לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום עיצוב פנים

בהנהלת מעצבת הפנים תמי אקהאוס (מרי פופ).

עיצוב פנים עוטף את עולמנו, לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....
 הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עיצוב פנים

בהנהלת מעצבת הפנים תמי אקהאוס (מרי פופ).

עיצוב פנים עוטף את עולמנו, לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....
 הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

לצפיה ב-'דלתות פנים ממתכת'
דלתות פנים ממתכת
06/09/2016 | 14:49
3
102
בעד? נגד?

אנחנו צריכים 6 דלתות פנים, הכיוון הוא דלתות מתכת או דלתות פלקסבורד בגימור צבע. ראינו בשיריונית חוסם דלתות מתכת במבצע (1700 לדלת חלקה). זה טיפה פחות יפה בעיני מאשר דלתות עץ, אבל מצד שני יש יותר אפשרויות לצבעים.
לצפיה ב-'כל תשובה שתינתן תהיה טובה, כי בסופו של דבר זה עניין של טעם'
כל תשובה שתינתן תהיה טובה, כי בסופו של דבר זה עניין של טעם
06/09/2016 | 16:52
1
60
אישי
לצפיה ב-'אני מתכוונת לבעד / נגד חוץ מהמראה'
אני מתכוונת לבעד / נגד חוץ מהמראה
06/09/2016 | 20:38
50
עמידות, אקוסטיקה וכל יתרון או חיסרון אחר
לצפיה ב-'שאלת המשך - תכנון צבעים'
שאלת המשך - תכנון צבעים
08/09/2016 | 10:43
114
נניח שנלך על דלתות מתכת, אני מתלבטת לגבי בחירת צבעים.

האפשרויות הן בעיקר גווני מוקה ואפור, יש גם תכלת. וכמובן לבן ושמנת. משקופים יש רק בלבן ושמנת.
המסדרון צבוע בלבן, וכך גם רוב החדרים חוץ משני חדרים שצבועים בכחול אפרפר בהיר וירוק בהיר.

מדובר על שש דלתות במסדרון אחד שיש בו פיתול כך שלא רואים את כולן בבת אחת. אני מצרפת תמונות של המסדרון. בצד שמאל יש עוד דלת שלא רואים כי היא מאחורי הפינה. הדלתות מימין הן של אמבטיה ושירותי אורחים. החדרים הצבעוניים הם החדר שלא רואים את הדלת שלו בתמונה והחדר שהדלת שלו במרכז התמונה (עומדת באלכסון).

בגלל שמדובר בהרבה דלתות בחלל קטן יחסית, אני רוצה משהו שלא ירגיש מעיק מדי. אני מתלבטת אם כדאי לשלב בין לבן לצבעוני, או בין צבעים שונים.
זה יראה יפה אם למשל דלתות האמבטיה והשירותים יהיו צבעוניות והשאר לבנות? או להיפך?
לצפיה ב-'מקרר אינטגרלי'
מקרר אינטגרלי
06/09/2016 | 12:51
4
115
שלום, אני בונה מטבח בסגנון כפרי עם מקרר אינטגרלי , אני שניה לפני קבלת החלטה האם להשאר עם האינטגרלי או לשנות למקרר רגיל.. מה דעתכם?
אני מתלבטת כי אנחנו רוצים אחידות במראה.. מצד שני הנגר הפחיד אותי שהוא שמע רק על בעיות במטבחים עם מקרר אינטגרלים..
אשמח לתובנות בעניין כי הלכתי לאיבוד.. תודה!

לצפיה ב-'אף אחד לא מכיר את המקררים האינטגרלים?? :('
אף אחד לא מכיר את המקררים האינטגרלים?? :(
06/09/2016 | 20:09
3
24
לצפיה ב-'אתה מדבר על מקרר אינטגרלי מלא? כלומר מחופה בדלתות מטבח?'
אתה מדבר על מקרר אינטגרלי מלא? כלומר מחופה בדלתות מטבח?
07/09/2016 | 08:45
2
218
אם כן, לא יצא לי להתעסק עם כזה, לא אוהבת את העומק הפעוט מידי שלהם ולא רואה מה הבעיה עם מקרר שנראה לעין למרות כפריותו של המטבח (מצרפת תמונה של מטבח של לקוחות).
מאחר וכן יצא לי לתכנן מטבחים עם מקררים גדולים בקו הארונות יכולה לומר שמדובר בהשקעה כספית גבוהה ויש אכן מקררים שמקבלים דיווחים לא משהו למרות מחירם הגבוה (מקרר ליבהר שבתמונה שלי למשל...).
מצד שני להגיד שיש רק בעיות עם אינטגרליים נשמעת כמו הכללה בעייתית משהו.
יכולה להמליץ לך לעשות מה שאני עשיתי כשהחלטתי לשים במטבח שלי מקרר רחב וגדול בקו הארונות: עשיתי סקר מאוד מקיף שארך זמן רב: שאלתי, הצקתי והלכתי מחנויות למוצרי חשמל יוקרתיים אחת לשניה להבין במה שווה לי להשקיע את כספי.
לצפיה ב-'אוקי תודה רבה!'
אוקי תודה רבה!
07/09/2016 | 15:01
25
לצפיה ב-'למרי פופ'
למרי פופ
07/09/2016 | 19:24
94
למה במטבחים כפריים לא עושים מדיח אינטגרלי מלא? אלא חצי אינטגלרי . יש סיבה מיוחדת . מה האינטגרלי המלא עושה בעיות או ניראה פחות יפה 
לצפיה ב-'גובה מנורת קיר מעל שולחן עבודה'
גובה מנורת קיר מעל שולחן עבודה
06/09/2016 | 11:39
7
167
אני רוצה לתלות מנורה(מעיין פס) על הקיר מעל שולחן עבודה (עם מחשב).
אני תוהה באיזה גובה מעל השולחן מומלץ לתלות מנורה כזאת.
אני מניחה שזה אמור להיות גבוה מספיק בשביל לא להתחבא מאחורי המסכים אבל מצד שני לא גבוה מדיי שהאור לא יועיל.
מה אתם ממליצים?
לצפיה ב-'מאד פשוט. גובה המנורה צריך להיות כזה שכאשר את יושבת זקופה'
מאד פשוט. גובה המנורה צריך להיות כזה שכאשר את יושבת זקופה
06/09/2016 | 16:51
4
71
(לא רכונה כלפי הצג) המנורה לא תכנס לתחום העין. האור צריך להיות מלעלה.
כל סינוור, דהיינו ראיה ישירה של המנורה, גורם להפרעה.

אם האור לא "מועיל" צריך מנורה עם עוצמת תאורה חזקה יותר.
לצפיה ב-'קיוויתי לתשובה יותר בס"מ'
קיוויתי לתשובה יותר בס"מ
06/09/2016 | 17:12
3
48
אני עכשיו רגע לפני תחילת שיפוץ בדירה ריקה ואני לא בטוחה איך לעשות מדידה כמו שאת מציעה.
לצפיה ב-'תשובה בס"מ'
תשובה בס"מ
07/09/2016 | 12:05
2
31
קשה לתת תשובה בס"מ כשאין את כל הנתונים:
מה הגובה שלך?
באיזה מחשב/מסך את משתמשת?
​באופן מאוד כללי, סוג תאורה כמו שצירפת, הייתי ממקמת 60-70 ס"מ מעל משטח השולחן.
לצפיה ב-'אני 168'
אני 168
07/09/2016 | 12:09
1
28
גובה השולחן הוא בערך 80 סמ.
מחשב נייח רגיל.
כנראה אקנה עוד מסך בקרוב אבל הגדלים שלהם דיי סטנדרטים.
לצפיה ב-'אז אני נשארת בהמלצתי.'
אז אני נשארת בהמלצתי.
07/09/2016 | 12:24
32
רק כדאי לשים לב ששולחן בגובה 80 הוא קצת גבוה מידי.
לצפיה ב-'לדעתי יש לך 2 אופציות'
לדעתי יש לך 2 אופציות
07/09/2016 | 10:09
1
113
אם בא לך משהו אינטימי תתלי לא גבוה מעל השולחן נגיד כ80-100 סמ מהשולחן
או בא לך להעיר טיפה יותר גם את האיזור מסביב אז יותר גבוה, - תלוי בגובה התקרה אבל אם היא סטנדרטית כ2 וחצי אז הייתי תולה סביב ה 2 מטר מהרצפה
צרפתי תמונה להשראה

לצפיה ב-'השולחן יעמוד בסלון'
השולחן יעמוד בסלון
07/09/2016 | 10:49
56
ותהיה תאורה על התקרה - 2 מנורות.
אז אין צורך להאיר את האיזור הכללי.
80-100 ס"מ מהשולחן זה לא גבוה?
אני לא חושבת שהתמונה מתאימה למצב שלי.
אני לא תולה מדפים מעל השולחן.
עד עכשיו היה לי שולחן כוורת והחלטתי הפעם לא להעמיס במדפים מעל השולחן ולשים את הספרים בארון נפרד.
לצפיה ב-'קורס הום סטילינג למעצבות'
קורס הום סטילינג למעצבות
06/09/2016 | 08:33
49
איפה לילמוד הום סטילינג למעצבות פנים מנוסות ?
לצפיה ב-'התייעצות לגבי חלל של דירה מקבלן'
התייעצות לגבי חלל של דירה מקבלן
05/09/2016 | 23:26
10
326
הי, אנו שוקלים רכישה של דירה מקבלן  ובוחנים כרגע מספר דירות מפרויקטים שונים, צרפתי שרטוט של חלל אחת הדירות. לי מפריעים שני  דברים ואני אשמח לקבל את תגובתכם בעניין : במטבח אין חלון, המטבח אצלנו מאוד פעיל אנחנו מבשלים הרבה וזה נראה לי מוזר שאין חלון במטבח, יכולה להיות בעיה של אוורור, מיקום פינת האוכל מרוחקת מהמטבח והסלון, אני אישית מעדיפה שפינת אוכל מהווה חלק מהמטבח או בהמשך למטבח. נראה לי שבמצב הנוכחי פינת האוכל ברוב ימות השבוע לא תהיה בשימוש . גם החדר הנוסף לא ממש ממוקם טוב-ליד שירותי אורחים וליד פינת האוכל. האם יש אפשרות למקם את פינת האוכל במקום אחר? האם ונטה במטבח תעשה את העבודה ? אני לא בטוחה שאני יכולה מבחינת תקציב להיכנס לשינויים דרסטיים.
לצפיה ב-'דירת קבלן'
דירת קבלן
06/09/2016 | 08:55
148
לדעתי עם  אין ברשותך משאבים כספים לעשות שינוים ותרי על הדירה הזאת
התכנון מצריך הרבה שינוים כדי לקבל דירה מתפקדת 
לצפיה ב-'יש בדירה יתרונות נאים, אבל גם חסרונות משמעותיים'
יש בדירה יתרונות נאים, אבל גם חסרונות משמעותיים
06/09/2016 | 11:15
8
185
כגון מטבח ללא חלון.
לדעתי יש לה פוטנציאל טוב אבל צריך איש מקצוע שימקסם את היתרונות ויוציא מפה דירה מצויינת.
למשל - לבטל את שרותי אורחים המיותרים לגמרי - יאפשר הגדלה ניכרת של החדר הצמוד.  או ניצול השטח לטובת פינתץ מחשב/משפחה/עבודה או לטובת איכסון...
אולי העברת המטבח לצד הסלון - לאורך, ככה שהוא יקבל את החלון. אולי פתרון אחר.

לצפיה ב-'תודה על התגובות, האם ניתן לקבל המלצה למעצב/ת '
תודה על התגובות, האם ניתן לקבל המלצה למעצב/ת
06/09/2016 | 21:05
7
110
באיזור המרכז, עדיפות בקרבה לראש העין, ועם נסיון בשיפוץ דירות קבלן

לצפיה ב-'אני מסכימה עם גלמיש ועם ריזל, אפשר למקסם את הדירה אבל'
אני מסכימה עם גלמיש ועם ריזל, אפשר למקסם את הדירה אבל
07/09/2016 | 08:36
6
144
מנסיוני הרב בדירות קבלן מדובר בהשקעה של עוד לפחות 250 אלף ש"ח מעבר למחיר, כאשר ההשקעה כוללת, עריכת שינויים מול הקבלן ותמחור השינויים הללו, שדרוג סביר של חומרי הגמר של הקבלן, מיזוג אויר לכל הדירה, שדרוג מטבח כמובן, נגרות לבית (למשל ארונות חדרי רחצה, ארונות בגדים, רהיטים) ועיצוב של הדירה (תאורה, וילונות, דקורציות וכו' ברמה בסיסית בלבד...).
לצפיה ב-'אבל גם אם אין תקציב לעיצוב הכולל שאת מדברת עליו '
אבל גם אם אין תקציב לעיצוב הכולל שאת מדברת עליו
07/09/2016 | 16:10
1
105
השינויים המבניים יעלו הרבה פחות.
חשוב להבין שזה לא הכל או כלום. אם אין את כל הסכום המוזכר - עדיין כדאי לדאוג לתכנון נכון ויעיל של החללים, ואת היתר לעשות בהמשך לכשירווח.
אז כרגע לא יהיו מזגנים בכל הדירה, או שידרוג חומרים קבלניים, ווילונות וכו....ואת הרהיטים יכולים להביא איתם מה שיש. את כל אלו אפשר גם אחר כך.
תכנון נכון של הבית - אי אפשר אחרכך
(כלומר אפשר אחר כך, אבל בעלות הרבה יותר גדולה ובטירדה פי מאה).
לצפיה ב-'כן, אבל מי שפונה למעצבת בד"כ מחפש סטנדרט יותר גבוה'
כן, אבל מי שפונה למעצבת בד"כ מחפש סטנדרט יותר גבוה
07/09/2016 | 17:11
99
וכמי שעושה המון דירות קבלן אני יודעת מה נחשב ריאלי ולא רוצה להשלות אף אחד.
יש לי לקוחות שבדיוק היה לי איתם את הדיוק הזה במעמד התקנת המטבח המשודרג בביתם.
כשהתחלנו בסוף 2014, דיברנו על תקציב של 200K לבית מעוצב ועכשיו כמעט שנתיים אחרי, הפרוייקט בשלבי סיום הבניה וזה לא יגמר בפחות מ 250K. זו לא אני שמייצרת ללקוחות הוצאות, אבל המחירים מאוד גבוהים ואני חייה אותם ביומיום בתור זו שאמונה על אקסלים רבים של לקוחות (יש לי קובץ צפי הוצאות עם הערכות והשוואה לבפועל, שאני מעבירה ללקוחות ואנחנו מנהלים יחד) והאמיני לי שאני מתייסרת יחד איתם לנוכח הפערים בית התקציב בפועל לבין המחירים המתסכלים.
לצפיה ב-'למה להפחיד עם 250000?'
למה להפחיד עם 250000?
07/09/2016 | 16:36
3
111
אפשר לשדרג בהרבה פחות..

אנחנו שידרגנו דירת קבלן של 4 חדרים ברוחב לב....ריצוף ברמה גבוהה, מקלחות וכל האיבזור ברמה גבוהה , מטבח ממש משודרג, כולל כיור  בלנקו , הוספנו המון נקודות חשמל, ביטלנו והזזנו קירות, את המזגן קיבלנו אבל שידרגנו פתחים, הוספנו תריסים חשמליים בכל הדירה, ועוד דברים שכרגע אני לא זוכרת, אבל באמת ששידרגנו הכל...והכל כולל התשלום לקבלן על השידרוג בפחות מ- 100,000 ש"ח.
תאורה, ארונות ורהיטים נחוצים יעלו לנו עוד כ- 50,000 ש"ח...
יש רהיטים ומוצרי חשמל שאפשר להביא מהבית הקודם..לא חייבים הכל חדש לגמרי.
וגם ככה נראה לי שבכמה דברים נסחפנו ואפשר היה לוותר...אבל הם היו כל כך יפים שלא ויתרנו..
לצפיה ב-'לא להפחיד, פשוט מנסיון עם דירות 5 חדרים רבות שעיצבתי'
לא להפחיד, פשוט מנסיון עם דירות 5 חדרים רבות שעיצבתי
07/09/2016 | 17:06
2
130
הזזת קירות, תכנית חשמל משודרגת, תכנית אינסטלציה, לקבלן לפחות 20K על שינויים ועוד כמה אלפים אם משדרגים גדלים של ריצוף (לקבלן! שגובה 300 ש"ח על כל מטר קרמיקה נוסף לפני מע"מ) בין 20 ל 40K שידרוג אצל ספק הקרמיקה, מטבחים שאני מתכננת לא עולים פחות מתוספת של 40K, מיזוג דירתי מינימום 20K שדרוג דלתות, תריסים, רכישת תאורה, ריהוט חדש לבית, בקלות מגיעים ל 250 ואל תשכחי שתכנון ועיצוב ריהוט ונגרות של מעצבת פנים זה לא אותו ארון אמבטיה שעולה 3500 ש"ח, קופסא עם חזיתות פורמייקה... ויש גם את עלות המעצבת, לא פחות מ 25K לדירת 4 חדרים.
לצפיה ב-'אוקי..מה שמתאים לכל אחד'
אוקי..מה שמתאים לכל אחד
07/09/2016 | 19:04
1
105
אני לא נגד...למי שרוצה, ושמאד חשוב לו ארונות מעוצבים באמבטיה ...אחלה.

לצפיה ב-'מה שאני מנסה להבהיר - שלא חייבים. אפשר לשדרג באופן'
מה שאני מנסה להבהיר - שלא חייבים. אפשר לשדרג באופן
07/09/2016 | 22:37
96
יסודי ושידרוג כזה יעלה הרבה.
אבל - אפשר גם לקחת מתכנן (מעצב או אדריכל) רק לטובת תכנון נכון וטוב יותר של המבנה.  במקרה של הדירה הזאת זה חיוני,
ואם אין תקציב - לא חייבים לשדרג את כל החבילה. אפשר לחיות היטב עם ריצוף 40X40 או עם הדלתות של הקבלן, ועם ארון אמבט של 2K שח. מוכן מהחנות.... וריהוט אפשר לרכוש בהמשך.
תכנון נכון של המבנה - לא יהיה ניתן לעשות "אחר כך" בלי שיפוץ כללי ובלגאן אטומי.

לצפיה ב-'לאלו שחיכו למטבח חדש.. מה עשיתם עם הכיור בזמן הזה?..'
לאלו שחיכו למטבח חדש.. מה עשיתם עם הכיור בזמן הזה?..
05/09/2016 | 20:40
2
150
מתקינים לנו מטבח בעוד יומיים, ולצורך כך יפרקו את הכיור הזמני שהשתמשנו בו (הוא לא מתאים למידות המטבח). מה עושים עד שירכיבו את השיש והכיור?! מדובר על עוד שבועיים לפחות..

כולם חיים ככה בלי כיור עד שמגיע השיש? או שיש פתרון יצירתי אחר?..
לצפיה ב-'אף אחד כאן לא החליף מטבח?...'
אף אחד כאן לא החליף מטבח?...
06/09/2016 | 20:32
1
16
לצפיה ב-'לקוחות שלי שהחליפו שטפו כלים באמבטיה בנתיים'
לקוחות שלי שהחליפו שטפו כלים באמבטיה בנתיים
07/09/2016 | 14:04
12
לצפיה ב-'ריהוט משרד ביתי....'
ריהוט משרד ביתי....
05/09/2016 | 19:51
4
111
שלום לכולם, מה שלומכם?

אז ככה מדובר בבית חדש, מעוניינים לרהט את חדר הממ"ד למשרד ביתי, כונניות מדפים, שולחן משרדי קליל ונוח, שידה בגובה גישה, האם מכירים חנויות ריהוט המיועדות לכך?    המון תודה מראש אנשים יקרים  
לצפיה ב-'השאלה מה הסגנון הרצוי ומה התקציב העומד לרשותכם?'
השאלה מה הסגנון הרצוי ומה התקציב העומד לרשותכם?
06/09/2016 | 11:06
2
55
אפשר לרהט ולאבזר משרד ביתי בריהוט ואיבזור של איקאה.
​אפשר לאסוף רהיטי וינטאג' שלא ייועדו למשרד ולהסב את שימושם.
​באופן עקרוני,
​למשרד ביתי - לא הייתי הולכת על חנויות שמתמחות בריהוט משרדי, כדי שהמשרד הביתי יהיה ביתי ולא משרדי.
ושאלה:
​"שידה בגובה נישה"- מה מידות הנישה?
לצפיה ב-'היי אז ככה....'
היי אז ככה....
07/09/2016 | 17:49
1
186
ראשית כול תודה על התגובה :) אכן איקאה הייתה המחשבה הראשונה, אך לאחר בדיקה מצאתי שאיקאה מחזיקים כונניות מדפים ושולחנות משרדיים דיי פשוטים קלילים מיוחדים מדויקים אך לא עונים למה שאני מחפש, הכיוון הוא אכן קווי עיצוב עדינים נעימים ביתיים שכאלה ללא כובד ברהיט אך המידות המדויקות הן העניין - כפי שמופיע בתמונה שצרפתי, קיר מדויק במידותיו לפי הקיר הקיים בחדר אותו אנחנו מעוניינים לרהט, כמו כן החלוקה שמופיעה בתמונה היא הכיוון :) ... והשידה .. רשמתי "בגובה גישה" לא בגובה נישה
והכוונה היא שידה כפולה ברוחבה בגובה 80 סמ' לערך אשר מספקת גישה נוחה למה שמונח עלייה :)
לצפיה ב-'בגובה גישה... הגדרה יפה... איך קראתי בגובה נישה?'
בגובה גישה... הגדרה יפה... איך קראתי בגובה נישה?
08/09/2016 | 18:00
43
בכל אופן, התמונה שצירפת היא התאמת מידות מדוייקות ע"י נגר ש"תופר" לך חליפה לפי מידה אישית.

לצפיה ב-'ראק אנד טאק'
ראק אנד טאק
08/09/2016 | 08:34
33
לצפיה ב-'צביעה לאחר קבלת דירה חדשה '
צביעה לאחר קבלת דירה חדשה
05/09/2016 | 18:26
4
107
שלום,
אני עומד לפני כניסה לדירה חדשה מקבלן. שיפוצניק שעושה לי כמה שינויים בדירה ממליץ לצבוע בצבע איכותי + שפכטל. מצד שני שמעתי שבשנה הראשונה הבניין זז מעט ויהיו סדקים. מה אתם ממליצים? לצבוע עכשיו או לחכות שנה?
תודה!
לצפיה ב-'שתי האופציות בעיתיות'
שתי האופציות בעיתיות
05/09/2016 | 21:17
3
150
מצד אחד הכי קל לצבוע דירה חדשה כשהיא ריקה לעומת שכל הריהוט כבר קיים ומצד שני אתה צודק, הבניין עדיין זז וסדקים ייווצרו.
לטעמי עדיף לצבוע בכניסה את הצבע הפשוט בכל הדירה ומקסימום אם יש סדקים לא כ"כ קשה לתקן, ואולי להמתין עם צבעים מיוחדים, אפקטים למיניהם על קירות נבחרים שקשה יותר לתקן...
לצפיה ב-'תודה! אז שפכטל + צבע רגיל כמו סופר קריל הגיוני לעשות עכשיו?'
תודה! אז שפכטל + צבע רגיל כמו סופר קריל הגיוני לעשות עכשיו?
05/09/2016 | 22:28
2
36
לצפיה ב-'לדעתי כן'
לדעתי כן
05/09/2016 | 22:34
58
לדעתי כן
לצפיה ב-'אין באמת התלבטות בין צבע איכותי לסופרקריל רגיל...'
אין באמת התלבטות בין צבע איכותי לסופרקריל רגיל...
06/09/2016 | 07:52
78
מכיוון ששניהם אותו הדבר.
אלו צבעים אקריליים ושלא יסבנו אותך עם "איכותי" כי כל הצבעים הללו מצויינים ועולים בערך אותו הדבר.
לצפיה ב-'זכוכית במקום קרמיקה במטבח'
זכוכית במקום קרמיקה במטבח
05/09/2016 | 14:47
79
מישהו שמע על העניין הזה ששמים זכוכית במקום קרמיקה במטבח?
יתרונות? חסרונות?
לצפיה ב-'רעיון לחוות דעתכם.....'
רעיון לחוות דעתכם.....
05/09/2016 | 13:46
2
157
יש לי מספיק ספרים לכוננית אבל הם נהרסים באבק ובלחות. חשבתי לקנות מדפים ממש צרים נניח 28ס"מ ולסגור אותם עםנזכוכית (מט!!!) כמו שעושים במסגור תמונות. האם זה יתן מראה פחות זקן ויכהה את התחושה של הזכוכית או שזה אבוד? אלטרנטיבה אחרת היא להמשיך לאחסן אותם בארון או בקופסאות איקאה
לצפיה ב-'ולמה את צריכה אותם ?'
ולמה את צריכה אותם ?
05/09/2016 | 16:53
1
95

אם גם ככה הם בקופסאות, אולי תתרמי לאנשים שיוכלו לקרוא
לצפיה ב-'הם בקופסאות כדי להגן עליהם מאבק ולחות'
הם בקופסאות כדי להגן עליהם מאבק ולחות
05/09/2016 | 18:24
75
והם אצלי כי אני רוצה אותם אחרת.....לא הייתי שואלת על אחסונם בחוץ בארון סגור עם זכוכית....
לצפיה ב-'שילוב גוונים שונים של עץ.'
שילוב גוונים שונים של עץ.
05/09/2016 | 11:35
10
326
בדירתי המטבח פתוח לסלון, וקרוב מאד במיקומו לפינת האוכל.
לארונות התחתונים במטבח בחרתי פורמיקה דמוי עץ של אגר דגם H1215, זה עץ מילה כהה יחסית.
השיש יהיה לבן, וקיר הגבוהים יהיה אפור כהה. קלפות בשילוב עץ ולבן.
אני מתלבטת לגבי פינת האוכל שקרובה יחסית למטבח הפתוח, האם הוא חייב להיות אותו גוון של עץ? או שאפשר למצוא גווני עץ אחרים שישתלבו בהרמוניה.
אהבתי מאד פינת אוכל עגולה שראיתי בביתילי, אבל יש להם רק כ4-5 גוונים, שאני פוחדת שלט יתאימו לגוון המטבח.
(הרצפה לפאטו גרייז')
מצרפת תוכנית דירה, ותמונה של גוון הפורמיקה שבחרתי + הדמיה של המטבח המתוכנן.
ואם יש הערות אחרות על תכנון המטבח - אשמח לשמוע.

תודה
לצפיה ב-'ושכחתי להוסיף את תוכנית הדירה...'
ושכחתי להוסיף את תוכנית הדירה...
05/09/2016 | 11:42
1
164
לצפיה ב-'באופן עקרוני כדי ליצור הרמוניה'
באופן עקרוני כדי ליצור הרמוניה
06/09/2016 | 10:30
108
לא מומלץ לערבב שני צבעים של עץ באיזור כה קרוב.
השאלה- למה בחרת בגוון זה של הפורמיקה?
​מה היו השיקולים שלך בכך?
איזו אווירה רצית לייצר?
לצפיה ב-'מטבח'
מטבח
06/09/2016 | 08:58
2
112
מטבח צר ולא מואר לא הייתי הולכת על צבעים כל כך כהיים 

התכנון של המטבח לא אידאלי

אבל אין לי מידע על השיקולים שהיו בתכנון כל החלל 
לצפיה ב-'תודה על התגובות :) אשמח לעוד (מרי פופ?)'
תודה על התגובות :) אשמח לעוד (מרי פופ?)
07/09/2016 | 11:23
1
127
המטבח כן מואר יחסית, כי יש דלת אלומניום לחצר ברחב 110.
פשוט אהבתי מאד את המראה שמתקבל משבירה של עץ כהה יחסית עם שיש לבן.
מצורפות תמונות של שילובי צבעים שאהבתי...
בכוונה השארתי את החלל כמעט ללא ארונות עליונים, וגם מה שכן בהיר בעיקר כדי לאפשר לאור שמגיע מהדלת הגדול להאיר את החלל.
כמובן שאדאג גם לתאורה מספקת.
אשמח גם לשמוע מדוע תכנון המטבח לא אידיאלי בעיניך? (מדובר על מטבח שומר כשרות - 2 כיורים)
ולכל חוות דעת נוספת.
תודה :)
לצפיה ב-'אמנם אני לא מרי פופ...'
אמנם אני לא מרי פופ...
07/09/2016 | 12:01
78

אבל דוגמא לבעייתיות בתכנון:
​הכיור שעל האי רחוק מאוד מהמקרר מה שמייצר ריצות מרתון מצד אל צד במטבח כשעובדים בצד הזה.
​הרעיון של הפרדת החלבי והבשרי- מובן. אבל לא בטו שכדאי לעשות זאת בדרך זו.

​ולגבי הצבעים- ההשראה של הניגודיות במטבחים יפה מאוד. אז תמשיכי אותה גם בשאר החלל.

בהצלחה רבה!

לצפיה ב-'פספסתי את השאלה כמעט'
פספסתי את השאלה כמעט
07/09/2016 | 14:18
4
191
אני אישית מערבבת סוגי עץ חופשי לגמרי.
אצלי בבית יש רצפת פרקט פראית וכהה יחסית עם רהיטים מסוגים שונים ובגיוונים שונים של אלון ועוד. אלון מבוקע בגוון טבעי, אלון פרח מגוון ואלון פרח בהיר ואפילו רהיט ייחודי בעץ משולב דובדבן ומייפל...
אולי אני משוחדת אבל נראה לי שהמראה די הרמוני.
מצרפת תמונה, שבה חדי העין יבחינו ב 5 סוגי/גווני עץ שונים...
לגבי הצבעים שבחרתם, אני אוהבת שילוב של לבן עם עץ כהה יחסית, נותן משהו דרמטי ופינת אוכל בעץ בהיר יותר תשתלב מצוין.
לצפיה ב-'תודה רבה :)'
תודה רבה :)
07/09/2016 | 17:51
67
הרגעת אותי שאני לא היחידה שחושבת שזה אפשרי ויפה...
והתמונה שהעלית - מקסימה מקסימה! זה הבית המשופץ שלך?
לצפיה ב-'וואו, מקסים'
וואו, מקסים
08/09/2016 | 16:51
1
41
 והריצוף - חבל"ז.
לצפיה ב-'תודה דורית'
תודה דורית
09/09/2016 | 08:31
10
לצפיה ב-'התמונה מעל פינת האוכל- שלמות!'
התמונה מעל פינת האוכל- שלמות!
09/09/2016 | 10:56
13
לצפיה ב-'החלל הציבורי'
החלל הציבורי
05/09/2016 | 06:04
2
306
היום כשהדירה בנויה אני מבינה עד כמה המיקום של המטבח בעייתי וכמה נישאר חלל קטן ולא ברור לסלון ולפינת אוכל. אומנם על הנייר זה ניראה גדול אבל בפועל גיליתי בעייתיות במיקום הפונקציות. אומנם אני יכולה לוותר על האי במטבח אך עדיין אין זרימה. האופציה השניה היא למקם את המטבח איפה שנימצא כעת הסלון כלומ מטבח ישר....אני פחות אוהבת שהמטבח פתוח לסלון כי אני לא מסודרת למרות שבחוכמה ניתן להסתירו עם אי. השאלה שלי עד כמה כדאי בשלבהזה להעביר את המטבח?אומנם אין ריצוף אךעדיין צריךלהעביר החשמל והאינסטלציה....והאם ניתן בכל זאת לסדר בצורה חכמה את החלל הציבורי במצבו. הנוכחי?(הייעוץ כאן הוא לא במקוםמעצבת)פשוטאוהבת לשמוע מס דעות)
לצפיה ב-'המטבח פתוח לסלון ממילא, כבר לפני שנתיים טענתי שמטבח'
המטבח פתוח לסלון ממילא, כבר לפני שנתיים טענתי שמטבח
05/09/2016 | 11:31
171
מקבילים על הצלע הארוכה הישרה יהווה מקסום של החלל.
אני בעד לשנות, אבל בצורה מושכלת ועם הרבה מחשבה הפעם, בעזרת המעצבת שלכם.
לצפיה ב-'אם ניתן אני ממליצה לשנות... '
אם ניתן אני ממליצה לשנות...
05/09/2016 | 18:41
153
לפני שיהיה מאוחר מידי...ואגב,גם עכשיו המטבח פתוח לסלון...

לצפיה ב-'מעצב/ת פנים לדירה מקבלן'
מעצב/ת פנים לדירה מקבלן
04/09/2016 | 21:49
78
שלום לכולם,

לאחר רכישת דירה מקבלן אני מחפש מעצב/ת פנים באיזור הדרום (באר שבע והסביבה). אשמח להמלצה מנסיונכם כאן או בהודעה פרטית.

העדיפות היא למישהו/י אשר המשרד שלו/ה ממוקם פיזית באיזור הדרום. זה פשוט יותר נוח כך.

לצפיה ב-'. טעות בפורום סליחה'
. טעות בפורום סליחה
04/09/2016 | 19:26
19
לצפיה ב-'המלצות מנסיון בלבד בבקשה לאיש מזגנים. העיקר...'
המלצות מנסיון בלבד בבקשה לאיש מזגנים. העיקר...
04/09/2016 | 18:42
2
75
המלצות מקצועיות והקשבה בלי לדחוף לי דברים. עבודה משותפת. בלי "אי אפשר" כולל עבודת גבס עם עיצוב רגיל לא משהו פנסי אבל נאה ונעים. מצאנו מישהו.  מחפשים עוד אחד לשם השוואה והחלטה.
לצפיה ב-'לא מכירה אנשי מיזוג שעושים גם גבס'
לא מכירה אנשי מיזוג שעושים גם גבס
04/09/2016 | 21:21
1
21
לצפיה ב-'לשאלה כמה סעיפים מישהו יודע?'
לשאלה כמה סעיפים מישהו יודע?
05/09/2016 | 13:42
9
לצפיה ב-'חומר למטבח...'
חומר למטבח...
04/09/2016 | 17:48
4
114
ראינו בדקור חומר שנקרא ניולק (אקרילי)
החומר נראה כמקשחה אחת ולא חיפוי על MDF.

הבנו שבסמל וברגבה יש חומר מקביל בשם אחר ואולי בחברות אחרות גם יש.
מישהו יודע מה השמות המקבילים לאותו החומר?

סיגלית.

לצפיה ב-'ברגבה זה, קריסטל לייזר, בסמל נגמה לי שנקרא הייגלוס.'
ברגבה זה, קריסטל לייזר, בסמל נגמה לי שנקרא הייגלוס.
04/09/2016 | 21:20
2
54
לצפיה ב-'בהמשך לתגובתך...'
בהמשך לתגובתך...
04/09/2016 | 22:00
1
76
האם החומרים שציינת הינם גם חומרים אקרילים בדיוק כמו הנאנו?
הבנתי שיש חומר שנקרא פארפן שהינו חומר סיני שלא כדאי להשתמש בו.

הייגלוס זה לא ציפוי פורמייקה מבריקה על MDF?
לצפיה ב-'כן, אלו חומרים אקרילים'
כן, אלו חומרים אקרילים
05/09/2016 | 11:22
21
לצפיה ב-'כמעט לכל חברה/יצרן יש את ה"דמוי זכוכית"'
כמעט לכל חברה/יצרן יש את ה"דמוי זכוכית"
05/09/2016 | 00:45
67
הוא מופיע גם בשם קורילק, סופרלק וכד'
זה לא אותו מוצר אצל כל חברה, כיוון שיש יצרנים שונים.

לצפיה ב-'מבואס מהשידה לטלוויזיה'
מבואס מהשידה לטלוויזיה
04/09/2016 | 13:20
25
651
שלום,
היום הגיע אחד הדברים האחרונים שלהם חיכינו - השידה לטלוויזיה.
ומשום מה אני ממש ממש מבואס ממנו.
הוא נראה לי גבוה מדי ונותן לסלון מראה מאוד "מיושן" (אני לא רוצה להשתמש במונח "וינטג'") למרות שחשבנו וקיווינו למראה יותר מודרני.

בכוונה בחרנו צהוב ולא לבן בדי להכניס קצת צבע אחד לסלון (עד עכשיו הכל היה תכלת-אפור-עץ) ואולי גם זה חלק ממה שנותן לזה את המראה המיושן.

גובה השידה היא 80 ס"מ ואז מתחילה הטלוויזיה (בהמשך היא תיתלה על הקיר).

מה אתם אומרים, זה נראה טוב? זה גבוה מדי? זה "מיושן מדי"? מה אפשר לעשות?

תודה!
דן.
לצפיה ב-'זה מה שמפריע לך? לי צורם שאתם יושבים עם הגב לחצר'
זה מה שמפריע לך? לי צורם שאתם יושבים עם הגב לחצר
04/09/2016 | 13:28
9
296
הספה חוסמת את היציאה, והפנים לקיר ולמדרגות.  וכל זה בשביל הטלויזיה....
לגבי השידה - באמת לא מתאימה לעיצוב. אבל אין פה באמת עיצוב רק  כמה רהיטים בתפזורת.

לצפיה ב-'זו התשובה שהכי פחדתי ממנה'
זו התשובה שהכי פחדתי ממנה
04/09/2016 | 13:43
8
289
כי באמת ניסינו שכן יהיה עיצוב. אפילו לקחנו מעצבת שתלווה אותנו ועשינו איתה את הקניות. 
אוף. זה כל כך מתסתכל. שילמנו אלפי שקלים על כל רהיט במחשבה שזה ייצור סלון מעוצב ויפה. 
יש מה לעשות? 

לגבי הטלוויזיה, נורא התלבטנו איך לסדר את הסלון ואחת האופציות היתה לסדר ספה ארוכה על הקיר הארוך ואת הטלוויזיה בצד של הגינה, אבל לא אהבנו את זה כי אנחנו כן אנשים של טלוויזיה ורצינו שרוב היושבים יהיו מול המסך.
הדלת לגינה היא ענקית - 3.5 מטר וממנה גנבנו רק 90.
לצפיה ב-'גנבתם רק 90 מהיציאה - אבל 100% מהמבט לגינה. '
גנבתם רק 90 מהיציאה - אבל 100% מהמבט לגינה.
04/09/2016 | 13:49
7
115
לצפיה ב-'צודקת '
צודקת
04/09/2016 | 13:52
2
207
אבל זה כבר מאוחר מדי לשנות.
לצפיה ב-'אולי לשקול לסובב את הספה אל הקיר הקצר?'
אולי לשקול לסובב את הספה אל הקיר הקצר?
06/09/2016 | 11:10
1
105
ככה שהיא עם הפנים לחלל, לאקוואריום שכל כך חשוב לך, וגם לנוף הגינה.
לטלויזיה אפשר למצוא פתרון קצת פחות סטנדרטי, למשל להציב על רהיט עם גלגלים (השידה הזאת שתוריד לה את הרגליים - תתקין לה גלגלים גדולים וגובה שיתאים לך לטלויזיה) וכך כשרוצים לצ]ות מזיזים אותה מהקיר לזוית צפיה נוחה.
לצפיה ב-'חלק גדול מהיומיום שלנו הוא הטלוויזיה והשזלונג '
חלק גדול מהיומיום שלנו הוא הטלוויזיה והשזלונג
06/09/2016 | 11:17
99
אני לא חושב שזה יהיה נוח לתפעול.
לצפיה ב-'האם ניתן "לחבר" את הרהיטים?'
האם ניתן "לחבר" את הרהיטים?
04/09/2016 | 13:55
3
182
לדוגמא ע"י צביעת אחד הקירות? תמונות? החלפת רהיט? accessories?
לצפיה ב-'כריות לספה בגוון הצהוב של השידה'
כריות לספה בגוון הצהוב של השידה
04/09/2016 | 14:06
2
168
והייתי אולי צובעת את הקיר גם באיזה גוון צהבהב בהיר
לצפיה ב-'הצהוב בכלל לא היה מתוכנן'
הצהוב בכלל לא היה מתוכנן
04/09/2016 | 15:25
1
166
אנחנו רצינו דלתות לבנות בשביל שלא נצטרך "להמציא" קישורים צהובים.
אם נחליף את הדלתות לצהובות או אפורות או תכלת, זה יהיה טוב יותר?
לצפיה ב-'אני מצטרפת לגלמיש בהצעה לסובב את הספה'
אני מצטרפת לגלמיש בהצעה לסובב את הספה
07/09/2016 | 12:12
46
ולהניח את הטלווזיה על מוט מתכוונן או על שידת גלגלים.
אני חשבת ששינוי מיקום הספה יתן לכם תחושה יותר נעימה בישיבה/שכיבה עליה
מאשר במצב הנוכחי.
​לגבי הצבע: נקודה אחת של צהוב בלי להמשיך איתו בעוד מספר נגיעות נותנת לך תחושה של תלישות של המזנון.
בנוסף, יש לטפל בכל החלל כדי לתת תחושה שלמה והרמונית שתחבר את כל הפריטים בצבע ובסגנון- תוספת שטיח, ווילונות, אביזרי קישוט, תמונות...
בהצלחה רבה!
לצפיה ב-'הצעה'
הצעה
04/09/2016 | 15:20
4
269
אולי אפשר לפרק את הרגליים של השידה ולתלות אותה על הקיר בגובה קצת יותר נמוך ?
ואין ספק שהקיר המרכזי זועק לאיזה "קישוט", כמו צבע אחר או חיפוי מעניין(בריקים) 
לצפיה ב-'רעיון מעולה!'
רעיון מעולה!
04/09/2016 | 15:26
1
182
אני אבדוק את זה.
עד כמה שזכור לי, הגב של השידה הוא דיקט, אז צריך למצוא איזה פתרון יצירתי לזה.

רעיונות?
לצפיה ב-'שידה'
שידה
04/09/2016 | 16:31
158
שידה מקסימה מקושרת מאוד יפה לסגנון של השולחן 
לדעתי תעצב את הקיר שבין השידה לספת סלון באפקט צבע או טפט רק לא בריקים 

לצפיה ב-' מה ש"וינטג'" בשידה הזו הן הרגליים האלכסוניות'
מה ש"וינטג'" בשידה הזו הן הרגליים האלכסוניות
04/09/2016 | 20:35
1
149
אפשר גם להחליף ברגליים ישרות, מרובעות ואולי עבות יותר. אז ייראה יותר מתאים לאופי שאתה מתאר.
א- בכל זאת לתלות, אז על מדף או זוויות, ואת החלק העליון רק לחזק אל הקיר.
וחוץ מזה - על אף שזה לא עיצוב ברמה של מרי פופ - אני חושבת שכן רואים שהשקעתם ושתמונה משמעותית על הקיר הריק "תמלא" את החסר..
והעיקר - מזל טוב!! ותהנו מהבית החדש :)
לצפיה ב-'תודה רבה!!'
תודה רבה!!
05/09/2016 | 11:12
90
אני אבדוק על החלפת הרגליים או תליית השידה ומאוד אהבתי את הרעיון של תמונה ענקית לקיר הזה.
תודה!
לצפיה ב-'אני לא מבינה על שום מה הבאסה '
אני לא מבינה על שום מה הבאסה
04/09/2016 | 16:41
1
206
השידה בעיניי לא גבוהה מידי.
אני מסכימה עם זה שחסרים בחדר דברים (שטיח, ואולי תנמונה ענקית על הקיר שבין הספה לשידה), אבל בריהוט ששמתם עד עכשיו - אני לא מוצאת פגם.
אגב, יש לי רעיון מהפכני - מה דעתכם להעמיד את השידה עם ה TV באלכסון?
זה אמנם "יגנוב" קצת מהשטח הפנוי מצד שמאל, אבל יפנה לכם מקום ליד המדרגות, וגם אז תוכלו להחנות בפינה מאחור את הרובוט וככה גם להצניע אותו קצת.
לצפיה ב-'אני אוהב את הרעיון של התמונה וכמובן איישם'
אני אוהב את הרעיון של התמונה וכמובן איישם
05/09/2016 | 11:15
107
לגבי האלכסון, אני לא אוהב את זה, יש לי בעיה עם קווים לא ישרים בבית, שריטה מוזרה
לצפיה ב-'הצבעים יפים, להחליף את הרגליים לשידה'
הצבעים יפים, להחליף את הרגליים לשידה
04/09/2016 | 21:11
6
239
לנמוכות יותר, השולחן קטן מידי, הייתי מוסיפה עוד שולחנון בקומפוזיציה, שטיח צבעוני עם נגיעת צהוב וכריות, תמונה על הקיר הריק ויהיה מקסים!
לצפיה ב-'כרגיל - תודה רבה!!!'
כרגיל - תודה רבה!!!
05/09/2016 | 11:14
4
141
לוקח את ההמלצות בזרועות פתוחות ומיישם

לצפיה ב-'אל תשכח להעלות את היישום...'
אל תשכח להעלות את היישום...
05/09/2016 | 11:25
3
157
לצפיה ב-''
05/09/2016 | 11:31
16
לצפיה ב-'אני מחכה לתמונה של האקוריום במטבח... :)'
אני מחכה לתמונה של האקוריום במטבח... :)
05/09/2016 | 21:08
1
38
לצפיה ב-' גם אני מחכה לזה כבר'
גם אני מחכה לזה כבר
06/09/2016 | 09:52
27
לצפיה ב-'מה דעתכן על התמונה הזה?'
מה דעתכן על התמונה הזה?
08/09/2016 | 18:21
24
לצפיה ב-'הבעיה זה לא המזנון. הבעיה זה הספה.'
הבעיה זה לא המזנון. הבעיה זה הספה.
06/09/2016 | 13:52
141
היא לא נראית מתאימה לחדר משום בחינה. לא גודל, לא צורה, לא גוון, לא המיקום שלה (זו יציאה למרפסת שם מאחורה?)
לצפיה ב-'עזרה '
עזרה
04/09/2016 | 11:29
6
201
הרכיבו לנו את השיש במטבח. משום מה יצא אי 212 ולא 210 כפי שביקשתי . ביקשתי מעבר 92 ויצא מעבר של 90 ובפינה 89.
האם שני סמ למעבר משמעותי .
במעבר יש גם בליטה של שיש 34 וכיסא בר.
האם השני סמ האלה הנוספים היו  משנים משהו במעבר ?
לצפיה ב-'לא, כי בכל מקרה זה צר'
לא, כי בכל מקרה זה צר
04/09/2016 | 12:54
2
56
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
04/09/2016 | 13:27
1
113
תודה רבה על התשובה המהירה. 
אז את אומרת שאין הבדל בין מעבר 89-90 לבין מעבר 91-92 ? או 90-91 ? שני סמ לא יכולים להוסיף קצת למרווח. ?
אז איזה מעבר נחשב לא צר ? תמיד יכולה לבקש שיחתכו מהשיש ויוסיף קנט חדש. אמרו לי שזה אפשרי. 
השאלה אם שווה לעשות זאת ולהוסיף עוד שני סמ למעבר ? 
רוצה להזכיר שבמעבר יש את הבליטה של השיש 34 ס"מ ועומד שם כיסא , למרות שניתן להוציא את הכיסא ולשים אותו רק כשאוכלים אבל למי יש עצבים כל הזמן להוציא כסא ולהחזיר כיסא אז בעיקרון היכסא יעמוד שם די קבוע . 
מה דעתך. 
ושוב תודה תודה רבה. 

לצפיה ב-'אני יודעת שלמעבר צריך-מינימום-100 ס"מ. '
אני יודעת שלמעבר צריך-מינימום-100 ס"מ.
04/09/2016 | 18:45
90
110 ס"מ-זה סביר.
לצפיה ב-'אין שום הבדל.'
אין שום הבדל.
04/09/2016 | 21:25
52
לצפיה ב-'מעבר במטבח'
מעבר במטבח
05/09/2016 | 08:27
1
104
את נעזרת בלי סוף בפורום הזה 
ברגע שיש לקחת החלטות שהם תפקודיות את עושה את כל הטעיות האפשריות 
מעבר צריך להיות מינימום 100 . בדרכ שאני מתכננת אני מנסה להגיע ל120 
את עושה מראש 90 סמ ומתלוננת על 2 סמ
כדי שתעזרי באיש מקצוע כדי לנסות לא לעשות טעיות קשות בעתיד
לצפיה ב-'נכון ריזל 2 את צודקת בכל מה שאת אומרת '
נכון ריזל 2 את צודקת בכל מה שאת אומרת
05/09/2016 | 19:12
81
ונכון שמינימום צריך להיות 100 והכי אידאלי זה 120 אבל. .
אנחנו משפחה גדולה  זוג עם חמישה ילדים  ואם חשוב לנו אי גדול  כשכל חמשת הילדים יושבים ביחד לאכול ארוחת ערב או ארוחת צהריים. לא תמיד מתאים לי לתת לכולם לאכול בפינת אוכל שרחוק מהמטבח . הפינת אוכל נמצאת אחרי הסלון . 
אז חשוב לי שהאי במטבח יהיה פרקטי על חשבון המעבר שיהיה פחות נוח  אבל לפחות כל 5 הילדים יוכלו לאכול ארוחות ביחד ולא יהיה לי קשה ללכת עד לפינת האוכל. 
אז השאלה אם זה משמעותי שהמעבר 90 ולא 92. אם שני סמ היה משנה קצת את המעבר. 
בכל מקרה האי הוא 212 לארבע כיסאות פלוס כיסא אחד בצד של האי. כדי שיהיה לי מעבר 100 הייתי צריכה לעשות אי 200 וזה היה די צפוף לכל הארוחות של השבוע . חוץ בשבת ושישי בערב שאוכלים בפינת האוכל. אבל באי אוכלים יותר. 

לצפיה ב-'קבלן שביצע קיר שלא ע"פ תוכנית...'
קבלן שביצע קיר שלא ע"פ תוכנית...
04/09/2016 | 10:36
2
206
שלום רב, 

ביום שישי הלכנו בעלי ואני למדידות לאחר ביצוע חשמל בדירה וגילינו שהקבלן ביצע את אחד הקירות שלא ע"פ התוכנית.
בשרטוט ניתן לראות קיר באורך 70 ס"מ.
אנו מתכוונים על הקיר לשים מפסקים צמודים לויטרינה.
הארונות של המטבח באזור זה יהיו בעומק 50 ס"מ.

בפועל, הקבלן ביצע קיר באורך 60ס"מ במקום 70 ס"מ.

מה שלא מאפשר לשים מפסקים באזור זה.
אורך הקיר הכולל הינו 7.5מ'.

חשוב לציין שמידות התוכנית נלקחו מתוכנית אוטוקאד.
האם זה סביר? (נראה כמו סטייה של 15%)
מה ההליך המקובל ומה ניתן לבצע שכן הקירות הינן קירות חיצוניים.
אודה לייעוץ בעניין זה.

סיגלית

לצפיה ב-'גם אצלי קיצרו קיר בפועל'
גם אצלי קיצרו קיר בפועל
04/09/2016 | 18:56
90
על התוכנית תיכננו ארון באורך- 108-שרצינו להעביר מהדירה הנוכחית- והקיר התקצר-בעשרה ס"מ. גם המידות של המטבח-השתנו -כשבאו למדוד מטעם חברת המטבחים-והיינו צריכים לתכנן מחדש את המטבח. לעומת זאת-הגביהו את התקרה- ובמטבח-כל ההנמכה של הגבס- כבר לא התאימה-והייתי צריכה להוסיף- על חשבוני סגירה של החומר של המטבח.
לצפיה ב-'לא, לא לעניין ומחייב תזוזה או פתרון טוב ומקובל עליכם'
לא, לא לעניין ומחייב תזוזה או פתרון טוב ומקובל עליכם
04/09/2016 | 21:15
106
ע"י הקבלן.
הסטיה הזו ממש לא בגדר הנורמלית או הנסבלת.
זה חמור ביותר שאין מקום על הקיר למפסקים המתוכננים בגלל שנבנה קצר מידי.
לצפיה ב-'ועוד סוגיות בנושא תכנון עירוני בתל אביב '
ועוד סוגיות בנושא תכנון עירוני בתל אביב
04/09/2016 | 11:10
1
49
איפה נמצאים האינטרסים של עירית תל אביב? כנראה לא עם התושבים שלה. 

לצפיה ב-'אופס...טעות בפורום'
אופס...טעות בפורום
04/09/2016 | 11:11
8

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

צ'יק צ'ק ג'וק - חברת הדברה
צ'יק צ'ק ג'וק
פורום חדרי ילדים
פורום חדרי ילדים
פורום שיש ואבן
פורום שיש ואבן

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה