לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

לצפיה ב-'קיטורים ותמיכה לאמצע שבוע'
קיטורים ותמיכה לאמצע שבוע
11/03/2014 | 15:34
16
28
לצפיה ב-'קיטורים ותמיכה לאמצע השבוע'
קיטורים ותמיכה לאמצע השבוע
11/03/2014 | 10:25
1
101
המכשפה החודש הייתה חדשות טובות ורעות בו זמנית. מצד אחד, זו המכשפה... שזה באסה. מצד שני בפעם הראשונה מאז שהפסקתי גלולות, זה המחוזר השלישי, המחזור שלי מתנהג רגיל כמו שהיה לפני הגלולות, הוא הגיע אחר 29 יום והוא בעוצמה הרגילה, אז נראה שהגוף שלי חוזר לשגרה, שזה חדשות טובות.

נקווה שהחודש יהיה חודש מנצח :).

התחלתי למדוד חום השחר, נקווה שזה יראה על ביוץ החודש
לצפיה ב-'מכשפה מעצבנת '
מכשפה מעצבנת
11/03/2014 | 10:31
90
בהצלחה החודש ושזה יהיה החודש שלך

עוד 29 יום נצפה להודעת פסים.....
לצפיה ב-'הריון שלישי שמתעכב לו....'
הריון שלישי שמתעכב לו....
11/03/2014 | 12:45
2
170
היי, חדשה כאן ובא לי קצת תמיכה חוץ מהאנשים שאומרים לי "תורידי לחץ"....
יש לי 2 ילדים שבאו ב"ה בקלות רבה כמו בסרטים - רצינו, עשינו והגיעו .
ועכשיו אנחנו רוצים את השלישי וזה פשוט לא מגיע...
אמנם אני מנסה רק 3 חודשים (כלומר שני מחזורים שקיבלתי מאז שהתחלנו לנסות) אבל אני מתחילה להיות בלחץ
כולם מסביבי פשוט אומרים לי להרפות ולשחרר.
אז למה אני לא מצליחה לעשות את זה?
סליחה על החפירות....
ותודה על ההקשבה!
לצפיה ב-'מכירה את ההרגשה...'
מכירה את ההרגשה...
11/03/2014 | 13:45
1
89
אמנם אצלי זה הריון שני, אבל כמו אצלך - עם הראשון נקלטנו בנסיון הראשון.
אני גם רק 3 חודשים מנסה ויודעת שצריך להיות סבלנית אבל זה קשה יותר כשיש למה להשוות.

את מוזמנת לספור פה יחד איתנו, אני מבטיחה לך שפה תרגישי הרבה יותר שפויה
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
11/03/2014 | 14:15
28
לצפיה ב-'עוד חודש מגיע לשיאו '
עוד חודש מגיע לשיאו
11/03/2014 | 01:31
9
244
היום cookiii איבחנה לי שהביוץ היום
ג'ינג'י ישן על הספה,פה לידי
כבר שבוע של דלקת גרון ושפעת ON/OFF. שלא להפתעתכם, היום הוא ב ON

גם אתמול היינו צריכים לקמפר והערתי אותו במיטה כשהוא מזיע, מתייפח וצמא לאנטיביוטיקה. איימתי שאני בתקופה לחוצה ושאם הוא מדביק אותי גם הפעם (כי הוא כבר הדביק לפני שבוע וחצי, המנוול) אני מסכלת לו את ההריון הזה ועושה כל מה שאסור כדי לתקוע אותו עוד חודש. ושלא יחשו חלילה שאני מאיימת סתם, למה כדי לא להתבאס על מכשפות כבר הצלחתי לשכנע את עצמי מדוע השד (או המכשפה?) לא נורא כל כך, ומדוע זה לא נורא אם אכנס להריון רק בספטמבר הבא.
הוא הבריא לשנייה, הכפתור הפך למק' ארתור (למי שלא עוקבת- זה הטרנספורמציה שלו מבולבולי קטן של תינוק בן יומו לכלי זין מטופח של כוכבי פורנו שעוברים הגדלה דיגיטלית אח"כ)
(סתם הגזמתי בתיאורים האחרונים, אל תקנאו בנות. יש לי בסך הכל ג'ינג'י בבית לא אפרואמריקאי). ותיקתקנו עבודה זריזה, אך יעילה עם התנזרות של מעל לשבוע.

הנה, הוא עושה קולות של התעוררות. שלחתי אותו לצחצח שיניים. אני סקפטית שמכזה חוסר חשק למין יצא לנו הריון, בטוח הזרעים יחשבו לעצמם "מה זה החרא הזה, בשביל כזאת מוטיבציה אני לא עובד קשה", מצד שני, אולי זה כל כך יפתיע אותך המהלך הבא שהם יטוסו כי הם יחשבו שזה סוף העולם או משהו.
בעוד שבועיים התוצאות.

יתרון להיכנס להריון: זה אומר שאכנס להריון.
יתרון ללא להיכנס להריון: אוכל להשתכר עוד חודש, לעבוד יותר זמן בעבודה שלי ואולי אפילו להתקדם (טוב נו, בשביל התפקיד שאני רוצה אני צריכה להיכנס להריון עוד חצי שנה רק), אני אוכל להתרכז בפוש האחרון בלימודים.
הלכתי לקמפר את בעלי. ביוש.
לצפיה ב-'יאללה את חייבת הודעת פסים עוד שבועיים!|הלוואי'
יאללה את חייבת הודעת פסים עוד שבועיים!|הלוואי
11/03/2014 | 07:38
4
147
פשוט חייבת! אין תירוצים! ועכשיו לקמפר לקמפר לקמפר!

ככה גברים, כרגע לא מבינים מה אנחנו מציקים להם, וכשיש כמה חודשי בחילות והעייפות - הם לא מבינים למה אין סקס פתאום
לצפיה ב-'נראה לך ששם זה נגמר?'
נראה לך ששם זה נגמר?
11/03/2014 | 08:21
3
151
אני מנהלת עם בעלי דיון מעצבן כבר חודש על כך שמי שיולדת עם אפידורל היא סתם בכיינית כי זה לא כואב והאמהות שלנו סבלו הרבה יותר...
ולמען הסר ספק, הוא ראה אותי בלידה...
לצפיה ב-'כן ידוע לי שזה לא נגמר בבדיקת הריון'
כן ידוע לי שזה לא נגמר בבדיקת הריון
11/03/2014 | 09:48
2
112
אנחנו תמיד נמצא על מה להתווכח
אני נורא אוהבת את הדמוגוגיה של גברים בעניני כאבי לידה, הם בחיים לא ירגישו מה זה! אז הם לא אלו שיחליטו מי בכיינית ומי לא:)
לצפיה ב-'אם להגיד בדיוק מה אמרתי לו...'
אם להגיד בדיוק מה אמרתי לו...
11/03/2014 | 09:53
1
98
"הלוואי והייתי יכולה לתת לך זריקה (שעליי בכלל לא השפיעה אבל אתה כמעט התעלפת) ולהרחיב לך את החור היחיד שיש לך לפתיחה מלאה של 10 אצבעות, ואז להכניס לשם אבטיח קטן ולהוציא אותו. נראה אם לא היית מרגיש אז"
שם הוא התחיל להתפתל ושתק
לצפיה ב-''
11/03/2014 | 12:59
7
לצפיה ב-'שאפו...'
שאפו...
11/03/2014 | 08:56
108
לתת עבודה בזמן מחלה זה קשה (מנסיון אישי של השבוע שעבר )

אני כל הזמן חושבת שאם החודש משהו הצליח להקלט, עוד עלול לצאת לנו ילד עם 5 אוזניים, 2 אפים ועין אחת, בגלל קוקטייל התרופות שדחפתי לעצמי במשך 10 ימים.

לצפיה ב-'מקווה שמק׳ ארתור עשה את העבודה. '
מקווה שמק׳ ארתור עשה את העבודה.
11/03/2014 | 11:49
105
הרגת אותי עם התיאורים שלך. את גאונה! את פתוחה, מדברת בכייף וזורקת מק׳ ארתורים בכל הכח!!! שאפו

אני חושבת שכאשר את מחפשת תינוקי אוטומטי הכל הופך ל״לעשות״ מאשר ל״להנות״

אצלי לפחות זה: בדיקת ביוץ חיובית - קפיצת אושר - יאללה מאמי אני הולכת למיטה - הוא עונה עוד 5 דק אחרי שיסיים את המשימה בgta כי זה קשהההה - אני הולכת לחדר: עושה וי ל: טישו לאחר בשבילו, כוס מים, כרית אני שוכבת עליה כדיש הטוסיק תהיה במעלות המדוייקות ושום זרעון חס וחלילה ילך לאיבוד - שמה פרי סיד שיעבוד כמה דק - דופק צעקה של יאללה מאמי אין לי הרבה זמן לחכות לך יש לי פרק של סדרה אהובה - הוא בא, איתני כמו תמיד - צ׳יק צ׳ק צ׳יק צ׳ק נגמר. טוסיק בכרית .. וי , הוא נקי ולא ילכלך את המצעים היקרים ואהובים..וי  vod ..וי.
הלוואי כל זה לא היה, והיה כפתור בחדר שפתאום פותחת מגירות ומהן יוצאות נרות דלוקות, צלחת עם קצפת ותותים יוצאת מתחת למיטה ועושים אהבה שעות...זה כ״כ 2010.

מקווה שאתם קמפרתם ומקמפרים. כי עוד שבועיים רוצה לדעת שיש לך 2 פסים חצופית!!!
לצפיה ב-'הורסת... '
הורסת...
11/03/2014 | 13:12
37
לצפיה ב-'את הורסת אותי עם התיאורים שלך'
את הורסת אותי עם התיאורים שלך
11/03/2014 | 20:22
59
גדולה!! מקווה שיהיו פסים בעוד שבועיים
לצפיה ב-'חום השחר שלי יורד שבוע לפני הזמן'
חום השחר שלי יורד שבוע לפני הזמן
11/03/2014 | 19:54
91
אתמול ירד קצת, היום ירד עוד כמעט עד הקאבר ליין.
מבואסת ועצבנית מזה לגמרי! ונמאס לי שכל דבר שאני מכניסה לפה גורם לי לבחילה
לא נראה לי שזו השתרשרות כי עברתי על גרפים של חודשים קודמים ובחלקם היתה ירידה כזו כך שאני לא אופטימית
אוךףףף בא לי להכנס למיטה ולהתחפר שבוע! גם ככה ב-6 בערב אני קורסת וזה קורה כבר 3 ימים רצוף
לצפיה ב-'ספירת מלאי 10/3/2014 לתחילת שבוע'
ספירת מלאי 10/3/2014 לתחילת שבוע
10/03/2014 | 14:25
19
96
" אנא הימנעו משרשור שאלות לספירת המלאי מאחר והדבר מעמיס על השרשור.
מי שרוצה להצטרף לרשימה או לעדכן מידע, אנא הוסיפי תגובתך בעמודת ""יו""מ/יוא""ב/ה""פ/דופק עדכנו כאן""
עם הפרטים הרלוונטיים:                                                                                         
מי שלפני הביוץ - אנא שרשרי תגובה עם היום מתחילת המחזור בו את נמצאת ( י""מ = יום מחזור).
להזכירכן - המחזור נספר מהיום הראשון של הווסת ועד ליום הראשון של הווסת הבאה
(לדוג' - אם הווסת החל ב- 1 בחודש והיום ה- 17 בחודש, הרי שאת י""מ 17).
מי שנמצאת בי""מ 60 ומעלה תימחק אוטומטית מהרשימה, אלא אם ביקשה מפורשות להישאר בה.
מי שאחרי הביוץ - את הביוץ ככל הנראה זיהית בעזרת ערכות/חום השחר/מעקב זקיקים.
אם אתמול היה הביוץ, הרי שהיום את יוא""ב 1 (יוא""ב = יום אחרי הביוץ)
יוא""ב 20 ומעלה ימחקו אוטומטית מהרשימה.
הריוניות - אם פספסנו את הודעת הפסים שלכן ואתן רוצות להופיע ברשימה, אנא שרשרו את בקשתכן + תאריך פרסום הודעת הפסים שלכן\בטא בעמודת ""עידכוני סטטוס\התווספות לרשימה""
לכולנו"

לצפיה ב-'לפני הביוץ'
לפני הביוץ
1
74
kokus87 ימ 3
my little world ימ 3
לולי283 ימ 5
kimkar ימ 6
I am Pupsik ימ 9
Saritgil ימ 6
merlion ימ 8
Lady_in_Red ימ 10
אאמאלה ימ 11
שירהshira8   ימ 11
Mis Anna ימ 13
מנגו חצוף ימ 15
עיניים כחול לבן ימ 16
al107 ימ 17
 blacky10 ימ 18
 חן1986 ימ 18
מישהי שמבינה משהו ימ 19
Angie88 ימ 23
buzzinga ימ 23
stimp228 ימ 27
adik86 ימ 28
לימ13 ימ 29
nik name ימ 37
סתם אחת מאוהבת 25 ימ 38
פופו36 ימ 40
שוב למעגל ימ 43
רוית ואלון2 ימ 55
לצפיה ב-'ימ 5'
ימ 5
11/03/2014 | 01:01
12
לצפיה ב-'אחרי הביוץ'
אחרי הביוץ
2
76
Lily84 יואב 7
Nillie4 יואב 7
אם הבנות2   יואב 7
nataligu יואב 8
MayaV23 יואב 9
בחורה טובה19 יואב 10
הריונית צעירה1 יואב 13
טולטול355 יואב 13
לצפיה ב-'יואב 4'
יואב 4
11/03/2014 | 11:10
14
לצפיה ב-'יוא"ב 1 !!!'
יוא"ב 1 !!!
11/03/2014 | 23:38
20
לצפיה ב-'נוווו.... אתן בהריון'
נוווו.... אתן בהריון
10/03/2014 | 14:26
1
142
עוד קצת11 יואב 14
skyler87 יואב 15
pinkish angel יואב 17
gordi3 יואב 21
לצפיה ב-'לא...'
לא...
11/03/2014 | 06:49
51
לצפיה ב-'הריוניות מרץ'
הריוניות מרץ
87
לצפיה ב-'יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ/בטא עדכנו כאן '
יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ/בטא עדכנו כאן
9
58
לצפיה ב-'יוא״ב 3'
יוא״ב 3
10/03/2014 | 15:09
59
מעצבן לחכותתתתת!!!
לצפיה ב-'יוא"ב 2'
יוא"ב 2
10/03/2014 | 17:58
15
לצפיה ב-'ימ 2'
ימ 2
10/03/2014 | 19:14
27
לצפיה ב-'י"מ 2'
י"מ 2
11/03/2014 | 00:49
31
מחר עושה פרופיל הורמונלי
לצפיה ב-'יוא"ב 5'
יוא"ב 5
11/03/2014 | 06:36
12
לצפיה ב-'י"מ 3'
י"מ 3
11/03/2014 | 06:50
10
לצפיה ב-'יואב 4'
יואב 4
11/03/2014 | 11:11
32
סליחה שהגבתי מקודם במקום לא נכון
לצפיה ב-'יואב 8 '
יואב 8
12/03/2014 | 11:11
40
אבל החודש אבוד :/
לצפיה ב-'יוא"ב 6'
יוא"ב 6
13/03/2014 | 08:20
8
לצפיה ב-'שימו הספירה לעדכונים בלבד'
שימו הספירה לעדכונים בלבד
10/03/2014 | 14:27
21
שימו -הודעות עידוד/שאלות שישורשרו- ימחקו

שרשרו, בבקשה
יש לנו כמה שרשורי נושא
מבייצות ביחד, קיטורים ותמיכה, שירשור רפואי וטיפולייט,התייעצויות ושאלות, והריוניות שלנו וכמובן שרשור ספירת מלאי שלנו שמתעדכן בראשון שלישי וחמישי בו אנו מעדכנות אם הפכנו מי"מ ליוא"ב ולהפך. נא לא לשרשר לשם תגובות ביניים או בקשה להחזקת אצבעות- זה אמור להיות שרשור אינפורמטיבי בלבד!

שימו לב כשאתן משרשרות שאלה חדשה, שרשרו לשרשור האחרון שנפתח בנושא (בראשון שלישי או חמישי) כדי לא להקפיץ מעלה שרשור ישן.
שימו לב שלעיתים השרשור החדש(שלא נכתבו בו עוד תגובות) עשוי לעבור לדף 2. הקפיצו אותו עם ההודעה שלכן! שרשורים בני למעלה מ72 שעות לא קופצים, לא משנה כמה תגובות תכתבו

כמו כן מידי יום נפתח שרשור
לכל אותן תגובות, שלא ממש קשורות לפורום ישירות (אם לא נפתח אתן מוזמנות לפתוח לבד עם תאריך אותו היום.)

בנוסף לפי הצורך נפתחים שרשורי "חדשות בבית" או "בהריון או לא בהריון" (כשאני רואה שיש כמה כאלה אני פשוט מאחדת אותן תחת הכותרת.

אנא זכרו שהמנהלות עושות עבודה התנדבותית, אז שמרו על הסדר בבית כדי לא לגרום לעבודה מיותרת

הריוניות יקרות- אנחנו מאד שמחות להתעדכן בשלבים שאתן עוברות, אבל ברשימת ההריוניות החודשית אנחנו מעדכנות פעם אחת בלבד. החלטנה אם אתן רוצות שזאת תהיה ה"פ, בטא או דופק, אך לא נשנה את הרישום.

אנו מאחלות לכן הריונות קלים, תקינים וידיים מלאות
לצפיה ב-'רפואי וטיפולייט לתחילת השבוע'
רפואי וטיפולייט לתחילת השבוע
09/03/2014 | 09:55
27
67
לצפיה ב-'טסטוסטרון נמוך אצל בעלי '
טסטוסטרון נמוך אצל בעלי
09/03/2014 | 10:54
10
179
מה שזה לא יהיה ואיך שלא כותבים את זה...
יש פה כאלה שטיפלו בבעיה זהה?

ואם לקחת כדורים אז...
אוף. יש כל כך הרבה כדורים לשיפור הזרע
מה מומלץ? ומה סתם סוכרזית?

אשמח מאוד להמלצות
תודה רבה!!
לצפיה ב-'היי,'
היי,
09/03/2014 | 12:45
9
185
אני לא יודעת עד כמה הרמה חמורה, אם היא ממש ממש ממש חמורה נותנים זריקות טסטסטורון פעם בכמה שבועות.

מבחינה תזונתית מאד חשוב שלא ישתה אלוכוהול כי אלכוהול מעלה רמות אסטרוגן בדם, במיוחד בירות.
לנסות להוריד כמה שיותר מוצרי סויה, לציטין סויה, מתחלב סויה, שמן סויה, אדממה, שניצלים טבעול ולצרוך יותר בשר בעיקר בשר אדום רזה.
להוסיף מיץ תפוזים טרי ופלפלים אדומים כי הם מכילים כמות גודלה של ויטמין C וויטמין C מעלה טסטסטורון אצל גברים (לא לקחת תוספי ויטמין C זה מיותר, פלפל אדום ביום נותן את כל כמות ויטמין C שצריכים).
שיתחיל לעשות ספורט, בעיקר אירובי(ריצות,קפיצות על חבל,כדורגל,כדורסל וכו) זה מעלה את רמות הטסטסטורון בגוף.
חשוב לחזור על הבדיקה בעוד 3 חודשים כי הורמונים הם תנודתיים.

בהצלחה!
נ.ב יש פורום איזוספרמים שאלו גברים שיש להם כל מיני בעיות פוריות ואולי הם יודעים משהו יותר טוב.
לצפיה ב-'תודה קוקי'
תודה קוקי
09/03/2014 | 15:42
62
יודעת/יודעות משהו על הכדורים שלוקחים לשיפור הזרע??
לצפיה ב-'שימי לב על התפוזים ועוד שאלה'
שימי לב על התפוזים ועוד שאלה
11/03/2014 | 12:09
3
91
עדיף עדיף לסחוט לכם טבעי ולא לקנות את כל המיצים שמתיימרים להיות טבעיים כי אז אתם מפספסים את הכמות ויטמינים שהוא צריך.
יש עכשיו את המיץ הדרים החדש של פריגת שכאילו משווקים אותו כטבעי ומגיע מהפרדס וכאלו, אבל בתכלס יש שם רק 15 אחוז פרי, אז תבדקו את הדברים האלו לפני.
אגב, לא ידעתי שספורט מעלה את רמת הטסטסטורון. זה נכון גם לגביי נשים שמתאמנות? או רק גברים?
לצפיה ב-'קטע שגם את שמת לב.. חשבתי שאני היחידה ששמה לב'
קטע שגם את שמת לב.. חשבתי שאני היחידה ששמה לב
11/03/2014 | 14:09
46
לפרטים הקטנים
לצפיה ב-'זה נכון גם אצל נשים אבל בטוויסט'
זה נכון גם אצל נשים אבל בטוויסט
11/03/2014 | 15:02
50
אומנם הטוסטסטרון עולה אבל האנדרוגנים החופשיים יורדים ככה שבסהכ יש כמות טסטסטרון נמוכה יותר.
הטסטסטורון  אצל נשים חשוב מאד כי הוא עוזר לביוץ תקין ומעלה את החשק המיני.
לצפיה ב-'או פשוט - לאכול תפוז! '
או פשוט - לאכול תפוז!
11/03/2014 | 22:15
35
מין אופציה שכזו
לצפיה ב-'בדגש על מיץ תפוזים טבעי!'
בדגש על מיץ תפוזים טבעי!
11/03/2014 | 14:07
1
85
לא לסמוך על כל המיצים הטבעיים לכאורה.. רק השבוע שמתי לב שפריגת כביכול הוציאו מיץ תפוזים עם 100 אחוז פרי כשבפועל רק 15 אחוז.. הכי בריא לסחוט בעצמנו תפוזים אמיתיים
כמובן, לחזור לבדיקה חוזרת כדי לוודא שיש שיפור
לצפיה ב-'ממש מדהים כמה שזה רחוק מלהיות טבעי'
ממש מדהים כמה שזה רחוק מלהיות טבעי
16/03/2014 | 16:44
14
פעם פריגת נחשב בריא, היום אני מתרחקת ממנו כמו מאש.
לצפיה ב-'לגבי מיץ התפוזים רק תזהרי שלא יהיה מ"פרדס" '
לגבי מיץ התפוזים רק תזהרי שלא יהיה מ"פרדס"
17/03/2014 | 10:24
23
של פריגת
בסדרה החדשה הזאת מנסים להטעות את הציבור לחשוב שהמיץ הגיע ישר מהפרדס כשבפועל בקושי יש בו 20% פרי
לצפיה ב-'הכי חשוב לשמור על הבריאות ולאכול ולשתות נכון'
הכי חשוב לשמור על הבריאות ולאכול ולשתות נכון
18/03/2014 | 18:30
6
אני ללא ספק מסכימה שיש לשמור על כך שלא להכניס אסטרוגנים לגוף- ולהימנע מהמזונות והשתייה שעתירים באסטרוגן. חשוב מאוד לשתות מיץ תפוזים סחוט טרי. ואל תיפול בפח של חברות כמו "פריגת" שממתגת את עצמה כחברה שמספקת מיץ טבעי כי זה לא נכון בכלל. תשתה מיצים טבעיים אמיתיים וסחוטים, ושיקפיד על הכושר הגופני כדי לחזק את הטסטוסטרון.
לצפיה ב-'ערכי פרוגסטרון'
ערכי פרוגסטרון
09/03/2014 | 13:26
9
130
היי עשיתי פרופיל הורמונלי ביו"מ 3 והערך של 17 OH-Progesterone יצא- 3.22  nmol/L. האם נחשב תקין?

היום אני ביו"מ 16 ועשיתי עוד בדיקה רק של פרוגסטרון. לאיזה ערך עליי לצפות? בהנחה שהביוץ הוא היום או שהיה אתמול (יצא מקלון ביוץ חיובי אתמול)...

שלחו אותי לבדיקות אלה בגלל שלב לוטאלי קצר... 8 ימים...

אודה לתגובות
לצפיה ב-'אני חושבת ש3.2 ביום 3 זה טיפה גבוה'
אני חושבת ש3.2 ביום 3 זה טיפה גבוה
09/03/2014 | 13:34
8
88
ערך כזה בדרך כלל הוא ממש לפני הביוץ או יום אחרי הביוץ.
תתיעצי עם רופא. אחרי הביוץ הערכים עולים תלוי בכמה ימים אחרי הביוץ את.
לצפיה ב-'אוקיי תודה.'
אוקיי תודה.
09/03/2014 | 14:04
5
48
גם חשבתי כך לפי מה שראיתי באינטרנט.

אולם לפי הקופה שלי בלאומית רשום שערכים עד 5.5 מתאימים לשלב הפולוקלרי...
לצפיה ב-'נכון, לכן צריך להתייעץ עם רופא'
נכון, לכן צריך להתייעץ עם רופא
09/03/2014 | 14:35
4
25
לצפיה ב-'קוקי'
קוקי
09/03/2014 | 15:46
3
59
עכשיו הגיעה התוצאה מהבוקר- יו"מ 16, אתמול מקלון חיובי בבדיקת ביוץ.

יצא פרוגסטרון - 8.76  nmol/L

מה זה אומר?

לצפיה ב-'שאת אחרי ביוץ.'
שאת אחרי ביוץ.
09/03/2014 | 15:48
2
48
מתי היה הביוץ?
לצפיה ב-'אהה ראיתי שרשמת שאתמול היה מקלון חיובי'
אהה ראיתי שרשמת שאתמול היה מקלון חיובי
09/03/2014 | 15:49
1
53
הביוץ כנראה היה אתמול או שלשום אפילו לפי הערך הגבוה.
לצפיה ב-'אוקיי תודה!'
אוקיי תודה!
09/03/2014 | 16:25
37
כנראה אתמול כי לפני יומיים היה שלילי המקלון.
לצפיה ב-'לא נכון, הערך תקין לגמרי'
לא נכון, הערך תקין לגמרי
10/03/2014 | 10:08
55
שימי לב שהיא מדברת על פרוגסטרון OH-17 בזמן שאת מדברת על הפרוגסטרון הרגיל.
אלו שני ערכים שונים עם שתי סקאלות ערכים שונות וערך של פרוגסטרון OH-17 של 3.2 הוא תקין בהחלט. כל ערך עד 5.5 אפילו הוא תקין.
לא חייב להיות קשר בין שני הערכים האלה, אפילו ששניהם חולקים את המילה "פרוגסטרון" ותוצאה של אחד לא מנבאה כלום לגבי תוצאת השני באותו יום.
לצפיה ב-'זה לא אותו הפגסטרון'
זה לא אותו הפגסטרון
10/03/2014 | 12:59
61
מה שבדקו לה זה  17OH-Progesterone
ולא פרגסטרון רגיל......

ולכן זה תקין
לצפיה ב-'תמיכה של פרוגסטרון'
תמיכה של פרוגסטרון
09/03/2014 | 18:56
1
107
היי בנות,

היום עשיתי בדיקת דם לפרוגסטרון ויצא לי 8.67 ביו"מ 16. הרופא אמר שאני כנראה מבייצת היום ושנראה לו שהפרוגסטרון נמוך מידי..

אז הוא נתן לי כדורים של פרוגסטרון לקחת במשך 15 יום. אחרי 15 יום להפסיק ואז הוא אמר שתוך שבוע צריך להגיע המחזור ואם לא מגיע המחזור אחרי שבוע אז רק אז לעשות בדיקת הריון.

מישהי פה לקחה כדורים כאלה? ויכולה לשתף אותי קצת אם יש תופעות לוואי? מה קורה אחרי שמפסיקים עם הכדורים? המחזור מגיע ישר או שבאמת לוקח לו שבוע להגיע אחרי שמפסיקים?

ויש לי עוד שאלה, האם לא צריך להמשיך לקחת את הכדורים במידה ויש הריון? מוזר שהוא אמר לי להפסיק אחרי 15 יום לא?

תודה לעונות... אני חדשה עדיין בעניינים האלה...
לצפיה ב-'לדעתי הוא ממהר מידי לתת תמיכה'
לדעתי הוא ממהר מידי לתת תמיכה
10/03/2014 | 13:01
52
כי אם הביוץ היה היום או אתמול הפרגסטרון עוד לא הגיע לפיק שלו.....
דבר שני אם לוקחים פרגסטרון אז אכן לוקחים אותו רק 15/14 יום מהביוץ
אבל עושים כבר בשלב הזה בדיקת הריון.....
אם חויבי ממשיכים את התמיכה....
אם שלילי מפסיקים ואז המחזור מגיע.....
ההנחיה שהוא נתן לך לא ברורה לי.
לצפיה ב-'דימום קל'
דימום קל
09/03/2014 | 18:37
3
162
האם צריך להופיע דימום לקראת הריון בשל השתרשרות הביצית לרחם? אני נמצאת מספר ימים לפני הווסת.
לצפיה ב-'יכול להופיע ויכול לא להופיע'
יכול להופיע ויכול לא להופיע
09/03/2014 | 18:57
93
זה לא מעיד האם יש הריון או שאין.
יש כאלה שמופיע להן דימום השתרשות וכאלה שלא.

אם יש לך דימומים לפני המחזור שלא קשורים לדימום השתרשות - אולי כדאי לך לבדוק את רמות הפרוגסטרון..

בהצלחה!!
לצפיה ב-'לא חייב, הכל יכול להיות אבל:)'
לא חייב, הכל יכול להיות אבל:)
09/03/2014 | 20:24
83
אם אין דימום מאסיבי כמו מחזור -יתכן וזה הריון:)
אצלי בהריון הראשון לא היה דימום בכלל, רק קצת מריחות חומות יום-יומיים וזהו
בהריון השני - שלא הסתיים טוב לצערי, היה לי דימום ביוא"ב 9 - שהייתי בטוחה שזה התחלה של מחזור, אחרי יומיים הדימום הפסיק וגיליתי על הריון, אחרי זה המשיכו המריחות החומות רק.
לצפיה ב-'לי היו הכתמות'
לי היו הכתמות
09/03/2014 | 20:39
101
סביבות יוא"ב 8-9. אבל רק בניגוב איזה 2 פעמיים ואז זהו. זה הסתיים לצערי בשבוע 8. אבל זה לא מעיד כלום. יכול להיות דימום השתרשרות או תחילת מחזור ושלב לוטאלי קצר.
תעקבי אחרי זה
חוץ מזה יש לך איזשהו סימפטום?
לצפיה ב-'קשקשת ברשת לתחילת השבוע'
קשקשת ברשת לתחילת השבוע
09/03/2014 | 09:52
73
166
המשך>>
לצפיה ב-' פסים\דופק\בטא לתחילת השבוע'
פסים\דופק\בטא לתחילת השבוע
09/03/2014 | 09:52
30
152
לצפיה ב-'אז אחרי שאתן מקסימות שכמותכך הגבתן'
אז אחרי שאתן מקסימות שכמותכך הגבתן
10/03/2014 | 22:23
14
527
לי ושיגעתי אתכן עם אולי ה10 בדיקות שעשיתי בשלושת הימים האחרונים ...
אני חושבת שזה חיובי לחלוטין ....
אני רוצה כך או כך להודות לכן פורום מקסים ..בנות שלכל אחת מכן מגיע 2פסים יפים והריון תקין וקל בידיים מלאות בעה ..בלעדיכן לא הייתי צולחת בצורה נעימה את שלושת החודשים הללו של הניסיונות להיקלט להריון נוסף ובקרוב אצל כולכן ..אמן אמן!
אני אעשה בטא השבוע ,ואשוב לעדכן,אני לא סגורה על עצמי אם לעשות בדיקה ביתית נוספת עד לבטא כי באמת שמרגישה שהגזמתי עם הבדיקות ..
אציין למי שרוצה:אני מניקה ולכן לא הרגשתי כאביצחזה אבל בהחלט החזה שלי רגיש לכל יניקה של הבחורצ'יק שלי ..אפילו נהייתה אדימות.
יצאו לי פצעונים כמו לפני מחזור,אין כאבי מחזור וגם אין הפרשות..בהריון הקודם שלי דווקא כן היותלי אז כנראה כל הריון והתסמינים שלו וחוץ מזה אני עוד לא באיחור..אני יאב 13 בניחוש.

זו בדיקה שביצעתי לפני חצי שעה והפס הופיע תוך 5 דקות .
מסתבר שבדיקות של איביי בהחלט מזהות מוקדם ..הבדיקה זיהתה לי על הפיפי הראשון פס חלשלוש ביאב 11 על הפיפי הראשון.

בהצלחה לכולן והחזיקו לי אצבעות לדופק
לצפיה ב-'מזל טוב!!!'
מזל טוב!!!
10/03/2014 | 22:32
66
עכשיו כן רואים את הפס ברור!!! לכי לעשות בטא  ותעדכני אותנו!!!
שמחה בשבלך, מאחלת לך הריון תקין, עגול ומשעמם!!!
לצפיה ב-'איזה כיף לשמועעע!!!! '
איזה כיף לשמועעע!!!!
10/03/2014 | 22:34
54
המון מזל טובבב!!! שימשיך ניפלא ורגוע!!!
לצפיה ב-'מזל טוב!! איזה יופי!!'
מזל טוב!! איזה יופי!!
10/03/2014 | 23:42
43
תעדכני בבטא!
בדיוק היום קראתי כתבה בY-NET על איך הנקה אמורה למנוע הריון, נראה לי סתם טריק פרסומי לגרום לילודה חיובית
לצפיה ב-'איזה יופי הריונית צעירה!!'
איזה יופי הריונית צעירה!!
11/03/2014 | 00:39
63
המון מזל טוב!
לצפיה ב-'מזל טוב!! '
מזל טוב!!
11/03/2014 | 03:23
33
כיף לראות איך התוצאה התפתחה לה לתוצאה חיובית...

שיהיה הריון תקין, קל ועגול...
לצפיה ב-'בשעה טובה ובהצלחה!'
בשעה טובה ובהצלחה!
11/03/2014 | 08:22
16
לצפיה ב-'וואו, איזה יופי!'
וואו, איזה יופי!
11/03/2014 | 08:51
34
שימשיך ככה ותבואי לפזר לנו קצת אבקה
לצפיה ב-'יופי בשעה טובה!'
יופי בשעה טובה!
11/03/2014 | 13:22
30
תעברי לקומונה נובמבר שמעתי שהן חמודות שם :)
לצפיה ב-'מזל טוב צעירה!!!'
מזל טוב צעירה!!!
11/03/2014 | 17:03
19
מחכה איתך לדופק קטן וחמוד ...
תהני לך ותתעגלי לך בנחת
לצפיה ב-'מזל טוב יקירה!'
מזל טוב יקירה!
11/03/2014 | 18:46
11
אמרתי לך שיש שם משהו!
לצפיה ב-'בשעה טובה'
בשעה טובה
11/03/2014 | 20:25
16
מרגש, ומאוד שמחה לשמוע!
מחכה לעדכון על דופק קטן וחמוד
לצפיה ב-'מהממות ..תודה רבה!!!אין עליכןן...'
מהממות ..תודה רבה!!!אין עליכןן...
11/03/2014 | 22:54
74
יש לי תור ביום חמישי לבטא..בעלי יבוא איתי..מעניין מה תיהיה גובה הבטא ...
אין לי מושג באיזה שבוע אני אמורה להיות אבל במידה ואכן צדקתי בזיהוי הביוץ אז אני אמורה להתחיל מחר איחור...
אני אשוב לעדכן!!טולטול אני מקווה לראות גם ממך בטא חיובית ויפה!!
וליידי בנוגע להנקה..אכן כן הנקה מונעת הריון אך ורק אם היא מלאה ואין מחזור...
בדרך כלל אם יש מחזור סדיר יש ביוץ!!
אני כמעט שנה וחצי אחרי לידה והמחזור מגיע בצורה סדירה החל מ8 חודשים לאחר הלידה.
את בטח זוכרת את ההודעה שלי שבה חשבתי שאני לא אקלט עקב ההנקה והנה הופתעתי ודיברתי עם מומחה שהרגיע ואמר שבהחלט יש סיכוי להריון וגם אתן הרגעתן..
המון תודה לכן..נשיקות ♡
אשוב לעדכן..
לצפיה ב-'סורי שבאיחור אבל המון מזל טוב!!!!'
סורי שבאיחור אבל המון מזל טוב!!!!
12/03/2014 | 08:03
1
61
איזה כיף!!!! קולולולולו....
שימשיך קל והכי תקין שאפשר :)
לצפיה ב-'היי מותק...מה קורה איתך?'
היי מותק...מה קורה איתך?
12/03/2014 | 09:50
62
ראיתי שקיבלת..מה שלום הבעל?
חוצמזה ממש התגעגענו..היית חסרה!
לצפיה ב-'בטא'
בטא
11/03/2014 | 12:55
4
225
שלום לכולן,
יש לי שאלה על בטא. לפני יומיים הבטא היתה 1954 והיום 3000. האם בטא שמכפילה את עצמה פי 1.5 ולא פי 2 היא תקינה?
לצפיה ב-'כן'
כן
11/03/2014 | 15:03
86
חוץ מזה בטא מעל 1200 מכפילה את עצמה יותר לאט מאשר בטא יותר נמוכה
לצפיה ב-'בעיקרון כן.'
בעיקרון כן.
11/03/2014 | 15:04
2
110
מעל 1000 הבטא מכפילה כל 72-48 שעות.
אבל צריך להיות עם יד על הדופק.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
11/03/2014 | 19:50
1
52
בדקתי בטא 3 פעמים. בפעם הראשונה (יוא"ב 17) 322, פעם שניה (יוא"ב 21) 1954 ופעם שלישית (יוא"ב 23) 3000.
התור לרופא הוא בעוד שבועיים. כדאי להמתין עד אז או ללכת לעוד בטא?
לצפיה ב-'לא כדאי לעשות יותר מבטא אחת או שתיים'
לא כדאי לעשות יותר מבטא אחת או שתיים
12/03/2014 | 10:52
53
הגוף שלנו לא עובד לפי שום נוסחה אלגוריתמית....
יהיה בסדר!
לצפיה ב-'אחרי שנה ושמונה חודשים '
אחרי שנה ושמונה חודשים
11/03/2014 | 15:44
9
315
טוב אז הגיע תורי לספר את הסיפורון שלי  
אני ובעלי נשואים שנה ו8 אחרי חצי שנה מהחתונה התחלנו לנסות להיקלט לפני חצי שנה בערך כשהלחץ והפחד התחילו קניתי ערכות לבדיקת ביוץ שלא זיהו לי ביוץ כמה חודשים ומהלחץ הלכתי לרופא וקיבלתי איקקלומין כדור אחד ל 5 ימים
בחודש הראשון של האיקקלומין היה לי ולבעלי המון ויכוחים ובאמת שתמיד אמרתי שאם אני כועסת אני לא נכנסת ככה למיטה ובאמת היה מיותר הסבב הזה
בסבב אחריו הכל היה מצויין בעלי היה מקסים כתמיד היה לי אחרי שבועיים זקיקים גדולים ויפים ובכל זאת הגיע המכשפה ..
חודש לאחר מכן החלטתי לעשות הפסקה מכדורים נגמר לו המחזור חזרתי לטבול כמו לפני האיקקלומין ואחרי הטבילה שתינו כמו שני משוגעים המון המון וודקה כמו שני משוגעים :) אחרי יומיים יו"מ 14 היה הייתי בביקורת אצל הרופאת נשים שהחווירה לי כשעשתה לי בדיקת זקיקים והיא אמרה שאין לי ביוץ ואין זכר לביוץ ושבחודש הבא מתחילים טיפולים בזריקות וכדורים .. חזרנו הביתה מאוד מאוכזבים ועצובים ובעיקר מבוהלים לא עשינו כלום כמה ימים כי מבחינתי במילא החודש אבוד.. בכל מקרה הגיע יו"מ 31 וטרם קיבלתי מחזור ולא היה לי ביוץ והגיוני מאוד שאין מחזור הרי לא היה ביוץ התקשרתי לרופא לשאול למה זה והיא אמרה לי "תעשי בדיקה ביתית מה יכול להיות" ובאמת אחרי העבודה קניתיח ערכה עשיתי שמתי אותה בצד כי היה ברור לי שזה שלילי וכשבאתי לזרוק אותה פתאום ראיתי 2 פסים מהממים !!! אני לא יודעת איך אבל כולי רועדת נסעתי לעבודה של בעלי קראתי לו החוצה וכשהוא יצא וראה את 2 הפסים הוא היה בטוח שזה בדיקת ביוץ וכשהוא הבין שזה הריון הוא כמעט התעלף זרק הכל וחזר איתי הבייתה :) אני עדיין בשוק מהשתרשרות הדברים שבסוף הגיע טבעי ובלי שידעתי על ביוץ בכלל

כנראה שכולן צודקות שהלחץ עושה לא טוב ודווקא בחודש שהייתי סגורה שזה אבוד זה קרה (בעזרת קצת וודקה )
לצפיה ב-'קודם כל מזל טוב!!!'
קודם כל מזל טוב!!!
11/03/2014 | 16:10
1
110
אני גם הייתי לפני הזרעות וזה קרה לבד ובטבעי.
לפעמים כשהכי לא מצפים זה קורה. הגוף משחק בנו!
מאחלת לך המון בהצלחה, שיהיה תקין עגול ומשעמם
לצפיה ב-'תודה קוקילידה :) '
תודה קוקילידה :)
11/03/2014 | 16:16
39
לצפיה ב-'הכי מצחיק '
הכי מצחיק
11/03/2014 | 16:19
1
160
ששנה וחצי אני כל חודש עם בחילות , כאבים בחזה, רעב לא  מוסבר, עייפות וכל הסימפטומים למיניהם אבל החודש לא היה לי כלום הייתי כמו שור רק דבר אחד היה בכיתי מכל שטות בעלי לא חייך בכיתי כמו תינוק פספסתי סדרה בטלויזיה בכיתי אפילו כשהייתי צריכה לנקות את הבית ולבעלי לא היה כח בכיתי עד שהוא קם חחחח הזוי
לצפיה ב-'גם אני הייתי ככה...'
גם אני הייתי ככה...
11/03/2014 | 16:28
122
האומנם בהריון היו לי כמה תסמינים שהחודש חוזרים...אבל הם מועטים. בחיים לא הייתי חושבת שבגלל שלשולים אהיה בהריון!
שנה + תמיד כאבו לי הציצי ברמות.........וכלום.
אמרתי לך...הגוף אוהב לשחק בנו!
העיקר את יכולה לשמוח ותהני מכל רגע!!!
לצפיה ב-'מזל טוב!! '
מזל טוב!!
11/03/2014 | 20:28
50
זה באמת מרגש!
שיהיה לך המשך הריון תקין וקל
ובאמת כשהכי פחות מצפים זה מגיע
לצפיה ב-'מזל טוב.... סיפור מרגש ומעודד'
מזל טוב.... סיפור מרגש ומעודד
12/03/2014 | 08:00
60
שיהיה המשך קל ותקין.... ונכון... בסופו של דבר  כולנו נגיע להריון המיוחל שיסתיים בידיים מלאות...
תבואי לפזר אבקת דופק ב"ה...
לצפיה ב-'מזל טוב! '
מזל טוב!
12/03/2014 | 11:38
20
איזה סיפור מעודד! שיהיה הריון קליל.
לצפיה ב-'סיפור מקסים!'
סיפור מקסים!
13/03/2014 | 10:32
7
מזל טוב יקירה
לצפיה ב-'תודה בנות :) אתן מדהימות '
תודה בנות :) אתן מדהימות
13/03/2014 | 10:43
7
לצפיה ב-'שאלות והתייעצויות לתחילת השבוע'
שאלות והתייעצויות לתחילת השבוע
09/03/2014 | 09:50
60
279
המשך>>
לצפיה ב-'בהריון כן לא לתחילת השבוע'
בהריון כן לא לתחילת השבוע
09/03/2014 | 09:50
28
122
לצפיה ב-'יוא"ב 10 - הפרשות מוזרות'
יוא"ב 10 - הפרשות מוזרות
10/03/2014 | 00:02
11
255
טוב
אני מתחילה לחפש תסמינים של ההריון
עוד כמה שעות אני ביוא"ב 10 (כנראה, לא בטוחה לגבי הספירה החודש)
יש לי הפרשות שלא נתקלתי מהם מעולם -
לבנות לבנות, אבל מאד מיימיות, נוזליות כאלה. כמו חלב..

שו הדא?
לצפיה ב-'אלו יכולות להיות הפרשות הריון או לפני מחזור'
אלו יכולות להיות הפרשות הריון או לפני מחזור
10/03/2014 | 08:33
2
169
לצפיה ב-'זה הבעיה'
זה הבעיה
10/03/2014 | 09:13
1
151
שכל דבר מתפרש או כתסמינים של מחזור או של הריון..

(כמו שאומרים, טוב זה או בן או בת.. )

אבל אני אופטימית,
למה? כי בא לי.
וכי מחזור יש לי פעם בחודש, ואף פעם לא נתקלתי בהפרשות האלה
והריון היה לי בסה"כ פעמיים בחיים, אז יש יותר סיכוי..
אה,
וגם כי בהריון הקודם, נקלטתי 3 חודשים אחרי שהפסקתי גלולות,
וגם עכשיו אני 3 חודשים אחרי הגלולות..
לצפיה ב-'הלוואי ויצליח לך.'
הלוואי ויצליח לך.
10/03/2014 | 14:22
65
כולן מספרות כמה הפרשות יש להן בהריון ורק לי אין כלום, יבש כמו הנגב :(
לצפיה ב-'מזכיר קצת הפרשות של הריון'
מזכיר קצת הפרשות של הריון
10/03/2014 | 08:33
7
91
לצפיה ב-'כאלה תגובות אני אוהבת '
כאלה תגובות אני אוהבת
10/03/2014 | 09:14
6
120
היום יוא"ב 10, מתי לעשות בדיקה?
לצפיה ב-'חכי לאיחור, בהצלחה!'
חכי לאיחור, בהצלחה!
10/03/2014 | 09:22
4
46
לצפיה ב-'נראה לך שיש לי סבלנות לחכות לאיחור??????'
נראה לך שיש לי סבלנות לחכות לאיחור??????
10/03/2014 | 09:37
3
54
לצפיה ב-'תקשיבי. מנסיון שלי. עדיף'
תקשיבי. מנסיון שלי. עדיף
10/03/2014 | 09:53
130
את תראי שיש לך סבלנות ועוד איך.
ופשוט חבל לעשות לפני בדיקה שיכולה לצאת שלילית כי זה מוקדם מדי.
או, לא עלינו, לעשות בדיקה ושתצא שלילית, ויום אחר כך לקבל מחזור...
לצפיה ב-'נו עשית בדיקה? תעדכני:)'
נו עשית בדיקה? תעדכני:)
12/03/2014 | 12:04
1
15
לצפיה ב-'אתמול היה שלילו, אבל המכשפה לא באופק'
אתמול היה שלילו, אבל המכשפה לא באופק
17/03/2014 | 22:45
30
מחרנזה כבר יואב 17
לצפיה ב-'חכי עוד יומיים - את רוצה לראות פסים יפים נכון'
חכי עוד יומיים - את רוצה לראות פסים יפים נכון
10/03/2014 | 15:05
61
:)))
לצפיה ב-'כאבים חדים כמו מחזור ביוא"ב 5 ו6?'
כאבים חדים כמו מחזור ביוא"ב 5 ו6?
10/03/2014 | 09:28
2
143
המחזור שלי לא סדיר ככ. אני מבייצת בין ה30 ל36 (יו"מ)
כנראה שהחודש בייצתי ב36 כי היה לי כאב אופייני והפרשות.
מזל שקמפרנו. כי לפי החישוב שלי של ביוץ ביו"מ 30 לא עשינו מספיק...
ובמוצאי שבת שזה היום שבו הייתי אמורה לקבל מחזור לפי החישוב הראשוני, היו לי כאבי מחזור חדים. פתאומיים. כבר חשבתי שאני הולכת לקבל מחזור. וכשהוא לא הגיע הבנתי שצדקתי שהביוץ היה שבוע אחר כך.
יש דבר כזה כאבי שרשור? מישהי חוותה?
לצפיה ב-'היה לי בהריון הקודם'
היה לי בהריון הקודם
10/03/2014 | 11:06
109
מקווה שזה אכן מה שיש אצלך,
אגב, בהריון הראשון שלי הייתי בטוחה במשך שבועיים שהנה אוטוטו מגיע המחזור, ובסוף הוא לא הגיע
בהצלחה!
לצפיה ב-'גם לי היו כאבים מחזור יומיים אחרי הביוץ..'
גם לי היו כאבים מחזור יומיים אחרי הביוץ..
10/03/2014 | 14:42
66
לצפיה ב-'יוא"ב 3- כן כן מוקדם אבל כואב הציצי...'
יוא"ב 3- כן כן מוקדם אבל כואב הציצי...
10/03/2014 | 14:41
12
130
לא כואב בדרך כלל בשלב זה....
לצפיה ב-'לי יש אי נוחות בצד ימין'
לי יש אי נוחות בצד ימין
10/03/2014 | 15:11
6
110
ככה גם היה לי בהריון האחרון. גם החלומות ההזויים שלי חזרו!
חוץ מזה הכל טוב
לצפיה ב-'בפעם שעברה'
בפעם שעברה
10/03/2014 | 15:24
1
93
(לפני ההפלה), היו לי כאבי פטמות ממש- לא יכולתי להרים אפילו את הילד שלי, והיה לי טעם מוזר בפה, והכל התאים, ובסוף המחזור הקדים!! עד היום אני תוהה אם זה היה ניסיון השתרשות כושל. מאמינה שכן כי אני מרגישה כל שינוי הכי קטן בגוף.
לצפיה ב-'ליגם קורה מה שקרה לי...'
ליגם קורה מה שקרה לי...
10/03/2014 | 15:33
81
וזה הסתיים בהםלה. מנסה לחשוב חיובי!
עכשיו איך מעבירים את השבועיים האלו?
לצפיה ב-'חלומות הזויים זה סימן טוב'
חלומות הזויים זה סימן טוב
10/03/2014 | 16:24
3
46
לצפיה ב-'כולה יוא״ב 3...'
כולה יוא״ב 3...
10/03/2014 | 16:33
2
54
גם שלשולי חזר מאתמול!
זה ה-סימפטום מינואר 2014...
מנסה להיות רגועה, לא להתלהב. הגוף תמיד משחק בנו משחקים! אז נחכה ונראה

מה איתוך גברת?
לצפיה ב-'הכל סבבה, התחלנו לקמפר בסופ"ש '
הכל סבבה, התחלנו לקמפר בסופ"ש
10/03/2014 | 16:57
1
67
מקווה שלא פיספסתי בטעות ביוץ
כי ביום חמישי היה לי כאב בשחלה כמו כאבי ביוץ, אז עשיתי בדיקת ביוץ, והפס בדיקה היה כהה אבל לא מספיק כמו פס ביקורת, שיארתי שזה בטח שאריות הורמונים מההפלה, אז לא בדקתי מאז
אתמול עשיתי עוד בדיקה - והראתה רק פס ביקורת אחד בודד, אז נלחצתי - אולי בטעות פיספסתי ולא קימפרנו

אז בינתיים ממשיכים לקמפר, מקווה לטוב, וממחר אתחיל לבדוק בכל המרץ מקלות ביוץ, אולי אראה בסוף אור בקצה המנהרה

לצפיה ב-'Go lady go lady go go go lady! '
Go lady go lady go go go lady!
10/03/2014 | 17:37
38
יאללה חברה לתלמ... בואי תקמפרי כמו שצריך!
לצפיה ב-'פגסוס מה יהיה איתנו?'
פגסוס מה יהיה איתנו?
10/03/2014 | 15:26
1
83
איך נצלח את השבועיים הקרובים?
אנחנו אותו דבר בדיוק...
לצפיה ב-'נקפוץ מהחלון'
נקפוץ מהחלון
10/03/2014 | 16:15
49
ואז לא תהיה שום סיבה לחשוב.חחח
לצפיה ב-'פגסוס אני איתך מטפסת על קירות '
פגסוס אני איתך מטפסת על קירות
10/03/2014 | 16:37
2
77
ולא מפסיקה לחפש סימנים שגם ככה לא אומרים כלום כי זה עוד ממש מוקדם
אני ביוא״ב 6 ואתמול הפיצה שאכלתי היתה לא טעימה עד כדי בחילה (וטוב שכך!) והיום הקפה היה דוחה ואתמול דקירות חדות בצד....
בקיצור השתגעתי!!
לצפיה ב-'כשמדברים על "התקופה הזו בחודש" ממש לא מדברים'
כשמדברים על "התקופה הזו בחודש" ממש לא מדברים
10/03/2014 | 18:26
1
101
על המחזור...מדבריום על יוא"ב 1-14!!!
למרות שהחודש הספדתי לפני הביוץ ...אני עדיין משתגעת
לצפיה ב-'לגמרי!'
לגמרי!
11/03/2014 | 11:46
33
גרמת לי לצחוק עכשיו....יואבים ארורים!
לצפיה ב-'שרשור עצות '
שרשור עצות
08/03/2014 | 18:13
49
451
מאחר והבנות פה בפורום נמצאות בשלבים מאוד מגוונים של הניסיונות - חשבתי שיכול להיות נחמד שכל אחת מאיתנו תיתן עצות ותובנות שלה מתקופת הניסיונות.
העצות יכולות להיות גם מעשיות וגם המלצות...
אני מאמינה שבעצות האלה נוכל לעזור אחת לשנייה גם להתמודד וגם כמקור ידע לכל המתחילות פה בפורום..

העצות שלי:

המשך>>
מאחר והבנות פה בפורום נמצאות בשלבים מאוד מגוונים של הניסיונות - חשבתי שיכול להיות נחמד שכל אחת מאיתנו תיתן עצות ותובנות שלה מתקופת הניסיונות.
העצות יכולות להיות גם מעשיות וגם המלצות...
אני מאמינה שבעצות האלה נוכל לעזור אחת לשנייה גם להתמודד וגם כמקור ידע לכל המתחילות פה בפורום..

העצות שלי:

תנסו למצוא תעסוקה/תחביב בזמן הניסיונות שישכיחו מכן את התקופות הקשות שבין הביוץ לפסים/למחזור הבא.
אל תשכחו להינות גם מהתהליך ולא רק מהתוצאה הסופית. ומאוד חשוב לזכור שיש לנו גם בן זוג שרוצה להרגיש שאנחנו רוצות אותו במיטה לא רק בשביל ההריון אלא גם כי טוב לנו איתו
תזכרו שזה לוקח זמן וזה לא אומר שבהכרח משהו לא בסדר בנו - הזמן הממוצע לכניסה להריון הוא לא חודש וגם לא חודשיים
אם הגעתם כבר למצב של בירורים - תבחרו רופא שאתן סומכות עליו ומרגישות בנוח איתו - אבל עדיין אל תקחו את הדברים שהוא אומר כמובנים מאליהם אלא תשאלו שאלות ותחקרו שהדרך שבה הוא הולך היא הנכונה מבחינתכן..
לעולם לעולם לא לשכוח שלא משנה כמה קשה לנו - התוצאה שווה את הכל

וברמה המעשית יותר:
אכילת סלק - מסייעת לעבות את הרירית (שחשובה לקליטת ההריון) וגם מסייעת לפוריות הגבר. למי שלא אוהבת סלק - יש המון שיטות להסוות אותו באוכל
לנוטלות איקקלומין - אם אתן סובלות מתופעות לוואי של כאבי ראש - מותר לקחת אקמול (אם הייתי יודעת את זה - היה נחסך לי יום שלם של סבל....)

ועכשיו תורכן בנות יקרות...
לצפיה ב-'שרשור בהריון כן או לא'
שרשור בהריון כן או לא
08/03/2014 | 10:11
64
467
פותחת חדש ..הקודם נעלם... המשך>>
פותחת חדש ..הקודם נעלם...
לצפיה ב-'האם עדיין יכול להיות הריון?'
האם עדיין יכול להיות הריון?
08/03/2014 | 07:54
138
הווסת האחרונה שלי הייתה ב-28.01, ביצעתי בדיקת הריון ב-05.03 והייתה שלילית.עדיין לא קיבלתי עד עכשיו. האם עדיין יכול להיות הריון( מתי מומלץ לבצע בדיקה נוספת)?
יש לציין כי המחזור שלי שתמיד נדד( הכוונה שהתאריכים היו משתנים כל כמה חודשים) הסתדר לאחר הלידה למשך משהו כמו עשרה חודשים עד שבינואר שוב זז.
אשמח להכוונה( אני מצטערת שלא שירשרית לא ידעתי לאן).
לצפיה ב-' שרשרת הכרות '
שרשרת הכרות
06/03/2014 | 14:44
81
940
שלום בנות, אשמח לעשות שרשור הכרות להכיר קצת, להתאחד, לצחוק ולבכות ביחד!

אז מוזמנות לענות בכייף!

הריון ראשון, שני, שלישי+
...
המשך>>
שלום בנות, אשמח לעשות שרשור הכרות להכיר קצת, להתאחד, לצחוק ולבכות ביחד!

אז מוזמנות לענות בכייף!

הריון ראשון, שני, שלישי+
תחביבים
מוזיקה אהובה
סרט אהוב
מאכל אהוב

חדשות, ותיקות וכאלה שמתחבאות..קדימה! בואו נחזיר את הפורום למקום תומך, כייפי ומרגש!
לצפיה ב-'בהריון כן או לא לסופ"ש'
בהריון כן או לא לסופ"ש
06/03/2014 | 09:24
19
149
לצפיה ב-'אני מרגישה לגמרי בהריון אבל..'
אני מרגישה לגמרי בהריון אבל..
06/03/2014 | 10:43
7
253
שוב בדיקה שלילית :/
טוב מצד שני אני מנחמת את עצמי שזו הצמד של הבדיקה
הראשונה שעשיתי ... וגם ממה שקראתי באינטרנט
הבדיקות האלה של מקלון הזהב לא הכי מדייקות
אז אני עדיין אופטימית
וקבעתי בטא ליום ראשון בעזרת השם מקווה  לתוצאות חיוביות

עד אז מישהי יכולה להמליץ על בדיקה אחרת שהיא יותר טובה ממקלון הזהב? המתח הזה מחרפן אותי!!!!
לצפיה ב-'המחזור כבר מאחר או שעדיין לא?'
המחזור כבר מאחר או שעדיין לא?
06/03/2014 | 11:00
6
158
הבדיקות הטובות (לפחות מהקונצנזוס פה הן yes or no)..
אבל אם את ממילא כבר החלטת לעשות בטא בראשון - חבל על הכסף... אוטוטו יום ראשון מגיע...

בהצלחה!!
לצפיה ב-'לפי דעתי הורידו'
לפי דעתי הורידו
06/03/2014 | 12:54
1
131
את כל היס אור נו מהמדפים. לא מצאתי גם את הדיירקט...
לצפיה ב-'לפי מה שקראתי '
לפי מה שקראתי
07/03/2014 | 09:26
67
גם מקלון הזהב הורד מהמדפים בשנה שעברה
לצפיה ב-'מחר יהיה שבוע איחור'
מחר יהיה שבוע איחור
06/03/2014 | 15:16
3
115
עד יום ראשון זה המוןן זמן!!!!
מצד אחד אני אופטימית מצד שני אם זה לא הריון אז מה זה???
לצפיה ב-'תעשי עוד בדיקה'
תעשי עוד בדיקה
06/03/2014 | 16:43
75
למה את לא עושה עוד בדיקה של חברה אחרת?
את מרגישה משהו שונה בגוף?
לצפיה ב-'זיהית ביוץ בוודאות?'
זיהית ביוץ בוודאות?
07/03/2014 | 10:36
1
46
מדי פעם היו לי חודשים עם איחורים של שבועיים-שלושה שהייתי כבר בטוחה שאני בהריון ומשהו בבדיקות לא בסדר אבל מסתבר שפשוט לא בייצתי באותו חודש... זה יכול לקרות לפעמים...

אבל מצד שני - שמעתי על לא מעט מקרים שבדיקות ביתיות לא זיהו - אפילו בהריון מתקדם... לא אצל כולן בדיקות ביתיות יודעות לזהות...

הכי טוב לעשות בדיקת דם וזהו... מחזיקה לך אצבעות לבטא חיובית.
בהצלחה!!
לצפיה ב-'זהו שהפעם לא בדקתי ביוץ'
זהו שהפעם לא בדקתי ביוץ
07/03/2014 | 11:11
53
המחסור הקדים לי וויתרתי על הבדיקה..
אני מקווה שהתחושות שלי נכונות.
עד הבטא אני עדיין אופטימית מקווה לטוב בעזרת השם

תודה שבת שלום
לצפיה ב-'בהריון כן או לא?'
בהריון כן או לא?
06/03/2014 | 16:06
2
127
ביום שלישי פני שבועיים לקחתי אוביטרל
כלומר כבר 16 יים אחרי האוביטרל

ביום ה14 עשיתי בדיקה ויצא בה פס חלש חלש חלש...
שהתחזק רק אחרי שעבר זמן
הייתכן שאלו שאריות אוביטרל? וזהו סתם איחור
כמה ימים אחרי אוביטרל מקבלים בדרך כלל?
לצפיה ב-'אין השפעה לאוביטרל אחרי כלכך הרבה זמן '
אין השפעה לאוביטרל אחרי כלכך הרבה זמן
06/03/2014 | 16:56
1
69
תשובה שנתן לי פרופ' אשכנזי בפורום אחר ואכן זה היה הריון  ואני עוד בדקתי לפני 14ימים
לצפיה ב-'נקווה לבשורות טובות'
נקווה לבשורות טובות
06/03/2014 | 18:44
48
תודה
לצפיה ב-'הריון או לא? פליז תגובות'
הריון או לא? פליז תגובות
07/03/2014 | 05:47
4
330
עשיתי בדיקה סינית בפיפי ראשון שבוע 6 ימים אחרי שקיימנו יחסים וזה מה שיצא בפיפי ראשון
הקטע שזו בדיקה סינית שעשיתי שוב בדיקה בפיפי השלישי כבר בקושי ראו איזה צל של משהו
ועוד נ.ב קימנו יחסים כשלא הייתי בביוץ
יש סיכוי שמה שרואים פה זה 2 קווים שיניבו הריון?
לצפיה ב-'אני רואה 2 פסים'
אני רואה 2 פסים
07/03/2014 | 08:14
76
לצפיה ב-'6 ימים אחרי ביוץ ותוצאה כזאת? איזה מגניב!|גאו'
6 ימים אחרי ביוץ ותוצאה כזאת? איזה מגניב!|גאו
07/03/2014 | 09:50
2
171
אני רואה 2 פסים, רוב הסיכויים שזה הריון, אחרת זה לא היה מראה לך 2 פסים:)
אני מופתעת מהרגישות של הבדיקה הסינית, את בטוחה בתאריך הביוץ?
לצפיה ב-'אין מצב שביוא"ב 6'
אין מצב שביוא"ב 6
07/03/2014 | 10:57
145
יש כאלה פסים. בטוח היא טעתה ביום ביוץ.
במידה וזה כן יוא"ב 6...וואו!
לצפיה ב-'בטוחה מיליון אחוז! למה לא רואה פס שני '
בטוחה מיליון אחוז! למה לא רואה פס שני
07/03/2014 | 16:34
125
רק בפיפי הראשון ראיתי ובשאר הבדיקות באמצע היום כלום ועשיתי עוד 3 היגיוני?
לצפיה ב-'בדיקה ביתית שלילית ביוא"ב 11-להספיד או מוקדם '
בדיקה ביתית שלילית ביוא"ב 11-להספיד או מוקדם
07/03/2014 | 02:17
2
145
הייתי חסרת סבלנות ועשיתי בדיקה ביתית ביוא"ב 11 והיא יצאה שלילית.(כמעט בטוחה שזה יואב 11)
להספיד או לחכות עוד כמה ימים ?
מה הסיכויים שזה הריון באמת?

תודה לעונות
לצפיה ב-'עוד מוקדם להספיד...'
עוד מוקדם להספיד...
07/03/2014 | 03:25
77
תמתיני עוד כמה ימים (עדיף להמתין לאיחור אם מצליחים להתאפק) ותחזרי על הבדיקה או שתלכי לבדיקת בטא.

בהצלחה!!
לצפיה ב-'בדיקה של איזו חברה?'
בדיקה של איזו חברה?
07/03/2014 | 08:15
37
לצפיה ב-'קיטורים ותמיכה לסופ"ש'
קיטורים ותמיכה לסופ"ש
06/03/2014 | 09:23
30
133
לצפיה ב-'מתי יהיה כבר יום שני יוא"ב 12 לפחות '
מתי יהיה כבר יום שני יוא"ב 12 לפחות
06/03/2014 | 10:30
6
131
אין לי סבלנות החודש, קימפרנו כמעט כל החודש כל יום או יום כן יום לא, אכלתי כמויות מסחריות של סלק.
אתמול ושלשום כאבי מחזור קלים בבטן תחתונה שעברו.

הסקרנות הורגת אותי!
לצפיה ב-'יום שני תיכף פה '
יום שני תיכף פה
06/03/2014 | 10:58
5
92
תנסי להעסיק את עצמך בסופ"ש בדברים מהנים ולשכוח מהניסיונות ומההריון...
ככה זה יעבור הכי מהר ובכיף...

בהצלחה ביום שני!!
לצפיה ב-'אם זה יעבוד החודש אני אקרא לילד/ה סלק!'
אם זה יעבוד החודש אני אקרא לילד/ה סלק!
06/03/2014 | 11:03
4
63
לצפיה ב-'נראה לי שהפורום הזה מעלה את מכירת הסלק '
נראה לי שהפורום הזה מעלה את מכירת הסלק
06/03/2014 | 11:04
3
107
בחיים לא התקרבתי לסלק ועכשיו אני כל הזמן שותה סלק ודוחפת לבעלי סלק...

לצפיה ב-''
06/03/2014 | 11:14
20
לצפיה ב-'יואו נכון אפשר לשתות גם מיץ סלק! איך לא חשבתי'
יואו נכון אפשר לשתות גם מיץ סלק! איך לא חשבתי
06/03/2014 | 13:48
1
46
לצפיה ב-'בשביל זה יש את הפורום '
בשביל זה יש את הפורום
06/03/2014 | 14:23
27
לצפיה ב-'היום יוא"ב 11...'
היום יוא"ב 11...
06/03/2014 | 11:09
14
136
אני כל הזמן משכנעת את עצמי לא לקוות כדי לא להתאכזב, כי בכל זאת, זה רק הניסיון השני שלנו, ובכל מקרה תמיד הסיכוי שאין הריון גבוה מהסיכוי שיש.
אבל אני לא מצליחה להסיט את המחשבות שלי מזה. אוף.
ממשיכה לבדוק חום השחר, והגרף שלי נראה נחמד (החום ממשיך לעלות, ממש תבנית של תלת-פאזי, והיתה גם ירידה אחת ביוא"ב 7 שלכאורה מרמזת על השתרשות - לאלה שמתעסקות בחום השחר... אבל אני יודעת שזה לא אומר שום דבר וודאי ואסור לבנות על זה).
יש לי בבית בדיקה אחת של קליר בלו, ועוד 5 בדיקות מאיביי (לא חושבת שהן כאלה שמזהות מבטא מאוד נמוכה).
מתי הייתן עושות בדיקה, ואיזו? אני מאוד רוצה להחזיק את עצמי ולחכות לאיחור, ורק אם (הלוואי הלוואי) הוא יקרה לבדוק, אבל נראה לי שאני אשתגע עד אז.

מקווה שאני לא יוצאת פה פסיכית מדי.
לצפיה ב-'כמוני כמוך..'
כמוני כמוך..
06/03/2014 | 11:16
5
91
אם יש לך בדיקות של איביי הייתי עושה כבר מחר בבוקר (מצד שני אני בדקתי ביוא"ב 6  בוקר, כי אני משוגעת).

גם אצלנו זה נסיון שני, אני לא סופרת חודש ראשון אחרי שהפסקתי גלולות כי לא ניסינו אפילו קרוב לשבוע של הביוץ המשוער.

מחזיקה אצבעות לשמוע ממך חדשות טובות בתחילת השבוע
לצפיה ב-'אולי באמת מחר אבדוק.'
אולי באמת מחר אבדוק.
06/03/2014 | 11:28
4
74
נראה אם אצליח לשלוט על עצמי :)

המון תודה!! מחזיקה אצבעות גם לך ולכווווולן!
לצפיה ב-'היי שאלה..'
היי שאלה..
06/03/2014 | 13:37
3
76
אפשר לשאול על כמה החום שלך ביוא"ב 11
אני פשוט רוצה להשוות לשלי. :)
לצפיה ב-'36.6'
36.6
06/03/2014 | 14:04
2
60
אבל אני לא בטוחה כמה אפשר להשוות, כי אצל כל אחת החום הבסיסי שונה...
החום אצלי לפני הביוץ היה בממוצע 36.1-36.2, אם זה עוזר.
בהצלחה!! :)
לצפיה ב-'גם שלי 36.6!'
גם שלי 36.6!
06/03/2014 | 14:08
1
50
חשבתי שזה נמוך כי לפני יומיים היה 36.8
לצפיה ב-'אני חושבת שאצל כל אחת זה משתנה '
אני חושבת שאצל כל אחת זה משתנה
06/03/2014 | 14:51
54
ואין כזה דבר נמוך...
כל עוד זה מעל החום הממוצע שלך לפני הביוץ, זה בסדר :)
לצפיה ב-'הי'
הי
06/03/2014 | 12:59
2
84
גם אני משוגעת והיתי פסיכית, עברתי הריון ולידה ולא מזמן הריון והפלה. שגעתי את עצמי שעוד הריון יעביר את הכאב של ההפלה (העובר היה חי כבר והדופק פסק בשבוע 11), ניסינו והתאכזבנו ונלחצנו ובכיתי וכעסתי וכל הזמן הייתי בלחץ סביב זה. ובסוף הבנתי שבאמת אין טעם להלחץ. עדיף לקחת את זה ברגוע לסמוך על הגוף לדעת שזה יקרה כשזה צריך במיוחד אם רק התחלתם לנסות. פשוט לזרום עם התהליך. אם תהיה בעיה- יש פתרונות להכל. ולזכור שגם אחרי איחור וגם אחרי בדיקה חיובית יש עוד המוווון זמן עד שאפשר לדעת שהכל בסדר והמווון זמן עד שיולדים. זה תהליך.
לצפיה ב-'כן, את לגמרי צודקת.'
כן, את לגמרי צודקת.
06/03/2014 | 14:06
1
59
אם אני חושבת בצורה רציונלית אני מודעת לכל הדברים האלה. הבעיה היא שזה כל כך קשה לחשוב בצורה רציונלית בעניין הזה :)
אבל אנסה בחודש הבא להיות יותר שפויה...

תודה!
לצפיה ב-'תאמיני לי אני יודעת'
תאמיני לי אני יודעת
06/03/2014 | 14:57
52
לפעמים אני אומרת לעצמי: תחשבי! תשתמשי בראש שלך!!
הבעיה שכל פעם מתפספסת זה אוטומאטי עוד חודש, ובכל פעם יש כל כך המתנה וציפייה... תזכרי שזה בסדר להיות במתח ובסדר לצפות ולחכות ולקוות וגם נוררררא בסדר להתאכזב אפילו מאוד. פשוט תשתדלי לא לתת לזה להשתלט עליך.
לצפיה ב-'אני בדרך להספיד...'
אני בדרך להספיד...
07/03/2014 | 13:31
4
90
התאפקתי ולא עשיתי בדיקה הבוקר (יוא"ב 12). תכננתי לבדוק מחר או מחרתיים. החום עלה הבוקר עוד יותר (כרגע הוא הכי גבוה שהיה לי מאז הביוץ) אז הייתי אופטימית, אבל עכשיו התחילו כאבי מחזור באים והולכים...
כך שכנראה אקבל מחזור מחר או מחרתיים.
מקווה בכל זאת להיות מופתעת, אבל אני די פסימית...
לצפיה ב-'בגדול תופעות של הריון זהות לזה של מחזור'
בגדול תופעות של הריון זהות לזה של מחזור
07/03/2014 | 16:25
3
65
אז לא בגלל זה להספיד. אבל כמובן עדיף לא לטפח תקוות שווא לנסות לזרום בהצלחה לנו. מקסימום.. פעם הבאה.
לצפיה ב-'כן. מה שיהיה יהיה :) '
כן. מה שיהיה יהיה :)
07/03/2014 | 20:57
2
57
תודה על התמיכה!
לצפיה ב-'את כבר בטח יודעת שעד שה לא מגיעה'
את כבר בטח יודעת שעד שה לא מגיעה
08/03/2014 | 21:52
1
26
הכל אפשרי
אז מחזיקה לך אצבעות חזק חזק ותעדכני כמובן
כל הכבוד על האיפוק עד עכשיו!
לצפיה ב-'תודה רבה! אעדכן :) '
תודה רבה! אעדכן :)
09/03/2014 | 09:02
6
לצפיה ב-'זריקת אביטרל- עידוד '
זריקת אביטרל- עידוד
06/03/2014 | 12:40
2
137

היום יו"מ 15.
אתמול הגעתי למעקב זקיקים לקופ"ח אחה"צ, (אחרי טיפול איקקלומין) הרופא אמר לי- בגלל שקבעו לך תור אני אקבל אותך אבל תדעי שאני לא עושה מעקב זקיקים בדר"כ.
אתמול נמצא זקיק 15.
היום הגעתי שוב למרפאה וחזרתי לרופאת הנשים שלי ונמצא זקיק בגודל 20 והרופאה נתנה לי זריקת אוביטרל שתגרום לביוץ.
מה הזריקה הזאת עושה? היא באמת עוזרת?
הרופאה אמרה שאם האיקוקלומין החודש לא יעזור אז נגדיל בחודש הבא את המינון ואולי גם נעבור לזריקות.. את האמת אני מזה מפחדת וצריכה קצת עידוד מבנות שעברו את המהלך הזה.. זה מוזר- חברות שלי עוד בתקופת הרווקות שלהם או בתחילת הנישואין ולא נעים לי לשתף אותם בתחושות האלה.. איזה מזל שיש אתכן ..
לצפיה ב-'מנסה לעזור'
מנסה לעזור
06/03/2014 | 13:09
1
98
אוביטרל היא זריקה שגורמת לביוץ, מכילה בתוכה את הורמון ההריון
הזריקה תביא לביוץ תוך כ-36 שעות ממתן הזריקה, באם לא התחיל ביוץ טבעי לפני כן
כלומר, מבחינתך, זה הזמן להתחיל לעבוד, אם הזרקת עכשיו משמע הביוץ יגיע בשישי ב 1:00 בלילה (כמובן שזה בערך, ושוב- בתנאי שלא התחיל ביוץ טבעי קודם לכן) אז תקמפרו היום, מחר ושבת זה יספיק לכם
מקווה שזה החודש שלך.. בהצלחה!!
לגבי זריקות וכו אין מה לפרט ולשאול- כי החודש ב"ה את נכנסת להריון!
לצפיה ב-'איזה נשמה את...'
איזה נשמה את...
06/03/2014 | 13:28
80
מה זה עשית לי סדר בדברים...
בע"ה נתחיל לקמפר..
ובע"ה שהחודש הזה חודש אדר "משנכנס אדר מרבין בשמחה" חודש של שמחה ודברים טובים ומזל החודש מזל דגים המסמל פריון..
שנזכה כולנו לשפע, פריון, הריון קל ותקין וידיים מלאות תמיד..
אמן!
לצפיה ב-'יו איך אני שונאת סלק'
יו איך אני שונאת סלק
06/03/2014 | 16:23
3
142
מישהי ניסתה פעם את שיח אברהם כתה?
דוחחהההה דוחההה דוחההה..
אין דברים טעימים?
לצפיה ב-'בתה?'
בתה?
06/03/2014 | 16:59
1
102
יאקקקקקקקק!!!

אני לוקחת ויטקס ללא סלק...
ואני אוהבת סלק אין לי בעיה! פשוט הויטקס עזר לי :)
לצפיה ב-'זה לא רק דוחה זה מגעיל ברמווותת'
זה לא רק דוחה זה מגעיל ברמווותת
06/03/2014 | 22:12
74
התה המקולל עשה לי בחילה לשבועות אבל אני חייבת להגיד שאחרי יומיים של בקבוקי תה הצליחה הפרייה לראשונה אמנם היה כימי אבל זו הייתה הפעם היחידה שמשהו זז
לצפיה ב-'יש לי כמה הצעות '
יש לי כמה הצעות
06/03/2014 | 19:18
103
יש כל מיני מתכונים מעניינים ברשת שמכילים סלק בצורה מאוד מוסוות כגון:

עוגת שוקולד עם סלק:

http://www.jamieoliver.com/recipes/chocolate-recip...

פנקייק סלק:

http://allrecipes.co.uk/recipe/23438/beetroot-panc...

או כמוני - פשוט לערבב מיץ סלק עם מיצים נוספים שמסווים את הטעם שלו (אני עושה עם מיץ תפוזים סחוט טרי)...
לצפיה ב-'שאלה מוזרה'
שאלה מוזרה
08/03/2014 | 21:27
62
יש חשיבות רק לחום השחר או שגם למדידת חום במהלך היום?
זאת אומרת...לאחר הביוץ...
כי אני קצת משתגעת כרגע ממה שעובר על הגוף שלי. החודש לטובת השקט הנפשי שלי הספדתי עוד לפני הביוץ (קצת מוזר כן אבל מראש אני משכנעת את עצמי שאין לי סיכוי-לא קונה בכלל בדיקות הריון וגם לא השתמשתי ממש במקלונים). קימפרנו יום כן יום לא מיום 8 ועד היום יום 20 בחלק מהימים שהרגשתי שאני מבייצת לפי סממנים פיזיים בלבד קימפרנו כל יום (אפילו פעמיים :P). הלכתי לרופא נשים שלי שהתנהג קצת באופן מעורר חשד-הוא יודע שאני מעשנת כבר הרבה זמן וסיכמנו על הפחתה עד הפסקה מוחלטת. אחרי האולטרסאונד הוא אמר לי משפט כזה " מאיהלה אני לא יכול להגיד לך בוודאות שאני רואה שק הריון אבל אני אומר לך בוודאות שהיום את מפסיקה לעשן" אני עצלנית מכדי למדוד חום השחר מה גם שאני לא קמה בבוקר בחיים כי אני ציפור לילה שכזו החום גוף שלי במהלך היום לעומת זאת עלה במעלה שלמה בשבוע האחרון חוץ מזה אני לא מרגישה ממש שום דבר אחר לא סימנים של מחזור ולא כלום..הלכתי עם תחתונים ציבעוניים והיה נראה לי בשלב מסויים שיש הכתמה חומה בהירה כזו (גם הנייר טואלט ורוד ככה שהוא לא אינדיקציה ממש לצבעוניות)
נראה לכן שיש לזה משמעות או שאני משוגעת עם תעודות?
לצפיה ב-'שרשוראפואי וטיפולייט לסופ"ש'
שרשוראפואי וטיפולייט לסופ"ש
06/03/2014 | 09:22
14
55
לצפיה ב-'בעיית פוריות אצל הגבר'
בעיית פוריות אצל הגבר
04/03/2014 | 20:55
1
157
בעלי ביצע בדיקת זרע והיום הגיעו התוצאות.
לא כ"כ הבנתי מה אומר כל דבר אבל בסוף המכתב שקיבל היה כתוב severe ota
מה זה אומר?שלא נוכל להביא ילדים?לפחות לא בדרך הטבעית?
בנוסף בעלי ציין שכשהוא ביצע את הבדיקה הזרע היה שונה מבדרך כלל(דליל ובעל צבע שונה)

מישהי יודעת מה עושים עכשיו?והאם למישהי יש המלצות על מומחה בתחום? אנחנו מאזור המרכז
לצפיה ב-'אתם צריכים לחזור לרופא פוריות אחרי '
אתם צריכים לחזור לרופא פוריות אחרי
04/03/2014 | 21:31
131
שהתוצאות התקבלו? מי נתן לכם את ההפניה?
מה אחוז התאים הנורמליים או הלא נורמליים? הרבה פעמים שולחים לבדיקה נוספת כדי לוודא שהתוצאות נכונות ואמינות.
לא מכירה מומחים במרכז אבל שיהיה בהצלחה
לצפיה ב-'מישהי חוותה משהו דומה?'
מישהי חוותה משהו דומה?
06/03/2014 | 11:51
5
166
מנסה את מזלי גם כאן...

סובלת משחלות פוליציסטיות. בתקופה האחרונה אחרי שאני אוכלת משהו עתיר בסוכר/פחמימות פשוטות, אני מרגישה דופק מואץ וחולשה, כאבי שרירים. לפעמים זה קורה כמה שעות אחרי, לפעמים ליום למחרת.
קבעתי תור לאנדוקרינולוג, אבל הוא רק אי שם במאי.

אני אמורה להיות על איקקלומין במחזור הבא, האם כדאי במצבי לקחת? או קודם לנסות לפתור את הבעיה הזו?

אבודה קצת, מרגישה ממש רע פיזית, הפסקתי לעבוד, בקושי עושה משהו כל היום.

אשמח לעצות
לצפיה ב-'נשמע כמו התקפת סוכר'
נשמע כמו התקפת סוכר
06/03/2014 | 12:25
4
80
זה מגיע לפעמים עם כאבי ראש?
לצפיה ב-'לפעמים כן, לצערי...'
לפעמים כן, לצערי...
06/03/2014 | 12:32
3
65
התקפת סוכר?
לצפיה ב-'כן ל2 הכיוונים.'
כן ל2 הכיוונים.
06/03/2014 | 13:03
2
78
הסוכר מגיע הכי גבוה אחרי שעתיים ואז מתחילים להרגיש רע. איר כך הגוך מפריש במון אינסולין והסוכר יורד.
תנסי לאכול ארוחות קטנות ללא פחממות פשוטות. בלי סוכר או קמח לבן. תוסיפי קיטניות ירקות ושמנים מהצומח כמו אבוקדו ושמן זית.
לצפיה ב-'אנסה. תודה '
אנסה. תודה
06/03/2014 | 15:01
11
לצפיה ב-'חחח ככה נראית הודעה מהנייד. כמה שגיאות...'
חחח ככה נראית הודעה מהנייד. כמה שגיאות...
06/03/2014 | 15:25
38
אני אתרגם.
"אחר כך הגוף מפריש המון אינסולין והסוכר יורד"
לצפיה ב-'כמה חשוב לבדוק פרוגסטרון?'
כמה חשוב לבדוק פרוגסטרון?
06/03/2014 | 18:06
1
77
הרופאה שלי אמרה לי לבדוק פרוגסטרון אחרי ביוץ ואני מתלבטת אם לעשות או לחכות לראות אם יש הריון ואז כמובן שאבדוק עם הבטא.

השאלה שלי באה ממקום כלכלי בלבד מכיוון שהביטוח שלנו גרוע (ביטוח בריאות אמריקאי) ואם אצטרך לבדוק כל חודש אחרי ביוץ עד שיקלט הריון זה המון כסף
מה אתן חושבות? זה באמת נחוץ ? היא רוצה שאעשה את הבדיקה כדי לשלול פרוגסטרון נמוך אחרי הריונות כימיים
לצפיה ב-'פעם אחת'
פעם אחת
08/03/2014 | 22:19
32
אם את אחרי כימיים ו/או שלה לוטאלי קצר, שווה לעשות הבדיקה רק כדי לוודא שרמות הפרוגסטרון תקינות. את יכולה לבצע זאת רק פעם אחת. חבל לא לעשות, אם אכן הפרוגסטרון שלך נמוך, יש דרך קלה לעזור לו
לצפיה ב-'מה הקשר עכשיו??'
מה הקשר עכשיו??
06/03/2014 | 19:46
86
מה הקשר עכשיו הפרשות בכמויות של פילה בצבע אדום\חום...
בחיים לא היה לי ככה בביוץ. אולי זה בגלל ההפלה שעדיין נשאר שאריות דם?
בעעעעעע מה זה הדבר הזה עכשיו?
מישהי חוותה אי פעם הפרשות צבעוניות?
לצפיה ב-'האם זה בבסדר שיש כאבים בבטן בתחילת הריון'
האם זה בבסדר שיש כאבים בבטן בתחילת הריון
07/03/2014 | 13:29
2
99
בשבוע החמישי ?
לצפיה ב-'כן, בהתחלה יש כל מיני כאבים בבטן'
כן, בהתחלה יש כל מיני כאבים בבטן
07/03/2014 | 20:24
85
כל עוד הם קבועים וללא דימום את יכולה להיות רגועה.
לצפיה ב-'זה אפילו דיי נורמטיבי התהליך'
זה אפילו דיי נורמטיבי התהליך
08/03/2014 | 22:10
39
שקורה בגופה של האישה בזמן תחילת הריון כולל התרחבות של הרחם ותאים בסביבתו. תחשוב על כך שכאשר איבר נמצא בפעילות יותר מהפעילות הרגילה תחושה של כאב או אי נוחות היא דיי צפויה.
במידה והכאבים בלתי נסבלים יש לגשת להבדק אך כאבים מיחושים או אי נוחות מסויימת הם נורמטיביים לחלוטין...שבוע טוב והמשך הריון תקין לשניכם :)
לצפיה ב-'קשקשת ברשת לסופ"ש'
קשקשת ברשת לסופ"ש
06/03/2014 | 09:22
45
80
המשך>>
לצפיה ב-'שאלות והתייעצויות לסופ"ש'
שאלות והתייעצויות לסופ"ש
06/03/2014 | 09:21
2
25
לצפיה ב-'קצב התפתחות בטא - לא תקין??'
קצב התפתחות בטא - לא תקין??
06/03/2014 | 13:32
1
185
שלום בנות,
היום עשיתי פעם רביעית בטא, הרופא לא מרוצה מהתוצאות. האם למישהי כן התפתח הריון לאחר אי-הכפלת בטא? עשיתי מיום 14 בדיקת דם כל יומיים (ימים 14,16,18,20) והתוצאות - 252, 548, 750, 1362.
הייתי אופטימית אבל זה כבר מתערער אחרי חוו"ד הרופא. אמר לבוא לUS שבוע הבא.
מה אתן אומרות?
תודה...
לצפיה ב-'תראי, הרופא יודע הכי טוב'
תראי, הרופא יודע הכי טוב
06/03/2014 | 13:43
121
בהתחלה הכפלות נראות תקינות, רק ההכפלה בין 548 ל750 נראת קצת גבולית - 1.3, כנראה בגלל זה הרופא קצת מודאג.
יש מצב שעשית בדיקות דם בהפרשי שעות אחרים ולא עבר 48 שעות  בין אותם ימים אז הבטא לא עלתה טוב?

מחזיקה לך אצבעות שבכל אופן יראו משהו באולטרסאונד וההריון ימשיך תקין!
קראתי סיפורים באינטרנט שלפעמים יש הכפלות לא תקינות וההריון ממשיך תקין, אף פעם אין לדעת, תעדכני אחרי האולטרסאונד!
לצפיה ב-'מבייצות ביחד לסופ"ש'
מבייצות ביחד לסופ"ש
06/03/2014 | 09:21
41
200
המשך>>
לצפיה ב-'חדשות ב- שלנו'
חדשות ב- שלנו
06/03/2014 | 09:20
37
83
לצפיה ב-'הי. חדשה כאן '
הי. חדשה כאן
03/03/2014 | 20:26
17
442
יש לי מליון שאלות בערך אבל נתחיל מההתחלה.
אני בת 35,רווקה, והחלטתי שהגיע הזמן להיות אמא. אחרי הרבה מחשבות והתלבטויות, תהליך שלקח מעל שנה, החלטתי שהורות משותפת זו הדרך שהכי נכונה לי.
אז ככה.. היום הלכתי לעשות בדיקות גנטיות, ונראה לי קצת מוזר שטיי זקס לא היתה בין הבדיקות שיצאו ברשימה (הורים מעירק ופרס). אני יודעת שזו בדיקה שהגבר אמור לעשות אבל נכון לעכשיו אני עוד לא יודעת מי יהיה המאושר (יש כיוון אבל זה עדיין לא סגור הרמטית (-; ). אם יש לכן תובנות בנושא אשמח לשמוע כי אני לא רגועה כל כך.

העניין השני- אני רוצה להחליף רופא נשים. אני לא מרוצה מהרופא הנוכחי, ואני אצלו כי זה נוח. הוא מקבל כל יום, קרוב לי לבית, וחוץ מבדיקה לגלולות פעם בחצי שנה לא הייתי צריכה אותו יותר מדי. אשמח אם תוכלו להמליץ לי על רופא מקופ״ח מכבי, עדיפות לחולון אבל גם בת ים וראשל״צ זה בסדר. עדיפות לכאלה שאין אצלהם המתנה של חודשים לתורים ועם אולטראסאונד כמובן. הוא או היא חייבים להיות גם סבלנים ועדינים. יש לי פוביה קלה מרופאים ואני חייבת. רופא שיסביר לי דברים ויענה לי על שאלות.

בינתיים הפסקתי גלולות, התחלתי מעקב ביוץ (חום השחר) והתחלתי לקחת חומצה פולית. יש עוד משהו שאני צריכה לעשות כדי להכין את עצמי להריון?
יש עוד בדיקות שאני צריכה לעשות? (חוץ מצהבת, אדמת ו hiv)

אני יודעת שהתהליך ארוך ויכול לקחת המון זמן עד שאני אמצא את השותף שלי, אבל רוצה להיות מוכנה עד כמה שאפשר.
מצטערת על החפירה ומחזיקה לכולכן אצבעות

מיכל
לצפיה ב-'מזה אומר הורות משותפת?'
מזה אומר הורות משותפת?
04/03/2014 | 07:20
2
196
שיהיה לך בהצלחה...
טייזקס אולי זה רק לאשכנזים?
לצפיה ב-'הורות מושותפת'
הורות מושותפת
04/03/2014 | 09:20
216
זה זוגיות לשם הבאת ילד לעולם...
ללא נישואים אלה החלטה של הגבר והאישה להביא לעולם ילד
ללא מחויבות זוגית
לצפיה ב-'טייזקס עושים לכולם '
טייזקס עושים לכולם
05/03/2014 | 19:29
57
יש את זה גם אצל יוצאי צפון אפריקה...
בכל מקרה, בודקים את כולם כי זו מחלה קשה והבנתי שיש אותה לכמה מוצעים.
לצפיה ב-'טייזקס'
טייזקס
04/03/2014 | 07:48
129
ממה שאני זוכרת מהבדיקות הגנטיות יש 4 בדיקות שעושים לכולם טייזקס היא אחת מהן. (גם סיסטיק פיברוזיס, X שביר ועוד אחת)

מקווה שאני לא מטעה אבל שווה לגשת שוב לייעוץ הגנטי.
בכל מקרה בהצלחה !!
לצפיה ב-'קודם כל שיהיה המון בהצלחה'
קודם כל שיהיה המון בהצלחה
04/03/2014 | 08:25
81
אני כמעט בטוחה שטייזקס זו בדיקה שרק אשכנזים עושים
אם הפרטנר שלך לא אשכנזי עד כמה שאני יודעת הוא בכלל לא צריך לעשות בדיקות אלא אם כן אצלך יגלו משהו
לצפיה ב-'קודם כל שיהיה המון בהצלחה'
קודם כל שיהיה המון בהצלחה
04/03/2014 | 08:25
48
אני כמעט בטוחה שטייזקס זו בדיקה שרק אשכנזים עושים
אם הפרטנר שלך לא אשכנזי עד כמה שאני יודעת הוא בכלל לא צריך לעשות בדיקות אלא אם כן אצלך יגלו משהו
לצפיה ב-'ברוכה הבאה... לגבי הטייזקס'
ברוכה הבאה... לגבי הטייזקס
04/03/2014 | 09:19
2
128
אכן רק הגבר עושה... רק אם חיובי אז גם האישה עושה.
כמובן שבתשלום את יכולה לעשות גם בנתיים.
לגבי בדיקות דם יש לעשות גם cmv
בהצלחה
לצפיה ב-'מה זה CMV?'
מה זה CMV?
04/03/2014 | 13:04
1
50
לצפיה ב-'זה'
זה
04/03/2014 | 15:10
94
http://he.wikipedia.org/wiki/CMV

ותודה לאינטרנט
לצפיה ב-'בהצלחה!'
בהצלחה!
04/03/2014 | 11:39
75
לי עשו גם בדיקה לנוכחות נוגדנים של טוקסופלזמה. חשוב גם לעשות בדיקה ל-CMV.
בנוגע לטיי-זקס - כעקרון, צריך שאחד מההורים לעתיד יעשה את הבדיקה. שעשינו בדיקות גנטיות, אמרו לי לעשות את הבדיקה לטיי זקס.
לצפיה ב-'אוקי.. תודה לעונות'
אוקי.. תודה לעונות
04/03/2014 | 17:28
1
98
לגבי הטיי זקס, חשבתי שבגלל שאני עדין לא יודעת מי יהיה האבא אז אני אעשה את הבדיקה.
אני אתייעץ עם רופא הנשים שלי. אפרופו רופא נשים, אולי בכל זאת יש לכן המלצות בשבילי?
לצפיה ב-'אצלנו אני עשיתי את הבדיקה '
אצלנו אני עשיתי את הבדיקה
05/03/2014 | 19:31
53
וזה מה שהאחות מידע גנטי אמרה לי לעשות.
אז אולי שווה לך פשוט לעשות את הבדיקה לעצמך. בכל מקרה, בשביל חו"ח שיהיה עובר חולה, שני ההורים צריכים להיות נשאים.
לצפיה ב-'שמחה לקרוא כאן על עוד מישהי בהורות משותפת'
שמחה לקרוא כאן על עוד מישהי בהורות משותפת
04/03/2014 | 20:15
4
206
גם אני בתהליך הבאת ילד לעולם בהורות משותפת.
אנחנו בתהליך הזה כבר שנה. את הנסיונות עצמם התחלנו רק לפני חודשיים וקצת.

בעניין הבדיקות, טאי זקס קשורה בד"כ במוצא אשכנזי ורק במידה ושני הצדדים נשאים זה מהווה סיכון. לכן, אפשר שרק האישה תעשה את הבדיקה ובמידה והיא שלילית זה פותר את בן הזוג מלעשות את הבדיקה. (אנחנו שני אשכנזים ולכן עשיתי בדיקה גנטית לנשאות של 17 מחלות. למזלו של הפרטנר שלי, יצא הכל שלילי ולכן הוא לא היה צריך לעשות שום בדיקה )

בדיקה נוספת שמומלץ לעשות לפני כל התהליך היא:
את- בדיקת PAP
הוא- בדיקת זרע.

מנסיוני, כשעושים את זה במסגרת הורות משותפת, הרופא דורש לראות את תוצאות בדיקות הזרע של בן הזוג ואת ההסכם להורות משותפת חתום על ידי שניכם. בלי זה הוא לא מסכים להתחיל את התהליך.
הוא גם שלח אותי לבדיקות הורמונליות ובדיקות ויראליות כדי לדעת את נקודת הפתיחה שלנו.

לצפיה ב-'איזה כיף '
איזה כיף
04/03/2014 | 20:39
1
132
אני ממש בהתחלה, עוד אין הסכם אבל יש גישושים עם זוג ממש מקסים,
אני מקווה שזה ייקרה מהר. אשמח לטיפים
לצפיה ב-'את מוזמנת בכיף לשאול מה שבא לך- אענה בשמחה'
את מוזמנת בכיף לשאול מה שבא לך- אענה בשמחה
04/03/2014 | 21:50
44
לצפיה ב-'יש מלא בנות ויש גם פורום'
יש מלא בנות ויש גם פורום
05/03/2014 | 15:00
1
138
מלא....
פורום אמהות יחידניות מבחירה כאן בתפוז

לצפיה ב-'באמת? לא ידעתי '
באמת? לא ידעתי
06/03/2014 | 00:58
77
על הפורום אמהות יחידניות שמעתי אבל זה לא ממש מתאים להורות משותפת שבה, כשמה, יש בן זוג שמעורב באופן שווה בגידול הילד כך שאני לא נחשבת אמא יחידנית.
מה שכן, זה מבחירה
לצפיה ב-'חדשה / ישנה , חוזרת בפעם השלישית '
חדשה / ישנה , חוזרת בפעם השלישית
06/03/2014 | 14:09
18
205
שלום לכולן,  
הייתי פה כבר בשני ההריונות האחרונים שלי (וגם בזה שלא צלח כל כך).

שמחה לשוב לנסיונות כניסה להריון השלישי ולקבל את התמיכה שלכן פעם נוספת.

בתקווה שכולן יכנסו להריון כמה שיותר מהר (וגם אני )
לצפיה ב-'ברוכה השבה...'
ברוכה השבה...
06/03/2014 | 14:20
56
שתהיה שהייה קצרה!!
לצפיה ב-'ברוכה הבאה!'
ברוכה הבאה!
06/03/2014 | 14:23
44
לעצירה קצרה של חודש גג חודשיים פה!
לצפיה ב-'ברוכה הבאה! אני זוכרת אותך!'
ברוכה הבאה! אני זוכרת אותך!
06/03/2014 | 14:25
15
130
או שמהפורום הזה או מהפורום הריון ולידה(ילדתי חודשיים אחריך ב2012)
גם אנחנו בתקווה לעשות בת הפעם - אבל מה שיגיע העיקר שיהיה בריא:))
מקווה שכולנו כאן לביקור קצר, שנקלט מהר ונעבור לפורום העגול!
לצפיה ב-'מתי ילדת??'
מתי ילדת??
06/03/2014 | 14:51
13
124
איך לא עליתי על זה קודם? לוטם גם נולדה באפריל...
לצפיה ב-'חח לא יודעת אין לי מושג איך לא עלית על זה'
חח לא יודעת אין לי מושג איך לא עלית על זה
06/03/2014 | 15:17
12
112
ילדתי ב 10 לאפריל 2012:)
לצפיה ב-'לוטם ב8 באפריל'
לוטם ב8 באפריל
06/03/2014 | 20:10
11
82
איפה ילדת?
לצפיה ב-'תל השומר, ולא חוזרת לשם בחיים'
תל השומר, ולא חוזרת לשם בחיים
06/03/2014 | 20:14
10
97
איפה את?
לצפיה ב-'גם אני!!!'
גם אני!!!
06/03/2014 | 20:17
9
99
מה היה? היה פסח... אוכל די דוחה
לצפיה ב-'וואי וואי איזה זכרונות העלת לי'
וואי וואי איזה זכרונות העלת לי
06/03/2014 | 20:20
8
87
איזה קטע שאנחנו ממש קרובות, וילדים קרובים וגם ילדנו באותו בית חולים
כן היה פסח, אוכל דיי דוחה, אבל זה לא מה שהפריע לי שם, ההתנהלות ביולדות ב' הייתה זוועה, ביום השני אחרי הלידה עלה לי חום, אז השאירו אותי עוד 3 ימים שם עם אינפוזיה של אנטיביוטיקה לוריד, יצאתי משם כאילו ברחתי מכלא, עם תחושות וזכרונות ממש לא טובים.. אבל העיקר הכל מאחוריי ובסוף יש ילד בריא, זה הכי חשוב:)
לצפיה ב-'זה הכי חשוב'
זה הכי חשוב
06/03/2014 | 20:23
7
77
אבל הלידה עצמה היתה בסדר?

אני כמעט ילדתי במחלקה....
לצפיה ב-'אוהו, היה לך לידת בזק?'
אוהו, היה לך לידת בזק?
06/03/2014 | 20:26
6
84
או שחיכית יותר מדי זמן בבית?
הלידה הייתה סבירה, למרות שקיבלתי טראומה מטורפת שלקח לי זמן לעקל ולהשתחרר ממנה(למרות שהייתי עם אפידוראל), לא תיארתי שככה זה לידה פשוט, הייתי בראש אחר לגמרי, אני לא מאמינה לעצמי שאחרי בערך 8 חוד' כבר התחלתי לחשוב על עוד ילד - כי בזמנו הייתי בראש שאני לא הולכת ללדת ב 10 שנים הקרובות חחח
לצפיה ב-'הגעתי עם ירידת מים'
הגעתי עם ירידת מים
06/03/2014 | 21:21
5
99
פתיחה 2. כמובן שהם המליצו זירוז. סרבתי בנימוס כי רציתי מינימום התערבות. אז אישפזו אותי במחלקה. תוך 3 שעות הגיעו הצירים ולא הצלחתי לישון. אז התחלתי לעשות הליכות ולהקל על עצמי בצירים. אחרי עוד שעתיים הייתי עם פתיחה 5 ותאך עוד שלוש שעות פתיחה מלאה. בינתיים לא היו חדרי לידה פנויים... אז ביקשו ממני לא ללחוץ. בסוף הטיסו אותי על כיסא גלגלים לחדר לידה שהתפנה ותוך ארבעים דקות מהרגע שנכנסתי אליו היא היתה בחוץ.
המחלקה היתה די בסדר. לא זכור לי משהו ממש טוב או ממש רע חוץ מהאוכל...

וכן... אומרים ששוכחים את כל מה שעברנו, אחרת לא היינו רוצות ללדת יותר בחיים
לצפיה ב-'מדמיינת אותך בכסא גלגלים!!'
מדמיינת אותך בכסא גלגלים!!
08/03/2014 | 22:06
4
45
אני מתה חחח
לצפיה ב-'כן איך אף פעם אין לנו מצלמה זמינה ביד ברגעים '
כן איך אף פעם אין לנו מצלמה זמינה ביד ברגעים
08/03/2014 | 22:19
41
כאלה
לצפיה ב-'לי הלידה השנייה היתה לידת בזק '
לי הלידה השנייה היתה לידת בזק
11/03/2014 | 15:32
2
16
עכבו אותי במיון יולדות כי לא היו חדרי לידה פנויים...
בסוף לקחו אותי בכסא גלגלים, ובמעלית עצרנו כמעט בכל קומה (איכילוב) אז התחלתי לצעוק על אנשים משהו בסגנון של: "למה אתה חייב להשתמש במעלית, נו יאללה.... אני יולדתת""""

חחח בעלי נקרע ממני
איזה פאדיחה
לצפיה ב-'רגע, אבל לא ילדת בסוף במעלית נכון?'
רגע, אבל לא ילדת בסוף במעלית נכון?
11/03/2014 | 16:40
1
6
לצפיה ב-'למזלי, לא.....'
למזלי, לא.....
12/03/2014 | 10:00
15
ילדתי איזה רבע שעה אחרי זה בחדר לידה.
המיילדת לא הספיקה להכניס את הנתונים שלי למחשב, לא היה לה את כל האביזרים בחדר לידה כי הם לא הספיקו להכניס נקיים...
היה זריז משהו....
לצפיה ב-'הי '
הי
11/03/2014 | 15:29
8
אני זוכרת אותך גם
אמן שתהיה שהייה קצרה, לכולנו !!

לצפיה ב-'יום אחרי יום הביוץ'
יום אחרי יום הביוץ
04/03/2014 | 12:38
4
198
האם יש דרך לגלות יום אחרי הביוץ אם נקלטתי אני במתחחחח
לצפיה ב-'הסיפור של כולנו.... :)'
הסיפור של כולנו.... :)
04/03/2014 | 13:03
138
לצערי אין.... צריך לחכות בסבלנות...
לצפיה ב-'אאחחח... לא רק היה אפשר'
אאחחח... לא רק היה אפשר
04/03/2014 | 13:30
2
124
ואז כל תחושה בגוף משייכים להריון...
אני חושבת שמספר הפעמים שבהן יכולתי להישבע!! שאני בהריון ושבחיים לא היו לי תחושות כאלה לימדו אותי לא להאמין לכלום
לצפיה ב-'*לו'
*לו
04/03/2014 | 13:31
24
לצפיה ב-'לגמריי!'
לגמריי!
04/03/2014 | 16:24
17
לצפיה ב-'ספירת מלאי 6/3/2014 לסופ"ש'
ספירת מלאי 6/3/2014 לסופ"ש
06/03/2014 | 09:15
16
111
" אנא הימנעו משרשור שאלות לספירת המלאי מאחר והדבר מעמיס על השרשור.
מי שרוצה להצטרף לרשימה או לעדכן מידע, אנא הוסיפי תגובתך בעמודת ""יו""מ/יוא""ב/ה""פ/דופק עדכנו כאן""
עם הפרטים הרלוונטיים:                                                                                         
מי שלפני הביוץ - אנא שרשרי תגובה עם היום מתחילת המחזור בו את נמצאת ( י""מ = יום מחזור).
להזכירכן - המחזור נספר מהיום הראשון של הווסת ועד ליום הראשון של הווסת הבאה
(לדוג' - אם הווסת החל ב- 1 בחודש והיום ה- 17 בחודש, הרי שאת י""מ 17).
מי שנמצאת בי""מ 60 ומעלה תימחק אוטומטית מהרשימה, אלא אם ביקשה מפורשות להישאר בה.
מי שאחרי הביוץ - את הביוץ ככל הנראה זיהית בעזרת ערכות/חום השחר/מעקב זקיקים.
אם אתמול היה הביוץ, הרי שהיום את יוא""ב 1 (יוא""ב = יום אחרי הביוץ)
יוא""ב 20 ומעלה ימחקו אוטומטית מהרשימה.
הריוניות - אם פספסנו את הודעת הפסים שלכן ואתן רוצות להופיע ברשימה, אנא שרשרו את בקשתכן + תאריך פרסום הודעת הפסים שלכן\בטא בעמודת ""עידכוני סטטוס\התווספות לרשימה""
לכולנו"

לצפיה ב-'לפני הביוץ'
לפני הביוץ
06/03/2014 | 09:17
2
89
Saritgil ימ 2
merlion ימ 4
Lady_in_Red ימ 6
אאמאלה ימ 7
שירהshira8   ימ 7
Mis Anna ימ 9
מנגו חצוף ימ 11
עיניים כחול לבן ימ 12
al107 ימ 13
 blacky10 ימ 14
חן1986 ימ 14
 חן1986 ימ 14
מישהי שמבינה משהו ימ 15
nataligu ימ 18
Angie88 ימ 19
buzzinga ימ 19
stimp228 ימ 23
adik86 ימ 24
לימ13 ימ 25
nik name ימ 33
סתם אחת מאוהבת 25 ימ 34
שוב למעגל ימ 39
רוית ואלון2 ימ 51
לצפיה ב-'י"מ 5'
י"מ 5
06/03/2014 | 13:57
1
49
מצטרפת אליכן מחדש
מתכננים הריון שלישי בתקווה שזו תהיה בת אחרי שני בנים מתוקים.
לצפיה ב-'אוי סורי, עדכנתי במקום הלא נכון'
אוי סורי, עדכנתי במקום הלא נכון
06/03/2014 | 13:58
54
כבר מתקנת את עצמי... סורי
לצפיה ב-'אחרי הביוץ'
אחרי הביוץ
06/03/2014 | 09:17
1
106
Lily84 יואב 3
Nillie4 יואב 3
אם הבנות2   יואב 3
MayaV23 יואב 5
בחורה טובה19 יואב 6
kokus87 יואב 8
הריונית צעירה1 יואב 9
טולטול355 יואב 9
עוד קצת11 יואב 10
לולי283 יואב 10
skyler87 יואב 11
pinkish angel יואב 13
לצפיה ב-'מעדכנת יואב 4'
מעדכנת יואב 4
06/03/2014 | 17:18
21
לצפיה ב-'נוווו.... אתן בהריון'
נוווו.... אתן בהריון
06/03/2014 | 09:18
1
128
kimkar יואב 15
gordi3 יואב 17
לצפיה ב-'לא:('
לא:(
06/03/2014 | 09:29
157
י״מ 2...
לצפיה ב-'הריוניות מרץ'
הריוניות מרץ
59
לצפיה ב-'יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ/בטא עדכנו כאן '
יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ/בטא עדכנו כאן
6
54
לצפיה ב-'יו"מ 1 )-:'
יו"מ 1 )-:
06/03/2014 | 13:04
18
לצפיה ב-'י"מ 5'
י"מ 5
06/03/2014 | 13:58
46
מצטרפת אליכן מחדש
מתכננים הריון שלישי בתקווה שזו תהיה בת אחרי שני בנים מתוקים.
לצפיה ב-'פסים ימי 34 '
פסים ימי 34
06/03/2014 | 17:52
66
לצפיה ב-'יו"מ 37 -לא זהיתי ביוץ החודש '
יו"מ 37 -לא זהיתי ביוץ החודש
07/03/2014 | 22:02
21
לצפיה ב-'יו"מ 1 סוף סוף....'
יו"מ 1 סוף סוף....
08/03/2014 | 16:13
21
לצפיה ב-'יו"מ 1 '
יו"מ 1
08/03/2014 | 19:35
22
לצפיה ב-'שימו הספירה לעדכונים בלבד'
שימו הספירה לעדכונים בלבד
06/03/2014 | 09:19
33
שימו -הודעות עידוד/שאלות שישורשרו- ימחקו

שרשרו, בבקשה
יש לנו כמה שרשורי נושא
מבייצות ביחד, קיטורים ותמיכה, שירשור רפואי וטיפולייט,התייעצויות ושאלות, והריוניות שלנו וכמובן שרשור ספירת מלאי שלנו שמתעדכן בראשון שלישי וחמישי בו אנו מעדכנות אם הפכנו מי"מ ליוא"ב ולהפך. נא לא לשרשר לשם תגובות ביניים או בקשה להחזקת אצבעות- זה אמור להיות שרשור אינפורמטיבי בלבד!

שימו לב כשאתן משרשרות שאלה חדשה, שרשרו לשרשור האחרון שנפתח בנושא (בראשון שלישי או חמישי) כדי לא להקפיץ מעלה שרשור ישן.
שימו לב שלעיתים השרשור החדש(שלא נכתבו בו עוד תגובות) עשוי לעבור לדף 2. הקפיצו אותו עם ההודעה שלכן! שרשורים בני למעלה מ72 שעות לא קופצים, לא משנה כמה תגובות תכתבו

כמו כן מידי יום נפתח שרשור
לכל אותן תגובות, שלא ממש קשורות לפורום ישירות (אם לא נפתח אתן מוזמנות לפתוח לבד עם תאריך אותו היום.)

בנוסף לפי הצורך נפתחים שרשורי "חדשות בבית" או "בהריון או לא בהריון" (כשאני רואה שיש כמה כאלה אני פשוט מאחדת אותן תחת הכותרת.

אנא זכרו שהמנהלות עושות עבודה התנדבותית, אז שמרו על הסדר בבית כדי לא לגרום לעבודה מיותרת

הריוניות יקרות- אנחנו מאד שמחות להתעדכן בשלבים שאתן עוברות, אבל ברשימת ההריוניות החודשית אנחנו מעדכנות פעם אחת בלבד. החלטנה אם אתן רוצות שזאת תהיה ה"פ, בטא או דופק, אך לא נשנה את הרישום.

אנו מאחלות לכן הריונות קלים, תקינים וידיים מלאות

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

ד
בעיות פוריות? ד"ר רבהון
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית
פורום ניתוחי חזה
פורום ניתוחי חזה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה