לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3762237,622 עוקבים אודות עסקים

פורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

לצפיה ב-'בורות בגינת הכלבים. שאלה לוגית\פילוסופית.'
בורות בגינת הכלבים. שאלה לוגית\פילוסופית.
14/09/2016 | 15:56
3
105
אני באופן אישי לא רואה פסול בחפירת בורות בגינת הכלבים. אני לא עוצר את זה אלא אם כן החול עף על מישהו... אני כן משתדל לאחר סיום החפירה לכסות את הבור ככל האפשר ע"מ שלא ימעדו בו.

בין יתר הפעולות שאגף גנים ונוף שמתחזק את הגינה כמו גריפת עלים וגירוף הקרקע באופן כללי, היינו רוצים שהם גם יכסו את הבורות באופן קבוע. המוקד העירוני מתייחס לבורות כאל "וונדליזם" בעוד שאנו משווים את משטח החול למתקני שעשועים שלעיתים מפאת בלאי יש לתקן\לתחזק אותם.

האם ההשוואה במקומה והאם נכון לבקש מהעירייה לכסות את הבורות?
לצפיה ב-'יש הבדל בין בלאי סביר לאורך זמן, שהוא בלתי נמנע,'
יש הבדל בין בלאי סביר לאורך זמן, שהוא בלתי נמנע,
15/09/2016 | 05:38
1
65
לבין יצירה פעילה, גם אם לא מכוונת ככזאת, של פגמים ונזקים. בור הוא בהחלט דבר מסוכן, ואם מישהו לא ישים לב וייפול בגלל הבור הוא עלול לתבוע את העירייה. אם העירייה מגיעה למצב שהיא צריכה לכסות את הבורות, סימן שבעלי הכלבים לא עושים זאת בעצמם, לא? ואם גירוף כללי, כדבריך, של הקרקע אינו מספיק, סימן שהבורות די משמעותיים, לא? ואם קיימים בורות עמוקים מספיק, סימן שמישהו עלול להיפגע. פרט לכך, אין לי מושג כמה זה יכול להוסיף לתקציב התחזוקה. בקיצור, אני בהחלט יכולה לראות את הפואנטה בטענות העירייה.
לצפיה ב-'תודה, בהחלט חידדת את הנקודה.'
תודה, בהחלט חידדת את הנקודה.
15/09/2016 | 15:52
11
לצפיה ב-'אני יודע מה הלך אצלנו בגינת כלבים'
אני יודע מה הלך אצלנו בגינת כלבים
16/09/2016 | 09:47
47
היו כלבים שמאוד אהבו לחפור, אחד השכנים גר קרוב ופעם בשבוע בערך היה מביא איתו עת חפירה וכל אחד היה עובד קצת עד שהבורות היו מכוסים, סה"כ זו הייתה גינה גדולה ולא רצינו שמישהו ישבור את הראש.
לצפיה ב-'קורס אילוף'
קורס אילוף
14/09/2016 | 11:49
1
45
אני חושב זמן רב על הנושא
הבעיה שאני כבר שנים בתחום אחר, וזה לא מתאים לי מבחינת זמנים ומשפחה
אבל לדעתי זה יתאים רק שאהיה בפנסיה

מה עוד שלא בטוח שאתעסק בתחום

מה דעתכם?

תודה
לצפיה ב-'האם אתה מדבר על קורס אילוף קצר להתנהלות עם הכלב שלך'
האם אתה מדבר על קורס אילוף קצר להתנהלות עם הכלב שלך
22/09/2016 | 13:03
4
או לימודים על מנת לאולי לעבוד בזה ביום מן הימים...
כי אם אתה מדבר על המיני קורסים שיש כיום אתה לא באמת תוכל ללכת לעבוד בזה.
במידה ומדובר בקורס מקצועי ומעמיק של לפחות שנה אז אני יכול להעיד שזה רוב הזמן אחלה מקצוע :)
אם יש לך שאלות התייעצויות אתה מוזמן בכיף 0503892603

דניאל ניר אילוף כלבים
לצפיה ב-'חפירות בגינה'
חפירות בגינה
13/09/2016 | 21:26
5
70
ניסיתי את כל השיטות המוכרות כדי לגרום לכנעני שלי להפסיק לחפור בורות בגינה.
שתלתי צואה בבור וכיסיתי - לא עזר.
דחפתי בלונים לבור וכיסיתי-הוא פוצץ אותם והמשיך.
דחפתי בלוני מים וכיסיתי - הוא פוצץ אותם והתפלש בבוץ...

מה עושים?!
לצפיה ב-'מדבריך משתמע שהוא מתרכז במקומות מסוימים'
מדבריך משתמע שהוא מתרכז במקומות מסוימים
14/09/2016 | 03:20
2
50
ככה שאתה לא צריך לטפל בכל השטח.
אני הייתי מעמיק מעט כל בור כזה ושותל בו בקבוקון פתוח, עם שמן אתרי אקליפטוס (מצוי בכל סופרפארם), ומניח לכלב "לגלות" אותו. מכיוון שהפיה צרה, הייתי שופך קצת סביב ה"שתל" הטרי לפני כיסוי כל העסק. עכשו קיץ, האדמה חמה, הנידוף של השמן האתרי חזק והריכוז בבקבוקון יאריך את משך הנידוף.
יכול להיות שהוא ימצא לעצמו מקומות חדשים לחפור, אבל אחרי שחווה מקרוב ריכוז מטורף של הריח הזה (דוחה הכלבים אידיאלי והבלתי מזיק) תספיק מזיגה קלה בכל בור חדש על מנת שינטוש אותו.
כל האמור לעיל הוא בגדר עזרה ראשונה, לא בא להחליף פריקת אנרגיה יומית בריצה ומשחק. כלב פעלתן שתקוע בגינה (שזה כמו להיות בבית) ימציא לעצמו עיסוקים.
לצפיה ב-'מתרכז במקומות מאוד מסויימים'
מתרכז במקומות מאוד מסויימים
14/09/2016 | 12:31
1
40
בהתחלה חשבתי שהוא עושה את זה כדי למצוא שורשים של העץ בגינה שהוא מאוד אוהב ללעוס, אבל את הבור הכי גדול הוא חופר דווקא במקום ריק שיש בו רק חול.
בהחלט אנסה את שמן האקליפטוס.
חוץ ממשחקים אני מוציא אותו כל יום להליכה של שעה בבוקר וחצי שעה ריצה בערב אבל כנראה שהוא בכושר יותר טוב ממני
לצפיה ב-'למלא את הבור בחצץ\אבנים. '
למלא את הבור בחצץ\אבנים.
14/09/2016 | 15:43
34
לצפיה ב-'רעיון קצת אחר'
רעיון קצת אחר
14/09/2016 | 17:24
62
תן לו לחפור, אבל תאפשר את זה רק במקומות מסויימים. גילינו שהבהמה שלנו אוהבת להחביא את הצעצועים שלה בתוך הבורות, ואת זה אי אפשר למנוע (וגם לא כדאי - אם היא לא תשחק עם הצעצועים שלה, היא תשחק בשלי - מערכת ההשקיה וכו'...). לימדנו אותה לקבור אותם במחבוא השיחים שלה (במקרה שלנו האדמה מאוד קשה אז היא חירבה את כל העציצים כדי לחפור בהם. כיסינו אותם ברשת רחבה שמאפשרת לצמחים לגדול אבל לא מאפשרת לה לחפור, ובא לציון גואל).
לצפיה ב-'תודה לכולם, אנסה הכל '
תודה לכולם, אנסה הכל
18/09/2016 | 10:39
3
לצפיה ב-'זמני אנרגיה וארוחות'
זמני אנרגיה וארוחות
13/09/2016 | 12:51
43
מתי הכלב שלכם הולך לישון? ז"א מתי ההליכה האחרונה בד"כ עושים?
לצפיה ב-'גדר גורים'
גדר גורים
13/09/2016 | 11:15
45
אז ככה

הבאתי לפני שבועיים גדר גורים, שמנו משחקים, מיטה ומים
היא אוכלת רק שם, חטיפים רק שם
בחלק העליון שמנו סדין שתרגיש כמו מאורה

כשאנחנו בבית ואוכלים ארוחת ערב או שהיא לא בהשגחה של כמה דקות אז היא תהיה בגדר

הבעיה היא איך אפשר להרגיל אותה לזמן ארוך מן הרגיל כשאנחנו לא בבית
איך להרגיל אותה לישון לילה שלם שם, כי זה חלק מההרגל שלה להיות בגדר

לצפיה ב-'התייעצות בנושא כלבת שכנים שנפגעה וזרוקה במרפסת'
התייעצות בנושא כלבת שכנים שנפגעה וזרוקה במרפסת
12/09/2016 | 20:34
1
125
כלבת זאב נפגעה בתאונת דרכים.
המשפחה פנתה לוטרינר שאבחן שבר בחוליה האחרונה (עצם הזנב)
שלך אותם הביתה והמליץ על מנוחה.
הכלבה כבר שבועיים עושה צרכים על עצמה.
בקושי אוכלת ושותה.
שוחחתי איתם מספר פעמים שיאשפזו אותה בבית החולים הווטרינרי.
היא לא במצב של בית.
צועקת רוב היום.
הם נפנפו אותי.

השאלה  , מה עושים כעת ?
לצפיה ב-'אולי לעזוב את השכנים ולתת לכלבה זמן להחלים'
אולי לעזוב את השכנים ולתת לכלבה זמן להחלים
14/09/2016 | 13:02
82
אם הכלבה זקוקה לזמן ומנוחה אז למה לשלוח אותה לבית חולים וטרינרי?
יש לך לפחות מושג כמה עולה יום,שבוע ,חודש אשפוז בבית חולים וטרינרי?  
לצפיה ב-'למסירה גור פיטבול מעורב מדהים '
למסירה גור פיטבול מעורב מדהים
12/09/2016 | 14:07
1
141
בצער רב מסרנו את צארלי כתבתי בפוסט הקודם שבן זוגי ואני טיפלנו בגור מדהים שחלה בפרוו, טיפלנו בו בצורה הכי מסורה שיש, הוא מחוסן מדהים וחברותי...מסיבות כאלה ואחרות הבנו שאין לנו את היכולת להמשיך לגדל אותו וזאת הייתה החלטה כואבת אחרי שטיפלנו והשקענו בו כל כך . הכנסנו את הכלב לפנסיון הכלב שהה שבוע וחצי ואין לנו איפה לשים אותו (חלק מהאנשים יגידו לעצמם תשימו אותו אצלכם,אך אין לנו את האפשרות כי אחרת זה מה שהיה קורה)הכלב בכלבייה ברעננה ששם שילמנו כדאי שימצאו לו בית טוב, אני כותבת פה כי אולי מישהו ירצה לאמץ אותו הוא בן חמישה וחצי חודשיים מחוסן ובר מזל מי שיקח אותו , במידה ומישהו מעוניין אשמח לתגובה ואפנה אותו לכלבייה אעזור לו במה שיידרש ��
לצפיה ב-'חשוב לציין שהכלב החלים מהפרוו '
חשוב לציין שהכלב החלים מהפרוו
12/09/2016 | 22:56
29
לצפיה ב-'גורת כלב הרים שוויצרי בת 8 חודשים'
גורת כלב הרים שוויצרי בת 8 חודשים
11/09/2016 | 15:44
6
148
הבאנו אותה בסופש ונתקלנו במספר בעיות.
עשינו הרבה טיולים אך היא משתינה לנו בבית.
כיצד מחנכים אותה לצרכים. האם יש להוציא אותה לפני ארוחה אחרי או גם וגם? היא אוכלת פעמיים ביום.

האם נכון להשאיר אותה במהלך היום(כ 8-9 שע')במרפסת או עם חבל ארוך בגינה?
לצפיה ב-'בעיקר עם סבלנות'
בעיקר עם סבלנות
11/09/2016 | 18:09
2
83
יש הרבה מאמרים בפורום בנושא הזה.
לא להשאיר אותה קשורה בגינה אם אתם לא שם. היא יכולה להסתבך בחבל ולהיחנק.
עדיף להשאיר אותה בבית, גם אם תהיה "תאונה".
אם תפסתם אותה על חם עושה בבית, אל תכעסו, ואל תגערו בה. פשוט תגידו "פויה" או "אסור!" כמו שאומרים לתינוק.
אם מצאתם שלולית, פשוט תנקו את זה. אל תגערו ואל תענישו, היא לא יודעת לקשר, וסתם תבהילו אותה.
לצפיה ב-'מרפסת או גינה'
מרפסת או גינה
12/09/2016 | 16:10
1
48
תודה
1. גם לאחר טיול שהיה בו צרכים, היא מגיעה הביתה ומשתינה לאחר 2 דק.
כאילו היא מתרגשת או מפחדת.
2. האם כדאי להשאיר אותה משוחררת בגינה או במרפסת?
לצפיה ב-'אולי תתייעצו עם מאלף?'
אולי תתייעצו עם מאלף?
13/09/2016 | 10:18
29
לרוב בעיית צרכים נפתרת מהר עם הדרכה מקצועית. זה זמן די קריטי, חבל לעשות טעויות שיגרמו להתנהגות שלה להתקבע. 
לצפיה ב-'בשום אופן לא להשאיר בחוץ קשורה.'
בשום אופן לא להשאיר בחוץ קשורה.
11/09/2016 | 18:18
2
75
זה מסוכן ועלול לפתח בעיות התנהגות.
אפשר להשאיר במרפסת אם מדובר במרפסת סגורה ומוצלת משמש. להשאיר לה די מים ומשחקים, שלא יהיה לה משעמם. כלב בוגר כעקרון אמור להיות מסוגל להתאפק 9 שעות, אבל בגילה של הגורה שלכם זה גבולי ועלול לא להספיק, לכן, אם החינוך לצרכים חשוב לכם, כדאי לקחת דוגווקר בתשלום שיוציא אותה לטיול, אפילו קצר, במהלך השעות האלה.
באשר לחינוך לצרכים, מומלץ לנסות לתחום אותה בחלל קטן, כמו גדר גורים, כי כלבים כעקרון לא אוהבים לעשות צרכים צמוד למקום המרבץ שלהם. וכשמוציאים אותה מגדר גורים להוציא מיד החוצה. היא עדיין גורה ולכן צריך לעשות איתה הרבה טיולים במשך היום, כדי לתת לה הזדמנות לעשות צרכים בחוץ.
לצפיה ב-'מרפסת או גינה'
מרפסת או גינה
12/09/2016 | 16:08
1
51
תודה
1. גם לאחר טיול שהיה בו צרכים, היא מגיעה הביתה ומשתינה לאחר 2 דק.
כאילו היא מתרגשת או מפחדת.
2. האם כדאי להשאיר אותה משוחררת בגינה או במרפסת?
לצפיה ב-'כפי שאמרתי, לדעתי עדיף לתחום.'
כפי שאמרתי, לדעתי עדיף לתחום.
14/09/2016 | 05:15
32
אפשר להשאיר משוחררת במרפסת סגורה (לא הייתי משאירה אותה לבד בגינה, במיוחד אם הגינה לא מגודרת הרמטית), אבל זה לא יחנך אותה לצרכים.
לצפיה ב-'מזון איכותי לכלב עם אחוז חלבון לא גבוה'
מזון איכותי לכלב עם אחוז חלבון לא גבוה
09/09/2016 | 13:37
8
122
מבדיקה שערכתי, רוב המזונות האיכותיים מכילים אחוז גבוה של חלבון. הצלחתי לסנן לא מעט מזונות, ונותרתי עם ארת'בורן דגים וגו סלמון. יש מצב שאלך על זה, אבל כרגע מנסה למצוא משהו איכותי במחיר מופחת.

מישהו מכיר?
לצפיה ב-'בטייסט אוף דה ווילד דגים יש 25-27 אחוז חלבון'
בטייסט אוף דה ווילד דגים יש 25-27 אחוז חלבון
09/09/2016 | 18:24
3
59
מזון איכותי מאד והמחיר נמוך יותר מגו
לצפיה ב-'אני מחפשת עד 23%'
אני מחפשת עד 23%
11/09/2016 | 21:32
2
37
תודה יקירה
לצפיה ב-'מצאתי עוד מותג :) נטורל באלאנס'
מצאתי עוד מותג :) נטורל באלאנס
12/09/2016 | 10:06
1
52
דגים ובטטה- 21%- 23% חלבון. 
גו! כנראה יותר איכותי
לצפיה ב-'גם אני חושבת'
גם אני חושבת
12/09/2016 | 20:41
31
תודה יקירה
לצפיה ב-'מזון חדש בארץ'
מזון חדש בארץ
12/09/2016 | 11:17
2
64
מתחילים לייבא עכשיו מזון חדש שנקרא: under the sun.
מזון נטול דגנים עם רמת חלבון של %25 ואמור לעלות סביב 300 ש"ח
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
12/09/2016 | 20:42
14
לצפיה ב-'כמה ק''ג השק? 13?'
כמה ק''ג השק? 13?
13/09/2016 | 10:15
14
לצפיה ב-'מזון מעולה לכלבים'
מזון מעולה לכלבים
25/09/2016 | 13:58
16
מזון מעולה לכלבים עם אחוז חלבון גבוה (31%) במחיר מעולה הוא אקנה לכלב בוגר שעולה 299 ל 11.3 ק"ג:
מזון מצויין ללא דגנים עם אחוז חלבון נמוך יותר (23%) הוא פרו פק אולטימייט כבש לכלבים שעולה 285 ל 12ק"ג: https://goo.gl/qJ9s3P
מקווה שעזרתי :)
לצפיה ב-'כלב שמציק לאורחים...'
כלב שמציק לאורחים...
08/09/2016 | 16:31
2
136
יש לי כלב מעורב, בערך בן 3, מתוק ומקסים, חברותי ..
הבעיה היא שברגע שמגיע אורח הביתה, (זה מתחיל כשנשמע הצלצול בפעמון) הוא משתגע לגמרי מרוב אושר...
לחלק מהאורחים אין בעיה עם זה, אבל יש כאלה שזה מטריד ומציק להם שהכלב לא מניח להם לרגע מהשניה שהם נכנסים בדלת.
הוא פשוט הולך אחריהם, "נדבק", מריח כל סנטימטר בגוף שלהם, ובגדול - דורש יחס בכוח!
ניסיתי לקרוא לו הצידה ולתת חטיפים במהלך הכניסה אבל זה רק "משהה" את ההתקרצצות...ברגע שנגמרים החטיפים, הוא חוזר לאורח, ובכלל, לפעמים החטיפים לא מספקים והאורח יותר מגניב אותו.

מה עוד אפשר לעשות כדי ללמד אותו להתנהג יפה ומכובד שמגיעים אורחים ?
לצפיה ב-'אתה כבר בטח מכיר את האורחים ויודע מי בסדר עם זה ומי לא.'
אתה כבר בטח מכיר את האורחים ויודע מי בסדר עם זה ומי לא.
09/09/2016 | 00:29
83
הדבר הראשון שכדאי לעשות הוא לסגור את הכלב בחדר אחר כשמגיעים האורחים מהסוג השני. אם בא אורח חדש - להניח שכדאי להפריד בינו לבין הכלב עד שמבררים את היחס שלו לעניין. כדאי בזמנים כאלה לתת לכלב משהו כייפי שיעסיק אותו, כמו עצם או קונג, כדי שלא יהיה לו עצוב ומשעמם לבד בחדר.
זה כמובן רק פתרון לטווח הקצר. אבל זה מצב לא נעים שבהחלט רצוי למצוא לו פתרון לטווח ארוך כדי שלא יהיה צורך לסגור את הכלב בחדר. אני לא מאלפת, אבל יש כאן כמה מאלפים שכותבים, ואולי למישהו מהם תהיה עצה מקצועית יותר.
האם הכלב עבר איזשהו אילוף? כדאי לשקול עבודה עם מאלף מקצועי על העניין הזה.
לצפיה ב-'כלב מציק'
כלב מציק
11/09/2016 | 12:15
84
הי, האם הכלב שלך יודע פקודות משמעת ? האם יש לו מקום מוגדר משלו בבית? מיטה / כלוב אילוף?
בעיקרון כלבים זה חיה שחיה על גמול , כלומר אם התנהגות מסויימת הביאה להם גמול כלשהו והם השיגו את מה שהם רצו ההתנהגות הזו תחוזק ותחזור על עצמה יותר ויותר.
אני יכול להמליץ על כמה דברים:
1. ראשית לגבי הפעמון , 2 דברים שאפשר לעשות
-אני ממליץ לעשות הביטואציה לפעמון של הדלת , כלומר לצלצל בפעמון המון המון פעמים (בהפרשי זמן קצרים) מבלי שיכנס אורח בכלל , כלומר לטשטש את הסימן המקדים שמעורר את ההתרגשות , עד עכשיו הכלב רגיל שלאחר צלצול הפעמון מגיע אורח (דבר שמרגש אותו מאוד לפי התיאורים) לכן צריך לעשות הפרדה , ולגרום לפעמון להיות סתם צליל שלא מבשר על בואו של אורח, כמו כן אפשר לבקש במקביל מהאורחים לא לצלצל בפעמון , ולהתקשר טלפונית או משהו כזה.
- במקביל , חשוב לחזק ולתגמל את הכלב על התנהגות רגועה בהישמע הפעמון (אבל לא להלהיב אותו יותר מידי) כלומר אם הפעמון צלצל והכלב לא הגיב לתגמל אותו או ביחס או בחטיף , להקפיד על זה , ולחזק התנהגות רגועה בהישמע הפעמון, אם אין התנהגות רגועה אבל כן אתה רואה ירידה בהתרגשות גם זאת ניתן לחזק.
2. ממליץ באם אתה יודע מראש על אורח שצפוי להגיע , להוציא את הכלב לטיול לפני כן ולעייף אותו קצת , אפשר בטיול ארוך , או במשחק משותף , תרגול פקודות משמעת מאוד יכול לעייף את הכלב, ככל שיהיה יותר עייף סביר שיציב פחות.
3. בכניסת האורח בבית , להשאיר על הכלב רצועה קצרה , וכשהאורח נכנס להנחות אותו לא להתייחס לכלב בכלל !!! (בכלל אומר אפילו לא להסתכל עליו) בהתחלה הוא ינסה את כל הדרכים אשר הוא מכיר כדי להוציא יחס , קפיצות , נביחות ליקוקים ועוד ופה אתה נכנס לתמונה , חשוב מאוד לא לתת להתרגשות לעבור את הגבול במקביל לזה שהאורח נכנס הבייתה ולא מתייחס לכלב כלל אתה שם כדי לרסן אותו ואת ההתרגשות שלו , כלומר אם משתולל לתת משיכה קלה ברצועה ולתת לו אלטרנטיבה - כמו ללכת למקום , או לשבת וברגע שמקשיב לתת לו יחס (לשים לב שהיחס שמקבל יהיה מתון ורגוע ולא להתחיל להלהיב אותו, לתגובות שלנו ושל הסובבים אותנו , יש חשיבות רבה ).
4. לעבוד איתו במקביל על הפקודה למקום ושילמד לשבת ולרבוץ שם מבלי לצאת עד לאישור.

מקווה שעזרתי
אם יש לך שאלות אני פה לעזור :)
בנוסף אם אתה רואה שזה לא משתפר או עובד אולי שווה לשקול שיעור אילוף שינחו אותכם איך לעבוד - אם מדובר בהתנהגות ספציפית בעייתית יכול להיות שבשיעור אחד תוכל לקבל את הכלים איך להתמודד עם זה בצורה הטובה ביותר 

שימי כהן - מבט הכלב
מנהל בית הספר לאילוף ופתרון בעיות התנהגות
מאלף ומומחה להתנהגות כלבים

מייל: mabatakelev.m@gmail.com 
אתר: http://mabatakelev.com/
פייסבוק: https://www.facebook.com/mabatakelev.School/
לצפיה ב-'חייבים לעורר מודעות!'
חייבים לעורר מודעות!
08/09/2016 | 13:47
1
135
בכיתי כשקראתי את זה

http://news.walla.co.il/item/2995476
לצפיה ב-'אוי, זה נוראי.'
אוי, זה נוראי.
12/09/2016 | 00:16
41
קראתי את הכותרת ויצאתי. לא מסוגלת
לצפיה ב-'חינוך לצרכים'
חינוך לצרכים
08/09/2016 | 09:55
3
79
שלום, 
יש לי כלב ג'ק ראסל בן 6 חודשים.
הניסיון לגמול אותו מצרכים בבית בעזרת עיתונים / פד נכשל. הכלב קורע את העיתנוים / הפד ולא מצליחה ללמד אותו כך.
עכשיו הוא נמצא כבר שבועיים בכלוב (גדר) ושם במשך השבועיים האלו עשה רק פעם או פעמיים פיפי ופעם אחת קקי.
אך ברגע שמוציאים אותו מהכלוב בהזדמנות הראשונה עושה צרכים באיזורים שונים בבית. אני כבר מיואשת ולא יודעת מה עוד ניתן לעשות.
כמובן שברגע שהוא עושה צרכים בבית אני מפגינה קצת כעס ומיד מורידה אותו למטה ומשבחת אותו כשהוא עושה צרכים בחוץ.אבל לא רואה שיפור בבית.
מה עושים???
לצפיה ב-'שלום'
שלום
08/09/2016 | 11:33
2
62
ג'ק ראסל זה גזע מגניב וחכם וידוע בכמות האנרגיה הגבוהה שלו - תהנו ממנו
מצרף לך מאמר על צרכים ותא הטסה שיכולים לעזור לך
אם יש לך שאלות לאחר קריאת המאמרים אני פה לעזור ...

בהצלחה 
שימי כהן - מבט הכלב

לצפיה ב-'תא הטסה'
תא הטסה
08/09/2016 | 11:37
1
48
שימי שלום,
תודה על תגובתך המהירה.
האם יש הבדל בין גדר אילוף לבין תא הטסה?
לצפיה ב-'בהחלט'
בהחלט
08/09/2016 | 11:51
48
גדר גורים משמשת לתיחום ולצמצום שטח עשיית הצרכים ומלמדת את הגור לעשות במקום אחד בבית
תא הטסה מלמד התאפקות ויש לו שלל יתרונות נוספים , כמו הקניית ביטחון לכלב , הגדרת מקום פרטי משלו , מניעה וניתוב של התנהגויות ועוד...
בגורים צעירים או בכלבים שלא למדו להתאפק ולבעלים אין דיי זמן להוציא את הכלב מתא ההטסה פעמים רבות ביום יש צורך לשלב בין השניים , כלומר תא הטסה בזמנים בהם ניתן לוודא שאינו עושה צרכים (על פי יכולת ההתאפקות שלו ) כמובן רק לאחר הרגלה נכונה והדרגתית , וגדר + תא הטסה פתוח - בזמנים הארוכים משעות ההתאפקות ובזמן ההרגלה ההדרגתית לתא (לפני שהכלב נשאר סגור בתא לאורך זמן)

שימי כהן - מבט הכלב

לצפיה ב-'שלום לכולם- חשוב מאוד'
שלום לכולם- חשוב מאוד
07/09/2016 | 18:40
100
אני סטודנטית לתואר ראשון במערכות מידע, אני בודקת את השפעת המדיה החברתית על תופעת הצמחונות/טבעונות במסגרת התואר שלי. אודה לכם מאוד אם תקדישו בדיוק דקה למענה על שאלון מעניין וקצרצר. זה שאלון אנונימי לחלוטין.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdzlFqzhF...
תודה רבה לכל העונים :)
לצפיה ב-'גור בן 7 חודשים-אפשר לעבור ל-2 ארוחות ביום?'
גור בן 7 חודשים-אפשר לעבור ל-2 ארוחות ביום?
07/09/2016 | 13:06
1
52
הלברדור שלי בן 7 חודשים, אוכל אוכל לגורים כמובן.
אני מאכיל אותו 3 פעמים ביום, ואני בקרוב מתחיל לעבוד בעבודה חדשה כך שבשעות הצהריים יהיה לי בעייתי להגיע הביתה.
האם אפשרי להעביר אותו ל-2 ארוחות, בוקר וערב? (עם כמויות בהתאם כמובן).

תודה
לצפיה ב-'הגור שלי בן 8 חודשים וכבר מזמן עברנו לשתי ארוחות ביום'
הגור שלי בן 8 חודשים וכבר מזמן עברנו לשתי ארוחות ביום
07/09/2016 | 22:55
42
השאלה היא איך תוציא אותו לטיול באמצע היום, לגור בן 7 חודשים שני טיולים ביום לא מספיקים. הוא יכול להתאפק בערך 7-8 שעות מעבר לזה הוא יעשה בבית או יסבול.
לצפיה ב-'ארוח ביתי לכלבי מחמד קטנים'
ארוח ביתי לכלבי מחמד קטנים
06/09/2016 | 19:51
59
שמעתי בחצי אוזן על מקום ליד שדה התעופה ששומר על חיות מחמד קטנים לתקופות שונות כשיוצאים לחופש. האם מישהו מכיר?  משהו עם המילים מייפט? או משהו דומה?
לצפיה ב-'בעיטה בכלב...'
בעיטה בכלב...
05/09/2016 | 11:11
34
224
אשמח אם יש למישהו ידע לגבי החוקיות של הנושא. במהלך ריב בין כלבים בעט הבעלים של אחד הכלבים בחוזקה רבה בכלבה לא שלו. בעלת הכלבה יודעת
להפריד , כשצריך, כשהכלבה שלה רבה, ללא שימוש באלימות. בטרם התערבה בעלת הכלבה, הבעלים של הכלב השני כבר בעט בכלבה שלה, כאמור - בעוצמה רבה. השאלה - האם חוקי לבעוט בכלב לא שלך בכלל, ובפרט כשאין שום צורך בכך?
תודה
לצפיה ב-'היה ריב בין כלבים?'
היה ריב בין כלבים?
05/09/2016 | 13:13
6
128
הבעלים עוד לא הספיקה להתערב? אז מה את מצפה שהבעלים של הכלב השני יעשה? ימתין בסבלנות להוד מעלתה שתגיע ותפריד? הוא עשה מה שהיה צריך באותו רגע כדי להפריד. על אחת כמה וכמה כאשר משתמע מדבריך שהכלבה נוטה לריב, אם הבעלים שלה כל כך מתורגלת בלהפריד אותה מריבים.
כאשר אני מטייל עם הכלבה שלי (קשורה) וכלב משוחרר ניגש ותוקף אותה, אני בועט בו בלי לחשוב פעמיים. אם זה בגינת הכלבים אז המצב בדרך כלל הוא שכל אחד תופס את הכלב שלו, אבל אם הבעלים השני אדיש ורק עומד מרחוק וצועק או מתקדם לעברינו בעצלתיים לאחר שאני תפסתי את שלי, בהחלט ייתכן שהכלב השני יחטוף ממני אחת.
אני לא נהנה לבעוט בכלבים ומשתדל להמנע מכך, אבל גם לא מקבל מצב שבו הכלבה שלי מותקפת ע''י כלב אחר כשהיא מוחזקת על ידי בעוד הבעלים השני לא אקטיבי מספיק בלהחזיק את שלו.
לצפיה ב-'הסיטואציה היתה שונה מזו שאתה מתאר...'
הסיטואציה היתה שונה מזו שאתה מתאר...
05/09/2016 | 13:29
1
115
מדובר בריב בגינת כלבים. הבעלים מתורגלת בלהפריד כשיש מתח וריב
עומד לפרוץ. זה הספיק עד עכשיו, כך שמעולם לא באמת פרץ ריב. 
גם במקרה הזה היא עמדה להתערב, אבל בעל הכלב השני אמר שהוא
יטפל במצב. מסתבר שטיפול במצב לגביו הוא לבעוט בכלב. אם לא היה בועט
בעלת הכלבה היתה מגיעה ומפרידה עוד קודם.
השאלה היא יותר עקרונית - בהנחה שלא היה צורך בבעיטה, בטח שלא
בבעיטה חזקה מאוד כפי שניתנה - האם אתה רשאי לבעוט בכלב לא שלך ?

לצפיה ב-'השאלה היא עד כמה בעל הכלב השני'
השאלה היא עד כמה בעל הכלב השני
05/09/2016 | 13:50
106
מכיר את הכלבה ועד כמה הוא חש שאותה כלבה מסכנת את הכלב שלו. (כמו כן וזה גם שיקול חשוב, מי נגד מי? שני כלבים קטנים עם מנשך לא מאוד חזק או כלב קטן מול כלבה מאוד גדולה...)
אולי יש כאן בעיה של מידתיות בתגובה ועדיין, לא נראה שאפשר לעשות עם זה משהו אלא אם הכלב נזקק לטיפול ווטרינרי בעקבות הבעיטה. גם במקרה כזה לא בטוח שאפשר לתבוע, אולי להגיע לפשרה.
לצפיה ב-' אני חייב להגיד שאני מאוד לא אוהב בעיטות'
אני חייב להגיד שאני מאוד לא אוהב בעיטות
05/09/2016 | 13:33
3
112
וברמה האישית, תמיד הפרדתי בין כלבים בידיים. באחד המקרים זה גם נגמר בזה שפיניתי את עצמי באמבולנס לחדר מיון.

המצב האופטימלי הוא ששני הבעלים מפרידים בו זמנית. במצב בו אחד הבעלים מופקר לבדו ב"שדה הקרב" כנראה שצריך לפעול באופן שלעיתים לא נראה ומרגיש נעים.
לצפיה ב-'אני חושבת שבסיכומו של דבר...'
אני חושבת שבסיכומו של דבר...
05/09/2016 | 16:08
2
88
אפשר לדבר על זכויות הכלב,
או יותר נכון על חוסר זכויות הכלב.
כלב שבעטו בו, לא הרבה יעזור ,
גם אם נעשה לגמרי שלא בצדק.

שלא לדבר על הכלב שלך, שאתה בועט בו :(
לצפיה ב-'מעולם לא בעטתי בכלב. בטח לא שלי.'
מעולם לא בעטתי בכלב. בטח לא שלי.
05/09/2016 | 16:23
1
27
לצפיה ב-'חלילה !'
חלילה !
05/09/2016 | 16:30
64
חששתי שלשון ה"אתה" בה השתמשתי
תתפרש כטענה אישית.

הניסוח היה כללי, כמובן.

בכל מקרה - מתנצלת.
לצפיה ב-'תאוריה או מציאות ?'
תאוריה או מציאות ?
05/09/2016 | 13:32
69
בתאוריה - אם אדם הולך עם כלב עם רצועה וכלב אחר תוקף אותו או את הכלב, מותר לבעוט בו, לחשמל אותו או לירות בו, זה הגנה עצמית.
במציאות לא משנה מה הנסיבות את אף אחד זה לא יעניין אם תוך כדי ריב כלבים אדם בעט בכלב, לא את המשטרה ולא את הוטרינר המחוזי, אלא אם אדם הותקף
לצפיה ב-'אני הייתי מגן על הכלבה שלי'
אני הייתי מגן על הכלבה שלי
05/09/2016 | 21:43
85
שלום לך,

אם כלב כלשהו היה תוקף את הכלבה שלי, והייתי סבור שכדי למנוע פגיעה בה יש צורך לבעוט בכלב התוקף - הייתי עושה זאת ללא היסוס.
הכלבה שלי שוקלת כ-30 ק"ג, היא חזקה מאד, ועל כן לא זקוקה להגנה שלי.
יחד עם זאת, לפני מספר שנים, כלב ששוקל הרבה יותר ממנה ושהסתובב חופשי תקף את הכלבה שלי (הכלבה שלי היתה עם רצועה).
הבעלים המטומטם שלו לא חשב שנחוץ שכלב כל כך גדול, חזק ותוקפני יהיה קשור לרצועה.
אני כמעט ובעטתי בכלב התוקף (הייתי מוכן להרוג אותו), אבל לשמחתי הכלבה שלי הצליחה להתחמק, ואז היא ואני פשוט התרחקנו במהירות מהמקום, ובינתיים הבעלים של הכלב תפס אותו.

בברכה,

אורי.
לצפיה ב-'תראי, כעקרון, לא אמור לעניין אדם זר'
תראי, כעקרון, לא אמור לעניין אדם זר
06/09/2016 | 01:17
17
82
שבעלת הכלבה מנוסה בלהפריד ללא אלימות. בשעת חירום, כל אחד דואג למשפחתו/חיית מחמדו/רכושו בלי לשאול את עצמו או להישאר לבדוק מה תכונותיו של הצד השני והאם יצליח למנוע את הנזק בזמן. במצבים כאלה, אין מה לסמוך על זרים, כל אחד צריך לסמוך על עצמו ולהגן על מי שבאחריותו.
אנחנו לא היינו שם ולא ראינו את הסיטואציה, ולכן קשה לשער עד כמה המצב הצדיק בעיטה, אבל בהנחה שלבעל הכלב הייתה סיבה לחשוש שיש איום מיידי על שלומו של הכלב שלו, הוא בהחלט פעל בצורה מתקבלת על הדעת.
ככלל, אני חושבת שבעלי כלבים שיודעים שכלביהם נוהגים ממש לתקוף כלבים אחרים צריכים להימנע ממצבים שבהם לכלבים שלהם יש גישה והזדמנות לעשות זאת. גם אם פירוש הדבר שאין לשחרר את הכלב אפילו בגינת כלבים. כאמור, זו דעתי ברמת העקרון, אין לי מושג אם זה המקרה עם הכלבה הספציפית הזו.
לצפיה ב-'כנראה שלא ניסחתי נכון את השאלה...'
כנראה שלא ניסחתי נכון את השאלה...
06/09/2016 | 07:08
16
73
או שהניסיון שלכם הוא עם סיטואציות בהן הכלב
"הנבעט" מהווה סכנה.
היות ולא נכחתם בסיטואציה, אני רוצה לדון במצב
"נקרא לו תאורטי", שבו בועטים בכלב שלך ללא כל הצדקה.
לא היה נראה שיש איזשהו סיכון לכלב של האדם שבעט
בכלבה. 
שוב, היות ולא נכחתם בסיטואציה, אני לא מבקשת שתשפטו
אלא שואלת לגבי מצב בו כלב נבעט ללא כל סיבה הגיונית.
נראה לי שגם במצב כזה, אין שום הגנה לכלב שלנו,
אם למישהו מתחשק לבעוט בו.
לצורך העניין - אני מכירה לצערי בעלים של כלבים 
שנוהגים לבעוט חזק בכלבים שלהם עצמם בסיטואציות שונות.
לצערי נראה לי שיש איזשהו ריק בחקיקה לגבי כלבים , שמותיר את
הכלבים חסרי זכויות. 
מקווה שעכשיו הובנתי יותר.
לצפיה ב-'כמו בכל משפט הוגן, צריך לשמוע את שני הצדדים'
כמו בכל משפט הוגן, צריך לשמוע את שני הצדדים
06/09/2016 | 11:16
15
54
וזה לא קיים כאן ולכן אי אפשר לשפוט, לפי מה שאת כותבת לא מדובר על אדם שהולך ובועט בכלבים שלא עשו כלום לאף אחד.
ואת בעצמך אומרת שאת רגילה להפריד בן הכלבה שלך לכלבים אחרים, מכיוון שלא סביר שאת הולכת פעם אחר פעם למקום שתוקפים את הכלבה שלך, דווקא נשמע שהכלבה שלך אוהבת לריב.
לצפיה ב-'אתה מפספס בגדול...'
אתה מפספס בגדול...
06/09/2016 | 12:22
14
59
ראשית, אם הדברים נוגעים אלי, אני נוהגת לכתוב זאת.
כמובן שאתה לא יכול לדעת אם אני נוהגת לכתוב זאת או לא,
אבל אפשר לנהוג במידת הכבוד הבסיסי ולצאת מתוך הנחה
לא מאוששת שהכותב הוא דובר אמת.

גם לעצם העניין אתה מפספס בגדול - כתבתי שאיני מבקשת שמישהו
ישפוט לכאן או לכאן את הסיטואציה, מעצם העניין שאף אחד מהקוראים,
קרוב לודאי לא היה עד לסיטואציה.

השאלה שלי היתה ונשארה שאלה עקרונית - במקרה מסויים אותו תארתי,
איך אפשר לצאת להגנת הכלבים - כלומר - להעניש את התוקף (כאמור -
התוקף שלא בצדק).
לצפיה ב-'אי אפשר'
אי אפשר
06/09/2016 | 14:58
13
46
אם במהלך ריב בן כלבים משוחררים ולא קשורים (מה שבניגוד לחוק היבש, גם אם זה היה בגינת כלבים),
מישהו בעט באחד מהכלבים, אין מה לעשות, אף אחד לא יתעסק עם התוקף,
לא המשטרה, לא הוטרינר המחוזי ולא בתי המשפט.
לכלבים יש זכויות בסיסיות, אבל לא כמו לבני אדם.
אם תתלונני אצל מישהו, סביר שהדבר היחיד שיקרה זה שכל הכלבים המעורבים ילכו להסגר.

אם מצד שני הלכת ברחוב עם כלב עם רצועה ואדם התקרב אליכם ובעט בכלב בלי כל פרובוקציה מכם, לכי למשטה להתלונן על תקיפה.
לצפיה ב-'אוקיי... תודה'
אוקיי... תודה
06/09/2016 | 15:08
12
41
למרות שכמובן בגינת כלבים מותר לכלבים להיות משוחררים.
לצפיה ב-'לא זוכרת אם ואילו חוקים יש לגבי גינות כלבים בארץ,'
לא זוכרת אם ואילו חוקים יש לגבי גינות כלבים בארץ,
06/09/2016 | 19:50
11
58
אך בארה"ב בפירוש אסור לשחרר כלבים תוקפניים בגינת כלבים.
לצפיה ב-'החוקים בארץ אוסרים על...'
החוקים בארץ אוסרים על...
06/09/2016 | 21:42
10
64
כניסה של כלבים מגזעים המוגדרים כתוקפנים לגינת כלבים...

אבל - אתם בהחלט מפספסים את הנקודה עליה רציתי לדון:
הכלבה עליה דיברתי היא לא מגזע מסוכן ולגמרי לא תוקפנית !
אין לי שום סיבה להגן על אותה כלבה, היות והיא לא שלי ואין
לי שום אינטרס בעניין (נשבעת :) )...

מדובר בבחור המופיע בגינת הכלבים, חושב שהוא מבין בחינוך כלבים,
ונוהג "לחנך" במכות הן את הכלבות שלו, ובאחד המקרים את אותה הכלבה המתוארת.
(הוא גם נותן הוראות הזויות לאנשים הנמצאים באותו זמן בגינת הכלבים,
איך לדעתו הם אמורים להתנהג עם הכלבים שלהם).

מאותו ארוע התעוררה אצלי השאלה איך בעלים של כלב יכול להגן על
הכלב שלו מארועים כאלה :(

לצפיה ב-'עכשיו את מציגה נתונים שונים לגמרי מאשר בהודעות הראשונות.'
עכשיו את מציגה נתונים שונים לגמרי מאשר בהודעות הראשונות.
06/09/2016 | 21:59
3
50
אם הוא סתם בועט בכלבים ללא שום סיבה, אני הייתי מנסה להתלונן כנראה. ברור שלא בטוח שמישהו יתייחס לתלונה הזו ויעשה איתה משהו.
לצפיה ב-'אוקיי, אז זאת בדיוק השאלה...'
אוקיי, אז זאת בדיוק השאלה...
07/09/2016 | 07:16
2
38
למי אפשר להתלונן במקרים כאלה ?
כי גם אני חושבת שלא בטוח שמישהו יתייחס לתלונה.

לצפיה ב-'במקרים כאלה עדיף לא להתלונן, אלא לדבר.'
במקרים כאלה עדיף לא להתלונן, אלא לדבר.
07/09/2016 | 14:10
33
"אדוני, אני לא מעוניינת בתקשורת איתך"

ניסית?...
לצפיה ב-'אני כמובן יוצאת מתוך נקודה, שהיא בעיניי מובנת מאליה,'
אני כמובן יוצאת מתוך נקודה, שהיא בעיניי מובנת מאליה,
07/09/2016 | 21:22
29
שקודם מדברים ומבקשים להפסיק, ומתלוננים רק אם זה לא עוזר.
כמובן שמצד אחד העצה פשוט לא להתקרב לאדם הזה היא תמיד נכונה, אבל מצד שני אני מתארת לעצמי שאם זו גינת הכלבים היחידה בסביבה זה מאוד פוגע באיכות החיים של הכלבה ובעליה.
לצפיה ב-'הייתי מזהיר את האדם הזה שלא יתקרב לכלבה שלי'
הייתי מזהיר את האדם הזה שלא יתקרב לכלבה שלי
07/09/2016 | 06:26
5
44
שלום לך,

אם אדם כלשהו היה מתקרב לכלב שלי וללא רשותי מנסה "לחנך" אותה, "לאלף" אותה או להכות או לבעוט בה, הייתי ניגש אליו ובתקיפות דורש ממנו להתרחק מהכלבה שלי ולא להתקרב אליה.

מעבר לזה אינני חושב שיש טעם להתלונן עליו, משום ששככל הנראה המשטרה  לא להתערב (ובצדק - יש לה דברים דחופים וחשובים יותר לעשות).

בברכה,

אורי.
לצפיה ב-'כן, בעלת הכלבה אמנם עשתה זאת...'
כן, בעלת הכלבה אמנם עשתה זאת...
07/09/2016 | 07:23
4
42
אני מקווה שהמקרה לא יחזור על עצמו,
אבל עצם העובדה שאין הגנה מהמשטרה,
כמו שהיה קורה אם חלילה היו תוקפים ילד שלך,
היא בעיני בעייתית מאוד.
לצפיה ב-'בואי נדייק את הנקודה.'
בואי נדייק את הנקודה.
07/09/2016 | 14:19
3
34
במקרה של בעיטה בכלב סתם, יש בהחלט מקום להגשת תלונה במשטרה וציפייה לכך שהמשטרה אכן תפעל.

המקרה שאת מתארת הוא אחר.
לצפיה ב-'אם המקרה נראה לך שונה...'
אם המקרה נראה לך שונה...
07/09/2016 | 15:51
2
28
זה כנראה בגלל שלא תיארתי אותו נכון.

אציע באמת לבעלים לפנות למשטרה.
לא חושבת שיעשו עם זה משהו.
לצפיה ב-'האם הכלבה נפגעה ונזקקה לטיפול?'
האם הכלבה נפגעה ונזקקה לטיפול?
07/09/2016 | 16:05
1
34
במקרה כזה, אני חושבת שאפשר להגיש תלונה או תביעה. אם לא, אני חושבת שהבעלים של הכלבה יתקשו להוכיח שמישהו בעט בה. 
עצה שלי- שיש אנשים רעים  או לא אחראיים בגינת הכלבים, אני לא נכנסת. עדיף להיות חכם מצודק, ולא להכניס את הכלבים שלנו לסיטואציות שהם יכולים להיפגע בהם מכלב אחר או בן אנוש אחר. זה לא הוגן שה''רעים'' משתלטים על הגינה, אבל אלו החיים :\ 
לצפיה ב-'הכלבה לא נפצעה..'
הכלבה לא נפצעה..
07/09/2016 | 17:25
31
מסכימה עם העיצה שלך !
לצפיה ב-'לא כל כך ברור...'
לא כל כך ברור...
07/09/2016 | 00:28
3
39
האם לדעתך, כשלדעתך כלבך בסכנה (או ילדיך), תבדוק את התוקף את כמה הוא מיומן בהפרדה ללא אלימות?

קשה להבין מהתיאור שלך את המצב האמיתי אז אבחר שלא לשפוט אבל זה בהחלט לא חד משמעי.
לצפיה ב-'אם תקראי את השרשור...'
אם תקראי את השרשור...
07/09/2016 | 07:20
2
39
תראי שבהחלט לא ביקשתי לשפוט את העניין,
מעצם העובדה שאין לקורא פה כלים לשפוט.

אני רואה לאורך השרשור, לגבי הנקודה שהעליתי,
שכנראה אין הגנה בחוק לכלב שנתקף על ידי אדם.
לדעתי זה עצוב מאוד.
לצפיה ב-'זה לא מדוייק...'
זה לא מדוייק...
07/09/2016 | 14:07
1
31
יש את חוק צער בעלי חיים:

לחוק יש מגוון הרחבות ודינים. בהחלט יש במדינה חקיקה בנושא.
לצפיה ב-'תודה על הקישור...'
תודה על הקישור...
07/09/2016 | 15:53
28
אני רואה שהאכיפה היא של משרד החקלאות.
לצערי לא הייתי מצפה מהם הרבה.
לצפיה ב-'מקרה שקרה לי לפני 4 שנים'
מקרה שקרה לי לפני 4 שנים
08/09/2016 | 00:54
59
יצאתי לטיול בשכונה עם הכלבה הקודמת שלי ז"ל, כשכבר הייתה זקנה וחולה.
לפתע רצה לכיווננו מאחד הבניינים בוקסרית ששייכת למשפחת ערסים מוכרת באזור.
הבעלים "השגיח מהמרפסת", הכלבה שלו ראתה את הכלבה המסכנה שלי והסתערה עליה בלי לחשוב פעמיים.
הבעלים שלה שרק לה שתחזור הביתה, והיא לא שמה עליו קצוץ כמובן.
הייתי מאופק מאוד כשהיא נבחה וקפצה על הכלבה שלי, בשנייה שראיתי אותה מתקרבת לתת נשיכה, נתתי לה אגרוף באף והיא מיד נרתעה וזזה הצידה.
משפחת הערסים כמובן ירדה למטה והתחילו לצרוח עלי ולאיים שהם יתבעו אותי במקרה הטוב או יהרגו את הכלבה שלי במקרה הרע.
אמרתי להם שלושה משפטים קצרים:
1. אתם מוזמנים לתבוע אותי, אני אפילו אשמח, כי אני אגיש תביעת נגד ואתם יודעים שאנצח.
2. למזלכם זה נגמר באגרוף ולא בכדור לראש.
3. לעולם לא אסלח לכם על שגרמתם לי להכות כלב בגלל הטמטום שלכם.

הלכתי, ומעולם לא שמעתי מהם שוב.

מנגד, אם סתם מישהו היה מנסה "לחנך" את הכלב שלי במכות, בלי סיבה נראית לעין, הייתי אומר לו פעם אחת שלא ייגע בכלב שלי, ואם עושה זאת שוב-להגיש תלונה במשטרה.
אין סיבה להתעסק פה עם משרד החקלאות או כל מיני חוקים ארכאיים.
לצפיה ב-'וזה מהיום, ציטוט מקבוצה של גינת כלבים בהודו.'
וזה מהיום, ציטוט מקבוצה של גינת כלבים בהודו.
08/09/2016 | 18:58
1
56
"Guys a humble request. These days few aggressive dogs are not being controlled by their owners and I say it's not the dog mistake. It's completely owner mistake. Should anything happen to a dog, the physical pain it suffers is intense and we humans don't suffer anything. The dog himself or herself suffer and feel the pain. I'm writing this for the welfare of dogs. And sure I hope it brings some change to pathetic owners, who just pet dog for selfies and show off."
לצפיה ב-'מעניין מאוד.. .תודה רבה על הציטוט'
מעניין מאוד.. .תודה רבה על הציטוט
09/09/2016 | 17:01
10
לצפיה ב-'הליכה עם כלב'
הליכה עם כלב
05/09/2016 | 08:23
1
120
ראיתי לא מעט סרטונים על איך ללכת עם כלב
הבנתי שיש מספר שיטות

אני עובד עם שיטת התיקונים,ז"א עם רצועה של 6 מטר וקולר חצי חנק - בהמלצת המאלף
ובזמן שהיא מושכת אני מתקן אותה. אורך הרצועה משתנה בזמן הטיול.
הבעיה בשיטה הזאת שבגלל שאורך הרצועה משתנה היא לא יודעת מתי לא למשוך.

ראיתי שיש שיטה נוספת , ברגע שיש מתח ברצועה לעצור ותת לה לחשוב וברגע שהרצועה רפויה,  ממשיכים ללכת.

ושיטה שלישית דומה לראשונה, ביוטיוב מדגימים איך למעשה לבצע רגלי, בעזרת חטיפים וכך מובילים את הכלב

אז אני בעצם שואל
האם אפשר לבצע רגלי כל הטיול, נראה לי מאוד מעמיס על הכלב, האם אני צודק או שכל הטיול היא צריכה להיות ברגלי?
האם השיטה הראשונה היא בסדר ומומלצת?

לצפיה ב-'מה המטרה שלך ?'
מה המטרה שלך ?
07/09/2016 | 06:33
57
שלום לך,
גם אני עבדתי (ועדיין עובד) עם הכלבה שלי על הליכה מסודרת תוך שימוש בתיקונים עם קולר חנק ועם חטיפים.
הכלבה לא "צריכה" שום דבר. אנחנו צריכים.
לכן אתה צריך לשאול את עצמך מה אתה מעוניין להשיג.
אם כל מה שמעניין אותך זה שהכלבה לא תמשוך בטיולים ושיהיה נוח ללכת איתה - אז אין הכרח שהיא תלך כל הטיול ברגלי. מספיק שהיא תלך לצידך בלי למשוך, גם אם אין מדובר ברגלי מושלם. 
אם לעומת זאת אתה מעוניין להשתתף עם הכלבה בתחרויות של כלבי עבודה - אז זה כבר סיפור שונה לחלוטין.

באשר לבחירת שיטת עבודה - תבדוק כיצד הכי נוח לך ולכלבה שלך לעבוד, ותבקש מהמאלף להתאים את שיטת העבודה למה שנוח לך.
באופן אישי, לי מאד נוח לעבוד עם תיקונים + חטיפים, והכלבה שלי, שהיא מאד נינוחה ורגועה, מסתדרת עם זה מצויין.

בברכה,

אורי.

לצפיה ב-'כתב אישום נגד בעלת כלבה: נטשה אותה ביער'
כתב אישום נגד בעלת כלבה: נטשה אותה ביער
04/09/2016 | 23:59
3
109
לצפיה ב-'הייתי קושרת את האישה לעץ ללילה אחד יחד עם כל התנים והזאבים '
הייתי קושרת את האישה לעץ ללילה אחד יחד עם כל התנים והזאבים
06/09/2016 | 11:10
2
40
שתרגיש את מה שהרגישה הכלבה שלה .... מקווה שבית המשפט יכניס אותה לכלא ולא יתן לה עבודות שרות. 
לצפיה ב-'רק ענישה רצינית תשים לזה סוף.'
רק ענישה רצינית תשים לזה סוף.
12/09/2016 | 00:17
1
13
דין נטישת כלב כדין נטישת תינוק.

לצפיה ב-'הלוואי והיו חוקים .. היא בטח תקבל עבודות שרות '
הלוואי והיו חוקים .. היא בטח תקבל עבודות שרות
12/09/2016 | 13:51
3
לצפיה ב-'גינת כלבים ראשונה בחדרה'
גינת כלבים ראשונה בחדרה
02/09/2016 | 18:34
13
86
לצפיה ב-'אבדה ברחובות.'
אבדה ברחובות.
03/09/2016 | 18:15
5
67
לצפיה ב-'אתה מבין שלשים לינק לפייסבוק'
אתה מבין שלשים לינק לפייסבוק
03/09/2016 | 18:40
4
75
בלי שום מילות הסבר או הקשר זה לא משהו שמקדם את הדיון בפורום.
זה גם לא תמיד ניתן לצפיה בכלל ע"י מי שאין לו פייסבוק.
אולי כדאי לרכז את כל הפייסבוקיאדה לשרשור שבועי או משהו?
לצפיה ב-'אני מבין.'
אני מבין.
03/09/2016 | 18:47
3
59
אני מעדיף לעשות את המעט הזה מאשר לא לעשות דבר כלל. אין פה שום דיון. יש כאן שתי מודעות של כלבים שאבדו. אני לא רואה כאן בעיה או הפרעה לשטף הדינמי והמצער ברובו של החיים.
לצפיה ב-'כרגע, בעמוד הראשון של הפורום יש ארבע הודעות כאלה'
כרגע, בעמוד הראשון של הפורום יש ארבע הודעות כאלה
03/09/2016 | 18:56
2
45
אף אחת מהן לא גררה אחריה דיון. באף אחת מהן אין שום מידע מעבר לכותרת ולינק לפייסבוק (לא העתקה של חלק מהתוכן, תמונה או כל דבר אחר).
אמנם שתיים מהן עוסקות בכלבים שאבדו, אבל השתיים האחרות עוסקות ב"אולי כאן תמצאו אהבה" (קבוצת פו"פ? לא יודע, לא ניתן לראות בלי חשבון פייסבוק) והשניה בגינת כלבים חדשה בחדרה, לא משהו שאפשר להכניס בתוך ההסבר שלך על "לעשות את המעט הזה מאשר לא לעשות דבר כלל".
שים לב גם שלא הצעתי להפסיק את פרסום ההודעות האלה, אלא לרכז אותן לשרשור אחד או לחלופין למלא אותן בתוכן ולא להשאיר ריקות.
גם אל תיקח את זה אישית, ההודעות חסרות התוכן של רבי עוז שנראות כמו תירוץ להפיץ את מה שבחתימה שלו יותר מכל דבר אחר מטרידות אותי באותה המידה.
לצפיה ב-'אני לא מבין איך קבוצת פייסבוק'
אני לא מבין איך קבוצת פייסבוק
03/09/2016 | 21:51
1
52
שעניינה מציאת בן\בת זוג עם מכנה משותף אחד חשוב(אהבה לכלבים\חתולים)
וידיעה על גינת כלבים חדשה בחדרה משתלבות בשרשור אחד עם כלבים אבודים.
אני לא מכיר את רבי עוז או את ההודעות חסרות התוכן שלו אבל ההשוואה אליו מטרידה אותי מאוד וכן, לקחתי את זה אישית.
לצפיה ב-'ונניח שאני מקבל את הטענה שלך'
ונניח שאני מקבל את הטענה שלך
03/09/2016 | 23:34
38
בדבר חוסר הקשר בין שתי ההודעות הראשונות לבין שתי ההודעות השניות, אתה לא חש שניתן היה לצמצם את ארבעת השרשורים הללו לשניים?
וגם אם נשים בצד את עניין איחוד ההודעות, אתה לא חושב שמגיע לגולשי הפורום קצת יותר מלינק למקום אחר? אם היו רוצים לגלוש במקום אחר אז היו גולשים לשם. ברגע שבחרו לגלוש לפה, ואתה בוחר להביא לפה תוכן ממקום אחר, אז לדעתי מין הראוי שתביא לפה לפחות חלק מהתוכן, כדי שיהיה אפשר להשאר פה ולהבין במה מדובר, ואם יש עניין להמשיך אז לוחצים על הלינק, ולא למלא את הפורום הזה בקישורים חסרי תוכן או הסבר למקומות אחרים.
אתה יכול לחפש את ההודעות של משתמש בשם ozir פה בפורום, הן כתובות באותו השטנץ. אפילו נסיתי לגרור אותו לדיון בתוכן של אחת מהן פעם, ללא הצלחה מיוחדת.
לצפיה ב-'נמצאה בהוד השרון, מישהו מכיר?'
נמצאה בהוד השרון, מישהו מכיר?
03/09/2016 | 17:52
1
52
לצפיה ב-'הכי אפקטיבי - קבוצת הסורקים'
הכי אפקטיבי - קבוצת הסורקים
04/09/2016 | 09:47
25
לצפיה ב-'ותודה למנהלי הפורום '
ותודה למנהלי הפורום
03/09/2016 | 23:37
1
23
לצפיה ב-'בואו נשתדל להתנהל בצורה סבירה והגיונית.'
בואו נשתדל להתנהל בצורה סבירה והגיונית.
04/09/2016 | 03:50
63
בסך הכל מדובר בשני גולשים ותיקים התורמים לפורום שבדברי כל אחד מהם יש נקודות בעלות טעם.
מצד אחד, אנחנו לא רוצים ליצור פה משטר קשוח מדי, ורוצים לאפשר להביא כמה שיותר הודעות שונות ומגוונות הקשורות לנושא הפורום, אפילו אם רק בעקיפין.
יחד עם זאת, צריך בהחלט להשתדל לרכז הודעות באותו נושא תחת שרשור יחיד (ולפתוח שרשור נוסף רק כשהקודם יעבור לעמוד השני), כדי שהודעות בנושאים אחרים גם ימצאו את מקומן בדף הראשון ולא יידחקו מהר מדי לעמודים הבאים. למשל, הודעות בדבר כלבים שאבדו, בין אם מפייסבוק או ממקורות אחרים, רצוי לרכז בשרשור אחד. אותו הדבר באשר להודעות על כלבים שמחפשים בית, וכד'. כמו כן, אם יש אפשרות רצוי בהחלט לכתוב כמה מילים של תוכן מעבר לכותרת קצרה.
כשיש תחושה שהודעה מסוימת נוגעת רק באופן עקיף לנושא הפורום, בהחלט אפשר לבדוק אם אין כבר שרשור המרכז כמה הודעות כאלה, ואם אין - לפתוח אחד כזה, כדי שאפשר יהיה לשרשר תחתיו עוד הודעות מסוג זה, אם יהיו. בשרשור כזה ההודעות באמת אינן חייבות להיות באותו נושא ובהחלט אפשר לשים הודעה על אתר הכרויות לחובבי כלבים באותו שרשור עם הודעה על אתרי נופש מומלצים לבעלי כלבים (סתם דוגמה) תחת אותו שרשור שונות. כמובן שזה שונה אם רוצים לפתוח דיון או לשאול שאלה באחד הנושאים האלה, שאז בהחלט מתאים לפתוח שרשור נפרד. אך אם זה רק במטרה ליידע, חבל שיהיו הרבה שרשורים עם הודעות בודדות שדוחקות שרשורים עם דיונים, שאלות ובקשות עזרה לעמודים אחרים.
תודה לכולם על האכפתות ועל שיתוף הפעולה.
לצפיה ב-'בוא, הביתה. כלבים לאימוץ מכלביית פ"ת.'
בוא, הביתה. כלבים לאימוץ מכלביית פ"ת.
04/09/2016 | 17:39
34

לאקי בן שבע אבל אל תתנו לגיל להטעות אותכם. כלב שמח ופעיל, בעל מזג נוח ויודע פקודות בסיסיות כמו שב וארצה. מספרו בכלביה הוא 63631689 והוא ימסר תמורת סל אימוץ זול במיוחד שכולל חיסון,תילוע,עיקור ושבב,כל זה ב-450 ש"ח בלבד.

הכלביה נמצאת ברחוב משה שוולב 6 ,פתח תקווה.(איזור התעשייה סגולה מול "אושר עד") טל' :03-9303647 ופתוחה כל יום בין 8:00-14:00 וביום שישי וחגים עד השעה 11:00
לצפיה ב-'עליה במשקל בגורים'
עליה במשקל בגורים
04/09/2016 | 14:25
2
61
גור בן 7 חודשים כנעני-לברדור.
בחמישה וחצי שבועות האחרונים עלה ב-4 ק"ג (מ-12 ל-16).
לא סובל מעודף משקל (נראה רזה וחטוב) ומוציא המון אנרגיות במהלך היום, מקבל אוכל איכותי בכמות על פי המלצות חברת המזון.
לא אוכל דבר מלבד האוכל היבש ועצמות לעיסה.
העליה במשקל חריגה?
עד גיל חצי שנה הוא היה עולה בערך 400 גרם בשבוע, אבל קפיצה כזאת מסיבית עוד לא ראיתי.

תודה
לצפיה ב-'הכל בסדר'
הכל בסדר
05/09/2016 | 01:06
1
42
גם לכלבה שלי היתה תקופה של קילו בשבוע כשהיתה גורה.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
10/09/2016 | 17:05
7

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום ביטוח חיים גמל ופנסיה
פורום ביטוח חיים
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
פורום הדברת מזיקים
מזיקים בבית?בואו לדבר

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה