לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

איך לא לספר כלב בבית...
23/10/2015 | 22:11
2
156
אני לא מבין איך מישהו טרח
24/10/2015 | 13:30
116
לצלם כחצי שעה וגם להעלות לרשת. אפשר להבין את הנקודה ב40 שניות ערוכות...
בכל מקרה, קבלו טיפ.

אני מספר בבית מטעמי חיסכון והדבר הכי חשוב שלמדתי הוא ל"שפר עמדות" כך שהתהליך יקח מינימום מאמץ וזמן.
בהתחלה, סיפרתי בתוך האמבטיה אבל אז הבנתי שזו תנוחה מאוד לא טובה עבורי ולכן אני שם קרש מעל האמבטיה(שימו לב שהוא אכן יציב ולא זז ממקומו) אני יושב על הברכיים והכלבה בגובה שלי. אני אוסף את השערות לתוך שקית ובסיום התספורת מעביר את הכלבה לאמבטיה, רוחץ, מייבש ואז גם יוצא לסיבוב קצר עם רצועה לייבוש "מלא" בשמש. מיותר לציין שבכל שלב התספורת האמבטיה ריקה ממים מטעמי בטיחות. (חשמל ומים לא הולכים ביחד)
המצב האופטימלי לתספורת הוא כמובן שהכלב על שולחן ומי שמספר אותו-בעמידה.

אם אתם קונים מכונה יש לשים לב לשני דברים עיקריים לטעמי.
א. המכונה ייעודית לבעלי חיים.
ב. למכונה יש "מגביהים" יעודיים המאפשרים שליטה על גובה התספורת. חשוב לא לספר צמוד מידי, במיוחד כלבים מבוגרים שצמיחת השיער שלהם איטית ולא אחידה.

כמובן שלמי שיכול לאפשר לעצמו כלכלית עדיף ללכת לספר מקצועי. (רק ספר עם המלצות ותמיד להיות נוכח בזמן התספורת\מקלחת)
הוידאו לא קיים.
26/10/2015 | 14:34
10
מבולבלת...
23/10/2015 | 15:16
9
218
אוכל חופשי או ארוחות מסודרות?
האכלה טבעית או אוכל יבש?
מה יותר טוב לכלב?
אני לא חושבת שיש תשובה אחת חד משמעית.
24/10/2015 | 00:28
7
107
הרבה תלוי בך ובכלב. יש כלבים שמסתדרים מצוין עם אוכל יבש איכותי, יש כאלה שרואים שהאכלה טבעית עושה להם טוב. ברור שאוכל יבש כנראה זול ונוח יותר בדרך כלל מהאכלה טבעית, שזה גם שיקול שאין לזלזל בו. אני למשל מאכילה את הכלב שלי במזון יבש ללא דגנים מסוג אוריג'ן שנחשב לאיכותי מאוד. כמו כן, הרכב של מזון יבש איכותי מותאם במיוחד לכלב ויש בו כל החומרים שהכלב זקוק להם בכמויות הנכונות. אם אני נותנת לו מזון טרי לא מבושל (אלא אם מדובר בעצם בקר בלבד, ללא בשר עליה) - הוא משלשל. גם מזון יבש עם דגנים גורם לו שלשול. לקח לי הרבה זמן עד שהגעתי למזון שמסדר לו את הקיבה ומבחינתי סוס מנצח לא מחליפים. מצד שני יש פה כמה גולשים המאכילים במזון טבעי ומאוד מרוצים. לטענתם הוא מיטיב עם כלבם יותר מאשר מזון יבש.
באשר לשאלה השנייה - שוב, תלוי בכלב. ההמלצה הנפוצה יותר היא להאכיל את הכלב בכמויות מדודות על פי המומלץ פעמיים ביום ואם הכלב לא מסיים את המזון תוך 10 דקות פלוס מינוס - לסלק את המזון עד הפעם הבאה. בשיטה זו יש בקרה טובה יותר על הכמויות והזמנים שבהם הכלב אוכל (למשל, לא מומלץ שהכלב יאכל כמות גדולה של מזון לפני טיול שבו הוא פעיל כי הדבר עלול לגרום להיפוך קיבה), ומניעת השמנה. ככה גם קל יותר לשים לב אם הכלב לפתע חולה ומאבד תיאבון. ככה אני אישית מאכילה. יחד עם זאת, אני מכירה כמה בעלי כלבים שתמיד משאירים אוכל חופשי לכלב. זה בדרך כלל מתאים לכלבים שאינם גרגרנים מדי ואינם נוטים להשמנה.
אז לדעתי בסופו של דבר תלמדי את הכלב שלך ותראי מה הכי מתאים לו ולכם.
הערות...
24/10/2015 | 11:24
6
78
אוריג'ין הוא אכן אחד מהמזונות היבשים הטובים ביותר שניתן להשיג לכלבים. אין על כך עוררין.
כל שאר התשובה של קאלה כתובה לעילא ולעילא ומוסברת יפה מאוד. היא העלתה נקודות חשובות כמו האכלה רק אחרי טיול כדי להפחית את הסיכוי להיפוך קיבה. העניין עם כלבים גרגרנים הוא מאוד אישי לכל כלב, הנוהג הוא להאכיל פעמיים ביום כמות X מסויימת שמתחשבת בצרכי הכלב (פעילות, סוג, זן, וכו') ולאו דווקא נקבעת באופן שרירותי על ידי הצהרת היצרן על שק המזון (טבלת ההאכלה), יש כאלו שמחשבים קלוריות...

ארצה להתעכב ברשותכם על המשפט "כמו כן, הרכב של מזון יבש איכותי מותאם במיוחד לכלב ויש בו כל החומרים שהכלב זקוק להם בכמויות הנכונות", שהוא טעות גמורה - כאן יש לך את ההסבר המלא באנגלית לא פשוטה למה זה שקר גס שיצרני המזון שמחים לשווק. זה אינו נכון בהכללה, ולמרות שלפי מבחני ה- AAFCO הכלב לא ימות ויחיה עד X שנים, עדיין איכות חיים ותזונה מלאה ונכונה זה מדד איכותי (לא כמותי) להתחשב בו.

הייתי אומר שצריך להתעלם מהמושג "הכי טוב" ולרדת לרמת המספיק טוב.
יש חסידי האכלה טבעית (BARF), חסידי אך ורק בשר, נהני מזון יבש תעשייתי, חסידי מזון רטוב Cold pressed וכו'...
כל כלב וצרכיו הוא בדיוק כמו שטבעי לנו שכל אדם וצרכיו הוא (יש כאלו כמוני שחולים על מוצרי חלב וכמעט ולא אוכלים בשר, יש אחרים שלא נוגעים בחלב ואוכלים בשר כל יום פעמיים ביום, יש צמחונים, טבעוניים וכו' וכו'). יש עניין בלבחון ולהתבונן בכלב עצמו ובההתמודדות שלו עם המזון אותו מספקים לו - כמה צואה ביום (בהכללה פעמיים זה טוב יותר מכך מעיד על עיכול לא מלא של המזון), נפח הצואה, ריח הצואה, פרווה מבריקה, אלרגיות, פגעי עור/פרווה וכו'... יש כלבים שמסוגלים לאכול שאריות שולחן, דוגלי, עצמות עוף, קקי של חתולים בפארק על בסיס יומיומי ולחיות עד שיבה מופלגת.

אני מאכיל מזון יבש איכותי - אקאנה לגורים. אוריג'ן לבוגרים יקר לי מדי, ועדיין הוא כמעט בוודאות יהיה השק הבא של סימבה.
לא חסיד של מזון רטוב לכלבים שמבחינתי בהכללה הוא פחיות של ג'אנק פוד (וגורם לעששת)...

אני משתדל להאכיל את סימבה 2 ביצים קשות בשבוע, 2-3 נקניקיות עוף/הודו בשבוע, קופסת טונה במים פעם בשבועיים, קופסת קוטג' או יוגורט דל שומן (גבינות דלות בלקטוז) פעם בשבועיים מחולקות על פני כמה ימים, ירקות בחופשיות (כל פעם שחותך סלט אז מציע לו, הוא מאוד אוהב גמבה, גזר, עגבניה, מלפפון - בשבילו זה ממש חטיף כמו עצם בקר), פירות בקמצנות (תפוח אם בא לו, בננה, לא ענבים), שאריות פסטרמה מהסופרמרקט (ההתחלה והסוף שלא פורסים לבני אדם - נמכרים ב- 15 ש"ח לקילו שזה רבע מחיר ממה שפורסים לבני אדם במבצע!), שאריות שולחן כמו עור של דג סלמון... ועוד כל מיני.
העקרון הוא אוכל יבש איכותי באופן רגיל כמקור האכלה עיקרי, עם השלמות של מזון אמיתי לא מעובד לפחות פעם ביומיים.

אני פוזל מאוד לעבר האכלה טבעית (BARF), מברר על זה באינטנסיביות אבל נדרשת מכונה לטחינת בשר ומקפיא גדול מה שאין לי ולכן למרות כל הבירורים זה ייאלץ לחכות. במידה והייתה לי אפשרות לטחון ולהקפיא, ייתכן שהייתי משלב לו גם האכלה טבעית (טוחן BATCH גדול, מקפיא, מחלק ונותן לו פעמיים-שלוש בשבוע). האכלה טבעית היא מעט יותר יקרה אבל לדעתי הביולוגית עדיפה ממזון יבש בהרבה פרמטרים אמיתיים - איכות התזונה והמרכיבים, אך פחות בפרמטרים המדומים - נוחות לבעל הכלב (לטחון ולהכין לבד, לבזבז זמן בלהכין, בללמוד מתכונים ובלעשות אופטימיזציה של המתכונים לכלב הספציפי שלך), נוחות אחסנה (מקום במקפיא)...

תמצאי את דרך המלך שלך בין שלל ההצעות, דרכי ההאכלה שאחרים (כולל אני) כותבים לך שעובדות לנו, ותדעי שזה שאת מתעסקת בכך, מבררת, שואלת, בוחנת, מתעקשת ומשכילה עצמך בכל עניין התזונה של הכלב שלך כבר עושה אותו לבר מזל גדול מאוד, אז כל הכבוד לך!  
אכן אני מסכימה איתך
24/10/2015 | 19:06
49
שכמות ההאכלה צריכה אמנם להתבסס על הכמויות המומלצות לגילו, למשקלו ל ידי היצרן, אך גם להתחשב בנתוני הכלב הספציפי, כמו רמת פעילות (יש יצרנים שלוקחים גם זאת בחשבון), מבנה גוף ונטייה להשמנה וכו'. יש גם מזונות ייעודיים כגון מזונות דיאטטיים, מזונות שנועדו לכלבים עם מחלות ורגישויות שונות וכד'. כמו כן יש כלבים שמה לעשות - יש להם טעם מובהק והעדפות משלהם ולא יסכימו לאכול מזון מסוג מסוים. גם זה קורה.
אני גם מסכימה שאי אפשר להגיד בהכללה שכל מזון יבש מכיל את כל המרכיבים שהכלב צריך, אך אני מאמינה שמזונות איכותיים כן מכילים אותם. בשביל זה יש אתרים המנתחים את סוגי המרכיבים במזון ואת איכותם וקובעים האם המזון באמת איכותי ומספק את כל צורכי הכלב או לא. אני, למשל, גם לו רציתי לא הייתי יכולה לתת לכלב שלי כל מיני תוספות מהסוג שציינת כי הן גורמות לו אוטומטית לבעיות עיכול ושלשולים. הכלב שלי, כאמור, מעכל טוב אך ורק מזון יבש איכותי ללא דגנים (בעיקר אוריג'ן, אך בתקופות שהיו בעיות אספקה עם אוריג'ן ניסיתי מזונות מומלצים אחרים ללא דגנים, כמו נאו, וגם הם היו סך הכל בסדר). ובכלל, מצב היציאות, מראה ומצב הפרווה, בריאות כללית, רמות אנרגיה ועוד בהחלט יכולים לעזור להתרשם אם המזון מתאים לכלב ומספק את צרכיו.
אם זכרוני אינו מטעה אותי
25/10/2015 | 07:08
4
42
עגבניות לא כ"כ בריאות להם. אצלנו גם כרוב היה ועודנו להיט, קולרבי, צנון ...
אין שום בעיה עם עגבניות כל עוד הן בשלות...
25/10/2015 | 10:34
3
49
בכלל כל משפחת הסולניים (עגבניות, חציל, תפו"א וכו') הם משפחה של צמחים "בעיתיים" שבחלקים הירוקים שלהם (פירות לא בשלים כמו שצריך, עלים, גבעולים וכו') מכילים ברובם שלל חומרים כימיים הנקראים אלקלואידים שייתכן ויכולים להיות רעילים בעבור יונקים, כתלות ביונק ובמשקלו.
העניין הוא שכשעגבניות לא בשלות אפילו במעט, אז הן מכילות ריכוזים גבוהים מאוד של תאנינים (אנחנו מרגישים אותם בחוש הטעם כמרים) שהם סוג של אלקלואידים "סוכריים" רעילים לכלבים (בגלל משקלם הנמוך - כל חומר הוא "רעיל" בהתאם למשקל מסויים ולא סתם מתוקף רעילותו).

אז עגבניות בשלות כמו שצריך - אין בעיה לתת, כמובן לא בכמויות של בנאדם. במשורה.

מצרף קישור למאמר, לא מתיימר שהוא מדעי ועם ביקורת עמיתים וכו', אבל הוא מספק כמה תשובות לכמה שאלות על עגבניות. חלק ממה שכתבתי נסמך גם על הידע האישי שלי בביולוגיה/כימיה, אז לא לקפוץ עליי עם נבוט...
מי קופץ עם נבוט ?
25/10/2015 | 10:41
2
14
26/10/2015 | 11:31
1
11
מה זה ההודעה הזו? משהו שאני כתבתי???
26/10/2015 | 11:41
10
איפה wgaf כשצריך אותו ?
26/10/2015 | 22:44
7
יום אימוץ, מחר ,שבת בין 11:00-15:00
23/10/2015 | 14:05
54
יום אימוץ, השבת 24.10 ב"רחובות אוהבת חיות".
בין השעות 11:00-15:00 .עשרות כלבים מכל הסוגים מעוקרים ומחוסנים.ניתן לאמץ גם בימים נוספים בתיאום מראש
ניתן לצפות בתמונות הכלבים באתר .כמו כן, מומלץ לתאם הגעה מראש במיוחד לבאים מרחוק בטלפון :0506282018 .
http://www.rehovotlovesanimals.org/
כלבה לאחר המלטה (4 שבועות) חזרה לעשות צרכים בבית
23/10/2015 | 08:53
1
94
שלום רב, יש לי כלבת פומרניין ש4 שבועות לאחר ההמלטה התחילה להשאיר לי הפתעה כל בוקר, קקי ליד הדלת של השירותים, היא הייתה גמולה ולא עושה צרכים בבית מאז גיל 3 חודשים ופתאום התחילה לעשות קקי ליד השירותים ופיפי על שטיח הכניסה לבית, זה קורה רצוף כבר שבוע, מה לעשות עם זהו איך להפסיק? תודה רבה. חשוב לי לציין שכמו תמיד יוצאת ל3 טיולים ביום.
הייתי לוקחת אותה לוטרינר...
23/10/2015 | 14:26
71
ייתכן ויש לה פגיעה במערכות בעקבות ההמלטה...
מזון לכלבים בעלי כשל כלייתי
22/10/2015 | 22:15
1
75
באם יש כאן בעל כלב בעל כשל כלייתי שזקוק למזון מסוג יוקנובה רנל, יש לי שק חדש לגמרי 12 ק"ג שהכלבה כבר לא זכתה לאכול ממנו לצערי. מוכר את השק במחיר נמוך מהמחיר בחנויות. אשמח לתת פרטים בהודעה פרטית.
אם לא פנו אליך בעניין, אפשר לנסות להחזיר לחנות
26/10/2015 | 06:30
14
או לתרום לאחת העמותות.
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
22/10/2015 | 16:41
7
|כסף|יש לך שאלות לגבי העסק שלך? מעוניין לדעת כיצד למקסם את הרווחים?
|שמאל|היכנס עכשיו לפורום ייעוץ עסקי ושדרג את העסק שלך:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|@|מעוניין להסיר את הקעקוע הישן? רוצה להתייעץ לגבי שיטות ההסרה הקיימות בשוק?
|שמאל|היכנס לפורום הסרת קעקועים, תשאל ותתייעץ:

|לב-ש|עומדים להתגרש? יש לכם שאלות לגבי התהליך?
|שמאל|בפורום גירושין תוכלו להתייעץ עם עורך דין מומחה ומנוסה:

|דושיח|עליכם ליישב סוגיה שאינה פתורה? הסתכסכתם עם השכנים?
|שמאל|בפורום גישור תוכלו לשאול ולהתייעץ בדרך ליישוב המחלוקות:

|*|מתעניינים במפת הכוכבים? מחכים לדעת איזה יום מצפה לכם מחר?
|שמאל|פורום אסטרולוגיה בהנהלה חדשה! הכנסו עכשיו:
GPS לכלב
22/10/2015 | 15:19
1
72
שלום!
אני מעוניינת לרכוש GPS לקולר של שני הכלבים שלי.
אנחנו גרים בצפון - ויש להם נטיה "להיעלם" כשמשחררים אותם להוציא אנרגיות בנחל או בטבע... וזה ממש מלחיץ כשהם לא מגיבים לשריקה שלי :)

יש למישהו המלצות לג'יפיאס אמין שעובד בזמן אמת? 
רוצה להזמין מאיביי.. יש שם מחירים החל מ100 ש"ח ועד 500 ש"ח (כולם על בסיס כרטיס סים).

תודה ושבוע נפלא!
למיטב הבנתי זה לא ממש עובד ולא מומלץ.
27/10/2015 | 06:36
7
בחירת מיטה לכלב
21/10/2015 | 19:54
8
125
מה חשוב כשבוחרים מיטה לכלב? אשמח להמלצות וטיפים
אני לא חושבת שזה כל כך עקרוני
22/10/2015 | 08:09
144
כל עוד היא רכה, עמידה, מתאימה לגודל של הכלב וקלה לניקוי וכביסה. אישית, תמיד העדפתי לא להניח את מזרון הבד ישירות על הרצפה, ולכן קניתי מיטה עם בסיס מפלסטיק שבתוכה אפשר להניח את השמיכה או המזרון. את הפלסטיק נוח מאוד לנקות ואת המזרון לכבס. כדאי שיהיו שמיכות/מזרונים להחלפה. אישית, שמה מעל המזרון שבא עם המיטה שמיכה או כיסוי דק יותר שאותם אני מחליפה לעיתים קרובות, וכך אפשר לכבס את המזרון עצמו לעיתים רחוקות יותר.
תלוי איזו מיטה מחפשים ומה התקציב...
22/10/2015 | 13:15
4
84
מניח שחשוב שתהיה קודם כל נוחה (עבה מספיק ורכה אבל לא מדי), נעימה לכלב (מה שיתברר אחר כך), עשויה מכותנה ולא מפלסטיק (פוליאסטר, אקרילן וכו')  וכמובן נוחה לבעלים וקלה לכביסה.
יש המון סוגים, צורות, מחירים ועניינים.
אני אישית לא אוהב את המיטות האלו של האי-ביי הזולות והדקות... אבל יותר אני לא אוהב את אלו שמתומחרות כמו מזרון של סימנס.

הפיתרון המאוד זול וה- re-use שלי היה משענת גב של ספה ישנה - שזה בעצם סוג של מזרון בעובי 10 ס"מ לערך, מלבני ומצופה בד קטיפה נעים. כמה פשוט ככה אחלה. יש אינספור כאלו לשימוש חוזר, מטיילות להן בעולם. אפשר למצוא כאלו גם באתר אגורה.

ואם את ממש רוצה מיטה בצורת מזרון (בלי הפלסטיק כמו בתמונה של קאלה) - קחי בחשבון שחוץ מעשרות החנויות היקרניות שמוכרות מזרונים "יוקרתיים" ממותגים ידועים תוצרת חוץ ב- 200-250 ש"ח (חסר דוגמאות ללא בושה?  1  |  2  ), יש לך את "סביונית"  שמייצרים בארץ  ומוכרים מזרונים/מיטות לכלבים, מבדים שונים, במחירים הוגנים מאוד! (שזה אומר בטח שפחות מ- 200 ש"ח ולכיוון ה- 100 ש"ח ופחות מכך).
בסיס הפלסטיק הוא כמובן מסיבות היגייניות.
22/10/2015 | 19:16
3
86
כדי לא להניח את הבד עצמו ישירות על הרצפה, שיצבור פחות אבק ולכלוך. בד שמתלכלך - פירושו כביסה. פלסטיק - בסך הכל ניקוי ידני מהיר. חסכון בזמן ובחומרים.
וגם בחשמל ובמים.
22/10/2015 | 19:16
1
22
מסכים איתך לגמרי קאלה, הפלסטיק זה רעיון טוב
22/10/2015 | 20:35
62
איש איש והעדפותיו (ותקציבו).
האמת שחשבתי לשדרג למיטת פלסטיק... אולי מראש כדאי כבר להצטייד באחת.
הוא גם יוצר כיס אויר בין הרצפה לבין תחתית המזרון
22/10/2015 | 21:18
67
שמבודד אותו מהקור של הרצפה.
קניתי בזמנו
22/10/2015 | 13:57
1
86
מזרון המיועד ללול של תינוקות. רך, אטום לנוזלים וזול יחסית.
את המזרון אני מכסה בכיסוי בד ישן שאותו אני מנער מדי פעם מהחול והשיער
וכמובן מכבס פעם בכמה זמן.
גם אנחנו מחזרנו מזרון תינוקות שהזמנו במיוחד בזמנו
26/10/2015 | 22:46
22
לקטנה שלנו. המזרון עבה (13 סמ) ומכוסה בציפוי בד דוחה נוזלים (ממש דומה לפלסטיק בתוצאה) שאפשר לנקות אותו אם נשפך עליו משהו או כלב הקיא או פישפש בטעות, ושערות לא נוטות להדבק עליו. המזרון רך אבל לא יותר מידי ומבודד מהרצפה. בקיץ זה מספיק. בחורף אנחנו פורסים עליו שמיכה. לאחרונה קניתי שמיכה במקס סטוק שהיא צד אחד דמוי קטיפה וצד שני כותנה, ויש לה ריפוד סינטטי באמצע. כאילו פוך. היא מאוד חמימה ומאוד נעימה. היתה להם רק שמיכה זוגית במאה שקל, אז בבית חילקתי לשניים כדי שאם שמיכה אחת מתלכלכת והולכת לכביסה תהייה לה החלפה מיידית. הכלבים מאוד מרוצים ממנה
בימים טרופים אלו
21/10/2015 | 14:13
1
132
נדמה ששכחנו לאחל לעצמנו את מה ששלושה ילדים מבולגריה מאחלים לכולנו.
מקסים!
21/10/2015 | 16:43
11
משפחה מחפשת לאמץ גורת פודל לבנה
20/10/2015 | 16:30
65
הצעתי להם כלב פודל לבן בוגר, אך הם רוצים גורה.
יש מועמדות?
הכלב שלי משתין בבית
20/10/2015 | 13:51
31
223
הכלב בן 2 משתין פעמים ביום בבית.
מה ניתן לעשות???
להוציא אותו ? :)
20/10/2015 | 14:16
2
110
כמה פעמים ביום הוא יוצא, באילו שעות,
מתי הוא משתין בבית ?
ממתי הוא אצלכם ?
בקיצור - נחוצים עוד פרטים...
הוא יוצא 4-6 פעמים ביום .
20/10/2015 | 14:59
1
121
לרוב יציאות קצרות מאוד, הוא לא רוצה יותר מזה.
נמצא אצלי שנה .
משתין בשעות הערב המוקדמות , שאנחנו בבית.

מתי היציאה האחרונה שלכם...
20/10/2015 | 21:35
86
האם אחריה הוא משתין עוד פעמיים ?
הוא ממש הולך להשתין (מרים רגל למשל) או שנראה שבורח לו?
20/10/2015 | 19:55
88
אם בורח לו פיפי כשהוא נח למשל, מאד יכול להיות שזאת בעיה רפואית. יש תרופות שעוזרות נגד בריחת שתן וזה קורה אגב לא רק לכלבים מבוגרים. שווה להתייעץ עם וטרינר ולשאול אותו אם הוא חושב שיתאים טיפול תרופתי. 

האם הוא עבר חינוך מסודר לצרכים?
21/10/2015 | 04:52
67
ממתי הוא אצלכם? האם תמיד היה עושה בבית או שזו תופעה שפתאום החלה בשלב מסוים? האם ביקרתם אצל וטרינר לוודא שאין בעיה בריאותית כלשהי? אם הוא מחונך לצרכים, הדבר הראשון שיש לעשות הוא לקחת אותו לווטרינר לשלול בעיות רפואיות. אם לא עבר חינוך מסודר - זה הזמן. אפשר להיעזר במאמר הבא באדיבות האתר "חיי כלב".
איזה חמוד
21/10/2015 | 06:12
25
92
אני אוהבת פודלים...
הוא ממש עושה בכמות רגילה או רק מסמן? הוא מסורס?
מה אתם עושים כשהוא עושה? הוא יודע שאסור לו?
אני ממליצה לגעור בו כשהוא עושה ומיד להורידו לחצר. או לצאת איתו שוב בשעות הערב בזמן שהוא רגיל לעשות בבית.
לגמרי מיותר לגעור...
21/10/2015 | 10:01
24
74
בכלב בכל גיל, ובמיוחד בכלב בן שנתיים, כשאז האינסטינקטים
מורים לו שלא לעשות בבית...
העובדה היא שהכלב לא עושה בבית במשך כל שעות היום, היות
וכך האינסטינקטים שלו מורים לו. כלב לא צריך שיגידו לו שאסור.
אני מוציא אותו בפעם האחרונה ב-23:00 .
21/10/2015 | 14:39
1
80
הוא לא אוהב לטייל, מלחמה איתו.
חשבתי שבעיית השתן  קשורה לחרדתיות של הכלב.
הוא פחדן גדול. נובח על כולם בחוץ . ומפחד ללכת לטיול.
כדאי לתת לו יותר זמן בחוץ...
21/10/2015 | 14:57
67
אולי לנסות וללכת (אפילו אולי לנסוע ) למקומות רגועים,
כך שיהיה לו זמן  לצרכים...
נשמע שאתם צריכים מאלף...

בכל מקרה אתה אומר שהוא עושה רק פעמיים צרכים בבית -
מתי ההוצאה האחרונה שאחריה הוא עושה את הצרכים בבית ?
כמה זמן עובר בין ההוצאה האחרונה לבין עשיית הצרכים ?
איזה קישקושים
21/10/2015 | 21:20
21
106
כלב זו חיית להקה ובהלקה כלב הרבה פעמים שומע "אסור" וגוערים בו שהוא עושה משו לא בסדר.

זו לא נוסחת קסם, אבל אני גוער בכלב שלי פעם או פעמיים והוא תמיד מבין.

אכן כך...
22/10/2015 | 07:36
9
74
כמוך, רבים מבעלי הכלבים טועים לבלבל בין
תחושת החרדה של הכלב מפני התקפת בעליו האהוב
לבין תחושה שהכלב "מבין"....

טעות נפוצה נוספת - בלהקה לא מדברים, כמובן, אבל גם לא
גוערים, לא נוזפים, לא מענישים ולא כועסים...
במקום זאת, עושים פעולה מופלאה שראוי שתעשה גם בחינוך ילדים וגם
בחינוך גורים וכלבים.... עוצרים ! 
כשאחד החברים עושה פעולה לא רצויה, פשוט עוצרים אותו מלעשות זאת 
(או - עוצרים את המשחק, למשל, כמו שאפשר לראות כשאחד מחברי הלהקה
הופך להיות אגרסיבי מדי)....

כמובן שלא עוצרים כלב שעושה את צרכיו במקום לא רצוי, מכיוון שכאמור -
זוהי פעולה טבעית לכלבים, שלא צריך ללמדה - לא לעשות צרכים בטריטוריה.
(וזאת כמובן הסיבה שאם כלב בוגר בכל זאת עושה זאת - צריך לבדוק מה גרם לו לכך ... רמז - לא העובדה שלא גערו בו)....
ממש לא
22/10/2015 | 09:20
1
46
ג'ינג'ה גוערת בבל חופשי. מגרגרת עליה כשהיא מתקרבת למשהו שהוא של ג'ינג'ה ולפעמים אפילו מתנפלת עליה ו"צועקת" עליה (בלי נשיכות כמובן).
היתה לי כלבה שקבלתי בוגרת והיא עשתה צרכים בבית.   ברגע שעשתה צעקתי עליה "לא" ושמתי אותה ליד דלת הכניסה.
גם אם ראיתי צרכים בבית - הבאתי אותה לידם קרבתי לה את הראש אליהם (בלי שתגע בהם כמובן) אמרתי "לא" תקיף והעברתי לדלת.
יומיים-שלושה ככה וזה עבד כמו קסם. היא למדה ללכת לדלת כשהיתה צריכה (או אפילו להביא לי בפה את הרצועה שלה....).
כמו שאמרתי, ג'ינג'ה עוצרת את בל...
22/10/2015 | 09:26
48
זה לא אותו הדבר כמו לקרב את הראש של הכלבה לצרכים שלה.

מניחה שהקסם היה עובד גם בלי הצעקות שלך אחרי שהכלבה היתה
מתרגלת לבית החדש שלכם, כמו שעובד במוקדם או מאוחר אצל כל הכלבים.

כמה דברים
22/10/2015 | 11:24
6
79
הייתי חושבת פעמיים לפני השימוש במושג "חרדה" מבלי להבין אותו לעומק.
הכלב אולי חש חוסר נוחות, פחד, לחץ.
אבל אין כלום בין הרגשות האלו לבין חרדה שהיא מצב פסיכולוגי ופיזיולוגי מאוד ספציפי.

כלבים בהחלט נוזפים ומרסנים אחד את השני, כמו גם מחזקים.
ענישה שלילית/חיובית וחיזוק חיובי/שלילי הם מנגנונים על פיהם כל ייצור חי לומד, מנמלה דרך כלב ועד בן אדם.
לטעון שכלבים משתמשים רק בענישה שלילית ("עוצרים") זו טעות חמורה.

על יעילותה של ענישה להפחתת התנהגות - בתזמון הנכון ובעוצמה הנכונה המותאמת לסיטואציה ולכלב - אין שום ויכוח גם לא באסכולות המחמירות ביותר.

לכל זה אין שום קשר לעובדה שנזיפה על עשיית צרכים היא במקרה הטוב לא מועילה במקרה הרע מזיקה מאוד.
אבל אם כבר מסבירים משהו, אז שיהיה הגיוני ולא אוסף של סיסמאות או עובדות חלקיות שהוצאו מהקשרן.
אם כך בואי נדייק...
22/10/2015 | 15:49
39
- שימוש במילים כמו "לא הגיוני, אוסף של סיסמאות, עובדות חלקיות שהוצאו מהקשרן... כמו גם קשקושים... לא מוסיפים לתרבות הדיון, ולכבוד המשתמש בהן...

- מקבלת את התיקון - הכלב לא נכנס לחרדה, הוא חווה פחד ולחץ...

- לגבי המושגים בהם השתמשת :
ענישה שלילית (או חיובית) הוא מושג שאינו קיים - קיים עונש שהוא יצירת גירוי לא נעים... קיימת למידה בעזרתו, אבל הלמידה משיגה תוצאות רק באותו הרגע (נסיון להימנע מהמצב הלא נעים) ואינה תורמת ללימוד התנהגות חלופית ... מכאן גם, כמו שהסברת יפה שהנזיפה - עונש אינם מועילים ואף מזיקים בטווח הלא מיידי... לגבי הכלבים - הם אינם משתמשים בהענשה - יצירת גירוי לא נעים לשם לימוד...

חיזוק חיובי - הוספת גירוי נעים ו/או חיזוק שלילי - הסרת גירוי לא נעים, הם כאלה המלמדים הן את בעלי חיים והן את האדם, ואמנם הן בעלי חיים והן אנשים העוצרים התנהגות משתמשים בה...

אלה היו 60 שניות על...
מסכימה איתך ברמה העקרונית שענישה היא כלי יעיל.
22/10/2015 | 19:09
4
38
(וענישה אין פירושו התעללות או פגיעה, כמובן, אלא להגיד "לא" תקיף, למשל). אך מנסה להבין טוב יותר: מדוע במקרה של צרכים הנזיפה אינה מועילה? במה זה שונה מכל תחום חינוך אחר?
כי היא לא מספיק ברורה.
23/10/2015 | 17:33
3
28
הכלב לא יודע אם את נוזפת בו על זה שהוא עשה צרכים בכלל או רק על זה שהוא עשה צרכים בבית. וזה במקרה הנדיר שתפסת אותו על חם ואת נוזפת בו מיידית, ככה שהוא בכלל מקשר בין הנזיפה לעשיית הצרכים. את יכולה להוביל למצב שהכלב מפחד לעשות צרכים ליד בעליו, ואז הוא לא יעשה בטיולים אלא "יחביא" את הצרכים בפינות בבית כשהבעלים לא רואה. לחילופין, להוביל למצב שהכלב מתאפק לא לעשות צרכים בכלל ונפגע מכך פיזית.
או שהכלב עלול לאכול את הצרכים שלו מאותה סיבה... להסתיר
23/10/2015 | 17:38
9
התכוונתי כמובן למצב שבו תופסים את הכלב "על חם".
23/10/2015 | 23:41
1
29
ההסבר הגיוני מצד אחד, אך מצד שני ידוע לי שכשאני הייתי ילדה בעלי כלבים רבים שהכרתי חינכו ככה את הכלבים לא לעשות צרכים בבית בצורה מוצלחת למדי.  
אגב, קרה לי עם הכלב הנוכחי שלי
23/10/2015 | 23:45
26
שהוא לפתע התחיל להשין על שטיחון בבית, וממש בלי לחשוב, באופן אינסטינקטיבי עשיתי  תנועה חדה עם הגוף ואמרתי בכעס: "תפסיק, מה אתה עושה?". הכלב פשוט הפסיק להשתין באותה שנייה ומיד הוצאתי אותו החוצה, ששם חזר להשתין בצורה רגועה לגמרי. מאז לא קרתה ולו פעם אחת שהשתין בבית.
חילוקי דעות וביטויי אי הסכמה זה בסדר גמור, הם לבו של כל דיון
22/10/2015 | 07:47
10
66
אבל כדי לשמור על תרבות דיון ואווירה נעימה בפורום עדיף לבטא אותם בצורה שמכבדת את מי שפונים אליו (אני מתייחסת לביטוי "איזה קשקושים").
אפשר לתת קצת פחות מים?
23/10/2015 | 12:10
9
18
בטח, זאת לא בעיה ליצורים חיים לחיות בלי מים
23/10/2015 | 17:38
3
42
הרי באוויר יש חמצן ומימן, הם יכולים לייצר מים לבד.

אפשר גם פשוט להרוג את הכלב
אפשר לסתום לו את שלפוחית השתן בבטון
יש כל מיני אופציות.

הנה אפשרות אחת: למה שלא תתן יותר פרטים ותענה על השאלות שנשאלת, אם כ"כ דחוף לך לקבל תשובה טובה דווקא מהפורום ולא מוטרינר או ממאלף?
נשאלת באיזה שעות אתם מטיילים ובאיזה שעות הוא משתין, נשאלת איך הוא משתין (בורח לו קצת תוך כדי משחק או שהוא ממש מתארגן לזה ומרים רגל והכל, או אופציה אחרת?), כמה הוא משתין, מתי זה התחיל, האם הכלב עבר אילוף לצרכים- יש לך תשובות למשהו מזה?
אבל למה ככה?
23/10/2015 | 23:35
2
35
שום דבר בשאלות לא מצדיק תשובה כל כך צינית ועויינת. אנשים באים להתייעץ כי הם לא יודעים ורוצים להבין מה הדבר הנכון לעשות. אפשר פשוט להסביר מדוע אסור להגביל בשתיית מים בלי אזכורים מופרכים של אדם שרוצה להרוג את כלבו או לסתום לו את שלפוחית השתן בבטון.
כי הבנאדם, כפי שכתבתי, לא עונה על שאלות בסיסיות
26/10/2015 | 18:56
1
14
ובמקום זה מציע להרוג את הכלב שלו.
הייתי אומרת שהגזמת מעט.
26/10/2015 | 19:03
8
באיזה הקשר ?
23/10/2015 | 17:39
13
כעקרון, אסור להגביל כלבים בשתיית מים.
23/10/2015 | 23:39
2
37
תחשבי איך היה מרגיש בן אדם אילו לא היה יכול לשתות כשהוא צמא. זה גם לא נעים וגם לא בריא, במיוחד בחום הישראלי. יש רק מצב אחד שבו כדאי לתת את הדעת על כמויות המים - אם נראה לך שהוא שותה יותר מדי, בפרט אם קודם שתה פחות ועכשיו פתאום שותה משמעותית יותר. במקרה כזה יש סיכוי שמדובר בבעיה בריאותית, כמו סכרת, ואז כדאי לקחת את הכלב לבדיקה אצל וטרינר. אך אם אלה כמויות סבירות ששתה מאז ומעולם - לא להפחית.
וליתר הדגשה...
24/10/2015 | 05:49
1
33
גם כאשר נראה שהשתייה רבה יותר משמעותית, לא להפחית בשתייה
על דעת עצמינו - אלא לפנות לוטרינר !

דבר נוסף - מעבר להקבלה לאדם, המנגנונים של הכלב הם כאלה המחייבים
שתייה תדירה ! - הכלב "מזיע" דרך הפה - כלומר, הכלב אינו מזיע אלא מלחית
(מפריש רוק) דרך הפה, ולכן חיוני לספק לו שתייה באופן תדיר ומספיק.

ולבסוף - לשואל - כמות השתייה היא בפירוש לא זאת שתגרום לכלב לעשות
פחות צרכים... עדיין לא מובן למה הכלבה שלך עושה צרכים בבית, ובכל מקרה
הכתובת הראשונה היא וטרינר, ואם לא נפתר הכתובת הבאה היא מאלף (חיובי)... בהצלחה.
בהחלט.
24/10/2015 | 08:51
9
אם תעביר אותו לתזונת BARF (שחברת ביודוג מפיצה)
27/10/2015 | 04:20
16
הוא ישתה פחות מים, כי התזונה הזאת - בשר לא מבושל היא
עסיסית ומלאה במים....
פאוץ
20/10/2015 | 12:17
4
123
שלום רב
אני רואה לפעמים בעלי כלבים שיש להם מין פאוצ
כזה שהם מטיילים עם הכל ששמים שם כל מיני פרסים לכלב
כשמטיילים איתו
מה זה?
איפה קונים ?
אפשר להזמין באמזון דבר כזה?
תודה
משהו כזה ?
20/10/2015 | 13:58
110
לנו יש פאוץ' של קארן פריור...
20/10/2015 | 14:12
2
102
הזמנו מאלי אקספרס ואנחנו מאוד (!) מרוצים ממנו...

המון תודה
21/10/2015 | 09:08
1
57
אני צריכה לינק באמזון
כי האדם שצריך את הפאוצ
טס לארצות הברית לשבוע אנ רוצה להזמין ושיגיע אליו לארצות הבריץת
אז עדיף לי אמזון
יש עוד מותגים בתחום הזה שכדאי להכיר?

נמכר גם דרך אמזון
21/10/2015 | 09:58
59

כעיקרון נראה לי שמתאים פאוץ ללא רוכסן מצד אחד, ומצד שני - הפתיחה צריכה להיות נוחה - מנסיוני עקרון של שרוכים וכו' מסרבל... בנוסף - צריך להיות קל לניקוי וכן לא עמוק מדי...
כלב נוסף בדירה קטנה
19/10/2015 | 15:39
2
115
שלום, אני מעוניין לאמץ כלב גדול בנוסף למוקה הלברדורית שלי.
אני מעוניין ברועה גרמני. השאלה אם ניתן לגדל כלב כזה בדירה קטנה ובכלל האם ניתן לגדל שניים.
מוקה אצלי כמעט שמונה שנים כך שאני מנוסה כבר.
תודה
נ.ב
19/10/2015 | 15:40
92
כרגע אני גר בדירת גג קטנה אך עם גג ענק.
מצד שני אני לא יודע איפה אגור בהמשך.

כעקרון אפשר,
21/10/2015 | 04:54
65
אך יש להקפיד על הרבה הוצאת אנרגיה בחוץ.
מה דעתכם
19/10/2015 | 14:28
4
175
על אולי לארגן איזשהו מפגש?
רעיון מצויין. יש הצעות ?
20/10/2015 | 13:35
3
75
תודה פלכור על הרעיון המצויין,

אמנם אינני תל אביבי, אבל אפשר לקיים מפגש באחד מימי השישי בשעה 13:00 או 14:00 בפארק הירקון (גני יהושע) בקרבת החניון שמול דני התערוכה, או בגינת הכלבים שבטיילת בבלי שבפארק הירקון.

כמובן, אפשר גם במקומות אחרים ברחבי הארץ.
כולם מוזמנים להציע מקומות נוחים.

בברכה,

אורי.
חשבתי על חורשה או משהו
20/10/2015 | 13:55
2
64
ולוא רק כדי שנוכל לשחרר את הכלבים (אלה שאפשר כמובן).
השאלה איפה ?
21/10/2015 | 11:23
1
64
שלום פלכור ושלום לכולם,

השאלה היא היכן לקיים מפגש כזה.
כפי שהצעתי, בפארק הירקון בת"א יש גינת כלבים.
חורשות ב"טבע" יש ביערות ירושלים והסביבה (למשל: מצפה הראל), ביער בן שמן ועוד.
בינתיים נראה שאין מגיבים, אז כנראה שאין מספיק מתעניינים במפגש כזה.

בברכה,

אורי.
כנראה :(
21/10/2015 | 11:37
18
רכישה קבוצתית של שק אוכל יבש... מי בעניין?
19/10/2015 | 09:33
19
208
היי לכולם ולכולן 
חשבתי לקחת יוזמה ולנסות להשתמש בכוח הקנייה והגודל של פורום הכלבים בתפוז ומשתמשיו בלקבל הנחה קבוצתית על רכישת שקי מזון יבש לחמודים ולחמודות שלנו...
אני מפרסם את הפוסט הזה כבדיקת היתכנות בהתאם למספר הפונים והמשיבים ובהתאם לצרכיהם הממוקדים.
כוונתי היא שננסה להוזיל את עלות הקניה של שקי המזון היבש מהיצרנים היותר טובים והאיכותיים, ופחות משקי המזון היבש הזולים (כמו בונזו ודוגלי) שאני מניח שמתח הרווחים עליהם נמוך בהרבה יותר (ולכן יהיה קשה להוזיל אותם), אבל גם זה יכול לעבוד.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
אז אם מישהו בעניין של להוזיל עלויות של מזון יבש, הוא יותר ממוזמן לרשום לי פה בתגובה באיזה מותג | סוג | גודל שק של מזון יבש הוא מעוניין 
אני מבטיח להתקשר לחנויות, לעשות סקר שוק ולהתשמש בכישורי המיקוח המפותחים שלי כדי לנסות ולהוזיל לכולנו עלויות.
בקשתי האישית - כדי לעשות את כל הרעיון ליותר רציני, קליל ופחות מטריח, אשמח אם תהיו ממוקדים, לא תקמצו במילים ותקפידו על תשובה מלאה ומפורטת, עדיף מאוד עם קישור למזון עצמו מאחת החנויות שציינתי או מחנות זולה שאתם מכירים (השתמשו בעורך התגובות המלא ושימו היפר-קישור).
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
באופן אישי, כלקוח חוזר ומתמיד, אני מכיר מספר חנויות זולות ביחס לשאר, במיוחד באיזור ת"א - אינטרפט בשדרות יהודית, פט-פוינט בחשמונאים, חיש חי ביהודה הלוי שעובדים גם דרך BUY2 חיות מחמד ומוסיף גם את גג לחיות ברעננה (אני עובד באיזור ואין לי בעיה להביא איתי את שקי המזון היבש לתל אביב).
אגב, כל החנויות הללו עושות משלוחים לגוש דן ומסביב לו.
אם מישהו רוצה להוסיף חנויות זולות מהיכרות אישית בתור לקוח, אני יותר מאשמח להכיר חנויות זולות נוספות!

הערה 1: בכל אופן מן הסתם חשוב שבתשובה שלכם יופיע:
1. מותג - אוריג'ין, אקאנה, GO, NOW, TOTW, INSTINCT, וכו'...
2. סוג מזון - בוגר, גור, מבוגר (סניור), לייט, לבעיות בדרכי השתן וכו'...
3. סוג המזון ספציפית - עוף עם אורז, כבש עם אפרסמון, הודו עם חומוס משאוושה וכו'...
4. גודל שק (בערך) - 3 ק"ג, 7 ק"ג או שגם 11-15 ק"ג הולך...
5. דרישות מיוחדות - בלי דגנים (Grain free), בלי עמילן (Starch free), חלבון בודד וכו'...
6. עוד משהו ששכחתי?...

הערה 2: שוב, הכי טוב ש שתהיו סגורים על עצמכם ושימו קישור למוצר עצמו שאתם קונים באופן קבוע, רוצים לקנות או מתעתדים לרכוש מאחת החנויות למזון, וזאת כדי שאוכל להיות יותר ספציפי כשאני מתקשר לחנויות הללו ודורש הנחה...
מן הסתם שאבצע את הקנייה כולה (במידה ותצא לפועל) מחנות אחת ספציפית שתיתן את ההנחה הכי זולה ואת המחירים הכי טובים... אז מקווה שכל מה שתרצו יימצא בחנות אחת או שהם יוכלו להשיג את זה.
אני אתחיל...
19/10/2015 | 10:00
113
1. ה"שאיפה" שלי היא לקנות את האוריג'ין לכלב בוגר שלדעתי הוא מזון מרשים עמוס בכל טוב ובכמה דרגות מעל כל השאר (ללא דגנים וללא חלבון מן הצומח), אבל יקר מאוד (449 ש"ח ל- 13 ק"ג = 34.5 ש"ח/ק"ג)... אז תלוי כמה הנחה נוכל לקבל עליו.

2. האפשרות המעשית והסבירה יותר היא או האקאנה עוף ותפו"א לכלב בוגר שהוא אוכל מצויין בפני עצמו (עם דגנים איכותיים, 289 ש"ח ל- 13 ק"ג = 22.2 ש"ח/ק"ג) או האקאנה ריג'ינל עוף והודו לכלב בוגר שהוא הרבה יותר ממצויין (ללא דגנים בכלל, 399 ש"ח ל- 13 ק"ג = 30.7 ש"ח/ק"ג).
שאלה לוגיסטית
19/10/2015 | 10:03
4
110
איך בדיוק תתבצע ה"חלוקה"? איסוף עצמי מחנות כלשהי? החנות תבצע משלוח? אם יש משלוח מה איזורי המשלוח?
שאלות טובות!... תשובות.
19/10/2015 | 11:07
3
108
   מותג/סוג המזון במלאי:
השאיפה היא לסגור עם חנות אחת מקסימום שתי חנויות, שבהן יהיו מרבית המותגים שאנשים יבקשו פה והן אלו שיהיו מוכנות לתת את ההנחות הגדולות ביותר במצטבר או בממוצע.
אני בטוח שלא תהיה חנות אחת ויחידה שתציע את כל המותגים שאנשים יבקשו פה, ולכן נתקדם פרה פרה ובמידה ומותג ספציפי לא יוצע למכירה בהן, אני מקווה שהחנות שתיבחר תהיה מוכנה להביא את כל מה שלא נמצא אצלה במלאי (חנויות חיות מאוד משתדלות ועושות מאמצים כאלו לא פעם ולא פעמיים).
נראה לגבי זה ונתקדם תוך כדי הליכה.

תשלום:
אברר מחירים סופיים, ארשום את ההנחות המוצעות ואתעד הכל... אפרסם פה או אצור איתכם קשר בהודעה פרטית כדי שאתם באופן אישי תסגרו את העסקה מול החנות הזולה ביותר שנבחרה (מה שיפשט מאוד את אופן התשלום - לקוח מול חנות).
כל לקוח יבצע את ההזמנה שלו מול החנות עצמה, אני רק דואג שהמחירים יהיו זולים יותר. מסיבות מובנות, אני לא מתכוון לשלם על עסקת רכישה ענקית בעצמי ואז לנסות ולהשיג את הכסף מאנשים...
בתור אחד שאובססיבי לשקיפות והוגנות, ארכיב טבלת "מחירון" מסודר עד כמה שהסבלנות שלי תרשה לי כדי שתיווכחו שהחנות הנבחרת היא זו שהציעה את המחירים הזולים ביותר במצטבר/בממוצע.

חלוקה:
תתבצע על ידי השליחים של החנות הנבחרת, שהרי כל חנות חיות מציעה שירות משלוחים חינם מעל X סכום מסויים... כל לקוח יבצע את ההזמנה שלו מול החנות עצמה, אני רק דואג שהמחירים יהיו זולים יותר. 
אינטואטיבית ובעסקה רגילה של אדם מול חנות, החלוקה היא לבית אב אחד פר הזמנה אחת, וזה מה שאני מתכוון שיקרה.... נשיג מחירים זולים, נרכוש מהחנות. פשוט וקל.
אם מישהו לא יעבור את סף סכום ההזמנה בכדי לקבל משלוח חינם, אולי בתור קבוצה נוכל לעזור לו ספציפית ולצרף את ההזמנה שלו לשל אחד מאיתנו במידה ואיזור החלוקה קרוב ושהוא יבוא ייקח את השק מאיתנו... כוחה של קבוצה

איזורי משלוח:
כתלות בחנות שממנה תתבצע ההזמנה, שכמעט וודאי שהמדובר בחנות באיזור ת"א כך שהמשלוחים גם הם יהיו באיזור ת"א, גוש דן והסביבה.
מבקש סליחה כנה מראש מכל הדרומים/צפונים!!!... ומצד שני - קחו את ההתנצלות הזו כהזמנה ליוזמה ואולי תנסו לארגן קבוצת רכישה דומה לזו בדרום או בצפון? רק שקודם הביטו וראו אם אנשי המרכז הצליחו להרים את קבוצת הרכישה שלהם
אישית אני עובד ברעננה, אז אין לי בעיה להקפיץ את השק על הדרך לרעננה/כפר סבא אולי אפילו הרצליה.

מה שאני מתכוון לעשות:
לארגן סוג של קבוצת רכישה ממוקדת ספציפית לגבי הטובין שאותה היא רוצה לרכוש ולנסות לארגן הנחות ומחירים זולים משמעותית לכלל חברי הקבוצה (בהנחה שבעל החנות יודע ומובטח לו שעכשיו הוא מוסיף X כסף למחזור החודשי של החנות כי כולם מתכוונים לרכוש אצלו את הקנייה הנ"ל, לאו דווקא באופן קבוע).
10-20% הנחה בממוצע יהיה מעולה לדעתי, ובשקים יקרים זה מחיר לא מבוטל... לא צריך להגזים לכיוון של חצי מחיר וכו'.
במחשבה קדימה, נראה לי שטלפונית פוטנציאל השיגוע של בעל החנות לגבי מחירים של כל מותג/סוג אחד אחד הוא גבוה מאוד... אז אני מתכוון לאסוף את כלל הבקשות שלכם ולרשום אותן בקובץ/טבלה מסודרת, ואז לגשת באופן אישי ופיזי לחנות עצמה בכדי לבקש הצעת מחיר על כל הטבלה.
פנים אל פנים זה יהיה איכותי, רציני והגיוני יותר.
הדגשתי שאברר בחנויות הזולות שאני מכיר באופן אישי כלקוח ואשמח במידה ואחרים שמכירים גם הם חנויות זולות באופן אישי כלקוחות ירשמו מי הן ואתקשר אליהן או אגיע אישית...

מקווה שעניתי על מרבית השאלות 
כהרגלך בקודש
19/10/2015 | 11:12
2
86
ענית בצורה מושלמת. באופן עקרוני אין לי בעיה להצטרף (אם זה יילך נראה לי גם אחותי תצטרף).

כרגע אנחנו על natural balance לגורים מגזע גדול עוף + סלומון (שאגב התכתובת הקודמת שלנו היא גם מתה עליו וגם עשה את העבודה מבחינת העיכול).
אני לא כ"כ יודעת אם תהיה דרישה לכזה דבר אבל ברמה העקרונית אין לנו בעיה להצטרף בהמשך ל - acana לבוגרים.

לגבי אחותי הם קונים יוקנובה joint mobility אני לא יודעת בדיוק את שמו ...
תודה על המחמאה וגם תשובה
19/10/2015 | 13:34
1
56
חיפשתי את ה- Natural Balance עוף+סלמון לגורים מגזע גדול שרשמת לגביו ולא מצאתי אותו... נדמה לי שאתה מתכוון אולי למתכון ה"רגיל" שלהם שעשוי מעוף+ברווז+סלמון (מתאים גם לגורים מגזע גדול/קטן) שעולה 289 ש"ח ל- 13.6 ק"ג?... אני צודק?

לגבי אחותך - אני חושב שאתה מתכוון ל- Eukanuba Sensetive Joints שעולה 299 ש"ח ל- 12.5 ק"ג... צודק?

תסתכל בקישורים ותראה אם אנחנו מדברים על אותו הדבר...
אם כן, האם מתאים לך להצטרף לקבוצת הרכישה ו"להתחייב" או להביע נכונות אמיתית לרכוש שק גדול של הנטורל באלאנס אם אצליח להשיג עליו הנחה משמעותית? (שק גדול כי זה תמיד יותר זול בהרבה).
אגב, בכמה אתה קונה אותו כרגע ולאיזה משקל שק?
כמה תיקונים
19/10/2015 | 14:19
45
מתכוונת לא מתכוון, 279 ולא 289 לגבי היוקנובה אני לא יודעת - מניחה שאתה צודק
אני מאכילה באוריג'ן ומאוד מרוצה.
19/10/2015 | 11:36
6
102
לו הייתי בארץ הייתי מצטרפת בשמחה.
שמח לשמוע שהיית מצטרפת
19/10/2015 | 13:37
5
69
אני מאכיל כרגע באקאנה גורים וגם מרוצה מאוד...
קודם כל המזון הזה טעים (טועם כל מה שאני נותן לחמודי בעצמי ולא משנה מה זה), הפרווה שלו מבריקה והיציאות טובות. ובכלל הוא אנרגטי ושמח.
אני לאט לאט משתכנע לעבור מאקאנה לאוריג'ין, למרות השיקול הכלכלי, כי באמת שבא לי את הטוב ביותר בשבילו... אם כן, אז אקנה שק גדול כי זה יותר משתלם ופה ממש חבל שהם לא מחלקים את השקים שלהם "לתת-שקים" כמו Wysong... היו צריכים לחשוב על זה.
אגב, באיזה אוריג'ין את מאכילה?
הסוג שלי מכיל עוף, תרנגול הודו, דגים וביצים מהקן.
21/10/2015 | 04:39
4
44
בארץ היו בזמנו סוגים קצת אחרים.
ביצים מהקן ?
21/10/2015 | 10:43
3
33
מעניין למה הכוונה ? :)
הכוונה לביצים טריות שזה עתה הוטלו
21/10/2015 | 11:13
2
38
שנאספות ישירות מהקן ומובלות עוד באותו יום למפעל המכין את המזון.
תודה על ההסבר...
21/10/2015 | 11:26
1
36
מניחה שהכוונה לביצי תרנגולת (שאין להן קן) טריות...
גם אני מניחה, אך המילה nest מככבת לא רק בכותרת,
21/10/2015 | 18:28
34
אלא גם בהסבר. ייתכן שהכוונה פשוט למקום שבו תרנגולת מטילה את הביצה.
עקרונית, אני בעניין.
19/10/2015 | 15:10
70
אני מקווה שבעתיד יזם כמו בעלי המותג\זכיין קופיקס ישכיל לפתוח חנות\מחסן שיווק לצרכי בעלי חיים במחירים טובים יותר. אישית, אני מרגיש ששודדים אותי בארץ.

הערה לגבי אסטרטגיה מסויימת שהתפשטה לה בשנים האחרונות בחנויות- המחיר בקופה נמוך מהמחיר בתצוגה ולי אישית זה נראה כמו ניסיון לתת הרגשה (מזוייפת, כמובן) של "חיסכון" ללקוח.

פט פונט היא החנות הטובה ביותר שנתקלתי בה עד עכשיו. (ועברתי הרבה חנויות)
כרגע אני על ריגל אבל רוצה לחזור לקנין קאויאר
המחיר האמיתי שלו היה בזמנו 245 ש"ח. כולל משלוח.
הערה קטנטונת לרכישה מרוכזת
20/10/2015 | 12:48
84
אם תסכמו על כמות של כמה עשרות שקים גדולים, כדאי לבדוק רכישה ישירות מהיבואן. יבואנים נוטים לעבוד עם יותר מיצרן אחד, דבר שיאפשר רכישה של מספר מותגים ממוכר אחד. עם יבואן גם אפשר להשיג טריות מרבית ואם מדובר ברכישה תקופתית, של הכמות הזאת, אפשר לסכם על נקודות חלוקה שיתאימו לכולם.

אני רוכש קפה מסוים למקינטה, באריזות ואקום ונמאס לי להתפלל למלאי בחנות בדיוק כשנגמר לי בבית. חישבתי צריכה שנתית וביצעתי קניה ישירות מהיבואן. רכב החלוקה של ירושלים (משאית של 7 טון!) הגיע אלי הביתה בתוך פחות מ-24 שעות מההזמנה. למותר לציין שהמחיר זול בהרבה מזה שבחנות וברכישה מעל כמות מסוימת - ההובלה חינם.

חומר למחשבה...
רעיון מעולה, והצעה
20/10/2015 | 16:35
61
אשמח להצטרף למזון הזה.

אפשר להשתמש בפלטפורמה באתר shopiz.com

נ.ב. פעם היתה לחברי הפורום הנחה של 15% (אם אני לא טועה) בגג-לחיות. כל מה שהיה צריך לעשות זה להגיד להם בזמן ההזמנה שאתם חברי הפורום. לצערי הם הפסיקו עם זה לפני כשנה או שנתיים.
אנחנו עם הרבה כלבים
20/10/2015 | 19:19
2
87
ומאכילים כ 80 קג (!) בחודש (לא פנסיון, לא כלביה, אצלנו בבית...שהצלנו) כך שחייבים אוכל שלא עולה על 14 ש"ח לקילו.שזה הכי טוב שמצאנו גם מבחינת איכות וגם מבחינת מחיר.
האוכל הוא Nutri Source דגים ללא דגנים. אוכל מעולה 220 ש"ח ל 13.6 ק"ג. אם תיהיה כמות בטוחה שיהיה אפשר להוריד.
נשמח גם להצטרף אם יהיה טייסט אוף דה ויילד דגים במחיר דומה.

אחלה יוזמה !!
היי FR12, ראיתי את הקישור שהוספת - שאלה...
21/10/2015 | 07:05
1
81
חיפשתי ברשת, ומצאתי את הנוטרי-סורס מתכון פירות ים (SeaFood), שק של 13.6 ק"ג במחיר של 300 ש"ח ומעלה... הנוטרי-סורס הזול ביותר שמצאתי הוא מתכון עוף ואורז במחיר של 275 ש"ח לשק של 14.9 ק"ג (18.45 ש"ח/ק"ג) בחיש-חי.
מן הסתם כשמזמינים 6-7 שקים בחודש מקבלים הנחה משמעותית... אפשר להתעניין מאיפה אתה משיג שק בגודל הזה במחיר שציינת כדי שאדע למי לפנות?
(המותג  Nutri Source לא קיים/מופיע בפט-פוינט, אינטרפט, גג-לחיות, זולו, פט-פלנט, פט-ביי).
שלחתי
24/10/2015 | 14:07
17
תולעת הפארק
17/10/2015 | 12:56
3
126
מישהו יכול לאשר (או להכחיש) שה-BRAVECTO יעיל גם נגד תולעת הפארק?

אם לא, מה מומלץ כתחליף (יעיל!!) לזריקות הטראומטיות?

http://www.vetmed.co.il/%D7%94%D7%98%D7%99%D7%A4%D...

תודה
אם אתה מתכוון לחיסון תולעת הפארק
17/10/2015 | 13:10
113
אז החומר הכי טוב מאלה שאני מכירה הוא דקטומקס
לדעתי ה-BARVECTO הוא להרחקת פרעושים וקרציות מהפרווה
17/10/2015 | 13:40
1
74
ולא קשור לתולעת הפארק, שהיא תולעת טפילית שכלבים נדבקים בה ע''י אכילת חיפושית זבל נגועה. 
פעם אחת השנה בעקבות מחסור בחומר הרגיל, הכלב שלי קיבל טיפול לתולעת הפארק באכילה במקום בזריקה. הוטרינר עירבב את החומר עם קצת אוכל רטוב ונתן לכלב לאכול. אם הכלב שלך מאד סובל מהזריקות, אולי אפשר לשאול את הוטרינר על האופציה לאכול את החומר במקום להזריק אותו. 

ידוע לי,
17/10/2015 | 21:15
63
שה- BRAVECTO נועד לפרעושים וקרציות, אבל לא אחד ולא שניים שמשתמשים בכדור אמרו לי שהוא גם טוב נגד תולעת הפארק.

לא יודע מה המקור לכך, אבל זה בוודאי שווה בירור 
אימוץ כלבים
17/10/2015 | 11:35
98
בואו לאמץ חבר לחיים
http://www.dogsportal.co.il/adoption-dogs/

תבדוק את מרפאת החיות של אסף בפלורנטין בתל אביב
16/10/2015 | 21:05
1
74
יש להם תכנית מנויים לחיסונים עם מחירים טובים מאוד, השירות שלהם מאוד מקצועי ואכפתי אז אם לא אכפת לך לסוע קצת הם יכולים להיות פתרון טוב עבורך. תתקשר ותברר הנה האתר שלהם: http://asafvet.co.il/?p=11016
לאיזו הודעה הגבת?
21/10/2015 | 05:08
14
אם תענה לי, אוכל לשרשר את התגובה למקום המתאים, כך שתגיע למי שהיא נועדה לו.
צחצוח שיניים לכלב - סקר קצר ובקשת עצות למתחילים
16/10/2015 | 11:25
5
107
היי לכולם
רציתי לדעת כמה מכם/ן באמת מצחצחים שיניים לכלב שלהם?
אם כן האם מצחצחים באופן קבוע או לאחר פעולה מסויימת כלשהיא (אכילת מזון רטוב למשל)?

מה דעתכם בעניין והאם למישהו/י יש עצות קלות, מעשיות ופשוטות על איך להתחיל ולחבב את הפעולה על כלבלב בן 10 חודשים?

תודה למשיבים! 
Dentastix עושה פלאים. בצחצוח לא שמתי לב לשיפור. בכל מקרה..
16/10/2015 | 13:58
101
... שני הכלבים שלהם ניסיתי ו/או צחצחתי בשוטף קבלו את זה בהבנה.  YMMV.
אני מצחצחת לכלב שלי כל יום
17/10/2015 | 14:17
2
92
משתדלת בערב/ בלילה אחרי שהכלב סיים לאכול- כמו בני אדם לפני השינה. 
פלאק נבנה כל יום ולכן צחצוח יומי מאד מועיל במניעת הצטברות פלאק ואבן שן, ואני חושבת שהצחצוח אפילו עזר להפחית אבן שן שהצטברה לקטנטן לפני שאימצנו אותו. 

והכי נחמד- הפעולה מאד חביבה עליו! כשאני הולכת להביא את המשחה והאצבעון הכלב שלי שמח והולך אחרי כמו זנב קטן. למשחה הנוכחית יש טעם של עוף וכיף להם להריח אותה.  
כצ'ופר, אני נותנת לו לרחרח וללקק את המברשת אחרי שסיימנו. 

לא ממש ''הרגלתי'' אותו לצחצוח, נתתי לו לרחרח את המברשת וקצת את המשחה ואז התחלתי לצחצח אחרי כמה שניות. הכלב שלי רגיל שאנחנו מברישים אותו מדי יום, ''מחטטים'' לו בפרווה ומנקים לו את העיניים והוא לא מתנגד. התוצאות מאד מאד יפות, שיניים נקיות ובוהקות ולכלב יש ריח מעולה. אני ממליצה בחום להכניס את הצחצוח לשיגרה. 
טיפים קטנים:
1. המברשת צריכה להיות רכה (אגב, גם לבני אדם עדיפים סיבים רכים). אני משתמשת באצבעון עם סיבי סיליקון כמו של תינוקות שהזמנתי בגרוש וחצי באיביי. 
2. צריך להשתמש במשחה ייעודית לכלבים, כי הם בולעים את המשחה ולא יורקים אותה כמונו. אני משתמשת ב-CET  של VIRBAC בטעם עוף כרגע שהביאו לי מארה''ב ואני מרוצה. המשחות בארץ מאד יקרות ומה שחשוב זה פעולת הצחצוח ולא סוג המשחה. 

תודה על התגובה המושקעת!
18/10/2015 | 23:07
1
59
כבר תיכננתי להתחיל ולצחצח לחמודי את השיניים ממזמן (היה ברשותי בעבר חתול עם ג'ינג'יביטיס וזה הספיק לי), אז יש לי כבר אצבעון מסיליקון שהזמנתי בכמה שקלים מ- eBay...
הלכתי לאינטרפט ורכשתי Orozyme Gel ועשיתי ניסיון ראשון.
קודם כל כמו שרשמת, נתתי לו לרחרח את המשחה, הוא התעניין בה מעט ואז דחפתי לו אותה בעדינות לפה כאילו היא חטיף טעים - היא במרקם ג'ל צמיגי שאמור להידבק לשיניים אז זה היה מספיק לאותו נסיון.
הוא כלב כזה נוח! לא עשה יותר מדי בעיות ואפילו ליקק את החניכיים ולא התנגד.
אחרי יומיים-שלושה כאלו של מריחת המשחה על השיניים/חניכיים, הנחתי כמות מתאימה ממנה על אצבעון הסיליקון (רשום בהוראות בערך 1 ס"מ) והתחלתי לצחצח לו... לבינתיים זה עובד מעולה והוא די נותן לי להתעסק לו בשיניים/חניכיים עם האצבעון תוך כדי שאני משתפשף עליו כיצד לבצע צחצוח נורמלי
בינתיים אני חסר ניסיון ומרגיש שבקושי יודע איך לצחצח, מאמין שאשתפר בהמשך

תודה על העצות! 
איזה כיף!
19/10/2015 | 15:47
15
מאמר חשוב ודי עוזר שנתקלתי בו...
19/10/2015 | 16:38
50
(יודע שמגיב לעצמי, עושה את זה רק כי זה יכול לעזור גם לאחרים עם אותה הדילמה).

שלב ראשון - היכרות עם התנועה
התחילו בטבילת האצבע המורה במרק עוף או רוטב בקר/עוף (לכלבים), ובמי טונה (לחתולים). שפשפו אצבע זו בעדינות על החניכיים של בעל החיים ועל שן אחת או שתיים. חזרו על התהליך עד שירגיש בנוח עם פעולה זו.
כעת, בהדרגה, עברו לאצבע עטופה בגזה ושפשפו את השיניים בתנועה סיבובית.

שלב שני - מצחצחים עם מברשת
כעת ניתן להשתמש במברשת שיניים רכה מאוד (המיועדת לבני אדם או לכלבים), או מברשת אצבע, שהינה כיסוי גומי לאצבע, שבקצהו יש מברשת עדינה.

שלב שלישי - מצחצחים עם משחה
לבסוף, כאשר בעל החיים הורגל בהברשת שיניו, ניתן להוסיף משחת שיניים המיועדת לכלבים וחתולים, בצורת נוזל או משחה. רוב המשחות הללו מכילות כלוהקסידין או פלואוריד. אין להשתמש במשחת שיניים של בני אדם, משום שחומציות הפה שלנו שונה משל חיות המחמד. לכן, השימוש במשחות של אנשים עלולות לגרום לכאבי בטן לבעלי החיים. ניתן גם להשתמש בתמיסה או בתרסיס אנטיספטי לאחר צחצוח השיניים.
בוא, הביתה. כלבים לאימוץ מכלביית פ"ת.
16/10/2015 | 14:37
6
144
הטקסטים והצילומים באדיבות מתנדבת.
לשיתוף בפייסבוק:

נסי היא פינצ'רית כנראה מעורבת,קטנטונת ומקסימה בת חודשיים וחצי או שלושה חודשים.עד עכשיו היא הוחזקה בכלוב חתולים מפני שהיתה כל כך קטנה שיכלה לעבור בין הסורגים של תאי הכלבים.ננסי היא עדינונת ושברירית וחייבת למצוא בית מהר מאד מחשש שלא תצליח לשרוד בכלביה(החורף בפתח).אוצר אמיתי,תינוקת תמימה ומתוקה.
תימסר תמורת סל אימוץ זול במיוחד הכולל עיקור,תילוע,שבב וחיסונים ב-450 ש"ח בלבד.
*בנוסף לסל האימוץ המתנדב-מאלף מיקי קרן תורם שני שיעורי חינוך בסיסי בבית המאמצים,במקרה ויש צורך בכך.
הכלביה נמצאת ברחוב משה שוולב 6 ,פתח תקווה.טל' :03-9303647 ופתוחה כל יום בין 8:00-14:00 וביום שישי וחגים עד השעה 11:00
עוד!
16/10/2015 | 14:42
5
123
לשיתוף בפייסבוק:

אפולו ( מספרו בכלביה 63630938 )הוא גור מקסים בן חצי שנה שאומץ כגור קטן מהכלביה אבל נמצא משוטט ומשפחתו ויתרה עליו.הוא בן חצי שנה וכבר עכשיו מכיר את כל הפקודות הבסיסיות ומאד ממושמע.כל זה וגם יפה ואצילי.כלב מושלם,יגדל להיות כלב מופלא,אין ספק בכלל.
יימסר תמורת סל אימוץ זול במיוחד הכולל סירוס,תילוע,שבב וחיסונים ב-450 ש"ח בלבד.
*בנוסף לסל האימוץ המתנדב-מאלף מיקי קרן תורם שני שיעורי חינוך בסיסי בבית המאמצים,במקרה ויש צורך בכך.
הכלביה נמצאת ברחוב משה שוולב 6 ,פתח תקווה.טל' :03-9303647 ופתוחה כל יום בין 8:00-14:00 וביום שישי וחגים עד השעה 11:00
עוד,
16/10/2015 | 14:46
4
108
לשיתוף בפייסבוק:

דנה ( מספרה בכלביה 63630887 ) כלבה מעורבת בכל טוב בת שנה וחצי.עירנית ושמחה ועם זאת מאד עדינה.יש לה פנים רציניות והיא כל הזמן חיפשה קשר עין,מאד קשובה.דנה יכולה להיות כלבה מאד ממושמעת ושמחה אם רק מישהו יקח אותה אל ביתו וליבו.
ועוד,
16/10/2015 | 14:50
3
103
לשיתוף בפייסבוק:

קסם ( מספרה בכלביה 63630829 ) היא רועה בלגית מעורבת בת שנה וחצי מלאת שמחת חיים.עיניים מדהימות וחיוך שמח מלווים בקפיצות וחיבוקים,הכלבה הזו נמצאת בכלביה כבר מאוגוסט .היא חייבת בית ומהר לפני שרוחה תישבר.
עוד,
16/10/2015 | 15:00
2
93
לשיתוף בפייסבוק:

קייט ( מספרה בכלביה 63630838 )היא כלבת רועים מעורבת בערך בת שנתיים.אמנם צעירה אבל אני יכולה רק לנחש שהיא עברה כבר המון סבל.לפי מראה העטינים אפשר להבין שהיא הגיעה אחרי המלטה מה שאומר שהיכן שהוא הושארו הגורים למות בסבל או שהומתו בדרך זו או אחרת.יש לה דלקת בעטין אחד וזה אומר שהשהות בתא בכלביה עלולה לחשוף אותה לזיהום ושהיא זקוקה לבית באופן דחוף בכדי לאפשר לה להחלים וגם לצאת מהדיכאון.כן,היא מאד עצובה ולפי הפחד והביישנות שלה אולי אף עברה חוויות לא נעימות הקשורות בבני אדם חסרי חמלה(בלשון המעטה).אנא מכם,קייט צריכה עזרה דחופה ביותר.
היא נראית מאד חכמה והיא מאד יפה,היא תהיה חברה מדהימה ואני בטוחה שתביא אושר למי שיבחר בה.תבחרו בה.

הערת המפרסם. יצאתי איתה השבוע לטיול(כמתנדב בכלביה) כלבה סופר מתוקה, הולכת יפה עם רצועה ולא מושכת. לדעתי היא רועה אוסטרלית מעורבת.
ועוד!
16/10/2015 | 15:06
1
126
לשיתוף בפייסבוק:

טדי בן 9 ועברה כמעט שנה מאז פירסמתי אותו לראשונה.הוא כלב יפה ומרשים אבל בגלל גילו אף אחד לא מעוניין בו.הוא שנה בכלוב,שנה לבד,בלי אהבה,בלי חברים וכבר אין שמץ של חיוך בפנים שלו.אולי הוא הבין שהוא עומד לסיים את חייו ככה,בכלוב,לבד.
אני מתחננת בשבילו,שתפו את הפוסט ובואו לאמצו,הוא בריא וחכם וטוב,עשו עימו חסד ותאהבו אותו כי אין לו אף אחד מלבדנו.
טדי (מספרו בכלביה-63629786)היה פעם כלב של בית.היתה לו משפחה באשדוד שהחליטה שלא בא לה יותר ובגיל שמונה הוא הגיע לכלביה.טדי נמצא בכלביה מאוגוסט והוא מאד עצוב ורציני.הוא כלב יפה ובריא ועצוב לחשוב שהוא יסיים את חייו בכלוב.שתפו ועיזרו לטדי .
טדי נמצא בכלביית פתח תקווה ברחוב משה שוולב 6.
אומץ היום.
18/10/2015 | 15:04
77
ראיתי את זה קורה. מדהים.
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
הודעות נבחרות
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
פורום הדברת מזיקים
מזיקים בבית?בואו לדבר
פורום תזונת כלבים
איזה מזון מתאים לכלבך?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה