לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום עיצוב פנים
בהנהלת מעצבת הפנים תמי אקהאוס (מרי פופ).

עיצוב פנים עוטף את עולמנו, לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....
 הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עיצוב פנים

בהנהלת מעצבת הפנים תמי אקהאוס (מרי פופ).

עיצוב פנים עוטף את עולמנו, לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....
 הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

רצפות מצויירות ואינטרפוץ 4 דרך
26/10/2015 | 11:58
1
126
1.אשמח להמלצתכן איזה סוג של אינטרפוץ 4 דרך מומלץ- הסוג שבו המעביר למעלה או הסוג בהם המעביר נמצא מתחת לידית. 

2. יש לנו אמבטיה רגילה מקבלן ונתנו לנו לבחור את חרש (סניף נתניה) או את אלוני (סניף רמת גן) ואני מנסה לשדרג אותה בסכום מינימאלי. חשבנו לרצף את כל הרצפה באריח מצויר אבל זה נראה לי קצת מגביל ואני מפחדת שימאס עלי באיזה שהוא שלב. 
 כשחשבנו לרצף את הקיר מעל הכיור ברצפה מצוירת או בקיר של השירותים נאמר לנו שבגלל שלא מדובר בקיר שהוא תחום אז לא יהיה רצף של קו בין אריחי הקרמיקה לאריחים המצוירים. יש לכם רעיונות לשדרוג האמבטיה בצורה אחרת? לא חייב באמצעות אריחים מצויירים. 
מחליף שנמצא למעלה באינטרפוץ
26/10/2015 | 15:36
206
עוד רעיונות לאמבטיה זה שימוש באריח צבעוני בצבע אחיד, ללא ציורים ברצפה, בקיר אחד או ביותר...
חיפוי קדמת האמבטיה באריח אחר, או פסיפס.

מצרפת לך אמבטיה שכולה מסטנדרט הקבלן (ויה ארקדיה) למעט חזית האמבטיה, שאותה שדרגנו בסכום לא גדול מידי.

יומן שיפוץ דירה - הפרק השלישי
25/10/2015 | 21:46
4
246
לכל מי שעוקב ולמי שעדיין לא...
מוזמנים לקרוא את הפרק השלישי ביומן שיפוץ הדירה שלנו.

http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?r=1...

יופי של יומן שיפוץ
26/10/2015 | 16:30
61
תענוג לקרוא
מקסים, המשך מוצלח! אהבתי את הריצוף בשירותים
26/10/2015 | 18:30
1
23
תודה רבה לכן!
26/10/2015 | 20:22
11
פוסט חדש ביומן שיפוץ הדירה. הפרק הרביעי. מוזמנים!
02/11/2015 | 11:33
3
עיצוב חדר לבן 5
25/10/2015 | 19:10
3
114
ערב טוב,
אני רוצה לצבוע חדר לבן 5 ,
קיר חצי תחתון בצבע תכלת אפרפר (חשבתי על נירלט star mist 0630 ) וחלק עליון צבע שמנת (נירלט CW033W - כל הבית צבוע בצבע הזה הוא מושלם)
ופס של לייסט לבן עדין ביניהם.

1. האם למישהו בבית יש את הצבע star mist 0630 כדי שאוכל לראות אותו על שטח גדול ? אשמח לצילום

2. איכן אפשר לרכוש את הלייסט (באייס ובטמבוריות לא מצאתי), לא קלקר.

מצ"ב תמונה להמחשה ותמונה של מניפת הצבעים.

תמונה 2
25/10/2015 | 19:26
177
מניפת צבעים
תמונת חדר להמחשה
25/10/2015 | 19:26
153
ל"לייסט" קוראים קרניז
25/10/2015 | 19:40
99
יש את דקו סטאר ויש את אלוני פרזול, או פשוט חפשי קרניז עץ או קרניז קלקר אונליין.

בגובה נמוך, קרוב למגע יד אדם מומלץ קרניז עץ (ולא קלקר).
מתאמי שינויים שלא מוכנים לעבוד עם אדריכלים.
25/10/2015 | 16:02
13
255
שלום,
האם יצא לכם לפגוש מתאמי שינויים של חברות קבלניות שהם לא מוכנים (במקרה הזה מוכנה) לעבוד עם אדריכלים/מעצבים? 
רכשנו שירה אצל קבלן והמתאמת שינויים לא מוכנה לעבוד עם אדריכלים, בכלל, באופן גורף ולא רק שלנו. 
לא רק זה, גם התקשורת לקויה, זאת אומרת שהמתאמת רוצה שאנחנו ננחש את שיטת העבודה שלה. מעניין אותי לדעת אם יצא לכם לפגוש דבר כזה.
זה פרוייקט גדול?
25/10/2015 | 16:33
6
158
לא נתקלתי בסירוב לעבוד יחד, יותר נכון ההיפך, שמחה להעביר אלי
כמה שיותר עבודה וגם זו שהיא אמורה לעשות.
לא מבינה איך אמורה להתקבל התוצאה, שהיא מבנה הדירה הרצוי לכם, 
הגברת שינויים תעשה את כל התכניות? חשמל? פריסות?
נראה לי מקרה של אי הבנה שיש לברר.
מדובר על דונה בחריש
25/10/2015 | 17:46
5
169
פרויקט ענק של חברת דונה בחריש.

אחרי המייל הראשון של האדריכלית למתאמת זה מה שהיא החזירה:

ברצוני לחדד נק' חשובה, איני מתנהלת מול אדריכלים ומעצבי פנים – רק מול הדיירים.

אחרי זה האדריכלית פנתה אליה שוב בבקשה לקובץ מסויים וזה מה שהחזירה:

אחדד שוב את הנקודה שאיני עובדת מול אדריכלים או מעצבי פנים – רק מול דיירים – לכן אבקש ממך לעדכן את האדריכלית שלך שלא תשלח אלי מיילים ושהכל יעבור אך ורק דרכך. במידה וישלחו מיילים נוספים לא תהיה התייחסות מצידי...

אני לא יודע אפילו איך להתמודד עם זה. זה הזוי לגמרי.

מוזר. אנחנו קנינו בדונה בירושלים
25/10/2015 | 21:36
135
ומתאמת השינויים שיתפה פעולה באופן מושלם עם המעצבת שלנו.
בכל שאלה או פניה אלינו מכתבת גם את המעצבת, והמעצבת נמצאת בקשר שוטף איתה.
נראה לי עניין פרסונלי של מתאמת השינויים. כדאי אולי לדבר עם מישהו בדונה כי זה לחלוטין לא מדיניות של החברה (ראה המקרה שלנו).
נשמע הזוי...
26/10/2015 | 15:20
1
91
אין אפשרות לשלוח לה מייל כאילו ממך אבל שזה בעצם מייל מהאדריכלית?
(תכתבי "מצ"ב השינויים שאנחנו רוצים" ולא "השינויים שהאדריכלית תכננה עבורנו" וכו')

אמנם קצת טלפון שבור, כל מייל של האדריכלית תצטרכי להעביר אליה וכל מייל שלה לאדריכלית - אבל אם היא טיפוס של ראש בקיר - זו יכולה להיות הדרך לקבל מה שאתם רוצים...
אנחנו פשוט עושים העבר במייל
27/10/2015 | 07:22
75
כל מייל שהאדריכלית שולחת אנחנו ישר עושים העבר למתאמת שינויים. בשביל זה אנחנו מרגישים שזה יותר דבילי, אין לה בעיה לקבל מיילים של האדריכלית, פשוט שאני אשלח אותם ולא היא. גן ילדים אמרנו?
דוקא לי זה נשמע הגיוני
27/10/2015 | 09:30
1
81
את חתומה על חוזה מול הקבלן ולא האדריכלית שלך, מתאמת השינויים צריכה לדעת שכל שינוי שהאדריכלית עשתה הוא רצון שלך, כאשר המיילים מגיעים מהאדריכלית, אין לה תיעוד (למקרה של עימות או תביעה) שזה אכן היה הרצון שלך ושהשינוי אושר מבחינתך. כאשר המייל יוצא ממך, גם אם זה העברה של המייל של האדריכלית זה מכסה את המתאמת והקבלן מתביעה שלך שעשו משהו שלא את ביקשת.
אני מאמינה שבכל מקרה את עוברת על מה שהאדריכלית שינתה - תוסיפי כמה מילים שאת מאשרת את השינויים כשאת מעבירה למתאמת. 

27/10/2015 | 16:33
42

אכן זה נשמע כמו הוראה של המחלקה המשפטית
לא נתקלתי בכזה דבר, אני מעצבת כמה וכמה דירות קבלן במקביל
25/10/2015 | 17:08
214
ויצא לי לעבוד עם לא מעט מתאמים, קבלנים וחברות ביצוע בעבר.
יש מתאמי שינויים שמשתפים יותר פעולה ויש שפחות, אבל לא יצא לי להתקל בחוסר רצון מוחלט לעבוד מולי, להפך לרוב קל למתאמים להתנהל מולך מאשר מול לקוח שמבין פחות. תפנו לקבלן ותקימו קול צעקה גדולה. זו שערוריה.
לדעתי -זו מתאמת השנויים שלנו.
25/10/2015 | 19:23
2
172
הייצור כזה-עוד לא נתקלתי. כן עובדת עם המעצבת-אבל חושבת שהיא אלוהים-לפחות. כן-אני =שאין לי מושג בבניה חדשה(למרות שרכשתי נסיון בשיפוץ שעשינו, ואני יודעת מה אני רוצה)- אני צריכה להבין-מה היא רוצה ממני. הסברתי לאלוהים כמה פעמים-אני לא מבינה את השפה שלך, מה את רוצה מחיי,? תפרטי, תסבירי, ......אבל כלום. שולחת לי בתוכנות שלא נפתחות במחשב ביתי. שלחה לי חוזה שנויים-שאלתי אותה-את מבינה מה כתוב בו? היא לא הבינה. אז איך את רוצה שאני אחתום? היו המון ויכוחים וצעקות. מזלי-שהמעצבת שלי היתה שם. בסבלנות שלה ובנועם שלה-היא הצליחה לפשר.מסכנה-גם היא היתה צריכה לעבוד קשה, עד שהבינה מה אלוהים רוצה. אבל בסוף- כפינו עליה את דעתנו. ולדעתי-היא חייבת לאפשר לכם לקחת מעצב-אדריכל. כי אם לא-היא תאכיל אותך הרבה מרורים. 
אם קנית בדונה את כנראה זאת אותה מעצבת
25/10/2015 | 20:37
1
153
יש להם רק אחת.
אני אתן לך דוגמא פשוטה. היא בקשה שנשלח לה רשימת שינויים ותוכנית שרטוט.
האדריכלית עבדה בסוף השבוע כדי שעל הבוקר ביום ראשון היא תקבל את זה.
שלחתי לה את זה אז היא אומרת שהיא לא מקבלת את מה שהאדריכלית עשתה.
עכשיו אם האדריכלית אמורה לדעת מה את רוצה אם את לא מוכנה לדבר איתה? איך בדיוק?? את רשימת השינויים היא רוצה על דף של דונה למרות שהיא שלחה בכלל ב-pdf ולא ה-word. אז אם אתה רוצה את זה למה לא שלחת מלכתחילה ה-word?? תחשבו איזה מעצבן זה לעבוד על משהו כ״כ הרבה זמן ועוד בסוף שבוע ובסוף לא מוכנים לקבל את זה כי היא רוצה משהו אחר?
אין אני לא מבין את הטימטום הזה.
batno1402, שלחתי לך הודעה בפרטי.
לא קניתי בדונה, אבל זו בת דמותה של המתאמת אצלנו
25/10/2015 | 21:17
127
והיא עשתה בדיוק מה שאת מתארת כאן.
הסברתי לך בפרטי-מה לעשות. 
אצלי-היא היתה מבקשת שאני אעשה דברים-אתמול. 
היא רצתה שאני אבחר מטבח-תוך שבוע. ויכוחים ועוד-ונתנה לי 3 שבועות.
ביקשתי מראש-תני לי זמן לבחירות. הכל-מהר ,מהר, בלי לעכל. בחרתי מטבח, לפני 8.9 חודשים-אבל יתקינו עוד כמה חודשים. דלתות ושיש למשל- בכלל איו לי ספקים בנתיים. הרבה בילבול. הרבה טעויות.חייבה אותי על יותר מדי נקודות חשמל. מזל שהמעצבת שלי -ספרה כל דבר. לכן-את חייבת מעצבת.תהיי חזקה בעמידה שלך כלפיה. 
עלייך להנפיק יפויי כח לאדריכלית
25/10/2015 | 19:43
1
154
מסמך ידני, לא צריך עו"ד, ולבקש שהאדריכלית תוכל לייצג אותך בנוסף לייצוג האישי שלך. אם האדריכלית תייצג אותך בלעדית את לא תוכלי לפנות לאחראית שינויי הדיירים אלא באמצעותה, לכן זה חייב להיות בנוסף.

אני מציעה לך לפנות לפורום משפטים או עורכי דין ולהתיעץ בנושא.
אצלינו מבקשים חתימה על טופס ייפוי כח חתום מול עו"ד ואז אין
27/10/2015 | 11:21
79
בעיה להתנהל ישירות מול החתום בו.
למרות זאת- בד"כ מבקשים שעל התוכניות הסופיות והתמחור, הדיירים עצמם יחתמו שכן הם בעלי הדירה.
חריגים הם רק דיירים בחיים בחו"ל ולא זמינים במיילים/פקסים או כשאחד הדיירים נוכח במעמד החתימה של האדריכל.

דרך אגב- מחייבים אצלינו חתימות של כל בעלי הדירה (גם אם הם נשואים) אלא אם יש ייפוי כח
איש שיש למטבח- זול ואמין יש כזה דבר?
25/10/2015 | 15:19
3
81
אודה להמלצות
מכירה איש שיש אמין, מצוין ומהיר במחירים סבירים
25/10/2015 | 17:10
1
131
אחרי שנים של נסיון כבר לא מחפשת זול, לא בתחום הזה ולא בשום תחום.
אפשר פרטים?
26/10/2015 | 11:04
14
לחומרי משטח כמו שיש, אבן קיסר וכו'
25/10/2015 | 19:58
83
יש מחירי שוק אחידים ולרוב דומים אצל הספקים. "איש" שיש זה בד"כ ספק ולא אדם אחד. מומלץ ללכת לספקים מוכרים שקראתם עליהם המלצות.
עזרה מהמעצבות- דחוף
25/10/2015 | 14:48
5
323
שלום לכולן,
גובה הקלפה במטבח שלנו הוא 605 מ"מ
המעצבת בחברת המטבחים אמרה שאם האריח לחיפוי שלנו הוא
SubWAY WHITE 10/33.1 - רוחב 10 ס"מ
אז כדי שלא יחצו/ יחתכו את האריח זה הגובה שצריך.
למה לא עגול 600 מ"מ ?? למה ה 5 מ"מ.

תודה.

לא מעצבת
25/10/2015 | 15:57
3
122
אבל כנראה שצריך להשאיר גם מרווח לרובה בין האריחים.
בדיוק! 2-3 מ"מ בין שורה לשורה
25/10/2015 | 17:09
2
109
מצטבר לס"מ כמו כלום אחרי 5 שורות.
אז 605 מ"מ יספיק ?
26/10/2015 | 07:42
1
48
תודה.
לא, אני הייתי משאירה 61 פסיק קצת...לפחות
26/10/2015 | 08:29
38
בגלל הפוגות
25/10/2015 | 19:59
32
הזזת קיר במסדרון
25/10/2015 | 14:37
6
295
האם במסדרון יש מספיק מקום כדי לשים מחשב?  ואם אנחנו מחליטים להזיז את הקיר שבמסדרון ימינה ב-60 ס״מ האם הגודל שיתווסף לחדר הורים יהיה מספיק לחדר ארונות?

אם תזיזו לא יהיה מקום לפינת מחשב במעבר
25/10/2015 | 17:11
2
114
ולא יהיה יהיה מקום לחדר ארונות בשום מקרה.
תודה רבה.
26/10/2015 | 11:42
1
57
אז להשאיר את התכנון כמו שהוא? חוץ מפינת מחשב יש לך רעיון אחר שניתן ליישם בפינה הזו? 
הכל עניין של צורך
26/10/2015 | 15:27
52
באותו קיר יכולים לעמוד גם ארון או ספריה.
זה פרוייקט אגמים של מכלוף בכור?
25/10/2015 | 19:56
2
65
אכו כן
26/10/2015 | 11:41
1
98
זה שופך אור על הסוגיה? 
יש לי לקוח שם:)
26/10/2015 | 14:59
96
דברי עם יפה. היא תשמח לעזור לך בשאלות שלך.
המלצה למסגר צדיק
25/10/2015 | 12:52
1
61
מישהו מכיר מסגר טוב באזור גדרה/גן יבנה?
אני מעוניין לעשות שער כניסה בבית

תודה רבה
לא מכירה מהאיזור הדרומי, מצטערת.
25/10/2015 | 17:16
9
התייעצות לגבי ריצוף ותכנון מטבח , חדשה פה :)
25/10/2015 | 04:05
8
580
היי לכולם/ן , חדשה פה בפורום ולומדת המון .
אז ככה , קנינו דירה מקבלן ואנחנו בשלב בחירת ריצוף , חיפויים , מטבח וכן הלאה. אז כמה שאלות של מתחילה  

לגבי ריצוף -  יש לנו את חברת "נגב" ו"סטודיו קרמיקה " בסטנדרט .מישהו  מכיר/ עבד איתם  ויודע להמליץ לי מה יותר איכותי או מבחינת שירות איפה יותר טוב? 
ובכלל לגבי ריצוף , איך יודעים אם הריצוף איכותי? בנגב יש לנו אפשרות בחירה מקולקציית ה"novo"  אם זה אומר לכם משו.
ומה מומלץ ופרקטי יותר , מבריק או לפאטו , או שבכלל עדיף מט? ( בית עם ילדים ) 

ועכשיו לגבי המטבח , הקבלן נותן "סטנדרט"  של מטבח "ר" ואנחנו החלטנו להגדיל ל"ח"  עד הקו של המקרר .העניין הוא שלפי תוכניות האינסטלציה של הקבלן יש 2 כיורים נפרדים , שזה בסדר מבחינתי אבל המקום שהציבו אותם בעייתי ואני מנסה למצוא פתרון .
כיור אחד ממוקם מיד אחרי ארון " בילד אין " שיש בו את התנור והמיקרוגל , ומכיוון שאנחנו על תקציב מוגבל אנחנו לא רוצים לשנות אינסטלציה , אבל מצד שני להשאיר את הארון ליד הכיור לא נוח כי מי ששוטף כלים והוא קצת רחב ( בעלי ) יתקע עם הידיים בארון ומעבר לכך כל המים יתיזו לכיוון הארון .
אז ...תנו לי רעיון איפה למקם את התנור ואת המיקורגל בלי הארון בילד אין הזה ליד המקרר.?!
אגב במטבחים יש לנו את חברת " אביבי מטבחים " או מטבחי gal"  , גם כאן יש איזו המלצה? 
בנוסף , מבחינת סגנון , אני אוהבת מטבחים בגנון כפרי יותר , ארונות עם מסגרות והבנתי שניתן לעשות את זה או מחומר שנקרא פולימר או שלייפלק , שלייפלק פחות פרקטי עם ילדים ופולימר מקפיץ את המחיר פי שניים , יש דרך להשיג את המראה הזה במחיר שפוי? 
תודה רבה , מצרפת שרטוט של הדירה .
אשמח בכללי להערות / הארות לגבי תכנון הדירה.
קודם כל תתחדשו על הדירה
25/10/2015 | 17:59
2
234
לגבי נגב או סטודיו קרמיקה, בעיני המבחר של סטודיו יותר יפה... נובו זה איכות סבירה ביותר, ייבוא של גוץ מסין, הדפסה ועיבוד במפעל בארץ (עכשיו בקשיים, תבדקו את זה) אבל בכלל בסטנדרט הקבלן יש תוצרת סינית ושות' ולא בלטות מאיטליה...
מבחינת איכות האריח תצטרכו להאמין למוכרים בחנות, הריצופים שקבלנים נותנים הם באיכות סבירה אבל לא הכי טובה שיש. אריחים מבריקים ומלוטשים יותר רגישים מאריחי מט.
מבחינת המטבח, ממליצה על מטבחי אביבי.
אם אתם מגדילים את המטבח זה אומר שאתם רוכשים מטבח חדש ולכן יכולים לשנות מבנה ואיתו אינסטלציה וחשמל לגמרי בעזרת מעצבת המטבחים בחברה.
פולימר הוא לא חומר יקר כ"כ, יותר זול משלייפלק... אבל מטבח גדול בהחלט עולה לא מעט בכל חומר.
מבחינת מבנה הדירה, לא ברור מה זה המחסן הזה ואיך והאם הוא נכנס לדירה?
תגובה למרי פופ, איכות מרצפות וכו'
26/10/2015 | 02:48
1
140
אז ככה לגבי מבחר יותר גדול בסטודו קרמיקה , לפי הסטנדרט של הקבלן שלנו דווקא נגב מציעיים מבחר גדול יותר של אריחים וחיפויים, פשוט מתלבטת בעניין האיכות בין שניהם או שבמקרה של סטנדרט קבלן אין הבדל?
בנוסף , את אומרת שהאיכות של נובו סבירה ביותר,כלומר שאפשר לקחת אותו בלב די שקט?! כי יש גם פורצלן לפאטו או מנוסר.
ובכללי אריח מסין באופן גורף יהיה פחות חזק מאריח מסין?

לגבי המטבח 
היינו אצל "אביבי" , "מטבחי גל "וכן בחברת "המטבח" ושרטטנו אצל כולם את אותה התכנית , מטבחי אביבי יצאו יקרים יותר בפער ניכר .השאלה שלי , למה?  יש לציין כי שהפרזול באביבי  הוא "בלום "(דרגה 7-8 , באמת קיים?) לכל המטבח ואצל השאר בלום זה  רק לקלפות  כל השאר זה "הטיש" . יכול להיות שפה נעוץ הפער?
כמו כן ,אצל גל ואביבי מטבח מחומר פולימר מקפיץ את המחיר בעשרת אלפים שקלים ואילו בחברת "המטבח" רק בכמה אלפים .
האם יש טעם ללכת לאביבי עם הצעות מתחרות ולבקש הנחה ? הם עושים דברים כאלה? ובכלל את מכירה מעצבת ספציפית מאביבי שהיא טובה ? כי אנחנו נתקלנו במעצבת קרה שהייתה אנטי כל רעיון שלנו וממש לא זרמה איתנו.

לגבי המחסן שצמוד לדירה.
כרגע זה נשאר בגדר מחסן נפרד שצמוד לדירה , אבל קנינו גם מחסן בקומת כניסה כך שאנו מתכננים בהמשך לצרף את המחסן הזה לדירה כעוד חדר . ( לכל הדירות יש מחסן כזה , אז אני מניחה שכולם יצאו בבניה ביחד ) יש לך רעיון איך לצרף את זה בצורה שהחדר לא יצא ממש מהסלון אלא שיווצר מסדרון קטן?

האיכות של נגב טובה
26/10/2015 | 08:39
128
ההבדל הגדול בין אריחים סיניים לאיטלקיים הוא באיכות ההדפסה, מבחינת מראה... האיטלקים מצטיינים ביופי. נכון שיש גם עניין עם איכות הפורצלן, מבנה ה"ביסקוויט" וכו'... אבל נתקלתי באיטלקיים יפים באיכות לא משהו ובסיניים טובים והרצף נהנה לעבוד איתם...
אביבי חברה איכותית, הפרזול משנה את המחיר, אין לי מוגש לגבי דרגות, אבל לי יש מטבח עם הטיש גלריה ואחרי 15 שנה יש פה ושם קצת מגירות שמתנדנדות או נסגרות פחות טוב. חלק מהמנגנוני של הטריקה השקטה התקלקלו די מהר וכו'... לא טרגדיה בכלל, אפשר לפחיות עם זה טוב. אבל תעשו את השיקול שלכם.
סטודיו קרמיקה,מטבחי אביבי
25/10/2015 | 19:12
139
אנחנו כבר אחרי השלב בו אתם נמצאים. אותנו שלחו לסטודיו קרמיקה, בלי בחירה של ספק אחר-אז לא יכולה להשוות. הקבלן נתן לנו -מבחר גדול מאוד של חיפויים.היה קשה לבחור. נראה יפה-רק אחר כך- הבנתי שהרצפות הן תוצרת סין. קצת התבאסתי, כי ששיפצתי -קניתי תוצרת איטלקית. המרצפות תוצרת איטליה, דמוי חלילה, שעלו לי הרבה כסף ,לפני 9 שנים(אז-100 ש"ח למטר)-עושות לי צרות צרורות. רואים כל טביעת רגל-כתם-שיעבוד. אז לא יודעת אם הסיני-יהיה פחות טוב. בחרתי מבריק- כי גם ברצפות מט-אני משועבדת. לסטודיו-יש מבחר גדול- השרות טוב-אבל אני נדפקתי בבחירה(אין לי מילה אחרת במקום). בחרתי ריצוף-לא היה במלאי.(חצי שנה אחרי שבחרתי).  שיניתי-אחרי חודשים-התברר ששוב אין במלאי. בחרתי שוב- אחרי חודש-שוב לא היה במלאי.(רק מראה איזה טעם טוב יש לי. אבל-סתאם. אותי זה כבר לא הצחיק). בסופו של דבר- הם כבר התביישו בעצמם- הביאו לי דגמים הביתה-כדי שאבחר ,וציפרו אותי בגודל האריח- 120 על 60-במקום 80 על 80. בנתיים-הריצוף נדחה בחודשיים-בגלל כל העסק. ואז-כשהריצוף הגיע-כבר אין פועלים.(ערבים). לגבי אביבי- שוב-אילוץ של הקבלן. הייתי צריכה לבחור בינם לבין סמל. התיכנון של אביבי-היה יותר טוב (מטבח חדש. לא של הקבלן). וגם יותר זול- משל סמל. גם התגמשו יותר בתשלומים. אצל חברות שלי-אביבי נראה מאוד יפה.אבל לא יודעת לגבי הטיב. מטבחים-די חדשים. חברות שלי מדווחות-שהשירות טוב. אני הזמנתי לפני 8 חודשים. אבל הבניה מתעכבת. הקבלן טוען שלא יהיה איחור ואני מאמינה לו כמו שאני מאמינה לפוליטיקאים.
את בתחילת הדרך. קחי אוויר  ונשימה ארוכה. 
לגבי הספקים
25/10/2015 | 19:46
1
137
כל הספקים שציינת הם גדולים וטובים. לגבי איכות כל מוצר - אפשר לבקש לדעת מהי האחרית שניתנת על כל מוצר ומכאן להסיק על איכותו כי בלי עין מקצועית וידע יהיה לך קשה, המבחר הוא עצום.

לגבי המטבח - נסו ללכת על המטבח שאתם רוצים, בצורת ח, ובדקו בחוזה מול הקבלן ובתיק הדייר מה מותר לכם מבחינת שינויים ומה בתוספת ובכמה.
כמה הערות
26/10/2015 | 11:05
285
יש בעיה עם המסדרון לחדרים שיוצא ממש מאמצע קיר הסלון. יש פה דופן ארוכה מאד שיוצאת מהמטבח עד המסדרון, ודופן קצרה מאד נשארת עד הקצה.
לפיכך - הייתי מאחדת את ח.האמבט והכביסה (זה נכון ממילא) מה שיאפשר הקטנת האורך הכללי של החדר המאוחד. זה ירחיב את המסדרון באופן ניכר ( לפחות 60 סמ.) מה שיאפשר הארכת קיר הסלון. זה יצור נישה במסדרון שאפשר לנצלה כפינת מחשב, מיקום ספריה, או איכסון .
מצורפת סקיצה מהירה להדגמת הרעיון
חברת "המטבח" מקריית ענבים?
27/10/2015 | 19:54
1
68

כי אם כן - שני חברים עשו מטבחים שלהם, כבר כמעט ארבע שנים, ומאוד מרוצים.

אינני יודעת אם בלום או הטיש, אבל לדעתי הם יספקו לך את מה שתבקשי, ואז תוכלי לבדוק את המחיר בהשוואה לאחרים.

לי יש הטיש. פעם אמרו שזה אותו דבר, אבל אני חושבת כמו מרי - זה טיפה פחות טוב. העניין הוא ששמעתי שהשירות של הטיש הרבה הרבה יותר טוב, והשירות של בלום קצת פחות. חומר למחשבה.

חברת "המטבח"
28/10/2015 | 01:30
67
כן זה החברה מקריית ענבים , עושים רושם של שירותיים ומקצועיים .
הם נותנים פרזול של הטיש , והציעו הצעה נמוכה בהרבה מחברות אחרות . גם אצל חברים שלך זה פרזול של הטיש? 
גם הם טענו שהשירות של הטיש יותר טוב ולכן הם עובדים איתם ולא עם בלום .
אבל מקריאכה באינטרט דווקא שמעתי גם כמה דעות הפוכות , שלבלום יש שירות טוב יותר , כבר לא יודעת מה להחליט.
איכות ריצוף טורקי
24/10/2015 | 22:24
2
119
שלום לכולם

ראינו בימים האחרונים ריצוף בלא מעט חנויות.
התכנסנו לבסוף למשהו שמוצא חן בעיננו בשתי חנויות
שהוא ריצוף תוצרת טורקיה במחיר של 100 ש"ח למטר.
הגודל הוא 80/80. כלומר מהריצופים הזולים ...
איך בודקים שזה מספיק איכותי?
מישהו אמר לי לבדוק האם הריצוף הוא half body לפחות .
האם זה רלוונטי ?
אין באמת דרך לבדוק את זה, אלא לקנות במקום איכותי שאתה סומך
25/10/2015 | 18:02
56
עליו.
עדיף מספק מוכר/המלצות
25/10/2015 | 19:48
45
וכמו כן לבר מה האחריות הניתנת
שאלה לגבי גודל ריצוף
24/10/2015 | 22:21
3
171
אנחנו עומדים לקנות ריצוף ממש בקרוב.
ראשית ההתלבטות לגבי הגודל:
הדירה היא דירת 120 מ"ר שבה החלל המרכזי הוא בגודל של 
9x4 מטר ועוד מטבח של 10 מ"ר כלומר כ 45 מ"ר.
האם 80 על 80 יתאים או שגדול מדי ?
האם זה באמת "הסטנדרט" עכשיו או רק בדירות ממש גדולות ?
האם זה נכון שבגודל הזה יש יותר בעיית עקמומיות ?

80/80 יתאים בהחלט.
25/10/2015 | 18:03
62
זה גודל מעולה
25/10/2015 | 20:04
1
114
לפעמים זה סטנדרט ולפעמים לא, אין חוקים.

כן - מידות גדולות יותר דורשות רצף טוב יותר בגלל החשש לשיפועים בריצוף.
ובחדרים ?
25/10/2015 | 21:23
66
בחדרים עושים את אותו גודל ?
גם 80 על 80 ?
שיש למטבח וחיפוי
24/10/2015 | 21:44
2
323
שלום רב,
סגרנו מטבח בצבע לבן על ניקל (3 מגירות)
בחרנו שיש אבן קיסר 5131 מאוד יקר אבל שווה.

יש לי חששות איך זה יהיה ביחד .
האם לחפות 20 ס"מ באבן גם ? אם כן אז מה לעשות במקום של הגז?

אשמח לעזרה
אני מעלה תמונה של האבן קיסר . וכמו כן את הדוגמא של ארונות המטבח
תודה
חיפוי הקיר עם אבן קיסר
25/10/2015 | 12:52
103
ברכות על המטבח. מאוד יפה.
לא הייתי מחפה את הקיר, אפילו לא 20 ס"מ, עם המשטח של אבן קיסר.
בטעמי האישי זה לא יפה וגם לא לגמרי פרטי מכיוון שהחיפוי בולט במעט ולא בקו אחיד עם הקיר.

אחת החלופות המקובלות היום היא חיפוי של זכוכית מחוסמת בצבע של הקיר. כך החיפוי לא גונב את ההצגה למשטח שברחרתם. ממליצה להתחיל אותו מגובה המשטח.

בהצלחה
דנה מורן - עיצוב פנים
אני אישית לא אוהבת לעלות עם השיש
25/10/2015 | 20:00
104
זה בעיקר ענין של טעם.
מעל הגז עולים שוב עם השיש או מוצאים אריחים מתאימים
התייעצות
24/10/2015 | 18:32
8
582
הי לכן ?
אשמח לדעתכן-
האם כדאי להשאיר את המגירות בתכלת?
לצבוע בשמנת? לצבוע עוד משהו בתכלת?
תודה!
חמודי אפשר להשאיר אבל הייתי חוזרת
( לעמוד שלי בתפוז )
24/10/2015 | 20:41
2
283
על הצבע הזה בעוד מקומות בבית
שטיחון במטבח
כריות בסלון
וכמה אאקססוריז
המגירות בצבע שונה מהארון גורמות לזה להראות כמו מיטת נוער
25/10/2015 | 11:32
1
188
הצגע הכחול מאד יפה והייתי צובעת בו את כל הרהיט הזה. שלא ינסה להתחפש כהמשך לארונות המטבח שממילא הוא שונה מהם.
ואם כבר הייתי אולי מייצרת גב גבוה באותו גוון כחול שיחבר בין הארון התחתון לעליון ויהפוך אותם לרהיט  אחד מיוחד שמגדיר את קצה המטבח. זה גם יעזור להצפין את השקע הזה שבאמצע הקיר.  
ממש אהבתי
25/10/2015 | 11:47
32
בעיני ממש מתבקש להמשיך עם חיפוי הקרמיקה עד קצת לפני קצה הקיר
25/10/2015 | 13:29
87
אפילו שהשיש נגמר קודם... 
ממליצה לצבוע בכחול כל הרהיט
25/10/2015 | 17:15
116
הקיר בין היחידות הקטנות מאוד מפריע, להמשיך את החיפוי או לייצר גב לרהיט שיחבר את היחידות.
את הגב הייתי עושה בעץ עם חריטות אפילו.
קיבלת פה עיצות טובות מחברותי המעצבות.
להשאיר!
25/10/2015 | 19:55
72
ולשלב פריטים בתכלת בשאר הבית
תודה לכולן! המיניבר אמור לעמוד על השידה ומזכירה
26/10/2015 | 10:34
1
162
שיש את הספרייה התכלת באותו חלל, מצרפת תמונה
צביעה בתכלת רק את המגירות
26/10/2015 | 10:49
113
זה ניראה  לדעתי ממש לא לעניין
צבעי את כל השידה  בתכלת. 
צבעים למטבח
24/10/2015 | 18:25
11
319
שלום,
את המטבח שלנו תוכלו לראות פה:

בארונות הנמוכים בחרנו ב- RAL0008500 וכעת אנחנו מתלבטים בשביל הגבוהים.
מה דעתכם על RAL2408015? האם הוא דומה מדי לארונות הנמוכים? אם צריך משהו כהה יותר? 2207015? 2307015?

תודה!
דן.
קשה לי להאמין שיש מישהו שמכיר את
( לעמוד שלי בתפוז )
24/10/2015 | 20:43
4
290
הראל בעפ לי צבעים
אם אתה רוצה התיחסות הייתי מעלה תמונה של הצבעים
ומרחיבה עוד קצת לגבי שאר הצבעים והחומרים בבית
הנה הצבעים
25/10/2015 | 07:11
3
328

לגבי שאר החומרים/צבעים בבית - אנחנו ממש בהתחלה, כלומר עוד כלום. הרעיון הוא משהו מאוד מאוד נקי, מודרני בגווני התכלת/כחול.
כלומר, להמשיך עם הגוונים האלו גם לסלון ולפינת האוכל.
לפינת האוכל חשבנו על שולחן ריבוע, אורן טבעי בהיר וכסאות עץ שחלקם תכלת וחלקם אפורים.
לסלון חשבנו על ספה בגווני תכלת, משהו כמו בתמונה שמצורפת.

תודה!
דן.
אין אצלכם ממש ארנות נמוכים וארונות גבוהים
( לעמוד שלי בתפוז )
25/10/2015 | 07:33
2
129
זא יש יחידות מחוברות
אין הפרדה מוחלטת
ולכן במטבחים כאלה אני לא הייתי משלבת 2 צבעים ואם כבר אז רק לקלפה
תכלת ואפור בהיר יכול עבוד טוב
ובאמת הייתי מחממת את 2 הצבעים הקרים האלו עם עץ וטקסטיל
אז לוותר על שני צבעים במטבח?
25/10/2015 | 07:58
1
118
כלומר - לעשות את כל המטבח בצבע האפור, את הקלפה בתכלת (עם חיפוי זכוכית ותמונה שמתאימה?) ואז לשלב בפינת אוכל את העץ והטקסטיל? זה יעבוד?

אני פשוט מאוד מאוד רוצה לשלב צבעים ואני מפחד שמטבח בגוון אחד יהיה משעמם. מצד שני המטבח לא ענר ותמיד יש את החשש שיותר מצבע אחד זה יראה מצועצע מדי.

אגב, גם עוד לא בחרנו חיפוי למטבח, אז אולי אפשר להוסיף את התכלת גם בחיפוי?

תודה!
אני הייתי עושה הכל בצבע אחד
( לעמוד שלי בתפוז )
26/10/2015 | 12:31
60
ומכניסה צבע בוילון שטיחון אריחים כסאות
אפשר חיפוי בתכלת אני ממש בעד
הלינק לצבעי הראל לא עובד
25/10/2015 | 17:44
2
139
אני לא הייתי מפרידה במטבח שלכם בין ארונות גבוהים לנמוכים.
מצרפת לך משהו עם צבעים דומים שעשיתי, הצבע הוכנס בקלאפה.

כפי שכתבתי לך בבוקר לפני שנפל לי החשמל לשעות רבות... הרעיון של קלאפה מצויירת פה לא עובד לי טוב בהרגשה. ארונות באפור, קלאפה בכחול ואם אתם רוצים צבע אז חיפוי עם צבע נוסף... יעבדו יותר טוב לטעמי.
בפינת האוכל לא הייתי משחקת עם צבעים זהים, הרעיון הוא ליצור התאמה בלי סטים מידי...לשלב עץ, צבעים מאותה משפחה, משהו שישבור את המונוכרומטיות, אני לא יכולה כרגע לצרף תמונות בגלל תקלה במחשב שלי, אז תביט בפייסבוק שלי על המטבח של רותי ואמיתי ותראה למה הכוונה במטבח אפור עם קלאפה ששוברת ומשחק עם צבעים נוספים בפינת האוכל ובפריטים נוספים שם כמו השטיח אריחים שברצפה.
המטבח שהפנת אותי אליו
25/10/2015 | 20:57
1
161
היה אחד מהמטבחים שהיוו את הרעיון לכחול פשוט יפה!!

טוב.. אז השתכנעתי... אני אעשה את כל המטבח באפור ואת הקלפה הבודדה בתכלת - ללא זכוכית וללא ציור. השאלה איזה כחול... בהתחלה הלכנו על תכלת כי רצינו צבע בהיר, אבל אם זה רק לקלפה אפשר טיפה יותר כהה. גם השאלה איך זה יראה כשיש רק קלפה "צפה" אחת וזה לא כמו במטבח של אותי ואמיתי...

לגבי פינת האוכל, התוכנית שלנו היא פינת אוכל כזו: http://www.april-f.co.il/galleries/abirim-square2....

תמי לזה התכוונת כשאנת לשלב עץ וצבעים מאותה משפחה?

תודה רבה!
דן.
לא מתה על הכיסאות הללו כבר, יתכן שבגלל רוויה
26/10/2015 | 18:46
80
אין בעיה לשלב כיסאות בתכלת.
לגבי הקלאפה, יהיה יפה מאוד למרות שהיא לא חולשת על כל הקיר...
אם הולכים על שני צבעים אני ממליצה על קונטרסט
25/10/2015 | 19:52
2
307
הנה דוגמא ממטבח שעיצבתי לאחרונה. לבן ומוקה.
מקסים!!!
26/10/2015 | 09:26
1
27
תודה!
26/10/2015 | 15:01
14
צבע אטום לרהיטי עץ בגוון ממניפה
24/10/2015 | 15:28
4
90
שלום
באילו צבעים אטומים ניתן לצבוע עץ? אני מעוניינת לא בצבע מדף (לא מצאתי את הגוון) אלא בצבע טורקיז מתוך מניפה - השאלה איזה סוג של צבעים מגוונים באופן עצמאי (בדומה לקירות)..די דחוף! תודה
גם לטמבור וגם לנירלט יש צבע לעץ שאפשר לגוון בכל גוון מהמניפה
25/10/2015 | 13:22
41
טמבור- פוליאור

נירלט- אוניאור
כל המניפות ניתנות לגיוון לצבעי עץ
25/10/2015 | 17:16
36
טמבור, נירלט, גוונים, ראל, דופון ועוד ועוד...
מבקשים בחנות טמבור צבע אטום לעץ
25/10/2015 | 19:53
25
אבל אני ממליצה לך להתיעץ בפורום נגרות
25/10/2015 | 20:00
5
מיקום סלון
23/10/2015 | 22:33
1
233
היי,
בדרך כלל קוראת סמויה כאן :)

יש לנו התלבטות בנוגע לאיפה הכי נכון ויפה למקם ספה. (האם בקיר הקצר יותר או הארוך?)

מצ"ב השרטוט של הבית. 
אני אינני מעצבת, רק חובבת עיצוב. ובכל זאת
24/10/2015 | 00:28
109

יש לי דעה די ברורה. אני בעד הקיר הארוך.

אם תבחרו לשים את הספה על הקיר הקטן, התוצאה תהיה שפינת הישיבה שלכם,
איזור השיח, נקרא לו, יהיה תחום בריבוע של הקיר הקטן והחלון הגדול, עד היציאה לחצר.
במילים אחרות- לאורך הספה שולחן, מצדו השני שתי כורסאות, אחת ליד היציאה לחצר
ואחת ממולה. ריבוע הישיבה, עם האורחים וכדומה, יהיה ממש קטן. המזנון עם הטלוויזיה
יהיו על הקיר הארוך, וביניהם פס ארוך בין דלת הכניסה לדלת החצר, שכל כולו "שביל"
מעבר בתוך החדר.

אם תשימו את הספה על הקיר הארוך, ברור שהיא תהיה פחות או יותר במרכזו, כי היא
תורחק מדלת החצר. לאורכה שולחן, מולה שתי כורסאות יפות, הכל ברווחה, הטלוויזיה
על  הקיר הקטן, ומי שרוצה לצאת החוצה, או שמקיף את הסלון או שעובר בין השולחן
לכורסאות. בכל מקרה, מרחב הישיבה בסלון, אורחים, שיח - גדול פי שתיים, ויותר מרווח.

אהבתי את הדירה. חמודה.
ניתוק בתקרה / תקרה צפה מגבס?
23/10/2015 | 18:03
6
301
האם יש הבדל בין ניתוק תקרה לבין תקרה צפה בגבס?
המטרה היא סטריפ לד בצבע צהוב (חם) מסביב לאזור הכללי - מטבח סלון

מה הדרך הנכונה לעשות כזה? יש סוגים ודוגמאות?
מה המרחק שצריך להיות בין הקיר לגבס?

שם שונה לאותו הדבר
25/10/2015 | 18:08
4
96
המרחק בין הקיר לגבס, 10-15 ס"מ ויותר אם יש צורך, מספיק כדי להכניס יד ולטפל/להחליף/להתקין את הפס.
תודה מרי פופ!
26/10/2015 | 17:26
3
44
הציעו לנו לעשות מרווח של 25 ס"מ לתאורת לדים (סטריפ)
האם זה יותר מידי לדעתך?

הרעיון שיתן תאורת אווירה נעימה בחלל הבית

משהו נוסף, האם כדאי לעשות גם ניתוקים בחדר הורים? (על אותו הבסיס, סטריפ לדים והרחקה של 25 ס"מ)
לא הייתי עושה יותר מ 20 מרחק
26/10/2015 | 18:29
2
53
אבל זה תלוי גם בגודל השטח של התקרה הצפה, אם היא מאוד גדולה ורחבה אז ברור שצריך פרופורציה.
לגבי חדר ההורים, זו ממש החלטה של טעם. אם תשתמשו בניתוק לתאורת אווירה, אז למה לא?
תודה שוב
26/10/2015 | 22:53
1
107
זו התוכנית שלנו לסלון, מה דעתך? 
ללא הקיר טלווזיה, הורדנו אותו
26/10/2015 | 23:03
13
זה אותו הדבר
25/10/2015 | 19:48
121
חלוקת חלון רחב בחדר שינה ?
23/10/2015 | 14:32
2
281
שלום!
יש לנו שני חלונות בחדר השינה (בשיפוץ)- אחד גובה 90 רוחב 110 והשני, שמשקיף לכיוון פרדס מטריף, גובה 90 רוחב 180!

כל הבית חלונות פשוטים, 7000, סגנון נקי, עם תריס ערבי כדי שנוכל לפתוח את מלוא החלונות (בית פרטי).

חלון רחב שכזה מרגיש לי קצת משרדי. חלוקה סטנדרטית שלו, של 2 כנפיים, יוצרת כנפיים ממש רחבות וקשה לי לדמיין את זה בתור משהו יפה :)

חשבתי אולי לעשות את החלון לא סימטרי, כמו שרואים בכל הבלוגים והפינטרסטים היום (תמונות להמחשה מצורפות) אבל שמתי לב שבאף חלון כזה אין תריס החשכה וגם, המפתח לאוויר ייקטן משמעותית.

אשמח לרעיונות או דעתכם בנושא :)
שבת שלום!
אין לי מושג, אבל מניסיון ברור לי שצריך החשכה כלשהי, ושתהיה
24/10/2015 | 00:31
68

אפשרות לעשות אותה חלקית. לא סגורה לגמרי.
אפשר לעשות משני הצדדים שני
24/10/2015 | 08:16
71
חלקים קבועים, ואז לעשות שתי כנפיים. לא נראה לי שצריכה להיות בעיה.
עיצוב על בסיס שעות
23/10/2015 | 09:10
1
131
שלום רב,

אבקש המלצה למעצב/ת שעובד/ת על בסיס שעות, לסיוע בעיצוב דירת קבלן שבשלבי בניה מתקדמים.

תודה.
רוב המעצבות שאני מכירה עובדות על בסיס שעות
23/10/2015 | 12:57
157
לרוב זה פחות משתלב ללקוח... כי מעצבת לוקחת על שעת עבודה כ 250 ש"ח.
מטבח מודרני לבן
23/10/2015 | 12:16
2
221
היי, אנחנו מתכננים מטבח בסגנון מודרני בצבע לבן. כבר כמעט סגרנו על מטבח דגם במה (עם מגירה פנימית) בצבע לבן מבריק אך פתאום עלו בי תהיות האם מבריק או מט.....והאם דגם במה הכולל ידיות אינטגרליות או ידיות רגילות.
אשמח לשמוע דעתכן.....מבריק או מט....?ידיות רגילות או דגם במה (ידיות אינטגרליות) עם מגירה פנימית?

ממש עיניין של טעם אישי- אני אוהבת מט
( לעמוד שלי בתפוז )
24/10/2015 | 20:51
133
מט לדעתי יותר עדין
יש משהו קצת ״ערסי״ לדעתי במבריק
וגם קצת מיושן
לטעמי מט הוא קלאסי
ידיות אינטגרלי זה יפה אבל פחות פרקטי
ואומרים שעל מבריק רואים יותר לכלוך
יותר חשוב, מה יפה בעינייך?
25/10/2015 | 20:05
22
חם בפורומים של תפוז
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
חוה חן
למכירה מגרש בקדימה בכפר
חברת Lightoscope
חברת Lightoscope
מחסני בריכות
מחסני בריכות
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום