לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

לצפיה ב-'המלצות למזון לכלב גדול'
המלצות למזון לכלב גדול
27/07/2016 | 13:40
1
72
שלום לכולם,
עקב בעיית אספקה אני נאלץ להחליף לדינוזאור הקטן את האוכל. עד היום האכלתי אותו בנוטריסורס והייתי מרוצה אבל בחנות אמרו לי שמפסיקים לייבא אותו ולכן אשמח להמלצות למזון איכותי באותו טווח מחירים פחות או יותר (האיכות חשובה לי יותר אבל צריך להתחשב גם בכיס).
תודה!
לצפיה ב-'בלקנדו מדהים...'
בלקנדו מדהים...
31/07/2016 | 14:57
26
הכלבים שלי מאושרים איתו כבר המון המון זמן...

דניאל ניר אילוף כלבים
dogologist | דוגולוג
www.facebook.com/danieldogolog
www.dogolog.co
לצפיה ב-'נגנבו 90 כלבים גזעיים ב-itupeva'
נגנבו 90 כלבים גזעיים ב-itupeva
27/07/2016 | 10:17
124
באתר של העיתון הברזילאי     o globo   תוכלו לראות את הסרטון - כלבי שפיץ ויורקשייר    
לצפיה ב-'צריך את עזרתכם'
צריך את עזרתכם
27/07/2016 | 09:27
3
138
בוקר נהדר חברים, התייעצות חשובה וצריך את עצתכם: יש לי סמוידית בת 11.5 במשקל של כ-28 קילו, בסך הכל במצב גופני טוב. כשאני במילואים או בחופשה, היא מגיעה למלון שהיא הכי אוהבת - הבית של ההורים שלי. מדובר בבית פרטי עם מדרגות מעץ. עם הזדקנותה פחות ופחות קל לה לעלות במדרגות הטיפה חלקלקות, אבל עד השבוע הכל היה בסדר יחסית.
ביום ראשון בערב היא עלתה לאחר שכנועים, בימים שני ושלישי כבר סירבה לעלות. לרדת היא ירדה לבד עם תמיכה מקדימה (כדי שלא תתגלגל), עד הבוקר, אז היא גם סירבה לעשות זאת. בשל כך הרמתי אותה על הידיים והיא - כנראה מהלחץ (או שלחצתי לה בטעות על השלפוחית - פלטה קצת שתן.
השאלה היא כזו: מבחינה פיזית היא יכולה לעלות מדרגות, כי היא עושה את זה בלי בעיות ב-6 מדרגות האבן מחוץ לבית של ההורים, אז לדעתי מדובר פה באיזה פחד נפשי שהולך ומתעצם אצלה. איך אני פותר את זה וגורם לה להרגיש יותר בטוחה לעלות ולרדת לבד במדרגות? האם מאלף יכול לעזור לה לצלוח את המכשול הנפשי הזה שלה?
תודה רבה 

לצפיה ב-'היה לי מקרה דומה בעבר'
היה לי מקרה דומה בעבר
27/07/2016 | 11:00
68
לא בטוח שזה מחסום נפשי.
הכלבה הקודמת שלי שנפטרה בשיבה טובה (גיל 17!), בערוב ימיה הייתה עולה את מדרגות האבן בכניסה לבית (4 מדרגות) אבל לא הייתה מסוגלת לעלות לקומה העליונה בגלל חולשה/כאבי מפרקים ברגליים האחוריות.
הווטרינר אמר שהיא מוכנה "לספוג" את הכאב של 3-4 המדרגות בשביל להיכנס לבית, אבל מבחינתה מוותרת על התענוג של לעלות לקומה העליונה בגלל הכאב.
אולי כדאי לפנות לווטרינר לפני מאלף.

לצפיה ב-'הלברדורית שלנו בת 12 '
הלברדורית שלנו בת 12
29/07/2016 | 01:22
50
לאחרונה העברנו את הפינה שלה לקומה התחתונה של הבית והיא שורצת שם רוב הזמן, רק לעיתים רחוקות היא עולה למעלה... הפלג האחורי של הגוף שלה חלש וקשה לה לעלות. 
לצפיה ב-'במידה וזה מכשול פסיכולוגי כן...'
במידה וזה מכשול פסיכולוגי כן...
31/07/2016 | 14:55
22
במידה וזה כאב פיזי אז פחות בכל זאת מדובר על כלבה מבוגרת... יש מצב שהיא החליקה שם בלי שראיתם ומזה היא נלחצה? מה ניסית על מנת להוריד אותה? ממליץ אם זה לא באמת כאב לשים משהו על המדרגות שיפסיקו להחליק ולפתות אותה עם נקניקיות לרדת לאט לאט...

דניאל ניר אילוף כלבים
dogologist | דוגולוג
www.dogolog.co
לצפיה ב-'נפתח פורום פוקימון GO'
נפתח פורום פוקימון GO
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2016 | 11:56
23
 אם גם אתם נפלתם לטירוף החדש שמשגע את העולם, הפורום הזה נועד בדיוק בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום פוקימון GO בתפוז, שם מחכים לכם פוקימונים נדירים ביותר:
לצפיה ב-'הכלב של השכן'
הכלב של השכן
26/07/2016 | 09:43
8
187
כל לילה נכנס אלי לחצר ומחרבן לי על הדשא.
הבעייה שאני לא יודע איזה כלב של איזה שכן.
איך הייתם מציעים לשים סוף למטרד הזה ?
לצפיה ב-'אפשר לשים מצלמה אלחוטית שתצלם את האזור'
אפשר לשים מצלמה אלחוטית שתצלם את האזור
26/07/2016 | 09:52
4
91
שבו הכלב בדרך כלל עושה את צרכיו.
לצפיה ב-'מצלמת IP'
מצלמת IP
26/07/2016 | 10:04
3
86
כזאת שתצלם כל הזמן או רק כשיש תנועה ?
לצפיה ב-'רק כשיש תנועה. לשמור הכל זה המון ומיותר.'
רק כשיש תנועה. לשמור הכל זה המון ומיותר.
26/07/2016 | 10:19
2
26
לצפיה ב-'וכדאי מצלמה עם לדים של אינפרא אדום, שגם יראו משהו.'
וכדאי מצלמה עם לדים של אינפרא אדום, שגם יראו משהו.
26/07/2016 | 10:21
1
24
לצפיה ב-'יש לי כזאת של FOSCAM'
יש לי כזאת של FOSCAM
27/07/2016 | 16:34
18
לצפיה ב-'גדר'
גדר
28/07/2016 | 18:55
14
לצפיה ב-'אני מפזרת אקונמיקה ופלפל שחור וזה עוזר מאודד'
אני מפזרת אקונמיקה ופלפל שחור וזה עוזר מאודד
29/07/2016 | 00:05
1
30
לצפיה ב-'והדשא נשאר ירוק '
והדשא נשאר ירוק
29/07/2016 | 15:28
36
אחרי האקונומיקה ?
לצפיה ב-'שרשור שאלות - בעיות בהתנהגות כלבים'
שרשור שאלות - בעיות בהתנהגות כלבים
25/07/2016 | 12:36
57
763
שלום לכולם
שמי שימי כהן , ואני מאלף ומומחה להתנהגות כלבים כבר למעלה מ-10 שנים ואני בעל ניסיון נרחב ומקיף בפתרון בעיות התנהגות בכלבים.
כיום אף מייסד ומנהל בית הספר לאילוף ופתרון בעיות התנהגות אשר מכשיר את דור המאלפים הבא ...

אני פה כדי לייעץ , לעזור...
המשך>>
שלום לכולם
שמי שימי כהן , ואני מאלף ומומחה להתנהגות כלבים כבר למעלה מ-10 שנים ואני בעל ניסיון נרחב ומקיף בפתרון בעיות התנהגות בכלבים.
כיום אף מייסד ומנהל בית הספר לאילוף ופתרון בעיות התנהגות אשר מכשיר את דור המאלפים הבא ...

אני פה כדי לייעץ , לעזור ולתרום לכם מהידע והנסיון שלי 
אז קדימה ... למה אתם מחכים ?
זה הזמן לשאול שאלות , מבטיח לענות לכולם בהקדם האפשרי

אשמח לענות על כל שאלה 

שימי כהן - מבט הכלב
מנהל בית הספר לאילוף ופתרון בעיות התנהגות
מאלף ומומחה להתנהגות כלבים

מייל: mabatakelev.m@gmail.com 
אתר: http://mabatakelev.com/
פייסבוק: https://www.facebook.com/mabatakelev/
לצפיה ב-'להתנדבות ותרומות, דרושים שמות של עמותות הפועלות בכרמיאל, '
להתנדבות ותרומות, דרושים שמות של עמותות הפועלות בכרמיאל,
25/07/2016 | 09:48
21
לא מצאתי כלום ברשת,
אשמח מאוד אם תוכלו להפנות אותי לעמותות או כל גוף הפועל למען רווחת כלבים/חתולים בכרמיאל.
רק בתחום כרמיאל,
למטרות טובות
לצפיה ב-'בוא, הביתה. כלבים לאימוץ מכלביית פ"ת.'
בוא, הביתה. כלבים לאימוץ מכלביית פ"ת.
24/07/2016 | 17:06
57
לוסי היא כלבה צעירה בת כשנה, נראית כלברדורית מעורבת אבל קטנה יותר ותישאר קטנה\בינונית. מתוקה מאוד, חברותית ומסתדרת עם כולם. תתאים מאוד למשפחה עם ילדים. מספרה בכלביה הוא: 63631576 והיא תימסר תמורת סל אימוץ זול במיוחד שכולל חיסון,תילוע,עיקור ושבב,כל זה ב-450 ש"ח בלבד.

הכלביה נמצאת ברחוב משה שוולב 6 ,פתח תקווה.(איזור התעשייה סגולה מול "אושר עד") טל' :03-9303647 ופתוחה כל יום בין 8:00-14:00 וביום שישי וחגים עד השעה 11:00
לצפיה ב-'לעזוב גור בן 7 חודשים לחודש'
לעזוב גור בן 7 חודשים לחודש
23/07/2016 | 16:32
2
127
היי,

זה בסדר לעזוב גור בן 7 חודשים לחודש? הוא יישאר בדירה אליה הוא רגיל עם מישהו שיגור שם ויטפל בו.

זה אפשרי לעזוב אותו לחודש בלי שיפגע? זה יכול לגרום לו בעיות התנהגויות או נטישה? 

תודה

לצפיה ב-'לא נראה לי שזה בעייתי'
לא נראה לי שזה בעייתי
23/07/2016 | 19:58
79
גם אני עומדת לעזוב עכשיו גור בן 7 חודשים לשבועיים וחצי, הוא ואחותו הגדולה (בת 12) ישארו בבית שלהם עם דוגסיטר שתגור אצלנו... זה נראה לי הפתרון הכי טוב מבחינת הכלב וישבור כמה שפחות הרגלים טובים שכבר נרכשו (כמו גמילה מצרכים וכ"ו).
לצפיה ב-'מסכימה שזה לא אמור להיות בעייתי.'
מסכימה שזה לא אמור להיות בעייתי.
26/07/2016 | 09:59
50
אם מצאתם את האדם הנכון, עם גישה לכלבים ושאתם סומכים עליו, סביר שהכל יהיה בסדר גמור. אם אפשר, רצוי לערוך הכרות מקדימה בין הכלב לזה שיישאר איתו, כדי שבזמן אמת הכלב ירגיש יותר בנוח ויתרגל אליו בקלות רבה יותר.
לצפיה ב-'קמפיין קטן שהתחיל את דרכו בפורום "רפואת חיות מחמד"'
קמפיין קטן שהתחיל את דרכו בפורום "רפואת חיות מחמד"
23/07/2016 | 15:44
70
לצפיה ב-'הכלבה עושה השכמה'
הכלבה עושה השכמה
21/07/2016 | 14:31
9
153
היי חברים,
הכלבה שלי תיכף בת שנה ומתוקה ושובבה, רק יש בעיה אחת-השכמות בוקר אכזריות! הטווח הוא בין רבע לשבע עד שבע וחצי כל בוקר!
כל בוקק של סשן ליקוקים מכף רגל עד ראש ואז קפיצה על המיטה ועוד ליקוקים
יש לציין שהיא יוצאת להרבה טיולים וגם יורדת בלילה לסיבוב.
מישהו יודע איך  אפשר לתרגל את העניין כדי שתפסיק?

תודה :)
לצפיה ב-'באיזה שעה הטיול האחרון שלה בלילה ?'
באיזה שעה הטיול האחרון שלה בלילה ?
21/07/2016 | 16:31
1
38
לצפיה ב-'בין 23:00-00:00'
בין 23:00-00:00
23/07/2016 | 13:25
15
לצפיה ב-'מה רע לך? נשמע כיף לאללה...'
מה רע לך? נשמע כיף לאללה...
21/07/2016 | 16:35
94
נחכה למאלפים שבפורום שיגיבו.
לצפיה ב-'7 בבוקר זה גן עדן.. מנצלש"ת'
7 בבוקר זה גן עדן.. מנצלש"ת
22/07/2016 | 09:13
3
110
הכלבה שלי, בת שנה וקצת, מעירה אותנו בכל בוקר בין 5:00-6:00. תלוי כמה אנחנו מצליחים למשוך את הנביחות שלה ואת ה"חפירות" שלה בספה.
ניסינו טיולים מאוחרים- לא עוזר
נותנים לה עצם שהיא אוהבת להתעסק איתה- לא עוזר
מתחננים אליה- לא עוזר
מתפללים לכל אל אפשרי- לא עוזר

הריטואל שלנו בבוקר הוא כזה: חמש וחצי השכמה קשה (שכוללת נביחות בחוזקות שונות), טיול באזור 6:00. כשחוזרים הבייתה מוציאים אותה לחצר, כדי להמשיך לנמנם עוד קצת. בחצר היא מוציאה את האנרגיות הרבות מדי שיש לה בבוקר. היום למשל קמנו מהנימנום ישירות לדשא (סינטטי) מלא באדמת שתילה שהיא החליטה לפזר על כולו.. (כנראה שהיא יותר בקטע של מראה טבעי)..

אז, מצטרפת לשאלה של זה שנדחפתי אליו- איך גורמים לה: א. לקום קצת יותר מאוחר? ב. להעסיק את עצמה מבלי להרוס דברים? ג. להוציא אנרגיות בשיטות אחרות? ד. מישהו יודע איך מנקים דשא סינטטי מאדמה?

תודה!
לצפיה ב-'תחשיכו את הבית לגמרי'
תחשיכו את הבית לגמרי
24/07/2016 | 11:42
1
72
הכלבה לא קוראת שעון, אבל היא כן יודעת שהבוקר הגיע כשהיא רואה את האור (וגם ההורמונים - של כולנו - מגיבים לאור). תחשיכו, והיא תישן מאוחר יותר.
לצפיה ב-''
24/07/2016 | 20:07
41
אצלנו בימי השבוע הרגילים ההשכמה מוקדמת כי אני מתחילה את היום סביב 6.00...לא סוגרת וילונות כדי להתעורר מהאור הטיבעי לבד..
רק בשישי שבת אני מחשיכה את הוילונות וכולם ישנים בשקט לפחות עד 9.00...
זה פועל מצווין.
לצפיה ב-'היא בודקת את הגבול. כל זמן שזה מצליח - היא תתמיד'
היא בודקת את הגבול. כל זמן שזה מצליח - היא תתמיד
24/07/2016 | 17:49
74
אם תיענו לה אחרי שעה, בפעם הבאה היא תתמיד שעתיים.
למה?
כי היא למדה שבסוף זה מצליח.
כשאתם מאריכים את משך ההתעלמות בהדרגה - אתם, למעשה, מאלפים אותה להתמיד.
זה כמו ילד קטן בלול, שזורק צעצוע ומתחיל לבכות שיביאו לו אותו, כדי שיוכל לזרוק שוב, וחוזר חלילה. אם נכנעים אחרי 5 דקות ומביאים, בפעם הבאה הוא יבכה לפחות 10 דקות, או עד שתישברו או עד שיתעייף.

אני לא מאלף, אבל ההיגיון שלי אומר, שאת ההתעסקות שלה היא צריכה לעשות עם עצמה ולא אתכם. להשאיר אותה מחוץ לחדר לא יעיל לדעתי. היא תעשה את הבלגן בפתח, כי אתם בטווח עין/אף/אוזן. אם הדלת סגורה, היא תנבח ותקפוץ ותשרוט. לגעור בה או לשלוח אותה למקום, גם כן לא יעיל, מכיוון שהיא מחפשת תגובה וזה הדבר האחרון שצריך לתת לה.
הפתרון, לדעתי, הוא לא לטפל בתופעה בזמן שהיא מתקיימת, אלא מראש לעשות דבר אחר.
אם גדר גורים לא מגבילה אותה בגילה, אז כלוב טיסה. שתלמד ששם היא ישנה ושוהה, עד שבאים להוציא אותה. אפשר לארגן לה שם כלי מוארך (שלא יתפוס מקום) עם מים, צמוד לסורג הפתח ולהשאיר לה מראש את העצם או הצעצוע האהובים עליה. ואם אפשר להחשיך את הכלוב (בלי לחסום אוורור) - עוד יותר עדיף. כשהיא רגועה אפשר להוציא אותה. כלבים, כמו ילדים, זקוקים לחוקים ברורים שלא סוטים מהם. הם לא סובלים מההגבלה, נהפוך הוא, זה עושה להם סדר בחיים. יותר מדי חופש מזמין אותם להמציא לעצמם מנהגים. כמו הקפצה לטיול כשמשעמם להסתובב לבד בבית. כמו העברת הגינה לדשא הסינתטי. זו ההמצאה שלה להתעייף. לא מתאים לכם? אתם תמציאו.
אחרי שלמדה להמתין לכם כשהיא רגועה, אפשר להתחיל להשאיר את דלת הכלוב פתוחה.
זה לא פתרון בשיטת זבנג וגמרנו, זה לוקח זמן. אולי אפילו שבועות. זה גם ינגן לכם על העצבים לא מעט, אבל תזכרו שאתם פועלים לטווח הרחוק.

ועכשו נשמע מה אומרים המומחים
או מפוח. או זרנוק (כמו לשטיפת מכוניות) - כל זאת בהנחה שאי אפשר להרים ולנער.

לצפיה ב-'כעקרון כמה שהוא יצליח הוא ינסה יותר...'
כעקרון כמה שהוא יצליח הוא ינסה יותר...
24/07/2016 | 18:57
51
אתם יכולים לעבוד איתו על פקודות נגד למשל למקום... יש גם פתרון נפלא אבל זה בשיעור אילוף ק... אם תרצו דברו איתי... 0503892603

דניאל ניר אילוף כלבים
dogologist | דוגולוג

לצפיה ב-'השכמה מוקדמת'
השכמה מוקדמת
25/07/2016 | 12:20
62
הי נתי,
ישנם מספר דברים שניתן לעשות עם נושא ההשכמה המוקדמת,
ראשית אני ממליץ למנוע ממנה גישה כוללת לחדר השינה , כלומר לסגור את הדלת ולא לאפשר לה להיכנס אליכם בבוקר.
אם הכלבה מחונכת לצרכים והסיבה להשכמה אינה לחץ להשתחרר אז מדובר פשוט בהרגל רע שפיתחה וכלל הנראה אתם חיזקתם.
כלבים הם חיית הרגלים שלומדים בשיטת התגמול , כלומר התנהגות שביצעו (השכמה מוקדמת) שהובילה לתוצאה רצויה ומתגמלת ( יציאה לטיול = פרס) תחזור על עצמה שוב ושוב מאחר והתנהגות זו חוזקה.
לכן מה שאני ממליץ זה להתעלם מההתנהגות הזו בבקרים הקרובים , כמובן יש לעשות זאת בהדרגה , כלומר להתעלם בהתחלה מספר רגעים קצר ובהדרגה להעלות את משך זמן ההתעלמות ודחיית הטיול.
יכול להיות שתנסה "להפעיל" אתכם ותנסה בכל כוחה לגרום לגמול שרגילה אליו אך חשוב להיות עיקביים בהתעלמות , ברגע שהכלבה תבין שאין גמול מההתנהגות הזו היא תופחת בהדרגה עד שתפסיק לגמרי.
כמו כן ניתן גם לרסן את ההתנהגות הזו , אפשר להשאיר עליה רצועה קצרה במהלך הלילה (לא לקשור או להחזיק בה שפשוט תהיה עליה) וברגע שמתחילה בהשכמה פשוט לתת לה התנהגות חלופית רצויה (כמו למשל ללכת למקום ) ולחזק את ההתנהגות הזו על ידי ליטוף , צופר או כל דבר אחר שאוהבת.
באם התנהגות זו לא משתפרת תוך מספר ימים ותרגול יש להתייעץ באיש מקצוע מאזורכם על מנת למצוא פיתרון מתאים לכלבה לאחר אבחון מעמיק.

אשמח לענות על כל שאתה 

שימי כהן - מבט הכלב

מייל: mabatakelev.m@gmail.com 
אתר: http://mabatakelev.com/
פייסבוק: https://www.facebook.com/mabatakelev.School/
לצפיה ב-'שתן בסיסי בכלבה וכאבים-עזרה'
שתן בסיסי בכלבה וכאבים-עזרה
21/07/2016 | 12:11
3
57
לפני חודש הייתה לכלבה שלי דלקת חריפה בשתן עם דם קיבלה אנטיביוטיקה לשבוע ומאז אין דם ועדיין מרגיש לי שכואב לה היא מתכופפת הטיולים הרבה לפיפי ולא תמיד יוצא כלום לפעמים אחרי זה מתיישבת ומלקקת כנראה כי כואב לה שם עשיתי מאז הדלקת כמה בדיקות pH ויצא מאוד בסיסי הוטרינר אמר שאולי זה האוכל ולהחליף לה. אבל היא אוכלת את זה כבר שנתיים למה פתאום שישפיע ככה.
בנוסף שמתי לב שהיא יותר עצבנית לאחרונה היא כלבה שהייתה מאוד רגועה ועברה לצערי כמה וכמה תקיפות מאז נהייתה מאוד לחוצה אפילו תוקפת בעצמה לפעמים מרוב לחץ וגם היא מאוד מחוברת אלינו אולי אפילו קצת מגוננת עלינו מידי..האם יש סיכוי שכל זה בכלל בגלל חרדות שלה?אציין גם שהיא המון מלקקת את הגפיים כפות ידיים בעיקר
לצפיה ב-'נראה שכדאי לקבל דעה שנייה.'
נראה שכדאי לקבל דעה שנייה.
22/07/2016 | 09:41
1
32
אפשר להתייעץ גם בפורום רפואת חיות מחמד בתפוז.
אישית, קשה לי להאמין שזה קשור לאוכל.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
22/07/2016 | 17:47
5
לצפיה ב-'היי'
היי
25/07/2016 | 11:24
16
בת כמה הכלבה שלכם?
האם לפני שאובחנה לה דלקת בשתן הייתה מתכופפת פעמים רבות בטיול לפיפי? 
האם הבדיקות האחרונות יצאו תקינות לגמריי? לפעמים שווה ללחוץ על הוטרינר מאחר ולעיתים בדיקת שתן בסיסית אינה מאבחנת את הבעיה , לעיתים בעיה בכליות יכולה אף לגרום לבעיות בשתן.
אינני חושב שמדובר באוכל כסיבה מאחר וציינת שלא היה כל שינוי באוכל בתקופה האחרונה.
לגבי ההתנהגות העצבנית, הלחוצה והמגוננת - על מנת להבין ולמצוא פיתרון יש לחקור את ההתנהגויות האלו לעומק.
את/ה מתאר/ת התנהגות שהתחילה לאחרונה , נסו לחשוב מה השתנה ? כלומר מתי החלה ההתנהגות הזו , ומה קרה במקביל - זה יכול להיות שינוי קטן שלכם לא נראה משמעותי ולכלבה כן , למשל שינוי במשמרות עבודה, מעבר דירה , שינויים הורמונלים (הריון אצל אחד מבני הבית) וכו...
מה זאת אומרת תוקפת ? את מי היא תוקפת ? באילו מצבים?
נסו לתאר לי מצבים בהם היא מגוננת עליכם , איך זה בא לידי ביטוי?
אציין כי במקרים מסויימים , השתנות יכולות להיות קשורות לבעיה התנהגותית ולאו דווקא בריאותית , לכן ראשית יש לוודא שאין כל בעיה בריאותית ובהיעדר בעיה בריאותית לאבחן את הבעיה ההתנהגותית.
התנהגות ליקוק כפות הידיים היא התנהגות סומטית אשר עוזרת לכלב לפרוק מתחים ולחץ שהוא חווה .

אשמח לענות על כל שאלה

שימי כהן - מבט הכלב
מייל:
לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2016 | 09:55
4
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
לצפיה ב-'גורה קורעת לגזרים עיתונים ופדים לפיפי'
גורה קורעת לגזרים עיתונים ופדים לפיפי
20/07/2016 | 18:24
3
114
היי,
גורה בת 10 שבועות
ניסיתי לשים לה עיתונים - קרעה אותם
ניסיתי להדביק פדים של כלבים - קרעה אותם
ניסיתי בכל פעם שהיא נוגעת בהם להעיר לה וזה לא כל כך עובד

אשמח לעצות

לצפיה ב-'במקום פדים ועיתונים נסי להשתמש בגדר גורים.'
במקום פדים ועיתונים נסי להשתמש בגדר גורים.
22/07/2016 | 09:45
49
מרבית הכלבים יתאפקו ולא יעשו צרכים בחלל קטן שהוא שטח המחייה שלהם. אבל זה יכול להצליח רק אם תוכלי להוציא אותה לטיולים תכופים, שתוכל לעשות צרכים לעיתים קרובות בהתאם לגילה.
לצפיה ב-'היא עושה עליהם בכללי לפני או בכל הבית?'
היא עושה עליהם בכללי לפני או בכל הבית?
24/07/2016 | 19:08
27
אם תרצי אני מציע שיעור שבוא אני עובר על איך לגמול מצרכים בצורה המהירה ביותר, איך ללמד את הכלבה לא להרוס דברים בבית (גם כשאת לא נמצאית) וגבולות וטיפים כוללים לגידול נכון 0503892603

דניאל ניר אילוף כלבים
dogologist | דוגולוג
www.dogolog.co

לצפיה ב-'היי'
היי
25/07/2016 | 10:59
26
זה מאוד נפוץ ההתנהגות שאת/ה מתאר/ת.
אני מניחה שמדובר בחינוך לצרכים ולכן משתמשים בעיתון 
אני ממליץ לעבוד על חינוך הגורה לצרכים כמו במאמר שבקישור המצורף ופשוט להתעלם מנושא העיתונים ( לעשות הכל כמו שכתוב מלבד החלק של העיתונים ) .

קישור למאמר: http://mabatakelev.com/archives/558

אשמח לענות על כל שאלה
שימי כהן - מבט הכלב
מייל:
לצפיה ב-'רעיונות לממתקים פשוטים'
רעיונות לממתקים פשוטים
20/07/2016 | 17:59
2
64
אני נותן לכלב שלי ריבועים קטנטנים של פסטרמת כתף בקר (לא מתובל), אבל שמתי לב שזה עושה לו שלשול.
יש רעיונות אחרים עם מוצרים שנמצאים בבית ולא מצריכים איזושהי הכנה נוספת? 
לצפיה ב-'חתיכות נקניקיה, קרטיב לכלבים, אצלנו אפילו גרגרים מהאוכל שלו '
חתיכות נקניקיה, קרטיב לכלבים, אצלנו אפילו גרגרים מהאוכל שלו
20/07/2016 | 23:41
51
כשהם באים בתור צ'ופר, מהיד שלי, הם מתקבלים בשמחה... אפשר לקנות שקית קטנה של אוכל כלבים אחר ולתת לו את זה בתור צ'ופר.
לגבי הקרטיב, מבשלים עוף במים, שמים בתבנית של קוביות קרח ומקפיאים, זה גם נחמד נגד החום וגם מצ'פר את הכלב
לצפיה ב-'גזר'
גזר
25/07/2016 | 11:19
14
הכלבים של מתים על זה, אני קונה 2 גזרים, חותך אותם לחתיכות קטנות ונותן להם אחרי האוכל. הם מאוד אוהבים את זה וזה גם לא יקר :)
לצפיה ב-'בדיקת שתן לכלב'
בדיקת שתן לכלב
19/07/2016 | 21:05
39
התור לרופא ב9 בבוקר והיא עושה פיפי ראשון ב6 האם אפשר לשמור במקרר את השתן כי חשוב שזה יהיה השתן הראשון?
לצפיה ב-'כלב מוזנח בדירה ממול'
כלב מוזנח בדירה ממול
19/07/2016 | 16:42
12
566
אני שוכרת דירה בתל אביב. לאחורנה הגיע דייר חדש לדירה ממולי, אדם דיי מבוגר, בעל כלב.
הכלב נראה מאוד מוזנח ובכל שעות היום הוא נובח בצורה מעוררת רחמים, כזו שגורמת לי לתהות לגבי מה שקורה שם בדירה...

אני כמובן לא רוצה סתם להאשים, אני לא בטוחה שיש פה התעללות או הזנחה אבל אין ספק שחוש האהבה שלי לכלבים מאותת ומסמן לי שמשהו פה לא בסדר..

מה אפשר לעשות במקרה כזה? מה אתם הייתם עושים?
לצפיה ב-'אתה חייב לעזור לכלב!!!'
אתה חייב לעזור לכלב!!!
19/07/2016 | 21:09
4
162
סביר להניח שאתה לא סתם מדמיין ויש מצב שהוא קשור יום שלם ברבע מטר חוט בלי מים אפילו או אלוהים יודע מה אתה חייב לברר מה קורה שם אם אתה מפחד לבד אתה מוזמן לפנות למיזם 100 תפנה אליהם בפייסבוק תכתוב להם הם ישר יעזרו לך הם פשוט יפנו אליו ויבדקו את הנושא עדיף לך לטעות מאשר שכלב יחייה חיים שלמים בהתעללות תעזור לו!!!!!
לצפיה ב-'סליחה -תעזרי לו!!!'
סליחה -תעזרי לו!!!
19/07/2016 | 21:12
1
139
לא שמתי לב שכתבת בנקבה
לצפיה ב-'הבעיה היא שאייני בטוחה שיש פה הזנחה'
הבעיה היא שאייני בטוחה שיש פה הזנחה
20/07/2016 | 17:24
124
אני לא רוצה סתם להאשים....ואם יקחו את הכלב הזה מהאיש..יזרקו אותו במכלאה וגם שם הוא יהיה מוזנח ..אז אני כבר לא יודעת מה עדיף 
לצפיה ב-'אני הייתי מדברת איתו קודם בחביבות'
אני הייתי מדברת איתו קודם בחביבות
20/07/2016 | 14:14
1
125
ושואלת אותו אם הוא מודע לזה שהכלב שלו נובח הרבה במהלך היום, תצייני שזה לא שהרעש מפריע לך (כי יכול להיווצר אנטי והוא לא יסכים לדבר איתך) אבל שיכול להיות שהכלב צריך משהו שהוא לא מודע אליו.ככה נסי לפתח שיחה.

יצא לי להתקל בחיים בהרבה אנשים נחמדים שמסיבות של בורות "התעללו" בחיות שלהם בגלל התנאים שמחזיקים אותם, ועם שיחה חברית ולא תוקפנית אפשר לשפר משמעותית את המצב. אני חושבת שלקרוא למשטרה זה לא צעד נכון כי זה מראש מכניס אותו למקום של התגוננות והתבצרות. אגב, יש לי יש כלבה מאוד נבחנית ולמרות שיש לה כלבה אחרת איתה, ושהיא משוחררת בבית ומפונקת, היא נובחת על כל פיפס קטן שזז בחדר מדרגות. זה לא בהכרח אומר שהיא אומללה.
לצפיה ב-'קשה לדבר עם האיש הזה'
קשה לדבר עם האיש הזה
20/07/2016 | 17:25
139
הוא בקושי דובר עברית..הוא לא יבין אותי...אולי אעזר באחת השכנות שדוברת את השפה הרוסית בבניין
לצפיה ב-'כלב יכול לנבוח מהמון סיבות'
כלב יכול לנבוח מהמון סיבות
20/07/2016 | 23:51
3
128
אולי הכלב עוד לא התרגל לדירה החדשה, אולי יש לו פחדי נטישה, אולי הבחור משאיר חלונות פתוחים והכלב שומע כלבים אחרים וזה גורם לו לנבוח. אני יכולה להגיד לך שכשהחלונות בבית שלנו פתוחים הכלבים נובחים הרבה יותר וכל כלב שעובר בחוץ מקפיץ אותם. 
אני לא חושבת שנכון לפנות למשטרה אם אין לך באמת הוכחות לזה שמשהו רע קורה שם. נסי לדבר עם הבחור בצורה ידידותית ולבדוק מאיפה זה בא.
לצפיה ב-'כתבה נביחות מעוררות רחמים!'
כתבה נביחות מעוררות רחמים!
21/07/2016 | 13:19
2
103
שימו לב שהיא כתבה נביחות מעוררות רחמים אני מניחה שהיא יודעת לזהות שלא מדובר בסתם נביחות של כלב אם יש לה תחושה שמשהו לא בסדר כנראה שזה כך ועדיף לברר ולטעות מאשר שהכלב ימשיך לסבול ויש כזה דבר שנקרא מיזם 100-שמים קץ להתעללות בבעלי חיים הם פועלים רק דרך הפייסבוק צריך לכתוב להם אלה לא שוטרים אלה מתנדבים והם פשוט הולכים במקומך ובודקים אם הכל בסדר עם הכלב זה לא משטרה ועדיף לפנות אליהם מאשר לאכול את הלב על זה שכלב יום יום סובל לאלוהים יודע כמה
לצפיה ב-'חרדת נטישה אצל כלבים יכולה להשמע מעוררת רחמים'
חרדת נטישה אצל כלבים יכולה להשמע מעוררת רחמים
21/07/2016 | 23:29
1
90
גם עכשיו, כשהוצאתי את הכלבה הזקנה שלי לטיול, והשארתי את הגור בבית כי הוא יוצא אחריה, הוא ילל יללות מעוררות רחמים... לא כל יללה מעוררת רחמים באה בגלל שמתעללים בכלב. יכול להיות שכן ויכול להיות שלא. לפני ששולחים אליו מתנדבים שיבררו מה קורה אפשר פשוט לשאול אותו מה קורה... להסתכל עליו כשהוא עובר עם הכלב ולראות אם הכלב מתכווץ בפחד כשהוא לידו, כלב שסובל מהתעללות בד"כ מראה את זה בשפת הגוף שלו... 

שוב, העירנות של פותחת השירשור מאוד יפה בעיניי, הלוואי שיותר אנשים היו רגישים לסבלם של כלבים, אבל צריך לבדוק היטב, ולהיות בטוחים מה המצב, לפני שמוציאים למישהו שם רע. 
לצפיה ב-'מסכימה והכל מקרה חייבים לבדוק '
מסכימה והכל מקרה חייבים לבדוק
22/07/2016 | 17:45
65
בכל מקרה חייבים לברר מה מצב הכלב ולחלוטין מסכימה שעצם העירנות למצב ראויה לשבח והלוואי הלוואי שיותר אנשים יפקחו עיניהם ויעזרו לחיות במצוקה
לצפיה ב-'שאלה שיצא לי להתלבט בה,'
שאלה שיצא לי להתלבט בה,
25/07/2016 | 10:26
2
81
אם מגלים שבעל הכלב מחזיק את הכלב בתנאים שבאמת אינם אידאלים לכלב, כלומר לא נופל בהגדרה של התעללות מכוונת, אבל ניכר שלכלב לא טוב אצלו,
מה עושים?
לוקחים לו את הכלב ומה עושים איתו?
נסיון למסירה לאימוץ לא תמיד מצליח, במיוחד אם הכלב לא נראה משהו...
אז מוסרים לצער בעלי חיים? הרי שם זה לגמרי לא אידאלי... וגם ישימו קץ לחייו באיזשהו שלב...
בקיצור, האם לא עדיף שהכלב ישאר במסגרת הלא אידאלית של הבעלים, למרות שנובח ונראה מוזנח?
לצפיה ב-'"תנאים שבאמת אינם אידאלים"'
"תנאים שבאמת אינם אידאלים"
25/07/2016 | 10:47
1
81
מי חי בתנאים אידיאלים ? אתה ?
מיליון ילדים חיים בישראל מתחת לקו העוני,
צריך לקחת אותם מההורים שלהם ולתת אותם לאנשים עשירים ?
ואם מדובר על בעלי חיים, כל פרה, כבשה או תרנגולת שמגודלת בכלוב לצורכי חלב ובשר רחוקים שנות אור מחיים אידיאלים, אולי כדאי לשחרר את כולם לטבע.
לא, אנחנו חיים בעולם לא אידיאלי, ולא יעשו כלום לאף אחד שלא יורד מתחת לרמה של התעללות, לא לכלבים וגם לא לבני אדם.
לצפיה ב-'דובר כאן על מיזם 100. '
דובר כאן על מיזם 100.
27/07/2016 | 12:02
52
מתי הם מתערבים וכיצד הם מתערבים?
קיימים מצבים שהכלב אכן מוזנח. שלא מתאים לו להתגורר בדירה, שהוא סובל מכך שמשאירים אותו לבדו שעות על גבי שעות,

לצפיה ב-'רתמה-להשאיר כל הזמן?'
רתמה-להשאיר כל הזמן?
19/07/2016 | 10:43
7
107
אני רואה דעות חלוקות בנושא..
השבוע החלפתי לגור בן ה-5 חודשים שלי מקולר לרתמה. הוא התרגל מהר ואני לא יודע אם להשאיר אותה עליו כל הזמן כמו קולר, או להלביש לו רק לפני טיולים...
לצפיה ב-'הכלבה שלנו לועסת וקורעת את הרתמה'
הכלבה שלנו לועסת וקורעת את הרתמה
19/07/2016 | 10:47
69
אם משאירים לה, אז אצלנו אין שאלה.
לצפיה ב-'אין צורך להשאיר כל הזמן הריתמה'
אין צורך להשאיר כל הזמן הריתמה
19/07/2016 | 11:30
62
אפשר ומומלץ לשים קולר דק עם תגית עם הטלפון שלכם, שתמיד יהיה עליו על כל צרה שלא תבוא. בריתמה להשתמש רק לטיולים. 
לצפיה ב-'לא. אני מוריד אפילו את הקולר בבית.'
לא. אני מוריד אפילו את הקולר בבית.
19/07/2016 | 13:13
58
משאיר רק את הקולר נגד פשפשים\קרציות.
לצפיה ב-'אנחנו רותמים לפני יציאה. מחובר כבר לרצועה ונשאר קליפס וזהו'
אנחנו רותמים לפני יציאה. מחובר כבר לרצועה ונשאר קליפס וזהו
19/07/2016 | 13:58
1
17
לצפיה ב-''
19/07/2016 | 14:31
6
לצפיה ב-'אין סיבה להשאיר בבית...'
אין סיבה להשאיר בבית...
19/07/2016 | 14:52
57
זה סתם מציק להם.... שיהיה חופשי :)

דניאל ניר אילוף כלבים
dogologist | דוגולוג
http://www.dogolog.co

לצפיה ב-'קולר ורתמה מהודקים כך שהכלב לא יחמוק מתוכם'
קולר ורתמה מהודקים כך שהכלב לא יחמוק מתוכם
20/07/2016 | 08:41
66
אם משאירים אותם "מורכבים" בקביעות, אז עם הזמן, המקומות הללו מתחילים להקריח, או בפרווה עבותה, לצמוח קצר. אנ'לא יודע אם זה מציק לכלב, אבל זה נראה מכוער.
ג'יני שלי הסתובבה בבית עם הפרווה בלבד.
כמובן, רצוי ללמד את המזונב שלא לטוס החוצה בשניה שהדלת נפתחת, ובמקרה של פיספוס לבוא מיד כשקוראים לו.
לצפיה ב-'שרשור זעיר מפורום "מיסוי עירוני" שעשוי לענין אותכם.'
שרשור זעיר מפורום "מיסוי עירוני" שעשוי לענין אותכם.
18/07/2016 | 16:12
1
71
לצפיה ב-' כדאי לציין שמדובר בדיון בנושא קידום גינות כלבים'
כדאי לציין שמדובר בדיון בנושא קידום גינות כלבים
20/07/2016 | 16:04
16
לצפיה ב-'לא משהו שהייתם מצפים לראות בכלביה.'
לא משהו שהייתם מצפים לראות בכלביה.
18/07/2016 | 16:35
1
131
<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=ht...; width="560" height="468" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true"></iframe>
לצפיה ב-'תיקון ללינק'
תיקון ללינק
18/07/2016 | 23:28
71

חם בפורומים של תפוז

מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום ביטוח חיים גמל ופנסיה
פורום ביטוח חיים
פורום אקווריומים ודגי נוי
פורום אקווריומים ודגי נוי
מרפאה וטרינרית- ד
מרפאה וטרינרית-

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה