לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2041320,413 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

לצפיה ב-'בדיקת ביוץ לא יודעת מה זה אומר!! עזרה?!'
בדיקת ביוץ לא יודעת מה זה אומר!! עזרה?!
24/10/2014 | 18:34
5
201
שלום לכולם אני חדשה פה!!:) אני נשואה חצי שנה ומנסה להכנס להריון מהחודש הראשון. היום אני ביום ה14 ולראשונה השתמשתי בבדיקת ביוץ.. ואין לי מושג מה זה אומר אם מישהי תוכל לעזור אני אשמח
לצפיה ב-'נראה כבדיקת ביוץ חיובית'
נראה כבדיקת ביוץ חיובית
24/10/2014 | 19:21
91
זה הזמן לקיים יחסים וכן ביומיים שלושה הקרובים... בעוד כשבועיים תדעי אם עבד לך או לא
לצפיה ב-'השאלה אם אין הפרשות ביוץ בכלל כל החצי שנה זה אומר על משהו?'
השאלה אם אין הפרשות ביוץ בכלל כל החצי שנה זה אומר על משהו?
24/10/2014 | 20:39
1
138
ותוה רבה כמובן על שהגבת.. אבל אני חושבת למה כבר חצי שנה אני לא מצליחה אם אין שום בעיה עם המחזור 
רק שאין הפרשות חלמוניות כמו שאמורות להיות ...:\
לצפיה ב-'הפרשות'
הפרשות
24/10/2014 | 20:49
95
בעיקרון ההפרשות אמורות להיות קיימות אבל בעיקר בפנים בצוואר הרחם... אם את עושה בדיקה פנימית תוכלי אולי להבחין בהם... הם לא חייבות לצאת לתחתונים...
ולגבי "למה אני לא מצליחה"..... גם אני שואלת את אותה השאלה.... יש יגידו סטטיסטיקה.....
לצפיה ב-'זו אכן בדיקה חיובית '
זו אכן בדיקה חיובית
24/10/2014 | 22:01
1
85
הביוץ מתרחש מהבדיקה ועד 24-48 ואפילו 72 שעות אחרי קבלת הפסים. לקמפר בימים הקרובים ובהצלחה! לגבי למה לא קורה, זו אכן גם יכולה להיות פשוט סטטיסטיקה.
לצפיה ב-'תודה רבה!מקווה שהחודש נצליח:)!! '
תודה רבה!מקווה שהחודש נצליח:)!!
24/10/2014 | 22:30
27
לצפיה ב-' פסים\דופק\בטא לסופש'
פסים\דופק\בטא לסופש
24/10/2014 | 16:01
24
לצפיה ב-'בהריון כן\לא לסופש'
בהריון כן\לא לסופש
24/10/2014 | 16:01
20
לצפיה ב-'קשקשת ברשת לסופ"ש'
קשקשת ברשת לסופ"ש
24/10/2014 | 16:00
17
32
לצפיה ב-'עוד חדשה פה :)'
עוד חדשה פה :)
25/10/2014 | 10:55
6
128
אז הבן זוג ואני מתחילים לחשוב לכיוון ויש לי כמה שאלות:
א. בדיקות גנטיות - אני בכללית. הלכתן במיוחד לאחות יעוץ גנטי או שאפשר גם דרך רופאת נשים? כי התורים נוראאאא ארוכים, התור הקרוב הוא רק בתחילת דצמבר!
ב. חומצה פולית - האם לקחתן 3 חודשים לפני שהתחלתן לנסות או שהכל במקביל?
ג. יש פה עוד מישהי עם שחלות פוליציסטיות? בעיקרון לפני שהתחלתי לקחת גלולות הייתי מקבלת מחזור פעם בשנה-שנה וחצי, אני תוהה אם זה אומר שאני מבייצת בהתאם ואם כדאי לנסות "לבזבז" זמן על להיכנס באופן טבעי או שישר ללכת לרופא פוריות, מה אתן אומרות?
תודה מראש :D איזו התרגשות!
לצפיה ב-'גם אני חדשה ובכל זאת עונה'
גם אני חדשה ובכל זאת עונה
25/10/2014 | 11:08
84
א. בדיקות גנטיות- הלכתי לאחות ייעוץ גנטי. לא היה בכלל תור! תבדקי, זה נראה לי חשוד שצריך לחכות יותר משבועיים. לוקח איזה חודש לקבל את התוצאות ובמידה והבנזוג צריך להיבדק גם זה מאריך את התהליך..
ב. חומצה פולית- כן, חשוב לקחת 3 חודשים לפני. חומצה פולית חשובה בהתפתחות עמוד השדרה של התינוק- זה קורה בימים הראשונים להיריון וכדאי מבעוד מועד לקחת תוסף ולשמור על רמה תקינה בדם.
ג. לדעתי כדאי להתייעץ עם רופא בנוגע לשחלות הפוליציסטיות- חבל על עוגמת הנפש בניסיונות מיותרים אם אכן צריך לעשות משהו בעניין.

בהצלחה!
לצפיה ב-'ברוכה הבאה לשהות קצרצרה '
ברוכה הבאה לשהות קצרצרה
25/10/2014 | 11:09
74
א. אני במכבי. את ההפניה לבדיקות גנטיות קיבלתי מרופאת הנשים (שעשתה לי בדיקות נוספות, לאדמת ועוד, ולכן חשוב לומר לרופא הנשים שאת מתכננת הריון) אבל את הבדיקות הייתי צריכה לעשות דרך אחות ייעוץ גנטי או משהו דומה לזה ואכן לקח חודש לקבל תור. יש גם סקר גנטי שאפשר לעשות בבילינסון, הוא יותר מקיף ולי גם היה יוצא פחות יקר לו הייתי יודעת עליו. לא יודעת מבחינת תורים.
ב. חומצה פולית כדאי מאוד להתחיל לקחת שלושה חודשים לפני הכניסה להריון, אז אם את מתכננת להרות - תתחילי לקחת. להזיק זה לא יזיק. אני התחלתי לקחת כשלושה חודשים לפני הזמן שבו תכננתי, ובסוף לקחתי תקופה הרבה יותר ארוכה כי ההריון התעכב. זה בסך הכול תוסף מזון.
3 יש כאן כמה פוליציסטיות. אני חושבת שאם את מקבלת מחזור לעיתים רחוקות כנראה תצטרכי עזרה רפואית. הבנתי שזו בעיה קלה יחסית לטיפול, אבל אני חושבת שכדאי לפנות לרופא. בנות פה שמבינות יותר בנושא הזה בוודאי יענו לך.
המון בהצלחה!
לצפיה ב-'עונה'
עונה
25/10/2014 | 12:38
51
א. בדיקות גנטיות - גם אני בכללית. אם אני זוכרת נכון, ביקשתי הפניה מרופאת הנשים שלי וקבעתי תור לאחות יעוץ גנטי. בעלי ואנוכי ישבנו איתה והיא הוציאה לנו רשימה של בדיקות מומלצות ומומלצות פחות לעשות (יש גם בדיקות שהן חינם ואותן אין סיבה שלא לעשות). ישבנו שבוע-שבועיים ובחרנו אילו בדיקות אנחנו רוצים לעשות. לאחר מכן קבעתי שוב תור, נתתי דם ותוך מספר שבועות התוצאות היו אצלינו .
ב. חומצה פולית - ממליצה כבר להתחיל לקחת, למקרה שתיקלטתי מהר
ג. אחרי שמפסיקים גלולות לוקח לגוף להסתנכרן. לדעתי תתני לעצמכם חודש-חודשיים כדי לתת לגוף להתנקות ואחר כך תתחילי מעכבי זקיקים ו-US כדי לראות מה קורה אצלך.
לצפיה ב-'מנסה לענות'
מנסה לענות
25/10/2014 | 16:38
2
41
ממליצה להתחיל לקחת חומצה פולית אפילו היום, יש הגורסים שכל אישה בגיל הפוריות צריכה לקחת חומצה פולית בלי קשר לנסיון להרות ולכן אין שום סיבה בעולם לא להתחיל לקחת. מכיוון שאי אפשר לדעת מתי אכן תקלטי, עדיף לקחת מספיק זמן מראש.
בקשר לבדיקות הגנטיות, אנחנו הלכנו לאחות ייעוץ גנטי של כללית, לא לקח לנו הרבה זמן לקבל תור, שווה לבדוק גם באיזורים סמוכים אולי שם האחות יותר פנויה.
אני אובחנתי ממש לאחרונה כבעלת שחלות פוליציסטיות, אחרי שהפסקתי עם הגלולות חיכיתי במתח לקבל מחזור וכשראיתי שהוא מתמהמה בצורה רצינית הלכתי לרופאת נשים שלי שישר שלחה אותי לעשות פרופיל הורמונלי, אני ממליצה לך לחכות קצת לראות איך הגוף מגיב בלי גלולות ובמידה ואין יותר מידי תגובתיות ללכת לרופא. בכל מקרה לדעתי שווה לעשות תור לבדוק מה קורה שם אחרי הפסקת הגלולות. המון בהצלחה ושהדרך תהייה קצרה ומתוקה 
לצפיה ב-'תודה לכולכן, אתן מקסימות'
תודה לכולכן, אתן מקסימות
25/10/2014 | 17:43
1
29
רק הבהרה -צריך הפניה לאחות יעוץ גנטי של כללית? הייתי בטוחה שאפשר ללכת בלי?
הלוואי וכולנו ניקלט במהרה
לצפיה ב-'לא צריך הפניה'
לא צריך הפניה
25/10/2014 | 18:33
20
ואפשר לקבוע באופן עצמאי באתר של כללית
לצפיה ב-'חדשה פה...'
חדשה פה...
24/10/2014 | 20:53
3
109
היי בנות,כבר 4 חודשים שאנו מנסים, אך ללא הצלחה כרגע :( עברה עלינו תקופה מאוד לחוצה בלי קשר - ותהיתי מי מכן נסתה כל מיני טיפולים משלימים שעזרו והניבו תוצאות כמו: דיקור, מסאז׳, שיאצו וכו. אשמח כמובן לכל טיפ להצלחה :)
לצפיה ב-'אני עשיתי דיקור לפוריות'
אני עשיתי דיקור לפוריות
24/10/2014 | 21:59
2
96
אני לא יודעת אם זה עבד או לא כי באותו החודש עשיתי הזרעה עם הורמונים, אז מה עבד אני לא יודעת, אבל יש הריון
לצפיה ב-''
24/10/2014 | 23:01
1
57
איזה יופי, שיהיה הריון משעמם!יש לך המלצה על דיקור במרכז?
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
25/10/2014 | 01:04
59
אני הולכת (עושה גם קצת טיפולים במהלך ההריון, הם נעימים ואמורים להקל על התסמינים) למיכל פרנק שריר שמקבלת בנס ציונה. הגעתי אליה מהמלצות של בנות פה שהרו במהלך טיפולים אצלה. אני כמובן לא יכולה לדעת מה עובד ומה לא, אבל החלטתי לנסות.
לצפיה ב-'היי, חדשה :)'
היי, חדשה :)
24/10/2014 | 20:10
5
113
שלום, מחפשת קצת תמיכה כי כמה אפשר לחפור כבר לחברה ולבן זוג 
4 חודשים בלי גלולות. עור הפנים חווה רגרסיה לא מבוטלת לגיל ההתבגרות 
החודש התחלתי עם בדיקות ביוץ.
ביום רביעי- פס חלש יחסית לביקורת.
ביום חמישי- פס חזק אבל לא כמו הביקורת.
היום- ציפיתי שיהיה פס ממש חזק, אבל הופיע פס חלש כמו ביום רביעי!
מה זה אומר??

ועוד שאלה- יש עוד מישהי שחווה כאבי ביוץ לא נורמליים שמשביתים אותה ל4 ימים?? זה די סיוט....

תודה ובהצלחה לכולן! 
לצפיה ב-'ברוכה הבאה לשהות קצרצרה!!'
ברוכה הבאה לשהות קצרצרה!!
24/10/2014 | 20:26
4
79
את יודעת מה אורך המחזורים שלך עד כה?
לפעמים חוזק הפסים בבדיקה תלוי במה שעשית לפניי? הקפדת לא לשתות כשעתיים שלוש לפני הבדיקה? הקפדת לבדוק באותה השעה?
ולגבי כאבי ביוץ... גם לי יש אבל לא כאבי תופת ולא 4 ימים...

לצפיה ב-'אממממ'
אממממ
24/10/2014 | 20:35
3
74
לא הקפדתי לא לשתות שעתיים שלוש לפני.... להיפך אני דווקא מקפידה לשתות (מסיבות בריאותיות סבירות).
והבדיקה הייתה בערך באותה שעה של הימים הקודמים- עניין של שעה לפה או לשם.

אז לא הכל אבוד?

בעניין הכאבים אם תראי אותי בימי הביוץ תחשבי שיש לי צירים- קשה לי ללכת, לשבת ולקום
לצפיה ב-'אז...'
אז...
24/10/2014 | 20:46
2
59
קודם כל לא הכל אבוד.... נכנסים להריון מקיום יחסי מין ולא מבדיקת ביוץ....

ההנחיות לביצוע הבדיקה היא להימנע משתייה מספר שעות על מנת למנוע דילול של השתן ולבצע את הבדיקה במחצית השנייה של היום באותה השעה....
גם לי יש כאבי ביוץ חזקים אבל זה עניין של שעה בערך ולא יותר....
בכל מקרה שווה לקיים יחסי מין יום כן ויום לא מספר ימים לאחר המחזור... כל זה כמובן תלוי באורך המחזור...
שיהיה בהצלחה....
לצפיה ב-'לגבי השתייה'
לגבי השתייה
24/10/2014 | 21:56
1
68
כדאי פשוט להפחית את הכמות שעתיים לפני הבדיקה.
לצפיה ב-'תודה לכולם '
תודה לכולם
25/10/2014 | 11:04
17
לצפיה ב-'חיבוקים וקיטורים לסופש'
חיבוקים וקיטורים לסופש
19
51
לצפיה ב-'חייבת לפרוק קצת..'
חייבת לפרוק קצת..
25/10/2014 | 15:05
7
208
יום שישי כבר היה איחור של יומים וכמובן שעשיתי בדיקה..רק כמה חבל שהיא יצאה שלילית וגם שעתיים אחר-כך הגיעה המכשפה..7 חודשים של נסיונות..בודקת ביוץ - מזהה בוודאות. מקמפ"רים..מחכה לאיחור ומתאכזבת מחדש. ובינתיים עוד חברה סיפרה שהיא בהריון.."רק הפסקנו לשמור ונקלטתי בחודש הראשון.."..חברות אחרות כבר חוגגות יום הולדת שנה לילד\ה שלהם ורק אני לא שם..אפילו לא בכיוון. לא רוצה לשמוע על זוגות אחרים שלא הצליחו מלא זמן..לא רוצה לשמוע על "סטטיסטיקה"...רק רוצה לראות שני פסים.
בשורות טובות לכולן.
לצפיה ב-'שולחת לך חיבוק!'
שולחת לך חיבוק!
25/10/2014 | 15:23
1
98
החודש שני פסים ורודים ושמנמנים!
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
25/10/2014 | 20:17
48
וגם לך שיהיה חודש פורה!
לצפיה ב-'את מקיימת יחסי מין עוד לפני הפסים החיובים?'
את מקיימת יחסי מין עוד לפני הפסים החיובים?
25/10/2014 | 17:16
1
121
חשוב להתחיל עוד לפני הפסים כי לפעמים תופסים את הפסים באיחור
לצפיה ב-'לפני אחרי ובמהלך'
לפני אחרי ובמהלך
25/10/2014 | 18:21
95
מקמפרים יום כן יום לא לפני במהלך ואחרי..
לצפיה ב-'אני לא יודעת אם זה מעודד'
אני לא יודעת אם זה מעודד
25/10/2014 | 18:43
123
לחברות שלי כבר יש ילדים בבית ספר... זו לא תחרות. מעבר לזה ברור מאוד שכואב, זה קשה מאוד... יכולה רק להציע חיבוק ומקווה שיקרה לך במהרה. אני יודעת שזה נראה אינסופי, אבל בסוף יגיע החודש שבו זה ישתנה. מחזיקה לך אצבעות שהוא ממש קרוב.
לצפיה ב-'עשיתם בדיקת זרע?'
עשיתם בדיקת זרע?
26/10/2014 | 08:47
1
19
לצפיה ב-'עשינו..מחכים לתשובות'
עשינו..מחכים לתשובות
26/10/2014 | 09:10
19
לצפיה ב-'יוא"ב 13 בדיקה שלילית'
יוא"ב 13 בדיקה שלילית
25/10/2014 | 15:22
5
147
שלוש שנים וארבעה חודשים.
כואב לי.
מחר יהיה טוב יותר!
לצפיה ב-' כתבתי לך במקום אחר בפורום'
כתבתי לך במקום אחר בפורום
25/10/2014 | 18:45
4
98
שאלתי אם עשית בירור מקיף לנושא ההפלות החוזרות? קרישיות זה סופר חשוב לבדוק אבל יש גורמים נוספים, ולעניות דעתי כדי לשלול שאין חלילה משהו אחר. נתקלתי במרפאה בשיא שמתמחה בזה והם בטח לא היחידים.
עם בדיקה שלילית ביואב 13 עוד יש סיכוי... לא רוצה לנטוע תקוות שווא אבל מחזיקה לך אצבעות שבכל זאת...
לצפיה ב-'*כדאי, בשיבא'
*כדאי, בשיבא
25/10/2014 | 18:46
24
לצפיה ב-'תודה קייסי'
תודה קייסי
25/10/2014 | 18:48
2
67
אני אמצא השבוע רופא פריון ובמקביל לקופרמינץ אתחיל בירור יסודי ומעמיק.
האם את יכולה להמליץ לי על רופא פריון? איך זה בכלל עובד?
לצפיה ב-'לרופא פריון צריך הפניה מרופא נשים'
לרופא פריון צריך הפניה מרופא נשים
25/10/2014 | 19:54
1
53
אני טופלתי אצל ד״ ר ערן הורוביץ שמקבל במכבי וכללית, הוא נחמד מאוד.
אני לא בטוחה אם בירור הפלות חוזרות ובירור פריון זה אותו דבר... בכל מקרה קופרמינץ נראה לי כתובת טובה כי מעבר להיותו מומחה לקרישיות הוא מנהל יחידה להריון בסיכון גבוה. גיסתי טופלה אצלו והייתה מאוד מרוצה (ושלושת אחייניי המתוקים הם בהחלט הצלחה .
לצפיה ב-'האמת שייתכן שגם הפניה מרופא משפחה מספיקה'
האמת שייתכן שגם הפניה מרופא משפחה מספיקה
25/10/2014 | 19:55
41
זה תלוי גם בקופה, אני במכבי.
לצפיה ב-'צריכה התייעצות מה אתן הייתן עושות?'
צריכה התייעצות מה אתן הייתן עושות?
25/10/2014 | 23:38
4
157
שלום בנות יקרות,
עברתי ניתוח להסרת ציסטה לפני חודשיים.
העניין הוא שאני סובלת מדימומיםלא סדירים דבר שמקשה על הכניסה שלי להיריון מזה שנה וחדשיים.
הרופא פוריות  שלי אומר שהוא כמעט בטוח שזה בגלל חוסר איזון הורמונלי ואילו רופא אחר שהתעייעצתי אמר לי לעשות היסטרוסקופיה כדי לראות שזה לא פוליפ שמדמם. 
הרופא פוריות אמר בתגובה שזה לא יכול להיות פוליפ כי יש לי רירית עבה וכו'...
בקיצור אני מתה מפחד מהבדיקה, לא יודעת אם היא מיותרת וממש לא בא לי לעשות עכשיו ניתוח נוסף במידה וימצאו לי שם משהו...
הייתן לוקחות איקקלומין ומתחילות מבלי לעשות את ההיסטרוסקויפה?
לצפיה ב-'הייתי מנסה להתייעץ בפורום פוריות'
הייתי מנסה להתייעץ בפורום פוריות
26/10/2014 | 00:59
2
93
אני חושבת ששם יש יותר בנות שיוכלו לסייע לך בזה. המון בהצלחה!!
לצפיה ב-'קייסי תודה על התגובה אך היא לא במקום.'
קייסי תודה על התגובה אך היא לא במקום.
26/10/2014 | 01:07
91
אניחושבת שכל הבנות פה, לפחות לעניות דעתי, מאותגרות פריון.
אז את לא צריכה להפנות אותי לפורום פוריות.
יש פה בנות שעברו את הבדיקה הזאת, לכן שאלתי כאן.
לצפיה ב-', לא התכוונתי לפגוע, רציתי לעזור'
, לא התכוונתי לפגוע, רציתי לעזור
26/10/2014 | 09:00
78
אני אישית לא מכירה כאן הרבה בנות שעברו היסטרוסקופיה, (בניגוד לצילום רחם למשל שלא מעטות כאן עברו, כולל אני) אז חשבתי שלשאלה המסוימת הזו יש יותר סיכוי שיידעו לענות לך שם מאשר כאן. כאן חלק גדול מהבנות הן בשלבים התחלתיים של ניסיונות הכניסה להריון, ומבינות יותר בבדיקות ביוץ וחום השחר מאשר בבדיקה המסוימת הזו. לא רציתי ששאלתך תישאר ללא תשובה, ולכן הצעתי שתשאלי שם. ממש לא התכוונתי שאסור לך לשאול פה או שהשאלה כאן לא במקום, פשוט חשבתי ששם יש יותר סיכוי שתקבלי תשובה.
זה לא בהכרח נכון שכולן פה מאותגרות פריון, יש פה גם נשים בשלבים התחלתיים של ניסיונות אבל זה לא באמת משנה. יש פה מקום גם למי שמנסה חודשיים וגם למי שבשנה פלוס עם בדיקות וטיפולים.
לצפיה ב-'היסטרוסקופיה בדיקה לא כואבת שמראה את מבנה'
היסטרוסקופיה בדיקה לא כואבת שמראה את מבנה
26/10/2014 | 08:45
79
הרירית. לדעתי כדאי לבצע אותה כדי לשלול בעיות מבניות ברירית שלא רואים באולטרסאונד. אין לך מה לפחד מהבדיקה.
אני לא הייתי לוקחת איקקלמין לפני שהייתי מוודאת שהכל תקין מבנית.
לצפיה ב-' רפואי וטיפולייט לסופש'
רפואי וטיפולייט לסופש
4
לצפיה ב-' מבייצות ביחד לסופש '
מבייצות ביחד לסופש
24/10/2014 | 15:59
4
38
לצפיה ב-'סוף כל סוף יש לי שאלת ביוץ! '
סוף כל סוף יש לי שאלת ביוץ!
26/10/2014 | 06:38
3
131
כתשעה חודשים לאחר שהפסקתי גלולות, סוף כל סוף אני מגיעה לביוץ המיוחל
השאלה שלי היא כזו - הזרקתי אוביטרל בשמונה בערב ביום חמישי, מה שאומר שהביוץ היה בשישי או בשבת, נכון?
אז ממתי אני סופרת יוא"בים? מהיום?
לצפיה ב-'בוקר טוב :)'
בוקר טוב :)
26/10/2014 | 07:29
1
101
קמת מוקדם מההתרגשות? חח
כן את סופסוף ביואבים!
לצפיה ב-'לצערי לא '
לצערי לא
26/10/2014 | 08:22
87
אני סתם עובדת משמרת בוקר. תודה!
מחכה לעדכונים ממך
לצפיה ב-'אם הבנתי נכון'
אם הבנתי נכון
26/10/2014 | 16:13
60
הביוץ הוא 36 שעות אחרי האוביטרל.
המון בהצלחה!!!
לצפיה ב-'שאלות והתייעצויות לסופש '
שאלות והתייעצויות לסופש
24/10/2014 | 15:59
16
31
לצפיה ב-'מיליון סימנים - איך לא נשאבים לזה?'
מיליון סימנים - איך לא נשאבים לזה?
22/10/2014 | 23:10
14
259
יוא"ב 9 תכף ובימים האחרונים לא ישנה טוב בלילות (מתעוררת המון), כל מיני רחשושים בבטן, הפרשות שקופות צמיגיות כמו בביוץ אבל פחות משמעותית.
נפיחות מטורפת בבטן (בין היתר מגזים), עליתי קצת במשקל (2 קילו) לחלוטין לא מבינה מה קורה בגוף.
מנסה לא להישאב למחשבה שאולי אלה הם סימנים אבל איך אפשר שלא?
לצפיה ב-'לדעתי- אי אפשר לא להשאב לזה'
לדעתי- אי אפשר לא להשאב לזה
23/10/2014 | 09:59
125
כשאני נכנסתי להריון עשיתי לעצמי שיחות שזאת עדיין ההתחלה ואני צריכה לחכות לדופק כי רק אז אני אדע שהכל בסדר... אבל זה קשה, כי מהשלב שבו את רואה 2 פסים את מרגישה שאת בהריון ואת עומדת להפוך לאמא ויש התרגשות שקשה להסתיר אותה (אפילו מעצמך)
אל תלחמי בעצמך- תני לעצמך להרגיש אבל תנסי גם להשאיר מחשבה על כך שזה לא וודאי עדיין

מאחלת המון בהצלחה
לצפיה ב-'ספרי לי על זה'
ספרי לי על זה
23/10/2014 | 10:08
6
157
יואב 6 היום ומליון סימנים, אך אני על אוביטרל וצריכה לחכות לפחות ליואב 8 לראות אם עדיין יש סימנים אחרי שיצא האוביטרל מהגוף
לצפיה ב-'לא התאפקתי הבוקר'
לא התאפקתי הבוקר
23/10/2014 | 10:21
5
179
עשיתי בדיקה וכמובן שיצאה שלילית. מה הבדיקה הכי רגישה שיש היום בשוק?
עשיתי עם בדיקה שמוכרים במכבי ולא כתוב שם שניתן לזהות כמה ימים לפני האיחור...
בכל מקרה מנסה לא להספיד בינתיים
לצפיה ב-'מתי צפוי המחזור לא להגיע?'
מתי צפוי המחזור לא להגיע?
23/10/2014 | 13:11
3
50
לצפיה ב-'אצלי המחזור מגיע אחרי 12 ימי ביוץ'
אצלי המחזור מגיע אחרי 12 ימי ביוץ
23/10/2014 | 15:04
2
89
אז אני מניחה שעוד 3 ימים אבל זה לא תמיד ככה. לפעמים גם ביום ה-14.
את יודעת איזו בדיקה היום בשוק הכי רגישה?
בא לי להתאפק ולא לעשות בדיקה בכלל עד שבוע הבא ואז ללכת לבדוק בטא וזהו אבל אני יודעת שאני אשבר
לצפיה ב-'מגיע 12 ימים אחרי ביוץ התכוונתי :) '
מגיע 12 ימים אחרי ביוץ התכוונתי :)
23/10/2014 | 15:09
33
לצפיה ב-'אני לא קונה'
אני לא קונה
23/10/2014 | 17:46
104
יש לי סטוק מאיביי בינתיים אז לא כל כך יודעת מה יש שם.
אם את בטוחה ביום הביוץ נסי לבדוק ביום האיחור. או יום לפני. אמורה כבר לקבל תשובה אמינה.
לצפיה ב-'אני אישית ממליצה על הבדיקה הדיגיטלית של קלירבלו'
אני אישית ממליצה על הבדיקה הדיגיטלית של קלירבלו
23/10/2014 | 17:16
105

היא יקרה יותר אבל מאוד מדוייקת ואפילו רושמת לך באיזה שבוע את

בהצלחה

לצפיה ב-'אוף! מתחילה להספיד. '
אוף! מתחילה להספיד.
24/10/2014 | 15:00
1
111
מיחושים בבטן כמו לפני מחזור. איזה מבאס. בטח יגיע מחר
לצפיה ב-'איזה יואב את?'
איזה יואב את?
24/10/2014 | 17:04
29
לצפיה ב-'אני מבקשת לשרשר למקום הנכון בפעם הבאה'
אני מבקשת לשרשר למקום הנכון בפעם הבאה
24/10/2014 | 16:03
3
89
גם ככה קשה לי לארגן את הפורום. תודה על ההתחשבות

כל התסמינים מתאימים גם להריון וגם לקבלת מחזור. הכי טוב לחכות לאיחור ואז לבדוק.
לצפיה ב-'מצטערת שלא שרשרתי לפי הכללים :) '
מצטערת שלא שרשרתי לפי הכללים :)
25/10/2014 | 09:37
2
68
היום אני ביוא"ב 11, אתמול היו ממש כאבי מחזור. בתחתונית הייתה הכתמה ורדרדה קטנה וקצת הפרשה חומה בניגוב וזהו. לא היה כלום מאז. לדעתי זה המחזור שבדרך.
יכול להיות שזאת השתרשות בשלב כזה?
לצפיה ב-'קשה לדעת בשלב הזה.'
קשה לדעת בשלב הזה.
25/10/2014 | 10:20
1
64
אם זאת השתרשות תוכלי לראות תשובה חיובית עוד יומיים.
לצפיה ב-'טוב זהו...אני לחלוטין מספידה. התחילו הפרשות חומות. '
טוב זהו...אני לחלוטין מספידה. התחילו הפרשות חומות.
25/10/2014 | 11:51
83
עוד חודש הלך.
לצפיה ב-'יתכן ביוץ?'
יתכן ביוץ?
26/10/2014 | 01:34
70
היי, אני בדיוק 7 ימים מתחילת מחזור (קיבלתי שבת שעברה בבוקר),דקירות רחם היום בערב ומאתמול קצת הפרשות.. האם יתכן ביוץ מוקדם? אפילו לא טרחתי להתחיל לבדוק...אוף! הגוף שלי משתגע!!!יש לציין מחזורים סדירים 27-30 יום..תודה
לצפיה ב-'רפואי וטיפולייט לסופשבוע '
רפואי וטיפולייט לסופשבוע
24/10/2014 | 15:41
17
40
לצפיה ב-'התייעצות לגבי צילום רחם'
התייעצות לגבי צילום רחם
24/10/2014 | 15:56
14
109
טוב אז עוד חודש אבוד..מנסים כבר 7 חודשים..המכשפה הגיעה..ועוד הייתי אופטימית ובדקתי בבוקר ויצא שלילי.
אז השבוע הבעל עשה בדיקת זרע ואמרו לו תשובות אחרי שבועיים. אני כבר עשיתי בדיקות ראשוניות של פרופיל הורמונאלי. הכל תקין. מזהה ביוץ והכל.
הבנתי שהשלב הבא זה צילום רחם. מה אתן אומרות לבקש הפנייה? כי הבנתי שאפשר לעשות עד יו"מ 14 ולוקח מלא זמן לקבוע תור..ולא בא לי להפסיד עוד חודש
לצפיה ב-'יש משהו שגורם לך לחשוב שאת זקוקה לצילום רחם?'
יש משהו שגורם לך לחשוב שאת זקוקה לצילום רחם?
24/10/2014 | 16:06
4
74
7 חודשים זה לא המון זמן. בדרך כלל מחכים שנה לפני שמתחילים בדיקות פנימיות.

לצפיה ב-'חוץ מהרצון העז להיות כבר בהריון..אין באמת סיבה..'
חוץ מהרצון העז להיות כבר בהריון..אין באמת סיבה..
24/10/2014 | 16:09
3
77
לי אישית זה מרגיש כמו נצח....המחזור סדיר. מזהה בוודאות כל חודש ביוץ. מקמפרים יום כן יום לא וזה לא נקלט. שנינו בריאים..אני בת 29.
לא מוכנה לקבל את העובדה שזה רק סטטיסטיקה..
לצפיה ב-'אתם מתחילים לקיים יחסי מין לפני הביוץ וממשיכים לקיים יחסים'
אתם מתחילים לקיים יחסי מין לפני הביוץ וממשיכים לקיים יחסים
24/10/2014 | 16:11
2
98
גם כמה ימים אחרי הביוץ? הרבה בנות לא יודעות שלפעמים הביוץ הוא בעצם כמה ימים אחרי שחשבנו שזיהינו ביוץ והן מפספסות את הזמן הנכון.

לצפיה ב-'כן גם אחרי...'
כן גם אחרי...
24/10/2014 | 16:14
1
79
אולי שווה לבקש מעקב זקיקים? זה מתבצע אצל הרופא נשים? כי שלי עובד רק פעמיים בשבוע...
לצפיה ב-'כדאי מאד לעשות מעקב זקיקים'
כדאי מאד לעשות מעקב זקיקים
24/10/2014 | 16:16
84
המעקב הוא במכון אולטרסאונד ולא אצל הרופא. הוא יתן לך הפניה. כדאי לבדוק 3 חודשים ואז תדעי בוודאות מתי את מבייצת.
להתחיל לקיים יחסי מין עוד לפני שרואים פסים חיובים בבדיקת ביוץ.
לצפיה ב-'שלב שני'
שלב שני
24/10/2014 | 16:58
83
בהחלט צילום רחם... אמממ...מה... לא כל רופא נשים ייתן לך הפנייה לפני שתעבור שנה של ניסיונות במידה והכל תקין... הוא יסביר לך שזה עניין סטטיסטי...
אצלי גם במהלך כל התקופה (15 חודשים!!) הכל "תקין", הרופא ממש התעקשה שאחכה לשנה ורק לאחר מכן נתנה לי הפנייה למרפאת פוריות...וכל הסיפור שבא אחרי זה...
אז... במידה ולדעתך הכל תקין עד כה ויש לך אפשרות לצילום רחם... לכי על זה.... אומרים שגם במידה והצילום תקין הוא עדיין מעלה סיכויי קליטה...
שיהיה בהצלחה!
לצפיה ב-'אגב את הצילום'
אגב את הצילום
24/10/2014 | 22:02
2
75
עושים אחרי המחזור ולפני קיום יחסים שוב. מומלץ לפני הביוץ כדי לא לפספס אותו.
שבועיים לתוצאות בדיקת זרע? מוזר, לנו היה תוך יומיים בערך...
לצפיה ב-'כן אני יודעת...'
כן אני יודעת...
25/10/2014 | 14:43
1
45
בגלל זה אני מתייעצת..כי אני ביו"מ 2 ולא בא לי להספיד עוד חודש. בעלי עשה בדיקה בכללית במרכז לאשה וזה מה שאמרו לו. 
קייסי את גם במכבי..כמה זמן מראש לקח לך לקבוע צילום רחם?
לצפיה ב-'אני התקשרתי ביום חמישי'
אני התקשרתי ביום חמישי
25/10/2014 | 18:39
31
אחרי שקיבלתי הפניה מהרופא והצלחתי לקבוע תור לשני בבוקר וקיבלתי את טוגנדרייך שנחשב מאוד מומלץ. אני חושבת שהיה לי מזל ואולי היה ביטול, זה היה בזמן צוק איתן ואולי מישהי ביטלה. שמעתי גם על תורים הרבה יותר רחוקים, אם כי דווקא הרופא שלי לא חשב שבהכרח ייקח הרבה זמן לקבוע.
לצפיה ב-'אולי לפני צילום רחם כדאי לעשות מעקב זקיקים? '
אולי לפני צילום רחם כדאי לעשות מעקב זקיקים?
25/10/2014 | 09:38
4
53
כדי לראות מה קורה בגוף שלך במהלך הביוץ.
לצפיה ב-'אבל ממה שהבנתי מעקב זקיקים זה מאוד שטחי'
אבל ממה שהבנתי מעקב זקיקים זה מאוד שטחי
25/10/2014 | 14:45
3
49
כבר לפני חודש הרופא נשים סתם רצה לראות אם יש זקיק והכל תקין והיה תקין. ורק בצילום רחם באמת אפשר לראות אם יש בעיה ברירית או משהו...אוף כבר לא יודעת מה לעשות. רק רוצה לקבל תשובות למה אני לא בהריון?!?!?
לצפיה ב-'צילום רחם לא בודק רירית'
צילום רחם לא בודק רירית
25/10/2014 | 18:36
44
אלה שני דברים שונים. מעקב זקיקים יכול להיות מאוד מדויק אם הוא מלווה בבדיקות דם, ואז ניתן לזהות בדיוק מתי הביוץ ומה קורה אם רמות ההורמונים. במעקב זקיקים בודקים גם את עובי הרירית - רואים את זה בא״ס.
צילום רחם בודק משהו אחר - מזריקים יוד ובודקים אם יש חסימות כלשהן בחצוצרות, אם יש איזושהי חסימה פיזית שמפריעה לכניסה להריון. במקרה של חסימות קטנות יכולים גם לנסות לפתוח אותן בצילום  (פעולה שלפי  הסיפורים כואבת. בכלל, אני לקחתי שני אופטלגין כחצי שעה לפני הצילום, הרופא שלי המליץ לקחת משככי כאבים).
לצפיה ב-'אני יכולה לספר לך את הסיפור שלי.. אולי יעודד קצת..'
אני יכולה לספר לך את הסיפור שלי.. אולי יעודד קצת..
26/10/2014 | 08:56
1
70
אין דבר שיותר רציתי מלהיות בהריון!
10 חודשיים ניסינו וכלום! כל חודש אכזבה ומחזור ובכי ודיכאון!
כבר איבדתי אמונה שאי פעם אצליח להיכנס להריון.
כבר אחרי חצי שנה עשיתי פרופיל הורמונלי, בדיקת זרע וכו' הכל יצא תקין ב"ה
הדבר היחיד שפחדתי לעשות זה צילום רחם (ובאמת לא עשיתי בסופו של דבר), הלכתי לרופא מומחה פרופסור
והוא אמר לי שנתחיל עם איקאקלומין למרות שיש לי ביוץ והכל תקין זה יכול לעזור ומקסימום לא יצליח אמר שנתחיל הזרעות להגביר את הסיכויים, התחלתי חודש אחד איקאקלומין ולא נקלטתי.. חודש שני הייתי צריכה להתחיל הזרעה והרופא היה חולה באותו שבוע... מיד פניתי לרופא אחר ששח אותי למעקב זקיקים ובאותו יום שעשיתי אמר שאני כבר ממש לקראת ביוץ
ולקמפר במשך שלושה ימים.. זה מה שעשיתי (ודרך אגב ניסיתי בבוקר אומרים שבבוקר הזרע מאוד איכותי) ובאותו חודש נקלטתי תודה לאל!! 11 חודשיים חיכיתי שנראו כמו נצח!! לא האמנתי שראיתי 2 פסים!
אז באותו חודש זה היה סבב איקאקלומין שני + מעקב זקיקים וואלה זה הצליח!
אז תתעודדי אם הכל תקין אצלכם בסופו של דבר זה יקרה, תנסי להתעסק בדברים אחרים קצת (אני באותו חודש עברתי דירה אז הדירה מאוד העסיקה אותי) בהצלחה!! מאחלת לך ולכל מי שרוצה להיקלט במהירות להריון תקין ובריא!

לצפיה ב-'בהחלט מעודד..'
בהחלט מעודד..
26/10/2014 | 09:59
40
קודם כל המון מזל טוב! ותודה ששיתפת בסיפור שלך.בהחלט מעודד!מקווה באמת שההריון המיוחל יקרה בקרוב. ואני ממש מנסה להתעסקבדברים אחרים, זה פשוט הימים הראשונים של המחזור שמדכאים.
לצפיה ב-'ווסת לא סדירה ובדיקות דם!'
ווסת לא סדירה ובדיקות דם!
24/10/2014 | 22:17
1
80
היי לכולן,התחלתי בכמה החודשים האחרונים להיות קוראת סמויה בפורוםוצוברת ממכן לאט לאט המון ידעאני ובעלי מנסים כמה חודשים להיכנס להריון ( בנתיים בלי יותר מדי בדיקות, אלא אומרים שאם יבוא אז יבוא)משום מה בחודשיים האחרונים אני לא מקבלת מחזור (אתמול שוב בדיקת דם ששללה הריון)ביום ראשון אתחיל לקחת כדורים כדי לקבל את הוסת.בפעם האחרונה שהייתי אצל הרופא ודיברנו על המחזור שהוא לא סדיר. (מאז שאני ילדה המחזור שלי לא סדיר)הוא נתן לי לעשות בדיקות דם (אחת בין היום השני לחמישי ועוד אחת לא זוכרת באיזה יום, אבל זאת כנראה בדיקה לבדיקת הביוץ לפי מה שאני מבינה)אשמח קצת שתשתפו אותי מהידע שלכן מה אומרות הבדיקות? האם להתחיל לחשוש?כל תרומת ידע תעזור ליתודההההה.  ;)
לצפיה ב-'בדיקה בין היום השני לחמישי למחזור '
בדיקה בין היום השני לחמישי למחזור
24/10/2014 | 23:10
61
זו בדיקת פרופיל הורמונלי, שבודקת רמות שונות של הורמונים ויכולה לעזור להבין מה קורה.
לצפיה ב-'מילון'
מילון
23/10/2014 | 16:09
1
90
הי מישהי יכולה לתרגם לי את המילים.כדי שאוכל להבין את המילים.תודה רבה
לצפיה ב-'אני מניחה שאת מתכוונת'
אני מניחה שאת מתכוונת
24/10/2014 | 00:01
76
לפירוש לקיצורים.
לקמפר - לקיים מצוות פרו ורבו (יעני לעשות סקס).
יוא"ב - יום אחרי ביוץ.
יו"מ - יום מחזור. הספירה היא מתחילת הדימום הממשי.
לצפיה ב-'האם ניתן לבצע בדיקת הריון לפני האיחור?'
האם ניתן לבצע בדיקת הריון לפני האיחור?
23/10/2014 | 09:46
1
83
ואם כן, כמה זמן לפני ואיזו בדיקה מספיק רגישה לזהות?
לצפיה ב-'יש בדיקות שהן רגישות יותר'
יש בדיקות שהן רגישות יותר
23/10/2014 | 09:49
87
ומתיימרות לגלות לפני האיחור אבל אם יוצא לך שלילי אל תסיקי שאת לא בהריון
אם היא חיובית אז מזל טוב

אני אישית ממליצה על הבדיקה הדיגיטלית של קלירבלו היא יקרה יותר אבל מאוד מדוייקת ואפילו רושמת לך באיזה שבוע את

בהצלחה
לצפיה ב-'אשמח לעזרה-ביוץ'
אשמח לעזרה-ביוץ
22/10/2014 | 14:29
9
110
אז אנחנו החלטנו להתחיל לנסות..
אני סיימתי ב11/10 את החפיסה של הגלולות, שבוע לאחר מכן, ביום שבת 18/10קיבלתי(זה תמיד שבוע אחרי)
ועכשיו אני בעצם לקראת סופו של במחזור.

קניתי ערכת ביוץ, וכתוב בהוראות שיש 5 ערכות בדיקה, ושאם המחזור שלי הוא 28 יום(הגלולות הן 21+ 7 ימים עד שאני מקבלת)
אני צריכה מהיום הראשון של המחזור לספור 11 ימים ואז להתחיל לבדוק ביוץ.

זה אומר בעצם שאני צריכה להתחיל לבדוק ביום רביעי ה29/10 שבוע הבא..
אבל במקום אחר שראיתי שכותבים על ביוץ היה כתוב לבדוק ישר אחרי שנגמר המחזור..
אז מה בעצם הדבר הנכון?
מתי בערך אמור להתחיל הביוץ שלי?

תודה מראש,הדר:)

לצפיה ב-'אני הבנתי שצריך להתחיל לבדוק אחרי 11 ימים'
אני הבנתי שצריך להתחיל לבדוק אחרי 11 ימים
22/10/2014 | 14:39
6
82
אבל בלי קשר הבנתי שצריך להפסיק גלולות לכמה זמן ורק אז להתחיל לנסות ולא ישר במחזור הראשון...
אני יודעת שיש סיכויים לעוברים מרובים ופרט לזה לא יודעת איזה השפעות אחרות יש
לצפיה ב-'תודה על התשובה, בנוגע להפסקה..'
תודה על התשובה, בנוגע להפסקה..
22/10/2014 | 14:53
5
59
הלכתי לשוחח עם הגניקולוג שלי
מכיוון שגם אני שמעתי את הטענה על הפסקה, והוא אומר שזה לא נכון, זה סתם סיפורים שרצים בין אנשים ואין כל מניעה להיכנס להריון מיד אחרי.

לצפיה ב-'וואלה..מעניין... מה הוא אמר בנוגע לריבוי עוברים?'
וואלה..מעניין... מה הוא אמר בנוגע לריבוי עוברים?
22/10/2014 | 14:58
4
57
כי אני הבנתי שבגלל שהגוף לא ייצר הרבה זמן ביציות אז בחודש (חודשים?) הראשון הוא יכול לייצר נגיד פתאום 2 ביציות ביחד במקום אחת...
לצפיה ב-'לא שאלתי על כך,והוא לא ציין שום דבר על ריבוי עוברים'
לא שאלתי על כך,והוא לא ציין שום דבר על ריבוי עוברים
22/10/2014 | 15:09
3
45
ממה שאני הבנתי, ברגע שמפסיקם לבלוע את הגלולות החומר כבר לא בגוף ולכן לא משפיע על העובר שאולי יווצר שלושה שבועות לאחר ההפסקה.
לא שאני מבינה יותר מידי בנושא ואולי אני טועה,
אבל לדעתי הגוף מייצר את אותן כמו הביציות גם עם גלולות, כל ההבדל זה שהגלולות משחררות חומר ש"עובד על הגוף" ובעצם קובעות לו מתי לקבל את המחזור.
לא ידוע לי שהן משפיעות על הייצור או השחרור של הביצית.. אבל שוב אולי אני טועה.
מעולם לא בדקתי את הנושא.

לצפיה ב-'אולי מישהו כאן תדע אני בכלל הבנתי שהדימום עם גלולות '
אולי מישהו כאן תדע אני בכלל הבנתי שהדימום עם גלולות
22/10/2014 | 15:15
2
54
מדומה..לא נוצרות ביציות בכלל (אין ביוץ)

לצפיה ב-'בכל מקרה בהצלחה '
בכל מקרה בהצלחה
22/10/2014 | 15:18
23
לצפיה ב-'אין ביוץ עם גלולות והדימום שיש הוא לא באמת מחזור'
אין ביוץ עם גלולות והדימום שיש הוא לא באמת מחזור
22/10/2014 | 21:12
64
יש רופאים שממליצים לחכות קצת אחרי הפסקת גלולות ויש שלא. בודקים מסביבות היום ה-11, תלוי באורך המחזורים. אין טעם לבדוק מיד בתום הווסת. בהצלחה!
לצפיה ב-'בעיקרון'
בעיקרון
22/10/2014 | 15:14
65
קצת קשה לדעת מה אורך המחזורים שלך בגלל שעדיין לא היה לך מחזור ללא גלולות.
גם לי היה מחזורים של 28 ימים כשהייתי על גלולות אבל בלי גלולות המחזורים שלי קצת ארוכים יותר, והבדיקות ביוץ החיוביות שלי מופיעות רק לקראת יו"מ 20.

במקומך הייתי מתחילה לבדוק ביוץ מיו"מ 10 אבל קחי בחשבון שיכולים להיות הרבה ימים עם בדיקות שליליות.

בקשר לאם אפשר להתחיל לנסות ישר אחרי הפסקת גלולות - גם הגניקולוג שלי אמר שאין עם זה שום בעיה.
באופן אישי בחודש הראשון לא בדקתי ביוץ ורק כשקיבלתי קצת מושג לגבי אורך המחזור התחלתי לבדוק.
לצפיה ב-'ממליצה לך להזמין בדיקות ביוץ מאיביי'
ממליצה לך להזמין בדיקות ביוץ מאיביי
23/10/2014 | 09:06
53
הערכה של חמש בדיקות שקונים בסופר פארם גם יקרה וגם לא תספיק לך כי את לא באמת יודעת עדיין מה אורך המחזור ומתי הביוץ יגיע...
לצפיה ב-'הפרשות! בואו נדבר על זה רגע..'
הפרשות! בואו נדבר על זה רגע..
22/10/2014 | 12:03
1
156
שלום לכן..

אני חייבת להבין כמה דברים על הפרשות.
ולפני זה טיפונת הקדמה - הפסקתי לקחת גלולות לפני כ7 חודשים,
בהתחלה לא ממש ניסינו, רק לא מנענו והתרגלנו לרעיון שאנחנו מתחילים לנסות,הריון וכו..
כשראינו שזה לא הולך אחרי כמה חודשים התחלתי לנסות להבין את הגוף שלי ואת ההפרשות שלי.
ואז הבנתי איך נראית הפרשה של ביוץ, (שקופה, סמיכה כמו חלבון של ביצה,לא?)
קיצר מפה לשם שבוע שעבר היו לי בערך 3 ימים עם הפרשות כאלה, זה הגיוני?
לא אמורה להיות הפרשה כזו פעם אחת בחודש? בזמן הביוץ?
קצת מבולבלת 
לצפיה ב-'הבנתי שהפרשות פוריות מתחילות כמה ימים לפני הביוץ'
הבנתי שהפרשות פוריות מתחילות כמה ימים לפני הביוץ
22/10/2014 | 21:13
99
זה לא רק בזמן הביוץ, אבל לא מבינה בזה הרבה.
לצפיה ב-'יום 11 לאחר הזרעה כמה בטא צריכה לצאת אם חיובי?'
יום 11 לאחר הזרעה כמה בטא צריכה לצאת אם חיובי?
22/10/2014 | 11:35
11
200
עשיתי הבוקר בדיקה ביתית ויצא פס חלש חלש אבל בהחלט נראה
טסתי לעשות בטא ועכשיו מתה מפחד שעשיתי מוקדם מדי
וכמה פרוגסטרון צריך להיות? כי אני בלי תמיכה החודש ואולי כדאי להוסיף?
אני יודעת שאני נשמעת היסטרית אבל אני באמת לחוצה עכשיו.

לצפיה ב-'תקחי את התשובה שלי בעירבון מוגבל'
תקחי את התשובה שלי בעירבון מוגבל
22/10/2014 | 13:25
1
123
אף פעם לא הייתי בהריון לכן אני לא יכולה להגיע לך ב-100%, אבל ערכי הפרוגסטרון צריכים להיות בעשרות (מ-20-30 זה בסדר אם אני לא טועה). אם את ביוא"ב 11 ואת בהריון, אני משערת שהבטא שלך תהיה נמוכה. בכל מקרה הייתי חוזרת על בדיקות הדם ביום ראשון כדי לוודא נכונות.
לצפיה ב-'פרוגסטרון מתברר אמור להיות מעל 40 בהיריון '
פרוגסטרון מתברר אמור להיות מעל 40 בהיריון
22/10/2014 | 14:54
88
לגבי הבטא עוד אין תוצאות

לצפיה ב-'מתברר שחיובי!!! אבל בדקתי מוקדם מדי אז הערך נמוך'
מתברר שחיובי!!! אבל בדקתי מוקדם מדי אז הערך נמוך
22/10/2014 | 17:31
6
182
בטא 33
ובמקום לשמוח אני רק חושבת שאולי זה כימי וכולי
מאחוריי כבר הריון אחד שלא התפתח כתקין כי לא היה דופק.
למה בדקתי כ"כ מוקדם?

לצפיה ב-'מחזיקה לך אצבעות שזה יעלה'
מחזיקה לך אצבעות שזה יעלה
22/10/2014 | 20:53
3
87
זה באמת יכול להיות מוקדם מדי.
לצפיה ב-'הלוואי תודה'
הלוואי תודה
23/10/2014 | 10:48
28
לצפיה ב-'kasey שלחתי לך מסר תוסיפי אותי לקומונה '
kasey שלחתי לך מסר תוסיפי אותי לקומונה
25/10/2014 | 10:37
1
24
לצפיה ב-'שולחת לך מסר תכף'
שולחת לך מסר תכף
25/10/2014 | 10:54
13
לצפיה ב-'מחזיקה אצבעות שימשיך להתפתח תקין!'
מחזיקה אצבעות שימשיך להתפתח תקין!
23/10/2014 | 10:02
1
47
יוא"ב 11 זה באמת די מוקדם, אני מקווה שביוא"ב 14-15 כבר תראי בטא גבוהה!
לצפיה ב-'אמן אמן-תודה!'
אמן אמן-תודה!
23/10/2014 | 10:49
23
לצפיה ב-'יש תוצאות?'
יש תוצאות?
24/10/2014 | 17:05
1
29
לצפיה ב-'אאהה ראיתי עכשיו '
אאהה ראיתי עכשיו
24/10/2014 | 17:06
29
לצפיה ב-' נפתח פורום קצת אחרת '
|*| נפתח פורום קצת אחרת |*|
22/10/2014 | 11:20
10
מי מאיתנו לא מרגיש שונה לפעמים? או מוזר? שקשה לנו להשתלב בחברה.
פורום קצת אחרת נועד לאנשים שמרגישים קצת שונים וחריגים בחברה ורוצים להכיר אנשים שמרגישים כמוהם.

אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולייעץ ולהתייעץ, לחבק ולנחם, לשתף בחוויות טובות ובחוויות לא טובות, לחלוק רגשות ופשוט לדבר.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'שאלה- תרופה בשם ארקוקסיה נגד דלקת שרירים'
שאלה- תרופה בשם ארקוקסיה נגד דלקת שרירים
22/10/2014 | 09:30
118
מישהי יודעת האם מותר לקחת כשמנסים להכנס להריון?
לא בדיוק ספרתי לאורתופד שאנחנו מנסים וקראתי היום את העלון הוהיו שם כל מיני הערות שאם אפילו מנסים צריך לשאול רופא..(בחיים לא נתקלתי בדבר כזה)
מישהי יודעת מניסיון האם מותר? 
לצפיה ב-'זה שלילי נכון? '
זה שלילי נכון?
21/10/2014 | 22:17
16
290
היי בנות, מצרפת את הבדיקת ביוץ.
אשמח אם תעזרו לי להבין טוב את התוצאה. זה עדיין מסמן שלילי נכון?
לצפיה ב-'.'
.
21/10/2014 | 22:21
58
לצפיה ב-'לא מצורפת שום תמונה..'
לא מצורפת שום תמונה..
22/10/2014 | 10:30
32
לצפיה ב-'סליחה. הנה עכשיו צירפתי את הבדיקה. '
סליחה. הנה עכשיו צירפתי את הבדיקה.
22/10/2014 | 10:57
2
264
לצפיה ב-'שלילי'
שלילי
22/10/2014 | 11:24
1
114
רק אם הפס של הבדיקה כהה כמו הפס ביקורת או יותר ממנו - הבדיקה חיובית.
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובה אמשיך לנסות'
תודה רבה על התשובה אמשיך לנסות
22/10/2014 | 11:38
61
לצפיה ב-'בבקשה שוב עזרה '
בבקשה שוב עזרה
22/10/2014 | 15:10
7
226
מעלה את הבדיקה של עכשיו.
הבדיקה שהעלתי למעלה היא מאתמול.
מצ"ב זו של עכשיו בצהריים.
לדעתכן זה חיובי? או שוב שלילי?
לצפיה ב-'זה גבולי'
זה גבולי
22/10/2014 | 15:15
3
116
הייתי בודקת שוב בערב

לצפיה ב-'זחלולית תודה רבה לך על ההתייחסות והתגובה המהירה. עזרת לי.'
זחלולית תודה רבה לך על ההתייחסות והתגובה המהירה. עזרת לי.
22/10/2014 | 15:21
2
29
לצפיה ב-'בשמחה'
בשמחה
22/10/2014 | 15:31
1
63
אגב, בכל מקרה בימים האלו שהם ממש לפני הביוץ אני חושבת שכן כדאי לקמפר יום כן יום לא כדי לא לפספס בטעות.
במיוחד כשיש כבר בדיקה שהיא כזו גבולית

מקווה בשבילכם שתצליחו
לצפיה ב-'תודה רבה לך '
תודה רבה לך
22/10/2014 | 15:41
22
לצפיה ב-'לי זה נראה חיובי'
לי זה נראה חיובי
22/10/2014 | 20:00
2
128
הרבה פעמים כשיש פס די חזק כמו שהיה לך אתמול אז למחרת חזק ממש. וכשמתקרבים לביוץ כדאי לקמפר כי הזמן האופטימלי ליחסים למטרות הריון הוא יום יומיים לפני הביוץ.
לצפיה ב-'תודה רבה קייסי. ועוד שאלה. בבקשה תהיו סבלניות אני יודעת שאני'
תודה רבה קייסי. ועוד שאלה. בבקשה תהיו סבלניות אני יודעת שאני
23/10/2014 | 11:10
1
79
חופרת, אני חדשה בעסק הזה ואשמח לקרוא את תגובותיכן.
אתמול היו שני פסים ממש חזקים והיום שוב  2 פסים ממש חזקים.
כלומר כבר יומיים שיש 2 פסים שמעידים על ביוץ.
השאלה שלי היא מתי הביוץ? היום? מחר? אתמול?
אוף....לא פשוט העסק הזה.
לצפיה ב-'הביוץ הוא מהופעת הפסים ועד 24-48 ואפילו 72 שעות אחרי הופעתם'
הביוץ הוא מהופעת הפסים ועד 24-48 ואפילו 72 שעות אחרי הופעתם
24/10/2014 | 00:13
56
אז אי אפשר ממש ממש לדעת בדיוק רק מהערכות. לי לרוב היה פס די חזק, ואז יומיים חזק ממש. התייחסתי ליום שבו הבדיקה נהייתה שוב שלילית כיום הביוץ או כיוא"ב 1, אני לא בטוחה.
מה שהכי חשוב - לקמפר בימים האלה
ואת לא חופרת - הפורום נועד בדיוק בשביל זה
לצפיה ב-'זו הבדיקה של היום. וככה גם הייתה אתמול'
זו הבדיקה של היום. וככה גם הייתה אתמול
23/10/2014 | 11:15
1
206
לצפיה ב-'נראה חיוביי'
נראה חיוביי
24/10/2014 | 17:04
71
את יכולה להמשיך לבדוק וכשתראי היחלשות של הפס תחשיבי אותו ליואב 1...
בהצלחה~!
לצפיה ב-'אוף אין לי סבלנותתתתתתתתתתתתת '
אוף אין לי סבלנותתתתתתתתתתתתת
27/10/2014 | 11:46
44
מצרפת 2  בדיקות ביוץ אחת מהיום ואחת מאתמול
כזכור לכן מתחילת השירשור מתאריך 22/10 בדיקות ביוץ חיוביות.
הפסים חזקים כל הזמן.
זה כבר היום ה 6 היום.....
יכול לרמז על הריון ? או שזה מאוד מוקדם ולא קשור?
לצפיה ב-'שאלות והתייעצויות לאמצע השבוע '
שאלות והתייעצויות לאמצע השבוע
21/10/2014 | 14:41
15
73
לצפיה ב-'צילום רחם'
צילום רחם
21/10/2014 | 22:20
14
93
היי לכולן,
אז אנחנו מתחילים להיכנס לעובי הקורה ולבדוק למה אנחנו לא מצליחים להיכנס להריון כבר שנה.
הרופא שלי מהכללית שלח אותי לעשות צילום רחם אבל אף אחד לא יודע לתת לי תשובה איפה ואיך קובעים תור כזה.
אשמח לקבל עזרה, למי להתקשר? איפה מומלץ לעשות? אני יודעת שבבלינסון עושים אבל זה קצת רחוק לי, אני מחולון.

תודה לעוזרות
לצפיה ב-'אני במכבי וקבעתי דרך זימון תורים'
אני במכבי וקבעתי דרך זימון תורים
21/10/2014 | 23:01
8
54
נפלתי במקרה על ד״ר דניאל טונגנדרייך, שנחשב מומלץ מאוד.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
22/10/2014 | 08:11
7
29
בכללית אי אפשר לקבוע ככה. זה באמת היה כל כך כואב?
לצפיה ב-'אני בכללית'
אני בכללית
22/10/2014 | 09:30
6
38
ולי את התור קבעה האחות פוריות במחלקת פוריות.
תבדקי מול מחלקת פוריות ויסבירו לך הכל.
לי זה כאב בהתחלה אבל זה נמשך כדקה הכאב החזק ואחר כך בקטנה, אורך הבדיקה הוא גג 5 דקות, אני לקחתי אדויל לפני הבדיקה.
שיהיה בהצלחה
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
22/10/2014 | 11:18
5
19
מחלקת פוריות של קופת חולים או של בית החולים? ובאיזה בית חולים עשית את הצילום?
לצפיה ב-'מאיפה את?'
מאיפה את?
22/10/2014 | 12:52
2
21
אני מאזור הצפון ועשיתי בזבולון ליד הקריון, יש שם מעבדת רנטגן ולשם הגיע הרופא נשים ואחות פוריות.
קיבלת הנחיות לביצוע הבדיקה?
את צריכה לקבל מהרופא משפחה אישור רגישות ליוד, אסור לקיים יחסי מין יומיים לפני ויומיים אחרי הבדיקה.
לי היה קצת דימום בניגוב אחרי הבדיקה והוא נמשך יומיים.
תנסי לתאם לך את הבדיקה לפני הביוץ אם אפשרי כדי שלא תפספסי את החודש.
לצפיה ב-'אני מחולון'
אני מחולון
22/10/2014 | 17:33
1
17
אף אחד לא אמר לי על הרגישות ליוד ועל קיום יחסי מין לפני. אז תודה.
לצפיה ב-'לי אמרו שאם אני'
לי אמרו שאם אני
22/10/2014 | 19:13
17
לא מביאה את האישור לא יעשו לי את הבדיקה
לצפיה ב-'אה וכמובן שיהיה בהצלחה '
אה וכמובן שיהיה בהצלחה
22/10/2014 | 12:53
1
19
ובע"ה שהכל יהיה תקין והאגדה האורבנית תתגשם אצלך ותוך 3 חודשים מהצילום תיכנסי להריון.
לצפיה ב-' תודה '
תודה
22/10/2014 | 17:31
6
לצפיה ב-'הי'
הי
22/10/2014 | 09:23
1
40
אני הייתי בעברי מטופלת של טוגנדרייך לצערי עזבתי כי עברתי עיר והוא ממש רחוק לי... הוא ה- מומחה בצילום רחם ובכלל אני מאוהבת בו! רופא מקצועי ובעל ניסיון 
שיהיה בהצלחה
לגבי איך קובעים הייתי מתקשרת למזכירות שלו ומנסה לשאול אותם הם בקיאות בכל הפרטים (אני חושבת ששמה ורד תנסי בימים הוא עובד למרפאה שלו)

לצפיה ב-'אוקיי אני אנסה אותו '
אוקיי אני אנסה אותו
22/10/2014 | 17:35
8
לצפיה ב-'את צריכה להתקשר'
את צריכה להתקשר
22/10/2014 | 13:02
2
38
לבתי חולים שונים ולראות איפה יש תור הכי קרוב
תנסי אסף הרופש אני יודעת שעושים שם צילום רחם
לצפיה ב-'אחלה תודה!'
אחלה תודה!
22/10/2014 | 17:32
1
8
לצפיה ב-'כמה דברים'
כמה דברים
22/10/2014 | 20:37
25
אני לא התבקשתי להביא אישור על רגישות ליוד, רק הרופא המפנה שאל אותי, אבל אני במכבי.
כאב לי לזמן קצר אבל ממש לא נורא כמו שמספרים. בהחלט נסבל ונגמר מהר.
לי אמרו במפורש לעשות את הצילום אחרי מחזור ולפני קיום יחסים פעם ראשונה בחודש כדי שלא תהיה שום אפשרות שיש הריון בזמן הצילום (הזרקת היוד עלולה לסחוף את העובר לחלל הרחם וחוץ מזה יש קרינה בצילום).
ולי היה דימום אחרי שפסק עד הערב, אבל הייתי קרובה לביוץ וקמפרנו אז דיממתי עוד למחרת.
לצפיה ב-'קשקשת ברשת לאמצע השבוע'
קשקשת ברשת לאמצע השבוע
21/10/2014 | 14:40
7
לצפיה ב-'חיבוקים וקיטורים לאמצע השבוע'
חיבוקים וקיטורים לאמצע השבוע
21/10/2014 | 14:41
13
27
לצפיה ב-'אז כדי להחיות קצת את השרשורים'
אז כדי להחיות קצת את השרשורים
21/10/2014 | 22:26
9
177
ושיהיה מעניין, אעדכן אתכן במצבי 
אז החודש אני בסבב שלישי ואחרון של איקקלומין. השלב הבא- צילום רחם () ואם לא ילך בניסיון הזה, זריקות!
אז תחזיקו לי אצבעות, ובהצלחה לכולנו. 
לצפיה ב-'מחזיקה חזק!!!'
מחזיקה חזק!!!
21/10/2014 | 23:03
2
74
ולשם עידוד, אם חלילה לא ילך, מניסיוני לא צילום הרחם ולא הזריקות גרועים כמו שחושבים.
לצפיה ב-'תודה קייסי! '
תודה קייסי!
21/10/2014 | 23:08
1
57
מתה להצטרף למועדון כבר.
ואני יודעת, שמעתי ממך ומרבות אחרות  אני גם בתקווה שאם לא ילך הפעם, נעלה על הגל של צילום הרחם ושייתפס.. גם אצלך לא עבר הרבה זמן מצילום הרחם עד שנקלטת נכון? מקווה שזה יעשה את העבודה. 
לצפיה ב-'זה היה החודש השני מהצילום'
זה היה החודש השני מהצילום
22/10/2014 | 08:09
50
אז זה בהחלט עוד בסטטיסטיקה (שלושה חודשים) למרות שנורא התאכזבתי בחודש הראשון כשזה לא עבד.
לצפיה ב-'מחזיקה לך אצבעות!! שיהיה חודש מוצלח'
מחזיקה לך אצבעות!! שיהיה חודש מוצלח
22/10/2014 | 00:58
20
לצפיה ב-'מחזיקה אצבעות! הלוואי שיצליח הפעם!'
מחזיקה אצבעות! הלוואי שיצליח הפעם!
22/10/2014 | 09:37
1
24
אני במצב כמעט דומה, אמנם בלי איקקלומין , אבל אם לא יצליח החודש (ולפי תחושותיי זה לא...)
חודש הבא צילום רחם... ואם גם אז לא- נתחיל עם התותחים הכבדים יותר....

לצפיה ב-''
22/10/2014 | 21:56
6
לצפיה ב-'מחזיקה לך אצבעות, שיהיה סבב מנצח!'
מחזיקה לך אצבעות, שיהיה סבב מנצח!
22/10/2014 | 09:56
10
לצפיה ב-'מחזיקה לך אצבעות! מקווה שהחודש יהיה החודש המנצח! '
מחזיקה לך אצבעות! מקווה שהחודש יהיה החודש המנצח!
22/10/2014 | 09:59
10
לצפיה ב-' מחזיקה לך אצבעות'
מחזיקה לך אצבעות
22/10/2014 | 15:56
8
לצפיה ב-'אוף!!! יואב 10 והתחילו לי כאבי מחזור :('
אוף!!! יואב 10 והתחילו לי כאבי מחזור :(
22/10/2014 | 09:59
1
76
גם הציצי מצטרף לחגיגה וכואב לי.
אני מתחילה להספיד את החודש הזה.

לצפיה ב-'אל תספידי כלום עד שהמחזור לא מגיע '
אל תספידי כלום עד שהמחזור לא מגיע
22/10/2014 | 11:22
23
לצפיה ב-'אוף זה כנראה המחזור : ( אבל איך יתכן כשבוע אחרי ביוץ?'
אוף זה כנראה המחזור : ( אבל איך יתכן כשבוע אחרי ביוץ?
22/10/2014 | 10:56
67
אני אחרי התקן מירנה כשלוש שנים, הורדתי את ההתקן ב 15/08/14 והיום זאת הפעם הראשונה שאני רואה דימום ממש דם טרי אבל לא מרגיש לי כמו מחזור רגיל יש לי דקירות בבטן התחתונה וזה לא מלווה בכאבי מחזור כמו בדרך כלל שייש לי בדקתי עם ערכת ביוץ וההערכה היתה חיובית ב 15/10 והיום כבר הופיע דימום (יוא"ב 6) בעבר לפני ההתקן המחזור שלי היה מגיע אחרי 32 יום ואפילו יותר ועכשיו חלף בקושי שבוע האם זה נקרא שהשלב הלוטאלי שלי קצר? האם ייתכן שזה רק שיבוש בעקבות התקן המירנה?  מישהי נתקלה במצב כזה?

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

ד
מתקשים בפוריות?
אורית הרטום - דיאטנית קלינית ורופאה סינית
אורית הרטום
פורום דם טבורי
פורום דם טבורי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה