לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2862228,622 עוקבים אודות עסקים

פורום צרכנות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צרכנות

לצפיה ב-'המלצה על מזרן'
המלצה על מזרן
12/08/2018 | 17:52
3
141
הייתי רוצה להמליץ על ענק הספה והמזרן יחס אישי וחם וכל המותגים במחירים מעולים, anakhasapa.co.il
לצפיה ב-'כנראה לא שמת לב שכאן זה פורום צרכנות .כלומר לגולשי'
כנראה לא שמת לב שכאן זה פורום צרכנות .כלומר לגולשי
12/08/2018 | 18:13
120
הפורום יש חושים מחודדים לנושאי צרכנות שונים לרבות ניסיונות הונאה ופירסומת (כביכול סמויה) לחנות או מוצר מסויים.
אומרים שיש עלה זית ויש עלה תאנה אבל עלינו.........
לצפיה ב-'אני לא הייתי סומך על חברה שאין לה כסף לשלם עבור פרסומת'
אני לא הייתי סומך על חברה שאין לה כסף לשלם עבור פרסומת
12/08/2018 | 19:17
1
93
משום שהייתי חושש מפשיטת רגל בטרם אקבל את המוצר שהזמנת.
מה עוד שאני חושש שמי שמנסה לרמות את תפוז ינסה לרמות גם אותי.
וכל זה לא קשור לפוסט אליו הגבתי.

לצפיה ב-'חחח.. גם אצלי, מגיעים לפעמים כאלה ששואלים על מוצר כזה וכזה, '
חחח.. גם אצלי, מגיעים לפעמים כאלה ששואלים על מוצר כזה וכזה,
13/08/2018 | 18:31
71
ותוך כדי כך, מכניסים קישור למשתלה או חברה, שמוכרת מוצר שכזה, כשהם מבקשים את "חוות דעתנו" על אותו מוצר. בד"כ מדובר במישהו שנרשם לתפוז ממש ביום הופעת הפרסום, ובמקרים נדירים, אנו רואים כוכבית אדומה לצד הכינוי. 
הודעות כאלה מאבדות את זכות קיומן ברגע שאני מגלה אותן...
מצד שני, יש משתתפים שמבקשים לקבל כתובת של משתלה מומלצת שקרובה לאזור מגוריהם, ו/או שואלים היכן ניתן לרכוש כלי גינון כזה או אחר. 
בד"כ, אני דווקא משתף פעולה עם אלה, ככל שאני יכול לסייע.
לצפיה ב-'עמלות ניהול תיק השקעות בבנק לעומת ברוקר פרטי.'
עמלות ניהול תיק השקעות בבנק לעומת ברוקר פרטי.
10/08/2018 | 14:09
3
80
(הטבלה בעמוד 3 של הכתבה המצורפת)
https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001248986
לדעתי הטבלה משקרת והמצב יותר טוב בבית ההשקעות במרבית המקרים.

לדוגמא - אם אתה פעיל בבית ההשקעות אז עמלת דמי הניהול לא קיימת (מתקזזת מול העמלות האחרות)
פרמטר נוסף הוא עמלת המינימום.
בבית ההשקעות עמלת המינימום די נמוכה. (5 ש"ח)
מצד שני עמלת רכישה ומכירה קיימת גם על קרנות נאמנות. (לפחות בחלק מהברוקרים) - מה שהוא בחינם בבנקים!!!
בבנק לא מוכנים להקטין את עמלת המינימום, אז גם אם יקטינו את עמלת הרכישה ל 0.1%, ותרכוש ב 5000 ש"ח תשלם עמלת מינימום של כ 30 ש"ח. (0.6%)

לצפיה ב-'כמה הערות'
כמה הערות
10/08/2018 | 15:06
2
61
1. השוואת ממוצעים  לא  מעניינת את הלקוח הפרטי - אותו מעניין כמה עמלות הוא ישלם
2. גם עמלת מינימום אינה לעניין, ניתן לבטל אותה במו"מ
לצפיה ב-'זה מה שנתנה הכתבה. אפשר היה גם להשוות לפי עמלות'
זה מה שנתנה הכתבה. אפשר היה גם להשוות לפי עמלות
10/08/2018 | 15:29
36
תעריפיות.
כשביקשנו השבוע הנחה נוספת בעמלות בבנק אז התחילו לספר לנו שאנחנו מקבלים 60% או 70% הנחה.

עמלת מינימום בבנק - אנסה לבטל או להקטין.

שכחתי ששוק זה שוק

לצפיה ב-'באתר הבורסה יש השוואת עמלות רק שאינני יודע כמה היא עדכנית'
באתר הבורסה יש השוואת עמלות רק שאינני יודע כמה היא עדכנית
10/08/2018 | 16:54
34
לצפיה ב-'אם אתם קונים גבינת גד 30 אחוז שומן'
אם אתם קונים גבינת גד 30 אחוז שומן
10/08/2018 | 12:21
70
392
תפתחו את מכסה הפלסטיק ותבדקו שהסגירה של המוצר תקינה.

תיתכן בעיה סידרתית של סגירה רשלנית.  
המשך>>
תפתחו את מכסה הפלסטיק ותבדקו שהסגירה של המוצר תקינה.

תיתכן בעיה סידרתית של סגירה רשלנית.  
לצפיה ב-'האם ב5 אחוז של ביטל עסקה חלקי נכללים גם דמי המשלוח?'
האם ב5 אחוז של ביטל עסקה חלקי נכללים גם דמי המשלוח?
10/08/2018 | 11:59
1
31

קניתי 3 יחדיות מאותו מוצר.
בעסקה היו דמיי משלוח בסך 29 ש"ח
מוצר אחד אני משאיר בבית והוא נפתח ושומש.
השניים הנותרים אני מחזיר.
האם על ביטול עסקה כזאת אני צריך להיות מחוייב ב5 אחוז מסך שווי המוצרים שאני מחזיר או כולל דמי משלוח ? 
תודה.

לצפיה ב-'על דמי משלוח לא תקבל החזר'
על דמי משלוח לא תקבל החזר
10/08/2018 | 12:11
17
לצפיה ב-'חלקיקי פלסטיק נמצאו ברוב בקבוקי המים המינרליים'
חלקיקי פלסטיק נמצאו ברוב בקבוקי המים המינרליים
10/08/2018 | 09:50
52
210

מחקר...
המשך>>

מחקר חדש שפורסם ב-BBC ובמגזין TIME, אשר בחן 250 בקבוקי מים מינרליים, הגיע למסקנה מדאיגה: ביותר מ-90% מהם יש חלקיקי פלסטיק בגודל של שיערה אנושית. בכל בקבוק יש בממוצע 10 חלקיקים כאלה, שעלולים להגיע לא רק למערכת העיכול אלא גם למערכת הדם

שותים מים מינרליים? אתם כנראה בולעים לא מעט חלקיקי פלסטיק מסוכנים במהלך השתייה, כך חושף מחקר נרחב אשר פורסם ב-BBC הבריטי ובמגזין TIME היוקרתי, אשר מעורר דאגה רבה שכן עדיין לא ברורות ההשלכות הבריאותיות שלו.

מחקר שבחן 250 בקבוקי מים מינרליים של 11 מותגים מוכרים, מתשע מדינות אירופאיות, הגיע למסקנה חד משמעית – זיהום של חלקיקי פלסטיק נמצא ביותר מ-90% מהדוגמיות.

המחקר, אשר נערך על ידי "State University of New York", מצא ממוצע של 10.4 חלקיקי פלסטיק הגדולים מרוחב של שיערה אנושית בכל ליטר מים. כך שבבקבוק של ליטר וחצי, היו בממוצע כ- 16 חלקיקים שכאלה ברוחב שיערה אנושית. על פי עורכי המחקר, זהו זיהום משמעותי אשר עלול לסכן את הציבור, והוא רב יותר מכל ממצא שהיה בברזים בתים, אפילו בהיעדר מערכת סינון ביתי.

על פי המחקר, האשמה להימצאות הזיהום הנרחב במותגי המים בבקבוקים היא משני מקורות – האחת קשורה לתהליכי הייצור של הבקבוקים שמותירים חלקיקי פלסטיק חופשיים בתוך הבקבוק, והשנייה קשורה לתהליך האריזה של כל אותם בקבוקים.

עדיין לא ברורות ההשלכות הבריאותיות של הממצאים הללו, שכן עד 90% מחלקיקי הפלסטיק הנבלעים עלולים להגיע לא רק למערכת העיכול אלא גם למערכת כלי הדם בגוף האדם, שכן החלקיקים מספיק קטנים. מנגד, חלק עלולים, לדעת החוקרים, לחסום את מערכת העיכול או לפגוע במערכת הלימפה, כך על פי מחקרים שקיימה בנושא גם הרשות האירופית לבטיחות במזון.

"מצאנו חלקיקי פלסטיק בבקבוק אחרי בקבוק, במותג אחר מותג" הסבירה פרופ' לכימיה שרי מייסון, אחת מעורכות המחקר. "הזיהום נמצא בכל המותגים, במוצר צריכה – בקבוקי מים מינרליים מפלסטיק – שהפכו למוצר כל כך נפוץ בחברה המודרנית".

פרופ' מייסון והקולגות שלה לקיום המחקר מצאו כי רבים מאותם חלקיקים לא ניתנים לזיהוי בעין אנושית במהלך השתייה של מים מינרליים מבקבוקים, וזאת על אף שחלקם הגיעו, כאמור, לרוחב של שיערה אנושית. חלקיקים קטנים יותר הגיעו למספרים גדולים בהרבה של 314 חלקיקים בכל ליטר מים מבוקבקים, שההערכה שגם הם עשויים מפלסטיק הנשאר בבקבוקים כתוצאה מהתליך הייצור והאריזה שלהם.

בחברות המים המינרליים הגיבו ואמרו כי הם מקיימים תהליכי ביקורת קפדניים אך הם לומדים את ממצאי המחקר החדש. אחת מאותן חברות הודתה כי היא לא יכולה לשלול את הימצאותם של חלקיקי פלסטיק בבקבוקים שהיא מוכרת.

בגלל שאני סקפטי, אך שותה כבר שנים באופן קבוע רק מיים מינרלים של עין גדי 2 ליטר אותם אני מזמין בשישיות כל חודש מהסופר, ניסיתי לבדוק האם זה נכון, אז מה שעשיתי זה לקרב לאור חזק כמו של מנורת לילה או נורה חזקה בקבוק פלסטיק מלא וסגור שעוד לא פתחתי של מי עין גדי, וישר הבחנתי באלפי פירורי פלסטיק מנצנצים ששטים בתוך המים המינרליים בבקבוק. כך שלצערי מסתבר שזה נכון וכל אחד יכול לבדוק את זה די בקלות בביתו. ומעניין אם זה נכון לגבי מים מינרלים האם זה לא יכול להיות נכון לגבי כל שאר המשקאות כולל המוגזים שבאים היום רובם בבקבוקי פלסטיק? ואם כך מה הפיתרון? כי מי ברז מזוהמים ועם כלור זה ממש לא הפיתרון מבחינתי.
לצפיה ב-'אתר יד 2 '
אתר יד 2
10/08/2018 | 06:39
13
231
מדוע אין חוק שמגן מהונאה באתר זה  לגבי מצב המוצר ומחיר ריאלי שלו כל נסיונותיי למכור שם מוצרים במחיר מגוחך נכשלו  אז תרמתי  בחינם בפרויקט אגורה 
לצפיה ב-'המשך '
המשך
10/08/2018 | 06:41
1
167
גם נסיון למכור ספרים נכשל אז תרמתי בחינם   לסיפור חוזר
לצפיה ב-'בסיפור חוזר אתה יכול לקבל זיכוי לשימוש חוזר'
בסיפור חוזר אתה יכול לקבל זיכוי לשימוש חוזר
10/08/2018 | 08:11
50
לצפיה ב-'העובדה שלא מכרת'
העובדה שלא מכרת
10/08/2018 | 09:13
150
איננה מעידה על הונאה. מכרתי וקניתי דברים דרך האתר הזה, וגם היו דברים שלא הצלחתי למכור ותרמתי, ודברים שאף אחד לא רצה גם כתרומה (אפילו שבעיני היו טובים).  מחיר ריאלי הוא בעין המתבונן. העובדה (למשל) שקנית שולחן ב- 10,000 שקל איננה תורמת הרבה לקונה הפוטנציאלי שמחפש שולחן ב-500 שקל.

וספרים ניתן למכור (ולקנות) דרך אתר סימניה.
לצפיה ב-'איך זה שלא הצלחת למכור זה הונאה של מוכרים אחרים שכן מצליחים?'
איך זה שלא הצלחת למכור זה הונאה של מוכרים אחרים שכן מצליחים?
10/08/2018 | 09:43
34
לצפיה ב-'תתבגר קצת. '
תתבגר קצת.
10/08/2018 | 15:53
8
120
לא רק שתמיד דופקים אותך כשאתה קונה ברשת, עכשיו דופקים אותך גם כשאתה מנסה למכור? 
תנסה את זה:
לצפיה ב-'אחרי פרסום של יום אחד בלבד מכרתי סלולר LG3 אתמול'
אחרי פרסום של יום אחד בלבד מכרתי סלולר LG3 אתמול
10/08/2018 | 17:48
7
107
עכשיו שמתי עוד סלולר SONY XPERIA Z
נראה מה יהיה
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
11/08/2018 | 05:43
6
97
מכיר סימניה נסיון למכור נכשל  מה הקשר פסיכולוגים      יש מלא נוכלים ביד שתים  שמציגים מחיר דמיוני או תמונה מפוברקת  או מציגים מוצר כתקין וזה לא כך  אני  רומיתי כך פעם אחת   
לצפיה ב-'זה שלא הצלחת למכור לא אומר שמוכרים אחרים אשמים'
זה שלא הצלחת למכור לא אומר שמוכרים אחרים אשמים
11/08/2018 | 12:40
5
26
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
11/08/2018 | 13:45
4
71
לא האשמתי אף אחד בכך שלא הצלחתי למכור    רק טענתי שרומיתי בתמונה של מוצר  וקניתי מוצר אחר מהתמונה שהיה פגום  אני מבין במחירים ומוצרים   ויש הרבה הונאה ביד 2
לצפיה ב-'נראה שכל פעם שאתה קונה דרך האינטרנט אתה מרומה...'
נראה שכל פעם שאתה קונה דרך האינטרנט אתה מרומה...
11/08/2018 | 13:46
3
26
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
12/08/2018 | 16:13
2
66
תלוי ממי קונים  והקנייה מארצות הברית  למשל   בכלל אינם שולחים לישראל ובכל זאת שלחו לי והמחיר היה בהתאם  כך שלא רומיתי במקרה זה  בכל מקרה  סיימתי עם קניות באינטרנט
לצפיה ב-'טוב מאוד שסיימת עם קניות באינטרנט מוטב כך.'
טוב מאוד שסיימת עם קניות באינטרנט מוטב כך.
12/08/2018 | 16:45
17
לצפיה ב-'ובא לציון גואל. רק שלצערי אני בטוח שמשיח לא בא וגם לא יצלצל'
ובא לציון גואל. רק שלצערי אני בטוח שמשיח לא בא וגם לא יצלצל
12/08/2018 | 16:49
18
לצפיה ב-'תג מחיר'
תג מחיר
10/08/2018 | 01:17
3
100
הייתי במגה בעיר, לא היה מחיר על המיץ (כל כל הבקבוקים מאותו סוג של רימונים). בדקתי בבית, מתברר שהמחיר די גבוה שם. קצת מפתיע שהמחיר לליטר יכול להיות הפרש של 10 שח.

הייתי בלמטייל, שאלתי על סנדלים, כמה עולה ענתה לי המוכרת 250. לא היה תג מחיר. אני בודק ובודק מה הכי מתאים, ניגש לקופה....צריך כרטיס מועדון. אוקיי, כמה עולה בלי  - לא זה שנייה...זה בחינם... וכו. -קוטע אותה - כמה זה זה עולה בלי - 350 - לא תודה. (כי סנדלי שורש בעיני לא שווים את זה, ובחו"ל סנדלים יותר טובים עולים פחות).  (הייתי בסין וקניתי גם סנדלים, גם תיק גב גדול וגם חולצת טיולים - באיכות הרבה יותר טובה מבארץ, במחיר שהוא עשירית)...
מעצבן ובמיוחד הגישה של המוכרת הזו. היא אמרה שהיא "פשוט רגילה להגיד מחיר אחרי הנחה" ...
לצפיה ב-'פנייה/תלונה ברשות להגנת הצרכן יכולה לעזור'
פנייה/תלונה ברשות להגנת הצרכן יכולה לעזור
10/08/2018 | 08:14
1
50

לגבי מחיר המיץ - אם היית משתמשת באפליקציית פרייסז, יכולת לראות כמה עולה המיץ בקופה וגם כמה הוא עולה בחנויות בסביבה
לצפיה ב-'אם המוכרת אמרה מחיר כי אין תגית'
אם המוכרת אמרה מחיר כי אין תגית
10/08/2018 | 15:19
40
והמחיר נמוך ממה שהיא תגיד לי בקופה , בגלל שהיא רגילה לאחרי הנחה, אפשר להגיד לה שעכשיו היא חייבת למכור במחיר שהיא אמרה לי קודם (מבלי לציין הצטרפות למועדון)?
לצפיה ב-'הרגע הגשתי תלונה על אי הצגת מחיר בחנות של מפעל הפיס'
הרגע הגשתי תלונה על אי הצגת מחיר בחנות של מפעל הפיס
10/08/2018 | 15:02
50
בתוך תחנת דלק
לצפיה ב-'רעשים בקורקינט שיואמי'
רעשים בקורקינט שיואמי
09/08/2018 | 19:50
2
62
קניתי קורקינט של שיואמי M365 וכמה ימים בודדים אחרי שקיבלתי אותו התחילו לי רעשים במהלך הנסיעה. האם עוד מישהו נתקל בזה? ואם כן, איך הצלחתם לפתור את זה?

בנוסף, האם זו סיבה מספקת לדרוש להחזיר את הקורקינט ולקבל החזר? (החברה שאחראית על האחריות לא זמינה והחברה ממנה קניתי גם לא ממש עוזרת)
לצפיה ב-'בפורום צרכנות אתה צריך לתת פרטים נוספים כדי לקבל תשובה'
בפורום צרכנות אתה צריך לתת פרטים נוספים כדי לקבל תשובה
10/08/2018 | 14:04
28
רלוונטית.
לדוגמא:
מתי קנית אותו?
האם הקנייה בוצעה באינטרנט או בחנות בארץ?
מה הכוונה החברה שאחראית על האחריות לא זמינה?

לצפיה ב-'איזה דבר דפוק זה - דאר ישראל'
איזה דבר דפוק זה - דאר ישראל
09/08/2018 | 12:51
16
220
נכנסת אונליין-מקבלת מספר טלפון לא תקין של הסניף
מפנה אותי ל-171
בחיפוש סניף נותן פרטים בלי שעות פתיחה

פונה לצ'ט באינטרנט
מפרטת את הבקשה
מקבלת מענה מה מספר החבילה שאני רוצה לאתר
(כמובן שאין חבילה אז לא מצאו כלום)
לוחתץ על מעבר למענה אנושי
מבקש את השם שלי ו"שלח"
מפנה אותי חזרה לדף הדאר

טמבלים!! התעוררו! גם ככה כשאני מזמינה משהו מחו"ל אני משלמת עוד כמה שקבלים ומקבלת או עם שליח או ל-סוג של DROPBOX

זהו, אפשר להוציא את דאר ישראל לפנסיה
לצפיה ב-'לדעתי הם כבר בפנסיה, פשוט לא סיפרו לנו'
לדעתי הם כבר בפנסיה, פשוט לא סיפרו לנו
09/08/2018 | 14:04
43
לצפיה ב-'בני הזמין משהו מעלי אקסםרסץ המשלוח הגיע לה=סניך לא נכון.'
בני הזמין משהו מעלי אקסםרסץ המשלוח הגיע לה=סניך לא נכון.
10/08/2018 | 07:42
11
98
לאחר שבני לא קיבל כל הודעה, הוא פנה עובדת בסניך "שלנו" שהיא אמא של חבר שלו. היא ביררה והגיעה למידע "חסוי", שהמשלוח הגיע לסניף בנשר ומכיוון שלא נדרש, נשלח לסניף בק. מוצקין.  אחרי שגם שם לא נדרש, הוא נעלם ואיש אינו יודע לאן. דואר ישראל אינו לוקח אחריות ודורש שהשולח יבקש שיתבצע בירור לגבי גורל החבילה. פיצוי (אם ניתן), ניתן רק לשולח ועל השולח לשלוח את הפיצוי לנמען. לדואר ישראל אין כל קשר לנמען אלא לשולח בלבד. ואם השולח מתעלם מבקשת הנמען ולא מבקש חקירה? דואר ישראל נהנה שעוזבים אותם בשקט. כך ייעשה במדינת החלמאים כשאיש לא הופך להם שולחן.

לצפיה ב-'אבל ככה זה עובד, כידוע...'
אבל ככה זה עובד, כידוע...
10/08/2018 | 09:35
1
83
מי שאבדה לו החבילה זה השולח ולא אתה/בנך
אז מה אתה רוצה מהדואר?

לך כצרכן יש אפשרות "ביטול עסקה" מול המוכר עקב אי קבלת המוצר ואז הוא ידאג "לריב" עם הדואר.

או שעבר זמן הביטול החוקי ואז התסכול מובן, אתה תלוי במוכר...
ואם לא עבר הזמן, אז אני חוזר להתחלה...

*ישנה אפשרות בתפוז ל"עריכת הודעות" למשך 15 דק מהשליחה הראשונית של ההודעה
אפשר לבצע הגהה ולתקן טעויות סופר/ עודף טקסט/ אוווופס נלחץ לי

לצפיה ב-'כן. מאד יתכן שבגלל כל מיני עיכובים "עבר הזמן" הסביר בו '
כן. מאד יתכן שבגלל כל מיני עיכובים "עבר הזמן" הסביר בו
11/08/2018 | 05:14
37
יכולנו לפנות לשולח. השולח רצה מכתב מהדואר, שהם לא מסרו לנו את החבילה,  ומנהל הסניף סירב להוציא מכתב כזה. בקיצור, הייתה כאן מסכת עקומה של התנהלות ולכן השולח התנער. לדעתי, (וגם אם יש איזשהו חוק דבילי שמגן על הדואר מפני זעמו של הנמען), לא יתכן, שהם יודו שהחבילה אבדה בשל מחדלים ברורים שלהם, אבל 'אין להם כל מחוייבות כלפי הנמען'. לדעתי לפחות, מדובר בסוג של לקונה.

ולגבי העריכה ו-15 הדקות, אני יודע ואני בד"כ מתקן. [אם אתה קורא הודעות שלי, אתה בטח יודע שאין אצלי שגיאות רבות במיוחד]. הפעם לא עשיתי זאת, כי לא כתבתי מהבית. המחשב בו השתמשתי, מצויד במסך קטנטן. לצערי, היה לי די קשה להבחין בשגיאות ופספסתי. הצדק איתך כמובן וגם אני חש שלא בנוח, כשאני רואה את התוצאה... סורי. 
לצפיה ב-'ודאי שפיצוי ניתן לשולח, הוא זה ששילם על המשלוח! (לדואר)'
ודאי שפיצוי ניתן לשולח, הוא זה ששילם על המשלוח! (לדואר)
11/08/2018 | 03:24
8
450
אתה שילמת לו כי אתה הלקוח שלו, ולכן הוא אחראי מולך שהחבילה תגיע אליך (או להשיב לך את כספך) ואז את הפיצוי הוא תובע מהדואר שלו (לא ישירות מדואר ישראל). כך זה עובד בכל העולם.

גם כשאני שלחתי חבילה מישראל לארה"ב ו-USPS איבדו אותה הגשתי תלונה בדואר ישראל, לא תבעתי את הדואר בארה"ב וודאי שלא ציפיתי שהנמען יעשה זאת במקומי.
לצפיה ב-'את הסיפור של "כל העולם ואחותו" אני מכיר. אבל כאן מדובר '
את הסיפור של "כל העולם ואחותו" אני מכיר. אבל כאן מדובר
11/08/2018 | 05:28
7
51
בפישול שיש עליו מעקב והוא נבע במפורש בשל מחדלי הסניפים בארץ. איני יודע איך ולמה, אבל השולח דווקא קיבל מסר, שהחבילה דווקא כן נמסרה ליעדה, ועל כן הוא סירב להיענות לפנייתנו, כשהודענו לא שהיעד לא היה "אנחנו". הוא ביקש לקבל הודעה ממנהל הסניף המקומי, שאכן, לא אנו קיבלנו את המשלוחה ולדעתי הוא צדק.

מנהל הסניף סירב להוציא לי מכתב כזה, ובשל התנהלותו המקוממת, השולח התנער ולא טרח לבקש חקירה. 

בהמשך, הנהלת הדואר כן הודיעה לי שהיא מודעת לכך שהחבילה אבדה אצלם*, אבל שוב: אין להם כל מחוייבות כלפיי אלא רק כלפי השולח. אז אם כל החוקים הם לטובתם והמפסיד היחיד הוא דווקא אני, הרי שמשהו עקום מאד קרה כאן. 

*היה להם אפילו הסבר עקום מאד, למה זה קרה, אבל את זה הם אמרו רק בע"פ ולא בכתב. הם טענו "להגנתם", שמספרי המיקוד של טבעון ושל נשר דומים ומטעים ועל כן, קורה שחבילה מגיעה לנשר במקום לטבעון, ואז עשוי לקרות מצב בו היא "אובדת". אז למה זה אמור לעניין אותי? למה שהם לא ידאגו לתקן את תקלת המיקודים ולקוח יסבול בשל כך? ומדוע מנהל הסניף המקומי סירב להוציא לי מכתב, כשהוא יכל לוודא, שלסניף שלו החבילה כלל לא הגיעה? עזבי. רבות נאמר כבר על דואר ישראל. בטלוויזיה הראו איך משלוחים רבים מגיעים לפחי האשפה והלקוחות כלל לא יודעים על כך. דואר ישראל זו חברה שהיא חרפה לאומה, והסמל שלה מזמן אינו מייצג את אופי התנהלותה [וזה בכלל לפני שוידאנו שאין צבי עם קרניים כמו אלה שבסמל שלהם]. אבל זה כבר בקטנה וזה לא שייך לסיפור שלנו.

לצפיה ב-'אם כך זה מצב חריג אחר, והדואר מנפק אישורים במקרים כאלה'
אם כך זה מצב חריג אחר, והדואר מנפק אישורים במקרים כאלה
11/08/2018 | 05:37
6
799
ברמת העיקרון, לא משנה מי פישל, זו עדיין לא בעיה שלך כלקוח. אם יש טעות במידע של המעקב כאילו המוצר נמסר זו אכן בעיה (כי אתה לא יכול להזדכות מול המוכר) ואז הדואר צריך לנפק אישור כזה, מנכ"ל הדואר הצהיר על כך מתישהו בשנה שעברה. זה לא משהו שנעשה מול מנהל הסניף אלא מול שירות הלקוחות של הדואר דרך האתר (ואפשר לפנות גם למנכ"ל).
לצפיה ב-'כן. נכון. הכל עקום וכל יחידה בדואר זורקת את הכל על הלקוח, '
כן. נכון. הכל עקום וכל יחידה בדואר זורקת את הכל על הלקוח,
11/08/2018 | 06:00
5
34
שבשורה התחתונה נותר חסר אונים. מנהלת הסניף המקומי אמרה (בין היתר), שהמנהל שהתחמק ממני היה מחליף זמני שאין לאתרו כעת (מעניין את הסבתא שלי) והיא אינה יכולה לקבל אחריות על מחדליו.  

הנהלת הדואר מאשימה את השולח, שלא דרש חקירה וסתמה לי את האפשרות לטעון, שאני רשאי לבקש כזו. 

למנהל הראשי לא הגעתי אבל איני מאחל לו אריכות ימים באושר ועושר. אני די סומך עליו, שהוא כבר ימצא את הדרך לשלוח אותי לחפש את חבריי. על כן, ובשורה התחתונה, דואר ישראל גרם לי לנזק, וכעת הכל נראה אבוד לפחות מבחינתי.
לצפיה ב-'אתה אכן לא יכול לדרוש חקירה, אבל זה לא רלוונטי ולא קשור.'
אתה אכן לא יכול לדרוש חקירה, אבל זה לא רלוונטי ולא קשור.
11/08/2018 | 06:03
4
66
בקשה לקבלת אישור מהדואר שהמוצר לא נמסר לך אפשר לקבל בפנייה דרך אתר הדואר.
לצפיה ב-'כן. המנהל האדיוט נתן לי בעברית וזה לא הועיל. שיישרפו.'
כן. המנהל האדיוט נתן לי בעברית וזה לא הועיל. שיישרפו.
11/08/2018 | 13:14
3
15
לצפיה ב-'בפעם השלישית: לא ממנהל הסניף, באתר.'
בפעם השלישית: לא ממנהל הסניף, באתר.
12/08/2018 | 04:21
2
112
לצפיה ב-'לא אתווכח אתך. את צודקת. אבל כשפניתי לההוא, לא חשבתי על האתר'
לא אתווכח אתך. את צודקת. אבל כשפניתי לההוא, לא חשבתי על האתר
12/08/2018 | 06:54
1
43
וכשכבר ידעתי, זה היה מאוחר מדי. המנהל לא הציע שאפנה, ואז עדיין לא ביקרתי כאן בפורום זה, ולא זכיתי להכיר אותך. מה לעשות? איבדתי משלוח וזהו.
לצפיה ב-''
12/08/2018 | 17:20
1
לצפיה ב-'הדואר אחת לתקופה עורך מכירה פומבית לחבילות "ללא דורש"'
הדואר אחת לתקופה עורך מכירה פומבית לחבילות "ללא דורש"
11/08/2018 | 08:52
2
66
הימור שלי, היה נכון יותר לקרוא להן חבילות שהדואר "לא טרח למסור ליעדן".
במכירות האלו יש נוכחות מאוד נכבדת של עובדי הדואר.

אני לא יודע אם בכלל חוקי שעובדי הדואר ישתתפו כקונים במכירות הפומביות, בכל המקרים שבדקתי באירגונים אחרים יש איסור, בד"כ רואים הודעה "ההשתתפות אסורה על עובדי XXX ובני משפחותיהם",
אבל יש לי תחושה שאם יאסרו השתתפות עובדי הדואר החלוקה תשתפר. היא לא תהפוך לאידיאלית אבל תשתפר.

הדואר מאוד ישתפר כשאמזון יכנסו לישראל ויציגו אלטרנטיבה ראויה.
לצפיה ב-'איני יודע מי זכאי ומי לא זכאי להשתתף במכירות הפומביות וזה גם'
איני יודע מי זכאי ומי לא זכאי להשתתף במכירות הפומביות וזה גם
11/08/2018 | 10:07
1
64
לא מעניין אותי. אותי מעניין המחדל שהדואר יוצר והעובדה שאין כל פיקוח על המוסד המזופת הזה. 
וגם כעת יש חברות שליחויות בתוך הארץ ויש גם חברות שעושות שליחויות מחו"ל לארץ. לא אחת השתמשנו בהן וגם אם המשלוח יוצא מעט יקר יותר, העובדה שהוא מהיר והעובדה שהוא לא תלוי בחסדי דואר ישראל הכושל, כבר מספקות.
לצפיה ב-'אבל זה מאוד קשור. אם בחברת הדואר כל תקופה עושים חגיגת..'
אבל זה מאוד קשור. אם בחברת הדואר כל תקופה עושים חגיגת..
13/08/2018 | 15:20
25
מחירות בזול על כל מיני מוצרים שלא הגיעו ליעדם,  אז התקבעה שם מסורת של השתדלות לראש קטן ככל הניתן,  על מנת לזכות בכל מיני מוצרים שהם נתקלים בהם במחיר מוזל.

לצפיה ב-'מחכים לכם בפורום תפוז ויראלי - כל מה שרץ ברשת ומעניין'
מחכים לכם בפורום תפוז ויראלי - כל מה שרץ ברשת ומעניין
09/08/2018 | 12:09
9

אתם מוזמנים לשתף עם כולם את הסרטונים החמים, הפרובוקציות המדוברות והפוסטים הכי מבוקשים.
היכנסו עכשיו לפורום תפוז ויראלי ושתפו גם אתם
לצפיה ב-'יש החלטב לגבי גודל מסך 55(ההודעה נבלעה בשרשורפותח שרשור חדש)'
יש החלטב לגבי גודל מסך 55(ההודעה נבלעה בשרשורפותח שרשור חדש)
08/08/2018 | 17:38
13
85
איזה מסך איכותי יותר מהדגמים שצויינו 

55nu7400
55nu7100 
55SK7900Y
55UK6100Y

תודה,

לצפיה ב-'כולם שווים פחות או יותר'
כולם שווים פחות או יותר
08/08/2018 | 22:09
11
59
רוצה משהו טוב אז רק OLED של LG
LG OLED55B7Y  זה עולם אחר

לצפיה ב-'1. כדאי שתתעדכן. OLED מסדרת B7Y זה דגם לא חדש ועבר זמנו. '
1. כדאי שתתעדכן. OLED מסדרת B7Y זה דגם לא חדש ועבר זמנו.
11/08/2018 | 05:55
10
33
לא מדובר כאן בדגם של 2018 וכעת אין טעם לחפש כזה.

2. לגבי OLED בכללי, יש טענות רבות בנושא "צבירה" ויש גם טענות על צריבה. מדובר ב-2 מחלות רעות שמאפיינות את סדרת המסכים הללו ולכן קיים סיכוי די סביר, שעידן ה-OLED לא ייחשב בעתיד כעידן שהוא תחליף אולטימטיבי שיתפוס לטווח ארוך.

3. לגבי אופי השירותיות של היבואנים הרשמיים של שתי החברות שהוזכרו כאן, נכתב רבות על שתי אלה, ואין סיבה שנרחיב בדיבור שוב ושוב. הכל יכול להסתיים על הצד היותר טוב, כאשר אין תקלות. אבל כשישנן כאלה, אוי ואבוי ללקוח.

4. בסדר הגודל של מחירי הדגמים שהוזכרו כאן, באמת שאין הבדל גדול בנוגע
ל- "מה באמת עדיף" לרכוש. הדרגה הבאה יקרה בהרבה, ולא ממש משנה, אם הלקוח יעדיף OLED של LG או שאולי QLED של סמסונג. אז לסוני יש גם כן פתרון נחמד, שנקרא FALD וגם הוא עולה ביוקר. אין הבדל גדול ברמת המחירים בין ה-3 הללו, והבחירה אמורה להיות שוב עניין של טעם ובחירה בנותן השירות ההוא או הזה. השוק הישראלי מסובך...

לצפיה ב-'OLED הנו הדבר האמיתי בכל מה שקשור לזוויות צפיה'
OLED הנו הדבר האמיתי בכל מה שקשור לזוויות צפיה
12/08/2018 | 01:56
9
140
איכות תמונה מהממת, הכי מהממת שיש בשוק. אפילו אנשים שהיתה להם פלזמה של פיוניר (קורו) כבר אומרים שה-OLED טובה יותר.

לא קונים OLED לצפיה בערוצים עם לוגואים מממירי חברות או לויין. קונים אותו לצפייה בסרטים וסידרות מנגן Bluray בלבד, או ממחשב כאשר יש תכנים מנטפליקס או אמזון ללא שום סמלי ערוצים. במקרה הזה אין צפי לצבירה או צריבה.

מי שרוצה לשים לידה טלוויזיה 40 עד 55" LCD פושטית לצפייה בחדשות, ספורט וילדים שיעשה את זה, ממילא המחיר כל כך מצחיק 1300 שקל ל-55", ואם אין מקום ליד ה-OLED אז יורדים בגודל של הטלוויזיה הפשוטה וגם המחיר צונח. אין טעם לצפות בחדשות, ספורט או ילדים על טלוויזיה יקרה או בינונית, שכן מדובר בתכנים ממש לא מאתגרים לזולות. ומי שרוצה לקנות טלוויזיה גדולה זולה לספורט שייקח עם IPS ואז הסיכוי למריחות בעת Panning של מצלמה יהיה יותר נמוך מאשר בפאנלי VA.
לצפיה ב-'איזה הסבר... וואלה. לרכוש מסך OLED רק עבור שידורי פרימיום. '
איזה הסבר... וואלה. לרכוש מסך OLED רק עבור שידורי פרימיום.
12/08/2018 | 06:47
8
30
אז הבנאדם לא יראה בסלון שלו את ערוצי ישראל, ויוותר גם על ערוצי הטבע ועל שאר ערוצי הכבלים. 
אז בוא ואגיד לך דבר מה. 
דווקא היה לי מסך קורו והוא שירת אותי בצורה מצוינת לאורך 10 שנים עם אפס תקלות. ונכון. זה עדיין לא היה מסך מדגמי ה-50 או ה-60 אינטש, שבאמת כבר הגיעו לרמה הגבוהה ביותר שמסכים אי פעם הגיעו. למרות זאת, היו לו יתרונות שכמותם לא זכיתי לראות עד היום אפילו. מה שנכון - נכון.
בתקופה בה הוא שירת אותי, לא צפיתי בתכני נטפליקס או בלו ריי והוא פשוט עבד כמו סוס מול ממיר יס כזה או אחר. כמובן שברגע שעברתי לממיר יס אולטרא, הופתעתי מאד, כשלפתע חשתי, שהמסך הזה היה מסוגל ל"עוד יותר", כשרק חובר למקור טוב במעט וזאת חרף גילו. וכן. בשנתיים שלוש האחרונות, ראיתי את מסכי ה-OLED שהשתכללו משנת ייצור אחת לבאה, ועברו במהירות מ-FHD ל-4K. 
קראתי כתבות, ואכן נאמר עליהם, ש"אפילו" בעלי הקורו מודים, שהנה, לראשונה, יצא דגם שנותן פייט לסידרת מסכים אלה. 

אני אישית, לא אהבתי את המעבר ממסכי 'LCD' למסכי ה'LED' ודווקא ה-LCD מהדגמים האחרונים שיוצרו, נראו לי עדיפים על טכנולוגיית התאורה של ה-LED. אז היות שהקורו עבדה ועבדה, העדפתי לחכות עוד קצת עם הרכישה הבאה.
והנה, בשנת 2017, הופיעו דגמי ה-OLED 4K, ומולם הופיעו דגמי הבלוף של QLED ודגמי התאורה האחורית הרב אזורית = FALD. 
איכשהו, שלושת ה"מובילים" יישרו קו בקטע של המחיר, ובשנת 2017, כבר יכולת גם לרכוש OLED מתוצרת סוני בארץ, אלא שמחירו היה מטורף. 
אז למה לא לקחתי OLED, כשהמחירים כבר נחתו מתחת ל-10 קש"ח?
כי רמת האור שלהם התקשתה לבצע HDR וכי קראתי על צבירה ועל צריבה. ומה לעשות? בביתנו רואים עדיין (בעיקר) תכני לווין. 
אז בחרתי בסוני הרב אזורית, והיא באמת מפתיעה (בעיקר) לטובה. 
רמת השחור "בסדר גמור", וגם אם יש טיפה "בלומינג" סביב אזורים בהירים כשהרקע שחור, זה נסלח. 
עובדה, שצעירים רבים בחרו בדגם הזה גם עבור משחקים, וזו יכולה להיות טלוויזיה "עיקרית" בכל סלון, ללא כל הפרעה.
אז נכון. לסוני יש גם דגמים טובים יותר (ויקרים הרבה יותר), אלא שמעולם לא חיפשתי את אלה שמסוגלים לרוקן לגמרי את הכיס.

ובהחלט נכון. דגמי ה-IPS נותנים עבודה סבירה, כשאתה מחפש משהו זול עם תמונה סבירה. עד שהופיעו דגמי 2018, עדיין לא מצאת דגמים שהיו די חכמים ודי טובים, אבל כיום כבר יש כאלה, במחירים שהם בהחלט סבירים. יודעי דבר, יגידו לך, שאין הבדל ענק בין מסכי הסמסונג ומקביליהם מבית היוצר של LG, ובאותה רמת מחירים, תוכל לרכוש כזה או כזה, כשההעדפה תהיה עיצוב המוצר ו/או איכות ה"סמארט". ל-LG יש את הweb.O.S-4 ולסמסונג יש "טריק" אחר.
עד כמה מסכים אלה מסוגלים להאריך ימים איני יודע, אבל כשאתה רוכש מסך שעלותו פחותה מ-4-5 קש"ח, זה כבר לא ממש חשוב... ממילא, רק סביר, שבעוד 4-6 שנים, נחפש כולנו פיצ'רים שעדיין לא חשבו עליהם עד כה והם יהיו זולים. היום איש כבר לא חושב על רכישה שתשרת אותו לאורך עשור. עברו הימים.
ולחפש מכשיר שעלותו פחותה מ-2000? זו כבר בדיחה. כי אלה כבר באמת מוצרים שממוקמים בתחתית.  
הדבר שממש מצער, הוא רמת השירות שאתה נתקל בה, ולא משנה מה תרכוש. 
ליבואן של LG יש מערך שירות משלו, אבל כשאתה נכנס לדף הפייסבוק שלהם, אתה משתאה לראות כמה תלונות נרשמו שם. גם פה, בפורום זה, נשפך דיו רב על תלונות כנגד היבואן, וכך גם כלפי היבואן של המותג המתחרה.
נראה לי, שכל עוד הלקוח הישראלי יסכים לאכול את ה"לוקשים", המצב לא ישתפר, אבל אולי יגיע היום, בו מישהו יגיש תביעה ייצוגית ויצליח לעשות סדר במערכת...

לצפיה ב-'מה הדגם המלא של סוני שרכשת? מעניין לקרוא עליה קצת.'
מה הדגם המלא של סוני שרכשת? מעניין לקרוא עליה קצת.
12/08/2018 | 15:17
7
263
לצפיה ב-'KD55XE9005 וכעת יש כבר דגם עדיף KD55XF9005.'
KD55XE9005 וכעת יש כבר דגם עדיף KD55XF9005.
12/08/2018 | 15:32
6
11
לצפיה ב-'עמרם צודק ראיתי מחיר 7300 ל-FALD הישן'
עמרם צודק ראיתי מחיר 7300 ל-FALD הישן
12/08/2018 | 17:11
5
44
באחת החנויות באינטרנט.

למה שאני אקנה אותו אם יכול לקנות שתיים לאותו סלון במחיר 7100 בעיסקת חבילה?

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=961027
+
https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=925075
הסיכוי להנות משתיהן ביחד באותו הסלון ליותר שנים יהיה (אולי) גבוה יותר, כי אתה מפצל ביניהן את השימושים בין תוכן "שנצבר" לבין תוכן ממקור איכותי נקי. יבואנית סוני לא מציעה מחירים מושכים יחסית היא מסרבת ליישר מחירים עם OLED, וחברת סוני עצמה לא מבינה שגם במחיר דומה ההיגיון די עקום אצלה.
בבריטניה כל אחד שגר בה יכול לקנות FALD בכ-6000 שקלים בחנות Currys שהיא אנלוגית לשקם/טרקלין/אלמ. באנגליה ניתן לקנות את ה-LG OLED 55" במחיר כמעט דומה לסוני כולל באמזון.
https://duckduckgo.com/?q=CURRYS+STORES&t=oper...

ובכל מקרה ה-OLED עדיין מציעה איכות תמונה חסרת תחרות כולל זוויות צפיה. רק בנושא עוצמה הארה בחלק מהמקרים יהיה צורך לעמעם את האור שמגיע מהחלונות, ל-99% מהאנשים אין בעיה לעשות את זה עם תריס.

לצפיה ב-'טוב. תעשה מה שאתה מבין. הדגם של LG אינו חדיש ויש כעת טובים '
טוב. תעשה מה שאתה מבין. הדגם של LG אינו חדיש ויש כעת טובים
12/08/2018 | 17:22
4
18
ממנו. והניאון? סתם מכשיר ללא אבא וללא אימא. 
אני חושב שהסוני די "יישרו קו" עם המתחרים, אבם אם אתה חושב אחרת? לך על LG ותיהנה.
לצפיה ב-'אתה אומר אין אבא ואימא כי יש רק שנה אחריות במקום 3 שנים?'
אתה אומר אין אבא ואימא כי יש רק שנה אחריות במקום 3 שנים?
12/08/2018 | 18:06
3
61
גם אם מקבלים 3 שנים אחריות, 1+2, בטלוויזיות הזולות לפעמים באים בתנאים קשים כמו תשלום 200 שקל במסגסרת האחריות המוגבלת לביקור. תקנון שככל הנראה מתיר החלפת פאנל בלבד ללא אחריות על רכיב כגון תאורת מסך, כרטיס PCB או ספק כח. הפאנל לא מתקלקל לרוב, אלא מה שמסביב. 

מה האחריות המוגבלת לעוד שנתיים שווה אם כך? היית משלם עוד 400 שקל לעומת הניאון הזול ביותר ביחד עם OLED 55", רק כדי לשמוע דרישה לשלם 200 שקל לבקר בבית, או לשמוע שמאחר וזה לא תקלה בפאנל אלא רכיב חשמלי אחר ולכן אין אחריות! אף יבואן לא מפסיד היום כסף על בעיות. בדגמים היקרים נותנים אחריות לעוד רכיבים נוסף על הפאנל עצמו ולכן המחיר לטלוויזיות לרוב מופקע.
לצפיה ב-'יש מי שנותן אחריות מלאה ל-3 שנים ויש מי שנותן אחריות מלאה'
יש מי שנותן אחריות מלאה ל-3 שנים ויש מי שנותן אחריות מלאה
12/08/2018 | 19:19
2
16
לשנה ובהמשך, אחריות מוגבלת לעוד שנתיים. לא התעמקתי מי נותן מה וכמה זה עולה. בכל מקרה, כיום כל סיפור האחריות הפך להיות בעייתי למדיי ובאיזשהו מקום חייבים לעשות בזה סדר (או לסבול). 
אבל כשאני מדבר על 'מכשיר ללא אבא ואמא', אני מתכוון, שהוא למעשה יצא ממפעל שאיננו יכולים לסמוך עליו, והאיכות שלו נמוכה מלכתחילה. התמונה אינה טובה, וגם כשהמכשיר עובד, הוא אינו "מספק את הסחורה". אז למה לקנות בכלל אחד כזה? לא עדיף לרכוש מכשיר איכותי יותר ולא לתלות 2 מסכים בסלון? זה הרי ייראה מגוחך ובאמת שזה חסר טעם. 
אז רוכשים את המסך הטוב ביותר שניתן לרכוש (וסוני למשל, יצא כעת עם מבצע אחריות מלאה ל-4 שנים) ונהנים.
ושוב: אפשר להיכנס לדף הבית של קבוצת ח.י. בפייסבוק, ולבחון כמה תלונות נרשמו שם כנגד היבואן. לא צריך ללכת רחוק, גם אם מאמינים שמוצרי LG נחשבים כמוצרים טובים בגדול. 

לצפיה ב-'בסוני נותן השירות הנו אלקטרוניקס פרו'
בסוני נותן השירות הנו אלקטרוניקס פרו
12/08/2018 | 20:26
1
176
אם זה לא מפריע לך, אז כנראה שגם לי לא.
אתה יודע מה? אגמור סיפור. אלך לקנות OLED ב-5800 לתכנים נטולי לוגואים, ואוסיף לזה סמסונג 40" ב-1500 שקל לחדשות, ספורט וילדים. ככה אהנה מכל העולמות בלי להתפשר על טלוויזיה זולה NONAME.

בקשר ל"מוזר". בכל אופן לא איכפת לי איך זה נראה בסלון. אני רגיל גם ככה לעבוד 12 שנים עם שני מסכי מחשב, 19" לא רחב לגלישה ליד רחב למשחקים. מתרגלים לכך, ואז לא מוזר לי אישית בכלל מבחינת מראה אחרי זמן מה.

אני מכיר חברים ששמו שני מקררים אחד ליד השני 400+400 ליטר במקום לקנות אחד של 800 ליטר. בפעם הראשונה שראיתי את המקררים נתפסתי קצת בתדהמה. הם שאלו אותי מה אני חושב? אז עניתי להם איזה יופי!! עשיתם אחלה של דבר. אם אחד מתקלקל יש לכם עוד מקרר+מקפיא תקין שמונע סבל עד שמגיע שירות/מקרר חדש. לא כולם חושבים מחוץ לקופסה...
לצפיה ב-'היות שרכשתי סוני בשנה האחרונה, ידוע לי שאלק. פרו הם נותני'
היות שרכשתי סוני בשנה האחרונה, ידוע לי שאלק. פרו הם נותני
13/08/2018 | 04:52
20
השירות, ואודה, כי הייתה לי חוויה 'לא הכי נעימה', עם הבחור שבא להתקין לי את המסך. 
אבל ככל שהבנתי, ההסכם בין ישפאר לאלק. פרו הסכם כזה, בו לנותן השירות אין את מרחב ה"משחקים" שהוא נוטל לעצמ בעת שהוא מטפל במסכים של פנסוניק או סמסונג. ולסוגיית הדגם הזול יחסית של ה-OLED? כדאי שתזכור, שמדובר בסידרה זולה יחסית, שלא ממש קצרה שבחים רבים. מדובר בדגם, שהוכנס לארץ לקראת "יום שישי השחור", כדי לקדם מכירות. אז הוא עלה סביב ה-10,000 ש"ח ותוך מספר ימים, אתרים שונים הורידו את מחירו ל-9,000 ש"ח והיו שהוזילו עוד יותר.
כמה שבועות מאוחר יותר, כחלון הסיר מיסוי על המסכים הגדולים, והמחיר המשיך וירד. אז לא מדובר כאן במציאה, אלא בדגם שמראש הוכנס לארץ כדגם תחרותי שמחירו נשחט. 

לצפיה ב-'תעדכן בסוף מה קנית '
תעדכן בסוף מה קנית
08/08/2018 | 23:40
16
לצפיה ב-'מי שמזמין בשופרסל אונליין - האם נתקלתם בקופון הבא:'
מי שמזמין בשופרסל אונליין - האם נתקלתם בקופון הבא:
08/08/2018 | 11:33
8
184
"בקניה של 200 ₪ ומעלה בשופרסל אונליין
קבל 50 ₪ מתנה לקניה ממוצרי ניו פארם"

אני לא מבינה איך אני אמורה לדעת מה הם מוצרי ניו פארם?
זה לא נותן אופציות בחירה כמו בקופונים האחרים והוא מגיע טעון
אז לא מבינה איך לממש את המתנה
אולי בכלל מדובר במוצרים שכולם מעל 60-50 ₪ ואז הקופון לא רלוונטי?
לצפיה ב-'אחרי שטוענים את הקופון אפשר להיכנס לפרטיו ולקרוא קצת יותר'
אחרי שטוענים את הקופון אפשר להיכנס לפרטיו ולקרוא קצת יותר
08/08/2018 | 12:19
6
103
לא ראיתי שיש באתר מוצרי "ניו פארם" (יש קטגוריה ותיקה "פארם ותינוקות") ומהמשפט שכתבת אני יכולה רק לנחש שהכוונה לקנייה בסניפי ניו פארם. כלומר אם מזמינים משופרסל אונליין מקבלים קופון לניו פארם. בכל מקרה, במקום לנחש, אפשר להתקשר אליהם, שירות הלקוחות שלהם יעיל ואדיב מניסיוני.
לצפיה ב-'אז זהו שהקופון מגיע טעון ואין אפשרות כניסה לפרטים כמו באחרים'
אז זהו שהקופון מגיע טעון ואין אפשרות כניסה לפרטים כמו באחרים
08/08/2018 | 12:28
5
63
את צודקת השרל"ק שלהם בסדר בד"כ אבל לא בטוחה שיש לי כוח להרים טלפון רק כדי לספק את הסקרנות... אם תהיה לי תשובה אני אעדכן כאן
לצפיה ב-'לא חייבים להתקשר, תכתבי להם באתר/פייסבוק/דוא"ל ויחזרו אלייך'
לא חייבים להתקשר, תכתבי להם באתר/פייסבוק/דוא"ל ויחזרו אלייך
08/08/2018 | 12:33
4
19
לצפיה ב-'זה דורש ממני אפילו עוד יותר אנרגיות לא נורא, זה סתם תמוה'
זה דורש ממני אפילו עוד יותר אנרגיות לא נורא, זה סתם תמוה
08/08/2018 | 14:18
3
16
לצפיה ב-'ולכתוב פה לא? לא מבינה מה ההבדל הגדול... 2 דקות סיימת'
ולכתוב פה לא? לא מבינה מה ההבדל הגדול... 2 דקות סיימת
09/08/2018 | 01:56
2
14
לצפיה ב-'אני אסביר - כאן זאת שיחה חברתית'
אני אסביר - כאן זאת שיחה חברתית
09/08/2018 | 11:15
1
66
לא ניסוח פנייה רשמית של שלום רב וכו'
בנוסף כאן זה אתר שאני מכירה איך הוא עובד
אף פעם לא כתבתי לשופרסל
תמיד העדפתי להתקשר
זה טוב אצלם כי שרל"ק זמין טלפונית עד מאוחר
אני מניחה שזה לא קשה להיכנס לאתר ולמצוא איפה ניתן ליצור קשר ואז לנסח הודעה (מניחה שהיה לוקח לי קצת יותר משתי דקות)
זה כמובן לא רק הזמן הטכני אלא גם ה"השקעה" המנטלית במשהו שלא עשיתי בעבר
כל זה בשביל משהו שלא מאוד משנה
לא מדובר בבעיה בהזמנה שלי
רק קופון לא ברור
חשבתי אולי מישהו כאן גם קיבל את אותו קופון והבין איך משתמשים בו
הוא כתוב טעון אז מאמינה שאם לפי מה שהזמנתי הוא היה מקנה לי הנחה אז הייתי מקבלת אותה
כנראה שגם ככה אין לי ממש עניין במוצרי ניו פארם מה שלא יהיו
עכשיו תגידי שעכשיו השקעתי הרבה זמן בכתיבת ההודעה הזאת  יחסית לכתיבת שאלה באתר שופרסל או אפילו טלפון
זה נכון אבל כאן המטרה היא לא לברר מה הקופון כי גם ככה כבר הזמנתי להיום בערב
אבל שאלת והבנתי את התהייה שלך ורציתי להסביר לך את ההתנהלות הלא ברורה שלי 
זה אולי לא רציונלי ואולי לא תזדהי אבל יש אנשים שכנראה פחות מנוסים בהתעסקות עם אתרי אינטרנט לא מוכרים ואין להם חשק לעשות את זה אם אין סיבה טובה (ושרל"ק טלפוני גם אם יעיל ואדיב זאת אף פעם לא חוויה מאוד מהנה עם כל ה"לחץ על...", ולפני שתציעו לי אפליקציות מעולם לא הורדתי אפליקציה ואני עדיין אעדיף ללחוץ בעצמי מאשר להבין איך עובדת אפליקציה)
שוב, החפירה הזאת כאן לא היתה בשביל הקופון הנ"ל, היא היתה בשביל לבאר התנהלות של גולשים 
לצפיה ב-'אכן חפירה ארוכה שברבע מהזמן שלה כבר יכולתי לסיים... הנה כאן'
אכן חפירה ארוכה שברבע מהזמן שלה כבר יכולתי לסיים... הנה כאן
11/08/2018 | 03:34
42
צור קשר באתר (כתוב "צור קשר" בתפריט למעלה, מצאתי תוך שנייה) ואפילו לא צריך למלא פרטים, כי אם יש לך חשבון באתר ואת מחוברת מאותו מחשב הוא כבר מזהה ומשלים לבד. יש רק חלונית לכתוב בה שאלה, ולא צריך לנסח "פנייה רשמית", די במשפט קצר וענייני כמו "קיבלתי קופון X ואני לא מבינה מה הוא אומר ואיך להשתמש בו, אנא הסבירו לי, תודה" (או להעתיק את הטקסט שכבר כתבת כאן). זהו, זה הכול! אין סיבה שזה יגזול יותר משתי דקות.

לטעון "יש אנשים שכנראה פחות מנוסים בהתעסקות עם אתרי אינטרנט לא מוכרים" כשאת כותבת באתר אינטרנט (תפוז) שאלה על הזמנה מאתר אינטרנט (שופרסל אונליין) והפנייה היא דרך אותו אתר בדיוק, זה, עם כל הכבוד, לא נשמע משכנע במיוחד. כמובן, את יכולה עכשיו לענות לי בתשובה ארוכה ומתרצת, אבל זה באמת לא ענייני. תעשי מה שאת מבינה, בחירה שלך. פשוט קצת חבל על כל המלל והזמן שאת משקיעה כאן לשווא במקום שתי דקות באתר שופרסל, שכבר מזמן היו חוזרים אלייך עם תשובה בדוקה ומוסמכת.
לצפיה ב-'לשלוח מייל לשרות לקוחות דרך האפליקציה'
לשלוח מייל לשרות לקוחות דרך האפליקציה
08/08/2018 | 16:51
16
לצפיה ב-'התרנגול הכחול - ו"חוק המסעדות הרומניות"'
התרנגול הכחול - ו"חוק המסעדות הרומניות"
08/08/2018 | 09:22
16
252
חוק המסעדות הרומניות אומר:
מסעדה רומנית היא מסעדה טובה, אם אכלת ונהניית אל תחזור אליה - אם תספר לחברים היא תוצף והרמה תרד, אם לא תספר איש לא יבוא אליה והיא תיסגר.
-
"משהו רע כנראה שעובר על מסעדת התרנגול הכחול בתל אביב.
סעדתי שם פעמיים לאחרונה ונהנייתי, החלטתי להזמין את המשפחה בשבת ליום הולדתה של רעייתי, חזרתי בוש ונכלם, חלק מהמנות העיקריות הוחזר או לא נאכל עד תומו, למרות שהיו קטנות משהורגלתי שם, עד כדי שויתרנו על המנות האחרונות מחשש להתאכזב יותר, למותר לציין שלמרות חום הקיץ (והחוק כמובן) - אפילו מים צוננים לא הוגשו לשולחן, ויתרנו על המנות האחרונות כדי לא להתאכזב יותר, השארנו טיפ ביד רחבה והלכנו (לא אוהב לפגוע במלצר בגלל מחדל של השף) כן, גם החשבון הוחזר לחידוש עקב חיוב עודף, כתבתי פוסט בעניין בדף הפייסבוק של המסעדה שהוסתר מעיני הנכנסים לדף - למחרת התקשרו אלי משם, רעייתי ואני שטחנו טענותינו והמתקשר אמר שיבדוק ויחזור אלינו - למותר לציין שעד כה לא חזר.
קיבלתי שעור שעלה לי די ביוקר."
לצפיה ב-'טעות בחשבון זה יכול להיות קשור למלצר, אז למה לתת לו טיפ נדיב'
טעות בחשבון זה יכול להיות קשור למלצר, אז למה לתת לו טיפ נדיב
08/08/2018 | 10:11
2
135
???
לצפיה ב-'זה לא היה קשור במלצר'
זה לא היה קשור במלצר
08/08/2018 | 11:32
1
148
זה משהו בשיטת מצליח.
לצפיה ב-'אז אולי לא היית צריך להשאיר טיפ נדיב למלצר, כדי שהוא יבין'
אז אולי לא היית צריך להשאיר טיפ נדיב למלצר, כדי שהוא יבין
08/08/2018 | 15:11
109
שלא כדאי לו לעבוד באותה מסעדה?
לצפיה ב-'האמת ששנים לא נתקלתי בדיווח חיובי על התרנגול הכחול'
האמת ששנים לא נתקלתי בדיווח חיובי על התרנגול הכחול
08/08/2018 | 22:28
2
121
או על המסעדות האחרות של שאול בן אדרת...
אולי היו אחת או שתיים.

אגב, אני באמת לא מבינה למה השארת טיפ ועוד נדיב...

אם לא קיבלת מים  והייתה טעות בחשבון שהמלצר הקליד והוא לא שם לב- לא מבינה על מה לתת טיפ ועוד אקסטרה...וגם אם מדובר בשיטת מצליח (אני אישית לא חושבת), המלצר עדיין משתף פעולה  עם זה ואני לא חושבת שיש על מה להשאיר לו טיפ.

אגב, אם אכלת שם לאחרונה ונהנת מבחינת האוכל והשירות והגעת לשם כדי לחגוג אירוע  והיה רע, ממליצה לפנות למסעדה בטלפון או בפוסט/הודעה בפייסבוק.
למרות שאם הייתי במקומך, הייתי פונה אליהם במהלך האירוע...לא הגיוני שכל המנות היו גרועות, לא קיבלתם מים ולקינוח הייתה טעות בחשבון.
לצפיה ב-'כפי שציינתי'
כפי שציינתי
09/08/2018 | 08:57
1
96
פניתי אליהם בפוסט בפייסבוק, הם התקשרו, שמעו מה שיש לי לומר, אמרו שיחזרו אלי - ולא חזרו - אבל הם מחקו את הפוסט שלי בפייסבוק (שהיה יותר עדין ממה שכתבתי כאן)
ובקשר להתנהלותי במסעדה - אכן רציתי לנהוג כפי שנראה לך ואפילו לבקש לקרוא לטבח לשולחן אבל אשתי ביקשה לא לעשות זאת  כי לא רצתה להביך  את הנכדים הבוגרים
לצפיה ב-'אחרי "חוויה" והתנהלות כזאת, לא הייתי חוזרת לשם.'
אחרי "חוויה" והתנהלות כזאת, לא הייתי חוזרת לשם.
09/08/2018 | 17:06
22
לצפיה ב-'הייתי מפרסמת גם בפורום ביקורת מסעדות'
הייתי מפרסמת גם בפורום ביקורת מסעדות
09/08/2018 | 01:41
34
לצפיה ב-'התקשרו אלי היום מהמסעדה, התנצלו והציעו פיצוי'
התקשרו אלי היום מהמסעדה, התנצלו והציעו פיצוי
09/08/2018 | 16:59
3
118
אני מקווה שבזה נסגר העניין
לצפיה ב-'אוקיי.'
אוקיי.
09/08/2018 | 17:15
84
יפה מצידם וכל הכבוד שעדכנת.
לצפיה ב-'לפחות הם מנטרים את הפורום'
לפחות הם מנטרים את הפורום
10/08/2018 | 09:16
1
18
לצפיה ב-'את הפייסבוק התכוונת '
את הפייסבוק התכוונת
10/08/2018 | 10:31
17
לצפיה ב-'יש חוק להגיש מים בחינם?'
יש חוק להגיש מים בחינם?
10/08/2018 | 01:11
4
80
ובאמת, נראה לי כל כך בעייתי שהשארת טיפ, ועוד נדיב.... בעיני אתה חלק מהסיבה שכדאי להם לחרבן לכולם על הראש.
לצפיה ב-'כן'
כן
10/08/2018 | 02:49
3
15
לצפיה ב-'חייבים להזמין מסכום מסוים? '
חייבים להזמין מסכום מסוים?
10/08/2018 | 15:29
2
66
יש אי אילו התניות? הגבלה על כמות המים? נניח שתי כוסות לבן אדם וכו
לצפיה ב-'ההגדרה היא מים צוננים. אין מינימום להזמנה'
ההגדרה היא מים צוננים. אין מינימום להזמנה
10/08/2018 | 15:34
1
65
וגם אין הגדרה של טמפרטורת המים או שהם יהיו ממתקן סינון
כלומר זה יכול להיות מי ברז עם קצת קרח

https://www.kolzchut.org.il/he/%D7%94%D7%92%D7%A9%...
לצפיה ב-'תודה'
תודה
10/08/2018 | 20:24
8
לצפיה ב-'רכישה'
רכישה
07/08/2018 | 15:34
1
77
ביצעתי רכישה באינטרנט, ורק אחרי יומיים אמרו לי שכיוון שקניתי בפחות מ200 ש"ח עלות המשלוח עלי,, מה עלי לעשות?
לצפיה ב-'לבטל את העסקה? האם היה רשום שעלות המשלוח עליך?'
לבטל את העסקה? האם היה רשום שעלות המשלוח עליך?
07/08/2018 | 16:30
20
לצפיה ב-'מחיקת פרטים מאתר בזק'
מחיקת פרטים מאתר בזק
07/08/2018 | 12:36
1
91
כשאני מכניסה את מספר הסלולרי שלי לגוגל, האתר הראשון שעולה זה אתר של בזק
שם מפורטת הכתובת
הטלפון הקוי בבית
וכל 4 הטלפונים הסלולריים של 4 ילדי
למי פונים כדי להוריד את האינפורמציה הזו.
הייתי רוצה, שאם מגגלים את מס׳ הסלולרי שלי, לא ישר יקפוץ האתר של בזק עם כל הפרטים האחרים שלי...
לצפיה ב-'פונים לספק הסלולר שלך (אפשר לפעמים גם באזור האישי)'
פונים לספק הסלולר שלך (אפשר לפעמים גם באזור האישי)
07/08/2018 | 14:23
64
ולחברת הטלפון הקווי שלך ומבקשים לא להופיע ב 144
לצפיה ב-'מה הדגם המקביל של LG לדגם UE55NU7400 של סאמסונג ?'
מה הדגם המקביל של LG לדגם UE55NU7400 של סאמסונג ?
06/08/2018 | 23:53
33
52
לצפיה ב-'LG 55UK6100Y'
LG 55UK6100Y
07/08/2018 | 10:21
23
לצפיה ב-'6300 או 6700 בסוף. אחלה טלוויזיה אבל ח.י. מאכזבים ברמות על'
6300 או 6700 בסוף. אחלה טלוויזיה אבל ח.י. מאכזבים ברמות על
07/08/2018 | 15:02
31
40
לצפיה ב-'מה עדיף לדעתך סאמסונג או LG ?'
מה עדיף לדעתך סאמסונג או LG ?
07/08/2018 | 17:59
30
41
וממה אתה מאוכזב?

לצפיה ב-'ל-LG יש כיום דגם מוצלח של 2018. web.O.S.-4 ו-TinQ-AL'
ל-LG יש כיום דגם מוצלח של 2018. web.O.S.-4 ו-TinQ-AL
07/08/2018 | 19:35
29
63
מסך IPS, יש נטפליקס מובנה ואפליקציה לצפייה בסלקום טיוי. 
בקיצור, מכשיר נחמד שבעבור המחיר שלו, מעניק תמונה לגמרי לא רעה.

אבל מכיוון שהאספקה היא מטעם ח.י., הם קבעו לי מועד אספקה ואחרי כן שיגעו אותי עם מסרונים והודעות על שינויים במועד - שינויים שממש לא התאימו לי. הם לא התנצלו והם לא חזרו אלי לפניות שפניתי אליהם כמה וכמה פעמים ב"צור קשר". לאחר שיחה ממושכת עם נציגה שלא הבינה כלום מהחיים שלה, הם שלחו לי דוא"ל שנציגה בכירה תחזור אלי תוך 30 יום. חודש@! יש לך מושג למה חודש? אני לא ממש הבנתי את ההגיון שמאחורי זה.
מה שכן, המוביל השתדל מאד למכור לי הארכת אחריות לעוד 3 שנים בסכום סמלי של 600 ש"ח. רק לחשוב על זה ששוב אהיה תלוי בשירותיהם ובחסדיהם של ח.י, עשה לי רע ומובן שלא נעניתי להצעתו ה"מפתה". 
לצפיה ב-'לגבי הדגם אני אקבל בחנות מול ה TV או NU7400 , NU71 LG'
לגבי הדגם אני אקבל בחנות מול ה TV או NU7400 , NU71 LG
08/08/2018 | 05:38
15
605
שאלה נוספת :

איזה גודל מסך כדאי לקנות ? ? ?

55 60 או 65 
לצפיה ב-'שאלה לא ממוקדת. לא ציינת מרחק ישיבה ולא תקציב.'
שאלה לא ממוקדת. לא ציינת מרחק ישיבה ולא תקציב.
08/08/2018 | 06:03
14
22
קיים פער מחירים גדול בין ה-50 ל-55 ה-65 יקרה עוד יותר. נדמה לי שלא ראיתי 60 ויש או 55 או 65. ואיני מכיר את הסמסונג. לדעתי, היתרונות של המתחרה אינם מצדיקים אופציה אחרת, כשאתה מדבר על הדגם  LG 50UK6300Y 4K ‏50.
אם תחליף את הספרות 50 ל-55 או 65, תקבל את המפרטים של הגדלים האחרים.
לצפיה ב-'מרחק צפייה בסלון - נקודה רחוקה ביותר 3 מטר.'
מרחק צפייה בסלון - נקודה רחוקה ביותר 3 מטר.
08/08/2018 | 06:29
13
264
נקודה רחוקה ביותר 3 מטר.
לצפיה ב-'50-55 יעשו את העבודה. תלוי בתקציב שאתה מוכן להוציא. '
50-55 יעשו את העבודה. תלוי בתקציב שאתה מוכן להוציא.
08/08/2018 | 07:00
12
31
וברור שאם בא לך להתפק ויש לך, גם 65 יהיה טוב. 
כשאתה מדבר על מסכי 4K, אין בעיה לעלות גם ל-65.
לצפיה ב-'אני שם את נושא התקציב בצד - השאלה שלי מהותית לגבי הגודל מסך'
אני שם את נושא התקציב בצד - השאלה שלי מהותית לגבי הגודל מסך
08/08/2018 | 10:50
11
24
איך מחשבים איזה גודל מתאים לחלל

אני חושש לקנות משהו קטן מדי או גדול מדי שיגרום לגועמת נפש.
שוב ההתלבטות בין 55 - 65

כאשר נקודת צפייה מקסימלית 3 מטר

יש נוסחא לחישוב גודל מסך לחלל ? (נוסחא שרלוונטית לטכנולוגיה של היום)

תודה,
לצפיה ב-'בטכנולוגיה של היום השמיים הם הגבול.'
בטכנולוגיה של היום השמיים הם הגבול.
08/08/2018 | 10:56
30
בעבר, כשהפיקסל היה "גדול", הזדקקת למרחק כדי שלא תבחין ב"ערוגות" הפיקסלים. 
כיום השאלה הזו אינה רלוונטית, וגם מסך של 75 אינטש יהיה "סביר". 
אז למה לא 75 בעצם?
כי בצילומי אולפן, או בסרטים שבהם המצלמה לוקחת תקריב, הראשים יתפסו גודל מפלצתי שאינך רוצה לראות כזה, וכל חצ'קון ייראה כמו נחיר באף. אני נהנה מ-55 במרחק של כ-3.5 מ' והכל טוב.
לצפיה ב-'ואגב, אם אתה כבר 'שם את התקציב בצד', למה שלא תרכוש מסך '
ואגב, אם אתה כבר 'שם את התקציב בצד', למה שלא תרכוש מסך
08/08/2018 | 10:58
2
30
באיכות גבוהה יותר? 
לצפיה ב-'"תקציב בצד" כדי לקבל החלטה נכונה לגבי הגודל מסך.'
"תקציב בצד" כדי לקבל החלטה נכונה לגבי הגודל מסך.
08/08/2018 | 16:36
1
30
שוכנעתי לגבי ה 55 אינץ.

עכשיו השאלה מה יותר איכותי וכדאי מהדגמים שהוצעו מעלה?

לצפיה ב-'למרות שיש לי בטן מלאה נגד ח.י.. בחירתי היא במסך שלהם.'
למרות שיש לי בטן מלאה נגד ח.י.. בחירתי היא במסך שלהם.
09/08/2018 | 00:54
19
אם אתה מוכן לשלם יותר אז סוני מסידרה 8 או (רצוי) 9.
לצפיה ב-'איך מחשבים גודל מתאים'
איך מחשבים גודל מתאים
08/08/2018 | 11:16
6
238

מאחר ובטכנולוגיה הנוכחית אין בעיה עם גודל הפיקסלים, לפחות ברזולוציה של שידורי HD ומעלה, נשארת שאלת הנוחות האישית: איזו זוית ראיה נוחה לך. זה משתנה בין אדם לאדם. הדרך הכי טובה לדעת היא עפ"י ההעדפות שלך בקולנוע. אתה יכול ללכת לאיזה סרט שכוח אל כשהאולם כמעט ריק ולדלג בין השורות עד שתגיע למה שנראה לך המרחק האופטימלי. מכאן נשאר רק לחשב את זוית הראיה, אבל מאחר והמרחק כמו גם גודל המסך אינם ידועים, קשה לעשות זאת באופן ישיר. לכן אני מציע שמהמרחק האידיאלי שלך בקולנוע תצלם את המסך כשהטלפון צמוד לעין שלך. אתה מעוניין באותו גודל תמונה כשאתה מצלם את מסך הטלויזיה שלך בסלון הבית.

אף פעם לא ניסיתי את השיטה, כך שאם תממש אותה אשמח לשמוע חוו"ד אם היא עבדה.
לצפיה ב-'"קצת" משעשע לקרוא את ההצעה שלך...'
"קצת" משעשע לקרוא את ההצעה שלך...
08/08/2018 | 12:27
5
43
תראה.. בקולנוע, אתה רואה סרט עם תנועה, עם נוף, עם כלי רחב, בתים מהודרים, בעלי חיים ואנשים. כשאתה בא לקולנוע, אתה בא מתוך הכנה נפשית שאתה הולך לחוות חוויה, ובד"כ, אתה גם "לוקח" מרחק מהמסך. 
בטלוויזיה אתה צופה מדי יום, ובין היתר, אתה נחשף לשעות ארוכות של שידורי אולפן. 
נכון. יש גם סרטים ויש אנשים שבונים צדר צפייה מיוחד, כדי להעצים את חוויות הצפייה. 
אבל כשאתה בוחן בית "ממוצע", הרי שדייריו מתכוונים לצפות באנשים "רגילים" שנראים בערך כמוהם. קצת מגוחך לראות את הראש הגדול של עודד בן עמי, כשהוא נראה כמאיים בסומקו ובגודלו האדיר. בשבילו, מספיק מסך ידידותי, שעל פניו הראש ייראה בגודלו הטבעי. ולזה? לזה מספיק בהחלט מסך 55, אם וכאשר מרחק הצפייה אינו עולה על 3 מ'. המחמירים יעדיפו אולי 65, אבל לדעתי, זה בהחלט מוגזם.

לצפיה ב-'אולי אתה צודק'
אולי אתה צודק
08/08/2018 | 12:41
4
747
מעולם לא בדקתי אם אני באמת אוהב אותה זווית ראיה בקולנוע ובסלון הבית שלי, אבל גם בטלויזיה אני רואה בעיקר  סרטים וסדרות ולא "שידורי  אולפן".
לצפיה ב-'מחשבה נוספת'
מחשבה נוספת
08/08/2018 | 13:31
3
28
אם גודל התמונה האידאלי משתנה בהתאם לסוג השידור, למה יצרני הטלויזיות  לא מוסיפים אפשרות להקטין את התמונה הנראית כך שהיא לא תתפוס את כל המסך? זה יאפשר לקנות טלויזיה גדולה שמתאימה לסרטים, ולהקטין את התמונה עבור אותם "שידורי אולפן"  עם או בלי עודד בן עמי. התוספת הזאת אמורה להיות זולה מאד עבור היצרן, כך שאם היה בה צורך היא בטח היתה קיימת.

עכשיו בטח יתברר לי שהיא באמת קיימת ואני היחיד בארץ שלא משתמש בה
לצפיה ב-'קיימת (או שלפחות הייתה קיימת) בקטע של שינוי פרופורציית '
קיימת (או שלפחות הייתה קיימת) בקטע של שינוי פרופורציית
09/08/2018 | 00:48
2
16
התמונה ממצב רחב (9 על 16) למסך של פעם (3 על 4)  אבל שינוי הפרופורציה גרם להצרת הדמויות. לא ממש מצב רצוי אלא אם באמת מדובר רק בעודד בן עמי.
לצפיה ב-'אני לא מדבר על שינוי פרופורציות'
אני לא מדבר על שינוי פרופורציות
09/08/2018 | 10:02
1
12
אלא על הקטנת כל המימדים באותו יחס.
לצפיה ב-'לא מכיר מצב כזה...'
לא מכיר מצב כזה...
09/08/2018 | 18:55
4
לצפיה ב-'תזכורת לתזכורת'
תזכורת לתזכורת
08/08/2018 | 11:07
12
75
לצפיה ב-'טרנזיט יקר!'
טרנזיט יקר!
08/08/2018 | 12:21
11
78
אני רכשתי מסך ב-17.07. זה היה אחרי המונדיאל. ביום ה' - 19.07, אנשי ח.י. יצרו עמי קשר, כדי לתאם מועד אספקה. סגרנו על יום ב' 23.07 בשעות הבוקר. 

למחרת, התקשר נציג לבני, והודיע לו, שהמשלוח יגיע בשעות אחה"צ. התיאום הזה לא התאים לנו, והוא ביקש מהאיש, שייצור קשר עמי כדי לסגור עניינים. לא זו בלבד שהנציג לא יצר עמי קשר, הוא דיווח, שבני אישר את השינוי!

ביום ו' לא היה מענה מח.י., ולכן נאלצתי לחכות במתח עד יום א' בבוקר, כדי שאוכל לשוחח עמם. 

ביום א' התקשרתי והובטח לי שנציגה בכירה תשוב אלי. היא חזרה אלי רק לקראת הצהריים, וסגרנו שהמשלוח יגיע למחרת בשעות הבוקר. לאחר עוד כשעתיים, בני קיבל שוב מסרון על שינוי במועד האספקה. שוב? כן! שוב.

יצרתי שוב קשר, והפעם נאמר לי "שיש תקלה במערכת", ועל כן המערכת מוציאה מידע לא תקין. אבל אני יכול להירגע. המשלוח יגיע בשעות הבוקר כפי שביקשתי. 
אבל... למה זו אשמתי

ונכון. המוביל הגיע למחרת בשעות הבוקר. מבחינת העמידה בזמנים, הכל היה בסדר. אבל הנהג סירב לפתוח את האריזה, כדי שנוודא שהכל הגיע שלם ותקין ומאום לא חסר באריזה.

פניתי שוב ל"צור קשר" והם לא הגיבו.
חיכיתי מספר ימים, ואז יצרתי שוב קשר. נציגה שניסתה להיות "עניינית", תהתה, מדוע אני מתקשר רק בתחילת אוגוסט, אם הטענות שלי הן לגבי מחדלים שקרו לפני ה-23.07. על כך השבתי, שפניתי אליהם מספר פעמים ב"צור קשר" בכתב, ורק קיוויתי שהם ייצרו קשר עמי. אז מכיוון שהדבר לא קרה, התקשרתי כעת. 

לשאלתי לגבי המוביל, היא ביקשה "רגע" כדי לבדוק זאת, וחזרה אלי עם אמירה, ש'אשתי סירבה לאפשר למוביל לפתוח את האריזה'. ואני תוהה: הכיצד, והלוא אשתי כלל לא הייתה בבית במהלך האספקה. הנציגה הבינה, שאין לה שום מענה סביר עבורי, ועל כן, הודיעה לי שתוך חודש, נציגה בכירה תחזור אלי. תוך חודש, אחרי שהמונדיאל כבר מזמן מאחורינו. 

צר לי מר טרנזיט! ביום 02.08, ח.י. ערכה משתה והציגה לקהל המוזמנים את דגמי 2018 של LG. הוצגו שם דגמי OLED חדישים והוצגו גם הדגמים הפשוטים יותר שהחברה מייצרת מפאר שנת הייצור הנוכחית. תוכל לקרוא על כך בפורום הכחול, https://www.hometheater.co.il/vp2850243#2850243
והתגובות של "משהפרפר" הן שלי. לדעתי, אין לחברה רצינית, שעושה משתאות שכאלה כל זכות קיום, אם היא בזה כך ללקוח, שמאמין בה ובמוצרים שהיא משווקת. חברה רצינית צריכה גם לראות את טובת הלקוח, כשהיא מתעתדת למכור לו משלל המוצרים שהיא מייבאת.

לצפיה ב-'אה?'
אה?
08/08/2018 | 12:45
10
57
אולי לא שמת לב, אבל אני איתך  בעניין חברת ח.י. כך שבאמת אין צורך להטיף לי בסגנון ובמראה שמזכירים מחברות מכיתה ג'.
לצפיה ב-'אה. כן. שמתי לב שאתה איתי אבל החלטתי ללכת עליהום נגד ח.י.'
אה. כן. שמתי לב שאתה איתי אבל החלטתי ללכת עליהום נגד ח.י.
09/08/2018 | 00:43
39
ולכן אני פותח חזית רב מערכתית נגדם בכל מקום בו מישהו טורח להזכירם.
לצפיה ב-'מגיע לך '
מגיע לך
09/08/2018 | 08:29
3
42
הוא רק חיכה שמישהו ירים לו להנחתה....ואוהו איך הרמת לו
אז הוא הנחית.

לצפיה ב-' מה פתאום חיכה...הוא הרי '
מה פתאום חיכה...הוא הרי
09/08/2018 | 14:35
2
42
אם לא היו מרימים לו להנחתה, הוא היה מרים לעצמו "ופוצח בשיר".
לצפיה ב-'מבחינתי הכל תותים. אין לי בעיה איתו!'
מבחינתי הכל תותים. אין לי בעיה איתו!
09/08/2018 | 18:54
10
לצפיה ב-'גרפו, תהיה גבר ותופיע בשמך כרשום בתפוז, אלא אם אתה מחשיב את '
גרפו, תהיה גבר ותופיע בשמך כרשום בתפוז, אלא אם אתה מחשיב את
12/08/2018 | 15:25
11
עצמך ללא יותר מקליפת שום עבש.
לצפיה ב-'בשורה ל-Sic Transit...'
בשורה ל-Sic Transit...
13/08/2018 | 18:24
4
9
... אז אחרי שסיפרתי במקומות שונים (כולל גם דף הפייסבוק של קבוצת ח.י.) את הסיפור על חווית הקנייה שחברתם העניקה לי ב'חסדיה' הרבים, התקשר אלי הבוקר נציג בכיר של החברה. הוא טען, שבדק את טענותיי והתיעוד אצלם מעיד שדייקתי, כולל גם תלונתי על סירובו של המוביל לבדוק שהטלוויזיה הגיעה שלמה וללא כל פגע. הוא מלמל: "אתה הרי חתמת למוביל.. נכון"? "אה. כן. אני רואה שחתמת 'רק' על כך שהמכשיר נמסר. אתה צודק. לא הוחתמת על כך שהמכשיר נבדק, חובר לחשמל ופעל. זה באמת לא תקין". "כן, אבל הנציגה ששוחחתי איתה, טענה, שהמוביל אמר שאשתי סירבה שיפתח את האריזה... אבל יש כאן רק בעיה אחת... אשתי בכלל לא הייתה בבית במעמד האספקה. מסתבר שנציגיכם מרפדים את דבריהם גם בשקרים"! "אתה צודק. אסור שזה יקרה". "כן. ויש לי עוד סיפור שלא ממש שייך. אבל מכיוון שאנחנו מדברים כעת כ'חברים', כשהכל פתוח, אני רוצה לשטוח בפניך סיפור נוסף שלא בדיוק קשור, ומדובר בסיפור שהותיר אצלי טעם רע מאד. אמא של שכנתי נפטרה, ושכנתי ישבה באבל. לאחר כחודש, הפעילה לראשונה את הטלוויזיה (LG), והמכשיר לא פעל. בדקנו את תאריך הרכישה, וגילינו שהיא עברה את ה-3 שנים במספר ימים בודדים. התקשרתי לשירות הלקוחות, ובקשתי להתחשב בנסיבות. הנציגה אמרה לי, שגם אם עברתי בשעה את תקופת 3 השנים, החברה אינה אמורה לכבד ואינה מכבדת עוד את האחריות. היא כן מוכנה לדבר עם המעבדה, שתארגן לי איזו הנחה, אבל לא מעבר לזה. התיקון חייב שיהיה על חשבון הלקוח. ביקשתי לדבר עם נציג בכיר, אבל נעניתי שאין טעם, כי ממילא לא אקבל מענה שונה. אז בשורה התחתונה, למרות שהתכוונתי לרכוש ממש באותה תקופה מסך OLED של LG, רכשתי בסוף טלוויזיה סוני. אז תגיד לי מי הפסיד יותר"? "אני מופתע. אנחנו מגלים רגישות רבה כלפי לקוחות שעברו מצבי אבל או מצוקה, ודבר כזה לא אמור לקרות. לא שמעתי על כך, אבל אני רושם זאת לפניי".

אז זהו. לפחות יצרו איתי קשר, ולפחות אדם רציני גילה אמפטיה.   
וכן. אמרתי לו, שאותי מצער מאד לגלות, שיבואן גדול של מותגים טובים, יוצר אצל הלקוח תחושה כזו של זלזול. הוא השיב, שהם מוכרים עשרות אלפים מכשירים בשנה, ואם אבדוק את מספר התלונות לעומת כמות המכירות, הרי שמדובר במספר מצומצם מאד של תלונות. יאללה. שיהיה.  
לצפיה ב-'מעט מדי, מאוחר מדי'
מעט מדי, מאוחר מדי
14/08/2018 | 10:56
3
167
נכון שזה קצת יותר טוב ממצב בו אף אחד לא מתייחס לתלונות, אבל הדגש במשפט הוא על ה"קצת".

אשר למשפט הסיום: זה משפט שנשמע לעתים קרובות מספקים שונים, ולפחות לכאורה יש בו הגיון. יש לי שתי בעיות עם זה: האחת היא שכל הנתונים על מס' התלונות יחסית לכמות ההזמנות אינן גלויות לציבור, כך שאין לנו שום דרך לדעת אם הטענה אמיתית, אם אצל חברת ח.י. פרומיל אחד מההזמנות מעוררות תלונה אבל אצל המספר אצל יבואן אחר הוא רק 0.1 פרומיל מגיעות למצב הזה, הרי שח.י. זורה חול בעיניים(*).

הבעיה השניה שלדעתי היא גדולה יותר היא שבנוסף לכמות התלונות, החברה נשפטת גם על סמך הטיפול שלה באותם כקרים מדירים בהם מגיעה תלונה, וכאן אפשר לצפות שדווקא אם מספר התלונות קטן יהיה קל לטפל בכל תלונה כיאות, כלומר מקרים כמו אלה שאתה מציף לא אמורים לקרות בכלל. במקרה האחד למאה מליון שהם בכל זאת קורים, החברה היתה יכולה לתת ללקוח פיצוי גדול כזה ש*זה* מה שהיינו שומעים בסוף...

מכל מקום אין כאן כל בשורה עבורי אישית. אני לא מתכוון לעשות שום עסקים עם חברת ח.י. בעתיד הנראה לעין.
14/08/2018 | 11:19
2
5
1. גם אם נעשה עוול ללקוח, מעטים הם הלקוחות שיפתחו במלחמה 'עד כלות' (כמוני למשל)... לכן, גם הפרומיל או חלקי הפרומיל (וזה לא משנה בכלל), הוא בעצם נתון סטטיסטי שקשה מאד להתייחס אליו. 
יש לי חבר, שכשאני מספר לו על תלונה שהתלוננתי על מוצר חלב (ולא משנה של מי), הוא משיב לי, שכשהוא מוצא מוצר פגום, אין לו סבלנות. הוא משליך לפח וסוף סיפור.
2. הנציג טען, שמעבר לעובדה, שכמות התלונות היא קטנה יחסית למספר המוצרים הנמכרים, הרי שגם הנציגה שאמורה לטפל במענים הטלפוניים חולה כרגע, ועל כן, הוא כאדם אחד נאלץ לטפל בפי 2 תלונות ולכן זה "קשה" לו ומקשה על החברה. 
תרצה תאמין. לא תרצה, אל תאמין...
3. ולא שאני מנסה לסנגר על מישהו חלילה, אבל אם תבדוק תלונות כנגד יבואן מתחרה, אתה תיווכח ש-ח.י. הם עדיין ה"יותר צדיקים" מבין השניים. בעיה... 

לצפיה ב-'למה לתקוף?'
למה לתקוף?
14/08/2018 | 11:49
1
8
בניגוד לשמועות שרצות ברשת, אני לא חבר בחמאס.

1. זה לא משנה. סטטיסטית אפשר להניח שאותו אחוז מהלקוחות הם אלה שכן פותחים במלחמה, או לפחות מתלוננים (עובדה: ראה את סעיף 3 שלך).

2. חברה בסדר גודל כזה שלא מתביישת להיות תלויה בעובד בודד כדי לתת שרות סביר ללקוחותיה, בעצם אומרת הכל על עצמה.

3. איך אבדוק את התלונות בלי שיש לי נתונים על כמות העיסקאות וכד'? קח חברה מעולה לכאורה, שיש נגדה בממוצע רק תלונה אחת בשנה. אם יתברר לך שהיא גם מוכרת בממוצע מכשיר אחד בשנה הדעה שלך עליה תשתנה קצת, לא? מה שצריך באמת לדעת הוא את התפלגות שביעות רצון הלקוחות, כפי שאנחנו מכירים מאתרי קניות מסויימים.

4. המועצה לצרכנות... גוף שללא ספק ממלא את תפקידו העיקרי(*) נאמנה.
- - - - - - - - - -
(*) שהוא לספק גו'בים למקורבים לצלחת.

לצפיה ב-'ממה שידוע, LG הוא השני במכירות של טלוויזיות בארץ. '
ממה שידוע, LG הוא השני במכירות של טלוויזיות בארץ.
14/08/2018 | 20:42
5
סמסונג נחשבת כטלוויזיה הנמכרת ביותר. 
אז.... לא אוסיף.
לצפיה ב-' יעילות מברשות שיניים אולטראסוניות'
יעילות מברשות שיניים אולטראסוניות
06/08/2018 | 23:33
51
אודה לדעות מנומקות לגבי יעילות מברשות שיניים אולטראסוניות
כמו
Emmi-dent
Megasonex
בהסרת פלאק.
(השאלה היא לגבי מברשות שיניים אולטראסוניות ולא סוניות)
לצפיה ב-'כתבתי כבר כמה פוסטים דומים בנושא היום'
כתבתי כבר כמה פוסטים דומים בנושא היום
06/08/2018 | 20:51
82
למרות שלפני אבחון הצליאק  (2008) לא ממש אהבתי בירה, החלטתי היום שבקרוב אנסה בירה ללא גלוטן. יש המלצות? 
לצפיה ב-'שאלה ליוסיזיו - לגבי גרילים למזגן מיני מרכזי'
שאלה ליוסיזיו - לגבי גרילים למזגן מיני מרכזי
06/08/2018 | 18:30
1
81
יוסי שלום,

אשמח להתייעץ לגבי גרילים למזגן מיני מרכזי. מדובר על דירת 4 חדרים, 45,000 BTU, מיני מרכזי של תדיראן.
התכנון המקורי היה לבצע גריל של 2.5 מטר בסלון, 2 מטר במטבח, מסוג דקור או SLT (עם עדיפות ל-SLT בגלל העיצוב).
עם זאת, מתקין המזגנים שלנו לא ממליץ על גרילים אלו. הוא טוען שב-SLT יש 60% חסימת אוויר, ואילו בדקור יש 40% חסימת אוויר. הוא טוען שרק בתריס אספקה יש 0% חסימת אוויר ולמעשה מעבר אוויר מלא.
האם אכן יש אמת בדבר? אשמח לדעתך.

תודה רבה מראש!
לצפיה ב-'הפוך,הדקורר חוסמים אויר יותר ומאד לא מומלץ הסלוט עדיף ובו גם'
הפוך,הדקורר חוסמים אויר יותר ומאד לא מומלץ הסלוט עדיף ובו גם
06/08/2018 | 23:37
78
אפשרות כוון חלקי של האויר כשבדקורר הכוון קבוע ולא ניתן לשנות.
בתריס אספקה רגיל יש פחות התנגדות לאויר אבל לא 0 ומאד לא יפה.
לצפיה ב-'עינית לממיר'
עינית לממיר
06/08/2018 | 19:09
7
124
איפה אוכל לרכוש עינית לממיר?
תודה רבה לעונים!
לצפיה ב-'האם אתה מתכוון'
האם אתה מתכוון
07/08/2018 | 10:16
1
92
למשדר מקלט אינפרה אדום למקרה בו הממיר נמתא במגרה?
לצפיה ב-'הנה'
הנה
07/08/2018 | 15:11
53
לינק ב ebay

לצפיה ב-'אפשרות חליפית זה לעבור לממיר שתומך בבלוטוס'
אפשרות חליפית זה לעבור לממיר שתומך בבלוטוס
07/08/2018 | 14:33
2
45
או בצורה אחרת שאיננה אינפרא אדום

לדוגמא - הממיר של פרטנר, הממירים של הוט (פייבר וכמדומני גם מיני פייבר)
לצפיה ב-'ממיר יס אולטרא פועל על RF'
ממיר יס אולטרא פועל על RF
07/08/2018 | 14:58
1
21
לצפיה ב-'כמו הממירי פייבר של הוט'
כמו הממירי פייבר של הוט
07/08/2018 | 16:10
423
לצפיה ב-'בזמנו אני חושב שהוט או יס נתנו לי עינית אולי אפילו בחינם'
בזמנו אני חושב שהוט או יס נתנו לי עינית אולי אפילו בחינם
07/08/2018 | 16:11
1
23
לצפיה ב-'ליס הייתה פעם עינית בממירים הישנים. גבו משהו סביב 30 ש"ח'
ליס הייתה פעם עינית בממירים הישנים. גבו משהו סביב 30 ש"ח
07/08/2018 | 17:07
43
לעינית וקניתי אחת... כיום יש לרכוש עיניות אולי באודיו-אקוסטיקה בהרצליה ויש כנראה בעוד מקומות.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

תדמור ערבה - ניהול ופיקוח בניה
זקוקים למפקח בנייה?
פורום עסקים
פורום עסקים
עו
רענן גל - משרד עו"ד

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה