לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום ימי הולדת ומתנות
לא צריך להיות יצירתי או חית מסיבות,כדי להיכנס לפורום "ימי הולדת ומתנות".כל מי שרוצה להתייעץ ומחפש רעיון,כל מי שרוצה לתרום עיצות כיד הדמיון.כל מי שרוצה לתרום מהניסיון האישי ולשתף בחוויה,כל מי שחגג יום הולדת, או עשה מסיבת הפתעה.מחפשים רעיון מקורי ורומנטי?רוצה לפנק את האישה?רוצה להראות לבחור שלך מה את מרגישה?הנכם מוזמנים ללא הבדלי גזע, דת או מין.בואו לראות במו עיניכם ותתחילו להאמין!!מידי פעם נפתח כאן שרשור משחקים,חידונים, שאלות, מתנות ואירועים.בואו לחגוג, ליהנות ולתת יד,כל זה ביחד - בפורום אחדהפורום פתוח 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה,בכל חג, בכל מזג אוויר, לאורך כל השנה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ימי הולדת ומתנות

לא צריך להיות יצירתי או חית מסיבות,כדי להיכנס לפורום "ימי הולדת ומתנות".כל מי שרוצה להתייעץ ומחפש רעיון,כל מי שרוצה לתרום עיצות כיד הדמיון.כל מי שרוצה לתרום מהניסיון האישי ולשתף בחוויה,כל מי שחגג יום הולדת, או עשה מסיבת הפתעה.מחפשים רעיון מקורי ורומנטי?רוצה לפנק את האישה?רוצה להראות לבחור שלך מה את מרגישה?הנכם מוזמנים ללא הבדלי גזע, דת או מין.בואו לראות במו עיניכם ותתחילו להאמין!!מידי פעם נפתח כאן שרשור משחקים,חידונים, שאלות, מתנות ואירועים.בואו לחגוג, ליהנות ולתת יד,כל זה ביחד - בפורום אחדהפורום פתוח 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה,בכל חג, בכל מזג אוויר, לאורך כל השנה!

התייעצות לגבי מתנה
27/12/2012 | 12:07
2
137
לאשתי היקרה יש בשבוע הבא יומהולדת ורציתי להפתיע אותה במתנה מיוחדת...שמעתי וקראתי שיש שואב אבק רובוטי כזה שאני רוצה לקנות לה ורציתי לדעת אם:
א) זו מתנה מספיק יפה והולמת
ב) אני לא כל כך בקיא בכל הנושא הזה, האם יש כמה דגמים למוצר הזה? אילו חברות יש? מה מומלץ?
המלצות מנסיון אישי ועצות יתקבלו בברכה. תודה!
לגבי המוצר עצמו
27/12/2012 | 21:59
64
יש כמה דגמים וחברות וכמובן המחירים בהתאם. לי אישית יש אחד שקיבלתי מתנה מהעבודה והוא דגם סיני זול והאמת שהוא לא ממש עושה את העבודה. להורים שלי יש את הדגם היקר יותר ונשמע שהם מרוצים. אם אתה רוצה ללכת על משהו איכותי הייתי מציעה ללכת על הi-robot שמעתי עליו דברים טובים.
לא חושבת שיש אישה שתתנגד לעזרה קבועה בבית
30/12/2012 | 21:29
30
יש לי שואב רובוטי של אקווקס וכמו שכתבתי זו עזרה קבועה בבית. אני מפעילה בדרך כלל שאני יוצאת מהבית למרות שיחסית לרובוטים האחרים שיש שלי מאוד שקט, בכל מקרה אני תמיד חוזרת לבית נקי מאבק. מה גם שהרובוט מרוקן את עצמו לבד. בקיצור זו אחלה מתנה בעיני.
עזרה במתנה קטנה
26/12/2012 | 16:10
4
177
אני וחבר שלי חוגגים 4 שנים ביחד ואנחנו הולכים לצימר (הפך כבר למסורת). אני לא רוצה משהו שיגזול ממני הרבה כסף. אני רוצה לתת לו מתנה קטנה, אולי משהו לשנינו. בהתחלה חשבתי על לעשות משהו ביחד. אנחנו עשינו בערך כל דבר אפשרי ביחד. אני לא רוצה מתנה שתהיה כמו מתנת יום הולדת (בושם, ארנק, בגדים וכו'). לא כל כך בא לי משהו עם תמונות, זה ידחה לפעם אחרת. אני גם פחות רוצה קופסאות של סיבות למה אני אוהבת אותו ודברים בסגנון, וככה נגמרו לי הרעיונות לגמרי.
אני בכל זאת מעדיפה משהו שיהיה ביחד. למישהו יש רעיון?
מה את אומרת על משהו שהכנתי לאחרונה לחבר?
26/12/2012 | 21:21
3
160
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

הפעילויות יכולות להיות משימות/ פעילויות לעשות בצימר/ לעשות בהמשך השנה/ שאלות או מה שתבחרי
זה מקסים אבל אני אצטרך רעיון אחר..
27/12/2012 | 07:33
2
98
פעילויות לצימר כבר תכננו דברים שאנחנו אומרים שנעשה המון זמן ולא יצא אף פעם. ובאופן כללי לפני שנה וחצי הכנתי לו ליום ההולדת קופונים והוא לא באמת השתמש בהם ככה שאני לא רוצה לחזור על משהו דומה.

אוף, פשוט לא עולה לי כלום לראש =\
מה עם לובופולי? (מונופול אהבה שאת מכינה)
27/12/2012 | 08:02
1
169
בסוף החלטתי להכין לו קופסת עוגיות
27/12/2012 | 21:55
102
נראה לי שאני אלך על עוגיות מזל בתוך צנצנת מקושטת. ובתוך כל עוגיית מזל תהיה סיבה שבגללה אני אוהבת אותו. הסיבות שלא יכנסו לתוך העוגיות יפוזרו בתחתית הצנצנת..
חוגגים שנתיים...
26/12/2012 | 15:13
3
157
היי,

אני וחברה שלי (בני 27), חוגגים שנתיים..
רעיון למשהו חמוד וכובש? :)
אני לא יודעת עד כמה תאהב את הרעיון
26/12/2012 | 16:12
1
192
אבל אפשר לקחת אותו להמון כיוונים. אני בשנתיים הכנתי לחבר שלי קופסא ענקית עם כל מיני דברים שבאים בזוגות.
יש המון דברים שאפשר להכניס, גם דברים שימושיים
אפשר פירוט?
28/12/2012 | 01:00
101
היי
ממש אהבתי את הרעיון
אני אשמח אם תוכלי לפרט מה בדיוק הכנת במתנה שלך

תודה רבה רבה
מנסה לתת רעיונות- מה דעתך?
26/12/2012 | 21:30
149
אם באלך על ערכות, יש כל מיני מאוד מיוחדות, כמו ערכת מה נתת לי בשנתיים האלה (אם יעניין אותך הכנתי משו לשנה ואני יכולה לתת קישור לשיתוף ) , ערכת תכונות/ חמשת החושים/ משהו משהו ויש עוד חח

אולי מתנה עם תמונות שלכם , כמו תמונה על קנווס/ מצעים עם התמונות שלכם/ כרית/ אלבום מיוחד

מה עושים בבריתה חוץ מלאכול?
25/12/2012 | 17:32
2
132
אשמח ממש לרעיונות חוץ מוידאו/ מצגת וליצנית מפעילה לילדים.
פעם אחרונה שהייתי בבריתה
26/12/2012 | 18:19
90
שלא קשורה למשפחה שלי, האירוע היה כמעט כמו חתונה...וגם היה באותו ערב חצי גמר מונדיאל..אז כמובן שרוב הגברים בהו במשחק ששודר על מסך ענק.
מקריאים ברכות, מוזיקת רקע, אלבום ברכות לתינוק
29/12/2012 | 17:24
80
יש כאלה שהביאו רב שיעשה טקס נחמד.
הכל תלוי באופי ובסגנון שלכם.

הי, צריך עזרה בבקשה!
25/12/2012 | 11:15
2
76
מחפש מתנה קטנה שאפשר לחלק במפגש חברים (כ20 איש). מדובר במפגש פורום של סדרה. בפעם הקודמת הכנו מחזיקי מפתחות עם ציטוט מאותה סדרה והפעם אנחנו אובדי עצות. רעיונות למשהו בסגנון?

המון תודה!
עוגיות סיניות על אותו רעיון/ עם תמונה של דמות
28/12/2012 | 00:13
25
אולי חולצות?
28/12/2012 | 14:53
9
פורומים חדשים ב|תפוז|
( לעמוד שלי בתפוז )
24/12/2012 | 18:26
20
אין זמן טוב יותר לחזרתה של "ארץ נהדרת" למרקע מאשר תקופת בחירות.
אילו דמויות חדשות יהיו? מה יהיה הלהיט החדש שכולם ידברו עליו? אילו ביטויים חדשים יכנסו ללקסיקון שלנו?
לרגל עליית העונה החדשה, אנו שמחים לפתוח מחדש את פורום ארץ נהדרת.
אתם מוזמנים לקפוץ לבקר|!|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
כן ירבו שמחות...
24/12/2012 | 18:10
1
64
אני עומדת לפני מספר ציוני אירועים עם בן זוגי והייתי שמחה לקבל את עזרתכם ואת עצתכם מה לעשות, מתי ואיך..

בסופ"ש הזה אנו נחגוג שנה של היכרות מדהימה.
בעוד כשבועיים וחצי נחגוג באותו התאריך לו- יום הולדת ולנו- חודשיים של נישואים.

שנינו אנשים שפחות אוהבים המוניות וזה, אז מסיבה גדולה- פחות הקטע..

רציתי להכין לסופ"ש הזה אלבום דיגיטלי עם תמונות משותפות שלנו מכל השנה-אבל ככל הנראה לא אספיק. כי לא סיימתי אותו וגם זמן ההספקה הוא עד 14 ימי עבודה. אז אני שוקלת אולי להכין את זה ליום ההולדת שלו.

מצד שני, בא לי להפתיע אותו/לעשות/להכין משהו גם בסופ"ש הזה. אנחנו שבת לבד בבית ככה שזה טוב (כלומר לא אצל ההורים).

כל רעיון לכל אחד מהאירועים -יתקבל בברכה
בילוי זוגי
29/12/2012 | 17:29
45
את יכולה לקחת אותו בהפתעה לבילוי יחד...
להזמין מקום במסעדה טובה, ללכת לסרט בקולנוע (אולי VIP), להתפנק בספא, סתם לטייל על חוף הים ולהביא שמיכה ובקבוק יין
איך שאתם אוהבים לבלות לכם בכיף.
אם בא לכם בבית - אפשר להזמין טייק אווי ולחגוג לכם בחמימות, להתכרבל אולי מול סרט וכו'.

אלבום דיגיטלי זו מתנה מושקעת ומזכרת יפיפיה בעיניי!! תכיני את זה לקראת האירוע המרוחק יותר שיהיה לך זמן להכנות ולהזמנה מראש

הרבה מזל טוב!!!!!!!

אהלן,
24/12/2012 | 14:48
1
71
חברה שלי נכנסת לתקופת מבחנים עוד מעט,היא ממש לחוצה מהקושי ומהעניין זו שנה ראשונה שלה..אשמח לרעיונות מקוריים לסטים או לאיזה מתנה נחמדה שיעבירו לה את הזמן של ההתכוננויות והמבחנים בכיף..
בתודה
אפשר לתת לה ערכת מבחנים
25/12/2012 | 08:07
61
יומן או מחברת מטופלת + כלי כתיבה מגניב +  דיסק של מוזיקת צילאאוט נעימה.
הכנת אלבום יומולדת 22 לחברה טובה ומסיבה
24/12/2012 | 12:09
1
117
לחברה מאוד טובה שלי יומולדת 22 ממש בקרוב. אני רוצה לארגן לה משהו מדליק לכבוד זה וצריכה עזרתכם ברעיונות!
הכוונה היא שיום ההולדת יהיה על טהרת נושא מסוים, השאלה מה. אני יודעת שחבר שלה לוקח אותה לצניחה חופשית, אז זה יכול להיות משהו שקרוב לזה.
בנוסף - המתנה שאני מביאה לה היא אלבום תמונות עם תמונות שלנו ואני רוצה להוסיף גם דפים עם דברים אחרים שקשורים לחברות ולא יודעת מה! אשמח לעזרה.
תודה מראש!
יום הולדת בנושא תעופה
26/12/2012 | 16:37
55
מטוסים , מצנחים, שמיים, סרבל תעופה ועוד.
מתנה לחצי שנה
24/12/2012 | 00:22
2
2810
למישהו יש רעיון מה לקנות לבן זוג לחצי שנה? חוץ מחמשת החושים??
תשובה
24/12/2012 | 11:55
707
אני לחצי שנה קניתי לחבר שלי ג'ינס ועשיתי מחזיק מפתחות של חצי לב עם חריטה של השמות שלנו.
והוא קנה לי מצעים שזה יכול להיות ממש יפה או שעון עם תמונות שלכם...
או שתקחי צנצנת ותשימי בתוכה מלא נשיקות (סוכריות גומי) ותרשמי על הצנצנת "אין מצב שתקום בלי נשיקה ממני.." (עשיתי לחבר שלי את זה לשנה וחצי).
מתנה לחצי שנה יחד
24/12/2012 | 11:58
840
הנה מאגר רעיונות להשראה:

מתנות לחבר:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/Faq/Question.asp...

רעיונות רומנטיים:

מזל טוב!!!
שלט להצעה...
23/12/2012 | 22:23
6
411
בס"ד
שלום לכולם...
אז אחרי שהפורום עזר לי במשך התקופה האחרונה במתנות( מוביל וזר מתוק { למי שמעוניין לפרטים אשמח לעזור בפרטי})  מיוחדת לחברתי היקרה ,הגיעה הזמן להעביר הילוך
בקרוב מאוד אני הולך להציע נישואין ולכן עלי להכין שלט ,
על איזה בד כדי לכתוב? באיזה צבעים להשתמש? באיזה מכחולים להשתמש? השלט לפי דעתי יהיה בגודל 2*1 לא משהו גדול אבל משהו מרשים.
חברתי דוברת ספרדית, האם שלט זה יהיה יפה לכתוב לה ב3 שפות?( עברית, אנגלית ספרדית).
אשמח לקבל עצות במהירות האפשרית.
שבוע טוב
בשורות טובות
בקרוב אצל כולם
שרוך
הצעת נישואין
24/12/2012 | 12:09
5
199
וואוו איזה רומנטיקן!!
אני חושבת ששלט ב- 3 שפות יהיה מהמם ומפתיע
אפשר לקחת בד גדול אפילו איזה סדין, או אולי לקנות בחנות ליצירה בד קנבס מתוח על מסגרת עץ - זה יהיה הכי עמיד ובטוח. אפשר לצייר/לכתוב עליו עם צבעי גואש.. אני מניחה שהשלט יהיה בתוך הבית ולא במקום בחוץ שעשוי לרדת גשם, נכון?
שיהיה בהצלחה ומזל טוב!!!!!!!
אז ככה...
24/12/2012 | 16:25
4
151
בס"ד
מה שבטוח שרוב הסיכויים שאני יודע שהיא לא קוראת כאן אז אין לי בעיה לפרט,
התכנון הוא לקחת אותה לטיול סוסים בהרים או בחוף הים שבסופו מחכה לנו פיקניק שיכינו חברי מבעוד מועד ואז השלט יהיה תלוי או יהיה מונח... אז לכן באיזה בד כדי לעשות את השלט??? עם איזה צבעים להשתמש?
אשמח לקבל עזרה
שרוך
ואו איזה מקסים אתה- כל כך רומנטי ומרגש!
26/12/2012 | 00:57
3
99
צבעים אני חושבת שהכי מתבקש זה אדום- לבן- ורוד

ולגבי הבד- שמשונית/ פלריג יעשו את העבודה. אתה מתכוון להכין לבד או לפנות לבית דפוס שידפיס בעבורך?
תודה רבה לכולם על העזרה
26/12/2012 | 15:03
2
87
בס"ד
תודה רבה לכולם על העזרה...
בסוף קניתי בד כותנה מחנות בדים וכתבתי את השלט ע"י טוש לורד עבה יצא יפה.
בקרוב התמונות למי שירצה.
בקרוב אצל כולם!
שרוך
מחכים לשיתוף !!
26/12/2012 | 21:33
67
שיהיה בהצלחה ומזל טוב!!! מחכים לתמונות
29/12/2012 | 17:22
37
ברכת יום הולדת לאמא
23/12/2012 | 20:15
349
מי לא שובר את הראש לפני יום הולדת לאמא? מה בדיוק לכתוב, איך להכין ברכה מקורית במיוחד?
העליתי לבלוג של HipHip מאמר עם מספר רעיונות מיוחדים במיוחד לאמא הכי מדהימה שיש
http://www.hiphip.co.il/blog/card-for-mom-birthday...
שאלון למחקר בנושא ימי הולדת
23/12/2012 | 16:58
38
היי,
אם יש פה אמהות לילדים בגילאי 4-12 אשמח אם תוכלו למלא את השאלון הזה:
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fromE...
זה לפרויקט הגמר שלי בלימודי תקשורת
תודה רבה :)
זה הקטלוג לשאלון http://www.kalkit.co.il
מתנה לחברה
23/12/2012 | 15:40
3
364
היי,
לחברה שלי יש יום הולדת 19 בקרוב. בשנה שעברה הכנתי לה מתנה מושקעת מאוד שלקח לי חודשיים להכין - שעון שיצרתי כמעט מאפס והיה מלא בבדיחות פרטיות שלנו.
עכשיו אני לא ממש יודעת מה לעשות כדי להתעלות על זה. הדבר האחרון שאני רוצה לתת לה זה סתם משהו מהחנות, אבל אין לי רעיון למשהו אחר (חוץ מחולצה\כוס מודפסת אבל זה כבר נעשה) והיא לא אוהבת את כל הדברים ה"נשיים" כמו ללין למיניהם.
אני גם לא יכולה לקנות לה איזה פוסטר או משהו לתלות על הקיר כי הקירות שלה כבר מלאים לגמרי ואפילו אין לנו תמונה טובה ביחד. הייתי מעדיפה לאפות לה עוגה או לקנות אחת מבצק סוכר אבל הבעיה שהיא גרה רחוק ממני וקשה להיסחב עם משהו כזה ברכבת... חוץ מזה שעכשיו היא בצבא אז אני אף פעם לא יודעת מתי ייצא לי לראות אותה.
יש רעיונות?
מתכון לקאפקייקס
24/12/2012 | 09:49
227
מה את אומרת להכין לחברה מגש מפנק עם קאפקייקס?פרסמתי מאמר עם מתכון מוצלח במיוחד
http://www.hiphip.co.il/blog/cupcakes-tutorial/
תשובה..
24/12/2012 | 11:48
1
75
את יכולה להכין לה אלבום עם תמונות שלכן או קולאז' תמונות בנוסף לעוגה.
ומה עם בועות סבון
27/12/2012 | 12:51
38
ידעתם שבועות סבון יכולות לעשות את העבודה בצורה טובה??? הרי בועות סבון משתמשים כמעט בכל אירוע, ימי הולדת, חתונות, בריתות, בר/ברת מצווה ועוד.
אני ממש ממליץ זה מוסיף ההמון !

מצ"ב - לעזרתכם.
כתובות אינטרנט מצורפות:
מתנה לאבא לגיל 50
23/12/2012 | 15:00
2
430

שלום לכולם,
מחפשת מתנה לאבא לגיל 50. הרעיון הכללי הוא מתנה של חמשת החושים...בינתיים הצלחנו  לחשוב על כמה דברים...
חוש הראייה- מצגת
חוש השמיעה- הופעה
חוש הטעם- יין טוב

חסרים לנו חוש הריח והמישוש...אז אם למישהו יש רעיונות...
אה, והברכה הולכת להיות 50 סיבות למה הכי טוב להיות בגיל 50. (אפשר לטוס לסיבוב מסביב לעולם, תמיד יש בית ריק) דברים כאלה...

זקוקה לעזרתכם!
תודה לעוזרים!

חוש הריח...
23/12/2012 | 23:20
127
בס"ד
חוש הריח- אפשרי אולי עוגה טובה עם ריח נעים כזה מתוק או כמו כל גבר אמיתי בושם איכותי!
חוש המישוש- לקנות לנו ערכה לעבודה בגינה אם יש לכם .או ערכה של כלי עבודה .
מזל טוב
בהצלחה
עוד רעיונות
24/12/2012 | 12:06
113
חוש הריח - אפטרשייב, דיאודורנט טוב, סט פינוק וטיפוח לגבר..

חוש המישוש - כרית עיסוי או מכשיר עיסוי מפנק, מכונת גילוח..

יומלדת 22 לחברה טובה
23/12/2012 | 09:13
8
140
לחברה מאוד טובה שלי יומולדת 22 ממש בקרוב. אני רוצה לארגן לה משהו מדליק לכבוד זה וצריכה עזרתכם ברעיונות!
הכוונה היא שכל היומולדת (כולל המתנה) יהיה על טהרת נושא מסוים, השאלה מה. אני יודעת שחבר שלה לוקח אותה לצניחה חופשית, אז זה יכול להיות משהו שקרוב לזה.
תודה מראש!
הכנת כרטיס ברכה לחברה טובה
23/12/2012 | 09:49
2
132
היי,
חשבת על הכנת כרטיס ברכה מיוחד ומקורי במיוחד לחברה? תכנסי לכתבה הזאת, תוכלי למצוא רעיונות מיוחדים במיוחד
http://www.hiphip.co.il/blog/best-friend-birthday-...
ממש לא הכיוון...מצטערת. רעיונות נוספים מישהו?
23/12/2012 | 10:03
1
60
איפה כל העוזרים?? נרדמתם??
24/12/2012 | 09:29
31
לאף אחד אין רעיון??
ערכות? חבילת טיפוח? ערב בנות עם פדיקוריסטית?
24/12/2012 | 23:10
4
50
תתני כיוון, זה יכול לעזור
רשמתי למטה אבל ארשום גם פה:
25/12/2012 | 18:20
3
66
בנוסף לאיזה אטרקציה כיפית באותו היום, החלטתי שהמתנה שאני מביאה לה היא אלבום תמונות עם תמונות שלנו ואני רוצה להוסיף גם דפים עם דברים אחרים שקשורים לחברות ולא יודעת מה! אשמח לעזרה.
רעיונות לאלבום
25/12/2012 | 21:08
2
112
אולי משהו כמו בשיתופים המקסימים של אלבום מתנות

אפשרות אחרת או נוספת היא לשזור בין העמודים משפטים על חברות:
"חברים אמיתיים נדיר למצוא, קשה לעזוב ובלתי אפשרי לשכוח"
"אין צורך להכביר מילים כדי להסביר את עצמך לחבר. חברים אמיתיים מבינים את הדברים ,עוד בטרם נאמרו"
"חבר אמיתי לא יפיל אותך ->אם צריך הוא יפול בשבילך"
"הרבה אנשים נכנסים לנו ללב אבל רק ה א מ י ת י י ם משאירים סימן"
יש לך אולי עוד משפטים כאלה?
26/12/2012 | 13:16
1
36
הם ממש טובים!
והלינקים שנתת- הבעיה היא שבהם יש אלבום לבני זוג אז זה לא ממש מתאים לי
הצעה למשפט...
26/12/2012 | 13:43
46
את יכולה לרשום את המשפט:
" חברה לנפש ככה זה איתך, מלאה ברגש זה האור שבך..."
זה משפט משיר של עופר לוי, אבל זה ישר עלה בשביל חברה... :)
עזרה....
22/12/2012 | 22:47
5
130
לחבר שלי יש עוד שלושה שבועות יומולדת 22
וקניתי לו מס' מתנות, ואני רוצה להכין לו מתנה מקורית שהוא יאהב.
אשמח להצעות : )
מה כבר קנית?
23/12/2012 | 01:05
4
82
מחפשת רעיון לערכה שתאחד את כולן ביחד?

ספרי עוד קצת ונשמח לעזור
תודה על ההתייחסות חחח
23/12/2012 | 09:27
3
84
קניתי לו סריג, בושם, טרנינג ופיתחתי תמונה שלנו.
ואני רוצה להכין לו מתנה מקורית כמו מונופול וכאלה..
אבל לא עולים לי דברים מיוחדים שאפשר להכין....
אשמח לעזרה..
משחק זוגי? ערכות למינהן?
23/12/2012 | 22:13
2
76
יש לכל אחד מהם רעיונות מיוחדים
תכיני
23/12/2012 | 23:22
1
76
בס"ד
לשואלת.
אם אתם הרבה זמן ביחד אז תכיני כזה משחק שאלות אחד על השני , איך הכרתם מה כל אחד אוהב אצל השני ובסוף שיהיה איזה שובר לארוחת ערב במסעדה שהוא אוהב ( אפשר להכין את זה גם בתור החבילה עוברת עם שירים שהוא אוהב ואז להשאיר לו את הדיסק למזכרת עם תמונה שלכם עליה!)
תודה
24/12/2012 | 11:52
41
כן אנחנו שנתיים ביחד,...
זה יכול להיות ממש נחמד, אבל זה לא בתור מתנה ליומולדת..
כי אני רוצה שיהיה לו מש'ו אישי כזה..
דיסק עם תמונה שלנו? זה יכול להיות רעיון ממש יפה אבל! חח תוודה !
מתנה לאמא כי מתחשק ולכבוד השנה החדשה
21/12/2012 | 01:32
5
157
טוב אז ככה, אמא נמצאת בתקופה קשה וגם בלי קשר לקראת סוף השנה- השנה החדשה הייתי רוצה להכין לה איזו מתנה, עכשיו אני רק תוהה באיזה מבין הערכות לבחור וכמובן מחפשת רעיונות נוספים

אופציה ראשונה: ערכת חורף
צעיף מיוחד כפפות גרביים מחממות וחורפיות טרנינג ספל לשתיה חמה קופסת טישו מטריה ספר/ סרט שקדי מרק משהו שוקולדי מיוחד לחורף מוצרי אמבט

אופציה שניה: ערכת איחולים לשנה החדשה
ערכה לפי איחולים, לדוגמא שיהיה שנה של עושר- מטבעות שוקולד/ אהבה- משהו שקשור בלבבות וכו'..
כמו פה http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
או פה http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

מה דעתכם? באיזה רעיון לבחור? מה להוסיף/ לשנות? מחכה לשמוע דעות, הצעות ורעיונות !!
מתחברת לערכה הראשונה.
22/12/2012 | 09:31
2
48
ואפשר להוסיף שמיכת כרבולית ליחיד לצפייה בטלווזיה או סתם לרביצה...
האמת שאם יש דבר שלא חסר לה זה שמיכות חח
23/12/2012 | 01:01
1
30
יש לך רעיונות נוספים להוסיף??
כן , כרית סרוגה.
23/12/2012 | 06:26
24
דוגמת הכריות של KAS.
חפשי בגוגל.
אוהבת את שתיהן
22/12/2012 | 18:59
1
15
ובכל זאת על מה היית הולכת?
23/12/2012 | 01:03
17
שנה חדשה, חורף.. שתיהן מתאימות אבל קשה לי לבחור חח

יש לדעתך דרך לשלב בינהן??

יש לך רעיונות נוספים אולי?
שלום, מחפשת רעיון/ מתנה
20/12/2012 | 14:01
6
144
חבר שלי, שאני איתו כ8 שנים וגרים ביחד טס לתאילנד למשך כחודש אחרי תקופה לא קלה שאני עוברת לבד בבית עם מחשבות עליו ותקופת מבחנים לא קלה אני מחפשת רעיון או מתנה או משהו נחמד שאני יוכל לעשות עבורו כהפתעה כשהוא יחזור.
יש לכם רעיונות לדברים מקוריים? אולי בלונים בבית או לא יודעת מה
רעיון מקסים לחזרה של החבר מחו"ל
20/12/2012 | 16:59
1
727
רעיון ממש מקסים בעיני: (מעובד לפי רעיון של אחרת בפורום סורי שאני לא זוכרת למי לתת את הקרדיט

מתאים בסגנון ליום אהבה וכאלה חגיגות אבל אני חושבת שהחזרה שלו הביתה היא סיבה לחגיגה !!

תולים בכל החדר בלונים אדומים והתקרה ובכל בלון מגלגלים דף שעליו כתובה סיבה למה את אוהבת אותו (מהמוכרות והמובנות מאליו עד למיוחדות והאישיות שלכם ) בבלון אחד מבין כולם יש מפתח ובמקום סיבה כתוב "בלון אחר בלון הוביל אותך למפתח של הקופסא כמו שסיבה אחר סיבה הובילה אותך לפתוח את מנעול ליבי" . בחדר נמצאת קופסא (שאפשר לחרוט עליה -לפי הרעיון המקורי "Every Thing I Do I Do For You" ואז מטרת הקופסא היא להכניס אליה את כל הדברים שאת הכנת ותכיני לו לאורך הדרך..) על הקופסא מגלגלים נייר יפה שעליו יש הסבר למה שעליו לעשות:

"ל____ אהובי

מולך נמצאת קופסא לא קטנה
שבתוכה מסתתרת מתנה לא גדולה
את המפתח לקופסא תמצא במו ידיך
באחת הסיבות שבגללן מנעול ליבי נפתח אליך

קח סיכה וכך תגלה בכל בלון
סיבה אחת מתוך מיליון
כל סיבה היא מתוך הלב
למה ליבי בך התאהב

לאחר שתגלה מספר סיבות
באחת מהן תמצא מפתח כמו באגדות
בעזרתו תפתח את הקופסא שתשמש אותך גם בעתיד
ובה תמצא מתנה זוגית, כדי שניהיה ביחד תמיד ! "

את יכולה לשחק ולשנות את הרעיון, לשים בקופסא שוקולדים/ תמונה שלכם/ כרטיסים לסרט/  פנקס קופונים/ הזמנה לארוחת בוקר/ או כל דבר שתבחרי..
ממש תודה! רעיון מקורי, אחשוב עליו
21/12/2012 | 15:24
38
הייתי הולכת על חבילה כרבול
20/12/2012 | 17:00
3
113
חבילת כרבול: שמיכת כרבולית זוגית , צעיף , זוג גרביים חמות, וכרית מפנקת. בכל זאת חורף , מה את אומרת?
רעיון יפה, כנראה אעשה אותו!! תודה.
21/12/2012 | 15:25
2
67
סליחה על הבורות: מה זה שמיכת כרבולית זוגית? הכוונה לשמיכה רגילה כזו מצמר נכון?
כן
22/12/2012 | 09:29
15
שמיכת פליז
22/12/2012 | 19:03
17
עזרהה... |HRLP|
20/12/2012 | 18:56
1
77
אני צריכה לקנות מתנה לבוסית שלי שעוזבת את העבודה תקציב של 450 שח חשבנו על ספר וסימניה חרוטה אבל לא מצאתי סימניה שאפשר לחרוט עליה...
חשבנו על משהו מעץ שיהיה אפשר לחרוט על העץ (אבל טרם מצאתי איפה יש חנות כזו בתא).. וגם מה לחרוט
חשבנו להביא לי מעין כיסוי לפספורט כי היא טסה לטיול של חודש ואז ומאורסת אבל זה נראה מעפן וגם בתקציב של 40 שח מה שמשאיר לי 400 שח.
לא בא לי להביא סתם GIFT CARD...

אשמח לדעתכם..

עזרה שניה, הבוס שאני הכי אוהבת (לא ישיר) פוטר, כעיקרון המחלקה שלו מכינה לו מעין אלבום וחשבתי לרשום לו ברכה או משהו אבל הראש שלי ריק מתוכן.
אני אתן קצת רקע עליו, הוא תמיד היה הפינה החמה שלי לכל בעיה תמיד האמין בי והיה מעין "אבא" שלי בחברה.
הוא בנאדם מקסים באמת שאין כאלו בוסים ואנשים בארגון ענו צנוע חברותי אנושי ורק תשבוחות יש לי עליו...

אשמח לעזרתכם כל שתיהיה...

כי אני נהיית לחוצה בזמן
הייתי קונה לה
22/12/2012 | 09:38
26
שאל עבודת יד, עם כפפות תואמות.
לגבי ברכות, אני יוצרת מבחר של כרטיסי ברכה מקוריים (מוזמנת לבדוק בבלוג שני, קישור שלישי בחתימה).
ברכות מסוגננות תוכלי למצוא באתר הברכות הישראל.
חם בפורומים של תפוז
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
הודעות נבחרות
Flix וידאו
פורום קסמים וטלפתיה
פורום קסמים וטלפתיה
Cherry Lady - תכשיטים ואקססוריז
להשלמת ההופעה שלך
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה