לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום עיצוב פנים

בהנהלת מעצבת הפנים תמי אקהאוס (מרי פופ).

עיצוב פנים עוטף את עולמנו, לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....
 הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עיצוב פנים

בהנהלת מעצבת הפנים תמי אקהאוס (מרי פופ).

עיצוב פנים עוטף את עולמנו, לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....
 הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

לצפיה ב-'מחפשת פח אשפה נשלף מתחת לכיור'
מחפשת פח אשפה נשלף מתחת לכיור
25/06/2015 | 20:20
7
128
מאיפה ניתן לקנות? ובמחיר סביר?
לצפיה ב-'חברות שמשווקות פרזול למטבחים '
חברות שמשווקות פרזול למטבחים
25/06/2015 | 21:10
6
165
מאיזה איזור את?
לצפיה ב-'רחובות-נס ציונה'
רחובות-נס ציונה
25/06/2015 | 21:40
5
68
אבל יכולה להגיע גם למרכז,
תודה!
לצפיה ב-'תחפשי אצלכם חנויות פרזול, ידיות וכו'....'
תחפשי אצלכם חנויות פרזול, ידיות וכו'....
25/06/2015 | 21:50
1
132
בכל חנות כזו יש גם פחים נשלפים ופחים רגילים ואם אין במלאי בחנות אפשר להזמין מקטלוגים.
או שאת יכולה לנסוע לדרום ת"א לגולדשטיים וכזה...

ובנוסף, תראי את האתר הנהדר של אלוני פרזול, אפשר להזמין.
לצפיה ב-'תודה מרי פופ!'
תודה מרי פופ!
26/06/2015 | 10:26
42
איזה אתר מעולה! תודה, לא הכרתי.
לצפיה ב-'בראשון לציון יש חנות במתחם one יש להם הכל למטבחים ועוד....'
בראשון לציון יש חנות במתחם one יש להם הכל למטבחים ועוד....
25/06/2015 | 23:32
2
49
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
26/06/2015 | 10:21
1
27
לצפיה ב-'לדעתי (אבל זו רק דעתי באמת)'
לדעתי (אבל זו רק דעתי באמת)
27/06/2015 | 16:05
84
פס המתכת שאליו מחובר הפח הוא מקום מיועד לליכלוך. זו אחת הסיבות שלא הזמנתי פח כזה. בנוסף, הענין מאד יקר.
לצפיה ב-'בבקשה עזרה לגבי קיר טלויזיה ארוך שמצד ימינו תקוע מזגן '
בבקשה עזרה לגבי קיר טלויזיה ארוך שמצד ימינו תקוע מזגן
25/06/2015 | 20:00
13
659
כבר המון זמן אני לא יודעת מה לעשות עם קיר טלויזיה בדירה שלי  שהוא ארוך ולבן (מצרפת תמונה)
יש חסרון בקיר הזה תקוע בצד ימין מזגן קטן
אני שוקלת על 2 אופציות:  
אשמח אם תגידו לי אם זה ישתלב יפה
1. טפט בריקים (לא בריקים אמיתיים כי אין תקציב  לזה כרגע)
לאורך כל הקיר בריקים טפט (מצרפת תמונה) האם זה ישתלב עם הטלויזיה והמזנון? (צבעי הבית לבן מבריק, אפור, ושחור בגלל המזנון
2. חיפוי אריכים של כמה משושים (מצרפת תמונה לדגומא)
האם זה יותר יתאים ?
ואם כן מאיפה להתחיל את המשושים צד שמאל של המזנון?
והאם לצבוע את הקיר הזה רק בצבע שמנת ואת המשושים בשמנת כמו הקיר עם המשושים?
האם יש לכם עוד רעיונות להציע לי ?
אשמח לתמונות זה יעזור לי לקבל השראה ולהבין מה סוף סוף לעשות בקיר הזה כבר חצי שנה אני תקועה עם קיר לא מובן
לצפיה ב-'אוף לא ייעצו לי :( '
אוף לא ייעצו לי :(
26/06/2015 | 18:15
5
163
מקפיצה
לצפיה ב-'טפט בריקים זה נורא. '
טפט בריקים זה נורא.
26/06/2015 | 21:06
4
261
גם "בריקים" רגילים שמודבקים על הקיר לא נראים טוב אלא אם מתכננים ועושים את זה נכון , וזה לא פשוט.
טפט בריקים יראה כמו פרקט הלמינציה של פעם ....רע!

במקום הכאילו - למה שלא תצבעי את הקיר בגוון יפה/חם/מענין. זה יעזור לחמם את החלל שנראה קצת קר ומבריק כרגע.
את הפינה הריקה משמאל כדאי לאכלס. אפשר להציב ספריה עם חפצים יפים, או ספריה צבעונית
או להציב מנורה עומדת עם כורסה צבעונית ושולחן צד...
חסר מאד שטיח לרכך א המשטחים הקשים.

אני גם הייתי מזיזה את המזנון שמאלה ככה שהמסך יהיה מעל החלק הנמוך יותר של המזנון. ואז על המשטח העליון השחור /ל המזנון תוכלי להציב איזה אגרטל קרמיקה יפה - לא לבן/שחור/אפור מבריק!! אלא בצבע או גוון חם (למשל חימר שרוף טבעי).

מאחר שכאן (ככל שרואים מפה) כל המשטחים בחלל הם חלקים, מבריקים וריקים - המזגן בולט יחסית. אם תהיה לך משמאל פינה מעוצבת ומושכת עין, זה יוריד את הפוקוס מהמזגן שבפינה הנגדית (שגם ככה לא ממש מושך אש כמו שנדמה לך).

לצפיה ב-'תודה על התגובה קודם כל :)'
תודה על התגובה קודם כל :)
26/06/2015 | 23:25
3
430
אני לא יכולה להציב ספריה ולא כורסא כי בצד השמאלי זה דלת הכניסה לבית ואז איך שנכנסים לדירה פתאום יתקלו בספריה או כורסא
אני מעדיפה להשאיר את הפינה הזאת ריקה אין לי הרבה ברירה
אולי בתמונה זה לא נראה ככה אבל אם אני יאכלס את הפינה הריקה זה נורא יעמיס על הסלון....
מכיוון שאיך שנכנסים לבית פתאום יכנסו באיזה ספריה או כורסא זה לא יתאים זה יהיה צפוף
אני יצרף לך תמונה של הכניסה שתראי שאין שם מספיק רווח לאכלס אותה....
אני יצרף לך גם את הסלון שלי שתראי יש שם שטיח
הבעיה היחידה זה עם הקיר
את חושבת שסתם לצבוע קיר בצבע שונה חם זה מה שיקפיץ לי את הקיר?
אם כן איזה צבע לצבוע לפי הסלון שאת רואה
וצרפתי עוד זווית של הטפט בריקים שממש רציתי כזה ועכשיו התבאסתי שזה לא יתאים :(

לצפיה ב-'תוסיפי שרטוט במבט על - יהיה קל יותר לייעץ לגבי מיקומים'
תוסיפי שרטוט במבט על - יהיה קל יותר לייעץ לגבי מיקומים
27/06/2015 | 08:58
98
לגבי צבעים מרי-פופ תוכל לעזור לך יותר ממני...
לצפיה ב-'הבעייה בסלון הזה..'
הבעייה בסלון הזה..
27/06/2015 | 10:14
166
שאין בו חמימות ותחושה של בית...תוסיפו כמה חפצים אישיים, קצת צבע, כריות צבעוניות ,  שמיכת טלויזיה על הספה, על הקיר בצד הייתי תולה תצלומים שלכם מטיולים למשל...עזבי את הבריקים הם יצאו כבר מהאף.....אל תנסי ל"עצב" בית, פשוט תעשי בית מדברים אישיים.
לצפיה ב-'אל תתבאסי בגלל שמישהו אמר לך שלא יתאים'
אל תתבאסי בגלל שמישהו אמר לך שלא יתאים
28/06/2015 | 11:39
76
כשמדובר בשיקולים של מרווח תנועה במטבח ומה כדאי שיהיה ממוקם ליד מה, או אם אפשר או אי אפשר להזיז אסלה - אז דעתם של המומחים והמנוסים מאוד חשובה. אבל יש דברים שהם בסופו של דבר עניין של טעם. אז יכול להיות שגלמיש חושבת שטפט בריקים לא יראה שם טוב, ויכול להיות אפילו ש 90% מבני האדם יסכימו איתה - אבל אם את חושבת שזה מה שישלים לך את הבית ובעיניך זה נראה טוב - לכי על זה.
(כדאי רק לראות את זה פעם אחת בעיניים על קיר ולא בצילום באינטרנט).

ספציפית לגבי החלל שלך, ספריה היא בדרך כלל בעומק של כשלושים סנטימטר, אם היא צמודה לקיר של הטלויזיה היא ממש לא צריכה להכביד על מי שנכנס לבית. אבל, אם את יכולה נסי למצוא רהיט פינתי משולב, או שני רהיטים שמתאימים יחד, שאחד מהם, נמוך יותר, יישב על הקיר של הדלת ואחד גבוה על הקיר של הטלויזיה. כי לייד הדלת מאוד נוח שיהיה מקום להניח דואר, מפתחות ותיק כשנכנסים הבייתה, ורצוי שזה יהיה מאורגן כך שלא ייוצר שם בלגן.
את צריכה גם לחשוב איפה יתלו בחורף מעילים כשנכנסים לבית

לצפיה ב-'קיר תמונות? טפט אחר?'
קיר תמונות? טפט אחר?
27/06/2015 | 08:08
1
70
לצפיה ב-'תודה על העצות '
תודה על העצות
27/06/2015 | 12:53
103
כן אני צריכה להוסיף צבעים לבית אני יודעת עוד עובדת על זה.. דירת קבלן רק נכנסו אז פרה פרה חח
הלוואי והיה לי אפשרות לשנות את מיקום הטלויזיה והמזנון אבל אי אפשר כי מול הטלויזיה יש מרפסת
ולידו יש חלון גדול כמו שאתם רואים אז לכן שמנו שם את הספה הפניתית
ולגבי תמונות מה שהצעתם לי תמונות קטנות של המשפחה עשינו במסדרון אז לעשות גם שם לא יתאים :(
אשמח אולי אם ימליצו לי על צבע מסויים שיקפיץ לי את הקיר
לצפיה ב-'אני מבינה שיש בעית תקציב'
אני מבינה שיש בעית תקציב
27/06/2015 | 19:52
4
180
ממליצה לעלות צמונה של כל החלל כי נראה שריק גם בצד שמאל
אבל:
אני הייתי מזיזה את המזנון חצי מטר שמאלה (שהטלביזיה תיפול בחלק שאין בו שחור)
צובעת את הקיר (100-200 שח)
מוסיפה מדפים משמאל למזנון עם אקססוריז (500 שח כולל אקססוריז)

לצפיה ב-'הילה - יש תקציב '
הילה - יש תקציב
28/06/2015 | 00:11
3
141
כשאמרתי שאין תקציב התכוונתי עכשיו לעשות קיר בריקים אמיתי ולא טפט
קיר בריקים אמייתי יעלה יותר מידי יקר
כי אצלי זה קיר ארוך יחסית לא קצר
אבל לצבע וכאלה מוכנה להשקיע ברור
רק לא הבנתי להזיז את המזנון שמאלה ואיפה לשים את המדפים צד שמאל?
אני ינסה לצלם מחר בבוקר את כל החלל של הסלון שתראו
לצפיה ב-'את המזנון ימינה כחצי מטר'
את המזנון ימינה כחצי מטר
28/06/2015 | 11:50
2
41
לצפיה ב-'את מראה כל פעם חתיכה אחרת וקשה לנו להבין מתוך השברים'
את מראה כל פעם חתיכה אחרת וקשה לנו להבין מתוך השברים
28/06/2015 | 14:52
1
80
את השלם. את התמונה המלאה.
אנחנו גם לא יודעים מה הצרכים .
אם הכניסה צמודה לפינה ואין מקום אחר להציב בו רהיט כניסה (בין אם שידה או ארון מעילים או מראת גוף ומדף למפתחות...) אז נצלי את הפינה לטובת זה.
אם אין צורך ברהיט כניסה, תוכלי כאמור להציב שם מדפיה/ספריה יפה, עם חפצי נוי ו/או ספרים.
אם אין צורך בספריה, אפשר להעמיד בפינה מנורה עומדת על רגל וכורסה קטנה על שטיח מקומי - או בקיצור, לייצר שם פינת ישיבה .
יש גם עוד מאה אפשרויות איך להחיות את הפינה, לייצר ממנה מקום אטרקטיבי במקום שטח מת.

לגבי השטיח בסלון - הוא לא עושה לחלל כלום. הכל פה באותה סקאלת גוונים שיוצרת שממת בז'-אפור . לדעתי החלפת שטיח למשהו שיכניס קצתת צבע וחיים לחלל יכולה להציל את המצב. שטיח טלאים, או קילים, או מודרני ...כל שטיח שיכניס צבע.

ואם כבר צבע - אני הייתי צובעת את דלת הכניסה. לפחות מהצד הפנימי.

ולוואסאבי - ברור שבסוף היא תעשה את מה שטעים לה. אבל היא ביקשה חוות דעת, לא? מה את רוצה, שנגיד לה "תעשי מה שנראה לך" ? הרי זה לא יעזור לה במאום. ואם כבר לענין טעם לעומת עצה מקצועית - הענין של טפט בריקים, (כמו גם הדבקת בריקים ברוב המקרים כשזה לא עשוי באופן הנכון) זה לא רק ענין של טעם, אלא נסיון והבנה איך הדברים נראים במציאות. הן במציאות בשטח והן לאורך זמן. פורצלן דמוי - נראה כמו דמוי, ממש לא כמו פרקט או דק. טפט נראה טפט. הדבקה של פרוסות בריקים, נראית ברוב המקרים כמו הדבקה - ולא כמו קיר בריקים.
חבל להשקיע בטפט ולגלות בסוף שזה לא האפקט שרצית.
לצפיה ב-'אני לא מתנגדת למה שאמרת'
אני לא מתנגדת למה שאמרת
28/06/2015 | 18:35
68
גם לגבי לקחת את המזנון שמאלה, גם לגבי הספריה וגם לגבי הכנסת צבעים נוספים.

לגבי הטפט - לכן אמרתי שחשוב לראות במציאות. שום תמונה באינטרנט לא תהיה כמו לראות את זה בחיים. אבל היא "נשמעה" כל כך מבואסת כאילו אמרו לה שיש חוק נגד טפט בריקים ואסור לה בחיים לעשות את זה. אני לא הייתי עושה טפט בריקים, אבל אני אישית גם לא הייתי בוחרת את המזנון הזה כי מבריק ואפור פחות מדבר אלי. לעומת זאת יש לי במקלחת גרניט פורצלן דמוי פרקט וממש סבבה לי איתו למרות שהוא דמוי ולא באמת עץ

לצפיה ב-'פנלים ריצוף שקועים (במישור אחד עם הקיר), מעל פס ניתוק שקוע?'
פנלים ריצוף שקועים (במישור אחד עם הקיר), מעל פס ניתוק שקוע?
25/06/2015 | 17:52
2
76
מישהו מהעבודה המליץ לי להתקין את הפנלים של הריצוף שקועים, במישור אחיד עם הקיר, כשמעל הפנלים עושים פס ניתוק U מאלומיניום לדקורציה.
היתרון המשמעותי זה שלא מצטבר אבק מעל הפנלים, אני מניח. וזה בטח גם נראה יותר טוב.
האם השיטה מוכרת ומומלצת? יש לה חסרונות? עלות גבוהה?
אשמח לתשובות. תודה.
לצפיה ב-'מבחינה פרקטית, אותו אבק מצטבר על הפס של ה"U"'
מבחינה פרקטית, אותו אבק מצטבר על הפס של ה"U"
25/06/2015 | 21:07
27
לצפיה ב-'אישית לא אוהבת לוותר על פנלים'
אישית לא אוהבת לוותר על פנלים
29/06/2015 | 09:34
37
(לא מעצבת)
בין השאר הם מגינים על הקיר מרהיטים.
לא מפריע לי האבק. מצד שני, גם לא קשה בעיני לעבור עם מטאטא/סמרטוט מדי פעם כששוטפים.
מצד שלישי, אם חושבים על רובוט לטאטא ולשטוף, אז לפנלים הוא לא מגיע
לצפיה ב-'לגבי טרוונטין בבית'
לגבי טרוונטין בבית
25/06/2015 | 15:55
1
114
האם כדאי לאטום חורי רצפת טרוונטין בדבק שיש שקוף או להשאיר טבעי רק עם סילר
לצפיה ב-'מי שמרצף בטררוורטין בביתו אמור לאהוב את המראה הטבעי שלו'
מי שמרצף בטררוורטין בביתו אמור לאהוב את המראה הטבעי שלו
25/06/2015 | 21:09
85
ואת השינויים שיקרו לאורך השנים, אם אוטמים בדבק שקוף וכו'... לא עדיף כבר פורצלן דמוי טרוורטין? מה היתרון ולמה להתעקש על אבן טבעים אם סותמים אותה?
לצפיה ב-'עיצוב מטבח 2.9 * 330'
עיצוב מטבח 2.9 * 330
25/06/2015 | 12:25
2
299
היי

מצורף עיצוב המבח שכרגע סגרנו ברגבה - מטבח ח'

אני נורא מתלבטת אם לעשות אי קטן , להמשיך את השיש.

מצורפת עוד תמונה שמצאתי באינטרנט -  אם מה שאני מתכוונת.

מה דעתכם האם יתאים או שצפוף מדי ?

תודה
לצפיה ב-'לא הבנתי מה הקשר בין התמונה להדמיה'
לא הבנתי מה הקשר בין התמונה להדמיה
25/06/2015 | 14:16
1
94
מבחינת מבנה אלו שני דברים שונים.

על פניו לא נראה שיש לך מקום לאי במטבח, אבל אין מידות אז אי אפשר להגיד בודאות.
לצפיה ב-'הקשר הוא : שזה משהו שראיתי ואהבתי ואולי אפשר ליישם'
הקשר הוא : שזה משהו שראיתי ואהבתי ואולי אפשר ליישם
25/06/2015 | 14:22
102
מידות כתבתי
2.9 * 3.30

לצפיה ב-'למישהו יש נסיון עם המעצבת גלית יופה מהשרון? '
למישהו יש נסיון עם המעצבת גלית יופה מהשרון?
25/06/2015 | 12:20
88
אשמח לשמוע תונות, המלצות/דיס המלצות. אפשר גם במסר.
לצפיה ב-'חדר ארונות קטן'
חדר ארונות קטן
25/06/2015 | 09:27
76
מה הרחק המינמלי שצריך להיות בין ארון לקיר שמולו?
יש לי חדר ארונות בגודל שרוחבו 140
בהנחה שאני לוקחת ארון סטנדרטי בעומק 60, נשאר 80 עד לקיר שמולו
האם אפשר להקטין את המרחק (וזה כדי להגדיל חדר רחצה צמוד?)

לצפיה ב-'מקלחון וארון אמבטיה - התייעצות'
מקלחון וארון אמבטיה - התייעצות
25/06/2015 | 00:09
3
215
היי,
ארון האמבטיה שלי אמור להגיע באופן עקרוני עד קו מקלחון. מצדו השני הוא תחום בקיר.
המקלחון מורכב מחזית אחת, הכוללת קבוע + דלת.
האם מהניסיון שלכם מומלץ שארון האמבטיה "יתנשק" עם החלק הקבוע של המקלחון (כך שהוא יהיה צמוד בצד אחד לקיר ובצד שני למקלחון) או שהייתם שומרים על מרחק של ס"מ בודדים (כמה?) בין הארון למקלחון?

תודה רבה!
לצפיה ב-'אם מרחק אז זה שמאפשר העברת יד לניקוי'
אם מרחק אז זה שמאפשר העברת יד לניקוי
25/06/2015 | 08:19
1
178
יש כל מיני טריקים למפגש הזה, אני מושיבה לפעמים את המקלחון על השיש של הכיור, בתנאי שהסיומת של הכיור אטומה ועמידה למים, אבל זה כרוך התכנון קפדני ובניה בצד הכיור.
לצפיה ב-'תודה רבה מרי על התשובה! תוכלי לפרט קצת יותר או להראות דוגמה?'
תודה רבה מרי על התשובה! תוכלי לפרט קצת יותר או להראות דוגמה?
25/06/2015 | 09:21
92
אני לא כל כך הבנתי למה הכוונה.

תודה רבה!
לצפיה ב-'אשמח לשמוע תגובות נוסופות '
אשמח לשמוע תגובות נוסופות
26/06/2015 | 09:24
41
רבה
לצפיה ב-'מי יכול לפקח על שיפוץ?'
מי יכול לפקח על שיפוץ?
25/06/2015 | 00:05
2
82
שלום רב,

אני עומד בפני שיפוץ של מטבח ואמבטיה קטנים בדירה להשכרה, עבודה של יומיים-שלושה. יתכן שאזדקק למפקח על העבודה עקב חוסר יכולת שלי להיות נוכח במהלך העבודה. מה כולל הפיקוח על שיפוצניק? כמה שעות יש להיות נוכח במקום? האם יש צורך להיות במקום במשך כל יום העבודה או רק לבוא בסוף היום ולראות שהעבודה נעשתה? על איזה נושאים צריך לפקח? איזה בעלי תפקידים יתאימו לפקח על עבודה בסדר גודל זה?

תודה

לצפיה ב-'פיקוח על ביצוע עבודה'
פיקוח על ביצוע עבודה
25/06/2015 | 07:44
81
הוא תפקידו של מפקח עבודה. לא מכירה בעלי דירות שלוקחים מפקח לשיפוץ מצומצם.
נהוג ורצוי בבניה או בפרוייקט מורכב וגדול.
מעצבת פנים מפקחת על ביצוע תקין של תכניות העבודה וההוראות שהפיקה, זה פיקוח "שיטחי" יותר
ובנקודות זמן, לא נוכחות רצופה. אבל מעצבת עם ניסיון בקיאה גם בפרטים הטכניים מעבר לתפקידה המוגדר.
בפרוייקט כמו שתיארת חשוב הבסיס, האיטומים והחומרים בהם משתמשים ומעבר להם ביצוע מקצועי, מיקום אריחים ישר ונכון על פי תכנית פריסה.
נקודות החולשה של הפיניש הן בחיבורים בין החומרים, בחיתוכים.
כמה צריך להיות נוכח? תלוי ברמת האמון בבעלי המקצוע ובמקצועיות שלהם.
לצפיה ב-'תקח שיפוצניק שאתה סומך עליו, שקיבלת המלצות'
תקח שיפוצניק שאתה סומך עליו, שקיבלת המלצות
25/06/2015 | 08:26
79
תפתח לו את הבית בבוקר ותברך אותו לשלום אחה"צ או שתתן לו מפתח ותקפוץ פעם ביום לביקור, תתבונן סביב ותבקש דו"ח התקדמות ואין שום סיבה להיות שם כמה שעות ביום.
צריך לראות שהאינסטלציה ממוקמת כיאות לפי התכנית, נקודות החשמל ממוקמות נכון במטבח, שנעשה ביטון אסלה תלויה ואיטום יפה לפני ריצוף החיפוי החדרים הרטובים, שעבודת הרצף משביעת רצון ויש עמידה יפה בקצב, שהחומרים לעבודה מגיעים בזמן וזהו באופן עקרוני.
לצפיה ב-'כיור בצבה שחור איך אחרי שימוש '
כיור בצבה שחור איך אחרי שימוש
24/06/2015 | 23:40
2
97
אני רוצה לקנות כיור בצבה שחור  אני אהבת ניקיון  בחשוב לדעת   איך הוא מתנהג עם השימוש התכוף
לצפיה ב-'צריך לנקות תכוף מאבנית'
צריך לנקות תכוף מאבנית
25/06/2015 | 08:20
50
לצפיה ב-'יש כיורים מאד יפים בשחור מט'
יש כיורים מאד יפים בשחור מט
25/06/2015 | 13:56
73
לא נשאר לכלוך ואין כתמים.
אלו כיורים די יקרים. השחור המבריק דורש תחזוקה יותר תכופה.
לצפיה ב-'אשמח לשמוע את דעתכם בנוגע לידיות אינטגרליות אלומיניום - '
אשמח לשמוע את דעתכם בנוגע לידיות אינטגרליות אלומיניום -
24/06/2015 | 21:36
30
320
האם הן פוצעות.
הייתי במטבחי סמל ובאמת רמה גבוהה אבל אני מעט התאכזבתי. אני מאד רציתי פורמייקה עם ידיות אינטגרליות. הקבלן שלנו נותן את לוגת ולא כל כך אהבתי ואז בסמל אמרו לי בהתחלה שהם כבר לא עושים ידיות אינטגרליות מאלומיניום כי הן פוצעות וכשהתעקשתי הן אמרו שיעשו לי אבל...באחריותי.

יש להן שיטה של 3 מגרות עליונה צרה אבל אחת מהן נפתחת ומקבלים 2 מגרות עליונה נשלפת ותחתונה (כמו במקפיא במקרר 3 דלתות).
מאד לא אהבתי. זה לא פרקטי לדעתי. למה לי לפתוח פרופיל ולקבל 2 מגרות. אני לא רוצה לראות מה ששמתי במגירה התחתונה...

יצאתי מסמל ואז ממול יש את הדקל. הסתכלתי על הידיות האינטגרליות ולא נראה לי שהן יפצעו אותי...

לא אהבתי שהמעצבת ניסתה למכור לי משהו שלא אוהב. רציתי גם קלפות זכוכית והן אמרו שזה כבר לא מודרני...אם אני עושה מטבח מבריק. הם גם הציעו לי צביעת לכה...אני לא יודעת אם זה עמיד לילדים קטנים.

בקיצר התאכזבתי.

האם ידיות אינטגרליות מאלומיניום פוצעות???

לצפיה ב-'טענה מוזרה...'
טענה מוזרה...
24/06/2015 | 22:22
6
233
עשיתי עשרות מטבחים עם ידיות אינטגרליות מאלומיניום, ומעולם לא נתקלתי בתלונה על שריטות.
הפרופיל מעובד היטב בקצוות כדי שלא יהיה חד.
לצפיה ב-'תקשיבו זה כאילו להוציא אותי משם'
תקשיבו זה כאילו להוציא אותי משם
24/06/2015 | 22:59
5
250
הם הראו לי כאילו פרופיל עם אלומיניום וזה הראה חד בקצה.
אני ניגשתי למנהלת והיא אמרה לי בואי נפתח דף חדש.
הם הציעו לי דוגמא של 3 מגרות שנמצא בקטלוג זכוכית של בלרס. 2 קטנות ואחת יותר עמוקה ובעצם תהיה חציצה לא מאלומיניום בין ה- 2 עליונות והתחתונה.  ברור לי הרעיון מבחינה עיצובית. לא רואים פרופילים מאלומיניום. קו נקי. אותי זה לא מעניין אני רוצה פונקציונלי.

כמו כן, הם אמרו לי שעכשיו קלפת זכוכית יצאה מהאופנה ובקושי הביאו לי לראות. לטענתם כשעושים פורמיקה מבריקה לא צריך זכוכית.

אני הלכתי אליהם בגלל שבלוגת ובנובו שהייתי עושים סנדוויץ מסוג טוין ובסמל הסנדויץ יותר איכותי. בירץ.

נשאר לי ללכת לדקל ואביבי. אבל מרוב שהלכתי התבלבלתי יותר. אני יודעת מה אני רוצה והיום הם ממש בלבלו אותי...

לצפיה ב-'מעניין....'
מעניין....
25/06/2015 | 12:06
4
168
אני הזמנתי ממש עכשיו מטבח מסמל, פורמייקה עם ידיות אינטגרליות, שמחה מאד למכור לי את זה, שאלתי אם שורט, כי שמעתי את הטענה הזאת באיזה מקום, היא אמרה לי שבשום אופן לא, והראתה לי את המגירות עם הגימור..

הזמנתי בסניף חיפה.
לצפיה ב-'תצחקי אודרי...ההורים שלי קנו בחיפה גם'
תצחקי אודרי...ההורים שלי קנו בחיפה גם
25/06/2015 | 17:25
3
158
עם ידיות אינטגרליות. אני הייתי בסניף במרכז
לצפיה ב-'ואיך הידיות של ההורים?'
ואיך הידיות של ההורים?
25/06/2015 | 20:24
2
107
או שעדיין לא התקינו להם...

האמת היא כזאת, שאנחנו קצת בשבי של הקבלן, או סמל או סמגל, לא בא בחשבון מבחינתנו לעשות במקום אחר, כי זה יסרבל לנו את הכניסה לדירה...ועד כמה שאני יודעת, מטבחי סמל הם ברמה טובה..
בסמל המעצבת הצליחה לנצל כל ס"מ, והבינה את הראש שלי ומה אני רוצה במסגרת האילוצים כמובן....זה לא אידאלי, אבל זה מה שיש..ואני שלמה עם זה.
בסמגל ישבנו עם מעצבת מתסכלת, לא הבינה אותי, ניסתה לעצב לי משהו שממש לא מתאים לצורת המטבח (אולי היה לה נוח לעשות קופי פייסט ממטבחים קודמים שעיצבה),  יצאתי ממנה ממש מתוסכלת, חזרתי למטבחי סמל, וסגרתי שם.
עכשיו אני קצת חוששת שוב בעניין הידיות, מחר אגש לראות אותן שוב.
לצפיה ב-'אינטגרליות אלומיניום'
אינטגרליות אלומיניום
25/06/2015 | 20:56
1
106
הם בפרוייקט בעפולה. 
תסתכלי בשרשור למטה תראי מגירה פתוחה ותראי אם זה מתאים לך. אני קצת חוששת פתאום גם.
לצפיה ב-'התצלום של מגירת התבלינים..'
התצלום של מגירת התבלינים..
25/06/2015 | 21:16
115
אם לזה את מתכוונת, אז מה שראיתי בסמל, לא היה  נראה ככה בכלל, או שאני לא זוכרת.

אבל אני בהחלט אבדוק, עוד לא מאוחר מידי, רק עשינו הזמנה, עוד לא בחרנו צבע, עדיין לא נערכו מדידות..אני יכולה לשנות אם אני רוצה, מקסימום אצטרך להוסיף כסף...
לצפיה ב-'ממש לא!'
ממש לא!
24/06/2015 | 22:45
15
714
מניסיון שימוש של שנה וחצי במטבח פעיל מאוד עם ידיות אלומיניום אינטגרליות שנקנה בסמל - מעולם לא נפצע אצלנו אף אחד מהידיות (כולל שלושת ילדי שפותחים וסוגרים מגירות וארונות במטבח בלי סוף...).
אם זו ההתלבטות היחידה שלך לגבי מטבח עם ידיות אינטגרליות, אז את יכולה להסיר דאגה מליבך.
לצפיה ב-'יקרה - ממש אהבתי. 3 מגרות צרות כמו שרציתי ו- 2 רחבות...'
יקרה - ממש אהבתי. 3 מגרות צרות כמו שרציתי ו- 2 רחבות...
24/06/2015 | 23:04
12
237
לא יודעת מה קרה להם. דוקא המנהלת היתה בסדר. יכול להיות שרצו לדחוף לי משהו. אגב הגעתי למחיר של 32000 עם 6 קלפות. ששתיים מהן זכוכית. שזה בסדר למרות שביקשתי מחיר זול יותר.
בתכנון שלי רציתי עגלת בקבוקים וארון עם 3 מגרות נשלפות (חצי מזוה) ברוחב 45 ס"מ כל אחד והם אמרו לי שלא ניתן לעשות...למה?

מה דעתכן על דקל ואביבי וזיו? וזהו :)

אגב, הם עושים מגרה מתחת לכיור. כאילו שהרגשתי שמחייבים אותי...
לצפיה ב-'אגב הם הציעו לי אבל לא רציתי ,את הקולט לשים בתוך קלפה כדי '
אגב הם הציעו לי אבל לא רציתי ,את הקולט לשים בתוך קלפה כדי
24/06/2015 | 23:06
164
שיהיה רצף ארונות
לצפיה ב-'אני הייתי אצל אביבי,הלכתי לסמל וחזרתי לאביבי'
אני הייתי אצל אביבי,הלכתי לסמל וחזרתי לאביבי
25/06/2015 | 14:42
10
127
כי בסמל-גם אמרו לי =זה אין וזה אי אפשר ,ובאביבי -עשו מה שביקשתי. 
ובסמל לא יכולתי להוריד הרבה במחיר ובאביבי-כן.
עוד אין לי מטבח וחברה הזהירה אותי מאביבי ,וגם קראתי תגובות שליליות אבל גם חיוביות. 
אין לזה סוף. כל אחד צריך להחליט-מה טוב בשבילו. כמובן גם להתחשב בהמלצות אבל לפעמים-יש גם תחושות בטן והרגשה שמנסים למכור לך מה שאת לא מעוניינת.

לצפיה ב-'המטבח שלי מאביבי'
המטבח שלי מאביבי
25/06/2015 | 16:09
9
525
קיבלתי שירות מדהים, מאוד סבלנים בעת העיצוב, סיפקו בזמן,
המחיר היה הוגן והמתקין היה המקצועי ביותר שראיתי אי פעם .

ומעולם לא היתה לי פציעה מהידיות האינטגרליות, הן לא בולטות ומעולם לא עלה בדעתי שבכלל ניתן להפצע מהן.

לצפיה ב-'מטבח יפה.'
מטבח יפה.
25/06/2015 | 16:22
2
130
שמחה לשמוע את התגובה.
באחד הפורומים היו גם תגובות חיוביות על אביבי. 
רציתי לשאול- איזה חומר מצפה את הדלפק? שיש? 
איזה סוג של שיש? האם קיסר? זוכרת את הצבע? 
תודה
לצפיה ב-'תודה'
תודה
25/06/2015 | 16:29
1
99
השיש הוא קיסר גוון , 2140 או 2141 (לא זוכרת בדיוק ).
הדלפק הוא מפרמייקה.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
25/06/2015 | 17:20
30
לצפיה ב-'יש לך ולקודמת אותו המטבח :) באיזה צבע הפורמאיקה?'
יש לך ולקודמת אותו המטבח :) באיזה צבע הפורמאיקה?
25/06/2015 | 17:21
107
לבן מבריק? אני מאד אוהבת את 3 המגרות.
לצפיה ב-'איזה שיש זה?'
איזה שיש זה?
25/06/2015 | 22:23
1
33
לצפיה ב-' קיסר 2141'
קיסר 2141
29/06/2015 | 08:50
16
לצפיה ב-'כמו שזה נראה בתצלום..'
כמו שזה נראה בתצלום..
26/06/2015 | 08:51
2
102
לא שמתם חיפוי קיר, או ששמתם משהו בלתי נראה...

אפשר הסבר?
לצפיה ב-'עוד לא שמתי חיפוי'
עוד לא שמתי חיפוי
29/06/2015 | 08:52
1
36
כבר יודעת שיהיה כאן זכוכית, אבל מתעכבת עם זה קצת.

גם מתכננת ארון עליון פתוח או שני מדפים
לצפיה ב-'ביקרתי היום בבלורן..'
ביקרתי היום בבלורן..
29/06/2015 | 14:27
131
רציתי לראות קצת "פטנטים", וחלוקת מגירות...

בין היתר הראו לי חיפויי זכוכית, זה באמת פרקטי מבחינת נקיון, אבל מאד יקר, ולדעתי האישית לגמרי , בלי לשפוט אף אחד , לא מצדיק את המחיר..
לצפיה ב-'אפשר לשאול מהיכן הריצוף ומה שם הדגם?'
אפשר לשאול מהיכן הריצוף ומה שם הדגם?
27/06/2015 | 17:06
1
27
לצפיה ב-'לא זוכרת את הדגם המדויק של הריצוף.'
לא זוכרת את הדגם המדויק של הריצוף.
27/06/2015 | 19:34
59
הוא נקנה בעמודי שלמה לפני יותר משנה וחצי.
אני לא בטוחה שהם עדיין מוכרים אותו, אבל ראינו גם בנגב דגמים דומים.
לצפיה ב-'אני נשרטתי פעמים רבות.'
אני נשרטתי פעמים רבות.
25/06/2015 | 07:53
231
בדירה השכורה שאני גר כעת יש ידיות אינטגרליות באמבטיה ובמטבח.
נשרטתי פעמים רבות מהידיות באמבטיה, שריטות עמוקות וכואבות.
אבל זה כנראה עניין טכני של הידית עצמה וכל מקרה לגופו.
אפשר לראות בעין עם ידית עלולה לפצוע או לא. (שלי ממש בולטת וחדה בקצה. עוברים במקביל אליה באמבטיה והיא שרטה אותי במותן וברגל כמה פעמים. וכן ממגירה בעמודת ארון גבוה)
פשוט תסתכל, תבדוק, תעבור כמה פעמים ליד ותנסה להבין לבד, לא צריך דוקטורט או ידע מוקדם, זה Common sense
בהצלחה.
לצפיה ב-'נשמע שלא תסגרי מטבח בסמל...'
נשמע שלא תסגרי מטבח בסמל...
25/06/2015 | 08:29
4
316
אני מניחה שאת עניין הידיות המעצבת שמעה מאנשים עם נסיון.
בעיקרון נשמע הגיוני שיש ידיות אינטגרליות באיכות פחות טובה שיכולות לפצוע בפינה, כמו שיש ידיות עם סיומות חדות שאני לא ממליצה עליהן.
מכאן ועד הוראה גורפת שלא למכור מטבחים עם ידיות אינטגרליות? המרחק גדול והטענה מוזרה.
לצפיה ב-'לכן דיברתי עם המנהלת...'
לכן דיברתי עם המנהלת...
25/06/2015 | 17:24
3
154
את האמת מרי זה באמת יותר יפה מה שהם מוכרים כאילו מחולק למגרה קטנה וכאילו ארון שזה בעצם 2 מגרות.
יש עוד אופציה שהם נותנים. אני אנסה להעביר לכם.

אני הלכתי לסמל בגלל איכות הסנדוויץ בירץ לעומת טוין. למרות שמישהו אמר לי שטוין יותר חזק מבירץ
לצפיה ב-'אין לי מושג לאיזה סנדביץ' את מתכוונת'
אין לי מושג לאיזה סנדביץ' את מתכוונת
25/06/2015 | 21:03
2
195
אבל אצל לקוחות שלי שעכשיו התקינו אצלם מטבח של סמל (רמה"ש) הופיע במפרט סנדביץ' ברצלונה שהוא כידוע סנדביץ' מיובא... מסין.
אל תשווי סוגים של סנדביץ' זה קישקוש, רגבה עושה מטבחים נהדרים משבבית. תשווי, מבחר, מחיר, שירות ומקצועיות ולכי עם ההרגשה שלך.
והגימיק של מגירה קטנה ולמטה מגירה עם מדף פנימי נשלף זה יופי בלי נוחות ואני מאוד לא ממליצה על זה.
לצפיה ב-'את נהדרת תמי כל הכבוד. זה מתאים למגירת תבלינים אחת...במטבח'
את נהדרת תמי כל הכבוד. זה מתאים למגירת תבלינים אחת...במטבח
25/06/2015 | 21:47
1
168
אגב היינו אצל הקבלן עם לוגת ולא כל כך התרשמנו כי הם דוקא היו יותר יקרים למרות זיכוי של 10000.
שמעתי דברים טובים על דקל ונובו.
הייתי אצל נובו ואלך לדקל. הבוס שלי עשה שם ומאד מרוצה.

אגב, סנדויץ מיובא מסין זה לא טוב?
לצפיה ב-'הוא לא ארופאי כמו ששמו מרמז...'
הוא לא ארופאי כמו ששמו מרמז...
25/06/2015 | 21:53
257
אבל זה לא אומר שהוא לא טוב.
בשורה התחתונה אין לך באמת דרך לדעת לגבי איכות הסנדביץ.
השבוע הייתי עם לקוח בלוגת להוריד לייצור מטבח ענק ויפה, המטבח שלי מלוגת מלפני 15 שנה, מחזיק מעמד נפלא ועשיתי כבר מטבחים אצלם עבור לקוחות.
אבל התצוגה שלהם והשיווק לא מרשימים כמו במקומות אחרים, אני מבינה למה לא התרשמת כ"כ.

לצפיה ב-'לא. הן לא אמורות לפצוע.'
לא. הן לא אמורות לפצוע.
25/06/2015 | 13:57
63
לצפיה ב-'מישהו מכיר מקלחוני "מרטין״?'
מישהו מכיר מקלחוני "מרטין״?
24/06/2015 | 18:35
1
27
לצפיה ב-'סליחה, מקלחוני ״פורום״? מישהו יכול להמליץ?'
סליחה, מקלחוני ״פורום״? מישהו יכול להמליץ?
24/06/2015 | 20:47
30
לצפיה ב-'ארון אמבטיה'
ארון אמבטיה
24/06/2015 | 16:15
1
125
שלום לכל חברי הפורום,
אני מחפש נגר/חברת ארונות כדי לבנות 2 ארונות אמבטיה וארון שירות.
1. מטר וחצי תלוי עם מגירת כביסה מפורמייקה
2. מטר תלוי עם 2 מגירות גם מפורמייקה
וארון שירות בגובה 1.8 עם מדף אחד בפנים.
קיבלתי הצעות מחירים עם הבדלים של מעל 6,000 ש"ח על אותו מוצר (מגירות בלום/הטיש.. ידיות אינטגרליות גוף סנדביץ)
מכיוון שאני לא מכיר מישהו אמין עם עבודה איכותית במחיר סביר חשבתי הכוונה מאנשים בפורום(אני מאזור השרון).

תודה לכל תשובה והמשך יום טוב לכולם!
לצפיה ב-'שלחתי לך מסר'
שלחתי לך מסר
24/06/2015 | 18:08
20
לצפיה ב-'ציפוי אנטי סליפ'
ציפוי אנטי סליפ
24/06/2015 | 09:16
96
יכול להיות שיותר מתאים לפורום שיפוץ ובניה אבל אנסה בכל זאת בגלל הנסיון והנחמדות כאן 
שבוע שעבר העולל החליק במרפסת כששיחק עם בלוני מים ושבר את השיניים הקדמיות 
מכיוון שמדובר על מרפסת גדולה (כ-75 מטר) נראה לי שחבל שלא תהיה אפשרות לפתוח בריכה לקטנים אבל כשהריצפה רטובה פשוט מחליק בטירוף.
אני מבין שיש אפשרות לבצע טיפול לאריחי קרמיקה שיוצר משטח אנטי סליפ.
יש למישהו/י המלצות מנסיון? זה עובד בכלל? משפיע על מראה האריחים?
תודה רבה!
לצפיה ב-'איפה מומלץ לקנות ספת אירוח ברוחב 140'
איפה מומלץ לקנות ספת אירוח ברוחב 140
24/06/2015 | 09:02
7
453
בוקר טוב,

איפה אני יכולה לקנות ספת אירוח ברוחב של 140 ס"מ ולקבל אותה מיידי או עד שבוע ימים?
נ.ב. אם משהו ראה מתצוגה לאחרונה גם תופס :)
תודה
לצפיה ב-'איקאה?'
איקאה?
24/06/2015 | 13:25
1
51
לצפיה ב-'חשבתי על זה, אבל יש להם 142 ס"מ. לא מתאים :('
חשבתי על זה, אבל יש להם 142 ס"מ. לא מתאים :(
24/06/2015 | 13:42
67
לצפיה ב-'הולנדיה ועמינח.'
הולנדיה ועמינח.
25/06/2015 | 10:32
1
105
יש גם בקיץ את יריד הרהיטים ומוכרים הכל מתצוה. אני לא חושבת שזה בשבוע הקרוב.
לצפיה ב-'תודה, המיטה של הולנדיה מהממת בעיני, חבל שהיא רחבה מדי :('
תודה, המיטה של הולנדיה מהממת בעיני, חבל שהיא רחבה מדי :(
28/06/2015 | 07:59
9
לצפיה ב-'דווקא יש באיקאה... '
דווקא יש באיקאה...
25/06/2015 | 20:28
2
99

ברוחב 1.37מ' - ממש לא יקרה (795 ש"ח) ויש אותה במלאי בכל 3 הסניפים שבארץ.
הנה:
http://www.ikea.co.il/default.asp?catid={3856C3AB-333B-4AAA-B115-211C6CDA9D25}&details_type=1&itemid={188BEB31-2864-45BB-8B54-87E7D27FE80E}

לצפיה ב-'אם ההמלצה היא על solsta אז ממש לא כדאי'
אם ההמלצה היא על solsta אז ממש לא כדאי
25/06/2015 | 21:40
1
114
ספה איומה.
קנינו אותה במבצע לפני כמה שנים.
אם המטרה היא רביצה לאנשים צעירים (שניים גג), אז בסדר. אבל לישון עליה זה עונש אמיתי.
אחרי פעמיים שהלנו עליה אנשים, מכרנו אותה יד 2... והזהרנו את הקונים שזה לא כדי לישון...
לצפיה ב-'תודה. גם בעניי היא איומה, אולי רק לאורחים שרוצים שילכו '
תודה. גם בעניי היא איומה, אולי רק לאורחים שרוצים שילכו
28/06/2015 | 08:04
12
לצפיה ב-'עיצוב סלון'
עיצוב סלון
23/06/2015 | 23:59
89
אעלה 2 עיצובים.
ההבדל מיקום הספה הדו מושבית.

אשמח להמלצות ותגובות.
איזה סידור הכי נכון.
תודה
לצפיה ב-'משטחי ניאוליט במטבח.'
משטחי ניאוליט במטבח.
23/06/2015 | 23:11
135
האם שווה להשקיע בניאוליט כמשטח עבודה במטבח?
אם כן, היכן ניתן למצוא חנויות אמינות המוכרות ניאוליט טוב.
לצפיה ב-'גובה מגירות מטבח'
גובה מגירות מטבח
23/06/2015 | 22:06
13
228
יש לי דילמה בנוגע לגובה מגירות המטבח. 
יש לי במטבח 5 יחידות של מגירות. מאחר ונראה לי שאין שימוש ל5 מגירות סכום.
אז חשבתי לעשות את המגירה העליונה 18 ס"מ. עכשיו השאלה שלי איך כדאי לעשות את 2 המגירות הנוספות.
תודה
לצפיה ב-'המגרה הראשונה יכולה לשמש לעוד פריטים..'
המגרה הראשונה יכולה לשמש לעוד פריטים..
24/06/2015 | 00:06
1
152
ניילון נצמד, גפרורים, צלחות חד"פ ועוד.
(לי במטבח יש מגירה לאפיה ודי הרבה פרטים נכנסים בה כולל מערוך נייר אפיה, עטרות נייר ועוד)
נקודה נוספת, חלוקה שונה של המגירה העליונה "תשבש" את רצף החלוקה במטבח...אם בכל זאת את רוצה לשנות תבחרי סט מגירות "מבודד"(שיש מצידיו דלתות) ותבקשי חלוקה ל 3 מגירות שוות בגודלן.
לצפיה ב-'השאלה היא אם באמת צריך 5 כאלה?'
השאלה היא אם באמת צריך 5 כאלה?
24/06/2015 | 06:23
96
והכוונה היתה מראש לעשות את כולם אותו הדבר.

לצפיה ב-'אם יש חלק שהוא נפרד ולא המשכי אפשר לחלוק אותו אחרת'
אם יש חלק שהוא נפרד ולא המשכי אפשר לחלוק אותו אחרת
24/06/2015 | 07:56
10
151
אפשר לעשות שתי מגירות עליונות גבוהות יותר לכל הכוסות שלכם, ממש למדוד את גובה ערימת הכוסות הכי גבוהה והגיונית שיש לכם ולתכנן כך את המגירות.
באופן עקרוני, מגירות ראשונות לא משמשות רק לסכו"ם, אצלי במטבח 4 סטים כאלו של מגירות 90:
1. סכו"ם, מספריים, קולפנים, סוגרים לשקיות, ופיצפקעס.
2. ששת, כפות הגשה והשלמת סכו"ם נוסף.
3. המון תבלינים, ניירות אפיה, שקיות סנדביצ'ים.
4. מגירה עם סוללות, פטיש, מברגים, נורות להחלפה ועוד לשימוש יומיומי.
לצפיה ב-'צירפתי תוכנית - מה העומק שצריכה מגירת תבלינים? '
צירפתי תוכנית - מה העומק שצריכה מגירת תבלינים?
24/06/2015 | 08:57
9
424
בעצם יש לי שש מגירות כאלה? איך אפשר לשלב גבהים שונים? 
לצפיה ב-'אפשר אם פוגעים בקו האחיד של החזית'
אפשר אם פוגעים בקו האחיד של החזית
24/06/2015 | 09:11
8
180
אצלי מגירת תבלינים שוכבים בגובה 15 (מגירת סכו"ם).
לצפיה ב-'אפשר להשאיר את החזית אחידה '
אפשר להשאיר את החזית אחידה
24/06/2015 | 13:46
115
ובתוכו שונה.
אצלי למשל מגירת הבקבוקים היא אחת מהמגירות העליונות הרחבות הרגילות. בחוץ - כל החזית אחידה לגמרי.
בפנים, במגירה הספציפית הזו, אין חלוקה למגירת סכום + מגירה רגילה, אלא מגירה גבוהה המיועדת לבקבוקים. הוסיפו לי מחיצה ניידת וכך חלק מהמגירה מיועד לבקבוקים וחלקה לדברים שונים לגמרי (כגון, טוסר, כלים גדולים וכו').
זה גם נוח וגם יפה, ולא פוגע באחידות. מומלץ.
לצפיה ב-'מגירת התבלינים שלי'
מגירת התבלינים שלי
25/06/2015 | 16:25
6
350
במגירה העליונה שמתי מגבות
לצפיה ב-'חיכיתי לזה :) אלו המגרות שמוכרים בסמל אבל הפרופיל התחתון '
חיכיתי לזה :) אלו המגרות שמוכרים בסמל אבל הפרופיל התחתון
25/06/2015 | 17:29
2
132
אחיד ולדעתי אכן זה מתאים לעגלת בקבוקים ותבלינים ולא למגרה עמוקה עם סירים. שימי לב לפרופיל האלומיניום - הוא לא שורט?
לצפיה ב-'את האמת? פרופיל האלומיניום בקצה נראה חד'
את האמת? פרופיל האלומיניום בקצה נראה חד
25/06/2015 | 17:37
1
53
לצפיה ב-'ממש לא שורט '
ממש לא שורט
29/06/2015 | 09:02
99
 אני פעילה במטבח הזה כבר שנה ובחיים לא נשרטתי .
לצפיה ב-'גם מגירת הבקבוקים שלי-תראה כך. '
גם מגירת הבקבוקים שלי-תראה כך.
25/06/2015 | 19:43
85
היום-יש לי מגרה רגילה כשלמעלה יש לי מדף. שמה שם את היבשים-פסטות, אורז וכוי. 
התבלינים היום-במגיק קורנר. 
לצפיה ב-'זו מגירת תבלינים סטנדרטית שקיימת בכל בית בישראל'
זו מגירת תבלינים סטנדרטית שקיימת בכל בית בישראל
25/06/2015 | 21:06
1
122
קיימת אצלי בבית מלפני 15 שנה ובכל המטבחים שלי, מה שמשתנה זה רק הרוחב שלה.
מה שמתאים למגירת תבלינים לא מתאים לטעמי למגירות אחרות במטבח וזה לא יכול לבוא במקום מגירות סירים, מחבטות, כוסות, צלחות וכו'...
אצלי אגב במגירה העליונה מלא שקיות משומשות, לשימוש חוזר.
לצפיה ב-'כמובן.אף חברה-נגר-לא גילו את הגלגל. '
כמובן.אף חברה-נגר-לא גילו את הגלגל.
26/06/2015 | 06:05
31
לצפיה ב-'מחפשת הגיון בעולם משוגע'
מחפשת הגיון בעולם משוגע
23/06/2015 | 19:20
4
503
היי פורום יקר
במסגרת חיפושים רבים אחרי ארון אמבט מצאתי את הארון המשגע הנ"ל. 
מחירו של הארון, לאחר הנחת חברים הנו יותר מ 8,000 ש"ח לגודל של 1.0 מ'.
האם זו רק אני או שבאמת המחיר מטורף?!
אשמח לעזרתכם במציאת הדגם הזה במחיר שפוי יותר באזור באר שבע.

לצפיה ב-'גם אני עשיתי ארונות אמבטי'
גם אני עשיתי ארונות אמבטי
23/06/2015 | 19:48
234
אצל נגר במחירים דומים. למרבה הצער נראה לי שזה מה יש...
לצפיה ב-'עבודת נגרות טובה עולה לא מעט. '
עבודת נגרות טובה עולה לא מעט.
23/06/2015 | 20:28
104
לצפיה ב-'ארון מיוחד. אולי ביד 2?'
ארון מיוחד. אולי ביד 2?
23/06/2015 | 22:31
164
ראיתי משהו דומה כאן :
לצפיה ב-'הארון בתמונה הינו הרבה יותר ממטר'
הארון בתמונה הינו הרבה יותר ממטר
23/06/2015 | 22:34
263
לטעמי המחיר שציינת למטר הינו באמת מחיר מופקע.
המחיר אצל נגר אמור להיות עד  6,500 ש"ח, כולל משטח עץ מלא.
לצפיה ב-'איזה חיפויי למטבח יתאים לשיש 4230?'
איזה חיפויי למטבח יתאים לשיש 4230?
23/06/2015 | 20:14
1
129
שלום לכולכם! צריכה התייעצות..
הארונות בצבע לבן פנינה (פורמייקה)
הידיות בצבע ניקל מוברש (בקו נקי ומבלני צר.)
והשיש 4230.
איזה חיפויי אשר לצרף לזה שלא יעמיס ושיהיה נעים לעין?
חשבתי על משהו בצבע של שיש 2230... האם לדעתכם יתאים?
איפה יש אריחים בסגנון?

תודה רבה מראש.
ערב טוב.
לצפיה ב-'אפשר לצרף לשיש הזה כל חיפוי שתרצו'
אפשר לצרף לשיש הזה כל חיפוי שתרצו
24/06/2015 | 07:59
118
משהו בצבע של 2230 זה בדיוק הצבע של 4230, כלומר עם מוקה, בעיני זה פספוס.
בכל חנות קרמיקה יש מבחר אריחם בצבעים שציינת, רק לבחור...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

מיכל ויטל-ברון- ייעוץ בניה ירוקה
ייעוץ בנייה ירוקה
פורום וילונות
פורום וילונות
זוהר רוזנפלד- אדריכלות ועיצוב
זוהר רוזנפלד- אדריכלות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה