לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טיולי אופניים

אין כמו טיולים בטבע, ואין כמו רכיבה על אופניים, אז מה יותר טבעי  מלשלב את  השניים?                                                                

מצד אחד מספיקים לעבור מרחק רב יחסית ולראות הרבה נוף ואטרקציות אחרות, מצד שני שומרים על הקשר הבלתי אמצעי עם הטבע – נושמים את האוויר, מריחים את הפריחה ושומעים את השקט ואת ציוץ הציפורים.

לך תסביר לג'יפאי את הרגשת העילוי שבלשבת בראש ההר ולהנות מהנוף בידיעה שהגעת לשם בכוחות עצמך – כבשת את ההר.

לפני כשמונה שנים קניתי אופני הרים והתחלתי לרכב. לא הכרתי אף רוכב אחר ולכן בעיקר רכבתי לבד, באיזור הבית. כך המשכתי במשך שנים ברכיבות מועטות בלבד על שטח קטן. לפני כשלוש שנים הגיע פורום אופניים, אביו של הפורום הזה, ופתאום גיליתי מחדש את האופניים. התחלתי להכיר חברים רוכבים חדשים, לטייל ולגלות את יופיה של הארץ. פתאום הבעיה לא היתה שאין עם מי לרכב ואני לא יודע לאן לרכב, אלא שיש הרבה הצעות לרכיבה, ויש המון מסלולים, רק שאין מספיק זמן.

מטרתה של קהילת טיולי אופניים, ושל הפורום בתוכה, היא לדאוג לכך שתמיד יהיה לך עם מי לרכב, ולאן – נגמרו התירוצים! בקהילה יש אוסף אדיר של מסלולי טיולים, לוח אירועים, קישורים לאתרים רלוונטים, ומאמרים הקשורים למסביב של ארגון טיולי אופניים וכמובן, המשאב הכי חשוב, חברי הקהילה, אשר יענו לך בשמחה ובידיעה על כל שאלה.

קהילת טיולי אופניים, כשמה כן היא – קהילה, ולכן מהווה מקום מפגש לרוכבים, מקום לספר קצת על חוויות מטיולים, להראות תמונות כדי להוציא לאחרים את העיניים ולהחליף דחקות עם החבר'ה. זר שנקלע לפורום עלול לחשוב שחברי הקהילה מכירים מזה שנים ארוכות ואכלו יחד מאותו מסטינג, אך לא כך הדבר – רוב חברי הקהילה הגיעו יום אחד לפורום בלי להכיר אף אחד, מי כטייל ותיק ומי ביום שלאחר קניית האופניים, הצטרפו לטיולים עם האחרים ומהר מאוד נהיו חלק חשוב מהנוף האנושי בקהילה.

כאשר כותבים בפורום חשוב לזכור כי הנושא היחיד המעניין את כל חברי הקהילה הוא טיולי אופניים, ולכן רצוי תמיד לשמור על קשר לנושא זה, ולבחון את מידת העניין של הציבור לכל הודעה. אז כנסו פנימה, הורידו את נעלי הרכיבה, קחו כוס איזוסטר והרגישו כמו בבית.

אילן שחם

לאחר מעל 10 שנים פעילות, אילן פינה את הכיסא ל-"דור החדש", אבל ה-"אני מאמין" שלו עדיין אקטואלי ולכן אני לא אשנה את מילותיו.
רק אוסיף כי במשך השנים האחרונות ספורט האופניים בישראל כמו בשאר העולם רק הלך וגדל גם בכמות וגם באיכות.

יחד עם טיולי האופניים הקלאסיים התפתחה בשנים האחרונות רכיבת סינגלים ומסלולים בדרכי עפר משולבים סינגלים הפכו למאד נפוצים. הרבה גופים לרבות הקק"ל רשתו את הארץ במסלולי סינגלים לרוכבי אופניים ולאט לאט מדינת ישראל הופכת למעצמת אופניים.
כמו כן, עם עליית רמת החיים בארץ, הרבה רוכבי אופניים לא הסתפקו בנופים היפים של ארצנו וטסו לגוון את הרכיבות שלהם בארצות העולם: ארצות אירופה, ארה"ב, וארצות מיוחדות יותר לרכיבה כגון מונגוליה, הודו, נפאל ואקוודור שבדרום אמריקה.

מחירי הטכנולוגיה ירדו ומכשיר ה-GPS הפך פופולרי בקרב רוכבי האופניים, ויחד עם מפת הנייר הוא מהווה כלי עזר חשוב ברכיבה.

על כן, הפורום היום משמש בית לסיפורים על מסלולים כמו בעבר אך תמיד יש התרגשות רבה כאשר רוכב מספר על סינגל חדש שנבנה. אתם מוזמנים לספר לנו על טיולים אלה שמשלבים בתוכם סינגלים.

מאמרי עומק על מסע אופניים בחו"ל קבלו בעבר מקום מכובד בפורום, ודווקא בשנים האחרונות, פורסמו מאמרים מועטים בלבד: חיזרו וספרו לנו על טיולכם בחו"ל.

כל זה מלווה בהקלטות ממכשיר ה-GPS החדש.

בילוי נעים בפורום טיולי אופניים
אדוארדו

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולי אופניים

אין כמו טיולים בטבע, ואין כמו רכיבה על אופניים, אז מה יותר טבעי  מלשלב את  השניים?                                                                

מצד אחד מספיקים לעבור מרחק רב יחסית ולראות הרבה נוף ואטרקציות אחרות, מצד שני שומרים על הקשר הבלתי אמצעי עם הטבע – נושמים את האוויר, מריחים את הפריחה ושומעים את השקט ואת ציוץ הציפורים.

לך תסביר לג'יפאי את הרגשת העילוי שבלשבת בראש ההר ולהנות מהנוף בידיעה שהגעת לשם בכוחות עצמך – כבשת את ההר.

לפני כשמונה שנים קניתי אופני הרים והתחלתי לרכב. לא הכרתי אף רוכב אחר ולכן בעיקר רכבתי לבד, באיזור הבית. כך המשכתי במשך שנים ברכיבות מועטות בלבד על שטח קטן. לפני כשלוש שנים הגיע פורום אופניים, אביו של הפורום הזה, ופתאום גיליתי מחדש את האופניים. התחלתי להכיר חברים רוכבים חדשים, לטייל ולגלות את יופיה של הארץ. פתאום הבעיה לא היתה שאין עם מי לרכב ואני לא יודע לאן לרכב, אלא שיש הרבה הצעות לרכיבה, ויש המון מסלולים, רק שאין מספיק זמן.

מטרתה של קהילת טיולי אופניים, ושל הפורום בתוכה, היא לדאוג לכך שתמיד יהיה לך עם מי לרכב, ולאן – נגמרו התירוצים! בקהילה יש אוסף אדיר של מסלולי טיולים, לוח אירועים, קישורים לאתרים רלוונטים, ומאמרים הקשורים למסביב של ארגון טיולי אופניים וכמובן, המשאב הכי חשוב, חברי הקהילה, אשר יענו לך בשמחה ובידיעה על כל שאלה.

קהילת טיולי אופניים, כשמה כן היא – קהילה, ולכן מהווה מקום מפגש לרוכבים, מקום לספר קצת על חוויות מטיולים, להראות תמונות כדי להוציא לאחרים את העיניים ולהחליף דחקות עם החבר'ה. זר שנקלע לפורום עלול לחשוב שחברי הקהילה מכירים מזה שנים ארוכות ואכלו יחד מאותו מסטינג, אך לא כך הדבר – רוב חברי הקהילה הגיעו יום אחד לפורום בלי להכיר אף אחד, מי כטייל ותיק ומי ביום שלאחר קניית האופניים, הצטרפו לטיולים עם האחרים ומהר מאוד נהיו חלק חשוב מהנוף האנושי בקהילה.

כאשר כותבים בפורום חשוב לזכור כי הנושא היחיד המעניין את כל חברי הקהילה הוא טיולי אופניים, ולכן רצוי תמיד לשמור על קשר לנושא זה, ולבחון את מידת העניין של הציבור לכל הודעה. אז כנסו פנימה, הורידו את נעלי הרכיבה, קחו כוס איזוסטר והרגישו כמו בבית.

אילן שחם

לאחר מעל 10 שנים פעילות, אילן פינה את הכיסא ל-"דור החדש", אבל ה-"אני מאמין" שלו עדיין אקטואלי ולכן אני לא אשנה את מילותיו.
רק אוסיף כי במשך השנים האחרונות ספורט האופניים בישראל כמו בשאר העולם רק הלך וגדל גם בכמות וגם באיכות.

יחד עם טיולי האופניים הקלאסיים התפתחה בשנים האחרונות רכיבת סינגלים ומסלולים בדרכי עפר משולבים סינגלים הפכו למאד נפוצים. הרבה גופים לרבות הקק"ל רשתו את הארץ במסלולי סינגלים לרוכבי אופניים ולאט לאט מדינת ישראל הופכת למעצמת אופניים.
כמו כן, עם עליית רמת החיים בארץ, הרבה רוכבי אופניים לא הסתפקו בנופים היפים של ארצנו וטסו לגוון את הרכיבות שלהם בארצות העולם: ארצות אירופה, ארה"ב, וארצות מיוחדות יותר לרכיבה כגון מונגוליה, הודו, נפאל ואקוודור שבדרום אמריקה.

מחירי הטכנולוגיה ירדו ומכשיר ה-GPS הפך פופולרי בקרב רוכבי האופניים, ויחד עם מפת הנייר הוא מהווה כלי עזר חשוב ברכיבה.

על כן, הפורום היום משמש בית לסיפורים על מסלולים כמו בעבר אך תמיד יש התרגשות רבה כאשר רוכב מספר על סינגל חדש שנבנה. אתם מוזמנים לספר לנו על טיולים אלה שמשלבים בתוכם סינגלים.

מאמרי עומק על מסע אופניים בחו"ל קבלו בעבר מקום מכובד בפורום, ודווקא בשנים האחרונות, פורסמו מאמרים מועטים בלבד: חיזרו וספרו לנו על טיולכם בחו"ל.

כל זה מלווה בהקלטות ממכשיר ה-GPS החדש.

בילוי נעים בפורום טיולי אופניים
אדוארדו

לצפיה ב-'פורומים חדשים ב'
פורומים חדשים ב|תפוז|
( לעמוד שלי בתפוז )
22/11/2012 | 16:53
12
|תו| סביר להניח שבכל רגע נתון שתעברו להנאתכם בין התחנות ברדיו, לפחות אחת מהן תשמיע שיר של אדל|!| אין ספק שאדל היא בין הזמרות המצליחות ואהובות ביותר בעולם כיום.
פורום אדל החדש זה המקום שלכם להתעדכן בכל החדשות והעדכונים על הזמרת, וסתם לדבר עם מעריצים נוספים.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|עפרון| המשאב החשוב ביותר של כל ארגון הוא העובדים שלו. התפקיד של ניהול משאבי אנוש וגיוס הנו מורכב ומאתגר לעיתים קרובות מוצף בדילמות והחלטות לא פשוטות. אתם מוזמנים לשאול שאלות, לשתף ידע, להתייעץ וסתם לדבר בפורום ניהול משאבי אנוש וגיוס
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

לצפיה ב-'כל הארץ חזית'
|דגל|כל הארץ חזית
( לעמוד שלי בתפוז )
21/11/2012 | 18:14
20
|קדימה| גולשים יקרים, לאור אירועי הימים האחרונים והתפשטות המערכה למרכז ולאיזורים נוספים בארץ, שונה שמו של פורום "דרום תחת אש" וכעת הוא נקרא פורום "מבצע עמוד ענן"
פורום זה מאפשר לכולנו לשפוך את הלב, לתמוך אחד בשני ולהשאר מעודכנים  בכל המתרחש ברחבי הארץ.
אתם מוזמנים לפורום:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה| נשארים מעודכנים בכל החדשות, העדכונים וההתפתחויות ממבצע "עמוד ענן" בקומונת "חדשות בזמן אמת"
http://www.tapuz.co.il/communa/communaMaavaron.asp...

אנא שימו |לב| לגלות אחריות ולא לפרסם מידע מסווג מכל סוג שהוא (מלל או תמונה). אין לפרסם מידע על נחיתות טילים או מיקומי כיפת ברזל שלא פורסמו קודם לכן בתקשורת.

לצפיה ב-'אזור סנסן צור הדסה - שאלת נווט '
אזור סנסן צור הדסה - שאלת נווט
21/11/2012 | 16:18
6
225
שלום חברים
בטיול מעגלי מנווה מיכאל וטיפוס בדרך הפטרולים
יש פיצול (כמו בקובץ המצורף) שאיתו חוצים לצידו השני של נחל סנסן ומשם דרך סינגל פראי עד למטה (מדהים)

שאלה :
בכדי "לעבות" מעט את המסלול
חשבתי להמשיך לטפס לכוון צור הדסה ואז יש במפה סינגל על סמ"ש ירוק שיורד לכוון "כבשן סיד"

האם רכיב ? יש למישהו ניסיון ?

מעבר לכך להמשיך משם לדאבל שרץ מקביל לכביש 375 עד שאתחבר למסלול שתוכנן

יש למישהו ניסיון עם החלק הזה ?

תודה

אסף
לצפיה ב-'בסינגל הירוק יש הרבה קטעים לא רכיבים'
בסינגל הירוק יש הרבה קטעים לא רכיבים
21/11/2012 | 16:57
1
110
ראה את השביל ליד כבשן הסיד :
https://sites.google.com/site/mountainbikeridesini...

מצד שני אם אתה מחפש אקשן , שלב את המסלול עם דרך הקיסר
ראה קטעי מסלולים רלוונטיים כאן :

רז
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'שער כניסה לצור הדסה'
שער כניסה לצור הדסה
22/11/2012 | 14:51
41
ליד השער מעל החווה יש פריצה המאפשרת מעבר
לצפיה ב-'תודה רז! '
תודה רז!
21/11/2012 | 17:04
3
37
לצפיה ב-'השערים במפה בכניסה לצור הדסה פתוחים בד"כ ??'
השערים במפה בכניסה לצור הדסה פתוחים בד"כ ??
21/11/2012 | 17:08
2
40
לצפיה ב-'לא, לפעמים התחתון ליד חוות הסוסים.'
לא, לפעמים התחתון ליד חוות הסוסים.
21/11/2012 | 21:13
1
43
לצפיה ב-'ליד החווה פרוץ לחלוטין'
ליד החווה פרוץ לחלוטין
22/11/2012 | 08:48
40
לצפיה ב-'גרסה סלולרית חדשה לפורומים'
|חדש|גרסה סלולרית חדשה לפורומים
( לעמוד שלי בתפוז )
21/11/2012 | 11:59
51
גולשים יקרים,

אנו רוצים לעדכן אתכם כי בימים אלו עלתה גרסה חדשה, מתקדמת ונוחה לגלישה סלולרית בפורומים של תפוז.

הגרסה החדשה מאפשרת לכם:
|*| צפייה בכל השרשורים באותו עמוד - לא צריך לדפדף כדי לצפות את השרשורים בפורום. מעתה, תוכלו לראות 15 שרשורים בעמודף בדיוק כמו בגרסה הרגילה.
|*| מבנה ה"עץ" המוכר מהפורומים הולך איתכם גם לגרסה הסלולרית - לא צריך לעבור בין עמודים כדי לקרוא תגובות. הן נפתחות באותו עמוד וניתן לראות בדיוק היכן הן ממוקמות בשרשור.
|*| ניתן להעלות תמונות - בגרסה החדשה תוכלו להעלות תמונה השמורה במכשיר או לצלם תמונה חדשה ולהעלות אותה לפורום.

להיכרות עם הגרסה החדשה, אתם מוזמנים להיכנס מהמכשיר הסלולרי:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/cell/

להעברת פידבקים היכנסו לקומונת תמיכה סלולארית
http://www.tapuz.co.il/communa/communaMaavaron.asp...

תתחדשו!|שי|
לצפיה ב-' שרשור טיולים ושותפים לסופ"ש'
שרשור טיולים ושותפים לסופ"ש
21/11/2012 | 09:29
17
24

מארגנים רכיבה בסוף השבוע ורוצים שיצטרפו אליכם?
מחפשים עם מי לרכב בסופ"ש הקרוב?

הכניסו הודעה בשרשור זה עם הפרטים והכינו את  המטריות.

הוראות שימוש בשרשור:
1. יש להכניס את הצעות הרכיבה כתגובה על ההודעה עם המועד המתאים (חמישי, שבת בבוקר וכו')
2. בנושא הצעת הרכיבה יש לשים על מנת שניתן יהיה בקלות להפריד את זה מתגובות. לדוגמא:
טיול למתחילים בפארק הירדן
3. נא להשתדל לא להגיב להודעות כאן אם זה לא קשור ישירות להצעת הרכיבה עצמה.
לצפיה ב-' יום חמישי '
יום חמישי
9
לצפיה ב-' יום שישי '
יום שישי
7
16
לצפיה ב-'רוכבת בשישי מערד לים המלח. מי מצטרף?'
רוכבת בשישי מערד לים המלח. מי מצטרף?
22/11/2012 | 15:08
4
108
עוד לא החלטתי על מסלול. או נחל חימר או נחל בוקק. מי שרוצה להצטרף שיצור קשר או יסמס:  0523733860

אלונה
לצפיה ב-'פרטים?'
פרטים?
22/11/2012 | 20:37
3
79
רוכבת לבד
לצפיה ב-'פרטים + וידאו של שטפון במדבר יהודה! כנסו'
פרטים + וידאו של שטפון במדבר יהודה! כנסו
25/11/2012 | 09:50
2
33
ביום שישי ביליתי סופ"ש במלון בים המלח ולקחתי איתי את האופנים.
הזמנתי חברים לרכיבה מערד למלונות.
קבעתי שתחילת הרכיבה ב 9:00 בערד. המסלול: נחל בוקק ומעלה זירון. סיום בצומת זוהר ורכיבה לאורך הטיילת של מלונות ים המלח, לאורך החוף - עד למלון שלנו.
אישרו את הגעתם 2 חברים מהמרכז, חבר מהצפון ועוד 2 חברים מהישוב שלי - כוכב יאיר. היינו אמורים להיות 6 רוכבים.

ב 6 בבוקר יום שישי כשהשמיים תכולים מעל ים המלח והשמש זורחת (-המצב ברוב השנה) - ביטל החבר מהצפון עקב מחלה... אחריו - השניים מהמרכז ביטלו עקב מזה"א. "אני מסתכל במכמ עננים וזה נראה לא טוב. יש תחזית לעננים וגשם גם במדבר יהודה וגם אצלך במלונות של ים המלח"!  אמר החבר.  - כאן התחלתי טיפה לדאוג...
התקשרתי לשניים מהישוב שלי לדווח להם שרוב החבר'ה ביטלו והם ענו שהם כבר יצאו לדרך והם לא מבטלים!
שמחתי והכנתי תוכנית מגירה למסלול חלופי במדרגה הנמוכה של מדבר יהודה...
אלא ש... ב 8:00 מחלון המלון בים המלח העננים התחילו להתקדר... וכאחת שהמדבר הוא ביתה השני... אני יודעת בדיוק מה זה אומר!! עננים שחורים כבדים מעל ים המלח פירושם כנראה גשם עז למעלה בערד וסיכוי סביר שגם במדבר עצמו)...
התקשרתי לשניים שבדרך לברר איפה הם נמצאים ולדווח להם שהמצב לא נראה מזהיר..
הם הודיעו לי שהם כבר בבית-קמה ובהיר אצלם ונראה גם בהיר קדימה! שמחתי מאוד והתעודדתי...

עליתי לערד ב 9:00 ויצאנו לדרך!
כל הרכיבה (3 וחצי שעות) היתה תחת תנאי מז"א נהדרים!!! קרירות נעימה ומעונן חלקית. טיפות עדינות עדינות ירדו עלינו למשך כמה דקות, אבל לא משהו מורגש.
הגענו לנחל זוהר ומיצד זוהר. הצצנו בסכר שהיה יבש וסיפרתי לחבר'ה שאחרי שהנחל שוטף - הסכר מחזיק פה בריכת מים נחמדה.
המשכנו ברכיבה והגענו למלון.
ברגע שהגענו למלון (השעה היתה בערך 13:00 כמדומני) התחילו טיפות גדולות וכבדות נושרות עלינו מעננים כבדים ושחורים שכיסו בינתיים את השמיים. תוך שניה וחצי הטיפות האלה הפכו לגשם זלעפות במשך חצי שעה!!!
איזה טיימינג!!! איזה טיימינג!!!
אחרי כחצי שעה התארגנו ועלינו ברכב מהמלון לערד כדי להחזיר את החברים לרכב שלהם שנשאר בערד. וכאן היתה החגיגה הגדולה!!!!
המדבר כולו זרם ושטף בצורה מטורפת!!!
הכביש של המלונות לחוף ים המלח היה מלא סחופת של מים, חול ואבנים!
כשצלחנו את זה והתחלנו לטפס בכביש לערד, עוד בגובה של מתחת לפני הים - נחל זרם לו בצידי הכביש וההרים משמאלנו זלגו בעשרות מפלונים לכביש!!! ממש כמו שוויץ!!! עשרות מפלונים שוטפים במרץ!
ביציאה מנחל זוהר פגשנו את הקבוצה שעקפנו בנחל בוקק - הם בדיוק יצאו מהנחל, סימו את המסלול והעמיסו את האופנים על ההובלה של יאסר/איסלם. כלומר, הם היו לפחות חצי שעה תחת גשם שוטף, נחל זוהר הזורם והבוץ הלסי הבלתי ניסבל של האזור! מסכנים...
המשכנו לעלות ברכב ועצרנו בתצפית של מיצד זוהר לראות את הנחל מלמעלה. הנחל זרם בכמויות מים ועוצמה אדירה!!! זה היה מחזה מדהים ויפהפה!!! אמרנו לעצמנו: "לא יאומן, רק לפני שעה רכבנו שם למטה והכל היה שקט ויבש". לא יאומן איך המדבר משתנה ברגע מקצה לקצה!!! עמדנו שם דקות ארוכות מהופנטים מהמראה הזורם בעוצמה רבה! עשרות מכוניות ומטיילים עצרו לאורך צידי הכביש לצלם ולהתבונן בפלא!
זו היתה חוויה מדהימה!!!
להלן 2 סרטוני וידאו מהנייד של החבר. לא יודעת אם תצליחו לראות באיכות מספיק טובה את הזרימה המטורפת של נחל זוהר... בכל זאת, זו מצלמה מנייד.

http://www.youtube.com/watch?v=NTpSzEufDJ8&fea...

http://www.youtube.com/watch?v=H5Xp5UJIPMM&fea...

לצפיה ב-'איזה יופי!!!'
איזה יופי!!!
25/11/2012 | 10:08
29
אנחנו היינו בירוחם והיה מצוין, מעט קריר ומעונן אבל ללא טיפת גשם!

דני
BCR
לצפיה ב-''
25/11/2012 | 12:45
8
רציתי להיצטרף אך לא הגבת לי.
מקווה בפעם הבא
לצפיה ב-'מתחילים ומתחילות ממ. שטח אלון הגליל לשדות היר'
מתחילים ומתחילות ממ. שטח אלון הגליל לשדות היר
22/11/2012 | 18:46
65
23.11.12

מתחילים ומתחילות ממרכז שטחלשדות הירוקים ולפריחות הסתו.

יום: שישי

שעת מפגש: 14:30

אורך המסלול: כ- 15 ק"מ

הערכת זמן: כ- 2 שעות

קושי פיסי וטכני: קל-בינוני

מקום מפגש: מרכז שטח אלון הגליל

לצפיה ב-'שישי בצהריים מאלון הגליל אל הירוק המלבלב'
שישי בצהריים מאלון הגליל אל הירוק המלבלב
22/11/2012 | 18:52
34
23.11.12

שישי בצהריים ממרכז שטח אלון הגליל

יום: שישי
שעת מפגש: 14:30

אורך המסלול: כ- 25 ק"מ

הערכת זמן: כ- 3 שעות
קושי פיזי וטכני: בינוני

לצפיה ב-' יום שבת '
יום שבת
5
11
לצפיה ב-'סינגלים ביער כרמי יוסף'
סינגלים ביער כרמי יוסף
21/11/2012 | 09:08
84

היי
   חבורת אופן מזמינה רוכבים(ות(  בעלי(ות)  ניסיון של שנתיים  ומעלה ברכיבת שטח בטווחים שבין 30 ל50 ק"מ הכוללים עליות ,סינגלים ודרכים טכניות , לטיולה בשבת ה24/11/12.

מסלול הטיול- סינגלים ביער כרמי יוסף.  

מרחק-  30 ק."מ.

שעת מפגש-0700

נק. מפגש-תמסר טלפונית-0737256438.

דרגת קושי (בעיני הכותב)- קלה בינונית.
.
רמה טכנית (בעיני הכותב)- בינונית קלה..

האחריות לשלמותו הגופנית של הרוכב(ת) ואופניו חלה עליו ועליו בלבד.
חובה לרכב עם קסדה וכפפות.
חובה להצטייד באוזן רזרבית,בגלגלי טיובלס או בפנימיות עם ג'יפה ופס גומי עבה לרבות פנימית רוזרבית עם ג'יפה.
מומלץ מאוד להתמגן במגני ידיים ורגליים.
נוהג מקודש בחבורתנו הינו ישיבה ליד שולחן עמוס במטעמים מידי סיום  יום רכיבה.
בהתאם אנו מתכנסים ליד שולחן ק.ק.ל באחד מהחניונים הסמוכים למסלולנו השבועי ונהנים מזלילה  בחברותה.
כל רוכב(ת) מביא מזון לפי בחירתו ובטוחני כי גם את(ה) תכבד את הנוהג ותצטרף(י).

הערה-הטיול ללא תשלום.

חבורת אופן רוכבת מידי שבת בכל חלקי הארץ. רוכבים(ות) המעוניינים להצטרף לקבוצה מוזמנים להיכנס לאתרנו המפורט מטה להתרשם ולהירשם.
http://www.groups.yahoo.com/group/Ofun_MTB_Group

להתראות בשבילים
אבינועם דור
לצפיה ב-'כמידי שבת בין ירוק הנביטות בדרכים לבנות '
כמידי שבת בין ירוק הנביטות בדרכים לבנות
22/11/2012 | 18:59
3
55

24.11.12

כמידי שבת ממרכז שטח

יום: שבת

שעת מפגש: 7:30

אורך המסלול: כ- 25 ק"מ

הערכת זמן: כ- 3 שעות

קושי פיסי וטכני: בינוני-קשה

לצפיה ב-'ניתן יהיה לרכוב בשבת בסנגלים באזור גם אחרי'
ניתן יהיה לרכוב בשבת בסנגלים באזור גם אחרי
22/11/2012 | 23:01
1
74
הגשם מחר?
לצפיה ב-'לפי כמויות הגשם מהלילה-ניתן יהיה לרכוב דרכים '
לפי כמויות הגשם מהלילה-ניתן יהיה לרכוב דרכים
23/11/2012 | 09:28
80
לא הייתי ממליץ להיכנס לסינגל, גם לא להרפתקנים שבינינו
רכיבות מהנות
דרור
לצפיה ב-'בהנחה שאכן לא ירד בבוקר גשם-הטיול יתקיים בדרכ'
בהנחה שאכן לא ירד בבוקר גשם-הטיול יתקיים בדרכ
23/11/2012 | 09:35
57
לפי התחזית תהיה הפוגה מחר -שבת בוקר
הטיול יתקיים על דרכי כורכר
לצפיה ב-' מתישהו '
מתישהו
18
לצפיה ב-'תאמת שאני תיכננתי לסוף השבוע הזה לרכוב אך'
תאמת שאני תיכננתי לסוף השבוע הזה לרכוב אך
22/11/2012 | 18:13
88
אני מבטל את הרכיבה מ 2 סיבות אחת תנאי מזג האוויר
והשנייה ישנה אצלי בעייה בקסטה בגלגל האחורי איפה שעל הקסטה יושבת השרשרת אז היא עושה לי שמיניות כשהגלגל מסתובב וגם הלאגרים אצלי לא טובים בגלגל האחורי וכנראה גם בקדמי קיצר חודש הקרוב אטפל באופניים אם זה יעלה הרבה כסף אשקול לקנות אופניים חדשות נראה כבר מה וכמה תהיה העלות התיקון
לצפיה ב-'סינגל סובב עלי ושילה '
סינגל סובב עלי ושילה
20/11/2012 | 21:33
6
579
היי,
מי רכב   ויכול לספר. יש לי את ההקלטה.

תודה   
לצפיה ב-'סינגל שילה'
סינגל שילה
21/11/2012 | 09:35
2
303
רכבנו שם לפני כחודש וחצי. מסלול נהדר עם נוף מדהים, מעיינות יפים וסינגלים זורמים. רצ"ב קישור לסרט https://www.youtube.com/watch?v=XGQdYyiqayw  
אם צריך עזרה אתה מוזמן להתקשר 0546277462  עמי
לצפיה ב-'אחלה סרטון - כל הכבוד . '
אחלה סרטון - כל הכבוד .
21/11/2012 | 11:51
1
131
אם תוכל להקדיש לי דקה וחצי :
אני מניח שאתה *לא* רוכב עם גבס מסביב לצוואר . איך אתה מצליח לשמור על מבט יציב קדימה, בלי לסובב את הראש ימינה-שמאלה-מעלה-מטה , שלא לדבר על יציבות התמונה עצמה ?
-באיזה מצלמה השתמשת ?
לצפיה ב-'מצלמת GOPRO'
מצלמת GOPRO
21/11/2012 | 13:02
102
לצפיה ב-'נראה אחלה איפה נקודת הכניסה? והאם יש קישור '
נראה אחלה איפה נקודת הכניסה? והאם יש קישור
21/11/2012 | 14:12
2
154
להקלטה?
תודה
לצפיה ב-'סינגל שילה ועלי - ההקלטה '
סינגל שילה ועלי - ההקלטה
22/11/2012 | 16:43
1
274
אני מצרף את ההקלטה .
לצפיה ב-'בסינגל '
בסינגל
22/11/2012 | 16:45
151
כמובן שלא רכבתי שם....עדיין  
לצפיה ב-'מישהו לסוכר מחר?'
מישהו לסוכר מחר?
19/11/2012 | 21:16
124
מחפש מדבר לייט או הרים מחר בבוקר (לוקח את הפליטים שלי לסבתא בירושלים)
לצפיה ב-'בעקבות רז....'
בעקבות רז....
18/11/2012 | 18:11
4
529
אז לאחר שרז גורן ורוכבי הצפון היו בערד, החלטתי לקחת חופש ונסעתי עם נאור למסלול מערד לנוקדים.
עשינו שינוי קטן לאחר שפגשנו את הצוות של יואב בהט עובד על המסלול החדש של סובב ערד.

סיכום הטיול כאן:

http://en.compegps.com/track/prigalgmail/mountain-...

תמונות כאן:

https://plus.google.com/photos/1104641600412570061...

תהנו!

דני
BCR
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'היי, prigal!'
היי, prigal!
20/11/2012 | 11:09
3
135
אולי אתה יכול לשלוח לי הקלטה המסלול הזה בפורמט GPX וPLT? תודה מראש.
לצפיה ב-'הנה'
הנה
20/11/2012 | 12:30
1
120

ההבדל לעומת המסלול שלי הוא מינורי
ואם תתעקש תרגם את המסלול שלו ב
http://www.gpsies.com/upload.do?uploadMode=convert
ךמה שתרצה

רז
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'תודה,רז! :)'
תודה,רז! :)
20/11/2012 | 12:58
51
לצפיה ב-'רז כרגיל השיג אותי :)'
רז כרגיל השיג אותי :)
20/11/2012 | 13:02
97
שיהיה לך בהצלחה!
אם בכל זאת אתה רוצה את שלי יש אפשרות להורדה בלינקים שלמעלה :)

כנס ללינק הראשון ובצד ימין למעלה ישנה אופציה להורדה של הקובץ :)

תהנה!!!
דני
BCR
לצפיה ב-'שלום לכם.'
שלום לכם.
17/11/2012 | 12:29
3
224
אתמול רכבתי במירב, ולצערי השארתי בחניון התחתון נעליים של שימנו (גבוהות, 47) ומכנסי פרירייד בצבע לבן (לא זוכר מה המותג, אבל מדובר באחלה מכנסיים)
אשמח מאוד אם מישהו מצא וגם יחזיר - 0544493533
תודה
גונטוב
לצפיה ב-'שוב שלום...'
שוב שלום...
17/11/2012 | 21:15
2
158
"עברתי בסביבה" הערב, ולהפתעתי מצאתי את המכנסיים והגרביים. אבל מה - איזה נשמה טובה לקח לא כנראה את הנעליים.
עכשיו - מי מספיק #$@@#$ לקחת נעלי רכיבה משומשות, ועוד במידה 47? כמה רוכבים אתם מכירים שנועלים 47?
בכל זאת - מי שבטעות לקח את הנעליים, מוזמן להתקשר כדי להחזיר - 0544493533.
תודה
גונטוב
לצפיה ב-'אחי,מהדורה מודרנית של סינדרלה???'
אחי,מהדורה מודרנית של סינדרלה???
20/11/2012 | 19:55
1
73
אעפס, אתה נראה לי גדול מדי לדמות שאני זוכר מהאגדה ההיא שהמתינה עד שהנסיך הגיע עפ נעלי הזכוכית. ועוד 47!! בחיאת
לצפיה ב-'זה 47, אבל עדין...'
זה 47, אבל עדין...
22/11/2012 | 22:49
14
לצפיה ב-'Northern Riders בין טל-אל לפלך'
Northern Riders בין טל-אל לפלך
17/11/2012 | 12:01
14
381
השבוע נעניתי לבקשתה של ענת פלד להוביל טיול בסינגלים ביער אחיהוד
אחת הסיבות היא סינגל קק"ל החדש שנבנה ביער אחיהוד בעזרת מתנדבים מרוכבי משגב
כרגיל באיזור זה יש הרבה עליות
הסינגל החדש בנוי יפה וזורם אבל מצד שני מאתגר

תאור המסלול , מפות ועוד :

רז
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'בסינגל שבתוך טל-אל'
בסינגל שבתוך טל-אל
17/11/2012 | 12:02
310
לצפיה ב-'נרקיסים ביער אחיהוד'
נרקיסים ביער אחיהוד
17/11/2012 | 12:03
254
לצפיה ב-'מטפסים מיער אחיהוד למחנה גילון'
מטפסים מיער אחיהוד למחנה גילון
17/11/2012 | 12:04
225
לצפיה ב-'מטפסים למחנה גילון , ברקע הר גמל'
מטפסים למחנה גילון , ברקע הר גמל
17/11/2012 | 12:05
223
לצפיה ב-'בדרך לפלך (ברקע מאחור עכו)'
בדרך לפלך (ברקע מאחור עכו)
17/11/2012 | 12:06
183
לצפיה ב-'בירידה מפלך להר גמל'
בירידה מפלך להר גמל
17/11/2012 | 12:07
173
לצפיה ב-'הר גמל בירידה מפלך'
הר גמל בירידה מפלך
17/11/2012 | 12:08
239
לצפיה ב-'בין פלך להר גמל'
בין פלך להר גמל
17/11/2012 | 12:09
158
לצפיה ב-'מערות יונים'
מערות יונים
17/11/2012 | 12:09
3
280
לצפיה ב-'זה בארץ ?'
זה בארץ ?
17/11/2012 | 23:25
2
146
הופתעתי לראות את התמונה הזאת.
לצפיה ב-'מערות יונים, מצפון להר גמל'
מערות יונים, מצפון להר גמל
18/11/2012 | 08:18
1
187
מיקום התמונה במפה
סימנתי את מיקום הרוכב ומיקום מערות יונים

רז
לצפיה ב-'תודה'
תודה
18/11/2012 | 11:44
80
נהדר.
לצפיה ב-'בקעת בית הכרם ליד הר גמל'
בקעת בית הכרם ליד הר גמל
17/11/2012 | 12:10
204
לצפיה ב-'סינגל קק"ל ביער אחיהוד'
סינגל קק"ל ביער אחיהוד
17/11/2012 | 12:11
1484
לצפיה ב-'מישהוא לבארי מחר'
מישהוא לבארי מחר
16/11/2012 | 16:43
4
278
בתור דרומי מותר לי להתבדח על זה שמדי פעם נשמעת אזעקה ואנו אצים לממד
בבוקר יצאתי לסיבוב התאווררות ,רכיבה באזור מגוריי ,תפסו אותי מספר אזעקות ברצף-לא נעים לחפש מחסה בשטח
בכל מקרה נקווה שהסבב יגמר מהר ומשיך לעשות מה שאנו אוהבים באמת-לדווש
לצפיה ב-''
16/11/2012 | 18:00
135
רכבנו בבארי טיול משפחות בשבת...
לצפיה ב-'ארוח פליטים מהדרום...'
ארוח פליטים מהדרום...
17/11/2012 | 12:48
1
319
אתמול ארחנו במרכז הארץ כמה פליטים מהדרום - אשדוד בית-עזרא, גן יבנה...
התאווררות לדרומיים ותחושת נוסטלגיה עם שומרי הגן.
יצאנו מלטרון וסבבנו את דרך בורמה והסביבה.
הצילום המדהים מעשה האומן איתן חי
לצפיה ב-'ואותי שכחת....'
ואותי שכחת....
18/11/2012 | 08:30
172
ולידיעה, גם אני מהדרום

דני
BCR

נ.ב.
למזלך יש לך הזדמנות לפצות אותי במסלול מדברי.....
לצפיה ב-''
23/11/2012 | 12:16
6
קצת אוף טופיק.
לפני שבועיים ממש לפני תחילת עמוד ענן רכבתי עם חברים בבארי.  בנקודת הפודרה (זו עם ריח הגופרית....) נכנסתי לבור שהיה מוסווה עם המון פודרה עפתי קדימה, נחתתי לא טוב על הכתף ושברתי את עצם הבריח
עכשיו אני מחכה להחלמה כדי לחזור לאותו מקום ולתת בראש.....
לצפיה ב-'מישהו יודע מה מצב הבוץ בעמק החולה?'
מישהו יודע מה מצב הבוץ בעמק החולה?
16/11/2012 | 10:13
43
לצפיה ב-'מסלולים באזור אילת וסינגל צוקים'
מסלולים באזור אילת וסינגל צוקים
16/11/2012 | 08:10
2
103
אני יוצא היום בצהריים לסופ"ש ארוך באילת עם המשפחה ושוקל לקחת את האופניים
מחפש מסלולים לא ארוכים באזור אילת (לא רוצה לעזוב את המשפחה ליותר מדי זמן...)
שמעתי על הלונה פארק מעל אילת, במה מדובר?
האם למישהו יש תאור או מפה של סינגל צוקים? האם הסינגל הוא מצופר לפארן, או מצוקים לפארן בלבד?

תודה
שמוליק
לצפיה ב-'תפנה לאייל מחנות רוזן-מינץ באילת (ליד אל '
תפנה לאייל מחנות רוזן-מינץ באילת (ליד אל
16/11/2012 | 08:45
1
117
גאוצ'ו) והוא כבר ידריך אותך
לצפיה ב-'נצל"ש - רחם וכו''
נצל"ש - רחם וכו'
16/11/2012 | 10:07
126
איך אפשר הים להיתארגן על רחם..... עם כל הכבישים  הסגורים באילת
לצפיה ב-'חדש פה מאיזור נהריה-מחפש שותפים לרכיבה'
חדש פה מאיזור נהריה-מחפש שותפים לרכיבה
15/11/2012 | 23:48
65
היי,שמי יוסי חג'אג ואני מנהריה ומחפש שותפים לרכיבה בשעות הערב ובימי שישי לרכיבה כיפית.יש מישהו מהאיזור?

לצפיה ב-'מומחי אדלר מסייעים לילדי הדרום'
|*|מומחי אדלר מסייעים לילדי הדרום
( לעמוד שלי בתפוז )
15/11/2012 | 18:40
16
בשל המצב בדרום, נרתמו המומחים של מכון אדלר לטובת הורים וילדים השוהים במקלטים או בממ"דים. כל הורה שירגיש צורך באוזן קשבת או במענה מעשי למצוקה אישית שלו או של ילדו, מוזמן להעלות שאלות בפורום דרום תחת אש ולקבל מענה במהלך סוף השבוע מאנשי המקצוע של המכון, שהתנדבו לסייע.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|*|אנו מציעים לכם גם לבקר בפורומים הבאים לקבלת תמיכה ואוזן קשבת וכדי להשאר מעודכנים ועם היד על הדופק בתקופה הקרובה:

|קדימה|פורום תמיכה נפשית לצעירים
|קדימה|פורום תמיכה נפשית למבוגרים
|קדימה|פורום תפוז למען הקהילה
|קדימה|פורום נפגעי מלחמה ופעולות איבה
|קדימה|פורום אשדוד
|קדימה|פורום אקטואליה

נקווה שיהיה סוף שבוע שקט וללא נפגעים.|חיבוק|
לצפיה ב-'פאמפטרק נס ציונה עבר מתיחת פנים'
פאמפטרק נס ציונה עבר מתיחת פנים
15/11/2012 | 13:50
3
300
פאמפטרק נס ציונה עבר מתיחת פנים והידוק!!

עיריית נס ציונה ביצעה מתיחת פנים לפארק.

המסלול חלק ומהודק ואפשר להגיע למהירויות לא חוקיות בברמים האדירים שם,ולשלב את הדירט ג'מפ+הדרופים השונים והסקיני-תהנו!!

בקרוב ישולט מחדש המסלול "סובב נס ציונה"...למי שאין GPS\מפה.

בתמונה-יפתח מתאמץ בשביל שיהיה לנו מהיר...

לצפיה ב-'יש גם דירט שם ?'
יש גם דירט שם ?
20/11/2012 | 16:35
2
17
אפשר לבוא להתאמן עם ז"ק כניסה ?
לצפיה ב-'יש קפיצה אחת'
יש קפיצה אחת
21/11/2012 | 16:00
1
7
לפחות, בהנחה שלא הוסיפו. יש שם איזו קפיצה אחת, מעיין טייבל בינוני. בפאמפ טרק עצמו יש יחסית מעט קפיצות. יש 2-3 דרופונים (גובה מדרגה, 30 ס"מ ו-60 ס"מ משהו כזה) לפלאט ו... זהו בערך. (בנוסף לפאמפ טרק עצמו כמובן). מקום נחמד לאימון, אם כי זה מאוד תלוי באחיזה.
לצפיה ב-'בנוני? יעיף באויר? שווה הסחבות לשם באוטובוסים'
בנוני? יעיף באויר? שווה הסחבות לשם באוטובוסים
21/11/2012 | 17:43
5
????
בשביל להתאמן בכללי בתור מתחיל
לצפיה ב-'נפתח פורום "דרום תחת אש"'
|דגל|נפתח פורום "דרום תחת אש"
( לעמוד שלי בתפוז )
14/11/2012 | 18:14
41
גולשים יקרים,

לאור ההסלמה בדרום בשעות האחרונות והיציאה למבצע "עמוד ענן" החלטנו לפתוח מחדש את פורום דרום תחת אש

פורום זה יאפשר לכולנו לשפוך את הלב,  להשאר מעודכנים בהתפתחויות האירועים וכן להציע עזרה לתושבי הדרום בשעות קשות אלו.
אתם מוזמנים לפורום:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'סתם קצת עזרה ברעיון למסלול הורים/ילדים'
סתם קצת עזרה ברעיון למסלול הורים/ילדים
14/11/2012 | 13:48
4
127
יש לי קצת תקציב במפעל ובקשו ממני לארגן טיול הורים ילדים.
חשבתי בהתחלה על נחל פרצים עם לינה (אנחנו מחיפה), אבל התחלתי להסתבך עם עלויות הלינה.

בעיקרון יש לי תקציב לאוטובוס גדול וארוחת צהריים.
אז כנראה הכוון הוא מסלול יומי עד 20 ק"מ קל עד קל מאד עם ארוחה בסוף.

צריך להיות שבת בבוקר בחודשים דצמבר או פברואר.
היות ויש אוטובוס צמוד, עדיף מסלול לא מעגלי (יש את הפינוק של האוטובוס וסוף סוף אין צורך בהקפצה).
חשבתי על האפשרויות הבאות:

נחל אלכסנדר קצת מזרחית לקיבוצים בעמק חפר עד לשפך לים
נחל הירקון (מאיפושהוא 15 ק"מ מזרחית מים התיכון) ועד לנמל ת"א.
אזור המעיינות בעמק בית שאן.

נחל הקישון הוא גם אופציה אבל חבל "לשרוף" אוטובוס בישביל זה.

מתקבלים רעניונות נוספים ונא חשבו על מסעדה בסוף.

תודה.
לצפיה ב-'אילן!!! לקבלה!!! ומיד .....'
אילן!!! לקבלה!!! ומיד .....
14/11/2012 | 14:33
3
109
הוא מוציא טיולי משפחות אחת לחודש ובטוח יוכל לעזור לך :)
חכה למומחה!

דני
BCR
לצפיה ב-'דני תודה - ניתן לשריף את הזמן שלו'
דני תודה - ניתן לשריף את הזמן שלו
14/11/2012 | 14:36
2
70
לצפיה ב-'מי העיר אותי? '
מי העיר אותי?
14/11/2012 | 14:54
1
149
אם מדובר בשבת בבוקר הייתי מתרחק מנחל אלכסנדר ושאר מקומות הומי אדם.
נחל פרצים מסלול סבבה. לא יודע למה אתה צריך לינה, 3 שעות נסיעה, 5 שעות רכיבה (באיזי איזי), 3 שעות חזרה, ואתם בבית בזמן לארוחת ערב.
עוד אופציות חד כיווניות -
נחל כסלון
נחל שורק
חלקו הדרומי של סינגל ירוחם - מאזור התעשיה דרך מצד ירוחם אל אגם ירוחם, שם אפשר לסיים בפיקניק.
בארי - אין ספור אפשרויות למסלול משפחתי. רכבנו שם עם המשפחות בשבת.
לצפיה ב-'אילן תודה, יש מספיק בשר '
אילן תודה, יש מספיק בשר
14/11/2012 | 15:11
113
אולי אני אחזיר את נחל פרצים לחד יומי.
המון תודה.
לצפיה ב-'כרמל מחר'
כרמל מחר
13/11/2012 | 18:08
1
129
מישהו רוכב בכרמל מחר?

גמיש בשעות
לצפיה ב-'שלחתי לך מסר בפרטי'
שלחתי לך מסר בפרטי
14/11/2012 | 13:42
47
לצפיה ב-'אופני CANNONDALE'
אופני CANNONDALE
13/11/2012 | 19:39
174
יש למישהוא נסיון עם CANNONDALE TRIGGER 26/29 ? לא בשבילי, (אני רוכב כבישים) לשכן שלי .

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

אופני שחף
אופני שחף
פורום טיולים באיטליה
פורום טיולים באיטלה
פורום אופניים חשמליים
פורום אופניים חשמליים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה