לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הוצאה לפועל ופשיטת רגל

הוטלו עליך הגבלות או עיקולים? חייבים לך כסף אך אינך יודע כיצד לגבות אותו? לפני פשיטת רגל? פורום זה נועד לתת ייעוץ והכוונה במגוון נושאי הוצאה לפועל, כינוס נכסים, גביית חובות ופשיטת רגל. כתוב שאלתך בפירוט ועורך הדין שי הולנדר גרוס יעמוד לרשותך וייתן מענה ראשוני מהיר ומקצועי.   

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הוצאה לפועל ופשיטת רגל

הוטלו עליך הגבלות או עיקולים? חייבים לך כסף אך אינך יודע כיצד לגבות אותו? לפני פשיטת רגל? פורום זה נועד לתת ייעוץ והכוונה במגוון נושאי הוצאה לפועל, כינוס נכסים, גביית חובות ופשיטת רגל. כתוב שאלתך בפירוט ועורך הדין שי הולנדר גרוס יעמוד לרשותך וייתן מענה ראשוני מהיר ומקצועי.   

לצפיה ב-'חוב לחברת איקיוטק בע"מ - מכתב עו"ד מאיקיוטק'
חוב לחברת איקיוטק בע"מ - מכתב עו"ד מאיקיוטק
14/08/2013 | 12:24
10
8752
חוב לחברת איקיוטק בע"מ
קיבלתם מכתב מעו"ד בעניין חוב לחברת איקיוטק בע"מ ואינכם יודעים במה מדובר ? נראה שהגעת למקום הנכון.
במאמר זה יוסבר מיהי חברת איקיוטק, מה מהות החוב, כיצד נוצר החוב ומהן האפשרויות העומדות לחייב אשר קיבל מכתב התראה מהחברה.
אז מיהי חברת איקיוטק:
חברת איקיוטק הינה חברה ישראלית המחזיקה במלוא הזכויות, לרבות זכויות כספיות של אתרי האינטרנט:
אודישנים www.auditions.co.il (להלן: אתר האינטרנט" ו/או "אודישנז").
כרטיסון www.kartison.co.il
ספורטיפ www.sportip.co.il
וי אי פי סלבס www.vipcelebs.co.il
אקסג'וב www.xjobs.co.il
ספייסר www.spicer.co.il
בייבס www.babes.co.il
ממותגים www.memutagim.co.il
דייטמאסטר www.datemaster.co.il
השירותים הניתנים באתר והתשלום בגינם:
לדוגמא, אתר אודישנס הינו אתר המאגד מידע אודות אודישנים רבים המתקיימים בישראל, לתפקידים שונים ולמדיות שונות. כך, אדם המעוניין לקבל מידע על אודישנים חשובים הנערכים ע"י מיטב החברות במשק, יכול לקבל את המידע, בהודעות למכשיר הטלפון הנייד שלו, דרך האתר.
כמובן שהשירותים הניתנים ע"י האתר הינם שירותים בתשלום, במקרה דנן, מדובר במנוי שבועי מתחדש.
חיוב הלקוח בגין השירות מבוצע ישירות דרך חשבון הטלפון של המנוי, הכול כאמור בתקנון האתר המופיע בכתובת הבאה:http://www.auditions.co.il/main/minisite/?k=&y....
החוב:
כאמור, השירות הניתן למנוי הינו שירות בתשלום ולשם כך קיים הליך הרשמה ובו זיהוי כפול.
במעמד ההרשמה, מזין המנוי את פרטיו, כמו גם מספר הטלפון שלו, ולאחר מכן מקבל הודעת SMS לטלפון הנייד אותו הזין בעמוד ההרשמה. את הקוד שקיבל, מזין המנוי בעמוד הבא ובכך מאשר את ההרשמה בזיהוי כפול.
הנה כי כן, מנוי הנרשם לאתר מזוהה כדין, הכול כמתחייב לפי הוראות משרד התקשורת לחברות הסלולר.
(בעניין זה הנכם מוזמנים לעיין בפקודת פרשנות, כמו גם בהצעת חוק מסחר אלקטרוני התשע"א–2011 והצעת חוק מסחר אלקטרוני- 2008, הכול לצורך הבהרת כשירות חתימה אלקטרונית).
עוד יודגש כי חברת איקיוטק מחזיקה פירוט מדויק בנוגע לכל חיוב וחיוב והדבר מהווה רשומה מוסדית (ראיה בעלת משקל משפטי) לכל דבר ועניין.
האפשרויות העומדות בפני החייב:
מכתבי התראה נשלחים לחייבים טרם פתיחת הליכים בהוצאה לפועל. מומלץ לחייב אשר אינו מעוניין לשלם, לשכור שירותים משפטיים מעו"ד הבקיא בתחום ע"מ שייצגו למול החברה. בכל מקרה, מומלץ לא להתעלם מדרישת החוב, שכן החוב עשוי לתפוח באופן משמעותי ולהגיע להוצאה לפועל.
לצפיה ב-'אבל אנשים לא יודעים מי אתם'
אבל אנשים לא יודעים מי אתם
15/08/2013 | 17:33
2
521
וזה לא אחד או שניים. נראה שזה כולם.
מה שלא ברור זה למה המשכתם לשלוח מסרים לאנשים שלא שילמו לכם. שלחת לבנאדם מסר אחד, ולא שילם. שלחת לו שני ולא שילם. אתה שולח לו עוד אחד, כנראה שזה בסדר מצידך שהוא לא משלם. אם זה היה מפריע לך שלא קיבלת תשלום היית מפסיק לשלוח.
לצפיה ב-'קיבלתי השבוע גם מכתב מהם!!!'
קיבלתי השבוע גם מכתב מהם!!!
16/08/2013 | 22:06
1
404
ורק היום קיבלתי אותו כי זה לא נשלח לכתובת בה אני מתגווררת אלא הוריי. צריכה דחוף הסבר מה אני עושה עכשיו!!!!!

נכנסתי לכלללללל הלינקים שהם שמו בהודעה המקורית ואני לא מכירה שום דבר,לא שלחתי. ואני חייבת להם 2000 ש"ח.

לצפיה ב-'לא נראה לי שאפשר לחייב רק על ידי לחיצה על '
לא נראה לי שאפשר לחייב רק על ידי לחיצה על
17/08/2013 | 06:47
420
לינק.
לצפיה ב-'ולמה השתלטתם על הפורום ומחקתם את כל השרשור '
ולמה השתלטתם על הפורום ומחקתם את כל השרשור
17/08/2013 | 14:03
2
351
את כל השרשור תגובות של האנשים שפדעתם בהם?
זאת חוצפה!!!!!!!! כל מי שקיבל מהם מכתב דומה שיצטרף לפורום בפייסבוק.
מה חשבתם? שאנשים בישראל בתקופה של היום יהיו פראיירים????

גם ההשתלטות ומחיקת הפרטים בתפוז בבדיקה, וכו כן גם הפורום המזוייף וההתחזויות בבדיקה!
לצפיה ב-'מה שם הקבוצה בפייסבוק?!'
מה שם הקבוצה בפייסבוק?!
17/08/2013 | 16:28
1
266
לצפיה ב-'https://www.facebook.com/groups/4036839897368'
https://www.facebook.com/groups/4036839897368
19/08/2013 | 16:02
321
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'התפרסם ראיון עם מנכל איקיוטק עם תשובות '
התפרסם ראיון עם מנכל איקיוטק עם תשובות
19/08/2013 | 14:03
497
קראתי כרגע ראיון שנוהל מול מנכ"ל איקיוטק בעניין דרישות החוב, שאלו אותו שאלות נוקבות, יש שם התייחסות שחייבים לקרוא. לראיון עם מנכל איקיוטק
לצפיה ב-'בן אופק מנכל במרום הפקות בתרגיל עוקץ '
בן אופק מנכל במרום הפקות בתרגיל עוקץ
20/08/2013 | 13:24
403
קיבלתי מכתב מעורכי דין שנרשמתי לשירותי תוכן באינטרנט אם גם אתם תגישו תלונה במשטרה ואל תשלמו לא לוותר מדובר בנוכלים
תיכנסו ללינק בפייסבוק מה לעשות בענין לכל מי שקיבל מכתב מעורך דין של חברת איקיוטק
לינק לפייסבוק תיכנסו
https://www.facebook.com/groups/403683989736888
לצפיה ב-'גם אני קיבלתי מכתב !'
גם אני קיבלתי מכתב !
23/08/2013 | 19:40
143
חשוב לציין שכמובן לא קיבלתי שום פנייה קודמת בעניין,
ואין לי מושג על מה מדובר - ובטח שלא אישרתי שומדבר המצריך תשלום. בנוסף, מס' הטלפון שלי שצוין - הוא כבר לא המס' שלי בערך שנתיים.
קיבלתי את המכתב היום, וכתוב שעליו לשלם את החוב (שכמובן איני מתכננת כלל לשלם) תוך 7 ימים מקבלת המכתב (ומצויין כי הוא נשלח ב 18/8).

לסיכום - מה עושים?!
הבנתי מפה שזה תרגיל עוקץ כלשהו ואין מה לשלם...
אני בצבא - ולא נמצאת הרבה בבית...
הצעות? פעולות?
לצפיה ב-'חובות לחברת איקיוטק- על הזויות המשפטית'
חובות לחברת איקיוטק- על הזויות המשפטית
07/09/2013 | 22:02
199
חובות לחברת איקיוטק- על הזויות המשפטית
רוכשים תוכן בתשלום?
יצא לי לעיין בתיק אחד בעניין איקיוטק וביקשתי לשתף אתכם במה שראיתי ובדעה שצמחה לי מכך.
בתיק, חייב שנסתפק מפאת השמירה על פרטיותו בכינוי חייב, טען כי ביצע הרשמה לשירותי התוכן בתשלום של במרום היותו קטין, כאשר היה בגיל 16, ועל כן הוא טוען שיש לבטל את חיובו בתשלום בגין שירותי התוכן של במרום.
החייב גם הלין על המחאת הזכות בחובו לחב' איקיוטק וטוען שאינו מכיר את החברה ולא שמע על חברת איקיוטק מעולם.
החייב פנה לרשימת תפוצה רחבה של גורמים, אמצעי תקשורת ורשויות.
בפתח הדברים נסקור, כי חוק המחאת חיובים, תשכ"ט-1969 קובע, כי: המחאת זכות 1. (א)  זכותו של נושה, לרבות זכות מותנית או עתידה לבוא, ניתנת להמחאה ללא הסכמת החייב.

ונסקור גם את העובדה, כי חברת "במרום" חשפה באמצעי התקשורת (ראו כתבה YNET 22.08.2013)  (http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4421163,00...), שהמחתה לחמש חברות פעילויות עסקיות שונות. ביניהן איקיוטק לה 15 שירותים שונים שהלקוחות החייבים, השתמשו בהם ולא שילמו באמצעות האינטרנט בשלב מסוים, בין היתר מדובר בשירותים: "ספורטיפ" -שירותי מידע בתחום הספורט, "כרטיסון" - אתר דרכו אפשר לקנות כרטיסים מוזלים להצגות, "ממותגים" – חברה שמוכרת מותגים במחיר נמוך, "דייט מאסטר" - שירות סרטונים שאמור לסייע להתחיל עם בנות, ו"ספייסר", חברה דרכה אפשר לצפות בסרטוני רכילות ובידור.
חשבתם מי מהלקוחות שקנו השנה קוקה קולה, דיאט קוקה קולה, קינלי, ספרייט ויתר הממותגים יודעים שבעצם אין חברה כזאת "קוקה קולה ישראל" והחברה בישראל בכלל נקראת "החברה המרכזית לייצור משקאות קלים בע"מ" ח"פ 51048213.

חוק החוזים ומסחר אלקטרוני- מה אומר החוק ?
אין מחלוקת אפילו בקרב חסידי הקוד הפתוח, כי החתימה הדיגיטאלית על ההסכם במסך ההרשמה הינה חתימה מחייבת (מהווה ראיה בכתב לפי פקודת הפרשנות, כמו גם חתימה כשרה לפי הצעת חוק מסחר אלקטרוני התשע"א–2011 והצעת חוק מסחר אלקטרוני- 2008).
אין מחלוקת גם, שמבחינת הדין בישראל (ולדעתי כמו גם ביתר מדינות העולם), הצעה הנשלחת באמצעות אימייל והודעה על קבלתה באמצעות אימייל חוזר, משלימות יחדיו כריתת חוזה בישראל, בהתאם לחוק החוזים (חלק כללי) התשל"ג 1973.
בית המשפט בתל אביב גם קבע בת"א (תל-אביב-יפו) 715417/07 - פלאפון תקשורת בע"מ נ' מלאך טום ואח' . תק-של 2007(4), 22000, כי
"מאחר ואין אנו חיים בהתנתק מן המציאות לאור חיי השגרה בימינו, מכשירי הטלפון הסלולריים אינם מוצר נדיר ואין כמעט נערים שאין בידיהם מכשיר שכזה, ניתן לומר כי אף פעולת הרכישה והשימוש בטלפון סלולרי הינה פעולה שדרכם של קטינים לעשותה.
הכלל הגדול בדיני חוזים של מוצא שפתיך תשמור ועשית, או "חוזים יש לקיים", חל על קטינים כמו על כל אדם וגם קטינים בדרך כלל, אינם יכולים לבטל חיוביהם החוזיים אלא אך בתנאים ועל-פי העילות הקבועים לכך בחוק. תהא צדייתו של המחוקק לקטינים ולנעשקים אשר תהא, כל עוד לא ניתנו להם זכויות מיוחדות בחוק מפורש, נשאר משפט אחד להם ולכל אזרח אחר (ראה בג"צ 709/79 עמיר כהן נ' שר הביטחון ו-5 אח', פ"ד לד(2), 465)
התוצאה היא, שאין ממש בטענות הנתבעים לגבי העדר עילה נגד הנתבע 1 מהטעם שהיה קטין בעת ההתקשרות."

אם כן, על מה המחלוקת ?
לפי מערכת ה CRM של איקיוטק, נרשם החייב לשירותי התוכן – מידע על אודישנים, בהסכמת הוריו, תוך גם, שמילא את פרטיו בתוך מסך הרשמה של החברה וכן בכרטיס האישי שנפתח עבורו באתר האינטרנט של החברה, אישר את תקנון השירות ועשה עוד פעולות שונות במסגרת התקשרותו עם החברה ואף ניצל את שירותיה לטובתו.
החייב גם, קיבל במסגרת ההתקשרות כרטיס אישי ומילא בכרטיסו האישי אצל החברה פרטים נוספים, בין היתר נתונים אישיים על עצמו ולמשל את צבע שיער ראשו, את גובהו, נתונים נוספים על מבנה גופו "השרירי", לרבות מידת המכנס שלו, תיאור חזותו, צבע עיניו, מידת חולצתו, ומידת נעליו, תאריך הולדתו. ומספר הטלפון הסלולארי שברשותו ומספר הטלפון הקווי בביתו.
חשוב לומר, שכבר במסך ההרשמה באינטרנט הופיעה בצורה ברורה, בין היתר גם, תמצית השירות ולרבות העובדה שמדובר במנוי בתשלום, את אמצעי התשלום השונים בהם ניתן לשלם ואת מחירו של השירות וכן את דרכי הביטול, יצירת הקשר עם שירות הלקוחות וכו'.

כאן אולי המקום, להזכיר את התרשמותו של בית המשפט המחוזי בתל אביב בעניינו של אותו מסך ההרשמה בדיוק, שקבע בת"צ 1869-09 בעניינו של אותו מסך ההרשמה ממש, כי:

"אין אני מוכן לקבל את הטענה כי התובע לא קרא או לא הבין את משמעות מעשיו והרישום שביצע באתר "במרום" ו/או כי לא הבין את תוכנם ומשמעותם של המסמכים והתקנון שהוא אישר את קריאתם והסכמתו לאמור בהם.
...
המשיבה/הנתבעת חברת במרום מספקת שירותים הקשורים לעולם הבמה והבידור, לרבות מידע והצעות להשתתף במבחני בד/אודישנים להפקות שונות. המבחנים לאודישנים אלו, נעשים במשרדיה של "במרום", המתווכת בין המתאימים לתפקידים הדרושים ובין ההפקות השונות. (ראה סעיפים 3 - 7 לתצהיר בן אופק מנכ"ל "במרום".)
ביום 13/2/2007 נרשם התובע, לשירות האודישנים הניתן על ידי "במרום".
ההרשמה בוצעה באמצעות אתר האינטרנט של "במרום".
על מנת להבטיח כי כל פרטי ההרשמה ותנאיה יהיו בהירים ונהירים היטב לנרשם, ההרשמה מבוצעת בשלבים מבוקרים."
אומנם, במסך הראשוני שאישר החייב בעת הרשמתו קיים בכל מקרה נוסח ועיצוב שמתאים בין היתר, גם לכללים שקבע משרד התקשורת (ולרבות סרגל רגולציה) ואף בחלק מהמועדים בהם היה מנוי אצל החברה, ביקש הנ"ל לשלם חלק מהתשלומים באמצעות חשבון הסלולר וזאת לאחר שגם ביקש לאשר את התשלום בחשבון הסלולר באמצעות אישור כפול לפי הנחיות משרד התקשורת (ראו הנחיות כבוד השר מיום 05.11.2007 וכן השינוי בתנאי הרישיון למפעילות מיום 24.05.2011, תוספת שניה נספח ו'), אך בכל מקרה ניכר שהמחלוקת עם החייב הינה מחלוקת חוזית רגילה בהתאם לדיני החוזים ומרבית העניינים או כל העניינים, שבין הצדדים, ואף לרבות עצם ההתקשרות לא נעשו באמצעות המפעיל הסלולארי כלל.
כבר הזכרנו, שבמסגרת ההתקשרות גם, קיבל החייב גם הרשאה ייחודית לכניסה לאזור הפרימיום באתר החברה וכן גישה לתכנים בתשלום באתר ולרבות הזכות להקים לעצמו כרטיס אישי באתר האינטרנט כאמור - והכל כפי שבפועל עשה.  
למעלה מן הצורך ייאמר, שמאחר שאין מחלוקת אמיתית על החתימה הדיגיטאלית וכריתת החוזה, הרי שחובת ההוכחה להראות שהחוזה בוטל, שולם ו/או הופר, מוטלת על החייב בלבד כאמור ברע"א 11100/02 רונן חצור נ' ניסים דותן (פורסם בנבו).
"נטל השכנוע מוטל על המערערים, שכן טענתם לפיה בוטל ההסכם היא מסוג "הודאה והדחה". אין יסוד להבחנה בין טענה כי החיוב החוזי נפרע, לבין טענה כי החיוב בוטל בהסכמת הצדדים – בשני המקרים מודה הנתבע בכך שהחיוב התקיים בעבר, ומציין עובדה נוספת אשר לגרסתו פוטרת אותו מן החיוב בהווה. לפיכך, הנטל על הנתבע להוכיח כי שוחרר מחיובו החוזי. המערערים הודו כי חתמו על הסכם שכר הטרחה, ולא הוכיחו כי ההסכם בוטל. מכאן, שההסכם בר תוקף.
טענת המערערים לפיה הם אינם חבים בתשלום כיוון שהמשיבים לא קיימו את חלקם בחוזה אף היא מסוג "הודאה והדחה", ולכן נטל השכנוע מוטל עליהם גם כאן. נטל זה לא הורם. אין גם יסוד לומר כי אכיפת ההסכם אינה צודקת, שכן לא הוכח יחס בלתי סביר בין הסכום שהתחייבו המערערים לשלם לבין העבודה שביצעו המשיבים עבורם, וגם לא הוכח כי השירות שניתן להם על ידי המשיבים היה לקוי. "

עיון נוסף במערכת העלה, שהחייב אומנם נקשר עם החברה בשנת  2006 בהיותו בן 16 וכמה חודשים, אך הוא אישרר שוב את הרשמתו ואת מכלול התנאים גם בשנת 2008 בהיותו בגיר בן 19 שנים ובכל מקרה לא מיותר להביא את הציטוט המלא בהחלטת בית המשפט בת"א (תל-אביב-יפו) 715417/07 - פלאפון תקשורת בע"מ נ' מלאך טום ואח' . תק-של 2007(4), 22000 שקבע:
".....לאחר שעיינתי בטענות הצדדים בקשר לכשרותו של הנתבע 1 להתחייב בהסכמים שעליהם חתם, הגעתי למסקנה כי יש לקבל את טיעוני התובעת, וזאת מכל הנימוקים שהועלו על ידה בסיכומיה, שאותם אני מאמץ.
אוסיף ואומר כי חוק הכשרות המשפטית ואפוטרופסות, התשכ"ב - 1962 (להלן: "החוק"), אינו אוסר על קטין לבצע פעולות משפטיות, אלא רק קובע תנאים שונים לתקפותן. להלן ההוראות הרלוונטיות לעניינינו בחוק (ההדגשות שלי-י.ד.):
כל אדם כשר לזכויות ולחובות מגמר לידתו ועד מותו.
כל אדם כשר לפעולות משפטיות, זולת אם נשללה או הוגבלה כשרות זו בחוק או בפסק דין של בית משפט.
אדם שלא מלאו לו 18 שנה הוא קטין; אדם שמלאו לו 18 שנה הוא בגיר.
פעולה משפטית של קטין טעונה הסכמת נציגו; ההס
לצפיה ב-'היי כולם-שאלה דחופה.'
היי כולם-שאלה דחופה.
13/08/2013 | 12:37
1
62
יש לי חוב של בערך 10.000 שקל בהוצאה לפועל.. יש מצב שהם הוציאו לי צו יציאה מהארץ?

זה הגיוני? איך זה עובד?

תודה רבה ויום נעים.
שרה
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
13/08/2013 | 20:01
49
כן. יש מצב שיוציאו נגד צו עיכוב יציאה מהארץ
יש הגבלת יציאה מהארץ שאפשר לבצע חצי שנה לאחר מסירת האזהרה
ויש צו עיכוב יציאה מהארץ שאפשר לבקש חודש לאחר המסירה בליווי תצהיר
כדאי מאוד שתסדיר את החוב
לצפיה ב-'חתימת ערבות '
חתימת ערבות
13/08/2013 | 12:27
2
39
משיהו ביקש ממני לחתום ערבות, כל עוד הוא לא שב הכל נופל עלי, מה קורה אם הוא מת?
לצפיה ב-'יתכן מאוד שתהיה חייב'
יתכן מאוד שתהיה חייב
13/08/2013 | 14:36
32
כך לכאורה לפי ס' 8 לחוק הערבות-

חוק הערבות, התשכ"ז-1967 1 .
========================================
8. אחריות הערב

הערב והחייב אחראים כלפי הנושה יחד ולחוד, אולם אין הנושה רשאי לדרוש מן הערב מילוי ערבותו בלי שדרש תחילה מן החייב קיום חיובו, אלא באחת הנסיבות האלה:
(1) הערב ויתר על הדרישה מן החייב;
(2) ניתן נגד החייב צו קבלת נכסים או צו-פירוק;
(3) החייב מת או נמצא מחוץ לישראל או שמתן הדרישה כרוך בקשיים מיוחדים.
לצפיה ב-'במות החייב הערב חב בחובו'
במות החייב הערב חב בחובו
18/08/2013 | 19:51
19
לצפיה ב-'הוצאה לפועל של רשות מוניציפלית בעקבות חוב מים'
הוצאה לפועל של רשות מוניציפלית בעקבות חוב מים
12/08/2013 | 16:10
2
133
המועצה פתחה למשפחתי שני תיקים בהוצל"פ על חובות ארנונה.
משפחתי שלמה את החובות במסגרת התיקים האלה, אך הרבה כסף "הלך לאיבוד" בדרך.

מחוב של כמעט 25000 ש"ח, הועברו אך ורק כ-13500 ש"ח(!) לרשות המקומית.
כרגע עוד יש חוב ואנחנו רוצים לשלם אותו, אבל לא יכולים להמשיך מו"מ מולם לפני שיובהר לנו היכן כספנו.

אני מבין שהוצאה לפועל זו לא הדרך לשלם חובות, ושיש אגרות פתיחת תיק, ואולי איזו עמלה לעו"ד, אבל (וזה אבל גדול, בגודל 11500 ש"ח), האם הם יכולים לבלוע את כל הכסף הזה?

המועצה העבירה לנו תדפיס שקיבלו ממשרד העו"ד שלהם שמראה את הסכומים ששילמנו, וכתוב עליו בכתב יד את הסכום שנכנס להם לחשבון בסופו של דבר. אין שום אזכור לכסף האבוד. נציג המועצה אומר שזה "כסף שהלך לעו"ד".

אין הגבלה לכמה עמלה העו"ד יכול לקחת?
אם לא, הרי זו פרצה לרמאות בין המועצה ובין משרד עו"ד? למה שייקחו רק 50% ממה ששילמנו ולא 90%? או 100%?
מה החוק אומר לגבי זה?
מה אני יכול לעשות כדי להשיב את הכסף?

אנחנו רוצים להגיע להסדר עם המועצה, ולא מנסים להתחמק.
אבל לפני שאפשר להגיע להסדר, צריך להבין איפה הכסף שלנו.

תוכלו לסייע?

רב תודות!
לצפיה ב-'שכר עו"ד ואגרות נקבעים'
שכר עו"ד ואגרות נקבעים
12/08/2013 | 18:05
1
28
על ידי לשכת הוצל"פ על פי התקנות. הכל מופיע במחשב הלשכה וזכותך לקבל תדפיס.
לצפיה ב-'תודה, האם הסכום נשמע לך הגיוני?'
תודה, האם הסכום נשמע לך הגיוני?
12/08/2013 | 18:12
24
אגש מחר להוצל"פ ואנסה לברר. אבל האם הסכום נשמע הגיוני?

האם יש הוצאות נוספות שלא קשורות להוצאה לפועל, כמו שכ"ט של עו"ד, שיכול להיות שמשרד עו"ד של המועצה פשוט החליט לקזז מכספי הזכייה שלהם בהוצל"פ ולכן הסכום שהתקבל אצלם נמוך כל כך?
האם זה מקובל?
לצפיה ב-'משלבים הנקה ועבודה ב'
משלבים הנקה ועבודה ב|תפוז|
( לעמוד שלי בתפוז )
12/08/2013 | 12:05
2
|מוצץ|ספטמבר מתקרב והשאלות עולות. איך ניתן יהיה להמשיך ולהיניק? כיצד שואבים ומרגילים לבקבוק? האם ניתן להרדים ללא הנקה?
עדי יותם, יועצת הנקה מוסמכת, תתארח היום בפורום הנקה ותענה על שאלות הקשורות לחזרה לעבודה ולהסתגלות תינוקות ופעוטות לשינוי הקרב ובא.
אתם מוזמנים לשאול שאלות|!|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
לצפיה ב-'הוצאה לפועל תיק מזונות'
הוצאה לפועל תיק מזונות
12/08/2013 | 08:54
2
37
היה לי חוב של כ430000 שקל הצלחתי לארגן את התשלום במלואו(הלוואות ועוד הלוואות..)יש נגדי בהוצאה לפועל צו איסור יציאה מהארץ וכל מיני עיקולים .השאלה האם לאחר ששילמתי את חוב העבר ואני ממשיך לשלם בשוטף את תשלום המזונות (שהוא אך ורק מזונת לאישה ללא הילדים שהם בוגרים) המצב עדיין יכול להימשך עד אין סוף כשהאישה לא רוצה לתת לי גט ??(מצידה להמשיך כך עד יום מותי) הסיפור שלנו נימשך כבר כמעט 7 שנים ואני כלוא עד אין סוף.צו איסור יציאה מהארץ מונע ממני לצאת לעבוד במקצוע שלי שהוא ברובו נסיעות לחו''ל .ועוד שהיא יוצאת כרצונה מידי פעם לחו''ל בלי הגבלה
.
לצפיה ב-'אין מניעה לצאת לחול כנגד ערבויות מתאימות'
אין מניעה לצאת לחול כנגד ערבויות מתאימות
12/08/2013 | 15:05
1
21
לצפיה ב-'עצת מומחה'
עצת מומחה
18/08/2013 | 03:00
14
צא ואם אתה רוצה באמת אתה תצליח בטח אם אתה עובד בחול
צא אל תחזור אל תשלם שקל
יהיה ך הרבה יותר קל לסגור עיסקה ובה מחול מאשר בארץ כאשר אתה כבול
לצפיה ב-'איזה מגבלות יש לחייב.'
איזה מגבלות יש לחייב.
11/08/2013 | 23:13
2
67
הגשתי לפני מספר שנים תביעה לבית הדין נגד מוסכניק לא פרייר!!! שלא רצה לשלם לי את השכר.
פתחתי תיק בהוצאה לפועל התברר עם השנים שיש עוד כמה אנשים שנפלו בפח סכום  כ 280 אלף ש"ח.
לפני כשנה קיבלתי זימון מבית המשפט בת"א ששם אוחדו התיקים.
הגעתי עם צילום ביתו של החייב שסיים לבנותו על חשבון חובו לנושים.
השופט החליט לפזר את תיקי האיחוד.
את הסכום שהוא חייב לי פחות מ10 אלף ש"ח ואני מאוד זקוק להם.
האם יש דרך לגרום לחייב לשלם לי את החוב במלואו.
קראתי שרוצים לחוקק חוקים חדשים לפני שנה+ שמגבילים את החייב בבנק, רשיון נהיגה, יציאה מהארץ, האם הם חוקקו ומה יעילותם נגד החייב.
לצפיה ב-'אתה יכול לבצע את הפעולות האלה.'
אתה יכול לבצע את הפעולות האלה.
14/08/2013 | 11:19
28
לצפיה ב-'עיקולים ופעולות מבצעיות בהוצל"פ'
עיקולים ופעולות מבצעיות בהוצל"פ
18/08/2013 | 19:58
25
משפוזר תיק האיחוד אתה יכול לנקוט בכל הפעולות המבצעיות ועיקולי צד ג' שמאפשר הוצל"פ בכלל זה עיקולי מוסדות פיננסיים (בנקים, קופות גמל, אשראי, קרנות השתלמות, חברות ביטוח ועו"ד) אתה יכול לעקל רכבים, בתים, מטוסים, סירות, ציוד מכני והנדסי ועוד. אתה יכול לבקש להטיל הגבלות, אתה יכול לבקש צו הבאה ועוד ועוד ועוד.
קח בחשבון שלכל דבר יש עלות כספית ורצוי שתבחן את היכולות הכספיות שלך להשקיע בתיק ההוצל"פ.
לצפיה ב-'נפתח פורום המלצות על בתי מלון'
|*|נפתח פורום המלצות על בתי מלון
( לעמוד שלי בתפוז )
11/08/2013 | 17:24
5
|מטוס|חזרתם מנופש מצויין ואתם רוצים לפרגן? אתם בדרך לנופש ואתם מתלבטים במה לבחור? לאיזה מלון עדיף לקחת את כל המשפחה ובמה אפשר להסתפק כשנוסעים לבד? אנו מזמינים אתכם לדון על כל הנושאים האלו ועוד בפורום החדש,פורום המלצות וחוות דעת על בתי מלון
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'רשות השידור'
רשות השידור
11/08/2013 | 14:52
5
108
במשך שנים ניהלו נגדי הליכי הוצאה לפועל בגין חיוב אגרת טלויזיה בלתי מוצדק.
מאחר והכתובת לא היתה מעודכנת במשרד הפנים, לא קיבלתי התראות ולא חשתי בהליכים, עד לאחרונה.
שלחתי להם מכתב והסבר מדוע חוב האגרה אינו מוצדק, ובתשובה הם אומרים: לא עדכנת כתובת כחוק, עו"ד פתח נגדך תיק בהוצאה לפועל, שלם לו את שכר הטרחה שלו, ונמשיך בטיפול ביתרת החוב.
אני מבין מנימת ונוסח מכתב התשובה שהסברי בקשר לחוסר הצדק בחוב התקבלו, ואם אשלם לעו"ד שלהם שכ"ט, יתרת החוב תבוטל.
אמנם לא עדכנתי כתובת כחוק, אבל גם ההליכים שבהם הם פתחו היו עבור חוב לא מוצדק מלכתחילה.
מה דעתכם, האם עלי לשלם את שכר הטרחה לעורך דין שלהם כדרישתם?
יש פסקי דין בנושא?
לצפיה ב-'למרות שאעחלה כאן את חמת עורכי הדין הרי אם הוו'
למרות שאעחלה כאן את חמת עורכי הדין הרי אם הוו
11/08/2013 | 16:39
35
א דורש עבור מכתב ו'מאמץ' יותר מ250 ש'ח -אל תשלם. אם הוא רוצה יותר שיראה לך בכתובים מה הוא פעל.
פנה לנציבות הצבור ברשות השידור בתלונה על החוב.
לצפיה ב-'עוד כמה שאלות בהמשך'
עוד כמה שאלות בהמשך
11/08/2013 | 17:23
38
1. מידע על פעולות עו"ד הנ"ל נגדי אני יכול לקבל בכל לשכת הוצאה לפועל? או רק בלשכה מסוימת?
2. יש תקופה שאם במהלכה הם לא פעלו נגדי, אז התיק נסגר? החוב מתיישן? או איזה שיקול אחר לטובתי?
לצפיה ב-'אין מספיק פרטים'
אין מספיק פרטים
11/08/2013 | 19:10
2
24
האם ניתן פסק דין תחילה?
לצפיה ב-'אני לא יודע לגבי פסק דין'
אני לא יודע לגבי פסק דין
11/08/2013 | 19:17
1
17
האם עצם ניהול תיק הוצאה לפועל אין משמעו שניתן פסק דין?
איך אני מברר זאת?
איזה הבדל זה יוצר?
תודה על התשובות.
לצפיה ב-'תיגש ללשכת ההוצל"פ ותוציא את מסמכי פתיחת התיק'
תיגש ללשכת ההוצל"פ ותוציא את מסמכי פתיחת התיק
11/08/2013 | 22:28
22
אם ניתן פסק דין ולא ידעת על התביעה תוכל לבקש ביטול פסק הדין.
לצפיה ב-'הליך נגד עמותה ששינתה את שמה'
הליך נגד עמותה ששינתה את שמה
11/08/2013 | 09:53
1
26
שלום, איזה הליך ניתן לנקוט נגד עמותה, שיש נגדה פסק דין, אך היא שינתה את שמה?

אודה לתשובה קצת מפורטת על מנת שאוכל להבין מה בדיוק יש לעשות.

תודתי מראש
לצפיה ב-'תיקון: העבירה את פעילותה ונכסיה לעמותה חדשה'
תיקון: העבירה את פעילותה ונכסיה לעמותה חדשה
11/08/2013 | 11:39
12
לצפיה ב-'לא מצאתי'
לא מצאתי
11/08/2013 | 00:46
20
אבל לא מצאתי הייתי שמחה לקבל תשובה במספרים ולא בהפנייה לכתובת אחרת בתודה מראש מיטל
לצפיה ב-'כמה עולה לעשות פסק דין הצהרתי?'
כמה עולה לעשות פסק דין הצהרתי?
10/08/2013 | 22:55
1
137
כמה עולה האגרה בבית משפט?
לצפיה ב-'שיעורי האגרות מופיעים'
שיעורי האגרות מופיעים
10/08/2013 | 23:18
60
באתר בתי המשפט..........שכר עו"ד משתנה מעו"ד אחד לשני.
לצפיה ב-'שותף שמתעכב בתשלומים'
שותף שמתעכב בתשלומים
10/08/2013 | 21:07
24
אני מצטער שאני פונה שוב. אני אובד עיצות ואשמח לדיעה בלתי תלויה.

היה לי פיצוץ עם שותף שלי לגבי עיכוב בתשלום חשבונות.

כבר כמה וכמה פעמים שהוא מתעכב חודשים ארוכים עם תשלום חשבונות (אפילו חובות שהיו שלו ושל דייר שהחלפתי כשנכנסתי לדירה).

בעבר ספגתי תשלומים שלו עוד מהתקופה שלפני שנכנסתי לדירה: חשמל, מים.

העדפתי לשלם בעצמי ושהוא יתעכב מולי מאשר לנקבל סנקציות מהעירייה.

הוא החזיר לי כסף (700 ש"ח) רק אחרי חודש שאני רודף אחריו.

אבל זה לא פתרון ארוך טווח. אני לא יכול לשלם לבד את כל התשלומים ואז לרדוף אחיו חודשים.

המצב היה כ"כ חמור, שאפילו ועד בית בקשתי מאחראי הועד לשלם באופן נפרד.

אמרתי לו שאני סובל מהאיחור בתשלומים של השותף.

כנראה שועד הבית פנה לשותף ואמר לו שהאיחור לא מקובל ושאפילו אני סובל מזסה.

השותף התפרץ עלי. זעם ורתח. טען שאני מלכלך מאחורי גבו והוא לא יסלח על זה.

שוב הגיע חשבון מים, ארנונה. שלמתי עבור שנינו. עבדו שבועיים-שלושה בלי שיחזיר לי.

הגיע חשבון חשמל. באופן מפתיע חצי מהתשלום שקול בדיוק לסכום שהוא חייב לי.

בקשתי ממנו להחזיר לי את הכסף בכך שישלם עלי. הוא הסכים.
שאלתי אותו אם אני יכול לרדת לגמרי מהעסק. לא להזכיר לו את התשלום ולסמוך עליו שישלם במקומי. הוא אמר שאין בעיה.

בעבר הוא כעס עלי שאני מזכיר לו על תשלומים. שאני לא סומך עליו. שאני מתנהג כמו אבא שלו.

בינתיים עבר המועד האחרון לתשלום חשמל. אני תוהה מה לעשות.

אם אפנה לבעל הדירה, השותף ירתח. כבר רתח בעבר שדיברתי רק עם ועד הבית.

התשלום לחשמל הוא ע"ש בעל הדירה (הנמען במעטפה),
כך שעל פניו האחריות לא אמורה להדאיג אותי. אני חתום מול הבעל דירה בחוזה שאשלם חשבונות
אבל אני מבחנתי שלמתי. הדייר אחראי לתשלום של שנינו.

כמה לדעתכם זה איחור סביר במובן שחברת החשמל או כל גוף עירוני אחר לא יגבה קנס או ינקוט צעדים?
אני לא רוצה להיות תלוי בשותף או אסיר של העיכובים שלו.

מה לעשות? יש גוף בעירייה שמטפל בנושאים משפטיים כאלה (תוך סבסוד)?
נניח מרכז הצעירים בת"א?

בבקשה אל תייעצו לי לחפש במיידי דירה. אני גר במקום מאוד פסטורלי בת"א. במחיר מגוכך לעומת מה שמשלמים בסבבתנו.
לצפיה ב-'כרטיס כספומט'
כרטיס כספומט
10/08/2013 | 16:13
1
43
אם חשבוני מעוקל ואני מכניסה את הכרטיס לבירור יתרה או למשיכה מה קורה לכרטיס?
לצפיה ב-'לא קורה כלום...'
לא קורה כלום...
20/09/2013 | 12:55
5
שהחשבון מעוקל זה לא משפיע על הכרטיס אשראי/כספומט
לצפיה ב-'בוקר טוב לכם'
בוקר טוב לכם
07/08/2013 | 09:58
4
71
הבוקר התקשרו אלי עורך דין ואמר שחזר לי צק לפני שנה, הצק היה על סך 1000 שח, והוא היום עומד על 7000 שח, ברצוני לדעת מדוע לא יידעו אותי שחזר צק, מדוע חיכו שנה בכדי לומר לי את התסבוכת הזו, ברצוני לדעת, אני גם חייה מקיצבת נכות, מה אפשר לעשות, האם לפנות לעורך דין מהסיוע המשפטי כי מגיע לי, מהם הזכיות שלי על צק שלא אומרים לי, ופתאום אומרים לי את חייבת שכר טירכה על סך 7000 שח, זה גניבה, מה שקורה כאן, האם זה חוקי ?

אודה לכם על התשובה.
לצפיה ב-'עוד דבר'
עוד דבר
07/08/2013 | 10:28
3
37
בתקופה שהצק חזר, הייתי מאושפזת בטירה 3 חודשים כך שלא ראיתי את הצק, יש עילה לתבוע אותי ? ומה הם יכולים לעשות.
לצפיה ב-'צריך להתכתב עם העו"ד'
צריך להתכתב עם העו"ד
07/08/2013 | 14:08
2
41
ולדרוש פרטים.
לצפיה ב-'דיברתי איתו'
דיברתי איתו
07/08/2013 | 15:11
1
35
הוא לא מוכן להוריד שקל, הוא קבע עימי פגישה, אמרתי לו שאני נכה, זה לא עניין אותו, שמרויחה 2200 כל חודש, אוף אני לא יודעת מה לעשות, מאיפה אני אביא לו את הכסף, אין איזה חוק שאוסר על זה, שהם לא מודיעים לך ?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
10/08/2013 | 15:03
30
תפסיקי להתכתב איתו, ותאמרי לו שתיפגשו בבית המשפט
בטח הוא יפתח תיק בהוצאה לפועל, אבל גם אם הוא יפתח תיק הסכום לא יהיה 7000 ש"ח. שיק של 1000 ש"ח לא נעשה פתאום חוב של 7000 ש"ח
ברגע שהוא יפתח תיק בהוצאה לפועל, תגישי בקשה לצו תשלומים, תבקשי לשלם 150 ש"ח בחודש וזה מה שהוא יצטרך לקבל.  ובאם תעמדי בצו התשלומים ותשלמי כל חודש בזמן הוא לא יכול לפעול נגדך
בהצלחה!!
לצפיה ב-'עיקול מטלטלין בכתובת חדשה'
עיקול מטלטלין בכתובת חדשה
07/08/2013 | 07:18
1
56
נגד חייב נוהלו הליכי הוצאה לפועל במשך שנים, כאשר כתובתו האמיתית לא ידועה.
כעת ידועה כתובתו האמיתית.
האם יש חובה לשלוח לכתובת החדשה האמיתית התראות מחדש? או שאפשר לבצע עיקול מטלטלין בכתובת החדשה בלי שום התראה נוספת?
לצפיה ב-'אין חובה לשלוח התראה חדשה'
אין חובה לשלוח התראה חדשה
10/08/2013 | 12:40
14
אבל יש להגיש בקשה לשינוי כתובת.
לצפיה ב-'הוצאת צו עיכוב יציאה מהארץ לחייבים בשכר דירה'
הוצאת צו עיכוב יציאה מהארץ לחייבים בשכר דירה
05/08/2013 | 20:23
1
56
שלום,

השכרתי את ביתי לזוג צעיר.
לאחר חודשיים הזוג הודיע כי הוא מתגרש, והבעל מתכוון לחזור בעוד חודש להוריו בחו"ל.

האם אני יכול (וכיצד?) להוציא נגד הבעל צו עיכוב יציאה מן הארץ עד להסדרת התשלום בינינו?

תודה
לצפיה ב-'בקשה לעיכוב יציאה מהארץ בטרם נקיטת הליך'
בקשה לעיכוב יציאה מהארץ בטרם נקיטת הליך
05/08/2013 | 20:33
181
גם בהוצל"פ וגם בבית המשפט אפשר לבקש נקיטת הליך זה של עיכוב יציאה מהארץ בטרם נקיטת הליך. הבקשה חייבת להיות מנומקת בליווי תצהיר ובליווי אסמכתאות המראות את החשש הממשי מפני סיכול פסק הדין וכן את יציאתו של אותו חייב/נתבע מהארץ.

כמובן שיש להגיש כתב תביעה תוך 7 ימים ממתן הצו (בבית משפט. ובהוצל"פ להגיש בקשה לפתיחת תיק הוצל"פ יחד עם הגשת בקשה לעיכוב יציאה מהארץ בטרם מסירת אזהרה.
לצפיה ב-'ביטול הגבלות אחרי תשלום'
ביטול הגבלות אחרי תשלום
05/08/2013 | 08:37
10
81
שילמתי את מלאו החוב שהיה לי בהוצאה לפעול בגין מזונות אבל הרשם\
החליט לא לבטל את העיכוב יציאה לחו"ל ואת העיכול על חסכונות.
מותר לו לעשות זאת אחרי שכבר פרעתי את החוב?
איך אני מבטל את ההגבלות האלה וסוגר את התיק סופי?
כמה זמן הוא יכול להשאיר את ההגבלות אחרי שאין חוב?
תודה.
לצפיה ב-'הגבלות בתיק הוצל"פ מזונות'
הגבלות בתיק הוצל"פ מזונות
05/08/2013 | 20:28
9
94
השאלה היא באיזה תיק מזונות הוצל"פ מדובר (מזונות עתי או מזונות עבר)

במידה ומדובר במזונות עבר, כלומר הילדים בגירים ולא אמורים להיות משולמים יותר דמי מזונות חודשיים על פי פסק הדין אזי יש להגיש בקשה לסגירת תיק וביטול כל ההליכים.

במידה ומדובר בתיק מזונות עתייים, כלומר בכל חודש אמור להתווסף לתיק ההוצל"פ דמי מזונות חודשיים אזי תיק ההוצל"פ לא ייסגר. אבל ניתן להגיש בקשה לביטול ההגבלות בבקשה מנומקת בליווי תצהיר ואסמכתאות, בקשה שתסביר את הפגיעה הבלתי מידתית בניגוד לחוק יסוד כבוד האדם וחירותו. בעניין ביטול עיכוב יציאה מהארץ תצטרך להביא 2 ערבים בעלי משכורות של 6,000 ₪ נטו לפחות שיחתמו על כתב ערבות ואולי גם ערבות נוספת של נכסים נזילים.
לצפיה ב-'אני קורא את דבריך ונדהם...'
אני קורא את דבריך ונדהם...
05/08/2013 | 20:59
2
50
האם גרוש הוא עבד נרצה שאין לו זכות לצאת את הארץ עד שילדו האחרון יהפך לבגיר?
זה נראה לי הזוי לחלוטין. גם לאשה אסור לצאת את הארץ?  (בוא נגיד שאין לו ערבים וסתם בא לו לצאת שלושה ימים לניקוי ראש ביוון......האומנם?)
אייך זה מסתדר עם חוק כבוד האדם וחירותו, ובל נשכח שמדובר באדם שחטאו היחיד הוא - שהוא יתגרש.
משלם תמיד ובלי חובות.

(גילוי נאות: אני נשוי באושר ובלי כוונות לשנות סטטוס).
לצפיה ב-'זה החוק ופסיקת בית המשפט העליון'
זה החוק ופסיקת בית המשפט העליון
06/08/2013 | 11:58
1
40
במידה וזה לא היה כך הרבה מאוד גרושים (מבלי לפגוע ברגשותיו של אף אחד) היו יוצאים את הארץ ולא חוזרים.

שנית: הדבר הכי טוב זה להגיע להסכמות מול הגרושה.

והערת אגב: תמיד עדיף לשמור על יחסים טובים עם הגרושה ולשלם בזמן את דמי המזונות, הן מבחינת הילדים המשותפים והן מבחינת הבעיות המשפטיות שיכולות להיגרם עקב אי תשלום מזונות וכדומה.
תמיד צריך לזכור שהתגרשת מהאישה אבל לא מהילדים.
לצפיה ב-'בלי להתווכח עם החוק, יש גם צד שני למטבע.'
בלי להתווכח עם החוק, יש גם צד שני למטבע.
06/08/2013 | 16:07
28
בעיית המזונות לילדים מובנת לי,
מצד שני לא פעם רוב כסף המזונות הולך לגרושה לצרכיה ולא תמיד הילדים נהנים מכל הכסף.
אם היה אפשר לקבוע איזה מנגנון שהגרוש ישלם "הכל", אבל רק לטובת הילדים - נראה לי שהרבה בעיות תשלומים היו ניפתרות מהר יותר, טוב יותר והכי חשוב: צודק יותר.

תודה על התשובה המפורטת. מחכימים. (אם כי לא תמיד מסכימים).
לצפיה ב-'לא נסגר עד מתי?'
לא נסגר עד מתי?
05/08/2013 | 22:53
5
25
כמה זמן ישאר פתוח בלי חוב?
מה עם החיסכונות שלי שאני רוצה למשוך?
תודה.
לצפיה ב-'סגירת תיק מזונות'
סגירת תיק מזונות
06/08/2013 | 12:00
4
30
כמו שכבר אמרתי, באחד משני המצבים הבאים:
1) בקשת זוכה לסגירת תיק.
2) כאשר הילדים בגירים ולא זכאים על פי פסק הדין למזונות וכאשר אין חוב מזונות בתיק ההוצל"פ.
לצפיה ב-'אני תלוי בזוכה?'
אני תלוי בזוכה?
06/08/2013 | 13:59
3
22
ואם הזוכה לא מסכים למרות ששילמתי את כל הסכום אז התיק ישאר פתוח?
מה קורה במקרים כאלה. הילסים ביני ובין הזוכה לא טובים.
לצפיה ב-'ראה תגובותי הקודמות'
ראה תגובותי הקודמות
06/08/2013 | 15:24
2
16
לצפיה ב-'הזוכה מסכימה'
הזוכה מסכימה
08/08/2013 | 16:29
1
13
איזה טופס היא אמורה למלא ולשלוח להוצאה לפעול עם הסכמתה?
תודה.
לצפיה ב-'טופס סגירת תיק'
טופס סגירת תיק
11/08/2013 | 15:08
17
הזוכה ממלאת וחותמת על טופס זוכה 1 לסמן סעד 71 (סגירת תיק) וסעד 62 (ביטול הליכים) כמובן שיש לסמן כל ההליכים בתיק נגד החייב
לצפיה ב-'פניה להוצל"פ לאחר קבלת פס"ד'
פניה להוצל"פ לאחר קבלת פס"ד
02/08/2013 | 09:05
5
96
שלום לכולם

הגשתי תביעה כנגד המעסיק שלי לשעבר, וקיבלתי פס"ד המורה לו לשלם לי X ₪ תוך פרק זמן מסוים שכבר עבר, אך לא קיבלתי ולו שקל אחד. שאלתי היא מה לעשות עכשיו? האם לגשת עם פסה"ד למדור זוכים בהוצל"פ? אם כן, יש משהו שעלי לעשות מבעוד מועד? משהו שעלי לדעת?

לתשובתכם, אודה

יום טוב
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
02/08/2013 | 21:26
1
42
אתה צריך לגשת עם פסק הדין ות.ז. שלך למדור פתיחת תיקים בלשכת הוצל"פ הקרובה לביתך ושם  לפתוח תיק כנגד החייב.
30 יום לאחר שהוא חותם על האזהרה שקיבל מהוצל"פ אתה יכול להתחיל לנקוט בהליכים נגדו.
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה'
תודה
02/08/2013 | 23:00
23
לצפיה ב-'תובענה לביצוע פסק דין בהוצל"פ'
תובענה לביצוע פסק דין בהוצל"פ
03/08/2013 | 16:46
2
34
במידה ופסק הדין ניתן במעמד הצדדים אזי תשובת רונה נכונה. ברגע שתם מניין הימים בפסק הדין ו/או ברגע שעברו 30 ימים מהמצאת פסק הדין לנתבע אם לא רשום מניין הימים בפסק הדין, ניתן לפתוח תיק בהוצל"פ.

במידה ופסק הדין ניתן במעמד צד אחד (למשל, פסק דין בהעדר הגנה, בהעדר התיצצבות וכדומה) אזי יש להמציא כדין (דואר רשום + אישור מסירה) את פסק הדין לתבע ולחכות שיעברו מניין הימים. גם אם במקרה זה פקיד ההוצל"פ יפתח תיק בהוצל"פ הרי שהנתבע יכול לעתור בלי שום בעיה לביטול פסק הדין.
לצפיה ב-'מה משך התקופה בה ניתן לפתוח תיק בנסיבות אלה?'
מה משך התקופה בה ניתן לפתוח תיק בנסיבות אלה?
04/08/2013 | 00:18
1
19
נתקבל פס"ד לטובתי כבר לפני שנתיים. האם עדיין מותר לי לפנות להוצל"פ ולפתוח תיק נגד החייב? עד מתי?
לצפיה ב-'התיישנות פסק דין'
התיישנות פסק דין
04/08/2013 | 00:48
19
התיישנות פסק דין הינה 25 שנהלמעט פסק דין שאינו דורש ביצוע ואז אין עליו התיישנות
לצפיה ב-'אי מסירת תובענה וטעות הקלדה'
אי מסירת תובענה וטעות הקלדה
04/08/2013 | 12:42
3
45
שלום רב,

הגשתי תובענה על סכום נמוך יחסית בקטע עקרוני יותר מכלכלי.

בתובענה כתבתי את שם החייב ע"י עורך דינו בכתובת עורך הדין.

בהוצל"פ הקלידו רק את שם החייב בכתובת עורך הדין.

מטבע הדברים האזהרה לא נמסרה וקיבלתי בדואר אזהרה למסירה אישית.

האם אני יכול להוסיף בכתב יד על האזהרה  "ע"י עורך דין X " ולמסור לו

או שאני חייב לאתר את מען החייב ולבקש הפקת אזהרה חוזרת?
לצפיה ב-'מסירת כתבי בי דין ליו"ד'
מסירת כתבי בי דין ליו"ד
04/08/2013 | 16:21
2
22
מסירת מסמכים משפטיים לעו"ד תעשה רק אם העו"ד מייצג את אותו אדם בהליך בו מתבקש מסירת אותם מסמכים.

לא ניתן למסור לעו"ד מסמכים כאשר הוא מייצג את אותו אדם בהליך אחר (למשל: עוה"ד מייצג בהליך בבית משפט למשפחה לא אומר שמייצג בהליך הוצל"פ מזונות).

לצפיה ב-'למיטב ידיעתי אותו עורך דין מייצג אותו במספר '
למיטב ידיעתי אותו עורך דין מייצג אותו במספר
06/08/2013 | 11:07
1
9
הליכים שונים.
לצפיה ב-'מסירת כתבי בי-דין'
מסירת כתבי בי-דין
06/08/2013 | 11:52
15
תברר מול העו"ד האם מייצג אותו בהליך בו אתה רוצה לעשות את המסירה אם יגיד לך שכן אזי תשאל אותו האם אפשר לבצע את המסירה אליו.

מנהל/ת הפורום

אודות:
משרדנו נוסד בשנת 1968 ובעל מוניטין של מעל 47 שנים כמשרד עורכי דין מוביל בתחום האזרחי מסחרי, ובפרט בתחום המשפטי ביצועי של תביעות כספיות ובנקים בבימ"ש ו
עוד...

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד שי הולנדר גרוס

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו