לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
80018,001 עוקבים אודות עסקים

פורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי מודעות לשירותי סקס וכדומה.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי יחס מזלזל לשום ענף של הקהילה, או בעצם, בלי יחס מזלזל כלפי אף אחד.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
~כל חוקי תפוז כמובן חלים גם פה. ההנהלה אינה אחראית לתוכן הודעותיהם של הגולשים.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי מודעות לשירותי סקס וכדומה.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי יחס מזלזל לשום ענף של הקהילה, או בעצם, בלי יחס מזלזל כלפי אף אחד.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
~כל חוקי תפוז כמובן חלים גם פה. ההנהלה אינה אחראית לתוכן הודעותיהם של הגולשים.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.

לצפיה ב-'עכשיו הבנתי משהוא בקשר לדיאנה 35'
עכשיו הבנתי משהוא בקשר לדיאנה 35
21/02/2015 | 14:17
49
שהייתי מישתמשת בה כמה שנים ואחרי שעברתי את הניתוח לכריתת האשכים ואת הניתוח התחתון היא התחילה להפשיע עליי לרעה לעשות לי עור שמנוני  ושיער  שמנוני ונשירת שיער יודעים למה? כי הייתי צריכה לקחת אחרי הניתוח דיאנה 35 יחד עם פינסטריד  ואז לא היה קורה את כול הבעיות האלה אומרים באתרים בחוייל שמי שעוברת ניתוח תחתון ולוקחת דיאנה 35 חייבת לקחת ביחד גם פינסטריד כדי שלא יהיה בעיות עם העור והשיער עכשיו אני בעצם מבינה
לצפיה ב-'פרוקסול ואתניל אסטרדיול לנישוי עצמות הפנים'
פרוקסול ואתניל אסטרדיול לנישוי עצמות הפנים
18/02/2015 | 09:41
10
71
בקבוצות פייסבוק מחו"ל, המליצו לי נשים טרנסיות כמוני לעבור מאסטרופם ל ethynil estradiol 
אחת רשמה לי:
Take pills that has high dose ethynil estradiol like take diane35 4 times a day

Or prosexol from japan the best in feminizing

רציתי לגבי האתניל אסטרדיול הבנתי שזה נמצא בדיאנה 35 וליטול 4 פעמים ביום. אבל לגבי הפרוקסול לא הבנתי אם הפרוקסול הוא שם מסחרי של התרופה, ואם כן, אז האתניל אסטרדיול הוא החומר הגנרי שיש בו ? ואם כן, אז פרוקסול ולא דיאנה אם במילא יש בהם את אותו חומר גנרי ? מה החומר הגנרי שיש בפרוקסול ? והאם הוא נמכר גם בישראל תחת שם מסחרי כלשהי ?

לצפיה ב-'כול עוד לא עברת את הניתוח התחתון לדעתי'
כול עוד לא עברת את הניתוח התחתון לדעתי
18/02/2015 | 09:50
8
65
את צריכה לקחת אתניל אסטרדיול דיאנה 35 זה מה שאת צריכה לקחת כי אסטרופם לא ישפיע עלייך פשוט ודיאנה נוטלים כדור 1 ביום ולא 4
לצפיה ב-'דיאנה 35 זה הכי משפיע לדעתי'
דיאנה 35 זה הכי משפיע לדעתי
18/02/2015 | 09:51
7
85
לצפיה ב-'הדיאנה לא תפגע באיכות הזרע ?'
הדיאנה לא תפגע באיכות הזרע ?
18/02/2015 | 10:40
2
51
תודה לך    אני מאוד אוהבת אותך   טלי19881   
אני עדיין לא עשיתי שימור זרע, לכן גם לא נוטלת אנדרוקור וזה בסדר מבחינת פרצ'וק כי האנדרוקור עושה לי רע ואני לא מעוניינת לפגוע בזרע בינתיים אלא מעוניינת רק בתועלות לריכוך המראה החיצוני של העור ועצמות הפנים. פרצ'וק אמרה שהאסטרופם לא יועיל לנישוי המראה והיא החמיאה לי על הפנים  ואמרה שאין לי צורך, אבל אם אני בכל זאת רוצה להרגיש טוב עם עצמי מבחינה נפשית אז רק על ידי ניתוחים ולא על ידי אסטרוגן. המראה הנשי מציק לי לכן אני גם נמצאת בקבוצות בפייסבוק בכל מיני שפות אפילו שאני בכלל לא מכירה כמו סין ורוסית. חבל כי ברוסית יש קבוצות טובות מאוד בפייסבוק של נשים טרנסג'נדריות אבל הן לא רצו לאשר אותי בגלל שאני לא דוברת רוסית. זה מאוד מציק לי כי נראה לי שיש להן המון מידע טוב.  רציתי לדעת מה ייפגע יותר בזרע - הדיאנה תפגע יותר או האסטרופם ?
מאוד הייתי רוצה לדעת שהדיאנה לא פוגעת בזרע כך שאוכל לעבור לדיאנה 35 כדי לקבל ריכוך יותר של מראה עצמות הפנים מבלי לפגוע באיכות הזרע.

לצפיה ב-'נטלי -אנסה להיכנס מהכינוי שלי לדבר איתך - גם לי חשוב נישוי ה'
נטלי -אנסה להיכנס מהכינוי שלי לדבר איתך - גם לי חשוב נישוי ה
18/02/2015 | 19:09
37
הפנים... שמעתי מחצי שהורמונים עוזרים לזה .. וחצי שטוענים שהורמונים לנישוי ועצמות הפנים - לא יעשה כלום.

לצפיה ב-'תישמעי נשמה ליפני כול טיפול הורמונלי מקפיאים זרע'
תישמעי נשמה ליפני כול טיפול הורמונלי מקפיאים זרע
19/02/2015 | 09:24
36
אים זה כול כך חשוב לך לא משנה מה את לוקחת גם אים את לוקחת אסטרופם את צריכה להקפיא זה ואנדרוקור על אחת כמה וכמה תקפיאי זרע נשמה  כול טיפול הורמונלי פוגע בזרע זה לא משנה אני פשוט אומרת שלדעתי הדיאנה יותר תעזור לך כי היא חזקה יותר מהאסטרופם את האסטרופם בדרך כלל נותנים אחרי הניתוח התחתון כמו שאני עברתי אבל אני לא לוקחת אותו כי אני לא אוהבת אותו אני לוקחת משהוא אחר בזריקות שאני מבייאת בחוייל פרצי'ק אנדו טובה אני הייתי אצלה המון פעמים היא עוזרת מאוד לכן אין טעם שתעכבי את עצמך  ותתחילי לקחת דיאנה כדור אחד ביום ואנדרוקור 10 מייג ולא 50 אים 50 עושה לך  לא טוב תיקחי כדור אחד דיאנה וכדור אחד אנדרוקור 10 מייג  שיהיה לך בהצלחה נשמה :) תמיד שמחה לעזור
לצפיה ב-'טלי.. בא לך לספר קצת על עצמך אחרי הניתוח?'
טלי.. בא לך לספר קצת על עצמך אחרי הניתוח?
18/02/2015 | 19:04
3
33
סליחה שלא נכנסנת בכינוי הקבוע. .מאז שתפוז עשו שינוי יש לי צרות להיכנס

לצפיה ב-'אני מחלימה מהניתוח עדיין טיפשה יש כאבים פה ושמה נפוח ובצקתי '
אני מחלימה מהניתוח עדיין טיפשה יש כאבים פה ושמה נפוח ובצקתי
19/02/2015 | 09:26
2
44
ואדום קצת עוד לא עבר מספיק זמן עד שהמקום יחלים אבל אני סבלנית עושה הרחבות 3 פעמים ביום שזה סיוט  ומנקה תואגינה עם פולידין ומים פעמיים בשבוע ומחכה עד שהמקום יחלים נשמה זה הניתוח הכי קשה שעברתי בחיים שלי הכי הכי קשה שעברתי וכואב באמת ואני לא אומרת סתם
לצפיה ב-'יעבור, יעבור '
יעבור, יעבור
19/02/2015 | 12:18
26
העיקר שלא יהיו סיבוכים עם מערכת השתן וכאלה... טפו-טפו-
לצפיה ב-'לא יכולה לתאר אפילו את ההרגשה-'
לא יכולה לתאר אפילו את ההרגשה-
19/02/2015 | 19:05
38
לא את ההרגשה המדהימה של "וואו, עשיתי את זה " ולא את הכאבים
אבל שמחה בשבילך זה נשמע מדהים..
איך את מרגישה פסיכולוגית עם העניין ? כאילו - זה מדהים לא ?
קראתי הרבה לאחרונה על הכאב שבשבועות הרבים לאחר הניתוח הזה.. תחזיקי מעמד

לצפיה ב-'גם בדיאנה יש מעט "אנדרוקור"'
גם בדיאנה יש מעט "אנדרוקור"
03/03/2015 | 08:48
14
אז בטוח שיש גם השפעה על הזרע.
מצד שני, גם מירידה בייצור הזרע אפשר לעשות הפסקה ולתת לגוף לחזור לייצר יוצר שוב.

אבל בתור התחלה, חשוב לקרוא קצת על אתניל אסטרדיול, זה לא הדבר הטוב להכניס לגוף.
יש מדינות שאסרו על שיווק ושימוש בחומר הזה.

לצפיה ב-'הכנה לפורים'
הכנה לפורים
17/02/2015 | 21:12
2
70
אני בעיקר מבולבלת והפעם הראשונה שאני יראה כבן יהיה בפורים (מזל שאפשר לשבור את חוקי המגדר בפורים :) )
בכל אופן מצאתי איך אני רוצה להראות אבל לא מבין מה אני צריך בשביל זה, אם משהו/י מוכן/ה לעזור אני ישמח

לצפיה ב-'ברוכים הבאים '
ברוכים הבאים
18/02/2015 | 01:03
23
(מה כינוי הגוף המועדף עלייך? את/אתה?)

השאלה היא לגבי הסלוטייפ/מיקרופור או האיפור?

החלק של האיפור מאד לא פשוט. רואים שלבחור בסרטון יש הרבה ניסיון + כשרון בתחום,
אז זה בהחלט משהו להתאמן עליו קודם... ולא פעם אחת.
(כמובן גם על ההדבקה צריך להתאמן, אבל זה נראה לי פחות מסובך. ובכלל, אם יש מישהו שיעזור קצת...)
לצפיה ב-'שלום'
שלום
22/02/2015 | 20:44
16
לא ראיתי את כל הסרטון, ומשום מה הוויליום בו לא עובד אצלי במחשב. אני אישית לא הייתי הולך על תחפושת כזו, כי: א) התחבושת שהבחור בסרטון משתמש בה נראית בעייתית וכואבת. לא בטוח שאפשר ללכת עם החזה ככה יותר מכמה שעות. ב) שים לב שלבחור בסרטון יש חזה קטן, כך שלא כל אחד יכול להשיג תוצאות טובות מלקשור את החזה בצורה הזו. ג) אם קורה מקרה שבו התחבושת הזו יוצאת או משתחררת, זה יהיה רע... מאד.

אני הייתי מציע לך לחפש תחפושת שדווקא מכסה את אזור החזה במקום. היתרון בחורף הוא שאפשר להשתמש בכמה שכבות ולכסות אותו לגמרי כך שיראה שטוח. כך תראה גם יותר משכנע. תחשוב על זה ובהצלחה! :)
לצפיה ב-' שאלות שמחכות לתשובה '
שאלות שמחכות לתשובה
17/02/2015 | 20:42
4
42
לצפיה ב-'אנדוקרינולוגיה באיכילוב'
אנדוקרינולוגיה באיכילוב
15/02/2015 | 13:33
61
שלום, מישהו מכיר/מטופל אצל ד"ר אושר באיכילוב. היא אנדוקרינולוגית וקבעו לי תור אליה להתחלת הטיפול ההורמונאלי.
לצפיה ב-'ניתוח וברית מילה'
ניתוח וברית מילה
07/02/2015 | 15:58
99
האם ברית המילה שעברתי אמורה להשפיע על ניתוח שינוי מין שבעז"ה אעשה בעתיד? שמעתי פעם שמעצבים את השפתיים החיצוניות באמצעות העורלה.. אני גם אשמח לקבל עוד פרטים תכניים על הניתוח עצמו אז אם מישהי יכולה להוסיף ליניקים זה יהיה נהדר!
לצפיה ב-'הגדלת חזה בתל השומר דרך הועדה '
הגדלת חזה בתל השומר דרך הועדה
17/01/2015 | 14:31
73
שלום בנות , אני לפני ניתוח הגדלת חזה בתל השומר ..
יש פה בנות שעברו שם ניתוח אצל ד"ר אלון ומרוצות מהתוצאות ... ??
לצפיה ב-'שאלה - עזרה'
שאלה - עזרה
10/01/2015 | 08:58
95
הי לכולם/כולן

האם מי מהנוכחימות שמע מכיר ויכול לספק חוו"ד על ד"ר (פרופ') פיט הובקה מבלגיה.
Professor Piet Hoebeke

לפי מה שהבנתי מד"ר לירן מהוועדה , הוא הביע נכונות ורצון לבוא לנתח בארץ גברים טרנסים.
בתודה 

לצפיה ב-' '
17/02/2015 | 17:29
3
2
לצפיה ב-'רוצים לזכות בכרטיס זוגי לדנה ברגר'
רוצים לזכות בכרטיס זוגי לדנה ברגר|?|
17/02/2015 | 13:33
4
|גיטרה| דנה ברגר יוצאת בהופעה בעקבות האלבום החדש "מתנות של זמן" בהפקתו המוסיקלית של יוסי פיין, ולכם יש הזדמנות לזכות בכרטיס זוגי להופעה הנהדרת!
היכנסו עכשיו לפורום ציפורי לילה וספרו לנו מהו השיר האהוב עליכם ביותר ממגוון להיטה של דנה ברגר. חמשת הגולשים המקוריים ביותר יזכו בכרטיס זוגי להופעה!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|אקשן| תפוז אנשים מזמינים אתכם לקחת חלק בהקרנה מיוחדת של סרט הקולנוע "אנני" בבימויו של וויל גלוק ובכיכובם של ג'יימי פוקס, קוונז'יין ואליס, קמרון דיאז, בוב קאנבל ורוז ביירן!
גרסה מחודשת למחזמר המצליח 'אנני' מ-1977 שהפך ללהיט קולנועי.
וויל סטאקס הוא טייקון עסקים ואישיות פוליטית בכירה שמשיק קמפיין שבו הוא מאמץ את אנני, ילדה שגרה עם אמה המאמצת המרשעת, גברת האניגן, מאז שהוריה עזבו אותה כשהייתה תינוקת.

ההקרנה המיוחדת תתקיים ב-23 בפברואר בקולנוע רב חן גבעתיים- ההקרנה סגורה לגולשי תפוז ותינתן עדיפות לגולשים פעילים.
רוצים להצטרף אלינו? היכנסו עכשיו לבלוג הבית לקבלת פרטים ומימוש ההזמנה:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?Ent...   

|מיקרופון| הלהקה הפופ-רוק האמריקאית המצליחה וואן ריפבליק מגיעה להופעה בלתי נשכחת בפארק הירקון ולכם גולשי תפוז יש הזדמנות חד פעמית לזכות בכרטיס זוגי להופעה!
היכנסו עכשיו לפורום פופ וספרו לנו מיהו הכוכב האישי שלכם בהשראת הלהיט של הלהקה "Counting Stars". עשרת הגולשים עם ההודעות המקוריות ביותר יזכו בכרטיס זוגי להופעה הנחשקת!

|מוצץ| פורום הורים לפעוטות שמח לארח את טובה קראוזה, דיאטנית קלינית לתזונה בהריון ואחרי לידה, מחברת הספר "המדריך השלם לתזונה בהריון" ומקימת אתר "תזונה טובה".
האירוח התחיל ביום ראשון ויסתיים מחר בשעה 10:00! מהרו להיכנס לפורום ולעלות את שאלותיכם על גבי השרשור:
לצפיה ב-' מזמינים אתכם לסרט'
|תפוז| מזמינים אתכם לסרט
16/02/2015 | 12:28
8
|אקשן|תפוז אנשים מזמינים אתכם לקחת חלק בהקרנה מיוחדת של סרט הקולנוע "אנני" בבימויו של וויל גלוק ובכיכובם של ג'יימי פוקס, קוונז'יין ואליס, קמרון דיאז, בוב קאנבל ורוז ביירן!
גרסה מחודשת למחזמר המצליח 'אנני' מ-1977 שהפך ללהיט קולנועי.
וויל סטאקס הוא טייקון עסקים ואישיות פוליטית בכירה שמשיק קמפיין שבו הוא מאמץ את אנני, ילדה שגרה עם אמה המאמצת המרשעת, גברת האניגן, מאז שהוריה עזבו אותה כשהייתה תינוקת.

ההקרנה המיוחדת תתקיים ב-23 בפברואר בקולנוע רב חן גבעתיים- ההקרנה סגורה לגולשי תפוז ותינתן עדיפות לגולשים פעילים.
רוצים להצטרף אלינו|?| היכנסו עכשיו לבלוג הבית לקבלת פרטים ומימוש ההזמנה:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?Ent...   

|גיטרה|דנה ברגר יוצאת בהופעה בעקבות האלבום החדש "מתנות של זמן" בהפקתו המוסיקלית של יוסי פיין, ולכם יש הזדמנות לזכות בכרטיס זוגי להופעה הנהדרת!
היכנסו עכשיו לפורום ציפורי לילה וספרו לנו מהו השיר האהוב עליכם ביותר ממגוון להיטה של דנה ברגר. חמשת הגולשים המקוריים ביותר יזכו בכרטיס זוגי להופעה!

|מיקרופון|הלהקה הפופ-רוק האמריקאית המצליחה וואן ריפבליק מגיעה להופעה בלתי נשכחת בפארק הירקון ולכם גולשי תפוז יש הזדמנות חד פעמית לזכות בכרטיס זוגי להופעה!
היכנסו עכשיו לפורום פופ וספרו לנו מיהו הכוכב האישי שלכם בהשראת הלהיט של הלהקה "Counting Stars". עשרת הגולשים עם ההודעות המקוריות ביותר יזכו בכרטיס זוגי להופעה הנחשקת!
לצפיה ב-'נפתח פורום טיפול באמנויות'
|*|נפתח פורום טיפול באמנויות|*|
22/02/2015 | 14:04
2
|צבע|רוצים לגשת לחיים בצורה קצת אחרת?
פורום טיפול באמנויות ? פורום חדש שקם על מנת לתת לכם את האפשרות לשאול הכל על לימודי טיפול באמצעות אמנויות.

לגעת בנפש של האדם הוא אחד האתגרים הגדולים ביותר איתם האנושות מתמודדת.
לחקור ולבדוק הפעם, לא באמצעים הקונבנציונליים אלא באמצעות כלים קצת שונים, לא שגרתיים.
בואו להתייעץ ולשמוע עוד על הלימודים בתחום -  מה התואר כולל? מה דרישות הקבלה? למי זה מתאים?

מחכים לכם עכשיו בפורום:http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

לצפיה ב-'Happy Valentine's day'
Happy Valentine's day
14/02/2015 | 16:41
31
למי שחוגגת וגם למי שלא,
למי שנאהבת וגם למי שעדיין לא,
שולחת לכם חיבוקים מכל הלב.

רוזי

לצפיה ב-'15.2 מפגש סדנת "קול משלך" בנושא קול נשי ונישוי קול'
15.2 מפגש סדנת "קול משלך" בנושא קול נשי ונישוי קול
13/02/2015 | 15:39
14
לצפיה ב-'האים עומק של ואגינה לאחר ניתוח לשינוי מין'
האים עומק של ואגינה לאחר ניתוח לשינוי מין
12/02/2015 | 14:01
10
143
הוא 15 16 סיימ האים זה נורמלי ולא אמור להיות יותר סיימ?
לצפיה ב-'אני לא יודעת את האמת כמה עומק יש לי'
אני לא יודעת את האמת כמה עומק יש לי
12/02/2015 | 14:15
1
117
אבל אלון לירן אמר לי שהעומק הוא יהיה משהוא כמו 15 16 סיימ
לצפיה ב-'טלי מתוקה, נראה לי שהמידה שאלון אמר לך ממש מצויינת'
טלי מתוקה, נראה לי שהמידה שאלון אמר לך ממש מצויינת
12/02/2015 | 21:27
100
על פי מידע שקראתי וגם ממה ששמעתי מטרנסיות שעברו את הניתוח בחו"ל, בדר"כ העומק שניתן להגיע אליו הוא בין 4 - 6.5 אינצים שזה בסנטימטרים בין 10 ס"מ ל 16.5 ס"מ.
מקווה שרמת הכאבים פוחתת בכל יום שעובר ואת כבר יותר מחייכת מאשר סובלת.

רוזי
לצפיה ב-'נשמע לי סביר '
נשמע לי סביר
12/02/2015 | 18:37
1
82
אם זה מה שהרופא הבטיח, זה מה שכנראה יהיה.

מה האורך של המרחיבים שנתנו לך?
לצפיה ב-'התחלתי עם ההרחבות עוד בבית חולים התחלתי עם הדילדו '
התחלתי עם ההרחבות עוד בבית חולים התחלתי עם הדילדו
12/02/2015 | 21:52
93
הבינוני  דלידו פלסטיק בינוני בהתחלה זה כאב אבל כאב ניסבל ועכשיו זה כימעט ולא כואב אבל מעצבן אותי בטירוף לעשות 3 פעמים ביום הרחבות מזה לעזעזאל זה גוזל לי את כול היום אני עסוקה רק בהרחבות האלה מילא אים היה פעם אחת ביום עוד היה סביר חחחחחח אבל אני כול היום סביב ההרחבות האלה ואין לי זמן לכלום חוץ מההרחבות האלה  וליפני כול הרחבה אני צריכה להיתקלח ומתקלחת  3 פעמים ביום  גם לנקות תמקום שמה ועזבו זה אני גם צריכה לעשות שטיפות פולידין עם מים פעמיים בשבוע נו זה לא סיוט? חחחחחחחח מי חשבה שלהיות עם טוטה זה כול כך קשה יהיה חחחחח
hatzilonit  ורוזי תודה רבה לכן מתוקות אהובות שלי על הפירגון העידוד אתן באמת מקסימות  אוהבת אותכן
לצפיה ב-'שמעתי לאחרונה ממישהי שאמרה לי '
שמעתי לאחרונה ממישהי שאמרה לי
12/02/2015 | 18:42
2
99
שעומק הוגינה אמור להיות כאורך האיבר שהיה לא ? משום שבעצם מכניסים את האיבר לבפנים".

בכל מקרה - טלי - שמחה בשבילך שעברת את השלב הזה במסע שלך !!! היה לי כיף לשמוע פה בפורום שעברת את הניתוח !!!!!!

לצפיה ב-'תודה נשמה :)'
תודה נשמה :)
12/02/2015 | 21:54
1
47
לצפיה ב-'וזה עדיין נפוח ואדמומי טיפה אוףףףף '
וזה עדיין נפוח ואדמומי טיפה אוףףףף
12/02/2015 | 21:54
44
לצפיה ב-'צריך לעשות הרחבות כל החיים?'
צריך לעשות הרחבות כל החיים?
13/02/2015 | 14:46
2
79
ולמה עושים הרחבות כדי שלא יסגר?
לצפיה ב-'נועה מה שלומך מתוקה מה איתך איפה נעלמת לנו'
נועה מה שלומך מתוקה מה איתך איפה נעלמת לנו
13/02/2015 | 14:57
1
85
צריך לעשות הרחבות תקופה מסויימת כדי שהמקום לא יסגר כן ואחר כך כך לא נועה מה איתך מה חדש?
לצפיה ב-'אני נעלמתי כי קצת מציתי להיות הרבה בפורום פה .'
אני נעלמתי כי קצת מציתי להיות הרבה בפורום פה .
13/02/2015 | 17:55
73
לגבי חדש לצערי אין חדש בחיי אותם צרות
לצפיה ב-' הרצאות ומסיבה השבוע 8-12.2 '
הרצאות ומסיבה השבוע 8-12.2
08/02/2015 | 14:04
32
יום שני - הרצאה\דיון
טניה רובינשטיין // בוצ'יות // 9.2 // אמזונה בר ת"א
: "לא על חולצת המשבצות לבדה : סיפור אישי בוצ׳י שיאתגר לכן את הסטראוטיפ״
סיפורה האישי של טניה רובינשטיין, מתנדבת חוש"ן , ביסקסואלית, קווירית, פמניסטית, שתדבר על ההתגלגלות המגדרית שלה מהילדות ועד היום, על איך הבוצ׳יות מתיישבת עם זהויות אחרות וגם קצת טיפים לשופינג בוצ׳י מוצלח. פרטים

יום שלישי - הרצאה
איידן קטרי "בין מין ומגדר" \\ 10.2 20:00 \\ המרכז הגאה ת"א
התנהלויות במרחב הלהטבפא''קי בדגש על טרנסג'נדריות, ובנוסף נגיעה במרחב ההטרונורמטיבי. מה ההבדלים בין מין למגדר. איך הדיכוטומיה באה לידי ביטוי.
(איידן קטרי, טרנסג'נדרית ואוטודידקטית בפמיניזם ומגדר - בדגש על פרפורמנס, זהויות מיניות ופמיניזם מזרחי. מתנדבת "במרכז סיוע לנפגעות תקיפה מינית".) פרטים

יום חמישי - מסיבה
ANIS - Gender-Blender prom ~~ מנצנצות.ים כל הדרך לבגרות
/// OzenBar /// 12.2 / 22:30
לצפיה ב-'שלום לכולם המון זמן לא הייתי פה'
שלום לכולם המון זמן לא הייתי פה
07/02/2015 | 11:11
2
86
באמת התגעגתי לפורום
לצפיה ב-'היי נועה ?'
היי נועה ?
10/02/2015 | 07:50
1
46
באמת הרבה זמן לא כתבת,זה נראה כך שכאילו כל הותיקות כבר לא מתכתבות
יום מקסים
לצפיה ב-'כן זאת אני '
כן זאת אני
13/02/2015 | 14:46
16
לצפיה ב-' '
05/02/2015 | 17:16
4
6
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
05/02/2015 | 16:49
9
|בלוןכ|פורום מדריכים, איך עושים?
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|בלוןכ|פורום משפחות חד הוריות

|בלוןכ|פורום יומני הערפד והמקוריים

|בלוןכ|פורום לגליזציה

|בלוןכ|פורום קאפקייקס

|בלוןכ|פורום מתכונים קלים ופשוטים

|בלוןכ|פורום בישול מולקולרי מודרני

|בלוןכ|פורום גוגל אנליטיקס

|בלוןכ|פורום הפנטהאוז 18+

|בלוןכ|פורום זאב צעיר
לצפיה ב-'נטוורק עסקי לעצמאיות ובעלות עסקים מהקהילה הגאה!'
נטוורק עסקי לעצמאיות ובעלות עסקים מהקהילה הגאה!
09/02/2015 | 19:42
9
רשת עסקית לבעלי ובעלות עסקים מהקהילה הגאה!
המפגש הקרוב יערך ביום שני, 16/02/15, במכז הגאה בגן-מאיר, תל-אביב.

לאירוע בפייסבוק
לפרטים נוספים, הסברים והרשמה, כאן  
מוזמנות ומוזמנים להצטרף ולשתף!
מה זה ולמה זה טוב?
טוורקינג היא שיטת  שיווק שמעודדת ומאפשרת לשיווק “מפה-לאוזן”,לעבוד עבורך!
ברשת חברים בעלות ובעלי עסקים שונים, למטרת קשרים , הפניות והזדמנויות .
הרשת מאפשרת להגיע ללקוחות פוטנציאליים נוספים.
השיטה העיקרית היא הפניית לקוחות או קשרים פוטנציאליים עבורך, מתוך מעגלי ההכרויות של כל אחת ואחד.
חברות ברשת מאפשרת היכרות  ויצירת אמון, ע”מ שנוכל להפנות אליך מתוך ביטחון במקצועיות ובהוגנות שלך (“לתת את המילה שלנו”).
כדי שכולנו נוכל להרוויח, עיקרון מוביל להצלחת הרשת הוא ככל שניתן יותר- נקבל יותר!
 לאירוע בפייסבוק
לפרטים נוספים, הסברים והרשמה, כאן  (מומלץ להרשם לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים וטיפים למייל)
מוזמנות ומוזמנים להצטרף ולשתף!

לצפיה ב-'פורומים תיירותיים חדשים בתפוז!'
|*|פורומים תיירותיים חדשים בתפוז!|*|
11/02/2015 | 16:27
3
פותחים את עונת התיירות עם מיטב מומחי הטיולים, אז איפה תהיה החופשה הבאה שלכם?

יוון והאיים

כפרי נופש באירופה

טיולים בארה"ב קנדה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

טיולים בשוויץ

נופש לשומרי מסורת
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
לצפיה ב-'רוצים לזכות בכרטיס זוגי לוואן ריפבליק'
רוצים לזכות בכרטיס זוגי לוואן ריפבליק|?|
15/02/2015 | 11:47
6
|תו| וואן ריפבליק, להקת הרוק פופ המצליחה, פותחת את מסע ההופעות האירופאי שלה בישראל ולכם גולשי תפוז יש הזדמנות לזכות בכרטיסים להופעה הבלתי נשכחת.
היכנסו עכשיו לפורום פופ וספרו לנו מיהו הכוכב האישי שלכם בהשראת השיר Counting Stars, ואולי תזכו בכרטיס זוגי|!|

לפרטים נוספים והשתתפות: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
לצפיה ב-'אני מבקש עזרה'
אני מבקש עזרה
05/02/2015 | 15:10
10
159
בזמן האחרון,אני מאוד אובססיבי לגבי סירוס עצמי,הדבר מלווה בהמון חרדות ותסכול ,אני אמנם לא מתכוון לשנות את המין,אבל אני מתעב את הטסטוסטרון בגוף שלי תמיד תיעבתי אותו,ואני רוצה להיפטר ממנו אחת ולתמיד,אני מרגיש שהטסטוסטרון הורס לי את הגוף,אני מפחד שאולי יום אחד אני אתקרח ,אני שונא את השיערות שכל החיים צומחות בגוף,על הגב הכתפיים,ובכל מיני אזורים אחרים,אני שונא את היצר המיני ,הוא מפריע לי לעשות דברים יותר חשובים,אני מתעב את האובר גבריות,ברור לי שיש דברים שלעולם לא אוכל לשנות,כמו הקול העמוק שלי,והזקן(למרות שהוא יצמח יותר לאט) אבל אני יכול למנוע נזק עצום בהמשך,מבחינתי היתרונות עולים בהרבה על החסרונות,ולא אכפת לי שיש סכנה לצפיפות העצמות,אם זה היה תלוי בי הייתי משלם למנתח שיסיר לי את האשכיים ומסיר סלע ענקית מהלב שלי(זה הפתרון הכי טוב לדעתי),אבל לצערי אף אחד לא יסכים לאשר לי ניתוח כזה,האופציה היחידה שנותרה היא תרופות לדיכוי טסטוסטרון,מה אני יכול לעשות כדי להשיג אותם?בבקשה תעזרו לי.
לצפיה ב-'האם אי-פעם דיברת על הנושא עם רופא כלשהו? '
האם אי-פעם דיברת על הנושא עם רופא כלשהו?
05/02/2015 | 17:37
8
88
האם קיבלת כבר סרוב מרופא לעשות את הניתוח?
או שאתה רק משער שיסרבו לך?

לא בטוח שיהיה קל יותר לקבל מרשם לחוסמי טסטוסטרון מרופא אנדוקרינולוג.
האם אתה מוכן להוצאה הכספית שבה זה כרוך?

( קראתי את השרשור שפתחת בפורום פמיניזם וגם מה שכתבת לגבי תפיסות מגדר שלך.
אני לא נכנסת לדיון בעד\נגד ניתוח.
אני מקווה שאתה לא טרול ומבזבז את זמננו לריק.)
לצפיה ב-'אני לא טרול!!!!'
אני לא טרול!!!!
05/02/2015 | 18:17
7
84
אני באמת צריך עזרה!אבל באמת "תודה רבה" שזה מה שמצאת להגיד במקום לעזור לי באמת.
לצפיה ב-'ולא ,אף פעם לא פניתי לרופא'
ולא ,אף פעם לא פניתי לרופא
05/02/2015 | 18:21
5
57
יש לי עבר של בעיות דימוי גוף(bdd) ותמיד שנאתי דברים שמקושרים במידה כזו או אחרת לגבריות,אבל אף פעם לא רציתי לעשות ניתוח לשינוי מין ואני עדין לא רוצה,אבל אני בטוח ב100% שאני רוצה לעבור סירוס,פשוט לא יודע איך לבקש,וגם אני מפחד שהמשפחה שלי תדע מזה,הם לא ממש אנשים פתוחים,וגם אם הם היו הכי פתוחים וליברלים בעולם,אני משוכנע שהם עדין היו מזועזעים.
לצפיה ב-'אוקיי , אז ככה '
אוקיי , אז ככה
05/02/2015 | 18:35
4
49
לגבי החשש שלך שהמשפחה תגלה:
מעבר לבת-זוג, אין סיבה שמישהו ידע מה עשית, בין אם מדובר בניתוח או בהורמונים (אני מניחה שההורים שלך הם לא נודיסטים וגם לא בודקים באופן קבוע את ספירת הזרע שלך...).
אז אם תחליט לא לדבר על זה - לא ידעו.
נדמה לי שכתבת שאתה לא גר איתם, אז גם אם אכן תעבור ניתוח ותהיה תקופת החלמה - יש לך איפה להיות.

באופן כללי - כריתה או הורמונים:
אם ברמה פיזית עצם הנוכחות של האשכים שלך לא מפריע לך, האופציה של הורמונים נשמעת לי כעדיפה. גם כתהליך פחות פולשני וגם כמשהו שתמיד יהיה בשליטה שלך.

למה שלא תקבע תור לאנדוקרינולוג ותדבר איתו?
אם יסתבר שצריך אישורים נוספים או אם הוא יפנה אותך לרופא פרטי, תדע איך להתקדם.

לצפיה ב-'נפתח דף חדש '
נפתח דף חדש
05/02/2015 | 19:06
3
62
כן אני אכן גר לבד למזלי,וגם נמצא במעקב פסיכולוגי/פסיכיאטרי,זה אמנם נכון שנוכחות האשכיים פחות מפריעים לי,אבל אני בכל זאת מעדיף להסיר אותם מאשר לקחת טיפול הורמונלי,כי אני מעדיף שזה יהיה לצמיתות,אני לא אוהב את המחשבה שאני תלוי בתרופות,מעבר לעובדה שאני יכול לחסוך את ההוצאות הכספיות הנלוות אז זה הרבה יותר עדיף,וגם כי אני פחות רוצה להחשף,אם אני לוקח טיפול הורמונלים צריך כל פעם אישורים וביקור אצל הרוקחים,ואני מעדיף שלא ידעו על זה.
אני רק לא יודע מה עדיף ,לדבר קודם עם הפסיכולוג כדי לבקש המלצה,או ללכת ישר לאנדקריולוג,יש לי חששות כבדים שלא יאשרו לי,מפני שלא מדובר בניתוח לשינוי מין,וסיבה נוספת היא שלמרות שהבעיה שלי האמיתית במקור היתה bdd (הפרעת דימוי גוף דיסמורפית) במרפאה האחרונה שבה התאשפזתי שינו את האבחנה שלי  לסכיזופרניה,למרות שאני משוכנע שאני לא סכיזופרן אלא bdd פשוט ההחמרה במצבי הנפשי הובילו אותי בסופו של דבר להתפרצות פסיכוטית.
לצפיה ב-'אם יש\הייתה אבחנה של BDD'
אם יש\הייתה אבחנה של BDD
05/02/2015 | 20:08
2
46
יכול להיות שהקופה כן תשתתף בהוצאות של ניתוח, אבל זה יהיה סיפור לא פשוט מבחינת ניירת\זמן\פניות לגורמים שונים בקופה.

האם ניתוח במימון עצמי הוא אפשרות מבחינתך?
לצפיה ב-'כן בהחלט '
כן בהחלט
05/02/2015 | 20:34
1
37
אין לי בעיה לממן,מה שחשוב לי זה רק שיאשרו לי,כי אני הכי סובל במצב הנוכחי,המצב הנוכחי שבו אני יודע שיש לי את  ההורמון הטסטוסטרון בגוף הוא הכי מטריד אותי.
לצפיה ב-'כמובן שאם אין לי את הסכום הכספי הנדרש אז אני בעיה'
כמובן שאם אין לי את הסכום הכספי הנדרש אז אני בעיה
05/02/2015 | 20:43
34
אבל כל עוד אני יכול לגייס את הכסף,לא אכפת לי שזה יהיה טיפול יקר, הבריאות הנפשית שלי פי מיליארד יותר חשובה לי מהכסף .והבריאות הנפשית שלי תושג לאחר חיסול הטסטוסטרון.
לצפיה ב-'מקווה שנוכל לעזור.'
מקווה שנוכל לעזור.
05/02/2015 | 18:41
34
המחויבות הראשונה שלי היא להגן על חברי הפורום ואתה יודע בעצמך שהדברים שאתה כותב הם לא שגרתיים. 
מאחר ואין לי דרך באמת לוודא מה כוונותיך, כל מה שאפשר לעשות זה לשאול ולסמוך על התשובה
לצפיה ב-'היי לך'
היי לך
05/02/2015 | 21:55
45
היי לך
כדי לקבל מרשם להורמונים תצטרך ללכת לפסיכיאטר ולבקש ממנו אישור להורמונים ולטעון שאתה מעוניין בשינוי מין, אחרת לא נראה לי שיאשרו לך.
אני מבינה שאיכפת לך מהמשפחה, אבל באמת עד כדי כך איכפת לך מהרוקחים ? ומה הם חושבים ? האמת זה מעניין תתחת חח מה הם חושבים.

לצפיה ב-'עזרה בעבודת סמסטר גאה במיוחד'
עזרה בעבודת סמסטר גאה במיוחד
04/02/2015 | 22:11
64
שלום שמי רן בן נשר ואני מחפש טרנסים וטרנסיות המוכנים להצטלם לפרוייקט סוף סמסטר בצילום במכללה לעיצוב ויצו בחיפה אני בחרתי להראות טרנג'נדרס בעבודתי כי אני מאמין ביופי לא משנה מה הצבע שלו
בעבודה יראו רק פנים בפורטרט
את העבודה יראו רק המרצה והתלמידים בכיתה
לשאלות ו פרטים נוספים אבקש לשלוח לי הודעה פרטית או להגיב בהודעה זו ואחזור אליכם עם פרטים
בתודה מראש

לצפיה ב-'ציטוט שאהבתי '
ציטוט שאהבתי
04/02/2015 | 18:26
92
"עבורי, שינוי מין זה מעשה רדיקלי של אהבת העצמי.
שיניתי את מיני לא כי שנאתי את עצמי, אלא כי אהבתי את עצמי מספיק כדי להאמין שמגיע לי להיות מאושר כל עוד אני בחיים."
(תרגום חובבני)

לצפיה ב-'גבר ממש חתיך מחפש חוויה ראשונה עם טראנסית'
גבר ממש חתיך מחפש חוויה ראשונה עם טראנסית
04/02/2015 | 15:50
1
132
אם יש מישהי מעוניינת אשמח לתת עוד פרטים
לצפיה ב-'ב"לוח הכרויות" בבקשה '
ב"לוח הכרויות" בבקשה
04/02/2015 | 16:19
93
[כלים ומידע] --> [לוחות]
לצפיה ב-'מחפשת המלצה למניקור וטיפול פנים'
מחפשת המלצה למניקור וטיפול פנים
04/02/2015 | 14:01
2
53
מחפשת המלצה למישהיא או מכון יופי (מקסימום דיסקרטיות מאוד חשובה לי) שהיא טרנס פרינדלי באזור המרכז.
אני נוסעת לחו"ל עוד שבועיים ורוצה לסדר את הציפורניים, להשביח את עור הפנים שלי ולסדר קצת טוב יותר את הגבות.

מכירות מישהיא מומלצת?

תודה
רוזי
לצפיה ב-'יש לי קוסמטיקאית מעולה. יש לה מכון בת"א '
יש לי קוסמטיקאית מעולה. יש לה מכון בת"א
07/02/2015 | 11:08
1
51
והיא גם מקבלת בבית בראשל"צ. מאד טרנס פרנדלי. שלחי לי מייל פרטי skatza@walla.com
לצפיה ב-'תודה תמר שלחתי לך מייל'
תודה תמר שלחתי לך מייל
07/02/2015 | 17:15
17
לצפיה ב-'עברתי את הניתוח התחתחון בבית חולים והיום חזרתי הבית '
עברתי את הניתוח התחתחון בבית חולים והיום חזרתי הבית
02/02/2015 | 20:05
4
158
בידיוק שבוע הייתי שמה הניתוח עבר בהצלחה רבה אני מרוצה מהתוצאה אך עדיין הכול נפוח ובצקתי ועם תפרים היה לי ממש ממש ממש ממש ממש לא פשוט אחרי הניתוח הייתי צריכה לשכב 4 ימים במיטה אחרי 4 ימים להתחיל ללכת ואחרי זה להתחיל הרחבות זה הניתוח שהיה לי הכי קשה שיכולתי ביכלל לתאר אני באתי מוכנה נפשית לניתוח אבל לא פיזית כי חשבתי שאחרי 3 ימים או 4 ימים ישחררו אותי הכאבים הורגים אותי מאוד כואב לי במקום שהתפרים אני לוקחת מורפיום כדי להרגיע את הכאב אני חייבת אני עושה הרחבות עם דילדו אני בכיתי נורא אחרי הניתוח כי היה לי כואב הייתי בדיכאון אני מתמודדת עם הכול אבל אין דבר זה משהוא שרציתי לעבור זה היה החלום שלי ואני סובלת עכשיו מכאבים  אבל הם יעברו והכול היהי בסדר אני אוהבת אותכם המון באמת ואלון לירן הוא באמת מומחה  אלון לירן ניתח אותי
לצפיה ב-'ועוד משהוא בנות זה ניתוח ממש ממש לא קל'
ועוד משהוא בנות זה ניתוח ממש ממש לא קל
02/02/2015 | 20:16
110
הייתי צריכה אחרי הניתוח לילמוד להתחיל ללכת מחדש הרגליים לא החזיקו אותי רעדו לי הרגשתי  שאני מיתעלפת אבל הצלחתי ללכת כול יום והיום אני הולכת עדיין קשה לי ביגלל הכאבים אבל אחרי הניתוח שמורידים מהמיטה כדי להתחיל ללכת זה פשוט נורא זה כמו תינוק שצריך לילמוד ללכת ובכיתי הרבה כול יום בכיתי ולא הצלחתי להירדם בבית חולים אחרי הניתוח אפילו יום אחד לא יכולתי ביגלל הכאבים אני מספרת את זה לכן כדי שאחרות שיעברו את הניתוח הזה ידעו מה ההשלכות של הניתוח הזה ולא יחשבו שזה תהליך קל ופשוט כי זה ממש אבל ממש אבל ממש לא קל תקופת ההחלמה היא קשה
לצפיה ב-'מזל טוב תהיי חזקה ואל תתעצלי לעשות התעמלות'
מזל טוב תהיי חזקה ואל תתעצלי לעשות התעמלות
03/02/2015 | 14:17
82
תחשיבי שזה כאבי הלידה שלך ואף אחת לא הבטיחה שיהיה כיף וקל, אבל זה שווה את המאמץ

מקווה שאמא מפנקת אותך קצת

לצפיה ב-'טלייי מזל טוב אני שמחה לשמוע שסוף סוף עברת את הניתוח המיוחל '
טלייי מזל טוב אני שמחה לשמוע שסוף סוף עברת את הניתוח המיוחל
07/02/2015 | 11:15
46
המון בהצלחה
לצפיה ב-'טלי, אני ממש שמחה לשמוע שאת כבר אחרי'
טלי, אני ממש שמחה לשמוע שאת כבר אחרי
07/02/2015 | 17:17
41
מאוד כאב לי (פיזית) לקרא על הסבל שלך
מחזיקה לך אצבעות ושולחת חיבוקים

רוזי
לצפיה ב-'לבנות האחרות שנתקלו באטימות שנתקלתי בה בכללית'
לבנות האחרות שנתקלו באטימות שנתקלתי בה בכללית
31/01/2015 | 22:39
10
160
רופאה בועדה של תל השומר, נתנה לי מרשמים לאסטרופם וכשהגעתי לרופאת המשפחה שלי במרפאת כללית, אז היא סירבה לעדכן את האסטרופם בחלק מהתרופות הקבועות בתיק הממוחשב (וגם סירבה לרשום לי את האסטרופם), למרות שהרופאה מתל השומר מילאה גם טופס 29 ג
אז פניתי לפניות הציבור של משרד הבריאות ולפניות הציבור של קופת חולים כללית כדי לבקש מהם לדעת על רופאות משפחה באיזור המגורים שלי (פתח תקווה) שניחנו בגישה ידידותית יותר כלפי נשים טרנסג'נדרס מפני שבמקרה שלנו גישה ידידותית חשובה למקצועיות השירות הרפואי שאנחנו ראויות לו.
פניות הציבור במשרד הבריאות טענו שאני היחידה שפניתי אליהם בעניין, והם אמרו לי שמכיוון שאני היחידה שפונה אליהם אז הם לא יוכלו לבקש מקופת חולים כללית להקל עלינו ולבקש מרופאי משפחה לכבד מרשמים של רופאים אנדוקרינולוגים בענייננו. 
שבוע לאחר מכן, אני רואה כאן הודעה של בחורה שעשו לה בעיה בקופת חולים כללית, ולכן אני פונה כאן לבנות ומבקשת שתפנו גם אתן לפניות הציבור של משרד הבריאות ותבקש גם אתן לדעת על רופאות משפחה שנותנות טיפול מסור ומקצועי ושלא מתרשלות מקצועית בעידכון אסטרופם כחלק מהתרופות הקבועות.
שבוע מקסים
   ביי  

לצפיה ב-' חשוב מאד '
חשוב מאד
01/02/2015 | 12:08
2
60
(ואני ממש לא מאמינה להם שאת היחידה\ראשונה שפונה אליהם בעניין הזה...)

לצפיה ב-'דווקא סירוב כזה לרדום את הטיפול כקבוע חדש לי'
דווקא סירוב כזה לרדום את הטיפול כקבוע חדש לי
03/03/2015 | 08:58
1
7
ותשובת קופת בחולים פשוט מטומטמת. אין שום סיבה שרופא/ת משפחה יסרבו לציין טיפול למשהו מאוד גדול ומשפיע כמו טיפול הורמונלי.
הדבר היחיד שעדיין בעייתי זה שיש תרופות שניתן להוציא להן מרשם בצורה ממוחשבת רק אם הן רשומות כתרופות שמיועדות לפי סעיף המין.
לצפיה ב-'*לרשום'
*לרשום
03/03/2015 | 08:59
2
לצפיה ב-'מצאת בנתיים פתרון חלופי להוצאת המרשם?'
מצאת בנתיים פתרון חלופי להוצאת המרשם?
01/02/2015 | 12:09
2
46
לצפיה ב-'אני הולכת השבוע לאנדוקרינולוג'
אני הולכת השבוע לאנדוקרינולוג
01/02/2015 | 22:27
1
56
של קופת חולים כללית, ואבקש ממנו כדי שלא אצטרך כל פעם לקבוע תור בתל השומר (כי אם אהיה תלויה בתורים הארוכים של תל השומר אז אאלץ לחכות חודשים בכל פעם שאצטרך לחדש מרשמים).
במקביל, אני לא יודעת איך לקדם את הפניה שלי לפניות הציבור כי אני לבד וקשה לי לבד. אם הפניה שלי לפניות ציבור ולחברות כנסת  היתה מתואמת עם עוד בנות אז היה לי יותר ביטחון עצמי להפגין את הבקשה שלי שרופאי משפחה יעדכון את האסטרופם כחלק מהתרופות הקבועות שהפציינטיות שלהם נוטלות מתוך הבנה שפציינטית טרנסג'נדרס שעוברת את התהליך שלנו צריכה את המרשמים לאסטרופם באופן חלק ולא שכל פעם יעמידו לנו קשיים שמזיקים לרצף נטילת האסטרופם.

לצפיה ב-'מרשמי הורמונים בכללית - '
מרשמי הורמונים בכללית -
02/02/2015 | 17:41
56
בנושא מרשמים: רופאי המשפחה מוגבלים למתן ימי מחלה, אקמול ושאר דברים שבשיגרה.
פניות הציבור מוגבלים להסביר לפונות שהכל בסדר ולמה אי אפשר.

הכתובת היא רופא/ת המחוז - קובעים תור, באים ומסבירים בשקט ובמקצועיות מה הצורך, ומציגים מכתב מהוועדה ומהרופא המטפל במעבר המיגדרי (עדיף גיניקולוג). אם הפונה איננה דוברת רהוטה, מצרפים אליה מישהי מהוותיקות.

אני מקבלת את כל הדרוש לי, ואם נחוץ - אני מגיעה עד לצמרת - בנימוס, במקצועיות, אבל בלי לוותר.
לצפיה ב-'שלום נטלי את לא יחידה שפנתה לפניות הציבור במשרד הבריאות'
שלום נטלי את לא יחידה שפנתה לפניות הציבור במשרד הבריאות
09/02/2015 | 16:06
3
42
אני פניתי אליהם בדיוק באותה בעיה אם קופת חולים כללית שנה שעברה ואז הם היחזירו לי תשובה בדואר 
שאני צריכה להוצי 29ג ובלה בלה בלה שאף אחד בקופה לא יודעיה איך להוצי 29ג בכלל ..
ואז איך שהוא היגעתי לרופת משפחה מדהימה בשם מירי בן טל שהיא הוציה לי את המירשמים ידנית 
בהתחלה הבית מרקחת בקופה היוא נותנים לי את האסטרופם אחרי חצי שנה הם גם היחליתו שצריך 29ג והיפסיקו לתת לי
אז היתחלתי ליקנות אם המרשמים של הרופא בבית מרקחת בסופר פארם בדיזינגוף סנטר עד שגם שם היחליתו שאני צריכה 29ג ..
היום אני קונה בבית מרחת פרתי באופן פרטי בלי סיבסוד כי הקופה עושה לי בלגן ולא עוזרת לי אם ה29ג ואז פניתי שוב לפניות הציבור 
והם אמרו שזה אחריותי להוצי 29ג ולא של הקופה . ואף אחד לא מוכן לעזור לי ליפטור את הבירוקקטיה מטופשת הזות כבר שנתיים .. 
לצפיה ב-'וכמה כסף זה יוצא לחודש? (איזו מכה...)'
וכמה כסף זה יוצא לחודש? (איזו מכה...)
09/02/2015 | 17:26
1
19
לצפיה ב-'זה יוצה 29 ש"ח לכול חבילה של 28 כודרים של ESTROFEM ..'
זה יוצה 29 ש"ח לכול חבילה של 28 כודרים של ESTROFEM ..
09/02/2015 | 21:27
31
זה יוצה 29 ש"ח לכול חבילה של 28 כודרים של ESTROFEM  ..
לצפיה ב-'הרופאה רשמה לי טופס 29ג אבל'
הרופאה רשמה לי טופס 29ג אבל
18/02/2015 | 09:45
20
כשהגעתי לבית המרקחת (פרטית) אז הרוקח אמר "אם לא היית מזכירה טופס 29 ג הייתי מוכר לך, אבל מרגע שאמרת טופס 29 ג' אז אסור לי". אז אמרתי לו שיש לי טופס 29 ג' והראתי לו את הטופס, ואז הוא אמר שהטופס אומנם חתום על ידי רופאת אנדוקרינית אבל לא חתום על ידי ההנהלה של הקופת חולים. הוא טען שלא מספיק שהרופאה חתמה על הטופס, אלא שצריך גם שהקופת חולים עצמה תחתום. מוזר ומתסכל !
לצפיה ב-'היי Kate Riskin ברוכה הבאה לפורום '
היי Kate Riskin ברוכה הבאה לפורום
27/01/2015 | 14:45
78
אודה לך אם תפתחי שם משתמש בתפוז ותכתבי ממנו ולא בשם אורח.
כמו כן, בבקשה, בעתיד, אל תפרסמי בפורום חומר בוטה שלא לצורך.

=הנהלת הפורום=
לצפיה ב-'אולי שרשור אומנות טרנסית-קווירית לסופ"ש? אני אתחיל '
אולי שרשור אומנות טרנסית-קווירית לסופ"ש? אני אתחיל
30/01/2015 | 14:22
6
93
לקחתי מפה וזה משהו שאני מרגיש כל יום - אני מסתכל מסביב וכולם כ"כ סיס והטרו וכמה אפשר?!?
לצפיה ב-'זה רעיון מצוין! אבלי לי יש רק מוזיקה כרגע, סורי '
זה רעיון מצוין! אבלי לי יש רק מוזיקה כרגע, סורי
30/01/2015 | 23:37
2
51
אני אעשה ש"ב, ואחזור עם תמונות, מבטיחה

ובנתיים, למי שלא מכיר או מי שרצו לצאת למועדון אבל התעצלו,
קבלו קצת Big Freedia המלכה (שאומנם לא מגדיר עצמה כטרנס* אבל זורם עם הוא\היא), שהמציא את  bounce\twerking ( הקליפ מכיל תנועות בוטות) שאולי זה לא כזה הישג ברמה עולמית,
אבל
להיות אדם בעלת זהות מגדרית לא ברורה ולהיות זה שקובעת את האופנה - על זה "כבוד"

זהירות - מוזיקה קצבית ועצבנית  במובן הטוב של המילה -

לצפיה ב-' "ועכשיו למשהו שונה לגמרי"... אבל עדיין מויזקלי.'
"ועכשיו למשהו שונה לגמרי"... אבל עדיין מויזקלי.
31/01/2015 | 00:25
1
35
כשזמרת, אחרי 25 שנה על הבמה, הופכת לזמר (בן 45, לא פחות), כולם תוהים "אבל איך הוא יישמע?"...
אז אם מדובר ב Alexander James Adams,
הוא ישמע טוב מאד גם כאשר הוא מבצע גרסה עממית-אקוסטית ל-"אני רוצה להיות ילד אמיתי" :
לצפיה ב-'איזה קטע! אני זוכר כשהיא הייתה "מלכת מוזיקת חנונים" '
איזה קטע! אני זוכר כשהיא הייתה "מלכת מוזיקת חנונים"
31/01/2015 | 22:25
32
מהסוג שקוראים ספרי פנטזיה, אוהבים מדע בדיוני, דרקונים, הוביטים וכאלה...
(כמובן הייתי אז גם כזה )
לא ידעתי על ה-transition  .
מגניב.
לצפיה ב-'Khaos Komix סדרת אינטרנט-קומיקס נחמדה מאד'
Khaos Komix סדרת אינטרנט-קומיקס נחמדה מאד
31/01/2015 | 16:29
1
51
יש מלא דמויות להט"ביות מכל קצוות הקשת, כולל Tom נער*טרנס ו-Charlie נערה*טרנס ובני זוג שלהם... יש תכנים מיניים עם מסר חיובי (שום דבר מפורש מדי)

לצפיה ב-'אזהרה מכיל תכנים של אלימות ואונס (קצת. לא גרפי.)'
אזהרה מכיל תכנים של אלימות ואונס (קצת. לא גרפי.)
01/02/2015 | 12:13
45
אם כי הטיפול בנושאים האלה אינו קלישאתי או חסר התחשבות.

לצפיה ב-'בערך בדיחה '
בערך בדיחה
31/01/2015 | 19:37
42
אפילו לקפטן אמריקה יש בעיה עם ציצים כשהוא רץ

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו