לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום לקראת הריון
מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

בהריון כן או לא
29/10/2013 | 07:09
53
256
המשך>>
קשקשת ברשת לאמצע שבוע
29/10/2013 | 07:08
10
12
שאלה על תנוחה
29/10/2013 | 15:02
9
197
אם עשינו את זה כשאני מעל (ולא הפוך) אז זה אומר שלא תהיה קליטה? או שגם ככה זה לא משנה?

ממה שקראתי באינטרנט
29/10/2013 | 15:38
167
יש סברות שונות. יש מי שאומר שזה לא משפיע, יש מי שאומר שזה נחשב אמצעי מניעה (ממש לא הייתי סומכת על זה!) ויש מי שאומרים שזה מוריד את הסיכויים.
בחודש הראשון שניסינו ככה עשינו, כי תמיד היה לנו הכי נוח ככה (שאני למעלה) ואז חשבתי לעצמי שאולי זה פוגע בסיכויים והחלטתי שאין לי כוח לנסות כמה חודשים ואח"כ לגלות שבגלל התנוחה לא נקלטתי. אין לי מושג כמה זה משפיע, יכול להיות שאפשר להיקלט להיריון בכל זאת... לא נראה לי שלמישהו יש תשובה לגמרי אמינה לנושא...
קצת אכלתי את עצמי על זה שעשינו ככה, למרות שאין סיבה, אולי זה בכלל לא משפיע (שקלתי אפילו לשאול כאן בפורום). בכל מקרה, החלטתי, שננסה "להפוך כיוון" ונעבור למיסיונרית ובאופן מפתיע, זה שינוי די מרענן... או כמו שאומרים - מה לא עושים בשביל להביא ילד...

אגב, אני השתכללתי מאז ואני מניחה כרית מתחת לאגן כדי לשפר את הסיכויים. אני גם שוכבת במיטה חצי שעה אח"כ... אין לי מושג אם זה עוזר, אבל יש כאן בנות שעושות את זה. זה במסגרת ה"השתדלות" שלי, לשפר את התנאים לקליטה...    
אצלי היה ההפך
29/10/2013 | 15:52
142
הריון ראשון נקלט כשאני הייתי למעלה. בוודאות...
ועוד משהו קטן
29/10/2013 | 15:54
1
142
תנסי לשרשר את ההודעות לשרשורים הרלוונטים... זה אחד מכללי הפורום שאנחנו הבנות משתדלות לפעול לפיהם. ככה יותר קל למנהלות....

כן סליחה זה היה בטעות.
29/10/2013 | 19:17
36
אני כל הזמן למעלה- שני הריונות
29/10/2013 | 16:57
4
141
יש אנשים שנכנסים להריון גם מסקס בעמידה...
מעודד. כי ביום הכי "חם" זה היה ככה
29/10/2013 | 19:18
3
119
תגידו קרה לכם שעשיתם הכל כמו שצריך כיסיתם את כל הימים ובכל זאת לא היה הריון?
בטח שזה קורה
29/10/2013 | 19:41
87
כלומר, גם אם עושים הכל כמו שצריך יש שרשרת של דברים שצריכים לקרות כדי שיהיה הריון ולפעמים הם פשוט לא קורים.
אם עשיתם הכל כמו שצריך הסיכוי הוא משהו כמו 20-30% בכל חודש. כך שבטח שיכול להיות שחודש מסוים עשיתם הכל כמו שצריך וזה עדין לא קרה. רק אם זה לא קורה אחרי כמה חודשים בהם עושים הכל כמו שצריך, אז צריך לבדוק...

מקווה שהחודש יהיה החודש שלך!
לא רק שקורה, אלא קורה ב-80% בערך
29/10/2013 | 19:44
84
כן כן, מוזר לשמוע, אבל גם כשהכל תקין ועושים הכל לפי הספר יש סיכוי של סביב 20% (המחמירים אומרים 15, המקלים 25) להריון בכל חודש.
לגבי תנוחות- מקצועית יש די קונצנזוס שזה לא משנה, ככה שלא הייתי מתאמצת במיוחד לשנות מה שטוב לכם.
אז... קצת סבלנות (קל להגיד, קשה לעשות, אני יודעת) ונקווה לחדשות טובות בקרוב
גם אם עושים הכל הכל בול כמו שצריך ומכסים
29/10/2013 | 19:44
81
לפני אחרי ותוך כדי ושוכבים עם רגליים למעלה אחרי והכל תקין אצל שני בני הזוג והכל פשוט פרפקט עדיין הסיכוי להיכנס להריון בחודש נתון הוא בערך 30%.
כך שברור שיש חודשים שעושים הכל כמו שצריך ואין הריון, צריך לקחת את זה בחשבון ולהיערך בהתאם כלומר לייצר סבלנות ושלוות נפש (שזה הכי קשה בעולם) ולהתכונן נפשית שזה ייקח כמה חודשים.

בהצלחה!
קיטורים ותמיכה לאמצע שבוע
29/10/2013 | 07:07
49
126
המשך>>
שרשורפואי וטיפולייטלאמצע שבוע
29/10/2013 | 07:06
63
151
המשך>>
שאלותוהתייעצותלאמצע שבוע
29/10/2013 | 07:04
56
267
המשך>>
הריון
27/10/2013 | 08:38
56
518
המשך>>
קשקשת ברשת לתחילת שבוע
27/10/2013 | 08:37
17
47
רוצה לחלוק אתכן משהו מעצבן...
27/10/2013 | 12:01
16
344
ביום ששי הייתה ארוחת ערב אצל ההורים שלי, סבתא שלי נכנסה ובחנה אותי מוזר... במהלך הערב היא הרימה כוסית לחיי ולבריאות שלי (?!?!) וזרקה פה ושם הערות מתחכמות שלא מספרים לה דברים אבל היא יודעת הכל וכאלה... גם לקחה לי את הכוס יין אחרי הארוחה והעירה משהו בקשר לזה שאני לא אשתה יותר... ואני אמרתי שדווקא אני רוצה לשתות עוד יין... בקיצור... כל הערב היו כל מני רמזים מעצבנים ולא הבנתי מאיפה זה בא, סיפרתי רק לאמא שלי (והסבתא היא אמא של האבא)... אתמול היא דיברה עם אמא שלי, ומסתבר שהאחות שעשתה לי את בדיקת הדם סיפרה לה שאני בהריון!!! זה נראה לכן הגיוני?!?!
זה כל כך מעצבן!!!!! גם האחות החוצפנית, וגם סבתא שלי...שלא יכלה להתנהג בצורה מכובדת ופשוט לשחק אותה שהיא לא יודעת כלום...
אנחנו צריכים לבחור למי לספר ומתי!! וזה אפילו עוד לפני דופק או הכפלה... אף חברה שלי לא יודעת, אמא שלי בעלי לא יודעת... ועכשיו הסיפור הזה!
סתם, הרגשתי צורך לפרוק...
ברוכה הבאה לעולם האמיתי :)
27/10/2013 | 12:13
2
216
זה מתחיל מזה וממשיך ל- הוא רעב, קר לו, למה את שמה אותו במיטה הוא לא עייף תשאירי אותו..
אין מה לעשות צריך לדעת או להעמיד אותם במקום בזמן או להתעלם ופשוט לנשום עמוק...
אני מבינה... אבל מה עם סודיות רפואית???
27/10/2013 | 12:14
1
101
פיספסתי את הקטע עם האחות
27/10/2013 | 12:45
190
אני בשוק!!! פעם הבאה שאת שם את חייבת להגיד לה משהו
חצופהההה
זה לא רק חוצפה זה הפרה של סודיות רפואית!
165
לא פחות ולא יותר! אין לה שום זכות לדבר על המצב הרפואי שלך עם אף אחד חוץ ממך.

והסבתא ממש מעצבנת, אוף איזה אנשים..
אני בהלם מהאחות!!!
27/10/2013 | 12:36
1
177
הייתי מתלוננת עליה, זה ממש לא בסדר ועבירה על הנהלים...
לגמרי- תלונה ומהר
27/10/2013 | 14:16
55
ממש מעצבן!!!
27/10/2013 | 14:30
89
אני הייתי הופכת את המרפאה!!! ודואגת שהאחות תקבל נזיפה קצינית!!!
הסבתא לא אשמה... ככה זה סבתות... כשיוולד הילד ב"ה זה יהיה יותר גרוע :) מנסיון.... (אצלי זה דווקא בה מאמא  שלי... חמתי וסבתא שלי רגועות יחסית ולא ממברות ללמד אותי איך לגדל את הילד)...
את יכולה להתלונן!! בהחלט חשיפה
27/10/2013 | 14:56
4
127
של החיסיון הרפואי שלך וזה אסור בתכלית האיסור
תודה על הגיבוי, בנות
27/10/2013 | 15:23
3
141
אני לא אתלונן כי זה לא שווה את האנרגיות שלי וגם קצת מרחמת על האחות, לא רוצה שהיא תפגע בגלל שהיא קצת טיפשה...
את יכולה לדבר עם האחות...
27/10/2013 | 15:38
1
129
להגיד לה שסבתא שלך לא ידעה על ההיריון, שתכננת להמתין קצת לפני שאת מספרת ושהיא הרסה לך את התוכניות.
ועל הדרך להזכיר לה שמדובר בסודיות רפואית שהיא מחויבת לשמור עליה ושזה בכלל לא אמור להיות אפשרות שהיא תספר למישהו על הבדיקות הרפואיות האישיות שאת עוברת. תגידי לה שבגלל שאת לא רוצה לפגוע לה בפרנסה את לא מתלוננת - אבל מבקשת שהיא לא תעשה את זה שוב!
את צודקת
28/10/2013 | 09:59
64
לדבר אתה באמת נשמע לי רעיון טוב. אם אני אראה אותה שם אני אגיד לה את כל זה. מקווה שזו פעם אחרונה שהיא חושפת מידע רפואי...
וואו, בארה״ב היו מפטרים אותה ביום למחרת.
28/10/2013 | 01:09
68
בארץ לא יעשו לה כלום גם אם היית מתלוננת.. וזה ממש מעצבן ומקומם!
ואו.... אין דברים כאלה..את חייבת להתלונן עליה
28/10/2013 | 02:23
58
האישה הזאת צריכה לקבל על הראש מהממונים שלה!!!
מי היא בכלל.....
מזעזע.
שתדעי שהמרפאה על כזה דבר יכולה להתבע... אם תגישי או תאיימי בתלונה למשרד הבריאות הם יקבלו קנס.
הזוי....
תתלונני על האחות
28/10/2013 | 08:17
2
71
יש חסיון רפואי לכל מידע רפואי, וזאת עבירה על החוק להפיץ מידע רפואי עליך לאנשים אחרים, לא משנים מה הקרבה המשפחתית שלהם אליך.
אמנם מגיע לה שינזפו בה..
28/10/2013 | 09:57
1
86
אבל אני לא רוצה שיפטרו אותה... בכל זאת היא מפרנסת משפחה... אני חושבת שפשוט אזרוק לה משהו אם אראה אותה, ואם לא עוד יותר טוב.
גם אם תתלונני, את יכולה לומר שאת לא מגישה
28/10/2013 | 14:43
73
תלונה רשמית... כל עוד לא הגשת משהו בכתב, היא לא תפוטר... אבל היא צריכה שיזכירו לה קצת מההגבלות שמגיעות עם התפקיד.
סתם דוגמא... בעלי התקשר למרפאה שלי, לבקש תוצאות של הבדיקה, לא היו מוכנים לתת לו שום מידע (למרות שהם מכירים אותו ויודעים שהוא בעלי והוא הזדהה).
חדשות ב- שלנו
27/10/2013 | 08:37
4
30
שלום לכן.
24/10/2013 | 14:57
3
300
אני דיי חדשה בפורום הזה , בדרכלל אני מאלה שמסתכלים מהצד... והנה אזרתי אומץ:)  טוב, אז אספר קצת על עצמי - אני בת 26 בעלת שחלות פוליציסטיות שבין היתר מתבטאת בווסת לא סדירה בעליל ומקבלת פעם ב..
מנסה להרות מזה שנה וחצי , עברתי 4 סבבים של אקקולמין כאשר בכל סבב המינון גדל.
ב1.10 קיבלתי ווסת (אחרי שנטלתי כדור מחולל ווסת) ב5.10 התחלתי ליטול אקקולמין (4 כדורים ליום למשך 5 ימים) כמו כן היה לי מעקב זקיקים . ב7.10 שבו ניצפו זקקים קטנים ורירית הרחם 5 וחצי מ"מ כעבור שבוע 14.10 שוב מעקב זקיקים ובשעה טובה נצפה זקיק מוביל 23 מ"מ.
יום למחרת בהפניית הרופא ביצעתי בדיקת דם . ואילו הערכים : E2 או אסטרוגן 524.64pg/ml , פרוגסטרון <0.3 . ביום 17 למחזור החום שלי עלה ל 37.1 (מסיקה שיום לפני היה הביוץ)  ולא ירד נכון לרגע זה . היום ביום ה 24 למחזור ביצעתי שוב בדיקת דם והנה הערכים שהתקבלו : אסטרוגן 275.90pg/ml פרוגסטרון30.13ng/ml . אני  לא מצליחה לפענח וכמה שחיפשתי לא הצלחתי למצא משהו קונקרטי.  אני רוצה לציין שאתמול (סליחה על התיאור) יצאה לי הפרשה חומה בניגוב ( ייתכן שזה הדימום השתרשות?) . יש לי עוד 6 ימים תור לרופא , אני כלכך במתח . לא רוצה להתאכזב שוב פעם ...
יש כמה תופעות שקורות לי בשבוע האחרון פרט לעליית החום המשמעותית : שינויים במצב רוח , ביחוד עצבנות יתר, תאבון מוגבר, כאבי גב, לפעמים תחושה של מעין "פרפרים" בבטן התחתונה, רגישות מסויימת בפטמות, צוואר רחם רך מין הרגיל ובצקתי.
יש לי אינטואיציה חזקה שנקלטתי אך הבדיקות האלה מדאיגות אותי :(  ערכי האסטרוגן ירדו .. למה?
בבקשה בבקשה אם מישהי יכולה להסביר לי מה משמעות הבדיקות. אני אודה לה מאד!!!!
היי
24/10/2013 | 19:24
2
142
את אחרי ביוץ לפי בדיקת הדם, קשה לדעת בדיוק מתי היה אבל סביר שסמוך למועד בו נצפה זקיק 23. תשתדלי להתעלם מסימנים הם כולם יכולים לנבוע מעליית פרוגסטרון וגם יכולים לנבוי מהריון שמתחיל. לא הבנתי בדיוק את המועדים אבל ספרי שבועיים מהמועד של הזקיק 23 ואז כבר תוכלי לבצע בדיקה. בהצלחה
תודה רבה!!!!
25/10/2013 | 14:25
1
97
זאת אומרת שזה לגיטימי שהרמות של האסטרוגן יורדות ובהתאם הפרוגסטרון עולה, במקרה של הריון? או שאילו גם התופעות לפני קבלת ווסת?  בהנחה שבאמת בייצתי ביום ה15 או ה16 . האם רמת הפרוגסטרון תקינה?  סליחה על השאלות והחפירות אך אני באמת מנסה להיאחז בכל פיסת מידע! קניתי בדיקת הריון אך אמתין איתה כמה ימים..( מפחדת לקבל תוצאה שלילית)
היי
25/10/2013 | 16:02
75
התוצאות בסדר אבל לא ניתן ללמוד מהן, לצער כולנו, על הריון כן או לא. אם יש לך סבלנות תמתיני ושיהיה המון בהצלחה
שרשורפואי וטיפולייט לתחילת שבוע
27/10/2013 | 08:33
19
93
משתפת ומתייעצת
26/10/2013 | 13:05
1
263
אני לאחר שלושה הפלות לא ברצף (בין הפלה להפלה ילדתי  ) עכשיו אני מאוד רוצה את הרביעי .
פניתי שוב למרפאת פוריות הרופא הפנתה אותי למכון הפלות ברעננה .
נאמר לי שאני צריכה כנראה לעבור בדיקת קריוטיפ .

בדיקות דם לקרשיות שביצעתי לאחר ההפלה האחרונה שהיתה לפני שנה וחצי - היתה תקינה .

מאז לא מצליחה להיכנס להריון (גילי מתקרב ל - 40)

משהי היתה במכון הפלות - האם הבדיקה הנדרשת אכן קריוטיפ - או שישנם בדיקות נוספות שעלי לעבור ?
מקריאה הבנתי שתוצאות של בדיקת קריוטיפ לוקחת מספר חודשים . האם נכון הדבר ?
אשמח לקבל קצת תובנות בנושא .
האמת כבר מיואשת אני כל כך רוצה עוד ילד שזה משגע אותי וכל הזמן אני רק חושבת על זה .
מנסה לעזור
26/10/2013 | 22:15
90
אין לי הרבה ניסיון בעניין, ואולי כאדי לך גם לנסות בפורום פוריות, אבל אני יודעת שהפלות חוזרות גם מבררים קרישיות, אז אולי את יכולה לבקש בדיקת דם לקירשיות מהרופא.
באיזה שלב היו ההפלות שלך?
עברנו שלב לשלב הזרעות
27/10/2013 | 09:23
2
125
אחרי שהבדיקות ההרומונליות שלי היו תקינות, ובדיקת הזרע של בעלי היתה בסדר יחסית, החלטנו שמפאת הגיל המאוחר צריך לעזור לטבע..
התחלנו החודש מעקב זקיקים ואנחנו הולכים כרגע לכיוון של הזרעה, חודש אחד בלי תמיכה הורמונלית ואם זה  לא ילך מחודש הבא תמיכה הורמונלית.
אני מתארת לעצמי שישנן בנות כאן שעברו את התהליך, אשמח לשמוע מניסיונן, על מה להקפיד על מה לא, מה מחכה לנו וכו'.
שבוע נפלא בנות יקרות
גם אני בהזרעות בלי תמיכה הורמונלית
27/10/2013 | 10:44
89
במקרה שלי אנחנו שם בגלל בעיות זרע של בעלי ובינתיים לא עומדים לעבור שלב בקרוב.
עשיתי מעקב זקיקים ובדיקות דם לפני כדי לזהות את יום הביוץ וביום הביוץ התייצבנו להזרעה שעברה בתוך שתי דקות.
החלק הכי לא נעים בסיפור הזה היה הספקולום.
אחרי ההזרעה המליצו לנו לחזק למחרת בבית גם בבוקר וגם בערב.
מחכות לך הרבה שעות מרפאה :)
28/10/2013 | 08:22
56
כמו שבטח הבנת - אין הרבה מה להתכונן כי את לא צריכה להזריק שום דבר או לקחת אף תרופה, וטוב שכך.
כמה ימים לפני המועד הצפוי של הביוץ (תלוי ברופא שלך) תתחילי מעקבים במפראה - אולטראסאונד לבדיקת גודל זקיקים ובדיקת דם מלווה. ביום של הביות הצפוי ישלחו את בן זוגך לתת זרע להשבחה. ההשבחה לוקחת בערך שעה, תלוי במרפאה, ואז הוא מביא את הזרע אליך ובעזרת צינור ארוך מחדירים לך את הזרע לרחם.
אצלי ההזרעה עצמה קצת כאבה, כמו כאבי מחזור שנבעו כנראה מהתכווצויות של הרחם, אבל זה נמשך מקסימום שעתיים, חוץ מזה היה לי קצת דימום בכל פעם, אז כדאי שתביאי איתך פד.
אחרי ההזרעה את צריכה להזאר לשכב רבע שעה ואז את יכולה להמשיך את היום שלך כרגיל.
מקווה שיצליח לך בפעם הראשונה!
פרופיל הורמונלי
27/10/2013 | 09:52
2
96
היי בנות, הופניתי ע"י הרופא לבצע פרופיל הורמונלי.
בדיוק עכשיו קיבלתי מחזור, מה הוא היום הכי טוב לביצוע הבדיקה לדעתן?
יום חמישי זה בסדר או מאוחר מידי?
הבדיקה היא בין הימים ה - 3 ל - 5 של המחזור
27/10/2013 | 10:07
60
ככה שאת בסדר :)
עדיף יום שלישי
27/10/2013 | 10:41
64
ה-FSH עולה בכל יום ואין סיבה להילחץ סתם רק כי עשית את הפרופיל ההורמונלי מאוחר מדי.
אם יצא לך FSH קצת חריג אז אפשר לחזור על הבדיקה ביום השני של המחזור.
שאלה על ערכים...
27/10/2013 | 11:06
4
180
בנות, בבדיקה של יום חמישי קיבלתי בנוסף לבטא שכבר פרסמתי גם ערך פרוגסטרון: 100. לא מוצאת באינטרנט אם זה ערך תקין... לשבוע 4+...  מישהי יודעת??
אחרי קצת חפירות בגוגל
27/10/2013 | 11:49
92
יש כמה וכמה סיבות לזה, אבל באופן כללי זה נראה שזה בסדר..

את יכולה לחפש ברשת: high progesterone at 4 weeks pregnant
אבל אני לא ממליצה, כי זה יכול להיות מפחיד של בחוץ בתוצאות של גוגל
בתכלס הייתי עוזבת את זה, ומחכה בסבלנות לדופק.

בלי שום קשר לזה, אלא לגבי שאלה אחרת ששאלת בזמנו לגבי ספורט, נראה לי שכדאי להוריד את העצימות של הריצות/ אימונים, רק ליתר בטחון, לפחות עד הדופק
לדעתי זה תקין
59
הפרוגסטרון צריך להיות מעל 40 כדי להחזיק הריון.
זה מצויין, ככה צריך להיות
27/10/2013 | 12:38
79
בפרוגסטרון כמה שיותר גבוה - יותר טוב (אחרי הביוץ כמובן )
מצויין! כמו שצריך
27/10/2013 | 14:56
35
לקראת הזרעה, לא קיבלנו הנחיות לגבי תקופת
27/10/2013 | 16:56
4
112
התנזרות. העניין הוא שאנחנו שומרים נידה ואם ההזרעה תתקיים לפני הטבילה מה שסביר להניח שיקרה יהיה הפרש של כשבועיים מהפעם האחרונה, הבנתי שזה מחרב לגמרי את הזרע שגם ככה גרוע.... ואם אני אטבול לפני אז יהיה הפרש ממש קטן.. מה עושים במקרה כזה?? תודה מראש!!
אם הזרע תקין אז אין בעיה לא להתנזר
27/10/2013 | 18:27
3
90
וההפרש הקטן זה בסדר
התנזרות של שבועיים לא מומלצת גם אם הזרע תקין
אז זהו שהזרע לא תקין
27/10/2013 | 19:02
1
73
שספק אם הזרעות בכלל יעבדו. מורפולוגיה 1 וריכוז נמוך
אין הוכחות לכאן או לכאן
28/10/2013 | 08:24
57
הרופאים אומרים להתנזר שלושה ימים (נראה לי) אבל אף מחקר לא הראה שהתנזרות באמת עוזרת.
אצלנו, בפעם היחידה שעשינו הזערה יום אחרי יום, ריכוז הזרע בהזרעה השניה היה אפילו גבוה יותר מאשר בראשונה - זה רק מראה שאף אחד לא יודע.
עדיף לא להכביד עליהם יותר מדי - אזת אומרת, לא לשכב במשך חמישה ימים רצופים, יום אחרי יום, לפני ההזרעה, אבל כנראה שאפשר להמשיך יום כן יום לא וזה לא יזיק (לפחות זה מה שאני מבינה). בכל מקרה אחרי ההזרעה כדאי לחזק בבית כמה שיותר.
הכי טוב זה שתתיעצי עם הרופא שלך ותשאלי מה דעתו.
התנזרות
27/10/2013 | 21:00
69
אין באמת מחקרים שמלמדים על מצב הזרע אם מתנזרים או לא ואכן אומרים שהתנזרות ארוכה אינה טובה כי הזרע ישן. מצד שני מכירה לא מעט דתיות שהרו על אף התנזרות ארוכה וגם כאלה שנשבעו שהרו כשחזרו מהמקווה אז... חוץ מזה אולי כדאי במקרה שלכם לעשות הזרעה יום אחרי יום, גם אם לא. תכסו, הביצית תואיל לחכות. בהצלחה
לא בטוחה
28/10/2013 | 20:06
61
שלום לכולכן, אתחיל ואומר שאני מבקרת פה לאחרונה ומאחלת לכולן הריון בקרוב!
לפני כחודש היה לי מחזור ראשון לאחר  גלולות (עברו 4 חודשים מאז שסיימתי עם הגלולות - החלטתי לעשות דיקור סיני לעזור למחזור להגיע כשראיתי שהוא מתעכב)...
י"מ 32 בדיקת הריון ביתית שלילית. ביום ה 35 התחילו הפרשות חומות, תחילה בהירות ואז הפכו ליותר כהות (לא משהו שהצריך מעבר לתחתונית אחת ביום). והמחזור עצמו לא הגיע... אתמול, י"מ41 התחיל בערב לפתע דימום ממש חזק (בד"כ דימום של מחזור מתחיל אצלי ממש בקטנה ואז מתחזק). בפיפי של הבוקר וגם במהלך היום כשהחלפתי טמפונים ראיתי ממש (סליחה על התיאור) קרישי דם יוצאים ממני...  הדם עצמו ממש אדום... ייתכן והבדיקה לא זיהתה הריון? יכול להיות שזו הפלה?? אני צריכה לעשות משהו? ללכת לרופא למרות שבדיקה לא זיהתה הריון? כרגע אני מתייחסת אל זה כמחזור ... אני טועה???
קיטורים ותמיכה לתחילת שבוע
27/10/2013 | 08:32
20
מבייצות ביחד לתחילת שבוע
27/10/2013 | 08:30
23
45
14 יום לפני מחזור ואין ביוץ במקלון, היתכן?
26/10/2013 | 08:56
15
157
יום חמישי היה היום ה 14 שלי לפני הביוץ והמקלון אחרי 10 דק הראה שאין ביוץ. (וככה היה 5 ימים לפניו - אני בודקת כל יום באותה שעה)
אתמול היה פס בהיר (אבל אחרי חצי שעה, ולא אחרי 10 דקות כמו שאומרים בהוראות אז לא יודעת אם זה נחשב) וקיימנו יחסים למרות שהפס היה בהיר...רק ליתר ביטחון (כי אני איכשהו מצליחה לפספס את הביוץ כבר כמה זמן)

בקיצור, קרה לכם דבר כזה שלא היה ביוץ במקלונים בכלל? כי הביוץ שלי כבר צריך להגיע לא הגיוני שאני לא רואה אותו במקלונים.

המלצות דעות רעיונות יתקבלו בברכה
*יום חמישי היה היום ה 14 לפני *המחזור
26/10/2013 | 09:02
66
כתבתי בטעות לפני הביוץ.
יתכן.... יש כמה סיבות...
26/10/2013 | 09:48
13
119
זאת הפעם הראשונה שאת בודקת עם המקלונים הנ"ל?
אולי המקלון הספציפי הזה לא עובד עליך...
יש גם סיכוי שהחודש הביוץ מאחר.. היית בתקופת לחץ? היה שינוי בהרגלי שינה? או יש מצב ששינוי הורמונלי מעכב את הביוץ... תמשיכי לבדוק אולי מחר כבר יהיה ביוץ וודאי.
בהצלחה
יש ביוץ! בדקתי הבוקר (לא שתן ראשון)
26/10/2013 | 10:23
12
140
ועל ההתחלה הופיעו 2 פסים כהים.
שאלה - אחרי קיום היחסים צריך להישאר לשכב במיטה? כדי שהזרעים לא "יפלו" החוצה?
שכבתי חצי שעה אבל אולי זה לא מספיק?

עכשיו אני אמורה לקיים יחסים פשוט כל יום?ולהמשיך לבדוק?

איזה התרגשות מביוץ חחח חששתי לרגע שגם החודש אני הולכת לפספס אותו. מזל שזה לא ככה.

את רואה הכל מסתדר :)
26/10/2013 | 10:29
11
121
ואכן אם יש לך אפשרות אז עדיף לשכב קצת במיטה אחרי קיום יחסים... והביוץ כנראה יהיה בערב או מחר... ברמת העקרון הביוץ נחשב ביום בו הבדיקה הופכת לשלילית....
בהצלחה!!!
תודה
26/10/2013 | 14:24
36
אז הפסים אומרים שיוצאת ביצית מהשחלה לחצוצרה?
26/10/2013 | 17:40
9
97
ובעצם רק כשהביצית בחצוצרה היא יכולה לפגוש זרע?

בזמן חדירה - הזרעים נשפכים בעצם לחצוצרה? או שהם צריכים לעשות סוג של דרך עד לביצית?
תשובות
26/10/2013 | 18:09
8
107
בדיקת ביוץ חיובית  מעידה על עלחיה בהורמון ה LH שמצרחישת לפני ביוץ, הסברה הרווחת היא שביוץ מתקיים ב24 השעות אחרי היום האחרון שהבדיקה חיובית ( פסים באותו חוזק).

ביוץ- יציאה של הביצית מהשחלה לחצוצרה.
הביצית ממתינה בחצוצרה בין 12 ל 24 שעות, היא מחכה לזרע שיפרה אותה.
ההפריה מתרחשת בחצוצרה ולזרע לוקח בערך 14 שעות להגיע לשם..

לכן כדאי לקיים יחסים החל מהיום שבו הבדיקה חיובית, בדכ כיסוי של 4 ימים אמור להספיק..

תחפשי ביטיוב את הסרט the great sperm race הוא מסביר ממש בפירוט את השלבים השונים.הוא באנגלית אבל בהחלט שווה צפיה ..
תודה רבה, כמה פעמים ביום מומלץ לקיים
26/10/2013 | 18:12
7
107
יחסים מרגע הופעת הפסים?

והאם יש עדיפות לבוקר או לערב? (בערב אולי עדיף כי נשארים במיטה לשכבר ובבוקר צריכים לקום מיד, זה משנה?)

בעקרון
26/10/2013 | 18:22
1
128
פעם ביום בימים סביב הביוץ זה מספיק ולרוב עדיף- כדי לא להיות מותשים וכדי לא להגיע לביוץ כספירת הזרע נמוכה... אומרים שבבוקר ספירת הזרע טובה יותר, אבל לדעתי זה לא עד כדי כך משמעותי... אני נקלטתי גם מיחסים שקיימתי בערב.
גם אני..
26/10/2013 | 19:17
56
לא צריך להגזים.. פעם ביום זה מספיק
26/10/2013 | 19:15
4
101
הזרעונים צריכים זמן להתחדש. למיטב ידיעתי אין הנחיה ספציפית, מתי שנוח לכם.
אם עושים את זה ביום של השני פסים
27/10/2013 | 00:30
3
102
זה בעצם מבוזבז כי רק ביום למחרת הביצית מגיעה לחצוצרה, לא?

כלומר זה שהיום (היום שבו הופיעו 2 פסים) ועשינו את זה בוקר וערב זה קצת מבוזבז כי רק החל ממחר באמת תגיע ביצית....?
זה לא מבוזבז
27/10/2013 | 02:00
2
100
הזרע מחזיק שלושה ימים ועדיף שהזרע יחכה לביצית מאשר שהביצית תחכה לזרע.
27/10/2013 | 01:13
16
הבנתי אוקיי, אגב גם היום בדקתי
27/10/2013 | 16:51
46
ועדיין יצאו לי 2 פסים חזקים...
שבת בבוקר 2 פסים, וראשון אחהצ 2פסים.
כמובן שמקיימים יחסים פעם ביום. נקווה שיצא משו:)
כאבי ביוץ
26/10/2013 | 09:22
2
184
שלום בנות יקרות, מצטרפת אליכן, אנחנו עכשיו בניסיונות להריון שני. מההריון הקודם אני זוכרת שחשתי כאבי ביוץ וכן שהמחזור שלי אורך 35 ימים. אני עכשיו בערך בתקופת הביוץ ומיום חמישי חשה כאבי בטן תחתונה כמו מחזור ואבל מאוד מורגשים. זה ייתכן שכאבי ביוץ יימשכו 3 ימים?? אולי אני רק בדרך לביוץ? לפי המחזוכים הטבעיים לפני ההריון הקודם הוא צריך להיות מחר.. אני עכשיו סבב ראשון אחרי הפסקת גלולות, אולי זה קשור?
מניסיוני
26/10/2013 | 09:35
1
114
הביוץ אחרי הפסקת הגלולות הוא יותר חזק ומורגש, אז נראה לי ייתכן שהכאבים הם 3 ימים. יכול להיות שהביוץ כבר היה, אצלי הכאבים הם בזמן הביוץ ואחריו.
לי יש כאבים במשך כ-6 ימים לפני הביוץ!!
26/10/2013 | 10:06
87
אז 3 נשמע הגיוני בהחלט!! :)
ביוץ
27/10/2013 | 11:35
3
123
היי , אשמח לעזרתכם בהבנת הביוץ... אני מקבלת כל 33-34 יום . למיטב הבנתי וההסברים שלך אני מבייצת אם כך 14 יום לפני ביום ה 19-20... ביום שישי הייתי ביום ה 20 של הספירה מהמחזור. כל בדיקות הביוץ בערכות הראו שלילי עד לאותו יום וביום זה היה 2 קויים אדומים ברורים ממש כמעט באותו צבע. הבנתי שהתוצאה חיובית ואכן קיימנו יחסים באותו יום ולמחרת (יום שבת). ביום שבת בערך בשעה 4 בצהריים לאחר קיום היחסים (בערך שעתיים אחרי) היה לי כאב חד בצד שמאל שממש הייתי חייבת לנוח איזה שעה עד שעבר . שאלתי היא ככה : הכאב הזה הוא הביוץ?בא לפני ביוץ , אחרי או תוך כדי ? באותו יום לא ערכתי עוד בדיקה כי נגמרו לי המקלונים האם זה מספיק גם לקיים היום יום ראשון על מנת לכסות ?
המשמעות של בדיקת ביוץ חיובית
27/10/2013 | 11:56
92
היא שביום למחרת אמור להיות ביוץ. זה מסתדר עם מה שאמרת, ביום שישי הבדיקה חיובית, בשבת כאבים שיתכן והם כאבי ביוץ (יכולים להיות גם דברים אחרים כמובן...)
הייתי מכסה גם את ראשון ואם יהיה לכן כח גם את שני, רק ליתר בטחון
בהצלחה
מנסה לעזור
27/10/2013 | 12:04
1
71
יש מצב שהכאב הזה היה ביוץ, לפני? אחרי? ממש קשה לדעת
אם הבדיקה היתה חיובית בשבת בבוקר אז יכול להיות שהביוץ היה בערב או יהיה היום, זה לא מדע מדויק
בכל מקרה הייתי מכסה גם היום, ליתר ביטחון, להזיק זה לא יכול :)
בהצלחה
עכשיו אני רואה שהבדיקה חיובית בשישי אז זה
27/10/2013 | 12:05
63
מסתדר בול- ביוץ בשבת יום לאחר בדיקה חיובית + הכאבים
שאלות והתייעצויות לתחילת שבוע
27/10/2013 | 08:30
51
249
המשך>>
התייעצויות ושאלות לסופ"ש
26/10/2013 | 00:02
53
219
המשך>>
ספירת מלאי 24/10/2013 לסופ"ש
24/10/2013 | 10:39
23
144
" אנא הימנעו משרשור שאלות לספירת המלאי מאחר והדבר מעמיס על השרשור.
מי שרוצה להצטרף לרשימה או לעדכן מידע, אנא הוסיפי תגובתך בעמודת עידכוני סטטוס \התווספות לרשימה
עם הפרטים הרלוונטיים:                                                                                         
מי שלפני הביוץ - אנא שרשרי תגובה עם היום מתחילת המחזור בו את נמצאת ( י""מ = יום מחזור).
להזכירכן - המחזור נספר מהיום הראשון של הווסת ועד ליום הראשון של הווסת הבאה
(לדוג' - אם הווסת החל ב- 1 בחודש והיום ה- 17 בחודש, הרי שאת י""מ 17).
מי שנמצאת בי""מ 60 ומעלה תימחק אוטומטית מהרשימה, אלא אם ביקשה מפורשות להישאר בה.
מי שאחרי הביוץ - את הביוץ ככל הנראה זיהית בעזרת ערכות/חום השחר/מעקב זקיקים.
אם אתמול היה הביוץ, הרי שהיום את יוא""ב 1 (יוא""ב = יום אחרי הביוץ)
יוא""ב 20 ומעלה ימחקו אוטומטית מהרשימה.
הריוניות - אם פספסנו את הודעת הפסים שלכן ואתן רוצות להופיע ברשימה, אנא שרשרו את בקשתכן + תאריך פרסום הודעת הפסים שלכן\בטא בעמודת ""עידכוני סטטוס\התווספות לרשימה""
לכולנו"

לפני הביוץ
24/10/2013 | 10:40
109
sandy 86 ימ 1
silo ימ 2
פונטשית83 ימ 2
חיבוקית85 ימ 5
שיינה6   ימ 5
Babybini ימ 5
emmily plays ימ 5
סרואסול ימ 7
natalie8310 ימ 7
פינקית ימ 8
3merry ימ 8
ronki3 ימ 8
אודותי ימ 9
טטיה1 ימ 10
talip5 ימ 11
בת שלישית ימ 12
Inbarit85 ימ 12
timi24 ימ 15
נועה312 ימ 14
My Aria ימ 21
ספרפור ימ 23
מנסה בפעם השילשית ימ 23
אם הבנות2 ימ 30
lilosh040585 ימ 31
elatabatata ימ 48
Melanie99 ימ 50
 מימי170 ימ 50
לילוש308 ימ 54
pirat9 ימ 54
nati8310 ימ 56
שרהבלכמן ימ 57
שטיינר85 ימ 59
טושטוש וקונדסון ימ 61
אחרי הביוץ
3
113
להשמין בקטע טוב יואב 3
sharonbr2 יואב 5
MIMI143 יואב 5
מתרגשת8 יואב 8
stimp228 יואב 9
IאילהI יואב 11
ביד רמה יואב 11
happyme יואב 11
פייה אמיתית 1983 יואב 12
npreminger יואב 12
ביוץ
27/10/2013 | 00:41
1
56
ביוץ הכוונה לשני פסים בערכת ביוץ? או ביום שלמחרת?

ב 26/10 הופיעו שני פסים בערכת ביוץ (לדעתי על הכפילות בהודעה)
*לדעתי=סליחה
27/10/2013 | 00:41
22
יואב 3
27/10/2013 | 01:04
17
נוווו.... אתן בהריון
2
170
איילולי ב יואב 14
לא לא לא1 יואב 14
noanoa64 יואב 16
Butterfly86 יואב 17
לא..... יו"מ 5
26/10/2013 | 10:38
32
כןןןןן!! אני לא מאמינה עדיין
27/10/2013 | 10:48
134
אגב שיניתי את שם המשתמש מ"איילולי".
הריוניות אוקטובר
24/10/2013 | 10:41
1
265
עקשנית 25 בטא 1/10/13
shiri0707 ה"פ 1/10/13
בלה269 ה"פ 1/10/13
Enigma48 בטא 1/10/13
אימושקי ה"פ 2/10/13
tallyko בטא 16/10/13
קופיפה ציונית   ה"פ 23/10/13
אני רק שאלה31 בטא 23/10/13
לולילוק ה"פ 23/10/13
lilosh040585 ה"פ 23/10/13
המון!! איזה כיף :-)
24/10/2013 | 21:23
88
יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ/בטא עדכנו כאן
10
74
היום קיבלתי מחזור-איזה באסה
24/10/2013 | 16:16
1
165
הייתי בטוחה שהפעם זה נקלט....אוףףף
תוסיפי אותי לרשימת הממתינות
שולחת חיבוק חם
24/10/2013 | 23:19
32
ה"פ מהיום
26/10/2013 | 11:05
1
74
ברוכה הבאה לביבי בום!!! מחכים לתמונה
26/10/2013 | 22:27
47
יוא"ב 3
26/10/2013 | 18:45
1
34
יו"מ 14
27/10/2013 | 09:18
20
יו"מ 1
27/10/2013 | 09:50
14
יוא"ב 17 בטא 803
27/10/2013 | 15:31
1
57
טרי מהתנור... יוא"ב 14 היה 294....
"מ 2
27/10/2013 | 17:12
12
יוא"ב 19 בטא 864
27/10/2013 | 21:51
35
שימו הספירה לעדכונים בלבד
40
שימו -הודעות עידוד/שאלות שישורשרו- ימחקו

שרשרו, בבקשה
יש לנו כמה שרשורי נושא
מבייצות ביחד, קיטורים, שירשור רפואי, טיפולייט, וכמובן שרשור ספירת מלאי שלנו שמתעדכן בראשון שלישי וחמישי בו אנו מעדכנות אם הפכנו מי"מ ליוא"ב ולהפך. נא לא לשרשר לשם תגובות ביניים או בקשה להחזקת אצבעות- זה אמור להיות שרשור אינפורמטיבי בלבד!

שימו לב כשאתן משרשרות שאלה חדשה, שרשרו לשרשור האחרון שנפתח בנושא (בראשון שלישי או חמישי) כדי לא להקפיץ מעלה שרשור ישן.
שימו לב שלעיתים השרשור החדש(שלא נכתבו בו עוד תגובות) עשוי לעבור לדף 2. הקפיצו אותו עם ההודעה שלכן! שרשורים בני למעלה מ72 שעות לא קופצים, לא משנה כמה תגובות תכתבו

מחכות למנקה
כמו כן מידי יום נפתח שרשור
לכל אותן תגובות, שלא ממש קשורות לפורום ישירות (אם לא נפתח אתן מוזמנות לפתוח לבד עם תאריך אותו היום.)
טיפולייט
מבייצות ביחד בנוסף לפי הצורך נפתחים שרשורי "חדשות בבית" או "בהריון או לא בהריון" (כשאני רואה שיש כמה כאלה אני פשוט מאחדת אותן תחת הכותרת.
שרשורפואי
שרשורקיטור אנא זכרו שהמנהלות עושות עבודה התנדבותית, אז שמרו על הסדר בבית כדי לא לגרום לעבודה מיותרת

חדשות בבית
מחכות ביחד
הריון או לא הריון
הריוניות יקרות- אנחנו מאד שמחות להתעדכן בשלבים שאתן עוברות, אבל ברשימת ההריוניות החודשית אנחנו מעדכנות פעם אחת בלבד. החלטנה אם אתן רוצות שזאת תהיה ה"פ, בטא או דופק, אך לא נשנה את הרישום.

אנו מאחלות לכן הריונות קלים, תקינים וידיים מלאות

יואב 4,
26/10/2013 | 20:37
45
יש לי הרגשה שאין הריון החודש... אני מתאכזבת עוד מראש... :-(
חדשות ב- שלנו
24/10/2013 | 07:11
8
53
מצטרפת חדשה וכמה שאלות...
23/10/2013 | 16:08
4
264
הי לכולן, אני עוקבת כבר זמן מה אחר הפורום המקסים הזה, יש כאן המון מידע ומחמם את הלב לקרוא את הודעות התמיכה שלכן, אז רוצה גם להצטרף... אני בת 38, אמא לתאומות מדהימות (כתוצאה מטפולים). אנחנו מנסים כבר יותר מחצי שנה להיכנס להריון טבעי ללא הצלחה רבה חוץ מהריון כימי אחד בחודש שעבר. החודש אמור להיות האחרון שבו אנחנו מנסים טבעי ואני לא ככ אופטימית - יוא"ב 12 בדיקה  שלילית של YES OR NO והתחלה של ירידה בחום השחר...
יש לי כמה שאלות למבינות בנושא -
1. הרופאה שלחה אותי לצילום רחם, ואני קצת חוששת, לפי מה ששמעתי הדבר כרוך בכאבים בבדיקה ולאחריה ואולי כרוך בסיכון, יש כאן מישהי שעברה את הבדיקה ויכולה להרגיע?
2.  הרופאה ממליצה להתחיל בטיפולים עם זריקות גונאל ואני קצת חוששת משום שההריון הקודם עם התאומות היה מאוד קשה והסתיים בלידה מוקדמת. ברוך השם הכל בסדר עם הילדות  אך אני ממש חוששת מהריון תאומים נוסף. האם ידוע לכן עם רופאים שמסכימים לעבור ישר להפריה (עם החזרה של עובר אחד בלבד)?
שלום, ברוכה הבאה לשהות קצרה.
23/10/2013 | 16:36
142
אם היה לכם הריון כימי לפני חודש למה הרופאה שולחת אותך לצילום רחם?

אני עברתי את הבדיקה. הבדיקה כאבה לי ולא הייתה נעימה אבל בעיקבותיה נכנסתי להריון אחרי שנה וחצי של ניסיונות.
הסיכוי לסיבוכים הוא מאד מאד קטן ורובם המוחלט של הסיבוכים ניתן לתיקון.
תעשי את בדיקה לאחר שתסיימי את המחזור אבל לפני הביוץ. תקחי כדור נגד כאבים חצי שעה לפני התור שלך וזה יוריד את הכאבים.
לאחר הבדיקה ישנם 3 חודשים שהסיכוי להיכנס להריון עולים משמעותית. לדעתי אם את מבייצת טבעית תחכי עוד  טיפה עם הטיפולים.

בהצלחה!
מצטרפת לקוקי ו...
23/10/2013 | 18:48
96
ההריון הקודם היה מהזרעות או ivf ? יש לזה רלבנטיות כי בד"כ לא חוזרים אחורה. איך תוצאות הפרופיל ההורמונלי והזרע ? בהצלחה עם הצילום, מקווה שיעבור בקלות
מוסיפה
23/10/2013 | 19:02
1
117
מסכימה עם קודמותיי ומוסיפה שלהפריות לא הייתי ממהרת במקומך כי זה יהיה נורא יקר- זה נחשב טיפול לילד 3 שאינו ממומן על ידי המדינה,  ממומן חלקית על ידי הקופות...
תודה לכן על התשובות :)
23/10/2013 | 22:46
85
בקשר לצילום גם אני לא כ"כ מבינה למה הרופאה מתעקשת על זה. לפי מה שהיא אומרת יש סיכוי שבגלל הידבקויות זה לא היה כימי אלא משהו חוץ רחמי שנמס... אני לא יודעת ומסכימה לצילום רק בגלל התאוריה על הסיכויים שעולים להיקלט לאחריו.
ההריון הקודם היה לאחר שאובחנתי כפוליציסטית ועברתי טיפול אחד בלבד של זריקות במינון נמוך אך נקלטתי עם  4 (!) עוברים. מכאן נובע החשש שלי לעבור טיפול כזה שוב. היום הבדיקות ההורמונליות לא היו כ"כ עקביות, באחת יצא לי FSH גבוה (15) ובשניה ממש טוב (6) אז זה לא ברור. מה שכן המחזורים שלי מאוד קצרים ובד"כ הביוצים מוקדמים לפעמים אפילו ימים 9-10 של המחזור, שאולי זה משפיע על הכניסה להריון. כרגע אני עם תמיכת פרוגסטרון ובחודש הבא נתחיל הזרעות אם החודש לא יילך ולמרות שכל חודש שעובר עם עוד בדיקת שלילית לפרצוף מוריד לי את האופטימיות באינטואיציה אני באמת מרגישה שכדאי לתת צ'אנס עוד כמה חודשים.
מאיפה משיגים כוחות?
24/10/2013 | 13:38
2
184
אז אני בי"מ 7
(אם בכלל ככה סופרים, איך סופרים אחריי הריון כימי? מתי בודקים ביוץ?)
ביום ראשון יש לי תור לרופא - התור במקור נקבע כדי לשמוע דופק
עכשיו השארתי אותו סתם כדי לראות אם הכל בסדר..

בעלי כבר בmood של חודש הבא
לא ריגש אותו כל העיניין (לא יותר מחודש רגיל בו פשוט אין הריון)
אני כבר שבוע רק בוכה
(הוא אומר שאני נסחפת.. אני נסחפת?)

אין לי ספק שהחודש מנסים שוב
אבל גם לא יודעת איך לגייס את הכוחות כדי שוב לקוות, ושוב לחכות בסבלנות עד שאפשר לבדוק... ואם אני אראה פס אז בכלל סרט של לא לזוז כדי שלא יפול... (לא משנה שבכל מקום כתוב שזה לא בגלל משהו שעשיתי)

אוף...
(סורי, שחרור קיטור)
מצטערת יקירה
24/10/2013 | 14:44
1
115
מבינה לליבך... גם אני אחרי חודש כזה... ואת תראי שכשמתקרב הביוץ הכוחות חוזרים בגדול, כי הרצון והצורך העז להצליח ושזה כבר יקרה חזקים מהכל!
גם אני האשמתי את עצמי שזה בגלל "שהשתוללתי" אבל זה באמת לא נכון ואנחנו יודעות את זה...נפל טבעי או שעשית גרידה?
תודה.. נפל טבעי שיהיה בהצלחה לכולנו
24/10/2013 | 16:03
48
קשקשת ברשת לאמצע שבוע
23/10/2013 | 11:03
24
54
הי חברות, צריכה את עזרתכן כמשתתפת עבר בפורום
22/10/2013 | 19:02
1
292
יקר זה
קודם כל, אני שמחה שאת רוב הבנות כאן אני לא מכירה

אני משתתפת בתחרות חשקים בפורום הריון ולידה (שבקרוב מאוד תהיו גם חלק ממנו)
ואני צריכה את עזרתכן בזכיה בתחרות!
נשארו לי עוד מספר קולות ממש בודדים כדי שאנצח ואולי בזכותכן אצליח ואזכה ביום ספא כיפי ומפנק...
אז כל מה שצריך לעשות זה לעשות לייק בפוסט שלי או במילים אחרות להקליד את האייקון
אפשר להצביע עד מחר 23/10 ב12:00
זה הלינק לפוסט שלי

(פיצית ו-RJD מקווה שלא העקתי או הפרעתי לעבודת קודש שאתן עושות..)

בברכת חודש פורה ומוצלח
הצבעתי וקראתי :) שמחה בשבילך על הנסיכה
23/10/2013 | 10:32
57
הבדל בין מכבי / כללית...
23/10/2013 | 19:15
17
175
שלום לכולן.

אני מתכננת היריון ראשון בחודשים הקרובים. במקביל וללא קשר התכוונתי גם לעבור קופת חולים. כמובן עכשיו עצם המעבר מלווה במחשבות על איך זה ישפיע על מעקב ההריון, יעוץ גנטי וכולי.
יש לי כמה שאלות-
האם ידוע לכן איזו קופה הכי טובה מבחינת תהליך הריון ולידה ? מה הכי משתלם מבחינת הביטוחים השונים? (כללית- מושלם זהב ומושלם פלטינום, מכבי- זהב או מכבי שלי)

אשמח לדעתכן....
תודה
ואם זה משנה- אני גרה בחיפה...
23/10/2013 | 21:03
44
הדשא של השכן ?
23/10/2013 | 21:18
4
117
אני שייכת לכללית, סה״כ מרוצה, מטופלת במרכז לבריאות האישה. לגבי הביטוחים יש תקופת מינימום כדי להינות ממה שיש לפלטינום למשל להציע, בחלק מהדברים חצי שנה וחלק שנה. האתר של כללית מושלם / פלטינום מאוד ידידותי ותוכלי לראות למה זכאים. בהצלחה
לגבי האתר של כללית- אני אבדוק. באופן כללי-
23/10/2013 | 21:48
3
96
לגבי הדשא של השכן-
אני פשוט כבר כמה שנים בכללית ומיואשת. כל רופא וכל בדיקה זה מיליון שנה קדימה, ועוד הטרטרות למרפאה להוציא התחייבות. הארוס שלי במכבי. לאותם רופאים ואותן בדיקות- המתנה קצרה, שעות נוחות ובלי בירוקרטיה מציקה. למרות כל זאת- אם אראה שכללית בסדר בהריון- אני אחרוק שיניים למהלך הריון ולידה ואחר כך אעבור...
בכל אופן תודה רבה
תראי
23/10/2013 | 22:01
64
לפני ענייני הנסיונות אכן נתקלתי בהמתנות לפעמים אבל, רופאת המשפחה שלי עצמאית ואם צריך משהו זה ממש מעכשיו לעכשיו, במרכז בריאות האישה הכל נוח וזמין, אפילו צילום רחם תיזמנו לי טוב. בשורה התחתונה כולם אותו דבר
למה לא לנצל את 2 הקופות?
24/10/2013 | 10:09
1
75
שבעלך יקבע את התורים על שמו. אם אלו אותם רופאים שנותנים את אותם בדיקות. כשתגיעו לרופא תעבירו את הכרטיס שלך. זה לא משנה להם.
הלוואי, אבל נראה לי שזה לא אפשרי...
24/10/2013 | 12:38
58
אולי בקניית תרופות בלי מרשם אפשר לעשות על שמו, אבל בקביעת בדיקות של מעקב היריון אני בספק....
עיקר ההתלבטות שלי היא בגלל שמתכננת הריון. אם לא זה הייתי כבר עוברת קופה וזהו
הדשא של השכן ?
23/10/2013 | 21:18
74
אני שייכת לכללית, סה״כ מרוצה, מטופלת במרכז לבריאות האישה. לגבי הביטוחים יש תקופת מינימום כדי להינות ממה שיש לפלטינום למשל להציע, בחלק מהדברים חצי שנה וחלק שנה. האתר של כללית מושלם / פלטינום מאוד ידידותי ותוכלי לראות למה זכאים. בהצלחה
עברתי מכללית למכבי ומאד מרוצה
24/10/2013 | 18:53
5
118
לא יכולה להצביע על משהו ספציפי, אבל לדוגמא הייתי מתעצבנת שצריך לקבוע תור לבדיקות דם ושאין מבחר גדול של רופאים מומלצים (אגב אני גם מחיפה).. במכבי יש רופא כל 20 מטר ואני רק צריכה לבחור... רופא פוריות שלי מעולה והוא מקבל דרך מכבי ומאוחדת, בכללית אם אני זוכרת נכון כל הרופאים מקבלים במרפאות אם ולא במרפאות פרטיות אז זה טרטור... הצטרפתי למכבי שלי וכבר ניצלתי 50 אחוז הנחה על משקפיים ויש שם צ'ק כיסוי היריון של 2000 שח שזה נחמד... התנהלות נוחה מול המשרד, כשאני צריכה להוציא התחייבות אני פשוט שולחת להם במייל טופס סרוק ומקבלת התחייבות דרך האתר... בקיצור אני מרוצה באופן אישי...
אני דווקא אוהבת שיש תור לבדיקת דם
24/10/2013 | 19:26
89
ככה אני מגיעה ולא צריכה להמתין שעה... מגיעה והופ ישר נכנסת....
נראה לי שאני גם בכיוון...
24/10/2013 | 22:16
88
בכללית יש הרגשה שבכל דבר מפילים עלייך בירוקרטיה. פשוט תהיתי לעצמי אם אולי בהריון זה אחרת (כי מתגלגל הרבה כסף מכל הבדיקות...). צ'ק כיסוי של מכבי נשמע נחמד...  בכללית יש 5000 ש"ח אבל זה לכל ההריונות (ולא לאחד....). חוץ מזה בפלטינום לפי מה שהבנתי אין יתרון בקטע של יעוץ גנטי (מה שאני אצטרך, אני כבר יודעת...).
תודה...
מירי שאלה לגבי מכבי
25/10/2013 | 12:46
56
גם את הטופס 17 של טיפולי פוריות ivf אפשר להגיש באתר? אני שואלת כי אני כרגע בחו"ל וההורים שלי לא יודעים על הטיפולים ואני צריכה להגיש טופס 17 ואם צריך לבוא פיזית, אני אהיה חייבת לספר להם.
גם אני מתלבטת לעבור
26/10/2013 | 18:55
1
37
אבל במה שקשור לתורים לבדיקות דם, בכללית אפשר לעשות בדיקות דם כל יום (חוץ מרביעי ושישי..) ברמת אלון בלי תור והתוצאות מגיעות יותר מוקדם מאשר במרפאה הרגילה שלי.
מה שמאוד עיצבן אותי זה שכללית לא עובדת עם אף אחד משלושת האורולוגים הבכירים בארץ (שגם זו בדיחה.. שלושה? בוא נאביס את האישה בהורמונים במקום לחפש ולפתור את הבעיה של הגבר. מאוד הגיוני.)
נראה לי שאנחנו סובלות מאותן בעיות בכללית...
26/10/2013 | 23:31
44
זה נכון שיש את רמת אלון בלי תור, וניצלתי את זה כמה פעמים, אבל-
חבר שלי במכבי ויש לו בחורב כל יום בלי תור (יש מצב שגם בהדר). זה כולל גם בדיקות שלא בהכרח בדיקות דם (מה שברמת אלון אין....).
לגבי המומחים- יש מצב למזל נאחס, כי דווקא הרבה מומחים עובדים עם 2 קופות במקביל.
גם חיפאית בכללית
27/10/2013 | 08:21
2
29
וסה"כ הייתי מאוד מרוצה מהכללית בהריון. מאוד אוהבת את המיון בלין (והשתמשתי בו הרבה) פשוט להגיע בבוקר ולראות רופא נשים באותו יום (אני בד"כ חיכיתי חצי שעה כל פעם שזה לא היסטרי).  בהריון ראשון יש גם את האחות מעקב הריון שזה נחמד. לגבי תורים יש טריק בכללית שאשתף בכיף. את יכולה לקבוע לרופא נשים 2 תורים. תור אחד לרופא מעקב הריון ותור שני לרופא נשים (אותו רופא). לרופאה שלי יש המתנה של חודש וחצי אבל זה ממש לא הפריע לי כי תמיד היו לי שני תורים...
אם את מתכננת הריון בקרוב לדעתי מאוחר מדי לעבור עכשיו.
במקרה שלי רופאת הנשים שלי עובדת גם בכללית וגם
27/10/2013 | 10:48
18
במכבי ככה שאני לא באמת אעבור רופאת נשים אם אני אעבור קופה וההמתנה אצלה יותר קצרה.
מבחינת תכנון זמן לא יצא לי מאוחר מדי-
27/10/2013 | 22:56
7
אם אבחר בכללית פלטינום אני יכולה להתחיל עכשיו לשלם ולחכות 9 חודשים (סוף יולי). אם אחליט לעבור למכבי, אם ארשם עכשיו המעבר הוא מה- 1 לינואר, ויש המתנה לזכאות למכבי שלי של 6 חודשים (תחילת יולי). בינתיים זכאות כמו מכבי זהב.
לא הבדל גדול... אני יכולה לחכות עם ההיריון חודש.
יותר מטריד אותי שבמכבי אין מוקד זמין ובכללית כתבו שיש מוקד טוב בלין. יש למישהי תובנות לגבי זה? עד כמה זה חשוב?
בהריון לא הייתי עוברת
27/10/2013 | 09:34
34
אני במכבי ומרוצה מאוד אבל..... אין למכבי מוקד נשים בחיפה בכלל .
משהו לא בסדר תתכנני לרופא שיקבל אותך או שתבלי במיון בבית חולים .
בתחום הזה המוקד בלין הוא יתרון ענק .

יום ראשון שאיבה
25/10/2013 | 08:15
2
78
סבב ראשון.
כל כך כל כך כל כך מקווה שזה יצליח
בהצלחה!!
25/10/2013 | 10:17
23
מחיקה לך אצבעות!!!
26/10/2013 | 20:38
13
|*|נפתח פורום ארבעים פלוס
( לעמוד שלי בתפוז )
24/10/2013 | 11:02
29
אנו שמחים לבשר על פתיחתו מחדש של פורום ארבעים פלוס
אם אתם בשנות הארבעים לחייכם, זה המקום להתכתב, לשוחח, להכיר ולדון עם בני גילכם על כל מה שבאמת מעניין אתכם.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
פ - ס - י - ם
23/10/2013 | 11:02
127
570
המשך>>
בהריון כן או לא
23/10/2013 | 11:01
58
329
המשך>>
התייעצויות ושאלות לאמצע שבוע
23/10/2013 | 10:58
42
192
המשך>>
שרשוראפואי וטיפולייט לאמצע שבוע
23/10/2013 | 10:59
19
22
בוקר טוב, התייעצות
23/10/2013 | 08:05
4
121
קצת תזכורת- אצלי FSH גבולי,  אצלו בעית זרע. הוחלט בתור התחלה איקקלומין והזרעה. הזרעה ראשונה בוטלה אחרי שגידלתי יותר מ-6 זקיקים בשלים עם מינון נמוך של איקקלומין, אכזבה, הפסקה של 3 חודשים שבהם קיוויתי שאני אהיה אחת מאלה שנקלטו טבעי בהפסקה.

הרע- אמנם הלחץ ירד והסקס השתבח אבל אין הריון.
הטוב- המחזורים חזרו להיות 28 יום על השעון כמו בימים הטובים ולא 35 ימים כמו במעקבים...

כרגע- יו"מ 3, החודש גונאל 112.5 מ"מ ל-5 ימים  בתור התחלה מיו"מ 5 + אוביטרל והזרעה

שאלותי- 1. לא מכירה את הזריקה אבל להבנתי היא יותר אפקטיבית מאיקקלומין. המינון לא גבוה מדי? אני פוחדת ששוב אגדל לול ושוב החודש יסתיים במפח נפש...

2. יש לתרופה תופעות לוואי?

3. ניתן להזריק לבד ללא הדרכה בפעם הראשונה?  אוביטרל הזרקתי לבד אבל פשוט מזריקים וזהו. פה ראיתי את הסרטון וזה קצת יותר מסובך יש קליקים ועניינים. לא הבנתי את הקטע. מי שהתנסתה ויכולה לשפוך אור אשמח.

תודה ושיהיה חודש מנצח לכולנו.
אל דאגה
23/10/2013 | 09:48
3
49
קודם כל, ביצעת בדיקות דם ביו״מ 3 ? את אמורה להזריק 5 ימים בלי מעקב אח״כ או בין לבין ? לגבי המינון זה יכול גם להיות תלוי בתוצאות בדיקת דם אם עשית כעת, אם לא שווה שיהיה מעקב צפוף יחסית כדי למנוע את הלול. לגבי הזריקה עצמה, מאוד נוחה לשימוש, לי האוביטרל יותר כאב ממנה, מגיע בצורת עט, את מסובבת למינון הרצוי ולוחצת ממושכות בקצה העליון עד שהסכום בחלונית מתאפס. מציעה לעבור אצל האחיות לפני רק כדי לקבל הסבר. ההסברהסברהסבראיןממה לחשוש ממש פשוט. לגבי תופעות, מניחה סשה אינדיבידואלי
ממשיכה
23/10/2013 | 09:50
28
באפליקציה אי אפשר לראות מה כותבים בשלב מסויים אז אמשיך : מאוד אינדיבידואלי , לי הבטן נהיית נפוחה קצת, בערב אני ממש עייפה ברמת פיהוקים, ישנה מעולה, קצת ריגשי אבל בקטנה. שיהיה בהצלחה
תודה. עשיתי ביו"מ 2 בדיקות
23/10/2013 | 09:51
1
22
דם וא"ס . נתנו אישור להתחיל בטיפול 5 ימים להזריק ויום אחרי שזה כבר יו"מ 11 לבוא לבדיקת דם וא"ס נוסף זה מאוחר?
מאוד אינדיבידואלי
23/10/2013 | 09:59
20
בטיפול הקודם התחלתי להזריק מיו״מ 3, אחרי 3 ימי הזרקה הייתי בביקורת, זה היה יו״מ 6 וכבר היה זקיק אחד מוביל ועוד קטנים, ביו״מ 9 באתי שוב וכבר היה זקיק 20 והבדיקות הצביעו שהביוץ קרב, באותו יום הורו לי להזריק אוביטרל ולמחרת כבר היתה הזרעה. במקרה שלך ולאור התגובה הקודמת הייתי מגיעה קצת לפני אבל מניחה שהרופא שלך יודע מה הוא עושה, תנסי לגשש אם את יכולה לבוא יום לפני. קצת אירחה בשבילך אבל עדיף.
בנות יקרות זקוקה לעזרתכן
21/10/2013 | 10:26
7
300
עשיתי אתמול בדיקת דם זאת שעושים ביום השלישי למחזור לקביעת מועד ביוץ
אשמח לעזרתכן בפיענוח:
Tsh 3.55
Estradiol 146.9
Progestrone 2.36
FSH 6.5
LH 4.45
Prolactin 185.6
HCG <2.0
אנא עזרתכן
תודה

זאת לא בדיקה לקביעת מועד הביוץ
21/10/2013 | 12:32
5
142
זה פרופיל הורמונלי, שבודק את תקינות תפקודי המערכת ההורמונלית שלך, ועל פי הבדיקה באמת הכל תקין. TSH בעיקרון האנדוקרינולוגים אוהבים לראות מתחת ל2.5 לקראת ובמהלך ההיריון. כדי לקבוע את מועד הביוץ צריך לבצע מעקב זקיקים ובדיקות דם כל כמה ימים.
בהצלחה רבה!
תודה רבה
21/10/2013 | 12:48
48
כנראה שאת צודקת זה באמת הבדיקה הראשונה
והרגעת אותי מאוד התחלתי לאכול סרטים קצת
שבוע הבא אני מתחילה לעשות מעקב זקיקים
אצטרך את עזרתכן

בהצלחה לכולנו

תודה רבה
21/10/2013 | 12:48
18
כנראה שאת צודקת זה באמת הבדיקה הראשונה
והרגעת אותי מאוד התחלתי לאכול סרטים קצת
שבוע הבא אני מתחילה לעשות מעקב זקיקים
אצטרך את עזרתכן

בהצלחה לכולנו

ומה אומר הtsh שהוא גבוה אצלי?
21/10/2013 | 12:49
2
47
בעקרון, במצב רגיל הוא היה נחשב בנורמה
21/10/2013 | 16:07
1
72
בגלל שאת מתכננת הריון, יכול להיות שיגידו לך שצריך לאזן אותו לרמה של 2.5 עם אלטרוקסין ויכול להיות שיגידו לך לא לגעת בזה אבל להיות במעקב כשתיקלטי. כדאי להתייעץ עם הרופא ובמקרה הצורך לבקש שיפנו לאנדוקרינולוג. גם אם יגידו שצריך לטפל- זה מאד פשוט! אני מטופלת בנושא הזה כבר כמה שנים. אתבטווח הנורמה לבן אדם רגיל וללא ההריון זה לא בעיה בכלל.
מצוין תודה רבה מותק
21/10/2013 | 17:16
17
זה פרופיל הורמונלי לא?
21/10/2013 | 12:36
38
שלום לכולם. צריכה עזרה
23/10/2013 | 11:09
5
155
התחלתי בסדרת בדיקות לראות מדוע אנחנו לא מצליחים להיכנס להריון. הרופא שלח אותי לכל מיני בדיקות דם ואולטראסונד זקיקים. יש לי 2 שאלות, 1. מתי אני אמורה לקבוע אליו תור? אחרי כל בדיקה או רק בסוף הטיפול כולו? זה 3 מחזורים אמור לחור על עצמו. 2. האולטרסאונד זקיקים הראשון שלי יוצא יום חמישי, מה שאומר שעד יום ראשון יעברו שלושה ימים ולא 2 כמו שהוא רשם, זה בסדר?
עונה
23/10/2013 | 11:23
4
84
1) לדעתי זה תלוי בתוצאות. בדיקות דם עושים ביום 3-5 של המחזור. תוכלי לפרסם כאן את התוצאות, אם משהו לא תקין לא הייתי ממתינה וכבר הולכת אליו. כי מעקב זקיקים מתחילים בדר"כ סביב יו"מ10-12 (תלוי). לגבי מעקב הזקיקים - השאלה מה המטרה. אם המטרה שלו לראות אם את מבייצת ומתי, אז את יכולה לחזור אליו אחרי הא.ס של המחזור הנוכחי (3 מחזורים את מתכוונת 3 חודשים?? לא הייתי מחכה).
2) לא הבנתי. אם את מתכוונת בין מעקב א.ס ראשון לשני - תראי מה יגידו לך בראשון - לפי אורך זקיק יכולים לדעת פחות או יותר מתי יהיה הביוץ שלך. אם את בבירור, כדאי להשלים  זה גם עם בדיקת פרוגסטרון שבוע אחרי הביוץ. ואם זה יהיה בימים הרלוונטיים אז כמובן להמשיך "לעבוד" תוך כדי.

אם את לא בטוחה אולי תרימי לשם טלפון ותבקשי שיחזור אלייך ..
בהצלחה
תודה רבה
23/10/2013 | 11:59
42
נראה לי שבאמת אתקשר כי קצת הסתבכתי עם כל הבדיקות האלה.

תודה רבה :)
היי
23/10/2013 | 19:57
2
134
הנה התשובות.
הן תקינות?

תודה מראש
התשובות תקינות אך יכולות להצביע על
23/10/2013 | 20:13
1
100
שחלות פוליציסטיות, שזה מצב מאד שכיח בקרב הנשים בכל העולם ודי קל לטיפול במידה ויש בעייה בביוצים.... האם המחזור שלך סדיר?
לצערי לא.
23/10/2013 | 21:38
60
לפעמים גם חודשים וחצי אני לא מקבלת... אנחנו מנסים כבר יותר משנה להיכנס להריון... ממש מתסכל
חם בפורומים של תפוז
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
הודעות נבחרות
Flix וידאו
פורום ניתוחי חזה
פורום ניתוחי חזה
מרכז הרחם- מרכז ליווי הריון לידה והורות ראשונית
מרכז הרחם
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה