לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

לצפיה ב-'רוצים לאמץ חתול? להיות אומנה (בית לבינתיים)?'
רוצים לאמץ חתול? להיות אומנה (בית לבינתיים)?
13/06/2016 | 13:49
38
להיות אומנה למתוקים הללו או לאמצם https://www.facebook.com/Israel.Adopt.a.cat

לאמץ חתול מאגר של כל הארץ (חפשו את ה 2 חתולים שתירצו אתם לאמץ, יותר קל לגדל 2 כי הם משחקים זה עם זה ומוציאים את האנרגיות שיש לחתול זה ע"י זה)
לצפיה ב-'הפרש זמנים בין חיסוני משושה'
הפרש זמנים בין חיסוני משושה
12/06/2016 | 20:43
4
74
קיבלתי גורה בת חודשיים,לפני שבועיים קיבלה חיסון משושה ראשון, ונאמר לי כי כדאי לחסנה כבר עכשיו חיסון שני,על מנת שלא לפספס את תקופת החיברות של הגור.
הוטרינר מצידו טוען להפרש של חודש בין החיסונים, ועוד שבוע לאחר החיסון השני לפני שיוצאים מהבית.
מה הגישה העדיפה?
לצפיה ב-'מי המליץ לך לתת מיד חיסון שני? מעולם לא שמעתי'
מי המליץ לך לתת מיד חיסון שני? מעולם לא שמעתי
13/06/2016 | 08:39
3
45
על אפשרות כזאת.
אני קיבלתי המלצות ממאלפים לצאת עם הגור לטיולים בחוץ, עוד לפני החיסון השני. הם אמרו ללכת רק על משטחים מרוצפים, ולא לאפשר לגור להכניס דברים לפה, וכך לצמצם מאוד את הסיכון להידבקות. המלצה נוספת שקיבלתי- להפגיש את הגור עם כלבים מחוסנים בביתם או בבית שלי, אחרי שווידאתי שהם לא שילשלו בימים האחרונים. 
זה מה שאני עושה, והגור באמת התרגל להמולת הרחוב, וגם לכלבים אחרים. הדבר היחיד שעדיין מפחיד אותו, אלו משאיות גדולות.
היום אנחנו סוף סוף נחסן בחיסון השני, ובעוד שבוע נוכל לשחק בפארק הכלבים.
לצפיה ב-'זה לא מיידי,הפרש של שבועיים'
זה לא מיידי,הפרש של שבועיים
13/06/2016 | 08:45
2
38
ואני לא הייתי מסתכנת עם ללכת על משטחים מרוצפים לפני חיסון שני...
לצפיה ב-'עכשיו חזרתי מהווטרינר.'
עכשיו חזרתי מהווטרינר.
13/06/2016 | 12:13
1
56
הוא באמת לא מרוצה מזה שאני הולכת עם הכלבלב על המדרכה לפני שהוא מחוסן לגמרי. הוא אמר לי שהוא יודע שמאלפים ממליצים לעשות את זה, אבל בעיניו זה סיכון גדול מידי.
שאלתי אותו בנוגע למרווחים בין החיסונים, והוא אמר שבשום פנים הוא לא היה מחסן בהפרש של שבועיים לדבריו חייבים לחכות חודש שלם בין החיסונים.
זה ווטרינר וותיק,מוערך, ובעל שם. אני מאמינה לו.
לצפיה ב-'תודה,זה גם מה שהוטרינר שלי אמר...נמתין..'
תודה,זה גם מה שהוטרינר שלי אמר...נמתין..
13/06/2016 | 12:20
16
לצפיה ב-'מה המטרה של כלוב\גדר אילוף לבית ?'
מה המטרה של כלוב\גדר אילוף לבית ?
12/06/2016 | 11:17
2
78
מה המטרה בעצם ? לאיזה שימושים משאירים את הכלב בכלוב\גדר כאשר לא
נמצאים בבית. 

נראה לי קצת אכזרי להשאיר כלב בכלוב 7-9 שעות, איך באמת עושים את זה?
להשאיר לו צעצועים באמת יפיג לו את השעמום?

עבור רועה גרמני, מהוא הגודל של כלוב אילוף הדרוש?
תודה
לצפיה ב-'תאורטית יכולים להיות כמה שימושים, בהתאם למטרות'
תאורטית יכולים להיות כמה שימושים, בהתאם למטרות
13/06/2016 | 21:41
53

1. חינוך לצרכים - כלבים בדרך כלל לא אוהבים לעשות צרכים במקום המרבץ שלהם, ולכן כשרוצים למנוע מהכלב לעשות בבית, משתמשים בגדר גורים או בכלוב אילוף כדי להקטין את המתחם שבו הכלב נמצא ובכך למנוע את עשיית הצרכים. כשמוציאים את הכלב מהמתחם, מוציאים אותו מיד החוצה לטיול כדי שיתרגל לעשות צרכים אך ורק בחוץ.
2. מניעת הרס בבית - יש כלבים חרדתיים או אנרגטיים (או סתם גורים שובבים), שאם משאירים אותם ללא השגחה נוטים להרוס את הבית. השהות במתחם קטן מונעת מהכלבים גישה לרהיטים וחפצים בבית ומונעת הרס.
3. הרגעה - יש כלבים הסובלים מחרדות או עצבנות, שנלחצים כשמשאירים אותם לבד בבית במרחב פתוח. כלוב או מתחם קטן וסגור נותן להם הרגשה של מאורה, חלל שבו הם מוגנים. זה כב תלוי מאוד בכלב ובאופי שלו, יש כלבים שזה באמת עוזר להם ויש כאלה שזה לא מתאים להם.
בכל מקרה של שימוש ראשון, במיוחד בכלוב אילוף, יש תחילה להרגיל את הכלב בצורה נכונה והדרגתית, רצוי בעצת מאלף, אחרת עלול להגיגרם יותר נזק מתועלת. וכן, בהחלט, לכלב השוהה כמה שעות בכלוב או בתוך הגדר חייבת להיות גישה לשתייה, מרבץ נוח וכדאי להשאיר גם צעצועים שהוא אוהב או חפצים שהוא רגיל אליהם ומרגיעים אותו. אפשר להשאיר דברים שיעסיקו את הכלב לזמן רב, וימנעו שעמום מכלב אנרגטי, כגון עצם קשה ללעיסה, קונג וכד'.
לצפיה ב-'אני בהחלט רואה את כלוב האילוף...'
אני בהחלט רואה את כלוב האילוף...
14/06/2016 | 07:52
51
כאופנה חדשה שהרבה מציגים אותה כהכרח...

החדשות הטובות הן שזה לא הכרח - דורות של כלבים גודלו וחונכו
ללא כל כלוב (כשם שדורות של ילדים גודלו וחונכו ללא לול
שהייה במהלך היום)...

הפתרון שלנו היה - לגדר עם שערים נפתחים (כמו של סורגי הגנה
למדרגות), וכמובן סגירת דלתות במידה ויש כאלו...כך שאזורים שונים
של הבית היו פתוחים בפני הכלבה, ואחרים סגורים בפניה...

כמובן שזה לא סותר (ולדעתי רצוי) - מתחם שהייה פתוח ומוגן לכלב -
אפשר, כמובן, להשתמש בגדר, רק פתוחה :)

בהצלחה
לצפיה ב-'איך לחנך כלב לא לעשות צרכים בגינה של הבית?'
איך לחנך כלב לא לעשות צרכים בגינה של הבית?
12/06/2016 | 10:07
3
110
אימצנו כלב בן חצי שנה בערך לפני כשבועיים ביום אימוץ. מדובר בכלב כנעני מעורב. אין לנו רקע לגבי עברו חוץ מזה שהיה בהסגר. הכלב ממש מקסים ומתמסר, לא עושה צרכים בבית אבל כן עושה בגינה. יש לנו גינה גדולה ומטופחת, הכלב יוצא אליה כשרוצה ונכנס הביתה כשבא לו. הוא באופן כללי מעדיף להיות בגינה. בלילה ישן קבוע איתנו בחדר. יורד למטה לפחות 3 פעמים ביום. הבעיה שמידי פעם עושה פיפי בדשא (הסינטטי). לפעמים אנחנו רואים אותו עושה ואז צועקים עליו ושופכים מים באזור שעשה. לא תמיד אנחנו רואים. איך אפשר לחנך אותו שאסור לעשות צרכים בגינה? דבר נוסף הוא אוהב לחפור ולהוציא את השתילים, לועס מידי פעם עלים ואבנים (מפחיד אותי שישבור שן). קנינו לו משחקים ועצמות כדי שילעס אותם ולא את השתילים אבל זה לא עוזר. יש למישהו רעיון?
לצפיה ב-'תשובה שאולי תחשב כקיצונית'
תשובה שאולי תחשב כקיצונית
14/06/2016 | 13:10
2
108
אבל מציע לחשוב עליה ולא לדחות על הסף.
ראשית, הכלב תופס את הגינה כ"חוץ" ולכן מתנהל באופן מסויים. (צריך להבין שחוץ מהצורך לצרכים-יש להם צורך לסמן.)
לגבי הצרכים, לפחות את ה"מוצקים" הוא עושה בחוץ אז חצי מהבעיה נפתרה. לגבי הדשא הסינטטי, עד כמה זה חמור עניין השתן עם הדשא הסינטטי, אני מתכוון להשפעה על הדשא? יש כתם שחור? ריח עז? ממה שאני מכיר בסביבה שלי (דשא סינטטי של העירייה) אין בעיה נראית לעין עם שתן, אני מניח שהנוזל פשוט מתאדה.
לגבי שאר הגינה, אולי שווה לחשוב על התאמת הגינה לכלב במקום אילוף שעשוי לתסכל את שני הצדדים.

כלב בן כחצי שנה הוא עדיין גור עם כל מה שמשתמע מכך, בהמשך עשוי להיות שיפור בנושא ההרס אם כי גם כלבים בוגרים נוטים לחפור וללעוס דברים בגינה.

ככלל, הפיתרון הפשוט והזמין ביותר כרגע הוא הגבלת שהיית הכלב בגינה לבדו אלא רק תחת פיקוח. לא הייתי פוסל כלל ביקור חד פעמי של מאלף כלבים שייתן יעוץ מה ניתן לעשות.

לצפיה ב-'תודה על המענה. אני לא פוסלת יציאה לגינה עם פיקוח'
תודה על המענה. אני לא פוסלת יציאה לגינה עם פיקוח
14/06/2016 | 20:07
1
55
הבעיה שאני מפחדת שיהרוס את הבית כשהוא לבד בבוקר (בצהריים מגיעים הילדים ויורדים איתו). הוא עוד גור, אוהב לכרסם דברים וזה בלתי אפשרי להוציא הכל מהשטח שלו.
הוא כלב מאוד אנרגטי ואוהב לרוץ בגינה. בבית צפוף לו. ניסיתי להשאיר אותו בבית כשיצאתי לכמה דקות והוא בכה ליד הדלת. כשהוא בגינה ואנחנו יוצאים מהבית הוא לא בוכה.  
לגבי השתן בדשא יש כמובן ריח, אנחנו רוצים ללמד אותו שהגינה היא חלק מהבית.
יש סיכוי שזה יפתר עם מאלף?
לצפיה ב-'אני חושב שבשיחת ייעוץ אחת בתשלום'
אני חושב שבשיחת ייעוץ אחת בתשלום
14/06/2016 | 22:10
52
עם מאלף מנוסה יעלו כל מיני אפשרויות ואז תוכלו להחליט לאיזה כיוון הולכים, מה יהיה נכון לכם.

אולי בהמשך השרשור יענה לכם מאלף מהפורום.

לצפיה ב-'שיקום בלתי יאמן של גורה מורעבת שהייתה לא יותר מאשר שק עצמות'
שיקום בלתי יאמן של גורה מורעבת שהייתה לא יותר מאשר שק עצמות
12/06/2016 | 09:53
85
כאשר היא הובאה למרכז הספרדי להצלת חיות בגרנדה, העצמות של הגורה בארילה בלטו החוצה מעורה והאיברים שלה היו קרובים לכשל תפקודי, היא הייתה על סף מוות.

המשך קריאה ← http://yoviral.net/?p=5142
לצפיה ב-'דחוף:('
דחוף:(
10/06/2016 | 19:37
3
196
לאחרונה הבחנו במין גידול מעל הזנב, מישהו יודע לאבחן מה זה לפי התמונות? הכלב בן 7
לצפיה ב-'לקחת אותו בחדיפות לווטרינר.'
לקחת אותו בחדיפות לווטרינר.
10/06/2016 | 19:48
115
במקביל אפשר להתייעץ בפורום רפואת חיות מחמד כאן בתפוז בצירוף התמונה.
לצפיה ב-'מוזר'
מוזר
10/06/2016 | 20:15
1
130
איך מפנים שאלה כזאת ל...פורום במקום לווטרינר. כאילו מצפים למין תשובה מסוג: אל תדאג, זה בס"ה אלרגיה מהחדשות ברדיו. פשוט תחליף לו תחנה, שישמע מוזיקה...
לצפיה ב-'לבדוק אצל וטרינר. לא לחכות'
לבדוק אצל וטרינר. לא לחכות
16/06/2016 | 21:29
22
לפעמים זה יכול להציל חיים.
בשורות טובות.
לצפיה ב-'התלבטות בין רועים.'
התלבטות בין רועים.
10/06/2016 | 09:17
4
149
ממש מתלבט בין רועה גרמני לרועה שוייצרי.
שניהם יפים בעייני, ממה שלמדתי שניהם חכמים וקצת יצריים לכן ידרש להתעסק איתם
יותר מכלב ממוצע, מקובל כנראה בטיולי בוקר ובעיקר בערב נעבוד על היצרים. רציתי
לשמוע מבעלי הניסיון או מגדלים קצת פרטים נוספים.

1. האם זה אפשרי לגדל את הגזע הזה בדירת קומות יחסית קטנה? כאשר נדאג
לטיולים סדירים בוקר (יחסית ארוך), צהריים וערב (ארוך ומתיש).

2. עד כמה עניין נשירת השערות משמעותי? וכיצד ניתן לטפל בזה ולדאוג להפחית
מבחינת הכלב וכיצד אתם מנקים את הדירה?

3. מבחינת עלויות כיוון שלא גדלנו כלב די הרבה שנים אשמח לדעת הערכה
כלכלית, כמה עולים כל החיסונים בשנה? ואוכל פרימיום חודשי לכלב במשקל 45-55 ק"ג?
(ברור לי שיש הוצאות נוספות כאשר הכלב חולה וצריך לגשת לוטרינר וכו').

4. כילוב אילוף - לא הצלחתי להבין מה מטרתו עד הסוף ועד כמה זה אכזרי לכלב?
בעיניי זה נראה כמו משהו די אכזרי להשאיר את הכלב בכלוב אילוף ביציאה מן הבית.

5. הכלב יגור ויגדל איתנו אך כאשר נסע לחו"ל ובכלל נעדר למספר ימים הוא יהיה אצל
ההורים בגינה. כיצד ניתן להרגילו כאשר הוא לא חי שם קבוע, לא להרוס את הגינה?
להכיר בהורים כבעלים ולא לתקוף אותם חלילה?

אם יש אתר מעניין עם מידע למתחילים חדשים אשמח לשיתוף מצידכם ובכלל
כל טיפ הן מבעלי כלב כזה או אחר או בכלל שוויצרי או גרמני יהיה נעדר!

תודה רבה.
לצפיה ב-'אף לא עצה אחת? '
אף לא עצה אחת?
12/06/2016 | 10:42
44
אף אחד למעשה לא מכיר את אחד הגזעים?
לגבי שאר השאלות בטוח שיש תשובות למגדלים רבים של גזעים גדולים...
תודה וחג שמח.
לצפיה ב-'תשובות לחלק מהשאלות'
תשובות לחלק מהשאלות
12/06/2016 | 10:48
1
96
1. אם דואגים להפעלה פיזית כפי שתיארת, אבל בנוסף לכך גם הפעלה מנטלית, זה אפשרי.

2. לשני הגזעים יש נשירה משמעותית.  תזונה טובה, הברשה סדירה, דילול תקופתי במספר וכד' יצמצמו את הנשירה.  נקיון יומיומי גם יעזור.

4.  עדיף להשתמש בגדר גורים, לפחות בשלבים הראשוניים.  חשוב כן לתחום את הגור כאשר הוא לא בהשגחה, כדי למנוע הרגלים לא רצויים ולצמצם את הסיכון שהגור יזיק לסביבה או לעצמו.  אם הוא מקבל מספיק פעילות מנטלית ופיזית זה בסדר גמור.  זה משהו זמני, עד שהגור לומד איך להתנהג.

5. בדיוק כמו שמלמדים את הגור לא להרוס את הבית - תיחום כשלא בהשגחה, הפעלה פיזית ומנטלית, וממש ללמד אותו איך כן להתנהג כשהוא לא בתיחום.
לצפיה ב-'תודה רבה על התייחסותך החלקית. אמתין לעוד תגובות '
תודה רבה על התייחסותך החלקית. אמתין לעוד תגובות
12/06/2016 | 11:16
14
לצפיה ב-'אתר מומלץ הוא ...'
אתר מומלץ הוא ...
18/06/2016 | 17:03
11

לדעתי התאור שאתה מעלה כולל תנאים מתאימים לגידול כלב...
הייתי יורדת לפרטים תוך כדי גידול הכלב,
בהתאם למה שקורה בשטח,
שכן, לדעתי אי אפשר לכסות את כל התהליכים מראש
(כשם שאם בוחרים להביא ילד לעולם, קשה לכסות את
כל התרחישים של גידולו מראש)...

גם לא הייתי מתעסקת אם הגזע המועדף... המועדף ביותר -
לאמץ כלב שמוצא חן בעינייך !

בהצלחה

לצפיה ב-'גור שמחפש כל הזמן אוכל'
גור שמחפש כל הזמן אוכל
09/06/2016 | 21:07
2
89
שלום,

יש לי גור בן 3 וחצי חודשים, מעורב, יהיה כלב גדול, אימצתי אותו לפני כחודשיים מעמותה.

כאשר אני מוציא אותו לטיולים הוא כל הזמן עם הראש בריצפה מחפש מה לאכול ומכניס כל מה שנקרה בדרכו לתוך הפה.
מיותר לציין שהכלב מקבל מספיק אוכל לפי המשקל שרשום באריזה של האוכל ואף יותר, בדרך כלל הוא אוכל לפני יציאה לטיול.

מה יש לעשות עם זה? רק להגיד לו "לא" בכל פעם? אולי לשים תקופה מחסום לפה?

תודה!
לצפיה ב-'תלמד אותו את המילה "עזוב"'
תלמד אותו את המילה "עזוב"
10/06/2016 | 03:02
1
100

תתחיל בבית, קח חופן חטיפים ושים אחד על הרצפה, הכלב יגלה בו עיניין אבל תמנע ממנו להגיע לחטיף הזה (כסה אותו עם היד או הרגל) וברגע שהוא מפסיק להראות התענינות בחטיף על הריצפה, תן לו מיד חטיף מהיד שלך. ככה הוא ילמד שכשהוא לא לוקח את החטיף מהרצפה אז הוא מקבל חטיף אחר. לווה את מתן החטיף האחר עם מילה טובה או לטיפה על הראש... תעבוד על זה כמה זמן בבית, כשתאריך לאט לאט את פרק הזמן שאתה דורש ממנו להתעלם מהחטיף על הריצפה, וכשהוא עוזב אותו תן לו חטיף אחר ומילה טובה או לטיפה.

בהמשך תעשה את זה בטיולים בחוץ, תגיד לו לעזוב את הדבר שהוא מוצא ותן לו חטיף מהיד שלך ולטיפה ומילה טובה... בהמשך, כשההתנהגות הרצויה תתקבע, יהיה אפשר להוריד את מתן החטיף ולהשאיר רק את המילה הטובה או הלטיפה.

קח את הצעדים האלא לאט ואם זה לא מצליח תחזור שלב אחורה (אם זה לא מצליח ברחוב תמשיך לעבוד על זה בבית עוד כמה שבועות ואז תנסה שוב).

מחסום ימנע ממנו להגיע לזבל אבל לא ילמד אותו וברגע שתוריד את המחסום הוא ינסה שוב לאכול זבל.

לצפיה ב-'תודה רבה על התגובה המושקעת'
תודה רבה על התגובה המושקעת
10/06/2016 | 06:22
32
ננסה ללמד אותו :)
לצפיה ב-'גור נוקשה ביציאה לטיולים'
גור נוקשה ביציאה לטיולים
09/06/2016 | 14:07
5
112
הכלב נמצא הרבה בבגדר אילוף. הוא רוב הזמן שוכב שם וישן. כשבאים לצאת איתו לטיולים הוא פשוט שוכב כמו פגר ולא מוכן להזיז את עצמו. אנחנו מראים לו את הרצועה, שמים לו את הרצועה, מפתים אותו עם חטיפים וגם זה לא מועיל לרוב. הוא פשוט שוכב ולא מעניין אותו כלום. אני נאלץ כל כך הרבה פעמים להכנס לכלוב ולגרור אותו משם וגם להרים אותו. תוך כדאי הוא יכול לתת כמה נשיכות. כשאני נמצא לבד בבית (בבוקר) עם הכלב, הדבר היחיד שמצליח להוציא אותו מהכלוב זה שאני עושה את עצמי יוצא מהבית ומשאיר אותו לבד. תוך כמה שניות הוא יוצא משם לכיוון הדלת. קראנו גם למאלף לצורך הסברה על אופן שבו יוצאים איתו לטיול והוא גם היה די בשוק מזה. הכלבים שהוא פגש תמיד היו שמחים לראות את הרצועה ולא הביעו אדישות כזאת. גם בטיולים לפעמים הוא נשכב על הרצפה באמצע הרחוב ואני צריך ממש לגרור אותו עד כדי חניקה לפעמים בשביל שיקום!
מה אפשר לעשות?
לצפיה ב-'מה הגזע? גיל מדוייק?'
מה הגזע? גיל מדוייק?
09/06/2016 | 19:12
67
יתכן שצריך לשלול בעיית בריאות...
לצפיה ב-'בן כמה הגור?איזה סוג וכמה זמן הוא איתכם?'
בן כמה הגור?איזה סוג וכמה זמן הוא איתכם?
09/06/2016 | 21:37
50
נשמע שהוא פשוט מפחד....
הדבר האחרון שצריך להפעיל כאן זה כפייה וכוח.
אתה זקוק למאלף בגישה נכונה.שידע לרכוש את אמון הכלב בצורה שלא תאיים ותלחיץ אותו עוד יותר ולתווך לא נכון ובצורה הדרגתית את כל מה שקיים מחוץ לגדר גורים שלו...

לצפיה ב-'הייתי מתחילה מביקור אצל וטרינר.'
הייתי מתחילה מביקור אצל וטרינר.
09/06/2016 | 21:53
1
51
אתה מתאר התנהגות מאוד לא אופיינית לגור. אולי זה קשור לבעיית בריאות כלשהי.
אם מבחינה בריאותית הכל תקין, השלב הבא לדעתי הוא התייעצות עם מטפל התנהגותי.
לצפיה ב-'גור של רועה גרמני מעורב עם כמה סוגים שקשה לדעת'
גור של רועה גרמני מעורב עם כמה סוגים שקשה לדעת
09/06/2016 | 22:13
65
הוא נמצא אצלנו כבר מעל חודשיים והוא בן חמישה חודשים.
לא נראה לי שהוא מפחד בכלל.
לצפיה ב-'הייתה לנו בעיה דומה אבל עם גור יותר צעיר'
הייתה לנו בעיה דומה אבל עם גור יותר צעיר
10/06/2016 | 03:15
70

קודם כל אני מציעה לך לטייל עם ריתמה ולא עם קולר צאוורי, איזור הצאוור מאוד רגיש ואתה עלול לגרום נזק אם אתה מושך אותו ככה.

חוץ מזה כמו שכולם אמרו, אני מציעה לדבר עם וטרינר למנוע בעיה רפואית. 

אם זה באמת רק התנהגותי אז אנחנו התמודדנו עם זה ע"י מתן חטיפים. הוא למד שכשהוא שומע את הרצועה, ואני קוראת לו, אז הוא יקבל חטיף, גם בטיולים השתמשנו בחטיפים לשכנע אותו לזוז... אחרי תקופה קצרה השימוש בחטיפים בטיול ירד לגמרי והוא הולך יפה (עכשיו אני עובדת איתו על זה שהוא יפסיק למשוך אותי כי הוא כבר ממש חזק) אבל אני עדיין משתמשת בחטיפים להחזיר אותו לתיחום אחרי הטיול.

אם החטיפים לא עובדים אולי תנסה חטיף אחר... יותר טעים...
לצפיה ב-'המלצה על פנסיון לכלבה'
המלצה על פנסיון לכלבה
09/06/2016 | 14:01
2
143
הי. מחפשת נואשות המלצה על פנסיון כלבים מעולה באזור השרון, לכלבה פינצ'רית מעורבת בת 4, אומצה לפני מספר חודשים מצב"ח ת"א. חברותית, מסתדרת, רק נבחנית קצת. לא סגורים על פנסיון ביתי או כלובים - יש יתרונות לכל אחד... אשמח להמלצות מניסיון אישי. תודה רבה מראש!
לצפיה ב-'הפנסיון של מתן ידידיה '
הפנסיון של מתן ידידיה
14/06/2016 | 22:07
52

מאוד ממליצה מנסיוני ונסיונם של אחרים באיזור...
מושב אודים...

(ואם במקרה אתם מאיזור רמת פולג... בתי עושה דוגווקר
אחראי ומהנה :) )
לצפיה ב-'כלבים ונחשים '
כלבים ונחשים
09/06/2016 | 12:42
6
128
שלום לכולם. קצת פרנואידית ואשמח לעצה.
לאחרונה שמעתי על מספר מקרים של הכשת נחש והתחלתי להילחץ. אני נוסעת בסוף שבוע לעמק האלה עם הכלבה שלי. יש שם המון איזורים עם שיחים וצמחיה ואני קצת מפחדת ללכת איתה לטייל. מובן שאני לא מתכוונת לשחרר אותה. 
אבל איך אני יכולה למנוע שהיא חס וחלילה תיפגע?
אם אני הולכת איתה צמוד אליי בשבילים - יש סיכוי שנחש ייצא מהצמחיה וינסה להכיש אותה? או שהם בורחים מכלבים?
אני לא מבינה בנחשים אבל בקצב הזה אני פשוט יישאר איתה בחדר על הסופ"ש 
לצפיה ב-'נחשים'
נחשים
09/06/2016 | 13:00
3
110
- נחשים לא נוהגים לתקוף אם הם לא מרגישים סכנה, אם אתן תלכו על שביל מסודר ולא יהיה עליו נחש, אף נחש לא יקפוץ עליכן ויתקוף.
- נחשים גם לא בורחים כשיש סכנה, הם יודעים שהם לא מספק מהירים, בדרך כלל הם יצטנפו ויאיימו עם פה פתוח ורעש מפחיד, רק שכלבים (בניגוד לחתולים) לא יודעים להתמודד עם נחשים וזה יגמר עם הכשה בפה של הכלב, ואז הכלב נראה כמו דמות מסרט מצויר, גוף קטן עם ראש גדול.
- ברוב המקרים כלב גדול לא ימות מהכשת נחש צפע ארץ ישראלי, אחרי כמה חודשים של התעוררות בקיץ כשאין לו כבר הרבה ארס.

מה לעשות ?
1. ללכת איתה עם רצועה ולא לשחרר אותה לרוץ חופשי
2. לשים לב איפה היא, הכשת נחש בדרך כלל מתנהלת ככה : הכלב רץ חופשי, מזהה נחש, הכלב מתלהב, הנחש מאיים ומשמיע רעש די חזק ססססססס...סססס..
הכלב נובח ואחרי דקה מנסה לתפוס את היצור המוזר, לך יש דקה להציל את הכלבה מחוסר היכולת שלה להתמודד עם הטבע.
(או לחלופין לטייל עם כלב וחתול, חתולים הורגים יופי נחשים).
3. למצוא ולדעת איפה ומה המספר טלפון של וטרינר באזור, גם אם היא תוכש היא לא תמות אחרי 5 דקות, גם לא אחרי שעה(אם מדובר על כלב גדול ונחש צפע רגיל).

הערה נוספת, איפה שאני גר (ניו זילנד) אין נחשים משום סוג, ומשום צורה (עוד סיבה למה ניו זילנד מנצחת את ישראל).
לצפיה ב-'תודה רבה :)'
תודה רבה :)
09/06/2016 | 13:20
2
72
קצת מרגיע.
אגב, החתולה של חברה שלי הוכשה על נחש לפני חודש - חודשיים וכמעט מתה... אז נכון כמעט לכל החתולים
ובניו זילנד יש כרישים 
לצפיה ב-'בניו זילנד יש דולפינים, הכרישים באוסטרליה'
בניו זילנד יש דולפינים, הכרישים באוסטרליה
09/06/2016 | 13:31
1
75
זאת החלוקה, כל החיות המסוכנות עברו לאוסטרליה
בניו זילנד יש את כל החיות החמודות
היו מעט מאד תקיפות של כרישים בניו זילנד.
דווקא השנים האחרונות ישראל נהפכה להיות בית של הכרישים משום מה.

לצפיה ב-'לא לא לא'
לא לא לא
09/06/2016 | 14:35
68
תן לי קודם להתגבר על הפחד מנחשים. לא רוצה לשמוע על כרישים
לצפיה ב-'כלבים הולכים אחרי האף, חתולים חולקים סטירות'
כלבים הולכים אחרי האף, חתולים חולקים סטירות
10/06/2016 | 21:07
1
83
כדי לדעת מה עומד בפניהם, הכלבים מרחרחים. מכיוון שנחש אינו מזיע ואינו חם, הרי שאינו אפוף ענני ריח, דבר שמחייב את הכלב לקרב אליו את חטמו. כדי לקבל מושג, התבוננו בכלב שמרחרח לטאה או ג'וק. קירוב אף אל נחש, גורר הכשה ושום כלב בעולם אינו מהיר מנחש. כלב חשדן במיוחד עשוי להיות בהיכון ולקפוץ לאחור עם כל רמז לתנועה של הנחש. באופן כזה הוא עשוי להינצל במקרה, אבל אם לא קפץ בתחילת התנועה - הלך עליו.

חתול, לעומת זאת, צד עפ"י מראה, בהנחה שכל מה שחי עשוי גם להיות אכיל. לחתול ציפורניים חדות נשלפות והוא מעיף סטירות-שריטות מהירות מהצד. תנועת רגל תמיד מהירה מתנועת ראש וגוף. חתול סוטר לצד ראשו של הנחש ומסכל את התקפתו. הוא עשוי לא רק להסיג את הנחש, אלא גם לסיים את המפגש בארוחה טעימה.

נחשים אינם תוקפים בעלי חיים גדולים מאלה הנחשבים בעיניהם לטרף, ופגיעותיהם הן תמיד תוצאה של התגוננות. כפי שציינת כאן, הליכה על שביל כבוש, כשהכלב קשור וצמוד, ותשומת לב מתמדת לגבי מה שהכלב מרחרח בצידי השביל, תמנע מפגשים בלתי רצויים.
הערת אגב: עמק האלה הרבה יותר יפה והרבה יותר בטוח, מבחינת נחשים, בחורף ובתחילת האביב. בכל מקרה רצוי לבחון אזורי שיחים, ושאר מקומות כאילו-מוגנים, במקל, לפני שדוחפים לשם יד או רגל או אף. השתדלי לעייף מעט את הכלבה, בשטח פתוח, לפני שאת מוליכה אותה, מוגבלת, בשבילים עמוסי ריחות זרים ומסקרנים.
לצפיה ב-'תודה רבה חזרנו בשלום :)'
תודה רבה חזרנו בשלום :)
13/06/2016 | 17:49
23
שמרתי עליה צמודה אליי כל הזמן.
לוקחת את כל העצות לתשומת ליבי. כולל טיול בעמק האלה בחורף ;)
לצפיה ב-'כלבה מקסימה למסירה'
כלבה מקסימה למסירה
08/06/2016 | 18:32
6
218
למסירה לאימוץ, מעורבת , מעוקרת, מחונכת ומתוקה וידידותית , מטופלת היטב, לרציניים אוהבי בעלי חיים אשר מתחייבים לטפל בה טוב, ולבית חם!

לצפיה ב-'ובכל זאת - במה חטאה המסכנה שאתם נפטרים ממנה?'
ובכל זאת - במה חטאה המסכנה שאתם נפטרים ממנה?
08/06/2016 | 22:28
47
לצפיה ב-'נראית מקסימה'
נראית מקסימה
08/06/2016 | 22:51
2
111
שלום מנגו,

הכלבה נראית מקסימה.
כדאי לפרסם יותר פרטים: בת כמה היא, מה משקלה, מדוע אתם מוסרים אותה, ומאיזה אזור אתם בארץ.

נסו לפרסם באתרים שונים כגון: יד2, WINWIN, הומלס וכיו"ב.

שיהיה בהצלחה,

אורי.

לצפיה ב-'בת שנתיים וחצי,30-35 קילו,איזור ראשון.'
בת שנתיים וחצי,30-35 קילו,איזור ראשון.
09/06/2016 | 15:58
1
57
לצפיה ב-'תמונות נוספות'
תמונות נוספות
09/06/2016 | 16:02
90
לצפיה ב-'אנא פרטי את הסיבה למסירה.'
אנא פרטי את הסיבה למסירה.
10/06/2016 | 19:52
1
40
לצפיה ב-'בפרטי'
בפרטי
12/06/2016 | 18:52
66
בפרטי
לצפיה ב-'סקר קצר לבעלי כלבים בגילאי 20+ בבקשה לענות'
סקר קצר לבעלי כלבים בגילאי 20+ בבקשה לענות
07/06/2016 | 20:08
90
הי אשמח אם תוכל/י לענות על סקר קצר לבעלי כלבים(גילאי 20+) https://docs.google.com/forms/d/1ZzCXWHRLfbViuxFcY...
לצפיה ב-'פנסיון ביתי לתקופה ארוכה'
פנסיון ביתי לתקופה ארוכה
07/06/2016 | 19:48
3
105
שואלת בשביל חברים, יש להם 2 כלבים מקסימים שהם נאלצים מכל מיני סיבות להוציא אותם מהבית לתקופה של כמה חודשים. ההורים היו אמורים לשמור וגם זה בסוף לא מסתדר. האם מישהו מחברי הפורום מכיר מקום לא פחות ממעולה שניתן להשאיר בו כלבים ? כסף לא מהווה בעיה ובמידה וימצא מקום טוב הם מוכנים לשלם כל סכום. תודה
לצפיה ב-'תלוי באיזה כלבים מדובר אבל-'
תלוי באיזה כלבים מדובר אבל-
07/06/2016 | 21:35
2
84
במידה והכלבים יתאימו באופיים ומיזגם לבית שלנו אוכל לעזור
אני עושה פנסיון ביתי אצלי,התנאים יותר ממעולים.
שלח לי עוד פרטים בפרטי.
לצפיה ב-'שלחתי לך מסר.'
שלחתי לך מסר.
07/06/2016 | 21:47
31
לצפיה ב-'עניתי :)'
עניתי :)
08/06/2016 | 08:48
18
לצפיה ב-'תסכול לגבי ניסיון ל אימוץ כלבה'
תסכול לגבי ניסיון ל אימוץ כלבה
06/06/2016 | 16:16
7
224
השבוע ראיתי כלבה שיכולה להתאים לנו לאימוץ. כאשר התקשרתי לברר פרטים ולבקש לשוחח עם האומנה סירבה האשה  מ sos שפניתי אליה בטענה שכל הגורים אותו דבר. הסברתי שאנחנו שומרי שבת לא מאזור המרכז וזה לא כזה פשוט מבחינתי להגיע כך שאני חייבת לברר קודם אם הכלבה מתאימה לנו. אם הבנתי נכון יש פה עניין של כסף.. אני לא מצליחה להבין - האם טובת הכלב לא קודמת לכל? אני הייתי מוכנה לאמץ אותה כבר מחר אם היא מתאימה לנו. וגם לשלם בעבורה את סל האימוץ ...
אם יש מישהו מ sos חיות שמוכן לעזור לי אני אשמח מאד
לצפיה ב-'אני אימצתי משם פעמיים, הם מעדיפים שאנשים יאמצו בימי אימוץ'
אני אימצתי משם פעמיים, הם מעדיפים שאנשים יאמצו בימי אימוץ
07/06/2016 | 10:39
2
133
אלא אם זה כלב מיוחד שקשה לו משום מה בימי אימוץ. אני לא בטוחה שאני יודעת למה... אבל אפשר לפנות אליהם בפייסבוק ולשאול למה אי אפשר לאמץ במהלך השבוע, הם בדרך כלל עונים מהר. אני מניחה שהם רוצים להתרשם שהמשפחה רצינית מעבר להתלהבות הראשונים מהגור החמוד, ומבינה את כל האחריות העצומה שהיא גידול כלב. 
בכל מקרה זו עמותה שאני מאד מעריכה, הם משקיעים מאד בכלבים ולרוב גם יכולים לספר לכם לא מעט ביום אימוץ על הכלב שאתם מתעניינים בו, כי הכלבים נמצאים רובם באומנות. אם זה אפשרי, אני ממליצה להגיע בימי שישי לרמת אביב, הם שם כבר מ-11:00 ויש מגוון של כלבים מתוקים מכל הסוגים והגילאים. המתנדבים יוכלו לכוון אותכם לכלב שיתאים למשפחה. 
לצפיה ב-'למה להעיף ימי אימוץ?'
למה להעיף ימי אימוץ?
07/06/2016 | 17:06
1
95
יום אימוץ זו סיטואציה המונית, עם עומס של כלבים מול המאמץ ועומס של משפחות מול המתנדב שמבצע את הסינון, ועוד לא דיברנו על הכלבים שנמצאים בהצפה חושית. לכל הצדדים חם, רועש וקצר בזמן. הרבה יותר הגיוני להעדיף מאמצים שמגיעים בנחת באמצע השבוע.
לצפיה ב-'אפשר לשאול אותם למה, הם מאד נחמדים לרוב'
אפשר לשאול אותם למה, הם מאד נחמדים לרוב
08/06/2016 | 11:16
19
לצפיה ב-'מוזר מאד'
מוזר מאד
07/06/2016 | 11:25
1
100
שלום לך,

אמירה בסגנון "כל הגורים אותו דבר" היא אמירה מאד לא מקצועית.
חשוב מאד להתרשם מהכלב באופן בלתי אמצעי לפני שמאמצים אותו, גם כשמדובר בגור.
יש ל-SOS חיות אתר אינטרנט, ואני בטוח שאפשר לכתוב להם הודעת דוא"ל או לבקש לדבר עם מישהו נוסף מהעמותה כדי לקבל פרטים על הגור שאתם מעוניינים בו.
בכל מקרה, תצטרכו להגיע לעמותה או למקום שבו הם עורכים את ימי האימוץ כדי שתוכלו להתרשם מהכלב וכדי שפעילי העמותה יוכלו להתרשם מכם.

בברכה,

אורי.
לצפיה ב-'סה"כ ביקשתי לדבר עם האומנה....'
סה"כ ביקשתי לדבר עם האומנה....
07/06/2016 | 16:23
76
רציתי לוודא שלפני שאנחנו עושים מאמץ באמת גדול מבחינתנו להגיע בשישי שהכלבה בכלל אופציונלית ומתאימה לנו מבחינת האופי. 

לצפיה ב-'אני אימצתי מאס או אס והתרשמתי מאוד מאוד לחיוב'
אני אימצתי מאס או אס והתרשמתי מאוד מאוד לחיוב
08/06/2016 | 18:22
66
אני חושבת שכזאת מקצועיות, לא יצא לי לפגוש בשום עמותה - תהליך האימוץ באס או אס, הוא שהם קודם כל בוחנים את המשפחה - מי אתם, איפה אתם גרים, כמה אנשים יש בבית, מה היכולת הכלכלית והפיסית, איזה סוג של בעלים אתם - ובהתאם לזה, הם מציעים את הכלבים שיתאימו לכם.

לדעתי זאת הסיבה - יש להם יועצי אימוץ, שהם אלה שמשוחחים איתכם, ואז הם אלה שמראים לכם את הכלבים שהם מתרשמים שיהיו החיבור הכי טוב למשפחה שלכם. יש להם המון ניסיון, הם מאוד מאוד כנים איתכם - וזה ממש ממש לא קשור לכסף! הם העמותה היחידה שאני מכירה שלוקחת אחריות במקרה שהאימוץ נכשל - ומחזירה את הכסף של סל האימוץ...

האומנות הן משפחות טובות וחביבות שלוקחות אליהן את הכלבים, אבל הן לא יועצות אימוץ, והן לא מכירות את הכלבים האחרים (שאולי יכולים להתאים יותר למשפחה) - ולדעתי זה העיניין.

כמי שלצערי, גם חוויתי על בשרי אימוץ כושל (בחרתי כלב לפי התמונה, ולא קיבלתי עליו מידע מהימן, זה היה כלב שפשוט דורש בעלים מאוד שונים ממני, כמו גם מרחב, ואילוף מהסוג האסרטיבי - מי שמבין קצת בכלבים צחק מה פתאום בכלל לקחתי כלב כזה...) - אני יכולה לחסוך לך (ולכלב) המון עוגמת נפש, וכסף - ולהמליץ לך בחום להגיע לאס או אס ביום האימוץ, בלי "להתקע" בראש על כלב מתמונה, לשוחח עם יועץ האימוץ שלהם (את הבחור שנמצא בסניף טאגור אני מכירה, והוא מדהים!) - ולראות מה יציעו לך. 

האימוץ שעשיתי שם היה חוויה מתקנת מבחינתי, אני מאוהבת בכלב שלקחתי, ואני אפילו שוקלת בשנה שנתיים הקרובות לקחת עוד אחר!

אל תעשי את הטעויות שלי...לכי לשם עם ראש פתוח (ולב אוהב) - ותסמכי עליהם, כי הם עושים עבודה מדהימה בהתאמות של הכלבים למשפחות המאמצות.

בהצלחה!
לצפיה ב-'משום שכל המערך בנוי על מתנדבים'
משום שכל המערך בנוי על מתנדבים
12/06/2016 | 09:51
29
משפחת אומנה היא משפחה שלקחה בלי כסף כלב ועד שמישהו יאמץ אותו הם אלו שנושאים בעלויות שהן בעיקר עלויות זמן (טיולים כל יום).

המשפחות האלו מנהלות כל אחת את חייה, עבודה, לימודים והן מגיעות פעם בשבוע ליום אימוץ מרוכז בו המסירה יעילה יותר, יש את אנשי העמותה (המתנדבים הקבועים שיודעים להסביר ולהדריך אותך טוב יותר), ולא צריך לפנות לכל אחד זמן בשעה אחרת משום שכולם מגיעים לאותן שעתיים שלוש וזהו.

בנוסף לזה בן אדם שמתעקש לא להגיע ליום אימוץ כי קצת לא נח לו הוא הבן אדם הראשון שישבר שמשהו אחר בכלב יהיה לא נח לו ולכן מי שמסרב להגיע ליום אימוץ כבר נותן רושם לא חיובי במיוחד.
לצפיה ב-'סמינריון בנושא :ריצה של אנשים עם כלבים" - מבקש מכם ידידי '
סמינריון בנושא :ריצה של אנשים עם כלבים" - מבקש מכם ידידי
06/06/2016 | 16:13
3
92
במסגרת לימודי לתואר ראשון באוניברסיטה אני כותב סמינריון בנושא : ריצה של אנשים עם כלבים". העבודה היא אמפירית ובניתי שאלון של 9 שאלות. כל מי שרץ עם כלב בהווה ובעבר יכול לעזור לי. אנא מכם, מי שיכול לעזור לי ולהקדיש לי מספר דקות שיכתוב לי למייל האישי :
yitzhakzaf@gmail.com  ואני אשלח לו את השאלות למילוי התשובות. אני מודה מראש לכל האנשים הטובים שרצים עם כלבים ושיכולים לעזור לי לסיים את התואר. שלכם. איציק.
לצפיה ב-'סמינריון- ריצה של אנשים עם כלבים'
סמינריון- ריצה של אנשים עם כלבים
06/06/2016 | 17:10
44
תודה רבה למי שכבר התנדב לענות על השאלון. מצפה לעוד אנשים שרצים עם כלבים שיענו. תודה רבה רבה לכולכם. איציק.
לצפיה ב-'מבקש את עזרתכם למענה על שאלון במסגרת לימודי תואר ראשון.תודה'
מבקש את עזרתכם למענה על שאלון במסגרת לימודי תואר ראשון.תודה
06/06/2016 | 17:13
64

במסגרת לימודי לתואר ראשון באוניברסיטה אני כותב סמינריון בנושא : ריצה של אנשים עם כלבים". העבודה היא אמפירית ובניתי שאלון של 9 שאלות. כל מי שרץ עם כלב בהווה ובעבר יכול לעזור לי. אנא מכם, מי שיכול לעזור לי ולהקדיש לי מספר דקות שיכתוב לי למייל האישי :
yitzhakzaf@gmail.com  ואני אשלח לו את השאלות למילוי התשובות. אני מודה מראש לכל האנשים הטובים שרצים עם כלבים ושיכולים לעזור לי לסיים את התואר. שלכם. איציק.

לצפיה ב-'סמינריון בנושא ריצה עם כלבים '
סמינריון בנושא ריצה עם כלבים
08/06/2016 | 17:26
24
אנשים טובים ענו לי על השאלון אבל חסרים לי עוד 6 חברים שרצים עם כלבים שיענו לי על השאלון. אני מבקש שוב לעזור לי לסיים את הסמינריון ואת התואר כולו.  מי שמוכן לענות על 9 שאלות בלבד שיכתוב לי למייל ואני אשמח לשלוח לו את השאלון המייל שלי הוא 
אני מודה מראש לכל מי שיקדיש לי מעט מזמנו 
איציק 
לצפיה ב-'בוא, הביתה. כלבים לאימוץ מכלביית פ"ת.'
בוא, הביתה. כלבים לאימוץ מכלביית פ"ת.
05/06/2016 | 16:16
115
לשיתוף בפייסבוק:     https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1296824274...

כתם הוא כלב מתוק בן שנה. אנרגטי, אוהב לשחק וטוב עם כולם, כולל ילדים.
מחכה לבית חם ואוהב לכל החיים.
מספרו בכלביה: 63631443
ימסר תמורת סל אימוץ זול במיוחד שכולל חיסון,תילוע,עיקור ושבב,כל זה ב-450 ש"ח בלבד.

הכלביה נמצאת ברחוב משה שוולב 6 ,פתח תקווה.(איזור התעשייה סגולה מול "אושר עד") טל' :03-9303647 ופתוחה כל יום בין 8:00-14:00 וביום שישי וחגים עד השעה 11:00
לצפיה ב-'כלבה שעונה לשם פומה הלכה לאיבוד באזור מושב עין העמק!!!'
כלבה שעונה לשם פומה הלכה לאיבוד באזור מושב עין העמק!!!
05/06/2016 | 15:55
125
מצורפת ההודעה שפירסמנו
לצפיה ב-'GoBone'
GoBone
04/06/2016 | 15:46
87
לצפיה ב-'שבב וחיסון כלבת.'
שבב וחיסון כלבת.
05/06/2016 | 01:12
3
90
שלום לחברים ושבוע טוב.
יש לי גורה בת שלושה חודשים שעוד יום/יומיים תקבל את המשושה השלישי. אחריו יגיע חיסון הכלבת(אינני רוצה לעשות אותם ביחד) ואני מעדיף שלא לתקוע בה שבב,האם זה אפשרי לחסן בחיסון הכלבת ללא שבב?
אני ממש נגד עניין השיבוב למרות כל הממליצים על כך.
תודה למשיבים.
לצפיה ב-'השבב הוא דרישה חוקית'
השבב הוא דרישה חוקית
05/06/2016 | 02:43
74
ולכן אין אפשרות חוקית בארץ לבצע את החיסון בלעדיו, למרות שאם תחפש כנראה שתצליח למצוא וטרינר עבריין שיחסן גם בלי.
אני לא מבין למה אתה מתנגד, השבב נמצא במעטפת אינרטית ולא זולגים ממנו חומרים לגוף, בנוסף הוא עומד בכללי ה ROHS שאומרים שאין בו חומרים מזיקים כגון עופרת וכספית, הטכנולוגיה שהשבב עובד בה היא כזו שהוא אינו מכיל מקור אנרגיה ואינו פולט קרינה, הוא פעיל רק כשהוא נחשף לתדר המפעיל אותו, שהוא זה שמספק לו אנרגיה כך שהוא פעיל רק כאשר מבוצעת קריאה של השבב. בנוסף, במקרה שהכלבה תאבד ותמצא ע"י מישהו אחר או תלכד ע"י הרשויות, השבב הוא האמצעי שבעזרתו יגיעו אליך ויחזירו לך אותה, אחרת היא עשויה להמסר לבית אחר במקרה הטוב, או להשלח למותה במקרה הרע.
לצפיה ב-'גם אני חושבת שאפילו מעבר לחיסון,'
גם אני חושבת שאפילו מעבר לחיסון,
05/06/2016 | 07:35
68
זו טעות לא לשבב את הגורה. יבוא יום וזה עשוי להיות האמצעי היחיד שבעזרתו תאתרו אותה אם תלך לאיבוד. אני לא שמעתי בחיים על כלב או חתול ששבב גרם להם לבעיות כלשהן, הרבה יותר מסוכן ומזיק לדעתי להשאיר את הכלבה ללא סימני זיהוי, שלא לדבר על כך שאף וטרינר עם אתיקת עבודה מינימלית לא יחסן אותה לכלבת.
לצפיה ב-'זו לא המלצה- זה החוק. לא תוכל לחסן בעתיד ללא שבב.'
זו לא המלצה- זה החוק. לא תוכל לחסן בעתיד ללא שבב.
05/06/2016 | 11:19
57
ויהיה אפשר להחרים לך את הכלבה כי היא תהיה לא מחוסנת. לא ניתן לרשום כלב ללא שבב, ואני לא מבינה את ההתנגדות. זו ההוכחה החוקית שהכלבה שייכת לך...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

צ'יק צ'ק ג'וק - חברת הדברה
צ'יק צ'ק ג'וק
פורום רפואת חיות מחמד
פורום רפואת חיות מחמד
פורום אקווריומים ודגי נוי
פורום אקווריומים ודגי נוי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה