לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
90769,076 עוקבים אודות עסקים

פורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר

אתר מקצועי העוסק במידע רפואי ושאלות גולשים בנושאי אולטרהסאונד בהריון, בדיקות מי שפיר ובדיקות סיסי שליה.
האם לעשות מי שפיר? האם עדיף סיסי שליה? ואולי NIPT?
פרופ' יוסף שלו בעל ניסיון של 40 שנים ברפואת העובר עונה בפורום תשובות אישיות, מקצועיות ומפורטות.
ההיריון והעובר – שני נושאים יקרים וחשובים מכל. מטרתנו לשמור עליהם ולהביא ילד בריא הביתה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר

אתר מקצועי העוסק במידע רפואי ושאלות גולשים בנושאי אולטרהסאונד בהריון, בדיקות מי שפיר ובדיקות סיסי שליה.
האם לעשות מי שפיר? האם עדיף סיסי שליה? ואולי NIPT?
פרופ' יוסף שלו בעל ניסיון של 40 שנים ברפואת העובר עונה בפורום תשובות אישיות, מקצועיות ומפורטות.
ההיריון והעובר – שני נושאים יקרים וחשובים מכל. מטרתנו לשמור עליהם ולהביא ילד בריא הביתה!

לצפיה ב-'הריון והנקה'
הריון והנקה
18/10/2013 | 12:54
1
22
ילדתי לפני 3 חודשים, ומניקה לא מלא נותנת גם סימילאק, מתכננת  עוד הריון ולא לוקחת אמצעי מניעה.
מתי יש ביוץ כשמניקים לא מלא? ומתי המחזור מגיע?
לצפיה ב-'הריון תוך הנקה'
הריון תוך הנקה
20/10/2013 | 06:52
24
מסל טוב.
לא קבוע. יש נשים בהן חוזר ביוץ תוך הנקה,  אפילו מלאה, ויש נשים שלא מבייצות כל תקופת ההנקה, גם אם היא חלקית.
בברכה
דר' יוסי הר-טוב
לצפיה ב-'נפתח פורום "בני ערובה"'
|*|נפתח פורום "בני ערובה"
14/10/2013 | 10:45
6
במרכז הסדרה החדשה, בני ערובה, עומדת  מנתחת בכירה שצריכה להכריע האם להיכנע לדרישות החוטפים ולהרוג את ראש הממשלה על שולחן הניתוחים, או לסכן את חייהם של בעלה וילדיה.
בין אם אתם עוקבים אחרי אילת זורר בתפקיד הראשי בגרסה הישראלית או טוני קולט בגרסה האמריקאית, או אחרי שתיהן, אין ספק שמדובר בסדרה עוצרת נשימה|!|
בואו לדבר על הסדרה בפורום החדש
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?f...
לצפיה ב-'הריון תאומים'
הריון תאומים
09/10/2013 | 11:51
1
62
שלום

אני בשבוע 16 עם תאומים.
מתחילת ההריון (החזרת מוקפאים) יש הבדל של שבוע בין שני העוברים. יש לציין שהפער שומר על עצמו.
השקיפות יצאה תקינה.
בסקירה מוקדמת שעשיתי נאמר לי שהכל תקין אבל נתנו לי הפניה למומחה גנטיקה שיחליט האם עליי לעשות דיקור מי שפיר או לא בגלל הפער בין העוברים.
מומחה הגנטיקה אמר לי טלפונית לעשות סקירה נוספת אצל מומחה אולטרסאונד ואז לבוא עם תוצאות. עשיתי סקירה נוספת... שוב הכל תקין רק שהפעם נאמר לי שבעובר הקטן יש אסימטריה קלה בין החדרים בלב והוא רוצה שאני אבוא לביקורת עוד שבועיים...

אמרו לי שרוב הסיכויים שהכל בסדר... אבל צריך להיות זהירים.
אני לא מצאתי באינטרנט של פער בין העוברים מהתחלת ההריון...

הא
לצפיה ב-'פער בין שני העוברים '
פער בין שני העוברים
10/10/2013 | 23:21
51
שלום
יתכן פער של שבוע בין שני העוברים. זה בתחום התקין.
בברכה
דר' יוסי הר-טוב
לצפיה ב-'בואו לפחד איתנו'
|אקשן|בואו לפחד איתנו|!|
09/10/2013 | 10:58
9
|*| הסרט המצליח והמפורסם "קארי", המבוסס על הספר בעל אותו השם של סטיבן קינג יוצא בגירסה חדשה ומרהיבה ואתם מוזמנים לצפות בו בהקרנה מיוחדת לגולשי תפוז|!|

על מה הסרט?
קארי היא בחורה ביישנית שמנודה ע"י נערים אחרים. אמה הדתית במיוחד מאוד מגוננת עליה (ג'וליאן מור) אך קארי משחררת טרור טלקינטי על עיירתה הקטנה אחרי שדחפו אותה לקצה בנשף סיום התיכון.

לפרטים נוספים, מועד האירוע והרשמה לחצו כאן
לצפיה ב-'פורום הומלנד נפתח מחדש'
|*|פורום הומלנד נפתח מחדש
06/10/2013 | 17:17
1
אנו שמחים לבשר על פתיחתו מחדש של פורום הומלנד לרגל העונה החדשה של הסדרה עטורת הפרסים.
אם גם אתם עוקבים באדיקות אחרי הסדרה עוצרת הנשימה, זה בדיוק המקום בשבילכם. אם עד היום לא יצא לכם לצפות בה, אז אף פעם לא מאוחר להתחיל.
אז קדימה, למה אתם מחכים, קרי וברודי כבר מחכים לכם|!|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'דימום בשבוע 10'
דימום בשבוע 10
04/10/2013 | 20:52
1
146
שלום, הריון שלישי שבוע 10. בעברי הריון תקין ולידה רגילה לפני שנה ותשעה חודשים, והריון שני שהסתיים בציטוטק לאחר שבשבוע 7 נצפה שק הריון ריק לפני ארבעה חודשים. כאמור, כיום בשבוע 10. בשבוע שעבר פניתי למיון עקב דימום, הדימום היה טרי וגרם לי לטפטופים קלים. במיון נצפה עובר+דופק והדימום פסק כבר באותו היום. היום (שישי) הופיעה לי שוב הפרשה חומה בניגוב לסירוגין, ובשעות אחר הצהריים כבר הופיע דימום מאסיבי יותר, דומה למחזור. פניתי שוב למיון, נצפה עובר+דופק+תנועות . הרופאה אמרה שקיים שימול קל עם הפרשה מועטה והמליצה על מנוחה והמשל מעקב של הרופא הפרטי בעוד מספר ימים. רציתי לדעת בהתחשב בנתונים האלה מה הסיכוי להפלה במצב הנוכחי? יש לציין שאין לי כאבי בטן או התכווצויות למעט דימום מועט בניגוב. תודה
לצפיה ב-'דימום'
דימום
07/10/2013 | 09:21
89
שלום
מכייון שהדימום למעשה פסק ויש רק הפרשות חומות, שהן למעשה שאריות של הדימום, והאולטראסאונד תקין, סיכוי טוב. שההריון ימשיך .
בברכה
דר' יוסי הר-טוב
לצפיה ב-'מבנה דוליכוצפאלי'
מבנה דוליכוצפאלי
03/10/2013 | 15:48
1
97
שלום רב, אתמול עברתי סקירה מאוחרת, שבוע 24+1
סה"כ היה תקין עם הערה אחת - היקף ראש - אחוזון 5, ראש במבנה דוליכוצפאלי (CI=0.67)
המלצה ליעוץ גנטי, סקירה מכוונת לאנומיה מוחית בשבוע 28, מעקב גדילה בשבוע 30

מדדים ביומטרים -
BPD :  מתאים ל-22 שבועות - 52 מ"מ
היקף ראש (HC): מתאים ל-23 שבועות - 209 מ"מ
היקף בטן (AC) - מתאים ל-24.1 - 193 מ"מ
עצם ירח (FL) - מתאים ל-23.4 - 41 מ"מ
גיל הריון: 23.1

מדובר בהריון יקר לאחר IVF וכל העניין הזה מלחיץ.. אשמח לתובנות
לצפיה ב-'היקף ראש'
היקף ראש
04/10/2013 | 15:44
67
שלום,
היקף הראש בתחום הנמוך של התקין. מבנה הראש הינו מעט מאורך ולא עגול, כאשר מבנה כזה לא מהווה בעיה אם הכל תקין.
תבצעי את הבדיקות שהומלצו, וקרןב לןדאי שתהיינה תקינות.
בהצלחה
ד"ר יוסי הר-טוב
לצפיה ב-'היקף ראש גדול לעובר'
היקף ראש גדול לעובר
01/10/2013 | 20:27
1
130
שלום,

אני בשבוע 30+4. לפני שלושה שבועות באולטרה סאונד נראה שראש העובר גדול בשבוע. היום נראה כי הראש גדול בכשבועיים וחצי. יש לציין כי העובר קצת גדול מגיל ההריון ויש לי סכרת קלה (רוב הזמן אני מאוזנת עם כדור גלובן במינון נמוך). הרופא נתן לי הפנייה לסקירה שלישית מכוונת למוח.

אני מאוד מודאגת. מה הסיכונים במצב של ראש גדול לעובר? האם יש מצב שהסכרת משפיעה על ההפרש בין הראש לגודל העובר?

תודה רבה!
לצפיה ב-'היקף ראש'
היקף ראש
02/10/2013 | 06:32
97
שלום
היקף ראש גדול יכול להיות קשור לתסמונות שונות, אבל לפי מה שכתבת, כל העובר גדול (אין לי את כל פרטי המדידות) ולכן סיכון סביר בעובר גדול שגם הראש מעט גדול.   יתכן שהעובר גגול בגלל הבכרת..
בהרכה
דר' יוסי הר-טוב
לצפיה ב-'מחקר בהשתתפות נשים לקראת לידה ראשונה'
מחקר בהשתתפות נשים לקראת לידה ראשונה
01/10/2013 | 18:31
24
שלום לכולן!

פרסמתי כאן בעבר, ואני פונה אליכן שוב לעזרה! אני ממש זקוקה לעוד נשים שיענו על השאלון, אז אם אתן יכולות, מאוד מאוד אודה לכן :)

למחקר שלי, במסגרת תזה בפסיכולוגיה, אני מחפשת נשים לקראת לידה ראשונה, שנמצאות לקראת סוף ההריון (שבוע 34 ואילך) שיענו על שאלון קצר (5-10 דקות).
לאחר הלידה ישלח לינק לשאלון קצרצר נוסף למשתתפות.

המחקר עוסק בתפישות ותחושות שונות לפני ואחרי הלידה.

אם את מעוניינת להשתתף ואת כבר בשבוע 34, היכנסי ללינק:
https://qtrial.qualtrics.com/SE/?SID=SV_8hTyytxN9h...

אם את מעוניינת להשתתף, אך את טרם בשבוע 34- את מוזמנת לשלוח לי מייל עם השבוע שבו את נמצאת וישלח אליך הלינק כשאת תהיה בשבוע הרלוונטי: rotem654@gmail.com.

השאלונים חסויים ולא יעשה שום שימוש במידע שימסר.

לשאלות לגבי המחקר ניתן ליצור עמי קשר באמצעות הדואר האלקטרוני: rotem654@gmail.com

אשמח מאוד לעזרה במילוי, שיתוף וקריאה לחברות רלוונטיות להשתתף!

בברכה,
רותם רגב
לצפיה ב-'פורום השמינייה חוזר ובגדול'
|*|פורום השמינייה חוזר ובגדול
29/09/2013 | 15:54
12
אנו שמחים לבשר על פתיחתו מחדש של פורום השמינייה לקראת חזרתה של הסדרה האהובה בעונה חדשה|!|
אם גם אתם מעריצים ומכורים, זה המקום בשבילכם לדבר על הסדרה, השחקנים והפרקים החדשים.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'PAP'
PAP
29/09/2013 | 15:49
1
67
עשיתי בדיקת פאפ לפני כחודשיים וקיבלתי את הבדיקה אתמול בדואר,
ממצאי הבדיקה באנגלית ללא שום הסבר,הרופאת נשים שלי חתומה עליו ואני חושבת שרשום בכתב יד
לא ברור שזה תקין,אודה לעזרה בפענוח.

תודה רבה,

מאיה רויטל.
לצפיה ב-'קשה לקרוא את הכתוב'
קשה לקרוא את הכתוב
30/09/2013 | 06:10
44
שורה מסכמת מעקב רגיל אך לא ניתן לקרא מעל השורה התחתונה.
דרך אגב- זה פורום אולטראסאונד ולא פורום גינקולוגיה.
לצפיה ב-'2 ממצאים רכים בסקירה מאוחרת'
2 ממצאים רכים בסקירה מאוחרת
26/09/2013 | 21:42
1
257
אני בשבוע 22, בת 26.5 (האב בן 31), בסקירה נמצא מוקד אקוגני בלב, חדר שמאל 1 מ"מ וCPC בצד ימין 7 מ"מ.
קבעתי תור ליעוץ גנטי לעוד 3 שבועות (הכי מוקדם) ואקו לב עוברי לעוד 6 שבועות (הכי מוקדם).

שקיפות עורפית הינה 1.31 מ"מ, תוצאות משוקללות עם חלבון עוברי לתסמונת דאון הינן 1:4012, סטטיסטיקה לטריזומיה 18 יצאה 1:99,999 בבדיקת הדם המלווה לשקיפות העורפית.

האם נדרש ביצוע של מי שפיר?
האם יש מדדים נוספים שעל פיהם מחליטים האם לשלוח למי שפיר? (אני שואלת כדי למסור עוד מידע בעת הצורך).
האם לאור הנתונים הנ"ל הסיכון שבביצוע מי שפיר שווה את הבדיקה?
האם זה לא מאוחר מידי לקבל הפניה למי שפיר לאחר הייעוץ הגנטי? אהיה בשבוע 25 בזמן של הייעוץ, עד שקובעים תור למי שפיר ועד שמקבלים תוצאות כבר אהיה בשבועות מתקדמים והרי שהעובר כבר בר חיות החל משבוע 24.

אשמח למילות הרגעה אם יש לכך הצדקה...
לצפיה ב-'שני סמנים רכים'
שני סמנים רכים
27/09/2013 | 08:36
170
שלום,
לפי ההמלצות היבשות, שני ממצאים מהווים המלצה לדיקור מי שפיר ללא קשר לסיכון הרקע, למרות ששני הסיכונים הנ"ל הינם לשתי תסמונות שונות.
בהצלחה
דר' יוסי הר-טוב
לצפיה ב-'נפתח פורום "הורים לילדים בוגרים"'
|*|נפתח פורום "הורים לילדים בוגרים"
25/09/2013 | 16:00
4
אחרי ששרדנו את גיל ההתבגרות של הילדים, יש לנו עסק עם בוגרים. סטודנטים, עובדים, בזוגיות כזו או אחרת, בוגרים.לפעמים הם חברים טובים שלנו. לפעמים נשארו ילדים.
פורום הורים לילדים בוגרים הוא המקום לשתף, לצחוק, לקטר ולהנות מכך שהם כבר גדולים אבל תמיד הילדים שלנו|!|
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'מפגש הכנה להנקה'
מפגש הכנה להנקה
24/09/2013 | 09:47
11
בהריון? יש לך שאלות בנושא הנקה? בואי למפגש הכנה להנקה עם אסתר גרוניס, יועצת הנקה מוסמכת (IBCLC), ותקבלי טיפים וכלים להנקה נכונה וטובה.
המפגש הקרוב ביום א' 29.9.13 בשעה 16:30
לפרטים נוספים: http://www.tasmc.org.il/Lis/Mamy-Lis/events/Pages/...
לצפיה ב-'פורום הכוכב הבא ואקס פקטור'
|חדש|פורום הכוכב הבא ואקס פקטור
18/09/2013 | 13:14
5
|תו| המסך כבר עלה על הפורמט החדש ואתם מוזמנים לפורום החדש של הכוכב הבא שם תוכלו לדבר על כל מה שקורה בתוכנית|!| אייל גולן, ריטה, צביקה הדר, רני רהב ואסי עזר כבר מחכים לשמוע מה יש לכם לומר
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|מיקרופון| בקרוב תעלה הגירסה הישראלית של התכנית המצליחה האקס פקטור בהנחיית לא אחרת מאשר דוגמנית העל, בר רפאלי. בואו לדבר על התוכנית בפורום שנפתח מחדש
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
לצפיה ב-'שלום'
שלום
17/09/2013 | 06:54
1
54
אני בשבוע 13 עם תאומים.
אתמול הייתי בשקיפות ויש הבדל של שבוע בין העוברים.
ככה מתחילת ההריון אפילו השק הופיע רק כמה ימים אחרי, בהתחלה ראו רק שק אחד.
בעוד 3 שבועות סקירת מערכות והרופא לא אוטימי , אומר שזה לא סימן טוב ואולי אזדקק לדילול...
מההתחלה נאמר לי שהוא בטח יתמוסס אבל הוא גדל וזז והשקיפות יצאה תקינה...
האם זה שהוא קטן בשבוע זה סימן כזה גרוע?
לצפיה ב-'תאומים'
תאומים
19/09/2013 | 05:31
52
דלום
אם התאומים בשני שקים נפרדים לחלוטין אז לדעתי אפשר להיות יותר אופטימים.
אם יש קרום משותף אז ישנה אפשרות של בעיה הזרימת דם בין שני העוברים.
בברכה
דר' יוסי הר-טוב
לצפיה ב-'נפתח פורום "כתום זה השחור החדש"'
|*|נפתח פורום "כתום זה השחור החדש"
03/09/2013 | 15:28
7
הסדרה המצליחה והמדוברת, כתום זה השחור החדש, מגיעה לתפוז.
אם גם אתם לא יכולים להפסיק לעקוב אחר מעלליהן של פייפר צ'פמן וחברותיה לכלא, אז הפורום החדש הוא בדיוק המקום בשבילכם|!|
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'קורס הכנה ללידה לאמהות חד הוריות'
קורס הכנה ללידה לאמהות חד הוריות
02/09/2013 | 14:32
10
בואי לקורס הכנה ללידה לאמהות חד הוריות במועדון היולדות מאמי ליס. הקורס יתחיל ביום שני 16.9.13 בשעה 17:00 לפרטים נוספים:
http://www.tasmc.org.il/Lis/Mamy-Lis/events/Pages/...
לצפיה ב-'אפליקציה חדשה לאייפון'
|*|אפליקציה חדשה לאייפון|!|
25/08/2013 | 16:34
16
אנחנו מזמינים אתכם להוריד את הגרסה החדשה של אפליקצית הפורומים שלנו.

|נורה| מה חדש באפליקציה?
|קדימה| שינויים משמעותיים בחוויית המשתמש!
כך למשל בעמוד הראשי של האפליקציה רואים את רשימת הפורומים המועדפים ולא צריך לבחור את הפורום שלכם בכל כניסה.
בפורום עצמו רואים את כל ההודעות לפי הסדר בלי דפדפוף בין עמודים. הממשק עצמו נקי וידידותי. |נייד|

|קדימה| האפליקציה כולה עובדת native, זה אומר שהיא טסה מהר! לא צריך לחכות לעמודים שיטענו. |שבלול|

|קדימה|  ממשק התרעות (כולל push notifications )כאשר מישהו הגיב לכם...|בועה|

|קדימה| עמוד הוספת הודעה חדש! נראה הרבה יותר טוב ומאפשר גם הוספת תמונה (מהמצלמה או הארכיון) |מצלמה|

|קדימה| ממשק מסרים חדש.|עפרון|

|קדימה|  בקרוב מאד נעלה גרסה דומה גם לאנדרואיד ועוד לפניה תועלה גרסה חדשה של האתר המותאם של תפוז שתיראה כמו האפליקציה. |אייפד|

את האפליקציה לאייפון ניתן להוריד כאן:
https://itunes.apple.com/il/app/tpwz-pwrwmym/id336...

גלישה נעימה|4U|
לצפיה ב-'שק הריון קטן ובטא גבוהה '
שק הריון קטן ובטא גבוהה
27/08/2013 | 17:45
1
125
שלום,

אתמול, בשבוע 6 + 1 או 6 + 2 (לפי מועד ביוץ שאותר באמצעות מקלוני ביוץ) הייתי אצל רופא הנשים שלי לבדיקת אולטרסאונד. אנחנו נוסעים לסופ"ש בחו"ל ורציתי לקבל ממנו מכתב לביטוח לפני הנסיעה שהוא מאשר לי לנסוע.
הוא ערך בדיקת אולטרסאונד ואמר שלפי הבדיקה הוא ראה רק שק הריון קטן, מתאים לשבוע 4. בבדיקת הבטא שביצעתי קצת סביב השבוע הזה (יומיים לפני שנכנסתי לשבוע 4) הערך היה 62.
הוא אמר לי שככל הנראה ההיריון לא תקין ושלח אותי לבדיקת בטא כדי לוודא שהערכים נותרו נמוכים (הוא אמר לי שבטח תצא בטא בסביבות ה-1,000) ובדיקת RH לצורך הפסקת ההיריון.
השלמתי עם זה שאצטרך להפסיק את ההיריון וביצעתי את הבדיקות שנשלחתי אליהן.

בבדיקת הבטא יצאה תוצאה של 19,009 (הבדיקה בוצעה ב- 27.8). מתוך סקרנות, ניסיתי לבדוק אם בכלל הבטא של 62 שבוצעה ביום 8.8.13 מכפילה את עצמה ומתאימה לבטא של 19,009 ומצאתי שאמנם אין הכפלה של פי 2 - אבל יש הכפלה של מעבר ל-1.6 ואפילו הרבה מעבר. כלומר, זה הכפלה של בין 1.6 לבין 2. הבנתי גם שבשלב מסוים העליה של הבטא גם ככה נבלמת.

בכל מקרה, הבטא הזו בלבלה אותי. עד עכשיו השלמתי לחלוטין עם הצורך בהפסקת הריון וכבר בכיתי את הקצאת הדמעות שלי לצורך העניין. גם בעלי מאד התאכזב וגם הוא עצוב.

אני תוהה אם בכלל הבטא הזו אומרת משהו, שבכלל יש סיכוי להיריון הזה או שלשכוח מזה. בכל מקרה, יש לי בדיקת אולטרסאונד נוספת ביום 2.9.13 אחרי שנחזור מסוף השבוע בחו"ל. הרופא אמר שאפשר לנסוע לחו"ל ולהתנהג כרגיל ושאם ההריון יפסיק מעצמו, זה לא צריך להיות דימום רציני, בגלל שכנראה ההיריון הפסיק להתפתח בשלב מוקדם מאד.
אני מאד סקפטית בקשר לסיכויים של ההיריון הזה אבל תוהה כיצד להתנהג בחו"ל?
החלטתי שאנסה מאד לא לחשוב על זה עד הבדיקה ביום שני.  
לצפיה ב-'שק קען'
שק קען
31/08/2013 | 10:52
87
שלום
אני מציע לחכות לבדיקה של יום ב, ובינתיים להתנהג כרגיל..
ברכה
דר' יוסי הר-טוב

מנהל/ת הפורום

אודות:
פרופסור יוסף שלו -מומחה ברפואת נשים ולידה ועוסק ברפואת העובר ובדיקות מי שפיר. התמחתי במיילדות, גינקולוגיה ופריון באגף נשים ויולדות בבית החולים ע"ש שי
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פרופסור יוסף שלו, מנהל פורום אולטרסאונד נשים -מי שפיר
מנהל פורום פרופ' יוסף שלו

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו