לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום עיצוב פנים

בהנהלת מעצבת הפנים תמי אקהאוס (מרי פופ).

עיצוב פנים עוטף את עולמנו, לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....
 הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עיצוב פנים

בהנהלת מעצבת הפנים תמי אקהאוס (מרי פופ).

עיצוב פנים עוטף את עולמנו, לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....
 הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

לצפיה ב-'רקע לקיר טלוויזיה'
רקע לקיר טלוויזיה
21/05/2016 | 12:51
5
300
שלום,
אני מחפש רעיון פשוט לעיצוב קיר טלוויזיה, צבע או אבנים שמדביקים על הקיר, כל דבר חוץ מהלבן הרגיל.
איזה גוון מתאים לסלון?
כמו שניתן לראות בתמונה הריצפה בגוון צהבהב, המזנון עץ ומצד ימין יש תריס חשמלי כהה.
תודה.
לצפיה ב-'אם את מחפשת חיפוי קיר מעניין'
אם את מחפשת חיפוי קיר מעניין
21/05/2016 | 13:46
2
231
תציצי באתר של wall art
אם את רוצה צבע חלק לקיר - תעלי תמונה של שאר הצבעים בבית (שלון+מטבח)
ועוד רעיון:
אני אוהבת לעצב קיר טלביזיה עם מנורה עומדת גבוהה לצד המשנון ויחידת מדפים או תמונה מהצד השני
יש על זה פוסט בבלוג שלי
הלינק בחתימה
שבת שלום
לצפיה ב-'צרפתי סרטון קצר, מצולם מפינת הסלון מול קיר הטלווזיה.'
צרפתי סרטון קצר, מצולם מפינת הסלון מול קיר הטלווזיה.
21/05/2016 | 14:13
1
145
הרקעים באתר wall art מורכבים מדי, אני מחפש משהו שאני יכול לסיים בעצמי, צבע מעניין, טפט או הדבקת אבנים על הקיר.
לא מצאתי קישור לבלוג שלך.
שכפי שניתן לראות בסרטון הקירות לפני צבע, כנראה יהיו בגוון לבן או אפור ממש בהיר.

לצפיה ב-'שאלה מאד כללית'
שאלה מאד כללית
23/05/2016 | 13:20
66
וקשה לענות עליה

ממליצה לך הבתור התחלה להסתכל באתר של מטפטים ולחפש טאפט שנראה לך.

בסה״כ צריך לראות את כל הבית ולהבין איזה סגנון אתה אוהב על מנת לענות ברצינות אבל אם תבחר מספר דוגמאות נוכל לענות לך מה הכי יפה ומתאים.
לצפיה ב-'קפיץ קפוץ '
קפיץ קפוץ
22/05/2016 | 18:58
1
65
כל עיצה תתקבל בברכה.
לצפיה ב-'קיר בריקים בהרכבה עצמית'
קיר בריקים בהרכבה עצמית
23/05/2016 | 21:29
170
במסגרת החיפושים שלי לעיצוב הבית אני מורידה כל מיני תמונות לפלאפון... בכל אופן, מעלה לך תמונה של קיר בריקים שנראה מאוד קל להרכבה, מיועד להרכבה עצמית. 
לצפיה ב-'מדבקות/ סרטים לארונות ולקיר'
מדבקות/ סרטים לארונות ולקיר
21/05/2016 | 12:26
3
201
היי, אני גרה בדירה שכורה שיש בה עיצובים שלא מוצאים חן בעיניי. הדיירים שלפניי עיטרו את ארונות המטבח בסרטים שהם ממש לא לטעמי והשתמשו באותם עיטורים כמסגרת למדפים שיש לי במטבח (מצרפת תמונות).
אם אני מוציאה את המדבקות האלה נשאר לי סימן ולכן אני מחפשת מדבקות אחרות, עם עיצוב אחר, יותר כפרי ונחמד. רק שאני לא מוצאת בשום מקום מדבקות כאלה.
מצאתי המון טפטים ומדבקות גדולות לקירות אבל לא סרט הדבקה, מישהו יודע היכן ניתן להשיג?
לצפיה ב-'תסתכלי באתר של יעל יניב, וליה קפלן שליו'
תסתכלי באתר של יעל יניב, וליה קפלן שליו
21/05/2016 | 13:48
41
לצפיה ב-'סרטי הדבקה.'
סרטי הדבקה.
23/05/2016 | 07:47
46
פעמים רבות ניתן למצוא סרטים כאלו במקסטוק ואפשר גם פסי וואשי טייפ לפי טעמך. בהצלחה רבה!
לצפיה ב-'מקס סטוק'
מקס סטוק
23/05/2016 | 13:11
36
לצפיה ב-'מיטת קיר'
מיטת קיר
21/05/2016 | 09:56
2
116
שלום

בשל בעיה פיזית לא אוכל להתכופף כדי לנקות מתחת למיטה
אילו אמצעים קיימים כדי ל"קפל" מיטה אל הקיר בעת הצורך?
לצפיה ב-'יש כל מיני מיטות "פטנט" למשל במילנו בדינג'
יש כל מיני מיטות "פטנט" למשל במילנו בדינג
22/05/2016 | 08:00
102
אבל יקר מאוד.
אולי נגר יוכל לייצר לך משהו מותאם?
בחיפוש שעשיתי בגוגל "מיטות מתקפלות", עלו לא מעט דברים למשל "ליאור שמר רהיטים".
לצפיה ב-'מילאנו בדינג. גשו לשם ויהיו לכם הרבה פתרונות'
מילאנו בדינג. גשו לשם ויהיו לכם הרבה פתרונות
23/05/2016 | 13:16
5
לצפיה ב-'שאלה למי שקנה דירה מקבלן או למעצבות שעיצבו דירות קבלן. '
שאלה למי שקנה דירה מקבלן או למעצבות שעיצבו דירות קבלן.
21/05/2016 | 09:42
15
343
לאחרונה, כשהתחלנו למדוד קירות, כדי להתאים ריהוט-גילינו שהקבלן-צימצם לנו את החדרים, דבר שיוצר בעיה-בתיכנון-לפי השרטוטים. באחד החדרים-קיר "התכווץ " ב10 ס"מ, בחדר הורים-אני לא יכולה להכניס מיטת בגודל 160 ס"מ- כי הקיר המיועד-התכווץ בכמה ס"מ. וגם קיר הגבוהים במטבח -פתאום קוצץ ב-3 ס"מ -כך שבביצוע האחרון-הייתי צריכה לשנות מידות של המזווים. לעומת זאת- התקרה גבהה- ב-7 ס"מ. אני יודעת שמותר לו לסטות ב-2 אחוז- אבל נראה לי שהוא הגזים. בחללים הציבוריים-זה פחות קריטי, אבל בחדרים- מאוד קריטי. האם מישהו נתקל בבעיה דומה? אם אני אזמין בדק בית-האם הם עושים מדידות -כדי שאוכל לבוא אל הקבלן בטענות-על סטיה גדולה יותר? תודה לעונים.
לצפיה ב-'ידוע מוכר ומבאס, קירות וארונות שמתקצרים ב 10 ס"מ'
ידוע מוכר ומבאס, קירות וארונות שמתקצרים ב 10 ס"מ
22/05/2016 | 07:28
4
262
זה יום עבודה רגיל אצלי.
הבעיה היא שבונים יחסית בסדר, אבל אז עושים טיח בעובי של בין 3 ל 7 ס"מ.
תזמיני בדק בית ושיבדקו אם הקבלן חרג באחוזים, אבל אז מדובר על פיצוי בלבד במקרה הטוב אחרי מאבקים לא פשוטים. את המקום שנגזל אך אחד לא יחזיר.
לצפיה ב-'תודה על התשובה'
תודה על התשובה
22/05/2016 | 08:39
172
זה משנה לי הרבה תיכנונים-כמו העברת ארונות קיר מצויינים,שיש לי, או הצבת מיטה גדולה בחדר שינה. פשוט נזק. ,שיעלה לי כסף . כמובן-שעכשיו-אי אפשר להאריך קירות, אבל-אם אוכל לקבל פיצוי על הנזק-דיינו. היזם-זרק את הקבלן -באמצע העבודה- בגלל הרבה פשלות שעשה-אולי זו אחת מהן, כי ההתקצרות- ממש בכל החדרים -ונקודות החשמל, גם הוצבו בהתאם  למידות שניתנו במפרט הטכני. (ולקחנו בחשבון-שיהיו שינויים במידות, אבל לא ע"י כך).
לצפיה ב-'שאלה בענין זה'
שאלה בענין זה
22/05/2016 | 09:46
2
166
זה קורה רק בפרויקטים קבלניים או גם בבניה פרטית עם קבלן פרטי?

אני עומדת לפני בחירת קבלן להרחבת בניה גדולה ותוהה מה אפשר לעשות כדי למזער את הסיכון לקיצוצים כאלה.
לצפיה ב-'זה הרבה פחות בבניה פרטית! קחי קבלן טוב ונוח.'
זה הרבה פחות בבניה פרטית! קחי קבלן טוב ונוח.
23/05/2016 | 08:26
1
134
האופי שלו, רמת הביצוע וההמלצות חשובות הרבה יותר מהמחיר! הלוואי ואנשים יפנימו כבר את העניין הזה.
אני מתעקשת על סימון שקעים על הקירות עם החשמלאי (וגם אינסטלציה עם האינסטלטור) וזה מונע המון בעיות כאלו. בבניה פרטית אין בעיה בכלל לקבל את הדרישה, אבל יש קבלנים שלא מוכנים שאבוא לשטח לבזבז זמן על סימונים ומתחייבים לתקן אחר כך. (שטות, אבל לא בשליטתנו).
לצפיה ב-'תודה על ההרגעה'
תודה על ההרגעה
23/05/2016 | 13:53
64
אנחנו גרים בצמוד אז נהיה בשטח לאורך כל הבניה 24/7 כמעט.

לצפיה ב-'תוכנית בנייה היא לפני טיח. הטיח עצמו יוצר מצב שהחדר בפועל '
תוכנית בנייה היא לפני טיח. הטיח עצמו יוצר מצב שהחדר בפועל
22/05/2016 | 22:05
3
129
נותר קטן יותר.
תלוי בסוג הטיח, אבל יש כאלו שאפילו ע"ג האריזה מציינים שעד עובי של כ-4 ס"מ  טיח זה תיקני.  כך שהמשמעות היא כ-8 ס"מ ש"נעלמו" מהחדר.

מבחינת חוק מכר, ההתייחסות היא לכלל השטח של הדירה כולל עובי קירות חיצוניים  ומזה מותר לסטות כ2%.
כך שאם הובטחה לך דירה של 100 מ"ר כולל עובי קירות חיצוניים, למחוקק לא משנה אם בחדר אחד הקטינו  ב5 ס"מ ובשני הגדילו ב או שעשו טיח עבה יחסית (כל זמן שהוא תיקני כמובן) .  כל זמן שעומדים ב100 מ"ר +- 2% הקבלן בסדר.

ודרך אגב, במרבית המיקרים הקבלן/יזם מגינים על עצמם ובכל תוכנית שנמסרה לך מציינים שהמידות אינן סופיות וכיוצ"ב.

לצפיה ב-'הבעיה שהם מבקשים תוכניות חשמל'
הבעיה שהם מבקשים תוכניות חשמל
23/05/2016 | 04:38
2
101
עוד לפני שיש קירות והם לא מדריכים אותך ,שכך יהיה , ואתה מתכנן להכניס מיטה באורך מסויים בין שני שקעים למשל- והשטח ביניהם היה 180 ס"מ- ובפועל-נשאר -158, =הלכו כל התוכניות. והם שולחים אותך, לתכנן מטבח, שנה וחצי-לפני הורדה לביצוע, ותיכננת אותו כך, וכך, ופתאום חסרים לך-כמה ס"מ- ומה אתה עושה -אחר כך? יש מתאמת שנויים- היא יודעת שכך יהיה בשטח- לא צריכה להגיד משהו? להדריך? זה בין היתר תפקידה-לא? אני יודעת שכתוב בחוזה-שמותר לסטות בכך וכך, ולקחנו בחשבון- גם הלבשות של משקופים וחלונות-ולמרות זאת -סטיה בעשרה או עשרים ס"מ =בכל חדר- לדעתי-מוגזם. יצא-שבחדר אחד- הקיר -הוא כך וכך ס"מ,והקיר הנגדי- שצריך להיות באותו אורך- התקצר לגמרי- איך זה?
לצפיה ב-'תדרשי מהם לתקן כל דבר שזז בעקבות שינוי המידות, זה באחריותם'
תדרשי מהם לתקן כל דבר שזז בעקבות שינוי המידות, זה באחריותם
23/05/2016 | 08:21
1
98
הסטיות שאת מזכירה הן סטיות ניכרות (אם כי לא שלא נתקלתי בכאלו...) וברור שיש השפעה על תכנית החשמל ולכן צריכים להתבצע תיקונים ע"י הקבלן.
בעיקר בעיקר תתעקשי על קיר המיטה.
לצפיה ב-'תודה רבה על העזרה. בדיוק מה שאעשה. יוצאת לקרב. '
תודה רבה על העזרה. בדיוק מה שאעשה. יוצאת לקרב.
23/05/2016 | 10:17
62
רק הערת שוליים-לגבי קוני דירות. זה היה קבלן רשלן, שעשה המון טעויות, (ואנחנו נמצאים שם הרבה -לא עזר)- והיזם העיף אותו ומתקן עכשיו-את הנזקים. כדאי לשבת להם על הראש טוב טוב. להאריך את הקירות-כבר אי אפשר- אבל לעמוד על הזכויות. כבר כמה דברים הרסו -ובנו מחדש. לא שלא היינו צריכים להאבק על כך.
לצפיה ב-'עליך לבדוק כחוזה בכמה הקבלן מאפשר לסטות מהתכנית'
עליך לבדוק כחוזה בכמה הקבלן מאפשר לסטות מהתכנית
23/05/2016 | 12:58
1
57
סך כל הסטייה צריך להיות קטן או שווה למה שמצויין בחוזה.
על מנת לוודא סופית אם הסטיה הינה במספגרת המותר עליייך להעזר במודד מקצועי בעת סיום הבניה.
לצפיה ב-'אני יודעת -כמה. כבר כתבתי בתגובות. '
אני יודעת -כמה. כבר כתבתי בתגובות.
23/05/2016 | 13:16
60
שני אחוז. כבר נראה לי יותר. אני אכן אקח מודד-כדי לבדוק אם יש סטיה מהסטיה. תודה על התגובה.

לצפיה ב-'אצלי יש אותה בעיה. לפי החוק הטיח צריך להיות 1.5 ולא יותר'
אצלי יש אותה בעיה. לפי החוק הטיח צריך להיות 1.5 ולא יותר
29/05/2016 | 13:30
3
11
לצפיה ב-'מה שם הקבלן הרשלן? '
מה שם הקבלן הרשלן?
29/05/2016 | 13:33
1
9
מענין אם זה אותו הקבלן שלנו יש צרות איתו
לצפיה ב-'לפי מה שאני שומעת ורואה בטלויזיה- יש הרבה רשלנים. '
לפי מה שאני שומעת ורואה בטלויזיה- יש הרבה רשלנים.
29/05/2016 | 14:14
9
אני אכתוב בפרטי.
לצפיה ב-'כבר בדקתי-וכנראה-לא עניין של טיח. '
כבר בדקתי-וכנראה-לא עניין של טיח.
29/05/2016 | 14:48
11
הוא כנראה קיצר קירות. בחדר הורים- בשירטוט -היה מקוול של 1.8-בין שתי נקודות החשמל שקבענו -אולי 1.85 מטר. רצינו לשים מיה של 1.6. לקחנו מקדם ביטחון. במדידה- יש 1.58 מטר (לא טעות). -בין שתי הנקודות. לא יכולה לשים מיטה של 1.6. אני אכריח אותו להזיז את נקודת החשמל. וגם נשאר -פחות שטח לשידה.
לצפיה ב-'שאלות בנוגע למטבח'
שאלות בנוגע למטבח
20/05/2016 | 22:21
5
277
היי חברים ,
מספר שאלות בנוגע למטבח.מתנצל מראש על קריאה חוזרת של ההגדה לא הרבה אחרי פסח :
1)הותקן אצלי המטבח עם המגירות אך ללא חזיתות.כששאלתי את המתקין מדוע נאמר לי שרק אחרי שיותקן השיש ישימו אותן וזאת כדי שהן לא ייפגעו.האם באמת ככה זה עובד?
נראה לי מוזר שאני צריך לבחור שיש על סמך הזיכרון.אפילו חתיכת דוגמא של פורמייקה לא הביאו לי (לא שאני חושב שהדוגמית תעזור לי יותר מדי).
2)נניח שאני עולה עם השיש 25-20 ס"מ (מדובר על שתי צלעות שיוצרות צורה של האות ר'-כול צלע 3 מטר).כיצד מתבצע תימחור של העלייה הזו? (כלומר האם זה עוד 6 מטר רץ בנוסף למשטח עצמו?
3)כמה אמור  לעלות  פלוס-מינוס מטר רץ של קיסר דגמי 2141 ו1141? הכוונה היא  למחיר טוב (ספק מורשה כמובן עם עבודה טובה-לא לחאפר)
4)במידה ובחיפוי בוחרים זכוכית האם יש צורך לעלות עם השיש 1-2 ס"מ לשם איטום או אפשר זכוכית בלי עליה עם השיש (עדיף בעייני במראה).האם תהיה בעיה באיטום?
5)מתקן לסבון כלים מובנה בכיור-אם אפשר המלצה למתקן מוכח וטוב (לא ברז משולב עם מתקן אלא סבוניה בנפרד).וכן האם לבקש הכנה לחור בכיור או שעושים אותו בהתאם למתקן?
6)האם עדיף להתקין את הכיור בקו 0 או התקנה שטוחה (צפוי להיות בלנקו או אקווהטופ אם זה רלוונטי)?

תודה לעונים
לצפיה ב-'אני אענה רק על שתי שאלות- רק מתוך הנסיון שלי'
אני אענה רק על שתי שאלות- רק מתוך הנסיון שלי
21/05/2016 | 09:12
173
ראיתי מחירון של דגמי שיש לאחרונה- והדגמים הללו עולים בממוצע- 1000-1200. תלוי-בספק. כדאי לעשות סקר שוק. לגבי התקנת זכוכית- אני עומדת להתקין-והציעו לי לעלות במעט עם השיש-נקרא קנט אחורי- כדי שהאיטום יהיה טוב יותר-וכך-בחרתי. עוד לא מותקן. בנוסף-ראיתי הרבה המלצות מאנשים שעשו זכוכית.
לצפיה ב-'התקנה בלי חזיתות זה אמצעי זהירות'
התקנה בלי חזיתות זה אמצעי זהירות
22/05/2016 | 07:34
3
195
לא אגיד שזה הכי נפוץ, אבל יש דברים בגו... כבר ראיתי מטבחים שנפגעו בהתקנה.
התמחור של הקנט האחורי לפי מטר רץ בערך 150 ש"ח למטר.
הדגמים שציינת הם מהזולים, לא יותר מ 1000 כולל מע"מ ויש גם בפחות.
אם עושים זכוכית עדיף בלי עליה עם השיש מנסיוני, אין שום בעיה באיטום..
מתקן לסבון כלים טוב עולה כמה מאות, ההכנה לחור בכיור סטנדרטית לגמרי, רק תגידי לאיש השיש שלוקח את הכיור, באיזה צד.
אני ממליצה על התקנה שטוחה שבה תקני מדרגה של עד 3 מ"מ. אחרת זה לשייף את השיש יחד עם שולי הכיור בזמן ההתקנה, ורואים את זה תמיד. לא אוהבת.
לצפיה ב-'יש לך המלצה על מותג או דגם מסויים של הסבוניה?'
יש לך המלצה על מותג או דגם מסויים של הסבוניה?
22/05/2016 | 17:36
68

פשוט מניסיון העבר המתקנים האלה נהרסים מהר.ואין לי כוח להתעסקויות האלו-מעדיף משהו איכותי שיחזיק מעמד.
אני יכול לקבל את הכיור מראש עם עד 5 חורים.מעדיף שהכיור יגיע עם החורים מאשר שאיש השיש יעשה נזק לכיור.השאלה היא אם החור הסטנדרטי של הכיורים שמתאים לברז,מתקן טיהור מים וכו' מתאים גם לסבוניה? ואגב האם מתאים גם ללחצן של טוחן אשפה?

תודה
לצפיה ב-' גם אצלי השיש לא עולה ויש חיפוי זכוכית ופס אלומיניום'
גם אצלי השיש לא עולה ויש חיפוי זכוכית ופס אלומיניום
22/05/2016 | 23:56
1
71
דק מפריד ביניהם. יפה ואין נזילות כלל. 

מרי, ב- 1141 אין סיפורי כתמים? איזה בהיר בגוון שמנת עדינה ולא צהובה יש
שלא תופס כתמים כמוהו? 
לצפיה ב-'בעיה, אין לקיסר שמנת עדינה ממש הכי קרוב זה 2200'
בעיה, אין לקיסר שמנת עדינה ממש הכי קרוב זה 2200
23/05/2016 | 08:28
76
בסדרה החדשה של ה 5000 יש כל מיני, תבדקי אותם, אבל קצת יותר יקר.
אם את צריכה איש שיש זול וטוב, אשלח לך במסר.
לצפיה ב-'תאורה'
תאורה
20/05/2016 | 15:29
6
347
שטף ההודעות שלי לאחרונה מבשר טובות - אנחנו עוד כשבועיים נכנס לדירה ולכן אנחנו סוגרים פרטים אחרונים וכעת הגיעה תורה של התאורה.

אנחנו לא מעוניינים להשקיע אלפי שקלים בגופי תאורה ולכן הלכנו למחסני תאורה וראינו שם דברים שאנחנו אוהבים.

בשרטוט המצורף תוכלו לראות את מה שכבר בחרנו - מה שמסומן באדום אלו שקועי גבס. מעל השיש לקחנו שקוע ארוף והשאר ספוטים מגבס שקועים (לדים בצבע 3000K).

לסלון בחרנו את הגוף הזה בגודל 60, מה דעתכם עליו? האם התאורה הזו תספיק? האם הצע של התאורה (3000K) תהיה טובה או צהובה מדי? http://www.lighting.co.il/%D7%A7%D7%98%D7%9C%D7%95...

לפינת האוכל אנחנו שוקלים לקחת את אחת המנורות האלו אבל חוששים שהן יהיו קטנות/חלשות מדי - מה דעתכם?
http://www.lighting.co.il/%D7%A7%D7%98%D7%9C%D7%95...

http://www.lighting.co.il/%D7%A7%D7%98%D7%9C%D7%95...

הדבר האחרון - המטבח. שם אנחנו לגמרי קלולסים. מצד אחד אנחנו רוצים אור חזק ופונקציונלי ומצד שני לא בא לא נו את הגופים הפלורסנטים של פעם.
חשבנו ללכת על גוף מלבני או גוף ריבוע (60) גם הוא לדים 3000K מה דעתכם? איזו צורה לקחת? האם הצבע צהוב מדי?

תודה!
דן.
לצפיה ב-'גוף לד עגול רובר בקוטר 60 ממש לא יספיק לסלון ולחלל שאינו קטן'
גוף לד עגול רובר בקוטר 60 ממש לא יספיק לסלון ולחלל שאינו קטן
20/05/2016 | 21:42
3
135
אתם צריכים קוטר 80 או 90 כדי שיהיה מספיק אור. או גוף עוצמתי יותר.
המנורות לפינת האוכל נראות יפות ותוכלו כן לשים 2 כאלו אם תהיה מספיק תאורה בסלון במטח ובינהם.
אני מבינה את הרצון לא להשקיע אלפי שקלים, אבל אל תתפשרו על כמות האור.
לצפיה ב-'מערת התאורה בבית הוא'
מערת התאורה בבית הוא
21/05/2016 | 09:30
2
102
מנורה מרכזית במטבח + חיזוק קטן מעל השיש
מנורה מרכזית בפינת האוכל + חיזוק קטן על הקיר
מנורה מרכזית בסלון
שקועי גבס בהנמכה של המיזוג (6 כאלו)

את צודקת לגבי הרובר ולכן אני אחליף את הרובר ל-90.

האם למטבח כדאי לקחת גוף עגול/מרובע/מלבני? האם לד או T5? ובאיזה גודל?

לגבי הפינת אוכל - האם אפשר לשים 2 נורות כאלו למרות שהשולחן עגול?

תודה!

לצפיה ב-'הגוף העגול לסלון הוא מאד "משרדי" ואנמי. יש מליון אופציות'
הגוף העגול לסלון הוא מאד "משרדי" ואנמי. יש מליון אופציות
21/05/2016 | 13:09
1
98
נעימות, מיוחדות, אפקטיביות, עשירות... יותר.

לפינת האוכל אהבתי את הקלינס-צמנט - ולא את השני שנראה "קרוע" או מרותש...מן סגנון כאילו מגניב אבל לטעמי יראה רע.

למטבח - כדאי לעשות גוף מרכזי אבל להוסיף לו כמה ספוטים ממוקדים שיאירו את הפינות החשובות, וגם יוסיפו עוד אור מפוזר לחלל, ככה שתוכל להתקים במרכז איזה גוף שנאה בעיניך בלי לדאוג על כמות האור.

בכללי - למחסני תאורה, למרות השם הנחות ולמרות חלי התצוגה הלא מעוררי תיאבון, יש גם גופים יפים וטובים. אני רכשתי מהם חלק ניכר מגופי התאורה לביתי, ואני מרוצה מהם.

לצפיה ב-'החלפתי את הגוף ל 90'
החלפתי את הגוף ל 90
21/05/2016 | 22:57
73
אישתי אהבה אותו מאוד, אני לא מתווכח :)

האם גוף עם 2 נורות t5 למטבח יתן מספיק אור? מבחינת חיזוקי אור, יהיה לנו פס של לדים מתחת לקלפה ועוד שקוע גבס מעל השיש (בהמשך של ההנמכה של הגבוהים).

שאלה כללית - האם הצבע הצהוב שמתקבל מלדים 3000k לא מעוות את כל הצבעים בבית כולל הקירות?
לצפיה ב-'ממליצה לגשת לטרנד לייט בחדרה'
ממליצה לגשת לטרנד לייט בחדרה
23/05/2016 | 13:17
1
42
תקבלו שם יעוץ מקצועי.

לצפיה ב-'הם בסדר (למרות שגם פישלו אצלנו)'
הם בסדר (למרות שגם פישלו אצלנו)
24/05/2016 | 08:36
24
ובעיקר לא הייתי מגיעה אליהם במיוחד מאזור ירושלים...(לפי הכרטיס).

לצפיה ב-'מספר גוון'
מספר גוון
20/05/2016 | 10:47
1
141
היי אשמח לקבל המלצה למספר גוון של צבע ירקרק בהיר- ירוק תפוח.. משהו דומה לבד שבתמונה המצורפת. תודה רבה!
לצפיה ב-'והנה התמונה'
והנה התמונה
20/05/2016 | 10:57
187
לצפיה ב-'דלתות פנים '
דלתות פנים
19/05/2016 | 22:33
2
149
אני צריכה להזמין דלתות לבית ומתלבטת בין דלת חלקה לבין דלת עם שלושה פסי ניקל או דלת עם פס ניקל אחד או דווקא שלשה פסי ניקל לאורך. 
אשלח תמונות 
או שאולי עדיף דלת חלקה וזהו 
לצפיה ב-'אני בעד דלת חלקה'
אני בעד דלת חלקה
20/05/2016 | 01:30
41
לצפיה ב-'אני אוהבת את השלושה פסי ניקל האופקיים'
אני אוהבת את השלושה פסי ניקל האופקיים
20/05/2016 | 21:47
38
לצפיה ב-'אשמח להמלצה למקום שעושה מראות אמבטיה '
אשמח להמלצה למקום שעושה מראות אמבטיה
19/05/2016 | 14:49
1
53
במרכז. באיכות טובה ושגם מתקין.
תודה
לצפיה ב-'אולי בכל זאת מישהי יודעת? תודה'
אולי בכל זאת מישהי יודעת? תודה
21/05/2016 | 19:55
8
לצפיה ב-'מטבח בדירת קבלן- תעזרו לי להחליט?'
מטבח בדירת קבלן- תעזרו לי להחליט?
19/05/2016 | 14:15
258
המטרה לשדרג את מטבח הקבלן ע"י הוספת מקום אחסון, כמו כן חשוב לי מאוד שיתקבל מטבח עם מראה חמים (עם נגיעות כפריות), התקציב שעומד לרשותי כ15,000 (זה מעט, אני יודעת אבל לא מצפה למשהו מאוד יוקרתי, אבל כן שישרה אווירה נעימה ויישמח אותי. כמו כן התקציב הזה הוא רק למטבח עצמו, במטרה לייצר בסיס מספיק טוב שייאפשר אח"כ השלמה בעזרת אביזרים, ידיות וכו')
לכן מנסה לחשוב באיזה דברים אפשר להסתדר עם הסטנדרט של הקבלן ומה כדאי לשדרג.
השיש- הקבלן נתן 2 צבעים מזעזעים ואת 3200, שאני לא כ"כ אוהבת- לכן בסעיף הזה מניחה שאהיה חייבת לשדרג וכבר מדובר על כ5000 ש"ח להערכתי (יש כ4.5 מר' של שיש בסה"כ אבל הספק מאוד יקרן) 
החיפוי- בסטנדרט יש בריקים מקרמיקה עם/ בלי פאזה, מבריקים (אולי יש גם מאט? לא בטוחה) בלבן, קרם, ושחור נראה לי. 
המטבח עצמו- הוספתי בקיר אחד ארונות עליונים עד התקרה, וזה כבר עולה לי 9000 ש"ח- חלק ניכר מהתקציב. אני מודעת לכך שארונות גבהים לא מאוד נוחים לשימוש, אך לצערי לא מצאתי הרבה מרחב תמרון היות ויש לי במטבח שני כיורים (היה לי חשוב דוקא שניים ולא אחד כפול) ו2 תנורים. התכנון לאחסן שם דברים שבשימוש לא יומיומי. בדקתי וראיתי שכיום רק שליש מהמטבח מנוצל לדברים מאוד שימושיים והשאר פחות, אז מקווה שאוכל לחיות עם זה. הארונות שהקבלן נותן-פורמייקה לבן, שמנת (בגוון מאוד צהוב, לא נראה לי מוצלח), דמוי עץ בהיר כלשהו ועוד 2 גווני עץ שנראים לי מיושנים ולא מתאימים כלל. בחלק ששיניתי והוספתי- יחידת הבילדאין והשורה העליונה של ארונות יכולה לבחור איזו פורמייקה שארצה באותו מחיר
בנוסף, מקווה שתתווסף יחידת מגירות עם חצי אי קטן, עם משטח בוצ'ר, מתנה מקרוב משפחה שיבנה לי בעצמו .
הריצוף אפור בהיר (וגם החלון אפור), ואני ממש לא מצליחה לחשוב על שילוב צבעים נעים שאפשר לייצר במגבלות האלו- כאילו שיש בז'/ מוקה נראה לי יהיה לא קשור, לא? מה יכול להתאים חוץ מאפור כלשהו? (על לבן אני כנראה אוותר, לא נראה לי שמתאים להרגלי הניקיון שלי לצערי) אשמח לשמוע הצעות. חייבת לסגור את ההזמנה מחר.
בתמונה המצורפת הדמיה- רק שבמציאות הארונות העליונים עד התקרה ממש (שונאת שנצבר שם לכלוך). מעל הכיור שצמוד לבילד אין יש ארונות עליונים בעומקים שונים. החלק הצבוע- חשבתי לשלב לבן ועץ, אבל חוששת שיראה רע בפורמייקה... ממש מבולבלת ואשמח אם מישהו יכול לעשות לי סדר. 

לצפיה ב-'גוון פרקט'
גוון פרקט
19/05/2016 | 14:04
5
125
שלום!
אני מעוניין להתקין פרקט בדירה קטנה ולא מוארת במיוחד.
אני מבין שעדיף לא ללכת על פרקט בגוונים כהים (הקטנת החלל ?) אך הגוונים הבהירים פחות תואמים את הטעם שלי.

יש המלצות לגוון ביניים ספציפי שיתאים לתיאור?

תודה
לצפיה ב-'קרונו אורגינל 5540, גוון ביניים טיפל'ה מולבן וטיפל'ה אפור'
קרונו אורגינל 5540, גוון ביניים טיפל'ה מולבן וטיפל'ה אפור
19/05/2016 | 14:42
3
68
לצפיה ב-'תודה. הוא בעל גוון כתמתם?'
תודה. הוא בעל גוון כתמתם?
19/05/2016 | 16:09
2
81
רק כדי לוודא שאנחנו אכן מדברים על אותו המוצר:

איך ישתלבו הגוונים 5166/5542 לטעמך ?

לצפיה ב-'אפילו לא טיפה כתמתמות!'
אפילו לא טיפה כתמתמות!
20/05/2016 | 21:39
1
82
את האפורים שציינת אני ממש לא אוהבת, את ה 5542 אפילו ראיתי בלייב על בית שלם (אפור מדכא) ואילו השני נראה בלייב מאוד מקושקש.
לצפיה ב-'תודה ! הזמנתי את ה5540. נתקין בשבוע הבא.'
תודה ! הזמנתי את ה5540. נתקין בשבוע הבא.
21/05/2016 | 09:32
44
ונחזיק אצבעות שנאהב את התוצאה.
לצפיה ב-'תבדוק את Savannah oak של בלטריו'
תבדוק את Savannah oak של בלטריו
19/05/2016 | 14:50
33
לצפיה ב-'עם או בלי חיפוי במטבח?'
עם או בלי חיפוי במטבח?
19/05/2016 | 12:34
8
564
שלום!

מטבח ח', בצבע אפור מאוד בהיר עם ריצוף אפור כהה ואבן קייסר 4003. קלפה בצבע תכלת. אנחנו תוהים מה לעשות עם חיפוי.

תראו את התמונה.
בצד ימין הכיריים, הבחור עם החולצה הלבנה מסתיר את הכיור ובצד שמאל ארונות גבוהים.

גובה החלון הוא כ-6 ס"מ מעל המשטח, והכיריים נופלים חצי מתחת לחלון וחצי לא.
אני לא רוצה לעלות עם המשטח גבוה כדי שזה לא יהיה עמוס מדי ולכן האפשרויות הן:
1. לעלות עם אבן קייסר עד גובה החלון (כ-6 ס"מ) סביב כל המטבח
2. לעלות עם אבן קייסר עד גובה החלון (כ-6 ס"מ) סביב כל המטבח ובחלק הפתוח של הכיריים להשלים עם זכוכית/קרמיקה (זכוכית שקופה? צבעונית?)

מה דעתכם?

תודה!!!

לצפיה ב-'מטבח יפה '
מטבח יפה
19/05/2016 | 14:43
2
197
תתחדשו :)
גם הריצוף מקסים (אני חושבת שיש לנו אותו ריצוף)
אנחנו עשינו עלייה של 15 ס"מ בשיש (עד החלון) אבל לא עשינו חיפוי עד הקלאפות.
אני ממליצה שכן לעשות חיפוי או לפחות לצבוע בצבע טיח כי עלולים להיווצר כתמים על הקיר משטיפת הכלים ועוד כל מיני..
אני לא יודעת מה הטעם שלכם - כפרי/מודרני אבל יתאים פה חיפוי אריחים מצוירים או אפילו אריחי קרמיקה לבנה פשוטה. בהצלחה! 
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
19/05/2016 | 14:57
1
107
הסגנון הוא מאוד מודרני, קווים נקיים ופשוטים.
אצלינו החלון הוא בגובה 6 ס"מ, אם אני יעלה 15 זה יראה קצת מוזר, לא?

אני גם חושש שזה ייצור "גוש אפור" כי השיש הוא כהה.
לצפיה ב-'ודאי שלא לעלות 15'
ודאי שלא לעלות 15
19/05/2016 | 18:10
150
אלא עד גובה חלון.
מעל העלייה עם השיש אתה יכול להוסיף חיפוי עד לקלאפה :)
לצפיה ב-'הייתי בהתלבטות שלך'
הייתי בהתלבטות שלך
19/05/2016 | 19:54
143
לדעתי או לעלות ואז זכוכית.
או לא להעלות בכלל ולחפות הכל בקרמיקה או זכוכית.

להשאיר בלי חיפוי זה יפיפה אבל ממש לא פרקטי... יתלכלך מהר ויהיה מבאס.
לצפיה ב-'האופציה השניה יותר מוצלחת בעיני'
האופציה השניה יותר מוצלחת בעיני
20/05/2016 | 01:32
48
לצפיה ב-'אפשר לעלות עם השיש עם למסגרת החלון'
אפשר לעלות עם השיש עם למסגרת החלון
20/05/2016 | 21:36
2
182
ממליצה לכל השאר חיפוי בהיר/לבן/אפרפר ושות'... יש קרמיקות מאוד יפות או זכוכית. אפשר בפירוש גם דוגמא עדינה. רצוי לטעמי על כל המטבח ולא רק מעל הכיריים, גם שטיפת כלים מלכלכת את הקיר לא מעט.
לצפיה ב-'תודה תמי! לא הבנתי משהו'
תודה תמי! לא הבנתי משהו
22/05/2016 | 11:05
1
86
האם את העליה עד גובה חלון לעשות רק בדופן של החלון או סביב כל המטבח?

לגבי לעלות עם קרמיקה בהירה/אפורה - האם יש לך רעיון?

תודה!
לצפיה ב-'לעלות 6 ס"מ היקפי...'
לעלות 6 ס"מ היקפי...
23/05/2016 | 08:34
70
לכו לראות קרמיקות בחנויות, יש דקורים מקסימים למטבח, נסו בחלמיש ובעמודי שלמה.
לצפיה ב-'התלבטות לגבי רכישת דירה'
התלבטות לגבי רכישת דירה
19/05/2016 | 09:22
6
279
היי,
הורי מתלבטים לגבי רכישת דירה באיזור גדרה, אולם מעוניינים לשנות מעט את מבנה הדירה (להרוס קירות, להזיז אולי). אין להם את השרטוט של הדירה כי בעבר בוצעו בה שינויים ומי ששינה לא שמר תוכניות. הם מעוניינים שמעצב/ת או אדריכל/ית פנים יראו את הדירה ויחשבו יחד מה ניתן לעשות. מי יכול לעזור?
לצפיה ב-'אף אחת / אחת לא רוצה לעזור??'
אף אחת / אחת לא רוצה לעזור??
19/05/2016 | 15:22
2
23
לצפיה ב-'אני לא מקצועית אבל'
אני לא מקצועית אבל
19/05/2016 | 15:29
1
140
אולי זה לא הפורום המתאים אולי צריך להכנס לפורום בנושא שיפוץ ובניה. או לפחות לשלוח לשם את השאלה במקביל.
לצפיה ב-'הם לא רוצים מידע על איך לשפץ ועלויות אלא עיצובית מה ניתן'
הם לא רוצים מידע על איך לשפץ ועלויות אלא עיצובית מה ניתן
19/05/2016 | 15:31
105
לעשות
לצפיה ב-'צריך מעצב/פנים או אדריכל. וצריך מהנדס בניין'
צריך מעצב/פנים או אדריכל. וצריך מהנדס בניין
19/05/2016 | 18:23
90
רק מהנדס יכול ורשאי לומר לך אילו קירות מותר להרוס ואילו לא.

זה למיטב ידיעתי. אני לא אשת מקצוע.
לצפיה ב-'לא צריכה להיות בעיה - צור קשר עם איש מקצוע '
לא צריכה להיות בעיה - צור קשר עם איש מקצוע
20/05/2016 | 07:36
81
במקרה הזה רצוי אדריכל שמבין גם בנושאי שלד וחוזק מבנים, וגם בנושאי רישוי (למקרה שיש לעשות שינוי חיצוני כגון שינוי פתחים או סגירת מרפסת וכו) - זמנו אותה/ו לפגישת ייעוץ (תשלום לפי שעה) ותקבלו חוות דעת על כדאיות הקניה והאפשרויות הטמונות בה.
בהצלחה
לצפיה ב-'אתם צריכים לחפש מעצבת עם נסיון בשיפוצים מהאיזור שלכם'
אתם צריכים לחפש מעצבת עם נסיון בשיפוצים מהאיזור שלכם
20/05/2016 | 21:45
112
תזמינו אותה לפגישת ייעוץ שבא תבקשו ממנה לבדוק פוטנציאל לפי הצרכים של ההורים ולהעריך עלויות. אני עושה את הזה המון, אבל גדרה רחוקה לי ואני עמוסה.
לצפיה ב-'שאלה דחופה לגבי ריצוף'
שאלה דחופה לגבי ריצוף
19/05/2016 | 06:27
3
219
היי,
הזמנו מנגב (בשדרוג) ריצוף פורצלן לפאטו מזוגג מלוטש . 
לקחתי דוגמה הביתה ושמתי לב שהוא מאוד מחליק ונראה מבריק ולא חצי מבריק כמו שלפטו אמור להיות.
מהי המשמעות של לפאטו מזוגג מלוטש ? האם הוא איכותי או לא ?
תודה!
לצפיה ב-'יותר פגיע ושריט... לא נראה לי שאת ממש מתלהבת מהאריח'
יותר פגיע ושריט... לא נראה לי שאת ממש מתלהבת מהאריח
19/05/2016 | 06:58
2
72
לצפיה ב-'האריח עצמו מהמם'
האריח עצמו מהמם
19/05/2016 | 08:37
1
147
מאוד אוהבת את האריח אך חשוב לי שיהיה איכותי. האם זה ממש נורא הסוג הזה? עדיף משהו אחר?
לצפיה ב-'מותר לך להתעלל בו? אם כן אז תנסי לפגוע בו ותראי מה קורה'
מותר לך להתעלל בו? אם כן אז תנסי לפגוע בו ותראי מה קורה
19/05/2016 | 12:33
105
תכתימי, תנסי לשרוט, תחבטי ותוציאי קצת אגרסיות על החלק העליון שלו...
לצפיה ב-'גובה שיש 93 ס״מ'
גובה שיש 93 ס״מ
19/05/2016 | 00:01
7
118
לא גבוה מדי?

לצפיה ב-'וגם - האם נהוג לעשות שיש 3 ס״מ עובי?'
וגם - האם נהוג לעשות שיש 3 ס״מ עובי?
19/05/2016 | 01:27
74
ראיתי שאבן קיסר מגיע בעובי הזה - זה אומר שלא אצטרך לעשות קאנט של 4 ס״מ
לצפיה ב-'אם אתם גבוהים זה בסדר, אצלי עשיתי 92 גובה'
אם אתם גבוהים זה בסדר, אצלי עשיתי 92 גובה
19/05/2016 | 07:00
2
119
לגבי השיש, צריך להפריד בין עובי השיש לעובי הקנט.
השיש מגיע היום בעוביים משתנים, אבל את הקנט בכל מקרה אפשר לעשות באיזה עובי שתרצי.
זה צריך להיות מחושב ומוחלט לפני הורדת נגרות המטבח לייצור.
לצפיה ב-'ברור. אבל עם שיש 3 ס״מ לא אצטרך לעשות קאנט בכלל... לא?'
ברור. אבל עם שיש 3 ס״מ לא אצטרך לעשות קאנט בכלל... לא?
19/05/2016 | 10:59
1
75
וגם - כמה גבוהים? אני 1.80 וחברה שלי 1.65. יהיה נוח?
לצפיה ב-'מה משנה הקנט? הוא שקוף במראה עבורכם'
מה משנה הקנט? הוא שקוף במראה עבורכם
19/05/2016 | 12:30
88
הוא לא משנה את המחיר, אז למה זה בכלל משנה?
בכל מקרה 93 נשמע לי גבוה מידי עבורכם.
מעל 90 זה עבור אנשים גבוהים מהממוצע ואתם בממוצע לגבר ואישה.
לצפיה ב-'תלוי למי:)'
תלוי למי:)
19/05/2016 | 11:18
2
26
לצפיה ב-'למישהי בגובה 1.65 פלוס מינוס'
למישהי בגובה 1.65 פלוס מינוס
19/05/2016 | 11:19
1
37
לצפיה ב-' נשמע לי שהשיש מעט גבוה'
נשמע לי שהשיש מעט גבוה
19/05/2016 | 15:40
25
לצפיה ב-'צבע קירות'
צבע קירות
18/05/2016 | 21:16
8
184
בשעה טובה, הגענו לשלב הסיוד של הדירה!

הרצפות שלנו אפורות (כהות), והרהיטים הם סביב כחול-תכלת-אפור ועץ אלון.
קניתי כמה דוגמיות של צבעים (נירלט) - כולם סביב אפור מאוד בהיר:
NWC040
NWC043
NGY002

אחרי שמרחנו אותם על קיר בבית, הכל נראה לנו מאוד כהה.
האם זה בגלל שאנחנו משווים את זה ללבן ורואים רק חתיכה קטנה מזה? האם יש צורך לדלל את זה במים בצורה משמעותית? האם יש רעיון לצבע אחר?

לא יודע אם זה קשור - אבל אנחנו הולכים לעשות שפכטל בכל הבית. זה ישנה את הצבע?

תודה!
דן.
לצפיה ב-'שפכטל לא ישנה את הצבע כלל, תמרחו שטח יותר גדול...'
שפכטל לא ישנה את הצבע כלל, תמרחו שטח יותר גדול...
19/05/2016 | 07:01
7
155
וכן הקונטרסט לעומת הלבן בהחלט מטעה.
אם כי 0040 לא יכול להיות ממש כהה.
לצפיה ב-'תמי תראי את התמונה '
תמי תראי את התמונה
19/05/2016 | 09:32
6
347
הצבע התחתון זה 0040 (שאגב - נקנה בהמלצתך).
העליון השמאלי זה NGY002
העליון הימני זה 0043.

האם 0040 יהיה בסדר לכל הבית ולא כהה מדי?

תודה רבה!
לצפיה ב-'0040 יהיה מעולה! לא כהה בכלל.'
0040 יהיה מעולה! לא כהה בכלל.
19/05/2016 | 12:31
4
157
ואהבתי מאוד את הבהיר תכלת/ירקרק, מה שזה לא יהיה, הוא יפה!
לצפיה ב-'זה אמור להיות "אפור קפוא NWC043"'
זה אמור להיות "אפור קפוא NWC043"
19/05/2016 | 12:36
3
123
זו היתה העדיפות שלי אבל אישתי לא רוצה את זה בכל הבית.

בכל אופן - מקבל את ההמלצה - נלך על ה-0040.

תודה!
לצפיה ב-'צבע קיר'
צבע קיר
19/05/2016 | 19:20
2
136
היי דן , צבענו עכשיו את כל הבית בצבע nwc 40 של נירלט . יש לנו רצפה אפורה , מטבח אפור וחלק מהרהיטים בצבע עץ ושחור. הצבע הוא לא כהה בכלל אבל ויש אבל הוא משדר קוווווור !!!!
הייתי חושבת פעמיים עם לצבוע איתו !!
לצפיה ב-'תודה על הטיפ'
תודה על הטיפ
19/05/2016 | 22:04
98
אני מקווה שהתאורה שבחרנו (לדים 3000K) יוסיפו את החמימות.

לצפיה ב-'מסכימה! אני משלבת צבעים קרים בקירות רק עם עיצוב חם '
מסכימה! אני משלבת צבעים קרים בקירות רק עם עיצוב חם
20/05/2016 | 21:32
99
וצבעוני קצת, כי לא יכולה לסבול את הקור הזה.
לצפיה ב-'אולי יתאים יותר'
אולי יתאים יותר
24/05/2016 | 10:34
14
OW221P אפרפר פודרה
OW211P אפרפר קרם

לצפיה ב-'שאלה דחופה'
שאלה דחופה
18/05/2016 | 11:32
1
80
היי,

אני מעצבת פנים. יש לי פרויקקט בו הלקוחה מעוניינת לעשות תוספת של מדרגות חיצוניות לבית שלה. המדרגות יהיו גם מהמרתף וגם מעלית הגג. לצורך זה היא צריכה היתר , אך מעוניינת לבצע את העבודה ללא היתר.
אני מחפשת אחר מהנדס שיגיד היכן ניתן למקם מדרגות וגם שיגיע ויפקח בשטח.
האם אני צריכה לסמן מדרגות בתכנית למהנדס? (אני לא ממש יודעת היכן למקם את המדרגות,וכל מה שכרוך בזה)

תודה

לצפיה ב-'כן, מהנדס הוא לא מתכנן ומישהו צריך גם לתכנן את המדרגות...'
כן, מהנדס הוא לא מתכנן ומישהו צריך גם לתכנן את המדרגות...
19/05/2016 | 07:08
12
לצפיה ב-'התלבטות צבע שיש'
התלבטות צבע שיש
18/05/2016 | 10:52
4
272
שלום,
מתכננים מטבח חדש מנגר. הריצפה שלנו אפורה משופשפת, ארונות מטבח תחתונים אפור בהיר. ארונות עליונים תכלת. השאלה איזה שיש יתאים?הלכנו לראות שיש ואהבנו 2 גוונים של אבן קיסר אפור (4030, 4120 כהה ממש). האם זה יהיה יותר מדי אפור- רצפה ארונות שיש או שזה יכול לצאת מתאים אם הגוונים שונים? מצ"ב תמונות
תודה!
לצפיה ב-'זה נראה טו מאצ' אפור'
זה נראה טו מאצ' אפור
18/05/2016 | 13:26
2
108
אני מאוד אוהבת שיש אפור וריצוף אפור. יש לי בבית שיש 4130 אפור בהיר מעונן אך יש לי ארונות לבנים.. בגלל שהארונות שלך אפורים לדעתי לא יתאים שיש אפור - לא משנה אם בהיר או כהה.
לכי על לבן - גם נקי גם יפה. ממליצה בחום על שיש קיסר לבן 4600 - הוא לבן מעונן עם כתמים עדינים באפור (יש לי אותו בחדרי האמבטיה) הוא מקסים!!!! (ממליצה על עובי שיש 4 סמ)
בהצלחההה 

לצפיה ב-'לא בקטע של לבן...'
לא בקטע של לבן...
18/05/2016 | 15:47
1
100
אהבנו את 4120 כי הוא נראה כמעט שחור בניגוד לארונות שהם בהירים.
חשבנו אולי ללכת על גווני מוקה אבל מישהו אמר שזה לא יתאים...
קשה
לצפיה ב-'בחירה מצויינת'
בחירה מצויינת
18/05/2016 | 16:35
88
גם לדעתי שייש אפור כהה יילך כאן באופן מושלם.
לצפיה ב-'הכהה יראה נהדר'
הכהה יראה נהדר
18/05/2016 | 20:25
37
לצפיה ב-'יש מייבשי כלים ממש פרקטיים - קבלו'
יש מייבשי כלים ממש פרקטיים - קבלו
18/05/2016 | 10:05
122
אני לא ממש נמצא במטבח אני מודה אבל רוצה להמליץ לכם על מייבשי כלים מהאתר בישול אפייה,
יש להם מעץ, מתכת ובעיקר עם המון פרקטיות
תמונה:
לצפיה ב-'ארון האמבטיה'
ארון האמבטיה
18/05/2016 | 10:41
3
155
אחרי התלבטות החלטתי לעשות את הארון. באו אלי 3 נגרים 2 מציעים ארון פתיחה ואז יוצא עומק 30 ס"מ ואחד מציע הזזה שיצא עומק 40 ס"מ. זה שמציע פתיחה טוען שבהזזה אמנם העומק גדול יותר אבל הגישה תהיה פחות נוחה. גם טוענים שהמסילה יכולה לא להתאים לאמבטיה..
זה שממליץ הזזה אומר שהמסילה נירוסטה ואין בעיה.
לא ראיתי ארונות הזזה לאמבטיה...
לצפיה ב-'גם אני לא ראיתי'
גם אני לא ראיתי
18/05/2016 | 15:19
56
אבל תמיד -יש פעם ראשונה. אבל העומקים של הארונות- 30 ס"מ- לא קטן מידי? יש לך כיור על הארון? אני עשיתי באחת האמבטיות-ארון בן 40 ס"מ- אבל בגלל אילוץ. השאר-הם מינימום-47 ס"מ(אצלי יהיו כיורים מונחים).
לצפיה ב-'תבדקי מי יצרן המסילה'
תבדקי מי יצרן המסילה
18/05/2016 | 20:25
1
30
לצפיה ב-'מדובר על ארון נוסף בנישה שנוצרה'
מדובר על ארון נוסף בנישה שנוצרה
19/05/2016 | 08:34
46
לכן זה עומק 30 אבל זה טוב.
החלטתי על פתיחה רגילה

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אלונה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אלונה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא נכויות ותאונות
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
אירוח בנושא נכויות ותאונות
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

יבוא 4 U
חברת יבוא 4 U
פורום חדרי ילדים
פורום חדרי ילדים
פורום שיש ואבן
פורום שיש ואבן

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה