לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2031620,316 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
12/11/2014 | 19:25
3
164

היי לכולן,
אני בת 31 בבית יש לי תינוקת בת שנה ו8 , לפני 3 חודשים התחלנו לנסות שוב, נקלטתי מיד- אבל היה כימי... אחריו קיבלתי מחזור והחודש שוב ניסינו.
אני בודקת עם בדיקות ביוץ, בגלל שאני לא ממש סומכת עליהן והמחזור לי הוא סביב 30 יום התחלנו מהיום ה14 יחסים יוםכן יום לא, קיימנו ראשון, שלישי ובימים האלה בדיקות הביוץ היו שליליות. ביום חמישי הבדיקה היתה חיובית ואז קיימנו שוב ובשישי בדקתי שוב בדיקת ביוץ והיא שוב היתה חיובית אבל בעלי נסע לשישי שבת... ובשבת כבר היתה בדיקה שלילית. יש מצב שמה שעשיתי מספיק??? אוף!

לצפיה ב-'מצטערת על הכימי'
מצטערת על הכימי
12/11/2014 | 19:32
2
80
נראה לי שכיסיתם יפה את השבוע... ראשון שלישי חמישי... כמו שכתוב בספר...
בהצלחה!
לצפיה ב-'אבל...'
אבל...
12/11/2014 | 19:46
1
76
אם הבדיקת ביוץ התה חיובית גם חמישי וגם שישי ובשבת כבר לא, יש מצב שהביוץ היה רק בשבת או ראשון ובעצם לא קיימנו יחסים מחמישי... זה גרוע?
לצפיה ב-'זרע טוב ל72 שעות'
זרע טוב ל72 שעות
12/11/2014 | 20:43
76
ויש טוענים שיותר....
תנשמי עמוק. עכשיו רק נותר לחכות ולקוות שזה תפס...
לצפיה ב-'מתגייסים למען עמותת חיבוק ראשון! '
מתגייסים למען עמותת חיבוק ראשון!
12/11/2014 | 15:50
68
החיבוק הראשון שלכם הוא חיבוק שלא תשכחו. חיבוק משמעותי שאומר הכל: אומר לתינוק שלך שאתם שם בשבילו.
שתעשו הכל בשביל להגן עליו ותדאגו לו לכל צרכיו.
יש תינוקות שאין מי שיחבק אותם.

רוצים להירתם ולסייע לעמותת חיבוק ראשון ?
שתפו אותנו בתמונה של חיבוק וספרו לנו מהי המשמעות של חיבוק עבורכם.

אז איך עושים את זה?
העלו כבר כתגובה להודעה זו  תמונה שלכם עם הבייבי שלכם וכתבו על משמעות החיבוק עבורכם.
על כל תמונה חברת האגיס תתרום 5 ₪ באהבה לעמותת "חיבוק ראשון"
שימו לב – על מנת לקחת חלק בפעילות יש להוסיף תיוג של: hugtag#

רוצים לראות תמונות שכבר עלו? היכנסו עכשיו: https://www.facebook.com/HuggiesBabies/app_5206921...

מדי שנה ננטשים מאות תינוקות על ידי הוריהם בבתי החולים בישראל. התינוקות מאושפזים במחלקות השונות של בתי החולים, לעיתים למשך חודשים ארוכים, בלי מגע וחיבוק של אמא.
עבור אותם התינוקות, הוקמה העמותה "חיבוק ראשון" – העמותה הוקמה בשנת 2004 במטרה להעניק לתינוקות הנטושים בבתי החולים את המגע החום והאהבה הכל כך חיוניים להתפתחותם התקינה. כאשר תינוק ננטש מקבלת עמותת "חיבוק ראשון" פנייה רשמית מבתי החולים, ומארגנת בזריזות המירבית קבוצת מתנדבות המגיעות לבתי החולים ומייצרות עבור התינוק סביבה ביתית ומשפחתית ככל האפשר.
לצפיה ב-'חדשה פה:)'
חדשה פה:)
12/11/2014 | 15:03
2
134
היי כולן, 
אז אמנם אני ממש חדשה פה ובכלל חדשה בכל התחום של לנסות להיכנס להריון. 
אבל רציתי לשאול משהו שממש מטריד אותי. 
אני בת 27, הפסקתי גלולות לפני שלושה חודשים אחרי עשר שנים עם גלולות ומאז לא קיבלתי מחזור:/ 
הלכתי לרופאת הנשים שלי שלאחר אולטראסאונד וגינלי אמרה לי שהזקיקים שלי עוד צעירים- לא ממש הבנתי מה זה אומר, כמה צעירים? כמה זמן יקח להם "להתבגר"? למה לצפות? 
בכל מקרה הגעתי עם שאלות ויצאתי עם יותר שאלות מתשובות, היא אמרה לי לבוא אליה שוב בסוף דצמבר אם עדיין לא אקבל מחזור.. 
יש לציין שלפני שהתחלתי גלולות המחזור שלי לא ממש היה סדיר. 
לא יודעת למה בתמימותי חשבתי שאפסיק גלולות ואכנס להריון...חייתי באשליה כנראה... 
הכי מבאס זה שגם אני לא יודעת אם אני מבייצת ואם יש בכלל סיכוי בזמן הזה להיכנס להריון.. 

הרבה שאלות והרבה תסכול ורק התחלנו...מה יהיהה 
לצפיה ב-'אם הבנתי את הרופאה שלך נכון'
אם הבנתי את הרופאה שלך נכון
12/11/2014 | 15:21
1
111
היא התכוונה לזה שלפי הזקיקים לא נראה שיש ביוץ בימים הקרובים כי הזקיקים עוד לא בשלים. לפעמים לגוף לוקח כמה חודשים לחזור לביוץ סדיר אחרי גלולות. לדעתי (האישית, כמובן), קחי לך את החודש-חודש וחצי הקרובים כדי לראות אם את מקבלת מחזור. אם אחרי תקופת הזמן הזו לא קיבלת מחזור, תחזרי לרופאה ואולי תבקשי פאנל הורמונלי כדי לראות אם יש חשד לשחלות פוליציסטיות (תסמונת מאוד נפוצה, גם לי יש שחלות פוליציסטיות ).

בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
12/11/2014 | 16:16
54
בכל מקרה התור שלי לרופאה הוא בסוף דצמבר ככה שחודש וחצי אחכה בלית ברירה:)
אעדכן כשאדע יותר, בטוחה שיהיו לי עוד המון שאלות...
תודה על התשובה המהירה:)
לצפיה ב-'בדיקת ביוץ ויחסים'
בדיקת ביוץ ויחסים
12/11/2014 | 15:03
80
היי לכולן,
אני בת 31 בבית יש לי תינוקת בת שנה ו8 , לפני 3 חודשים התחלנו לנסות שוב, נקלטתי מיד- אבל היה כימי... אחריו קיבלתי מחזור והחודש שוב ניסינו.
אני בודקת עם בדיקות ביוץ, בגלל שאני לא ממש סומכת עליהן והמחזור לי הוא סביב 30 יום התחלנו מהיום ה14 יחסים יוםכן יום לא, קיימנו ראשון, שלישי ובימים האלה בדיקות הביוץ היו שליליות. ביום חמישי הבדיקה היתה חיובית ואז קיימנו שוב ובשישי בדקתי שוב בדיקת ביוץ והיא שוב היתה חיובית אבל בעלי נסע לשישי שבת... ובשבת כבר היתה בדיקה שלילית. יש מצב שמה שעשיתי מספיק??? אוף!
לצפיה ב-'תוצאות בדיקת דם הורמונליות '
תוצאות בדיקת דם הורמונליות
12/11/2014 | 12:05
14
132
עשיתי בדיקת דם ביו"מ 3-5 ולהלן התוצאות:
TSH - 2.07
LH - 5.0
FSH - 4.8
PROLACTIN - 190
ESTRADIOL (E-2) - 100
TESTOSTERONE- TOTAL - 1.7
DHEA SULPHATE - 5.7
מישהי מבינה מה זה אומר? רק רציתי לציין שהכל יצא בגדר הנורמה וכלום לא יצא מהסוגריים.
תודה!
לצפיה ב-'למיטב הבנתי'
למיטב הבנתי
12/11/2014 | 12:14
13
97
הפרופיל ההורמונלי שלך תקין
לצפיה ב-'סבבה תודה'
סבבה תודה
12/11/2014 | 12:33
12
50
עכשיו אני מחכה ליו"מ 21 כדי לעשות בדיקת פרוגסטרון.. מקווה שגם יצא תקין
לצפיה ב-''
12/11/2014 | 12:34
11
35
יש לך מחזורים של 28 ימים?
לצפיה ב-'שאלה מורכבת בשבילי חח'
שאלה מורכבת בשבילי חח
12/11/2014 | 12:47
10
60
כי הם היו סדירים תמיד 28 יום, עד שהתחלנו לנסות. מהחודש הראשון שהתחלנו המחזור כבר לא סדיר, הוא מאחר בכמה ימים עד שבוע. הגוף שלי פשוט השתגע, וככה כבר 7 חודשים של ניסיונות, ממש מייאש ומדכא!
אבל לדעתך הבדיקות יצאו בסדר?
לצפיה ב-'הפרופיל ההורמונלי'
הפרופיל ההורמונלי
12/11/2014 | 12:51
9
57
נראה תקין.
לגבי הבדיקה של הפרוגסטרון זו בדיקה שבעצם עושים כ-5- 7 ימים לאחר הביוץ... בעצם נקודת ההנחה של מי שאמר לך לבדוק ביום ה-21 זה שיש לך ביוץ ביום ה-14...ולכן אם המחזור שלך לא סדיר לא בטוח שבדיקה ביום ה-21 תיתן לך תשובה אמינה...

לצפיה ב-'נכון את צודקת'
נכון את צודקת
12/11/2014 | 13:03
5
26
גם אני חשבתי על זה ככה.. אז בעצם אולי לא לעשות את הבדיקה ביום הזה?
אולי פשוט אני אבדוק את יום הביוץ ואז אספור את הימים ואלך לעשות את הבדיקה? אני מקווה שאצליח לזהות אותו
אוף זה ממש מתסכל
לצפיה ב-'במידה ואת יכולה לדעת מתי יום הביוץ שלך'
במידה ואת יכולה לדעת מתי יום הביוץ שלך
12/11/2014 | 13:07
4
33
אז עדיף לספור שבוע מהביוץ ואז לבצע את הבדיקה של הפרוגסטרון...
לצפיה ב-'סבבה'
סבבה
12/11/2014 | 14:26
3
24
מקווה שאתפוס אותו עם המקלונים.
מוזר שהרופאה לא אמרה לי את זה כי בדיוק סיפרתי לה על העניין הזה של האיחורים
לצפיה ב-'המרדף אחרי הביוץ חחח '
המרדף אחרי הביוץ חחח
12/11/2014 | 15:42
2
26
תנסי...
בכל מקרה אם המחזורים פחות או יותר סדירים, כלומר עם הפרש קל בין הימים את גם יכולה לעשות ממוצע של אורך המחזור בחודשים אחרונים ולחשב ואז לפי זה ללכת לבדיקת דם...
בהנחה שהביוץ לא יימצא...
לצפיה ב-'הבנתי'
הבנתי
12/11/2014 | 15:56
1
16
תודה בכל מקרה, מקווה שילך טוב.
ובהצלחה גם לך
לצפיה ב-'תודה'
תודה
12/11/2014 | 16:30
11
לצפיה ב-'אבטיחית ממש מומחית את הא?! '
אבטיחית ממש מומחית את הא?!
12/11/2014 | 14:34
2
47
אני יום ראשון עושה גם כן בדיקות דם (יומ 21) ואני שולחת לך ישר את התשובות.
לצפיה ב-'חח'
חח
12/11/2014 | 14:48
24
סבבה תודה ובהצלחה!!
לצפיה ב-'אחריי שנה ושלושה חודשים'
אחריי שנה ושלושה חודשים
12/11/2014 | 15:37
58
למדתי קצת הרבה... ואפילו יותר מידי...
וגם אחות ברקע
לצפיה ב-'פורומים מקצועיים חדשים בתפוז'
|*|פורומים מקצועיים חדשים בתפוז|*|
11/11/2014 | 17:34
8
|קדימה|פורום הלוואות והשקעות המונים
אחרי שבמחאה החברתית האחרונה, בה נופצו, בין היתר, גם כמה זכוכיות של אחד הבנקים המרכזיים במדינה, קמה קבוצת יזמים והחליטה לשבור את המונופול. שיטת הלוואות והשקעות המונים הגיעה לישראל ומזמינה אתכם להצטרף לאלפי הישראלים שמובילים את אחד השינויים החברתיים ההכרחיים ביותר במדינה.

היכנסו עכשיו לפורום הלוואות והשקעות המונים, בו מומחה מחכה לתת לכם מענה לכל שאלה בנושא, והכירו את השיטה לחסוך את ריביות הבנקים, להשקיע כסף בתבונה וגם להרוויח כמה ערכים:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

|קדימה|פורום עדשות מגע ומשקפיים
הראייה היא אחד מתחומי החיים שאנחנו נוהגים להזניח ולשכוח, פעמים רבות נוצרת ירידה באיכות הראייה כתוצאה מהתנהלות לקויה בחיי היום-יום כמו הסתכלות ממושכת במסך המחשב, קריאת טקסטים מרוחקים ואפילו מעבר לא זהיר מחושך לאור.
פורום עדשות מגע ומשקפיים מציע מענה מקצועי של מומחית קלינית לשאלותיכם בנושא, למצמידי העדשות, למרכיבי המשקפיים ולמי שמעוניין לדעת עוד בנושא. מי יכול להרכיב עדשות מגע? האם ניתן להרכיב עדשות מגע גם בלילה? האם עדיף להרכיב משקפיים או עדשות? ועוד..

היכנסו עכשיו והתייעצו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
לצפיה ב-' שאלות והתייעצויות לאמצע השבוע '
שאלות והתייעצויות לאמצע השבוע
11/11/2014 | 16:39
12
לצפיה ב-'קשקשת ברשת לאמצע השבוע'
קשקשת ברשת לאמצע השבוע
11/11/2014 | 16:38
43
91
המשך>>
לצפיה ב-' פסים\דופק\בטא לאמצע השבוע'
פסים\דופק\בטא לאמצע השבוע
11
לצפיה ב-'רפואי וטיפולייט לאמצע השבוע'
רפואי וטיפולייט לאמצע השבוע
3
לצפיה ב-' מבייצות ביחד לאמצע השבוע'
מבייצות ביחד לאמצע השבוע
11/11/2014 | 16:37
21
80
לצפיה ב-'מה דעתכן? יש מצב שזה ביוץ?'
מה דעתכן? יש מצב שזה ביוץ?
11/11/2014 | 19:20
15
345
כבר לא יודעת להבחין בין מציאות לדמיון.... מה אומרות?
לצפיה ב-'לי זה נראה שכן '
לי זה נראה שכן
11/11/2014 | 20:17
48
לצפיה ב-'הפסים נראים שווים בחוזקם'
הפסים נראים שווים בחוזקם
12/11/2014 | 07:22
5
84
אבל די חלשים שניהם.... באיזה יו"מ? האם מחזור סדיר וכל כמה ימים?
עשית את הבדיקה לפני ההנחיות? לא שתית לפני?
לצפיה ב-'מחזור סדיר'
מחזור סדיר
12/11/2014 | 10:06
4
73
כל 24-25 יום. עכשיו אני ביומ 17 אבל החודש היה לי דימום ארוך במיוחד (עשרה ימים במקום חמישה). הועלתה השערה שאולי זה היה כימי ואז אולי הביוץ יהיה מאוחר יותר. כרגע אני בעיקר לא יודעת איפה אני עומדת ומה עובר על הגוף שלי.
לצפיה ב-'מאיזה יום התחלת לבדוק עם הסטיקים'
מאיזה יום התחלת לבדוק עם הסטיקים
12/11/2014 | 10:33
3
56
עם מחזורים כאלה שווה לבדוק החל  מיומ 7-8....
אם את רוצה קצת להרגיע את עצמך מהבחינה של איפה הגוף נמצא את יכולה לעשות בדיקות דם לאסטרדיול פרוגסטרון וLH וזה ייתן לנו תמונה אם את אחריי ביוץ, או בדרך אליו...
לצפיה ב-'בדקתי מיום 7. '
בדקתי מיום 7.
12/11/2014 | 13:04
39
האמת שעשיתי כזאת בדיקה ביומ 8. את מבינה בזה? אולי אכתוב לך מה היו התוצאות ותדעי להגיד לי מה היה המצב אז. אני לא הצלחתי להבין.
תודה על התשובות!
לצפיה ב-'בדקתי מיום 7. '
בדקתי מיום 7.
12/11/2014 | 13:04
1
32
האמת שעשיתי כזאת בדיקה ביומ 8. את מבינה בזה? אולי אכתוב לך מה היו התוצאות ותדעי להגיד לי מה היה המצב אז. אני לא הצלחתי להבין.
תודה על התשובות!
לצפיה ב-'תכתבי'
תכתבי
12/11/2014 | 13:06
41
מקסימום אם אני לא אדע אז מישהי אחרת תצטרף אליי לפרשנויות...
לצפיה ב-'נראה לי שלא'
נראה לי שלא
12/11/2014 | 07:51
6
135
הפס "בדיקה" שכביכול מופיע לך שם נמצא בכלל מתחת לפלסטיק נכון?
זה לא הפס בדיקה בעצם. זה הצטברות הצבע שקיימת במקלון ולאחר שהוא נרטב זה מתפזר לאורך המקלון.
יכול להיות שהמקלון לא נרטב מספיק ולכן לא השתחרר מספיק צבע או שלא חיכית מספיק זמן. מה שמסביר גם את הצבע המאוד חלש של הפס ביקורת.
ומהכרותי את סוג המקלונים הזה, הקו בדיקה והקו ביקורת הרבה יותר קרובים מאשר מה שמופיע בתמונה.
ואם מסתכלים ממש טוב אפילו אפשר לראות קו בדיקה חלש במקום שהייתי מצפה שיהיה.
בכל מקרה לפי דעתי זה לא חיובי. הייתי עושה בדיקה חוזרת.
סורי אם ביאסתי
לצפיה ב-'מסכימה עם חשטפית, זה הפס הלא נכון'
מסכימה עם חשטפית, זה הפס הלא נכון
12/11/2014 | 08:39
73
תמשיכי לבדוק, ותתנחמי בעובדה שכשאני ראיתי את הפס הזה בפעם הראשונה על בדיקת הריון מאותו סוג, חשבתי שזה חיובי  זה לקח כמה דקות של השוואה עם תמונות בגוגל בשביל להבין שזה לא הפס שאני רוצה לראות...
לצפיה ב-'ככה חשבתי... '
ככה חשבתי...
12/11/2014 | 10:03
4
76
אבל לא הייתי בטוחה. זה אומר ששוב לא היה שום דבר. המקלון היה מספיק זמן בתוכו וגם חיכיתי מספיק זמן. חושדת שאולי אני בכלל לא מבייצת. ממש מקווה שאני טועה.
תודה על התשובה שלך, לפחות עכשיו אני יודעת למה לצפות.
לצפיה ב-'את בד"כ כן מזהה?'
את בד"כ כן מזהה?
12/11/2014 | 11:02
3
57
את מבייצת חמודה. לא ישר להכנס ללחץ.
המחזורים שלך סדירים ואין שום סיכוי שאת לא מבייצת.
לפעמים פשוט לא מזהים את זה במקלונים.
וד"א, אם את אומרת שבתמונה שהעלת המקלון נרטב היטב והמתנת מספיק זמן אז הייתי אומרת שהמקלונים שלך אולי מקולקלים.
במקלון תקין הפס ביקורת בד"כ הרבה יותר חזק והצבע משתחרר כולו.
אז אולי שם הבעיה?

במקרה גם לי קרה משהו דומה לפני חודש. בדקתי בדקתי ושום דבר לא קרה. פס ביקורת חזק ונראה היטב ופס הבדיקה אפילו לא נראה באופק. בסוף מה שיצא זה שפספסנו ולא קימפרנו בכלל. וכל כך כעסתי על עצמי. איזה טמטום שסמכתי על כל הטכנולוגיה ומקלוני הבדיקה המזורגגים. פשוט צריך לחזור צעד אחורה, לזכור איך עושים ילדים (מאהבה!) ולקמפר סביב הביוץ המשוער.
ממליצה לך בלי שום קשר בכלל למקלונים, בכל חודש סביב מועד הביוץ לקמפר כמו שממליצים בתאוריה:
אם הביוץ המשוער הוא ביום ה-14 אז לקמפר ביום 10,12,14,16. וזהו.
בדיקה חיובית במקלון אולי רק תשמח אותך ותגיד לך שעשית עבודה טובה אבל אל תשכחי שנכנסים להריון מקימפורים ולא ממקלונים.

בהצלחה חמודה!!!

לצפיה ב-'תודה תודה תודה'
תודה תודה תודה
12/11/2014 | 13:08
2
51
מנסה להרגיע את עצמי שאם המחזור סדיר אז כנראה שאני מביצת. ומקמפרים בקצב מהרגע שהפסיק הדימום על כל מקרה.
זאת פעם ראשונה שאני בודקת עם מקלונים ובאמת הצבע של הפס ביקורת היה חלש תמיד. אז אולי בכלל הרצפה עקומה?☺️
המטוטלת הרגשית הזו יכולה להטריף. מקווה שיהיו בשורות טובות ומהר לכל מי שמחכה.
לצפיה ב-'נראה לי שבמקרה הזה'
נראה לי שבמקרה הזה
12/11/2014 | 13:13
39
הרצפה באמת עקומה!
הבדיקה לא הייתה נראית לי תקינה ועוד בנות הצטרפו וחיזקו...
ותמיד אומרים שאם יש מחזור סדיר אז יש ביוץ.. אז אל דאגה...
שיהיה בשורות טובות!!
לצפיה ב-'אז את עושה עבודה טובה!!!'
אז את עושה עבודה טובה!!!
12/11/2014 | 14:28
32
המשיכי כך
לאחר כמה חודשים של בדיקה עם מקלונים אני יכולה להגיד לך שזה רק מכניס ללחץ, מתסכל ופשוט מוציא את החשק.
פשוט תמשיכי לקמפר יום כן יום לא. אין צורך ממש מיום סיום הווסת. אם הווסת שלך בת24 יום אז תתחילו מיום 7 פעם ביומיים וזה יהיה מצוין.
לצפיה ב-'זה פס אחד שלילי'
זה פס אחד שלילי
12/11/2014 | 14:12
48
לצפיה ב-'אוף!'
אוף!
12/11/2014 | 07:19
2
105
לא מבינה את הגוף שלי יותר! בא לי לפרוש מכל ההתעסקות בזה!!!
אני בי"מ 20 היום. לפני 5 ימים היו קצת הפרשות שקופות (הנחתי שהביוץ בדרך), מאז בדיקות הביוץ שליליות כל הזמן ואם זה לא מספיק אז גם ההפרשות נעלמו. פספסתי את הביוץ??
חודש שעבר הביוץ הגיע בי"מ 17 והייתי בטוחה שהנה, הכל מתחיל להסתדר בגוף שלי.. "אשליות...."
לצפיה ב-'הייי חמודה'
הייי חמודה
12/11/2014 | 07:26
1
68
אסור אסור אסור להסתמך רק על בדיקות ביוץ...
הדרך לכניסה להריון זה בקיום יחיסים... אז בלי קשר להשתדל לקיים יחסים בימים החשודים לפחות יום כן יום לא...
לפעמים הבדיקות ביוץ לא תקינות או רמת ההורמונים משתנה ואז את לא באמת יודעת אם להתחשב בתשובה או לא...
אם היה הפרשות והם נעלמו יכול להיות שאכן היה ביוץ רק שהסטיק לא תפס....
ממליצה לשלב את בדיקות הסטיק ביחד עם חום השחר שייתן לך תמונה נוספת לגבי מה שמתרחש בגוף...
ולגבי ההתעסקות... אם את רוצה לפרוש תפרשי... לא באמת חייב לעקוב אחרי זה... פשוט לקיים יחסים לעיתים קרובות...
בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה'
תודה
12/11/2014 | 16:49
27
הבוקר הרגשתי שאני חייבת לפרוק קיטור.
אני פשוט כל כך רוצה את זה
רואה אחרות שלא רוצות נכנסות בלי בעיה, מאחלת להן בהצלחה אבל עמוק בפנים אני רק רוצה לחוות את אותו הדבר.....
לצפיה ב-'תוצאות מעקב זקיקים'
תוצאות מעקב זקיקים
13/11/2014 | 21:41
1
66

היי בנות,
עשיתי הבקר אולטראסאונד והתוצאות:
2 זקיקים האחד: 1.18cm*0.86
השני:  1.44 *cm1.03
אני ביום ה12 לווסת.
מה זה אומר? האחות אומרת שייתכן ופספסתי את הביות ויתכן שהוא וד לא היה וביקשה ממני לחזור שוב ביום ראשון...

לצפיה ב-'לי זה נראה שעוד לא היה ביוץ'
לי זה נראה שעוד לא היה ביוץ
14/11/2014 | 07:21
41
הזקיקים מאוד קטנים, ונשמע לי קצת מוזר שכבר בייצת (או שיש לך בד"כ ביוץ מוקדם?).
לצפיה ב-'חיבוקים וקיטורים לאמצע השבוע'
חיבוקים וקיטורים לאמצע השבוע
11/11/2014 | 16:36
53
128
המשך>>
לצפיה ב-'שאלה בנושא ביוץ'
שאלה בנושא ביוץ
11/11/2014 | 10:40
4
95
בתאריך ה 02/11 זיהיתי ביוץ לפי הפרשות ולפי הסטיק שהיה חיובי , גם יום לפני היה חיובי בבדיקת ביוץ , 
עשיתי בדיקה גם יום אחרי ב03/11 והקו היה אבל נחלש יום אח"כ ב 04/11 כבר היה קשה להבחין בו.. 
קימפרנו יפה , מתי היה הביוץ ? 
ובאיזה יואב אני ? 
כבר התבלבלתי - מבלבל העסק ..
לצפיה ב-'סביר להניח שב2.11'
סביר להניח שב2.11
11/11/2014 | 11:15
59
וזה אומר שהיום את ביואב 9.
שיהיה המון בהצלחה!!!
לצפיה ב-' מצטרפת אלייך..'
מצטרפת אלייך..
11/11/2014 | 11:17
1
48
אם מישהי תוכל להסביר איך כל העניין של מקלוני ביוץ עובד??.
לצפיה ב-'זה לא חד משמעי'
זה לא חד משמעי
11/11/2014 | 13:06
44
כאשר הבדיקת ביוץ יוצאת חיובית (פס הבדיקה זהה או חזק מפס הביקורת), זה אומר שהביוץ יגיע בין בטווח של 12-72 שעות בערך....
לצפיה ב-'ניתן לשער שהביוץ היה ב-3.11'
ניתן לשער שהביוץ היה ב-3.11
11/11/2014 | 13:04
41
ביום בו הבדיקה חזרה להיות שלילית.
אי אפשר לדעת במדויק, אני התחלתי למדוד חום בעיקר כדי שאוכל לדעת בדיוק מתי היה הביוץ, וזה מאד עוזר.
בכל מקרה, נראה לי שאת ביוא"ב 8
לצפיה ב-'בדיקת היריון '
בדיקת היריון
10/11/2014 | 15:19
4
132
הי בנות, הגוף שלי קצת השתגע, הרגשתי החודש שהיה לי ביוץ אחרי ביוץ..???
בכל מקרה, קיבלתי מחזור ב17.11 ושבועיים לאחר מכן ב. ביוץ הייתה חיובית ע"פ הקווים החזקים והכאבים.
היום אני שלושה/ארבעה  ימים לפני קבלת מחזור הארור, עשיתי בדיקת היריון בצהריים והיא יצאה שלילית, מישהי כאן יכולה לתת לי תקווה שאולי עשיתי אותה מוקדם?
תודה
לצפיה ב-'לא מבינה גדולה ..'
לא מבינה גדולה ..
10/11/2014 | 15:21
3
74
אבל לטעמי מוקדם מידי! תעשי ביום שאת אמורה לקבל או ביום הראשון של המחזור..
בהצלחה:)
לצפיה ב-'התכוונתי היום הראשון של איחוררר במחזור '
התכוונתי היום הראשון של איחוררר במחזור
10/11/2014 | 15:22
1
30
לצפיה ב-'ועדיף עם שתן ראשון...בהצלחה!'
ועדיף עם שתן ראשון...בהצלחה!
10/11/2014 | 15:24
27
לצפיה ב-'תודההההההה. מקווה שיצא חיובי'
תודההההההה. מקווה שיצא חיובי
10/11/2014 | 15:41
31
לצפיה ב-'היי בנות,צריכה התייעצות'
היי בנות,צריכה התייעצות
10/11/2014 | 13:03
2
104
באיזה יום של האיחור כדאי לעשות בדיקת בטא?
לצפיה ב-'ביום הראשון לאיחור זה כבר בסדר'
ביום הראשון לאיחור זה כבר בסדר
10/11/2014 | 14:54
31
לצפיה ב-'אפילו ביום הראשון. בהצלחה!!!'
אפילו ביום הראשון. בהצלחה!!!
10/11/2014 | 16:10
24
לצפיה ב-'זוכים בכרטיסים למותק של פסטיבל'
זוכים בכרטיסים למותק של פסטיבל|!|
10/11/2014 | 12:14
1
11
|omg|המופעים לילדים בחופשת החנוכה מתקרבים בצעדי ענק ולכם גולשי |תפוז| יש אפשרות לזכות בכרטיס זוגי למופע הופ! מותק של פסטיבל בממלכת הקרח.
היכנסו כבר עכשיו לפורום הורים לפעוטות, הגיבו להודעת התחרות עם תמונות, סיפורים או ציורים שלכם ושל ילדכם הקשורים לחורף, ספרו את הסיפור שמאחורי התמונה ואולי תוכלו לזכות בכרטיס זוגי|!|

לפרטים נוספים והשתתפות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
לצפיה ב-'מי שמחפש מנקה לבית בבאר שבע ..'
מי שמחפש מנקה לבית בבאר שבע ..
10/11/2014 | 16:21
17
למנקה שלנו (כבר 10 שנים) התפנה יום בשבוע.. מנקה תותחית, אמינה, בבאר שבע.. 45 ש"ח לשעה. מי שמעוניין שישלח הודעה בפרטי.
לצפיה ב-'שאלה מביכה '
שאלה מביכה
09/11/2014 | 12:24
4
212
אני 9 ימים אחרי הזרעה מפוצצת בהורמנים ותוספות של פרוגסטרון מה שגרם לעצירות נוראית
הייתי עכשיו בשירותים וממש ממש לחצתי והתאמצתי...האם פגעתי בסיכויי? אם הייתה השרשה יכול לקרות משהו ?
לצפיה ב-'לא, זה לא פוגע'
לא, זה לא פוגע
09/11/2014 | 12:51
89
אפילו אחרי מי שפיר אין בעיה להתאמץ בשירותים.
לצפיה ב-'הסירי דאגה מלבך'
הסירי דאגה מלבך
09/11/2014 | 13:22
2
73
הכל בסדר!
חס וחלילה צריך מכה ישירה ומאוד חזקה כדי להסב נזק.
לחץ של מאמץ בשירותים לא יכול לגרום שום נזק במקרה כזה.
לצפיה ב-'לא נעים ...אבל פשוט השרירים בבטן התחתונה כואבים לי מאז'
לא נעים ...אבל פשוט השרירים בבטן התחתונה כואבים לי מאז
09/11/2014 | 14:51
1
62
ממש התאמצתי...
לצפיה ב-'זה לא נעים אבל לא גורם נזק להריון אפשרי'
זה לא נעים אבל לא גורם נזק להריון אפשרי
09/11/2014 | 17:16
24
לצפיה ב-' נפתח פורום ספורט אתגרי '
|*| נפתח פורום ספורט אתגרי |*|
09/11/2014 | 11:57
5
|שמאל|אם אתם חולים על באנג'י, צניחה חופשית וצלילה. טיול הוא לא טיול עבורכם בלי פעילות אקסטרים כלשהי. אז כנראה שהפורום הזה הוא בשבילכם!

אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום ספורט אתגרי|!|
הפורום יכיל מידע, כתבות, טיפים ושיתוף חוויות לכל גולש המתעניין בספורט אקסטרים!

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'שלום כולן'
שלום כולן
09/11/2014 | 10:09
5
209
בוקר טוב,
אני עינב ואני חדשה פה. 
אני ובעלי מנסים להיכנס כבר שנה וחצי בערך 
לפני 5 חודשים הצלחנו והיינו ממש שמחים סיפרנו למשפחה לחברים והיינו ממש בהיי 
לאחר חודשיים העובר הפסיק להתפתח ונאלצתי לעבור גרידה כי הוא לא נפל טבעי. היום הגרוע בחיי היה היום ההוא. 
עכשיו 3 חודשים אחרי הגרידה נכנסתי שוב להריון זה ממש ההתחלה (אולי שלושה שבועות מההפריה) אבל אנחנו מפחדים מאוד, לא סיפרנו לאף אחד אפילו לגינקולוג לא הלכתי עדיין אנחנו ממש בטראומה. אני כל הזמן מחפשת מה לא טוב ובפחדים שאי אפשר לתאר. אני לא יודעת איך להירגע ולשוב להיות קצת אופטימית. אני חייבת להתפרק קצת ואין לי גם עם מי לדבר (אני ממש מפחדת לספר למישהו)
אני לא יודעת אם זה שהוא הפסיק להתפתח מעיד משהו על הריונות אחרים,או לא. ואם זה יקרה שוב??

אשמח אם מישהי תוכל לעודד איך שהוא...
תודה מראש
לצפיה ב-'קודם כול רוב הסיכויים שהכול יהיה בסדר'
קודם כול רוב הסיכויים שהכול יהיה בסדר
09/11/2014 | 10:27
101
הפלה אחת, עם כל הכאב, לא אומרת כלום לגבי העתיד. לרוב עובר שלא התפתח בהתחלה לא התפתח בגלל איזו אי תקינות באותו עובר ספציפי, ולצערנו יש סטטיסטיקה של כ-15 אחוז הפלות. לרוב ההריון הבא תקין לגמרי.
טבעי שיש חרדות, בוודאי אחרי הפלה. הרבה  מהנשים שהיו בהריון כמה פעמים במהלך החיים חוו לצערן הפלה אבל יש להן גם ילדים בריאים.
יש בתפוז גם פורום ״הריון לאחר אובדן״. אולי שם תוכלי למצוא עוד סיוע בהתמודדות עם הפחדים?
מאחלת לך הריון שלם ותקין שיסתיים בידיים מלאות
לצפיה ב-'תנשמי עמוק, הכל בסדר'
תנשמי עמוק, הכל בסדר
09/11/2014 | 11:11
74
את כבר בנקודה טובה - נקלטת שוב, די מהר. את בהריון!
הפסקת דופק, והפלות זה משהו מאוד מאוד מאוד שכיח וזה ממש לא אומר שמשהו לא בסדר או מצביע על מה שיקרה בעתיד.
גם אני לצערי עברתי משהו דומה ומזדהה מאוד עם התחושה שכשזה יגיע לא בא לי לספר לאף אחד מרוב פחד שאצטרך לעבור את זה שוב.
אני מציעה לך שכדי להרגע דבר ראשון בהחלט תלכי לרופא הנשים שלך. את כבר שבוע לפחות אחרי האיחור. לכי תעשי אולטרסאונד, תראי שק הריון, תראי שהכל מתפתח כמו שצריך. זה כבר יתן לך אויר לנשימה.
תעלי את החששות שלך בפני הרופא. אולי תבקשי שיבדוק בדיקות כלשהן. תוודאי שהכל תקין ואין חוסרים.
תני לזמן לעשות את שלו ותבני את האמון מחדש.
תקבעי תור לדופק. תעשי צעד צעד. אחרי שתראי דופק תקבעי תור לשקיפות. לאט לאט כשיעבור הזמן ותראי שהכל בסדר תתחילי להרגיש טוב שוב ואולי פתאום יבוא לך לשתף מישהו. תעשי הכל בזמן שלך.
אבל תזכרי שבשורה התחתונה קורה לך משהו משמח בטירוף ותזכרי לחייך ולחשוב חיובי!!!
לצפיה ב-'קודם כל'
קודם כל
09/11/2014 | 11:49
1
64
איזה יופי שנכנסת להריון שוב ככ מהר אחרי ההפלה
תחשבי על זה..תשמחי בשל כך:)
תתרכזי בחיובי!

אני גם עברתי הפלה אחרי שהעובר הפסיק להתפתח
ואני בטוחהה שאני אהיה מאוד לחוצה בהריון הבא (אמן שיגיעע)
אבל אני בהחלט אשתדל להיות חיובית ואני אשתדל לא להיקשר לרעיון של ההריון יותר מדי..
ככה שאם יקרה משהו רע שוב..יהיה לי יותר קל לעבור את זה..

אבל כמובן..מילים ומעשים זה לא אותו הדבר:)
מאחלת לך הריון מאוד מאוד משעמם ותקין
לצפיה ב-'תודה תודה תודהה'
תודה תודה תודהה
09/11/2014 | 12:27
43
נרגעתי קצת

אני באמת יקבע תור וירגיע את עצמי קצת

שיהיה שבוע טוב ומלא בבשורות טובות!!
לצפיה ב-'גם אני כמוך'
גם אני כמוך
09/11/2014 | 17:02
60
בהריון נוסף אחרי הפלה, ויש המון חרדות. מנסה להיות אופטימית. ולקחת את זה צעד צעד. ומקווה שימשיך להתקדם.
לצפיה ב-'שאלה בנושאר בדיקות דם הרומונליות'
שאלה בנושאר בדיקות דם הרומונליות
09/11/2014 | 10:16
13
90
אז המחזור הגיע ביום שישי ואני רוצה לעשות את הבדיקות שצריך לעשות ביו"מ 3-5. האם אם זה בסדר לעשות את הבדיקה ביום שלישי שזה יהיה בדיוק ביו"מ ה 5 ? אני בטוחה שהמחזור יגמר עד אז כי המחזורים שלי בערך 3-4 ימים. פשוט מחר לא עושים בדיקות דם במרפאה שלי ולהיום לא הספקתי לקבוע כי ביום שישי לא ענו לי במרפאה.
השאלה אם חייב להיות עדיין במחזור שעושים את הבדיקה הזאת או שזה בסדר שהוא נגמר?
לצפיה ב-'ככל הידוע לי'
ככל הידוע לי
09/11/2014 | 10:49
9
56
זה 2-5 ימים מיום תחילת הווסת. לא קשור לאם עדיין יש או אין ווסת.
ככה שאת בהחלט יכולה לעשות.

ד"א מצטרפת לשאלה, ניתן לעשות את הבדיקות דם בכל מרפאה נכון? (אני בכללית)
קבעתי תור למרפאת האם שלי ורציתי לוודא שלא סתם אחזור בידיים ריקות.
לצפיה ב-'אני עשיתי בשבוע שעבר, לא קיבלתי הוראות למרפאה מיוחדת.'
אני עשיתי בשבוע שעבר, לא קיבלתי הוראות למרפאה מיוחדת.
09/11/2014 | 10:57
1
35
הלכתי לזאת שהכי קרובה לבית (לא המרפאה שלי) ולא היתה שום בעיה.
אני אמנם לא בכללית אבל מאמינה שגם שם לא תהיה בעיה.
בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה '
תודה
09/11/2014 | 11:04
9
לצפיה ב-'תודה על התשובה'
תודה על התשובה
09/11/2014 | 11:01
6
31
וגם אני בכללית וכבר יצא לי לעשות במרפאה אחרת שהיא לא בעיר שלי והכל בסדר, זה אפשרי. אם יש הפנייה אפשר לעשות בגל מרפאה.
לצפיה ב-'מעולה תודה רבה '
מעולה תודה רבה
09/11/2014 | 11:04
5
22
ובהצלחה לשתינו
לצפיה ב-'תודה'
תודה
09/11/2014 | 11:31
4
23
רק עוד שאלה אחרונה..
הבנתי גם שצריך לעשות את הבדיקה הזאת אחרי 3 שעות של ערנות.. זה קריטי העניין הזה?
לצפיה ב-'הבנתי שזה בגלל הפרולקטין'
הבנתי שזה בגלל הפרולקטין
09/11/2014 | 11:37
2
25
אחד מהדברים שבודקים, הפרולקטין, משתנה ומתייצב רק לאחר 3 שעות עירנות.
ואם הוא יוצא חריג זה יכול להצביע על בעיה. ככה שכדי למנוע חשדות מיותרים ובדיקות חוזרות עדיף כבר לבצע פעם אחת כמו שצריך.
ד"א גם צריך צום של כ8 שעות.

לצפיה ב-'צריך צום?'
צריך צום?
09/11/2014 | 11:52
1
20
וואלה, טוב שאמרת כי לא ידעתי את זה, תודה :)
8 שעות מספיק?
לצפיה ב-'יאפ. רובו על הלילה אז לא כזה נורא'
יאפ. רובו על הלילה אז לא כזה נורא
09/11/2014 | 12:33
11
לצפיה ב-'הרופא שלי לא התרגש מעניין שעות העירות'
הרופא שלי לא התרגש מעניין שעות העירות
09/11/2014 | 12:56
30
הוא אמר לי שזה רק אם אני רוצה להיות צדיקה.
לא זכור לי שהיה צריך צום... אבל תלוי כנראה אילו בדיקות בדיוק.
לצפיה ב-'במידה והמחזור לא'
במידה והמחזור לא
09/11/2014 | 11:53
2
46
מגיע לבד, ונותנים כדור להביא אותו..
האם עדיין אפשר לעשות בדיקת פרופיל הורמונאלי?
לצפיה ב-'במקרה אני יכולה לענות לך על זה'
במקרה אני יכולה לענות לך על זה
09/11/2014 | 12:16
1
40
שבוע שעבר הייתי אצל הרופאת נשים כדי להגיד לה שהמחזור שלי מאחר ועדיין אין הריון. אז היא נתנה לי מרשם לקחת את הכדור הזה ואז לעשות את הבדיקות. בסוף הוא הגיע לבד ולא הסםקתי לקחת, אבל בכל מקרה היא אמרה לעשות את הבדיקות אחרי שאקח אותו, אז זה אומר שכן..
לצפיה ב-'יופי, תודה!!'
יופי, תודה!!
09/11/2014 | 12:34
13

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

ג'הארה דולה - בית מפנק ללידה טבעית
ג'הארה דולה
טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי
פרופ' יוסף שלו- ייעוץ אישי מי שפיר
ייעוץ אישי - מי שפיר

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה