לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
85188,518 עוקבים אודות עסקים

פורום שיתוק מוחין CP - תמיכה

ב"ה
ברוכים הבאים לבית שנקרא פורום ה-C.P., שיתוק מוחין, תמיכה. בית זה נועד לכם הסובלים ממגבלה זו, להתמודד איתה בקלות עד כמה שניתן. אנחנו מקוות כי בית זה יעזור לכם החברים בו, וייתן לכם תקווה חדשה, וכוחות חדשים. הבית מיועד גם לאלה שרוצים לדעת עוד על ה-C.P., וגם ובעיקר לסקרנים שבינינו שאינם יודעים שום-דבר על מגבלה זו, ומחפשים מקום כדי לשאול, אני מבטיחה לספק את האינפורמציה הדרושה, ולהיות לכם לכתובת מתאימה. חברים, לנוחיותכם, הוספתי לטאגליינס את כתובת המייל הפרטית שלי, כדי להבטיח שאני אהיה לשירותכם גם מחוץ לפורום. כללי הבית:
1.בכל נושא שאינו קשור לנושא הפורום, נא לפתוח הודעה שסימנה: אייקון זה נמצא באייקונים של תפוז, ונועד לומר שההודעה שנפתחה אינה קשורה לנושא הבית.
2. בשל מקרה לא נעים שקרה בפורום, אני מבקשת להבהיר כי הודעות שיכילו השמצות נגד גולש/ת ו/או גולשים מסויימים, יימחקו מהבית ללא אזהרה מוקדמת.
3. אני מבקשת להסב את תשומת ליבנו להודעות מסוג זה, אם זה באמצעות מסר אישי ו/או מייל, אני אישית מעדיפה מסר אישי. ולא להפוך אותן לשירשור שלם.
4. אנחנו מבקשות לשמור בבית על לשון נקייה, על כבוד ונימוס כלפי החברים/חברות. תודה, ותמיד לשירותכם/ן, ליאת   מנהלת הבית.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שיתוק מוחין CP - תמיכה

ב"ה
ברוכים הבאים לבית שנקרא פורום ה-C.P., שיתוק מוחין, תמיכה. בית זה נועד לכם הסובלים ממגבלה זו, להתמודד איתה בקלות עד כמה שניתן. אנחנו מקוות כי בית זה יעזור לכם החברים בו, וייתן לכם תקווה חדשה, וכוחות חדשים. הבית מיועד גם לאלה שרוצים לדעת עוד על ה-C.P., וגם ובעיקר לסקרנים שבינינו שאינם יודעים שום-דבר על מגבלה זו, ומחפשים מקום כדי לשאול, אני מבטיחה לספק את האינפורמציה הדרושה, ולהיות לכם לכתובת מתאימה. חברים, לנוחיותכם, הוספתי לטאגליינס את כתובת המייל הפרטית שלי, כדי להבטיח שאני אהיה לשירותכם גם מחוץ לפורום. כללי הבית:
1.בכל נושא שאינו קשור לנושא הפורום, נא לפתוח הודעה שסימנה: אייקון זה נמצא באייקונים של תפוז, ונועד לומר שההודעה שנפתחה אינה קשורה לנושא הבית.
2. בשל מקרה לא נעים שקרה בפורום, אני מבקשת להבהיר כי הודעות שיכילו השמצות נגד גולש/ת ו/או גולשים מסויימים, יימחקו מהבית ללא אזהרה מוקדמת.
3. אני מבקשת להסב את תשומת ליבנו להודעות מסוג זה, אם זה באמצעות מסר אישי ו/או מייל, אני אישית מעדיפה מסר אישי. ולא להפוך אותן לשירשור שלם.
4. אנחנו מבקשות לשמור בבית על לשון נקייה, על כבוד ונימוס כלפי החברים/חברות. תודה, ותמיד לשירותכם/ן, ליאת   מנהלת הבית.

לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
08/11/2002 | 00:41
1
2
למה הפורום אינו נימצא ברשימת הפורומים של תפוז
לצפיה ב-'לאוריתוש 29 שלום!'
לאוריתוש 29 שלום!
08/11/2002 | 21:16
1
הפורום אינו נמצא ברשימת הפורומים הרשמית של תפוז, עקב בעיות טכניות שיש לי עם הקטע הזה. ברגע שהפורום ייכנס לרשימה זו, החברים יקבלו עידכון,
ליאת.
לצפיה ב-' לליאת על פתיחת הפורום'
לליאת על פתיחת הפורום
07/11/2002 | 23:58
1
2
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה אוריתוש 29!'
תודה אוריתוש 29!
08/11/2002 | 22:18
1
תודה רבה!
ליאת.
לצפיה ב-'טוב שיש עוד פורום חדש לציבור הנכים!'
טוב שיש עוד פורום חדש לציבור הנכים!
07/11/2002 | 23:57
6
1
לצפיה ב-'לאלוני'
לאלוני
07/11/2002 | 23:59
2
1
איזה תינוק מתוק

מאיפה הבאת אותו
לצפיה ב-'מהחסידה!?'
מהחסידה!?
08/11/2002 | 00:01
1
1
לצפיה ב-'ל-alonpaz!'
ל-alonpaz!
08/11/2002 | 21:10
1
הקובץ של התינוק היה חמוד, המשך כך!,
ליאת.
לצפיה ב-'ל-alonpaz שלום רב!'
ל-alonpaz שלום רב!
08/11/2002 | 21:08
2
1
תודה לך על הכל. הקמתי את הפורום הזה כדי שתהיה עוד במה לציבור הנכים בכלל, ולציבור חולי ה-C.P., בכלל. כמו כולם, גם אתה מוזמן להמשיך ולכתוב כאן.
ליאת.
לצפיה ב-'ראי זאת כמסודר!'
ראי זאת כמסודר!
09/11/2002 | 17:29
1
1
לצפיה ב-'ל-alonpaz שלום רב!'
ל-alonpaz שלום רב!
09/11/2002 | 19:52
1
אני מברכת אותך על הצטרפותך. ואני בטוחה שגם החברים האחרים שמחים על עוד חבר שמצטרף למשפחה ההולכת ומתהווה שלנו,
ליאת.
לצפיה ב-'האם זה נכון'
האם זה נכון
07/11/2002 | 23:44
3
5
שהסיכוי לבנים הוא גבוה יותר מאשר לבנות להיות בעלי שיתוק מוחין.
לצפיה ב-'ל-nadd שלום רב!'
ל-nadd שלום רב!
08/11/2002 | 21:23
2
3
אמנם אין לי נתונים רשמיים בנושא, אבל אני מאמינה שהאחוזים בין בנים לבנות מתחלקים שווה בשווה, כלומר:50% לכל צד. בכל מקרה, אני מבטיחה לבדוק את הנושא, ולהחזיר תשובה בהקדם האפשרי, יכול להיות שלחברים האחרים יש אינפורמציה בנושא. אבל יחד עם זאת אין לי ספק שהעלית נקודה מעניינת ששווה בדיקה והתייחסות. כל הכבוד על היוזמה! על האומץ קבל/י ממני בזה הרגע ,
ליאת.
לצפיה ב-'בקשר לשאלתי'
בקשר לשאלתי
08/11/2002 | 22:57
1
3
בעבר, אינני יודע היכן ומאיזה מקור - יתכן מקור רפואי שבו
% הבנים גבוה מ-% הבנות בעלי שיתוק מוחין.

בפועל, מהכרת האוכלוסיה לדעתי זה גם עומד במבחן המציאות.

בברכה על הפורום,
נדב.
לצפיה ב-'לנדב'
לנדב
10/11/2002 | 21:20
3
מי אני שאתווכח עם מה שאתה אומר, תודה על הברכות, אתה מוזמן להישאר כאן.
ליאת.
לצפיה ב-'מזל טוב ובשעה טובה ומוצלחת'
מזל טוב ובשעה טובה ומוצלחת
07/11/2002 | 06:41
17
4
שיהיה כיף כאן.

אבי
לצפיה ב-'לאבי שלום רב!'
לאבי שלום רב!
07/11/2002 | 21:16
16
3
נדמה לי שאני כבר מכירה אותך מהפורום הישן שהקמתי על ה-C.P., באתר אחר. האם אני טועה? אשמח לקבל ממך אישור או תיקון להנחה זו. תודה על הברכות והאיחולים. וכמובן, אתה מוזמן להיות חבר בפורום, ולקחת בו חלק פעיל.
ליאת.
לצפיה ב-'ל-ליאת - לא אינך טועה.'
ל-ליאת - לא אינך טועה.
08/11/2002 | 06:27
15
2
יש רק אחד במדינה ששמו אבי סלומה היחיד במדינה בשם הזה אדם נכה שיתוק מוחין מלידה.

שלך
אבי סלומה
לצפיה ב-'לאבי שלום רב!'
לאבי שלום רב!
08/11/2002 | 21:14
5
1
ידעתי שאני לא טועה בהנחתי, אבל בכל-זאת רציתי לקבל לכך אישור ממך. כל הכבוד שאתה כותב כאן, אני שמחה לראות אותך בפורום שלי. האם אתה יכול לפרסם כאן את הקטע שפירסמת בפורום הקודם שלי, "על כנפיה יביא"? אתה לא חייב להיענות לבקשתי, אני פשוט חושבת שזה קטע יפה, ושהגולשים כאן ייהנו ממנו לפחות כמו שאני נהניתי בזמנו,
ליאת.
לצפיה ב-'משאלתך .... "על כנפיה"'
משאלתך .... "על כנפיה"
09/11/2002 | 08:00
4
1
על כנפיה אותה נביא

על כנפיה אותה נביא,
את הטוב ואת היופי.
את הצבע ואת כייפי.
על כנפיה אותה נביא,
את הרוח הטובה,
ואת הרעות והאהבה.
על כנפיה, כשתבורך ותבוא,
תהיה יפה בשלל גווניה, פי אלף ריבוא,
רק שתבוא.

אבי סלומה

לצפיה ב-'לאבי שלום!'
לאבי שלום!
09/11/2002 | 19:46
3
1
קודם כל, תודה על הפירסום החוזר גם בפורום הזה, ועכשיו שאלה קטנה:מה דעתך שאני אעתיק את זה, ואצרף את השיר לאחת מהודעותיי בתור קובץ וורד? ההחלטה כולה שלך, אבל אני יכולה להגיד שאני פשוט התלהבתי מהשיר המדהים הזה,
ליאת.
לצפיה ב-'קדימה לעבודה'
קדימה לעבודה
10/11/2002 | 07:40
2
1
למה את ממתינה !!

שלך,

אבי סלומה
לצפיה ב-'לאבי שלום רב!'
לאבי שלום רב!
10/11/2002 | 09:16
1
תודה על הרשות שניתנה לי ממך, אני אעשה את זה היום בערב, כדי שכולם יוכלו ליהנות מזה. אגב, האם זה משהו שאתה כתבת? סתם מתוך סקרנות, אתה לא חייב לענות,
ליאת.
לצפיה ב-'לאבי!'
לאבי!
10/11/2002 | 21:55
2
המשימה הושלמה בהצלחה!
ליאת.
לצפיה ב-'יש רק אחד ששמו אבי'
יש רק אחד ששמו אבי
09/11/2002 | 09:09
8
1
לא בעליונים ולא בתחתונים כמה שאתה מוצלח רואים שאתה שיתוק מוחין:)
לצפיה ב-'חיימק´ה , אני מסכים איתך...'
חיימק´ה , אני מסכים איתך...
09/11/2002 | 09:15
2
1
אמת, מרגישים שאני אדם עם שיתוק מוחין....

מה אצלך, הכל בסדר?

אבי סלומה
לצפיה ב-'אבי היקר צריכים לצחוק קצת'
אבי היקר צריכים לצחוק קצת
09/11/2002 | 09:50
1
1
אני מקוה שלא לקחת את זה בצורה שונה
אצלי הכל בסדר. ומטפל בהליכים חפנסיה
אני שמח על הפורום החדש.
לצפיה ב-'ל-haim49 שלום!'
ל-haim49 שלום!
09/11/2002 | 22:20
1
אתה צודק! קצת הומור אף פעם לא מזיק, להיפך, הוא יכול להועיל לבריאות, ולעשות לנו אתנחתא קצרה מהצרות המעיקות שמתעקשות להישאר. אני מקווה שיהיו כאן חברים עם הומור,
ליאת.
לצפיה ב-'ל-naim49 שלום!'
ל-naim49 שלום!
09/11/2002 | 19:48
4
1
קודם כל, ברוך הבא לפורום שלי, ועכשיו סתם שאלה מתוך סקרנות, [אתה לא חייב לענות], איזה קשר אם בכלל, יש לך ל-C.P.? אשמח מאוד לקרוא, ואני בטוחה שגם החברים האחרים,
ליאת.
לצפיה ב-'לליאת! (מישהי שאכפת לה!) תודה!'
לליאת! (מישהי שאכפת לה!) תודה!
10/11/2002 | 08:43
3
1
תודה קודם כל על הברכה, אני נכה c.p. ועבדתי כל חיי בעבודות רגילות והייתי בין הראשונים במועדון ספיבק, זהו בקצרה! בתודה חיים
לצפיה ב-'לחיים שלום!'
לחיים שלום!
10/11/2002 | 09:18
2
1
תודה שענית על שאלותיי, לא חשבתי שתגלה פתיחות כזו, אבל כנראה שטעיתי, וטוב שכך. אתה רואה? לא סתם קוראים לי בפורומים "מישהי שאיכפת לה", אני באמת אחת שאיכפת לי ממה שקורה, והקמת הפורום הזה מעידה על כך יותר מכל,
ליאת.
לצפיה ב-'ליאת היקרה שאיכפת לה'
ליאת היקרה שאיכפת לה
10/11/2002 | 20:57
1
2
טוב שיש אחד כמוך אני מקוה לטוב אבל מנסיון במקום שהנכים יהיו חבריםומפרגנים אחד לשני הם רק מסתכלים אחד לשני בצלחת ורכילות מרשעת אם זה נכון או לא נכון אני מצטער שאני כותב כך אבל זה מה שאני רואה הרבה אני יודע שזה קיים בכל חברה אבל לא בצורה זוועתי אצל הנכים ויש שחושבים שהם חכמים יותר מאחרים אולי בדיבור יש נכים שלא מדברים הרבה אז מתחיל הבעיה בגלל זה קצת ברחתי מהחברה הזאת אשתי גם נכה סי-פי אני כותב את זה בפורום כי היום יש מחשבים וטוב שהרבה נכים יכולים לראות ולכתוב את הבעיות או מה שכואב להם ולפטור בעיות שהם לא מבינים ---בתודה חיים
לצפיה ב-'לחיים שלום'
לחיים שלום
10/11/2002 | 21:14
1
קודם כל, תודה רבה על המחמאה שאתה מעניק לי. הפורום קיים גם כדי לשפוך את הלב, וזה בדיוק מה שעשית. אני מקווה שעם הזמן תרגיש קצת יותר טוב, אולי בזכות הפורום.
ליאת.
לצפיה ב-'ליאת מזל טוב לפתיחה ובהצלחה. איציק'
ליאת מזל טוב לפתיחה ובהצלחה. איציק
06/11/2002 | 23:05
3
1
לצפיה ב-'לאיציק שלום רב!'
לאיציק שלום רב!
07/11/2002 | 21:10
2
2
קודם כל, ברוך הבא לפורום שלי, אני שמחה לארח אותך כאן, מקווה שתמצא כאן אוזן קשבת,
ליאת.
לצפיה ב-'ליאת אני תמיד מוצא אוזן קשבת, אחרת'
ליאת אני תמיד מוצא אוזן קשבת, אחרת
08/11/2002 | 08:47
1
2
אני צועק (יש חרשים כאן
איציק
לצפיה ב-'לאיציק!'
לאיציק!
08/11/2002 | 21:17
2
בדיחה טובה, או שלא, תקן אותי אם אני טועה.
ליאת.
לצפיה ב-'ליאתי בהצלחה לך ולפורום'
ליאתי בהצלחה לך ולפורום
06/11/2002 | 06:40
1
2
מאחלת לך כי כל משאלותיך יתגשמו

אשמח לסייע ולעמוד לרשתוך בכל דרך שאוכל.

אוהבת

דיאנה
לצפיה ב-'תודה דיאנה!'
תודה דיאנה!
06/11/2002 | 21:13
3
תודה לך דיאנה היקרה מקרב לב על הברכות והאיחולים החמים. אני בהחלט אזדקק לעזרתך ולעזרת כל אחד אחר בתקופה הקרובה, שכן אני חדשה בניהול הפורום הזה. אני מקווה כי תעקבי אחרי הדיונים שיתפתחו כאן בעניין,
ליאת.
לצפיה ב-'ליאת יקרה,'
ליאת יקרה,
05/11/2002 | 22:42
4
2
ברכותיי לפתיחת הפורום שבניהולך. רבה
לצפיה ב-' שפתחתי הודעה חדשה'
שפתחתי הודעה חדשה
05/11/2002 | 22:43
3
לצפיה ב-'לנגה 33 שלום!'
לנגה 33 שלום!
05/11/2002 | 22:48
2
תודה על הברכות, ואין צורך להתנצל על פתיחת ההודעה החדשה, להיפך, כמה שיותר הודעות יותר טוב, אני מזמינה אותך להיות חברה בפורום,
תודה גם על הציורים החמודים,
ליאת.
לצפיה ב-'איזה יופי, ליאתי!!! '
איזה יופי, ליאתי!!!
06/11/2002 | 00:12
1
2
ברכות לרגל פתיחת הפורום החדש. כל הכבוד!!
אשמח לעקוב אחרייך גם לכאן...

לצפיה ב-'לאוריתוש 5 שלום!'
לאוריתוש 5 שלום!
06/11/2002 | 21:15
2
תודה אוריתוש על הברכות החמות שלך על פתיחת הפורום, אני מקבלת אותך בשמחה לפורום הזה, ואני מחזירה לך
ליאת.
לצפיה ב-' ליאת לפתיחת הפורום '
ליאת לפתיחת הפורום
04/11/2002 | 23:30
7
3
לצפיה ב-'לגולש/ת שלום!'
לגולש/ת שלום!
05/11/2002 | 21:18
6
2
תודה מכל הלב על הברכות החמות!
ליאת.
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
05/11/2002 | 21:34
5
2
מקווה להיות פעילה בפורום

יש לי ילדה בת 7 עם C.P

לצפיה ב-'לתמי שלום!'
לתמי שלום!
05/11/2002 | 21:52
4
1
ברוכה הבאה לפורום, אני מודה ומתוודה שאני מתרגשת, את מוזמנת להיות פעילה בפורום זה, ולהעביר את כתובתו לחברים אחרים שאת מכירה שמתמודדים עם C.P., ליאת.
לצפיה ב-'ואת???????'
ואת???????
05/11/2002 | 22:06
3
3
מה הקשר שלך ל-C.P????
לצפיה ב-'תשובה לתמי!'
תשובה לתמי!
05/11/2002 | 22:14
2
3
אני בת 22, ונולדתי עם C.P., בחודש השישי להריון. השיתוק אצלי מתבטא ברגליים, וביד ימין, וחוץ מזה, אני חושבת שצריך לעורר את מודעות הציבור לנושא חשוב זה, זאת רק אחת ממטרות הפורום הזה, וזה ניצחון גדול בשבילי, ובשביל אלו שמתמודדים עם המגבלה יום יום, ורוצים במה בשביל לפתוח את הלב. וכמובן:בשביל אלו שאינם מכירים את המגבלה, ורוצים תשובות לשאלות העולות בעקבות הסקרנות הטבעית,
ליאת.
לצפיה ב-'גם שלי'
גם שלי
05/11/2002 | 22:28
1
2
נולדה בחודש שישי
וגם אצלה 4 גפיים
אבל הראש.........
עובד
בשביל הידים והרגלים

היא שוחה פעמים בשבוע במרכז אילן בחיפה
רוכבת על סוסים פעם בשבוע ומאוד פעילה

לגבי מודעות?????????
אני חושבת היום שהמצב שונה מאז
היום הם מאוד מקובלים בכל מקום
(שלי לפחות)

נ.ב
התחלתי לקרוא את הספר "אני אתגבר"
ממליצה לכל אחד שיש לו בעיה של C.P במשפחה
לקרוא אותו
הוא מלא רגשות

עצה קטנה
לוח קישורים בראש העמוד
אוכל לשלוח לך כמה קישורים של אמותות ואירגונים
ועוד...............

שוב בהצלחה
לצפיה ב-'לתמי 11 שלום!'
לתמי 11 שלום!
05/11/2002 | 22:46
2
כפי ששמת לב, הפורום עדיין בחיתוליו, כמו שאומרים, ולכן אין בו קישורים, אם תפני אליי במסר אישי, אני אשמח לקבל את הקישורים לכתובת האי-מייל הפרטית שלי, לראות את הקישורים, ואז להכניס אותם לפורום, זה יהיה לי לעזר רב. גם אני קראתי את "אני אתגבר", אבל זה היה כשהייתי ילדה קטנה, וזה בהחלט ספר מומלץ לכל מי שמתמודד עם C.P., כל הכבוד על הפעילות הספורטיבית של בתך. גם אני רכבתי רכיבה טיפולית אצל איבון, [אם את מכירה], אם לא, אז אני אספר לך שהחווה שלה נמצאת סמוך לעפולה, שם היה, [איזו מילה נוראית], ממוקם ביה"ס שלי, [או יותר נכון, החממה שלי]. ושוב תודה על הברכות,
ליאת.
לצפיה ב-'בוקר טוב לכולם!'
בוקר טוב לכולם!
03/11/2002 | 09:37
2

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

בעלי מקצוע

עו
עו"ד מייקל עידן
פורום נזקי גוף,תאונות דרכים וביטוח
פורום נזקי גוף ותאונות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום