לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1999219,992 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

לצפיה ב-'בהריון כן/לא לאמצע השבוע'
בהריון כן/לא לאמצע השבוע
25/08/2014 | 19:16
11
83
לצפיה ב-'בדיקת הריון ביתית חיובית או שלילית עזרה בנות'
בדיקת הריון ביתית חיובית או שלילית עזרה בנות
25/08/2014 | 13:26
4
466
מקווה שאתן רואות את התמונה
לצפיה ב-'אני רואה שם עוד פס!'
אני רואה שם עוד פס!
25/08/2014 | 14:37
1
169
אם אני לא טועה אני רואה שם עוד פס... ובבדיקת הריון אם יש פס שני, לא משנה מה העוצמה שלו זה מעיד על הריון 
לצפיה ב-'תודה בנות '
תודה בנות
26/08/2014 | 20:57
82
כן בדקתי אותו אחרי כמה דקות בארך חמש דקות וזאת התוצאה
לצפיה ב-'בהחלט יש פס'
בהחלט יש פס
25/08/2014 | 14:44
156
אחרי כמה זמן בדקת את התוצאה... זה נראה כאילו עברו דקות בודדות כי עדיין יש צבע על השטח שאמור להיות לבן....
שיהיה בשעה טובה! ופס זה פס!!
לצפיה ב-'עדכון בנות '
עדכון בנות
29/08/2014 | 00:17
92
בטא 128אתמול תודה בנות מקווה להריון תקין קצת חוששת שזה נמוך אני עכשיו שבוע 4+3האם זה נראה לכן תקין
לצפיה ב-'האם בדיקות ההריון אמינות?'
האם בדיקות ההריון אמינות?
26/08/2014 | 11:54
1
562

בבוקר עשיתי 2 בדיקות הריון
1 של לייף והשנייה של קליר בלו
לפי התמונה נראה כי יש הריוןן
השאלה האם הבדיקה אמינה או לא?

לצפיה ב-'אם השתמשת לפי ההוראות ולא הסתכלת אחרי '
אם השתמשת לפי ההוראות ולא הסתכלת אחרי
26/08/2014 | 23:20
163
שעבר יותר מדי זמן, אז כן, הן בהחלט אמינות, ונראה לי שאפשר לומר מזל טוב!!!
לצפיה ב-'ערכי בטא, האם זה זה??'
ערכי בטא, האם זה זה??
25/08/2014 | 20:36
3
284
היי בנות, רציתי להתייעץ איתכן לגבי הבדיקה שיצאה לי. עשיתי בדיקת דם בתחילת היום השני של האיחור ויצאה לי בטא 8. קראתי שמצד אחד זה לא שלילי מוחלט, אבל גם לא מעיד בהכרח על הריון. מהניסיון שלכן, מה אתן אומרות? זה עוד יכול להתפתח למשהו אמיתי? האם עליי לגשת לרופא בכל מקרה או שאם זה ערך כזה נמוך אז אין לי סיבה? האם כדאי לי להתעקש על בדיקת הריון נוספת? 
לצפיה ב-'ברור שצריך לבדוק'
ברור שצריך לבדוק
25/08/2014 | 20:41
159
יכול להיות שהיה ביוץ מאוחר ואז תפסת ההריון ממש בתחילתו והבטא תעלה,
אבל יכול גם להיות הריון כימי או חלילה מחוץ לרחם. חייבים לעקוב.
לצפיה ב-'זה אכן מצריך מעקב כדי לראות מה קורה'
זה אכן מצריך מעקב כדי לראות מה קורה
25/08/2014 | 22:19
126
לפעמים בכל זאת מתפתח הריון במצב כזה (מחזיקה לך אצבעות) ולרוב זה כימי...
לצפיה ב-'הדרך היחידה באמת לדעת'
הדרך היחידה באמת לדעת
26/08/2014 | 11:24
141
היא לעקוב אחרי הבטא בעוד 48 שעות.
יכול להיות שזה הריון ותפסת אותו סופר מוקדם וכבר היו סיפורים כאלו פה בפורום ויכול להיות הריון כימי.
בהצלחה!
לצפיה ב-'מבייצות ביחד לאמצע השבוע'
מבייצות ביחד לאמצע השבוע
25/08/2014 | 19:15
23
81
לצפיה ב-'זו הבדיקת ביוץ שהייתה לי אתמול'
זו הבדיקת ביוץ שהייתה לי אתמול
26/08/2014 | 00:50
17
557
שפירשתי כשלילית (לפי ההוראות).

היום עשיתי בדיקה נוספת והפעם בקושי ניתן להבחין בפס בצד שמאל, הוא כמעט ולא קיים (הרבה יותר בהיר מהבדיקה של אתמול )

איך זה הגיוני? זה לא אמור להתחזק בכל יום שעובר?
לצפיה ב-'קרה לי אותו הדבר'
קרה לי אותו הדבר
26/08/2014 | 01:05
2
202
יומיים פסים כמו שהראית והיום הוא כבר בלתי נראה כמעטמחכה איתך להסבר
לצפיה ב-'אותו דבר'
אותו דבר
26/08/2014 | 08:09
1
157
גם אצלי! כבר כמה ימים הפס של הטסט לא מתחזק. למרות שיחסית לשבוע שעבר רואים פס סופסוף אבל לא חזק יותר :( מה זה אומר?
לצפיה ב-'קרה לי פעם'
קרה לי פעם
26/08/2014 | 09:04
150
בדיעבד זה היה החודש היחיד שלא זיהיתי ביוץ והמחזור שלי התחרפן (הקדים והיה דימום ארוך ומוזר).
אני לא יודעת אם ככה זה גם אצלכן, כי אני בכל אופן מזהה ביוץ כל חודש והפס ברור וחזק אז ידעתי שהחודש משהו מוזר...
הרגשתן גם שינוי בהפרשות או כאבים כמו של ביוץ?

לצפיה ב-'קרה לי יותר מוזר ...'
קרה לי יותר מוזר ...
26/08/2014 | 22:29
143
פס ממש כמו הביקורת ביו"מ 13 ואז ב14 ו15 שלילי לחלוטין ואז שוב ממש חיובי ביו"מ 16 ! לא ברור בכלל בקיצור.
אולי שתן מאוד מרוכז אתמול?
לצפיה ב-'טוב זה בכלל הזוי'
טוב זה בכלל הזוי
27/08/2014 | 01:13
4
282
הבדיקה מעכשיו
הייתכן שזו בדיקה חיובית? אמאלה פעם ראשונה שלי...
ציפיתי לביוץ רק עוד שלושה ימים

לצפיה ב-'כן זה חיובי'
כן זה חיובי
27/08/2014 | 08:12
3
150
עדיין ייתכן שהביוץ בעוד יומיים שלושה, או שהוא מקדים. העיקר שתעבדו
לצפיה ב-'כדאי לעבוד על זה כל יום עכשיו?'
כדאי לעבוד על זה כל יום עכשיו?
27/08/2014 | 12:55
2
78
לצפיה ב-'ביומיים אחרי התוצאה החיובית כדאי וגם'
ביומיים אחרי התוצאה החיובית כדאי וגם
27/08/2014 | 19:01
1
133
ביומיים שאחריהם. אפשר לעשות למשל יומיים כן יום לא יום כן. בעיקרון יום כן יום לא זה גם טוב, אבל אחרי בדיקת ביוץ חיובית כדאי לעשות איזשהו רצף.
לצפיה ב-'התכוונתי כולל היום של החיובי'
התכוונתי כולל היום של החיובי
27/08/2014 | 19:01
52
לצפיה ב-'איך בודקים עם הכרכת ביוץ'
איך בודקים עם הכרכת ביוץ
28/08/2014 | 10:04
7
115
סליחה מראש על הפירוט. האם  צריך לעשות פיפי בכוס סטרילית ואז לטבול מקלון? כמה זמן לטבול?
או להחזיק מקל ועל זה לעשות שתן ?
האם לבדוק ביוץ בשתן ראשון של הבוקר?
האם חייב כוס סטרילית.כמו של שתן? או אפשר כוס פלסטיק?
כמה זמן לחכות ?
אני קניתי ערכה של לייף 10 סטריפים.
אף פעם בחיים שלי לא בדקתי זו תהיה הפעם הראשונה שלי. אשמח אם מישהי תוכל לעזור לי בהנחיות!
תודה.
לצפיה ב-'היי'
היי
28/08/2014 | 12:45
3
100
אפשר לעשות בכוס חד פעמית. להכניס את המקלון עד הסימון ולחכות שכולו נצבע
(בערך 10-15 שניות) , אח״כ להוציא וזהו.
דווקא אומרים לא לבדוק בשתן הראשון, לא יודעת למה.
אצלי זה תמיד לא משנה- אם יש ביוץ אני רואה 2 פסים לא משנה מתי.
בהצלחה!!
לצפיה ב-'תודה'
תודה
28/08/2014 | 15:03
38
לצפיה ב-'נכון'
נכון
28/08/2014 | 18:50
1
58
על הערכה שלי היה כתוב 15 שניות.
לצפיה ב-'אה וגם אומרים '
אה וגם אומרים
28/08/2014 | 18:51
74
להפחית בכמות השתייה שעתיים לפני, למרות שאני זיהיתי ביוץ גם עם שתן מאוד מדולל.
לצפיה ב-'שימי לב לא לעבור את הקו השחור'
שימי לב לא לעבור את הקו השחור
28/08/2014 | 14:24
2
95
ואומרים שחשוב לעשות בערך באותה שעה (שעה-שעתיים לפה או לשם אבל לא יום אחד בבוקר ויום אחרי בערב..)
לצפיה ב-'תודה על התשובה'
תודה על התשובה
28/08/2014 | 15:05
44
לצפיה ב-'תודההההה'
תודההההה
28/08/2014 | 18:10
37
ווואי תודה על הטיפ
לצפיה ב-'חוששת מפספוס הביוץ'
חוששת מפספוס הביוץ
28/08/2014 | 22:00
4
129
אוקיי, אז ממש אי אפשר לומר שעבדנו טוב החודש. 3 קמפורים. בזה זה נגמר ! 
אז ככה: קמפור ביום חמישי , מקלון חיובי ביום שישי וביום שבת שוב חיובי, קמפור ביום שבת, קמפור ביום שני. זהו. מאז כלום (לא יכולנו אתמול כי הילדה שגעה ת'שכל עד מאוחר ממש , החופש הזה חרפן אותה) מה אתן אומרות? יש סיכוי שהביוץ היה מאוחר ופספסנו אותו??? 
אוף, בטח זה לא יצליח גם החודש כי לא עבדנו טוב. מפחדת להיות אופטימית. 
לצפיה ב-'נשמע לי ממש בסדר '
נשמע לי ממש בסדר
28/08/2014 | 22:46
70
כיסיתם את הימים החשובים והזרע משני מספיק עד רביעי לפחות אז גם אם היה יותר מאוחר כיסיתם יפה. ונראה שסביב הביוץ לפי הערכה עבדתם ממש טוב.
לצפיה ב-'לא כזה נורא....'
לא כזה נורא....
29/08/2014 | 07:24
2
67
יש סיכוי טוב שדווקא תפס....
לי קרה מקרה בו נקלטתי מקימפור בודד בחודש.... לא האמנתי שזה בכלל אפשרי אבל זה קרה.... ככה שיש מקום לאופטימיות :)
לצפיה ב-'אתן צודקות ובכל זאת מפחדת להיות אופטימית'
אתן צודקות ובכל זאת מפחדת להיות אופטימית
29/08/2014 | 08:04
1
60
אולי מהפחד ששוב לא יקלט, והפעם , אני באמת במסלול להתרסקות... 
ברור שבעצם נקלטים רק מקמפור אחד, אבל השאלה אם עשיתי את האחד הזה בזמן... נקווה שכן אי אפשר לדעת מה יהיה , אפילו אם זה היה בזמן עדין מפחדת שלא הצליח בכלל ... מעדיפה להנמיך ציפיות
ד"א - איפה השרשור של הספירה? 
לצפיה ב-'לא מזיק לשמור על עצמנו עם הציפיות'
לא מזיק לשמור על עצמנו עם הציפיות
29/08/2014 | 10:41
50
בחודש שבו הייתי פסימית הייתה נפילה אבל לא כזו התרסקות כואבת כמו בחודשים שהייתי משוכנעת שזה זה... אבל נראה לי שכיסיתם יפה ואין סיבה להספיד.
לצפיה ב-'שאלות והתייעצויות לאמצע השבוע'
שאלות והתייעצויות לאמצע השבוע
25/08/2014 | 19:15
74
130
המשך>>
לצפיה ב-'נפתח פורום הורים לילדים מיוחדים'
נפתח פורום הורים לילדים מיוחדים|*|
24/08/2014 | 13:05
8
|חיבוק|פתחנו בשבילכם את פורום הורים לילדים מיוחדים בו תוכלו לשתף בחוויה של ההורות לילדים המיוחדים שלכם, ולתמוך בהורים החדשים בתחילת דרכם.
אתם מוזמנים לשתף ברגשותיכם העמוקים, לפרוק ולחלוק בהתמודדות שלכם ההורים, עם גידול ילדים מיוחדים.

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'קשקשת ברשת לסופ"ש'
קשקשת ברשת לסופ"ש
22/08/2014 | 19:25
32
55
לצפיה ב-'משהו על סימפטומים'
משהו על סימפטומים
24/08/2014 | 00:02
7
209
אז כל חודש אני משתגעת מתסמיני המחזור הקרב ומתקשה להאמין שבהריון יש אותם סימפטומים. והנה לא עברו שלוש שעות מהזרקת האוביטרל, שיש בו הורמון הריון, ומה יוצא לי עם לא פצעונים אופייניים מחזור והציצים נפוחים גם כן... אולי זה גם מהגונאל, אבל בקיצור - הורמונים, הורמונים ואי אפשר לדעת. די משעשע במובן מסוים. נראה לי שיש אפילו קצת התכווצויות, למרות שזה גם יכול להיות קטע של טרום ביוץ. בקיצור, הלאה תסמינים! לא אתייחס אליכם יותר מעכשיו ולא אפרש אתכם (לפחות לא בשבוע הקרוב עד שאתחיל לטפס על הקירות אחרי ההזרעה ).
לצפיה ב-'*למחזור'
*למחזור
24/08/2014 | 00:03
41
לצפיה ב-'מהניסיון שלי'
מהניסיון שלי
24/08/2014 | 00:27
3
126
אחרי האוביטרל הרגשתי חרא במשך שבוע, עד שיצא מהמערכת ואז יומיים הרגשתי מעולה ואז שוב הרגשתי חרא בדיוק כמו קודם.ואז ידעתי שאני בהריון.
שלא יחרפן אותך אבל נראה לי אפשר לשים לב. כמובן שלא חייבת לחפור בזה.
לצפיה ב-'תודה לך, האמת שאני מרגישה בסדר גמור'
תודה לך, האמת שאני מרגישה בסדר גמור
24/08/2014 | 12:59
2
70
גם הנפיחות והפצעים לא כאלה דרמטיים בסופו של דבר. הפצע הקבוע של המחזור בינתיים לא בצבץ לו אל מתחת לעור למרות שחשבתי שאני מרגישה אותו שם.
אז קשה לומר... אין לי כרגע תופעות לוואי מהאוביטרל, לא מרגישה בחילות או משהו.
ההזרעה מחר...
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
24/08/2014 | 16:05
1
14
לצפיה ב-'תודה, ו״המרגישה מצוין״ שלי התחלף'
תודה, ו״המרגישה מצוין״ שלי התחלף
24/08/2014 | 17:17
57
בבחילה מסוימת... מעניין אם זה באמת האוביטרל.
לצפיה ב-'בהצלחה קייסי '
בהצלחה קייסי
24/08/2014 | 07:48
1
34
לצפיה ב-'תודה רבה, אני ממש מקווה שזה יצליח '
תודה רבה, אני ממש מקווה שזה יצליח
24/08/2014 | 13:00
27
לצפיה ב-'התפתחות חיובית :)'
התפתחות חיובית :)
24/08/2014 | 12:55
2
176
היי בנות, אז בסוף השבוע קיבלתי הפתעה טובה!
תקצירון למי שלא מכירה/לא זוכרת: אחרי שעברתי הפלה לפני חודש עם ציטוטק עקב הריון שלא התפתח ונותרו שאריות ברחם, הופנתי ע"י הרופא בקופה לגרידה ואילו ברופאה במיון אמרה להמתין למחזור והייתה מאוד אופטימית. אמרה להמתין עד סוף החודש ורק אם אז לא אקבל מחזור לפנות שוב לייעוץ.
בקיצור ביום רביעי בערב תקף אותי באמצע נהיגה הביתה כאב בטן ממש חזק... לא הבנתי מה זה אבל הייתה לי תחושה שמדובר במחזור... כשסוף סוף הגעתי הביתה לשמחתי הרבה גיליתי שצדקתי ואכן הגיע הדימום שלו חיכיתי כל כך... אני לא יודעת לזהות אם זה מחזור או אולי זה פשוט דימום שהגוף מוציא את השאריות אבל בכל מקרה זה מאוד משמח ואני שמחה שהקשבתי לעצה של הרופאה מהמיון וחיכיתי :) בעוד שבוע וחצי יש לי תור לרופא נשים לעשות בדיקה ובתקווה לקבל בשורות טובות שהכל יצא ושהרחם נקי 
לצפיה ב-'יופי! בהחלט חדשות טובות'
יופי! בהחלט חדשות טובות
24/08/2014 | 20:13
45
מקווה בשבילך שהכול יתנקה ויהיה מוכן לקליטת הריון חדש
לצפיה ב-'מעולה!!!'
מעולה!!!
24/08/2014 | 22:02
32
כדאי להקשיב לאינטואיציות שלנו!! בהצלחה!
לצפיה ב-'טוב, אז אני אחרי...'
טוב, אז אני אחרי...
25/08/2014 | 12:01
20
146
חשבתי שארגיש הקלה אבל במקום זה אני קצת מרוטת עצבים.
האישה במעבדה הלחיצה אותי שהנפח של הזרע נמוך והיה כדאי שיהיה יותר. אחר כך התחילה להרגיע אותי שלא אדאג אבל כבר הייתי מבואסת לגמרי מהרעיון שאמנם הזרע בסדר אבל סתם לא יצא הרבה היום אז הסיכויים פחות טובים. אחרי ההשבחה היא אמרה שיצא בסדר. ואחרי כל התורים למיניהם בחדרי ההמתנה הרופא בא לרגע ותוקע משהו... התכווצות לרגע אבל ממש לא נורא. באמת סרט נע... ועל התקרה הם שמו קומיקס די בגדול, טאץ׳ נחמד בזמן שאת שוכבת שם.
רק שיעבוד... קיבלנו ״שיעורי בית״ להיום ומחר
ועכשיו לחכוווווות...
לצפיה ב-'בהצלחה !'
בהצלחה !
25/08/2014 | 13:14
13
לצפיה ב-'בהצלחה!'
בהצלחה!
25/08/2014 | 14:02
6
לצפיה ב-'בהצלחה!!!'
בהצלחה!!!
25/08/2014 | 14:20
23
מאחלת לך ים של הצלחה... הלוואי ויצליח מהניסיון הראשון... בסופו של דבר מספיק זרעון אחד בודד לעשות את העבודה 
לצפיה ב-'בהצלחה!'
בהצלחה!
25/08/2014 | 14:29
6
40
אל תתרגשי מהאישה במעבדה,
גם אצלי בהזרעה היה נפח נמוך (הם לא אמרו כלום, אבל ראינו וגם כתוב הנפח ואני כבר לא זוכרת המספר אבל זה היה משהו מזערי)
ועובדה שלפחות במקרה שלי אחד מהזרעונים כן כנראה נקלט לרגע קצר, לפני שכל העסק התאדה...

ובכלל, ברגע שיש השבחה בכלל לא חשוב הנפח כי משאירים רק את הטובים, וגם אם הכמות מזערים יש כמה מיליונים או מאות אלפים במינימום, וכל מה שאת צריכה זה אחד בודד.... כשההזרעה מביאה את כולם למקום הנכון ואין את המצב הטבעי בו רבים מהזרעונים מתים בדרך הארוכה...

תעדכני בהמשך אם את מרגישה את הביוץ. אצלי אחרי ההזרעה והאורביטל הרגשתי את הביוץ בלילה במשך שעות, כאבים ממש חזקים. לא היה לי מושג למה, כנראה מכל ההורמונים.
והעיקר בשלב זה, לנסות לשכוח מזה לכמה שיותר זמן, כי לפנייך לפחות 13 ימים של המתנה. אגב נוהגים לומר שאחרי אורביטל אי אפשר לבדוק הריון 12 יום או אפילו 14 בגלל שהבטא נשארת בדם, אבל גם שירן7 (איפה את אגב?) וגם אני בדקנו עם מקלונים ממש בסמוך והיו פסים חלשים אם בכלל, מה שמוכיח שדי מהר זה מתנקה מהדם.
לצפיה ב-'אחר כך היא הרגיעה אותנו שהכול בסדר'
אחר כך היא הרגיעה אותנו שהכול בסדר
25/08/2014 | 22:37
5
31
אחרי שכבר הכניסה אותי לדיכאון עמוק!
הזוי הדברים האלה, מוכרים מטבחים בדלת אחרת באותו חדר.

כנראה שעדיף יותר נפח, אבל היה בסופו של דבר לא רע והספירה טובה.
היא אמרה שצריך מינימום 2 עד 8 מיליון בשביל לעשות הזרעה, ושלנו יש 10 מיליונים. איזה טבע בזבזני, אלוהים! מיליונים על מיליונים ואין הריון כבר כמה חודשים!
התנועתיות שלנו טובה, אבל נקווה שההשבחה עזרה בכל זאת.

אני כבר כמה ימים מרגישה כאבים כלשהם בצד ימין, עכשיו נראה לי שאולי זה נרגע, או שפשוט הפסקתי לחשוב על זה כי הפסקתי להזריק הורמונים. לא יודעת מתי בדיוק היה הביוץ אבל קשה להניח שהוא הקדים מאוד, ובכל מקרה קמפרנו גם בשישי ליתר ביטחון (מה שאולי לא עזר לנפח היום, אבל קראתי שהרבה רופאים לא ממליצים להתנזר, כולל בר חווה שנחשב למומחה גדול בבעיות זרע).
אשתדל לחכות בסבלנות למתי שהרופא אמר ולא להשתגע מדי...

תודה!

נראה לי ששירן קצת בפסק זמן מהפורום...
לצפיה ב-'אני חושבת שאת יכולה לחשב'
אני חושבת שאת יכולה לחשב
25/08/2014 | 23:21
4
25
בערך 36 שעות מהאורביטל יש ביוץ
אצלי זיהיתי את זה די במדויק, הביוץ היה 8 שעות בערך אחרי ההזרעה (שהיתה 24 שעות אחרי האורביטל).
לא שזה כזה קריטי לדעת בדיוק....
פסק זמן מהפורום - גם אני קצת לקחתי בשבוע שעבר, אחרי שגיליתי שהבטא שלילית ורציתי לשכוח מכל הנושא עד לסבב הבא. בדיעבד זה קצת גרם לי לרחף (לקח לי יומיים להבין שהמחזור לא הגיע וכו'). אידיוטי למדי. אני יודעת בוודאות שלא היה סיכוי לכלום והבטא הנמוכה הזו התחילה נמוך ונשארה נמוך, ועדיין אני קצת תוהה איך עברתי כל התהליך המפרך והקשה חודש ראשון זריקות הזרעה וכו', ודווקא בימים הקריטים מיהרתי להחליט שלא הצליח. למרות שמצד שני המשכתי לעשות בדיקות ביתיות והן יצאו כולן שליליות. אז לא באמת היה היגיון לעשות שוב בטא במצב כזה. ועדיין...

לצפיה ב-'הם אמרו לי להזריק את האוביטרל 36 שעות'
הם אמרו לי להזריק את האוביטרל 36 שעות
26/08/2014 | 08:30
3
14
לפני ההזרעה... שזה קצת מוזר כשחושבים על זה. בסוף ההזרעה גם הייתה כמעט שעה יותר מאוחר בגלל כל התורים.
אחרי האכזבה הקודמת גם אני רציתי להתנתק קצת ולא עמדתי בזה... אולי ניסית קצת להגן על עצמך או שזה היה בגלל הבדיקות השליליות... זה כנראה לי משנה בכל מקרה. נקווה שזו הייתה חזרה גנרלית
לצפיה ב-'*לא'
*לא
26/08/2014 | 08:34
4
לצפיה ב-'למה מוזר? זה מצויין'
למה מוזר? זה מצויין
26/08/2014 | 10:45
1
10
36 שעות לפני זה בול בביוץ
בכל מקרה שעה לפה או לפה היא כל כך לא חשובה. הביצית נמצאת שם 24 שעות, וגם אם ההזרעה תהיה 12 שעות לפני ביוץ או 12 שעות אחרי שהוא התחיל - הכל עדיין בסדר ותופס. אז בטח כשמדובר בשעה בודדת.
תודה, מקווה גם שזו היתה הגנרלית (:
לצפיה ב-'תהיתי אם לא אמורים להכין זרע לפני הביוץ?'
תהיתי אם לא אמורים להכין זרע לפני הביוץ?
26/08/2014 | 10:55
16
אבל סומכת על הרופא בקטע הזה, ובכל מקרה גם קמפרנו יומיים לפני.
אכן הביצית זמינה לפחות 12 או 24 שעות, אז אני לא דואגת.
נקווה
לצפיה ב-'שיהיה המון בהצלחה!!'
שיהיה המון בהצלחה!!
25/08/2014 | 14:43
1
23
מאחלת לך שהשבועיים הקרובים יעברו ממש מהר... כי זה באמת קשה...תשתדלי כמה שיותר להעסיק את עצמך בדברים אחרים.
לגבי הבדיקה אצלי ביואב 10 כבר הופיעו הפסים... אבל בסוף כימי... תנסי להיות שלווה ולעשות בדיקת דם ביום ה14, יום שני בעוד שבועים!!
מאחלת לך לבשר לנו בשורות טובות!!!
לצפיה ב-'אני באמת אשתדל, ושאלתי את הרופא'
אני באמת אשתדל, ושאלתי את הרופא
25/08/2014 | 22:33
21
אם לעשות עוד שבועיים, והוא אמר, "כן, אם לא תקבלי מחזור".
אני: "אבל אני אמורה לקבל מחזור עוד שבועיים" (אם מניחים שהביוץ היה היום".
ואז הוא אמר לי לחכות לשלישי... הצילו! אשתדל באמת להתעסק בדברים אחרים, אבל זה נצח נצחים...
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
25/08/2014 | 14:54
5
31
את יודעת מה אומרים... צריך רק אחד.
זה הזמן להקפיד על שיעורי הבית ולפנות מהראש כל מחשבה של אולי ולא.
אם בא לך על אננס ל - 5 ימים הקרובים, גם טוב...
לצפיה ב-'נכון... ואשתדל לא לחשוב על זה'
נכון... ואשתדל לא לחשוב על זה
25/08/2014 | 22:31
4
30
אם כי לא נראה לי שאצליח לפנות את זה מהראש לגמרי.
אין לי בעיה עם אננס - מה הוא אמור לעשות? (אין פה אייקון של אננס)...
לצפיה ב-'אננס'
אננס
25/08/2014 | 22:33
3
45
באננס (יותר נכון בליבה) יש חומר שנטען שעוזר להשתרשות. לא יזיק, מקסימום טעים. לחתוך אננס ל5 פרוסות לרוחב כך שיכלול את הליבה ולאכול להנאתך כל יום פרוסה. בהצלחה
לצפיה ב-' גם אננס שאני קונה פרוס זה טוב?'
גם אננס שאני קונה פרוס זה טוב?
25/08/2014 | 22:42
2
31
או שכמו עם סלט זה כבר התנדף? הערך התזונתי כוונתי.
הירקן (כמעט הקלדתי היקרן, וזה נכון במקרה זה) שלידי מוכר גם אננס ואני קונה לפעמים. בעלי גמר לי את המגש הקודם לפני שהספקתי להתקרב
לצפיה ב-'נראה לי זורם'
נראה לי זורם
26/08/2014 | 15:20
1
14
תכלס מה ההבדל אם הוא פרס או שאת פורסת ואת שאר החתיכות אוכלת בימים הבאים ?
שווה לקבל אננס פרוס ולא להתעסק עם הקליפה ההזויה שלו
לצפיה ב-'חחח... צודקת, פשוט אומרים '
חחח... צודקת, פשוט אומרים
26/08/2014 | 20:15
11
שירקות לסלט מאבדים ערך תזונתי כשהם חתוכים הרבה זמן, אבל כמו שאמרת, אני ממילא אחתוך אותו, אז למה להילחם בקליפה? עצרתי בדרך חזרה מהעבודה וקניתי שני מגשים, וכבר אכלתי שתי פרוסות קטנות. אם לא יועיל בטח לא יזיק. מכל הדברים שאני עוברת בשביל ההריון הזה זה באמת לא קושי.
לצפיה ב-'בהצלחה:)'
בהצלחה:)
25/08/2014 | 19:55
7
לצפיה ב-'תודה רבה לכולכן בנות! '
תודה רבה לכולכן בנות!
25/08/2014 | 22:29
18
לצפיה ב-'בהריון כן\לא לסופש'
בהריון כן\לא לסופש
22/08/2014 | 19:24
21
227
לצפיה ב-'האם זו בדיקה חיובית?'
האם זו בדיקה חיובית?
22/08/2014 | 07:39
4
3016
בוקר טוב לכולן,

עשיתי בדיקה על הבוקר אחרי בחילות וכאבי בטן חזקים.
המחזור מאחר ביום-יומיים בערך (הוא לא הכי יציב).

מה אתן אומרות? :)
לצפיה ב-'חיובית!!'
חיובית!!
22/08/2014 | 07:54
2
432
מזל טוב!
המשך הריון תקין ובידיים מלאות !
לצפיה ב-'ואוו תודה רבה!!!'
ואוו תודה רבה!!!
22/08/2014 | 08:41
1
288

מקווה שהכל יילך כשורה ,
ניסינו במשך מספר חודשים ולא הייתי אופטימית .

לצפיה ב-' שיהיה בשעה טובה, זה חיובי בהחלט!'
שיהיה בשעה טובה, זה חיובי בהחלט!
22/08/2014 | 10:33
180
לצפיה ב-'אין מקום לספק :) מזל טוב!'
אין מקום לספק :) מזל טוב!
24/08/2014 | 10:37
118
לצפיה ב-'האם זו בדיקה חיובית? '
האם זו בדיקה חיובית?
24/08/2014 | 09:19
9
910
אני ביוא״ב 8 וביצעתי את הבדיקה בארבע אחר הצהריים. הפס החלשלוש הופיע אחרי חצי שעה.
לצפיה ב-'כן, מזל טוב!'
כן, מזל טוב!
24/08/2014 | 11:43
1
249
איזה כיף לגלות בשלב כל כך מוקדם,
את בטוחה שאת רק ביוא"ב 8? מה אורך השלב הלוטאלי שלך בדר"כ?

בכל מקרה לבדיקת דם כדאי שתמתיני עוד כמה ימים כדי לאפשר לבטא לעלות ולהציג תוצאה יפה.

לצפיה ב-'אה רגע, אבל הפס הופיע אחרי חצי שעה'
אה רגע, אבל הפס הופיע אחרי חצי שעה
24/08/2014 | 11:46
403
אז או שלקח לו זמן כי את ביוא"ב מאוד מוקדם
או שזו תוצאה כוזבת, אומרים לא להסתכל אחרי עשר דקות.
לי זה נראה שיש מקום לאופטימיות זהירה, אבל תצטרכי לשוב לבדוק בעוד מספר ימים.
בהצלחה!
לצפיה ב-'אמורים לא לבדוק את התוצאות אחרי יותר מעשר דקות'
אמורים לא לבדוק את התוצאות אחרי יותר מעשר דקות
24/08/2014 | 13:02
311
או כמה שכתוב על הערכה.
זה נראה פס חלש ורוד, והגיוני שאם ביוא"ב 8 יש פס הוא חלש, אבל אחרי חצי שעה זה עלול להיות גם פס אידוי, כשהשתן מתאדה ונותר פס חלש במקום של התוצאה. ככה שאי אפשר לדעת מתוצאה אחרי חצי שעה, זה יכול להטעות.
לצפיה ב-'תודה בנות, אבדוק שוב עוד יומיים ואעדכן!'
תודה בנות, אבדוק שוב עוד יומיים ואעדכן!
24/08/2014 | 17:58
1
116
לצפיה ב-'בהצלחה רבה!'
בהצלחה רבה!
24/08/2014 | 20:14
72
לצפיה ב-'זה שאומרים לא להסתכל על הפס זה שטויות'
זה שאומרים לא להסתכל על הפס זה שטויות
25/08/2014 | 13:17
2
408
פס זה פס גם אחרי 12 שעות... ככה היה אצלי.
אחרי 5 דקות בדקתי לא היה פס, זרקתי לפח והסתכלתי כעבור 12 שעות והיה פס שהתגלה כהריון
לצפיה ב-'זה ממש לא תמיד ככה'
זה ממש לא תמיד ככה
25/08/2014 | 14:21
275
לדוגמה: לפני צילום רחם נותנים לעשות בדיקת הריון כדי לשלול בוודאות הריון
אני עשיתי הבדיקה והיא היתה שלילית, ובדיוק נכנסתי לבדיקה אז הנחתי אותה בתיק.
אחרי כשעתיים כשהגעתי הביתה באתי לזרוק את הבדיקה לפח ולפתע היו בה שני פסים....
כמובן שזה היה פס כוזב, הייתי אחרי מחזור (וגם אחרי בטא שנועדה לשלול סופית לפני הצילום...).

לצפיה ב-'זה ממש לא שטויות'
זה ממש לא שטויות
25/08/2014 | 14:30
262
אחרי איזשהו זמן בחלק מהערכות מופיע פס אידוי אפור. כנראה שבמקלון הזהב זה קרה לי ממש מהר וחשבתי שאני בהריון. עם מקלון נוסף שלהם הסתכלתי מתוך סקרנות אחרי שעתיים והיה פס אידוי אפור מאוד ברור.
לצפיה ב-'עדכון סופי- שלילי, אין הריון'
עדכון סופי- שלילי, אין הריון
29/08/2014 | 23:14
440
לצפיה ב-'האם בטא 414 ביוא"ב 18 לא נמוכה מדי?'
האם בטא 414 ביוא"ב 18 לא נמוכה מדי?
25/08/2014 | 17:33
5
230
3 ימים אחרי ביוא"ב 21 בטא עלתה ל- 1532 אבל לא ראו כלום ברחם, רק רירית מעובה.
אני שואלת כי אני לחוצה אחרי מספר הפלות שההתחלה לא מספיק גבוהה (וכרגע בניק אחר מהניק הקבוע שלי)
תודה!
לצפיה ב-'הבטא תקינה אבל רק רק us יכול לאשר הימצאותו של הריון ברחם'
הבטא תקינה אבל רק רק us יכול לאשר הימצאותו של הריון ברחם
25/08/2014 | 19:52
4
135
עליית הבטא אכן תקינה אבל בבטא כזאת מצפים כבר לראות שק הריון ברחם.
יחד עם זאת לעיתים במכשור קצת ישן / רופא פחות מנוסה בהחלט ניתן לפספס.
הייתי ממליצה לחזור על בדיקת us עוד 3-5 ימים פעם נוספת.
ובינתיים להיות אופטימית
לצפיה ב-'אני לחוצה בגלל זה, למרות שהרופאה ביום'
אני לחוצה בגלל זה, למרות שהרופאה ביום
25/08/2014 | 22:34
3
167
חמישי ב-us בכלל לא היתה לחוצה ואמרה לי שגם לפעמים רואים שק רק מבטא 2000.
למרות שאין כאבים, דימומים ובינתיים הימים עוברים בסדר קשה לי להיות רגועה. קבעתי תור ליום רביעי הקרוב בתקווה שהפעם נצא בידיים מלאות.
ואופטימיות? לצערי לא כרגע.... אני עוברת יום ביומו, בסוף כל יום אני מאושרת שאני עדיין בהריון ויודעת שאולי מחר כבר לא אהיה.
ותודה לך!
לצפיה ב-'מחזיקה לך אצבעות שיהיה בסדר '
מחזיקה לך אצבעות שיהיה בסדר
25/08/2014 | 22:39
2
88
אם היו כמה הפלות כדאי לעשות בירור אם לא עשית.
לצפיה ב-'תודה רבה! מחזיקה אצבעות גם לך'
תודה רבה! מחזיקה אצבעות גם לך
26/08/2014 | 11:27
1
65
ובירור להפלות חוזרות עשיתי כבר בפעם השניה, הכל תקין.....
לצפיה ב-'תודה, מקווה שיהיה לך בסדר'
תודה, מקווה שיהיה לך בסדר
26/08/2014 | 20:13
55
אני מניחה שבדקו לך קרישיות.
לצפיה ב-'רפואי וטיפולייט לסופש'
רפואי וטיפולייט לסופש
50
66
המשך>>
לצפיה ב-'מבייצות יחד לסופש'
מבייצות יחד לסופש
34
88
לצפיה ב-'היי, האם עלייה בחום הגוף יכול להעיד על הריון?'
היי, האם עלייה בחום הגוף יכול להעיד על הריון?
21/08/2014 | 21:53
2
231
בימים האחרונים חום הגוף הוא בין 36.8-37.0, ובדרך כלל חום הנורמלי שלי הוא יחסית נמוך (לא יותר 36.3). האם עלייה בחום גוף זאת תופעה מוכרת? תודה (העלייה היא יחסית גבוהה יותר גם במשך היום וגם בחום השחר היא יחסית גבוהה)
לצפיה ב-'תלוי באיזה שלב את?'
תלוי באיזה שלב את?
23/08/2014 | 10:38
108
חום השחר תמיד עולה אחרי הביוץ.... השאלה אם החום נשאר גבוהה במועד המחזור הצפוי.... אם את אמורה לקבל נניח היום והתעוררת עם חום גבוהה אז זה סממן טוב... למרות שיש בנות שחום השחר שלהן צונח רק יום יומיים אחרי שהדימום הוסתי מתחיל....
לצפיה ב-'במקרה שלי- כן'
במקרה שלי- כן
03/09/2014 | 07:53
43
עקבתי אחר חום שחר תקופה ארוכה
שמתי לב שרק יום אחד בחודש כשבוע לאחר הביוץ-החום שלי עולה ל-37 מעלות ליום אחד בלבד.
מאז שאני בהריון החום לא יורד מ-37 מעלות.
לצפיה ב-'בדיקות ביוץ...'
בדיקות ביוץ...
23/08/2014 | 22:14
6
145
מוזר, יצא לי בדיקת ביוץ חיובית אתמול והיום. יום ה קמפרנו ונקמפר גם היום, כמובן נמשיך השבוע, החלטתי ללכת על יום כן יום לא החודש... 
מה אתן אומרות? לא מוזר 2 חיובי??
חודש שעבר גם היו 2 חיובי אבל בימים שונים ( 13 ו 16) והפעם ב15 ו- 16  שאולי זה יותר סביר אבל עדין נשמע מוזר... היום לא מדדתי חום השחר כי שבת אבל לפי המקלון אני מניחה שהחום לא עלה. 
מוזר... החוסר עקביות הזו בגוף שלי מחרפן
לצפיה ב-'לי ולהרבה אחרות יצא הרבה פעמים יומיים רצוף חיובי'
לי ולהרבה אחרות יצא הרבה פעמים יומיים רצוף חיובי
23/08/2014 | 23:55
3
235
זה אומר שרמת ה-LH עדיין גבוהה. אצלי כנראה באמת גם היה ביוץ רק כששוב נהיה שלילי, כך נראה לי אורך המחזור. בעיקרון אמורים למעשה לבדוק רק עד שיש תוצאה חיובית.
לצפיה ב-'התכוונתי שכך זה נראה לפי אורך המחזור'
התכוונתי שכך זה נראה לפי אורך המחזור
23/08/2014 | 23:55
63
לצפיה ב-'אבל אם ככה'
אבל אם ככה
24/08/2014 | 08:41
1
89
אז היום הראשון של הבדיקה החיובית הוא לא נכון..
מי שלא בודקת חום השחר זה יכול להיות די רחוק מהביוץ באמת ...
אני מודדת אז אני מניחה שיהיה לי גיבוי לביוץ בעוד כמה ימים ובנתיים אנחנו עושים מה שצריך
עוד משהו מוזר ששמתי לב - ההפרשות הפוריות מגיעות לי עוד לפני הבדיקות החיוביות ואח"כ אין , כלומר שבזמן הביוץ עצמו בעצם אין הפרשות פוריות.... זה לא קצת מקטין את הסיכויים להקלט ? 
לצפיה ב-'זה לא אומר שהוא לא נכון'
זה לא אומר שהוא לא נכון
24/08/2014 | 13:05
62
פשוט יש טווח - הביוץ קרוב אבל הוא עוד לא מיד. בעיקרון לפי הערכות הם בכלל אומרים שמהופעת הפס יש יומיים עד הביוץ ולא צריך לבדוק שוב. כלומר זה הגיוני שקיבלתי חיובי יומיים והביוץ היה ביום השלישי.
הבנתי שהפרשות פוריות מתחילות לפני העלייה בהורמון אז זה הגיוני... לא יודעת מה אמור להיות בזמן הביוץ.
לצפיה ב-'יום כן, יום לא - מכסה את כל האפשרויות'
יום כן, יום לא - מכסה את כל האפשרויות
24/08/2014 | 22:11
62
לפחות כך אומרים.  אצלנו, עם כל המלחמה, מילואים והחופש הגדול... לא מצליחים יום כן ויום לא.  ואני מקווה שזה מספיק מה שעשינו...
עוד שבוע נגלה...
לצפיה ב-'לי תמיד יצא יומיים חיובי...'
לי תמיד יצא יומיים חיובי...
25/08/2014 | 06:58
67
זה מצב נורמאלי ועוד שזהניומיים ברציפות אז אין שום דבר מוזר בזה... :)
לצפיה ב-'עצובה, מתוסכלת ובא לי להרוג את בעלי'
עצובה, מתוסכלת ובא לי להרוג את בעלי
24/08/2014 | 09:04
7
220
הינו בנופש באילת ובין יום שלם בבריכה, ילד בן שנתיים בסוף היום הינו מוטשים בערבים.
בדרך כלל אני מבייצת ביום 18,19 ולכן למרות שברביעי יומ 12 היה זקיק של 16 לא לחצתי על בעלי והיום יומ 17 היתי במעקב זקיקים והיה כבר ביוץ
אתמול שכבנו. יש סיכוי???
עשיתי היום בדיקת פרוגסטרון בהמשך העלה לניתוח
לצפיה ב-'אני מניחה שתלוי מתי היה הביוץ בדיוק וגם כמה זמן לפני כן'
אני מניחה שתלוי מתי היה הביוץ בדיוק וגם כמה זמן לפני כן
24/08/2014 | 13:08
71
קמפרתם לאחרונה.
בכל מקרה גם אחרי שהביצית משתחררת היא זמינה להפריה 12-24 שעות ואולי אפילו קצת יותר, אז נראה לי שסיכוי יש...
לצפיה ב-'טוב אכשיו אני מבולבלת ואשמח לפרוש בדיקות'
טוב אכשיו אני מבולבלת ואשמח לפרוש בדיקות
24/08/2014 | 15:28
5
261
כאמור ביום רביעי יומ 12 זקיק 16 מ"מ רירית 8.5
היום יומ 17  גופיפ צהוב 14 מ"מ רירית 12 ומעט נוזל בדוגלס
בדרכ כלל ביוץ ביומ 18/19 וחודש שעבר ביומ 22
ואלו הבדיקות דם מהיום....
מהבנתי לפי הדם לא היה ביוץ אבל לפי US היה???!!!
לצפיה ב-'????????????'
????????????
24/08/2014 | 21:52
2
49
לצפיה ב-'גם מהדם וגם מהא.ס היה ביוץ...'
גם מהדם וגם מהא.ס היה ביוץ...
25/08/2014 | 09:11
1
47
לצפיה ב-'בדיקות הדם'
בדיקות הדם
25/08/2014 | 09:43
59
מראות שאת בדיוק לאחר ביוץ... הפרוגסטרון מתחיל לעלות לאט לאט... ויש גם תמונה שמצדיקה את זה באולטרסאונד... תבדקי בעוד כחמישה ימים רמת פרוגסטרון בדם ותהיי שקטה יותר...
אני בכללית ובדיקות הדם שלי מבוצעות בבית חולים העמק ואלו הם ערכי הייחוס...
Mid Luteal Phase 5.2-23 ( שבוע לאחר ביוץ )
Follicular phase 0.15-4.0 (תקופה שלפני ביוץ)
Luteal Phase 1.6-21 ( כל התקופה שלאחר ביוץ)

תחכי עוד כמה ימים... ותראי...
שיהיה בהצלחה!!
לצפיה ב-'תלוי באיזה יחידות הפרוגסטרון נמדד'
תלוי באיזה יחידות הפרוגסטרון נמדד
25/08/2014 | 12:52
1
35
ביחידות ה"רגילות" רק ערך מעל 10 מאשר שאכן היה ביוץ (בדרך כלל זה יום אחרי הביוץ) אבל יכול להיות שלי הערכי יחוס בבדיקה שאת עשית זה כבר כן אחרי ביוץ. את יכולה לשאול את הרופא?
לצפיה ב-'כנראה באמת הייתי לפני או על הגבול לפי ארכי יחוס.'
כנראה באמת הייתי לפני או על הגבול לפי ארכי יחוס.
25/08/2014 | 21:51
19

:ערכי יחוס
Follicular <3 nmol/L
Luteal 8-68 nmol/L
Postmenopausal <1.3 nmol/L

מחר ניבדק שוב
לצפיה ב-'ערכי בדיקות לאחר ביוץ'
ערכי בדיקות לאחר ביוץ
24/08/2014 | 14:20
5
136
היי,
ביואב 5 היה לי פרוגסטרון 42 ואסטרדיול 572. היום, יואב 8 +- יצא לי פרוגסטרון 110 ואסטרדיול 753 - האם זה תקין? אני יודעת שהאסטרדיול אמור לרדת אחרי הביוץ... האם אלו ערכים הגיוניים ליואב 8 עם זקיק אחד שבייץ?
לצפיה ב-'זה מעולה'
זה מעולה
24/08/2014 | 14:46
1
70
האסטרדיול יורד לאחר הביוץ אז עולה (במיוחד אם יש הריון) זה אומנם לא ואמר אם יש או אין הריון אבל הערכים טובים מאוד.
בהצלחה!
לצפיה ב-'הלוואי!!'
הלוואי!!
24/08/2014 | 14:48
39
תודה רבה :)
לצפיה ב-'למה בדקת את הערכים האלה?'
למה בדקת את הערכים האלה?
24/08/2014 | 15:35
2
64
סתם שואלת מסקרנות כי גם לי יש הפניות לבדיקות דם שנשארו לי מלפני הביוץ (והרופא לא אמר לי לעשות אחרי הביוץ..) אבל מצד שני אני סקרנית לדעת מה מצב הפרוגסטרון וכו'... אני חושבת לעשות בכל זאת, אפילו שהוא לא אמר לי...
לצפיה ב-'כדי לוודא ביוץ'
כדי לוודא ביוץ
24/08/2014 | 16:21
1
65
וככל שיש יותר פרוגסטרון יש יותר תמיכה להתפתחות הריון. אם אני צודקת..
לצפיה ב-'צודקת :)'
צודקת :)
25/08/2014 | 06:57
44
הפרוגסטרון מאוד קריטי :)
לצפיה ב-'בדיקת ביוץ חיובית'
בדיקת ביוץ חיובית
25/08/2014 | 12:59
9
149
עדיין לא יצאה לי חיובית אבל אני רק רוצה לוודא שהבנתי נכון... כדי לא לבזבז זמן..

אם למשל בדקתי היום עם הערכה וקיבלתי 2 פסים==> בדיקה חיובית
כלומר הביוץ בעוד יום?
אז לקיים יחסים היום ומחר?

לא בטוחה שהבנתי אשמח לעזרה
לצפיה ב-'אגב, זאת נחשבת תוצאה חיובית בבדיקת ביוץ? (נבדקתי הרגע)'
אגב, זאת נחשבת תוצאה חיובית בבדיקת ביוץ? (נבדקתי הרגע)
25/08/2014 | 13:51
8
277
התבלתי קצת עם השאלה הראשונה...
אם זאת אכן תוצאה חיובית אז הביוץ מתרחשב בעוד יומיים (בעלי במילואים אבל צפוי ב"ה לצאת לאפטר מחר)
אז לקיים יחסים מחר ומחרתיים?

תודה
לצפיה ב-'בהחלט חיובי!'
בהחלט חיובי!
25/08/2014 | 15:45
7
123
לקמפר כמה שיותר ! בהצלחה
לצפיה ב-'וואו אז ככה נראה חיובי..?? לא הייתי מנחשת לבד..'
וואו אז ככה נראה חיובי..?? לא הייתי מנחשת לבד..
25/08/2014 | 15:56
6
135
מקווה שבעלי יחזור לאפטר כמו שהבטיחו לו.. 

אז אין טעם להמשיך ולבדוק עוד? (רק לשם הודאות.. אולי אנסה עוד בטיחה בערב)
האם זה אומר שהביוז אכן בעוד יומיים? (כלומר ברביעי)
ועד מתי להמשיך? רביעי? חמישי? (מכינה את עצמי לכך שאולי בעלי יגיע לאפטר מאוחר)
לצפיה ב-'הביוץ יכול להיות מעכשיו ועד עוד 48 שעות בערך'
הביוץ יכול להיות מעכשיו ועד עוד 48 שעות בערך
25/08/2014 | 16:15
5
106
בד"כ אומרים שהביוץ הוא בטווח של 48 שעות מהרגע שהבדיקה חיובית,
אבל אצלי היה בדיוק פס כזה לפני שבוע, והרופאה אמרה שאני בביוץ "ממש עכשיו" (בעקבות אולטרסאונד ובדיקת דם)..
ככה שיש מצב שגם אצלך הוא עכשיו, או מחר... ומקסימום מחרתיים.
מקווה שיחזור לאפטר
לצפיה ב-'בשבת בטוח לא יצאה לי תוצאה חיובית בבדיקה,אתמול אני לא בטוחה'
בשבת בטוח לא יצאה לי תוצאה חיובית בבדיקה,אתמול אני לא בטוחה
25/08/2014 | 16:54
4
323
קמפורים-
בשבת קמפרנו (פעם אחת בערב)
בראשון קמפרנו בבוקר לפני שיצא (פעם אחת בבוקר)

בדיקת ביוץ- (מצורפות תמונות של שבת וראשון)
שבת בטוח לא יצא חיובית (לפי הבדיקה)
אתמול היתה לי תוצאה די דומה לזאת של היום (אז לא בטוחה אבל כנראה שכן)

לפי "המחשבון ביוץ" אני אמורה לביץ ברביעי, אז זה די קרוב ואולי יקרה בשלישי..
נראה לי שאמשיך לבדוק ביוץ עד שהוא חוזר (רק ליתר בטחון)
מקסימום אזמין עוד בדיקות כאלה באיביי

אגב, אני ממש מתנצלת אם העודף פתיחות שלי טיפה מפורט מדי... אני פשוט חדשה בתחום ומאוד מעוניינת להבין הכל ולעשות הכל כדי שיקלט לנו
תודה לכל העוזרים

לצפיה ב-'אין על מה להתנצל, בשביל זה אנחנו פה '
אין על מה להתנצל, בשביל זה אנחנו פה
25/08/2014 | 22:24
3
120
את יכולה לשאול ולשתף בכול.
הבדיקה משבת שלילית, הבדיקה מראשון חיובית. אם קמפרתם בשבת ראשון זה אחלה, הזרע יכול להחזיק לפחות יומיים אם לא יותר. הביוץ מתרחש מזמן קבלת התוצאה החיובית ועד 48 (ולפעמים 72) שעות אחרי. אז כשיחזור הבעל קמפרו שוב, מצוין שעשיתם גם לפני שיצא.
מחשבון ביוץ נותן הערכה כללית והוא לא מדויק ב-100 אחוז. אם את משתמשת במקלונים זה נותן תמונה מדויקת יותר.
בהצלחה!
לצפיה ב-'קצת מאוכזבת..'
קצת מאוכזבת..
27/08/2014 | 08:48
2
121
אז בעלי יצא לאפטר ממש קצרצר אתמול..
קמפרנו כשהגיע -בסביבות 15:00 (אגב, הרבה מאוד זמן לא עשינו סקס צהריים ושכחתי כמה זה נחמד.. חחחחח)
וקמפרנו שוב לפני שיצא חזרה למילואים בערך בחצות

לפי הערכת ביוץ שיצאה חיובית ביום ראשון בערב (בדקתי בערך ב 21:00) כלומר אני מביצת בשלישי .(אתמול)
(מזכירה שקמפרנו גם בשבת וגם בראשון בבוקר לפני שיצא למילואים)

אני מרגישה שלא עשינו מספיק..  כלומר, אני קצת חושבת שהיינו צריכים לקמפר יותר על מנת להגדיל את הסיכויים..

מתי אפשר לבדוק אם נקלט הריון? רק אחרי שיש איחור במחזור? האם אוכל לבדוק לפני? הסקרנות תהרוג אותי...
לצפיה ב-'נשמע כאילו הייתם ממש בסדר'
נשמע כאילו הייתם ממש בסדר
27/08/2014 | 18:29
64
לפי הבדיקת ביוץ את מבייצת איפשהו בין ראשון לשלישי (עד כמה שאני מבינה דווקא עם יותר סיכוי לראשון-שני מאשר לשלישי), וקימפרתם בשבת, בראשון ובשלישי פעמיים - זה ממש סבבה גם אם הוא לא היה במילואים! הקימפור בראשון מכסה גם את שני, ואת שלישי כיסיתם היטב.
אז אין מה להתאכזב! עכשיו רק צריך לחכות איזה 12 יום כדי לגלות...
לצפיה ב-'כיסיתם מעולה'
כיסיתם מעולה
27/08/2014 | 18:44
67
גם יום כן יום לא זה אחלה.
אפשר לנסות לבדוק עוד לפני האיחור, זה לא תמיד אמין אבל אפשר. לפחות עשרה ימים אחרי ביוץ ורצוי יותר. וכולנו מטפסות על הקירות בימים של ההמתנה...
לצפיה ב-'שאלות והתייעצויות לסופש'
שאלות והתייעצויות לסופש
82
176
המשך>>
לצפיה ב-'חיבוקים וקיטורים לסופש'
חיבוקים וקיטורים לסופש
22/08/2014 | 19:23
26
83
לצפיה ב-'זה לא פייר!'
זה לא פייר!
23/08/2014 | 11:27
19
236
זה פשוט לא פייר, אז בטח יהיו פה בנות ויגידו מה היא מתלוננת, הרי היא מנסה רק חודש וחצי, אבל עדין, זה חודש וחצי של ציפיה והמתנה מורטת עצבים. 
אתמול הלכתי לקנות פרחים (לאמא שלי יש היהום יומולדת) המוכרת ששירתה אותי בזמן שהיא אורזת ומסדרת את הפרחים שבחרתי מתחילה לדבר לעצמה, ואני מסתכלת עליה מוזר. היא אומרת ברוסית נו תפסיקי, תפסיקי לבעוט, דוקא במקום הכי כואב. עכשיו לידה עמדה ילדה בת 13 (בת של מוכרת אחרת ) בהתחלה לא הבנתי במה מדובר, כי לא היה נראה שהבת 13 פוגעת בצורה כלשהי במוכרת המתלוננת על הכאבים. אז אני מסתכלת עליה מוזר , אז המוכרת מתחילה לדבר בלשון נקבה ואומרת לי זה בת. אני מסתכלת עליה ועדין לא יורד לי האסימון, כעבור כמה שניות אני מבינה שהמוכרת בהיריון. והקטע הכי הזוי שאני חשבתי שהיא סתם מלאה, היא תמיד עם חולצות רחבות ומה שעוד יותר קטע שהיא בת איזה 40 + . אני שואלת איזה חודש את היא אומרת לי שישי. אני כזה המומה. היא מספרת שיש לה עוד בן בן 20. 
כל הכבוד לה. באמת בגילה יפה שהיא נכנסה להיריון. 
אבל אני רוצה גם!!!!
היא בת 40 + נכנסה להיריון ואני עדין לא. ונכון , צודקות , אנחנו מנסים רק חודש וחצי, ולא עבר מספיק זמן , אבל זה מבאס. והיום בבוקר פתחתי פייסבוק, מישהי שהתחתנה חודשיים אחרי, (למדה איתי בתואר) שמה תמונת פרופיל של הריון מתקדם. מעצבןןןןן. אלה התמונות הכי מעצבנות. מצטערת אני כנראה דפוקה אבל קצת קשה לי לפרגן. מקנאה בה ובכל מי שבהיריון (מי שאני מכירה).

ועוד משהו מטומטם שלי , אתן תצחקו עלי, אבל מה לעשות . אני יותר התבאסתי מהעובדה שלא הצלחנו להיכנס להיריון כי מאוד רציתי ללדת בחודש אפריל. ממש . כי אפריל זה חודש משעמם ואין אף יומולדת. ובמאי יש לבעלי יומולדת. ורציתי שהתינוק יוולד בחודש נפרד, שנחגוג לו לכל אחד בנפרד. נכון אפריל יש פסח. אבל אפריל זה חודש ריק מימי הולדת ונורא רציתי ללדת באפריל. טוב אני כנראה נשמעת לכם סופר מאוד מטומטמת וילדותית אבל מה לעשות . כל אחת מתבאסת ממשהו שונה. אני ממש רציתי ללדת באפריל. זו אני . כן . 

טוב אז שיהיה שבת שקטה. 
הלכתי לנסות ללמוד לפיננסית. 
לצפיה ב-'תשמעי, הציפייה וההמתנה קשה תמיד'
תשמעי, הציפייה וההמתנה קשה תמיד
23/08/2014 | 11:59
3
143
אבל כמו שנצטרך להגיד לילדים שלנו כשיהיו לנו, לא תמיד אתה יכול לקבל כל מה שאתה רוצה בשנייה שאתה רוצה, ולפעמים אי אפשר את מה שאתה רוצה (נניח ללדת באפריל).
אני לא רוצה לעצבן, אבל קחי נשימה עמוקה. בסך הכול ניסית חודש אחד. אני חושבת על איך הרגשתי כשהלכתי לעשות מעקב זקיקים ופתאום את מבינה שיש לך תור נפרד בקופת חולים כי ״אתם באות לפה הרבה״ ועושים לך בדיקות שכתוב עליהן דחוף. על איך נכנסתי שם למעלית עם הריונית גדולה. על כמה נשים בהריון יש שם בחדר ההמתנה. על איך אחרי שקניתי אתמול עוד זריקה של הורמונים כי הרופא אמר לי להגדיל את המינון ורצתי לאוטו כי זה צריך להיות בקירור ועכשיו אוגוסט פילסתי דרך בין בני זוג עם עגלה... ועל העצים תלויות מודעות לבייביסיטר. ועל איך הרוקחת קראה לי חמודה כשראתה מרשם למה באתי לקחת... ואיך שאלתי את עצמי איפה עובר הגבול בין רחמים לסימפתיה... ואיך קיוויתי להריון כמתנה ליום הולדת במרץ... ואחר כך לבעלי כמה חודשים מאוחר יותר... ולימי הנישואים של הורינו... ועכשיו לראש השנה אני עוד מקווה שזה יקרה.

מה שאני מנסה לומר הוא, זה נכון שנורא קשה המחזוריות הזו של החודש. אבל תזכרי את הדברים החיוביים - את צעירה, אין לך בעיות ידועות, את לא בת 40 כמו האישה ההיא ולא מתקרבת לזה. את רק התחלת עכשיו את המסע להורות וייתכן שהוא יהיה קצר ומתוק. פשוט תני לגוף שלך ולעצמך הזדמנות. אני חושבת שצריך גם להעריך את מה שיש, ואם ייקח עוד טיפה זמן, אז זה טבעי. חבל להיות כל כך מתוסכלת כבר בשלב הזה, ליצור כזה עומס רגשי וציפיות. אני זוכרת כמה מאוכזבת הייתי בחודשים הראשונים וחבל שלא היו לי ציפיות יותר ריאליות, הייתי חוסכת לעצמי חלק מהכאב שממילא אני חווה בסופו של דבר.
לצפיה ב-'תודה קייסי'
תודה קייסי
23/08/2014 | 13:24
2
85
את תמיד יודעת לומר את המילים הנכונות. תודה על העידוד. את צודקת. פשוט צודקת.
לצפיה ב-'תודה לך'
תודה לך
23/08/2014 | 15:47
1
67
אני מאוד מבינה את האכזבה ואת הקושי בהמתנה, אבל כשאי לנסות ולשמור זאת בפרופורציות, כדי שלא נעשה את זה לעצמנו עוד יותר קשה.
לצפיה ב-' *כדאי'
*כדאי
23/08/2014 | 15:48
17
לצפיה ב-'קטע, גם אני קוויתי למרץ- אפריל'
קטע, גם אני קוויתי למרץ- אפריל
23/08/2014 | 22:20
11
124
ועוד מסיבות מוצדקות ! כי ללדת במרץ - אפריל אומר לקבל חצי שנה משכורת ולהיות בבית עם התינוק
וללדת במרץ - אפריל אומר קיץ וכיף ואפשר לצאת עם התינוק
וללדת ב מרץ - אפריל מתנה ליומולדת של בעלי והפרש של שנתיים מהבת שלי (שבא לי כבר לקרוא לה הגדולה שלי) 
וכל הסיבות בעולם ללדת באביב באמת... יש לי אפילו תאוריה על ילדים שנולדים באביב שהם מתפתחים יותר מהר כי אין עליהם שכבות שלמות של ביגוד שמפריע לזחול... 
בקיצור ממש רציתי, זה כבר לא יקרה , עכשיו אני כבר מכינה את עצמי לחופשת לידה קצרה ולהפרש הולך וגדל בין הילדים. ואני כבר בחודש הרביעי לנסיונות. 
זה בהחלט מתחיל להיות מבאס
אבל כמובן שחייבים להבין ... לא כל מה שרוצים מקבלים ובסוף , למרות שקשה עכשיו לראות את זה - הכל לטובה . באמת. 
לצפיה ב-'מה שמצחיק זה שאני דווקא לא רציתי ללדת באפריל ועדיין התבאסתי'
מה שמצחיק זה שאני דווקא לא רציתי ללדת באפריל ועדיין התבאסתי
23/08/2014 | 22:48
108
אני מלכתחילה רציתי להיכנס להיריון בספטמבר כדי ללדת בסוף הסמסטר (כי אני מחויבת מדי לעבודה שלי ולסטודנטים שלי ולא רציתי לעזוב אותם באמצע הסמסטר), אז התחלנו לנסות כמה חודשים לפני מתוך מחשבה שייקח כמה חודשים להיקלט, ועדיין, כל חודש שלא נקלטתי העציב אותי מאוד (למרות שמלכתחילה לא תכננתי להיקלט עדיין!)
מה שמעיד שזה בכלל לא משנה מה מתכננים ומה רוצים. לא להצליח זה מבאס ומלחיץ ולא כיף.

נושקית, תחשבי על כל הצדדים החיוביים של זה - תוכלי ללמוד למבחן בנחת, יהיה לך יותר זמן להתאקלם ולהוכיח את עצמך בעבודה החדשה... אולי באמת כל עכבה לטובה.
לצפיה ב-'נכון ...'
נכון ...
23/08/2014 | 22:56
6
67
למה חופשת לידה קצרה? מה ישפיע על חופשת הלידה שתתקצר אם תלדי נגיד במאי? 
מאחלת לך שתקלטי מהר. 
כן אני מבינה שהכל לטובה ויותר נכון הכל מלמעלה, ובסוף זה מגיע. 
בעלי יש לו יומולדת ב 13 למאי, והיות תאריך לידה הוא משוער, אז בהנחה ואם גדול , אם בע"ה אקלט החודש הזה, אז תאריך לידה משוער הוא סוף מאי, אך היות ומסיפורים יולדים לפעמים קודם לכן, יש לי פחד סמוי והזוי שהלידה תיפול על יום הולדת של הבעל ב 13/5 והוא לא יוכל לחגוג כמו שצריך את יום הולדתו ה 31. כן אני יודעת מחשבה מטומטמת והזויה. נו מה לעשות. אבל לא תמיד הרצוי הוא המצוי , ולא מקבלים מה שרוצים . אז לצערנו אני ואת כבר לא נלד במרץ אפריל, אבל בעזרת השם מאי זה גם חודש לא רע. 
לצפיה ב-'אני מניחה שחופשת הלידה הקצרה '
אני מניחה שחופשת הלידה הקצרה
23/08/2014 | 23:49
4
83
זה עניין של עבודה במערכת החינוך - מורות יכולות לחבר את חופשת הלידה על חופשת הקיץ וליהנות מחופשת לידה ארוכה יותר משל שאר המגזרים בהנחה שהתזמון הצליח.
נראה לי שלקבל ילד ליום ההולדת זו מתנה לא רעה דווקא וכבר קרה לי מספיק פעמים שלא חגגתי את יום ההולדת שלי באותו יום. אפילו לילדים קטנים לא חוגגים בהכרח באותו יום, אז נראה לי שיום הולדת 31 גם אפשר
לצפיה ב-'וואלהנ'
וואלהנ
24/08/2014 | 07:21
3
42
נכון. מערכת החינוך. לא חשבתי על זה. שוב את צודקת . תינוק ליומולדת זה אחלה מתנה. (אוף למה אען סמיילי למיניהם באפליקציה בפלאפון)?
לצפיה ב-'בלי להעליב את תפוז, אבל האפליקציה'
בלי להעליב את תפוז, אבל האפליקציה
24/08/2014 | 12:36
2
64
לדעתי ממש מעפנה. אני ביטלתי אותה וגולשת בפורמט הרגיל גם מהמכשירים הניידים. היא לא מוצלחת לדעתי.
בכל מקרה אני כמובן מקווה שזה יקרה מהר עבור כולנו, פשוט כדאי לזכור שככה זה בחיים, לא תמיד הכול בשליטתנו ומסתדר בדיוק כמו שרצינו. למען האמת, מבחינת תזמון זה די נדיר שהכול מסתדר פיקס. לפעמים זה קורה וזה ממש נחמד, אבל הרבה פעמים זה לא, ולא שווה להשקיע כל כך הרבה אנרגיה בחלק מהפרטים שבסופו של דבר לא הם החשובים. העיקר שיהיה בקרוב הריון תקין ועגול ותינוק בריא ועגול
לצפיה ב-'הפורמט הרגיל '
הפורמט הרגיל
24/08/2014 | 12:49
1
32
של תפוז לדעתי בעייתי בסמארטפון. הוא לא נותן לי לעבור בין העמןדים בפורום  להודעות ישנות. שמישהו כבר יעשה את האפליקציה של תפוז נוחה יותר. יש בה מיליון בעיות. אוףףףףף
לצפיה ב-'אני מצליחה לדפדף, ולא נוח לי באפליקציה שאני לא רואה את'
אני מצליחה לדפדף, ולא נוח לי באפליקציה שאני לא רואה את
24/08/2014 | 12:55
26
השרשורים ומה חדש ומה לא. אבל כמובן שתשתמשי במה שלך נוח. הבנתי שידוע שהאפליקציה לא נוחה...
לצפיה ב-'קאסי כבר ענתה לגבי החופשת לידה'
קאסי כבר ענתה לגבי החופשת לידה
24/08/2014 | 08:36
57
רציתי מרץ - אפריל כדי לחבר לחופש הגדול, כמו שקרה לי עם הבת שלי שנה שעברה
לגבי היומולדת - לבעלי יש 30 (!) באפריל ועכשיו אני מבינה שכן אוכל לארגן לו מסיבת הפתעה כמו שרציתי כי לא יהיה לי עולל קטנטן שרק נולד (אבל אני כן מקווה שתהיה לי בטן עצומה שתפריע לי לזוז ) אז הנה - עכבה שהיא לטובה =) 
לצפיה ב-'בסופו של דבר'
בסופו של דבר
23/08/2014 | 23:40
2
75
לא נראה לי שכמה חודשים לפה או לשם באמת משנים כ״כ הרבה לילדים. שנה נוספת זה כבר הבדל.
אני מניחה שדי קשה ללדת בדיוק בחודש מסוים - כלומר די קשה לבנות על זה. היום אני כבר יודעת שזה סיכוי של אחד לארבע.
מבחינתי הדבר היחיד שחשוב לי כרגע זה שיהיו לי ילדים בריאים ושזה יקרה בקרוב. אבל עליי לומר שקשה לי עם ״הכול לטובה״ או עם ״כל עכבה לטובה״. בגילי כל עכבה לרעה, באמת. ומה לעשות, אני מאמינה שיש דברים שסתם קורים ככה. לא לכל דבר יש סיבה ויש גם דברים לא טובים שקורים.
לצפיה ב-'אני מסכימה שלא תמיד כל עכבה היא לטובה'
אני מסכימה שלא תמיד כל עכבה היא לטובה
24/08/2014 | 00:49
1
62
אבל לנושקית היו ככ הרבה סיבות טובות לרצות להתעכב קצת עם ההריון, שספציפית במקרה שלה נראה לי שיש מקום להסתכל גם על הטוב שבעיכוב.
מקווה שנגמרו כל העיכובים לכולנו!
לצפיה ב-'צר לי אם זעפתי מדי על האמירה הזו '
צר לי אם זעפתי מדי על האמירה הזו
24/08/2014 | 12:34
54
אני לא מחבבת הכללות נוסח "כל עכבה לטובה" או כשאנשים שואלים במקום מה נשמע, אם "הכול טוב?".
בכל מקרה אם אני נהיית לא נחמדה אני יכולה להאשים את ההורמונים תירוצים, תירוצים...

אם יש סיבות טובות שבגללן זה מסתדר עוד יותר טוב, אז אדרבא, ומקווה באמת שכולנו נעבור בקרוב לפורום העגול (כל כמה שאני מחבבת את הפורום הזה :)
לצפיה ב-'מאמי זה בסדר לרגיש ככה...'
מאמי זה בסדר לרגיש ככה...
24/08/2014 | 18:24
1
57
גם אם זה נשמע כמו "צרות של עשירים" למישהי מבחוץ, זה עדיין לגיטימי שתתבאסי מהדברים האלה... זה לא אומר שאת ילדותית אלא פשוט רגישה יותר מהרגיל :)
אנחנו כאן לשמוע כל קיטור, גם אם זה על שמלה חדשה שנהרסה בכביסה :)
כשיש הורמונים הכל מתקבל באהבה, לכל אחת מאיתנו יש את השגעונות שלה וזה בסדר :)
שולחת מלא חיבוקים ומאחלת שבוע נהדר למרות הכל :)
לצפיה ב-'תודה רבה לך'
תודה רבה לך
24/08/2014 | 18:28
30
איזה כיף פה הפורום הזה. כל כך הרבה חיבוקים ותמיכה מכולן!
לצפיה ב-'אני רציתי אפריל - מאי'
אני רציתי אפריל - מאי
24/08/2014 | 22:17
62
לחודש מאי עדיין יש סיכוי.
אבל באמת ללדת באביב נראה לי הכי כיף.
בכל מקרה, אין אפשרות לתכנן.  יש לי חברה ששני הבנים שלה נולדו באותו התאריך בדיוק בהפרש של שלוש שנים.
והיא לא תכננה את זה.  אחד נולד פג בשבוע 34.  והשני נולד אחרי הזמן בשבוע 42.  היא הייתה בשוק שיצא אותו תאריך.
אז היא חוגגת להם בהפרש של שבועיים ולא לחגוג ביחד.  אבל באמת, הלוואי והיה תלוי בנו.

לצפיה ב-'נו באמת'
נו באמת
24/08/2014 | 20:17
5
122
אז עכשיו יש לי כל הזמן קצת בחילה/ צרבת אלא אם כן אני אוכלת... ואי אפשר לאכול כל הזמן!
אז זה מה שמחכה לי כנראה אם זה יצליח
עכשיו בהנחה שזו לא סתם איזו צרבת או משהו שאכלתי, זה מן הסתם תופעת לוואי של האוביטרל. להריון זה בהחלט מוקדם מדי אם אני מבייצת מחר...
לצפיה ב-'ונראה לי ששוב נסחפתי עם הדמיונות'
ונראה לי ששוב נסחפתי עם הדמיונות
24/08/2014 | 22:46
4
97
וזו הייתה סתם צרבת שחלפה לה...
לצפיה ב-' בהצלחה מחר '
בהצלחה מחר
24/08/2014 | 23:25
1
27
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
25/08/2014 | 08:16
14
לצפיה ב-'את קורעת ! '
את קורעת !
25/08/2014 | 00:41
1
62
מישהו מוכן פעם להסביר לי איך מרגישה צרבת??? לא נראה לי שחוויתי ואם כן , לא זיהיתי
לצפיה ב-''
25/08/2014 | 08:18
53
האמת שאני לא מומחית... אבל נראה לי שסתם ישב לי משהו אתמול וזה עבר...
לצפיה ב-' פסים\דופק\בטא לסופש'
פסים\דופק\בטא לסופש
22/08/2014 | 19:23
34
43
לצפיה ב-'מפזרת אבקת דופק'
מפזרת אבקת דופק
21/08/2014 | 22:14
2
183
היי יקירות, היום נצפה ונשמע דופק מהמם ומרגש ❤️ שבוע 7+2.
מפזרת לכן מלאאאאאאאאאאא אבקה!!!!!!! ומאחלת לכולכן הקלטות מהירה וקלה והריונות עגולים משעממים ובריאים לכולנו....

לצפיה ב-'שיהיה בשעה טובה!!'
שיהיה בשעה טובה!!
21/08/2014 | 22:38
31
לצפיה ב-'מזל טוב ובהצלחה! '
מזל טוב ובהצלחה!
22/08/2014 | 17:49
20
לצפיה ב-'היומיים האחרונים'
היומיים האחרונים
23/08/2014 | 07:11
30
408
חזרתי מהעבודה ברכב, עובדת קרוב לבית לשמחתי
אבל למרות הנסיעה הקצרה הרגשתי שפי מתמלא ברוק ותוקפת אותי בחילה מרושעת
אני רגילה לבחילות של רעב כשהבטן מתלוננת על שלא הכנסתי כלום פנימה
אבל הבחילה הזו תוך כדי נסיעה היתה בחילה אחרת
העניין חזר על עצמו כמה פעמים והתחלתי להרים גבה כי עד עכשיו לא הבחנתי בסימנים להריון ופתאום יומיים לפני הבדיקה?
דפדפתי את העניין והמשכתי הלאה
אתמול עמדתי במטבח עם סכין גדולה כדי לחתוך אבטיח ענקי
הסכין החליקה על האצבע ומיד וירד לי המון דם, אני לא טיפוס שנבהל מקצת דם
רצתי למקלחת ובפנים הרגשתי גל צונמי ענקי של רגשות מאיים להשתחרר
כשפתחתי את הברז נפתחו גם הברזים האחרים ומצאתי את עצמי בוכה בוכה בוכה כרבע שעה במקלחת
סתם ככה לא מבינה מאיפה הבכי הגיע, בלי סיבה ראוייה
הרגשתי שהשתלט עלי ענן בכי רציני ועד שלא נגמרו כל הדמעות לא הצלחתי להפסיק לבכות בכי ארוך ולא רצוני
סוף סוף כשנגמר יצאתי מהמקלחת עם עניים אדומות ונפוחות מנסה להבין מה תקף אותי
היום בבוקר, יום שבת, 12 יום לאחר ההזרעה, התעוררתי מוקדם (כמו בכל הבקרים בשנה האחרונה) ופתחתי בדיקה ביתית
לאחר 3 הריונות כימיים בתקופה של פחות משנה הסתכלתי על המקלון ושיפשפתי את העיניים
שני פסים 

לצפיה ב-'ווואו איזה מרגשת!!!!'
ווואו איזה מרגשת!!!!
23/08/2014 | 07:19
102
המון המון מזל טוב!!! שימשיך עגול תקין והכי משעמם!!!!
ועשיו לפרטים... למה עשית הזרעה? האם עם הורמונים? ומה עשית בנוגע להריונות הכימיים? התייעצת עם מישהו או שפשוט המשכת בניסיונות?
לצפיה ב-'מזל טוב! מאחלת לך הריון עגול ומלא'
מזל טוב! מאחלת לך הריון עגול ומלא
23/08/2014 | 08:10
1
39
לצפיה ב-'בשעה טובה!'
בשעה טובה!
23/08/2014 | 09:48
40
גם אני מחכה לסיפור המלא :)
שימשיך תקין ובידיים מלאות!
לצפיה ב-'מדהים!!!'
מדהים!!!
23/08/2014 | 10:32
35
איזה מקסים!!! אז את מתחילה לקחת קלקסן? (אנ זוכרת שהתלבטת) או שנשארת רק עם התמיכה של האנדומטרין?
לצפיה ב-'איזה מרגש!!! אני כ״כ שמחה בשבילך '
איזה מרגש!!! אני כ״כ שמחה בשבילך
23/08/2014 | 10:33
45
שיהיה בשעה טובה וימשיך תקין, עגול ומשעמם!!!
לצפיה ב-'עכשיו פתחת אצלי כמה ברזים.....'
עכשיו פתחת אצלי כמה ברזים.....
23/08/2014 | 10:34
83
מזל טוב מתוקה!!!!! איזה מרגש זה!!!!! אמן והפעם הכל יגמר אחרת. מאמינה שהפסים היו מספיק חזקים כדי לשלוח כימי.... הפעם זה זה!!!!! זה חייב להיות....
אם את מתכוונת לעשות בטא אז ברור שנשמח לעדכונים....

מלא חיבוקים ונשיקות!!!! שימשיך קל והכי תקין שיש....
לצפיה ב-'מזל טוב!!!'
מזל טוב!!!
23/08/2014 | 10:52
26
ממש ריגשת אותי... הסיפור שלך נותן תקווה לכולנו!!
לצפיה ב-'וואו בנות תודה רגשתן אותי אמשיך לעדכן'
וואו בנות תודה רגשתן אותי אמשיך לעדכן
23/08/2014 | 11:15
17
145
כמובן, הכל למען המדע והנשים שעוברות את אותו המסע
מנסה לתת כמה שיותר פרטים
בת 37, הזרעה מס' 9, עד כה 3 הריונות כימיים, הפעם הקלטות עם הורמונים- גונל F, אוביטרל ותמיכת פרוגרסטרון
לא מצאנו סיבות להפלות, הבדיקות עברו כולן בהצלחה- קרישיות, פרופיל הורמונאלי, זרע תקין, היסטרוסקופיה תקינה, ביוץ סדיר
ההקלטות הפעם שונה לחלוטין בסימנים
גם הבדיקה הביתית היתה חזקה מקודמותיה- הקו חזק יותר וכנראה מעיד על בטא גבוהה יותר (עד כה בטא נמוכה בהתחלה כ-20-30) אעדכן מחר בצהריים כשאקבל תוצאות
ההקלטויות הקודמות היו מלוות בהפרשות השתרשות חומות שהעידו כנראה על מחסור בפרוגרסטרון
הפעם, הקלטות ראשונה עם תמיכת פרוגרסטרון קרינון, לא היו סימני השתרשות חומים- אני בתקווה שהביצית פשוט טבעה לה בניחותה בתוך הררי הרירית שלי (לפני כמה ימים תוצאת פרוגרסטרון בדם = 189) ולכן לא היה שום סימן להשתרשות.
לגבי הקלקסן לקרישיות יתר- נראה לי שלא אקח משום שהרופא שלי בחופשה עד ה-01.09 וגם בגלל שלא מצאנו סיבות להפלות ונראה כי הפרוגרסטרון נותן מענה טוב- כנראה שהיה לי מחסור, אוכל לדעת רק בשבועות הקרובים אם אני צודקת או לא 
מקוה שימשיך עם בטא חיובית שתכפיל עצמה וגם אם לא- לא אפסיק לנסות עד שלא אמצא את הסיבה להפלות
מבטיחה להמשיך ולעדכן בתקווה שיעזור לאחרות 
לצפיה ב-'צודקת'
צודקת
23/08/2014 | 11:30
39
בגלל ההכתמות הרושם הוא שבאת הפרוגסטרון הנמוך היה המכשול והפעם נתת לזה מענה!
מקווה שמחר תראי כבר בטא מהממת שתכפיל את עצמה ותהפוך לתינוקי חמוד בעוד 8 חודשים!!!!
לצפיה ב-'איזה יופי! מזל טוב!!!'
איזה יופי! מזל טוב!!!
23/08/2014 | 11:39
13
62
נשמע מצויין, ופרוגסטרון 189 כפי שכתבת זה נפלא
אני רוצה לשאול ברשותך - ההריונות הכימיים היו במהלך טיפולי הזרעות והורמונים? לא קיבלת בהן תמיכת פרוגסטרון?
יש לך באופן רגיל הכתמות לפני מחזור?
אני שואלת כי לי בטיפול ראשון נתנו קרינון לתמיכה אך לקראת טיפול שני הרופא קבע שזה מיותר. אין לי פרוגסטרון שמתקרב בכלל למה שאת כתבת, בדיקה הכי גבוהה שלו שבוע אחרי ביוץ היתה 26.
אני משוכנעת מחר שתהיה לך בטא תלת ספרתית. באיזה יוא"ב בדקת בבדיקה ביתית?
לצפיה ב-'הומלסית'
הומלסית
23/08/2014 | 11:54
8
83
הי

ההריונות הכימיים היו לפני שהתחלתי טיפול הורמונלי, לא קבלתי פרוגרסטרון.
עכשיו זו הפעם הראשונה שאני נקלטת לאחר טיפול הורמונלי (זה הטיפול השני סה"כ) וזו הפעם הראשונה שנקלטתי עם תמיכת פרוגרסטרון.
היום זה היום ה12 לביוץ.
וכן, יש לי הכתמות לפני מחזור, מאז שאני זוכרת את עצמי.
אם היתי קוראת את זה בפורום נאמר לפני שנה- היתי חוסכת מעצמי וישר לוקחת פרוגרסטרון.
קחי פרוגרסטרון- לא שמעתי בשום מקום שזה יכול להזיק.

לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
23/08/2014 | 12:03
7
49
נכון מסכימה שזה לא יכול להזיק הפרוגסטרון אבל צריך שהרופא יתן מרשם, והוא החליט שלא צריך.
מצד אחד, לא בא לי להיות היסטרית וכן בא לי לסמוך על הרופא,
אבל מצד שני, הסיפור שלך (וגם לי יש מלא דוגמאות משלי...) ממש לא מוכיח שצריך לסמוך על הרופאים.... 9 הזרעות ורק פעם ראשונה שאת מקבלת תמיכת פרוגסטרון עם 3 הריונות כימיים?! ואת אומרת שחבל שלא קראת את זה בפורום לפני שנה, את מבינה שזה אבסורד, אנחנו רוצות לסמוך על הרופאים ובפועל אני מקבלת המון מידע שימושי ויעיל וחשוב דווקא מהפורום.
אני יודעת שהיום זה יום שמחתך ובטח זה כבר לא מעניין אותך (אני מניחה שכשאקלט, אשכח מיד כל הייסורים בדרך לשם), ועדיין.... מעצבן שבגיל 37 מקבלים רק חצי טיפול במשך כל כך הרבה זמן.
המון בהצלחה, אני שמחה בשמחתך! כיף גדול לראות בדיקה חיובית כזו!
לצפיה ב-'אני רוצה להעיר'
אני רוצה להעיר
23/08/2014 | 12:15
2
97
שהבנתי מההודעות הקודמות של קלמנטין שאלו תשעה חודשי ניסיונות אבל רק חלקם בהזרעות (תקני אותי כמובן אם אני טועה אבל בהחלט מסכימה שהיה צריך להשגיח על עניין הפרוגסטרון עוד קודם, בייחוד אחרי שהיה הריון כימי.
אני מקווה שכשאהרה אשכח את הדרך הקשה ולא אהיה חרדה... אתמול כבר הבנתי שלבשר לבעלי ולהורים כבר לא יהיה כמו שחלמתי... להפתיע אף אחד כבר לא אפתיע. אבל העיקר שאופתע לטובה בעצמי.
לצפיה ב-'צודקת קייסי'
צודקת קייסי
23/08/2014 | 12:26
1
58
מתוך 9 נסיונות- 4 נסיונות רגילים-הקלטות אחת
5 נסיונות אחרונים הזרעות במרפאה- 3 הקלטויות (כולל האחרונה)

ותודה על התמיכה שלך- עושה טוב לדעת שאני מקבלת ליווי צמוד..
בקרוב אצלך! (פולני אבל מתכוונת לזה!)
לצפיה ב-' תודה רבה'
תודה רבה
23/08/2014 | 17:27
21
נראה שאצלך ההזרעות היו יעילות, מקווה שגם אצלנו
לצפיה ב-'הרופאים נותנים ייעוץ'
הרופאים נותנים ייעוץ
23/08/2014 | 12:17
3
67
אך אינך חייבת לקבלו.
בעקבות דברייך אני חייבת לציין שגם את לקיחת הפרוגרסטרון אני יזמתי לאחר מחקרים מעמיקים באינטרנט ובפורומים, ביקשתי מהרופא והוא נתן לי, זה לא בא ממנו. גם את בדיקות הקרישיות אני ביקשתי (אחרי 2 הפלות), הוא אמר שמתחילים לבדוק לעומק אחרי 3 הפלות ושאני מקדימה את זמני. ואני חייבת לתקן- התחלתי עם הפרוגרסטרון בהזרעה הקודמת.
שלא תטעי, הרופא שלי מצויין ואני מרוצה ממנו, אך תמיד היתי בדעה שהכל בגדר המלצות ושאני חייבת להיות עם היד על הדופק, צברתי כ"כ הרבה ידע בתקופה הזו וטוב לדעת מה קורה בתוך הגוף שלנו. הרופאים נמצאים שם ע"מ לייעץ והרבה פעמיםנקבל חוות דעת שונות על אותו הנושא מרופאים שונים.. בכל מקרה, אמא שלי אומרת (והיא לא היחידה) שאני חייבת לשחרר את השליטה כי יש דברים שהם לא בידינו.... אני מנסה למצוא את האיזון בין השניים
לצפיה ב-'אין ספק ששניהם זה טוב'
אין ספק ששניהם זה טוב
23/08/2014 | 12:23
32
הבנתי שאני צריכה להירגע ולסמוך על הרופא מצד אחד, ומצד שני להיות עם היד על הדופק כמו שאמרת... כי במקרה שלך באמת נשמע שהפרוגסטרון כנראה היה הבעיה.
בכל מקרה ממש כיף לקרוא את ההודעה שלך. אני זוכרת מה כתבת בתקופה שבה רק הצטרפתי לפורום וכמה היה לך קשה, ואיך רק עכשיו את התלבטת לגבי הפריות. אז שמחה מאוד על החדשות המעולות ושימשיך ככה
לצפיה ב-'הרופאים נותנים יותר מיעוץ'
הרופאים נותנים יותר מיעוץ
23/08/2014 | 13:04
1
43
הם נותנים טיפול. להם יש את הידע וההכשרה ואת האפשרות לתת או לא לתת לנו מרשם, ולהפנות או לא להפנות לבדיקה.
גם אני כמוך בדעה שצריך לעקוב היטב ולבדוק היטב ולצבור ידע, וכך אני עושה. אבל זה בעצם מוכיח את מה שאני אומרת - שהרופאים לא נותנים לנו את הטיפול המיטבי, אחרת לא היינו צריכות להיות עם שום יד על הדופק (ברור שזה לא היה מזיק לעקוב ולדעת, אבל במצב אידיאלי הרופא תמיד היה יודע הרבה יותר טוב מאיתנו, ולא היה מצב שהיינו יוזמות בדיקות / תמיכה / כל דבר אחר).
אני לא באה פה בטענות נגד הרופאים, מבחינתי זה מה שיש ואני מסתדרת היטב דרך השלמת הידע בפורום / גוגל וכו' ופנייה לרופא, אבל כמצב מציאות נתון, כמי שהחלה לאחרונה את טיפולי הפוריות - אני גם לא יותר מדי מתרשמת מהאופן בו המערכת הזו עובדת....
לצפיה ב-'זה נכון, אני מניחה שבגלל שלכל רופא יש דעה אחרת'
זה נכון, אני מניחה שבגלל שלכל רופא יש דעה אחרת
23/08/2014 | 17:30
23
ויש כ״כ הרבה מידע יש תחושה שיש צורך להשלים. לי למשל היו ספקות ביום חמישי בעיקר כי היה לי מידע חלקי, ואם הייתי מבינה את כל התמונה כנראה הייתי רגועה יותר.
לצפיה ב-'תמיכה'
תמיכה
23/08/2014 | 12:32
2
60
שמתי לב שרשמת שהיה לך פרוגסטרון 26 שבוע אחרי ביוץ, זה לא משהו...
את צודקת שלרוב לא נותנים תמיכה בהזרעות כי הגופיף הצהוב הטבעי אמור לספק מספיק פרוגסטרון, אבל יש נשים שאצלן אין ספיגה טובה של הגופיף הצהוב ולכן צריך תמיכה. ונראה לי שאצלך עדיף.
תמיכה טובה היא גם בשתי זריקות נוספות של אוביטרל יומיים אחרי ביוץ וחצישה ימים אחרי ביוץ.
לצפיה ב-'העניין הוא -'
העניין הוא -
23/08/2014 | 13:07
1
51
שאם הרופא אמר לי שאינו סבור שאני צריכה תמיכה של פרוגסטרון,
על אחת כמה וכמה הוא לא יתן לי תמיכה של שתי זריקות אוביטרל....
הרופאה בסבב הקודם נתנה לי מיד תמיכת פרוגסטרון.
אני יכולה לעשות הסבב ללא תמיכה, ולבדוק 7 ימים אחרי ביוץ בבדיקת דם מה הרמה, השאלה אם היא תהיה נמוכה - האם עדיין ניתן לתת תמיכה או שזה כבר מאוחר מדי לאותו חודש?
לצפיה ב-'תבדקי 5 ימים אחרי ביוץ'
תבדקי 5 ימים אחרי ביוץ
23/08/2014 | 16:57
46
אם תהיה נמוכה את עדיין יכולה לקחת.
תמיכת אוביטרל זו לא תמיכה פרוגסטרונית לביוץ והיאדווקא תמיכה מאוד מקובלת גם בהזרעות כיוון שהיא מחזקת את הגופיף הצהוב הטבעי.
לצפיה ב-'תמיכה'
תמיכה
23/08/2014 | 12:32
36
שמתי לב שרשמת שהיה לך פרוגסטרון 26 שבוע אחרי ביוץ, זה לא משהו...
את צודקת שלרוב לא נותנים תמיכה בהזרעות כי הגופיף הצהוב הטבעי אמור לספק מספיק פרוגסטרון, אבל יש נשים שאצלן אין ספיגה טובה של הגופיף הצהוב ולכן צריך תמיכה. ונראה לי שאצלך עדיף.
תמיכה טובה היא גם בשתי זריקות נוספות של אוביטרל יומיים אחרי ביוץ וחצישה ימים אחרי ביוץ.
לצפיה ב-'ממש מרגש!!!! המון מזל טוב ובשעה טובה'
ממש מרגש!!!! המון מזל טוב ובשעה טובה
23/08/2014 | 11:58
1
42
חוץ מהתקפי המצב רוח והבחילות לסירוגין את מרגישה תופעות נוספות??
לצפיה ב-'לא מרגישה תופעות נוספות'
לא מרגישה תופעות נוספות
23/08/2014 | 12:22
75
היום שמתי לב שאני חוטפת בחילה מאכילת ביצים :(אני מתה על ביצים!
בהריונות הקודמים הרגשתי מגרנות, כאב גרון, סחרחורת, תחושת חולי, הפרשות חומות ביום החמישי להזרעה...
בסוף הכל נגמר בכימי.
הפעם שומדבר מאלה למעלה, רק בחילות והתבכיינות...

ושוב אצטט את אמא שלי: "כל הריון זה אחרת"
לצפיה ב-'בשעה טובה!'
בשעה טובה!
23/08/2014 | 16:35
27
שיהיה הריון מאוד פיזי ולא כימי, שיעבור בקלות ויסתיים בידיים מלאות!
לצפיה ב-'מזל טוב! '
מזל טוב!
24/08/2014 | 07:43
23
מרגשת...
אמן להריון עגול ארוך ומשעמם ! 
לצפיה ב-'מעדכנת בטאאאא'
מעדכנת בטאאאא
24/08/2014 | 12:04
1
141
יום 13 לביוץ
בטא 84 IU\L
ESTRADIOL 3614 PMOL\L
LH קטן מ 0.17
פרוגבטרון 212.6 NMOL\L

אההההההההההההההההההה!
לצפיה ב-'נהדר!!! שימשיך ככה '
נהדר!!! שימשיך ככה
24/08/2014 | 12:07
37
לצפיה ב-'הודעה שנותנת כוח'
הודעה שנותנת כוח
03/09/2014 | 07:48
13
אתמול ניצפו שני שקי הריון ברחם...
עוד עשרה ימים בדיקת דופק
היום יוא"ב 23 וכל העולם נצבע בורוד, מקווה שימשיך בדיוק כך.
מחזקת אתכן בנות יקרות, קצת סבלנות ואתן שם
לצפיה ב-'ויאגרה והריון'
ויאגרה והריון
21/08/2014 | 12:23
5
443
שלום לכולם,
אני בן 31 ואשתי בת 29.
לאחרונה, אנחנו מנסים להיכנס להריון. הבעיה היא שמשום מה דווקא בימים הפוריים שלה, אני חווה בעיות של חוסר זקפה. אני פשוט כל הזמן חושב על זה וזה כנראה מלחיץ אותי וזה בא לידי ביטוי במיטה ובחוסר זקפה.
כמובן, שמצב זה משפיע על היחסים לי עם אשתי והייתי רוצה לעשות לזה סוף.
חשבתי על לקחת ויאגרה ופה אני צריך את העזרה שלכם:
א. האם זה בסדר לקחת ויאגרה כשמנסים להיכנס להריון?
ב. אל תשאלו אותי למה אבל אני דיי מתבייש ללכת לרופא ולבקש מרשם ובטח ובטח שאח"כ צריך ללכת לרוקח שיביא לי את הכדורים. איך ניתן לרכוש ויאגרה מקורית באופן אנונימי? אני קורא על זה באינטרנט ויש המון אתרים שאומרים התקשר עכשיו והכל מקורי אבל אני חושש מזיופים.

אני באמת דיי אובד עצות בנוגע לכל העניין הזה. אני ממש רוצה שאשתי כבר תיכנס להריון ומפחד שכאשר תגיע שוב תקופת הפוריות, שוב לא אתפקד.
מה אתם ממליצים?
בבקשה כמה שיותר חוות  דעת ייתקבלו.

תודה רבה!
לצפיה ב-'שלום וברוך הבא '
שלום וברוך הבא
21/08/2014 | 13:00
218
לפני שאתה פונה לויאגרה אני ממליצה לך לדבר עם אישתך ולבקש שהיא לא תספר לך מתי הימים הפוריים שלה. לחץ כפי שאתה מדבר עליו לא מועיל לכניסה להריון וויאגרה לא תשפיע עליך כראוי כי כדי שהיא תפעל צריך להיות גירוי מיני ראשוני.האם החלטתם שניכם על הניסיון להביא ילדים? אולי יש לך פחדים בנוגע לילדים והרחבת המשפחה וכדאי לדבר על הנושאים האלו קודם.בקשר לתרופה עצמה ויאגרה היא נגזרת של תרופה למחלות לב אין מספיק מחקרים על פגיעה בפוריות אבל בגילך היא בהחלט יכולה לגרום לנזק גופני בשימוש לא נכון. ויאגרה לא פותרת בעיות זיקפה על רקע נפשי אבל היא כן יכולה לפגוע לך בכלי הדם באיזור הפין והלב ולכן חייבים לקבל אותה מרופא לאחר בדיקה גופנית. לרופאים יש עוד שיטות לעזור לך להגיע לזיקפה גם ללא ויאגרה וכדאי להתייעץ איתם. אם אתה מתבייש לגשת לרופא באיזור מגוריך אפשר ללכת לרופא מרוחק יותר. בקשר לקנית ויאגרה חוקית שלא דרך בית מרקחת. שלא תעז! כדורים מזוייפים יכולים להרוג אותך. הבושה לא שווה את המוות. מקסימום תבקש מרשם מרופא ותבקש מבת זוגך לקנות את הכדורים.
לצפיה ב-'גבר ראשון בפורום נראה לי עונה לפי דעתי...'
גבר ראשון בפורום נראה לי עונה לפי דעתי...
21/08/2014 | 14:46
3
195
אז ככה
קודם כל, זה כיף לדעת שאכפת לך כ"כ מהנושא ואני מקווה שאשתך מעריכה את זה שהיא לא לבד ברצונות ... 
לגבי האם זה בסדר לקחת ויאגרה... יש מכון שנקרא מכון טרטולוגי, הם נמצאים בירושלים, אפשר לצלצל אליהם והם יתנו לך ייעוץ מה מותר ומה אסור ואם זה בסדר, הם ממש מומחים ועוזרים , שווה להתייעץ. 
לגבי השאלה השניה- ממש לא נראה לי שכדאי בלי להתייעץ עם רופא, אין לך מה להתבייש , סביר להניח שזה נפוץ ובטח שזה לא מזיז לרופא יותר מדי, לגבי הרוקח- לך למקום שלא מכירים אותך וזהו... או שאשתך תקנה באמת... זה לא מה שצריך / אמור להניע אותך מהלעשות את זה בדרך הבטוחה והבריאה. 
בהצלחה ! 
לצפיה ב-'קודם כל תודה על התשובות...'
קודם כל תודה על התשובות...
21/08/2014 | 15:21
2
176
שתיכן התייחסתן לשאלה ויצאתן מנקודת הנחה שאשתי תדע שאני אקח ויאגרה.
לא כך המצב.. לא חשבתי בכלל לשתף אותה בזה שכן היא עלולה להיפגע ועוד לחשוב שאני לא נמשך אליה... שזה בדיוק מה שקרה בפעם האחרונה שניסינו לקיים יחסי מין בימים הפוריים שלה.
זה לא נראה לי מובן מאליו שהיא תגיד לי יאללה קח ויאגרה ובוא ננסה... 
מה אתן חושבות? האם לפנות כבר לרופא ולקחת כבר יאגרה ואז להימנע מהחוסר זקפה בפעם הבאה שננסה להיכנס להריון או שאמשיך שוב פעם לעבוד על עצמי מנטאלית ולנסות להגיע לזקפה באופן טבעי?

לצפיה ב-'אה, היית צריך לציין את זה'
אה, היית צריך לציין את זה
21/08/2014 | 15:40
150
אז בעצם זה קרה רק פעם אחת? 
לדעתי אם זאת בעיה חד פעמית ובאמת שהיא נובעת מהלחץ שאתה חש אולי כדאי לשתף את אשתך, אחרי הכל זה הרבה יותר מרגיע  (אותה) לחשוב שאתה לחוץ מאשר לחשוב שאתה לא נמשך אליה ... (ותאמין לי נשים מפתחות תיאוריות שלמות בדקה ... אז עדיף לדעת את האמת שבמקרה זה היא יותר נעימה לדעת) 
גם לי זה לא נראה מובן מאליו שהיא תגיד לך קח ויאגרה ויאללה , אבל - אם היא תדע שאתה בלחץ מהנושא היא אולי תמצא את הדרך להשכיח ממך את הלחץ ולנסות בלי התערבות של שום דבר אחר, וההצעה הזו עלתה פה כבר - תבקש ממנה לא לדעת מתי הימים הפורים, לקיים יחסית יום כן יום לא לאורך רוב החודש בלי מידע נוסף על מתי היה או לא היה ביוץ. וגם תבהיר לה שזה בגלל הלחץ שלא תחשוב שזה לא מעניין אותך...

לצפיה ב-'מסכימה שאולי כדאי לכם'
מסכימה שאולי כדאי לכם
21/08/2014 | 17:50
125
לנסות לשוחח על זה בגלוי. אני יודעת שזה קשה ומביך, גם מול הרופאים וגם זה מול זה, אבל לרופאים לא אכפת, הם גם ככה עובדים בסרט נע ולא מתרגשים מכל דבר שלנו מפריע. וזה עם זה לפעמים גם כן קשה, אבל אם אפשר לדבר בפתיחות אולי זה יוריד קצת מהלחץ. מקווה שתמצאו דרך להפוך את זה לפחות קשה.
לצפיה ב-'חדשה פה :)'
חדשה פה :)
20/08/2014 | 10:04
6
155
טוב יש לי שאלה והלוואי תיהיה פה מישהי שתוכל לעזור לי קצת....
אפשר?
לצפיה ב-'בבקשה תשאלי'
בבקשה תשאלי
20/08/2014 | 11:28
5
92
נשתדל לעזור
לצפיה ב-'תודה'
תודה
20/08/2014 | 12:10
4
133
טוב אז ככה אני ובעלי קיימנו יחסים בביוץ אחרי שלושה ימים היו לי כאבים ממש חזקים לא כאבים של ביוץ כי את זה אני מרגישה כל חודש וזה היה רק יום אחד עכשיו עברו 12 ימים מקיום היחסים יש לי דימומים כמה ימים חשוב לציין שהמחזור שלי מגיע כל חודש כמו שעון
אחרי כמה זמן אפשר לעשות בדיקת דם לבדיקה?
אני משתגעת מההמתנה הזו כבר
לצפיה ב-'גם אצלי דימומים'
גם אצלי דימומים
20/08/2014 | 12:32
3
106
אם מדובר בצבע חום אז בסדר. כנראה מדובר בדימום השתרשות.  ואז סיכוי גבוה שאת בהיריון. המלצה שלי לא לפתח ציפיות. אחרת מתאכזבים. מתי אמור להיות לך מחזור?
ההשתרשות מופיע בדכ טיפה לפני מחזור עצמו.
ההשתרשות זה קליטת הביצית המופרית לרחם. משהו כזה אם אני זוכרת נכוו. ובתהליך השתרשות נוצרים דימומים. יכול להימשך יומיים יכול כמה ימים. כל עוד הפרשות חומות . לפעמים מדלפעמים מופיע גם דם אדום או וורוד. כך שאל תיבהלי. זה רוב הזיכוניים לא מחזור אלא דימום השתרשות. כמוסן תלוי מתי נפסק הדימום. אם דימום ממשיך מעבר לכמה ימים כנראה זה השתרשות.
ואז בערך 3 ימים אחרע אפשר לבדוק בדיקה ביתית.

בהצלחה... גם אני כנוך בהמתנה מורטת עצביפ!!!!!!!!
לצפיה ב-'כן בדיוק'
כן בדיוק
20/08/2014 | 13:17
62
כמו שאמרת אני רוצה ללכת לעשות בדיקת דם ניראה מה יהיה ברמת העקרון זה לא ממש היה מתוכנן כרגע יש לי פיצית בת שבעה חודשים אז אם יהיה זה ברכה אבל עדיין החוסר וודאות הזו יכול לשגע
לצפיה ב-'כן בדיוק'
כן בדיוק
17
כמו שאמרת אני רוצה ללכת לעשות בדיקת דם ניראה מה יהיה ברמת העקרון זה לא ממש היה מתוכנן כרגע יש לי פיצית בת שבעה חודשים אז אם יהיה זה ברכה אבל עדיין החוסר וודאות הזו יכול לשגע
לצפיה ב-'כן בדיוק'
כן בדיוק
9
לצפיה ב-' פסים\דופק\בטא לאמצע השבוע'
פסים\דופק\בטא לאמצע השבוע
19/08/2014 | 20:23
2
33
לצפיה ב-'עזרה בתוצאת בדיקת בטא'
עזרה בתוצאת בדיקת בטא
19/08/2014 | 13:15
1
178
היי בננות,
עשיתי בדיקה בתאריך 14.8 והתוצאה של הבטא היתה 29, חזרתי על הבדיקה היום שנית והתוצאה של הבטא 525. 
מחזור אחרון היה ב-18.7, האם תקין מבחינת הזמנים? 
הגיוני שקפץ משמעותית בטווח כה קצר? 
כשעשיתי בדיקה אצל הרופא נשים ביום ראשון עדיין לא ראה בבדיקת אולטרסאונד סימן להריון אמר שעדיין מוקדם.
תודה על העזרה 
לצפיה ב-'זה מצוין! שיהיה מזל טוב '
זה מצוין! שיהיה מזל טוב
19/08/2014 | 13:55
36
לצפיה ב-'חיבוקים וקיטורים לאמצע השבוע'
חיבוקים וקיטורים לאמצע השבוע
19/08/2014 | 20:17
7
25
לצפיה ב-'החוסר וודאות הזה הורג'
החוסר וודאות הזה הורג
19/08/2014 | 12:03
6
146
אני סופרת את השעות ואת הימים שאוכל לעשות בדיקת הריון . מחר אמור ליהיות המחזור. מקוה שלא יבוא. שאלה מתי לעשות בדיקת הריון ביתית?
היום זה יום אחרי ביוץ 13.
איזה בדיקת הריון ביתית הכי מומלצת???
מתי כדאי לעשות? האם לחכות לשישי בבוקר ואז לעשות בדיקת הריון ביתי כי אז זה בטוח 2 ימים אחרי איחור מחזור אז אולי תוצאה  תהיה יותר מדויקת???

תמליצו לי על סוג בדיקה?מסופר פארם?פליזזזז.
לצפיה ב-'המתח אכן קשה'
המתח אכן קשה
19/08/2014 | 14:41
3
76
תוצאה יותר מדויקת באיחור. זו החלטה אישית, אני אחרי כמה אכזבות מעדיפה לחכות לאיחור אבל המתח שובר לפעמים. יש בדיקות שרגישות יותר מאחרות - אלו שמתיימרות לזהות גם לפני האיחור.
לצפיה ב-'האם את יכולה להמליץ'
האם את יכולה להמליץ
19/08/2014 | 15:09
2
56
איזה חברה לקנות בסופר פארם בדיקת הריון???
אני קוצה לקנות אבל לא יודעת של מי לקנות יש מקלון זהב ויש עוד כמה . מה הכי טוב?כדאי?
לצפיה ב-'תבחרי משהו שכתוב על האריזה שמזהה עוד לפני האיחור'
תבחרי משהו שכתוב על האריזה שמזהה עוד לפני האיחור
19/08/2014 | 17:44
1
74
אלו רגישות יותר, לפחות אמורות להיות. מקלון הזהב אפטר 10 או סנסו טסט אולטרה למשל.
לצפיה ב-'תודדההה'
תודדההה
19/08/2014 | 18:30
40
מקוה לעדכן תוצאות חיוביות
לצפיה ב-'האם את יכולה להמליץ'
האם את יכולה להמליץ
19/08/2014 | 14:53
1
78
איזה חברה לקנות בסופר פארם בדיקת הריון???
אני קוצה לקנות אבל לא יודעת של מי לקנות יש מקלון זהב ויש עוד כמה . מה הכי טוב?כדאי?
לצפיה ב-'אישית. הבדיקה שהכי אהבתי והייתה הכי אמינה כבר הורדה מהמדפים'
אישית. הבדיקה שהכי אהבתי והייתה הכי אמינה כבר הורדה מהמדפים
19/08/2014 | 20:29
94
אבל אצלי לדוגמא מקלון הזהב נחשב לפחות אמין מהבדיקה של לייף..... קליר בלו איפשהו באמצע.
אז אכן עדיף לדעתי בדיקה של לייף ותקחי את הכי רגישה שיש....

בהצלחה
לצפיה ב-'קשקשת ברשת לאמצע השבוע'
קשקשת ברשת לאמצע השבוע
19/08/2014 | 20:17
20
41
לצפיה ב-'אולי בכל זאת קצת אור בקצה המנהרה?'
אולי בכל זאת קצת אור בקצה המנהרה?
20/08/2014 | 12:49
19
210
היום הייתי בביקורת אחרי הגרידה, יצאתי משם עם חיוך ענק!
הרחם נקי התכווץ חזרה, הכל יצא. והציסטות נספגו בנוסף השחלות קטנו, לא לגמרי אבל הרבה יותר טוב.
אמר שאחרי המחזור הבא אפשר לחזור לעבוד. הנחה אותי עוד שבועיים וחצי לקחת כדורים להביא את המחזור ונתחיל.
לא חשבתי שאחזור כל כך מהר למירוץ, ולא חשבתי שארצה בכלל. אבל אני מתרגשת מהאפשרות שניתנת לי הזדמנות חוזרת.
עכשיו נשאלת השאלה, מה הסיכוי לביוץ עצמוני? חשבתי לחכות אולי למחזור טבעי ולא עם הכדורים. אבל אין לי מחזור טבעי בדרך כלל, יש סיכוי שמשהו ישתפר שם אחרי הריון והפלה? או שאני חיה באשליות?
בכל מקרה הבטא עוד לא התאפסה, אמר לי להבדק עוד שבוע כנראה כבר אמור להתאפס עד אז. אז אם הבטא עוד לא התאפסה גם ככה לא יהיה ביוץ נכון?  
בכל מקרה לא בלחץ עוד 3 שבועות של מנוחה ואז לעבודה ולמלאכה
לצפיה ב-'איזה כיף לראות שאת מרגישה קצת יותר טוב... '
איזה כיף לראות שאת מרגישה קצת יותר טוב...
20/08/2014 | 14:50
7
124
במספר ימים האחרונים אני פחות פה, אבל הייתי חייבת להגיב, ממש נחמד לראות שאת מחייכת :) 
לא כל כך מבינה בביוץ אחרי הפלה  אבל כן יכול להיות מצב שתבייצי עצמונית. נכנסת עם זריקות נכון?.. אני יודעת שיש לדברים האלו לפעמים השפעה לטווח רחוק. אגב, לחברה שלי אחרי ההריון הראשון הכל הסתדר. ההריון כאילו העלים את השחלות הפוליציסטיות.. היא הייתה שנייה לפני IVF וכשהחליטה לקחת חודש חופש אחרי הפלה ראשונה היא בייצה לבד ונקלטה להריון (ואפילו עם תאומים אבל אחד פרש בדרך....) מאוד מאחלת לך שזה הסיפור שלך, ושהפעם זה יחזיק עד הסוף הטוב!
שמחה לקרוא את ההודעה שלך, יאללה לעבודה! 
לצפיה ב-'אכן שמתי לב שאת פה קצת פחות שירני '
אכן שמתי לב שאת פה קצת פחות שירני
20/08/2014 | 18:35
4
75
מקווה שזה לא בעקבות האכזבה, אבל בהחלט בסדר גם לרצות קצת להתנתק.
אחרי האכזבה האחרונה חשבתי שאני צריכה פסק זמן מהפורום אבל לא מסוגלת, ועכשיו מתרגשת לקראת ההזרעה... ובחיי שהזקיק הזה כואב לי.
לצפיה ב-'אכן בגלל האכזבה...'
אכן בגלל האכזבה...
20/08/2014 | 20:25
3
74
למרות שעכשיו אני ממש בסדר, ואחרי שהדימום כבר התחזק וידעתי שזה לא זה, הייתה לי סוג של הקלה והרגשתי טוב כי לא הייתי במתח יותר. היה לי קשה כי זה בא לי במפתיע לפני הזמן זו הייתה אכזבה לא רגילה. בנוסף, הכל היה כל כך מושלם לטיפול הזה, ולמרות שזה היה טיפול ראשון, חשבתי שזה יעשה את העבודה. אבל לא.
עכשיו אפשר להתחיל מחדש... בינתיים לא עוד טיפול אלא טבעי, מי יודע, אולי זה יקרה. 
אני לא עוזבת את הפורום אני עוד פה  אבל כן הרגשתי שצריך קצת מרחק בגלל שהייתי מוצפת. 
שמחה לשמוע שאת מתקדמת, מתי הזרעה? 

לצפיה ב-'מבינה מאוד את ההרגשה'
מבינה מאוד את ההרגשה
20/08/2014 | 22:47
2
39
הרגשתי דומה מאוד אחרי האכזבה האחרונה.
אולי מעודד שזה לא נסחב... ואני מבינה את הקטע שהמתח יורד וזה סוג של הקלה.
אחרי שהרגשתי מאוד מדוכדכת בימים האחרונים מצב הרוח שלי השתפר. מחר עוד מעקב זקיקים ואז אדע עם ההזרעה בשישי או ראשון. כבר אוטוטו
לצפיה ב-'בהצלחה!!'
בהצלחה!!
21/08/2014 | 14:53
1
28
מחכה לבשורות טובות ממך בעוד שבועיים וקצת! 
לצפיה ב-'תודה רבה, בסוף ההזרעה בשני'
תודה רבה, בסוף ההזרעה בשני
21/08/2014 | 17:55
25
מקווה שהרופא צודק וזה לא מאוחר... מצד שני, הוא הרופא...
לצפיה ב-'איזה חמודה'
איזה חמודה
20/08/2014 | 21:21
1
41
מבואסת בשבילך שהלך הטיפול הראשון, אבל אני בטוחה שיותר מהר ממה שתצפי כבר תהיי אחרי.
תקחי נשימה, המחזור החודשי אמור לרענן את המערכת. תתני לכל לצאת ואז תחזרי בכוחות מחודשים.
אם את צריכה משהו אני פה
לצפיה ב-'תודה '
תודה
21/08/2014 | 15:05
18
מקווה שירענן וגם באמת שיגיע ביוץ באופן טבעי.. כי אז זה אומר עוד פעם מחזור עם כדורים, לא כיף.
בינתיים בהחלט רגועה, ומרגישה מצוין. 
תודה על התמיכה! 
הלוואי וזה יגיע מהר לשתינו. 
לצפיה ב-'טוב לשמוע שחזרה לך התקווה וחזר לך גם החשק'
טוב לשמוע שחזרה לך התקווה וחזר לך גם החשק
20/08/2014 | 15:00
46
עכשיו שיחזור הביוץ, ויאללה - שיהיה בהצלחה!
לצפיה ב-'בשורות טובות'
בשורות טובות
20/08/2014 | 15:37
40
היי, ממש שמחה לשמוע שיש אור בקצה המנהרה שלך 
שיהיה מלא בהצלחה ושהפעם יסתיים בידיים מלאות...

לצפיה ב-'אמרתי לך '
אמרתי לך
20/08/2014 | 15:42
37
אין לי תשובות לשאלות שלך. רק נכנסתי להגיד שאני שמחה לשמוע וכמובן לאחל בהצלחה! אני בטוחה שהכל יהיה בסדר ממש מהר.
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
20/08/2014 | 15:43
40
גם לי אין ביוץ ומחזור לבד בדרך כלל. אחרי הנפלה חיכיתי 45 יום וננתתי לגוף צ'אנס לעשות לבד.זה לא הגיע לבד ואז לקחתי כדורים למחזור וכו'. אני רציתי לתת לגוף לנוח ולתת הזדמנות. זה תלוי בך :) המון בהצלחה!
לצפיה ב-'נהדר לראות ולקרוא על החיוך'
נהדר לראות ולקרוא על החיוך
20/08/2014 | 18:33
1
38
שמחה מאוד לראות שאת מתאוששת פיזית ונפשית, ומקווה שאוטוטו יהיה הריון תקין
לצפיה ב-'תודה לכולן'
תודה לכולן
20/08/2014 | 19:18
28
משהו באפשרות של הזדמנות חדשה העלה לי את המצב רוח היום. רוצה כבר להתקדם

לצפיה ב-'היייי לך ורק אופטימיות...'
היייי לך ורק אופטימיות...
20/08/2014 | 19:41
1
48
שמחה לשמוע שהכל בסדר.
בנוגע לשאלות, יש סיכוי שתבייצי עצמוני, קודם הבטא צריכה להתאפס ואז תני לעצמך צאנס של שבועיים שלוש לראות אם את מבייצת..... אם תראי שאין התפתחות והביוץ לא קרב אז כנראה שלא תהיה ברירה אלא להביא את המחזור.
מחזיקה אצבעות לבשורות נהדרות... הלוואי שההריון וההפלה יעשו משהו טוב לגוף שלך.....
שולחת מחא חיבוקים עם המון חיוכים....
לצפיה ב-'סטימפוש'
סטימפוש
20/08/2014 | 21:15
33
משהו בהודעות שלך מעלה בי חיוך כל פעם!
לצפיה ב-'אצלי ההפלה דווקא כן עזרה'
אצלי ההפלה דווקא כן עזרה
20/08/2014 | 20:51
2
85
להסדיר את המחזורים. אני גם עם שחלות פוליציסטיות וביוץ לא סדיר. בול 30 יום מתחילת ההפלה (אצלי היתה טבעית) הגיע המחזור ומאז היו כמה מחזורים יחסית סדירים ובמחזור השלישי היה לי ביוץ ביום ה-16! שהניב הריון טבעי....you never know
לצפיה ב-'הלוואי אבל אני בספק'
הלוואי אבל אני בספק
20/08/2014 | 21:03
1
49
אני יכולה להגיד בדיוק של 90% שהסבירות מאוד גבוהה שהטיפול שדרכו נכנסתי להריון היה הביוץ הראשון בחיי...
ללא כדורים פשוט לא מקבלת מחזור בכלל. בגלל זה אני סקפטית לגבי הניסים הללו, במיוחד שמדובר בהריון שלא הסתיים בידיים מלאות. לא בטוחה עד כמה זה באמת ישפיע.
בכל מקרה נותנת לגוף צ'אנס ב3 שבועות הקרובים עד הדד ליין שהרופא נתן. בכל מקרה נקיים יחסים ואם יקרה נס אז עוד יותר טוב.
לצפיה ב-'אין לי מושג אבל מבחינת השפעה על הגוף'
אין לי מושג אבל מבחינת השפעה על הגוף
20/08/2014 | 22:52
39
יש נוכחות של הורמונים גם אם ההריון הסתיים בשלב מוקדם... אולי זה עוזר להרות שוב?
לצפיה ב-'מבייצות ביחד לאמצע השבוע'
מבייצות ביחד לאמצע השבוע
19/08/2014 | 20:16
5
39
לצפיה ב-'אז התחלנו ספירה מחדש - יואב 2'
אז התחלנו ספירה מחדש - יואב 2
19/08/2014 | 22:06
3
88
החלטתי שאני מחכה ל 1.9.2014  לבדיקה.  למרות שהסקרנות הורגת ואני מקווה שאחזיק מעמד לבדיקה עד אז...
לצפיה ב-'מחזיקה לך'
מחזיקה לך
20/08/2014 | 19:33
33
מחזיקה לך אצבעות  חזק חזק
לצפיה ב-'בהצלחה!!!'
בהצלחה!!!
20/08/2014 | 19:36
13
לצפיה ב-'מחזיקה לך '
מחזיקה לך
21/08/2014 | 07:50
7
לצפיה ב-'שאלת ביוץ'
שאלת ביוץ
21/08/2014 | 13:46
55
בודש שעבר קיבלתי איקקלומין והיה ביוץ אך ללא הריון. קיבלתי מחזור ב 28.7. החודש הזה הרופא יצא לחופש ולכן לא יכלנו להתחיל במחזור הזה הזרעה וגונל F אז במקום לקחת ישר פרוברה ולהביא מנחזור חיכיתי לראות אם יהיה ביוץ לבד - הרי האיקקלוין משפיע לא רק באותו חוודש.
לפי המעקב זקיקים ביום שישי , יומ 19 למחזור היה נראה שהתחיל ביוץ. נסענו לחופש ולכן לא יכלתי לאמת את זה עד היום - היום יצאה בבדיקת דם אסטרדיול 571 ופרוגסטרון 42.  להערכתי הביוץ היה בשבת.. האם הפרוגסטרון לא נמוך מידי ליואב 6? וגם האסטרדיול שלי בד"כ סביב 2000 ++.. מה דעתכן? 
עכשיו קימפרנו בחמישי, שישי, שבת ושני. אז נתגלתה לי הדלקת בשתן הארורה ולכן לא יכלנו לקמפר יותר..
האם עכשיו יש טעם לקמפר? או שכבר מאוחר מידי?
לצפיה ב-'שאלות והתייעצויות לאמצע השבוע'
שאלות והתייעצויות לאמצע השבוע
19/08/2014 | 20:14
49
160
המשך>>
לצפיה ב-'רפואי וטיפולייט לתחילת שבוע'
רפואי וטיפולייט לתחילת שבוע
18/08/2014 | 15:53
18
73
לצפיה ב-'פענוח תוצאות בדיקות דם - הורמונים'
פענוח תוצאות בדיקות דם - הורמונים
18/08/2014 | 15:31
4
248
הי
מצב תוצאות הבדיקה שעשיתי במכבי, אשמח לקבל הסבר על התוצאות

- 2.4   FSH Urgent

Estradiol (E2) Urgent - 382

Progesterone Urgent- 36.3

LH Urgen- 3.9t
לצפיה ב-'ניתן להבין'
ניתן להבין
18/08/2014 | 15:40
3
171
שאת אחרי ביוץ.
לצפיה ב-'כמו שנאמר '
כמו שנאמר
18/08/2014 | 17:30
2
125
את אחרי ביוץ. ערך ה FSH לא רלבנטי ליום ביצוע הבדיקה
לצפיה ב-'איך זה יכול להיות'
איך זה יכול להיות
18/08/2014 | 18:59
1
115
הרופא אתמול עשה לי אולטרסאונד וראה 2 זקיקים קטנים מאד. הוא אמר שאולי אני לפני (לא קיבלתי מחזור כבר 45 יום)
לצפיה ב-'לפי הפרוגסטרון'
לפי הפרוגסטרון
18/08/2014 | 19:40
137
את בוודאות אחרי ביוץ.. אולי הוא ראה גופיף צהוב? רשום שיש נוזל בדוגלס או לא?
לצפיה ב-'לאיזה ערך פרוגרסטרון עלי לצפות שבוע לאחר ביוץ + תמיכה?'
לאיזה ערך פרוגרסטרון עלי לצפות שבוע לאחר ביוץ + תמיכה?
18/08/2014 | 09:17
5
233
עשיתי בדיקת דם הבוקר- אעדכן ערכים בצהרים
מאז הביוץ אני על תמיכת פרוגרסטרון קרינון, ביוץ והזרעה בתאריך 11.08
אין לי מושג לאיזו תוצאה לקוות- אחרי 3 הריונות כימיים, פעם ראשונה עם תמיכת פרוגרסטרון
תודה ושיהיה יום טוב ורגוע לכולן
לצפיה ב-'עזרה עם תוצאות מעבדה- פרוגרסטרון'
עזרה עם תוצאות מעבדה- פרוגרסטרון
18/08/2014 | 12:13
4
232
הי בנות
להלן התוצאות שקבלתי היום- שבוע לאחר הזרעה- נתמכת בקרינון פרוגרסטרון פעם ביום
אשמח לדעתכן- אין לי נסיון בענייני פרוגרסטרון

ESTRADIOL (E-2) 3027 pmol/L
LH 1.30 IU/L
PROGESTERONE 189.5 nmol/L
לצפיה ב-'הפרוגסטרון מעולה!!!!'
הפרוגסטרון מעולה!!!!
18/08/2014 | 16:59
178
אני לא בטוחה מה הערך שאמור לצאת עם תמיכנ אבל זה נראה ממש מעולה בשביל להחזיק הריון...
מחזיקה אצבעות להודעת פסים ממך בשבוע הקרוב :)
לצפיה ב-'תוצאות מעולות '
תוצאות מעולות
18/08/2014 | 17:27
148
אופטימי ....
בהצלחה
לצפיה ב-'איך ניתן לדעת '
איך ניתן לדעת
19/08/2014 | 07:52
1
131
הי בנות תודה על התמיכה
אבל איך אוכל לדעת אם אני במחסור טבעי של פרוגרסטרון אם אני על תמיכה כל הזמן?

לצפיה ב-'בתכלס זה לא ככ משנה'
בתכלס זה לא ככ משנה
19/08/2014 | 08:18
104
מחסור "טבעי" בפרוגסטרון הוא מצב לא מאוד שכיח שבו הגופיף הצהוב כושל בתפקידו כמפריש פרוגסטרון העיקרי עד שהשליה נכנסת לתפקיד בשבוע 10 (כשנקלט הריון)
התמיכה בכל מקרה מחליפה ומחזקת את מה שהגופיף מפריש כך שמה שבאמת משנה זה מבחן התוצאה ואם רמת הפרוג' עם תמיכה מספיקה לתמיכה ברירית כדי שהריון ייקלט (כי זה תפקידו של פרוג', למנוע את פירוק הרירית קרי מחזור) הרי שזה לא מה שיפריע להריון להקלט.
אז מבחינת הפרוג'- אצלך התמיכה נותנת מענה טוב וזאת דאגה אחת פחות..

לצפיה ב-' פרוגסטרון גבוה (מאוד) שבוע אחרי ביוץ'
פרוגסטרון גבוה (מאוד) שבוע אחרי ביוץ
19/08/2014 | 09:56
2
546
שלום חברות,
פעם הייתי שייכת לפה, היום כבר בדרך לIVF...
לפני שאני מפתחת תקוות שווא, החודש ללא טיפול, ובלי תמיכה (!),
הפרוגסטרון שבוע אחרי ביוץ היה 105.
יש למה לצפות? עד כמה זה יכול להיות סימן מבשר הריון??
אני מתרגשת וחוששת כאחד, אבל הכי הכי מפחדת להתאכזב שוב...
התחלתי דיקור החודש, יכול להיות שזה בהשפעתו?

תודה מראש
לצפיה ב-'ערך מעולה!'
ערך מעולה!
19/08/2014 | 10:26
1
226
הלוואי וימשיך ככה. אומנם שבוע אחרי הביוץ אי אפשר לדעת אם יש או אין הריון אבל רמה כזאת בטוח תחזיק הריון אם העובר ישתרש.מאחלת לך הפתעה חיובית לפני הivfנ.ב את תמיד שייכת לכאן.
לצפיה ב-'איזה חמודה, תודה!'
איזה חמודה, תודה!
19/08/2014 | 12:24
139
קיוויתי שאם הפרוג' גבוה זה מרמז לסיכויי טוב להריון.
מקווה שאחזיק מעמד, מחרתיים בטא.
לפחות יש בזה משהו טוב, כי פעם הוא היה בסביבות 25-35, ומזמן לא בדקתי סתם ככה,
אז לפחות השתפר משו
בשורות טובות!
לצפיה ב-'בדיקות גנטיות'
בדיקות גנטיות
16/08/2014 | 17:56
3
255
שלום אני ילידת רוסיה רבע לא יהודיה ובן זוגי גרמני - בלגי יהודי
אנחנו לא תושבי ישראל ובמקום בו אני גרים הנושא של הבדיקות הגנטיות שונה.
אבל אחי עשה ביקות גנטיות וגם אח של בן זוגי ( בארץ) האם התוצאות שלהם מספיקות?

תודה.
לצפיה ב-'רק אם אתם תאומים זהים '
רק אם אתם תאומים זהים
16/08/2014 | 18:31
163
מה שמן הסתם אתם לא... תראי, היסטוריה משפחתית יכולה ללמד משהו על הסיכון למחלות במשפחה, אבל הבדיקות של האח הן לא הבדיקות שלך. אחים חולקים חלק מהגנים אבל לא הכול, ואח יכול להיות נשא/חולה במשהו שאחיו האחרים לא, או רק חלק מהם.
לצפיה ב-'עד כמה שידוע לי- לא'
עד כמה שידוע לי- לא
17/08/2014 | 00:33
121
לדוגמא- אחותי נמצאה כנשאית לגן של מחלה וכשאני נבדקתי התגלה שאני לא נשאית של אותו גן
שתינו חולקות אם ואב משותפים. תארי לך שהיא הייתה מסתמכת על הבדיקה שלי (בה נמצאתי כלא נשאית) ומניחה שגם היא לא נשאית, וגם בן זוגה היה מסתמך על בדיקה של אחיו, ואולי גם הוא היה נשא?

בקיצור- לצערנו, כל אח נאלץ לעבור את הבדיקות בעצמו
מה שכן, בארץ לפחות, רק האשה עוברת את הבדיקות הגנטיות ואז- במידה והיא נשאית של גן מחלה מסוים, בודקים גם את בן הזוג לאותו גן. אפשרי גם הפוך סביר להניח (שהוא יבדק להכל ורק אם ימצאו אצלו משהו יבדקו אותך למשהו הספציפי הזה) כך שלפחות בנושא הזה ניתן לחסוך קצת בבדיקות
לצפיה ב-'לא, הבדיקות שלהם לא מספיקות.'
לא, הבדיקות שלהם לא מספיקות.
19/08/2014 | 07:30
91
מ2 סיבות עיקריות.
1. כל בן אדם יש מוטציות טבעיות שנוצרות בזמן הווצרות העובר ברחם ומכיוון שאת ואחיך לא בעלי גנטיקה 100 זהה אי אפשר לדעת איזה מוטציות עברת (לכל בן אדם בריא יש לפחות 20 מוטציות בגוף הרוב המוחלט נמצא בDNA זבל שיש לנו בגוף)
2. אם 2 ההורים שלך נשאים של מחלה גנטית שלא נדע מצרות ויש להם 4 ילדים, תאורתית 2 מהם יהיו בריאים אבל נשאים של אותה המחלה. אחד יהיה בריא לחלוטין וגם לא נשא של המחלה ואחד לא עלינו יהיה חולה במחלה בגלל שקיבל 2 גנים פגומים. הסיכויים האלו קוראים למעשה בכל הריון ולכן לכל אח במשפחה שנולד יש סיכוי של חצי להיות נשא סיכוי של רבע להיות בריא לחלוטין וסיכוי של רבע להיות חולה.
אם רק אחד ההורים נשא של מחלה אז 2 ילדים יהיו בריאים לחלוטין ו2 ילדים יהיו נשאים של המחלה אבל אף אחד לא יהיה חולה.

אפשר לראות שב2 המקרים תאורתית יכולים להיות 2 אחים שאחד נשא ואחד לא וזאת הסיבה שצריך להיבדק.

את יכולה לבצע את הבדיקות באופן פרטי גם בחו"ל. אם יש לך ביטוח בריאות בארץ וכרטיס קופת חולים את יכולה לבצע את הבדיקה כאשר תגיעי לארץ אפשר לעשות את הבדיקה גם בהריון עד חודש שלישי.
נ.ב את יכולה להוציא רשימה של מחלות מאתר משרד הבריאות ולבקש מהרופא המקומי שיתן לך הפניה לאנשים הנכונים כדי שיבצעו את הבדיקות.
לדוגמא את צריכה לעבור בדיקות של אשכנזים+רוסים(כאשר יש הבדל בין מי שנולד בבוכרה לבין מי שנולד בסנט פטרסבורג אז כדאי לדייק מאיזה איזור ברוסיה את) בעלך צריך לעבור אשכנזים + יוצאי איזור מערב אירופה. שימי לב שכשעושים בדיקות גנטיות צריך שרק אחד יעשה אותם או את או בן זוגך.
לצפיה ב-'בהריון כן/לא לאמצע השבוע'
בהריון כן/לא לאמצע השבוע
19/08/2014 | 20:13
26
107
לצפיה ב-' בטה יצא גדולה מ 1000.מה זה אומר?'
בטה יצא גדולה מ 1000.מה זה אומר?
19/08/2014 | 11:56
4
221
עשיתי בדיקת דם לגילוי הריון . בטה יצא גדולה מ 1000. מדוע קיבלתי תשובה לא מדוייקת ממעבדה?
לצפיה ב-'מזל טוב '
מזל טוב
19/08/2014 | 13:00
114
את בהריון;)
שימשיך עגול ומהמם!!
לצפיה ב-'שאת בהריון ;)'
שאת בהריון ;)
19/08/2014 | 20:21
58
אוטוטו כבר אפשר ללכת לבדוק דופק..
לצפיה ב-'קודם כל מזל טוב'
קודם כל מזל טוב
19/08/2014 | 20:29
86
יש בדיקה כמותית ויש איכותית. את ביצעת בדיקה איכותית שבה לא מקבלים מספר מדוייק אלא יותר תשובה של חיובי או שלילי
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
20/08/2014 | 09:49
77
בוקר טוב קודם כל אני מצטערת להדחף לשאלה שלך....
אם זה לכ חוצפה כמה זמן מקיום היחסים עשית את הבדיקת דם
אני פשוט כבר אובדת עצות :( קשה לי להמשיך להמתין
לצפיה ב-'בדיקת הריון'
בדיקת הריון
19/08/2014 | 19:04
6
246
היי בנות, בשבועות האחרונים אני קוראת המון בפורום הזה אך כמעט ולא מגיבה. קודם כל רציתי להגיד לכן שממש כיף לי לראות את התמיכה שלכן האחת בשניה!
חץו מזה רציתי להתייעץ איתכן קצת. אני יום לפני המחזור (ככל הנראה. זה יכול להשתנות יום לכאן או לכאן). עשיתי את הבדיקה של קליר בלו והיא יצאה שלילית. קראתי איפשהו שהיא בדיקה מאוד אמינה. האם זה אומר בהכרח שאני לא בהריון? חוץ מזה, היו לי כל מיני סימנים, כגון דימום קטן באמצע החודש, כאבי בטן שבאים והולכים ואפילו כאבים בחזה שנמשכו יומיים ואז נעלמו בהדרגה. 
לצפיה ב-'זה לא בהכרח שאת לא בהריון'
זה לא בהכרח שאת לא בהריון
19/08/2014 | 20:20
5
138
כי למרות מה שכתוב על הערכות האלה הן לא תמיד מזהות לפני האיחור.
עם סימנים קשה לדעת... מאחלת לך שלא תקבלי בימים הקרובים, ואם זה יהיה המצב, תבדקי שוב.
לצפיה ב-'מבולבלת '
מבולבלת
22/08/2014 | 10:18
4
60
היי שוב. תודה עלהתשובה.. מכיוון שלא קיבלתי תשובה חד משמעית עדיין, אני עדיין בלחץ. שונאת אי וודאות! היום זה היום השלישי של האיחור. למחזור אין זכר (חוץ מכאבים שבאים והולכים אבל הם לא בדיוק כאבי מחזור). עשיתי היום בדיקת דם שהתשובה שלה תגיע ביום שני. בינתיים לקחתי בדיקה ביתית אחרת שאמורה לגלות עד שמונה! ימים לפני האיחור. שוב התשובה היא שלילית ואני שואלת את עצמי, מה קורה פה???? יומיים שאני מטיילת ומלטפת את הבטן. כבר יש לי כמה גרסאות שבהן אני הולכת לבשר את הבשורה המשמחת לבני המשפחה. אני כבר לא יודעת מה לחשוב ועד יום שני נשארו לי עוד ארבעה ימים! :( 
לצפיה ב-'לא שמעתי על בדיקה שמגלה שמונה ימים'
לא שמעתי על בדיקה שמגלה שמונה ימים
22/08/2014 | 10:32
2
55
לפני האיחור... לא נראה לי אמין. אבל ביומיים איחור, עם השתן הראשון של הבוקר עם עשית, התשובה די אמינה, אלא אם בייצת הרבה יותר מאוחר משחשבת. ואיפה עשית בדיקת דם שלוקח ארבעה ימים לתת תשובה? בדרך כלל זה באותו יום/לילה או מקסימום בבוקר שלמחרת. נכון שהיום שישי אבל למה שלא יהיו תוצאות בראשון?
לצפיה ב-'זו בדיקה גרמנית כלשהי '
זו בדיקה גרמנית כלשהי
22/08/2014 | 11:07
1
55
מצאתי אותה בבית מרקחת של מכבי. לא עשיתי אותה על הבוקר אבל פעלתי לפי ההוראות שלהם... היה רשום שלא חייבים שתן ראשון של הבוקר. לגבי הבדיקת דם, האחות אמרה לי שהבדיקה תשלח למעבדה רק ביום ראשון..
לצפיה ב-'הבנתי, אף פעם לא קניתי במכבי'
הבנתי, אף פעם לא קניתי במכבי
22/08/2014 | 12:29
32
כמו שנאמר כאן, אי אפשר לדעת... מקווה שתהיה לך הפתעה טובה!
לצפיה ב-'השאלה הכי חשובה היא האם זיהית ביוץ?'
השאלה הכי חשובה היא האם זיהית ביוץ?
22/08/2014 | 11:25
35
במידה וכן זוהה ביוץ- את כבר באיחור שזה כשלעצמו סימן טוב! באופן עקרוני בדיקה ביתית אפילו פושטית אמורה לזהות כבר בשלב הזה, אבל שמענו גם על בנות שאצלן רק בדיקת הדם זיהתה.   
אם לא זוהה ביוץ- יכול להיות שהחודש היה ביוץ מאוחר (יכול לקרות גם אם בד"כ המחזור סופר סדיר), ואז פשוט מוקדם מדי לבדוק! 
בשורה התחתונה, לא עזרתי הרבה, כי בעצם עדיין שתי האפשרויות פתוחות- או שכן, או שלא ואין ברירה אלא להמשיך לטפס על הקירות עד שיתקבלו תשובות ברורות יותר... 
מחזיקה לך אצבעות שכל הבלבלה הזו היא התחלה של התגשמות חלום 
לצפיה ב-'אז רק מעדכנת'
אז רק מעדכנת
20/08/2014 | 00:42
3
289
קודם כל תודה בנות יקירות על הדאגה והאכפתיות....
אז ביום ראשון ביצעתי שוב בדיקת דם לבטא לאחר ארבעה ימים מבטא ראשונה שהייתה 15... יצא לי 6... האחיות אמרו לי להפסיק אנדומטרין... הריון כימי !! שאלתי אותן מה קורה לגבי חודש הבא והאם אני יכולה לראות רופא כי זה כבר פעם שנייה שיש לי כימי שהוא מתועד וחשד שגם ביוני היה לי כימי שלא בדקתי כי אין לי איחורים במחזור ואז כן היה אבל ניסיתי להתאפק ולא לבדוק....
האחיות אמרו שמרפאת פוריות יוצאת לחופש עד ראשון בספטמבר וככה הבנתי שזה בכל היחידות הציבוריות בארץ... חודש פגרה...
בכל מקרה כבר עשיתי חלק מהבדיקות קרישיות אלו שבחינם ובינתיים נראה תקין... קבעתי תור למנהל מחלקה באופן פרטי ביום שישי הקרוב ומקווה שהוא ייתן לי המלצות לבדיקות קרישיות ואולי עוד אוכל לעשות איזה טיפול או משהו החודש...,.
בכל מקרה החלטתי שנהייתי ממש מכורה לפורום וכל הזדמנות שיש לי אני קוראת בודקת וכותבת בו... אז החלטתי שהחודש אני מרפה מהכל... (בינתיים אני רואה על עצמי שאני ממשיכה לכתוב אבל מקווה שאשנה את זה :) )
באמת שאני נורא מחוברת לפורום ומאחלת לכל אחת ואחת מכן בהצלחה בחודש הקרוב!!!
לצפיה ב-'כל כך עצוב לשמוע על הכימי....'
כל כך עצוב לשמוע על הכימי....
20/08/2014 | 06:59
109
גם לי במהלך הנסיונות היה משבר קטן בו הוחלט שאני לוקחת חודש הפסקה מהפורום.... לא כתבתי אבל התגנבתי להתעדכן, זה היה יותר חזק ממני :)
עצוב שאת עוזבת אותנו :( מקווה שתחזרי אלינו עוד חודש עם בשורות מנהדרות....
לצפיה ב-' כבר כתבתי לך במקום אחר'
כבר כתבתי לך במקום אחר
20/08/2014 | 18:29
69
צר לי לשמוע, אבל שמחה שאת מתמודדת טוב, ומקווה שלרופא יהיו תשובות.
גם אני מחוברת לפורום באינפוזיה ולפעמים תוהה עם זה טוב, אבל כרגע לא יכולה/רוצה להתנתק
שיהיה לך אחלה חודש והלוואי שתחזרי בסיומו לספר לנו חדשות מדהימות!!!
לצפיה ב-' עצוב לי לשמוע'
עצוב לי לשמוע
21/08/2014 | 07:56
43
ממש צר לי לשמוע שעברת כימי נוסף... מקווה שהרופא באמת יתיחס ברצינות ויבדוק לעומק.
אני יודעת שיש המון מה לעשות ברגע שמזהים את הסיבה.

טוב שאת לא מחכה עד שהמרפאה תחזור מהחופש. אני מניחה שהיית משתגעת אם היית צריכה להמתין את כל הזמן הזה...
מחזיקה לך אצבעות שזה הכל יהיה מאחוריך במהרה.
אנחנו פה מחכות לך. תחזרי לעדכן אותנו מתי שתרצי
שיהיו רק בשורות טובות!!!
לצפיה ב-'בחילות קשות בנסיעה ברכב'
בחילות קשות בנסיעה ברכב
21/08/2014 | 08:34
3
154
הי בנות

יום 10 להזרעה, לאחר שבוע של דום שתיקה ממערכות הפריון אצלי בגוף-ללא סימנים להקלטות,
פתאום ביומיים האחרונים התחלתי להרגיש בחילות משעות הבוקר עד הצהריים המאוחרים,
שמתי לב שהן מתגברות כשאני ברכב בנסיעה.
מישהי מזדהה?
ההמתנה הזו הורגתתתתתתתתתתתת כמה אפשר?
לצפיה ב-'ההמתנה קשה נורא!'
ההמתנה קשה נורא!
21/08/2014 | 10:30
71
מחזיקה לך המון המון אצבעות!
לצפיה ב-'הלווואייייייי '
הלווואייייייי
21/08/2014 | 14:14
39
ההמתנה באמת מחרפנת.... מקווה שיהיו לך בשורות טובות בעוד יומיים שלושה.... את יכולה כבר בראשון בבוקר לעשות בטא!
בהצלחה!!!!!!
לצפיה ב-'גם לי היו בחילות בנסיעה'
גם לי היו בחילות בנסיעה
21/08/2014 | 20:07
44
כשהייתי בהריון שהסתיים בהפלה... זה כמובן לא קשור בכלל שככה הוא הסתיים.
הייתי בחו״ל עם המשפחה של בנזוגי (הם חיים שם) ונסענו שעות באוטו עם אבא שלו, וזה היה סיוט מהסרטים!
ובדכ אין לי בחילות בנסיעות.
אז מחזיקה לך אצבעות (:
לצפיה ב-'אני לא בהיריון!!!!'
אני לא בהיריון!!!!
21/08/2014 | 16:19
5
194
איזה עצוב. במשך יומיים היתי בטוחה שהכתמים זה השתרשות ואז זה ניהיה יותר אדום ויותר חזק... ויואו בא לי לבכות. לא מבינה מה עשינו לא בסדר. קימפרנו מסוף מחזור ועד יום אחרי ביוץ  כל יום!(חוץ מיומיים הפסקה).
חברה אמרה לי שהטעות שלי היא שלא עשיתי נר(הרמת רגליים) היא אומרת זה עוזר.  נר אחר כל קיום יחסים. יכול להיות.
אני מנסה לחשוב
היה פעמיים שאני הייתי למעלה. אבל שאר הפעמים מיביונרית. אז למה לא נקלט????אולי הייתי לחוצה וכל שניה חשבתי על זה הריון כן או לא ? ואולי הלחצתי את עצמי

כי כל הזמן נכנסתי לפורום או כתבות וקראתי אז כל הזמן זה היה במוח שלי ההריון. אז כנראה הלחצתי את עצמי יותר מידי. אולי אני צריכה להירגע?
לצפיה ב-' סטטיסטיקה, סטטיסטיקה, סטטיסטיקה'
סטטיסטיקה, סטטיסטיקה, סטטיסטיקה
21/08/2014 | 16:56
1
117
לא עמידת נר, לא תנוחה מיסניורית ולא נעליים. עשיתם הכל בסדר ופשוט לא יצא. כמו שכבר אמרנו- יש רק כ-25% סיכוי להריון בכל חודש, גם אם הכל בסדר. 
לדעתי (ולדעת רבים וטובים ממני) לחץ הוא דבר שמאוד לא נעים להעביר איתו את החודש, אבל איננו סיבה שלא להרות. כלומר, אם תמצאי דרך להרגע- יהיה לך הרבה יותר נעים ונחמד וזו מטרה חשובה, אבל לא הייתי מבזבזת זמן בהאשמות עצמיות, כשרוצים משהו- קשה לא להיות לחוצים לגביו.  
מה שכן, אם הפסקתם לקמפר יום אחרי ביוץ משוער (ולא המשכתם כל יומיים-שלושה), בלי לאשר שהיה ביוץ, אז זה משהו שאולי כדאי לשפר לחודש הבא. 
בהצלחה 

לצפיה ב-'הבנתי תודה רבה '
הבנתי תודה רבה
21/08/2014 | 18:25
61
תודה  על העידוד ותודה על העצה! בהחחט איישם את עניין הקימפור אחרי מועד ביוץ משוער
לצפיה ב-'להירגע לא יזיק.....'
להירגע לא יזיק.....
21/08/2014 | 17:36
2
96
למרות שזה כמו לבקש ממני לא לנגוע בשוקולד... קשה עד כמעט בלתי אפשרי
נסי להתנחם בזה שעוד המון נשים עוברות את אותה החוויה שאת עוברת
אותי זה קצת מנחם להרגיש שאני לא לבד בעסק.

לגבי עמידת הנר,
שמעתי על נשים שעומדות בעמידת נר זמן ממושך ואפילו שעה ושעתיים,
ברגע שהזרע נפלט- הזרעונים יוצאים למרוץ בו הם מתחרים אחד בשני לעבר הרחם ומשם לחצוצרות לפגוש את הביצית, זרעונים זריזים יגיעו לשם תוך חצי שעה ויש כאלה שיקח להם יום יומיים להגיע, במקומך היתי נשארת כחצי שעה בעמידת נר.... מול הטלויזיה כמובן פעם אני זוכרת שאפילו הצלחתי לאכול תוך כדי עמידת נר....
בהצלחה ולכי קצת לים, אותי זה מרגיע
לצפיה ב-'לגבי הנר'
לגבי הנר
21/08/2014 | 17:46
1
106
אני סתם שוכבת 20 דקות עם רגליים לחזה ולפעמים כר מתחת לאגן. הרופא שלי צחק ואמר שמספיק לשכב חמש דקות והוא מומחה פריון.
לגבי הרוגע, גם המדקרת שלי אמרה שלחץ זה לא סיבה וזה לא משנה.
ונושקית - עשיתם הכול בסדר. כשיש 20 אחוז סיכוי זה אומר שיש 80 אחוז סיכוי שלא. 80 אחוז! נכון שזה מאכזב אבל ככה הביולוגיה שלנו.
לצפיה ב-'תודה על העידוד'
תודה על העידוד
21/08/2014 | 18:29
67
אנסה לשכב קצת אחרי.   ...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית
פונדקאות מנור מדיק
פונדקאות ישראלית בחו"ל
פורום דם טבורי
פורום דם טבורי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה