לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3563635,636 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום אקטואליה

לצפיה ב-'סוריה בכפר מנדא: צריך לתת לפראי האדם לחסל אחד את השני'
סוריה בכפר מנדא: צריך לתת לפראי האדם לחסל אחד את השני
10/11/2018 | 08:42
12
לצפיה ב-'המצב בעוטף מוכיח .דרך השמאל כשלה .דרך הימין הצליחה !!'
המצב בעוטף מוכיח .דרך השמאל כשלה .דרך הימין הצליחה !!
10/11/2018 | 08:41
6
רואים אנו בברור שנחישות וכח הרתעה  וציוד מתקדם ואהבת המולדת  וכינוסי קבינט מצליחים לאפשר לנו להנות מפירות תורת הימין . אחלה תורה
לצפיה ב-'ממשלה תבוסתנית'
ממשלה תבוסתנית
10/11/2018 | 08:13
1
11
לצפיה ב-'בסוף לא תישאר לנרצעיו של המרפסתן ברירה'
בסוף לא תישאר לנרצעיו של המרפסתן ברירה
10/11/2018 | 08:52
11
והם יצטרכו להלביש עוד כמה שמאלנים (או ריבלין, או סער) במדי אס אס בכדי לפתור את הבעיה של עוטף עזה.
לצפיה ב-'אמש התפרעו 12 אלף פלסטינים נצורים ברצועת עזה...מנגד שלחה להם'
אמש התפרעו 12 אלף פלסטינים נצורים ברצועת עזה...מנגד שלחה להם
10/11/2018 | 08:03
1
9
ישראל
12 אלף אלף........דולרים
לצפיה ב-''נצורים'? מי מונע מהם להצטרף יחד איתך אל האחים שלך בברלין?'
'נצורים'? מי מונע מהם להצטרף יחד איתך אל האחים שלך בברלין?
10/11/2018 | 08:45
1
לצפיה ב-'יאללה ביבי לך הביתה, שלום ותודה'
יאללה ביבי לך הביתה, שלום ותודה
10/11/2018 | 07:00
1
לצפיה ב-'יאללה ביבי לך הביתה, שלום ותודה'
יאללה ביבי לך הביתה, שלום ותודה
10/11/2018 | 06:38
2
לצפיה ב-'אורן חזן אמר את האמת'
אורן חזן אמר את האמת
10/11/2018 | 06:07
7
בישראל נכה נחשב חצי בן אדם
לצפיה ב-'ביביהו בעקבות אולמרט - הפיננסייה של החמאס'
ביביהו בעקבות אולמרט - הפיננסייה של החמאס
10/11/2018 | 02:04
6
מה ההבדל בין ביביהו לקרן החד"שה?

הקרן מממנת את תומכי החמאס בתוך המדינה, ביביהו מממן אותם גם בתוך המדינה וגם את אדוניהם מהחמאס מחוץ למדינה.


לצפיה ב-'עו"ד פלדמן על פושעי הפרקליטות/משטרע: זדורוב הוא דרייפוס שלנו'
עו"ד פלדמן על פושעי הפרקליטות/משטרע: זדורוב הוא דרייפוס שלנו
10/11/2018 | 01:12
1
15

הזאבים, הפרקליטות, והסכין של זדורוב

אביגדור פלדמן
08/11/2018 |  10:36  

אין דרך הגיונית להסביר את הפעולות המקוממות שביצעו המשטרה והפרקליטות כדי לשמר את הרשעתו של זדורוב. אז השתמשתי בדמיון

דרייפוס היה יהודי, קצין בצבא הצרפתי, אדם גאה, שזעק את חפותו ונשא חרב גדולה בחגורתו. זדורוב הוא לא יהודי, הוא לא ישראלי, הוא אוקראיני, הוא חי בישראל בתוקף אשרת קבע משום שהוא נשוי ליהודייה, ובחגורתו הוא נושא סכין יפנית קטנה של רצפים ומתקיני פרקטים.

דרייפוס, לאחר שהורשע כמרגל, הרים את יד ימינו וקרא בקול רם: "אני נשבע ומצהיר שאתם משפילים אדם חף מפשע. תחי צרפת", ואז נתלשו דרגותיו וגנרל צרפתי מעוטר אותות גבורה וחבוש קסדה מצויצת שבר את חרבו על ברכו בידיו החזקות. רומן זדורוב הוא אדם שתקן, מכונס בעצמו, חרד. בשלוש הפעמים שהוא הורשע, פעמיים בבית המשפט המחוזי בנצרת ופעם אחת בבית המשפט העליון, הוא לא זעק, הוא לא אמר מילה, הוא השפיל את עיניו והחריש מול המיקרופונים. את הסכין היפנית שנשא בחגורתו לא שבר קצין מעוטר. היפוכו של דבר, שופט בית המשפט העליון יצחק עמית שינן את הלהב של הסכין הקטנה ויצר לה שיניים מפחידות, כדי שאפשר יהיה לטעון שבאמצעותה נרצחה הילדה תאיר ראדה בצהרי יום 6 בדצמבר, שנת 2006, בשירותי הבנות שבקומה השנייה בבית הספר נופי גולן שבקצרין.

כשד מן הגיהנום

זדורוב אינו דרייפוס, אך הוא זקוק לאמיל זולא שיכתוב עבורו את ה"אני מאשים" שלו, שיחשוף את החרפה הגדולה של משפטו, חרפה שאינה פחותה מזו שבשלה נשלח דרייפוס לאי השדים. החרפה אינה נעוצה בשאלה אם נמצא הרוצח של תאיר ראדה, אלא בפעולות העקומות והמקוממות שביצעו הפרקליטות והמשטרה כדי לשמר את הרשעתו ברצח וכדי לחסל כל ספק בהרשעתו. פעולות שאין להן הסבר, ולכן בדיתי זאבים כדי להסביר אותן.

אמיל זולא כתב ב–13 בינואר 1898, לנשיא הרפובליקה פליקס פור: "האמת שאותה אומר, הבטחתי לאומרה, עקב כך שאין הצדק מסוגל לעשות מעשה כזה ולהיוותר שלם. חובתי היא לדבר, אין ברצוני להיות שותף לדבר עבירה. לילותי נתקפים בסיוטים, מכיוון שאדם זה נרדף בעינויים נוראיים על פשע אשר לא ביצע".

אין אמיל זולא בסביבה, אין לנו סופרים ומשוררים המשתמשים בחירות היצירה והדמיון כדי לחדור אל המחוזות הפראיים שבהם מסתובבים באין מפריע הטורפים הגדולים, השוטרים נושאי המסכות, הפרקליטים המחביאים מאכלת נוטפת דם מתחת לגלימה, והשופטים המהלכים בצמדים או בשלישיות, נושאים אגרופנים קטלניים ואוי למי שייקרה בדרכם.

אף אחד מן הטורפים הגדולים לא רוצה להרשיע את זדורוב. אבל כל אחד מהם מדמיין זאבה אישית הרובצת מתחת לשולחן המשרדי האפור, מתחבאת בשולי חדר הישיבות הבנאלי, מציצה לרגע בהרמת הכוסית המשרדית בראש השנה. אבל בדרך כלל משעמם בבניין בעל שלוש הקומות בנצרת עילית, מול בית המשפט הנראה כמצודה צלבנית זועפת. עד שיום אחד נרצחת ילדה תמימה בהרים הגבוהים, והם כולם נדרכים. רוצח חדר למרחב שלהם, רוצח חדש, שדם הילדה ניתז על גופו, והדם עוד חם וריחו מטריף את החושים, והטורפים מתעוררים, מנערים את ראשיהם וטסים החוצה מן המשרד ומדלגים מן החלון. והנה זדורוב מולם, טרף קצת מאכזב, אדם כמעט מחוק, אבל אין אחר.

זדורוב כמעט שלא מתנגד לטורפים. זאב העוטה מסכה של קצין משטרה אומר לו כי דם הילדה נמצא על כליו. מדובב, שהוא למעשה תן אוכל נבלות, אומר לו כי אם יודה שרצח את הילדה משום שהכעיסה אותו, הוא יורשע רק בהריגה וירצה לכל היותר שבע שנות מאסר. זדורוב מקבל את עצת התן ומודה ברצח, וטרוף נטרף רומן זדורוב. אף שלא נמצא כל סמן פורנזי שקשר אותו לזירה המגואלת בדם. הזירה לא התיזה לעברו אפילו שריד מיקרוסקופי של דם או צבע, וגם הוא לא הותיר בזירה אפילו אלפית המילימטר של עור, זיעה, שערה, סיב של בגד, כשד מן הגיהנום נכנס וכרוח רפאים יצא.

להב הסכין המשוננת

הטורפים הגדולים חוזרים למשרדיהם, הדם מפסיק לגעוש בעורקים. הרוחות השורקות של המרחבים האסורים משתתקות, זדורוב הורשע. עניינו עבר לסנגוריה הציבורית, שעירערה בשמו לבית המשפט העליון. בסנגוריה הציבורית אין טורפים. הם בוחנים שוב את חומר הראיות ומגלים שעל סנטרה של הילדה שנרצחה יש שריטה. ברור לעין שהשריטה נעשתה על ידי סכין משוננת ולא על ידי הסכין־חרב שענד זדורוב בחגורתו. הם מוסרים את החומר למכון פתולוגי פרטי ראשון מסוגו בישראל. המכון הוקם על ידי ד"ר חן קוגל, שפרש מן המכון הפתולוגי הלאומי עקב "חילוקי דעות" עם מנהל המכון ד"ר יהודה היס, שהיה משרתם הנאמן של הטורפים הגדולים. ד"ר קוגל מבקש מהפתולוגית מאיה פורמן, שגם היא פרשה מן המכון יחד איתו, לבחון את השריטה. "סכין משוננת", היא פוסקת, חד משמעית. ומוסרת את חוות דעתה לסנגורים הציבוריים אלקנה לייסט ואיתי הרמלין, שייצגו את זדורוב בערעור.

באותה העת, בשנת 2012, שש שנים לאחר הרצח, פנו אל הסנגורים הציבוריים אדם ושמו א.ח ועורך הדין שלו ירון פורר. א.ח טען בפניהם שבת זוגו א.ק סיפרה לו כיצד לבשה את מכנסיו, נטלה סכין משוננת שקנו בחנות ריקושט, התגנבה לבית הספר ביום הרצח, המתינה בחדר השירותים של הבנות כשעה וחצי, וכאשר שמעה ילדה נכנסת, פרצה החוצה מן התא, משכה אליה את הילדה ורצחה אותה בסכין המשוננת שבידה. על פי דבריו של א.ח, היא רצחה כי גם אצלה מסתתרת זאבה צמאת דם. אבל להבדיל מן הטורפים הגדולים, אין לה רישיון להרוג במרחבים הפראיים, הם סגורים בפניה ועל כן עליה לספק את תאוותה לדם בדרך אחרת.

פנו הסנגורים הציבוריים לטורפים שילה ענבר בפרקליטות צפון ותמר בורנשטיין בפרקליטות המדינה, אם יש משהו שהטורפים לא אוהבים זה לקבל חזרה טרף שכבר נלעס ודמו נבלע, והוא חסר את העסיסיות שהפכה אותו לטרף ראוי. ללא התלהבות הורתה הפרקליטות לשוטרים לחקור את א.ח, ואת א.ק. לא הייתי זבוב על הקיר כאשר ניתנה ההוראה לחקור אותם ועל כן אני רק מנחש שנאמר להם "תעיפו את הסיפור הזה לכל הרוחות, אנחנו לא רוצים אותו".

אם לא כך אמרו להם הטורפים הגדולים מנצרת ומירושלים, אז למה שני הטורפים הקטנים, בקושי נמיות, מימ"ר צפון, דניאל ביטן ושמעון בן סבו, לא חקרו באמת את א.ח, אלא עשו הכל כדי שיחזור בו מהאשמת א.ק ברצח. חקירה מבישה, מעוררת צמרמורת. אני מקשיב להקלטת החקירה ובוכה, הנמיות מאיימות על א.ח במעצר, מקניטות אותו, מזלזלות בו, נושכות אותו בכל מקום בגוף, בשיניים המחודדות של הנמיות. והכל כדי שכלשונם "יירד מהעץ" ויצהיר שלא שמע את א.ק מודה ברצח תאיר ראדה. הוא עומד על טענתו (זה עולה לו בעשרה ימי מעצר) ואומר במילים שגורמות לטורפים כמעט להקיא, "כי המצפון לא מאפשר לו להמשיך לשתוק".


לצפיה ב-'המשך...'
המשך...
10/11/2018 | 01:13
2
 
להמשיך לשתוק".
 
 
 
 
 
 
רעש וצלצולים
 
הסנגורים הציבוריים ביקשו מהעליון להחזיר את הדיון למחוזי, על מנת שישמע את עדותו של א.ח וגם ישמע את עדותה של מאיה פורמן בעניין הסכין המשוננת, וגם ישמע עדות של מומחה עולמי לטביעות נעליים שיפריך את הטענה שטביעת הנעל של זדורוב נמצאה בזירה. אבל כבוד השופטת עדנה ארבל אומרת כי החומר שמפליל את א.ק ברצח הוא רק "רעש וצלצולים". דוחים אפוא ללא הנמקה את הבקשה הזאת, אבל מזכים את הסנגוריה בניצחון משמעותי ומחזירים את הדיון למחוזי כדי שישמע את מאיה פורמן בעניין הסכין המשוננת וגם את המומחה העולמי לטביעות הנעליים שהפריך לחלוטין את חוות דעתו של מומחה הנעליים המקומי.
 
 
 
 
 
 
כשנכנסה מאיה פורמן לאולם בית המשפט המחוזי, הבינה מיד כי נכנסה אל מאורת הטורפים הגדולים. האורות נדלקו וכבו, צחוק מטורף נשמע מרחוק והטורפים הורידו את המסכות. מצד אחד עמדה הפרקליטה שילה ענבר ומצד אחר עמדו שלושה שופטים, אני לא מעז לומר טורפים. הבכיר בהם, השופט יצחק כהן, השפיל את העדה, פגע בה, הניח לשילה ענבר להעליב אותה ולתקוף אותה ללא רחמים.
 
 
 
 
 
 
רומן זדורוב הורשע מחדש בבית המשפט המחוזי ועשה דרכו שוב לבית המשפט העליון. השופטת ארבל פרשה והוחלפה בשופט יצחק עמית. הסנגור איתי הרמלין התמנה לשיפוט (האם יהפוך לטורף? קשה לי להאמין), ואני ביקשתי והתבקשתי למלא את מקומו בעליון. בעליון נקבע כי הסכין אכן היתה משוננת וכי נעיצת השיניים במאיה פורמן היתה מיותרת, אבל עתה כתב השופט יצחק עמית כי ייתכן שזדורוב עצמו שינן את הסכין היפנית. השופט דנציגר, לעומת זאת, זיכה את זדורוב מחמת הספק.
 
 
 
 
 
 
מהפכה במכון הפתולוגי
 
בעת שהכל המתינו לפסק דין של בית המשפט, התחוללה מהפכה במכון הפתולוגי באבו כביר. פרופ' היס אולץ לפנות את כיסא המנהל במכון, ואת מקומו תפס הבן הסורר חן קוגל, שעזב בטריקת דלת. כמו כן פורסם מכרז לרופאים פתולוגיים במכון וד"ר מאיה פורמן זכתה במכרז והתקבלה למכון.
 
 
 
 
 
 
ישבו הטורפים הגדולים במאורתם ואמרו — לא טוב הדבר שתתקבל מאיה פורמן למכון, כי הדבר יגביר את אמינות עדותה על הסכין המשוננת. ועל כן הודיעה המדינה למאיה פורמן כי לא תתקבל לעבודה במכון. פורמן הגישה תביעה בבית הדין לעבודה נגד המדינה ודרשה לקיים את תוצאות המכרז. בית הדין לעבודה סבר כי ראוי שמנהל המכון ד"ר קוגל יחווה דעתו בתצהיר אם ראויה ד"ר פורמן לעבוד במכון. נו, אמרו הטורפים, נפלה בידינו כפרי בשל. ד"ר קוגל הוא עכשיו אחד משלנו, משובות הנעורים מאחוריו והוא טורף בין טורפים ואנחנו נורה לו מה לכתוב.
 
 
 
 
 
 
התכתובת במייל בין חן קוגל והפרקליטים במחלקות שונות בפרקליטות המדינה, היא הצידוק שלי לקרוא לפרקליטים "טורפים", ולהזכיר את הזאבים. הפרקליטות אסרה על חן קוגל לכתוב בתצהיר כי הוא מסכים עם מאיה פורמן שהסכין היתה משוננת. הפרקליטות אסרה עליו לספר כי כבר במהלך המשפט הוא אמר לפרקליטה שילה ענבר כי גם לדעתו הסכין משוננת ומאיה פורמן צודקת. כמו כן דרשו הפרקליטים הטורפים כי חן קוגל ימחק מן התצהיר את כל דברי השבח שכתב על מאיה פורמן, וימחק את דעתו כי היא ראויה לעבוד במכון. פרקליטי המדינה השחיתו הליך משפטי והסתירו את האמת, והכל כדי שזדורוב, שמעולם לא פגשו, יישאר במאסר עולם. למה? אם לא כדי להשביע את הזאבים הפרטיים של הפרקליטים, אחיה של הזאבה טחב.
 
 
 
 
 
 
אבל אז התברר לטורפים כי חן קוגל הוא לא טורף. יש לו חוט שדרה לא גמיש, קפוץ, הוא לא מסוגל לזנק על טרף כמו ששילה ענבר זינקה במשפט על מאיה פורמן. הוא דחה את לחץ הפרקליטות והגיש תצהיר שבו הוא מספר כי נאסר עליו להתייחס לחוות דעתה של מאיה פורמן במשפט זדורוב, כי נדרש להצטרף למסע הכפשה נגד מאיה פורמן כדי לפגוע באמינות חוות דעתה, וכי להרגשתו הלחץ שהופעל עליו דומה למתרחש במדינות טוטליטריות שבהן מכונים פתולוגיים הם חותמת גומי לגחמותיה של המדינה ושליטיה.
 
 
 
 
 
 
שיווה, הפרה הקדושה והשערה
 
לאחר הדברים האלה, האל ההורס והמקים שיווה, שכבר התערב בפרשה מאחורי הקלעים כשהזיז את חן קוגל מפרשת דרכים גורלית אחת לאחרת, הביא מפינה חבויה שערה אחת מזירת הרצח. הוא נגלה בחלום הלילה לעו"ד ירום הלוי בדמות פרה קדושה ואמר לו "תדרוש לבדוק את השערות שנמצאו על הגופה ולהשוות אותם ל־א.ק ו־לא.ח ואל תוותר, כי אם תוותר אבלע אותך חיים".
 
 
 
 
 
 
הטורפים סירבו לשלם על הבדיקה במכון הפתולוגי באבו כביר. ירום הלוי, שפחד משיווה, גייס את הכסף (כ–50 אלף שקל) ונמצא כי הדנ"א המיטוכונדריאלי שאפשר להפיק משערה ללא שורש, זהה למשפחת השערות של א.ח. זה לא זיהוי ודאי. כלומר, ייתכן שיש כמה עשרות אלפים של אנשים בישראל הנושאים את אותו דנ"א. אך מה הסיכוי שאחד מהם ישיר שערה בחדר השירותים בתיכון נופי גולן? ולפתע אתה נזכר כי בעת שנחקר א.ח במשטרה, אמר כי לבשה א.ק את מכנסיו, פרט מוזר וחסר משמעות בעת ההיא, אבל עכשיו המכנסיים גוררים בשיער ראשו את א.ח לזירה, ואחריו פוסעת בצעדים רכים הזאבה טחב ושיווה מתפוצץ מצחוק, והטורפים הגדולים מתהפכים על משכבם ומייללים מפחד.
 
 
לצפיה ב-'הרופס שמבליג לטרור המדינה הפלסטינית-עזה מקבל בלון בכרמל'
הרופס שמבליג לטרור המדינה הפלסטינית-עזה מקבל בלון בכרמל
09/11/2018 | 22:43
17
לצפיה ב-'תנו להם כבר מדינה'
תנו להם כבר מדינה
09/11/2018 | 22:39
14
הם מטושטשים....
לצפיה ב-'לא הבנתי'
לא הבנתי
09/11/2018 | 22:22
2
14
בחמישי לנובמבר 1995 הם חגגו לה 37 עם עוגה ובלונים וכל זה?
לצפיה ב-'אם נצטט את אמירם טובים'
אם נצטט את אמירם טובים
09/11/2018 | 22:26
11
לפני שבועיים גם אבו יאיר חגג יומולדת ומה אפשר כבר לתת מתנה לזוג שלקח מאיתנו הכל?
לצפיה ב-'אתה זר נדיר. ערבוש מצהיר שהוא טמבל ואהבל'
אתה זר נדיר. ערבוש מצהיר שהוא טמבל ואהבל
09/11/2018 | 22:27
לצפיה ב-'הדגנרל יאיר גולן 'מזהה תהליכים':צה"ל 'מתקשה להכריע את האויב''
הדגנרל יאיר גולן 'מזהה תהליכים':צה"ל 'מתקשה להכריע את האויב'
09/11/2018 | 22:19
3
9
הדגנרל סגן הרמטכ"ל כותב על 'תפיסת הביטחון' של הצבא שהוא עזר לסרס את חייליו. "השיטה כיום איננה גורמת לאויב, גם אם הוא חלש, להתייאש. הפעלת הכוח אינה מצטיינת וזה בא לידי ביטוי במבצעים האחרונים, בהם מלחמת לבנון השנייה ומבצע "צוק איתן"."

אם נתרגם את מכבסת מילים ואת הג'יבריש הדגנרלי לשפת בני אדם, נאמר שהחיילים המסורסים, המזויינים אגב מכף רגל ועד ראש, בורחים מעימות עם מחבלי האוייב, ואפילו מנעריו משליכי האבנים, כי האוייב - באמצעות הפרקליטות הצבאית הסמאלנית של 'חניכי' וסוכני הקרן החד"שה - רודף אחריהם גם מבית, ואף חייל לא רוצה לגמור כמו אלאור אזריה בכלא.

http://rotter.net/forum/scoops1/512158.shtml
לצפיה ב-'אז חיילנו צריכים לרצוח כמה שיותר ערבים ?'
אז חיילנו צריכים לרצוח כמה שיותר ערבים ?
09/11/2018 | 22:23
2
6
לצפיה ב-'גותר'
גותר
09/11/2018 | 22:34
13
תפסיק לזיין לנו המוח.
לצפיה ב-'רק ערבי מוסלמי שמתחזה ל0מול יהודי '
רק ערבי מוסלמי שמתחזה ל0מול יהודי
09/11/2018 | 22:37
11
 
יכול לרשום את השטות שרשמת = ספאם.
לצפיה ב-'הקולגות הם כמו המצביעים הרפובליקנים'
הקולגות הם כמו המצביעים הרפובליקנים
09/11/2018 | 22:14
3
11
שונאים זרים וכל מי שלא חושב או נראה כמוהם, אבל זקוקים להם שיתפקדו על תקן עבדים בעל המקצועות והעבודות ה"נחותים".

בוחרים במנהיג שיתייחס אליהם כמו לעדר וישקר להם בפנים כשהם יודעים שהוא יודע שהם יודעים שהוא משקר, ולהאשים באותה נשימה את כל השאר שהם מייצרים פייק ניוז ועובדות אלטרנטיבות כי האמת היא לא תמיד האמת.

ותמיד אבל תמיד יוצאים ופועלים נגד הדמוקרטים....
לצפיה ב-'שונאים ערבושים. שונאי דת הרצח, איסלם!! מתעבי שותי מים מבאר '
שונאים ערבושים. שונאי דת הרצח, איסלם!! מתעבי שותי מים מבאר
09/11/2018 | 22:25
1
2
מים חיים ומשתינים לתוך הבאר(כדוגמתך!!!!!!!!!!!)
איכס כמה אתם עושים צרות לעדר שרק רוצה לחיות בשקט.
לצפיה ב-'אתה'
אתה
09/11/2018 | 22:27
2
מטושטש
לצפיה ב-'יותר גרוע מכך שאתה מקשקש את עצמך לדעת'
יותר גרוע מכך שאתה מקשקש את עצמך לדעת
09/11/2018 | 23:40
5
זה שאתה לא יודע שאתה עושה זאת.
שנאת האחר קיימת בכל קבוצת אוכלוסיה בעלת איזשהו גורם מאחד, כל כך חזקה היא שהיא יכולה לגרום לזמרת בדימוס שהשפיות עזבה אותה כבר מזמן, לספר שהיא נגעלת מאנשים לבנים בעקבות המרת דתה לדת השלום, כל זה בזמן שהיא בעצמה לבנה כמו סיד.
 
אם תפקח את העיניים תמצא שבקרב ה"זרים" השנאה לאחר הרבה יותר חזקה, והליברלים משתמשים באותה שינאה כדי לנגח את האחר ה"לבן והפריבילגי", בזמן שאותו לבן ופריבלגי בכלל בן מעמד פועלים ברוב המקרים או קשה יום ועני חסר פריבלגיות שזוכה לכינויים כמו רדנק וזבל לבן (מפיהם של אותם ליברלים מורמים מעם).
 
ואם תבדוק את המדינות של ה"זרים" תמצא שבהן השנאה לזרים אחרים גבוהה בהרבה מאשר השנאה ל"זרים" במדינות הליברליות אליהן הם נוהגים להגר כדי לשפר את איכות חייהם.
 
ככלל, קבוצות של אנשים שמגיעים ממדינות שתרבותם והמנטאליות שלהם יותר שמרנית ובדרך כלל גם יותר "ברברית" מהמדינה אליה הגיעו (ולא משנה מה צבע העור שלהם), יהיו יותר שמרנים יותר נוטים לדת כזו או אחרת, וגם יותר מועדים לפשיעה מהאוכלוסיה של המדינה הליברלית אליה הגיעו.
מה שהמפלגות הליברליות עושות, זה לרכב על חוסר הליברליות של אותם מהגרים כדי לחזק את כוחן האלקטורלי, ועוטפות את כל הסיפור הזה בעטיפה יפה של סובלנות וקבלת האחר.
לצפיה ב-'לחזק נישואין בין שני העמיםההתנפלות הבהמית הימנית'
לחזק נישואין בין שני העמיםההתנפלות הבהמית הימנית
09/11/2018 | 19:08
4
13
על כל מי שרוצה לחיות את חייו כאוות נפשו, מעוררת בחילה.
לא תגידו לנו חלאות מצחינות עם מי להתחתן ועם מי להוליד ילדים.תשריצו אתם עם הימניות המצחינות שלכם כאוות נפשכם אבל שלא תעזו לדחוף את אפכם החוצה.
לצפיה ב-'יש לאפשר הכרה בילדים כיהודים גם אם רק האב יהודי'
יש לאפשר הכרה בילדים כיהודים גם אם רק האב יהודי
09/11/2018 | 19:20
2
7
לצפיה ב-'אני שונא הרבנות וכו יותר מכם'
אני שונא הרבנות וכו יותר מכם
09/11/2018 | 19:31
1
11
אבל אם רוצים לשנות דרך, השנאה אינה הדרך, אגב הכרת יהדות האשה קובעת את דת הילוד מעוגנת כמה מאות שנים ולכן לא תשונה בשום מקרה
לצפיה ב-'אתה מטומטם'
אתה מטומטם
09/11/2018 | 21:27
7
מצד אחד אתה כותב שאתה שונא רבנות ומצד שני שהשנאה אינה הדרך
לצפיה ב-'בגלל לובשי השחורים ההזויים'
בגלל לובשי השחורים ההזויים
09/11/2018 | 19:42
13
אין רבנים שפויים שמסוגלים לקבל החלטה אמיצה.
לצפיה ב-'מזל טוב לכבוד אשת ראש הממשלה הגברת שרה נתניהו'
מזל טוב לכבוד אשת ראש הממשלה הגברת שרה נתניהו
09/11/2018 | 18:58
1
16
לצפיה ב-'ולהשומע ינעם'
ולהשומע ינעם
09/11/2018 | 18:58
1
לצפיה ב-'העברת כסף לטרור תמורת ..אין הסדרה .'
העברת כסף לטרור תמורת ..אין הסדרה .
09/11/2018 | 18:41
4
23
 
סינוואר ברקע העברת הכסף לחמאס : אין הסדרה עם הכיבוש
מנהיג חמאס בעזה יחיא סינוואר אמר היום (שישי) לרשת התקשורת אל-מיאדין כי אין הסכם הסדרה עם הכיבוש.
סינוואר אמר את הדברים על רקע העברת כספי הסיוע של קטאר מישראל לעזה לטובת תשלום משכורות פקידי חמאס.
וואלה 

 
לצפיה ב-'ח"כ שמולי צודק : "פרס לטרור "'
ח"כ שמולי צודק : "פרס לטרור "
09/11/2018 | 18:45
10
ח"כ שמולי על העברת הכסף לחמאס: "פרס לטרור"
ח"כ איציק שמולי (המחנה הציוני) הגיב היום (שישי) להעברת כספי הסיוע של קטאר לתשלום משכורות פקידי חמאס ואמר כי,
"ממשלת נתניהו שאיבדה את הביטחון ונותנת פרס לטרור לא ראויה למשול עוד יום אחד".
שמולי הוסיף, במקום לרסק את החמאס כפי שהבטיח, נתניהו יורד על הברכיים ומעביר פרוטקשן לארגון הטרור שהפך לבעל הבית האמיתי בדרום.
וואלה

 
 
לצפיה ב-'ועדיין אתה תומך בביבי'
ועדיין אתה תומך בביבי
09/11/2018 | 18:46
2
3
לצפיה ב-'ואתה עדיין לא עשית אולפן עברית וקורס בהבנת הנקרא .'
ואתה עדיין לא עשית אולפן עברית וקורס בהבנת הנקרא .
09/11/2018 | 18:49
1
18
 
רשמתי כאן 10 מליון פעם שאני לא מצביע ביבי-ליכוד כבר עשרות שנים ,
בגלל תמיכה בטרנספר קטיף והבלגה של 15 שנה לטרור =אין בטחון =
רק ימין קיצון יביא בטחון 
לצפיה ב-'אבל כל פעם שתוקפים אותו אתה תומך בו'
אבל כל פעם שתוקפים אותו אתה תומך בו
09/11/2018 | 19:00
12
לדעתי אתם צריכים למרר לו את החיים כמו שמררתם לרבין
לצפיה ב-'וכשאני מדווח על עליית האנטישמיות .כועסים עלי '
וכשאני מדווח על עליית האנטישמיות .כועסים עלי
09/11/2018 | 18:34
3
חודשים רבים שגם כאן וגם במכוני מחקר  מציינים בפרוש על עלייה משמעותית בתופעות השינאה והאנטישמיות כלפי היהודים   לאחרונה זה בולט יותר במדינות שמשטרם הלך יותר ימינה   וזה בולט באמריקה מאז שטראמפ הימני הנחוש עלה לשלטון .  הכעס עלי לא ישנה את התמונה העגומה   ועל ממשלת ישראל והממשלות הרבות התומכות בנו  לפעול במשותף להקטנת האנטישמיות   ולנסיון לשפר את תדמיתינו  בקרב  השונאים הרבים .
לצפיה ב-'מבקש מהשמאלנים לא להתאבד. תיק נפל יש עוד כמה אלפים. יש לכם'
מבקש מהשמאלנים לא להתאבד. תיק נפל יש עוד כמה אלפים. יש לכם
09/11/2018 | 18:06
2
16
סיכוי.
בבקשה לא להתאבד.
מרשה לכפ לשים חבל על הצוואר
מסים שתחברו צינור פליטה של הרכב 
אולי תלכו עם גלולת ציאניד בכיס.
תביעו אומר להתאבד
תראו רצון.
יאללה למקומות היכון צא
לצפיה ב-'הכל טוב....'
הכל טוב....
09/11/2018 | 18:56
1
10
ואפילו עוד יותר טוב לאחר  שמסעודה מצצה לי את הזרנוג.
לצפיה ב-'אוי כמה שאתה טמבל מגוחך. זה לא חדש למי שמבין בשמאלנים מסוגך.'
אוי כמה שאתה טמבל מגוחך. זה לא חדש למי שמבין בשמאלנים מסוגך.
09/11/2018 | 22:30
1
לצפיה ב-' 80 שנים לליל הבדולח דני דנון מצהיר '
80 שנים לליל הבדולח דני דנון מצהיר
09/11/2018 | 18:24
2
16
  בדף הפייסבוק שלו הוא מאשר כמובן שהאנטישמיות מרימה ראשה   גם באירופה וגם באמריקה !! והוא מאמין ומקווה  שאנו נעמוד ביחד נחושים ומאוחדים כנגד השינאה ..  התקווה שלו ושלנו  יפה וטובה !!! אבל רוב הכותבים כאן מציינים בפרוש שאנו לא מאוחדים  ולא נחושים !!!  והוא שייך  לקבוצת  ההזויים והמרחפים  שבזמן שלטונם  איבדנו את הביחד ואת הנחישות .
לצפיה ב-'כנראה שמעולם לא הייתה בתולדות האנושות'
כנראה שמעולם לא הייתה בתולדות האנושות
09/11/2018 | 18:39
1
14
אומה שבתוך פחות ממאה שנים הצמיחה 2 מנהיגים כ"כ שונים, הפוכים ורחוקים כשתי מערכות שמש הכי מרוחקות במליוני שנות אור זו מזו כמו מרקל והיטלר...
לצפיה ב-'ואם זה לא ברור אני מתנצל ששמתי במשפט אחד'
ואם זה לא ברור אני מתנצל ששמתי במשפט אחד
09/11/2018 | 18:54
5
את שמה של חסידת זכויות האדם ואת השטן....

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

לשכת יועצי מס בישראל
לשכת יועצי מס בישראל
פורום אזרחות בארה
מעוניינים באזרחות
פינקו-ברקן משרד עו
צריכים דרכון רומני?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ