לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1967919,679 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

לצפיה ב-'הייתי היום אצל הרופאה...'
הייתי היום אצל הרופאה...
19/07/2017 | 16:42
9
140
בדקה , אמרה שהכול תקין, ייעצה לעשות שוב בדיקות גנטיות כי אולי יש בדיקות חדשות מאז ההריון האחרון.
אמרה שהיא רואה רירית רחם מעובה שזה יכול להיות או מחזור (שצריך להגיע עוד 10 ימים  פלוס מינוס בעיקרון או תחילת הריון...
יופי..עכשיו אני אני במתח עוד יותר גדול...
מישהי נתקלה בזה?
אוף..לא מפסיקה עכשיו לחשוב על זה...

לצפיה ב-'מישהי?...תגובה?...'
מישהי?...תגובה?...
19/07/2017 | 18:51
8
21
לצפיה ב-'היי..'
היי..
19/07/2017 | 19:07
7
52
גם לי אמרו את זה בחודש הראשון שלי לנסיונות, אחרי שבאתי כולי מבולבלת כי הרופאה זיהתה ביוץ אבל אין ווסת.. (איחור של שבוע היה כבר..) בסוף קיבלתי מחזטר אחרי 3 שבועות..לדעתי זה לא אומר כלום.. חודש שעבר רופא הפוריות שלי גם ראה רירית מעובה ביום מחזור 40.. כשבאותו ״חודש״ לא בייצתי בכלל (נבדק על ידי בדיקת דם). אז בכלל לא היה סיכוי להריון.. האם את באיחור? בייצת החודש?
לצפיה ב-'נראה שהיה ביוץ..המחזור עוד לא הגיע..בקיצור לא לפתח תקוות...'
נראה שהיה ביוץ..המחזור עוד לא הגיע..בקיצור לא לפתח תקוות...
19/07/2017 | 19:55
6
21
לצפיה ב-'תופעות מחזור...'
תופעות מחזור...
23/07/2017 | 07:29
5
19
צריכה לקבל עוד שבוע פלוס מינוס והתופעות של קבלת מחזור מופיעות - ציצים כואבים, מצב רוח על הפנים...
יש מצב שיש תופעות כאלו גם בכניסה להריון או שהם מופיעים רק אחרי תקופה של הריון?

לצפיה ב-'אצלי כול תחילת מחזור בדיוק כך'
אצלי כול תחילת מחזור בדיוק כך
23/07/2017 | 10:34
4
13
לצפיה ב-'גם אצלי..השאלה אם יכול להיות אחרת...'
גם אצלי..השאלה אם יכול להיות אחרת...
23/07/2017 | 11:23
15
אם הסממנים האלו יכולים להעיד על הריון או לא מוחלט?
מישהי חוותה כאבים כאלו וגילתה שהיא בהריון?
לצפיה ב-'אופס התכוונתי תחילת הריון'
אופס התכוונתי תחילת הריון
23/07/2017 | 12:08
2
16
מחזיקה אצבעות שזה המצב אצלך
לצפיה ב-'לא הבנתי...התכוונת שכן היו לך סימנים כאלו שנכנסת להריון?'
לא הבנתי...התכוונת שכן היו לך סימנים כאלו שנכנסת להריון?
23/07/2017 | 12:49
1
6
לצפיה ב-'כן'
כן
23/07/2017 | 17:21
5
לצפיה ב-'היי יקירות, חזרתי'
היי יקירות, חזרתי
19/07/2017 | 07:57
2
122
הפסקתי לקרוא זמן מה בפורום כי הרגשתי שעושה לי רע כל הזמן לחפור בנושא
והרגשתי שאני צריכה הפסקה. 
אז אתמול קיבלתי מחזור בפעם השלישית, מזה 3 חודשים שאני לוקחת איקקלומין, ולא נפלתי לסטטיסטיקה המעודדת של קליטת הריון לאחר צילום רחם. 
סיפרתי לכן על הרופא שנתן לי לפני כחודש טיפול איקקלומין לעוד 3 חודשים ללא מעקב זקיקים, ללא בדיקות... אז הלכתי אליו שוב ,הפעם הפנה אותי למעקב זקיקים. עשיתי שוב פרופיל הורמונלי ובדיקות דם מקיפות. הבעיה שאני אמורה לבייץ בסוף החודש ובדיוק נהיה בחו"ל כך שלא אוכל להגיע למעקב זקיקים החודש. 
חוץ מזה הוא גם רשם לי לקחת גלוקומין, שזה תרופה לסכרת אבל מטפלת גם בשחלות פולצסטיות (כי כשיש שחלות פולצסטיות תנגודת הגוף לאינסולין היא גבוהה). האם יש למשהי נסיון עם זה? האמת היא שעקב משקלי, אני גם נמצאת במצב טרום סוכרתי מה שנקרא, הערכים שלי בבדיקות דם גבוליים. ועדיין, אני קצת נרתעת לקחת כדורים מעדיפה לטפל בנושא באמצעות תזונה נכונה, צמחי מרפא לאיזון וכאלה. אני מתחילה טיפול אצל נטורפתית חדשה, עם הקודמת לא היה לי קליק.
בגדול, רציתי להתקדם כבר לשלב הבא שמעבר לאיקקלומין אבל הוא אמר לי שהוא מעדיף עוד חודשיים איקקלומין כי אני מגיבה אליו טוב. 
פה ושם גם בדקתי קצת ושאלתי לגבי רופאי פוריות באזור וכו' ודווקא שמו עלה מס' פעמים בהקשר מאוד חיובי והבנתי שהוא רופא מומלץ....
אז זה פחות או יותר מה שקורה אצלי. אני כבר נהייתי יותר פסימית מאופטימית. 
קבלת המחזור כבר לא מלווה בבכי היסטרי ולהשאר כל היום במיטה, כבר התרגלתי ושזה מובן מאליו בשבילי שהמחזור יגיע.
אחרי תקופה שלא נכנסתי לפורום, הרגשתי שחסר לי לשתף כי אין מישהו שאני משתפת בחיים שלי, שיכול להבין. עבור בעלי הנושא גם ככה טעון ואיכשהו תמיד זה מגיע לכך שבזמנו אני רציתי עוד ילד והוא עדיין לא רצה ובגלל שחיכינו כל כך הרבה נוצרו כל הבעיות האלו. שזה חלקית נכון, אבל מה אפשר לעשות כבר. בקיצור כל שיחה איתו על זה גוררת ריב אז אני מעדיפה להמנע מזה.
כל החברות שלי בהריון , אחת ילדה לא מזמן. אני כבר בקושי מדברת איתן.
כל מקום שאני הולכת ופוגשת מכרים אקראיים כאלה... כולם שואלים לשלומי ואז איך הילדים איך כולם...כשאני אומרת שיש לי ילדה אחת...מה עם עוד אחד, מה לא הבאת עוד ילדים? מתסכל כל כך. ללכת לגינה עם הילדה, לקניון...לראות נשים מסתובבות עם שני ילדים ובטן הריונית...  בת דודתי ששני ילדים באו לה בקלות אחד אחרי השני, ואותה יחסית אני כן קצת משתפת אומרת לי למה אתם לא הולכים ישר לIVF .... היא לא מבינה שזה תהליך שגם כרוך בסיכונים ויש שלבים שצריך לעבור לפני... היא אשכרה חושבת שאיקקלומין זה כמו סוכריות טיק-טק ובואו נלך ישר לשאוב ביציות, לחבר אותן עם הזרע והופ-להכניס הכל בחזרה לתנור. היא מדברת על זה בצורה כל כך חסרת רגישות וכאילו זה הכל כל כך פשוט...כבר הגעתי למסקנה שעדיף לא לשתף גם אותה. ואז באמת אין לי אף אחד שאני יכולה לדבר איתו.
אז סורי שנעלמתי, חשבתי שייטב לי קצת לקחת פסק זמן. אבל הנה חזרתי ואני שמחה לראות שתוסס כאן 
לצפיה ב-'שמחה שחזרת '
שמחה שחזרת
19/07/2017 | 10:04
47
ועם זאת , מקווה ש"תתעופפי" מכאן במהרה לפורום העגול
לגבי הסכרת, אני לא מבינה גדולה בזה, אבל יודעת שקינמון מאוד עוזר להוריד וראיתי פעם בבית הטבע כדורים טבעיים להורדת סוכר... גם אני באופן אישי, תמיד נוטה לצד הטבעי לפני שאני מתחילה עם הקונבנציונלי...
לגבי הטיפול, אני שמחה שהרופא לא ממהר להתקדם שלב, באמת יש סיכוי גדול ש"רק" האיקקלומין יעזור ויפתור את הבעיה, אני הייתי דואגת לכסות גם את החודש למרות שלא תוכלי לגשת למעקב, מקסימום , עשיתם מלא
לגבי הסביבה והשיתוף, תעשי מה שמרגיש לך לנכון, אין כאן שחור או לבן, תקיפי את עצמך רק במי שמבין ותומך, כי גם ככה זה קשה, אז לא צריך להערים עוד קשיים...
כל השאר, שיקפצו, את לא חייבת לאף אחד הסברים.
שולחת המון כוחות ואנרגיות, מתי אתם נוסעים ולאן ?
לצפיה ב-'נעים להכיר '
נעים להכיר
19/07/2017 | 16:39
29
אני לא חושבת שראיתי אותך כותבת כאן, כי אני די חדשה (4-6 שבועות)
אין על הפורום הזה והתמיכה המהממת שלו, טוב שחזרת! ומאחלת לך שתעזבי שוב בקרוב בנסיבות משמחות 
לצפיה ב-'אני צריכה חיזוקית '
אני צריכה חיזוקית
18/07/2017 | 20:41
14
164
התחילו לי היום כאבי תופת בלסת בצד ימין וליד האוזן הימנית
הלכתי לרופא שאמרה שזה דלקת במפרק הלסת ושהיא תיתן לי תרופה.
אמרתי לה שאנחנו מנסים להכנס להריון ואני ביוא"ב 7-8
מה מסתבר?? שהתרופה יכולה לגרום לדימום וסתי! אז עכשיו אני מתפתלת מכאבים בנסיון נואש לאכול ארוחת ערב ורק תוהה כמה אני אהרוג מישהו אם אני סובלת לחינם ובכלל אין הריון 
היא אמרה שזה יעבור תוך כמה ימים אבל אם לא יהיה שיפור תוך יום-יומיים אני לא יודעת אם אצליח לשרוד את זה (במיוחד שיכול להיות שאני שורדת את זה לחינם )
פליז תחזקו אותי שהכל לטובה ולא לקחת את התרופה הזאת 
לצפיה ב-''
18/07/2017 | 20:52
1
44
שולחת חיבוקים וחיזוקים!!
תקחי אולי משהו נגד כאבים שלא פוגע? אקמול וכאלה...?

תרגישי טוב ונקווה שלא לחינם 
לצפיה ב-'תודה רבה אקח :)'
תודה רבה אקח :)
18/07/2017 | 21:21
12
לצפיה ב-'וואוו אל תשברי'
וואוו אל תשברי
18/07/2017 | 21:15
1
38
אומרים  שלנו הנשים יש כוח סבל כשאנחנו מכוונות למטרה כלשהי.תנסי לקחת משכך כאבים ותראי אם זה עוזר לך,עדיף מאשר לקחת תרופה שאת חוששת לקחת בגלל ההשפעה שלה.גם אם חלילה זה לא החודש שלך,אז לפחות תדעי שזה לא בגלל שלקחת תרופה ויכולת להימנע ממנה. תלכי קודם על משכך כאבים ותראי אם זה עוזר.
תרגישי טוב :)

לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
18/07/2017 | 21:20
22
מותר לקחת אופטלגין אם יש הריון? היא אמרה לי שאפשר אקמול לקחת...
לצפיה ב-'חיבוק!!!'
חיבוק!!!
18/07/2017 | 21:17
5
27
אופטלגין מאוד יכול לעזור...אני אולי כן הייתי שוקלת לקחת. מקסימום אם יש איחור תעשי בטא... הבריאות שלך הכי חשובה

לצפיה ב-'תודה..'
תודה..
18/07/2017 | 21:19
22
הבריאות בסדר, זה יחלים לבד... סתם כואב נורא בנתיים :)
לצפיה ב-'מקווה שהבנתי נכון'
מקווה שהבנתי נכון
18/07/2017 | 21:20
3
32
אם כמובן יכול לפגוע בהריון אז לנשוך שפתיים... בכל מקרה ממליצה על אופטלגין....

לצפיה ב-'תודה! מותר אם יש הריון לקחת אופטלגין?'
תודה! מותר אם יש הריון לקחת אופטלגין?
18/07/2017 | 21:21
2
23
היא אמרה שבהריון אפשר אקמול ולא שאלתי על משככים אחרים...
לצפיה ב-'האמת לא יודעת.. אולי מישהי פה תוכל לעזור? '
האמת לא יודעת.. אולי מישהי פה תוכל לעזור?
18/07/2017 | 21:26
4
לצפיה ב-'אקמול ידוע'
אקמול ידוע
18/07/2017 | 21:57
17
כבטוח בהריון וזו הסיבה שהיא המליצה לך.לגביי אופטלגין,אין תשובה חד משמעית שזה בטוח,אבל גם לא שלא. כל העניין הוא בחומר הפעיל בכל משככי הכאבים.את יכולה לקחת כל משכך כאבים שהחומר הפעיל בו הוא פרצטמול.אופטלגין ונורופן הם לא בקבוצה הזו.תבדקי מה יש לך בבית,אולי דקסמול,או כל משכל אחר מהקבוצה המותרת.

לצפיה ב-'מקווה שהסבל לא יהיה לחינם '
מקווה שהסבל לא יהיה לחינם
18/07/2017 | 22:37
3
32
ושייגמר מהר
ממה נגרמת דלקת במפרק הלסת נשמע כואב.....
אני בכל ההריונות לקחתי אופטלגין ואמרו לי שזה בסדר. גם אם תלכי למיון ייתנו לך אופטלגין נוזלי בהריון..
תרגייש טוב
לצפיה ב-'היא אמרה שכנראה עשיתי תנועה לא נכונה שיצרה דלקת...'
היא אמרה שכנראה עשיתי תנועה לא נכונה שיצרה דלקת...
18/07/2017 | 22:41
2
31
הרגשתי זקנה משהו, אז היא אמרה שדלקות באיזור הזה דווקא מאפיינות צעירים 
בכל אופן זה קצת נרגע, אבל טוב לדעת שאני יכולה לקחת מחר אופטלגין אם אצטרך.
תודה 
לצפיה ב-'ואם ממש כואב לך - קחי אופטלגין ואקמול ביחד '
ואם ממש כואב לך - קחי אופטלגין ואקמול ביחד
19/07/2017 | 00:39
1
30
יש לי סף סבל די גבוה, אבל היו מקרים שזה לא עזר וגם ההוא לא עזר, והרופאה המקסימה שלי ייעצה לי לשלב אותם יחד, עושה פלאים!
לגבי הסיכון להריון - לא קיים בשלב הזה. מה שמסכן הריון צריך להגיע לעובר. בשביל שמשהו יוכל להגיע לעובר הוא צריך לעבור דרך השיליה, והיא עדיין לא נוצרה בשלב זה. 
מאחלת לך שתרגישי טוב ובקרוב מאד תרגישי רע (בחילות וזה) 
לצפיה ב-'וואלה??'
וואלה??
19/07/2017 | 16:41
20
אני מופתעת, כי זה שתי תרופות שונות ... מעניין, אשאל את הרופאה שלי בהזדמנות :)

בכל אופן היום הרבה יותר טוב וגם לקחתי אוכל רק כדי לא לאמץ את האיזור. מקווה תוך יום יומיים כבר שהכל יהיה מאחורי
לצפיה ב-'בטא 11.7 יומיים לפני איחור'
בטא 11.7 יומיים לפני איחור
18/07/2017 | 12:58
4
103
כמובן שאני חסרת סבלנות לחלוטין רצתי לעשות בדיקת בטא בדם ועכשיו
אני בכלל היסטרית שהערך נמוך כ"כ.
מה דעתכן? כימי? סיפורים מעודדים יתקבלו בברכה. תודה
לצפיה ב-'בעיקרון מעל 10 זה הריון'
בעיקרון מעל 10 זה הריון
18/07/2017 | 14:46
75
אבל כדי לדעת אם הוא תקין, תצטרכי לעשות הכפלה בעוד יומיים.
יש כאן מישהי שזיהתה הריון מבטא 8 וברוך השם הוא תקין.
לצפיה ב-'הבן שלי התחיל מבטא 10'
הבן שלי התחיל מבטא 10
18/07/2017 | 20:48
27
לצפיה ב-'אצלי 4 ימים לפני איחור היתה בטא 8'
אצלי 4 ימים לפני איחור היתה בטא 8
18/07/2017 | 21:53
1
76
יומיים אחרי קפצה ל 33 ואחרי עוד יומיים (ביום האיחור) קפצה ל 120.
אכלתי סרטים כמובן במשך 4 ימים, אבל אם הייתי עושה ביום האיחור הייתי מקבלת תוצאה של 120 ושום דבר לא היה נראה לי מוזר.
אז יש תקווה
לצפיה ב-'ואוו איזה כיף לשמוע שיש סיכוי!'
ואוו איזה כיף לשמוע שיש סיכוי!
18/07/2017 | 22:23
61
אני אעשה שוב בדיקת בטא ביום חמישי. אני ממש מנסה לא לשגע את בעלי, התגובות שלו
כאלה אדישות, אחרי שאני טוחנת לו חצי שעה הוא אומר לי "אבל אני לא מבין, את לא אמורה לקבל מחזור רק ביום שישי? לא אמורים לחכות אחרי המחזור?"
כאילו דא נו באמת
לצפיה ב-'שלילי'
שלילי
18/07/2017 | 09:15
1
101
ב.ביתית הבוקר שלילי ועשיתי ב.דם
מחזור 4.6
מע.זקיקים יום שני לפני ביוץ
ב.ביוץ רביעי חמישי חיובי
קימפרנו בשניהם-מנסים להקלט לבת
ביוץ שישי/שבת 1.7
היום יום 3 לאיחור(הורדתי אפליקציה)
אני יודעת. זה לא שיגרתי בעליל
עד דצמבר הייתי עם מחזור סדיר כל 30 יום
לקחתי כדורים(סיפור ארוך) 
ומאז שיבוש ��
וקיבלתי כל 45 יום
חודש אחד אחרי שהתחלתי שיח אברהם זה התקצר ל36 יום ועכשיו שוב שיבוש
בעסה!!
לצפיה ב-'חודש הבא גם אבוד'
חודש הבא גם אבוד
18/07/2017 | 09:50
70
כי אעשה ביופסיה מצוואר הרחם לפני ביוץ  ובטח דימומים וכו'
טוב
פורשת בנתיים
לצפיה ב-'עשיתי בדיקת הריון היום בערב '
עשיתי בדיקת הריון היום בערב
17/07/2017 | 22:22
5
174
חחחח.. ביואב 4.. בעלי ואני רצינו פשוט לראות איך ניראים 2 פסים  חחחח.. אחרי  8 חודשים של נסיונות והרבה מאוד בדיקות הריון.. פשוט רצינו לראות.. עלוב לא? חחח טוב, הזרקתי את התרופה שמכילה בטא.. ואחרי 4 ימים מהזריקה בדיקת ההריון יצאה חיובית לחלוטין.. חח..בחיים שלי לא ראיתי בדיקה עד כדי כך חיובית !! (טוב, אף פעם לא ראיתי בלייב..) כנראה יש לי עדיין מלא בטא בגוף.. הממ.. מעניין מתי היא תרד.. באינטרנט כתוב 6-10 יום.. לא מאמינה ש6..  ביום חמישי בדיקת דם, בשביל לבדוק את רמת ההורמונים.. אם משהו חסר אז אני אצטרך שוב להזריק אותה, וזה אני פשוט לא רוצה!! כי אז ביואב 14 תהיה לי בדיקה חיובית עוד מהחרא הזה.. תאחלו לי בהצלחה(:
לצפיה ב-'זה לא עלוב '
זה לא עלוב
18/07/2017 | 08:40
83
וזה חמוד נורא שרציתם לראות את זה ביחד, לדעת איך זה מרגיש 
אני מחזיקה לך מלא אצבעות (גם ברגלים!) שיצא חיובי "אמיתי" בפעם הבאה 
לצפיה ב-'לפחות ראיתם חיובי!חחחח'
לפחות ראיתם חיובי!חחחח
18/07/2017 | 08:45
70
3 ילדים ובכולם יצא שלילי
המון בהצלחה!!!
שהחודש יהיה החודש��
לצפיה ב-'תודה '
תודה
18/07/2017 | 10:47
47
בנתיים יש לי כל יום כאבים בשחלה הימנית.. אני מקווה שהכל בסדר.. אף פעם לא כאב לי עד כדי כך אחרי ביוץ.. (חח.. ויש לי נסיון של כולה 2 ביוצים-שאני גם לא יודעת כלום על התקינות שלהם) זה נורא מעצבן כי אני לא מצליחה ״לשכוח״ מזה..
לצפיה ב-'בהצלחה '
בהצלחה
18/07/2017 | 11:56
40
מבינה את הצורך הזה בלראות שני פסים, בכימי שהיה לי, כשכבר ידעתי שההריון לא תקין, המשכתי לבדוק כדי להיפרד מהפסים
מאחלת שהבטא לא תרד, אלא תעלה ותעלה ותעלה ל-9 חודשים

לצפיה ב-'גם אני עשיתמ את זה בזמנו'
גם אני עשיתמ את זה בזמנו
18/07/2017 | 21:56
39
כי רציתי לראות שני פסים. ויצאו לי בדיקות חיוביות גם 10 ו 11 ימים אחרי הזריקה ואחר כך היו שליליות. לא סתם אומרים לבדוק רק ביום ה 14 לאחר הזריקה.
שיהיה בהצלחה!
לצפיה ב-'האם ביוץ קורה כל חודש מצד אחר של השחלה?'
האם ביוץ קורה כל חודש מצד אחר של השחלה?
17/07/2017 | 21:00
2
52
פעם ימין ופעם שמאל? תמיד? לא מצאתי על זה מידע חד משמעי באינטרנט...

לצפיה ב-'אתמול שאלתי את אותה שאלה רופאת פריון'
אתמול שאלתי את אותה שאלה רופאת פריון
18/07/2017 | 07:47
87
התשובה שלה הייתה שממש לא מחייב והגוף הוא לא רובוט...
לצפיה ב-'לא'
לא
18/07/2017 | 21:58
37
יצא לי לבייץ מצד ימין חודשיים רצוף
לצפיה ב-'גרד בשדיים'
גרד בשדיים
17/07/2017 | 17:53
1
97
היי חברות שאלה...
כבר כמה ימים יש לי גירוד באזור החזה
מלווה בכאבי מחזור לא חזקים עם הפרשות חומות ממש בקטנה...
אני שבוע לפני מחזור
מישהי מכירה את התופעה?
לצפיה ב-'ההפרשות יכולות להעיד'
ההפרשות יכולות להעיד
17/07/2017 | 19:02
83
אולי על השתרשות, תמתיני עוד 5-6 ימים ותעשי בדיקת הריון, אבל כזו שמזהה לפני האיחור.
לצפיה ב-'רחם דו קרני חלקי'
רחם דו קרני חלקי
16/07/2017 | 16:46
1
80
האם מישהי יודעת משהו על הסוג רחם הזה? בצילום רחם שביצעתי הודגם רחם מסוג דו קרני חלקי וחצוצרות עדינות.
אני מתכננת להרות מבנק הזרע מתורם בלעדי כך שאין לי הרבה מנות "לבזבז" .
האם לדעתכן ניתן לבצע הפריה חוץ גופית עקב הממצאים שציינתי?
האם הריון כזה מחייב שמירת הריון?
לצפיה ב-'אולי לשלוח מייל לרופא נשים?'
אולי לשלוח מייל לרופא נשים?
17/07/2017 | 14:11
33
מודה..אף פעם לא שמעתי על הגדרה כזו
המון בהצלחה!!
לצפיה ב-'שאלה דחופה....'
שאלה דחופה....
16/07/2017 | 11:44
11
199
יכול להיות מצב שעשו לי אולטרסאונד וראו זקיק גדול שעומד לבייץ כל רגע, אבל בבדיקות דם הפרוגסטרון קטן מ2?
אני לחוצה, הרופאה תהיה זמינה רק בצהריים.
האסטרודיול יצא: 756
והlh: 8.2
פליזזז, תענו לי, יש מצב לביוץ?
לצפיה ב-'לדעתי יש מצב'
לדעתי יש מצב
16/07/2017 | 12:05
88
עשיתי אולטראסאונד לפני ביוץ אבל לא בדיקות דם
ועשיתי מקלוני ביוץ
אולי תבקשי מייל מהסניף שלך?
לצפיה ב-'זה מצויין'
זה מצויין
16/07/2017 | 12:10
9
79
הערכים ממש מתאימים למה שהם צריכים להיות קרוב לביוץ.
בהצלחה !
לצפיה ב-'וואי תודה, הרגעת אותי...'
וואי תודה, הרגעת אותי...
16/07/2017 | 12:14
8
50
מתי להערכתך אנחנו אמורין לקמפ"ר?
לצפיה ב-'*אמורים'
*אמורים
16/07/2017 | 12:24
15
לצפיה ב-'אין מספיק נתונים בשביל לדעת...'
אין מספיק נתונים בשביל לדעת...
16/07/2017 | 12:35
6
52
צריך לדעת את גודל הזקיק בשביל זה....
מתי המעקב הבא ?
לצפיה ב-'עונה...'
עונה...
16/07/2017 | 14:05
5
48
הזקיק היום בבוקר היה 19*19
יש לי מעקב נוסף ביום רביעי...
לצפיה ב-'לדעתי ביום רביעי תהיי כבר אחרי הביוץ'
לדעתי ביום רביעי תהיי כבר אחרי הביוץ
16/07/2017 | 14:16
4
42
 ולפי גודל הזקיק שלך הביוץ יהיה הלילה/מחר/גג מחרתיים....
אז לקמפ"ר לקמפ"ר לקמפ"ר מהיום 
את מרגישה כאבים או הפרשות​ שקופות מוגברות או גם וגם ?

לצפיה ב-'תודה על התגובה המהירה...'
תודה על התגובה המהירה...
16/07/2017 | 14:19
3
44
האמת שכבר מיום חמישי היו לי הפרשות שקופות שלקראת שבת הפכו לנמתחות....
עכשיו עדיין יש לי אבל קצת פחות.
אם נקמפ"ר מחר ומחרתיים זה אמור לכסות?
לצפיה ב-'כן, לגמרי...'
כן, לגמרי...
16/07/2017 | 14:27
2
39
בהצלחה 
לצפיה ב-'תודה רבה מקסימה'
תודה רבה מקסימה
16/07/2017 | 14:29
1
31
תחזיקו לי אצבעות...
לצפיה ב-'אחזיק חזק '
אחזיק חזק
16/07/2017 | 14:31
32
תעדכני
לצפיה ב-' ספירת מלאי לתחילת שבוע 16/7/17 '
ספירת מלאי לתחילת שבוע 16/7/17
16/07/2017 | 07:05
37
21
לצפיה ב-' לפני הביוץ '
לפני הביוץ
16/07/2017 | 07:06
55
moonfairy - יו"מ 6
אליה 242 - יו"מ 7
חרצית1234 - יו"מ 10
TO BE MOTHER1 - יו"מ 14
eni84 - יו"מ 38
לצפיה ב-' אחרי הביוץ '
אחרי הביוץ
16/07/2017 | 07:12
28
59
waitingforit - יוא"ב 3
elinoket - יוא"ב 5
איה1910​ - יוא"ב 6
8דישה8 - יוא"ב 10
שוש שלי2 - יוא"ב 12
לצפיה ב-'יוא"ב 12 ואני משתגעת'
יוא"ב 12 ואני משתגעת
16/07/2017 | 09:35
1
45
לצפיה ב-' חיבוק!'
חיבוק!
16/07/2017 | 12:17
57
להתפלל ולדבר עם ה' להריון תקין
יש שאומרים שגם על מין העובר אפשר עד 40 יום מהביוץ
ולשחרר כי באמת אי אפשר פיזית לעשות כלום חוץ מלחכות
אני יו"אב 16 ומחכה
לצפיה ב-'הזמן זז כל כך לאטטטטטט'
הזמן זז כל כך לאטטטטטט
16/07/2017 | 13:06
11
80
לא יודעת למה, יש לי תחושה שלא תפס 
קימפרנו יום לפני וגם יומיים לפני אבל ביום הביוץ עצמו לא קימפרנו... נקווה לטוב, זה כל מה שאפשר לעשות 
לצפיה ב-'הכל לטובה '
הכל לטובה
16/07/2017 | 14:29
8
51
דווקא בפעמים שהייתי הכי משוכנעת שזה לא תפס, זה כן תפס, מקווה שגם אצלך... מה שבטוח, עשיתם כל מה שיכולתם ומעבר לכך זה לא בשליטתכם
לצפיה ב-'יוא"ב 13 מה לא נבדוק ? אז בדקתי '
יוא"ב 13 מה לא נבדוק ? אז בדקתי
17/07/2017 | 08:57
7
87
ויצא שלילי  
ולא האמנתי שאתאכזב ככה - למרות שזה חודש ראשון :(

יאלה שתגיע כבר ונתחיל חודש חדש עם כוחות חדשים 

לצפיה ב-' מבינה לליבך...'
מבינה לליבך...
17/07/2017 | 10:53
43
מצד שני, ככה יש לך עוד חודש לבלות איתנו מה, לא תתגעגעי
ובנימה אופטימית, מקווה שהחודש הבא יהיה יותר מוצלח
לצפיה ב-'קיבלת מחזור?'
קיבלת מחזור?
17/07/2017 | 15:27
5
54
כי אם לא אז יכול להיות שפשוט הבטא חלשה מידי כדי שיצא חיובי... שווה לנסות עוד יומיים שוב (ומאחלת שהמכשפה לא תגיעה!)
לצפיה ב-'כן היום ��'
כן היום ��
17/07/2017 | 22:57
4
52
ביום ה 13
אז או שהלוטאלי קצר או החישוב לא נכון
למרות שביום שני לפני שבועים הבדיקה הייתה חיובית מה שאומר שתוך 48 שעות ביוץ .
הזוייייי
לצפיה ב-'הביוץ יכול להיות גם תוך 12 שעות'
הביוץ יכול להיות גם תוך 12 שעות
18/07/2017 | 07:24
48
מרגע הבדיקה החיובית ואז זה מתאים לזמן שקיבלת..

לצפיה ב-'אוי מבאס '
אוי מבאס
18/07/2017 | 08:32
2
40
ביוץ מתרחש 12-36 שעות מרגע שהסטיק חיובי.
צריך להמשיך ולעשות את הבדיקה היומית עד שהסטיק יוצא שלילי וככה אפשר לדעת יותר טוב מתי היה הביוץ.
מאחלת לך שחודש הבא יתפוס 
לצפיה ב-'הסטיק היה חיובי בשני ובשלישי בגלל '
הסטיק היה חיובי בשני ובשלישי בגלל
18/07/2017 | 09:04
1
40
זה נראה לי שהלוטאלי קצר יותר

וגם היו לי כאבים חזקים בשלישי 

לא נורא צוברים כוחות לתחילת חודש . 
לצפיה ב-'וברביעי בדקת שוב ויצא שלילי?'
וברביעי בדקת שוב ויצא שלילי?
18/07/2017 | 12:43
22
אם הלוטאלי יוצא פחות מ-12 יום שווה לבדוק רמות פרוגסטרון
לצפיה ב-'תחשבי על אלו שלא מתכננות הריון'
תחשבי על אלו שלא מתכננות הריון
17/07/2017 | 14:15
1
82
מפעם אחת נקלטות
זרע שורד 3 ימים בגוף(אני בונה על זה בשביל בת..)
ביום הביוץ זה להקלט לבן
המון בהצלחה ו..הכל לטובה!!
אל תתיאשי אצלי 3 פעמים היה שלילי ורק בבדיקת דם גילינו!!
לצפיה ב-'תודה מתוקה '
תודה מתוקה
17/07/2017 | 15:26
16
לצפיה ב-'טודובום,תודה רבה'
טודובום,תודה רבה
17/07/2017 | 14:31
11
83
על הלינק לאיביי,לקניית בדיקות הריון,הגיעו מהר ובדיוק בזמן,אפילו הזמנתי כפול גם לאחותי שמנסה :)
כמה זמן לפני הן יכולות לגלות הריון? כי הבנתי שהן יותר רגישות מהבדיקות שיש בארץ.
לצפיה ב-'מבטא 10'
מבטא 10
17/07/2017 | 14:57
8
78
בהנחה שאת יודעת מתי היה הביוץ זה בערך סביב יוא"ב 8-10 (ממש בערך, כי ערכי הבטא משתנים מאחת לשנייה)
ואני שמחה שיצאת מרוצה מהרכישה , אמן שזה יעזור
לצפיה ב-'מהמם!!'
מהמם!!
17/07/2017 | 15:24
7
56
מחר אני אהיה יוא"ב 8,אז מזל שזה 30 בדיקות,כי אולי לא אוכל להתאפק חחחחחח.
נכון להרגע לא מרגישה משהו מיוחד שמעיד על הריון,אבל אופטימית.
לצפיה ב-'אבל קחי בחשבון '
אבל קחי בחשבון
17/07/2017 | 15:39
63
שזה יהיה ממש מוקדם
אז גם אם ייצא שלילי זה ממש, אבל ממש לא אומר כלום !!
אני חושבת שהיוא"ב הכי מוקדם שזיהיתי אי פעם הריון היה 9-10..
לצפיה ב-'וגם.,..'
וגם.,..
17/07/2017 | 15:42
5
52
בכימי הקודם שהיה לי, באותו בוקר שבדקתי בטא , עשיתי גם בדיקה ביתית שהראתה פס חלש אבל ברור ובאותו יום הבטא היתה 10.
לצפיה ב-'ברור לי'
ברור לי
17/07/2017 | 15:47
4
53
שגם אם הבדיקה יוצאת חיובית לפני האיחור,צריך לקחת בעירבון מוגבל ולעשות בדיקת דם.
תודה על העצות והעזרה :)
לצפיה ב-'עשית '
עשית
18/07/2017 | 11:58
3
17
לצפיה ב-'ברור חחחחח'
ברור חחחחח
18/07/2017 | 12:06
2
40
יצאה שלילית....
לצפיה ב-'חחח, אהבתי את "הברור..." '
חחח, אהבתי את "הברור..."
18/07/2017 | 12:18
1
32
טוב, בסדר , אם היה יוצא חיובי הייתי ממש מופתעת
לפחות יש לך במה להתעסק בימים הקרובים
מחזיקה
לצפיה ב-'גם אותי זה היה מפתיע'
גם אותי זה היה מפתיע
18/07/2017 | 14:34
29
אבל לא יכולתי להתאפק.
כן,זה יעסיק אותי בשבוע הקרוב,אלא אם כן יהיה לי כמו חודשיים קודמים,שבוע לפני המחזור התחילו לי הכתמות בניגוב.
בינתיים אני שבוע לפני והכל נקי.
לצפיה ב-'אצלי זיהה בערב של יוא'ב 10'
אצלי זיהה בערב של יוא'ב 10
18/07/2017 | 21:49
1
37
למחרת יואב 11 היתה בטא 8
הן ממש רגישות
לצפיה ב-'לא יודעת'
לא יודעת
18/07/2017 | 22:04
26
אם זה מעודד או לא :) 
לא ציפיתי שיצא חיובי היום,כל כך מוקדם,אבל אמרתי ננסה...
כמובן שאמשיך לבדוק,יש לי 30 בדיוק וזה החודש האחרון לנסיון,אז מה אכפת לי לבזבז חחחחח
או שיתפס,או שלא.מקווה ממש שכן!!!!!!
לצפיה ב-'מעדכנת'
מעדכנת
18/07/2017 | 21:23
1
60
היום אני יוא״ב 0 
אתמול בערב שני פסים, היום בערב פס אחד... מקווה שהגדרתי נכון 
לצפיה ב-'הגדרת מצויין '
הגדרת מצויין
18/07/2017 | 21:50
8
לצפיה ב-' נו, אתן בהריון '
נו, אתן בהריון
16/07/2017 | 07:13
5
86
Hds35  - יוא"ב 16
JB217 - יוא"ב 18
לצפיה ב-'חח'
חח
16/07/2017 | 12:12
4
150
בשלישי בע"ה בדיקת דם
היום יום 1 לאיחור אבל לא סדיר אצלי ויכול להיות שאקבל אחרי 45 יום כמו שהיה לי.הכל מדויק מה שיהיה יהיה!
תודה מותק!

עצבים כן היו בשישי ועיקצוצים מידי פעם בישבן וכלפי החלק האחורי בירכיים לפני שקמה
אבל כאבי בטן כאבים בשדיים אין.
נראה לי עובר סטלן
בכולם הרגשתי עוד לפני איחור
שבוע טוב לכולנו!��
לצפיה ב-'עשית בדיקה ביתית? זה יכול כבר לתת כיוון '
עשית בדיקה ביתית? זה יכול כבר לתת כיוון
16/07/2017 | 13:05
33
לצפיה ב-'עובר סטלן '
עובר סטלן
16/07/2017 | 14:30
2
94
הרגת אותי....
איזה סבלנות של פיל יש לך 
בהצלחה בשלישי, תעדכני

לצפיה ב-'ב.ביתית שלילי'
ב.ביתית שלילי
18/07/2017 | 08:52
1
57
בכל זאת ב.דם
סיכוי נמוך נראה לי

זיהינו דיי בברור ביוץ ו..עדיין אין סימנים לא הריון לא מחזור
ואיחור 4 ימים
אוווף לא בא לי לחזור למחזור של פעם ב45 יום!!!
חשבתי שכבר הסתדר לי עם השיח אברהם כי קיבלתי פעם אחרונה ב4.6 אחרי 36 יום
לצפיה ב-'מחשבות חיוביות '
מחשבות חיוביות
18/07/2017 | 12:44
33
מחזיקה לך אצבעות!
לצפיה ב-' פסים/בטא/דופק '
פסים/בטא/דופק
16/07/2017 | 07:14
78
corona17 - בטא
connie1 - דופק
לצפיה ב-'כמה שאלות לגבי בדיקת הריון...'
כמה שאלות לגבי בדיקת הריון...
15/07/2017 | 10:19
1
118
למה בעצם אפשר לבדוק רק יומיים-שלושה לפני האיחור?
כלומר כמה זמן אחרי שיש הפריה מתחיל הבטא לעלות?
ובכלל מה זה ההורמון הזה בטא?
לצפיה ב-'עונה'
עונה
15/07/2017 | 13:49
95
הורמון הבטא הוא הורמון המופרש על ידי העובר לאחר שהשתרש ברחם.
ההפריה מתרחשת לרוב סמוך מאד למועד הביוץ, בחצוצרה. משם הביצית נודדת תוך התחלקות עד שהיא מגיעה לרחם ומשתרשת בו, תהליך שלוקח כשבוע.
אז מתחילה הפרשת ההורמון, שמרבית הבדיקות לא מזהות מתחת ל-25.
לכן ממליצים לחכות שבועיים. בדיקות דם (כשמועד הביוץ ידוע ) אפשר לעשות כבר אחרי12 יום.
לצפיה ב-'ביוץ מוקדם?'
ביוץ מוקדם?
13/07/2017 | 21:18
4
123
יכול להיות שאני ביו״מ 7 והביוץ מתקרב?
מרגישה הפרשות שקופות וקצת לחץ בבטן התחתונה. בדכ המחזור שלי הוא סביב ה 30 יום אבל היו גם מקרים של 27.

לא הספקתי לעשות בדיקה עם מקלון... 
לצפיה ב-'את תמיד יכולה לעשות החל מהיום'
את תמיד יכולה לעשות החל מהיום
13/07/2017 | 22:47
3
71
אם הביוץ מתקרב תיהיה בדיקה חיובית..
לצפיה ב-'איזה מוזר....'
איזה מוזר....
15/07/2017 | 13:10
2
67
ביו״מ 6 (שיא המוקדם!)הרגשתי הפרשות מרובות..כך גם ביום 7. לא עשיתי בדיקה כי חשבתי שזה הזוי ואולי אני מדמיינת (לא קימפרנו) 
ביו״מ 8 כבר הרגשתי הפרשה בדיוק כמו בתיאורים (חלבון ביצה,נמתחת..מצטערת על התיאור) שדרך אגב זו פעם ראשונה שאני נתקלת בה! והבנתי  שיש מצב שההשערות  שלי נכונות... שתיתי שתי כוסות מים(יודעת שזה לא נכון לעשות) וחיכיתי לעשות בדיקת ביוץ. ואכן יצא פס ביקורת ועוד פס חלש חלש. 
מיד קימפרנו.
אחרי כמה שעות עשיתי שוב בדיקת ביוץ אבל היא לא יצאה תקינה (פס ביקורת חלש מאוד).
מה דעתכן? לא מוזר? פספסתי את הרכבת החודש? ויש מצב שיש לי ביוץ כזה מוקדם? או שאולי זה לא ביוץ בכלל?!

לצפיה ב-'בדרך כלל'
בדרך כלל
15/07/2017 | 18:13
1
52
ההפרשות הפוריות מגיעות כמה ימים לפני הביוץ, לאחר הביוץ הן נעלמות. לי למשל באופן קבוע כל חודש (אחרי שעשיתי כמה וכמה מדידות ועקבתי אחרי זה) ההפרשות התחילו ביו"מ 9 עד יו"מ12-13 שאז היה הביוץ. גם בבדיקות ביוץ הופיעו שני פסים החל מהיום ה10 למחזור, בהתחלה הפס השני היה ממש חלש. עם הימים וההתקרבות לביוץ הפס התחזק. ככה שיכול להיות שאת קרובה לביוץ וכבר עכשיו שווה להתחיל לקמפר. בהצלחה!!!!
לצפיה ב-'תודה רבה! '
תודה רבה!
15/07/2017 | 22:49
10
לצפיה ב-'אתן לא מאמינות '
אתן לא מאמינות
13/07/2017 | 15:12
10
259
לקחתי איקקלומין במשך 5 ימים ואז באתי היום למעקב זקיקים ראשון(יו״מ 12) כולי מבואסת כי ממש לא מרגישה תופעות ביוץ.. אז בנות: התחושות שלי לא אומרות כלוםםם!! רירית 10 מ״מ (שזה המון אחרי איקקלומין שמדקק אותה..אכלתי הרבה סלק!! חח) וזקיק אחד מוביל מצד ימין (הצד המעולה שלי!!) בגודל 20 מ״מ.. כן כן.. אני עומדת לבייץ.. עשו לי בדיקת דם ועכשיו התקשרתי.. בייצתי בעצמי/מבייצת ברגעים אלו ממש, היום בערב לקמפר ומחר עדיין להזריק תרופה שנתנו לי (לא שמעתי עליה בארץ.. נראה לי שמכילה מבייץ ופוסטגרון) בשביל לתמוך בהריון.. נראה לי מיותר אבל שיהיה.. ובעוד שבוע לחזור לבדיקת דם בשביל לראות האם ההורמונים בסדר ואם לא אז שוב להזריק את התרופה הזאת( עלתה לי מליונים..) ואז כנראה עוד שבועיים בטא? ואו בנות.. יוא״ב 0 היום!!!! פעם ראשונה שאני יודעת את זה.. אם זה לא יצליח החודש, אני אצטרך לעשות מעקב זקיקים ממש מוקדם, חחח.. כמעט ופיספסנו אותה!! (אתמול קיימנו יחסים בערב אז הכל סבבה(: ) מי היה מאמין.. התכוננתי למעקב זקיקים ארוך במיוחד.. והכל ״התסכם״ בפגישה אחת..אני? ביוץ ביו״מ 12? אני שלא מבייצת כבר חצי שנה? ואווו!!
לצפיה ב-'קולולולולו!!'
קולולולולו!!
13/07/2017 | 15:20
62
יששששש!!
אמן אמן החודש הוא ה-חודש!!
בהצלחה רבה בהנעה ובהנאה��
לצפיה ב-'יאייי מהמם - מה את עושה פה לכי לקמפר '
יאייי מהמם - מה את עושה פה לכי לקמפר
13/07/2017 | 16:03
1
57
בהצלחה אמן ויצליח 
מחזיקים אצבעות !!!!!!!!!!!!!!!
לצפיה ב-'תודה בנות '
תודה בנות
13/07/2017 | 16:32
48
חחח.. אני באונ׳ ובעלי בעבודה.. בערב ..חפרתי לאחות על זה.. היא אמרה שזה לא משנה.. הביצית הרי לא מתה תוך שנייה אלה תוך 12-24 שעות.. שתחכה (; 
לצפיה ב-'איזה כיף שאלה לגבי איקקלומין'
איזה כיף שאלה לגבי איקקלומין
13/07/2017 | 16:26
2
66
האם גם לבנות שמקבלות מחזור סדיר נותנים איקקלומין לעידוד ביוץ?? (מתברר שיש כזה דבר לקבל מחזור ללא ביוץ..)
לצפיה ב-'הממ..'
הממ..
13/07/2017 | 16:38
1
54
מי קבע שאת לא מבייצת? את פוליצסטית? בכל אופן, זה הטיפול הראשון שעושים לכולן.. זה שלב לפני זריקות, הזרעות, ivf וכו׳.. אני מאוד לא רציתי לקחת כי פחדתי מתופעות הלוואי ומהבעיות שעושה עם הרירית.. הרופא גם לא ממש האמין שזה יגרום לי לבייץ.. אבל תראו.. 
לצפיה ב-'תודה'
תודה
13/07/2017 | 16:49
38
תודה. תודה לאל יש לי 2 ילדים הריונות טבעיים. אבל מנסים עכשיו 3 וזה לא כזה פשוט. אני יעשה בירור הורמונלי. כל המקלות ביוץ יצאו שליליים... נראה נקבע תןר לרופא נשים.
לצפיה ב-'את בטח מתכוונת לאוביטרל. ומיותר זה לא:)'
את בטח מתכוונת לאוביטרל. ומיותר זה לא:)
13/07/2017 | 18:15
3
28
לצפיה ב-'האמת שלא..'
האמת שלא..
13/07/2017 | 18:59
2
74
קוראים לה: Brevactid..! וזה קצת מיותר כי כבר בייצתי אז לא צריך לשחרר שום ביצית
לצפיה ב-'קראתי על התרופה'
קראתי על התרופה
13/07/2017 | 23:05
1
72
זה אותו דבר, מכיל הורמון hcg של הריון.  זה לא רק לשחרור ביצית, נותנים גם לתמיכה בהריון.
בגדול זה אומר שתרגישי תסמיני הריון קלים. וגם אם תעשי בדיקת הריון ביתית כרגע היא תצא חיובית לגמרי. זה אומר שאת צריכה לחכות 10 ימים מינימום אחרי התרופה לפני שאת עושה בדיקת הריון. כי צריך לחכות שזה יצא מהגוף.
לצפיה ב-'את צודקת..'
את צודקת..
14/07/2017 | 00:35
57
בתכלס זאת אותה תרופה. ואני יודעת שזה לתמיכה להריון, ואני יודעת שהכוונות של הרופא מעולות, פשוט אני די מפחדת להזריק ודי לא רוצה את זה שיהיה לי את ההורמון בגוף ואני לא אוכל לבדוק מוקדם ): אני יודעת שאלו שטויות והכי חשוב באמת לתמוך *באפשרות הזאת של* הריון צעיר 
לצפיה ב-'מישהי שמעה על שיח אברהם ? '
מישהי שמעה על שיח אברהם ?
13/07/2017 | 15:11
3
105
אומרים שעוזר בפוריות ? 
לצפיה ב-'השתמשתי '
השתמשתי
13/07/2017 | 15:28
115
20 טיפות על הבוקר בטן ריקה ו20 טיפות לפני השינה
מהול בחצי כוס מים
היה לי מחזור כל 45/46 יום
ופעם אחרונה הגיע אחרי 36 יום
לצפיה ב-'נקלטתי בחודש הראשון בשימוש'
נקלטתי בחודש הראשון בשימוש
15/07/2017 | 15:43
1
103
היום שבוע 9+4 :)
לצפיה ב-'אשמח לפרטים על השימוש :) '
אשמח לפרטים על השימוש :)
16/07/2017 | 09:04
32
לצפיה ב-'מישהי מנסה כאן שיטה לבן או בת?'
מישהי מנסה כאן שיטה לבן או בת?
13/07/2017 | 12:33
9
102
תזונה
תזמון יחסים
וכו
לצפיה ב-'סוג של...'
סוג של...
13/07/2017 | 13:56
8
108
לא משנה את התזונה,אבל תזמון היחסים כן.
לצפיה ב-'בן או בת?'
בן או בת?
13/07/2017 | 13:59
7
97
כמה זמן מנסים?
לצפיה ב-'החודש זה'
החודש זה
13/07/2017 | 14:12
6
110
הנסיון השני.
יש לי בבית 3 בנות ואני מאוד רוצה בן.
עם שלושת הבנות קימפ"רנו החל מיומיים לפני הביוץ,הפעם רק ביום הביוץ..
הבעיה היא שאני לא בודקת עם מקלוני ביוץ ולא בודקת חום שחר טכאלה.יש לי אפליקציה שמחשבת מתי הביוץ ומתי המחזור.אני משתמשת בה כבר 7 שנים ועד היום היא היתה מאוד מדוייקת.מה גם שאני מרגישה את הביוץ שלי,בין אם זה ההפרשות השקופות ובין אם זה הכאבים החזקים בצד שמבייץ.
ברור לי שהגוף שלי אחרי 3 לידות והגיל,הופכים את זה ליותר קשה ושזה כבר לא אותו הדבר כמו עם הבנות,שהצלחתי להכנס בכל פעם בנסיון ראשון.אבל בגלל שאני רוצה בן,אני מנסה הפעם בדרך הזו של לקמפ"ר רק ביום הביוץ ומקווה שזה יתפוס.מבחינה מדעית יש בזה הגיון והסברים,אבל ברור לי שלשילוב הגנטי ביני לבין בעלי,יש משקל גדול יותר.סומכת על זה שלמעלה,הוא יודע מה צריך להיות :)
לצפיה ב-'וואיי בדיוק ההיפך!'
וואיי בדיוק ההיפך!
13/07/2017 | 14:31
5
93
3 בנים..
אנחנו בחודש הראשון בניסיון..
ליל טבילה שלי תמיד היה בביוץ ומחזור של 30 יום
מדצבמבר התחיל להשתבש.לדעתי כי לקחתי כדורים  מהרופאה לשבועיים(סיפור ארוך)
ואז התארך לי לפעם ב45 יום
אחרי חודשיים שלושה התחלתי לקחת טיפות של שיח אברהם ומחזור קודם הגיע אחרי 36 יום
הפסקתי גם עם זה והוצאתי התקן
הבנתי שבת עושים לפני ביוץ אז מזלי עם הסיפור הזה שטבלתי שבוע לפני ביוץ
נעזרתי במעקב זקיקים
ומקלונים במשך כמה ימים
עכשיו נראה אם אקבל או לא בשישי/שבת
בנתיים לא מרגישה כלום
חוץ מדימום מצוואר הרחם

בקלות  ובבריאות אמן!!
לצפיה ב-'לא סתם '
לא סתם
13/07/2017 | 14:45
4
65
יש בעולם יותר בנות מבנים :)
אומרים שהזרעים הנקביים הרבה יותר חזקים ושורדים בגוף האישה יותר מהזכרים ולכן גם אם קיימת יחסים לפני הביוץ,כמו שאני עשיתי בפעמים הקודמות,יש סיכוי יותר גדול להיקלט.
מצד שני אני רואה נשים כמוך שיש להם רק בנים ואני משערת שפעמים הקודמות לא בדיוק חישבת אם את עושה לפניי או בזמן הביוץ.
מה שאומר שכנראה הגנטיקה והשם,זה מה שוקבע :)
מקווה בשבילך שיצליח לך ואחכה לעידכון...

לצפיה ב-'מתוקה את!'
מתוקה את!
13/07/2017 | 15:24
3
56
מה המצב אצלך השבוע מחזור או ביוץ?
עדיין לא ניסיתי עם הזרקת מים מהולים בחומץ לנרתיק לפני קיום יחסים
מה שכן הבנתי שצריך הרבה מוצרי חלב ואני לא אוהבת אז פשוט תקופה אני לוקחת כדור סידן ביום
מה עם הטבלה הסינית בדקת?

התקפה מכל הכיוונים��
לצפיה ב-'אני אחרי ביוץ'
אני אחרי ביוץ
13/07/2017 | 15:36
2
55
הביוץ שלי היה ביום שני וקמפ"רנו,אז עכשיו מחכה.חודש שעבר הייתי ממש בלחץ וכל היום חשבתי על זה,הפעם החלטתי שמה שיהיה יהיה...
לא שמעתי על הזרקת מים עם חומץ,אבל יודעת שעם בת,יש חשיבות לגמירה של אישה לפני ויש תנוחות מסויימות שעדיפות.
יכולה לומר לך שאני גם לא אוכלת הרבה מוצרי חלב,להיפף,חולה על בשר והנה יש לי 3 בנות.יכול להיות שכל השיטות האלה משפיעות על אחת ועל אחרת לא.מה שבטוח,זה לא מזיק,אז שווה לנסות.
לגביי הטבלה הסינית,בוודאי שבדקתי ובמקרה שלי היא צדקה,אבל לא באמת מאמינה בה.
אני באמת מאמינה שזה לא תלוי בכל השיטות האלה,אלא שמה שצריך להיות יהיה.אם לא אקלט החודש,אני מפסיקה לנסות,בעלי כבר לא ממש בעניין וזה הניסיון האחרון לצערי,אז אולי היקום יעשה איתי חסד ויגרום לזה לקרות.ואם לא,אז בורכתי בשלוש בנות מדהימות!!
לצפיה ב-'חח כמוך!בעלי מיצה '
חח כמוך!בעלי מיצה
13/07/2017 | 16:01
1
61
מבחינתי גם ניסיון אחרון ומקווה.
דווקא קראתי שלהריון בת עדיף לא לגמור ושהגבר למעלה
בהצלחה רבה!!��
לצפיה ב-'צודקת'
צודקת
13/07/2017 | 22:08
38
מרוב התעסקות בזה כבר הכל מתערבב.אבל הנה לך עוד עובדה שזה לא מדע מדוייק,כי בשלושת הפעמים,היתה גמירה שלי לפני(מצטערת על האובר שיתוף,אבל זה למטרה טובה,בשביל זה אנחנו פה).
מה שאני מנסה לומר זה שמרוב שאנחנו רוצות,אנחנו מתעסקות בזה יותר מדיי ונכנסות לאינטרנט,קוראות וחוקרות בלי סוף,מנסות ליישם,לשנות ולעשות כל מה שאפשר כדי שיקרה מה שאנחנו מייחלות לו.בתכלס,אין לזה עירבון ואין הוכחה מוחלטת שיש לזה השפעה,הכל מלמעלה וצריך להאמין שמה שצריך לקרות יקרה.
מאחלת לכולן פה להצליח לברוא חיים חדשים :)
לצפיה ב-'איחור במחזור שבוע וקצת הכתמות'
איחור במחזור שבוע וקצת הכתמות
13/07/2017 | 11:23
2
72
אני באיחור של שבוע מהמחזור , הייתי הבוקר אצל הרופאה תורנית בקופ"ח אפילו לא רצתה לבדוק אותי שזה מוזר, עשתה לי בדיקת שתן של הריון שעושים שם בקופ"ח יצא שלילי, בכל אופן אמרה לי לעשות בדיקת דם ביום ראשון אפילו אם יתחילו לי טיפופים של דימום.. (אמרה לפעמים יש ביוץ מאוחר ואם לא יגיע המחזור אתן לך כדורים) מה לעשות ממש מבולבלת..? אם יגיע מחזור ממש גם לעשות בדיקת דם???
יש לי תחושה או רק לי - שאני בתקופה הזו שמנסה להכנס להריון הכל משתבש פתאום, פעם מקדים ביומיים ועכשיו מאחר בשבוע..מבולבלת..
לצפיה ב-'בטח'
בטח
13/07/2017 | 13:01
1
45
בנסיונות הגוף נוטה להשתבש למרבה הצער....
לצפיה ב-'אוףףף מה הסיבה ? איך אדע החודש מתי הביוץ?'
אוףףף מה הסיבה ? איך אדע החודש מתי הביוץ?
13/07/2017 | 13:45
32
מחזור הזה 34 יום , לפניו 27,  29,  הטווח שלי תמיד 28 יום , פה ושם זה זז ?

לצפיה ב-'מחר =שבועיים אחרי ביוץ'
מחר =שבועיים אחרי ביוץ
13/07/2017 | 09:52
3
83
4 ימים לפני ביוץ עשיתי מעקב זקיקים (יום שני 26.6)
רביעי חמישי בדיקת ביוץ במקלון הראה חיובי
שבוע אחרי ביוץ היה דימום אחרי יחסים(הוצאתי התקן 7.6 במחזור)
הלכתי לרופא יום ראשון 9.7 וזה מצוואר הרחם
בשלישי נפלטו קרישי דם

מה הסיכוי שיש הריון לדעתכן?
תודה רבה!

לצפיה ב-'בלי בדיקת הריון קשה לדעת...'
בלי בדיקת הריון קשה לדעת...
13/07/2017 | 10:17
2
43
הדימום יכול להיות קשור או שלא - זה 50%-50%....
לצפיה ב-'הייתי אצל הרופא והדימום מצוואר הרחם'
הייתי אצל הרופא והדימום מצוואר הרחם
13/07/2017 | 12:24
1
56
ואין לי בכלל תופעות של מחזור
חשבתי אולי למישהי יש ניסיון עם סיפור כזה.
תודה רבה!!
לצפיה ב-'אם את ביוא"ב 13'
אם את ביוא"ב 13
13/07/2017 | 14:03
52
את כבר יכולה לבדוק... למה לנחש ?
לצפיה ב-'בנות- מה מעודד אתכן אחרי חודש של אכזבה?'
בנות- מה מעודד אתכן אחרי חודש של אכזבה?
12/07/2017 | 18:31
3
80
לא מצליחה להרים את עצמי מאתמול.
אני יודעת שאולי אני יוצאת מפרופורציה ושיכול להיות שהכל בסדר, אבל עדין!
מעדיפה לא לפרוק את הכל לבעלי כדי לא להלחיץ אותו או לגרום לחוסר נעימות בנינו- הוא לוקח את זה באיזי יותר ממני (למרות שגם מתבאס).
לצפיה ב-'לא מעודד כלום'
לא מעודד כלום
12/07/2017 | 18:48
79
אני הייתי צריכה לתת לבאסה את המקום שלה. בערך יממה, אולי יממה וחצי של באסה נוראית. ואז די. 
ממליצה על בינג' מהנה בתוספת טייק אווי עם הבעל להעברת הזמן בנחת (במקום בשיחות ביציותינו לאן)
מבטיחה לך שעד שישי כבר תרגישי אחרת לגמרי.
לצפיה ב-'אוכלים דברים אסורים'
אוכלים דברים אסורים
12/07/2017 | 19:32
67
הינו לוקחים את זה כהזדמנות להנות מכול מה שאסור בהאיון כדי להמתיק את הבשורה.
אבל זה בסדר גם להיות בבאסה. זה מבאס
לצפיה ב-'גם אותי כלום לא מעודד'
גם אותי כלום לא מעודד
12/07/2017 | 22:24
55
להיפך, מתעסקת רק בזה.... אבל זה לא בשליטתי ואני משערת שלתת לזה את המקום והזמן הנחוצים עוזר אח"כ לשחרר ביתר קלות...
בהריון הכימי לפני חודש גם אני לא שיתפתי את בעלי, וזה עוד יותר הקשה על הענין כי הוא לא ידע מכלום ולא הבין למה אני כל כך עצבנית...
מצד שני, ידעתי שהתגובה שלו, או חוסר התגובה ליתר דיוק עוד יותר יורידו אותי אז העדפתי לשתף את אמא שלי...
תעשי מה שמרגיש לך לנכון, בכל מקרה זה יעבור מתישהו אז תני לעצמך את האפשרות להתמודד בדרך שהנפש שלך מבקשת, אל תילחמי בזה..
ואת כמובן מוזמנת לפרוק כאן ואיתנו כמה שיותר, לי זה מאוד עזר
חיבוק
לצפיה ב-'שאלה כמובן על ביוץ וקימפור...'
שאלה כמובן על ביוץ וקימפור...
12/07/2017 | 19:56
25
185
חודש שני של ניסיונות...ביוץ אמור להתקיים בין ה9-14..
בדקתי היום עם המקלון ביוץ..יש פס די בהיר..
קימפרנו ב9.7 +11.7....האם צריך גם היום?...

לצפיה ב-'? אשמח לשמוע לפני שאני הולכת לישון....:)'
? אשמח לשמוע לפני שאני הולכת לישון....:)
12/07/2017 | 20:58
45
לצפיה ב-'לפני הפס הבהיר היה גם פס כהה באחד מן הימים ?'
לפני הפס הבהיר היה גם פס כהה באחד מן הימים ?
12/07/2017 | 22:18
23
89
כי אם לא, אז הביוץ עדין לא קרוב... כשתראי את הפס מתחיל להתחזק תחזרו לקמפ"ר שוב, אפשר יום כן יום לא...
לצפיה ב-'לא היה פס כהה..אז השאלה היא'
לא היה פס כהה..אז השאלה היא
13/07/2017 | 05:30
22
74
כל הקימפורים שהיו עד עכשיו היו לשווא?.....
עד כמה שאני מבינה הזרע הניקבי יכול לשרוד במערכת 5 ימים נכון?
ואוו מסכן כבר בעלי השטויות שאני מעבירה אותו...
כבר איבדתי את זה.
אז היום אם אבדוק והפס עדיין חלש לא לעשות אם עשינו אתמול?\
לצפיה ב-'תלוי בביוץ..'
תלוי בביוץ..
13/07/2017 | 07:03
125
אם הביוץ יהיה עד 5 ימים מהקימפור אז זה אפקטיבי
אם את לא בטוחה במועד הביוץ תעשו יום כן ויום לא
בדיקה יוצאת חיובית שפס הבדיקה חזק כמו / יותר מפס הביקורת ואז צריך לקמפר כל יום עד שהבדיקה שלילית שוב
ככה נראית בדיקה חיובית
לצפיה ב-'אני לא יודעת אם לשווא'
אני לא יודעת אם לשווא
13/07/2017 | 07:38
20
74
כי אני לא בטוחה מתי יהיה הביוץ שלך, תחשבי על זה כך שלפחות נהניתם
ברגע שיופיע פס בדיקה זהה בצבעו לפס הביקורת, או יותר כהה ממנו, תוך 12-36 שעות תשתחרר ביצית מהזקיק ותחכה לזרע כ12-24 שעות להפריה...
או שתקמפרו יום כן יום לא, או ברגע שאת רואה שהפס מתחיל להתחזק, אז תתחילו לקמפ"ר...
אומרים שהזרע שורד 5 ימים אבל אני לא יודעת עד כמה כדאי לסמוך על זה אם רוצים הריון.
אם הפס היום יהיה חלש, ואתם כבר עייפים מזה, אז תנו לעצמכם מנוחה, זה לא אמור להתיש ולהימאס.
את עושה את הבדיקה כמו שצריך ? אומרים שהשעה הכי טובה לבדוק היא בין 14:00-14:30 אבל בעיקרון בין שעות הבוקר המאוחרות לשעות הערב (22:00) זה הטווח.
ולוודא שהשתן מרוכז מספיק.

לצפיה ב-'מישהי אמרה לי פה 12-20 (נראה לי HAYCHׂ)'
מישהי אמרה לי פה 12-20 (נראה לי HAYCHׂ)
13/07/2017 | 10:44
2
59
אני תמיד בדקתי ב18-19 בערב והאמת שראו את הביוץ יפה מאוד כשהוא הגיע
לצפיה ב-'זה לא מדוייק על הדקה'
זה לא מדוייק על הדקה
13/07/2017 | 10:55
61
אני בדקתי פעם אחרונה ב22:00 והיה פס בשיאו...
בשיטוטים בגוגל רשום בכל מקום שעה אחרת, ההעדפה היא לאמצע/סוף היום...
לצפיה ב-'סתם דוגמא'
סתם דוגמא
13/07/2017 | 10:59
63
לאתר שמסביר איך ומתי לבדוק, ויש עוד הרבה כאלה...

לצפיה ב-'בדקתי עכשיו'
בדקתי עכשיו
14/07/2017 | 16:41
16
100
שני פסים.
זה אומר שהביוץ מתקרב?
אז לקמפר היום??
אם אני רוצה בת...זא מה שיהיה יהיה אבל מכוונת...
לצפיה ב-'מה אתן אומרות??'
מה אתן אומרות??
14/07/2017 | 17:20
31
לצפיה ב-'בשביל בת...'
בשביל בת...
15/07/2017 | 01:03
14
81
צריך לקמפר לפני הביוץ, כלומר לקמפר היום
מחר תעשי שוב בדיקה ואם יוצא שלילי זה אומר שהתרחש הביוץ. ביום הזה אל תקמפרו.
אם מחר יצא חיובי תקמפרו שוב

ובנוסף שהוא יגמור לפניך ועדיף בתנוחה עם חדירה לא עמוקה כמו מסיונרית
לצפיה ב-'קימפרנו בלילה...'
קימפרנו בלילה...
15/07/2017 | 09:03
13
80
מקווה שאכן תפסתי את זה בזמן.
זא שאם התרחש הביוץ ההורמון הזה לא מופיע יותר בשתן?
ולא אומרים שדווקא ביום הביןץ זה מגביר סיכוי לבן?...
אז לא עשיתי בפועל את ההפך?
לצפיה ב-'לא..'
לא..
15/07/2017 | 10:16
12
59
ברגע שמשתחררת הביצית ההורמון יורד
היום שהביצית משתחררת זה היום של הביוץ
אתמול היה פס חזק לכן עוד לא היה ביוץ אז עשיתם טוב שקימפרתם
רק כמובן שחשוב להגיד שעם סטיקים זה לא מדוייק כמו מעקב זקיקים אז זה לא מאה אחוז..
לצפיה ב-'בדקתי עכשיו אין פס'
בדקתי עכשיו אין פס
15/07/2017 | 16:07
11
46
זה אומר שהביוץ כביוכל הוא היום או מחר נכון?
מקווה שלא פיספסתי.
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
15/07/2017 | 16:35
10
43
אם בדקת אתמול והיה פס והיום אין פס הביוץ היה מתישהו בין 2 הבדיקות
כמובן שזה לא מדוייק ומושפע מהשעה של הבדיקה וכמה שתית
אם קימפרת אתמול זה אחלה, מקווה שיצא לך המין שאת רוצה :)
לצפיה ב-'זה נחשב יום הביוץ לא?'
זה נחשב יום הביוץ לא?
15/07/2017 | 17:08
9
40
ואז הסיכוי לבן עולה לא?...
לצפיה ב-'אכן'
אכן
15/07/2017 | 19:02
8
31
ברגע שהבדיקה שוב שלילית זה היום לביוץ ותיאורתית הסיכוי לבן עולה, אבל צריך להקפיד על עוד הרבה דברים חוץ מזמן הביוץ כדי לנסות לכוון למין מסויים...
לצפיה ב-'אז כבר התבלבלתי..'
אז כבר התבלבלתי..
15/07/2017 | 19:36
7
39
זה שקימפרנו אתמול מעלה את הסיכויים לבן לא?
מה שפחות כיוונתי...
לצפיה ב-'לא'
לא
15/07/2017 | 23:24
6
47
כי אתמול הסטיק היה חיובי
סטיק חיובי = עוד לא היה ביוץ.
היום אם תקמפרו אתם מעלים את הסיכוי לבן.
לצפיה ב-'לא יודעת כבר..מיואשת'
לא יודעת כבר..מיואשת
16/07/2017 | 20:03
5
36
האמת שהשתגעתי כבר מהעניין הזה..
בגוף אני מרגישה שהביוץ מתרחש היום, בדקתי שוב עם המקלון, היה פס מממממממממש בהיר. אני מקווה שהבדיקה /של אתמול הייתה תקינה וזה לא היה עניין של שתייה מרובה לפני.
אין לי כוח עוד פעם לקבל תשובה שלילית...\למרות שזו רק פעם שנייה...
כנראה שככל שמתבגרים הסבלנות לתהליכים האלו הולכת ומתקצרת...

לצפיה ב-'מתי היתה לך הבדיקה עם הפס החזק?'
מתי היתה לך הבדיקה עם הפס החזק?
16/07/2017 | 23:06
2
28
היתה בדיקה כזו? שפס הבדיקה היה זהה בצבע שלו לפס הביקורת?
לצפיה ב-'הבדיקה עם הפס החזק הייתה ביום שישי.'
הבדיקה עם הפס החזק הייתה ביום שישי.
17/07/2017 | 10:14
1
15
לצפיה ב-'אם כבר היתה בדיקה עם פס חזק'
אם כבר היתה בדיקה עם פס חזק
17/07/2017 | 10:54
27
אז הביוץ כבר עבר...
כנראה היה בשבת/ראשון....

לצפיה ב-'יקירה אני יודעת שקשה'
יקירה אני יודעת שקשה
17/07/2017 | 10:07
1
50
אבל את צריכה לנסות לשחרר, סטרס לא עוזר לסיכויים להקלט
לפעמים נדמה לנו שאנחנו מרגישות כמו ביוץ אבל זה נובע מדברים אחרים.. אם הפס היה חלש אז אין ביוץ באופק, הפס צריך להיות חזק כמו / יותר מהפס ביקורת
זה הריון ראשון? בת כמה את?
לצפיה ב-'הריון 3...בת 39...'
הריון 3...בת 39...
17/07/2017 | 10:13
42
הריון שלישי

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פונדקאות מנור מדיק
פונדקאות ישראלית בחו"ל
פורום פוריות הגבר
מתקשים להיכנס להריון?
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה