לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום עיצוב פנים

בהנהלת מעצבת הפנים תמי אקהאוס (מרי פופ).

עיצוב פנים עוטף את עולמנו, לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....
 הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עיצוב פנים

בהנהלת מעצבת הפנים תמי אקהאוס (מרי פופ).

עיצוב פנים עוטף את עולמנו, לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....
 הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

לצפיה ב-'סלון וחדר שינה הורים'
סלון וחדר שינה הורים
29/06/2016 | 14:52
5
312
שלום, 
שאלה עיצובית לגבי מיקום המזגנים-
מתוכנן לנו מזגן עילי ביחידת הורים. אני מעוניינת שימוקם מעל דלת חדר רחצה הורים (כ- 1.25 כ"ס)
שאלתי היא: היכן יש למקם את השקע?
1. האם לצד הקיר הבולט? (כאשר עומדים מול הדלת, בצד ימין) ואז כמה מקום יש להשאיר מהצדדים ע"מ שיהיה מקום ל"שעון שבת"? 
2. לבדוק גודל מדוייק של מזגן (סיכון , שכן נתקין אותו בעוד שנה ולא יודעים איזו חברה ניקח ) ואז למקם מצד שמאל ? ושוב- באיזה מרחק מהמזגן עצמו?

בסלון תוכנן מזגן עילי 2.5-3כ"ס במקום המסומן מתוך מחשבה שזה פחות יפה ויעיל(מבחינת זריקת האויר) מעל הספות בסלון
מתחת למזגן במקום המסומן ישנה ספריה. האם זה עלול לפגוע בספרים? (נזילות,לחות..)האם עדיף מעל הספות שבסלון? (יאפשר ספריה יותר גדולה אבל לא יזרוק אויר בצורה טובה לפינת האוכל וגם תכננתי 2 מנורות קיריות משני צידי הספה שלא אוכל לבצע)

אשמח לתשובתכם. זה דחוף

תודה רבה
מצ"ב תוכניות

לצפיה ב-'שקע למזגן ממוקם לימינו'
שקע למזגן ממוקם לימינו
29/06/2016 | 23:41
4
120
רוחב יחידה לפחות 80 תמקמו לפי הנתונים הללו. (אין לי מושג לגבי שעון שבת, הוא לא אמור להיות בגובה של שקע למזגן (240 בערך) אלא נמוך יותר 140 בערך.

בסלון המיקום מצוין, אל תזיזו. לא יאונה כל רע לספרים מזגנים היום לא נוזלים, הניקוז אמור ללכת ישירות לניקוז של הבית, לא נתקלתי בבעיות.
לצפיה ב-'מיקום מזגנים'
מיקום מזגנים
30/06/2016 | 09:37
3
51
היי תמי!
תודה על התשובה:)
1. חדר שינה הורים: לא הבנתי מדברייך, האם כדאי למקם בצד ימין או שמאל(כאשר עומדים מול דלת חדר רחצה, מול המזגן)
2. מה המרחק המומלץ למיקום המזגן מעל הספריה? 10 ס"מ יספיקו? (זה ע"מ שגובה הספריה יגיע ל210 ס"מ, שהוא גובה הויטרינה)

תודה!
לצפיה ב-'לא להתקין מעל סיפריה או ספות'
לא להתקין מעל סיפריה או ספות
30/06/2016 | 21:03
1
78
גם מבחינת נזילות מים וגם נראה לי ששכחתם את סיפור ההתלקחויות של המזגנים
לצפיה ב-'שאלה!'
שאלה!
01/07/2016 | 09:34
46
תמי-לא הבנתי את תשובתך לגבי חדר שינה הורים-צד ימין או שמאל?
יוסי- אז איפה אתה ממליץ? הוספתי תוכנית . אין יותר מדי ברירות
לצפיה ב-'מימין לגוף מזגן כשעומדים מולו...'
מימין לגוף מזגן כשעומדים מולו...
03/07/2016 | 07:43
8
לצפיה ב-'סידור יעיל של המקרר'
סידור יעיל של המקרר
29/06/2016 | 14:24
14
233
האם יש לכן עיצות כיצד לסדר את המקרר כך שהכל יהיה נגיש ואסטטי?
לצפיה ב-'הלוואי, המקרר שלי מתבלגן נורא מהר '
הלוואי, המקרר שלי מתבלגן נורא מהר
29/06/2016 | 18:05
1
82
לצפיה ב-'זהו שאני מגיעה מהר למצב שאינני יודעת מה יש במקרר'
זהו שאני מגיעה מהר למצב שאינני יודעת מה יש במקרר
29/06/2016 | 19:26
56
לצפיה ב-'כמה טיפים '
כמה טיפים
29/06/2016 | 21:13
11
280
1.  למיין את המוצרים שנכנסים למקרר למספר קבוצות - לרכוש כמה סלסילות שקופות, עדיף במספר גדלים, להתאים את הסלסילות למוצרים. למשל: נאמר שאין מגירת חלב, ואתם רוכשים המון מוצרי חלב - אז סלסילה גדולה למוצרי חלב וכו'. סלסילות מתאימות אפשר לרכוש ב"איקאה", "מקס סטוק" (לא בטוחה שככה קוראים לרשת הזו, אבל נראה לי שכן). לא את הכל אפשר למיין לקבוצות, וצריך לזכור להשאיר מקום לקופסאות אחסון לאוכל מבושל, אבל מה שייכנס לסלסילה - יחסוך לך הרבה מקום. זה בעצם הופך את רב המקרר לסוג של מגירות - את שולפת ורואה מה יש ומה אין, בלי לפלס את הדרך בין הררי קופסאות, צנצנות, סירים ועוד דברים לא מזוהים.
2. את המוצרים לסדר בסלסילה לפי התוקף (בדיוק כמו במדף הסופר) - מה שהתוקף שלו קרוב מקדימה, מה שהתוקף שלו רחוק מאחורה.
3. כדאי להוסיף מדבקה עם השם הכללי של מה שיש בה: חלב, ירקות, פירות, ממרחים, שימורים. אותו הדבר במקפיא: בשרים, עופות, דגים, ירקות, לחמים, בצקים, גלידות וכו'. אם המקפיא מסודר  במגירות - מה טוב - חוסך לך את העניין - פשוט למיין לפי מגירות.
4. לא לאחסן אוכל בסירים - אחרי שאכלתם מהאורז - הסיר חצי ריק אבל עדיין תופס הרבה מקום במקרר - פשוט להעביר לקופסה (עדיף שקופה) שהגודל שלה מתאים לכמות.
לקנות כמה גדלים שונים של קופסאות, אפילו כמה קופסאות ממש קטנות, כי לפעמים את צריכה לאחסן משהו ממש קטן או מועט - וסתם מטופש ללכלך קופסה גדולה בשביל דבר כזה.  
5. לגבי המקפיא: רב האנשים מקפיאים בקופסאות שתופסות הרבה מקום במקפיא, חבל. אני קונה שקיות 'זיפלוק' עבות, קטנות וגדולות, ומקפיאה בהן את רב הדברים למשל: צירי בישול, מרקים, קוסקוס שאני מביאה מההורים (מקפיאה לפי מנות - כל שקית מכילה קוסקוס שמספיק לסיר אחד), לפני כמה ימים הכנתי תערובת בשר להמבורגרים - הקפאתי את התערובת כשהיא כבר מחולקת לקציצות המבורגר - ככה שאפשר להוציא ולהפשיר רק מה שאת רוצה - אפשר לעשות את זה עם כל דבר. בכל אופן, כשזה בתוך השקית - זה תופס בדיוק את המקום שהוא צריך, בלי נפח מיותר.
6. לשים על המקרר פנקס ממוגנט עם עט - נגמר הקטשופ? נשארה עוד כוס אורז אחת בשקית? מיד לכתוב בפנקס.
זה מה שהכי עזר לי להפסיק לקנות מה שיש לי כבר בבית (מכירה את זה שאת קונה גזר - מגיעה הביתה ומגלה שיש עוד 3 אריזות של גזר, אבל חסה לא קנית כבר שנתיים - אז הפנקס הפשוט הזה עושה סדר בבלגן).
7. חוזרת עם קניות מהסופר - מקדישה 10 דקות לסידור המקרר:
- זורקת מה שעבר זמנו.
- מעבירה לקדמת המקרר את מה שכבר קיים בו, ומאחסנת מאחורה את מה שחדש.
- בודקת אם צריך לנקות משהו בקטנה, אולי משהו נשפך או התפזר.
עוד דבר כשרוצים לנקות את המקרר בצורה יותר יסודית:
כשהמקרר מסודר בצורה הזו - מאוד מאוד קל לנקות אותו - במקום להוציא 1000 מצרכים - הרב כבר מאוחסן בסלסילות - פשוט להוציא, לנקות את פנים המקרר, לטפל בכל סלסילה בנפרד, ולהחזיר פנימה.
מקווה שהמידע יעזור לך, רוב הטיפים פה תקפים גם לגבי המזווה.
בהצלחה
לצפיה ב-'טיפים מצויינים'
טיפים מצויינים
29/06/2016 | 21:51
1
147
את מוציאה את הירקות מהשקית ומניחה בסלסילה? או מאחסנת עם השקית?
מה את עושה עם ענבים שמגיעים במארז סגור?
תודה רבה
לצפיה ב-'ירקות תמיד מוציאה מהשקית '
ירקות תמיד מוציאה מהשקית
29/06/2016 | 22:39
182
אחרת הם נרקבים מהר.
כשאני ממלאת את מגירת הירקות - אני משתדלת להזיז הצידה את כל הירקות הקיימים שצריך להשתמש בהם לפני, מרוקנת את שקיות הירקות החדשים בתחתית המגירה, ועורמת עליהם את הירקות הקודמים. להשתדל גם לשים בתחתית את הירקות הקשים ומעליהם הרכים - שלא יתכווצ'צ'ו כל העגבניות
ענבים/דובדבנים וכו' - משאירה בקופסה שלהם, שוטפת רק לפני האכילה, לא מראש.
כל העשבים: פטרוזיליה/כוסברה/ עירית/שמיר/נענע וכו' - עוטפת בנפרד במגבות נייר ומכניסה לקופסאות פלסטיק שטוחות שלא יתפסו הרבה מקום במקרר. אפשר לשים כמה סוגים באותה קופסה - זה לא משפיע על הטעם.
זה נשמע כמו הרבה טרחה ואולי אפילו קצת כפייתי - אבל בדיוק להפך, זה חוסך המון זמן ואנרגיות כשמראש עובדים מסודר. טוב, אולי זה באמת קצת כפייתי
לצפיה ב-' טיפים מצוינים. תודה.'
טיפים מצוינים. תודה.
29/06/2016 | 23:42
5
65
לצפיה ב-'טיפים נפלאים. מוסיפה רק עוד כמה'
טיפים נפלאים. מוסיפה רק עוד כמה
30/06/2016 | 08:09
4
198
שעובדים עבורי.

- לשמור על מקומות קבועים - תמיד לאחסן את המיונז, חרדל וכו' באותו מדף. כך לא צריך כל פעם לחפש בכל המקרר ולהזיז הכל.
- המקום ה"מיועד" לביצים על הדלת - להעיף את תבנית השקעים ולהשתמש במדף לאחסון כל מה שעולה בדעתכם. זה מקום יקר מפז שניתן לנצלו פי אלף יותר טוב. וגם השארת הביצים בתבנית הקרטון מהסופר שומרת עליהם טוב יותר.
- לענבים אני עושה אמבטיה של מים וסבון איך שמגיעים מהסופר. חותכת לאשכולות קטנים ונוחים לאכילה. שוטפת הכל. מעיפה את הפגומים ואז מניחה בקערה - כך הם נקיים נוחים וזמינים לאכילה. אם לא אשטוף, במקרה הטוב יעבירו אותם בתנועת ויש מתחת לברז - זו לא שטיפה !!!
לצפיה ב-'הטיפ של הענבים מצויין'
הטיפ של הענבים מצויין
30/06/2016 | 16:20
111
יישמתי אותו היום...תודה על התזכורת
לצפיה ב-'לגבי הטיפ של הענבים '
לגבי הטיפ של הענבים
30/06/2016 | 19:32
2
122
למען בריאותכם: זה מאוד מאוד לא בריא לשטוף ענבים עם סבון (או פירות וירקות בכלל, במיוחד מהסוג עם הקליפה הדקה, בטח עם הקליפה שאוכלים).
עדיף סבון שמיועד לשטיפת ירקות ופירות, ובאופן ספציפי לגבי ענבים, השריה קצרה במים קרים, לא יותר מדי זמן, כי ויטמין B שקיים בענבים - נמס במים, וחבל.
לצפיה ב-' בהחלט...אני שוטפת רק במים'
בהחלט...אני שוטפת רק במים
30/06/2016 | 21:16
34
לצפיה ב-'תוספת לטיפ עם הענבים'
תוספת לטיפ עם הענבים
09/07/2016 | 11:29
13
לשטוף במים עם כף חוץ, אומרים שזה מנטרל את הריסוס וזה חומר טבעי
לצפיה ב-'WOW'
WOW
30/06/2016 | 15:11
2
153

אחלה טיפים, ברובם אני כבר משתמש
במיוחד בקטע של קופסאות לאוכל מבושל.

אשמח לראות תמונה איך מסודר המקרר אצלך
וגם תמונה למקפיא עם השקיות
לצפיה ב-'לצלם את המקרר שלי?!'
לצלם את המקרר שלי?!
30/06/2016 | 19:19
1
217
לא נעים לי אפילו כשחברים שמגיעים אלינו פותחים את המקרר - אז "לפתוח" את המקרר בפני כל הפורום? זה מביך..
בכל אופן, זאת לא תורה מסיני, אני בעצמי למדתי את הטריקים האלה מהאינטרנט לפני כמה שנים, הרשת מוצפת בהם. צירפתי תמונה לדוגמה, אבל לא של המקרר שלי.
לגבי השקיות, את זה למדתי דווקא מאחותי, כשאני מקפיאה את המזון בשקית - אני מקפיאה ב"שכיבה" את השקית, כך שהתכולה תהיה כמה שיותר שטוחה ותתפוס כמה שפחות מקום, אחרי שזה קופא, אני פשוט מעמידה את השקית יחד עם כל השקיות בסלסילה הרלוונטית, כך שהן מסודרות כמו ספרים בספריה, ואז רואים מה יש בפנים.
זה באמת נשמע כמו כאב ראש - אבל זה ממש לא, זה זורם אחרי שמתרגלים לזה שככה זה עובד.
לצפיה ב-'אם כבר מדברים על פירות וירקות '
אם כבר מדברים על פירות וירקות
01/07/2016 | 01:09
165
אז הנה כמה טיפים 
חסה, שקונים חסה , לפני שמכניסים למקרר לשטוף במים קרים מתחת לברז את החסה שטיפה קצרה , לנער טיפה ואז להכניס לשקית ניילון ולסגור , לא צריך לייבש בכלל את החסה. , וכמובן להכניס למקרר. החסה תהיה פריכה כמה ימים. 
וטיפ שני.  
לקחת קופסא פלסטיק לשים בתחתית נייר סופג ואז לפרוס את המלפפונים ואז מעל המלפפונים עוד נייר סופג ולסגור את הקופסא מפלסטיק. המלפפונים יהיה טריים הרבה זמן ולא יהיה את הריר הזה שיש אחרי כמה ימים על המלפפון . 
לצפיה ב-'עיצוב דירה, ללא תליה'
עיצוב דירה, ללא תליה
29/06/2016 | 14:04
1
108
היי,
אשמח לעזרה - אנחנו עוברים למעונות, בהם אסור לתלות דברים על הקירות, וכן מן הסתם לא וילונות או צביעה וכו'.
הדירה עצמה מרוהטת בשחור-לבן.
איך אפשר להכניס עוד צבע, מבלי להפר את החוקים?
תודה!
לצפיה ב-'יש מגנטים מיוחדים'
יש מגנטים מיוחדים
29/06/2016 | 17:11
75
לתליה ללא לחורר את הקירות.
לגבי צבע, שטיח וכריות. מדבקות קיר ניתנות להסרה בקלות וגם הן יכולות להכניס צבע ועניין.
לצפיה ב-'מייבש כלים מעל הכיור'
מייבש כלים מעל הכיור
29/06/2016 | 10:02
1
64
האם במטבח קטן עדיף לוותר עליו לטובת מקום אכסון - יש מדיח גדול - זה אומר שפה ושם יהיו כלים גדולים לייבוש על השיש
לצפיה ב-'נראה לי שפה זו העדפה אישית, אני הייתי שמחה למתקן יבוש כלים '
נראה לי שפה זו העדפה אישית, אני הייתי שמחה למתקן יבוש כלים
29/06/2016 | 12:50
63
מעל הכיור וקצת פחות אחסון (לא נורא נקנה פחות)
גם לי יש מדיח אבל הוא לא יכול להיות מתקן יבוש כי משתמשים בו למטרתו
לצפיה ב-'מחפש נגר איכותי'
מחפש נגר איכותי
29/06/2016 | 09:15
1
53
לארונות בגדים, וארונות אמבטיה
מאזור המרכז והשרון.
תודה
לצפיה ב-'גיא הלפרין Woodenart נמצאים בכפר סירקין'
גיא הלפרין Woodenart נמצאים בכפר סירקין
29/06/2016 | 11:44
48
טל' בנגריה: 09-9088656
לצפיה ב-'הגבהת מעקה במרפסת שמש - קבלן לא מאפשר'
הגבהת מעקה במרפסת שמש - קבלן לא מאפשר
29/06/2016 | 07:56
3
93
הי,
רכשנו דירה בבית דירות מקבלן.
ביקשנו להגביה את מעקה הזכוכית במרפסת בזמן הבנייה כדי להימנע מכל מני תוספות לא אסטטיות בהמשך...
נציגת השינויים טענה שמדובר בשינוי חזית ולכן לא ניתן.
נשמע לי לא כל-כך הגיוני כיוון שלאחר קבלת מפתח אנשים מתקינים פרגולות, מגביהים זכוכיות ועוד...
האם למישהו יש ניסיון בנושא ?

לצפיה ב-'אחרי טופס 4 תגביהי, לא יאשרו לך עכשיו, חבל על המלחמה'
אחרי טופס 4 תגביהי, לא יאשרו לך עכשיו, חבל על המלחמה
29/06/2016 | 07:57
2
38
לצפיה ב-'חבל...לא אוהבים איך שנראה מעקה ועליו עוד תוספת זכוכית...'
חבל...לא אוהבים איך שנראה מעקה ועליו עוד תוספת זכוכית...
29/06/2016 | 07:58
1
35
לצפיה ב-'יש הרבה פשרות בדירות קבלן, צריך לקבל ולזרום...'
יש הרבה פשרות בדירות קבלן, צריך לקבל ולזרום...
29/06/2016 | 08:02
47
לצפיה ב-'עזרה בארגון הסלון- HELP'
עזרה בארגון הסלון- HELP
28/06/2016 | 23:54
2
195
עברנו דירה.
אני צריכה לסדר את הסלון כך שיכיל:
איזור ישיבה ("ספות") עם שולחן קטן וטלויזיה
פינת אוכל לאירוח
לטובת שלום בית- יש כורסת יחיד די מסיבית, שגם נשענת אחורה, ועם ריקליינר לרגליים,  שבעלי נורא אוהב (וגם אני) וצריכה להשאר.

ואין ברירה צריך איכשהו לגנוב מהסלון (אלא אם אתם רואים אחרת) מקום לבר(?) עבור המטבח.

האם זה בכלל אפשרי במבנה הסלון שלנו?
מרוב ייאוש אני כבר חושבת להעביר את המטבח לחדר הצמוד לסלון...
פתוחה לרעיונות לגבי איזה מבנה ספות ושולחנות...

קובץ מצורף
לצפיה ב-'השרטוט לא ברור תעלו שרטוט עם מידות'
השרטוט לא ברור תעלו שרטוט עם מידות
29/06/2016 | 12:52
1
19
לצפיה ב-'יש בשרטוט מידות של על כל קיר'
יש בשרטוט מידות של על כל קיר
29/06/2016 | 14:38
30
לגבי מידות של שולחנות וספות- אני פתוחה לכל רעיון.

תודה
לצפיה ב-'חדר אמבטיה - הצילו!!! '
חדר אמבטיה - הצילו!!!
28/06/2016 | 23:17
3
184
חייבת עזרה !
חיפיתי אמבטיה בבריקים 7.5 *15
רצפתי בדמוי פרקט
את החיפוי חיפיתי לא בקו ישר חלקו מסתיים ב120 וחלקו מסתיים ב2.20 מעל החלון
חשבתי על קרניז ולבסוף ויתרתי כי זה לא מסתיים באותו הקו ויש שוני בגבהים
עכשיו אני מחפשת צבע שמתאים
הבריקים לבנים דמוי פרקט מדמה עץ
במה אני צובעת את הקיר?
האם אפשרי להמשיך בלבן? או עדיף שליכט צבעוני?
תודה אני מסובכת
לצפיה ב-'באיזה צבע הנגרות? כל צבע יתאים כאן, השאלה מה את אוהבת?'
באיזה צבע הנגרות? כל צבע יתאים כאן, השאלה מה את אוהבת?
29/06/2016 | 07:54
37
לצפיה ב-'קודם כל תודה על היחס'
קודם כל תודה על היחס
29/06/2016 | 18:55
1
66
הנגרות ללא ברירה בלבן אני
לא מצליחה לחשוב על גוון אחר שמשתלב עם לבן מבריק ורצפה דמוי עץ כהה.
הרקע של הבריקים הלבנים עם הארונית הלבנה והמשטח האינטגרלי הלבן מרגיש לי סתמי בגלל שהלכתי על נגרות עדיף היה לי לעשות משהו יותר מקורי ומיוחד
יש לך רעיון?
תודה מרי פופ
הייתי מעלה תמונה של המקלחת אבל המצב הוא אף שאני לא יודעת איך לעשות זאת אם יש מייל אשמח לעזרה אני נואשת מצאתי את עצמי באמצע העיצוב לא יודעת איך להמשיך
לצפיה ב-'אני מאוד אוהבת תכלת על גווניו בחדר רחצה, משתלב נהדר עם עץ'
אני מאוד אוהבת תכלת על גווניו בחדר רחצה, משתלב נהדר עם עץ
29/06/2016 | 23:45
74
משרה אוירה רגועה ומסתדר לי מעולה עם עניין המים והנקיון.
לצפיה ב-'דלתות פנים '
דלתות פנים
28/06/2016 | 18:09
12
275
הייתי היום בחמדיה.
יש שני דגמים של דלתות . דלת פורמייקה חלקה שהוא אמר לי שהיא עמידה בפני מכות ושריטות וכו'.
ויש דלת צבע בתנור  עם ארבעה פסים מחורצים. הסביר לי שהדלת צבועה שלוש שכבות צבע בתנורעל גבי פורמייקה לבנה ולא על גבי MDF ולכן היא עמידה יותר מדלת צבע רגילה שצבועה על MDF.ושאין חשש לשריטות ומכות ושהיא גם עמידה.
עכשיו אני ממש מתלבטת . האם זה באמת נכון מה שהוא הסביר לי .
נכון שיש את עניין המראה . אהבתי את הדלת הצבועה והפסים המחורצים. אבל מצד שני חוששת לשריטות ומכות , בית פעיל עם ילדים. והאם זה באמת נכון מה שהסביר לי על הדלת.

לצפיה ב-'לא חושבת שהשיקול הזה נכון, ילדי החוליגנים לא מתעללים בדלתות'
לא חושבת שהשיקול הזה נכון, ילדי החוליגנים לא מתעללים בדלתות
29/06/2016 | 08:02
3
210
וגם כשהיו קטנים לא קרה כלום לדלתות.
אני חיה עכשיו בבית זמני עם הדלתות הללו של חמדיה והם מעולות, מבודדות וכייפיות.
אצלי בבית לא הלכתי על חמדיה, אבל יש לי נסיון טוב איתם.
לצפיה ב-'למרי פופ '
למרי פופ
29/06/2016 | 09:20
154
יש לך בבית את הדלתות צבע של חמדיה ? או הדלתות פורמייקה של חמדיה ?
יש לחמדיה שלושה סוגים. דלתות למינטו, דלתות פורמייקה עובי 3 מ"מ ודלתות שלוש שכבות צבע בתנור. 
אז למה אומרים  שדלתות צבע לא מומלץ בבית עם ילדים ?
יש בחברה אחרת  גם דלתות פולימר (PVC) שגם ניתן לקבל מחורץ , שמעת על דלתות כאלו , האם פולימר יותר עמיד מעץ שצבוע מבחינת מכות ושריטות ?
לצפיה ב-'למרי פופ'
למרי פופ
29/06/2016 | 09:59
1
106
בעיניי ברור שדלת צבע מחורץ נראה יותר יוקרתי ומיוחד. השאלה אם יש אנשים שמוותרים על המראה של דלת צבע מחורץ לטובת דלת פורמייקה חלקה (יש בחמדיה) שהיא יותר עמידה , בגלל שהם יודעים שדלת צבע עדינה יותר מבחינת שריטות ומכות . 
האם זה שיקול לוותר על דלת צבע. 
לצפיה ב-'לא, בדרך כלל מוותרים רק בגלל שיקולי תקציב.'
לא, בדרך כלל מוותרים רק בגלל שיקולי תקציב.
03/07/2016 | 07:40
30
לצפיה ב-'דלתות פנים'
דלתות פנים
30/06/2016 | 16:49
7
131
היי אני לא חושבת שיש איזשהו הבדל יש לי ילדה קטנה והעדפתי פורמייקה כי הוסבר לי שהאפוקסי לא משנה מה יותר עדינה לכן אני ממליצה על דלת פורמייקה גם מבחינת ניקיון דרך אגב רוצה להמליץ בחום על דלתות אינדורס איכותיות ברמה אחרת והשירות מצויין אם תרצי אעלה תמונות צרפתי קישור לאתר :) http://www.interiordoor.co.il/
לצפיה ב-'משקוף '
משקוף
30/06/2016 | 22:08
6
64
איזה משקוף מקבלים בדלת צבע ואיזה משקוף מקבלים מדלת למינציה או פורמייקה 
לצפיה ב-'השאלה '
השאלה
30/06/2016 | 22:33
1
65
השאלה לגבי גם לגבי חמדיה ופנדור 
לצפיה ב-'לגבי חמדיה ופנדור'
לגבי חמדיה ופנדור
01/07/2016 | 09:48
82
כמו שציינתי עשיתי את הדלתות בבית באינדורס מכיוון שהתרשמתי וגם מכיון שהתוצרת היא כחול לבן והמחירים בסופו של דבר חשוב להסתכל על השירות והמקצועיות ..
לצפיה ב-'משקוף'
משקוף
01/07/2016 | 09:35
54
בשתי הדלתות מקבלים משקוף+הלבשה פולימריים(פלסטיק)
כך שאין בעיות של מים או טרמיטים..
לצפיה ב-'סוג'
סוג
01/07/2016 | 09:38
2
54
דרך אגב התכוונתי בשתי הדלתות לאפוקסי ופורמייקה עם למנציה לא היייתי ממליצה להתעסק בכלל.. זה כמו טפט
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
01/07/2016 | 17:27
1
49
וזה בסדר שהמשקוף לא אותו חומר כמו הדלת . ? זה נראה בסדר ? אני לוקחת דלתות לבנות 
לצפיה ב-'משקוף'
משקוף
05/07/2016 | 17:06
15
זה בסדר גמור למעשה אין שום הבדל רק תשימי לב שתקבלי משקוף פולימרי ולא mdf שלא מחזיק הרבה זמן בכלל..
לצפיה ב-'עזרה דחופה ייעוץ על חיפוי קיר אמבטיה ומקלחת'
עזרה דחופה ייעוץ על חיפוי קיר אמבטיה ומקלחת
28/06/2016 | 13:23
9
324
שלום רב,
בחרנו לאמבטיה ולמקלחת הורים קרמיקה בגודל 90*30  סוג אחד פשוט יותר והשני מעוטר יותר {מצרף תמונה}
האם מישהו יכול לייעץ איך ליישם את הקרמיקה ואיפה כדאי לשלב את אריחי הדקורציה?
חדר אמבטיה: 210*240
מקלחת הורים:140*225
מצרף תכנית דירה
הקבלן דוחק בנו לשלוח לו תכנית בדחיפות
תודה,

לצפיה ב-'אתם יכולים לעשות את כל קיר האמבטיה אצל הילידים'
אתם יכולים לעשות את כל קיר האמבטיה אצל הילידים
29/06/2016 | 12:56
1
84
או את קיר המקלחון אצל ההורים (בפנים)
או לחילופין את כל קיר הארון המבטיה ואסלה
לצפיה ב-'תודה. '
תודה.
29/06/2016 | 23:09
10
לצפיה ב-'האם אתם מתכוונים לחפות עד התקרה? ואם לא, עד איזה גובה?'
האם אתם מתכוונים לחפות עד התקרה? ואם לא, עד איזה גובה?
29/06/2016 | 17:15
6
32
לצפיה ב-'עד גובה 2 מ׳ .'
עד גובה 2 מ׳ .
29/06/2016 | 23:08
5
18
לצפיה ב-'ראשית כל, זה מעט נמוך'
ראשית כל, זה מעט נמוך
30/06/2016 | 22:21
4
66
מומלץ מינימום לחפות בגובה 2.20, והנטייה היום היא לחזור לחפות עד התקרה.
כדי לתת לאריחי הדקור משמעות בחלל, הייתי בוחרת למקם אותם בשני אזורים עיקריים- קיר האסלה וקיר חזית המקלחון.
לצפיה ב-'תודה. את מתכוונת לכל הקיר של האסלה והמקלחון ?'
תודה. את מתכוונת לכל הקיר של האסלה והמקלחון ?
01/07/2016 | 12:33
3
27
או רק פס אחד מאחורי האסלה?
לצפיה ב-'אמצע קיר האסלה ואמצע קיר המקלחון. כך תהיה לדקור משמעות'
אמצע קיר האסלה ואמצע קיר המקלחון. כך תהיה לדקור משמעות
01/07/2016 | 19:19
2
10
לצפיה ב-'ואיפה בחדר האמבטיה?'
ואיפה בחדר האמבטיה?
03/07/2016 | 02:29
1
5
לצפיה ב-'במרכז הקיר הניצב לאמבטיה, הימני לה'
במרכז הקיר הניצב לאמבטיה, הימני לה
03/07/2016 | 14:05
47
לצפיה ב-'דלפק למטבח קטן'
דלפק למטבח קטן
28/06/2016 | 10:45
7
272
היי, התקנו מטבח של 1.70 על 2.50 בביתנו הקט... המטבח מהמם מאד כפרי בצבע קרם. העניין הוא שאין לנו כרגע  אפשרות לרכוש פינת אוכל אז רציתי להוסיף למטבח דלפק מתקפל עם שני כיסאות בר כפריים (מקסימים של איקאה שמגיעים בצבע לבן ועץ) העניין הוא שהמטבח בצבע שמנת ודלפק בצבע לבן יהיה לא קשור, שמנת יראה לא מתאים על קיר לבן ודלפק עץ יכול לכער הכל... מה דעתך? מצ"ב המטבח והכיסאות הבר שמגיעים בצבע עץ ובצבע לבן. ממש מתלבטת לגבי צבע הדלפק ושמח למבט מבחוץ. תודה מראש!!
לצפיה ב-'אשמח להמלצה גם מאיפה לקנות'
אשמח להמלצה גם מאיפה לקנות
28/06/2016 | 11:44
65
הכל נורא יקר
לצפיה ב-'לא רואה מניעה לשלב לבן עם שמנת עם כיסאות לבנים גם'
לא רואה מניעה לשלב לבן עם שמנת עם כיסאות לבנים גם
29/06/2016 | 08:05
2
37
לצפיה ב-'אני נוטה ליותר לדלפק וכיסאות עץ...'
אני נוטה ליותר לדלפק וכיסאות עץ...
29/06/2016 | 10:52
1
49
את לא חושבת שיהיה עדיף דלפק עץ וכיסאות עץ כמו בתמונה? ידגיש גם את הלוק הכפרי
לצפיה ב-'כן, העץ יכול להתאים מאוד'
כן, העץ יכול להתאים מאוד
29/06/2016 | 11:42
58
לא שמתי לב שכתבת שיש אופציה לדלפק בעץ...
לצפיה ב-'יש באיקאה גם דלפק מעץ'
יש באיקאה גם דלפק מעץ
29/06/2016 | 12:47
2
89
הנה
http://www.ikea.co.il/default.asp?catid={57C935A2-1023-419E-A192-57B9BD78F87F}&details_type=1&itemid={8A37EEFB-8FEC-4A5B-9713-B20FAA217123}
ואתמול ראיתי משהו מקסים בטולמנס תסתכלי בדף העסקי שלי בפיסבוק
וגם לא נראה לי שיש בעיה עם לבן (למרות שמקרה שלכם הייתי הולכת על דלפק עץ וכסאות שמנת או כסאות תכלת הנה
http://www.ikea.co.il/default.asp?catid={89A3099D-049D-4F05-9C2C-E39B59813AD4}&details_type=1&itemid={BCF4E18B-1D47-4FF4-8932-C4A727C945C2}
יש מהן ב2 גבהים
וכמובן את יכולה להזמין מנגר לפי מידה
לצפיה ב-'דלפק עץ'
דלפק עץ
29/06/2016 | 13:22
1
99
כן זה בול מה שחישפתי אלופה המון תודה!!
הוא נראה סבבה או זול?
לצפיה ב-'סבבה בכיפ '
סבבה בכיפ
29/06/2016 | 16:30
15
לצפיה ב-'ברזים'
ברזים
28/06/2016 | 10:43
7
126
שלום,
קנינו דירה יד 2 ואנחנו צריכים להחליף את כל הברזים בבית בתקציב מוגבל.
איזה חברה מומלצת? ואם יש המלצות לחנויות באזור השרון?

תודה על העזרה
לצפיה ב-'סיוון אופיר'
סיוון אופיר
28/06/2016 | 10:54
200
היי, אנחנו גם עשינו שיפוץ מטורך והחלפנו הכל אז חיפשתי מחירים הוגנים... קניתי הכל מחנות "הכח" במנחם בגין. יש להם המון סוגים ודברים מדהימים של סיוון אופיר. תלכי ותבדקי. קנינו ברז למטבח ברבור גדול ומוברש ב- 750 שזה סבבה.
לצפיה ב-'חמת ומדגל במחירים סבירים ואיכות טובה.'
חמת ומדגל במחירים סבירים ואיכות טובה.
28/06/2016 | 16:41
27
לצפיה ב-'הכח בתל אביב וגם יש חנות ברמת השרון'
הכח בתל אביב וגם יש חנות ברמת השרון
29/06/2016 | 12:57
1
58
אופציהנוספת אתר זאפ
לצפיה ב-'יש חנות'
יש חנות
29/06/2016 | 17:12
45
ברמת השרון בשם בוטיק קרמיק. יש להם מבחר של חמת ומדגל והמחירים סבירים.
לצפיה ב-'אצלי בבית כל האינטרפוצים והברזים יהיו של מדגל.'
אצלי בבית כל האינטרפוצים והברזים יהיו של מדגל.
29/06/2016 | 18:25
1
49
לצפיה ב-'שרות מעולה של מדגל'
שרות מעולה של מדגל
04/07/2016 | 22:57
13
אחרי עשר שנים היתה נזילה קטנה מאיזה שוטפן של מדגל.
פניתי אליהם וצילמתי את השוטפן מאחר ולא היה לי מספר הדגם.
הציעו לשלוח לי את החלק בדואר במחיר מאד סביר ,או לשלוח טכנאי.
העדפתי שיגיע טכנאי,החליף חלק במקצועיות ובמחיר ממש סביר ביותר.
אני לא מכירה את השרות של חמת,אבל ללא ספק להבא אקנה מדגל מתוך מחשבה על השרות - במידת הצורך.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
03/07/2016 | 11:48
11
תודה על כל הרעיונות.
כל הברזים הנוכחיים בדירה הם של מדגל, בני 10 ונראים זוועה לכן האינסטינקט שלי היה לא ללכת על מדגל, או שאולי השתפרו בשנים האחרונות?
לצפיה ב-'דעות על עיצוב מטבח'
דעות על עיצוב מטבח
27/06/2016 | 23:06
10
536
שלום לכם,
אחרי שעות רבות ועשרות עיצובים שונים ופגישות עם חברות מטבחים ומעצבים, הגענו לעיצוב למטבח שנראה לנו פחות או יותר הגיוני.
היינו שמחים לשמוע מה אתם חושבים.
צירפתי הדמיה גסה של המטבח בתלת מימד ומבט עילי בדו מימד.
בתלת מימד רואים שתי אפשרויות - אחת עם חצי קיר כדי שמיד עם הכניסה לבית אפשר יהיה לראות את המטבח והסלון, ואחת עם קיר מלא וקצת יותר ארוך שנותן תחושה קלה של מסדרון בכניסה.

מידות ותכולת המטבח (בגרסה עם הקיר הסגור) החל מהמקרר בצד ימין למעלה:
מקרר 90 רוחב, 70~ עומק. מעליו ארונות עד תקרה מונמכת.
בילטאין 70, יכיל תנור ומיקרו וארונות אכסון
מגירות 90
מדיח 50
כיור 60
מדיח 50
פינה מתה 60 על 60
(כעת על קיר ניצב)
מגירות 90
מגירות 90 ועליהן כיריים 
מגירות בקבוקים 35

האי הוא ברוחב 105 באורך 220 עם 120 מרווח מכל צד.
עריכה: באי יש זוג מגירות 90.

שימו לב שהמזוה יהיה בארונות שנבנה מתחת למדרגות מול המטבח, יהיה שם המון מקום.
לצפיה ב-'אני אוהבת יותר את חצי הקיר'
אני אוהבת יותר את חצי הקיר
28/06/2016 | 08:28
2
132
לא בחנתי לעומק את המטבח, אבל חצי הקיר יותר יפה ממעותית.

אבל! הגז נמצא שם. איכשהו, זה לא מסתדר לי שנכנסים לתוך הגז.
לצפיה ב-'אני גם מעדיף חצי קיר'
אני גם מעדיף חצי קיר
28/06/2016 | 22:55
1
51
בחצי קיר - הדלת צריכה להפתח לצד שמאל (אחרת מאבד מהיתרון של החצי קיר) ואז היא נפתחת לכיון של דלת שירותי אורחים שנמצאת ישר משמאל לכניסה - האז זאת בעיה רצינית?
לגבי הגז, החצי קיר הוא 30-40 ס"מ מעל השיש, כך שבקושי יראו את הגז אם בכלל.
לצפיה ב-'זה לא בעיה אבל זה לא הכי נוח'
זה לא בעיה אבל זה לא הכי נוח
29/06/2016 | 09:44
24
לצפיה ב-'מטבח מרווח ומרשים'
מטבח מרווח ומרשים
28/06/2016 | 10:21
2
123
בהינתן שהגז ישאר במקומו, אתם לא יכולים לעשות חצי קיר, זה לא נראה טוב.
אם יש אופציה להזיז אותו מימין לברז, לכו על אופציית חצי קיר, מאוורר ופתוח. אפשר לשלב יחידת נגרות מעניינת מהקיר לתקרה, סגנון משרביה או יחידת מדפים מיוחדת לפרטי נוי, מפתחות וכדו' כדי לייצר כניסה ויחד עם זאת להשאר עם התחושה של המרווח.
לצפיה ב-'למה לא טוב כיריים על חצי קיר?'
למה לא טוב כיריים על חצי קיר?
28/06/2016 | 23:08
1
56
יש לנו חופש מלא בלמקם את מרכיבי המטבח, אבל לשים את הכיריים על אותו צד עם הכיור יוצא יחסית צפוף כאשר השיש הניצב לא מנוצל. זה גם פחות יפה שהכיור נדחק לצד החלון ולא במרכזו. 
למה בעצם לא יפה לשים את הכיריים על החצי קיר? 
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
29/06/2016 | 17:20
51
פונקצינלית, הקיר הזה תמיד יהיה מלוכלך. אם את מטגנת, ישפריץ לכל עבר ופונה לכניסה. לא הכי אסתטי. עיצובית, זה מה שיראו כשיכנסו הביתה. תחשבו אם זה המראה שאתם רוצם לקבל
לצפיה ב-'במידה ויש קיר מלא מעל הכיריים, מה עושים שם?'
במידה ויש קיר מלא מעל הכיריים, מה עושים שם?
28/06/2016 | 23:33
76
מצג אחד לא מתאים למלא אולו בארונות כי זה יהיה כבד מדי וגם ככה מעל הכיריים לא שמים ארונות בד"כ, מצד שני מרגיש כמו הרבה שטח "מת" במטבח. 
האם יש משהו עיצובי או פרקטי שכדאי לעשות שם?

לצפיה ב-'אני גם לא משתגעת על הרעיון של כיריים על הקיר הקטן'
אני גם לא משתגעת על הרעיון של כיריים על הקיר הקטן
29/06/2016 | 17:58
2
234
מצד שני עשיתי כבר בדירה כדי להגדיל ולפתוח חלל וזה עובד יפה...

לצפיה ב-'אכן יפה '
אכן יפה
29/06/2016 | 18:52
1
27
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
29/06/2016 | 23:45
14
לצפיה ב-'כיסא בר '
כיסא בר
27/06/2016 | 21:43
6
149
האם הכיסא הזה צבע חום או מוקה , ?
http://www.united-seats.com/product/bar-stool-s-05...
לצפיה ב-'זה לא חום'
זה לא חום
28/06/2016 | 00:36
52
נוטה באמת למוקה אבל לי אישית מזכיר יותר ברונזה,זהב כזה
לצפיה ב-'מוקה בהיר'
מוקה בהיר
28/06/2016 | 07:33
15
לצפיה ב-'מוקה'
מוקה
28/06/2016 | 08:21
12
לצפיה ב-'נראה כמו גוון חום מוזהב מגורען בהיר'
נראה כמו גוון חום מוזהב מגורען בהיר
28/06/2016 | 10:04
2
14
לצפיה ב-'השאלה'
השאלה
28/06/2016 | 11:52
1
158
השאלה איך זה יכול להשתלב עם סלון ומטבח פתוח לסלון. הצבעים שיש זה 
]פינת אוכל בסלון שולחן זכוכית , כיסאות פלסטיק לבנים. על השולחן כד מפח נירוסטה ופרחים מוזהבים וברונזה. 
ספת שזלונג שחורה ועליה כרית אחת שמנת עם פסים מוקה וכרית שניה שמנת עם מעויינים בצבע מוזהב בהיר. ומעל תמונה שכבר אשלח צילום של התמונה . 
שולחן זכוכית מרובע לבן קליר, 
מזנון שלייפלק לבן , ליד המזנון סולם מעץ  בשילוב לבן ואלון . ובצד השני של המזנון כד גדול מפח בצבע אדום יין . והקיר ליד הספה צבוע בצבע אפור בהיר , דלת כניסה בצבע לבן. 
מטבח לבן אינטגרלי וקלפות זכוכית אפור בהיר ושיש לבן שלג, ומקרר ומוצרי חשמל נירוסטה. 
רצפה אפור בהיר בהיר בהיר 
ואז כדי להכניס קצת יותר חמימות חשבתי לשים בסלון שטיח בז בהיר
ואת הכיסאות בר האלה בצבע מוקה. השאלה איך הכנסת מוקה וחום מתאים לחלל. 
לצפיה ב-'משתלב מצוין אפילו'
משתלב מצוין אפילו
29/06/2016 | 08:03
18
לצפיה ב-'ידיות אינטגרליות'
ידיות אינטגרליות
27/06/2016 | 18:40
3
112
במטבח בשלבי תכנון בסגנון מודרני-לא הייטקי-יש התלבטות בין ידיות חיצוניות לידיות אינטגרליות מאלומיניום
המטבח לבן וקליפה מתוכננת לירקרק עדין
מה היתרונות והחסרונות של ידיות אינטגרליות
לצפיה ב-'ידיות אינטגרליות צוברות יותר לכלוך'
ידיות אינטגרליות צוברות יותר לכלוך
28/06/2016 | 08:29
106
וגם אין איפה לתל מגבות וכו׳.

המראה שלהן יותר אחיד ונקי.
לצפיה ב-'ידיות אינטגרליות'
ידיות אינטגרליות
28/06/2016 | 09:26
1
102
היתרונות הן המראה הנקי והעדין שבהחלט מתאים לסגנון המודרני. החסרון הוא תחזוקה ונקיון.
לצפיה ב-'האם יש הבדל גם בעלויות, בין אינטרגרליות לבין רגילות?'
האם יש הבדל גם בעלויות, בין אינטרגרליות לבין רגילות?
29/06/2016 | 11:31
25
לצפיה ב-'דלת כניסה לדירה בביניין '
דלת כניסה לדירה בביניין
27/06/2016 | 18:21
3
101
הייוש, הקבלן נותן דלת כניסה של רב בריח בגוון קרם (1013) . האם כדאי לי לשנות את הגוון ?? מיד מעבר לדלת יהיה מטבח כפרי רגוע בצבע קרם, הריצוף הוא קלקטה (בהיר עם נימים חומים/אפורים) .. בסה"כ הבית בצבעים שקטים.. אולי רק הספה בסלון תהיה בגוון נועז.
לא שוללת לשנות את צבע הדלת לאפור או צבע צבעוני. מה דעתכם???
לצפיה ב-'מישהו בבקשה? :]]'
מישהו בבקשה? :]]
28/06/2016 | 11:13
10
לצפיה ב-'זה עניין של טעם, 1013 זה צבע קרם יפה ונשמע שמשתלב'
זה עניין של טעם, 1013 זה צבע קרם יפה ונשמע שמשתלב
29/06/2016 | 07:56
1
28
לצפיה ב-'תודה !!'
תודה !!
29/06/2016 | 09:17
7
לצפיה ב-'גנים ושושנים'
גנים ושושנים
27/06/2016 | 17:52
3
112
שלום לכולם, מישהו פעם רכש ציוד לגינה בגנים ושושנים? הייתם ממליצים לקנות שם?
לצפיה ב-'בהחלט חברה מומלצת'
בהחלט חברה מומלצת
28/06/2016 | 10:06
26
לצפיה ב-'אנחנו קנינו מהם ריהוט מרפסת'
אנחנו קנינו מהם ריהוט מרפסת
28/06/2016 | 16:40
81
היינו מאוד מרוצים מהמבחר, השירות האספקה המהירה והאיכות (גילוי נאות: מכרנו אותו אחרי שנה עקב מעבר דירה).
לצפיה ב-'ממליצה'
ממליצה
29/06/2016 | 12:53
19
לצפיה ב-'התלבטות לגבי ריצוף הדירה'
התלבטות לגבי ריצוף הדירה
27/06/2016 | 15:59
3
194
מתוך המפרט שנותן הקבלן אהבנו ריצוף מסוג Novo almera בגוון taupe
הריצוף מגיע בטקסטורת Matt, וקיים גם כ-Satin ו-Polished
מנגב קרמיקה נאמר לנו שאפשר לשדרג לטקסטורת Satin (חלקה יותר). יעלה כ-110ש"ח למטר לאחר הזיכוי.
מה בדיוק ההבדל במרצפת בשלושת הטקסטורות השונות המוצעות ומה היתרונות וחסרונות של כל אחד מהן ? 

לצפיה ב-'אלמרה טאופה זה בערך הריצוף היחיד של נגב שאני אוהבת'
אלמרה טאופה זה בערך הריצוף היחיד של נגב שאני אוהבת
29/06/2016 | 08:10
2
117
לצערי טרם הצלחתי לשכנע לקוחות לאהוב אותו מספיק בשביל לרצף בביתם (אני מדברת על לקוחות של דירות קבלן בלבד), לא זוכרת את המרקמים אבל בטוחה שהיתרון והחסרון של כל אחד מהם זה מה אתם אוהבים. אחרת זה אותו הדבר.
לצפיה ב-'יש לך המלצה לריצוף אחר לגמרי שכדאי לשקול ? '
יש לך המלצה לריצוף אחר לגמרי שכדאי לשקול ?
29/06/2016 | 08:42
1
55
אני נוטה כרגע לשדרג לריצוף בגימור סטן.
המשמעות היא להזדכות על הריצוף בסטנדרט ולהוסיף כ-110 ש"ח למטר.
עכשיו שחושבים על זה, אם גם ככה אנחנו מזדכים, אין סיבה להיתקע על מה שקיים בסטנדרט ורק לשחק עם מרקמים, ניתן ללכת על משהו אחר לחלוטין (או לפחות לשקול אופציות אחרות).
האם יש לך המלצות לריצופים מנגב...?

לצפיה ב-'סורי, לא כ"כ זוכרת את המגוון שם'
סורי, לא כ"כ זוכרת את המגוון שם
29/06/2016 | 11:44
28
לצפיה ב-'החלפת דקור בסלוט מזן מיני מרכזי'
החלפת דקור בסלוט מזן מיני מרכזי
27/06/2016 | 15:17
1
68
שלום, מזגן של 5.5 כ"ס, מרגישים את זריקת האויר רק כ 2 מטר מהפתח.

המזגן מקרר חלל אחד בלבד, גדול, ויש לו 5 יציאות.
3 יציאות על הדקור, ראיתי המלצה של יוסי זיו לא השתמש בדקור.

מה המשמעות להחלפת הפתח לסלוט? 
לצפיה ב-'תחליף לסלוט ויש להתקין מול הפתח'
תחליף לסלוט ויש להתקין מול הפתח
27/06/2016 | 15:42
61
של התעלה מיישר זרימה כך שכל שטח התריס יקבל אויר .
לצפיה ב-'מיקום מקרר'
מיקום מקרר
27/06/2016 | 15:44
4
212
שלום לכולם. מחפש המלצה למיקום המקרר בפריסת מטבח רעיונית, בהנתן התוכנית המצורפת. מיקום המקרר בהדמייה הוא רק להמחשה.

תודה!
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
28/06/2016 | 10:13
3
53
המיקום בצלע הימנית מצויין, אך רצוי לתכנן על הקיר יחידה גבוהה כאשר המקרר יהיה חלק ממנה. את הפינה שנוצרת אפשר לנצל לאזור אחסון מכשירי חשמל כבדים כמו מג'ימיקס/טוסטר וכו' מאחורי תריס
לצפיה ב-'תודה + שאלת תריס'
תודה + שאלת תריס
28/06/2016 | 11:37
2
43
תודה רווית!

האם לדעתך עדיף שהתריס יהיה בצד של הקיר הקצר או הארוך?
לצפיה ב-'הקצר. קיר המקרר.'
הקצר. קיר המקרר.
29/06/2016 | 17:22
1
29
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
03/07/2016 | 13:13
2

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום הדברת מזיקים
מזיקים בבית?בואו לדבר
חוה חן
למכירה מגרש בקדימה בכפר
פורום שיש ואבן
פורום שיש ואבן

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה