לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי מודעות לשירותי סקס וכדומה.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי יחס מזלזל לשום ענף של הקהילה, או בעצם, בלי יחס מזלזל כלפי אף אחד.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
~כל חוקי תפוז כמובן חלים גם פה. ההנהלה אינה אחראית לתוכן הודעותיהם של הגולשים.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי מודעות לשירותי סקס וכדומה.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי יחס מזלזל לשום ענף של הקהילה, או בעצם, בלי יחס מזלזל כלפי אף אחד.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
~כל חוקי תפוז כמובן חלים גם פה. ההנהלה אינה אחראית לתוכן הודעותיהם של הגולשים.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.

לצפיה ב-'וואי delestrogen הגדיל לי את החזה ממש :)'
וואי delestrogen הגדיל לי את החזה ממש :)
15/11/2014 | 18:18
93
לצפיה ב-'יש השתתפות של קופת חולים'
יש השתתפות של קופת חולים
13/11/2014 | 13:25
11
136
בהקפאת זרע?
לצפיה ב-'לפי דעתי לא'
לפי דעתי לא
13/11/2014 | 13:27
10
65
לפחות לא לטרנסג'נדרים.

לצפיה ב-'אין, שום דבר לא הולך חלק '
אין, שום דבר לא הולך חלק
13/11/2014 | 13:40
9
64
להיות טרנסית זה בור ללא תחתית!!!!
לצפיה ב-'לא צריך להיות פסימי'
לא צריך להיות פסימי
13/11/2014 | 13:50
8
86
זה הדבר היחיד שלא ממומן בתהליך. צריך להגיד תודה שכן ממנים את שאר הדברים , זה לא קיים כמעט באף מדינה (הכוונה לוועדה כמובן) - במידה שהתקבלת.
לצפיה ב-'אני ממש רחוק במרחק שנות אור מהועדה , '
אני ממש רחוק במרחק שנות אור מהועדה ,
13/11/2014 | 13:57
5
54
האסטרופן  לא משפיע עליי
לצפיה ב-'יכולות להיות כמה סיבות לכך שהאסטרופם לא משפיע:'
יכולות להיות כמה סיבות לכך שהאסטרופם לא משפיע:
14/11/2014 | 00:38
2
46
1. אתה לא לוקח נוגדי טסטוסטרון.
2. אתה לוקח מינון נמוך מידי של אסטרופם.
3. שתי התשובות נכונות...

בקשר להקפאת זרע: תברר בשיבא ובבילינסון איפוה יותר זול (באחד מהם , נדמה לי, זול משמעותית מהשני) ותקפיא שם - זה לא כזה יקר, וחבל לעשות מזה עסק!
לצפיה ב-'המינון האמת נמוך וכן לקחתי חוסם'
המינון האמת נמוך וכן לקחתי חוסם
14/11/2014 | 08:02
1
34
אבל האנדרו אמרה שזה לא קשור למינון וכן היה צריך להיות השפעה
וממש תודה אני יבדוק שם
נכון זה כזה סיפור אבל משפט זה  כן ואם כל שאר המשפטים ( דברים רעים שאני עובר) אז ביחד זה כן סיפור
פשוט עכשיו אני בתקופה לא ממש טובה בגלל שהכל גדל אם פעם הספיק לי משהו אז היו כבר לא ואני רוצה יותר ולי אסור להדרדר כי אני לא רוצה לפגוע בקרובים אליי כך שאני חייב להנמיך ציפיות .
לצפיה ב-'אולי אתה לוקח חוסם במינון נמוך?'
אולי אתה לוקח חוסם במינון נמוך?
14/11/2014 | 11:19
29
כי המשוואה היא: יותר טסטוסטרון בגוף=פחות השפעה של האסטרופם.
להערכתי אם אתה לוקח אסטרופם וחוסם, זה לא יהיה כזה משמעותי - מבחינת הפגיעה בקרובים - אם תיקח מינון קצת יותר גבוה. נכון שהם יכולים להבהל מזה אם תודיע להם מראש, אבל אתה לא חייב להודיע להם על כך מראש, אתה יכול  להעלות את המינון, ואז אחרי כמה שבועות לספר ולומר להם "הנה, נכון שלא שמת לב להבדל?אז אין מה להילחץ..." (או שלא תספר בכלל, היא הרי לא שמה לב מה בדיוק המינון שאתה לוקח. וזה גם לא נקרא בגידה, כי בס"ה אילו היא היתה יודעת את האמת - שאתה תישאר אותו בנאדם, היא לא היתה מתנגדת, כל מה שזה מלחיץ ומפחיד אותה כי היא חושבת שפתאום תהיה בנאדם אחר...אז אתה בס"ה מונע ממנה את הלחץ הנובע מטעות!)

בכל מקרה, אם אין השפעה - מעלים מינון. או שמפנימים שלא תהיה השפעה...
בהצלחה
לצפיה ב-'נשמה את האסטרופם לוקחים אחרי הניתוח התחתון'
נשמה את האסטרופם לוקחים אחרי הניתוח התחתון
14/11/2014 | 16:56
1
43
מה שאת כרגע צריכה זה גלולות  דיאנה 35 כי את לא מנותחת כרגע וזה הורמון היחידי שיעבוד עלייך כרגע וישפיע עלייך כרגע אחרי שיסירו לך את האשכים ותעברי את הניתוח התחתון תאכלי לקחת אסטרופם או פרוגינובה תישמעי לי  תעברי לדיאנה 35 באמת  וביכלל אני חושבת שהסטרופם חלש לטרנסיות שעוד לא עברו שינוי מין ניתוח תחתוןן ולא תורם
לצפיה ב-'דיאנה 35 לא מומלצת לבריאות של אף אחת'
דיאנה 35 לא מומלצת לבריאות של אף אחת
19/11/2014 | 12:11
27
יש עוד אופציות של אסטרוגן אבל גם ככה האסטרופם בסדר בפני עצמו.
לצפיה ב-'אני ממש רחוק במרחק שנות אור מהועדה , '
אני ממש רחוק במרחק שנות אור מהועדה ,
13/11/2014 | 13:58
1
44
האסטרופן  לא משפיע עליי אין רק  בעיות
לצפיה ב-'ובלי שום קשר נשמה אים האסטרופם משפיע או לא אתה יכול'
ובלי שום קשר נשמה אים האסטרופם משפיע או לא אתה יכול
15/11/2014 | 14:29
39
להתחיל בוועדה ולעבור אותה ולעבור שמה ניתוחים נוספים במסגרת הוועדה לשינוי המין בתל השומר
לצפיה ב-'חנות חדשה לפאות ותוספות שעיר hair boutique- jolie'
חנות חדשה לפאות ותוספות שעיר hair boutique- jolie
11/11/2014 | 21:29
72

הפאות והתוספות עשויים משיער טבעי, מעורב או סינתטי.
באפשרותכם לרכוש וכמו כן להשכיר מהיום להיום ולטווח ארוך.
ומה שלא מצאת, אפשר תמיד להזמין...

חדר תצוגה ומשרד ראשי  :
פינסקר 62 תל אביב
טלפון 0558863709- ליאה
0505553546 אלה
info@joly.co.il
www.joly.co.il
https://www.facebook.com/pages/JOLIE-Hair-Boutique...
לצפיה ב-'סרטון שמצאתי '
סרטון שמצאתי
11/11/2014 | 10:24
6
156
עשה לי הרבה סדר בבלאגן
יש לה כנראה הרבה ידע וניסיון בנושא, מאוד מומלץ לראות עוד סרטונים שלה. בערוץ ביוטיוב
לצפיה ב-'יש לי בעיה עם אנגלית'
יש לי בעיה עם אנגלית
11/11/2014 | 20:08
51
יש לך אפשרות לומר בנק דברים חשובים שנאמרו בסרטון
לצפיה ב-'תודה רבה !!!! אבל - התייחסותכם לכמה נקודות למחשבה - '
תודה רבה !!!! אבל - התייחסותכם לכמה נקודות למחשבה -
14/11/2014 | 11:23
4
47
קודם כל - היה מעניין והחכמתי והמון תודה.
אבל אח"כ הרהרתי.. וקצת עירערתי במה שהיא אומרת.

בעצם טענת הבסיס שלה אומר שטרנסג'נדר הוא מישהו שממש לא נוח לא בגוף שלו.
וזה די ברור - כלומר אם יש מישהו שנולד גבר אבל סובל סבל רב מזה שהוא גבר, לא מסוגל להכיל את איבריו הגבריים - ברור שהוא במצוקה ויש לשקול אולי שינוי מין.

אבל לא יכול להיות מישהו כמוני ? אני בחור עדין , רזה , אין לי בעייה גם עם הגוף שלי כגבר.. אבל תמיד אני רואה את עצמי כאישה.. מזדהה עם דמויות נשויות וכו'.
אני לא נגעל מאיבריי הגבריים ולא שום דבר. לא בהול לי לעשות ניתוח או לחיות כאישה. האם זה אומר בודאות שעליי להישאר כגבר כל ימי חיי ? האם יש ודאות בכלל בעניינים האלה ?
לצפיה ב-'את לא מתארת לעצמך כמה '
את לא מתארת לעצמך כמה
14/11/2014 | 14:40
32
אנחנו דומים !!! גם אני נמצא באותו קושיה מתמדת שאפילו חיי מין בתור גבר לא מפריעים לי
אבל עדיין קיים דחף ומשיכה לגוף מראה פנימי שלא נותן לי מנוחה לא ביום ולא בלילה , אבל את יודעת לפני כמה ימים הייתה לי הפסקה של יומיים ולפני זה הייתי ממש בספקות לגבי התהליך ולאחר שהפסקתי הבנתי כמה אין לי ספקות וכמה הרצון הזה אמיתי ואין לי דרך מילוט מהסבל הנוראי הזה
שבת שלום

לצפיה ב-'היא מומחית לנושא מגדר'
היא מומחית לנושא מגדר
16/11/2014 | 16:13
2
35
אני לא. ולכן השאלות לא אמורות להיות מופנות אלי אבל אנסה לעזור מהניסיון שלי. 
1) לא יכול להיות מישהו כמוני?  - יכול להיות- עובדה שאת קיימת
2) האם עליך להשאר גבר? - אף אחד לא מכריח אותך 
3) האם יש ודאות? - כל מה שקשור לבני אדם לפי דעתי לא ודאי, אם נוח לך עם הגוף שלך, מצויין זה לא אומר שאת חייבת להשתייך לקבוצת הטרנסג'נדרס, יש עוד כמה תתי קבוצות בכל מה שקשור לזהות מינית ונושאי מגדר, יכול להיות שאת משייתכת אליהם. שווה לברר. 
מקווה שעזרתי 
לצפיה ב-'אז זהו שלא עזרת!!!'
אז זהו שלא עזרת!!!
17/11/2014 | 18:51
1
37
אנחנו לא שאלנו אם אנחנו טרנסיות או לא  את זה אנחנו יודעים
ואת זה שלא אכפת לנו אם איזה גוף אנחנו זה פשוט בגלל שכנראה גם טוב לנו או לי לדוגמא אם חיי משפחתי בתוך גוף גברי
אחרי 6 שנים של חפירות אני חושב שאני יכול לדעת מה אני
וחוץ מזה אם את לא מבינה גדולה אז אל תגיבי   , זה לא חובה !
אחלה לילה  ��
לצפיה ב-'גם אני שאלתי את אותן שאלות '
גם אני שאלתי את אותן שאלות
17/11/2014 | 19:03
24
אלו אם הזמן את תקבלי תשובות עליהן
אין לאן למהר , לדעתי אם לא היית טרנסית אז לא היית שואלת תשאלות האלה והיית חיה בכיף וללא קשיים
יש טרנסיות שלא עברו תתהליך וזה בגלל שיקולים שלהם ועובדה שאין נשארו כמו שהם זאת אומרת שלא כולם סולדים מגופם ויש כאלו שעברו תתהליך וזה לא מחייב שהם ממש לא יכלו להיות בגוף שלהם פשוט היה להם אפשרות וכל לשנות
יש המון סוגים של טראנסגנדר לא הכל שחור או לבן
לצפיה ב-'מדוע קוקסינליות כל כך רעות ומפחידות?'
מדוע קוקסינליות כל כך רעות ומפחידות?
08/11/2014 | 19:41
2
238
הסתובבתי בתחנה המרכזית בתא הישנה מאופר קצת עם בגדי גברים(יש לי שיער ארוך) וכמה קוקסינליות אמרו לי שאם אמשיך לבוא מאופר ירצחו אותי כי אני פוגע בפרנסה של הקוקסינליות האחרות אמרתי להן את לא רואה שאני לבוש כמו בן? היא אמרה זה לא מעניין אותנו תוריד את האיפור זה הגיע למצב של אלימות פיזית מילולית ומה לא הלכתי למשטרה להתלונן והמשטרה לא עושה כלום בעיניין והם יודעים את כל מה שאמרתי להם פשוט המשטרה נותנת לקוקס שם יד חופשית לעשות כרצונן.
לצפיה ב-'למה היסתובבת במקום המגעיל והדוחה הזה שמה?'
למה היסתובבת במקום המגעיל והדוחה הזה שמה?
09/11/2014 | 08:17
134
 איכס המקום הכי מגעיל ודוחה במדינה חסר מקומות להיסתובב ולבלות בהם נשמה שבחרתה את התחנה המרכזית? חחח כן הקוקסינליות שמה דוחות ומגעילות בהיתנהגות ובמראה שלהן חחחחח הקוקס שמה הם אלימות ומגעילות וצריך שהמשטרה תיתערב הם חושבות שהמקום שייך להן ורק להן כניראה צריכות לשבת כמה ימים בכלא כדי שיבינו ויתנהגו בצורה יפה אף אחד לא לוקח מהן את העבודה הלקוח  בוחר אים מי להיות ועם מי לא ואין להן זכות להחליט מי יעבוד שמה ומי לא ואים הן כול כך דואגות למקום העבודה שלהם אז שיעבדו בבית ולא יהיו זונות בחוץ  חחח
לצפיה ב-'ידוע. ויש לי רק דברים קשים וחריפים ביותר לומר עליהן'
ידוע. ויש לי רק דברים קשים וחריפים ביותר לומר עליהן
13/11/2014 | 21:26
99
רק שלא רוצה לפתוח כרגע ריבים ודברים כאלה. 

עלק מתלוננים על אלימות "נגד" טרנסיות, כשצריך להתלונן על אלימות ש-ל קוקסינליות (בכוונה מכנה אותן כך).
ואני עומדת מאחורי הדברים אחרי ניסיון חיים רב.

לצפיה ב-'שלום צריכה עזרה '
שלום צריכה עזרה
06/11/2014 | 23:34
4
92
שלום לכולם
אני אישה ביולוגית- מקווה שאני לא מעליבה אף אחת במינוח הזה.. זה רק על מנת להסביר את המצב.
אני סובלת מאקנה מאוד קשה בפנים אם כי רמות הטסטסטרון בגוף תקינות ונורמליות אך ללא ספק יש איזו שהיא בעיה של רמה גבוה- סובלת גם משיעור יתר.
לקחתי אלדוספירון- כמו כוסות רוח למת- כלום! גם המינון שהאנדו רשמה היה מגוחך ולא הבנתי למה לא רשמה מינון יעיל.. לקחתי אז 50 מ"ג.
התחלתי לפני חודשיים לשתות גלולות מליאן, והוספתי לזה אנדרוקור במינון 50 מ"ג שגם לא מאוד עזר.. וכרגע לוקחת 100 מ"ג ליום. מתחיל להיות שיפור באקנה. את האמדרוקור אני לוקחת כבר כמעט חודש ובלי הפסקה של 15 יום. (אצל נשים נהוג לעשות הפסקה.. אף רופא לא יודע להסביר למה היא נחוצה בנשים)
אשמח מאוד מאוד לשמוע ממי שלוקח או לקח אנדרוקור לגבי האפקט שלו, תופעות הלוואי וההתרשמות שלו מהכדור.
אני יודעת שבפועל זה טיפול שונה בין גברים לנשים אבל בכל זאת אשמח לשמוע.

1. תוך כמה זמן ניתן לראות שיפור בשיעור בפנים/ בגוף?
2. האם למישהו/היא היתה אקנה שנעלמה בעקבות הנטילה של האנדרוקור?ואם כן, תוך כמה זמן?
3. הוא גורם לי ליובש בעור בכל הגוף, עייפות יתר וגם עצבנות.. האם אלו תופעות ידועות?
4. האם ממש ניתן למדוד אצל נישם טרנסיות בבדיוקות דם את הירידה ברמת הטסטסטרון? ואם כן האם זה דרסטי? או סטייה קלה?

אשמח מאוד אם תשתפו אותי בניסיונכם.
תודה וערב טוב.
לצפיה ב-'מה קרה לרוקטן?'
מה קרה לרוקטן?
07/11/2014 | 04:50
2
56
עד עכשיו כל מי ששמעתי שהתגבר על אקנה קשה זה היה בזכותו ..
לצפיה ב-'לשני- לגבי הראקוטן'
לשני- לגבי הראקוטן
07/11/2014 | 08:10
1
74
לקחתי 5 חודשים רק החריף את המצב ולא עזר בכלל. לא תרופת פלא. יש אנשים שלא עוזר להם במיוחד כשמדובר באקנה הורמונאלי.
לצפיה ב-'לא כל תרופה עוזרת לכל אחד'
לא כל תרופה עוזרת לכל אחד
07/11/2014 | 16:41
30
לצפיה ב-'רואקוטן לא עזר הפעם'
רואקוטן לא עזר הפעם
07/11/2014 | 08:06
48
לקחתי בעבר מספר לא מועט של קורסים של ראקוטן- חלקם מסורתיים ארוכים, וחלקם מניעתיים- מינון נמוך לאורך זמן. זה היה יעיל ובאמת עזר. אבל זה היה כשהייתי צעירה יותר ולפני לידות. עם הגיל המצב ההורמונאלי משתנה ואקנה הורמונאלית בשילוב גיל יחסית מבוגר- 35, מגיבה הרבה פחות טוב לראקוטן. מה גם שתתפלאי , יש אנשים מעטים שראקוטן לא עובד אצלם.
אכן לקחתי אותו במשך 5 חודשים והוא רק החריף את מצב הפנים. הראקוטן גורם למצב דלקתי בפנים וגורם הרבה פעמים למצבי החמרה. וגן משאיר סימנים וצלקות בגלל הדלקתיות.
בקיצור לא פשוט. 5 חודשים של גיהנום.
ראקוטן לא תרופת פלא ולא מתאים לכל אחד

תודה
לצפיה ב-'היי אני חייב עזרה'
היי אני חייב עזרה
05/11/2014 | 13:16
4
146
אני לוקח אסטרופן כבר כמה חודשים
ואני ואשתי רוצים להביא עוד ילד , ומה שקורה שהאנדרוקרינית אמרה שאני צריך להפסיק טיפול
ומאותו רגע אני כל הזמן חושב על זה ומבואס ולא יודע מה לעשות איך מפסיקים דבר שרוצים ????
הפה שלי לא מפסיק לנוח הוא כל היום בפעולה !!!!
לצפיה ב-'קודם כל'
קודם כל
05/11/2014 | 23:47
3
104
היית צריך מראש להקפיא זרע ואז היית חוסך את הבעיה כעת... אבל זה רק כהערת אגב...
שנית, לא בטוח שצריך להפסיק - [אם אתה לא לוקח חוסמי T]. יכול להיות שהיא המליצה להפסיק רק ליתר ביטחון, בכדי להסיר כל אפשרות שעלולה להקשות על הכניסה להריון - גם אם זה לא וודאי... מה שמשנה הוא - מהי ספירת הזרע... ולכן אולי תבקש מהאנדו' שתיתן לך בדיקת ספירת זרע, וייתכן בהחלט שיימצא שהספירה חיובית..
מומלץ להתייעץ בעניין גם עם מומחה לפריון הגבר...
שלישית, אם יתברר שאתה צריך להפסיק - על זה נאמר "לא נעים אבל לא נורא"... זה יעבור בסופו של דבר ותוכל לחזור לקחת את זה... יצא לי לשמוע על טרנסיות עם טיפול הורמונלי מושלם שהפסיקו את הטיפול לצורך כניסה להריון וחזרו אח"כ לטיפול בחזרה....
רביעית, אולי תוכל לפחות להישאר על מינון נמוך (1 מ"ג) וזה יקל עליך במשהו? - תברר על זה...

ובנימה אישית, אני בטיפול הורמונלי מלא, אבל מלפני כמה חודשים הורדתי בצורה דרסטית את המינון האסטרופם, והתחלתי לקחת מינון ממש אפסי (1 מ"ג) לצורך הכנות להנקה והנקה (האסטרופם עלול לייבש או להמעיט מאוד את החלב), ואני חיה עם זה בהחלט בסדר...

בכל מקרה - בהצלחה
לצפיה ב-'אני רק יום וחצי בלי '
אני רק יום וחצי בלי
06/11/2014 | 17:22
1
47
ואני מרגיש כבר משוגע !!!
לקחתי ציפרלקט שירגיע קצת , זה פשוט מטורף!!
תודה צופה 121 על התגובה
לצפיה ב-'תשתמש בהצעות שלי - -'
תשתמש בהצעות שלי - -
06/11/2014 | 21:40
38
= תעשה בדיקה לעומק אם אכן צריך להפסיק . קרי: תעשה ספירת זרע. וגם אם יוחלט שצריך להפסיק - תברר אם תוכל לקחת לפחות מינון נמוך.. לדעתי רוב הסיכויים שתוכל לקחת לפחות מינון נמוך -  ובמיוחד שנדמה לי שאתה לא לוקח חוסמי T (מה שאגב, מוריד דרסטית את יעילות האסטרופם)..
חבל שלא תבדוק את האפשרויות האלו - ובמיוחד שאתה לוקח כ"כ קשה את הפסקת האסטרופם לזמן קצוב...

ואם יורשה לי להוסיף - הקושי שלך אחרי יום וחצי ללא אסטרופם הוא לא מסיבה הורמונלית (הגוף לדעתי עדיין לא מזהה הבדל רציני) אלא רגשית - אולי כי האסטרופם זה הדבר היחיד שאתה יכול לקחת בפועל במסגרת ההליך המלא אותו היית רוצה לנהל,  ולכן אתה נתלה עליו רגשית, אבל לזה באמת ציפרלקס יעזור לדעתי...

המון המון הצלחה
לצפיה ב-'אני רק יום וחצי בלי '
אני רק יום וחצי בלי
06/11/2014 | 17:22
25
ואני מרגיש כבר משוגע !!!
לקחתי ציפרלקט שירגיע קצת , זה פשוט מטורף!!
תודה צופה 121 על התגובה
לצפיה ב-'נפתח פורום בירוקרטיה'
|*|נפתח פורום בירוקרטיה|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
02/11/2014 | 14:27
5
|שמאל|אין דבר יותר מעצבן ומתיש מבירוקרטיה, ההמתנה הארוכה בתור, הפקידה הלא סבלנית שמסבירה לכם בסופו של דבר שצריך למלא טופס כזה ואחר.
לבסוף אתם מוצאים את עצמכם מטורטרים בכל משרד אפשרי וממתינים שעות רק בשביל לקבל את מה שמגיע לכם.

פורום בירוקרטיה יעזור לכם גולשי |תפוז| להתגבר על הבירוקרטיות המתישות,  תוכלו לשתף את הסיפורים שלכם ולתת טיפים לגולשים אחרים כיצד משיגים את מה שרוצים ביעילות ומהירות.
אם אתם מרגישים שקיבלתם שירות גרוע, שנעשה לכם עוול, שטרטרו אתכם, שלא התייחסו לפניות שלכם - היכנסו לפורום בירוקרטיה.

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'מישהי מכירה מחוכים שיכולים להצר את רוחב בית החזה ?'
מישהי מכירה מחוכים שיכולים להצר את רוחב בית החזה ?
01/11/2014 | 21:23
2
77
אני בעיקר מכירה כאלו שעוזרים להצר את רוחב האגן ואת המתניים 
לצפיה ב-'לא נתקלתי במשהו כזה.'
לא נתקלתי במשהו כזה.
02/11/2014 | 09:14
41
לרוב כמו בית החזה גם הכתפיים רחבות ואם יש משהו שיכול לדמות בית חזה צר יותר הכתפיים עדיין יהיו הנקודה הרחבה.
בנוסף זה בטח יקשה יותר על הנשימה ממה שמחוכים כבר עושים וגם יפריע לחזה...

הדרכים לטפל בזה מתחילות מלקבל את הגוף שלנו ולדעת שגם עם בית חזה רחב מהאגן אנחנו נשים וממשיכות דרך מציאת הבגדים שירגישו לנו מתאימים ומחמיאים אבל בעיקר נוחים כדי שנוכל להיות עצמינו ביום יום ולא רק באירועים מיוחדים.
לצפיה ב-'נשמע מסוכן לבריאות '
נשמע מסוכן לבריאות
02/11/2014 | 14:30
28
לצפיה ב-'קיימת איפשהו'
קיימת איפשהו
01/11/2014 | 20:27
5
206
אני חדשה כאן אז קצת ...
אני כתבתי בגו גיי משהו אבל לא ממש נתנו לי הרבה עזרה שם
אז אולי פה  :)
מממ טוב אני אפילו לא יודעת מאיפה להתחיל ואיך לסיים 
אני ממש אנסה לקצר 
פפפ אז ככה אני טרנסית כבר בערך שנתיים וחצי בלי ניתוחים רק הורמונים שעשו עבודה מצויינת אני חייבת להגיד חחח
בזמן האחרון אני מרגשה קצת משונה זאת אומרת לא ממש משונה אבל התחילה להיות אצלי משיכה לבנות כמוני כאילו עד היום הייתי רק עם גברים
והיה נחמד והיה גם לא נחמד כאילו היו לי המון סטוצים   כמו אצל כל אחת אני חושבת, אבל בזמן האחרון אני מגלה שאני מתחילה להימשך לבנות כמוני ואני קצת לחוצה מזה 
כי אני לא ממש יודעת איך לאכול את זה . כאילו מה זה אומר עליי ?! או מה הסיכוי?!?! 
אני בכלל לבד במערכה הזאת או שיש עוד כמוני?? כי אני אישית לא מכירה ואני מכירה מספיק בנות אבל עוד לא נתקלתי במישהי שנמשכת לטרנסיות . 
כאילו מה אני עושה אני שוב הולכת להתחבא או שסעמקקק כולם וזה מה יש ?וגם אם סעמקקק כולם איך אני בכלל אמורה להתקדם עם זה..
פלייז קצת עזרהה

לצפיה ב-'זה בסדר גמור'
זה בסדר גמור
02/11/2014 | 08:17
86
זה בסדר גמור , גם אני נימשחת לבנות וזה היתפתיח אצלי אם התליך .. לפני התליך לא היה לי בכלל משיחה מינית והיתי עבודה והיתנסתי אם גברים .. והיום אני יודעת שאני נימשחת גם לנשים .. ואני בסדר אם זה :)
לצפיה ב-'תעשי מה שטוב לך'
תעשי מה שטוב לך
02/11/2014 | 11:06
69
תקבלי את עצמך בתור מי שאת, אם את נמשכת לגברים מצוין, אם לנשים מצוין , לטרנסיות עוד יותר טוב :)אין מה להתחבא שוב בארון, מה תסתירי בארון שאת אוהבת גם וגם.... כבר לא מעט אנשים בעולם הם דו.תשתפי את הרגשות ויהיה לך קל יותר
לצפיה ב-'שמעתי דברים דומים, ולא פעם אחת '
שמעתי דברים דומים, ולא פעם אחת
02/11/2014 | 14:26
74
מה הטעם להלחץ? תזרמי עם מה שבא לך בטוב
לצפיה ב-'יכולה רק להגיד'
יכולה רק להגיד
03/11/2014 | 13:40
85
שבהחלט יש נשים שנמשכות לנשים, ללא הבדל בין סיסג'נדריות לטרנסיות .

תהליך של גילוי עצמי הוא תמיד קצת מבלבל. לא תמיד אנחנו מגלות מה שחשבנו שנגלה, ולהיפך. אבל כל מה שנגלה הוא חלק ממי שאנחנו. הסיכוי ממה שאני רואה סביבי הוא די גבוה - הרבה מאוד טרנסים וטרנסיות נמשכים לשני המגדרים, והרבה מהם זזים במהלך התהליך.

מה את עושה עם זה? כלום. ממשיכה לחיות, לבלות, להנות, ללמוד, לעשות דברים שעושים לך טוב. על הדרך אולי תכירי פרטנר או פרטנרית.
לצפיה ב-'כן אבל...'
כן אבל...
03/11/2014 | 17:36
64
קודם כל תודה לכל מי שכותב מגיב ומנסה לעזור כייף לדעת שיש מי שמקשיב
אז באמת תודה

דבר שני אולי אני לא הסברתי את עצמי עד הסוף כמו שצריך אני כן יודעת שיש המון בנות שנמשכות לטרנסיות
הבעייה שאני לא מדברת על משיכה שיש לי לבנות ביולוגיות אלא לטרנסיות
וזאת הבעייה או שזאת בכלל לא בעייה אני בעצם לא רואה בזה בעייה פשוט אני קצת כן מודה בלחץ

לצפיה ב-'אני לאחרונה במצב רוח ממש רע ...'
אני לאחרונה במצב רוח ממש רע ...
01/11/2014 | 19:36
3
117
אני לאחרונה במצב רוח ממש רע ...
כעילו התליח מיתקדם יפה ואני דיי מרוצה מהתוצאות ואני לרוב עוברת ..
אבל הפעם זה לא מה שמציק לי .. דברים אחרים מעוד מפחידים אותי
כמוא מה אהיה אם חיים שלי מה אני עשה אני אלמד לא אלמד עבוד איפוא עבוד  ..
האם אי פעם אני אוכל להיות בזוגיות שהבן או בת זוג שלי יואהבו אותי ולא סתם ירצו לישכב איתי כי אני טרנסית או משהוא דומה .. 
כול הדברים העילה מעוד מיתסכלים אותי .. כעילו אני דיי בדיכאון ומרגישה בודדה לפמים ואני לצערי בגלל התיסכול שלי גם מרחיקה אנשים שאני אוהבת ואיכפת לי מהם ...
אני לפמים ממש לא אוהבת את העובדה שזות מי שאני.. 
לצפיה ב-'את לא היחידה שמרגישה כך נשמה'
את לא היחידה שמרגישה כך נשמה
02/11/2014 | 09:02
60
גם אני מרגישה כמוך אני גם רוצה זוגיות ושיאהבו אותי בתור מי שאני  גם אני רוצה עבודה טובה זוגיות  גם אותי זה מתסכל וגם אני בדיכאון נשמה כך שאת לא היחידה נשמה אנחנו צריכים לעשות הכול ולעשות בישביל זה הכול כדי שהחיים שלנו לא יהיו שונים מאנשים אחרים אנחנו בידיוק כמוהם יכולים לעבוד להיות בזוגיות רק שלנו זה קצת יותר קשה וזה הכול מאחלת לך  הצלחה בהמשך חייך שתימצאי עבודה טובה  שתיהיה לך זוגיות טובה שתהיי מאושרת בהכול נשמה :)
לצפיה ב-'יש לי אוזן קשבת מצוינת אז אם אתן צריכות לדבר אשמח לעזור'
יש לי אוזן קשבת מצוינת אז אם אתן צריכות לדבר אשמח לעזור
02/11/2014 | 11:00
48
ובתקווה כשתהייה לי חברה משלי, אז אספק מקומות עבודות לאנשים מיוחדים שכמונו
לצפיה ב-'יש תקווה!'
יש תקווה!
16/11/2014 | 21:44
20

שלום chezygirl,

קודם כל אני שמח מאוד לשמוע שהתהליך מתקדם יפה , שאת  מרוצה מהתוצאות ולרוב עוברת! זה מרגש וממש לא מובן מאליו. אולי אני טועה, אבל אני מתאר לעצמי שבעבר לא תמיד היית בטוחה שיתנו לך לעבור את התהליך, ושזה יצליח ותוכלי סוף סוף להראות כמו שאת מרגישה!

ברור שאת גם מפחדת. הכל חדש ואת עוד לא יודעת מה יקרה בעתיד. זה נכון גם שהחברה שלנו עדיין לא מספיק סובלנית,  במיוחד כלפי טרנסיות, ולכן לא קל להסתדר מבחינת עבודה וזוגיות. מצד שני, יש גם תקווה! יותר ויותר טרנסיות מוצאות אהבה ועבודות מסוגים שונים.  

אני לא יודע הרבה עלייך, למשל איפה את גרה, וגם לא כמה תמיכה יש לך במהלך התהליך, במיוחד בתוך הקהילה הטרנסית עצמה. המרכז הגאה בתל אביב מקיים כמה סוגים של קבוצות חברתיות, שבהן תוכלי לפגוש טרנסיות אחרות, להתיידד, להתייעץ. מהנסיון שלי קבוצות כאלו יכולות מאוד לחזק. תוכלי למצוא עוד פרטים באתר של המרכז הגאה : http://gaycenter.org.il או בטלפון 03-5252896. גם ב"בית הפתוח" בירושלים יש קבוצה לטרנסיות. הכתובת שם היא : trans.jrslm@gmail.com. לבסוף, נורה גרינברג היא טרנסית שפעילה בקהילה הרבה שנים ושמחה לעזור. הכתובה שלה היא : noragr@bezeqint.net. אם תרצי לדבר, להתייעץ, או לברר אפשרויות נוספות נשמח לענות לך ולעזר ב"יש עם מי לדבר", הקו של הקהילה הגאה . אנחנו פועלים בטלפון 03-6205591 בכל יום א'-ה' בין השעות 19:30-22:30.  

זה תהליך לא קל. כבר עשית צעדים ענקיים ואמיצים לעבר מימוש החלום שלך. עם הזמן תמצאי את הדרך, אז לא לאבד תקווה ! ?

שלך,

עמיר
"יש עם מי לדבר"
קו הקשב והמידע של הקהילה הגאה

לצפיה ב-'שאלה בנוגע להורמונים'
שאלה בנוגע להורמונים
01/11/2014 | 09:34
2
107
היי :) (בן.ת 16) אני מחפש הורמון כמו אסטרוגן, רק שאסטרוגן לפי מה שקראתי מפריע לתפקוד של איבר המין (אני קוויר לא טראנס) וכל מה שאני רוצה בערך זה שליטה על צמיחה ונשירה של השיער בגוף, כי אני מאוד אוהב שיער ארוך ומלא אבל יש לנו היסטוריה ארוכה של הקרחות מטורפות במשפחה, ושיעור יתר מה שגם לא כל כך משובב לב אצלי.
לצפיה ב-'שלום אתה לא חייב לקחת אסטרוגן'
שלום אתה לא חייב לקחת אסטרוגן
01/11/2014 | 17:15
59
היום יש תרופות נגד התקרחות ולגביי שיעור יתר יש לך אפשרות להשתמש בלייזר ביתי או לעשות לייזר במכונים, אתה לא חייב ליטול הורמונים בשביל זה.
לגביי תרופות להתקרחות אני ממליצה לך בגיל 18 לעשות בדיקה גנטית לגביי העניין ואם באמת יש לך גן התקרחות להתחיל תרופות שיעצרו את זה.
אבל אם יש לך רצון לשנות את המין אז זה עניין אחר.
ואני מדברת מנסיון כי גם אצלי במשפחה יש התקרחות ואני נטלתי בעבר פרופסיה ועד היום אני משתמשת במינוקסידיל בשביל לחזק את השיער.
בכל מקרה אם תרצה לדבר על זה אני פה ואני מבינה מה אתה עובר באיזשהו מקום אם כי אני טרנסקסואלית ולא קוויר.

לצפיה ב-'בנתיים אפשר לאכול הרבה מאד מוצרי סויה '
בנתיים אפשר לאכול הרבה מאד מוצרי סויה
02/11/2014 | 14:19
55
שמכילים דמוי-אסטרוגן טבעי...
(חוץ מרוטב סויה שמכיל בעיקר נתרן{מלח}...)

זאת לא עצה רצינית. אין לי מושג האם יש מחקרים מדעיים אמינים לגבי סויה וסימני מין משניים.

לצפיה ב-' "52 ימי שלישי" - מי עוד לא ראה?'
"52 ימי שלישי" - מי עוד לא ראה?
26/10/2014 | 17:10
38
סרט מקסים מהפסטיבל הסרטים להט"ב האחרון.
מוקרן בחודשיים הקרובים בסינמטק ת"א.
מצווה גדולה ללכת ולהנות
(שמעתי שיש גם איזו גלויית הנחה 1+1, אבל לא ראיתי בעצמי)
לצפיה ב-'קבוצת 'קול משלך' חוזרת למרכז הגאה!'
קבוצת 'קול משלך' חוזרת למרכז הגאה!
20/10/2014 | 11:26
50
קבוצת 'קול משלך' חוזרת למרכז הגאה!
מפגש לנשים טרנסיות וסדנא לאימון קול נשי.

'קול משלך', המפגש חברתי-חוויתי מעצים לנשים טרנסיות חוזר, כשהנושא המוביל בו הוא קול נשי ונישוי קול.
אימון הקול בנחייתה של מיקי פרי, קלינאית תקשורת שעובדת עם נשים טרנסיות מאז 2010.

בחלק הראשון של המפגש נדבר על כל מה שעובר עלינו תוך כדי היכרות בין המשתתפות נחליף מידע ועוד.
בחלק השני נוכל לעבוד על תרגילי האימון לדיבור וקול נשי.

המפגש ללא עלות, לפרטים והרשמה: 0524776707 
במייל : info@maavarim.org או בדף הפייסבוק שלנו.
לצפיה ב-'קול קורא: טרנספורמציה, בואו להשתתף!'
קול קורא: טרנספורמציה, בואו להשתתף!
20/10/2014 | 10:31
49

קול קורא: טרנספורמציה

דרושים/ות א/נשים טרנסג'נדרים/ות מכל הקשת המגדרית, לקבוצת מיקוד עבור פרויקט משותף של חושן ומעברים, שמטרתו לתת כלים פרקטיים, לסייע בבניית משאבים תמיכתיים ומיומנויות להתמודדות עם טרנספוביה ודיכוי מגדרי,
כדי לעודד שינוי משמעותי וארוך טווח ברמה האישית והבין-אישית.
מטרת קבוצת המיקוד היא הבנה של הצרכים בכדי לבנות את הפרויקט בצורה הטובה ביותר.

על המשתתפים/ות להיות בני/ות 23 ומעלה, בכל שלב בתהליך.
אפשר לענות על השאלון ולא להירשם לקבוצת מיקוד.
לשלאלון המצורף- https://docs.google.com/forms/d/1ssIQFrAyDeyOxwNf2dnp-5gKWSL0DFsbo2tVh2nXRgU/viewform

לצפיה ב-'שלום צריכה עצה בנוגע לביינדר בדחיפות'
שלום צריכה עצה בנוגע לביינדר בדחיפות
19/10/2014 | 15:11
66
שלום אני צריכה ייעוץ בנוגע לביינדר.אני רוצה לקנות מאיביי אבל אין לי מושג איך המידות האמריקאיות הולכות.או בכללי איזה ביינדר הוא באמת טוב ומשטיח את החזה.ושיהיה גם נוח.חשוב לי מאוד שהחזה יהיה שטוח כי אני לא יכולה לסבול יותר את המראה וניתוח זה לא אופציה לבנתיים.אשמח מאוד מאוד אם תוכלו לעזור לי בהקדם האפשרי...תודה רבה :)
לצפיה ב-'צריך עזרה'
צריך עזרה
18/10/2014 | 12:26
1
131
היי חברים,
צריך את עזרתכם הטובה מכאן ..
יש למישהו הסבר או יוכל להביא בבקשה את הכלים איך לטשטש גבות כמו שהדראג קווין עושים?
רק לטשטש גבות לא איפור מלא. יש לי גבות שחורות ואני שחום אני צריך למחוק אותם ולצייר חדשות לטובת הצגה.

אשמח לעזרתכם יקרים! 
לצפיה ב-'בפנים-'
בפנים-
18/10/2014 | 23:08
71
קודם כל ביוטיוב יש מדריכים רבים לעשות זאת. קח עצה.

בגדול , אחד הטריקים הנפוצים זה להדביק את הגבות קודם עם דבק קל UHU או משהו. .או שעווה מיוחדת שיש  ... ואז כשהגבות לא סוררות והן כמשטח אחיד -מעבירים עליהן את האיפור בכמה שכבות.

הצגה.. אה ?   .. סתם סתם :) מכבדים הכל והכל עם חיוך :)

לצפיה ב-'הורים לטרנסג'נדרים מדברים בגילוי לב'
הורים לטרנסג'נדרים מדברים בגילוי לב
16/10/2014 | 07:35
1
121
כתבה על שני זוגות הורית לטרנסיות וזוג הורים אחד לטרנס. 
מקסים בעיניי שהקבוצה הזו קיימת, ונהדר שהכתבה מתפרסמת במקום "סטרייטי". אולי ככה עוד הורים יגיעו ויקבלו את הילדות והילדים שלהם יותר טוב.
לצפיה ב-'תודה '
תודה
17/10/2014 | 18:42
23
לצפיה ב-'הודעה לא שגרתית'
הודעה לא שגרתית
13/10/2014 | 21:50
6
223
שלום לכולם, כמו שחלק יודעים אני בפורום כבר די הרבה זמן, השכלתי ולמדתי וגם יצא לי לתת כמה עצות, 
זאת הודעה שרציתי לשים בפורום הרבה זמן מטעמים טכניים לא הצלחתי
 לפני כשנה התחלתי טיפול הורמונלי לשינוי מין,
לפני חודשיים הפסקתי את הטיפול ההורמונלי כי פשוט לא הצלחתי לתפקד, 
כמו הרבה טרנסג'נדרים שמתחילים את התהליך, קיבלתי תמרור עצור מהרבה חברים וקרובי משפחה וזה גרם לי פשוט להפסיק.
מאז נכנסתי לדיכאון עמוק וכל דבר שהיה מהנה בשבילי בעבר כבר לא גרם לי הנאה. 
מאוד קשה לי לתאר במילים כמה קשה היתה התקופה שעברתי במיוחד שהיא לוותה בכל המצב הביטחוני שהיה בארץ.
הפחד הכי גדול הוא שהדיכאון נובע לא רק מאובדן הזהות שפיתחתי כאישה והיחס החם שקיבלתי פתאום מאנשים שלא הכירו אותי לפני (וחיזורים כמובן) 
אלא גם מעצם היותי גבר. כלומר לא רק הפסקתי להתקיים כמי שחשבתי שאני באמת אלא גם הצורך להיות משהו שאני (אולי) לא נועדתי להיות . 
כן , כל הסיבוכים האלה עלו בדעתי וגם השראה שקיבלתי מאנשים שקראתי עליהם- שעשו את כל השינוי המגדרי מא' ועד ת' (או עד איזשהי אות שם באמצע) ובכל זאת התחרתו. 
בכל אופן התחושה האישית שלי כרגע היא ששינוי מגדרי זה כמו ללכת על חבל שלורבנו הוא די דק וגם אם אמרו לכם שיתמכו בכם, יתכן ותיפלו והרשת שדמיינתם שהיא שם- לא בטוח קיימת. 
תקנו אותי אם אני טועה.
אשמח לתגובה וכמובן- חג שמח

לצפיה ב-'מצטערת לשמוע על התקופה שעברה עלייך'
מצטערת לשמוע על התקופה שעברה עלייך
13/10/2014 | 23:11
1
114
אני מקווה שעכשיו יש לך את הזמן לעכל מה עבר עלייך ומה זה אומר הלאה, או שאת עיקר העיכול הזה כבר עברת ולכן יכולת לכתוב על זה כאן בפורום.

אני רוצה להאמין שעשית את הדבר הכי נכון לך כרגע וכל מה שיהיה בהמשך יהיה ממקום עם הכי הרבה ביטחון אישי וסביביתי.

אני שמחה לשמוע ממך ותודה ששיתפת.

לצפיה ב-'זה קשה זה לא קל אני מבינה אותך אבל'
זה קשה זה לא קל אני מבינה אותך אבל
17/10/2014 | 11:05
74
את צריכה להבין דבר אחד זה שהפסקת את התהליך שלך את התליך ההורמונלי זה זה אכן רק יגרום לך סבל והסובבים אותך רק יחשבו שאת תירקדי לפי החליל שלהם ותהיי מה שהם רוצים שתהיי וזה ממש לא צריך להיות ככה את צריכה לדבר עם המשפחה שלך אולי בשיתוף עם פסיכולוגית שתיתן להם להבין והם יבינו שאת שונה שאת לא מה שהם רוצים שתהיי שהגוף שאת נימצאת בו כרגע וחיה איתו זה לא את שאני התחלתי את התהליך  ההורמונלי שלי ידעתי שכולם יהיו נגדי ונגד  ההורים הסביבה אבל זה ממש לא היה איכפת לי ולא השפיע עליי ולרגע לא חשבתי בחיים להפסיק את התהליך  להפך עכשיו שאני ניזכרת כול ההיתנגדות שלהם והצעקות שלהם ושל הסביבה  בחיים אבל בחיים לא גרמו לי להפסיק את הטיפול ההורמונלי ואת  השינוי שלי להפך זה נתן לי יותר כוח ומוטיבציה להיות מי שאני כי אים אני לא הייתי עוברת את התהליך שאני עברתי היום כבר לא הייתי חיה כי בישבילי חיים שהם אינם שלי ואני מרגישה לא שייכת  אליהם אלה לא חיים להיות מי שאני לא  מי שאוהב אותנו יקבל אותנו כמו שאנחנו אני לא אומרת שכולם חייבים  לקבל את זה מייד ובהבנה אבל לאט לאט הם חייבים להפנים ולהבין להבין זה מה שיש שאלו הם החיים שלנו ואנחנו רוצים לחיות את חיינו כמו כול אחד ואחת כמו  אחרים לפי המיגדר שאנחנו מרגישים שאנחנו שיכיים אליו ומי שלא מקבל את זה אז חבל עליהם כי אנשים תמיד יהיו מרובעים ועם דעות כאלה ואחרות שממש לא צריך לעניין אותנו קל מאוד לדבר  ולהגיד ולשפוט  כשאותם האנשים האלה ששופטים ומדברים  אני בטוחה  שהם לא היו רוצים שישפטו אותם לכן נשמה שום אנשים לא צריכים לגרום לך להפסיק את התהליך שלך תהיי מי שאת תדברי עם ההורים תשתפי אותם בכול תסבירי להם שאלו הם חייך ואת רוצה לחיות אותם בתור מי שאת ואים הם לא רוצים לקבל אותך בתור מי שאת אז הם יפסידו אותך פשוט זה הכול בחיים צריך להיתמודד עם הכול אבל לוותר לאנשים ביגלל שהם משפיעים על התהליך שלך ולא רק על התהליך גם על דברים אחרים בחיים ולהקשות עלייך עם הדעות שלהם וכו' זה ממש לא להפך תוכיחי ותראי להם שכול ההשפעות שלהם עלייך לא משפיעים עלייך  ביכלל ואת  תילכי בדרך שלך ותהיי מי שאת רוצה להיות ולא מי שהם רוצים שתהיי בהצלחה נשמה
לצפיה ב-'לא קל לקרוא,'
לא קל לקרוא,
18/10/2014 | 17:53
53
לדעתי תצטרכי לפזר את כל הערפל של הגורמים מסביב הלא רלוונטים.. להחליט מה את ומי את לכוון למטרה וללכת לשם.
הדעה של המשפחה וכו' פה היא פחות רלוונטית , במיוחד כשעשית כבר את הצעד ויצאת מהארון מולם.. את לא יכולה לחיות כמו שטלי אמרה לפי החליל שלהם.

הסבל שאת עוברת לא שווה את זה , ואלה החיים שלך לחיות.

לצפיה ב-'מצב לא קל'
מצב לא קל
27/10/2014 | 22:19
1
32
היי שני,

כואב לקרוא את דברייך, אבל אני שמחה עליהם.
המצב שאת מתארת הוא מצב לא פשוט, שדורש אומץ וחוסן רגשי במידה מאוד גבוהה. אני משבחת אותך על כך.
תהליך של שינוי מגדרי הוא תהליך ארוך, מורכב ובעל אתגרים כמעט בלתי-פוסקים. הצורך והרצון בתמיכה במהלכו הוא לא רק טבעי אלא - הכרחי.
להתחיל את התהליך, אני מתארת לעצמי, לא היה מעשה של מה בכך ודרש אומץ.
להפסיק לקחת הורמונים, שוב - אני מתארת לעצמי, היה מעשה אדיר ולא קל כלל.
מידת המודעות שלך לעצמך ולמצבך הרגשי, התהליכי, הגופני והחברתי - לא מובנת מאליה.
אני מקווה שיחד עם המודעות שלך - פנית לקבל תמיכה/סיוע/טיפול בדיכאון שאת מתארת.
בכל שנוגע לתהליכים מהותיים כאלה, אני מאמינה שיש לך את כל הזמן שבעולם ושהדברים האלה יכולים וצריכים להתקיים אך ורק בקצב שלך.
מקווה שתרשי לי לחזק אותך על היכולת לקחת אחריות ולדעת מתי להתחיל ומתי להגיד "די".
עוד, אני מאמינה שאם זה נכון עבורך - תמשיכי את התהליך, כשתרצי וכשהוא יהיה לך נכון.

אם תרגישי שאת רוצה לשוחח, בעניין הזה או בעניינים אחרים שאולי מטרידים אותך - את יותר ממוזמנת.
ענת, יש עם מי לדבר
03-6205591
אנחנו כאן כל יום (א'-ה') בין השעות 19:30-22:30

היי חזקה!
לצפיה ב-'תודה למגיבים'
תודה למגיבים
30/10/2014 | 17:00
34
ענת, התגובה שלך בהחלט חיממה לי את הלב, 
במהלך ה-4 חודשים האחרונים שבהם הפסקתי לקחת הורמונים שוב התחלתי לחפש את הסיבה לדיכאון ואם אפשר לתאר את זה בצורה הכי פשוטה
כל הנחלים זורמים לים
התחלתי שוב להטיל ספק במין שבו נולדתי וכמה שניסתי לחזור ולחיות במין ה"מקורי" רק גרמתי לעצמי לטראומה
פניתי לתמיכה אצל פסיכולוגית שלא מתמחה בנושא מגדר בנתיים אני בטיפול אצלה 
שוב תודה על התמיכה, שמחתי לקרוא
לצפיה ב-'+'
+
02/11/2014 | 11:14
10
תמיד אפשר להכיר אנשים חדשים שכן יקבלו אותך כמו שאת.רק צריכים להיות פתוחים לזה ולא להיות במגננה שכולם נגד
לצפיה ב-'ערב בנושא: ניתוחים לשינוי מין - פנינו לאן? עם ד"ר אלון לירן'
ערב בנושא: ניתוחים לשינוי מין - פנינו לאן? עם ד"ר אלון לירן
14/10/2014 | 10:38
9
252
המרכז הגאה בשיתוף ארגון "מעברים" מתכבד להזמינך לערב בנושא:
ניתוחים לשינוי מין בישראל - פנינו לאן?

27 באוקטובר, 2014, יום ב', 19:00-21:00, המרכז הגאה, גן מאיר, תל אביב

19:00 הרשמה וכיבוד קל
19:30 ד"ר אלון לירן - מנתח של הועדה לניתוחים לשינוי מין בבית החולים תל השומר
לאחר ההרצאה נערוך דיון בהשתתפות הקהל.

הערב מיועד לאנשים טרנסים ובני משפחותיהם, רופאים, מנתחים, ואנשי טיפול, ופתוח לקהל הרחב
ההשתתפות ללא עלות, אך מותנית בהרשמה מראש במייל: info@maavarim.org

אודות:
דר' אלון לירן, מומחה בכירורגיה פלסטית, אסתטית ומשחזרת, הינו רופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית ויחידת הכוויות במרכז הרפואי ע"ש חיים שיבא תל השומר. נולד וחי בישראל, נשוי ואב ל 3 ילדים.
בוגר לימודי רפואה בפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת ת"א, סיים את התמחותו במחלקה לכירורגיה פלסטית ויחידת הכוויות במרכז הרפואי ע"ש חיים שיבא ,תל השומר, ומשמש כרופא בכיר במחלקה זו עד היום, בעל מרפאה פרטית העוסקת בתחומי הפלסטיקה השונים (אסתטיקה, שיחזור ושינוי מין).
במהלך לימודיו ותקופת הכשרתו, זכה בפרסי הצטיינות מטעם אוניברסיטת ת"א ומטעם האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית על עבודותיו השונות.
דר' לירן שותף לכתיבתם של מאמרים רבים ועבודותיו מוצגות בכנסים ברחבי העולם.
עוד בשנת 2011, בהיותו מתמחה, הוזמן ע"י האיגוד האמריקאי לכירורגיה פלסטית כאורח כבוד בכנס השנתי היוקרתי באטלנטה, במסגרתו נבחר כאחד משלושה פלסטיקאים מבטיחים וקיבל על פועלו שני פרסים יוקרתיים:
Foreign Scholar Award, International Scholar Award.
עם סיום התמחותו ,נסע דר' לירן לצורך תת התמחות בתחום המאתגר של שחזורים מיקרוכירורגים ,סופראמיקרוכירוגיה, שחזור שד, ניתוחים אסתטיים ושינויי מין. את תת ההתמחות ביצע בבית החולים האוניברסיטאי בגנט, בלגיה תחת הדרכתו האישית של פרופ' פיליפ בלונדיל אשר הינו מהמייסדים והמובילים בעולם בתחום של שיחזורי שד מיקרוכירורגיים וכן פרופ' סטן מונסטריי אשר מוביל את תחום שינויי המין. במהלך שהותו בבלגיה זכה להערכה רבה מהצוות המקצועי במחלקה זו, הפך ליד ימינו של פרופ' בלונדיל וזכה לנתח עמו בניתוחים בבתי חולים שונים ברחבי אירופה.
דר' לירן מתנדב בארגון ההומניטרי Israeli Flying Aid הפועל להענקת סיוע באזורים מוכי אסון ומשתתף במבצעי חילוץ והצלה ברחבי העולם.
מאז חזרתו, מוביל דר' לירן את תחום הניתוחים לשינויי מין בבית החולים תל השומר אשר מהווה את המרכז היחיד בישראל המבצע ניתוחים אלו.
תודה מיוחדת לג'וליאן על היוזמה, ולמרפאה הגאה בגן מאיר ♥

לצפיה ב-'נו הכול טוב ויפה ויש מנתח זה אני יודעת גם'
נו הכול טוב ויפה ויש מנתח זה אני יודעת גם
17/10/2014 | 11:42
4
104
אבל מתי לעזעזאל אני איהיה מנותחת אני מחכה כבר מ2013 להיות מנותחת גברת דליה גלבוע חושבת שהיא יכולה לעשות צחוק מכול אחת ובמיוחד מימני מבטיחה לי דברים מילים שלא שוות כלום מי שיודעת ומי שלא אני הייתי צריכה להיות מנותחת עוד במאי על ידיד מרסי בווארס שהייתה פה בארץ מה שקרה זה שאני  ביכלל לא ידעתי שאני ברשימה של המנותחות  של מרסי שהגיעה לארץ בפעם השניה וצריכה להיות מנותחת במקרה גיליתי שהייתי צריכה להיות מנותחת במאי שמעתי מנורה גרינברג שמרסי צריכה להגיע לארץ ולנתח ואמרתי לעצמי איך זה יכול להיות  שלא שלחו לי הזמנה לא יכול להיות אז היתקשרתי לגברת דליה גלבוע ומה גברת דליה גלבוע אומרת לי  מה את לא יודעת את כן צריכה להיות מוזמנת מה לא קיבלת הזמנה אמרתי לה לא והיא אומרת לי  היתקשרנו אלייך לפלא פון ולא הצלחנו להשיג אותך ועכשיו כבר אין מה לעשות הרשימה ניסגרה  אמרתי לה מתי ניסיתם להשיג אותי בטלפון כול מי שרוצה משיג אותי בטלפון ואני עונה אמרתי לה בבכי אז היא אמורת לי את לא צריכה לבכות למה את בוכה את עברת ניתוח לכריתת האשכים לא אמרתי לה מזה קשור אחד לשני עברתי ניתוח לכריתת האשכים כדי שלא יהיה בגופי טסטוסטרון אבל מזה עוזר לי בידיוק שאני תקועה עם איבר מין גברי ולא נשי  הטימטום הזה של דליה גלבוע והחוסר איכפתיות הזה והחשיבה שלה אני לא יודעת מאיפה היא חושבת כניראה מהתחת  היא חושבת שאים עברתי ניתוח לכריתת אשכים אני יכולה לחכות וביכלל להיסתפק בזה היא לא מבינה הסינלית הזאות מזה בישבילי המטרה של הניתוח הזה עם התשובה של הייתה אבל את עברת ניתוח לכריתת האשכים    כאילו אפילו התירוצים העלובים שלה הם לא אמינים נגיד אי אפשר היה ליתפוס אותי בטלפון נגיד וזה נדיר  מאוד אז מה אי אפשר היה לישלוח הזמנה בדואר או לנסות ביום אחר להשיג אותי כאילו הם ניסו פעם אחת להתקשר אליי לא הצליחו להשיג אותי ואחרי זה כבר סגרו תרשימה אה וגם טענה הגברת גלבוע שהיא השאירה לי הודעה קולית בטלפון אז במאי וגם זה לא נכון כי לא היה לי שום הודעות קוליות בטלפון ואחרי כול זה היא אומרת לי אין מה לעשות זה המצב עכשיו תחכי לספטמבר עד שאלון לירן יחזור ויתחיל לנתח ואני מבטיחה לך שאת  תהיי ה1  ואני מצטטת "1" והכול ולא תיצטרכי לחכות יותר  בסדר מה אני יכולה לעשות עם דמעות שנזלו לי כמו מיים מהעיניים אמרתי בסדר נחכה עברו 3 4 5  6 חודשיים הגיע חודש ספטמבר כמובן גברת גלבוע לא יצרה ולא טרחה ליצור איתי  קשר ואני הייתי זאות שהייתה צריכה להיתקשר בספטמבר ולישאול מה קורה איתי  למה לא שולחים לי הזמנה והתשובה של גברת גלבוע הייתה שבמהלך חודש ספטמבר צריכים לישלוח לי הזמנה למנתח אז יופי שמחתי אמרתי הינה סוף סוף אני קרובה לניתוח ניגמר חודש ספטמבר אני לא מקבלת שום הזמנה בדואר מגיע חודש  אוקטובר עכשיו אני מיתקשרת שוב פעם לגברת גלבוע כדי לשאול למה לא שלחו לי תהזמנה למנתח בספטמבר כמו שגברת גלבוע אמרה והבטיחה ויש לציין שהיא לא טרחה אפילו לחזור אליי ולהגיד לי כלום תמיד אני חוזרת אליה  ואמרתי לה דליה למה לא קיבלתי עדיין הזמנה בדואר  למנתח כמו שהבטחת לי שזה יהיה במהלך חודש ספטמבר אז התשובה שלה הייתה אויי טלי אני פשוט חשבתי ואני מציינת ומצוטטת "חשבתי" שישלחו לך תהזמנה בספטמבר אתם מבינים אני אמורה להיות תלויה  כול הזמן בחשבתי  הזה שלה ולא לדעת ביכלל מה הסטטוס שלי והיא אומרת לי אחרי זה כן כן הניתוח  כניראה קרוב אנחנו קרובים לניתוח זה מין הסתם היה כדאי  לנחם אותי כאילו ואת תקבלי הזמנה בדצמבר וציינה גם שיש כאלו גם שצריכות תיקון ניתוח כאילו שכבר עברו תניתוח וצריכות תיקון  זה פשוט לעשות מימני צחוק הוועדה הזאות עושה פשוט מהקהילה שלנו צחוק במיוחד דליה גלבוע אני כבר לא יודעת למה לצפות למה לקוות  לא יודעת מה הסטטוס שלי יש לי זכות להיות מנותחת עברתי תוועדה יש מנתח תל השומר הייתי צריכה להיות ביכלל מנותחת   במאי  וכן אני עדיין לא מנותחת ותלויה בהבטחות  השווא והחשבתי של גברת גלבוע הזאות ועוברת 7 מדורי גיהנום כדי להיות מנותחת  יש לי תזכות להיות מנותחת  ואני לא מנותחת   מזה עוזר לי שיש מנתח בתל השומר אים אני אפילו  אני  לא יודעת מתי אני איהיה מנותחת ומה הסטטוס שלי את כול הניתוחים הפלסטיים שמה כבר עברתי גורגרת פנים הכול שזה לדעתם  היה הכי חשוב לעבור מאשר תניתוח לשינוי מין עצמו טימטום טוטאלי של הוועדה ושל הגברת גלבוע   לדבר על זה שיש מנתח לדבר ולדבר ולזיין את המוח אפשר עד מחר אבל איפה המעשים בידיוק הבטחות אפשר להבטיח מיפה ועד הודעה חדשה אבל לתל השומר לא איכפת מיזה  והם עושים מאיתנו ובמיוחד מימני צחוק הדליה גלבוע  הסינילית הזאות עברה כבר כול גבול ומצפה מימני להבנה וסובלנות מספיק חיכיתי וגילתי סובלנות למרות שיכולתי כבר מיזמן להיתפוצץ אליה מרוב שהיא והוועדה הזאות מקשה על עלינו את החיים ולא מהקלת ועוזרת כמו שהם תמיד טוענים ואומרים מילים מילים זורקים מילים באוויר ומצפים שאנחנו נאמין להם ונגלה סובלנות יש גבול לסובלנות שלי ושל כול אחת ואחד שנימצא ועבר שמה תוועדה
לצפיה ב-'מתי דיברת איתה לאחרונה? שבי לה על הראש כל יום רביעי'
מתי דיברת איתה לאחרונה? שבי לה על הראש כל יום רביעי
17/10/2014 | 19:05
3
41
לצפיה ב-'תחילת אוקטובר דיברתי איתה'
תחילת אוקטובר דיברתי איתה
17/10/2014 | 20:13
41
אני אבוא פשוט לתל השומר ואני אדרוש פשוט תאריך לניתוח לדעת מתי אני איהיה מנותחת לא יתכן שהיא תעשה מימני צחוק צחוק שתעשה מעצמה הסינילית  הזאות לא מימני היא כבר לא יכולה להאכיל אותי בהבטחות השווא שלה שתאכיל את עצמה ושיהיה לה בתיאבון  ביכלל צריך להעיף אותה מהוועדה היא כבר זקנה סינילית  צריכה  להיות בבית אבות
לצפיה ב-'טלי יש פה פרסום לכנס עוד שבוע וחצי'
טלי יש פה פרסום לכנס עוד שבוע וחצי
18/10/2014 | 17:50
1
38
עם מנהל המחלקה לשינוי מין בתל השומר אולי תגיעי לשם תתפסי אותו בצד לאיזה מילה לסגור את הסיפור הזה . 

לצפיה ב-'שונה במינה9 תודה נשמה אני יודעת '
שונה במינה9 תודה נשמה אני יודעת
19/10/2014 | 08:09
31
לצפיה ב-'קצת מזכיר בתמונה הזו את המנתח מניפ/טאק :)'
קצת מזכיר בתמונה הזו את המנתח מניפ/טאק :)
18/10/2014 | 17:53
41
לצפיה ב-'הבנתי מאחת הרופאות שם שקיימת בתל השומר כבר'
הבנתי מאחת הרופאות שם שקיימת בתל השומר כבר
18/10/2014 | 17:54
2
60
מנתחת טרנסית לניתוח תחתון.. זה עדיין קיים או שהיה זמני ?
לצפיה ב-'זאת הייתה מארסי באוורס מארה"ב שהגיעה לכמה ניתוחים'
זאת הייתה מארסי באוורס מארה"ב שהגיעה לכמה ניתוחים
19/10/2014 | 00:21
1
63
ככה שמה שאותה רופאה אמרה היה רק חלק מהמידע.

את יכולה להכיר קצת את מארסי דרך האתר שלה:

ובדוקומנטרי עליה ובית החולים בו עבדה בעיר טריניטי בקולורדו:
לצפיה ב-'תודה ! אמרה לי את זה אחת הרופאות שמנתחות טרנסיות בתל השומר,'
תודה ! אמרה לי את זה אחת הרופאות שמנתחות טרנסיות בתל השומר,
19/10/2014 | 06:48
61
והיא אמרה לי שהיא (מארסי באוורס) עדיין עובדת שם, לכן שאלתי.

(*גאה* בעצמי שהלכתי, כגבר, להתייעצות שכזו, בקשר לשיופי עצמות פנים :)

תודה אלונה 

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו