לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

לצפיה ב-' רפואי וטיפולייט לסופש'
רפואי וטיפולייט לסופש
29/05/2014 | 13:17
10
לצפיה ב-'קיטורים וחיבוקים לסופש'
קיטורים וחיבוקים לסופש
29/05/2014 | 13:16
17
80
לצפיה ב-'בחודשים הקודמים'
בחודשים הקודמים
31/05/2014 | 11:58
16
238
הייתי כ״כ אופטימית. עכשיו כבר פתאום קשה לי להאמין שזה יהיה שונה. זה לא רציונלי בשום מובן... אני יודעת שאני רק בחודש הרביעי של הניסיונות ולא יודעת עדיין מה יצא ממנו. אני ביוא״ב 5 ומאוד רוצה לא להתחרפן הפעם עד לתאריך קבלת המחזור... אני כמובן מאוד מקווה אבל זה כאילו לא נראה הגיוני שפתאום יהיה הריון. מתחילה קצת לתהות על סימנים אבל משערת שכל מה שיש לי זה תופעות של אחרי ביוץ ובכלל ברור לי שבדרך כלל תופעות הריון מופיעות רק אחרי איחור...
וכמו שstimp כתבה בשרשור השני, זה לא נגמר בפסים... יכולים להיות הריון כימי, הפלה ולא עלינו גם אובדן הריון בשלבים מאוחרים... ומתנצלת מראש אם כבר נמאס לשמוע אותי אומרת את זה (לי מתחיל להימאס לשמוע את עצמי) אבל בגלל הגיל אני מפחדת, כי אין לי הרבה זמן לחזרות גנרליות... ודווקא יש יותר סיכון להפלות ולמומים עם הגיל... בכל מקרה על כל האפשרויות המפחידות אני מנסה לא לחשוב ולהיות אופטימית, וכרגע מפחדת בעיקר מעוד התרסקות ביום ב׳ הבא, יוא״ב 14, שהלוואי ולא יהפוך ליו״מ 1... ויש עוד תשעה ימים עד אז... ואני כל כך רוצה מצד אחד, ומצד שני זה כאילו אני אומרת, למה שפתאום יהיה הריון? אפילו שזה לא פתאום ועבדנו מאוד קשה בשביל זה

בכל מקרה סתם מוציאה קיטור... אני יודעת שאין מה לעשות חוץ מלחכות ולקוות.
לצפיה ב-'היי אני בערך כמוך החודש הזה זה החודש'
היי אני בערך כמוך החודש הזה זה החודש
31/05/2014 | 13:40
2
125
החמישי לניסיון אחרי שבחודש שלישי לניסיון כן הצליח אבל היה כימי פשוט צריך לקוות כל חודש שאולי הפעם זה כן יצליח ולחכות בסבלנות וכמובן לא לעשות בדיקה עד האיחור למרות שזה קשה אבל אין ברירה ולהעסיק את עצמך בדברים אחרים
לצפיה ב-'את צודקת '
את צודקת
31/05/2014 | 16:09
1
71
אני לא מתכוונת לבדוק לפני האיחור. עשיתי את זה בעבר וסתם היו אכזבות.

ושמעתי היום מישהו קרוב מאוד אליי, ושוב שמעתי עם מה המשפחה שלו מתמודדת, וזה מכניס קצת פרופורציות...
לצפיה ב-'כן עדיף לחכות לאיחור של לפחות שבוע'
כן עדיף לחכות לאיחור של לפחות שבוע
31/05/2014 | 21:39
27
לצפיה ב-'מחזיקה לך אצבעות'
מחזיקה לך אצבעות
31/05/2014 | 16:47
3
85
שהחודש זה יהיה החודש שלך
יש כל כך הרבה סיפורים שילדו בגיל 42
גם אני מלאה חששות בת 37 עם ילדה בת 4
הפלה טיבעית בשבוע 6
והחודש איחור (36 יום מהמחזור) וכלום המכשפה הופיעה
החודש עשיתי בדיקת דם של פרופיל הורמונלי ביום השלישי למחזור
ונראה מה הרופא עוד מתכנן לי מקווה שיתן לי מעקב זקיקים
הכי מדאיג אותי זה שהביצית שלי כבר זקנות ולא מפתחות הריון תקין
לצפיה ב-'תודה לך '
תודה לך
31/05/2014 | 17:12
2
67
למען האמת ב-37 זה מוקדם לחשוב שהביצית לא יכולות לייצר הריון תקין. לצערנו הפלות זה דבר שכיח, והשכיחות עולה עם הגיל, אבל 37 זה לא מאוחר מדי.
אין ספק שיש גם לא מעט נשים שיולדות בשנות הארבעים שלהן, לפעמים באופן טבעי ולפעמים מטיפולים, אבל יש כאלו שיש להן יותר מזל מלאחרות. אני מאוד מזדהה עם מה שכתבת כי החששות משתלטים עליי, אבל כשחושבים על זה בהיגיון זה באמת עוד לא גיל שבו זה אמור להיות בלתי אפשרי להביא ילדים לעולם. זה לצערנו עלול להוסיף עוד קשיים ובוודאי מוסיף חששות, אבל קראתי שרוב הנשים עד גיל ארבעים שרוצות ללדת יצליחו בכך.
וכפי שאמרת, יש גם בנות ארבעים פלוס שיולדות, מכירה כאלה, ולא אחת.
מצטערת לשמוע על כל כאבי הלב שעברת. מקווה שבקרוב תיכנסי להריון תקין ותזכי להרחיב את המשפחה ואת הלב
לצפיה ב-'את בעלת לב רחב '
את בעלת לב רחב
31/05/2014 | 17:34
1
56
במקום שאני יחזק אותך בסוף את חיזקת אותי
לצפיה ב-'זה עובד בשני הכיוונים '
זה עובד בשני הכיוונים
31/05/2014 | 18:16
41
וזו בסופו של דבר המטרה של הפורום.

גם את עודדת אותי, וחוץ מזה כשהייתי צריכה להגיד לך את מה שאני אומרת לעצמי פתאום הקשבתי, אז גם לי זה עזר

לפעמים צריך לחשוב מה היינו אומרות לחברה שנמצאת באותו מצב, וכשמוציאים את עצמנו מהסיטואציה וחושבים על זה קצת יותר מבחוץ, לפעמים קל יותר לקחת את הדברים פחות קשה
לצפיה ב-'וואי'
וואי
31/05/2014 | 19:41
1
80
כל מה שכתבת זה כאילו מה שאני אומרת לעצמי כל הזמן.. למה שעכשיו פתאום אני יהיה בהריון כאילו זה נראה לי לא מציאותי.. קורה לכולם ולא לי..
צריכים להיות אופטימים אבל קשה.
לצפיה ב-'עוד אפילו לא הגעתי לשלב'
עוד אפילו לא הגעתי לשלב
31/05/2014 | 20:12
66
שבו אני מרגישה שרק לי זה לא קורה, אבל זה כאילו, עשיתי אותו דבר חודש שעבר, גם בחודשים הקודמים קיוויתי, ואני לא מרגישה שום דבר,אז למה שעכשיו יהיה. שזה כמובן טיפשי כי לא אמורים להרגיש הריון אחרי יומיים וחצי.
אופטימיות וסבלנות. אכן משימה לא קלה!
לצפיה ב-'קוראת את מה ששתיכן כותבות'
קוראת את מה ששתיכן כותבות
31/05/2014 | 20:19
4
87
ומבינה שאני חייבת להפסיק להתבכיין... אין לי איך לעודד כי אני בעצמי מתוסכלת. ואני בסה"כ בת 24 וכל כך חסרת סבלנות ופסימית לפעמים... הדרך היחידה שאני יכולה לחשוב על נחמה בשבילך זה שלפחות הכל מתקתק אצלך. אני עם הבעיות שלי.. הטיפולים הולכים להיות אינטנסיביים מההתחלה. הלוואי שזה החודש שלך! ונכון שיש את העניין של הגיל אבל באמת שרוב הנשים נכנסות תוך שנה וככל שהזמן עובר כמובן הסיכויים גדלים ואת בסה"כ בניסיון רביעי! באמת שזה כלום..
מחכה שלכבוד החג תעלי פה הודעת פסים :)
לצפיה ב-'תודה מתוקה'
תודה מתוקה
01/06/2014 | 22:22
3
16
הסיבה שזה מלחיץ אותי כי הגיל הוא בסופו של דבר הדבר האחד שבו לא באמת יודעים לטפל היום. זה הפקטור הכי בעייתי בפוריות נשים, אבל אני עוד לא בשלב הקריטי, בכל אופן לא אמורה להיות.

קבעתי לי עכשיו תור באינטרנט לרופא המשפחה בשביל ללכת אליו ביום חמישי בתקווה שייתן לי שני דברים - הפניה לבטא והפניה לבדיקת פרופיל הורמונלי. הלוואי שאצטרך את הראשונה ולא השנייה, אבל לפחות אם אקבל מחזור בשבוע הבא - והתחילו לי כאבים חשודים של טרום אלך ואבדוק. אם אקבל תוצאות יפות אולי ארגע קצת ואם אגלה חלילה משהו רע אדע שצריך לפנות לטיפול.

זה אמנם קצת מוקדם אבל אם כולה בדיקת דם אז למה לא לעשות?

הלוואי ובמקום זה יהיו פסים... לחג בכל מקרה לא כי אני רק ביוא״ב 6.
לצפיה ב-'בדיוק היום'
בדיוק היום
01/06/2014 | 23:21
1
18
קראתי כתבה על נשים בהריון גם שנות הארבעים והחמישים :) חמישים נראה לי מוגזם.. אבל היי את ממש ממש צעירה יחסית!!
לצפיה ב-'חחח... '
חחח...
02/06/2014 | 00:11
13
תודה על העידוד הבעיה היא שבהרבה מהמקרים האלה זה עם תרומת ביצית. אחרי גיל 44-45 נדיר מאוד שיש הריון טבעי...וקשה מאוד לוותר על ילדים גנטיים משלך. שלא נצטרך...
אבל כן, עוד יש לי זמן אני מקווה... אבל עכשיו ההתכווצויות האלו של לפני מחזור ישגעו אותי כל השבוע
לצפיה ב-'בדיוק היום'
בדיוק היום
01/06/2014 | 23:22
16
קראתי כתבה על נשים בהריון גם שנות הארבעים והחמישים :) חמישים נראה לי מוגזם.. אבל היי את ממש ממש צעירה יחסית!!
לצפיה ב-'אויי מתוקה... לא התכוונתי '
אויי מתוקה... לא התכוונתי
31/05/2014 | 21:24
1
96
להבהיל אף אחת. פשוט ניסיתי להראות את הפרופורציות..... רוב ההריונות שמתחילים הם גם מסתיימים בלידה עם תינוק בריא....
מחזיקה אצבעות שהכל ילך לך חלק ובקרוב מאוד נשמע ממך הודעת פסים מהממת....
לצפיה ב-'זה בסדר '
זה בסדר
01/06/2014 | 22:24
17
לצערי אני מכירה מספיק סיפורי זוועה בעצמי על כל מיני הריונות שלא עלו יפה... אבל מודה שהגלישה בפורום המחישה לי עד כמה הפלות הן שכיחות ועד כמה הריונות כימיים, שכלל לא ידעתי עליהם, שכיחים. עם זאת צריך לזכור, שכל אלו שנכנסות להריון בקלות והכול הולך להן חלק לא באות לכתוב פה.

תודה רבה
לצפיה ב-'קשקשת ברשת לסופש'
קשקשת ברשת לסופש
29/05/2014 | 13:16
25
80
לצפיה ב-'מי מבינה בסגולות וברכות בהקשר של ברית מילה?'
מי מבינה בסגולות וברכות בהקשר של ברית מילה?
29/05/2014 | 15:56
9
177
חברה טובה מאוד שלי ילדה בן אתמול, ובברית להבנתי יש סגולות. ממה שנאמר לי בעבר זה היה להגיש א התינוק לסנדק אם אני זוכרת נכון, אשמח לשמוע אם זה באמת זה, אם יש משהו נוסף שטוב לעשות בברית.
מי שיודעת - אשמח לשמוע :)
תודה
לצפיה ב-'כן זה סגולה.'
כן זה סגולה.
29/05/2014 | 17:31
3
106
כך אומרים. בנוסף לקבל ברכה מהסנדק לאחר הברית. אנשים עומדים בתור והוא מברך אותם אחד אחד. ועוד משהו זה לשתות מהיין של הברכה.
לצפיה ב-'אמרו לי גם'
אמרו לי גם
29/05/2014 | 19:47
2
94
שהמוהל יתן לי את העורלה ושאני אקבור אותה ואברך...
לצפיה ב-'את זה טרם שמעתי...'
את זה טרם שמעתי...
31/05/2014 | 15:27
1
49
קצת מלחיץ:)
לצפיה ב-'בתור ילדה גנבתי את העורלה'
בתור ילדה גנבתי את העורלה
01/06/2014 | 10:22
62
יחד עם אח שלי וקברנו אותה... חחח
אולי ככה נכנסתי להריון פעמיים בלי בעיה... אולי כדאי לי לקבור עוד עורלה
לצפיה ב-'היי'
היי
30/05/2014 | 09:36
63
לי אמרו שזה סגולה להסתכל על הסכין בזמן שחותכים לתינוק.. וכמובן גם להגיש את התינוק לסנדק וברכות מהסנדק. בהצלחה
לצפיה ב-'מנצלשת אותך לגבי חתונה'
מנצלשת אותך לגבי חתונה
30/05/2014 | 12:48
2
94
האם יש איזו סגולה תחת החופה? סתם זורקת השאלה באוויר כי ממש אין לי מושג....
לצפיה ב-'אומרים שלברכה של כלה יש סגולה'
אומרים שלברכה של כלה יש סגולה
30/05/2014 | 15:03
65
באו אליי כמה אנשים אחרי החופה לבקש שאברך אותם או מישהו שהם מכירים.
לצפיה ב-'נתחיל בזה'
נתחיל בזה
30/05/2014 | 18:43
64
בחתונה יש לבקש מהכלה שתברך אותך כי היא בעלת סגולות ביום חתונתה ובעיקר בזמן החופה. בנוסף שתבקש במקווה לפני החתונה.
תשתי מהיין כך אומרים, אחרי החופה .
לצפיה ב-'קיבלתי ברכה מהסנדק'
קיבלתי ברכה מהסנדק
31/05/2014 | 12:12
53
וחודש לאחר מכן נכנסתי להריון. צירוף מקרים? לא יודעת, אבל ברכה אף פעם לא מזיק!
לצפיה ב-'אפליקציית ff עזרה'
אפליקציית ff עזרה
31/05/2014 | 16:37
1
44
כמה שאלות
איפה משנים מפרא נייט לצלזיוס ?
איפה מעדכנים מחזור?
איפה מעדכנים בדיקות ביוץ ?
עכשיו הקדמה החודש דווקא שהתחלתי למדוד חום השחר ולהכניס נתונים לאפליקציה השתבש המחזור העיקרי החודש היה איחור עד כדי כך שחשבתי שנקלתתי המחזור הגיע אחרי 36 ימים בבדיקת הריון הראה שלילי עד עכשיו אין לי מושג מה זה היה
המחזור הגיע ב 26/5
מצורף הגרף מהאפליקציה מישהי יכלה להסביר לי מה הגרף רואה מה זה הירידות בגרף
תודה
לצפיה ב-'מצורף הגרף '
מצורף הגרף
31/05/2014 | 16:38
66
לצפיה ב-'הפרשות וביוץ'
הפרשות וביוץ
01/06/2014 | 07:37
12
109
היי בנות
הביוץ מגיע אחרי ההפרשות הפוריות (שנמתחות) ?
לא קורה לכן לאחר קמפור שיש פתאום יותר הפרשות? לי תמיד נראה שזה בגלל הזרע... הרי חלקו יוצא החוצה... לא?
מבולבלת
לצפיה ב-'כן.... זה הזרע שיוצא'
כן.... זה הזרע שיוצא
01/06/2014 | 13:51
11
100
יותר נכון שאריות הזרע שלא נחוצות.... הן יוצאות החוצה..... לי קרה שגם יומיים אחרי קימפור היו שאריות זרע.... פשוט לומדים להבדיל כי לזרע מרקם קצת אחר וגם ריח "מיוחד"....
לצפיה ב-'ריח "מיוחד" מאוד חחחח'
ריח "מיוחד" מאוד חחחח
01/06/2014 | 17:00
32
לצפיה ב-'חחחחח בהחלט'
חחחחח בהחלט
02/06/2014 | 13:41
9
55
אבל אז זה לא מפריע לזהות את ההפרשות הפוריות ? כי זה מבלבל ממש !!
איך יודעים לפי הפרשות מתי הביוץ בדיוק?
לצפיה ב-'זה לא מדע מדוייק'
זה לא מדע מדוייק
02/06/2014 | 15:11
8
55
אבל את יכולה לזהות כי הזרע של הגבר לא נמתח כמו הפרשת הפוריית של אישה וכמו שסטימפ אמרה שהריח שונה, להפרשת פוריות אין ריח בכלל.
ברגע שההפרשות פוריות מפסיקות סביר להניח שכבר בייצת.
בכל מקרה תקפידו לקמפר כמה שיותר ללא קשר לביוץ!!
לצפיה ב-'אי אפשר כמה שיותר...'
אי אפשר כמה שיותר...
03/06/2014 | 08:16
7
24
אוף זה מתיש ורק התחלנו !!
יש לנו נסיכה בת שנה ושלוש בבית ורוב הערבים אנחנו די עייפים מהיומיום והעבודה וכו'... אני מעדיפה לדעת מתי הביוץ כי אני שונאת להרגיש שהסקס הוא נטל :/
לצפיה ב-'נכון זה קשה'
נכון זה קשה
03/06/2014 | 08:23
6
24
אנחנו קמפרנו לפני הביוץ וסביבו, עד יו״מ 15, ובימים שאחרי פשוט לא היה לנו כוח. רציתי לעשות גם יו״מ 17 ליתר ביטחון ובסוף בכלל לא יצא... אבל כיוון שזיהיתי ביוץ יותר מוקדם אז אני מקווה שאת הימים החשובים כיסינו.
לצפיה ב-'מצבי דומה'
מצבי דומה
03/06/2014 | 08:25
5
20
אתמול היה יו"מ 18 ובעלי היה עייף ורצה ללכת לישון אז אנסתי אותו חחחח =)
לצפיה ב-'אני תוהה'
אני תוהה
03/06/2014 | 08:32
4
19
אם הייתה לי תשובת ביוץ חיובית ביו״מ 13, עד כמה זה כבר משנה אחרי יו״מ 15? לא אמור, בעיקרון... מקווה שלא כי אני כבר נשברתי מהמאמצים אחרי שבוע עבודה עמוס במיוחד שבו קמפרנו 3 ימים רצוף מקבלת התוצאה החיובית בערכה...
לצפיה ב-'כנראה שזה לא משנה'
כנראה שזה לא משנה
03/06/2014 | 09:05
3
17
אני פשוט החודש טרם התחלתי לחשב ביוצים (אם לא אקלט אתחיל בחודש הבא חום השחר) אז אני לא יודעת אם בכלל בייצתי עדיין
אם זיהית בוודאות ביוץ ביומ 13 אז 15 (שמכסה גם את 16) אמור להיות מספיק לדעתי
לצפיה ב-'כן, ביו״מ 13 בערב הייתה תשובה חיובית '
כן, ביו״מ 13 בערב הייתה תשובה חיובית
03/06/2014 | 16:16
2
13
וב-14 בערב זה כבר נעלם.
לצפיה ב-'אז אני מאמינה שאת מכוסה'
אז אני מאמינה שאת מכוסה
04/06/2014 | 22:44
1
4
לצפיה ב-'תודה. עכשיו צריך רק לחכות...'
תודה. עכשיו צריך רק לחכות...
04/06/2014 | 23:29
6
לצפיה ב-'שאלות והתייעצויות לסופש'
שאלות והתייעצויות לסופש
29/05/2014 | 13:15
66
215
המשך>>
לצפיה ב-'בהריון כן\לא לסופש'
בהריון כן\לא לסופש
29/05/2014 | 13:15
3
76
לצפיה ב-'אוףףףףףף תרגעיו אותי '
אוףףףףףף תרגעיו אותי
29/05/2014 | 13:42
2
198
היי בנות יקרות שירשרתי לפני זה במקום הלא נכון אבל עכשיו השאל שוב אני ביואב 12ואתמול שהייתי ביואב 11עשיתי בדיקת הריון שיצאה מוזרה אז חזרתי על הבדיקה והיא יצאה שלילית המחזור שלי בדרך כלל נע בין 28יוםל32יום זהייתי ביוץ ב17.5על ידי בדיקות ביתיות וכאבים והפרשות פוריות קימפרנו גם לפני הביוץ וגם אחרי וגם בזמן שזהייתי אבל עכשיו יש לי כאבים בבטן התחתונה ושוב הפרשה כמו בזמן ביוץ סליחה על הגועל אני לא יודעת אם להספיד ולחכות כבר למכשפה שתגיע או שעדיין יש סיכוי להריון ???
לצפיה ב-'עדין מוקדם להספיד'
עדין מוקדם להספיד
29/05/2014 | 13:47
1
78
תנסי להסתכל שוב על הבדיקה אולי קפץ לו פס?
כדאי לחכות לאיחור לפני שבודקים כי המקלונים לא מזהים הריון כל כך מהר.
מקווה לטוב
לצפיה ב-'תודה מאמי '
תודה מאמי
29/05/2014 | 13:51
72
אני אנסה להרגע ולעשות שוב בדיקה במידה והמכשפופה לא תגיע אני גם ככה רואה פסים דימיוניים כבר זה מה שקרה לי אתמול שעשיתי בדיקה ראשונה והיה נראה לי שראיתי פס ואז עשיתי שוב עוד אחד והתאכזבתי כי לא היה שם זכר לפס ביכלל
לצפיה ב-'מבייצות ביחד לסופש'
מבייצות ביחד לסופש
29/05/2014 | 13:14
7
לצפיה ב-'איחור במחזור'
איחור במחזור
28/05/2014 | 20:24
2
147
לא קיבלתי מחזור כבר כמעט חודשיים.
המחזור שלי ידוע באי סדירותו אבל חודשיים נשמע לי הרבה.
2 בדיקות ביתיות הראו שלילי. גם אין לי תחושות של הריון (יש לי ילדה בבית כך שאני יודעת מה זה)
אני מטופלת פוריות וכעת מחכה למחזור בכדי להתחיל טיפול.
מתי כדאי לגשת לרופא לבירור?
ולאיזה רופא? רופא נשים הרגיל שלי או רופא הפוריות שמטפל בי כעת?
לצפיה ב-'היי'
היי
28/05/2014 | 20:29
1
68
תגשי לרופא שיהיה זמין יותר שישלח אותך לבדיקות דם ויבצע בדיקה וגנילית לראות באיזה שלב את במחזור..
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
28/05/2014 | 21:24
26
לצפיה ב-'פורום הסרת שיער נפתח ב'
פורום הסרת שיער נפתח ב|תפוז|
( לעמוד שלי בתפוז )
28/05/2014 | 12:13
13
|שמאל| טיפול הסרת שיער נהפך להיות חלק מהשגרה של חיינו, שפע המונחים והטכנולוגיות הקיימים בשוק יוצרים לא פעם בלבול. רבים מאיתנו חולמים על גוף חלק, נעים וסקסי. הסרת שיער בלייזר היא דרך נפלאה להשיג תוצאות מצויינות אך לעיתים התהליך לא פשוט ולפעמים אם נעשה בצורה לא נכונה הדבר יכול להוביל לנזק קוסמטי קשה. לפני שמגיעים לטיפול  חשוב לדעת את כל המידע על מנת שנוכל לקבל החלטה נכונה ולא נתאכזב מהתוצאות או מהתהליך!

לכן פתחנו בשבילכם את פורום הסרת שיער בו תוכלו לקבל מענה על כל שאלה שיש לכם בנושא, ללמוד ולהחכים.

אתם מומזנים להיכנס כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'למבינות בעיניין הסלק'
למבינות בעיניין הסלק
28/05/2014 | 08:39
4
240
הבנתי שיש סיכוי שסלק יעזור במקרה של רירית לא סדירה?? אז- האם זה בסדר לבשל אותו או שצריך לאכול חי? ואם בישלתי במים מעל חצי שעה זה נותן משהו לשתות את המים שנשארו מהבישול??
לצפיה ב-'אני בעבר הייתי עושה ממנו סלט מתוק'
אני בעבר הייתי עושה ממנו סלט מתוק
28/05/2014 | 09:58
2
175
לגרר סלק חי בפומפיה וגם תפוח ירוק
לשים מיץ מתפוז סחוט וקצת צימוקים ואחלה סלט מתוק
לצפיה ב-'רעיון מעולה!!!!!'
רעיון מעולה!!!!!
28/05/2014 | 18:57
1
107
בלי קשר לרירית זה נשמע לא רע בכלל
לצפיה ב-'בלי קשר'
בלי קשר
28/05/2014 | 19:42
103
טוענים שלשתות את המים שבהם בישלנו ירקות נותן את מקסימום הוויטמינים ומינרלים שיש בהם.
לצפיה ב-'אצלי הוא עובד'
אצלי הוא עובד
29/05/2014 | 15:54
115
אני מבשלת במים כשעה ( לא חשבתי לשתות את המים של הבישול..) ואז חותכת או מגררת . מתבלת במלח, פלפל, קצת סוכר / סוכרזית באבקה, חומץ, שמן זית.
יוצא מאוד טעים. אני אוכלת בכל ארוחה מנה ועד כה ביומיים הרירית התעבתה מ 3.3 ל -5.3.
בהצלחה!
לצפיה ב-'קשקשת ברשת לאמצע שבוע'
קשקשת ברשת לאמצע שבוע
28/05/2014 | 07:26
11
21
לצפיה ב-'למסירה'
למסירה
28/05/2014 | 09:23
10
167
29 מקלוני ביוץ + 7 בדיקות הריון של איביי.
בנוסף תכשיר פרה סיד חדש, השתמשתי בו פעם אחת (ונקלטתי) + 8 אפליקטורים.

אין לי מה לעשות עם כל אלה ואני מקווה שזה יביא מזל למישהי אחרת.

אפשר לאסוף מפ"ת או מהוד השרון בתיאום מראש.
מי שמעוניינת - צרי קשר במסר.
לצפיה ב-'אני מעוניינת. עדיין אקטואלי? . איך אפשר ליצור קשר'
אני מעוניינת. עדיין אקטואלי? . איך אפשר ליצור קשר
28/05/2014 | 09:33
27
לצפיה ב-'היי, שלחתי לך מסר '
היי, שלחתי לך מסר
28/05/2014 | 09:35
1
18
לצפיה ב-'לא מצליחה לראות את המסרון. '
לא מצליחה לראות את המסרון.
28/05/2014 | 10:26
15
לצפיה ב-'חשוב לציין'
חשוב לציין
28/05/2014 | 09:43
2
97
עדיפות למי שתקח את הכל (הבדיקות+הפרה סיד).
לצפיה ב-'אני אשמח לקחת את הכל '
אני אשמח לקחת את הכל
28/05/2014 | 09:47
1
63
תודה רבה ומזל טוב לך
לצפיה ב-'שלחתי לך מסר'
שלחתי לך מסר
28/05/2014 | 10:11
17
לצפיה ב-'אשמח לדעת מה הפרה סיד עושה'
אשמח לדעת מה הפרה סיד עושה
28/05/2014 | 09:56
2
72
פעם ראשונה שאני שומעת על המוצר הזה
תודה ומזל טוב
לצפיה ב-'זה חומר סיכה'
זה חומר סיכה
28/05/2014 | 10:14
1
93
שאמור לדמות את נוזל הסיכה הטבעי שהגוף מייצר ובכך להיות ידידותי לנוזל הזרע.
לצפיה ב-'לוקחים את זה ביום הביוץ לפני שמקפרים?'
לוקחים את זה ביום הביוץ לפני שמקפרים?
28/05/2014 | 14:37
18
לצפיה ב-'נמסר. בהצלחה לכולן!'
נמסר. בהצלחה לכולן!
28/05/2014 | 12:17
19
לצפיה ב-'פסים... בטא... דופק לאמצע שבוע'
פסים... בטא... דופק לאמצע שבוע
28/05/2014 | 07:20
35
לצפיה ב-'שאלות והתייעצויות לאמצע שבוע'
שאלות והתייעצויות לאמצע שבוע
28/05/2014 | 07:19
43
479
המשך>>
לצפיה ב-'שרשורפואי וטיפולייט לאמצע שבוע'
שרשורפואי וטיפולייט לאמצע שבוע
28/05/2014 | 07:18
23
59
לצפיה ב-'שאלה על בדיקות גנטיות לפני הריון'
שאלה על בדיקות גנטיות לפני הריון
27/05/2014 | 13:19
2
145
אני רוצה לעשות את הבדיקות בבילינסון
צילצלתי לטלפון ויש מענה קולי שאומר מתי לבוא
1. האם זה אומר שלא צריך לקבוע תור?
2. האם אפשר לשלם בכרטיס אשראי?
3. צריך להביא משהו מיוחד? אין לי הפנייה מרופא
לצפיה ב-'מישהי אולי יודעת?'
מישהי אולי יודעת?
27/05/2014 | 18:29
1
42
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
27/05/2014 | 19:29
94
היי
אין צורך לקבוע תור.. תגיעי מוקדם רק כי די עמוס שם,
אפשר לשלם בכרטיס אשראי, ואין צורך בהפניה של רופא.
בהצלחה!!
לצפיה ב-'הזרעה '
הזרעה
28/05/2014 | 17:19
16
141
בנות מישהי עוברת הזרעה? אפשר קצת רקע..
איך התהליך? כאבים ? צריך לקחת הורמונים וכדומה.
כל פיסת מידע יעזור :)
לצפיה ב-'תלוי'
תלוי
28/05/2014 | 18:18
5
123
עניין ההורמונים תלוי בתכנית הטיפול. יש הזרעות ללא הורמונים, מבצעים מעקב זקיקים עם בדיקות ומתזמנים ביוץ עם או בלי אוביטרל. יש גם הזרעות עם נטילת הורמונים. תהליך ההזרעה הוא פשוט, החצי נותן זרע, עושים לו שטיפה / השבחה ו״מצמצמים״ אותו למבחנה קטנה, מגיעים לרופא, פותחים רגלים והוא מחדיר את הזרע בעזרת צינורית דקה.
לצפיה ב-'ומוסיפה'
ומוסיפה
28/05/2014 | 18:34
1
98
זה לא כואב. זה די דומה לבדיקה גניקולוגית רגילה עם מפסק /  בדיקת פאפ. לפעמים יכולות להיות קצת הפרשות ורדרדות  אחרי.

בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה רבה! '
תודה רבה!
28/05/2014 | 20:02
72
תאמת שבדיקה רגילה תמיד מלחיצה אותי ;)
אבל זה נשמע פחות רע ממה שדמיינתי.. הרגעתן אותי.

יש לי את החודש הזה לתקווה אחרונה בלי להתחיל את התהליך של ההזרעה.

תודה רבה ! שיהיה לכן בהצלחה!
לצפיה ב-'אז אין סיטואציה של הזרקה של חומר לאישה?'
אז אין סיטואציה של הזרקה של חומר לאישה?
29/05/2014 | 09:23
1
36
לצפיה ב-'מה הכוונה הזרקת חומר? אם את מדברת על הורמונים'
מה הכוונה הזרקת חומר? אם את מדברת על הורמונים
29/05/2014 | 10:11
54
ניתן לעשות עם הורמונים ובלי, כפי שאמונה אופטימית כתבה. בעיקרון הזרעה על בסיס טבעי תהיה רלוונטית בעיקר כשיודעים שיש רק בעיית זרע ואצל האשה הכל בסדר.
בדר"כ, אם בסבב ראשון טבעי אין הצלחה הרופא ימליץ לעבור להזרקות כי זה יותר אפקטיבי. כמו כן בדר"כ כן משלבים הזרקת אוביטרל לתזמון הביוץ.

אם התכוונת להכנסת הזרע לאשה, זה נעשה על ידי צינורית ארוכה, שוב דומה לבדיקת פאפ.

לצפיה ב-'בנות רק לשם הבהרה לגבי זרע '
בנות רק לשם הבהרה לגבי זרע
30/05/2014 | 13:01
63
אין דבר כזה השבחת זרע. אי אפשר להשביח את הזרע עצמו. מה שעושים זה בוררים את המשובחים ביותר ומחדירים אותם.
לצפיה ב-'היי חן'
היי חן
01/06/2014 | 12:35
9
21
אני גם לקראת... אם תרצי לשתף/לשאול/לחלוק את מוזמנת בכיף :)
לצפיה ב-'תודה חמודה.. כנ״ל!!! '
תודה חמודה.. כנ״ל!!!
01/06/2014 | 20:50
8
11
לפי מה שהבנות רשמו זה לא נשמע נורא כמו שדמיינתי .. מתי את מתחילה?
לצפיה ב-'אני לצערי'
אני לצערי
01/06/2014 | 23:18
7
16
לא יכולה להתחיל עד עוד חודשיים משום שאין לי חיסונים נגד אדמת ואבעבועות. מה שכן זו אחלה הזדמנות להכין את הגוף מבחינת בלוטת התריס וההורמונים. ההמתנה כבר מורטת עצבים פשוט מתסכל. בדיוק אמרתי לבעלי שבא לי לישון ולקום עוד חודשיים..
לצפיה ב-'כן לי היה שלושה חודשיים '
כן לי היה שלושה חודשיים
02/06/2014 | 07:37
6
16
המתנה מהרגע שקבעתי תור, ההמתנה קשה מאוד. אבל אני החלטתי שאני מנצלת את זה להירגע. חודש קודם לא בדקתי כלום, לא ביוץ לא מעקב זקיקים וממש הייתי רגועה. ובאמת היה לי איחור של 6 ימים.. כנראה זה היה כימי. אבל לפחות קצת נרגעתי אחרי שנה וחודשיים של נסיונות..
גם החודש רק בדקתי ביוץ.. מנסה להמשיך להירגע .

גם לי יש בעיה בבלוטת התריס .. והרופא אמר לי שבמידה ואקבל הורמונים בהזרעה צריך שוב לשנות מינון של הכדור ..
לצפיה ב-'יש משהו בזה '
יש משהו בזה
02/06/2014 | 10:47
5
12
שלא חייבים להוכיח שום דבר... זאת אומרת חודשיים אמור להיות לי שקט ואני לא אמורה להתעסק כל הזמן ב-היה ביוץ, לא היה ביוץ, החום עלה, לא עלה, יוא"בים וכו' זה מרגיע.. והאמת, מפתה אותי להתגרות בגורל. הרופאים אמרו לא להיכנס להריון... ואם אני לא אמנע ואכנס? מה יקרה? מעניין...
יום שישי יש לי תור לגבי בלוטת התריס אצל רופאת המשפחה אצל מומחה יש לי רק עוד חודש וחצי. מקווה שזה יעזור הטיפול הראשוני... אני פשוט סובלת. מחום, מעייפות.. ולמה צריך לשנות את המינון? ההורמונים האחרים משפיעים על הבלוטה?
לצפיה ב-'אמרו לך לא לנסות להיכנס '
אמרו לך לא לנסות להיכנס
02/06/2014 | 11:13
4
9
בגלל בלוטת התריס ? יש לך חוסר בפעילות בלוטת התריס?

כנראה שהורמונים משפיעים גם אני לא ידעתי.

אני כבר אחרי שבלוטת התריס התאזנה.. אני רק מחכה שהתור יגיע .. לכן אני מנסה בלי בדיקות.
בכל מקרה אם את לא יכולה לנסות אז תנצלי את הזמן לנסות להירגע (יודעת שזה קשה תאמיני לי) אבל תנצלי את הזמן בלי בדיקות ביוץ, מעקב זקיקים וכו. אני מניחה שנתחיל את ההזרעות נעשה מספיק בדיקות ..
לצפיה ב-'לא, לא בגלל זה'
לא, לא בגלל זה
02/06/2014 | 11:22
3
10
בעצם גם בגלל זה. הגוף פשוט לא יחזיק הריון עם רמה מאוד גבוהה של בלוטת התריס. האיסור המוחלט הוא בגלל החיסונים נגד אדמת ואבעבועות... ואין לי מעקב זקיקים מהסיבה הפשוטה שאין אחרי מה לעקוב. יש לי שילוב מרכיבים מנצח: תת פעילות של בלוטת התריס, שחלות פוליציסטיות, ואני לא מחוסנת. ממש כיף. הרופאה פתחה את התיק ואמרה: "מעניין"... אמרתי לה אותי זה ממש לא מעניין אז היא אמרה, צודקת, ברפואה עדיף לא מעניין.
ובוודאי שההורמונים משפיעים. סטייה קלה בהורמונים מספיקה כדי שלא ניכנס להריון.
יש לי חודשיים להתכונן. הלכתי גם לפרופסור מספר אחת פה והוא תקף את כל המישורים חח לרדת טיפה במשקל- שזה קשה בטרוף :(, לאזן את בלוטת התריס, להתחסן, נתן לי תרופה שאמורה לעזור עם השחלות הפוליציסטיות, ולהגיע אליו בעוד חודשיים לאיקקלומין+ הזרעות. שאלוהים יעזור לי... כבר אין לי כוח!
לצפיה ב-'קודם כל שולחת חיבוק מחזק! '
קודם כל שולחת חיבוק מחזק!
02/06/2014 | 11:52
2
9
התכוונתי שהורמונים משפיעים על בלוטת התריס ..

ורופאים לפעמיים יכולים להיות ממש חסרי התחשבות במה שהם אומרים:/

לפחות גילת את כל הבעיות ועכשיו את יכולה לטפל בהכל ובעזרת ה׳ אחרי שהכל יתאזן ויסתדר תתחילי לנסות ברגל ימין ומקווה שתקלטי מהר מהר!!

אתם מנסים כבר הרבה זמן ? או שגלית את הכל לפני שהתחלתם לנסות?

גם לי שגילו את הבעיה בבלוטת התריס אמרו להפסיק לנסות מיד כי גם אם אצליח להיכנס להריון הגוף לא יחזיק ובכלל שרוב הסיכוים שלא אצליח..
לצפיה ב-'לא הבנתי חח '
לא הבנתי חח
02/06/2014 | 12:11
1
8
בלוטת התריס מייצרת הורמונים :)
גיליתי את כל הבעיות עוד בגיל 16.. כאשר קיבלתי מחזור פעם בשלושה חודשים והייתי בבית חולים בגלל התעלפויות וכאלו.. כבר אז! בגיל 16 אמרו לי שיהיו לי בעיות להיכנס להריון. לא יודעת מי הרופא הטיפש שאומר כזה דבר לנערה.. אני פניתי חודשיים אחרי שהפסקתי אמצעי מניעה לרופאה בגלל שידעתי על הבעיות. אני כבר חצי שנה בלי אמצעי מניעה עד כה 4 מחזורים וזה רק הולך ומחמיר.. בבלוטת התריס גם תמיד היו בעיות. היו לי מקרים בגיל 17-18 שזה היה קרוב ל12! ואף אחד לא טיפל... תמיד סבלתי מחום ועייפות והייתי בטוחה שזו אני... לא קישרתי בין זה לבין הריון ורק כמובן כשהגיעו תוצאות הפרופיל ההורמונלי ביררתי והבנתי שזו גם בעיה.
בעלי אומר לי שעדיף שיודעים מה הבעיה כי אז אפשר לטפל מאשר כאלו שהכל "תקין" ופשוט לא הולך... לא יודעת מה עדיף באמת. וחיבוק בחזרה! הלוואי וילך מהר לשתינו.  
לצפיה ב-'חחחח '
חחחח
02/06/2014 | 14:25
6
בלבלנו אחת את השניה.
רשמתי שהרופאה אמרה לי שכשאר אתחיל הזרעות ובמידה ואקבל כדורים של הורמנים אצטרך לשנות את המינון ...

ברור שעדיף לך לדעת מהבעיות ולטפל ואז לנסות.. אני אישית פתאום צץ לי הבעייה בבלוטת התריס. חצי שנה בערך לפני שגילתי עשיתי בדיקות והכל היה תקין לגמרי.. ופתאום צץ לי הסיפור הזה ולא ידעתי ובגלל זה התעכב לי הרבה חודשיים שהלכו סתם לפח. אז לפחות את מודעת ויודעת שצריך לטפל ולא מנסה באוויר ..
לצפיה ב-'אוף....'
אוף....
28/05/2014 | 18:24
2
199
אז היום חזרתי על הבטא אחרי שלפני יומיים הייתה 38, עכשיו היא כבר 17 והדימום מתחזק..אין הריון..
השאלה היא האם זה קריטי ללכת לרופא? (זה החודש השני שאנחנו מנסים)
יש צורך לחכות חודש לפני שמנסים שוב?
לצפיה ב-'מבאס'
מבאס
28/05/2014 | 18:51
101
גם לי היה ככה בחודש שעבר.. מה שנקרא הריון כימי.. הייתי אצל הרופאה והיא אמרה לי לראות רק שהבטא מתאפסת וזהו אין מניעה לגבי החודש הבאה...
לצפיה ב-'אין צורך להמתין...'
אין צורך להמתין...
28/05/2014 | 20:56
116
זה נקרא הריון כימי, כלומר היתה הפריה והתחלה של השתרשות אבל זה לא התפתח, זה מאוד שכיח. הרבה פעמים זה פרומו להריון תקין, אז תתייחסי לזה כאל מחזור רגיל ותמשיכו לנסות כרגיל...
בהצלחה!
לצפיה ב-' בהריון כן/לאלאמצע שבוע'
בהריון כן/לאלאמצע שבוע
28/05/2014 | 07:17
19
178
לצפיה ב-'דימום השתרשות- שאלה'
דימום השתרשות- שאלה
27/05/2014 | 21:38
5
327
היי לכולן,

אז אחרי שסאגת ההריון הספק חוץ רחמי שלי הסתיימה בשעה טובה (לא בטוח שהיה חוץ רחמי).
תזכורת: בטא חיובית בירידה ודימומים שנמשכו חודש וחצי!!
הדימומים הסתיימו סוף סוף בתחילת שבוע שעבר ובאופן מוזר ביותר זיהיתי ביוץ עוד באותו השבוע לפי הכאבים, הרגישות בחזה וההפרשות..
עשינו את מה שעשינו לפני שבוע בדיוק בזמן של הכיביכול ביוץ.
והשבוע 6 ימים אחרי שעשינו היה לי דימום קל ביותר, ממש הפרשה חומה בכמות קטנה שזיהיתי לאורך שעתיים -שלוש שבאותו הזמן גם היו לי כאבי מחזור חזקים, והיום בערב שוב הפרשה מזערית ורודה בניגוב.
חוץ מזה שהחזה כואב בטירוף (אבל יכול להיות שזה עוד שאריות מהביוץ).
בהריון הראשון שלי כן היה לי דימום השתרשות רק שאני לא זוכרת בדיוק כמה ואיך ורציתי לדעת אם זה כן יכול להיות השתרשות ואם יכול להיות שהיא באה "בגלים".. אתמול בבוקר ועכשיו בערב (היום כמעט כמות מיקרוסקופית).
דבר שני- אם יש סיכוי שזה לא השתרשות אז מן הסתם אני צריכה לחזור לרופא לבדוק מה קורה שם ולמה שוב דימומים.. אבל יש בי את הפחד בשביל הקמצוץ סיכוי שאולי זה כן וכלן אני מפחדת ללכת לבדיקה..
מה אתן אומרות? מתי בכלל אפשר לעשות בדיקה?

תודה!

לצפיה ב-'אני לא מומחית'
אני לא מומחית
27/05/2014 | 23:07
134
אבל נשמע לי שיש סיכוי שזה יכול להיות השתרשות.
לצפיה ב-'אני מניחה שהסיכוי שזה השתרשרות'
אני מניחה שהסיכוי שזה השתרשרות
28/05/2014 | 15:06
144
מאוד גבוהה.... גם בגלל היואב שלך וגם בגלל הכמות.....
אני לא הייתי הולכת לרופא כי באמת שלפי התיאור שלך מדובר בכמות ממש מזערית.

שיהיה בהצלחה!!!!! אמן ועוד שבוע תראי פסים ושלא יעלמו 9 חודשים מלאים ובריאים.
לצפיה ב-'קיבלתי היום '
קיבלתי היום
30/05/2014 | 11:43
2
132
סיוט!!
מחזור חזק וכואב מאוד מאוד!!
לצפיה ב-'צר לי '
צר לי
30/05/2014 | 17:10
61
ידוע לי כמה שזה כואב בנפש ולא רק בגוף...
לצפיה ב-'באיזה יואב את?'
באיזה יואב את?
30/05/2014 | 17:42
77
זה לא יצא ממש מוקדם?
לצפיה ב-'היי בנות רציתי לשאול אני ביואב 11הייתי אתמול ועשיתי בדיקת הריון ויצאה לא ברור עשיתי שוב עוד אחד ויצאה שלילי האם להספיד יש לי כאבי בטן תחתונה והפרשה כמו בזמן הביוץ סליחה על הגועל יש לציין שהיה לי בוץ ב17.5שזהייתי על ידי בדיקה ביתית האם יש עוד סיכוי שזה הריון ביואב כזה והבדיקה שלילית ?'
היי בנות רציתי לשאול אני ביואב 11הייתי אתמול ועשיתי בדיקת הריון ויצאה לא ברור עשיתי שוב עוד אחד ויצאה שלילי האם להספיד יש לי כאבי בטן תחתונה והפרשה כמו בזמן הביוץ סליחה על הגועל יש לציין שהיה לי בוץ ב17.5שזהייתי על ידי בדיקה ביתית האם יש עוד סיכוי שזה הריון ביואב כזה והבדיקה שלילית ?
29/05/2014 | 13:09
5
53
לצפיה ב-'עדין לא להספיד'
עדין לא להספיד
30/05/2014 | 09:58
66
תחכי לאיחור ותבדקי שוב עם שתן ראשון של הבוקר.
לצפיה ב-'הכל יכול להיות...'
הכל יכול להיות...
30/05/2014 | 17:42
3
47
כמו שקוקי אמרה, תמתיני קצת ותעשי עוד בדיקה.

בהצלחה
לצפיה ב-'תודה מאמי '
תודה מאמי
30/05/2014 | 20:47
2
33
קשה להמתין אני היום הייתי צריכה לקבל ובנתיים יש הפרשות שקופות לבנות כמו בזמן ביוץ סליחה על הגועל וכאבי גב ובטן תחתונה וכאבים בציצים ועצבנות זה ממש ניראה כאילו המכשפה בדרך אוףףףף
לצפיה ב-'ההמתנה קשה'
ההמתנה קשה
31/05/2014 | 08:21
1
32
אבל זה לא נגמר בפסים... אז את מגלה הריון, אבל משם ועד לבדיקת דופק זהניוצא כשבועיים וחצי המתנה שלפי דעתי הרבה יותר קשה מהיואבים... אז יודעים שיש הריון אבל אף אחד לא הבטיח דופק.... זה במיוחד קשה לבנות כמוני שעברו הפלה.... ומהדופק לשקיפות זאת המתנה של עוד 5 שבועות.... בקיצור בהריון זאת המתנה שלא נגמרת מבדיקה לבדיקה ואז מביקורת ללידה ואז שיעברו כבר 3 חודשים ואז מתי הוא/היא יתחילו לשבת, ומתי כבר יתחילו ללכת... בקיצור נשימה עמוקה ויאללה להיות אופטימיים....

בהצלחה
לצפיה ב-'מעדכנת '
מעדכנת
31/05/2014 | 16:49
53
לצערי קיבלתי עכשיו אני עם הכתמות אבל הם לא חומות אלה ממש אדום וזאת המכשפה לצערי אז היום אני יום 1:'(נ.ב מאמי זה היה אמור להיות הריון שני הבן שלי שיהיה בריא בן 3וחצי תודה על העידוד מתחילה הכל מהתחלה
לצפיה ב-'צריכה שיורידו לי ציפיות '
צריכה שיורידו לי ציפיות
30/05/2014 | 10:25
3
187
אז ככה -

בדיקות הביוץ פשוט לא מזהות אצלי ביוץ, בכלל.
וזה לא ממש הגיוני שאני לא מבייצת בכלל בכלל בכלל, כי וואלה - הפרשות יש, בדיוק בתאריכים שבהן הן אמורות להיות.

אז החודש - קימפרנו פעם אחת ויחידה,
היה חודש עמוס, זה כל מה שהספקנו.

הפעם האחת והיחידה הייתה *בול* ביום שבו הייתי אמורה לבייץ.

זה היה לפני 15 ימים בדיוק.
ביום שבת (לפני 6 ימים) התחילו לי כאבים ממש כמו כאבי מחזור, רק יותר חזקים. הם נמשכו במשך כמה שעות, ולפני יומיים חזרו שוב, ממש לרגע.

היום הייתי אמורה לקבל מחזור.
אין הכתמות,
אין סימנים שלפני,
לא כואבות לי הרגליים (סימן מובהק אצלי לקראת מחזור).

הדבר היחידי שחשבתי שכן סימן את המחזור היה מצב רוח הורמונלי בעליל לפני יומיים - שתמיד מבשר אצלי את בואו של המחזור

לא עשיתי בדיקה.
לא רוצה להתאכזב שוב...

מבחינת מחזור סדיר -
פעם הוא היה הכי לא סדיר בעולם,
אפילו הייתי מקבלת אותו פעם בחודשיים,
אבל מאז שהפסקתי את הגלולות (לפני 4 חודשים) - הוא מגיע כל 28 ימים.

אז יאללה -
נא להוריד ציפיות!!
לצפיה ב-'למה להוריד?!'
למה להוריד?!
30/05/2014 | 12:02
78
אני חושבת שכדאי לך לעשות בדיקה!!
לצפיה ב-'אם את בקטע של הורדת ציפיות.....'
אם את בקטע של הורדת ציפיות.....
30/05/2014 | 17:40
1
112
נס לההיכנס להריון מקימפור בודד.
הכל פסחכוסומטי.
יש מצב שהיה ביוץ מאוחר ובגלל זה את חושבת שאת באיחור.
אין לך סימני הריון כלל....
ויחד עם זאת.... לי קרה שנכנסתי להריון מקימפור מסכן בסביבות הביוץ.... זה עוד היה רק יומיים-שלוש לפני הביוץ.... וגם אני לא האמתי שזה הריון וכשכבר הלכתי לבדוק גיליתי בטא 900+....
מאמי הכל אפשרי... תחכי עוד יומיים שלוש ואם לא תבוא המכשפה אז תבדקי!!!!

מחזיקה אצבעות לתשובה חיובית...
לצפיה ב-' אוף, אני לא יודעת מה לחשוב '
אוף, אני לא יודעת מה לחשוב
01/06/2014 | 21:17
25
אז גם היום לא הגיע המחזור,

עשיתי שתי בדיקות - אחת עוד באותו יום, ועוד אחת היום - שתיהן שליליות.

חוץ מזה, חזרו לי בדיקות דם שעשיתי ביום 23 אחרי תחילת המחזור (בערך שבוע אחרי מה שאני חושדת שהיה ביוץ) - הפרוגסטרון שלי הוא מעבר לנורמה.
ראיתי שהנורמה זה בין 0.5 ל5.5 - לי היה באותו יום 12.3.

חוץ מזה, תוצאות שחזרו מוקדם יותר מאותה הבדיקה והיו חריגות היו הבדיקות של
TSH
והן גם היו גבוהות מהנורמה - 4.93, כשהגבול העליון של הנורמה הוא 4.

מה זה אומר?!?!?!!??!!?!!

בדיקות ההיריון שליליות,
אז זה לא היריון.

אני קוראת באינטרנט ורואה שזה יכול להעיד על כל מיני דברים לא טובים.

רופאת הנשים שלי בחו"ל,
אני לא רוצה ללכת למישהו אחר בינתיים,
יש לי תור אליה לעוד שבוע וחצי.

מה קורה כאן?!
לצפיה ב-'בטא 93 '
בטא 93
01/06/2014 | 17:37
2
59
אז אחרי חצי שנה
הרגע המאושר הגיע..
אתמול הייתי צריכה לקבל
בערב עשיתי בדיקה
והיה פס חלשלוש, יפה שכזה.. אבל לא משהו שאפשר לפספס..
כאמור, בטא של היום נתנה תוצאה של 93. זה בסדר, נכון?

הסתבר, שכל הבעיה היתה בלוטת התריס
באותו חודש שהיא התאזנה, נקלטתי
בקרוב אצל כוווווווולכן

אגב
אני לא יודעת איך לספור
קיבלתי לפני 5 שבועות
כי הביוץ שלי היה מאוחר, היום זה יוא"ב 13 סהכ
השאלה אם בכ"ז לספור מיום המחזור? אפילו שהביוץ היה רק ביו"מ 22-23?
לצפיה ב-'בשעה טובה'
בשעה טובה
01/06/2014 | 22:33
17
לפי המעט שידוע לי זה בסדר גמור, אבל יש כאן מבינות ממני.
שימשיך יפה ותקין עד לידה מאושרת!
לצפיה ב-'את יכולה להרחיב על עניין בלוטת התריס?'
את יכולה להרחיב על עניין בלוטת התריס?
01/06/2014 | 22:45
21

(יש לי ערכים גבוהים של TSH, ועוד לא הגעתי לרופאה עם בדיקות הדם שהראו את זה - אשמח לשמוע ממך)

וכמובן - מזל טוב :)
לצפיה ב-'מבייצות ביחד לאמצע שבוע'
מבייצות ביחד לאמצע שבוע
28/05/2014 | 07:16
15
לצפיה ב-'בדיקת חום השחר כשיש תינוק בבית'
בדיקת חום השחר כשיש תינוק בבית
26/05/2014 | 21:21
1
89
איך ניתן לעשות זאת?
אני מתעוררת לקול בכיו של התינוק ומיד רצה אליו.
בנוסף, הבנתי שזה צריך להיות לאחר שינה של לפחות 3 שעות. כיוון שהוא עדיין יונק בלילה, אני גם לא יכולה לתזמן שעון מעורר.
יש פתרון למצב?
לצפיה ב-'אני לא מומחית'
אני לא מומחית
27/05/2014 | 06:21
62
אבל כשמדדתי חום השחר גם לי היה קבוע שהילד מתעורר 2-3 פעמים בלילה, ברוך השם בזמן האחרון שהוא ישן לילה שלם בלי להתעורר אבל אצלי חום השחר עבד, כי הלילות היו דומים ולכן הטמפרטורה בבוקר הייתה אותן תנאים. פשוט השתדלתי להתעורר סופית באותה שעה ואם הילד היה מתעורר נניח ממש מוקדם אז בעלי היה קם אליו ואני המשכתי לישון. זה בכלל חלוקת תפקידים, אני קמה אליו בלילה ובעלי בבוקר, נותן לי לשון עד 7 בערך....
בהצלחה
לצפיה ב-'לקראת הריון'
לקראת הריון
26/05/2014 | 20:39
86
היי, חדשה בכל עניין הפורומים... מישהי כאן מכירה את ד"ר דוד חיים מגבעתיים?
פניתי אליו בעניין של קביעת מין הילוד בעקבות כתבה בטלויזיה, שאלתי אותו לגבי אחוזי הצלחה והתשובה שלו קצת מוזרה.
הוא אומר שקשה לבדוק באחוזים כי לא תמיד חוזרים אליו..מוזר קצת.
בכל אופן אשמח לקבל המלצות או דיסהמלצות.
תודה
לצפיה ב-'בנות יקרות שימו בבקשה'
בנות יקרות שימו בבקשה
26/05/2014 | 14:17
318
שרשור סיפרת המלאי לעדכונים בלבד
היום מחקתי המון תגובות שמאריכות את השרשור ומקשה מאוד על עדכון הספירה כל שבוע
נא לכבד זאת (אנו רושמות זאת באופן קבוע בכל עדכון כאן http://www.tapuz.co.il/forums2008/ViewMsg.aspx?For...
)
חיבוקים נשיקות תמיכה ואיחולים אתן מוזמנות לכתוב בשרשורים האחרים....
תודה על ההתחשבות
לצפיה ב-'סקר סקר מי בעניין???'
סקר סקר מי בעניין???
26/05/2014 | 11:24
26
376
היי,
אני חדשה כאן ומקריאת הודעות אני רואה שהפורום הזה מאוד משפחתי ואתן מכירות אחת את השנייה והייתי רוצה גם להצטרף
אז מה דעתכן על הסקר כדי שנכיר אחת את השניה?
לא חייבים לענות על כל השאלות ואם בא לכן להוסיף משהו אחר, תזרמו!

בת כמה את?
כמה ילדים את רוצה?
האם אתם עובדים על הריון ראשון, שני שלישי.....?
כמה זמן אתם כבר מנסים?
האם אתן בודקות את תאריך הביוץ המדוייק באמצעות מקלונים, חום השחר או פשוט מחשבים בערך 14 יום מיום המחזור
לפני שהתחלתם לנסות להרות האם ידעתם בכלל שקיימים הרבה זוגות שלוקח לא מעט זמן להרות?
שתפו איך אתן מעבירות את הזמן כדי לא לחשוב כל הזמן על להרות?
איך אתן מפנקות את עצמכן? מה עושה לכן טוב?
איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג?

טוב, נראה לי מספיק להתחלה,
יאללה  מחכה לתגובתכן
יום מקסים!

לצפיה ב-'אני אתחיל'
אני אתחיל
26/05/2014 | 16:29
3
312

בת כמה את? 30 עוד חודשיים
כמה ילדים את רוצה? לפחות 3
האם אתם עובדים על הריון ראשון, שני שלישי.....? ראשון
כמה זמן אתם כבר מנסים? ניסינו שנתיים עד ההריון הנוכחי
האם אתן בודקות את תאריך הביוץ המדוייק באמצעות מקלונים, חום השחר או פשוט מחשבים בערך 14 יום מיום המחזור: כן בדקתי בעזרת חום השחר, מקלוני ביוץ, הפרשות פוריות (רק חסר מגדת עתידות), מעקב זקיקים.
לפני שהתחלתם לנסות להרות האם ידעתם בכלל שקיימים הרבה זוגות שלוקח לא מעט זמן להרות? ידעתי שיש זוגות שלוקח להם זמן אבל לא ידעתי עד כמה הבעיה נפוצה.
שתפו איך אתן מעבירות את הזמן כדי לא לחשוב כל הזמן על להרות? אני תופרת, עובדת על אפליקציה לפלאפון, משפצת חלקים מהבית, עושה עבודות גינון, הולכת מלא ברגל.
איך אתן מפנקות את עצמכן? מה עושה לכן טוב? הפינוק האולטימטיבי הוא ליטוף החתולים מול הטלויזיה ואם אפשר גלידה ביד השניה.  אני גם אוהבת לטייל בחנויות (לא אוהבת לקנות) ולמצוא מציאות ולשפץ אותם.
איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג? מטיילים בפארק או ליד הים, הולכים למסעדות וסרטים.
לצפיה ב-'גם חדשה.....'
גם חדשה.....
27/05/2014 | 08:55
171
בת כמה את? 38( )
כמה ילדים את רוצה? 3
האם אתם עובדים על הריון ראשון, שני שלישי.....? מדברים על הריון 3...

האם אתן בודקות את תאריך הביוץ המדוייק -בערך 14 יום מיום המחזור

לפני שהתחלתם לנסות להרות האם ידעתם בכלל שקיימים הרבה זוגות שלוקח לא מעט זמן להרות? כן- אני רופאת נשים המתמחה בתחום כבר כמה שנים טובות

שתפו איך אתן מעבירות את הזמן כדי לא לחשוב כל הזמן על להרות? עבודה... עוד קצת עבודה ומשפחה כמובן (כבר יש 2 מלאכיות)

איך אתן מפנקות את עצמכן? מה עושה לכן טוב? פילאטיס, הרבה יוגה ודייט שבועי עם הבעל- בעיקר מסעדות וקולנוע כשאפשר...

לצפיה ב-'רעיון מקסים! עונה גם'
רעיון מקסים! עונה גם
27/05/2014 | 10:35
133
בת כמה את? 33 באוגוסט...
כמה ילדים את רוצה? מקווה ל-4 ילדים
האם אתם עובדים על הריון ראשון, שני שלישי.....? שלישי
כמה זמן אתם כבר מנסים? החודש סגרנו 5 חודשים
האם אתן בודקות את תאריך הביוץ המדוייק באמצעות מקלונים, חום השחר או פשוט מחשבים בערך 14 יום מיום המחזור: כן בדקתי בעזרת חום השחר, הפרשות פוריות (וביום חמישי יש לי תור לד"ר עופר גונן....)
לפני שהתחלתם לנסות להרות האם ידעתם בכלל שקיימים הרבה זוגות שלוקח לא מעט זמן להרות? בשני ההריונות שלי זה קרה בנסיון הראשון אז אף פעם לא חשבתי שתהיה לי בעיה למרות שראיתי מסביבי...
שתפו איך אתן מעבירות את הזמן כדי לא לחשוב כל הזמן על להרות? עם הילדים שלי בעיקר ובלילות זה רק אני והאנטומיה של גריי....
איך אתן מפנקות את עצמכן? מה עושה לכן טוב? זמן איכות עם המשפחה בעיקר, בילוי עם חברות מסעדות וכאלה וגם רביצה בבית מתי שיש זמן
איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג? בקושי יוצא....
לצפיה ב-'מצטרפת'
מצטרפת
28/05/2014 | 11:27
82
בת כמה את? עוד מעט 34
כמה ילדים את רוצה? לפני ההריון הקודם שהניב תאומות מהממות רציתי 4, עדיין מתלבטת בין 3 ל4
האם אתם עובדים על הריון ראשון, שני שלישי.....? שני
כמה זמן אתם כבר מנסים? 3 חודשים
האם אתן בודקות את תאריך הביוץ המדוייק באמצעות מקלונים, חום השחר או פשוט מחשבים בערך 14 יום מיום המחזור- הביוץ שלי הלך לאיבוד.... המחזור מפתיע כל פעם מחדש והתקצר מ28 יום ל23 יום. בודקת עם חום השחר שלצערי לא כל כך מדויק כי כל בוקר אני קמה בשעה אחרת (תלוי בקימה של הבנות)
לפני שהתחלתם לנסות להרות האם ידעתם בכלל שקיימים הרבה זוגות שלוקח לא מעט זמן להרות? להיקלט בהריון הראשון לקח לי כמעט שנה. לא היתה על פניו שום סיבה כל כל המדדים של שנינו היו תקינים. לא היה לי מושג שלהכנס להריון זה חתיכת תיק
שתפו איך אתן מעבירות את הזמן כדי לא לחשוב כל הזמן על להרות? עבודה/בית-בית/עבודה. זה לא באמת עוזר ;)
איך אתן מפנקות את עצמכן? מה עושה לכן טוב? לשבת על הרצפה עם הכלב מצד אחד ובעלי מצד שני ולקרוא
איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג? תזכירו לי מה זה ;)

לצפיה ב-'נעים להכיר'
נעים להכיר
26/05/2014 | 16:39
214

בת כמה את? 32
כמה ילדים את רוצה? 3/4
כמה זמן אתם כבר מנסים? 3 חודשים
האם אתן בודקות את תאריך הביוץ המדוייק באמצעות מקלונים, חום השחר או פשוט מחשבים בערך 14 יום מיום המחזור בערך..
לפני שהתחלתם לנסות להרות האם ידעתם בכלל שקיימים הרבה זוגות שלוקח לא מעט זמן להרות?ברור..
שתפו איך אתן מעבירות את הזמן כדי לא לחשוב כל הזמן על להרות? ממשיכים בחיי המציאות... ילדים, בית, עבודה...
איך אתן מפנקות את עצמכן? מה עושה לכן טוב? שוקולד ושופינג...
איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג? מועדונים, מסעדות, מפגשים עם חברים..
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
26/05/2014 | 17:53
233

בת כמה את? 28 בקרוב 29
כמה ילדים את רוצה? 3
האם אתם עובדים על הריון ראשון, שני שלישי.....? שני
כמה זמן אתם כבר מנסים? 10 חודשים עם הפלה טבעית באמצע
האם אתן בודקות את תאריך הביוץ המדוייק באמצעות מקלונים, חום השחר או פשוט מחשבים בערך 14 יום מיום המחזור - בדקתי עם מקלוני ביוץ ואז עזבתי הכל... על מנת להוריד לחץ.
לפני שהתחלתם לנסות להרות האם ידעתם בכלל שקיימים הרבה זוגות שלוקח לא מעט זמן להרות? ברור.
שתפו איך אתן מעבירות את הזמן כדי לא לחשוב כל הזמן על להרות? עבודה, בעל, סדרות, וכמובן הילד מהמם שלי שבן שנה וחצי דורש המון תשומת לב.
איך אתן מפנקות את עצמכן? מה עושה לכן טוב? מנוחה ושעות שינה.... והכי חשוב ים ביום שבת.
איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג? אנחנו משתדלים לצאת פעם בשבוע רק שנינו, כל פעם משהו אחר
לצפיה ב-'עונה גם'
עונה גם
26/05/2014 | 18:33
184
בת כמה את? 28
כמה ילדים את רוצה? 3 או 4. אני בת יחידה אז כנראה הרצון בא לפצות על החוסרים שהיו לי
האם אתם עובדים על הריון ראשון, שני שלישי.....? שני.  יש לי עולל קטן בבית, בן 11 חודשים
כמה זמן אתם כבר מנסים? נתחיל החודש. בהריון הראשון לקח לנו 10 חודשים ארוכיםםםםםםם, הייתי בטוחה שנצליח בחודש הראשון לכן הציפייה והלחץ היו גדולים בהתחלה ואז שיחררתי קצת, נסענו לחופשה ארוכה, וחודש לאחר מכן, נכנסתי להריון.
האם אתן בודקות את תאריך הביוץ המדוייק באמצעות מקלונים, חום השחר או פשוט מחשבים בערך 14 יום מיום המחזור. לא השתמשתי לא במקלונים ולא בחום השחר
לפני שהתחלתם לנסות להרות האם ידעתם בכלל שקיימים הרבה זוגות שלוקח לא מעט זמן להרות? כנראה חייתי קצת בבועה. לא הייתי מודעת לבעיה הזאת. בגלל שלא עניין אותנו נושא הילדים ודחינו את זה הרבה, לא היינו מודעים שלוקח כל כך הרבה זמן להיכנס להריון אצל הרבה זוגות
שתפו איך אתן מעבירות את הזמן כדי לא לחשוב כל הזמן על להרות? שגרה, עבודה וילד
איך אתן מפנקות את עצמכן? מה עושה לכן טוב? אני אוהבת לטייל עם בעלי ועם בן שלי פעם בשבוע, הטיול המשפחתי עושה לי ממש טוב, אוהבת קניות, מתה על שוקולד, רוצה לקחת קורס תפירה וכל הזמן זוחה בגלל חוסר זמן. בעבר הרחוק הייתי תופרת, סורגת
איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג? להתלבש ולצאת למסעדה, סרט או סתם לטייל.
לצפיה ב-'אהבתי את הרעיון '
אהבתי את הרעיון
26/05/2014 | 20:05
161
בת כמה את? 26 בעוד שבוע בדיוק...
כמה ילדים את רוצה? ארבעה ומעלה, גם אני בת יחידה ומאוד רוצה את המשפחה הגדולה ולא היתה לי
האם אתם עובדים על הריון ראשון, שני שלישי.....? שני!
כמה זמן אתם כבר מנסים? ארבעה חודשים בערך.. אבל רוצים הריון עוד הרבה לפני..
האם אתן בודקות את תאריך הביוץ המדויק באמצעות מקלונים, חום השחר או פשוט מחשבים בערך 14 יום מיום המחזור - החודש בדקתי עם מקלונים פעם ראשונה, עד עכשיו ניסינו ככה סתם אבל זה לא יעיל אצלי כי אין לי מחזורים סדירים.
לפני שהתחלתם לנסות להרות האם ידעתם בכלל שקיימים הרבה זוגות שלוקח לא מעט זמן להרות? ברור! להריון הראשון לקח לנו זמן להיקלט וידעתי מה קורה מסביבי
שתפו איך אתן מעבירות את הזמן כדי לא לחשוב כל הזמן על להרות? האמת? קשה.. אני כל הזמן חושבת על זה ואולי כאן הבעיה. בקרוב נוסעים לחופשה בארץ, אז כל פעם שעולות בי המחשבות אם החודש הצליח לנו או לא אני מנסה לחשוב על החופשה.
איך אתן מפנקות את עצמכן? מה עושה לכן טוב? התינוק המקסים שיש לי, אני מתנחמת בזה שיש לי אותו והוא מדהים. בן שנה וחמישה חודשים והוא האושר הענק שבחיי
איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג? הופעות, אני מאוד אוהבת את עידן רייכל, שלמה ארצי, ריטה, מוש בן ארי ועוד רבים וטובים ובקיץ אנחנו תמיד מפרגנים לנו בהופעות.
לצפיה ב-'אז גם אני '
אז גם אני
26/05/2014 | 21:18
153
בת כמה את?
24 וחצי
כמה ילדים את רוצה?
4 אבל אל תספרו לבעלי לי יש רק אח אחד לא בריא ולכן הייתי די לבד והוא לעומת זאת גדל עם 7 אחים ואחיות... מבחינתו זה 2 וסגרנו את הבסטה אבל עוד נראה לגבי זה.
ראשון
כמה זמן אתם כבר מנסים?
חצי שנה
האם אתן בודקות את תאריך הביוץ המדוייק באמצעות מקלונים, חום השחר או פשוט מחשבים בערך 14 יום מיום המחזור
פוליציסטית ככה שזאת בעיה לבדוק בכל דרך שהיא. לפעמים בדיקות הביוץ לא מזהות, חום השחר מזהה בדיעבד וכו'... למרות שחום השחר תורם לי בלדעת מתי תגיע הווסת שזה אחלה.
לפני שהתחלתם לנסות להרות האם ידעתם בכלל שקיימים הרבה זוגות שלוקח לא מעט זמן להרות?
ידעתי לא ברמה הזאת. לא ידעתי שזה עשוי להיות מסובך. מקווה שלמרות התקלות הקלות זה לא ייקח לי הרבה זמן וטיפול מתאים יסדר את העניין.
כשאני רוצה משהו אני חייבת אותו עכשיו. ככה שמאוד קשה לי וזה לוקח ממני הרבה... אבל השגרה מאלצת אותי. משתדלת לעשות דברים שאני אוהבת.
לטייל, לבלות עם בעלי, לבשל, לעשות ספורט.
איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג?
טיולים, סרטים אם זה בבית או בחוץ, בתי קפה...
לצפיה ב-'יאללה גם אני!!'
יאללה גם אני!!
26/05/2014 | 22:08
165
בת כמה את? 27 (מלפני יומיים)
כמה ילדים את רוצה? 2-3
כמה זמן אתם כבר מנסים? החודש נסגור שנה:/
האם אתן בודקות את תאריך הביוץ המדוייק באמצעות מקלונים, חום השחר או פשוט מחשבים בערך 14 יום מיום המחזור: עד החודש מדדתי עם מקלונים. החודש בגלל שמשום מה עוד לא הגיע המשלוח מאיביי מדדתי לפי חום השחר.
לפני שהתחלתם לנסות להרות האם ידעתם בכלל שקיימים הרבה זוגות שלוקח לא מעט זמן להרות? ידעתי. לא חשבתי שזה יקרה לי...
שתפו איך אתן מעבירות את הזמן כדי לא לחשוב כל הזמן על להרות? עבודה, לימודים, סדרות טלוויזיה, מבלה עם חברים.
איך אתן מפנקות את עצמכן? מה עושה לכן טוב? לטייל...שופינג...
איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג? יוצאים לטיולים, חו"ל, מסעדות, פאבים...
לצפיה ב-'ואני'
ואני
26/05/2014 | 23:27
158
בת 37
מקווה מאוד שעוד אספיק שלושה אם ארצה... ארבעה זה כבר כנראה רק לפנטזיות. שניים במינימום.
עובדים על הריון ראשון.
עכשיו בחודש רביעי של ניסיונות.
סופרת ימים ומשתמשת במקלונים ביוץ.
הכרתי או זוגות עם בעיות פוריות ממש או כאלה שנכנסו מיד, אז לא כ״כ הבנתי שסתם ככה זה יכול לקחת הרבה זמן.
מתקשה לא לחשוב על זה... אולי העומס בעבודה יעזור. פרט לזה מפגשים עם משפחה, חברים,טלוויזיה, ספרים, כתיבה... אלו גם דברים שעושים טוב.
עם בן הזוג -בבית או שיוצאים לקפה/מסעדה, עכשיו סוף סוף נלך למס אז׳ שתכננו, בלי ג׳קוזי בגלל שזה בעייתי כרגע...
לצפיה ב-'גם אני'
גם אני
27/05/2014 | 01:20
141
בעוד פחות משבוע 26
רוצה לכל הפחות שלושה ילדים ממינים שונים ואם ילך טוב אז אשמח ליותר.
עובדים על הריון ראשון ולצערי הרב החודש זה כבר חודש מספר 10!!! בחיים לא האמנתי שזה ייקח הרבה זמן וחגזול ממני את כל שמחת החיים והתעסקות יומיומית בזה!!
יש לי מחזור סדיר של 28 יום אז אני פחות או יןתר מחשבת וגם מרגישה את הכאב של הביוץ... חודש אחד ניסיתי עם המקלונים וזה עבד בידיוק לפי החישובים שלי אז החלטתי לא לבזבז כסף על הסטיקים... עובד המון משמרות אז לא יכולה למדוד חום השחר כי כל יום אני במשמרת אחרת... הלוואי והייתי יכולה... ממש מתלהבת כשהבנות פה מגלות הריון בימים האחרונים של היואבים עם החום שיחסית גבוהה..
אני אחות במקצועי אז בוודאי שידעתי שיש אנשים שזה לוקח להם זמן... וכמובן שלא תיארתי לעצמי שגם לי זה יקרה...
לא מצליחה בכלל להעביר את הימים בלי לחשוב על זה... יש לי זמינות מאוד גבוהה לביצוע בדיקות דם כך שאני יכולה בשקט לעשות 4 בדיקות דם במהלך החודש רק לראות ממצב עם ההורמונים( צילמתי את ההפניות של ההורמונים מספר פעמים)
בימים של לפני הביוץ משתדלת לעבוד כמה שיותר בשביל להיות עסוקה... ביום הביוץ בדרך כלל עובדת בוקר ואז מבלה עם בעלי בערב רומנטי ואז בשבועיים שאחרי הביוץ מטיילים.. נפגשים עם חברים ומתפללים הרבה...

לצערי הרב אתמול קיבלתי מחזור.. אז החלטתי שהחודש אני עושה צילום רחם... הבעיה שהעולם חשב אחרת ואין תורים לשבוע הבא בשום מקום באזור הצפון... במהלך הבןקר ארחיב את החיפוש לטזורים נוספים... הלוואי שאציל למצוא תור!!
לצפיה ב-'גם אני עונה '
גם אני עונה
27/05/2014 | 03:27
141
בת כמה את? 29
כמה ילדים את רוצה? לפחות 2 ועד כמה שהבריאות שלי והמצב הכלכלי יאפשרו
האם אתם עובדים על הריון ראשון, שני שלישי.....? הריון ראשון
כמה זמן אתם כבר מנסים? כבר מעל שנה (בערך שנה וחודשיים)
האם אתן בודקות את תאריך הביוץ המדוייק באמצעות מקלונים, חום השחר או פשוט מחשבים בערך 14 יום מיום המחזור עד עכשיו מקלונים ועכשיו מוסיפה גם את חום השחר
לפני שהתחלתם לנסות להרות האם ידעתם בכלל שקיימים הרבה זוגות שלוקח לא מעט זמן להרות? ידעתי בגלל חברות שעברו שנים מפרכות של ניסיונות - אבל תמיד חשבתי שלי זה לא יקרה...
שתפו איך אתן מעבירות את הזמן כדי לא לחשוב כל הזמן על להרות? קוברת את עצמי בעבודה ומשתדלת לבלות עם חברים... וכשאני צריכה לפרוק קצת - יש לי כמה חברות שנמצאות שם לתמיכה....
איך אתן מפנקות את עצמכן? מה עושה לכן טוב? מתפנקת עם בעלי בחופשות כל כמה שבועות (בעיקר בתאילנד) ובמסאז'ים מפנקים
איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג הזמן איכות שלנו הוא בעיקר כשאנחנו יוצאים לחופשות... אבל ביומיום אנחנו יוצאים לפחות אחת לשבוע למסעדה שאנחנו אוהבים ליד הנהר וסתם רובצים שם
לצפיה ב-'מאחלת לך שהות קצרה כאן '
מאחלת לך שהות קצרה כאן
27/05/2014 | 07:09
1
168
ו...לתשובות שלי:

בת כמה את? בת 26
כמה ילדים את רוצה? כמה שיבואו. מה שבא ברוך הבא ובינתיים אנחנו עוד מנסים...
האם אתם עובדים על הריון ראשון, שני שלישי.....? עובדים על הריון ראשון, אמנם נצפתה בטא יפה, אבל יש לי מספר תופעות מאוד מדאיגות המשאירות אותי סקפטית.
כמה זמן אתם כבר מנסים? שנה וחצי (טוב, קצת יותר)
האם אתן בודקות את תאריך הביוץ המדוייק באמצעות מקלונים, חום השחר או פשוט מחשבים בערך 14 יום מיום המחזור  - חום שחר ומקלוני ביוץ.
לפני שהתחלתם לנסות להרות האם ידעתם בכלל שקיימים הרבה זוגות שלוקח לא מעט זמן להרות? - בוודאי, מכירה רבות מהעבודה באותה הסירה או אחרי אותה הסירה.
שתפו איך אתן מעבירות את הזמן כדי לא לחשוב כל הזמן על להרות? - לימודים , קריאת ספרים, זמן איכות עם בעלי ובעלי החיים שלנו וספורט (מה שלא יוצא לי יותר מדיי לאחרונה)
איך אתן מפנקות את עצמכן? מה עושה לכן טוב? - ספר טוב ופרוזן יוגורט
איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג? - בכל מקום אפשרי, החברה היא הנקודה החשובה. היכן שהוא וטוב לו - טוב לי
לצפיה ב-'יואו פרוזן'
יואו פרוזן
27/05/2014 | 10:30
99
איך בא לי! חחח
לצפיה ב-'גם עונה '
גם עונה
27/05/2014 | 09:00
133
בת כמה את?  עוד חודש 28
כמה ילדים את רוצה?    אמרנו שנתחיל עם אחד ונראה איך זורם לנו
האם אתם עובדים על הריון ראשון, שני שלישי.....?   הריון ראשון
כמה זמן אתם כבר מנסים?   אנחנו עכשיו בניסיון הרביעי
עד כה מדדתי חום שחר והשתמשתי באפליקציה FF החודש החלטנו לעלות הילוך ובקרוב אני גם אתחיל לבדוק עם מקלונים. לא הייתי על גלולות והמחזור שלי הגיע כמו שעון שוויצרי ומאז שהתחלנו לנסות הוא החליט שהוא מתחיל לדפוק קטעים. שבוע הבא אני גם מתחילה דיקור סיני בתקווה שיעזור.
לפני שהתחלתם לנסות להרות האם ידעתם בכלל שקיימים הרבה זוגות שלוקח לא מעט זמן להרות?  בעלי עבר לפני גיוס ניתוח וירקולציה אז זאת מחשבה שתמיד עברה לי בראש שלא יהיה לנו קל.
עוד לפני שהתחתנתי אמא שלי התחילה לשלוח לי כל מיני כתבות במייל על זה שהפוריות בעולם המערבי הולכת ומדרדרת משנה לשנה ככה שזה משהו שכן חלחל ובגלל זה יום אחרי החתונה התחלנו לנסות.
שתפו איך אתן מעבירות את הזמן כדי לא לחשוב כל הזמן על להרות? האמתי שזה ממש קשה. עד כד עכשיו לי רק קשה להעביר את היואבים. החודש הזה מהי"מ הראשון אני כבר רוצה לעשות פסט פורווד לכמה שבועות קדימה.
איך אתן מפנקות את עצמכן? מה עושה לכן טוב? חודש שעבר הייתי בטוחה שאני בהריון ואז הבנתי שיש מלא מאכלים ומשקאות שאסור לגעת בהם. אז הפינוק שלי כרגע הוא לאכול מלא סושי, לשתות מלאאאא קפה וקולה זירו ולשתות קצת ביציאות כי מי יודע מתי אקלט ואצטרך לוותר על הכל לתקופה הקרובה.
איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג? אנחנו גרים במרכז ת"א ככה שלא חסרים לנו מקומות בילוי
לצפיה ב-'עונה'
עונה
27/05/2014 | 10:05
121
בת כמה את?
31.5
כמה ילדים את רוצה?
2-3
שני
כמה זמן אתם כבר מנסים?
שנה וחמישה חודשים
עד עכשיו בדקתי עם מקלוני ביוץ. מחודש הבא מתחילה סבב הזרעות, אז לא אצטרך יותר בדיקות ביוץ
בהריון הראשון לקח לנו 4 חודשים שאז זה נראה לי המון זמן (הייתי תמימה) ונחשפתי פה ושם לסיפורים על זוגות עם בעיות. בסבב הזה כמובן שנתקלתי בהרבה יותר זוגות וגם הגעתי לפורום הזה והבנתי שהמצב הרבה יותר מסובך.
בשנה ראשונה לניסיונות זה העסיק אותי, אבל ממש לא כל הזמן. עכשיו לא משנה מה אני עושה וכמה אני עמוסה בעבודה, אני כל הזמן חושבת רק על זה. כאילו יש לי שני מוחות - אחד אחראי על הדברים השוטפים שאני עושה (עבודה, בית וכד') והשני חושב כל הזמן אך ורק על הנושא של הריון. ושניהם עובדים במקביל.
מתה על סדרות, משתדלים כל שבת לעשות פעילות כייפית כמשפחה, לצאת לסרט/ מסעדה. שבוע הבא חופשה לצפון (אני מדרום). וגם לקיץ מתכננים טיול לחו"ל.
איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג? התייחסתי בתשובה קודמת
לצפיה ב-'עונה'
עונה
27/05/2014 | 10:05
87
בת כמה את?
31.5
כמה ילדים את רוצה?
2-3
שני
כמה זמן אתם כבר מנסים?
שנה וחמישה חודשים
עד עכשיו בדקתי עם מקלוני ביוץ. מחודש הבא מתחילה סבב הזרעות, אז לא אצטרך יותר בדיקות ביוץ
בהריון הראשון לקח לנו 4 חודשים שאז זה נראה לי המון זמן (הייתי תמימה) ונחשפתי פה ושם לסיפורים על זוגות עם בעיות. בסבב הזה כמובן שנתקלתי בהרבה יותר זוגות וגם הגעתי לפורום הזה והבנתי שהמצב הרבה יותר מסובך.
בשנה ראשונה לניסיונות זה העסיק אותי, אבל ממש לא כל הזמן. עכשיו לא משנה מה אני עושה וכמה אני עמוסה בעבודה, אני כל הזמן חושבת רק על זה. כאילו יש לי שני מוחות - אחד אחראי על הדברים השוטפים שאני עושה (עבודה, בית וכד') והשני חושב כל הזמן אך ורק על הנושא של הריון. ושניהם עובדים במקביל.
מתה על סדרות, משתדלים כל שבת לעשות פעילות כייפית כמשפחה, לצאת לסרט/ מסעדה. שבוע הבא חופשה לצפון (אני מדרום). וגם לקיץ מתכננים טיול לחו"ל.
איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג? התייחסתי בתשובה קודמת
לצפיה ב-'עונה :)'
עונה :)
27/05/2014 | 10:11
118
בת כמה את? 27
כמה ילדים את רוצה? 3-4
האם אתם עובדים על הריון ראשון, שני שלישי.....? ראשון :)
כמה זמן אתם כבר מנסים? מנסים כבר 7 חודשיים
האם אתן בודקות את תאריך הביוץ המדוייק באמצעות מקלונים, חום השחר או פשוט מחשבים בערך 14 יום מיום המחזור- מידי פעם בודקת עם מקלנוי ביוץ אבל לא באובססיה וחום השחר גם.
לפני שהתחלתם לנסות להרות האם ידעתם בכלל שקיימים הרבה זוגות שלוקח לא מעט זמן להרות? כן ידעתי מחברות שהיה קשה להם להיקלט.
שתפו איך אתן מעבירות את הזמן כדי לא לחשוב כל הזמן על להרות? קשה שלא לחשוב על זה.. אבל משתדלת להתעסק בדברים אחרים בשביל להסיח את הדעת.
איך אתן מפנקות את עצמכן? מה עושה לכן טוב? אמבטיה מרגיעה, שופיניג, סתם לשפוך את הלב עם חברה טובה או משפחה, ובישול כמובן !
איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג? ערב רגוע בבית, מסעדה, בית קפה וים/בריכה.
לצפיה ב-'מצטרפת למשפחה אם אפשר :)'
מצטרפת למשפחה אם אפשר :)
27/05/2014 | 13:29
133
בת כמה את? 30
כמה ילדים את רוצה? לפחות שניים
האם אתם עובדים על הריון ראשון, שני שלישי.....? שני, יש מתוקון בן שנה וחמישה חודשים בבית
כמה זמן אתם כבר מנסים? נסיון מספר ארבע (בודקת עוד יומיים אם אצליח להתאפק)
האם אתן בודקות את תאריך הביוץ המדוייק באמצעות מקלונים, חום השחר או פשוט מחשבים בערך 14 יום מיום המחזור - מחשבים, ובעיקר לפי זה שאני מרגישה את הביוץ בדרך כלל. מחזור סדיר מאד (25 יום), ועם הראשון השתמשתי בערכות ביוץ אז גם הבנתי שאני מרגישה את הביוץ מצויין ופשוט לא ידעתי קודם :) אז עכשיו מסתמכת על המידע מאז.
לפני שהתחלתם לנסות להרות האם ידעתם בכלל שקיימים הרבה זוגות שלוקח לא מעט זמן להרות?חסרת מושג לחלוטין הייתי :) אחר כך נחשפתי לפורום וככה הבנתי
שתפו איך אתן מעבירות את הזמן כדי לא לחשוב כל הזמן על להרות? שום דבר שאני עושה לא עוזר, חושבת על העניין באובססיביות, כל הזמן מנסה למנוע מעצמי לעשות עוד בדיקה.
איך אתן מפנקות את עצמכן? מה עושה לכן טוב? זמן איכות עם הקטנצ'יק והגדול שבבית (מחכה בקוצר רוח לקצת חופש), טלוויזיה וקולנוע אוהבת מאד (רמזור, משחקי הכס, איך פגשתי את אמא ובקטגוריית הסרטים גטקה, יסמין הכחולה (ובכלל כמה וכמה של וודי אלן), כוח משיכה, ממזרים חסרי כבוד, חומות של תקווה, הנסיכה הקסומה, סוויני טוד (וטים ברטון באופן כללי) וגם סרטי אנימציה יש להם מקום של כבוד בליבי כמו שרק :)
איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג? אוהבים לראות סרטים, מאז שיש לנו קטני לא ראינו הרבה סרטים ברצף, ועכשיו מתחילים לחזור לשגרה. מסעדות, טיולים, רביצה בחוף ובישולים, וגם שיפוצים בבית. בעצם אנחנו עושים הרבה דברים יומיומיים, בהתאם לעצת סבתו של בעלי לזוגיות טובה :)
לצפיה ב-'מצטרפת!'
מצטרפת!
27/05/2014 | 14:26
107
בת כמה את? 26

כמה ילדים את רוצה? 6/7/8

כמה זמן אתם כבר מנסים? חצי שנה

האם אתן בודקות את תאריך הביוץ המדוייק באמצעות מקלונים, חום השחר או פשוט מחשבים בערך 14 יום מיום המחזור   מקלונים

לפני שהתחלתם לנסות להרות האם ידעתם בכלל שקיימים הרבה זוגות שלוקח לא מעט זמן להרות? לא חשבתי שלזוגות בריאים לוקח הרבה זמן, ההריון הראשון שלי היה מיד בחודש הראשון, והשני אחרי חודשיים..

שתפו איך אתן מעבירות את הזמן כדי לא לחשוב כל הזמן על להרות? אני עסוקה כל היום, יש לי עסק עצמאי תובעני, יש ילדים, יש בעל, יש בית.. אף פעם לא משעמם, ברוך השם

איך אתן מפנקות את עצמכן? מה עושה לכן טוב? לצאת עם בעלי לצימר, ולבית קפה
איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג? כנ"ל
לצפיה ב-'עונה גם'
עונה גם
27/05/2014 | 14:35
116
בת כמה את? 28
כמה ילדים את רוצה? 3
האם אתם עובדים על הריון ראשון, שני שלישי.....? שני. בבית קטן בן שנה וחמישה חודשים.
כמה זמן אתם כבר מנסים?התחלנו החודש
האם אתן בודקות את תאריך הביוץ המדוייק באמצעות מקלונים, חום השחר או פשוט מחשבים בערך 14 יום מיום המחזור ? אני מרגישה בבירור ככאב בבטן כשאני מבייצת אז לא זקוקה לשיטות אחרות
לפני שהתחלתם לנסות להרות האם ידעתם בכלל שקיימים הרבה זוגות שלוקח לא מעט זמן להרות? נחשפתי לזה רק בפורום הזה לקראת ההריון הקודם, למזלי נקלטתי בחודש הראשון שניסינו.
איך אתן מפנקות את עצמכן? מה עושה לכן טוב? ריצה, רכיבה על אופניים, הסתלבטות מול הטלוויזיה ואוכל טוב
איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג? מטיילים, רואים סדרות, ובעיקר משחקים עם הקטן
לצפיה ב-'גם אני עונה :)'
גם אני עונה :)
27/05/2014 | 19:54
132
בת כמה את? עוד מעט 29..איזו זקנה!!!
כמה ילדים את רוצה? תמיד רציתי 3, אבל אם יהיה אפשרות...4 בשמחה!
האם אתם עובדים על הריון ראשון, שני שלישי.....? הריון ראשון ונחשק במיוחד
כמה זמן אתם כבר מנסים? אואה...שנה וחצי פלוס מינוס, לפני כמה חודשים עברתי הפלה. וכבר חודש אחרי התחלנו לנסות שוב..חבל"ז!
האם אתן בודקות את תאריך הביוץ המדוייק באמצעות מקלונים, חום השחר או פשוט מחשבים בערך 14 יום מיום המחזור - אני אישית עם מחזורים שבין 33 ל35 יום. לקח לי המון זמן להכיר את הגוף שלי, הפרשות פוריות וכמובן נעזרת בבדיקות ביוץ של איביי :) מה הייתי עושה בלעדיהם?!
לפני שהתחלתם לנסות להרות האם ידעתם בכלל שקיימים הרבה זוגות שלוקח לא מעט זמן להרות? ידעתי שיש...לא חשבתי שזו תהיה בכמות כזו גדולה וכמבן לא האמנתי שזה יקרה לי אחרי כל סיפורי אמא של "נכנסתי להריון בפווו"  
שתפו איך אתן מעבירות את הזמן כדי לא לחשוב כל הזמן על להרות? אוהבת לראות סדרות וסרטים. הפח הגדול גם מעביר לי יופי של זמן!!!  נורא אוהבת שופינג - חבל שאני לא הבת של רוטשילד, מסעדות ובשבילי לבשל זו תרפיה. חולה על אפייה במיוחד!
איך אתן מפנקות את עצמכן? מה עושה לכן טוב? מכינה לי איזה עוגה שאני אוהבת, כל 3 שבועות הולכת ועושה ציפורניים בכייף.
איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג? אוהבים נורא לטוס לחו"ל ועושים את זה לפחות פעם בשנה. אוהבים ללכת לקולנוע באמצע השבוע, מסעדות, לטייל עם הכלבה שלנו ובתכלס...אין כמו להתכרבל במיטה ולראות סדרה טובה עם איזה גלידה טעימה ולצחוק ביחד..
לצפיה ב-'עונההההההההההה'
עונההההההההההה
27/05/2014 | 20:16
137
בת כמה את? 26
כמה ילדים את רוצה? לפחות 2 אם יתאפשר אז 3
כמה זמן אתם כבר מנסים? שנה
האם אתן בודקות את תאריך הביוץ המדוייק באמצעות מקלונים, חום השחר או פשוט מחשבים בערך 14 יום מיום המחזור---------
בכל הדרכים האפשריות ומעקב זקיקים, אין לי ביוץ טבעי בכלל החודש מתחילים זריקות אחרי 2 טיפולים כושלים של איקקלומין (שלא הניבו אפילו ביוץ)
לפני שהתחלתם לנסות להרות האם ידעתם בכלל שקיימים הרבה זוגות שלוקח לא מעט זמן להרות? כן , גם הייתה לי תחושה שאני אהיה בינהם עם ממוצע של מחזור בחצי שנה די הנחתי שמשהו לא תקין, כמובן שזה לא הפריע לי כל כך כשלא תכננתי הריון.
שתפו איך אתן מעבירות את הזמן כדי לא לחשוב כל הזמן על להרות? קשה, אני דיי בזה כל היום. בין הטיפולים הפורומים והנשים בהריון שמסביבי, קשה.
איך אתן מפנקות את עצמכן? מה עושה לכן טוב? לשבת עם חברות לחפור בשטויות שלהן קצת משכיח את צרותי.
איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג? בעיקר במיטה בזמן האחרון אבל בדר"כ סרטים ארוחה משותפת מדברים על הא ודה. היינו בצימר לפני שבוע והיה נחמד קצת להתרחק מהכל, במיוחד שזה לפני הטיפול אז נרגעתי קצת לפני הלחץ שמתקרב.
לצפיה ב-'עונה גם'
עונה גם
27/05/2014 | 21:38
119
בת כמה את?בת 31
כמה ילדים את רוצה? בתור משהיא שגדלה בתור בת יחידה עד גיל 18 אני מאוד רוצה משפחה גדולה ואשמח מאוד ל4 ילדים. בנתיים בעלי מתעקש על 3   
האם אתם עובדים על הריון ראשון, שני שלישי.....?  עובדים במרץ על הריון שני
כמה זמן אתם כבר מנסים? כרגע עובדים חודש שני אבל קדמו לכך 6 חודשים ללא הצלחה ו6 חודשים פגרה בגלל הדבקה CMV
האם אתן בודקות את תאריך הביוץ המדוייק באמצעות מקלונים, חום השחר או פשוט מחשבים בערך 14 יום מיום המחזור . חישוב לפי מחזור לא יעבוד אצלי כי הביוץ שלי מאוחר. אני בודקת חום שחר ומבצעת גם מעקב זקיקים לצורך זיהוי הביוץ לצורך תזמון לקחת פרוגסטרון במידת הצורך
לפני שהתחלתם לנסות להרות האם ידעתם בכלל שקיימים הרבה זוגות שלוקח לא מעט זמן להרות? ידעתי אבל לא שזה כול כך נפןץ וברמה כזו
שתפו איך אתן מעבירות את הזמן כדי לא לחשוב כל הזמן על להרות? בהריון הראשון זה הדבר היחיד שהעסיק אותי. היום יש עבודה וגוזל בבית כך שחושבת על זה בעיקר בערב
איך אתן מפנקות את עצמכן? מה עושה לכן טוב? הרבה זמן לא פינקתי את אצמי ברמה שאפילו לא יודעת מה לכתובץ בהחלט משהו שדרוש תיקון דחוף
איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג? אני ובעלי מאוד אוהבים לראות סדרות יחד, ללכת למסעדות ובעיקר סושי שבתקווה יהיה מחוץ לתחום בקרוב ולטייל בארץ ובעולם

לצפיה ב-'עונה'
עונה
28/05/2014 | 03:55
127
למרות שאני בעיקר סמויה כאן

אני בת 32.
אנחנו רוצים להתחיל מילד אחד ואז לראות... אנחנו לא גרים בארץ וכאן ילד אחד זה די מקובל, ואנחנו די נוטים לזה, אבל אנחנו לא מתחייבים כרגע
עובדים על הריון ראשון.
אני כנראה בהריון, נכנסנו להריון בחודש הראשון שבו ניסינו.
לא בדקתי את תאריך הביוץ, אבל היה לי מחזור מאוד סדיר, אז היה לי ניחוש מושכל מתי הוא.
ידעתי שעשוי לקחת זמן להיכנס להריון, ולמעשה אני ממש מופתעת שזה קרה מיד. אני עדיין מחכה לבדיקת דופק (שבוע הבא!) לראות שזה אמיתי...
לצפיה ב-'פורום טיפול זוגי ומשפחתי ב'
פורום טיפול זוגי ומשפחתי ב|תפוז|
( לעמוד שלי בתפוז )
26/05/2014 | 11:53
7
|לב|המועקה הזאת שנופלת על כל אחד מאיתנו בשלב זה או אחר של השבוע, החודש או השנה יכולה להשפיע עלינו ולשבש כל אחד מההיבטים בחיינו.
הפתרון לא תמיד צריך להיות בפסיכולוג או כדורים, אלא בקיומו של מקום שבו אפשר לפרוק את מה שיושב לנו על הלב, בלי שיצקצקו וישפטו אותנו. מקום כזה שאפשר פשוט להוציא את מה שמציק לנו.

בפורום טיפול זוגי ומשפחתי, תוכלו להתייעץ בכל שאלה, בעיה, או התלבטות בנוגע לחייכם הפרטיים.

אל תשמרו את הדברים בלב, בואו להתייעץ כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי
פונדקאות מנור מדיק
פונדקאות ישראלית בחו"ל
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה