לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי מודעות לשירותי סקס וכדומה.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי יחס מזלזל לשום ענף של הקהילה, או בעצם, בלי יחס מזלזל כלפי אף אחד.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
~כל חוקי תפוז כמובן חלים גם פה. ההנהלה אינה אחראית לתוכן הודעותיהם של הגולשים.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי מודעות לשירותי סקס וכדומה.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי יחס מזלזל לשום ענף של הקהילה, או בעצם, בלי יחס מזלזל כלפי אף אחד.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
~כל חוקי תפוז כמובן חלים גם פה. ההנהלה אינה אחראית לתוכן הודעותיהם של הגולשים.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.

לצפיה ב-'יש לי שאלה לרוב המגיבים פה'
יש לי שאלה לרוב המגיבים פה
31/12/2014 | 23:09
23
140
אני mtf בנשמתי  וסתם יש משהו שקשה לי להבין למה לא מסתכלים על היבטים אחרים כמו בן זוג , ילדים ואהבה שיכולים להפגע ואף לההרס לחלוטין ,ולמרות הכל תומכים בתהליך מלא למה איאפשר לומר לנסות לשלב  בין השניים
אני הגעתי לפה לפני 5 שנים בערך ויצא לדבר כמעט עם כולם ואף פעם לא אמרו לי לחשוב עליהם, אם הייתי הולך בדרך זו הייתי גומר את חיי משפחתי
כיום אני נמצא לא במצב של גבר ולא אשה אני לקח הורמונים אבל לא מעבר וחיי אם אשתי ובנותי שאני הכי אוהב בעולם
בקיצור ...
דיי ישר לתמוך כי זה בלתי הפיך
שנה אזרחית שמח
לצפיה ב-'תמיכה בתהליך מלא'
תמיכה בתהליך מלא
01/01/2015 | 00:31
3
90
היי לך מחפש את האור,
אני חושבת שקודם כל , לפני ההסתכלות על בני הזוג,ילדים וכו', אתה צריך להסתכל טוב טוב ועמוק מי אתה בינך לבין עצמך. אם לא יהיה שלום בינך לבין עצמך, לא תיהיה שלם/ה עם עצמך ולא תיהיה מחובר לעצמך ברמה הכי גבוהה שאתה יכול, לדעתי לא תוכל להיות הורה טוב/ה ולא תוכל להיות בעל/אישה טוב/ה.
זו דעתי,
לכן בדרך כלל אומרים שאין מנוס מהתהליך הזה אם זה כמובן מה שאת/ה מרגיש/ה.
פעמים רבות צריך לוותר ולשנות על המון דברים כדי להיות שלמים עם עצמנו.
אתה יכול לבחור לא להיות שלם עם עצמך ואז לחיות חיים לא אמיתיים לטובת האישה והילדים, אבל האם זו באמת צורת חיים נכונה ?
לדעתי לא.
לדעתי קודם כל , ולפני הכל, בנאדם צריך להיות שלום עם עצמו. 

לצפיה ב-'לדעתי זה לא '
לדעתי זה לא
01/01/2015 | 09:45
2
54
אם אדם אשר  נמצא לבד ואין אנשים רבים שסומכים ונשענים עליו אז אתה צודק
אם כל השלמות שהזכרת
אבל אדם בעל משפחה בעל ילדים נשוי שנים רבות זה ממש לא אותו דבר
אבל זוהי רק דעתי
וחוץ מזה איך הוא יהיה בעל/אשה זה בת / בן זוגו/ זוגתו אם שהם לא ישארו ביחד?
ולגדל ילדים בדרך כזאת זה לרוב להרוס אותם לא די שיש גירושים בסיפור שזה בכלל מספיר קיים עוד בושה מבחינת הילד על התהליך
תבין אנשים צריכים לדעת שזה לא ורוד כמו שז מצטייר פה ואז אפשר באמת לעשות החלטה נכונה ולא ללכת אחרי הזרם
לצפיה ב-'השינוי'
השינוי
01/01/2015 | 14:25
49
מישהי חכמה פעם אמרה שאם אתה רוצה שהעולם ישתנה תעשה אתה את השינוי,תיהיה אתה השינוי תעשה אתה את הצעד הראשון.(ולווא דווקא בנושא של מגדר).
אם אנשים ימשיכו לחשוב כמוך אף אחד לא יעשה שינוי וזה ללכת אחרי הזרם לא ההיפך כמו שאמרת.
זכותך לחיות איך שאתה רוצה ואיך שבא לך, אני אישית לא מעריכה אנשים שחיים בשקר כל חייהם ולא מוכנים להתמודד עם האמת הכי בסיסית של עצמם.
עם הילדים ועם המשפחה אפשר להתמודד, אף אחד לא אמר שזה קל, אבל זה אפשרי ויש אנשים שעשו את זה, יש קלים, יש קבוצות, יש פסיכולוגים וכו'. 
זה תהליך אבל אפשרי.
אז אפשר לשבת בצד ולהגיד אוי זה קשה אוי עדיף כבר לוותר, או שאפשר להחליט שמתמודדים עם כל הקושי על מנת לחיות את החיים שאתה רוצה ומאמין בהם בכל עמקי נשמתך. כנראה שאתה לא בטוח או מאמין לגמרי או שזה לא חשוב לך לחיות ככה או לעשות את השינוי.
אולי נוח לך להישאר ככה? איך שאתה?
לפעמים יש וויתורים על מנת להשיג דברים אחרים, אי אפשר להשיג את הכל, אבל השאלה היא מה סדר העדיפיות של הבנאדם.
אם תשאל אותי עדיפות מספר 1 היא להיות מי שאתה בעולם, ולא מישהו אחר.
אם יש לך לצורך העניין אישה שאוהבת אותך, אבל לא באמת אוהבת אותך כי זה לא אתה, אז מה זה שווה בדיוק ? איזה מין אהבה זאת ? מי צריך אהבה שהבסיס שלה הוא לאהוב מישהו שאתה לא ולא מרגיש כך ?
כל אחד והערכים והעדיפיות שלו, אולי מבחינתך אהבה לא כנה ואמיתית טובה יותר מאשר להתמודד עם השינוי שלך ועם האני העצמי שלך.
לצפיה ב-'"מצטייר ורוד"? איפה? ממש לא... '
"מצטייר ורוד"? איפה? ממש לא...
03/01/2015 | 20:42
34
קשה לי לדמיין מישהו\י שבהשפעת הפורום או הדברים שבחוץ (שאגב, אין שום דרך להתנתק מהם) יחשבו שתהליך של שינוי מין הוא פשוט וקל. 
לא ברמה אישית \ חברתית \ משפחתית או ביורוקרטית.
(לפחות לא מישהו עם מינימום חשיבה רציונלית שנדרשת ע"מ לא להידרס ברחוב )

אפשרי - כן. אבל דורש הרבה מאמץ והקרבה.
לצפיה ב-'כל אחד לפי צרכיו. עד כמה שאפשר. '
כל אחד לפי צרכיו. עד כמה שאפשר.
03/01/2015 | 21:03
18
43
לא יודעת לגבי 5 השנים האחרונות (זה היה לפני זמני), אבל בשנה האחרונה לא זכור לי שהיה אירוע בפורום שניסו לכפות על מישהו שלא היה מעוניין בזה שינוי מלא.

כאשר אנשים מתלבטים - בהחלט יש מקום להציג עמדות וגישות שונות.
כאשר מישהו הגיע להחלטה - מייעצים ועוזרים במה שאפשר, כי את הדעה נגד השינוי הם עוד ישמעו מיליון פעם מחוץ לפורום, בין אם הם יבקשו לשמוע עצה או לא, בין אם זה יהיה מבן משפחה שהכי אוהב ורוצה "רק בטוב" ובין אם יהיה מדובר בקופאית בסופר. את ה"לא כדאי" הם יפגשו על כל פינה, זו טיבה של החברה שלנו. וכמובן שזה ירוץ אוטומטית בראשו של כל אחד ואחת - כל החששות והפחדים.
ואולי יש בזה משהו טוב, כי ההחלטה לשינוי לא אמורה להתקבל בהיסח דעת ובלי לחשוב על ההשלכות.

התפקיד של הפורום הוא לא לעודד כמה שיותר ניתוחים, אלא להיות מקום בטוח לדבר על דברים שקשה לדבר עליהם במסגרות אחרות. מקום להיחשף לניסיון של אחרים. מקום שבו יכבדו את ההחלטה שלך, מה שהיא לא תהיה.

וזה מצוין שיש פה גם "מחפש תאור" שיכול להציג את הדוגמה האישית שלו, הדרך שהוא בחר בה ושמתאימה עבורו (ואולי גם עבור אחרים)

לצפיה ב-'את ממש אחלה '
את ממש אחלה
03/01/2015 | 21:30
17
25
לצפיה ב-'מחפש תאור אתה רוצה'
מחפש תאור אתה רוצה
04/01/2015 | 21:31
16
37
שבפורום יעודדו אותך לחיות בשקר כמו שחיית עד עכשיו ? לא הבנתי מה אתה רוצה בדיוק..?
לצפיה ב-'אני לא התכוונתי אליי,'
אני לא התכוונתי אליי,
04/01/2015 | 23:09
15
28
ועליי כבר אי אפשר להשפיע או לעודד אני יודע באיזה קבר אני נמצא
אני רק חושב על כאלו בנות 50+ שחיו עם זה עד עכשיו ולמה צריך לעורר את המוות הזה
אני חושש שצריך לעודד לכיוון אחר או למצוא איזה מצב ביניים
נראה לי שאני יחיד פה אם דעות כאלה אבל זה בסדר זה לא מפריע לי
לצפיה ב-'חבל מאוד'
חבל מאוד
05/01/2015 | 01:18
14
28
חבל מאוד שלדעתך לחיות בצורה אותנטית ואמיתית משתווה ל"לעורר את המוות"...
וחבל מאוד שבנית לעצמך כבר את הקבר במקום להיאבק ולהילחם על מקומך.
אנשים בני 50+ אין להם עוד 30,40 אפילו 50 שנה לחיות עוד בעולם הזה שהם צריכים לוותר 
על הכל או להחביא ?
רק לבני 20-30 מותר לחיות בצורה אמיתית ?
אני באמת מנסה להבין אותך ולא מצליחה... מאוד מצער אותי מה שאתה כותב.
לצפיה ב-'תביני יש לי חיים אמיתיים '
תביני יש לי חיים אמיתיים
05/01/2015 | 07:07
13
33
והם רק המשפחה שלי ,ולא להלחם נגד כל העולם ולעשות הכל ובעצם לא ליהיות כלום
חוץ ממשהו הזקוק לתמיכה תמיד , אם חוסר יכולת להביא ילדים באופן טבעי , בעיות בעבודה ובחיים המשפחתיים ולחיות חיי נהנתנות
הלוואי שלא הייתי כזה , בשבילי זה לא כיף
לצפיה ב-'תביני יש יותר דברים שצריכים להיות '
תביני יש יותר דברים שצריכים להיות
05/01/2015 | 08:17
4
33
עיקריים בחיים מאשר מין ,
לא התכוונתי שבגיל 50 אסור להם לעשות שינוי , פשוט ככל שגדלים לדעתי קיימים הרבה יותר נקודות שלא קל לוותר עליהם , וגם שהגיל לא ממש משחק לטובתם (מבחינת השינוי) אני לא יודע מה את? ובת כמה את ? ואם את נשואה ? ואם את בעלת ילדים שאת כל עולמם ? אם כן את בוודאי יכולה להבין מה שאני אומר , אני לא מחפש להיות צודק אני רק רוצה לדעת שאדם לפני תהליך זה יבין את ההשלכות כי לפעמים מרוב התמיכה והרצון לעזור קשה לראות את מה אנחנו יכולים להפסיד ויש הרבה דוגמאות בכל מיני מצבים בחיים.
בסופו של יום כל אחד יעשה מה שהוא בוחר וכל בחירה בקונפליקט היא ויתור על משהו אחר אבל צריך למזער נזקים כמה שיותר
יום נעים��
לצפיה ב-'האם כתבת את כל זה לגברת המדוברת ישירות? '
האם כתבת את כל זה לגברת המדוברת ישירות?
05/01/2015 | 21:48
1
38
וגם - שים לב: השאלות הבאות הן לא רלבנטיות לדיון הכללי והניסוח הוא שיפוטי ויכול להתפרש כהתקפה אישית:
"אני לא יודע מה את? ובת כמה את ? ואם את נשואה ? ואם את בעלת ילדים שאת כל עולמם?"
ולכן אולי עדיף להמנע מניסוחים דומים.
(אלא אם כן אתה באמת חושב שרופא חייב לשבור בעצמו רגל לפני שיהיה זכאי לחוות דעה בענייני שברים....)

לצפיה ב-'אני מאוד אוהב תגישה שלך!!'
אני מאוד אוהב תגישה שלך!!
06/01/2015 | 00:14
22
אני באמת חושב שאם אדם רוצה לתת עצות הוא חייב להבין מזה להיות נשוי ומזה ילדים ולאחר שיבין שנישואים זה לא דבר שמתי שלא בא אז אפשר לזרוק או שילד זה לא בובה שבסוף הוא ישלים אם הכל( הבושה ולעג ע״י החברה )  וכן אני נשוי ואב לשתי בנות  
לצפיה ב-'רק הערה'
רק הערה
07/01/2015 | 00:38
1
25
הטרנסיות עושות שינוי ממש לא בשביל מין! אלא בשביל התחושה הנפשית והקריעה הפנימית!
לצפיה ב-'אני יודע מה חידשת לי?'
אני יודע מה חידשת לי?
07/01/2015 | 10:03
15
לצפיה ב-'אם כך מחפש את האור'
אם כך מחפש את האור
05/01/2015 | 13:13
6
31
החיים הם רק המשפחה ?
מה איתך ? מה עם האני העצמי שלך ? נמחק ?

*להילחם כנגד כל העולם ולעשות הכל ובעצם לא להיות כלום** - = להיות עצמך ? זה אומר להיות כלום
*מישהו הזקוק לתמיכה תמיד* - מי קבע את זה ?
*חוסר היכולת להביא ילדים באופן טבעי* - אז להביא ילדים באופן טבעי ולהיות אבא שאתה בעצם לא אבא אלא מרגיש אמא זה יותר טוב ? שמעת על אימוץ היום ? או פתרונות אחרים ?
*בעיות בעבודה ובחיים משפחתיים* - ניתן לפתור ויש טרנסיות שעובדות וכו'

אם אתה שואל אותי אתה כנראה לא באמת טרנסית אחרת לא היית מוותר על האני העצמי שלך. כנראה שנוח לך אם איך שאתה וזהו,
אבל אתה לא יכול להגיד לאחרים שממש מרגישים את הצורך להשתנות שלא יעשו את זה, כמו שאמרו פה יש מספיק אנשים שיגידו והרבה יותר אנשים שיהיו נגד שינוי מאשר בעד, כן זה אולי אחד המקומות היחידים שתומכים בשינוי תומכים באותנטיות ותומכים בהגדרה עצמית שלדעתי ולדעת עוד רבים חשובה מאוד מאוד בחיים.
להיות רובוט משפחתי חסר הגדרה וחסר כל אותנטיות וזכות לרגשות הוא לא משהו שהייתי מציעה לאף אחד...
לצפיה ב-'ועוד משהו'
ועוד משהו
05/01/2015 | 13:17
4
23
שינוי מין לא קשור למין בלבד כמו שאמרת.
שינוי מין זה משהו בסיסי, זו ההגדרה העצמית שלך של מי אתה, זה בסיסי.
אם בעיניך הגדרה עצמית היא משהו לא בסיסי אז זו בעיה..
זה לא משהו שולי בכלל שמתקשר למין כמו שאתה מציג את זה.
לצפיה ב-'כמו שאמרתי '
כמו שאמרתי
05/01/2015 | 13:49
3
23
כל אחד והדברים החשובי לו ביותר ,
ולא אמרת לי בת כמה את ? ואם את נשואה ?ואם בכלל את יכולה לשפוט את מה שאני מרגיש?
ומה אני יגיד לך אני לא משתוקק ליהיות טרנסית ואם אני לא אז אני הכי שמח בעולם!!!
אבל תסבירי דבר אחר אם אני לא, אז למה אני על הורמונים כבר שנה?
לצפיה ב-'כי'
כי
05/01/2015 | 14:02
2
27
כי אתה מנסה להנות מכל העולמות וזה בחיים לא יצליח לך.
אתה לא יכול לחיות כטרנסית ומצד שני להישאר כגבר וכאבא, אתה צריך להחליט מה חשוב לך.
**לא תוכל לקבל את הכל**
אני בת 30 לא נשואה ובלי ילדים זה עדיין לא אומר שאין לי דיעה בנושא שלך או יכולת הבנה למצבך.

לצפיה ב-'אני יכול לעשות '
אני יכול לעשות
08/01/2015 | 10:02
1
13
כל מה שאני רוצה , וזה אומר גם לחיות כטרנסית וגם בחיי היום יום כגבר.
תביני אין לי עניין לריב או לשמיץ או כל דבר אחר
אני בסך הכל טוען שיש בעלי מקצוע שיגידו לאדם מה הוא ומה לעשות אני יודע שזה פורום תמיכה אבל לפעמים גם יותר מידי תמיכה זה לא טוב
את חושבת שאת יכולה לקחת על עצמך שבגלל איזה שהוא דיעה לא נכונה שהגבת או שתגיבי יארס אדם בעל משפחה ( אשה וילדים) לדעתי גם אם מישהו נשמע 100 אחוז טרנסית זה לא בהכרח יכול להיות שהוא בכלח קרוס , לכן לדעתי כן לשלוח לטיפול כן לבדוק אבל לא להגדיר אותו משהו שיכול להתברר כטעות .
יש דבר כזה בתחום הפסיכולוגי שנקרא מחשבה פולשנית , זו מחשבה לא נורמלית שאנו מאמינים שהיא נכונה אבל בעצם היא רק מחשבה .
אני לא אומר שאף אחת היא לא טרנסית !!
אבל כן אומר שצריך לבדוק הכל אבל הכל .
ולאחר הבירור באמת לבדוק אם זה מה שאנו רוצים? ואם יהיה לי טוב ? או רע ? מה אני מתכנן שלארית חיי? מה יהיה עם משפחתי?
אולי אפשר להמשיך לחיות ביחד ולנסות לחיות עם זה ביחד ?
המון המון  שאלות יש , לדעתי אסור לזרום עם שום דבר בחיים ללא תכנון כל דבר מצריך תכנון
ותראי את אמרת שאי אפשר לחיות גם כטרנסית וגם כגבר אז אני יספר לך שיש אין ספור של סוגים , יש מי שמדחיק ,יש מי מבחינת פנימית חיי במין שהוא רוצה אבל חיצונית ,יש כאלה שקצת שינוי יכול לעזור להם להמשיך חיים רגילים (כמוני)ויש שעושים שינוי מלא ,את לא יכולה לומר מי כן ומי לא
כי זה יכול לפגוע כי אם אני לא אז למה אני סובל , יכול להיות כי לא נורמלי
אז כדאי שתשימי , לי בכל אופן זה לא מזיז כי כבר אני מכיר את כל צורות הדיבור בפורום הזה
בכל אופן שיהיה לכולנו חורף חם ונעים בקירבולית
לצפיה ב-''
08/01/2015 | 22:56
7
לצפיה ב-' בואי לא נעבור להתקפות אישיות'
בואי לא נעבור להתקפות אישיות
05/01/2015 | 22:00
14
יכול להיות שקשה לך לתאר מצב שבו אדם אחר מוכן להתפשר על דברים שעבורך הם הכי חשובים, אבל זה מה שהופך את כולנו לשונים ויחודיים ולא עותקים משובטים של אותו הדגם.
בדיוק כמו שכתבת, יש הרבה דברים שמרכיבים הוויה ואצל כל אחד סדר החשיבות שלהם משתנה.
(לדוגמה, אם עדיין לא יצא לך לפגוש אנשים שמעדיפים כסף על פני יושר אישי, אשרייך.)

לתשומת לבך:
בפורום אין מקום לדירוגים\שיפוטיות כגון: "טרנסית אמיתית" או "לא ממש" וכו'.
לצפיה ב-'אם טוב לך בחיים שלך - מצוין! '
אם טוב לך בחיים שלך - מצוין!
05/01/2015 | 21:41
32
אבל
אל תשכח שלא כולם כמוך ולא לכולם משפחה כמו שלך.
לא סיפרת כאן עד הסוף, אבל אני מניחה שאישתך יודעת שאתה לוקח הורמונים? והיא בסדר עם זה?
מה היה קורה אם היא לא הייתה מקבלת את זה?

וגם, לא כל נישואים שווה "להציל" או למשוך עד אין סוף.
וגם 2, לא פעם שומעים ילדים, קטנים כבוגרים, שהם היו מעדיפים הורים שנפרדו מאשר הורים שרבים וממררים להם ולעצמם את החיים...

לצפיה ב-'חברות וחברים, שתהיה לכולנו שנת 2015 מוצלחת!'
חברות וחברים, שתהיה לכולנו שנת 2015 מוצלחת!
31/12/2014 | 13:43
35
שיר קטן שתמיד עושה לי נחת
כי בכל אחד - לפני, אחרי וגם בלי ניתוחים ושינויים - יש משהו טוב שזכאי לאהבה

לצפיה ב-'יציאה מהארון, הורמונים וכל מה שבינהם'
יציאה מהארון, הורמונים וכל מה שבינהם
29/12/2014 | 18:28
9
163
אני בת 52
נולדתי כגבר לכל דבר, אבל מאז שאני זוכרת את עצמי הרגשתי אישה.
כבר בגן הילדים ובבית הספר היסודי נהנתי לשחק ולדבר רק עם הבנות.
כל חיי נאלצתי להסתיר את זהותי המינית מאחר ואין לי את האומץ - כן אני פחדנית, חוששת מתגובת המשפחה והסביבה, אני רגישה מאוד ובוכה בשקט כשאין איש בסביבה כבר מעל 40 שנה.
שרתתי בצה"ל בתור לוחם, סבלתי מאוד שנאלצתי לזייף "ולשחק אותה" גבר גבר.
סיימתי תואר ראשון ושני, התחתנתי עם אישה נהדרת באמת אמא טובה לשלושת הילדים המקסימים שלנו אבל היא מחזיקה בהמון דעות קדומות וברור לי מעבר לכל ספק שלעולם לא תוכל לקבל אותי כאישה.
אני מתלבשת בסתר - בדר"כ שוכרת חדר במלון או נוסעת לחו"ל לכמה ימים ומוציאה המון כסף על קניית בגדים, נעליים ואיפור וכל פעם מחדש מכניסה הכל לשקיות ומוסרת להומלסיות או מניחה בפתחן של חניות יד שניה.

מחפשת חברת נפש, אחת שעברה את התהליך בעצמה או שנולדה אישה וליוותה מישהיא שעברה את תהליך השינוי מאפס.
כזו שתתמוך, תייעץ, תבכה איתי או תלטף כשיהיה קשה.
מישהיא שתוכל להדריך וללוות את כל התהליך, מרגע החשיפה לסביבה, שאוכל ללבן איתה יחד ולהבין את המשמעות של צעד כזה על ילדיי, על מקום העבודה ובכלל על חיי אחרי החשיפה.
למה לצפות?
ממה להזהר?
למי הכי מומלץ לפנות לטיפול פסיכולוגי (פסיכולוגית ואנדוקרינית) מאחר ואני לא מסוגלת להפגש עם רופאים ממין זכר?
מה קורה לגוף ולנפש בחודשים הראשונים ללקיחת ההורמונים?

יש לי עוד המון שאלות, התלבטויות וחששות שלא את כולן אפשר כרגע לפרט.

תודה לכן
רוזי

לצפיה ב-'שלום לך'
שלום לך
30/12/2014 | 05:52
3
91
אני אשמח לעזור ככל יכולתי ובמה שלא אוכל, אני אחבר בינך לבין מי שכן תוכל.

בעיקרון אני היום נשואה בשנית עם ילדים, אבל את התהליך - עברתי בנישואיי הראשונים ביחד עם גרושתי והילדים.
צרי איתי פה קשר ונתקדם.

אם זה כבר לא רלוונטי - אז נותר לי לאחל המון הצלחה.
לצפיה ב-'וואו מאי מתוקה אמיתית את, תודה רבה'
וואו מאי מתוקה אמיתית את, תודה רבה
30/12/2014 | 10:53
2
78
בהחלט לא ציפיתי לתגובה כל כך מהירה.
על פי התגובה שלך נראה לי שעברת תהליך דומה למה שמצפה לי.
אני ממש מקנאה בך שאת כבר אחרי החשיפה.
זה פשוט הורג אותי מבפנים.
אני כמעט ולא מצליחה להרדם בלילות מרוב מחשבות על רגע החשיפה ואילו השפעות יהיו על הילדים.
המחשבות לא נותנות לי מנוחה ואני חיה בסערת רגשות תמידית.
אין לי מושג איך אני מתכננת את התהליך מבחינה כלכלית כי אני מניחה שאאבד את מקום עבודתי שעל פניו לא יכול להיות טולרנטי לכזה תהליך.

מקווה שלא אצא "סתומה" (כי אני לא) אבל איך אני יוצרת איתך קשר פה?
את חושבת שאני חייבת לפתוח חשבון כאן בשביל שזה יעבוד?
רוזי

לצפיה ב-'אשמח לסייע'
אשמח לסייע
30/12/2014 | 14:32
1
62
אני מצטרפת להצעה לסייע בשפע נושאים, לאחר שעברתי את התהליך בגיל דומה לשלך, והכל הסתדר.
It's not a "problem", it's a Project and a Process
אנא פתחי לך כאן שם משתמשת עם תיבת דואר, וכל מי שיכולה תסייע בתהליך המורכב הזה. קחי אוויר, נשימה עמוקה, וקחי בחשבון שזה לא "הוקוס פוקוס" אלא תכנון יסודי, לימוד רציני, ומימוש קפדני. כמו הרבה דברים שעשית והצלחת עד היום.
"מה יגידו ?" - יגידו מה שילמדו ממך - אחרי שאת תלמדי אותם ותסבירי בחיוך אסרטיבי מהיכן זה צומח ולהיכן זה מתפתח.  כל השאר - מיליון פרטים - נא להכין מחברת מעבדה עם כריכה קשה

בהצלחה
לצפיה ב-'תודה רבה אורחת'
תודה רבה אורחת
30/12/2014 | 23:00
42
זה בהחלט הולך להיות פרוייקט ואני מודעת (אולי יותר מדי) לכך שזה לא הולך להיות קל

עושה לי ממש טוב שאתן ככה מתגייסות ומושיטות את ידיכן לעזרה

רוזי
לצפיה ב-'ברוכה הבאה והמון בהצלחה '
ברוכה הבאה והמון בהצלחה
30/12/2014 | 16:18
1
46
לפני הכל - 1) ממליצה לך לפתוח כתובת אימאייל חדשה ואנונימית לתקשורת עתידית.
2) (עם או בלי אימאייל חדש) תפתחי שם משתמש בתפוז, זה לוקח 5 דקות ואח"כ מקל מאד לקבל תשובות לפוסטים שפתחת ולקבל\לשלוח מסרים פרטיים. (אגב, בשביל שם משתמש צריך כתובת אימאייל ע"מ לאשר פתיחת כרטיס...)

לעניינו של דבר -
אהבתי שכתבת שהשינוי דורש תכנון מראש. ועוד איך דורש תכנון. אבל זה נשמע שאת במקום מבוסס בחיים ויש לך את המרווח לתכנן לטווח ארוך ולהוציא לפועל: בין אם זה עינייני כספים, המשך מע' יחסים עם האשה (ולקחת בחשבון אפשרות של גירושין וכל מה שקשור לזה) וכו'...

לי אישית אין נסיון בסיטואציה כמו שלך, אבל גם אני וגם שאר חברי הפורום נשמח לתמוך בך לאורך הדרך ולהיות אוזן קשבת, אם תרצי

את רוצה לספר לנו בנתיים קצת יותר על עצמך?
כמה זמן את נשואה? האם הדעות הקדומות של האשה הן עובדה (דיברתם על נושאים מסוימים) או זה מה שנדמה לך שהיא חושבת?
מה עם הילדים? בני כמה הם? עד כמה פתוחים\מקבלים את השונה?

לצפיה ב-'חצילונית - תודה רבה רבה מכל הלב על ההתגייסות - ממש התרגשתי כ'
חצילונית - תודה רבה רבה מכל הלב על ההתגייסות - ממש התרגשתי כ
30/12/2014 | 23:52
43
אז כמו שאת רואה פתחתי שם משתמש בתפוז.
יצרתי גם תיבת אי מייל (עד היום היתה לי רק תיבת המייל של העבודה).

אני שמחה לקרא אותך ולראות שאני מבינה לקראת מה אני הולכת ותכנון הוא בהחלט שלב קריטי.
לדעתי אני אצטרך לתכנן את הדרך לא רק מהבחינה הכלכלית ואני מתכוונת לארגן לי רשימת נושאים ונקודות שאצטרך ללמוד ולרדת לפרטי פרטים לפני שאכין תוכנית מפורטת.

לבקשתך הנה כמה פרטים עלי
אנחנו מתגוררים באחת מערי הלוויין של תל אביב בדירה שסיימנו לשלם עליה את המשכנתא ממש בחודש שעבר.
אנחנו נשואים 19 שנים בלי משברים גדולים אבל היחסים ביננו כבר המון שנים מסתובבים אך ורק סביב הילדים.
אין לנו הרבה מהמשותף, אנחנו חושבים בצורה שונה לחלוטין, רמת הפתיחות שלנו שונה מהקצה לקצה ופחות או יותר חיים אחת ליד השנייה בשיתוף כלכלי וגידול הילדים.
מעבר לכניסות להריון אנחנו לא מקיימות יחסי מין ואני יכולה לספור באצבעות שתי הידיים את מספר הפעמים ששכבנו.
כששאלתי את עצמי לפני המון שנים למה אין ביננו קרבה אמיתית הבנתי שזה מכל מני גורמים אבל בעיקר מאחר ששום מגע (נשיקה, חיבוק, ליטוף וכמובן סקס) לא ממש חשוב לה וכל עניינה היה ללדת ולגדל משפחה.
זוגיות ובניית זוגיות טובה ממש לא חשוב לה.
גם כשניסיתי לשכנע אותה שנלך לטיפול זוגי היא ממש התנגדה ולא היתה מוכנה בשום פנים ואופן שנלך.
היא מאוד סגורה ומעולם לא נחשפה בפני איש יותר ממה שהיתה חייבת.

בהשכלתי אני מהנדסת אלקטרוניקה עם המון שנות נסיון בפיתוח מערכות תקשורת ועבודה עם לקוחות בארץ ובעולם.
הספקתי לבקר בקצת יותר מ 50 מדינות בעולם ומאחר ואני מאוד חברותית ומעולם לא שפטתי או פסלתי אף אדם יש לי לא מעט חברים מכל העולם.
מעולם לא עסקתי בשום מקצוע או עבודה אחרת.
התחביבים שלי מגוונים אבל אני בעיקר אוהבת לצפות בסרטים להאזין למוזיקה ולרקוד לרקוד לרקוד.

ילדיי בגילאים 15, 10 ושבע ושלושתם מאוד דומים לאישתי באופיים.
לא הייתי אומרת שאני יכולה לומר בוודאות על הצעירים יותר עד כמה הם מקבלים את השונה אבל הבכור ממש לא פתוח לקבל שוני ומתבטא מדי פעם בצורה מגעילה כלפי ילדים אחרים שאינם מתנהגים או נראים כמו הנורמה בחברה שלהם.
בהתחלה הייתי נלחמת איתו ומנסה להסביר, לחנך ולהראות לו שאפשר גם אחרת אבל הוא בגיל ההתבגרות וברגע שאני מסיימת לדבר איתו זה יוצא מהאוזן השנייה.
לגבי אישתי זה מקרה אבוד - היא הכי מרובעת וגזענית שיש וכל שוני לא מקובל עליה.
אני יכולה לתת המון דוגמאות אבל בשביל לשמור על כבודה ברשותך אני אמנע מלכתוב את זה כאן.

שוב אני מודה לך ולכן מכל הלב על הרצון לעזור ולתמוך - אני בהחלט אזדקק לזה.

מואאאה,
רוזי

לצפיה ב-'בהצלחה רוזי!'
בהצלחה רוזי!
31/12/2014 | 20:57
2
46

שלום רוזי,

אין אלא להצדיע לאומץ הרב שיש לך להכיר בתחושותייך, ולהתחיל מסע לעבר מימוש מלא יותר של הזהות שלך ! עברת כבר תהליך ארוך והתחבטויות רבות ואין ספק שיש לך הרבה עוצמה. נדמה לי שאני שומע גם התלהבות וסקרנות לגבי השלבים הבאים במסע (לצד הפחד).

טוב שאת מבקשת עזרה ותמיכה. יש הרבה מידע ללמוד ולעכל, יהיו החלטות לגבי ההופעה, המשפחה ועוד – ונכון לעבור את זה עם אנשים שיוכלו להבין ולסייע. האם שמעת על המרכז הגאה הממוקם בגן מאיר במרכז תל אביב? פה יש קבוצות חברתיות של המיועדות לטרנסיות, שם אפשר להתייעץ , להכיר אנשים – ולהנות! פרטים עדכניים אפשר למצוא במרכז במספר 03-5252896 . טיפולים וניתוחים מתבצעים בארץ באמצעות הועדה שבתל השומר. לפני כן מומלץ לדבר עם ד"ר אילנה ברגר 03-6499783. במרכז הגאה יש גם מרפאה שם אפשר להתייעץ עם רופאים רגישים מהקהילה.
לגבי המשפחה – בוודאי היית רוצה להתקבל ולהיות נאהבת כפי שאת – ואם עדיף אתמול :). ייתכן שזה יקח זמן, מדובר בתהליך. מבלי להכיר, אני בטוח שיש בילדים שלך גם מאשתך וגם ממך. גם אם דברים לא יסתדרו לגמרי על ההתחלה, מנסיונינו יש תקווה רבה שישתפרו ויפתרו עם הזמן.
לבסוף –אם תרצי לחשוב, לדבר, להתייעץ ולבדוק אפשרויות נוספות להסתייע – את מוזמנת ביותר לצור איתנו קשר ב"יש עם מי לדבר" – קו הקשב הגאה. אנחנו פועלים בימי א'-ה' בשעות 19:30-22:30 03-6205591 ונשמח אם תתקשרי.
עברת באומץ הרבה, יש עוד דרך לפנייך, שיהיה לך המון בהצלחה ושתחיי באושר בדרכך,

עמיר
"יש עם מי לדבר"
קו הקשב והמידע של הקהילה הגאה 

לצפיה ב-'תודה רבה - תגובה ושאלה '
תודה רבה - תגובה ושאלה
01/01/2015 | 09:42
1
37

בוקר טוב עמיר
תודה רבה על התגובה וההפניה למקורות התמיכה אני מאוד מעריכה את זה.
בהחלט שמעתי על המרכז הגאה בגן מאיר אבל אינני מתכוונת להתקרב לשם כל עוד אני בארון.
יש כל כך הרבה אנשים לא דיסקרטיים בארץ ואני לא מתכוונת לתת לאף אחת/ד את התענוג להוציא אותי מהארון לפני שאעשה זאת בעצמי.
עד כמה דיסקרטי הקו ב "יש עם מי לדבר"?
ושאלה נוספת שלא בטוח שתהיה לך עליה תשובה -
כשאני פונה למרפאת גן מאיר ומתחילה בפגישות האם האינפורמציה תרשם מיידית בתיק הרפואי שלי בקופ"ח כללית?
המשך יום מקסים
רוזי

לצפיה ב-'המרפאה בגן מאיר היא מרפאה של הכללית לכל דבר'
המרפאה בגן מאיר היא מרפאה של הכללית לכל דבר
03/01/2015 | 17:47
34
מה מדאיג אותך שירשם?
יש גם דברים שלא חשופים לכל אחד בקופה אבל החשוב הוא רופא/ת המשפחה שהכל תמיד חוזר אליה/ו - בדיקות, מעקב, טפסי הפניה והתחייבות וכו' - אז או שאת ממשיכה עם אחד הרופאים בגן מאיר כרופא המשפחה שלך או שרופא משפחה בסניף הקרוב אלייך יהיה מודע לתהליך המתוכנן ואם הוא לא פרנדלי תחליפי אותו.
לצפיה ב-'אני רוצה לאחל לכולם ולכולן שנה אזרחית סילבסטר שמח'
אני רוצה לאחל לכולם ולכולן שנה אזרחית סילבסטר שמח
29/12/2014 | 10:02
2
33
שהשנה האזרחית החדשה תהיי יותר טובה מהקודמת ושכול הדברים הרעים שקרו לנו בשנה הזאות ישארו בשנה החולפת הזאות  שאוטוטו ניגמרת  אני מאחלת לכולן בהצלחה ולכולם עם התהליך של השינוי שלהם שתהיהיו תמיד בריאים ובריאות זה הכי חשוב  אני כמובן חוגגת תסילבסטר כי אני רוסיה חוגגת חוגגת כמו שצריך אבל גם אתן ואתם מוזמנים לחגוג זה כיף שנה אזרחית חדשה תיצאו תבלו תעשו חיים יפים ויפות שלי וזהוא מה יש לי עוד לאחל לכם ולי שרק תהיו שמחים מי שאתם חזקים מלאי ביטחון ונקווה רק לטוב נשמות שלי אוהבת אותכם ואותכן
לצפיה ב-'!с новым годом '
!с новым годом
31/12/2014 | 13:25
1
17
לצפיה ב-':-тебе тоже и Всем С новым годом '
:-тебе тоже и Всем С новым годом
04/01/2015 | 13:02
14
לצפיה ב-'ג'נדרקוויר / זהות מגדרית אלטרנטיבית / נזילות מגדרית ועוד '
ג'נדרקוויר / זהות מגדרית אלטרנטיבית / נזילות מגדרית ועוד
28/12/2014 | 17:08
11
66
לאחרונה עלו כמה שאלות כלליות על הגדרות וגם כמה התלבטויות פרטיות של א\נשים שמרגישים שיש צורך במשהו יותר מאשר רק התווית הבסיסית "אשה"\"גבר" כדי לתאר את מה שהם.

לצערנו הרב, פורום ג'נדרקוויר של תפוז נסגר (אולי רק זמנית),
אבל
ארכיון ההודעות שלו נשמר וגם המנהל בדימוס של הפורום lily kane הבטיח לבוא לבקר אותנו פה ולייעץ מדי פעם

כל מי שיש להם שאלה\תהיה בנושא מוזמנים להצטרף לדיון, גם אם זה בעילום שם וגם אם אתם בכלל לא מהפורום (שומו שמיים! )...
לצפיה ב-'ג'נדרקוויר - על מה בכלל מדבר? '
ג'נדרקוויר - על מה בכלל מדבר?
28/12/2014 | 17:29
28
ג'נדרקווירים -
הם א/נשים אשר מרגישים כי המגדר הבילוגי שלהם לא תמיד מתאים להם.
הם מגדירים את עצמם לפעמים כגבר ולעיתים כאישה, או מגדרים עצמם חסרי מגדר, ובמקרים אחרים קוראים לעצמם מגדר שלישי. (מתוך תאור הפורום ג'נדרקוויר בתפוז).

ובהרחבה:
ג'נדרקוויר הוא/היא אדם שזהותו/ה המגדרית אינה 100% גבר או 100% אישה.
זה כולל א/נשים שזהותן המגדרית היא בין גבר לאישה, א/נשים שלא מרגישות כבעלי מגדר (לא גבר ולא אישה) או שמתנגדות להגדרות המגדר המקובלות, א/נשים שזהותם המגדרית היא טרנסג'נדרית וא/נשים שזזים בין האפשרויות.

מה משמעות המילים שמרכיבות את המושג "ג'נדרקוויר"?
המונח ג'נדר (Gender) או "מגדר" בעברית, מסמן את כל מה שנלווה בתרבות למין ביולוגי מסוים, אבל לא תלוי בביולוגיה. האפשרויות המקובלות בחברה למגדר הן גבריות או נשיות. בשונה מהחלוקה המינית לזכר/נקבה, המתבצעת על פי איברי מין וכרומוזומים, החלוקה המגדרית לאישה/גבר היא חלוקה תרבותית. מגדר לא תלוי בגוף, באיברי מין או במראה, אלא בזהותו של אדם – מי האדם בתוך-תוכו, מי האדם מרגיש שהוא.

משמעות המונח קוויר (Queer) באנגלית היא חריג, משונה או מוזר, ומונח זה שימש כמילת גנאי מקובלת ללהט"בים במהלך המאה ה-20. לקראת סוף המאה אומצה המילה על ידי להט"בים כחלק מהחשיבה מחדש על התנהגויות והעדפות מיניות ומגדריות.

כיום יש שני שימושים עיקריים ל"קוויר": כמונח מטרייה ללהט"בים, וכמונח ספציפי יותר, שמבקש להדגיש זהויות שאינן נורמטיביות או שקוראות תיגר על הנורמות. ג'נדרקוויר מתייחס לשימוש השני של קוויר ביחס למגדר, כלומר כולל א/נשים בעלי זהויות מגדריות שאינן נורמטיביות או שקוראות תיגר על הנורמות המגדריות.

זה כולל ניתוח?
שינויים פיסיים אינם רלוונטיים להגדרה "ג'נדרקוויר". יש ג'נדרקווירים שבוחרים לעבור ניתוחים, לקחת הורמונים או לעשות שינויים גופניים כלשהם, ויש כאלה שלא. יש ג'נדרקווירים שהנראות שלהן היא גברית או נשית, כמו שמקובל להיראות בחברה הכוללת. אחרים בוחרות סגנון גופני מגדרי שאינו תואם את מינם הביולוגי, ואחרות בוחרים בנראות בין מגדרית, שקשה לתייג כנשית או גברית.

אז כל הטרנסג'נדרים הם ג'נדרקווירים?
לאו דווקא. טרנסג'נדרים יכולים להיות בעלי זהות מגדרית גברית, נשית או ג'נדרקווירית.

אז זו בעצם זהות לא ברורה, א/נשים שלא החליטו מה הם?
לא. זו זהות ברורה – זהות ג'נדרקווירית.

אז מה, עכשיו אי אפשר להיות גבר או אישה?
בוודאי שאפשר. "ג'נדרקוויר" הוא מונח שמבקש להרחיב ולהגמיש את ההגדרות הקיימות. הוא לא מבקש למחוק זהויות מגדריות של א/נשים או להפוך אותן ללא לגיטימיות, אלא להיפך לאפשר לגיטימיות גם לזהויות שלא נופלות לחלוקה גבר/אישה.
( חלקים נבחרים מתוך הערך באתר GoGay )
לצפיה ב-'הרעש סביב מיצג מיגדרי של הבת של אנג'לינה ג'ולי'
הרעש סביב מיצג מיגדרי של הבת של אנג'לינה ג'ולי
28/12/2014 | 18:10
1
47
הנה דוגמה יפה לאיך מרגילים ילדים למגדר בינארי כבר מגיל צעיר (ע"י מקרה של הורים שלא אוכפים את החוק של "ורוד ושמלות עבור בנות, תכלת וחליפות בשביל בנים").
הכתבה (וחומר למחשבה) מעת קשת קורם

לצפיה ב-'אפרופו ילדים - תמונות ממחנה קיץ לילדים עם מגדר אלטרנטיבי'
אפרופו ילדים - תמונות ממחנה קיץ לילדים עם מגדר אלטרנטיבי
28/12/2014 | 18:47
57
אז מסתבר שבאמריקה כבר 6-7 שנים, כל קיץ מתקיים מחנה עבור ילדים עם זהות מגדרית שחורגת מבינארית בגילאים 3-12 והוריהם.
( summer camp for gender-nonconforming children and their families)
הצלמת הראשית של המחנה, עם ברכת ההורים, מוציאה ספר צילומים שאפשר להתרשם כאן וכאן מחלק מהתצלומים.

חוץ מהחמידות של ילדים שזוכים לחופש לעשות מה שעולה על רוחם בלי שיפוט קוטל של החברה,
אפשר לקחת מהסיפור הזה שאלה: "איפה אני הייתי כיום אם ההורים והסביבה שלי היו פתוחים לרעיונות מסוג זה כבר כשהייתי קטן\ה?"

* - (והתמונה "ידיים של אבא" של הורה שעוזר לבן שלו עם השמלה לפני תחרות היא שובה ושוברת את הלב, אבל במובן הטוב של המילה  )

לצפיה ב-'אני אישית מאד אוהבת את ג'נדרקוויר כהגדרה'
אני אישית מאד אוהבת את ג'נדרקוויר כהגדרה
28/12/2014 | 20:41
3
32
אני סיס-אשה שלא תמיד נהנית להיות אשה ולא תמיד רוצה שהחברה תראה אותי כאשה.
היו לי תקופות שונות בחיים, חלקן עם דיספוריה ברמה זו או אחרת.
לקח לי זמן לקבל את עצמי כמו שאני ולהרגיש מספיק בטוחה "לצאת ככה מהבית".

החלום שלי היה להיות בתוך הבית (שלי\של חברים) אשה וחסר-מגדר מחוץ לבית.
אשה - עם שיער ארוך, חצאית, חזה וגוף נשי.
חסר-מגדר - כמו גבר, אבל בלי איבר המין הזכרי.
כן, היה לי ברור שזה משהו לא אפשרי, אבל זה מה שרציתי.

הפשרה שהגעתי אליה עם הזמן היא להיות אשה עם שיער קצר ולבוש "גברי"\אנדרוגני.
לפעמים כשקשה, אני שמה ביינדר להשטיח את החזה.

=========
גם לי היה מאד חבל כשפורום ג'נדרקוויר נסגר.
אומנם לא כתבתי שם הרבה (כי נתקלתי בו כבר אחרי שהסתיימו ההתלבטויות האישיות), אבל אהבתי שיש "פינה משלנו".

לצפיה ב-'לנה אני כ"ך מזדהה איתך'
לנה אני כ"ך מזדהה איתך
28/12/2014 | 21:34
2
27
גם אצלי המצב דומה רק הפוך.(מבחינת MTF).
נדמה כי מגדר הביניים לא מורגש/מורשה להיות בעולם, ואנשים לא מקבלים את המגדר שהוא לא ברור ומוחלט.
נחמד שיש מקום שאפשר לשתף ולמצוא הבנה ותמיכה...
בהודעה הבאה אספר גם על עצמי והלבטים שלי בנושא..
לצפיה ב-'יש אנשים שמקבלים ויש מקומות שהם יותר ידידותיים'
יש אנשים שמקבלים ויש מקומות שהם יותר ידידותיים
28/12/2014 | 21:59
1
28
אני חושבת שהאחריות היא עלינו, לעצב את העולם בצורה שבה אנחנו רוצים לראות אותו.
(זאת אחת הסיבות למה אני הולכת למצעד גאווה ומעודדת אחרים ללכת. לא כי אני "גאה" בקוויריות שלי יותר מאשר בשאר המרכיבים של האישיות שלי, אלא כי אני רוצה לחיות בעולם שבו יום אחד כבר לא יהיה צורך במצעדים, כי זה יהיה מובן מעליו שכל המגדרים והזהויות הם שווים).

זאת גם אחריות שלנו לחיות, עד כמה שאפשר, לפי האמת שלנו. כי אם נתחבא - אז העולם לא יראה ולא ירגיש דברים שונים.
(ואני אסירת תודה שהגעתי במקרה למקום עבודה שלא דורש ממני קונפורמיות מגדרית. כן, אז מדי פעם שואלים אותי למה שמתי עניבה. אבל כשאני מסבירה שזה מה שהולך הכי טוב עם החולצה, אני לא נתקלת בכעס.
כשמעירים לי בתמיהה "אפשר לחשוב שאת בחור", אני מחייכת ואומרת תודה.
ואלה שיחות שיש לי לרוב עם עובדים ללא השכלה וממגזרים יותר "קשים" מאשר סמולנים-תל אביביים. מעובדי "צווארון לבן" אני לא שומעת שום דבר שלילי)
לצפיה ב-' אם נשמעתי תוקפנית. לא זאת הייתה הכוונה '
אם נשמעתי תוקפנית. לא זאת הייתה הכוונה
28/12/2014 | 22:29
17
לצפיה ב-'אני לא בדיוק מבינה בנושא הזה...'
אני לא בדיוק מבינה בנושא הזה...
30/12/2014 | 16:26
3
22
 אני כבר כמה זמן עוברת איזשהו משבר של גיל ההתבגרות שהביא אותי למחשבות מטרידות וספקות מאוד רציניות בקשר למגדר שלי.
יש רק דבר אחד שאני יודעת בוודאות וזה שלנצח אני אצטער על זה שלא נולדתי גבר ושאני תמיד אצטער על מי שאני, אבל מפה ועד לבאמת לחשוב על איזשהו שינוי בנושא זה מרחק די גדול.
סביר להניח שאני אצטרך להעביר את שארית חיי כאישה, זה מצער אותי אבל אני חייבת למצוא דרך להתמודד עם זה ולהדחיק את המחשבות האלו...
לצפיה ב-'שום דבר לא בוער '
שום דבר לא בוער
30/12/2014 | 16:51
2
16
אל תשכחי שאין תאריך תפוגה לקבלת החלטה.
אין לך דד-ליין שעד אליו את חייבת להחליט איך תחיי את שארית חייך.
תמיד אפשר להתחרט, או להחליט שאיך שהיית עד עכשיו מתאים לך, או להבין שבעצם רצית משהו אחר אבל לא ידעת מה זה.
את לא חותמת חוזה שאין ממנו דרך חזרה.

תבדקי את הגבולות שלך, תבדקי איך יותר נוח עבורך שהעולם יראה אותך.
על מה את יכולה להתפשר ועל מה לא.
(למשל, תשחקי עם חברה טובה ב"משחק" שתגידי לה שזה בשביל "הצחוקים" - לדבר יום שלם בגוף זכר)...
לצפיה ב-'אולי זה רעיון טוב'
אולי זה רעיון טוב
30/12/2014 | 17:33
1
18
זה נראה לי רעיון טוב, לנסות לראות איך זה מרגיש שמתייחסים אליי כמו אל גבר...
נראה לי שזה יעזור לי קצת להבין בכלל מה זה אומר להיות גבר ואז אולי אני אדע אם אני בכלל רוצה את זה...

ואולי אני אפילו אבין שזה לא נכון לי וזה יכול לפתור המון בעיות...
לצפיה ב-'היי סתם שאלה'
היי סתם שאלה
30/12/2014 | 17:41
21
היי סתם
שאלה לי - למה את שוללת בעצם שינוי כזה ?
מדוע הפתרון מבחינתך הוא סופי להישאר איך שאת מבלי רצון להתמודד ?
את רושמת שבמשחק תפיקידם את מקווה שתביני "שזה לא נכון" להיות גבר או לרצות שינוי ואז יפתור לך המון בעיות ..
אולי דווקא השינוי הוא הפתרון ?
אשמח לשמוע..

לצפיה ב-'אז יש מה לדבר על רקדנית הבטן הטרנסית ממרוקו? '
אז יש מה לדבר על רקדנית הבטן הטרנסית ממרוקו?
25/12/2014 | 20:43
3
92
חוץ מזה שהיא יפייפיה ומוצלחת?
(ושלא מומלץ לקרוא טוקבקים, אלא אם כן אתם\ן סובלים מלחץ דם נמוך מדי).
אה, וגם, מי שצילם את הקליפ שמצורף לכתבה ממש לא יודע לצלם רקדניות בטן

אם יהיה לי זמן בסופ"ש אחפש קליפ מוצלח של Noor Talbi רוקדת.
לצפיה ב-'מה שכן. ורשמתי על זה גם באתר אחר בנושא-'
מה שכן. ורשמתי על זה גם באתר אחר בנושא-
28/12/2014 | 06:53
2
39
שהכתבה נראית יחסית ליברלית והכל.. אבל...
נקודה מעניינת לדיון - בכתבה נכתב שהמדינות הללו מעודדות ניתוחים לשינוי מין (כמו איראן למשל) , בעיקר כדי "לנרמל" את הנושא. כלומר.. לו אותה רקדנית הייתה "נשארת" גבר, היא הייתה תחת הגדרת הומוסקסואל שזה כבר חטא באותם מדינות.. ולכן מקבלים את היותה אישה ,כי זה הופך את אותה ל"נורמלית".

וכמובן - אין מה לקרוא את הטוקבקים, אולי רק רצולי להגיב כדי לאזן ולהראות קולות אחרים.

לצפיה ב-'באיזה אתר אחר? (אם לא סוד)'
באיזה אתר אחר? (אם לא סוד)
28/12/2014 | 22:30
1
15
לצפיה ב-'באחד העמודים של הקהילה הטרנסית בפייסבוק.. לא זוכרת איזה'
באחד העמודים של הקהילה הטרנסית בפייסבוק.. לא זוכרת איזה
01/01/2015 | 19:51
10
לצפיה ב-'זקוק לעזרה , אני מסתובב בתחנה המרכזית הישנה ויש כמה קוקסינלי'
זקוק לעזרה , אני מסתובב בתחנה המרכזית הישנה ויש כמה קוקסינלי
24/12/2014 | 17:06
1
186
ויש שם כמה קוקסינליות 3 חדשות בנות 24+- שמאיימות עלי ללכת משם כי אני הולך מאופר, אבל אני לא הולך באיזור שלהן ממש או שאני עובר לייד כדי ללכת להר ציון והן צורחות עלי זה הגיע למצב שאיימו עלי שיהרגו אותי, אני צריך עזרה שיעזרו לי.. אני לא מסתובב במקומות אחרים כי לא אהבתי מועדון וכאלה ..
לצפיה ב-'כל מי שנכנס לאיזור ההוא מהמר על החיים\הבריאות שלו'
כל מי שנכנס לאיזור ההוא מהמר על החיים\הבריאות שלו
24/12/2014 | 18:43
104
השאלה האם זה שווה לך?
לצפיה ב-'רוצה לשתף אותכם במשהוא עצוב מאוד'
רוצה לשתף אותכם במשהוא עצוב מאוד
23/12/2014 | 15:32
4
155
שבוע שעבר ביום חמישי שעבר הייתי בבית וראיתי מהחלון שלי חתולה ליד הכביש מיתנדנדת ובקושי מצליחה ללכת ומכוניות עוברות מיתחתיה רצתי מהר לכביש לקחתי אותה אליי ליידים היא הייתה גוססת רזה מאוד הבאתי אותה אליי הבית ומייד נתתי לה לאכול ולישתות לשתות נתתי לה מימזרק אחרי כמה ימים מצבה הישתפר מאוד היא גם עלהת במישקל ואכלה טוב מאוד והרגישה טוב מאוד אז שיחררתי אותה החוצה כי יש לי בבית 13 חתולים ואני לא יכולה להרשות לי עוד חתולים כי זה כבר המון חתולים וגם כלב יש לי אחרי ששיחרתתי את החתולה שהצלתי ברחוב לרחוב הגורים הקטנים של החתולה שלי התחילו להרגיש ממש רע הקיאו אחד אחריי השני ואז ניזכרתי שהכנתי את החתולה החולה שהצלתי מהרחוב אליי הבית והיא הייתה במגע עם החתולים האחרים שלי וגם עם הגורים הגורים הקטנים של החתולה שלי התחילו להקיא ולהרגיש ממש ממש רע כניראה שהם נידבקו מהחתולה שהצלתי מהרחוב והבאתי הבית  את אמא של הגורים חיפשנו כמה ימים ולא מצאנו בסוף גילינו שהיא מתה שכבה מעל הארון כשבאתי הבית אמא שלי בידיוק הראתה לי אותה שוכבת מכוסה בבד התחלתי לבכות היתפרצתי בבכי זאות חתולה שגדלה אצלי 4 שנים בבית  לכן לא הצלחנו למצוא אותה מתי שחתולים מרגישים שהם עומדים למות שרע להם הם מיתבודדים אפילו לא ידעתי שרע לה כדי לקחת אותה לוטרינר היא היתחבאה מאתינו בצער רב וביגון עם דמעות בעיניים קברתי אותה ונישקתי אותה נשיקה אחרונה עכשיו אני עם דמעות בעיניים באמת  לאחר מכן אחרי יום שמתי לב שהגור שלה הג'נג'י התחיל גם הוא להרגיש לא טוב מייד לקחתי אותו לוטרינר הוטטרינר  טיפל בו העלה את לחץ הדם שלו  נתנו לי ויטמינים נוזלים זריקה ובאתי איתו הבית לאחר כשעה הוא מת  הרגשתי שאני פשוט מתה כמובן שבכיתי שעתיים בלי הפקה לא האמנתי שזה קורה לי וגם אותו קברתי אחרי יום לאחר יום החתול השני התחיל להרגיש לא טוב גם  לקחתי אותו גם לווטרינר וגם הווטרינר טיפל בו נטפל לו נוזלים זריקה ואחר כך גם הבאתי את שאר הגורים כי הבנתי שהם נידבקו כולם וגם החתול השני מת לי  הרגשתי פשוט זוועה בכיתי כול כך הרבה יום למחרת גם החתול השלישי התחיל להרגיש לא טוב היום והוא מת לי היום גם בבוקר  :( ועכשיו הרביי גוסס אנילא יוד למה זה מגיע לי למה הם נולדו אצלי בבית כול כך אהבתי אותם טיפלתי בהם עשיתי בישבילם הכול ומעבר  ובסוף הם הלכו לי אני מרגישה זוועה עצובה בוכה 3 ימים בלי הפסקה כואב לי הראש  מהבכי נורא וזה ילווה אותי עוד הרבה זמן אני אזכור אותם תמיד  :(
לצפיה ב-'איזו זוועה ממש משתתפת בצערך '
איזו זוועה ממש משתתפת בצערך
23/12/2014 | 16:31
3
42
והווטרינר לא יודע להגיד באיזו מחלה מדובר? 
מסכנים כאלה

מקווה שאת ואמא שומרות על עצמכן, שלא תדבקו חס וחלילה גם.
(כן, אני יודעת שרוב המחלות של חתולים לא עוברים לאנשים, אבל עדיין)
לצפיה ב-'תודה נשמה :('
תודה נשמה :(
24/12/2014 | 09:08
2
35
לא  הוטרינר לא יכל להגיד באיזה מחלה מדובר הם בהתחלה הקיאו היו מקיאים ואחר כך לא הרגישו טוב ואז מתו  מה שכן היה צריך לעשות ואני לא עשיתי היה צריך לחסן אותם כבר מגיל חודש אים הייתי עושה את זה זה לא היה קורה אבל הינה הם היו בני שלושה חודשים בלבד ומתו אפילו לא הספיקו לחיות אני ממש עצובה וכול הזמן בוכה והמחלות של החתולים לא עוברים לבני אדם שילמתי  על הטיפול בהם שלקחתי אותם לוטרינר 920 שקל ואני לא מיתחרטת על אף שקל ממש לא לפחות אני ניסיתי להציל אותם את החיים שלהם דאגתי עשיתי  משהוא והייתי עושה את זה  גם עוד פעם כמה שצריך הכסף לא שווה שום נפש חיה רק הנפש שחיה היא שווה  אבל אלוהים החליט לקחת אותם :( שנישמתם תיהיה בגן עדן :( יהיה זיכרם ברוך :(
לצפיה ב-'טלי נשמה! איתך בצערך הכבד!!'
טלי נשמה! איתך בצערך הכבד!!
24/12/2014 | 23:42
1
12
לצפיה ב-'תודה נשמה '
תודה נשמה
28/12/2014 | 13:21
9
לצפיה ב-'מישו צריך מזרקים עם מחטים? למסירה חינם '
מישו צריך מזרקים עם מחטים? למסירה חינם
22/12/2014 | 17:47
1
91
כמות גדולה של מזרקים 1 מ"ל למסירה :
היו בערכה של מנופור מולטידוז 600
תוצרת TERUMO, FERRINGגודל 0.33X12mm
מארזים של 10 מזרקים + 10 מטליות חיטוי אלכוהול חד פעמיות תוקף 2016-2017
כמות מארזים - כ-60 , סה"כ כ-600 מזרקים (היו מאוחסנים בבית בצל בקופסת קרטון)
מי שצריך שיכתוב לי מסר בפרטי
לצפיה ב-'reebok - שולחת לך פרטים למאייל'
reebok - שולחת לך פרטים למאייל
23/12/2014 | 13:44
40
מחקתי את ההודעה בגלל כתובת אי-מאייל המלאה, שלא יהיה ספאם אח"כ
לצפיה ב-'מרגישה תלושה ולא שייכת'
מרגישה תלושה ולא שייכת
19/12/2014 | 23:36
9
174
טוב אז זה ממש לא פורום שחשבתי שאני אגיע אליו, הפעם הצלחתי להפתיע גם את עצמי...
אני בת 17, תלמידה וילדה די ממוצעת ונורמטיבית. לאחרונה התחילו לי כל מני מחשבות שלא נותנות לי מנוחה, אני לא מרגישה בנוח עם עצמי, משהו בי מרגיש לי דפוק ולגמרי לא בסדר ואני לא מצליחה להבין מה או איך לשנות את זה.
המחשבה על זה שאני אבלה את שארית חיי כאישה גורמת לי לרצות לבכות.
מצד שני אני גם לא ממש מרגישה גבר ולא בדיוק יכולה לדמיין את עצמי עושה שינוי שכזה ואני גם נמשכת לגברים.
אני מרגישה ממש מבולבלת ומדוכאת ואין לי מושג לאן אני שייכת ומי אני בכלל..
ממש קיוויתי שאולי יהיה פה מישהו שמבין אותי ויוכל לנסות לעזור לי...
לצפיה ב-'שחכתי להוסיף....'
שחכתי להוסיף....
20/12/2014 | 09:55
80
שלמרות שאני לא מרגישה גבר הייתי רוצה להיות כזה יותר מכל דבר אחר ואני שונאת את עצמי על זה שלא נולדתי ככה אבל זה עדיין לא שינוי שאני רואה את עצמי עושה אותו ומתמודדת עם כל זה או אפילו משהו שהייתי רוצה...
לצפיה ב-'קודם כל, ברוכים הבאים '
קודם כל, ברוכים הבאים
20/12/2014 | 21:35
2
64
לא משנה מה תחליטי בסוף, את תמיד מוזמנת להגיע לפה ולשתף
ואנחנו ננסה לעזור כמיטב יכולתנו.
(רק אל תשכחי שאנחנו לא מטפלים מקצועיים\פסיכולוגים וכו' , והדעות הן רק שלנו ומבוססות על נסיון חיים אישי, ולא בהכרח זהה לחוויות שלך...)

להתחלה
הייתי שמחה אם היית מתארת מה זה "גבריות" ונשיות" בשבילך. איזה תכונות \ביטוי פיזי \רגשי את משייכת עם כל אחת מהקטגוריות האלו?

לצפיה ב-'לפני הכל ממש תודה!!'
לפני הכל ממש תודה!!
21/12/2014 | 00:12
1
65
אני חושבת שבנשיות יש משהו שעושה אותך נורא לא אינדואלית, זה מין מכליל אותך תחת קטגוריה נורא שלילית שלא בהכרח הייתי רוצה להיות חלק ממנה. כל העניין הזה של הציפייה הזאת שכל הזמן יהיה חשוב לי איך אני נראית ולהיות עדינה וכל זה. אני מרגישה שבתור אישה אין לי באמת אופי משל עצמי, כולם מסתכלים על פעולות שאני עושה ומעין שופטים אותי בעין הרבה יותר ביקורתית בגלל שאני אישה.
ולהיות גבר זה שונה, להיות גבר זה באמת ייתן לי הזדמנות להיות מי שאני ולהביע את האופי שלי. מבחינתי זה פשוט הרבה יותר קל, אתה עושה דברים כי זה האופי שלך ולא כי זה תכונה כוללת של כל המגדר שלך.
אני אגיד לך משהו וזה אומנם יישמע קצת דבילי אבל זה באמת איך שאני מרגישה...החלום שלי זה לשיר אבל אני לא מסוגלת לשמוע את עצמי ולא כי אני לא שרה יפה אלא כי זה קול של אישה, אם היה לי קול של גבר ובכלל הייתי גבר זה פשוט היה לי הרבה יותר קל. וזה כמובן לא רק זה, זה רק דוגמה לעוד המון תחומי חיים שאני מרגישה שבתור גבר הייתי באמת מסוגלת להצליח בהם או שלפחות היה לי אישית קצת יותר קל.
ומהבחינה הפיזית זה גם שונה בעיני לטובה, כרגע אני די בבעיה עם די הרבה שערות שצוואר ובפאות שצמחו לי ובגלל שאני בחורה אז אני חייבת ללכת לטפל בזה ואני באמת לא רואה את העניין, לנה להיות בחורה אומר שאני צריכה להיות כלכך שונה ולא הגיונית?! אם הייתי גבר הייתי יכולה להשאיר את השערות האלה ולהיות יפה בצורה אחרת ולא בצורה החולנית הזאת שמכריחים אותי
לצפיה ב-'את צודקת, באופן כללי, (אבל)'
את צודקת, באופן כללי, (אבל)
22/12/2014 | 12:19
43
החברה והתקשורת אכן מנסים לכפות עלינו תפקידים מאד מוגדרים של גברים\נשים, כאשר כל אחד הוא גם האנטי של האחר.
אבל,

1. זה לא אומר בהכרח שאנחנו צריכים לשתף עם זה פעולה.
כיום יש הרבה אנשים שלא נופלים בדיוק במשבצת הקטנה של "אשה נשית" \ "גבר גברי", וגם ההגדרות עצמן נהיו פחות מחמירות.

2. הגברים לא קיבלו רק את "הדברים הטובים" בחלוקת התפקידים\סטראוטיפים המסורתית.
יש כאלה שאף אומרים שהלחץ לקונפורמיות הרבה יותר חזק על גברים מאשר על נשים (גבר שרוצה ללבוש שמלה, יקבל תגובה מאד חזקה, שיער ארוך ועגילים הפכו למשהו סביר עבור גבר די לאחרונה כו'). אומנם יש זכויות יתר לא רשמיות למגדר הזכרי, אבל לא הכל דבש
הלחץ לא להיות "נשי" בשום צורה (לא חלש, עדין, מטופח, רגיש, פתוח, בחירת מקצוע ומצב משפחתי וכו' ) הוא מאד חזק ולעיתים "נאכף" גם בצורה של אלימות פיזית.

לצפיה ב-'שאלה לכיוון אחר '
שאלה לכיוון אחר
22/12/2014 | 14:30
1
45
(מעבר למה שציינת לגבי השיער)

נגיד את לבד בעולם, אין אף אחד שמסתכל ושופט, רק את עם עצמך:
כשאת מסתכלת במראה על הגוף שלך או מעבירה יד על הגוף כשהעיניים סגורות,
מה את מרגישה?
זה שלך? זה מישהו אחר?
נוח לך, משהו מטריד, משהו חסר או מיותר?

לצפיה ב-'האמת שלא כלכך חשבתי על זה עד עכשיו...'
האמת שלא כלכך חשבתי על זה עד עכשיו...
30/12/2014 | 16:21
14
כבר כמה ימים שאני ממש חושבת על מה ששאלת וגם פה אני מאוד חצויה, אני לא מרגישה שהגוף שלי שייך לי,
אני לא מבינה מה פתאום יש לי ציצים ושיער ארוך?!
אבל מצד שני, איך אני יכולה לדעת אם גוף של גבר זה מה שאני רוצה?
זה שאני לא מרגישה אישה, בהכרח אומר שאני מרגישה גבר?
מבפנים אני כן מרגישה גבר ואני כן מרגישה שנעשתה טעות בבריאה שלי
אבל פיזית אני לא יודעת איך הייתי מרגישה עם גוף של גבר...
לצפיה ב-'אחד הדברים היפים בעולם כיום '
אחד הדברים היפים בעולם כיום
25/12/2014 | 17:05
42
זה שקיימות יותר משתי אופציות.
יותר משני מגדרים בלבד. זה כבר מזמן לא "זכר ונקבה ברא אותם".
האדם בורא את עצמו מחדש כל יום, מעצב את הדרך שבה העולם רואה אותו.
הטריק הוא למצוא את השילוב שמאפשר לך כאדם ביטוי מקסימלי וסיפוק אישי בכמה שיותר תחומים.

וכל האמצעים כשרים - בין אם זה שם name (גברי\נשי\אנדרוגני), דיבור בלשון זכר או נקבה, בגדים, תספורת, ניתוח, איפור, פרוטזות שלמתבונן מהצד יראו כסימני מין משניים.

אם הנראות המועדפת עלייך היא של בחורה עם שיער קצר וחזה שטוח, אז זה את, ואין שום צורך להתנצל על זה. אם זה בדיוק ההפך - לך על זה.

ואם את מרגישה שהמאבק עם העולם החיצוני ע"מ שיקבל אותך בצורתך המיוחדת יהיה קשה מדי ולא שווה את הטרחה, זה גם בסדר.
זה לא הופך אותך ל"מזויפת" אם נוח לך להיות מי שאת רק כשאת לבד בבית.

לצפיה ב-'היי'
היי
25/12/2014 | 22:11
36
אני אפנה בנקבה כרגע רק כי תארת את עצמך ככזו אבל, אם תרצי אחרת מוזמנת להגיד ואני אפנה בזכר או במעורבב

עד לפני זמן לא ארוך ניהלתי פורם בשם ג'נדר קוורים והארכיון שלו למיטב לדעתי עדיין קיים וקיצור אליו ניתן להגיע מהחתימה שלי למטה.
אני חושב שזה יכול לעזור לך
את כמובן תמיד מוזמנת לשלוח לי הודעה במסרים אם תרצי שיחה פרטית.

שתי דברים שאת צריכה לקחת בחשבון
1. הרבה מתבלבלים מתנסים ושואלים את עצמם הרבה שאלות של זהות בעיקר בגיל ההתבגרות, אבל ממש לא רק.
זה נורמלי לחלוטין לשאול, להתעניין, לא לדעת.
וזה גם בסדר לא להיות נורמלי לגמרי, כי לכול אחד יש תחום שהוא שונה בו.

2. את לא לבד.
3. חלק ממה שתארת הוא יותר סטיראוטיפים על נשיות וציפייה של הסביבה מנשים, מאשר איך שנשים באמת. נישיות היא דבר פי אלף יותר מורכב ומגוון ולגמרי אין חובה גם אם תגדירי את עצמך כ"אישה"  להיות אישה סטריאוטיפת.

לצפיה ב-'שלום גיבורה'
שלום גיבורה
31/12/2014 | 22:15
14

היי גיבורה. 
את בתקופת ההתלבטות לגבי הזהות שלך. נראה שאין לך עוד תשובות בעניין מי את והעובדה שלא הכנסת את עצמך למגירה כזו או אחרת אינה מצביעה על שמשהו 'דפוק ' אצלך. אין שום דבר דפוק אצלך. מעטים הם שלא מתלבטים !!!  יש בך מוכנות ואומץ לקבל את עצמך ונראה שאת מבקשת עזרה . 
יש ארגון לצעירים ומתלבטים בשם 'איגי' שהוא תנועת נוער שיש בו קבוצות בכל הארץ ואפשר לפנות גם באתר שלהם באופן אנונימי igy.org.il.כדאי לך, מהנסיון  של רבים וטובים,  לנסות ולשקול לפגוש אנשים כמוך, בגילך עם לבטים דומים – זה יכול לחזק וגם להיות כיף J.  
דרך אגב - הזהות הביולוגית שלנו היא דבר אחד – אם נולדנו גבר או אישה. הזהות האמית שלנו, איך נחיה את חיינו כגבר או אישה, זה דבר אחר. הנטיה המינית שלנו אם נמשכים לגברים או נשים הוא דבר שאינו קשור בכלל. אישה שנולדה בגוף של גבר יכולה לחיות כאישה ולהמשך לגברים ונשים באותה המידה.
את מרגישה כרגע מבולבלת. אבל עם הזמן ועם עזרה דברים יתבהרו, תמצאי את התשובות הנכונות  עבורך. את מוזמנת להתייעץ איתנו בקו הקשב. בשביל זה אנחנו פה במספר 03-6205591 בימים א-ה בשעות 19.30 – 22.30.
המון הצלחה,
יוכי
"יש עם מי לדבר"
קו הקשב והמידע של הקהילה הגאה 

לצפיה ב-'תגידו, יש פה חבר'ה שמעשנים כדי שהקול יהיה מחוספס יותר?'
תגידו, יש פה חבר'ה שמעשנים כדי שהקול יהיה מחוספס יותר?
19/12/2014 | 15:37
1
68
(כן, ברור שאני יודע שזה לא בריא)
לצפיה ב-'זה לא שווה את זה'
זה לא שווה את זה
26/12/2014 | 01:31
35
פרט לכך שכשמתחילים לקחת הורמונים אסור לעשן. 

לצפיה ב-' שיר טוב לסופ"ש רגוע '
שיר טוב לסופ"ש רגוע
18/12/2014 | 19:37
21
מוזמנים\ות להשאיר שיר משלכן\ם

לצפיה ב-'הגדלת חזה'
הגדלת חזה
16/12/2014 | 14:49
1
113
שמעתי שיש נשים טרנסיות שעשו הגדלת חזה ללא לקיחת הורמונים? זה אפשרי? ואיך זה מבחינת הגוף הגברי?
לצפיה ב-'זה אפשרי, פשוט השתל בצורה שונה ואולי במיקום שונה'
זה אפשרי, פשוט השתל בצורה שונה ואולי במיקום שונה
17/12/2014 | 11:51
73
עדיף לדבר על זה עם הרופא הפלסטי ישירות והוא יוכל להראות לך תמונות לפני-אחרי ויסביר למה לצפות.

יכול להיות שהרופא לא יסכים לנתח בגלל סיבות "אתיות" (יגיד שבגלל חוסר בטיפול הורמונלי "אין מחויבות מלאה לתהליך השינוי")...

את לא מעוניינת לקחת הורמונים או שיש סיבה בריאותית שאסור לך?
לצפיה ב-' '
14/12/2014 | 13:38
4
11
לצפיה ב-'נפתח פורום מטבחים'
|*|נפתח פורום מטבחים|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
15/12/2014 | 15:10
3
|בועה|חולמים על מטבח חדש לבית? קניתם דירה מקבלן ואתם רוצים לדעת איך לשדרג את המטבח מבלי לקרוע את הכיס?
בפורום מטבחים החדש של תפוז תוכלו לבשל לעצמכם את מטבח חלומותיכם בעזרת מומחים בתחום.

היכנסו כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

לצפיה ב-' נפתח פורום קולות צפים '
|*| נפתח פורום קולות צפים |*|
( לעמוד שלי בתפוז )
22/12/2014 | 16:53
1
|רמקול| בחירות 2015 מתקרבים בצעדי ענק, ואם אתם מתלבטים למי להצביע אז פורום קולות צפים הוא המקום בשבילכם!
אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום, ולשתף אותנו בלבטים שלכם לגבי הבחירות הקרובות.

לכו תדעו, אולי תגבשו דעה כבר עכשיו :-)
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|שמאל|בנוסף, אנחנו מזמינים אתכם לפורומים הבאים:

פורום בחירות 2015

פורום מפלגת הליכוד

פורום מפלגת העבודה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

ואם עוד לא הכרתם..
|*|בלוג בחירות 2015 הרשמי של תפוז|*|
בבלוג כותבים פוליטיקאים מהמעלה הראשונה, פעילים פוליטיים והוגי דעות.

מוזמנים להתעדכן בכל מה שחם!
http://www.tapuz.co.il/blog/net/userblog.aspx?fold...
לצפיה ב-'פורומים תיירותיים חדשים בתפוז'
|*|פורומים תיירותיים חדשים בתפוז|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
01/01/2015 | 11:00
3
|מטוס|מתכננים חופשה בישראל או בחו"ל? מחפשים מסלול מיוחד שיתאים גם לילדים? רוצים להתעדכן בדילים החמים ביותר בבתי המלון בארץ ובחו"ל?
היכנסו כבר עכשיו לפורומים התיירותיים החדשים של תפוז!

פורום חופשה באילת:

פורום חופשות סקי:

פורום טיולים בארה"ב:

פורום טיולים בגרמניה:

פורום מלונות בישראל:

פורום תאילנד:
לצפיה ב-'נפתחו פורומים: הכוכב הבא ויומני הערפד'
|*|נפתחו פורומים: הכוכב הבא ויומני הערפד|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
08/01/2015 | 14:54
3
|מיקרופון|העונה החדשה של הכוכב הבא יצאה לדרך, וזה המקום להרים את המסך ולדבר על כל מה שחם!
אז איזה ביצוע המיס לכם את הלב? איזה ביצוע פחות אהבתם? ומיהו המתמודד שיהיה לדעתכם הכוכב הבא?

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום  הכוכב הבא:

|טי-וי|העונה השישית של יומני הערפד כבר כאן!
דרמת המסתורין העל-טבעית שכבשה את העולם חוזרת וזה המקום לדבר ולשתף!

מוזמנים להיכנס לפורום יומני הערפד ולהתעדכן בפרקים החדשים:
לצפיה ב-'שלום לכולם'
שלום לכולם
13/12/2014 | 16:02
16
190
אני חדשה פה שמחה להצטרף 
רציתי לשאול אני כרגע מתחילה בהסרת שיער ומפה לא יודעת לאן לפנות 
שאלה נוספת האם ניתן  להגיע למצב שלא תהיה לי זיקפה בכלל בקיצור שדבר המגעיל לא יתפקד מבלי שהורמונים ישפיעו על צמיחת
חזה בשלב זה ישמח לתשובה
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
13/12/2014 | 20:29
15
96
לאיזה כיוון היית רוצה להמשיך?

ורק להבהיר, את לא רוצה שהחזה יגדל, כן?
התחלת כבר טיפול הורמונלי?
לצפיה ב-'כרגע התחלתי הסרת שיער '
כרגע התחלתי הסרת שיער
13/12/2014 | 21:22
14
93
ויש די הרבה שיער לבן  שלא יודעת אך להסיר ולא רוצה להיות אישה שעירה טיפול הורמונלי לא התחלתי 
אני יודעת שהתהליך לוקח זמן ומעדיפה כרגע שהחזה לא יגדל יש לך עצה אך להתחיל 
תודה

לצפיה ב-'מה התוצאה הסופית שאליה היית רוצה להגיע? '
מה התוצאה הסופית שאליה היית רוצה להגיע?
13/12/2014 | 21:25
13
80
מבחינת גופנית, ז"א.
לצפיה ב-'אני מרגישה שאני אישה '
אני מרגישה שאני אישה
13/12/2014 | 21:39
12
118
אבל  אני בגיל 38 ולא יודעת עד כמה אני יראה נשית וזה די מפחיד אותי אז כרגע אני רוצה לגיע למצב שאני היה חלקה בגוף 
ובפנים משיער ןחשבתי על הסרת אשכים  אם זה אפשרי 
תודה
לצפיה ב-'יש לך אפשרות'
יש לך אפשרות
14/12/2014 | 12:40
4
83
לקחת רק חוסמי טסטוסטרון (בזריקה עדיף, אך ניתן גם בכדורים) ללא אסטרוגן - החוסמים גורמים  שלא תהיה זיקפה ספונטנית\בלתי רצונית, וכן מקשה מאוד על השגת זיקפה גם כשכן רוצים (זה נובע מכך שהחשק המיני צונח דרסטית - ללא כל השוואה לחשק שלפני נטילת החוסמים)...
כשמאידך, בגלל שלא תיטלי אסטרוגן, לא יצמח לך חזה...
זה לכאורה המצב הרצוי עבורך כרגע
לצפיה ב-'ורק הערה בשולי הדברים'
ורק הערה בשולי הדברים
14/12/2014 | 12:58
3
85
עקרונית רצוי שיהיה בגוף - או אסטרוגן או טסטוסטרון, מכיוון שכל אחד מהם שומר על צפיפות העצם, ולכן במקרה שתבחרי כעת על נטילת חוסמי טסטוטסרון (או כריתת אשכים) ללא נטילת אסטרוגן, תצטרכי להיות במעקב רפואי לניטור צפיפות עצם (יש היום תכשירים רפואיים המסייעים בעת הצורך לשמירת על העצמות כשהגוף נעדר מטסטוסטרון ואסטרוגן גם יחד,  ומשתמשים בהם לדוגמא גברים הנוטלים חוסמי טסטוסטרון מסיבות רפואיות (כמו סרטן הערמונית) - שהם כמובן לא נוטלים אסטרוגן)
לחילופין, תוכלי אחרי תקופת מה בה תטלי רק טסטוסטרון, לשקול להוסיף גם אסטרוגן...
בהצלחה!!
לצפיה ב-'האם הכדורים או זריקות לחוסמי '
האם הכדורים או זריקות לחוסמי
14/12/2014 | 21:37
2
68
טסטוסטרון גורמים למצב שהוא בלתי הפיך או שצריך לקחת את הכדורים תמיד.  והאם  זה גורם לשינוי בגוף
תודה
לצפיה ב-'ובכן..'
ובכן..
14/12/2014 | 21:54
1
57
הם לא גורמים למצב בלתי הפיך - אלא צריך תמיד לקחת אותם...
וזה גורם שינויים לא משמעותיים, את עיקר השינוי גורם האסטרוגן
לצפיה ב-'כלומר'
כלומר
14/12/2014 | 22:00
50
חוסמי הטסטוסטרון לא גורמים שינויים משמעותיים של נישוי הגוף עצמו..
לעומת זאת הם כן גורמים שינוי בצמיחת שיער (פחות שיער צומח באיזורים ה"גבריים"  - הוא מתדלדל, והרבה יותר קל להסיר אותו בליזר במהירות), וכמו-כן גורמים לשינוי דרסטי ומוחץ ברמת החשק המיני, הזקפה וכו' ...
לצפיה ב-'האם את בטיפול כלשהו? '
האם את בטיפול כלשהו?
14/12/2014 | 17:08
6
60
פסיכולוג או משהו בסגנון?
כי מרופא משפחה, לדעתי, אי-אפשר סתם ככה לקבל מרשם להורמונים...

ממליצה לקרוא את המדריך על הועדה לשינוי מין בתה"ש של "פרויקט גילה".
ואולי אף להתחיל מהתייעצות כללית ב"מעברים" במרכז הגאה (שירות קבלת פנים לטרנס).

לצפיה ב-'אני לא בטיפל'
אני לא בטיפל
14/12/2014 | 21:29
5
45
והייתי רוצה לדעת למי לפנות להתחיל
תודה
לצפיה ב-'המלצה שלי: תבקשי מרופאת המשפחה '
המלצה שלי: תבקשי מרופאת המשפחה
14/12/2014 | 21:56
4
61
הפניה לד"ר רבינוביץ מבה"ח רמב"ם. עם ההפניה הזו תוכלי להתקבל אצלו ללא תשלום, ולאחר פגישה בודדת הוא ייתן לך (בהנחה שיסיק שאת טרנסית) המלצה להורמונים.
עם ההמלצה תוכלי לפנות לאנדוקרינולוגית שתרשום לך הורמונים...
לצפיה ב-'למה לקצר לה תדרך ?'
למה לקצר לה תדרך ?
15/12/2014 | 07:53
3
62
למה שלא תברר קודם ? מעיין אני לא עוד מי את אבל תדעי שלקבל הורמונים זה הליך קל כל חוות דעת קטנה ויש לך הורמונים , צריך לבדוק אם זה לא הרגשה רגעית כדי שלא תתחרטי על זה
לא ישר חותכים אשכים ומשנים כי הם דברים בלתי הפיכים
לדעתי תבררי קודם מי את
יום נעים
לצפיה ב-'תודה לכולכם '
תודה לכולכם
15/12/2014 | 22:10
2
48
על העזרה 
יש לי שאלה נוספת לגבי שיער לבן בפנים ובחזה  קראתי  שניתן להסיר שיער לבן לצמיתות על ידי  גלי קול  משהו כזה אם מישהי ניסתה או יודעת 
אשמח לשמוע
תודה
לצפיה ב-'הסרת שיער באולטרה סאונד? וואלה'
הסרת שיער באולטרה סאונד? וואלה
16/12/2014 | 13:49
42
כל יום לומדים משהו חדש
יש פורום מיוחד ל-הסרת שיער עם מומחים, אז עדיף לשאול שם.
לצפיה ב-'אפילציה=מחט חשמלית - מסירה שיער מכל סוג'
אפילציה=מחט חשמלית - מסירה שיער מכל סוג
03/01/2015 | 12:03
20
לצפיה ב-' קבלו שיר טוב לסופ"ש '
קבלו שיר טוב לסופ"ש
12/12/2014 | 13:44
30
עושה לי משהו טוב

לצפיה ב-'משתפת + אזהרה'
משתפת + אזהרה
09/12/2014 | 18:53
8
250
נזכרת בתקופה של ההורמונים, הייתי פצצה . התחילו איתי בלי סוף ואני לא מגזימה. כמובן שמדי פעם זרקו לי קוקסינלית ברחוב אבל אני חייבת להגיד שזה היה שווה כל רגע . עם כל הסיכון שבלעשות שינוי, ובמיוחד כשאת אישה .
אבל כשאת נתמכת וחיה עם ההורים עדיין שימי לב למעצורים שישימו לך. וגם אם אמרו לך שיתמכו בך , שימי לב שאנשים זה אנשים וכמו שאסור לסמוך על כל אחד - במיוחד בנושא של שינוי מגדר. 
אם את לא חיה בזכות עצמך תשקלי את זה עוד פעם אם את באמת יכולה להתחיל לעשות את השינוי. 
גם בגיל 40 ו50 אנשים עושים את זה וכנראה שייש סיבה. 

לצפיה ב-'את מתכוונת '
את מתכוונת
09/12/2014 | 20:55
1
132
היי
את מתכוונת לתמיכה מהאנשים הקרובים ? למה את בעצם צריכה להיות תלויה בהם ?
לצפיה ב-'כן'
כן
09/12/2014 | 23:00
85
אני גרה עם ההורים =]
לצפיה ב-'את רוצה לספר יותר פרטים? '
את רוצה לספר יותר פרטים?
10/12/2014 | 11:49
1
96
מקווה שאת לא בסיטואציה פוגענית\מסוכנת...
לצפיה ב-'ממש לא'
ממש לא
11/12/2014 | 06:53
81
אספר בכיף
לצפיה ב-'אפשר קצת יותר להבין ? - '
אפשר קצת יותר להבין ? -
13/12/2014 | 17:42
3
72
(לא מצליחה להתחבר דרך תפוז אז בכינוי זמני), 
מה הכוונה נזכרת בתקופה של ההורמונים  ? את כעת לא ? 
אם היית "פצצה" מדוע להפסיק  ? באיזה מובן היית פצצה ? האם זה משנה מ-א-ו-ד את מראה הפנים ? שמעתי דעות מטרנסיות שאמרו שאת הפנים זה לא משנה, וכאלה שאמרו שזה משנה טוטאלית.. אשמח לשמוע אני גם מתלבטת לגבי התחלת התהליך עם הורמונים.

את החצי השני של הפוסט שלך לא הצלחתי להבין - את מוזמנת להסביר...זה נשמע מעניין

לצפיה ב-'הפסקתי עם ההורמונים'
הפסקתי עם ההורמונים
15/12/2014 | 20:11
2
82
כי הייתי חייבת קצת זמן לעצמי, לחשוב על התהליך וההשלכות.
הרבה נשים טרנסיות נזרקות לרחוב בגלל עצם קיומן, נתון עצוב אבל לדעתי זה מוכח סטטיסטית .
הפסקתי - כי פחדתי להיות חלק מהסטטיסטיקה.
הורמונים משנים ה-כ-ו-ל . כולל הכול מהתנהגות, (נפשית) עד לרמה של צבע ומרקם העור, ופיזור השומנים בו ובכלל פיזור השומנים בפנים ובגוף. 
אם את יכולה לתמוך בעצמך ולדעת שגם אם אף אחד לא יהיה שם בשבילך אחרי שתתחילי הורמונים ובכל זאת תהיה לך פינה חמה- תתחילי. 
לצפיה ב-'תודה. אני לגמרי מבינה, יש יתרונות לא מעטים בעולם הזה גם להי'
תודה. אני לגמרי מבינה, יש יתרונות לא מעטים בעולם הזה גם להי
17/12/2014 | 12:44
1
59
להיות גבר. 
לא פשוט.
כגבר, גם אם גבר עדין וכו'.. מתסכלים עלייך אחרת בעולם הזה.. (סליחה אם זה לא PC להגיד את זה)
ובאמת לעשות את התהליך ,וכשאין תמיכה (ולי אין באמת כי גם ככה אני מהמתבודדות אין לי הרבה חברים מסביב)... זה לא פשוט.

לצפיה ב-'שונה במינה כנסי'
שונה במינה כנסי
20/12/2014 | 17:05
42
השארתי לך הודעה בפייס תסתכלי... :)
לצפיה ב-'מי יוכל לעזור לי לקראת התור שלי לאנדוקרינית ?'
מי יוכל לעזור לי לקראת התור שלי לאנדוקרינית ?
09/12/2014 | 06:54
4
78

אני בתהליך שינוי מין מזכר לנקבה בתל השומר. נקבעו לי תורים מראש לרופאים מקצועיים מדיסציפלינות שונות (פלסטיקה, גניקולוגיה, אנדוקרינולוגיה, פסיכיאטריה ואורולוגיה) ובשבוע הבא יש לי תור לאנדוקרינולוגיה. 
בהזמנה רשום לי שאני צריכה לבוא עם תוצאות בדיקות דם אז הרופאת משפחה רשמה במחשב קופת חולים הוראת ביצוע לבדיקות דם אבל לגבי ההורמונים הנשיים בדם היא אמרה "יש כאן טעות אני לא יכולה לרשום לעשות לך בדיקת דם לאסטרדיול". 
היא סירבה שבדיקת הדם תבדוק גם את ההורמונים הנשיים, והסירוב הוא עקב מודעות לצורך של שינוי המין.
כמה שדיברתי איתה זה לא עזר.
רציתי לדעת איזה רופא/ה יוכל לעזור לי להוסיף להוראת בדיקת הדם בקופת חולים כללית כך שייבדקו לי גם את האסטרדיול בדם, כדי שאבוא מוכנה לתור שלי לאנדוקרינית בשבוע הבא.

לצפיה ב-'לרופאה שלך אין זכות לסרב לעשות לך בדיקת דם של אסטרדיול גם'
לרופאה שלך אין זכות לסרב לעשות לך בדיקת דם של אסטרדיול גם
09/12/2014 | 11:20
1
62
הרופאה שלך מטומטמת וכלבה אין לי מילים אחרות לתאר אותה ואני ממליצה לך לעבור רופאה  וצריך להראות לה מאיפה הדג משתין למה היא לא רוצה ומסרבת לתת הוראה לעשות גם בדיקת אסטרדיול? לא צריכה להיות שום בעיה והיא חייבת לתת הוראה לבדיקת אסטרדיול ואים היא מסרבת תיפני למנהלת של הקופת חולים ותדברי עם המנהלת ותגידי לה שלא יתכן שהרופאה המטומטמת והבורה שלך לא רוצה להכניס לבדיקות הדם שלך בדיקה של אסטרדיול כי את צריכה ללכת בשבוע הבא לאנדו שלך ולהראות לה את הבדיקות שהיא ביקשה מימך לעשות וואי אני בשוק רופאה כזאות צריכה לעבוד בשוק ולא להיות רופאה גועל נפש צריך מרופאים כאלה לישלול תרישיון שלהם  גועל נפש פעם 1 אני נתקלת  בדבר כזה שהרופא או רופא מסרב לתת הוראה לעשות גם בדיקת אסטרדיול פעם 1 באמת הזוי מה שקורה בקופת חולים האלה עד שלא מראים להם מאיפה הדג משתין הם ימשיכו עם הבורות והשטיות שלהם
לצפיה ב-'המון תודה טלי'
המון תודה טלי
10/12/2014 | 00:27
19
לצפיה ב-'תתקשרי למרפאה במרכז הגאה '
תתקשרי למרפאה במרכז הגאה
09/12/2014 | 13:37
1
39
ותדברי אם הרופא\ה (אולי יוכל להוסיף בעצמו\ה או שיסביר מה לעשות). הם סניף של כללית.
תתקשרי כבר היום. פרטים כאן

אח"כ, אחרי שיסתדר העניין עם הבדיקה, תבדקי איך מגישים תלונה על הרופאה.
(אשמח גם אם תשלחי במסר פרטי את השם שלה).

לצפיה ב-''
10/12/2014 | 00:28
13
לצפיה ב-' חדר בדירה טרנספרנדלית למי שמחפש/ת'
חדר בדירה טרנספרנדלית למי שמחפש/ת
08/12/2014 | 19:23
85
לצפיה ב-'מסיבה Butch Femme Trans Celebration מי באים?'
מסיבה Butch Femme Trans Celebration מי באים?
08/12/2014 | 19:55
29
11.12.2014, תל-אביב

כל הפרטים פה

ליין מסיבות Butch Femme Trans הראשון הוא מקום לכל מי שמזדהה עם הסקס אפיל של מה שאסור ומה שמותר כמו אז בברים של פעם... 
חוגגותים את הזהויות המגדריות שלנו, פאמיות, בוצ'ות ובוצ'ים, טרנסים וטרנסיות יחד בתשוקה
תתארח האחת והיחידה - נסרין קדרי LIVE 
תרים במזרחית וערבית - DJ חן אלמליח (Laissez Passer )
Mori Baum DJ תלכלך אותנו בטראש פופ
11/12/2014 אוזןבר (קינג ג'ורג' 48 )
22:30
50 ש"ח

חם בפורומים של תפוז

מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו