לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3849638,496 עוקבים אודות עסקים

פורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

לצפיה ב-'הפקת אופנה עם הכלבים של "תנו לחיות לחיות"'
הפקת אופנה עם הכלבים של "תנו לחיות לחיות"
31/05/2017 | 17:57
47
לצפיה ב-'עזרה …הכלב הופך את קעריות המים והאוכל …'
עזרה …הכלב הופך את קעריות המים והאוכל …
30/05/2017 | 21:59
14
124
הכלב שלנו ( בן שנה וחצי ) אצלנו כמעט חודש , הופך את הקערות שלו ( את שניהן אבל יותר את המים ) קערות נירוסטה במתקן / רגליות ברזל … ולפעמים גם משחק ומשתולל איתן …. אנחנו דואגים שישאר ללא מים כשאנחנו לא בבית …
מה עושים ???  נשמח להצעות לפתרון הבעיה ( גם התנהגותית וגם "מכאנית " …
לצפיה ב-'אולי משהו מהכלים בקישור המצורף יכול להתאים לכם:'
אולי משהו מהכלים בקישור המצורף יכול להתאים לכם:
31/05/2017 | 08:46
10
70
לצפיה ב-'הכלב חזק מאוד וגדול … המתקנים האלה מפלסטיק …'
הכלב חזק מאוד וגדול … המתקנים האלה מפלסטיק …
31/05/2017 | 09:42
9
49
מדובר בכלב רועה , חזק מאוד … המתקנים האלה באתר מפלסטיק , הוא יפרק אותם בדקה …
לצפיה ב-'אולי משהו שמתחבר לקיר עם ברגים, בדומה לזה?'
אולי משהו שמתחבר לקיר עם ברגים, בדומה לזה?
31/05/2017 | 10:03
3
69
לצפיה ב-'ניראה רעיון טוב !!! '
ניראה רעיון טוב !!!
31/05/2017 | 10:05
2
54
איפה אפשר לרכוש כאלה ???
לצפיה ב-'יש באמזון.'
יש באמזון.
31/05/2017 | 10:19
48
אמנם מיועד לשתייה, אך אני מניחה שאפשר להניח בקערה גם מזון יבש.
או אולי אפשר עם קצת יצירתיות להרכיב משהו דומה לבד. 
לצפיה ב-'הנה אתר היצרן.'
הנה אתר היצרן.
31/05/2017 | 10:27
37
לצפיה ב-'ועוד כמה רעיונות:'
ועוד כמה רעיונות:
31/05/2017 | 10:10
4
52
לצפיה ב-'דברים מדהימים … אבל פלסטיק או עץ לא יחזיקו מעמד …'
דברים מדהימים … אבל פלסטיק או עץ לא יחזיקו מעמד …
31/05/2017 | 10:16
3
42
איפה אפשר לרכוש את המתקנים מהמתכת ?
לצפיה ב-'המחיר שלהם מופרך'
המחיר שלהם מופרך
31/05/2017 | 16:24
2
44
קרוב ל200 דולר לכלי אוכל/מים לכלב לפני משלוח מארה"ב?!?
תעשה דבר כזה: מצא ספק ציוד למטבחים תעשייתיים בארץ ורכוש ממנו שתי קערות נירוסטה מלבניות עם שוליים.
קנה או מצא ברזל זוית.
עכשיו אתה צריך לחתוך את ברזל הזוית לאורך המתאים, לקדוח בו שני חורים בכל צלע (לקיר ולקערה), לקדוח בשולי הקערה שני חורים בהתאמה לחורים בברזל הזוית ולחבר הכל עם ברגים.
אם אתה דואג ששולי הקערה לא יעמדו במשקל אתה יכול חבר את העסק לקיר בגובה כזה שהקערה יושבת על הרצפה והחיבור לקיר רק מונע מהכלב להפוך אותה.
החיסרון של הפתרון הזה הוא שמציק לפרק את הקערה מהקיר כדי לשטוף אותה, אם זה מפריע לך אז תחליף את הברגים באזיקונים אותם תחתוך ותחליף כל פעם.
לצפיה ב-'נכון, גם אני ראיתי שזה יקר בטירוף,'
נכון, גם אני ראיתי שזה יקר בטירוף,
31/05/2017 | 18:26
33
אבל אם הפרוטה מצויה בכיסו, לפעמים השקט הנפשי והנוחות שווים את זה. 
אני מסכימה, כפי שגם הצעתי, שאפשר לבנות משהו דומה לבד, אבל אלא אם כן יש לו ראש טכני וידי זהב, זה יהיה כנראה הרבה פחות נוח ואסתטי.
לצפיה ב-'במקום ברגים: פיני נעילה בחצי סיבוב - "PANEL FASTENERS"'
במקום ברגים: פיני נעילה בחצי סיבוב - "PANEL FASTENERS"
31/05/2017 | 21:14
46
אותו רעיון כמו בנעילה של חלונות הזזה, או בהגדלה רבה מחברים של פלטות סיבית בארונות.
חברת הונדה משתמשת בכאלה לקיבוע חלקי Fairing (גוף הפלסטיק של האופנוע) של אופנועי מרוץ לשלדה.
להלן כמה מקורות שעלו בחפירות:
(חיפוש בגוגל: +fastener+panel+ring+trim אם מתחשק למישהו להמשיך, כולל See all results למטה).
אם חוששים שה-FASTENERS יאבדו, אפשר לאבטח אותם לפנל החיצוני בפין ניצב,
או בשייבה פתוחה עם "שיניים" כלפי פנים (יש בכל מוסך רכב) שמולבשת ע"ג 2 ניסורים מקבילים בגזע הפאסנר.
רעיון אחר: להלביש את הקערות ע"ג מסילה ורק לנעול את היציאה בפין ע"ג קפיץ שמושכים לפתיחת המעבר.
רעיון אחר, קצת מוזר אולי, לעייף מאוד את הכלב לפני שיוצאים מהבית. בכל מקרה,
להשאיר את הכלב ללא מים "כשיוצאים מהבית", זה לייבש אותו בשיטתיות. מעבר לסבל
שלו זה גם מזמין בעיות בכליות לטווח הרחוק.

לצפיה ב-'לדעתי זה אמור להשתפר עם הגיל'
לדעתי זה אמור להשתפר עם הגיל
01/06/2017 | 12:51
27
יש תחתיות גומי לקערות?
הכלב שלי אוהב לטייל עם קערת האוכל בבית, הוא מזיז אותה עם האף ודוחף אותה.. אבל לקערת מים יש תחתית גומי כך שהיא לא מחליקה (האמת שהוא גם לא מנסה יותר מדי).
לצפיה ב-'שלנו היה הופך את קערת המים'
שלנו היה הופך את קערת המים
04/06/2017 | 17:09
30
קנינו לו קערת מים גבוהה, ובצבע לבן וזה פתר את העניין.
אולי בגלל שהוא לא מסתכל ממש למטה ואז תנועת המים פחות מפתה, אולי בגלל הצבע שפחות גורם להשתקפות. לא ברור בדיוק למה, אבל זה עבד.
לצפיה ב-'קערות הפוכות ולעוסות'
קערות הפוכות ולעוסות
06/06/2017 | 19:59
23
היי,
שלנו גם כן "קטנטונת" של 30 ק"ג, קערות פלסטיק היו נלעסות ומתהפכות עד שהוחלפו בסירי בישול ישנים- נמוכים ורחבים יחסית.

אפשר גם להניח פלטה על הרצפה ולשקע בתוכה מגנט חזק (עם קערה מחומר מתאים).
לצפיה ב-'המלצה למזון טוב במחיר שפוי'
המלצה למזון טוב במחיר שפוי
29/05/2017 | 19:38
14
157
חברים ערב טוב, 
אני אשמח לקבל חוות דעת או המלצה למזון שהוא ברמה טובה, אבל מצד שני לא יקר. סדר גודל של 15 ש"ח לק"ג. 
ערכתי חיפוש גם בפורום וגם ברשת ומצאתי שרשורים שכל אחד מביע דיעה אחרת לגמרי...במקרה מסוים הייתה המלצה חיובית ומצד שני על אותו האוכל המלצה שלילית מאוד "שק של חרא מלא בשאריות של גוויות מורעלות" וכו'.

מה דעתכם על פרו פלאן וטכניקל? 
אם יש המלצות נוספות אשמח (: 
לצפיה ב-'דעתי שאלו מזונות בינוניים מינוס...'
דעתי שאלו מזונות בינוניים מינוס...
30/05/2017 | 11:03
12
186
ולפרו-פלאן היו בעיות של בקרת איכות על המזון. 
מה התקציב שלך?
אישית אני מאכילה ב-GO, קונה ב-280 שק של 11.3 קילו. המזון מאד מתאים לכלב שלי והוא אוהב אותו, וזה גם מחיר ממש טוב למותג הזה אבל הוא לא זול.
מבחינת תמורה לכסף- לדעתי taste of the wild הוא מהמזונות המשתלמים והאיכותיים שמוכרים בארץ, אפשר להשיג אותו ב-250 ש''ח ל-13 קילו. זה יכול להתאים לתקציב? 
אני מאמינה שמזון איכותי הוא חסכוני יותר, כי ככל שיש יותר מרכיבים איכותיים (בשר ופירות טריים) ופחות קמחים זולים ושאריות (תירס, חיטה, סויה, שומן עוף), הכלב שבע יותר וכמות ההאכלה קטנה יותר, גם אפשר להשוות טבלאות האכלה של מזונות שונים ולראות.
לצפיה ב-'האמת היא שאני דיי מוגבל בתקציב'
האמת היא שאני דיי מוגבל בתקציב
30/05/2017 | 11:15
11
101
רויאל קנין נחשב למזון טוב? כי אני יכול לקנות במחיר של 13 ש"ח לק"ג.
בעקרון ברור לי שמזון ירוד דורש כמויות האכלה גדולות יותר, מה שאומר שזה לא ממש חסכוני...
אני מחפש משהו נורמלי, לא הכי טוב אבל לא אוכל ירוד, משהו טוב באמצע.
לצפיה ב-'בכל רמת תקציב יש הרבה מותגים באיכות שונה'
בכל רמת תקציב יש הרבה מותגים באיכות שונה
30/05/2017 | 18:12
8
93
ורויאל קנין הכי גרוע מכל מה שכתבת לצערי...
לא עולה לי כרגע משהו לראש, אם אחשוב על אוכל מומלץ סביב ה-15 ש''ח לקילו (נכון?) אני אכתוב. בכל מקרה, אם אתה מתעניין במזון, תסתכל על רשימת הרכיבים ותראה שאין בין ה-5 הראשונים תירס או סויה או קמחים למינהם. זה כבר טוב.
לצפיה ב-'אוכל זול לכלב משמעותו סיכון לבעיות בריאות'
אוכל זול לכלב משמעותו סיכון לבעיות בריאות
30/05/2017 | 18:56
1
77
כמו שלנו אומרים כל היום לא לאכול קמחים, שומנים, סוכרים, כימיקלים ועוד. למה שתשמור על בריאותך ולא על בריאות הכלב?
אני העברתי את הכלבים ל HITEK, ומקודם ACANA
וזאת על פי המלצות אתר
DOGFOODADVISOR
שק 14 קג עלה 370 שח כלומר 27 שח לק"ג אולם הכלבים אוכלים פחות ביחס לאוכל זול שקיבלו לפני שנה. הצואה שלהם נראית הרבה יותר טובה ,כנ"ל הפרווה ואני שקט לגבי סיכונים ממחלות לב וכלי דם.
מה משקל הכלב שלך? אם זה כלב קטן עד בינוני לדעתי המחיר אינו שיקול ביחס לתקופה הצריכה של שק מתאים.

לצפיה ב-'תראה, אני מחפש אוכל שהוא ברמה טובה'
תראה, אני מחפש אוכל שהוא ברמה טובה
30/05/2017 | 22:45
75
העניין הוא שאני מגדל רועה גרמני ששוקל 42 ק"ג ועוד כלב מעורב ששוקל 26 ק"ג, ככה
שאני מחפש את האיזון בין משהו טוב לבין עלות נורמלית שאוכל לעמוד בה...
לצפיה ב-'זה בדיוק העניין'
זה בדיוק העניין
30/05/2017 | 22:49
5
73
כבר הלכתי לאיבוד עם כל הנושא הזה ויש כ"כ הרבה שמות ומותגים ...
לצפיה ב-'איפה אתה משווה מחירים? בזאפ?'
איפה אתה משווה מחירים? בזאפ?
31/05/2017 | 09:42
4
88
אני מכירה כמה חנויות עם מחירים ממש טובים (יותר זולים מהמינימום בזאפ) ואולי שווה להתקשר ולהתייעץ, תסביר למוכרים את התקציב והדרישות ואולי הם ידעו לכוון. אתה יכול לחזור הנה להתייעץ על האופציות ונעזור לך עם מידע על המוצרים. 
חנות שהרבה חברים בפורום ובעבודה שלי מזמינים ממנה:
גג לחיות רעננה
חנות שאני אישית מזמינה ממנה, מחירים הרבה יותר זולים מזאפ ויש מבצעים מדי פעם (המחירים בפועל יותר זולים לפעמים ממש שמפורסם באתר):
קניון עולם החי נתיבות
 0505804596

לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
01/06/2017 | 05:57
2
95
ערכתי השוואה בא]ליקציה "סנופי" ובנוסף התקשרתי לחנויות באזור ירושלים שאני מכיר ופשוט התחלתי לקבל הצעות מחיר . 
היום אצור קשר עם החנויות שכתבת, בתקווה שהם עושים משלוחים לאזור י-ם. תודה רבה (: 
לצפיה ב-'לדעתי שני המקומות עושים משלוחים חינם לכל הארץ, בהצלחה!'
לדעתי שני המקומות עושים משלוחים חינם לכל הארץ, בהצלחה!
01/06/2017 | 12:48
1
57
לצפיה ב-'המון המון '
המון המון
01/06/2017 | 13:24
31
לצפיה ב-'עולם החי'
עולם החי
04/06/2017 | 17:15
44
יש לי נסיון קצר אך מאוד חיובי עם עולם החי
לצפיה ב-'פרו נייטיב מומלץ!!'
פרו נייטיב מומלץ!!
05/06/2017 | 18:58
1
301
הי חבר,
פרו נייטיב עוף ואורז מלא הינו מזון  לכלבים המיוצר בארה"ב, אינו מכיל חיטה, סויה ותירס ומועשר גם בגלוקוזמין שזהו תוסף התורם לחיזוק הפרקים ולכן מצויין לרועים גרמניים שהאגן שלהם דפוק. מעבר לזה הניסיון האישי שלי איתו מצויין המחיר שלו מצויין למשקל שהוא מגיע: 269 ל 15 ק"ג.
פרטים נוספים על המוצר בלינק: https://goo.gl/1pAqH3.
מקווה שעזרתי :)

לצפיה ב-'היי, '
היי,
06/06/2017 | 12:38
39
קודם כל תודה (:
בסוף קניתי הילס , יצא לי 210 ש"ח לשק של 14.5 ק"ג.
לפי מה שהבנתי זה אוכל ברמה טובה והמחיר שווה.
לצפיה ב-'אני התחלתי לפני כחודשיים להאכיל את הכלבה שלי בגוסבי אקסלוסיב'
אני התחלתי לפני כחודשיים להאכיל את הכלבה שלי בגוסבי אקסלוסיב
06/06/2017 | 12:08
78
הכי זול שמצאתי שק של 15 ק"ג ב 285 ש"ח
טרי ממש אוהבת את האוכל הזה. מנקה את הצלחת תוך דקה.
הפרווה שלה טובה ומבריקה. היציאות טובות.
זאת החנות: http://hai-bar.co.il

לא ניסתית עוד לקנות מהם.
לצפיה ב-'בוא, הביתה. כלבים לאימוץ מכלביית פ"ת.'
בוא, הביתה. כלבים לאימוץ מכלביית פ"ת.
28/05/2017 | 18:10
1
78
עשרות כלבים ממתינים לאימוץ בכלביה העירונית פ"ת. לונה היא דוברמנית צעירה בת כשנה וחצי. בתגובה הראשונה למטה תמצאו לינק לסיפור שלה (בפייסבוק), סיפור לא פשוט של הזנחה. אחרי טיפול מסור לונה מוכנה לאימוץ וממעקב מקרוב, מדובר בכלבה באמת עם אופי מדהים, חכמה וטובה.
מספרה בכלביה הוא: 63632164 והיא תימסר תמורת סל אימוץ זול במיוחד שכולל חיסון, תילוע, עיקור ושבב. כל זה ב-450 ש"ח בלבד.
הכלביה נמצאת ברחוב משה שוולב 6 ,פתח תקווה.(איזור התעשייה סגולה מול "אושר עד") טל' :03-9303647 ופתוחה כל יום בין 8:00-14:00 וביום שישי וחגים עד השעה 11:00
לצפיה ב-'הסיפור שלה, לינק לפייסבוק.'
הסיפור שלה, לינק לפייסבוק.
28/05/2017 | 18:11
46
לצפיה ב-'השתנה מרובה לאחר עיקור'
השתנה מרובה לאחר עיקור
28/05/2017 | 17:13
1
42
לפני כשבוע עיקרנו את הכלבה שלנו.
מאז היא מבקשת לצאת הרבה יותר פעמים ביום ואפילו מעירה אותנו באמצע הלילה. כבר קרה לנו פעמיים או שלוש שביקשה ופיספנו את הסימן והיא עשתה פיפי בבית. לפני העיקור היתה יוצאת שלוש פעמים ביום ועושה פיפי פעם אחת במהלך טיול ועכשיו פעמיים ואפילו עד ארבע ויוצאת לפחות 4-5 פעמים (בסופש גם יותר).
האם זו תופעה מוכרת והאם תעבור? 
לצפיה ב-'קחו אותה לווטרינר.'
קחו אותה לווטרינר.
28/05/2017 | 18:04
36
ייתכן שבעקבות הניתוח חטפה דלקת בשלפוחית השתן.
לצפיה ב-'פניה לגולשים בפורום בנושא קישורים לאתרים'
פניה לגולשים בפורום בנושא קישורים לאתרים
28/05/2017 | 14:46
1
34
שלום לכולם,

לאחרונה הועלו כאן מספר הודעות, ובהן קישור לאתר חיצוני, מבלי שמעלה הודעה כתב טקסט משמעותי בהודעתו.
במקרים שבהם ההודעה והקישור היו פרסומת במסווה - ההודעה נמחקה (ונשלח מסר למעלה ההודעה).
אני פונה לכל מי שמעוניין לפרסם כאן, ומודיע - הפורום אינו מקום להעלאת פרסומות. חל איסור לפרסם בפורום.

מהגולשים בפורום, שמעלים הודעות (לא פרסומות) עם קישור חיצוני ונמנעים מלהוסיף טקסט, אני מבקש - נא טרחו והוסיפו כמה שורות ובהן הסבר על אודות הקישור ומה שנמצא בו.

בברכה ובתודה,

אורי. 
לצפיה ב-'דוגמא להודעה עם קישור'
דוגמא להודעה עם קישור
28/05/2017 | 14:54
25
שלום לכולם,

הנה הודעה בנושא פיצוי בסך 300,000 ש"ח שניתן לאישה בעלת כלבים שניסתה להפריד בין הכלבים שלה לבין כלף שתקף אותם.
מסתבר שלבעלי הכלב התוקף היה ביטוח דירה שכלל כיסוי לנזקי צד ג' שנגרמו ע"י הכלב.

בברכה,

אורי.
לצפיה ב-'בקשת עצה בנוגע לחופשה ארוכה בחו"ל'
בקשת עצה בנוגע לחופשה ארוכה בחו"ל
28/05/2017 | 04:14
12
109
שלום לכולם,
אני מתכנן נסיעה של חודשיים-שלושה לחו"ל, ואני מחפש פתרון עבור הכלבה שלי.
יש לי שתי שאלות בנושא:
1. נדמה לי שפנסיון "סגור" שבו הכלבים נמצאים בתוך תא כל היום, יכול להזיק בטווח ארוך, במידה ובעלי הפנסיון לא נותן תשומת לב מיוחדת לכלב שנמצא שם כל כך הרבה זמן. אני צודק? בהקשר זה, חשבתי שצריך - או בעל פנסיון אכפתי שיתייחס יותר לכלבה ויבין את מצבה, או אולי, פנסיון "פתוח" שבו הכלבים מתנהלים במרחב משותף? אני מבקש לא להיכנס לדיון על איזה סוג פנסיון הוא יותר טוב באופן כללי, שכן בעיניי כל פנסיון עומד בפניי עצמו; אלא להבין יותר טוב, האם מבחינת צרכיו הרגשיים של הכלב, משחק ארוך יותר ונגיש עם כלבים אחרים בחצר יכול להקל על הבדידות שבנסיעת הבעלים?
2. האם לעומת פנסיונים רגילים, יש יתרון משמעותי לפנסיון ביתי, או לאדם ללא ניסיון מקצועי (מתנדב נחמד מהרשתות החברתיות, למשל, תמורת תשלום) שיקח את הכלבה אל ביתו לתקופה זו, מבחינת הצורך של הכלבה ומה שהיא רגילה בו?

אשמח לקבל כל מידע בנושא והמלצות מהניסיון שלכם.
תודה

לצפיה ב-'אם יש לפניך את כל האופציות'
אם יש לפניך את כל האופציות
28/05/2017 | 06:40
6
82
בעיני ברור שעדיף אדם שיקח את הכלבה לביתו. הכחבה עוברת מבית אל בית ותיזכה ליחס אישי וטוב. בהנחה שאתה מכיר את האדם שישמור עליה ושיש לו נסיון עם כלבים.
לגבי הפנסיונים כחב הוא חיה חברתית. פיזית הוא ישרוד גם בכלוב אבל לדעתי חלק מהכלבים יפתחו חרדות ונביחות אם יסגרו אותם בכלוב כל כך הרבה זמן. יש פנסיונים שיש בהם תאים עם כמה כלבים אבל מוציאים את כולם לשחק יחד כמה שעות ביום.
יש גם פנסיונים שמשלבים אילוף. יכול להיות נחמד להכסקת הכלב (באם הפנסיון הביתי חא יצא לפועל).
לצפיה ב-'תודה על ההתייחסות'
תודה על ההתייחסות
28/05/2017 | 06:48
5
66
מה דעתך לגבי פנסיון פתוח, שבו הכלבים חופשיים לשחק יחד 24/7? אני מכיר כאלה משקים חקלאיים בצפון שגידרו את החווה והם שומרים ככה על כלבים. זה גם יכול להקל על הצורך החברתי?
לצפיה ב-'אפשר לחשוב על הצרכים שיש לכלבה'
אפשר לחשוב על הצרכים שיש לכלבה
28/05/2017 | 14:40
64
ולהתאים פנסיון לפי ההרגלים והצרכים שלה. האם היא ידידותית ואוהבת לשחק עם כלבים אחרים בגינה, האם היא ספורטיבית וארנגטית וזקוקה לריצה יומית/ ספורט מס' ימים בשבוע, אולי להיפך- היא נלחצת ממקומות מגודרים עם הרבה כלבים ולא מוצאת את מקומה, ועדיף לה להיות בבית עם כלב נוסף אחד או לבד. ברוב הפנסיונים אפשר לקבוע פגישה להתרשמות ולבדוק האם הסביבה מתאימה לכלבה והאם הכלבה שלך מתאימה לבעלי הפנסיון. כדאי להתרשם מכמות הכלבים שיש שם ברגע נתון, לשאול מה המקסימום, איך הם מאכילים בנפרד את הכלבים, כמה פעמים ביום יוצאים לטיול וכמה זמן שוהים בחצר וכו'. 
מאד חשוב לבקש ממליצים, יש כמה פנסיונים שלא היית נותן להם להשקות לך קטטוס.
שתהיה נסיעה טובה
לצפיה ב-'אתה מהצפון? אני יודעת על'
אתה מהצפון? אני יודעת על
29/05/2017 | 09:58
3
65
משפחה ממושב בצפון שלוקחים כלבים לפנסיון. הכלבים גרים בבית, יחד עם הכלבים של המשפחה, אבל נהנים גם מטיולים ארוכים במושב. זה נראה לי הטוב שבשני העולמות. האמא שם היא גם מאלפת כלבים במקצועה, יתרון נוסף.
גילוי נאות- אני לא מכירה אותם אישית, ואין לי נסיון עם הפנסיון שלהם. יש לי חברה משותפת איתם, אז אני רואה הרבה תמונות שלהם בפייסבוק. 
אני  גרה בדרום, אז הם לא אופציה בשבילי, אבל התמונות עושות רושם ממש טוב.
לצפיה ב-'האמת שזה נשמע מעולה'
האמת שזה נשמע מעולה
29/05/2017 | 10:08
2
54
אשמח אם תשאירי לי דרך ליצור איתם קשר בתגובה בפורום או בהודעה פרטית. תודה!
לצפיה ב-'אחפש אותה, ואשלח לך מסר.'
אחפש אותה, ואשלח לך מסר.
29/05/2017 | 10:23
1
17
לצפיה ב-'לאור כל המקרים של בריחת'
לאור כל המקרים של בריחת
31/05/2017 | 12:24
48
כלבים מפנסיונים ביתיים הייתי ממליצה על פנסיון כלובים טוב שבו מוציאים לטיולים ונותנים יחס טוב. ככה היא תהיה מוגנת.
לצפיה ב-'אני סובל מחרדת הנטשה'
אני סובל מחרדת הנטשה
28/05/2017 | 22:56
3
81
ולאט לאט ראיתי שהכלבה שאני כל כך קשור אליה, נמצאת ב"דיכי" יום יומיים ואחרי זה נכנסת לשגרת הלהקה שבה היא נמצאת.

בטרם ההכנסה לפנסיון (פתוח ורחב ידיים) אני מביא אותה לכמה פעמים להסתגלות.

גם היום בו משאירים אותה הוא יום של מפגש מבוקר והדרגתי עם הכלבים האחרים בקייטנה.
כמובן שלא מתאים לכל כלב.

הכיף הגדול הוא שבעת הנסיעה אנחנו רואים מרחוק את הכלבה כל יום בתמונות וסרטים בפייסוש ושמחים לראות אותה שמחה. 

הנ"ל מנסיון נפלא של כמה שנים עם הפנסיון הפתוח של גל כתב בכפר חסידים.
מאוד מסורים, אחראים וחמים.
לצפיה ב-'ולמה לא לקחת את הכלבה איתך לחו"ל אם ניתן?'
ולמה לא לקחת את הכלבה איתך לחו"ל אם ניתן?
30/05/2017 | 18:59
2
48
קשה לי לחשוב על נטישת כלב לכמה חודשים. תחשוב מה זה עושה לכלב ולנשמתו.
לצפיה ב-'אולי כי לטלטל כלב בטיסות ובנסיעות ממקום למקום'
אולי כי לטלטל כלב בטיסות ובנסיעות ממקום למקום
31/05/2017 | 06:48
1
51
לנסיעה של כמה חודשים, זה עוד יותר גרוע?

את הכלבה שלי בזמנו העברתי מישראל לארה"ב. זה היה לנסיעה של כמה שנים. היא נראתה ממש מסכנה כשיצאה מהכלוב טיסה. לנסיעה של כמה שנים זה בהחלט מוצדק. אבל לטיול של כמה חודשים? ממש לא מצדיק את זה.

לצפיה ב-''
31/05/2017 | 08:39
9
לצפיה ב-'פנסיון ביתי'
פנסיון ביתי
11/06/2017 | 09:16
18
הי שחר,
שמי שחר, בעלת פנסיון ביתי בצפון הארץ.
מניסיוני, כשמשאירים כלב לזמן ארוך מאוד, מומלץ לעשות זאת בבית אחר, כפי שהכלב היה רגיל עד כה.
אצלנו בבית, הכלבים נמצאים איתנו, בנוסף יש לי עוד שני כלבים משלי כך שכלבך יוכל להנות גם מחברה כלבית נוספת.
בכל מקרה, הוא יזכה לתנאים שזכה להם עד כה בבית - טיולים, משחקים, ויחס אישי ובמהרה ירגיש כחלק מהלהקה החדשה.
הפנסיון הכי ארוך שאירחנו עד כה היה ל-66 יום...
יש לי ניסיון ארוך שנים, בנוסף אני גם מאלפת בהכשרתי ועובדת במרפאה וטרינרית כסייעת - כך שכלבך יקבל את הטיפול המקסימאלי.

מוזמן בשמחה לבדוק אצלי עוד פרטים נוספים
שחר - 054-5502268

ובכל מקרה - בהצלחה!
לצפיה ב-'כלב מעורב עם פודל'
כלב מעורב עם פודל
26/05/2017 | 16:00
1
101
שלום,
האם אפשר להשיג בישראל כלב קבליאר קינג צ'ארלס מעורב עם פודל (קבודל) ?
האם בישראל יש גזעים אחרים מעורבים עם פודל ? - למשל לברדור עם פודל או גולדן רטריבר ופודל?
תודה
לצפיה ב-'לפעמים נתקלים בהם בטעות'
לפעמים נתקלים בהם בטעות
28/05/2017 | 14:35
52
אבל אני לא חושבת שיש מגדלי לברדודלים בישראל. הכרתי כמה אנשים עם דודלים שנקנו בארה''ב
לצפיה ב-'יוזמה מעניינת בשיתוף עם כלביית פ"ת'
יוזמה מעניינת בשיתוף עם כלביית פ"ת
26/05/2017 | 14:24
1
68
קישור לפוסט בפייסבוק:
לצפיה ב-'רצוי מאד לפרט יותר בהודעה, ולא להסתפק בקישור'
רצוי מאד לפרט יותר בהודעה, ולא להסתפק בקישור
28/05/2017 | 14:37
10
לצפיה ב-'מישהו יודע מי היבואן של נוטריסורס ?'
מישהו יודע מי היבואן של נוטריסורס ?
25/05/2017 | 03:47
92
לצפיה ב-'או........... סוף סוף מישהו התעורר שם'
או........... סוף סוף מישהו התעורר שם
22/05/2017 | 21:49
3
168
אולי עוד יש תקווה לרועה הגרמני...
http://www.telegraph.co.uk/news/2017/03/03/crufts-...
The Telegraph -> Lifestyle -> Pets ->
"Crufts clamps down on 'deformed' dogs after outcry over last year's best in breed"

לצפיה ב-'אכן, הגיע הזמן. פשוט נורא.'
אכן, הגיע הזמן. פשוט נורא.
23/05/2017 | 05:24
21
לצפיה ב-'נקווה שרק לא מאוחר מדי. ונקווה שזה יחלחל למגדלים ולקהל'
נקווה שרק לא מאוחר מדי. ונקווה שזה יחלחל למגדלים ולקהל
23/05/2017 | 16:31
14
לצפיה ב-'אפשר תקציר ? תודה'
אפשר תקציר ? תודה
24/05/2017 | 08:04
16
לצפיה ב-'שכן התלונן על נביחות'
שכן התלונן על נביחות
20/05/2017 | 18:51
6
131
היי
יש לנו כלב בן שנה ושלושה חודשים, שנמצא אצלינו שלושה חודשים כבר.
בגדול הכלב לא נובח הרבה, אבל יש שני דברים שגורמים לו לנבוח:
אם שהוא שומע מישהו בחדר המדרגות (גרים בקומה אחורנה אז זה לא קורה המון) ואז יש לו בערך 30 שניות דקה של נביחות (כלב טריטוריאלי), או שהוא מסתכל מהחלון ועוברים בחוץ כלבים שהוא לא מכיר. במקרה הזה הוא יכול לנבוח איזה שתיים שלוש דקות.
לאחרונה קיבלנו תלונה אנונימית מאחד שכנים על ה"נביחות המטרידות".
אנחנו מנסים לשפר את נושא הנביחות (עובדים עם פחית הרעשה) אבל מן הסתם עדיין יש נביחות לפעמים ואנחנו לא יודעים מה לעשות מול השכן האנונימי. 
בבניינים ליד יש כלבים הרבה הרבה יותר רועשים שממש נובחים כל היום (אנחנו חושבים שאולי הוא חושב שהנביחות שלהם מגיעות מאצלינו אבל יכול להיות שלא).
יש למישהו עיצה מה לעשות כדי להמנע מסכסוך שכנים?
חשבנו להשאיר את החלון סגור כדי שיהיו לו פחות גירויים מבחוץ, אבל בקיץ זה ממש התעללות להשאיר אותו עם חלון סגור.
נשמח לעיצה:)

לצפיה ב-'להתעלם מהתלונה'
להתעלם מהתלונה
21/05/2017 | 06:56
1
109
שכן שחושב שמשהו מפריע אמור להגיע לשכנו ולדבר איתו פנים מול פנים.
ברגע שהוא/היא בחר/ במכתב אנונימי מראש אין טעם להתייחס. בעיקר אם אתם סבורים שהנביחות הם בגדר נביחות נורמליות ולא חריגות.
(אולי אלו השכנים שגרים מתחתכם והחלון שממנו הוא הובח נמצא ממש מעל ראשם?) . בכל מקרה אין מה לעשות מלבד להמתין לפניה ישירה של אחד השכנים. ואז לברר מולו מה ואיך ומתי הנביחות מפריעות.
לצפיה ב-'בנוסף - תחשבו להשאיר רדיו בבית בעוצמה סבירה שתיצור "מיסוך"'
בנוסף - תחשבו להשאיר רדיו בבית בעוצמה סבירה שתיצור "מיסוך"
21/05/2017 | 13:32
75
ותקהה מעט את גירויי הרעש.

כלב נובח גם כתוצאה מגירויי ריח.

שוב, כמו שנאמר - יתכן והנביחות סבירות ולא בלתי מתקבלות על הדעת.
אני לא הייתי משתמש בהפחדה של פחיות/מכשירים יעודיים אלא בעיצה עם מאמן (בגישה חיובית).
לצפיה ב-'גם הכלבה שלנו נבחנית מאוד'
גם הכלבה שלנו נבחנית מאוד
21/05/2017 | 10:56
2
103
אומנם לא היו תלונות אבל כל פעם שהמנקה בחדר המדרגות או השכנים באים ונכנסים היא נובחת. אני יכולה להגיד שהדבר היחיד שעזר לנו איתה היה מכשיר שקנינו בכמה דולרים בעלי אקספרס שמזהה נביחות ומשמיע קול שרק כלבים שומעים שלא נעים להם. זה הפסיק את הנביחות במיידי וכמובן עובד גם כשלא נמצאים בבית לשמור. כמובן שזה לא הכי כיף לכלב אבל גם לא פוגע בו פיזית כמו הקולרים שמחשמלים, אבל אחרי שבוע שזה היה מופעל היא כבר למדה לבד לא לנבוח רק אחרי חודש ששוב לא השתמשנו חזרה לנבוח וצריך להשתמש בו שוב. הבעיה העיקרית עם המכשיר זה שאם מדובר בבית עם רעשים חזקים גם ככה (ילדים קטנים צורחים, תוכים, או טלוויזיה רועשת) אז הוא מופעל גם בלי קשר לנביחה, וחשוב לשנות לו את עוצמת הרגישות.
זה מה שאנחנו הזמנו -
אבל יכול להיות שיש דברים איכותיים יותר

בכל מקרה, זה נשמע שהכלב לא רק טריטוריאלי אלא גם חרדתי במידה מסויימת, ולדעתי השארת חלון פתוח שבו כל היום הוא צופה בסכנות פוטנציאליות מבחינתו זה גם סוג של עידוד של החרדה שלו. אם החלון פתוח בשביל אוורור, אז כדאי לשים וילון או משהו שיסתיר לפחות את העוברים ושבים או לפתוח חלון אוורור שלא ניתן לראות ממנו כמו חלונות עליונים באמבטיה וכו'. יכול להיות שזה רק גורם לו לסטרס מיותר.
לצפיה ב-'מצטרף להמלצה + הערה'
מצטרף להמלצה + הערה
22/05/2017 | 04:28
1
86
שלום לך,

1. מצטרף להמלצה של ניקיטה, אך חשוב לי להעיר שלעניות דעתי קולר חשמלי נגד נביחות אינו פוגע בכלבים.
אחת הכלבות שלי היא נבחנית (יחסית), ואנו משתמשים עליה בקולר חשמלי נגד נביחות, שהוא מאד יעיל. הקולר מתריע לכלבה פעמיים באמצעות צליל לפני שהוא מעביר זרם, כך שהיא למדה לא לנבוח כשהקולר עליה. בדקתי את הקולר החשמלי על עצמי ועל הבת שלי, והזרם שהוא מעביר הוא עדין, ואינו יותר מעקצוץ.

2. יחסי שכנים הם עניין מורכב, ולא שחור ולבן.
כבעלי שתי כלבים בשכונה של בתים פרטיים, אני משתדל מאד להתחשב בשכנים שלי, ובמסגרת זו חשוב לי שהכלבות שלי לא יגרמו למטרד של נביחות.
לכן, גם אם התלונה היא אנונימית, לא הייתי מתעלם ממנה, בוודאי אם היא איננה תלונת סרק, אלא מבוססת על כך שהכלבה שלך באמת נובחת יחסית הרבה (ואת העובדות רק אתה יודע).

בברכה,

אורי.
לצפיה ב-'תודה על התיקון'
תודה על התיקון
22/05/2017 | 09:27
49
לא התנסתי בקולר בעצמי יכול להיות שבאמת זה בסדר

ומסכימה לגביי השכנים. בבתים פרטיים זה במיוחד חשוב, שמעתי כבר על מקרים שהרעילו כלבים או שחררו מהחצר מתוך נקמה. בבניין דירות יכולים למצוא דרכים אחרות להזיק כמו תלונות בכל מיני רשויות שיציקו, נזק לרכב, לדלת וכו'. חשוב לשמור על יחסים טובים עם שכנים. מה גם שתשים את עצמך במקומם זה בטח לא נעים לשמוע את רעש כל הזמן
לצפיה ב-'הרעיון לסגור חלון הוא טוב....'
הרעיון לסגור חלון הוא טוב....
22/05/2017 | 11:00
54
אצל הכלבה שלנו עושה הבדל גדול !
כמובן לדאוג שהמקום בו הכלב נמצא יהיה מאוורר,
ואפילו ממוזג, אם צריך.

כמו כן לבדוק סיבות נוספות בגללן הכלב נובח - כמה זמן
אתם נעדרים, למשל. לפעמים הכלב מעוניין בחברה, לפעמים
משועמם. לדאוג שיהיו לו צעצועים / עצמות גדולות להעסיק אותו.
לעזוב אותו אחרי שהוא עייף. לדאוג שיהיה לו אוכל / שתייה.
הרבה נביחות הן כאשר הכלב לא מסופק.

ולבסוף - אם אתם בסביבה ויכולים להפעיל את פחית הרעש 
אתם יכולים באותה יעילות ועם הרבה יותר שמחה לקרוא לכלב ולתת לו חטיף.
ולא - זה לא גורם לכך שהכלב ינבח בכוונה.
להיפך - זה גורם לכך שהכלב מתעניין יותר בגירויים בפנים הבית
מאשר בנביחות בחוץ (מנסיון + ידע).
לצפיה ב-'עזרה במציאת מזון לכלב רזה שישמין.......'
עזרה במציאת מזון לכלב רזה שישמין.......
20/05/2017 | 11:26
5
73
שלום   רב
יש   לי   כלבה   בת   שנתיים   שלוש   עוד   מעט   והיא   רזה   בחלק   האחורי   שלה
אני   מחפש   מזון   לכלבים   שישמין   אותה   ויעלה   אותה   במשקל
על   איזה   אוכל   אתם   ממליצים   לי???
תודה   לעוזרים!
לצפיה ב-'אקאנה כבש ותפוח מאוד בריא וטעים'
אקאנה כבש ותפוח מאוד בריא וטעים
21/05/2017 | 10:58
1
49
אבל אם זה רק כדי לעודד לאכול, קינג רויאל הכבש גם מאוד טעים לכלבים (אם כי הרבה פחות בריא).
לצפיה ב-'ממליצה על אקאנה פסיפיקה'
ממליצה על אקאנה פסיפיקה
21/05/2017 | 13:41
45
טעים (להרבה כלבים) ומזין, עם אחוז חלבון טוב שיכול ל עודד עליה במשקל. 
בכלל יש לאקאנה הרבה סדרות טובות (single, regional). עוד מזונות עם אחוז חלבון טוב ומרכיבים מזינים: נוטראם ללא דגנים, מריק, נאו, אוריג'ן, פטקיינד...
אגב, הוטרינר אמר שהכלבה רזה או שלמראית עין היא נראת לך רזה?
יש גזעי כלבים עם מבנה צר שיכולים להראות קצת כחושים למראית עין, אבל זו הגנטיקה שלהם והם במשקל טוב למבנה העצמות העדין והצר שלהם. 
לצפיה ב-'האם התייעצת עם וטרינר באשר למשקל שלה?'
האם התייעצת עם וטרינר באשר למשקל שלה?
21/05/2017 | 19:18
1
30
האם הוא אמר לך שהיא רזה מדי וצריכה לעלות במשקל? יש גזעי כלבים שבאופן  טבעי נראים רזים מאוד. גם אם אינה גזעית, ייתכן שהיא מעורבת באחד הגזעים האלה. יכול להיות שאם היא אוכלת טוב, בריאה ופעילה, זה המשקל התקין שלה וזהו. ואם אין לה תאבון, אולי היא פשוט לא אוהבת את המזון הנוכחי שלה וכדאי לנסות להחליף? 
בכל מקרה, במצב כזה הייתי קודם כל מתייעצת עם וטרינר כדי לוודא שהיא בריאה ושאכן רצוי שתשמין. אפשר גם לבקש שימליץ על מזון מתאים.
לצפיה ב-''
22/05/2017 | 04:18
4
לצפיה ב-'פט קינד סלמון/ביזון/בקר/ כבש'
פט קינד סלמון/ביזון/בקר/ כבש
26/05/2017 | 14:28
63
הי מאור,
פט הוא מזון מצויין המבוסס על קירשה (קיבה) כרכיב ראשון מזין ובריא מאוד, ומהניסיון שלי גם עוזר מאוד במקרים של כלבים רזים מידי.
מקווה שעזרתי :)
לצפיה ב-'פרעושים בבית, האם קטלן יתושים יכול לעזור?'
פרעושים בבית, האם קטלן יתושים יכול לעזור?
18/05/2017 | 22:35
4
74
שלום
יש לי (שוב) מכת פרעושים בבית.
לפני שקוראים למדביר, האם לדעתכם קטלן יתושים חשמלי יכול לעזור או שהם קטנים מדי?

תודה
לצפיה ב-'נראה לי שקטנים'
נראה לי שקטנים
19/05/2017 | 10:27
45
אפשר לנסות לשאוב טוב את הבית ולרסס עם פרונטליין את מקומות המרבץ של הכלב. כמובן לטפל גם בכלב בתכשיר יעיל נגד פרעושים. בהצלחה!
לצפיה ב-'לא יעזור, הם לא נמשכים לזה'
לא יעזור, הם לא נמשכים לזה
19/05/2017 | 11:12
46
אל תבזבז כסף גם על מלכודות הפרעושים, הם אמנם נמשכים לזה ומתים במידה מסויימת, אבל זה אחוז קטן מתוך האוכלוסיה הכללית בבית, ויעיל יותר בתור אינדיקטור מאשר לחיסול הבעיה.
לצפיה ב-'לא יעזור'
לא יעזור
21/05/2017 | 13:47
35
ואל תשכחו להגיד למדביר שמדובר בפרעושים ולא בהדברה כללית - יש צורך בחומר מיוחד (וכן, זה יעלה קצת יותר, אבל אחרת זה זריקת כסף לפח). 
לצפיה ב-'פרעושים וקרציות בבית? כך תפטרו מהם!'
פרעושים וקרציות בבית? כך תפטרו מהם!
26/05/2017 | 14:40
57
מקווה שהמאמר הזה יעזור :)
לצפיה ב-'כמה לשלם לדוגי סיטר ?'
כמה לשלם לדוגי סיטר ?
16/05/2017 | 22:22
1
74
שלום לכולם,
בעקבות חופשה משפחתית אני משאירים את הכלב שלנו אצל השכנים ל5 לילות. לא סגרנו מחיר עדיין.

מה מקובל ?

תודה לעונים
לצפיה ב-'בפנסיון לוקחים 70-100'
בפנסיון לוקחים 70-100
21/05/2017 | 13:33
52
תלוי אם כולל טיולים יעודיים.

רק דוגווקר יקח 25-60 ליציאה.
לצפיה ב-'הריון ועיקור'
הריון ועיקור
16/05/2017 | 21:37
3
69
לפני כחודש וחצי אימצנו כלבה שנמצאה משוטטת. הכלבה קטנה (כ4.5 ק"ג) מעורבת עם פינצ'ר.
לא היה עליה שבב, העריכו שהיא בת 3 או 4 והיא לא הייתה מעוקרת.
כשהגיעה אלינו היו לה הפרשות דמיות למשך כשבוע. רופא שבדק אותה מספר ימים לאחר שהגיעה אלינו, לא ציין דבר על הריון אז.
אנחנו מעוניינים לעקר אותה.
לאחרונה היא החלה להשמין וגם הפטמות שלך נפוחות. יש לנו חשד שאולי היא בהריון, שאליו היא נכנסה לפני שהיתה ברשותנו- כי אצלינו זה בוודאות לא קרה.
מספר שאלות:
-כמה זמן כלבה קטנה כזו נמצאת בהריון?
-האם ניתן לעקר בהריון?
-האם מומלץ, ומהם השיקולים שיכולים להיות, אם לתת לה כבר להמליט ורק אז לעקר?
נציין שאנחנו חדשים בעניין ולכן אין לנו אג'נדה ברורה. נשמח לדעות מה כדאי לעשות.
לצפיה ב-'אפשר ומומלץ לעקר בהריון'
אפשר ומומלץ לעקר בהריון
17/05/2017 | 02:18
2
56
בתנאי שהווטרינר יבדוק אותה ולא ימצא שום אינדיקציות נגד. אם יוולדו הגורים, זה עלול להכניס אתכם למצב לא פשוט כי לא קל למצוא בתים טובים לגורים לא גזעיים שיש עוד אלפים כמותם.
לצפיה ב-'תודה :)'
תודה :)
22/05/2017 | 19:21
19
מחר מעקרים
מקווים שיעבור בשלום 
לצפיה ב-'אכן היתה בהריון'
אכן היתה בהריון
23/05/2017 | 17:25
20
ומסתבר שלהערכת הוטרינר עוד ימיים-שלושה היתה אמורה להמליט...
שאלה שתהינו לגביה, אולי יש לך מושג; האם טוב לעקר בהריון בגלל הקושי של מציאת בתים לגורים, או בגלל סיבוכי המלטה- והאם הם שכיחים?
לצפיה ב-'עשיית צרכים'
עשיית צרכים
15/05/2017 | 18:59
7
104
היי, יש לנו שיצו חמוד מחונך! הכל הולך איתו ממש " לפי הספר"
באמת ללא בעיות מיוחדות,
לפני שבועיים אירחנו אצלנו כלב מבוגר ומאוד חולה לתקופה( הבעלים היה מאושפז....) בבית בגלל חוסר יכולת של הכלב ממש ללכת הוא עושה צרכים במרפסת על משטח החתלה, אצלנו הוא יצא למרפסת ועשה בכל מקום בערך....(למרות שניסית להוציא אותו!)ומאז היצור שלי התחיל לעשות גם....
הוא בן 10 חודשים לפניי סירוס ( עוד שבועיים...)
אז חוץ מלנקות טוב טוב את המרפסת מה עוד עליי לעשות?
האם אחרי הסירוס הוא ירגיש פחות צורך "לסמן" אחרי כלבים אחרים?
עצות יתקבלו בברכה!!!

לצפיה ב-'לנקות את המרפסת היטב עם חומץ.'
לנקות את המרפסת היטב עם חומץ.
15/05/2017 | 19:36
74
לא להשתמש באקונומיקה כי ריח האמוניה מזכיר ריח של שתן ומושך כלבים לעשות שוב צרכים באותו מקום.
למנוע מהכלב גישה למרפסת בתקופה הקרובה ולצאת איתו להרבה טיולי צרכים, שיתרגל לעשות רק בחוץ.
לצפיה ב-'וטרינר'
וטרינר
15/05/2017 | 20:01
1
69
הכלב לשנו לא יודע להגיד לנו שכואב לו או מציק לו...
יכול להיות צירוף מקרים שהוא התחיל לעשות על המשטח בגלל הכלב, כלומר הוא לא מרגיש טוב, ואז יכולה להיות פגיעה כלשהי בכלב.

סיפור אישי:
כשהבאנו את הכלבה שלנו מעמותה, פנינו למאלפת כשאחת השאלות הייתה איך אפשר לשחק איתה. לאחר שני מפגשים המאלפת אמרה שהיא מרגישה שהכלבה מעט אפטית לגזע שלה ודרשה שנלך לוטרינר. גם הוטרינר לא הבין למה אבל עשה בדיקות בלב ברירה. לכלבה שלי הייתה קדחת קרציות!!! מחלה שניתן למות ממנה (מאיר אריאל נפטר ממנה).

מאז יש כלל ברור: כל שינוי התנהגותי מחייב בדיקת וטרינר!
לצפיה ב-'בהחלט נכון.'
בהחלט נכון.
15/05/2017 | 21:20
59
תמיד כדאי לשלול בעיה רפואית קודם כל. העצה שלי נכונה בהנחה שהכלב אכן בריא. במקרה שאתה מתאר, בגלל סמיכות האירועים, ובהנחה שאין כל סימן לבעיה רפואית, נראה שמדובר קרוב לוודאי בעניין התנהגותי, אך אם הבעיה תימשך ואם נראה שלכלב קשה להתאפק בכללי, או שיש חשד כלשהו לבעיה בריאותית מומלץ מאוד לקחת לווטרינר.
לצפיה ב-'בנוגע לסירוס- כן, זה עוזר אם הכלב מסמן'
בנוגע לסירוס- כן, זה עוזר אם הכלב מסמן
17/05/2017 | 12:57
3
34
סירוס מאד עוזר לעצור את ההתנהגות הזאת של סימון. כמו כן, זה גיל מצויין לסירוס כלב קטן
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
22/05/2017 | 19:47
2
15
הוא מתנהג רגיל לחלוטין, ובבית מצליח להתאפק כרגיל אז אני חושבת שזו בעייה התנהגותית נטו, בנתיים מונעת גישה למרפסת וקירצפתי עם חומץ.
בכל מקרה סירוס עוד יומיים, מקווה שזה ירגיע את הבחור.
תודה!!
לצפיה ב-'יופי, שיעבור בקלות'
יופי, שיעבור בקלות
24/05/2017 | 11:11
1
16
אל תבהלו אם הוא יהיה מעוך בימים הראשונים, הוא מתאושש מההרדמה והניתוח, אבל הוא סך הכל יהיה הרבה פחות מעוך ממה שהוא נראה- שלי היה נראה ממש מסכן ביום הראשון, עד שעבר לידו חתול והוא התחיל לרוץ,חצה את הכביש ועצר לי הלב. לשלי גם היה קשה להתאפק בשבוע הראשון והייתי יוצאת איתו הרבה. לא לכעוס, זה בגלל הלחץ באיזור. יכול להיות שזה גם ניקוז של נוזלים מהניתוח.. בכל מקרה זה ממש חולף ולא בעיה התנהגותית.
בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה שירן11!'
תודה שירן11!
30/05/2017 | 14:04
11
עברנו את הסירוס לפניי שבוע, כולם אמרו שזה שטויות ועובר ממש מהר...אבל הוא היה כל כך מסכןןןןן! שפוך ממש כמעט יומיים שלושה, ועד עכשיו נראה קצת בדיכאון ( אנחנו מלבישים לו חולצה במקום לשים צווארון ויכול להיות שזה קצת תורם)
בטיולים הוא ממש מתחרפן מהסיכות ויש גם שטף דם באיזור אז הוא כל שנייה מתיישב....ממש מחכה להוריד לו אותן עוד יומיים ושהוא יחזור להתנהגות הרגילה שלו...
הקיצר, ממש הרגיע אותי לראות מה כתבת!
תודה!
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
15/05/2017 | 12:30
13
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'אתרים שמציעים שירותי דוג ווקר'
אתרים שמציעים שירותי דוג ווקר
15/05/2017 | 10:35
2
51
שלום! 
רציתי לשאול אם יש איזשהו אתר או עמוד פייסבוק בו דוג ווקרים מפרסמים את שירותיהם ואפשר לחפש שם דוג ווקר עבור כלב של קרובת משפחה שגרה בבת ים. 
תודה רבה מראש על העזרה
לצפיה ב-'יש בפייסבוק'
יש בפייסבוק
15/05/2017 | 10:50
37
העמוד נקרא פשוט "דוג ווקר" וראיתי שמקשרים שם בין אנשים שמחפשים באיזור מסויים לדוגווקרים בעיר שלהם. אישית אין לי ניסיון עם דוגווקרים אז הייתי מבקשת המלצות מלקוחות, נראה לי שנהוג לבקש ממליצים. 
לצפיה ב-'כדאי לפרסם בפייסבוק השכונתי...'
כדאי לפרסם בפייסבוק השכונתי...
15/05/2017 | 13:52
35
או בקבוצה דוג ווקר בפייסבוק דוג ווקר dogwalker דוגווקר

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא יחסים בין כלה לחמות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום שני הקרוב תתארח ליאת פדות, מאמנת לתקשורת...
אירוח בנושא יחסים בין כלה לחמות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום שני הקרוב תתארח ליאת פדות, מאמנת לתקשורת...
אירוח בנושא טיפוח ושמירה על עור הפנים בגיל השלישי
אירוח בנושא טיפוח...
ד``ר רון יניב יענה על שאלות בנושא טיפוח ושמירה על...
אירוח בנושא טיפוח ושמירה על עור הפנים בגיל השלישי
אירוח בנושא טיפוח...
ד``ר רון יניב יענה על שאלות בנושא טיפוח ושמירה על...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום ביטוח חיים גמל ופנסיה
פורום ביטוח חיים
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
פורום אקווריומים ודגי נוי
פורום אקווריומים ודגי נוי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה