לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2193121,931 עוקבים אודות עסקים

פורום עיצוב פנים

בהנהלת מעצבת הפנים תמי אקהאוס (מרי פופ).

עיצוב פנים עוטף את עולמנו, לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....
 הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עיצוב פנים

בהנהלת מעצבת הפנים תמי אקהאוס (מרי פופ).

עיצוב פנים עוטף את עולמנו, לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....
 הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

לצפיה ב-'זיכוי לחנות טולמנס'
זיכוי לחנות טולמנס
16/10/2017 | 15:08
88
יש ברשותי זיכוי לחנות טולמנס על סך כ-20 אלף שח
אשמח למכור אותו בהנחה

לצפיה ב-'בחירת צבע ריהוט וקיר בחדר שינה'
בחירת צבע ריהוט וקיר בחדר שינה
16/10/2017 | 11:12
42
רכשנו מיטה מרופדת בצבע שמנת. יש לנו 2 חלונות עם פרופיל אלומיניום אפור כהה.
הריצוף סומסום צהבהב.
מתלבטת באיזה צבעים כדאי שהשידות יהיו ובאיזה צבע לצבוע את הקירות. החדר גדול - 4.50X4.00. תודה!
לצפיה ב-'אנחנו מחפשים עובדים :)'
אנחנו מחפשים עובדים :)
16/10/2017 | 10:18
95
אנחנו מחפשים עוזר/ת אדמינסטרציה עם רקע באדריכלות - אחרארי/ת, מסודר/ת ושירותי/ת

דרישות:
רקע באדמיניסטרציה ונסיון משרדי
- רקע ממשרד אדריכלים/ עיצוב פנים
ייתרון לבוגרי ובוגרות לימודי עיצוב פנים
ידע (גם אם בסיסי) בקריאת תכניות
שליטה מלאה בתוכנות אופיס ובריווחית

משרה מלאה, בת"א
קו"ח + ציפיות שכר למייל: yaara@lecht-projects.co.il

שבוע טוב ��
לצפיה ב-'מבצעים והנחות:)'
מבצעים והנחות:)
15/10/2017 | 21:02
80
לעוד מגוון מוצרים מבצעים והנחות כנסו  https://www.zipy.co.il/#ortak1111

אל תישארו מאחור הצטרפו למיליוני אנשים  הירשמו  לקבלת עדכונים מבצעים והנחות מאיביי בחינם
http://www.knia.co.il/deals/
מבחר מגיני מסך זכוכית לסמארטפון, עשרות סוגים
קנה עכשיו
www.zipy.co.il/p/ebay/ultra-thin-clear-tpu-gel-ski...

לצפיה ב-'מבצעים והנחות:)'
מבצעים והנחות:)
15/10/2017 | 21:01
21
לעוד מגוון מוצרים מבצעים והנחות כנסו  https://www.zipy.co.il/#ortak1111

אל תישארו מאחור הצטרפו למיליוני אנשים  הירשמו  לקבלת עדכונים מבצעים והנחות מאיביי בחינם
http://www.knia.co.il/deals/
מבחר מגיני מסך זכוכית לסמארטפון, עשרות סוגים
קנה עכשיו
www.zipy.co.il/p/ebay/ultra-thin-clear-tpu-gel-ski...

לצפיה ב-'ריצוף מטבח'
ריצוף מטבח
15/10/2017 | 20:25
2
159
שלום, לא נשאר לי מספיק ריצוף רזרבי וכעת אני עומדת להגדיל את המטבח שבירת קירות וכו .
חיפשתי אותה סדרה של גרניט פוצלן  אך לשווא .מחפשת פתרון
לצפיה ב-'מגבלה היא הזדמנות לפתרונות יצירתיים'
מגבלה היא הזדמנות לפתרונות יצירתיים
16/10/2017 | 08:53
1
113
ליצירת שילובים מעניינים יותר של ריצוף, אל תחפשי זהה, עדיף שונה 
לגמרי מאשר לא בדיוק. ניתן להתאים חומר לגוון שחסר בחלל, לאזן, אפשר 
לחבר לחיפוי, אפשר לחבר למקום נוסף - הרבה אפשרויות בפניך, צריך לתפור 
אותן לטעמך, לסגנון הבית ולנתונים שלו.
לצפיה ב-'פתרונות יצירתיים'
פתרונות יצירתיים
16/10/2017 | 12:03
168
בהמשך למה שכתבה כפיר, אני עובדת עכשיו על דירה עם בעיה דומה. אנחנו רק בשלב הרעיונות ועדיין אין משהו מוכן, אבל אני שולחת לך פרספקטיבה של אחד הרעיונות שעלו.
סתם בתור כיוון לחשיבה....
בהצלחה
זיוה זילבר
zzdesogn.co.il
לצפיה ב-'למחוק'
למחוק
15/10/2017 | 17:46
50
לצפיה ב-'איפה מוכרים ספה מינימליסטית? לא מוצא כלום'
איפה מוכרים ספה מינימליסטית? לא מוצא כלום
15/10/2017 | 16:45
14
138
במינימליסטית אני מתכוון לספה שהיא ממש מינימליסטית - שהחלק התחתון שבדרך כלל הוא עצים מרופדים והרבה אוויר יהיה פתוח ויראו את המסגרת שתהיה מתכתית מעוצבת כנראה.
גודל זוגי עם ידיות מרופדות שאפשר לשכב עליה בלי לשבור את הגב
חשוב מאוד - עומק כמה שיותר קטן - שהמשענת תהיה דקה יחסית אבל נוחה, שכל הספה תהיה בעומק 80 ס"מ מקסימום - באיקאה למשל הכל ענק, כל משענת זה בומבה של 30 סנטימטר.
אני ממש לא מוצא בכלל כאלה דברים. רק דברים ענקיים לבתים גדולים. 
כמובן אני רוצה ספה שמישה ונוחה שכיף לשבת עליה יחסית, שלא בורחים הכריות קדימה אחרי 2 דקות, יותר חשוב הפרקטיקה מהעיצוב.

אני עברתי ליחידה לא גדולה במיוחד ויש לי צורך בספה כזאת בשביל לשבת מול הטלוויזיה - זה הסלון שלי. ספה, שולחן קטן וטלוויזה והכל מאוד קרוב - כל סנטימטר חשוב, וגם אני תמיד אוהב לסחוב כמה שפחות כשאני עובר דירה.

לא מוצא כאלה גם לא במחיר הגיוני כמו שהייתי רוצה אבל גם לא יקרים, כאילו אין ביקוש לדבר סטנדרטי שכזה.. מישהו יודע איפה לחפש או מכיר דגם?

תודה
לצפיה ב-'באורבן בדקת?'
באורבן בדקת?
15/10/2017 | 17:30
1
46
לצפיה ב-'יש להם ספה SCANDI שמתקרבת קצת'
יש להם ספה SCANDI שמתקרבת קצת
15/10/2017 | 17:49
102
יש להם ספה SCANDI שמתקרבת ללהיות בסדר
לא לגמרי מה שרציתי אבל סביר הרבה יותר מהריבועים הסטנדרטיים.
אבל בחנויות אחרות הספה הזאת נמכרת בשם soho וישבתי עליה בחנות אחת ולא היה נוח במיוחד.
אולי זה דגם יותר טוב כאן כי בחנות האחרת עלה יותר זול. נבדוק..
אבל אשמח לעוד המלצות.
לצפיה ב-'יש להום-דקור כמה ספות מינימליסטיות. אני הזמנתי דרך וואלהשופס'
יש להום-דקור כמה ספות מינימליסטיות. אני הזמנתי דרך וואלהשופס
17/10/2017 | 22:35
3
65

ספה שלהם, שלא בדיוק מתאימה לדרישות שלך כי היא בלי ידיות, אבל אולי בכל זאת תתאים לך.

חיפשתי שלושה ימים, חרשתי את האינטרנט למצוא משהו שהוא גם קטן באורך, גם מינימליסטי בתחושה ובעיצוב, וגם נפתח למיטה זוגית. אז ירדתי מהידיות. תסתכל על זה, ותחפש גם אחרות שלהם.

לצפיה ב-'איך זה בלי ידיות?'
איך זה בלי ידיות?
17/10/2017 | 22:58
2
48
ראיתי שאם יורדים מידיות יש יותר אופציות.
אבל זה נוח? אף פעם לא הכרתי מקרוב ספה בלי ידיות
תמיד אני מוצא את עצמי יושב על הצד נשען על הידית..
לצפיה ב-'אני מודה שאצלי ספה כזאת מוצמדת לקיר, באחד החדרים'
אני מודה שאצלי ספה כזאת מוצמדת לקיר, באחד החדרים
17/10/2017 | 23:03
1
62
ואז שמים כרית שהיא חצי על הקיר, ואתה מסודר.
אל תשכח שגם בסלון רגיל ומרווח יש תמיד כמה מקומות שאין להם ידיות,
וכולם מסתדרים. האורחים, זאת אומרת. אבל אני מסכימה שבשבילך,
כספה קבועה, אתה צריך משענת. אז יש שתי אפשרויות:
אחת, להצמיד לקיר.
שתיים, לשים כרית קשיחה בצד אחד, שמשמשת כידית, וכרית רכה יותר
שנשענת עליה.

ואם יש מקום, אפשר ספה של שניים (אם אתה מוותר על הפתיחה למיטה,
אז יש דגמים יותר אווריריים אפילו מזאת), ולצדה כורסה אחת או כורסה
נפתחת, שהיא תהיה של "בעל הבית"...

לצפיה ב-'אין לי צורך בפתיחה למיטה'
אין לי צורך בפתיחה למיטה
18/10/2017 | 08:12
38
וגם אין לי מקום לעוד כורסה, בגלל העומק הקטן של הסלון כורסא לא תצא מול הטלוויזיה
התכנון שלי לקנות ספה של 2 אבל אפשר להכניס גם של 3 אם היא לא בזבזנית בשטח

לצפיה ב-'הבת שלי קנתה באיקאה'
הבת שלי קנתה באיקאה
18/10/2017 | 07:57
7
77
ספה דו מושבית. רואים את רגלי המתכת.גודל: 119X76.   ממש נוחה. בד הריפוד ניתן להסרה ולכביסה. גם לה היתה בעיה של סלון קטן, והיא מאד מרוצה.
לצפיה ב-'איזה דגם?'
איזה דגם?
18/10/2017 | 08:13
6
44
אני ממש עברתי על כל מה שיש שמה כרגע, ולא זכורה לי שום ספה בעומק 76 - הכל היה איזה 10 סנטימטר יותר מזה. אולי זה דגם שכבר לא נמכר?
לצפיה ב-' מופיע בעמ 170 בקטלוג החדש'
מופיע בעמ 170 בקטלוג החדש
18/10/2017 | 09:11
5
44
בצבע כתום. הבת שלי קנתה באפור.
לצפיה ב-'אין לי את הקטלוג, זה KLIPPEN?'
אין לי את הקטלוג, זה KLIPPEN?
18/10/2017 | 09:31
4
18
לצפיה ב-'knopparp'
knopparp
18/10/2017 | 13:57
2
28
לצפיה ב-'הא. זה לא ספה פראקטית במיוחד. זה יותר ספסל מספה'
הא. זה לא ספה פראקטית במיוחד. זה יותר ספסל מספה
18/10/2017 | 16:10
1
24
לצפיה ב-'ניסית?'
ניסית?
18/10/2017 | 18:54
52
אני די מפונקת, ובכל זאת הספה הזאת עם כרית נוי קטנה- ממש נוחה לי.
לצפיה ב-'כסא בפינת עבודה'
כסא בפינת עבודה
15/10/2017 | 12:36
6
250
 המחשבה הראשונית היתה ללכת על משהו רגוע בגווני תכלת מעושן ואז אולי דווקא לתת איזו אמירה אבל זה כטלה כסא משרדי ואני לא בטוחה אם אני רוצה אמירה או רוגע ושלווה. מקום מפלט.

בבקשה תתעלמו מהבלאגן. עדיין עובדים על זה.

צילמתי כמה אופציות ואשמח לדעתכם
לצפיה ב-'הבדים השקטים.'
הבדים השקטים.
15/10/2017 | 12:47
135
לצפיה ב-'אני מאד אוהבת את החלק התחתון בתמונה הראשונה. עם המעויינים'
אני מאד אוהבת את החלק התחתון בתמונה הראשונה. עם המעויינים
15/10/2017 | 22:12
2
76
זה שמודפס בבורדו-תכלת-צהוב.. ויש בו מעויינים גדולים וקטנים בין קווים. לא יודעת אם התכוונת רק אליו או לתלתלים שמעליו אבל הוא מוצא חן בעיניי
לצפיה ב-'זה? עברתי ממצב של להשאר במקום'
זה? עברתי ממצב של להשאר במקום
15/10/2017 | 23:45
145
הבטוח ללעבור למשהו כזה כמו הצהוב לגב ולמושב צהוב חלק. זה יתאים לאפור כהה שבשליכט יש בו תכלת כמו באביזרים...עדיין לא סגורה על זה אבל...אם לא עכשיו?  מתי?

מחר הולכת לרבוץ שם ולהתלבט. 

תודה(!) יש כזה כמו שאהבתי רק לכיוון צהוב. המוכרת המליצה לא לקחת אולי בגלל הפסים של הבד והכסא עם הקימורים.

שוב תודה
לצפיה ב-'הוא סגול, אגב. '
הוא סגול, אגב.
16/10/2017 | 00:09
21
לצפיה ב-'אני הייתי הולכת על משהו עם דוגמה או עם צבע בולט כלשהו'
אני הייתי הולכת על משהו עם דוגמה או עם צבע בולט כלשהו
15/10/2017 | 23:11
1
66
לא הייתי קוראת לזה אמירה, אבל כן בשביל להכניס שם קצת עניין, שיהיה פחות משעמם, בעיני זה כיף כשבאים לעבוד לראות משהו כזה, נותן טיפה "אנרגיה".
אבל לגמרי עניין של טעם אישי כמובן.
לצפיה ב-'תודה רבה. בהחלט נוטה עכשיו'
תודה רבה. בהחלט נוטה עכשיו
15/10/2017 | 23:48
48
לחשוב כמוך. אחפש משהו מיוחד
לצפיה ב-'שירות של אלוני - פשוט מזעזע'
שירות של אלוני - פשוט מזעזע
15/10/2017 | 11:17
91
לא ניתן לתפוס אותם בטלפון, מתחמקים כל הזמן
סיפקו לי משלוח בחוסר, הובטח שישלימו את החוסרים, הבוקר שאנו באמצע שיפוץ מוסרים לי בטלפון שהחוסר לא יושלם ואם אני רוצה לא לתקוע את השיפוץ עלי לרכוש את החסר בחנות אחרת.
פשוט חוצפנים ובמיוחד אחרי שאת כל הכסף קיבלו !!
לדבר עם מנהל בחנות זו פשוט משימה בלתי אפשרית.
לצערי נתקלתי בחברה שאולי יש לה חזון יפה באינטרנט (שהלקוח יהנה גם מהדרך ולא רק מהתוצאה) אבל מילים לחוד ומעשים לחוד .

לצפיה ב-'עיצוב מחיצה'
עיצוב מחיצה
15/10/2017 | 10:45
1
149

בוקר אור,
עיצבתי מחיצה היוצרת חיץ בין פינת טלויזיה לבין דלת כניסה של בית פרטי.
המטרה ברגע שפותחים את דלת הכניסה רואים את המחיצה הדקורטיבית ולא את הבלגאן.
ידוע לי שיש צורך בגבס ורוד ליצירת המחיצה,רציתי לשאול כמה להרחיק את התנור (*עצים) מהקיר, כ-30 ס"מ?
כמו כן הארונית מצידו האחר של הקיר אמורה להיות מעץ, האם החומר הנבחר (הכוונה לעץ) מהווה בעיה *כתוצאה מהחום המופץ?

תודה מראש

לצפיה ב-'לצערי לא יודעת לענות לך, רק רציתי להגיד שהמחיצה יפהפיה1'
לצערי לא יודעת לענות לך, רק רציתי להגיד שהמחיצה יפהפיה1
17/10/2017 | 22:55
13
לצפיה ב-'מלמין יצוק צביעה'
מלמין יצוק צביעה
14/10/2017 | 21:39
42
יש לנו ספריה של רהיטי דורון מחומר מלמין יצוק עם שתי מגירות עם חזית ורודה רוצים לצבוע לירוק תפוח מישהו יכול ליעץ איך לעשות זאת?

תודה מראש לעונים
לצפיה ב-'התייעצות מכשירי חשמל למטבח..'
התייעצות מכשירי חשמל למטבח..
14/10/2017 | 21:22
1
153
היי:) אז אחרי שבחרנו צבע, ידיות וכנראה שגם שיש (2350) אני בהתלבטות לגבי מכשירי חשמל טובים שיתאימו לעיצוב. המטבח יהיה כפרי בגוון לבן עתיק וההתלבטות היא לגבי:
1. תנור כפרי שחור- של טקה Teka או סאוטר? 
2. קולט אדים- כאן אני די אבודה כי ממש חשוב לי שיהיה שקט.. הכפריים בטווח סביר של מחיר הם לא ממש שקטים.. יש למישהי המלצה על קולט שחור שקט עם עוצמה טובה? 
אם הכיריים הם 60 סמ האם יהיה יפה שהקולט 90 ס"מ? ואם יש חיפוי ארילים צבעוניים אז לעשות אותם  60 או 90?
3. מקרר Haier בגוון שמפניה למישהי יש? אם לא שמפניה מה עדיף לבן/שחור/נירוסטה בהתחשב בצבעים הנ"ל?

תודה לכל העונים והעונות!!
שבוע מצויין

לצפיה ב-'היזהרי מ Haier - כתבת שאת רוצה מכשירים טובים. זה לא הכיוון..'
היזהרי מ Haier - כתבת שאת רוצה מכשירים טובים. זה לא הכיוון..
14/10/2017 | 22:01
108
בלי קשר לשאר המכשירים שכתבת - הנסיון שלי עם המותג הזה רע. קניתי מכונת כביסה שבפועל הייתה מקולקלת וקרעה בגדים שניסיתי לכבס בה. אחרי שרדפתי באופן נואש למימוש האחריות שהובטחה (ע"י ניופאן שלא ששו לקיימה) קראתי והבנתי שבאופן כללי יש להם (Haier) מוצרים זולים שמתקלקלים מהר או מגיעים עם פגמים.
אני קניתי את המכונה בתקופה בה הייתי דלפונה למדיי וחיפשתי את המוצר הכי זול בשוק, אבל לקנות מקרר מהמותג הזה כמוצר יוקרה, או אפילו כמוצר "טוב" - לא הייתי מנסה..

לצפיה ב-'דקטון '
דקטון
14/10/2017 | 21:17
71
מישהו מכיר שיש דקטון דגם אריאן למשטח מטבח .מה דעתכם על דגם זה   האריאן ??
לצפיה ב-'צינור מזגן מכוער'
צינור מזגן מכוער
14/10/2017 | 08:39
4
184
אשמח לרעיונות לכיסוי צינור מזגן בחדר שינה שיראה יפה. תודה.
לצפיה ב-'צינור מזגן מכוער'
צינור מזגן מכוער
14/10/2017 | 13:39
3
116
הי עמית,
הכי טוב זה כמובן לחצוב בקיר, להכניס, לסגור ולצבוע. אבל בהנחה שאת זה אתה כבר יודע וזה לא מתאפשר, אז ניתן לקנות פרופיל פלסטיק לבן שיכסה את הצינור אני מאמינה שניתן למצוא כאלו ברוב חנויות "עשה זאת בעצמך" אבל אם לא, אז תקליד באינטרנט "פרופילים" ותמצא חנויות שמוכרות. זה לא דבר מיוחד וגם לא יקר.
ואם בא לך, אז אפשר גם לצבוע את הפרופיל ולנסות להפוך לפריט עיצובי. (למשל, לשים פרופיל מקביל גם נמוך יותר ולהדביק טפט בין שני הפרופילים. אבל זה כבר תלוי במיקום על הקיר - קשה להציע על סמך התמונה בלבד)
בהצלחה
זיוה זילבר-עיצוב פנים
zzdeign.co.il
לצפיה ב-'תעלת אצבע 30/30 מפלסטיק וצבע אחר כך.'
תעלת אצבע 30/30 מפלסטיק וצבע אחר כך.
14/10/2017 | 21:29
49
לצפיה ב-'רעיון'
רעיון
15/10/2017 | 11:19
1
68
מוצלח. לא הייתי חושבת על זה אבל אחרי שאמרת חשבתי על דרכים לעצב גם את הפרופיל אם רוצים שישתלב ויעלם או ממש לקשט עם טפט/ מדבקה
לצפיה ב-'קורה דמוי עץ'
קורה דמוי עץ
15/10/2017 | 12:20
59
במידה ותרצה להשקיע- קיימות קורות דמויי עץ (ניתן גם להזמין בצבע לבן) הקורות חלולות ,את הקורה תוכל לנצל כמדף- תליית תמונות וכו'.

לצפיה ב-'הפיכת מרפסת לחדר אמבטיה'
הפיכת מרפסת לחדר אמבטיה
13/10/2017 | 19:55
2
178
מדובר במרפסת גודל 2.80 על 1.40 הצמודה לחדר הורים בבניין ישן. 
כל הצנרת של המים והביוב תהיה בקיר החיצוני היכן שתריסי השלבים, תכנון הכנסת אמבטיה, כיור ואסלה עבר בשלום. הבעייה שצד אחד יש תריסי שלבים, האם נראה לכם אפשרי להוסיף מסילה פנימית עם חלונות כפולים אטומים? או שצריך להוריד את כל התריס ולבנות קיר?

לצפיה ב-'זה לא כזה פשוט לסגור חלון בקיר'
זה לא כזה פשוט לסגור חלון בקיר
13/10/2017 | 23:31
1
115
צריך אישורים בשביל לסגור פתח חיצוני  (או להקטין).
למה לא להוריד את התריסים לחלוטין ולהחליף בחלונות עם זכוכית חלבית - מכיוון שמדובר בחלון גדול אפשר לחלק לחלק קבוע וחלק נפתח.
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
14/10/2017 | 07:48
79
גם חשבתי שעדיף חלונות ויותר פשוט, אבל היו קצת חילוקי דעות בעניין. 

לצפיה ב-'בעיה עם ארון פינתי במטבח'
בעיה עם ארון פינתי במטבח
13/10/2017 | 14:02
12
205
היי,

נתקלתי בבעיה לא נעימה במטבח בדירה החדשה (טרם הגענו לשלב האכלוס): הוצע לנו שירות של מעצב מטבחים, שלא היה כל כך נלהב לבצע את העבודה. סוכם בין היתר על ארון פינתי תחתון לניצול מקסימלי, הראיתי לו אפילו תמונה להמחשה (למרות שארון פינתי זה דבר מאוד סטנדרטי ומוכר). התוצאה הסופית לא כוללת ארון כזה אלא ארון רגיל לא פינתי, עם חלל סמוי - משמע שאפשר כעיקרון לנצל את הארון, אם זוחלים פנימה ומכניסים/מוציאים כלים.
השיש מעוצב בהתאם, בלי הקיטום המקובל כשמדובר בארון פינתי.

השאלה שלי - מה ניתן לעשות כדי לפתור את המצב? בין אם אצליח להוציא מהקבלן את העלות ובין אם לאו, אני רוצה לשנות את זה. מה שאני חושבת עליו זה חיתוך של השיש ועיצוב מחודש של דלת הארון, כך שתהיה גישה לכל שטח הארון. השאלה אם זה אפשרי בכלל, במה זה כרוך ומה צפויה להיות העלות.

אודה על עצותכם

לצפיה ב-'אפשר להתקין בתוך ארון פינתי'
אפשר להתקין בתוך ארון פינתי
13/10/2017 | 17:27
8
165
במטבח קרוסלה מסתובבת, זה מאד נוח וחוסך זחילה בארון. 
לצפיה ב-'במבנה הארון הזה זה קצת בעייתי'
במבנה הארון הזה זה קצת בעייתי
13/10/2017 | 17:51
7
145
כי מדובר בארון שהוא גם יחסית צר ורובו סמוי, אני לא יודעת כמה קרוסלה תועיל כאן, ואני מעדיפה לבדוק אופציות אחרות. אני מכירה ארונות פינתיים "אמיתיים", מהסוג שביקשתי שיבוצע ולא בוצע, שכוללים קרוסלה, לרוב מדובר בארונות עמוקים יחסית, והמטרה היא שתהיה גישה נוחה לכל הכלים - כאן הארון אינו עמוק, אלא שחלק ממנו סמוי - אני פותחת את הארון, לפני נפתח שטח שמקביל למגירה ממוצעת (היו אמורות להיות שם מגירות במקור, ללא אפשרות לנצל את השטח הסמוי), ואם משתחלים לתוך הארון, ניתן להכניס חפצים לצד הימני לעומק שמקביל למגירה נוספת. חבל שאין לי תמונה להמחשה.

יכול להיות שיש סוגים שונים של קרוסלות שאני לא מכירה, אני פתוחה בגדול לרעיונות נוספים, אבל קרוסלה מהסוג שאני מכירה לא מתאימה פה (זה היה מתאים אם היו עושים את מה שביקשתי).

תודה

,

לצפיה ב-'ניצול פינה'
ניצול פינה
14/10/2017 | 13:55
6
183
מודה שלא כל כך הבנתי את התיאור, אבל הניסיון מלמד שאין פתרונות טובים לפינה. אם מעצב המטבחים הציע לסגור את הפינה ולנצל כמה שאפשר את שתי הדפנות למגירות גדולות, אז זה לא בגלל שהוא לא משתף פעולה, אלא בגלל שהוא לא רוצה לנצל את התמימות שלכם ולמכור לכם סתם מנגנון יקר שלא יועיל כלום (לא יודעת במי מדובר ואני גם לא מעצבת מטבחים, אז אין לחשוד בי שאני מגמתית)
העניין הוא שכל הפתרונות המתוחכמים שמציעים לפינה רק נראים כאילו הם מנצלים אותה, אבל בפועל הם לא באמת מוסיפים מקום איכסון. ובטח שלא מקום איכסון נוח לגישה וזאת כי המנגננונים שלהם תופסים הרבה מקום כך שבחישוב השטח של האכסון שנוסף פחות שטח הפרזול והמקום לתזוזה שלו, מגלים שהיית מקבלת אותו דבר אם הפינה היתה סגורה והיית מנצלת את כל אורך הדופן למגירה.  ומגירה כידוע זה הכי נוח במטבח.
בקיצור, הוא כנראה חסך לכם כסף על מנגנון יקר ולא יעיל, ואולי גם "הציל" אתכם מפינה קטומה שזה גס ומכוער בטירוף. 
זיוה זילבר - עיצוב פנים
zzdesign.co.il
לצפיה ב-'במקרה הזה המעצב באמת לא שיתף פעולה '
במקרה הזה המעצב באמת לא שיתף פעולה
14/10/2017 | 19:33
4
164
לא רק בקטע של הארון המדובר, אלא בכלל - הוא לא רצה לעשות את העבודה, ניסה לשכנע שאין שום צורך לבצע התאמות במטבח השבלוני הבסיסי (שלא כלל אפילו ארון למיקרוגל - טען שאפשר לשים את המיקרו על המקרר), לא נתן שום הסברים על שום דבר ושום ייעוץ מכל סוג שהוא, ורק אחרי התערבות מטעם הקבלן הכריחו אותו להיפגש איתי ולתת לי מענה, וגם אז הוא לא באמת שיתף פעולה, וזה רק חלק קטן מאוד מהסיפור. זה סיפור ארוך ומורכב, גורמים משפטיים עורבו, אבל עכשיו לא נותרה לי ברירה מלבד כיבוי שריפות, ורצוי כזה שיגזול ממני כמה שפחות אנרגיות.

אם מה שביקשתי היה מתבצע, לא היה שום מנגנון מהסוג שתיארת, או מנגנון בכלל - היה פשוט ארון פינתי, וזה לא היה דורש שום תוספת מחיר ולהפך - כל הקטע היה שהקבלן הציע מטבח בסטנדרט גבוה ובעיצוב אישי והבטיח ליווי צמוד ע"י מעצב, מה שלא בוצע במקרה שלי ושל עוד לפחות 5 שכנים שלי (עם יתר השכנים לא דיברתי ככה שאני לא יודעת מה היה במקרה שלהם). בתור מי שהייתה שם ומכירה את המקרה - כוונות טובות לא היו שם בוודאות של מעל למיליון אחוזים, היה שם בעיקר חוסר רצון של המעצב לעבוד. הוא גם לא הציע שום דבר  - לא היה שום דבר שהמעצב הציע בכללי, מלבד ההמלצה החמה שלו לא לבצע שום שינוי בתכנית הבסיסית (היה מטבח שבלוני שאני אתפלא לגלות שהוא היה קשור לעיצוב שלו), וכשניסיתי לברר איתו על אופציות אפשרויות כאמור לא היה שום מענה.

לדעתי האישית פינה קטומה זה דבר מהמם, וזה המטבח שלי ולא שלך, כך שלא ניצלתי משום דבר. מהנימה המתנשאת שלך אני מעדיפה להתעלם.
לצפיה ב-'התנצלות'
התנצלות
14/10/2017 | 21:54
3
130
אני ממש מתנצלת ובאמת מצטערת, אם הרגשת משהו מתנשא בדברי. זו בהחלט לא היתה הכוונה. אני כותבת מתוך כוונה לעזור ולא כדי להביע ביקורת על הטעם של משהוא. וכפי שציינתי בתחילת דברי - לא הייתי בטוחה שהבנתי בדיוק את הבעיה שתיארת. התשובה שלי התייחסה רק למה שהבנתי שכנראה היה שגוי. (ככה זה בלי לראות - לפעמים יש אי הבנות) נשים את עניין הפינה הקטומה בצד כי זה באמת ענין של טעם, מתאור דבריך מתקבל רושם רע מאוד לגבי החברה. יצא לי ללוות לא מעט לקוחות שקנו מקבלן לתכנון שינויים במטבח ואכן, יש מעצבי מטבחים מוכשרים יותר ויש פחות, יש גם יצירתיים יותר ויש פחות וכנ"ל גם לגבי מידת הסימפטיה והנכונות לעבוד קצת יותר קשה של כל אחד מהם. באמת יש הבדלים גדולים, והקושי בקניה מקבלן, שהם יודעים שאת "לקוח שבוי" כי רוב הלקוחות יעדיפו לקבל את הדירה עם המטבח ולא להתעסק עם זה אחרי קבלת הדירה.
המקרה שאת מתארת קיצוני יותר מכל מה שפגשתי וכנראה שנפלת על אחד שהוא גם לא ממש חכם. הרי כל שינוי שהוא היה עושה עבורכם, היה מגדיל את עלות המטבח (בהשוואה לתוכנית שהקבלן נותן, כמובן) והוא עצמו היה מקבל יותר בונוס. זה כל הרעיון ב"קומבינה" של חברות הבניה עם הספקים שלהם. גם כשהם מוכרים לנו "דירה בסטנדרט גבוה", זה מתוכנן כך שרוב הלקוחות ירצו שינויים ואפילו הרבה. הספק נותן זיכוי במחיר קבלן (שהוא בדיחה) ומקבל פרויקט במחיר מלא. 
אגב, נשמח לדעת איזו חברת מטבחים זו היתה ולהיזהר. (בהנחה כמובן שמסירת המידע לא תפגע בך ולא בניגוד לכללי הפורום)
אני נמנעת מלתת עצות נוספות במיקרה הזה - נראה שיש כאלו שקלעו לדעתך טוב ממני
מקווה שתצליחו למצוא פתרון שישפר את ההרגשה.
שיהיה לך שבוע טוב
זיוה 
לצפיה ב-'קבלי המלצה בתור התחלה'
קבלי המלצה בתור התחלה
14/10/2017 | 22:07
2
134
אף פעם אל תגידי ללקוחות שלך על שום דבר שהוא מכוער בטירוף, גם אם לדעתך זה הדבר הכי מכוער עלי אדמות, במיוחד אם מדובר במשהו שהלקוחות מבהירים שהם רוצים. מי שפונה למעצב פנים לרוב לא עושה את זה במטרה שהמעצב יעצב לפי הטעם האישי שלו, וגם אם את ממש מתנגדת לבחירה כלשהי, יש דרכים יותר ענייניות ומנומסות להביע את דעתך (לא רק בתחום המקצועי אגב, גם בחיים הפרטיים זה נחשב מאוד לא מנומס להגיד "מכוער בטירוף" על משהו). אולי לא הייתה לך כוונה להתנשא, אבל ההודעה שלך ממש זעקה התנשאות וזלזול, ולא ראיתי בכלל שום ניסיון לעזור (איך בדיוק ביקורת בוטה שכזאת יכולה לעזור?) לא צריך לראות או להבין, בשביל להגיב בצורה עניינית ונעימה. לא ראיתי גם שום עצה בתגובה שלך.

בלי קשר לכך שלא נראה לי מתאים לציין את שם חברת המטבחים, במקרה הזה זה לא רלוונטי ולא יגיד כלום - המעצב אינו קשור לחברת המטבחים, הקבלן שכר אותו במטרה שיעניק ייעוץ אישי לרוכשים, הוא העדיף לא לעבוד קשה - תשלום הוא הרי קיבל בכל מקרה, דווקא נאמר לי ממביני עניין שזה תרחיש נפוץ במקרים של פרויקטים כאלו.

לצפיה ב-'התנצלות, התנשאות וסליחה'
התנצלות, התנשאות וסליחה
15/10/2017 | 10:40
1
104
שקלתי הרבה אם להמשיך בדיון ביננו. להבנתי הפורום מיועד לעזור לאנשים בנושאי עיצוב ולא לויכוחים אישיים. העצות כאן ניתנות חינם מתוך רצון טוב ואהבה לעיסוק בתחום. הן לא תחליף ליעוץ מיקצועי ולא יכולות להיות כאלו שכן הן ללא הכירות עם השואל ונעשות על סמך מידע חלקי מאוד. לא שכרת את שרותי ואינני מחוייבת לך בשום אופן, עם זאת אני משתדלת מאוד לענות כמיטב יכולתי ומבלי להעליב.
התנצלתי על שהובנתי בשונה ממה שהתכוונתי. 
אולי עד יום כיפור הבא תסלחי לי...
ובינתיים, פשוט תקחי מתוך הפורום את העצות שמתאימות לך ותתעלמי מאלו שלא (כמו שלי, למשל) זה הכל. את ממש לא חייבת לקבל כל עצה. זה נכון אגב גם למקרה שיש לך מעצבת בתשלום, אבל נכון כפליים לגבי יעוץ בפורום פתוח.
שבוע טוב
לצפיה ב-'רק שאת לא נתת שום עצה '
רק שאת לא נתת שום עצה
15/10/2017 | 13:42
99
התגובה שלך לא כוללת שום דבר שמזכיר אפילו עצה, כך שאין לי ממה להתעלם.
אכן הפורום מיועד לייעוץ ולא לוויכוחים אישיים, ולכן לא ברור לי למה הגבת מלכתחילה כפי שהגבת - נכון שלא שכרתי אותך ולא שילמתי לך, אבל גם במצב כזה מצופה לתגובה מנומסת ולא לקטילה בוטה.

אין פה שום קשר לחוסר ההבנה שלך, זה בעיקר עניין של דרך ארץ והתבטאות מנומסת. גם תגובתך הנוכחית כוללת התנשאות וזלזול.

המשך יום נפלא
לצפיה ב-'ועוד משהו '
ועוד משהו
14/10/2017 | 19:39
122
במקור בתכנית השבלונית היו אמורות להיות מגירות - אבל רק בפינה אחת, השטח הנוסף היה אמור להיות לא מנוצל, אלא להישאר כחלל ריק בלי גישה אליו.

לצפיה ב-'אני מציעה לך להעלות שתי תמונות - רצוי ומצוי.'
אני מציעה לך להעלות שתי תמונות - רצוי ומצוי.
14/10/2017 | 20:09
2
258
בנוסף - פני לנגר או חברת מטבחים עם שתי התמונות ובקשי הצעה.
מצרפת כאן דוגמא למה שהבנתי שאת רוצה, בלי הפינה הקטומה. האם יתאים לך?
הבעיה במה שאת מבקשת היא בעיקר חיתוך השיש - סכנה שיישבר כשמנסים לחתוך שיש שכבר מותקן במקום. נסי לתכנן פתרון שלא דורש חיתוך השיש. רק עבודת נגרות.
לצפיה ב-'נראה שעלית על העניין '
נראה שעלית על העניין
14/10/2017 | 20:59
1
147
אמנם הכיוון האידיאלי היה ארון פינתי אחד (מה שמאפשר ניצול יותר טוב של המקום, לדעתי), אבל גם משהו כמו בתמונה שהבאת יכול להיות מתאים, אבדוק אם יש אפשרות לעשות את זה.

תודה רבה!

לצפיה ב-'בהצלחה!!'
בהצלחה!!
14/10/2017 | 21:57
23
לצפיה ב-'השאלה היא האם השולחן לא גדול מדי?'
השאלה היא האם השולחן לא גדול מדי?
13/10/2017 | 10:57
46
לצפיה ב-'האם גודל השולחן מתאים לפינת אוכל'
האם גודל השולחן מתאים לפינת אוכל
12/10/2017 | 20:04
14
243
שלום לכולם,
האם שולחן 2.55 על 1.15 מתאים לפינת אוכל.
תמונה מצורפת.
גודל פינת אוכל 2.9 על 1.7.
כך שנשאר עוד מקום ומרווח לקירות ולפרוזדור.

לצפיה ב-'תמונה'
תמונה
12/10/2017 | 20:05
13
332
לצפיה ב-'השולחן לא מתאים'
השולחן לא מתאים
13/10/2017 | 13:22
12
176
עליך לקחת בחשבון אפשרות להסית את הכסאות, להכנס בנוחות.
מלבד זה ממליצה לתכנן את המטבח, זה לא תכנון תקין
וגם לא ניצול טוב של נתוני השטח.
לצפיה ב-'תודה על התגובה'
תודה על התגובה
13/10/2017 | 14:10
11
130
נושא של הסתת כסאות ברור לי ופחות מטריד אותי מכיוון שבזמן
האירוח השולחן יצא החוצה עוד 40-50 ס"מ ולא תהיה בעיית כניסה.
השאלה היא מבחינת הפרופורציות במצב בו השולחן צמוד לקיר ואף
אחד לא יושב בצידו זה של השולחן.
מדובר בשולחן עץ מלא לא מתקפל שמגיע בשני גדלים בלבד 2.55
ו 1.8. השולחן  הארוך יותר מרשים ולכן העדפה היא לגביו.

לצפיה ב-'החשש הוא שמלבד אי נוחות '
החשש הוא שמלבד אי נוחות
13/10/2017 | 16:46
10
142
גם יראה עצום בפרופורציה לבית ולשאר הפריטים, ומה ביום יום, ישיבה בשורה
מול הקיר? בכל מקרה קשה לשפוט כך כי אלה דקויות שאפשר לראות רק בפועל,
תלוי גם בכבדות המראה והסגנון שלו, גבולי מבחינת המראה הכללי בבית.

לצפיה ב-'מצרף תמונה של השולחן מתוך התצוגה'
מצרף תמונה של השולחן מתוך התצוגה
13/10/2017 | 17:16
9
251
לצפיה ב-'נראה גדול אבל תלוי '
נראה גדול אבל תלוי
13/10/2017 | 17:33
8
149
בגודל המשפחה, מספר האנשים שיום יום אוכלים סביב השולחן.
אם המטרה היא שולחן גדול לאירוח פעם ב...  אפשר לקנות שולחן שיש בו אפשרות הגדלה.
לצפיה ב-'תודה על התגובה'
תודה על התגובה
13/10/2017 | 20:57
7
216
חשוב לציין שמדובר בסלון יחסית גדול 40 מטר כולל פינת אוכל
בלי פינת אוכל 33 מטר( 5.75X5.75)
מצרף תמונה מתוך הדירה(ציירתי את השולחן להמחשה בתוך הפינת אוכל בתמונה השנייה).

לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
14/10/2017 | 08:11
6
128
אם אין לך 4-5 ילדים בבית, השולחן גדול מדי. 
לדעתי יותר נעים וחברותי למשפחה לאוכל כאשר יושבים סביב השולחן כולל שני הצדדים הצרים שלו.
אם אתה מחליט על שולחן יותר קטן, עדיף לקנות שולחן עם אפשרות הגדלה בתוכו.
לצפיה ב-'שוב תודה רבה לכן על העזרה:)'
שוב תודה רבה לכן על העזרה:)
14/10/2017 | 13:35
5
108
רוחב חדר אוכל  1.7 מטר רוחב השולחן 1.15 מטר.
במצב רגיל השולחן יהיה חצי מטר מהקיר,
כשיגיעו אורחים הוא יזוז  20 ס"מ נוספים החוצה.
כך שלדעתי כן ניתן יהיה לשבת סביב השולחן.
קראתי הרבה מאמרים על שולחנות  פינות אוכל,
ממליצים על לא פחות מ 90 ס"מ כך שהרוחב הוא לא הבעייתי.
(רוב השולחנות המלבניים מגיעים ברוחב מטר)
החשש הוא דווקא מאורך.
חשבנו בהתחלה על שולחן עגול אבל זה לא מתאים לפינת אוכל שהיא מלבנית.
פלטת השולחן עשוייה מעץ אלון חתיכה שלמה שום שולחן
מתקפל שראינו עד עכשיו אינו מתקרב למראה של השולחן שהוא פלטה אחת
ולכן פסלנו שולחן מתקפל.

לצפיה ב-'נראה שאתה מאד רוצה את השולחן, ומנסה בכח'
נראה שאתה מאד רוצה את השולחן, ומנסה בכח
14/10/2017 | 18:55
4
128
לקבל מהפורום אישור שהוא סבבה.
אם זה המצב, מה זה משנה מה נגיד?

אגב, למקרה שחוות הדעת שלנו תועיל - גם דעתי השולחן לגמרי לא מתאים למקום שמיועד לו! הוא יסתום לגמרי את החלל שמיועד לו, יכביד על המראה.
מעבר לזה מדובר בשולחן של שואו-אוף ! לא באמת שולחן לאכילה משפחתית.
המידות שלו לא נוחות לשימוש, רוחב 150 אומר שהיושבים בצדדים בקושי יגיעו לקערות שבמרכז ודברים ייזרקו מצד לצד של השולחן ( בשולחן של 200X110 זה כבר קורה). שלא לדבר על האורך....

אם את כל כך מתלהב מלוח שולחן של עץ טבעי - אתה יכול להזמין לך אחד כזה בכל גודל שאתה רוצה וכל סוג עץ... לא צריך לאנוס את הבית בשביל פלטת שולחן....

לצפיה ב-'גלמיש1 קבלתי את חוות דעתכם '
גלמיש1 קבלתי את חוות דעתכם
14/10/2017 | 23:27
1
168
ושיניתי בהזמנה את המידות של השולחן.

מידות חדשות 220X110

מצרף תמונה להמחשה

ושוב תודה לכולם,
לצפיה ב-'בהחלט יותר טוב. ולדעתי השולחן מקסים. '
בהחלט יותר טוב. ולדעתי השולחן מקסים.
17/10/2017 | 22:52
14
לצפיה ב-'ככל שהבנתי השואל העלה מידה של 1.15 מ כרוחב השולחן ולא 1.5 מ.'
ככל שהבנתי השואל העלה מידה של 1.15 מ כרוחב השולחן ולא 1.5 מ.
15/10/2017 | 08:33
1
38
לצפיה ב-'אופס, צודק. טעות שלי. '
אופס, צודק. טעות שלי.
15/10/2017 | 11:13
83
ועדיין לדעתי עדיף מעט צר יותר....

לצפיה ב-'עזרה בתכנון החלל הציבורי '
עזרה בתכנון החלל הציבורי
12/10/2017 | 20:39
1
165
היי,
רכשנו דירה יד שנייה (דו משפחתי - בנוי 115, מגרש 230), ובימים אלו אנו מתכננים את המרחב הציבורי בקומה התחתונה הכולל את המטבח, פינת האוכל והסלון.
כחלק משינויים אלו אנו מתכוונים לשבור כמה קירות, להחליף את המטבח, לבצע עבודת גבס ולרצף מחדש את הקומה.
סגנון העיצוב שאנו מעוניינים בו הוא סגנון סקנדינבי. 
לאחר מחשבה רבה יצנו (בעצמנו) את התוכנית הבאה.
כמה הערות לגבי המטבח- 
1. חשבנו שנכון שהמטבח עצמו יהיה נמוך מלבד המקרר כדי לא ליצור עומס בעין, מתלבטים היכן נכון להעמיד את המוצרים החשמליים ובפרט את המיקרו והתמי 4? והאם בכל זאת יהיה נכון לייצר יחידת אחסון גבוה בצד ימין של המטבח? (במקביל שצמוד לקיר, בגובה של המקרר/ החלון). 
2. הכיריים והתנור ימוקמו במקביל הקצר יותר, אחד מעל השני, ויהיו ברוחב 90 ס"מ.
3. מתלבטים כיצד לנצל את הפינה הריקה שנוצרה עקב המקביל הקצר (התכנית כרגע יוצרת עומק של כ-30 סנטימטר בלבד), האם ניתן למקם שם ארון? או שכדאי רק להמשיך את השיש ללא ארוך תחתון ולהשאיר ריק?
4. מאחורי שולחן האוכל ובצמוד לקיר מיקמנו פינת רביצה שכוללת גם מגירות לכל האורך, כדי להוסיף מקומות אחסון ולמלא את החלל. הגובה כרגע הוא 55 (עד תח החלון) ובעומק של כ-45 סנטימטר.
5. באיור סימנו קיר שאנחנו מתכננים לשבור, למעשה ביטול של מבואת הכניסה, מתלבטים האם נכון? מצד אחד יוצר מרחב גדול יותר בכניסה לבית ומצד שני מבטל את המבואה. 

התלבטויות נוספות:
1. הכוך שנוצר לטלוויזיה לא ניתן לשינוי (עמוד מבטון), חושבים כיצד להתגבר על המצב, האם כדאי שהטלוויזיה תצא מגבולות הכוך - בעזרת זרוע ועבודת גבס למשל?
2. תאורה -  כרגע חושבים על פס ספוטים בסלון, תאורה עגולה צמודת קיר במטבח, ותאורה נופלת מעל פינת האוכל.

תודה רבה!!
נשמח לשמוע את דעתכם
לצפיה ב-'שאלה נוספת'
שאלה נוספת
12/10/2017 | 20:41
49
האם ניתן לעשות מגירות בעומק של 90 באי? או רעיון אחר לניצול העומק שלו?

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

רביד עיבודים באבן בע
RAVID רביד עיבודים באבן
זוהר רוזנפלד- אדריכלות ועיצוב
זוהר רוזנפלד- אדריכלות
עו
עו"ד עפר שחל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה