לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
77197,719 עוקבים אודות עסקים

פורום רפואת לב

הרפואה בכלל והקרדיולוגיה בפרט, מאופיינות עכשיו - בראשית המאה ה-21, בשיטות טיפול חדשניות ויעילות הרבה יותר מבעבר. הטכנולוגיות המתקדמות מאפשרות העברת ידע מקצועי בקלות רבה בין שולחן המדען החוקר (ברמה המולקולרית) ובין הרופא המטפל ליד מיטת החולה וגם אל הציבור הרחב. ואכן משפטים כמו: "סמוך עלי אני רופא" אינם קבילים יותר והפכו לאחרונה לאמרות לשון בתכניות סטיריות. קהילה זו תתמקד בתשובות ובהסברים בתחום הקרדיולוגיה הקלינית בשפה מובנת לכל אך יחד עם זה יהיה המידע מבוסס מדעית, מושג המכונה- evidence based medicine נשמח לענות על מיגוון רחב של שאלות קרדיולוגיות בתחום המניעה הראשונית והמשנית, אפידמיולוגיה של מחלות לב, יתר לחץ דם, מחלת עורקים, מסתמים, אי-ספיקת לב, הפרעות קצב, שומני דם, צינתורים וניתוחי לב או כל נושא קרדיולוגי קליני - עד כמה שהידע יאפשר.
יחד איתכם ובשבילכם, ד"ר חיים שמילוביץ', ד"ר קובי שחם, המערך הקרדיולוגי המרכז הרפואי ת"א

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רפואת לב

הרפואה בכלל והקרדיולוגיה בפרט, מאופיינות עכשיו - בראשית המאה ה-21, בשיטות טיפול חדשניות ויעילות הרבה יותר מבעבר. הטכנולוגיות המתקדמות מאפשרות העברת ידע מקצועי בקלות רבה בין שולחן המדען החוקר (ברמה המולקולרית) ובין הרופא המטפל ליד מיטת החולה וגם אל הציבור הרחב. ואכן משפטים כמו: "סמוך עלי אני רופא" אינם קבילים יותר והפכו לאחרונה לאמרות לשון בתכניות סטיריות. קהילה זו תתמקד בתשובות ובהסברים בתחום הקרדיולוגיה הקלינית בשפה מובנת לכל אך יחד עם זה יהיה המידע מבוסס מדעית, מושג המכונה- evidence based medicine נשמח לענות על מיגוון רחב של שאלות קרדיולוגיות בתחום המניעה הראשונית והמשנית, אפידמיולוגיה של מחלות לב, יתר לחץ דם, מחלת עורקים, מסתמים, אי-ספיקת לב, הפרעות קצב, שומני דם, צינתורים וניתוחי לב או כל נושא קרדיולוגי קליני - עד כמה שהידע יאפשר.
יחד איתכם ובשבילכם, ד"ר חיים שמילוביץ', ד"ר קובי שחם, המערך הקרדיולוגי המרכז הרפואי ת"א

לצפיה ב-'הסתיידות ניכרת מאד של האאורטה הבטנית'
הסתיידות ניכרת מאד של האאורטה הבטנית
10/12/2013 | 14:51
1
40
חעשו לי סיטי. של הבטן לצורך בדיקת הכליות ומצאו שיש לי הסתיידות ניכרת מאד של האאורטה הבטנית מה זה?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
10/12/2013 | 22:56
28
נראה כי מדובר בתוצאה של טרשת עורקים.
מומלץ מעקב ופנייה לרופא המשפחה עם התוצאות
בברכה
לצפיה ב-'מיפוי לב ובדיקת מאמץ'
מיפוי לב ובדיקת מאמץ
10/12/2013 | 12:21
1
36
בת 57, אני במעקב אצל קרדיולוג עקב הסטוריה משפחתית וגורמי סיכון

חוץ מלחץ דם גבוה שצריכה להתחיל לטפל  כי יש לי רגיל 150/90 ובמאמץ הגיעה ל-200/100

בבדיקה מופיעה שורה שלא כל ברורה לי

פרפוזיה מיוקרדיאלית: הודגמה פרפוזיה מיוקרדיאלית תקינה בכל הדפנות, למעט ארטיפקט בספטום.

מה זה אומר ?

אשמח לתגובה
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
10/12/2013 | 22:55
16
ממצא זה  הינו ממצא ללא משמעות קלינית הנובע ממבנה המחיצה הבין חדרית.
ממצאי המיפוי תקינים
לצפיה ב-'סימפטומים מטרידים אצל בת 34'
סימפטומים מטרידים אצל בת 34
08/12/2013 | 15:17
2
45
שלום,
רופא המשפחה שלי לא נמצא כרגע, כך שבינתיים אני שואלת פה...

אני בת 34, בריאה כעיקרון.
היום, לפני כשעה, לפתע תקף אותי כאב פתאומי באזור החזה, יחד עם כאב שיניים (לסת?) מוזר + כאב באזור הרקה - שניהם בעיקר בצד ימין של הראש. בנוסף התלוותה לעניין בחילה קלה ומעט טעם מוזר (מתכתי?..) בפה. הכאב המשיך כחצי שעה, להערכתי (עדיין נותר ממנו זכר - אבל בקושי. בעיקר תחושת לחץ קלה בחזה).

בנוסף, במעט השבועות האחרונים חוויתי מדי פעם צרבת - לראשונה בחיי.

אני ממש לא היפוכונדרית, אבל הסימפטומים המוזרים דחפו אותי לחפש מידע ברשת, ומצאתי שאצל נשים הם עשויים לרמז על התקף לב... הייתכן? בגיל כזה, אצל אישה בריאה בגיל הפוריות?..

מצד שני -
לא ידוע לי על היסטוריה משפחתית של בעיות לב
יש לי לחץ דם נמוך יחסית (100\60 פחות או יותר, לפעמים אפילו פחות)  - ההיגיון אומר לי שזה אמור להפחית סיכונים במערכת הקרדיווסקולרית
כאמור, אני בגיל הפוריות (ההורמונים אמורים להגן עלי, אם איני טועה)
אני חיה די גרוע באופן כללי... בלחץ קבוע, אוכלת גרוע, לא פעילה, לא במצברוח מדהים... אבל כל זאת מזה זמן ארוך, אז מה חדש? אם בוחנים התקף חרדה כהסבר חלופי (למרות שמה עניין הצרבות\כאבי השיניים הנלווים להתקף חרדה?) למה שפתאום ייפול עלי התקף חרדה ככה פתאום? משום מה לא נראה לי שזה הסיפור - אבל מומחית אני לא.

מוטרדת...
אשמח להשגות בעניין
תודה מראש
אפרת
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
09/12/2013 | 06:37
26
התלונות אומנם לא אופייניות וגורמי הסיכון נמוכים.
עם זאת במידה ונישנות התלונות יש לפנות לבדיקת רופא
לצפיה ב-'יש לי כאבים כאלה מאז שאני ילד'
יש לי כאבים כאלה מאז שאני ילד
12/12/2013 | 17:07
11
ולפעמים זה לחלוטין בלתי נסבל. ותחת כל הסתייגות אפשרית, אני יכול לומר לך שלדעתי זה לחץ באזור הושט, בלי קשר ללב.
לצפיה ב-'קבוצת תמיכה'
קבוצת תמיכה
06/12/2013 | 20:35
18

נפתחת קבוצת תמיכה לאנשים לאחר ניתוח לב/ אירועי לב חוזרים, וכל חולה לב שמרגיש צורך.
בקבוצה נקבל תמיכה ועזרה מחברי הקבוצה , מהניסיון והידע של החברים , בהנחיית חיה ישראל- עובדת סוציאלית מומחית בתחום בריאות הנפש.
הקבוצה מיועדת לאנשים המרגישים צורך לשתף, לדבר ולשמוע על מכאובי הגוף הלב והנפש, הקשיים ועוד..
הרעיון נולד מתוך צורך אישי לאחר כ-17 שנה כחולה לב וניתוח לב בשנה האחרונה ומתוך הקשיים שעלו במשך השנים ובמיוחד לאחר הניתוח.
מאחר ולא נימצאה מסגרת מתאימה של תמיכה רגשית לאנשים כמוני , מצאתי לנכון לנסות להקים קבוצה כזאת עם מנחה שאותה מכיר ובקיאה בתחום.
המפגשים הראשונים לבניית הקבוצה ולקביעת מטרות משותפות, יתקיימו בימי שישי אחת לשבועיים - בראשון לציון .
לפרטים נוספים ניתן לפנות לגיל בפלאפון - 052-5669154 או במייל : gimin@smile.net.il

לצפיה ב-'תוצאות מבחן מאמץ והולטר'
תוצאות מבחן מאמץ והולטר
05/12/2013 | 21:40
1
51
שלום

בן 40, לא מעשן, עודף משקל, בעבר התעלפויות, ביצעתי את הבדיקות בעקבות דפיקות לב (אם כי יחסית לתמיד ביום הבדיקה לא היה במיוחד).
יש לו תור לרופא שהפנה אותי, אך עלי להמתין, ואשמח לקבל קצת רקע והסבר על התוצאות ומשמעותם.

הולטר לב:

NORMAL BEAT TOTAL...:   108635    ABERRANT TOTAL......:        1
PREMATURE NORMALS...:       16    PREMATURE ABERRANTS.:        1
SVTS................:             COUPLETS............:
TRIPLETS............:
SALVOS..............:
VTS.................:
BRADYCARDIA.........:        1    MAXIMUM HEART RATE..:      143
MINIMUM HEART RATE..:       50
MEAN HEART RATE.....:       76
DROPED BEATS........:             QRS TOTAL...........: 108718
PAUSES..............:             PACED BEATS.........:
הערות_....._
משך הבדיקה: 23 שעות ו-23 דקות
קצב בסיסי: סינוס שנע בין 50 ל-143 לדקה (ממוצע 76)
הפרעות קצב חדריות: VPB בודד.
הפרעות קצב על חדריות: APB'S מעטים-16  כולל : COUPLETS APB'S

מבחן מאמץ:

יש לציין שהתחלתי את המבחן בדופק 112 (לא יודע למה) ולאחר 10:13 דקות הגעתי לדופק 169 והבדיקה הסתיימה (אף שלא הגעתי לדופק המקסימלי), אומנם הרופא כתב ללא קוצר נשימה, אך הרגשתי מאמץ נשימתי, אולי זה טבעי.

בסיכום נרשם:
ללא כאבים בחזה, ללא קוצר נשימה, צניחת ST גבולית מעבר לשינויים בסיסיים (יש לי גלי טי הפוכים), קרוב לוודאי שלילי.

בהערכה רבה ותודה
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
06/12/2013 | 22:33
35
ממצאי ההולטר הינם בגדר הנורמה וכך גם מבחן המאמץ ( לפי הכתוב בלבד)
כמובן שיש לפנות לקרדיולוג לפענוח רשמי עם התוצאות
בברכה
לצפיה ב-'מזמינים אתכם לחגוג בסרט'
|*|מזמינים אתכם לחגוג בסרט
05/12/2013 | 17:19
מסיבת יום ההולדת של תפוז ממשיכה והפעם אנו מזמינים אתכם לסרט המצויין חייו הסודיים של וולטר מיטי.

אף אחד לא יודע את כוחם של החלומות שיש לנו בראש... עד שהם מתחילים להתגשם במציאות. זה מה שקרה בעיבוד המודרני של בן סטילר לאחד מסיפורי הפנטזיה המשפיעים בכל הזמנים ? האגדה המופתית על הפיתוי שבפנטזיות: ?חייו הסודיים של וולטר מיטי" מאת ג'יימס ת'רבר. סטילר לוקח את הקלאסיקה בת שניים וחצי העמודים מ-1939 ומפיח בה חיים במאה ה-21 כסרט קומי על אדם שמגלה שחייו האמיתיים עומדים להעיף את הדמיון שלו מעבר לעננים.

לפרטים נוספים והרשמה לחצו כאן
לצפיה ב-'אתם מוזמנים לסרט "אחים בדם"'
|אקשן|אתם מוזמנים לסרט "אחים בדם"
03/12/2013 | 17:21
2
|תפוז| אנו שמחים להזמין אתכם לחגוג איתנו את יום הולדתו ה- 17 של תפוז.|שי|
סביר להניח שלא יהיה ליצן או קוסם, נוותר גם על "חבילה עוברת". אף אחד לא יתבקש להכניס נר לבקבוק וגם נחסוך מכם להרים את תפוז על כיסא 17  פעמים ואחד לשנה הבאה (אחרי הכל, זה בטח כבד להרים כל כך הרבה גולשים!).

|*| אז מה כן יהיה? תהיה הקרנת גולשים חגיגית, מיוחדת וכיפית במיוחד לסרט "אחים בדם" בכיכובו של כריסטיאן בייל!

לחצו כאן לפרטים נוספים והרשמה
לצפיה ב-'הולטר לח דם'
הולטר לח דם
03/12/2013 | 00:15
1
17
ערב טוב

אכן הניסיון הקודם לצרף את התוצאות לא צלח.
הופניתי להולטר לח"ד עקב מדידות מוגברות ו/או גבוליות במרפאה.
בן 39, לא מעשן.
יש לציין שאני הולך לישון בשעות המאוחרות של הלילה, וקם בהתאם.
מצ"ב סיכום הפענוח, אודה אם הרופא יוכל להסביר לי את הממצאים ומשמעותם.
מעולם לא טופלתי, ואינני מקבל טיפול תרופתי ללח"ד.

תוצאות ההולטר:

נתוני_בדיקת_הולטר_לחץ_דם-סיכום_פענוח
לחץ דם ממוצע ב-24 שעות- סיסטולי: 129.00 דיאסטולי : 82.00
דופק ממוצע ב-24 שעות : 73.00
לחץ דם ביום   סיסטולי ממוצע: 132.00 דיאסטולי ממוצע: 85.00
דיאסטולי מעל 85: % 51.92  סיסטולי מעל 135:% 42.31
לחץ דם בלילה  סיסטולי ממוצע: 118.00 דיאסטולי ממוצע: 69.00
דיאסטולי מעל 70: % 45.45  סיסטולי מעל 120:% 45.45

מסקנות....
DAY TIME ABNORMAL SYSTOLIC (42%>135) B.P
AND ABNORMAL DIASTOLIC (52%>85) B.P
NIGHT TIME ABNORMAL SYSTOLIC (45%>120) B.P
AND ABNORMAL DIASTOLIC (45%>70) B.P
DIPPER
אחרי שעות הלילה לחץ דם תקין בין 06:25 ל- 11:53

תודה רבה
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
07/12/2013 | 22:50
14
ממצאי ההולטר מדגימים  עלייה קלה מאוד של לחץ הדם. כרגע יש לעקוב בלבד, ולשקול  שינוי אורחות חיים ( שינוי אופי שינה, תזונה ) וכו...
לצפיה ב-'קבוצת תמיכה'
קבוצת תמיכה
29/11/2013 | 12:54
103
נפתחת קבוצת תמיכה לאנשים לאחר ניתוח לב/ אירועי לב חוזרים.
בקבוצה נקבל תמיכה ועזרה מחברי הקבוצה , מהניסיון והידע של החברים , בהנחיית חיה ישראל- עובדת סוציאלית מומחית בתחום בריאות הנפש.
הקבוצה מיועדת לאנשים המרגישים צורך לשתף, לדבר ולשמוע על מכאובי הגוף הלב והנפש, הקשיים ועוד..
הרעיון נולד מתוך צורך אישי לאחר כ-17 שנה כחולה לב וניתוח לב בשנה האחרונה ומתוך הקשיים שעלו במשך השנים ובמיוחד לאחר הניתוח.
מאחר ולא נימצאה מסגרת מתאימה של תמיכה רגשית לאנשים כמוני , מצאתי לנכון לנסות להקים קבוצה כזאת עם מנחה שאותה מכיר ובקיאה בתחום.
המפגשים הראשונים לבניית הקבוצה ולקביעת מטרות משותפות, יתקיימו בימי שישי אחת לשבועיים - בראשון לציון .
לפרטים נוספים ניתן לפנות לגיל בפלאפון - 052-5669154 או במייל : gimin@smile.net.il
לצפיה ב-'הפניה לניתוח avr ומעקפים ל rpl אלקטיבי'
הפניה לניתוח avr ומעקפים ל rpl אלקטיבי
29/11/2013 | 11:50
17
האם במקרה של הפניה לניתוח avr האם יש טעם בהשתלת מסתם אארטלי באמצעות צנטר והאם יש אפשרות ברמב"ם לעשות את הניתוח הזה , האם יש אפשרות החלפת המסתמים ופתיחת הסתימה ללא פתיחת בית החזה? האם אם עושים את הניתוח דרך אסותא יש מימון או רמב"ם יכולים לעשות את זה?
לצפיה ב-'אפשר כבר לענות - תודה רבה'
אפשר כבר לענות - תודה רבה
28/11/2013 | 20:32
19
לצפיה ב-'כלוסטרול גבוה'
כלוסטרול גבוה
28/11/2013 | 19:31
3
30
תקופה ארוכה אני עם כלוסטרול גבוה,ולפני כחצי שנה הפסקתי לקחת כדורים בשל תופעות לוואי - כמו התכווצות שרירים ועליית רמת הסוכר. היום נבדקתי שוב ואלה התוצאות.
האם נין להתמודד עם הערכים הללו ללא תרופה ממשפחת הסטטינים.?
CHOLESTEROL  270 mg/dL   
      140     TRIGLYCERIDES
        46       CHOLESTEROL- HDL
       196        CHOLESTEROL-LDL calc
       224        NON-HDL_CHOLESTEROL
נ.ב אני מטופל באימורן ובודזון בשל מחלה אימו.. של הכבד
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
29/11/2013 | 22:24
27
בקצרה - לא. חובה לקחת תרופות מקבוצת הסטטינים על מנת להוריד את רמת ה LDL לרמה הפחותה מ 130.
יש לנסות סטטין שלו הכי פחות תופעות לוואי לגביך.....
בהצלחה
לצפיה ב-'האם תזונתך מאוזנת?'
האם תזונתך מאוזנת?
30/11/2013 | 17:01
16
או שאתה מקפיד לאכול *רק* את מה שטעים; הכולל 'קצת' שומן?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
07/12/2013 | 22:51
10
ניתן לשקול תרופות כגון ניאצין או פיבראטים אם כי השפעתן אינה מיטבית כמו של הסטטין...
לצפיה ב-'חתומים על כרטיס אדי?'
חתומים על כרטיס אדי?
28/11/2013 | 14:06
1
20
הי, חברה סיפרה לי שמי שחתום על כרטיס אדי מקבל קדימות בתור במקרה של צורך בהשתלה. אני כמובן תומכת ברעיון של תרומת איברים אבל לא חתמתי על כרטיס בעצמי. מה דעתכם? מי כאן חתום על כרטיס או לא חתום? מצד אחד, שלא נדע. מצד שני, השתלות לב הן משהו שעושים בארץ ואולי אני אצטרך משהו כזה בעתיד??
לצפיה ב-'מצאתי קישור'
מצאתי קישור
28/11/2013 | 14:06
5
באתר של אדי בשאלות ותשובות כתוב על עניין הקדימות http://www.itc.gov.il/qna.html
לצפיה ב-'מה זה עקבות MR באקו לב?'
מה זה עקבות MR באקו לב?
28/11/2013 | 00:39
2
172
וכן TR קלה?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
29/11/2013 | 22:22
1
66
דלף מינימלי ע"פ מסתמי החדר- עלייה, ללא משמעות קלינית כלשהיא
לצפיה ב-'תודה'
תודה
01/12/2013 | 01:00
13
לצפיה ב-'בקשר למיפוי לב33'
בקשר למיפוי לב33
26/11/2013 | 19:39
1
21
בס"ד
לכבוד ד"ר
שלום רב.
אני בן 54 עשר שנים אחרי נתוח 3 מעקפים בלב.
לאחרונה עשיתי מיפוי לב, בהתחלה הרופא אמר שיש חשד לנוכחות אסכמיה במבחן מאמץ. הוא אמר שהמבחן מאמץ חיובי.
אבל הוא אמר שנחכה לצילומים בסוף. אחרי זה עשו לי שוב את הצילומים. (מה שתמיד עושים במיפוי לב, בסוף הבדיקה.)
ואז הרופא אמר שהבדיקה תקינה ב"ה. הוא כתב שהמיפוי קרוב לודאי תקין...  ללא עדות לאוטם או לאיסכמיה לאחר מאמץ... הממצאים שבמיפוי אינם תומכים במחלה כלילית משמעותית...
וכו'. הסיבה שעשיתי את המיפוי, הוא גם כבדיקה שגרתית וגם קצת עייפות יתר לאחרונה. יש לי תור לקרדיולוג בעוד כשבועיים וחצי.
אבל בכל זאת ,רציתי בבקשה לשאול, 1) האם יש מקום לדאגה בגלל שבהתחלה הרופא חשב בהתחלה שיש חשד לאיסכמיה במאמץ?
הוא אמר שהיו שינויים באקג בסוף המאמץ. "צניחות ST הוריזונטליות בV4-6 "'. או שאפשר להרגע כי הצילומים בסוף היו בסדר.
2) אם אכן זה בסדר, אז אין צורך בצנתור?  אני מתכוון למרות שאני 10 שנים אחרי מעקפים, וב"ה לא עשיתי צנתורים מאז.
תודה רבה
אבי.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
29/11/2013 | 22:21
11
במידה והמיפוי נעשה באופן שגרתי הממצאים בסה"כ אינם מטרידים.
ממצאי המיפוי מעידים על סבירות נמוכה לאיסכמיה, עם זאת יש לזכור כי קיים סיכוי של 10-20% שבו המיפוי לא מדייק
מוןמלץ לחזור לקרדיולוג המטפל עם תוצאות המיפוי וחשוב להמשיך בטיפול התרופתי הקבוע ללא שינוי
לצפיה ב-'נפתח פורום "איש משפחה"'
|*|נפתח פורום "איש משפחה"
26/11/2013 | 17:58
2
|טי-וי| חולים על סטואי? חולמים שיהיה לכם כלב כמו בראין? פיטר גריפין מהווה עבורכם מודל לחיקוי? אז כנראה שפורום איש משפחה הוא המקום בשבילכם|!|
בואו לדבר על המשפחה הכי מופרעת ומיוחדת בטלוויזיה בפורום שנפתח מחדש
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

שימו |לב|פורום סוגיות פסיכולוגיות אצל ילדים שינה את שמו ונקרא כעת פורום ייעוץ להורים. אתם מוזמנים להעזר בפורום ולהתייעץ
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
לצפיה ב-'עזרה דחופה'
עזרה דחופה
24/11/2013 | 19:11
1
27
ערב טוב, אני מחפשת קרדיולוג מומחה באיזור טבריה או חיפה, העיקר שיהיה מעולה.
אודה לעזרתכם הדחופה.
לצפיה ב-'? '
?
25/11/2013 | 15:20
3
לצפיה ב-'כאבים בבית החזה '
כאבים בבית החזה
24/11/2013 | 00:34
2
33
שלום ! לאחרונה יש לי כאבים בחזה ללא קשיי נשימה . רציתי לדעת איזה בדיקות אתם ממליצים לעשות כשאני מגיע לרופא ? האם רוק לב וארגן טריה מאמץ ? תודה
לצפיה ב-'תיקון-א.ק.ג ומבחן מאמץ -ארגומטריה יעזור כדי להבין את שורש הבעיה ? '
תיקון-א.ק.ג ומבחן מאמץ -ארגומטריה יעזור כדי להבין את שורש הבעיה ?
24/11/2013 | 00:36
1
24
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
25/11/2013 | 15:11
25
חשוב לדעת מה הגיל, מחלות רקע ומה אופי התלונות הספציפי...........
לצפיה ב-'אקו לב פענוח'
אקו לב פענוח
22/11/2013 | 11:56
1
71
חדר שמאל(תפקוד)
תפקוד גלובלי סיסטולי שמור/ירוד במידה קלה
הספטום אסינכרוני בתנועתו עקב הניתוח
דופן אחורית תקינה בתפקודה
האפקס:היפוקינטי במידה קלה
ef`50%
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
25/11/2013 | 15:06
24
האקו מדגים ירידה קלה בתפקוד חדר שמאל, לא אמור להיות השפעה משמעותית על תפקוד הלב
לצפיה ב-'לחץ דם גבוה'
לחץ דם גבוה
22/11/2013 | 16:49
2
27
היי,

הנני מטר 67 על 64-65 קילו...
הנני עוסק בריצות באופן דיי קבוע... לא מעשן, לא שותה...

הדופק במנוחה שלי הוא כ54...
אך הלחץ דם מעט גבוה כ137/83 ורציתי לשאול ממה זה יכול לנבוע ?ואיך אני מוריד אותו לערכים של 120/80 ומטה.

תודה רבה.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
25/11/2013 | 15:10
1
24
לחץ הדם הינו גבוה מעט. פעילות גופנית קבועה או ירידה של 1-2 ק"ג במשקל עשוייה להוריד כ 5 ממ"כ מלחץ הדם. במידה והנ"ל לא משיגות את היעד הרצוי יש לשקול טיפול תרופתי
בברכה
לצפיה ב-'רק משהו נוסף'
רק משהו נוסף
25/11/2013 | 19:29
10
ייתכן שהכל אצלי תקין, אני עושה ספורט באופן קבוע... רץ מעל 30 קילומטר שבועי...
הייתי בעבר מתאמן משקולות ועסקתי בספורט כל החיים...
איך ייתכן שהלחץ דם שלי גבוה ?
בהנחה וכל שאר הדברים אצלי תקינים...

מנהל/ת הפורום

אודות:
ד"ר קובי שחם, מנהל הפורום הוא מנהל היחידה לטיפול נמרץ לב באיכילוב. אתם מוזמנים להתייעץ איתו בכל הקשור לתחום הקרדיולוגיה, רפואה פנימית, טיפול נמרץ לב,
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא יחסים בין אחים ואחיות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום ראשון, 19.11, נארח את קרן גאולה, מנחת הורים,...
אירוח בנושא יחסים בין אחים ואחיות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום ראשון, 19.11, נארח את קרן גאולה, מנחת הורים,...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
מנהל פורום רפואת לב
עו
נפגעת מרשלנות רפואית?
פורום אוטיזם- גישה ביו רפואית
היכנסו לפורום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה