לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
86648,664 עוקבים אודות עסקים

פורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי מודעות לשירותי סקס וכדומה.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי יחס מזלזל לשום ענף של הקהילה, או בעצם, בלי יחס מזלזל כלפי אף אחד.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
~כל חוקי תפוז כמובן חלים גם פה. ההנהלה אינה אחראית לתוכן הודעותיהם של הגולשים.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי מודעות לשירותי סקס וכדומה.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי יחס מזלזל לשום ענף של הקהילה, או בעצם, בלי יחס מזלזל כלפי אף אחד.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
~כל חוקי תפוז כמובן חלים גם פה. ההנהלה אינה אחראית לתוכן הודעותיהם של הגולשים.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.

לצפיה ב-' ארוחת ליל הסדר של הקהילה הגאה 3.4 '
ארוחת ליל הסדר של הקהילה הגאה 3.4
22/03/2015 | 18:10
47
ארוחת ליל סדר ללהט"ב שאין באפשרותן ובאפשרותם לחגוג עם משפחתם, ולכלל חברי וחברות הקהילה המעוניינים ומעוניינות לציין את חג החירות יחדיו כמשפחה אחת גדולה.

האירוע מאורגן ע"י מתנדבים וללא תשלום מצד האורחים. האגודה פונה בבקשה להעלות תרומה ככל שידכם ורוחב לבכן מאפשרים.
לתרומה ניתן להתקשר למשרד האגודה 03-6205590 או לתרום בכרטיס אשראי באתר האגודה: http://glbt.org.il/he/aguda/truma.php.
לצפיה ב-'24.3 - מפגש של הקהילה הטרנסית* על אירועי הגאווה 2015 בת"א'
24.3 - מפגש של הקהילה הטרנסית* על אירועי הגאווה 2015 בת"א
22/03/2015 | 18:06
30
יום שלישי, 24.3, בשעה 20:00, במרכז הגאה

השנה אירועי הגאווה בתל-אביב מתקיימים בסימן נראות לקהילה הטרנסית* ולשונות מגדרית. חשוב מאוד שכקהילה נדאג לייצוג נכון ומגוון של הקהילה גם ברמת הנראות וגם ברמת התוכן.
אנו ניפגש בשביל לשמוע ולהשמיע את הקול שלנו ולחשוב ביחד איך מוציאים/ות לפועל את הרעיונות שנעלה בפגישה.
***חשוב שיגיעו כמ שיותר א/נשים למפגש הזה על מנת שבאמת נוכל לתת ביטוי באירועים לכל קולות הקהילה.
לצפיה ב-'ספר טרנספרנדלי?'
ספר טרנספרנדלי?
22/03/2015 | 06:58
1
51
אז למי שלא מכיר אותי קוראים לי סיגל כתבתי בעבר בכינוי אחר וגם בכינוי הזה יצא לי לכתוב מעט, בכל מקרה אני כבר תקופה ארוכה רוצה לצבוע לבלונד והבעיה שלי שהשיער שלי טיפה דליל, לא יותר מדיי ושיש לי גם קצת מפרצים, אני על הורמונים כבר תקופה והשיער יותר חזק אבל עדיין אני לא רוצה ללכת לכל ספר, אלא לספר או ספרית שיבינו אותי ויעשו לי תספורת+צבע וכו'.
האם אתן מכירות ספר/ית כזה/כזאת?
תודה לעוזרותים.
לצפיה ב-'מספרת גזוז בכיכר מסריק ת"א ידועה כטרנס פריינדלי'
מספרת גזוז בכיכר מסריק ת"א ידועה כטרנס פריינדלי
24/03/2015 | 13:25
55
לצפיה ב-'שלום לכולם . איך אני יכולה לשנות את סעיף המין בת.ז ?'
שלום לכולם . איך אני יכולה לשנות את סעיף המין בת.ז ?
20/03/2015 | 22:40
1
105
חוץ מאשר לעשות ניתוח מה ניתן לעשות?
מישהי אמרה לי לעשות ת.ז ביומטרי והסעיף המין של הזכר כתוב מאחר הכרטיס ואף אחד לא רואה,
לצפיה ב-'זה פיתרון טכני ומאוד עוזר כשזה כבר לא בפרונט'
זה פיתרון טכני ומאוד עוזר כשזה כבר לא בפרונט
30/03/2015 | 22:51
65
כדי לשנות את הסעיף ללא הוכחת "ניתוח לשינוי מין" נצטרך לחכות עוד קצת כנראה.
יש עתירה לבג"ץ בנושא על ידי 3 נשים טרנסיות ויש כבר התקדמות בתפיסה של הנושא לפחות לפי התגובה הראשונה של המדינה לעתירה.
לצפיה ב-'21.3 - אירוע לסבי-בי-קווירי-לטב"קי פמיניסטי '
21.3 - אירוע לסבי-בי-קווירי-לטב"קי פמיניסטי
19/03/2015 | 17:32
30
המטרה - להיפגש, לדבר, להכיר בתוך מרחב מקבל ומאפשר. 
האירוע יתנהל בשני חלקים: החלק הראשון יהיה במעגלים של עד 10 במעגל, כדי לאפשר דיבור והקשבה. בחלק השני של היום נתחלק לקבוצות על פי תחומי עניין או זהויות, לפי מה שיעלה בחלק הראשון. 
בין לבין נעשה ארוחת צהריים משותפת. מוזמנות להביא מנה צמחונית/טבעונית.
נפגשות בשבת, 21/3 בשעה 11:00 בבוקר. ונשאר שם בערך עד 16:00
כתובת: בי"ס קהילה, דרך בן צבי 53 תל אביב.

אם יש לכן קושי להגיע ומחפשות טרמפ או מעדיפות להגיע ערב קודם ומחפשות אירוח - דברו איתנו. פרטים נוספים בדף הפייסבוק של האירוע
אפשר גם במייל:   rutie.stern@gmail.com
לצפיה ב-'שאלה בקשר להרחבות אחרי הניתוח'
שאלה בקשר להרחבות אחרי הניתוח
19/03/2015 | 11:06
5
127
אלון לירן אמר לי שאני צריכה לעשות הרחבה חצי שעה שלוש פעמיים ביום  עכשיו הייתי בביקורת ואמרתי לו שאני עושה 50 דקות ואמרתי לו האים זה יכול להזיק לי או לפגוע בנרתיק הוא אמר שלא  השאלה אים יותר מחצי שעה הרחבה תאכל להזיק לי או לנרתיק שלי אים אני עושה יותר מ50 דקות ? כמה זמן  בדרך כלל עושים כול הרחבה ? אני עושה 3 פעמים ביום אשמח תשובה בבקשה מי שיודעת מי עכשיו אני יודעת שבזמן שמקיימים יחסי מין לוקח לבחור ליגמור תוך זמן קצר בטח לא 50 דקות  נכון אז מה ניראה לכם ?
לצפיה ב-'לכי עם התחושות שלך. זה לא מדע מדוייק'
לכי עם התחושות שלך. זה לא מדע מדוייק
19/03/2015 | 11:28
4
74
בתקופה הראשונה בסמוך לניתוח הספיקו הרחבות של שעה בשינה, פיפי, שטיפה, שעה, פיפי, שטיפה, שעתיים בבוקר ושעתיים בערב, ובשבתות עד 5-6 שעות בשינה ערבה. אחרי שנה עברתי לפעם ביום, המשכתי עוד כשנה תוך עלייה בקוטר, ולאט לאט דיללתי ימים.  אין נוסחה אחת שמתאימה לכולם, כל עוד זה נוח ולא מציק, וכל עוד התוצאה הרפואית טובה והעומק נשמר - עשי בדרך שהכי נוחה לך יחד עם סדר היום. אני עבדתי ימים שלמים, לפעמים 7 ימים בשבוע, לפעמים משמרות, ופעמיים ביום הסתדר לי מצויין.
בהצלחה.
לצפיה ב-'תודה מאמי על התשובה הבנתי שגם את עברת את הניתוח'
תודה מאמי על התשובה הבנתי שגם את עברת את הניתוח
20/03/2015 | 19:14
3
75
נכון? איפה אים מותר לשאול? לא הבנתי רק מה שכתבת פיפי שטיפה שעה אני גם עושה שטיפות עם פולידין ומים כול  יום םעמיים ביום  ואת האמת ההרחבות האלה זה די סיוט אעני עושה אותם כול יום 3 פעמים ביום כול 50 דקות  ובאמת היתעייפתי מיזה כבר פיזית  ליפני כול הרחבה גם צריך להיתקלח לנקות את האיזור שזה גם סיוט להיתקלח כול יום 3 פעמים ביום עכשיו כעבור שנה את אמרת כמה פעמיים את עושה הרחבות.?
לצפיה ב-'הרחבות'
הרחבות
22/03/2015 | 15:32
2
75
שלום לך

עברתי את הניתוח לפני כמה שנים, בתאילנד, שם לומדים גם להיות רגועים כמו בודהא ולחייך
עברתי את הניתח בגיל לא צעיר, וחזרתי לעבודה מלאה, וגם הרחבות, בלי עזרה מאיש, וחייכתי בשמחה כי הגעתי למה שרציתי.
את חזקה ומחושלת - אל תבזבזי מילים על תיאור הקשיים, אלא דווקר על תיאור הפתרונות שאת ממציאה כל הזמן לכל בעיה שצומחת.
אי אפשר לנצח את רוח הניצחון

בהצלחה
לצפיה ב-'אורחת* את מדהימה כמה שאת יודעת לפרגן ולתמוך '
אורחת* את מדהימה כמה שאת יודעת לפרגן ולתמוך
22/03/2015 | 15:48
54
והכי חשוב את חושבת כל כך חיובי.
אני מזה מבסוטה.

רוזי
לצפיה ב-'תגובה מדהימה ! '
תגובה מדהימה !
22/03/2015 | 18:41
32
לצפיה ב-' חשוב ללכת להצביע לא להתעצל לא לפחד מת.ז ישנה'
חשוב ללכת להצביע לא להתעצל לא לפחד מת.ז ישנה
16/03/2015 | 20:47
8
55
גם בלי להבין בפוליטיקה אתן\ם יודעים את מי אנחנו מעניינות ומי יכול לדאוג לנו...

לצפיה ב-'ברור '
ברור
17/03/2015 | 06:18
7
40
התעוררתי עם מרץ  הבוקר, ב 8 שיעור פילאטיס ומיד משם לקלפי.
שיהיה יום מקסים לכולם.

רוזי
לצפיה ב-'צריך לחשוב גם על עתיד המדינה'
צריך לחשוב גם על עתיד המדינה
17/03/2015 | 12:20
6
40
מלבד על עצמנו!!@
לצפיה ב-'פחח, למדינה הזאת אין עתיד וזה לא משנה מי ראש הממשלה, אבל '
פחח, למדינה הזאת אין עתיד וזה לא משנה מי ראש הממשלה, אבל
17/03/2015 | 22:31
5
40
אבל בנתיים, אני ועוד כמיליון ישראלים מסורבי חיתון היינו רוצים לקבל את הזכות להתחתן בתוך גבולות המדינה שבה אנו משלמים מסים כמו כולם
לצפיה ב-'תמיד יש דרכים להתחתן '
תמיד יש דרכים להתחתן
17/03/2015 | 23:03
4
40
לא חייב לשאול תמדינה , כמו שאפשר לעשות ניתוחים בחול כך גם חתונה
לצפיה ב-'זה מה שאתה נאלצת לעשות? אחרת אין לך זכות להגיד "זה לא משנה"'
זה מה שאתה נאלצת לעשות? אחרת אין לך זכות להגיד "זה לא משנה"
17/03/2015 | 23:42
3
32
כמו שבתור גבר אין לך זכות להגיד שזה לא נורא ששולחים נשים לשבת מאחורה באוטובוס(*), 
כי הרי תכל'ס, מה זה משנה, זה אותו אוטובוס מקדימה ומאחורה
(*) - ובמבט היסטורי לא רחוק, תחליף את המילה "נשים" ב-"אפרו-אמריקאים" ואת המילה "גבר" ב-"לבן עור".
עדיין נשמע לך בסדר?

הדיון הוא לא האם יש דרך או אין דרך.
גם אם המדינה הייתה משלמת את הוצאות החתונה בחו"ל, עדיין היה פה איפה ואיפה בין אזרחים. עדיין הייתה שאלה של חוסר צדק וחוסר שוויון.
לצפיה ב-'בסטטוס הפייסבוק שלי כתבתי הבוקר'
בסטטוס הפייסבוק שלי כתבתי הבוקר
18/03/2015 | 07:37
41
אנחנו עם מזוכיסטי בדמוקרטיה סדיסטית בה התקווה היחידה היא בהמנון.

קמתי במצב רוח נוראי

רוזי
לצפיה ב-'בואי לא נגזים!!!'
בואי לא נגזים!!!
18/03/2015 | 08:44
1
34
יש דברים שאני יכול להבין ויש דברים שלא ,זה לא אומר שאני מסכים עם כל שטות כמו הדוגמא שאמרת.
אני יצאתי ממקום שלא אומרים מה שרוצים אל המקום הזה שאפשר לומר בו את מה שאני חושב !

לצפיה ב-'בלי קשר לפוליטיקה, בואו נכבד את החברים בכינוי גוף מועדפים'
בלי קשר לפוליטיקה, בואו נכבד את החברים בכינוי גוף מועדפים
19/03/2015 | 17:19
28
אני לא חושבת ששמנמן ניסה לרמוז שאתה בעצמך תומך בהדרת נשים או סגרגציה, זו הייתה השוואה של צורת דיבור...
לצפיה ב-'היי לכולם :) יש לי שאלה לחבר'ה FTM'
היי לכולם :) יש לי שאלה לחבר'ה FTM
16/03/2015 | 11:53
2
133
היי חברים,
שאלה לי לגברים שבחבורה - הספר שלי עובר לגור בעיר אחרת רחוקה ממני ואני מחפשת ספר גברים טוב
במרכז או בירושלים שמוכן לספר גם בנות ולא עושה מזה עניין.
יש לכם המלצות בשבילי?

תודה רבה,
שירה
לצפיה ב-'מישהו? בבקשה?'
מישהו? בבקשה?
24/03/2015 | 18:18
1
22
לצפיה ב-'רוב הספרים שניתקלתי בהם מספרים גם לבנים וגם לבנות'
רוב הספרים שניתקלתי בהם מספרים גם לבנים וגם לבנות
26/03/2015 | 11:30
37
ולכן, אלא אם כן את/ה בא/ה ממקום, אין כל בעיה שיספרו אותך איך שתרצה....
לצפיה ב-'חנות פאות חדשה בשנקין'
חנות פאות חדשה בשנקין
16/03/2015 | 06:50
75
יש חנות חדשה בשנקין 49
יש לנו פאות מכול הסוגים גם עצב פאה על ידי ספר
לימוד אך מדבקים פאה lace wig
05568863709
0505553546
לצפיה ב-'ידעתם\ן שיש קבוצת "התעמלות לטרנסים" במרכז הגאה? '
ידעתם\ן שיש קבוצת "התעמלות לטרנסים" במרכז הגאה?
15/03/2015 | 19:42
49
ימי שלישי בשעה 20:00
מישהו היה בזה?
אני נורא סקרן, אבל גם חושש ללכת לבד
לצפיה ב-'יש כאן תימניה בארון? ( טראנסית, או כל הגדרה אחרת)'
יש כאן תימניה בארון? ( טראנסית, או כל הגדרה אחרת)
15/03/2015 | 17:50
1
98

תימניה מסורתית? (מג'נונה חח)שמפחדת מהשינוי ונמצאת בהתלבטויות?
בכוונה רשמתי תימניה,כי עוזר כשאדם מהעדה שלך ומבין את המקום שלך.
נטייה לרוחניות זה מעולה גם.
סתם לצ'וטט ולשתף,ולכי תדעי מה עוד..
אם כן אשמח למייל או כל אפשרות תקשורת..

לצפיה ב-'חברות זה כי טוב תשאירי גם הודעה ב"לוח הכרויות"'
חברות זה כי טוב תשאירי גם הודעה ב"לוח הכרויות"
15/03/2015 | 18:26
58
רק תכתבי שזה לצורך חברות, ולא רומנטיקה... אלא אם כן זה גם וגם

לצפיה ב-' 15/3 יום א' - סדנת "קול משלך" בנושא נישוי קול'
15/3 יום א' - סדנת "קול משלך" בנושא נישוי קול
15/03/2015 | 11:58
14
לצפיה ב-'מסיביינדר - מכירת ביינדרים בבזאר "אדם לאדם" 27-28/3'
מסיביינדר - מכירת ביינדרים בבזאר "אדם לאדם" 27-28/3
15/03/2015 | 11:55
1
61
במרכז הגאה, ת"א
כל הפרטים פה

לצפיה ב-'שוק יד שנייה של "אדם לאדם" - בגדים מצעים כלי בית צעצועים'
שוק יד שנייה של "אדם לאדם" - בגדים מצעים כלי בית צעצועים
15/03/2015 | 12:15
32
זה הזמן לפנות את הארונות ולהחליף בגדי החורף בבגדי קיץ, ישן בחדש, גברי בנשי ולהפך!
פרטים פה
לצפיה ב-'גוף רחב'
גוף רחב
13/03/2015 | 00:18
11
292
ידוע שככל שמתבגרים הגוף מתרחב ואצל גברים בפרט הגוף נהיה מאוד רחב.
כטרנסיות, זה לא נראה טוב גוף רחב מידיי.
מצרפת תמונה של הבחור עם השיער האדום ובמקביל עוז זהבי. ניתן להבדיל ב-2 גופות שונים מבחינת רוחב (לא מדברת על גובה אלא רוחב).
אני לא מעוניינת כרגע בהורמונים. מה ניתן לעשות כדי לעצור את ההתרחבות? והאם ניתן לחזור אחורה לגוף היותר נערי? תודה.
לצפיה ב-'בלי הורמונים אין דרך אחורה. וגם *עם* הורמונים יש רק מעט... '
בלי הורמונים אין דרך אחורה. וגם *עם* הורמונים יש רק מעט...
13/03/2015 | 01:17
6
104
את משווה פה בין שני גברים בגילאים שונים מאד.
עוז זהבי (זה בחולצה הלבנה, נכון?) הוא גבר בוגר בן 30 (מסתבר) ואילו הנער עם השיער האדום הוא נער מתבגר (אם את יודעת את שם השחקן את יכולה לבדוק בן כמה הוא) שכאשר הוא יגיע לגילו של זהבי ייתכן ויהיה עם כתפיים רחבות לא פחות...

חוץ מאשר לא להתעמל ודרך זה לא לפתח אקסטרה מסת שריר, אין מה לעשות. הגוף (והכוונה כאן לעצמות) ימשיך לגדול ולהתרחב לפי התורשה הגנטית שלך.

למה את לא מעוניינת בהורמונים?
זה בדיוק התפקיד שלהם - לכוון את הגוף לצורה שונה. וכמה שמתחילים איתם בגיל צעיר יותר, ככה ההשפעה שלהם על מבנה הגוף היא יותר משמעותית.
לצפיה ב-'את הטעות שלי עשיתי כגבר'
את הטעות שלי עשיתי כגבר
13/03/2015 | 08:30
5
109
כשלא היה לי נעים להסביר למאמן כושר במפורש שאני מעוניינת בגוף מעודן. מאמן כושר אחר לפניו צחק עליי כשהראיתי לו תמונה של בחור שאני רוצה גוף כמו שלו: ילדון שחיף.
הרבה גברים צעירים מעוניינים בגוף מנופח ושרירי ואני הגעתי עם תמונה של שחיף.. 
הקשבתי להוראות המאמן כי לדעתו אראה הרבה יותר טוב ולצערי מצאתי את עצמי באמצע שנות העשרים עם כתפיים רחבות וחזה מנופח. לצערי, כבר כמה חודשים ועדיין יש לי גוף רחב. אני כמעט ולא מתאמנת והשריר פשוט לא יורד. אני חוששת שזה לכל החיים.
אני מזמן לא בגיל ההתבגרות ונותנת קשר לאימונים בחדר כושר - אימוני כוח. את הלקח למדתי ולא אחזור לזה (מקווה שלא...), אבל הנזק נגרם ואני לא יודעת אם הגוף הנערי שהיה לי לפני פחות מחצי שנה יחזור שוב.
מה עושים? אני מזכירה שאני מזמן לא בגיל ההתבגרות ובאמצע שנות העשרים הגיע לי הגוף הגברי הזה... כתוצאה מאימונים בחדר כושר (אם יש קשר: אז או גם בגלל תקופה של חוסר שימוש בקרם גוף וקרם הגנה מהשמש\או אולי משימוש בקרם גוף ישן ומקולקל שחברה נתנה).
אם הגוף הגברי כתוצאה מאימוני כוח: אני כמה חודשים שמלבד הליכות לא עושה אחרת והשריר פשוט לא יורד!
החלבון שלי מגיע במעט מגבינות, יוגורט ועוד מעט מהצומח. אני צמחונית ולא צורכת המון חלבון (אני מניחה שיש קשר בין חלבון לשריר...)
ביום יום אני צורכת כמויות מכובדות של נוגדי חמצון מירקות ותה ירוק.. אז אני מתקשה להבין...
אני לא מעוניינת כרגע בהורמונים מסיבות שלי..
לצפיה ב-'השריר יירד אם תעשי דיאטת הרזיה בהשגחה מקצועית'
השריר יירד אם תעשי דיאטת הרזיה בהשגחה מקצועית
13/03/2015 | 10:38
4
66
הגבלה קלורית וחוסר מאמץ של השרירים בגוף העליון יורידו את השרירים.
אבל מאד חשוב שתעשי את הדיאטה בליווי של דיאטנית, אולי אפילו דיאטנית ספורט שמכירה גוף של מתאמנים (ואין מה להתבייש אם זה חשוב לך).
אם יורדים במשקל מהר מדי,
ומה שיורד זה רקמת שריר אפשר לגרום נזק לכליות ולהגיע לאבנים בכליות\דרכי מרה.

מה הקשר לקרמים? לא הבנתי...
לצפיה ב-'וואו'
וואו
13/03/2015 | 18:19
1
59
"ומה שיורד זה רקמת שריר אפשר לגרום נזק לכליות ולהגיע לאבנים בכליות\דרכי מרה." נשמע מסוכן. אוקי, תודה רבה לך...
לפחות יש איזה שהוא פתרון. לא יודעת עד כמה שווה לי בשביל יופי לטעמי האישי ללכת על זה...
אני מסוגלת ללכת רחוק אבל לא יודעת עד לאן. תודה לך בכל אופן 
לצפיה ב-'טוב שהפחדתי אותך קצת '
טוב שהפחדתי אותך קצת
13/03/2015 | 22:39
44
ירידה במשקל היא לא בעייתית כשלעצמה כל עוד זה עד גבול סביר
(יענו, לא להגיע לתת-משקל או למצב של הרעבה שבו חסר לגוף איזשהו אלקטרוליט\אב מזון חיוני)
וכל עוד זה בקצב לא מהיר מדי.
פשוט לפעמים אנשים מתייחסים למשקל שלהם כמו ליו-יו: בקפיצות למעלה למטה, ושוכחים שהגוף הוא לא גומי ויכולות להיות השלכות.

אני מאד ממליצה לך לקחת את הכסף שהיית מוציאה עד עכשיו על מכון כושר וללכת לדיאטנית קלינית (עדיף עם התמחות בספורט. ולא כזאת שעובדת במכון כושר וסיימה אתמול את הלימודים), שתלווה אותך עם עצה ומעקב לפחות חצי שנה. מתחילים בפגישה בשבוע ואח"כ התדירות הולכת ויורדת.

אם את מוגבלת בכסף, אז לפחות לפנות למעקב דיאטנית דרך קופ"ח (להן יש פשוט משמעותית פחות זמן לתת לכל מטופל...).
לצפיה ב-'זה קשור לשריר בכלל ? זה לא קשור לעצם ?'
זה קשור לשריר בכלל ? זה לא קשור לעצם ?
14/03/2015 | 10:00
1
35
כשמתבגרים העצמות גדולות ולכן הכתפיים נהיות רחבות וכו' ,לא ? למיטב ידעתי אחרי גיל 20 בערך זה כבר בלתי הפיך כמעט
לצפיה ב-'ברור, עצם כבר לא תשתנה, אבל את זה כבר אמרו '
ברור, עצם כבר לא תשתנה, אבל את זה כבר אמרו
15/03/2015 | 11:49
31
אבל Mei כתבה גם על זה שהתנפחו לה השרירים אחרי עבודה בחדר כושר.
לצפיה ב-'אני מבינה אותך, אבל גם אישה שרירית זה בכלל לא נורא '
אני מבינה אותך, אבל גם אישה שרירית זה בכלל לא נורא
13/03/2015 | 13:23
112
לקחתי מפה, יש שם עוד כמה גרסאות

לצפיה ב-'שלום לך'
שלום לך
13/03/2015 | 16:04
2
48
יש המון סוגים של נשים ולהן יש סוגים שונים של גוף. לא לכל הנשים יש גוף צר, יש נשים עם גוף רחב, וזה בסדר גמור. יש גם נשים עם גוף שרירי וזה בסדר גמור
לצפיה ב-'ברור לי'
ברור לי
13/03/2015 | 18:17
1
44
אבל המבנה גוף שלי מטבעו צר , מה שמפריע ש"נהרס" (אני שמה במרכאות כי יש גברים ואולי נשים שאוהבים על עצמם גוף כזה) במו ידיי.
זה עניין של טעם אישי - אני יודעת איך אני אוהבת ורוצה להראות. מבחינתך זה בסדר, לי יש את הסטנדרטים שלי לגבי איך אני רוצה להראות. אבל תודה לך בכל מקרה.
לצפיה ב-'בהחלט אני מבין את כוונתך'
בהחלט אני מבין את כוונתך
13/03/2015 | 20:49
37
ואני חושב שכבר קיבלת תשובה לשאלה איך להוריד את מסת השריר. בכל זאת, רציתי להציג צד שונה לסוגייה. מאחל לך בהצלחה.
לצפיה ב-'בואו לחתום על עצומה לחיזוק עסק טרנספרדלי בארה"ב'
בואו לחתום על עצומה לחיזוק עסק טרנספרדלי בארה"ב
12/03/2015 | 18:36
1
37

תרגום הסיפור בקצרה:
קרלוטה סקלודווסקי, אשה טרנסג'נדרית ממדינת מישיגן ארה"ב נוהגת ללכת למכון כושר מקומי. בשבוע שעבר אשה אחרת במכון החלה להתלונן ללקוחות אחרים ולהנהלת המכון על כך שקרלוטה משתמשת בחדרי הלבשה של נשים.
המכון (שהוא חלק מרשת ארצית) ביטל את החברות במכון של האשה המתלוננת. לדבריהם, יש להם מדיניות ש-"אורחי המכון יכולים להשתמש בשרותי המכון לפי הגדרת מגדר אישית כנה".
אם גם אתן\אתם רוצים לחזק את עמדת העסק ולעודד עסקים נוספים לנקוט במדיניות דומה - בואו לחתום פה
לצפיה ב-'הכי כיף להיות אקטיביסט-כורסא '
הכי כיף להיות אקטיביסט-כורסא
12/03/2015 | 22:37
29
אבל צודקת, כך ירבו!
לצפיה ב-' שרשור תמונות ומוזיקה לסופ"ש '
שרשור תמונות ומוזיקה לסופ"ש
12/03/2015 | 18:21
6
47
יאללה, בואו תוסיפו מה עושה לכם טוב...
לצפיה ב-'לכבוד הפורים ששכחנו לחגוג פה ולכבוד הסופ"ש '
לכבוד הפורים ששכחנו לחגוג פה ולכבוד הסופ"ש
12/03/2015 | 17:02
1
55
מנהיגי העולם עוברים make-over למלכות דראג
זהירות! מהפנט  )

לא בטוח למה, אבל זה משפר לי את מצב הרוח כל פעם שאני מסתכל בזה קצת .
אולי כי זה מוכיח שגם הנבלות הכי גדולות יכולים להרוויח קצת (טיפה. ממש טיפה) ממגע של  glamour   ...

(מתנצל אם כבר היה פה)
לצפיה ב-'רק לוודא - מישהו מוצא את זה פוגעני?'
רק לוודא - מישהו מוצא את זה פוגעני?
12/03/2015 | 17:56
31
אם כן - אז תגידו למה, בבקשה...

אני אישית אהבתי

לצפיה ב-'אני מתה על תמונה הזאת '
אני מתה על תמונה הזאת
12/03/2015 | 18:25
1
100
כולם אמרו להרולד שהוא אף פעם לא יהיה בלרינה.
הרולד אמר, "שכולם ילכו להזדיין".

לצפיה ב-'אני אוהב את החינניות שלו '
אני אוהב את החינניות שלו
12/03/2015 | 22:34
21
לצפיה ב-'תרומה שלי '
תרומה שלי
12/03/2015 | 22:44
1
61
כנראה במקור זה אמור לשרת נשים-סיס שלא מרוצות מהמחזור החודשי שלהן או משהו,
אבל זה נראה לי אקסטרה-רלבנטי לגברים-טרנס
אני יודע שזה לא בריא לשנוא איברים של עצמך, אבל בכל זאת... הייתי מעדיף שהם היו באיזה מקום אחר ולא בתוכי

לצפיה ב-'מתי כבר תפתח שם משתמש קבוע?!? '
מתי כבר תפתח שם משתמש קבוע?!?
13/03/2015 | 11:34
19
לצפיה ב-' '
12/03/2015 | 15:28
1
12
לצפיה ב-'נפתח פורום גישור'
|*|נפתח פורום גישור|*|
22/03/2015 | 14:29
6
|שמאל|יש לכם סכסוך משפחתי על ירושה? קלקלתם את היחסים עם השכנים?
כנראה שהליך גישור הוא הפתרון בשבילכם!

היכנסו עכשיו לפורום גישור והעלו את שאלותיכם בנושא:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'"בתוך החסיד הזה חיה אישה" - כתבה ב-YNET'
"בתוך החסיד הזה חיה אישה" - כתבה ב-YNET
09/03/2015 | 20:46
58
לצפיה ב-'שאלה לגביי וועדה לניתוח הגדלת חזה בתל השומר?!'
שאלה לגביי וועדה לניתוח הגדלת חזה בתל השומר?!
09/03/2015 | 01:02
1
53
שלום לכולם/ן הייתי מעוניינת לדעת אם מישהי יודעת אולי איך אני נרשמת לתור לועדה לניתוח להגדלת חזה בתל השומר ? אני כרגע בתהליך הורמונלי כבר שנה ,והבנתי שצריכים לחכות דיי הרבה זמן לקבלת תשובה. אשמח מאוד אם מישהי תשאיר לי פרטים בשביל ליצור איתם קשר או משהו,חיפשתי באינטרנט ולא מצאתי שום דבר שקשור לזה חוצ ממאמרים.  
בתודה רבה מראש .. עדן..
לצפיה ב-'תיקון קל: "הועדה לשינוי מין בתל-השומר" '
תיקון קל: "הועדה לשינוי מין בתל-השומר"
09/03/2015 | 17:24
41
זה קישור לתקציר הזכויות מול הועדה  (יש עידכון קטן כי עכשיו כן מאשרים גם ניתוח פנים לפעמים)
בעמ' 2 מופיעים הפרטים הבאים:
איך פונות לועדה?
משאירות פרטי התקשרות אצל תמי, מזכירה במחלקת פלסטיקה בבית החולים תל השומר, בטלפון . דליה גלבוע תחזור אליכם ותקבע לכם תור. מומלץ להתקשר בימי רביעי בשעות הבוקר עד הצהריים, מפני שדליה גלבוע נמצאת במחלקה בזמן זה אחת לשבועיים
03-530-2278  או  03-5302677

לצפיה ב-'אמא לנערה טראנסג'נדרית'
אמא לנערה טראנסג'נדרית
09/03/2015 | 17:09
11
190
שלום לכולם 
אני אמא לנערה בת 13 וחצי ..ילדתי נולדה כזכר ומהיותה קטנה הרגישה כבת ..כבר שנתיים מתנהלת כילדה ואף בבית הספר לאחר וועדות עם הצוות החינוכי ..פונים אליה כנקבה ..יש לציין שבתחילה היה לי קצת קשה עם זה אך בהמשך לא רציתי להפסיד את הבת הבכורה שלי וקיבלתי את זה באהבה .....היא אמרה שהיא מעדיפה לחיות יום אחד כבת ולמות מאשר לחיות כזכר...פניתי לפורום זה בכדי לקבל עצות ...גיל 13 וחצי זה גיל בגרות ושינויים פיזיולוגיים התחילו לצאת החוצה..מצבה הנפשי מתחיל להדרדר כי הקול משתנה\\הרגליים גדלות ,השיער בפנים מתחיל לצמוח..בשל גילה הצעיר לא מוכנים לקבל אותה במרפאות שמתמחים בדיספוריה מגדרית.....מה עליי לעשות??? ואם מישהו יכול להפנות אותי לרופא שמתמחה בתחום ...נורה גרינברג המדהימה נתנה לי שם של רופא צחי בן יצחק ..אך הוא הפך להיות מנהל מחלקה בבית חולים ולא מקבל יותר דרך הקופה.....מרפאות פרטיות עולות המון כסף שאין לי לשלם ..כיוון שיש לי עוד 2 ילדים בבית ואני אם חד הורית.....אם מישהו יכול להמליץ לי על רופא אשמח....ואם אפשר לקבל עיצות איך להתמודד איתה שיהיה לה יותר קל היא ממש סובלת והלב שלי נשבר...תודה רבה 
לצפיה ב-'אני לא יכול לעזור, אבל...'
אני לא יכול לעזור, אבל...
09/03/2015 | 17:13
2
122
כל כך התרגשתי לקרוא את ההודעה שלך, ממש דמעתי. כמה טוב לילדה שלך שיש לה אמא מדהימה ותומכת כמוך. אני מקווה שתצליחו להסדיר את כל הבעיות בקרוב, ואני יודע שיהיה לבת שלך קל הרבה יותר מהרבה טרנס'גנדרים אחרים שחיים בארון או ניתקו קשר בגלל דחייה מהמשפחה.
הלוואי על כולנו הורים כמוך.
הרבה הצלחה!
ו... חיבוק לך ולבת המדהימה שלך!
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
09/03/2015 | 17:33
1
75
תודה רבה דניאל אמן....
לצפיה ב-'אני לא יודע איך , אבל חייב'
אני לא יודע איך , אבל חייב
09/03/2015 | 17:50
99
להשיג לה חוסם טסטוסטרון כדי שאם ו .. אז שבעתיד  שיהיה לה יותר קל
בהצלחה
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
09/03/2015 | 19:01
3
136
כשאת אומרת 'מרפאות', האם הכוונה היא שאת מעוניינת שבתך תתחיל בתהליך של שינוי, או מדובר בטיפול נפשי? אם תכנסי ל"כלים ומידע" של הפורום ותלחצי על "מאמרים," יופיע מאמר שנקרא "רשימת רופאים טרנספרנדלי" שם מופיעים שמות של רופאים שונים. אישית היה לי ניסיון עם ד"ר אילנה ברגר. מדובר בטיפול נפשי. לא בטוח שהיא מקבלת ילדים ונוער, אבל שווה לבדוק. החיסרון הוא עניין התשלום (פרטי). ניסיון נוסף שהיה לי הוא עם ד"ר רויטל עמיעז, שהיא כמו ד"ר צחי בן ציון, פסיכיאטרית, והיא יושבת בבית-החולים תל-השומר, אבל גם לא בטוח שהיא מקבלת ילדים ונוער... שוב צריך לבדוק. מה שכן, אני זוכר שהפגישה כוסתה על ידי קופת-חולים. בכל מקרה, טיפול עם פסיכולוג/תרפיסט (שמתמחה בנושא המגדרי), לדעתי, הוא קריטי כשלב ראשוני, מפני שקודם כל, בתך מקבלת תמיכה נפשית, ושנית, היא מקבלת מקום שבו היא יכולה לפרוק את הכאב שנובע מהדיספוריה המגדרית. בנוסף, אם אכן תהיה מעוניינת בתהליך של שינוי, תצטרך לעבור אבחנה מקצועית אצל פסיכיאטר או מטפל שמתמחה בנושא בכל מקרה.

לבתך יהיה קושי להתחיל תהליך שינוי פיזי עכשיו, אם תהיה חפצה בכך, בשל גילה הצעיר. אנשי מקצוע לא מוכנים לקחת את הסיכון ולאשר לקיחת הורמונים לילדה כה צעירה. אני חושב שהדעה הרווחת אומרת שילדים בגיל זה לא סגורים על עצמם. במקרה של דיספוריה מגדרית, זה לא תמיד בהכרח נכון וקיימות דוגמאות ועדויות לכך בארצות אחרות בעולם. ממה שידוע לי, יש ארצות שבהן צעירות טרנסג'נדריות מקבלות אבחנה בגיל צעיר לדיספוריה מגדרית וכפי שנאמר כאן כבר, מקבלות כדורים שחוסמים את ההורמון הזכרי בגוף ובכך מעכבים את תהליך ההתבגרות הטבעי של הגוף. טיפול כזה, מגיל צעיר, יכול להביא לתוצאות מאד טובות ולחסוך ניתוחים בגיל הבגרות. איני יודע אם עושים אותו הדבר כאן בארץ כך ששווה לחכות לאחרים שיותר בקיאים בנושא שיגיבו.

חוץ מחוסמי טסטוסטרון, יש דברים רבים שיכולים להקל על בתך, ושלא כרוכים בשינויים פיזיים: לבוש ותספורת של בנות, מתן חופש ביטוי עצמי ותמיכה נפשית, הכי חשוב - קבלה ואהבה, מה שאת כבר עושה, וכל הכבוד לך, זה ממש לא מובן מאליו!

בהצלחה וכל טוב.
לצפיה ב-'אכן יש אפשרות בארץ להתחיל HRT לפני גיל 18'
אכן יש אפשרות בארץ להתחיל HRT לפני גיל 18
09/03/2015 | 19:45
72
אבל עד גיל 16 צריך אישור מההורים.
(וכשאני אומרת "אפשרות", אני מתכוונת שעושים את זה בפועל)
ואח"כ גם תקופת הטיפול לפני גיל 18 נחשבת ל"וותק" בפניה לוועדה.
לצפיה ב-'בתי מתנהלת כילדה מהיותה בגיל 11'
בתי מתנהלת כילדה מהיותה בגיל 11
09/03/2015 | 22:28
1
79
מגיל 11 ילדתי אמרה לי שהיא לא מסוגלת לחיות כבן ..כמובן שהאבחנה היא חד משמעית ..מגיל שנה וחצי היא דיברה בלשון נקבה ..בגן היתה קושרת מפות כחצאית וחולצות בשיער...אולי זה יישמע הזוי בבית הספר היא היתה מתביישת שהייתי מספרת אותה קצוץ והיתה מסתירה את פניה בקפוצון...יש לציין שהיא מאוד יפה ..ומגיל קטן היו פונים אליה כנקבה ..כי לא היו בטוחים אם היא זכר או נקבה.....היינו אצל נורה גרינברג והיא מומחית בתחום של זהות מגדרית.היינו אצל פסיכולוגים ..והאבחנה היא חד משמעית דיספוריה מגדרית ....לכן בתור אמא שדואגת לביתה מאוד הייתי רוצה שהיא תיקח את חוסם גיל ההתבגרות בדיוק כמו שאמרת שכשהיא תגדל לא תצטרך לעבור ניתוחים....היא רוצה לעשות שינוי מין בגיל הכי צעיר שאפשר....עוד משהו בגיל 3 הייתי אצל פסיכולוגית קלינית והיא אמרה שזה מקרה נדיר....אנשי המקצוע היו המומים מההחלטה שלה בגיל כל כך צעיר....כמובן שתמיד ידעתי בתוך תוכי שזה מה שיהיה אבל ניסיתי להרפות מכך ...לא פשוט להורה להתמודד...אבל תודה לאל התמודדתי וכעת אני רוצה שהבת שלי תהיה מאושרת ....הורמונים זה מגיל מסוים ..אבל חוסם התפתחות מינית אני בטוחה שיש ...בכל אופן תודה רבה אני אנסה לברר במרפאות אנדיקרונלוגיות .....בהצלחה לכולם 
לצפיה ב-'כל הכבוד לך על ההתמודדות'
כל הכבוד לך על ההתמודדות
09/03/2015 | 23:44
53
אני מודע לכך שלהורים התהליך מאד קשה, ומאחל לך הצלחה בהמשך הדרך ורק בריאות ואושר, לך ולבתך.
לצפיה ב-'קודם כל, ברוכה הבאה וישר כוח '
קודם כל, ברוכה הבאה וישר כוח
09/03/2015 | 19:35
46
כמו שאמרו לפני - התמזל מזלה של בתך שיש לה אמא חזקה ואוהבת כמוך
לרובנו רק נשאר לקנא.
ואנחנו גם נשמח לשמוע ממך בהמשך הדרך איך הולך
לצפיה ב-'לעניין שאלתך - '
לעניין שאלתך -
09/03/2015 | 19:42
1
69
(אולי רלבנטיים גם תחום הפסיכולוגיה וגם הפסיכיאטריה)

כמו כן, הייתי פונה למכון האנדוקרינולוגי באיכילוב (יש גם יותר מפורט ברשימת הרופאים הטרנספרנדלים למעלה), שכפי ששמעתי ממקורות אמינים יש להם נסיון עם מטופלים מאד צעירים (נדמה לי שאף סיפרו על מישהו בגיל 11), אז ייתכן ותהיה להם המלצה לאיך ועם מי להתחיל את התהליך...

בהצלחה

לצפיה ב-'תודה רבה לכולם ...'
תודה רבה לכולם ...
09/03/2015 | 22:31
46
תודה רבה לכולם ..אעדכן בהמשך ..
לצפיה ב-'פתחי לך שם משתמשת ואני מבטיחה לנסות לסייע'
פתחי לך שם משתמשת ואני מבטיחה לנסות לסייע
11/03/2015 | 13:07
49
לאמא אמיצה מגיעה כל העזרה וניתן לעשות הכל בלי להיחשף. לזה נועדו שמות משתמש.
בהצלחה

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו