לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

לצפיה ב-'תמונות הכלב'
תמונות הכלב
18/08/2016 | 16:14
131
הכלב  המורעב שהיה בגן אברהם תמונות
לצפיה ב-'מי יודע מה עם הכלב?'
מי יודע מה עם הכלב?
18/08/2016 | 16:01
82
בשעות הבוקר עברתי בגן אברהם  בקרית ים וראיתי כלב זאב  גרמני גדול קשור, הכלב גוש עצמות אפילו לא זע, הזעזתי ממצבו חשבתי כשאחזור אקח אותו ואתן לו מים ומזון ואחפש איזו אגודה שתקח אותו, כשחזרתי הכלב לא נמצא ,גם לא בסביבה קיוותי לגורל טוב יותר לכלב, לא מובן לי אין אפשר להרעיב משהו שתלוי בנו, משהו משמח. אשמח לבשורה טובה או משהו יודע משהו/

...

לצפיה ב-'אטרקציות בצפון הארץ ידידותיות לכלבים'
אטרקציות בצפון הארץ ידידותיות לכלבים
18/08/2016 | 12:05
109
נוסעים לטייל בגליל המערבי ומחפשים אטרקציות, אליהם ניתן לצרף כלבים (שועלי קטן), בדרך מהמרכז לנהריה.

תודה
לצפיה ב-'שכנה נעלמה - היתה בדרך ל"הסגר ברידינג".....'
שכנה נעלמה - היתה בדרך ל"הסגר ברידינג".....
17/08/2016 | 20:10
1
86
כלב קטן ומחוסן בשם גרי נשך קלות עובר אורח והבעלים קיבלו זימון להסגר או למשרד הבריאות. אני מודאגת כי היא לא עונה לטלפון  - מישהו יודע אם יתכן שהיא נעצרה על ידי המשטרה או אושפזה בכפיה על רקע הקושי להפרד מהכלב. שמה נירה.
לצפיה ב-'כן עונה לטלפון - נמצאה האבדה ...'
כן עונה לטלפון - נמצאה האבדה ...
17/08/2016 | 21:13
76
לכלב שלום וגם לבעלים - התעכבה במספרה . תודה לכולם.
לצפיה ב-'פרוו כלבים צריכה עזרה'
פרוו כלבים צריכה עזרה
17/08/2016 | 18:11
2
90

שלום , לפני כשבוע אני ובן זוגי אימצנו כלב פיטבול מעורב בן חמישה חודשים, מצאנו אותו האכלנו אותו עוד לא היינו בטוחים שאנחנו רוצים לאמץ כי אנחנו מודעים לאחריות הגדולה בבעל חיים, בבוקר התעוררנו הוא לא היה במרפסת, חיפשנו אותו כמה שעות בסופו של דבר הגענו ללוכד שהספיק לקחת אותו להסגר, יום למחרת נסענו לשחרר אותו עשו לו שבב וחיסון נגד כלבת כל הסופש היינו מאושרים נסענו לחנות חיות קנינו לו דברים...יום ראשון בבוקר נסענו לוטרינר רצינו לעשות תילוע ולחסן נגד משושה הוטירינרית נתנה לו את החיסון ומהרגע שהגענו הביתה הוא לא הפסיק להקיא ולהרגיש רע הבנו שזה יכול לקרות מהחיסון, במשך יומיים המצב החמיר הוא התחיל לשלשל לא אכל המשיך להקיא, נסענו לוטרינרית שוב היא ישר אמרה שזה פרוו עשתה לו בדיקה, התחילה לטפל כי הכלב היה במצב רע...ההוצאות מטורפות שזה מה שגרם לנו להיות חצויים מצד אחד הכלב שבוע אצלנו ומצד שני כבר נקשרנו אליו והשקענו ולמרות ההוצאות שכל יום זה מגיע למאות שקלים שאי אפשר לדעת כמה זמן זה יקח החלטנו שנעשה הכל כדי להציל את הכלב...הכלב עדיין מקיא חלש אפתי דם בצואה זה היום השני של הטיפול, אנחנו מאוד מודאגים אם יקרה משהו לכלב והוא לא יחלים, אנחנו לא ישנים יומיים כבר כי זה ככ כואב איך שהוא נראה וצריכים להוציא אותו כי הוא מתאפק ועושה הכל בחוץ , מקווים שצארלי שלנו יחייה איתנו עוד שנים רבות. אשמח לדעת על אנשים שהכלב שלהם נדבק בפרוו ולדעת קצת יותר, תודה רבה  

לצפיה ב-'ג'יני שלי נדבקה בפרוו-וירוס אחרי כל החיסונים'
ג'יני שלי נדבקה בפרוו-וירוס אחרי כל החיסונים
19/08/2016 | 21:20
73
עוד לא היתה מודעות בארץ, לגבי הגיל שבו אפשר להוציא גורים החוצה וגם לא הדרכה מסודרת, שיש להרחיק אותם מצואה של כלבים אחרים.

הסימן הבדוק ביותר, שבו הבחנתי מהשלשול הראשון, היה ריח הקיא שעלה ממנו. אח"כ הוסבר לי, שבמחלה הזאת, כל מערכת העיכול פצועה; שהחתיכות האדומות בצואה הן חתיכות אפיתל מהמעי ולא טיפות דם, וריח הקיא בא ממיצי העיכול שעברו את כל המערכת מבלי לעכל את תוכנה. בנדם עם אולקוס בקיבה, בגודל של ציפורן הזרת, מטפס על הקירות. כלבים, עם מערכת עיכול פצועה לכל אורכה, הם גיבורים שאינם בוכים כשכואב. זה מזעזע ומדהים כאחד.

מערכת העיכול בפרוו אינה מתפקדת כמעט (בשלב מסוים מפסיקה בכלל). הכלב אינו מסוגל לא לאכול ולא לשתות. ללא טיפול, או בטיפול חפיף עלול הכלב למות והקטע הוא שלמעשה, הוא מת מהתייבשות. פשוט כך. איך בודקים התייבשות בכלב? תופסים את עור העורף, מושכים למעלה ועוזבים. אם הכלב בריא לחלוטין, העור חוזר למקומו תכף ומיד. אם הכלב מיובש, העור נשאר לעמוד לבד בקפל שאינו מתיישר. כשהבאתי את ג'יני לאשפוז, עמד עור העורף שלה כמו מפרש.

הווטרינר העירוני דאז, התעלם מדוגמות הצואה והקיא, שהבאתי לו בביקורי אצלו, ורשם כדורים נגד בחילה. כשפרץ השלשול הדמי הראשון, ב-4 לפנות בוקר (הכלבה סובלת ולא ישנה, אז גם אני לא ישן) וה"מומחה העירוני" דחה אותי ל-9 בבוקר להגיע לשועפט, הבנתי עם איזו רמה יש לי עסק ופצחתי בצלצולים למקורות אחרים. וטרינר אחד, שהכרתי בעבר, שהיה בעל רגישות בנוסף ליידע, הפנה אותי לווטרינרית המדהימה ד"ר יונית דורון, שהיו לה מרפאה ובית חולים קטן בשכונת ניות בירושלים. היא הגיעה באופן מיוחד ובשעה 6 בבוקר כבר היתה ג'יני בדוקה ועם מנת אנטיביוטיקה ראשונה, מחוברת לאינפוזיה ושוכבת בתא משלה. אח"כ דאגתי להביא לה חולצות ספורט לא מכובסות (בשביל נוכחות הריח) ובכל יום, מחמשת ימי האשפוז שלה, באתי וישבתי לידה וליטפתי אותה ודיברתי אליה במשך כמה שעות. הדוקטורה נשבעה שאני הלקוח הראשון שלה, שנכנס עם הפציינט לתוך הכלוב.

אחרי 5 ימי אשפוז עם אינפוזיה ואנטיביוטיקה, קמה ג'ינג'ונת על הרגליים, גמעה מעט מים וכשכשה בזנב בלאות. במשך שבועות אחדים היא התחזקה. מזונה היה עוף מכובס עם מעט ירקות וטחון עם מי הבישול. גרבר תוצרת בית. לאט אט, גם מעט מזון יבש מפורר ונלוש בתערובת הטחונה, עד שחזרה לאיתנה.

ההוצאות הכספיות היו גדולות, אבל המטרה היתה ברורה והיא הושגה. ג'יני חיתה אתי עוד 16 שנים אח"כ. הקשר בינינו היה כמעט טלפתי. היא היתה רועה בלגית עם כל התוספות והיה זמן שחשדתי שגם משהו מהבנדם התגנב לתערובת, אם כי לא לי ברור איך זה נעשה...

ממה שלמדתי מפי הווטרינרית, אזי ככל שהכלב בוגר וככל שהגזע גדול, כך גם סיכוייו להחלים גדולים יותר. כל זה, כמובן, במסגרת טיפול נאות.

לגבי הכלב שלכם, ובכן פיטבול נחשב בינוני-גדול, אם כי אצל גורים מעורבים קשה לדעת, במיוחד כשלא מכירים את ההורים. מצד שני, הכלבים האלה מאוד חזקים. צריך לזכור ששילשולים והקאות הם איבוד נוזלים. עכשו גם קיץ וההלחתה מסיבית יותר. אתם צריכים להיות מודעים לכמויות המים שהכלב שותה, ביחס לכמויות שהוא פולט (בהשתנה, בשילשולים ובהקאות) ובמידת הצורך לשקול אלטרנטיבות לאספקת נוזלים לגוף. אם הווטרינר הנוכחי לא מספק את הסחורה, אז יש מומחים אחרים. יש גם בתי חולים לחיות מחמד. בקשו המלצות כאן, תמצתו את הבקשה בכותרת, רק אל תתמהמהו יותר מדי. פרוו-וירוס זה לא הצטננות.

אני מחזיק לכם אצבעות.
לצפיה ב-'כל הכבוד לכם על ההחלטה לטפל בכלב'
כל הכבוד לכם על ההחלטה לטפל בכלב
21/08/2016 | 14:00
24
מקווה שהוא כבר בדרך להחלמה מלאה. למרבה הצער אין ביטוח רפואי לכלבים, ולכן ההוצאות יכולות להיות גבוהות כשהם חולים. מצד שני - טוב שכבר הספקתם להכיר את הכלב שלכם ולהווכח כמה הוא מדהים, וכמה הוא שווה את זה. מאחלת לכם המון בריאות, והמון המון שנים של כיף ביחד - הוא שווה את זה והוא יחזיר לכם כפליים!
לצפיה ב-'אשה שמצילה כלבים חלתה בסרטן ועכשיו צריכה את עזרתנו'
אשה שמצילה כלבים חלתה בסרטן ועכשיו צריכה את עזרתנו
17/08/2016 | 14:46
77
לפעמים בחיים מובילים אותך לדרך שלא בחרת בה..
כל חיי הצלתי כלבים. מאז שאני זוכרת את עצמי. בשנים האחרונות לקחתי את זה להילוך גבוה, הצלתי למעלה מ- 700 כלבים בשנתיים. כל כלב נכנס לי לנשמה, ודאגתי להם בכל דרך שיכולתי, על חשבון חיי האישיים ועל חשבון משפחתי.
למרות התמיכה ממשפחתי וחברי, העזרה שקיבלתי היתה מועטה, נכנסתי לחובות, עשרות אלפים לפנסיונים, לווטרינרים.. עשיתי כל שביכולתי למנוע המתות. הוצאתי אותם מהמקומות הכי קשים, כפריים ערביים ,כלבי רחוב, הסגרים, בסיסים וכל כלב שביקשו ממני עזרה.
השנה החיים העמידו בפני אתגר. אתגר שאני יודעת שאצא ממנו, אבל אתגר לא פשוט שמצריך ממני כוחות.
בוקר אחד קמתי עם כאבים בבטן וחולשה תהומית, יחסית בצד ימין, מה שהוביל כמובן לבדיקות דם, סי.טי שיחד עם המון חששות הוביל לביופסיה, שנתנה את האישור הסופי "יש לך סרטן, גידול ענק בבטן". איך מתמודדים מכאן? מה השלב הבא? איך מנצחים את הבן זונה? צעד צעד, ויש המון צעדים.. מתמודדת, לומדת על המחלה הארורה עוד ועוד, על הקושי שקיים בכאב והסיוט שקיים בייסורים, על האנשים המדהימים שבסביבתי, על שלושת ילדיי ואחותי שמסירותם בכלל לא מובנת מאליו, על החברים האמתיים שהם שם יותר מ100% בשבילי, מקבלת את הרעיון שכדי להתמודד ולנצח (הריי חייבת לנצח!) צריכה ללמוד לקבל עזרה, להיתמך, לדעת שיש אנשים שהם שם לרגעים האלה..
יש נושא אחד שמדיר שינה מעיניי, מה שמרכיב את הלב שלי.. אינני יכולה כרגע להציל כלבים נוספים, ועם זאת נותרו לא מעט כלבים תחת חסותי.
מרגע פרוץ המחלה איני עונה לטלפונים, עד לרגע זה גם לא הייתי בפייסבוק..
ביתי, חיילת בצה"ל, במקביל לטיפול המסור בי, מטפלת גם בכלבים,
כדי לאפשר להם להמשיך להיות בתנאים שהם (לקבל טיפול רפואי טוב, לשהות בפנסיון מסור ולא ברחוב, להיות בבית אומנה חם..)
אני לא יכולה להמשיך ככה לבד, אין לנו כוחות, זמן או יכולת. אני זקוקה לעזרתכם, לתרומות, לעזרה כספית שתאפשר להמשיך לדאוג להם.. אחד אחד מהם אני אוהבת לכל אחד מהם אני דואגת ועל כולם אני חושבת המון פעמים במהלך היום..
הגענו לדרך ללא מוצא חייבת עזרה שלכם !!!!
כשכל זה ייגמר אני אמשיך, אני לעולם לא אפסיק, כי זה חזק ממני..
ניתן לראות את הכלבים לאימוץ - http://bit.ly/1O5Iir2
לתרומות ישירות לוטרינרים, לפנסיונים ולחנות החיות:
ווטרינר אמנון דוידוף 09-7480254
ווטרינר ארי דושניק 03-6472699
פנסיון באר יעקב (בצ'קים בלבד) - חוב גדול במיוחד - מאוד זקוקים לעזרה !!
צ'קים על שם: אמיר ליבשיץ
לשלוח לכתובת:
אמיר ליבשיץ
דיזינגוף 5, באר יעקב
פנסיון שכולו לב - רן פלד - העברות בנקאיות לחשבון ע"ש רן פלד, בנק לאומי, סניף 948, חשבון 5096684 ** חשוב לכתוב "עבור הכלבים של רלי וסר" **
חנות חיות ZOOארץ 09-7428852
כל סכום יתקבל בברכה!!
על מנת שנוודא שהכסף יעמוד לזכות הכלבים שלנו בבקשה לעדכן על כל תרומה בהודעה למספר 054-6313775
מקווה שתוכלו לעזור, סומכת עליכם שתעשו את שלכם
רלי וסר, כלבים כי אכפת לי
http://bit.ly/1TNmboc
- בתמונה: לואי המקסים שאומץ כבר לפני המון זמן מוסר אהבה וחיזוקים <
לצפיה ב-'ריצה הליכה'
ריצה הליכה
17/08/2016 | 14:38
3
86
מטעמי נוחות רשמתי בלשון זכר אבל כל הנאמר מתייחס לנשים ולגברים כאחד.

היי

הגורה שלי בת 6 חודשים אולי כמעט 7

האם אני יכול לצאת איתה לריצה קלה נאמר בקצב של 6 עם רצועה ארוכה של 7 מטר נשרכת ז"א שהיא יכולה לעמוד כשבא לה ואז אני יכולה להתקדם מעט עד שיהיה לה כח.

חייב לציין שכבר יצאנו והיא הצליחה יפה להיות כשעה ריצה.
ואחרי שעה וחצי יצאנו להליכה והיא פשוט המשיכה לשחק במשחקי רדיפה אחרי פיזבי /ריח/כדור/נשיכות

מה דעתכם
לצפיה ב-'חייב לציין שהיא לא מרימה את שתי הרגליים בזמן ריצה אלא'
חייב לציין שהיא לא מרימה את שתי הרגליים בזמן ריצה אלא
17/08/2016 | 14:44
1
51
מבצעת הליכה מהירה
לצפיה ב-'תמונה'
תמונה
17/08/2016 | 15:30
73
לצפיה ב-'הקצב מתון, אז קצת סיבכת את השאלה'
הקצב מתון, אז קצת סיבכת את השאלה
18/08/2016 | 14:39
50
אבל כעקרון מתחילים לרוץ עם כלבים גדולים החל מגיל שנה, כשהשלד שלהם מפותח דיו. לייעוץ יותר רציני, אפשר לפנות לקבוצות ספורט כלבני בפייסבוק (אני חושבת שהם נקראים קאני-קרוס) וגם לשאול את הוטרינר. אגב, יש רצועה מגניבה לקני-קרוס שמתחברת למותניים שלך כך שאתה לא צריך להחזיק את הרצועה ביד. 
לצפיה ב-'70 גינות כלבים בת"א ומסתבר שזה לא מספיק.'
70 גינות כלבים בת"א ומסתבר שזה לא מספיק.
16/08/2016 | 16:45
3
121
לצפיה ב-'אולי נדמה שזה הרבה, אבל זה לא'
אולי נדמה שזה הרבה, אבל זה לא
16/08/2016 | 20:14
2
61
בת''א יש הכי הרבה כלבים, והגינות במרכז העיר צפופות ומוזנחות (לא אוכפים הרמת צרכים למשל). כמו כן, יש צורך אמיתי בהפרדה בין כלבים קטנים וגדולים, כי הגדולים חזקים משמעותית מהקטנים שדי נרמסים בגינות. יש בפלורנטין גינות סמוכות עם הפרדה לקטנים וגדולים, אבל שוב, העדר אכיפה הפך את שתי הגינות לגינות לגדולים. 
בגלל שת''א עיר מבוססת עם הרבה מאד כסף מאגרות שנתיות של בעלי כלבים- היא בהחלט יכולה להשקיע עוד קצת בגינות יותר שוות :) 
לצפיה ב-'אכן כך, החישוב הוא'
אכן כך, החישוב הוא
16/08/2016 | 22:35
1
51
שגינה אחת בת"א אמורה לשרת כ500 כלבים...
אני די גרוע בחשבון אז אם מישהו בדק ויצא לו מספר אחר...
אני גם לא מצליח להבין את העניין הזה של אי איסוף גללים ע"י הבעלים. זה המינימום.

לצפיה ב-'כן... חבל שאין יותר קנסות על זה'
כן... חבל שאין יותר קנסות על זה
17/08/2016 | 11:12
10
לצפיה ב-'גור חדש'
גור חדש
16/08/2016 | 15:31
2
58
אני צריך בבקשה המלצה על אוכל לגורים, יש לי גור גולדן רטריבר.

אשמח לעזרה.
לצפיה ב-'תחפש בפורום הזה "אוכל לכלבים" תקבל מלא המלצות'
תחפש בפורום הזה "אוכל לכלבים" תקבל מלא המלצות
16/08/2016 | 15:48
31
אני מאכילה ב "GO" שנחשב אוכל מצויין. 
לצפיה ב-'אני מאכילה באקנה לגורים ומאוד מרוצה'
אני מאכילה באקנה לגורים ומאוד מרוצה
17/08/2016 | 09:56
24
תדאג לכמה שיותר אחוזי בשר בכל מזון וכמה שפחות דגנים אם בכלל
בכל מקרה יש פה בפורום מלא שיחות על זה אז אתה יכול לחפש :)
לצפיה ב-'קטנטונת בגודל של חתול זקוקה להצלה מיידית מהסגר יסעור..'
קטנטונת בגודל של חתול זקוקה להצלה מיידית מהסגר יסעור..
16/08/2016 | 15:18
70
לצפיה ב-'התייעצות בנוגע לאוכל'
התייעצות בנוגע לאוכל
15/08/2016 | 17:45
6
107
היי הכלב שלי שפיץ גרמני שוקל 7 וחצי קילו
ואני נותת לו כוס אוכל בכל יום לפי מה שכתוב על שקית האוכל. חצי בבוקר חצי בערב
הבעיה היא שהכוס הזאת נראית לי ממש קצת ! הוא מסיים את האוכל מהר ואני לא יכולה להשאיר אותו רעב עד הערב , כשהוא מקבל שוב רק עוד חצי כוס
אז או שאני נותת לו עוד חצי בצהריים , או נותת לו ירקות.. כל פעם מאלתרת משהו
רציתי לדעת מה כדאי לעשות ואם אפשר לתת לו יותר אוכל, מה ההמלצה שלכם תודה !
תמונה של כוס האוכל מצורפת (כוס שווה לכוס הזאת ועוד קצת מדדתי)
לצפיה ב-'בדרך כלל כשכתוב "כוס" הכוונה ל 250 מ"ל'
בדרך כלל כשכתוב "כוס" הכוונה ל 250 מ"ל
15/08/2016 | 18:42
1
65
כוס כמו שמצולמת היא פחות. אם יש הגדרה במשקל ואפשרות לשקול, הייתי ממליצה.
בן כמה הכלב? המלצות האכלה הן המלצות בלבד, ייתכן והוא זקוק ליותר.
עם זאת, מהירות האכילה היא לא מדד מוצלח - ישנם כלבים שמנים שטורפים את האוכל מהר. אולי כדאי להאט את האכילה במקביל לבדיקת הכמויות.
לצפיה ב-'לכן רשמתי כוס כזאת ועוד קצת '
לכן רשמתי כוס כזאת ועוד קצת
15/08/2016 | 20:38
41
מדדתי במספר דרכים זה 250 מ"ל
השאלה היא אם אפשרי לתת לו נגיד שתי כוסות במקום אחת או שהשתגעתי
ואיך לדעת אם הוא באמת זקוק ליותר
הוא לא גור

לצפיה ב-'זה מאוד אינדיבידואלי ותלוי בכלב.'
זה מאוד אינדיבידואלי ותלוי בכלב.
16/08/2016 | 01:06
46
אם הכלב רזה ומוציא הרבה אנרגיה, כעקרון לא אמורה להיות בעיה להגדיל לו מעט את כמות המזון. במקרה של ספק אני מציעה לשקול את הכלב ולהתייעץ עם וטרינר בהתחשב בנתוניו ובאורח חייו.
לצפיה ב-'מה סוג המזון?'
מה סוג המזון?
16/08/2016 | 10:58
35
ובן כמה הכלב? יש כלבים שהם יותר גרגרנים ואפשר להוסיף להם ירקות דלי קלוריות לארוחה כדי ''לנפח'' אותה. לפעמים כלבים (גם מגזע קטן) ממשיכים לגדול אחרי גיל שנה, ולכן יכול להיות שהוא גדל ורעב. למרות ש-7.5 ק''ג זה משקל טוב לשפיץ יפני, יכול להיות שהוא מעט גבוה לסוגו ולכן צריך לשקול יותר. 
כלבים פעילים (שמתרוצצים מעל שעה ביום) גם צריכים יותר אוכל...

לצפיה ב-'ככל שאת קונה אוכל איכותי יותר הוא מרוכז יותר'
ככל שאת קונה אוכל איכותי יותר הוא מרוכז יותר
17/08/2016 | 12:00
1
33
ולכן קודם כל מומלץ לדייק לפי מה שרשום על השק, כל מה שהכלב מקבל יותר מידי יצא בקקי הגוף לוקח את מה שחשוב מהאוכל והשאר הוא פולט אז במידה ופיטמנו אותו גם קשה לכלב יותר להתאפק.

רובם סובלים\נהנים מתסמין כל הזמן רעב כי זו חיית טבע והיצר הבסיסי הוא תמיד ל"להיות רעב" כי לא בטוח שמחר יהיה.

בנוסף בגלל שרוב היום הכלב בבית כלבים שנוטים לאכילה מוגזמת משמינים ושומן זה אחד הגורמים היותר נפוצים לקיצור משמעותי של חיי כלב.

בכללי אפשר חטיפים מידי פעם אבל לא להגזים כדי שהאיכות של האוכל תשאר רלוונטית ולא תציאו את הכלב מאיזון הורמונלי.

דניאל ניר אילוף כלבים
dogologist | דוגולוג
www.facebook.com/danieldogolog
www.dogolog.co

לצפיה ב-'תודה לכולם'
תודה לכולם
22/08/2016 | 21:58
2
לצפיה ב-'גור משלשל'
גור משלשל
15/08/2016 | 16:33
2
63
שלום
לפני כחודש אימצנו גור כלב מעורב בן 6 שבועות.
מהרגע שהגיע אלינו הוא משלשל באופן תכוף מאוד (עד 12 פעמים ביום). טופל עד כה בסולפה (לקוקסידיה שנמצאה בצואה), מטרוג'יל, אזניט (הליקובקטר שנמצא) וכמו כן עבר תילוע פעמיים. למעט שני רצפים של 3 ימים שבהם הצואה הייתה רגילה כל שאר הזמן הוא משלשל, לעיתים עוברות 30 דקות בין שלשול לשלשול ולפעמים שעתיים. בהתחלה הבטן שלו הייתה מתנפחת בצורה משמעותית מאוד לאחר הארוחה (כנראה גזים) אך הנושא השתפר. מרבה לשהק (בעיקר אם נבהל ממשהו). היום נשלחה דגימת צואה למעבדה לבדיקה של פרזיטים ותרבית. לא נמצאה עדות לפרזיטים אך ישנם לויקוציטים ברמה גבוהה יחסית. 
האם יש אבחנה כלשהי שמתאימה לכל מה שתיארתי עד כה? הוצאנו עד עכשיו המון המון כסף על כל הבדיקות התרופות וכמובן המון זמן שלא נמצא אצלנו בשפע. אם יש משהו שהוטרינר שלו אולי פספס או משהו שכדאי לבדוק נשמח לשמוע על כך.
תודה
לצפיה ב-'אני לא יכולה לאבחן,'
אני לא יכולה לאבחן,
16/08/2016 | 01:19
1
47
אבל מה אתם נותנים לו לאכול? האם ניסיתם להפסיק עם המזון שלו לגמרי ולעבור לאורז ועוף מכובס? ואם עשיתם זאת, האם היה שיפור והאם נתתם לזה זמן וחזרתם לזמון הכלבים לאט ובהדרגה? לפעמים מזון או רכיב מסוים פשוט לא מתאים לכלב או גורם לאלרגיה. למשל, הכלב שלי שלשל עד שעברנו למזון נטול דגנים. יש כאלה שרגישים לעוף או לרכיבים אחרים. לפעמים יש צורך בניסוי וטעיה עד שמוצאים את המזון המתאים. ובכל מקרה כל שינוי בתזונה חייב להיות מאוד איטי והדרגתי. להתחיל מלהוסיף ממש קצת מהמזון החדש למזון הרגיל או לאורז עם עוף ולוודא שהתגובה בסדר ואז להמשיך ולהגדיל כמויות לאט לאט.
אני מציעה להתייעץ בעניין גם בפורום רפואת חיות מחמד כאן בתפוז.
לצפיה ב-'גור משלשל- תגובה'
גור משלשל- תגובה
18/08/2016 | 13:28
35
הי
ניסינו כמעט הכל
גם אורז בלי כלום, אורז בתוספת עוף רפואי מהמרפאה, אורז בתוספת עוף מכובס, אוכל לגורים, אוכל קל לעיכול לגורים.
ללא תוצאות מיוחדות בכל אחד מהמקרים.
דרך אגב, למרות כל השלשולים הוא גדל ומתפתח יפה. הגיע בגיל 6 שבועות 2.5 קילו וחודש אחרי הוא כבר 6 קילו
לצפיה ב-'גינת כלבים בהודו?!'
גינת כלבים בהודו?!
15/08/2016 | 15:19
61
קצת בהלם מהדבר הזה, בטח בתור אחד שהיה בהודו פעמיים.

לצפיה ב-'המלצה על מזון לייט'
המלצה על מזון לייט
14/08/2016 | 23:24
1
953
היי כולם,

אשמח להמלצות שלכם על מזון לייט.

האקאנה סניור עושה לו גזים והפרווה שלו פחות נעימה, וגם הוא הספיק להעלות 2 ק"ג, אז אני מחפשת עבורו מזון לייט איכותי.

אני שוקלת לנסות אקאנה לייט (אולי יעשה לו טוב בהשוואה לסניור או לעבור חברה?). גם שמעתי טובות על קנין קויאר, העניין הוא שגרסת העוף שלהם לא לייט, ואני חוששת שיעלה במשקל.

מה אומרים?
לצפיה ב-'אחותי משתמשת באקנה לייט לכלב שלה'
אחותי משתמשת באקנה לייט לכלב שלה
17/08/2016 | 10:20
19
והיא מאוד מרוצה. הוא מצליח לשמור על משקל תקין כבר יחסית הרבה זמן.
את השני אני לא מכירה

לצפיה ב-'כלבנו האהוב מיקי אבד'
כלבנו האהוב מיקי אבד
14/08/2016 | 11:43
1
102
כלבנו האהוב מיקי אבד כלב מעורב, מסורס, גודל בינוני, בצבע שחור. הוא אבד ביום שישי ה- 12.8 בשעות הצהריים. נראה לאחרונה בשכונת אשרמן בהרצליה ולא הצליחו לתפוס אותו אם מישהו גר באזור אשמח לשיתוף. טלפונים לעדכונים 050-2129259 או 050-7859584. פרס כספי ינתן למוצא הישר
לצפיה ב-'מציעה לך להעזר בפייסבוק.'
מציעה לך להעזר בפייסבוק.
14/08/2016 | 22:09
35
יש מלא קבוצות רלוונטיות והתפצה של השיתופים מהירה ואפקטיבית.
האם הכל משובב?
התקשר לכל ההסגרים העירוניים/רשותיים באזור,שלח להם תמונה ופרטים ברורים של הכלב.
עדיף לגשת לכל הסגר באזור ולבקש להכנס לתאים כדי לבדוק.
לפעמים הם אינם טורחים אפילו לחפש שבב והכלב נמק בתא.
פרסם באזור הקרוב למקום העלמו בלוחות מודעות,הדפס פליירים,מלא מלא תמונות עם הפלון שלך הרלוונטי במידה ומישהוא מזהה.
אותו כנ'ל במרפאות וטרינריות באזור.
כמה שיותר אנשים יחשפו למידע ולתמונת הכלב כך גדל הסיכוי שמישהוא יזהה ויצור קשר.
לצפיה ב-'"אשתי ילדה ואין לנו זמן לטפל בכלב", "אנחנו עוברים לחו"ל"...'
"אשתי ילדה ואין לנו זמן לטפל בכלב", "אנחנו עוברים לחו"ל"...
13/08/2016 | 23:44
3
190
"הילדה פוחדת ממנו"...

אלו הם חלק מהתירוצים ששומעים מתנדבי העמותות בשרון למען בעלי החיים, שמספרים על עלייה של עשרות אחוזים במספר נטישות של בעלי חיים בחודש האחרון. "הכלביות עמוסות ואנחנו אובדי עצות", אומרים המתנדבים.

המסקנה: בבקשה סרסו ועקרו את כלביכם! אלפי כלבים מומתים כל חודש, ואם החלטתם לא לעקר ולסרס אתם שותפים לרצח הזה.

לצפיה ב-'לסגור את נושא ה"שותפות לרצח" - אחת ולתמיד'
לסגור את נושא ה"שותפות לרצח" - אחת ולתמיד
15/08/2016 | 11:34
1
108
באתר של בן קרפל, משרד עורכי דין*, כתוב, בין השאר:

התחלת ציטוט:
חוק איסור לשון הרע קובע בסעיף 1 מהי לשון הרע:
 דבר העלול להשפיל אדם בעיני הבריות.
 דבר העלול לעשות אדם מטרה לשנאה, לבוז וללעג.
 דבר העלול לבזות אדם בשל התנהגות או תכונות המיוחסים לו.
 דבר העלול לפגוע לאדם במשרתו, בעסקו, במקצועו ובמשלח ידו.
 דבר העלול לבזות אדם בשל גזעו, מוצאו, דתו, מקום מגוריו, גילו מינוי , נטייתו המינית או מוגבלותו.
ההגדרה למה היא לשון הרע הינה הגדרה רחבה ומקיפה במיוחד ובכך מתאפשר לנפגעים כתוצאה מלשון הרע, לטהר את שמם ולקבל סעד בגין הנזק הבלתי ממוני/ ממוני שנגרם להם.
סוף ציטוט.
(הערה: האותיות השמנות במקור, הדגשת השורות שלי)

מכיוון שנוכחתי, בעבר, שאין הנהלת הפורום מגלה רגישות יתירה, להטלת דופי בציבור שלם, מצד גולשים/ות המחזיקים בדעות מסוימות, הריני מזמין את כלל ציבור הגולשים/ות בפורום, לחוות דעה בשאלה:
האם כינוי ציבור שלם בשם "שותפים לרצח", הוא התבטאות ראויה, בפורום ציבורי, או לא?
כל זאת מבלי להתייחס להצדקה או לחוסר ההצדקה בעניין סירוס/עיקור חיות מחמד.

בכבוד רב,
dagalamangal

15/08/2016 | 18:01
11
לצפיה ב-'חוסר הגיון בסיסי '
חוסר הגיון בסיסי
15/08/2016 | 12:02
75
כמה כלבים יש בישראל ? מאות אלפים כלבים רשומים, ועוד מאות אלפים של כלבים שמגודלים על ידי אנשים אבל לא רשמו אותם.
כמה כלבים משוטטים או בכלביות יש ? כמה אלפים
פחות מאחוז אחד מהכלבים בישראל הם חסרי בית, זה הכל.

כמה ילדים רעבים יש בישראל ? כמה ילדים חסרי בית ? אחוז הרבה יותר גדול,
לפי ההגיון העקום שלך , אסור לעשות ילדים בישראל, כי יש ילדים חסרי בית.
וכל מי שנכנס להריון בישראל הוא רוצח.
לצפיה ב-'מאלף גורים'
מאלף גורים
13/08/2016 | 23:33
2
73
שלום,  יש לנו גורה חדשה בורדר קולי מעורבת.  מאוד שובבה שזקוקה לאילוף.  מישהו יכול להמליץ על מאלף/מאלפת טובים מאיזור המרכז או השרון.  תודה רבה 
לצפיה ב-'אשמח לעזור'
אשמח לעזור
14/08/2016 | 07:44
52
שימי כהן - מבט הכלב
מנהל בית הספר לאילוף ופתרון בעיות התנהגות
מאלף ומומחה להתנהגות כלבים
מייל: mabatakelev.m@gmail.com
אתר: http://mabatakelev.com/
פייסבוק: https://www.facebook.com/mabatakelev.School/
לצפיה ב-'אשמח לעזור'
אשמח לעזור
15/08/2016 | 11:27
45
אמנם בפורום אין לי לקוחות שאני מכיר אבל אם תירצו יש לי לקוחות שישמחו לדבר איתכם ולהמליץ... ובכללי היעוץ הוא חינם אז תרגישו חופשי להתקשר 0503892603

דניאל ניר אילוף כלבים
dogologist | דוגולוג
www.dogolog.co

לצפיה ב-'ריח לא טוב מהפרווה'
ריח לא טוב מהפרווה
13/08/2016 | 14:25
7
83
גור בן חצי שנה,
הפרווה שלו מריחה מאוד לא טוב.
אחרי שמלטפים אותו הריח נשאר על היד גם מה שגורם לי לחשוב שמדובר בסבום עם ריח בעייתי, אבל לא נראה שסובל מהפרשת יתר או שהפרווה שמנונית.
קילחתי אותו עם סבון לכלבים לפני כשבועיים, הריח הרע נעלם לשבוע פחות או יותר, וחזר למצבו הרגיל.
יש מה לעשות בנידון?
לצפיה ב-'הוא אוכל אוכל איכותי?'
הוא אוכל אוכל איכותי?
13/08/2016 | 21:38
4
23
לצפיה ב-'חיובי, סופר פרימיום לגורים מבשר אמיתי'
חיובי, סופר פרימיום לגורים מבשר אמיתי
13/08/2016 | 22:15
3
23
לצפיה ב-''סופר פרימיום' זה לא אומר כלום'
'סופר פרימיום' זה לא אומר כלום
14/08/2016 | 01:00
2
57
כל אחד יכול לכתוב את זה על המזון שלו, אין סטנדרטיזציה ואין פיקוח. מה הוא אוכל? בנוסף, יכול להיות שהוא רגיש לאחד המרכיבים באוכל גם אם הוא איכותי.
לצפיה ב-'לא מכיר אוכל באיכות ירודה שמכיל בשר אמיתי'
לא מכיר אוכל באיכות ירודה שמכיל בשר אמיתי
14/08/2016 | 02:18
1
64
בשר עוף, 34% חלבון, מועשר בויטמינים ובאומגה 3 ו-6, ללא תירס, של ANF.
מאוד מבסוט מהאוכל וגדל בהתאם, הפסיק לו בעיות שלשול שהיו לו עם האוכל הקודם.
לצפיה ב-'אני הייתי מנסה בשלב ראשון להחליף את מקור החלבון'
אני הייתי מנסה בשלב ראשון להחליף את מקור החלבון
15/08/2016 | 14:29
36
יש הרבה כלבים עם רגישות לעוף. אם לא עוזר מנסה על בסיס דגים.
לצפיה ב-'זה יכול להיות שגם אם האוכל איכותי הוא פשוט לא מתאים לו '
זה יכול להיות שגם אם האוכל איכותי הוא פשוט לא מתאים לו
15/08/2016 | 11:32
35
ספציפית... תנסו להחליף ולבדוק, עם האוכל הנכון הפרווה תהיה נעימה יותר תהיה פחות נשירה והקקי יהיה קשיח וכהה.

כמובן לא לשכוח שאם אתם לא עוברים בהדרגה (אוכל משולב עשרה ימים מהחדש והישן) תוכלו לדעת רק לאחר שלושה שבועות איך באמת האוכל משפיע עליו רק כשהוא יתרגל...
יש אפילו בושם טבעי לכלבים בחנויות חיות גדולות...
אגב שלי אוכלים יוקונובה ומריחים נפלא... בכל מקרה בהצלחה :)

דניאל ניר אילוף כלבים
dogologist | דוגולוג
www.dogolog.co

לצפיה ב-'ריח רע מהכלב'
ריח רע מהכלב
18/08/2016 | 20:58
21
בוודאי יש לך כלב שלג  פרוות הכלב יש בה שומן שמגן עליהם משלג ושמש וזה גורם לריח עז לאחר מקלחת כלב ידיף ריח וגם כשחם לכלב אחרי טיול זה הכלב  תני לו חי בוק כי הרווחת נשמה שתאהב אותך לכל חייו

לצפיה ב-'האם מותר להכניס כלב לבנק'
האם מותר להכניס כלב לבנק
12/08/2016 | 14:29
4
150
בימים הקרובים אני לא אהיה בבית אני לוקח את הכלב שלי לביקור אצל אמא שלי ואני צריך להפקיד צק בבנק הפועלים עכשיו הבנק שם רחוק ולכן אני יצטרך לקחת איתי את הכלב הוא מסוג פינצר ממש קטן שקט ואני לא יודע אם תיהיה מכונה להפקדת ציקים מחוץ לבנק אפשר להכניס אותו לבנק? 
לצפיה ב-'תתקשר לסניף ותשאל.'
תתקשר לסניף ותשאל.
12/08/2016 | 23:37
50
שלום לך,

אני במקומך הייתי מתקשר לסניף המסויים ושואל.
אפשרות נוספת היא לקחת את הסיכון ופשוט להיכנס עם הכלב לסניף (אבל תשים עליו זמם כשאתה נכנס).

בברכה,

אורי.
לצפיה ב-'לא. הכניסה היא רק לכלבי עבודה כדוגמת כלבי נחייה.'
לא. הכניסה היא רק לכלבי עבודה כדוגמת כלבי נחייה.
13/08/2016 | 13:43
19
לצפיה ב-'באיזור המרכז כנראה שלא יגידו מילה...'
באיזור המרכז כנראה שלא יגידו מילה...
14/08/2016 | 00:38
58
אני נכנס לבנק עם כלב (כמובן על זמם ורצועה) והכל בסדר. נתקל גם בבעלי כלבים אחרים.

באיזור יותר פרובנציאלי אולי זה יהיה שונה :)
לצפיה ב-'להפקיד במכונה חיצונית אפשר בכל סניף'
להפקיד במכונה חיצונית אפשר בכל סניף
17/08/2016 | 11:11
17
ושלשום פגשתי כלבלב חמוד בתוך הבנק (לאומי, כרמל)
לצפיה ב-'סירוס כלב בן 9 חודשים'
סירוס כלב בן 9 חודשים
12/08/2016 | 17:09
1
52
שלום,
הכלב שלי, בן 9 חודשים, סורס לפני שישה ימים.
המקום עדיין נפוח מאד, ונראה כמו שק אשכים.....
האם זו בצקת? או דלקת, זיהום?
האם זה צריך להיות כך, ומתי חולפת הנפיחות.
בתודה,
ריקי יפה.
לצפיה ב-'יש לשאול את הוטרינר'
יש לשאול את הוטרינר
12/08/2016 | 23:23
31
שלום לך,

יש ליצור קשר עם הוטרינר שביצע את הסירוס, לשאול אותו, ואם צריך להגיע אליו עם הכלב לבדיקה (באופן אישי הייתי לוקח את הכלב לבדיקה גם בלי להתקשר בטלפון).

אפשר גם לשאול בפורום רפואת חיות מחמד.

שבת שלום והרבה בריאות,

אורי.

חם בפורומים של תפוז

תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

צ'יק צ'ק ג'וק - חברת הדברה
צ'יק צ'ק ג'וק
פורום ביטוח חיים גמל ופנסיה
פורום ביטוח חיים
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה