לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1925519,255 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

לצפיה ב-'קשקשת ברשת-מלחמה'
קשקשת ברשת-מלחמה
11/07/2014 | 21:04
30
70
לצפיה ב-'קשקשת בנושא אחר...'
קשקשת בנושא אחר...
12/07/2014 | 23:06
20
174
www.mat.co.il/hUe
אומנם זאת כתבה שמישהי שהייתה בטיפולי פוריות כתבה, אבל נראה לי מיועדת לכל מי שמחכה להריון.
העבירו לקרובים. הם בסוף יבינו
לצפיה ב-'כל כך נכון'
כל כך נכון
12/07/2014 | 23:34
19
93
בידוק דיברתי על החברה הזו שהרגיזה אותי עם ה״הכול מלחץ״ שלה, וגם הסיפורים על מבוגרות שהרו מצד אחד מנחמים אותי ומצד שני מעצבנים כי אנשים חושבים שאפשר בקלילות ללדת בגיל 43 או 45 וזה פשוט לא נכון. וגם הקוסמטיקאית לי שאמרה לי שרק צריך להיות רגועה וסיפרה על מישהי שלא הלך לה בהזרעות, הייתה לה ציסטה ובסוף הרתה טבעי. מה לעשות שזה לא קורה לכולן.
ואני מתה על ה״את לא רוצה את זה באמת״. איזו מטפלת אלטרנטיבית אמרה לי פעם שאין לי זוגיות כי כנראה אני לא באמת רוצה, בעוד שעבודה יש לי, אז סימן שבאמת רציתי. ואני חיפשתי ונפלתי על כאלו טיפוסים איומים וכו׳, ומה לעשות, שעם העבודה באותה תקופה היו לי יחסי אהבה-שנאה שלא הייתי רוצה בזוגיות, מעבודה כשנמאס אפשר לשדרג ולעבוד הלאה, בנישואים לא עושים את זה! אמנם יש דרגה של פשרה אבל בעבודה אפשר להתפשר הרבה יותר.
יש גם את כל אלה שטוענים שאת מזמנת לך דברים מהיקום לתוך החיים, אז שוב, זה כאילו את אשמה בזה שהגיע אלייך משהו שלא רצית. ומה, מי שנפגע מטיל ביקש טיל? אנשים משגעים אותי עם הדברים האלה.
בקיצור, מרגיז בכלל לשמוע שיש אנשים שאומרים כאלה דברים לנשים בטיפולים.
לצפיה ב-'גם לי קרה לא פעם'
גם לי קרה לא פעם
12/07/2014 | 23:41
18
82
שאמרו לי על כל מני דברים "את לא באה רוצה"... חלאס עם הפסיכולוגיה בגרוש הזאת! צאו לי מהוריד
בדיוק אתמול התחילו לשאול אותי על ילדים ועל ניסיונות ועוד... ואני ברוב נחמדותי עונה בעדינות. ובעלי, בד"כ בן אדם חביב חח עונה בכל כך תקיפות (בלי להרים את הקול ועם מבט כזה חודרני) חזרה: "באיזה עולם אתן חושבות שזה בסדר להיכנס לרחם של אשתי? אני נכנס לך לרחם??" "צודק... סליחה"...
ושוב, לא רק נשים בטיפולים אלא בכלל. כבר דיברנו על זה פה רבות כמובן, לא מפסיקים להיכנס לחיים של אחרים...
לצפיה ב-'בלתי נסבל...'
בלתי נסבל...
12/07/2014 | 23:47
17
62
אני בתור בסופר מוצאת את עצמי מתדיינת עם אנשים על הריון. אני גרה במקום שכולם מכירים את כולם ולא ברור להם איך אני נשואה עוד מעט שנתיים בלי הריון. אני משדרת בלי לחץ והם בשלהם ''אחר כך שתרצי לא בטוח שילך...'' מה אתם אומרים?! שתחררו לי מהרחם!!
אגב- כל הכבוד לבעלך!
לצפיה ב-'חצופים'
חצופים
12/07/2014 | 23:49
16
63
בסופר עוד.. לא פחות ולא יותר.
כן, אני מתה על זה שהוא מגן עליי חח
לצפיה ב-'כן בסופר...ועוד'
כן בסופר...ועוד
12/07/2014 | 23:52
15
64
אמא שלי משתפת איתם פעולה...אין לתאר.
למזלי אני עוד לא הגעתי למצב שבעלי צריך להגן עליי. הוא לא נמצא איתי בסיטואציות כאלה.
במשפחה לא שואלים יותר מדיי. נותנים לנו אוויר. הם מתרכזים כנראה בלידה ההולכת וקרבה של אחותי הגדולה. וטוב שכך...מקנה לי קצת שקט לזמן הקרוב עד שיגיע הבקרוב אצלך ששנוא עליי כל כך.
לצפיה ב-'וואי ה"בקרוב אצלך"'
וואי ה"בקרוב אצלך"
12/07/2014 | 23:56
14
61
הנורא הזה... כאילו מה? ואם אני לא רוצה? ואם אני בטיפולי פוריות? כל כך חסר רגישותתתת סתמו ת'פה כבר!!!
חחח אמהות הן כאלו. למרות שזה לא העניין שלה גם.
ושתביני, שאלו אותנו סתם בנות שאנחנו מכירים שלום שלום בטיול... לא מישהו שיש מה לדון איתו על זה. והן עוד יזמו את השיחה. "נו שירן, לא שואלים אותכם כל הזמן בשפחה?... בעלי חרדי לשעבר. אז אצלם ילדים זה דבר שבשגרה.
אני אסתובב עם הכתבה הזאת בתיק, ואחלק לאנשים.
לצפיה ב-'לאנשים כאלה שאני לא מכירה '
לאנשים כאלה שאני לא מכירה
13/07/2014 | 00:04
13
59
ובכלל מעזים לשאול אותי אני אומרת ''אולי אני מנסה ולא הולך לי?!'' נותנת להם להחוויר ואז כדי לצאת מהמצב הלא נעים אני אומרת ''סתאאאם...''
פעם בעבודה צחקתי על זה ואמרתי שלא עובר יום מבלי שמישהו זורק הערה ואז אחד העובדים שהוא במקור מאיטליה אמר לי שרק בישראל ככה חוצפנים שאצלהם באיטליה לשאול בנאדם במה הוא עוסק למחייתו נחשב כחוצפה אז קל וחומר לשאול על הריון.
בא לי להיות איטלקיה רק לתקופה הזו של הניסיונות;)
לצפיה ב-'תני לי להגיד לך'
תני לי להגיד לך
13/07/2014 | 00:17
1
57
שלא רק שם! בכל אירופה, ובארה"ב. לא שואלים אנשים על העניינים הפרטיים שלהם...
ולמה רק בתקופת הניסיונות?
לצפיה ב-'חחח צודקת:)'
חחח צודקת:)
13/07/2014 | 00:31
20
לצפיה ב-'ממש מעצבן אותי'
ממש מעצבן אותי
13/07/2014 | 18:11
10
44
לקרוא מה אמרו לך. מה זה עסקם מתי תיכנסי להריון? ומאיפה אם יודעים אם הולך לך או לא? אוף אני ממש מתעצבנת בשבילך.

לא ידעתי שבאיטליה זה נחשב ללא מנומס, מעניין... אבל אני יודעת שבארץ שואלים אותך כמה אתה מרוויח ובחו״ל זה נחשב לחוצפה גדולה.  וידיד שלי מאוסטרליה אפילו לא ידע אם לאחותו יש בן או בת בבטן, וזה ממש נראה היה לו לא עניינו. יש כזה הבדל... אני לא אומרת שצריך להגזים, אבל אנשים בארץ באמת דוחפים את האף להמון מקומות שלא צריך.
חשבתי שבקרוב אצלך זה קטע עם חתונות, לא ילדים... מתברר שגם וגם.
לצפיה ב-'מאז שהתחתנתי'
מאז שהתחתנתי
13/07/2014 | 18:31
5
66
כל שני וחמישי שואלים אותי. אני נשואה כבר 3 וחצי שנים. תעשי חשבון כמה פעמים שאלו אותי, וכמה פעמים אמרו לי "בקרוב אצלך"...
אמא שלי חח התחילה לדבר עם אשתו של בן דוד שלי על זה שאני לא רוצה ילדים עכשיו ושתדבר איתי על זה... החוורתי. כולם כל הזמן מדברים על ההריון שלי חוץ ממני. ולא יודעים כמה כואב לי בפנים. מה שאני אגיד שאני רוצה וזה קשה ולוקח זמן?! אם אני אגיד כזה דבר עוד יותר ידברו עלי כל היום. אגב אצלנו במשפחה אין גבולות בכלל. כל דבר מתערבים, כל דבר שואלים, כל דבר מחטטים. 3 דודות שלי אמרו לי בלי להתבלבל פעמיים כמה השמנתי... אחת אמרה "השמנת מסיבה טובה או סתם"?
בקרוב אצלך זה מזעזע, אין לי מילים. גם לפני שרציתי ילדים או לא יודעת מה, בחיים לא אמרתי את זה כי אני יודעת שזה חסר רגישות. ביטוי ישראלי מעצבן...  
לצפיה ב-'וואו נשמע ממש קשה'
וואו נשמע ממש קשה
13/07/2014 | 21:38
4
50
גם המשפחה הקרובה לא יודעת?
מעצבן לשמוע כמה אנשים נדחפים וחסרי רגישות. אני הייתי אומרת להם משהו ושותלת אותם, אבל זאת אני.
לצפיה ב-'ממש לא'
ממש לא
13/07/2014 | 22:35
3
43
אבוי אם הם ידעו... קודם כל, כל המשפחה הקרובה והרחוקה וגם מי שלא משפחה ידע אחר כך... יתחילו לחפור לי, להטיף לי, להגיד לי מה לעשות, לעקוץ אותי, להגיד לי "את רואה? למה חיכית? למה לא הבאת ילדים ישר כשהתחתנת? עכשיו זה יחזור אלייך". פשוט בלתי אפשרי להגיד. אני לא משתפת אותם בכלום בחיים שלי. יש אנשים שהם כמו משפחה שלי ואותם כן אפשר לשתף. לצערי לא בורכתי במשפחה מפרגנת.
לצפיה ב-'חיכית למה? לגיל 24?'
חיכית למה? לגיל 24?
13/07/2014 | 23:58
2
46
אנשים לא נורמליים, סליחה שאני אומרת.
חבל שהם כאלה, אבל אני בטוחה שאת מכירה ויודעת עם מי אפשר לדבר ועם מי לא.
לצפיה ב-''
14/07/2014 | 07:17
1
35
ספרי לי על זה. לא שפויים...
לצפיה ב-'ממש...'
ממש...
14/07/2014 | 22:24
13
אני מסכימה שלא צריך לחכות יותר מדי, אבל בשנות העשרים שום קשיים בפוריות לא קשורים לגיל. מה לעשות, לפעמים יש קשיים שלא קשורים לגיל. אנשים צריכים סדרת חינוך בנושא הזה... בעצם בכל מיני נושאים
לצפיה ב-'כן זה באמת מעצבן!!'
כן זה באמת מעצבן!!
13/07/2014 | 18:49
3
49
באמת שלא עובר יום מבלי שאני שומעת לפחות 5 פעמים מה קורה עם תינוקי...
לצפיה ב-'נראה לי מישהו יגיד לי משהו כזה'
נראה לי מישהו יגיד לי משהו כזה
13/07/2014 | 21:38
2
50
אני מה זה אשתול אותו וזה בכלל לא האופי שלי בדרך כלל.
לצפיה ב-'אני משתדלת לשמור על איפוק.'
אני משתדלת לשמור על איפוק.
13/07/2014 | 21:56
1
43
בכל זאת שומר לי קצת על השפיות.
גם לא רוצה שיתחילו לדבר וזה. מעדיפה כרגע לספוג את העצבים לעצמי-מקסימום לפרוק עם בעלי אחר כך בלילה:)
לצפיה ב-'כל אחת כמובן צריכה לעשות מה שמתאים לה '
כל אחת כמובן צריכה לעשות מה שמתאים לה
13/07/2014 | 21:57
27
לצפיה ב-'בן או בת עזרה דחוף!!!!!!!!!!!'
בן או בת עזרה דחוף!!!!!!!!!!!
10/07/2014 | 12:30
8
348
היי בנות
אני ובעלי מתכננים ילד נוסף , האמת שאנחנו כבר התחלנו לנסות ...
יש לי פתאום חשק מטורף לבת ( אחרי בן )
עשיתי חיפושים באינטרנט ראיתי כל מיני שיטות מאכלים, תנוחות, מחזוריות וכו'...
הגעתי לאתר של מיכל נעים והאמת שלא גיבשתי דיעה ...
חייבת עצה דחוף!!! אם מישהי שמעה או ניסתה או מכירה או אפילו סתם בא לה לחוות דיעה זה יעזור לי מאוד ...
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'שמעתי ש״מיכל נעים״ על הפנים '
שמעתי ש״מיכל נעים״ על הפנים
10/07/2014 | 13:49
1
227
לא מומלץ!
לצפיה ב-''
10/07/2014 | 14:07
146
כך יעשה לפרסומת הסמויה!!
לצפיה ב-'האמת הכל עבודה בעיניים'
האמת הכל עבודה בעיניים
10/07/2014 | 14:27
2
188
פרסות או לא, אני בטוחה שהיא לא מספרת את זיפורי הכישלון שלה
לצפיה ב-'הבנתי שלשיטות האלה '
הבנתי שלשיטות האלה
10/07/2014 | 16:41
1
133
יש השפעה קטנה,אבל זה ממש לא מאה אחוז.
לצפיה ב-'כוונתי שלשיטות של תזונה'
כוונתי שלשיטות של תזונה
11/07/2014 | 20:22
61
וכו׳ יש איזו השפעה קטנה. באתר הזה הסתכלתי וזה נראה טיפשי ביותר.
לצפיה ב-'שטויות במיץ עגבניות וגזלה של כסף!!'
שטויות במיץ עגבניות וגזלה של כסף!!
10/07/2014 | 21:49
111
פשוט רמאות
לצפיה ב-'בוקר טוב אני הייתי גם בקטע של מין מסויים'
בוקר טוב אני הייתי גם בקטע של מין מסויים
13/07/2014 | 07:46
124
לאחר 2בנות הייתי במעקב של זקיקים במשך 9חודשים ובמשך 4חודשיםנכל פעם שהגיע הביוץ לא הצליח עד שבחודש האחרון כבר התפספס כי נסענו לאילת ואני ובעלי החלטנו יאללה מה שיהיה יהיה ןנכנסתי להריון ועכשיו נחכה ונראה מה יצא בכל אופן נישמח מכך מין שיצא באמת הכי חשןב שיהיה בריא
לצפיה ב-'אשכרה פרסומת סמויה..'
אשכרה פרסומת סמויה..
14/07/2014 | 11:19
28
לצפיה ב-'בטא פסים דופק שרשרו לכאן'
בטא פסים דופק שרשרו לכאן
11/07/2014 | 21:03
27
151
לצפיה ב-' בטא 120!!! '
בטא 120!!!
13/07/2014 | 12:49
5
264
זה טוב? רע? לא נורא?
לצפיה ב-'זה טוב!'
זה טוב!
13/07/2014 | 14:17
2
146
מזל טוב!!
באיזה יוא"ב את?
לצפיה ב-'אני לא יודעת איזה '
אני לא יודעת איזה
13/07/2014 | 15:36
1
151
יוא"ב כי לא הצלחתי לזהות ביוץ החודש, אבל אני יו"מ 30...
לצפיה ב-'אני לא מהמבינות הגדולות'
אני לא מהמבינות הגדולות
13/07/2014 | 17:26
122
אבל נראה לי שאז זה בערך יוא"ב 15 שבה בסדר גמור.. לדעתי..
לצפיה ב-'מזללללל טובבב ! '
מזללללל טובבב !
13/07/2014 | 14:41
81
עגול ותקין !
לצפיה ב-'זה מזל טוב!!! '
זה מזל טוב!!!
13/07/2014 | 17:41
53
שימשיך תקין!
לצפיה ב-'בטא נמוך-דחוף'
בטא נמוך-דחוף
13/07/2014 | 15:50
5
252
איחור של יומיים-שלושה  במחזור. היום בבוקר עשיתי בטא, ויצא 22.
השוותי להריונות קודמים, ויצא מאד נמוך. האם מישהי יודעת יודעת לתת לי יותר מידע? האם מישהי חוותה כזו התחלה של הריון?
אוף, אני ממש לחוצה
לצפיה ב-'אני לא מומחית אבל '
אני לא מומחית אבל
13/07/2014 | 17:42
1
158
אני חושבת שהיו כאלה שהתחילו עם בטא נמוך והיה תקין. נראה לי שהכי כדאי זה לבדוק הכפלה בעוד יומיים, לא? תקנו אותי אם אני טועה.
לצפיה ב-'אני תמיד אוהבת להזכיר'
אני תמיד אוהבת להזכיר
13/07/2014 | 19:54
125
את אותה אחת עם בטא 7. לדעתי היא כבר ילדה...
לצפיה ב-'בדקת ביוץ?'
בדקת ביוץ?
13/07/2014 | 19:07
2
108
אם בייצת מאוחר זה בטח מסביר את זה.
לצפיה ב-'תודה, מה זה מאוחר?'
תודה, מה זה מאוחר?
13/07/2014 | 19:22
1
88
למתי יכול להתאים בטא כזה? הטבלאות מאד מבלבלות, כי יש טווחים מאד גדולים. למשל שבוע חמש זה בין 18 לכמה אלפים....?!?? בכל אופן כבר לקחתי הפניה לבדיקה עוד יומיים...רק חשבתי שאולי יש מישהי שיודעת על הריון שהתחיל ככה והיה תקין....
לצפיה ב-'הטבלאות זה סתם...'
הטבלאות זה סתם...
13/07/2014 | 19:29
74
אני מכירה מישהי מהפורום שהתחילה בבטא 7 והיה לה הריון תקין.
אם את בטוחה במועד הביוץ אז איחור של יומיים זה ערך נמוך מאוד. חשוב לבדוק הכפלה.
לפי התשובה שלך כנראה שאין לך מושג מתי בייצת, וביוץ מאוחר יכול להיות גם איחור שבוע ואז יוצא שאת בכלל לא באיחור.
תעשי הכפלה ותהייה חכמה יותר. בלי פאניקה ולחץ כי יש סיכוי מאוד גבוהה שמדובר בהריון תקין.
בהצלחה
לצפיה ב-'באתי לפזר אבקת דופק '
באתי לפזר אבקת דופק
14/07/2014 | 08:59
5
174
אתמול היינו בבדיקת דופק אצל הרופאה.
נצפה דופק בגרגיר הקטן שנמצא בבטן שלי. היה מרגש
אני כל הזמן מנסה לחשוב מה עשינו שונה החודש הזה מחודשים אחרים ואין לי באמת תשובה.
חודש לפני שנקלטתי היה הריון כימי שבעקבותיו הגיע מחזור של כמעט שבועיים.
לאחר המחזור הזה, בתקופה של הביוץ, במדידות חום השחר לא הייתה עלייה בטמפרטורה והחלטתי שזה כנראה חודש ללא ביוץ (נפוץ מאוד אחרי הריון כימי).
אז החלטתי שהחודש משחררים ושאין מה לעשות ושחודש הבא נתחיל מחדש ובסוף איכשהו כן נקלטתי.
אז אני יודעת שזאת הקלישאה הכי גדולה פה בפורום אבל הטיפ שלי אליכן הוא פשוט לשחרר ולהיות רגועות.
בקרוב אצלכן!
לצפיה ב-'מזל טוב!!! שימשיך ככה, תקין וטוב!'
מזל טוב!!! שימשיך ככה, תקין וטוב!
14/07/2014 | 11:08
55
אומרים שהרבה פעמים נקלטים אחרי הריון כימי.
לצפיה ב-'איזה מרגש!!'
איזה מרגש!!
14/07/2014 | 13:07
43
שימשיך עגול ומושלם!!
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
16/07/2014 | 11:01
8
לצפיה ב-'קודם מזל טוב '
קודם מזל טוב
20/07/2014 | 16:03
1
9
שאלה.. איך ידעת מתי יהיה הביוץ אחרי ההריון הכימי?כמה זמן אחרי תחילת המחזור התחלתם לקיים?שואלת כי היום גיליתי שגם אני עם הריון כימי.. עדיין לא קיבלתי אבל מאמינה שאקבל  בקרוב. ואומרים שנקלטים מהר אחר כימי..
לצפיה ב-'זה היה חודש מטורף'
זה היה חודש מטורף
21/07/2014 | 09:51
9
זיהיתי את הביוץ רק בדיעבד אחרי שהייתה עלייה די איטית ולא ברורה בחום השחר
הביוץ נדחה לי באיזה 10 ימים בגלל הכימי, כבר התחלתי לחשוב שזה חודש ללא ביוץ
מנגד שמעתי על בנות שהביוץ דווקא הקדים להן אחרי כימי
ככה שאין חוקים
החלטנו מראש שהחודש הוא חודש לא רגיל ושכנראה לא יצא ממנו כלום
לא מבינה איך נקלטתי בסוף... הבנתי שאומרים שאחרי הריון כימי אז גוף האישה יותר פורה
מחזיקה לך אצבעות!
לצפיה ב-'עדכון שחיכיתי שיגיע זמנו..'
עדכון שחיכיתי שיגיע זמנו..
11/07/2014 | 12:06
8
349
היי בנות, לפני שנה + הסתובבתי וקראתי בפורום הזה מלא, הוא היה נקודת אור בתקופה לא פשוטה.
בחודש נובמבר גילינו שנקלטתי בסבב ראשון של טיפולי IVF אחרי שנתיים של נסיונות (טבעיים והזרעות).
ההריון היה לא פשוט מתחילתו. הוא התחיל כתאומים, הפך לשלישייה ובהמשך נאלצנו לדלל תאומים זהים ולהשאר עם עוברית אחת שגם לא ממש הקלה על תקופת ההריון
בשבוע 30 יצאתי לשמירת הריון של חודש וחצי אחרי שקיבלתי צלסטון להבשלת ריאות למקרה ש... (צוואר הרחם היה קצר מאוד). בהמשך גם היה חשש לירידת מים מה שהתברר כאזעקת שווא (למרות שמיטסט זיהה מי שפיר!).
אחרי חודש וחצי חזרתי לעבודה, בשבוע 36. יום למחרת לא הרגשתי תנועות עובר, בבית חולים בדקו שלוש פעמים עד שהיו מרוצים מהתוצאה.
למחרת שוב לא הרגשתי תנועות עובר אבל הייתי בטוחה שאני פשוט היסטרית כמו כל תקופת ההריון. בהמשך הבוקר, כשאני בעבודה התחלתי להרגיש כאבי בטן מאוד חזקים. לא צירים אלא כאבים חדים ללא הפוגה. אחרי שעתיים החלטתי לחתוך הביתה כי פחדתי שמשהו לא תקין, גם אין תנועות וגם כאבים..
נסענו לבית חולים, תוך 10 דקות הכניסו אותי לחדר לידה והתחילו בזירוז לידה.
כל הלידה היה לי חום ולה היה דופק מאוד גבוה ופשוט חיכינו שהזירוז ישפיע והיא תצא. אחרי 12 שעות בדיוק יצאה לאויר העולם ביתנו הבכורה במשקל של 2.800 קילו בשבוע 36.
ילדתי לפני שבועיים ואנחנו עדיין מתרגלים למצב החדש המעייף והמספק.
וכמובן, למרות העייפות אני כבר חושבת על הפעם הבאה שאחזור לשתף בניסיונות החדשים.
שיהיה בהצלחה לכולכן ושהייה קצרצרה בפורום הזה.
שבת שלום
לצפיה ב-'ואוו מרגש!'
ואוו מרגש!
11/07/2014 | 12:46
68
מזל טוב!
סיפור מרגש, מעודד ומעניק תקווה!
תהנו מהמשפחה החדשה שיצרתם!
בריאות, אושר ואהבה!
לצפיה ב-'וואו'
וואו
11/07/2014 | 13:17
44
איזה סיפור!  מרגש מאוד. לא הכרתי אותך כי אני פה רק מס' חודשים אבל כיף לשמוע על כל הצלחה. המון מזל טוב ואושר עם הקטנה.
לצפיה ב-'אני זוכרת אותך. איזה כיף'
אני זוכרת אותך. איזה כיף
11/07/2014 | 13:51
55
שחזרת לעדכן אותנו!!! שיהיה המון מזל טוב;)
לצפיה ב-'המון מזל טוב!'
המון מזל טוב!
11/07/2014 | 18:31
26
תיהני מהקטנה ושיהיה קל יותר בפעם הבאה
לצפיה ב-'כל כך שמחה בשבילך!!!!'
כל כך שמחה בשבילך!!!!
11/07/2014 | 18:32
49
איזה כיף לשמוע בשורה משמחת למרות הדרך הקשה שעברתם....
אני זוכרת אותך ואת ההודעות שלך ובאמת שאני בשוק שעברו כבר 9 חודשים כמעט מהודעות הבטא שלך.... מאמי המון בהצלחה עם הקטנטנה, תגדלו אותה בנחת ותהנו מכל רגע.... ולחודשים הקרובים מאחלת לכם המון מון שעות שינה :)
לצפיה ב-'וואוו מזל טוב '
וואוו מזל טוב
11/07/2014 | 23:10
23
זוכרת....
בעיקר שבסופו של יום אתם מחזיקים בידיכם תינוקת בריאה והכל תקין.
המון אושר
לצפיה ב-'גם אני זוכרת אותך, מזל טוב!!'
גם אני זוכרת אותך, מזל טוב!!
12/07/2014 | 15:02
33
מרגש ומשמח לשמוע שהסתיים בידיים מלאות ובריאות - הכי חשוב
לצפיה ב-'בשעה טובה :)'
בשעה טובה :)
12/07/2014 | 21:41
38
אני זוכרת את הודעת ההריון שלך. הזמן טס!
תהני מההורות והחיים החדשים.
לצפיה ב-'חיבוקים וקיטורים לסופש'
חיבוקים וקיטורים לסופש
11/07/2014 | 21:02
43
125
המשך>>
לצפיה ב-'בהריון? כן\לא לסופש'
בהריון? כן\לא לסופש
11/07/2014 | 21:00
49
לצפיה ב-'שאלות ו התייעצויות לסופש'
שאלות ו התייעצויות לסופש
11/07/2014 | 20:59
49
146
המשך>>
לצפיה ב-'רפואי וטיפולייט לסופש'
רפואי וטיפולייט לסופש
11/07/2014 | 20:58
17
לצפיה ב-'מבייצות יחד לסופש'
מבייצות יחד לסופש
11/07/2014 | 20:58
16
79
לצפיה ב-'הזוי קצת.. ביוץ הקדים בשבוע '
הזוי קצת.. ביוץ הקדים בשבוע
12/07/2014 | 11:58
7
183
אני אמורה לבייץ רק בעוד שבוע (כפי שהיה ב-7 החודשים האחרונים), אני גם תמיד מרגישה את הביוץ טוב-טוב עם כאבים חזקים ואין סיכוי לפספס אותו (כולל בדיקות חיוביות שעוד שניה הפס יוצא מהסטיק ).
בימים האחרונים היו לי הפרשות כמו לפני ביוץ ומקודם החלטתי לבדוק סתם מה קורה. אז המקל יצא חיובי ביותר. אין לי כאבים כמו בדרך כלל ולא כלום.
מה קורה פה??
בשבוע האחרון בכלל לא קימפרנו
לצפיה ב-'מה אורך המחזורים שלך? באיזה יו״מ את?'
מה אורך המחזורים שלך? באיזה יו״מ את?
12/07/2014 | 14:56
6
76
שללת הריון (כלומר אם המכשפה למשל לא הייתה אופיינית בפעם האחרונה)?

בהצלחה
לצפיה ב-'תודה! אני ביומ 15'
תודה! אני ביומ 15
12/07/2014 | 16:49
5
90
המחזורים שלי בדרך כלל 35 ימים. אני בדרך כלל מבייצת ביו״מ 21-22...
המחזור האחרון היה רגיל למיטב זכרוני. ..
לצפיה ב-'זה בסדר גמור...'
זה בסדר גמור...
12/07/2014 | 18:46
78
טוב שבדקת ביוץ ויאללה לקמפר עכשיו... הביוץ ממש קרוב ויש סיכוי שאם תקמפרו היום זה יתפוס.....
לצפיה ב-'נשמע סבבה'
נשמע סבבה
12/07/2014 | 19:35
3
71
יכול להיות שהביוץ עצמו יהיה מחר-מחרתיים , אני יודעת שלפי הרפואה הסינית דווקא מעדיפים מחזורים קצרים יותר מאשר ארוכים. תהנו בקמפורים ובהצלחה!
לצפיה ב-'תודה! הלוואי '
תודה! הלוואי
12/07/2014 | 21:41
2
47
זה קיצר לי את הציפייה בשבוע שזה כבר טוב
אין כמו ביוץ בהפתעה
לצפיה ב-'לגמרי '
לגמרי
13/07/2014 | 08:49
18
לצפיה ב-'הכי טוב! פחות להמתין...'
הכי טוב! פחות להמתין...
13/07/2014 | 21:59
30
מחזיקה אצבעות לחודש מנצח!
לצפיה ב-'כאבי מחזור סביב הביוץ?'
כאבי מחזור סביב הביוץ?
12/07/2014 | 16:28
1
65
בדרך כלל אני מרגישה כאבי ביוץ, בצד המבייץ.. החודש הזה יש לי תחושה של כאבי מחזור.. מישהי נתקלה בזה?
הגיוני? אני עושה מעקב זקיקים אז יודעת שאני קרובה לביוץ...
לצפיה ב-'לי הרבה פעמים יש'
לי הרבה פעמים יש
12/07/2014 | 16:29
62
התכווצויות כמו של מחזור כמה ימים אחרי שהוא מסתיים, יו"מ 8 כזה... והיו לי גם קצת סביב הביוץ ובעיקר אחריו... אני מניחה שזה קשור לכל השינויים בהורמונים.
לצפיה ב-'חדשה פה'
חדשה פה
12/07/2014 | 23:16
3
89
היי בנות, אני חדשה פה.. בת 29 מהמרכז
עם ילדון קטן בבית בן שנה וחודשיים , מתחילים לנסות את סבב ב'
המחזורים שלי מאוד ארוכים מאז שהפסקתי גלולות, בערך כל 40-50 יום אז אחרי התייעצות עם רופא נשים עשינו מעקב זקיקים כי אני לא יודעת לזהות את הביוץ שלי
רציתי לדעת עד כמה מניסיונכם זה אכן מדוייק?
כי המועד של הביוץ שנתן לי מחשב מחזור של כ32 יום אז זה מוזר לי ככ קצר פתאום (מעקב ראשון שלי)
מה דעתכן?
תודה :)
לצפיה ב-'למיטב הבנתי'
למיטב הבנתי
12/07/2014 | 23:36
1
59
מעקב זקיקים, אם הוא מלווה בבדיקות דם, הוא מאוד אמין. מחשבוני ביוץ עושים איזושהי הערכה ממוצעת, אף מחשבון לא יודע מה בדיוק קורה בגוף שלך.

וברוכה הבאה לשהות קצרה
לצפיה ב-'בלי בדיקת דם'
בלי בדיקת דם
13/07/2014 | 07:32
38
תודה בכל מקרה
נחכה ונראה (:
לצפיה ב-'לא יודעת לענות לך אבל...'
לא יודעת לענות לך אבל...
12/07/2014 | 23:49
40
ברוכה הבאה לשהות סופר קצרצרה;)
לצפיה ב-'כאבי ביוץ - שאלה'
כאבי ביוץ - שאלה
13/07/2014 | 17:28
42
מוזר - בד"כ יש לי כאבי ביוץ מאוד ברורים בצד המבייץ. הפעם אין לי כאבי ביוץ ברורים אלא כאבי מחזור אבל היום החלו כאבי ביוץ דווקא בצד שלא מבייץ... קרה למישהי?? מה זה אומר לדעתכן?
לצפיה ב-'אוכל קדימה אוכל'
אוכל קדימה אוכל
13/07/2014 | 18:50
53
יש לי חשק לאכול הכל בימים האחרונים... מתוק מתוק ומתוק.. בצקים ודברים אחרים משמינים... מי מזדהה?
עד עכשיו לא היה לי דבר כזה בביוצים... החודש ממש בא לי...
לצפיה ב-'עשיתי בדיקת ביוץ ביוא"ב 9 ויצא שלילי לחלוטין'
עשיתי בדיקת ביוץ ביוא"ב 9 ויצא שלילי לחלוטין
10/07/2014 | 22:08
2
78
לדעתי זה חייב לרמוז משהו, אם היה הריון היה צריך להופיע פס חלש משהו.....מישהי יש לה ניסיון כזה  ועדין היה הריון?
לצפיה ב-'לא בהרכח מעיד על משהו'
לא בהרכח מעיד על משהו
10/07/2014 | 23:55
51
אני יכולה להעיד שעשיתי פעם בדיקת ביוץ ביואב 13 שיצאה כל כך חיובית שהייתי בטוחה שזה זה. אפילו העליתי את התמונה לפורום.
למחרת בבוקר המכשפה הגיעה.
גם אומרים שבדיקת ביוץ מזהה בשלב שכבר בדיקת הריון מזהה. אז יואב 9 זה מוקדם מדיי. חכי ליואב 15 ותעשי בדיקת הריון ואם את חסרת סבלנות כמוני גם יואב 13 זה בסדר:)
מאחלת לך שתופתעי לטובה החודש הזה:)
לצפיה ב-'אצלי היו פסים בבדיקת ביוץ ולא היה הריון'
אצלי היו פסים בבדיקת ביוץ ולא היה הריון
11/07/2014 | 07:28
67
לכן זה בכלל לא אומר כלום....
וגם בדיקת ביוץ תראה הריון בדר"כ בשלבים בהם בדיקת ההריון כבר חיובית.
לצפיה ב-'בוץ'
בוץ
10/07/2014 | 16:57
1
95
אם הביוץ של היה ביום חמישי שבועשעבר מתי אני יכולה להתחיל לבדוק הריון
לצפיה ב-'עוד 5 ימים'
עוד 5 ימים
10/07/2014 | 17:21
49
ואם יהיה שלילי אז זה עדיין לא וודאי.
חובה פיפי ראשון של הבוקר ובדיקה רגישה.
בהצלחה.
לצפיה ב-'פורומים מקצועיים חדשים בתפוז!'
|*|פורומים מקצועיים חדשים בתפוז!|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
10/07/2014 | 10:56
7
|גלובוס|חולמים על נכס בארה"ב?
פורום השקעות נדל"ן בארה"ב קם על מנת לספק לכם את כל המידע בנוגע לרכישת נכס מעבר לים.
בארה"ב תהליך רכישת נדל"ן הינו קל ופשוט בהשוואה לארץ - כך שעל מנת להצליח צריך רק לדעת לעשות זאת נכון ולבדוק את כל הנתונים לפני הרכישה.

מנהל הפורום, מומחה בתחומו, יספק לכם את כל המידע והתשובות לשאלות עכשיו בפורום השקעות נדל"ן בארה"ב.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|בית| בואו לחדש את הבית! בפורום החדש צביעה בהתזה.
פורום צביעה בהתזה פועל על מנת לספק לכם מענה לכל השאלות שעלו לכם בנוגע לאלמנטים שברצונכם לצבוע מחדש כגון אלומיניום, שערים, דלתות ועוד.
בפורום ניתן לקבל מידע, לשאול שאלות, לקבל תמיכה בזמן התהליך ולהפוך את הצביעה לחוויה מהנה. מנהל הפורום הינו מומחה בתחומו וישמח לסייע בכל.

לצפיה ב-'קייסי אני חושבת עליך ומחזיקה לך אצבעות'
קייסי אני חושבת עליך ומחזיקה לך אצבעות
10/07/2014 | 07:58
1
72
לצפיה ב-'תודה מתוקה, לצערי זה לא...'
תודה מתוקה, לצערי זה לא...
10/07/2014 | 08:51
115
הגיעה הווסת.
ואגב, אנא שרשרי את ההודעות - זו מתאימה לחיבוקים וקיטורים. תודה!
לצפיה ב-'סינטומצין 3%'
סינטומצין 3%
09/07/2014 | 20:56
7
110

כמה דברים אני רוצה לשתף"

1) אני ביוא"ב 8 ועשיתי בדיקת הריון לפני שעתיים  כי אני דפוקה ומשועממת ויצא שלילי....
2)  לפני כמה ימים יצא לי חצקון וכמו מפגרת שמתי משחת סינטומצין 3 (למי שלא יודעת שמים את זה על עור כדי למנוע זיהום) ואז נכנסתי לגוגל וראיתי שיש בעיה עם זה בזמן הריון.  
3) עכשיו אני מקווה שאני לא אהיה בהריון.....

מה דעתכן? כמה אני שרוטה מ1-10?
לצפיה ב-'ביוא״ב 8'
ביוא״ב 8
09/07/2014 | 21:03
6
90
מובטחת לך בדיקה שלילית.
אני חושבת שזה כ״כ מוקדם שגם אם שמת סינטומיצין לא קרה כלום.
לצפיה ב-'אהלן'
אהלן
09/07/2014 | 21:24
5
70
קייסי איזה כיף שאת זאתי שעונה :) מה שלומך מה איתך?< ויפה שהתעלמת מה השאלה כמה אני שרוטה.... :))))
לצפיה ב-'רציתי לדעת'
רציתי לדעת
09/07/2014 | 21:34
4
74

גם אתן אומרות שאתן בהריון שאת נכנסות לקניון או לרכבת? וגם לא שותות יין ומגבילות קפה ( אני מכורה לקפה אז מגבילה ל4 כוסות)? זה כל כך מעצבן שאני מתנהגת ככה.... לא אוכלת סושי ישר בורחות ממקומות עם עשן סיגריות ואני בכלל לא בהריון אבל כל הזמן בשבועיים האלה שאחרי הביוץ אני אומרת ומה אם כן ?!

אני רוצה לדעת האם אני היחידה ככה?
לצפיה ב-'לא הייתי עושה דברים מסכנים'
לא הייתי עושה דברים מסכנים
09/07/2014 | 21:42
74
אבל כן נזהרת... לשתות יותר מ4 כוסות קפה לא נראה לי בריא בכל מקרה. אני לא חושבת שאת שרוטה. מה שכן, אני חושבת שאת לחוצה.. זה מה שאני קוראת ממך, וחבל.. באמת. אולי תדברי עם מישהו/י? רצוי זה עושה טוב
לצפיה ב-'אני בעיקר נזהרת מתרופות'
אני בעיקר נזהרת מתרופות
09/07/2014 | 22:01
56
לא יודעת אם אפילו זה נחוץ, אבל כשכאב לי הראש לקחתי אקמול שמותר בהריון ולא נורופן. וגם לא עשיתי ג׳קוזי כי לא רציתי להסתכן למקרה שסוף סוף נקלט...
לא כדאי להגזים עם כלום, ואני מניחה שבעיקר לא עם אלכוהול וקפה, אבל כל הסיכונים עם אוכל וזה לא נראים לי קריטיים לפני הריון. הם לא בהכרח כאלה קריטיים גם במהלך.

ואני עונה כי אני כל הזמן פה ואני חושבת שכמו ששירן אמרה, שאולי את צריכה ייעוץ כי באמת נראה שאת נורא חרדה וחבל. שלומי בסדר, כל הטילים האלו קצת הרגיעו לי את אובססיית ההריון, וכרגע גם יש לי קצת תקווה כי כאבי המחזור נרגעו... מצד שני בדיוק ככה היה גם בחודש שעבר ולא היה הריון.
לצפיה ב-'הדבר היחיד שלא הייתי עושה הוא -'
הדבר היחיד שלא הייתי עושה הוא -
09/07/2014 | 23:26
1
65
דופקת על הראש עם אלכוהול (כי אני מסוגלת) וזהו. כל השאר : קפה ללא הגבלה, תרופות ואלכוהול במידה נורמלית . סיגריות אני גם ככה בורחת.
לצפיה ב-'על = את *'
על = את *
09/07/2014 | 23:27
16
לצפיה ב-'מבצע "צוק איתן" ב אנשים'
מבצע "צוק איתן" ב|תפוז| אנשים
( לעמוד שלי בתפוז )
08/07/2014 | 19:34
18
לאור ההסלמה בשעות האחרונות והיציאה למבצע "צוק איתן" החלטנו לפתוח למענכם את פורום מבצע "צוק איתן".
פורום זה יאפשר לכולנו לשפוך את הלב, להשאר מעודכנים בהתפתחויות האירועים.
אנא גלו אחריות ואנא אל תפרסמו מיקומים של נפילת טילים

אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולהתעדכן בכל מה שקורה בשטח

בתקווה לימים שקטים יותר|@|
לצפיה ב-'רפואי וטיפולייט לאמצע שבוע'
רפואי וטיפולייט לאמצע שבוע
08/07/2014 | 12:08
9
לצפיה ב-'קשקשת ברשת לאמצע שבוע'
קשקשת ברשת לאמצע שבוע
08/07/2014 | 12:07
17
40
לצפיה ב-'בנות דרומיות ומרכזניקיות'
בנות דרומיות ומרכזניקיות
08/07/2014 | 20:15
16
170
תהי חזקות מול הטילים. שכל אחת תדע איפה המרחב המוגן ותתידד איתו.
תנסו להסתכל על החיובי, בעוד 9 חודשים בייבי בום.
לצפיה ב-''
08/07/2014 | 21:04
12
135
האם הטילים יביאו לי את החסידה?
היה לא נחמד העניין הזה שהאזעקה התל אביבית תפסה אותי באמצע נסיעה, למרות שיחסית לא כ״כ נלחצתי. ואנשים בדרום סובלים מזה כל הזמן...
בהקשר לפורום הזה אני זוכרת שקראתי פעם על מחקר שבו גילו שבאזור שדרות שיעור ההפלות אצל נשים גבוה משמעותית מבמרכז הארץ
לצפיה ב-'אוי נורא..'
אוי נורא..
08/07/2014 | 23:15
2
82
מסכנות וזה נשמע הגיוני.. הלחץ עושה את שלו. עצוב.
לצפיה ב-'ואותי זה תפס במקלחת '
ואותי זה תפס במקלחת
08/07/2014 | 23:17
1
88
באותו רגע זה היה מלחיץ.. גם הבומים היו רועמים. יהיה בסדר.
לצפיה ב-'את האזעקות הבאות באזור'
את האזעקות הבאות באזור
08/07/2014 | 23:27
76
אכן לא שמעתי, כפי שהתלוננו, קודם שמעו בום והחלונות רעדו.
אין ספק שזה נורא שאנשים חיים עם זה כל הזמן.
והציצים מתנפחים... בטח המחזור ממש בדרך.
אני בחוסר שינה ומחר יהיה יום קשה בעבודה... אבל נראה לי יהיה לא קל להירדם עכשיו.
פחדתי שיתפוס אותי במקלחת אבל היה רק בום בלי אזעקה...
לצפיה ב-'אל תשכחי שבשדרות יש לחץ נמשך כבר שנים'
אל תשכחי שבשדרות יש לחץ נמשך כבר שנים
09/07/2014 | 07:43
6
85
ארוכות.
לחץ קבוע לא תורם להריון. אבל מחקרים מראים שגבר שחוזר מהמלחמה חוזר עם עודף טסטסטורון. רמת זרע גבוהה ואיכותית והנשים מבייצות חזק יותר. זאת הדרך של הטבע לדאוג להמשכיות. מקווה שכולן ידבקו בהריון מצוי. בחומת מגן הפורום התרוקן אחרי חודשיים. זה היה מדהים.
לצפיה ב-'מה את אומרת'
מה את אומרת
09/07/2014 | 07:46
73
בכל מקרה המחקר ההוא בעיקר העציב אותי בשבילן...
נקווה שיהיה לנו אם ככה בייבי בום ושאם החודש הזה יאכזב אותי, הבא יצליח...
לצפיה ב-'אז חבל '
אז חבל
09/07/2014 | 07:47
4
64
שלבעלי יש פטור ממילואים
לצפיה ב-'גם שלי כבר לא עושה'
גם שלי כבר לא עושה
09/07/2014 | 07:50
3
66
לפחות שמחתי שאנחנו לא בלוז קמפורים השבוע... די קשה להיכנס לעניין כשאת חושבת שתהיה אזעקה באמצע...
אגב במובן מסוים לא מעודד אותי לחשוב על דור ההמשך, שיגדל לתוך המציאות הלא נורמלית הזו... אבל אין מה לעשות...
לפחות כל העניין הזה קצת מסיח את הדעת ומכניס לפרופורציות...
לצפיה ב-'האמת '
האמת
09/07/2014 | 08:13
49
כשכתבתי את זה רציתי להמשיך במשפט "למרות שאני לא יודעת איך מביאים ילדים לכזאת מציאות" אבל כמו שאמרת פרופורציות. ואני גם מאוד רוצה להאמין שיהיה טוב יותר.
לצפיה ב-'צודקת'
צודקת
09/07/2014 | 09:53
1
41
אתמול היתה לנו אזעקה פעם ראשונה באזור השרון
ילד בן 3 על הידיים ואמא הורמונלית לא שילוב טוב
לחשוב שככה אנשים חיים יום יום
ובאמת, לאיזה מציאות מגעילה אנחנו מביאים את הילדים שלנו ;( מפחיד פה
לצפיה ב-'תשתדלי לשמור על רוגע'
תשתדלי לשמור על רוגע
09/07/2014 | 21:05
18
עד כמה שאפשר.
לצפיה ב-'האם מדובר על הפלות יזומות או טבעיות?'
האם מדובר על הפלות יזומות או טבעיות?
09/07/2014 | 09:46
1
27
לצפיה ב-'טבעיות'
טבעיות
09/07/2014 | 21:05
33
המחקר ניסה לבדוק את השפעת הלחץ של החיים בצל הרקטות ואני מניחה שמשערים שיש קשר.
לצפיה ב-'האור היחיד בזמן הזה'
האור היחיד בזמן הזה
08/07/2014 | 23:13
98
לחשוב על דור ההמשך.
והנה זה הגיע גם לירושלים, כמה נחמד. למרות שאני לא מתלוננת בכלל, ממש לא יכולה לדמיין את החיים בצל הפחד הזה גם הזמן..
לצפיה ב-'כן היה משהו בערב....'
כן היה משהו בערב....
09/07/2014 | 07:04
1
116
לא רק שאתמול היה לאחותי מקווה לפני החתונה, כשחזרנו הביתה (היא באה לישון אצלי) היו עוד 2 אזעקות שפשוט שלפנו את הקטן שלנו מהמיטה ורצנו לחדר מדרגות לאמצע הבניין (שזה לצערי המרחב המוגן היחיד שיש בבניין)...
היה שמח אבל פחות מלחיץ מהאצעקות לפני שנה וחצי....
יום טוב לכולן....
לצפיה ב-'אוי... מקווה שהחתונה'
אוי... מקווה שהחתונה
09/07/2014 | 07:45
91
לא תשתבש. שיהיה במזל טוב. ממש ריחמתי על הכלה אתמול שהאורחים שלה ברחו באמצע החופה... אני זוכרת שבין כל הדברים שחששתי מהם לםני החתונה חששתי גם ממתיחות ביטחונית.
לצפיה ב-'בהריון כן/לא לאמצע שבוע'
בהריון כן/לא לאמצע שבוע
08/07/2014 | 12:06
30
143
לצפיה ב-'ממש לא . יו"מ 1 '
ממש לא . יו"מ 1
10/07/2014 | 08:49
15
136

כל הבאסה.
לצפיה ב-' גם אני'
גם אני
10/07/2014 | 08:50
14
110
אנחנו מה-זה מסונכרנות...
לצפיה ב-'איזה חרא לנו'
איזה חרא לנו
10/07/2014 | 08:58
11
101
פשוט חרא. אין לי עוד מילים.
לצפיה ב-'אני מנסה להתנחם בדברים הבאים:'
אני מנסה להתנחם בדברים הבאים:
10/07/2014 | 09:01
8
126
א. לא נפל לי טיל על הראש.
ב. עוד עשרה ימים אפשר להתחיל לנסות שוב. שבת הבאה מתחילים חודש חדש. אולי אפילו בחמישי, למה לא.
ג. לא נחת עלינו טיל... אה, כבר אמרתי את זה.
ד. זה יקרה. בסוף זה יקרה, אנחנו לא יודעות מתי אבל זה לא שזה לא יקרה. הרי מה שקשה הוא שחושבים שזה לא יקרה, וזה כן.

האמת שכנראה אני כבר כלאחר ייאוש אז לא כל כך מיואשת...
אני תוהה אם להתחיל בירורים או לא...
לצפיה ב-'בסוף יגיע '
בסוף יגיע
10/07/2014 | 09:55
3
79
לא נורא...  הפעם לא אולי חודש הבא כן.... אי אפשר להסביר למה מישהי במשך חודשים לא מצליחה ופתאום בחודש מסוים כן... כנראה יש דברים שאנחנו לא יודעים על גוף האדם בקטע הזה.... אם את מעל חצי שנה לדעתי תעשי בירורים כי חבל על הזמן תוודאי שהכל תקין ואז תמשיכו בניסיונות... בכלל אם חושבים על זה כל הקטע שאנשים הולכים לבירור של פרופיל הורמונלי או בדיקת זרע רק אחרי שנה זה הכל בגלל לדעתי פן כספי של קופות החולים. אני לדוגמה לא מבינה למה זה לא אלף בית שמנסים להיכנס להריון לברר את הזרע של הגבר ואת פוריות האישה.... למה לבזבז זמן שיש מצב שמשהו לא בסדר ואפשר לטפל בזה  או במקרה   שהכל תקין זה פשוט  נותן שקט נפשי לזוג....
לצפיה ב-'זה גם שיקול כלכלי אבל גם סטטסיטיקה'
זה גם שיקול כלכלי אבל גם סטטסיטיקה
10/07/2014 | 10:10
2
77
שידוע שהרבה פעמים זה פשוט לוקח זמן אז אין טעם סתם להתחיל לסבול בדיקות וטיפולים מיותרים לפני הזמן. אני חושבת שגם אם הייתי צעירה לא הייתי מחכה שנה שלמה כי זה נורא קשה, אבל לא הייתי ממהרת לברר עכשיו.
אנחנו חמישה חודשים, עוד לא חצי שנה... אבל אולי בשביל השקט הנפשי אנסה להתחיל בירורים. פרופיל הורמונלי כבר עשיתי והוא תקין
לצפיה ב-'דיברתי על בדיקות ולא על טיפולים'
דיברתי על בדיקות ולא על טיפולים
10/07/2014 | 22:11
1
23
אני לא חושבת שצריך לחכות. אני תמיד אעדיף להיות בעלת ידע ולא חסרת ידע בכל מחיר ואם זה היה תלוי בי הייתי עושה את כל הבדיקות ישר
לצפיה ב-'התכוונתי שגם בדיקות כאלה'
התכוונתי שגם בדיקות כאלה
10/07/2014 | 23:07
19
הן לפעמים טרדה וקצת מכאיבות (המון בדיקות דם במעקב זקיקים, צילום רחם) אז אני מניחה שלא צריך את זה כסטנדרט. ובעיקר תהיתי ביני לבין עצמי, אם לא מוצאים סיבה מתי בגילי מתחילים לעשות משהו.
לצפיה ב-'זה יקרה, השאלה מתי???'
זה יקרה, השאלה מתי???
10/07/2014 | 10:09
1
65
למרות שרופא בנשים שלי התנגד נחרצות להתחיל בירור כלשהו ( אנחנו מנסים 10 חודשים שבמאמצע הריון חוץ רחמי)  מבחינתו לחכות עוד שנה מההריון החא תקין.כי היה הריון וזה מה שחשוב. אז לא! מה שחשוב זה תינוק בריא בסוף ההריון. אז קבעתי תור למומחה פרטי.  בשביל השקט הנפשי שלי. כי נמאס כל חודש לחדש את מלאי התחבושות/טמפונים ושאר ירקות .
לצפיה ב-'טוב מאוד'
טוב מאוד
10/07/2014 | 14:06
32
עשית בשכל. אני לא סובלת את זה שהם מתעקשים כל כך... וזה לא שאחרי יומיים באת וביקשת בירורים. היה משהו לא תקין+ עשרה חודשים. די הגיע הזמן. השקט הנפשי הכי חשוב, כי כשרגועים ומרגישים בידיים טובות, אני חושבת שהדברים מסתדרים מהר יותר .
לצפיה ב-'חח באמת'
חח באמת
10/07/2014 | 14:03
1
27
הביטחון והבריאות הכי חשובים...
ואולי כדאי לעשות בדיקת זרע. סתם כדי לוודא. כי עשית פרופיל הורמונלי שיצא תקין אז למה לא בדיקת זרע זה ממש פשוט. ואחר כך תמשיכו בניסיונות.. כי הרי אין שום דבר מחשיד ואפשר לקחת עוד קצת זמן.
לצפיה ב-'מאוד יכול להיות שזה מה שכדאי לעשות'
מאוד יכול להיות שזה מה שכדאי לעשות
10/07/2014 | 16:39
27
בדיקת זרע, ואם היא תקינה, ללכת לבירור בעוד חודש אם לא יהיה הריון. נדבר ונתייעץ ונראה.
לצפיה ב-'גם אני אתכן בנות'
גם אני אתכן בנות
10/07/2014 | 14:02
1
41
מקווה מאוד בשביל כולנו שפעם הבאה זאת הפעם שלנו...  
לצפיה ב-'תודה רבה ואמן'
תודה רבה ואמן
10/07/2014 | 16:39
19
לצפיה ב-'מחבקת את שתיכן.'
מחבקת את שתיכן.
10/07/2014 | 10:35
1
55
ומחזיקה לכן אצבעות חזק לחודש חדש ומנצח!
לצפיה ב-'הרבה תודות, ובחודש שעבר'
הרבה תודות, ובחודש שעבר
10/07/2014 | 13:21
47
קניתי שתי חבילות פדים גדולות וזרקתי בתחתית הארון, שלא אצטרך לקנות שוב כי זכרתי כמה כאב לי לקנות את זה יומיים אחרי שקניתי שם בדיקת הריון.
לסוזי, אני מניחה שאם יש היקלטות אחרי כמה חודשים זה טוב, ויש מצב שהחוץ רחמי היה סתם מזל רע ופעם הבאה הכול יהיה בסדר. אני בטוחה שנורא קשה לעבור את זה... ואין ספק שתחושה שמתייחסים אלייך וידיים טובות זה מאוד חשוב. הרבה בהצלחה
לצפיה ב-'כבר לא יודעת מה לחשוב'
כבר לא יודעת מה לחשוב
10/07/2014 | 14:22
3
114
היום זה 14 ימים לאחר הזרעה (ראשונה), בדיקת הריון בבוקר שלילית, אין סימן למחזור (חוץ מקצת בטן נפוחה) ואין שום סימן להריון...
הימים האלה כ״כ קשים... :(
נקווה לבשורות טובות וסופש ללא מחזור :)
לצפיה ב-'את מקבלת תמיכה של פרוגסטרון?'
את מקבלת תמיכה של פרוגסטרון?
10/07/2014 | 14:25
2
78
לפעמים התמיכה מעכבת מחזור. אם את בלי תמיכה אז תנסי לבדוק עוד יומיים, למרות שהסיכוי קטן ביואב 14 אבל בואי נקווה שהבדיקה שבדקת איתה הייתה לא טובה/לא רגישה....
בהצלחה....
לצפיה ב-'היי'
היי
10/07/2014 | 14:50
1
68
לא לוקחת שום דבר.. לקחתי רק איקקלומין ואסטרופם בתחילת המחזור...
ממש מקווה שיהיה בסדר..
תודה!! :)
לצפיה ב-'בהצלחה רבה!'
בהצלחה רבה!
10/07/2014 | 16:40
31
לצפיה ב-'התחלתי להזות פסים...'
התחלתי להזות פסים...
11/07/2014 | 16:30
8
411
לפני כמה ימים התייעצתי כאן לגבי בדיקת הריון של סנסו טסט שאמורה להיות מאוד רגישה ולזהות הריון ביואב 10. הייתי משוכנעת שזיהיתי ביוץ ב25/6. עשיתי בדיקת הריון ביום ראשון (יואב 12) וביום רביעי (יואב 15), שתיהן יצאו שליליות. כיוון שעדיין לא קיבלתי מחזור ואני קצת משתגעת (...), קניתי בדיקה פשוטה של לייף ועשיתי עכשיו בדיקה.
יש מצב שאני מדמיינת, אבל אני רואה פס שני (חלש חלש), מה אתן אומרות?
(התמונה צולמה אחרי 15 דקות וכתוב שלא להתייחס לתוצאה אחרי 10 דקות, אבל הפס היה שם לפני, או שלא :) )
לצפיה ב-'אחרי 15 דק הםס עדיין אמין.'
אחרי 15 דק הםס עדיין אמין.
11/07/2014 | 18:19
6
138
הייתי ממליצה לעשות בטא ולבדוק הכפלה אם את בטוחה ביום הביוץ....
אז בנתיים שמחה בשבילך ואופטימית.... מחזיקה אצבעות לבטא מפוצצת!!!!
לצפיה ב-'אכן נראה שיש פס חלוש '
אכן נראה שיש פס חלוש
11/07/2014 | 18:35
5
127
מקווה בשבילך שזה זה!
לצפיה ב-'תודה בנות'
תודה בנות
12/07/2014 | 09:32
4
98
לצערי בדיקה מהבוקר יצאה שלילית. אני אעשה בדיקת דם אבל כבר לא אופטימית
לצפיה ב-' מקווה שתופתעי בכל זאת'
מקווה שתופתעי בכל זאת
12/07/2014 | 11:30
55
לצפיה ב-'בדיקה של לייף שוב?'
בדיקה של לייף שוב?
12/07/2014 | 17:09
2
105
אני עשיתי כשכבר הייתי עם בטא 1000 ויצא פס חלש חלש... ממליצה לנסות שוב עם בדיקה של חברה אחרת. בהצלחה!
לצפיה ב-'בטא נמוכה'
בטא נמוכה
13/07/2014 | 12:56
1
129
עשיתי היום בדיקת דם, יצאה תוצאה של בטא 12, לאור האיחור של שישה ימים, אני מניחה שזה כימי.
תודה לכן על התמיכה
לצפיה ב-'מבאס.. אבל גם קצת חיובי'
מבאס.. אבל גם קצת חיובי
13/07/2014 | 13:12
88
לפחות את יודעת שאין בעיה להיכנס להריון!
מלא מלא בהצלחה!!!
לצפיה ב-'אפשר לראות'
אפשר לראות
12/07/2014 | 23:31
106
זה באמת נורא חלש, תעשי שוב מחר, וגם בטא כמובן
לצפיה ב-'גם אצלי זה סופית לא'
גם אצלי זה סופית לא
14/07/2014 | 09:07
102
אתמול בערב המכשפה הגיעה  
ומתחילים את הספירה מחדש
יו"מ 1
לצפיה ב-'שאלות והתייעצויות לאמצע השבוע'
שאלות והתייעצויות לאמצע השבוע
08/07/2014 | 12:03
72
220
המשך>>
לצפיה ב-' חיבוקים וקיטורים לאמצע שבוע '
חיבוקים וקיטורים לאמצע שבוע
08/07/2014 | 12:03
41
86
המשך>>
לצפיה ב-'בהריון כן/לא לתחילת שבוע'
בהריון כן/לא לתחילת שבוע
05/07/2014 | 19:07
3
74
לצפיה ב-'דימום השתרשות או מחזור'
דימום השתרשות או מחזור
05/07/2014 | 14:00
2
221
בחודש שעבר קבלתי מחזור ב 3 ליוני, קיימתי יחסים עם בעלי ב 15 ליוני אחרי שסיימתי את המחזור ב4-5 ימים, הקונדום נקרע והייתי במשך התקופה הזו בספק שנקלטתי להריון ...
החודש קבלתי מחזור בראשון ליולי, שמחתי שזה מחזור ולא הריון אך לזה התלוו כמה תופעות שעדיין התירו בי ספק שאולי נקלטתי... היו לי כאבים חזקים בבטן תחתונה ובגב תחתון, היה לי דימום ווסת רגיל ביום הראשון ביום השני פחת בקושי החלפתי שתי תחבושות ובשלישי כתמים חומים .
הלכתי לרופא נ שים, אחרי אולטרה סאונד אמר לי שזה אולי הריון צעיר שלא הראה לך בבידקה ביתחת שאת בהריון ואולי זו הייתה הפלה, הופיע לו באולטרה סאונד שיש עוד גוש אדום אולי זה מחזור או בעצם הריון צעיר לכן הפנה אותי לבדיקת בטא ביום ראשון.
אני ממש מודאגת בו זמנית אם זה הריון ספונטאני מתקבל בברכה ואם זו הייתה הפלה טבעית גם זה מדאיג אותי כי לא הכל ירד כפי שאמר לי.
יש סיכויי שזה יהיה הריון צעיר ומה שהופיע זה בעצם השתרשות שתתפתח להריון תקין?
לצפיה ב-'יכול גם להיות דימום השתרשות או דימום בהריון'
יכול גם להיות דימום השתרשות או דימום בהריון
05/07/2014 | 17:22
99
אבל אי אפשר לדעת. צדק הרופא ששלח אותך להיבדק. מקווה שהכול יהיה בסדר, כך או אחרת.
לצפיה ב-'איך הוא ידע מה צבע הגוש?'
איך הוא ידע מה צבע הגוש?
05/07/2014 | 18:48
121
יש אולטרסאונד שמראה בצבעים?
תראי, אם זה שאריות מחזור אז רוב הסיכויים שהדימום הווסתי עדיין לא היה נגמר וגם הוא היה אמור לראות הרבה יותר קרישי דם ברחם ולא אחד. מצד שני גם אם זה הריון, לא ניתן לזהות אותו באולטרסטונד עד שבוע 5 בערך, שזה אומר לפחות בטא 1,000 ואז כבר הבדיקה הביצית הייתה אמורה לזהות.
אלא אם כן נפלת על בדיקה לא תקינה, של אחשה חברה הייתה הבדיקה?
מעבר לזה יש להמתין לבטא, רק אחרי בדיקת דם ניתן לדעת אם זה הריון או לא.

מחזיקה אצבעות שהכל יהיה בסדר...
לצפיה ב-' מבייצות ביחד לאמצע שבוע '
מבייצות ביחד לאמצע שבוע
08/07/2014 | 12:02
39
74
לצפיה ב-'אין חום = אין ביוץ ... (?)'
אין חום = אין ביוץ ... (?)
08/07/2014 | 15:00
9
106
טוב, מי שזוכרת אבד לי הביוץ החודש.
גם היום (י"מ 26) לאחר לילה של שינה רצופה נצפה חום של 36.4 ... (כל החודש הזה נע בין 36-36.4 בחוסר עקביות טוטאלי) אז אני שואלת אתכן, באמת נראה לכן שלא בייצתי  ?
יתכן שבחום כזה לפי הטווח שציינתי יתכן בכלל שהיה ביוץ ויש לי למה לצפות בסופ"ש, אני ממש משלה את עצמי שיש לי למה לחכות לדעתי...
לי זה ברור כשמש שהמכשפה תגיע.
לצפיה ב-'את לוקחת פרנטל?'
את לוקחת פרנטל?
09/07/2014 | 09:49
2
83
בחודשיים הראשונים שמדדתי, היום לפני ואחרי הביוץ היה יחסית נמוך
מישהי פה רשמה על הפרנטל, החודש התמדתי וישר ראיתי שינוי בחום
וכמובן החודש גם נקלט. לא יודעת עם יש קשר
אבל זה בטוח עזר כי החום היה גבוה יותר לאורך כל החודש
לצפיה ב-'אני גם התחלתי לקחת פרנטל בעקבות המלצות פה'
אני גם התחלתי לקחת פרנטל בעקבות המלצות פה
09/07/2014 | 21:42
1
45
מה יש להפסיד
לצפיה ב-'בהריון הקודם לקחתי את זה כל ההריון'
בהריון הקודם לקחתי את זה כל ההריון
09/07/2014 | 23:28
46
הפעם מעט זלזלתי בזה
וחזרתי להתמיד החודש,
לצפיה ב-'את לוקחת פרנטל?'
את לוקחת פרנטל?
09/07/2014 | 09:49
5
50
בחודשיים הראשונים שמדדתי, היום לפני ואחרי הביוץ היה יחסית נמוך
מישהי פה רשמה על הפרנטל, החודש התמדתי וישר ראיתי שינוי בחום
וכמובן החודש גם נקלט. לא יודעת עם יש קשר
אבל זה בטוח עזר כי החום היה גבוה יותר לאורך כל החודש
לצפיה ב-'לא לוקחת. מה זה בכלל? '
לא לוקחת. מה זה בכלל?
09/07/2014 | 12:32
4
30
לצפיה ב-'כדור שהוא חומצה פולית, ומכיל הרבה ויטמינים '
כדור שהוא חומצה פולית, ומכיל הרבה ויטמינים
09/07/2014 | 12:44
3
88
שצריכים לפני, המהלך ואחרי ההריון.
לא צריך מרשם, זה של אלטמן

מישהי במקרה רשמה על זה שהרופא אמר לה שזה טוב וזה עזר לה לחום השחר שיהיה גבוה יותר
וגם אצלי :)
לצפיה ב-'אני מתלבטת ממש'
אני מתלבטת ממש
09/07/2014 | 15:34
68
חום השחר שלי היה נמוך בגלל בלוטת התריס. התחלתי טיפול לפני כחודש וחום השחר עלה, אבל נראה לי שזה לא מספיק. הוא כרגע על 36.0 במקום 35.8. כמובן שהתרופה עוד משפיעה... אבל יש דעות לכאן ולכאן, מה הרופא אמר לה? את יודעת?
בעיקרון אני יודעת שזה לא נורא כי אלו וויטמינים מקבוצת B והעודפים יוצאים בשתן, אבל אני באמת לא יודעת...
לצפיה ב-'אז את אומרת להתחיל לטול אותו? '
אז את אומרת להתחיל לטול אותו?
09/07/2014 | 15:54
1
29
לצפיה ב-'בטח, אחת ביום'
בטח, אחת ביום
09/07/2014 | 16:46
28
לצפיה ב-'יומ 15'
יומ 15
08/07/2014 | 20:43
2
84
אני עם איקקלומין ואתמול באולטרסאונד נראו 3 זקיקים מובילים - אחד בגודל 22ממ, ןועוד שניים סביב גודל 18.. בדרך כלל ביומ 14 יש לי זקיקים בגודל 9-10 ממ... אז אני קרובה לביוץ.. ויש לי מין כאבי מחזור לסירוגין... זה נראה לכם הגיוני? אני מה"
מרגישות" את הביוץ, ביום הביוץ אני מתעוררת מכאבים אם זה במהלך הלילה כמו בחודש שעבר, וממש זה מקשה עליי ללכת אפילו.. השאלה היא האם זה הגיוני שיש לי כבר עכשיו כאבי מחזור? שהם שונים מהכאבי ביוץ...
לצפיה ב-'זה לא אומר'
זה לא אומר
08/07/2014 | 21:04
1
52
שפשוט הביוץ הקדים? וכמו שאמרת הכאבים אופייניים לביוץ? ואולי הם שונים כי זה פשוט כל פעם אחרת?
סתם מעלה השערות.. נשמע לא נעים אבל
זה מה שמחכה לי? חח אני עוד שבוע וחצי מתחילה.
לצפיה ב-'הביוץ'
הביוץ
08/07/2014 | 21:23
40
בוודאי יקדים מבדרך כלל..אבל הכאבי מחזור הם לא כמו כאבי הביוץ... לא כל אחת מרגישה כאבי ביוץ..יכול להיות שלא תרגישי
לצפיה ב-'חום השחר עדיין גבוה ביוא"ב 11'
חום השחר עדיין גבוה ביוא"ב 11
09/07/2014 | 08:39
12
80
אבל בדיקה ביתית יצאה שלילית

יש עוד סיכוי?
לצפיה ב-'ברור שיש'
ברור שיש
09/07/2014 | 08:41
10
70
את באיחור?
תבדקי שוב עוד יומיים
לצפיה ב-'עוד לא איחור'
עוד לא איחור
09/07/2014 | 08:47
9
69
המחשפה אמורה להגיע בסופ"ש

תודה lililiel
את מקסימה, את תמיד מרגיעה אותי
לצפיה ב-'בכיף! באיזה יום את (לא) מצפה לה? '
בכיף! באיזה יום את (לא) מצפה לה?
09/07/2014 | 08:57
3
54
אני אמורה לקבל בשישי ונראה לפי כל הסימנים שזה מגיע
חבל שבדקת לפני איחור זה מבאס את החיים !! רוצה לחכות לראשון יחד איתי ? (אם בדרך נס על טבעית לא אקבל)
לצפיה ב-'היא אמורה להגיע בסביבות שישי עד ראשון '
היא אמורה להגיע בסביבות שישי עד ראשון
09/07/2014 | 10:05
2
51
המחזור שלי לא קבוע, בין 28 ל 31 ימים
כן, נראה לי שאני אחכה ליום ראשון, אם לא אקבל עד אז,
אז אבדוק שוב
אוף, בבדיקת הריון היה רשום שניתן לזהות החל מ 10 ימים לאחר הביוץ

ומתי החום אמור לרדת לפני הדימום? כמה ימים לפני?

ולמה שבדרך נס לא תקבלי? עבדתם על זה החודש? אם כן אז תמיד יש סיכוי שלא זיהית ביוץ...  
לצפיה ב-'בדיקות הריון מחרטטות'
בדיקות הריון מחרטטות
09/07/2014 | 12:29
1
65
ממה שהבנתי עד כה לרוב קשה לזהות לפני האיחור, כי זה מעט מדי הורמון בשתן.  אפילו שכתוב כך על הבדיקה.
לגבי השאלה של החום - גם אני הייתי שמחה לדעת את התשובה !! אולי יש מישהי שיודעת... לדעתי החום יכול להיות גבוה ממש עד הדימום אבל אני לא סגורה על זה.

ולגבי -  החודש כנראה שלא בייציתי. אני חיפשתי את הביוץ אבל החום נמוך כ-ל החודש, לא הייתה עליה בכלל. לכן כנראה שלא היה ביוץ והסיכוי הוא 100% לקבל מחזור. אז עדיף שלא אשלה את עצמי.
לצפיה ב-'בטח זה משתנה העניין של החום'
בטח זה משתנה העניין של החום
09/07/2014 | 15:38
30
אצלי הוא ירד יומיים לפני הדימום ככה ידעתי שהמחזור מגיע.
לצפיה ב-'בטח שיש סיכוי יום 11 זה מוקדם'
בטח שיש סיכוי יום 11 זה מוקדם
09/07/2014 | 09:51
4
52
בשביל הריון חום השחר צריך להיות גבוה 18 יום לפחות אחרי הביוץ

לצפיה ב-'מתי החום יורד אם אין הריון?'
מתי החום יורד אם אין הריון?
09/07/2014 | 10:07
3
57
כמה ימים לפני הדימום הוא אמור לרדת?
לצפיה ב-'זה תלוי בשלב הלוטאלי שלך'
זה תלוי בשלב הלוטאלי שלך
09/07/2014 | 10:36
57
אצלי התחיל לרדת ביום ה 15/16
תמיד יום קודם למחזור כבר ירד
לצפיה ב-'אצלי חום השחר ירד יום-יומיים'
אצלי חום השחר ירד יום-יומיים
10/07/2014 | 00:38
53
אחרי תחילת הדימום....
זה ממש משתנה מאחת לשניה
לצפיה ב-'אצלי'
אצלי
11/07/2014 | 00:24
29
ביום שבו חום השחר צונח המכשפה מגיעה.
לצפיה ב-'ברור'
ברור
09/07/2014 | 10:41
42
כמו שאמרתי פה כבר. זה לפעמים סתם שטות הבדיקה הזאת. חכי עוד יומיים ותעשי בדיקת דם. או מקסימום שוב את הבדיקה כי יכול להיות שכן יהיה משהו. אבל תמיד עדיף דם. וודאי.
לצפיה ב-'ב 6/7 תוצאות בדיקת מעקב זקיקים'
ב 6/7 תוצאות בדיקת מעקב זקיקים
09/07/2014 | 10:54
8
159
זקיק בגודל 19 מ"מ, ובדיקת ביוץ ב 7/7 (ב 23:30 בלילה)הראתה את התוצאה הזו:
ואתמול ב8/9 הקו השמאלי היה טיםה יותר בהיר מהתוצאה הנ"ל.
מתי לדעתכן התרחש/ייתרחש הביוץ?!
לצפיה ב-'ד"א, היום יו"מ 15'
ד"א, היום יו"מ 15
09/07/2014 | 10:57
30
לצפיה ב-'האם עשית במקביל גם בדיקות דם?'
האם עשית במקביל גם בדיקות דם?
09/07/2014 | 11:22
5
46
לפי המקלון, זו נחשבת תוצאה חיובית מה שאומר שהביוץ יהיה תוך 24-48 שעות.
לגבי גודל בזקיק, זקיק מבייץ בגודל 18-25 ממ. ובגלל זה לא ניתן לדעת רק על סמך א.ס אם היית עושה גם בדיקות דם של אסטרדיול וLH אפשר היה לדעת יותר במדויק.
בכל מקרה הגיע הזמן לקמפר ולהנות
בהצלחה
לצפיה ב-'עכשיו ראיתי את התאריכים'
עכשיו ראיתי את התאריכים
09/07/2014 | 11:24
47
אי אפשר לדעת כפי שציינתי, מתישהו ב48 שעות מאז תוצאת המקלון
סביר להניח שאם תבדקי שוב היום הקו יהיה עוד יותר בהיר
לצפיה ב-'לא עשיתי בדיקות דם, הרופא לא ראה צורך.'
לא עשיתי בדיקות דם, הרופא לא ראה צורך.
09/07/2014 | 14:47
3
39
'עבדנו' על זה שלשום (לפי תוצאות המקלון) אתמול לא יצא, ומקווה שהיום כן...
יש צורך לחזור על בדיקת א"ס נוספת לוודא בדיוק או שאסתמך על הממצאים הקיימים שמתי שהוא זה נעשה ב24 השעות האחרונות?!
לצפיה ב-'מה זה אין צורך?'
מה זה אין צורך?
09/07/2014 | 15:42
42
חייבים לעשות. בדיקת דם נותנת תמונה מדויקת יותר. ואם פספסו באולטאסאונד דברים? אין דבר כזה בלי. פעם הבאה תבקשי.
לצפיה ב-'בגלל המקלון נשמע שזה מספיק'
בגלל המקלון נשמע שזה מספיק
09/07/2014 | 16:06
39
כדאי לקמפר גם היום ,
בגדול אין צורך בא.ס חוזר בשלב כזה כי ראית שהביוץ קרב שלשום עם המקלון וזה הגיוני לגודל הזקיק שהיה.
לצפיה ב-'אצלי הרופא אף פעם לא הסתמך רק על א.ס'
אצלי הרופא אף פעם לא הסתמך רק על א.ס
10/07/2014 | 16:33
21
לפני שהוא נתן לי הנחיות נוספות תמיד הוא חיכה לבדיקת דם, אני במקומך הייתי מבקשת גם בדיקות דם ואז לגמרי אפשרי לראות מתי הביוץ עומד להתרחש... אם גם ככה את הולכת ועושה מעקב זקיקים חבל לא לעשות גם את בדיקות הדם...
בהצלחה!
לצפיה ב-'כנראה שהביוץ היה בבוקר'
כנראה שהביוץ היה בבוקר
09/07/2014 | 14:01
52
או בלילה ויש מצב שיהיה בצהריים... מקווה שכיסיתם וכדאי גם לכסות היום.
בהצלחה
לצפיה ב-'שאלה קצת הזויה למבייצות'
שאלה קצת הזויה למבייצות
09/07/2014 | 20:42
3
122
זה קצת מטריד אותי ולא ברור למה אבל האם בימים סביב הביוץ אתן הולכות לים/בריכה? כאילו מה הסיכוי שכל המליחות/כלור הזה שם יכול להפריע לתנאים המועדפים הנוצרים סביב הביוץ עבור הזרעונים...

הזוי אבל אני באמת תוהה....
לצפיה ב-'בחיים לא חשבתי על זה'
בחיים לא חשבתי על זה
09/07/2014 | 23:31
64
מניחה שזה לא אמור לשנות משהו
לצפיה ב-'לא מאמינה שזה משפיע'
לא מאמינה שזה משפיע
10/07/2014 | 10:37
1
53
הזוי על איזה דברים אנחנו חושבות במהלך הניסיונות...;)
לצפיה ב-'תודה רבה לכן על טיפה של שפיות :)'
תודה רבה לכן על טיפה של שפיות :)
13/07/2014 | 07:40
6

חם בפורומים של תפוז

תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

ד
מתקשים בפוריות?
MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר
טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה