לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

לצפיה ב-' קשקשת ברשת לאמצע השבוע'
קשקשת ברשת לאמצע השבוע
25/02/2014 | 09:41
3
לצפיה ב-'מבייצות יחד לאמצע השבוע'
מבייצות יחד לאמצע השבוע
25/02/2014 | 09:40
7
לצפיה ב-'בדיקת ביוץ'
בדיקת ביוץ
24/02/2014 | 06:35
1
128
יש לי כבר 3 ימים הפרשות חומות כהות במקום המחזור שהיה אמור להגיע.
הייתה לי בבית בדיקת ביוץ והשתמשתי בה כדי לגלות הריון...(מקווה שלא עשיתי שטות)
יצאו לי שני פסים אחד מובהק והשני ברור מאוד.

יש סיכוי להריון?
לצפיה ב-'כן, יכול להיות'
כן, יכול להיות
24/02/2014 | 12:02
76
תעשי בדיקת הריון - אם ההפרשות לא התגברו עדיין לדימום חס ושלום
לצפיה ב-'איחור במחזור'
איחור במחזור
23/02/2014 | 21:22
1
191
שלום לכולכן, אני חדשה כאן.
רציתי בבקשה לשאול:
לפני חודש הפסקתי לקחת גלולות על מנת להיכנס להריון.
המחזור מאחר לי ב-3 ימים,בנוסף יש לי רגישות בשד, כאבי בטן בדומה לכאבי המחזור וגם כאבי ראש.

מתי מומלץ לעשות בדיקה ביתית ובדיקת דם?
לצפיה ב-'את כבר יכולה לעשות בדיקה ביתית'
את כבר יכולה לעשות בדיקה ביתית
23/02/2014 | 22:45
113
תתחילי מזה.. הבדיקות הביתיות מזהות מיום האיחור וחלקן גם לפני האיחור.
לגבי בדיקת דם לא יודעת, אף פעם לא עשיתי.
לצפיה ב-'הודעות פסים.. בטא... דופק|גאווה'
הודעות פסים.. בטא... דופק|גאווה
23/02/2014 | 08:56
101
לצפיה ב-'בהריון כן או לא לתחילת שבוע'
בהריון כן או לא לתחילת שבוע
23/02/2014 | 08:55
12
170
לצפיה ב-'2 פסים בערכת ביוץ יכול להעיד על הריון '
2 פסים בערכת ביוץ יכול להעיד על הריון
22/02/2014 | 14:01
1
320
שלום לכולן,
אני ביום 8 לאחר הביוץ, שמעתי שבדיקת ביוץ יכולה לגלות הריון. עשיתי ויצאו לי 2 פסים ,אחד בהיר והשני חזק. האם זה אומר משהו ? רק לציין שזה לא היה עם השתן הראשון של הבוקר. יש למה לקוות ?
לצפיה ב-''
23/02/2014 | 11:00
104
היו בנות שקרה להן שבדיקת ביוץ חיובית ביוא"ב מתקדם - סימנה להן הריון והיו כאלה שלא..

אבל.... פס בהיר ופס כהה בבדיקת ביוץ (אם הפס הבהיר הוא פס הבדיקה) זה תוצאה שלילית בבדיקת ביוץ...
תוצאה חיובית היא כאשר פס הבדיקה כהה לפחות כמו פס הביקורת או יותר ממנו..

ולכן התוצאה שיצאה לך היא שלילית - אבל זה לא בהכרח אומר שאת לא בהריון.
חכי לאיחור במחזור וקני בדיקת הריון ולא ביוץ.

בהצלחה!
לצפיה ב-'פסי אידוי בבקידת הריון evaporation lines'
פסי אידוי בבקידת הריון evaporation lines
23/02/2014 | 11:12
1
217
בבדיקות הריון שעשיתי נראה לי היה פס אידוי... בהתחלה חשבתי שזה ממש התחלה של הריון וזה פס חלש, אבל ראיתי שזה נמשך ככה כל יום, אחרי 15-20 דק הופיע סימן בהיר איפה שהפס אמור להיות אבל הוא לא היה בעובי הפס אלה ממש קטן דק ובהיר ובצבע אפור כזה.
אז קניתי בדיקה אחרת רגישה יותר ושם לא הופיע כלום.
כנראה שהבדיקות שלי מעפנות.... אבל אי לא זוכרת שזה קרה לי בחודשים הקודמים עם אותן הבדיקות.
זה קרה למישהי?
לצפיה ב-'כל עוד הפס אפור- זה פס אידוי, פס ורוד בהיר '
כל עוד הפס אפור- זה פס אידוי, פס ורוד בהיר
23/02/2014 | 11:51
182
ככל שיהיה המעיד על הריון צעיר, ועל מדברים במשפט: "פס זה פס" תקף לפס בצבע ורוד..
לי זה קרה פעם אחת עם הבדיקות של איביי, אבל מיד שגיללתי על פס אפור גיליתי שזה כלום ושום דבר
מקווה שבימים הקרובים תגלי פס ורוד כהה ביותר!
לצפיה ב-'מחר (שלישי בבוקר) עושה בדיקת הריון'
מחר (שלישי בבוקר) עושה בדיקת הריון
24/02/2014 | 23:05
7
96
סתם כי אני במתח
אין שום סימנים ושום סיבה בעצם
רק המתח והסקרנות הורגים אותי
הלוואי שיהיה משהו טוב להודיע
ושההודעה הבאה לי תהיה בשרשור פסים...
ואם לא, מזל שיש לי אתכן.

בשורות טובות
לצפיה ב-'בהצלחה!!!! '
בהצלחה!!!!
24/02/2014 | 23:19
22
גם אני ביואב 14 ואין שום סימן למחזור או הריון והבדיקות שליליות... (אני לא התאפקתי ובדקתי )

הלווא שיהיה לך חיובי מחר!!!!
לצפיה ב-'בהצלחה תעדכני'
בהצלחה תעדכני
24/02/2014 | 23:32
19
??????????
??????????
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
25/02/2014 | 08:09
10
לצפיה ב-'בדקת??'
בדקת??
25/02/2014 | 14:08
16
לצפיה ב-'שלילי '
שלילי
25/02/2014 | 15:44
2
103
אוף
אפילו לא צל קלוש
נמאס לי כבר

כנראה שלא מגיע לי לראות 2 פסים...
לצפיה ב-'מגיע לך ועוד איך!'
מגיע לך ועוד איך!
25/02/2014 | 16:07
45
ואת תראי שני פסים.!
נכון עצוב עכשיו, תהיי עצובה..זה מותר! אבל רק עד מחר!
מחר יום חדש וחודש חדש והתחלה חדשה!!!!
אז קדימה החודש את מצליחה לראות שני פסים יפים
מחבקת חזק חיבוק אופטימי
לצפיה ב-'שירוש '
שירוש
25/02/2014 | 16:30
37
ברור שמגיע לך, ואת תראי פסים מדהימים כשהזמן הנכון יגיע
מי כמוני מבינה כמה זה קשה.... קניתי עכשיו באינטרנט 50 בדיקות רק בשביל לעשות כל יום ולא לחכות בסבלנות בתקווה שזה ירגיע אותי.
בעלי אומר שכניסה להריון זה משהו שלוקח זמן כי זה תהליך... והוא כנראה צודק.

הכל יהיה בסדר, כולנו נהיה אימהות ונשכח את כל הזמן הזה שחיכינו והיינו עצובות
וחוץ מזה... לא מספידים עד שלא מגיע המחזור!
לצפיה ב-'קיטורים ותמיכה לאמצע שבוע'
קיטורים ותמיכה לאמצע שבוע
23/02/2014 | 08:55
39
109
לצפיה ב-'אוף '
אוף
23/02/2014 | 20:42
4
229
רק אתמול כתבתי שאני מחכה ליוא"ב 14, אז נראה שהמכשפה החליטה שאולי לא כדאי לי לחכות ככה במתח והיא פשוט תגיע למחרת...
מה שמוזר הוא שבפעם הקודמת שהיא הגיעה, היא באה במלוא המרץ והדימום היה מיידי (בלי הכתמות וכו') ומסיבי ביותר (סליחה על התיאור..) וכל המחזור לווה בהמון התכווצויות וכאבים שממש לא מאפיינים את המחזורים שלי מאז גיל 16 שקיבלתי לראשונה.
היום היא הגיעה בשקט בשקט... ניגוב והופ! דם
לא רציני בינתיים אבל דם.
הקטע הוא שהבוקר לא התאפקתי ועשיתי בדיקה. יצא שלילי (רק חסר היה שהבדיקה תצרח עליי : "לא בהריון, מה לא הבנת?! לא!!)

ומה בסך הכל רוצה בן אדם? ילד...
לצפיה ב-'יש פה מפגשי פורום?'
יש פה מפגשי פורום?
23/02/2014 | 21:05
2
185
לפעמים נראה לי שהדרך היחידה לענות להודעה היא בעוגת שוקולד וגלידה וניל ואלף קצפת ומיליון סירופ.
אז כרגע, זה מה שאני מאחלת לך עיניים כחול לבן, זה אולי קשה...אבל בסוף... בסוף הכל מסתדר. ואז זה יהיה ההתחלה בשבילך.

יופי, עכשיו בא לי מקס ברנר.
לצפיה ב-'את בטוחה שאת לא פולניה?'
את בטוחה שאת לא פולניה?
23/02/2014 | 21:53
127
איך יצא בסוף שבגללי את רוצה מקס ברנר??
ואני, אני בכלל לא אוהבת קצפת וגם לא גלידה.... אבל את העוגה אני לוקחת ואוכלת. למה? כי אולי אם תהיה לי בטן שמנה של הריון הגוף שלי יבין מה אני מצפה ממנו
וואו, איך בא לי כבר לאכול ארוחה טובה ולא לדאוג להכניס את הבטן בסופה...

ורק שתביני, אני את האטרף שלי כיליתי בסלט ניסואז
לצפיה ב-'באמת היה עוזר איזה מפגש...'
באמת היה עוזר איזה מפגש...
23/02/2014 | 22:48
85
היה פעם?
לצפיה ב-'איזה באסה...'
איזה באסה...
24/02/2014 | 08:47
75
אבל באמת אנחנו מוזרות
אל תרגישי טיפשית...
גם אני אחרי שאני מקבלת מחזור
אני ממשיכה לקוות...
וזה ממש: "סתומה, מה בדיוק לא הבנת?!"
אין אין, זה טבוע בנו...
יואב 13, נראה מה יהיה לי מחר
מן הסתם, אותו הסיפור כמו שלך. האמת שכבר התרגלתי לסצנה.

לצפיה ב-'עד מתי יוא"ב 10??'
עד מתי יוא"ב 10??
24/02/2014 | 10:49
3
182
עד עכשיו הזמן מהביוץ עבר לי בסבבה, אבל פתאום שיוא"ב 14 מעבר לפינה, אני מרגישה שהזמן האט.
אוף, למה סימנים מוקדמים של מחזור כל כך דומים לסימנים מוקדמים למחזור?
לצפיה ב-'*אחד מהם הוא סימנים מוקדמים להריון כמובן '
*אחד מהם הוא סימנים מוקדמים להריון כמובן
24/02/2014 | 13:37
69
לצפיה ב-'מחכה איתך בסבלנות (או שלא כ״כ)'
מחכה איתך בסבלנות (או שלא כ״כ)
24/02/2014 | 15:42
71
מדהים כמה זה מתעתע. כל כאב קטן יכול להתפרש כמחזור או הריון. בהצלחה!
לצפיה ב-'אני לא חזקה בסבלנות...'
אני לא חזקה בסבלנות...
24/02/2014 | 15:44
34
לצפיה ב-'תראו כמה אסור להספיד עד שלא מגיע המחזור..'
תראו כמה אסור להספיד עד שלא מגיע המחזור..
24/02/2014 | 15:35
2
194
בנות יקרות,

אני באופטימיות מאוד זעירה וזהירה כותבת לכן בעיקר כי אני חושבת שזה יעודד אתכן ויענה לכן על כמה שאלות שאתן שואלות בפורום הזה,

רקע:
אני כבר ארבע חודשים מנסה להכנס להריון (אחרי הריון כימי אחד)
בדר"כ כלל בביוץ אני מרגישה קצת התכווציות ויש לי הפרשות קטנות אך מאז ההריון הכימי ועד זה האחרון פתאום נעלמו הסימנים..(אולי קצת הפרשות אבל ההתכווציות נעלמו)
כל החודשים הנ"ל הייתי מחורפנת ברמות קשות, כל סימן, כל יום, כל פיפס שקרה האם זה כן או לא סימן או לא...אעסיק אותי ברמת הדקות ביום..
בד"כ הביוץ אצלי מגיע ביום מחזור 16 וימי המחזור שלי 31 יום...וגם זה התחיל להתחרפן

החודש החלטתי להפסיק לבדוק ביוץ עם מקלונים על מנת לנסות להרגיע ואולי פחות להתחרפן (מה שבדיעבד היה טעות וחירפן אותי עוד יותר)  
הייתי אצל רופאת נשים ששבוע לפני הביוץ המשוער (יום 16) התאים בדיוק זקיק 12 מ"מ..
הגיע סביב מועד הביוץ המשוער כמובן כיסינו את כל הימים מסביב..אך פאתום מגיע יום 21 ואני מרגישה כיווצוצים והפרשות ומנסה כמובן לחשוב האם זה בעצם הביוץ או השתרשות.. ה ת ח ר פ נ ת י.....אמרתי לבעלי קדימה בוא נכסה גם את שלושת הימים הקרובים כי יש לי הרגשה כי אני מבייצת ביומיים הקרובים כלומר יום 22-23 (מה שקרה בעבר פעם אחת)
ואז התחיל חירפון יותר גדול כי בעצם לא ידעתי אם בייצתי ביום 16 או 22-23...
השרשת כזאת:
1.הלכתי לעשות בדיקת דם (כי אמרתי שהפעם במקום להתחרפן אני אעשה ישר) חשבתי שאני ביום ביוץ  (יום שלישי בשבוע שעבר) 12...תשובה שלילית מוחצת... (היום אני יודעת להגיד שהייתי בערך ביומ ביוץ 8-9)
התבאסתי רצח..אך עודדתי את עצמי שאולי זה מוקדם מידי..מה שכן נזכרתי שבשתי ההריונות הקודמים שלי הבטא שלי מתחילה מאוד נמוך התחלתי את ההריונות מבטא 26 (וזה היה בערך יומיים איחור) ויש לי 2 ילדים מדהימים...
מה שאומר לכולן..הכי חשוב שזה גודל ולא מה הערך אז לא להתחרפן שהערך יוצא נמוך אין לו משמעות המשמעות היחידה זה שהוא גדל בקצב סביר.
2. עברו עוד יומיים ואני לא מקבלת.. ואין הפרשות לפני מחזור..התחלתי להבין שאולי הביוץ שלי היה מאוחר ממש..
3. החלטתי להתאפק עד יום שבת..עדיין לא קבלתי אבל התחלתי להרגיש התכווציות שאני מתמתחת בבוקר.. (אצלי זה סימן למחזור או הריון)..עשיתי בדיקה בבוקר שבת ויצא שלילי!!!!!
4. יום ראשון עדיין לא קבלתי והתכווציות יש...אמרתי אם עד שני אני לא אקבל אעשה בדיקה כי אם בייצתי מאוחר זה אומר שהיום  יום שני או מחר אני כבר צריכה לקבל..עשיתי בדיקה ויצא קו!!!!!! כלומר הבטא בעליה..ואצלי היא תמיד מתחילה בערך נמוך.

אז אני מנסה להיות באופטימיות זהירה ומקווה שהכל בסדר.. אבל זה מה שמלמד אותנו שלא להספיד עד שלא מגיע המחזור אנחנו לא תמיד בטוחות מתי בייצנו.. למרות שלפעמים אנחנו הכי בטוחות.
הקו יצא חלש..אבל היה פס ורוד וחמוד...
בנוסף בניגוד לשלושה חודשים האחרונים לא היו לי שום סימנים, כלום, לא קצת בחילות, קצת מאוד הפרשות, לא כאבי ציצים שלמעשה התחילו רק אתמול.., מה שפתאום הזכיר לי שבשתי ההרינות הקודמים שלי שיצאו לי ילדים מקסימים..לא היו לי שום סימני הריון כלום.. לא הרגשתי כלום.

מאחלת לי ולכן המון בהצלחה ומקווה שהצלחתי לעודד אתכן ואת עצמי ושהכל יהיה בסדר ואוכל לעדכן על דופק!

לצפיה ב-'מקסים '
מקסים
24/02/2014 | 23:27
12
מאוד מעודד מה שרשמת
לצפיה ב-'סיפור מעודד ומרגש!'
סיפור מעודד ומרגש!
25/02/2014 | 08:11
15
בהצלחה בהמשך
לצפיה ב-'טוב, אז דיברתי עם הרופאה שלי'
טוב, אז דיברתי עם הרופאה שלי
24/02/2014 | 21:22
107
היא זורמת איתי עם ההרגשה שאני עושה הריונות כימיים ואמרה שבסבב הבא אבדוק בטא ובמידה ויהיה שוב דימום, נלך ישר לצילום רחם כי אולי יש הידבקויות מההריון הקודם שמונעות קליטה.
משום מה, היא לא שולחת אותי לפרופיל הורמונלי. זה הגיוני?

מקווה שהסבב הזה יהיה המנצח כי ממש לא בא לי על הצילום הזה...
לצפיה ב-'יואב 7, מחר יואב 8'
יואב 7, מחר יואב 8
24/02/2014 | 23:23
1
52
הזמן ממש לא עובר, אני רק חושבת על זה, כל רחש בבטן אני חושבת אולי זה סימן
לצפיה ב-'סימנים סימנים...'
סימנים סימנים...
25/02/2014 | 08:15
63
אין סימנים!
אני ממליצה לקרוא ספר טוב בתקופת היואבים או אפילו לראות סדרה שלמה בהוט..כמויות של סרטים טובים...
ופשוט לנסות להעביר את הזמן בצורה הטובה ביותר בלי לחפש סימנים..
כי לא נראה לי שיש.. (לאור כל הסימנים שהיו לי חודש שעבר ובסוף זה היה מחזור)
לצפיה ב-'מחזור לא סדיר'
מחזור לא סדיר
25/02/2014 | 15:50
9
61
לפי אפליקציה כלשהי הייתי אמורה לקבל ביום ראשון.
זה לא קרה..
עשיתי בדיקת הריון, סתם כדי להרגיש כאילו יש סיכוי שזה הפעם זה - הבדיקה הראתה קו אחד.
ועכשיו אני אומרת לעצמי: "רגע, אולי תעשי עכשיו שוב בדיקת הריון? עברו יומיים! אולי רק עכשיו זה ייתפוס!".
ואז אני עונה לי: "עזבי, בטח מחר תקבלי. זה יהיה ביזבוז של בדיקה וסתם תתבאסי".

אז אני פונה אליכן.
ומבקשת זריקת הרגעה.
לצפיה ב-'כדי שלא תשתגעי לכי ותעשי בדיקה'
כדי שלא תשתגעי לכי ותעשי בדיקה
25/02/2014 | 16:01
45
רק כי את באיחור ורק כי כבר בדקת פעם אחת.
תעשי מחר בבוקר ותעדכני אותנו
לצפיה ב-'לא הבנתי...את בדרך כלל'
לא הבנתי...את בדרך כלל
25/02/2014 | 18:53
7
55
סדירה או לא סדירה? כי אם את בדרכ לא אז למה את חושבת שאת צריכה לקבל?
לצפיה ב-'לא סדירה'
לא סדירה
25/02/2014 | 20:12
6
46

אני כבר מיואשת, שבטוחה שהאפליקציה יודעת על מה היא מדברת ואולי יש לה איזה "דיבור" עם הגוף שלי.... (סמיילי של "לא יודעת אם לצחוק-או לבכות").

לצפיה ב-'את חמודה...'
את חמודה...
25/02/2014 | 23:04
5
49
אם את לא סדירה אז אין לך מה להסתמך על אפליקציות שבברירת מחדל שלהן מתייחסות לבנות עם מחזור סדיר...מה האורך שלו בערך?
לצפיה ב-'לפעמים'
לפעמים
26/02/2014 | 08:41
3
33
35
לפעמים יותר, לפעמים פחות...
לצפיה ב-'תמדדי חום השחר'
תמדדי חום השחר
26/02/2014 | 12:18
2
46
לדעתי זו השיטה הכי טובה למי שאין לה מחזור סדיר.
אומנם בהתחלה לוקח זמן עד שרואים את הדפוס של הביוץ אבל אחרי שאת מבינה איך הגוף מתנהג ממש פשוט לדעת מתי הולך להיות הביוץ.
אצלי גם המחזור לא סדיר וחום השחר עזר לי להיכנס להריון.

תכנסי לאתר fertility friend הוא מאד מסודר ומסביר על כל התהליך.
לצפיה ב-'אני עם קוקי'
אני עם קוקי
26/02/2014 | 17:39
28
גם לי יש מחזורים ארוכים ולא סדירים ומדידת חום השחר מאוד עוזרת. גם פרטיליטי פרנד עוזר לסדר את המדידות ולהבחין בתבנית ובמגמות. חוצמזה ניסית שיח אברהם?
לצפיה ב-'אני אבדוק'
אני אבדוק
02/03/2014 | 16:19
12
את זה.

תודה
לצפיה ב-'אז עברו כבר'
אז עברו כבר
02/03/2014 | 16:22
11
43 ימים מאז הווסת האחרונה (חודש פברואר עבר נקי לחלוטין).
חיכיתי יום איחור בווסת, חיכיתי יומיים.. שלושה.. אחרי חמישה ימים עשיתי בדיקת הריון שיצאה שלילית.

ודווקא לא הייתי בלחץ החודש-לא מבחינת עבודה ולא מבחינת הריון..
לצפיה ב-'חייבת לפרוק, מיואשת'
חייבת לפרוק, מיואשת
26/02/2014 | 08:40
13
203
רוצה לפרוק ולשתף בהתעללות הנפשית שאני עוברת החודש.

החודש עשיתי לראשונה מעקב זקיקים ובדיקת דם.הכל יצא בסדר.  לפי מעקב זקיקים היה ביוץ ביומ 15. היום אני ביואב 19 וביום רביעי לאיחור. עשיתי אינספור בדיקות הריון (כמעט אזל המלאי) והכל שלילי. היום בבוקר הייתי אצל רופא נשים שאמר לחכות עד יום ראשון ואם לא מקבלת לעשות בדיקת בטא.

אני רואה שני תרחישים אפשריים שמבחינתי שניהם לא מבשרים משהו טוב:

1. סתם איחור במחזור (כבר היה לי לפני כמה חודשים איחור של שבועיים, ככה סתם).
2. אולי אני כן בהיריון ובדיקות היריון לא מזהות כי הבטא נורא נמוכה מה שמעיד על היריון לא תקין.

אני פשוט מיואשת, לא מאמינה שכותבת את זה אבל כבר הייתי מעדיפה לקבל במקום להתייסר ככה.

יש לי שתי שאלות אליכן:
1. מישהי יודעת במקרה מאיזו בטא בדיקות היריון מזהות (קניתי של לייף, רשום יומיים לפני איחור)?
2. רופא נשים עשה לי היום בדיקת אולטרסאונד ורירית הרחם היתה 12, לפני הביוץ ובביוץ הרירית היתה באזור ה -8, אפשר להסיק מזה משהו?

מוכנה להתערב שבעוד כמה שעות, מקסימום מחר אעדכן שאני ביומ 1

בנות מקסימות שלי תודה רבה לכן על אוזן קשבת, מאחלת לכולכן שהות קצרצרה בפורום

לצפיה ב-'היי'
היי
26/02/2014 | 09:06
1
85
אם זוהה ביוץ בוודאות אז גג ביום ה-17 שלאחר מכן את אמורה לקבל מחזור, אין מצב סתם לא לקבל מחזור, ברגע שיודעים מתי הביוץ השלב הלוטאלי המקסימלי הוא 16 יום.. האיחור שהיה לך הוא כנראה ביוץ מאוחר.
לגבי השאלות שלך:
1. בדיקות הריון, הרגישות מבינהן, לרוב אמורות לזהות מבטא נמוכה, בטח שארבעה ימים אחרי האיחור.
הרוב המוחלט של הבנות מזהות הריון בקלות בבדיקת הריון, בוודאי שאחרי איחור, ישנו אחוז קטנטן באוכלוסייה שהבדיקות לא מזהות אצלן בככלל, יש לי חברה ששום בדיקה לא זיהתה לא ופשוט אחרי שבועיים היא התייאשה הלכה לרופא שעשה אולטרסאונד וראו נקודה מהבהבת קטנה- דופק!
2. רירית מעובה לא אומרת כלום בשלב זה, כל עוד לא קיבלת מחזור מאד הביוץ היא אמורה להיות מעובה.

אני הייתי הולכת היום לבדיקת דם, למה לחכות ולהתייסר? בדיקת דם תגיד לך בוודאות כן או לא, בייחוד שמועד הביוץ ידוע ככה לא יהיו ספקות של: אולי ביוץ מאוחר.

מאחלת לך המון בהצלחה ובאמת שתיהי מאלה ש... מהאחוז הקטנטן...
לצפיה ב-'תודה'
תודה
26/02/2014 | 09:15
48
היי,

הביוץ זוהה בוודאות

היום כבר לא מסתדר לי ללכת, אבל אלך מחר. נמאס לי מאי וודאות הזאת.
לצפיה ב-'אני כל כך איתך....'
אני כל כך איתך....
26/02/2014 | 10:18
9
65
אני ביואב 16, המחזור מאחר כבר בשבוע (הוא בדרך כלל מדוייק מאוד), וכל הבדיקות שליליות...
אני כבר מתחילה לחשוב שזיהיתי ביוץ לא נכון (למרות שהמקלונים הראו שני קווים חזקים), פשוט היתה עוד עליית חום לפני 4 ימים.
גם אני הייתי מעדיפה כבר לקבל מחזור ולא להשתגע ככה!!!

עשיתי כבר מחקר "מקיף" אם אפרות להריון עדיין קיימת למרות ששום בדיקה לא מזהה... אז... אצל בערך 5% מהאוכ הבדיקות מזהות ממש ממש מאוחר. ואצל אחוז מאוד מאוד קטן הבדיקות לא מזהות בכלל, גם לא בדיקת דם (ממש מוזר לדעתי).
בכל מקרה, רוב הבדיקות בחנויות מזהות מרמת הורמון 25, יש בדיקות רגישות שמזהות מ10 או 12.
לצפיה ב-'אנחנו ממש באותה סירה'
אנחנו ממש באותה סירה
26/02/2014 | 10:31
4
53
למה לא עשית בדיקת דם?
לצפיה ב-'יש לי פחד נורא ממחטים :('
יש לי פחד נורא ממחטים :(
26/02/2014 | 10:42
3
49
מתעלפת כשרואה מחט....
אז לא בא לי להתעלל בעצמי ללא צורך, לפחות עד שהבדיקה הביתית תראה חיובי.
אני כמוך, סיימתי כמעט את כל הבדיקות בבית, אז הזמנתי מהאינטרנט את הסופר רגישות (שמזהות מ10), מחכה שיגיעו.

אלך להבדק אם תוך שבוע וחצי לא אקבל מחזור (14 יום מעליית החום השניה), כי אולי היה באמת פיקשוש עם הביוץ... אם כן העליה השניה זה הביוץ אז אין הרבה סיכוי להריון החודש :(
אין לי כוח כבר......
לצפיה ב-'אני כבר לא יכולה עם האי וודאות'
אני כבר לא יכולה עם האי וודאות
26/02/2014 | 10:49
2
49
אני מחורפנת באופן טוטאלי

הרופא אמר לי לחכות עד יום ראשון אבל אין סיכוי שבעולם, כבר קבעתי תור למחר בבוקר למעבדה. מצטערת שלא עשיתי את זה היום וגמרתי עם זה.

שיהיה לנו בהצלחה
לצפיה ב-'הלוואי שיצא לך חיובי מחר '
הלוואי שיצא לך חיובי מחר
26/02/2014 | 10:51
1
50
כנראה הפחד שלי ממחטים ניצח את הקונטרול פריקית שבתוכי :)
לצפיה ב-'תודה'
תודה
26/02/2014 | 10:57
35
אעדכן מחר (אלא אם כן אקבל עד אז)

תמשיכי לעדכן
לצפיה ב-'הערה קטנה'
הערה קטנה
26/02/2014 | 10:52
3
95
אם את ביואב 16 אז את לא יכולה להיות באיחור של שבוע, כי אף  לא מקבלים מחזור שבוע אחרי הביוץ, טווח הלוטאלי לרוב הוא  10-16
לצפיה ב-'הבהרה :)'
הבהרה :)
26/02/2014 | 10:57
2
87
זיהיתי את הביוץ לפני 16 יום עם בדיקת ביוץ ולפי עליית חום.
אחרי שהמחזור איחר כבר הייתה פתאום עליית חום נוספת לפני 5 ימים שנשארה עד היום. אז אני חושבת שאולי החישוב הראשון לא היה נכון... ואז אני ביואב 5 ולא 16...
כבר לא יודעת. בקיצור הגוף שלי החליט לשגע אותי.
לצפיה ב-'נכון :) אז גם אם העלייה הראשונה היא הביוץ את'
נכון :) אז גם אם העלייה הראשונה היא הביוץ את
26/02/2014 | 10:58
1
51
לא מאחרת בשבוע, אלא רק בכמה ימים
הלוואי וזה זה
לצפיה ב-'השלב הלוטאלי שלי פחות מ14 יום'
השלב הלוטאלי שלי פחות מ14 יום
26/02/2014 | 11:27
48
חודש אחד היה 11 וחודש אחר היה 9 בכלל...
השתגעתי כבר מלנסות לעקוב אחרי זה.
אולי בעצם את צודקת וזה איחור של 5 ימים... לא יודעת כבר.
בכל מקרה היה אמור להיות כבר חיובי בבדיקות ביתיות לא? זאת בדיקה של 3 ימים לפני איחור...
לצפיה ב-'אני מחזיקה לך אצבעות חזק חזק'
אני מחזיקה לך אצבעות חזק חזק
26/02/2014 | 16:16
33
שאת מאלו שבדיקה ביתית לא מזהה אצלן ובדיקת דם תראה הריון
יש לך מחזור סדיר?
ואת צודקת זו באמת התעללות נפשית! גם לחכות להריון ביוא״בים שלא זזים, ואז בנוסף אין הריון ואין וסת, מתיש נפשית
תעדכני ומחזיקה אצבעות לבשורות טובות
לצפיה ב-'שרשורפואי וטיפולייט לתחילת שבוע'
שרשורפואי וטיפולייט לתחילת שבוע
23/02/2014 | 08:54
10
לצפיה ב-'קשרשת ברשת לתחילת שבוע'
קשרשת ברשת לתחילת שבוע
23/02/2014 | 08:53
23
83
לצפיה ב-'אתן עדין צופות בתוכנית בייבי בום?'
אתן עדין צופות בתוכנית בייבי בום?
23/02/2014 | 12:34
8
267
יש היום פרק ונהיה לי קשה לצפות בתוכנית. הם מעצבנים אותי!
כולן יולדות על הגב כמו מקקים :) מה עם קצת כדור פזיו? מה עם סיבובים? מקלחת משהו?
לצפיה ב-'אל תשכחי שהתוכנית ערוכה'
אל תשכחי שהתוכנית ערוכה
23/02/2014 | 12:41
2
233
ובטח לא יצלמו במקלחת אבל שולחים הרבה למקלחת או לסיבוב בחוץ....
אבל ברגע שמחברים אותך לאפידורל זהו... חייבים להיות מחוברים למוניטור....
וגם כשיש סיכון שיש האטה בדופק... וממה שאני זורת רוב הלידות באיזשהו שלב הייתה האטה בדופק....
זה נחמד שרוצים ללדת באופן טבעי כמה שיותר....
כשמגיעים לרגע ... הכאבים מתחילים... וגם צצות בעיות... הכל משתנה...
לצפיה ב-'התוכנית ערוכה בצורה כזאת'
התוכנית ערוכה בצורה כזאת
23/02/2014 | 13:54
1
195
שמי שלא יודעת שיש אופציות אחרות תחשוב שרק ככה יולדים.
לצפיה ב-''
23/02/2014 | 16:03
26
לצפיה ב-'את מתכננת לידה טבעית?'
את מתכננת לידה טבעית?
23/02/2014 | 13:25
1
78
לצפיה ב-'כן'
כן
23/02/2014 | 13:52
160
עד כמה שניתן.
לצפיה ב-'זה באמת מעצבן!'
זה באמת מעצבן!
23/02/2014 | 16:14
124
יכולה לספר שהמצב בארה״ב לא כזה מזהיר, בייחוד בסטייט שאני גרה בו שאחוזי הקיסריים פה בין הגבוהים במדינה
פה הם מתערבים מהר מאוד, לי אישית לא נתנו לעמוד ולהסתובב כי היתה לי ירידת מים (ככה הם טענו שאי אפשר ואני חייבת להיות מנוטרת), דחפו לי ישר פיטוצין  (הלוואי שהייתי לומדת ויודעת יותר) ומהר מאוד הגעתי לקיסרי.
לפני הלידה של הגדול שלי הייתי רואה תוכניות על לידה ובכולן הן היו שוכבות כל הזמן, לא קמות ומנסות לזרז לידה ותמיד התעצבנתי מזה.
הטיפ שלי פשוט ללמוד, לקרוא, לדעת לקראת מה הולכת ולהבין שדברים לא תמיד הולכים לפי התוכנית ולהיות פתוחים להכל.
לצפיה ב-'כן גם אותי האמת נורא עיצבן'
כן גם אותי האמת נורא עיצבן
23/02/2014 | 17:26
104
שגם אלו שבלי אפידוראל יולדות על הגב. אני מאלו שילדו על הגב גם, אבל הייתי עם אפידוראל, ואם הייתי יכולה כנראה הייתי יולדת על עמידת 6, מי יודע אולי יהיה לי חוויה מתקנת בלידה הבאה:)
לצפיה ב-'חייבת להגיד משהו גם'
חייבת להגיד משהו גם
24/02/2014 | 09:52
81
אני ילדתי על הגב ולא הייתי עם אפידורל. לא כי לא ידעתי, לא כי לא למדתי ולא כי לא נתנו לי - פשוט היה לי נוח להעביר ככה את צירי הלחץ (יותר על הצד רוב הזמן)
חלק גדול מהצירים העברתי בעמידה אבל בשלב כלשהו הם היו חזקים מדיי (הייתי אחרי ירידת מים) והייתי חייבת לשכב ולהעביר את העבודה הקשה לבעלי, שעשה עבודה מעולה.

מה שכן, בעיקר ממה שאני שומעת על התוכנית (כי לא יוצא לי לראות), מדהים כמה חוסר הבנה וחוסר ידע יש לנשים בכל התהליך הזה.
אם נשים רק היו טורחות לקרוא, להבין איך הגוף עובד ואיך אפשר לקדם את התהליך, הלידות היו פחות ארוכות, פחות טראומטיות ופחות מגיעות לקיסרי - אני בטוחה.
אם יהיו יותר קורסי הכנה ללידה שיסבירו באמת מה עושים כדי לקדם, שיסבירו לבן הזוג מה תפקידו בכוח (כי יש לו תפקיד מאוד מאוד חשוב!), ויראו מה ניתן לעשות גם עם אפידורל (לא, לא צריך לשכב בלי שום תזוזה), התמונה תהיה אחרת.
פשוט חבל...

לצפיה ב-'אני רואה ונהנית כל פעם מחדש '
אני רואה ונהנית כל פעם מחדש
23/02/2014 | 13:36
135
וזה רק מגביר אצלי את החשק להיכנס להריון
לצפיה ב-'קניית בדיקות באינטרנט'
קניית בדיקות באינטרנט
23/02/2014 | 14:19
11
164
אני רוצה לקנות מאיביי אבל מאוד מפחדת לשלם עם כרטיס אשראי באינטרנט. איך אתן מזמינות בצורה בטוחה?
לצפיה ב-'אני מזמינה עם כרטיס אשראי'
אני מזמינה עם כרטיס אשראי
23/02/2014 | 14:41
5
104
יש לך פייפל?

גם אם לא אני מזמינה בדיקות 25 יחידות עולות כ - 30 ש"ח (אפשר לערבב בין בדיקות ביוץ להיריון איך שבא לך). מגיע תוך 3-4 ימים. הזמנתי כבר כמה פעמים, מאוד אמין. מקסימום הלכו 30 ש"ח.
לצפיה ב-'את יכולה לשים לינק?'
את יכולה לשים לינק?
23/02/2014 | 15:14
4
34
לצפיה ב-'סליחה על הבורות'
סליחה על הבורות
23/02/2014 | 15:30
2
93
איך את אומרת להם כמה מכל דבר? (נגיד אני רוצה 30 ביוץ ו10 הריון)
מכניסים את המידע הזה רק אחרי שמביאים פרטים אישיים?

תודה!!
לצפיה ב-'רק בסוף'
רק בסוף
23/02/2014 | 15:38
1
70
את יכולה רק בכפולות של 25

אחרי שאת מסיימת את ההזמנה והתשלום יש לך אפשרות להשאיר הודעה לספק ולפרט לו (זה מוסבר איפשהו בתהליך הזמנה).

אני שכחתי לעשות את זה בפעם ראשונה שהזמנתי, אז הושא שלח לי מייל ואז כתבתי לו מה אני רוצה
לצפיה ב-'תודה רבה!! :)'
תודה רבה!! :)
23/02/2014 | 15:49
17
לצפיה ב-'אני הזמנתי עם PayPal'
אני הזמנתי עם PayPal
23/02/2014 | 14:53
69
ולא הייתה לי שום בעיה.
לצפיה ב-'תפתחי חשבון paypal'
תפתחי חשבון paypal
23/02/2014 | 15:02
40
הכי בטוח וממש פשוט. בואי אספר לך מה קורה במקרה הכי גרוע וארגיע אותך- פעם גנבו את פרטי הכרטיס של בעלי (שקנה ישירות עם הכרטיס) ועשו קניות. כשראינו שמשהו לא בסדר, התקשרנו לבנק וביטלנו את הרכישה ואת הכרטיס, לא ביג דיל! מעבר לזה חשוב שתוודאי שלמוכר יש מוניטין טוב (לפי גובה ה- review שלו באיביי...ככה אם מישהו לא מרוצה הוא כותב לו ביקורת לא טובה ומוריד את הדירוג שלו. רוב הסיכויים שרכישה ממישהו עם דירוג גבוה תהיה נטולת בעיות). בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה רבה בנות'
תודה רבה בנות
23/02/2014 | 15:17
45
הרגעתן אותי קצת :)
אפתח חשבון בפייפאל ואזמין, אם יש לכן לינק לקניה שאתן ממליצות תשלחו לי בבקשה.
אגב זה משנה אם פותחים חשבון באתר של פייפאל הישראלי או באתר באנגלית?
לצפיה ב-'תפתחי משתמש בפיי פאל.'
תפתחי משתמש בפיי פאל.
23/02/2014 | 16:20
48
ככה את מבוטחת נגד גניבות.
לצפיה ב-'קניתי!!!!'
קניתי!!!!
25/02/2014 | 16:35
37
מקווה שיגיעו מהר ויהיו לא יותר מדי מעפנות
לצפיה ב-'ספירת ימי ביוץ'
ספירת ימי ביוץ
26/02/2014 | 08:45
69
היי,

רציתי לוודא שאני סופרת נכון, כאשר 14 יום אחרי ביוץ אמורה להיות ווסת זה אומר שאם היה לי ביוץ לצורך העניין ב 11.2 אז ב 24.2 אמורה להיות ווסת? כלומר אני סופרת גם את יום הביוץ כיום ה 1 ואת יום קבלת הווסת כיום ה 14? או שסופרים יום אחרי הביוץ?
אותה שאלה לגבי הטווח בין הווסת, האם ביום הראשון של הווסת אני כבר סופרת אותו כ-1 על מנת לדעת בין מחזור למחזור כמה ימים?
הספירות האלה משגעות אותי.... ולא בא לי לקבל עוד תשובה שלילית בבדיקה ביתית )):

תודה מראש לעונות
לצפיה ב-'שאלות והתייעצויות לתחילת שבוע'
שאלות והתייעצויות לתחילת שבוע
23/02/2014 | 08:52
48
153
המשך>>
לצפיה ב-'מבייצות ביחד לתחילת שבוע'
מבייצות ביחד לתחילת שבוע
23/02/2014 | 08:52
9
57
לצפיה ב-'עזרה- כאבי ביוץ '
עזרה- כאבי ביוץ
23/02/2014 | 22:38
7
149
עדכון: שאלתי לפני כמה ימים לגבי הביוץ והשימוש במקלות שקניתי באיביי. כבר חשבתי שהגוף שלי דפוק כי במשך יומיים היה פס חלש על גבול השקוף.
אז החל מאתמול בערב סופסוף הופיעו פסים ממש ברורים וחזקים, התרגשתי כל כך כאילו מדובר בבדיקת הריון
בדקתי היום שוב בבוקר ובערב ועדיין יש פס חזק מאוד (אפילו יותר מפס הביקורת).
בנוסף, החל מהבוקר יש לי כאבים חזקים בבטן התחתונה משמאל, שאני מניחה שקשורים לביוץ. גם חודש שעבר היה לי את זה אבל לא חשבתי שזה קשור לביוץ ועכשיו אני מבינה שכן.
זה מן דקירה מתמשכת בבטן משמאל למטה, ואני מרגישה אותה עוד יותר כאשר אני מתעטשת/משתעלת/משנה תנוחה למשל מישיבה לעמידה ולהיפך, כאילו ה"עניינים" שם זזים...
השאלה האם זה תקין? האם ככה אמורים להיות כאבי ביוץ? זה לא כאב פתאומי אלא קבוע ואני ממש מרגישה אותו....בעיקר במצבים שתיארתי
לצפיה ב-'נשמע כמו כאבי ביוץ'
נשמע כמו כאבי ביוץ
23/02/2014 | 23:02
84
כאב ביוץ משתנה בין אישה לאישה. יש נשים שפשוט מרגישות כמו כאב חד כזה חד פעמי ויש כאלה שזה מתמשך (כמוני). זה נשמע כמו כאבי ביוץ תקינים. זה הזמן לקמפר בראבק!
לצפיה ב-'אכן נשמע כמו כאבי ביוץ! יאללה לעבודה! '
אכן נשמע כמו כאבי ביוץ! יאללה לעבודה!
24/02/2014 | 07:41
3
39
לצפיה ב-'תודה בנות! היום הפס נחלש משמעותית'
תודה בנות! היום הפס נחלש משמעותית
24/02/2014 | 15:29
2
62
זה אומר שהיום זה יום הביוץ? מחר זה יוא"ב 1?
אני עדיין רואה את הפס אבל מאוד חלש.
לצפיה ב-'קשה לדעת במדוייק..'
קשה לדעת במדוייק..
24/02/2014 | 15:48
1
53
הביוץ מתרחש  24 עד 48 שעות מהבדיקה החיובית הראשונה
לצפיה ב-'אפילו 12 שעות מהבדיקה החיובית הראשונה'
אפילו 12 שעות מהבדיקה החיובית הראשונה
25/02/2014 | 08:22
13
לצפיה ב-'איזה כיף לראות שני פסים אפילו בבדיקת הביוץ'
איזה כיף לראות שני פסים אפילו בבדיקת הביוץ
25/02/2014 | 08:19
1
17
מרגש!
תעשו אהבה, תעשו ילדים!!!
זה הזמן!
גם אני ראיתי אתמול שני פסים..התחלנו מהלילה
מקווה שזה יביא לנו הריון בעוד 14 ימים אמן!!!!
לצפיה ב-'תודה!! מחזיקה גם לך אצבעות '
תודה!! מחזיקה גם לך אצבעות
25/02/2014 | 15:39
3
לצפיה ב-'ערכי LH'
ערכי LH
24/02/2014 | 16:09
60
היי!!

רציתי לדעת מאיזה ערך (ערך מספרי) של LH המקלון ביוץ יראה חיובי?
לצפיה ב-'ספירת מלאי 23/2/2014 לתחילת השבוע'
ספירת מלאי 23/2/2014 לתחילת השבוע
23/02/2014 | 08:46
21
96
" אנא הימנעו משרשור שאלות לספירת המלאי מאחר והדבר מעמיס על השרשור.
מי שרוצה להצטרף לרשימה או לעדכן מידע, אנא הוסיפי תגובתך בעמודת ""יו""מ/יוא""ב/ה""פ/דופק עדכנו כאן""
עם הפרטים הרלוונטיים:                                                                                         
מי שלפני הביוץ - אנא שרשרי תגובה עם היום מתחילת המחזור בו את נמצאת ( י""מ = יום מחזור).
להזכירכן - המחזור נספר מהיום הראשון של הווסת ועד ליום הראשון של הווסת הבאה
(לדוג' - אם הווסת החל ב- 1 בחודש והיום ה- 17 בחודש, הרי שאת י""מ 17).
מי שנמצאת בי""מ 60 ומעלה תימחק אוטומטית מהרשימה, אלא אם ביקשה מפורשות להישאר בה.
מי שאחרי הביוץ - את הביוץ ככל הנראה זיהית בעזרת ערכות/חום השחר/מעקב זקיקים.
אם אתמול היה הביוץ, הרי שהיום את יוא""ב 1 (יוא""ב = יום אחרי הביוץ)
יוא""ב 20 ומעלה ימחקו אוטומטית מהרשימה.
הריוניות - אם פספסנו את הודעת הפסים שלכן ואתן רוצות להופיע ברשימה, אנא שרשרו את בקשתכן + תאריך פרסום הודעת הפסים שלכן\בטא בעמודת ""עידכוני סטטוס\התווספות לרשימה""
לכולנו"

לצפיה ב-'לפני הביוץ'
לפני הביוץ
23/02/2014 | 08:47
80
Rollerink ימ 7
Angie88 ימ 8
buzzinga ימ 8
בחורה טובה19 ימ 11
stimp228 ימ 12
טולטול355 ימ 12
adik86 ימ 13
הריונית צעירה1 ימ 13
לימ13 ימ 14
kokus87 ימ 17
לולי283 ימ 20
merlion ימ 21
pinkish angel ימ 21
nik name ימ 22
עוד קצת11 ימ 23
סתם אחת מאוהבת 25 ימ 23
 חן1986 ימ 24
שוב למעגל ימ 28
אם הבנות2   ימ 30
רוית ואלון2 ימ 40
לצפיה ב-'אחרי הביוץ'
אחרי הביוץ
23/02/2014 | 08:49
3
84
kimkar יואב 4
gordi3 יואב 6
Saritgil יואב 6
skyler87 יואב 8
al107 יואב 10
מנגו חצוף יואב 10
עיניים כחול לבן יואב 11
my little world יואב 12
שירהshira8   יואב 13
לצפיה ב-'יוא"ב 4 (משוער, אבל לפיו אני אלך)'
יוא"ב 4 (משוער, אבל לפיו אני אלך)
23/02/2014 | 12:11
24
לצפיה ב-'יואב 1'
יואב 1
26/02/2014 | 07:07
6
לצפיה ב-'מעריכה שהיום יאב1 ..!!בתקווה!'
מעריכה שהיום יאב1 ..!!בתקווה!
26/02/2014 | 23:52
15
לצפיה ב-'נוווו.... אתן בהריון'
נוווו.... אתן בהריון
23/02/2014 | 08:49
1
151
אאמאלה יואב 15
דגיגונית1 יואב 16
 waiting יואב 17
 dornat יואב 18
מישהי שמבינה משהו יואב 18
לצפיה ב-'בדיקת היריון שלילית. מחכה למכשפה '
בדיקת היריון שלילית. מחכה למכשפה
23/02/2014 | 09:07
62
לצפיה ב-'הריוניות פברואר'
הריוניות פברואר
23/02/2014 | 08:50
101
ogik
rotemika11
motek84
Carnelian
חמודית27
sandy 86
  maayan178
maya243
ליסי1  
קומפי10
חדשה ישנה12  
מורמור25
11לילך11  
MIMI143
Lady_in_Red
פילדלפיה11
לצפיה ב-'יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ/בטא עדכנו כאן '
יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ/בטא עדכנו כאן
23/02/2014 | 08:50
11
48
לצפיה ב-'יו"מ 4'
יו"מ 4
23/02/2014 | 16:59
20
לצפיה ב-'יו״מ 3'
יו״מ 3
23/02/2014 | 19:34
10
לצפיה ב-'יו"מ 1 '
יו"מ 1
23/02/2014 | 20:47
23
לצפיה ב-'ישתבח שמו יו״מ 1'
ישתבח שמו יו״מ 1
24/02/2014 | 09:38
85
אחרי 180 יום חחח
לצפיה ב-'יו"מ 1 BITCH '
יו"מ 1 BITCH
24/02/2014 | 21:03
23
לצפיה ב-'יו״מ 5 '
יו״מ 5
25/02/2014 | 07:10
3
לצפיה ב-'יוא"ב1'
יוא"ב1
25/02/2014 | 12:59
7
לצפיה ב-'יוא"ב 13'
יוא"ב 13
25/02/2014 | 14:34
2
63
מחזיקה אצבעות
לצפיה ב-''
25/02/2014 | 15:54
1
7
לצפיה ב-'בדיקת בטא'
בדיקת בטא
26/02/2014 | 07:23
115
טוב, אז ככה: אתמול הייתי באיחור של יום אחד, ובגלל שאני חסרת סבלנות לחלוטין, אצתי רצתי לקופ"ח לעשות בדיקת דם.
ואחרי הצהריים, המספר הכי יפה בעולם: 45.2!!!!
עכשיו מחכה לאולטרסאונד :)
לצפיה ב-'אני חושבת יוא"ב 1 '
אני חושבת יוא"ב 1
25/02/2014 | 15:40
15
לצפיה ב-'שימו הספירה לעדכונים בלבד'
שימו הספירה לעדכונים בלבד
23/02/2014 | 08:51
20
שימו -הודעות עידוד/שאלות שישורשרו- ימחקו

שרשרו, בבקשה
יש לנו כמה שרשורי נושא
מבייצות ביחד, קיטורים ותמיכה, שירשור רפואי וטיפולייט,התייעצויות ושאלות, והריוניות שלנו וכמובן שרשור ספירת מלאי שלנו שמתעדכן בראשון שלישי וחמישי בו אנו מעדכנות אם הפכנו מי"מ ליוא"ב ולהפך. נא לא לשרשר לשם תגובות ביניים או בקשה להחזקת אצבעות- זה אמור להיות שרשור אינפורמטיבי בלבד!

שימו לב כשאתן משרשרות שאלה חדשה, שרשרו לשרשור האחרון שנפתח בנושא (בראשון שלישי או חמישי) כדי לא להקפיץ מעלה שרשור ישן.
שימו לב שלעיתים השרשור החדש(שלא נכתבו בו עוד תגובות) עשוי לעבור לדף 2. הקפיצו אותו עם ההודעה שלכן! שרשורים בני למעלה מ72 שעות לא קופצים, לא משנה כמה תגובות תכתבו

כמו כן מידי יום נפתח שרשור
לכל אותן תגובות, שלא ממש קשורות לפורום ישירות (אם לא נפתח אתן מוזמנות לפתוח לבד עם תאריך אותו היום.)

בנוסף לפי הצורך נפתחים שרשורי "חדשות בבית" או "בהריון או לא בהריון" (כשאני רואה שיש כמה כאלה אני פשוט מאחדת אותן תחת הכותרת.

אנא זכרו שהמנהלות עושות עבודה התנדבותית, אז שמרו על הסדר בבית כדי לא לגרום לעבודה מיותרת

הריוניות יקרות- אנחנו מאד שמחות להתעדכן בשלבים שאתן עוברות, אבל ברשימת ההריוניות החודשית אנחנו מעדכנות פעם אחת בלבד. החלטנה אם אתן רוצות שזאת תהיה ה"פ, בטא או דופק, אך לא נשנה את הרישום.

אנו מאחלות לכן הריונות קלים, תקינים וידיים מלאות

לצפיה ב-' מבייצות יחד לסופ"ש '
מבייצות יחד לסופ"ש
20/02/2014 | 10:07
10
98
לצפיה ב-'כל כך גאה בביוץ שלי '
כל כך גאה בביוץ שלי
20/02/2014 | 19:00
294
הוא מופיע כל חודש בי"מ 19, לא חשבתי שהוא יהיה כזה ממושמע...

זה מהיום- י"מ 18, אפשר להניח שמחר הפסים כבר יהיו באותו צבע אבל מה שבטוח אבדוק גם מחר
קימפרנו אתמול ושלשום, ובתכנון גם ב-3 ימים הקרובים  
לצפיה ב-'יו״מ 6 הטמפרטורה עלתה לי לטמפ׳ של אחרי ביוץ '
יו״מ 6 הטמפרטורה עלתה לי לטמפ׳ של אחרי ביוץ
20/02/2014 | 21:44
2
119
מה זה יכול להיות?
מדדתי באותה שעה כמו כל יום, ישנתי לילה שלם ואני מבייצת בדרך ביו״מ 18-19
תודה!
לצפיה ב-'זה לא אומר כלום.'
זה לא אומר כלום.
20/02/2014 | 22:53
1
80
זה קורה מידי פעם. במיוחד בתחילת החודש.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
21/02/2014 | 01:04
17
לצפיה ב-'שאלת ביוץ...'
שאלת ביוץ...
21/02/2014 | 13:56
101
ביום שני ושלישי פסים זהים לפס ביקורת. ביום רביעי שלילי-דהיינו יום הביוץ.
היום יואב 2 כאבי מחזור חזקים. אני יודעת שמוקדם מדיי להרגיש משהו אבל השאלה שלי היא אחרת- יתכן שאלו כאבי ביוץ? שהביוץ ממשיך? או שהביוץ הוא עכשיו?
לצפיה ב-'שאלת ביוץ'
שאלת ביוץ
22/02/2014 | 17:39
4
107
היי
שאלה לבנות שכבר נקלטו להריון.
בימים של הביוץ אתן מנסות כל יום או יום כן יום לא? מה עדיף? אני יודעת שאומרת שיום כן יום לא יותר איכותי אבל מפחדת לפספס את הביוץ עצמו.
לצפיה ב-'עשינו כל יום מסביב לביוץ בשביל לא לפספס:)'
עשינו כל יום מסביב לביוץ בשביל לא לפספס:)
22/02/2014 | 20:52
2
56
לצפיה ב-'תודה על התשובה ??'
תודה על התשובה ??
22/02/2014 | 22:12
1
42
לצפיה ב-'גם בהריון הקודם וגם בהריון הזה '
גם בהריון הקודם וגם בהריון הזה
22/02/2014 | 22:49
114
לדעתי צריך לכסות כמה שיותר, לא נראה לי משמעותי יום כן יום לא, פשוט אם לא מצליחים לכסות אז לא נורא, אומרים שהזרע עדיין נשאר לחיות, אני רציתי ללכת על בטוח אז כיסינו את כל הימים סביב הביוץ, והצלחנו:)
לצפיה ב-'גם אנחנו עשינו כל יום'
גם אנחנו עשינו כל יום
22/02/2014 | 23:34
86
בהצלחה!
לצפיה ב-' קשקשת ברשת '
קשקשת ברשת
20/02/2014 | 10:06
14
115
לצפיה ב-'תחרות תגובות'
תחרות תגובות
20/02/2014 | 16:08
4
232
המדקרת שלי תגיד לי מחר:
"את לחוצה מדיי. אל תהיי לחוצה. אי אפשר להיכנס להריון כשלחוצים"

ממש בר-יישום.

מה לענות לה?
חשבתי על "דווקא ממש כיף לי להיות לחוצה. אני לוקחת כדורי הלחצה".

*רק רוצה לומר שהמדקרת סבבה. באמת. חוץ מהקטע הזה שהיא אומרת לי להירגע כאילו שזאת בחירה שלי.
לצפיה ב-'אוי אני ממש טובה בזה.'
אוי אני ממש טובה בזה.
20/02/2014 | 16:26
1
159
תגידי לה תרגעי את, את לחוצה. אני לא אכנס להריון אם לא תרגעי :)
לצפיה ב-' אהבתי'
אהבתי
20/02/2014 | 18:48
87
עוד אפשרות-
"כשאומרים לי לא להילחץ אני נלחצת יותר"
לצפיה ב-'"חמודה, רק מי שנלחצת ---> לוחצת"'
"חמודה, רק מי שנלחצת ---> לוחצת"
20/02/2014 | 19:46
1
141
ובאופן כללי אני מציעה להפוך את זה למוטו הנלחצות

לצפיה ב-'מי שנלחצת - --> לוחצת!!!'
מי שנלחצת - --> לוחצת!!!
20/02/2014 | 20:03
101
בהחלט יקבל מקום של כבוד בתחרות השנתית
כבר עלה לגמר הגדול
לצפיה ב-'לא לשכוח שמאחורי הזרע עומד בן הזוג שלכן...'
לא לשכוח שמאחורי הזרע עומד בן הזוג שלכן...
21/02/2014 | 13:44
2
370
וחשוב מאוד לשמור על רומנטיות
על אהבה,
שהגחלת תישאר בוערת ולא רק ההפרייה תעמוד לנגד עיניכם

תסמנו גם אירועים חשובים ביומן ולא רק יוא"בים וי"ממים

כי אתן יכולות, למשל, שיקרה לכן פדיחה כמו שקרתה לי היום---------------------------->
לצפיה ב-'גם לי קרה בחודש שעבר'
גם לי קרה בחודש שעבר
21/02/2014 | 14:02
182
הייתי כל כך עסוקה בלימודים,בבחינות ובשאלות האם המכשפה תגיע עוד כמה ימים  או לא, וכמה זמן עבר מהביוץ ובאיזה י"מ אני....
והבעלול שאל אותי מה התכנון שלנו ליום שישי...ואני כזה "למה?" אז הוא אומר לי "למה?? כי אולי יש לנו 7 שנים ביחד...." אופפפס.

לצפיה ב-'חחחחחחחח'
חחחחחחחח
21/02/2014 | 14:18
150
אוי... מסכן. איך שכחת?
לצפיה ב-'מטפסת על הקירות '
מטפסת על הקירות
23/02/2014 | 00:36
5
203
יוא"ב 11. אחרי הזרעה.
ממתינה בקוצר רוח שיהיה כבר יוא"ב 14 כדי שאלך לעשות את בדיקת הדם.
שאלוהים יעזור לי כמה מודעות לגוף מתעוררת בשלבים האלה

החלק ההזוי ביותר הוא שלב הניגוב בשירותים. אחרי כל ניגוב, נייר הטואלט זוכה לניתוח מעמיק ובחינה האם יש סימני דימום/הפרשות/הכתמות...

שיעבור כבר!!!!!!!!
לצפיה ב-'תתרגלי. זה לא עובר עד הלידה :)'
תתרגלי. זה לא עובר עד הלידה :)
23/02/2014 | 05:55
46
לצפיה ב-'חחחח הצחקת אותי עם ניתוח הנייר טואלט..'
חחחח הצחקת אותי עם ניתוח הנייר טואלט..
23/02/2014 | 12:14
3
100
מזדהה... גם אחרי שיש פסים אני בודקת את הנייר לוודא שחלילה משהו לא משתבש שם
כנראה שזה באמת לא יעבור עד הלידה :)
לצפיה ב-'זה רק יתגבר אחרי הלידה'
זה רק יתגבר אחרי הלידה
23/02/2014 | 16:07
1
85
אחרי שהם יוצאים זה הופך יותר גרוע מבחינת הלחץ
לצפיה ב-'חחח צודקת! על זה אפילו לא חשבתי! '
חחח צודקת! על זה אפילו לא חשבתי!
23/02/2014 | 16:37
26
לצפיה ב-'הניתוח הסתיים. המטופל מדמם... '
הניתוח הסתיים. המטופל מדמם...
23/02/2014 | 20:46
40
לצפיה ב-'בהריון כן\לא לסופ"ש'
בהריון כן\לא לסופ"ש
20/02/2014 | 10:06
19
227
לצפיה ב-'דחוף. !!האם יתכן הריון????'
דחוף. !!האם יתכן הריון????
20/02/2014 | 22:45
1
364
היי בננות
אני ביואב 14
בדקתי עם ערכה ביתית ביואב 12 וגם היום ויצא שלילי

העניין שחודש שעבר כיומיים לפני המחזור היה לי ממש טיפה דם בניגוב ואז קיבלתי מחזור ביואב 12

החודש כבר כמה ימים שיש טיפה טיפה טיפה דם וגם פעם פעמיים ביומ. וזה קורה בניגוב ועדיין לא קיבלתי.
זה משהו שבחיים לא קרה לי

מה נראה לכן? אין לי בכלל הרגשה שונה בגוף ועם המד חום החום שלי 36.6-36.7
שבדרך כלל ביומ המחזור יורד ל36.5 ומטה
לצפיה ב-'אני ביקשתי כבר כמה פעמים לשרשר למקום המתאים!'
אני ביקשתי כבר כמה פעמים לשרשר למקום המתאים!
20/02/2014 | 22:49
188
בבקשה תשמרי על הכללים, זה מאד מקשה עלינו לסדר את הפורום כל הזמן.
לצפיה ב-'בבקשה תשובה - אני בהריון???'
בבקשה תשובה - אני בהריון???
20/02/2014 | 14:57
5
443
בבקשה תשובה - אחרי הרבה זמן!!
האם אני בהריון? תוצאת בדיקת הבטא שלי הראתה:
   71  IU/L
לצפיה ב-'כן'
כן
20/02/2014 | 15:08
3
219
מבדיקה באינטרנט (http://doula.co.il/233169) את בין שבוע 3 לשבוע 4.
אני עושה מחר בבוקר.
מזל טוב ובהצלחה :)
לצפיה ב-'וואי בא לי לבכות... (מאושר)'
וואי בא לי לבכות... (מאושר)
20/02/2014 | 15:12
137
לצפיה ב-'שיהיה לך המון המון בהצלחה!!!!!!'
שיהיה לך המון המון בהצלחה!!!!!!
20/02/2014 | 15:13
1
72
לצפיה ב-'תודה :)'
תודה :)
20/02/2014 | 15:58
41
לצפיה ב-'בבקשה לשרשר הודעות!'
בבקשה לשרשר הודעות!
20/02/2014 | 16:24
125
מאד קשה לנו לסדר כל הזמן.

מזל טוב על ההריון הטרי. שימשיך משעמם.
לצפיה ב-' בנותתתת יכול להיות שזה זה??!?! '
בנותתתת יכול להיות שזה זה??!?!
21/02/2014 | 11:53
9
748
אני ביוא"ב 10.. לא התאפקתי ועשיתי בדיקה של אייביי מהסוג הרגיש
יצא פס נוסף בהיר בהיר... חשבתי שאני הוזה .. אז עשיתי בדיקה של לייף של יומיים לפני איחור
מישהי עוד רואה??!
אני מפחדת להאמין...!!! אחרי 7 חודשים של ניסיונות
הלב שלי דופק...
לצפיה ב-'אכן הדבר האמיתי. בשעה טובה!'
אכן הדבר האמיתי. בשעה טובה!
21/02/2014 | 11:56
2
133
לצפיה ב-'את חושבת?? עשיתי את הבדיקה לא בשתן הראשון..'
את חושבת?? עשיתי את הבדיקה לא בשתן הראשון..
21/02/2014 | 12:07
1
236
יואו אני בהלםםםם
לצפיה ב-'עוד יותר טוב.'
עוד יותר טוב.
21/02/2014 | 14:16
86
לצפיה ב-'מזל טוב!!!'
מזל טוב!!!
21/02/2014 | 12:37
106
פסים מהממים!!!
לצפיה ב-'מזל טוב!! את לא הוזה! יש פסים'
מזל טוב!! את לא הוזה! יש פסים
21/02/2014 | 14:47
61
לצפיה ב-'כמו שאומרים תמיד יש 2 פסים זה הריןן שיהיה'
כמו שאומרים תמיד יש 2 פסים זה הריןן שיהיה
21/02/2014 | 16:28
110
בשעה טובה בהחלט מרגש
לצפיה ב-'מימי בשעה טובה!!!!'
מימי בשעה טובה!!!!
21/02/2014 | 16:36
64
מזללללל טוב!!!
שימשיך עגול, יפה, קל ומשמח!!!
שואפת אבקת פסים נהדרים! את בהריון!!!!!!!
לצפיה ב-'זה אכן נראה ככה '
זה אכן נראה ככה
22/02/2014 | 06:14
62
המון מזל טוב!!!

שיהיה הריון תקין ועגול
לצפיה ב-'תודה רבה בנות!! מקווה שאוכל לעדכן בקרוב'
תודה רבה בנות!! מקווה שאוכל לעדכן בקרוב
22/02/2014 | 12:47
111
מקווה שאוכל לעדכן בבשורות טובות.. שיתפתח כמו שצריך..
:)
לצפיה ב-'במתח'
במתח
26/02/2014 | 09:50
42
באופן די ספונטני חזרנו לניסיונות החודש. הביוץ כנראה היה שבוע שעבר נראה לי  יום שני או שלישי. השלב הלוטאלי שלי יחסית קצר 10-11 יום ואני במתח
החום די גבוה למרות שלא מדדתי מתחילת החודש אלא רק אחרי הביוץ אבל זכור לי מהסביבוב הקודם מה היה החום לפני ביוץ ומה היה אחריו. היום לא התאפקתי ועשיתי בדיקה שכמובן יצאה שלילית. אם לא אקבל אבדוק שוב בשבת
תחזיקו לי אצבעות
לצפיה ב-' שאלות והתיעצויות לסופ"ש '
שאלות והתיעצויות לסופ"ש
20/02/2014 | 10:05
47
254
המשך>>
לצפיה ב-' קיטורים לסופ"ש '
קיטורים לסופ"ש
20/02/2014 | 10:04
16
לצפיה ב-'הודעות פסים דופק בטא לסופ"ש'
הודעות פסים דופק בטא לסופ"ש
20/02/2014 | 10:04
27
לצפיה ב-'ספירת מלאי 18/2/2014 לאמצע השבוע'
ספירת מלאי 18/2/2014 לאמצע השבוע
18/02/2014 | 09:19
16
125
" אנא הימנעו משרשור שאלות לספירת המלאי מאחר והדבר מעמיס על השרשור.
מי שרוצה להצטרף לרשימה או לעדכן מידע, אנא הוסיפי תגובתך בעמודת ""יו""מ/יוא""ב/ה""פ/דופק עדכנו כאן""
עם הפרטים הרלוונטיים:                                                                                         
מי שלפני הביוץ - אנא שרשרי תגובה עם היום מתחילת המחזור בו את נמצאת ( י""מ = יום מחזור).
להזכירכן - המחזור נספר מהיום הראשון של הווסת ועד ליום הראשון של הווסת הבאה
(לדוג' - אם הווסת החל ב- 1 בחודש והיום ה- 17 בחודש, הרי שאת י""מ 17).
מי שנמצאת בי""מ 60 ומעלה תימחק אוטומטית מהרשימה, אלא אם ביקשה מפורשות להישאר בה.
מי שאחרי הביוץ - את הביוץ ככל הנראה זיהית בעזרת ערכות/חום השחר/מעקב זקיקים.
אם אתמול היה הביוץ, הרי שהיום את יוא""ב 1 (יוא""ב = יום אחרי הביוץ)
יוא""ב 20 ומעלה ימחקו אוטומטית מהרשימה.
הריוניות - אם פספסנו את הודעת הפסים שלכן ואתן רוצות להופיע ברשימה, אנא שרשרו את בקשתכן + תאריך פרסום הודעת הפסים שלכן\בטא בעמודת ""עידכוני סטטוס\התווספות לרשימה""
לכולנו"

לצפיה ב-'לפני הביוץ'
לפני הביוץ
18/02/2014 | 09:19
95
Rollerink ימ 2
Angie88 ימ 3
al107 ימ 5
בחורה טובה19 ימ 6
stimp228 ימ 7
טולטול355 ימ 7
adik86 ימ 8
הריונית צעירה1 ימ 8
לימ13 ימ 9
kokus87 ימ 12
לולי283 ימ 15
kimkar ימ 15
pinkish angel ימ 16
nik name ימ 17
עוד קצת11 ימ 18
סתם אחת מאוהבת 25 ימ 18
 חן1986 ימ 19
Saritgil ימ 19
MIMI143 ימ 22
אם הבנות2   ימ 25
gordi3 ימ 25
רוית ואלון2 ימ 35
לצפיה ב-'אחרי הביוץ'
אחרי הביוץ
18/02/2014 | 09:20
4
98
skyler87 יואב 3
מנגו חצוף יואב 5
עיניים כחול לבן יואב 6
my little world יואב 7
שירהshira8   יואב 8
אאמאלה יואב 10
דגיגונית1 יואב 11
 waiting יואב 12
 dornat יואב 13
לצפיה ב-'יואב 1'
יואב 1
18/02/2014 | 10:04
14
לצפיה ב-'יואב 13'
יואב 13
18/02/2014 | 12:25
28
לצפיה ב-'יואב 8'
יואב 8
19/02/2014 | 21:02
14
לצפיה ב-'יואב 1'
יואב 1
20/02/2014 | 06:40
6
לצפיה ב-'נוווו.... אתן בהריון'
נוווו.... אתן בהריון
94
תוקי10 יואב 18
 fifi111 יואב 19
לצפיה ב-'הריוניות פברואר'
הריוניות פברואר
110
ogik
rotemika11
motek84
Carnelian
חמודית27
sandy 86
  maayan178
maya243
ליסי1  
קומפי10
חדשה ישנה12  
מורמור25
11לילך11  
לצפיה ב-'יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ/בטא עדכנו כאן '
יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ/בטא עדכנו כאן
6
63
לצפיה ב-'יו"מ 3 '
יו"מ 3
18/02/2014 | 09:38
14
לצפיה ב-'אני יוא״ב 5'
אני יוא״ב 5
18/02/2014 | 13:46
41
ולא יו״מ 5 כפי שרשום
לצפיה ב-'תיקון טעות- רשומה בלפני ביוץ'
תיקון טעות- רשומה בלפני ביוץ
18/02/2014 | 14:19
83
אני ביו״מ 27 ( מחר צריכה לקבל :/ )
לצפיה ב-'יוא"ב 1!! '
יוא"ב 1!!
18/02/2014 | 19:30
8
לצפיה ב-'שכחתי את עצמי - י"מ 24'
שכחתי את עצמי - י"מ 24
19/02/2014 | 09:06
23
לצפיה ב-'יו"מ 19'
יו"מ 19
21/02/2014 | 05:31
29
לא בטוחה מתי בייצתי...
מחודש הבא מתחילה לעקוב אחרי הביוץ
לצפיה ב-'שימו הספירה לעדכונים בלבד'
שימו הספירה לעדכונים בלבד
18/02/2014 | 09:21
30
שימו -הודעות עידוד/שאלות שישורשרו- ימחקו

שרשרו, בבקשה
יש לנו כמה שרשורי נושא
מבייצות ביחד, קיטורים ותמיכה, שירשור רפואי וטיפולייט,התייעצויות ושאלות, והריוניות שלנו וכמובן שרשור ספירת מלאי שלנו שמתעדכן בראשון שלישי וחמישי בו אנו מעדכנות אם הפכנו מי"מ ליוא"ב ולהפך. נא לא לשרשר לשם תגובות ביניים או בקשה להחזקת אצבעות- זה אמור להיות שרשור אינפורמטיבי בלבד!

שימו לב כשאתן משרשרות שאלה חדשה, שרשרו לשרשור האחרון שנפתח בנושא (בראשון שלישי או חמישי) כדי לא להקפיץ מעלה שרשור ישן.
שימו לב שלעיתים השרשור החדש(שלא נכתבו בו עוד תגובות) עשוי לעבור לדף 2. הקפיצו אותו עם ההודעה שלכן! שרשורים בני למעלה מ72 שעות לא קופצים, לא משנה כמה תגובות תכתבו

כמו כן מידי יום נפתח שרשור
לכל אותן תגובות, שלא ממש קשורות לפורום ישירות (אם לא נפתח אתן מוזמנות לפתוח לבד עם תאריך אותו היום.)

בנוסף לפי הצורך נפתחים שרשורי "חדשות בבית" או "בהריון או לא בהריון" (כשאני רואה שיש כמה כאלה אני פשוט מאחדת אותן תחת הכותרת.

אנא זכרו שהמנהלות עושות עבודה התנדבותית, אז שמרו על הסדר בבית כדי לא לגרום לעבודה מיותרת

הריוניות יקרות- אנחנו מאד שמחות להתעדכן בשלבים שאתן עוברות, אבל ברשימת ההריוניות החודשית אנחנו מעדכנות פעם אחת בלבד. החלטנה אם אתן רוצות שזאת תהיה ה"פ, בטא או דופק, אך לא נשנה את הרישום.

אנו מאחלות לכן הריונות קלים, תקינים וידיים מלאות

לצפיה ב-'שרשור רפואי וטיפולליט לסופ"ש'
שרשור רפואי וטיפולליט לסופ"ש
20/02/2014 | 10:03
4

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום תרופות סבתא
פורום תרופות סבתא
פורום תוכנית לידה
פורום תוכנית לידה
Developy - Your First Step as a Parnt
Developy - התפתחות, תזונה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה