לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

לצפיה ב-'כשסופרים 14 יום מהביוץזה כולל את היום של '
כשסופרים 14 יום מהביוץזה כולל את היום של
18/01/2014 | 21:04
7
199
הביוץ?
ואז המחזור (דימום ממש) אמור להופיע ביום ה 15? או ביום ה 14?

אשמח אם מישהי תעשה לי סדר.

תודה
לצפיה ב-'זה לא כולל את יום הביוץ...'
זה לא כולל את יום הביוץ...
18/01/2014 | 21:24
6
158
ואז המחזור אמור לבוא ביום ה-15....
לצפיה ב-'אז..'
אז..
19/01/2014 | 20:26
5
66
ההפרשות החומות מגיעות יומיים שלושה לפני המחזור, כלומר כבר ביוא"ב 12-13 אפשר לדעת אם יש הריון לפי זה שאין הפרשות חומות לא?
לצפיה ב-'אצלי למשל הןפיע הפרשות חומות ביום ביוץ 12 '
אצלי למשל הןפיע הפרשות חומות ביום ביוץ 12
19/01/2014 | 20:34
2
60
ואחרי כמה שעות כבר התחיל הדימום.
לצפיה ב-'אוי חחחח חשבתע שאת הולכת לכתוב לי'
אוי חחחח חשבתע שאת הולכת לכתוב לי
19/01/2014 | 21:05
1
55
שלך הופיכו הפרשות חומות ובסוף זה היה היריון...
לצפיה ב-'לא רק החודש הזה מנסים ניסיון ראשון רוצים בן '
לא רק החודש הזה מנסים ניסיון ראשון רוצים בן
20/01/2014 | 07:14
41
אז אני במעקב של זקיקים נראה מתי יגיע הביוץ החודש חודש שעבר הגיע רק ביןמ 37
לצפיה ב-'אל תשכחי'
אל תשכחי
19/01/2014 | 20:57
1
59
שיש מצב שאין הפרשות חומות בגלל ההורמונים.... זה איפה מעקב את המחזור אם אני לא טועה...
טוב מתי את בודקת???
לצפיה ב-'אין לי מה לבדוק סטימפ '
אין לי מה לבדוק סטימפ
19/01/2014 | 21:12
59
אני יואב 12 ועם הפרשות חומות שהתחילו מאתמול... וגם הציצי שלי ירד מניפחו.

וגם הרגשה שזה לא זה החודש.
לצפיה ב-'משתפת...'
משתפת...
18/01/2014 | 19:41
1
208
אז אחרי שחשבתי שהחודש יילך, נראה שהמכשפה עומדת להגיע. אני אמורה לקבל ביום שני ומיום ראשון שעבר ( 6 ימים אחרי ביוץ) החלו הכתמות חומות שבאו והלכו.היום ההכתמות התחזקו, אבל עדיין לא מדובר בדימום של ממש. בנוסף, תחושות של לפני מחזור. יש פה מישהי שמכירה סיפור דומה שנגמר בצורה חיובית? או שאפשר להספיד כבר?
לצפיה ב-'היי'
היי
18/01/2014 | 21:46
94
יכולה רק לשתף שההריון הקודם שלי
התחיל עם הרבה מאוד הכתמות לפני התאריך שבו הייתי
אמורה לקבל  ואפילו דימומים קטנים של תחילת מחזור
ממש בתאריך עצמו ויום אחרי בדיקת הריון חיובית
וברוך השם- היום עם ילד מתוק בן שנה וחצי. אז לא להספיד
כלום! הלוואי וזה יהיה החודש המנצח שלך....
לצפיה ב-'משתפת...'
משתפת...
18/01/2014 | 19:41
115
אז אחרי שחשבתי שהחודש יילך, נראה שהמכשפה עומדת להגיע. אני אמורה לקבל ביום שני ומיום ראשון שעבר ( 6 ימים אחרי ביוץ) החלו הכתמות חומות שבאו והלכו.היום ההכתמות התחזקו, אבל עדיין לא מדובר בדימום של ממש. בנוסף, תחושות של לפני מחזור. יש פה מישהי שמכירה סיפור דומה שנגמר בצורה חיובית? או שאפשר להספיד כבר?
לצפיה ב-'אז ככה...'
אז ככה...
18/01/2014 | 18:43
1
227
עד חודש שעבר המחזור שלי היה תמיד כל 28 יום קבוע...
חודש שעברת.. פעם ראשונה שקיבלתי אחרי 31 יום ( אולי בגלל כל הלחץ - אין לי הסבר אחר...)
החודש בעקרון מכיון שאני מחשבת את המחזור כל 28 יום בעיקרון הייתי אמורה לקבל אתמול מחזור וכלום...
מכיון שאני לא רוצה לפתח ציפיות ולה"
תאכזב החלטתי לחכות ליום שני בבוקר ( כביכול 31 יום), אם לא אקבל עד אז אז בצע בדיקה ביתית
בקיצור ההמתנה כבר מחרפנת אותי, כ"כ מקווה שהחודש יהיה החודש המנצח ( אמן)
הצילו...הזמן כאילו עצר מלכת לא עובר הזמן!!!
לצפיה ב-'שולחת חיבוקים!!'
שולחת חיבוקים!!
18/01/2014 | 20:06
77
ללא ספק נשמע מבאס לחכות...
אני יכולה לומר שמהצד שלי אני מבינה כמה קשה להתבאס אם לא נראה הקו המיוחל אבל תמיד אפשר להסתכל על חצי הכוס המלאה (לדוגמא להבין שבפועל יש עוד שבועיים וקצת עד חלון ההזדמנויות הבא- הביוץ החדש, ולומר שוואלה ניתן את כל מה שיש וננסה להצליח....) מה שאני מנסה לומר זה-כן, מבאס לקבל את השלילי אבל זה יבוא אליך ואלי ולכל בנות הפורום המהמם הזה בסופו של דבר....אמן ואמן החודש הזה הוא שלך אך אם לא אין סיבה להיות בהרגשה רעה! יש לנשום ולקוות לטוב (בכלל חיוביות רק עוזרת לנו במצב כזה ומשדרת לגוף דברים טובים)

נ.ב- חודש שעבר הייתי במצב כזה ודווקא לי אישית עזר לעשות בדיקה 3 ימים לפני ה"איחור" ושהיה שלילי זה עזר לי להנמיך ציפיות ולקבל את זה באהבה....אולי זה שווה גם לך במקום לחשוב על שני...אבל שוב-כל אחת והראיה שלה על הדברים אז הכל מקובל לפי מה שטוב לך :)
לצפיה ב-'זה פשוט לא מסתדר לי, אשמח לעזרה|ע'
זה פשוט לא מסתדר לי, אשמח לעזרה
18/01/2014 | 14:24
15
384
היי בנות,
משהו מוזר קורה...החום שלי לא עולה לאחר הביוץ (בהנחה כי הוא נגמר), אני מצרפת את הטבלה שלי
כך שתוכלו לראותה.
ביום ה-20 (יום שלישי) יצאה לי בדיקת ביוץ הכי חיובית שאפשר (שהקו בדיקה יותר כהה מהביקורת).
אבל עברו 4 ימים מאז והחום אפילו לא מראה סימן של עליה.
בנוסף,אני מיום חמישי עם כאבי פטמות בדיוק כמו שהיה לי חודש שעבר בזמן הביוץ (ונמשך לי שבוע אחריו)

טכנית חשבתי על זה והגעתי למסקנה שזה יכול לומר רק דבר אחד:
שהביוץ הזה היה ארוך (הרי יכול להיות עד 72 שעות!) ושאני עדיין לא סיימתי אותו...
ואם כך אז זה אומר שבטוח לא נקלטתי כיוון שאם הייתי נקלטת זה היה מהימים שקדמו לביוץ
כי אז קמפרנו (PM זה אומר שקמפרנו בלילה לפי הטבלה) ואז באמת הביוץ היה "נגמר" והחום היה עולה...
לא כך?
אגב-המדידה של יום שישי 17.1 היא אחרי שעתיים וחצי שעות שינה, של היום היא 8 שעות שינה.
האם אני צודקת?, אשמח לשמוע דעות בנושא כי אני מתחילה להבין שלפי התאוריה שלי אפשר להיפרד להתחיל להספיד :(
לצפיה ב-'היי'
היי
18/01/2014 | 14:38
94
לפי דעתי הביוץ היה ביו"מ 20. ד"א מדידות ששונות מהמדידות הרגילות שלך, כמו שינה קצרה או שעה אחרת, כדאי לסמן להתעלם מהן כי הן לא רלבנטיות. בהצלחה
לצפיה ב-'אני נוטה להסכים עם אמונה אופטימית'
אני נוטה להסכים עם אמונה אופטימית
18/01/2014 | 15:15
13
179
ביוץ ביום 20 ומאז עליה, איטית אבל קיימת, מלבד היום שיכול להיות משהו יוצא דופן. תקפידי למדוד אחרי מספיק שעות שינה ותחשבי אם קיימים עוד הבדלים בין המדידות שיכולים להשפיע על החום. מעניין, עם זאת, למה FF לא מסמן לך את יום הביוץ... גם לי בחודש שמדדתי הייתה עליה איטית והוא כן סימן לי. מצרפת את הגרף שלי מהחודש בו מדדתי. אני אגב הפסקתי למדוד ביום שבו FF זיהה לי את הביוץ ווידאתי שזה היה מתי שחשבתי.
לצפיה ב-'ואגב'
ואגב
18/01/2014 | 15:17
57
אני סומכת על מקלוני הביוץ יותר...
לצפיה ב-'שאלה קטנה'
שאלה קטנה
18/01/2014 | 15:48
11
65
האם יכול להיות שבייצתי ביום ה-20 כשלמעשה באותו יום הייתה לי בדיקה חיובית של מקלוני הביוץ בצהריים? זאת אומרת-זה הגיוני? כי הרי זה אמור לציין שהביוץ יקרה כ-24 שעות אחרי שלקחתי את הבדיקה, לא?

אגב גם יום לפני ה20.1 היה לי חיובי ב19.1 וגם יום אחרי 21.1 (אבל הקווים היו זהים לדעתי....ויכול להיות שהם היו טיפונת בהירים מהביקורת אבל ממש קצת)
לצפיה ב-'זה יכול להיות'
זה יכול להיות
18/01/2014 | 16:06
10
62
הביוץ קורה ב-24 שעות שלאחר החיובי, וזה יכול להיות גם מספר שעות לאחר מכן. היו פה כבר כמה בנות שסיפרו שבמקלוני ביוץ יש להן תמיד יומיים חיוביים, אבל בגלל שהן עשו מעקב זקיקים הן גילו שהן בעצם מבייצות ביום השני של החיובי, כלומק בטווח של 24 שעות מהחיובי הראשון. כך שהגיוני שבייצת ביום ב-20 אם היה חיובי ביום ה-19, גם אם המשיך להיות חיובי.
לצפיה ב-'הבנתי, אגב'
הבנתי, אגב
18/01/2014 | 16:16
9
50
סקרן אותי מה שרשמת על FF אז שיניתי לרגע את החום של היום מ36.6 ל36.7 (כמו שהיה אתמול למעשה, אבל אתמול גם ישנתי שעתיים...) והפלא ופלא הוא זיהה את הביוץ כיום 21.1.

אז כמו שאמרתן לי באמת הייתה עלייה אבל איטית החודש ודווקא החום של היום לא נותן לתוכנה להבין שהיה ביוץ....מעניין אם מחר עם החום המצב ישתנה או לא..
לצפיה ב-'יפה'
יפה
18/01/2014 | 17:27
8
36
אז זה בכל זאת ביום ה-21 ולא ביום ה-20 כמו שחשבנו. מה שמנחה אותו זה כנראה הערכת ביוץ? לא יודעת...
לצפיה ב-'אצלי ה FF לא מראה ביוץ בגלל שלפי החום '
אצלי ה FF לא מראה ביוץ בגלל שלפי החום
19/01/2014 | 10:47
7
58
הוא סימן לי ביום 10 אבל בגלל הערכות ביוץ זה בילבל אותו...
לצפיה ב-'בפורום פוריות אמרת שעשית הזרעה'
בפורום פוריות אמרת שעשית הזרעה
19/01/2014 | 12:02
6
42
האם ביצעת מעקב זקיקים?
לצפיה ב-'כן. עשיתי הזרעה ביום חמישי לפני שבוע וחצי נרא'
כן. עשיתי הזרעה ביום חמישי לפני שבוע וחצי נרא
19/01/2014 | 12:35
5
41
נראה לי שהרופא חשב לפי מעקב זקיקים כי הביוץ יהיה ביום שבת בפועל לפי תחושות ובדקתי גם עם ערכת ביוץ הביוץ לדעתי היה בראשון וביום שני היה בערב מעט דימום בניגוב שדי הלחיץ אותי ...
זו הזרעה ללא הורמונים...
לצפיה ב-'Nuki עשית הזרעה ללא הורמונים כלל'
Nuki עשית הזרעה ללא הורמונים כלל
19/01/2014 | 12:41
4
95
גם לא אוביטרול לביוץ?
לצפיה ב-'נכון. אני מבייצת תקין...הכל בסדר '
נכון. אני מבייצת תקין...הכל בסדר
19/01/2014 | 12:54
3
42
פשוט לא נכנסת להריון.
לצפיה ב-'גם אני ועדיין הציעו לי הזרעה עם אוביטרול '
גם אני ועדיין הציעו לי הזרעה עם אוביטרול
19/01/2014 | 13:08
27
עוד לא התחלתי אבל זאת האופציה שנתנו לי.
ביוצים ומחזורים סדירים הכל תקין.
היום יש לנו פגישה עם רופא פיריון לגבי החלטה האם ללכת על הזרעות כבר לכן אני שואלת. הייתי מעדיפה הזרעה בלי הורמונים כלל.
לצפיה ב-'איך זה יכול להיות שרופא עושה הזרעה בלי '
איך זה יכול להיות שרופא עושה הזרעה בלי
19/01/2014 | 13:09
1
49
מעקב סופר מדוייק אחרי הביוץ ובתזמון צמוד ככל שניתן לביוץ?
נראה לי קצת חסר אחריות
אני עוברת מעקב זקיקים ותזמון יחסים טבעיים ואין לי ספקות בחיים ל- מתי הביוץ?
אפילו סטוק בדיקות הביוץ שלי נשאר כמו שהוא כי אין לי צורך בו...
לצפיה ב-'אכן, חייבים גם בדיקות דם'
אכן, חייבים גם בדיקות דם
19/01/2014 | 14:20
25
לא מספיק לעשות אולטרסאונד כי כל אישה מבייצת בגודל שונה של זקיק...
לצפיה ב-'היי אם בצילום רחם מתחילים לראות ביוץ אז '
היי אם בצילום רחם מתחילים לראות ביוץ אז
18/01/2014 | 07:49
5
185
תתחילו לקיים יחסים
לצפיה ב-'התכוונתי לענות לשירה ויצא הודעה חדשה בטעות'
התכוונתי לענות לשירה ויצא הודעה חדשה בטעות
18/01/2014 | 08:05
37
לצפיה ב-'לא רואים בצילום רחם ביוץ'
לא רואים בצילום רחם ביוץ
18/01/2014 | 10:08
3
123
בצילום רחם מזריקים יוד...
היוד נכנס דרך הנרתיק לחלל הרחם והנוזל עובר דרך החצוצרות.
השחלות לא מודגמות בצילום.
זקיקים ניתן לראות רק ב-US
לצפיה ב-'בגלל שהיא רשמה שראו בצילום אז אמרתי שאם '
בגלל שהיא רשמה שראו בצילום אז אמרתי שאם
18/01/2014 | 16:54
2
71
ראן ביוץ שווה לנסןת כבר לקיים יחסים
לצפיה ב-'תודה על התגובה. הסבר..'
תודה על התגובה. הסבר..
18/01/2014 | 19:05
1
68
האמת שזה היה צילום רחם בתלת-מימד
הם ראו זקיק בשחלה שמאל
ואמרו שממש עוד שניה ביוץ

זה היה ביום רביעי
והמקלות מראים רק היום שני פסים...
אז לא יודעת למי להאמין.

בכל מקרה, נעבוד - זה לא יזיק.
רק מעניין אותי מתי דברים קורים.
לצפיה ב-'כן עדיף לעבוד ולראות מה יהיה גם שמעתי שאחרי'
כן עדיף לעבוד ולראות מה יהיה גם שמעתי שאחרי
18/01/2014 | 20:46
57
צילום רחם יש סיכוי גדול להריון שיהיה בהצלחה.
לצפיה ב-'הודעה מרגשת שכל כך חיכיתי לספר לכן!!'
הודעה מרגשת שכל כך חיכיתי לספר לכן!!
17/01/2014 | 22:04
5
348
אתחיל מהקדמה קצרה, אנחנו מנסים כבר 7 חודשים להיכנס להיריון.
בעלת שחלות פוליציסטיות, ולאחר טיפול אחד של כדורי איקוקלמין, אסטרופן וזריקת אוביטרל שמחה לעדכן שאני בהיריון!!!
לפחות ככה נראה לי...
עשיתי שתי בדיקות ושתיהן נראות לי חיוביות, מה אתן אומרות??
במשך כל התקופה שניסיתי, קראתי באדיקות את מה שאתן כותבות ואני חייבת להודות לכן על הרבה עידוד ותמיכה ברגעים הקשים (והיו כאלה).
כמובן שההודעות שהכי כיף לקרוא אלו הודעות הפסים אז למרות שאני לא פעילה, התחייבתי בפני עצמי שאשלח לכן ברגע שאקבל את הבשורה המשמחת:)
ומנהג שבו התאהבתי במיוחד הוא מנהג פיזור האבקה, אז מוכנות????????
לצפיה ב-'לא שזה לא יאמן!!!!'
לא שזה לא יאמן!!!!
17/01/2014 | 22:36
156
רק אתמול הצטרפתי אליכן וכבר הספקתי להתרגש איזה 4 פעמים ביומיים האחרונים מכן
בא לי ללדת מחר אבל עם זאת להישאר כאן לנצחחח

מזל טוב!!! שתהיה תקופה כיפית ושיביאו לך את כל מה שיהיה לך קרייבינג אליו!
לצפיה ב-'מזל טוב! אוספת אבקה '
מזל טוב! אוספת אבקה
17/01/2014 | 23:43
72
את בדיקת ההיריון אני מקווה שעשית לפחות 10 ימים לאחר האוביטרל? כי אוביטרל מכיל את הורמון ההיריון HCG לכן צריך לחכות עם הבדיקת הריון 10 ימים אחריו כשהגוף כבר מתנקה מההורמון של הזריקה.

שיהיה הריון עגול ומצ'עמם

לצפיה ב-'מזל טובב ♥♥♥בהצלחה שיהיה תקין וקל!'
מזל טובב ♥♥♥בהצלחה שיהיה תקין וקל!
18/01/2014 | 00:30
39
לצפיה ב-'בשעה טובה!'
בשעה טובה!
18/01/2014 | 06:13
40
איזה זוג פסים מהממים!
שימשיך תקין וקליל
לצפיה ב-'מזל טוב!!!!'
מזל טוב!!!!
20/01/2014 | 15:13
2
לצפיה ב-'עדכון! תכינו ארגזים!! '
עדכון! תכינו ארגזים!!
17/01/2014 | 18:55
12
336
מעדכנת אתכן כי אתמול נצפו 2 שקי הריון עם שני עוברונים קטנטנים וחמודים עם דופק!!
מוכנות לקבל אבקת דופק כפולה?
פוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו
לצפיה ב-'אמממאאאאאאאאאא'
אמממאאאאאאאאאא
17/01/2014 | 19:09
139
(אוי! זה מעולה! אני נוטה לצעוק את זה כל פעם ששהו מפציע ומשמח קורה ופה זה לגמרי דו משמעי מטורףףףף)

מזל טובים בלי סוף!!! שיהיה בהצלחה עד הרגע האחרון...
לצפיה ב-'מזל טוב איזה כיף..............'
מזל טוב איזה כיף..............
17/01/2014 | 19:55
59
כמה כיף בשורות כאלה...
אוספת לעצמי קצת...
מז טוב :)
לצפיה ב-'מזלללללל טובבבבבב'
מזלללללל טובבבבבב
17/01/2014 | 20:42
40
איזה אושר כפול שניים!!!
שיהיה לך קל ומשעמם
חיבוקיםםםםם
לצפיה ב-'איזה כיף!!!! '
איזה כיף!!!!
17/01/2014 | 21:05
31
אושר כפול, מזל טוב!!! שימשיך תקין ורגוע
לצפיה ב-'מהמם'
מהמם
17/01/2014 | 21:26
24
וואוו המון מזל טוב. בקרוב אצל כולנו בע״ה
לצפיה ב-'מזל טוב ענקי!!!!'
מזל טוב ענקי!!!!
17/01/2014 | 21:47
30
וזה חדשות מהממות לשבת :)
לצפיה ב-'מזל טוב כפול ומכופל!! אספתי לי קצת'
מזל טוב כפול ומכופל!! אספתי לי קצת
17/01/2014 | 22:02
30
לצפיה ב-'מזלל טוב כפול'
מזלל טוב כפול
18/01/2014 | 00:28
15
לצפיה ב-'מזל טוב!!!'
מזל טוב!!!
18/01/2014 | 06:22
22
איזה אושר ועוד כפול שניים!
שיהיה המון מזל טוב ושימשיך לך קל, עגול ובריא
אוספת קצת אבקה
לצפיה ב-'ואווווו מושלםםםם'
ואווווו מושלםםםם
18/01/2014 | 09:30
35
המון מזל טוב, שימשיך תקין ומושלם!!!
לצפיה ב-'יוווווווווווווו!'
יוווווווווווווו!
18/01/2014 | 11:53
31
איזה יופי!!!!

מזל טוב

שימשיך תקין!

אוספת אבקה
לצפיה ב-'מזל טוב! '
מזל טוב!
19/01/2014 | 05:25
7
לצפיה ב-'איקקלומין'
איקקלומין
17/01/2014 | 16:58
66
בפורום  "שואלים אחיות "כותבות אחיות על טיפולי פוריות ובנוסף מפורט הסבר על כדורי איקקלומין   לחצו על הקישור  http://asknurse.co.il/viewtopic.php?f=3&t=108&...
לצפיה ב-'זיהוי הריון לפי הפרשות...'
זיהוי הריון לפי הפרשות...
17/01/2014 | 13:33
1
175
בנות שאלה, בעיקרון היום זה היום שאני אמורה לקבל מחזור ( מקווה שלא יופיע)
קניתי בדיקה לעשות ביום ראשון...
שאלה,  בימים האחרונים אין הפרשות בכלל... זה יכול להעיד על משהו או כלום?
אוף ההמתנה הזו הורג כל חודש מחדש...
לצפיה ב-'תעשי את הבדיקה מחר בבוקר :)'
תעשי את הבדיקה מחר בבוקר :)
17/01/2014 | 13:38
71
אם קנית הדיקה רגישה אז זה כבר אמור לזהות :)
בכל מקרה הפרשות לפעמים מבלבלות.... וגם לא תמיד הן יורדות לתחתונית ויש צורך בבדיקה "מעמיקה"....
אם לא קיבלת היום זה סימן נהדר :)

בהצלחה ותעדכני :)
לצפיה ב-'איחור גדול במחזור ובדיקה ביתית שלילית:'
איחור גדול במחזור ובדיקה ביתית שלילית:
17/01/2014 | 12:11
1
111
היי.

כתבתי את ההודעה גם בפורום פוריות כיוון שאני מטופלת פוריות מזה כשנה וחצי.
בחודש האחרון עשינו הפסקה במהלכה עשיתי צילום רחם.
כעת המחזור שלי מאחר בעשרה ימים - אף פעם לא מאחר לי. המחזור שלי זה הדבר הכי עקבי בחיים שלי.

עשיתי בדיקות ביתיות שיצאו שליליות..ביום א' אני עושה בדיקות דם.
אצל רופא הנשים נצפתה רירית מאוד עבה, יחסית, של יותר מ 9 מ"מ ולא היו זקיקים חדשים של ביוץ, רק ישנים.
יש לי הרבה הפרשות שקופות ומימיות, אבל אין לי שום תחושה של לקבל...קצת קצת קצת רגישות בחזה.

אני מאוד מבולבלת. האם יכול להיות שאני בהריון, למרות הבדיקות השליליות? ואם לא, מה משמעות האיחור הזה? מאוד מדאיג אותי שעכשיו
המחזור יתחיל לעשות צרות.
תודה
לצפיה ב-'אולי יש פס נס קטן?'
אולי יש פס נס קטן?
17/01/2014 | 13:36
65
רירית עבה זה נהדר!!! אולי הצילום רחם גרם לביוץ מאןחר ובגלל זה הבדיקה לא מזהה עדיין הריון... או שעשית עם בדיקה לא רגישה ולא בפיפי של הבוקר :)

הפרשות שקופות ומימיות זה נהדר... לי יש את ההפרשות האלה בימים בהם אני אמורה לקבל וסת כשיש הריון (היום 2 עד היום)...
מחזיקה אצבעות שביום ראשון הבדיקה תצא חיובית... אמן!!!!
לצפיה ב-'בוקר טוב לכולן!'
בוקר טוב לכולן!
17/01/2014 | 09:11
3
199
היום אני ביואב 1-2 והיו לי בבוקר במיטה מן דקירות בצד שמאל בבטן התחתונה... לא משהו שאני אתפתל ממנו אבל ללא ספק דקירות קטנות... מה זה יכול להיות? הביוץ יכול להמשך יותר מ48 שעות? ביום שלישי מרלוני הביוץ הראו כבר תשובה שלילית מוחצת
לצפיה ב-'אולי הזקיק שבייץ?'
אולי הזקיק שבייץ?
17/01/2014 | 13:41
2
85
זה קורה כי הוא נשאר גדול ומתחיל להפריש פרוגסטרון והורמונים שאמורים להחזיקה הריון....

בהצלחה ביואבים :) שיעברו מהר ובסופם יתגלה הריון :)
לצפיה ב-'ואוו אמן לי ולך!! אני..'
ואוו אמן לי ולך!! אני..
17/01/2014 | 14:35
1
69
עוקבת אחרי ההודעות שלך וממש נוגע לי ללב כמה את כמהה לזה כבר וצמאה לזהכמוני! אמן והחודש יאיר לך המזל ותעלי בדיקת הריון חיובית שיגמר בידיים מלאות!  ובנוגע לג'יבריש שכתבת למעלה... זה סימן טוב או רע? כי חודש שעבר זה לא קרה...
לצפיה ב-'זה לא כל כך משנה....'
זה לא כל כך משנה....
17/01/2014 | 19:00
39
זה לא מעיד על כלום... סתם חודש אחד שהגופיף הצהוב גדול יותר ולכן זה הפך להיות מורגש החודש....
לצפיה ב-'איך מזהים הפלה טבעית?'
איך מזהים הפלה טבעית?
17/01/2014 | 08:42
1
107
אולי זה בגלל יותר מדיי קריאה בפורום אבל נראה לי שאני לא במחזור רגיל...

אם מסתכלים אחורה, כל השבועות האחרונים לא היו רגילים:
המון כאבי בטן שהתחילו כמה ימים אחרי ביוץ, רגישות ועצבנות יתר בימים האחרונים (נשבעת שאני ממש לא כזו במחזור רגיל... ויעיד על כך בעלי ) , "מחזור" שהגיע אחרי יותר מ-30 יום (אני בד"כ עומדת על סביבות 27 סדיר) עם דימום גדול יותר מתמיד וכאבים שנמשכים כבר יותר מדיי זמן לעומת מה שאני רגילה.
כל העסק לא מרגיש לי סטנדרטי...

בנוסף, אני מתחילה לתהות אם זה שיש לי דימום קטנטנן לפני המחזורים לא אומר שיש לי חוסר בפרוגסטרון שהיה יכול להוביל לזה.
מצד שני - אני גם בלחץ נוראי בעבודה בימים האחרונים - זה בטח לא תורם לכלום

אז מה אני עושה עכשיו?
לצפיה ב-'הפלה טבעית....'
הפלה טבעית....
17/01/2014 | 09:23
96
יש 2 צורות שונות:
יש הריון כימי, זה כשהבטא עולה קצת אבל לא מתפתח כלום ואז בא מחזור שנחשב למחזור רגיל ולא להפלה והוא מחזור רגיל רק בא באיחור של כמה ימים. זה לא מראה על שום בעיה בגוף אלא מקרה שקורה.
הפלה זה כבר בשלבים יותר מאוחרים, בדר"כ כבר כשיש שק הריון של מתפתח או עובר בלי דופק (שלא נדע מצרות)....

לי נראה שזה הלחץ מהעבודה, לחצים יכולים לגרום לביוץ מאוחר שזה גם מביא לאיחור במחזור, הורמונחם משתוללים ועוד הרבה פרמטרים מסביב.
אני יכולה להעיד על עצמי שאני גם בדרך כלל רגועה בימי המחזור אבל החודש לפני הוסת הייתי באטרף של עצבים, כאבים יותר חזקים מהרגיל והרגשה שבאמת החודש משהו דפוק.

זה קורה... אל תכנסי לסרטים מזה ופשוט תנשמי עמוק. חודש חדש בפתח ואיתו תקוןה חדשה להריון עגול ומשעמם למשך 9 חודשים.

בהצלחה :)
לצפיה ב-'צריכה קצת עידוד '
צריכה קצת עידוד
17/01/2014 | 08:34
18
385
החודש אני אחרי הזרעה ראשונה. הייתה לי רק ביצית אחת (לא השפיע על הגונל F 50 הזה, אני כנראה צריכה כמות יותר גדולה)

לקחתי כמה ימים אחרי ההזרעה עוד אוביטרל שזה אמור לתמוך בהריון. ועוד 3 ימים אני אגלה אם נקלטתי אבל איכשהו אני ממש לא אופטימית.
לא יודעת למה... גם חזר לי שוב אותו חלום שחלמתי בחודשים הקודמים - על מים (הפעם חלמתי שאני עוברת ליד בריכה מוצפת במים, ובחודש אחד שאני שוחה בים, וחודש אחר שאני ליד בריכה ביתית קטנה) אולי זה לא קשור אבל אני פסימית גם החודש. הזרע של בעלי בסדר גמור, הבדיקות דם שלי בסדר ויש לי ילד כלומר הגוף שלי הוכיח כבר שהוא יכול להיכנס להריון, אז מה קורה עכשיו? אני לא מבוגרת אני בת 33, טוב אולי זה קצת מבוגר. אבל בכל זאת. לא מבינה למה זה לא קורה לי. אני מתה שהרופא ישאב לי כבר ביציות ויראה מה לא בסדר בהם. די כמה כבר אפשר בלשחק בלוטו...בקיצור מיואשת ופסימית גם החודש ועוד לא הגיע זמן המחזור אפילו
לצפיה ב-'מנסה לעודד '
מנסה לעודד
17/01/2014 | 08:51
1
110
קודם כל - את לא מבוגרת!!!

אני לא כ"כ מבינה בכל תהליכי ההזרעות וההפריות אבל יכולה להגיד לך שגם אצלי יש תקופות עם חלומות על מים.
מישהו אמר לי פעם שזה מצביע על שינויים בחיים או הרגשה של איבוד שליטה. אולי זה נכון גם לגביך.

בכל מקרה - חכי קצת, נסי לא לגלוש לפסימיות (נו, לשמוע את זה ממלכת הפסימיות זה יפה...) ותחשבי על זה שהבן שלך הולך להיות אח גדול לתינוק/תינוקת קטן/ה.

מקווה לבשורות טובות בקרוב!
לצפיה ב-'תודה על העידוד:)נקווה שיהיו חדשות טובות '
תודה על העידוד:)נקווה שיהיו חדשות טובות
17/01/2014 | 09:46
29
לצפיה ב-'בוקר טוב מתוקה....'
בוקר טוב מתוקה....
17/01/2014 | 10:31
1
104
מה שאני לא אגיד זה לא משנה... שולחת לך המון חיבוקים ומאחלת לך שבת מהממת!!! שבשבוע הבא תתבשרי בבשורות טובות....
חלום על מים אני גם שמעתי שזה יכול להנבוע מהרגש שלנו שאנו מאבדים שליטה בחיינו... הכל זה תקופות בחיים :)

תעדכני מה קורה איתך שבוע הבא... מתה כבר לראות הודעת פסים/בטא :)
לצפיה ב-'תודה סטימפ '
תודה סטימפ
17/01/2014 | 12:24
18
לצפיה ב-'היי'
היי
17/01/2014 | 14:02
8
73
קודם כל מקווה שכל החששות יעלמו החודש ותתבשרי בהריון, לא יודעת אם זה יעודד אבל מינון 50 הוא ממש נמוך, סביר להניח שאם זה לא ילך החודש חס וחלילה יעלו המינון
לצפיה ב-'איזה מינון בדרך כלל נחשב למשפיע?'
איזה מינון בדרך כלל נחשב למשפיע?
17/01/2014 | 14:28
6
50
נניח כזה שמיצר 2-3 ביציות?
כי זה היה התכנון של הרופא שלי להחודש - לא יודעת איך הוא חשב להשיג את זה אצלי עם כמות של 50... למרות שאמר מראש זה מינון קל מאוד.
לצפיה ב-'זה מאוד תלוי'
זה מאוד תלוי
17/01/2014 | 21:24
3
46
איך ה FSH שלך ? תקין? יש רופאים שמתחילים מ 75 ועולים אבל צריך לראות איך הגוף יגיב כי יש דווקא נשים שמינון גבוה עושה אצלן פעולה הפוכה. אצלי הרופא שקל להתחיל עם 100 אבל בדיקה ביו״מ 3 גילתה שה FSH קפץ אז העלינו מינון. בהצלחה
לצפיה ב-'כל פעם אני לומדת משהו חדש'
כל פעם אני לומדת משהו חדש
17/01/2014 | 23:08
2
38
ה FSH שלי ביום שני למחזור היה 8.2 שזה בטווח (עד 10 נחשב תקין).

אצלי תוך 7 ימי הזרקות כבר הייתה ביצית של 18 בשחלה ימין אז אי אפשר היה להמשיך לתת גונל. הוא חשב שאני אקבל בערך שבועיים זריקות ויצא רק 7 ימים. הייתי עוד חצי ביצית אני קוראת לזה - ביצית של 10 בשחלה שמאל שזה לפי מה שהבנתי לא נחשב כביצית עם פוטנציאל להריון ודווקא שם  בצד שמאל אני כל הזמן מרגישה מיחושים ודקירות ודברים שקורים שם כאילו. מוזר...

מעניין אם לשחלה שמאל יש תפקיד אחר שמחלה ימין, אחרי הכל שני השחלות לא נראות גם אותו דבר מבחינה אנטומית בגוף.
לצפיה ב-'טוב'
טוב
18/01/2014 | 08:36
1
25
בהזרעות לרוב מזריקים גונאל עד 10 ימים, בדיוק מהסיבה שאצלך הפסיקו, הזקיקים מגיעים לבשלות. הרצוי הוא להגיע למצב שיהיו זקיקים כמה שיותר זהים בגודלם, מקסימום הבדל של מילימטר שניים. גם אני מרגישה לרוב יותר את שחלה שמאל, גם אם הזקיק המוביל לא נמצא בה. שיהיה המון בהצלחה. צריך רק זקיק אחד ש״יפליץ״ ביצית מהממת
לצפיה ב-''
18/01/2014 | 09:02
13
לצפיה ב-'אין דבר כזה.....'
אין דבר כזה.....
18/01/2014 | 10:06
1
60
כי כל אחת זה אחרת.....
בדר"כ מתחילים בנמוך ביותר....
אף פעם אי אפשר לדעת איך זה ישפיע עליך...
יש בנות עם מינון 50 מפתחות לול
הרופא שלך נקט אמצעי זהירות ודרך הטיפולים הוא גם לומד להכיר את הגוף שלך.....
לצפיה ב-'מפתחות לול '
מפתחות לול
18/01/2014 | 10:26
22
לצפיה ב-'אה ותודה רבה:)'
אה ותודה רבה:)
17/01/2014 | 14:28
15
לצפיה ב-''
18/01/2014 | 06:20
1
30
לא מבינה ממש בטיפולים והזרעות, אבל מחזיקה אצבעות שיהיה לך חודש מנצח עם בשורות טובות בעוד כמה ימים :)
לצפיה ב-''
18/01/2014 | 18:20
2
לצפיה ב-'יכולה רק להזדהות.. באותה סירה.'
יכולה רק להזדהות.. באותה סירה.
18/01/2014 | 17:51
2
57
בכל אופן כפי שנכתב כאן, כל אחת מגיבה אחרת למינונים שונים.

אני לאחרונה התחלתי לטפל בעצמי באפיקים אחרים - עושה דיקור, רפלקסולוגיה, שיניתי לגמרי את התזונה ומשתדלת לעשות יותר פעילות גופנית.
מאד מאמינה בכיוונים האלו , כשיש קשיי פוריות שניונים כפי שכתבת.

אגב אם עדיין לא עשית, יכול להיות שהרופא ימליץ על צילום רחם בכדי לוודא שאין סתימות או הדבקויות מהלידה הקודמת.

בהצלחה! אני איתך ...
לצפיה ב-'תודה '
תודה
18/01/2014 | 18:19
1
25
דבר ראשון שהרופא עשה לי זה צילום רחם (וכבר בצילום הוא אמר שהוא לא רואה שמשהו היה חסום בכלל ).

סתם כנראה אני לחוצה או שאיכות הביציות שלי ירדה מאז ההיריון (עשיתי דיאטה די רצינית אז אבל זה היה לפני 3 שנים)
בעניין הפעילות הגופנית, בשנה האחרונה עסקתי בפעילות גופנית שדי התישה אותי, אחרי כל אימון הייתי יומיים לא מסוגלת לזוז, ואולי זה כנראה מה שהתיש לי את הביציות:) אז הפסקתי עם זה ואני כבר חודשיים לא עושה פעילות גופנית רק כדי לחזק את הגוף. ועכשיו חשבתי שאולי אני אתחיל קצת הליכות בלילה...
יש מאכלים שמומלץ לא לאכול אותם?
תודה שרשמת שאת איתי, (בן כמה הילד/ה שלך?), זה קצת מעודד לדעת שאני לא לבד במסע אחר הביצית הזה.....כמובן שמאחלת לך בהצלחה ושמהר מהר ניכנס כולנו כאן כבר להיריון.

לצפיה ב-'הבן שלי בן 3:3'
הבן שלי בן 3:3
21/01/2014 | 18:51
7
לגבי מאכלים - מומלץ לא לצרוך יותר מ-2 כוסות קפה ביום. רצוי לנסות להפחית כמה שיותר מזון מן החי שמכיל הורמונים- חלב, ביצים ועוף/בשר.
אני לא אומרת שהפכתי לטבעונית אבל כן הורדתי חלב פרה מהתפריט ולגבי השאר הפחתתי כמויות.
שאר ההמלצות הן יותר אינדיבידואליות, אבל בגדול כמובן רצוי לוודא שהגוף שלך מקבל מספיק ויטמינים, ברזל וכו'.

תודה ובהצלחה לכולנו...
לצפיה ב-'גרידה ושני הריונות כימיים ברצף'
גרידה ושני הריונות כימיים ברצף
16/01/2014 | 21:45
4
192
היי
אני לאחר גרידה מלפני 7 חודשים ושני הריונות כימיים - האחד לפני כחודשיים והשני כעת.
האם מישהי מכירה מצב כזה שלאחריו הריון תקין? אני חוששת שיש בעיה כלשהי שנגרמה כתוצאה מהגרידה אולי, שגורמת לכך שאיני מצליחה "לשמור" על ההריון.
הרופא שלי אומר שאין מה להילחץ ושהוא מעדיף עוד לא להתערב.
אני בת 34 , בלי ילדים וקצת לחוצה מהמצב.
אשמח לעצות טובות

לצפיה ב-'מנסה לעודד'
מנסה לעודד
17/01/2014 | 13:46
101
לא בטוח שהכימים גם מהגרידה.... אבל בהחלט שווה לבדוק אם כל תקין לאחר הגרידה ואין הדבקויות ברחם.

סיפור מעודד? יש... יש בחורה נהדרת שכבר מספר חודשים לא בפורום שהיו לה 3 כימים ברציפות ורק אז הריון בריא ושלם (555)....
היו פה גם מספר בנות עם הריונות כימיים לפחות פעמיים הצליחו להיכנס להריון.

מחזיקה אצבעות שההריון המיוחל יבוא מהר :) בהצלחה
לצפיה ב-'יכול להיות קשור '
יכול להיות קשור
18/01/2014 | 06:42
57
אבל רוב הסיכויים שלא (ממה קראתי)
כדי להיות בטוחה שאין הידבקויות ברחם מהגרידה את צריכה לעבור היסטרוסקופיה אבחנתית.
מצטערת שאת עוברת את כל זה, והלוואי ובקרוב תיקלטי להריון תקין!
לצפיה ב-'מומלץ לעבוד בדיקות דם לקרישיות יתר'
מומלץ לעבוד בדיקות דם לקרישיות יתר
18/01/2014 | 10:09
44
והיסטרוסקופיה אבחנתית
לצפיה ב-'רוב הסיכויים שהכל בסדר'
רוב הסיכויים שהכל בסדר
18/01/2014 | 10:39
51
וזה רק עניין של סטטיסטיקה אבל... האם אחרי הגרידה עשו לך מעקב זקיקים באולטרסאונד וראו את עובי הרירית? לעיתים לאחר גרידה הרירית מעט נפגעת ולוקח לה מספר חודשים להתאושש.
אני הייתי מבקשת היסטרוסקופיה אבחנתית   לראות שאין הידבקויות והרירית תקינה ובדרך כלל אחרי 3 הפלות שולחים גם לבדיקות קרישיות.
אומנם 34 עוד צעיר אבל כדי להיות רגועים לשלול סיבוכים שאם קיימים ניתן לפתור אותם בצורה די פשוטה.
לצפיה ב-'הפרשות לבנות 4 ימים לפני שצריכה לקבל'
הפרשות לבנות 4 ימים לפני שצריכה לקבל
16/01/2014 | 21:23
4
105
מה זה אומר?

כבר לא יודעת האם זה סימן למחזור או להפריה?
לצפיה ב-'בגדול אלו ההפרשות שמגיעות '
בגדול אלו ההפרשות שמגיעות
16/01/2014 | 22:50
3
107
לאחר הביוץ, לא מעידות על הצלחה או לא...
לצפיה ב-'גם אחרי 8 ימים מהביוץ יש הפרשה כזו?'
גם אחרי 8 ימים מהביוץ יש הפרשה כזו?
17/01/2014 | 07:05
2
43
לצפיה ב-'אצלי הן מתחילות יום יומיים'
אצלי הן מתחילות יום יומיים
17/01/2014 | 08:40
89
לאחר הביוץ וממשיכות עד הוסת, אלו ההפרשות שמאפיינות את השלב הלוטאלי
לצפיה ב-'מסכימה עם לילוש'
מסכימה עם לילוש
17/01/2014 | 10:32
38
בהחלט מאפיין את השלב הלוטאלי...
לצפיה ב-' מבייצות ביחד לסוף שבוע '
מבייצות ביחד לסוף שבוע
16/01/2014 | 20:11
6
70
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
16/01/2014 | 20:14
5
143
אני לא כל כך מבינה בהפרשות של ביוץ וכאלה
מה שכן, אני יודעת שיש לי הפרשות שקופות כאלה נמתחות
ורק יומיים אחרי -כן אני רואה במקלונים שני פסים.

משונה? תקין?

הרחבה:
אתמול הייתי בצילום רחם, ואמרו לי שם שאני אוטוטו מבייצת
היום התחילו ההפרשות
והמקלונים שליליים.
וגם בחודש שעבר: קודם הפרשות ויומיים אח"כ פסים.

למה לייצר משהו שלא אומר כלום???
לצפיה ב-'ההפרשות כנראה לפני הביוץ'
ההפרשות כנראה לפני הביוץ
16/01/2014 | 20:22
82
והפסים מעידים על כך שיום למחרת את מבייצת.
לכי לפי מקלוני הביוץ
ו.... תתחילי לעבוד
בתקווה שעוד שבועיים תבשרי לנו על שני פסים במקלון ההריון
לצפיה ב-'הפרשות... קצת הסבר...'
הפרשות... קצת הסבר...
17/01/2014 | 13:52
2
90
ההםרשה הפוריה מופיעה תמיד לפנן הביוץ. ההפרשה הזאת נועדה לעזור לזרעונים לשרוד ולעזור להם להגיע לביצית. בגלל שהזרע שורד יותר זמן מהביצית ובגלל שהוא צריך סביבה שתאפשר לו לשרוד עד שהביצית יוצאת ההפרשות הן תמיד יבוא לפני הביוץ... רק השאלה עד כמה לפני הביוץ...
אצלי נניח ההפרשה הפוריה מופיעה כ 5-6 ימים לפני הביוץ.... זה באמת מבלבל אבל עדיין משמח שיש אותה :)
לצפיה ב-'סטימפ, ואם אני לא מזהה הפרשות כאלה?'
סטימפ, ואם אני לא מזהה הפרשות כאלה?
17/01/2014 | 14:04
1
34
לצפיה ב-'גם אני לא מזהה שום הפרשות יוצאות דופן...'
גם אני לא מזהה שום הפרשות יוצאות דופן...
17/01/2014 | 14:37
27
לצפיה ב-'זה בסדר גמור'
זה בסדר גמור
18/01/2014 | 06:37
38
קודם ההפרשות מגיעות, ואז אחרי כמה ימים (זה משתנה בין אישה לאישה) הביוץ מגיע.
זו דרך נוספת לדעת שהביוץ עומד להגיע
לצפיה ב-'שלום, צריכה לדעת מה אומרת בדיקת ההריון שעשיתי'
שלום, צריכה לדעת מה אומרת בדיקת ההריון שעשיתי
16/01/2014 | 18:38
7
357
המחזור שלי מאחר כבר ב5 ימים.. בעלי ביקש שאעשה בדיקה.. עשיתי עכשיו בדיקת הריון 30 שניות של לייף, בשעות הערב. וזו התוצאה.. זה אומר שאני בהריון?? הקו די בהיר...
תודה רבה לעונות!
לצפיה ב-'לדעתי זה הריון'
לדעתי זה הריון
16/01/2014 | 18:40
53
לצפיה ב-'חושבת שזה בהחלט מעיד על הריון!! מזל טוב :)'
חושבת שזה בהחלט מעיד על הריון!! מזל טוב :)
16/01/2014 | 18:41
4
55
לצפיה ב-'וואי, כן? אז מה צריך לעשות עכשיו?'
וואי, כן? אז מה צריך לעשות עכשיו?
16/01/2014 | 19:03
3
64
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
16/01/2014 | 20:01
2
99
עכשיו את צריכה לבדוק בטא
תבקשי הפניה מרופא משפחה/נשים
לצפיה ב-'תודה :)'
תודה :)
16/01/2014 | 20:19
1
85
ידוע לך על דברים מיוחדים שצריכים לשמור עליהם וכד'?
לצפיה ב-'איסור על סיגריות ואלכוהול :)'
איסור על סיגריות ואלכוהול :)
17/01/2014 | 13:49
63
להגביל צריכת קופאין ומשקאות מוגזים.
לא לאכול ביצים שלא בושלו ומתוקים שיש בהם מוסים למינהם שנעשים מקציפת ביצים....
סושי אסור וכל מזון שהוא נא.... בשר תמיד וול דאן בלי טיפת דם....

זה בגדול :)
לצפיה ב-'הריון!!!! בהחלט הריון!!!!!'
הריון!!!! בהחלט הריון!!!!!
17/01/2014 | 13:47
90
מזל טוב!!!!!
לצפיה ב-'כיף לחזור....+ התייעצות'
כיף לחזור....+ התייעצות
16/01/2014 | 14:22
3
160
היי בנות!
כיף לחזור לסביבה התומכת והנעימה הזאת אחרי כמעט 3 שנים...
יש לי התלבטות לא קלה הייתי רוצה לשמוע את דעתכן במיוחד של אלו שעברו משהו דומה
אני מאוד רוצה כבר ילד/ה שני/ה ומרגישה שזה הזמן המתאים בשבילנו בתור משפחה
אבל בעבודה כבר הרבה זמן לא טוב לי והתחלתי כבר לחפש עבודה חדשה
תוך כדי ניסיונות להיכנס להריון. בפעם הקודמת זה קרה מאוד מהר ועכשיו מנסים
כבר מספר חודשים. התחילו לזמן אותי לראיונות עבודה-ואני ממש מפחדת
מה יקרה אם אני אתקבל למקום מסוים ופתאום אגלה שאני בהריון. מצד אחד - זה גם יכול לקחת עוד
זמן אז בנתיים להישאר תקועה במקום-לא נראה לי נכון, מצד שני אם אתחיל לעבוד במקום חדש
כשאני בתחילת הריון אני חשופה לפיטורין  וגם זה לא נראה לי לעניין.....
מה דעתכן?

לצפיה ב-'היי'
היי
16/01/2014 | 14:44
2
66
לדעתי את צריכה להמשיך לעשות את שניהם: לחפש עבודה ולנסות להיכנס להריון.

אי אפשר לתכנן הכל, ומה שיקרה ראשון הוא זה שיעשה תפנית בחיים שלך, הכל זה מלמעלה...

בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה חמודית'
תודה חמודית
16/01/2014 | 15:34
1
47
אני מאוד מסכימה איתך שאי אפשר לתכנן הכל ואני נוטה באמת
לעשות את שניהם. רק חבל שאני לא יכולה לעשות
את זה בלב שלם. הריון עכשיו חשוב לי יותר מהכל אבל נראה
לי שמקום עבודה חדש לא יקבל את זה בהבנה.
מצד שני אי אפשר לעצור את החיים ולחכות שזה יקרה....
לצפיה ב-'לגיבי'
לגיבי
16/01/2014 | 15:45
41
אני בדיוק באותו מצב כמוך, אבל הריון חשוב לי יותר מכל עבודה.

כרגע אני מחפשת עבודה, אבל להיכנס להריון זה בעדיפות עליונה, אז מה שיקרה קודם, יקרה. והלוואי שזה יהיה הריון....

מה שבטוח, הכל יסתדר מעצמו ויבוא על מקומו.

רק שיבוא כבר...
לצפיה ב-'מפחדת שאני לא מבייצת..'
מפחדת שאני לא מבייצת..
16/01/2014 | 17:29
2
122
האם יכול להיות שאני לא מבייצת? הפסקתי גלולות לפני 4 חודשים ולא מזהה ביוץ..

החודש בודקת עם מקלוני ביוץ ועדיין לא קיבלתי תשובה חיובית (למרות שלפי אורך המחזור, הביוץ היה אמור להיות כבר ביום שבת).
גם הפרשות פוריות אני לא רואה.

מיו"מ 6 התחלתי גם לבדוק ביוץ לפי בדיקת רוק. כל בוקר  צריך לשים דגימת רוק ולפני הביוץ הרוק צריך להסתדר בצורה קריסטלית כזו.. גם שם עדיין לא זיהיתי באופן חד משמעי.

בקיצור, מתחילה לחשוב שאולי אני לא מבייצת? למישהי כאן זה קרה? לא זיהתה ביוץ ובכל זאת נכנסה להריון?
אם לפי כל הבדיקות (מקלונים, רוק, הפרשות) אני לא מזהה ביוץ? מה זה אומר?
אני ממשיכה לבדוק למרות שכבר התייאשתי, וכמובן מקמפרים כמו שצריך... אבל בא לי כבר לראות איזשהוא סימן לביוץ!!

אני ביו"מ 14. (המחזורים שלי קצרים 22-24 יום)...
לצפיה ב-'אז ככה....'
אז ככה....
16/01/2014 | 17:55
1
89
מתי את בודקת עם המקלונים? מקלוני ביוץ אסור לעשות עם שתן על הבוקר כי אז הורמון הביוץ לא מרוכז מספיק... השעות הכי טובותצלבדיקת ביוץ זה בין 4 אחר הצהריים עד 8 בערב.
דבר נוסף, יכול להיות שהמקלונים הספציפים שקנית לא מתאימים לך ואז צריכה משהו רגיש יותר.
אם לא היית מבייצת לא היה מגיע מחזור. ואם לא בייצת עד עכשיו סיכוי נמוך שהווסת תבוא הזמן. אחרי ביוץ הווסת אמורה להגיע תוך 10-17 ימים....

לצפיה ב-'תודה סטימפ!'
תודה סטימפ!
16/01/2014 | 18:40
59
אני בודקת בערך בשעה 16:30 כל יום....
אני מבינה באמת שהמקלונים האלה לא הכי אמינים.

מה שכן מעניין אותי, האם כל אחת מזהה את ההפרשות בביוץ? אני זוכרת שפעם היו לי אבל מאז שהתחלתי לבדוק לא מצאתי אותן... מרפי כזה

את מזהה הפרשות חלבוניות?

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום ניתוחי חזה
פורום ניתוחי חזה
רביד שר ישראל
רביד שר ישראל
פורום ייעוץ הנקה
פורום ייעוץ הנקה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה