לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי מודעות לשירותי סקס וכדומה.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי יחס מזלזל לשום ענף של הקהילה, או בעצם, בלי יחס מזלזל כלפי אף אחד.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
~כל חוקי תפוז כמובן חלים גם פה. ההנהלה אינה אחראית לתוכן הודעותיהם של הגולשים.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי מודעות לשירותי סקס וכדומה.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי יחס מזלזל לשום ענף של הקהילה, או בעצם, בלי יחס מזלזל כלפי אף אחד.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
~כל חוקי תפוז כמובן חלים גם פה. ההנהלה אינה אחראית לתוכן הודעותיהם של הגולשים.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.

לצפיה ב-'שלוםםם'
שלוםםם
18/08/2014 | 15:33
2
163
למישהי כאן יש המלצה למכונים או קוסמטיקאיות שמשתמשות בשיטת האפילציה? רצוי שלא יהיה יקר מידי (אפשר לשלוח לי גם בפרטי)
תודה !!!
לצפיה ב-'בדיוק גיליתי השבוע שמקום מומלץ אחד נהיה יקר'
בדיוק גיליתי השבוע שמקום מומלץ אחד נהיה יקר
20/08/2014 | 14:55
1
129
ההמלצה הבאה היא על מישהי בשם מורן. היא גם מהקהילה שלנו.
ניתן לעשות חיפוש בפורום ולמצוא את פרטי ההתקשרות איתה.
לצפיה ב-'מצאתי.! תודה רבה!'
מצאתי.! תודה רבה!
23/08/2014 | 02:13
54
אני אדבר איתה אבל צריה עוד שמות או המלצות בתל אביב , כי חיפשתי בטירוף באינטרנט ולרוב מי שהתקשרתי אמרו שהם לא מטפאלים ב"גברים" (wtf????) ומסתבר שנורא קשה למצוא מטפאלים בשיטת האפילציה שיוכלו לטפל בי. ואני בטוחה שיש פה כאלו שעברו טיפולי אפילציה או יודעות!!
לצפיה ב-'נפתח פורום סדרות ישראליות'
|*|נפתח פורום סדרות ישראליות|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
17/08/2014 | 14:47
10
|טי-וי|אוהבים את הסדרה נויורק? חולים על משפחת זגורי? רוצים להיזכר בעופרה מלגעת באושר?
פתחנו במיוחד בשבילכם את פורום סדרות ישראליות בו תוכלו לדבר על כל היצירות הישראליות מכל השנים!

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולדבר על סדרות ישראליות מהעבר, מההווה ושיהיו בעתיד:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'מחר! המכתב: כינוס בנושא כתיבת חוות דעת עבור אנשים טרנסגנדרים'
מחר! המכתב: כינוס בנושא כתיבת חוות דעת עבור אנשים טרנסגנדרים
17/08/2014 | 11:32
37
מומלץ מאוד! בואו והביאו איתכם את המטפלים שלכם

"?המכתב" כתיבת חוות דעת עבור אנשים טרנסג'נדרים.
היכן עובר הקו בין זכותנו על גופנו לבין האחריות הטיפולית?
המרכז הגאה בשיתוף אירגון "מעברים" מתכבד להזמינכם לכינוס מיוחד בנושא כתיבת מכתבי אישור עבור תהליכים לשינוי מגדרי, המסתמכים על מודלים ופרוטוקולים שונים לטיפול באנשים טרנסג'נדרים.

לאור ההענות, במפגש הראשון נתרכז בנושא כתיבת חוות דעת לתחילת תהליך טיפול הורמונלי. מפגשים נוספים יוקדשו לנושא מכתבים לניתוחים, וחוות דעת הנלוות לתביעה מול ביטוח לאומי.

דוברים:
ד"ר דוד רבינוביץ' - מנהל המרפאה הפסיכיאטרית בבי"ח רמב"ם
ד"ר אילנה ברגר - המרכז הישראלי למיניות האדם וזהות מינית
ד"ר איריס יעיש - המרפאה לשינוי מין במחלקה האנדוקרינית בבי"ח איכילוב
עו"ס מיכל סטולר - פרוייקט גילה להעצמה טרנסית
ד"ר גל וגנר-קולסקו - המרפאה הגאה כללית בגן מאיר

בדיון ישתתפו גם נציגי היחידה לייעוץ וטיפול במרכז הגאה, הועדה לניתוחים לשינוי מין בתל השומר, נציגי השירות הפסיכוסוציאלי של אגודת הלהט"ב, פסיכואקטיב, המרפאה הגאה של הכללית בגן מאיר, צוות מטפלים גיי-פרנדלי, אירגוני קהילה, ועוד.

מנחה:
אלישע אלכסנדר - אירגון "מעברים" ומנהל תחום טרנס במרכז הגאה

19:00 יום שני, 18/8 המרכז הגאה, גן מאיר, תל אביב
פרטים נוספים בפייסבוק:
http://facebook.com/events/343886295768266/

ההשתתפות ללא עלות, אך מותנית בהרשמה מראש במייל: info@maavarim.org
נשמח לראותכם!

לצפיה ב-'מישהי מכירה סטייליסט/ית שעובדת עם טרנסיות??'
מישהי מכירה סטייליסט/ית שעובדת עם טרנסיות??
16/08/2014 | 17:41
44
לצפיה ב-'מצעד הגאווה והסובלנות בראשון לציון 22.08.2014'
מצעד הגאווה והסובלנות בראשון לציון 22.08.2014
12/08/2014 | 13:59
53
המצעד החמישי בעיר יוצא לדרך וצועד בשביל הלבנים הצהובות של דורתי מארץ עוץ 

נתכנס כולנו יחד ביום שישי 22.08.2014, כ"ו באב תשע"ד
בשעה 10:00 ברחבת מרכז בן-גוריון, נצטייד בשלטים, דגלים ומשרוקיות ונצעד אל גן המושבה כשאנו אומרים לכולם שהמאבק לשיויון זכויות חברתי נמשך כל הזמן

חברי קהילת הלהט"ב בראשון-לציון, העיר הרביעית בגודלה במדינת ישראל, נשארים כמגדלור בשטח,
אנו מאמינים שגם בעיתות מצוקה ביטחונית אסור לשכוח את המצוקה החברתית וכמו שנותנים לצה"ל את התמיכה והכוח להגן עלינו מהאויבים שבחוץ כך צריך להראות לציבור שיש גם אויבים מבפנים

על הבמה בגן המושבה תנחה את האירוע האחת והיחידה מלכת הדראגגלינה פור דה-ברה Gallina Port Des Bras שתארח מלכות דראג נוספות שיעשו לנו שמח 

הזמרת מורן מזוז תפרוץ עם כמה משיריה המשובחים

הזמר אליעד מלכי יופיע עם מספר להיטים:

https://www.youtube.com/watch?v=7Q-nzv6yJ28&fe...

וגם השמעת בכורה לסינגל :"מאמי".

במהלך האירוע יעלו לבמה לשאת דברים נציגי התאים הגאים בכנסת, חברי-כנסת ואישי ציבור מובילים מארגוני הקהילה הגאה

ולקראת סוף האירוע הנוצץ, המפתיע, המיוחד והמכובד הזה נקפיץ אתכם עם שני הדיג'ייז המוצלחים והמצליחים

Dj Angelino Loren 
מפיק ורמיקסר , מהרזידנטים המיתולוגים של ה3SOME. הסאונד החדש והמשוכלל שנגע כבר בכל אירופה, 
אנג'לינו בעל צליל יחודי לו , חם וחדשני, ניגן לצד האומנים הגדולים בארץ וכבש את הרדיו ברמיקסים הפופולרים שלו. עם שני אלבומים משוחררים ואין ספור מיקסים ופודקאסטים ברחביי הרשת

להיטים מוכרים :
הרמיקס המוכר לויטני יוסטון :
https://soundcloud.com/angelino-loren/whitney-hous...
הרמיקס המוכר לגרייס ג'ונס:
https://soundcloud.com/angelino-loren/grace-jones-...
הסט המצליח "שלום" :
https://soundcloud.com/angelino-loren/peace-megami...
האלבום החדש :
https://soundcloud.com/angelino-loren/sets/supreme...

ו-Dj Yossi dogfather שהתחיל את דרכו בתור יוצר של מוזיקה אלקטרונית כחלק מההרכב דיידו פרוג'קט,
נושא תחת שמו פרוייקטים רבים ומוצלחים בשיתופים עם חובבי ציון, מעיין אוחיון, ליהי עטר LA וניב שטובי
וזכה למעל 80 אלף השמעות 

Dj Yossi dogfather מגיע הפעם להתארח אצלנו בראשון לציון במטרה לבוא ולהרים את המורל הלאומי 

בין להיטיו הגדולים :

https://www.youtube.com/watch?v=W9KJ0J-MKIY

https://www.youtube.com/watch?v=1gFKB3mjsZ8#!

https://www.youtube.com/watch?v=0MnXGqaFCLs

https://www.youtube.com/watch?v=vC6oye2Fgac

https://soundcloud.com/dogfath3r/sets/dogfather-ye...

וזה רק חלק קטן מרפטואר הסאונדים והחוויה ש - Dj Yossi dogfather מעביר בכל סט וסט שלו .
הוא מגיע עד אלינו בראשון להרים את המורל
לצפיה ב-'פורום דם אמיתי נפתח ב!'
פורום דם אמיתי נפתח ב|תפוז|!
( לעמוד שלי בתפוז )
11/08/2014 | 16:51
17
|ערפד| אנו נמצאים בשיאה של העונה האחרונה של דם אמיתי!
בבון טמפס קיים דו קיום בין הערפדים לבני אנוש, בלב ארצות הברית, עיירה דמיונית. רוצים לספר כמה אתם מעריכים מלצרית בעלת יכולות טלפתיות? רוצים להיזכר ברגעים גדולים מהעונות הקודומות?

בואו לדבר על הסדרה בפורום דם אמיתי
לצפיה ב-'איך לפתות סטרייטים?'
איך לפתות סטרייטים?
11/08/2014 | 16:38
1
264
לפני כמה שנים החלטתי להשאר במגדר של גבר ולא להפוך לאישה.בתור נער היה כלפיי המון הומופוביה (הייתי די נשי), עד שהפכתי פיזית לגבר וזה נפסק.מישהו הסביר לי שאותם הומופובים הם הומואים בעצמם שפשוט פחתו להודות במשיכה שלהם (אליי?) כי הם רגילים למסלול חיים רגיל של אישה חתונה וכו.עם הזמן גדלתי והפכתי לגבר , מאז נפסקו גם ההטרדות המיניות של ״סטרייטים״ למינהם, זה גורם לי לתהות אם החברה פדופילית - מה אתם חושבים?השאלה היותר חשובה שלי אליכם היא: כיום , בגלל שאני רוצה להחזיר עטרה ליושנה ומקווה כשיהיה לי כסף לטיפולי אנטי איג׳ינג לחזור להיות נערי, היא...נרשמתי לחדר כושר. כל הרעיון הזה של פיתוח הגוף השרירי מפתה אבל אני תוהה אם שווה לי להתאמן פשוט - בעיקר אירובי , כדי להשיג גוף נערי או לשלב אימוני כוח כדי שיהיה גוף חטוב ומוצק יותר (אבל לא לגדול לגוף ממש שרירי וגדול). באיזה שהוא מקום אני עדיין רוצה לפתות סטרייטים וזה די קשה בגיל מתקדם ובפרט שהמגדר שלי הוא זכר (לא עשיתי את השינוי בסוף כמו שכתבתי).*לא לפרסם בעמוד ראשי.מה אתם חושבים?
לצפיה ב-'...'
...
11/08/2014 | 16:39
137
פחתו - פחדו להודות במשיכה *
לצפיה ב-'שלום לכולן'
שלום לכולן
11/08/2014 | 16:11
134
הגעתי לכאן דיי במקרה ואני ממש מופתעת לגלות שיש כאן המון נשים/גברים במצבי,
אני בת 38 , נשואה ומודה שתמיד נמשכתי להיות הצד הנשי. זה אומר להתלב כמו אישה לדבר כמו אישה ולהיות הצד הנשי במין.
אני חייבת לציין שמעולם לא התלבשתי ליד אחרים למרות שיש לי פנטיזיות רבות על זה - פשוט לא מצאתי את האדם המתאים.
ניסיון עם גברים יש לי אבל מעולם לא כאישה .
הקריאה בפורום הזה גרמה לי להבין שאני מעוניינת להכיר קרוס' במצב זהה לשלי - נשואה ועמוק בארון להחלפת חוויות ואולי אפילו למפגשים ולשיחות.

פעם ראשונה שאני כותבת פוסט בלשון נקבה וזה ממש מדליק אותי.

לצפיה ב-'איך אפשר להיות אשה'
איך אפשר להיות אשה
11/08/2014 | 15:47
125
לצפיה ב-'נפתח פורום פוליטיקה עולמית '
|*|נפתח פורום פוליטיקה עולמית |*|
( לעמוד שלי בתפוז )
11/08/2014 | 11:13
10
|גלובוס|רוצים לדעת מה קורה עכשיו בממשלת בארה"ב? מעוצבנים על פוטין? רוצים ללמוד מהאירופאים?
פתחנו בשבילכם את פורום פוליטיקה עולמית. בפורום תוכלו להתווכח  על סוגיות העומדות על סדר היום, לדבר על אירועים פוליטיים המתרחשים היום בעולם ועל השלכתם הבינלאומית.

היכנסו כבר עכשיו |שמאל|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'שיחה וייעוץ לא/נשים טרנסג'נדרים'
שיחה וייעוץ לא/נשים טרנסג'נדרים
10/08/2014 | 21:20
1
70
אם אתןם צריכותים מישהי/ו לדבר איתו/ה או אם חווית אפליה? אלימות? מעוניינ/ת בייעוץ משפטי? ליווי למשרד הפנים? או למרפאה? עזרה במציאת דירה?
המשפחה לא תומכת? זקוק/ה לאוזן קשבת? נתקלת בקושי אחר?

יש לך גב בפרויקט גילה!

בואו להיפגש איתנו באחת מנקודות המפגש שלנו הפזורות בכל הארץ או תתקשרו לקבלת תמיכה וליווי.

גולן/גליל עליון – 058-6880738
חיפה – 058-6880795
תל אביב – 058-6880797
ירושלים – 058-6880793
באר שבע – 058-6880794

יש לתאם מראש את הפגישה טלפונית.

מחר, יום שני בערב, נקודות מפגש בתל אביב ובחיפה.
יום שלישי בערב, בירושלים.
לצפיה ב-'ליווי ותמיכה'
ליווי ותמיכה
18/08/2014 | 13:58
16
אפשר במייל ?
לצפיה ב-'קרוסדרסרית נשואה לאישה'
קרוסדרסרית נשואה לאישה
10/08/2014 | 18:25
1
245
היי,האם יש כאן עוד קרוסדרסריות שנשואות לאישה (בארון או לא).אם מישהו לא קרא את הודעת הפתיחה שלי, אני קרוסדרסרית נשואה (כגבר לאישה). מעולם לא מימשתי את הנטיה הזו - אני עושה זאת לבד בלי ידיעת בת הזוג שלי. ניתן לומר שאני בארון ולכן התחלתי לכתוב כאן. כדי לדעת אם יש עוד "מתלבשות" במצב כמו שלי או דומה.בנוסף אשמח לקבל עצות איך להתמודד עם מי שאני - גבר שאי אפשר להתבלבל ולחשוב שהוא בעל נטייה להט"בית (במקרה שלי דו-מיני שאוהב גם להתלבש ולכתוב כאן בלשון נקבה) נשוי ובעל משפחה. איך לדעת המנוסים/סות כדאי להתנהל?
לצפיה ב-'במצבך'
במצבך
11/08/2014 | 15:58
123
היי,

מכירה טוב מאוד את מצבך, אני בדיוק באותו המצב ולצערי גם ללא הרבה ניסיון, אפילו הכתיבה כאן בלשון נקבה מדליקה אותי :)

לצפיה ב-'נורה גרינברג ואילנה ברגר'
נורה גרינברג ואילנה ברגר
09/08/2014 | 16:21
4
156
הביאו לי פה את המספרים של שתיהן, מה שרציתי לשאול זה איך זה עובד? אני פשוט מתקשר (סמס זה גם בסדר?) ואומר לה שאני רוצה להתחיל בתהליך  שינוי מין? ובמקרה וזה עובד ככה, היא גם תוכל לעזור לי  באיך לספר את זה למשפחה, חברים ואפילו חיילים בצבא?
לצפיה ב-'בוקר טוב'
בוקר טוב
10/08/2014 | 09:06
3
98
בשביל להתחיל שינוי מין פיזי אני כבר אפרט מה ניתן לעשות.
אם את מעוניינת לחקור עוד על עצמך ולהבין את הכיוון אליו את רוצה ללכת תוכלי להיעזר באילנה או בנורה לשיחות ייעוץ כאלו או אחרות.
אילנה עובדת סוציאלית קלינית עם ותק ממש גדול בטיפול עם אנשים טרנסג'נדרים ונורה כיועצת ומכוונת גם בעלת ותק  ייעוץ וליווי.

אם את לא זקוקה להבנה לגבי אם את בכלל מעוניינת בתהליך השינוי אז תוכלי להיעזר בכל אחת מהן יותר כתמיכה וליווי אם מתאים לך.

תהליך השינוי הפיזי הוא בעיקר טיפול הורמונלי לשינוי מין, את הטיפול (מרשמים לתרופות המתאימות ומעקב אחר השינוי) מקבלות מרופא בעל ניסיון במתן טיפול כזה - לרוב אנדוקרינלוג/ית - אבל יש גם רופאי משפחה בעלי ידע וניסיון מומלצים.
לתחילת הטיפול יש להביא מכתב ממטפל בתחום בריאות הנפש שבעיקרון מפנה אותך לטיפול ובדיקות דם שרופא המשפחה מפנה אליהם
לצפיה ב-'אגב אילנה..'
אגב אילנה..
15/08/2014 | 13:56
2
54
כמה שבועות לא נכנסתי לכאן, ואני פשוט נדהמתי מה"הצפה" (יחסית כמובן) של הודעות של מתלבשים\קרוסים (להערכתי לפחות שני ניקים הם של אותו אחד) ש"התלבשו" על הפורום... האם לא כדאי שפשוט תמחקי את ההודעות שלהם? הרי אין להם שום קשר לפורום הזה!
לצפיה ב-'* אלונה..לא אילנה (הושפעתי כנראה מהשם "אילנה ברגר")'
* אלונה..לא אילנה (הושפעתי כנראה מהשם "אילנה ברגר")
15/08/2014 | 13:57
35
לצפיה ב-'מספיק ששתינו ראינו שזה אותו אדם... '
מספיק ששתינו ראינו שזה אותו אדם...
18/08/2014 | 13:03
24
לצפיה ב-'היי'
היי
09/08/2014 | 00:29
4
130
שלום לכולם,
שמי הולי, קרוסדרסרית (מגבר לאישה) בת 35. זו הפעם הראשונה שבה אני כותבת, או בכלל מביעה את עצמי כאישה מעל איזושהי במה. אני קרוסדרסרית כבר זמן רב, מגיל צעיר, ומעטים האנשים שיודעים את הסוד שלי. אפילו לא בת הזוג שלי מזה שנים רבות. ניתן לומר שאני "בארון" ואין לי כוונה לצאת ממנו, או יכולת.

אני נוטה לשני הכיוונים. כיוון אחד שבגללו אני פה, קרוסדרסרית הנמשכת לגברים, ומצד שני מי שאני רוב הזמן, גבר הנמשך לנשים. לעתים אני גם משתעשת במחשבה של קרוסדרסרית הנמשכת לנשים - אבל זה כבר מסובך. כקרוסדרסרית אני נמשכת בעיקר לגברים.

רוב הזמן אני גבר, עובד ובעל משפחה - "הנורמלי" ואין איש שמודע או אף חושד שחלק מהשבוע, לעיתים גם רק מספר פעמים מועט בחודש, אני הולי - קרוסדרסרית שיושבת עם עצמה כאישה ומנסה להבין איך להתמודד עם החלק הזה בחייה.

רוב הזמן כהולי אני כבויה - סגורה ונמצאת עמוק בפנים כמעט לא קיימת. כגבר בכל מקום הולי צפה ואני מדחיקה אותה ומעלימה אותה לחלוטין. רק כשאין איש בסביבה וכל הדלתות נסגרות, אני מוציאה אותה החוצה. אולי גם בגלל העובדה הזו אני כאן, כותבת כאישה, עושה קרוסדרסינג וירטואלי, או טרנסג'נדריות נפשית. 

בגלל שמבחינתי זו סוג של "יציאה" מארון שבו אני כלואה כבר קרוב ל20 שנה, אני מקווה לקבל כאן תשובות לפחות לחלק מהשאלות שיש לי וכן למצוא אוזן קשבת.

באהבה רבה לכל החברים,
הולי
לצפיה ב-'היי הולי'
היי הולי
09/08/2014 | 02:32
3
71
קודם כל, זה מצוין שאת כותבת פה. אני מבינה אותך כי גם אני בתור קרוסדרסרית נמשכת לגברים.
האם חשבת אולי להכיר קרוסדרסרית אחרת, וזה יישב לך את המחלוקת בעניין? כי בשבילי לחשוב על זה ככה עוזר לי. אני כאן בפורום גם כדי להכיר קרוסדרסריות אחרות.
האם כהולי את מתנהגת כאישה, מלבד הלבוש?
אשמח למענה ולהמשך השרשור,
אנג'לה.
לצפיה ב-'יש יותר תשובות משאלות'
יש יותר תשובות משאלות
09/08/2014 | 09:43
1
49
היי אנג'לה.
אתחיל מהשאלה השנייה: כהולי אני אישה. מנסה לעמוד ביציבה של אישה וללכת בבית בהליכה פחות מגושמת. זה קצת כמו "מלכת דראג" - רוב חיי אני גבר, אך כשאני "עולה על הבמה" אני לגמרי אישה.
כמו שהסברתי זה קורה רק כשאני ממש לבד וזה לא קורה בתדירות כל כך גבוהה.
זה מאוד מוזר לי לדבר על הנושא בכלל - אף פעם לא דיברתי על זה בפתיחות כזו. בטח לא עם אדם זר.
העובדה שאני רוצה להיות אישה כשאני מתלבשת כאישה עושה את הכל מסובך יותר. כפי שציינתי - רוב היום אני גבר בסביבה גברית שלעולם לא תכיל אותי כקרוסדרסרית. שלא לדבר על המשפחה שלי. מבחינתי זה נושא סופר-אנטימי.
זה מוביל אותי לשאלה האחרת - מפגשים.
בגלל שמעולם לא התלבשתי ליד אדם אחר (חוץ מפעם אחת - אבל זה סיפור אישי מידי) אני חושבת שאמות מבושה. מעבר לזה מה יכולה להיות מטרה של מפגש כזה? שנשב כבנות ונדבר על הא ודא? זה משהו שהייתי רוצה - אבל לא יודעת אם ומתי אוכל לקחת בו חלק.
לגבי מפגשים בעלי אופי, בואי נאמר, יותר אנטימי, כאן הבעיה המרכזית - אני חיה בזוגיות ארוכת שנים ובעלת משפחה - אני לא חושבת שאוכל להסביר זאת לעצמי בשום צורה פרט לניאוף - יהיה לי קשה לחיות עם עצמי. אני מודה שלא פעם המחשבה עברה בראשי, כי בת הזוג שלי לא יכולה בעצם לספק את הדינמיקה הזוגית שאני זקוקה לה כ"הולי". כגבר הכל בסדר מבחינה זוגית - הבעיה היא ש"הולי" נשארת לבד...
התייחסתי כאן לכל כך הרבה נושאים ועדיין יש עוד רבים שארצה להתייחס - זה מאוד מעמיס רגשית.
לצפיה ב-'אני מבינה'
אני מבינה
09/08/2014 | 15:13
38
אני מבינה את הקטע שאת רוצה להיות אישה כשאת מתלבשת כאישה. אני מרגישה בדיוק אותו דבר. אני בעיקרון שמחה לדעת שאני לא היחידה שמרגישה ככה, כי חשבתי שהקטע הזה הוא רק אצלי. אבל כנראה שאצל רוב הקרוסדרסריות זה ככה.
גם אני מעולם לא התלבשתי ליד אדם אחר, ואני גם לא רואה את עצמי מתלבשת ליד, לדוגמה, גבר או בחורה. אבל תחשבי על זה ככה: אם את מתלבשת עם קרוסדרסרית אחרת, זה צריך לעזור לך לעשות את זה! כי בסופו של דבר שתיהן חולקות את אותו דבר בדיוק. לדעתי גם אם מישהי קרוסדרסרית מלבישה אותך, או גם אם את מתלבשת לידה, זה מאוד מאוד חושני ומגרה. אני רואה את זה ככה לפחות. הייתי מאוד רוצה להתלבש עם קרוסדרסרית אחרת.
את הבעיה של הזוגיות אני גם מבינה, למרות שאני לא נמצאת בכזאת. אני סה"כ צעירה, בת 24. כמובן שאם יש חשש לניאוף אפשר להשאיר את זה רק להתלבשות ולדבר כבנות. אני לא רואה בזה משהו שלילי.
לצפיה ב-'הי'
הי
11/10/2014 | 23:02
7
שלום שמי מיטל ואני קרוסדרסרית
לצפיה ב-'הי'
הי
08/08/2014 | 10:26
10
183
הי
אני אוהבת ללבוש בגד ים של בנות
אף אחד לא יודע על זה
נרשמתי וכותבת אחרי שהרבה דברים שאני ראיתי שאתן כותבות פה אני מרגישה בדיוק אותו דבר
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
08/08/2014 | 19:21
8
101
גם אני אוהבת ללבוש בגד ים של בנות, גם את מקווה שתוכלי להיחשף איתו בציבור יום אחד?
לצפיה ב-'מאיפה אתן משיגות בגדיםאני מתביישת להיכנס לחנ'
מאיפה אתן משיגות בגדים
אני מתביישת להיכנס לחנ
09/08/2014 | 04:08
7
115
לצפיה ב-'מהאינטרנט'
מהאינטרנט
09/08/2014 | 09:23
6
99
ככה את יכולה לבחור מה שבא לך וכמה שבא לך, תנסי
לצפיה ב-'המלצה על אתרים '
המלצה על אתרים
10/08/2014 | 22:58
5
84
מישהי יכולה להמליץ על אתר או חנות
ובכלל אני מבינה שצריך ת.ד סודי כדי שאף אחד לא יידע ואיך משלמים
בקיצור מסובך לי
לצפיה ב-'ebay'
ebay
11/08/2014 | 06:41
4
69
אני מזמינה בebay - בגדים, הלבשה תחתונה, נעלים, תכשיטים. הכל בעצם.
לצפיה ב-'אני לא מיתביישת בכלום אני קונה הכול אין לי מימה להיתבייש'
אני לא מיתביישת בכלום אני קונה הכול אין לי מימה להיתבייש
12/08/2014 | 10:30
3
91
לא דופקת חשבון לאף אחד  קונה בגדי נשים איפור נעלייים הכול הולכת ופשוט קונה   מימי ולמה אני צריכה להיתבייש יש לי ביטחון עצמי מאוד גבוה ואני ממליצה גם לאחרות לא להיתבייש כי אין לכם מימה זה שאתן מיתביישות אתן בעצם מסתירות את מי שאתן זה כמו להסתיר תשינוי שלכן
לצפיה ב-'קניות'
קניות
12/08/2014 | 11:15
2
68
את מודדת נעלי עקב על הרגל שלך בחנות?
איך המוכרת מתייחסת אליך ? בהבנה בצחקוק  עם מבט חודר ?
איפה את הולכת לקנות ?
לצפיה ב-'אני יכולה לימדוד בחנות אין לי שום בעיה עם זה'
אני יכולה לימדוד בחנות אין לי שום בעיה עם זה
12/08/2014 | 14:52
1
77
כי פונים אליי בלשון נקבה אני ניראית להם בחורה אבל גם בתחילת השינוי שלי אני זוכרת שהייתי קונה נעליים והמוכרת הייתה אומרת לי לימדוד והתייחסה אליי הכי יפה שיש את לא חייבת לימדוד  את יודעת תמידה שלך תיקני וזהוא ובבית שתמדדי אים הם יהיו לך גדולות או קטנות את תמיד תאכלי להחליף והעיקר תמיד תישמרי תקבלות
לצפיה ב-'בגד ים'
בגד ים
27/08/2014 | 18:44
24
מה את עושה עם הבגדי ים הישנים שלך?
לצפיה ב-'פנטזיה '
פנטזיה
18/08/2014 | 08:25
51
אחרי שכתבתי פה והסירו
אני כותבת פנטזיות קצרות בפורום "פנטזיות מיניות"
תהנו ותגיבו
לצפיה ב-'עדכון הורמונלי קיבלתי את האסטרוגן בזריקות'
עדכון הורמונלי קיבלתי את האסטרוגן בזריקות
06/08/2014 | 12:33
1
98
החדש שלי הוא ניראה ככה יום שישי אני הולכת להזריק תאחלו לי בהצלחה ושאני אסתדר עם האסטרוגן בזריקות החדש שלי כי עם האסטרדיול ולארי לא היסדתרי והוא לא כול כך גם עזר לי :) וככה ניראה האסטרוגן שלי בזריקות
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
16/08/2014 | 21:40
14
לצפיה ב-'פורום אכילת יתר ב אנשים'
|*|פורום אכילת יתר ב|תפוז| אנשים|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
06/08/2014 | 11:16
6
|שמאל| סובל מהפרעות אכילה, אכילת יתר, או מהתמכרויות מזון?
פורום אכילת יתר הוא בית חם ומחבק לכל מי שרק מחליט שמעכשיו מבקש את חייו בחזרה.

אנו מזמינים אתכם לקבל טפיחה וחיבוק, לשאול ולייעץ, לשתף ולהשתתף.
לצפיה ב-'היי'
היי
06/08/2014 | 05:15
5
132
אני מוזמנת לתור אצל אנדוקרינולוג באיכילוב ואמרו לי שהיני אמורה להגיע עם חוות דעת של פסיכולוג משהו אולי יודע היכן אפשר למצוא פסיכולוג טוב ולא יקר ?? אשמח לתשובות
לצפיה ב-'בתל השומר יש את ד"ר רויטל עמיעז'
בתל השומר יש את ד"ר רויטל עמיעז
06/08/2014 | 08:07
4
223
היא פסיכיאטרית והיא  נותנת חוות דעת להורמונים ממליצה לך ללכת אליה
לצפיה ב-'היי שוב '
היי שוב
06/08/2014 | 09:30
3
50
רציתי לשאול מה התעריף שלה ?? או שזה נחשב בריאות הנפש וזה בחינם ??
לצפיה ב-'אתה יכול לקבל טופס 17 מהקופת חולים שלך אליה'
אתה יכול לקבל טופס 17 מהקופת חולים שלך אליה
06/08/2014 | 12:46
2
46
או שפשוט לשלם 114 שקלים וזהוא ממש לא יקר היא מקסימה זה כעיקרון נחשב בריאות הנפש או משהוא כזה אני לא בטוחה אבל כול הטראנסיות שהיו בוועדה של תל השומר הוועדה לשינוי מין עברו דרכה קיבלו אישור להורמונים וחוות דעת לניתוח הסופי התחתון אני אישית ממליצה אליה ועל האנדו שמה רות פרצי'ק
לצפיה ב-'סליחה שפניתי אלייך בלשון זכר פשוט לא שמתי לב '
סליחה שפניתי אלייך בלשון זכר פשוט לא שמתי לב
06/08/2014 | 12:47
23
לצפיה ב-'זה בריאות הנפש, רק צריך שיאשרו טופס 17'
זה בריאות הנפש, רק צריך שיאשרו טופס 17
06/08/2014 | 17:29
36
ולא פעם עושים בעיות אם זה לא האיזור שאת גרה בו ובכלל כי מעדיפים לשלוח למומחה במרפאה של הקופה מאשר בית חולים.
אז חשוב להדגיש שההפניה אליה היא בגלל שיש לה נסיון בתחום שאת זקוקה לו.

ניתן לראות עוד אופציות נוספות במאמרי הפורום (תחת לשונית "עוד בפורום" כאן למעלה) במסמך "רופאים טרנספרנדלים".
לצפיה ב-'קרוסדרסריות וההמשך'
קרוסדרסריות וההמשך
02/08/2014 | 19:21
3
115
היי, אני בת 24 ואני מתלבשת בבגדי נשים כבר שנים רבות, מאז שאני בערך זוכרת את עצמי. אפילו בגיל 4 התחלתי להימשך לכל העניין של בגדי נשים. במהלך השנים הייתי מתלבשת ככה בקטנה בבית (מבגדים של אמא, אני בטוחה שהרוב התחילו ככה) אבל לאחרונה התחלתי להתייחס לזה הרבה יותר ברצינות והתחלתי להזמין בגדי נשים מהאינטרנט כדי שאוכל ללבוש אותם בעצמי. התחלתי מביקיני אבל עכשיו עברתי כבר לחולצות וחצאיות ואני מתכננת להמשיך ולעבור לאחר מכן גם לעקבים ולשמלות.
הבעיה היא שאני מרגישה שלא משנה כמה בגדים אזמין אני עדיין לא ארגיש מספיק נשית ואני ממש צריכה להיות אישה כדי להרגיש כזאת. ראיתי שיש "חליפות" מסיליקון לטרנסג'נדרים שהופכים את הגוף שלך לגוף נשי (במחירים של 3000 ש"ח) אבל גם אם "אהיה" כזאת בעתיד לא בטוח שזה יעזור לי.
אולי יש כאן קרוסדרסריות ו/או טרנסג'נדריות שיכולות לייעץ גם איך אני צריכה להרגיש לגבי כל העניין הזה? תודה :)
לצפיה ב-'איך את מרגישה לגבי זה?'
איך את מרגישה לגבי זה?
04/08/2014 | 00:38
2
69
אם יש לך את האפשרות להמשיך לחקור את מה שכל העניין גורם לך להרגיש אז תמשיכי עם זה.
דיבור בלשון נקבה נעים לך? תמשיכי עם זה.
רוצה לנסות המון סוגי בגדים נשיים ויש לך אפשרות כלכלית להשקיע בזה? תמשיכי.
איפה את רואה את עצמך עוד כמה שנים?
נהנית מידי פעם מהבגדים ומסופקת מזה? סבבה.
ממשיכה לעשות את זה רק בפרטיות אבל רוצה לפרוץ החוצה? תעשי משהו לגבי זה ותתחילי ממקומות 'בטוחים' או לפחות סביבה מכבדת ומאפשרת.
מקווה שתוכלי לענות לעצמך מה את מרגישה ולא תחפשי איך את צריכה להרגיש, כל אחת מאיתנו שונה מספיק בשביל שלא נוכל להגיד לך מה צריך להיות אצלך אבל יש מספיק סיפורים של נשים טרנסג'נדריות וקרוסדרסיות מסתובבים להם ברשת, בכתבות, בוידאו, בסרטים ועוד ויש לך אפשרות להיחשף ולראות למה את מתחברת ומה  תאים לך מפה ומה מתאים משם.
לצפיה ב-'איך אני מרגישה'
איך אני מרגישה
04/08/2014 | 17:02
1
56
אני אכן ממשיכה לחקור את זה, בגלל זה גם הצטרפתי לפורום הזה.
זה די ברור לי שאדבר על עצמי בלשון נקבה אם אני רואה את עצמי כאישה.
אני לא ממש יודעת איפה אני רואה את עצמי בעוד כמה שנים, אני נמשכת לגברים רק בקטע מיני אז לא חושבת שאוכל לנהל מערכת יחסים עם גבר, למרות שאני רואה את עצמי כאישה במערכת יחסים, אז זה בעייתי.
הייתי מאוד רוצה לפרוץ החוצה, ניסיתי למצוא מידע על חופי ים לטרנסג'נדרים שאפשר לבוא לשם בתור מי שאת מרגישה שאת. את יודעת כמה מדהים עבורי זה יהיה להיחשף בביקיני?
מה הם המקומות ה"בטוחים" האלה להתחיל?
כך אני מרגישה באופן כללי, מקווה שהדיון הזה יימשך הלאה:)
לצפיה ב-'הי'
הי
13/08/2014 | 02:22
40
כשאני קוראת מה שכל אחת כותבת פה
אני מזדהה עפ זה 100 אחוז ומרגישה אותו דבר בדיוק
גם אצלי זה התחיל שהייתי ילדה
אם אני לבשתי בגד ים של אמא
יצא לי ללכת לישון לבושה בבגד ים שלם ובבוקר להתעורר בלי , לא יודעת למה הורדתי אותו

בסוף אני רואה שכולנו מרגישות מאוד דומה בהכל
לצפיה ב-' נפתח פורום לרזות בראש אחר '
|*| נפתח פורום לרזות בראש אחר |*|
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2014 | 15:30
5
|שמאל|ניסיתם את כל הדיאטות האפשריות? דיאטת כרוב לא עזרה לכם?
אנחנו מזמינים אתכם לפורום לרזות בראש אחר, בו תוכלו להתייעץ, לשתף וללמוד איך משנים את התפיסה כלפי האוכל לא רק מהבטן, אלא גם מהראש!

היכנסו עכשיו |קדימה|

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו