לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1953319,533 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

לצפיה ב-'חיבוקים וקיטורים לאמצע השבוע'
חיבוקים וקיטורים לאמצע השבוע
24/06/2014 | 10:42
79
232
המשך>>
לצפיה ב-'רפואי וטיפולייט לאמצע השבוע'
רפואי וטיפולייט לאמצע השבוע
24/06/2014 | 10:42
8
לצפיה ב-'מבייצות יחד לאמצע השבוע'
מבייצות יחד לאמצע השבוע
24/06/2014 | 10:41
18
30
לצפיה ב-'אז מתי הביוץ?'
אז מתי הביוץ?
24/06/2014 | 22:22
2
100
כמובן שאי אפשר בדיוק לדעת... המחזור היה 27 יום, ואז איזה חודש 28 וחודש שעבר פתאום 30, אבל אחרי שבהתחלה הייתי רואה תוצאה חיובית בבדיקת ביוץ ביו"מ 12, והנחתי שהביוץ ביו"מ 13 (מה שתאם את המחזור של ה-27 יום), חודש שעבר היה חיובי ביו"מ 13. בדרך כלל גם יש לי יום אחד של פס חלש יותר אבל בולט ואז פס כהה כמו הביקורת (או כמעט).

אתמול, יו"מ 12, היה פס שקוף בלתי נראה, אבל גם שתן סופר מדולל.
היום מצב השתן לא היה טוב יותר, אבל פס מאוד מורגש, שלא נראה לי כמו הפס של היום שלפני, אלא פס פס.

אז נותרתי עם התהייה מתי בדיוק הביוץ, מה שכמובן אי אפשר לדעת, אבל זה חשוב, כי כאמור קמפרנו לאחרונה ביו"מ 10 ואז בעלי חלה, זאת אומרת שעברו כבר שלושה ימים ולא יומיים, ולא בטוחה אם עוד נצליח לעשות משהו הערב, ואז נשאלת השאלה, עד כמה הערב בכלל עוד רלוונטי? עד כמה מחר יהיה? ומן הסתם אין תשובה חד משמעית...
אוף.
לצפיה ב-'היום ומחר עוד מאוד רלוונטיים '
היום ומחר עוד מאוד רלוונטיים
25/06/2014 | 04:04
1
61
אם הבדיקה נהייתה חיובית רק היום זה אומר שהביוץ יתרחש עוד 24-36 שעות ובנוסף הביצית יכולה לחיות בגוף עוד 24 שעות כך שבהחלט הכל עוד פתוח

בהצלחה |4U
מחזיקה לכם המון המון אצבעות
לצפיה ב-'הרבה תודה '
הרבה תודה
25/06/2014 | 08:23
38
זה נהיה חיובי אתמול בערב וקמפרנו בלילה, אז אני מקווה שהזרע והביצית עוד ייפגשו. אני מניחה שאם לא נקמפר היום אז לפחות מחר (כי אמרנו שהפעם ננסה לסירוגין).

ואני מקווה שאם זה נניח היה מוקדם אתמול, לפני שראיתי את הפס, לקמפור משבת בערב עוד הייתה השפעה.

תודה רבה. אין ספק שסיכוי קצת נמוך מהרגיל זה הרבה יותר טוב מבלי סיכויים בכלל, שזה מה שייאש אותי. גם אם החודש יצא פחות טוב, לפחות לא הלך לפח ויש סיכוי

לצפיה ב-'הממ... '
הממ...
25/06/2014 | 21:56
14
73
להפתעתי עדיין היו פסים די דומיננטים בסטיק הביוצית הערב. בדרך כלל יש לי יום די חזק ויום חזק ממש, והפעם אתמול זה נראה לי חיובי והיום קצת פחות, אבל די חזק עדיין... בדרך כלל כשזה כבר לא זה נעלם לגמרי או ממש ממש חלש... אז אולי הביוץ בכלל יותר מאוחר הפעם?

בהתחלה היה לי פס די חזק ביום 11, ופס חזק ביום 12 (ככה חודש או חודשיים), ומחזורים 27 יום כמו שעון, אחר כך פעם 28... חודש שעבר פס די חזק ביום 12, ופס חזק ביום 13, והמחזור בכלל 30 ימים (וחצי). עכשיו הפסים הברורים הם בימים 13 ו-14, אז אולי מגמת ההתארכות נמשכת... בהנחה שזה באמת חיובי גם היום... פחות חזק מאתמול דווקא, אבל אולי זה כמויות השתייה הגדולות מדי שלי.

נניח שזה חיובי יומיים, מה זה אומר? אם זה בכלל אומר משהו?

בכל מקרה, למרות שזה מותח את המחזור והיוא"בים, דווקא מתאים לי הביוץ היותר מאוחר הפעם, אם זה זה - ככה גדל הסיכוי שנתפוס אותו למרות הווירוס. אמנם גם ככה אנחנו עושים הפעם יום כן יום לא, אבל ככה יש יותר סיכוי שהרווח של השלושה ימים לא הפריע...

נקווה.
לצפיה ב-'זה תקין שיהיה פס חיובי יומיים'
זה תקין שיהיה פס חיובי יומיים
26/06/2014 | 03:45
13
60
הרי הבדיקה מזהה את העלייה בהורמון והמשמעות היא שאת עומדת לבייץ עוד 24-36 שעות...
הבדיקה החיובית היא סימן מעולה כי משמעותה שלא בייצת אתמול אלא תבייצי היום/מחר כך שיש לך עוד יומיים להמשיך בניסיונות בכיף..

דפקתם בסוף את מרפי - הוא לא הצליח להרוס לכם עם הוירוס הארור
לצפיה ב-'אני מקווה שאכן זה כך '
אני מקווה שאכן זה כך
26/06/2014 | 16:04
12
34
אם קראתי שהעובדה שזה חיובי יומיים אין לה בהכרח משמעות על מתי הביוץ, ורק הבדיקה הראשונה נחשבת...
בכל מקרה נמשיך בניסיונות ונקווה לטוב. נראה שבסך הכול יצא בסדר למרות מרפי והווירוס בלאו הכי יש פה מידה לא מבוטלת של השערות לגבי מה ומתי בדיוק... נקמפר היום אני מאמינה (הוא עוד לא התאושש לגמרי אבל נראה לי שיהיה אפשרי) ובעוד יומיים, למקרה שזה יותר מאוחר. ונקווה שאולי החודש סוף סוף...
תודה רבה על כל העידוד
לצפיה ב-'*אמנם קראתי'
*אמנם קראתי
26/06/2014 | 16:05
12
לצפיה ב-'מחזיקים לכם אצבעות '
מחזיקים לכם אצבעות
26/06/2014 | 17:01
1
24
שהחודש נצטרף כבר שתינו לקומונת הריוניות
לצפיה ב-'|הלוו'
|הלוו
26/06/2014 | 17:05
12
לצפיה ב-'קיסי די '
קיסי די
28/06/2014 | 09:54
8
23
לא רוצה לקרוא כבר את ההודעות שלך תעברי לפורום השכן. מחכה להודעה משמחת ממך!
לצפיה ב-'חחח...'
חחח...
28/06/2014 | 10:26
7
19
תצטרכי לחכות לפחות שבועיים או שבועיים וחצי, וגם אז אני אבוא לפה לבדוק מה קורה איתך ועם הבנות האחרות!

אני ביו״מ 17, ובערך יוא״ב 2. אי אפשר לגמרי לדעת בדיוק גם עם ערכות הביוץ. מקמפרים ונתגבר עוד קצת, ובעיקר נחכה ונקווה לטוב, וננסה לא להתחרפן. השבוע הראשון קל יותר כי אני אופטימית, ואז מתחיל השבוע השני עם הסימפטומים של טרום מחזור ומתחילה להשתגע...

בכל מקרה אני לוקחת בחשבון שהמחזור האחרון נמשך 30 יום... ואשתדל להחזיק את עצמי ולא לבדוק מוקדם מדי... לא רוצה לראות שוב פס אחד!
לצפיה ב-'אף אחת לא רוצה '
אף אחת לא רוצה
28/06/2014 | 10:48
6
24
לראות פס אחד! :) ובאמת מתחרפנים בכל מקרה, שיעבור מהר.
אני מחכה בקוצר רוח לשבוע הבא כבר. שהפרופסור הנכבד יתקתק עניינים כבר, רק שלא יגיד לי לחכות עוד וייתן כבר את האיקקלומין הארור הזה חח מקווה באמת שבקרוב נחלוק ביחד את התחושות בפורום הבא בתור.
ואל תבדקי. תרחיקי את הבדיקות ממך עד הזמן המתאים. תגידי לבעלך שיחביא אותן או משהו חחח
לצפיה ב-''
28/06/2014 | 10:57
5
17
אין לי בדיקות בבית ממילא... אבל יש סופרפארם ממול
בכל מקרה עוד יש לי זמן, אשתדל להיות רגועה וסבלנית.
לצפיה ב-'ובהצלחה עם הפרופסור'
ובהצלחה עם הפרופסור
28/06/2014 | 11:00
16
מקווה שיעשה את מלאכתו נאמנה!
לצפיה ב-'אני קניתי סטוק'
אני קניתי סטוק
28/06/2014 | 11:04
3
24
כדי לא להרגיש רע אם אני בודקת. מאליאקספרס. איזה 10 מקלות כאלו נורמליים ולא סטריפים ב40 שקל בערך.
לצפיה ב-'אז זהו'
אז זהו
28/06/2014 | 11:55
2
17
לא רציתי סטריפים אלא מקלות יפים, ולא מצאתי באיביי. ובכלל, עדיף כנראה שלא יהיו לי
לצפיה ב-'אם תרצי'
אם תרצי
28/06/2014 | 12:12
1
20
אני יכולה לתת לך קישור. לקוח איזה חודש עד שזה מגיע... אחלה דבר. מקלות נורמליים שגם עובדים מצויין, בדקתי בשביל הקטע, לראות עד כמה מהר וטוב זה עובד. תאמיני לי, אני אפילו לא מתרגשת כבר חח אני לא מצפה לכלום.
לצפיה ב-'תודה. בסוף'
תודה. בסוף
28/06/2014 | 15:26
14
עוד תצטרכי אותם
לצפיה ב-'הריון חתולים וילדים. שת"פ עם פורום חתולים'
הריון חתולים וילדים. שת"פ עם פורום חתולים
23/06/2014 | 18:15
36
146

כולנו מתכננות הריון, לוקחות חומצה פולית, מתעמלות ונזהרות לא להידבק במחלות.
רובנו אם לא כולנו שמענו על חיידק הטוקסופלסמה, ההורים סיפרו לנו על חתולים ששורטים, כלבים שנושכים.
מי מאיתנו לא שמעה שעלינו למסור את החיות האהובות שלנו בגלל שאי אפשר לגדל תינוקות עם חיות.
אבל מהי האמת?

מכיוון שלכל אוהב חיות קשה לוותר על חיית המחמד שלו יצאנו בשיתוף פעולה נדיר עם פורום חתולים.
ביום חמישי הבא ה 3.7.2014 החל משעות הבוקר ועד שעות הערב ניתן לשרשר שאלות בנוגע להריון וגידול ילדים יחד עם חיות.
אפשר לשאול על מחלות נפוצות. כיצד להרגיל את החתול\כלב לבואו של התינוק החדש? איך להתמודד עם הפחד מפני הלא נודע, ניתן לשאול הורים שכבר מגדלים בעלי חיים יחד עם ילדים איך זה נראה אצלם בבית.
והכי חשוב אפשר וכדאי להשוויץ בחברים הפרוותים שלנו.

אני מזמינה את כולן גם כאלו שלא מגדלות חיות להציץ בפורום חתולים, להתרשם ולהחכים.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-''
23/06/2014 | 19:17
7
59
אני אבוא להציץ
לצפיה ב-'כחובבת חתולים '
כחובבת חתולים
23/06/2014 | 21:44
6
78
אשמח אם אנשים ילמדו את האמת על הטוקסופלזמה וישתחררו מהדעות הקדומות שגורמות לנשים בהריון לפחד מכל חתול ברדיוס שלהן בלי שום סיבה.
לצפיה ב-'תוסיפי את השאלה הזאת לשרשור בשבוע הבא'
תוסיפי את השאלה הזאת לשרשור בשבוע הבא
23/06/2014 | 21:46
5
39
הנושא חשוב להמון נשים.
אגב ניתן כמובן גם לענות על השאלות בשרשור מהניסיון שלנו. זה שרשור פתוח.
לצפיה ב-'האמת מבחינתי זו לא שאלה'
האמת מבחינתי זו לא שאלה
23/06/2014 | 21:53
4
59
טוקסופלזמה אפשר לקבל אם בולעים צואת חתולים נגועה בטפיל. לכן ממליצים שאישה הרה לא תנקה את ארגז החול, ואם כן - לעשות זאת עם כפפות ולשמור על היגיינה, מה שהייתי עושה ממילא. מעבר לזה לא כל חתול נגוע בטפיל, וגם מי שכן, מפריש אותו לזמן מוגבל אחרי ההדבקה. אז למשל חתולת הבית שלי שלא יוצאת היא לא סיכון. אגב היו לי חתולים כל החיים ואין לי נוגדנים לטוקסופלזמה.
דרכים אחרות להידבק הטוקסופלזמה הן מירקות לא שטופים עם חול נגוע (כך הבנתי) ומבשר נא. נחשפתי לכל הנושא לפני שנים כשגיסתי הפילה בגלל קרישיות יתר ואיזו קרובת משפחה אמרה לה שכשבתה הפילה רופא אמר לה ״או שיהיו לך חתולים או שיהיו לך ילדים״ ובגלל דברי ההבל האלה היא נפטרה מהחתולים... הרי רוב ההפלות בכלל לא קשורות לטוקסופלזמה. פרופ׳ קופרמינץ אגב אמר לגיסתי שהוא ראה מעט מאוד מקרים של טוקסופלזמה והוא די בטח שהם מבשר נא.

אז בקיצור, לראות אישה בהריון נבהלת מחתול שנמצא מטר ממנה מעצבן אותי כי אלו שטויות. כל מה שרצוי הוא להיזהר בטיפול בחול חתולים, זה הכול.

עד כאן נאומי בנושא
לצפיה ב-'זה מוזר. גם אני הייתי עם חתולים כל חיי. '
זה מוזר. גם אני הייתי עם חתולים כל חיי.
26/06/2014 | 16:09
3
15
ישבתי איתם בפחי הזבל! עם הגורים בתוך מחסנים. כל החתולים שלי היו חתולי רחוב וגם לי אין נוגדנים. הזוי...
לצפיה ב-'כי צריך לבוא'
כי צריך לבוא
26/06/2014 | 16:10
2
19
במגע אם צואת חתול נגוע, ואיכשהו גם לבלוע אותה.
לא כל כך פשוט
לצפיה ב-'וגם אז לא תמיד נדבקים'
וגם אז לא תמיד נדבקים
26/06/2014 | 17:23
1
15
צריך שהחיידק ינדוד בדם ויגיע למח ויתיישב שם עד שהגוף יזהה אותו ויצור נוגדנים.
בישראל אחוז ההדבקה מאד מאד נמוך משהו כמו 7-13 אחוזים תלוי בסוג האוכלוסיה בגלל שלא אוכלים כאן כמעט בשר נא ובנוסף בגלל כשרות כל הירקות מומלחים וזה הורג את החיידק.
בארצות מערביות כמו צרפת וגרמניה שם אוכלים יותר בשר ודגים נאים יש אחוזי הדבקה של 30 אחוז מהאוכלוסיה ובהודו 90 אחוזים.
לצפיה ב-'מעניין...'
מעניין...
26/06/2014 | 19:04
12
וחבל שבגלל זה אנשים כל כך היסטריים מחתולים... הבורות מכה שוב.
לצפיה ב-'אני עדיין מקווה'
אני עדיין מקווה
24/06/2014 | 09:25
10
119
לראות בא"ס ביום ראשון שני שקי הריון - אחד עם תינוק ואחד עם חתול!
לא מבינה אנשים שנפטרים מהחתלתול שלהם.
לצפיה ב-'יש המון לחצים בנושא מטעם הסביבה.'
יש המון לחצים בנושא מטעם הסביבה.
24/06/2014 | 09:47
1
92
אנשים שלא מגדלים חיה לא מבינים איך אפשר לסמוך עליה.
לאנשים יש גם זיכרון קצר, הרי עד לפני 150 שנה ואפילו פחות חיות היו גרות בתוך הבית כולל חיות משק.
סבא שלי תמיד מספר שבבית שלהם רומניה היו 5 חתולים כדי שלא יהיו עכברים.
מהצד השני הוא כל הזמן שואל אותי מתי אני זורקת את שלושת החתולים שלי כי לא מגדלים ילדים עם חיות בבית.
הוא סותר את עצמו כל הזמן ואין לו הסבר איך הוא גדל עם חתולים בבית אבל הנינים שלו לא צרכים לגדול עם חתולים.
עלי לחץ כזה לא עובד אבל יש אחרים שהיו נשברים ממזמן.
לצפיה ב-'אני יודעת'
אני יודעת
24/06/2014 | 09:53
51
גם אותי אבא שלי שאל מה אני מתכוונת לעשות עם החתולה. מיד צחקתי בבוז והבהרתי שעל הנושא הזה אין מה לדבר בכלל.
לצפיה ב-'חחח שתיכן מצחיקות'
חחח שתיכן מצחיקות
24/06/2014 | 13:01
7
64
גם אותי כבר שאלו מספר פעמים מתי אני נפטרת מהכלבה שלי. כאילו מה? זה איזה שעשוע חולף? היא משפחה. אני אוהבת אותה אהבת אמת בחיי. הילדים יגדלו בריאים עם חבר על 4 וזה הדבר הכי טוב שיש.
לצפיה ב-'אין כמו אהבה של בעל חיים'
אין כמו אהבה של בעל חיים
24/06/2014 | 13:03
4
45
כלבים וחתולים כאחד.
כשאני עצבנית אני הולכת לספה וקוראת לאחד החתולים לשעת ליטופים.
אחרי כמה דקות כל העצבים בורחים.
לצפיה ב-'לגמרי תרפיה'
לגמרי תרפיה
24/06/2014 | 13:07
3
36
הייתה לי תקופה של דיכאון כזאת לפני שנתיים היא פשוט עזרה לי לצאת מזה. באמת אין כמוהם!
מה שכן, אני חוששת מהתגובה שלה כשיהיה תינוק. היא קנאית כבר עכשיו ורגילה שכל תשומת הלב היא אליה...
לצפיה ב-'תרשמי הודעה בנושא ביום חמישי הבא'
תרשמי הודעה בנושא ביום חמישי הבא
24/06/2014 | 13:10
2
45
יש פיתרון לבעיות התנהגותיות של חתולים. דרך להרגיל אותם לתינוק ולמנוע קינאה.
לצפיה ב-'כלבה '
כלבה
24/06/2014 | 13:29
1
51
גם לרשום שם?
לצפיה ב-'כן, גם לרשום שם '
כן, גם לרשום שם
24/06/2014 | 13:52
32
סליחה שטעיתי. אגב אני חושבת שכלבים יותר קלים בנושא הזה.
לצפיה ב-'אנשים לא מבינים'
אנשים לא מבינים
24/06/2014 | 21:58
1
53
כשהחתולה הקודמת שלי מתה כל כך התאבלתי עליה... ממש עברתי את כל שלבי האבל לפי הספר. וכל כך היה לי חסר חתול אחר כך את שאימצתי את הפרינססה הנוכחית
לצפיה ב-'*עד שאימצתי את'
*עד שאימצתי את
24/06/2014 | 21:58
9
לצפיה ב-'חבל שזה רק על חתולים'
חבל שזה רק על חתולים
26/06/2014 | 16:58
12
30
ולא על כל החיות.
הרבה פעמים הכלבים שלנו משיגים צואת חתולים ככה לנשנוש מהחצר..
בגלל זה הפסקתי לנשק את הכלבה שלי מעל האף(שזה ה-מקום לנישוקים!!)
לצפיה ב-'אפשר לשאול גם שאלות בנוגע לכלבים.'
אפשר לשאול גם שאלות בנוגע לכלבים.
26/06/2014 | 17:20
28
כלבים וחתולים דומים בהרבה פרמטרים ויש הרבה מגדלי חתולים שמגדלים גם כלבים.
לצפיה ב-'חחח'
חחח
26/06/2014 | 19:20
10
15
אני מנשקת אותה עדיין... משתדלת במקומות שהלשון לא תגיע אבל מניחה שלא מעט חיידקים עוברים אליי ממנה בכל זאת
לצפיה ב-'אולי ככה'
אולי ככה
26/06/2014 | 19:33
9
15
קיבלת את הנוגדנים שלך לטוקסופלזמה
לצפיה ב-'הכל יכול להיות'
הכל יכול להיות
28/06/2014 | 09:58
8
14
העיקר שיש נוגדנים לפני ההריון. אני חסינה כבר להכל נראה לי.
לצפיה ב-'שזה מעולה '
שזה מעולה
28/06/2014 | 10:22
15
לי אין נוגדנים לטוקסופלזמה ולצערי גם לא ל-CMV.
לצפיה ב-'לי אין נוגדנים לשום דבר מישום מה'
לי אין נוגדנים לשום דבר מישום מה
28/06/2014 | 21:45
6
12
ואני הכי התערבבתי עם החיות מאז שאני קטנה..
אבל מצד שני גם התחסנתי לאדמת ואין לי נוגדנים אז הכל יכול להיות
לצפיה ב-'מעניין '
מעניין
28/06/2014 | 22:06
5
9
כמו שאמרו פה הסיכויים להידבק בכל מקרה הם קטנים. וגם אם יש לחיה את זה לא בטוח שנדבקים. ורגע, את אמרת פה לא מזמן שהתחסנת ואין לך נוגדנים?.. צריך לעשות שניים בהפרש של חודש. אני הולכת לעשות עוד אחד השבוע.
לצפיה ב-'התחסנתי'
התחסנתי
29/06/2014 | 15:29
4
6
אבל גם התחסנתי בילדותי. ואמרו לי לעשות רק זריקה אחת. והנוגדנים עלו רק בקצת. אז הרופא אמר שאין מה לעשות. יש אנשים שלא מחוסנים לזה לא משנה כמה זריקות יקבלו
לצפיה ב-'באמת?'
באמת?
29/06/2014 | 16:18
3
7
אז אולי זה גם המצב שלי. כי לא מצאתי את הפנקס חיסונים שלי אבל אין מצב שלא קיבלתי בתור ילדה בתקופתנו והיו ממש מעט נוגדנים. אני עושה שתיים. נראה מה יהיה...
לצפיה ב-'2 זה מיותר'
2 זה מיותר
30/06/2014 | 22:11
2
7
עשיתי על זה כבר דוקטורט בזמנו תאמיני לי..
התייעצתי עם כל הרופאים והאחיות שיש...
לצפיה ב-'די מחר אני אמורה לעשות'
די מחר אני אמורה לעשות
30/06/2014 | 22:42
1
8
מה לא ללכת?... מה את מציעה? גם האחיות וגם הרופאה אמרה לי. אף על פי שהפרופסור לא הראה עניין מיוחד בזה.
לצפיה ב-'זה בטח שלא יזיק'
זה בטח שלא יזיק
01/07/2014 | 13:01
6
אין לך מה לדאוג.
לצפיה ב-'מודה שמאז שהילד נולד אני הרבה פחות נהנית'
מודה שמאז שהילד נולד אני הרבה פחות נהנית
26/06/2014 | 18:49
3
84
מהחתולים...
פשוט אין לי כח אליהם.
הם די מסכנים ומהתבננות על משפחות אחרות אני יודעת שמעמדם עוד ישוב והם יחזרו להיות אהובים אחרי שהילד קצת יגדל...
אבל גם כשהם שרטו אותי, ואפילו אותו (כשהוא חצה גבול...) לא שקלתי אפילו לרגע להוציא אותם מחיי.

לצפיה ב-'בן כמה הוא?'
בן כמה הוא?
26/06/2014 | 19:33
2
13
לצפיה ב-'10 ח' נ"י '
10 ח' נ"י
26/06/2014 | 19:58
1
20
לצפיה ב-'יפה '
יפה
26/06/2014 | 22:32
13
לצפיה ב-'להכנס להריון עם בת'
להכנס להריון עם בת
23/06/2014 | 10:29
3
146
שלום, אם יום הביוץ של יוצא בדיוק ביום של המקווה מה אני אמורה לעשות?? (הרי בשביל הכנס להריון עם בת צריך לקיים יחסים עד 3 ימים לפני הביוץ)
לצפיה ב-'בכל מקרה בשביל להיכנס להריון'
בכל מקרה בשביל להיכנס להריון
23/06/2014 | 10:37
2
147
הסיכויים הרבה יותר טובים אם מקיימים יחסים קצת לפני הביוץ. אפשר לקבל אישור מרב לטבול קודם או כדורים לדחיית הביוץ אם יש בעיה בכניסה להריון בגלל מועד הביוץ. אין לי מושג אם זה נכון גם במקרה שרוצים בת, מה גם שהשיטות האלו אולי טיפה מגדילות את הסיכויים אבל ממש ממש לא מבטיחות בת.
לצפיה ב-'אין לך איך להבטיח רב'
אין לך איך להבטיח רב
23/06/2014 | 20:50
1
67
הייתי עושה מה שkasey המליצה עם הרב אבל רק לא לומר לו שהסיבה היא בת אלא פשוט שקשה להקלט ככה.
לצפיה ב-'חחח אין לך איך להבטיח *בת כמובן...'
חחח אין לך איך להבטיח *בת כמובן...
23/06/2014 | 20:51
32
לצפיה ב-'שרשור חום השחר.'
שרשור חום השחר.
23/06/2014 | 07:46
42
183
כדי שיהיה לנו מאגר מגניב של גרפים ואפשר יהיה לצרף הסבר על חום השחר.
שרשרו את הגרפים שלכם למקום הנכון.
לאחר שנסיים אני אכניס את השרשור למועדפים.
המשך>>
כדי שיהיה לנו מאגר מגניב של גרפים ואפשר יהיה לצרף הסבר על חום השחר.
שרשרו את הגרפים שלכם למקום הנכון.
לאחר שנסיים אני אכניס את השרשור למועדפים.
לצפיה ב-' קשקשת ברשת לתחילת שבוע '
קשקשת ברשת לתחילת שבוע
22/06/2014 | 11:54
13
לצפיה ב-'בהריון כן/לא לתחילת שבוע'
בהריון כן/לא לתחילת שבוע
22/06/2014 | 11:51
52
432
המשך>>
לצפיה ב-' מבייצות ביחד לתחילת שבוע '
מבייצות ביחד לתחילת שבוע
22/06/2014 | 11:50
25
54
לצפיה ב-'כאבי ביוץ'
כאבי ביוץ
22/06/2014 | 12:06
16
130
יש פה מישהי שמסתמכת על כאבי ביוץ לזיהוי הביוץ?
או בודקת עם מקלות ובמקביל מרגישה כאבים...?
אני כבר כמה חודשים מזהה ביוץ לפי כאבים (הניסיונות עצמם להריון התחילו חודש שעבר) אבל לא בטוחה אם הביוץ הוא באמת באותו רגע של הכאב או אחרי.... יש פה מישהי שאולי יודעת?
לצפיה ב-'ועוד משהו '
ועוד משהו
22/06/2014 | 12:07
74
בערך ביוא"ב 6 הרגשתי שוב כאבים, לא בדיוק כמו הביוץ אבל גם משהו שהציק.... יש סיכוי לפעמיים ביוץ? יש סיכוי שלא זיהיתי נכון את הביוץ הראשון? מפחדת שפיספסנו....
לצפיה ב-'אני '
אני
22/06/2014 | 12:14
68
הביוץ אצלי מלווה בכאבים, ובתכלס אני לא צריכה לעשות בדיקה כדי לדעת שזה זה. אבל כל חודש אני עושה במקביל בדיקה בעזרת המקלות ובאמת יש פס חזק ביום של הכאבים, ברגע שהכאבים נחלשים- גם הפס נחלש. בדרך כלל הכאבים נמשכים יום שלם.. אני מניחה שהביוץ הוא יום אחרי או משהו כזה. בכל מקרה אנחנו משתדלים לכסות את היום שלפני ואחרי..כמה שיותר.
לצפיה ב-'זה משתנה'
זה משתנה
22/06/2014 | 12:31
2
84
אצלי היו כאבי ביוץ פעמים בודדות, אולי 3 פעמים.... והם באו דווקא בביוץ עצמו כי יום לפני הייתה לי בדיקת ביוץ חיובית.
תנסי לבדוק חודש חודשיים כם מקלוני ביוץ ואז תדעי בוודאות כיצד זה עובד אצלך.

בהצלחה.
לצפיה ב-'בתקווה שלא אצטרך לבדוק עוד חודש חודשיים'
בתקווה שלא אצטרך לבדוק עוד חודש חודשיים
22/06/2014 | 12:41
1
93

אני חושבת שבגלל שהריון הראשון נקלט לי בניסיון הראשון אני אופטימית מידי... כמה זה רע?
לצפיה ב-'לא רע בכלל!!!!'
לא רע בכלל!!!!
22/06/2014 | 14:37
69
מחשבה חיובית יוצרת מציאות.... רק חשוב לזכות שאם זה לא קורה אז לא ליפול לקרשים :)
בהצלחה....
לצפיה ב-'עדיף לא להסתמך על כאבי ביוץ'
עדיף לא להסתמך על כאבי ביוץ
22/06/2014 | 18:18
10
71
הם יכולים לנבוע יומיים שלושה לפני הביוץ בגלל זקיק גדול ובשל. יכולים להיות ביום הביוץ בגלל התפקעות של הזקיק ושחרור נוזל לחלל הרחם ויכולים להיות אחרי הביוץ בגלל הגופיף הצהוב.
לצפיה ב-'היי קוקי, שאלה'
היי קוקי, שאלה
22/06/2014 | 21:18
9
54
אז מה לדעתך קורה אצלי? - יש לי כאבי ביוץ כמעט יום שלם ובאותו יום הבדיקת ביוץ יוצאת חיובית. מה זה אומר ?
לצפיה ב-'הביוץ מתרחש בין 12-72 שעות '
הביוץ מתרחש בין 12-72 שעות
22/06/2014 | 23:33
8
57
מרגע הופעת הפסים. אז כנראה שבשילוב עם הכאב את מבייצת תוך כמה שעות. אבל זה לא בטוח במאה אחוז. מה שכן זה אומר שאת צריכה לקיים יחסי מין יום כן יום לא עוד לפני שמופיעים הפסים. אם את לא מקיימת יחסים עד שיש פסים ומבייצת תוך 12 שעות מהופעת הפסים (וכמובן שאת לא יודעת את השעה המדוייקת שבה הופיעו הפסים) אין לזרע מספיק זמן להגיע לביצית.
לצפיה ב-'תודה..אוף...אז אני מקווה שכיסינו החודש'
תודה..אוף...אז אני מקווה שכיסינו החודש
22/06/2014 | 23:40
7
51
קימפרנו בלילה שבין שלישי לרביעי, בשישי בבוקר, שבת בבוקר, ראשון ושני.
הפסים  והכאבים הופיעו בשישי בצהריים ונמשכו עד שבת בצהריים בערך...
מה הסיכוי שהצלחנו? אני עוד זוכרת שבדקתי בחמישי בערב והיה פס כמעט כמו הביקורת אבל לא לגמרי, ואמרתי לעצמי שעדיף שנקמפר בשישי בבוקר מאשר חמישי בערב. בשישי כבר הפס היה חזק.
לצפיה ב-'סיכוי מצויין.'
סיכוי מצויין.
22/06/2014 | 23:42
2
36
הזרע של יום רביעי בטוח החזיק עד ליום שישי. את שישי כיסיתם שבת ראשון והזרע נשאר עד יום שלישי. אתם מכוסים מצויין.
לצפיה ב-'תודה! את מקסימה :) העלית לי חיוך'
תודה! את מקסימה :) העלית לי חיוך
22/06/2014 | 23:43
1
34
זה משנה לדעתך אם זה היה בשלישי ב-12 בלילה? :)
לצפיה ב-'אני בספק שהזרע יודע מה השעה '
אני בספק שהזרע יודע מה השעה
22/06/2014 | 23:45
37
כל עוד היה לו חם ונעים הוא יכול להחזיק מעמד אפילו 5 ימים.
לצפיה ב-'גם אצלי הכאבים הופיעו בשישי אחה"צ '
גם אצלי הכאבים הופיעו בשישי אחה"צ
23/06/2014 | 08:55
3
41
שישי לא האחרון אלא זה שלפניו (9.6)
הכאבים נעלמו די מהר, בערב כבר לא היו כאבים
ולכן לא בטוחה ב100% אם היה לא היה
בכל אופן קימפרנו רביעי, חמישי, שישי פעמיים, שבת פעמיים
לצערי ראשון ושני לא הספקנו כי היו לנו אירועים :(
מקווה שבכל זאת כיסינו את הזמן הנכון
לצפיה ב-'משבת עד שני'
משבת עד שני
23/06/2014 | 10:38
32
אמור להיות לכם כיסוי יפה בכל מקרה  
בהצלחה
לצפיה ב-'פעמיים????'
פעמיים????
23/06/2014 | 20:48
1
38
יאו , אין מצב , אני בקושי עומדת ביום כן יום לא ...
יישר כוח
לצפיה ב-'אנחנו החודש'
אנחנו החודש
23/06/2014 | 21:34
33
מנסים לסירוגין, אחרי שבחודשים הקודמים עשינו רצף סביב ערכת הביוץ החיובית.
לצפיה ב-'הפרשות פוריות ותהיות כלליות ...'
הפרשות פוריות ותהיות כלליות ...
22/06/2014 | 20:25
7
172
המקווה ביום חמישי, היום התחילו הפרשות פוריות
מה לדעתכן הסיכוי שהביוץ שלי לפני המקווה למרות שבהריון הקודם לא כך היה?
לצפיה ב-'לא רוצה לבאס אותך'
לא רוצה לבאס אותך
22/06/2014 | 23:34
6
123
אבל בהחלט יש מצב. חברה שלי לא הצליחה להיכנס להריון בדיוק בגלל זה. בהריון הראשון הלך לה ישר בחודש הראשון. ואז שנה היא פיספסה בגלל הסיבה הזאת...
לצפיה ב-'זה לא כ"כ מבאס אותי כי...'
זה לא כ"כ מבאס אותי כי...
22/06/2014 | 23:39
3
95
אני אתפוס את זה בזמן אם זה המצב, ואפשר לקבל אישור מרב.  החברה שלך לא בדקה ביוץ במשך כל השנה?
החודש אני אדע מתי היה הביוץ , ואת רק מעודדת אותי להתמיד עם חום השחר, אם יהיה צורך אעבור למקלות ביוץ לוודא עוד יותר טוב.
אבל מכאן לשאלה - כמה ימים יכול להיות הפרשות פוריות לפני הביוץ? אולי זה התחיל היום והביוץ יהיה רק בעוד 5 ימים? לא יתכן ?
לצפיה ב-'אז זהו'
אז זהו
22/06/2014 | 23:47
75
היא לא בדקה בהתחלה כי את יודעת הכל אמור להיות תקין... בחורה צעירה, נקלטה מהר, הריון תקין,  ואז היא החליטה לא להחמיר ועשתה מה שצריך לעשות, והנה הריון. מישהי אמרה פה שהיו לה הפרשות שנראות של ביוץ גם שבוע+ לפני. בהחלט יכול להיות שהביוץ יהיה עוד כמה ימים. תעקבי. בהחלט טוב- אצלי אישית חום השחר עבד בצורה פלאית. זה עוזר לי מאוד כי אני לא יודעת מתי יש לי מחזור בכלל.
לצפיה ב-'יתכן....'
יתכן....
23/06/2014 | 06:33
1
57
הביוץ גם יכול לבוא שבוע אחרי התחלת ההפרשות הפוריות. אבל תמיד כדאי לקמפר לפני כי:
א. לחדש את הזרע
ב. עדיף שהזרע יחכה לביצית

בנוגע ליום השחר את תדכי רק בדיעבד שהיה ביוץ כי ה-ff מחכה לראות עליה בחום 3 ימים רצופים.

בהצלחה ומקווה שתתפסו בזמן.
לצפיה ב-'נכון'
נכון
23/06/2014 | 09:52
35
התכוונתי שאתפוס בזמן את הבעיה, ברור שאם יהיה ביוץ לפני המקווה אני אפספס את החודש אבל לפחות לא שנה =)
לצפיה ב-'אה ועוד שאלה'
אה ועוד שאלה
22/06/2014 | 23:40
1
69
המחזור שלה התקצר? (כי שלי לא)
לצפיה ב-''
22/06/2014 | 23:48
52
את זה אני כבר לא זוכרת...
לצפיה ב-' שאלות והתייעצויות לתחילת שבוע '
שאלות והתייעצויות לתחילת שבוע
22/06/2014 | 11:49
39
89
לצפיה ב-'השתרשות??'
השתרשות??
22/06/2014 | 11:01
4
249
היי
(סליחה לא ראיתי שירשור לשבוע חדש אז לא ידעתי לאן לשרשר).

שאלה קטנה,

אנחנו מנסים להכנס להריון כבר יותר משבועיים.. לפני קצת פחות משבוע באמצע היום דימום חום כהה שנמשך שעה- שעתיים (לא משהו חזק אלא בהחלט היה מורגש בניגוב).
כל הזמן הזה בדיקות ביוץ שליליות (מקלונים).
ביום שישי (יו"מ 23 ואתמול יו"מ 24) פתאום המקלונים מראים 2 פסים חזקים..
השאלה שלי היא כמה זמן המקלונים אמורים להראות ביוץ במידה וזה ביוץ?
שאלה שנייה, אם זה לא היה דימום השתרשות אז מה לעזאזל קרה לי באמצע החודש? זה לא היה דם טרי אלא ממש הפרשות חומות מוזרות.. וכל שבוע שעבר כאבי ביוץ, בעיקר בצד ימין (אבל הבדיקות ביוץ מצביעות שרק שלשום ואתמול בייצתי...
יש למישהי תובנות מעניינות?

לצפיה ב-'מנסה לענות '
מנסה לענות
22/06/2014 | 12:35
149
האמת שרשמתי לך גם פעם שעברה אבל יש סיכוי שהדימום היה נרתיקי, אולי כתוצאה מקיום יחסים.

בנוגע לבדיקת ביוץ, גם לי הן חיוביים יומיים ברציפות אז הכל אפשרי.

במידה וגם ביום השלישי בדיקת הביוץ תהיה חיובית הייתי שוקלת לבדוק בטא. נכון שערכות ביוץ לא לכולן מזהוץ הריון ונכון שזה לא בטוח שהיה ביוץ מוקדם אבל שווה לבדוק ובמקביל לעבוד (למקרה שהביוץ הוא בימים אלה).

בהצלחב.
לצפיה ב-'לפעמים הורמון ה lh עולה בהדרגה'
לפעמים הורמון ה lh עולה בהדרגה
22/06/2014 | 13:20
2
130
ולכן הבדיקות חיוביות מספר ימים.
גם אצלי הבדיקות יכולות להיות חיוביות 3-4 ימים, כיוון שה lh עולה בהדרגה עד 100 ואז מתרחש הביוץ, ומקלוני הביוץ מזהים עליה כבר מ 20. בכל מקרה להתחיל לעבוד כשהמקלונים יוצאים חיוביים עד יום אחרי שהם הופכים לשלילי.
לגבי הדימום שהיה, פעמים רבות יש שאריות מחזור שיוצאות כדמם חום מספר ימים אחרי סיום הוסת, כל עוד מדובר בדמם חלש יחסית ליום אחד אין לכך שום משמעות.
ואל דאגה, גם מביוץ ביום 23-24 ניתן להיכנס להריון - אומרת מניסיון... אז בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה על המענה!'
תודה על המענה!
22/06/2014 | 14:32
1
67
הדימום החום היה למעשה כשבוע וחצי אחרי שהמחזור הסתיים לחלוטין! כלומר ביו"מ 13..
ככה שזה לא יכול להיות שאריות מחזור..
לצפיה ב-'אם את מנסה שבועיים'
אם את מנסה שבועיים
22/06/2014 | 20:23
91
זה אומר שעכשיו הפסקת אמצעי מניעה?
אם כן סיכוי סביר למחזור ראשון קצת משוגע בגלל ההפסקה עד שהגוף מתאזן. קרה לי גם
לצפיה ב-'היי בנות...זקוקה לעזרה כאן..'
היי בנות...זקוקה לעזרה כאן..
22/06/2014 | 18:25
1
151
בעלי קיבל מרופא הנשים שלי הפנייה לבדיקת זרע.
אנחנו מבוטחים במכבי.
ולא הבנתי לאן אני אמורה לתת את הבדיקה...
הבנתי שיש מכונים פרטיים כמו שפרה וכדומה ויש את המעבדה של מכבי.
הבנתי שאפשר לעשות את הבדיקה בבית ואז תוך שעה לתת את הכוסית עם הזרע למעבדה. השאלה היא אם אפשר לתת גם במעבדה הרגילה של מכבי במקום שעושים שם גם בדיקות שתן ודם.
אם יש כאן מישהי שעברה את זה ותוכל לעזור לי...
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
24/06/2014 | 10:50
36
דבר ראשון, קחי את ההפניה ותקבעי תור לבדיקת זרע
או במרפאת אורלוגיה בבית חולים או באחד המכונים האלה
בבוקר של התור אתם יכולים למלא כוסית בבית
(תדאגו להשיג כוס תרמית כזאת מכל מרפאה)
ותביאו מהר למכון/מרפאה

בהצלחה!
לצפיה ב-'מודאגת'
מודאגת
23/06/2014 | 11:54
5
153
אתמול יצאה בדיקה חיובית, גם היום אבל הפס די חלש.
לא מרגישה שום תופעות לוואי חוץ מזה שאני עצבנית וכאבי גב כמו לפני מחזור.
ממש כלום!!!
חודש שעבר זה הסתיים בכימי אחרי 5 ימים ואני מרגישה חוסר שקט נפשי.
מה אפשר לעשות?
לצפיה ב-'אין הרבה....'
אין הרבה....
23/06/2014 | 12:56
73
הכי חשוב עכשיו להירגע... להאמין שהכל בסדר.... כול התופעות שמופיעות יכולות להתאים גם להריון... פשוט לנשום עמוק ולקווות...
לצפיה ב-'מחזיקה לך אצבעות'
מחזיקה לך אצבעות
23/06/2014 | 13:01
57
זה שאין תסמיני הריון בשלב הזה לא אומר כלום, כמו שהרבה מבוגרות הפורום יכולות לספר לך.
לצפיה ב-'תקווי לטוב!'
תקווי לטוב!
24/06/2014 | 10:51
2
45
באיזה יוא"ב את?
פס חלש לא אומר כלום
וגם תופעות
הן יכולות להתחיל רק שבועיים אחר כך או בכלל לא...
לצפיה ב-'יוא"ב 16'
יוא"ב 16
24/06/2014 | 11:18
1
54
בינתיים התחילו כל מיני תופעות לוואי מוזרות...
נראה לי שרק בדיקת בטא תרגיע אותי
לצפיה ב-'אז יאללה'
אז יאללה
24/06/2014 | 17:28
28
עופי על זה!
מקווה מאוד מאוד שיצליח
לצפיה ב-'שוב אני עם שאלה הפעם לגבי ביוץ...'
שוב אני עם שאלה הפעם לגבי ביוץ...
23/06/2014 | 15:18
15
140
היי,

כבר 3 ימים שהמקלוני ביוץ מראים 2 פסים חזקים.. אנחנו כמובן משתדלים לכסות את כל הימים..
אבל מה שקורה זה שהיום זה היו"מ 26 (אף פעם לא היה לי ביוץ כזה מאוחר) וז"א שהתחלתי לבייץ מיו"מ 23..
אתמול בערב הבדיקה הראתה שני פסים חזקים והיום כבר התחילו לי כאבי מחזור לקראת המחזור שאני אמורה לקבל עוד 4 ימים..?
האם יתכן ביוץ 4 ימים לפני מחזור???
ואיך יכול להיות שאתמול בערב 2 קווים חזקים והיום כאבי מחזור??
אפשר להכנס ככה להריון בכלל?
כאילו הגוף לא נותן לי בכלל הזדמנות...
לצפיה ב-'המחזור שלך סדיר?'
המחזור שלך סדיר?
23/06/2014 | 16:31
67
אם כן תעשי בדיקת הריון.
לצפיה ב-'אולי זה כאבי ביוץ בכלל?'
אולי זה כאבי ביוץ בכלל?
23/06/2014 | 20:40
8
60
זאת פעם ראשונה שלך עם המקלות?
זה הזוי , אין לי ניסיון עם המקלות אבל ממה שאני שומעת זה רק מבלבל !!
לצפיה ב-'עדכון- היום רק פס אחד'
עדכון- היום רק פס אחד
23/06/2014 | 22:01
7
80
אז זה אומר בעצם שהיה לי ביוץ מתישהו ב3 ימים האחרונים נכון?
מהרגע שראינו 2 פסים עד אתמול ניסינו כל ערב..
המחזור שלי בדר"כ סדיר אבל אני אחרי כימי או חוץ רחמי שנעלם מעצמו אז כנראה שהגוף שלי השתגע..
היום אני ביו"מ 26 אז בעצם אם הביוץ היה לפני 3 ימים אני עדיין אמורה לקבל מחזור רגיל אחרי 30 יום בערך??
הכאבי מחזור שהיו לי הבוקר היו ממש התכווצויות בגב ובבטן התחתונה (כאבי ביוץ היו לפני כמה ימים).
מוזר!!
לצפיה ב-'כנראה שהיה לך ביוץ קצת מאוחר'
כנראה שהיה לך ביוץ קצת מאוחר
23/06/2014 | 22:09
41
החודש ואת אמורה לקבל 12-14 יום מהיום שהמקלון הפך לשלילי.
המון בהצלחה!
לצפיה ב-'אם היום מופיע רק פס אחד וקודם הופיעו 2'
אם היום מופיע רק פס אחד וקודם הופיעו 2
23/06/2014 | 23:37
5
63
את כנראה בייצת היום או גג מחר. תמשיכו לקיים יחסי מין גם היום מחר ומחרותיים. אם אין כח היום(אתמול עדין מכסה) תקמפרו לפחות מחר ומחרותיים.
לצפיה ב-'ממשיכה לבדוק ביוץ והיום הקו יותר ברור מאתמול'
ממשיכה לבדוק ביוץ והיום הקו יותר ברור מאתמול
24/06/2014 | 18:43
4
46
3 ימים ברצף קו חזק, אתמול קו חלש מאוד והיום קו ברור, קו שרואים בוודאות אבל טיפה יותר חלש מהקו ביקורת (ויותר חזק מזה של אתמול)..
חוץ מזה כאבי מחזור וכאבים בעיקר בצד ימין.
היום יו"מ 27...
אוףףף!!!
לצפיה ב-'אולי את בהריון?'
אולי את בהריון?
24/06/2014 | 19:05
2
48
כאבי ביוץ הם כמה שעות מקסימום יום אחד ולא כמה ימים.
לצפיה ב-'הייתי יכולה לחשוב שכן...'
הייתי יכולה לחשוב שכן...
25/06/2014 | 09:18
1
50
כי היה לי דימום חום של כמה שעות לפני שבועשבא בפתאומיות ונעלם.. הפטמות של סופר רגישות כבר כמה ימים, בחילות מטורפות כבר שבוע וחצי (אבל אולי זה פסיכולוגי) וכאבי ביוץ גם כבר שבוע..
מצד שני- שישי-שבת וראשון בדיקות ביוץ חיוביות לחלוטין.. יום שני פס חלש ויום שלישי שוב פס ברור שהתחזק...
סימן שכן היה ביוץ לפני כמה ימים..
אבל אם כן היה ביוץ לפני 3-4 ימים, איך זה שכבר למחרת אני עם כאבי מחזור וגם כאבי ביוץ???
בלאגן..  
לצפיה ב-'לי נשמע שהדימום שהיה לך הוא דימום השתרשות'
לי נשמע שהדימום שהיה לך הוא דימום השתרשות
25/06/2014 | 10:24
38
שהבדיקות ביוץ החיוביות שלך הן בגלל הורמון בטא גבוה בדם והיום הזה שהיה פס חלש הוא כנראה בגלל עודף פיפי שעשית באותו היום.
את נשמעת לי בהריון. לכי תעשי בדיקה ושיהיה במזל.
לצפיה ב-'הייתי ניגשת לבצע בדיקת דם'
הייתי ניגשת לבצע בדיקת דם
25/06/2014 | 10:32
25
לבטא, פרוגסטרון, אסטרדיול ו lh.
ככה את תדעי אולי זה הריון / שיבוש הורמונלי אחרי הכימי שהיה חודש שעבר...
חבל על האנרגיות בלנסות לנחש... הכי פשוט זה לעשות בדיקת דם.
או לפחות בדיקת הריון ביתית בינתיים.
לצפיה ב-'ערכות לאיתור ביוץ לא תמיד מדויקות....'
ערכות לאיתור ביוץ לא תמיד מדויקות....
24/06/2014 | 10:00
4
69
חשוב לזכור שגם לעיתים הפירוש שלהן בעייתי (גם מייצר לחץ מיותר). ביקור אצל רופא/ת פריון עשוי להבהיר את הנושא ללא צורך בשימוש בערכות.
באופן כללי הביוץ מתרחש  12-14 יום טרם הוסת

בהצלחה!
לצפיה ב-'תוכלי להרחיב?'
תוכלי להרחיב?
24/06/2014 | 21:38
3
47
אני קיבלתי היום פס שני חזק בבדיקת ביוץ, אבל בעלי מאתמול עם וירוס בטן אז אין הרבה סיכוי לפעילות הערב... והפעם האחרונה הייתה לםני שלושה ימים שזה די רחוק. יש עוד סיכוי שנניח מחר בלילה עוד נתפוס את הביצית?
לצפיה ב-'יש סיכוי מאחר והביצית טובה להפריה 24 שעות'
יש סיכוי מאחר והביצית טובה להפריה 24 שעות
26/06/2014 | 17:42
2
15
סורי על התגובה המאוחרת....
לצפיה ב-'תודה רבה, ובסוף'
תודה רבה, ובסוף
26/06/2014 | 19:32
1
11
הצלחנו ״לעבוד״ באותו לילה... וביום למחרת עוד היה פס די ברור בערכה, אולי זה מעודד. .. לא יודעת.
לצפיה ב-'מחזיקה לך אצבעות '
מחזיקה לך אצבעות
29/06/2014 | 11:53
3
לצפיה ב-'כמה שאלות..'
כמה שאלות..
23/06/2014 | 23:52
3
95

מחיפושים באינטרנט אני לא מוצאת תשובה האם מחזור שמגיע כל 40-42 יום נחשב למחזור סדיר? וכך בעצם כן אפשר להעריך ביוץ...
יש לציין שאני חצי שנה אחרי הפסקת גלולות אבל מהרגע שהפסקתי המחזור הגיע כל 40-42 יום.. ולפני הגלולות המחזור שלי היה 30-32 יום...

הלכתי לרופא והוא בדק באולטראסאונד וראה שהכל תקין... אבל בגלל שאמרתי לו שהמחזור מגיע כל 40 יום הוא נתן לי בדיקות לבלוטת התריס, פרולקטין וFSH....
ממה שראיתי באינטרנט זה רק חלק מהבדיקות...
הוא ביקש שמפני שאני שומרת טהרה, שאבוא אליו יום לפני הטבילה לאחר תוצאות הבדיקה...
למה הוא לא ביקש בדיקות של פרוגסטן? וכל שאר הבדיקות ההורמונליות שעושים?

לצפיה ב-'לכל רופא יש את השיקולים שלו'
לכל רופא יש את השיקולים שלו
24/06/2014 | 05:02
2
42
ייתכן שלפי התיאור שלך הוא חושד במשהו מסויים ולכן מבצע בדיקות בהתאם.
מאחר ואתם מנסים כבר חצי שנה ולפי מה שאני מבינה עדיין לא ניסיתם לזהות ביוץ אולי כדאי שתנסי למצוא את שיטת זיהוי הביוץ שהכי מתאימה לך (בדיקות ביוץ, חום השחר, שמ"פ) וכך תוודאו שאתם אכן מרכזים את הניסיונות שלכם בזמן הנכון.

בהצלחה
לצפיה ב-'אני עדיין לא ניסיתי'
אני עדיין לא ניסיתי
24/06/2014 | 18:40
1
27
להיכנס להריון... רק החודש התחלתי לנסות ובגלל זה נבדקתי אצל רופא...

והאם מחזור של 40 יום שמגיע בקביעות נחשב למחזור סדיר?
לצפיה ב-''
24/06/2014 | 19:01
19
הגדרה של מחזור סדיר היא לא על פי מספר הימים של המחזור אלא האם הוא מגיע כל חודש באותו זמן.
האם מחזור של 40 יום הוא תקין? על זה אני לא יודעת לייעץ אבל אם הרופא החליט לעשות בירורים בנושא אז תסמכי עליו ותראי מה יהיו התוצאות של הבדיקות...

מצויין שאת הלכת להתייעץ עם רופא ונראה שהרופא עושה את הדבר הנכון ומתחיל כבר בבירורים הרלוונטיים.

שיהיה בהצלחה ושהייה קצרה בפורום שלנו
לצפיה ב-'ביוץ או...?'
ביוץ או...?
24/06/2014 | 11:51
4
171
היי לכן

יש לי שחלות פוליציסטיות, אני כבר ביו"מ 69, נשארו לי קצת מקלוני ביוץ, אז סתם ניסיתי היום את מזלי וזו התוצאה

קודם כל, אני רואה טוב? יש שם שני פסים?
אם כן, בשלב כזה, מה זה יכול להיות והאם יש סיכוי כלשהו להריון?

תודה רבה רבה
לצפיה ב-'הי קשה לדעת'
הי קשה לדעת
24/06/2014 | 12:56
1
86
קודם כל בדיקות ביוץ לא אמינות כבדיקות הריון וזו לא המטרה לשמם נועדו. וגם זה מאד תלוי מה אורך המחזורים שלך בדרכ... כמובן שתמיד יש סיכוי! אבל יחד עם זאת חשוב לקחת בחשבון שאצל הרבה פוליציסטיות הLH באופן קבוע גבוה ולכן יתכן שהבדיקה יוצאת חיובית (או קרובה לחיובית,,)
הכי טוב לעשות בדיקת הריון , בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה '
תודה
24/06/2014 | 13:22
20
לצפיה ב-'האם זיהית ביוץ?'
האם זיהית ביוץ?
24/06/2014 | 13:14
1
69
אם בייצת הכל יכול להיות, אבל אם לא היה ביוץ לא יכול להיות הריון.
הלכת לרופא כדי לבדוק למה את לא מקבלת מחזור כל כך הרבה זמן?
לצפיה ב-'הממ'
הממ
24/06/2014 | 13:26
77
אתמול או שלשום ראיתי (סליחה על התיאור הגרפי) הפרשה שעלולה לבשר על ביוץ.
פשוט די נדהמתי לראות פס, כי הייתה תקופה ארוכה שניסיתי לזהות עם המקלונים ותמיד היה רק את פס הבקרה.
הייתי גם במעקב זקיקים ונאמר לי שאני כנראה לא מבייצת...

עשו לי פרופיל הורמונלי והוא תקין. לא נעשה בירור למה הוא מגיע רק אחת ל-70 ימים בערך.
בעיקרון המחזור אמור להגיע כל יום...

אני צריכה לדאוג?

לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
25/06/2014 | 13:30
46
אז המחזור שלי עדיין לא מגיע כבר בערך 42 יום.... אני יודעת שעדיין לא היה ביוץ רק בעקבות חום השחר. התחילו לי כתמים מאתמול ועדיין יש  ממה זה יכול להיות?
לצפיה ב-' חיבוקים וקיטורים לתחילת שבוע '
חיבוקים וקיטורים לתחילת שבוע
22/06/2014 | 11:48
41
108
המשך>>
לצפיה ב-' שרשור רפואי וטיפולייט לתחילת שבוע|רופ'
שרשור רפואי וטיפולייט לתחילת שבוע|רופ
22/06/2014 | 11:48
25
44
לצפיה ב-'טוב, שאלה מטומטמת.. אבל זקוקה לעזרה'
טוב, שאלה מטומטמת.. אבל זקוקה לעזרה
22/06/2014 | 10:45
1
149
ביום ראשון 8/6 הזרקתי אוביטרל (זקיק מוביל 18)

ביום שני 9/6 עשיתי הזרעה

ממתי מתחילים לספור 14 ימים? מיום האוביטרל? מיום ההזרעה? או בכלל מיום אחרי ההזרעה??

בקיצור, באיזה יום אני? :)

תודה לעונות
לצפיה ב-'48 שעות אחרי ההזרקה נחשב כיום הביוץ.'
48 שעות אחרי ההזרקה נחשב כיום הביוץ.
22/06/2014 | 10:59
73
סופרים 14 יום מאז.
לצפיה ב-'מה נחשב לרמה תקינה של פרוגסטרון ביום 7 לביוץ?'
מה נחשב לרמה תקינה של פרוגסטרון ביום 7 לביוץ?
22/06/2014 | 20:39
6
39
לצפיה ב-'גדול מ10 ואין הכתמות'
גדול מ10 ואין הכתמות
23/06/2014 | 09:21
5
31
לצפיה ב-'ומאיזה ערך נותנים תמיכה של פרוגסטרון'
ומאיזה ערך נותנים תמיכה של פרוגסטרון
23/06/2014 | 21:20
4
34
לצפיה ב-'תלוי בכל אישה בנפרד'
תלוי בכל אישה בנפרד
23/06/2014 | 21:40
3
39
הרופא קובע לפי סוג הטיפול אם צריך לתת תמיכה או לא.
בדרך כלל אם יש הכתמות נותנים תמיכה. אם אין הכתמות באמצע שוקלים האם יש צורך.
לצפיה ב-'תודה ועוד שאלה. מה ניחשב שלב לוטלי קצר?'
תודה ועוד שאלה. מה ניחשב שלב לוטלי קצר?
24/06/2014 | 08:54
2
19
לצפיה ב-'פחות מ10 ימים בין הביוץ לקבל הוסת'
פחות מ10 ימים בין הביוץ לקבל הוסת
24/06/2014 | 09:43
1
39
נחשב שלב לוטאלי קצר.
אבל אם בעבר היו לך מחזורים של 30 יום והם התקצרו ל 24-25 ימים כדאי לבדוק האם זה בגלל התקצרות השלב הלוטאלי. לפעמים עם הגיל יש ירידה בתפקודי ההורמונים בגוף וזה יכול להשפיע על השלב הלוטאלי.
לפעמים זאת התקצרות טבעית (בגיל המעבר המחזור מתקצרים וגם לפעמים אחרי הריון יש תקופה של מחזורים קצרים מהרגיל)
לצפיה ב-'תודה'
תודה
24/06/2014 | 10:31
8
לצפיה ב-'הוחלט לעלות שלב'
הוחלט לעלות שלב
23/06/2014 | 23:10
5
178
היום הייתי אצל הרופא
בפעם האחרונה הוחלט על 2 הזרעות ואם לא יעזור אז הפריה
עשיתי הזרעה אחת ולא הצליח
היום הייתי אצל הרופא ביום רביעי למחזור וראה ציסטה ולכן אמר שלא נוכל לעשות החודש הזרעה כי לא רוצה שהציסטה תגדל ולכן החודש לא עושים כלום ( כמובן שאנסה טבעי)
ובמחזור הבא נתחיל ivf חשוב לו לא לבזבז זמן בגלל הגיל (37) ועליה ב רזרבה השחלתית (12)
מעבר לזה לא נתן כלום לא מעקב זקיקים ולא כלום
קצת חוששת אבל אין ברירה כנראה צריך לעלות שלב
לצפיה ב-''
23/06/2014 | 23:23
1
49
מקווה שעליית השלב תביא את ההריון המיוחל במהרה.

אני מבינה את החששות, אולי מנחם קצת לדעת שישראל זו כזו מעצמת פוריות... יש המון ניסיון והמון נשים עוברות את זה.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
23/06/2014 | 23:26
41
מקווה שאולי אקלט החודש לפני ההפריה וכל ההתערבות
כן שמתי לב רק כל פעם מהתורים אצל הרופא
לצפיה ב-'מצטערת שהיית צריכה לעלות כיתה '
מצטערת שהיית צריכה לעלות כיתה
23/06/2014 | 23:32
1
85
אבל את יודעת אומרים משנה פרוטוקול משנה מזל. הלוואי והטבעי האחרון יהיה המנצח.
לצפיה ב-'תודה רבה הלוואי'
תודה רבה הלוואי
24/06/2014 | 01:02
21
לצפיה ב-'עליית שלב היא נורא קשה רגשית '
עליית שלב היא נורא קשה רגשית
24/06/2014 | 04:23
68
אבל היא גם מביאה איתה המון תקווה שהפעם זה יצליח וסוף סוף יגיע ההריון המיוחל!

בהצלחה בסבב ה IVF ושהסבב הראשון שלכם יהיה מושלם ומנצח
לצפיה ב-'כמה ימים החסרתם מהעבודה'
כמה ימים החסרתם מהעבודה
24/06/2014 | 01:04
9
108
בטיפול ivf
כמה ימים בהפריה
וכמה ימים בהחזרה
כרגע עוד לא הודעתי למנהל כי אני רק בתחילת התהליך
מה אומרות לספר למנהל או שזה היעדרויות נסבלות ?
לצפיה ב-'כדאי לספר למנהל בגלל הגנת החוק עליך.'
כדאי לספר למנהל בגלל הגנת החוק עליך.
24/06/2014 | 10:05
5
88
אסור לפטר אישה בטיפולי פוריות ללא וועדה ואסור להוריד לה במשכורת במקרה של קיצוצים.
בנוסף מגיעים לך חופשים על חשבון ביטוח לאומי והמעביד צריך לדעת את זה.

תנסי לשאול בפורום פוריות את הבנות בעלות הניסיון למי צריך לספר ואיך.
הטיפולים עצמם לא ארוכים.
יש יום אחד לשאיבה(בדרך כלל בהרדמה) ומבזבזים ביום הזה כמה שעות אבל אפשר לחזור לעבודה אם אין כאבים חריגים.
יש יום אחד להחזרה שזה תהליך זריז ואחר כך רק מומלץ לא לרוץ לשירותים ב20 דקות אחרי ההחזרה.

ההפריה עצמה מתרחשת במעבדה ולא מבזבזים עליה זמן. שמים את הזרע והביציות בצלחת פטרי כזו והטבע עושה את שלו.
לצפיה ב-'אני קבועה לא יפטרו אותי על דבר כזה'
אני קבועה לא יפטרו אותי על דבר כזה
24/06/2014 | 21:39
3
63
בגלל לא מזה אני חוששת רק מתלבטת אם לספר למנהל כדי שיבין מה העדרויות אבל אם אין הרבה העדריות וזה יום בחודש אז זה לא חריג או שאני טועה ?
לצפיה ב-'זה לא יום בחודש'
זה לא יום בחודש
24/06/2014 | 21:56
2
62
עושים בדיקות דם בתחילת הסבב. אחר כך בודקים את גדילת הזקיקים ובדיקות דם להורמונים. הבדיקות מתבצעות בדרך כלל בבוקר. יש את יום השאיבה ואת יום ההחזרה.  
לצפיה ב-'אז מה אין לי ברירה ? אה לספר'
אז מה אין לי ברירה ? אה לספר
24/06/2014 | 22:10
1
45
אני גם יכולה לבקש לעבוד ערב בין לבין
לא יודעת מה לעשות ואני בטח לא צריכה תלחץ הזה עליי גם
לצפיה ב-'אם את מרגישה מספיק נוח'
אם את מרגישה מספיק נוח
24/06/2014 | 22:16
40
עם הבוס, לדעתי עדיף לספר. הסתרות גוזלות המון אנרגיה וזה עלול לגרור כל מיני תמרונים מיותרים... אם יידעו מה קורה אולי יהיה קל יותר?
לצפיה ב-'לא חייבים לספר בשביל להיות מוגנת בחוק'
לא חייבים לספר בשביל להיות מוגנת בחוק
25/06/2014 | 07:08
47
כל אישה יכולה לשמור זאת בסוד בגלל שמירת הפרטיות
אך אם היא תקבל בזמן הטיפולים מכתב פיטורים
יש לה 7 ימים להגיש אישור מהרופא על היותה בטיפולים.
לצפיה ב-'אני בטיפולי IVF'
אני בטיפולי IVF
25/06/2014 | 07:17
2
86
בטיפולים ראשון ושני הראשונים החסרתי 3 ימים....
יום השאיבה... למחרת.... ויום ההחזרה זה 3 ימים רצוף.
בטיפולים שלישי והלאה....
החסרתי רק ביום השאיבה
והיו שאיבות שחזרתי לעבודה אחרי השאיבה.
זה מאוד אנידיוודואלי לכל אחת
איך את מגיבה להרדמה.... איך עבר הליך.. איך ההורמונים משפיעים עליך...

אני עם רזרבה שחלתית נמוכה לא היו לי הרבה ביציות לשאיבה
ולרוב ככל שיש יותר כך זמן ההרדמה ארוך יותר.... הסיכון לגירוי יתר גדול יותר וכו
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
25/06/2014 | 11:52
30
הטיפול מתחיל חודש הבא אז אני אכין את עצמי שאולי נספר
יש הטבות שמגיע ?
אני גם עם רזרבה אז בטח גם לי לא יהיה מה לשאוב
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
25/06/2014 | 11:52
14
הטיפול מתחיל חודש הבא אז אני אכין את עצמי שאולי נספר
יש הטבות שמגיע ?
אני גם עם רזרבה אז בטח גם לי לא יהיה מה לשאוב
לצפיה ב-'התייעצות לקראת בדיקת דם פרופיל הורמונאלי'
התייעצות לקראת בדיקת דם פרופיל הורמונאלי
21/06/2014 | 15:13
4
90
לאחר ניסיונות של חצי שנה הרופא הפנה אותנו לבדיקות, אני ביום השני למחזור ומחר בבוקר הולכת לבדיקת דם
הבנתי שצריכה להיות בצום - מישהי יודעת כמה זמן ? 8 או 12 שעות?
עוד שאלה לגבי זמן העירות לפני הבדיקה - מישהי יודעת אם שעתיים או שלוש?
תודה מראש לעונות
לצפיה ב-'אני רק יודעת'
אני רק יודעת
21/06/2014 | 17:47
59
שההנחיות האלה הן בגלל בדיקה של פרולקטין. לי לא נתנו לבדוק פרולקטין אז לא הייתי צריכה שום דבר מזה.
לצפיה ב-'צום זה בגלל סוכר כנראה'
צום זה בגלל סוכר כנראה
21/06/2014 | 18:35
1
49
אני חיכיתי 12. ולא אמרו לי כלום לגבי הפרולקטין למרות שבדקו לי והייתי ערה רק שעה וחצי. בהצלחה. מי ייתן ולא תשהי בפורום הזה יותר מדי
לצפיה ב-'אמו.. תודה '
אמו.. תודה
21/06/2014 | 21:56
10
לצפיה ב-'לי נאמר 8 שעות צום ו3 שעות ערות'
לי נאמר 8 שעות צום ו3 שעות ערות
21/06/2014 | 20:02
40
הבנתי שזה קשור לבדיקת הפרולקטין
לצפיה ב-'עזרה פענוח בדיקת דם'
עזרה פענוח בדיקת דם
19/06/2014 | 21:14
8
261
מבקשת עזרה בפענוח בדיקת דם שתוצאתה: 274 IU/L?
לצפיה ב-'בטא?? '
בטא??
19/06/2014 | 21:15
7
175
מזל - טוב !!!
לצפיה ב-'אם זו בטא אז זה חיובי '
אם זו בטא אז זה חיובי
19/06/2014 | 23:33
48
לצפיה ב-'כן בטא :)'
כן בטא :)
20/06/2014 | 09:24
5
71
לצפיה ב-'המשך'
המשך
20/06/2014 | 09:26
4
170
הבדיקות הביתיות שעשיתי יצאו שליליות זה הגיוני?
לצפיה ב-'בדיקת דם אמינה הרבה יותר'
בדיקת דם אמינה הרבה יותר
20/06/2014 | 10:34
3
131
במיוחד אם זה הריון צעיר.
מתי עשית בדיקה ביתית ומתי בדיקת דם?
לצפיה ב-'המשך'
המשך
20/06/2014 | 17:14
2
142
עשיתי בדיקות דם ביום ראשון ושלישי, ביום חמישי עשיתי בדיקת דם
לצפיה ב-'אני מניחה שהתכוונת'
אני מניחה שהתכוונת
20/06/2014 | 20:37
1
110
שבדיקה ביתית הייתה שלילית בראשון ושלישי, ובטא חיובית בחמישי שאחרי.

כן, זה הגיוני, כי א. בדיקת דם יותר רגישה ואמינה וב. ככל שעובר הזמן יש סיכוי גבוה יותר לתשובה חיובית.

מזל טוב
לצפיה ב-'תודה'
תודה
21/06/2014 | 07:32
78
כן עשיתי בדיקת דם בסוף.
תודה  :)
לצפיה ב-'ספירת מלאי 19/06/2014 לאמצע שבוע'
ספירת מלאי 19/06/2014 לאמצע שבוע
19/06/2014 | 20:18
18
56
אנא הימנעו משרשור שאלות לספירת המלאי מאחר והדבר מעמיס על השרשור.
מי שרוצה להצטרף לרשימה או לעדכן מידע, אנא הוסיפי תגובתך בעמודת "יו"מ/יוא"ב/ה"פ/דופק עדכנו כאן"
עם הפרטים הרלוונטיים:                                                                                         
מי שלפני הביוץ - אנא שרשרי תגובה עם היום מתחילת המחזור בו את נמצאת ( י"מ = יום מחזור).
להזכירכן - המחזור נספר מהיום הראשון של הווסת ועד ליום הראשון של הווסת הבאה
(לדוג' - אם הווסת החל ב- 1 בחודש והיום ה- 17 בחודש, הרי שאת י"מ 17).
מי שנמצאת בי"מ 60 ומעלה תימחק אוטומטית מהרשימה, אלא אם ביקשה מפורשות להישאר בה.
מי שאחרי הביוץ - את הביוץ ככל הנראה זיהית בעזרת ערכות/חום השחר/מעקב זקיקים.
אם אתמול היה הביוץ, הרי שהיום את יוא"ב 1 (יוא"ב = יום אחרי הביוץ)
יוא"ב 20 ומעלה ימחקו אוטומטית מהרשימה.
הריוניות - אם פספסנו את הודעת הפסים שלכן ואתן רוצות להופיע ברשימה, אנא שרשרו את בקשתכן + תאריך פרסום הודעת הפסים שלכן\בטא בעמודת "עידכוני סטטוס\התווספות לרשימה"
לכולנו
לצפיה ב-'לפני הביוץ'
לפני הביוץ
19/06/2014 | 20:20
3
62
lililiel ימ 4
חן1986 ימ 6
Kasey ימ 8
I am Pupsik ימ 10
suzi29 ימ 12
kimkar ימ 17
אאמאלה ימ 18
8דישה8   ימ 19
Genia83 ימ 22
Mis Anna ימ 23
תות ירוק בהיר ימ 23
p a s i f l o r a ימ 23
ליאורונה ימ 24
נריש3  ימ 24
עוד קצת11 ימ 27
לימ13 ימ 30
inbalri ימ 32
שירןג7   ימ 35
לצפיה ב-'אני ימ 7'
אני ימ 7
19/06/2014 | 21:16
21
לצפיה ב-'ימ 6'
ימ 6
20/06/2014 | 13:32
8
לצפיה ב-'ימ 4'
ימ 4
23/06/2014 | 23:15
4
לצפיה ב-'אחרי הביוץ'
אחרי הביוץ
19/06/2014 | 20:21
5
68
אבטיח מתוק2   יואב 10
merlion יואב 11
Secondtime יואב 12
לצפיה ב-', יואב 1 1 יואב11 '
, יואב 1 1
יואב11
19/06/2014 | 21:14
23
לצפיה ב-'יוא״ב 5'
יוא״ב 5
19/06/2014 | 23:15
12
לצפיה ב-'מאמינה שאני יואב 3'
מאמינה שאני יואב 3
20/06/2014 | 20:02
13
לצפיה ב-'מעדכנת יואב 3'
מעדכנת יואב 3
22/06/2014 | 20:37
7
לצפיה ב-'יואב 0 :)'
יואב 0 :)
22/06/2014 | 21:20
11
לצפיה ב-'הריוניות יוני'
הריוניות יוני
19/06/2014 | 20:22
108
בחורה טובה19
לצפיה ב-'יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ/בטא עדכנו כאן '
יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ/בטא עדכנו כאן
19/06/2014 | 20:22
5
37
לצפיה ב-'יואב 1'
יואב 1
20/06/2014 | 06:16
17
לצפיה ב-'יומ 4'
יומ 4
21/06/2014 | 18:32
24
משהו מוזר קרה החודש..
לצפיה ב-'יוא"ב 9'
יוא"ב 9
22/06/2014 | 12:01
30
כוססת ציפורניים....
לצפיה ב-'יוא"ב 1'
יוא"ב 1
25/06/2014 | 11:16
1
לצפיה ב-'יומ 1'
יומ 1
25/06/2014 | 20:39
1
לצפיה ב-'שימו הספירה לעדכונים בלבד'
שימו הספירה לעדכונים בלבד
19/06/2014 | 20:24
19
שימו -הודעות עידוד/שאלות שישורשרו- ימחקו
לצפיה ב-'בהריון כן/לא לסופ"ש'
בהריון כן/לא לסופ"ש
19/06/2014 | 09:35
6
73
לצפיה ב-'גרף חום השחר...'
גרף חום השחר...
18/06/2014 | 08:59
5
148
מה אתן אומרות בנתיים....
לצפיה ב-'מקפיצה....'
מקפיצה....
18/06/2014 | 12:07
18
לצפיה ב-'מתי היה הביוץ?'
מתי היה הביוץ?
18/06/2014 | 12:46
3
37
לצפיה ב-'לפי הגרף'
לפי הגרף
18/06/2014 | 12:52
2
76
לפי הגרף נראה סביב היום ה13 כי אז היתה עליה... מחסור סדיר כל 28 יום...
ביום ה12 הרגשתי כאבי ביוץ...
לצפיה ב-'נראה כיוון חיובי '
נראה כיוון חיובי
18/06/2014 | 13:51
1
32
לצפיה ב-'טוב בהצלחה שיהיה... נראה....'
טוב בהצלחה שיהיה... נראה....
18/06/2014 | 14:37
53
מקווה לטוב
לצפיה ב-' פסים/דופק/בטא לסופ"ש '
פסים/דופק/בטא לסופ"ש
19/06/2014 | 09:33
5
39
לצפיה ב-'זה המקום לפזר אבקת דופק? '
זה המקום לפזר אבקת דופק?
22/06/2014 | 09:50
4
55
היי בנות! שמחה לחזור לפזר אבקת דופק. הייתי די סמויה בפורום, אבל נעזרתי בו רבות ואני מקווה שאולי כמה פרטים מהסיפור שלי יעזרו לבאות אחרי.
אנחנו מנסים כבר ארבעה חודשים, אחרי שהיה לי כימי חודש קודם לכן. אני יודעת שלא כדאי לבדוק לפני האיחור, אבל לא הצלחתי להתאפק, בדקתי ביוא"ב 10 בקליר בלו, וראיתי פס חלשלוש. בהמשך עשיתי עוד כמה פעמים מקלון הזהב וראיתי שהפס מתחזק. לא עשיתי בטא. בגלל דימום קל שהופיע במהשך עשיתי אולטרסאונד בשבוע 5 וראינו שק הריון ושק חלמון אך ללא עובר. בשבוע 6 שוב אולטרסאונד ועדיין ללא דופק או קוטב עוברי. לאחר כמה ימים בעקבות בחילות רבות הלכתי למיון נשים וב6+3 כבר ראינו דופק ועובר מתאים לגילו :) זהו, עכשיו אני חושבת איך לעזאזל מתמודדים עם הריון שני כשכבר יש נסיכון בבית שצריך הרבה תשומת לב... בקרוב אצל כולכן ובהצלחה!  
לצפיה ב-'מזל טוב!!!!'
מזל טוב!!!!
22/06/2014 | 10:19
9
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
22/06/2014 | 10:25
7
לצפיה ב-'בשעה טובה! שימשיך תקין עוד 8 חודשים '
בשעה טובה! שימשיך תקין עוד 8 חודשים
22/06/2014 | 11:03
17
ויסתיים בידיים מלאות.
לצפיה ב-'בשעה טובה '
בשעה טובה
22/06/2014 | 12:14
6
לצפיה ב-' מבייצות ביחד לסופ"ש '
מבייצות ביחד לסופ"ש
19/06/2014 | 09:33
2
29
לצפיה ב-'תוצאות בדיקות- אשמח לדעתכן'
תוצאות בדיקות- אשמח לדעתכן
19/06/2014 | 14:10
1
93
היי
אז ככה, הביוץ שלי בד,כ מגיע ביו"מ 11, אני מכירה את זה מהריון קודם וממעקבים שעושה

יו"מ 9 נצפה זקיק בגודל 15
היום יו"מ 12 לא נצפו זקיק מוביל, רק זקיקים קטנים, דוגלס מעט נוזל, רירית רחם 8 מ"מ
בדיקות דם:

E2 יצא 473 pmol/L

פרוגרסטרון 4.5 nmol/L

הגיוני לפי התוצאות שהביוץ היה אתמול ביום ה- 11 כמו כל חודש?

הרופא שלח אותי לבדיקה נוספת שבוע הבא

לא מדדתי חום היום כי קמתי מאד מוקדם וגם מחר יהיה ככה, מה דעתכן?
לצפיה ב-'הביוץ היה כנראה בלילה בין ה 11 ל 12'
הביוץ היה כנראה בלילה בין ה 11 ל 12
19/06/2014 | 16:31
37
לפי הערכים היה ביוץ.
לצפיה ב-' שאלות והתייעצויות לסופ"ש'
שאלות והתייעצויות לסופ"ש
19/06/2014 | 09:31
80
336
המשך>>
לצפיה ב-' קשקשת ברשת לסופ"ש '
קשקשת ברשת לסופ"ש
19/06/2014 | 09:32
19
80
לצפיה ב-'מתחילה לקחת את עצמי בידיים! '
מתחילה לקחת את עצמי בידיים!
19/06/2014 | 09:17
6
230
אז אחרי שחודש שעבר הזנחתי פחות או יותר את הניסיונות ורק סתם קמפרנו החודש אני יותר רצינית!
עשיתי היום בדיקת דם לטוקסופלזמה וCMV... מאוד נקווה שלא נדבקתי
בנוסף , אני מודדת חום השחר כבר חמישה ימים ונקווה להמשך התמדה ! החודש אני באמת רוצה את זה כי זה יסתדר לי פיקס החופשת לידה עם החופש הגדול הבא ואני בחופשת לידה חמישה חודשים בתשלום .... מתאים לי ! ! יאללה יוני חודש מנצח!!!!
לצפיה ב-'אוי, שרשרתי וזה קפץ לראשי... איך זה? '
אוי, שרשרתי וזה קפץ לראשי... איך זה?
19/06/2014 | 09:17
2
39
לצפיה ב-'מקווה בשביל כולנו ליוני מנצח!'
מקווה בשביל כולנו ליוני מנצח!
19/06/2014 | 10:17
1
33
לצפיה ב-'לחלוטין לכולנו ! '
לחלוטין לכולנו !
19/06/2014 | 10:21
23
לצפיה ב-'כל הכהוד על ההתמדה'
כל הכהוד על ההתמדה
19/06/2014 | 14:44
1
72
בחום השחר.... תראי שמתרגלים לזה מהר וזה עוזר להכיר את הגוף קצת יותר טוב....
מחזיקה אצבעות לחודש מנצח!
לצפיה ב-'כן! זה עבד לי ממש טוב פעם קודמת'
כן! זה עבד לי ממש טוב פעם קודמת
19/06/2014 | 19:50
35
היה לי דפוס קבוע, זיהיתי ביוץ וידעתי שיש הריון לפי החום שלא ירד...
לצפיה ב-'היי בהחלט שיהיה חודש יוני מנצח '
היי בהחלט שיהיה חודש יוני מנצח
20/06/2014 | 19:59
23
אני לא הקפדתי יותר מידי בגלל הנופש באילת שיצא בדיוק בימי ביוץ אולי יצליח שלא עושים יותר מידי בדיקות שיהיה לכולנו בהצלחה ושבת שלום
לצפיה ב-'בקשה לעזרתכם :)'
בקשה לעזרתכם :)
18/06/2014 | 13:34
1
189
היי, אנחנו שתי בנות שמחפשות לעבודה אקדמית זוגות המנסים להיכנס להיריון, ומוכנים לדבר על זה (בקצרה ובעילום שם כמובן).
נודה לעזרתכם!
netawexler7@gmail.com
לצפיה ב-'מה זה מצריך?'
מה זה מצריך?
18/06/2014 | 20:43
33
לצפיה ב-'2 בדיקות הריון עם קו חלוש בהפרש של 3 ימים...'
2 בדיקות הריון עם קו חלוש בהפרש של 3 ימים...
19/06/2014 | 14:58
1
133
יו"אב +15 ויוא"ב +18... (ש4 + 1 ו- ש4+4)
ועלי לציין שקדם לכך דמוי מחזור עם דימום קרישי (!!)...
מה דעתכן?
בטח הריון כימי, אה?
לצפיה ב-'בטא'
בטא
19/06/2014 | 15:22
100
לא יודעת אם ביצעת 2 בדיקות זהות אבל גם אם כן הדיו בשתיהן יכול להיות שונה. זה לא מדד. מציעה לך ללכת לעשות בטא
לצפיה ב-'עברתי רופא סוף סוף!! בזכותכן!'
עברתי רופא סוף סוף!! בזכותכן!
19/06/2014 | 15:30
7
170
היום הייתי אצל רופא חדש שאמר שהגיע הזמן באמת לבדיקות הורמונליות אחרי כ"כ הרבה זמן ואם הכל יהיה בסדר שם נתחיל טיפול להגברת הביוץ!
היה ממש נחמד וסימפטי!
תודה לכן!
לצפיה ב-'בהצלחה :)'
בהצלחה :)
19/06/2014 | 16:34
22
לצפיה ב-'מצויןן'
מצויןן
19/06/2014 | 17:50
25
מקווה שאת בדרך חדשה וטובה שתסתיים בזריזות.
לצפיה ב-'מעולה.... שיהיה בהצלחה...'
מעולה.... שיהיה בהצלחה...
19/06/2014 | 18:00
34
משנה רופא משנה מזל :)
לצפיה ב-'מצוין! שמחה לשמוע'
מצוין! שמחה לשמוע
19/06/2014 | 19:43
3
55
לצפיה ב-'הי הביוץ שלי היה בודאות ביום חמישי שעבר 12.6'
הי הביוץ שלי היה בודאות ביום חמישי שעבר 12.6
20/06/2014 | 17:05
2
55

הייתי באותו היום אצל הרופא בבדיקת אולטרסאונד.

מתי הכי הכי מוקדם אפשר כבר לדעת על סמך בדיקת דם. מוכנה לקחת את הסיכון ולגלות שבדקתי מוקדם מידי...

לצפיה ב-'ביום חמישי אפשר לבדוק.'
ביום חמישי אפשר לבדוק.
23/06/2014 | 07:44
1
12
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
23/06/2014 | 13:39
5

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום פוריות הגבר
מתקשים להיכנס להריון?
פורום תרופות סבתא
פורום תרופות סבתא
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה