לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

לצפיה ב-'מבייצות יחד לתחילת שבוע'
מבייצות יחד לתחילת שבוע
26/01/2014 | 17:09
32
60
לצפיה ב-'האם פספסתי ביוץ'
האם פספסתי ביוץ
26/01/2014 | 11:22
11
280
אשמח לתשובה מיידית מטופלת מנופור 75 מ: כל יום.
יום עשירי למחזור בדיקת זקיקים: זקיקים ימין 15 עובי רירית 10
נוזל בדוגלס אין.
זקיקים שמאל: 12,14,16 עובי רירית 9.6 נוזל בדוגלס אין.
בדיקות דם: אסטרודוך 1149 פרוגרסטורון: 2>

לא קיימנו יחסים קיבלנו הנחייה להמשך טיפול במונופור ובדיקת זקיקים עוד 3 ימים.
יום 14 למחזור: זקיקים צד ימין וצד שמאל: אין רירית 10 מעט נוזל בדוגלס.
בדיקות דם: אסטרודל 649 פרוגרסטורון 6.9.
הנחיה לקיים ביום ה14 וה15?
האם פספסנו בשל טעות של רופא?????????
לצפיה ב-'נראה שכן :('
נראה שכן :(
26/01/2014 | 11:31
10
147
למרות שיש סיכוי שביום 14 עדין תפסתם בזמן. הפרוגסטרון לא כל כך גבוה.
למה הוא אמר לכם לא לקיים יחסי מין? בדרך כלל מקיימים יום כן יום לא.
לצפיה ב-'מאוכזבת'
מאוכזבת
26/01/2014 | 13:02
9
126
כל יום שישי רק בכיתי. איך עשו לי טעות כזו. ועוד עבדו עליי  נתנו לי לטפח תקווה ואמרו לי לקיים
יחסים רק בכדי להרגיע אותי.
לצפיה ב-'קשה מאד לדעת בוודאות מאיזה גודל הזקיק מבייץ'
קשה מאד לדעת בוודאות מאיזה גודל הזקיק מבייץ
26/01/2014 | 15:03
7
167
המלצה שלי, אם אין בעיית זרע מיוחדת לקיים יחסי מין יום כן יום לא.
אם יש בעיית זרע אפשר לקיים יחסי מין פעם ב72 שעות. כלומר יום כן 2 לא.
אולי החודש הזה ילך אבל לפחות היה לך ביוץ, זה גם מאד חשוב. בחודש הבא לשים לב טוב טוב.

איך תדעי שאת הולכת לבייץ?

הדרך ההורמונלית:
1. ערכי אסטרדיול עולים מעל 600. כאשר יש זקיק אחד מוביל (כמו במקרה שלך רק זקיק 16 בייץ) אם יש יותר מזקיק אחד מוביל מכפילים במספר הזקיקים. זקיק מבייץ מאסטרדיול 600-1200. ישנם בנות שמבייצות גם בערכים נמוכים יותר אבל אז הם ידעו את זה לפי ניסוי וטעיה.
בדרך כלל ערכי הביוץ הם בסביבות 1000 כמו שהיה אצלך.
2. LH עולה מאד. תסתכלי על הערך שלך בפרופיל ההורמונלי שעשו לך ביום 3. בדרך כלל הערך קטן מ10. אם את פוליצסטית הערך יכול להיות גבוה יותר ואז אין להסתמך על ערכי LH כמדד יחידי. כאשר הLH עולה מאד (20 ומעלה) והאסטרדיול גבוה את נמצאת ממש לקראת הביוץ או ממש בתוכו, לכן אם את רואה LH גבוה מ 15 להתחיל לקיים יחסי מין.
3. פרוגסטרון מתחיל לעלות. בתחילת החודש ערכי הפרוגסטרון הם בסביבות 1-2.5. כאשר הערך מתחיל לעלות לכיוון 2.5-3 זה אומר שאת ממש לקראת הביוץ או ממש מעט אחריו (כמה שעות אחר כך) יום למחרת הערך כבר עולה לסביבות ה5 ויומיים אחר כך עולה לסביבות 7. הכל אלו מספרים סטטסטים ויכולים לזוז אצל כל אישה בנפרד שמעתי על נשים שהיה להם פרוגסטרון 5 לפני ביוץ,אבל אלו נשים בודדות.

הדרך הלא הורמונלית:
אם תסתכלי עליך כל יום במראה תראי שככל שהביוץ מתקרב כך הפנים שלנו נראות טוב יותר וחלקות יותר(במיוחד באיזור המצח) לקראת הביוץ האסטרוגן הגבוה גורם לעור להיות חלק וזוהר.
השיער נעשה רך יותר.
הקול נעשה דק יותר.
אנחנו מרגישות מושכות יותר ובדרך כלל יש לנו יותר חשק להשקיע בבגדים.
לדעתי הדרך הטובה ביותר לדעת היא הבעל. כאשר הבעל מתחיל לעשות מעגלים סביבך, לנסות להציק לך ובאופן כללי מתנהג כמו בבון מצוי את כנראה מבייצת. :) בדוק עובד.

לצפיה ב-'חחחחחחח'
חחחחחחח
26/01/2014 | 15:53
1
85
"לדעתי הדרך הטובה ביותר לדעת היא הבעל. כאשר הבעל מתחיל לעשות מעגלים סביבך, לנסות להציק לך ובאופן כללי מתנהג כמו בבון מצוי את כנראה מבייצת. "
הרגת אותי
לצפיה ב-'חחחחחח'
חחחחחח
26/01/2014 | 16:51
68
:) תנסי את זה בבית.
לצפיה ב-'הסתייגות קטנה בדבריך'
הסתייגות קטנה בדבריך
26/01/2014 | 18:06
2
102
זקיק בודד לפני ביוץ מגיע בערך ל-1000
כאן היו לה 3 זקיקים יחד עם בערך 1000
ולכן זה היה עדיין מוקדם לביוץ
אין ספק שLH זאת בדיקה חשובה ומדוייקת לניבוי הביוץ
עושה רושם שכבר ביום שישי הוא היה גבוה
לצפיה ב-'הסתכלתי על כמה פרמטרים.'
הסתכלתי על כמה פרמטרים.
26/01/2014 | 20:10
53
א. היה לה זקיק מוביל ועוד 2 קטנים ולא מבייצים.
ב. האסטרדיול ירד בשליש מה שקורה אחרי ביוץ.
ג. יש לה נוזל בדוגלס.
ד. הפרוגסטרון עלה.

4 הסיבות ביחד גרמו לי להגיע למסקנה שהיא בייצה.
מקווה שהסברתי את עצמי יותר טוב.
לצפיה ב-'אני דיברתי על הערכים של יום 10'
אני דיברתי על הערכים של יום 10
26/01/2014 | 20:14
50
שהיה לה אסדרדיול 1149 זה לא היה מורכב מזקיק אחד
והגדלים היו קטנים לכן הרופא המשיך סטימולציה
אין ספר שמה שאמרת נכון לגבי הערכים של היום
לצפיה ב-'קוקי החכמתי, תודה!'
קוקי החכמתי, תודה!
26/01/2014 | 20:57
26
לצפיה ב-''
27/01/2014 | 15:42
14
אז אם פתאום יצאו לי מיליון חצ'קונים אני לא מבייצת
לצפיה ב-'אל תתאכזבי... זאת לא טעות כי קשה לדעת'
אל תתאכזבי... זאת לא טעות כי קשה לדעת
26/01/2014 | 18:03
67
ביום העשירי הזקיקים עדיין היו קטנים ולכן אמרו לך להמשיך להזריק
ובנתיים בסופ"ש בייצת ואולי רק זקיק אחד היה בשל (אם בכלל כי הוא היה רק 16)
וכך כל רופא היה עושה
להבא יש אפשרות לתת לך דיכוי שלא תבייצי לבד....
אבל עדיין לא אבוד ויש מצב שהזקיק 16 היה בשל ויניב הריון
לצפיה ב-'חזרת מרופאת הנשים'
חזרת מרופאת הנשים
26/01/2014 | 11:55
6
287
יש לי זקיק של 16 מ"מ..היא אמרה שבעוד יום יומיים יהיה ביוץ.. הייתכן?
כשהזקיק הוא 18 מ"מ? תמיד חשבתי שזה כשהוא 21מ"מ..
להתחיל היום את המצווה? מחר?
בננות עזרה
לצפיה ב-'אצלי'
אצלי
26/01/2014 | 12:41
4
144
זקיק גדל כל יום בין 1.5-2 ממ ומבייץ בין 18-23 (לדעתי יהיה בשלישי הביוץ, סתם ניחוש..)
אני הייתי מתחילה לעבוד היום, מחר, שלישי ורביעי... אם יש לכם כוח וזרע איתן :)
היו לי ביוצים בגודל 21 והיו לי גם ב-19, אל תשכחי שגודל הזקיק לא מדוייק לגמרי באולט'
אם היית עושה ב.דם זה היה יותר ברור
אבל תכסו טווח של ימים זה אמור להספיק.. בהצלחה
לצפיה ב-'אכן בדקתי עכשיו עם המקלוני ביוץ'
אכן בדקתי עכשיו עם המקלוני ביוץ
26/01/2014 | 15:48
3
108
ויש שני פסים ואווווווווו אני מתרגשת
זה אומר שמחר יש ביוץ! נכון? איזה מרגש לראות שני פסים חחחח
אפילו רק של הביוץ!
לצפיה ב-'להתחיל לעבוד (;'
להתחיל לעבוד (;
26/01/2014 | 15:59
2
73
אני מבייצת גם עם זקיק של 16-17... להתחיל לעבוד כבר הערב כדי לא לפספס...
בהצלחה!!!
לצפיה ב-'נכון יש ל זקיק של 16 מהבוקר'
נכון יש ל זקיק של 16 מהבוקר
26/01/2014 | 16:00
1
63
אבל עכשיו בדקתי עם המקלון ויצאו שני פסים.. מה זה אומר? שמחר הביוץ ולא היום... אני צודקת?
אז הלילה נתחיל..
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
26/01/2014 | 16:04
55
אם הביוץ מתחיל עכשיו ואני מקיימת יחסים בעוד 5 שעות
זה תופס?
לצפיה ב-'היי אנחנו לא רחוקות אחת מהשניה לי יש זקיק אחד'
היי אנחנו לא רחוקות אחת מהשניה לי יש זקיק אחד
26/01/2014 | 20:48
51
22 והשני 23 אבל עוד מחכים כי הביוץ אצלי אמור להיות כימעט30 הגודל הבדיקה הבאה ביום שלישי
לצפיה ב-'חייבת הסבר על הבדיקת ביוץ'
חייבת הסבר על הבדיקת ביוץ
26/01/2014 | 20:14
5
129
רשום בנוראות שרק כשיש שני פסים חזקים זה מרטה שיש ביוץ
אז מה זה כשיש פס בהיר ופס קהה?
כשדני הפסים קהים זה יום הביוץ?
תודה
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
26/01/2014 | 22:26
4
103
בדיקת ביוץ מחדבת חיובית כאשר קו הבדיקה זהה או כהה מפס הביקורת, לאוב כאשר התשובה חיובית ולמחרת תשובה שלילית, זהו יום הביוץ, יכול להיות רצף של יומיים בתוצאה חיובית ויכול גם להיות שהבדיקה תצא כמעט חיובית וזה יהיה זה, במקר. כזה רק הנסיון ילמד. בהצלחה
לצפיה ב-'חודש ראשון שהתחלתי להשתמש'
חודש ראשון שהתחלתי להשתמש
27/01/2014 | 15:54
3
95
במקלונים עד אז לא רציתי להכניס את עצמי לזה וניסיתי לזהות לפי כאבים, הפרשות וזהו
האמת היה יום שפספתי ואולי באמת זה היה יום הביוץ, לפניו היו שני פסים כשהביקורת כהה ויום אחרי היום שפספסתי לא היה כמעט פס.. ממש חלש
אשמח לפרשנות מהניסיון שלכן..
האם באמת קריטי לעשות בידיוק באותן השעות? לא לשתות הרבה לפני? זה מה שהיה כתוב בערכה של לייפ.. ולמה לעזאזל זה ככ יקר?!
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
27/01/2014 | 16:22
2
67
קודם כל מזמינים בדיקות מאיביי, אין שום סיבה לשלם את המחיר שלוקחים עליהן בארץ. רצוי לבדוק באותה שעה כדי להימנע מפספוסים או פשוט לבדוק פעמיים ביום.
לצפיה ב-'אני גרועה בהזמנות באינטרנט'
אני גרועה בהזמנות באינטרנט
27/01/2014 | 22:14
1
53
לא אוהבת להתעסק בזה
פעמיים ביום.. ואו! מתי יש זמן לדברים אחרים?
לצפיה ב-'את הולכת לשירותים יותר מפעמיים ביום לא ?'
את הולכת לשירותים יותר מפעמיים ביום לא ?
28/01/2014 | 08:38
55
אם קשה לך לעשות את הבדיקה בשעה קבועה אחה"צ את פשוט עושה מתי שיוצא לך במהלך היום, פעם בין שעות הבוקר לצהרים ופעם בין שעות אחה"צ לערב. כל מה שצריך זה פיפי. פשוט, לא ?
ולגבי הזמנות באינטרנט זה באמת לא מסובך, יש לך חשבון פייפאל ? אם לא עושים בשתי שניות, נכנסים לאיביי, אם צריך קישור תבקשי והבנות ישימו ואת פשוט מזמינה משם. אם זה ממש מסובך לך, תבדקי מי מהבנות מזמינה בקרוב ותוכלו לחלוק חבילה.
בהצלחה
לצפיה ב-'שאלה לגבי הבדיקות מאיביי'
שאלה לגבי הבדיקות מאיביי
28/01/2014 | 04:18
6
102
כמה זמן צריך ל״טבול״ בשתן? תמיד בבדיקות הריון או ביוץ אחרות שעשיתי כתוב שצריך מספר מסוים של שניות, ואני סופרת כדי לא להרוס, ובאלו של איביי לא כתוב כמה זמן.
ולמה לעזאזל הבדיקות כאלו פיציות צריך זכוכית מגדלת בשביל לראות מה יצא במיוחד כשיש פס שקוף כמו שלי
לצפיה ב-'היי :)'
היי :)
28/01/2014 | 08:56
3
87
אני טובלת אותן בשתן עד שכל הפס הלבן נצבע/ נרטב
אחכ לוקח לו כמה שניות להתייבש והתוצאה מגיעה
לצפיה ב-'אני'
אני
28/01/2014 | 09:02
1
73
סופרת עד 10 רואה שהצבע מתחיל לעלות, מניחה על משטח ישר ומחכה
לצפיה ב-'תודה גם לך! ככה אני בודקת'
תודה גם לך! ככה אני בודקת
29/01/2014 | 17:06
42
רק רציתי לוודא שאני עושה נכון
לצפיה ב-'תודה! זה בדיוק מה שעשיתי'
תודה! זה בדיוק מה שעשיתי
29/01/2014 | 17:05
37
רק רציתי להיות בטוחה
לצפיה ב-'תמיד זה נראה לי שלקחו בדיקה וחצו ל 2'
תמיד זה נראה לי שלקחו בדיקה וחצו ל 2
30/01/2014 | 10:43
1
41
בגלל זה זה זול יותר...
לצפיה ב-'חחח זה בדיוק נראה ככה'
חחח זה בדיוק נראה ככה
30/01/2014 | 18:17
22
ולצערי נראה לי שהבדיקות האלו לא טובות בשבילי
לצפיה ב-'שאלות והתייעצויות לתחילת שבוע '
שאלות והתייעצויות לתחילת שבוע
26/01/2014 | 17:08
88
264
המשך>>
לצפיה ב-'בהריון כן או לא‬ תחילת שבוע'
בהריון כן או לא‬ תחילת שבוע
26/01/2014 | 17:06
86
588
המשך>>
לצפיה ב-'שרשור הכרות.'
שרשור הכרות.
26/01/2014 | 10:32
101
907
יאללה בננות- יש כאן המון חדשות
עוד יותר המון סמויות
וכמובן הותיקות האהובות שלנו

אז לכבוד יום ראשון בשבוע כולכן מוזמנות להציג את עצמכן למען הגיבושיות.

המשך>>
יאללה בננות- יש כאן המון חדשות
עוד יותר המון סמויות
וכמובן הותיקות האהובות שלנו

אז לכבוד יום ראשון בשבוע כולכן מוזמנות להציג את עצמכן למען הגיבושיות.

שם
נשואה? בזוגיות? יחידנית?
האם יש ילדים בבית?
כמה זמן מנסה
טיפ טוב שהביאו לי

אני מצפה להענות מלאה
לצפיה ב-'דרושות נשים שיולדות בתחילת פברואר '
דרושות נשים שיולדות בתחילת פברואר
25/01/2014 | 15:38
82
לשעשועון חדש של מיכל ינאי המאפשר לזכות במלא פרסים שווים שיעזרו בגידול התינוק- מחפשים נשים בהיריון מתקדם שעומדות ללדת בימים הראשונים של חודש פברואר במרכז הארץ.
לפרטים- 054-6921696 הדר
או במייל hadar_m26@yahoo.com
לצפיה ב-'הודעת פתיחה חגיגית '
הודעת פתיחה חגיגית
23/01/2014 | 18:25
35
589
לכל חברות הפורום שלום רב.

למי שעדין לא הספיקה להכיר אותי שמי קוקי, אני גרה במרכז.
לפני שנתיים התחיל התהליך שלי ושל בעלי לקראת הריון. בהתחלה הפסקתי גלולות, אחר כך הלכתי לבדיקות הרגילות,גנטיות וכו משם הכל התחיל להסתבך.
הבדיקות הגנטיות יצאו לא משהו, נבהלנו נורא ועצרנו הכל. אני נכנסתי לפורום כדי לקבל מידע על הבדיקות הגנטיות ונשבתי בקסמיו. בהמלצת החברות בפורום הלכנו לגניטקאי דוקטור גלסר.
בעלי עשה בדיקה והתשובות אצלו יצאו תקינות. חזרנו לרופא שצחק עלינו קצת ואמר שלכל אחד יש לפחות 20 שגיאות גנטיות ושבמזל אצלנו עלינו על אחד מהם ושנרוץ מהר למלא לוטו . הוא נתן אישור להמשיך.
בניסיונות הראשונים הצלחנו להיכנס להריון אבל אז פיטרו אותי מהעבודה והעובר נפל מכל הלחץ שעבר עלי.
אחרי חצי שנה של ניסיונות בהמלצת הבנות הלכתי לדוקטור וויולוביץ. רופא בחסד עליון, הוא שלח אותי לפרופיל הורמונלי שם גיליתי שיש לי תסמונת שחלות פוליצסטיות ללא הדגמה באולטרסאונד. פיצית הייתה זאת שאמרה לי שלא לקחת יש אקקלמין אלא לשנות את התזונה ולראות מה יקרה.
את בעלי הוא שלח לבדיקת זרע שיצאה גרועה מאד. מיעוט זרעים, מורפולוגיה נמוכה, תאים לבנים בזרע. נזכרנו שבעלי היה חולה עם חום גבוה שבועיים לפני הבדיקה ולפני ששלחו אותנו להזרעות וויולוביץ ביקש בדיקה חוזרת אחרי 3 חודשים.
קיצצתי לבעלי בקפה, הרצתי אותו, הרחבנו את הבוקסרים, הדלקתי מזגן באופן קבוע בבית, הכנתי מלא סלט גזר ומלא סלטים עם אגוזים. אחרי 3 חודשים הבדיקה יצאה תקינה וחזרנו לנשום לרווחה.
מאז במשך שנה וחודשיים התחלתי לבדוק חום השחר , השתמשתי בקרוב ל 300 מקלוני ביוץ,גיליתי שאני מבייצת לבד ובאמת שאקקלמין היה עושה לי רק נזק.
קראתי המון חומר על פוריות: על ההורמונים, בדיקות, זריקות, הזרעות, IVF רציתי להיות מוכנה לכל. נכנסתי לאתרים הומופטים,טבעיים.חרשתי את אתר fertility friend הוא באמת הפך להיות החבר השני הכי טוב שלי (הראשון שמור לפורום לקראת)
שיניתי את התזונה,עברתי מעקבי זקיקים, שתיתי עשבים,טחנתי סלק, טעמתי חלה מהפרשת חלה,נישנשתי אננס. אמא שלי הלכה להתייעץ עם כל מיני גורמים רוחנים (כעסתי עליה מאד על זה), הלכתי לכותל לצעוק על אלוהים, עשיתי איתו ברוגז, השלמתי, עברתי עוד 2 כימים קצרים,צילום רחם, בדיקות קרישיות שחזרו עם עוד בעיה גנטית (עכשיו אני בטוח צריכה למלא לוטו ).
בכיתי בלי סוף על מר גורלי, התנחמתי שיש בנות שמצבם גרוע יותר, ריחמתי על כולם ועל עצמי, נפלתי, קמתי ויצאתי מחוזקת מכל הבנות כאן שלא הפסיקו לעודד אותי שוב ושוב.
קינאתי בחברות שניסו להיכנס להריון אחרי וילדו לפני, שמחתי על הלידות שלהן כי בכל זאת הם הפכו אותי לסוג של דודה. עברתי הפלה אחת בשבוע 9 לפני בדיוק 3 חודשים ואז החלטתי שדי, אני חייבת לשחרר .
אז תפרתי וילונות, גב למיטה, כיסוים לספות, מפה ושמלה. למדתי לתכנת לאנדרואיד. יצאתי לנופש, יצאתי עם חברים ודווקא בחודש שהכי לא ציפיתי לו, בחודש שהייתי בטוחה שאין סיכוי בעולם דווקא אז נכנסתי שוב להריון.
בתקווה שהמזל הנאחס נגמר כי אני בהריון והשבוע ראינו דופק חמוד אז בנות להכין ארגזים אני מפזרת עליכן אבקת דופק .

אני מאחלת לכל הבנות שתידבקו בהריון ישראלי מצוי מהרה |. שכולכן תעופו מפה צ'יק צ'ק לפורום העגול ותחזרו לכאן לסבב הבא.
אני מקווה להיות מנהלת טובה, אני אעשה הכל כדי להיכנס לנעליים הענקיות שהשאירו לי.
אתן יכולות לפנות אלי בכל מצב. גם כאן על דפי הפורום וגם במסרים. אני לשירותכם.

תודה מיוחדת למנהלות ולחברות הותיקות (כולכן יודעות מי אתן והרשימה ארוכה) הן ליוו אותי מהיום הראשון שלי כאן ועודדו אותי בלי סוף גם כשהיה קשה.

בהצלחה לכולנו!!!
לצפיה ב-'מתוקה איזה כיף!!! מסל טוב על הדופק'
מתוקה איזה כיף!!! מסל טוב על הדופק
23/01/2014 | 18:38
116
זה הכי חשוב..
ומזל טוב על הנהלת הפורום :)
ידעתי שזאת תהיה את ולא טעיתי!!!
את מדהימה עם לב כל כך גדול שיכול להכיל יבשת שלמה.
כל כך שמחה בשבילך!!!!!
שיהיה המון בהצלחה בניהול וגם בהריון המקסים שסוף סוף הגיע גם אליך (555).
לצפיה ב-'וואו וואו וואו!!!!'
וואו וואו וואו!!!!
23/01/2014 | 19:42
51
מזל טוב ובשעה טובה!
איזה משמח לשמוע!!!
שימשיך קל משעמם ועגול עגול!!!!
בהצלחה בתפקיד החדש
לצפיה ב-'במילה אחת- מהממת!'
במילה אחת- מהממת!
23/01/2014 | 19:45
40
מזל טוב על הדופק, אני ככ שמחה בשבילך.. עוד יותר שמחה שאת נשארת איתנו ולא עוזבת, בהצלחה בניהול, בהריון ובכלל!!
לצפיה ב-'גרמת לי לבכות מהתרגשות!!!'
גרמת לי לבכות מהתרגשות!!!
23/01/2014 | 19:46
47
איזה יופי שימשיך מהמם!!!!
לצפיה ב-'מקסים מקסים... מלא מזל טוב...'
מקסים מקסים... מלא מזל טוב...
23/01/2014 | 19:51
30
מאחלת לך בע"ה הריון קל, תקין ועגול ושתצאי מבית החולים בידיים מלאות ובשפע חדש...

לצפיה ב-'בהצלחה בניהול החדש...'
בהצלחה בניהול החדש...
23/01/2014 | 20:05
25
איזה יופי ומזל טוב על הדופק....
איך אני מצטרפת לקומונה תל"מ ספט'???
לצפיה ב-'מרגשת... '
מרגשת...
23/01/2014 | 20:57
16
ממה שהספקתי להכירך בקומונה, זה תפור עלייך.... הרבה הצלחה!!!
לצפיה ב-'מהממת'
מהממת
23/01/2014 | 21:19
11
קודם כל המון מזל טוב ואיזו התרגשות - דופק. דבר שני זכינו, הפורום הזה לגמרי זכה בנוכחותך. תודה על מפגן הידע האדיר. חוץ מזה מנהלת שכבר בהריון....
לצפיה ב-'שיהיה המון בהצלחה מזל טוב'
שיהיה המון בהצלחה מזל טוב
23/01/2014 | 21:41
14
לצפיה ב-'בהצלחה!'
בהצלחה!
23/01/2014 | 21:45
15
לצפיה ב-'איזו הודעה כיפית ומרגשת'
איזו הודעה כיפית ומרגשת
23/01/2014 | 22:04
14
שיהיה בהצלחה בתפקיד החדש, והריון קליל, ארוך ומשעמם!!!
לצפיה ב-' מנהלת יקרה'
מנהלת יקרה
23/01/2014 | 22:11
79
כמה יפה לך כחול
אין לי ספק שהמלצתי הייתה הנכונה ביותר
מגיע לך על כל ההשקעה שהשקעת בפורום.....
על הדופק
לצפיה ב-'מזל טוב ובהצלחה!!'
מזל טוב ובהצלחה!!
23/01/2014 | 22:14
11
לצפיה ב-'מזל טוב !!! איזה אושר! '
מזל טוב !!! איזה אושר!
23/01/2014 | 23:34
10
לצפיה ב-'מזל טוב!!!'
מזל טוב!!!
23/01/2014 | 23:52
13
איזה כייף לשמוע את הסיפור שלך ובכלל לדעת שיש סוף טוב שכזה...אני מאחלת לך המשך הריון תקין, משעמם, עגול שבסיומו ידיים מלאות!!!...

אה וכמובן צריך לאסוף קצת :)
לצפיה ב-'כזאת מרגשת!'
כזאת מרגשת!
24/01/2014 | 02:02
28
מקווה שהכל יעבור חלק... ושתוכלי לתרום מניסיונך לכולנו.

בהצלחה :))))
לצפיה ב-'קוקי איזה מרגש'
קוקי איזה מרגש
24/01/2014 | 05:24
23
מעתה אין יותר מזל רע ורק דברים טובים יגיעו
שיהיה לך בהצלחה בניהול הפורום, בטח שאלמד ממך הרבה.
ושיהיה המון מזל טוב על הדופק ושימשיך תקין עגול ועם ידיים מלאות בעוד כשמונה חודשים!
לצפיה ב-'אמנם כבר לא חלק מהפורום'
אמנם כבר לא חלק מהפורום
24/01/2014 | 08:43
56
אבל נכנסת מדיי פעם כדי לבדוק מה שלום היקרות שליווי אותי.......
ואז אני רואה את ההודעה הזאת.....ככה יפה לעשות לאישה הורמונלית??????? דמעות דמעות דמעות!!!!
המון מזל טוב שימשיך עגול ומצ'עמם ושיסתיים באמא מאושרת ותינוקי קטני ריחני וורדרד!!!
לצפיה ב-'בוקר טוב בנות!'
בוקר טוב בנות!
24/01/2014 | 09:53
92
תודה על כל הברכות החמות. אני דרך הפלאפון אז קשה לי לענות לכל אחת מכן בנפרד. תודה רבה רבה על הכל.
לצפיה ב-'בשעה טובה יקירה! מאוד מאוד שמחה'
בשעה טובה יקירה! מאוד מאוד שמחה
24/01/2014 | 10:21
24
לראות את הודעת הדופק שלך. מעכשו- שיהיה רק הריון עגול משעמם ועם ידיים מלאות בסופו.

שולחת לך נשיקות ומאוד מאוד שמחה בשבילך.
לצפיה ב-'בטוחה שתייהיי מנהלת מעולה!!'
בטוחה שתייהיי מנהלת מעולה!!
24/01/2014 | 11:33
18
יישר כוח!המון מזל טוב לעוד 7 חודשים משעממים שבסופם תינוק שמנמן :-♥
בהצלחה!!!!
לצפיה ב-' על הדופק!! כה מרגש!'
על הדופק!! כה מרגש!
24/01/2014 | 11:56
20
קוקי, איזה סיפור מרגש עם סוף טוב, מאחלת לך שמעכשיו הכל יילך קל וטוב וחלק הכי בעולם!

בהכל (החל מניהול הפורום ועד ללידה תקינה ותינוק מהמם בידיים)
לצפיה ב-'ריגשת אותי!!! שיהיה המון מזל טוב ושימשיך ארוך'
ריגשת אותי!!! שיהיה המון מזל טוב ושימשיך ארוך
24/01/2014 | 14:36
16
ומשעמם!
לצפיה ב-'איזה כיף!! סיפור מקסים..'
איזה כיף!! סיפור מקסים..
24/01/2014 | 14:52
11
מעריצה אותך על כוחות הנפש שלך!!
באמת מעורר השראה :)
שיהיה בשעה טובה, הריון קל ומשעמם!!
לצפיה ב-'מהממת ומרגשת '
מהממת ומרגשת
24/01/2014 | 16:44
22
שיהיה המשך תקין ומהמם וכיף שנשארת איתנו פה
לצפיה ב-'כמה מרגש!!!'
כמה מרגש!!!
24/01/2014 | 21:38
8
סיפור מרגש ואופטימי, המון המון מזל טוב!!!
וכמובן שימשיך עגול ותקין
לצפיה ב-'מזל טוב על הדופק'
מזל טוב על הדופק
24/01/2014 | 23:16
22
ובהצלחה בניהול
לצפיה ב-'וואו קוקי!'
וואו קוקי!
25/01/2014 | 07:39
27
לפעמים נדמה לך שאם אתה מבלה הרבה זמן עם עוד מישהו בפורום אתה כבר לגמרי מכיר את הסיפור שלו אבל מסתבר שלא ידעתי הרבה דברים עלייך וכיף לשמוע על כל המאמצים שעשית ואיך זה השתלם בסופו של דבר.
אז המון מזל טוב על הדופק ושימשיך תקין!
וגם המון מזל טוב על הפורום. כיף שתהיי מנהלת ותוכלי לחלוק מהניסיון העשיר והידע הרב שלך
לצפיה ב-'מזל טוב ושיהיה בהצלחה!!'
מזל טוב ושיהיה בהצלחה!!
25/01/2014 | 16:14
8
לצפיה ב-'מזל טוב ובהצלחה בהמשך!!!!'
מזל טוב ובהצלחה בהמשך!!!!
25/01/2014 | 22:13
6
לצפיה ב-'איזה יופי!'
איזה יופי!
26/01/2014 | 07:27
10
שבוע לא הייתי פה וכשחזרתי חיכו לי כאלה חדשות טובות על הבוקר!
שיעבור תקין וקל!

מזל טוב
לצפיה ב-'בנות קראתי את התגובות לכן עוד פעם ועוד פעם כל'
בנות קראתי את התגובות לכן עוד פעם ועוד פעם כל
26/01/2014 | 09:24
87
הסופ"ש ופשוט גרמתן לי לבכות מהתרגשות.
אין עליכן בעולם כולו!!
לצפיה ב-'אני כל כך שמחה לשמוע '
אני כל כך שמחה לשמוע
26/01/2014 | 12:28
16
אני נכנסת לכאן אחת לכמה ימים כדי לעקוב אחרי הבנות ולראות שכולן נכנסות להיריון וחיכיתי להודעת הדופק שלך.
עברת דרך ארוכה אבל הפרס בסוף הכי חשוב!
את תורמת המון לפורום בתשובות שלך ובידע שצברת ואני שמחה שמונית להיות מנהלת.
שיהיה המון המון בהצלחה ושההיריון ימשיך ארוך, תקין ומשעמם!

נתראה בפורום העגול.
לצפיה ב-'איזה יופי '
איזה יופי
26/01/2014 | 13:25
14
המון מזל טוב
שיימשך תקין ועגול

סיפור שבהחלט מכניס קצת לפרופורציות.

אוספת אבקה
לצפיה ב-'וווווואו!!! הרבה מזל טוב!!! הרבה הצלחה בניהול'
וווווואו!!! הרבה מזל טוב!!! הרבה הצלחה בניהול
26/01/2014 | 16:29
19
הפורום! גם אנחנו אחרי נסיונות גילינו הריון חמוד בדיוק בחודש שהכי לא ציפינו והכי לא הקפדנו על ה"כללים"
מאחלת לך ולכולן הריון בריא ומושלם!
לצפיה ב-'קשקשת ברשת לסופ"ש'
קשקשת ברשת לסופ"ש
23/01/2014 | 09:16
6
27
לצפיה ב-'אירוח בנושא התביעה נגד מאסטר שף'
אירוח בנושא התביעה נגד מאסטר שף
( לעמוד שלי בתפוז )
23/01/2014 | 09:39
70
|אקשן|האם תכניות הריאליטי משקפות לנו את המציאות?
עם עליית העונה הרביעית של מאסטר שף, חשף אסף הלפרין את חוויותיו מההשתתפות באודישנים.
אסף עומד בראשה של תביעה ייצוגית על סך 16 מליון שקלים כנגד הפקת התכנית והוא יתארח היום משעה 15:00 בפורום טלוויזיה ויענה על השאלות שלכם סביב הפרשה.
שימו לב, ניתן לשאול שאלות גם בכינוי אורח
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
לצפיה ב-'אמאלה...'
אמאלה...
24/01/2014 | 12:19
3
192
לפני יומיים חלמתי שאמא שלי בהריון, נולדה לה בת למרות שאני ממש רוצה להרות עם בן..התטהבתי בה! לא הפסקתי להחזיק אותה... היום אמא מתקשרת וסיפרה לי שחלמה שהיא בהריון והיא רוצה לתת לי את התינוק . כשהיא מציעה לי אותו אמרתי לה שאני לא צריכה כי גם אני בהריון. אמרתי לאמא שלי אולי כדאי שהיא תערוך את הבדיקת הריון D:
לצפיה ב-'יוווו'
יוווו
24/01/2014 | 22:20
60
בהצלחה....
לצפיה ב-'מגניב'
מגניב
25/01/2014 | 00:25
26
לצפיה ב-''
25/01/2014 | 07:58
42
בהצלחה
נשמע מעניין מאוד
לצפיה ב-'מישהי מבינה קצת בפענוח חלומות?'
מישהי מבינה קצת בפענוח חלומות?
25/01/2014 | 09:55
65
חלמתי הלילה שקיבלתי מחזור!
הייתי מ-מ-ש מבואסת בחלום, כי לפי החישוב שלי אני אמורה לקבל רק עוד שבוע, התעוררתי והיתה לי כזו הקלה שזה היה חלום,
מאז אני רצה כל רגע לשירותים לוודא
מישהי יודעת מה פירושו של חלום כזה? |(סתם משתעשעת עם עצמי )
לצפיה ב-'הודעות פסים /דופק לסופ"ש'
הודעות פסים /דופק לסופ"ש
12
90
לצפיה ב-'כל כך מפחדת'
כל כך מפחדת
24/01/2014 | 17:00
11
292
שלום לכולן, קראתי אתכן לא מעט בתקופה האחרונה והנה, קיבלתי סוף סוף אומץ לכתוב.
אני בהיריון, כך אומרת בדיקת ההיריון הביתית שעשיתי. שבוע 5 +6 ואני לא מרשה לעצמי
לשמוח, להתרגש, לתכנן.
זהו ההיריון השני שלי.  ההיריון הראשון, הסתיים בשבוע 8 העובר היה ללא דופק. כאשר
רק 4 ימים לפני כן, בבדיקה שעשיתי נצפה דופק. בהיריון הראשון כל כך התרגשתי, שמחתי.
מכירות את הפרסומת הזו של "אופל", שלא משנה מה השאלה התשובה תמיד "אופל" כך הייתי
עם כל מי שדיבר איתי, כל מה רציתי לעשות זה לספר ולצעוק לכל העולם שאני בהיריון.
ואז, קרה מה שקרה, וזה היה כל כך קשה, החודש הייתי אמורה ללדת.

ועכשיו, אני מסרבת להתרגש, מסרבת לתכנן, קבעתי תור לסוף השבוע הבא כאשר אמור להיות
כבר דופק. עד אז אני ממשיכה להתנהל כרגיל כאילו לא קרה כלום, אבל כן מקפידה יותר לשמור
על תזונה נכונה.
ופתאום מתחיל לנקר בי הפחד שאולי משהו לא בסדר, אולי שוב אין דופק, אולי זה היריון כימי, אולי....
הסיפור של קוקי ממש הפחיד אותי, לא הצלחתי לסיים לקרוא את ההודעה שלה. גם אותי פיטרו לאחרונה,
גם לי קשה מאוד, אני מחפשת עבודה וזה ממש לא קל... האם גם העובר שלי ייפול??
אני כל הזמן מנסה לבדוק עם עצמי מה אני מרגישה, ולהשוות לפעם הקודמת.
בחילות - יש
רגישות בחזה - יש
ואולי אני סתם מדמיינת?
מישהי מכירה / מזדהה עם מה שאני עוברת? מישהי יכולה להרגיע אותי קצת?
לצפיה ב-'מבינה אותך מאוד..'
מבינה אותך מאוד..
24/01/2014 | 17:15
2
124
גם אני עכשיו בהריון שני אחרי שהראשון נפל בסוף שבוע 6. למרות שראינו דופק בשבוע 6 וקצת כשגרנו בחו"ל, לא הייתי מוכנה לספר לאף אחד (חוץ מחברה אחת שידעה על ההפלה) עד שלא נראה שוב דופק בשבוע 9+ וגם אז זה לא היה פשוט.
אנחנו כבר אחרי שקיפות ועדיין אני חוששת לספר למשפחה המורחבת,בינתיים רק ההורים שלי יודעים וגם זה כי אנחנו גרים אצלם כרגע.

החששות שלך טבעיים ומאוד מובנים ואני חושבת שכל בחורה שעברה את זה נתקפת חששות אחת לכמה זמן. אבל צריך לנסות ולזכור שזה לא בשליטה שלנו ועם כל הרצון שבעולם אין לנו דרך להשפיע על אופן ההתפתחות של העוברון הקטן. אנחנו יכולות לשמור על תזונה, לא להרים דברים כבדים ולעשות הכל לפי הספר ועדיין על העוברון עצמו להמשיך להתפתח בכוחות עצמו ובזה אנחנו לא יכולות לשלוט.

לגבי מה ששאלת, התשובה היא לא.
העובר שלך לא יפול. תאמיני בעוברון הקטן, תנסי להסיר מעצמך את הלחץ ותחשבי חיובי. אני בטוחה שהתקופה הזו תעבור והכל יהיה בסדר.

ישנו פורום בתפוז שנקרא הריון אחרי אובדן, אני מאמינה שהבנות שם יוכלו מאוד לעזור.

שולחת חיבוק הרגעה
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
24/01/2014 | 23:45
1
59
אני מאוד מנסה להישאר אופטימית אבל, זה לא כל כך עובד.
בכל ביקור בשירותים אני פוחדת שאני אפגוש את "המכשפה", כל כאב שיש לי ישר
אני חוששת שמא הוא מעיד על בעיה כלשהי..
האם את מתייעצת עם פסיכולוג? אני מתחילה לחשוב שאולי כדאי שאלך. מצד אחד
אני לא מספרת לאף אחד על ההיריון מצד שני לבן הזוג שלי קשה מאוד להכיל את כל
הרגשות שלי.

אני כל כך מפחדת להאמין להיריון הזה, שאני לא מרגישה שייכת לפורום "היריון" כלשהו

לצפיה ב-'יקירהאת בהריון'
יקירהאת בהריון
25/01/2014 | 00:17
57
תתייחסי אל עצמך כהריונית! ותאמיני! ותקווי לטוב
יעבור יום. יומיים, שבוע ושבועיים..
תנסי להעסיק את עצמך עם כל מיני דברים שאת אוהבת לעשות
ופשוט תרגעי..
תראי סרטים טובים
תקראי ספרים
תצאי לבלות עם בעלך
....
ומזל טוב!!!! את בהריון
לצפיה ב-'תחשבי חיובי'
תחשבי חיובי
25/01/2014 | 00:23
1
45
הכל יהיה בסדר, ובה״ע תראי דופק עוד שבוע
לצפיה ב-'אני מנסה '
אני מנסה
25/01/2014 | 16:50
6
לצפיה ב-'מחזיקה לך אצבעות'
מחזיקה לך אצבעות
25/01/2014 | 08:00
1
29
לדופק מהמם!!!
לצפיה ב-'אמן '
אמן
25/01/2014 | 16:49
3
לצפיה ב-'היי מבינה אותך אחרי שעוברים דבר כזה'
היי מבינה אותך אחרי שעוברים דבר כזה
25/01/2014 | 08:09
1
42
מפחדים להאמין שההריון הבא הוא בסדר היה לי את זה גן בהריון הראשון הייתה לי הפלה טבעית בשבוע 7 וחשבתי שזה סוף העולם אבל התאוששתי ואחרי 3 חודשים נכנסתי שוב מכל בדיקה חששתי רק אירי חודש רביעי אחרי הסקירה נירגעתי אז הכל יהיה בסדר גם אצלך אל תידאגי
לצפיה ב-' תודה '
תודה
25/01/2014 | 16:47
11
לצפיה ב-'מאמי הסיפור שלי הסתיים בדופק חדש.'
מאמי הסיפור שלי הסתיים בדופק חדש.
25/01/2014 | 19:18
1
90
אל תפחדי. הכל מסתדר בסוף. ההריון הקודם שלך היה לא תקין והפעם הכל יהיה שונה.
לצפיה ב-'הפחד לא עוזר:'
הפחד לא עוזר:
26/01/2014 | 10:54
25
אמנם עד שבוע 14 יש יותר סיכוי להפלות, אבל, זה יכול לקרות תמיד לצערי (אני עברתי הפלה בשבוע 25), וגם אחרי הלידה חס וחלילה, הכי נורא בעולם, לילדים יכולים לקרות דברים, ובצבא, וכל החיים הם נורא מסוכנים בכלל. אז אם לא נשמח ממה שיש לנו עכשיו, ברגע זה, נבזבז את כל החיים על דאגה. הפחד הוא להתאכזב, אני מבינה, אבל העיניין הוא שנתאכזב גם אם ננסה לא לשמוח, ונשמור על מתח... זה לא יהיה פחות כואב. אז עדיף להיות אופטימיים, זה לא יעשה את האכזבה יותר קשה (חס וחלילה, ואמן שלא תהיה אכזבה), וזה יותר נעים לתינוק להיות בבטן של אמא שמאמינה בו. בהצלחה!!!!!!!!
לצפיה ב-'בהריון כן או לא'
בהריון כן או לא
23/01/2014 | 09:15
55
342
המשך>>
לצפיה ב-'שאלות והתייעצויות לסופ"ש'
שאלות והתייעצויות לסופ"ש
23/01/2014 | 09:13
43
164
המשך>>
לצפיה ב-'שרשוראפואי וטיפולייט לסופ"ש'
שרשוראפואי וטיפולייט לסופ"ש
40
64
לצפיה ב-'יש למישהי ניסיון עם זריקות גונאל f?'
יש למישהי ניסיון עם זריקות גונאל f?
4
56
ויכולה להסביר לי על המינון שלקחה ותוך כמה זריקות התחילה השפעה?
תודה
לצפיה ב-'זה משתנה מאחת לשניה....'
זה משתנה מאחת לשניה....
23/01/2014 | 09:19
2
57
כל אחת מקבלת מינון בהתאם למצבה.
לרוב מתחילים נמוך 50 או 75
לפי הצורך מעלים מינון תוך כדי מעקבי זקיקים ובדיקות דם.
ישנם בנות מתחילות גבוה יותר.
ההשפעה גם נעה בין 5-10 ימים ואף יותר
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה'
תודה
23/01/2014 | 16:27
1
28
אנו התחלתי ביום שני 75
ועדין אין השפעה
יכול להיות שסה גורם לכאבי ראש??
לצפיה ב-'כן בהחלט את צריכה להקפיד לשתות הרבה מים.'
כן בהחלט את צריכה להקפיד לשתות הרבה מים.
24/01/2014 | 16:43
42
אם יש לך נטייה לכאבי ראש- למשל עקב חוסר שתייה או סביב המחזור, אז כאבי ראש מאד נפוצים בהזרקת גונאל.
אני הפסקתי פרוטוקול באמצע אחרי שכאבי הראש הפכו בלתי נסבלים. לקח עוד שבועיים שלמים עד שהם חלפו לגמרי.

בהצלחה רבה
לצפיה ב-'היי, אני לקחתי כמה פעמים'
היי, אני לקחתי כמה פעמים
25/01/2014 | 20:51
18
דווקא במהלך הזריקות לא חוויתי כאבי ראש אבל כן הרגשתי נפוחה קצת אחרי. רוב הזמן היה בסדר.
אצלי בפרוטוקול הראשון לקחתי מינון של 100 לשישה ימים (אמורים חמישה אבל הוספנו גם את שבת ובראשון היה המעקב) , כשהיה מעקב כבר היה לי זקיק גדול.
בפעם השנייה לקחתי מינון גדול יותר ואז היו המון זקיקים והורדנו מינון אבל המשכתי לקחת כי הם לא היו בשלים. נראה לי שזה מאוד משתנה ממחזור למחזור.
לצפיה ב-'כדורי איקוקמאלין- יש מישהי שלקחה?'
כדורי איקוקמאלין- יש מישהי שלקחה?
23/01/2014 | 09:11
7
109
הרופאה הבהירה לי שזה לא סוכריות ויכולות להיות הרבה תופעות לוואי.
יש מישהי שלקחה והיו לה תופעות לוואי?
זה ממש יעזור לי קצת להירגע ולא לחשוש מה"לא נודע" שנקרא תופעות לוואי...

לקחתי את הכדור הראשון אתמול בלילה יו"מ 5 - מעכשיו במשך חמישה ימים
ואז לגשת לרופאה למעקב זקיקים.
מציינת שזאת פעם הראשונה בחיי שאני עושה טיפול כזה- שכן שני ההריונות הקודמים לפני 6 שנים היו באופן טבעי בלי שום התערבות.
אני לא יודעת למה לצפות מהכדורים האלה.

אני יודעת שערב הטבילה שלי נופל על יו"מ 12 ואנחנו נהיה במעקב אצל הרופאה ביו"מ 11.

בקיצור די מפחדת מהכדורים האלה אבל יודעת ומרגישה שאין לי הרבה ברירות- מנסים כבר 8 חודשים ואני פשוט לא מבייצת ולא ברור לי למה. אבל אני יודעת שכל דבר בעיתו ובזמנו ומנסיון אישי- כשנשמה צריכה לרדת לעולם לזוג הורים מסויים היא תגיע גם בדרך לא דרך... בע"ה לכל בנות ישראל שנזכה כולנו לזרע קודש בר קיימא עוד החודש! אמן.  
לצפיה ב-'הרבה בנות לקחו.... '
הרבה בנות לקחו....
23/01/2014 | 09:26
1
118
לי באופן אישי זה לא התאים כי אני מבייצת.
זה מתאים לבנות שלא מבייצות והטיפול שנתנו לך נכון.
לגבי התופעות זה משתנה.
לי לא עשה משהו מיוחד מעבר להרבה הפרשות
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה פיצית- עזרת לי... '
תודה פיצית- עזרת לי...
23/01/2014 | 09:38
53
הפחידו אותי שאני יכולה גם להגיע למיון ומה זה לא בא לי בכל תקופת המבחנים הלחוצה הזאת
לצפיה ב-'אני אחרי סבב 1 של איקקלומין'
אני אחרי סבב 1 של איקקלומין
23/01/2014 | 11:44
1
99
מתחילה סבב נוסף בקרוב,
אצלי בי"מ 14 נראו 2 זקיקים גדולים (18 ו 20 מ"מ)
קיבלתי זריקה שמביאה את הביוץ כעבו 30 שעות.

לדעתי את תלכי ביום מחזור 11 ואז היא תתחיל את המעקב ,
בדרך כלל עם אקקלומין הביוץ הוא ב"מ  15-16 ככה שזה אמור להיות בסדר.

לי תופעות הלוואי היו חצ'קונים (נסבל) ומצבי רוח תנודתיים (גם נסבל)
בביוץ עצמו (פעם ראשונה שלי ביוץ מזה 12 שנים) היו לי כאבי בטן מציקים אבל נסבלים לחלוטין.

בהצלחה.
לצפיה ב-'תודה רבה רבה'
תודה רבה רבה
23/01/2014 | 15:10
34
חששתי כבר מתופעות לוואי ממש רציניות...
נראה שהשד לא מי יודע מה מפחיד.
בע"ה רק שיעשה את עבודתו... מהר
לצפיה ב-'אני לקחתי'
אני לקחתי
23/01/2014 | 12:02
1
75
ממש עכשיו בחודש הזה פעם ראשונה ולא היה לי משהו מיוחד. גם הרבה יכול להיות פסיכולוגי.. בעיקרון היו לי פשוט כאבי ביוץ ( אבל גם בחודש שעבר למרות שלא היה ביוץ כי זה הפך לציסטה היו לי כאבים בלי איקוקלומין).. זה עושה את העבודה ומביא ביוץ. יש לי חברה שגם לקחה ועל החודש הראשון הצליחה . הרופאה הבהירה לי שאם לא נצליח בפעם הראשונה זה לא אומר שנכשלנו - אפשר לקחת עד חצי שנה את הכדורים האלו - כלומר 6 פעמים..
בהצלחה !
אל תחשבי על התופעות לוואי, תהיי רגישה למה את חשה ואם יש משהו ספ]ציפי אז פני לרופאה..
לצפיה ב-'ממש תודה'
ממש תודה
23/01/2014 | 12:52
37
זה מאוד מרגיע..
לצפיה ב-'אני לקחתי'
אני לקחתי
23/01/2014 | 17:19
39
5 סבבים והתופעה היחידה שהייתה לי שקצת שמנתי
לצפיה ב-'שלב לוטאלי של 11 יום'
שלב לוטאלי של 11 יום
23/01/2014 | 18:52
4
102
זהו הצלחתי לפענח את זה אצלי - יש לי שלב לוטאלי של 11 יום. כלומר הגוף שלי מהר מאוד מבין עניין כשזה לא זה החודש ו-11 יום אחרי הביוץ מגיע לו הדימום.
כמובן שלפני דימום יש גם 2-3 של הכתמות אז יוצא שאצלי יש הכתמות כבר 9 ימים אחרי הביוץ.

איזה תמיכה בדרך כלל מקבלים? והאם זה עוזר?

לצפיה ב-'שלב לוטאלי'
שלב לוטאלי
23/01/2014 | 19:49
87
לפני שאת מלעיטה את עצמך בתמיכה של פרוגסטרון כל חודש את חייבת לוודא שיש לך באמת בעיה מבחינת משך השלב
הלוטאלי כי הבנתי שזה מצב די נדיר.מדובר בטבליות שמכניסים לנרתיק במשך שבועיים וזה לא נעים בכלל ("ג'יפה") ובד"כ עושים
את זה אחרי הפריית מבחנה כי חוששים שהשאיבה של הביצית מהזקיק מונעת את תיפקודו אח"כ כגופיף צהוב שיפריש פרוגסטרון.
11 יום נחשב לתקין,אבל מספר ימים של דימומים קלים לפני לפי מה שהבנתי עשויים להצביע על בעיה שנקראת אי ספיקה
של הגופיף הצהוב.אבל עדיין זה נדיר.
אם את רוצה להיות סופר-בטוחה שהשלב הלוטאלי שלך אכן קצר בצורה חריגה מהנורמה הייתי מציעה לעשות מה שעשיתי.
בדקתי באמצעות מקלוני ביוץ,כשהופיעו מייד שני פסים חזקים באותו הייתי הולכת יומיים אחרי בבוקר לעשות בדיקת דם
לפרוגסטרון (ביקשתי מרופאת משפחה) לבדוק מה רמת הפרוגסטרון ואצלי זה תמיד היה בין 9-10 מה שאומר שהביוץ כבר התרחש
(רוב הסיכויים)או שהולך להתרחש ממש בקרוב (סיכוי קלוש).מהיום הזה הייתי סופרת עד המחזור ואכן הסתבר לי שהשלב הלוטאלי אצלי 12 יום.
ככה בדקתי שלושה חודשים כדי לוודא שזו לא הבעיה שבגללה אני לא נקלטת להריון כי באמת הטבליות האלה של פרוגסטרון סתם הציקו והפריעו לי אז למה לסבול גם ככה קשה כשמנסים להיקלט להריון.
לצפיה ב-'בשביל לאמת יש צורך בבדיקה רפואית'
בשביל לאמת יש צורך בבדיקה רפואית
23/01/2014 | 22:07
2
49
תמיכה לא נלקחת סתם.
יש לעשות פרופיל הורמונלי בתחילת המחזור
ובדיקת ]רגסטרון כ-7 ימים אחרי ביוץ
אם הערכים תקינים אין צורך בתמיכה.
לצפיה ב-'רק שאני אבין 12 יום לוטאלי זה קצר?'
רק שאני אבין 12 יום לוטאלי זה קצר?
27/01/2014 | 11:35
1
19
לי יש 12 יום. החודש אפילו לדעתי קיצר לי ל11 יום.
אני יודעת שאומרים שאין דבר כזה וזה אמור להיות זהה. אבל עד עכשיו היה לי קצר מאוד. או 11 או 12.
זה משהו ששווה לאמר לרופא פוריות?
לצפיה ב-'כן'
כן
27/01/2014 | 19:19
13
בגדול מיום הביוץ אמורים להיות 14 יום עד לקבלת המחזור. יש נשים שתוך 12 יום מקבלות. אבל בדרך כלל לפני המחזור יש מספר ימים של הכתמות חומות אז לי שתוך 12 יום אני כבר מקבלת, ביום ה 9 אחרי ביוץ כבר יש לי הכתמות וזה לא נורמלי. זה משהו שהרופא שלי אמר לי שצריך להגיד לו (ואמרתי כמובן...)

לצפיה ב-'הכתמה אחרי הזרעה'
הכתמה אחרי הזרעה
23/01/2014 | 14:23
86
הי בנות,
אשמח לעזרה:

אני שבוע ויומיים אחרי הזרעה. רק אוביטרל לפני.
הבוקר גיליתי מעט הכתמה, לא יודעת אם המחזור הקדים לי בערך בשבוע וחצי (מתחיל בדר"כ בסוף חודש/תחילתו) או שזה
משהו טוב יותר... יש לי גם כאב בחזה אבל לא כזה של לפני מחזור אלא יותר באזור מסוים.

מוכר למישהי?
לצפיה ב-'שאלה '
שאלה
24/01/2014 | 14:59
48
אני עם תמיכה מאחרי ביוץ ועד שמתחיל לי דימיום . אוטרגוסטן 100 פעמיים ביום וגינלי. ביו"ב 10 עם התמיכה מתחילות הכתמות וכך גם החודש רק שבדרך כלל אחרי יומיים ביו"ב 12 זה ממש מחזור.
אתמול היה יו"אב 11 ההכתמות בניגוב של דם טרי המשיכו והרופא אמר לי להפסיק תמיכה. את הנר של הבוקר לא לקחתי אבל עשיתי בכל זאת שוב בדיקה של קליר בלו שאמורה להראות 4 ימים לפני היא יצאה שלילית. עכשיו הייתי בשירותים ויש מעט דם על הפד אבל ממש מעט וגם בניגוב מין מים ורודים. הלכתי להסתכל עכשיו על בדיקת ההריון שעשיתי בבוקר ויצאה שלילית ויש + חלש חלש. הקו ה I שאמור להשלים את ה - (מינוס) ל + מאוד דק. עכשיו אני יודעת שאחרי 10 דק' זה לא נחשב אבל זה מוזר כי בפעמים הקודמות לא היה לי כזה דבר. אין טעם לפתח ציפיות נכון? את התמיכה הפסקתי כבר...
לצפיה ב-'פרופיל הורמונלי-שאלה'
פרופיל הורמונלי-שאלה
25/01/2014 | 21:27
1
41
היי בנות, לאחר מספר הפלות בשבועות מוקדמים קיבלתי הפניה לפרופיל הורמונלי. הבנתי שיש לבצעה בימים הראשונים של המחזור. מה המשמעות אם אבדוק לאחר המחזור? האם התוצאות לא תקפות?
לצפיה ב-'לא'
לא
26/01/2014 | 07:59
16
תלוי מה המטרה אבל אם הרופא ביקש לבצע בימים הראשונים של המחזור, לא תהיה לתוצאות כל רלבנטיות אם תבצעי אחרי
לצפיה ב-'מעקב זקיקים - הרבה שאלות (-:'
מעקב זקיקים - הרבה שאלות (-:
26/01/2014 | 07:32
13
57
היי לכולן, אנחנו מנסים כבר 5 חודשים ללא הצלחה..
הבעיה שלי שאני לא מצליחה לזהות ביוץ. מקלות הביוץ לא מראות לי בוודאות, אין לי הפרשות, ואין לי כוח למדוד חום השחר.
אני רוצה להתחיל לעשות מעקב זקיקים. האם עושה את זה גניקולוג או רופא פוריות?
איך מקבלים הפנייה ואיך הולך התהליך?
האם זה נחשב כאילו אני עוברת טיפולי פוריות ואסור לפטר אותי מהעבודה?

תודה לכולן!
לצפיה ב-'היי,'
היי,
26/01/2014 | 07:56
2
43
אני עונה לך מהתור למעקב זקיקים :), אני עשיתי בהתחלה מעקב זקיקים אצל רופא נשים, זה אפשרי... אחרי 3 חודשים של מעקבים ותזמון יחסים- בלי הריון, הוא הפנה לרופא פיריון להמשך בירור, אבל כהתחלה עשיתי דרכו.. לגבי העבודה אין לי מושג, בהצלחה!!
לצפיה ב-'ללילוש'
ללילוש
26/01/2014 | 08:01
1
37
תודה לילוש ובהצלחה היום!

אחרי כמה זמן של ניסיונות פנית לרופא הנשים לבקשה למעקב זקיקים?

אנחנו מנסים 5 חודשים ואני חוששת שהרופא לא יסכים ויגיד לחכות עוד...

לצפיה ב-'היי,'
היי,
26/01/2014 | 12:49
20
בוא נגיד שאני קצת בילפתי את הרופא כדי לקבל פרופיל הורמונלי ואז בעקבות זה שביקשתי לעשות פרופיל והוא שמע את זמן הניסיונות הוא נתן לי מעקב זקיקים...
בוא נגיד שאם הייתי במקומך הייתי מבקשת מעקב, אבל זו אני! ואז הייתי ממש תמימה ולא ידעתי ש5 חודשים זה כלום!
היום אני חושבת שזה היה טמטום, הכניס אותי להתעסקות מיותרת ומכבידה...
והראייה:
3 חודשים של מעקב זקיקים אצל רופא נשים- בלי הריון- הפנייה לרופא פריון
חודש נוסף של מעקב אצל רופא פריון- הריון! (נפל אבל זה לא קשור)
כלומר- ארבעה חודשים של ניסיונות הכי מתוזמנים  שיש (+הקודמים להם בבית)
כלומר- חמישה ניסיונות שלא בטוח שכולם קלעו בול לביוץ זה באמת לא הרבה זמן...
ראיתי שכתבת שאין לך כוח לחום השחר וסטיקים, מעקבי ביוץ זה אומנם הכי אמין שיש, ואין ספקות (+בדיקות דם אני עושה)  
א-ב-ל זה מטרד, להגיע בבוקר לקופ"ח ולשרוף שם את הבוקר, לאחר לעבודה, זה הרבה יותר מסובך...
לצפיה ב-'החוק'
החוק
26/01/2014 | 08:10
6
50
החוק מדבר על טיפולי הפריה חוץ גופית וטיפולי פוריות. אין באמת הגדרה מהם טיפולי פוריות. זה נתון לפרשנות, לטעמי אין די במעקב אחר ביוץ שמתבצע אצל רופא נשים לצורך זיהוי ביוץ. מעבר לכך, יש כללים לעניין הודעה למעסיק
לצפיה ב-'היי'
היי
26/01/2014 | 08:38
5
30
היי אמונה אופטימית,

לא ממש הבנתי את התשובה שלך, אי די במעקב זקיקים כדי למצוא ביוץ?

אז מה את מציעה לי לעשות?
לצפיה ב-'התכוונתי לפיטורים'
התכוונתי לפיטורים
26/01/2014 | 10:04
4
28
מבחינת מציאת הביוץ הדרך הכי מדוייקת היא מעקב באמצעות אולטראסאונד ובדיקות דם. כמו שהציעו לך באמת כדאי להתחיל לנסות חודש אחד לבדוק חום שחר ובדיקות ביוץ. אם המחזורים שלך סדירים למשל 28 יום, הייתי מבצעת ביום ה 21 בדיקת לרמות פרוגסטרון ואסטרדיול על מנת לדעת אם אכן התרחש ביוץ
לצפיה ב-'היי'
היי
26/01/2014 | 10:08
3
17
עשיתי את זה כבר, וראו שאני מבייצת.

מבחינת מקלות הביוץ, אני מרגישה שאני משתגעת איתם, כל פעם יוצא משהו אחר... וגם אין לי הפרשות. אני מרגישה שגם מלבדוק חום השחר אני אשתגע...

אני מרגישה שכל זה בזבוז זמן. עובדה שלא הצלחנו 5 חודשים כבר...

אין לי תקווה בכלל.
לצפיה ב-'אם ככה'
אם ככה
26/01/2014 | 10:10
1
12
אז תתחילי באמת במערב זקיקים יחד עם בדיקות דם. זה יכוון אותך ליום הביוץ
לצפיה ב-'אה ונכי חשוב - לא להתייאש'
אה ונכי חשוב - לא להתייאש
26/01/2014 | 10:10
11
לצפיה ב-'הפרשות בודקים וגינלית בתוך צוואר הרחם.'
הפרשות בודקים וגינלית בתוך צוואר הרחם.
26/01/2014 | 10:39
23
לא ממה שיוצא בחוץ, לא יכול להיות שאין לך הפרשות אחרת היה כואב לך לקיים יחסי מין.
לצפיה ב-'צריך הרבה יותר כח למעקב זקיקים מלחום השחר'
צריך הרבה יותר כח למעקב זקיקים מלחום השחר
26/01/2014 | 09:39
2
39
תחשבי שבמקום להקדיש דקה ביום, בבוקר, במיטה למדידת חום, את צריכה להגיע כמה פעמים בשבוע למרפאה, להמתין בתור, לעבור אולטרסאונד וגינלי כל פעם וכו'.
מעקב זקיקים הוא מצוין, אבל לדעתי חבל להגיע אליו לפני שמנסים לבד בבית בשיטות שדורשות פחות מאמץ.
אופציה נוספת היא לנסות מקלוני ביוץ אחרים- לא כל סוג מתאים לכל אחת.

בקיצור- אני הייתי מנסה לפחות עוד חודש במשולב עם חום שחר ומקלוני ביוץ שעוד לא ניסית, לפני הכל.

לשאלות האחרות- כל רופא נשים יכול להפנות למעקב זקיקים. באופן רשמי את לא אמורה להיות מוגנת מפיטורים למיטב ידיעתי רק על סמך מעקב זקיקים.

הרבה בהצלחה
לצפיה ב-'היי Cuenquitta'
היי Cuenquitta
26/01/2014 | 10:01
1
23
תודה...

מה לגבי החודש את חושבת שיש תקווה?
לצפיה ב-'בטח שיש!'
בטח שיש!
26/01/2014 | 15:21
9
זה לא משנה לגוף שלא זיהית את הביוץ! רוב הסיכויים שיש ביוץ היודש אם המחזורים שלך סדירים ואם קימפרתם בסביבות הביוץ אז יש בהחלט סיכוי שזה יהיה החודש שלכם! מחזיקה אצבעות
לצפיה ב-'משהו לא בסדר עם המחזור שלי'
משהו לא בסדר עם המחזור שלי
26/01/2014 | 09:29
3
58
אולי מישהי כאן נתקלה בתופעה... אני מתחילה לטפטף דם שבוע לפני שאני ממש מקבלת מחזור עם זרימה ממש.
זה לא נראה לי תקין ואני תוהה איך אפשר להיקלט ככה אם בכלל, אני מניחה שממש אחרי הביוץ מתחיל הטפטוף ומתגבר לאט לאט עד שמגיע המחזור.

מישהי יודעת? שמעה?

נ.ב. אני שנה אחרי לידה, לפניה היו מחזורים לא סדירים ולקח לנו שנה להיקלט אין לי כוחות לתהליך הזה שוב ולמעקבי הזקיקים והבדיקות והבלגאן, לא בא לי על זה שוב
לצפיה ב-'תבקשי בדיקת פרוגסטרון ביום 7 אחרי הביוץ.'
תבקשי בדיקת פרוגסטרון ביום 7 אחרי הביוץ.
26/01/2014 | 09:58
2
32
יכול להיות שהפרוגסטרון שלך נמוך.
בזמנו קראתי על התופעה כי גם אני סובלת מזה והיה רשום שזה בגלל מחסור בB6. אכן אחרי שהתחלתי לאכול יותר מאכלים שמכילים B6 הדימומים הצטמצמו לשלושה ימים לפני המחזור.
לצפיה ב-'את מניחה שאני מצליחה לזהות ביוץ '
את מניחה שאני מצליחה לזהות ביוץ
26/01/2014 | 10:05
1
28
זה לא תמיד נכון :)
אבל אנסה לבדוק את העניין
לצפיה ב-'אם את מטפטפת שבוע לפני המחזור'
אם את מטפטפת שבוע לפני המחזור
26/01/2014 | 10:11
57
תעשי את הבדיקה ביום הטפטוף הראשון :)
לצפיה ב-'קיטורים ותמיכה לסופ"ש'
קיטורים ותמיכה לסופ"ש
23/01/2014 | 09:12
81
282
המשך>>
לצפיה ב-'מבייצות ביחד לסופ"ש'
מבייצות ביחד לסופ"ש
23/01/2014 | 09:11
45
151
המשך>>
לצפיה ב-'הוצאת התקן מירנה לקראת הריון '
הוצאת התקן מירנה לקראת הריון
22/01/2014 | 20:33
38
שלום בנות כיף לחזור ,
אנחנו מתכננים הריון שלישי והוצאתי שלשום התקן מירנה. מאז יש דימומים .. האם מישהי חוותה? כמה זמן זה אמור להמשך?
לצפיה ב-'קשקשת ברשת לאמצע השבוע - בייבי בום'
קשקשת ברשת לאמצע השבוע - בייבי בום
22/01/2014 | 13:25
9
154
מי ראתה?
אני התעלפתי מצחוק וגעיתי בבכי....
מה דעתכן?
לצפיה ב-'בדיוק כמוך'
בדיוק כמוך
22/01/2014 | 14:10
42
לצפיה ב-'חומץ לשטיפה פנימית'
חומץ לשטיפה פנימית
20/01/2014 | 10:48
5
229
הי :)
אני אמא לשני בנים מתוקים ומאוד מאוד רוצה להכנס להריון עם בת קטנטונת וורודה :)
הבנתי שאפשר לפני קיום יחסים לשטוף בשטיפה וגינלית עם חומץ ומים.. עם איזה חומץ להשתמש (חומץ תפוחים, לבן, רגיל??) ובאילו כמויות כוס מים + כף חומץ / חצי כף עם כוס מים?
תודה רבה רבה מראש.
לצפיה ב-'אולי ידעו באתר: באופן טבעי. בכל אופן'
אולי ידעו באתר: באופן טבעי. בכל אופן
20/01/2014 | 11:54
1
129
פעם הרופא הציע לי לעשות שטיפה עם חומץ תפוחים במינון של 10 אחוז חומץ ותשעים אחוז מים. אבל זה היה נגד פטריה. גם אנחנו רוצים בת, אבל זה ילד/ה ראשונ/ה אז פחות משנה לנו. בהצלחה לכולנו!!!!
לצפיה ב-'תודה לך ובהצלחה !!!!'
תודה לך ובהצלחה !!!!
20/01/2014 | 12:52
33
לצפיה ב-'תיזהרי מאד עם השטיפות.'
תיזהרי מאד עם השטיפות.
20/01/2014 | 15:01
129
שלא נדע מצרות אבל את יכולה להכניס לעצמך זיהומים לרחם.
לצפיה ב-'היי אנייודעת שהכי מצליח זה לעשות מעקב זקיקים '
היי אנייודעת שהכי מצליח זה לעשות מעקב זקיקים
22/01/2014 | 12:31
90
לדעת בדיוק מתי הביוץ הריון לבת זה לפני הביוץ צריך לקיים יחסים ולא ביום של הביוץ   וגם שמעתי שאם שמים חומץ זה באמת לבת
לצפיה ב-'חומץ תפוחים'
חומץ תפוחים
22/01/2014 | 15:04
80
עדיף אורגני.(קראתי על זה באיזה מקום באינטרנט).
1 כוס מים עם 1 כף חומץ.
בהצלחה
לצפיה ב-'ממש כמוך'
ממש כמוך
22/01/2014 | 18:57
64
נקרעתי מצחוק מכל התהליך ואז איך שהתינוק יוצא פרץ של התרגשות ובכי. מהמם פשוט!
לצפיה ב-'אני ראיתי'
אני ראיתי
22/01/2014 | 19:53
64
והגבתי בדיוק כמוך, צחקתי, התרגשתי, בכיתי ויותר מכל הרגשתי תחושת פספוס ענקית שלא עברתי לידות רגילות אלא קיסרי, זה נראה כל כך מרגש!!
לצפיה ב-'דרך חדשה'
דרך חדשה
21/01/2014 | 19:13
28
509
כשעולים על דרך חדשה

לא תמיד יודעים לאן היא תוביל

ולפעמים אין שום ברירה

ומוכרחים ללכת על השביל

ולכן גם אם לא יודעים מתי נגיע

ולאן הדרך מושכת

יש לזכור תמיד

מה גרם לנו לצאת

ולמה בכלל התחלנו לכת

בנות יקרות,
כשהצטרפתי לפורום הזה לא תיארתי לעצמי את כל מה שאעבור בו ואת התמיכה האדירה שאקבל.
חשבתי שתוך חודש-חודשיים ארשום הודעת פסים ואפרד מכולן לשלום. בפועל עברתי כמה חודשים מתסכלים, בדיקות, טיפולים, הזרעות, הפלה אחת והודעת פסים מאושרת שבועטת לי בצלעות בזמן שאני כותבת את ההודעה.
התחברתי לפורום הזה יותר ממה שחשבתי שאפשר, וחלק מהבנות שהכרתי בו מלוות אותי עד היום, ואני בטוחה שילוו אותי גם הלאה.
הפורום נתן לי המון ואני אוהבת ומעריכה כל אחת ואחת מכן.
אני יודעת שלפעמים הדרך קשה, ולפעמים לא ברור למה זה לא מצליח, ולמה דווקא אנחנו נשארנו כאן, ולמה צריך לעבור עוד חודש, ועוד בדיקה, ועוד המון למה ולמה בלי תשובה, אבל תזכרו תמיד שבסוף יש אור, ושהאושר הזה שווה כל רגע עצוב וכל בדיקה שלילית, כי כשהוא מגיע לא הכל נשכח, אבל הכל מתגמד, ואני בטוחה שהוא יגיע לכולכן, גם אם צריך לחכות לו מעט יותר משציפינו.

אני מאושרת הלשאיר את הניהול בידיים של המנהלת החדשה (ואחת ישנה), שאני יודעת שיעשו עבודה מצוינת בניהול ושיהיה להן הרבה יותר זמן להקדיש לכן מאשר לי.
מאחלת לכל אחת ואחת מכן את האושר שהיא מחכה לו, ואני תמיד כאן אם מישהי צריכה.

נעמה
לצפיה ב-'נעמה יקירתי'
נעמה יקירתי
21/01/2014 | 20:00
172
עשית עבודה מדהימה!!
היה לי הכבוד וכייף גדול להיות שותפה לניהול...
שיהיה לך דרך צלחה....
לידה קלה....
והמון אהבה!!
לצפיה ב-'בהצלחה חמודה...'
בהצלחה חמודה...
21/01/2014 | 20:20
4
148
שתהיה לך לידה קלה וכל הכיף והאושר שבעולם.... תקפצי לבקר מדי פעם.....
אחרת אתגעגע לנייק שלך :)

אגב מי המנהלת החדשה? מישהי מהבנות כאן?
לצפיה ב-'ברור שמכאן מישהי שכולנו אוהבות '
ברור שמכאן מישהי שכולנו אוהבות
21/01/2014 | 21:02
2
166
אוטוטו הנהלת הפורומים תצא בהודעת החלפה....
לצפיה ב-'יש לי הימור.... :) אבל אני לא מספרת...'
יש לי הימור.... :) אבל אני לא מספרת...
22/01/2014 | 06:50
1
68
לצפיה ב-'סטימפ חשבתי שזו את'
סטימפ חשבתי שזו את
22/01/2014 | 18:24
54
טוב מחכה בסבלנות
לצפיה ב-'סטימפ הייתי בטוחה שזו את?'
סטימפ הייתי בטוחה שזו את?
22/01/2014 | 12:02
32
לצפיה ב-'בהצלחה מקסימה!!'
בהצלחה מקסימה!!
21/01/2014 | 20:50
60
את נפלאה, תמיד עוזרת ותומכת
שיהיה לך בהצלחה ולידה קלה
ומקווה שנפגש בקרוב בפורום הבא :)
לצפיה ב-'בהצלחה בהמשך!'
בהצלחה בהמשך!
21/01/2014 | 20:56
55
והלוואי שכל שאר הדרכים שתעשי בחייך יהיו קצרות וקלות!

לצפיה ב-'ואוו ריגשת...'
ואוו ריגשת...
21/01/2014 | 21:01
47
לא אשכח שאת האדם הראשון שייעץ לי והסביר לי הכל עוד בערב ההפלה, ידעת בדיוק מה להגיד! שתהיה לידה קלה ובידיים מלאות!!
לצפיה ב-'תודה'
תודה
21/01/2014 | 21:06
32
מאחלת לך קודם קל לידה קלה ומהירה וימים מלאי אושר. תודה על קבלת הפנים, הידע, ההקשבה, התמיכה, היכולת להגיד תמיד את הדבר שהצליח להעלות חיוך גם ברגעים לא פשוטים. היית נכס למקום הזה וללא ספק היעדרותך מורגשת. מאחלת לך מעל הלב רק טוב
לצפיה ב-'נתגעגע אליך '
נתגעגע אליך
21/01/2014 | 21:52
87
אני מאושרת על ההריון שלך. אני זוכרת את כל החודשים הכואבים שעברת.
אני מאחלת לך לידה קלה. שימשיך משעמם.
באמת שרק תהי מאושרת.
תבואי לבקר מידי פעם.

לצפיה ב-'מאד תחסרי כאן!'
מאד תחסרי כאן!
21/01/2014 | 21:59
57
כשהגעתי לפורום את היית בין הראשונות לעזור לי ולייעץ כשהייתי קלולסית, תמיד היו לך תשובות מרגיעות וחכמות... שמחתי איתך על ההריון שהגיע ואז בכיתי כשקראתי על ההפלה.. ואז שוב מאד מאד שמחתי על ההריון החדש! תודה לך על הכל ובהצלחה בהמשך הדרך! שתהיה לידה קלה ובידיים מלאות!

מירי
לצפיה ב-'בהצלחה!!! וואו איזה שינויים, מבחינתי את חלק '
בהצלחה!!! וואו איזה שינויים, מבחינתי את חלק
21/01/2014 | 23:55
58
בלתי נפרד מהמקום הזה...
היית מהראשונות שענו לי כשהעזתי לראשונה לכתוב כאן וגם בהמשך תמיד עזרת עם מידע מועיל ותמיכה ברגעים של יאוש.
שמתי לב שתמיד תמיד ההודעות שלך אופטימיות ובוחרות להסתכל על הסיכוי שעוד יש (בכל מיני חודשים מבאסים) ועל הצד החיובי בכל דבר, עודדת ועזרת לכל כך הרבה בנות וזה באמת דבר אדיר.
זוכרת איך התרגשתי בהודעת דופק אחרי ההפלה, זו היתה אחת ההודעות שאני זוכרת במיוחד (אחרי הסיפור של פיצית )
שתהיה לך אחלה דרך חדשה,
ובעיקר לידה קלה ומושלמת ובהצלחה בהכל
לצפיה ב-'תודה לכולן'
תודה לכולן
22/01/2014 | 08:07
86
ובאמת שהתכוונתי לכל מה שכתבתי - הפורום הזה הוא ממש מיוחד, וזה הכל בזכותכן, שממלאות אותו בהאהבה ובתקווה.
לצפיה ב-'תודה על מה שנתת לפורום ובהצלחה בהמשך'
תודה על מה שנתת לפורום ובהצלחה בהמשך
22/01/2014 | 08:52
40
גם לי עזרת לא אחת לקבל תשובות ומידע בנושאים שונים,
מאחלת לידה קלה והמון בהצלחה בהמשך
לצפיה ב-''
22/01/2014 | 17:00
22
אני חושבת שעשית את עבודתך נאמנה ומאד שמחתי לשמוע כמובן על ההיריון שלך.
אני מאחלת לך רק טוב ואושר והמשך היריון תקין, בריא ומשעמם ולידה קלה ובמועדה.
ריגשת אותי מאד בדברים שלך.
לצפיה ב-'RJD1 היקרה (מתקשה לעכל שיש גם שם...)'
RJD1 היקרה (מתקשה לעכל שיש גם שם...)
22/01/2014 | 19:22
98
תדעי לך שעבורי היית ואת עדיין מקור השראה.
כל שלב שעברתי, כל שעל וכל מכשול-חשבתי עלייך.
הגענו לפורום פחות או יותר ביחד אך כמובן שאין בכלל מה להשוות את הידע הענק שהבאת איתך לעומת הקלולסיות שלי...
מזל שהכרת לי את הרופא המדהים שלנו. מזל שסיפרת לי כל תחושה, כל סימן. שחלקת את רגעי הייאוש ורגעי השמחה וההתרגשות.
מאחלת לך לידה קלה ואת כל הדברים שדיברנו עליהם בהודעות האינסופיות.
אוהבת מאוד ואתגעגע אלייך.
לצפיה ב-'פרישת המנהלת וכניסת מנהלת חדשה '
פרישת המנהלת וכניסת מנהלת חדשה
( לעמוד שלי בתפוז )
23/01/2014 | 17:23
6
141
אנו מודים ל RJD1 על תקופת ניהול בפורום ומאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל
באותה הזדמנות, אנו מברכים את cookiii עם כניסתה לניהול הפורום ומאחלים לה הצלחה והנאה בתפקיד.

המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים
לצפיה ב-'יייאאא קוקי איזה כיףףףף'
יייאאא קוקי איזה כיףףףף
23/01/2014 | 17:27
2
46
אין ספק שאת המתאימה ויש לך המון מה לתרום פה לכולן.. בהצלחה!
לצפיה ב-''
23/01/2014 | 17:45
9
לצפיה ב-'כל הכבוד קוקי ובהצלחה!!'
כל הכבוד קוקי ובהצלחה!!
23/01/2014 | 19:21
7
לצפיה ב-'יוווו! איזה יופי!'
יוווו! איזה יופי!
23/01/2014 | 17:50
38
הייתה לי תחושה שזו תהיה את.

מזל טוב! מגיע לך!
לצפיה ב-'כל הכבוד קוקי ובהצלחה בניהול!!!'
כל הכבוד קוקי ובהצלחה בניהול!!!
23/01/2014 | 18:29
14
לצפיה ב-'בהצלחה לשתיכן...'
בהצלחה לשתיכן...
23/01/2014 | 20:03
7
לצפיה ב-'נעמה, שיהיה המון בהצלחה'
נעמה, שיהיה המון בהצלחה
23/01/2014 | 19:56
24
שתזכי להריון קל ותקין מלא ועגול.
תודה על התשובות המובנות תמיד והרצון לעזור...

מלא מלא בהצלחה...
לצפיה ב-'תודה ובהצלחה בהמשך!'
תודה ובהצלחה בהמשך!
23/01/2014 | 22:15
7
לצפיה ב-'ריגשת מאד!!'
ריגשת מאד!!
24/01/2014 | 11:37
14
שתיהיה לך דרך צלחה ...תודה רבה שניהלת את הפורום ודאגת לנו

המון בהצלחה
לצפיה ב-'המון בהצלחה בדרך החדשה'
המון בהצלחה בדרך החדשה
24/01/2014 | 22:21
8
מאחלת לידה קלה והמון בהצלחה
לצפיה ב-' הודעות פסים/דופק לאמצע שבוע'
הודעות פסים/דופק לאמצע שבוע
21/01/2014 | 14:15
43
118
המשך>>
לצפיה ב-'שאלות והתייעצויות לאמצע שבוע'
שאלות והתייעצויות לאמצע שבוע
21/01/2014 | 14:14
62
271
המשך>>
לצפיה ב-'מבייצות ביחד לאמצע שבוע'
מבייצות ביחד לאמצע שבוע
21/01/2014 | 14:12
18
58
לצפיה ב-'ייתכן ביוץ ביום ה 19?'
ייתכן ביוץ ביום ה 19?
20/01/2014 | 12:04
5
437
בדיוק ביום ה19 למחזור של 27 -28 יום הרגשתי את כאבי הביוץ המוכרים, ליתר ביטחון קפצנו למיטה......
מקווה לטוב...
לצפיה ב-'יכול להיות'
יכול להיות
20/01/2014 | 12:12
1
126
לפעמים יש גורמים שמשפיעים על הביוץ, לחץ ואפילו תרופות מסויימות. אם אכן היה ביוץ מאוחר, גם המחזור יאחר. בהצלחה
לצפיה ב-'בדר"כ אני מזהה את הביוץ ע"י כאבים חדים'
בדר"כ אני מזהה את הביוץ ע"י כאבים חדים
20/01/2014 | 23:51
73
כל פעם בצד אחר.
הפעם לא הרגשתי את הכאב בימים שחשבתי שארגיש...
גם כשעשיתי בדיקות ביוץ במשך שישה ימים התוצאות לא היו חד משמעיות, תמיד הקווים לא היו מספיק חזקים.
ופתאום ביום ה 19 הרגשתי כאב חד בשחלה אפילו יותר חד ממה שאני מרגישה בדר"כ...

אוף...שלושה חודשי נסיונות והדרך עוד ארוכה....
לצפיה ב-'אם בייצת ביום ה19 '
אם בייצת ביום ה19
20/01/2014 | 15:34
104
לדעתי תקבלי מחזור מאוחר. אני בייצתי ביום ה20 וקיבלתי מחזור לאחר 34 יום
לצפיה ב-'את בטוחה בוודאות שזה הביוץ?'
את בטוחה בוודאות שזה הביוץ?
20/01/2014 | 15:53
84
יש מצב שזה הגופיף הצהוב נותן לך שם הרגשה קצת לא נעימה.... וזה אומר שזה אחרי הביוץ....
בכל מקרה יש מצב שהיה ביוץ מאוחר רז רוב הסיכויים שהמחזור לא יבוא במועד.
לצפיה ב-'יתכן, ואז גם תקבלי (או שלא)'
יתכן, ואז גם תקבלי (או שלא)
20/01/2014 | 16:33
102
מאוחר. הביוץ יכול להשתנות, השלב הלוטאלי נשאר זהה
לצפיה ב-'שאלת ביוץ'
שאלת ביוץ
21/01/2014 | 22:08
1
110
אתמול בצהריים בדיקה חיובית, היום בבוקר יצאה חיובית. היום בערב יצאה שלילית. האם מחר יואב 1?
לצפיה ב-'כן :) '
כן :)
22/01/2014 | 12:40
22
לצפיה ב-'שאלה מחדשה ישנה'
שאלה מחדשה ישנה
20/01/2014 | 21:22
1
114
שלום לכולן, חדשה ישנה כאן. הייתי כאן הרבה בסיבוב הקודם שהסתיים עם ילדה מקסימה בת שנתיים וקצת.
בחודש שעבר החלטנו להתחיל לנסות שוב ומאז התחילו לקרות דברים מוזרים.
מאז הלידה המחזור שלי סדיר, כל 28 ימים ואני מרגישה היטב את הביוץ (לפני הלידה השלב הלוטאלי היה קצר).
התחלתי לבדוק עם סטריפים. הרגשתי כאבי ביוץ בי"מ 16 אבל בסטריפ פס הבדיקה היה קצת יותר חלש (מה שאומר שאין ביוץ).
קימפרנו. ביוא"ב 9 התחילו הכתמות וביוא"ב 10 דימום שנמשך 4 ימים, הפסיק ליומיים והתחדש והמשיך עוד 4 ימים. הלכתי לרופאת נשים תורנית שלא ראתה משהו מיוחד ואמרה שיכול להיות שסתם חודש הורמונלי. באולטרסאונד ראו זקיקים קטנים.
התחלתי לספור מהיום הראשון של הדימום המשמעותי. אני בי"מ 15 ולא נראה שהביוץ באופק. בודקת עם סטיקים.
יכול להיות שפתאום יש לי ביוץ מאוחר? או שפתאום לא יהיה ביוץ בכלל?
חשוב לציין שאני בת 37.5 עם עודף משקל (מההריון הקודם, עוד לא טרחתי לרדת... :().
מה אתן חושבות?
לצפיה ב-'יכול להיות'
יכול להיות
22/01/2014 | 22:26
26
ביוץ מושפע גם מדברים שמסביב, אם את בלחץ, עמוסה יותר מהרגיל וכו׳, הוא יכול לאחר בכמה ימים. הדימום שהיה לך היה דומה למחזור או חריג ?
לצפיה ב-'בדיקת ביוץ-חיובית או שלילית???'
בדיקת ביוץ-חיובית או שלילית???
22/01/2014 | 20:04
5
299
פעם ראשונה שעושה את הבדיקה ולא הצלחתי להחליט אם הפס מספיק
קרוב בחוזקו לביקורת או חלש יותר ונחשב שלילי.
יו"מ 23 (!!!!) דרך אגב ובדיקת דם אתמול הראתה שקרובה לבייץ כנראה.
לצפיה ב-'מה היו התוצאות של הדם? זה יותר אמין'
מה היו התוצאות של הדם? זה יותר אמין
22/01/2014 | 21:37
2
98
הפס נראה חיובי
לצפיה ב-'בבדיקת דם'
בבדיקת דם
22/01/2014 | 21:48
1
119
אסטרדיול-843 ופרוגסטרון נמוך מ-2 נעשתה אתמול בבוקר.
הבדיקת ביוץ מהיום בערב.
לצפיה ב-'עוד קצת'
עוד קצת
22/01/2014 | 22:24
105
אבל לכסות לכסות לכסות
לצפיה ב-'נראה שזה ממש קרוב.. '
נראה שזה ממש קרוב..
23/01/2014 | 08:04
1
93
היה לי כזה חודש שעבר, ואז אחרי כ-5 שעות הבדיקה כבר הייתה ממש חיובית וגם יום למחרת היא הייתה חיובית....
תמשיכי לבגוקות, אני מהמרת שהביוץ יהיה מחר.... או היום בלילה....

בהצלחה :)
לצפיה ב-'תודה סטימפ....'
תודה סטימפ....
54
אני כבר התבלבלתי לגמרי מהחודש הזה
אף פעם לא בדקתי ביוץ והמחזורים די סדירים כל 30 יום
ולכן זה מוזר שביו"מ 24 והביוץ טרם הגיע....
לצפיה ב-'ביוץ-עזרה'
ביוץ-עזרה
26/01/2014 | 15:57
1
60
אנו מקבלת זריקות גונאל אף ועושה מעקב אבל אתמול עשיתי בדיקת ביטץ עם סטיק ויצא פס בהיר ופס קהה
היום יש הפרשות צמיגיות
מה זה אומר? צריך כבר להתחיל לשכב?
אני אמורה מחר לחכת למקווה אבל אני מפחדת לפספס ומחר בבוקר יש לי תור לרופא למעקב
תודה
לצפיה ב-'מקפיצה'
מקפיצה
26/01/2014 | 19:04
20
לצפיה ב-'שרשוראפואי וטיפולייט לאמצע שבוע'
שרשוראפואי וטיפולייט לאמצע שבוע
21/01/2014 | 14:13
9
39
לצפיה ב-'הי - תהיה לגבי חצ'קונים'
הי - תהיה לגבי חצ'קונים
21/01/2014 | 10:15
4
175
מה קורה? מזל טוב לכל ההריוניות
אני ביוא"ב 8 ביוץ לפי מחזור קודם שזוהה על ידי רופא.
יש לי חצ'קונים פתאום בפנים... זה נראה לכן כמו סימן חיובי?
בדרך כלל יש לי חצ'קון לפני ביוץ. עכשיו כמעט כל יומיים צץ לי חדש.
אני מתה החודש להיות בהריון כי אם לא אז זה אומר שאני מנסה כבר שנה ואז מתחילים בדיקות... לא בא לי... שונאת רופאים.
וגם כי זה אומר בעזרת ה לידה בחגים....
מה אתן אומרות?
לצפיה ב-'לא יודעת אם זה סימן'
לא יודעת אם זה סימן
21/01/2014 | 15:04
2
110
אבל זה קשור להורמוניים.. אצלי המצב ממש "פורח" כבר כמה חודשים טובים.. בערך 3 חודשים אחרי שהפסקתי גלולות העור נהיה מממממממש שומני ומבריק, עכשיו קצת התאזן.. ופצעים...ושיעור...אז לא יודעת אם זה אומר - זה די אינדיווידואלי , בחודשים אחרים שהיה לך ביוץ, היה לך אחרי הביוץ חצ'קונים? תשווי לעצמך בחודשים שעברו...

אגב, אנשים שעובדים איתי שואלים - "מה קרה שיש לך מלא פצעים? " .. כל כך חסרי טקט , מה מצפים שאגיד? לא שמתי לב, באמת? או שאספר שהפסקתי גלולות... עם ישראל :)
לצפיה ב-'חחחחחח....'
חחחחחח....
21/01/2014 | 20:43
52
תגידי להם שחזרת.לגיל ההתבגרות :)
ממש חצופים.... החוסר טקט הזה מעצבן אותי כל פכם מחדש.
היום חטפתי כאב ראש בעבודה... מיגרנה... וכשיש לי מיגרנה אני ישר מקבלת בחילה רצינית.... אז דיברתי עם בעלי בטלפון ואמרתי לו שיש לי קצת בחילות.... אז ישר אחרי שסיימתי את השיחה מישהי מהבנות קפצה עלי "בחילה???? אולי את בהריון" ומרגיש לי כל כך מפגר להגיד לה "אני במחזור!!!!!" אבל אין תשובה אחרת ורקמכדי שהיא תסתום את הפה....
לצפיה ב-'שיהיה בהצלחה!! מחזיקה לך אצבעות שזה הסימן!'
שיהיה בהצלחה!! מחזיקה לך אצבעות שזה הסימן!
22/01/2014 | 21:56
17
לצפיה ב-'זה בהחלט סימן טוב לדעתי'
זה בהחלט סימן טוב לדעתי
22/01/2014 | 21:55
54
כשאני נכנסתי להריון, עוד לפני שעשיתי את הבדיקה, ניהייתי כולי מחוצ'קנת.... זה המשיך כל תקופת ההריון לצערי:) אבל זה שטויות, הכל זמני:)
לצפיה ב-'הוצאת התקן'
הוצאת התקן
20/01/2014 | 21:51
3
128
שלום לכולן(ם),

אז בחששות רבים החלטנו שאנחנו הולכים להגדיל את התא המשפחתי שכולל כרגע רק את שנינו :)
מה שאומר להוציא את ההתקן (אני עם התקן למרות שלא ילדתי בגלל בעיות עם גלולות).
אני יודעת שלשים את ההתקן דורש מיומנות ולכן הלכתי לרופא פרטי שעוסק בכך הרבה (ועולה הרבה) אבל אולי מישהי יודעת אם גם בשביל ההוצאה צריך רופא מיומן (שוב, לא ילדתי ולכן צוואר הרחם יותר צר) או שמספיק ללכת לרופא נשים שלי בקופה.

תודה :)
לצפיה ב-'לא צריכה להיות בעיה'
לא צריכה להיות בעיה
20/01/2014 | 22:08
1
73
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה :)'
תודה :)
21/01/2014 | 16:24
16
לצפיה ב-'אני הוצאתי את ההתקן שלי'
אני הוצאתי את ההתקן שלי
23/01/2014 | 09:44
40
ולא הייתה שום בעיה בכלל- לקח לו שניה אחת בדיוק לעשות את זה.
(בימים שלא הפריע לי ללכת לרופא נשים ולא לרופאת נשים) - זה היה מזמן...

בהצלחה רבה
ובע"ה שתיקלטי מהר..אמן

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

ד
מתקשים בפוריות?
פורום ייעוץ הנקה
פורום ייעוץ הנקה
ד
ד"ר רון טנצר

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה