לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טיולי אופניים

אין כמו טיולים בטבע, ואין כמו רכיבה על אופניים, אז מה יותר טבעי  מלשלב את  השניים?                                                                

מצד אחד מספיקים לעבור מרחק רב יחסית ולראות הרבה נוף ואטרקציות אחרות, מצד שני שומרים על הקשר הבלתי אמצעי עם הטבע – נושמים את האוויר, מריחים את הפריחה ושומעים את השקט ואת ציוץ הציפורים.

לך תסביר לג'יפאי את הרגשת העילוי שבלשבת בראש ההר ולהנות מהנוף בידיעה שהגעת לשם בכוחות עצמך – כבשת את ההר.

לפני כשמונה שנים קניתי אופני הרים והתחלתי לרכב. לא הכרתי אף רוכב אחר ולכן בעיקר רכבתי לבד, באיזור הבית. כך המשכתי במשך שנים ברכיבות מועטות בלבד על שטח קטן. לפני כשלוש שנים הגיע פורום אופניים, אביו של הפורום הזה, ופתאום גיליתי מחדש את האופניים. התחלתי להכיר חברים רוכבים חדשים, לטייל ולגלות את יופיה של הארץ. פתאום הבעיה לא היתה שאין עם מי לרכב ואני לא יודע לאן לרכב, אלא שיש הרבה הצעות לרכיבה, ויש המון מסלולים, רק שאין מספיק זמן.

מטרתה של קהילת טיולי אופניים, ושל הפורום בתוכה, היא לדאוג לכך שתמיד יהיה לך עם מי לרכב, ולאן – נגמרו התירוצים! בקהילה יש אוסף אדיר של מסלולי טיולים, לוח אירועים, קישורים לאתרים רלוונטים, ומאמרים הקשורים למסביב של ארגון טיולי אופניים וכמובן, המשאב הכי חשוב, חברי הקהילה, אשר יענו לך בשמחה ובידיעה על כל שאלה.

קהילת טיולי אופניים, כשמה כן היא – קהילה, ולכן מהווה מקום מפגש לרוכבים, מקום לספר קצת על חוויות מטיולים, להראות תמונות כדי להוציא לאחרים את העיניים ולהחליף דחקות עם החבר'ה. זר שנקלע לפורום עלול לחשוב שחברי הקהילה מכירים מזה שנים ארוכות ואכלו יחד מאותו מסטינג, אך לא כך הדבר – רוב חברי הקהילה הגיעו יום אחד לפורום בלי להכיר אף אחד, מי כטייל ותיק ומי ביום שלאחר קניית האופניים, הצטרפו לטיולים עם האחרים ומהר מאוד נהיו חלק חשוב מהנוף האנושי בקהילה.

כאשר כותבים בפורום חשוב לזכור כי הנושא היחיד המעניין את כל חברי הקהילה הוא טיולי אופניים, ולכן רצוי תמיד לשמור על קשר לנושא זה, ולבחון את מידת העניין של הציבור לכל הודעה. אז כנסו פנימה, הורידו את נעלי הרכיבה, קחו כוס איזוסטר והרגישו כמו בבית.

אילן שחם

לאחר מעל 10 שנים פעילות, אילן פינה את הכיסא ל-"דור החדש", אבל ה-"אני מאמין" שלו עדיין אקטואלי ולכן אני לא אשנה את מילותיו.
רק אוסיף כי במשך השנים האחרונות ספורט האופניים בישראל כמו בשאר העולם רק הלך וגדל גם בכמות וגם באיכות.

יחד עם טיולי האופניים הקלאסיים התפתחה בשנים האחרונות רכיבת סינגלים ומסלולים בדרכי עפר משולבים סינגלים הפכו למאד נפוצים. הרבה גופים לרבות הקק"ל רשתו את הארץ במסלולי סינגלים לרוכבי אופניים ולאט לאט מדינת ישראל הופכת למעצמת אופניים.
כמו כן, עם עליית רמת החיים בארץ, הרבה רוכבי אופניים לא הסתפקו בנופים היפים של ארצנו וטסו לגוון את הרכיבות שלהם בארצות העולם: ארצות אירופה, ארה"ב, וארצות מיוחדות יותר לרכיבה כגון מונגוליה, הודו, נפאל ואקוודור שבדרום אמריקה.

מחירי הטכנולוגיה ירדו ומכשיר ה-GPS הפך פופולרי בקרב רוכבי האופניים, ויחד עם מפת הנייר הוא מהווה כלי עזר חשוב ברכיבה.

על כן, הפורום היום משמש בית לסיפורים על מסלולים כמו בעבר אך תמיד יש התרגשות רבה כאשר רוכב מספר על סינגל חדש שנבנה. אתם מוזמנים לספר לנו על טיולים אלה שמשלבים בתוכם סינגלים.

מאמרי עומק על מסע אופניים בחו"ל קבלו בעבר מקום מכובד בפורום, ודווקא בשנים האחרונות, פורסמו מאמרים מועטים בלבד: חיזרו וספרו לנו על טיולכם בחו"ל.

כל זה מלווה בהקלטות ממכשיר ה-GPS החדש.

בילוי נעים בפורום טיולי אופניים
אדוארדו

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולי אופניים

אין כמו טיולים בטבע, ואין כמו רכיבה על אופניים, אז מה יותר טבעי  מלשלב את  השניים?                                                                

מצד אחד מספיקים לעבור מרחק רב יחסית ולראות הרבה נוף ואטרקציות אחרות, מצד שני שומרים על הקשר הבלתי אמצעי עם הטבע – נושמים את האוויר, מריחים את הפריחה ושומעים את השקט ואת ציוץ הציפורים.

לך תסביר לג'יפאי את הרגשת העילוי שבלשבת בראש ההר ולהנות מהנוף בידיעה שהגעת לשם בכוחות עצמך – כבשת את ההר.

לפני כשמונה שנים קניתי אופני הרים והתחלתי לרכב. לא הכרתי אף רוכב אחר ולכן בעיקר רכבתי לבד, באיזור הבית. כך המשכתי במשך שנים ברכיבות מועטות בלבד על שטח קטן. לפני כשלוש שנים הגיע פורום אופניים, אביו של הפורום הזה, ופתאום גיליתי מחדש את האופניים. התחלתי להכיר חברים רוכבים חדשים, לטייל ולגלות את יופיה של הארץ. פתאום הבעיה לא היתה שאין עם מי לרכב ואני לא יודע לאן לרכב, אלא שיש הרבה הצעות לרכיבה, ויש המון מסלולים, רק שאין מספיק זמן.

מטרתה של קהילת טיולי אופניים, ושל הפורום בתוכה, היא לדאוג לכך שתמיד יהיה לך עם מי לרכב, ולאן – נגמרו התירוצים! בקהילה יש אוסף אדיר של מסלולי טיולים, לוח אירועים, קישורים לאתרים רלוונטים, ומאמרים הקשורים למסביב של ארגון טיולי אופניים וכמובן, המשאב הכי חשוב, חברי הקהילה, אשר יענו לך בשמחה ובידיעה על כל שאלה.

קהילת טיולי אופניים, כשמה כן היא – קהילה, ולכן מהווה מקום מפגש לרוכבים, מקום לספר קצת על חוויות מטיולים, להראות תמונות כדי להוציא לאחרים את העיניים ולהחליף דחקות עם החבר'ה. זר שנקלע לפורום עלול לחשוב שחברי הקהילה מכירים מזה שנים ארוכות ואכלו יחד מאותו מסטינג, אך לא כך הדבר – רוב חברי הקהילה הגיעו יום אחד לפורום בלי להכיר אף אחד, מי כטייל ותיק ומי ביום שלאחר קניית האופניים, הצטרפו לטיולים עם האחרים ומהר מאוד נהיו חלק חשוב מהנוף האנושי בקהילה.

כאשר כותבים בפורום חשוב לזכור כי הנושא היחיד המעניין את כל חברי הקהילה הוא טיולי אופניים, ולכן רצוי תמיד לשמור על קשר לנושא זה, ולבחון את מידת העניין של הציבור לכל הודעה. אז כנסו פנימה, הורידו את נעלי הרכיבה, קחו כוס איזוסטר והרגישו כמו בבית.

אילן שחם

לאחר מעל 10 שנים פעילות, אילן פינה את הכיסא ל-"דור החדש", אבל ה-"אני מאמין" שלו עדיין אקטואלי ולכן אני לא אשנה את מילותיו.
רק אוסיף כי במשך השנים האחרונות ספורט האופניים בישראל כמו בשאר העולם רק הלך וגדל גם בכמות וגם באיכות.

יחד עם טיולי האופניים הקלאסיים התפתחה בשנים האחרונות רכיבת סינגלים ומסלולים בדרכי עפר משולבים סינגלים הפכו למאד נפוצים. הרבה גופים לרבות הקק"ל רשתו את הארץ במסלולי סינגלים לרוכבי אופניים ולאט לאט מדינת ישראל הופכת למעצמת אופניים.
כמו כן, עם עליית רמת החיים בארץ, הרבה רוכבי אופניים לא הסתפקו בנופים היפים של ארצנו וטסו לגוון את הרכיבות שלהם בארצות העולם: ארצות אירופה, ארה"ב, וארצות מיוחדות יותר לרכיבה כגון מונגוליה, הודו, נפאל ואקוודור שבדרום אמריקה.

מחירי הטכנולוגיה ירדו ומכשיר ה-GPS הפך פופולרי בקרב רוכבי האופניים, ויחד עם מפת הנייר הוא מהווה כלי עזר חשוב ברכיבה.

על כן, הפורום היום משמש בית לסיפורים על מסלולים כמו בעבר אך תמיד יש התרגשות רבה כאשר רוכב מספר על סינגל חדש שנבנה. אתם מוזמנים לספר לנו על טיולים אלה שמשלבים בתוכם סינגלים.

מאמרי עומק על מסע אופניים בחו"ל קבלו בעבר מקום מכובד בפורום, ודווקא בשנים האחרונות, פורסמו מאמרים מועטים בלבד: חיזרו וספרו לנו על טיולכם בחו"ל.

כל זה מלווה בהקלטות ממכשיר ה-GPS החדש.

בילוי נעים בפורום טיולי אופניים
אדוארדו

לצפיה ב-'היי לכולם :)'
היי לכולם :)
02/11/2012 | 21:26
2
159
אני חדשה כאן בפורום, "פחות חדשה" בעניין רכיבת השטח.
איך אפשר להתחבר לקבוצת מתחילים, לרכיבה בעיקר בשבתות, על הבוקר..
ואני מאזור השרון, יכולה להצפין, קצת..בכיף :)

שבת יפה,
סיגל
לצפיה ב-'נסי groopy האתר התפור לצרכייך'
נסי groopy האתר התפור לצרכייך
03/11/2012 | 17:27
1
76
לצפיה ב-'תודה לך על ההמלצה :)'
תודה לך על ההמלצה :)
03/11/2012 | 19:07
64
עשיתי רישום שם, סבבה :)
שבוע מקסים,
סיגל
לצפיה ב-'שאלה מסקרנת לגבי שביל נט'
שאלה מסקרנת לגבי שביל נט
02/11/2012 | 18:21
159
היום שמתי לב כי במפות מגרסאות ישנות של שבילנט (2006) מופיע ציון של נ.ג ונ.טריג.
במפות המעודכנות יותר(מפת נייר 2010) ומפות שבילנט דיגיטליות של compe לא מופיעים
יותר נ.ג ונ. טריגים  !
מהו ההסבר לכך?
האם החליטו מתי שהוא שהמידע הזה כבר לא רלוונטי?
כמו כן במפות הישנות הרווח של קווי הגובה קטן יותר,

סליחה מראש על חפירת הסופ"ש הזו (-:
לצפיה ב-'התלבטות למסלול למחר - גלבוע/בית קשת'
התלבטות למסלול למחר - גלבוע/בית קשת
02/11/2012 | 17:18
95
הי,

מתלבט לאן ליסוע מחר בבוקר.

איזה מהמסלולים הם יותר "מעניינים", מחפשים משהו בסביבות 3 שעות בקצב בינוני.
מסלול עם אלמנטים טכניים (ואפשר גם גבוהה).

למה הם דומים? יער עופר? חורשן? בין שמן? מענית? (אלה מסלולי הבית שלי).

תודה מראש,

אמיר
לצפיה ב-'מישהו פה מהפורום רכב על אופניו'
מישהו פה מהפורום רכב על אופניו
02/11/2012 | 13:09
7
392
לאחרונה בעמק המעינות (עמק בית שאן )בעין מודע עין שוקק ונחל הקיבוצים במקרה?
אם לא אז פעם לפני הרבה שנים השבילים שם היו מלא באבנים ועפר  והיה נורא קשה לרכוב שם ולהיום יש שם שבילים באספלט שממש נוח לרכוב על אופנים בסביבה ומאוד כייף לא מה שהיה פעם שהצמיגים היו נשחקים בגלל השבילים שהיו לפני וכיום אין מה להגיד וגם הוסיפו שילוטים לאורך כל האיזור ככה שקשה לי להאמין אם מישהו שם יתבלבל באיזור ובמסלול הרכיבה

ככה שההמלצה שלי בואו לרכוב בעמק המעיינות אתם רק תהנו ולא תצטערו אני בתור תושב בית שאן רוכב שם בין לבין ופשוט נהנה אין מה להגיד יותר מזה

שבת שלום שיהיה שקט ורגוע
לצפיה ב-'Been there, done that '
Been there, done that
02/11/2012 | 16:21
6
176
עוד ב-2010. קבל סרטון משם
http://www.youtube.com/watch?v=KZAF2h64s-g
לצפיה ב-'מה שבטוח שיש שם לחות גבוהה יחסית ליד המעיינות'
מה שבטוח שיש שם לחות גבוהה יחסית ליד המעיינות
02/11/2012 | 16:44
5
142
כשרוכבים בשבילים והרגשה די לא נעימה זה עושה אבל העיקר זה שכיף לרכוב שם הלחות שם מורגשת בכל השנה גם כשקר חם שם בגלל הלחות
לצפיה ב-'יש מסלול מומלץ עם הילדים'
יש מסלול מומלץ עם הילדים
04/11/2012 | 19:05
4
53
שאפשר לטבול מידי פעם?
אפו עדיף לחנות את הרכבים?
לצפיה ב-'המסלול לאורך נחל הקיבוצים מתאים מאוד לילדים '
המסלול לאורך נחל הקיבוצים מתאים מאוד לילדים
04/11/2012 | 20:06
1
70
עם שפע נקודות טבילה. חנייה בפארק המעיינות, תמצא את המיקום בגוגל.

נעם תדהר.
לצפיה ב-'אחלה, תודה'
אחלה, תודה
05/11/2012 | 13:02
18
לצפיה ב-'אני ממליץ להתחיל בעין מודע'
אני ממליץ להתחיל בעין מודע
06/11/2012 | 05:08
1
78
מדובר בבריכת שחייה גדולה ויפיפיה שלידה ניתן לפקנק בנוחות.
החניה במרחק כ - 500 מטרים מהבריכה ולכל אורך המסלולים אסורה כניסת כלי רכב, מה שמוסיף רבות לחוויה.
ניתן לשכור רכב חשמלי בסחנה לשם הקלת העברת הציוד מהרכב אל מקום הפיקניק.
מעין מודע ניתן לצאת ברכיבה למסלול היקפי סלול, שניתן להוסיף לו גם קטעי שטח.
ניתן לקבוע את אורך המסלול כרצונכם, מ - 5-6 קילומטרים ועד מעל ל - 10.
לכל אורכו ניתן להיכנס לנקודות נוף ורחצה מרעננת - מקום ייחודי מאד בארצנו החמה.

הינה מספר תמונות מיום של בילוי ברכיבה ורחצה עם משפחת רוכבים מתחילים:

FACEBOOK ALBUM
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150959...

PICASA ALBUM
https://picasaweb.google.com/septAA.MTB/20120609EI...
לצפיה ב-'בהחלט שמתאים גם לילדים'
בהחלט שמתאים גם לילדים
07/11/2012 | 21:02
15
אני כשרכבתי שם ביום שישי או שבת שעברה אז ראיתי גם ילדים רוכבים שם ובשבילים האלה איפה שרוכבים נוסעים הרכבות  או איך שקרואים לזה אל שנוסעים בהם תיירים האלו של קיבוץ ניר דוד לאורך כל השבילים שזה מה שמפריע לרכוב אבל לא תמיד וזה תלוי מתי
פשוט היו צריכים לסלול שם שבילים לחוד לרכבות ולחוד לרוכבים
לצפיה ב-'איטום תיק קורדורה'
איטום תיק קורדורה
01/11/2012 | 00:19
5
191
עברתי לאחרונה ל 100% קומיוטינג

מחפש פיתרון לאיטום תיק הסבל שלי לקראת החורף

למישהו יש נסיון בעניין ?
לצפיה ב-'תמונה....'
תמונה....
01/11/2012 | 00:21
4
209
לצפיה ב-'איטום תיק'
איטום תיק
01/11/2012 | 10:38
3
128
יש בשוק חומרי איטום למיניהם אבל אם אתה צריך משהו 100% אטום שיחזיק שעה במבול עם לפטופ בפנים אז לא הייתי בונה על זה. תיקי commuting אטומים למים הם בעלי שכבה פנימית אטומה ולא מסתמכים רק על האיטום של הבד החיצוני. אם אתה חייב אטימה מוחלטת  אז כנראה תצטרך לקנות תיק אטום יעודי או להכניס את הדברים החשובים בפנים ל-dry bag נפרד, אם אתה בכל זאת מחליט לאטום לבד אז קח בחשבון גם איטום של התפרים, הם בדרך כלל דורשים טיפול נפרד.
לצפיה ב-'פתרון פשוט'
פתרון פשוט
01/11/2012 | 13:11
114
קודם כל - כל הכבוד . אבל הרכיבה לעבודה לא צריכה להכניס אותך לפיקסציה . כמה ימי עבודה גשומים יש בשנה ? בימים כאלה תיסע ברכב או בתחבורה ציבורית .לא "ישפריצו" עליך מים מלוכלכים מהשלולית  וגם אתה לא תרטב .  
לצפיה ב-'כרגיל ארז צודק'
כרגיל ארז צודק
01/11/2012 | 20:49
1
100
DRY BAG למיניו על גדליו השונים באיביי
בפנים מכניס, יבש מוציא.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'לא יודע למה הביא לי את כל הגלויות'
לא יודע למה הביא לי את כל הגלויות
01/11/2012 | 20:52
94
חפש CANOE WATERPROOF
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'פורומים חדשים ב'
פורומים חדשים ב|תפוז|
( לעמוד שלי בתפוז )
31/10/2012 | 17:51
8
|שף| מזל שהטלוויזיה לא יכולה להעביר ריחות, כי אחרת יש סכנה שמסכי טלוויזיה רבים היו מתהדרים בסימן קטן של ביס!
תוכנית הריאליטי הכי טעימה בטלוויזיה חוזרת בעונה חדשה, ואתם מוזמנים ללוות את התוכנית בפורום מאסטר שף |סיר|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|מחשב| מנוע החיפוש של גוגל שינה מקצה לקצה את הרגלי הגלישה באינטרנט של כולנו.
אתם מוזמנים להתעדכן בכל החדשות, השמועות והדיונים על מנוע החיפוש המצליח בעולם, בפורום גוגל - Google
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?f...

|מייל| משהו יושב לכם על הלב ואתם מחפשים מקום לחלוק? מחפשים מקום לפרוק ולהתוודות על הדברים שטורדים את מנוחתכם?
פורום מכתבים ווידויים יתן לכם סביבה חמה ותומכת לשפוך בה את הלב. |לב|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-' שרשור טיולים ושותפים לסופ"ש'
שרשור טיולים ושותפים לסופ"ש
31/10/2012 | 11:28
17
33

מארגנים רכיבה בסוף השבוע ורוצים שיצטרפו אליכם?
מחפשים עם מי לרכב בסופ"ש הקרוב?

הכניסו הודעה בשרשור זה עם הפרטים והכינו את  קרם ההגנה.

הוראות שימוש בשרשור:
1. יש להכניס את הצעות הרכיבה כתגובה על ההודעה עם המועד המתאים (חמישי, שבת בבוקר וכו')
2. בנושא הצעת הרכיבה יש לשים על מנת שניתן יהיה בקלות להפריד את זה מתגובות. לדוגמא:
טיול למתחילים בפארק הירדן
3. נא להשתדל לא להגיב להודעות כאן אם זה לא קשור ישירות להצעת הרכיבה עצמה.
לצפיה ב-' יום חמישי '
יום חמישי
31/10/2012 | 11:28
1
15
לצפיה ב-'חמישי לילי ממרכז שטח'
חמישי לילי ממרכז שטח
01/11/2012 | 08:01
11
1.11.12
חמישי לילי ממרכז שטח – מסע בין כרמי הזייתים, ומטעי הרימונים, מעבר בנחל ציפורי בדרכים של חקלאות מהעבר וחקלאות עתידית.
יום: חמישי
שעת מפגש: 20:30
אורך המסלול: 25-30 ק"מ
הערכת זמן: כ-3 שעות
קושי פיסי וטכני: קשה
מקום מפגש: מרכז שטח אלון הגליל

טלפון לבירורים: 04-9869888
האתר שלנו: www.4x4bike.co.il
לצפיה ב-' יום שישי '
יום שישי
31/10/2012 | 11:29
5
14
לצפיה ב-'טיולילה מערד לים המלח דרך מעלה יאיר'
טיולילה מערד לים המלח דרך מעלה יאיר
31/10/2012 | 07:34
3
124

היי
   חבורת אופן מזמינה רוכבים(ות(  בעלי(ות)  ניסיון של שנתיים  ומעלה ברכיבת שטח בטווחים שבין 30 ל50 ק"מ הכוללים עליות ,סינגלים ודרכים טכניות , לטיולה בליל שבת ה2/11/12.

מסלול הטיול-  ערד-מצד חתרורים-מעלה יאיר-מלונות ים המלח.

אופי המסלול-קרוס קאנטרי.

מרחק-   28 ק"מ.

שעת מפגש-2230.

דרגת קושי (בעיני הכותב)- קלה.
רמה טכנית (בעיני הכותב)-קלה(למעט מעלה יאיר שמדורגת קשה) .

לפרטים נא לפנות לאבינועם דור טל.0737256438.

האחריות לשלמותו הגופנית של הרוכב(ת) ואופניו חלה עליו ועליו בלבד.
חובה לרכב עם קסדה וכפפות.
חובה להצטייד באוזן רזרבית,בגלגלי טיובלס או בפנימיות עם ג'יפה ופס גומי עבה לרבות פנימית רוזרבית עם ג'יפה.
מומלץ מאוד להתמגן במגני ידיים ורגליים.
נוהג מקודש בחבורתנו הינו ישיבה ליד שולחן עמוס במטעמים מידי סיום  יום רכיבה.
בהתאם אנו מתכנסים ליד שולחן ק.ק.ל באחד מהחניונים הסמוכים למסלולנו השבועי ונהנים מזלילה  בחברותה.
כל רוכב(ת) מביא מזון לפי בחירתו ובטוחני כי גם את(ה) תכבד את הנוהג ותצטרף(י).

חובה –חובה-חובה
---------------------------
פנס חזק (3 שעות תאורה +בטריות רזרביות ל3 שעות תאורה נוספות ורצוי גם ערכה חליפית),נצנץ ומגינים חובה.
לפרטים-0544533874.
מומלץ להביא מעיל רוח דק-חולצה להחלפה
.

הערה-הטיול ללא תשלום.

חבורת אופן רוכבת מידי שבת בכל חלקי הארץ. רוכבים(ות) המעוניינים להצטרף לקבוצה מוזמנים להיכנס לאתרנו המפורט מטה להתרשם ולהירשם.
http://www.groups.yahoo.com/group/Ofun_MTB_Group

להתראות בשבילים
אבינועם דור

לצפיה ב-'אם אתם עוברים בכפר נוקדים....'
אם אתם עוברים בכפר נוקדים....
31/10/2012 | 11:09
2
163
תבוא להגיד שלום :)
אני בנופש משפחתי בכפר.

מבטיח לכבד אותך באיזה בלינצס על הבוקר :)

דני
BCR
לצפיה ב-'בלינצס'
בלינצס
31/10/2012 | 11:15
1
138
תודה .
הציר שלנו עובר דרומה מהנוקדים.ובבוקר כבר נהיה בדרכנו הביתה .
שמור לנו בלינצ' לפעם הבאה.
אבינועם
לצפיה ב-'סגור!'
סגור!
31/10/2012 | 13:02
86
אני יכול לשלוח לך במייל עם ממש בא לך :)

תעשו חיים!
דני
BCR
לצפיה ב-'טיולי שישי ממרכז שטח'
טיולי שישי ממרכז שטח
01/11/2012 | 08:04
37
2.11.12
רכיבה נינוחה ורגועה לבית הבד גלילי בבית לחם הגלילית. סיור בבית הבד , עצירה בחוות התבלינים. וחזרה דרך נחל ציפורי למרכז שטח אלון הגליל.
מתחילים ומתחילות ממרכז שטח.
יום: שישי
שעת מפגש: 14:30
אורך המסלול: כ-15 ק"מ
הערכת זמן: כ- 2 שעות
קושי פיסי וטכני: קל - בינוני

2.11.12
צוברי גובה לטיפוסים שאוהבים טיפוסים המסלול נקבע תוך כדי רכיבה - בהתאם לרוכבים.
יום: שישי
שעת מפגש: 7:00
אורך המסלול: כ-40 ק"מ
קושי פיסי וטכני: קשה מאוד – רכיבה מהירה בעליות קשות לרוכבים מנוסים אוהבי אתגרים.

לצפיה ב-' יום שבת '
יום שבת
1
10
לצפיה ב-'כמידי שבת ממרכז שטח'
כמידי שבת ממרכז שטח
01/11/2012 | 08:07
37
3.11.12
כמידי שבת ממרכז שטח – כחלק מפסטיבל הזית, ביקור במטע צעיר שננטע השנה ע"י חקלאי אלון הגליל. ביקור בריש לקיש בית בד אקולוגי.
יום: שבת
שעת מפגש: 7:30
אורך המסלול: כ-25 ק"מ
הערכת זמן: כ- 3 שעות
קושי פיסי וטכני: בינוני-קשה

לצפיה ב-' מתישהו '
מתישהו
5
16
לצפיה ב-' מהרו להרשם!! מרתון ניווט רכוב'
מהרו להרשם!! מרתון ניווט רכוב
30/10/2012 | 22:34
2
148
בנופית בסוף החודש ב 30/11 !!

בסוף החודש הקרוב יתקיים מרתון  סתווי מטעם איגוד הניווט הארצי. מלבד ריצת ניווט יהיה כמו בכל שנה גם מקצה לנווטים הרכובים.
כל שנה אני מקפידה לא לפספס את הארוע הכייפי והאתגרי הזה ומתייצבת יחד עם הקבוצה המסורתית שלי איתה אני נפגשת פעם בשנה (או רואה אותם פה ושם בתחרויות הארציות של הניווט , אם אני מצליחה להגיע אליהן...) ואנחנו מזנקים לחוויה העל-חושית הזו של 6 שעות רכיבה בשטח היפה, באוויר הפתוח, בנופים היחודיים ובאיתגור החשיבה לקריאת מפה, קריאת השטח ובחירת צירי הרכיבה העדיפים!

זה כייף גדול!!! משחק נהדר!!! אושר וסיפוק עצומים!! כמובן שגם חוויה חברתית מגבשת מצד חברי הקבוצה.

כמו בכל שנה אני מנסה "לעשות נפשות" לחוויה הזאת ולהציע את זה לציבור הרוכבים הרחב שיבוא להצטרף.
כל שנה משתתפים בסביבות ה 200 רוכבים.
התחרות היא קבוצתית. קבוצה צריכה להיות בין 2 רוכבים לפחות.
הקבוצות המזנקות לתחרות מורכבות מבני משפחה, חברים וכד'... גם חברים מזדמנים לקבוצה.

לפני שנתיים המרתון היה באזור מצפה הראל אחרי כמה ימי גשם וכל הרכיבה התבצבנו בבוץ וקיללנו!!..  לשמחתי, היתה איתי מצלמה ותיעדתי את חוית הרכיבה משך 6 שעות מהזינוק ועד תום התחרות.

אתם מוזמנים להציץ במצגת כאן של אותה תחרות ותחליטו בעצמכם אם  היא עושה לכם חשק להצטרף אלינו השנה לתחרות החוויתית והכיפית הזאת!

להלן המצגת: http://www.slideshare.net/alonaski/ss-7437372

וכאן הקישור לאתר הניווט:  http://www.nivut.org.il/Projects/Rogaine/default.aspx
לצפיה ב-''
31/10/2012 | 06:22
15
לצפיה ב-''
31/10/2012 | 11:53
43
מומלץ בחום!
לצפיה ב-'שלישי בערב רוכבי לילה רגועים ממרכז שטח'
שלישי בערב רוכבי לילה רגועים ממרכז שטח
01/11/2012 | 08:10
44
6.11.12
שלישי בערב רולר"ים -  רוכבי לילה רגועים ממרכז שטח אל בית הבד של בית לחם הגלילית, לראות אותו בעבודתו המפרכת בימי המסיק.
קבוצה המאפשרת כניסה מדורגת ל"חמישי לילי" (פחות אינטנסיבי) יותר קל ויותר ארוך.
יום: שלישי
שעת מפגש: 19:00
אורך המסלול: 20 ק"מ
קושי פיסי וטכני: קל-בינוני

לצפיה ב-'טיולילה ביער קולה וסביבו'
טיולילה ביער קולה וסביבו
01/11/2012 | 17:26
45

היי
חבורת אופן מזמינה רוכבים(ות) בעלי(ות) ניסיון של שנתיים ומעלה ברכיבת שטח (קרוס קאנטרי וסינגלים)לטיולה הלילי ב5/11/12.
מסלול הטיול- בני עטרות-יער קולה-בני עטרות.
אופי המסלול-בעיקר קרוס קנטרי וקצת סינגלים.
סה"כ- כ30 ק"מ.
משך הטיול- כשעתיים וחצי.
שעת מפגש-1830.
מקום נקודת מפגש- נא להתקשר לטל.0737256438.
קושי פיזי(בעיני הכותב)-קל.
רמה טכנית(בעיני הכותב)-קלה בינונית.

חובה –חובה-חובה
---------------------------
פנס חזק (3 שעות תאורה +בטריות רזרביות ל3 שעות תאורה נוספות ורצוי גם ערכה חליפית),נצנץ ומגינים חובה.
לפרטים-0544533874.
מומלץ להביא מעיל רוח דק-חולצה להחלפה

האחריות לשלמותו הגופנית של הרוכב(ת) ואופניו חלה עליו ועליו בלבד..

להצטרפות לקבוצה הרשם באתרנוhttp://www.groups.yahoo.
אבינועם דור –חבורת אופן com/group/Ofun_MTB_Group -

לצפיה ב-'מחפשת שותפים/ות לרכיבת שטח - באזור השרון :)'
מחפשת שותפים/ות לרכיבת שטח - באזור השרון :)
02/11/2012 | 21:35
95
שבת שלום לכולם/ן,
אני מחפשת פרטנרים ופרטנריות לטיולי אופניים,
לרכיבת שטח, בדרגת מתחילים +,
העדפה לאזור השרון, וצפונה, בשמחה :)

רוכבת בשבתות בעיקר, בטיולים ארוכים יותר...
אז אשמח להצעות ולרעיונות :)
או פרטים על קבוצות קיימות שאבדוק להצטרף אליהן.

שבת מקסימה,
ורק טוב !
סיגל
לצפיה ב-'שיא גינֶס חדש בטיפוס מדרגות'
שיא גינֶס חדש בטיפוס מדרגות
30/10/2012 | 20:58
2
218
(אמש בטלויזיה) אלוף איטליה בפעלולים על אופני שטח ,(שכחתי את שמו) טיפס את כל חדר המדרגות (4000 מדרגות) של הבנין הגבוה ביותר בדובאי ,150 קומות ) , בלי לגעת עם הרגליים ברצפה אפילו פעם אחת . באמצע הטיפוס היו לו בעיות טכניות  במעצורים , והשופטים הביאו לו אופניים אחרים, והוא עבר מזוג אחד לשני בלי לגעת ברצפה. יש לציין שבחדר המדרגות אין מיזוג והטמפ' שם היתה 38 מעלות .  
לצפיה ב-' למה הוא עשה את זה?? אין שם מעלית?'
למה הוא עשה את זה?? אין שם מעלית?
30/10/2012 | 22:32
1
88
לצפיה ב-'מעליות בדארפור'
מעליות בדארפור
31/10/2012 | 11:53
142
על השלט הקטן כתוב:
CAPACITY  100KG  OR 10  PEOPLE
לצפיה ב-'אני רוצה להגיע לאשקלון'
אני רוצה להגיע לאשקלון
30/10/2012 | 13:26
5
162
אל תשאלו מה יש לי שם, אבל האופניים שלי רוצות לנסוע מתל אביב לאשקלון (ואולי חזרה אם לא יהיה מספיק טוב שם).
אני אשמח לשמוע אם מישהו מכיר מסלול סביר, רכיבת שטח, כזה שיביא לפחות את האופניים שלי את כל הדרך הזו.
במידה ושנמע שיש מישהו כזה אני עוד יותר אודה לו אם הוא יסכים לשתף איתי את המידע על המסלול.
כמובן שאין שום בעיה לקבל שותפים לדרך - במיוחד כאלה שיודעים לרכב
לצפיה ב-'כמה קילומטר אתה מוכן להשקיע בשביל זה?'
כמה קילומטר אתה מוכן להשקיע בשביל זה?
30/10/2012 | 13:52
4
126
כי יש את האופציה המערבית ויש את המזרחית
לצפיה ב-'יש לי מיכל דלק גדול'
יש לי מיכל דלק גדול
30/10/2012 | 14:03
3
128
לפי הטבלא הזו - http://www.cs.bgu.ac.il/~sipper/courses/ecal041/di... - המרחק הקצר יותר הוא כ 57 ק"מ. אני מוכן לקחת מסלול של עד 90 ק"מ אבל אם אפשר אז את האופציה היפה יותר.

בגדול אם יש שתי אופציות אז נקשיב, אני ארכב בארוכה יותר וחברה שלי בקצרה ונראה מי מגיע קודם.
לצפיה ב-'או במילים אחרות אין בעיה עם מרחקים'
או במילים אחרות אין בעיה עם מרחקים
30/10/2012 | 14:19
82
לצפיה ב-'הארוכה במזרח והקצרה במערב בקווים כלליים'
הארוכה במזרח והקצרה במערב בקווים כלליים
31/10/2012 | 13:06
1
82
המזרחית, ירקון-בן שמן- כרמי יוסף-טל שחר-חרובית-סגולה- אשקלון (בגדול מסלול ידוע וקיים אצל רוב אלו שרכבו את חוצה ישראל),אפשר למצמם מרחקים על ידי נחל איילון
את המערבית לא רכבתי אבל יודע שרכבו, טיילת עד לבת ים- ראשון- שביל לאשדוד ומאשדוד נחל לכיש, ניצן,אשקלון
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
31/10/2012 | 14:41
51
המסלול המזרחי נשמע כמו משהו נפלא שאני צריך באמת לעשות, מצד שני המסלול המערבי יותר מתאים לי בשביל רק להגיע לאשקלון. זה די המסלול הראשוני שחשבתי עליו אבל אני עוד לא יודע איף הוא באמת עובד, מקסימום נלך לאיבוד כנראה...
לצפיה ב-'מסלול רכיבת אופניים עם ילדים'
מסלול רכיבת אופניים עם ילדים
30/10/2012 | 09:34
4
109
שלום
אני מחפש מסלול רכיבת אופניים עם ילדים
אמרו לי שיש מושג שנקרא מסלולים לבנים שזה בעצם מסלול כורכר
אשמח להמלצות בעיקר באזור הצפון
תודה
לצפיה ב-'נחל אלכסנדר זה מספיק צפון?'
נחל אלכסנדר זה מספיק צפון?
30/10/2012 | 13:48
2
148
מעולה גם אחרי גשם (צולם תוך כדי תנועה..)
לצפיה ב-'תודה אבל אני מחפש יותר צפונה חיפה צפונה'
תודה אבל אני מחפש יותר צפונה חיפה צפונה
31/10/2012 | 12:28
1
55
לצפיה ב-'טיילת לאורך חוף הים מראש הנקרה עד נהריה'
טיילת לאורך חוף הים מראש הנקרה עד נהריה
31/10/2012 | 20:33
58
לצפיה ב-'דרך נוף כרמל או לאורך הקישון'
דרך נוף כרמל או לאורך הקישון
31/10/2012 | 15:45
91
דרך נוף כרמל מתחילה מהעלייה בכביש מנשר לכוון האנטנה (פארק הכרמל) וצופה על כביש נשר-טבעון-יקנעם.
הדרך יחסית עם שיפועים מאד מתונים. החסרון הוא שהמסלול הוא לא מעגלי אלא הלוך-חזור.

מסלול ליד נחל הקישון (בחלק היפה שלו...) מתחיל מכפר יהושע.
חונים בתחנת רכבת העמק הישנה ונוסעים מזרחה.
בקצה הישוב לפני הבסיס, פונים ימינה ואחרי כשני קילומטר שמאלה לעבר הנחל.
אפשר להמשיך עד למאגר כפר ברוך או יותר הלאה עד למושב היוגב.
גם כאן החסרון הוא שהמסלול אינו מעגלי.

רוצה יותר צפונה, סע לאורך נחל ציפורי מתחת להרדוף לכוון כעבייה ואלון הגליל.
תהנו
לצפיה ב-'המלצה לסיבוב קצר ממצפה מודיעין'
המלצה לסיבוב קצר ממצפה מודיעין
29/10/2012 | 18:13
4
123
רמה טכנית נמוכה, קופצים קצת, רוכבים עם אצבע על הברקס
עולים את הרצל מיכוון גימזו מגיעים למצפה מודיעין מחפשים מה לעשות שם, איזה סינגל נחמד שלא יעלה על /שעה מקסימום שעתיים
ואז לרדת את הרצל
ולחזור ללוד.
תודה מראש !
לצפיה ב-'סובב חדיד ++'
סובב חדיד ++
29/10/2012 | 19:02
3
109
נותן הכל מהכל - אפשר שעה, אפשר שעתיים, ואפשר גם יותר...
קבל הקלטה: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=xzcxkmvvchsbkd...
לצפיה ב-'עם חזרה למצפה מודיעין ?'
עם חזרה למצפה מודיעין ?
29/10/2012 | 19:10
2
76
איך אני שם את ההקלטה בS3 שלי אולי אתה יכול להסביר לי בקצרה ?
לצפיה ב-'התחלה וסיום המסלול בהקלטה במצפה מודיעין'
התחלה וסיום המסלול בהקלטה במצפה מודיעין
29/10/2012 | 19:15
1
83
מהקישור ניתן להוריד את הקובץ בכל פורמט.
יש תוכנות רבות שמאפשרות לנווט מהסמארטפון - תנסה את ORUX MAPS.
לצפיה ב-'קיימת אצלי, '
קיימת אצלי,
29/10/2012 | 19:21
77
להכניס לעשות INPORT וזהו ?
לצפיה ב-'מחפש המלצות למסלולים באזור מצפה רמון'
מחפש המלצות למסלולים באזור מצפה רמון
29/10/2012 | 16:28
1
48
- יחסית קלים טכנית
- עד 25 ק"מ
- במידה ולא מעגלי מקום שאפשר לחכות בנחת או להשאיר את האוטו
תודה
לצפיה ב-'קבל רעיונות כאן'
קבל רעיונות כאן
29/10/2012 | 16:33
82
המסלולים כאן יותר ארוכים אבל תוכל לקצר אותםותוכל להוריד את הקטעים הטכניים מדי (מפורט בתאור מה קשה ומה קל) :
https://sites.google.com/site/mountainbikeridesini...

רז
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'תפוז בדרך לקלפי'
|תפוז|תפוז בדרך לקלפי|דגל|
( לעמוד שלי בתפוז )
28/10/2012 | 18:34
8
בחירות 2013 מתקרבות בצעדי ענק, המערכת הפוליטית גועשת ורועשת ואם גם אתם מחפשים מקום לדון,להשמיע את דעתכם, ולהתעדכן בכל מה שקורה, בטח תשמחו לדעת שבמערכת הבחירות הזאת יש לנו בדיוק את מה שאתם מחפשים|!|

נשארים מעודכנים ועם היד על הדופק בכל החדשות הקשורות לבחירות הקרובות עם הפורום החדש והמיוחד פורום בחירות 2013
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|קדימה| בנוסף, אתם מוזמנים להצטרף לדיונים ולהתעדכן בחדשות הרלוונטיות לכל מפלגה ומפלגה בפורום הייחודי שלה:

הליכוד

העבודה

יש עתיד

ש"ס

ישראל ביתנו

|דגל|בימים הקרובים צפויים להפתח פורומים נוספים למפלגות נוספות.|דגל|
אם אתם מעוניינים לנהל פורום של מפלגה שטרם קיים כרגע, נשמח אם תפנו אלינו באמצעות מסר להנהלת הפורומים או תשלחו מייל ל forums@tapuz.co.il

|*|ואחרון חביב - הבלוג שמלווה את מערכת הבחירות לכנסת ה-19 מזמין אתכם לפרסם בו את דעתכם על המועמדים, המפלגות וכל מה שקשור לבחירות. רוצים לכתוב רשומת-אורח בבלוג? הקליקו כאן
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?ent...

אז שתהיה לנו חגיגה של דמוקרטיה ואל תשכחו שמי שמצביע - משפיע|!|
לצפיה ב-'מחפש מסלול באזור מרום גולן'
מחפש מסלול באזור מרום גולן
28/10/2012 | 17:00
3
61
משהו שימלא שעתיים של בוקר, ושיהיה רכיב השבוע (לא מעט גשם ירד באזור)
לצפיה ב-'אם זה מאד בוצי אז לך על הכבישים הקטנים'
אם זה מאד בוצי אז לך על הכבישים הקטנים
28/10/2012 | 18:10
2
67
יש לך את העלייה לבנטל
יש את הכביש שנכנס לאנדרטת עוז 77 וממשיך עם דרך לבנה עד בוקעתה
ראה קטעים רלוונטיים ב :

רז
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'רז'
רז
28/10/2012 | 18:27
1
43
חשבתי על יציאה ממרום גולן לכיוון אנדרטת עוז 77 ובוקעתה כפי שהמלצת, ואז חצית הישוב לכיוון מערב עד להר אודם ושם דרומה על שביל הגולן ושבילי היער עד למרום גולן.
אופציה להארכה היא להמשיך קצת צפונית לבוקעתה ולעקוף את הר ורדה ותל אלקצעה מצפון.
מחיפוש ברשת הבנתי ששביל הגולן אמור להיות רכיב (מבלי לקחת בחשבון את הסיכון להצטברות בוץ).
לצפיה ב-'שביל הגולן באיזור זה בד"כ רכיב'
שביל הגולן באיזור זה בד"כ רכיב
28/10/2012 | 18:38
62
אבל בוץ יכול להיות בעייתי
במיוחד שהשביל לפעמים צר ובין צמחייה ובעונה זו יש ערפל בבוקר בגולן הגבוה ולכן האדמה מאד לחה

רז
לצפיה ב-'שאלה לגבי מסילת הרכבת באזור יקום וצפונה'
שאלה לגבי מסילת הרכבת באזור יקום וצפונה
28/10/2012 | 12:13
3
78
שלום,

אני מעוניין לרכב לאורך מסילת הרכבת מאזור יקום לכיוון צפון.
הכיוון הוא כמה שיותר צפון...
עד לאן ניתן להגיע בצמוד למסילה?

תודה רבה
לצפיה ב-'עד כביש 553'
עד כביש 553
28/10/2012 | 12:32
57
אחרי שעוברים מתחת לכביש הזה, הדרך מתרחקת מעט מהמסילה (אזור תחנת הרכבת של בית יהושע).
אחרי תחנת הרכבת יש שביל קטוע לפרקים, חלקו על חול לא נוח לרכיבה.
אם אני זוכר נכון, באזור של טיב טעם צריך גם לחצות את המסילה - בהנחה שרכבת ישראל לא סגרה מחדש את הגדר.
השביל המדובר מגיע עד שכונת ההרחבה של כפר נטר...

נ.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
28/10/2012 | 12:37
1
72
אתה יכול לרכב לאורך המסילה מליד פרק הרצליה דרך הכביש בין רעננה לכפר שמריהו ועד כביש "צומת דרור-איזור תעשייה פולג"
מכאן אי אפשר לרכב לאורך המסילה עד גשר איזור צפון פרק התעשייה פולג
מכאן שוב ניתן לרכב עד תחנת הרכבת נתניה ועם דילוג קצר דרך השכונה שמצפון לכביש 57 להמשיך לאורך המסילה עד פרק נחל אלכסנדר
כאן שוב יש בעיה כי הדדרך מאד חולית ולא רכיבה ברובה
מחיבור כביש ישראל למסילה בערך בקו מדרום למכמורת תוכל לרכב לאורך המסילה עד חדרה
מכאן אני לא מכיר אבל עד כמה ששמתי לב זה לא רכיב בקטעים מסויימים
תוכל לראות מסלולים שעוברים לאורך המסילה וגם אלטרנטיבות לקטעים הלא רכיבים כאן :

רז
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'תודה'
תודה
29/10/2012 | 16:15
10
לצפיה ב-'עונת המדבר נפתחה'
עונת המדבר נפתחה
28/10/2012 | 11:40
4
247
מדהים איך שהגשם הראשון גרם להמוני רוכבים נהרו לערד
לצפיה ב-'כך היה גם בסוכר :)'
כך היה גם בסוכר :)
28/10/2012 | 11:45
97
לצפיה ב-'ערד ים המלח דרך נוקדים כידוד ומעלה יאיר'
ערד ים המלח דרך נוקדים כידוד ומעלה יאיר
28/10/2012 | 11:46
269
לצפיה ב-'מעלה יאיר '
מעלה יאיר
28/10/2012 | 11:49
1
196
הרבה הרבה יותר רך ממה שהיה פעם
ובכל זאת אחת הירידות הארוכות והמהנות בארץ
לצפיה ב-'מעלה יאיר מהזווית ההפוכה'
מעלה יאיר מהזווית ההפוכה
29/10/2012 | 07:38
156
הנוף שנשקף בדרך כשיורדים את מעלה יאיר מדהים
מזל שעצרתי לצלם כך הבחנתי בזאת
לצפיה ב-'BCR פותחים את החורף במדבר :)'
BCR פותחים את החורף במדבר :)
28/10/2012 | 11:33
23
461
הגשם הגיע, הטמפ' ירדו, ואנחנו הגענו למדבר :)

בחרנו בוריאציה שטרם ביצענו - קדר, מונטאר, סוכר :)

הכל היה מושלם!!!
לצפיה ב-'בפיסגת המונטאר'
בפיסגת המונטאר
28/10/2012 | 11:35
272
לצפיה ב-'מתחילים לרדת...'
מתחילים לרדת...
227
לצפיה ב-'אוספים את כולם'
אוספים את כולם
217
לצפיה ב-'ארוחת בוקר בביר אל מאלקי'
ארוחת בוקר בביר אל מאלקי
28/10/2012 | 11:47
228
לצפיה ב-'איתמר והסוכר :)'
איתמר והסוכר :)
28/10/2012 | 11:48
224
לצפיה ב-'מתפעלים מהנוף'
מתפעלים מהנוף
28/10/2012 | 11:50
194
לצפיה ב-'נאור מתחיל לרדת'
נאור מתחיל לרדת
28/10/2012 | 11:52
200
לצפיה ב-'גיא ומוטי במדרגות הראשונות'
גיא ומוטי במדרגות הראשונות
28/10/2012 | 11:53
232
לצפיה ב-'והסוכר במלוא הדרו :)'
והסוכר במלוא הדרו :)
28/10/2012 | 11:54
235
לצפיה ב-'מההתלהבות למחרת רכבתי את הסוכר '
מההתלהבות למחרת רכבתי את הסוכר
28/10/2012 | 11:56
3
215
החיוך עדיין מרוח לי על הפנים
לצפיה ב-'יפה לך!!!'
יפה לך!!!
2
158
יש לך במקרה קובץ של הטיול מערד?
שבוע הבא אני בנופש ומחפש מסלול לא ארוך מערד לנוקדים.

תודה!
דני
BCR
לצפיה ב-'המסלול נרקח בראשו של המוביל'
המסלול נרקח בראשו של המוביל
29/10/2012 | 07:36
1
110
ושם הוא נשאר צטעררר
לצפיה ב-'סבבה!'
סבבה!
29/10/2012 | 09:29
76
אני גם מאלתר בסוף שבוע הקרוב אז אעלה את הקובץ בהמשך :)

דני
BCR
לצפיה ב-'סרטון שצילם איתמר!!!'
סרטון שצילם איתמר!!!
9
215
שימו HD!!!

http://www.youtube.com/watch?v=mpVwfmPjsDs&fea...

וסיכום הטיול באתר שלנו :)

https://sites.google.com/site/thebcr2009/south-1/y...

תהנו!!!

דני
BCR
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'איתמר - כל הכבוד'
איתמר - כל הכבוד
28/10/2012 | 13:06
109
על התעוזה והיציבות , אחרת היה סרטון מטושטש . קיבלתי פחד רק מלראות את הרכיבה לצד המדרון .
(אני רוכב על אופני כביש )
לצפיה ב-'מדהים!'
מדהים!
28/10/2012 | 15:28
7
108
איזה יופי! חוויה כמו באמיתי!
עם מה צילמתם?איזו מצלמה?
לצפיה ב-'GOPRO HERO2'
GOPRO HERO2
28/10/2012 | 21:23
6
77
לצפיה ב-' יופי של סרטון - צילום בימוי ועריכה'
יופי של סרטון - צילום בימוי ועריכה
29/10/2012 | 23:06
5
49
מאוד אהבתי, אכן קודמי אמר שזה "כמו אמיתי", זה היתרון של ה-GOPRO,
שזה אפילו יותר מאמיתי. אגב: בגלל אופי הזווית הרחבה של המצלמה היא מעוותת ומדרון "שפוי" נראה תלול מאד.

אבל למה לתקן? שיחשבו שאנחנו נועזים.
איתמר: אני מכיר את כל המעמורות שעברת: כל הכבוד על הרכיבה ועל המהירות: וקצת חבל, אני מבין כי לא מצאת רוכב כמוך ולכן אוביאקט הצילום הוא הכידון. שזה בדסר,
אבל לשים רוכב לפנייך משדרג מאוד את הדרט, ראה לדוגמא הקטע של הלונה פארק לפני נבי מוסא, עם כל הרוכבים, הסרטון מקבל צבע ופרופורציה.

אהבתי מאד. מתי אני אמצא זמן לדרך הסוכר????
לצפיה ב-'איזה יופי- אפשר פרטים על המסלול'
איזה יופי- אפשר פרטים על המסלול
02/11/2012 | 22:03
4
13
קאיתי את הסרטון ועושה חשק ללכת לשם.
אם אפשר לקבל קצת פרטים על המסלול, מאיפה מתחילים?
צריך שתי מכוניות? יש סימון?
תודה
לצפיה ב-'איתמר - שאלות טכניות בענין הצילום'
איתמר - שאלות טכניות בענין הצילום
03/11/2012 | 11:19
1
14
א- איזה מצלמה זו ? GO PRO ?
-אפשר לראות צילום מקרוב של חיבור המצלמה לכידון \ קסדה ?
תודה מראש
לצפיה ב-'לא איתמר אבל....'
לא איתמר אבל....
04/11/2012 | 09:20
6
המצלמה היא אכן GOPRO. מתחברת לקסדה ולכדיון עם חיבור מיוחד, יש באתר שלהם תמונות והסברים.

דני
BCR
לצפיה ב-'תשובות!'
תשובות!
04/11/2012 | 09:19
1
12
כמה אופציות להתחלה: קדר דרום, קדר הישנה, מעלה אדומים.
בגדול האופציה של קדר דרום הכי מומלצת.
שתי מכוניות מומלץ אך לא חובה. ניתן לעלות עם אוטובוס חזרה או שירות של מקפיצן כזה או אחר.
סימון - אין אבל השביל די ברור. בכל מקרה לפעם הראשונה מומלץ מוביל או קובץ GPS.

דרך אגב, באתר שלנו (שפרטיו בחתימה) יש את כל הפירוט כולל הסברים קבצים ועוד שאר ירקות...

דני
BCR
לצפיה ב-'תודה'
תודה
04/11/2012 | 11:48
3
לצפיה ב-'סינגל נחל חווה'
סינגל נחל חווה
28/10/2012 | 10:55
3
257
שלום לכולם,

אני מחפש מידע על הסינגל החדש בנחל חווה ליד מצפה רמון.
מאיפה מתחילים, זמני ביצוע, אופי וכדומה.

אני אודה על כל טיפ ומידע.

Cheers
לצפיה ב-'סינגל חווה'
סינגל חווה
28/10/2012 | 15:33
327
קח לך מפת שביל נט של האזור,ושם מצויין השביל,עם רמת הקושי שלו,תוכל להחליט לבד איכן להתחיל ומתי לסיים.
המפה לא יקרה ומצויה בכל חנות אופניים.תוכל לפנות אלי במסרים אם תתקל בקשיים.
דני
לצפיה ב-'אני מניח שהוא עדיין לא מוכן - רק בונים אותו '
אני מניח שהוא עדיין לא מוכן - רק בונים אותו
28/10/2012 | 18:03
1
184
חכה בסבלנות או שתרכב באלטרנטיבות באיזור כמו למשל :

רז
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'נחל חווה עתיר סינגלים עוד טרם הבניה'
נחל חווה עתיר סינגלים עוד טרם הבניה
28/10/2012 | 21:17
244
אם כי ברור שתוואי בנוי עלול לשפר את הרכיבה בנחל.
בכול מקרה מסלול מעולה, רוכבים בנחל חווה עד החיבור עם נחל גרפון, בדיוק במפגש הנחלים עולים ימינה, רוכבים טכנים שיבחרו נתיב טוב יוכלו לרכב את כל החציה של השלוחה הקטנה שמעבר השני שלה גולשים לבקעת החול.
משם אפשר להמשיך כמובן בשביל הרוג'ומים לבקעת אבו טריפה או לחזור דרך ציר הנפט למעלה מחמל.

אשמח להכווין או להדריך שם

ארנון - בוץ

לצפיה ב-'Northern Riders בטיול ראשון לנגב השנה'
Northern Riders בטיול ראשון לנגב השנה
27/10/2012 | 09:42
19
232
בגלל מזג האוויר הגשום בצפון ירדנו דרומה לטיול המדבר הראשון השנה
איזה כיף לחזור למדבר
התחלנו מירוחם ברכיבה בסינגל ירוחם עד שולי המכתש הגדול
פה פנינו דרומה בר בשטח על שולי המכתש
בהמשך ירדנו לנחל שועלים לרכיבה טובה בערוץ שחלקו רחב וחלקו קניוני , רכיב כולו
מכביש "ירוחם-שדה בוקר" טיפסנו להר רחמה בעלייה אכזרית ומשם בסינגל הכחול המשובח והטכני ירדנו עד אגם ירוחם ולאוטו

תאור המסלול , מפות ועוד ב :

רז
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'מטפסים בסינגל ירוחם לשולי המכתש הגדול'
מטפסים בסינגל ירוחם לשולי המכתש הגדול
27/10/2012 | 09:46
194
לצפיה ב-'בטיפוס לשולי המכתש '
בטיפוס לשולי המכתש
27/10/2012 | 09:48
142
לצפיה ב-'רכיבה על שלולי המכתש'
רכיבה על שלולי המכתש
27/10/2012 | 09:50
133
צילם : מני
לצפיה ב-'על שולי המכתש'
על שולי המכתש
27/10/2012 | 09:51
121
לצפיה ב-'חותכים לכיוון נחל שועלים'
חותכים לכיוון נחל שועלים
27/10/2012 | 09:52
120
לצפיה ב-'נחל שועלים (1)'
נחל שועלים (1)
27/10/2012 | 09:53
138
לצפיה ב-'נחל שועלים (2)'
נחל שועלים (2)
27/10/2012 | 09:54
162
לצפיה ב-'חלמונית בנחל שועלים'
חלמונית בנחל שועלים
27/10/2012 | 09:55
233
לצפיה ב-'ארוחת בוקר בקניון נחל שועלים'
ארוחת בוקר בקניון נחל שועלים
27/10/2012 | 09:56
125
לצפיה ב-'העלייה האכזרית להר רחמה'
העלייה האכזרית להר רחמה
27/10/2012 | 09:58
130
לצפיה ב-'בסינגל הכחול מהר רחמה לאגם ירוחם (1)'
בסינגל הכחול מהר רחמה לאגם ירוחם (1)
27/10/2012 | 10:00
144
לצפיה ב-'בירידה בסינגל הכחול (2) , אגם ירוחם ברקע'
בירידה בסינגל הכחול (2) , אגם ירוחם ברקע
27/10/2012 | 10:01
135
צילם : מני
לצפיה ב-'בסינגל הכחול מהר רחמה לאגם ירוחם (3)'
בסינגל הכחול מהר רחמה לאגם ירוחם (3)
27/10/2012 | 10:02
128
לצפיה ב-'על שפת אגם ירוחם'
על שפת אגם ירוחם
27/10/2012 | 10:03
2
195
לצפיה ב-'תמונות יפות'
תמונות יפות
27/10/2012 | 15:45
1
80
כפי שכתבתי לך, בעבר הלא רחוק, עשינו את המסלול הזה לפי מסלול קודם שלך. הרכיבה על שפת
המכתש מדהימה ומרגשת.

ראיתי את כל הגלריה של מני בפיקאסא, אבל אני לא מצליח לפתוח את הסרטונים.
את הסרטונים אולי כדאי להעלות ליוטיוב, לא בטוח שפיקסא מאפשרת, או שאני לא עושה משהו שצריך ע"מ להריץ את הסרטון.
לצפיה ב-'אני פותח את הסרטונים בלי בעיה'
אני פותח את הסרטונים בלי בעיה
27/10/2012 | 15:48
72
להעלות ליוטיוב זה שיקול של מני

רז
לצפיה ב-'סרטון מהמסלול שצילם משה פאר'
סרטון מהמסלול שצילם משה פאר
27/10/2012 | 21:41
1
71
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'עם המוזיקה הזו אני עושה את המסלול כתקליט שרוט'
עם המוזיקה הזו אני עושה את המסלול כתקליט שרוט
28/10/2012 | 06:55
55
נא נאנ נא ננא ננא נא ... האש !!
לצפיה ב-'compeGPS ומכשירים של HOLUX'
compeGPS ומכשירים של HOLUX
28/10/2012 | 01:08
3
107
Land יודע לכתוב / לקרוא מסלולים ממכשירים של HOLUX ? לי יש GPSport 260.
תודה, זיו
לצפיה ב-'כן, קורא את כל הפורמטים.'
כן, קורא את כל הפורמטים.
28/10/2012 | 08:52
2
66
דני
BCR
לצפיה ב-'אצלי לא מזהה את ה-GPS'
אצלי לא מזהה את ה-GPS
28/10/2012 | 09:57
1
57
התוכנה היעודית מזהה ועובדת איתו, ו-compeGPS מחפש ולא מוצא...
אתה יודע איפה אני יכול לחפש טיפים על הבעיה?
לצפיה ב-'תנסה אצלם בתמיכה.'
תנסה אצלם בתמיכה.
28/10/2012 | 11:25
55
אופציה נוספת זה להעתיק את הקובץ למחשב ולנסות לפתוח אותו משם.
לפעמים ה LAND לא מזהה קבצים שלא הוא יצר על מכשירים אחרים מ TWONAV....

איזה סיומת יש לקובץ?

דני
BCR

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום אופניים חשמליים
פורום אופניים חשמליים
אופני שחף
אופני שחף

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה