לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2047720,477 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

לצפיה ב-'מקלוני ביוץ- צריכה את עזרתכן'
מקלוני ביוץ- צריכה את עזרתכן
27/03/2018 | 17:11
130
אני בודקת בכל יום בדיקת ביוץ. סמוך למועד בודקת גם כמה פעמים ביום.
שלשום היה פס 2 בהיר חלש כמעט בלתי נראה שלא התחזק במהלך היום.
ואז למחורת הפס נעלם והיתה הפרשה נוזלית חלבונית אבל צהובה וצמיגה יותר .
מאז הפס השני לא חזר . מה דעתכן היה/ לא היה ביוץ?
וכמה זמן לאחר הביוץ כביכול אפשר לבדוק בטא/בדיקת הריון?
לצפיה ב-'מכבי שלי'
מכבי שלי
25/03/2018 | 10:37
114
האם מישהי במכבי עברה למכבי שלי כדי לכסות חלק מהוצאות ההריון/לידה? האם זה משתלם?
אני בניסיונות כבר 7 חודשים. בזמנו לא עשיתי כי קיוויתי להיקלט מהר. לא קרה. ועכשיו אני אומרת אולי אעשה וזהו ובמקסימום זה יתפוס להמשך (יש חצי שנת המתנה). דעתכן?
לצפיה ב-'מישהי לוקחת חומצה פולית בנוזל? אשמח להמלצות'
מישהי לוקחת חומצה פולית בנוזל? אשמח להמלצות
24/03/2018 | 22:21
2
20
לצפיה ב-'למה ? בגלל שלא יכולה לבלוע כדור הכוונה ? '
למה ? בגלל שלא יכולה לבלוע כדור הכוונה ?
28/03/2018 | 18:04
1
10
לצפיה ב-'לא, כי הבנתי שנוזל נספג יותר טוב, והכדורים זה סינטטי..'
לא, כי הבנתי שנוזל נספג יותר טוב, והכדורים זה סינטטי..
31/03/2018 | 21:48
9
לצפיה ב-'עצוב לי.קיבלתי.ידעתי,אבל בכל זאת.'
עצוב לי.קיבלתי.ידעתי,אבל בכל זאת.
24/03/2018 | 14:56
4
112
לצפיה ב-'חיבוק '
חיבוק
24/03/2018 | 15:17
3
89
החודש זה החודש!
בהצלחה לנו
לצפיה ב-'אמן..נחזיק אצבעות...'
אמן..נחזיק אצבעות...
24/03/2018 | 15:42
1
82
בנתיים אני בבאסה של עצמי....
:(
לצפיה ב-'הכי לגיטימי בעולם!'
הכי לגיטימי בעולם!
24/03/2018 | 17:24
67
תני לעצמך זמן להתבאס. חלק מהתהליך.
לצפיה ב-'חיבוק גם ממני '
חיבוק גם ממני
25/03/2018 | 05:51
60
עם הבנה רבה של איך את מרגישה
לצפיה ב-'אשמח לעזרתכן '
אשמח לעזרתכן
23/03/2018 | 00:19
5
350
הכל השתגע אצלי ואשמח לעזרת המומחיות.. מחזור סדיר בדר''כ של 28 יום, מחזור אחרון הגיע ב22.2 אחרי איחור של 6 ימים. מודדת חום השחר מאז, ובשבוע האחרון (בזמן הכי קריטי כמובן..) הייתי בנסיעות ובאיזורי זמן שונים והכל השתבש לי במדידות. הבוקר כשהכנסתי את הטמפרטורה (מדידה מדויקת מבחינת השעה הרגילה שבה אני בדרך כלל מודדת) הקאברליין עלה משמעותית והאפליקציה הזיזה את יום הביוץ ביומיים וגם את המחזור שהיה אמור להגיע היום (ולא הגיע) בעוד יומיים.

אני מודאגת כי יוצא שלא קמפרנו אחרי הביוץ, וכי מי יודע מתי אמור להגיע המחזור בכלל עכשיו ועוד יותר מזה - מתי אפשר לעשות בדיקת הריון? (שתהיה שלילית, זה ברור לי לפי כל הסימנים ובכל זאת רוצה לבדוק כדי לוודא שאפשר לשתות וכו'). 

תודה לכן על התמיכה :)
לצפיה ב-'בשני ימי הביוץ הפוטנציאליים '
בשני ימי הביוץ הפוטנציאליים
24/03/2018 | 00:34
4
105
אתם מכוסים. אז אין מנוס מלחכות עוד יומיים ולבדוק
לצפיה ב-'תודה - בינתיים כבר קיבלתי..'
תודה - בינתיים כבר קיבלתי..
25/03/2018 | 22:13
3
78
כ-9 ימים אחרי הביוץ. זו כבר פעם שנייה שזה קורה לי ואני חוששת שיש לי שלב לוטאלי קצר. מה עושים במקרה כזה? רופא נשים? רופאת משפחה? מה כדאי לעשות? 
לצפיה ב-'יכולה לעשות בדיקת דם כשבוע אחרי ביוץ '
יכולה לעשות בדיקת דם כשבוע אחרי ביוץ
26/03/2018 | 07:23
2
75
לבדוק מה מצב ההורמונים. אם הפרוגסטרון נמוך ניתן לבקש מהרופא תמיכה הורמונלית (פרוגסטרון) שלוקחים מיד אחרי הביוץ עד לווסת וזה יאריך
לצפיה ב-'באיזה מדחום אתן מודדות חום השחר? '
באיזה מדחום אתן מודדות חום השחר?
28/03/2018 | 15:13
1
16
לצפיה ב-'קניתי מדחום מיוחד של שתי ספרות עשרוניות'
קניתי מדחום מיוחד של שתי ספרות עשרוניות
01/04/2018 | 19:56
32
רכשתי דרך אתר הריונית, מאוד מרוצה. לא יקר 
לצפיה ב-'חדשה פה וחייבת עזרה/התייעצות'
חדשה פה וחייבת עזרה/התייעצות
22/03/2018 | 20:02
1
230
היי בנות אני בת 31 יש לי ילדה בת 5 וחצי ואנחנו מתככנים להביא לה אח/אחות אני לא בודקת ביוץ עם ערכות אני בודקת לפי האפליקציה "לוח השנה שלי" המחזור שלי סדיר ונע בין 28-30 ימים , המחזור האחרון היה ב3.3 מצרפת תמונה של הלוח (איפה שיש סימן של לב באותו יום קיימנו יחסים) , ביום שני ביום הביוץ קיימנו יחסים ויהיה לי כתם ממש ממש קטן ממש טיפה קטנה של דם על הסדין ולא יחסתי לו חשיבות לאחר יום עשיתי בבוקר פיפי ובניגוב היה כתם של דם טרי , בהמשך היום לא היה כלום והיום בבוקר טוב זה חזר , מה זה יכול להיות????? וחוץ מזה היום יש לי כאבי גב תחתון כמו לפני מחזור 
לצפיה ב-'אז לפי הלוח'
אז לפי הלוח
22/03/2018 | 20:50
144
יש לך עוד זמן עד המחזור, אז זה לא זה כנראה? ייתכנו כיווצים במהלך ניסיונות השתרשות וכאלה. לגבי הדימום ייתכן ונפצעת? אם ממשיך הייתי ניגשת לבדיקה
לצפיה ב-'קניתי בדיקת הריון..2 כבר ליתר בטחון...'
קניתי בדיקת הריון..2 כבר ליתר בטחון...
22/03/2018 | 16:30
2
199
עכשיו המתח הזה לעמוד בלא לעשות אותה...
בעיקרון צריכה לקבל מחזור ב26-27 - שבוע הבא - מתאפקת..כל הסימנים מראים שלא אבל יש בי עוד תקווה?
מכירות את זה? אולי בכל זאת?....

לצפיה ב-'ברור שמכירות!!'
ברור שמכירות!!
22/03/2018 | 20:53
1
108
לכן אני רכשתי מלא בדיקות הריון באיביי... איכשהו מנסה להתאפק בסוף בודקת מלא. בחודש האחרון שהרגשתי שזה זה בדקתי החל מיואב 9. לצערי אבל זה לימד אותי שגם לבדוק מוקדם מידי לא נותן הרבה כי יצא לי חיובי בסטיקים אבל אחכ הגיע המחזור. לכן החלטתי מעכשיו פשוט לחכות באמת כמה שאפשר (החודש גם הצלחתי להתאפק ולא בדקתי ביוץ בסטיקים!)
לצפיה ב-'מנסה להתאפק...חבל על סתם בדיקה....ואכזבה..'
מנסה להתאפק...חבל על סתם בדיקה....ואכזבה..
23/03/2018 | 16:02
106
מחכה לקבלת המחזור- הסימנים בהחלט מראים על כך- עצבנות, כאבי בטן וכאבי ציצי....
הלוווואי שלא , הלוואי שלא...

לצפיה ב-'פס חלש מאוד בבדיקת הריון'
פס חלש מאוד בבדיקת הריון
22/03/2018 | 12:04
3
191
הי.. מנסים להכנס להריון ואני איבדתי כל סבלנות ומשתגעת. בודקת מספר פעמים ביום. אתמול בערב בבדיקת הריון הופיע פס מאוד מאוד מאוד חלש אחרי כשעה בערך, הבוקר בדקתי שוב במספר בדיקות וכלום.. האם קרה לכן והיה חיובי? (יש כבר הפניה לבדיקות דם, אוכל ללכת רק בשבוע הבא)... אני כבר כל כך מיואשת מכל התהליך :(
לצפיה ב-'האם את כבר אחרי איחור במחזור?'
האם את כבר אחרי איחור במחזור?
22/03/2018 | 15:39
1
106
לי הייתה בדיקה חיובית עם פס מאד מאד חלש ובאותו בוקר ממש שלילי בבדיקת דם (בטא קטן מ 2), ככה שאפשרי שיהיה חיובי כוזב ...
לצפיה ב-'יוא"ב 12'
יוא"ב 12
22/03/2018 | 17:26
109
המחזור מאוד לא סדיר, לפי בדיקות ביוץ ביתיות היום זה יום 12 אחרי ביוץ.
לצפיה ב-'הכל יכול להיות'
הכל יכול להיות
22/03/2018 | 20:47
119
רק בדיקת דם או מחזור יתנו תשובה.
חודש שעבר היו לי בחלק מהבדיקות פס חלש מיואב 10 שהלך ונחלש עד שעשיתי בטא שיצאה 4 ואז מחזור... אז בעיקר לגייס סבלנות ואפשר גם לבדוק אם הפס מתחזק בינתיים. בהצלחה!!
לצפיה ב-'מאיזה יוא"ב אפשר לעשות בדיקת הריון?'
מאיזה יוא"ב אפשר לעשות בדיקת הריון?
21/03/2018 | 11:54
2
77
לצפיה ב-'לי יצא חיובי ביואב 12'
לי יצא חיובי ביואב 12
21/03/2018 | 15:19
135
בהריון הראשון אבל לא בדקתי ב 10-11 רק ב 9 והיה שלילי
לצפיה ב-'יכולה כבר לבדוק אבל לקחת בערבון מוגבל. '
יכולה כבר לבדוק אבל לקחת בערבון מוגבל.
21/03/2018 | 16:32
104
יכול להיות שלילי עכשיו וחיובי בהמשך.
לצפיה ב-'הייוש חדשה כאן :]'
הייוש חדשה כאן :]
21/03/2018 | 08:44
1
154
אוקיי בנות.. אז זה הסיפור:
בת 30, 3 ילדים ב"ה, מנסה כבר חצי שנה להרות ללא הצלחה, מזהה ביוץ בעזרת סטיקים, אורך ווסת 34 ימים כשהביוץ מתרחש באזור היום ה21.
השאלה שלי היא כזאת, אם אפנה לרופא יש מצב שאקבל איקקלומין ?
כאמור, על פני השטח הכל בסדר תודה להשם אבל אין הריון עדיין .
מה אתן אומרות? תודה !
לצפיה ב-'היית אצל רופא נשים? שווה ללכת ולבדוק..'
היית אצל רופא נשים? שווה ללכת ולבדוק..
21/03/2018 | 15:35
25
לצפיה ב-'דיקור ושמ"פ '
דיקור ושמ"פ
20/03/2018 | 10:29
2
92
היי, אולי השאלה פחות קשורה לפה אבל אולי בכל זאת אקבל תשובה..מישהי יודעת אם דיקור יכול לשנות אורך מחזור שהיה גם ככה סדיר? לפני הדיקור המחזור שלי היה 28-29 ימים ועכשיו הוא מגיע אחרי 32 ימים. 
בנוסף אני יודעת שבייצתי ב4.3 כי גם עשיתי מעקב זקיקים וגם זה מסתדר לפי חום השחר..אז איך הגיוני שעוד לא קיבלתי אם כבר עברו יותר מ16 ימים מהביוץ? (לפי בדיקות ביתיות אני לא בהריון לצערי..)
לצפיה ב-'לי שינה אבל ההפך ממך , קיצר '
לי שינה אבל ההפך ממך , קיצר
20/03/2018 | 15:46
48
קבלתי אחרי 27 יום ובד"כ מינימום 33 אצלי היה ולפעמים יותר .  וזה אחריי פעמיים דיקור בלבד . מאמינה שזה כן משנה משהו ..אבל אי אפשר לדעת. 

בהצלחה בכל אופן 
לצפיה ב-'האם עדיין מודדת חום? '
האם עדיין מודדת חום?
20/03/2018 | 20:14
32
אפשר לראות את הגרף?
לצפיה ב-'מיואשת'
מיואשת
19/03/2018 | 13:53
2
243
אנחנו מנסים כבר 9 חודשים.. כבר התחלנו עם האיקללומין וההזרעות ובנתיים לא הולך. אני צריכה עוד שבוע לקבל מחזור ואני פשוט מפחדת מהיום הזה. מרגישה שאני לא יכולה לעבור עוד חודש כזה 
השבועיים אחרי הביוץ כל כך מלחיצים, אני מנסה להרגיע את עצמי בכל הדרכים שאפשר ועדיין לא מצליחה.. רק כועסת על עצמי שלא התחלתי קודם (בעלי ואני המון שנים ביחד).. איך אתן מצליחות להרגע? איך אתן מתמודדות עם האכזבה? אני מרגישה שאם אגלה עוד שבוע שזה לא קרה אני אשקע במיטה ולא אצא ממנה.
לצפיה ב-'לא חושבת שבאמת אפשר '
לא חושבת שבאמת אפשר
21/03/2018 | 15:25
1
116
להירגע ולשים הכל בצד. החיים מלחיצים, עבודה, זוגיות, לחלק גם עוד ילדים. אין מצב לרוגע מוחלט וזה נורמלי. לא חושבת שזהמה שמעכב. מה שכן את יכולה לנסות לבדך מדיטציות ודמיון מודרך עם מחשבות חיוביות, רק יכול להועיל :) ולבלות!
לצפיה ב-'צודקת לגמרי'
צודקת לגמרי
21/03/2018 | 20:25
80
תודה רבה על העידוד! התחלתי לעשות דמיון מודרך וזה באמת מרגיע.. ואני מסכימה איתך לגבי הלחץ, קשה לי להאמין שכל הזוגות שניסו שנה ורק אז הצליחו לא היו בלחץ כשזה קרה. פשוט נמאס שאנשים אומרים שלחץ זה לא טוב, כאילו שאפשר לבטל אותו במצב כזה...
תודה! נקווה לטוב!!
לצפיה ב-'באתי לפרוק...'
באתי לפרוק...
19/03/2018 | 07:45
15
281
סתם לפרוק..
אני עצובה..
מרגיש לי שלא הצלחנו החודש - ידעתי שהסיכוי קטן אבל בכל זאת....
החזה כואב לי כמו של מחזור- בגלל שזה ניסיון לילד שלישי אני כבר יודע איך הגוף מרגיש לי בהריון..וזה ממש לא החודש...
אני יודעת יודעת שזה סיכוי קטן להיכנס בפעם הראשונה..ובכל זאת עצובה. 
איך אתן מתמודדות עם חוסר ההצלחה כל חודש?
עצוב לי. 

לצפיה ב-'מבינה אותך'
מבינה אותך
19/03/2018 | 10:52
120
אנחנו היינו בניסיון הרביעי ואתמול קיבלתי..
אני כבר מבולבלת מכל מקלוני ביוץ, חישובים..
ואף פעם לא יוצא לנו לקיים יחסים יותר מפעם אחת בשבוע שאמור להיות ביוץ, כי או שאין חשק בעיקר לבעלי או ששנינו גמורים מהעבודה(עובדים 10-12 שעות ביום).
בקיצור..נאחס
למרות שזה היה רק ניסיון רביעי יש הרגשה כזאת שאף פעם לא אהיה בהיריון 
אין ספק שילד זה נס..ויש כאלה שמוותרות עליו או לא עלינו הורגות 
לך יש מזל שיש לך כבר 2 ילדים..אומרים שלגוף יותר קל להיקלט אחרי היריונות..פשוט סבלנות מותק :)
לצפיה ב-'אני איתך.'
אני איתך.
19/03/2018 | 11:49
2
116
מחזור קודם וסת הקדימה והגיעה ביוא"ב 6, אתמול הגיעה שוב מוקדם - יוא"ב 8.
מעודד אותי שאני מבינה שהגוף שלי חכם מאד, ולא נקלט להריון כשהתנאים לא אופטימליים.
או איך שאני נוהגת לשעשע את עצמי... "זה כנראה היה תינוק פגום".

אז היום הראשון של הוסת הוא היום הראשון של הריון חדש ותקין.
מאחלת לך בשורות טובות
לצפיה ב-'אוהבת את החשיבה שלך..קשה לי ליישם..'
אוהבת את החשיבה שלך..קשה לי ליישם..
19/03/2018 | 16:22
1
93
רק מקווה שאם כן זה לא יהיה יותר מידי זמן (יותר משלושה- ארבעה חודשים..) כי עוד מעט אהיה בת 50...(סתם, אהיה בת 40 עוד מעט )
ושיהיה אז שיהיה תקין !!! אמן .
לכולנו.

לצפיה ב-'הזמן עובר ממילא, נכון?'
הזמן עובר ממילא, נכון?
19/03/2018 | 16:32
83
בין אם תשמחי במה שיש ובין אם תיעצבי במה שאין - כל דקה שעוברת לעולם לא חוזרת, וזכרי שמתים רק פעם אחת.
אני בטוחה שאת רוצה חיים שמחים ומאושרים, להסתכל אחורה ולחייך על מה שעשית ולא על מה שלא.

אם צריך לקרות - יקרה.
יקירה, יש דברים נשגבים מבינתנו. הניחי לטבע לעשות את שלו, ומה שלא תלוי בך - אל תנסי לשנות.
לצפיה ב-'האם את מודדת חום השחר? '
האם את מודדת חום השחר?
19/03/2018 | 11:49
6
91
לדעתי דווקא הדימומון שהיה לך מבשר טובות
לצפיה ב-'לא נראה לי..אשמח שכן כמובן...'
לא נראה לי..אשמח שכן כמובן...
19/03/2018 | 16:19
5
89
 אני די מכירה את התגובות שלי בהריון...
אני אשמח לדעת שטעיתי
זה לא היה ממש שימום- זה היה רק בניגוב אחרי הפיפי קצת על הנייר - אני חושבת שאולי זה משהו פנימי...

לצפיה ב-'איזה יואב את? '
איזה יואב את?
19/03/2018 | 23:29
2
25
לצפיה ב-'הבדיקת ביוץ הראתה חיובי ב12.3 '
הבדיקת ביוץ הראתה חיובי ב12.3
20/03/2018 | 09:49
1
73
אז אני יואב 7? 8?

לצפיה ב-'למה?'
למה?
20/03/2018 | 11:42
22
לצפיה ב-'נראה לי שזה סימן טוב דווקא. '
נראה לי שזה סימן טוב דווקא.
20/03/2018 | 13:20
1
76
חכי עוד כמה ימים ותבדקי
לצפיה ב-'הדימום או הכאב בציצי?מהפה שלך לאלוהים וחזרה אליי...'
הדימום או הכאב בציצי?מהפה שלך לאלוהים וחזרה אליי...
20/03/2018 | 15:10
25
לצפיה ב-'מוכר כנראה לכולן פה '
מוכר כנראה לכולן פה
20/03/2018 | 15:45
1
100
אין לי הרבה מה להוסיף חוץ מחיבוק וזריקת עידוד וסבלנות. 

זה נורא מבאס כשאת לא יודעת מה עשית לא בסדר או מה אפשר לשפר לחודש הבא כדי שזה בטוח יעבוד כי אין משהו כזה . ברוב המקרים פשוט אין הסבר וזה מבאס מאד.
והאי ידיעה מתי זה יקרה כל כך מבאסת , בעיקר שבניתי תוכניות מקצועיות לפי זה.

הלוואי והאביב והחג יביאו איתם דברים טובים והתחלות חדשות לכולנו !! 
לצפיה ב-'בדיוק כמוני! רציתי להתחיל לחפש עבודה חדשה..'
בדיוק כמוני! רציתי להתחיל לחפש עבודה חדשה..
21/03/2018 | 09:30
75
ועכשיו שהחלטנו שאנחנו רוצים עוד ילד(לקח זמן...) גם החלטתי שאני מוכנה לחפש עבודה חדשה...
ועכשיו..אני מחכה לראות מה יקרה ומתי וזה הורג אותי...
הלוואי שזה יקרה בקרוב לכולנו ומצטרפת לברכה שלך .
יואב 9...
יאללה כבר...לפחות שאדע בבטחון שזה לא החודש...

לצפיה ב-'נכון ש'
נכון ש
21/03/2018 | 15:21
1
68
בהריון שלישי יש ציפייה כמו בראשון??? זה מטורף. אני חשבתי שזה פשוט "יגיע" וזה לא קורה. אני מנסה כבר 7 חודשים :( ומכירה גם היטב כבר את הגוף ומתבאסת כל חודש מחדש. מקווה שיגיע מהר!
לצפיה ב-'באאאארור.....'
באאאארור.....
21/03/2018 | 15:35
64
יש ציפיה גדולה...
מקווה שיקרה לנו במהרה!

לצפיה ב-'דימום זעיר- מה זה אומר???'
דימום זעיר- מה זה אומר???
17/03/2018 | 18:56
4
186
היי,
ביוץ התרחש ביום שני - 12/3 - אתמול היה לי דם - ממש ממש  קצת בניגוב - פעמיים ונעלם היום.
יש לי כאבים בבטן מיום רביעי בערך אבל זה לא מרגיש משהו שקשור וגינלי.
קרה למישהי?
מה זה אומר?
לצפיה ב-'י'
י
17/03/2018 | 21:47
3
93
ייתכן שזו השרשה ��
לצפיה ב-'הלוואי, אבל זה לא הגיוני אחרי ארבעה ימים...קראתי על זה...'
הלוואי, אבל זה לא הגיוני אחרי ארבעה ימים...קראתי על זה...
18/03/2018 | 07:27
2
110
אני חשבתי בהתחלה שזה מחזור ונכנסתי לסרטים- איך ארבעה ימים אחרי ביוץ מחזור????
ואז חשבתץי שאולי זה מעודף סקס....הגוף שלי לא רגיל לזה...פחחחחח
לא יודעת, בכל מקרה - מקווהלטוב, למרות שאני מנסה להגיד לעצמי- יש סיכוי קטן- תהיי מוכנה גם לאכזבה (זיכוי סביר יותר הא?) .
העניין שמטריד אותי כרגע זה שהמחזור שלי בפעם הקודמת הגיע מוקדם מהרגיל ואני מקווה שזה היה משהו חד שפעמי ולא איזה סממן שהגיל מתחיל לעשות את שלו. 

לצפיה ב-'למישהי קרה?'
למישהי קרה?
18/03/2018 | 17:03
1
68
וגם יש לי כאבים בצד שמאל...קראתי היום בד"ר גוגל..טעות!!!!\
לצפיה ב-'זה יכול להיות השתרשרות'
זה יכול להיות השתרשרות
18/03/2018 | 23:10
78
אבל גם יכול שלא. תחכי למועד הוסת המשוער ותבדקי
לי בהריון היה ככה אגב. דימום קטן ביואב 5
לצפיה ב-'כאבי מחזור שבוע אחרי ביוץ'
כאבי מחזור שבוע אחרי ביוץ
17/03/2018 | 10:25
134
למישהי קרה כאבי מחזור שבוע אחרי ביוץ?
לצפיה ב-'לחץ...'
לחץ...
15/03/2018 | 18:16
1
349
אני אחרי הפלות... החודש הזרעה...
אתמול יואב 12 בטא 53 (זה נמוךךךך לא?).
הסטיקים מהיום...
לצפיה ב-'זה חיובי'
זה חיובי
15/03/2018 | 20:14
184
זה לא סופר גבוה (לא אומר כלום), אבל חיובי. הכי נכון זה לבדוק שמתקיימת הכפלה כל יומיים לוודא תקינות ההריון. מחזיקה אצבעות!
לצפיה ב-'שני פסים ברורים בבדיקת ביוץ ביום שני'
שני פסים ברורים בבדיקת ביוץ ביום שני
14/03/2018 | 16:58
1
164
היום בבדיקת ביוץ לא רואים כלום - יש למה לקמפר היום או שאין צורך כבר?....

לצפיה ב-'??...'
??...
14/03/2018 | 19:30
31
לצפיה ב-'איך זוגות בעולם הזה מצליחים להיכנס להריון? לא ברור לי.'
איך זוגות בעולם הזה מצליחים להיכנס להריון? לא ברור לי.
14/03/2018 | 13:17
3
262
זה נס בסדר גודל לא סביר בכלל:
שהביוץ יהיה תקין,
שנזהה אותו נכון,
שבדיוק בימים האלה שנינו נהיה בכלל באותו אזור בארץ (אני מדריכה, לפעמים שבוע ויותר מחוץ לבית, הוא סטודנט, עד לא מזמן בילה חצי שבוע כל שבוע בצפון הרחוק),
שבדיוק בימים האלה נהיה בסבבה עם בן הזוג כדי שבכלל יתחשק לנו,
שהסקס יעבוד פיזיולוגית כמו שצריך,
שהזרע לא יהיה פגום (היתה לו שפעת מהגיהינום החודש, בבדיקת זרע הכל תקין אבל מורפולוגיה 2% - עכשיו יעברו עוד חודשיים עד שבכלל אפשר יהיה לראות אם זה זמני או קבוע),

ואפילו אם כלללללל זה איכשהו מסתדר במקום וכללללל הגורמים הללו הסתנכרנו באופן חד פעמי איכשהו, אין יותר מ-25% סיכוי להריון.

אין לי למי להגיד את כל זה. מיואשת מכל הנושא.
לצפיה ב-'בול'
בול
14/03/2018 | 22:13
149
זה ממש נס. כאילו לא מבינה איך יש בנות שנכנסות להריון מסטוץ או עם גלולות או בהפתעה, כשזה כזה מסובך עם סיכויים לא גבוהים בכלל!
מאחלת לכולנו שיקרה במהירות ובזמן הנכון. באיזשהו מקום אני חוששת שההתעסקות שלי לפחות בנושא גורמת לכך שהסיכוי ירד. מתוסכלת גם. חיבוק
לצפיה ב-'תני לי לסבר לך עוד קצת את האוזן'
תני לי לסבר לך עוד קצת את האוזן
14/03/2018 | 23:47
1
228
אני הייתי בטיפולים, הטיפול שבו נקלטתי עם הבת שלי היה אמור להתבטל בגלל חגים והרופא היה אמור להיות בחופש ולא ניתן היה להתחיל.  בדקה ה90 בסוף הגיע לעבודה והתחלנו את הטיפול המנצח. בנוסף הגעתי לבית המרקחת לקנות תרופות (זריקות) דקות לפני הסגירה בעקבות כך. ההזרעה שתוכננה לא יכלה להתקיים בגלל שהביוץ נפל על שישי שבת ומה שנקרא הסתדרנו לבד.
אם זה לא נס אני לא יודעת מה כן.
לצפיה ב-'יופי של סיפור, תודה '
יופי של סיפור, תודה
15/03/2018 | 15:24
113
כמו שכשהכרתי את בעלי זה היה תוצאה של שורת צירופי מקרים הזויים לגמרי, שכל שינוי אקראי קטן היה מיד מביא לכך שנפספס אחד את השנייה, אבל כאילו כל העולם התגייס כדי להביא את שנינו לאותה נקודה באותו רגע.
אז זה מזכיר לי שככה גם יהיה עם הילדה שלי (אני בטוחה שזו תהיה ילדה) - ברגע שזה יהיה באמת זה, היא תמצא את הדרך להגיע, אפילו עם זרע אחד תקין מתוך מליון.
לצפיה ב-'האם יכול להיות הריון??'
האם יכול להיות הריון??
13/03/2018 | 08:41
4
304
קיבלתי מחזור ב15/2 וב26/2 קיבלתי זריקת אוביטרל ואיקקלמין מהיום החמישי למחזור
היום זה היום ה-16 מהזריקה ועדיין אין מחזור אתמול עשיתיבדיקת בטא ויצא קטן מ-2
אני כל כך מצפה כל חודש
מה זה יכול להיות?
האם יכוללהיות ביוץ מאוחר אחרי הזריקה?
לצפיה ב-'מישהי???'
מישהי???
13/03/2018 | 14:27
27
1
לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
13/03/2018 | 18:59
2
147
אני פחות מבינה באיקקלומין אבל אוביטרל מתזמן ביוץ ולכן זה אמור להיות די מדוייק.... קשה לי להאמין שאם בבדיקת דם אתמול יצא שלילי אז זה עוד יתפתח בתיזמון כזה, לצערי. אבל בכל זאת מחזיקה אצבעות!
לצפיה ב-'.'
.
14/03/2018 | 08:37
59
תודה רבה
לצפיה ב-'היי'
היי
15/03/2018 | 13:17
67
בדרך כלל המחזור שלי כל 26 יום
ועדיין אין מחזור
ממה זה יכול להיות?
תודה
לצפיה ב-'מקלון ביוץ'
מקלון ביוץ
14/03/2018 | 11:51
3
192
אני קצת מסתבכת עם המקלונים האלה, זה אומר שהביוץ קרוב?

(המחזור שלי הוא 30-31 ימים, קיבלתי ב 4.3 (כלומר זהו היום ה-11 לאחר הוסת).

תודה לעונות.

לצפיה ב-'יש פס'
יש פס
14/03/2018 | 22:15
2
123
בעיקרון זה חיובי כשהפסים שווים או כמעט שווים בחוזקם. אבל מניסיון שלי זה מראה שזה מתקרב ופשוט כדאי לעשות מה שצריך כל עוד המקלון מראה פס (ואפילו גם אחרי). כלומר תוכלי לזהות ביוץ רק אחרי שהמקלון שלילי
לצפיה ב-'מבשר שהביוץ מתקרב'
מבשר שהביוץ מתקרב
15/03/2018 | 12:12
1
89
אצלי היו יומיים כאלה שהפס השני הופיע אבל היה חלש יחסית וביום הביוץ הפס השני התכהה
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
15/03/2018 | 12:58
23

חם בפורומים של תפוז

משתפים בחוויות מהחופש וזוכים בפרס מהנה
משתפים בחוויות מהחופש...
משתפים בחוויה אישית ועוצמתית מהחופש הגדול וזוכים...
משתפים בחוויות מהחופש וזוכים בפרס מהנה
משתפים בחוויות מהחופש...
משתפים בחוויה אישית ועוצמתית מהחופש הגדול וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי
פורום פוריות הגבר
מתקשים להיכנס להריון?
עו
מירב אשל משרד עו"ד

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה