לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום עיצוב פנים
בהנהלת מעצבת הפנים תמי אקהאוס (מרי פופ).

עיצוב פנים עוטף את עולמנו, לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....
 הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עיצוב פנים

בהנהלת מעצבת הפנים תמי אקהאוס (מרי פופ).

עיצוב פנים עוטף את עולמנו, לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....
 הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

יחס מזלזל, דלתות חמדיה. קצת ארוך.
20/10/2015 | 19:00
7
496
הזמנתי שש דלתות DRAM COLOR לימינטו ברצלונה, מדלתות חמדיה. מכיוון שהבית היה גמור התניתי את הרכישה במהירות ההספקה. המוכר בחנות הבטיח שעוד היום יתקשרו לתאם זמן למודד. הם לא התקשרו , ולאחר אין ספור טלפונים נקבע אחרי שבוע זמן למודד. ביקשתי זמן אספקה מהיר ולבסוף נקבע תאריך להתקנה. ביום ההתקנה שנקבע לקחתי יום חופש, אבל הדלתות לא הגיעו. התקשרתי אליהם והאחראית אמרה שהדלתות עדיין לא מוכנות כי לוקח זמן לצבוע אותם. ניתן לי תאריך אחר ואת הטלפון של המתקין. ביום ההתקנה בעלי לקח חופש.
כשהגעתי בערב הביתה ראיתי על דלת חדר השינה שלי זיז בולט בדלת שסביבו פיצוץ בצבע ובנוסף על הדלת הזו לא הייתה מדבקה של "המוצר יצא ממפעלינו בדוק" . התקשרתי אליהם, שלחתי מיילים עם תמונה, ולבסוף חזרו אלי. ביקשתי להחליף את הדלת בחדשה. הם טענו שצריך לבור בודק מטעמם. נקבע תאריך ושוב יצאתי מהעבודה והבודק לא הגיע. נקבע שוב תאריך וכבודו הגיע והסכים שהדלת פגומה. שוב מיילים וטלפונים...ואז אומרת לי נציגת החברה שיתנו לי דלת חלופית בינתיים ואת הדלת הזו תילקח לשיוף וצבע מחדש. סירבתי ודרשתי דלת חדשה.
הפסדתי כל כך הרבה ימי עבודה בגלל ההתנהלות המזלזלת שלהם. מה עלי לעשות?
טוב לדעת, מחוקים אצלי בעקבות הודעתך
20/10/2015 | 20:08
180
אם יש להם דף פייסבוק ספרי את סיפורך גם שם
איזה סניף?
21/10/2015 | 01:55
52
וואו, לא יודעת מה עושים מאוד מצער לשמוע
21/10/2015 | 07:57
249
נסיוני שונה לגמרי, בעשרות פרוייקטים שבהם חמדיה נתנו שירות ללא דופי.
כן, יש להם בזמן האחרון זמני אספקה ארוכים מידי לטעמי, אבל אני לוקחת את זה בחשבון בהזמנת המדידה.
אבל מקרה שבו קבעו עם לקוח והבריזו טרם קרה.
וגם לא מקרה של דלתות פגומות, למעשה למעט מקרה אחד של שריטה קטנה בידית שהוחלפה מיד, לא נתקלתי בצורך לשירות בדלתות שלהם.
לפי מה שאת מספרת, טוב שכך... ליבי איתך, מעבר לפרסום ויראלי ופניה יותר רישמית אליהם, אין לי עיצה טובה.
חברה אמינה,להתקשר לכפר סבא
21/10/2015 | 15:32
2
228
לדבר עם מיקי המנכל 097401654,דרך המזכירה שלו.
אמור לפתור לך את הבעיה.בהצלחה רבה-הוא אדם מאמין.
הוא אדם מאמין?! איך זה קשור....
23/10/2015 | 09:49
1
117
חצי מיושבי בתי הסוהר הם בעלי כיפה.
מכירה אנשי מקצוע נוכלים ושקרנים מכל הסוגים, כולל "מאמינים" . כולל המפקח שהיה אמור לפקח בביתנו על הקבלן, וקיבל תשלומים כדי להעלים עין מפשעים שבוצעו (יסודות שכלל לא נחפרו) , גם הוא "אדם מאמין" .....
לצערנו הרב אין שום דבר אמין באדם מאמין יותר מבכל אדם.
צודקת
23/10/2015 | 20:23
25
שלחתי אליהם מייל
21/10/2015 | 16:54
173
נראה מה תהיה תגובתם
ספות- היכן?
20/10/2015 | 15:55
5
131
היי,

עומדת לפני רכישה של ספות

איפה אתם יכולות להמליץ על רכישה. באזור המרכז...

תודה
אני קניתי כורסאות בשבוע שעבר
21/10/2015 | 06:13
119
במרכז הריהוט בראשל"צ, ולמרות שהייתי ספקנית דוקא מצאתי מהר מאד כורסאות יפות וטובות ובזול. שווה לחפש.
ריכוזי חנויות טובת יש בדיזיין סנטר בבני ברק
21/10/2015 | 07:50
2
139
ברחוב הרצל וסביבתו בת"א, בראש"ל בראשון לציון, משום שאני קרובה יש לי ריכוז יפה מאוד באיזור התעשיה של כפ"ס.
שלום מרי פופ, אפשר כמה שמות/כתובות מאזור התעשיה בכפר סבא?
27/10/2015 | 21:22
1
13
שלום מרי פופ, אפשר כמה שמות/כתובות מאזור התעשיה בכפר סבא? (תודה) 
קולמן, טוקסה, מזנוני כהן, חותם וליד רולדין יש עוד אחד חדש
27/10/2015 | 21:29
11
ששכחתי את שמו אבל הזמנתי משם ספה ושולחן עם לקוחה.
לא חסר מקומות השאלה מה התקציב?
( לעמוד שלי בתפוז )
24/10/2015 | 20:48
14
חידוש מקלחת
20/10/2015 | 11:33
2
316
שלום
אני עומדת בפני חידוש חדר הרחצה
כיום המצב נוח לי אז חשבנו רק לחדש.
המעצבת הציעה שינויים (להעביר את האמבטיה לקיר ממול ואת מכונת הכביסה ייבוש להכניס לארון ולפתוח את כל החדר)

מה דעתכם? מה הייתם ממליצים?

תודה
אצלי תוכנית-כמו שהמעצבת שלך הציעה.
20/10/2015 | 19:04
96
אין מידות כדי להשוות ,אבל כשחידשתי את האמבטיה- המעצב הציע דבר דומה- היכן שהאמבטיה שלך-העמדתי ארון פלוס כיור, בהמשך-ארון גדול לאיכסון-כולל מגירת כביסה וארון מגבות. היכן שמכונת הכביסה שלך-מונחים המייבש ומכונת הכביסה-אחד ליד השני. 
בקיר ממול -ישנו מקלחון-באורך 1.8 מטר. בהמשך קיר- ומאחוריו-מוצנעת האסלה(מול המייבש והמכונה). ויתרתי על האמבטיה(אצלי היא באמבטיית הורים). 
אורך חדר האמבטיה- שלי  4.4 מטר. 
ברור שמכונות אחד על השני עדיף מבחינת מקום
21/10/2015 | 08:00
73
האם יהיה גם מקלחון וגם אמבטיה?
לא כ"כ הבנתי במה התכנון החדש מועיל לחדר?
עזרה בבחירת מתנה צנועה לידידה מעצבת שעזרה לי מרחוק
20/10/2015 | 00:01
5
165
שלום מקסימות ומקסימים
מודה שאין זה קשור לעולם העיצוב...חשבתי שוודאי קיבלתן "מתנות תודה" מלקחותיכם וקרוביכם ואולי תוכלו לכווני.

אני רוצה לקנות מתנה קטנה למעצבת (ידידה) שעזרה לי בכל מיני דברים בתכנון ועיצוב הבית.
יש לכם רעיון שיתאים לזוג מעצבות(היא והשותפה יחד)?
אולי משהו למשרד? אבל מה?

תודה רבה!
עציץ, ספר על עיצוב,
20/10/2015 | 06:32
104
מעמד מיוחד מעוצב לעטים ועפרונות, תמונה יפה למשרד.
משהו שלחלוטין לא קשור לעיצוב
20/10/2015 | 07:27
2
147
הסיכוי לקלוע לטעמה או משהו שאין לה ותאהב בתחום העיצוב נראה לי קטן.
הייתי נותנת משהו סמלי שלא קשור בכלל לעיצוב. לא כתבת תקציב, אבל - ארוחת בוקר זוגית, מגש פירות יפה שיגיע למשרד, קרם ידיים טוב לקראת החורף, וכו'.
אם היא מאלה שקר להן בחורף אז אפשר צעיף או שאל וכו'.
כחובבת מכשירי כתיבה - פנקס/מחברת יפה, מגנטים מגניבים
20/10/2015 | 07:30
1
131
כוס לשתיה חמה (יש כאלה עם מכסה ששומר על החום ופס להחזיק:  http://www.gimmick.co.il/item.asp?id=4160 אבל יפות.

וואווו! תודה על כל הרעיונות
20/10/2015 | 11:05
101
מכולם הכי קרצו לי:
- ספר עיצוב למשרד.
- שובר ארוחה זוגית.

המלצות לספר עיצוב מיוחד תתקבלנה בברכה.
המון תודה!!!
מד לייזר ו/או שובר לסטימצקי
( לעמוד שלי בתפוז )
24/10/2015 | 20:52
3
שיש קיסר 3350 או 3141
19/10/2015 | 21:23
4
214
מטבח כפרי עדין, פולימר לבן עשן, ריצוף מבריק.

האם 3350 מתאים? האם השיש הזה בצבע חום או אפור?

רציתי גוון מוקה, אבל בסטנדרט של הקבלן אין משהו בכיוון של מוקה, ולכן שוקלת את 3350.

אופציה נוספת ושונה מאוד, זה שיש 3141 שגם קיים בסטנדרט.

גוונים נוספים שהקבלן נותן הם: 3040, 3200.
היי יפה
20/10/2015 | 08:41
3
134
גם לי יש פולימר לבן עשן. בחרנו בשיש קיסר 4130 אפור בהיר מעונן ממש מהמם יצא.
אני פשוט פחות מתחברת לגווני מוקה.. 
גם לנו הקבלן
20/10/2015 | 08:42
2
115
נתן 3141. פחות התחברתי. הוא לבן עם נקודות קטנות. קצת מיושן לדעתי .

לדעתי את צריכה להתאים את השיש לגוון הריצוף.. אמרת שיש לך מבריק אבל לא אמרת איזה צבע :)
ריצוף דמוי שיש
20/10/2015 | 12:08
1
93
ריצוף דמוי שיש, הוא בעיקר בז' עם עורקים, אפשר למצוא בו גם חום וגם אפור.
אני פחות אוהבת אפורים, ולכן מתלבטת בין ה3550 ו3141 שאולי יתאימו מבין מה שהקבלן נותן.
אם את חייבת מסטנדרט הקבלן אזי 3350 יכול להתאים
21/10/2015 | 08:40
78
3141 יראה מאוד פשוט, חבל.
פס אלומיניום
19/10/2015 | 19:35
2
92
איך אני מוצא את הפסי אלומיניוםצהאלו ששמים בקירות ב90 מעלות?לשמירה על הפינות. מה אני מחפש בדיוק?קנט?
אתה מדבר על פסלקיר מתחת לטיח?
19/10/2015 | 20:06
82
אם כן זה נקרא פינת מתכת.
גם מתעניינת בזה
19/10/2015 | 21:08
58
אני לא יודעת מה כוונת פותח השרשור אבל אני מתכוונת לקנט שאפשר להתקין מעל קיר קיים.
יש לנו מספר פינות בבית שמועדות מאוד לשחיקה למשל ליד פינת ישיבה במטבח, או בתחילת המסדרון שם יש נטיה להתקע בטעות עם חפצים בפינה.
למרות שאנחנו בדירה חדשה (בת 3+) כבר יש קצת שברים בפינות...
ראיתי קנט לבן ששמים מלמעלה עד למטה אבל זה לא נראה כל כך יפה.
יש עוד פתרונות לכך?
שלום חברים. אנו מעוניינים לסדר את מרפסת השמש הקטנה
19/10/2015 | 15:58
5
200
שלנו.גודלה כ 5.5 רוחב על 2.5 מ'. (וללא שמש(:)
מתלבט לגבי ריהוט גן ...מה מומלץ לכזה גודל , פשוט הכל נראה בומבסטי
כל ה"מערכות ישיבה של הראטן" וחבריו.
אנו מעוניינים ב לפחות 4 מקומות ישיבה. ושולחן קטן.
האם יש כלל אצבע לגבי שטח קטן נניח סידור של 1+1 +2 או 3+2 .. האם יש כלל אצבע לגבי הצבת המושבים וכיווני ישיבה..אני יודע שזה נשמע מוזר, אבל אני חושש מ"לחנוק" את המרפסת בריהוט.
ולגבי ריצוף בדק... דווקא דק אמיתי יוצא זול מדק סנטטי וטיפול בשמן שטח של 12מ"ר פעם בשנה זו לא משימה קשה מידי..לכן זו נראת לי אופציה הגיונית.
אשמח לקבל המלצות גם לאיש מקצוע 
תודה רבה!!

יש מערכות ישיבה קטנות יותר, הדיון תאורטי מידי בלי שרטוט
19/10/2015 | 20:09
4
66
פרטים נוספים ותמונות...לקבלת עזרה בעיצוב של המרפסת
20/10/2015 | 10:34
3
350
מידות 2.44 רוחב 4.45, מרפסת מחופה. פונה לצפון ללא שמש. 
יציאה מסלון עם פרקט לימנציה בגוון בהיר.
חשבתי על דק בגוון כהה מאוד שחור/אפור. הבנתי שניתן להתגבר על בעית הפרשי גובה  (4 ס"מ) בין מרפסת לסלון בעזרת שיפוע או מדרגה.
אשמח לקבל חוות דעתכם על גוון רצוי לדק שישתלב עם הסלון.
כמו כן המלצה לריהוט מומלץ והעמדה "נכונה" שלו בשטח הקטן. האם כדאי 3+2 בצורת 'ר' או 2 יחידות בודדות ויחידה כפולה.
לדעתי רצוי מקסימום  4-5 מקומות ישיבה ושולחן על מנת לא לחנוק את המרפסת. וכמובן בסוף הכי חשוב! עציצים/עצים שיכולים להשתלב  (ללא שמש)... משתלה / חנות לריהוט גן/ מתקיני דק מומלצים יתקבלו בברכה
תודה רבה.
אריאל

לגבי דק: ממליצה לבדוק מוצר של אריחי דק
21/10/2015 | 08:55
2
136
היתרון הוא שניתן להתקינם לבד, הם לא דורשים הגבהה ולא מגביהים את המרפסת בהרבה, והם מגיעים בגירסא סינתטית או בעץ אמיתי (איפאה - לטעמי מוקצה משום הנזק שבכריתת היערות הללו לכדור הארץ).
לגבי רהיטים: 2+3 נשמע לי הרבה מידי למרפסת קטנה, לטעמי ספה אחת מספיקה והשאר כורסאות. אין לי מושג מה הגודל של ספת "ר" למרפסת, אבל זה תמיד יותר חסכוני במקום.
תחשבו איך אתם רוצים לנצל את המרפסת
21/10/2015 | 09:59
1
95
אם למשל אתם חולמים על לאכול במרפסת את הארוחות, בימים יפים, או בשבת בבוקר - כדאי שתקנו שולחן עם כסאות.
אם אתם חולמים על להשתרע שם למנוחה, ספה/ספות ושולחן נמוך יתאימו.
אם יש לכם ילדים קטנים, השאירו להם מרחב מספיק למשחקים.
השאירו שטח לעציצים.
אחרי שתקבלו את ההחלטות הנ"ל, תוכלו לקנות בהתאם.
אנחנו למשל חלמנו לשתות קפה ולאכול ארוחת בוקר בשבת על המרפסת. בפועל, עשינו זאת פעמים ספורות בלבד.... אני קניתי שולחן קטן בגובה רגיל עם 4 כסאות. גודל המרפסת דומה ומאד חששתי מלחנוק אותה. רצינו אפשרות לאכול שם לפעמים, וגם חשבתי על כך שנוכל לנצל את השולחן קטן כתוספת לשולחן האוכל כשיש אורחים, ואת הכיסאות לתוספת. חשבנו שיהיה נוח להוסיף בשלוף, מבלי שנצטרך לסחוב מהמחסן וכו'.
חשבי אם זו גם נקודה רלבנטית עבורכם.
תודה על העצות..נחשב מסלול מחדש(-:
21/10/2015 | 11:13
21
איזה שיש יתאים
19/10/2015 | 11:17
4
197
יש לי מטבח בצבע שמנת. ואי במטבח. אני מתלבטת איזה צבע שיש לבחור ואיזה חיפוי לקיר, הבית שלי בגוונים חומים.
בחירת שיש
19/10/2015 | 11:36
1
356
זה צבע המטבח. כרגע הריצוף הוחלף לבהיר יותר והאי יהיה באמצע. דחוף תשובה בבקשה
צוקל או שיש
19/10/2015 | 11:37
125
מה עדיף לשים צוקל או שיש
זה עניין של טעם, יש אופציות בחומים
19/10/2015 | 20:14
172
לא הבנתי את השאלה לגבי צוקל או שיש? למה הכוונה?אם תכתבי מספר גוונים שמוצאים חן בעינייך, יהיה אפשרי למקד יותר.
בחירת שיש
21/10/2015 | 11:21
88
איך שיש קיסר דגם 5212. והאם האי צריך להיות בצבע אחר ומה מומלץ

מה הולך עם וונגה ?
19/10/2015 | 10:33
3
107
שלום.

עוברים דירה
שולחן פינת האוכל די חדש ולכן לא אחליף אותו - הוא בצבע וונגה ...
מעוניינת לקנות שולחן לסלון ושידה לטלויזיה  מה יילך ?
עץ טבעי/ לבן/  אלון ?

תודה
הכל הולך עם ונגה כי הוא שחור...
19/10/2015 | 20:15
92
תנסה להתאים בין השולחן ומזנון, יכול להיות שילוב של עץ ועוד צבע באחד מהם, למשל.
אני כבר לא יכולה לראות יותר את הלבן טבעי אלון
( לעמוד שלי בתפוז )
24/10/2015 | 20:55
1
15
אולי אפור? משופשף
ולצבוע את השולחן אוכל מונגה לאפור גם?
גם אני לא אוהבת את העץ אלון
25/10/2015 | 07:07
10
אבל יש גוונים יפים שהולכים היום לא יודעת את השמות שלהם
תכנון מטבח והתאמת צבעים
19/10/2015 | 10:33
1
302
שלום לכולם, 
אשמח לשמוע דעתכם לגבי תכנון המטבח והתאמת הצבעים. 
בית פרטי הסגנון מודרני, פרופילים ודלת כניסה בצבע אפור כהה, חוץ הבית לבן עם בריקים אפור כהה.
הריצוף שנבחר הוא ריצוף פיור ווייט נאנו של נגב, זה ריצוף לבן נקי נוטה לשמנת חלק ללא גידים. 
המטבח יהיה לבן , שיש לבן. השבירה של הצבעים תהיה עם שילוב עץ וצבעים בסלון , כריות, כסאות וכו' .
אני מתלבטת לגבי הקלאפה בקיר של הארונות הגבוהים במטבח. האם כדאי קלאפה אחת או קלאפה כפולה ? אני מתכוונת לסגור את המרווח למעלה בקו ישר של גבס אך עםהקלאפה האחת יהיה חלק לא סגור ומצד שני אני לא רוצה להעמיס עם שתי קלאפות. מה דעתכם? 
התלבטות נוספת היא לגבי השיש. האפשרויות שחשבתי עליהן הן 2141 לבן נקי  , 5141 לבן עם העורקים או 1650 סופרימו לבן. מה הכי יתאים והאם יש לכן רעיון אחר ? 
תודה רבה על העזרה!

זה ממילא קיר עמוס, אין בעיה לעשות קלאפה כפולה
19/10/2015 | 20:18
71
כי בהגדרה זה קיר עם המון ארונות.
לגבי הצבעים, המון לבן, כל סוגי השיש שכתבת יתנו את אותו אפקט לבן.
טפט למטבח
18/10/2015 | 23:21
8
483
שלום לכם,
לאחר שהתייעצתי כאן בעבר,
שברנו קיר במטבח ועשינו שולחן מטבח מתאים אצל נגר.
אנחנו תוהים מה כדאי לעשות עם הקיר.
המטבח שלי בצבעים של שיש אפור ועץ לבן (אפשר לראות את קצה השיש והמגירות באחת התמונות).
חשבנו לצבוע או לשים טפט.
השיקולים: יש לנו ילדים קטנים והקיר צריך להיות קל לניקוי ועמיד.
בנוסף- המטבח בצבעים די אנמיים אז חשבתי להוסיף קצת צבע ואני לכיוון הכחול.
מה אתם אומרים? אם הולכים על טפט איפה כדאי לרכוש? אשמח לקישור.

תודה!
שאלה והצעה
19/10/2015 | 09:52
4
141
האם זו הדרך היחידה להעמיד את השולחן בחלל הזה? אני חושבת שזה מאוד מבאס לשבת לאכול עם הפנים לקיר, גם מבאס וגם לא מעודד שיחה.
שולחן כזה עדיף לשים דווקא כשהחלק הצר נשען לקיר (אם החלל מאפשר) ואז 2 כסאות משני צידיו.

וההצעה, אני מדביקה טפט חי ושמח, עם כמה צבעים שמתחברים לחללים אחרים בבית. (סתם לדוגמא, אצלי במטבח יש ארונות לבנים וקיר אחד כחול. בכניסה לבית יש קיר כחול. אז בפינת האוכל הדבקתי את הטפט הזה
http://ecx.images-amazon.com/images/I/511Q3cYi8sL.... שמאפשר לי לשלב גם ירוק ואפור בחלל.

אל תפחדו מטפטים וצבע, זה מסוג הדברים שהפיכים, קל לקלף טפט וקל לצבוע קיר.
בנוגע להעמדת השולחן
19/10/2015 | 20:37
3
88
המטבח קטן וזו הדרך היחידה שאפשר להעמיד את השולחן. הקיר שאליו הוא צמוד מכיל ארון חשמל מרכזי של הבית ולכן לא יכלנו להוריד אותו. הקיר שהורדנו פתח את השולחן למסדרון ואיפשר עוד מקום ישיבה ואנחנו מאוד אוהבית את הסידור כפי שהוא, לגבי שיחה אצלינו לא צריך לעודד שיחה אלא לנסות להגביל אותה קצת כי בעיקר מדברים ובקושי אוכלים :)
לארוחות משפחתיות יש לנו שולחן פינת אוכל גדול שמתאים לכך.
לגבי הטפט אני רואה שהקישור מאמזון. הזמנת דרך האינטרנט?
אני יודעת שזו שריטה אישית
19/10/2015 | 20:50
2
106
להורים שלי היה דלפק במטבח שמחובר לקיר, ושם היינו אוכלים ארוחת ערב. ושנאתי, פשוט שנאתי לשבת מול קיר. אבל מגבלת חלל היא מגבלת חלל

אני קניתי דרך האינטרנט כי אני טסה הרבה, אז שלחתי למלון (במקרה הזה בלונדון) והבאתי במזוודה לארץ. הקיר לא גדול (גם אצלך לא) ומספיק 2-3 גלילים שבקלות אפשר להביא במזוודה. המחירים של הטפטים הטובים והמעניינים בארץ מוגזמים באופן לא פרופורציונאלי.  לא ברור לי למה.
בדברים מסויימים (בגדים, גברים, עיצוב) אני יודעת בדיוק מה אני רוצה, אז אני לא מרגישה צורך ללכת לחנות ולראות דוגמאות ולגעת בחומר. יותר קל באינטרנט, המבחר גדול, והסיכוי שאמצע משהו שקולע לפנטזיה שלי, גדול יותר.

באמת התלבטנו הרבה על הישיבה מול הקיר
19/10/2015 | 21:03
1
84
האופציה השניה הייתה להצמיד את השולחן כפי שהוא לשיש בר' ולשים צמוד לקיר ספסל. בגלל שצפינו מריבות בכניסה ויציאה ממקום הישיבה בין הילדים, לא רצינו לחסום את החלל (המטבח מרובע וטוב שהמרכז שלו ריק) ורצינו לאפשר גם מעבר נוח למסדרון בחרנו בסוף באפשרות הנוכחית ואני מקווה שהילדים לא ישאו צלקות מישיבה מול קיר :) בטח אם הוא יהיה יותר צבעוני יהיה להם נעים יותר...
האמת היא שיש לי משפחה כרגע בביקור בחו"ל ואני יכולה לבקש מהם להביא לי איתם משלוח.
תודה על הרעיון.
יש לכך פתרון פשוט ואלגנטי.
22/10/2015 | 01:43
32
להציב על הקיר מראה מעוצבת.  
יש טפטים רחיצים הרעיון נחמד מאוד
19/10/2015 | 20:19
2
159
יש המון חנויות עם טפטים, באיזה איזור?
את ממליצה ללכת לראות ולהרגיש או שמתאים גם להזמין דרך הרשת?
19/10/2015 | 20:42
1
80
אנחנו גרים ביישוב באיזור ירושלים,
אבל בגלל שאני בעיקר סביב עבודה וילדים אני חובבת קניות באינטרנט בערב בזמן של שקט... השאלה אם זה מתאים? 
מה פחות או יותר המחיר של טפט למטר?
והאם אפשר להתקין אותו לבד?

אשמח להמלצות על חנויות.

תודה :)
יש אתרים נהדרים להזמנה מחו"ל כולל דוגמאות
21/10/2015 | 08:48
101
בהם הטפט יצא זול יותר.
טפטים מחו"ל.
אני קצת מיושנת בזה, מעדיפה למשש והטקסטורה של הטפט מאוד חשובה לי, אם כי מכירה לא מעט שמרוצים מההזמנה דרך האתר שצרפתי לך.
טעות
18/10/2015 | 18:53
89
...
ריהוט וצבעים
18/10/2015 | 15:40
4
698
שלום לכולם,
עברנו עוד שלב וכעת אנחנו בבחירת הריהוט והצבעים.
צירפתי תוכנית של החלל בקומה התחתונה + הדמייה של המטבח (כי בתוכנית הוא זה לא מעודכן) ואשמח לשמוע את דעתכם על העמדת הריהוט הבאה:

בפינה שמול הטלוויזיה, סלון פינתי (ספה + שזלונג) כאשר השליש הסגור של הויטרינה חסום ע"י הספה הארוכה- כלומר כ-3 מטר והשזלונג צמוד לקיר של ה-390.
שולחן צר וארוך ואז 2 הדומים.

פינת אוכל - חשבנו על פינת אוכל ריבועית, 130X130 שתעמוד ליד האקווריום (על הקיר שרשום עליו 190).

עכשיו לגבי הצבעים:
כרגע בחרנו מטבח בצבע אפור בהיר  RAL0008500 ועדיין מתלבטים אם לשלב בארונות הגבוהים תכלת או לא (אשמח לשמוע את דעתכם + המלצה לתכלת שלא נראה כמו בית חולים ולא כהה מדי).
לגבי שולחן פינת אוכל - מתלבטים בין אורן בהיר + כסאות עץ אפורים ותכלת או שולחן צבוע (אני מפחד ששולחן צבוע נותן הרגשה של חדר ילדים).
סלון - גם כאן - אנחנו מתלבטים אם להכניס את הצבע בסלון עצמו או רק בכריות + הדומים.

מה דעתכם על ההעמדה של הריהוט והגדלים שלו?
מה דעתכם על הצבעים?  
האם בחלל כזה, שהוא לא גדול, יותר מדי צבע עלול לצאת מצועצע?

תודה!
דן.

עזרה בבקשה
19/10/2015 | 14:35
3
19
מציעה לך לקחת מישהו מיקצועי
19/10/2015 | 20:21
2
89
לייעוץ, התוצאה מרהיבה ולדעתי ממש שווה את ההשקעה. הרי אין לנו מושג בעיצוב פנים, כמו שלא תטפל לעצמך טיפול שורש בשיניים או לא תספר את עצמך? ולא, אני לא מעצבת פנים רק אחת שיודעת מנסיון כמה זה חשוב. ולא חייבים ללכת על אחת הכי יקרה...
יש לי מעצבת צמודה
19/10/2015 | 21:38
1
117
אבל אני מאוד מאוד אוהב לשמוע מספר דעות, במיוחד שמדובר במשהו מאוד אינדיווידואלי ויש פה אנשים עם רעיונות נפלאים.
יופי, מצויין
20/10/2015 | 06:30
70
גם אני נעזרתי במעצבת, וגם היום כשהבית הושלם אני עוד שואלת שאלות. התמכרתי.
כמה אפשרויות?! איך בוחרים?!
18/10/2015 | 14:13
2
148
שלום,
ביום שישי האחרון, הלכנו אישתי ואני לדיזיין סנטר בשביל להתחיל את מסע בחירת הרהיטים שכולל כמעט את הכל: פינת אוכל, סלון, חדרי שינה, ארונות לכל הבית, אחסון ועוד...
חשבנו שסיבוב חנויות יעזור לנו להבין מה אנחנו רוצים, אבל קרה בדיוק ההיפך! יש מיליון אפשרויות, מיליון חנויות ומיליון צבעים. איף אפשר לבחור??
לא מספיק המקום הזה מבלבל, יצאנו ממנו וגם בחוץ היו עוד חנויות ושם נוספו עוד אפשרויות, דגמים וצבעים.

בקיצור - יצאנו מתוסכלים!

אשמח אם תוכלו לשתף פה שמות של חנויות מומלצות שאתם עובדים איתם אקטיבית ואתם יודעים שיש להם מבחר יפה ואיכותי, שירות טוב, מחירים סבירים ובכלל - חווית קניה נעימה. זה לא חייב להיות בדיזיין סנטר, כל מקום הוא אפשרות (איזור המרכז).
ככה אולי מראש נוכל לפסול כמה מקומות...

בשרשור אחר אני אתייעץ איתכם על הרהיטים לבית שלי

תודה,
דן.
זה לא החנות
18/10/2015 | 15:53
119
זה לדעת מה רוצים ולחפש את זה. ואז אם לא מוצאים לחפש משהו שעונה על אותן דרישות.
לדוגמא, אם רציתם ספה ירוקה, הכינו אלבום פינטרסט עם סגנון בית שאתם אוהבים שיש בו ספות ירוקות. תחשבו על זה, תנסו לבחור כיוון ואז תגשו לחפש את המורים המתאימים.
המבחר הוא אינסופי.
קודם תבינו מה אתם אוהבים וזה ימקד אתכם
( לעמוד שלי בתפוז )
24/10/2015 | 20:57
4
התייעצות לגבי סידור מטבח
18/10/2015 | 13:54
7
571
שלום לכולם,
רכשנו דירה מקבלן ואנחנו רגע לפני פגישה עם ספק המטבחים (אניס)
הקשבתי לעצתכם ואנחנו מתכננים ללכת לפגישות אצל כמה חברות לפני שנסגור
עשינו כמה שינויים בתוכנית המקורית של הקבלן (באמצעות חבר שהוא מעצב פנים)
קשה לי להיות סגורה על התוכנית כי אנחנו זוג צעיר ללא ילדים וכרגע יש לנו מטבח קטנטן... אשמח לשמוע את דעתכם לגבי התכנון, אם יש למישהו עצות/המלצות/רעיונות וכו'...
המטבח פונה לכיוון צפון
** בתוכנית המקורית כל הקיר הדרומי- מקרר ושות'- שייך למחסן, החלטנו להרחיב את המטבח על חשבון חלק מהמחסן כמו שרואים בתמונה

תודה רבה!
מספר הערות לתכנון המטבח
18/10/2015 | 20:29
2
279
משטח העבודה , השטח בין הכיור לכיריים קטן ואינו מספק כלל.
ויזואלית יותר יפה יהיה להצמיד את יחידות המגירות הגדולות זו לצד זו ולשים את יח' התבלינים בפינה מאשר למרכז את הכיריים לחלון ולאלץ את כל המטבח.
המרווח של 111 למקרר, אין נחוץ, במטבח כזה מספיק 95 ס"מ ואולי עדיף לשקול יח' מאוד צרה לאחון מטאטא/מגב במקום מרווח כה גדול שיהפוך למקום לא מאורגן למטאטא, קרש גיהוץ וכו'...
היחידות הגבוהות נהעומק 80 זה ממש לא לעניין.
עומק 65 מספיק, אין שום סיבה לחרוג עד לקו הקיר של הדלת, זה מבזבז מקום שאין לכם על חשבון המגירה (יש הבדל עצום בין מגירה של 75 למגירה של 90).
עוד עדויות לאי מקצועיותו של התכנון ניתן לראות בכך שלא נלקחו בחשבון הרחקות בפינות של המטבח, כלומר על המידות קטנות ב 5 ס"מ לפחות בכל פינה...
גם רוחב האי העתידי אינו לפה או לשם... 80 זו מידה לא נכונה, שצריך להבין מה היא מייצגת ובהתאם לכך להחליט עד להיכן יגיע המטבח.
אגב, גם מגירת תבלינים של 45 זה לא נחוץ, 35-40 זה מספק וכדאי להגדיל את המגירות.
קודם כל- תודה רבה על התגובות
19/10/2015 | 12:10
1
95
היינו אתמול בפגישה עם ספק הקבלן (מטבחי אניס) והיא אמרה לי מספר דברים דומים אבל לא התייחסה לכל הנקודות שציינת פה
  • לגבי משטח העבודה- האם יש לך הצעה אחרת?
  • היא הציעה אתמול לנצל את הפינה מתחת לחלון באמצעות מדף, מה דעתכם?
  • הצמדת יח' המגירות הגדולות נשמעת טוב, כנ"ל הארון הצר ליד המקרר
  • לא בטוחה שהבנתי את ההערה לגבי עומק 65- אני לא צריכה עומק 80 בשביל המקרר?
  • תודה על ההערה בעניין הרחקת פינות
  • גודל האי הרגיש לי מאוד "לא נכון" אבל לא הצלחתי להבין מה יהיה גודל נכון- האם יש לך המלצה?
  • לגבי מגירת התבלינים- תודה, הבחורה באניס אמרה לנו את אותו הדבר
אני חייבת לציין שאני מאוד מעריכה את העזרה וההשקעה בתגובות, זה ממש לא מובן מאליו
תודה 
המקרר אכן זקוק לעומק מסוים, לאו דווקא 80 כיום
19/10/2015 | 20:12
103
אבל זה לא אומר שארונות המטבח צריכים להתישר בקו של ה 80.
לכן אמרתי שהעומק שלהם המומלץ הוא 65 ואילו המקרר יבלוט במעט, אחרת זה בזבזני ביותר.
לגבי האי: אם אתם רוצים אחסון וישיבה אז העומק צריך להיות 60+הישיבה שזה 30-35. אם ללא אחסון אז תלוי איפה ישבו אנשים והעומק/רוחב שלו יכול להיות פחות מ 90.
שמחתי לעזור, בהצלחה.
מטבח
19/10/2015 | 08:06
1
126
אני אנסה להגיד בצורה מנומסת שזה לא תכנון מקצועי (בוצע על ידי מעצב פנים)
יש אפשרות לתכנן את המטבח בצורה יותר טובה ופונקציונליות

הי ריזל
19/10/2015 | 12:19
96
תודה על התגובה 
אשמח לשמוע איך לדעתך ניתן לשפר את התכנון
בנוסף לכל מה שכבר אמרו
19/10/2015 | 15:36
97
אם "גנבתם" מהמחסן, צרו נישה למקרר כך שיוכל להתיישר עם הארונות בלי שצריך להעמיק לצורך זה את כל הארונות בקיר הזה. לחלופין, אם מגירה של 75 מספיקה, אפשר לגנוב פחות מהמחסן.

מטבח
20/10/2015 | 08:33
146
זה הכיוון שאני מציעה
חיפוי דופן נמוכה של האמטביה
18/10/2015 | 12:36
9
316

היי,

בדירת קבלן שקניתי חדר האמבטיה מאוד קטן.

הרצפה מרוצפת בחום כהה בגודל 33*33 אנטיסליפ R10, הקירות באריח לבן מבריק בגודל 50*20.
את האריחים שעל הקירות ביקשתי לשים לרוחב.

השאלה שלי היא איך לחפות את הקיר הקטן של האמבטיה בגובה של כ42 ס"מ.

אם יחפו לרוחב, יתחילו מהרצפה, ישימו שני אריחים שוכבים, ואז יישאר פס קטן שאי אפשר לחפות באריח ולכן ימלאו ברובה.
זה פתרון לא מוצלח ולכן אני מחפשת חלופות.

יש אפשרות לחפות לרוחב, להשאיר אריח אחד בגודל מלא, ועוד שני אריחים חלקיים, אבל הקבלן העלה חשש כיוון שהאריחים בקיר הקטן לא יהיו בקו ישר עם האריחים ביתר הקירות.

הקבלן הציע לשים את האריחים לאורך רק בקיר הזה, חוששת שזה לא יראה טוב כי בשאר הקירות האריחים לרוחב.

יש אפשרות לעלות על הריצוף על הקיר הזה, אבל  חוששת בגלל הצבע והחיספוס.

אודה לעצה.

תודה.

תכנית ומידות
18/10/2015 | 19:30
128
מה עם לעלות על דופן האמבטיה עם אריח הריצוף?
18/10/2015 | 20:32
4
106
זה אומר 33 ועוד חתיכת אריח דקה אבל אפשרית, משום שהאמבטיה כלואה בין שני קירות בנישה, זה דווקא יכול להתקבל יפה.
חוששת בעיקר בגלל צבע הריצוף
18/10/2015 | 21:09
172
וגם בגלל החיספוס של האנטיסליפ, למרות שזה מינורי.

בהתחלה שקלתי לעלות עם הריצוף על גב האסלה, בגלל שזה מול הדלת  ויכול אולי לתת תחושה של חלל גדול יותר, אבל בסוף ויתרתי. ועכשיו נולד אילוץ האמבטיה.

מצורפת תמונת הריצוף.
נראה לי שבמציאות זה יותר כהה.
חיפוי רק של הדופן הנמוכה?
19/10/2015 | 06:24
2
163
מצאתי תמונה באינטרנט שבה חיפו רק את הדופן הנמוכהלהפתעתי, זה נראה ממש נחמד.
בתמונה הזאת הרצפה והקיר באותו הצבע, אצלי הרצפה והגיר בצבעים שונים מאוד.
האם זה יכול להתאים אצלי?

תודה.
כן! מעולה!
19/10/2015 | 07:48
66
אריחי החיפוי ה"מגניבים" שתבחרי לדופן האמבטיה יהיו כאלה שישלבו את שני הצבעים הקיימים, בריצוף ובחיפוי הקיר.
פתרון נפלא בעיני :)
כן, רק הנמוכה כמובן, חזית האמבטיה
19/10/2015 | 08:44
25
מסוג הבעיות שעשויות לייצר אמבטיה מגניבה וזמן לחשיבה יצירתית
18/10/2015 | 22:50
2
219
ויש לך את אותה הבעיה גם בקיר האמבטיה, שם זה לא מפריע לך?
אז אשמח לחלוק איתך איך אני חושבת במקרים כאלה ופותחת אופציות עד שמגיעה לזו שהכי מוצלחת ומתאימה לראש של הלקוחות.
1. למה לחשוב רק לאורך ולרוחב?? מה עם השילוב? במקרה עובדת על  3 דירות צמודות ובאחת אמבטיות בדיוק ברוחב שלך, מתנצלת שהכל חלקי אבל הוספתי את הקוים בגדלי האריח שלך, את סוגרת כך 160 ס"מ בהעמדה מעניינת ושונה משאר האמבטיה.
2. בהמשך אפשר לייחד את הקיר הזה גם ברובה כהה לעומת שאר הקירות שיהיו עם רובה לבנה. יכול להיות מקסים!
3. אפשר לרכוש אריחים קטנים לחיפוי קיר האמבטיה מעל ומתחת, בשילוב הגוונים שכבר יש לך, ייצר לך חיבור יפה וחדר מעניין בהרבה. אולי אחד חום ואחד לבן בדמקה? 
4. ויש לך את האופציה הבנאלית של האריח החתוך בצמוד לדלת, רובה לבנה שמאחדת ואחרי שבוע כבר לא תראי את זה אבל - יש עוד אפשרויות ואני ממליצה לכייף!
תודה רבה על העצות! גובה ורוחב הקיר
18/10/2015 | 23:25
1
129
הבעיה שהעליתי התייחסה לגובה הקיר, ואת התייחסת גם לרוחב הקיר שלגביו חשבתי פשוט לחתוך את האריח האחרון.

לגבי הצעה 1+2 - הצעה מעניינת, האם הרעיון הזה מתאים רק לקיר בודד או שכדאי על כל הקירות? בכל מקרה, עדיין יש בעיה עם גובה הדופן הנמוכה של האמבטיה שלא מסתדרת עם רוחב האריח.

לגבי 3 - בשלב הזה, בגלל לוח הזמנים של הקבלן, אין לי אפשרות לבחור לקיר שמעל האמבטיה חיפוי שונה ממה שכבר קיים באתר, שזה אומר אריח מלבן לבן מבריק וריצוף ריבוע חום. אני כן יכולה לקנות אריחים אחרים רק לדופן הנמוכה של האמבטיה, אבל נראה לי שזה מוזר לחפות רק אותה במשהו שונה.

לגבי 4 - זה באמת מה שחשבתי לעשות ברוב הקירות.

תודה רבה.

האריחים בתמונה שצירפת
19/10/2015 | 08:17
77
הם ברוחב 20, כמו האריחים שלך.  אם את מדברת על פער של 2 ס"מ אז שם סגרו את הפער על ידי חלוקת המרווח ל3, שימי לב שהוא רחב מאד, כ8 מ"מ.
אני לא מתה על הפתרון הזה, יכול לעבוד איכשהו באופן לא מושלם רק באריחים מצויירים או גרפיים.
אפשר גם לחתוך סרגל צר מאריחי הרצפה או מהקנט ומעליו להמשיך עם הלבנים. אפשר גם סרגל מחומר אחר.
בכל מקרה אלו פתרונות בשיטת כיבוי שריפות, אני מעדיפה פריסת קירות מסודרת ופתרונות לפני ביצוע ולא במהלכו כדי לצמצם צורך בהחלטות לא מושלמות.
אלומיניום לחלונות- מומלצים חוץ מקליל?
18/10/2015 | 10:09
3
68
שלום, אנו בשלב הזמנת חלונות ואשמח לשמוע מכם אם יש חברות נוספות שניתן לסמוך על החלונות שלהן, שלא נכנסים מים אחרי כמה שנים וכו'.
דיברתי עם כל מיני ספקים וכבר התבלבלתי...

תודה מראש!!
וספציפי, שמעתם על חברת EXTAL אולי?
18/10/2015 | 10:43
22
אקסטל. פרופילים מצויינים. פחות מיוחצ"נים ויותר מקצוענים.
18/10/2015 | 10:47
1
92
מעבר לפרופילים שהם רק חומר הגלם - מה שיקבע את איכות המוצר הסופי אצלך בבית יהיה המתקין המבצע. הוא זה שימדוד, יחתוך, יחבר, ירכיב בביתך. כל אלו יכולים להיעשות באופן איכותי , ויכולים להיות מחופפים וגרועים. ואז לא משנה באיזה פרופילים מדובר.
לכן הקריטי זה למצוא איש מקצוע מעולה ואמין.
אם תרצי הפניה אשמח לתת.
תודה! אשמח מאוד להפניה!!
19/10/2015 | 10:45
6
העמדת ריהוט/מיטה בחדרי ילדים
18/10/2015 | 09:44
7
290
בוקר-אור לכולם,
אנחנו לקראת קבלת היתר בניה, מצרף צילום של קומת הילדים, אני רוצה לתכנן היכן למקם את המזגנים והיכן תעבור הצנרת של המיזוג וכדומה, אנחנו (אני וזוגתי) שוברים את הראש כיצד למקם את המיטות והמכתבה בחדר הילדים, לארונות יש נישה אז זה איכשהו נפתר לנו, אשמח לכל הצעה שיש לכם... ישנו חדר ילדים אחד שיש לו מקלחון צמוד, זה החדר שלך הילדה (בת בין שני בנים אז פינקנו אותה במקלחת ושירותים משלה),
תודה רבה רבה ושבוע טוב ושקט....

מוסיף-המיטות שנמצאות כרגע בשרטוט לא מציינות כלום,
18/10/2015 | 09:45
54
הוספתי אותן רק בכדי לקבל קנה מידה ומושג כללי לגודל החדר.....
אגב השאיפה היא לרכוש "מיטה וחצי" או איך שקוראים לזה עבור הילדים....
דבר ראשון - לפנות ליועץ המיזוג
18/10/2015 | 09:51
3
72
ראות מה הדרישות שלו ולפי זה לפעול.
לא מתכוונים להתקין מיזוג מרכזי, בכל חדר יהיה מזגן קטן
18/10/2015 | 10:38
2
66
איש המיזוג יתקין את המזגן היכן שאנחנו נקבע לו ולא היכן שיותר קל לו או משהו כזה, לכן רוצים לחשוב על העמדה (ולא רק לקראת המיזוג) גם כדי לקבל מושג כללי כיצד יראו חדרי הילדים...

מבלי לרדת לפרטים
18/10/2015 | 18:19
73
התקינו מעל דלת הכניסה לחדר. ככה זה פחות משתלט.

אבל לא תמיד אפשר...
תבדוק קודם כל עם השרברב להיכן הוא יכול להביא צינור ניקוז לכל
19/10/2015 | 19:30
36
מזגן מבחינת השיפוע .
מזגן זה לא היכן שאתה רוצה,יש להתחשב בנתונים טכניים אלא אם ברצונך להתקין מזגן על הקיר החיצוני ואיתו הניקוז.
מיקום המיטה בד"כ בפינה הנגדית לדלת
19/10/2015 | 20:08
1
60
כמו החדר העליון בשרטוט.
מיקום צנרת המזגנים והחשמל, בהעדר מתכנן על (אדריכל/מעצב) הוא לדיון וסיכום בינך לבין איש המיזוג, האינסטלטור והחשמלאי.
תודה רבה!
20/10/2015 | 08:01
4
ועוד משהו אם אפשר לגבי חדר מקלחת הורים
17/10/2015 | 12:16
18
301
הקבלן, בעצת האדריכלית, זה מה שהוא תמיד אומר לנו...עשה דבר מרגיז וידעתי את זה בקניית הדירה אבל סה"כ הכל נראה לי אז התפשרתי.
רוחב החדרונצ'יק מטר ואורך 2.20 מ'.
מימין יהיה מקלחון ברוחב מטר בעצם על כל החזית והעומק יהיה 80 ואז לפי הקבלן הוא שם כיור גלוי שעומק 40 ובארוך 50. כיור מאד פשוט.

גם ככה קשה לעמוד אבל הוא אומר שלא לשים כלום כי האסלה בצד הנגדי וזה לא יהיה נוח...

מצאתי ארון של דיאור באורך 40 ובעומק 22.5 כדי להסתיר על הסיפון. זה ארונצ'יק. נפתח כמגרה אבל מאד מאד צרה כי יש את הסיפון וכיורציק. ארון יפה אבל בעלי מעדיף להשאיר את הכיור ומעל לשים קלפה מראה. הוא טוען שכך נוכל יותר לאפסן. מה דעתכן?
מנסה לצרף את הארון:

קלפה או של אלגל או של סניטק.

יש גם ארון מראה שנפתח עם 2 דלתות שאותו אני פחות אוהבת. זה מזכיר לי ארון תרופות...

או שנעשה את שניהם אבל זה יקר...חשבתי מעל מראה עגולה.

אגב באמבטיה כבר בחרתי...

ושכחתי עוד משהו...תמונה איך הארונציק נפתח.
17/10/2015 | 12:18
16
134
ואז רואים באמת שהכל קטנטנן...

הארון בתמונה קטן מדי. הן לארון והן ככיור רחצה.
17/10/2015 | 15:30
4
131
זה איכשהו סביר לנטילת ידיים בשרותים, אבל לא ככיור רחצה.
אם הבנתי נכון את תאורך - הייתי מחליפה את הכיור של הקבלן בכיור+ארון בגודל סטנדרט קטן -  כלומר 60-70 סמ. (יש 60, 65, 70 וכן הלאה) . לאסלה מספיק (במצב של מצוקת מקום) מרווח של 65-70 סמ. נטו. ככה שיש לך בסביבות 70 סמ. לארון כיור. אם תעלי תכנית יהיה יותר ברור.
אפשר כאמור לקנות ארון בגודל הזה, ואפשר לקנות כיור של 30X40 לערך (יש כאלה כיורים בשוק) ולהתאים לו ארון לפי מידה אצל נגר.
וכמו שבעלך אומר - אפשר לקנות כיור מונח בגודל מתאים ולהניח על גבי משטח עץ/שיש/אבן/קוריאן או כל חומר שרוצים. ולעשות מדפים מתחת ו/או מעל.

שימי לב - לא ציינת אם המידות שנתת הן מידות בניה או מידות בפועל (אחרי טיח וקרמיקה). אם אלו מידות בתכנית בניה יש לקחת בחשבון עוד כ 3 סמ. מכל צד עבור הנ"ל.
לא ניתן להכניס שם כלום כי האסלה בצד. זה לא יהיה נוח לשבת
17/10/2015 | 16:18
3
71
ברוחב ארון של 60. זה מחולק - 80 מקלחון + 60 בערך אסלה מהצד שזה 1.40. נשאר 80 ברוטו שבאמת מורידים עוד קצת ס"מ. זה נורא צפוף. לכן חשבתי על הארונצ'יק.
לא ניתן יהיה להכניס ארון של 60.
את כותבת שיש מקום לארון כיור אבל תחשבו שהרוחב מטר ברוטו...נורא צפוף לשבת. האסלה טיפה קרובה לקיר אבל זה לא נוח...

אני לא אוהבת כיור מונח. תביני המידות ברוטו. זה ממש קטנצ'יק.
אולי באמת אקנה רק קלפה ואשאיר את הכיור של הקבלן.
תעלי שרטוט עם מידות. ככל שאני מבינה מהתיאור
17/10/2015 | 22:40
2
128
(שתמיד פחות בהיר ונהיר משרטוט) אם המקלחון 80 נשאר 140. מזה יורד 70 לאסלה ונשאר 70 לארון כיור.
כדי להיות on the safe side  נניח 60 לכיור והנה ה 3 סנטימ. שיורדים משני הצדדים בגלל טיח וקרמיקה.
אז איפה בעיה? זה אפילו לא יהיה נורא צפוף.
האם התכוונת לומר שהאסלה היא בניצב לכיור, כלומר בדופן הימנית? אם זה המצב אז יש כמה אפשרויות: לסובב את האסלה ולהעמידה על קיר הכיור בהמשך לכיור. כלומר - כל הכלים בטור. ואז מקבלים את החישוב שלי מלמעלה.
אפשרות אחרת, להקטין את ארון הכיור בעומק - לסביבות עומק 30, כאשר הכיור המונח בולט בחזית. או לרכוש אחד מאותם ארון+כיור אינטגרלי בהם הארון "רזה" והכיור בולט באמצע כבטן .  בכל מקרה, זה יתן די מרחב לעמוד מול האסלה ולשבת עליה. (כאמור 60-70 סמ. מספיק).

הכי טוב - תעלי שרטוט
האסלה לא בסידור "רכבת" עם שאר הדברים
18/10/2015 | 08:05
1
114
מדובר בסידור הידוע בדירות קבלן, האסלה בצד הנגדי למקלחון.

זה מרגיז בגלל שגם הכיור עגול - רציתי מלבני...
18/10/2015 | 18:22
67
מצד שני אף אחד מהדיירים לא החליף אז מי אני שאומר משהו...
בדיוק פתרתי לנו בעיה דומה
18/10/2015 | 23:58
10
95
מצאתי ברשת חרש דרך אל גל כיור עם ארונית שתי מגירות בעומק 40 רוחב 60 כשהכיור מלבני. מעליו מראה ברוחב 60 עם קלפה. והוספתי לחדר ארון אחסון מאיקאה בשם גודמורגן שהוא 40 על 30 ועם מדפים שאפשר להזיז, הוא גבוה ונותן הרבה אחסון. פתר לי ממש טוב את בעיית האחסון. חייבת להודות שהכיור לא הכי כיפי לצחצוח שיניים. ברז עם צוואר גבוה למי שכמוני לא מצחצח בכוס זה מאסט בכיור קטן.
סליחה, לא אל גל
19/10/2015 | 00:09
9
60
ספק אחר שחרש עובדים איתו. אל גל סיפקו לנו אמבטיה אז התבלבלתי. בדיעבד נחמד שיש מגירות וקלפה בנוסף לארון צדדי למגבות גדולות, נייר טואלט ועוד,אבל כיור צר זה קצת מבאס אז אם יש לך דרך להתארגן על כיור גדול יותר, לכי על זה.
הגעתי להחלטה...לא רוצה כיור מלבני. נרכיב את הכיור
19/10/2015 | 18:15
8
66
ומעל נעשה קלפה של אלגל. לא רוצה כיור ברוחב 60 זה קשה לי מידי. נורא צפוף. גם איש המקלחונים אמר שזה רעיון טוב. אני חושבת שפרקטיקה ונוחות חשובים מיופי במקרה של החדרונצ'יק הזה...
הכיור יהיה יותר רחב ונעשה ברז ברבור ארוך. אין לי כח להתכופף :)
מה זה גומורדון? הארון הגבוה?
19/10/2015 | 18:35
1
14
נשמע כמו בוקר טוב בשבדית
19/10/2015 | 23:47
40
כן, ארון ממש גבוה תלוי. נקרא גודמורגן וזה סוג של סדרה
מסכימה איתך שפרקטיקה חשובה יותר ממראה, במיוחד בח.רחצה
20/10/2015 | 08:40
5
57
זה בדיוק הענין שכיור בעומק 22 סמ. שאין לצידו אפילו טיפת משטח להניח סבוניה/כוס מים/מברשת ומשחת שיניים....זה לא פרקטי. בארון עליון אפשר לאכסן את כל יתר המוצרים, אבל החפצים הנ"ל מצריכים משטח.
ועומק כיור כזה מתאים אולי לשטיפת ידיים אבל לא מתאים לשטיפת פנים וגילוח וכו.
לדעתי עדיף מדף עם כיור מונח שבולט ממנו - ובלבד שיהיה משטח סביר.
לדברי הקבלן אף אחד לא עשה ארון
20/10/2015 | 17:57
4
20
אז?
21/10/2015 | 22:28
3
7
הולכת על משהו עליון רק
21/10/2015 | 22:44
2
9
התכוונתי - אז מה אם אף אחד לא עשה....
22/10/2015 | 16:33
1
23
בעיות מיוחדות זקוקות לפעמים לפתרונות מיוחדים. זה שכולם עושים/לא עושים לא אומר שזה הדבר הנכון.
בכל מקרה מקוה שתהיי מרוצה בסוף.
הלכתי להסתכל בארונות שהציעו לי. זה באמת קטן
22/10/2015 | 17:20
6
רק לשטיפת ידיים לא לרחצה
אני מציעה כיור בלי ארון
18/10/2015 | 10:03
110
פשר לקנות בחניות הקרמיקה/איקאה/להזמין מנגר ארון רצפתי 20*20 או 25*25 ולהעמיד אותו ליד הכיור לטובת אחסון. רוחב יש לכם, אז יהיה מקום.

אוורור שרותי אורחים ללא חלון וללא אפשרות להעביר צינור לונטה
18/10/2015 | 09:12
3
110
האם יש לכן פתרון?
להשאיר את הדלת פתוחה?
18/10/2015 | 09:23
35
מצאתי באינטרנט את הפתרון הבא
19/10/2015 | 09:24
1
199
האם מישהו מכיר?
אשמח לתגובה
22/10/2015 | 09:29
10
..
חם בפורומים של תפוז
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
אספלט אליגור, איטום, זיפות וסיוד גגות
להרגיש בטוח בבית שלך!
פורום וילונות
פורום וילונות
פורום הום סטיילינג
פורום הום סטיילינג
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה