לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

לצפיה ב-' מבייצות ביחד לאמצע השבוע '
מבייצות ביחד לאמצע השבוע
01/01/2014 | 11:50
5
41
לצפיה ב-'מקלון ביוץ חיובי יותר מפעם אחת?'
מקלון ביוץ חיובי יותר מפעם אחת?
01/01/2014 | 12:01
4
179
היי בנות,
בדקתי ביוץ החודש 5 פעמים בעזרת הסטיקים: 2 שליליות, אחת חיובית ואז עוד שתיים שליליות. עבדנו יפה בזמן הזה וחשבתי שנגמר הסיפור, החום יעלה והזיהוי יהיה ודאי. בינתיים החום מזגזג ופתאום התחלתי לתהות שאולי הפסקתי לבדוק מוקדם מדי ויכול להיות שתהיה עוד עליה בLH בימים הבאים שתהיה הפעם חזקה יותר ואפספס אותה (החיובי שראיתי היה חזק אבל לא באותו החוזק שבנות מתארות פה לפעמים...).

אני די בטוחה שהעליה בהורמון היא חד פעמית (או לפחות לאורך ימים ספורים) ולא רב פעמית כמו שקורה לפעמים עם הפרשות פוריות. מה דעתכן?
לצפיה ב-'מנסה לענות'
מנסה לענות
01/01/2014 | 13:44
3
64
לרוב בדיקת ביוץ תהיה חיובית יום אחד למרות שיש בנות שהיא חיובית אצלהן גם יומיים ברצף...
קו הבדיקה אמור להיות חזק כמו פס הסיקורת או אפילומחזק ממנו... אבל זה כבר תלוי בבדיקה וכמות הדיו בפס יצור עצמו.... וכו....
הגיוני שאם יצא לך פס חזק אבל לא כמו פס הביקורת  שמצביע לרוב על ביוץ שלא צלח ואז הגוף יכול לנסות ולבייץ פעם נוספת....
אם את מרגישה שלא כיסיתם אז תמשיכו לעבוד... אולי יתפוס :) ואם הביוץ היה ורק חום השחר השתגע קצת אז מחזיקה אצבעות שהקימפור תפס :)

בהצלחה....
לצפיה ב-'ברור וידוע '
ברור וידוע
01/01/2014 | 17:08
1
38
השאלה היא אם אחרי 2 בדיקות שליליות שבאו אחרי אחת חיובית פתאום יכול להופיע שוב חיובי.
בדקתי סטיקים בין יו״מ 11-15 ועכשיו אני ביו״מ 19, תוהה אם פספסתי משהו נוסף...
לצפיה ב-'יכול להיות...'
יכול להיות...
01/01/2014 | 17:47
24
יכול להיות הפרש של כמה ימים בין ביוץ שנכשל לביוץ ש"מצליח".
ההפרש תלוי בגודל הזקיקים... אם נניח אחד ניסה לבייץ ולא הצליח וזקיק אחר יותר קטן ממנו אבל סביר שייבץ אז לוקח לו כמה ימים להגיע לגודל הנדרש כדי לשחרר בייצת.... זה בגדול...
עד כמה יכול להיות הפרש בין ביוץ לביוץ אמי לא יודעת... אני עונה מהנסיון של הבנות בפורום וממה שקראתי בתגובות של בעלות הידע...

לצפיה ב-'ותודה'
ותודה
01/01/2014 | 17:09
12
לצפיה ב-' חדשות ב- שלנו'
חדשות ב- שלנו
31/12/2013 | 10:55
14
40
לצפיה ב-'חדשה'
חדשה
30/12/2013 | 14:01
3
243
היי לכולן, אני חדשה בפורום... :)
אנחנו מנסים כבר 4 חודשים להיכנס להריון, הפסקתי את הגלולות בפעם הראשונה אחרי 7 שנים בערך...
ובנוסף יש לי שחלות פוליציסטיות, שזה עושה בלגן לא קטן...
האמת שהייתי בטוחה שאני לא מבייצת בכלל, הבדיקה אף פעם לא היתה חיובית... אבל פתאום ביום שבת המקלון הראה שכן;)
העניין הוא שמאז בדקתי כל יום (שבת, ראשון והיום) והבדיקה עדיין חיובית, זה הגיוני?
אגב, קיבלתי מחזור לפני 29 ימים, אבל זה לא אומר הרבה כי מעצם היותי פוליציסטית המחזור מאוד מאוד לא מסודר... יכול להופיע גם כל חודשיים שלושה.

בכל מקרה שיהיה לכולנו המון בהצלחה:)
לצפיה ב-'בדיקת ביוץ'
בדיקת ביוץ
30/12/2013 | 14:29
141
לפי מה שאני יודעת בדיקת ביוץ היא לא תמיד אמינה ובמיוחד במקרים של שחלות פוליציסטיות.  לדעתי כדאי שתבדקי לפי חום השחר ושאר הסימנים.
לצפיה ב-'תבדקי הריון. בהצלחה :)'
תבדקי הריון. בהצלחה :)
30/12/2013 | 15:08
60
לצפיה ב-'אני גם חושבת שתבדקי הריון'
אני גם חושבת שתבדקי הריון
31/12/2013 | 04:54
68
לא מזמן היתה פה מישהי (או אפילו שתיים) שבדיקות ביוץ היו חיוביות במשך כמה ימים רצופים וזה היה הריון
לצפיה ב-'משום שאין שרשור עדכני לחדשות אז תשרשרו אותי '
משום שאין שרשור עדכני לחדשות אז תשרשרו אותי
30/12/2013 | 11:27
6
268

שמעתי שזה בית נעים תומך וחמים אז החלטתי להצטרף..
אנחנו עם דובי בן שנה וחודש בבית לא בוער לנו אך החלטנו שהגיע הזמן להתחיל לנסות .. אני בגילי די קטנטונת ..
ההפרש היה מתוכנן שנה וחצי בין הבכור לתינוק/ת שני אבל לא היה לי טיפת אומץ ומוכנות ..אני מאמינה שלעולם אי אפשר להיות מוכנה ב100 אחוז אז הנני כאן .

המחזור האחרון הגיע ב9-12.
 זהו המחזור הרביעי שלי מאז שקיבלתי ווסת לראשונה לאחר הלידה והמחזור הגיע בצורה סדירה .כל 30 יום בממוצע.לפעמים 31.קיימנו יחסים מיד לאחר המחזור אך מה 21-27 לחודש היה משגל נסוג ..לפי המחשבונים לביוץ אין סיכוי שנקלטתי אז אני גם לא מהמרת על הריון החודש וכבר מחכה לווסת כדי להתחיל.

אגב,אני מניקה פעם פעמיים ביום.
לצפיה ב-'ברוכה הבאה.....'
ברוכה הבאה.....
30/12/2013 | 11:46
2
163
בכרטיס רשום שאת בת 33... לא להתייחס לזה ? (שואלת מתוך סקרנות כי רשמת שבגילך את קטנטונת).

בכל מקרה מקווה שתהני כאן ותישארי רק לזמן קצר :)

בנוגע למשגל נסוג - ככה הגיע הילד הבכור שלי לעולם.... משגל נסוג.... ושבוע אחרי החתונה גילינו שאנחנו בהריון :) היום הוא בן שנה וחודשיים וגם אנחנו רצים לעבר הרכבת של הרחבת המשפחה אבל בלי לחץ :)
לצפיה ב-'כשפתחתי את הכרטיס'
כשפתחתי את הכרטיס
30/12/2013 | 12:19
1
182
לא חשבתי לרשום שאני בת 18 כי זה גורר תגובות בהתאם לפורומים בהם אני גולשת .
לא שחלילה אני מתביישת בגיל שלי פשוט לא חשבתי שזה נחוץ.כן בהחלט בלי לחץ ..אם אני לא טועה אנחנו מכירות מהריון ולידה..הכינוי מוכר לי.
לצפיה ב-'אולי מהפורום הזה.. '
אולי מהפורום הזה..
30/12/2013 | 14:28
125
הייתי פה קצת כשהיה לי את האיחור ולא ידעתי מה לעשות.... בהריון ולידה לא הייתי :)

ואת באמת ממש צעירה... וואווו.... איזה אומץ להתחיל את החיים כל כך מוקדם עם ילדים.... שיהיה בהצלחה!!!
לצפיה ב-'שיהיה בהצלחה'
שיהיה בהצלחה
30/12/2013 | 11:56
1
108
ברוכה הבאה
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
30/12/2013 | 12:15
109
לצפיה ב-'ברוכה הבאה!'
ברוכה הבאה!
31/12/2013 | 05:01
59
הניק שלך מוכר לי מהריון ולידה, הייתי קוראת שם לפעמים עוד בזמן שרק פינטזתי על הריון נוסף
ברוכה הבאה לשהות קצרצרה!
לצפיה ב-'טוב, אז אתחיל מההתחלה'
טוב, אז אתחיל מההתחלה
31/12/2013 | 14:22
2
140
אני פוליציסטית. הפסקתי גלולות בתחילת נובמבר, קיבלתי מחזור ב - 11/11, מאז ללא מחזור. קמפרנו סביב הביוץ המשוער (אין לי מושג מתי אני מבייצת בגלל הפוליציסטיות ובגלל שהייתי על גלולות זמן רב) וא"כ עוד פעם כשחשבתי שיש ביוץ לפי הפרשה.
לאחרונה התחלתי להרגיש רגישות בשדיים ותחושות מוזרות אחרות, הססתי אם לבדוק מחשש לאכזבה. אתמול העזתי עם בדיקה של לייף, יצאה חיובית וחזקה למדי. מאוחר יותר בדקתי עם מקלון הזהב שהראה הריון בן שלושה שבועות (השבוע השלישי מעט חלש) והיום בבוקר שוב עם אותו הסיפור.
כמה שאלות:
*מה הסיכוי להריון כימי? תוך כמה זמן נופל הריון כימי?
*מה לעשות עכשיו? הבנתי שאין צורך לפנות לרופא נשים עד שבוע 6 לדופק. האם לבדוק בטא בדם? האם עלי להוציא הפניה לבדיקה זו?

אשמח להכוונה...
לצפיה ב-'אז ככה '
אז ככה
31/12/2013 | 20:05
1
75
בעקרון, את יכולה לבדוק בטא בדם עכשיו ואת גם יכולה להמתין קצת ובשבוע 7 לגשת לבדיקת דופק. אם ההיריון שם, הוא לא ילך לשום מקום
בעקרון, שבוע 7 הוא שלושה שבועות ממועד גילוי ההיריון (למקרה שגילית אותו והוא היה ממש צעיר).
הסיבה שלדעתי כדאי לגשת בשבוע 7 היא שכך את מבטיחה את זה שאת לא ניגשת מוקדם מדי - בשבוע 6 עלול לא להיות דופק או הרופא עלול לא לראות את העובר וזה סתם ילחיץ.
ואז תצטרכי להמתין שבוע-שבועיים (תלוי ברופא) בלי לדעת מה קורה ובמחשבה שההיריון שלך לא תקין גם אם הכל בסדר.

הבדיקות של לייף לא באמת אמינות לקביעת גיל ההיריון. רמות הבטא יכולות להיות שונות בין נשים שונות והריונות שונים של אותן נשים באותו גיל של היריון ולכן הבדיקה לא אמינה.
לי למשל, ביוא"ב 17 (איחור של ימים בודדים) כבר הייתה בטא של מעל 1,000. בהיריון קודם שאמנם לא התפתח (אבל הפסיק להתפתח בשלב יותר מאוחר) הבטא עלתה לאט יותר.
לצפיה ב-'תודה:) כבר ביקשתי הפניות לשתי בדיקות בטא'
תודה:) כבר ביקשתי הפניות לשתי בדיקות בטא
01/01/2014 | 11:07
41
בדם, שאוכל לראות האם הבטא עולה יפה.
לצפיה ב-'ספירת מלאי 30/12/2013 לתחילת שבוע'
ספירת מלאי 30/12/2013 לתחילת שבוע
30/12/2013 | 09:57
13
81
" אנא הימנעו משרשור שאלות לספירת המלאי מאחר והדבר מעמיס על השרשור.
מי שרוצה להצטרף לרשימה או לעדכן מידע, אנא הוסיפי תגובתך בעמודת עידכוני סטטוס \התווספות לרשימה
עם הפרטים הרלוונטיים:                                                                                         
מי שלפני הביוץ - אנא שרשרי תגובה עם היום מתחילת המחזור בו את נמצאת ( י""מ = יום מחזור).
להזכירכן - המחזור נספר מהיום הראשון של הווסת ועד ליום הראשון של הווסת הבאה
(לדוג' - אם הווסת החל ב- 1 בחודש והיום ה- 17 בחודש, הרי שאת י""מ 17).
מי שנמצאת בי""מ 60 ומעלה תימחק אוטומטית מהרשימה, אלא אם ביקשה מפורשות להישאר בה.
מי שאחרי הביוץ - את הביוץ ככל הנראה זיהית בעזרת ערכות/חום השחר/מעקב זקיקים.
אם אתמול היה הביוץ, הרי שהיום את יוא""ב 1 (יוא""ב = יום אחרי הביוץ)
יוא""ב 20 ומעלה ימחקו אוטומטית מהרשימה.
הריוניות - אם פספסנו את הודעת הפסים שלכן ואתן רוצות להופיע ברשימה, אנא שרשרו את בקשתכן + תאריך פרסום הודעת הפסים שלכן\בטא בעמודת ""עידכוני סטטוס\התווספות לרשימה""
לכולנו"

לצפיה ב-'לפני הביוץ'
לפני הביוץ
1
73
MIMI143 ימ 4
  namnam1408 ימ 5
pirat9 ימ 6
 שוב למעגל ימ 6
 dream4seven ימ 6
sandy 86 ימ 8
rotemika11 ימ 12
stimp228 ימ 12
אודותי ימ 14
tallyko ימ 15
סיווני30 ימ 17
קוקי לוקי 7 ימ 17
חמודית27 ימ 23
Angie88 ימ 21
timi24 ימ 35
אנייס2   ימ 37
talip5 ימ 44
חיבוקית85 ימ 44
 מישהי שמבינה משהו   ימ 47
Az1980 ימ 49
אופטימית 1977 ימ 52
 noa1016 ימ 57
לצפיה ב-'ימ 1, המכשפה הגיעה'
ימ 1, המכשפה הגיעה
01/01/2014 | 11:08
22
לצפיה ב-'אחרי הביוץ'
אחרי הביוץ
65
 kimkar יואב 8
שירהshira8   יואב 8
טטיה1 יואב 10
 Saritgil יואב 12
מנסה בפעם השילשית יואב 12
לצפיה ב-'נוווו.... אתן בהריון'
נוווו.... אתן בהריון
30/12/2013 | 09:58
1
106
אני רק שאלה31 יואב 16
 נונילה27 יואב 23
לצפיה ב-'כן ה"פ 26.12'
כן ה"פ 26.12
30/12/2013 | 15:59
72
לצפיה ב-'הריוניות דצמבר'
הריוניות דצמבר
84
lid85
IאילהI
 שקד שקדונית
mirial251
אביטללי
מרקוריס
 nina89
לצפיה ב-'יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ/בטא עדכנו כאן '
יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ/בטא עדכנו כאן
5
49
לצפיה ב-'בטא 4602 '
בטא 4602
30/12/2013 | 11:10
68
לצפיה ב-'היום יוא"ב 0...'
היום יוא"ב 0...
30/12/2013 | 13:36
79
מסתבר. תודה לילוש
לצפיה ב-'לא ממש סופרת עדיין'
לא ממש סופרת עדיין
30/12/2013 | 13:58
115
אבל נראה לי שעוד לא היה ביוץ (בד"כ מרגישה אותו היטב) ולכן אני ביו"מ 15.
לצפיה ב-'יוא"ב 1 '
יוא"ב 1
31/12/2013 | 17:14
17
לצפיה ב-'יואב 1'
יואב 1
01/01/2014 | 09:24
16
לצפיה ב-'שימו הספירה לעדכונים בלבד'
שימו הספירה לעדכונים בלבד
23
שימו -הודעות עידוד/שאלות שישורשרו- ימחקו

שרשרו, בבקשה
יש לנו כמה שרשורי נושא
מבייצות ביחד, קיטורים, שירשור רפואי, טיפולייט, וכמובן שרשור ספירת מלאי שלנו שמתעדכן בראשון שלישי וחמישי בו אנו מעדכנות אם הפכנו מי"מ ליוא"ב ולהפך. נא לא לשרשר לשם תגובות ביניים או בקשה להחזקת אצבעות- זה אמור להיות שרשור אינפורמטיבי בלבד!

שימו לב כשאתן משרשרות שאלה חדשה, שרשרו לשרשור האחרון שנפתח בנושא (בראשון שלישי או חמישי) כדי לא להקפיץ מעלה שרשור ישן.
שימו לב שלעיתים השרשור החדש(שלא נכתבו בו עוד תגובות) עשוי לעבור לדף 2. הקפיצו אותו עם ההודעה שלכן! שרשורים בני למעלה מ72 שעות לא קופצים, לא משנה כמה תגובות תכתבו

מחכות למנקה
כמו כן מידי יום נפתח שרשור
לכל אותן תגובות, שלא ממש קשורות לפורום ישירות (אם לא נפתח אתן מוזמנות לפתוח לבד עם תאריך אותו היום.)
טיפולייט
מבייצות ביחד בנוסף לפי הצורך נפתחים שרשורי "חדשות בבית" או "בהריון או לא בהריון" (כשאני רואה שיש כמה כאלה אני פשוט מאחדת אותן תחת הכותרת.
שרשורפואי
שרשורקיטור אנא זכרו שהמנהלות עושות עבודה התנדבותית, אז שמרו על הסדר בבית כדי לא לגרום לעבודה מיותרת

חדשות בבית
מחכות ביחד
הריון או לא הריון
הריוניות יקרות- אנחנו מאד שמחות להתעדכן בשלבים שאתן עוברות, אבל ברשימת ההריוניות החודשית אנחנו מעדכנות פעם אחת בלבד. החלטנה אם אתן רוצות שזאת תהיה ה"פ, בטא או דופק, אך לא נשנה את הרישום.

אנו מאחלות לכן הריונות קלים, תקינים וידיים מלאות

לצפיה ב-'שאלות והתייעצויות לתחילת שבוע'
שאלות והתייעצויות לתחילת שבוע
30/12/2013 | 09:49
39
155
לצפיה ב-'תור לדר קופרמינץ'
תור לדר קופרמינץ
30/12/2013 | 10:45
3
170
הי בנות יקרות
יש לי היום תור לקופרמינץ בעקבות גילוי קרישיות יתר שגרם כבר לשתי הפלות
אשמח לדעת מה מצופה לי אם מישהי יכולה לשתף...
תודה!
לצפיה ב-'היי'
היי
30/12/2013 | 11:14
2
125
תלכי אליו עם כל החומר שיש לך. צילום רחם. לפרסקופיה אם עשית. אולטרסאונדים. בדיקות דם כולל בדיקות דם עדכניות אחרונות. בדיקות הורמונים. לא לשכוח להביא את כל בדיקות הקרישיות שיש ותרופות קבועות אם את לוקחת.

לדעתי הוא נחמד ועובד מהיר ויעיל. אם יש לך שאלות תרשמי אותם מראש כדי לא לשכוח שום דבר.
משלמים במזומן או צק בלבד ומקבלים החזרים מהקופה אם מגיע לך.
בהצלחה! מקווה שזאת הפעם האחרונה שאת עובדת הפלה.
לצפיה ב-'היי את יודעת במקרה'
היי את יודעת במקרה
31/12/2013 | 00:04
1
89
כמה הוא לוקח לפגישת ייעוץ?
לצפיה ב-'לי הוא לקח 900'
לי הוא לקח 900
31/12/2013 | 09:30
80
800 מתוכם יוחזרו לי על ידי הביטוח
לצפיה ב-'שאלה לגבי הפרשות'
שאלה לגבי הפרשות
30/12/2013 | 15:35
1
192
שלום בנות.

היו אני במה שאני חושדת שהוא יוא"ב 12.
כבר כמה ימים (8 ליתר דיוק) שיש לי הפרשות חלביות נמתחות קצת.
האם זה קרה למישהי?
זה יכול להצביע על משהו?
לצפיה ב-'לי זה קרה.... וקורה....'
לי זה קרה.... וקורה....
31/12/2013 | 21:01
90
זאת הפרשה די רגילה למועד של אחרי הביוץ.... אם היא מתגברת לקראת המחזור אז זה יכול לסמן בשורות טובות :)
לצפיה ב-'ממתי ניתן לעשות בדיקת '
ממתי ניתן לעשות בדיקת
30/12/2013 | 18:21
8
204
הריון- מאלו שקונים באיביי. ממתי יכולות לזהות?
לצפיה ב-'אני התאכזבתי מהבדיקות של איביי'
אני התאכזבתי מהבדיקות של איביי
30/12/2013 | 18:59
6
162
הן גם לא רגישות בעיני וגם לא ברורות, כלומר בבדיקות עם החלונית הרבה יותר קל להבין אם יש פס או לא. ממליצה לך לעשות בדיקה רגישה כמו יס אור נו לסוגיו, ורק מיוא"ב 12.
לצפיה ב-'רגע הן לא מזהות מבטא 10?'
רגע הן לא מזהות מבטא 10?
30/12/2013 | 21:05
5
113
כי קניתי מלא מאיביי כאלו שמזהות מבטא 10 והיום יוא״ב 12 הספדתי את החודש כי הבדיקה שלילית מוחצת ועשיתי חישוב עם עצמי שאם יומיים לפני שאני צריכה לקבל שזה שבועיים בדיוק מהביוץ, הבדיקה שלילית אז הבטא לא עולה על 10 ולכן זה שלילי כי יומיים לפני הבטא אם יש הריון חייבת להיות גבוהה יותר.
לצפיה ב-'אצלי זיהו ביואב 12 עם פס מצ'וקמק'
אצלי זיהו ביואב 12 עם פס מצ'וקמק
30/12/2013 | 21:12
113
ביואב 15 הבטא היתה 131, אז אם היא עלתה תקין מניחה שביואב 12 היה סביב 40.
אבל מצד שני, היו לי בדיקות סטריפ אחרות שמזהות מ-25 והן הראו פס הרבה יותר ברור, ככה שלא הייתי סומכת עליהן יותר מדי
מספיק שהיתה השתרשות טיפה מאוחרת והן כבר לא יזהו בכלל

חכי עוד יום-יומיים ותנסי שוב
מחזיקה אצבעות
לצפיה ב-'לא נראה לי שהן באמת מזהות מבטא 10'
לא נראה לי שהן באמת מזהות מבטא 10
30/12/2013 | 21:52
82
וגם אם כן, זה יוצא חלשלוש ביותר עד בלי נראה ובגלל שזה לא תחום בתוך חלונית זה מאוד לא ברור. לא יודעת, אני ממש לא הייתי מרוצה, העדפתי לקנות בדיקה ממש טובה ורגישה גם אם היא עולה 30 ומשהו שקל. גם ככה לא באמת צריך כמות גדולה של בדיקות הריון בחודש אחד, זה סתם מחרפן. אם יש בדיקה טובה אחת (או שלוש ) זה מספיק.
לצפיה ב-'עדיין לא להספיד.....'
עדיין לא להספיד.....
30/12/2013 | 22:03
1
83
הכל פתוח.... אם השתרשרות הייתה רק לקראת יואב 10 אז הגיוני שעדייןמלר יזהה... תמתיני עוד יומיים... בהצלחה
לצפיה ב-'הגיוני שהשתרשות'
הגיוני שהשתרשות
30/12/2013 | 23:52
83
תהיה רק ביואב 10?
לצפיה ב-'על הנייר הן מזהות מבטא 10 '
על הנייר הן מזהות מבטא 10
31/12/2013 | 20:09
58
אבל בפועל, הן לא הכי רגישות. לפחות אלו שהיו לי...
לצפיה ב-'מסכימה עם רק שאלה....'
מסכימה עם רק שאלה....
30/12/2013 | 20:39
105
אצלי הבדיקות זיהו הריון בבטא מאוג גבוהה וגם אז הפס היה די חלש.... ולפי בדיקת דם הבטא אצלי הייתה קרוב ל-400
לצפיה ב-'התייעצות קלה'
התייעצות קלה
31/12/2013 | 04:35
3
141
היי בנות, קורה לי קטע סופר מוזר אז אני חייבת לשתף ולהתייעץ על מנת לדעת אם יצא גם לכן או שמעתן על מקרה שכזה....
אז כמו שציינתי עד לפני חודש הייתי על גלולות ואכן בחודש הראשון לא נקלטתי וקיבלתי מחזור אחרי 28 יום....אגב באפליקציה של FF רשום שאני מבייצת ביום ה-16 לפי חום השחר ולא כמו שחשבתי שזה יום 14 או 15 (מה שאומר שאני מקבלת מחזור תוך 12 יום או לחלופין שהוא הקדים הפעם)....

בכל מקרה כל החיים שלי המחזור שלי היה שבוע (6 ימים של מחזור ויום אחד של כתמים) גם אם הייתי על גלולות וגם אם לא וגם שעשיתי הפסקות בין גלולות בקיצור-תמיד!.... אבל משום מה החודש לא כך....היו לי יום וחצי של דימומים קשים מאוד (פי 2 ממה שאנירגילה במחזור הרגיל של הגלולות) אבל פתאום לקראת ערב של היום ה-2 הדימומים ירדו ביום השלישי היה גם חלש...ביום הרביעי בקושי היה משהו והיום שמתי ליתר ביטחון ויצא לי ממש כלום. סה"כ מדובר ב-3 ימי מחזור ויום אחד של כתמים...

משהו ממש מוזר לי...לא הגיוני כזה! זה קרה לכן פעם? כי זה ממש לא מסתדר לי בצורה נורמלית!
אני כבר התחלתי לאכול סרטים שאולי זה דימום של השתרשרות כי ביומיים האחרונים החום שלי עולה ל-36.7 דבר שלא קרה חודש שעבר (אלא רק אחרי הביוץ) אגב ביום שקיבלתי ויומיים אחריו הייתה ירידה בחום ל36.4 כמו לפני הביוץ חודש שעבר...יחד עם זאת אני יודעת שאני אוכלת סרטים סתם כי אין לי שום תופעות או תחושות כלשהן, היו לי יומיים כאבי מחזור רגילים לחלוטין ובכלל....עשיתי בדיקה יום לפני המחזור ויצא ממש שלילי.

בקיצור חשבתי לשתף ולשמוע דעתכן בנושא...וסליחה על החפירה :)
לצפיה ב-'גם לי אחרי הגלולות הוסתות היו שונות מהרגיל'
גם לי אחרי הגלולות הוסתות היו שונות מהרגיל
31/12/2013 | 09:36
78
ומאוד דומות למה שאת מתארת.
לדעתי השתרשות פחות מתאימה מכמה סיבות: 1. גם כשיש דימום השתרשות הוא אמור להיות די קליל 2. למרות שזו תופעה עם פופולריות ברשת, בפועל היא נחשבת די נדירה.

לגבי החום- במהלך וסת מותר לו קצת להשתגע, אני לא חושבת שצריך לתת לזה משמעות.

בקיצור- להיות אופטימיים תמיד אפשר, הגוף הוא לא מכונה, אבל לי נשמע במקרה הזה שיותר סביר שמדובר פשוט בוסת ששונה ממה שאת מכירה כיוון שאת אחרי גלולות- ולהמשיך לחודש הבא באמונה ותקווה. בהצלחה!
לצפיה ב-'לפי דעתי זה היה וסת... '
לפי דעתי זה היה וסת...
01/01/2014 | 11:11
1
34
מאוד אופייני לאחר הפסקת גלולות...

בהצלחה
לצפיה ב-'גם אני חושבת...רק רציתי להיות רגועה :) תודה'
גם אני חושבת...רק רציתי להיות רגועה :) תודה
01/01/2014 | 18:32
21
לצפיה ב-'הפסקת גלולות וביוץ'
הפסקת גלולות וביוץ
31/12/2013 | 16:19
2
87
היי בנות, אולי מישהי יודעת לתרום מנסיונה האישי ?או סתם מידע כללי...
בשעה טובה הפסקתי גלולות ואיך שהפסקתי היה לי דימום יומיים. אני צריכה לקבל מחזור בסופ"ש אבל הבנתי שיש נשים שלא מקבלות מחזור כמה חודשים אחרי הפסקת גלולות, זה אומר שאני לא מבייצת עד שאני מקבלת מחזור?
לצפיה ב-'לא....'
לא....
01/01/2014 | 11:10
1
47
אז תבייצי רק השאלה היא מתי....
אחרי הפסקת גלולות הגוף לא מאוזן מבחינה הורמונאלית ואיחור במחזור אומר שיש ביוץ מאוחר....
מה שכן קחי בחשבון שיש סיכוי שלא תבייצי, זה קורה לבנות גם שלא משתמשות בגלולות וגם במקרים של מחזורים סדירים.... זה לא משהו שקורה פעם בחודשיים אבל זה יכול לקרות....
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
01/01/2014 | 15:17
22
כנראה שנשאר רק לחכות...
לצפיה ב-'עזרה והתייעצות'
עזרה והתייעצות
01/01/2014 | 11:03
2
96
אני ביום מחזור 48 ואני לא מצליחה להבין למה לא המכשפה לא מגיעה...
עשיתי לפני שבועיים אולטרא-סאונד ולא היה כלום, גם בדיקת דם שלילית.
מישהי חוותה משהו דומה?
לצפיה ב-'לא חוויתי אבל יש לי ניחוש....'
לא חוויתי אבל יש לי ניחוש....
01/01/2014 | 11:08
1
86
אולי זה היה חודש בלי ביוץ?
מה הרופא אמרה לך? אולי תחזרי אליה שתבדוק פעם נוספת ואם זה לא הריון אז תבקשי ממנה משהו לזירור המחזור...
לצפיה ב-'כן יכול להיות'
כן יכול להיות
01/01/2014 | 11:23
57
באמת שלא הרגשתי ביוץ החודש.
תודה על העצה

לצפיה ב-'נכנסתי לעדכן ולשאול את דעתכן..'
נכנסתי לעדכן ולשאול את דעתכן..
01/01/2014 | 11:14
3
151
היום היינו אצל רופא נשים שמתמחה בפוריות..
אחרי שעשינו שנינו בדיקות דם והבן זוג עשה בדיקת זרע שהעלתי לכאן לפני כמה ימים..
הרופא אמנם היה נחמד אבל אמר שמבחינתו 7 חודשים של ניסיון מאז גרידה זה יפה אבל לא מספיק
חבל להכניס אותנו לכל התהליך שהוא לא פשוט, יש לו תופעות לוואי ובאמת להכניס את עצמינו ל"מיטה חולה" לטענתו..
אמר שעד אפריל לא היה עושה כלום.. הבדיקות יצאו טובות. למרות המורפולוגיה של בעלי 3% תקינים הוא אמר שהכמות והתנועתיות מחפים על זה
הוא עשה לי בדיקה ואמר שהוא רואה שאני סביב ביוץ.. זה יום 18 אחרי מחזור. הגיוני?
האם התעקשתן להתחיל טיפול? האם לזרום עם עצת הרופא.. אשמח לשמוע..
וכמובן שנה אזרחית חדשה לטובה לכולן! הלואי שזו השנה שתביא לנו את הילד
לצפיה ב-'שאלה ממש קשה.. '
שאלה ממש קשה..
01/01/2014 | 13:46
71
אם מבחינתכם אין לחץ אז באמת עדיף לנסות עוד קצת... חבל ישר לקפוץ לטיפולים כאשר יש עוד סיכוי להריון טבעי.... אולי תנסו עוד חודש- חודשיים ורק אז תתחילו להתעקש על טיפולים שאני מאוד מקווה שלא תצטרכו....
לצפיה ב-'הכל תלוי במידת הסבלנות שלכם'
הכל תלוי במידת הסבלנות שלכם
01/01/2014 | 18:03
1
45
בעקרון הכל נראה תקין ובאמת שזה יחסית מעט זמן של ניסיונות... צריך לזכור שהורמונים וטיפולים הם ברירת מחדל ולא פיקניק, יש להם גם לא מעט תופעות לוואי כך שכל עוד אפשר ויש סבלנות עדיף לנסות עוד כמה חודשים טבעי...
הדבר היחיד שמדליק אצלי נורה אדומה זה שאמרת שהייתה הפלה, האם הייתה גרידה? האם ביצעת היסטרוסקופיה לראות שאין חלילה הדבקויות ברחם?
לצפיה ב-'אכן היתה גרידה..'
אכן היתה גרידה..
01/01/2014 | 21:30
39
זה בידיוק מה שאמרתי לו היום. האם הוא לא רוצה לבדוק את זה מחשש להדבקויות והוא די גיחך
לא הבנתי ככ מה זה אומר.
לא ביצעתי שום בדיקה מלבד המעקב אצל רופא הנשים אחרי הגרידה..
לצפיה ב-'מישהי יודעת כיצד ניתן לבדוק אם הוזנו לי '
מישהי יודעת כיצד ניתן לבדוק אם הוזנו לי
01/01/2014 | 15:12
2
75
הפניות לבדיקות דם במערכת של כללית?
אתמול התקשרתי למרפאה וביקשתי להזין לי שתי בדיקות בטא למחר ולראשון. הבחורה שענתה לי אמרה שתעביר את הבקשה לרופאת המשפחה.
בעקבו בעיות שהיו לי איתם בנושא אחר בעבר (היו צריכים להנפיק לי טופס התחייבות, לא קיבלתי אותו עד היום) אני רוצה לוודא שאכן הוזנו לי בדיקות שלא אגיע לחינם.
מישהי יודעת האם יש דרך לברר זאת?
לצפיה ב-'באתר יש רובריקה של הפניות למעבדה'
באתר יש רובריקה של הפניות למעבדה
01/01/2014 | 15:26
1
32
צריך סיסמא כמובן, ואז מופיעה רשימה של ההפניות שמחכות.
בהצלחה
לצפיה ב-'נורא קטן למטה, אבל מצאתי את זה. כרגע יש תקלה'
נורא קטן למטה, אבל מצאתי את זה. כרגע יש תקלה
01/01/2014 | 15:45
30
מקווה שתפתר עד הערב.

תודה לך:)
לצפיה ב-'אני קצת מבולבלת מבדיקת גיל ההריון של'
אני קצת מבולבלת מבדיקת גיל ההריון של
01/01/2014 | 15:51
3
88
מקלון הזהב.
לפי הבדיקה ההריון בן שלושה שבועות. הם הוא סופר שלוש שבועות מההפריה? מההשתרשות? איך זה עובד?
לצפיה ב-'וגם - אם מתחילים לספור את ההיריון מהיום '
וגם - אם מתחילים לספור את ההיריון מהיום
01/01/2014 | 15:54
51
הראשון של הווסת האחרונה ואני פוליציסטית ומקבלת ווסת כל 6 שבועות או יותר, אז גיל ההיריון שלי לפי הספר מאוד לא מדוייק....
לצפיה ב-'המקלון הזה לא באמת יכול להצביע על שבוע'
המקלון הזה לא באמת יכול להצביע על שבוע
01/01/2014 | 16:24
1
56
הוא מסתמך על רמות בטא והרמות יכולות להיות שונות מאישה לאישה וגם הרמות בשתן הן לא אותן רמות שבדם, בדרך כלל בדם הן הרבה יותר גבוהות.
לשאלתך, זה סופר ממועד הביוץ, כלומר צריך להוסיף שבועיים לשבוע שכביכול כתוב לך, אבל קחי את זה בערבון מוגבל.
לצפיה ב-'אוקיי, תודה לך, זה מעודד...'
אוקיי, תודה לך, זה מעודד...
01/01/2014 | 16:39
27
לצפיה ב-'מתי מגיע הזמן ללכת לרופא נשים??'
מתי מגיע הזמן ללכת לרופא נשים??
31/12/2013 | 23:28
2
147
היי בנות..
בהריון הראשון נקלטתי מהר מאוד... הפעם זה קצת
שונה.
הפסקתי גלולות באוגוסט, מאז המחזורים לא מסודרים, בניגוד לעבר:
32 יום, 35 יום, 46 יום...
היום אני כבר ביומ 18 ולא זיהיתי ביוץ.
בחודש האחרון שבדקתי, חשבתי שזיהיתי ביוץ אך בדיעבד אני כבר לא בטוחה..
מה עליי לעשות?
להמשיך לנסות או ללכת לרופא נשים? וגם אם אלך לרופא - מה לבקש?
רק מעקב זקיקים? זריקות כדורים..? אני לא מבינה בכל התהליך הזה כי פעם שעברה לא הייתי צריכה את זה.
אשמח לעזרה מכן.. תודה!
לצפיה ב-'תלכי לרופא ותקבלי ממנו יעוץ'
תלכי לרופא ותקבלי ממנו יעוץ
01/01/2014 | 14:02
58
הוא כבר אמור לדעת מה לעשות.
לצפיה ב-'את יכולה ללכת...'
את יכולה ללכת...
01/01/2014 | 17:50
46
ואני הייתי אומרת שאני מנסה חודש-חודשיים יותר ממה שכתבת לנו... מסיבה כזאת שיתייחס לזה יותר ברצינות... אחרת הוא יכול להגיד לך שמינימום נסיונות זה חצי שנה ובלה בלה בלה.....
שיהיה בהצלחה :)
לצפיה ב-'קשקשת ברשת לתחילת שבוע'
קשקשת ברשת לתחילת שבוע
30/12/2013 | 09:47
4
9
לצפיה ב-'למי שממתינה להריון שני...'
למי שממתינה להריון שני...
30/12/2013 | 20:59
3
144
שאלה חשובה!!
כמה זמן לקח לכן להקלט בהריון השני לעומת ההריון הראשון?

בהריון הראשון הפסקתי עם הגלולות ונכנסתי להריון יחסית מהר.
עכשיו מנסה ולא מצליחה.. לא מזהה ביוץ במקלון וזה כבר יומ 17... :/
לצפיה ב-'הריון ראשון'
הריון ראשון
30/12/2013 | 22:02
100
נקלטתי אחרי חודשיים, הריון שני אחרי 5 חודשים...
לצפיה ב-'אנחנו לקראת הריון שני...'
אנחנו לקראת הריון שני...
30/12/2013 | 22:06
101
בראשון זה בא ישר (כחודשיים של משגל נסוג לפני החתונה, שבוע אחרי החתונה בדיקת הריון חיובית פלוס)
הריון שני נקלטנו בחודש שלישי אבל ההריון נפל בשבוע 6+6... עכשיו אני מחזור אחד אחרי ההפלה וממתינה לביוץ
לצפיה ב-'אצלי הריון ראשון '
אצלי הריון ראשון
31/12/2013 | 04:46
74
נקלטתי ישר, בחודש הראשון שבאמת ניסינו נקלטתי.
בהריון השני במחזור הרביעי נקלטתי.
להריון השלישי אני עוד ממתינה (למרות שנקלטתי פעמיים להריונות כימיים פעם אחרי 5 חודשים וכעבור חודשיים שוב)
לצפיה ב-'בהריון כן או לא'
בהריון כן או לא
30/12/2013 | 09:47
47
413
המשך>>
לצפיה ב-'מבייצות ביחד לתחילת שבוע'
מבייצות ביחד לתחילת שבוע
30/12/2013 | 09:10
31
97
לצפיה ב-'בוקר טוב!'
בוקר טוב!
30/12/2013 | 11:16
2
136
אז ביום שבת ואתמול עשיתי בדיקות ביוץ.
ביום שבת ב19 בערב ואתמול ב16, היו פסים חזקים ויפים.
היום עשיתי עכשיו והפס השני ממש חלש. אני מסיקה מזה שהבדיקה שלילית. האם יש משמעות לשעה שבדקתי? אולי צריך לבדוק בשעות אחר הצהריים?
והיום זה יוא"ב 1? אפשר להצטרף?
לצפיה ב-'אם היום הבדיקה שלילית אז רוב הסיכויים שהביוץ'
אם היום הבדיקה שלילית אז רוב הסיכויים שהביוץ
30/12/2013 | 11:54
1
117
הוא היום...
מקווה שכיסיתם שבת- ראשון, תכסו גם היום ומחר
מחר יוא"ב 1, שיהיה בהצלחה!!
לצפיה ב-'תודה,איזו התרגשות!'
תודה,איזו התרגשות!
30/12/2013 | 13:35
74
קימפרנו (איזו מילה מצחיקה...) אתמול, בשבת לא...
אז גם היום ומחר..? מתיש
לצפיה ב-'טוב, אז אני מבייצת רשמית...'
טוב, אז אני מבייצת רשמית...
30/12/2013 | 15:18
3
158
כרגיל, כאבים חזקים בכל הצד הימני. הנה עוד משהו שאני כבר מתה להפטר ממנו ל-9 חודשים הבאים...

השאלה: אם אתמול עשינו מה שצריך, כדאי גם היום? ומה עם מחר? יש בכלל טעם?
לצפיה ב-'נראה לי שמאוחר מדי לתגובה שלי'
נראה לי שמאוחר מדי לתגובה שלי
31/12/2013 | 04:51
2
115
אבל כן, היה כדאי גם היום וגם מחר אפשר.
בהצלחה!!
לצפיה ב-'קצת מאוחר '
קצת מאוחר
31/12/2013 | 07:26
1
87
אבל אל דאגה - לא חיכיתי לתשובה...
היום נראה לי שניקח הפסקה, התעייפנו כבר  

אגב - את בארה"ב?
לצפיה ב-'חחח יופי!'
חחח יופי!
31/12/2013 | 23:39
35
מקווה שיהיה חודש מנצח
וכן, אני בארה״ב, בגלל זה השעות המוזרות
לצפיה ב-'שאלה לגבי תזונה וביוץ'
שאלה לגבי תזונה וביוץ
31/12/2013 | 12:49
6
91
הי
יש לי מחזורים ארוכים, עד עכשיו זיהיתי בוודאות רק פעמיים ביוץ אבל כל פעם שהיה ביוץ שווידאתי בדיעבד, היה לי כאב חזק מאוד בשחלות.
אתמול בערב היה לי כאב כזה וגם הפרשות ממש חלבוניות. זה היה יו"מ 16 שבשבילי זה ממש מוקדם.
השאלה היא אם יכול להיות שבעקבות שינוי דרסטי בתזונה שעשיתי - הפסקתי לאכול בשר ועוף. אם זה יכול ככ להשפיע ולקצר לי את הביוץ?
היו דיונים על זה פעם בפורום נכון?
לצפיה ב-'קיצור מחזורי ביוץ על ידי תזונה נכונה'
קיצור מחזורי ביוץ על ידי תזונה נכונה
31/12/2013 | 16:33
3
142
אני מצרפת קובץ שקבלתי מחברה שלי
זאת תזונה שהומלצה לה ע"י ד"ר מומחה לפוריות
לחברה שלי גם היו מחזורים ארוכים ולא מסודרים, היא נסתה להכנס להריון במשך שנה
כחודשיים אחרי שהתחילה עם התזונה הזאת היא נכנסה להריון

בהצלחה!
לצפיה ב-'רק לסייג משהו'
רק לסייג משהו
31/12/2013 | 16:40
2
129
ראיתי בעבר שהעלית את הקובץ הזה, יכול להיות שלקיצור מחזור זה מתאים (אני לא יודעת:)
בהקשר לפוליציסטיות, אני דווקא שמעתי מנטורופתית שכדאי להימנע ממוצרי חלב (ובכלל להפחית מוצרים מן החי באופן כללי, למעט דגים) כי הם מכילים הרבה הורמונים מה שיכול לגרום לתמונה של שחלות פוליציסטיות.
לצפיה ב-'לא מזיק לנסות'
לא מזיק לנסות
31/12/2013 | 18:20
66
אם אני לא טועה יש לרופא הזה פורום שהוא מנהל באחד האתרים ושם הוא עונה על שאלות
כדאי לחפש
אני 4 חודשים ניסיתי להכנס להריון ולא ידועה אצלי בעיה..
התחלתי את הדיאטה הזאת ובאותו ביוץ נקלטתי

שמעתי שהדיאטה הזאת עושה נפלאות ולכן אני כל כך מתעקשת לפרסם אותה...
לצפיה ב-'הי, הספקתי לקרוא קצת עד שקיבלתי פה תשובה'
הי, הספקתי לקרוא קצת עד שקיבלתי פה תשובה
31/12/2013 | 19:43
65
וזה באמת לא ממש מה שקראתי בכמה מקומות שונים.
כי זה די שטחי ולא מספק, קראתי למשל בכמה מקומות שונים שמוצרי חלב ממש לא כדאי בדל שומן ורגיל עדיף פחות. ולגבי עוף בשר קראתי שכדאי להימנע, מה שחיזק אותי שאני בדרך הנכונה...
ודווקא קוואקר קראתי שמועיל.
נראה יותר כמו דיאטה לא רעה אבל לא בהכרח לבעיה של מחזור ארוך.
אני בדיאטה כללית כזאת כבר רוב התקופה שאני מנסה להיכנס להריון.
לצפיה ב-'אני מאמינה'
אני מאמינה
31/12/2013 | 19:06
63
לא בתם אומרים שאנחנו זה מה שאנחנו אוכלים. מאמינה ששינוי תזונתי יכול להשפיע, מחזיקה לך אצבעות
לצפיה ב-'התשובה היא כן. שינוי תזונתי גורר לפעמים שינוי'
התשובה היא כן. שינוי תזונתי גורר לפעמים שינוי
01/01/2014 | 08:52
47
באורך המחזור.
עד שהתזונה שלך תתיצב יכולים להיות לך מחזורים ארוכים וקצרים מהנורמה.
לצפיה ב-'אולי היה עדיף בלי מקלוני ביוץ....'
אולי היה עדיף בלי מקלוני ביוץ....
31/12/2013 | 14:00
5
138
אני די מכייפת את עצמי איתם...
אז ככה כבר ארבעה ימים יש לי פס חלש בבדיקות הביוץ... הפס לא מתחזק ולא נחלש... כאילו ה-LH  אצלי מסרב לעלות.... הזקיק עדיין בהתלבטות של לגדול או לא... אולי לא נבייץ... אוף מתסכל... אני מתארת לעצמי שזה בסדר שכמה ימים ברציפות הפס באותו חוזק אבל אני כל כך מחכה לביוץ שזה מטריף.
לצפיה ב-'יכול לקרות'
יכול לקרות
31/12/2013 | 19:04
4
80
במשלוח הסטיקים הקודם, לא היה זכר לפס עד יום לפני הביוץ, בחבילה החדשה כמה ימים טובים לפני הביוץ כבר היה עוד קו בהיר באופן קבוע, ביום שהוא יצא חיובי לא היה ספק, הוא יצא הרבה יותר כהה מפס הביקורת. עוד קצת סבלנות, הוא יבוא. מודדת גם חום ?
לצפיה ב-'כן... גם חום....'
כן... גם חום....
01/01/2014 | 08:39
3
48
זה החודש הראשון שאני במעקב מלא :) וויתרתי על העצלנות והתחלתי חודש כמו שצריך....
חום השחר לא מראה סימני ביוץ... רק אתמול הייתה לי ירידה ל35.8 ושאר הימים זה היה הרוב 36 ועוד איזה יומיים של 35.9..... היום שוב 36.... נרטה לי די רגיל לשלב שלי....
צריך הרבה סבלנות...אני יודעת...
אולי מה שכן אפשר ליעץ לי זה באיזה שעה ביום עדיף לבדוק? יוצא לי לבדוק בשעות שונות הרוב סביב 5 וחצי אחר הצהריים והיו איזה יומיים שבדקתי בשעה 12 בצהריים.... מה עדיך?
לצפיה ב-'בדיקת ביוץ הכי טוב לעשות בשעה 14:00'
בדיקת ביוץ הכי טוב לעשות בשעה 14:00
01/01/2014 | 08:54
2
58
אם זה לא אפשרי עדיף לעשות בשעה 17:00. אבל במידה ויוצא לך פעם ב.. לבדוק בשעה מוקדמת יותר לא קורה כלום.
לצפיה ב-'זה שעות כל כך לא נוחות'
זה שעות כל כך לא נוחות
01/01/2014 | 11:06
1
47
בגלל העבודה ועד שאני מגיעה הביתה עם הקטן ומתארגנת זה כבר 17:30....
טוב ננסה היום.... מחר נבדוק בשעה 2 למרות שאני בעבודה וזה מוזר לצאת לשירותים עם כוס פלסטיק במיוחד שיושבת מולי כלבה אחת שמאחלת לי את כל הרע שבעולם.... ננסה להסתדר..

תודה
לצפיה ב-'גם חמש וחצי זה בסדר.'
גם חמש וחצי זה בסדר.
01/01/2014 | 12:23
40
עד 20:00 כל שעה היא בסדר.
לצפיה ב-'מתי להערכתכן היה לי הביוץ'
מתי להערכתכן היה לי הביוץ
31/12/2013 | 14:39
1
125
הי
הגרף שלי מצורף
אני חשבתי שהביוץ היה ביום ה 20 בגלל שביום ה20 במעקב זקיקים
לא היה זקיק, ראו רק את השאריות שלו

הנה הגרף
לצפיה ב-'הממ'
הממ
31/12/2013 | 19:07
44
תראי, לפי הכללים צריכה להיות עליה למשך 3 ימים אבל אני לא יודעת עד כמה את מדייקת במדידות שלך, אני נוטה להסכים איתך שהביוץ היה ביום 20, יכול גם להיות שהיה היום 19. בהצלחה
לצפיה ב-'כדאי להתחיל שוב עם בדיקות ביוץ?'
כדאי להתחיל שוב עם בדיקות ביוץ?
01/01/2014 | 01:32
8
79
אני פה אבל לא ממש פה, נתחיל לנסות שוב במחזור של פברואר ואני מתלבטת אם להתחיל ישר עם המקלונים או לנסות בלי?
אני מזהה ביוץ על ידי חום השחר (עדיין מודדת כל בוקר), מבייצת בימים 16-19 וחשבתי שאולי ננסה בלי הבדיקות ביוץ, יום כן יום לא מיו״מ 12נניח. מצד שני אם אזהה ביוץ בוודאות יהיה יותר קל
אגב כשהתחלנו לנסות לפני שנה לקח כמה חודשים עד שנקלטתי וזה קרה עם המקלונים, בגלל זה ההתלבטות.
ושאלה נוספת, רופאת הנשים שלי אמרה לי להוא לבדוק פרוגסטרון אחרי הביוץ, אם אני מבייצת ביו״מ 19 מתי כדאי לבדוק?
לצפיה ב-'לי המקלונים מאד עזרו '
לי המקלונים מאד עזרו
01/01/2014 | 07:18
2
70
אני חושבת שאם הם לא מלחיצים אותך ועושה רושם שהם לא מלחיצים אותך, שווה להשתמש בהם.
סה"כ, זה עוד כלי שאומר לך מתי הביוץ... זה גם מקל כי ככה את יודעת שאפשר להיות קצת יותר פעילים בימים החשובים (פעם ביום נניח, במקום יום כן יום לא).
לצפיה ב-'תודה! והאם את מכירה את החברה הזו?'
תודה! והאם את מכירה את החברה הזו?
01/01/2014 | 19:01
1
33
זה בדיוק מה שאעשה, פעם קודמת קניתי את המקלונים של קליר בלו שהיו יקרים, הפעם אני אקנה את הזולים מאיביי. את האמת זה קצת הלחיץ אותי, אבל יותר מלחיץ לא לעבוד בימים הנכונים.
את או מירי מכירות את החברה הזו? זה הכי זול שמצאתי ואנשים כתבו שזה עובד
לצפיה ב-'לא צירפתי את הלינק'
לא צירפתי את הלינק
01/01/2014 | 19:04
27
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'עונה'
עונה
01/01/2014 | 07:28
4
77
בלקבירד ענתה לך לגבי המקלונים ואני די מסכימה איתה.. לגבי פרוגסטרון - נהוג לבדוק כ6-7 ימים לאחר הביוץ כי אז הוא מגיע לשיא ומצפים ממנו להיות מעל 40 בערכים של ישראל (חוץ מקופ״ח כללית) או 13-14 בערכים של ארה״ב
לצפיה ב-'היי מירי, שלחתי לך הודעה בפרטי :)'
היי מירי, שלחתי לך הודעה בפרטי :)
01/01/2014 | 18:07
18
לצפיה ב-'תודה גם לך!'
תודה גם לך!
01/01/2014 | 19:09
2
32
הרופאה אמרה לי לבוא ביו״מ 21, אם כך אני אחכה כמה ימים.
וצירפתי לינק למקלונים שמצאתי באיביי. האם את מכירה את החברה הזו, או שזה לא ממש משנה וכל מקלון יעבוד?
לצפיה ב-'היו לי בדיוק כאלה'
היו לי בדיוק כאלה
01/01/2014 | 19:11
1
29
לי הם עבדו (אבל עשיתי גם מעקב זקיקים אז זה סתם היה בשביל הספורט)
לצפיה ב-'מעולה! אני אזמין, תודה'
מעולה! אני אזמין, תודה
01/01/2014 | 19:29
12
לצפיה ב-'שרשורפואי וטיפולייט לסופ"ש'
שרשורפואי וטיפולייט לסופ"ש
30/12/2013 | 09:09
30
59
לצפיה ב-'שאלה על זריקות גונל F - איפה קונים?'
שאלה על זריקות גונל F - איפה קונים?
29/12/2013 | 20:40
6
205
כי כתוב על המרשם לרכישה בקופה בלבד.
הבנתי שזה צריך להישמר בקירור..?

אני צריכה לקחת אותם החל ממחר, זה הכוונה על הבוקר? האם אני צריכה להגיע בשעות של הבדיקות דם על הבוקר בין שבע לתשע?

תודה...
לצפיה ב-'היי'
היי
29/12/2013 | 20:53
67
ניתן לקנות בבית מרקחת, עדיף במרכזיים איפה שיש מרכז בריאות האישה או מרכז רפואי. לרוב מזריקים רק אחה"צ, אחרי שיש תוצאות בדיקות דם וus והרופא מאשר מינון. בהצלחה
לצפיה ב-'בכל בית מרקחת שעובד עם קופח שלך'
בכל בית מרקחת שעובד עם קופח שלך
29/12/2013 | 23:25
4
78
ומקבל מרשמים של הקופח שלך - אם בבית מרקחת שנמצא בתוך קופח או בסופר פארם וכו׳. לא בכולם יש, מקווה בשבילך שבראשון שתכנסי אליו יהיה.

לגבי שעת ההזרקה- בדכ בערב. מציעה שתקבלי הדרכת אחיות קצרה על ההזרקות ולוחות הזמנים.

בהצלחה!
לצפיה ב-'אני במרחק של חצי שעה מהבית מרקחת '
אני במרחק של חצי שעה מהבית מרקחת
29/12/2013 | 23:47
3
57
לקחת איתי קרחון? הבנתי שזה צריך להיות בקירור.
מאיזה יום למחזור אמורים לקחת את זה? כי הוא לא אמר לי שעה, אבל הבנתי ממנו שזה צריך להיות על הבוקר.

זה משנה הבוקר או ערב? יש תופעות לוואי? הוא אמר שהזריקה הראשונה האחות תיתן לי ותסביר לי. אני צריכה אחות מסויימת או כל אחות שעושה זריקות דם יכולה לעשות לי?

ואיפה בדיוק בבטן נותנים את זה?
לצפיה ב-'לי נתנו קרח בבית המרקחת'
לי נתנו קרח בבית המרקחת
30/12/2013 | 01:59
58
אם הבית מרקחת שלך רחוקנככ הייתי מתקשרת לפני לברר אם יש להם את התרופות שאת צריכה.

לגבי איזה יום ושעה לקחת- הרופא אומר לך (זה מה שנקרא פרוטוקול). ואיך ואיפה להזריק האחות ביחידה שבה את מטופלת תסביר לך.

בהצלחה!
לצפיה ב-'רק לוודא'
רק לוודא
30/12/2013 | 08:14
47
בית המרקחת יכול לתת לך קרחום או שיש אופציה לרכוש שקית מיוחדת בכמה גרושים. כפי שענו לך, הרופא שלך צריך לקבוע לך פרוטוקול - תכנית טיפול , זה חייב להיות מלווה בבדיקות דם וus ולכן לא ברור איך רוצה שתזריקי בבוקר. מציעה לבדוק איתו. כעיקרון כל אחות יכולה להסביר אבל כדי להבין איך העט עובד, לא שסו כזו בעיה, שווה אחות שמתעסקת בזה
לצפיה ב-'רק לוודא'
רק לוודא
30/12/2013 | 08:14
22
בית המרקחת יכול לתת לך קרחום או שיש אופציה לרכוש שקית מיוחדת בכמה גרושים. כפי שענו לך, הרופא שלך צריך לקבוע לך פרוטוקול - תכנית טיפול , זה חייב להיות מלווה בבדיקות דם וus ולכן לא ברור איך רוצה שתזריקי בבוקר. מציעה לבדוק איתו. כעיקרון כל אחות יכולה להסביר אבל כדי להבין איך העט עובד, לא שסו כזו בעיה, שווה אחות שמתעסקת בזה
לצפיה ב-'פענוח פרופיל הורמונלי '
פענוח פרופיל הורמונלי
30/12/2013 | 17:55
6
145
לאחר ששיגעתי את הפורום כאן עם טבלות חום השחר שלי ו-3 בדיקות הריון שליליות. לאחר 73 (!) ימים הגיע המחזור.
עשיתי הבוקר פרופיל הורמונלי, קיבלתי גם הפניה למעקב זקיקים (אשמח להמלצה למקום באזור ת"א והסביבה) ובדיקת זרע לבעלי.

הנה חלק מהתוצאות (יגיעו עוד בהמשך), הבדיקה נעשתה ביום השני של המחזור

ESTRADIOL (E-2) 123 pmol/L

TSH 1.92 mIU/L

T3- FREE 5.4 pmol/L

T4- FREE 12.5 pmol/L

LH    5.10 IU/L

FSH 2.80 IU/L

PROLACTIN 263.6 mIU/L

PROGESTERONE 2.2 nmol/L

TESTOSTERONE- TOTAL 1.80 nmol/L

האם רמות ה-LH ו-FSH אומרות שיש לי תסמונת שחלות פוליציסטיות? (יש לי שחלות פוליציסטיות)
אשמח לכל עזרה בפענוח, תודה
לצפיה ב-'הי , כן'
הי , כן
30/12/2013 | 19:33
1
75
כאשר הLH גבוה פי 2 מהFSH זה מתאים לתמונה של תסמונת השחלות הפוליצסטיות.
שאר הפרמטרים נראים לי בסדר
לצפיה ב-''
30/12/2013 | 22:50
14
לצפיה ב-'שווה בדיקה'
שווה בדיקה
30/12/2013 | 21:12
3
63
ה fsh שלך ממש נמוך, יכול להיות שזה בגלל שעשית את הבדיקה מוקדם, את ביום שני של דימום ממש ? או שהמחזור התחיל דרדלה ? גם הפרוגסטרון קצת גבוה, יכול להיות שככה זה אצלך אבל זה גם יכול לחזק את ההנחה שביצעת את הבדיקה מוקדם. בכל מקרה בהצלחה במעקב זקיקים
לצפיה ב-'הממ'
הממ
30/12/2013 | 22:49
42
יום שני של דימום ממש... ביום הראשון (בצורה קצת לא אופיינית) היה דימום יותר רציני מבד"כ.

תודה
לצפיה ב-'גם הFSH וגם הפרוגסטרון ממש תקינים'
גם הFSH וגם הפרוגסטרון ממש תקינים
31/12/2013 | 13:01
1
53
בFSH כמה שהוא יותר נמוך יותר טוב, פרוגסטרון גם עד 4 נחשב תקין , למרות שאצל הרוב הוא סביב 2.
לצפיה ב-'FSH'
FSH
31/12/2013 | 19:13
40
נכון שעדיפות ככלל רמות נמוכות אבל נתקלתי בזמנו בשירשור באחד הפורומים המקצועיים בו אחד הפרופסורים ממש לא התלהב מהרמה הנמוכה והציע להמשיך ולעקוב...
לצפיה ב-'כמה זמן לוקח לקבל תוצאות לבדיקת TSH'
כמה זמן לוקח לקבל תוצאות לבדיקת TSH
30/12/2013 | 23:29
54
כמה זמן לוקח לקבל תוצאות לבדיקת TSH
לצפיה ב-'ושוב הערכים לא מסתדרים לי...'
ושוב הערכים לא מסתדרים לי...
30/12/2013 | 13:56
9
229
ביום שני לפני שבוע בדיוק לא נצפה שק הריון על אף שכנראה לפי הבטא כן היו אמורים לראות כי כעבור שלושה ימים הבטא הייתה כבר 13000.

שק הריון זיהו רק ביום חמישי בבטא 13000.

להבנתי עם בטא 13000 אפשר אפילו דופק לזהות, אבל אצלי ראו רק שק הריון.

היום, יום שני, על בטא 29000. שוב לא מבינה איך בחמישי בערב ראו רק שק הריון ואני כבר על 29000 בטא.

אם יש למישהי איך לעזור לי לעשות סדר בדברים, אני אשמח....

לצפיה ב-'מנסה לענות...'
מנסה לענות...
30/12/2013 | 14:25
2
124
מה שאת מספרת זה אכן נשמע מוזר אז יש הסבר הגיוני.
טווח הבטא לפי שבועות הריון הוא טווח מאוד גדול. מישהי יכולה להתחיל שבוע 5 עם בטא 2000 ואחרת תתחיל עם בטא 8000.... נכון ששק הריון אפשר לראות מבטא 1000 אבל גם גיל ההריון משחק תפקיד, לקראת שבוע 5 ניתן לראות כבר את השק....
אל תדאגי לערכי הבטא.... כל עוד העובר מתפתח בהתאם לשבוע ההריון הבטא חסרת משמעות.
לצפיה ב-'אני יודעת שזה לא מדע מדויק'
אני יודעת שזה לא מדע מדויק
30/12/2013 | 16:38
1
75
אבל עדיין לא מבינה למה הכל אצלי מתפתח מאוחר ביחס לבטא. כל פעם אני קוראת שבבטא X אמור להיות Y ואצלי זה קורה רק שבוע אחרי שהגעתי לבטא הזו.

התור הבא שלי רק באמצע ינואר, יש מצב שעד אז אני אתחרפן.
לצפיה ב-'אין ברירה....'
אין ברירה....
30/12/2013 | 20:43
52
במקרה כזה עדיף להמתין בסבלנות....
באמת שאין צורך להילחץ סתם... כל עוד את מרגישה בסדר ואין לך דימומים או כאבים באזור הרחם אז אין סיבה לדאגה....
הגוף לא מעלה סתם בטא....
ולא כל רופא מצוייד בסופר אולטרסאונד...

זה עוד קצת המתנה והעניינים יתבהרו על הצד הטוב ביותר....
וכמו שאמרו לך הגיוני שזה גם תאומים... אולי אפילו זהים (שק אחד)....
תהיה אופטימית.
לצפיה ב-'יכול להיות שיש עוד שק ולא ראו אותו'
יכול להיות שיש עוד שק ולא ראו אותו
30/12/2013 | 16:29
4
126
הבטא עולה בקצב טוב. יכול להיות שהיה כבר עובר והאולטרסאונד שעשית לא רגיש מספיק. אל תשכחי שבטא 13,000 הייתה יומיים קודם פחות מ 7000. זה אומנם ערך גבוה אבל לא מראה על גודל העובר, רק על תפקוד השיליה.
תחכי עוד כמה ימים ואז תעשי אולטרסאונד חוזר. לדעתי גם אין טעם להמשיך עם הבטא. זה סתם יכניס אותך ללחץ לא מוצדק.
לצפיה ב-'מה הכוונה עוד שק?!'
מה הכוונה עוד שק?!
30/12/2013 | 16:38
3
58
לצפיה ב-'תאומים :)'
תאומים :)
30/12/2013 | 16:40
2
54
לצפיה ב-'לא הבנתי מה הקשר לתאומים...'
לא הבנתי מה הקשר לתאומים...
30/12/2013 | 17:16
1
52
לצפיה ב-'בטא גבוהה ושק ללא עובר יכולים להיות בגלל'
בטא גבוהה ושק ללא עובר יכולים להיות בגלל
30/12/2013 | 17:47
135
שיש תאומים ולכן הבטא גבוה ובעצם את בשבוע פחות מתקדם ממה שחשבת.
לצפיה ב-'יכול להיות שפשוט מוקדם מדי '
יכול להיות שפשוט מוקדם מדי
31/12/2013 | 12:57
65
אני אתן לך דוגמה. אצלי, בהיריון הזה ביוא"ב 17 (שזה שבוע 4 וקצת) הייתה בטא איכותית עם תשובה של "גדולה מ-1,000".
אבל הייתי רק בשבוע 4 וקצת - שזה מוקדם מדי לראות שק. פשוט בהיריון הזה ערכי הבטא עלו מהר מאד, אבל גם אם ערכי הבטא עולים, מה שמשנה לצורך התפתחות העובר זה גיל ההיריון.
לכן, כדאי לנשום נשימה עמוקה, לא לבדוק יותר בטא, להמתין קצת ולקוות שיתפתח עובר עם דופק. באמת שאין הרבה מה לעשות... כנראה שנבדקת מוקדם מדי.

אני יודעת שזה קשה ומלחיץ, אבל במקרה הזה, חשוב לתת לזמן לעשות את שלו.
את יודעת מתי היה הביוץ שלך? באיזה שבוע את אמורה להיות? (לפי הביוץ... לפי המועד של הוסת האחרונה זה לא מדויק)
לצפיה ב-'התייעצות'
התייעצות
01/01/2014 | 09:36
2
65
הי לכולן,
אחרי הפסקה ארוכה מפורומים וחיפוש באינטרנט חזרת
החודש התחלתי מעקב זקיקים לראשונה ורציתי להתייעץ כי אני לא כל כך מבינה את הרופא שלי
עשיתי ביום 13 למחזור מעקב זקיקים ובדיקות דם (הרופא אמר שמספיק יום אחד ) בתוספת אסטרופם יומיים בתחילת הווסת בגלל שהמחזור שלי התקצר ל-24/25 יום
התוצאות הראו
E2- 375
פרוגסטרון-5.9
זקיקים קטנים בשתי השחלות
ללא נוזל בדוגלס

באותו היום לאחר קבלת התוצאות, הרופא אמר לי להזריק אובריטל ולקיים יחסי מין באותו היום וביום למחרת
הוא אמר שבדיוק היום (ביום קבלת התוצאות)- זה הביוץ
אם ככה למה להזריק אובריטל? הרי בדיוק באותו היום יש ביוץ..
ושאלה נוספת- האם הזרקה של אובריטל לא בזמן הנכון פוגמת בביוץ או משפיעה לרעה?

תודה מראש לכל המגיבות!
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
01/01/2014 | 09:54
1
46
אכן ביום של הבדיקות נראה כיום הביוץ...
גם לי קרה מקרה כזה של בדיקות ממש בסמוך לביוץ, או בהתחלתו ועדיין נאמר לי להזריק אוביטרל
למה? לא כל כך ברור, הרופא שלי אומר שזה "מחזק" את הביוץ, מעלה את רמת ההורמונים, מחזק מעט את הרירית (הרי לעיתים ניתן גם כתמיכה אחרי טיפולים)
ובגזרת לא פוגע לא מזיק, כדי לוודא במיליון אחוז שבאמת התרחש לו הביוץ
אוביטרל לא פוגע בביוץ, אלא אם מזריקים מוקדם מידי ואז הוא גורם לביוץ זקיק לא בשל- ביצית לא בשלה
כיסיתם גם לפני קצת?
לצפיה ב-'אמממ... '
אמממ...
01/01/2014 | 09:57
29
קיימנו יחסי מין ביום 10 למחזור - זה נחשב?
וכמובן כמו שהרופא אמר ביום 13 וביום 14
לצפיה ב-'לאחר כימי- כן או לא טמפונים?'
לאחר כימי- כן או לא טמפונים?
01/01/2014 | 10:23
1
55
למישהי יצא להתייעץ עם רופא או מקור מוסמך אחר?
אני לא בטוחה אם מתייחסים לזה כאל ווסת רגילה או שצריך להזהר קצת יותר. יודעות?

תודה
לצפיה ב-'נראה לי שתמיד עדיף בלי טמפונים'
נראה לי שתמיד עדיף בלי טמפונים
01/01/2014 | 10:35
54
פחות סכנה לזיהום וכאלה. אם יש ספק, אז עדיף בלי.
לצפיה ב-'קיטורים ותמיכה לתחילת שבוע'
קיטורים ותמיכה לתחילת שבוע
30/12/2013 | 09:07
8
61
לצפיה ב-'אני לא עומדת בזה'
אני לא עומדת בזה
29/12/2013 | 14:05
4
366
כל הזמן חושבת על זה. עצבנית. בא לי לבכות. הזמן לא עובר. זה כבר כמעט 3 שבועות מהיום הראשון של המחזור ועוד לא בייצתי (לפי המקלונים).
אני אחרי הפלה (יזומה עקב מום נדיר, שבוע 25), ואולי אני פשוט מקווה שהריון יעביר לי את הכאב הזה.
לצפיה ב-'היי'
היי
29/12/2013 | 15:27
140
מותק תשתדלי להיות רגועה.. אני יודעת כמה זה קשה .. הכל יבוא בזמן שלו
מחזיקה לך אצבעות ומחבקת..
לצפיה ב-'מקווה שיעבור מהר..'
מקווה שיעבור מהר..
29/12/2013 | 23:27
97
לענין ההפלה - מצטערת לשמוע.. האם בדקתם שאין בעיה גנטית תורשתית?
לצפיה ב-'הרגשה קצת מוכרת...'
הרגשה קצת מוכרת...
30/12/2013 | 11:53
1
99
אני גם אחרי הפלה ומחכה לביוץ.... כל יום שעובר מתה לראות פס יפה בבדיקת ביוץ.... אני במצב קצת שונה כי אצלי ההפלה הייתה טבעית ורק בשבוע 6+6.
מתארת לעצמי איך זה בשלבים מאוחרים יותר, אם לי כאב הלב אז במצב שלך זה כמעט בלתי נסבל :(
מצטערת לשמוע על האובדן, שולחת מלא חיבוקים ושההריון הקרוב יסתיים בידיים מלאות.
לצפיה ב-'תודה! ובהצלחה גם לך!!!'
תודה! ובהצלחה גם לך!!!
02/01/2014 | 13:00
7
לצפיה ב-'כבר חצי שנה ולא הולך'
כבר חצי שנה ולא הולך
31/12/2013 | 15:21
2
143
אני יודעת את הסטטסטיקות וכו׳ ושבסוף זה יגיע ושמתחילים לבדוק רק אחרי שנה של ניסיונות. הרופא אמר לנו לחזור אליו ביוני אם עד אז לא נקלט וזה נראה לי פשוט בזבוז זמן. מיואשת....
לצפיה ב-'תראי'
תראי
31/12/2013 | 19:10
1
104
מצד אחד אכן יש את הסטטיסטיקה וצריך סבלנות, מצד שני אני בשיכחה ששווה לבדוק, אם הכל יוצא תקין לטעמי זה מכניס רוגע מסויים ואפשר להמשיך לנסות בלי העננה של משהו בטח לא בסדר, אם חלילה מתגלה בעיה אז לפחות לא מבזבזים זמן. אם אי ביצוע הבדיקות מלחיץ אותך או גורם לך לחששות, בקשי מהרופא, אפילו רופא משפחה פרופיל הורמנלי ובדיקת זרע . בהצלחה
לצפיה ב-'אוקיי. תודה:) זה מה '
אוקיי. תודה:) זה מה
01/01/2014 | 00:52
64
שאעשה אם המכשפה תגיע גם החודש...
לצפיה ב-'קשקשת ברשת לסופ"ש'
קשקשת ברשת לסופ"ש
28/12/2013 | 11:12
18
62
לצפיה ב-'אז איך ידעתן שאתן מוכנות לילד ראשון??'
אז איך ידעתן שאתן מוכנות לילד ראשון??
27/12/2013 | 13:41
4
263
אני בת כמעט 27 והוא בן כמעט 28.
נשואים 8 חודשים.
יחד 8 שנים.
הרצון העז לילד החל ממנו ואז חלחל אליי.. אט אט. אני כל כך עסוקה במסעות החיפוש העצמי שלי , עד שלרגע לא עצרתי וחשבתי על משהו מעבר.
וברגע שכן עצרתי לחשוב- פתאום שום דבר כבר לא נראה חשוב. יש ימים בהם אני מרגישה ריקנות וחוסר משמעות מוחלט. שרק ילד יפתור .
ועם הלימודים והעבודה.. נסתדר.
ואני גם לא יודעת כמה זמן ייקח לי להרות. יכול להיות חודש ויכול לקחת שנה ומעלה. ומפחיד אותי לדחות את התחלת הנסיונות למועד לא ידוע, ואז להגיע למצב שאני עם רצון מטורף וזה לא קורה.
יש ימים בהם אני מרגישה שכרגע - אני במקום הראשון בסדר העדיפויות שלי ואני צריכה להשקיע ולעבוד קשה עכשיו כדי שאוכל לתת לילד את המקום שלו בהמשך.
אבל תהליכי החיפוש העצמי שלי יכולים להמשך שנים רבות , ואני ממש לא מוכנה לדחות את הנושא כל כך הרבה.
כלכלית אנחנו יכולים להחזיק כרגע ילד, הזוגיות שלנו בשלה , רצון יש, בגרות לשנינו יש. אני עדיין לא יודעת אם זה מספיק.

אז איך אתן ידעתן? איך יודעים בכלל שזה הרגע הנכון? מתי יודעים שהחששות גדולים מההצדקות או להיפך?
לצפיה ב-'אצלי....'
אצלי....
27/12/2013 | 13:50
2
232
הילד הראשון הגיע בהפתעה... למרות שזה הגיע באותו רע שאמרנו שהינה נתחיל לנסות... המתנתי למחזור והוא לא בא...  
עכשיו אנחנו בנסיון לילד שני. אני לא בטוחה עד כמה אני בשלה, אבל עד שזה לא מגיע אני לא חושבת שאוכל לדעת.
הילד הראשון בא לי קשה, חיי השתנו מקצה לקצה ובשלושה חודשים הראשונים לא הפסקתי לבכות ולהרגיש אשמה, הייתי עייפה והוא לא ישן טוב בלילות... זה היה סיוט... שבמבט לאחור הכל בא לי קשה כי לקחתי את זה קשה... לא הייתי מוכנה ללילות ללא שינה ובכי מתמשך.... אבל הוא כל עולמי ואין מאושרת ממני.
אני חושבת שאם יש בסיס כלכלי לממן ילד ויש את הרצון אז אין ממה לפחד... תקפצו למים אחרת זה יקח שנים....
אנשים מחפשים את עצמם גם בגיל 40 וגם בגיל 60... זה אופי וזה גם הטבע שלנו.

שיהיה בהצלחה ורק בשורות טובות.
לצפיה ב-'יש עוד רגשות ותובנות??'
יש עוד רגשות ותובנות??
29/12/2013 | 13:09
49
לצפיה ב-'וואי כמה נכון ..כמה שאני מזדהה'
וואי כמה נכון ..כמה שאני מזדהה
30/12/2013 | 12:10
141
מסכימה עם כל מילה.
לצפיה ב-'אצלי זה היה שילוב'
אצלי זה היה שילוב
30/12/2013 | 15:35
88
אמנם כבר מגיל 20 וקצת היתה לי כמיהה לילד (ראו את זה בכל פעם שהייתי ליד תינוקות) אבל ידעתי תמיד שלכל דבר יש זמן ולכן שמתי את הרגשות בצד.
עוד לפני שהתחתנו הסכמנו שילד יבוא רק אחרי שנסתדר כלכלית ותהיה לנו דירה לטווח ארוך (קנויה, במקרה שלנו).
ברגע שחתמנו על החוזה התחלנו לנסות כי ידענו שיש לנו לאן להביא את הילד ואיך לתת לו את כל מה שהוא צריך.

אני יודעת שזה מאוד מחושב, אבל תמיד הייתי קונטרול פריק וגישת ה"יהיה בסדר" או "נסתדר" לא התאימה לי אף פעם (ואני חושבת שבקשר לילדים היא גם שגויה).
אני יודעת כמה השקעה ילדים דורשים ומה הצרכים הכלכליים וברגע שידעתי שיש לי את הדרך לספק את שניהם, ידעתי שהגיע הזמן.

לצפיה ב-'יש בעיה באפליקציה של תפוז- למי מדווחים?'
יש בעיה באפליקציה של תפוז- למי מדווחים?
28/12/2013 | 10:37
7
101
הי
באפליקציה אי אפשר לעשות אנטר - כדי לרדת שורה וגם לא כל מה שנכתב אפשר לשלוח
בנוסף צריך להגיד שהפרסומת שקופצת כל פעם שכותבים תשובה ממש מתסכלת
זה גורם לך לחשוב אם בכלל להקליק על מודעה כדי לא לראות את הפרסומת
ממש מעצבן
אבל הכי חשוב שיתקנו את הבעיה כי יש מלא הודעות שכתבתי וזה לא מעלה
לצפיה ב-'כאן....'
כאן....
28/12/2013 | 11:16
76
לצפיה ב-'תודה כתבתי להם'
תודה כתבתי להם
28/12/2013 | 11:34
25
לצפיה ב-'לגמרי'
לגמרי
28/12/2013 | 12:07
32
גם אם כותבים משהו ארוך פשוט לא רואים את מה שכותבים ...
לצפיה ב-'אני נואשתי מהאפליקציה הזו מזמן מזמן'
אני נואשתי מהאפליקציה הזו מזמן מזמן
28/12/2013 | 13:09
57
פשוט תיכנסו דרך האינטרנט לאתר הרגיל, יש אפשרות לשנות לתצוגה הרגילה ולא לתצוגת הסלולרי. מאז שגיליתי את זה השתנו חיי
לצפיה ב-'אצלי היא בסדר רק לא ניתן להוסיף'
אצלי היא בסדר רק לא ניתן להוסיף
28/12/2013 | 13:31
2
69
אייקונים וזה גם לא נותן לי להעלות תמונות.... אבל בגדול האפליקציה יותר נוחה לי כי בבית אני לא מתקרבת למחשב (אין זמן ואין כוח....)...
לצפיה ב-'הרבה יותר נגיש'
הרבה יותר נגיש
28/12/2013 | 17:26
1
40
אבל החיסרון המשמעותי מבחינתי היא שהיא לא מראה לי אילו תגובות כבר קראתי ואלו לו, כמו שיש באתר
לצפיה ב-'כן.... גם זה נכון....'
כן.... גם זה נכון....
28/12/2013 | 19:07
21
יוצא לקרוא אותה הודעה גם 3 פעמים ורק לקראת הסוף אני שמה לב שכבר קראתי... כי זה פשוט נשמע כל כך מוכר :)
לצפיה ב-'המלצה לרופא מעקב הריון '
המלצה לרופא מעקב הריון
29/12/2013 | 09:06
3
115
היי לכולן, אני נמצאת בשבוע 7 להריון, התחלתי את המעקב אצל ד"ר דוד ישי בקרית-אתא, אבל אני גרה בחיפה וגם הוא מקבל בשעות לא נוחות.

אשמח לקבל המלצה על רופא מעקב הריון.

שמעתי המלצה על ד"ר אדם גבע. מישהי מכירה?

תודה מראש
לצפיה ב-'מציעה'
מציעה
29/12/2013 | 09:07
55
מציעה לך לשאול בפורום הריון ולידה
לצפיה ב-'מנצלשת- המלצה לרופא באשקלון'
מנצלשת- המלצה לרופא באשקלון
29/12/2013 | 09:55
35
עם עדינות יתר, קופת חולים כללית
לצפיה ב-'מנצלשת- המלצה לרופא באשקלון'
מנצלשת- המלצה לרופא באשקלון
29/12/2013 | 09:55
19
עם עדינות יתר, קופת חולים כללית
לצפיה ב-'שיתוף פעולה בין תפוז לביזפורטל'
שיתוף פעולה בין תפוז לביזפורטל|!|
( לעמוד שלי בתפוז )
30/12/2013 | 16:35
8
אנו שמחים לבשר על שיתוף פעולה בין אתר תפוז לפורטל הכלכלה והעסקים - ביזפורטל.
במסגרת שיתוף הפעולה נאחד כוחות בתחום הפורומים של שוק ההון וניצור זירה מורחבת שתהנה מהמקצועיות של ביזפורטל ומהיכולות הטכנולוגיות והקהילתיות של אתר תפוז.
הפורומים המשותפים יקודמו בצורה נרחבת הן בביזפורטל והן בתפוז ויערכו בהם פעילויות ואירוחים מגוונים.

נשמח לקבל מכם המלצות לפורומים נוספים שאתם חושבים שיש להם פוטנציאל, שלא קיימים כרגע באתר. אם אתם רוצים להציע פורום נשמח שתפנו אלינו במסר אישי או במייל forums@tapuz.co.il

בהזדמנות זו, נמליץ לכם לבקר בפורומים המשותפים שלנו בתחומי שוק ההון:

בורסה ושוק ההון
http://tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forum...

מניות ואופציות מעו"ף

שוק ההון הישראלי
http://tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?forum...

שוק ההון האמריקאי

גבעות עולם

מסחר במט``ח ? Forex

מסחר והשקעות בוול-סטריט

הזדמנות ישראלית יה"ש

ישראמקו
http://tapuz.co.il/Communa/usercommuna.asp?Communa...

רציו

נדלן

ביומד

המשך גלישה נעימה|תפוז|
לצפיה ב-'שאלות והתייעצויות לסופ"ש'
שאלות והתייעצויות לסופ"ש
27/12/2013 | 13:15
46
146
המשך>>
לצפיה ב-'קיטורים ותמיכה לסופ"ש'
קיטורים ותמיכה לסופ"ש
27/12/2013 | 13:13
26
100
לצפיה ב-'אז מה לגבי הרבה מחשבות?'
אז מה לגבי הרבה מחשבות?
25/12/2013 | 18:25
12
379
אחרי שיחה עם אמא נלחצתי, היא אמרה לי שהתעסקות יתר ובדיקות שתן וביוץ וקריאה מיותר מרחיקות אותי מהמטרה, שהגוף משחרר משהו מהמוח שרוצים את זה יותר מידי ומפריע לתהליך, מישהו שמעה על זה או שזה אגדה מרוקאית?? ואיך לעזזל לא נוברים בזה???

לצפיה ב-'מעולם לא שמעתי על זה '
מעולם לא שמעתי על זה
25/12/2013 | 19:03
169
לדעתי ככל שאת בודקת יותר, את גם לומדת להכיר את הגוף שלך טוב יותר. פעם לא התעסקו בזה יותר מדי ופעם גם לא היה א.ס או מעקב הריון... אז מה, זה היה פעם
עכשיו את יכולה לשלוט בגוף שלך בעזרת הידע שלך, למה לא להשתמש בזה?
לצפיה ב-'ירדן אמא שלך צודקת לחלוטין'
ירדן אמא שלך צודקת לחלוטין
25/12/2013 | 19:29
199
זו אינה אגדה.
ההתעסקות עם זה היא דבר מלחיץ בעיקר עם עובר זמן מה ובעת לחץ הגוף מפריש קורטיזול שעושה בדיוק את ההפך ממה שאנחנו צריכות.
לצפיה ב-'זה ודאי!'
זה ודאי!
25/12/2013 | 20:04
4
182
לחץ ומתח לא עושים טוב לגוף ובין היתר זה בא לידי ביטוי גם בזה. כמובן שזה לא מוחלט ואי אפשר להגיד שלא היו בנות שהצליחו גם במצבי מתח, אבל בהחלט יש כאלה שזה יפריע להן.
יש לי חברה שניסתה הרבה מאודדדד זמן. באמת הרבה. לפני מספר חודשים מצבה הבריאותי של אמא שלה הידרדר והמחשבות שלה באופן טבעי לא עסקו בכניסה להריון אלא באמא שלה. באותו חודש היא נכנסה להריון.
לצפיה ב-'אז איפה הגבול?'
אז איפה הגבול?
25/12/2013 | 20:13
3
121
מחשבות וקריאה בפורמים, הרגשת התרגשות שאולי זה קרה לי, בעצם מקטין את הסיכוי? איך אפשר לשלוט במחשבות? לי ספציפית לא קשה הנחשבה שהחודש לא הצליח כמו הקושי של האי ודאות...
לצפיה ב-'מזדהה.. גם אני שומעת כל הזמן'
מזדהה.. גם אני שומעת כל הזמן
25/12/2013 | 20:18
2
111
תשחררי.. מה לשחרר?!!!
אני לא חושבת שאני לחוצה..נכון שזה בראש שלי ואני ממתינה למחזור אבל איך אפשר שלא?
אני בן אדם די יציב ויודעת להרגיע את עצמי אבל לא לחשוב על זה בכלל נשמע לי מוזר עד בלתי אפשרי
לצפיה ב-'חחח'
חחח
25/12/2013 | 20:21
66
ואז הלחץ מהלחץ שאולי את חושבת על זה יותר מדי...
לצפיה ב-'זה מזכיר לי....'
זה מזכיר לי....
25/12/2013 | 23:17
71
שחברה שלי שמעה שהחודש הפסקתי גלולות ושאני אמרתי שאני מקווה שיהיה לי סיכוי יפה להיכנס במהרה היא ישר אמרה לי.."מה יש למהר כל כך....קחי כמה חודשים ותראי מה משך המחזור ואז תתחילו לנסות"...ושהיא שמעה שקניתי את מקלוני הביוץ בכלל קיבלתי על הראש (ואני הרי בסה"כ רוצה לדעת מתי זה קורה כדי להגדיל את הסיכוי..אני סטודנטית משרה מלאה ואין לי זמן כל רגע לבדוק את הגוף)....בקיצור מה שאני מנסה לומר זה שברור שחושבים על זה (החודש הוא החודש הראשון שלי לניסיונות ואני השתגעתי כבר..הוא עבר לי הכי לאט מכל שנת 2013)..אבל וואלה בסוף יש ימים טובים ויש כאלה שפחות...לדעתי כולנו יודעות מתי להרפות יותר ומתי פחות :)
לצפיה ב-'היא צודקת וגם טועה....'
היא צודקת וגם טועה....
25/12/2013 | 21:19
120
אם הרצון וכל הבדיקות מלחיצות אותך אז בהחלט עדיף לרדת הילוך ולהירגע....
אם הבדיקות והרצון הופכים למחשבות טובות... של הינה זה קרוב... מחר יש הריון... ואם אין את קמה עם ראש מורם ואומרת לעצמך שכנראה החודש הקרוב חייב להיות החודש שלך אז זה בהחלט יכול לתרום...
בסופו של דבר זה עניין של גישה,אם כל מה שאת עושה בדרך נעשה מאהבה ומרגש חיובי אז זה יכול רק לעזור.

לצפיה ב-'אני לא מסכימה איתה '
אני לא מסכימה איתה
26/12/2013 | 12:01
88
כלומר, אני כן מסכימה איתה שלחץ יכול לעכב היריון. אבל עובדה שגם מטופלות פוריות, שבאופן טבעי עוסקות בעיקר בכניסה להיריון ונמצאות בהרבה לחץ כן נכנסות להיריון.
אני כן חושבת שזה מועיל וטוב להיות רגועה, לקבל באהבה את זה שזה תהליך שלוקח זמן - אבל אני גם חושבת שאין שום דבר רע בלעקוב אחרי הגוף שלך וללמוד להכיר אותו.

אגב, אם אתן את עצמי כדוגמא, אני התחלתי מעקב חום השחר ובדיקה עם מקלוני ביוץ מהחודש הראשון. ככה גיליתי שיש לי ביוץ מאוחר ושלב לוטאלי של 11 ימים. אם הייתי מקיימת יחסים לפי הערכה גסה של מועד הביוץ, כנראה שהייתי פשוט מפספסת את הביוץ שלי (כי הוא קורה תמיד אחרי יו"מ 20). אגב, בחודש השני של הניסיונות- עם כל זה שבדקתי, נכנסתי להיריון שלצערי היה לא תקין. אחרי שעברתי גרדה, עשיתי חודש הפסקה מהניסיונות ובחודש שבו חזרתי לנסות- מודה שהייתי לחוצה. פתאום התחילו לחזור לי מחשבות על ההיריון הקודם ולא הייתי לגמרי שקטה, למרות שעבדתי על עצמי מאד קשה להרפות. כבר הספדתי את החודש בגלל שהיינו לחוצים ואמרתי לעצמי - בטח שבכזה חודש כל כך לחוץ ששנינו טרודים (לבעלי היה המון לחץ בעבודה ולא היה לו כלכך כוח לקמפר) כל כך זה לא יקרה. והינה, דווקא בחודש ההוא נכנסתי להיריון ולאחרונה גם ראיתי דופק ואני מחזיקה אצבעות שימשיך תקין!
לצפיה ב-'לדעתי, זה לא משנה אם זה נכון או לא'
לדעתי, זה לא משנה אם זה נכון או לא
26/12/2013 | 14:30
1
104
הרי אם את לחוצה - את לחוצה
ואם את רגועה - את רגועה.
כמה את יכולה לשלוט בזה...

ורק לא לשפוט את עצמך
ורק לא להרגיש אשמה
ולא לומר: נכשלנו בגלל שהיינו לחוצים

אם הייתי יכולה, הייתי מחוקקת חוק
שאוסר לומר משפטים כמו:
"הכי טוב, זה להירגע. את צריכה להירגע"
יאללה יאללה: כאילו שאני רוצה להיות לחוצה.

בקיצור, אני לא מאמינה שאפשר לשלוט בזה
אבל אולי יש כאלה עם יכולות נפשיות גבוהות
אז בהצלחה!
לצפיה ב-'את כל כך צודקת '
את כל כך צודקת
26/12/2013 | 15:58
58
מסכימה עם כל מילה ומילה.
לצפיה ב-'יכולה להעיד רק על עצמי (וזה לא אומר שזה נכון'
יכולה להעיד רק על עצמי (וזה לא אומר שזה נכון
27/12/2013 | 15:19
91
או לא) אבל בדיוק בחודש שהייתי עסוקה במעבר דירה זה קרה
אני שומעת הרבה סיפורים כאלו... מעניין באמת אם יש בזה אמת כלשהי.
לצפיה ב-'אני שבורה לגמרי...'
אני שבורה לגמרי...
28/12/2013 | 09:41
3
198
בעברי 3 הריונות שאליהם נקלטתי בניסיון הראשון בלי בעיה. יש לי בבית 2 ילדים. ההריון האחרון הפסיק להתפתח בשבוע 9 ועברתי גרידה. זה כבר לפני כמה חודשים. חיכיתי שלושה מחזורים כדי לתת לרחם להתאושש ומאז אני מנסה כל חודש ועוד במעקב זקיקים כך שאנייודעת בדיוק מתי הביוץ. כל חודש יש לי את כל הסימנים - כולם! וכל חודש מגיע המחזור.
אני כבר שבורה מזה לגמרי מתחילה לחשוב שאולי כדאי להרים ידיים ולהסתפק במה שיש לי בבית... אולי קרה משהו בגרידה ולא אצליח להרות שוב? אני כבר בת 36 והגיל לא לטובתי...אין לי כוחות יותר ! אומרים שאחרי גרידה הגוף פורה ונכנסים מהר להריון... רק אצלי הוא בוגד?
לצפיה ב-'אל תתיאשי בסוף זה יקרה'
אל תתיאשי בסוף זה יקרה
28/12/2013 | 12:39
80
תנסי להיות רגועה יותר אין שום סיבה שלא יהיה הריון שוב
לצפיה ב-'לא קל...'
לא קל...
29/12/2013 | 07:56
61
גם אני מאלו שנכנסו להריון בקלות ולא רוצה לחשוב מה יהיה אם הפעם זה לא יהיה ככה (החודש נסיון ראשון...)
כמה חודשים את מנסה כבר?

לצפיה ב-'את לא כל כך מבוגרת'
את לא כל כך מבוגרת
29/12/2013 | 17:50
47
תמשיכי לנסות,הרי אין ברירה
ושיהיה הרבה בהצלחה
לצפיה ב-'חום השחר שלי לא מתרומם'
חום השחר שלי לא מתרומם
28/12/2013 | 10:35
8
134
הי
אני מצרפת את הגרף שלי
אני לא הוא שהוא מתרומם יותר מידי
ביוץ היה לי בוודאות לפי מעקב זקיקים ב יום 20
ויש לי מחזורים של 32 יום
אני עכשיו ביואב 10
אבל החום מאוד נמוך יחסית החודש 36.3 זה ממש נמוך
אשמח לעזרה
לי נראה שהחודש הזה מוספד מראש
כי החום לא עולה כמו חודש קודם ל 36.6 אלא נשאר על ה 36.3

תודה
לצפיה ב-'גרף'
גרף
28/12/2013 | 12:14
3
61
כדי לדעת אם התרחש ביוץ צריך לבצע בדיקת דם, מעקב זקיקים יכול לרמוז על התקיימות הביוץ אבל לא באופן ודאי. הגרף שלך לא כל על מלמד על ביוץ בעיקר בגלל שלא היתה ממש עליה אחרי הביוץ המשוער אלא עליה ירידה וכו. את מודדת בשעות קבועות ?
לצפיה ב-'לא מודדת בשעות קבועות'
לא מודדת בשעות קבועות
28/12/2013 | 12:29
2
54
וגם יש פעמים שהקטן שלי קם בלילה אז יש פעמים שהשינה שלי לא רצופה
לצפיה ב-'בוודאות היה ביוץ'
בוודאות היה ביוץ
28/12/2013 | 12:31
54
גם לפי סטיק ביוץ שעשיתי שיצא חזק שני קווים
לצפיה ב-'אז זה מסביר'
אז זה מסביר
28/12/2013 | 17:23
41
מדידת החום יכולה להיות שיטה מאוד אובה אבל רק אם הלילות שלך זהים ומשעממים, כל קימה, התעוררות, שינוי בשעת היקיצה יכולה להשפיע. בקיצור, בנסיבות לא הייתי מתרגשת מכך שהגרף לא נראה כמו בספרים. בהצלחה
לצפיה ב-'איחור במחזור ללא זכר לפס בבדיקת שתן'
איחור במחזור ללא זכר לפס בבדיקת שתן
28/12/2013 | 12:32
3
106
היי בנות,

התחלתי לעקוב אחרי המחזור החודשי מזה שלושה חודשים. שני המחזורים הקודמים היו 30 יום ו-34. החודש אני כבר ביום 39, עם הפרשות מאוד פוריות בשבועיים האחרונים, צמא מטורף אך עם כאבי מחזור עמומיפ מדי פעם. היום עשיתי בדיקת הריון עם הערכה, אך לא הופיע פס.
כמובן שנורא התאכזבתי. האם לדעתכן יכול להיות שיש עוד סיכוי?

תודה,

מיכל
לצפיה ב-'את אחרי גלולות'
את אחרי גלולות
28/12/2013 | 17:25
2
79
אם כן, תמתיני עוד קצת. אם לא, גשי לבצע בטא, יכול להיות ביוץ מאוחר או שאת מאלו שלא רואים אצלן בטא בשתן
לצפיה ב-'האמת שאני'
האמת שאני
29/12/2013 | 16:53
1
55
כבר בלי גלולות שנה מסיבות אחרות לגמרי..

לא ידעתי שיש דבר כזה שלא מזהים שתן... בוודאות היה ביוץ, זיהיתי בערכה.
ממתי מומלץ לעשות בדיקת דם ושתן?

תודה
לצפיה ב-'היי'
היי
29/12/2013 | 18:27
37
לפי הבנתי זה המחזור הכי ארוך שלך / איחור. גשי לבצע בטא ובקשי גם פרוגסטרון ואסטרדיול כדי לדעת איפה את עומדת
לצפיה ב-'שרשורפואי וטיפולייט לסופ"ש'
שרשורפואי וטיפולייט לסופ"ש
27/12/2013 | 13:10
15
34
לצפיה ב-'אנטיביוטיקה מפריעה למשהו?'
אנטיביוטיקה מפריעה למשהו?
26/12/2013 | 18:05
2
84
אני ביוא"ב 3 או 4, והתחלתי לקחת היום אנטיביוטיקה - מוקסיפן (סינוסיטיס).
יש מצב שהיא עלולה לפגוע בהפריה/השתרשות? (שואלת כדי לדעת הם להנמיך ציפיות...)
לצפיה ב-'מוקסיפן מותרת אפילו בהריון'
מוקסיפן מותרת אפילו בהריון
26/12/2013 | 18:18
1
66
וגם יש סברה שדווקא מצב חולי "עוזר" להשתרשות במידה מסוימת.
בקיצור- לדעתי, תשארי אופטימית
והחלמה מהירה
לצפיה ב-'תודה על העידוד '
תודה על העידוד
26/12/2013 | 22:06
29
סתם התבאסתי מהמחשבה שזה עלול לחבל תהליך קליטת הריון.
תודה!
לצפיה ב-'האם משפיע אקמול על הזרע'
האם משפיע אקמול על הזרע
26/12/2013 | 17:43
81
האם אקמול משפיע על יחס מין ועל איכות הזרע
לצפיה ב-'הפסקת גלולות לאחר יותר מ-10 שנים?'
הפסקת גלולות לאחר יותר מ-10 שנים?
25/12/2013 | 13:40
7
223
היי בנות,

רציתי לשאול מניסיונכן- איך הרגשתן כשהפסקתן לקחת גלולות (במטרה להרות) אחרי מספר שנים של שימוש. לי באופן אישי היו מחזורים סדירים לפני כן. מישהו יודע מה צפוי לי? האם הרגשתן יותר טוב? פחות טוב?

תודה מראש,

אפרת
לצפיה ב-'היי'
היי
25/12/2013 | 14:40
124
הפסקתי לפני חודשיים לאחר שימוש רצוף במשך 10 שנים.
עקרונית מבחינת תחושה כללית הרגשתי הרבה יותר טוב, יותר מחוברת לעצמי ולגוף שלי.
שבועיים לאחר שהפסקתי פיתחתי רגישות יוצאת דופן בחזה אבל זה חלף עם בוא המחזור.
מבחינה פיזית חששתי מכל מני תופעות ובנתיים הכל תקין (לא יצאו פצעים או משהו חריג) והמחזור די הסתדר.
אציין שחלפו רק חודשיים אז אולי זה לא די והותר זמן כדי לדעת.

לפני שהפסקתי, שאלתי את רופא הנשים את אותה השאלה והוא אמר שאין צפי לתופעות לוואי.
לצפיה ב-'אצל כל אחת זה שונה. אצלי-'
אצל כל אחת זה שונה. אצלי-
25/12/2013 | 14:47
3
133
הפסקתי אחרי 13 שנים רצופות של נטילה. בחודש הראשון לא הרגשתי להיט- היו לי בחילות כל החודש, פצעונים והרבה מחושים בבטן (יחסתי את זה ל"התעוררות" המערכת ההורמונלית משנים של השתקה). מבחינת המחזורים- וסת ראשונה הגיעה לאחר 34 ימים ולאחר מכן מחזורים פלוס מינוס סדירים (28-33 ימים).
אצלי אחרי החודש הראשון מלבד הפצעונים שעוד קצת החליטו לנג'ז (ואולי בכלל מלחץ כללי שהיה לי בתקופה) כל היתר חזר להרגיש נורמלי לחלוטין.
יש נשים שאחרי הפסקת הגלולות חוות "פיק" של פוריות ואפילו חלק מהרופאים חושבים שיש יותר מקרים של תאומים בגלל שהמערכת חוזרת לפעולה בכח מלא, ויש נשים שלוקח להן כמה חודשים עד שהעניינים מתחילים להסתדר. אם המחזורים היו סדירים לפני הגלולות- סביר להניח שהם יחזרו להיות כאלה, הלוואי שמהחודש הראשון, ואם לא- אז בהמשך.
לצערנו בכל נושא הניסיונות מילת המפתח היא סבלנות  
מקווה שאצלך הכל ילך חלק ומהר
לצפיה ב-'היי בנות תודה על התגובות'
היי בנות תודה על התגובות
25/12/2013 | 15:25
2
89
אני יודעת שזה נשמע קצת מצחיק אבל אני כמעט לא זוכרת את עצמי בלי גלולות לכן אני טיפה חוששת איך זה יהיה להפסיק אותן.

רופאת הנשים אמרה שאין בעיה להתחיל לנסות ישר אחרי שמפסיקים את הגלולות מבלי לחכות. האם זה משנה איזה סוג גלולה לקחתי מבחינת הזמן שאפשר להתחיל לנסות? כבר 10 שנים שאני לוקחת אסטל 35 (לשעבר דיאנה 35)?

תודה על התגובות :)

אפרת

לצפיה ב-'שאלה '
שאלה
25/12/2013 | 16:47
1
86
גם אני שתיתי את דיאנה 35 לפני כמה שנים והבנתי שזה כדור עם אחד המינונים הגבוהים ביותר ואפילו החליפו לי כמה פעמים לגלולות אחרות כדי לא להכביד...
את בטוחה שמותר היה לשתות את הגלולה הזאת במשך 10 שנים? אולי את יודעת משהו בנושא...
לצפיה ב-'היי גם לי פתאום יש כל מיני תהיות בעניין...'
היי גם לי פתאום יש כל מיני תהיות בעניין...
25/12/2013 | 17:32
82
אני זוכרת ששאלת פעם את רופאת הנשים- אולי כדאי להחליף למשהו אחר? התשובה שלה הייתה "סוס מנצח לא מחליפים"....האמת אחרי שקוראים קצת יותר על הגלולה הזו זה קצת מפחיד...

מבחינת המינון עשיתי קצת "מחקר" וזה נחשב למינון בינוני...

האם מישהו יודעת האם אחרי גלולות כאלו צריך לחכות יותר לקראת היריון או שזה כמו שאר הגלולות ש"עוזבות" את הגוף כעבור מספר ימים?

לצפיה ב-'אני פחדתי להפסיק כי פחדתי'
אני פחדתי להפסיק כי פחדתי
25/12/2013 | 20:35
1
106
שהכאבים הנוראיים שהיו לי לפני הגלולות יחזרו .. אבל טפו טפו
הכל היה כרגיל.. המחזור הסתדר די מהר .. לא זוכרת בעיות מיוחדות
לצפיה ב-'אני פשוט מקווה שמה שהרופאה אמרה הוא נכון'
אני פשוט מקווה שמה שהרופאה אמרה הוא נכון
25/12/2013 | 20:38
79
כלומר שאפשר להתחיל לנסות מיד מבלי לחכות...במיוחד במה שקשור לגלולות אסטל 35 (דיאן 35)...הבעיה היא שרופאת הנשים שלי בחופשת לידה אז אין לי את מי לשאול! :)
לצפיה ב-'ביוץ בצד ימין חודש אחר חודש- זה תקין?...'
ביוץ בצד ימין חודש אחר חודש- זה תקין?...
26/12/2013 | 10:38
2
221
היי בנות,
יש לי שאלה- אני עכשיו במעקב זקיקים כדי לעקוב אחרי הביוץ והכל.
בחודש שעבר הרופא אמר לי שהביוץ הוא בצד ימין והכל בסדר. בחודש שלאחר מכן, שוב עשיתי בדיקה והרופא שוב אמר שהביוץ בצד ימין.
האם זה שבייצתי פעמיים (חודש אחר חודש) בצד ימין אומר משהו?
כלומר, האם עליי להיות מודאגת מצד שמאל? (זה לא אמור להיות - חודש ביוץ בימין וחודש ביוץ בשמאל?..)

חשוב לי להוסיף לפני כמה חודשים עברתי הריון מחוץ לרחם שבעקבותיו עברתי ניתוח להוצאת חצוצרה ימין . לכן, חשוב לי לבייץ מצד שמאל כי שם יש לי חצוצרה ואני מאוד מאוד מעוניינת להכנס להריון!!

האם כדאי לי לפנות לרופא פריון בגלל זה?...
לצפיה ב-'שחלה דומיננטית'
שחלה דומיננטית
27/12/2013 | 13:41
1
131
לא לגמרי בטוחה, אבל נדמה לי ששמעתי מרופאת נשים שלי שיש דבר כזה - שחלה דומיננטית...
אצלי זה שמאל. 3-4 ביוצים בשמאל, 1 במימין.. גם כאשר עשו לי "הגברת ביוץ" יותר זקיקים התפתחו בשמאל, פחות בימין.
לדעתי כדאי לך לפנות לרופא פוריות, או לפחות להתיעץ עם רופא נשים..להתעניין באיקקלומין או זריקות כדי לגרום לשתי השחלות לבייץ, אולי יגביר את הסיכוי ששמחלה שמאלית תתן ביצית.
לצפיה ב-'תודה על תשובתך הרגעת אותי מאוד'
תודה על תשובתך הרגעת אותי מאוד
31/12/2013 | 10:19
33
תודה על תשובתך, זה טוב לדעת שיש באמת דבר כזה..
הרגעת אותי מאוד
לצפיה ב-'בהריון כן או לא'
בהריון כן או לא
27/12/2013 | 13:10
52
276
המשך>>
לצפיה ב-'הריוניות שלנו'
הריוניות שלנו
27/12/2013 | 13:08
62
302
המשך>>
לצפיה ב-'מבייצות ביחד לסופ"ש'
מבייצות ביחד לסופ"ש
27/12/2013 | 13:08
53
161
המשך>>
לצפיה ב-'ספירת מלאי 27/12/2013 לסופ"ש'
ספירת מלאי 27/12/2013 לסופ"ש
27/12/2013 | 13:05
13
76
" אנא הימנעו משרשור שאלות לספירת המלאי מאחר והדבר מעמיס על השרשור.
מי שרוצה להצטרף לרשימה או לעדכן מידע, אנא הוסיפי תגובתך בעמודת עידכוני סטטוס \התווספות לרשימה
עם הפרטים הרלוונטיים:                                                                                         
מי שלפני הביוץ - אנא שרשרי תגובה עם היום מתחילת המחזור בו את נמצאת ( י""מ = יום מחזור).
להזכירכן - המחזור נספר מהיום הראשון של הווסת ועד ליום הראשון של הווסת הבאה
(לדוג' - אם הווסת החל ב- 1 בחודש והיום ה- 17 בחודש, הרי שאת י""מ 17).
מי שנמצאת בי""מ 60 ומעלה תימחק אוטומטית מהרשימה, אלא אם ביקשה מפורשות להישאר בה.
מי שאחרי הביוץ - את הביוץ ככל הנראה זיהית בעזרת ערכות/חום השחר/מעקב זקיקים.
אם אתמול היה הביוץ, הרי שהיום את יוא""ב 1 (יוא""ב = יום אחרי הביוץ)
יוא""ב 20 ומעלה ימחקו אוטומטית מהרשימה.
הריוניות - אם פספסנו את הודעת הפסים שלכן ואתן רוצות להופיע ברשימה, אנא שרשרו את בקשתכן + תאריך פרסום הודעת הפסים שלכן\בטא בעמודת ""עידכוני סטטוס\התווספות לרשימה""
לכולנו"

לצפיה ב-'לפני הביוץ'
לפני הביוץ
27/12/2013 | 13:06
66
 dream4seven ימ 3
sandy 86 ימ 5
rotemika11 ימ 9
stimp228 ימ 9
אודותי ימ 11
tallyko ימ 12
סיווני30 ימ 14
קוקי לוקי 7 ימ 14
חמודית27 ימ 20
Angie88 ימ 18
 kimkar ימ 21
timi24 ימ 32
אנייס2   ימ 34
 שוב למעגל ימ 38
talip5 ימ 41
חיבוקית85 ימ 41
Az1980 ימ 46
אופטימית 1977 ימ 49
 noa1016 ימ 54
לצפיה ב-'אחרי הביוץ'
אחרי הביוץ
65
שירהshira8   יואב 5
טטיה1 יואב 7
 Saritgil יואב 9
מנסה בפעם השילשית יואב 9
pirat9 יואב 11
MIMI143 יואב 13
אני רק שאלה31 יואב 13
לצפיה ב-'נוווו.... אתן בהריון'
נוווו.... אתן בהריון
1
125
nina89 יואב 17
 נונילה27 יואב 20
לצפיה ב-'כן '
כן
27/12/2013 | 16:34
69
לצפיה ב-'הריוניות דצמבר'
הריוניות דצמבר
27/12/2013 | 13:07
85
lid85
IאילהI
 שקד שקדונית
mirial251
אביטללי
מרקוריס
לצפיה ב-'יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ/בטא עדכנו כאן '
יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ/בטא עדכנו כאן
6
49
לצפיה ב-'יואב 5'
יואב 5
27/12/2013 | 13:15
25
לצפיה ב-'יו"מ 2 '
יו"מ 2
27/12/2013 | 14:46
15
לצפיה ב-'יו"מ 1 '
יו"מ 1
27/12/2013 | 16:14
32
לצפיה ב-'יו"מ 46'
יו"מ 46
29/12/2013 | 10:30
59
משהו מוזר קורה- עשיתי בדיקת דם ואולטרה-סאונד ואין כלום. והמכשפה לא באה. שבועיים איחור..
לא אוהבת את האי ודאות הזאת..
לצפיה ב-'מעדכנת י"מ 5'
מעדכנת י"מ 5
29/12/2013 | 13:33
17
לצפיה ב-'יו״מ 5'
יו״מ 5
29/12/2013 | 20:52
12
לצפיה ב-'שימו הספירה לעדכונים בלבד'
שימו הספירה לעדכונים בלבד
25
שימו -הודעות עידוד/שאלות שישורשרו- ימחקו

שרשרו, בבקשה
יש לנו כמה שרשורי נושא
מבייצות ביחד, קיטורים, שירשור רפואי, טיפולייט, וכמובן שרשור ספירת מלאי שלנו שמתעדכן בראשון שלישי וחמישי בו אנו מעדכנות אם הפכנו מי"מ ליוא"ב ולהפך. נא לא לשרשר לשם תגובות ביניים או בקשה להחזקת אצבעות- זה אמור להיות שרשור אינפורמטיבי בלבד!

שימו לב כשאתן משרשרות שאלה חדשה, שרשרו לשרשור האחרון שנפתח בנושא (בראשון שלישי או חמישי) כדי לא להקפיץ מעלה שרשור ישן.
שימו לב שלעיתים השרשור החדש(שלא נכתבו בו עוד תגובות) עשוי לעבור לדף 2. הקפיצו אותו עם ההודעה שלכן! שרשורים בני למעלה מ72 שעות לא קופצים, לא משנה כמה תגובות תכתבו

מחכות למנקה
כמו כן מידי יום נפתח שרשור
לכל אותן תגובות, שלא ממש קשורות לפורום ישירות (אם לא נפתח אתן מוזמנות לפתוח לבד עם תאריך אותו היום.)
טיפולייט
מבייצות ביחד בנוסף לפי הצורך נפתחים שרשורי "חדשות בבית" או "בהריון או לא בהריון" (כשאני רואה שיש כמה כאלה אני פשוט מאחדת אותן תחת הכותרת.
שרשורפואי
שרשורקיטור אנא זכרו שהמנהלות עושות עבודה התנדבותית, אז שמרו על הסדר בבית כדי לא לגרום לעבודה מיותרת

חדשות בבית
מחכות ביחד
הריון או לא הריון
הריוניות יקרות- אנחנו מאד שמחות להתעדכן בשלבים שאתן עוברות, אבל ברשימת ההריוניות החודשית אנחנו מעדכנות פעם אחת בלבד. החלטנה אם אתן רוצות שזאת תהיה ה"פ, בטא או דופק, אך לא נשנה את הרישום.

אנו מאחלות לכן הריונות קלים, תקינים וידיים מלאות
לצפיה ב-'קיטורים וחיבוקים לאמצע השבוע '
קיטורים וחיבוקים לאמצע השבוע
24/12/2013 | 21:32
34
לצפיה ב-'חדשות בבית שלנו'
חדשות בבית שלנו
11
135
לצפיה ב-'חדשה/ישנה, שמחה להצטרף לפה שוב '
חדשה/ישנה, שמחה להצטרף לפה שוב
25/12/2013 | 09:46
5
274
אז התחלנו לנסות שוב (מקסימון בן רגע ל-4 בבית).
לוקחת חומצה פולית כבר כמה חודשים, עשיתי השלמה לבדיקות הגנטיות, בדיקות דם ואולטרסאונד וגינלי (לא בדיוק ברור לי למה, אבל זה מה שהרופאה אמרה...).
יש משהו שפיספסתי?

מקווה לשהות קצרה!

לצפיה ב-'מבחינת הכנה להריון נשמע שכיסית הכל(:'
מבחינת הכנה להריון נשמע שכיסית הכל(:
25/12/2013 | 11:44
4
154
יכול להיות שהיא עשתה לך בדיקת PAP ? למרות שלראות שהכל בסדר תמיד טוב.. ונראה לי שבד"כ מומלץ גם על בדיקת שד לפני הריון.

אגב-כמה בדיקות גנטיות נוספו לך מהילד הראשון?

שיהיה בהצלחה!!
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
25/12/2013 | 11:50
3
113
היא גם עשתה לי בדיקת PAP, סתם כי לא עשיתי מליון שנה בערך...

לבדיקות הגנטיות שעשיתי כבר נוספה לי אחת (לא זוכרת איזו אפילו), אבל זה בהחלט היה "בקטנה" לעומת ה-16 שעשיתי לפני הראשון
לצפיה ב-'אני לא זוכרת את המספר, רק את הסכום שזה עלה(-;'
אני לא זוכרת את המספר, רק את הסכום שזה עלה(-;
25/12/2013 | 13:02
2
125
הרגעים האלה, שאת מתבאסת על החצי האשכנזי שבך(-; החלטתי לוותר על זה הפעם ותהיתי כמה באמת נוסף... (עם ילדה כמעט בת שלוש)
לצפיה ב-'כן, חתיכת הוצאה...'
כן, חתיכת הוצאה...
25/12/2013 | 13:34
1
90
הפעם זה היה ללא עלות, לשמחתי.

רוב הבנות פה לפני הריון ראשון?
לצפיה ב-'לא בטוחה בכלל..'
לא בטוחה בכלל..
25/12/2013 | 13:53
71
דווקא אפילו היה לי את הרושם ההפוך, אבל גם אני די חדשה פה...
לצפיה ב-'גם אני חדשה . בהצלחה לכולן.'
גם אני חדשה . בהצלחה לכולן.
25/12/2013 | 18:45
1
52
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
27/12/2013 | 17:05
25
וכמו שאומרים פה, לשהות קצרצרה
לצפיה ב-'חדשה ומקווה שלכולנו תבוא ההצלחה במהרה :)'
חדשה ומקווה שלכולנו תבוא ההצלחה במהרה :)
25/12/2013 | 23:20
1
44
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
27/12/2013 | 17:05
22
לצפיה ב-'חדשהה'
חדשהה
30/12/2013 | 20:37
10
חדשה פה , הריון ראשון , לפני שבועיים עשיתי בדיקת בטא שהייתה חיובית בשבוע חמישי 1053  אבל החלטתי שלא לדקור את עצמי שוב ולחכות לשבוע  הבא לבדיקה אצל רופא הנשים , אז אני מחכה והזמן לא זז ובינתיים המחשבות אוכלות אותי . בימים האחרונים התחילו  בחילות נוראיות אפילו עד כדי הקאת מים , עכשיו זה קצת השתפר אשמח לטיפים נגד בחילות , קניתי כדורים של חברת תפוח עם תמצית ג'ינג'ר ובתוספת ויטמין B6  אבל רשום על זה להתייעץ עם רופא נשים שבהריון , אז עוד לא לקחתי , האם משהי ניסתה וזה עזר לה ??

בהצלחה לכולן  שיעבור קל ותקין :)
לצפיה ב-'שאלות והתיעצויות לאמצע השבוע '
שאלות והתיעצויות לאמצע השבוע
106
366
המשך>>

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

רביד שר ישראל
רביד שר ישראל
ויוה פונדקאות-גל סבה
ויוה- פונדקאות בחו"ל
Developy - Your First Step as a Parnt
Developy - התפתחות, תזונה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה