לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

לצפיה ב-'אוף.. '
אוף..
27/11/2013 | 16:49
87
התחילו לי הפרשות מעטות בצבע חום בהיר... דווקא קיוויתי והתפללתי שהחודש זה החודש, וממש לא רציתי לראות את זה :-(
לצפיה ב-'תודה על התגובה'
תודה על התגובה
27/11/2013 | 12:18
91
מודה לך מאוד
לצפיה ב-'ספירת מלאי 26/11/2013 לאמצע שבוע'
ספירת מלאי 26/11/2013 לאמצע שבוע
26/11/2013 | 17:23
11
69
" אנא הימנעו משרשור שאלות לספירת המלאי מאחר והדבר מעמיס על השרשור.
מי שרוצה להצטרף לרשימה או לעדכן מידע, אנא הוסיפי תגובתך בעמודת עידכוני סטטוס \התווספות לרשימה
עם הפרטים הרלוונטיים:                                                                                         
מי שלפני הביוץ - אנא שרשרי תגובה עם היום מתחילת המחזור בו את נמצאת ( י""מ = יום מחזור).
להזכירכן - המחזור נספר מהיום הראשון של הווסת ועד ליום הראשון של הווסת הבאה
(לדוג' - אם הווסת החל ב- 1 בחודש והיום ה- 17 בחודש, הרי שאת י""מ 17).
מי שנמצאת בי""מ 60 ומעלה תימחק אוטומטית מהרשימה, אלא אם ביקשה מפורשות להישאר בה.
מי שאחרי הביוץ - את הביוץ ככל הנראה זיהית בעזרת ערכות/חום השחר/מעקב זקיקים.
אם אתמול היה הביוץ, הרי שהיום את יוא""ב 1 (יוא""ב = יום אחרי הביוץ)
יוא""ב 20 ומעלה ימחקו אוטומטית מהרשימה.
הריוניות - אם פספסנו את הודעת הפסים שלכן ואתן רוצות להופיע ברשימה, אנא שרשרו את בקשתכן + תאריך פרסום הודעת הפסים שלכן\בטא בעמודת ""עידכוני סטטוס\התווספות לרשימה""
לכולנו"

לצפיה ב-'לפני הביוץ'
לפני הביוץ
55
אנייס2   ימ 3
 שוב למעגל ימ 7
sandy 86 ימ 8
rotemika11 ימ 9
שיינה6   ימ 10
talip5 ימ 10
חיבוקית85 ימ 10
אודותי ימ 11
 מישהי שמבינה משהו ימ 13
 שקד שקדונית ימ 15
Az1980 ימ 15
חמודית27 ימ 16
אביטללי ימ 17
אופטימית 1977 ימ 18
mirial251 ימ 19
 noa1016 ימ 23
timi24 ימ 25
 נונילה27 ימ 31
נשיקת חן ימ 34
פונטשית83 ימ 35
noanoa64 ימ 36
סרואסול ימ 40
natalie8310 ימ 40
פינקית ימ 41
ronki3 ימ 41
בת שלישית ימ 45
My Aria ימ 54
ספרפור ימ 56
לצפיה ב-'אחרי הביוץ'
אחרי הביוץ
2
60
 kimkar יואב 2
טטיה1 יואב 3
סיווני30 יואב 3
dornat יואב 4
חושבת בגדול3 יואב 8
MIMI143 יואב 8
מנסה בפעם השילשית יואב 9
אני רק שאלה31 יואב 9
להשמין בקטע טוב יואב 10
IאילהI יואב 10
להשמין בקטע טוב   יואב 10
pirat9 יואב 11
 Saritgil יואב 12
לצפיה ב-'יוא"ב 1'
יוא"ב 1
26/11/2013 | 23:59
20
לצפיה ב-'יוא"ב 3'
יוא"ב 3
28/11/2013 | 06:10
9
לצפיה ב-'נוווו.... אתן בהריון'
נוווו.... אתן בהריון
26/11/2013 | 17:24
99
lid85 יואב 14
רותושתוש יואב 14
happyme יואב 14
לצפיה ב-'הריוניות נובמבר'
הריוניות נובמבר
2
148
sharonbr2 ה"פ 3/11/13
greyPilo בטא 12/11/13
Inbarit85 בטא 14/11/13
reggi1 בטא 17/11/13
3merry ה"פ 19/11/13
Blackbird8 בטא 20/11/13
macbethit ה"פ 24/11/13
Babybini ה"פ 24/11/13
emmily plays בטא 25/11/13
לצפיה ב-'גם אני.... הודעת דופק מאתמול'
גם אני.... הודעת דופק מאתמול
26/11/2013 | 19:19
1
161
שבוע 7+4....
לצפיה ב-'מזל טוב, איזה כיף'
מזל טוב, איזה כיף
28/11/2013 | 23:27
14
לצפיה ב-'יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ/בטא עדכנו כאן '
יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ/בטא עדכנו כאן
1
20
לצפיה ב-' בטא 45!!!!'
בטא 45!!!!
01/12/2013 | 15:15
12
לצפיה ב-'שימו הספירה לעדכונים בלבד'
שימו הספירה לעדכונים בלבד
27
שימו -הודעות עידוד/שאלות שישורשרו- ימחקו

שרשרו, בבקשה
יש לנו כמה שרשורי נושא
מבייצות ביחד, קיטורים, שירשור רפואי, טיפולייט, וכמובן שרשור ספירת מלאי שלנו שמתעדכן בראשון שלישי וחמישי בו אנו מעדכנות אם הפכנו מי"מ ליוא"ב ולהפך. נא לא לשרשר לשם תגובות ביניים או בקשה להחזקת אצבעות- זה אמור להיות שרשור אינפורמטיבי בלבד!

שימו לב כשאתן משרשרות שאלה חדשה, שרשרו לשרשור האחרון שנפתח בנושא (בראשון שלישי או חמישי) כדי לא להקפיץ מעלה שרשור ישן.
שימו לב שלעיתים השרשור החדש(שלא נכתבו בו עוד תגובות) עשוי לעבור לדף 2. הקפיצו אותו עם ההודעה שלכן! שרשורים בני למעלה מ72 שעות לא קופצים, לא משנה כמה תגובות תכתבו

מחכות למנקה
כמו כן מידי יום נפתח שרשור
לכל אותן תגובות, שלא ממש קשורות לפורום ישירות (אם לא נפתח אתן מוזמנות לפתוח לבד עם תאריך אותו היום.)
טיפולייט
מבייצות ביחד בנוסף לפי הצורך נפתחים שרשורי "חדשות בבית" או "בהריון או לא בהריון" (כשאני רואה שיש כמה כאלה אני פשוט מאחדת אותן תחת הכותרת.
שרשורפואי
שרשורקיטור אנא זכרו שהמנהלות עושות עבודה התנדבותית, אז שמרו על הסדר בבית כדי לא לגרום לעבודה מיותרת

חדשות בבית
מחכות ביחד
הריון או לא הריון
הריוניות יקרות- אנחנו מאד שמחות להתעדכן בשלבים שאתן עוברות, אבל ברשימת ההריוניות החודשית אנחנו מעדכנות פעם אחת בלבד. החלטנה אם אתן רוצות שזאת תהיה ה"פ, בטא או דופק, אך לא נשנה את הרישום.

אנו מאחלות לכן הריונות קלים, תקינים וידיים מלאות

לצפיה ב-'קשקשת ברשת לאמצא שבוע'
קשקשת ברשת לאמצא שבוע
26/11/2013 | 17:13
26
124
לצפיה ב-'מקומם...'
מקומם...
26/11/2013 | 18:35
3
230
שמעתי בחדשות עכשיו שאימא שחשודה ברצח שני ילדיה מגלה.... שהיא בהריון... מה אתן חושבות???
לצפיה ב-'שאלה - נוזל בדוגלס'
שאלה - נוזל בדוגלס
27/11/2013 | 07:45
2
151
אתמול עשיתי אולטרסאונד והרופאה ראתה נוזל בדוגלס. לטענתה אני אחרי ביוץ.
כמה זמן נשאר הנוזל לאחר הביוץ?
צריך להמשיך לקיים יחסים השבוע מה אתן אומרות?

לצפיה ב-'בנות - תענו בבקשה!!'
בנות - תענו בבקשה!!
27/11/2013 | 13:30
1
48
לצפיה ב-'הנוזל'
הנוזל
27/11/2013 | 20:32
66
קיומו של נוזל מלמד ברוב המקרים שאכן התרחש ביוץ. הסיכוי להיכנס להריון הוא בקיום יחסים לפני שמתרחש ביוץ. אתם יכולים להמשיך בכיף שלכם
לצפיה ב-'טוב, לצערי הרחם לא נקי....'
טוב, לצערי הרחם לא נקי....
26/11/2013 | 20:45
17
287
היום הייתי בביקורת אצל הרופאה שלי. עדיין ראו קרישי דם ברלם, אמנם לא הרבה אבל היה שם.
היא ישר נתנה לי מרשם לציטוטק, 2 כדורים פעמיים ביום למשך יומיים.
היא גם שאבה לי כמה קרישי דם גדולים, שזה היה קטע כי פשוט לא ידעתי שזה קיים!
מגניב ביותר, בקושי מרגישים משהו, היא החדירה צינורית ממש קטנה וידנית שאבה, כל שאיבה עם צינורית חדשה... משהו הזוי... נגנבתי!!! זה לא גרידה ולא משהו מסובך, ואין הכנות לפני, והיא הסבירה לי במפורט מה זה ואיך זה עובד ולמה היא עושה את זה... בקיצור שמחתי שיש עוד אופציות... למרות שזה רק קרישי דם ולא מדובר ברקמה עוברית חס וחלילה....
שבוע הבא יש עוד פעם בטא כדי לראות איפוס.

אז עכשיו לקחתי את המנה הראשונה קל הציטוטק, ויושבת לי בפחדת אימים לראות מה יהיה.... יכאב או לא, הדימום יתחזק או לא?!

הדבר היחיד שמעודד זה כל ההודעות שלכן, מכורה לפורום הזה!!!!
הודעות פסים, בטא ודופק זאת מנת הסם שלי!!!! שואב כוחות מכן ומחייכת חיוך מלא עם כל הודעה משמחת!!!
איזה כיף שיש לי את הפורום הזה ואתכן!!!

אז אם מחר תראו תגובות שלי כנראה ששרדתי את המנה הראשונה של הציטוטק, כנראה זה לא הרג אותי בשנתי :)

לילה טוב ומצפה לעוד המון הודעות משמחות מכן.
לצפיה ב-'מקווה שזה יעבור בקרוב! '
מקווה שזה יעבור בקרוב!
26/11/2013 | 22:05
70
תראי את הצד החיובי- מדובר בקרישי דם, כלומר לא בשאריות של שק/שלייה שמחוברים לרחם וזקוקים לציטוטק כדי "להתנתק" אלא בקרישים שצריכים לצאת וזה הרבה יותר פשוט..
עבורי הציטוטק היה ממש כמו מחזור קליל, מקווה שגם עבורך
לצפיה ב-'מקווה שלא יהיו'
מקווה שלא יהיו
26/11/2013 | 22:54
69
הרבה תופעות לוואי.... ולא תצטרכי יותר שום התערבות רפואית מעבר לכך!!!!! בהצלחה יקירה... גם אני מכורה קשות לפורום הזה....
לצפיה ב-'תעברי את זה כמו גדולה'
תעברי את זה כמו גדולה
26/11/2013 | 23:06
4
91

לצפיה ב-'אין עלייך! כמה חיבוקים.....'
אין עלייך! כמה חיבוקים.....
27/11/2013 | 06:27
3
99
ואת זוכרת שאת חייבת לי תשובה מהסקירה.... :)
אז בן או בת????
לצפיה ב-'ברור שזוכרת זה רק עוד יומיים '
ברור שזוכרת זה רק עוד יומיים
27/11/2013 | 08:33
2
94
כבר לא יכולה לחכות מרוב מתח ולחץ...
מבחינתי שאלת הבן/בת נדחקת למקום שני, אני כל כך בחששות כבר לא ישנה טוב כמה לילות...

שמחה שהכל ממשיך להתקדם באופן סביר, אני מאמינה שממש בקרוב הכל יגמר ותוכלי לחזור לשגרה ולניסיונות!
לצפיה ב-'הכל עניין של זמן...'
הכל עניין של זמן...
27/11/2013 | 09:35
1
74
כל עוד אנחנו בראים ורוצים... זה יבוא... זה פחות מדאיג אותי...
ולגבייך- די לחששות!!!! הכל בסדר.... תפסיקי לאכול סרטים.... זה כבר לא כימי וכל עוד השקיפות עברה בהצלחה הסיכוי לשיבושים מאוד נמוך!!!! אפסי ומבחינתך לא קיים!!!!!
במקום לדאוג להריון תתחילי לחשוב איך את מעצבת את החדר :)

ואם זה הריון ראשון אז בהחלט יש לך מלא דאגות אחרות, קורס הכנה ללידה... לחשוב איפה את רוצה ללדת.... להתחיל לחפש בגדים שיתאימו לבטן הגדלה.... לזכות לבקש מהרופא הרבה תמונות של האולטרסאונד :)
יהיה בסדר....
יום מהמם
לצפיה ב-'ברור שזה הריון ראשון, נראה לי שלחצים כאלה זה '
ברור שזה הריון ראשון, נראה לי שלחצים כאלה זה
27/11/2013 | 12:01
64
רק הריון ראשון.
חוץ משיבושים בהריון, יש את כל הנושא של בעיות עם העובר (זו הרי המטרה של הבדיקה הזו, לבדוק שאין מומים...) כך שיש ממה לחשוש...
כנראה שככה זה כשמחכים כל כך הרבה זמן להריון ושהגיל לא משחק לטובתי... קשה להשתחרר מהלחצים...
אבל תאמיני לי שאני מנסה, אני כבר הרבה יותר ממה שהיה בהתחלה, פשוט עכשיו יומיים לפני הבדיקה, החששות עולים שוב.
אני עדיין לא מרחיקה לכת ללחשוב על הלידה, לוקחת שלב שלב.
ולגבי תמונות - כבר יש לי בוק מהמם מהשקיפות ואני מחכה לתמונות מהסקירה שיצטרפו לאלבום

תודה על העידוד!
לצפיה ב-'בנות תודה!!!!'
בנות תודה!!!!
27/11/2013 | 06:29
91
בנתיים הלילה עבר סביר, התעוררתי מספר פעמים בגלל התכווצויות, אבל לא היו כאבים בלתי נסבלים.... הדימום עדיין לא התחזק אבל אני מניחה זה בגלל שהייתי בשכיבה.... אוף.... מרגישה מפגרת בגלל כל הפחדים שהיו לי אתמול.
השד לא נורא כל כך....

יום מהמם...
לצפיה ב-'הרבה עידוד ובהצלחה שיגיו הפסים בקרוב קרוב'
הרבה עידוד ובהצלחה שיגיו הפסים בקרוב קרוב
27/11/2013 | 07:31
26
לצפיה ב-'הציטוטק הוא לא כזה נוראי'
הציטוטק הוא לא כזה נוראי
27/11/2013 | 11:10
58
את ההפלה שלי בשבוע 6 עברתי מבחירה עם ציטוטק ולא היה נורא בכלל (פיזית כמובן לא נפשית).
מה שכן תצטיידי באופטלגין ותיקחי עוד לפני שכואב כי זה ממש מכווץ את הרחם וגורם לכאבים.
שיהיה בהצלחה והנה את קרובה לסוף!
לצפיה ב-''
27/11/2013 | 20:18
18
עוד קצת וזה מאחוריך!!

תמשיכי להתחזק ומאחלת הודעת פסים בקרוב מאוד
לצפיה ב-'את מקסימה'
את מקסימה
27/11/2013 | 23:50
3
46
ואני שאבתי כוחות ממך
רק עכשיו אני קוראת מה שעברת
שיהיה לך בהצלחה
קבלי חיבוק ממני
את מקסימה
לצפיה ב-'תודה רבה!!! זה מרגש!!!'
תודה רבה!!! זה מרגש!!!
28/11/2013 | 07:24
2
38
איזה כיף לקרוא את זה.
אכן עברתי הפלה טבעית בשבוע 6. אבל זה לא כזה נורא. בזכות העובדה שיש לי ילד מתוק בן שנה בבית עברנו את זה די בקלות... הייתה פשלה קטנה של הרופא במיון אבל התאוששנו מזה מהר. ערב אחד של קצת בכי והכל נגמר. חזרתי להיות אופטימית מתמיד.
לפעמים צרות מחזקים אותנו, רק צריך לדעת לקחת את זה למקומות הנכונים.

יום מהמם
לצפיה ב-'צודקת לגמרי '
צודקת לגמרי
28/11/2013 | 23:33
1
20
אני מקווה שבנות פה בפורום ישאבו כח ממה שכתבת
לא כולם לוקחות את זה בקלילות או אופטימיות ויש כאלה שנשאבות למקומות נמוכים מאוד

כל הכבוד
אני מאחלת לך לראות החודש פסים חזקים מאוד
נ.ב עדיין לא קיבלתי
אני ביואב 14
מחכה למכשפה בטח מחר בבוקר
והלוואי ולא תגיע
אולי עוד יהיו לי הפתעות אבל לא נראה לי כי יצא לי שלילי בבדיקת דם אתמול
לצפיה ב-'לא מספידים עד שהמכשפה לא באה!'
לא מספידים עד שהמכשפה לא באה!
29/11/2013 | 07:13
12
מחזיקה אצבעות ל2 פסים מהממים!!!
לצפיה ב-'את מקסימה'
את מקסימה
27/11/2013 | 23:50
15
ואני שאבתי כוחות ממך
שיהיה לך בהצלחה
קבלי חיבוק ממני
את מקסימה
לצפיה ב-'את מקסימה'
את מקסימה
27/11/2013 | 23:51
7
ואני שאבתי כוחות ממך
שיהיה לך בהצלחה
קבלי חיבוק ממני
את מקסימה
לצפיה ב-'שאלה קצת מוזרה...'
שאלה קצת מוזרה...
27/11/2013 | 11:39
2
185
סליחה מראש על התיאור והשאלה..
כאשר אנחנו מקמפרים- כאשר הוא גומר אנחנו משתדלים שישאר בפנים למשך 2-3 דק' ולאחר מכן שהוא יוצא אני מרגישה שהכל נשפך החוצה..
אני שוכבת ומקפלת את הרגליים לכיוון הבטן ומשתדלת לשכב כ-20 דק' ולא לקום ולא ללכת לשירותים כל-כך מהר..
האם זה הגיוני שאני מרגישה שהכל נשפך החוצה?
כמו כן- כמה זמן לאחר הקימפור רצוי לא ללכת להתפנות?

תודה רבה וסליחה על השאלה המוזרה :)
לצפיה ב-'לילי'
לילי
28/11/2013 | 00:02
99
גם לי זה קורה, משתדלים לשכב כ 20 דקות עם רגליים למעלה לא מדע מדויק אבל לנסות להגדיל את הסיכוי שכמה שיותר יכנס ואז באמת כשאני הולכת לשירותים נשפך אבל פחות בהרבה.
בגדול ממה שאני יודעת זה שהזרעונים שוחים וחלק ממה שנותר זה נוזל הזרע, מה שנשפך זה גם חלק ממנו וכששאלתי את הרופא שלי הוא אמר שזה תקין ושיש בזרע פרוסטגלנדינים שלא אמורים להכנס לרחם במלואם כי עלולים להזיק אז הגוף יודע לסנן אותם.
לצפיה ב-'זה בסדר..'
זה בסדר..
28/11/2013 | 12:38
72
זה בדרך כלל ככה. אל תשכחי שבכל טיפה יש מליוני זרעונים.. וצריך רק אחד.
לפי מה שאני יודעת, מה שיוצא זה בעיקר הנוזלים שבהם הזרעונים שוחים וכל מיני זרעונים (נכים, שבורים, עם שני זנבות וכו') שממילא לא היו מגיעים לאן שצריך.

רק כדי לעודד אותך- גם אצלי זה ככה, ונקלטתי..
פשוט אחרי הקמפורים שכבתי על הגב 15-20 דקות, כשהרגליים פשוט כפופות- כפות רגליים על  המיטה- ברכיים פונות לתקרה, בלי למשוך את הרגליים לבטן וכל זה. לא משנה באיזו תנוחה היינו מסיימים הייתי פשוט מסתובבת לשכיבה כמו שכתבתי למעלה וזהו.

בהצלחה!!
לצפיה ב-'האם להמשיך לשחק טניס בהריון??'
האם להמשיך לשחק טניס בהריון??
26/11/2013 | 18:27
232
הי בנות יקרות

כמה כיף לי בפורום הזה,
היום שבועיים לאחר ביוץ, בדיקת דם שנייה במספר הראתה בטא 46....
אני בעננים

השאלה היא- האם אני יכולה להמשיך לשחק טניס פעמיים בשבוע??
(בת 36 הריון ראשון)
חוץ מהעובדה שזה משאיר אותי רזה ומאושרת,
ואני קיימים סיכונים??

אנא עצתכן...
לצפיה ב-'שאלות והתייעצויות לאמצע שבוע'
שאלות והתייעצויות לאמצע שבוע
26/11/2013 | 17:12
41
212
המשך>>
לצפיה ב-'קיטורים ותמיכה לאמצע שבוע'
קיטורים ותמיכה לאמצע שבוע
26/11/2013 | 17:12
13
90
לצפיה ב-'סוג של קיטור '
סוג של קיטור
26/11/2013 | 17:32
4
285
עשיתי בטא היום בבוקר והאתר של כללית קרס! אי אפשר לראות תוצאות של בדיקות מעבדה

אווווווף, אני לא יכולה להתאפק.....!!!
לצפיה ב-'איזה מבאס!!!!'
איזה מבאס!!!!
27/11/2013 | 07:34
3
139
נו הבוקר כבר יש תוצאות???
לצפיה ב-'בטא 364!!!! '
בטא 364!!!!
27/11/2013 | 20:16
2
124
לצפיה ב-'בשעה טובה!!! המשך תקין ומשעמם!'
בשעה טובה!!! המשך תקין ומשעמם!
28/11/2013 | 11:27
36
לצפיה ב-'מזל טוב!!'
מזל טוב!!
28/11/2013 | 11:52
25
לצפיה ב-'טובה בלהיכנס להיריון, פחות טובה בלהחזיק אותו '
טובה בלהיכנס להיריון, פחות טובה בלהחזיק אותו
26/11/2013 | 18:26
2
253
היי,
קוראת סמויה אדוקה, פחות כותבת אבל חייבת לפרוק..

נקלטתי בחודש הראשון שניסינו אבל השמחה הייתה קצרה- הפלה בשבוע 8 אחרי הפסקת דופק. זה היה לפני 4 חודשים- נגמר עם פעמיים ציטוטק, אינסוף מעקבים, היסטרוסקופיה לפני חודש ועכשיו- מחזור שמאחר בשבוע וקצת ו-US שלא מראה כלום...
מחכה לבטא (תשובה מחר) אבל באופן ריאלי נראה שמדובר בהיריון כימי ובמחזור שמתחבא.
אז נקלטתי בפעמיים מתוך הפעמיים שניסינו אבל להתפתח לאנשהו זה לא התפתח.. באמת מרגיש שאני מוצלחת ממש בלהיקלט להיריון אבל לא טובה ביתר.
אני יודעת שיש כאלו עם צרות הרבה יותר גדולות משלי אבל בכל זאת.. מבאס
לצפיה ב-'נתחיל משאלה מאוד חשובה....'
נתחיל משאלה מאוד חשובה....
27/11/2013 | 06:47
1
213
ביוץ, זהית ביוץ החודש????
אם לא זהית אז יש סיכוי שהיה ביוץ מאוחר ולא ראו כלום באולטרסאונד כי זה היה מוקדם מדי...
אל תחשבי על כימי... וגם אם כן אז השד לא נורא. זה כלום לעומת הפלה בשבוע 8.

אני כל כך מבינה לליבך, זה לא נעים, זה עצוב ומבאס.... אבל הייי... בעצמך אמרת שזה חדשות נהדרות שאת נקלטת, וזה אכן משמח!

תהיה אופטימית!!!! הלוואי ותקבלי בטא יפה ותופתעי לטובה...
למרות שאת סמויה אני בהחלט אשמח לעדכון ממך.
ופעם נוספת, תחשבי חיובי, זה קשה כי את עכשיו באי וודאות והמחשבות רצות אבל כל פעם שאת מתחילה לחשוב משהו לא טוב תעצרי את עצמך. ותחזרי כמו מנטרה "הכל בסדר! הגוף שלי בסדר!  והפעם הכל יצא טוב ובלי דרמות" תאמיני בזה....
אני מאוד מאמינה בנבואות שמגשימות את עצמן, לצערי זה קורה לי הקבה לאחרונה. כל פעם שאני ננעלת על איזה פחד ומחשבה שלילית זה פשוט מתפוצץ לי בפרצוף.

חיבוק גדול לתחיל היום, שהיו הזה יהיה כיף עם בשורות טובות.
לצפיה ב-'סטימפ!!'
סטימפ!!
27/11/2013 | 07:44
145
שמחה לראות אותך מגיבה אחרי ההודעה של אתמול.
מחזיקה בשבילך המון אצבעות.
לצפיה ב-'אוף, הצפיה הזאת הורגת אותי...'
אוף, הצפיה הזאת הורגת אותי...
27/11/2013 | 20:12
1
123
חודש שעבר היו לי כל הסימנים האפשריים להריון.. בחילות, עייפות, כבר חשבתי שזהו זה, אבל לא.
החודש אין כלום. אבל כלום, אני שבוע לפני מחזור ובדר"כ יש לי קצת כאבי מחזור בשלב הזה, ועכשיו אין..
וכמובן שאני מפרשת את זה גם כסוג של סימן.
איך משחררים?!
לצפיה ב-'אל תחשבי על זה, '
אל תחשבי על זה,
27/11/2013 | 22:44
68
שימי את מחשבותייך בדברים אחרים, תתעסקי בדברים אחרים. ככה הזמן עובר יותר מהר וגם לא מצפים כל כך ואז אם יש אכזבה היא לא כזו נוראית.

מחזיקה לך אצבעות כמובן אבל נסי לחשוב על דברים אחרים. ולא להתעמק ולהתמקד בזה יותר מדי.
לצפיה ב-'אוף.. '
אוף..
27/11/2013 | 16:49
2
183
התחילו לי הפרשות מעטות בצבע חום בהיר... דווקא קיוויתי והתפללתי שהחודש זה החודש, וממש לא רציתי לראות את זה :-(
לצפיה ב-'לא נורא....'
לא נורא....
27/11/2013 | 22:13
66
זה חלק מהנסיונות. אני ביוא"ב 6 והבטחתי לעצמי החודש לא להתאכזב אם זה לא קורה.
זה תהליך שלוקח את הזמן שלו. את לא תחשבי על זה ואוטוטו יגיע שוב ביוץ חדש ושוב תקווה חדשה.

לצפיה ב-'אל תספידי עד שתראי את המחזו'
אל תספידי עד שתראי את המחזו
27/11/2013 | 23:37
38
לצפיה ב-'מבייצות ביחד לאמצע שבוע'
מבייצות ביחד לאמצע שבוע
26/11/2013 | 17:11
11
56
לצפיה ב-'בסערת רגשות'
בסערת רגשות
26/11/2013 | 07:37
3
330
הפסקתי גלולות והמחזור לא סדיר. קיבלתי לאחר 32 יום, וחודש לאחר מכן אחרי 35 יום.
בדקתי ביוץ בעזרת מקלות ביוץ החל מיומ14, וחום השחר מיומ1.

מקלות ביוץ הראו חיובי במיו23, וזאת לאחר שהחום ירד מיומ21.
כך שהחום היה נמוך מיומ21 ועד יומ25. ביומ26 בבוקר החום עלה משמעותית. אך יום לאחר העליה הוא ירד שוב והיום ירד אף יותר.
על פניו חשבתי שבייצתי כי כל החודש החום היה יציב ועמד על 36.3-36.5, בימים שקדמו לביוץ הוא ירד בין 36.0-36.2.
יום לאחר הביוץ הוא עלה ל36.7. ומאז ירד 36.4,36.2  
יכול להיות שבכלל לא בייצתי?? כי החום אמור היה להשאר גבוה...
לצפיה ב-'מבינה את סערת הרגשות,'
מבינה את סערת הרגשות,
26/11/2013 | 07:59
123
ועל אף שבתקופה כזו כל סימן כזה או אחר הוא ממש על גבול ה"סופני" מבחינת המשמעות שלו, זה לא באמת כך ואני אסביר, בזמנו נכנסתי להריון עם חום השחר, אומנם הוא יחסית מדויק אבל לא תמיד צריך להתייחס אליו בצורה כ"כ חד משמעית, כל הסימנים שכתבת מצביעים שכן היה ביוץ- האם בדקת הפרשות בימים האלה?
זה שהחום השתנה דרסטית באחד הימים- ולא שינית כלום במדידה מבחינת שעה וכו' אומר שכנראה כן היה ביוץ (למרות ששוב- זה לא מדע של 100%...) זה שהחום "לא החזיק" עצמו גבוה לאחר מכן- אני לא בטוחה מה זה אומר, אבל לא בהכרח זה נתון שהוא חד משמעי שמשהו לא בסדר...
תוכלי לדעת אם היה ביוץ בעוד 12-14 יום בערך, כי ברוב המקרים (מודעת שלא במאה אחוז) אם הייתה וסת- היה ביוץ. זה עניין שללמוד להכיר את הגוף ממחזור למחזור מה שנקרא...
עוד מעט יגיעו המנוסות ויסבירו יותר טוב
לצפיה ב-'את יכולה להראות לנו את הגרף?'
את יכולה להראות לנו את הגרף?
26/11/2013 | 08:38
65
יהיה יותר קל לענות לך ככה.
לצפיה ב-'יכולות להיות כמה אפשרויות '
יכולות להיות כמה אפשרויות
26/11/2013 | 10:30
95
יהיה קל יותר לענות אם תצרפי את הגרף שלך אבל בעקרון אי אפשר ממש לדעת.
אני ממליצה בחום, אם את לא משתמשת בכלי הזה, לנסות להשתמש באתר האינטרנט של (FF) Fertility Friend שיש לו גם אפליקציה.
את מזינה לשם את הנתונים על החום שלך וכשהאתר מזהה ביוץ לפי הנתונים שלך, הוא מסמן לך שהיה ביוץ. זה מאד קל כי ככה את לא צריכה לנתח בעצמך את הטבלה שלך וגם יכולה להשוות בין חודש לחודש ובכלל זה כלי מעולה- אני מאד אוהבת. אפשר לעשות עם מנוי VIP ואפשר להשתמש בחינם.

בכל מקרה, ה-FF קובע שהיה ביוץ רק אחרי שיש 3 ימים רצופים עם טמפ' גבוהות (ורק לפי זה הוא קובע שהיה ביוץ).

אגב, לפעמים הגוף מנסה לבייץ ולא מצליח ואז מנסה לבייץ שוב וגם אצל בנות שהכול תקין אצלן עשוי להיות חודש אחד בשנה ללא ביוץ... אז לא צריך לדאוג בגלל זה וכדאי להמשיך לעקוב ולראות איך מתקדם.
בכל מקרה, אצלי היה חודש מוזר שבדיקות הביוץ התחילו להתכהות, חשבתי שהולך להיות ביוץ ואפילו היה לי יום אחד בודד עם טמפ' גבוהה, אבל אז הטמפ' ירדה חזרה ואז כמה ימים אח"כ היה ביוץ אמיתי. אז לא להתייאש!
אחרי גלולות הגוף לא תמיד מאוזן וזה עשוי לקחת קצת זמן אבל לא צריך להתייאש, בסוף זה מסתדר.
טוב שאת בודקת חום השחר, זה יכול לתת לך אינדיקציה טובה למה שקורה בגוף שלך...
לצפיה ב-'ביוץ'
ביוץ
27/11/2013 | 11:48
6
107
אשמח אם תכוונו אותי בנות מה לעשות ... אני חמישה חודשים מנסה להכנס להריון שני. מס המחזורים הם כאלה: 34, 33, 33, 26, 27.. כל חודש אני מניחה שיום הביוץ יגיע במועד מסויים והוא מפתיע ... לפי ההסברים אני עושה הכול תקין - הורדתי לחץ ,עושה יום כן יום לא בערך מהיום ה 10 למחזור עד ה 22 וכלום ... ניסיתי גם ערכות ביוץ והם לא זיהו את הביוץ (חיובי שזה היה שלילי ושלילי שזה היה חיובי!) אני מרגישה עצבות כזאת כי אין מה לעשות שרוצים משהו כל כך ולא מקבלים זה באמת מאכזב. אני יודעת שזה זמן תקין ושההריון יגיע השאלה רק מתי וקצת סבלנות... אני נכנסת החודש לחצי שנה של נסיונות האם אתם ממליצים להגביר קצב מבחינת תדירות קיום היחסים כדי לא לפספס ? מתי אם ככה ? והאם אולי להתחיל ללכת לרופא למעקב / בדיקות ?
לצפיה ב-'מקפיצה אשמח לתובנות שלכם בנדון'
מקפיצה אשמח לתובנות שלכם בנדון
28/11/2013 | 09:34
38
.
לצפיה ב-'אנסה'
אנסה
28/11/2013 | 11:52
4
51
לא ממש הבנתי מה הכוונה שערכות הביוץ זיהו חיובי שהיה שלילי. מעבר לכך, נראה שאתם מכסים בסדר. אני רואה מהכרטיס שאת בת 32, הייתי מבקשת אפילו מרופא משפחה לבצע בדיקות כשבוע אחרי הביוץ, יום 21+ כדי ללמוד אם אכן התרחש ביוץ. את יכולה לבקש מרופא נשים מעקב זקיקים אבל אתם מכסים יפה לכן ספק אם יועיל. אני מהממהרות לבדוק ולכן הייתי מבקשת כבר בדיקת זרע ופרופיל הורמונלי רק כדי לוודא שהכל בסדר
לצפיה ב-'ביוץ'
ביוץ
28/11/2013 | 12:27
3
38
היי תודה על התגובה ... אני אסביר למה התכוונתי ..
קיבלתי מחזור למשל ביום ה 26. משמע ביוץ ביום ה 12. כל הבדיקות ביוץ שעשיתי לפני היום הזה יצאו שליליות .. לעומת זאת באותו חודש בדיוק יצאה לי בדיקה חיובית ביום ה 19....איך זה הגיוני ??
לצפיה ב-'למה שלא יהיה הגיוני? ייתכן שהיה ביוץ מאוחר.'
למה שלא יהיה הגיוני? ייתכן שהיה ביוץ מאוחר.
28/11/2013 | 12:42
2
42
קרה לי בהריון הראשון,חשבתי שבייצתי ביום X ובכלל בייצתי כמה ימים אחרי.
איך את יכולה לדעת שכשהבדיקת ביוץ הראתה שלילי זה בעצם היה חיובי?? ספירת ימים זה לא מדוייק ואי אפשר להסתמך על זה,ביוץ אמור להיות ביום ה14 למי שיש מחזורים של 28 ימים,אבל צריך לשים דגש על ה"אמור" כי לא תמיד זה כך.
אני מציעה לך את מה שהציע לי הרופא,לכסות את כל הימים,לקיים את מצוות פרו ורבו יום כן יום לא מי"מ 12 ועד י"מ 20.
לצפיה ב-'ביוץ'
ביוץ
28/11/2013 | 13:25
1
28
ברור זה מה שאני עושה ואמשיך לעשות ... פשוט אז באמת כבר התבלבלתי ...  הנחתי שבמחזור שהיה לי 26 יום אז 14 יום אחורה זה הביוץ ביום ה 12 והופתעתי שהערכה הראתה שלילי.. . ביוץ לא חייב להיות 14 יום לפני ??? לפי מה שאת אומרת היה לי ביוץ מאוחר ביום ה 19 שבוע לפני מחזור ולא 14 יום??
לצפיה ב-'תראי'
תראי
28/11/2013 | 13:43
28
בגישה הישנה נאמר שתמיד תמיד תמיד ביוץ מתרחש ביום ה 14 שלפני המחזור. היום כבר יש דיעות אחרות ובאותה נשימה יכולה לומר שיש לא מעט רופאים שאוצרים לא להסתמך על סטיקים לביוץ. אם הערכה זיהתה ביוץ ביום 19 זה אומר שהתרחש ביום 20 וקיבלת מחזור ביוא״ב 9 שזה יחסית מוקדם. אני חוזרת על ההמלצות שלי.
לצפיה ב-'שרשוראפואי וטיפולייט לאמצע שבוע'
שרשוראפואי וטיפולייט לאמצע שבוע
26/11/2013 | 17:10
12
33
לצפיה ב-'מה כדאי לשאול את הרופא שיעשה לי צילום רחם?'
מה כדאי לשאול את הרופא שיעשה לי צילום רחם?
25/11/2013 | 18:34
1
102
בעוד 3 ימים יש לי בדיקת צילום רחם.
יש לי סף כאב נמוך ואני מאוד מאוד מאוד חוששת מהבדיקה הזו.
רציתי לדעת - האם אסור לאכול לפני הבדיקה? האם מותר לשתות?
הרופא שם אמר לי לקחת 2 אופטלגין לפני כן וזה יעזור...

בנוסף- והכי חשוב:
מה עלי לשאול את הרופא לאחר צילום הרחם.
ראיתי שהמון בנות עשו בדיקות של צילום רחם ושכחו לשאול את הרופא שאלות ממש חשובות! אז אני רוצה הכין רשימה מסודרת.
אשמח אם תוכלי לכתוב לי מה כדאי לי לשאול אותו אחרי הבדיקה..
לצפיה ב-'זאת בדיקה מאד טכנית'
זאת בדיקה מאד טכנית
25/11/2013 | 19:11
88
או שיש מעבר תקין בחצוצרות ופיזור החומר או שאין, הרופא יעדכן אותך בסוף הצילום מה הוא ראה, אין שם הרבה מה לשאול
לצפיה ב-'המלצה לרופא מראשון למעקב הריון שעובד עם כללית'
המלצה לרופא מראשון למעקב הריון שעובד עם כללית
25/11/2013 | 21:21
1
60
שלום,
אשמח לקבל המלצה לרופא או רופאת נשים,אשר עובדים עם כללית-  לצורך מעקב הריון,
עדיפות גבוהה לעיר ראשון לציון,חולון, אך אפשרי גם בתל אביב, רמת גן.

תודה,
מעיין.
לצפיה ב-'ד"ר ערן כסיף מקבל בראשון לציון, רחובות'
ד"ר ערן כסיף מקבל בראשון לציון, רחובות
26/11/2013 | 13:41
412
לצפיה ב-'שאלה על חומצה פולית ומניעה..'
שאלה על חומצה פולית ומניעה..
26/11/2013 | 17:07
1
75

היי לכולן..

הייתי כאן ממש ממזמן והחלטתי לחזור כי עזרתן לי בזמנו ממש ואתן מתוקות :)
אני לוקחת גלולות למניעה, ואני רוצה להיכנס להריון.
אפשר לקחת חומצה פולית ביחד עם הגלולה למניעה נכון? אין לזה השפעה מנוגדת או משהו כזה?

תווווודה מלכות! :)
לצפיה ב-'לגמרי אין בעיה'
לגמרי אין בעיה
28/11/2013 | 19:34
3
לצפיה ב-'פרופיל הורמנלי'
פרופיל הורמנלי
26/11/2013 | 18:02
3
84
עשיתי פרופיל הורמנלי לפני כ-5 שנים כאשר לא הייתי נשואה. התוצאות היו תקינות. בזמנו סתם רציתי לדעת שלא יהיו לי בעיות בכניסה להריון. עכשיו אנחנו בנסיונות הראשונים. השאלה האם פרופיל הורמנלי זו בדיקה שצריך לעשות יותר מפעם אחת? האם התוצאות יכולות להשתנות או שאני יכולה להיות רגועה שמבחינת הגוף שלי הכול בסדר?
לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
26/11/2013 | 18:54
54
ואני ממש לא מומחית.. התוצאות יכולות להשתנות אבל למה את מטרידה את עצמך בזה? אם היה תקין אין סיבה לחפש בעיות (זו דעתי) שיהיה לך בהצלחה :-)
לצפיה ב-'יכול בהחלט להשתנות מתקופה לתקופה'
יכול בהחלט להשתנות מתקופה לתקופה
26/11/2013 | 19:02
51
אבל זו בדיקה שבדר"כ עושים רק כשחושדים שיש איזושהי בעייה. במיוחד אם הגיל בכרטיס שלך הוא גילך, בעיקרון אין סיבה ללכת לעשות בניסיונות ראשונים,
אני באופן אישי הייתי מחכה כמה חודשים.
לצפיה ב-'אני חושבת...'
אני חושבת...
27/11/2013 | 06:26
40
שבנתיים אין צורך בעוד פרופיל. קחו את התהליך בכיף, למה סתם לדאוג?

בנוגע להורמונים זה בהחלט משתנה. גם הגיל וגם שינוי באורך החיים יכולים מאוד להשפיע.

לצפיה ב-'פרימולוט נור'
פרימולוט נור
27/11/2013 | 10:41
1
93
האם יכול להיות שההורמונים שיש בו הורגים את החשק?
לצפיה ב-'לא בטוחה'
לא בטוחה
27/11/2013 | 12:20
41
אבל שמעתי כבר כמה מקרים שכן.
אולי תנסי להחליף גלולות.
לצפיה ב-'חדשות ב- שלנו'
חדשות ב- שלנו
26/11/2013 | 17:09
20
105
לצפיה ב-'מצטרפת לפורום ואשמח לתשובותיכן '
מצטרפת לפורום ואשמח לתשובותיכן
26/11/2013 | 11:18
4
280
היי, אחרי שנים רבות מצטרפת לפורום הזה ומאחלת לכולם לעבור לפרום היריון במהרה, אז קצת על עצמי ואז שאלה (-:
אני בת 39 אמא לילדה בת 7 שנולדה על רקע טיפולי הזרעה  ובעת הכנה למעבר IVF נקלטתי עצמאית . לפני כשנתיים חזרתי למסע טיפולי הפוריות כאשר התחלנו טבעי רק עם מעקב ביוץ והזרעה והמשכתי עם גונל ואז בשל רשלנות רפואית  כאשר אני עם כאבים נוראיים ועלפון , נותחתי ניתום חירום דחוף של היריון מחוץ לרחם  וכריתת חצוצרה שמאלית , עם זאת הובהר לי שגם עם חצוצרה אחת ניתן להיכנס ,החלטתי שאינני חוזרת לטיפולים , לפחות לא בתקופה הזו ואחר ההחלמה התחלנו בנסיונות טבעיים פה ושם  ,אך שום דבר , לאחרונה חשבתי כבר לחזור לטיפולים , אך יש בי את הטראומה והפחד והחלטתי שאני מחכה עם זה עוד כמה חודשים , מעדיפה לרדת במשקל ולהתחזק, למרות  שגילי לא צעיר . מאז הניתוח המחזורים שלי לא סדירים , אבל מגיעים כל חודש בסביבות ה- 28 יום , 31 לפעמים גם כל  22 יום ואילו החודש לא קיבלתי עדיין , תאריך מחזור אחרון היה ב- 21.10 , עשיתי בדיקת היריון ביתית ביום ראשון שיצאה שלילית אבל המחזור עדיין לא מגיע , יש לי התקפים של כאבים ברחם כמו לפני מחזור, ממש חזקים שאני בטוחה שעומדת לקבל אבל לא , האם יכולה להיות תשובה חיובית בבדיקת דם למרות תשובה שלילית בביתית ? אני חוששת ללכת שמה אתאכזב מצד שני איחור כזה לא היה לי , אשמח לדעתכן ומקווה שלא עייפתי אותכן
לצפיה ב-'התשובה היא כן'
התשובה היא כן
26/11/2013 | 13:55
3
123
בהחלט יכול להיות שבדיקת דם תהיה חיובית למרות שהסטיק יצא שלילי ולא הייתי שוללת את זה במיוחד אם יש לך כאבים.
מציעה שתפני לרופא גם לבדיקה קטנה של עניין הכאבים
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
26/11/2013 | 14:07
2
62
אם עד מחר לא יגיע אגש לעשות בדיקת דם  בתקווה לתוצאה חיובית
לצפיה ב-'מחזיקה אצבעות חזק חזק לבדיקה חיובית'
מחזיקה אצבעות חזק חזק לבדיקה חיובית
26/11/2013 | 15:39
1
61
שתצא בטא יפה!!!!
יש מצב שהבדיקה שבדקת איתה היא לא מספיק רגישה ובגלל זה יצא שלילי.

בנוגע לכאבים, אכן עדיף לגשת לרופא אם זה כאבים שמפריעים לך והם לא אופיינים....

תעדכני :)
לצפיה ב-'תודה רבה רבה'
תודה רבה רבה
26/11/2013 | 16:45
54
על התגובה החמה , אני רוצה לקוות שכן מצד אחד ומצד שני ממש פוחדת להתאכזב, אולי בגלל זה דחיתי את הבדיקה, גם כי לא רציתי להידקר סתם אבל בעיקר כי הידיעה שאולי כן עושה לי מצב רוח טוב ואם מחר אראה לא בטוח זה יתסכל ואפילו ידאיג שהמחזור מתנהל בצורה כזו .
לצפיה ב-'פעם ראשונה'
פעם ראשונה
26/11/2013 | 16:47
1
171
היי לכולן, אני חדשה כאן,  אני ממש רוצה להתחיל להפסיק את הגלולות ולהתחיל לנסות, אני לוקחת חומצה פולית כבר יותר מ3 חודשים,אבל לצערי אני נמצאת בעודף משקל של יותר מ 10 קילו, כבר ירדתי 3 ואני עדיין בתהליך שכולל ספורט ותפריט בריא ,האם זה חסר אחריות מצידי להתחיל לנסות למרות שהמשקל שלי מעל הנורמה? אני מפחדת שזה עלול לסכן את העובר? אבל מצד שני אני כבר כל כך רוצה...
לצפיה ב-'לדעתי זה לא חסר אחריות'
לדעתי זה לא חסר אחריות
28/11/2013 | 19:30
42
מה גם שלוקח לעיתים זמן להיכנס להריון ואני מכירה נשים רבות שנכנסו להריון עם עודף משקל כזה... שאגב לא ממש נדיר.
כן הייתי מתייעצת עם הרופא על הסיכון בהריון עםם עודף משקל כזה ככה שאם את מחליטה שכן, תהיי מודעת לכל מה שאת צריכה לשים לב אליו ובכללי תהיי שלמה עם כל החלטה שתבחרי...

בהצלחה!
לצפיה ב-'מחזור לא סדיר ומקלוני ביוץ'
מחזור לא סדיר ומקלוני ביוץ
26/11/2013 | 22:07
5
121
היי בנות,

כיף להתקל בפורום הזה אנחנו בחודש הראשון לנסיונות ואני מקווה למצוא פה חם ולהיעזר בכן ומנסיונכן בדרך (וגם לעזור היכן שאוכל!).

קראתי לא מעט גם פה וגם ב-FF, ועם מחזורים שנעים בין 24 ל-29 יום התיישבתי לחשב קצת... הבנתי שחלון הפוריות אצלי נע בין יו"מ 7 (היום) לבין יו״מ 18. יש לי 2 שאלות לגבי הסטיקים:

- מתי עלי להתחיל לבדוק ביוץ באמצעותם (בתוספת שאר השיטות)? למיטב הבנתי יש לי סיכוי לבייץ ביו"מ 11, 12, 14, 15 והמספר הנוסף.......16. עם כל הימים שמומלץ לכסות אין לי מושג מתי לפתוח את הקמפו״ריה ועד מתי, מאיזה יום להתחיל לבדוק, כמה פעמים ביום לבדוק, ואני מאוד רוצה לגשת לנושא באופן מושכל ולא לחוץ, עד כמה שאפשר, כמובן. בטח שלא להלחיץ את בעלי בדרך... אני גם יודעת שדובר פה לא פעם על להתחיל טבעי בלי כל מיני מדידות אבל אני מאמינה ששילוב של השיטות היא הדרך שמתאימה לנו. רוצה לפחות לקוות.

- אם מדובר בתקופה כזו כל חודש (האם זה, אגב, אמור להשאר ככה כל עוד המחזורים לא סדירים? 12 יום??) מהי המלצתכן לגבי כמות סטיקים ממוצעת פר חודש? צריכה להתארגן עליהם ובהקדם ואין לי מושג ירוק

סורי על שאלות ה- Rookie ובהצלחה לכולנו!
לצפיה ב-'סטיקים של ביוץ'
סטיקים של ביוץ
27/11/2013 | 07:45
4
96
הייתי ממליצה להתחיל לבדוק במקלוני ביוץ ביו"מ=9, לפני הביוץ גם כי את לא יודעת עדיין באיזה ימים מגיע הביוץ שלך, וגם כדי לראות אם המקלונים עובדים עליך. כי יש נשים שהמקלון הראה שאין ביוץ כשהיה והפוך. לא יועדת אבל כמה זה שכיח. אצלי למשל הם מראים טוב.
לפני הביוץ תתחילי לראות את קו הביוץ במקלון חלש(הקו שמראה ביוץ לא הקו הקבוע)וכל יום שמתקרבים לביוץ תראי אותו יותר ויותר מתחזק, עד שביום הביוץ עצמו תראי 2 קוים חזקים ויפים. אם זה לא קורה התהליך הזה אז כדאי להסתמך גם על חום השחר (אני פחות מכירה את אופן הבדיקה)

לקבלת תוצאה מדוייקת כמה שניתן במקלוני ביוץ הייתי ממליצה לעשות את הפיפי בכוס פלסטיק חד פעמית (יש כאלה שפשוט עושות את הפיפי על המקלון אבל לדעתי זה לא מספיק זמן נמצא תחת זרם השתן וצריך 15 שנית וגם הפיפי לפעמים משפריץ ויכול לעבור את הקו המסון שאותו אסור להרטיב) בשתן) ואז לטבול את המקלון עד הקו המסומן 15 שניות . ולפני הבדיקה לא להרבות בשתייה כ 2-3 שעות לפני. לדעתי זה חשוב זו השיטה שאני עושה והמקלון מזהה די בדיוק את הביוץ.

את שואלת כמה מקלונים לקנות מראש? אין לדעת הייתי הולכת על החבילה של ה 2 אם כל חודש זה בסביבות 7-8 מקלונים.

בהריון הראשון שלי קניתי מראש 100 ונקלטתי אחרי 8 מקלונים (על החודש הראשון).
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
27/11/2013 | 14:52
3
53
אז אם הבנתי נכון, מהרגע שהסטיק חיובי מפסיקים לבדוק לאותו חודש ומקמפ״רים במרץ באותו יום וביומיים שלאחר מכן?הייתי תחת הרושם שהימים שלפני (מהרגע שמתחילים לבדוק סטיקים) הם היותר חשובים, וגם שצריך לבדוק למחרת שוב עד שהסטיק הופך שוב שלילי... נראה לי שעשיתי סלט והתבלבלתי קצת
לצפיה ב-'לא, דווקא מה שאת חשבת מדוייק.'
לא, דווקא מה שאת חשבת מדוייק.
27/11/2013 | 15:41
1
57
הימים שלפני הביוץ הם הכי פוריים כי הזרע יכול לחכות לביצית בעוד שהביצית מתפרקת יחסית מהר. כד להתחיל 3-4 ימים לפני מועד הביוץ המשוער, לבדוק עם סטיקים ולהמשיך לבדוק גם אחרי שחיובי עד שרואים שהופך לשלילי. היום בו הופך לשלילי זה יום הביוץ. כדאי לקמפר גם ביום הביוץ (היום בו הסטיק הופך שלילי) וגם יום-יומיים אחריו כדי לכסות את כל האופציות. בהצלחה!
לצפיה ב-''
27/11/2013 | 16:10
18
לצפיה ב-'לא לגמרי עשית סלט:)'
לא לגמרי עשית סלט:)
27/11/2013 | 22:08
51
לפני הביוץ יש הורמון שמתחיל לעלות וכשהוא מגיע לשיא אז מתרחש הביוץ (= הביצית משתחררת מהזקיק ותוך מספר שעות מגיע לנקודת ההמתנה לזרע).
כלומר מרגע שיש 2 פסים במקלון ההורמון ביוץ בשיא ויום או יומיים למחרת הביצית משתחררית ומוכנה לקליטה.
מכיוון שאומרים שזרע יכול לחיות 72 שעות בנרתיק בן קיום יחסים קצת לפני שיש 2 קוים יכולים להביא להריון.

אצלי יש שיקול של לא להגיע ליום אחרי ביוץ מותשים ודלי זרע.

אז אנחנו עושנו את זה מרגע הופעת 2 פסים ועד 4 ימים אחרי. לדעתי 3 ימים לא מספיק, לפעמים הביוץ לא קורה והגוף משחרר עוד ביצית.
ההמלצה של הרופא שלי היא פעם ביום ולא יותר מפעם ביום.
לצפיה ב-'שלום לכולם (: '
שלום לכולם (:
26/11/2013 | 19:01
4
186
לאחר חיפושים רבים האינטרנט הגעתי לפורום הזה וכבר הוקל לי...  אני נשואה שנתיים וחצי לאחר החתונה לקחתי גלולות מניעה במשך 8  חודשים ואחכ התברר לי שאני פוליציסטית ( מחזור פעם ב4 5 חודשים)  שגליתי שאני פולציסטית לא רציתי ישר להתחיל ם תרופות אז עשיתי דיקור ורפלקסולוגיה השקעתי הרבה כסף וזמן ולצערי לא עזר. לפני חודש לקחתי איקוקלומין ומעקב זקקים והיה לי זקיק אחד שבייץ  שבוע אחרי שהפסקתי עם האיקוקלומין התחילו לי כאבים בלתי נסבלים כאבי ראש, בטן ועייפות נוראית שמחתי כי חשבתי שאני בהריון אבל אחרי שבועיים קיבלתי מחזור עם כאבים חזקים שמעולם לא היו לי אני מרגישה חולשה ובלבול נוראי. בקופת חולים שאני מטופלת אין זמינות לתורים וקבעו לי תור רק לעוד חודש!! עכשיו אני לא יודעת מה כדאי לי לעשות כי מצד אחד אני לא מסוגלת לחשוב שוב על הסבל שהאיקוקלומין גורם לי ומצד שני אני ממש רוצה הריון. אולי יש כאן משהי שעברה משהו דומה ותוכל להמליץ לי. או על רופא מומחה באיזור ירושלים?    אשמח לתגובות
תודה מראש
לצפיה ב-'אקקלמין משפיע לפעמים גם בחודש שלא לוקחים אותו'
אקקלמין משפיע לפעמים גם בחודש שלא לוקחים אותו
27/11/2013 | 09:36
2
95
בדרך כלל נהוג לטפל חודש כן חודש לא ככה במשך חצי שנה (3 מחזורי אקקלמין)
תנסי לזהות ביוץ גם החודש ולקיים יחסים במועד.

בקשה מנהלית. הודעות רפואיות משרשרים לשרשור רפואי.
ישנם מספר שירשורים וכל הודעה צריך לצרף לשרשור המתאים. יש המון בנות עם המון שאלות ואם לא משרשרים השאלות נידחפות תוך כמה דקות לדפים רחוקים.

בהצלחה :)
לצפיה ב-'תודה על התגובה מודה לך מאוד'
תודה על התגובה מודה לך מאוד
27/11/2013 | 12:19
1
44
לא  הייתי בטוחה מה לעשות ועכשיו אני יותר רגועה עם ההחלטה שלי לא לקחת החודש
לצפיה ב-'בכיף :)'
בכיף :)
27/11/2013 | 14:21
22
לצפיה ב-'היי'
היי
02/12/2013 | 00:38
8
היי, אני בדרך כלל לא מנותנות העצות, אבל הסיפור שלך מאוד מאוד דומה למישהי שאני מכירה וחשבתי שאולי זה יכול לעזור. כמוך, החברה שלי קיבלה פעם בחצי שנה בערך וניסתה שיטות רלטרנטיביות במשך מעל שנה, דיקור ועוד, וזה לא עזר. רגע לפני שהתחילה טיפולים שמעה על מטפלת בשיטת תדרים ואחרי כמה טיפולים אצלה היא התחילה לקבל מחזור סדיר כל חודש ונקלטה בקלות. זה לא זול, זה לנסות עוד טיפול אלטרנטיבי שאני לא יודעת אם זה מתאים לך, אבל אם את מעוניינת אוכל להפנות אותך אליה. בכל מקרה, שיהיה בהצלחה!!!
לצפיה ב-'חדשה בפורום'
חדשה בפורום
27/11/2013 | 12:16
1
120
שלום לכל הנשים המקסימות,

אני קוראת בפורום באופן קבוע אך מעולם לא היה לי את האומץ לרשום הודעה.

אני אמא לילד מהמם בן 3.5 ומאז מחכים בצפייה גדולה לילדים נוספים אך בנתיים לא קרה דבר.

היום קיבלתי מחזור לאחר שבוע ששרפו לי הפטמות בטירוף והייתי בטוחה שהחודש המיוחל הגיע. אבל לא.

זה מה שבעצם גרם לי להצטרף אליכן.

נשבר לי לבד.

אני לוקחת אסטרופם כבר כמה חודשים. (מכוון שאני מפספסת ביוץ- הולכת למקווה)
לקחתי אקוקלומין כמה פעמים אבל אני מבייצת יפה אז אני לא צריכה את זה.
בקיצור אנחנו ביחד בביוץ המון זמן ובנתיים לא קורה שום דבר..

מקווה  
לצפיה ב-'היי:)'
היי:)
27/11/2013 | 23:14
50
גם אני אמא לילד מהמם בן 3.5 ומחכה כבר לעשות לו אח או אחות קטנה.

חודש שעבר היה החודש הראשון בו באמת ניסינו ברצינות, ולא הלך. כאבה לי הבטן בטירוף קצת לפני הביוץ וגם אחרי והייתי בטוחה שזה כאבי השרשה, התחיל דימום והפסיק. ובסוף הגיע המחזור במלא הדרו. אז החודש החלטתי להוריד ציפיות ולחץ. לי יש מחזורים שהחזה מתמלא בגודש ויש מחזורים שהוא רגיל לגמרי. שמתי לב שלכל סימן שמישהי שנכנסה להריון הרגישה יש את אותו סימן להרבה אחרות שלא נכנסו להיריון.

שיהיה בהצלחה לשתינו!

לצפיה ב-'אבקת דופק לכל דורשת '
אבקת דופק לכל דורשת
26/11/2013 | 08:37
16
208
היי בנות,
באתי לעדכן שהרגע חזרתי מבדיקה בה נצפה דופק בשני העוברים.
מאחלת לכל אחת ואחת כאן נס חנוכה (כל השנה אבל במיוחד עכשיו לפני החג) ושכולנו נחזור לכאן במהרה עם ידיים מלאות לסיבובים נוספים.

(סטימפ יקרה, את לא יוצאת לי מהראש מאז שקראתי את ההודעות שלך, אז אני מקדישה לך ארגז פרטי במיוחד )

המשך שבוע טוב לכולנו

|ארגז|
לצפיה ב-'מזל טוב ובהצלחה.'
מזל טוב ובהצלחה.
26/11/2013 | 08:39
40
לצפיה ב-'אוספת!!! '
אוספת!!!
26/11/2013 | 09:17
40
איזה כייף!
שיהיה בשעה טובה, קל וארוך
לצפיה ב-'איזה יופי!!! איזו התרגשות!!!!'
איזה יופי!!! איזו התרגשות!!!!
26/11/2013 | 09:18
75
מזל טוב מתוקה!!!! שהיה הריון קל ותקין ובסופו 2 תינוקות מהממים!!!!
לצפיה ב-'אוספת, תודה! '
אוספת, תודה!
26/11/2013 | 09:28
29
שימשיך תקין עגול ומשעמם.

המון מזל טוב!
לצפיה ב-' אוספת!'
אוספת!
26/11/2013 | 09:55
16
שימשיך תקין ומשעמם, ויסתיים עם שני תינוקות מדהימים
לצפיה ב-'אוספתתת '
אוספתתת
26/11/2013 | 10:03
1
34
איזה הודעה משמחת על הבוקר
מל טוב!!
את עכשיו תחילת שבוע 6?

יש לי בדיקת דופק יום ראשון הקרוב ואני אהיה שבוע 6+1 אז אני ממש צריכה נס חנוכה משל עצמי.
לצפיה ב-'אני בשבוע 6+3'
אני בשבוע 6+3
26/11/2013 | 13:54
39
איך קוראים לזה? שבוע 6 או 7? :)

מחזיק לך אצבעות!!
לצפיה ב-'בשעה טובה! '
בשעה טובה!
26/11/2013 | 10:04
1
34
שיהיה היריון קל מהמם ותקין שיסתיים עם ידיים מלאות כפליים!
אוספת המון אבקה. אזדקק לה בעוד שבועיים...
לצפיה ב-'טפו טפו טפו'
טפו טפו טפו
26/11/2013 | 13:54
12
מחזיקה לך אצבעות!!
לצפיה ב-'איזה כיף, תודה על הארגזים הגדולים '
איזה כיף, תודה על הארגזים הגדולים
26/11/2013 | 11:28
19
שיהיה הריון קל וכיפי
לצפיה ב-'איזה כיף!!! אוספת!!! '
איזה כיף!!! אוספת!!!
26/11/2013 | 11:39
28
שימשיך תקין ומשעמם!!!!
לצפיה ב-'וואו מזל טוב!!'
וואו מזל טוב!!
26/11/2013 | 13:02
23
קפצתי לפורום לראות מה קורה כי התגעגעתי לבנות ולאווירה, ולראות הודעה כזאת יש עושה הכי כיף שיש!!!
מוזמנת לקומונה ;)

מאחלת לכל הבנות פה לראות דופק הזמן הקרוב!!
לצפיה ב-'איזה כייף...'
איזה כייף...
26/11/2013 | 13:33
17
לצפיה ב-'מזל טוב!!! איזה מרגש זה דופק...אוספת!'
מזל טוב!!! איזה מרגש זה דופק...אוספת!
26/11/2013 | 13:34
16
לצפיה ב-'איזו נדיבה.. אני גורפת אבקה'
איזו נדיבה.. אני גורפת אבקה
26/11/2013 | 15:46
9
לצפיה ב-'איזו נדיבה.. אני גורפת אבקה'
איזו נדיבה.. אני גורפת אבקה
26/11/2013 | 15:47
9
לצפיה ב-'ספירת מלאי 24/11/2013 לתחילת שבוע'
ספירת מלאי 24/11/2013 לתחילת שבוע
24/11/2013 | 15:00
15
100
מי שרוצה להצטרף לרשימה או לעדכן מידע, אנא הוסיפי תגובתך בעמודת עידכוני סטטוס \התווספות לרשימה
עם הפרטים הרלוונטיים:                                                                                         
מי שלפני הביוץ - אנא שרשרי תגובה עם היום מתחילת המחזור בו את נמצאת ( י""מ = יום מחזור).
מי שנמצאת בי""מ 60 ומעלה תימחק אוטומטית מהרשימה, אלא אם ביקשה מפורשות להישאר בה.
הריוניות - אם פספסנו את הודעת הפסים שלכן ואתן רוצות להופיע ברשימה, אנא שרשרו את בקשתכן + תאריך פרסום הודעת הפסים שלכן\בטא בעמודת ""עידכוני סטטוס\התווספות לרשימה""
לכולנו"

לצפיה ב-'לפני הביוץ'
לפני הביוץ
24/11/2013 | 15:00
1
64
 שוב למעגל ימ 5
sandy 86 ימ 6
rotemika11 ימ 7
שיינה6   ימ 8
talip5 ימ 8
חיבוקית85 ימ 8
אודותי ימ 9
 מישהי שמבינה משהו ימ 11
 שקד שקדונית ימ 13
Az1980 ימ 13
חמודית27 ימ 14
טטיה1 ימ 14
אביטללי ימ 15
 kimkar ימ 16
אופטימית 1977 ימ 16
mirial251 ימ 17
 noa1016 ימ 21
אם הבנות2 ימ 22
timi24 ימ 23
סיווני30 ימ 26
 נונילה27 ימ 29
נשיקת חן ימ 32
פונטשית83 ימ 33
noanoa64 ימ 34
סרואסול ימ 38
natalie8310 ימ 38
פינקית ימ 39
ronki3 ימ 39
בת שלישית ימ 43
My Aria ימ 52
ספרפור ימ 54
לצפיה ב-'י״מ 1'
י״מ 1
24/11/2013 | 20:17
10
לצפיה ב-'אחרי הביוץ'
אחרי הביוץ
24/11/2013 | 15:01
1
67
dornat יואב 2
MIMI143 יואב 6
אני רק שאלה31 יואב 7
להשמין בקטע טוב יואב 8
IאילהI יואב 8
מנסה בפעם השילשית יואב 7
 Saritgil יואב 10
lid85 יואב 12
רותושתוש יואב 12
happyme יואב 12
npreminger יואב 13
לצפיה ב-'יואב 10'
יואב 10
25/11/2013 | 15:35
20
נוווו.... אתן בהריון
1
144
Babybini יואב 16
emmily plays יואב 16
אנייס2   יואב 16
שירה של תקווה יואב 20
לצפיה ב-'כן.. העלתי הודעת פסים ביום שישי..'
כן.. העלתי הודעת פסים ביום שישי..
25/11/2013 | 18:33
46
7
56
לצפיה ב-'יואב 8!'
יואב 8!
24/11/2013 | 16:31
19
לצפיה ב-'יוא"ב 1 '
יוא"ב 1
24/11/2013 | 19:51
16
לצפיה ב-'יוא״ב 1'
יוא״ב 1
25/11/2013 | 08:24
8
לצפיה ב-'יואב 2'
יואב 2
25/11/2013 | 10:48
10
לצפיה ב-'מבקשת לרדת מהספירה. בהצלחה לכולן'
מבקשת לרדת מהספירה. בהצלחה לכולן
25/11/2013 | 22:04
81
לצפיה ב-'אפשר להוריד אותי מהרשימה'
אפשר להוריד אותי מהרשימה
26/11/2013 | 10:20
108
אחרי אין ספור אכזבות, החלטתי לקחת חופשה מהפורום המדהים הזה...
מאחלת לכולכן המון הצלחה!
לצפיה ב-'יואב 8!'
יואב 8!
26/11/2013 | 17:09
24
20

שרשרו, בבקשה
יש לנו כמה שרשורי נושא
מבייצות ביחד, קיטורים, שירשור רפואי, טיפולייט, וכמובן שרשור ספירת מלאי שלנו שמתעדכן בראשון שלישי וחמישי בו אנו מעדכנות אם הפכנו מי"מ ליוא"ב ולהפך. נא לא לשרשר לשם תגובות ביניים או בקשה להחזקת אצבעות- זה אמור להיות שרשור אינפורמטיבי בלבד!

שימו לב כשאתן משרשרות שאלה חדשה, שרשרו לשרשור האחרון שנפתח בנושא (בראשון שלישי או חמישי) כדי לא להקפיץ מעלה שרשור ישן.
שימו לב שלעיתים השרשור החדש(שלא נכתבו בו עוד תגובות) עשוי לעבור לדף 2. הקפיצו אותו עם ההודעה שלכן! שרשורים בני למעלה מ72 שעות לא קופצים, לא משנה כמה תגובות תכתבו

מחכות למנקה
לכל אותן תגובות, שלא ממש קשורות לפורום ישירות (אם לא נפתח אתן מוזמנות לפתוח לבד עם תאריך אותו היום.)
טיפולייט
מבייצות ביחד בנוסף לפי הצורך נפתחים שרשורי "חדשות בבית" או "בהריון או לא בהריון" (כשאני רואה שיש כמה כאלה אני פשוט מאחדת אותן תחת הכותרת.
שרשורפואי
שרשורקיטור אנא זכרו שהמנהלות עושות עבודה התנדבותית, אז שמרו על הסדר בבית כדי לא לגרום לעבודה מיותרת

חדשות בבית
מחכות ביחד
הריון או לא הריון
הריוניות יקרות- אנחנו מאד שמחות להתעדכן בשלבים שאתן עוברות, אבל ברשימת ההריוניות החודשית אנחנו מעדכנות פעם אחת בלבד. החלטנה אם אתן רוצות שזאת תהיה ה"פ, בטא או דופק, אך לא נשנה את הרישום.

לצפיה ב-'סקר '
סקר
24/11/2013 | 14:55
44
220
המשך>>
לצפיה ב-'שאלות התייעצויות לתחילת שבוע'
שאלות התייעצויות לתחילת שבוע
24/11/2013 | 14:52
57
277
המשך>>
לצפיה ב-'קשקשת ברשת לתחילת שבוע'
קשקשת ברשת לתחילת שבוע
24/11/2013 | 14:52
50
132
המשך>>
לצפיה ב-'בהריון כן או לאלתחילת שבוע'
בהריון כן או לאלתחילת שבוע
24/11/2013 | 14:50
79
601
המשך>>
לצפיה ב-'שרשוראפואי וטיפולייט לתחילת שבוע'
שרשוראפואי וטיפולייט לתחילת שבוע
24/11/2013 | 14:48
40
79
לצפיה ב-'זקוקה להמלצה לרופא נשים לליווי הריון- ק.אונו'
זקוקה להמלצה לרופא נשים לליווי הריון- ק.אונו
24/11/2013 | 05:24
9
99
הי בנות,

מאחר וזו ההזרעה הראשונה שלי,
בתהליך ללא התערבות רופא,
זקוקה  להמלצה חמה לרופא נשים מאזור קרית אונו (נדמה לי שאעדיף רופאה)
אני זקוקה לרופא\ה אסרטיבי אך עם זאת קשוב ורגיש.
קופ"ח כללית.

משהי מכירה?
לצפיה ב-'אז ככה:'
אז ככה:
24/11/2013 | 08:07
1
75
על מי אני לא ממליצה- על ד"ר חגית מביסקי דויטש- יש לה תורים פנוים כל הזמן, בהתראה של מהיום למחר בערך אבל היא הרופאה הכי אנטיפטית שיצא לי להכיר... ממש לא נעימה... אבל כן יסודית.

על יעל דוידי- לא יודעת אם עדיין שם ממליצה בחום גדול אבל לדעתי יש בעיית זמינות תורים אצלה, כי כולם רצו אותה בזמנו, כי היא גם מקצועית מאד וגם מאד נעימה... (עשיתי אצלה הערכת גדילת עובר בזמנו)

כל הרופאים החדשים שאני רואה ברשימה עכשיו- בקושי מכירה... שמעתי שרות בלוך מומלצת (אבל שמעתי לכאן ולכאן...)

אני בזמנו הייתי אצל יעל אורון והיא גם הייתה מעולה!! אבל יצאה לשנת שבתון ואני לא סגורה אם חזרה...

בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
24/11/2013 | 19:41
17
האמת היא שאצל חגית יצא לי לבקר וברחתי כלעוד נפשי בי...

אבדוק את שאר הרופאות,
תודה רבה :)
לצפיה ב-'מרפאת נשים בבקעת אונו לכל השירותים'
מרפאת נשים בבקעת אונו לכל השירותים
24/11/2013 | 19:50
6
32
היתי רוצה להגיע למרפאה שיש בה הכל מהכל

שלא אצטרך לטייל ברחבי הארץ לבדיקות השונות,
אני מעדיפה שרופא אחד ילווה אותי לכל התהליך

מכירות מרפאה טובה ורופא (עדיף רופאה) מומלץ בבקעת אונו?
פתח תקוה, קרית אונו, אור יהודה, גבעת שמואל, בני ברק (הכי פחות עדיף)

תודה!
לצפיה ב-'זקוקה להמלצה על מרפאת נשים בבקעת אונו'
זקוקה להמלצה על מרפאת נשים בבקעת אונו
25/11/2013 | 10:10
12
מרפאה הנותנת את כל השירותים בליווי הריון,
הבנתי שנטקה בדרום ת"א כבר לא..

תודה!
לצפיה ב-'בפ"ת אני יכולה להמליץ לך על ד"ר סניור לאון'
בפ"ת אני יכולה להמליץ לך על ד"ר סניור לאון
25/11/2013 | 10:44
4
16
מרפאה של הכללית,
רופא מקסים, עדין ואנושי.

קובעים תורים מהר יחסית (שבוע המתנה)
הוא נותן לך את הנייד האישי שלו אם יש בעיה את יכולה להתקשר.
לצפיה ב-'באיזו מרפאה הוא מקבל?'
באיזו מרפאה הוא מקבל?
25/11/2013 | 12:24
3
15
במרפאה יש את כל השירותים למעקב הריון?
לצפיה ב-'אם המושבות, מרכז רום'
אם המושבות, מרכז רום
25/11/2013 | 12:47
2
17
הנה המספר תתקשרי ותבררי,
03-6287200
הבנות שם מאוד נחמדות.
(אני רואה שם הרבה נשים בהריון אז אני מניחה שכן)

המרפאה חדשה (נפתחה לפני חצי שנה), הכל יפה ומסודר.
זה יחד עם מרפאת ילדים (מופרד אבל שירותי המשרד משותפים).
אז כבונוס יש ילדים חמודים ומלא משחקים
(וכן, איכשהו מצאתי את החצי גם משחק שם...)

לצפיה ב-'וואו תודה,נפלאות הן דרכי...'
וואו תודה,נפלאות הן דרכי...
25/11/2013 | 15:18
10
לצפיה ב-'זה של קופח כללית?'
זה של קופח כללית?
26/11/2013 | 23:01
11
לצפיה ב-'חומצה פולית ובדיקות לפני הריון'
חומצה פולית ובדיקות לפני הריון
24/11/2013 | 14:53
1
122
שלום לכולם,

אני ובעלי רוצים להתחיל לנסות להיכנס להריון החל מעוד חודש. אני לא נוטלת עכשיו ולא נטלתי בעבר חומצה פולית - כי בהתחלה חשבנו להתחיל לנסות רק בעוד כחצי שנה או יותר (ולצערי לא נטלתי חומצה פולית כמו שמומלץ לנשים בגיל הפוריות).

האם יש בעיה ליטול את החומצה הפולית רק חודש לפני שמתחילים לנסות? האם כדאי במצב כזה לקחת את המינון היותר גבוה של 5 מ"ג במקום 0.4 מ"ג?

ושאלה נוספת- האם חובה לעשות את הבדיקות של CMV, Rubella וטוקסופלסמוזיס לפני שמנסים? יש בדיקות אחרות שמומלצות? אתן עשיתן את הבדיקות האלה או אחרות לפני?

תודה רבה מראש לעונים ושבוע טוב ופורה לכולם!
לצפיה ב-'כדאי לקחת חומצה פולית כבר עכשיו'
כדאי לקחת חומצה פולית כבר עכשיו
24/11/2013 | 15:07
104
גם אם תיקלטי חודש הבא.....
לגבי הבדיקות חשוב לעשות לפני ולראות שנדבקת בעבר ב-CMV ואת לא חולה בו עכשיו....
כמו כן אדמת, ספירת דם וכו'
לצפיה ב-'הזרעות - ראו מידע של פרופ׳. מעניין '
הזרעות - ראו מידע של פרופ׳. מעניין
24/11/2013 | 17:57
2
95
לקחת אוביטרל הים בערב ולבצע הזרעה ביום ג בבוקר,אם כי לא הייתי מוותר על האפשרות לבצע שתי הזרעות ואז לקבל את האוביטרל היום בבוקר.הרציונל מאחורי שתי הזרעות:
השאלה המטרידה מטופלי הפריון ובמיוחד בעת ביצוע הזרעות עם זרע תורם היא האם לבצע הזרעה בודדת או הזרעה כפולה –שאלה חשובה בעלת משמעות רפואית ,וכלכלית מהמדרגה הראשונה .
לצורך זאת אציין מספר נתונים פיסיולוגיים העולים ממאמרים מחקריים על הפיסיולוגיה של הרבייה:
1.משך החיות הממוצע של תאי הזרע באברי הרבייה הנשיים נע בין- 24-40 שעות,בעוד שטווח הביוץ לאחר עליית הורמון הביוץ או זריקת האוביטרל לעיתים יכול להתרחש גם יותר מ-34-40 שעות
2.בפועל רק 10% מתאי הזרע עשויים להימצא באתר ההפריה בחצוצרה בעת ההפריה של הביצית ולכן ההזרעה חייבת להתבצע לכל היותר מספר שעות מועט לפני הביוץ.
3.הביצית רוכשת את כושר ההפריה כ-6 שעות לאחר הביוץ ,כושר זה נשמר לה לפרק זמןשל 18 שעות נוספות
4.ביוץ יכול להתרחש לעיתים גם לפני שניתן לזהות בבדיקת ביוץ את הורמון ה-
. –הורמון הביוץLH
5.כאשר ניתן אוביטרל להשראת ביוץ על בסיס מעקב הזקיקים ,גודל הזקיקים לא משקף תמיד נאמנה את מועד הביוץ בגלל הוריאביליות בגודל הזקיקים הטרום ביוציים-
הביוץ יכול להתרחש תוך 22-47 שעות אחרי זריקת האוביטרל ,ולאור העובדה שאחרי הביוץ עומדים לרשותנו עוד 24 שעות בהן נשמר כושר ההפריה של הביצית הרי שעומדים לרשותנו כ-71 שעות ממועד זריקת האוביטרל שהינן אפקטיביות לצורך הפרית הביצית.

מכל האמור לעיל עולה שהזרעה כפולה מספקת חלון הזדמנות נרחב יותר לצורך ההפריה של הביצית המותנה בשלושה פקטורים מרכזיים :
1.במשך זמן נדידת הזרע לאזור האמפולרי של החצוצרה כדי להפרות את הביצית
2.משך הזמן מפליטת הביצית מהזקיק ועד קליטתה ע"י הקצה הפיבריאאלי הרחוק של החצוצרה
3.משך זמן החשיפה של הביצית לזרע בסביבה הקרובה בחצוצרה
4.קיימת סברה שבמחזורי טיפול עם תכשירים לגרימת ביוץ לאחר זריקת האוביטרל יתכנו ביוצים עוקבים בטווח של מספר שעות,כך שההזרעה הראשונה מספקת תאי זרע בכמות מספקת לביצית הראשונה שהתבייצה,ואילו ההזרעה השנייה מספקת מספיק זרע עבור הביציות הנוספות שחרגו מאוחר יותר.
5.נדרש זמן לזרע כדי לרכוש את כושר ההפריה –קפסיטציה עובדה המצריכה זמן נוסף

לצפיה ב-'הבאת אינפורמציה מאוד מעניינת.'
הבאת אינפורמציה מאוד מעניינת.
25/11/2013 | 20:41
1
19
לצפיה ב-'גם אני חושבת'
גם אני חושבת
26/11/2013 | 13:18
17
במיוחד עניין הישרדות הזרע בגוף האישה ועניין הביצית. שאלתי במרפאה שלי למה לא מבצעים 2 הזרעות וענו לי שהיום זה כבר לא נפוץ וזה היה בפרוטוקולים של פעם וגם שזרע שורד 3 ימים... לכי תביני
לצפיה ב-'היי - יש כאן בנות שעושות הזרעה עם הורמונים?'
היי - יש כאן בנות שעושות הזרעה עם הורמונים?
24/11/2013 | 17:39
4
93
אני לקראת הזרעה, בגלל הגיל שדוחק. אחרי שתי הפלות מהריונות ללא כל טיפול. קיבלתי מינון של 75 גונאל אף וקראתי קצת על כל התופעות לוואי של ההורמונים. האם במינון כזה זה גם קורה, הנפיחות, הכאבי ראש ומצבי הרוח? איך מתמודדים עם זה? יש דרך להפחית או לשלוט בזה?

וגם- אולי כדאי לעשות הזרעה בלי הורמונים בכלל? במה לדעתכן זה תלוי?

לצפיה ב-'עונה'
עונה
24/11/2013 | 18:04
2
69
קודם כל האם עשית בדיקות לאחר ההפלות, לנסות לברר מדוע התרחשו ? לגבי הגונאל, אני לוקחת מינון גדול יותר, לא ממש מרגישה תופעות, בהתחלה היו לי קצת יותר מצבי רוח אבל לא משהו שהפריע. מניחה שזה מאוד אינדיבידואלי
לצפיה ב-'רמת ההורמון שהרופאים נותנים'
רמת ההורמון שהרופאים נותנים
24/11/2013 | 19:55
1
52
לפי מה קובעים את רמת ההורמון את יודעת? זה מעודד לשמוע!
לצפיה ב-'כן'
כן
25/11/2013 | 09:17
28
בתחילה לפי הפרופיל ההורמונלי שלך, בהמשך לפי התגובה שלך לטיפול
לצפיה ב-'אני קיבלתי פיוריגן במינון נמוך'
אני קיבלתי פיוריגן במינון נמוך
25/11/2013 | 08:15
52
ולא היו כמעט תופעות לוואי, אבל זה מאוד משתנה מאישה לאישה.
אם הכל תקין אצל שניכם אני מאוד בעד להתחיל ממעקבים והזרעות בלי הרומונים, כי נראה לי חבל להכניס לגוף הורמונים כשאין לזה סיבה רפואית מוצדקת, אבל זה מאוד תלוי מה מצאו בבדיקות שלכם.
בכל מקרה חשוב מאוד להקפיד על מעקב צמוד כי ההורמונים יכולים לגרום לגירוי יתר שחלתי שעלול להיות מסוכן.
לצפיה ב-'תיכף לא יישארו לי וורידים שמישים!'
תיכף לא יישארו לי וורידים שמישים!
25/11/2013 | 10:48
7
126
עשיתי היום בדיקת דם נוספת, לאחר שהייתי אצל רופאת משפחה, שאמרה לי דרך אגב, שלא בטוח שאני פוליציסטית.
ורציתי להגיד שנורא בקלות אומרים פה על תסמינים לפוליציסטיות. היא אמרה לי ששיעור יתר זה לא סימפטום בישראל. בגלל עדות מסוימות. היא אמרה לי שאין לי מבנה גוף של פוליציסטית. אני לא ממש רזה ואין לי בטן בכלל.
בכל מקרה רק אם רואים באולטרא סאונד שהשחלות פוליצסטיות ניתן לקבוע את זה בכלל. אז להבא, כדאי להיזהר לפני שקובעים קביעות כאלו...
אז מחר אני אחזור לרופא פוריות ואעשה אולטרא סאונד. ואז אני אעדכן מה נסגר.
כנראה לא יהיה לי ביוץ החודש. ומסתבר שזה קורה ושזה לא מראה על בעיה בהכרח...
לצפיה ב-'הרופאה שלך טועה.'
הרופאה שלך טועה.
25/11/2013 | 21:54
2
84
אחותי פוליצסטית ואין לה בטן אבל יש לך וואחד שחלות פוליצסטיות.
ישנם רשימה של מאפיינים, אם יש לך 3 או יותר מהרשימה את בסבירות גבוהה פוליצסטית.

שיעור יתר זה כן סימפטום. יכול להיות שלבחורה ספציפית מעדה ספציפית יהיה יותר שיער מאשר לאחרות אבל בתוך העדה ישנם בנות עם שיעור סביר וישנם בנות עם שיעור יתר.
לאשכנזיות לא צריכות להיות כמעט שיערות, גם לצפון אפריקאיות ולאסיתיות(סיניות יפניות וכ"ו). למי שבה מארצות מזרח תיכון (כמו תורכיה) או מארצות כמו פרס, כורדיסטן וכו יש שיעור קצת יותר גבוה אבל עדין זה לא שיעור יתר.
מי שסובלת בשיעור יתר מגדלת שיער באיזור הצוואר, סנטר, פאות לחיים,חזה, בגב התחתון,בטן, מפשעות. איזורים שאצל נשים בדרך כלל לא קיים שיעור בכלל או במידה מועטה(כמו במפשעות)

גם השמנה ביטנית היא עיניין של גיל. אצלי לא הייתה טיפת שומן עד לפני שנתיים והנה בא היום שבו הבטן החליטה לקפוץ.
לכן אם יש אישה שיש לה תסמינים כדאי לה ללכת לבדוק האם מדובר בפוליצסטיות או לא.
במידה והרופא יאשר שאין לה פוליצסטיות שתשמח. במידה ויגלו שיש לה שתשמח שגילתה זאת מוקדם מאשר מאוחר.
לצפיה ב-'וואו. זה לגמרי מבהיר את הנקודה שלי'
וואו. זה לגמרי מבהיר את הנקודה שלי
25/11/2013 | 22:01
1
72
בנות פה ממהרות לתת אבחנה.
לפעמים בצורה ממש לא נאותה.
אני יורדת מהספירה ועוברת למעקב זקיקים.
בהצלחה לכולן
לצפיה ב-'שיהיה בהצלחה! רק משהו קטן'
שיהיה בהצלחה! רק משהו קטן
25/11/2013 | 23:22
57
אי אפשר לקחת משהו שנאמר לך על גבי הרשת כאבחנה. זו יכולה להיות המלצה, רעיון לבדיקה, הצעה במקרה הטוב...

לא כל מה שרופא אומר הוא קדוש, ולצערנו יש לא מעט רופאים ששוללים משהו בלי לדעת על זה יותר מדי.. תפני לרופאת נשים או פריון. רופא משפחה עם כל הכבוד הוא לא הכתובת.

בהצלחה עם מעקב הזקיקים ומאחלת לך שבקרוב מאוד תהיי בהריון
לצפיה ב-'היי מתוקה'
היי מתוקה
25/11/2013 | 22:23
62
קודם כל אני לא חושבת שמישהי כאן נתנה אבחנה, אך ורק רופא מוסמך לעשות את זה... בכל מקרה לגבי תסמונת שחלות פוליציסטיות יש סטנדטר עולמי שנקבע על ידי קבוצת מיקוד ברוטרדם והוא מדבר על כל אותם התסמינים שעל פיהם ניתן לקבוע על שחלות פוליציסטיות. דרך אגב חשוב לציין שאם יש מבנה פוליציסטי באולטרסאונד זה לא אומר שיש תסמונת שחלות פוליציסטיות וההפך - אם אין מבנה כזה באולטרסאונד לא ניתן רק על סמך זה לשלול את התסמונת. רופאת משפחה אינה מוסמכת לאבחן את זה אלא רופא נשים/ פוריות ו/או אנדוקרינולוג...
בכל מקרה, מאחלת לך המון המון הצלחה במסע להורות!!!
לצפיה ב-'וקצת מידע בנוסף'
וקצת מידע בנוסף
25/11/2013 | 23:32
50
יש הפרדה בין PCO  ו- PCOS. אחד הוא מבנה שחלות פוליציסטי והשני הוא תסמין שחלות פוליציסטיות.
הם לא בהכרח מחייבים אחד את קיומו של השני..

האבחנה של התסמונת היא על ידי 3 סימנים שמספיק שיש לך שניים מהם ואת לא חייבת שיהיו לך שחלות פוליציסטיות:
בדיקות דם עם יחס בין הLH ו Fsh
אי קבלת וסת או וסת לא סדירה
תסמינים אנדרוגניים- לי אין אותם בכלל!

בקיצור, יכול להיות שאין לך כלום וזה בסדר או שאולי כדאי לא לסמוך על מה שאמרה הרופאה בצורה עיוורת ולחפש מידע ברשת..
ככה אני מצאתי פתרון ונכנסתי להריון על אף השחלות הפוליציסטיות..
לצפיה ב-'אף אחת כאן לא נותנת אבחנה'
אף אחת כאן לא נותנת אבחנה
26/11/2013 | 06:33
1
53
זה לא פורום רפואי ולא פורום מקצועי.
הבנות כותבות כאן מנסיונן האישי שיכול לעזור לנו לעלות על דברים מנסיונן.
את האבחנה הסופית נותן רק רופא ורצוי מומחה לפוריות.
חבל לכעוס ובטח לעזוב .....
לצפיה ב-'יצא שאני עוזבת בגלל זה... וזה לא מדויק'
יצא שאני עוזבת בגלל זה... וזה לא מדויק
26/11/2013 | 08:48
64
אני בפורום כמעט שנה, מתוכה עשרה חודשים מנסה בפועל להיכנס להריון.
עד לאחרונה חשבתי שאני מאה אחוז (אחרי 2 הריונות שבאו בקלות)  ושסתם אנחנו לא מספיק מנסים. עכשיו אני מבינה שכנראה מחזור לא סדיר זה לא משהו קליל וכדאי לי לטפל בזה.
לי נאמר כאן שמספיק שיש לי שיעור יתר ומחזור לא סדיר בשביל שאני אחשב פוליציסטית. זה הכניס אותי לחרדה גדולה. רופאה לא מומחית אבל די חכמה, אמרה לי שזה לא מספיק ושרופא מוכרח לאבחן את זה באולטרא סאונד, אז על זה הערתי שחבל שסתם אמרו לי כזה דבר מרחיק לכת.
אחותי פוליציסטית והתייעצתי איתה אתמול. היא אמרה לי שלא כדאי לי להקשיב לדברים מפורום אם אני לוקחת אותם ככ ברצינות.
והאמת, שמרגע שביקשתי התייחסות לבעיה אמיתית שיש לי, לא קיבלתי פה אהדה. תגובות קצת קרות. אני לא צריכה את זה. והאמת שיש לי אחות שאני מדברת איתה חופשי וגם שתי שכנות, אחת אמבריולוגית שהיא במקרה פוליציסטית והיא בודקת לי עם פרופסורים ובעצמה את התוצאות שלי. ועוד שכנה שאני מספרת לה הכל.
אני לא באמת צריכה את הפורום.
אבל בהצלחה לכולן.
לצפיה ב-'המרפאה באם המושבות, מרכז רום'
המרפאה באם המושבות, מרכז רום
25/11/2013 | 12:45
41
הנה המספר תתקשרי ותבררי,
03-6287200
הבנות שם מאוד נחמדות.
(אני רואה שם הרבה נשים בהריון אז אני מניחה שכן)

המרפאה חדשה (נפתחה לפני חצי שנה), הכל יפה ומסודר.
זה יחד עם מרפאת ילדים (מופרד אבל שירותי המשרד משותפים).
אז כבונוס יש ילדים חמודים ומלא משחקים
(וכן, איכשהו מצאתי את החצי גם משחק שם...)

לצפיה ב-'שאלה שמטרידה אותי '
שאלה שמטרידה אותי
25/11/2013 | 13:22
6
156
היי בנות
מישהי יודעת מה זה אומר ANDROSTENEDIONE גבוהה? מה ההשלכות של זה ? איך מטפלים בזה? יש לי תור רק עוד שבועיים ואני כבר ממש בלחץ
לצפיה ב-'גבוהה בטווח הנורמה או שזה חורג?'
גבוהה בטווח הנורמה או שזה חורג?
25/11/2013 | 14:32
60
אם יש חריגה אז מאוד כדאי להתייעץ עם רופא... אני לא בטוחה שאני יכולה להסביר ממש טוב מה זה אומר אבל זה קשור בהורמונים... לא בטוחה עד כמה זה משפיע על כניסה להריון אבל זה עלול.
לצפיה ב-'כן יש חריגה מטווח הנורמה '
כן יש חריגה מטווח הנורמה
25/11/2013 | 14:58
4
53

10.07 - 0.48
טווח הנורמה

התוצאה שקיבלתי
13.94

לצפיה ב-'ברמה כזאת זה מראה על פוליצסטיות.'
ברמה כזאת זה מראה על פוליצסטיות.
25/11/2013 | 22:06
3
59
הגוף שלך מיצר עודף של הורמוני מין (עודף קטן) שהופכים להיות דמוי טסטסטורון.
הבדיקה צריכה להילקח שבוע אחרי הוסת או שבוע לפני הוסת. עשית את הבדיקה בזמן הזה?

תחזרי לרופאה שלך לקבלת תשובות מדויקות.
בבקשה אל תחפשי על זה מידע לפני שאת שומעת מה יש לרופאה לומר. ברשת יש המון דברים מפחידים שרובם לא קשורים למקרה שלך.
לצפיה ב-'הבדיקה נעשתה ביום ה3 למחזור '
הבדיקה נעשתה ביום ה3 למחזור
25/11/2013 | 22:22
31
והרופאה בדקה לי באולטרסאונד יום לפני המחזור והיא אמרה שאין לי שחלות פוליציסטיות אני לא יכולה לחכות כבר :( אני ממש דואגת
לצפיה ב-'לא בהכרח פוליציסטיות, יש הרבה אבחנות'
לא בהכרח פוליציסטיות, יש הרבה אבחנות
25/11/2013 | 23:14
1
36
כאן אני מסכימה עם הודעה של "אם הבנות2", אנחנו לא יכולות לקבוע אבחנות בחד משמעיות כזו, במיוחד שאת לא רופאה ולא מכירה את כל האופציות האפשריות... (כמובן גם אני לא)
לצפיה ב-'בכל שאר המחלות מדברים על ערכים שמעל ל400'
בכל שאר המחלות מדברים על ערכים שמעל ל400
26/11/2013 | 08:33
21
הערך שלה כמעט בנורמל, לא צריך לחפש לה מחלות אחרות. בכלל אם היא עשתה את הבדיקה ביום 3 הבדיקה לא מדויקת. צריך לערוך אותה ביום 7 אחרי המחזור ולא ביום 3 כמו שאר הבדיקות.
דיברנו על זה בעבר,אם אין שחלות פוליצסטיות באולטרסאונד זה לא אומר שאין תסמונת שחלות פוליצסטיות. אני דוגמא לכך ועוד רבות בפורום. דבר שני זה שבתחילת חודש אין הרבה זקיקים לא אומר ששבוע אחר כך לא יהיו הרבה זקיקים. במיוחד אצל בנות שהמחזור אצלן מאד ארוך.

נ.ב אני לא קבעתי שום דבר חד משמעית. אמרתי לה שתחזור לרופאה שלה ותשמע מה יש לה לומר.
לצפיה ב-'המלצה לרופא מראשון למעקב הריון שעובד עם כללית'
המלצה לרופא מראשון למעקב הריון שעובד עם כללית
25/11/2013 | 01:53
41
שלום,
אשמח לקבל המלצה לרופא או רופאת נשים,אשר עובדים עם כללית-  לצורך מעקב הריון,
עדיפות גבוהה לעיר ראשון לציון,חולון, אך אפשרי גם בתל אביב, רמת גן.

תודה,
מעיין.
לצפיה ב-'פרופיל הורמונלי - שאלה בנוגע לבדיקת הדם'
פרופיל הורמונלי - שאלה בנוגע לבדיקת הדם
26/11/2013 | 07:57
1
34
היי,
היום בבוקר (שלישי) קיבלתי מחזור,
אני צריכה לעשות את בדיקת הדם ביום חמישי, נכון?
לצפיה ב-'את יכולה לעשות בחמישי,שישי'
את יכולה לעשות בחמישי,שישי
26/11/2013 | 08:36
26
בהצלחה בבדיקה :)
לצפיה ב-'כמה שאלות'
כמה שאלות
26/11/2013 | 14:09
37
היי בנות,

מעניין אותי לדעת אם יש טעם לבקש מהרופא בדיקות פרופיל הורמונלי לאחר 5 ניסיונות לא מוצלחים כולל הריון כימי אחד?  או שהוא לא יתייחס אליי ברצינות ?
זו הפעם הראשונה שאני הולכת להגיע אליו לאחר כמה חודשים של ניסיונות. אני כן חושדת שייתכן והיו עוד מקרים של בעיה בקליטה כי גם החודש למשל הרגשתי כאבים בבטן התחתונה ובחילות חזקות בערך שבוע אחרי הביוץ שהפסיקו ואין הריון.

שאלה נוספת, אני ממש לפני מועד קבלת המחזור, בדיקת הריון (של קליר בלו)  שלילית, הביוץ נצפה ביום ה14 ויש לי בימים האחרונים כאבים מדאיגים בבטן התחתונה בצד ימין.

ייתכן שאלה הכאבים הרגילים לפני המחזור(לא היו לי כאבים כאלה בעבר) או להתחיל לדאוג (הריון מחוץ לרחם וכו)?

תודה מראש לעונות.
לצפיה ב-'מבייצות ביחד לתחילת שבוע'
מבייצות ביחד לתחילת שבוע
24/11/2013 | 14:48
4
32
לצפיה ב-'שאלת ביוץ'
שאלת ביוץ
24/11/2013 | 15:07
3
115
אני ביו״מ 16. ביו״מ 14 בדיקה שלילית. אתמול יו״מ 15 עשיתי בדיקת ביוץ שיצאה חיובית. היום היא כבר שוב שלילית. מה זה אומר? הביוץ היום? מחר זה נחשב יוא״ב 1? להמשיך לקמפר היום ומחר?
לצפיה ב-'כן הביוץ היום והייתי מכסה את היום.. מחר'
כן הביוץ היום והייתי מכסה את היום.. מחר
24/11/2013 | 15:08
73
ומחרתיים ליתר ביטחון
לצפיה ב-'הביוץ היום, מחר אכן יוא״ב 1'
הביוץ היום, מחר אכן יוא״ב 1
24/11/2013 | 15:25
1
52
תקמפרו היום ומחר ושיהיה בהצלחה!
לצפיה ב-'אוקיי. תודה לכן;)'
אוקיי. תודה לכן;)
24/11/2013 | 16:04
17
לצפיה ב-'קיטורים ותמיכה לתחילת שבוע'
קיטורים ותמיכה לתחילת שבוע
24/11/2013 | 14:47
7
49
לצפיה ב-'טוב '
טוב
24/11/2013 | 10:28
6
205
היום אני יוא״ב 16!!! אמורה לקבל מחזור מחר. אתמול הייתה לי ירידה דרסטית בחום אך להפתעתי היום עלייה בחום מעל חום הביוץ. כיום יש לי הכתומות קלותכמו לפני כל מחזור. טוב נחכה למכשפה ...
לצפיה ב-'קודם כל בהצלחה!!!!'
קודם כל בהצלחה!!!!
24/11/2013 | 14:12
2
79
ואם את יואב 16 בוודאות אז את יכולה לבדוק עם בדיקה ביתית על הבוקר!!!!
תעדכני
לצפיה ב-'אם אצלי הביוץ מגיע מאוחר'
אם אצלי הביוץ מגיע מאוחר
25/11/2013 | 01:11
1
54
11 יום לפני שצריכה לקבל. החל מאיזה יוא"ב אני יכולה לבדוק הריון?

לצפיה ב-'במקרה כזה...'
במקרה כזה...
25/11/2013 | 06:28
38
עדיף שתמתיני לאיחור, הכי בטוח לבדוק החל מיוא"ב 12 וזה במידה ואת בודקת עם בדיקה מאוד רגישה.
אם אין לך בדיקה רגישה אז תבדקי ביואב 14 שזה מבחינתך 3 ימי איחור.
לצפיה ב-'עדיף לחכות לאיחור'
עדיף לחכות לאיחור
24/11/2013 | 15:39
1
53
למרות שאני לא מהמתאפקות :)
מקווה שהמכשפה לא תגיע ובמקומה תקבלי בדיקה חיובית!!
לצפיה ב-'תודה רבה...'
תודה רבה...
24/11/2013 | 20:03
24
לצפיה ב-'עדכון..'
עדכון..
24/11/2013 | 20:05
125
קודם כל תודה לכן על ההודעות.. אז בכל זאת קיבלתי היום בצהריים... עם צער מסוים כי עשיתי את כל מה שצריך כדי שיהיה הריון אך כנראה שאלוהים לא רצה עבורי בחודש הזה.. זה יהיה בעזרת השם בקרוב ... לכולנו ... אמן
לצפיה ב-'ספירת מלאי 22/11/2013 לסופ"ש'
ספירת מלאי 22/11/2013 לסופ"ש
22/11/2013 | 12:04
14
77
עם הפרטים הרלוונטיים:                                                                                         
לכולנו"

לצפיה ב-'לפני הביוץ'
לפני הביוץ
22/11/2013 | 12:05
47
 שוב למעגל ימ 3
sandy 86 ימ 4
rotemika11 ימ 5
שיינה6   ימ 6
talip5 ימ 6
חיבוקית85 ימ 6
אודותי ימ 7
 מישהי שמבינה משהו ימ 9
 שקד שקדונית ימ 11
Az1980 ימ 11
חמודית27 ימ 12
טטיה1 ימ 12
אביטללי ימ 13
 kimkar ימ 14
אופטימית 1977 ימ 14
mirial251 ימ 15
 noa1016 ימ 19
אם הבנות2 ימ 20
timi24 ימ 21
סיווני30 ימ 24
 נונילה27 ימ 27
נשיקת חן ימ 30
פונטשית83 ימ 31
noanoa64 ימ 32
סרואסול ימ 36
natalie8310 ימ 36
פינקית ימ 37
ronki3 ימ 37
בת שלישית ימ 41
My Aria ימ 50
ספרפור ימ 52
לצפיה ב-'אחרי הביוץ'
אחרי הביוץ
48
MIMI143 יואב 4
אני רק שאלה31 יואב 5
להשמין בקטע טוב יואב 6
IאילהI יואב 6
מנסה בפעם השילשית יואב 5
 Saritgil יואב 8
lid85 יואב 10
רותושתוש יואב 10
happyme יואב 10
npreminger יואב 11
נוווו.... אתן בהריון
88
Babybini יואב 14
emmily plays יואב 14
אנייס2   יואב 14
שירה של תקווה יואב 18
לצפיה ב-'הריוניות נובמבר'
הריוניות נובמבר
3
122
sharonbr2 ה"פ 3/11/13
greyPilo בטא 12/11/13
Inbarit85 בטא 14/11/13
reggi1 בטא 17/11/13
3merry ה"פ 19/11/13
Blackbird8 בטא 20/11/13
לצפיה ב-' כנראה שכן!'
כנראה שכן!
24/11/2013 | 08:42
2
129
אחרי שהתייעצתי איתכן ביום שישי לגבי שלב  לוטאלי ארוך של 18 ימים, וכשהיה נראה בלתי אפשרי בעליל שאני בהריון, מכיוון שפעם אחרונה שבה קיימנו יחסים הייתה שבוע שלם לפני הביוץ,
הקשבתי לכן, ועשיתי הבוקר בדיקה ביתית והפס יצא כל כך חזק ואפילו עוד לפני פס הביקורת!! חיובי!!! אמא'לה!

עדיין לא מעכלת, כי החודש הזה מבחינתי היה כבר חודש שמראש וויתרתי... אז זו בהחלט הפתעה מרגשת!

הכי מוקדם שהצלחתי לקבוע לבדיקת דם זה ביום שלישי....
לצפיה ב-'מזל טוב ... '
מזל טוב ...
24/11/2013 | 10:35
50
איחוליי להריון מרתק.. זה רק אומר שלפעמים דווקא כשמרפים זה קורה.. בכל תחומי החיים
לצפיה ב-'מזל טוב ... '
מזל טוב ...
24/11/2013 | 10:36
25
איחוליי להריון מרתק.. זה רק אומר שלפעמים דווקא כשמרפים זה קורה.. בכל תחומי החיים
22/11/2013 | 12:06
16
22/11/2013 | 12:06
5
29

שרשרו, בבקשה
יש לנו כמה שרשורי נושא

מחכות למנקה
טיפולייט
שרשורפואי

חדשות בבית
מחכות ביחד
הריון או לא הריון

לצפיה ב-'מעדכנת יוא"ב 1'
מעדכנת יוא"ב 1
22/11/2013 | 17:53
4
23
לצפיה ב-'סליחה - יואב=1=23/11/2013'
סליחה - יואב=1=23/11/2013
22/11/2013 | 23:44
3
23
הבנתי שהיוא"ב=1 זה יום אחרי שהקו חלש.
לצפיה ב-'ביוץ בלי סימנים - עזרה בבקשה!!'
ביוץ בלי סימנים - עזרה בבקשה!!
24/11/2013 | 10:12
2
76
בנות שאלה!

אני אמורה לבייץ ביום שלישי בקרוב (קיבלתי מחזור ב-11/11 והמחזור 29 יום).

הבעיה שאני לא מרגישה בכלל הפרשות, האם זה אומר שלא יהיה ביוץ?

תודה!
לצפיה ב-'למה אתן לא עונות... )-:'
למה אתן לא עונות... )-:
24/11/2013 | 14:18
1
20
לצפיה ב-'לא שואלים שאלות בשרשור ספירת המלאי'
לא שואלים שאלות בשרשור ספירת המלאי
24/11/2013 | 14:43
60
תעייני בנהלי פתיתח ההודעות בפורום...
לצפיה ב-'איחור במחזור ובטא שלילית'
איחור במחזור ובטא שלילית
22/11/2013 | 14:57
112
החודש התחלתי טיפול בגונל  f למטרת הזרעה, הזרקתי במשך שבועיים כל יום ובאמצע הטיפול הרופא החליט להפסיק את הטיפול בגלל ציסטה, המחזור לא הגיע ולאחר 5 ימי איחור עשיתי בדיקת בטא שיצאה שלילית כמובן, עכשיו אני כבר שבוע ויום באיחור ואין סימני מחזור אני לא יודעת מה לעשות זה מכניס אותי לדיכאון האם יש פה מישהי שקרה לה דבר דומה??....

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

ד
ד"ר רון טנצר
טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי
פורום קלאב פוט
פורום קלאב פוט

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה