לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1960019,600 עוקבים אודות עסקים

פורום ביקורת מסעדות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ביקורת מסעדות

לצפיה ב-' אז מה אכלתם בסוף השבוע?'
אז מה אכלתם בסוף השבוע?
13/05/2018 | 17:44
15
לצפיה ב-'מלבי'
מלבי
13/05/2018 | 12:12
6
243
איפה ניתן למצוא את המלבי הכי טוב באזור המרכז והשפלה ?
לצפיה ב-'המלביה היא הנאשם המתבקש'
המלביה היא הנאשם המתבקש
13/05/2018 | 13:32
2
242
רשת שמגישה שני סוגי מלבי: https://www.hamalabiya.co.il/

המלבי הטבעוני של הקוסם, מצויין ומפתיע.

לצפיה ב-'יש גם לא טבעוני ?'
יש גם לא טבעוני ?
13/05/2018 | 14:08
1
27
לצפיה ב-'בקוסם יש רק טבעוני'
בקוסם יש רק טבעוני
13/05/2018 | 17:42
27
לצפיה ב-'אני מאד אוהב את המלבי "4 טעמים" במצפה מודיעין'
אני מאד אוהב את המלבי "4 טעמים" במצפה מודיעין
13/05/2018 | 17:22
2
45
לצפיה ב-'אשמח לבדוק'
אשמח לבדוק
13/05/2018 | 18:40
1
103
אם זה לא טבעוני.
לצפיה ב-'אחד מארבעת הטעמים הוא טבעוני, אני הולך תמיד על השמנת'
אחד מארבעת הטעמים הוא טבעוני, אני הולך תמיד על השמנת
14/05/2018 | 10:38
31
לצפיה ב-'המלצתכם לשובר מתנה'
המלצתכם לשובר מתנה
13/05/2018 | 01:05
1
107
שלום חברים יקרים,
האם תוכלו להמליץ על אתר אמין  על רכישת שובר למסעדה/ות  טובה באזור המרכז?
לצפיה ב-'ביי-מי'
ביי-מי
13/05/2018 | 08:34
31
לצפיה ב-'סופ"ש בגולן - בנג'ולינה'
סופ"ש בגולן - בנג'ולינה
12/05/2018 | 23:00
2
186
סופ"ש יומולדת שהוזמן לפני מספר שבועות ב"טירות הנעות ברוח" בנמרוד, וממש לא רצינו לבטל, עם או בלי מצב. אז לא ביטלנו, למרות שיש כמה שחשבו שהשתגענו. ספוילר - היה נהדר, שקט ושלווה, אוכל ויין משובחים.

בנג'ולינה ביציאה מקרית שמונה
במשך שנים רבות, "פוקצ'ה" בגן הצפון היתה היעד המועדף עלינו לארוחות חגיגיות באזור. הפעם החלטנו לגוון ולנסות את בנג'ולינה שנפתחה לפני שנים אחדות באזור ושמענו עליה דברים טובים.
המסעדה ממוקמת במין מרכז מסחרי לצד הדרך, בלי הוד והדר, ליד פיצוציה וחנויות אחרות. הגענו לשם בשעות אחה"צ בדרך לנמרוד, לסוג של צהריים מאוחר/ערב מוקדם. היו רק מספר שולחנות תפוסים ובכל זאת הפנו אותנו למרפסת המקורה הצמוד לחניה ולא הושיבו אותנו בפנים. לא התווכחנו.
למסעדה יש תפריט קבוע של מנות קלאסיות (חביבות הקהל לטענתם) ותפריט מתחלף (פעם בחודש אם אני לא טועה). תפריט מגוון ומבטיח בעל השפעה צרפתית-אירופית חזקה.ניכר הנסיון לשמור על התמחור סביר.
מנות ראשונות - אני לקחתי שייטל צרוב  הבשר מעולה, צרוב מבחוץ וכמעט נא מבפנים. מנה נדיבה ביותר בתמורה ל 46 שקלים, יש מקומות שעל מנה בגודל דומה יקחו גם כפול. הבשר מוגש בציר עשיר ובשרי מאוד עם פטריות, אגוזים ועוד. אפילו מעט עשיר/מלוח מדי (קשה לי להאמין שאני אומר את זה). כיוון שרוב הרוטב נשאר בצלחת, המלצרית הביאה על חשבונם חלה קלויה כדי לספוג את הרוטב. בסך הכל מנה מעולה.
אשתי בחרה פאטה כבדים מהתפריט הקבוע (זה מה שבא לה). אין הרבה מה לדווח, ביצוע מצויין למנה קלאסית, הכבד חלק ונימוח, מוגש עם מעט ריבה וטוסטים של חלה.
עיקריות - הזמנתי פילה בורי בגריל על ריזוטו על בסיס בטטה וזוקיני. בתחילה חששתי שהמנה קצת סתמית אבל עם כל ביס נוסף אהבתי אותה יותר, לריזוטו היו טעמים עשירים ועמוקים, הדג היה... דג אבל בסך הכל מנה מצויינת.
אשתי הזמינה את מה שהסתבר כמנה המיוחדת של הארוחה,  "המבורגר עגבניות עיזים". השם "המבורגר" עושה עוול למנה, אומנם במרכז יש קציצה גדולה (מבשר משובח). אבל הקציצה נימוחה וטובעת ברוטב עשיר ומיוחד שחוץ מציר בקר ועגבניות לרוב יש בו גם כרשה, צ'ילי, סילאן,  ומעט גבינת עיזים רכה, הכל ביחד בטעמי בשרי-חמוץ-מתקתק, מנה מקורית ונפלאה. כשהחמאנו למלצרית סיפרה שהם עושים ווריאציות על מנה צרפתית קלאסית של המבורגר ברוטב יין ובכל תפריט מתחלף יש גרסה שונה. רשמנו לעצמנו לחזור לעוד גרסאות בעתיד. המנה מגיעה עם פלחי תפוחי אדמה צרובים שהיו חביבים אבל לא ממש נחוצים.
ויתרנו על קינוח כדי להשאיר מקום לצימר, שתינו גם שתי כוסות יין מתפריט היינות הקצר אבל חביב, כל זה יחד עם אספרסו כפול 332 ש"ח לפני טיפ. לא יקר בשביל מה שקיבלנו. עוד נחזור (למרות שלא ננטוש את פוקצ'ה אהובתנו)
לצפיה ב-'בצימר'
בצימר
12/05/2018 | 23:17
1
118
"הטירות" בנמרוד נחשבו בזמנו אחד הצימרים המפוארים והמבוקשים בארץ. שנים רצינו להגיע לכאן אבל בכל פעם היה סיפור אחר, אבל שמחים שהתמדנו והגענו. בחרנו את "בקתת שומר האגם" שנחשבת הצנועה מבין היחידות. אותות הזמן ניכרים במקום, הפאר המקורי דהה קצת וכבר אין בעיה להשיג מקום (אפילו ללילה אחד ביום שישי). אבל עדיין מדובר בצימר כיפי ומפנק והבעלים מקפיד על תשומת לב לדברים החשובים כולל מכונת קפה חדישה ושפע של פינוקים כולל גבינות מעולות, יין איכותי, פיצוחים מצויינים, פירות טריים, שתיה קרה ובירות במקרר...
ארוחת בוקר שהזמנו היתה ממש מדהימה, גלעד הבעלים הדגיש שהם מקפידים להשתמש במעשה בית וגידול עצמי ככל האפשר. חביתה אוורירית ועשירה מביצים (לדבריו) מהתרנגולות שלהם, לחם טרי שהוא אופה בעצמו, מגש נדיב של גבינות נפלאות (הצטערנו שלא שאלנו מאיזו תוצרת), ועוד ועוד.  גולת הכותרת היה לטעמי סלט מפוצץ בעשבי תיבול, ירקות שורש חתוכים, עגבניות שרי בשלל צבעים, ושמן זית משובח. לקינוח (כאילו שצריך) היו גם קרפים טעימים. ארוחת מלכים שהחזיקה אותנו עד אחר הצהריים המאוחרים.
לצפיה ב-'כפר היין קדם / יקב אסף'
כפר היין קדם / יקב אסף
12/05/2018 | 23:28
94
יש בגולן יקבים רבים אבל רובם סגורים בשבת (מעניין למה). הצדיק היחידי הוא יקב אסף שנמצא ב"כפר היין קדם", על כביש 91 בקרבת קדמת צבי. במקום קומפלקס של מרכז מבקרים משולב בבית קפה בשם "עדיקא" (על שם עדי בתו של אסף קדם שהוא היזם, המקים, הכורם והיינן של הקומפלקס). בית הקפה נראה מקסים, האופציה העיקרית בתפריט היא מגשים של גבינות ו/או נקניקים ו/או אנטי פסטי שאפשר להזמין יחד עם יין בכוסות או בבקבוקים. האוכל נראה טוב אבל כפי שנאמר לעיל עוד היינו מפוצצים מארוחת הבוקר כך שנאלצנו לוותר, אבל השתתפנו בטעימת יין מודרכת (אחת לשעה) וגם רכשנו בקבוקים שמצאו חן בעינינו. רשמנו לפנינו לחזור רעבים יותר. מסביב לבית הקפה יש שטח חמוד ומטופח לפיקניקים או סתם לילדים מתרוצצים (היו בשפע). יש גם שלש בקתות של צימרים שהם חלק מהקומפלקס, נאמר לנו שהארוח כולל Full Board וגם שפע של יין... מממ
לצפיה ב-'יש המלצות מעודכנות ללונדון? '
יש המלצות מעודכנות ללונדון?
10/05/2018 | 17:08
18
261

מחפשת המלצות מעודכנות לאסיאתיות בלבד (בעיקר הודי מעודכן) וגסטרו פאבים מעולים - יש תכנון לחזור לDISHOOM ול yauatcha וגם לנסות את gymkhana...
כמובן שאקרא את כל ההמלצות האחרונות מהפורום....

תודה מראש!
לצפיה ב-'הייתי מוותרת על יאווצה'
הייתי מוותרת על יאווצה
10/05/2018 | 18:45
3
240
הייתי ב-2015 והתרסקתי (חיובית).
הייתי בנובמבר 2017 והתרסקתי (שלילית). 
הם גם לא נחמדים שם.

לצפיה ב-'המארחות ביאווצה תמיד היו אנטיפטיות ומתנשאות אבל המלצרים דווק'
המארחות ביאווצה תמיד היו אנטיפטיות ומתנשאות אבל המלצרים דווק
10/05/2018 | 20:14
1
197
דווקא היו מאד נחמדים בפעמיים שהייתי שם (פעם אחרונה בשנה שעברה).
האוכל בשתי הפעמים היה מעולה.
בחודש הבא אני אביא חווד מעודכנת..

לצפיה ב-'היינו בנובמבר האחרון'
היינו בנובמבר האחרון
13/05/2018 | 09:24
84
והמלצר היה מאוד נחמד.
עזר לנו לבחור מתוך התפריט האין-סופי וגם לזהות מנות שריצנו מתוך תמונות בעמוד היילפ של המסעדה. בלי  התנשאות ועם סבלנות.

וחוץ מזה היה טעים מאוד ועד כמה שאני זוכרת גם לא מאוד יקר ביחס לתמורה.
לצפיה ב-'אז דים סאם משודרג אחר?'
אז דים סאם משודרג אחר?
11/05/2018 | 09:20
37
לצפיה ב-'מעודכן לאוקטובר 2017'
מעודכן לאוקטובר 2017
11/05/2018 | 04:43
1
181
מספר המלצות בסוהו:

Kiln תאילנדית מעולה, יצירתית, היפסטרית (אבל כמחמאה)
Bao יש כבר שני סניפים או יותר, אני הייתי בסוהו. הכל היה מאוד מאוד טעים. ארוחה קלילה מהירה.
Hoppers מסעדה סרי לנקית מאוד טרנדית נכון לסתיו האחרון. היה טעים, השירות היה צולע ומנה אחת לא הייתה לטעמנו (וגם לא הזמנו אותה אבל זה סיפור אחר). המנה של המח עצם הייתה אדירה. 
Koya מסעדת אודן. אני לא מבין מספיק בדקויות אבל בעיני זה המרק הכי טעים שאני מכיר.
לצפיה ב-'אני ממש אוהבת אודון. תודה על כל ההמלצות'
אני ממש אוהבת אודון. תודה על כל ההמלצות
11/05/2018 | 09:21
40
לצפיה ב-'הראמן ב- Bone Daddies בסוהו'
הראמן ב- Bone Daddies בסוהו
11/05/2018 | 07:32
4
162
מקום פשוט ולא גדול מאד עם ראמנים מצויינים. עומדים קצת בתור, אבל בעונה הזאת זה יותר נעים מאשר בדצמבר
לצפיה ב-'תודה זוכרת שהמלצת בחום '
תודה זוכרת שהמלצת בחום
11/05/2018 | 09:21
30
לצפיה ב-'אגב יש מלא סניפים וגם באנים :)'
אגב יש מלא סניפים וגם באנים :)
11/05/2018 | 11:05
2
39
לצפיה ב-'לא מוותרת על יאוצ'ה בחיים '
לא מוותרת על יאוצ'ה בחיים
11/05/2018 | 12:36
1
157
הייתי לפני כמה שנים ושוב השנה, הכל שם מדהים. תזמיני מקום לקומת המרתף. צריך לדעת מה להזמין- דים סמים ולא מנות אחרות (למעט חזיר ביסמין). קינוחים מדהימים.
גימקאנה גם מומלץ בחום, העסקית שווה מאוד.
אכלתי עסקית בלדבורי וגם אהבתי מאוד.
לצפיה ב-'וגם ברווז מפורק - מעדן'
וגם ברווז מפורק - מעדן
12/05/2018 | 12:53
34
לצפיה ב-'עוד המלצה- Hakasan'
עוד המלצה- Hakasan
12/05/2018 | 16:53
98
רושפלד המליץ לי על האסיאתית הזו כשמלצרתי אצלו ולא התאכזבתי.
זו אם אני לא טועה האחות היותר יוקרתית של יאוצ'ה, לכן הלכנו לעסקית צהריים. עיצוב מהמם, מוזיקה, אווירה ואוכל מושלמים.
לצפיה ב-'המלצות שקיבלתי מחברות וחברים'
המלצות שקיבלתי מחברות וחברים
12/05/2018 | 20:20
114
כאלה שאני סומכת על הבנתם באוכל. מעלה כאן ומשאירה לבדיקתך
למרביתם יש אתרי אינטרנט ומצאתי עליהם מידע בקלות.

London Chinatown Restaurant - 27 Gerrard St, London
Koya Bar - 50 Frith St, Soho, London
Bao - רשת של מסעדות www.baolondon.com
Baozi Inn Restaurant - 47 Gerrard St, London
לצפיה ב-'YAUATCHA נפלאה!! הארוחה שלנו שם בדצמבר היתה מדהימה!'
YAUATCHA נפלאה!! הארוחה שלנו שם בדצמבר היתה מדהימה!
13/05/2018 | 07:51
33
לצפיה ב-'תודה על ההמלצות מישהו אולי עשה'
תודה על ההמלצות מישהו אולי עשה
14/05/2018 | 10:05
2
76
טיול אוכל בעיר?
לצפיה ב-'לא אוכל, אבל עשינו סיור של אומנות רחוב בשורדיץ' שהיה מעולה'
לא אוכל, אבל עשינו סיור של אומנות רחוב בשורדיץ' שהיה מעולה
14/05/2018 | 11:34
1
91
של חברת ARTERNATIVE
לצפיה ב-'אכן הזמנו איתם סיור! תודה!'
אכן הזמנו איתם סיור! תודה!
15/05/2018 | 13:15
9
לצפיה ב-'HOPPERS - מטבח סרי לנקי'
HOPPERS - מטבח סרי לנקי
22/05/2018 | 10:53
20
יש דיווח שלי איפשהו
לצפיה ב-' השירשור השבועי '
השירשור השבועי
10/05/2018 | 10:03
7
20
השירשור השבועי על פתיחות, סגירות, מבצעים, מנות מיוחדות, אירועים, תפריטים מיוחדים וכו'.

השירשור אינו מיועד ליח"צנים, מסעדנים ומפרסמים, אשר מוזמנים לשלוח הודעות לכתובת האי-מייל:bikoret@tapuz.co.il.

נא להימנע מתגובות וניהול דיונים בשירשור השבועי, בעודו נעוץ.

סוף שבוע נעים וטעים,
החתולית
לצפיה ב-' פסטיבל הקריניאן בנווה ירק'
פסטיבל הקריניאן בנווה ירק
10/05/2018 | 10:13
69
זן הקריניאן הוא אחד מזני הענבים האדומים הנטוע ביותר בעולם ואחד הותיקים ביותר הארץ.

בעולם חוגגים בסוף חודש מאי את "יום הקריניאן", בצרפת ובספרד, ומאז השנה שעברה, חוגגים אותו גם בישראל.

פסטיבל הקריניאן הישראלי, יתקיים ביום חמישי ה-24.5 בשעה 18:30-23:00 באירוע יין במושב נווה ירק.

משתתפים: יקב וורטמן, יקב סומק, יקב פלדשטיין, יקב רקאנטי, יקב גתו, יקב שורק, יקב מאיה ויקב נווה ירק                           
מומו שמילוביץ', מארגן הפסטיבל, מזמין את הקהל  לטעום ממיטב יינות הקריניאן הישראלים:
יינות קריניאן זניים, קריניאן כחלק מבלנד וויינות רוזה המבוססים על קריניאן.

מחיר כרטיס כניסה לפסטיבל ברכישה מוקדמת: 65 ש"ח. הכרטיס כולל טעימה חופשית וללא הגבלה של כל יינות היקבים המשתתפים.
במסגרת הפסטיבל יתקיימו בחדר פרטי, שתי סדנאות מוגבלות ל- 16 משתתפים, אליהן ניתן להצטרף בתשלום נוסף:       

1. טעימת אורך קריניאן פרא (קראנטי) 2009 עד היום – בהנחיית היינן קובי ארביב.
   כרטיס כניסה לפסטיבל +השתתפות בסדנה  160 ש"ח.

2. טעימת יינות קריניאן מהעולם – בהנחיית הייננית רוני ססלוב.     
  כרטיס כניסה לפסטיבל +השתתפות בסדנה  180 ש"ח.  
ניתן לרכוש כרטיסים לאירוע במכירה מוקדמת בלבד, בלינק המצורף:

לצפיה ב-' גירוס דגים בסופלקי בר'
גירוס דגים בסופלקי בר
10/05/2018 | 10:20
97
בסופלקי בר, הנקסט דור של מסעדת אוזריה, של השפית אביבית פריאל אביחי ושותפתה אופיר לאמי, משיקים ספיישל שיפוד גירוס דגים בימים חמישי שישי בלבד.

מנת הגירוס כוללת נתחי דג בורי מהשיפוד המסתובב, מגולגלים בפיתת סופלקי שמכינים  במקום, עם צזיקי וסלסת ירקות צלויים. המנה מוגשת עם צ'יפס אורגנו ומחירה 48 ש"ח.

בנוסף לספיישל גירוס ניתן למצוא בסופלקי בר, מגוון מנות קטנות הדומות באופיין הקולינארי למנות המוגשות באחות הגדולה - אוזריה. בין המנות בתפריט:
מנת בייבי אנשובי מטוגנים לצד איולי לימון 38 ש"ח
סלט יווני אמיתי 36 ש"ח
צלחת דגים משוק לוינסקי 48 ש"ח
פאבה 20 ש"ח
הכרובית של אביבית (כמו באוזריה) 18 ש"ח.

הלב הקולינארי של הסופלקי בר הוא מנות הסופלקי שמוגשות מגולגלות בלאפה תוצרת בית או פתוחות בצלחת, עם צ'יפס מתובל. בין המנות בתפריט הסופלקי:
סופלאקי פרגיות 38/42,
סופלקי כבד עוף 38/42,
סופלקי מוסר ים 42/52,
סופלקי שרימפס 42/52,
סופלקי שקדי עגל 46/56,
סופלקי קבב טלה 38/42,
סופלקי בשר אדום 46/56,
סופלקי בשר לבן 38/42, סופלקי פורטובלו 38/42
ולפעמים סופלאקי חוט שידרה.

לצפיה ב-'שבועות בנמל עין גב על הכנרת - דגים טריים וגבינות'
שבועות בנמל עין גב על הכנרת - דגים טריים וגבינות
10/05/2018 | 10:27
53
מסעדת הדגים בנמל עין גב, בניצוחו של שף הילאל סבאח, מזמינה בחג השבועות, ליהנות ממנות דגים וגבינות מול הכינרת.

בין המנות בתפריט:
  • לחם הבית- פראנה לצד שמן זית, זרעי עגבנייה, פלפל חריף וקציפת חציל;
  • קרפצ'יו חציל- חציל קלוי, יוגורט, צנונית, פלפל חריף, עגבנייה, בצל ירוק, גבינת פטה;
  • סלט של ירוקים- עלי חסה, תמרים, עגבניות שרי, גבינת ריקוטה פרסטה וסילאן;
  • לבנה עם עגבניות שרי, בזיליקום ושמן זית;
  • מרק ארטישוק עם קראסט אריסה, זרעי עגבנייה וגבינת ריקוטה;
  • מושט מטוגן עם צ'יפס;
  • פילה מושט עם תפוחי אדמה ורוטב שמנת פטריות;
  • קיש בטטה, גבינות ותימין לצד סלט ירוק עם ויניגרט סילאן;
  • מנות ילדים: שניצל דג בציפוי פירורי לחם וצ'יפס, פסטה ברוטב עגבניות;
  • קינוחים, ביניהם: פאי אגסים לצד גלידת וניל וקצפת.

תפריט שבועות יוגש בימים שבת וראשון, 19-20 במאי, בין השעות 12:00-22:00.
להזמנות:
מסעדת הדגים, עין גב
04-6658136, www.eingev.co.il

לצפיה ב-' הולה בראסרי - עסקיות צהריים'
הולה בראסרי - עסקיות צהריים
10/05/2018 | 10:41
198
הולה - הבראסרי החדש של השף ויקטור גלוגר, יפתח ביום ראשון הקרוב ה- 13/5/18 גם לפעילות בשעות הצהריים, ויציע תפריט עסקי.

הארוחה העסקית החדשה של מסעדת הולה כוללת:
סלסלת לחמי, איולי עגבניות שרי וזיתים + מנה ראשונה ומנה עיקרית, הכל במחיר המנה העיקרית.

בין המנות הראשונות:
  • סלמורחו קר - מרק עגבניות חלק קר, מוגש עם "חמון דה פאטו", ביצה קשה ושמן זית;
  • טרטר טונה ליטל ג'ם טונה אדומה עם פפאיה, צ'ילי, כוסברה, נענע ובצל ירוק רוטב שמנת חמוצה וחזרת;
  • קבב דגים עם צנובר וקשקבל על טבולה כרובית טריה, עגבנייה מגורדת, טחינת שקדים ושמן זית.
בין המנות העקריות:
  •  פסטה טריפוליני ורדה עגבניות קונפי, שום, זיתי קלמטה, תרד, זוקיני, בצלים צלויים וסלסה ורדה 82 ₪;
  • El Pimpi - זרועות תמנון צרובות על תפוח אדמה קונפי, שום שמן זית ופטרוזיליה 98 ₪;
  • חזה ברווז ישראלי צרוב במחבת, ברוטב ברביקיו ג'ינג'ר, תפוחי אדמה מהמדורה ושום קונפי 98 ₪.
הולה תציע גם קינוחי צהריים במחיר של  32 ₪. בין הקינוחים:
  • סורבה יוגורט כבשים עם פירות אדומים טריים,קולי פטל שחור ועלי ורדים קריספים;
  • קינוח הולה באונטי - סמי פרדו קוקוס עם שוקולד מריר ,מרנג קוקוס וגלידת שוקולד חלב וקרמל.
עסקיות : ראשון עד שישי 12:00-16:00
הולה בראסרי
רחוב הירקון 87, תל-אביב. טלפון: 03-5759060

לצפיה ב-' שבועות ביקב כרמי יוסף בראבדו'
שבועות ביקב כרמי יוסף בראבדו
10/05/2018 | 10:46
43
יקב כרמי יוסף בראבדו פותח את חגיגת שבועות, עם שקיעת החמה בסוכה שבין הכרמים המלבלבים ומזמין את הקהל לטעום יין, אוכל ושמן זית, לצלילי מוזיקת ג'אז לייב.

האירוע יתקיים ביום חמישי ה-17.5 בין השעות 19:00-22:00.
באירוע יוצעו לטעימה מגוון היינות של היקב:
שרדונה / סובניון בלאן / רוזה 2017,  
יינות בצירי 2015- מרלו, שיראז, קופאז' וקברנה סוביניון
וסדרת הפרימיום לנדמארק – מרלו 2014  ולנדמארק 2B  2013.
השף ירון אורלב, יגיש מנות מבוססות ירקות, גבינות ומאפים. בין המנות שיוגשו:
מבחר גבינות מעולות, אגוזים, ופרי ;
ירוקים צרובים, גרידת לימון ושום ;
כרובית אפויה, טחינה, ועשבי תיבול ;  
עלי גפן עבודת יד הרבה לימון ולאבנה ;
קיש כרישה ופטריות;  
כנאפה מלוחה עם מנגולד, פטה, ומוצרלה;
יקיטורי סלמון ברוטב טריאקי תפוז
באירוע יוצע שמן זית של "השמן של אסי" מכרמי יוסף.

מחיר כניסה: 50 ₪ במזומן בלבד. התשלום יתקזז בעת רכישת יין
יש להזמין מקומות מראש.

יקב כרמי יוסף בראבדו
היקב ממוקם מול היישוב  כרמי יוסף, בין הכרמים, על כביש 44, את מפת הגעה ניתן לראות גם באתר היקב.
Baravdo.co.il
טלפון: 050-2207022
לצפיה ב-' קפה פופולר'
קפה פופולר
11/05/2018 | 07:31
514
בימים אלו נפתח קפה פופולר, בבית המלון החדש "ג'ייקוב סמואל" בצומת הרחובות דיזנגוף-ארלוזורוב בתל-אביב.

המקום הוא בבעלות ארבעה מסעדנים תל-אביביים: עומר כצמן ותומר שפלר (יאסו, ז'ה פיקניו), השף אבי ביטון (אדורה, סוליקה, מזל טלה) ונדב לאור (טאיזו, צ'יקטי), אשר שאבו השראתם ממקומות הבילוי החמים ביותר בעולם.

קפה פופולר מתפרס על שתי קומות, ומציע שתי חוויות בילוי שונות; בקומת הכניסה המסעדה שתגיש תפריט ביסטרו שנבנה על-ידי השף והבעלים אבי ביטון. לעומת זאת, הקומה התחתונה, הממוקמת מתחת לאדמה, תתפקד כבר עם תפריט אלכוהול משובח ותפריט אוכל המותאם לאלכוהול.

המסעדה תפעל בשלושה סרוויסים: בוקר (11:00-8:00), צהריים (17:00-12:00) וערב (24:00-17:00). בין המנות בתפריט:

* קרפצ'יו תפוחי אדמה – תפוח אדמה צלוי עם קרם פרש בזיליקום, שמן זית ופרמז'ן (42 ש"ח)
* קיסר ישראלי – לב חסה צלויה, רוטב קיסר, שיפוד עוף ועשבי תיבול (54 ש"ח)
* טוסט סרטנים - חלה מתוקה, בשר סרטנים, שאלוט מקורמל, גבינת שברה (72 ש"ח)
* באקלווה כבד אווז – כבד אווז, פילו, דבש מתובל, פיסטוקים וקוקוס (78 ש"ח)
* מולים "פלפל צ׳ומה" – מולים שחורים, חמאה צהובה, פלפל צ׳ומה, קריספי שום, כוסברה (98/128 ש"ח)

הבר פעל, כאמור, בקומה 1-, ויציע תפריט אלכוהול ויין שיושתתו בעיקר על מותגים ישראלים (יין, ג'ין וערק), ואוכל שמתאים ללוות אלכוהול. בין המנות הבולטות בתפריט:

* פלפל חריף וטלה - פלפל חריף קלוי, בשר טלה קצוץ ורכז רימונים (36 ש"ח)
* סיגר פופולר - חלקי פנים מהגריל, טחינה, רסק עגבניות טריות ופלפל חריף (56 ש"ח)
* סופריטו תמנון – תמנון מקומי, תפוחי אדמה ועגבניות חריפות (58 ש"ח)
* נוקידס טריפוליטאי – ניוקי סולת, רוטב עגבניות חריף, דגי ים ובוטרגה (78 ש"ח)

לצפיה ב-'שבועות בשרונה מרקט'
שבועות בשרונה מרקט
11/05/2018 | 07:42
75
בשרונה מרקט מביאים לקראת שבואות את חומרי הגלם המיוחדים והקלאסיים שמרכיבים את שולחן החג, בחוברת מתכונים שיצרו השפים של המרקט. בחוברת טארט סלק וגבינת סנט מור של השף ישראל אהרוני, סלט ברוקולי ולבבות חסה של השף רן שמואלי
כיכר קממבר בתנור עם ריבת עגבניות שרי של אפרת אנזל, ועוד מתכונים שניתן להפיק מהם ארוחת חג שלמה.

החל מיום ראשון הקרוב ה- 13/5 ועד ה- 21/5, המרקט יילבש לבן ויציע מבצעים על מנות מוכנות להגשה וחומרי גלם לחג השבועות.
לקונים ב- 150 ש"ח ומעלה בחנויות הקמעונאיות, תינתן צידנית ייעודית, אותה יוכלו למלא בקניות שלהם.
בין המוצרים הבולטים בקטגוריית הגבינות:
* מבחר גבינות איטלקיות (באשר) - 4+1 מתנה
* גבינות גאודה בטעמים (לה פרומז'רי) - 10 ש"ח ל-100 גר'
* גאודת בקר מיושנת בלו לייבל- זוכת פרס הגאודות לשנת 2017 (לה פרומז'רי) - 13.5 ש"ח ל-100 גר'
* גאודה עיזים מיושנת (לה פרומז'רי) - 16.5 ש"ח ל-100 גר'
* גאודה כמהין (לה פרומז'רי) - 19 ש"ח ל-100 גר'
* בס (חנות פישופ) - 25 ש"ח ליחידה (500 גר' לפני ניקיון)
* דניס (חנות פישופ) - 30 ש"ח ליחידה (500 גר' לפני ניקיון)
* מאפה פסטה גבינות אישי (סרדיניה) - 15 ש"ח ליחידה
* פוקצ'ות ופוקצ'ינות (לה פרינה) – החל מ-15.50 ש"ח ליחידה
* כל סוגי הלחמים (לה פרינה) –  השני ב-50%
* לזניה אישית- (סרדיניה) – 20 ש"ח ליחידה
* קיש משפחתי (לה פרינה) – 39.90 ש"ח ליחידה  
* פס עוגת גבינה (לה פרינה) – 60 ש"ח ליחידה
* עוגת גבינה אורג'ינל (צ'יזקייק פקטורי) - 99 ש"ח ליחידה בגודל L
* שאטו קאבלייר (meetwine) - במחיר של 55 ש"ח לבקבוק
* מארה פינק 2017 (meetwine) - במחיר של 69 ש"ח לבקבוק
* רוזה מאליז (יין בשוק) – 69 ש"ח לבקבוק
* מבחר ממרחים- זיתים, עגבניות מיובשות, ארטישוק וקישואים, פסטו (אנשי הזית) – 20 ש"ח ל-2 יחידות
* עלי גפן ממולאים- (סאסי זיתים) – 6 ש"ח ל-100 גר'
* זיתים איטלקיים- (סאסי זיתים) – 22 ש"ח ל-500 גר'
* פסטה יבשה במגוון טעמים- פסטה שחורה/כמהין/פורצ'יני/לימון ופלפל שחור/צ'ילי (מזרח ומערב) – 1+1 מתנה

שבועות ב"שרונה מרקט"
13-21 במאי 2018

לצפיה ב-'חוויה של פעם בחיים - המעבדה של SCRATCH BAR, אנסינו,LA'
חוויה של פעם בחיים - המעבדה של SCRATCH BAR, אנסינו,LA
07/05/2018 | 19:41
5
576
אכלתי במסעדות ממושלנות בחיים, כולל אצל רובשון במונקו, אבל משהו כזה עדיין לא היה לי.
סקראץ' בר ממוקם בקניון קטן ולא מתיימר בוואלי של סן פרננדו, פרבר של לוס אנג'לס, המקום מגיש רק ארוחת טעימות ואת מה שהוא עושה לא ראיתי מעולם.

בסופו של דבר, הארוחה היא מנת טעימות בת 21 מנות (ובעזרת YELP אני יכול לכתוב על רובן). כל אחת מהמנות זעירה, גודלן בין חצי ביס לשלושה ביסים לכל היותר (פרט למנה אחת שבה אולי 7 ביסים). או במילים אחרות, זאת ארוחה של 60 ביסים פחות או יותר. בהחלט יש מצב שתצאו מכאן רעבים מעט, ועדיין החוויה שווה את זה, גם בגלל שכל ביס וביס הוא יצירת אמנות ופצצת טעמים, אבל לא רק.

מבנה הארוחה: זאת ארוחה בשני שלבים, ובהחלט יש סיבה שבגללה קוראים למקום BAR. בשלב הראשון, אתה לוחץ על כפתור כדי שיכניסו אותך פנימה, ואתה מלווה לחלל א', שהוא בעצם בר (שמאד מזכיר SPEAKEASY למי שאי פעם היה). אתה יושב על הבאר בלבד, ובחלל הזה מגישים לך שני קוקטיילים מעולים, ועוד 5 מנות, שהם ביסים קטנים במיוחד. אבל מושלמים במיוחד.
השף שמייצר את הביסים האלה, מסביר לך כל פעם שהוא מוציא משהו, מה המנה, ממה היא מורכבת, איך היא עשויה ואיך אמורים לאכול את זה. זה מוטיב שחוזר לאורך כל הארוחה.

בשלב השני, לאחר 5 המנות הראשונות, אתה עובר לחלל אחר, שם שוב אתה יושב על הבאר, אך מול המטבח. שישה או שבעה שפים שעובדים במקום שהוא למעשה מעבדה מושלמת.
אכלתי כמובן במסעדות עם מטבח פתוח (יודל'ה, מחניודה, המזנון וכו'), אבל כולם רועשים בכוונה. סקראץ' באר הוא לחלוטין מעבדה. 7 מהנדסי אוכל, עובדים בשקט מופלא ובדיוק מטריף על יצירות המופת שלהם, ואתה יושב על הבאר (המקום היחיד שבו אתה יכול לשבת אם אתה זוג. אם אתה שלושה ומעלה, יש גם מעט שולחנות). ומתבונן על המתרחש, וזה מפעים.

וכך הם מגיעים, 16 מנות נוספות, 16 ביסים. כל אחד עשוי לעילא וכל אחד עשוי במקום מההתחלה ועד הסוף (לכן קוראים למקום סקראץ', - EVERYTHING IS MADE FROM SCRATCH) אין רטבים מוכנים, ואין שום דבר כזה, רק חומרי גלם מדויקים, כולל לובסטרים, מגוון של סוגי דגים, בקר וואגיו, כבד אווז וכו' וכו'.
לחם? זה לא המקום בשביל זה. כאן אוכלים את מה שמגישים לך. אבל המים המבוקבקים והקפה בחינם.

ומנה אחר מנה, שף אחר בא, מסיים לך את המנה במקום, ומסביר לך מה היא ואיך אוכלים אותה. מנה אחר מנה, סו שף אחר סו שף.

אז מה אכלנו? אני לא זוכר הכל, אבל בין השאר
- MUSSEL SHOOTER - שוט ממש, אתה קודם אוכל את הצדפה, אח"כ שותה את השוט (לימון ומיץ עגבניות), ובסוף אתה אוכל מגרד את האבוקדו הקטן שלמטה. מאד נחמד.
-  טוסט קטן, עם גרוייר שמיוצר במקום, פרושוטו בקר שמיוצר במקום, וכוסית של מי דבש. דווקא הגרוייר מאד בסיסי, הפרושוטו טעים.
- כמה עלי קייל מטוגנים עם ביצי סלמון ומעט פרמז'ן
- פופקורן בטעם טימין
- פירה בזיליקום עם מעט עגבניות ובורטה
- דיונון שנראה כמו פסטה, על מצע של בטטה בעובי נייר. מנה מאד מיוחדת, מרשימה ויפה. אחד ההיילייטים של הארוחה.
- חתיכות קטנות של שקדי עגל על מצע של דייקון ומעט כבד עוף. מנה מדהימה
- שרימפ צרוב על מצע של משהו שנראה כמו נזלת, אבל למעשה היה נורא טעים
- אבוקדו מעושן וטונה (בלו פין) צרובה עם קרם כוסברה. אלוהי.
- הצלחת היתה חצי שורש סלרי ענק (שלא באמת אמורים לאכול), מעל היה דג המאצ'י מבריק יחד עם פירה סלרי. עוד ביס נהדר
- כבד אווז מושלם על מצע של פירה כרובית, 20 כדורי קינואה בשביל המרקם, ומעט ארטישוק ירושלמי. פצצת טעמים.
- שליו צלוי על פירה גזר וא-ג'וס. מדהים לגמרי
- זנב לובסטר (כלומר ביס של זנב לובסטר) על איולי וקוויאר. כמה שזה טעים
- המנה היותר גדולה, ואחת המרשימות. היא עדיין מנה של 7 ביסים. למטה עיגול תפו"א פרואני מטוגן בשלמות. מעל כמה נתחים פצפוניים של וואגיו (שעשרים דקות קודם לכן, הראו לנו כשעודו נא, והסבירו לנו איך מבשלים אותו, וכמה זמן). ... הנה העניין, צליתי בעצמי וואגיו (ו A5 קובי), ולכן אני לעולם לא הולך לסטייק-האוסים. כי פשוט כל A5 גם צלוי על ידי יהיה טוב יותר מאשר כל סטייק של גורדון רמזי (אכלתי) ווולפגנג פאק (לא אכלתי, אבל אני מניח). והאמת היא שגם הפעם זה היה כך. בכלל, אני בדעה שוואגיו הוא בשר שאו אוכלים כשיש לו משקל, או שלא, כי כל צליית יתר היא ממש בגדר חטא. התפוח אדמה היה מדהים, אבל הוואגיו היה מפוספס וחבל.
- קינוח של חתיכת אוני (כן!) יחד עם מעט אגס, וערמון מגורד מעל. חביב מאד כקינוח
- גלידה עשויה מגבינות (פרמז'ן וצ'דר עשויים במקום כמובן), שאותו אוכלים משל היה חמאה על חתיכת טוסט זעירה, מלאה בחמאה. כשעל הכל יש מעט סוכר חום (נדמה לי). מנה מאד מיוחדת. אשכרה גלידה של גבינות עזות על טוסט. מושחת לגמרי
- ביס של מרשמלו בטעם תפוז מוגש יחד עם החשבון (380 דולר, ה 18% שירות כלול). חביב.
- משולש של שוקולד מריר עם אבקה אדומה (נדמה לי ורדים). כמו טובלרון משוכלל.

יש סיכוי סביר ששכחתי 3-4 מנות (שהיו ביסים) אבל החוויה עצמה, ככלל, היתה די מדהימה. אם אתם מוצאים את עצמכם בלוס אנג'לס - תחשבו לעלות לאנסינו ולאכול כמו שאני מניח, אף פעם (או כמעט אף פעם) לא אכלתם.
לצפיה ב-'מצטרפת להמלצה...'
מצטרפת להמלצה...
08/05/2018 | 00:11
184
(בשבילי זה קלב...) ותוספת קטנה - אני לא אוכלת גלוטן ומוצרי חלב. הם שאלו בהתחלה אם יש אלרגיות כלשהן ואמרתי מה הן. הם היו סופר נחמדים ואדיבים בנוגע לזה ואכן הביאו מנות בלי גלוטן/חלב. לקינוח הביאו לנו גלידה סורבה קוקוס שהיתה אחד הקינוחים הטעימים שאכלתי. שאר המנות היו מעניינות כולן! חלק היו טובות וחלק מעולות (וקיבלנו סטייק שהיה לא מוצלח לטעמינו). השירות היה מעולה והאווירה מאד נעימה. הישיבה על הבר מדהימה לדעתי. פשוט מרתק!  ממליצה מאד! 
לצפיה ב-'דיווח מעניין ומפורט היטב, טוב ונחמד לקרוא.'
דיווח מעניין ומפורט היטב, טוב ונחמד לקרוא.
08/05/2018 | 05:44
193
רק הערה.
 לתפיסתי לא ניתן להגדיר את המזנון כמסעדה. מקסימום כמקום האכלה
וזו ההגדרה העדינה ביותר שאני יכול למצוא למקום הזה.
תודה על הדיווח, מעניין. לא שמעתי על המקום.

לצפיה ב-'וואו איזו חווייה'
וואו איזו חווייה
08/05/2018 | 08:22
165
אני רק תוהה עד כמה היה קשה לי להסתפק בביס אחד כמעט בכל מנה.  לא מבחינת הרעב. את התיאבון שלי אפשר לסתום די מהר. פשוט במנות כל כך מיוחדות לא תמיד מספיק להפנים את כל החוויה בביס אחד ויש חשק לעוד ביס או שנים כדי להבין מה היה לנו שם. אבל אין ספק שהייתי שמח להתנסות בזה. תודה על הדיווח
לצפיה ב-'יפה! דווקא היינו בלוס אנג'לס וכנראה לא נהיה שוב בעתיד הקרוב'
יפה! דווקא היינו בלוס אנג'לס וכנראה לא נהיה שוב בעתיד הקרוב
08/05/2018 | 21:21
186
מצד שני, $380 (לזוג, אני מניחה?) זה עדיין כנראה היה מעל לתקציב שלנו...

וגם אני מעדיפה מנות קטנות של יותר מביס וחצי.
לצפיה ב-'וואו, אין דרך אחרת להגדיר את הארוחה הזאת'
וואו, אין דרך אחרת להגדיר את הארוחה הזאת
11/05/2018 | 07:44
82
ארוחה כל כך לא שגרתית ומעניינת.
לצפיה ב-'מסעדת פקין צהלה.'
מסעדת פקין צהלה.
07/05/2018 | 19:30
3
300
היום אכלתי עם חבר במסעדת פקין צהלה.  (צמודה ל 206).
פתיחה - מרק תירס. המרק לא היה מספיק חם. לדעתי גם יותר מידי  קורנפלור שהסמיך אותו. בקיצור לא משהו.
עיקרית ספריבס (לבן) ברוטב דבש ועוף פונג האו. 
העוף הינה מנה חריפה מדי לטעמי, כך שהזזתי את פלפלוני הצ'ילי ואכלתי בזהירות.... מנה גדולה ,בסדר
אבל גולת הכותרת היתה מנת הספריבס. 8 יחידות מטובלות ונימוחות בפה . אחת המנות הטובות שאכלתי.
העיקריות הגיעו עם קערה גדולה של אורז מטוגן עם ביצים .טעים מאוד.
סיכום: אנחנו אוכלים דיי הרבה במסעדה הזו. בד"כ לא את הספריבס (בגלל השומן) הפעם זו היתה החלטה מצויינת.
המנות גדולות. ניתן להזמין מנה אחת ולהתחלק. 
המחיר (לא אני שילמתי) עבור העיסקית היה בערך 110 ש"ח לאדם כולל טיפ.
לצערי, לא צילמתי .
לצפיה ב-' על הדיווח'
על הדיווח
07/05/2018 | 20:13
122
מרק לא חם, זה פויה.
לצפיה ב-'אכלנו שם צהריים לא מזמן והיה די על הפנים:'
אכלנו שם צהריים לא מזמן והיה די על הפנים:
07/05/2018 | 20:52
1
222
מרק התירס כמו שאמרת לא מספיק חם ומלא קורנפלור סמיך - די מגעיל.
מנות העוף היה חסרות טעם, תפלות לחלוטין.
הבאנים היו לא ברמה.
השירות היה חובבני, רצון טוב אבל סטייל תיכוניסטים שעובדים בחופש.
הצד החיובי היה שהמנות היו גדולות, משביעות ובמחיר סביר.
טעים זה לא היה.

לצפיה ב-'מסעדת פקין שייכת לשנות התשעים'
מסעדת פקין שייכת לשנות התשעים
08/05/2018 | 00:20
192
כולנו התלהבנו מהמונוסודיום שמפוזר שם בלי הכרה...
גדלנו והתבגרנו, היום אפשר כבר לוותר
לצפיה ב-'קפה קפה סניף קניון רמות , ירושלים'
קפה קפה סניף קניון רמות , ירושלים
07/05/2018 | 17:04
2
240
מעגלים פינות .
מנה לדוגמא : סלט חלומי כפרי עם ארטישוק מקבלים ללא ארטישוק .
סלט שורשים : בלי טעם !
יקר ולא משתלם .
שולחנות באוהל מחוץ למסעדה מוזנחים ופגומים .
לצפיה ב-'מה זה יקר? לא ציינת מחירים'
מה זה יקר? לא ציינת מחירים
07/05/2018 | 20:12
1
136
האם ביקשת שיוסיפו ארטישוק?
לצפיה ב-'את גם חושבת שהיה שם אוהל?'
את גם חושבת שהיה שם אוהל?
07/05/2018 | 23:39
168
משהו לא סביר לי בפוסט הנ"ל.
לצפיה ב-'על שגב "ארט", ביבי, ר"מ יפן ונעל זה אמיתי הדבר הזה?'
על שגב "ארט", ביבי, ר"מ יפן ונעל זה אמיתי הדבר הזה?
07/05/2018 | 13:16
16
479
הוא הבין, אתם חושבים את הטקסט שכתוב פה:
The classic English Gentleman's brogue door stopcast in solid aluminium with a copper plated finish. This cast piece can be used as a modern door stop or a design decoration. This product is handmade and variations can occur

נהרסתי
לצפיה ב-'שגב לא בכיוון. אבל איפה כל המערכת שבונה את הביקור?'
שגב לא בכיוון. אבל איפה כל המערכת שבונה את הביקור?
07/05/2018 | 13:31
14
347
משרד החוץ, שגרירים, משרד ראש הממשלה...
זה משהו עמוק ולצערי מאפיין את היהירות האיגנורנטית של חלק מעובדי המשרדים האלה.
לצפיה ב-'אתה חושב שמח' הטקס במשרד החוץ בודקת את כלי ההגשה'
אתה חושב שמח' הטקס במשרד החוץ בודקת את כלי ההגשה
07/05/2018 | 16:51
13
279
של המנות בארוחה כזאת? זה ממש לא מתפקידם. אבל המארחים היו צריכים לשים לב בעת ההכנה בביתם ולדרוש החלפה לצלחות רגילות.
לצפיה ב-'המארחים לא חייבים להיות בקיאים בניואנסים של תרבות אחרת'
המארחים לא חייבים להיות בקיאים בניואנסים של תרבות אחרת
07/05/2018 | 17:29
12
265
אבל זו חובה של כל מי שמכין ארוח שכזה.
ואני ממש לא מחובבי המארחים...
לצפיה ב-'חד משמעית לא. וכי מי יכול היה להעלות על דעתו 'יציאה' כזו?'
חד משמעית לא. וכי מי יכול היה להעלות על דעתו 'יציאה' כזו?
07/05/2018 | 18:06
9
257
לבדוק מראש אם למישהו יש כוונה להגיש קינוח בנעליים....? אבל בריאל טיים, כשמארח רואה שזה הולך לקרות, בלי קשר לניואנסים של תרבות אחרת - הוא עוד יכול לעצור את הקטסטרופה.
ומידיעה אישית - הכנת ארוח לא כולל בחירת כלי הגשה.
לצפיה ב-'אמור להיות מישהו ממשרד החוץ שתפקידו לוודא שאין תקלות'
אמור להיות מישהו ממשרד החוץ שתפקידו לוודא שאין תקלות
07/05/2018 | 18:21
8
196
תרבותיות כאשר דמות רמת דרג כמו ראש ממשלת יפן מבקר.
אבל מן הסתם ביבי לא שם על משרד החוץ כי הוא יודע הכל יותר טוב ומידר אותם.
לצפיה ב-'משרד החוץ אמור לקבוע מי יהיה השף וכו' אבל ברור שעוקפים'
משרד החוץ אמור לקבוע מי יהיה השף וכו' אבל ברור שעוקפים
07/05/2018 | 19:08
7
210
אותם בבלפור...בכל מקרה, גם אם היו קובעים מי השף וכו' לא היו יורדים לרמת כלי ההגשה. 
לצפיה ב-'אולי אף אחד לא חזה בחלומותיו הפרועים'
אולי אף אחד לא חזה בחלומותיו הפרועים
07/05/2018 | 19:42
239
שמכל הכלים שבעולם,נשגב מבינת שגב וישים את משה קינוחו בתיבה בצורת נעל שמנעילים למתים בדרכם האחרונה.
לצפיה ב-' בדרך כלל השפים מעבירים את התפריט לאישור'
בדרך כלל השפים מעבירים את התפריט לאישור
07/05/2018 | 19:53
4
231
מכירה שף ישראלי שהיה צריך להכין בחו"ל ארוחה שהזוג נתניהו השתתף בה, ונדרש להגיש את התפריט לאישור.

כמו שסר"ר כתבה, כלי ההגשה ואופן ההגשה אינם מפורטים, אבל אמור להיות לאנשים קצת הגיון בריא.
שף אינטליגנט, היה בודק מראש רעיון מופרך שכזה, גם אם אינו יודע שבתרבות היפנית נעליים נחשבות מזוהמות.
מצד שני, רוב האנשים יודעים שביפן נהוג לחלוץ נעליים בכניסה לבתים, ואמורים להיות מסוגלים להסיק מסקנות לבד.

לצפיה ב-'יותר מזה'
יותר מזה
07/05/2018 | 20:02
1
210
זו ארוחה רשמית. כשראש ממשלת ישראל מתארח בחו"ל אצל מקביליו, הם לא יגישו חזיר, או יחליטו פתאום להגיש את הקינוח על ציור של חזיר. שף שמכין ארוחה רשמית, במיוחד לתרבות כמו ביפן שבה יש קודים שונים מאוד של התנהגות (אפילו לרמת הצ'ופסטיקס ואיך מניחים אותם), צריך לעשות את המינימום של להבין מה המגבלות - ואם הוא פספס, בשביל זה מגישים את התפריט לאישור. 
הרי ההגשה בתוך נעל אינה איזה משהו סטנדטי, ואפילו לא "שפה קולינרית ייחודית" כמו שהגאון קשקש לעיתונות: זה לא איזו יציאה קולינרית, אין לזה שום קשר לאוכל עצמו, זה סתם גימיק אידיוטי של כלי הגשה. כמו לזרוק מוס שוקולד על קרטון של פיצה סטייל אייל שני (ואת זה לא הייתם מגישים בארוחה רשמית). אגב, מעבר להתחשבות בתרבות יפן, יצא לי להיתקע בתמונות המנות וזה מביך גם בלי נושא הנעליים. פשוט נראה מתאמץ מדי, אינסטגרם מדי, ולא כצלחות מעניין של האוכל אלא סתם הנחה שלו על מגש מודפס. זה נראה המוני וכלל לא מתאים לארוחה רשמית, וגם לא עושה ממש חשק לאכול בשר שעל גבי הציור נראה כמו חלקים משיער... 

לצפיה ב-'מסכימה איתך'
מסכימה איתך
07/05/2018 | 20:09
39
לצפיה ב-'לאישור הגברת... שהכל לטעמה והשמפניה תהיה ורודה...'
לאישור הגברת... שהכל לטעמה והשמפניה תהיה ורודה...
07/05/2018 | 20:07
1
238
גם אילו האורחים לא היו יפנים, הגשה בנעליים זה מגוחך! ואם היו פסלונים כאלה של חזיות, היה מגיש גם בהן קינוח? צריך להיות מטומטם. ארוחה רשמית תמיד מוגשת בכלים קלאסיים. 
לצפיה ב-'בדיוק'
בדיוק
07/05/2018 | 20:54
184
ואין כמו הכלים של עמיחי.
לצפיה ב-'כל מה שכתבת נכון למרבה הצער.'
כל מה שכתבת נכון למרבה הצער.
07/05/2018 | 23:46
76
לצפיה ב-'יפנים ונעליים זה עניין שכל בוגר כיתה ו' אמור לדעת'
יפנים ונעליים זה עניין שכל בוגר כיתה ו' אמור לדעת
09/05/2018 | 17:03
1
43
לצפיה ב-'לא מאמין שהוא הגיש קורות חיים'
לא מאמין שהוא הגיש קורות חיים
09/05/2018 | 17:59
188
או התחרה בצורה מסודרת על תפקיד ממתיק הנעליים במעון ראש ממשלת ישראל.
לצפיה ב-'לפחות עזרת לי להבין את מה ששלחו לי מחנות הספרים הדיגיטלית'
לפחות עזרת לי להבין את מה ששלחו לי מחנות הספרים הדיגיטלית
07/05/2018 | 14:01
316
שאני מנוי בה.
"אצלנו אולי לא תאכלו ארוחת גורמה בתוך נעל (פרסומת)".
לא היה לי מושג למה הם מתכוונים.
לפחות עכשיו הבנתי.
להרחיב על כך כמובן שלא ארחיב.
לצפיה ב-'"סבידה" בעכו'
"סבידה" בעכו
07/05/2018 | 12:31
10
429
5 סועדים.
הארוחה כוללת 2 סוגי דגים + סלטים ותפוחי אדמה על הגריל.
הדגים "בהפתעה" לפי מה שמצא השף.

סועד אחד צמחוני ולא אוכל דגים - לכן שילם תוספת עבור הסלטים.

הגיעו סלטים: פשוטים וטעימים (חוץ מהטחינה שהיתה קצת תפלה). לא "מעלפים". גזר מתובל, קולורבי, סלק חי, עדשים עם פטרוזיליה. הוזמן בנוסף סלט סביצ'ה - הסועדים אהבו.
הגיעה צלחת עם ארבעה דגים שנקראים "טרחון" (ערבית)
הסועדים אהבו. קצת עבודה עם אידרות וכ'.
הגיעו תפוחי אדמה שלמים עם קצת תיבול עשויים על גריל - נהדרים.
הגיעה צלחת עם 4 פילטים של פלמידה לבנה על רוטב סלרי מעניין.
הסועדים הגיבו באדישות. כנראה שהטעם היה פושר.
המלצרית הנחמדה והשירותית הציע עוד דגים כתוספת לפלמידה הלא מספקת ואחד הסועדים שרצה עוד קיבל צלחת עם דניס + מרמור שהיו טובים למדי.
גם צלחת תפוחי אדמה נוספת הגיעה לאחר הצעת המלצרית.

לקינוח (בתשלום נוסף) אכלנו מלאבי טעים (יותר נוטה לפאנה קוטה).

שורה תחתונה - אוכל פשוט וטעים, יש משהו פלצנח בקטנה. נדיבים. שירות מצויין (היו בודדים במסעדה, שישי בצהרים).

העיצוב נחמד ומאופק. שירותים נקיים (מכשיר הנייר לידיים מקולקל). הייתי מעבה/משפר את המחיצה בין השירותים לחלל המסעדה.

לצפיה ב-'והחשבון.... '
והחשבון....
07/05/2018 | 12:47
292
מתנצל על איכות הצילומים 
לצפיה ב-' שחזרת לדווח '
שחזרת לדווח
07/05/2018 | 19:57
8
138
אני חושבת שהיה נחמד אם מבחר הסלטים היה גדול יותר, ונטול חלבונים (עדשים). נדמה לי שכך היה פעם, אבל אולי אני טועה.

לצפיה ב-'דווקא עבור הצמחוני היה סבבה עדשים'
דווקא עבור הצמחוני היה סבבה עדשים
07/05/2018 | 22:49
7
57
לצפיה ב-'עבור צמחונים סלט עדשים זה נפלא'
עבור צמחונים סלט עדשים זה נפלא
08/05/2018 | 06:24
6
174
גם אני אוהבת סלטי עדשים, אבל אוכלת אותם במקום חלבון.
לצפיה ב-'חלבון = קטניות + דגנים: אורז + עדשים וכו'.'
חלבון = קטניות + דגנים: אורז + עדשים וכו'.
08/05/2018 | 07:00
5
45
לצפיה ב-'אתה מתכוון לחלבון מלא'
אתה מתכוון לחלבון מלא
08/05/2018 | 09:46
44
לצפיה ב-'ובכל מקרה אין חובה לאכול אותם יחד באותה ארוחה'
ובכל מקרה אין חובה לאכול אותם יחד באותה ארוחה
08/05/2018 | 14:18
2
154
אפשר גם בהפרש של כמה שעות
לצפיה ב-'נכון. מיתוס דבילי שהשתרש עמוק מדי..'
נכון. מיתוס דבילי שהשתרש עמוק מדי..
08/05/2018 | 14:36
48
לצפיה ב-''
08/05/2018 | 15:14
73
אצלי זה קול פנימי שקורא להם ביחד
לצפיה ב-'העדשים הן החלבון'
העדשים הן החלבון
08/05/2018 | 17:14
128
בכל תפריט שראיתי, עדשים מהוות תחליף לבשר או מוצרי חלב.
לצפיה ב-'מסעדות מומלצות באזור קמפניה'
מסעדות מומלצות באזור קמפניה
07/05/2018 | 12:18
2
55
שלום,
אנו נוסעים בסוף יוני לחגוג יום נישואין, באזור קמפניה, האם תוכלו להמליץ על מסעדות שלא כדאי לפספס?

הערה: לצערי ולדאבוני, בעלי אינו חובב דגים....

תודה,
לצפיה ב-'לפני שבוע העלתי דיווח מאזור חוף אמאלפי שבתוך חבל קמפניה'
לפני שבוע העלתי דיווח מאזור חוף אמאלפי שבתוך חבל קמפניה
07/05/2018 | 12:34
1
74
בטח דף או שניים אחורה... ממליצה במיוחד על המסעדה בפוזיטנו.
גם אני לא חובבת דגים ועדיין ממש לא הייתה בעיה למצוא מה לאכול.
לצפיה ב-'השירשור נמצא בקישורי הפורום'
השירשור נמצא בקישורי הפורום
07/05/2018 | 20:10
27
תחת "דיווחים מחו"ל" - "איטליה".
לצפיה ב-'מבקש המלצה למסעדה להערב...'
מבקש המלצה למסעדה להערב...
07/05/2018 | 10:27
6
207
אזור המרכז, אוכלים הכל.
רוצים לחגוג יום הולדת.
תקציב פתוח.

לצפיה ב-'טומפולופומפו'
טומפולופומפו
07/05/2018 | 17:38
2
157
אם אני עכשיו צריכה לבחור מסעדה עם תקציב פתוח, אלך לזו. אוכל אסיאתי מעולה!
לצפיה ב-'לטעמי טאיזו יותר טובה, אותו סגנון פשוט אוכל יותר טוב.'
לטעמי טאיזו יותר טובה, אותו סגנון פשוט אוכל יותר טוב.
07/05/2018 | 18:23
1
59
לצפיה ב-'תחרות קשה '
תחרות קשה
07/05/2018 | 19:06
41
לצפיה ב-'ולהערב תקח מה שיש, לא יהיו לך הרבה אפשרויות פנויות'
ולהערב תקח מה שיש, לא יהיו לך הרבה אפשרויות פנויות
07/05/2018 | 18:26
182
טאיזו
צפרה
טופולופומפו
יפו תל אביב
ניטן תאי
פומו - איטלקית די חדשה ומוצלחת ברמת החייל
הדסון

לצפיה ב-'ראיתי מאוחר מדי'
ראיתי מאוחר מדי
07/05/2018 | 20:10
187
נהננו מאד בארוחות יום הולדת בפופינה ובמשייה.
לצפיה ב-'תודה לכל הממליצים...'
תודה לכל הממליצים...
08/05/2018 | 14:51
191
בסופו של דבר נבחרה פרונטו, כיון שהתפריט פגע בטעמם של הרוב.

אשתדל לפרט מאוחר יותר.
לצפיה ב-'מהן המסעדות הכי טובות, לדעתכם, ברמת החייל?? להרכב הכולל'
מהן המסעדות הכי טובות, לדעתכם, ברמת החייל?? להרכב הכולל
06/05/2018 | 15:07
4
235
ילדים, תיירת צעירה, סועד ללא בשר (אבל עם דגים/פירות ים) וסועד ללא גלוטן.
לצפיה ב-'החשוד המיידי הדסון'
החשוד המיידי הדסון
06/05/2018 | 16:47
223
יש שם מודעות גבוהה ללא גלוטן גם ברמת צליאק..
לצפיה ב-'אני מאוד אוהב את טייגר לילי'
אני מאוד אוהב את טייגר לילי
06/05/2018 | 17:54
202
התפריט מגוון ומתאים גם לצמחונים ואוכלי דגים.
לצפיה ב-'חברה היתה ב- BBB עם ילד שרגיש להכל, היא צמחונית'
חברה היתה ב- BBB עם ילד שרגיש להכל, היא צמחונית
07/05/2018 | 10:59
192
ונהנו מהכל מאד
לצפיה ב-'שווה לבדוק את פומו, מסעדה איטלקית חדשה, מוצלחת לדעתי. לא '
שווה לבדוק את פומו, מסעדה איטלקית חדשה, מוצלחת לדעתי. לא
08/05/2018 | 12:57
223
יודע לגבי הללא גלוטן.
לצפיה ב-' אז מה אכלתם בסוף השבוע?'
אז מה אכלתם בסוף השבוע?
06/05/2018 | 06:23
2
16
לצפיה ב-'חוויית שירות מרגיזה בארקפה רחובות'
חוויית שירות מרגיזה בארקפה רחובות
06/05/2018 | 08:34
265
אני מאוד אוהבת את הסניף הזה של ארקפה.  לרוב השירות שם מעולה.  בשישי בבוקר היה עמוס יחסית (אם כי רוב השולחנות בחוץ היו ריקים,  כך שהמקום לא היה בתפוסה מלאה).  

ניגשנו לקופה כדי להזמין ומנהל הסניף  הציע לנו לשבת והבטיח שמלצר יגש אלינו. סבבה,  ניגשנו לשבת  וחיכינו כמה  דקות  עד שהגיע מלצר.  המלצר כנראה יה מתלמד כי הגיעה אחריו מלצרית נוספת  ושניהם שירתו אותנו. 

הזמנתי  צ'אי,  וטוסט פרימוורה שמגיעה עם סלט +תפ"א צלויים +  רוטב. 
הבחור הזמין תה + קרואסון שקדים.

לאחר לא מעט זמן  הגיעו המשקאות יחד עם האוכל.  המשקה שלי היה פושר,  לא חם,  והטוסט לא היה עשוי עד הסוף (הגבינות לא נמסו לגמרי) ופושר אף הוא,  אבל הייתי רעבה והחלטתי לאכול ולשתות למרות הכל.  קראתי למלצר ושאלתי שאלה לגבי  אחד הרכיבים  בתוספות.  המלצר והמלצרית האחראית עליו הבטיחו  לבדוק במטבח ונעלמו.......  בינתיים הבחור סיים את האוכל שלו,  ואני עדיין ממתינה לתשובה,  ובינתיים לא נוגעת באוכל.   רואה את המלצרים  מסדרים שולחנות,  משוחחים עם לקוחות אחרים....  אחרי 10-15 דקות  קצת נמאס,  תפסתי את המלצר והזכרתי לו שעדיין לא קיבלתי תשובה לגבי הרכיב.  הוא התנצל והלך למטבח לברר וחזר אחרי דקה עם תשובה.  עד שחזר האוכל התקרר וכבר לא  היה לי חשק לאכול. 

המלצרית שהגיעה אלינו  (שלישית)  וראתה את האוכל שנשאר שאלה לגביו  ועניתי לה בכנות.  היא התנצלה בצורה מאוד מכובדת ונעימה,  אבל אני נשארתי עם תחושה מבאסת של זילזול.  

מאמינה שזו היתה פאשלה נקודתית,  ועדיין מבאס.
לצפיה ב-'לנדוור בקניון רמת אביב ובישולים ביתיים'
לנדוור בקניון רמת אביב ובישולים ביתיים
06/05/2018 | 09:03
300
ביום שישי בבוקר באופן שממש לא אופייני לי הסכמתי להיפגש עם חברה בקניון רמת אביב.
היא הגיעה בשעה 11:40 וחיפשנו מקום לשבת, ניסינו כמה אופציות שהיו עמוסות ובסופו של דבר אחרי המתנה קצרה קיבלנו שולחן זוגי בקפה לנדוור.
היא הזמינה קפה ומאפה שמרים בוקר שהיה בסדר.
אני הזמנתי סלמון קיסר. אחרי 25 דקות כשהמנה לא הגיעה פניתי לאחד האחראים שהסתובבו שם ושאלתי מה עם המנה ונעניתי שהוא דואג אישית שהיא מיד יוצאת. עברו עוד עשר דקות ופניתי לאחראית אחרת וביקשתי לבטל את ההזמנה. היא בדקה גילה שחלפו 35 דקות מאז שההזמנה הוקלדה, התנצלה ואמרה שהמנה תהיה על חשבונם.
45 מרגע ההזמנה הגיעה המנה והתברר שהסלמון חי לגמרי.
ביקשנו חשבון על הקפה והמאפה, התנצלו ושיחרר אותנו מבלי ששילמנו.
יפה שלא חייבו על כלום אבל ההתנהלות מאד חובבנית, במיוחד לאור העובדה שמסתובבים שם לפחות חמישה מנהלים.
הסתפקתי בכריך מארומה שהיה לא מוצלח.

שאר הסופש כלל בישולים ביתיים ביניהם הצטיינו לטובה קציצות עוף בצ'ילי, לימון ודבש על פי מתכון של רחלי קרוט ופרפה תותים שהוגש עם דובדבנים משומרים בסירופ שהכנתי לפני שנה.

בשבת אחר הצהריים התקבצנו כל המשפחה בכניסה למושב בכביש החוף  לעודד בשמחה את המדוושים במירוץ מקרוב ביחד עם עוד מאות מתלהבים כמונו

לצפיה ב-'מישהו מכם אכל ב"פוקישופ"? (ת"א/הרצלייה)'
מישהו מכם אכל ב"פוקישופ"? (ת"א/הרצלייה)
05/05/2018 | 16:10
4
257
אכלתי כאלה ברשת Poke Time בסן פרנסיסקו והיה נהדר. פשוט ממלאים קערה במה שרוצים, שילוב מנצח ובריא לבקשתך. רק היום שמעתי על הרשת הישראלית (יש סניף בת"א ליד כיכר רבין וסניף בהרצלייה פיתוח) שקיימת כבר שנה+, מתברר. הם עשו מבצע הוזלה/היכרות של 24% ל-24 שעות בגרופון, אבל הוא כבר נגמר (לא נורא, זו לא הוזלה משמעותית ואולי יהיו מבצעים נוספים בעתיד).

המחירים (לפחות לפי תפריט המשלוחים של תן ביס, זה הכי קרוב שמצאתי) הם כ-40–45 ש"ח לקערה, נראה לי סביר. זה גם אוכל שקל ונוח מאוד לקחת TA. אם המוצרים שלהם טריים (עפ"י רוב הביקורות כן, רובן די מפרגנות) אני ממש רוצה לנסות, אבל רציתי לשמוע גם חוות דעת באופן ישיר אם מישהו כאן כבר מכיר (לא מצאתי התייחסות בחיפוש בפורום או במנוע החיפוש).
לצפיה ב-'הסניף בכיכר רבין נחמד ולא יותר'
הסניף בכיכר רבין נחמד ולא יותר
05/05/2018 | 18:21
3
221
500 מטר דרומית לשם על אבן גבירול יש מקום שנקרא פוקי והוא טוב בהרבה
לצפיה ב-'תודה על ההמלצה, גם עליו לא שמעתי... מדהים איך בישראל'
תודה על ההמלצה, גם עליו לא שמעתי... מדהים איך בישראל
05/05/2018 | 19:47
2
208
מישהו פותח עסק מסוג מסוים ואז העסק הבא מאותו סוג בדיוק לא נפתח בצד השני של העיר אלא בהמשך אותו רחוב .

מעיון בתפריט עולה ש"פוקי" זול במעט, אבל יש שם פחות מבחר/מגוון מבחינת ירקות ובסיסים. מה הופך אותו לטוב בהרבה?
לצפיה ב-'פוקי היו ראשונים'
פוקי היו ראשונים
05/05/2018 | 20:07
1
209
דווקא מבחינת מגוון זכור לי שבפוקי היו הרבה יותר אופציות. גם הדג זכור לי כמוצלח יותר.
חייב לציין שבשתיהן לא אכלתי בחצי השנה האחרונה, יכול להיות שדברים השתנו.
לצפיה ב-'אני יודעת, זה לא סותר את הנקודה '
אני יודעת, זה לא סותר את הנקודה
05/05/2018 | 20:38
174
לא יודעת מה ההיצע בפועל, השוויתי בין התפריטים:

אולי כשאהיה באזור אכנס לשניהם ואראה בעצמי מה נראה טוב יותר.
חבל שלא ידעתי בחודש שעבר, אפילו הייתי בכיכר.
והכי חבל שאין בחיפה...
לצפיה ב-'מבקש המלצה למסעדה "ישראלית" מעניינת ולא יקרה במרכז ת"א'
מבקש המלצה למסעדה "ישראלית" מעניינת ולא יקרה במרכז ת"א
05/05/2018 | 08:35
8
187
שלום לכולם,

השבוע, אני מארח קולגה מגרמניה, ואני רוצה לקחת אותה למסעדה "ישראלית" (ווטאבר איט איז...), שתאפשר לה הצצה למטבח המקומי העכשווי. הארוחה תהיה באמצע השבוע, בערב, ואני מחפש מקום שיגיש אוכל "מעניין" בו יהיה אפשר גם לדבר בנועם (נהיה 7 אנשים). עדיפות למקום בו אפשר גם לחלוק מנות. ושלא יהיה יקר מדי.

המיקום המבוקש: מרכז ת"א. חשבתי על "סנטה קתרינה" או "האחים". אשמח לעוד רעיונות.

מראש,
ארנון
לצפיה ב-'אנחנו אוהבים את סנטה קתרינה '
אנחנו אוהבים את סנטה קתרינה
05/05/2018 | 09:15
1
265
ולטעמנו האוכל שם מצויין, ובהחלט "ישראלי". אבל אני חושבת שרועש בה, ולא בטוחה כמה יהיה נוח לשבת ולדבר בנועם.

באחים לא הייתי.

בדוק את התפריט של ראיסה בשוק הפשפשים. אכלתי בה בצהריים והיה טעים מאד ונעים, איני יודעת מה קורה שם בערב מבחינת מוזיקה ורעש. האופציות לאיזורי ישיבה גדולות יותר מאשר בסנטה קתרינה.
לצפיה ב-'תודה על ההארות! '
תודה על ההארות!
05/05/2018 | 20:39
45
לצפיה ב-'האחים זו אופציה מצויינת'
האחים זו אופציה מצויינת
05/05/2018 | 20:56
1
183
שווה לבדוק גם בדוק (אותם בעלים מעט דרומית ברחוב), אפילו ששבעה אנשים שם זה נראה לי לא פשוט (מסעדה קטנה ביותר).  
לצפיה ב-'האחים מעולה, אבל פחות מתאימה כמקום לשבת ולדבר בו'
האחים מעולה, אבל פחות מתאימה כמקום לשבת ולדבר בו
05/05/2018 | 22:51
40
לצפיה ב-'היה נחמד מאוד בדלידה עם אורחים אנינים מצרפת'
היה נחמד מאוד בדלידה עם אורחים אנינים מצרפת
06/05/2018 | 09:50
3
58
לצפיה ב-'גם אני נהניתי מאוד ב"דלידה" עם אורחת מאוסטרליה'
גם אני נהניתי מאוד ב"דלידה" עם אורחת מאוסטרליה
06/05/2018 | 10:18
2
201
אבל אז היינו בשעה השמחה (19:00-17:00). אני חש שתפריט הערב הרגיל קצת יקר מדי...
לצפיה ב-'לשיקום היחסים עם גרמניה'
לשיקום היחסים עם גרמניה
06/05/2018 | 17:42
1
198
כל מחיר בא בחשבון.
לצפיה ב-''
07/05/2018 | 12:27
11
לצפיה ב-'מסעדות צ'יפס באזור המרכז'
מסעדות צ'יפס באזור המרכז
03/05/2018 | 16:13
8
293
שלום, פעם ראשונה שאני כותב כאן, למרות שבתפוז אני פעיל כבר שנים ארוכות, בשנים האחרונות בעיקר בפורומים "ציפורי לילה" ו "שיחת היום". 
לעצם העניין: האם יש מסעדות צ'יפס (או מזללות צ'יפס) איכותיות באזור המרכז, בדגש על ת"א? וכן, מה קרה לצ'יפסטאר, שהייתה מול ככר רבין? האם היא נסגרה ומה צפוי לקום במקומה? תודה מראש. 
לצפיה ב-'אכלתי רק בפטאט ברחוב קינג ג'ורג''
אכלתי רק בפטאט ברחוב קינג ג'ורג'
05/05/2018 | 09:27
1
207
הצ'יפס היו לא רכים מאד בלי שמץ פריכות, ורוטב הבוטנים היה טוב.

באמסטרדם צ'יפס בפלורנטין, עדיין לא אכלתי, אבל חברות וחברים מאד אוהבים את המקום.
לצפיה ב-'תודה, אבדוק את ההמלצות'
תודה, אבדוק את ההמלצות
05/05/2018 | 11:17
49
לצפיה ב-'צ'יפסטאר נסגרה. אאל"ט נפתחה חומוסיה באותו מקום'
צ'יפסטאר נסגרה. אאל"ט נפתחה חומוסיה באותו מקום
05/05/2018 | 18:23
5
73
לצפיה ב-'הספקתי לאכול שם פעמיים בשנה שעברה'
הספקתי לאכול שם פעמיים בשנה שעברה
06/05/2018 | 08:11
4
257
זה היה מייד אחרי שבוע הספר. הצ'יפס היה טעים והמוכרים התייחסו בצורה אדיבה, אם כי לא מספיק מקצועית. הם היו צריכים לארגן, בשני המקרים, את הרוטב יותר טוב בקונוסים. הוא נזל מאוד, כולל על החולצה. 
לצפיה ב-'טוב שלא תבקש גם'
טוב שלא תבקש גם
06/05/2018 | 19:07
3
170
שיאכילו אותך.
נתת לאמא לכבס את החולצה?
לצפיה ב-'סליחה?!'
סליחה?!
06/05/2018 | 19:31
2
143
קיבלתי שירות לוקה בחסר. הם היו צריכים לדאוג שתהיה לי חוייה מקסימלית, כנותני שירות. זה לא מה שקרה.איך היית מגיב במקומי?
לצפיה ב-'אם לכלל הציבור '
אם לכלל הציבור
06/05/2018 | 19:41
1
166
היה נוזל על החולצה הרי שהאשמה היא בהם.
אם לך זה קרה ועוד פעמיים כנראה שאתה אוחז בידיים שמאליות והאשמה היא מהם והלאה.
לצפיה ב-'הבנתי'
הבנתי
07/05/2018 | 08:31
100
הרבה בריאות ויום קסום.
לצפיה ב-'בקשת המלצה לאיטלקי-בשרי'
בקשת המלצה לאיטלקי-בשרי
03/05/2018 | 08:56
4
106
שלום לכולם, 
אשמח להמלצה על מסעדה לחגיגות יומולדת 64 לאמא שלי.
היא אוהבת פסטה
אבא אוכל רק בשרי
השאר גמישים.
איזור המרכז

פתוחה בשבת, טעימה, לא קורעת את הכיס - יש חיה כזו?

תודה!

לצפיה ב-'לה רפובליקה די רונימוטי, ג'מה, ארנסטו'
לה רפובליקה די רונימוטי, ג'מה, ארנסטו
03/05/2018 | 13:19
124
יש גם מי שאוהבים את אמורה מיו ברחוב אבן גבירול.
לצפיה ב-'המלצה חמה על קפה טאטי בגבעתיים'
המלצה חמה על קפה טאטי בגבעתיים
03/05/2018 | 21:28
122
הייתי ביום העצמאות ומאוד מאוד נהניתי.
האוכל טעים, התפריט מגוון והמסעדה נעימה מאוד. 
בנוסף- ממליץ גם על רונימוטי וקופי בר. אם כי שבת בצהריים זה זמן מועד לפורענות 
לצפיה ב-'קפה איטליה תתאים'
קפה איטליה תתאים
04/05/2018 | 08:58
102
אמנם אין שם המון מנות בשריות אך מספיק כדי למלא את הצורך..
אחלה מקום למשפחה ובכלל
לצפיה ב-'בדוק את התפריט של ג'מה ביפו'
בדוק את התפריט של ג'מה ביפו
06/05/2018 | 08:50
18
לצפיה ב-'האמנם באבא גנוש במסעדה הודית?'
האמנם באבא גנוש במסעדה הודית?
03/05/2018 | 13:54
255
אז הנה היום עשיתי שיעורי בית ואפילו צילמתי את התפריט. מנת החציל נקראת בפשטות חציל בקארי. באמת שלא יודע מאיפה הבאתי את הבאבא גנוש. כנראה אי שפיות זמנית.

מה כן מקבלים שם?
אורז - כאמור משני סוגים. הבריאני ממש ממש מוצלח.
אני עירבבתי עליו שני תבשילים:
- תבשיל במיה אפונה ושעועית ירוקה בקארי
- באבא גנוש סתם, נו. חציל בקארי
על זה מוסיפים לך קצת אמבה. יוגורט. חריף. עלים ירוקים.
זה אולי לא נראה משהו בצילום, במיוחד בגלל שליכטת הרטבים שממילא מערבבים עם הכל שניה אחרי זה, אבל זה באמת באמת לא רע בכלל בתור ארוחה על הדרך בשוק צפון. לבטח יותר טוב מהמרקים של מיאזאקו.

הסלטון בצד לא היה ההיילייט של הארוחה... הוא היה קצת עייף מהחום ודי רואים את זה בצילום. הסיבה היחידה שנלקח היתה שרציתי קצת ירקות לא מבושלים בארוחה הזאת. אבל נראה לי שאוותר עליו למרות זאת בפעם הבאה.

לא בטוח שהודי שהיה עובר שם היה מבין שמדובר במקום שמתיימר להיות בהשראת הודו... אבל למי אכפת.  על פי התור שהיה שם היום - נראה שהמקום תפס, והאמת שזה די משמח. יש משהו מאד נעים בדוכן הזה שלחלוטין לא נראה קשור למה שקורה סביבו ומנפק תבשילים לא רעים לסוגם.

אם לוקחים רק תבשיל - זה 45 שקלים. עם שתיה - 50. עם שתיה וסלטון - 55.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום תזונה ודיאטה
בואו לקבל ייעוץ והכוונה
פורום תקשורת חזותית-מיתוג עסקי
בואו למתג את העסק שלכם
ברנדוויז
ברנדוויז- תקשורת שיווקית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה