לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1987919,879 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

לצפיה ב-' מבייצות ביחד לראש השנה'
מבייצות ביחד לראש השנה
25/09/2014 | 09:03
7
55
לצפיה ב-'התייעצות'
התייעצות
25/09/2014 | 16:12
1
101
אני ביו"מ 13, חודשיים אחרונים מחזור סדיר 36 ימים, ביוץ ביו"מ 22 להערכתי.
בחודש שעבר בדיקת ביוץ חיובית ביו"מ 19, אחרי שהתחלתי לבדוק ביו"מ 17.
חודש שעבר קימפרנו ביו"מ 19, 20, 21 ולא הצליח.

אשמח לטיפים מה כדאי לעשות הפעם? לקמפר גם קצת לפני הבדיקה החיובית? מתי בכלל להתחיל?
אחרי הבדיקה החיובית לקמפר כל יום? למשך כמה זמן?
אחרי שיש בדיקת ביוץ חיובית צריך להמשיך לבדוק ביוץ?

אני נורא מבולבלת מכל המידע והחישובים ואשמח אם מישהי יכולה לעשות לי קצת סדר
לצפיה ב-'כדאי להתחיל לקמפר קצת לפני'
כדאי להתחיל לקמפר קצת לפני
25/09/2014 | 16:48
76
כי היום יומיים לפני הביוץ הם הכי קריטיים, ואם הביוץ קרוב, כדאי שיחכה זרע לביצית.
בעיקרון אין ממש צורך להמשיך לבדוק ביוץ אחרי שהבדיקה חיובית, אפשר לעשות רצף של איזה שלושה ימים או ארבעה, ואז עוד פעם פעמיים לסירוגין.
לצפיה ב-'למסירה בדיקות ביוץ'
למסירה בדיקות ביוץ
26/09/2014 | 09:55
81
היי בנות וחג שמחיש לי. 20 בדיקות ביוץ מעדיפה למסור למישהי שמנסה הרבה זמןאו מישהי במצב כלכלי לא טוב..איסוף מפ״ת.
לצפיה ב-'חדשה פה'
חדשה פה
26/09/2014 | 17:13
3
188
שלום לכולן

אני ובעלי מנסים כבר שנה להרות בפעם הראשונה. עשינו בדיקות והכל בסדר כרגע.
המחזור שלי לא סדיר, בין 21 ל-30 יום, עקבתי קצת אחרי חום השחר ועכשיו אנחנו מנסים לעבוד עם ערכת ביוץ של לייף וגם עושה קצת דיקור להירגע.
אני ביום ה-14 למחזור ויש הפרשות פוריות כבר יומיים.
עשיתי את הבדיקה היום (היום ה-7 מאז שהתחלתי לבדוק) וקיבלתי את התוצאה שצירפתי.
יש שם פס דק כהה וכל יתר הפס בהיר. לא רוצה לפספס את הביוץ החודש...
מה דעתכן? זה חיובי?

תודה ושנה טובה!

לצפיה ב-'בהחלט חיובי!'
בהחלט חיובי!
26/09/2014 | 18:15
2
96
סביר להניח שמחר הקו יהיה אפילו יותר חזק
לצפיה ב-'מסכימה!'
מסכימה!
26/09/2014 | 18:22
1
29
לצפיה ב-'יש! תודה רבה!'
יש! תודה רבה!
26/09/2014 | 18:50
24
לצפיה ב-'קשקשת ברשת לראש השנה'
קשקשת ברשת לראש השנה
25/09/2014 | 09:01
15
36
לצפיה ב-'בנות יקרות '
בנות יקרות
24/09/2014 | 14:58
4
118
שתהיה לכולנו שנה מקסימה.
שכל אחת תצליח בדרכה ובחייה.
מאחלת לכולנו שבשנה הקרובה ובהקדם, נפנה את הפורום לתושבות חדשות ואנחנו נעבור הלאה למה שאנחנו כל כך מצפות לו.
שנה טובה.

לצפיה ב-'חג שמח!!!'
חג שמח!!!
24/09/2014 | 16:04
34
ושנה טובה ופוריה לכולנו!!!
לצפיה ב-'חג שמח ושנה נהדרת :)'
חג שמח ושנה נהדרת :)
25/09/2014 | 07:04
39
שהשנה כולנו נזכה להחזיק בידיים תינוק קטן וחמוד, הריונות קלים ורק שמחה ואושר :)
לצפיה ב-'אמן ואמן!!!'
אמן ואמן!!!
28/09/2014 | 09:23
12
שנה טובה לך ולכל בנות הפורום המקסימות והתומכות.
מצטרפת לתקוות ולאיחולים שלך, שכבר בחודש הקרוב כולנו נעזוב את הפורום
לצפיה ב-'חג שמח!!!! '
חג שמח!!!!
28/09/2014 | 11:57
6
לצפיה ב-'מחפש לעזור Sperm Donor Looking to Help'
מחפש לעזור Sperm Donor Looking to Help
24/09/2014 | 20:21
1
146

הצעה מעניינת ואולי מתנה לשנה החדשה לחלק מאיתנו..?
גבר אנונימי מחפש לסייע לאישה רווקה או לזוג (סטרייט או חד-מיני) הזקוקים לתרומת זרע והפרייה מלאכותית. אם אתם מכירים מישהו שרוצה להתחיל משפחה באמצעות הפרייה מלאכותית וצריך תורם, אנא שתפו, או פנו במייל אל: katzpsyd@gmail.com

An anonymous male is seeking to support a single woman or couple (same-sex or straight) in need of a sperm donation and IVF. If you know of any person who is interested in starting their family through IVF and could use the help of a donor, please e-mail me at katzpsyd@gmail.com.

לצפיה ב-'אני אפילו לא יודעת מה להגיד על זה'
אני אפילו לא יודעת מה להגיד על זה
25/09/2014 | 11:42
127
חוץ מזה שבשביל לעבור הפריה מלאכותית לא חייבים IVF. גם כשמדובר בתרומת זרע, הזרעה היא תהליך הרבה פחות פולשני וקשה לאישה. בכל מקרה, מי שמעוניין להקים משפחה בדרך זו, יש אתרים שעוסקים בפעילות המבורכת של שותפות להורות, וניתן לפנות אליהם.
לצפיה ב-' ושנה טובה יקירות'
ושנה טובה יקירות
25/09/2014 | 11:45
57
מאחלת לכולן שנת בריאות ופריון, הריונות תקינים שיבואו בקרוב ויסתיימו בתינוקות בריאים ומתוקים, הרבה אושר, הצלחה בכל והגשמת חלומות.
לצפיה ב-''
25/09/2014 | 19:30
31
בנות יקרות, שתהיה לכולנו שנה לא רק טובה אלא מצוינת, מלאה בהתחלות חדשות ומשמחות, שנזכה לחבק בשנה זו תוספת קטנה למשפחה והכי חשוב, שנהיה בריאות ומאושרות.בהזדמנות זו רוצה גם להודות לכולן כאן על הרגישות, ההבנה והתמיכה ברגעים הקשים בשנה החולפת בתקווה לרגעים משמחים בשנה החדשה!שתהיה שנה דבש!!!
לצפיה ב-'אני בטוחה'
אני בטוחה
27/09/2014 | 17:11
5
85
שלכולו קשה ההמתנה מימי הביוץ ועד לבדיקה. על אילו סימפטומים שמעתן שיכולים להופיע בשבועיים האלו?
לצפיה ב-'אצלי הכי אמין היה'
אצלי הכי אמין היה
27/09/2014 | 18:08
4
78
רגישות ונפיחות בשדיים - הרבה יותר מהרגיל והרבה לפני המחזור, וגם פחות כאבי מחזור מבדרך כלל (הם היו מתחילים לי גם שמונה ימים לפני). אבל יש כאלה שיש להן כאבי מחזור כרגיל, ובכלל, זה שונה מאישה לאישה ומהריון להריון.
לצפיה ב-'מצטרפת גם'
מצטרפת גם
28/09/2014 | 00:48
2
55
לכאבים בשדיים בשלב יחסית מוקדם. משהו כמו 4 ימים אחרי ביוץ וכאבים מאוד חדים שאי אפשר לפספס.
לצפיה ב-'כמה זמן משכו כאבי השדיים?'
כמה זמן משכו כאבי השדיים?
28/09/2014 | 20:07
1
7
לצפיה ב-'הם עדיין נמשכים...'
הם עדיין נמשכים...
29/09/2014 | 13:35
13
אולי פחות כואב או שהתרגלתי, אבל הם גדולים, רגישים וקשים - לא נוח לשכב על הבטן! זה כמו לשכב על מצופים אני בשבוע 7.
לצפיה ב-'אצלי היה בדיוק הפוך'
אצלי היה בדיוק הפוך
28/09/2014 | 08:12
54
בד"כ אחרי הביוץ הציצים היו כואבים מאוד והיו כאבי מחזור חמישה ימים לפני המועד,
והפעם באותו חודש שנקלטתי הציצים לא כאבו בכלל היו קלים ולא רגישים וכבדים
ולא היה לי בכלל כאבי מחזור.. פה התחלתי לחשוד.. ואכן זה היה הריון ב"ה.
ודבר נוסף שהיה לי באותו חודש כאבי ראש במשך כמה ימים ללא הפסקה, כנראה מעליית ההורמונים.
לצפיה ב-'חיבוקים וקיטורים לראש השנה'
חיבוקים וקיטורים לראש השנה
25/09/2014 | 09:00
9
63
לצפיה ב-'עוד חודש ללא הצלחה...'
עוד חודש ללא הצלחה...
25/09/2014 | 14:53
8
201
מחזור בראש השנה...הכי מדכא שיש :( החודש החלטנו לא לבדוק ביוץ עם המקלות..רק קימפרנו יום כן יום לא אחרי שזיהיתי הפרשות פוריות. לא עזר..סוגרים חצי שנה של נסיונות. נמאס כבר! לא מבינה מה לא עובד. מחזורים סדירים 27-28 יום כמו שעון. לא פיספסנו אף ביוץ. שבוע הבא נעשה בדיקת זרע ואז אם ייצא תקין צילום רחם. ממש רוצה להיות בהריון כבר!! 
שנה טובה ופוריה לכולן 
לצפיה ב-' זו יכולה להיות פשוט סטטיסטיקה'
זו יכולה להיות פשוט סטטיסטיקה
25/09/2014 | 16:50
137
אבל טוב שאתם נבדקים ותוכלו לקבל תמונה מלאה יותר של מה קורה. מקווה שיהיו לך חדשות טובות בקרוב
לצפיה ב-'לגמרי מדכא '
לגמרי מדכא
25/09/2014 | 21:05
1
115
זה לא שזה לא עובד, את פשוט בצד הלא נעים של הסטטיסטיקה כנראה. 
והפרשות פוריות זה אומנם כן מדד אבל אולי לא הכי אמין שיש.. לא כדאי לסמוך על זה בלבד.
ואני מניחה שעשית פרופיל הורמונאלי והכל בסדר? בדיקת זרע באמת רצוי לעשות.
בכל מקרה, מקווה שזה יהיה המחזור האחרון לשנה! (כמעט) 
לצפיה ב-'פרופיל עשיתי..'
פרופיל עשיתי..
27/09/2014 | 08:26
73
תודה רבה על העידוד. האמת שרק החודש לא בדקנו עם מקלות ביוץ כי בעלי התעקש שנעשה דברים באיזי ונמאס לא לקמפר לפי לו"ז . והכל בתקווה שנקלט. לא הצליח...
לצפיה ב-'בדיוק כמוני'
בדיוק כמוני
26/09/2014 | 22:48
3
91
אנחנו גם סוגרים חצי שנה של ניסיונות וקיבלתי בדיוק בערב חג.. הכי מבאס שיש :(
כולם אומרים לי שזה עדיין מוקדם לעשות בדיקות ופשוט להמשיך לנסות... אוףף לא יודעת מה לעשות כבר!!
לצפיה ב-'הרופא נשים זרם איתי ונתן בדיקות'
הרופא נשים זרם איתי ונתן בדיקות
27/09/2014 | 08:31
2
90
בגלל שהמחזור שלי סדיר מאוד וכל חודש זיהיתי ביוץ עם בדיקות ובבדיקה ראשונית באולטרה סאונד הכל היה תקין, הוא שלח אותי לבדיקות הורמונליות ביום 3-5 למחזור, בדיקת זרע לבעלי ובשלב הבא צילום רחם. אומנם אנחנו צעירים אבל ממש רוצים להיות בהריון כבר אז הוא לא התנגד לבדיקות.
לצפיה ב-'הייי'
הייי
12/10/2014 | 15:48
1
9
אני פונה אלייך בגלל ששתינו קיבלנו באותו יום..
זיהית כבר ביוץ? אני כבר כמה ימים בודקת ולא היה כלום, זה קצת מעצבן. אנחנו כמובן ממשיכים לנסות אפילו שלא זיהיתי ביוץ.
אז סתם עניין אותי מה איתך אם היה לך כבר ביוץ?
לצפיה ב-'כן זיהיתי'
כן זיהיתי
12/10/2014 | 18:40
7
הערכה הראתה 2 פסים ביום שישי..מאמינה שהביוץ היה אתמול. תמשיכי לבדוק, לי היה חודש אחד ביוץ ביו"מ 19. נשאר רק לחכות שבועיים.שיהיה המון בהצלחה! תשלחי מסר בפרטי אם יש לך שאלות.
לצפיה ב-' מקווה שנהנת מהחג בכל זאת'
מקווה שנהנת מהחג בכל זאת
28/09/2014 | 09:45
27
אני יודעת כמה זה קשה ומכירה את התחושה הזו.
גם אני עם כל ווסת מתייאשת ובא לי פשוט לצרוח.
אבל אז איכשהו מוצאים את הכוחות ומתחילים מחדש.
אני מסכימה איתך מאוד שהרצון לילד חזק מהכל וזה שצעירים זה לא אומר שיש לנו כוחות או סבלנות לחכות.
כשאנחנו מוכנים אנחנו פשוט מוכנים והעיכוב הזה פשוט כואב בלב ומייאש.
אני שמחה מאוד לשמוע שהרופא שלך מקשיב לך ולא גורם לך להתייאש עוד יותר. יפה מאוד שהפנה אותך לכל הבדיקות האלו.
לי הרופא אמר שרק אחרי שנה הוא יכול לעשות איתי משהו
אני מבינה מדברייך שהפרופיל יצא בסדר ועכשיו את לקראת צילום רחם.
אני מקווה שגם את זה תעברו במהרה ושהכל יהיה בסדר.
אולי כדאי גם לעשות מעקב זקיקים? ככה תוכלי לדעת באמת מתי הביוץ ביחס להפרשות ולמקלונים. אני למשל גליתי אחרי המעקב שהביוץ שלי הוא ביום של המקלון החיובי ולא אחריו כמו שתמיד חשבתי.
אני מאחלת לך שהשנה הזו במהרה תגיע עם בשורות טובות ומפתיעות ותעזבי את הפורום הזה במהרה
לצפיה ב-'שאלות והתייעצויות לראש השנה'
שאלות והתייעצויות לראש השנה
25/09/2014 | 08:59
1
12
לצפיה ב-'שאלה דחופה'
שאלה דחופה
29/09/2014 | 14:32
12
היום יו"מ 14. עדין לא בדקתי ביוץ אבדוק היום עם מקלונים. הבעיה החמורה היא שיצא לי הרפס בשפתיים . ותכננתי לקמפר היום. כי אני חושבת שביוץ קרוב. האם זה מסוכן? אני לא רוצה שבעלי ידבק בהרפס. אני אנסה להימנע מלנשק אותו אבל בכל זאת מה עושים? האם לוותר על היום? הרי להרפס יקח זמן עד שיעבור. קימפרנו במוצ"ש . יום כן יום לא זה היום.
פליז. האם להמשיך לקמפר פשוט לנסות לא לבוא במגע בפה ?
)אני שמה משחה אבל לא בדיוק עוזר).

תודה מראש.
לצפיה ב-'רפואי וטיפולייט לראש השנה'
רפואי וטיפולייט לראש השנה
25/09/2014 | 08:59
22
85
לצפיה ב-'הריון כימי'
הריון כימי
23/09/2014 | 14:45
7
161
מה הסימנים להריון כימי? איך אפשר לדעת בעצם אם היה לי הריון כימי? כי לפי מה שהבנתי לא תמיד בחורה יכולה לדעת את זה..
לצפיה ב-'מה זה הריון כימי?'
מה זה הריון כימי?
23/09/2014 | 15:42
1
56
לצפיה ב-'אני גם בקושי מבינה בזה'
אני גם בקושי מבינה בזה
23/09/2014 | 15:58
114
אבל לפי מה שהבנתי זה הריון שלא מתפתח ואז פשוט מגיע המחזור.. אני שואלת בגלל שהיו לי סימנים חודש שעבר שהייתי בטוחה שכבר נקלטתי וגם המחזור איחר, אבל בסוף הגיע. אז אמרו לי שאולי זה היה הריון כימי, בגלל זה אני שואלת מה הסימנים של ההריון הזה.
לצפיה ב-'אפשר לדעת בוודאות רק'
אפשר לדעת בוודאות רק
23/09/2014 | 19:19
2
137
אם עשית בדיקה. כלשהי. כמו שאמרת זה הריון שלא התפתח שהוא מאוד צעיר, עוד לפני שיש שק הריון. נראה לי שבשלב הזה שיש שק והכל זו כבר הפלה. אם מישהי יודעת בוודאות שתתקן אותי. 
אם עושים בדיקה היא תהיה חיובית, יהיה הורמון הבטא בדם, אבל הוא יתחיל לרדת עד קבלת ווסת, לכן באמת ייתכן שלא יודעים על קיומו כי הוא לפעמים בדיוק כמו ווסת. 
לצפיה ב-'זה בדיוק העניין'
זה בדיוק העניין
24/09/2014 | 11:41
1
77
שלא עשיתי בדיקה לפניי זה אז בגלל זה אין לי דרך לדעת.
לא עשיתי בדיקה כי כבר התרגלתי שהמחזור מאחר לי, מאז שהתחלנו לנסות הוא פשוט השתגע מאחר תמיד בכמה ימים לפעמים בשבוע. (לפני שהתלחנו לנסות הוא היה מדוייק כל 28 יום). אוףף אני ממש אבודה
לצפיה ב-'האיחורים'
האיחורים
25/09/2014 | 07:06
74
זה לא מחייב שהיה לך הריון כימי.... אם את רוצה לוודא פשוט תעשי בדיקה ביתית כ-12 יום אחרי הביוץ ואז תדעי בוודאות.
בהצלחה
לצפיה ב-'הריון כימי הוא הריון שנצפה בבדיקת דם או בדיקת פסים'
הריון כימי הוא הריון שנצפה בבדיקת דם או בדיקת פסים
25/09/2014 | 09:29
1
109
אבל נפסק לפני שרואים שק הריון באולטרסאונד. לכן הוא נקרא כימי כי הוא מזוהה רק בעזרים כימים (בדיקות הריון או בדיקת דם)
לצפיה ב-'תודהה'
תודהה
26/09/2014 | 22:50
28
מקווה שזה באמת לא הריון כימי וסתם שיגעון של הגוף
לצפיה ב-'בדיקת זרע בבלינסון'
בדיקת זרע בבלינסון
25/09/2014 | 14:48
3
81
בעלה של מישהי עשה שם ויכולה לפרט את התהליך? קיבלנו כבר הפניה מרופא משפחה ועוד לא קבענו תור.
לצפיה ב-'כן, בעלי עשה שם פעמיים'
כן, בעלי עשה שם פעמיים
26/09/2014 | 00:49
2
65
מה רצית לדעת? (מוכרחה לציין שלא חקרתי אותו יותר מידי על התהליך אבל אם יש שאלה ספציפית אני יכולה לברר איתו)
לצפיה ב-'שאלות קטנות..'
שאלות קטנות..
27/09/2014 | 08:23
1
42
כמה זמן עד שיש בדיקה, האם לוקח הרבה זמן לקבוע תור, אם אפשר להביא בדיקה מהבית?
לצפיה ב-'זה לא מעכשיו לעכשיו'
זה לא מעכשיו לעכשיו
27/09/2014 | 22:08
31
כמובן שהכי פשוט ובטוח- להתקשר אליהם ולשאול מתי יש תור פנוי
אבל בעקרון לדעתי בפעם הראשונה הם קבעו תור לעוד חודש (קצת פחות. נדמה לי שהיה להם פנוי קצת קודם אבל לנו לא התאים) ובפעם השניה- לחודש וחצי ואמרו שאין תור פנוי לפני כן.

אפשר להביא מהבית, במידה ולא יקח יותר משעה מרגע הפקת הדגימה ועד שהיא תגיע אל הלבורנטית במעבדה שלהם.  חשוב לא לשים את הדגימה בקירור או במזגן האוטו (כששאלתי את הרופא זה דווקא נשמע לי כמו רעיון טוב ) הדגימה צריכה להשמר בזמן הזה בטמפרטורת הגוף פחות או יותר
לצפיה ב-'עדכון בעניין בדיקות גנטיות'
עדכון בעניין בדיקות גנטיות
25/09/2014 | 16:51
2
140
בייעוץ הגנטי שהיה לי גיליתי שבאפריל נכנסה בדיקה נוספת לרשימת הבדיקות, אשר 3 או משהו כזה, לטובת מי שהתחילה כמוני לנסות לפני אפריל ולא ידעה מזה...
לצפיה ב-'טוב לדעת '
טוב לדעת
28/09/2014 | 09:34
1
27
אני עשיתי את שלי לפני שנתיים אני מניחה שאאלץ לתרום עכשיו עוד כמה מבחנות.
האמת חשבתי לוותר על זה הפעם אבל כנראה שלא אעשה זאת...
את עשית את הבדיקה הנוספת?
לצפיה ב-'עדיין לא'
עדיין לא
28/09/2014 | 10:21
23
רק שמעתי על זה בשבוע שעבר לפני החג... אני מניחה שכדאי שאעשה את הבדיקה הנוספת...
לצפיה ב-'היי בנות שאלה'
היי בנות שאלה
26/09/2014 | 10:43
3
126
היי חג שמח!שאלה קטנה..המחזור האחרון הופיע ב24.8, ולא הגיע עד יום שני בערב האחרון 22.9.המחזור בדרך כלל 25 יום ומופיע.לפני שהגיע בשני האחרון היו רק כאבי חזה שפסקו יומיים לפניו.אך המחזור הפעם היה מוזר. ללא תסמינים בכלל (בדרך כלל סובלת מכאבי רגליים כבדות וכו')ונגמר כלא היה ביום רביעי. יומיים של מחזור בקושי ללא תסמינים בכלל.ברביעי בצהריים שמתי טמפון ושהוצאתי בערב היה כמעט וריק.האם יכול להיות שזה דימום השרשה?עשיתי אתמול בערב בדיקה של מקלון הזהב שיצאה שלילית.לפי החישוב של כל המחשבונים באינטרנט זה אמור להיות שבוע 4 (+5).קרה למישהי? זה ממש ממש מוזר בחיים לא היה לי מחזור של יומיים גם לא עם גלולות.מתלבטת אם לעשות בדיקת דם בשבוע הבא או פשוט לוותר ולקבל את זה שזה היה מחזור מוזר..צריכה עצות :(תודה !
לצפיה ב-'הכל יכול להיות....'
הכל יכול להיות....
26/09/2014 | 13:07
2
67
הכי טוב לבצע בדיקת דם... בהחלט יכול להיות דימום השתרשות ובדיקה ביתית  מוקדמת מידי ואז היא שלילת...
תבצעי שבוע הבא בדיקות דם להורמונים-פרוגסטרון אסטדיול LH וגם בטא... ותראי... או שיש הריון והכל סבבה ואם לא לפחות תדעי באיזה שלב את נמצאת....
בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה על התשובה'
תודה על התשובה
26/09/2014 | 13:25
1
52
אבל זה לא מאוחר מידי לדימום השתרשות?
אני לא בודקת ביוץ וכו'.. אז אולי היה ביוץ מאוחר.. או אנערף.
בכל מקרה קצת מוזר לי שאם זה היה השרשה אז אתמול היה שלילי בבדיקה ביתית..
מה ההמלצה? ללכת שבוע הבא ולבקש בדיקת דם להריון?
ואם אעשה שוב מחר בבוקר בדיקה ביתית איזו הכי מומלצת מנסיונכן? 
:)תודה

לצפיה ב-'קחי ערכה רגישה, כזו שאמורה לזהות עוד לפני האיחור'
קחי ערכה רגישה, כזו שאמורה לזהות עוד לפני האיחור
26/09/2014 | 18:24
54
כשזה מוקדם הן לא תמיד מזהות, כמה שהערכה יותר רגישה יש יותר סיכוי לתשובה אמינה.
לצפיה ב-'ועוד שאלה קטנטנה..'
ועוד שאלה קטנטנה..
26/09/2014 | 12:52
2
112
אני חדשה פה..
:) אז נעים מאוד
ואני כל הזמן קוראת יואב יואב.. ולא מבינה מה זה אומר..
אפשר פירושים קצת לכל החדשות ?  תודה.
לצפיה ב-'פירושים'
פירושים
26/09/2014 | 13:09
1
81
יו"מ= יום מחזור נספר מהיום הראשון של קבלת הווסת.. כאשר יש דימום ולא רק הכתמה
יוא"ב= יום אחרי ביוץ- נספר מהיום שאחרי הביוץ חח
קימפור-קיום מצוות פרו ורבו
מכשפה= מחזור ווסת

יש עוד משהו?
לצפיה ב-'חחחחח '
חחחחח
26/09/2014 | 13:23
65
לא זהו, הכל ברור :)
לצפיה ב-'בהריון כן\לא לראש השנה'
בהריון כן\לא לראש השנה
25/09/2014 | 08:58
23
58
לצפיה ב-'בדיקת הריון ביתית'
בדיקת הריון ביתית
23/09/2014 | 17:01
22
359
הי בנות, אני מפורום פוריות אבל אולי תוכלו לעזור לי... אני 9 ימים אחרי החזרת עוברים. בדיקה ביתית של קליר בלו הראתה חיובי ומקלון הזהב הראה שלילי. שמעתן על חיובי כוזב של קליר בלו? קראתי במספר מקומות שזה קיים ואני כבר לא יודעת למה להאמין... תודה לכן וחג שמח
לצפיה ב-'היי מיכל '
היי מיכל
23/09/2014 | 17:33
152
האמת ששתי הבדיקות שציינת הם נחשבות אמינות במיוחד, יכול להיות שלקליר בלו יש רגישות גבוהה יותר, או שבין בדיקה לבדיקה שתית מים ויתכן שבמתן השתן הבא ההורמון היה דליל יותר,
בכל אופן מאחלת לך תשובה חיובית אמיתית!!!
שנה טובה ומלאת בשורות חיוביות ומשמחות  
לצפיה ב-'תעלי תמונה'
תעלי תמונה
23/09/2014 | 19:45
15
151
קליר בלו נוטה לפס אידוי, אם הפס הוא דקיק וצמוד לצד שמאל זה פס אידוי.
תעלי תמונה ונראה
לצפיה ב-'הנה.. בינתיים עשיתי שוב בדיקה'
הנה.. בינתיים עשיתי שוב בדיקה
23/09/2014 | 19:48
14
363
עם מקלון של אי ביי ויצא חיובי חלש, אבל זה לא מצטלם
לצפיה ב-'זה לא פס אידוי!!!'
זה לא פס אידוי!!!
23/09/2014 | 19:50
4
208
מזל טוב! תעלי גם את מקלון הזהב אולי יש שם משהו בהיר ולא שמת לב? בכל מקרה אני לא אוהבת אותם נראה לי גרועות.
לצפיה ב-'לא, מקלון הזהב יצא לבן כמו החרמון'
לא, מקלון הזהב יצא לבן כמו החרמון
23/09/2014 | 19:51
3
160
תאמיני לי בדקתי מכל הכיוונים בכל זווית אפשרית.. אין כלום
לצפיה ב-'הם פחות רגישים נראה לי'
הם פחות רגישים נראה לי
23/09/2014 | 19:52
2
106
מקליר בלו. קליר בלו טובים אבל יש תנטיה הזאת לפס המעצבן. אבל זה לא מה שיש לך. הפס אצלך מלא כמעט בגודל פס הביקורת.
פס האידוי הוא דקיק
לצפיה ב-'הגיוני שהוא דוהה אחרי כמה שעות?'
הגיוני שהוא דוהה אחרי כמה שעות?
23/09/2014 | 19:53
1
44
לצפיה ב-'יכול להיות'
יכול להיות
23/09/2014 | 19:54
94
כל בדיקה נוטה לדהות לדעתי.
לצפיה ב-'זה נראה לי טוב'
זה נראה לי טוב
23/09/2014 | 19:55
8
121
אני זהירה כי אני מבינה מה עברת, אבל בעיקרון אם יש פס אז יש פס - בהנחה כמובן שהשתמשת בבדיה לםי ההוראות ובדקת בחלון הזמן המתאים (אם מחכים יותר מדי מופיעים לפעמים פסי אידוי, זה קרה לי דווקא עם מקלון הזהב. בשלב מוקדם לא כל הערכות מצליחות לזהות הריון, גם אם כביכול כתוב עליהן שהן מזהות מוקדם ממש... אבל אם קיבלת שתיים חיובית, נראה לי שזה מצוין, וכנראה הבדיקה השלישית לא הייתה רגישה מספיק או שבאמת שתית עוד או משהו.
נראה לי שאם קיבלת חיובי בשלב כזה מוקדם ועוד בערב (לפני האיחור במחזור עדיף לבדוק עם השתן הראשון של הבוקר אז מדובר בחדשות טובות!
לצפיה ב-'תודה בנות'
תודה בנות
23/09/2014 | 19:57
7
71
מחר אני אלך לעשות בטא, אמנם יומיים לפני מה שהרופא הנחה, אבל אני על קוצים..
אחזור לעדכן כשיהיו תשובות
לצפיה ב-'מחזיקה לך אצבעות שתראי בטא יפה! כי בהחלט נראה ש'
מחזיקה לך אצבעות שתראי בטא יפה! כי בהחלט נראה ש
23/09/2014 | 20:00
5
65
אפשר להגיד מזל טוב!
אני מניחה שאת כבר מספיק זמן בלי תמיכה הורמונלית שמשפיעה על תוצאות הבדיקות.
לצפיה ב-'זריקה אחרונה לקחתי בדיוק לפני שבועיים'
זריקה אחרונה לקחתי בדיוק לפני שבועיים
23/09/2014 | 20:03
4
25
לצפיה ב-'אז זה ממש בסדר. נראה לי שיש לך חדשות טובות! מרגש!'
אז זה ממש בסדר. נראה לי שיש לך חדשות טובות! מרגש!
23/09/2014 | 21:41
3
18
לצפיה ב-'לא בטוחה. יש קצת דימומים'
לא בטוחה. יש קצת דימומים
23/09/2014 | 22:42
2
69
שבאים והולכים מהבוקר, עכשיו קצת התחזק, וכאבי מחזור.. אני דווקא פחות אופטימית אבל אין לי מה לעשות חוץ מלחכות לבוקר
לצפיה ב-'נחזיק לך המון המון אצבעות '
נחזיק לך המון המון אצבעות
23/09/2014 | 22:46
36
ונקווה שיהיה טוב
לצפיה ב-'מחזיקות חזק חזק שזה זה'
מחזיקות חזק חזק שזה זה
23/09/2014 | 23:08
33
ומחכות לעדכון של בטא מהממת!!!
לצפיה ב-'ממתינים לבטא!!'
ממתינים לבטא!!
23/09/2014 | 20:14
58
מזל טוב!
לצפיה ב-'חזרתי לעדכן '
חזרתי לעדכן
24/09/2014 | 11:56
4
296
בטא 26, עשרה ימים אחרי ההחזרה, מצד אחד בדקתי מוקדם, מצד שני הפרוגסטרון נמוך, 23, ויש לי דימומים, אז מחכה להכפלה ביום ראשון וקצת מפחדת לשמוחתודה לכן
לצפיה ב-'איזה יופי!!!'
איזה יופי!!!
24/09/2014 | 13:34
3
87
אולי כדאי להתייעץ עם הרופא לגבי תמיכה?
לצפיה ב-'עכשיו חזר אלי ואמר לי'
עכשיו חזר אלי ואמר לי
24/09/2014 | 13:48
2
172
הוסיף עוד תמיכה... נשאר רק לחכות
לצפיה ב-'מחזיקה לך אצבעות שביום ראשון תראי הכפלה יפהפייה!'
מחזיקה לך אצבעות שביום ראשון תראי הכפלה יפהפייה!
24/09/2014 | 13:50
1
25
לצפיה ב-'מצטרפת ומחזיקה גם אצבעות'
מצטרפת ומחזיקה גם אצבעות
24/09/2014 | 23:55
49
חזק חזק. לשנה חדשה מלאה בבשורות טובות והפתעות!!!
לצפיה ב-' פסים\דופק\בטא לראש השנה'
פסים\דופק\בטא לראש השנה
25/09/2014 | 08:56
13
75
לצפיה ב-' אבקת דופק לשנה החדשה! '
אבקת דופק לשנה החדשה!
24/09/2014 | 21:13
12
241
הי בנות
באתי לפזר לכן אבקת דופק בטעם תפוח בדבש לכבוד השנה החדשה, ולאחל שתהיה לכולנו שנה טובה ומתוקה ומלאה בבכי תינוקות (אבל לא יותר מדי בלילה...)

אז היום (אחרי הרבה תלאות - אתן לכן טיפ קטן - כשתגיעו סופסוף לקבוע תור לדופק שימו לב לוודא שאתן קובעות למרפאה שיש בה אולטראסאונד וגינלי ולא סתם אולטראסאונדף אחרת תמצאו את עצמכן עמוני, נוסעות לעיר אחרת בערב חג ומחכות שם 3 שעות...) ראינו אפונה קטנה, פועמת ובריאה. התלאות קצת התישו אותנו אז לא בדיוק היינו בפניות נפשית להתרגש, אבל קיבלנו תמונה כדי להסתכל עליה ולהתרגש בבית...

אני מאחלת לכולכן לעזוב את הפורום המהמם הזה בקרוב, אתן מוזמנות לאסוף את אבקת הדופק, אולי זה יעזור!

שנה טובה!
לצפיה ב-'אוספת בארגזים!!! '
אוספת בארגזים!!!
24/09/2014 | 23:28
71
שימשיך עגול ומשעמם!
שנה טובה !
לצפיה ב-'שנה טוב'
שנה טוב
25/09/2014 | 00:42
42
מזל טוב לעוד 8 חודשים משעממים
לצפיה ב-'אחלה מתנה לחג :)'
אחלה מתנה לחג :)
25/09/2014 | 07:02
41
שנה טוב ומתוקה!!!! שימשיך קל ותקין :)
לצפיה ב-'המון המון מזל טוב!!!'
המון המון מזל טוב!!!
25/09/2014 | 08:22
28
אוספת
לצפיה ב-'איזה יופי!!!מזל טוב!!!'
איזה יופי!!!מזל טוב!!!
25/09/2014 | 08:34
29
ממש התחלה חדשה לראש השנה.

כמובן אוספת בכמויות.
לצפיה ב-'בשעה טובה.. אוספת מלאאא'
בשעה טובה.. אוספת מלאאא
25/09/2014 | 08:34
1
73
באיזה שבוע עשית את הבדיקת דופק?
לצפיה ב-'בשבוע 6 + 4 (תיקנו לי בא״ס ל6+6)'
בשבוע 6 + 4 (תיקנו לי בא״ס ל6+6)
25/09/2014 | 18:43
34
לצפיה ב-'בשעה טובה!!!'
בשעה טובה!!!
25/09/2014 | 09:41
38
היישר לחג. שנה טובה ומתוקה
לצפיה ב-'בשעה טובה!!! איזה יופי'
בשעה טובה!!! איזה יופי
25/09/2014 | 09:58
52
שימשיך תקין ומשעמם.
אוספת בכמויות
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
25/09/2014 | 17:17
25
בשעה טובה. מרגש. שימשיך תקין ומשעמם בידיים מלאות. 
לצפיה ב-'מהמם!!!'
מהמם!!!
25/09/2014 | 22:56
28
שימשיך עגול ותקין וכמובן שאוספת בכמויות!!
לצפיה ב-'איזה כיף לקרוא!!!'
איזה כיף לקרוא!!!
28/09/2014 | 10:33
9
עדכון משמח מאוד לשנה טובה
כמה כיף לקרוא את זה אחרי כל התלאות שעוברות עלינו פה בפורום. בסוף זה מגיע לכולנו.
שיהיה לך המון בהצלחה מתוקה ושיהיה לך היריון מדהים, קל וארוך.
שבעוד 8 חודשים תצאי בידיים מלאות ותהיי מאושרת עד הגג מהאוצר הקטן

לצפיה ב-'צילום רחם'
צילום רחם
23/09/2014 | 22:54
5
75

שלום בנות
אני ובעלי מנסים מזה תשעה חודשים להיכנס להריון. במעקב זקיקים ואולטראסאונד שהפנה אותי רופא הפריון התגלה חשד לאנדומ.. מכיוון שחשש זה הופיע בכמה חודשים הרופא החליט לשלוח אותי לצילום רחם.
כעת יש לי אפשרות לבצע את הצילום במעייני הישועה בחודש הבא או לחכות חודשיים ולבצע אותו אצל טוגנרייך בבית חולים השרון (שניהם בספסוד קופת החולים).
רציתי לשאול האם מישהי מכירה את אחד מבתי החולים ועשתה שם צילום רחם ויכולה להמליץ לי? האם זה משנה בכלל איפה עושים או שכך או כך הבדיקה תכאב.
תודה מראש. 

לצפיה ב-'עשיתי אצל טוגנרייך'
עשיתי אצל טוגנרייך
24/09/2014 | 00:48
4
55
שהבנתי שמאוד מומלץ וזה כאב לי ברמות שלא דמיינתי. אבל שמעתי על בנות שלא הרגישו כמעט כלום. כנראה שזה עניין של מבנה,  לא יודעת להסביר. בכל אופן לא פחות כאב לי אצל טוגנרייך אז במקומך הייתי עושה את זה בהקדם בשביל לא להתעכב ולוקחת לפני משהו חזק נגד כאבים (ולא אדוויל רבע שעה לפני כמוני)
בהצלחה!
לצפיה ב-'הרופא שלי רשם לי מרשם ל-נקסין'
הרופא שלי רשם לי מרשם ל-נקסין
24/09/2014 | 01:09
1
51
לקחת שעה לפני.אמרו לי פשוט שוטוגנרייך אדיב ועדין. ולא כדאי ללכת אליו במקום למישהי שלא מוכרת בפורום או בכלל כמו למשל זו ממעייני הישועה?תודה על התגובה אגב
לצפיה ב-'אני עשיתי אצל טוגנדרייך '
אני עשיתי אצל טוגנדרייך
24/09/2014 | 13:55
48
נפלתי עליו באקראי דרך מכבי. הבנתי שהוא מאוד מקצועי ומומלץ. אני לקחתי שני אופטלגין לפני וכאב לי קצת אבל בהחלט נסבל ונגמר בצ׳יק, אז לי אישית ממש לא היה נורא. אני לא יכולה לומר שזכיתי למי יודע מה יחס מהרופא, זה היה כזה סרט נע, אבל החוויה שלי מהבדיקה ביחס לפחדים ממנה הייתה טובה.
לצפיה ב-'מומלץ מבחינת מה?'
מומלץ מבחינת מה?
27/09/2014 | 11:10
1
16
פתיחת החצוצרה במידה והיא חסומה במהלך הצילום?או מומלץ כי אפשר לסמוך עליו שלא יחמיר את המצב? תודה על התגובה.
לצפיה ב-'נחשב לרופא טוב ומקצועי בתחום הזה'
נחשב לרופא טוב ומקצועי בתחום הזה
28/09/2014 | 19:02
10
הבנתי שהוא מומחה בצנתור חצוצרות אם יש צורך, והוא נחשב למקצועי ומכאיב פחות. בקיצור, אמור להיות מומחה בתחום הזה.
לצפיה ב-'סגולה להריון לצפוניות בנינו'
סגולה להריון לצפוניות בנינו
23/09/2014 | 15:20
86
היי בנות בשנתיים האחרונות ביקרתי רבות בפורום הזה ובפורום השכן..
ברוך השם ולאחר 4 הפלות אני נכנסת לשבוע 37... היום אני מתכננת ללכת לטבול  כסגולה ללידה קלה, מי שמתאים לה התאריך ומעוניינת להגיע לטבול אחרי(אומרים שיש בזה סגולה לכניסה להריון) יותר ממוזמנת....מדובר במקווה באזור הגליל העליון(צפת ראש פינה).
אפשר לשלוח לי מסר ואשלח טלפון עם פרטים.
לצפיה ב-'בטא בטא בטא....'
בטא בטא בטא....
23/09/2014 | 13:11
6
275
שלום לכולן,
בימים האחרונים קוראת אתכן ונהנת
מעוניינת בחוות דעתכן לאור נסיונכן.
בת 31.5 , עם ילדה בת 10.
בעלת מחזור לא כל כך סדיר.... נע סביב ה 38-40  יום הפרש בין מחזור למחזור מתחילת השנה.
 המחזור האחרון שקיבלתי היה ב 8/8 והוא הגיע לאחר 35 ימים מהחזור שלפניו....
היום נמצאת כבר ביום ה 46 מהמחזור הקודם.
מעולם לא הגעתי לרמת קיצון שכזו.
החזה כואב בטירוף בצדדים.
ומשום מה רב בערב במיטה עולה לי צרבת בימים האחרונים.
כאבי מחזור..... והמחזור? אין. נאדה.גורנישט.
בדיקות הריון ביתיות שליליות . אך שוב.... המחזור לא בא...... אז עשיתי בדיקת דם היום.
ועכשיו לשאלות שלי ( יודעת שחפרתי, סליחה ):
1) מאיזו רמה של בטא הבדיקת דם מזהה הריון?
2) נניח וניקח את המספר 40 ( הגבוה שהיה לי מתחילת השנה ) כמדד למחזור.... האם 6  -  8 ימים לאחר האיחור 
    הבדיקת  דם יכולה כבר לזהות את הבטא?
3) מתי כבר יהיו התוצאות? רק בערב?
לצפיה ב-'שלום '
שלום
23/09/2014 | 13:21
4
115
ישנה בדיקת דם כמותית וישנה בדיקת דם אבחנתית.
בעוד שהראשונה מציינת את כמות ההורמון שנמצא בדם, השנייה רק אומרת יש/אין הריון.
אני לא יודעת מה המדד לבדיקה השנייה אך יודעת להגיד לך שבטא מעל 5 נחשבת חיובית להריון. הכל שאלה של התזמון גם.
אם זוהתה בטא נמוכה כמו למשל 5 בימים הראשונים לאחר ההפריה אז זה הגיוני. אבל אם הבטא נמוכה וכבר עבר זמן מה (שבועיים לאחר הביוץ) אז זה כבר קצת מחשיד... אולי הריון כימי... משהו לא תקין אחר.
בטא של 50+ כ14 יום לאחר ביוץ (בערך יום האיחור) זה סבבה לגמרי.

ותוצאות מגיעות בד"כ בשעות הצהריים המאוחרות.

לצפיה ב-'חשטפית תודה יקירה על ההתייחסות ןהתשובה המהירה '
חשטפית תודה יקירה על ההתייחסות ןהתשובה המהירה
23/09/2014 | 13:39
3
103
ולדעתך האם ביום 6-8  ימים לאחר האיחור יש סיכוי שבדיקת דם תזהה כבר הורמון במידה ויש הריון?
לצפיה ב-'חג שמח יקירה '
חג שמח יקירה
23/09/2014 | 14:04
1
63
עניתי כל כך קונקרטי ששכחתי לברך

6-8 ימים לאחר האיחור זה כבר כ3 שבועות לאחר הביוץ אז ברור שהבדיקה מזהה את ההורמון בדם.
ההורמון מתחיל לעלות כמספר ימים לפני האיחור, לעיתים ניתן לאתר אותו בדם כבר ביום 10~.

ושוב, שנה טובה ובשורות טובות
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
23/09/2014 | 14:20
47
לצפיה ב-'נו??? אני סקרנית'
נו??? אני סקרנית
24/09/2014 | 00:56
29
לצפיה ב-'בדיקת קליר בלו'
בדיקת קליר בלו
25/09/2014 | 09:24
133
זיהתה לי הריון יומיים לפני שהבטא יצאה 26
לצפיה ב-'מחכה לתשובות בטא. הבדיקה הביתית יצאה שלילית :( '
מחכה לתשובות בטא. הבדיקה הביתית יצאה שלילית :(
22/09/2014 | 11:52
21
138
היי 
אז עשיתי את הבדיקה הבייתית והיא יצאה שלילית. אך כיוון שעוד לא קיבלתי (למרות שאני מרגישה כאבים בבטן התחתונה כמו לפני מחזור) הרופא שלח אותי לבדיקת בטא. הוא אומר שיש הרבה פעמים שהבדיקה הבייתית יוצאת שלילית והבדיקת בטא יוצאת חיובית. 
מחזיקה אצבעות. 
אם לא כנראה אעבור כבר לטיפולי הזרעה במרפאת פוריות, ואולי לצילום רחם כי הוא לא מוצא את הסיבה לכך שאין הריון. מאוד חוששת ומאוד ומאוד מקווה. 
לצפיה ב-'מחזיקה לך אצבעות'
מחזיקה לך אצבעות
22/09/2014 | 20:03
20
88
רוצה להרגיע שגם במקרה של התרחיש הרע, הזרעות עם הורמונים זה ממש לא נורא, ולרוב הנשים גם צילום הרחם לא כזה נורא. עברתי את כל המסלול ולפחות כרגע בהצלחה
לצפיה ב-'אז אני עוד לא בהריון.. '
אז אני עוד לא בהריון..
22/09/2014 | 21:15
19
186
תודה קייסי. אז מתחילים מחדש...
קצת בלי אנרגיות אבל אזרים לעצמי קצת בחופש כי מתחילים שוב.
אם תוכלי ותרצי מאוד אשמח לשמוע על הטיפול שאת עברת ועל כל התהליך
לצפיה ב-'ברצון רב'
ברצון רב
23/09/2014 | 07:26
18
74
הגעתי לרופא הפוריות להתייעצות אחרי חמישה חודשים בסך הכול, בגלל הגיל. הוא שלח אותי לעשות בדיקות דם מקיפות וצילום רחם. הוא המליץ לקחת משכבי כאבים חצי שעה לםני צילום הרחם ובהתייעצות עם הבנות פה לקחתי שני אופטלגין. זה היה לא נעים וכואב לרגע, אבל ממש לא סיפורי הזוועה שמסתובבים, ורוב הבנו פה שעברו את זה, עברו את זה יחסית בקלות. הרופא אמר לי שהוא מקווה שלא נתראה, אבל לחזור בעוד חודש חודש וחצי אם לא יהיה הריון.

בחודש הבא חזרתי עם בעלי וללא הריון, הרופא הגדיר אותנו מבחינתו כלא מוסברים. הוא אמר שבמקרה שלנו גם IVF זה לא מילה גסה, טען שאין טעם באיקקלומין והציע להתחיל הזרעות עם הורמונים. הוא אמר שזה תלוי בנו, אם אנחנו רוצים להתחיל או לחכות, שזה גבולי מבחינת הגיל. החלטנו להתחיל, קיבלנו ממנו מרשמים ויש לידו אחות שהסבירה לנו על הזריקות. ההזרקה פשוט. מאוד ולא כואבת, כפי שיעידו גם אחרות כאן. בעלי הזריק לי אבל אפשר גם לבד. לא סבלתי במיוחד מתופעות לוואי, קצת תופעות כמו של לפני מחזור והייתי מדוכדכת, לא יודעת אם מהמצב או ההורמונים. קיבלתי חמישים יחידות גונאל אף לחמישה ימים, עשיתי בהוראת הרופא שני מעקבי זקיקים עם בדיקות דם יום אחר יום, ביום השני הוא החליט להכפיל את המינון ליומיים (היה לי זקיק 16 וכמה עד 10), זה היה יום חמישי, במוצש אוביטרל וביום שני ההזרעה. בבוקר ההזרעה נסענו עם הזרע לראשון, יש שם מכון זרע ולידו סניף של מכבי, עושים את ההשבחה ובסניף הרופא עשה לי את ההזרעה - לוקח שנייה ולא כואב.
אם יש לך שאלות, אשמח לענות. וצר לי על האכזבה... זה תמיד קשה, בטח כשצריך לעלות כיתה אם זה מעודד, אני, קימקר ומישהי נוספת שנתקלתי בה הרינו כולנו בהזרעה ראשונה.
לצפיה ב-'תודה. ממש אשמח לדעתך על הדברים שאמרו לי '
תודה. ממש אשמח לדעתך על הדברים שאמרו לי
23/09/2014 | 10:13
17
75
אני קצת מדוכדכת היום, ואני ממש מקווה שהתהליך שעליו הורה לי הרופא נשים שלי הוא נכון. מצד שני אני לא רוצה ללכת למיליון רופאים ואז להתחיל להתבלבל. נראה לי. אני כבר לא יודעת.
ניסינו קצת יותר מחצי שנה. אני בת 37.5, ואז הרופא נשים נתן לי 5 ימי איקקלומין. במעקב זקיקים היה לי רק זקיק אחד בגודל טוב הרופא נשים שלי שהוא חמוד ומרגיע אמר שזה בסדר אבל אני כל הזמן קוראת על בנות שאומרות שהיו להן לפחות 2). אחרי זריקת אוביטרל וכו. כיוון שזה לא הצליח היום והוא לא יכול לעשות מעבר לכך, הוא נתן לי שוב איקקילומין ואני צריכה לבוא אליו ביום ה-12 למחזור למעקב זקיקים וכנראה שוב זריקה. אם לא יעבוד אז הוא יעביר אותי למרפאת פוריות (ואז ארצה המלצה על הרופא שלך...). אני מאוד מבולבלת. מצד אחד לא רוצה ללכת לאלף רופאים ו-1000 דעות, ומצד שני חוששת שאולי כבר כדאי להתחיל משהו יותר רציני. מאוד מאוד פוחדת מצילום רחם. אני שואלת את עצמי אם ללכת בדרך שלו ולא לבלבל את עצמי יותר מדי. גם ככה זו תקופה מבלבלת ומלחיצה. בן הזוג שלי עשה כמובן בדיקה והכל תקין. גם אצלי הבדיקות ההורמונוליות תקינות. מה דעתך?
לצפיה ב-'קודם כול חיבוק '
קודם כול חיבוק
23/09/2014 | 11:50
44
לדעתי כדאי ללכת לרופא פריון שזו ההתמחות שלו. אני עקפתי את רופאת הנשים שלי בלי ממש להבין שאני עושה את זה, אבל אם כבר טיפולי פוריות - לדעתי עדיף אצל רופא שזו המומחיות שלו, מה גם שרופא נשים באמת לא יכול לתת כלום חוץ מאיקקלומין. הרופא שלי אישית לא חשב שעבורנו איקקלומין זה טיפול יעיל. זו כמובן דעתו ואולי לא כל הרופאים חושבים כך. הרבה פעמים נותנים איקקלומין כמין קו ראשון בפוריות, מין אקמול אם אפשר לומר, אני הבנתי שאולי זה פחות יעיל בנשים מבוגרות יותר ובכל מקרה זה מאוד יעיל במי שיש לה בעיה בביוץ, מה שלי אין.
לגבי גודל הזקיקים אני לא יודעת אם זה כל כך קריטי, לי היה רק זקיק אחד מוביל אחרי שישה ימים של גונל אף, הוא היה 16 מ"מ, ולכן הרופא הכפיל לי את המינון ליומיים. בשחלה השמאלית היו כמה זקיקים של עד 10, אז אולי הוא הכפיל לי את המינון כדי שעוד משהו שם יבשיל, ומה באמת קרה במובן הזה אני לא יודעת (אם ביום ראשון אגלה שיש תאומים, נדע כנראה... כרגע אני רק מתפללת שיהיה דופק ).

בנוגע לצילום הרחם, גם אני פחדתי מאוד, ובמקרה שלי ושל רבות אחרות כאן, הפחד היה גרוע בהרבה מהבדיקה. אני יודעת שבנות שהיו להן חסימות דיווחו על כך שהניסיון לפתוח חסימה כאב הרבה יותר, אבל בכל מקרה הכאב הוא קצר. אני אישית הרגשתי מין גלי לחץ כאלו, כאב לי למעט זמן אבל בהחלט בהחלט נסבל וכל כך קצר - זה נגמר כל כך מהר וממש לא היה נורא כמו שחששתי. כן הייתי פועלת לפי ההמלצות ולוקחת משככי כאבים לפני, ייתכן שזה עוזר. בכל מקרה אני חושבת שהבירור הוא חשוב כי חשוב לשלול את האפשרות של חסימות (וגם, לפי הספרות הרפואית, בשלושת החודשים אחרי הצילום שיעור ההריונות עולה. אני בסופו של דבר נכנסתי לסטטיסטיקה הזו בחודש השני, אם כי אני לא יודעת אם בגלל זה או בגלל הטיפול).

אין ספק שזו תקופה מלחיצה ומבלבלת, אני מבינה אותך מאוד. התהליך הזה הוא באמת קשה רגשית. אני לא חושבת שצריך המון דעות של רופאים אבל אני כן חושבת שאם כבר טיפולים, כדאי לפנות לרופא פריון, שיוכל למקד אותם יותר ולעשות יותר, ובשאיפה גם לקצר את התהליך. הרופא שלי הוא ד"ר ערן הורוביץ, הוא מאוד נחמד, ונראה לי שגם ענייני ויסודי, קראתי עליו דברים טובים בפורום פוריות לפני שהגעתי אליו (לגמרי במקרה), הוא עובד עם מכבי וכללית, לא יודעת מעבר לכך. טיפ בהשגת תורים אליו - לפחות במכבי תפסתי בהתחלה ביטול תור בטלפון, ובפעם השנייה כשבדקתי באינטרנט מצאתי כמה ביטולים תורים וככה הצלחתי לתפוס תור מוקדם ולמתי שהתאים לי, כי יכול לקחת גם חודש לקבל תור, אבל את התור הראשון הצלחתי לקבל לאותו שבוע. אני כן הייתי צריכה הפניה, רופאת הנשים שלי נתנה לי, אם כי הפקידות שם לא כל כך שמחו שישר הלכתי למומחה בלי מעקבים ואיקקלומין. במקרה שלי לפחות, נראה שהטיפול שקיבלתי הוכיח את עצמו. מאחלת לך המון הצלחה באיזה מסלול שלא תלכי
לצפיה ב-'דעתי-ממליצה ללכת למרפאת פוריות'
דעתי-ממליצה ללכת למרפאת פוריות
23/09/2014 | 11:54
15
55
אני מתארת מהניסיון שלי וזו כמובן דעתי. אני בערך בגילך,
מספר חודשים ניסינו איקקלומין עם רופאת הנשים ה"רגילה". למרות שנעשו בדיקות דם ומעקב זקיקים, כשהגעתי ממש לא מזמן למרפאת פוריות הבנתי את ההבדל. הרופא יודע לנתח לעומק את הבדיקות, הוא יותר דרוך, מבין שיש מטרה ולא מחכים מחודש לחודש אלא עושים הכל כדי לקדם אותה. בדיעבד-חלק מהדברים שהרופאה אמרה לא היו נכונים..
אני רק בתחילת המעקב במרפאה אבל חייבת להגיד שזה גם תרם לאופטימיות וגם לתחושה שאני בידיים טובות. שנה טובה :)
לצפיה ב-'ואני מוסיפה שבגלל הגיל באמת חבל '
ואני מוסיפה שבגלל הגיל באמת חבל
23/09/2014 | 11:56
14
53
לחכות לדעתי. נכון שעוד חודש אחד זה לא באמת מה שישנה, אבל זה שהטיפולים בינתיים לא מצליחים גובה גם כן מחיר נפשי, ואם אפשר להתייעל - לדעתי כדאי. מבחינתי ההזרעה עם ההורמונים לא היה טיפול קשה בכלל - הקושי הוא בעיקר נפשי ואת זה את ממילא חווה... אז אם אפשר להעלות את סיכויי ההצלחה, לדעתי כדאי.

ואגב, רופאת הנשים שלי (וגם זה במקרה) היא רופאה בכירה וכנראה טובה, ועדיין - ההתמחות שלה היא רפואת נשים, לא פריון, ולכן בעצם לא פניתי אליה בנושא (זה וקצת חוסר הבנה של נוהלי קופ"ח :P).
לצפיה ב-'אולי באמת זה מה שכדאי לעשות, אבל יש בעיה'
אולי באמת זה מה שכדאי לעשות, אבל יש בעיה
23/09/2014 | 12:02
13
45
הבעיה היא שכדי להגיע למרפאת פוריות צריך הפנייה שאותה אני צריכה לקבל מרופא הנשים שלי... שהוא תומך ברעיון של עוד חודש איקקלומין. העניין הוא שאין לי בעיות ביוץ והמחזור שלי סדיר כמו שעון. אני חוששת שאני סתם מבזבזת זמן ויותר מזה - זה פשוט לא קל.
אני כבר עכשיו במחזור ואמורה לקחת איקקלומין ביום שבת. אין לי מושג מה לעשות
לצפיה ב-'בדר"כ לתור כזה לוקח זמן..'
בדר"כ לתור כזה לוקח זמן..
23/09/2014 | 12:19
1
36
אצלי היתה התלבטות דומה, קבעתי תור רחוק, התחלתי אקקלומין
ואז בהחלטה של רגע התקשרתי לבדוק תור קרוב יותר במרפאה רחוקה יותר. הרופאה שלי לא אהבה את זה שהתחלנו מעקב ואז עברתי למרפאת פוריות-אבל זה פחות חשוב. לפחות בכללית-צריך הפניה שמתארת מה עשית עד כה ולא ברמת הטופס (כמו שיש טופס 17).
לכן, אולי כדאי (אני מציעה מהניסיון שלי כמובן, זו בחירה שלך) לתאם תור במרפאה ואז לקבל החלטה לגבי האיקקלומין עפ"י המרחק. אם יש עוד חודש, תקחי איקקלומין-אין מה להפסיד. אם יש תור קרוב-תמתיני לו
לצפיה ב-'תודה רבה - אני אבדוק באמת מתי יש תור פנוי ולפי זה אקבע '
תודה רבה - אני אבדוק באמת מתי יש תור פנוי ולפי זה אקבע
23/09/2014 | 12:34
19
המון תודה 

לצפיה ב-'אמרת שהרופא שלך נחמד'
אמרת שהרופא שלך נחמד
23/09/2014 | 12:21
4
39
אני הייתי מנסה לדבר איתו ולומר לו שאני מעוניינת לפחות לדבר עם רופא פריון, ושאשמח להפניה, ואני משערת שהוא לא יתנגד. אגב, לפי מה שהבנתי יכולתי לקבל הפניה גם מרופא המשפחה שלי - הם אמרו לי שיתנו לי עם אבוא, ובסוף פשוט הסתדר לי יותר לקחת מרופאת הנשים. בכל מקרה, אם לא תצליחי לקבוע תור ולהתחיל טיפול אחר בגלל שזה קרוב ובגלל החגים, את תמיד יכולה לקבוע תור לחודש הבא, בתקווה שלא תצטרכי. כי גם טיפול הורמונלי צריך להתחיל בתחילת מחזור (אני התחלתי ביום החמישי) וכיוון שעכשיו ראש השנה לא בטוח שתשיגי תור כל כך מהר, למרות שתמיד אפשר לנסות.
לצפיה ב-'הוא נחמד אבל כיוון שהתחלתי תהליך אצלו...'
הוא נחמד אבל כיוון שהתחלתי תהליך אצלו...
23/09/2014 | 12:36
3
28
והוא אמר לי שגם ככה חודש הבא אם לא ילך אלך למומחה פוריות אז לא בטוחה כמה הוא ייתן מהר הפניה.
לפי מה שאת אומרת בכל מקרה צריך להתחיל הורמונים ביום החמישי למחזור - שזה יוצא אצלי ביום שבת. זאת אומרת - רק אם אמצא תור ליום שישי כדאי לי לוותר על האיקקלומין. אנסה - אבל נראה לי סיכויים קטנים...
ותודה - ומחכה לחדשות טובות על דופק!

לצפיה ב-'יש שהתחילו גם ביום השלישי'
יש שהתחילו גם ביום השלישי
23/09/2014 | 12:56
2
29
אבל כן, זה יחסית בתחילת מחזור. אני חושבת שכמו שכתבת למטה, הכי טוב שתקבעי תור למתי שיש, וסביר להניח שיהיה לך מספיק זמן להשיג הפניה, בתקווה שלא תצטרכי אותה. כאמור אפשר גם מרופא משפחה.
ותודה רבה! אני מקווה מאוד.
אגב, אני יודעת שכשנמצאים בטיפול זה נראה שלהיכנס להריון זה מעבר להררי החושך, איפה זה ואיפה אנחנו... אבל לא תמיד זה רחוק כל כך כמו שאנחנו חושבות... לפעמים זה פשוט במרחק חודש חודשיים והנה זה בא. אני קבעי תור נוסף לרופא הפריון ליתר ביטחון, בעצת האחות, ובסוף באתי אליו בהריון...
לצפיה ב-'זה באמת נראה רחוק עכשיו, אבל מקווה שזה קרוב '
זה באמת נראה רחוק עכשיו, אבל מקווה שזה קרוב
23/09/2014 | 13:02
1
19
זה נראה רחוק. ולפעמים (כמו היום) זה נראה בלתי אפשרי אפילו :( אבל אני יודעת שזה לא ככה. פשוט צריך לאגור כוחות... מזל שיש חופש ממש מחר.
ומחכה לעדכונים. ותודה רבה רבה רבה
לצפיה ב-'תנוחי ותאגרי כוחות'
תנוחי ותאגרי כוחות
23/09/2014 | 15:49
12
תזכרי שהמצב הזה, שנראה אינסופי, בסוף משתנה ברגע אחד
לצפיה ב-'כמה שאלות'
כמה שאלות
23/09/2014 | 12:28
5
48
האם החודש הרופא הגדיל לך את המינון? והאם עשית פרופיל הורמונלי?
אם את לא רוצה לפספס עוד חודש, אולי תקחי את האיקקלומין אבל בחודש הבא תקבעי תור לרופא פוריות.
רופאת הנשים שלי נהדרת, אבל אני החלטתי לפנות לרופא פוריות כדי להיות מטופלת על ידי מומחה, ועכשיו אני באמת רואה את ההבדלים הקטנים - הוא שם לב לפרטים שהיא לא שמה אליהם לב, לא כי היא רופאה גרועה אלא כי הוא מומחה לבעיות פריון.
לצפיה ב-'תשובות :)'
תשובות :)
23/09/2014 | 12:38
4
31
לא. הוא התחיל ממינון גבוה - שני כדורים ליום חמישה ימים. עשיתי פרופיל הורמונלי ויצא תקין. ואני חושבת שזה באמת מה שאני אעשה. בכל מקרה החודש בגלל החגים הסיכוי לתור אצל מומחה פוריות הוא קטן. ויש הבדלים - אני בטוחה. אני רואה את מה שהבנות פה מתארות, ואצלי הרופא - כמה שהוא מקסים ונחמד - לא עושה את אותם דברים. אילו טיפולים את עושה?

לצפיה ב-'אני אמורה להתחיל איקקלומין'
אני אמורה להתחיל איקקלומין
23/09/2014 | 12:41
3
37
אני פוליציסטית וכרגע אני לא מקבלת מחזור בכלל. לדוגמה, הוא אמר לי לקחת פרימולוט נור כדי להביא את המחזור אבל רק אחרי שאעשה בדיקות דם כדי לראות שלא מתפספס איזה ביוץ. אמנם הסיכויים לכך נמוכים, אבל נחמד לי שהוא לוקח את הזמן לבדוק כי הרופאה שלי אף פעם לא עשתה את זה.
אם זו בעיה לקבוע לרופא פוריות, תקבעי מראש ותבקשי את ההפנייה מהרופא שלך אחר כך.
במקרה הכי "גרוע" (כלומר, שתכנסי להריון, מה שאני מקווה שיקרה החודש!) תבטלי את התור.
שיהיה בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה רבה. זה באמת מה שאעשה '
תודה רבה. זה באמת מה שאעשה
23/09/2014 | 12:49
23
אקבע תור כדי שיהיה לי ליתר ביטחון :)

תודה רבה רבה
לצפיה ב-'ובהצלחה גם לך!!! מלא!'
ובהצלחה גם לך!!! מלא!
23/09/2014 | 15:43
1
11
לצפיה ב-' תודה!'
תודה!
23/09/2014 | 19:11
4
לצפיה ב-'שלום, אפשר להצטרף ? '
שלום, אפשר להצטרף ?
22/09/2014 | 10:25
12
205
קוראת סמויה מס' חודשים, מאוד חימם את ליבי לקרוא את "החיבוק והתמיכה הוירטואלית" שאתן מעניקות כאן האחת לאחרת, ואשמח לקחת חלק ולהעזר בידע הרב שרכשתן עד כה,

לצפיה ב-'מוזמנת!!'
מוזמנת!!
22/09/2014 | 10:38
56
שתיהיה לך שהות קלה ומהירה עם המון חיבוקים ותמיכה!!!
לצפיה ב-'מוזמנת בשמחה '
מוזמנת בשמחה
22/09/2014 | 10:48
1
38
ברוכה הבאה לביתנו החם לשהות סופר קצרצרה
לצפיה ב-'איזה כיף! תודה '
איזה כיף! תודה
22/09/2014 | 10:55
27
לצפיה ב-'ברור שאפשר! '
ברור שאפשר!
22/09/2014 | 11:34
2
43
כיף פה. המון בהצלחה. 
לצפיה ב-'אני חדשה פה ורוצה להגיד שכולן פה פשוט מדהימות. ממש '
אני חדשה פה ורוצה להגיד שכולן פה פשוט מדהימות. ממש
22/09/2014 | 11:53
1
30
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
22/09/2014 | 12:38
13
לצפיה ב-'גם אני הצטרפתי ממש לאחרונה'
גם אני הצטרפתי ממש לאחרונה
22/09/2014 | 13:29
4
76
אחרי שהייתי קוראת סמויה במשך הרבה זמן
והחום, האכפתיות והעידוד שאתן נותנות פה הוא ממש לא מובן מאליו.
לצפיה ב-'באמת תודה רבה לכולכן, אני כבר מרגישה בבית '
באמת תודה רבה לכולכן, אני כבר מרגישה בבית
22/09/2014 | 15:12
3
43
שאלה קטנה אם יורשה לי בהזדמנות זו....
אני רואה בחלק מההתכתבויות פה כל מיני קיצורי מילים, ולצערי אינני מצליחה להבין, יש אפשרות לטיפה עזרה?

תודה מראש
לצפיה ב-'קיצורי מילים '
קיצורי מילים
22/09/2014 | 17:42
2
65
יוא״ב - יום אחרי ביוץ.
יו״מ - יום מחזור (היום מתחילת הדימום).
לקמפר - לקיים מצוות פרו ורבו.

עוד משהו?
לצפיה ב-'ניראה לי שזה בסיסי ומספיק, תודה ו '
ניראה לי שזה בסיסי ומספיק, תודה ו
22/09/2014 | 17:53
1
18
לצפיה ב-'חג שמח, שנה טובה ופורייה, וברוכה הבא לשהות קצרצרת!'
חג שמח, שנה טובה ופורייה, וברוכה הבא לשהות קצרצרת!
22/09/2014 | 19:56
13
לצפיה ב-'בטח שאפשר'
בטח שאפשר
22/09/2014 | 19:07
47
רק שאנחנו ממליצים שהות קצרה בפורום מקווה שאת מבינה את הכוונה
לצפיה ב-'בטא'
בטא
22/09/2014 | 09:02
3
142
שלום לכולכן
אני מטופלת בהזרעות ..ועשיתי בטא 12 יום לאחר אוביטרל 11 יום לאחר הזרעה וקיבלתי תוצאה של 15.....לפי ניסיונכן האם יש סיכוי לטוב כי בדקתי מוקדם מידי?או האם להספיד? לא קיבלתי מחזור עדיין...אני 13 יום אחרי אוביטרל היום.
מקווה שבעזרת השם יהיה טוב.....
מודה לכן מראש ומאחלת לכן כל טוב
לצפיה ב-'לא להספיד עדיין'
לא להספיד עדיין
22/09/2014 | 09:49
2
73
נשמע מוקדם מדי.
11 יום לאחר הזרעה זה אומר יוא"ב 11 נכון?
אם כך אז ביוא"ב 13 אמור להיות 30 וביוא"ב 15 60 או אפילו יותר... כי זה לא מתמטיקה וזה בהחלט יכול לעלות בצורה יותר תלולה.
חכי יומיים ותבדקי שוב.
המון בהצלחה חמודה!!!
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
22/09/2014 | 10:16
1
58
מאוד מעריכה את עזרתך:]....אגב עשיתי בדיקת הריון ביתית של לייף וראיתי קו חלש....
וכן הבטא 15 זה יואב 11..
לצפיה ב-'בטא 15 ביואב 11 זה די מעודד!!'
בטא 15 ביואב 11 זה די מעודד!!
22/09/2014 | 10:39
83
תבדקי הכפלה ותעדכני אותנו על בטא מהממת בעוד מספר ימים!!!
לצפיה ב-'קשקשת ברשת לתחילת שבוע'
קשקשת ברשת לתחילת שבוע
21/09/2014 | 21:03
50
69
המשך>>
לצפיה ב-'חדשות בבית שלנו'
חדשות בבית שלנו
21/09/2014 | 21:01
2
26
לצפיה ב-'שלום לכולם...'
שלום לכולם...
21/09/2014 | 09:08
1
182
האם יש המלצות לרופא נשים בתחילת הריון ברחובות? שמעתי שדהן מצויין אך הוא לא מקבל לאחרונה

תודה
לצפיה ב-'תיכנסי לפורום הריון ולידה'
תיכנסי לפורום הריון ולידה
22/09/2014 | 11:37
57
שם יש יותר סיכוי שתקבלי תשובה 
לצפיה ב-'חיבוקים וקיטורים לתחילת שבוע'
חיבוקים וקיטורים לתחילת שבוע
21/09/2014 | 21:00
14
36
לצפיה ב-'יוא"ב 8... מעט כאבי מחזור ודווקא החודש הציצי לו כואב כמו '
יוא"ב 8... מעט כאבי מחזור ודווקא החודש הציצי לו כואב כמו
22/09/2014 | 14:48
5
106
חודשים קודמים ....
אני כבר לא אופטימית....
נמאסססס!
לצפיה ב-'אצלי הכאב בציצים'
אצלי הכאב בציצים
22/09/2014 | 15:08
4
109
דווקא היה סימן טוב, אבל זה תלוי כמה ומתי.
ובלי קשר עכשיו יש לי פריחה מזעזעת מתחת לציץ השמאלי... כנראה תופעת הריון לא נעימה במיוחד...
אין ספק שהתופעות של לפני מחזור מחרפנות... אל תספידי מוקדם מדי אבל טוב להיות ריאליים.
לצפיה ב-'זהו שכל חודש יש כאב בציצי ודווקא החודש לא'
זהו שכל חודש יש כאב בציצי ודווקא החודש לא
22/09/2014 | 15:34
3
64
ואז זה אומר שבמחזור הבא מתחילים טיפול ואני מפחדת נורא  ובכלל לא יודעת איך זה יסתדר עם סוכות...

לצפיה ב-'אני שונאת סתם להפיח תקוות שווא אבל'
אני שונאת סתם להפיח תקוות שווא אבל
22/09/2014 | 21:23
2
94
דווקא כשיש משהו שלרוב מסמן מחזור ועכשיו הוא חסר אז... תעשי 1+1... 
אצלי חוסר הופעת תסמינים = הריון דווקא...
לצפיה ב-'לא כאב לך הציצי ? או היה גדוש? '
לא כאב לך הציצי ? או היה גדוש?
23/09/2014 | 08:41
1
51
בהריון שנפל לי זה היה הסימן הראשון...
לצפיה ב-'ממש לא כלום... '
ממש לא כלום...
23/09/2014 | 08:53
59
אבל אם אצלך זה היה סימן להריון אז זה באמת אולי אחרת... אצל כל אחת זה שונה
אצלי ממש לא היו כאבים ולא ציצי נפוח , כלום, רק אחכ באו כל הסימנים והבחילות והרגישות בשדיים אבל זה עכשיו... (3 שבועות אחרי שגיליתי הריון) 
לצפיה ב-'עצובה מאוד בשביל חברה '
עצובה מאוד בשביל חברה
22/09/2014 | 23:40
6
210
לא מזמן סיפרתי פה על חברה שנכנסה להריון פעם שנייה. אז הסיפור שלה דומה לזה של מיס אנה.. היא נכנסה להריון עם תאומים ועכשיו אין דופק- לא זוכרת באיזה שבוע.. נראה לי 9-10 כזה.
לא מצליחה להוציא את זה מהראש. כל כך עצובה בשבילה. וזו בדיוק הסיבה שאני לא מקנאה באף אחת, כי אי אפשר לדעת מה היא עברה/עוברת.
קשה.. 
לצפיה ב-'באמת קשה'
באמת קשה
23/09/2014 | 07:04
2
100
ומפחיד...
אני תוהה אם זה נפוץ יותר שזה קורה בהריונות תאומים או שזה חלק מהסטטיסטיקה הכללית...
לצפיה ב-'מפחיד מאוד'
מפחיד מאוד
23/09/2014 | 19:14
1
62
עד שמגיעים למעמד של להיות בהריון והכל..
באמת מעניינת הסטטיסטיקה, ההיגיון אומר שכן, כי בכללי יש בהריון כזה יותר סכנות, אבל מי יודע. 
לצפיה ב-'כן, עושה רושם כזה'
כן, עושה רושם כזה
23/09/2014 | 19:49
47
בכל מקרה עצוב וקשה... מקווה באמת שהיא (ואף אחת אחרת) לא תצטרך לחכות הרבה להריון הבא.
לצפיה ב-'לצערי גם מכירה את זה מקרוב'
לצערי גם מכירה את זה מקרוב
23/09/2014 | 08:37
2
128
עברתי בדיוק את אותו הסיפור. ממש נשמע כאילו סיפרת את זה עלי.
אין לך הרבה איך לנחם אותה. צריך רק לעודד ולגרום לה הסתכל קדימה.
כשאני עברתי את זה לא דיברתי יותר מדי עם אף אחד. רציתי כמה שיותר מהר להיות אחרי ולהמשיך הלאה.
אני מקווה שחברה שלך תצליח להשאיר הכל אחריה במהרה. אם היא מתלבטת לגבי גרידה או ציטוטק אני אמליץ בחום על גרידה!!!
אני לצערי בחרתי אחרת ועברתי סאגה נוראית של חודשיים עד שהכל יצא (ולבסוף לא נמנעתי מחדר הניתוח). בדיעבד הייתי הולכת ללא היסוס לגרידה ותוך יום משאירה הכל מאחורי.
אני מאחלת לחברתך רק בשורות טובות ושבמהרה היא תקלט שוב ותשכח מכל זה

לצפיה ב-'מצטערת גם בשבילך.. '
מצטערת גם בשבילך..
23/09/2014 | 19:13
54
ותודה על הטיפים.
אני מכירה אותה ויודעת שמאוד קשה לה, אני בינתיים לא מתקשרת ומציקה לה ואמרתי לה שתתקשר כשבא לה לדבר.
כן היא עוברת גרידה. 
מקווה מאוד בשבילה גם, היא מאוד חיכתה לזה. 
הלוואי בשנה הקרובה שיהיו לכולנו הריונות תקינים עם תינוק בריא בסוף. 

לצפיה ב-'זכור לי הסיפור... '
זכור לי הסיפור...
23/09/2014 | 19:50
56
מקווה שהשנה החדשה תביא בכנפיה את החסידה!
לצפיה ב-'אוף :( '
אוף :(
23/09/2014 | 09:55
93
קיבלתי מחזור ומתחילים עוד חודש של כדורים וזריקות :( קצת אין כוח. ממש מנסה לאגור כוחות ולהגיד לעצמי שהחודש זה יצליח. אבל מרגישה ככ מותשת מהמתח והציפייה. אוף :(
לצפיה ב-'מבייצות ביחד לתחילת שבוע'
מבייצות ביחד לתחילת שבוע
21/09/2014 | 20:49
4
12
לצפיה ב-'שאלה על בדיקת ביוץ'
שאלה על בדיקת ביוץ
21/09/2014 | 15:41
3
76
שלום לכולן,
אז אחרי שנוכחתי לדעת שזה לא הולך עם מחשבוני ביוץ, החלטתי החל מהחודש להתחיל לבדוק ביוץ עם הערכה.
קיבלתי מחזור ב 16.9 - אני גם לא בטוחה אם להתחיל לספור מה 16 כי ב 16 התחילו הפרשות דמיות אבל הזרימה עצמה התחילה ב 17.9, אז לא יודעת ממתי בדיוק לספור, אבל לצורך העניין אם נספור מה 16 אז עכשיו אני ביום מחזור 6 ועדיין יש לי קצת הפרשות דמיות.
לרוב, המחזורים שלי בני 30 יום (קורה לפעמים יום יותר או יום פחות)

ממתי אני צריכה להתחיל לבדוק עם המקלונים האלה? בערכה שקניתי רשום החל מיום מחזור 13, אבל אני מפחדת שאם הביוץ מוקדם אז שלא אפספס...
אשמח לשמוע תובנות או טיפים שיש לכן בעניין המקלונים האלה.
תודה מראש
ובתקווה לחודש מנצח

לצפיה ב-'בהצלחה, יום המחזור הראשון'
בהצלחה, יום המחזור הראשון
21/09/2014 | 16:32
2
72
הוא כשיש דימום שמגיע לתחתונים.
כתוב על הערכות באיזה יום להתחיל למדוד, נשמע לי סביר כי המחזור שלך ארוך, אבל אם את לא רגועה תתחילי קצת קודם
לצפיה ב-'תודה לך, את מקסימה'
תודה לך, את מקסימה
22/09/2014 | 13:27
1
31
באמת, זה ממש לא מובן מאליו האכפתיות והסבלנות שאת מגלה בלענות לכולן.
זה מעודד
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
22/09/2014 | 15:10
11
לצפיה ב-'שאלות והתייעצויות לתחילת שבוע'
שאלות והתייעצויות לתחילת שבוע
21/09/2014 | 20:46
32
59
לצפיה ב-'בדיקות גנטיות '
בדיקות גנטיות
20/09/2014 | 15:04
8
167
המידע במאמרים הוא מ-2007, אני מניחה שלא מעט השתנה מאז 

אנחנו עוד לא לקראת הריון, יותר בשלב הטרום הריון.
איך ואיזה בדיקות עושים?
אני משתייכת לקופ"ח לאומית - למי אני צריכה לפנות? לרופאת המשפחה או לרופא הנשים?
האם יש בדיקות נוספות שצריך לעשות לפני?
לצפיה ב-'תפני לרופא הנשים '
תפני לרופא הנשים
20/09/2014 | 16:57
1
95
ותאמרי לו שאת מתכננת הריון. הוא ייתן לך הפניות מתאימות - לבדיקת נוגני אדמת (ואם צריך חיסון צריך לחכות חודש), נוגדנים נוספים, CMV וטוקסופלזמה, והם נוטים לבדוק גם מחלות מין... פרט לכך מקבלים הפניה לבדיקות גנטיות. לפחות כך במכבי.
לצפיה ב-'ותתחילי לקחת חומצה פולית'
ותתחילי לקחת חומצה פולית
20/09/2014 | 16:57
95
שמומלץ לקחת שלושה חודשים לפני הכניסה להריון ובשלושת החודשים הראשונים לו.
לצפיה ב-'גם אני משתייכת לקופ"ח לאומית וזה מה שעשיתי'
גם אני משתייכת לקופ"ח לאומית וזה מה שעשיתי
21/09/2014 | 08:54
62
הלכתי לרופא הנשים שלי, שנתן לי הפניה לסקר גנטי.
הולכים לחדר האחיות עם ההפנייה של הרופא לסקר גנטי, היא מתחברת לאיזו תכנת מחשב, שואלת אותך כמה שאלות (מוצא עדתי, מחלות גנטיות שידועות) מקלידה את הנתונים, ואז ייצא הדפס עם בדיקות שהקופה מממנת, בדיקות חשובות שלא במימון הקופה, ובדיקות אקסטרה. את יכולה לבחור אילו מהבדיקות את עושה ואילו לא. היא גם תמליץ לך מה כדאי לעשות, אבל אני אישית בחרתי לעשות את כולן וזה עלה בסביבות 1000 ש"ח אם אני לא טועה, אולי יותר. 
מה שהכי חשוב שתדעי! תלכי עם הרשימה של הבדיקות לבנות שעובדות בעמדת השירות (בכניסה בדר"כ איפה שקובעים לך תורים ונותנים לך הפניות/ מרשמים) ותעברי עם הנציגה על הבדיקות- אני מצאתי כמה בדיקות שהיה רשום שלא במימון הקופה וזה למעשה לא מעודכן והן כן במימון הקופה. אז תעברי ותבדקי כל בדיקה, זה ייקח קצת זמן אבל שכל מי שייחכה בתור שיקפוץ לך, תעשי את זה בסבלנות זה שווה את זה. אם אני לא טועה כל בדיקה נוספת היא באיזור ה 150 שקלים (אבל באמת לא מתחייבת על סכומים זה היה לפני חצי שנה ושכחתי). בקיצור היא תוציא לך התחייבויות לכל הבדיקות ואז תלכי בחזרה עם ההתחייבויות האלו לאחיות וייקחו לך דם. אני עשיתי הכל באותו יום, וזה לקח צ'יק צ'ק. הבדיקות יישלחו אלייך הביתה, וגם יגיעו לרופא הנשים. 

וכן, גם מה שקייסי אמרה- תתחילי חומצה פולית. 

דרך אגב, אם את גרה באיזור תל אביב וצריכה המלצה לרופא נשים מדהים, תגידי לי ואתן לך את הפרטים. 
בהצלחה!!!
לצפיה ב-'בדיקות גנטיות'
בדיקות גנטיות
21/09/2014 | 09:08
69
את יכולה לפנות לאחות גנטית או ישירות לבלינסון לבצע סקר גנטי מקיף.

פרטים ברשומה הזו בבלוג שלי:

בהצלחה!
לצפיה ב-'עונה לכן במרוכז '
עונה לכן במרוכז
21/09/2014 | 16:45
3
89
Kasey - תודה על הפירוט. יש לי קצת זמן לפני שאני צריכה להתחיל עם החומצה הפולית...

missmei - זה בדיוק המידע שחיפשתי! אני אקבע עוד היום תור לרופא הנשים. בת"א יצא לי להכיר רופא טוב, אבל לצערי אני מחפשת עכשיו רופא באזור הצפון מלאומית כי התרחקתי (פיזית) מהקודם.

בדרך להיות אמא10 - חידשת לי בנוגע לבדיקות. מכיוון שאנחנו ממוצאים שונים אני מקווה שהריחוק הגנטי יחסוך בדיקות

כיף למצוא פורום כזה נחמד בתפוז! אני מניחה שאני אחזור כשנסיים עם שלב ההכנות ונעבור לחלק המעשי
לצפיה ב-'רופא'
רופא
21/09/2014 | 20:58
2
39
היי
מי הרופא הטוב מלאומית בת"א?
לצפיה ב-'רופא נשים בלאומית'
רופא נשים בלאומית
22/09/2014 | 09:29
35
היי,
אני מטופלת אצל ד"ר אילון לחמן. נמצא בז'בוטנסקי פינת אשתורי. 
אני מאוד מרוצה.
לצפיה ב-'לא מוצאת בהיסטוריה'
לא מוצאת בהיסטוריה
27/09/2014 | 09:23
18
אני אשאל את רופא הנשים שלי בראשון מי היה הרופא הקודם
למרות שעוד לא מתחילים בניסיונות, קצת מרגש ללכת מחר לרופא
לצפיה ב-'בדיקות גנטיות'
בדיקות גנטיות
21/09/2014 | 12:08
2
61
עד כמה זה קריטי לעשות בדיקות גנטיות?
לצפיה ב-'חלק מהבדיקות הן בסל הבריאות '
חלק מהבדיקות הן בסל הבריאות
21/09/2014 | 12:56
63
כך שאת הבדיקות האלו בוודאי הייתי עושה. יש כאן כמה שרשורים בפורום כרגע עם מידע מפורט על הבדיקות , ממש כאן בעמוד הראשון.
לדעתי זה בהחלט קריטי לוודא שלא מביאים לעולם ילד חולה במחלה איומה כמו טיי זקס או סיסטיק פיברוזיס, ובהחלט שווה לעשות בדיקת דם בשביל זה. נכון שיש סיכוי שאנחנו לא נשאים של כלום, אבל למה להסתכן במשהו כל כך נורא כשאפשר לבדוק אם יש סיכון בבדיקת דם פשוטה? לגבי כמה מורחב לעשות, יש כאן כאמור עוד מידע בעמוד.
לצפיה ב-'אם את מוכנה'
אם את מוכנה
22/09/2014 | 22:35
34
להתמודד עם ילד-ה חולה (חס וחלילה) בגלל מחלה שהמקור שלה הוא גנטי (כלומר נשאות של אחד או שני ההורים שעוברת לילד-ה) - אז זה לא קריטי..

אבל כמובן שהרפואה המתקדמת היום יכולה באמצעות בדיקת דם פשוטה למנוע את הסבל הזה לילד ולכל המשפחה. לכן לדעתי זה אחד הדברים הקריטים ביותר לפני כניסה להריון.
לצפיה ב-'בדיקת הריון - שאלה '
בדיקת הריון - שאלה
21/09/2014 | 08:49
2
164
הי לכן
האם בדיקות ההריון שעליהן כתוב שאפשר לבדוק גם יומיים לפני האיחור במחזור אמינות? לא התאפקתי ועשיתי אחת ולפיה אנילא בהריון :( 
עדיין מקווה, אבל כבר מגישה את האכזבה ומכינה את עצמי לעוד חודש של זריקות וכו... 
לצפיה ב-'לא תמיד הן מזהות הריון מוקדם '
לא תמיד הן מזהות הריון מוקדם
21/09/2014 | 12:29
1
98
לכן הרבה פעמים הן נמכרות בזוגות וגם כתוב עליהן שאם לא מופיע מחזור, לעשות בדיקה נוספת. וכבר היו פה מקרים של בנות שבדיקה ביתית לא זיהתה ובדיקת דם כן. אבל אם מצליחה טוב להיות מוכנה נפשית גם לאפשרות שזה עדיין לא.
מחזיקה לך המון אצבעות!
לצפיה ב-'מפחדת להתאכזב שוב '
מפחדת להתאכזב שוב
21/09/2014 | 12:37
67
כבר מרגישה את האכזבה מגיעה... מקווה שאני טועה
ותודה רבה!
לצפיה ב-'ביוץ?'
ביוץ?
20/09/2014 | 10:43
2
154
קיימתי יחסיי מין לא מוגנים ביום העשירי מתחילת מחזור , נשאלת השאלה האם לקחת פוסטינור כי איני מעוניינת בהיריון כרגע
לצפיה ב-'אי אפשר לשלול אפשרות של הריון מיחסים ביום העשירי למחזור'
אי אפשר לשלול אפשרות של הריון מיחסים ביום העשירי למחזור
20/09/2014 | 16:53
115
זה תלוי באורך המחזורים שלך ובמתי בדיוק היה הביוץ. הזרע יכול לחיות בגוף כמה ימים. ככלל אם לא מעוניינים בהריון כדאי להשתמש באמצעי מניעה.
לצפיה ב-'אני נכנסתי להריון פעמיים מביוץ ביום מחזור 10'
אני נכנסתי להריון פעמיים מביוץ ביום מחזור 10
24/09/2014 | 18:14
54
תעשי עם המידע מה שנכון לך. 
לצפיה ב-'יוא"ב 14 בדיקת הריון שלילית'
יוא"ב 14 בדיקת הריון שלילית
22/09/2014 | 09:34
4
190
היי בנות בוקר טוב

היום אני יוא"ב 14 ועשיתי בדיקת הריון ויצא שלילי לחלוטין, עדיין אני לא רואה את המחזור באופק ומצד שני אין לי שום סימנים להריון, היום בבוקר עשיתי גם בדיקת דם בטא כדי להיות בטוחה שאני אכן לא בהריון....זה מבאס לראות בדיקה שלילית אבל אם בדקתי ביוא"ב 14 זה כבר לא מוקדם כנראה שאני באמת לא בהריון אבל לא מבינה למה המחזור לא מגיע? איזה תוצאה נחשבת לבטא חיובית?
לצפיה ב-'תוצאה בטא'
תוצאה בטא
22/09/2014 | 09:51
1
164
ביוא"ב 14 תוצאת בטא של מעל 50 תהיה טובה.
למרות שגם מעל 5 זה כבר חיובי אבל עלול להיות כימי אם נמוך מדי.

חכי לבטא ותעדכני אותנו
לצפיה ב-'חשטפית תודה רבה'
חשטפית תודה רבה
22/09/2014 | 10:09
85
כמובן שאני יעדכן :)
לצפיה ב-'בטא'
בטא
22/09/2014 | 10:53
1
118
יכולה להגיד לך ממה שלי אמר הרופא-
מחר אני עושה בטא ביוא"ב 12 והרופא אמר שאני צריכה לראות בטא מעל 25.
אז אני מניחה שיומיים אח"כ צריכים לראות הכפלה. 
בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה רבה :)'
תודה רבה :)
22/09/2014 | 10:57
58
בהצלחה גם לך
לצפיה ב-'בטא שלילית קטן מ 2 אני לא בהריון'
בטא שלילית קטן מ 2 אני לא בהריון
22/09/2014 | 12:32
5
163
אוף כל כך קיוויתי למרות שידעתי שרוב הסיכויים שאני לא גם בגלל שהבדיקות הביתיות היו שלילי אבל זה ממש מאכזב ומעציב לראות תוצאה שלילית

למה המחזור לא מגיע....אווווףףף אני רוצה להתחיל מחדש שיבוא כבר
לצפיה ב-'עוד שניה יגיע...'
עוד שניה יגיע...
22/09/2014 | 12:37
1
75
ומתחילים לעבוד מחדש.
קחי לך יום יומיים להתאבל ותתאפסי על דרך חדשה.
גם לי מאוד קשה בכל פעם שמגיעה הווסת המזורגגת הזו אבל אז לקראת סיום אני כבר מתחילה לתכנן אסטרטגיות ולהסתכל קדימה איך אני תוקפת את הבעיה הפעם
בסוף זה יגיע. לא להתייאש!!!
אנחנו פה לחזק אותך כשתצטרכי ומקווה שזה לא יהיה לאורך זמן
לצפיה ב-'תודה על העידוד :)'
תודה על העידוד :)
22/09/2014 | 12:43
50
מאחלת לך המון בהצלחה
לצפיה ב-'אני יכולה להגיד לך על עצמי- ואולי תסכימי (ותסכימו) עם החלטתי'
אני יכולה להגיד לך על עצמי- ואולי תסכימי (ותסכימו) עם החלטתי
22/09/2014 | 15:08
2
132
שהייתי השבוע אצל הרופא, ובאתי מוכנה עם כל השאלות שיש לי (שלב לוטאלי קצר, פרוגרסטרון נמוך) מכל מה שקראתי באינטרנט, ועם התאריכים של מחזור וביוץ שרשמתי ועקבתי בקנאות החודש הזה. 
ואת יודעת מה הוא אמר לי? הוא כעס עליי. ממש ככה. 
ואמר לי בזו הלשון: "את השתגעת? את לא יודעת שלחץ מעכב ביוץ? ומעכב כניסה להריון? תפסיקי להתעסק בזה עכשיו!".
אני נשבעת לך שדמעות עמדו בעיניי. והוא רופא טוב, זה לא בא ממקום רע, אבל זה לחלוטין הכניס אותי לפרופורציות. 
כל אותו היום הייתי ממש מצוברחת, ובסוף היום במקלחת, עשיתי חושבים עם עצמי, והחלטתי שאני מקשיבה לו. 
אני מפסיקה לכתוב כל דבר, ואני אפילו מפסיקה החודש לעקוב אחרי הביוץ עם סטיקים. אני פשוט נרגעת. 
אני מפסיקה לחפש בעיות שלא קיימות, אני מפסיקה לעשות בגוגל חיפוש (וכן, גם פה בפורום מפסיקה לעשות חיפושים). ואני פשוט יורדת מהלחץ.

אני מחליטה, לכבוד השנה החדשה, להתמקד בדברים הטובים שיש בחיי (וגם לך- נשמע שיש לך שני ילדים בבית!), לקחת הרבה אוויר, ובחודש הראשון של השנה החדשה אני משחררת.
מהלחץ, מהציפיות, מהאכזבות, מהחישובים. 
קבעתי לי תור לדיקור, וכשהיא שאלה- למה את רוצה לבוא לדיקור, ממש עמד לי בקצה הלשון להגיד- אנחנו מנסים להיכנס להריון כבר כך וכך...
ובמקום פשוט אמרתי- מתח נפשי. אני באה בשביל הנפש.

המחזור יגיע, וגם הניסיונות, ובסוף גם תגיע בשורה טובה. אין דרך אחרת.
מחזקת ושולחת המון מחשבות חיוביות, לך ולכל המקסימות שכאן. 

וכמו שהרופא נשים אמר לי כשיצאתי ממנו- 
שתהיה שנה טובה, ופורייה. 
והיא תהיה כזאת. 
לצפיה ב-'לדעתי הרופא לא צריך היה להגיב ככה'
לדעתי הרופא לא צריך היה להגיב ככה
22/09/2014 | 17:39
80
גם אם לחץ לפעמים מעכב ביוץ, אם עוקבים אחרי הביוץ יודעים מתי הוא, אז מה הסיפור?
ברור שטוב להרגיע ולשחרר, אבל זה לא פשע לנסות להבין מה קורה בגוף שלך.
ולדעתי אם את הולכת לדיקור למטרות פוריות ואת לא מספרת על זה למטפלת, זה ממש חבל... אני לא יודעת אם דיקור עוזר או לא, אבל אני הלכתי למישהי שמתמחה בפריון  והיא רצתה לדעת באיזה שלב אני במחזור , כיוון שהייתי בטיפול איך הזקיקים הגיבו, וכו׳.

מה שאני מנסה לומר הוא זה שלהירגע זה מצוין, אבל אם הולכת למישהו שיעזור לך- תני לו את מלוא האפשרות לעשות את זה בצורה המיטבית.  ומצטרפת כמובן לכל האיחולים לכולן
לצפיה ב-'אממ'
אממ
22/09/2014 | 19:06
58
דיקור בשביל הנפש זה מעולה, הרגיע אותי מאוד. אבל אם כבר הולכים אז מציינים שרוצים להכנס להריון כי יש כל מיני דברים שאולי יהיה יותר טוב בשבילך שיעשו וגם להפך אולי מקומות מסויימים אסור בכלל לגעת כשמנסים, אז חשוב.
בנוסף הרופא אולי ניסה לשחרר אותך מהלחץ וההתעסקות בנושא אבל בחר לעשות זאת קצת לא בנועם.
תראי, מעקבים קשים עבורינו ומייאשים אבל מספיקים כמה מעקבים בודדים בכדי להכיר את הגוף ואז יש לך את  הבדר"כ, כלומר את תדעי שבדר"כ הגוף מגיב למצב זה או אחר כך או כך. נשמע שכבר יש לך את זה. אז כן אפשר לשחרר קצת אבל בפועל את כבר מכירה את הגוף שלך ויודעת שכאב כזה או תחושה כזאת מהי אומרת לגביך. ואת זה עדיין אפשר לעשות.
יש המון זוגות שעושים מה שעושים אבל לא בזמן בגלל חוסר המעקב ואם בא לך לקמפר יום כן יום לא כל החודש את מוזמנת אני אישית חושבת שלהכיר את הגוף ולדעת מתי הביוץ משפר את הסיכויים בהרבה.
לצפיה ב-'מה אומרות? נראה כמו איחור?'
מה אומרות? נראה כמו איחור?
22/09/2014 | 16:49
239
מצרפת תמונה מתוך אקסל שאני מנהלת.
זה בעצם כל התקופה שאני מנסה להיכנס להריון מאז שהפסקתי גלולות.
היום אני ביו"מ 46 אבל לא בדקתי כלום החודש כי רופא שהייתי אצלו אמר לי בצורה שלא משתמעת לשתי פנים, שרק בעזרת הרפואה אני אכנס להריון.
אבל פתאום אמרתי שרגע, יש מצב שיחסית הגעתי ליו"מ מתקדם? יחסית לפעמים האחרונות... כמובן שבעמודה האחרונה זה לא סופי כי עוד לא קיבלתי מחזור...
מה אומרות?
לצפיה ב-'חדשה פה ואשמח להתייעצות על ביוץ'
חדשה פה ואשמח להתייעצות על ביוץ
24/09/2014 | 08:48
1
69
בוקר טוב לכולכן, אני חדשה פה, חוזרת לסיבוב שני ויש לי בת בבית בת שנתיים וחצי,
באוגוסט הפסקתי לקחת גלולות פמינט אבל המחזור שלי לא הגיע אז אחריי שבועים של המנתנה הרופא נתן לי כדורי פרימונלט נור להחזרת המחזור ובאמת אחרי 10 ימים המחזור הגיע, מהיום ה10 למחזור בערך התחלתי לבדוק ביוץ עם מקלוני ביוץ וביום בערך 20 למחזור הופיעו 2 פסים יפיפיים, גם ב3 ימים אח"כ עוד היו פסים בבדיקות ביוץ ומכאן השאלה שלי- האם הבדיקה מראה תוצאה חיובית גם בזמן הביוץ עצמו? הוא שהיא רק אומרת מתי עתיד להיות ביוץ? ומתי בערך היה הביוץ שלי האם מהפסים הראשונים שראיתי?
אשמח לתשובות(:
מאחלת לכולכן שנה טובה ומתוקה ושנה של בשורות טובות ויידים מלאות(:
לצפיה ב-'הביוץ הוא בטווח שמהופעת הפסים ועד 48 או 72 שעות אחרי'
הביוץ הוא בטווח שמהופעת הפסים ועד 48 או 72 שעות אחרי
24/09/2014 | 13:52
52
והבדיקה עשויה להישאר חיובית במשך הזמן הזה. אצלי בדרך כלל חיובית יומיים. המון בהצלחה ושנה טובה ומתוקה!
לצפיה ב-'בהריון כן/לא לתחילת שבוע'
בהריון כן/לא לתחילת שבוע
21/09/2014 | 20:43
23
68
לצפיה ב-'בטא נמוכה ולא מכפילה- האם להתייאש? '
בטא נמוכה ולא מכפילה- האם להתייאש?
21/09/2014 | 16:14
7
280

הי
צריכה עזרה בנושא הבטא.. לא יודעת כבר מה לחשוב ):
בעיקרון אני בטיפולי הזרעה, אבל בחודשיים האחרונים עשיתי הפסקה מכל הטיפולים והחלטתי לנוח קצת..
בכל זאת המשכתי במעקב כדי לראות מתי יוצא הביוץ שלי ולתזמן יחסים לפי זה.

הביוץ האחרון יצא מתישהו בין שישי לשבת לפני שבועיים (12/9). 
ביום חמישי האחרון עשיתי בדיקת דם ויצאו תוצאות שמאד הפתיעו אותי:
בטא: 21.8
אסטרדיול: 1244
פרוגסטרון: 78

כמובן שכל הסופשבוע הייתי במתח נוראי והבוקר (יוא"ב 15-16) עשיתי שוב בדיקה ולצערי התוצאות לא מזהירות:
בטא: 37.9
אסטרוגן: 1044
פרוגסטרון: 53

ממה שאני מבינה הבטא לא הוכפלה (היה הפרש של 3 ימים בין הבדיקות)
והאסטרוגן והפרוגסטרון בצניחה...

מה זה אומר?
החוסר וודאות הזה מחרפן אותי!! אני לא יודעת מה לחשוב כבר אם להתבאס או להמשיך לקוות שיתפתח משהו תקין
אשמח לשמוע ממי שיודעת האם יש סיכוי או שפשוט להשלים עם העובדה שהריון תקין כבר לא יהיה 

תודה מראש 

לצפיה ב-'הייי יקירה!'
הייי יקירה!
21/09/2014 | 16:25
6
173
לצערי הרב מכירה את הנושא מקרוב...
כואב לכתוב ממקום כזה אם לתת לך תקווה או לא...
אצלי היה פעמיים הריון כימי וזה בדיוק הערכים פחות או יותר שהיו לי... יצא בערך שהיה לי איחור של 7ו 10 ימים.
קודם כל שולחת לך חיבוק... ומקווה שתוכלי לספר לנו על סיפור הצלחה.. תמשיכי לעקוב ותבדקי שוב בשלישי... אם עדיין יהיה ערך מזגזג אז קרוב לוודאי שזה כימי...
מאחלת לך שנה טובה ושהשנה הקרובה תבוא לך המתנה הנפלאה שכולנו פה מצפות לה כל כך!
לצפיה ב-'תודה על החיזוקים והאיחולים '
תודה על החיזוקים והאיחולים
21/09/2014 | 16:51
5
105
מעבר לקטע של האי וודאות מה קורה איתי אני רוצה להכין את עצמי גם הלאה.. מה הולך לקרות עם הגוף שלי? אני אקבל מחזור? מתי בערך?
אוווף זה גם בא בטיימינג כזה מבאס.. אנחנו מתארחים אצל חברים בחג וממש לא מתאים לי לעבור ״מיני הפלה״ כשאני לא בבית שלי ): במיוחד לא כשאני צריכה לחייך לכולם (כולל לחברה שלי שבהריון מתקדם) ולשדר עסקים כרגיל...
אשמח לשמוע מנסיונך מה בערך אני הולכת לחוות מבחינה פיזית

שוב תודה
ומאחלת לכולנו רק טוב ושפע
לצפיה ב-'מניסיוני...'
מניסיוני...
21/09/2014 | 17:06
4
123
הרגשתי כל הזמן התכווציוית בבטן כמו שיש לפני מחזור... ועדיין קיוותי שאני מרגישה את אותם ההתכווצות שבנות מתארות -"התמתחויות של הרחם לכבוד גדילת העובר" וקיוויתי שאולי בסוף כן תיהיה לי בטא שווה...
בכל מקרה.. בכימי אחד הדימום הגיע אחרי שבוע וכימי אחר אחרי 10 ימים..... סך הכל הדימום די דומה לדימום של וסת כמו בשאר החודשים אבל טיפה יותר כאבים ויותר קרישים... אם לא הייתי יודעת שאלו היו כימיים לא הייתי מבדילה עם ווסת רגילה....לגבי חודשים הבאים... גם הרופאת נשים שלי וגם בפורום פוריות ענה לי פרופ' גקי אשכנזי... שניתן להמשיך רגיל בניסיונות להיכנס להריון..
מה שאת אבל יכולה לדעת עכשיו זה שהביצית שלך היא סבבה... והזרע סבבה... אז מאחלת לך שאם זה כימי שזה יהיה הפרומו למה שמצפה לך בקרוב... תינוק בריא ושלם בעוד לא הרבה זמן!
לצפיה ב-'שוב תודה'
שוב תודה
21/09/2014 | 23:02
3
68
בהחלט הצלחת לעודד אותי ולהכניס לי קצת אופטימיות לעתיד :)
אכן מקווה שההריון הזה (כימי או תקין הלוואי!) מעיד על כך שבעצם דברים יכולים "לעבוד" אצלנו באופן טבעי ולחסוך ממני את כל סאגת הטיפולים וההזרעות שמשפיעים עליי לרעה (פיזית ונפשית)
והלוואי שכולנו נזכה בקרוב לגדל בטן עגולה וגדולה למשך תשעה חודשים רגועים ללא דאגות שבסופם יהיה אושר גדול שיישאר איתנו לתמיד
לצפיה ב-' אומרים שהרבה פעמים אחרי כימי '
אומרים שהרבה פעמים אחרי כימי
21/09/2014 | 23:18
1
109
יש הריון, ולמעשה, יש לנו הוכחה לזה גם בפורום -קרן אור שעכשיו בהריון חודש אחרי כימי - מקווה שזה אכן ייתן לך עוד קרן אור, גם אם דקה
לצפיה ב-'קייסי צודקת'
קייסי צודקת
22/09/2014 | 19:03
53
הרבה אנשים אמרו לי שאחרי הכימי יש סיכוי גדול להקלט מהר. והם צדקו. נקלטתי שוב אחרי חודשיים ועד עכשיו אני לא מאמינה שאני בהריון. אני מאחלת לך קליטה מהירה והריון תקין.
לצפיה ב-'מרגישה כמוך'
מרגישה כמוך
22/09/2014 | 18:15
47
גם אני בטיפולים, רק בתחילתם ומותשת לגמרי.. לי אישית זה קשה מאוד.
לצערי לא מבינה בבטאות, אז לא עניתי לך להודעה המקורית, אבל מאוד מקווה בשבילך שיסתבר שזה תקין. ואם לא, פעם הבאה.
לצפיה ב-'שיגיעו כבר תוצאות הבטא. למרות שיודעת שהסיכויים נמוכים '
שיגיעו כבר תוצאות הבטא. למרות שיודעת שהסיכויים נמוכים
22/09/2014 | 11:55
2
100
כי הבדירקה הבייתית יצאה שלילית :(
לצפיה ב-'הכל יכול להיות'
הכל יכול להיות
22/09/2014 | 12:39
1
58
תמתיני עוד מעט הבדיקה תגיע בשעה שעתיים הקרובות.

מחזיקה לך אצבעות לתשובה חיובית
לצפיה ב-'תודה רבה רבה :)'
תודה רבה רבה :)
22/09/2014 | 12:45
39
לצפיה ב-'לבדוק, או לחכות?'
לבדוק, או לחכות?
22/09/2014 | 22:20
9
108
היי שוב! מי שזוכרת אנחנו מנסים בפעם הראשונה החודש. הייתי הרבה שנים על גלולות והפסקתי לפני חודש וחצי בערך כך שאני לא באמת יודעת את אורך המחזורים שלי... ב.23.9 (כלומר מחר) אני אהיה ביו"מ 35. אני זוכרת מהפעם הקודמת שהפסקתי שהמחזורים שלי התארכו, אבל לא ממש יודעת עד כמה... השאלה היא מתי לבדוק, איך אני אדע מתי זה רלוונטי? 
תודהההה בתקווה לבשורות משמחות לכולן!!
לצפיה ב-'היום בדקתי..'
היום בדקתי..
23/09/2014 | 07:48
5
115
ושלילי...
יש עוד סיכוי?
לצפיה ב-'אממממ...'
אממממ...
23/09/2014 | 08:03
1
60
35 יו"מ נשמע לי ארוך.
חכי לווסת ותראי באמת כמה זמן לקח.
יכול להיות שאת פוליציסטית?
זיהית ביוץ בדרך כלשהי?
לצפיה ב-'לא זיהיתי ביוץ'
לא זיהיתי ביוץ
23/09/2014 | 16:07
66
גם בפעם שעברה שהפסקתי היו לי זכורים מחזורים ארוכים אבל לא באמת שמתי לב כמה ארוכים הם היו.
אולי רעיון טוב לקפוץ לרופא נשים בהזדמנות זו.
למישהי יש המלצה לרופא נשים טוב ונחמד של הכללית באיזור ירושלים או ת"א אולי?
תודה!
לצפיה ב-'אם את ממש עכשיו הפסקת גלולות קשה לדעת'
אם את ממש עכשיו הפסקת גלולות קשה לדעת
23/09/2014 | 12:01
2
39
כי לפעמים לגוף לוקח זמן להסתדר, בייחוד אחרי שימוש ארוך בגלולות. אם לא תקבלי תבדקי שוב, ואם המחזור עדיין לא מגיע והבדיקות שלילית, לקפוץ לרופא הנשים.
לצפיה ב-'תודה קייסי!'
תודה קייסי!
23/09/2014 | 16:09
1
26
אולי תדעי- מה נחשב מחזור ארוך אך "תקין"?
ומה הגבול שאחריו היית ממליצה לקפוץ לרופא נשים? שוב תודה!!
לצפיה ב-'אין בעד מה לצערי אני לא ממש יודעת לגבי זה'
אין בעד מה לצערי אני לא ממש יודעת לגבי זה
23/09/2014 | 19:58
25
עד איזה גבול נחשב תקין... אני מניחה שיש פה בנות אחרות שיידעו לומר.
לצפיה ב-'חודש ראשון לאחר הפסקת גלולות יכול להיות בעייתי'
חודש ראשון לאחר הפסקת גלולות יכול להיות בעייתי
23/09/2014 | 12:29
2
49
אם את יכולה, אולי תבקשי הפניה ותעשי פרופיל הורמונלי? הוא יכול לתת לך אינדיקציה באיזה שלב של המחזור החודשי את נמצאת.
לצפיה ב-'אז ככה- '
אז ככה-
25/09/2014 | 09:26
1
33
הייתי אצל הרופא נשים. כי כבר יו"מ 37 ועדיין שלילי בבדיקת הריון, הוא אמר שיש נשים שפשוט מבייצות לעיתים יותר נדירות, וכנראה זה המקרה שלי... הוא לא מאמין שזה בגלל התקופה הארוכה עם הגלולות אלא פשוט כי "ככה זה אצל חלק מהנשים". הוא היה ממש נחמד, והציע מעקב זקיקים באולטרסאונד, שנדע יותר טוב מתי לעבוד על זה במיוחד, נתן לי פרופיל הורמונלי, וגם הציע לעזור לביוץ עם איקקלומין, במידה ואנחנו להוטים על זה עכשיו.... 
אני עדיין מתלבטת . חושבת שבחודש הבא פשוט אנסה לעקוב עם בדיקות ביוץ ואם זה לא ילך- נלך על אחת האופציות שהוא הציע. למישהי יש נסיון איתן?
לצפיה ב-'בדיקות ביוץ'
בדיקות ביוץ
30/09/2014 | 08:00
5
יש נשים פוליציסטיות שאצלן בדיקות הביוץ לא מדויקות. לדוגמה, כשאני ניסיתי לבדוק עם בדיקות ביוץ, פעמיים בחודש הקו התחזק (אבל לא נהיה חזק לגמרי) ואז שוב ירד. עם זאת, לא מזיק לנסות חודש אחד. במקרה הגרוע ביותר, תדעי שזו לא הדרך שלך לזהות ביוץ.

שיהיה בהצלחה!
לצפיה ב-'בדיקת הריון באמצעות בדיקת ביוץ'
בדיקת הריון באמצעות בדיקת ביוץ
23/09/2014 | 14:57
1
119
הגעתי ליו"מ 47 וקצת התחילו לי אתמול בחילות.
אז סתם לשם השעשוע עשיתי בדיקת ביוץ ויצאו לי שני פסים שמנים וחזקים...
אני מקווה שזה סימן טוב :)
לצפיה ב-'איזה יופי מחזיקה לך אצבעות. ראיתי שגם את קיבלת כמוני '
איזה יופי מחזיקה לך אצבעות. ראיתי שגם את קיבלת כמוני
23/09/2014 | 15:21
91
בתאריך ה 8/8 ... לפי הספירה שלי אנחנו היום ביום ה 46.
ממש מקווה שתעדכני אותנו שמגיע לך מזל טוב.
לצפיה ב-'פסים/בטא/דופק לתחילת שבוע'
פסים/בטא/דופק לתחילת שבוע
21/09/2014 | 20:45
19
47
לצפיה ב-'רק לעדכן על בטא'
רק לעדכן על בטא
21/09/2014 | 15:20
18
274
בנות רציתי להודות לכן על פורום מדהים שכל כך תומך וקשוב. ביום ראשון הייתי עם בטא 261 ונלחצתי כי לפי השבועות זה היה נמוך. אז כנראה שבאמת היה ביוץ מאוחר. היום בבדיקה התוצאה הייתה 967. אני בעננים. מקווה שימשיך כך ושיהיה לי הודעת דופק טובה לעדכן בהמשך. מאחלת לכולכן קליטה מהירה להריון עגול ומשעמם שתצאו בו עם ילדים מלאות.
לצפיה ב-'מעולה!!'
מעולה!!
21/09/2014 | 15:41
43
שיהיה המשך קל ותקין ודופק מהמם בעוד כשבועיים!!
לצפיה ב-'מזל טוב יקירה!!!'
מזל טוב יקירה!!!
21/09/2014 | 15:43
41
מחכה לעדכון ואבקת דופק ממך!!!!
שימשיך הכי תקין ומשעמם שיש!!!
לצפיה ב-'התכונתי שבחמישי הייתי עם 261'
התכונתי שבחמישי הייתי עם 261
21/09/2014 | 15:47
32
לצפיה ב-'יופי! עכשיו את יכולה לבוא אלינו לקומונה '
יופי! עכשיו את יכולה לבוא אלינו לקומונה
21/09/2014 | 16:14
6
50
לצפיה ב-'איך נקראת הקומונה?'
איך נקראת הקומונה?
21/09/2014 | 21:24
5
30
לצפיה ב-'מצרפת קישור'
מצרפת קישור
21/09/2014 | 23:13
4
37
לצפיה ב-'מנסה שוב לצרף קישור'
מנסה שוב לצרף קישור
21/09/2014 | 23:14
3
66

ליליליאל או elham יאשרו אותך אם תשלחי בקשה
לצפיה ב-'אני לא מבינה מאיפה לשלוח לה בקשה'
אני לא מבינה מאיפה לשלוח לה בקשה
22/09/2014 | 14:28
2
26
אני מהפלאפון אולי בגלל זה אני לא מוצאת מאיפה לשלוח...
לצפיה ב-'כשאני נכנסתי ללינק'
כשאני נכנסתי ללינק
22/09/2014 | 15:05
1
19
היה מאיפה לשלוח בקשה... אפשר גם לנסות אחת מהן בפרטי. אנסה לשאול.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
22/09/2014 | 16:16
5
לצפיה ב-'אמרתי לך שיהיה בסדר '
אמרתי לך שיהיה בסדר
21/09/2014 | 16:34
68
שהערכים תקינים.
מצוין ושיהיה בשעה טובה!!
לצפיה ב-'איזו הכפלה מהממת!!!!'
איזו הכפלה מהממת!!!!
21/09/2014 | 20:47
1
51
איזה כיף לשמוע!!!!
שימשיך קל ותקין עם ידיים מלאות 
לצפיה ב-'אמן. תודה רבה'
אמן. תודה רבה
21/09/2014 | 21:23
13
לצפיה ב-'מעולה!!'
מעולה!!
21/09/2014 | 21:42
30
שימשיך כך!
לצפיה ב-'איזה כיף לשמוע!!!'
איזה כיף לשמוע!!!
22/09/2014 | 07:40
21
מזל טוב חמודה!!!
בשורה חיובית מאוד
אף פעם אסור להספיד מוקדם מדי... בטח לא עם בטא כזו מהממת כמו שהיתה
שימשיך כך ושתהני מהריון מהמם של 9 חודשים ובסופם תצאי עם ידיים מלאות
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
22/09/2014 | 10:44
23
שמחה שבסוף הכל בסדר. רק שימשיך תקין. 
לצפיה ב-'המון מזל טוב, להמשך הריון תקין ועגול '
המון מזל טוב, להמשך הריון תקין ועגול
22/09/2014 | 11:41
1
8
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
22/09/2014 | 14:29
8

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
פרופ' יוסף שלו- ייעוץ אישי מי שפיר
ייעוץ אישי - מי שפיר
ד
ד"ר גיא ביבי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה