבר שבחיים לא קרה לי. חשבתי שאני בהריון אך בטא שלילית ובאולטרסאונד ראו רירית דקה אתמול. מזה אומר? שאני אחרי ביוץ? לפני מחזור?
היום פעמיים בניגוב היה לי ממש טיפונת דם. האם יתכן שהמחזור מגיע סופסוף? והאם זה מסתדר עם כך שברירית דקה?? תודה לעונות
לצפיה ב-'מסתדר נהדר....'
מסתדר נהדר....
11/12/2013 | 18:38
1
135
רירית עבה היא רירית אחרי ביוץ.... וזה שהיא קדה זה אומר שאת לפני מחזור... כנראה מחר הדימום כבר יתחזק....
לצפיה ב-'איזה כיף! תודה :)'
איזה כיף! תודה :)
11/12/2013 | 18:54
52
לצפיה ב-'דקירות ולחצים בתחילת הריון'
דקירות ולחצים בתחילת הריון
12/12/2013 | 08:01
4
203
שאלה למי שיודעת או זוכרת.
בתחילת שני ההריונות שלא צלחו היו לי כל הזמן דקירות ולחצים בבטן התחתונה. לא ממש כואב אבל מורגש. לא זוכרת מה היה בהריונות של הילדים שלי כי עברו כמה שנים מאז.
האם מישהי זוכרת תחושות כאלו בהריון (הריון תקין או לא)?, מנסה להבין אם זה רמז על משהו
תודה!
לצפיה ב-'זה אחלה רמז לכלום :)'
זה אחלה רמז לכלום :)
12/12/2013 | 08:32
3
158
תראי, תכלס תציד יש מי שיגיד שזה בסדר ויש שיגידו שאולי יש פה נורה אדומה.
לי בהריון הראשון היו קצת לחצים, בהריון השמי שנפל היו גם לחצים אבל טיפה חזקים יותר שזה מה שגרם לי ללכת לרופא ואז ראינו שק הריון.... (היה מוקדם לראות קוטב עוברי לכן הרופא אמר שהכל בסדר).

תראי עד כמה זה מציק לך והאם זה מתגבר, אם זה לחצים ודקירות בקטנה וזה לא מתחזק אז הכל בסדר.... לא להתרגש. כל עוד אין דימום הכל בסדר ואין סיבה לדאגה.
אם זה יתחזק אז בשביל להיות רגועה תלכי לביקורת אצל הרופא.

בהצלחה, ורק מחשבות חיוביות.
לצפיה ב-'תודה יקירתי '
תודה יקירתי
13/12/2013 | 01:20
2
89
סתם עניין אותי לדעת אם יכול להיות קשר בין הדברים. מניחה שזה חלק מהבלתי נודע שקשור להריונות ולידות....
ונראה לי שהבנת לא נכון, אני לא בהריון כרגע :) הלחצים קרו לי בקיץ כאשר היו לי שני הריונות שנפלו, זה קרה לפני שההריונות נפלו
לצפיה ב-'סורי :))))'
סורי :))))
13/12/2013 | 12:08
1
57
באמת כנראה שהבנתי לא נכון... צודקת... מרגישה לא בסדר עם זה :(
בדרך כלל אני ממש עוקבת וזוכרת הודעות םסים... לא יודעת מה קרה לי...

מקווה שהפסים יבואו בקרוב ובלי לחצים שתיארת :)
לצפיה ב-'זה בסדר גמור :)'
זה בסדר גמור :)
13/12/2013 | 18:17
44
אל תרגישי רע עם עצמך או משהו כזה, בסה״כ לא הבנת, או שאני בכלל לא כתבתי ברור חחח
העיקר שכולנו ניקלט במהרה להריונות תקינים עם תינוקות מדהימים בסוף!
לצפיה ב-'עזרה בחום השחר'
עזרה בחום השחר
15/12/2013 | 10:40
68
לאור הפיקשוש בחודש האחרון החלטתי להתחיל לנסות לבדוק גם באמצעות חום השחר וגם באמצעות בדיקות הביוץ (הצטיידתי בסטוקים מהאיביי)
לגבי הבדיקות ביוץ- נראה לי שאתחיל לבדוק כמה ימים לפני המקווה ועד שאזהה שינוי בבדיקה (ואם למישהי יש כוח להסביר בפירוט כדי שגם החודש הזה -לא ילך לנו לאיבוד) אני אודה לה מאוד..
לגבי חום השחר-  הורדתי מהנט טבלה למדידת חום השחר, מה עושים? באיזה שעה צריך לעשות את זה?
איך אני יודעת מתי מתרחש הביוץ? לפי איזה מעלות? אשמח לדעת ולהחכים קצת.

שבוע נפלא
ו
לצפיה ב-'שרשרפואי וטיפוליט לאמצע שבוע'
שרשרפואי וטיפוליט לאמצע שבוע
10/12/2013 | 07:40
56
153
המשך>>
לצפיה ב-'מבייצות ביחד לאמצע שבוע'
מבייצות ביחד לאמצע שבוע
3
25
לצפיה ב-'התייעצות ..'
התייעצות ..
09/12/2013 | 14:55
2
180
שלום ,
המצב כזה:
וסת (של גלולות) -> הפסקת גלולות-> ביוץ ביו"מ 27 -> סה"כ יו"מ 40 -> וסת ראשונה (ללא גלולות)
מתי לדעתכן כדאי להתחיל לבדוק ביוץ או סימנים ל...?
;
תודה לעונות :)
לצפיה ב-'ממש קשה לדעת... משתנה מאחת לאחת'
ממש קשה לדעת... משתנה מאחת לאחת
09/12/2013 | 20:50
81
את יכולה לנסות לבדוק עם מקלונים / חום השחר החל מכמה ימים אחרי שהוסת מסתיימת בכדי שלא תפספסי
בהצלחה
לצפיה ב-'תלוי איך את בודקת'
תלוי איך את בודקת
10/12/2013 | 08:16
52
אם את מתכננת לעקוב עם חום השחר אז עדיף כמה שיותר מוקדם כדי שיהיה לך מעקב רציף ותדעי מה נורמלי לגוף שלך.
אם עם מקלונים אז אני במקומך הייתי מחכה עוד חודש, ומנצלת את ההזדמנות כדי להזמין מקלונים זולים מאיביי.
בגלל שהמחזור שלך עוד לא קבוע יכול מאוד להיות שייקחו כמה חודשים עד שהוא יסתדר ובינתיים נראה לי סתם חבל להשתין על מקלונים כעוד קשה לחזות בכלל מתי הביוץ אמור להיות.
בינתיים תכסו כמה שיותר יום כן יום לא (אני הייתי מתחילה כבר מיום 10 ולפחות כמה ימים אחרי שבטוח היה ביוץ) ואולי בכלל לא תצטרכי לבדוק.
לצפיה ב-'קיטורים ותמיכה לאמצע שבוע'
קיטורים ותמיכה לאמצע שבוע
9
לצפיה ב-'ספירת מלאי 8/12/2013 לתחילת שבוע'
ספירת מלאי 8/12/2013 לתחילת שבוע
08/12/2013 | 14:45
12
73
" אנא הימנעו משרשור שאלות לספירת המלאי מאחר והדבר מעמיס על השרשור.
מי שרוצה להצטרף לרשימה או לעדכן מידע, אנא הוסיפי תגובתך בעמודת עידכוני סטטוס \התווספות לרשימה
עם הפרטים הרלוונטיים:                                                                                         
מי שלפני הביוץ - אנא שרשרי תגובה עם היום מתחילת המחזור בו את נמצאת ( י""מ = יום מחזור).
להזכירכן - המחזור נספר מהיום הראשון של הווסת ועד ליום הראשון של הווסת הבאה
(לדוג' - אם הווסת החל ב- 1 בחודש והיום ה- 17 בחודש, הרי שאת י""מ 17).
מי שנמצאת בי""מ 60 ומעלה תימחק אוטומטית מהרשימה, אלא אם ביקשה מפורשות להישאר בה.
מי שאחרי הביוץ - את הביוץ ככל הנראה זיהית בעזרת ערכות/חום השחר/מעקב זקיקים.
אם אתמול היה הביוץ, הרי שהיום את יוא""ב 1 (יוא""ב = יום אחרי הביוץ)
יוא""ב 20 ומעלה ימחקו אוטומטית מהרשימה.
הריוניות - אם פספסנו את הודעת הפסים שלכן ואתן רוצות להופיע ברשימה, אנא שרשרו את בקשתכן + תאריך פרסום הודעת הפסים שלכן\בטא בעמודת ""עידכוני סטטוס\התווספות לרשימה""
לכולנו"

לצפיה ב-'לפני הביוץ'
לפני הביוץ
08/12/2013 | 14:45
1
68
 kimkar ימ 2
טטיה1 ימ 2
pirat9 ימ 7
אני רק שאלה31 ימ 7
מנסה בפעם השילשית ימ 7
MIMI143 ימ 9
 Saritgil ימ 9
אנייס2   ימ 15
 נונילה27 ימ 15
nina89 ימ 18
 שוב למעגל ימ 19
sandy 86 ימ 20
talip5 ימ 22
חיבוקית85 ימ 22
אודותי ימ 23
 מישהי שמבינה משהו ימ 25
Az1980 ימ 27
אופטימית 1977 ימ 30
mirial251 ימ 31
 noa1016 ימ 35
timi24 ימ 37
נשיקת חן ימ 46
פונטשית83 ימ 47
noanoa64 ימ 48
סרואסול ימ 52
natalie8310 ימ 52
פינקית ימ 53
בת שלישית ימ 57
לצפיה ב-'ים 14'
ים 14
09/12/2013 | 11:47
14
לצפיה ב-'אחרי הביוץ'
אחרי הביוץ
08/12/2013 | 14:46
3
61
rotemika11 יואב 6
אם הבנות2   יואב 7
שיינה6   יואב 8
Angie88 יואב 12
חמודית27 יואב 11
אביטללי יואב 11
 שקד שקדונית יואב 13
שירהshira8   יואב 13
לצפיה ב-'יואב 5'
יואב 5
09/12/2013 | 08:33
20
לצפיה ב-'יואב 16'
יואב 16
09/12/2013 | 16:26
1
23
לצפיה ב-'סליחה סליחה, יואב 3 '
סליחה סליחה, יואב 3
09/12/2013 | 16:27
25
לצפיה ב-'נוווו.... אתן בהריון'
נוווו.... אתן בהריון
08/12/2013 | 14:46
95
סיווני30 יואב 15
dornat יואב 16
לצפיה ב-'הריוניות דצמבר'
הריוניות דצמבר
08/12/2013 | 14:47
80
lid85 ה"פ 1/12/13
IאילהI
לצפיה ב-'יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ/בטא עדכנו כאן '
יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ/בטא עדכנו כאן
08/12/2013 | 14:47
2
32
לצפיה ב-'יוא"ב 1 '
יוא"ב 1
08/12/2013 | 15:54
21
לצפיה ב-'דיכאון יום א׳ :-( יו״מ 1'
דיכאון יום א׳ :-( יו״מ 1
10/12/2013 | 08:50
41
יו״מ 1 . המכשפה הגיעה.
לצפיה ב-'שימו הספירה לעדכונים בלבד'
שימו הספירה לעדכונים בלבד
08/12/2013 | 14:48
23
שימו -הודעות עידוד/שאלות שישורשרו- ימחקו

שרשרו, בבקשה
יש לנו כמה שרשורי נושא
מבייצות ביחד, קיטורים, שירשור רפואי, טיפולייט, וכמובן שרשור ספירת מלאי שלנו שמתעדכן בראשון שלישי וחמישי בו אנו מעדכנות אם הפכנו מי"מ ליוא"ב ולהפך. נא לא לשרשר לשם תגובות ביניים או בקשה להחזקת אצבעות- זה אמור להיות שרשור אינפורמטיבי בלבד!

שימו לב כשאתן משרשרות שאלה חדשה, שרשרו לשרשור האחרון שנפתח בנושא (בראשון שלישי או חמישי) כדי לא להקפיץ מעלה שרשור ישן.
שימו לב שלעיתים השרשור החדש(שלא נכתבו בו עוד תגובות) עשוי לעבור לדף 2. הקפיצו אותו עם ההודעה שלכן! שרשורים בני למעלה מ72 שעות לא קופצים, לא משנה כמה תגובות תכתבו

מחכות למנקה
כמו כן מידי יום נפתח שרשור
לכל אותן תגובות, שלא ממש קשורות לפורום ישירות (אם לא נפתח אתן מוזמנות לפתוח לבד עם תאריך אותו היום.)
טיפולייט
מבייצות ביחד בנוסף לפי הצורך נפתחים שרשורי "חדשות בבית" או "בהריון או לא בהריון" (כשאני רואה שיש כמה כאלה אני פשוט מאחדת אותן תחת הכותרת.
שרשורפואי
שרשורקיטור אנא זכרו שהמנהלות עושות עבודה התנדבותית, אז שמרו על הסדר בבית כדי לא לגרום לעבודה מיותרת

חדשות בבית
מחכות ביחד
הריון או לא הריון
הריוניות יקרות- אנחנו מאד שמחות להתעדכן בשלבים שאתן עוברות, אבל ברשימת ההריוניות החודשית אנחנו מעדכנות פעם אחת בלבד. החלטנה אם אתן רוצות שזאת תהיה ה"פ, בטא או דופק, אך לא נשנה את הרישום.

אנו מאחלות לכן הריונות קלים, תקינים וידיים מלאות
לצפיה ב-'קשקשת ברשת לתחילת שבוע'
קשקשת ברשת לתחילת שבוע
08/12/2013 | 10:11
24
95
לצפיה ב-'אחרי שני בנים רוצה בת..'
אחרי שני בנים רוצה בת..
06/12/2013 | 09:51
4
326
שלום לכולן
אז אחרי שני בנים בבית חשקה נפשינו בבת... קראתי קצת בנט על שטיפות של כף חומץ על ליטר מים. האם מישהי התנסתה? האם להשתמש בכל הכמות? ואם יש עוד טיפים אשמח לשמוע
לצפיה ב-'היי באותו מצב רק שרוצים בן אחרי'
היי באותו מצב רק שרוצים בן אחרי
06/12/2013 | 16:06
1
220
2 בנות אני אצל מישהי שעושה אולטרסאונד ועוקבת אחרי הביוץ הבנתי שבשביל בת צריך לקיים יחסים לפני ביוץ
לצפיה ב-'נכון....'
נכון....
06/12/2013 | 16:21
162
וזה מבוסס על זה שהזרעים של הבנים מהירים יותר אבל חלשים יותר ושורדים פחות זמן... בגלל זה בשביל שיצא בת צריך לקיים לפני הביוץ, הזרעים של הבנות איטיים יותר יקח להם יותר זמן להגיע לביצית, עד שהביצית תצא רק הבנות אמורות לשרוד.
זה לא מדוייק ב-100% ועדיין יש סיכוי לבן וקחי בחשבון שזה יכול לקחת יותר זמן להיקלט.
בהצלחה
לצפיה ב-'כדי לקבל בת'
כדי לקבל בת
06/12/2013 | 22:11
209
בזמנו חמותי אכלה חלבי חצי שנה והפחיתה מאד בשרי. לא יודעת אם זה שטות או לא, אבל הצליח לה אחרי 2 בנים
לצפיה ב-'אני'
אני
07/12/2013 | 10:03
163
ועוד כמה שבועות אומר לך אם זה עזר...
לצפיה ב-'אוףףףףףףףף.....'
אוףףףףףףףף.....
08/12/2013 | 14:52
13
310
אני פשוט בעצבים ומוכנה להרוג מישהו!!!!
אז יש לי איזה בחורה בעבודה שעושה לי את המוות!!! היא חתול שחור ומפזרת עין על כל הסובבים!!!
רצו לפטר אותה אבל היא בדיוק נכנס להריון ויש לי עוד כמעט חצי שנה לסבול אותה!!! הייתי הבוסית שלה ולמזלי הבוס שלי עשה לי טובה והוריד אותה ממני. היא עכשיו באחריותו בלבד.
אבל די, כמה רועה באיזה אחת, כמה קנאה, יום חמישי היה לנו ויכוח בנושא עבודה וכל הסוף שבוע הילד שלי פשוט צווח בלילות בלי סיבה.
היא כל כך פחדה שאכנס להריון לפניה שאני יותר מבטוחה שההפלה שהייתה לי "בזכותה" (אצרו לי את זה כבר כמה אנשים שהיא חתול שחור, שאם מספרים לה משהו טוב הכל מתחרבן באותה יממה).
בקיצור כבר לא יודעת מה לעשות, אמא שלי הייתה בקברי צדיקים ביום חמישי והביאה לי היום צמיד משם.... נקווה שיעזור.
אתן מכירות עוד דרכים להרחיק את העין שלה???? למה אני כבר לא יודעת כיצד להתגונן נגד תופעת הטבע הזאת!
לצפיה ב-'וואי...אני יכולה "להרוג" אנשים כאלו...'
וואי...אני יכולה "להרוג" אנשים כאלו...
08/12/2013 | 14:59
4
212
יש לי גם כזאת במשרד...:-\

להתנקות מאנרגיות רעות וכ"ו שכאלו חלאות שולחות, הומלץ לי לפעם להחזיק בתיק או כל דבר שבא איתי תמיד את אבל המזל שלי (רוז קוורץ במקרה שלי - מזל טלה).
המלצה נוספת, ואם את באמת מאמינה בעיניין, לשלוח את אמא שלך או לנסוע לקברי צדיקים עם האבן ו"להטעין" אותה.
לצפיה ב-'איזה פספוס!!!!'
איזה פספוס!!!!
08/12/2013 | 19:43
3
158
אמא שלי הייתה ביום חמישי הזה בקברי צדקים. אבל היא הביאה לי צמיד משם, "טעון" במיוחד קנתה לי צמיד כסף, אני מזל סרטן וזאת המתכת שלי :)
ואני מאמינה גדולה בהרבה דברים.... :)

יש דרך אחרת להטעין את האבן? נראה לי שהאבן שלי זה אבן ירח אבל לא בטוחה צריכה לבדוק.
לצפיה ב-'לא חובה אבן... אפשר גם'
לא חובה אבן... אפשר גם
08/12/2013 | 21:27
96
את העין הכחולה- כמו חרוז קטן שמוכרים..

שימי אחד קטן בארנק ויותר גדול את יכולה לשים במגירה במשרד או בבית
לצפיה ב-'לא מכירה עוד דרכים...'
לא מכירה עוד דרכים...
09/12/2013 | 05:58
1
76
אבל אבן מזל אמורה להגן גם בלי קשר ל"הטענה" שלה. הטענה רק מחזקת - בטוח אין לך מה להפסיד.

אני יודעת גם שחתולים מסירים אנרגיות רעות, שלי מגיעה אליי כהיא רואה שרע לי , נשכבת בוהה בי ומגרגרת ואז הכל יותר טוב.
כלבים לעומץם - נותנים אנרגיות טובה.
יש לך בע"ח בבית?
לצפיה ב-'לא. ..'
לא. ..
09/12/2013 | 07:18
58
אבל לאבא שלי יש כלב והוא גק ממש קרוב אלינו.
ולשכנה שלי יש חתול - שאני דווקא ממש מתה עליו וכל פעם שאני קופצת אליה הוא מסתובב סביבי... כזה מתוק!!!!
אולי אני אקפוץ אליה היום בערב, נקב קצת עם החתול שלה :)
לצפיה ב-'סטימפ'
סטימפ
08/12/2013 | 17:20
3
185
מה שאני מכירה זה שצריך לשטוף פנים עם מים קרים כדי להרחיק אנרגיה שלילית וגם לשים סיכת ביטחון בצד הפנימי של החולצה.

תשתדלי להיתקל בה כמה שפחות, ואם כבר נתקלת תתעלמי ממנה.

לצפיה ב-'בעייתי....'
בעייתי....
08/12/2013 | 19:47
2
114
היא יושבת מולי. ואם יעבירו אותה מקום זה יחשב להרעת תנאים.... כבר חשבנן על זה....
לצערי למרות שאני מתעלמת ממנה היא יודעת לדחוף את המילה קלה (לקלל בצורה מגעילה ולזרוק הערות עוד יותר מגעילות) אבל בגלל שאני קצת יותר גדולה ממנה, וברמה מקצועית ואישית שונה אני פשוט מתעלמת ולא עונה לה. היא יכולה להגיד לי "מטומטמת" בפנים ואני אפילו לא מצמצת, למרות שבאותו רגע בא לי לדפוק לה כיסא בראש....
עולה לי בהרבה כוחות ההתעלמות הזאת.
לצפיה ב-'לא מבינה אנשים כאלה'
לא מבינה אנשים כאלה
08/12/2013 | 20:59
1
95
למה היא מתנהגת ככה? במיוחד שהיא בתקופה כל כך יפה כמו הריון..היא צריכה להיות שמחה ו"לפזר" חיוביות במקום ארס...

לכי תביני אנשים...

לצפיה ב-'גם לי זה קרה בעבודה. ובדיוק עם אישה בהריון'
גם לי זה קרה בעבודה. ובדיוק עם אישה בהריון
08/12/2013 | 21:18
71
לצפיה ב-'עיצה שלי..'
עיצה שלי..
08/12/2013 | 21:14
1
140
תשמרי על פרופיל נמוך.. מהבחינה של לא לדבר לידה על הריון/ילדים/משפחה..
וגם כשתהיי בהריון אז לא לספר לפחות 3 חודשים
לצפיה ב-'לא סיפרתי...'
לא סיפרתי...
09/12/2013 | 08:46
91
רק אני ובעלי ידענו...
אבל כנראה שהיא ראתה את השינוי ובטח שמה לב שלא קמתי מהמקום עם תחבושת... (הינו תמיד מקבלות באותו זמן... יום-יומיים הפרש)....
וברור שאני כבר לא מדברת לידה. שיחות פרטיות אני עושה בחוץ או כשהיא לא במקום. יש לנו בחורה שהייתה מספרת לה, מאז שהיא התחילה לספר לה דברים הכל התחרבש לה, התחילה לריב עם החבר שלה, הם היו רמורים לעבור לגור ביחד ובנתיים זה ירד מהפרק... בקיצור חתול שחור! והעניין שהבנות פה צודקות. את בהריון! את אמורה להיות שמחה ולפזר רק אנרגיות טובות! אף אחד לא נטפל אליה, לא מנסים לריב איתה.... אז למה היא מתנהגת ככה? ממש לא ברור.
בכל מקרה הצטיידתי בחמסות, עיניים, אבנים ושיני שום.... נקווה שיעזור :)
לצפיה ב-'צמיד כלשהו ביד/רגל שמאל'
צמיד כלשהו ביד/רגל שמאל
09/12/2013 | 16:37
1
51
אמור לעזור נגד עין הרע, את הצמיד אתן צריכות לקבל במתנה ולא לרכוש בעצמכן.
בנוסף מציעה לכולכן לבקש מתנה ממישהו עציץ פיקוס.
לצפיה ב-'לא שמעתי על הצמיד לרגל אבל... '
לא שמעתי על הצמיד לרגל אבל...
09/12/2013 | 18:21
36
בן זוגי קנה לי פיקוס (כי צריך לקבל אותו במתנה), הוא ידוע בתור צמח שעוזר לפוריות לפי הפנג שואי ושכביכול צריך להתייחס אליו טוב מאוד כדי לקבל תוצאות...
ועוד, לפי היהדות אבן האודם (רובי) גם תורמת לפוריות ושמירה על ההריון, לא יודעת עד כמה זה נכון אבל אומרים שמי שעונדת רובי לעולם לא מפילה.
ואם כבר מדברים על מזל רע אז אבן הטורמלין השחורה מרחיקה אנרגיות רעות ושליליות ומגנה מפני עין הרע (אמרו לי שאסור לענוד אותה על הגוף ומספיק לזרוק אותה לתיק למרות שענדתי אותה כמה שנים לפני על הצוואר וזה היה לי בסדר) ... איזה חפירה אבל אולי זה יעזור למישהי.
לצפיה ב-'רציתי לעזוב את הפורום... אבל הייתי חייבת...'
רציתי לעזוב את הפורום... אבל הייתי חייבת...
08/12/2013 | 21:22
4
356
נכנסתי בעקבות כתבה, לפורום על זוגות שמבחירה לא מביאים ילדים.
חטפתי דיכאון קשה.
לצפיה ב-'אויייש.....מתארת לעצמי מה הולך שם....'
אויייש.....מתארת לעצמי מה הולך שם....
09/12/2013 | 07:21
3
256
להגיד את האמת.... עד גיל 26 לא הייתי בטוחה שאני רוצה ילדים.... היו לי מליון טיעונים משכנעים למה לא.... בגיל 27 לא חשבתי על זה ואז נכנסתי להריון.... זאת הייתה הדרך של אלוהים ל"אפס" אותי.
תכלס הילד שלי זה הדבר הכי ווב שקרה לי, אחרי בעלי :)
לצפיה ב-'אני חושבת שכולם שם ככה'
אני חושבת שכולם שם ככה
09/12/2013 | 10:14
2
370
איך אפשר לדעת עד שאין לך ילדים?
לצפיה ב-'זו דעתי בלבד...'
זו דעתי בלבד...
09/12/2013 | 10:52
1
187
אבל אני חושבת שאנשים שלא רוצים ילדים אלו אנשים מאוד מאוד אגואיסטים.
אנשים שטוב להם לצאת לחופשות בלי לדאוג לבייביסיטר,לא לנקות את הבית 5 פעמים ביום,לבזבז כסף רק על הצרכים והרצונות שלהם וכו'.
לצפיה ב-'גם זה... וגם לפי מה שקראתי קצת...'
גם זה... וגם לפי מה שקראתי קצת...
09/12/2013 | 11:04
181
זה אנשים שכנראה חוו הורות לא ככ טובה בבית.
לי למשל, כאמא כשקשה לי אני נזכרת באמא שלי ובאיך שהיא היתה נוהגת ולוקחת ממנה השראה.
לצפיה ב-'שאלות והתייעצויות לתחילת שבוע'
שאלות והתייעצויות לתחילת שבוע
08/12/2013 | 10:10
85
412
המשך>>
לצפיה ב-'מבייצות ביחד לתחילת שבוע'
מבייצות ביחד לתחילת שבוע
08/12/2013 | 10:10
10
43
לצפיה ב-'מנסה להיכנס להריון'
מנסה להיכנס להריון
07/12/2013 | 18:24
1
255
היי בנות, קיבלתי מחזור ב 23.11 , המחזור שלי יחסית דסיר נע בין 28-29 יום אם קיימתי יחסי מין יומים לאחר הביוץ זה יכול לתפוס? או יומים לפני הביוץ?
לצפיה ב-'יומיים לפני ביוץ יכול להיות..'
יומיים לפני ביוץ יכול להיות..
07/12/2013 | 18:44
167
כי זרע בעיקרון מחזיק מעמד עד 72 שעות
אבל יומיים אחרי ביוץ לא כי הביצית שורדת עד 24 שעות.
בהצלחה
לצפיה ב-'על ביוץ ודימומים - שאלות'
על ביוץ ודימומים - שאלות
08/12/2013 | 18:17
2
140
הי לכולן,
יש לי קצת בלאגן בראש ואשמח אם מבינות דבר יעשו לי סדר.
המחזור החודשי הקודם שלי הגיע ב-18 לנובמבר, כשאורך המחזור שלי הוא לדעתי קצת יותר מ-30 יום (לא סדיר כל כך אבל נוטה לארוך מהרגיל, למיטב זכרוני) .
לפני כ-יומיים (6.11) קיימנו יחסי מין לא מוגנים (באופן ספונטני לחלוטין ומבלי לחשב ) ובאמצע הלילה התעוררתי עם תחושות בטן , וניסיתי לחשב את הביוץ, מה שהסתבר כדי קשה בגלל אי הסדירות של המחזור. אבל חישבתי פחות או יותר את הטווח, והתאריך הזה יצא בטווח. למחרת ביצעתי בדיקת ביוץ (שאני לא בטוחה מהי מידת אמינותה) והיא יצאה שלילית.
היום (3 ימים אחרי היחסים) - היה לי מעט דם בתחתונים . דבר שלא קרה לי מעולם, וקראתי מעט על דימום השתרשות ואני ממש לא בטוחה אם לקשר את הדימום לעניין בכלל.

בקיצור, אשמח לעשות סדר בדברים, מנסיונכן- האם יש איזשהוא סיכוי לקליטה ?
כמובן שכל שנותר הוא לחכות למחזור , אך נכנסתי ללחץ כי עוד לא נסגרנו אם אנחנו מחכים עוד קצת עם ההריון , ואם זה בא בטבעיות - כמובן שמבורך הדבר, אך בהחלט מלחיץ לחכות עוד שבוע וחצי .
לצפיה ב-'הכי טוב להמתין, אבל'
הכי טוב להמתין, אבל
08/12/2013 | 21:13
96
בדיקת ביוץ חיובית כיומיים לפני הביוץ ושלילית ביום הביוץ. אז יש מצב שביום שבדקת אכן היה ביוץ. אי אפשר לדעת בוודאות. אבל- השתרשות לא מתרחשת 3 ימים לאחר ביוץ.. לא זוכרת בדיוק כמה, אבל הרבה יותר.

ולא בשביל להלחיץ, סתם עצה לגבי דימום לאחר יחסי מין. תלכי להיבדק אצל רופא, זה חשוב.

בכל מקרה בהצלחה

לצפיה ב-'אין ממש דרך לדעת '
אין ממש דרך לדעת
08/12/2013 | 21:27
105
אבל דימום השתרשות זו תופעה נדירה ולא מתאימה לזמן שציינת שאת בחודש.
דימומים בין וסתיים יכולים לקרות מכל מיני סיבות, לפעמים מקיום יחסים (אם נפצעים שם) וכו'.
כן אציין שבחודש הראשון אחרי הפסקת הגלולות, לי באופן אישי היה דימום ורדרד וקטן סביב הביוץ והבנתי שגם סביב הביוץ יכולה להיות הכתמה קטנה.
לצפיה ב-'אמינות בדיקות ביוץ ושאלה נוספת '
אמינות בדיקות ביוץ ושאלה נוספת
08/12/2013 | 16:55
1
111
ערכתי בדיקת ביוץ לראשונה, (של מעבדות זר) בין הימים 10 ל-20, אך לא הופיע פס חזק יותר המסמן עלייה בהורמון LH.בחלק מהבדיקות הופיע פס נוסף, אך הוא היה חלש יותר מפס הביקורת. באחד מהפעמים הקו היה כמעט קרוב לצבע פס הביקורת-אך לא זהה לו.
קיימנו יחסי מין יום כן/יום לא בטווח הימים הנ"ל. אציין כי את הבדיקות ביצעתי בשעות הערב בלבד. שאלתי, האם היה עליי לבצע את הבדיקות עם השתן הראשון בבוקר? בהוראות הבדיקה מודגש כי אין לבצע את הבדיקה בשתן הראשון בבוקר, אך לעומת זאת באחת הכתבות של קופת חולים כללית ,נכתב כי יש לבצע עם שתן ראשון. מה נכון?
לצפיה ב-'אנסה'
אנסה
08/12/2013 | 20:12
70
את רוב בדיקות הביוץ אין לבצע בשתן הראשון אלא הכי מוקדם רק לאחר השעה 10 בבוקר, רצוי צהריים - אחה״צ, בשעה פחות או יותר קבועה ואחרי התנזרות משתייה למשך שעתיים. הבדיקה היא חיובית רק שפס הבדיקה זהה או כהה מפס הביקורת, אם היה יום שהבדיקה בו יצאה כמעט חיובית, יכול להיות שסה הכי חיובי שיהיה לך. בהצלחה
לצפיה ב-'מה אתן אומרות?? יש מצב ש- או ?'
מה אתן אומרות?? יש מצב ש- או ?
09/12/2013 | 16:24
2
128
יש לי מחזור סדיור כל 28 יום, וביום שבת האחרון -לפני יומיים- זה היום ה-14 מתחילת המזחור שלי. כלומר, ככל הנראה מדובר ביום הביוץ. אני לא בודקת עם מקלות, אנחנו פשוט מכסים כמעט את כל החודש.. מהיום ה-6 למחזור ועד היום ה-22, יום כן יום לא.
חישבתי לא נכון החודש והתחלנו ככה שהיה אמור לצאת שנכסה ביום ה-13 ושוב ביום ה-15 וכן הלאה.

אבל מה..? ה-ב-ע-י-ה היא שעשינו ביום שישי בבוקר
ואז במקום עוד פעם אתמול בבוקר
אז עשינו ש-ו-ב רק הבוקר (שני)...כי הוא היה חולה וכל הגוף שלו כאב

אתן חושבות שיש סיכוי שעדיין אני יכולה להיקלט החודש...?
או שזהו.. הלך פארש?

לצפיה ב-'היי נוני'
היי נוני
09/12/2013 | 16:36
65
היי נונילה,

אני בת 27 ואנחנו מנסים 3 חודשים להיכנס להריון ראשון.

אני מרגישה שעברו 3 שנים ולא 3 חודשים, כי פשוט אפשר להתחרפןן כל חודש מחדש, מתזמון היחסים ומהציפייה.... הצילווווו

הגעתי למסקנה פשוט לעשות בזמן הביוץ ולנסות כמה שיותר לר לחשוב על זה... אני יודעת שזה קשה, אבל יש מצב שאני אכנס גם בעוד כמה חודשים ואם אני אהיה היסטרית אני אתחרפן בקרוב!

אז פשוט אל תחשבי על זה... מה שנועד לקרות יקרה!!!

לצפיה ב-'מיום שישי בבוקר עד שבת זה סביר בהחלט'
מיום שישי בבוקר עד שבת זה סביר בהחלט
09/12/2013 | 18:40
56
אם הביוץ היה בשבת ייתכן מאוד שעדיין היה זרע שחיכה אצלך. ומצטרפת להצעה של חמודים - כמה שיותר יותר טוב... אם אין בעית זרע ידועה אז כדאי סביב הביוץ כל יום...
לצפיה ב-'בהריון כן או לאלתחילת שבוע'
בהריון כן או לאלתחילת שבוע
08/12/2013 | 10:09
21
162
לצפיה ב-'עשיתי היום בדיקת הריון'
עשיתי היום בדיקת הריון
07/12/2013 | 18:19
7
423
יום 39, יואבב 14. יצא שלילי. המחזור בעקרון מאחר לי...
האם יש סיכוי להריון?
אני לא בטוחה, אבל חושבת שגם בהריון הקודם הבדיקה הראתה שליחי ובסוף הייתי בהריון
לצפיה ב-'יש סיכוי'
יש סיכוי
07/12/2013 | 18:26
6
196
תעשי מחר בדיקת בטא, כך תדעי בוודאות אם את בהריון. בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה. האם זה קרה פה למישהי?'
תודה. האם זה קרה פה למישהי?
07/12/2013 | 18:54
5
166
ששבועיים אחרי ביוץ בדיקה ביתית הראתה שלילי ובסוף הייתה בהריון??
לצפיה ב-'תלוי עם איזה בדיקה בדקת'
תלוי עם איזה בדיקה בדקת
07/12/2013 | 22:10
2
126
של איזה חברה הבדיקה?
לצפיה ב-'senso test'
senso test
07/12/2013 | 22:25
1
120
נחשב אמין? זה בדיקה חינם בתוך ערכת ביוץ שלהם
לצפיה ב-'לא ניסיתי אותה.... אבל'
לא ניסיתי אותה.... אבל
08/12/2013 | 07:32
135
רשום לך שם מאיזה בטא היר מגלה (מידת הרגישות של הבדיקה)?
יש לי הרגשה שהבדיקה לא הכי רגישה ולכן יש סיכוי שזה לא יזהה הריון בשלב כזה.
או שאת הולכת מחר לבטא שזה הכי אמין או שאת יכולה לעשות מחר על הבוקר בדיקה נוספת, רגישה יותר. אני מאוד ממליצה על יס אור נו פרופשיונאל, היא בין הבדיקות הרגישות (אמורה לזהות מבטא 10) והאמינות שאני מכירה בשוק. ממנה עוד לא התאכזבתי.

בהצלחה.
לצפיה ב-'כן!לי!'
כן!לי!
08/12/2013 | 20:04
1
112
בהריון הראשון מיליארד בדיקות אחרי האיחור (!) הראו שלילי וגם הבטא הייתה חיובית אבל מאוד נמוכה.
פשוט היה ביוץ מאוחר.
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
08/12/2013 | 20:43
207
גם לי היה ביוץ מאוחר. בערך שבוע וחצי אחרי הזמן. אצלך גם איחר ככה? ומתי כדאי לבדוק? אני שבועיים אחרי הביוץ
לצפיה ב-'נכון שהפעם זאת הפעם? '
נכון שהפעם זאת הפעם?
07/12/2013 | 19:50
11
329
אני ביוא"ב 10 ואני מרגישה שהחודש הזה לא ילך לפח...
אין כל כך סימנים אבל מרגיש לי אמיתי. זיהינו ביוץ יפהפה.

אני מתלבטת (נפשית) מתי להתחיל לבדוק.
לחכות לאיחור או לפני? ואיך זה עובד אצלכן? יש המלצות?
תודה! ותוצאות חיוביות לכולנו.
לצפיה ב-'שירה, עדיין קצת מוקדם מדי לבדוק'
שירה, עדיין קצת מוקדם מדי לבדוק
07/12/2013 | 22:15
153
יכול להיות שבדיקה תזהה אבל מצד שני אם לא תזהה את תתבאסי ויכול להיות שלחינם.
אני ביואב 12 :) נושכת את הציפורניים אבל מחכה למחזור/איחור.
אין מצב שבודקת לפני יואב 14 והאמת מכל השגעונות שלי בניסיונות האלה זה הדבר היחיד שאני מצליחה לעמוד בו.
לא בודקת! פשוט כל כך כואב לראות פס אחד כל הזמן שאני מעדיפה לחכות.
לצפיה ב-'סבלנות...'
סבלנות...
08/12/2013 | 14:55
1
90
הייתי ממליצה לך לחכות לאיחור
בהצלחה...ואגב, סימנים לא תמיד מופיעים אצל כולן כל כך מוקדם.

אז אני מחזיקה לך אצבעות שזה "ה"חודש ו..בעז"ה
לצפיה ב-'תודה בנות'
תודה בנות
08/12/2013 | 16:39
75
ובהצלחה לכולנו
אני אחכה עוד קצת...
הלוואי הלוואי
לצפיה ב-'באופן מפתיע ולא צפוי נראה לי שיש הריון '
באופן מפתיע ולא צפוי נראה לי שיש הריון
08/12/2013 | 18:00
3
243
ביום חמישי בבוקר הילדים באו אלינו למיטה והגדול אמר שהוא רוצה ש"נגדיל לו את האחים",אז החלטתי אם אולי במקרה אולי האחים "יגדלו" עשיתי בדיקת הריון מEBAY והופיע פס ממש חלש וגם אחרי איזה שעה רק ראו אותו - בכל זאת יוא"ב 10 - לא הייתי סגורה אם זה פס או שאני מדמיינת,הראיתי לבעלי והוא אמר שאני מדמיינת,חשבתי לעצמי שבכל זאת יוא"ב 10 זה לא בדיוק הזמן הכי טוב לבדוק אז אמרתי לעצמי שאחכה עד האיחור.
וב-ר-ו-ר שלא חיכיתי לאיחור וביום למחרת כבר עשיתי עוד בדיקה,הפעם הפס היה כבר יותר ברור אבל עדיין ממש חלש אז כ-מ-ו-ב-ן שהלכתי לסופר פארם וקניתי עוד בדיקה! הפעם כבר ממש ראו פס שלא ניתן לפספס וגם הופיע אחרי בדיוק 10 שניות.
אז היום הייתי אצל הרופא שצחק שההריון עוד לא סגור על עצמו וכבר גיליתי אותו
אז מחר אלך לעשות בטא...תחזיקו לי שתהיה בטא יפה!
לצפיה ב-'סורי שירשרתי למקום הלא נכון!סתומה שכמוני!'
סורי שירשרתי למקום הלא נכון!סתומה שכמוני!
08/12/2013 | 18:00
45
לצפיה ב-'למרות השרשור במקום לא נכוו'
למרות השרשור במקום לא נכוו
08/12/2013 | 19:41
107
מחזיקה את כל האצבעות בגוף!!!!!!!!!

בהצלחה!!! תעדכני
לצפיה ב-''
08/12/2013 | 21:01
17
לצפיה ב-'בדיוק רשמתי שבדקתי ביואב 10 וראו פס ממש חלש'
בדיוק רשמתי שבדקתי ביואב 10 וראו פס ממש חלש
08/12/2013 | 18:02
3
171
אבל היה פס :)
ביואב 11 כבר היה פס שלא ניתן לפספס! וזה היה ביס אור נו אקספרס.
וגם בבדיקה של איביי אבל לקח זמן עד שראו את הפס.
לצפיה ב-'ומה עם בדיקות ביוץ?'
ומה עם בדיקות ביוץ?
08/12/2013 | 19:24
2
123
אם בדיקת ביוץ ביואב 12 הראתה פס חלשלושון
יש סיכוי לתוצאה אחרת בבדיקת הריון יומיים אחרי?

(לפחדנים מכדי לעשות בדיקת הריון אך סקרנים מכדי לא לעשות כלום)
לצפיה ב-'לצערי זה פחות אמין'
לצערי זה פחות אמין
08/12/2013 | 19:39
1
109
בדיקת ביוץ יכולה להיות חיובית גם כשאין הריון ולהיפך.....
לא הייתי מסתמכת עליה.
גם לפי מה שקראתי אצל הרבה בנות בדיקת ביוץ זיהתה הריון בבטא גבוהה יחסית... ככה שעדיף כבר לעשות בדיקת הריון.

עוד קצת סבלנות, יום יומיים ואפשר לבדוק.
המון בהצלחה
לצפיה ב-'למה לצערך...? מצוין.'
למה לצערך...? מצוין.
08/12/2013 | 20:01
95
מקווה מאוד שבדיקת הביוץ לא היתה אמינה.
אני אחכה בסבלנות יומיים ואם לא יגיעו מכשפות, אני אבדוק כמו שצריך.

הו, הסבלנות. איפה משיגים אחת כזאת???
לצפיה ב-'מחזור אחרון 10.11.13'
מחזור אחרון 10.11.13
09/12/2013 | 15:06
76
אין לי שמץ מתי היה הביוץ, מתי כדאי לבדוק?
לצפיה ב-'קיטורים ותמיכה לתחילת שבוע'
קיטורים ותמיכה לתחילת שבוע
08/12/2013 | 10:06
24
116
לצפיה ב-' קיטורים ותמיכה לשבוע חדש '
קיטורים ותמיכה לשבוע חדש
08/12/2013 | 09:23
4
170
לצפיה ב-'שבתי אליכם'
שבתי אליכם
08/12/2013 | 09:30
3
336
בהמשך להודעה הזו, מסתבר שהתפילות לא הספיקו, והצטרפתי לסטטיסטיקה...
אני אחסוך כאן את התיאורים הקשים, אבל ביום שישי בצהריים הלכתי למיון וראינו שזה הסוף.
אחרי הבכי הגיעה ההשלמה, וההקלה שלפחות אי הודאות התפוגגה.

אז מקווה להיות כאן לשהות קצרה ומוצלחת
רק בריאות ובשורות טובות לכולנו
לצפיה ב-'מבאס '
מבאס
08/12/2013 | 10:56
1
170
עברתי את זה עם חוץ רחמי... נשמע שאת לוקחת את זה יחסית בקלות שזה מעולה! זאת חוויה קשה מאוד ולוקח זמן להתאושש ממנה (אני כבר 4 חודשים אחרי, בגדול זה מאחורי אבל לפעמים הבאה חוזרת). תהיי חזקה, מחזיקה אצבעות שזה יקרה שוב בקרוב!
אומרים שאחרי הפלה הסיכויים גדלים.... בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה...'
תודה...
08/12/2013 | 11:01
117
זה היה תהליך ארוך של כשבועיים וחצי, כך שבאמת היה לי גם זמן לבכות ולהתאבל וגם - כפי שציינתי - אי הודאות הטריפה אותי.
בגלל שנבדקתי במיון 3 פעמים לפני כן ונשלחתי הביתה - כבר אמרתי לבעלי שאם הפעם זה לא זה אז איבדתי את השפיות באופן רשמי.
אני עדיין קצת בבאסה כי כבר רצו לי תכניות בראש (לידה ביולי עשויה להיות מושלמת לאמא שהילד שלה יוצא לחופש באוגוסט... וכן הלאה...) אבל מתנחמת בזה שככל הנראה זה עדיף ושבע"ה בפעם הבאה יהיה בסדר...
לצפיה ב-'שולחת לך |'
שולחת לך |
09/12/2013 | 10:30
74
עברתי את זה בתחילת ספטמבר כך שאני מבינה את ההרגשה שלך מאוד.. אני שמחה לשמוע שההשלמה הגיעה, ושתדעי שאם המחשבות חוזרות מדי פעם זה בסדר ותקין וככה זה אצל כולן.

מאחלת לך ממש בקרוב הריון תקין ועגול עם ידיים מלאות בסופו

יש לנו קומונה קטנה ואינטימית "לקראת הריון אחרי אובדן" את מוזמנת להצטרף כשתרגישי מוכנה:
http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?com...
לצפיה ב-' סופ"ש לא כיף... '
סופ"ש לא כיף...
08/12/2013 | 11:40
5
287
אוף... סופ"ש כל המשפחה של הבעל בא לחגוג יומולדת של הבעל... חשבתי שיהיה נחמד
הסופ"ש יעבור מהר ויאללה עוד שבוע אפשר כבר לבדוק ( אולי הנס קרה גם לי סוף סוף - ואני אגלה הריון)
כמובן הכל עבר טוב עד ארוחת הערב... ואז גיסתי מספרת שהיא בהריון... וכמובן שמכיון שהילשים אצה קטנים מאצלי מיד התחילו ההשוואות וההצקות "נו מה איתכם"...???
אז הסופ"ש עבר לא ממש בכיף.. ומי יתן והחודש כבר אגלה שגם אני בהריון!!! אמן
לצפיה ב-'מכירה אתה תחושה הזו אומנם החודש עוד לא מנסים '
מכירה אתה תחושה הזו אומנם החודש עוד לא מנסים
08/12/2013 | 13:20
171
אבל תמיד שואלים אותי גם את השאלה הזאת נו לא רוצים עוד וכו'... תמיד הייית אומרת שהקטנה צריכה עוד לגדול אבל עכשיו כבר אין תירוצים כי הקטנה בת 3.2 אז אני אומרת עוד כמה חודשים . נראה באמת אם הפעם זה גם יקרה מהר כמו בשני ההריונות שנכנסתי תוך 3 חודשים בכל זאת עבר אפשר להגיד כימעט 4 שנים מההריון האחרון.
לצפיה ב-'אוף מעצבן '
אוף מעצבן
08/12/2013 | 13:55
131
אני מכירה את ההצקות האלו כבר שנים, כי אצלנו הילדות כבר גדולות. "נו, אתם הבאים בתור לא? " או "מה זהו? אתם לא חושבים על עוד ילד?" . בשנים הראשונות זה לא הזיז לי וגם הצחיק אותי  כי כמובן לא ניסינו אבל בשנה האחרונה זה ממש מטריד. כאילו מה, אנשים לא חושבים על האופציה שיכול להיות שלא מצליחים מהפעם הראשונה? ובכלל למה כל אחד חושב שזה בסדר להכנס לי לרחם?! לפעמים בא לי פשוט להגיד את האמת - כן, אנחנו מנסים ועוד לא הצלחנו. ושפשוט יעזבו אותי בשקט.
ובלי קשר - מזל טוב ליומולדת והלוואי והפעם יהיה חודש מנצח   
לצפיה ב-'אחת התחושות המעצבנות...'
אחת התחושות המעצבנות...
08/12/2013 | 14:48
140
מצד המשפחה כבר לא לוחצים עליי מזמן. אבל בעבודה שואלים (כי הריי, אני נושאה כבר כמעט שנה) *לצוך העניין התחלנו לפניי כי גלולות וזה...

אני מאחלת לך ששבחודש הזה של הנסיונות, הכל ייתסדר וכעבור זמן מה ובדיקת דופק מהממת ובריאה השאלות ייפסקו
לצפיה ב-'וזה לא הסוף...'
וזה לא הסוף...
09/12/2013 | 10:19
1
140
אתמול אחותו החצופה התקשרה בערב ואמרה שהתערבה עם בעלה שאני בהריון...
מה????!! ממש חצופים מה זה החוצפה הזאת, איפה הפרטיות שלנו? ובכלל מאיפה היהירות לשאול דבר כזה...
התבאסתי.. הלכתי לישון אתמול בשמונה בערב ממש לא היה לי כוח להמשיך את היום!
לצפיה ב-'רותם חבל על העצבים שלך...'
רותם חבל על העצבים שלך...
10/12/2013 | 10:01
67
חבל להעניש את עצמך על טיפשותם של אחרים...  
לצפיה ב-'אופ... דיכאון'
אופ... דיכאון
09/12/2013 | 12:08
12
271
עכשיו ראיתי את התוכנית של אמנון לוי מאתמול...

פשוט מרגישה נורא.

כבר 3 חודשים אנחנו מנסים וכלום... פשוט מפחיד...

לצפיה ב-'אני ראיתי אותו אתמול בלילה'
אני ראיתי אותו אתמול בלילה
09/12/2013 | 14:02
11
216
ופשוט לא יכולתי להרדם מרוב מחשבות.
עוד לא הגעתי למצבים של זריקות, שאיבות והחזרות...וזה פשוט עשה לי רע. לא רק בגללי, אלה בגלל כל הנשים שעוברות IVF. תהליך קשה פיזי ונפשי...
בכיתי חצי פרק, במיוחד עם הסיפור של הזוג הכ''כ צעיר ...
אווווווף
לצפיה ב-'מזדהה כל כך...'
מזדהה כל כך...
09/12/2013 | 14:18
10
164
כן עצוב ומפחיד...

אנחנו מנסים 3 חודשים, והרופאים אומרים שהכל תקין ושזה לא הרבה זמן ולהמשיך לנסות...

הבעיה שיש לי אקנה, את חושבת שזה מצביעה על בעיה כלשהי?

את מכירה נשים שנכנסו להריון עם אקנה?

אופפ החודש ממש התחלתי להילחץ...
לצפיה ב-'חמודית יקרה'
חמודית יקרה
09/12/2013 | 14:30
3
201
3 חודשים זה באמת מעט מאד זמן! זה בדיוק מה שאמנון לוי דיבר עליו שהרבה נדים כל כך לחוצות שמגיעות לטיולים ללא על צורך, תאמיני לי שאת לא רוצה להגיע לטיפולים. רוב אובן של הזוגות ייכנסו להריון תוך שנה ורוב מאלה שלא ייכנסו תוך שנה ייכנסו בשנה השנייה. תני לזמן לעשות את שלו ואל תחפשי בעיות איפה שאין, אקנה לא גורמת לבעיות פריון, היא יכולה להיות קשורה להפרעה הורמונלית ויכולה שלא. ההמלצה שלי - תעשי סקס ותהני, זה יקר . בהצלה!
לצפיה ב-'מירי היקרה!!'
מירי היקרה!!
09/12/2013 | 14:43
1
133
היי מירי,

תודה  רבה על התגובה...

אני באמת מבינה את זה... לגבי האקנה, אם אכן זה נובע מבעיה הורמונלית, מה עושים כדי לטפל? איזה בדיקת דם לבקש מהרופא?

תודה לך שוב!

לצפיה ב-'תלכי לרופא אור... '
תלכי לרופא אור...
09/12/2013 | 20:05
75
הם יודעים הרבה יותר טוב מה לבדוק. פשוט לא כל ההורמוניפ בגוף שלנו משפיעים על הפוריות ולכן לא תמיד הרופא נשים ידע בדיוק מה לבדוק.
בהצלחה
לצפיה ב-'מירי חשבתי עליך, נעלמת קצת..'
מירי חשבתי עליך, נעלמת קצת..
09/12/2013 | 20:32
55
לצפיה ב-'חמודית יקרה. '
חמודית יקרה.
09/12/2013 | 19:06
5
199
רוב הזוגות נכנסים להריון אחרי 12 חודשי ניסיון. מתוך אותם 10 אחוז שלא הצליחו עוד 90 אחוז יצליחו בשנה השניה של הניסיונות.
בסה"כ 2 אחוזים זקוקים לטיפולים מסיבים ומתוחם 90 אחוז מצליחים להיכנס להריון בשנה הראשונה לטיפולים בהפריה.
רק אחוז אחד קטן שבו יש בעיה רצינית כמו רחם לא תקין או חוסר זרע אצל הגבר ימשיך בניסיונות עוד ועוד. אין לך מה לדאוג.
אקנה לבדו לא מראה על שום בעיה פרט לאהבה שלך למתוקים ומטוגנים :)
לצפיה ב-'גם את נעלמת קצת :)'
גם את נעלמת קצת :)
09/12/2013 | 20:32
2
63
לצפיה ב-'כן, אני מנסה להתרחק כמה שיותר.'
כן, אני מנסה להתרחק כמה שיותר.
10/12/2013 | 18:13
1
95
גם כי יש לי דברים אחרים לעשות וגם כי המקום הזה הפך להיות עבורי מקום עצוב.
כל הבנות שהתחילו איתי כבר בהריון. חלקן ילדו, חלקן נכנסו להריון שני.
גם בקומונות ובפורומים האחרים. לכן אני קופצת לביקור ושוב נעלמת.
לצפיה ב-''
11/12/2013 | 17:05
23
לצפיה ב-'Cookii התגובה שלך מהממת :) '
Cookii התגובה שלך מהממת :)
09/12/2013 | 20:33
71
לצפיה ב-'קוקי תודה רבה לך!!!!!'
קוקי תודה רבה לך!!!!!
10/12/2013 | 07:30
54
לצפיה ב-'מזמינים אתכם לחגוג בסרט'
|*|מזמינים אתכם לחגוג בסרט
( לעמוד שלי בתפוז )
05/12/2013 | 17:20
6
מסיבת יום ההולדת של תפוז ממשיכה והפעם אנו מזמינים אתכם לסרט המצויין חייו הסודיים של וולטר מיטי.

אף אחד לא יודע את כוחם של החלומות שיש לנו בראש... עד שהם מתחילים להתגשם במציאות. זה מה שקרה בעיבוד המודרני של בן סטילר לאחד מסיפורי הפנטזיה המשפיעים בכל הזמנים ? האגדה המופתית על הפיתוי שבפנטזיות: ?חייו הסודיים של וולטר מיטי" מאת ג'יימס ת'רבר. סטילר לוקח את הקלאסיקה בת שניים וחצי העמודים מ-1939 ומפיח בה חיים במאה ה-21 כסרט קומי על אדם שמגלה שחייו האמיתיים עומדים להעיף את הדמיון שלו מעבר לעננים.

לפרטים נוספים והרשמה לחצו כאן
לצפיה ב-'שרשורפואי וטיפולייט לתחילת שבוע'
שרשורפואי וטיפולייט לתחילת שבוע
08/12/2013 | 10:05
3
36
לצפיה ב-'שלום בנות. יודעות אם במרפאת קטוביץ' בתל אביב'
שלום בנות. יודעות אם במרפאת קטוביץ' בתל אביב
07/12/2013 | 18:01
1
91
עושים בדיקות דם לבטא?

הבנתי שהם לא עושים שם את כל ב. הדם...
תודה
לצפיה ב-'בקטוביץ עושים בטא. בהצלחה. '
בקטוביץ עושים בטא. בהצלחה.
08/12/2013 | 09:41
30
לצפיה ב-'המלצות על גניקולוג טוב- דר רוני חן?'
המלצות על גניקולוג טוב- דר רוני חן?
10/12/2013 | 09:18
24
הי בנות,
אני שוקלת להחליף את רופא הנשים שלי (למרות שהוא יסודי ופדנט)
שמעתי על דר רוני חן, האם מישהי מוטפלת אצלו ויכולה לספר עליו?
איך הוא? - נחמד וסבלני, יסודי ?
תודה!

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי
פורום ניתוחי חזה
פורום ניתוחי חזה
ד
מתקשים בפוריות?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה