לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

לצפיה ב-'ברבקטו - נגד פרעושים/קרציות'
ברבקטו - נגד פרעושים/קרציות
22/05/2016 | 21:16
85
כדור לכלב במשקל 20-40 ק"ג, בראשון לציון, פרטים בפרטי.

לצפיה ב-'התלבטות קשה'
התלבטות קשה
22/05/2016 | 19:47
10
265
אז ככה... מצאו שללברדורית שלנו, בת ה-12, יש מחלה שנקראת Laryngeal Paralysis, שזה שיתוק בגרון. במצב נורמאלי השסתום בגרון נפתח בשביל להכניס אויר כשנושמים ונסגר כשבולעים בשביל שהאוכל לא ישאף לריאות. במקרה שלה, השסתום סגור כל הזמן ומשאיר רק חריץ די צר שמאפשר למעט מידי אויר להכנס פנימה. כשהיא במנוחה אז נכנס מספיק אויר, אבל כל מאמץ הכי קטן גורר אחריו התנשפויות רציניות. מקריאה באינטרנט, מדובר על זה שזה מצב נירולוגי ושזה קשור גם להחלשות הפלג האחורי של גוף הכלב (האגן והרגלים האחוריות).
היו לנו חשדות בחודש האחרון שהיא סובלת מהבעיה הזאת, אבל השבוע כשנכנסה לטיפול שיניים בהרדמה מלאה, הוטרינר בדק גם את זה וקבע שזה אכן המצב. מצד שני כשחושבים עכשיו על התקופה האחרונה, אז בעצם זה המצב כבר די הרבה זמן וכרגע יש לזה שם, עד עכשיו פשוט קראנו לזה הזדקנות.
ההתלבטות שלנו היא שיש ניתוח שיכול לפתור את הבעיה של הנשימה, בניתוח פותחים באופן קבוע צד אחד של השסתום, ותאורתית זה אמור להאריך לה את החיים... הבעיה היא שתופעת הלוואי השכיחה במקרה של הניתוח הזה היא דלקת ריאות (שנגרמת בד"כ משאיפת גורם זה לריאות). זה לא יפתור כמובן את ההחלשות של פלג הגוף האחורי ולא יעצור את שאר תופעות ההזדקנות שהיא סובלת מהם. אף אחד לא יכול להגיד לנו, כמובן, כמה זמן הניתוח יוסיף לה אם בכלל...
היא כלבה מאושרת כרגע, שמחה לצאת לטיולים, שמחה לאכול, ובשאר הזמן ישנה על כרית נוחה. אנחנו מתלבטים האם לתת לה לסחוב כל עוד יש איכות בחייה וכשתתחיל ממש להלחם על כל נשימה אז נרדים אותה, או האם להכנס עכשיו לפרוצדורה כואבת שכוללת החלמה לא קלה בתקווה שזה יתן לה ולנו עוד קצת זמן.

נשמח לקבל כל פידבק... אנחנו אוהבים אתה מאוד, ולא רוצים להפרד, ואם הניתוח יוסיף זמן אז זה יהיה נפלא... אבל מצד שני לא רוצים להכאיב לה בניתוחים שאולי יגררו אותנו עוד קצת ואולי לא...

לצפיה ב-'דעה'
דעה
22/05/2016 | 20:53
109
הייתה לי גולדנית שעברה היפוך קיבה קשה בגיל 12, וגם התלבטנו בגלל שהניתוח מסובך, קשה ויקר ויכול להיות שלא תצא מזה בגילה. למזלנו שרדה את הניתוח והגיעה לגיל 16!
לדעתי הניתוח יכול לסייע.
לצפיה ב-'דעה שונה'
דעה שונה
22/05/2016 | 21:57
111
קודם כל הייתי הולכת לשמוע דעה של עוד וטרינר...אם אכן המצב כפי שתיאר הייתי מניחה לכלבה להזדקן בכייף עד השלב שבו היא תסבול.
לבע"ח יש רק מעט זכויות בהשוואה לאדם( מדברת באופן גורף , לא על כלבתך האהובה שקוראים כמה היא יקרה לליבך). הזכות למות בכבוד היא אחת מהן.
בכל מקרה, חשוב מאוד שתקשיבי לתחושת הבטן שלך.הבטן יודעת.

לצפיה ב-'אני'
אני
23/05/2016 | 08:06
77
הייתי עושה את הניתוח - החלשות הפלג האחורי יכולה להתארך עוד שנים כך שניתוח מעין זה יתן לה סיכוי מה גם שאת אומרת שהיא שמחה וחיונית
לצפיה ב-'כנראה לא הייתי מבצע את הניתוח'
כנראה לא הייתי מבצע את הניתוח
23/05/2016 | 11:38
99
שלום תמי יונועה,

אינני יכול להיכנס לנעליך, ובוודאי שאינני "חי" ומרגיש את הכלבה שלך באופן בלתי אמצעי, אך על פי התיאור שלך נראה לי שלא הייתי מבצע את הניתוח בכלבה.
אם הכלבה אינה סובלת וחיה חיים מאושרים, גם אם לא מלאי פעילות, הייתי נותן לה להמשיך בחייה, עד למועד שבו היתה מתחילה לסבול, ואז מרדים אותה.
אם אינני טועה, לברדור בגיל 12 הוא לברדור זקן, וממילא היא הגיעה לתוחלת החיים ה"רגילה" של הגזע שלה.
על כן אני מצטרף לגולשת שכתבה שזו אחת מזכויות היתר שיש לכלבים לעומת בני אדם - הזכות שלא להתענות מהארכת חיים מלאכותית ומחיי אומללות ממושכים.

בברכה,

אורי.

לצפיה ב-'מצטערת לשמוע, בהחלט התלבטות קשה.'
מצטערת לשמוע, בהחלט התלבטות קשה.
24/05/2016 | 03:51
1
79
נראה לי שבהנחה שלהערכת הווטרינר יש סיכוי גבוה מ-50% שהניתוח יעזור - הייתי עושה אותו. אם הוא חושש שבמקרה שלה הסיכוי לסיבוכים גבוה במיוחד, כנראה הייתי נמנעת. בכל מקרה, אולי כדאי לקבל דעה שנייה של מומחה וגם להתייעץ בפורום רפואת חיות מחמד.
לצפיה ב-'הוטרינר סירב לענות על כל שאלה כמו'
הוטרינר סירב לענות על כל שאלה כמו
24/05/2016 | 04:57
113
מה סיכויי ההחלמה, או האם יש לנו יותר זמן איתה עם הניתוח או בלעדיו...
הוא אמר לנו שכולנו מבינים שמדובר על כלבה זקנה ומאוד שבירה, והוא לא בטוח שהיא תשרוד את הניתוח או את תקופת ההחלמה.
בכל מקרה הוא לא מנתח, וישלח אותנו למומחה. החלטנו ללכת להפגש עם המומחה בכל מקרה בשביל לשמוע את דעתו. בפורום חיות מחמד הוטרינרית העלתה רעיון מאוד מעניין לגבי סטרואידים, בהחלט נדבר גם על האפשרות הזאת עם המומחה.

עצוב, חשבנו שמצבה הרבה יותר טוב, קיבלנו סתירה מהאבחנה הזאת.
תודה 
לצפיה ב-'תודה '
תודה
24/05/2016 | 05:04
68
אנחנו מתכננים להפגש עם מומחה ולהמשיך משם.

תודה
לצפיה ב-'מצטערת לשמוע.'
מצטערת לשמוע.
25/05/2016 | 13:38
1
58
אני חושבת שאין תשובה מוחלטת, ואף אחד לא יוכל להגיד לכם מהי הדרך "הנכונה" לנהוג לפיה. כל מה שתעשו, יגרום לכם לחשוב אח"כ שאולי הדרך השניה היתה מביאה לתוצאות טובות יותר.
כנראה שאני אישית לא הייתי הולכת לניתוח, ואני מקווה שבאמת יש דרך ביניים מוצלחת.
עדכני אותנו מה אמר המומחה. 

לצפיה ב-'תודה'
תודה
25/05/2016 | 20:37
36
נחזור לעדכן אחרי הפגישה עם המומחה.
לצפיה ב-'עידכון מהפגישה עם המומחה'
עידכון מהפגישה עם המומחה
31/05/2016 | 23:34
18
אז נפגשנו היום עם המומחה (מנתח) והוא באופן חד משמעי לא ממליץ לנתח אותה. הוא אומר שבמקרה כמו שלנו הניתוח יזיק הרבה יותר מהתועלת שהוא יכול להביא.
הוא אומר שאת הניתוח הזה מבצעים במצבי חרום, כשהכלב נחנק, כדרך להצלת חיים. אנחנו ממש לא במקום הזה (אפילו לא באיזור) ולא ברור לו בכלל אם נגיע לשם. ההמלצות שלו הן בעיקר למניעה ותואמות את מה שקראנו באינטרנט והתחלנו כבר לבצע... הוא ממליץ לקרר את הבית עד כמה שאפשר בקיץ הזה (במקום לשלם לניתוח נשלם לחברת החשמל ), לצאת איתה לטיולים בשעות הפחות חמות (בצהרים לצאת לטיול קצקצר לצרכים ולחזור מהר הביתה), להשתדל לא לתת לה להתאמץ יותר מידי... להרים את האוכל שלה לגובה שבו לא תצטרך להתכופף בשביל לאכול (כדי למנוע שאיפה של אוכל לריאות), ולהאכיל אותה באוכל שדומה בצורה, בגודל ובמרקם לכדורי בשר (זה פחות מסוכן מבחינת השאיפה) - משהו מכיר אוכל כזה לכלבים סיניור?
המון תודה לכל התשובות התומכות שהיו כאן... אני מרגישה הקלה עצומה
לצפיה ב-'אבדן כלב'
אבדן כלב
22/05/2016 | 14:55
1
76
 ביום שבת 21 במאי  אבדה בירושלים כלבה מסוג ג'ק ראסל, צבע לבן-חום ושני כתמים שחורים על הגב. לכלבה עין אחת כחולה.
נראתה לאחרונהבשעה 1700 בקרוב, בפינת רחוב שבטי ישראל ורחוב הלני המלכה .
כל היודע דבר מתבקש להתקשר לאחד מהטלפונים הבאים-
0546440296 (מתי), 0524788661 (אסנת), 0505665679, ויבוא על שכרו.
לצפיה ב-'מציעה לפרסם בפייסבוק בקבוצת הסורקים... בהצלחה'
מציעה לפרסם בפייסבוק בקבוצת הסורקים... בהצלחה
22/05/2016 | 18:15
24
לצפיה ב-'אבד כלב'
אבד כלב
21/05/2016 | 23:55
88
ג׳וני הוא כלב מעורב שאבד ביום חמישי ה19 למאי. הכלב היה קשור ביחאזקל הנביא 18 שדרות ונעלם בבוקר. פרס כספי למוצא היישר. טלפונים-0529590069,0527201180
ניתן להתקשר בכל עת!
לצפיה ב-'אמסטף מעורב עם זאב'
אמסטף מעורב עם זאב
21/05/2016 | 19:50
4
126

היי.​
יש לנו את הכלב מגיל 2 חודשים. ניסינו מספר אילופים,כולל בפנסיון. לאחר שהגענו ליאוש(בגלל בעיות קשות בהתנהגות שלו עם אנשים ואיתנו) מנסים למצוא פתרון אחרון.השלב הבא יהיה מצער עבורנו.  אם למישהו יש פתרון? אשמח לשמוע. 

לצפיה ב-'מה הבעיות למשל?'
מה הבעיות למשל?
21/05/2016 | 19:52
2
28
לצפיה ב-'תוקפני לאנשים(ולעיתים נושך)'
תוקפני לאנשים(ולעיתים נושך)
21/05/2016 | 20:18
1
74
בחוץ עם מחסום,ועדיין מידי פעם "קופץ" על מישהו. ובימים האחרונים היה מפגש של היד שלי עם השיניים שלו.
לצפיה ב-'חייב להוסיף. שמעבר לזה כלב אהוב ואוהב'
חייב להוסיף. שמעבר לזה כלב אהוב ואוהב
21/05/2016 | 20:19
62
אבל האפשרות שיקרה פעם נוספת, לא אפשרית עבורנו
לצפיה ב-'מצריך מאלף/מטפל התנהגותי מקצועי ומנוסה'
מצריך מאלף/מטפל התנהגותי מקצועי ומנוסה
22/05/2016 | 09:05
41
שלום לך,

לא כתבת בן כמה הוא היום.
האם מדובר בהתנהגות שלו מאז שאימצתם אותו או שמדובר בתופעה חדשה יחסית?
האם הוא תוקפני לאנשים בכל מקום או רק בטריטוריה שלו?
האם הוא קופץ מתוך שמחה ורצון לשחק או כחלק מתקיפה?
מה היה ההקשר בו הוא נשך אותך ? סתם ככה בלי התראה או שקרה משהו שעורר אצלו את התקיפה?

בכל מקרה, נראה לי שתטרך לפנות לקבלת עזרה ממאלף/מטפל התנהגותי מקצועי ומנוסה.
מהיכן אתה בארץ ?

בברכה,

אורי.
לצפיה ב-'עזרה דחופה , זיהויי מחלה אצל רועה גרמני .'
עזרה דחופה , זיהויי מחלה אצל רועה גרמני .
21/05/2016 | 15:48
6
159
חברים אני פונה אליכם בתקווה אחרונה , אחרי מספר ביקורים אצל מספר וטרינרים שונים, ללא  מציאת פיתרון לבעיה .
אז ככה : ג'מבו הוא כלב מסוג רועה גרמני אשר נקנה מחוות גידול במשמר השבעה .
היום ג'מבו בן שבע שנים .
לפני כחצי שנה הבחנתי כי האף של ג'מבו מתחיל להתקלף .
פנינו לוטרינר וסיפרנו לו על הבעיה , הוא טען שזו תוצאה של מזג האוויר וסוג הכלי שממנו אוכל הכלב .
כמובן מהוחלף הכלי ובנוסף מרחנו לג'מבו משכה להרגעה , בסגנון וזלין . 
עם הזמן ראינו כי אין שיפור במצב האף , החלטנו להזמין וטרינר אחר .
הגיע וטרינר נוסף לביתנו בדק את ג'מבו ואמר שלגמבו יש מחלה באפו כתוצאה מחפירות באדמה ודחיפת האף אל האדמה . הוא נתן לג'מבו טיפול אנטיביוטי  , פעמיים ביום למשך שבועיים בצורת כדורים .
גם פה הטיפול לא עזר והמצב רק החמיר.
יום אחד כאשר חזרתי מהצבא ראיתי שג'מבו מתקשה לנשום מהאף והנשימות ממש כבדות , כאילו אפו סתום .
מייד צלצלתי לוטרינר נוסף , הנעתי את הרכב והגעתי אליו.
לאחר הבדיקה נאמר לנו כי ג'מבו מפריש חומר נוזלי מהאף שגורם לו ליובש ושצריך טיפול אנטיביוטי חזק ורציני, שילוב של אנטיביוטיקה "לסוסים: ומישכה אנטיביוטית לאף .
גם הפעם הטיפול לא עזר ומצב הכלב לא נעשה טוב יותר , הוא מלקק את האף בלי סוף , האף מתקלף ומתפורר שוב ושוב , ואנחנו לא יודעים מה לעשות .

נשמח לקבל עזרה והכוונה של אנשים שמכירים את הבעיה ונתקלו בה בעבר .

תודה אור .

לצפיה ב-'נשמע לי שהוא צריך לראות מומחה'
נשמע לי שהוא צריך לראות מומחה
21/05/2016 | 16:44
76
לא יודע להגיד לך איזה מומחה, הייתי מנחש שלעור, אבל מה שמספר וטרינרים לא הצליחו לאבחן כשבדקו אותו, אני לא מאמין שניתן לאבחן דרך האינטרנט.
אני הייתי לוקח אותו לבית החולים בבית דגן, למרות שזה יקר מאד.
לצפיה ב-'אם אנטיביוטיקה לא עזרה וההשערה היא שזה טפיל, אולי זה וירוס?'
אם אנטיביוטיקה לא עזרה וההשערה היא שזה טפיל, אולי זה וירוס?
21/05/2016 | 17:44
60
תברר אם יש דבר כזה הרפס לכלבים, נראה כמו הרפס משום מה...
לצפיה ב-'הייתי ממליצה לך לבדוק גם בפורום רפואת חיות מחמד פה בתפוז'
הייתי ממליצה לך לבדוק גם בפורום רפואת חיות מחמד פה בתפוז
21/05/2016 | 19:56
19
לצפיה ב-'ממליץ לפנות לבית החולים לחיות בשדמה או לסניף שלהם בגדרה'
ממליץ לפנות לבית החולים לחיות בשדמה או לסניף שלהם בגדרה
22/05/2016 | 09:10
61
שלום לך,
ממליץ לפנות לבית החולים לחיות בשדמה או לסניף שלהם בגדרה.
ד"ר דרור צפריר וד"ר רון רם הם וטרינרים מעולים, מנוסים ומקצועיים מאד.

בברכה,

אורי.
לצפיה ב-'אבחון'
אבחון
24/05/2016 | 12:22
60
אור שלום
הבעיה הנראת בתמונה יכולה להיות קשורה למספר מחלות, חלקן זיהומיות, וחלקן אוטואימוניות.
יש צורך לבצע אבחון מסודר, כולל בדיקה, לקיחת ביופסיה ואולי אף בדיקת תרבית ורגישות.
ממליץ לגשת לאחד מבתי החולים (בית דגן, הכפר הירוק או בית ברל) או ישירות למומחה לבעיות עור (ד"ר גילה צור, ד"ר אילן סקורינסקי, ד"ר ליאורה ולדמן).
במידה ואכן מדובר במחלה אוטואימונית (מחלה בה מערכת החיסון תוקפת את הגוף עצמו) - הטיפול הוא כלל לא אנטיביוטי!
לצפיה ב-'מצאתי כתבה והתמונות נראות דיי דומות תקראו על התסמינים...'
מצאתי כתבה והתמונות נראות דיי דומות תקראו על התסמינים...
24/05/2016 | 12:53
54

שיהיה בהצלחה :|

דניאל ניר אילוף כלבים
dogologist | דוגולוג
www.facebook.com/danieldogolog 
לצפיה ב-'מבט סוריאליסטי על ידידינו השעירים.'
מבט סוריאליסטי על ידידינו השעירים.
21/05/2016 | 14:27
1
86
אנימציה אפילה, ביזארית ומשעשעת. ראו הוזהרתם.
לצפיה ב-'קצת יותר מדי מתוחכם עבורי. בכל מקרה תודה.'
קצת יותר מדי מתוחכם עבורי. בכל מקרה תודה.
22/05/2016 | 09:18
12
לצפיה ב-'הכלבים המסוכנם הם: פיטבול ,אמסטף זכר ורוטויילר '
הכלבים המסוכנם הם: פיטבול ,אמסטף זכר ורוטויילר
21/05/2016 | 14:20
106
אמסטף נקבה (בלי להעליב אך אחד )רק הגודל והמראה הוא מפחיד אמסף נקבה היא הרבה יותר עדינה ולא מאיימת בכלל נורית של פינקי מדברת מנסיון  מצאתי אמסטפית ששכבה כפי הנראה מישהו נטש אותה מסיבה כלשהיא .הייתי אז עם כלבתי הקודמת מיטשל .ליטפתי אותה ושמתי לה מים וחזרתי עם מיטשל דרף השיכון .למחרת הוצאתי את מיטשל וגיליתי בגינה שזאדם מסויים שהכרתי אימץ את האמסטפית והזהיר אותי  אמרתי לו אנחנו כבר מכירות אותה היא מאד ידידותית.תטפל בה יפה .י0ה שאימצת אותה  אני לא יכולתי כי יש לי את מיטשל.
נורית של מיטשל ז"ל אש הורדמה בגיל 16.5 שנה ועכשיו של פינקי .

להראות לכולכם

לצפיה ב-'מאלף לגורה'
מאלף לגורה
21/05/2016 | 13:10
9
146
שלום לכולם,

אנחנו מחפשים מאלף עם ניסיון שיחנך את הגורה שנמצאת אצלנו חודש
לדברים בסיסיים.

האם יש המלצה למאלף מאזור המרכז? 
אנחנו מחפשים בתקציב של 150-250 שקל.
לצפיה ב-'יש רבים וטובים, הנה מספר שמות'
יש רבים וטובים, הנה מספר שמות
22/05/2016 | 09:27
4
92
שלום לך,

יש מאלפים רבים וטובים.
אני אמנה כאן מספר שמות, רק שאינני זוכר בדיוק מהיכן כל אחד, ולכן כדאי שתערוך חיפוש בגוגל:
אבנר רז (כפר רות)
שושנה פורבס (הרצליה)
עמית זית
איילה נאור
גיא תיכון (כפר סבא)
יוסף טויטו (פרדס חנה)

בברכה,

אורי.
לצפיה ב-'תודה על ההמלצה, אבל אני לא באיזור המרכז '
תודה על ההמלצה, אבל אני לא באיזור המרכז
22/05/2016 | 09:39
3
56
אני בצפון...
לצפיה ב-'אני נרשמתי לקורס באינטרנט של אחד המאלפים'
אני נרשמתי לקורס באינטרנט של אחד המאלפים
22/05/2016 | 10:24
2
78
אני לא יודע אם מותר לפרסם כאן
לצפיה ב-'אתה יכול להמליץ על מי שאתה רוצה'
אתה יכול להמליץ על מי שאתה רוצה
22/05/2016 | 12:02
1
78
שלום לך,

כולנו משתפים כאן בפורום מידע שאנו נתקלים בו בכל הנוגע לכלבים - אם כממליצים, ואם סתם כבעלי ידע כללי ללא ניסיון ספציפי.
זה בסדר גמור להעלות כאן קישורים או לפרסם שמות של מאלפים או של קבוצות אילוף לבעלי כלבים, שאתה יודע עליהם מניסיונך או על סמך ידע כללי.

בברכה,

אורי.
לצפיה ב-'נרשמתי לקורס של אורן עדיקא אילוף גורים'
נרשמתי לקורס של אורן עדיקא אילוף גורים
22/05/2016 | 14:50
82
יש לו גם בפייס קבוצה סגורה
לצפיה ב-'נפלה הסיפרה 0 מהתקציב המיועד....'
נפלה הסיפרה 0 מהתקציב המיועד....
23/05/2016 | 21:54
35
לצפיה ב-'מוזמנים ליצור איתי קשר...'
מוזמנים ליצור איתי קשר...
24/05/2016 | 13:01
56
היי, 

מוזמנים ליצור איתי קשר לפחות לייעוץ, מצ"ב לינק לעמוד העסקי להתרשמות :)

דניאל ניר אילוף כלבים
dogologist | דוגולוג
www.facebook.com/danieldogolog 
לצפיה ב-'ממליצה בחום'
ממליצה בחום
25/05/2016 | 12:15
48
ממליצה בחום על יובל שב מאלף כלבים המאמין בתקשורת בונה עם הכלב: אילוף גורים
לצפיה ב-'היי, תודה על ההמלצות, אשמח לעזור.'
היי, תודה על ההמלצות, אשמח לעזור.
28/05/2016 | 07:20
28
אני אכן עובד באזור המרכז. מוזמנת ליצור איתי קשר בטל. 052-2325678

בברכה, עמית.
לצפיה ב-'ריסוס נגד קרציות'
ריסוס נגד קרציות
21/05/2016 | 12:59
1
43
שלום רב.
נתנו לי ריסוס לגינה בשם סופר טאקט. האם החומר טבעי? האם הוא מסוכן לבני אדם?
אשמח לקבל מידע בנושא
לצפיה ב-'סביר להניח שלא טבעי, מה החומר הפעיל שלו?'
סביר להניח שלא טבעי, מה החומר הפעיל שלו?
21/05/2016 | 17:37
224
לצפיה ב-'עיקור שהסתבך לנסיכה בת 7 חודשים'
עיקור שהסתבך לנסיכה בת 7 חודשים
21/05/2016 | 12:21
5
149
שלום לכולם, אני וחברה שלי אימצנו גורה מתוקה יפה חברותית ואדירה לפני כחצי שנה, ביום שלישי האחרון לקחנו אותה לעיקור, (לאחר שהבאתי אותה למרפאה שבוע קודם לטובת "בדיקות" אבל רק בדקו לה דופק וחום גוף) כשחזרנו לאחר כשעה אמרו לנו שהכלבה חוותה 3 דום לב, עברה 3 החייאות, ושהיא שרדה בנס....
אמרו שזה אולי בגלל שהייתה אלרגית לאחת התרופות (אני חושב שאולי מדובר במנת יתר של אחת התרופות)

בקיצור, נשארנו איתה כל הלילה במרפאה, כשהיא ישנה ומשתוללת לסירוגין.
הווטרינרית נשארה איתנו עם סייעת ומידי פעם נתנה לה ווליום, וגם זריקות הרדמה נוספות שתנוח מהצעקות והשתוללויות שלה....

בבוקר כשהמצב לא השתפר לקחנו אותה לביה"ח האוניברסיטאי בבית דגן, שם הרדימו והנשימו אותה.

למחרת היא הייתה אפאטית לחלוטין, לא מזיזה שום רגל או זנב ולא רואה.... אך גם רגועה ושלווה סוף סוף.

בחמישי היא הראה קצת שיפור, התחילה קצת ללקק גבינה, קצת להראות רגשות (לבכות) וטיפה הזיזה זנב וטיפה טיפה איזה רגל

בשישי הרגשו עוד קצת שיפור, היא אכלה ביתר מרץ (בניגוד לליקוקים חלושים שהיו בחמישי) אך כמובן ששאר הגוף דיי משותק (אנחנו צריכים להחזיק לה את הראש כדי שתוכל לאכול... הראש "נופל" לה כל הזמן וזז לצדדים, וגם את כל הגוף אנחנו מחזיקים בתנוחה נוחה לאכילה, אם אנחנו עוזבים, היא נופלת)

היום (שבת) היא קיבלה אותנו בהמון בכי ויבבות, אך לאחר זמן מה חזרה להיות אפאטית ולבהות בחלל וגם לא רצתה לאכול כלום.

אנחנו מאוד מאוד אוהבים אותה ונהיה מוכנים לטפל בה כמה שנוכל במידה והמצב ילך וישתפר, אנחנו לא רוצים להרדים אותה כפתרון קל, רק אם באמת באמת אין שום ברירה אחרת

נשמח לשמוע טיפים, רעיונות, או כל דבר שאולי יעזור לנו, אנחנו קצת אובדי עצות

תודה רבה

לצפיה ב-'אוי ואבוי... זה ממש לא מצב לטיפים !'
אוי ואבוי... זה ממש לא מצב לטיפים !
21/05/2016 | 13:56
4
102
תחזרו בדחיפות לבית חולים או לוטרינר טוב אחר...
לצפיה ב-'שנינו סטודנטים (בסוף התואר שגם עובדים)'
שנינו סטודנטים (בסוף התואר שגם עובדים)
21/05/2016 | 15:46
3
118
אין לנו כסף להחזיק אותה חודש בבית דגן, בנוסף לזה שהיא סובלת שם כי היא בדכאון מהיבבות והאווירה הקשה של חדר טיפול נמרץ. הבאנו אותה היום לביקור בבית, היא חטפה התקף התרגשות מההגעה הביתה.... אנחנו לא רוצים להשאיר אותה להרקב בבית החולים.... 

בקיצור המצב מורכב ולא פשוט.... אם מישהו התנסה בשיקום כלב מפגיעה מוחית אשמח לשמוע את הסיפור שלו, אני מניח שאנחנו רוצים לדעת אם יש תקווה....
לצפיה ב-'אני מאוד מבינה... '
אני מאוד מבינה...
21/05/2016 | 20:51
86
בכל זאת, הכלבה שלכם, על פי התאור, נמצאת במצב חירום,
בכל מקרה בית חולים הוא לא מקום להרקב בו, אלא מקום ריפוי,
גם אם היא בדכאון... מאוד יכול להיות שחלק מהדכאון
הוא כתוצאה מהמצב הגופני הירוד שלה...

מציעה לגשת שוב לבית חולים, או לוטרינר שאתם סומכים
עליו ויכול לייעץ ולקבל את מירב האנפורמציה על התהליך שדרוש
כדי לעזור לכלבה !

בהצלחה רבה !
לצפיה ב-'הווטרינר שגרם לנזק'
הווטרינר שגרם לנזק
22/05/2016 | 07:30
1
100
צריך לשאת בהוצאות של כל הטיפולים בבית דגן.
הכלבה חייבת טיפול . היא לא אשמה במה שקרה, הווטרינר אשם.
לצפיה ב-'סיבוך במהלך ניתוח זה תמיד סיכון שלוקחים.'
סיבוך במהלך ניתוח זה תמיד סיכון שלוקחים.
24/05/2016 | 03:35
63
לא תמיד זה באשמת הווטרינר, לפעמים יש נסיבות שלא ניתנות לחיזוי. אלא אם כן אפשר להוכיח רשלנות מצד הווטרינר (משהו שעשה או לא עשה בניגוד למקובל ולסביר בפרוצדורה כזו שגרם בהסתברות גבוהה לסיבוך). אם הוא פעל כמו שכל וטרינר סביר היה פועל במקרה של פרוצדורה דומה, אין זו שאלה של אשמה. אם כל וטרינר יצטרך לשלם מכיסו בגלל כל טיפול שהסתבך או לא הצליח, המקצוע יפשוט את הרגל. גם אם הייתה רשלנות, אני מניחה שלא פשוט להוכיח זאת (אפשר, כמובן, לנסות).
מה שקרה עצוב ומצער מאוד. לדעתי אם מצבה של הכלבה לא טוב אין ברירה אלא לקחת אותה לבית החולים ולו רק כדי שרופא יבדוק אותה. אפשר להחליט בעצה עם הרופא האם אפשר לקחת אותה שוב הביתה ואיזה מצב מחייב הגעה לבית חולים. ברור שהמצב קשה, נפשית וכלכלית, אך לא נראה לי שיש ברירה אחרת.
לצפיה ב-'בנדנת צינון לכלב'
בנדנת צינון לכלב
21/05/2016 | 07:58
39
מישהו מכיר בנדנה שטובלים במים והיא מקררת את הכלב במשך כמה שעות?
האם זה עובד?
תודהההה
לצפיה ב-' כלוב הטסה או כלוב רשת ? מה עדיף ?'
כלוב הטסה או כלוב רשת ? מה עדיף ?
20/05/2016 | 18:25
2
43
לצפיה ב-'תלוי בסיטואציה, מה מנסים לפתור? מה מנסים ללמד?'
תלוי בסיטואציה, מה מנסים לפתור? מה מנסים ללמד?
21/05/2016 | 00:24
41
אולי בכלל גדר גורים?
לצפיה ב-'אם כבר אז כלוב הטסה'
אם כבר אז כלוב הטסה
24/05/2016 | 13:08
14
אני אף פעם לא ממליץ על כלוב רשת... הכלב כלוא וחשוף לכל מה שקורה סביבו... 

כמובן בהרגלה חיובית כדי שהכלב יאהב את המקום ולא ידע שזה עונש או מקום שכולאים אותו בו כשהוא הולך...

דניאל ניר אילוף כלבים
dogologist | דוגולוג
www.facebook.com/danieldogolog ;
לצפיה ב-'כלבים מגזעים מסוכנים'
כלבים מגזעים מסוכנים
20/05/2016 | 12:20
12
186
יש לי כלבה קטנה ומתוקה. אתמול טיילנו על מדרכה צרה יחסית ואת דרכנו חסמה אמסטפית. מייד ירדנו לכביש  והרמתי את כלבתי על הידיים. שאלתי את הבעלים מדוע לכלבת האמסטף שלו אין מחסום, כנדרש בחוק ולא קיבלתי תשובה עניינית. מה עושים? יש לציין, כי בעבר כלבתי ואחד מילדי שטייל איתה, הותקפו על ידי כלב פיט בול שגם היה ללא זמם כנדרש בחוק. לא קרה להם כלום פשוט בזכות זה שרצו יותר מהר...
לצפיה ב-'אפשר להגיש תלונה במשטרה'
אפשר להגיש תלונה במשטרה
20/05/2016 | 14:16
5
106
הסיכוי שיעשו עם זה משהו כל עוד לא ננשך בןאדם הוא אפסי.
אגב, הסיכוי שהילד שלך רץ יותר מהר מפיטבול הוא גם אפסי.
לצפיה ב-'אי אכיפה'
אי אכיפה
20/05/2016 | 14:34
4
83
מה שבעצם אתה אומר זה שבמידה ואין נשיכה מי שמסתובב עם  כלב מסוכן ללא זמם ועם רצועה לא נענש גם אם מגישים תלונה?
אגב, הפיט בול גם היה קשור  ופשוט לקח לבעלים זמן מה להשתלט  עליו.  זריזותם של בני והכלבונת עזרה להם להמלט בינתיים...ברור שאם הבעלים לא היה באזור לא היה להם סיכוי לאורך זמן...בני היה אז בן 9. לא ידע בכלל מה זה פיט בול ושצריך לפנות להם את המדרכה כי הם תוקפים. הכלבה שלי עם אנרגיות טובות גם כלפי זכרים וגם כלפי נקבות וזו היתה פעם ראשונה שנקלעה לכזה מצב. למדנו לקח שצריך מאוד לשמור עליה!

לצפיה ב-'אפשר להעביר את כל הפרטים הרלוונטים'
אפשר להעביר את כל הפרטים הרלוונטים
20/05/2016 | 16:31
59
לפיקוח הכלבים באזור מגוריך.
הם כבר יארבו לו.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
20/05/2016 | 16:41
13
לצפיה ב-'היתה לי בשכונה אחת שהחזיקה רוטווילרית'
היתה לי בשכונה אחת שהחזיקה רוטווילרית
20/05/2016 | 16:50
1
82
היתה מסתובבת איתה ללא זמם וחלק מהזמן גם בלי רצועה. הכלבה היתה תוקפנית כלפי נקבות אחרות וכבר יצא לי לבעוט בה כדי להרחיק אותה מהכלבה שלי לפני שהיא מצליחה לתפוס אותה. האכיפה בנושא היא אפס גמור.
לצפיה ב-'באזור שלי, קנסו בעל כלב ב1500 ש"ח. על הולכה ללא זמם.'
באזור שלי, קנסו בעל כלב ב1500 ש"ח. על הולכה ללא זמם.
20/05/2016 | 16:54
26
לצפיה ב-'בינתיים'
בינתיים
20/05/2016 | 17:16
70
אין לי ממש פרטים. חשבתי בדיעבד שהייתי צריכה לפחות לצלם את הבעלים והאמסטפית. הדבר היחיד שעשיתי בזמן אמת  זה להרים את כלבתי על הידיים ולקפוץ לכביש...
תודה עומר ואל דסרטו רוסו על המענה!
לצפיה ב-'האם האמסטפית באמת מסוכנת ?'
האם האמסטפית באמת מסוכנת ?
21/05/2016 | 09:54
79
או שהיא רק מגזע מסוכן ?
האם היא חסמה את דרככם,
או פשוט הלכה שם ?
לצפיה ב-'זה בעיה לפורום אחר'
זה בעיה לפורום אחר
21/05/2016 | 10:32
83
בעיית "הכלבים המסוכנים" זה נושא שנראה אותו הדבר בכל העולם.
אין תשובה או פתרון חד משמעי.
בניו זינלד החוקים דומים לישראל, מדי פעם יש סיפור של כלב שתקף מישהו, בהרבה מהמקרים זה בבית שלו או בחצר שלו והנתקף הוא קרוב משפחה,
ואז הנושא מגיע לדיון ציבורי, חלק מהאנשים אומר שצריך לאסור כלבים כאלו,
חלק אחר, אלו האוהבים אותם אומר שהבעיה היא לא בכלבים אלא בבעלים שלהם והמצב ממשי כרגיל.

ההבדל בן ישראל לשאר העולם, אם אני אתקשר למשטרה או לעיריה בניו זילנד תוך זמן קצר תגיע ניידת ותטפל בבעיה,
זה לא שמשטרת ישראל לא מטפלת בבעית הכלבים,
משטרת ישראל לא מטפלת בשום מקרה אזרחי שהוא לא פלילי חמור,
גם אם תתקשר ותדווח שגנבו לך את הרכב, אף אחד לא יבוא,
גם אם תתקשר שפרצו לך הביתה אף אחד לא יבוא,
או שהשכן עשה לך נזק לחצר.
רק במקרים שהם ביטחונים או סכנת חיים.
בישראל אין משטרה אזרחית
ולכן זה נושא לפורום אחר, לא לפורום כלבים.
משום מה ישראלים התרגלו למצב המוזר הזה, כמו שהם התרגלו לחיות עם מלחמה פעם בשנתיים, טילים על הבית ושהילד שלך ילך בגיל 18 לההרג בצבא,
או שרכב עולה כמו בית בניו זילנד.
אנשים מתרגלים למצבים מוזרים.
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
21/05/2016 | 11:43
2
67
מנסה ומתנסה יקרה, כפי שכתבתי האמסטפית ( ובעליה) אכן חסמו את המדרכה. לכן קפצתי באינסטינקט עם הכלבה על הידיים  לכביש.
איני יודעת בוודאות אם היא מסוכנת, אך שפת הגוף שלה נראתה מאיימת כלפי כלבתי.
דווקא אלי לא התייחסה.
בוודאי שלא התחשק לי לנסות ולהתנסות. כאמור, כלבתי קטנה, ולא היה לה סיכוי מולה...
אנצי, מסכימה עם דבריך במלואם.

לצפיה ב-'לא כל כלב שנראה אמסטף רשום כאמסטף'
לא כל כלב שנראה אמסטף רשום כאמסטף
22/05/2016 | 10:26
1
42
כלב  הרשום ככלב מעורב, ללא איזכור המילה אמסטף, לא חייב בזמם, על פי חוק.

לצפיה ב-'כלב המעורב בגזע מסוכן נכלל בחוק הכלבים המסוכנים'
כלב המעורב בגזע מסוכן נכלל בחוק הכלבים המסוכנים
22/05/2016 | 12:24
43
וזה כתוב בו במפורש.
נכון שהוטרינרים נוהגים לכתוב רק 'מעורב' ברשיון וכך הרשויות לא יודעות שהוא מסוכן והבעלים מתחמק מעמידה בדרישות החוק, אבל ברגע שהכלב נושך למשל ואז מתגלה שהוא מגזע מסוכן הבעלים יקבל בראש על זה שהוא עבר על החוק.
לצפיה ב-'מקלחות'
מקלחות
20/05/2016 | 09:57
3
87
שלום ותודה על תשובותיכם בעיניין הפודל.
שאלה נוספת.
פודל כבן חצי שנה.
ההמלצה הכללית מקלחת לחודש.
הכלב כל יום בים. מלא חול ובוץ.
לכן כל יום חייב מקלחת.
מה עושים? מקלחת ללא שמפו?
פודל מלא בפרווה.
תודה.
לצפיה ב-'המלצות'
המלצות
20/05/2016 | 10:26
2
68
שלום לך,

אין לי ומעולם לא היה לי פודל, כך שאינני מכיר את הצרכים המיוחדים של הגזע הזה.
את הכלבות שלי אני רוחץ פעם בשנה בקיץ (לכל היותר), או במקרים שבהם אין ברירה וחייבים לרחוץ אותן (התפלשות בנבלה).
לכן באופן כללי ההמלצה שלי היא לרחוץ כלב כמה שפחות (יכול להיות שבגזע כמו פודל ההמלצה של הוטרינרים היא שונה, בגלל סוג הפרווה/שיער שלו והכמות).
ניתן לקלח כלב עם שמפו מיוחד לכלבים, ובשום פנים ואופן לא עם סבון או שמפו של בני אדם.
כלב שנכנס לים ניתן לשטוף במים ללא שמפו, פשוט כדי לשטוף את המלח והחול, ומיד אחר כך ליבשו במגבת.

בברכה,

אורי.
לצפיה ב-'תודה..ו...'
תודה..ו...
20/05/2016 | 10:53
1
46
תודה על תשובה מהירה.
פעם בשנה??
הפודל מלא פרווה. הוא ממש מריח ונראה לא טוב אחרי שבועיים שלשה. 
אז נראה שאולי אצטרך לספר אותו..מה שלא ממש בא לי. אבל אין ברירה אם יסתבר שמקלחת מזיקה.
ברור. שמפו לכלבים.
בכל מקרה אנסה אחרי הים להסתפק בשטיפה במים בלבד
ותודה .

לצפיה ב-'אני הבנתי שמומלץ לספר פודל'
אני הבנתי שמומלץ לספר פודל
20/05/2016 | 12:17
48
כל חודש חודשיים בכל מקרה, ולהבריש אותו יום יום. קשרים בפרווה מכאיבים לו מאוד.
נראה לי שקשה מאוד להבריש כלב שהפרווה שלו מלאה במי מלח, ולא בטוח שמים בלבד יצליחו לנקות חול ומלח מהים.
כדאי להתייעץ עם ווטרינר, ולקבל תשובה מוסמכת.
לצפיה ב-'2 נשים עושות הכל וצריכות את העזרה שלכם, כספית, אימוצית, הסעו'
2 נשים עושות הכל וצריכות את העזרה שלכם, כספית, אימוצית, הסעו
19/05/2016 | 22:45
1
93

לגולדן המהמם הזה. ולעוד שני תרנגולים. 3 כלבים (אחד מהם שהוחרם מבעלים מתעללים והיה במצב קשה) ול 7 חתולים היה יום מצויין היום (טוב התרנגולים שלשום). אבל כשהגענו היום להוציא את כל המאושרים הללו ראינו שיש 4 גורי חתולים יונקים עדיין בהסגר ללא טיפול וכמות מטורפת של גורי כלבים וכלבים. אז אנחנו שמחות על כל נשמה שיוצאת אבל גם כואבות על כל נשמה שלא מצליחות לעזור לה. החובות לוטרינר (על עיקורים לחתולות שיצאו היום וטיפול רפואי) לחנות חיות (על אוכל וציוד לאומנות עבור הכלב והחתולים) להסעות בתשלום ולפנסיון שיש בו כרגע 4 ניצולי הסגר, כל אלה פשוט מאיטים אותנו וכובלים את ידינו. אנחנו חייבות את עזרתכם בסגירת החובות ובהסעות אומנות ושיתופים. פשוט חייבות
אם אתם מוכנים לעזור לנו לצמצם את החובות כדי שנוכל. שתי נשים פרטיות ובהתנדבות מלאה, להמשיך ולהציל אותם מההסגר. אם אתם יכולים לסייע בהסעות ובאומנות. ואם לא קשה לכם ללחוץ על כפתור השיתוף. כל אחד מאלה ישמח אותנו ובעיקר את כל החברים שמחכים בהסגר ליום שיוכלו להצטלם גם תמונת "אחרי"
לתרומות לוטרינר (חוב של 500 שקלים) 046012520
לתרומות לחנות חיות דקטרי (חוב של למעלה מ 1000 שקלים) 04-6568008
לתרומות לפנסיון (חוב של 3000 שקלים) 054-9351254 (עבור כלבי הסגר נצרת עלית)
לתרומות להסעות שטרם מומנו (450 שקלים) 0525348576
לשאלות ועדכונים מוזמנים לסמס לנו ל 0525348576
הכל פה:
https://www.facebook.com/%D7%91%D7%A9%D7%91%D7%99%...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
בלי שאלות ובלי צורך להזדהות, יש לי קו פתוח לגברים ביום א, ה 22:00- 00 : 00 ב 077-4002093 לשאלות, עזרה, הקשבה, הלכה ואמונה.
לנשים/בנות במייל בלבד ozir@012.net.il גם גברים/בנים יכולים לפנות במייל.
"אין על בורא עולם בעולם"
ר' עוז

לצפיה ב-'הודעה ממפעילות הדף (2 הנשים - עדי, ליה) אליכם!!'
הודעה ממפעילות הדף (2 הנשים - עדי, ליה) אליכם!!
20/05/2016 | 10:46
45
תחינה לעזרה
סמל ההבעה ‏‎frown‎‏
היי, אני עדי מפעילת הדף. יחד עם ליה, אף כלב או חתול לא הומת בהסגר נצרת עלית ב3 שנים האחרונות. אף לא אחד קיבל זריקת מוות. אנחנו שתי פעילות עצמאיות, אין לנו עמותה רשומה, אנחנו עובדות ועוסקות בדברים אחרים וכל דקה פנוייה מקדישות להם ועבורם. אין לנו תרומות שנכנסות באופן קבוע ועם קומץ אנשים שעוזר בהסעות אומנות ותרומות נקודתיות (לוטרינר, הסעות, פנסיון, חנות חיות ועוד) הצלחנו להשאיר את הראש (בקושי) מעל המים. סייענו למאות אם לא אלפי כלבים וחתולים להינצל, בין אם מההסגר ובין אם מרחובות העיר והכפרים והיישובים בסביבה, כאלה שנמצאו חולים, פצועים ועזובים, ללא הבדל גיל צבע גזע ומין. לפני שנה וחצי הוצאנו כלב בפעם הראשונה לפנסיון. פשוט לא מצאנו לא אף פיתרון אחר מלבד המתה (זה היה הכלב נמרוד שאומץ מאז). מאז עברו בפנסיון דרכינו עוד 8 כלבים שהיו דקה לפני המתה מההסגר לפנסיון. 4 מתוכם עדיין שם. אנחנו מבינות שאנחנו לא יכולות להרשות לעצמינו יותר להחזיק כלבים בפנסיון. זוהי הוצאה שאין לנו שום שליטה עליה. ננסה עד סוף החודש (כמו שניסינו עד עכשיו ללא הצלחה) למצוא להם מקומות אחרים, עמותות או בתים. אבל אם לא נצליח נצטרך בפעם הראשונה לוותר עליהם. זה מעל כוחותינו. אנחנו לא ישנות כבר בלילה בידיעה שהחוב בפנסיון תופח בכל יום, ושאין לנו שום שליטה על זה. טדי, פינקה, גדליה ומאיילו. אנחנו מצטערות, אבל איתכם לא הצלחנו.
אם אתם רוצים לאמץ, יכולים לקחת חסות כעמותה, לתרום לפנסיון עבורם, ספרו לנו בהקדם. 13 ימים זה הזמן שיש. ב 28/2 החוב יהיה 7200 שקלים. אין לנו, אין לנו סכום כזה, אין!.
לתרומות לפנסיון: עבור הכלבים מהסגר נצרת עלית 0549351254
להעברה בנקאית: בנק דיסקונט 11 מספר סניף 044 הרצליה מספר חשבון 88467 על שם זיו רביב. (עבור הכלבים של הסגר נצרת עלית)
ועדכנו אותנו כאן, בפרטי או בסמס ל 0525348576 כדי שנוכל לעקוב (ואם אתם רוצים לאמץ מישהו מהם אז כמובן פנו לאותם מספרים כאן, פנסיון או שלי)
מישהו??

הכל פה:
https://www.facebook.com/%D7%91%D7%A9%D7%91%D7%99%...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
בלי שאלות ובלי צורך להזדהות, יש לי קו פתוח לגברים ביום א, ה 22:00- 00 : 00 ב 077-4002093 לשאלות, עזרה, הקשבה, הלכה ואמונה.
לנשים/בנות במייל בלבד ozir@012.net.il גם גברים/בנים יכולים לפנות במייל.
"אין על בורא עולם בעולם"
ר' עוז
לצפיה ב-'פקודה עזבי'
פקודה עזבי
19/05/2016 | 15:07
73
היי

מה ההבדל בין הפקודה עזבי לפקודה עזבי של מזון?

http://www.markertraining.co.il/articles/%D7%90%D7...
לצפיה ב-'מזון כלבים נוטרם'
מזון כלבים נוטרם
18/05/2016 | 22:12
1
81
שמעתי המלצות על מזון כלבים של נוטרם טואל מצד שני ראיתי שיש בו הרבה חלבון (38% לעומת 24% בGO).
מדובר בכלבה ששוקלת 6-7 ק"ג מסוג קבליר קינג צ'ארלס. האם כמות חלבון זו יכולה להתאים למשקל כזה או שזה באמת גבוה מידי?
לצפיה ב-'אין בעיה לכלב בריא עם מזון המכיל חלבון בשיעור "גבוה"'
אין בעיה לכלב בריא עם מזון המכיל חלבון בשיעור "גבוה"
20/05/2016 | 10:30
34
שלום לך,

אינני מכיר את המזון הספציפי נוטראם, אך אין שום מניעה לתת לכלב בריא מזון המכיל חלבון בשיעור "גבוה" של 38%.

בברכה,

אורי.
לצפיה ב-'ועוד בעיניין הפודל...ניירות וניילונים'
ועוד בעיניין הפודל...ניירות וניילונים
18/05/2016 | 08:19
1
50
הפודל. בן חצי שנה. אוהב להכניס לפה ניירות ושקיות ניילון.בבית ניירות טישו מהשולחן. שקיות ניילון.
הוא למעשה משחק.
אני מוציאה לו מהפה מחשש שזה מסוכן.
ברחוב מכניס כל דבר ואני מוציאה. 
להניח לו?
תודה. 
לצפיה ב-'לא להניח לו'
לא להניח לו
18/05/2016 | 10:54
38
שלום לך,

הכלב עלול לבלוע דברים שיכולים לגרום לו נזק חמור, בין אם סתימה בקיבה, ובין אם הרעלה.
לפיכך, לא הייתי מניח לו, והיית מנס הלמנוע ממנו להיות חופשי במקומות בהם הוא יכול לבלוע דברים שמסכנים אותו, ובמקביל הייתי פונה למאלף שיבייע לכם לאלף אותו שלא לאכול מהרצפה, אלא רק באישור מכם.

בברכה,

אורי.
לצפיה ב-'עצות לגבי מכירת כלב גזעי'
עצות לגבי מכירת כלב גזעי
18/05/2016 | 08:57
2
91
שלום רב,
קנינו גורת קארין טרייר גזעית לפני כמה חודשים (מרכזת הגזע), והחודש נמסר לנו מהעבודה של בעלי שעלינו לחזור לגור בחו״ל. שם אנחנו גרים בקומפלקס שאוסר מגורים עם בעלי חיים ולכן אנחנו חייבים למכור את הכלבה שלנו.

פרסמתי מודעה ביד 2, ואני כבר שבוע מחכה שההתאחדות הישראלית לכלבנות תאשר את המודעה. (אלו החוקים החדשים שם).
יש לכם המלצות איפה עוד אפשר לפרסם את המכירה שלה?
תודה מראש

לצפיה ב-'תתייעצי עם רכז הגזע שלכם'
תתייעצי עם רכז הגזע שלכם
18/05/2016 | 10:58
1
66
שלום לך,

מאחר שבפורום הזה אסור לפרסם הודעות מכירה של כלבים, הידע של הגולשים כאן בנושא מכירת כלבים לא צפוי להיות רב במיוחד.
מעבר לכך, עצם הדיון המעשי במכירת כלבים אינו עולה בדיוק בקנה אחד עם רוח הפורום, ולכן אינני מעוניין שיתפתח כאן דיון בשאלתך.
העצה הטובה ביותר שאני יכול לתת לך היא להתייעץ בנושא עם רכזת הגזע שלכם, ולבקש את עזרתה.

בברכה,

אורי. 
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
18/05/2016 | 14:52
51
אנסה לדבר איתה. לא היתה כוונה לפתוח דיון סוער בנושא. תודה.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הדברת מזיקים
מזיקים בבית?בואו לדבר
פורום רפואת חיות מחמד
פורום רפואת חיות מחמד
מרפאה וטרינרית- ד
מרפאה וטרינרית-

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה