לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1249412,494 עוקבים אודות עסקים

פורום דיג

איש אחד פעם סיפר על חלום שלו. החלום שלו היה להקים מועדון לדייגים. במועדון הזה הדייגים נפגשים על כוס קפה, מספרים על תפיסת הדג הגדול האחרון, שואלים שאלות טכניות ומחליפים שיטות ואתרי דייג. את הקפה תצטרכו להכין לבד, את כל השאר נוכל לעשות פה ביחד.כדי שהפורום הזה יהיה מקום שנעים להיות בו, ניסחנו כמה כללים שיעזרו לנו:א. יש כאן: מתחילים, מתקדמים, צעירים, מבוגרים, גברים, נשים, שמנים, רזים, רולריסטים, בוסניקים, מצפון הארץ ומדרומה - בקיצור כל המינים וכל הסוגים. כולם נוהגים באדיבות ובנימוס. ב. המלצות על אתרי דיג. נסה לפרט כמה שיותר. כלול בהמלצה מסלול נסיעה, סוג דייג, סוג פיתיון, מספר קרס ועובי חוט. נסה לתאר כמה שיותר את המקום המדויק: ליד העץ בצד בצפוני של הנחל, הטלתי למרחק של 30 מטר לכיוון הים (ותפסתי אינטיאס ענק).ג. הפורום הוא פורום הוא אינו צ´אט ואינו אימייל. כל הודעה אישית תמחק. בתפוז קיימת מערכת מסרים אישיים מצוינת בדיוק בשביל דברים אלו. וקיים צ´אט לפורום - להנאתנו.ד. כשאתה עונה על שאלה קח בחשבון שמישהו ינסה את מה שהצעת, לכן ענה על שאלות רק אם אתה בטוח ומספיק מנוסה.ה. קנית רולר חדש ואין לך מה לעשות עם הישן? אתה רוצה לממן חכה חדשה ע"י מכירת הישנה? פרסם בלוחות של הפורום.ו. אנחנו כאן כדי לענות על שאלות, אבל נמאס לנו להסביר איך מכינים בצק מסטיק (קמח ולהוסיף לאט את המים עד הצמיגות הרצויה). בלינק מאמרים נמצא ידע רב ותשובות לשאלות נפוצות.ז. כתבת הודעה על שיטה מיוחדת להמלחת גמברי. זה בדיוק מה שצריך להיות כתוב בנושא ההודעה. נושא ההודעה אמרו לתאר במשפט את מה שכתוב בתוכה. אנא הימנעו מכותרות כגון "אחי, כנס.." וכדומה. ח. יש לך שאלה על ציוד מסוים? כתוב על איזו חברה ודגם מדובר. נסה להוסיף לינק לאתר החברה בו מופיע הציוד, אולי גם תמונה תעזור.ז. פרסום בפורום אסור, לפי כללי אתר תפוז, באופן מוחלט וגורף. חנות או גוף מסחרי המעונין לפרסם יעשה זאת בלוחות בלבד.ט. אנא פעלו לפי מדיניות זכויות היוצרים הכתובה בהודעה http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=467&msgid=34416870 אנחנו עוד לא מכירים נשים שכותבות בפורום "אחי.. כנס" ולכן, ולא משום סיבה אחרת, ההודעות כתובות בלשון זכר. זהו, ברוכים הבאים אנו מקווים ליצור סביבה נעימה ומקצועית לשיתוף חוויות ודעות על מנת לשפר את חווית הדיג של כולנו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום דיג

איש אחד פעם סיפר על חלום שלו. החלום שלו היה להקים מועדון לדייגים. במועדון הזה הדייגים נפגשים על כוס קפה, מספרים על תפיסת הדג הגדול האחרון, שואלים שאלות טכניות ומחליפים שיטות ואתרי דייג. את הקפה תצטרכו להכין לבד, את כל השאר נוכל לעשות פה ביחד.כדי שהפורום הזה יהיה מקום שנעים להיות בו, ניסחנו כמה כללים שיעזרו לנו:א. יש כאן: מתחילים, מתקדמים, צעירים, מבוגרים, גברים, נשים, שמנים, רזים, רולריסטים, בוסניקים, מצפון הארץ ומדרומה - בקיצור כל המינים וכל הסוגים. כולם נוהגים באדיבות ובנימוס. ב. המלצות על אתרי דיג. נסה לפרט כמה שיותר. כלול בהמלצה מסלול נסיעה, סוג דייג, סוג פיתיון, מספר קרס ועובי חוט. נסה לתאר כמה שיותר את המקום המדויק: ליד העץ בצד בצפוני של הנחל, הטלתי למרחק של 30 מטר לכיוון הים (ותפסתי אינטיאס ענק).ג. הפורום הוא פורום הוא אינו צ´אט ואינו אימייל. כל הודעה אישית תמחק. בתפוז קיימת מערכת מסרים אישיים מצוינת בדיוק בשביל דברים אלו. וקיים צ´אט לפורום - להנאתנו.ד. כשאתה עונה על שאלה קח בחשבון שמישהו ינסה את מה שהצעת, לכן ענה על שאלות רק אם אתה בטוח ומספיק מנוסה.ה. קנית רולר חדש ואין לך מה לעשות עם הישן? אתה רוצה לממן חכה חדשה ע"י מכירת הישנה? פרסם בלוחות של הפורום.ו. אנחנו כאן כדי לענות על שאלות, אבל נמאס לנו להסביר איך מכינים בצק מסטיק (קמח ולהוסיף לאט את המים עד הצמיגות הרצויה). בלינק מאמרים נמצא ידע רב ותשובות לשאלות נפוצות.ז. כתבת הודעה על שיטה מיוחדת להמלחת גמברי. זה בדיוק מה שצריך להיות כתוב בנושא ההודעה. נושא ההודעה אמרו לתאר במשפט את מה שכתוב בתוכה. אנא הימנעו מכותרות כגון "אחי, כנס.." וכדומה. ח. יש לך שאלה על ציוד מסוים? כתוב על איזו חברה ודגם מדובר. נסה להוסיף לינק לאתר החברה בו מופיע הציוד, אולי גם תמונה תעזור.ז. פרסום בפורום אסור, לפי כללי אתר תפוז, באופן מוחלט וגורף. חנות או גוף מסחרי המעונין לפרסם יעשה זאת בלוחות בלבד.ט. אנא פעלו לפי מדיניות זכויות היוצרים הכתובה בהודעה http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=467&msgid=34416870 אנחנו עוד לא מכירים נשים שכותבות בפורום "אחי.. כנס" ולכן, ולא משום סיבה אחרת, ההודעות כתובות בלשון זכר. זהו, ברוכים הבאים אנו מקווים ליצור סביבה נעימה ומקצועית לשיתוף חוויות ודעות על מנת לשפר את חווית הדיג של כולנו.

לצפיה ב-'מה דעתכם על חכה של טרבוקו+רולר של דאם '
מה דעתכם על חכה של טרבוקו+רולר של דאם
27/10/2011 | 18:13
10
77
לאחר סיבובים רבים בתל אביב החלטתי לקנות חכה+רולר

החכה של חברת טרבוקו(Trboko )

והרולר של חברת DAM

את החכה הזאת מצאתי בחנות שנקראת נטף פש אשר ממוקמת ביפו.

הלכתי גם לחנות של איציק ברמת גן לאחר המלצות פה בפורום אבל לאכזבתי הגדולה בקושי קיבלתי שם יחס ושלא נדבר על עזרה בקניית החכה.

הסט עולה 350 שקל ,החכה באורך של 4.2 וגם ממה שראיתי הרולר עשה רושם טוב !

אשמח לשמוע תגובות

תודה תומר
לצפיה ב-'תומר- איציק הוא קצת עצבני - לא בעצם'
תומר- איציק הוא קצת עצבני - לא בעצם
27/10/2011 | 18:53
4
12
בעמם מעצבנים אותו.  סתם סתם

כך הוא איציק. יש לו מלאי ציוד נחמד ואבל חוץ מזה כך הוא.

שאלה - איפה נמצאת החנות  נטף פש. ?  אם אתה יכול לתת כתובת.

תודה
ושיהיה בהצלחה עם הסט החדש
חיים
לצפיה ב-'חיימון החנות ברח' יהודה ימית ביפו'
חיימון החנות ברח' יהודה ימית ביפו
27/10/2011 | 19:27
3
12
לצפיה ב-'תודה. סוף שבוע נעים.'
תודה. סוף שבוע נעים.
27/10/2011 | 19:44
2
4
לצפיה ב-'רחוב יהודה הימית 13 פינת שדרות ירושלים '
רחוב יהודה הימית 13 פינת שדרות ירושלים
27/10/2011 | 19:56
1
13
בנטף פש לו ציוד נחמד מאוד

לבחור קוראים גיל .

וכן איציק הוא עצבני אבל לקוח שמגיע לך לחנות ומתעניין בחכה+רולר למתחילים חייב לדעת לתת שרות

לא ביקשתי הרצאות על דייג פשוט שיצא לפחות מהדלפק כדי להתאים לי חכה .

אני עובד עם לקוחות ואני יודע מזה שירות טוב ואצלו אין את זה זה בטוח לפחות מבחינתי.

לשם אני לא חוזר זה בטוח .
לצפיה ב-'תודה תומר.'
תודה תומר.
27/10/2011 | 21:06
6
צחקתי שאמרתי שמעצבנים אותו.
אני חסיד של לתת שרות ולצור חווית קניה נעימה ולא חשוב באיזו חנות שתהיה
כמובן שבחנויות  שהן לתחביב שם חווית הקניה  אמורה להיות "טיול בחנות צעצועים"

איציק הוא כזה.
שמעתי שהוא קנאי לציוד שהוא מייבא.  רולרים ומקלות דייג.  

שוב תודה על הכתובת
ושיהיה בהצלחה בדייג

סוף שבוע נעים
חיים
לצפיה ב-'סט נחמד מאוד'
סט נחמד מאוד
28/10/2011 | 12:33
4
10
נשמע סט מתאים וטוב להתחיל עם רולר , חברות טובות ומובילות באופן יחסי מאוד ידועות.
בקשר לאיציק - אני נשאר בהמלצתי על כריש הדייג - רמי הרבה יותר נחמד והרבה יותר שרותי... לדעתי
לצפיה ב-'גם אני מאלה '
גם אני מאלה
28/10/2011 | 20:27
3
9
שהוציאו את החנות של איציק רמת גן מרשימת החנויות המועדפות .
כנראה שהוא עצבני בדרך קבע ,מה שהופך כל קנייה לבלתי נעימה .
הייתי מסכם שקצת קשה לחזור למקום כזה בפעם השנייה .
חשבתי שהבעייה רק אצלי .
לצפיה ב-'לא פיראט הבעיה לא אצלך - אבל'
לא פיראט הבעיה לא אצלך - אבל
28/10/2011 | 22:41
1
9
בואו נוריד אותו מהשיחה כאן בפורום
הוא צריך עוד להתפרנס. והרבה דברים שנאמרו כאן
נכונים, אבל בואו  נרד ממנו.

שבת שלום לכולם
ועונת דייג מוצלחת במיוחד
חיים
לצפיה ב-'לי זה ממש כבר לא משנה ,'
לי זה ממש כבר לא משנה ,
29/10/2011 | 21:40
13
ממני הוא כבר הפסיק  להתפרנס מזמן .
יתכן מאד שכאדם פרטי הוא נשמה טובה ואיש טוב לב ,אני לא מכיר אותו מספיק זמן , אני יודע להפריד בין 2 הדברים .יש אנשים המתנהגים באופן שונה בעבודה עם קהל ,ממה שהם במציאות .
אבל ציוד דייג  אני מעדיף להצטייד במחוזות אחרים .
כמובן שאני מאחל לו ולכל משפחתו ,בריאות טובה  ופרנסה טובה .מכאן ועד אין סוף .

בכבוד ,
הפיראט .
לצפיה ב-' ממליצה'
ממליצה
29/10/2011 | 23:27
8
לצפיה ב-'למי שתהה לגבי כשרות הארסים בבקשה פסוק המסביר'
למי שתהה לגבי כשרות הארסים בבקשה פסוק המסביר
27/10/2011 | 17:00
1
6
[עמוד תרלו] (חולין נט א) ובדגים כל שיש לו סנפיר וקשקשת, רבי יהודה אומר שני קשקשים וסנפיר אחד. ואילו הן קשקשין הקבועין בו וסנפירים הפורח בהן. תנן התם כל שיש לו קשקשת יש לו סנפיר ויש שיש לו סנפיר ואין לו קשקשת. תנו רבנן (שם סו ב) אין לו עכשיו ועתיד לגדל אחר זמן כגון סולתנית עפיה מותר, שיש לו עכשיו ועתיד להשירן בשעה שהוא עולה מן המים כגון אקונס ואפונס כספתיוס ואכספטיס ואנטוניס מותר. אמר אביי (ע"ז לט א) חמרא דימא שרי תורא דימא אסיר, וסימניך טמא טהור וטהור טמא. אמר רב אשי שפר נונא שרי, קדש נונא ...
לצפיה ב-'רמי היקר ישנו כלל בלימוד הלכה'
רמי היקר ישנו כלל בלימוד הלכה
27/10/2011 | 19:17
3
לא לומדים הלכה מהש"ס אלא כיום שיש ש"וע מסתכלים שם. כי בש"ס ללא הסתכלות בכל הראשונים וכו'... לא ניתן להגיע לפסיקה האמיתי להלכה ובהתאם לטעות בהלכה.
בנוגע למה שאמרת.אבל באמת כתוב בש"וע חלק יורה דעה סימן פ"ג (הלכות דגים) : " ואפילו אין לו אלא סנפיר אחד וקשקשת אחת מותר" כ"כ רבי יוסף קארו. ובא הרמ"א וכותב " ויש אומרים דאין להתיר בקשקשת אחת רק כשהיא עומדת תחת לחיו זנבו או סנפירו וטוב להחמיר". וכל זה בכללות גדולה מאוד ויש שם עוד דעות וכו'... וצריך לבדוק מה להלכה. ובאמת בנוגע לאראס יש דעות לכאן ולכאן ויש ספר מאת הרב רווח (אם אני לא טועה) בנוגע לכשרות של דגים שמתיר את האראס.
ותודה רבה על הארת עינינו בנושא.
לצפיה ב-'impact shield- מישהו מכיר?'
impact shield- מישהו מכיר?
27/10/2011 | 16:08
6
8
הבנתי שמוסיפים אותו לריג על מנת לשמור על הפתיון. איך זה בדיוק עובד מישהו יודע? זה לא מפריע?
תודה לעונים
לצפיה ב-'חברה אפשר לקבל תגובה כלשהי? ממש חשוב לי לדעת '
חברה אפשר לקבל תגובה כלשהי? ממש חשוב לי לדעת
28/10/2011 | 17:07
1
3
מה הדבר הזה.. ולמה הוא משמש..
לצפיה ב-'לא יודע, אבל אתה יכול לשאול את המוכר אולי...?'
לא יודע, אבל אתה יכול לשאול את המוכר אולי...?
28/10/2011 | 17:17
1
לצפיה ב-'חבר יקר ..'
חבר יקר ..
28/10/2011 | 20:12
1
3
לא ענו לך אחרי הפעם הראשונה אולי כי אף אחד לא יודע כמוך מה זה ???

מה דעתך על גוגל ? לעשות חיפוש שםםםםםםםםםםםםםםםם ???

לצפיה ב-'ניסיתי שם יש רק תמונה של זה'
ניסיתי שם יש רק תמונה של זה
29/10/2011 | 11:55
2
אבל נתת לי רעיון על יוטיוב.. אולי שם.
תודה רבה (ואין צורך להתעצבן.. )
לצפיה ב-'impact shield'
impact shield
29/10/2011 | 19:00
1
4
מדובר באמצעי להשגת מרחק הטלה גדול יותר בדיג פתיונות מהחוף, וזאת ע"י הצמדת הריג לחוט הראשי, ושחרורו בעת נפילת המשקולת לקרקעית.

כמו שאתה רואה כאן |הלינק|http://www.seafishingonline.com/images/rigs/impact...|סלינק| ממקמים את האביזר על החוט הראשי כך שימצא מעט מתחת אורך התלאי והקרס. לחלק התחתון (הטבעת) מחברים את המשקולת.

מחמשים את הקרס בפתיון, מכניסים את הקרס לזיז של האביזר ומטילים.
עקב הלחץ של החוט, בעת ההטלה הקרס צמוד לחוט הראשי ולא יוצר מרכזי כובד שונים. עם נפילת המשקולת לקרקעית, הלחץ על החוט רפה והקרס נפרד מהאביזר.

בזמנו שי מלכה השתמש באביזר בעונת התרחונים.
לצפיה ב-'אלון- תודה רבה!'
אלון- תודה רבה!
30/10/2011 | 08:53
2
מעניין... מצד אחד שווה נסיון אבל מצד שני קצת קשה לי עם כל הפלסטיקים והברזלים בריג (יותר ממה שצריך)..
תודה רבה!
לצפיה ב-'ספתח לעונת האינטיאסים והפעם די מוקדם'
ספתח לעונת האינטיאסים והפעם די מוקדם
27/10/2011 | 09:13
38
134
הנה עבר חג סוכות וידוע שמסוכות מתחילה העונה של האינטיאסים.
הבעיה במרכז שעדין די קשה לתפוס פתיון ורק בשבוע האחרון התחילה קצת התעוררות.
שלשום הצלחתי סוף סוף לתפוס סבידה בינונית שנשלחה אתמול בבוקר לים וחזרה די מרוטשת וראש מכורסם שתלוי על רצועה דקה לגוף.
מכיוון שתכננתי לצאת גם היום בבוקר, החלטתי לשמור את הסבידה המרוטשת למקרה ולא יהיה פתיון נוסף וכן קיבלתי מחבר עוד סבידה חצי מרוטשת . (יותר טוב מכלום).
עם שתי הסבידות האלו, החלטתי שיהיה מזל ונצא לים.
קובע עם אודי שקבע גם עם דודי להיום בבוקר באחד מהמזחים. המטרה כמובן אינטיאס ובמקביל מקל אחד לגומברים (אולי יגיע משהו בטעות ). target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.i...
אני מתייצב כבר ב 4:00 במקום, פורס את המקלות וזורק רק את המקל עם הפילה בורי למטרת גומברים.
ז'רז'ור לקלמרי/סבידות לא העלה דבר עד שעה 5:00 ואז אני מתחיל לארגן את הציוד של האינטיאסים לזריקה.
תופר את הסבידה שקיבלתי מהחבר על מקל אחד ומשליך לים. עובר לסבידה המרוטשת שלי, משחיל על הקרסים בזהירת, כך של הקרס התחתון מושחל הראש בצורה יציבה ואת הקרס העליון חיברתי לזנב של הסבידה.
ככה יש צורה יחסית מושלמת של סבידה כמעט שלמה רק ללא זרועות . target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.il...
אני מטיל את הסבידה לים, תוקע את המקל בסטנד, מותח מעט את החוט ומתחיל לפסוע לכיוון המקל לגומברים לרענון פתיון.
לא הספקתי לצעוד 4 צעדים ואני שומע את המקל שלי נופל לסלעים. אני ישר מסתובב אליו ושומע את הקלאץ' מתחיל לצרוח והחוט יוצא בלחץ . target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.il...
אני תופס את המקל, כאשר הסטנד עדיין מחובר אליו (טעות שלי שלא בדקתי שהסטנד תקוע מספיק חזק בסלעים) , משחרר במהירות את הסטנד ונותן הוק סט ליתר בטחון.
עכשיו מתחילה המלחמה, הדג מושך חוט מדי פעם נוגח ומושך שמאלה. אני מתחיל לקרב אותו אלי (מרגיש שיש דג נחמד אבל לא מפלצת ואני יותר רגוע). תוך כדי אני מדלג על הסלעים לכיוונו  ושולח את אודי שיגש לקו המים להיות מוכן.
פתאום הדג החליט לשבור ימינה ומתחיל לשחות ימינה חזק במקביל למזח.
אני מדלג חזרה ושולח את דודי שנמצא מימין אלי שיגש לקו המים. אני כבר נמצא במקביל לדג, ורואים את הצלילית הלבנה שלו במים (למרות שעדיין היה חשוך) ומביא אותו בין שני סלעים כדי שדודי יוכל לתפוס אותו.
דודי השקיע ואפילו חטף גל ונרטב, אבל לא ויתר ותפס את הדג בזימים target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.il/... רבה דודי.
אני מגיע לדודי, תופס ממנו את הדג ומביא אותו למקום מבטחים.
בהתחלה הערכתי את הדג במשקל של 4-5 ק"ג, אבל התברר שהערכות שלי בזמן האחרון בחושך לא משהו . target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.il... כבר בדרך לאוטו, הרגשי שהדג יותר כבד ובבית  נשקל והיה 6.7 ק"ג.
בהמשך, קיבלתי מדודי קלמרי קטן שהוטל שוב לים, אבל האינטיאסים לא חזרו.
בשעה 6:00, מקל הגומברים שלי נותן כיפוף וקידה יפה לים. אני רץ אליו, נותן הוק סט ליתר בטחון ומתחיל להלחם בדג נחמד. לאחר דקה יוצא אבו נפחא במשקל של 1.5 ק"ג שלאחר כמה משחקים איתו ווידוא הריגה מושלך חזרה לים.
בבדיקה עד כמה השיניים שלו חדות, התברר שהן מאוד חדות. הוא חותך בקבוק פלסטיק, בדלי סיגריה, רגל של שייט כחול ואפילו הוציא קצת פרורים מחתיכת סלע קטנה.

בשעה 6:30 מתקפל מרוצה הביתה.

הלוואי שרק תמשיך לי ככה העונה בפתיונות ובחי target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.il/...

פרוט הציוד לאינטיאס:
מקל: ליון צ'מפיון 3.3 מ'
רולר: Daiwa GS100A
חוט: נילון 0.7
משקולת: 150 גרם
ריג: חוט נילון 0.9 אורך 50 ס"מ+ שני קרסים. קרס 10/0 של Gamakatsu (שהיתה בראש) וקרס צף היבוסה מס' 28.

ציוד לגומברים:
מקל סילסטאר 4 מ' 150-300 גרם עם רולר דיוואה אופוס 5500 עם חוט 0.45
ריג כמו בדו"ח הקודם מה-18/10
פתיון: פילה בורי

הנה תמונות של הדג
לצפיה ב-'משהו התחרבש לתפוז ולא רואים את האייקונים '
משהו התחרבש לתפוז ולא רואים את האייקונים
27/10/2011 | 09:15
1
7
הנה עבר חג סוכות וידוע שמסוכות מתחילה העונה של האינטיאסים.
הבעיה במרכז שעדין די קשה לתפוס פתיון ורק בשבוע האחרון התחילה קצת התעוררות.
שלשום הצלחתי סוף סוף לתפוס סבידה בינונית שנשלחה אתמול בבוקר לים וחזרה די מרוטשת וראש מכורסם שתלוי על רצועה דקה לגוף.
מכיוון שתכננתי לצאת גם היום בבוקר, החלטתי לשמור את הסבידה המרוטשת למקרה ולא יהיה פתיון נוסף וכן קיבלתי מחבר עוד סבידה חצי מרוטשת . (יותר טוב מכלום).
עם שתי הסבידות האלו, החלטתי שיהיה מזל ונצא לים.
קובע עם אודי שקבע גם עם דודי להיום בבוקר באחד מהמזחים. המטרה כמובן אינטיאס ובמקביל מקל אחד לגומברים (אולי יגיע משהו בטעות ). target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.i...
אני מתייצב כבר ב 4:00 במקום, פורס את המקלות וזורק רק את המקל עם הפילה בורי למטרת גומברים.
ז'רז'ור לקלמרי/סבידות לא העלה דבר עד שעה 5:00 ואז אני מתחיל לארגן את הציוד של האינטיאסים לזריקה.
תופר את הסבידה שקיבלתי מהחבר על מקל אחד ומשליך לים. עובר לסבידה המרוטשת שלי, משחיל על הקרסים בזהירת, כך של הקרס התחתון מושחל הראש בצורה יציבה ואת הקרס העליון חיברתי לזנב של הסבידה.
ככה יש צורה יחסית מושלמת של סבידה כמעט שלמה רק ללא זרועות . target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.il...
אני מטיל את הסבידה לים, תוקע את המקל בסטנד, מותח מעט את החוט ומתחיל לפסוע לכיוון המקל לגומברים לרענון פתיון.
לא הספקתי לצעוד 4 צעדים ואני שומע את המקל שלי נופל לסלעים. אני ישר מסתובב אליו ושומע את הקלאץ' מתחיל לצרוח והחוט יוצא בלחץ . target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.il...
אני תופס את המקל, כאשר הסטנד עדיין מחובר אליו (טעות שלי שלא בדקתי שהסטנד תקוע מספיק חזק בסלעים) , משחרר במהירות את הסטנד ונותן הוק סט ליתר בטחון.
עכשיו מתחילה המלחמה, הדג מושך חוט מדי פעם נוגח ומושך שמאלה. אני מתחיל לקרב אותו אלי (מרגיש שיש דג נחמד אבל לא מפלצת ואני יותר רגוע). תוך כדי אני מדלג על הסלעים לכיוונו  ושולח את אודי שיגש לקו המים להיות מוכן.
פתאום הדג החליט לשבור ימינה ומתחיל לשחות ימינה חזק במקביל למזח.
אני מדלג חזרה ושולח את דודי שנמצא מימין אלי שיגש לקו המים. אני כבר נמצא במקביל לדג, ורואים את הצלילית הלבנה שלו במים (למרות שעדיין היה חשוך) ומביא אותו בין שני סלעים כדי שדודי יוכל לתפוס אותו.
דודי השקיע ואפילו חטף גל ונרטב, אבל לא ויתר ותפס את הדג בזימים target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.il/... רבה דודי.
אני מגיע לדודי, תופס ממנו את הדג ומביא אותו למקום מבטחים.
בהתחלה הערכתי את הדג במשקל של 4-5 ק"ג, אבל התברר שהערכות שלי בזמן האחרון בחושך לא משהו . target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.il... כבר בדרך לאוטו, הרגשי שהדג יותר כבד ובבית  נשקל והיה 6.7 ק"ג.
בהמשך, קיבלתי מדודי קלמרי קטן שהוטל שוב לים, אבל האינטיאסים לא חזרו.
בשעה 6:00, מקל הגומברים שלי נותן כיפוף וקידה יפה לים. אני רץ אליו, נותן הוק סט ליתר בטחון ומתחיל להלחם בדג נחמד. לאחר דקה יוצא אבו נפחא במשקל של 1.5 ק"ג שלאחר כמה משחקים איתו ווידוא הריגה מושלך חזרה לים.
בבדיקה עד כמה השיניים שלו חדות, התברר שהן מאוד חדות. הוא חותך בקבוק פלסטיק, בדלי סיגריה, רגל של שייט כחול ואפילו הוציא קצת פרורים מחתיכת סלע קטנה.

בשעה 6:30 מתקפל מרוצה הביתה.

הלוואי שרק תמשיך לי ככה העונה בפתיונות ובחי target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.il/...

פרוט הציוד לאינטיאס:
מקל: ליון צ'מפיון 3.3 מ'
רולר: Daiwa GS100A
חוט: נילון 0.7
משקולת: 150 גרם
ריג: חוט נילון 0.9 אורך 50 ס"מ+ שני קרסים. קרס 10/0 של Gamakatsu (שהיתה בראש) וקרס צף היבוסה מס' 28.

ציוד לגומברים:
מקל סילסטאר 4 מ' 150-300 גרם עם רולר דיוואה אופוס 5500 עם חוט 0.45
ריג כמו בדו"ח הקודם מה-18/10
פתיון: פילה בורי

הנה תמונות של הדג
לצפיה ב-'מברוק על הספתח, כן ירבו!'
מברוק על הספתח, כן ירבו!
27/10/2011 | 13:25
לצפיה ב-'והנה תמונה בבית אורך 90 ס"מ '
והנה תמונה בבית אורך 90 ס"מ
27/10/2011 | 09:16
4
26
לצפיה ב-'פששש יאזה יופי תענוג בתאבון '
פששש יאזה יופי תענוג בתאבון
27/10/2011 | 09:27
3
5
מה גודל הקרס בגומבר ?
לצפיה ב-'בריג של הגומברים, קרס 5/0'
בריג של הגומברים, קרס 5/0
27/10/2011 | 09:35
2
18
לצפיה ב-'שרגא'
שרגא
27/10/2011 | 10:21
1
8
איזה מברוק ענק !!!
איזה יפיוף לפתיחת העונה !!!
אצלי נשנושים + חידוש, תקיפה על אראס חי וריטושו המוחלט אחרי מכה לא חזקה במקל - לדעתי הטעות הייתה לתפור אותו על קרס גדולה מדי (10/0) .
שיהיה במזל ויופי של ספתח
לצפיה ב-'הי דניאל. כמו שאמרתי לך. קרס 10/0 זה בסדר '
הי דניאל. כמו שאמרתי לך. קרס 10/0 זה בסדר
27/10/2011 | 11:04
6
לצפיה ב-'אושר'
אושר
27/10/2011 | 10:28
4
3
כל הכבוד יופי של ספתח סוף סוף הם התחילו שתיהיה לנו עונה מוצלחת
לצפיה ב-'שרגא יא תותח, אני לא רואה אנטיאס רק חיוך!'
שרגא יא תותח, אני לא רואה אנטיאס רק חיוך!
27/10/2011 | 10:54
3
2
לצפיה ב-' קרעתתת אותי , כפיר .'
קרעתתת אותי , כפיר .
27/10/2011 | 15:30
2
1
כגודל החיוך גודל הדג ...לפחות .

אני לא רוצה לרחרח יותר מידיי אבל מקווה שהנבואה שלי בתגובה לגומבר של קרחנה , הגשימה עצמה .

איזה בוקר נפלא להתחיל עונה של אנטיאסים - מברוק שרגא
לצפיה ב-'הנבואה אכן הגשימה את עצמה!'
הנבואה אכן הגשימה את עצמה!
27/10/2011 | 15:41
1
רק אצל שרגא ולא אצלי חחח

פעם ראשונה שאני צופה בהוצאת אינטי' מהחוף - חזק ביותר.

מזל טוב לשרגא ונקווה לעוד.....  תמונות יפות הרבצתי לו שם בחוף

יש התעוררות דוחות יפה בפורום, כן ירבו.
לצפיה ב-' לא הדוחות , האנשים !'
לא הדוחות , האנשים !
27/10/2011 | 15:44
1
לצפיה ב-'איזה אושר החיוך מסתיר את הדג אם לא לך '
איזה אושר החיוך מסתיר את הדג אם לא לך
27/10/2011 | 12:32
2
אז למי מגיע
לצפיה ב-'איזה יופי של ספתח'
איזה יופי של ספתח
27/10/2011 | 12:43
1
3
אחלה של דג ודייג.
האם תוכל לתאר את איזור הדייג בהיבט של עומק,תוואי?
תודה ובהצלחה בהמשך  
לצפיה ב-'זה מזח עם עומק של כ 4 מ' לפחות בהתחלה ומעמיק '
זה מזח עם עומק של כ 4 מ' לפחות בהתחלה ומעמיק
27/10/2011 | 15:43
10
בהמשך כמו כל המזחים במרכז/צפון.
סלעים בהתחלה ואח"כ חול
לצפיה ב-'שרגא - פשוט נפלא, איזה יופי של ספתח !!!'
שרגא - פשוט נפלא, איזה יופי של ספתח !!!
27/10/2011 | 13:55
2
נראה אחלה של חיוך להצטלם לצידו של אינטיאס שכזה,
שיחקת אותה עם סיפתח שכזה !

אפשר ללמוד הרבה מאוד מהדוחות שלך,
מזמן הזריקה, צורת הפתיון, סוג הקרסים, עובי חוטים וכו...
וזה פשוט כיף לקרוא אותם ולנסות לחכות את התהליך.
תודה על השיתוף ועל תמונות וההסברים  (-:

כל הכבוד,
בהצלחה בהמשך,

לצפיה ב-'שרגא - פשוט נפלא, איזה יופי של ספתח !!!'
שרגא - פשוט נפלא, איזה יופי של ספתח !!!
27/10/2011 | 13:55
1
1
נראה אחלה של חיוך להצטלם לצידו של אינטיאס שכזה,
שיחקת אותה עם סיפתח שכזה !

אפשר ללמוד הרבה מאוד מהדוחות שלך,
מזמן הזריקה, צורת הפתיון, סוג הקרסים, עובי חוטים וכו...
וזה פשוט כיף לקרוא אותם ולנסות לחכות את התהליך.
תודה על השיתוף ועל תמונות וההסברים  (-:

כל הכבוד,
בהצלחה בהמשך,

לצפיה ב-'יפה מאוד שרגע איך שאני מתגעגע למזח הזה '
יפה מאוד שרגע איך שאני מתגעגע למזח הזה
27/10/2011 | 14:46
5
דג יפה , פתיחת עונה יפה , דוח מקצועי ....

עכשיו לא יירד לך האדרנלין עד סוף עונה ותמצא את עצמך

יושב שם מלילה עד בוקר מחכה לאינטיאס הבא http://www.timg.co.il/tapuzForum/images/Emo13.gif><> border=0 src=http://www.timg.co.il/tapuzForum/images/Emo13.gif><> border=0 src=http://www.timg.co.il/tapuzForum/images/Emo13.gif><> border=0 src= target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.il/...

ברגע שמקבלים את הזבנג הראשון מתמכרים ואנחנו מכורים כבר הרבה זמן target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.il/...
לצפיה ב-'שרגא פשוט תענוג!!!'
שרגא פשוט תענוג!!!
27/10/2011 | 16:09
4
1
תאווה לעינים התמונות ולמוח הדוחות המפורטים- יישר כוח!
רק ללמוד אפשר ממך.
לצפיה ב-'יופי של דג:}אפשר לתפוס כאלה במרינות וכאלה?'
יופי של דג:}אפשר לתפוס כאלה במרינות וכאלה?
27/10/2011 | 16:33
3
2
במקום סגור יחסית?
לצפיה ב-'כל הכבוד שרגאאת הברכות קיבלת בבוקר'
כל הכבוד שרגאאת הברכות קיבלת בבוקר
27/10/2011 | 17:06
1
2

לבריאות .
לצפיה ב-'כל הכבוד זה מביא השראה לכולנו! '
כל הכבוד זה מביא השראה לכולנו!
27/10/2011 | 17:41
2
לצפיה ב-'התפיסות במרינות בשובר כלפי הים הפתוח'
התפיסות במרינות בשובר כלפי הים הפתוח
28/10/2011 | 11:40
5
לצפיה ב-'אחלה דג ואחלה דו"ח'
אחלה דג ואחלה דו"ח
27/10/2011 | 17:51
1
4
וסחתיין גם לצוות המסייע.
אם אתה לבד על המזח איך אתה מסתדר עם כזה דג? (שלא לדבר על הגדול יותר שעוד יבוא..)
או שאינטיאסים לא דגים לבד וזהו?
לצפיה ב-'אפשר לדוג אינטיאסים לבד, הכל תלוי במקום שבו '
אפשר לדוג אינטיאסים לבד, הכל תלוי במקום שבו
27/10/2011 | 21:14
16
אתה נמצא ואם אתה מתכנן בגדול את המסלול.
ברור שדג גדול יהיה יותר בעייתי להוציא, אבל כאשר אתה לבד, אתה משקיע יותר במשחק עם הדג והבאתו לחוף מבטחים
לצפיה ב-'איזה עונג'
איזה עונג
27/10/2011 | 18:01
1
תמשיך כל שבוע עם התחזית ובורא עולם ישלח לך כל שבוע  מהים
לצפיה ב-'שגרא כל הכבוד !!! אני קורא את הדו"ח '
שגרא כל הכבוד !!! אני קורא את הדו"ח
27/10/2011 | 22:31
1
ולא מפסיק לחייך ממש כיף לקרוא. דו"ח מפורט היטב. יישר כח.
לצפיה ב-'מברוק על התפיסה היפה והדו"ח המפורט'
מברוק על התפיסה היפה והדו"ח המפורט
27/10/2011 | 22:51
1
שאפו על ההשקעה וכבוד על התוצאות.
אצלי עונת האינטיאסים מהחוף נגמרה לתמיד. אין לי כח יותר לטירוף של השעות, ההשקעה וגם האכזבות.

כבוד על הדו"ח המפורט!
לצפיה ב-'אלון כמוך כמוני כבר התעייפתי מהדייג הנ"ל '
אלון כמוך כמוני כבר התעייפתי מהדייג הנ"ל
27/10/2011 | 23:45
3
שרגא כל הכבוד על המיומנות והדבקות במטרה
לצפיה ב-'סחטין שרגא. כגודל ההשרעה כן גודל התוצאה'
סחטין שרגא. כגודל ההשרעה כן גודל התוצאה
28/10/2011 | 00:07
1
1
כל הכבוד הרבצת את יריית הפתיחה שלך גם לגומברים וגם לאנטיאסים . מפה רק נעלה....
לצפיה ב-'השרעה= השקעה'
השרעה= השקעה
28/10/2011 | 07:49
1
לצפיה ב-'פשוט תענוג לקרוא שרק תמשיך לחייך'
פשוט תענוג לקרוא שרק תמשיך לחייך
28/10/2011 | 16:13
1
4
נקווה לעוה פוריה
לצפיה ב-'יפה מאוד שרגא מקווה שבקרוב אצלי '
יפה מאוד שרגא מקווה שבקרוב אצלי
28/10/2011 | 18:03
1
לצפיה ב-'שרגא, פתחת את עונת האינטיאסים מהחוף,מברוק וכן'
שרגא, פתחת את עונת האינטיאסים מהחוף,מברוק וכן
28/10/2011 | 21:33
2
שרגא, פתחת את עונת האינטיאסים מהחוף,מברוק וכן ירבו , אמן.
מורדי
לצפיה ב-'מברוק מברוק'
מברוק מברוק
29/10/2011 | 10:22
1
1
שארגא מברוק על אנטיאס המכובד כל הכבוד לך האם תפסת את הדג באותו מקום שראיתי אותך?
לצפיה ב-'כן'
כן
29/10/2011 | 15:18
1
לצפיה ב-'איזה אדם מאושר אתה '
איזה אדם מאושר אתה
29/10/2011 | 13:04
כל הכבוד שרגא

ההקשעה שלך מניבה פירות עסיסיים ,
כייף לקרוא את הדו"ח והפרוט .

אני יכול לרק לקנא ,לא ראיתי את הים חודשים ..........

שתמשיך להוציא דגים "קטנים" כאלו ..

ניפגש בים
לצפיה ב-'מתחיל בגומבר ובאינטיאס נגמר...'
מתחיל בגומבר ובאינטיאס נגמר...
30/10/2011 | 20:25
4
לצפיה ב-'דייג בורי מחר בבוקר.'
דייג בורי מחר בבוקר.
26/10/2011 | 22:30
12
20
אהלן חברים, שאלה אליכם, מצב הים מחר טוב לדייג בורי? ראיתי שהגלים די נמוכים (אזור חיפה).
לחם מהמאפייה כבר יש :) אם אפשר עזרה קטנה עם הבצק אני אשמח.
לצפיה ב-'נדמה לי שיש מתכון במאמרים על דייג בורי .. בכל'
נדמה לי שיש מתכון במאמרים על דייג בורי .. בכל
26/10/2011 | 22:40
2
12
בכל מקרה אם אין ..אז ככה :
שים בקערה כ1 כוס קמח , תעשה גומה באמצע ותמזוג כוס מים חמימים = זה יותר מידי (ידוע) הבצק די מימי תוך כדאי ערבוב עם כף ,
תוסיף עוד קמח - עד שתרגיש מספיק התנגדות .
תראה שהבצק נדבק לכף הערבוב ונמתח תעשה כדור  טבול בקמח שיהיה נוח לתפעול - וזהו יש לך בצק מסטיק נהדר לבורי.
אני מוסיף גם עשבים קצוצים עם יש לי (פטרוזיליה קצוצה דק זה נהדר.) .

שיהיה בהצלחה target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.il/...
לצפיה ב-' מ א עד ת , שווה לקרוא ...'
מ א עד ת , שווה לקרוא ...
27/10/2011 | 15:38
1
3
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/Articles/Article...

אחת הפסקאות במאמר מתייחסת להכנת בצק המסיק .

בהצלחה ...
לצפיה ב-'יופי של מאמר'
יופי של מאמר
28/10/2011 | 16:59
2
לצפיה ב-'הבצק אמור להיות במצב שאם תקח קצת בצק'
הבצק אמור להיות במצב שאם תקח קצת בצק
26/10/2011 | 22:42
8
5
באצבע ותמשוך אותו משאר הבצק אז הוא ימתח הרבה עד שהוא יקרע.
בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה'
תודה
26/10/2011 | 22:58
7
2
תודה על המענה הזריז.
ובקשר לים? ואת הבצק לא צריך לבשל?
לצפיה ב-'לא צריך לבשל, בורים יצאו גם בים גבוה וגם בים'
לא צריך לבשל, בורים יצאו גם בים גבוה וגם בים
26/10/2011 | 23:32
6
9
נמוך חשוב לרסס וחשוב שהריסוס ישקע ולא יסחף עם הזרם או הרוח.
בהצלחה!
לצפיה ב-'בפעם האחרונה שדיברתי עם בורי הוא היה חשדן'
בפעם האחרונה שדיברתי עם בורי הוא היה חשדן
27/10/2011 | 06:06
5
5
הבורים האחרונים יצאו לי על ממקורת לחם, משקאק בשפת הערבים, עושים קו של מ8 עד 10 קרסים בדרך כלל קרסי 6 קשורים ברצף על אותו חוט במרבח של מ 2 עד 5 סנטים קונים פיטות חמות מהמאפיה בדיוק לפני היציאה חותכים חצי פיטה הופכים אותה ומלפפים סביב החוט הראשי מסובבים את הקרסים מסביב וזורקים עם החקה איפה שחושבים שיש דגים הפיטה גם מתפוררת במים ומהווה ריסוס וגם פתיון בהצלחה
לצפיה ב-'עובד-בדוק{בורי של 300 גרם}'
עובד-בדוק{בורי של 300 גרם}
27/10/2011 | 17:06
5
לצפיה ב-'עזוב אותך, ככה לא דגים.'
עזוב אותך, ככה לא דגים.
27/10/2011 | 18:44
3
4
מתאים יותר לפורום "הישדרות" או פורום "חייב להביא ארוחה הבייתה". אבל לא פורום דיג.
לצפיה ב-'אני רק'
אני רק
27/10/2011 | 19:22
2
3
אני רק אומר שזה עובד:} לא שום דבר מעבר לזה....
לצפיה ב-'בורים היו'
בורים היו
27/10/2011 | 21:39
1
13
אז בורים הגיעו...בגודל אצבע, כולם חזרו לגדול, לעומתם גם אראסים באו.
מחר בארוחת שישי.. ממתק.

תודה על ההכוונה חבר'ה!
לצפיה ב-'אראסים'
אראסים
27/10/2011 | 21:42
15
לצפיה ב-' תחזית לסופ"ש 26-29/10'
תחזית לסופ"ש 26-29/10
26/10/2011 | 15:12
6
1
יום רביעי: אחה"צ רוח צפון מערבית עד 9 קשר. הים מבורבר קלות עד 70 ס"מ.
בשעות הערב, הרוח נרגעת ותיהיה צפון מערבית עד 4 קשר ותהפוך במהלך החצי הראשון של הלילה למערבית עד 3 קשר. הים נרגע ויורד ל 50 ס"מ.
בחצי השני של הלילה, הרוח משתנה לדרום מערבית קלה עד 3 קשר. הים ללא שינוי.

יום חמישי: הבוקר נפתח עם רוח דרום מערבית קלה עד 3 קשר וים עד 50 ס"מ.
בשעות הצהריים המאוחרות, הרוח תשתנה למערבית עד 8 קשר במרכז ועד 10 קשר בצפון והים יתברבר מעט עד 60 ס"מ.
בשעות הערב, הרוח נרגעת מעט ותהיה צפון מערבית עד 5 קשר במרכז וצפונית עד 5 קשר בצפון.
במהלך הלילה הרוח משתנה לצפונית עד 3 קשר במרכז ועד 4 קשר בצפון. הים נשאר באיזור ה 60 ס"מ.

יום שישי: הבוקר נפתח עם רוח צפון מזרחית עד 3 קשר במרכז ועד 5 קשר בצפון. הים עד 60 ס"מ.
לקראת הצהריים הרוח תתחזק בעיקר בצפון ותיהיה צפון מערבית עד 4 קשר במרכז וצפונית חזקה עד 15 קשר בצפון. הים יתברבר ויעלה  עד 1.2 מ' בשעות אחה"צ.
בשעות הערב, הרוח נרגעת במרכז ויורדת ל 8 קשר ובצפון ל 11 קשר. (לא זמן טוב לצאת לים בגלל הרוחות)
בסביבות 23:00 הרוח נרגעת מעט ותיהיה צפון מערבית  עד 4 קשר במרכז וצפון מזרחית עד 7 קשר בצפון. הים מתחיל להרגע ויורד ל 1 מ'.
לקראת הבוקר הרוח תיהיה מזרחית קלילה במרכז עד 1 קשר ומזרחית עד 6 קשר בצפון. הים ירד עד 80 ס"מ לקראת הבוקר.

יום שבת: הבוקר נפתח עם רוח מזרחית קלילה עד 2 קשר במרכז ועד 6 קשר בצפון. הים עד 80 ס"מ במרכז ועד 60 ס"מ בצפון במגמת ירידה.
במהלך היום הרוח תתחזק בעיקר בצפון ותיהיה צפון מערבית עד 10 קשר במרכז וצפונית עד 13 קשר בצפון. הים יתברבר ויעלה  עד 80 ס"מ בשעות אחה"צ.
בשעות הערב, הרוח נרגעת במרכז ויורדת ל 5 קשר ובצפון ל 10 קשר. (לא זמן טוב לצאת לים בצפון בגלל הרוחות)
במהלך הלילה , הרוח תיהיה צפון מערבית עד 3קשר במרכז וצפונית עד 9 קשר בצפון. הים ירד עד 60 ס"מ לקראת הבוקר.

יום ראשון רוח צפון מערבית עד 2 קשר במרכז וצפונית עד 7 קשר בצפון. הים עד 60 ס"מ

לצפיה ב-'תודה רבה על התחזית צפיה יציאה לדייג בהתאם'
תודה רבה על התחזית צפיה יציאה לדייג בהתאם
26/10/2011 | 18:49
1
1
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
26/10/2011 | 19:06
לצפיה ב-''
27/10/2011 | 15:42
1
  מחכה לדג האהוב עליי מכל  - הלברק  
לצפיה ב-' רוח'
רוח
28/10/2011 | 15:58
1
הצפונית היום חזקות ביותר, עד 20 קשר בצפון ועד 14 קשר במרכז.
הים התברבר ועלה עד 1.5 מ' +
שישי בלילה, לא זמן טוב להיות בים בעיקר בצפון, הצפוניות חזקות ומנשבות לאורך כל הלילה בעוצמה של עד 13 קשר. במרכז צפון מערביות עד 8 קשר.
שבת בבוקר רוח צפונית קלילה עד 2 קשר במרכז וצפונית עד 9 קשר בצפון. במהלך הבוקר נכנסות שוב הצפוניות/צפון מערביות ויהיה כמואותו סיפור כמו ביום שישי , רק בעוצמה פחותה יותר עד 14 קשר בצפון ועד 13 קשר במרכז.
הים יהיה מבורבר שוב בשעות הצהריים עד הערב +.
לצפיה ב-'בקיצור הלכה השבת '
בקיצור הלכה השבת
28/10/2011 | 20:17
יורד לשבת במאגר כהרגלי בקודש כאשר הכינרת מלאה עדיין אופנועים וישראלים נודניקים

אין כמו שבת במאגר  ...
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
29/10/2011 | 13:05
לצפיה ב-'אנטייסים'
אנטייסים
26/10/2011 | 12:55
2
אני בחור מהמרכז בן 24  דג את האינטייסים הרבה שנים  מקווה להכיר דייגים בפורום ושתיהיה לנו עונה מוצלחת לכולם
לצפיה ב-'שעה של שיכרון חושים(דייג לוקוסים)'
שעה של שיכרון חושים(דייג לוקוסים)
26/10/2011 | 12:14
27
153

שעת בוקר מוקדמת מגיע לנקודה במרכז . מתחיל בעבודת הזירזור בתקווה שיופיעו ברקודות , ואו מאוחר יותר גומברים .
עד השעה 6 אין ספור נסיונות ללא שום תגובה .
כמה דקות אחרי השעה 6 הגיעו להקה ענקית של ביזרי מה שהעיר את הלוקוסים משנתם והם תקפו ללא רחם , בקפיצות אקרובטיות מרהיבות.
מיד מחליף את הפופר לדמוי שוקע ומתחיל לעבוד במרץ והתוצאות לא אחרו לבוא . כל כמה דקות מקבל פיצוף למקל  , לחץ חזק של הדג אני כמובן לא מרפה ומפמפם את הדג
למעלה , כמה שניות והדג יוצא לנשום אויר צח . כך זה נמשך עד השעה 7 . ולסיום גם נתפס גומבר קטן בשביל הפינלה .
שבע וחצי מקפל מאושר יש מנה יומית מכובדת .
משקל כולל של הדגים 5.670 קג' .
קבלו קצת תמונות.

הציוד : מקל שימנו קטאנה
רולר :פינ נור 3000
חוט בד 20LB סופיקס

יום טוב לכולם
לצפיה ב-'תמונה ב''
תמונה ב'
26/10/2011 | 12:17
3
32
לצפיה ב-'המשך'
המשך
26/10/2011 | 12:18
2
18
לצפיה ב-'את זה הלוקוסים תקפו , והיו המון'
את זה הלוקוסים תקפו , והיו המון
26/10/2011 | 12:21
1
24
לצפיה ב-'קבלו עוד אחת'
קבלו עוד אחת
26/10/2011 | 15:10
15
לצפיה ב-'איזה יופי עדי '
איזה יופי עדי
26/10/2011 | 13:36
4
אם אני מנסה לחשוב איפה זה היה ונראה לי שאני לא טועה
אז המופע הזה קיים שם הרבה זמן בין 6 לשבע , אני לצערי הם מסרבים להיתפס אשמח לשמוע על איזה דמוי הם נתפסו

תמשיך לעשות חיים
לצפיה ב-'תענוג של שכרון חושים ואקשן עדי '
תענוג של שכרון חושים ואקשן עדי
26/10/2011 | 13:54
7
כיף לשמוע על דוחות כאלו שמתרחשים אולי פעם בהרבה הרבה זמן
לצפיה ב-'יש כאלו שגם בתקופה של שנה של שכרון חושים,לא..'
יש כאלו שגם בתקופה של שנה של שכרון חושים,לא..
26/10/2011 | 14:21
1
3
....לא תהיה להם כזו חוויה פורייה של דייג (-:
ואוו, זה ממש חלום רטוב לנצל עד תום את המצב שהיה מוקדם בבוקר בים.
כל הכבוד לך איש .
פנק אותנו אם תוכל גם עם תמונת הדמויי המנצח (-:

אחלה של דוח !!
לצפיה ב-'בבקשה הדמוי של יוזורי '
בבקשה הדמוי של יוזורי
26/10/2011 | 16:42
17
לצפיה ב-'חלום....'
חלום....
26/10/2011 | 14:24
שיחקת אותה אחי היית בזמן הנכון במקום הנכון
וידעת מה לעשות

כל הכבוד
לצפיה ב-'עדי ורמי אני כמעט בטוח בנקודה במרכז '
עדי ורמי אני כמעט בטוח בנקודה במרכז
26/10/2011 | 14:27
7
בשנים עברו בדיוק באותה עונה ועד אמצע החורף, חזיתי  במרדפים האלה כאשר שלושה ארבעה לוקוסים תוקפים וקופצים

לאויר במרדף אחרי ביזרי ואראסים בייבי שלעיתים קופצים לסלעים שאני עומד עליהם.

כאשר אני דג בבולונז והמחזה עולה,  אני עוזב הכל ומיד מטיל לקרבתם דמוי ששוקע ל-1-2 מטר,  יו זורי, ראפלה איקס  

ראפ או סיליקון 10-12 ס"מ. כשאני מגיע עם בולונז וחכת חוף קצרה 3-3.6 מטר, אני מכין מבעוד מועד  דג טרי, בננה,בורי

טלויזיה ומטיל אותם בעזרת מצוף זריקה קטן לכיוון המהומה ומג'רג'ר עם הדג באיטיות, התקיפות בשתי השיטות מובטחות.

רוב התקיפות מתבצעות בחלון זמן של כחצי שעה שעה, מעט לפני הזריחה ומעט לאחריה.

רמי!   בעונה זו אם אתה הולך לסרגוסים בבולונז, תכין לידך בהיכון  חכה עם דמוי לזריקה מידית.

דני

לצפיה ב-'סחתיין עדי, איזה כיף, לבריאות, מורדי'
סחתיין עדי, איזה כיף, לבריאות, מורדי
26/10/2011 | 15:04
3
לצפיה ב-'דבר אחד אני מקווה שנתת לבחורים שלי כבוד . '
דבר אחד אני מקווה שנתת לבחורים שלי כבוד .
26/10/2011 | 15:31
5
עבודה יפה .
לצפיה ב-'מברוק עדי! יופי של תפיסות'
מברוק עדי! יופי של תפיסות
26/10/2011 | 15:45
1
4
לצפיה ב-'תודה לכולם על הפירגון'
תודה לכולם על הפירגון
26/10/2011 | 16:43
3
לצפיה ב-'מדהים- חלום של כל מז'רז'ר. כל הכבוד'
מדהים- חלום של כל מז'רז'ר. כל הכבוד
26/10/2011 | 17:04
3
לצפיה ב-'וואלה עדי אתה תותח'
וואלה עדי אתה תותח
26/10/2011 | 17:13
6
כל הכבוד שיחקת אותה בגדול .  אך אך איזה יופי של  אקשן . עכשיו תספר לנו איך ישנת בלילה אחרי דיג כזה??
לצפיה ב-'סוף סוף זה בא ...'
סוף סוף זה בא ...
26/10/2011 | 17:55
3
מגיע לך לאחר המתנה ארוכה
נקווה שעונה תמשיך כך
תהנה מהדגים האהובים אליך
לצפיה ב-'WOW'
WOW
26/10/2011 | 19:05
2
3
לצפיה ב-'יפה מאוד. בתאבון'
יפה מאוד. בתאבון
26/10/2011 | 19:14
1
1
לצפיה ב-'סחטיין על המיקבץ, תיהנה'
סחטיין על המיקבץ, תיהנה
26/10/2011 | 20:03
2
לצפיה ב-'טוב מה אתה מדליק לנו את התפוזניק ? '
טוב מה אתה מדליק לנו את התפוזניק ?
26/10/2011 | 20:35
2
עדיייייייייייייייייייייי יא מטורף אחד !

פשש יפה יפה אחשלי איזה אקשן אדיר ...

דמוי מטורף , בזמנו יצא ושווק בארץ תחת שם של מותג אחר ומקומי .

עושה עבודה נהדרת במים ומושך אליו את כל "הטובים" ..... target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.il/...
לצפיה ב-'סחתיין עדי איזה יופי של דגים .בהחלט תפסת יום '
סחתיין עדי איזה יופי של דגים .בהחלט תפסת יום
27/10/2011 | 08:35
1
נדיר .
לצפיה ב-'איזה כיף! איזה כיף!'
איזה כיף! איזה כיף!
27/10/2011 | 08:47
2
אני במצב כזה הייתי יכול למכור אדרנלין.. target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.il/...
לצפיה ב-'איזה'
איזה
27/10/2011 | 10:23
1
כיף לראות אותך ככה עדי !!
מברוק על היום המוצלח וכמובן בתיאבון !
לצפיה ב-' סחתיין , שיא המומנטום .'
סחתיין , שיא המומנטום .
27/10/2011 | 15:25
1
5
טיימינג של זמן ומיקום , לא צריך יותר כשיש לוקוסים .

איזה כיף כשיש אקשן כזה בזירזור , הגומבר מיותר לגמריי בתמונה .

בשמחות ...
לצפיה ב-'שוב תודה לכולם על הפירגון'
שוב תודה לכולם על הפירגון
27/10/2011 | 17:12
3
לצפיה ב-'מזמן לא ראיתי דבר כזה. בתיאבון '
מזמן לא ראיתי דבר כזה. בתיאבון
27/10/2011 | 22:35
3
לצפיה ב-'חזרתי סוף סוף לעונה של האינטייסים'
חזרתי סוף סוף לעונה של האינטייסים
26/10/2011 | 11:21
3
יש סבידות וקלמרי בחופים?
לצפיה ב-'אנטייסים'
אנטייסים
26/10/2011 | 11:19
3
2
הגיעו האינטייסים לחופים כבר?
לצפיה ב-'הם כאן מתרכזים מתחת לשוברי הגלים'
הם כאן מתרכזים מתחת לשוברי הגלים
26/10/2011 | 11:50
3
בכל מחוז המרכז רק תצא ותשלוף אותם
לצפיה ב-'השאלה שלך קצת תמוהה בעיניי ...'
השאלה שלך קצת תמוהה בעיניי ...
26/10/2011 | 20:41
1
1
הכינוי שלך הוא דייג האינטיאסים100 בדרך כלל דייגי אינטיאסים מחכים

לתחילת עונה ויודעים כמובן מתי היא גם מתחילה כי הם חיכו לעונה הזאת

כל הקיץ , מוזר שמישהו שטוען לכתר דייג האינטיאסים לא יודע אם הם כבר פה

ועוד מעלה הודעה בפורום הרי כל כל דייג אינטיאסים חבר בחבורת דייגי אינטיאסים

ויש לו חברים שגם הם בעניין ...לפחות אחד ! שאיתו הוא מתעדכן או הולך איתו לדוג.

בקיצור ......בטח הבנת את המסר כמו עוד רבים כמוני שהרימו גבה ...

בהצלחה חבר ! target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.il/...
לצפיה ב-''
26/10/2011 | 22:52
לצפיה ב-'שאלה לגבי חכות זירזור'
שאלה לגבי חכות זירזור
26/10/2011 | 11:10
9
45

בבחירת חכה תמיד יש התייחסות למשקל הטלה בדרך כלל בגרמים כדאי לדעת באיזה משקל המקל יעמוד
השאלה שלי איך יודעים מה חוזק המקל  ז.א ההתנגדות של הדג והכוח המופעל ללא שבירה של המקל
כמה חזקה צריכה להיות חכה כדאי לסחוב דג נגיד עד 2 קילו?

תודה מראש
לצפיה ב-'זה לא אצור להשביע '
זה לא אצור להשביע
27/10/2011 | 06:12
8
7
כי המטרה בגרגור עם מקלוט עדינות אלההוא לגרום לדג לבוא לחוף ולא למשוך אותו בכוח רב כי גם החוט אמור להיות דק במיוחד
לצפיה ב-'אני מבין אבל השאלה אם הוא יכול לסחוב '
אני מבין אבל השאלה אם הוא יכול לסחוב
27/10/2011 | 09:23
7
4
לוקוס כמו בתמונה של עדי ? ולא להישבר עד שפת הים
דג של 1-2 שנותן פייט טוב לא שובר חכה עדינה של זירוזור לייט ..

יש איזה סימול כמה חזקה החכה ?

אני רוצה לקנות חכה שנותנת מענה לדג בגודל כזה ללא חשש שתשבר
+ לגבי משקלי זריקה (קראתי את המאמרים )ובכול זאות מה כדאי ולפי איזה אומדן מחליטים
ז.א יש תווכים למשקלים שונים  שונים 5-10    10-40  20-80   ....? (לא כדאי לקחת למשל 20-80 שמכסה את תווך המשקל?)

ושאלה האחרונה .. ראיתי באייבי שרשום טאסט של חוט אולי זה מתיחס לעומס שהחכה יכולה לעמוד
ז.א חוט 16 ליברות = החכה יכולה להיתמודד אם דג גג 2 קל  ..? או שאני לגמרי טועה ..?
לצפיה ב-'הטסט של החוט, זה בגדול העומס שלו. לגבי החכות'
הטסט של החוט, זה בגדול העומס שלו. לגבי החכות
27/10/2011 | 10:02
6
8
כשרשום עומס חוט, הכוונה לאיזה חוטים היא מתאימה/מיועדת.
אתה לא מרים את הדגים באויר (למרות שאני לפעמים כן, אבל בזהירות ויודע שהמקל שלי עומד ב 1 ק"ג לפחות).
בז'רז'ור, אתה מביא את הדג אליך לגורר אותו לחוף אות מתכופף ותופס אותו עם היד/רשת הרמה.
חוזק ההרמה/הנפה של מקל נקבע לפי החומרים שממנו הוא מורכב, אבל זה לא השיקול בז'רז'ור.
בג'יג זה קצת יותר משמעותי.

לצפיה ב-'אז נחזור למשקל זריקה '
אז נחזור למשקל זריקה
27/10/2011 | 11:45
1
6
מה כדאי לנפת דמויים ניקלים כדאי לתפוס דג עד 2 קל
2-10   20-40  30-80

ברור לי שיש תמיד משהו שבא על חשבון משהו אחר. חוזק .מרחק ...אבל איזה משקל נחשב לאוטימלי או סביר ..?

שוב תודה וסליחה על החפירה
לצפיה ב-'אז לא משנה מה הטסט של החקה'
אז לא משנה מה הטסט של החקה
27/10/2011 | 12:00
6
יש גם שהדג נותן צלילה אז הוא מפעיל כח פיזי שזה יותר מהמשקל שלו ובנוסף גוף הוא חסר משקל במים ובנוסף תלוי אן הקלאץ ברולר פתוח כי אם הוא סגור גם דג קטן יכול לשבור חקה
לצפיה ב-'אז נחזור למשקל זריקה '
אז נחזור למשקל זריקה
27/10/2011 | 11:46
3
5
מה כדאי לנפת דמויים ניקלים כדאי לתפוס דג עד 2 קל
2-10   20-40  30-80

ברור לי שיש תמיד משהו שבא על חשבון משהו אחר. חוזק .מרחק ...אבל איזה משקל נחשב לאוטימלי או סביר ..?

שוב תודה וסליחה על החפירה
לצפיה ב-'אני הייתי הולך של 10-40 או 10-30 +-'
אני הייתי הולך של 10-40 או 10-30 +-
27/10/2011 | 12:18
2
5
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
27/10/2011 | 12:40
1
3
לצפיה ב-'נוסיף כבר שאלה אם אפשר,'
נוסיף כבר שאלה אם אפשר,
27/10/2011 | 19:28
2
הריג שיש לי על החכה הוא סביבל מטר חוט שבסופו יש עוד סיכה{בינהם יש מצוף זריקה} ומתחת לסיכה תהתונה נמתח חוט של מטר ובסופו הדמוי או סיכה והדמוי...

עכשיו לי כמה דמויים מ6 גרם ועד 20 גרם והרולר שיש לי כרגע{אני עומד לקנות רולר שנועד לדמויים} ועד ליותר. מצוף זריקה יכול לפגוע,לא לעבוד בסוג מסויים של דמוי,והאם אפשר אם אותו ריג לעבוד גם מהר וגם איטי?

תודה
לצפיה ב-'זבל בים האם יש השפעה לדיג?'
זבל בים האם יש השפעה לדיג?
25/10/2011 | 20:47
5
בזמן אחרון אני רואה הרבה זבל בים! שקיות ניילון בקבוקים ! פשוט לא היה דבר כזה בעבר
יש לכם מושג מי איפה בא כל התינופת ? האם יש זיהום לכיוון הים ?
אני דג באזור תל ברוך צפונה הרצליה ולפעמים בנתניה
לפעמים אני כבר מייואש מהמצב כל זריקה אני תופס שקית ניילון!
מה אפשר לעשות האם יש איזה עירייה שמשליכה את כל הטינופת לים?
אם יש דבר כזה אשמח לשלוח לתקשורת כדי שילחמו נגד התופעה!
לצפיה ב-'גומבר בפתיונות'
גומבר בפתיונות
25/10/2011 | 11:39
34
150
קובעים אתמול שרגא ואני באחד ממזחי המרכז לערב פתיונות לאחר הצלחתו משבוע שעבר.

מזג אויר נחמד ים שקט. מחמש 2 מקלות בפילה בורי ופילה חניתן וזורק...

מחכים, מחכים , נשנושים, נשנושים, מחכים, נשנושים, מחכים. עד שב 12 בלילה אחד המקלות מקבל 2 מכות חזקות - נותן הוק סט וחצי גלגול אבל אין כלום.
מניח המקל וכעבור 10 שניות בום הכיפוף שלא מותיר ספק. מתחיל להביא הדג חחחח עם מקל סירה קצר פן 9500 חוט 80 ליברות וכבל פלדה - אין לדג סיכוייייייייי.

לאחר מלחמה לא ממושכת מרים אותו באוויר עם עזרתו של שרגא  בהשתלטות על הדג שמשתולל על הסלעים - גומבר יפה של 2.1 קילו.

היה ערב נחמד פעם ראשונה גומבר בפתיון.
לצפיה ב-'חיוך מלא שיניים (וגוף מלא תפרים, סילבריו...)'
חיוך מלא שיניים (וגוף מלא תפרים, סילבריו...)
25/10/2011 | 11:47
3
30
מברוק אודי על התפיסה המרשימה.
לצערי, עקב אילוצים לא יכולתי להצטרף.

ידידינו הכסוף נתפס על חניתן או על בורי? ובאיזו קרס?

מברוק על הראשון...
לצפיה ב-'דג יפה:}'
דג יפה:}
25/10/2011 | 12:10
1
15
מה פילה אחד כזה מרזיק על הקרסים כמה שעות?
לצפיה ב-'לא, החלפתי פתיון פעמיים - הקטנים/סרטנים נשנשו'
לא, החלפתי פתיון פעמיים - הקטנים/סרטנים נשנשו
25/10/2011 | 12:24
23
לצפיה ב-'על בורי דווקא...'
על בורי דווקא...
25/10/2011 | 12:23
30
בערב אבדוק את מס' הגודל של הקרס.... תוצרת היבוסה
לצפיה ב-'פששש איזה יופי אפשר קצת הסבר על החיבור '
פששש איזה יופי אפשר קצת הסבר על החיבור
25/10/2011 | 12:18
9
30
של חוט פלדה מהחוט לקרס +
ראיתי שיש כמה חוטים כאלה באיביי מה ממולץ נגיד אם הולכים על משקל שפוי על 3 קג

תודה מראש בתאבון  !!!!!
לצפיה ב-'זה תלאי מוכן עם סיכה בצד אחד וסביבל בצד השני'
זה תלאי מוכן עם סיכה בצד אחד וסביבל בצד השני
25/10/2011 | 12:30
8
27
ובגלל שהתלאי קצר מידי לטעמי (30 ס"מ ) מה שעשיתי זה:

השחלתי משקולת לחוט הראשי וקשרתי סביבל.
ואז חוט ניילון 0.6 באורך 40 ס"מ לסביבל של הראשי
ואז בצידו השני קשרתי לסביבל של התלאי
ובקצה התלאי יש סיכה שאותה חיברתי לקרס.
לצפיה ב-'אבל תאכלס כל אחד עושה מה בא לו'
אבל תאכלס כל אחד עושה מה בא לו
25/10/2011 | 12:32
7
21
וראיתי בחיי הרבה תפיסות על כל מיני סוגי תלאים...
מה שחשוב זה שכל העסק יהיה חזק.
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובה המהירה '
תודה רבה על התשובה המהירה
25/10/2011 | 12:51
6
11
אז אני מבין שעדיף שיהיה חוט ארוך

מה הטאסט הרצוי... נגיד לתייל שהשתמשת

שוב תודה על ההיתיחסות
לצפיה ב-'תופרים קרס אחת נכון?'
תופרים קרס אחת נכון?
25/10/2011 | 13:23
2
16
לצפיה ב-'זה מה שאני עשיתי'
זה מה שאני עשיתי
25/10/2011 | 15:28
1
15
לצפיה ב-'אודי איזה גודל של פילה תפרת על קרס אחת?'
אודי איזה גודל של פילה תפרת על קרס אחת?
25/10/2011 | 18:51
76
לצפיה ב-'אודי מזל טוב על הראשון! גומבר יפה!'
אודי מזל טוב על הראשון! גומבר יפה!
25/10/2011 | 13:24
1
16
לצפיה ב-'יפה'
יפה
25/10/2011 | 13:38
10
אתמול ניסיתי על חי/גוסס דרומית לבננה ביץ עד01:00
ולא היה כלום לא אכילות(מלבד סרטנים) ולא כיפופים
הפתיון, סרגוסים חיים שדגתי במקביל, שלשם שינוי יצאו תוך דקה כל פעם שחדשתי פתיון
לצפיה ב-'מה שקניתי היה כבל עם 30 ליברות טסט'
מה שקניתי היה כבל עם 30 ליברות טסט
25/10/2011 | 15:29
18
לצפיה ב-'יופי של גומבר אודי בכל זאת יצא גדול יותר'
יופי של גומבר אודי בכל זאת יצא גדול יותר
25/10/2011 | 16:11
13
מהערכה שלי בלילה.
מבורק על הראשון שלך ונקווה שיבואו עוד כמה בעקבותיו.
לצפיה ב-' פעם ראשונה , תמיד מרגש .'
פעם ראשונה , תמיד מרגש .
25/10/2011 | 20:07
9
אני מהמר שבאותה נקודה , שעה אחרת ופיתיון אחר ...יגיע גם אנטיאס .

מעניין אותי כמה סבלנות יש לך ולאחרים , הריי שום דבר לא בטוח ...

שאלת החלפת פיתיון אם בכלל , מתי אתה מהמר שכדאי להחליף פיתיון !? אוליי הוא שלם ודווקא ברגע האמת בחרת להוציא ולהחליף !? דילמה כשמחכים זמן ארוך לכיפוף המיוחל .

סחתיין על התפיסה וסחתיין שבחרת לפרסם בפורום תפוז הצנוע ...לא עניין של מה בכך  

לצפיה ב-'מברוק על התפישה '
מברוק על התפישה
25/10/2011 | 20:31
1
11
היום בנמל יפו נתפשו   2    ס ב י ד ו ת    ... גודל הסבידות - מתאים  לאנטיאס
התפישות היו בין השעות 6-7   הזירזור היה דווקא די מהיר (המטרה היתה קלמארי).

הסבידות כבר פה ...

עכשיו מה שנישאר זה לזרוק אותם על האנטיאסים ולהשתדל לקלוע להם בול בראש.

בהצלחה .....
לצפיה ב-'יפה מאוד אודי'
יפה מאוד אודי
25/10/2011 | 22:48
10
לצפיה ב-'אודי כל הכבוד על התפיסה!'
אודי כל הכבוד על התפיסה!
26/10/2011 | 09:37
6
2
לצפיה ב-'ועל הסבלנות!'
ועל הסבלנות!
26/10/2011 | 09:44
5
3
שבוע שעבר- המרינה באשדוד שלוש חכות מחומשות (האמת שבסבידה וגמברי) לא בבורי- למרות שמאוד רציתי גומבר.. ובמשך 7 שעות מ 16:00 עד 23:00- ככלללוווםםם! אפילו אכילות לא היו- כאילו הדגים יצאו לנופש.
באיזה גודל של קרס השתמשת? ואם תוכל לתת הסבר לגבי הריג? כי קצת לא הבנתי מה בא לפני מה.. נכון שאין חוקים אבל מעניין ללמוד..
ודרך אגב- פילה בורי או חניתן- יש משמעות לדג שנתפס באותו רגע? כי אף פעם אין לי אפשרות להגיע במיוחד לתפוס פתיונות ואז לחזור לדייג- זה בעייתי לקבל פס מהאישה פעמיים...
תודה רבה ושנסריח מדגים!
לצפיה ב-'גומבר מכובד אודי כל הכבוד , לבריאות'
גומבר מכובד אודי כל הכבוד , לבריאות
26/10/2011 | 11:26
6
לצפיה ב-'אלדר, גומבר לא תופשים עם גמברי'
אלדר, גומבר לא תופשים עם גמברי
26/10/2011 | 17:18
13
נדיר מאוד שגומבר יתפס על גמברי (כנראה שזה אחד הדברים הבודדים שהוא לא אוהב)
בפעם הבאה תתפוס עם הגמברי דגים קטנים תחתוך אותם לחצי לאורך תתפור אותם על קרס גדולה קשורה לחוט פלדה ותקווה לטוב.
בהצלחה
לצפיה ב-'לאלדר 102'
לאלדר 102
26/10/2011 | 22:25
2
13
בפעם הבאה כדי לנצל את הפס מהאישה בצורה טובה יותר,
תקדיש את החלק הראשון של הדיג לתפיסת דגי פתיון.
אם אתה מגיע עם מקל אחד תתחיל איתו ותוציא לפחות 2 סרגוסים/מרמירים, ורצוי קרס קטנה מס' 8-10
שאותם תתפור כמובן לאחר החלפת הריג לטובת הטורף
מנסיון, גומבר אוכל גם דג מת
אם תגיע עם 2 מקלות אז יעד אחד לטורפים והשני לדייג דגי פתיון
לצפיה ב-'לחוף ולחשמלן (או החוף המחשמל)'
לחוף ולחשמלן (או החוף המחשמל)
27/10/2011 | 08:38
1
16
תודה רבה על התגובות והטיפים- אני באמת בפעם הבאה אנצל קצת מהדייג כדי לתפוס פתיונות. מקווה שהדו"ח יגיע במהירות... target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.il/...
דרך אגב- מה מספר הקרס המומלצת בעיניכם?
תודה רבה
לצפיה ב-'אישית מעדיף קרסים של מרוטו 5/0'
אישית מעדיף קרסים של מרוטו 5/0
27/10/2011 | 15:02
28
ריג כבל 50LBS כ60-70 ס"מ
לצפיה ב-'איזה יופי רואה שענף הפיתיונות מחזיר את הכבוד'
איזה יופי רואה שענף הפיתיונות מחזיר את הכבוד
26/10/2011 | 17:49
7
6
לצפיה ב-'אודי חמודי דג יפה מאוד ...!'
אודי חמודי דג יפה מאוד ...!
26/10/2011 | 20:46
6
55
דיג חופי שולט !!! target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.il/...

אכן עונה חזקה מאוד של גומברים כזו שמאפשרת להנות מתפיסות של הדג הזה

במקרים רבים יותר ( כמובן תלוי בכמות היציאות לים ) .

נושא הקרס כפי שנשאל פה העונה הזאת שינה אצלי פרמטרים רבים עליהם

התבססתי בעבר עם הדג הזה ....4/0 כבל 60 ליברות או בנייה של שני קרסים אחד אחרי השני .

שמח בשבילך על הדג כן יירבו !
לצפיה ב-'עוד ריגים '
עוד ריגים
26/10/2011 | 20:49
3
24
את התמונה הזאת מצאתי באינטרנט והעתקתי את הריגים האלו אחד לאחד

והם גם כן מאוד קטלניים בתפיסות ועובדים נהדר !
לצפיה ב-'בריג שבנוי משלוש קרסים שמושחלות אחת לשניה'
בריג שבנוי משלוש קרסים שמושחלות אחת לשניה
26/10/2011 | 22:48
2
15
אם איזו קרס אתה משתמש ?
לצפיה ב-'כפיר קבל '
כפיר קבל
27/10/2011 | 05:28
1
19
יש לעזרא ( אביב ספורט בתל אביב ) קרסים מאוד מתאימות לגומברים

הדגם הוא של PSK ואת המידות אני לא זוכר

אם זה מעניין אותך תדפיס לך את התמונה ותקפוץ אליו

תגיד לו שאלו הקרסים שינון אוהב הוא כבר יבין מהר מאוד

כי אני משגע אותו עליהם target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.il/...
לצפיה ב-'תודה, נקפוץ אליו לביקור.'
תודה, נקפוץ אליו לביקור.
27/10/2011 | 08:54
7
לצפיה ב-'ריג מפחיד ינון '
ריג מפחיד ינון
27/10/2011 | 10:04
1
10
לצפיה ב-'חכה תראה אותו בחושך '
חכה תראה אותו בחושך
27/10/2011 | 14:43
69
לצפיה ב-'יפה מאוד . נהניתי לקרוא .בתיאבון.'
יפה מאוד . נהניתי לקרוא .בתיאבון.
27/10/2011 | 22:38
8
לצפיה ב-' פורומים חדשים ב- '
פורומים חדשים ב-
24/10/2011 | 17:58

אחרי עונה ראשונה מותחת ומוצלחת, מגיעה אלינו המירוץ למיליון 2 - סדרת הריאליטי מבית היוצר של רשת בהנחיית רון שחר.
איזה זוג יגיע ראשון לקו הגמר וייקח את המיליון? בואו לפורום וגלו
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

בעונה הראשונה פגשנו אותם בירושלים בין שלדי אוטובוסים -  חבורת חסרי כל שנלחמה על ביתה. חצי שנה אחרי שאיבדה את איציק, יוצאת החבורה להרפתקה חדשה.
פורום עספור נפתח מחדש ואתם מוזמנים אליו לקראת העונה השנייה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
לצפיה ב-'בקרוב- פרויקט להזנת חופים בחול ים יוצא לדרך ה'
בקרוב- פרויקט להזנת חופים בחול ים יוצא לדרך ה
24/10/2011 | 14:24
1
1
בקרוב- פרויקט להזנת חופים בחול ים יוצא לדרך הודעה חשובה לציבור המתרחצים, שחיינים, גולשים, צוללנים, דייגים ומשיטי כלי שיט שונים

חברת נמלי ישראל, בהנחיית המשרד להגנת הסביבה, תחל בקרוב בביצוע פרויקט סביבתי חשוב להזנת חופים בחול ים נקי, במסגרתו יועברו
כ-50,000 מ"ק חול ים נקי להזנת חופי קריית חיים .

הזנת החופים תחל בשבועות הקרובים ותבוצע מול חופי קריית חיים , בעיקר מול חוף "יהודית נאות".

הפרויקט נועד להעשיר את החוף בחול ים נקי באמצעות העברה יזומה של חול ים שנחסם ע"י מבנים ימיים.

קבלן מטעם החברה, מפעיל אונית מחפר ידידותית לסביבה ה-SIMI   EDT. האוניה תטען חול ים מאזורי הצטברות חולות עודפים בים מחוץ
לשובר הגלים של נמל חיפה. אתרים אלה נקבעו ע"י המשרד להגנת הסביבה.

האוניה שואבת את החול מקרקעית הים באמצעות צינור המותקן מתחת לאוניה.  החול שנטען מועבר ע"י האוניה להטלה ולהזנת חופים, והוא
מוזרם לאורך החוף באמצעות צינור הצף על פני המים שקצהו מגיע לכ-50 מטר מהחוף. אזור ההזנה בחול (בעומק מים של 3 מטר) נקבע
אף הוא ע"י המשרד להגנת הסביבה.

למען בטיחותכם- שחיינים, גולשים, צוללנים דייגים וכלי שיט שונים , הנכם מתבקשים להימנע מהתקרבות לאוניית המחפר .

במקרה חירום ניתן להתקשר בכל עת למרכז התאום לחיפוש והצלה ברשות הספנות והנמלים, לטלפון מספר: 04-8631245 /
04-8632226 .

מידע נוסף באתר החברה /במדור איכות סביבה/היתרים .

חברת נמלי ישראל מאחלת לכם רחצה מהנה .

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'כבר התחיל באשדוד'
כבר התחיל באשדוד
24/10/2011 | 15:29
1
לפני כ חודשיים כבר התחיל באשדוד
מאז הדייג בחוף פלמחים אשדוד ירד מאד
בקיצור אין דגים
לצפיה ב-'מעוניין בהמלצה למקל קרבון איכותי 4.2-4.5מ''
מעוניין בהמלצה למקל קרבון איכותי 4.2-4.5מ'
23/10/2011 | 23:36
4
8
המקל מיועד לדייג חוף ,אני לאחר הפסקה ארוכה בתחום יש לי רולרים טובים ,אוקומה ו-אמריקאי,והמקלות שאני מכיר משום מה לא נמכרים יותר ,בתודה על כל המלצה
לצפיה ב-'מצטרף לבקשה להמלצה למקל ורולר '
מצטרף לבקשה להמלצה למקל ורולר
24/10/2011 | 00:14
1
3
לדיג מחוף
תודה רבה
רן
לצפיה ב-'אני '
אני
24/10/2011 | 11:29
3
קניתי רולר את הPROX ISO 8000 רולר יעודי לSURF נכנס שם חוט 0.4 כמעט 300 מטר קיבולת גבוהה ,שפולה קונית צרה . אחת הרכישות הטובות שלי.
יש גם גודל 6500 אם בא לך .
המקל המומלץ הוא בפוסט מתחתי.
לצפיה ב-'ממליץ בחום'
ממליץ בחום
24/10/2011 | 11:27
3
על מקלות של חברת IMPERIAL -אישית קניתי את דגם SUPER SHUTER אורך 4.5 מטר המקל גמיש במידה הנכונה ומטיל יפה מאוד כל משקלות על ל 140 גרם (מה שאני בדקתי הטסט גבוה יותר)
לכל הדגמים יש כמה אורכים ויש מגוון מחירים הוגן ביותר .
קניה ודיג מהנים !
לצפיה ב-'אני מאד אוהב את המקלות של טוברטיני ( איטליה )'
אני מאד אוהב את המקלות של טוברטיני ( איטליה )
24/10/2011 | 11:33
6
לא כל חנות מחזיקה אותן
והן לא זולות
אבל מרגישות ביד כמו ג' לומינס
לצפיה ב-'מעוניין בהמלצות למקל ג'רג'ור אולטרא לייט '
מעוניין בהמלצות למקל ג'רג'ור אולטרא לייט
23/10/2011 | 23:16
2
16
לצפיה ב-'מחיר'
מחיר
24/10/2011 | 11:53
1
18
גבוה :
גרפיט לידר דגמים פינזה נובה,ארג'נטו,קלזנטה
חברת טנריו - דגם לונקיה לאייל ASIA יש את המקל הנ"ל
מחיר בינוני גבוה- חברת דייקו דגם בלו לייבל \ארטיזנו
מחיר בינוני - חברת PALMS
מחיר בינוני נמוך - חברת פרוקס דגם ספיציפי 1-7 גרם מקל מהסרטים
מחר נמוך חברת סוודיה חברה מעולה עם מחירים מדהימים

בהצלחה בקניה
לצפיה ב-'ציוד זה חשוב ...הדרך יותר !'
ציוד זה חשוב ...הדרך יותר !
25/10/2011 | 20:44
6
דניאל סיכם לך לא רע את האופציות , לדעתי יש עוד אינסוף אופציות של מקלות זולים במידה ואתה לא בטוח .

כמו כן ניתקלתי בפירסום הזה :

http://www.lakerda.co.il/ProductInfo.asp?ProdId=13... -  נראה טוב  ( לא ממליץ על המוכר ! ).

חשוב לדעת שאולטראלייט כדרך בזירזור  זאת החלטה אמיצה עם המון הקרבה אבל שכרה בצידה , תחשוב פעמיים ואוליי שלוש אם זה מה שאתה מחפש .

הסיפור מהיום :

השבוע אני עובד בוקר ולא רואה ים , היום החלטתי ללכת לשעה אחה"צ  כי ראיתי שלמרות הרוח המערבית הים דיי נמוך .

15:30 מזג אויר סגרירי , ים מבורבר , גובה גלים אפסי ורוח מערבית  - רוח היא אוייב לדיג אולטרא ...

אין אופציות מלבד הניקלים , אני שולף קסט מסטר ראשון זורק ונפרד ממנו לשלום ...רוח = בטן בחוט = ליפוף = קריעה ...איזה נחס של התחלה

מבזבז כמה דקות וחוזר לנקודה , זורק ניקל שני ומקבל פיצוץ שלא חוויתי זמן רב , המקל בכיפוף מפחיד וריצה מהירה של משהו גדול ...הגוף במים רועד מהקור והאדרנלין ואז שיחרור ..

איזה צעקה נתתי , יום נחססססס וחבל שהגעתי בכלל לדוג בצהריים .

מחליף צבע ניקל וזורק שוב , הפעם פיצוץ מוכר עם ריצות לצדדים והרולר שורק ....מגיע טרחון גדול עד לרגליים ואני בפעם המי יודע כמה לוקח החלטה שגוייה ומנסה להרים אותו

אליי עם החוט , התעצלתי לגרור אותו החוצה מטרים בודדים , החוט נקרע עם הניקל ואני מזנק על הדג שלרגליי , הוא מחליק ואני לא מוותר ...תופס את הניקל והדג משתחרר למים ...

גרם לי להתלבט שוב אם לרכוש רשת הרמה קטנה  .
לצפיה ב-'מתכון לתרחון'
מתכון לתרחון
23/10/2011 | 17:41
5
4
דג שלם מנוקה בתבנית אלומינום חד פעמית
למרוח שמן זית לבזוק מעט פלפל גס , מלח גס, מעט רוזמרין/טימין (לפי הטעם), לפזר שום טחון , וככה פתוח (לא עטוף) לתנור שחומם מראש חצי שעה .
בתיאבון
לצפיה ב-' " על טעם וריח .."'
" על טעם וריח .."
23/10/2011 | 21:13
3
דוד , תודה על המתכון , לא מסובך אז בטח שווה לנסות  

זכור לי משפט ברור ונוקב של אישתי והילדים , " הדג הזה לא טעים ...תביא לברקים  "  .

שיחררתי ומסרתי לא מעט טרחונים בעבר , עד השנה !

הקליינט שלי הוא הבן , השיטה היחידה היא זאת :

דג טרי = נאכל באותו יום של התפיסה

פילוט הדג משניי צדדיו

כל פילה מפולט לפילטים קטנים ( רצועות שמזכירות שניצלונים קטנים ) ,   בשר דג נטו ללא כל עצם .

הקפצה מהירה + שמן זית , פלפל שחור , מלח  - ברגע שגוון הדג הופך ללבן ( דקה או שתיים ) מוציא ומגיש .

הילד מת על זה , אני מקבל פסים לדיג ....
לצפיה ב-'תודה על המתכון. אני מבין שלא הצלחת לקבל '
תודה על המתכון. אני מבין שלא הצלחת לקבל
24/10/2011 | 10:20
1
את הכמויות המדוייקות
לצפיה ב-'חשמלן.... אתה מה יודע מה חסר.. ??'
חשמלן.... אתה מה יודע מה חסר.. ??
24/10/2011 | 15:20
1
.... לי חסרים מאוד הדוחות שלך,
אלו עם התמונות המפורסמות עם דגי גומבר בכל מיני גדלים,
כאשר אתה פותח מערך של 5 מקלות ומספר על מבנה הריג וצורת החוף.
( את הדוחות שלך דאגתי לשמור,להדפיס וללמוד מהם).

זוכר גם דוחות שלך על תפיסת בורים ברידינג ולא רק שם,
אז... זהו ש.. מחכה לעוד כאלו (-:
זה חסר.
לצפיה ב-'שחכתי לרשום , החום בתנור 180 מעלות!'
שחכתי לרשום , החום בתנור 180 מעלות!
24/10/2011 | 15:43
1
לצפיה ב-'הבעיה של טרכון היא לא בטעם'
הבעיה של טרכון היא לא בטעם
24/10/2011 | 16:54
הבעיה היא שהוא דג שמתייבש מהר אם לא נזהרים (דג שרירי, בלי הרבה שומן).
הפיתרון שלי הוא פשוט להשתמש בטרכון בתור סביצ'ה או סושי, ואז לא צריך כלל לבשל או לצלות אותו.
מה שכן, הרעיון של צליית הפילטים (אפשר גם לנסות לצרוב אותם בגריל או על מחבת פסים) מוצא חן בעיני, ואני אנסה אותו...
לצפיה ב-'שאלה לכל דייגי החוף'
שאלה לכל דייגי החוף
23/10/2011 | 12:49
1
2
ראיתי לאחרונה חוף באזור המרכז שיש בו סלעים בתוך המים קצת רחוקים . השאלה שלי אם למישהו יש רעיון איך לדוג במקומות כמו זה? אני חשבתי לכיוון בולוהז או רולר עם פיתה / פתיון בשרי?
לצפיה ב-'עם עפיפון ....'
עם עפיפון ....
23/10/2011 | 18:54
2
בהצלחה !
לצפיה ב-'האנטיאסים הגיעו לחופי המרכז '
האנטיאסים הגיעו לחופי המרכז
23/10/2011 | 17:38
4
3
היום בשעה 7 נצפה דייג עוזב את מזח רידינג ובאמתחתו שלל של 2 אנטיאסים מוערכים כ-6 קג' כל אחד. נתפסו בין השעות 6 ל 7 פתיון קלמארי  קנוי .
הם כבר פה  , עכשין צריך להראות להם את הדרך לתנור.
בהצלחה.....
לצפיה ב-'סליחה איפה יש מאמר :דיג האינטיאס יש דבר כזה?'
סליחה איפה יש מאמר :דיג האינטיאס יש דבר כזה?
23/10/2011 | 19:00
לצפיה ב-'בניחוש מהיר של דייגי האינטיאס ברידינג '
בניחוש מהיר של דייגי האינטיאס ברידינג
23/10/2011 | 19:04
1
1
אני יכול להעלות שם של מישהו שסביר להניח הוא היה הכוכב ...!!!

רידינג אחלה מזח לפתיחת עונה .
לצפיה ב-'אגב דוד הם כבר הגיעו לכל רחבי הארץ '
אגב דוד הם כבר הגיעו לכל רחבי הארץ
23/10/2011 | 19:05
1
לצפיה ב-''
24/10/2011 | 10:19

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום טיולי שייט
פורום טיולי שייט
סיגנל טורס- החברה המובילה במשק בתחום הנסיעות
סיגנל טורס

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה