לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום דיג
איש אחד פעם סיפר על חלום שלו. החלום שלו היה להקים מועדון לדייגים. במועדון הזה הדייגים נפגשים על כוס קפה, מספרים על תפיסת הדג הגדול האחרון, שואלים שאלות טכניות ומחליפים שיטות ואתרי דייג. את הקפה תצטרכו להכין לבד, את כל השאר נוכל לעשות פה ביחד.כדי שהפורום הזה יהיה מקום שנעים להיות בו, ניסחנו כמה כללים שיעזרו לנו:א. יש כאן: מתחילים, מתקדמים, צעירים, מבוגרים, גברים, נשים, שמנים, רזים, רולריסטים, בוסניקים, מצפון הארץ ומדרומה - בקיצור כל המינים וכל הסוגים. כולם נוהגים באדיבות ובנימוס. ב. המלצות על אתרי דיג. נסה לפרט כמה שיותר. כלול בהמלצה מסלול נסיעה, סוג דייג, סוג פיתיון, מספר קרס ועובי חוט. נסה לתאר כמה שיותר את המקום המדויק: ליד העץ בצד בצפוני של הנחל, הטלתי למרחק של 30 מטר לכיוון הים (ותפסתי אינטיאס ענק).ג. הפורום הוא פורום הוא אינו צ´אט ואינו אימייל. כל הודעה אישית תמחק. בתפוז קיימת מערכת מסרים אישיים מצוינת בדיוק בשביל דברים אלו. וקיים צ´אט לפורום - להנאתנו.ד. כשאתה עונה על שאלה קח בחשבון שמישהו ינסה את מה שהצעת, לכן ענה על שאלות רק אם אתה בטוח ומספיק מנוסה.ה. קנית רולר חדש ואין לך מה לעשות עם הישן? אתה רוצה לממן חכה חדשה ע"י מכירת הישנה? פרסם בלוחות של הפורום.ו. אנחנו כאן כדי לענות על שאלות, אבל נמאס לנו להסביר איך מכינים בצק מסטיק (קמח ולהוסיף לאט את המים עד הצמיגות הרצויה). בלינק מאמרים נמצא ידע רב ותשובות לשאלות נפוצות.ז. כתבת הודעה על שיטה מיוחדת להמלחת גמברי. זה בדיוק מה שצריך להיות כתוב בנושא ההודעה. נושא ההודעה אמרו לתאר במשפט את מה שכתוב בתוכה. אנא הימנעו מכותרות כגון "אחי, כנס.." וכדומה. ח. יש לך שאלה על ציוד מסוים? כתוב על איזו חברה ודגם מדובר. נסה להוסיף לינק לאתר החברה בו מופיע הציוד, אולי גם תמונה תעזור.ז. פרסום בפורום אסור, לפי כללי אתר תפוז, באופן מוחלט וגורף. חנות או גוף מסחרי המעונין לפרסם יעשה זאת בלוחות בלבד.ט. אנא פעלו לפי מדיניות זכויות היוצרים הכתובה בהודעה http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=467&msgid=34416870 אנחנו עוד לא מכירים נשים שכותבות בפורום "אחי.. כנס" ולכן, ולא משום סיבה אחרת, ההודעות כתובות בלשון זכר. זהו, ברוכים הבאים אנו מקווים ליצור סביבה נעימה ומקצועית לשיתוף חוויות ודעות על מנת לשפר את חווית הדיג של כולנו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום דיג

איש אחד פעם סיפר על חלום שלו. החלום שלו היה להקים מועדון לדייגים. במועדון הזה הדייגים נפגשים על כוס קפה, מספרים על תפיסת הדג הגדול האחרון, שואלים שאלות טכניות ומחליפים שיטות ואתרי דייג. את הקפה תצטרכו להכין לבד, את כל השאר נוכל לעשות פה ביחד.כדי שהפורום הזה יהיה מקום שנעים להיות בו, ניסחנו כמה כללים שיעזרו לנו:א. יש כאן: מתחילים, מתקדמים, צעירים, מבוגרים, גברים, נשים, שמנים, רזים, רולריסטים, בוסניקים, מצפון הארץ ומדרומה - בקיצור כל המינים וכל הסוגים. כולם נוהגים באדיבות ובנימוס. ב. המלצות על אתרי דיג. נסה לפרט כמה שיותר. כלול בהמלצה מסלול נסיעה, סוג דייג, סוג פיתיון, מספר קרס ועובי חוט. נסה לתאר כמה שיותר את המקום המדויק: ליד העץ בצד בצפוני של הנחל, הטלתי למרחק של 30 מטר לכיוון הים (ותפסתי אינטיאס ענק).ג. הפורום הוא פורום הוא אינו צ´אט ואינו אימייל. כל הודעה אישית תמחק. בתפוז קיימת מערכת מסרים אישיים מצוינת בדיוק בשביל דברים אלו. וקיים צ´אט לפורום - להנאתנו.ד. כשאתה עונה על שאלה קח בחשבון שמישהו ינסה את מה שהצעת, לכן ענה על שאלות רק אם אתה בטוח ומספיק מנוסה.ה. קנית רולר חדש ואין לך מה לעשות עם הישן? אתה רוצה לממן חכה חדשה ע"י מכירת הישנה? פרסם בלוחות של הפורום.ו. אנחנו כאן כדי לענות על שאלות, אבל נמאס לנו להסביר איך מכינים בצק מסטיק (קמח ולהוסיף לאט את המים עד הצמיגות הרצויה). בלינק מאמרים נמצא ידע רב ותשובות לשאלות נפוצות.ז. כתבת הודעה על שיטה מיוחדת להמלחת גמברי. זה בדיוק מה שצריך להיות כתוב בנושא ההודעה. נושא ההודעה אמרו לתאר במשפט את מה שכתוב בתוכה. אנא הימנעו מכותרות כגון "אחי, כנס.." וכדומה. ח. יש לך שאלה על ציוד מסוים? כתוב על איזו חברה ודגם מדובר. נסה להוסיף לינק לאתר החברה בו מופיע הציוד, אולי גם תמונה תעזור.ז. פרסום בפורום אסור, לפי כללי אתר תפוז, באופן מוחלט וגורף. חנות או גוף מסחרי המעונין לפרסם יעשה זאת בלוחות בלבד.ט. אנא פעלו לפי מדיניות זכויות היוצרים הכתובה בהודעה http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=467&msgid=34416870 אנחנו עוד לא מכירים נשים שכותבות בפורום "אחי.. כנס" ולכן, ולא משום סיבה אחרת, ההודעות כתובות בלשון זכר. זהו, ברוכים הבאים אנו מקווים ליצור סביבה נעימה ומקצועית לשיתוף חוויות ודעות על מנת לשפר את חווית הדיג של כולנו.

לברקים בזרזור לילה
10/12/2012 | 11:38
8
786
שלום לכולם,

הרבה זמן שלא העליתי דוח מחוסר זמן. מקווה שהדבר ישתפר.

אתמול בלילה חושב על המערכת שעומדת להכנס ומחליט לצאת לזרזור לילה. המטרה לברקים!
מגיע לחוף -מואר עם תאורה על המים, בערך ב22.00 , ים גלי עד מטר , ראות טובה יחסית, תנאים מעולים ללברקים.
מחפש פעילות, קפיצות, סימנים במים- אין שום דבר, אין סימנים לדגים. קושר את גלאי הלברקים - בומבט פשוט צף חלבי 15 גרם,
מוסיף לו סיליקון בטלאי של מטר וחצי (אם יתגלה לו איזה לברק חביב) וזורק לעבר הקצף הדליל בקרבת החוף.
זרזור יחסית מהיר על פני המים ומהקרקעית עולה לו לברק שמן ועצבני שרודף אחר הבומבט הבולט אבל לא בולע את הסיליקון, אבל לפי המרדף העצבני מזההה שהוא רעב. יופי יש לברקים גדולים ורעבים!!! הזריקה הבאה לאותו מקום בקצב זרזור יותר איטי והלברק השמנמן מבחין בסיליקון ובולע אותו במהירות, הוקסט קל מאבק קצר והדג השמן מגיע לשקית . לאחר כמה זריקות מצטרף האח הצעיר יותר שנותן פייט גם נחמד ומצטרף לשקית. לאחר מכן מרדפי סרק של לברקים קטנים יותר וסימני השפל( 23.30 )מסמנים לי שהגיע הזמן לחזור לישון.     
-------------------------------  

ניסיון שני להעלות תמונה
10/12/2012 | 11:42
3
733
יופי של זוג לברקים עופר
10/12/2012 | 11:55
151
נראה שהלברקים התחילו להגיע לאזורנו ולפתוח את העונה
צמד נאה
10/12/2012 | 14:15
72
כל הכבוד. צמד חמד
10/12/2012 | 19:39
78
פעם הבאה תשטוף אותם לפני הצילום
לא נעים בעין לראות אותם כך.
ברוך השב עפר
10/12/2012 | 12:33
1
94
זוג חביב ביותר.
מה עומק התפיסה?
עומק תפיסה חצי מטר עד מטר
11/12/2012 | 22:58
74
אופציה לילית מגניבה .
11/12/2012 | 17:24
105
אין כמו לברקים , ביום או בלילה ....

שתהיה עונה עמוסה לכולנו .
איזה יופי, בומבט וסיליקון פשוט, לא צריך יותר
13/12/2012 | 12:33
90
כבוד ובתיאבון
מורדי
פתיחת עונת הלברקים שלי 2013
10/12/2012 | 09:38
13
990
לאחר הסערונת שהיתה ורצף ימים של ים עובד, החלטתי לצאת לים ולבדוק עם הלברקים כבר הגיעו.
לקראת העונה הנוכחית, החלפתי הפעם את החוט בד שהיה לי Power Pro 20lb לחוט החדש שלהם silk  Power Pro וגם ירדתי בטסט ל 10lb.
שינוי זה גורם לזריקות הרבה יותר רחוקות ותחושה כללית של החוט שהוא ממש חלק ויוצא ללא חיכוך מהשפולה .

הגעה לאחד מחופי המרכז, עבודה בחושך בהתחלה עם טופווטר ולאחר כמה זמן עובר לדמוי מינו שהבאתי מבאס פרו שמתנהג נהדר במים, עף רחוק וכבר היתה לי העונה תקיפה של פלמידה (שהשתחררה ) עליו.
דמוי שאני צופה לו הצלחות בלברקים העונה.
הקיצר זורק כמה זריקות ובאחת מהן תוך כדי גלגול עם משיכות קלות מדי פעם (נותן לדמוי אפקט עוד יותר טוב) מקבל מכה ומשיכה.
אני לרגע עדיין בשוק, לא ממש ציפיתי לדג אבל יש דג שמושך ימינה. אני מתיישר מול הצד ולאחר מאבק קצר מוציא לברק יפיפה ראשון לעונה לחוף מבטחים.
בהמשך עוד נסיונות לא העלו דבר.

בניתוח לאחר המוות, מתברר שהדג הזה היה די גרגרן והיו לו שני דגים בבטן . כל אחד באורך 11 ס"מ בצורך שדומה לגרזינונים, אבל בצבע כסף.

משקל הדג 980 גרם

הציוד שהשתמשתי בו:
מקל: Browning Syntec Tradition Lure באורך 3 מ'
רולר: שימנו אולטגרה 4000
חוט: PowerPro 10LB SILK
דמוי: מינו פשוט ורגיל של חברת XPS (Bass Pro) צבע לבן במשקל של 14 גרם אורך 10 ס"מ

הנה תמונות של הלברק, הדמוי ומה שהיה לו בבטן

תוכן הקיבה
10/12/2012 | 09:39
631
מברוק BOSS, לברק יפיוף!!
10/12/2012 | 09:56
1
199
המשך כך!

אם יש אפשרות תוסיף תמונה של הדמוי..
יש תמונה בצד שמאל למטה של הדג
10/12/2012 | 10:07
165
יופי של דג
10/12/2012 | 10:31
108
נראה לי שתפסת אותו באמצע ארוחת הבוקר שלו, והוא כנראה יהפוך לארוחת הצהריים, בון אפטיט
שרגא ברכות לפתיחת העונה
10/12/2012 | 10:45
1
109
  הדגים שהוצאת מבטן הדג הם אכן גרזינונים. הצבע הטבעי שלהם חום זהבהב כהה, כשהם נמצאים בבטן הטורף מיצי הקיבה  משנים את צבעם לחיוור.
  אני צופה לשנה ברוכת לברקים לפי  מצב התפיסות בשבועות האחרונים. ביום שבת אחי וחבר   תפסו לברק בגודל נאה מאוד( אחי לא שוקל דגים) על פתיון בורי חי באורך כ-20 ס"מ.
 הדייג התבצע באחד המזחים מעבר לרצועת הסלעים בתשתית חולית.
זה הצבע הטבעי של הדגים האלו, שונה מהגרזינון
10/12/2012 | 11:56
155
הרגיל שנמצא בסלעים שהוא בצבע חום.
ראיתי כאלו חיים על החוף בעבר.
מזל טוב לסיפתח
10/12/2012 | 11:32
76
יופי של  לברק - עוד 20 גרם גם אני הייתי לוקח  חחח
האמת שמדובר בדג יחסית ארוך למשקל. בד"כ 42 ס"מ זה דג של קילו פחות או יותר.
מאמין שנראה את הדמוי הזה מככב עוד העונה.
שאפו!
מברוק על הסיפתח
10/12/2012 | 14:46
59
כמה התגעגעתי לדוחות האלה
מברוק שרגא , אחלה פתיחה .
11/12/2012 | 17:32
62
כמובן מאחל שזאת הסנונית , עדיף הרבה יציאות מלוות בדג אחד מיום אחד עמוס בדגים רבים .

כמו שציינתי בעבר , קיימים לברקונים בגדלים שונים ועליהם אפשר לוותר לשנים הבאות .

שתהיה עונה מפוצצת בלברקים לכולם.
יפה שרגא
12/12/2012 | 09:40
1
72
האמת שנה שעברה נעלמת קצת עם הלברקים ונכנסתי ללחץ

נראה לי השנה אני אצמיד מישהו שיעקב אחריך
, לא נעלמתי, חיכיתי שיגיעו
12/12/2012 | 12:03
58
דוח יפה
13/12/2012 | 09:43
27
כל הכבוד שרגע ,אבהתי את השינוי של החוט ,
אף פעם לא אכלתי דג עם סופגניה

שרגא המנתח, אחלה דו"ח ואחלה לברק
13/12/2012 | 12:32
35
מקווה לעוד הרבה דוחות לברקיים שלך כבשנים עברו
אתה אוהב לנתח את הדגים שאתה תופש, איך לא למדת להיות רופא מנתח ?
בתיאבון
מורדי
|תפוז|מזמינים אתכם לסרט לשחק באש!
( לעמוד שלי בתפוז )
09/12/2012 | 17:36
25
|שי| אנו שמחים להזמין אתכם לחגוג איתנו את יום הולדתו ה 16 של תפוז|!|

סביר להניח שלא יהיה ליצן או קוסם, נוותר גם על "חבילה עוברת". אף אחד לא יתבקש להכניס נר לבקבוק וגם נחסוך מכם להרים את תפוז על כיסא 16 פעמים ואחד לשנה הבאה (אחרי הכל, זה בטח כבד להרים כל כך הרבה גולשים!).

אז מה כן יהיה תהיה הקרנת גולשים חגיגית, מיוחדת וכיפית במיוחד לסרט האקשן החדש והמצויין של ברוס ויליס, "לשחק באש".

ג'רמי קולטון הוא כבאי שהיה עד לרצח שהתבצע ע"י מנהיג כנופייה. הוא נכנס לתוכנית להגנת עדים כדי שיוכל להעיד נגד האיש שהיה מטרה במשך זמן רב של קצין המשטרה מייק סילה (וויליס). כשחייה של החברה של ג'רמי בסכנה הוא מגייס את עזרתו של מנהיג הכנופייה היריבה ולוקח את החוק לידיו.

|*|פרטים נוספים והרשמה תוכלו למצוא ממש כאן|*|
צריך עזרה לדייג בכנרת
07/12/2012 | 16:38
74
מחפש מקום או חוף לדוג בו קרפיונים אבל מאנשים שיודעים לא סתם  רצוי שלא יהיו סלעים מתקוון לזרוק קפיץ
דוח יום שני
07/12/2012 | 15:22
7
776
אני לעומת כל האמיצים פה לא הלכתי לדוג במהלך השבוע  ומכיון שהבנתי כבר בתחילת השבוע שיום שלישי סוער תיכננתי יום דייג ביום שני

השכמה כרגיל מוקדם ככל האפשר , הגעה לים בחיפוש אחרי ברקודות שלא שיתפו פעולה בערך בשש בבוקר אור ראשון זורק בחסות הרוחות המזרחיות לכ 70 מטר גלגול אחד

ויוצא חוט כמו מטורף , עבודה של כ 10 דקות עם משיכות מטורפות מעריך שמדובר בפלמידה גדולה , לא נראה לי שזה אינטיאס

בינתיים מגיע דייג מטורף הזוי עם שני חכות לאינטיאס ונעמד לי מעל הראש שצורח עלי אתה לא יודע לדוג !!! אידיוט !!! תמשוך מהר !!! זה אינטיאס !! הטריף אותי

הבאתי את הדג עד לרגלים פלמידה אני עדיין לא זכיתי לראות כזאת אצלי כמטר אורך משקל לא רוצה להגזים , כבר הבנתי שלא אצליח להרים אותה רשת אין, ואני רואה שהיא מגיעה על המשולש האחרון של

הדמוי ממש בקצה הפה,ניסיון לגרור אותה על הסלע מתחת לרגליי ובום היא משתחררת , למי שמכיר יש 3 שניות שהדג המום , בדרך כלל גם הדייג

בלי לחשוב הרבה עוזב את החכה מיד הרולר והחכה במי ים קופץ על הדג מחבק אותו כמו אידיוט בשתי ידיים באמצע במקום בזימים או לולאה על הזנב ואז הוא מתאושש

סלטה ומחליק לי מהיד ונעלם , אמר כבר אייל לא מזמן ריכוז זה ההבדל בין דג בחוף לדג בים צדק!! אבל למה דווקא אצלי?

מסתכל על הדמוי המשולשת האמצעית מסוג vmc מכופפת לגמרי והרוסה מהמשקל של הדג , זאת אחת הסיבות לזה שהשתחרר כנראה

האידיוט שהיה לידי החליט עדיין שהוא ימשיך לעצבן אותי תקע לי שתי מקלות מתחת לרגלים הלכתי כדי לא לריב ! גם ככה הייתי עצבני

המשכתי לאשדוד עם ביבי כרגיל אני מתחיל בבולונז עם רמי, לפי הפרצוף שלו היום לא להיט בכל זאת מוציא על פילוטה סרגוס אחד ענק, עוב רלפתיונות יחד עם ביבי ומוציאים בפתיונות עוד 3 טרחונים ושני טרולוסים כמה טלווזיות ובננה גדולה , השעה כבר 4 אחר הצהריים הים עולה רוחות והשמיים מתקדרים ונמאס לי לשים פתיון על החוט דקה לפני שהולכים כאשר אני עם חכת פתיונות חוט 40 בלי ציוד זרזור , מבקש מביבי אולי יש לו בארסנל איזה ניקל שיתאים

שולף לי איזה ניקל בצורת מסמר מהתיק שלו עם דמוי נוצה בצבע צהוב בקצה , זורק זריקה מחזיר רואה שהניקל מתנהג מדהים , לשאלתי מאיפה זה הוא עונה קניתי בשני שקל באחד המפגשים של מכירת הציוד  של הפורום בסי אנד סאן, למי שעדיין לא היה במפגש כזה מפסיד.

זורק שוב ומרגיש תקיפה , זריקה שלישית אני מביא מליטה וככה גם ברביעית עוד שתי תקיפות בלי תוצאה והבייתה.

בינתיים מחכים שהים יירד וגם יהיה זמן ללכת לא רואה את זה באופק

בהזדמנות בשבוע שלא יהיה כלום אעלה דוח מלפני שבועיים שאותו פיספסתי קצת בכוונה עם המון פלמידות
יום שני היה ים של הקריביים .
07/12/2012 | 16:01
2
266
ידידי , דוח פלמידות מלפניי שבועיים שתעלה בעוד שבוע  ....חבל ,  לדעתי זה מחמיץ את הפואנטה של הדוח והאקטואליות שלו .

אני כמעט בטוח למה אתה מתכוון " בכוונה "  ,  באמת שיקול שלך ולא מעבר .

לגביי הריכוז ומרפי ומי שאתה רוצה , קרה קורה ומן הסתם יקרה , המודעות מצמצמת את התופעות אבל לא תעלים אותן לחלוטין .

אני זוכר בוקר חלומי , לא היה משהו מיוחד ואז בזווית העין אני קולט רתיחה של ארבע אריענים ....שניות והנקל מונח בול באמצע וסופג תקיפה .

כולי דרוך ומרוכז ואז יד של מישהו נוגעת לי בכתף ושואלת " תפסת !?? " אני מסובב את הראש והדג משתחרר , רבאקקק אני לבד על החוף ....מאיפה הגעת ודווקא עכשיו , אני שואל את עצמי.

מבחינתי השנה הזאת היא שנת האריען , יסלחו לי כל שאר הדגים .

סחתיין על הסלט ים תיכוני והמשך הצלחות והנאות בהמשך .

צודק אייל ! ההערה מיותרת בנושא הפלמידות
07/12/2012 | 19:08
1
158
ולוקח זאת לתשומת ליבי

אבל זאת באמת דילמה , כי אם ברגע שתתן דיווח בזמן אמת על להקת פלמידות שבאה בוקר ערב למקום מסויים , אתה יודע לבד מה יקרה

זאת הסיבה שלא שמתי דוח אותו שבוע, אגב גם לבקשת החבר !!!

לא כל כך מכובד אבל החיים זה דבר יחסי , ולכן יחסית ל500 -1000 הקוראים פה כל דוח ולוקחים ושותים בצמא כל טיפת מידע וטיפ שנרשם בכל דוח , אני בטח במקום סביר ואתה מעל ומעבר

בכל אופן קראתי עוד פעם את הדוח שלי זה היה מיותר!!!!
08/12/2012 | 14:45
50
הבנת אותי והבנתי אותך , זה מה חשוב .

אתה לא בן יחיד בנושא הפלמידות , אני מקבל עדכונים חופשי על תפיסות ....

למרות שמדגדג ( אני עובד באיזור ..) מדיר את רגליי מהאיזור בעקבות שפכים כימיים ואחרים .

לפניי שנתיים ועד אז בכלל , פירסמתי מקומות ונקודות ברמת הסלע הבודד כולל צילומים , לא מעט אנשים לא אהבו את זה .

חייב להודות שחלק מהטיעונים נגד היו מוצדקים , סירות פשטו על האיזור והיתה הצפה מסיבית של דייגים .

מקווה ומאמין שיהיו פה לא מעט דוחות על פלמידות , לא רואה בהם אתגר בטח כשהם באות בלהקות .

לי יש אופצייה לדוג אותם בעבודה ומעולם לא פירסמתי , אין בזה שום טעם .

בשמחות ...
אחלה מגוון של
07/12/2012 | 23:25
86
חבל שהתפספס הדג הגדול, אני בטוח שתמצא לו מחליף
יופי של ארוחה ים תיכונית בתאבון.
08/12/2012 | 17:27
41
חבל על הפלמידה הגדולה שברחה ממש בסוף, אבל לפחות נהנת במלחמה איתה
וואווו
09/12/2012 | 08:35
32
איזה דוח פצצה רמי , בפעם השניה השבוע שאני שומע על פלמידה מוערכת סביב 5 קילו משתחררת בשניה האחרונה .
חוץ מ.. חבל אין מה לומר אני מניח שעשית הכל נכון ואם האדיוט היה מוציא גאנצ' במקום לצעוק אז היית גם מפנק אותו בסטייק איכותי ..
החוויה היא ענקית וגם רשת לא הייתה עוזרת לך אז קח את זה בסבבה ונקווה שהיא תחזור אליך עוד העונה עם עוד קילו בצדדים ..
יופי של דו"ח רמי!
09/12/2012 | 08:37
38
מכיר את העצבים שבאיבוד דג גדול... יחזור עם אבא שלו בהמשך העונה
שבירת בתולי הבולונז החדש
07/12/2012 | 12:53
26
1011
כידוע אני חובב מאד את דיג הבורי, ועד כה נרתעתי מלרכוש בולונז יעודי.
אז לאחרונה נשבר הטאבו וסוף סוף אני בעליו הגאה של בולונז טיקה select  באורך 5 מ'. המקל שוקל קצת פחות מאויר באותו נפח כך שפשוט לא מרגישים אותו.
שידכתי למקל את רולר "הכינרת" שלי Shimano Arenos 1000 שנושא עליו חוט P-Pro של 8 ליברות ועוד כ5 מטרים של פלורוקרבון של Berkeley Vanish.

הריג כולל מצוף של גרם אחד +- ומשקולת אחת, שמתחתיה מחוברים בלולאה וחוט של כ40-50 ס"מ לתלאי שני קרסים בגודל 10 ו 12.

בשעה שבה רק חולי דיג קמים, יצאתי לרידינג והגעתי בסביבות 5:10.  התמקמתי על שובר הגז ( הקיר החיצוני של הבריכות הפנימיות) לכיוון צפון.
הים עבד מאד חזק בחוץ, אך עקב ההגנה שמספק השובר החיצוני של רידינג והעדר רוח משמעותית, האיזור שלפני היה מבורבר אבל לא סוער.
הכנתי ריסוס מחלות שנשארו משבת שעברה  פתחתי את קופסת הבצק (קמח, מים וכפית סוכר)  והתחלתי לדוג.
מכיוון שהתחלת הדיג היתה בחושך מוחלט, לא ידעתי להיכן לזרוק את הריסוס ועל כן חיכיתי לתחילת האור על מנת לראות את כיוון הסחף ומהירותו.
כמה דקות לאחר הריסוס הראשון בהטלה ממש רחוקה (מעל 20 מ' - בסיוע הרוח הגבית) יש שקיעה קטנה של מצוף ובורי ראשון של כ 20 ס"נ יוצר לנשום בדלי.
מספר דקות אח"כ אני שם לב לשקיעה מסיבית של המצוף, ופה מתחילה מלחמה עם יציאת חוט  - כמו שכתוב בספרים. לאחר מה דקות הצלחתי לקרב את הברנש ומתגלה בורי מכובד של חצי קילו + שבעזרת החכה שהתכופפה יפה ומשיכה בחוט הבד מעלה אותו אלי. הבורי לא מפסיק להשתולל כיאות לבורי עצבני.
שני בורים נחים בדלי (טמבור 18 ליטר) ואני ממשיך לדוג.
פ ת א ו ם  אני שומע רעש מאחורי ומגלה שהבורי הצליח לטלטל את הדלי והפיל אותו ושניהם הצליחו ליפול למים ולברוח , מילא כפרת עוונות.

בהמשך נתפסו עוד שני בורים יפים (קטנים יותר מהקודם) שנלקחו לצורך הפיכתם לפתיון בסירה - רתמה או הורדה, ועוד 5 סרגוסים בגודל כף יד וארסים רבים שנמסרו לידיד במקום.

החל מ 8:20 החלה רוח חזקה שהרסה את הדיג וגרמה לי לחזור הביתה רטוב בסביבות 10:00. עם כניסת הרוח הפסיקו האכילות כמעט לגמרי. רק במרחק הצלחתי "לגרד" פה ושם איזה אראס.

אין ספק שחווית הבולונז כיפית מאד ומאפשרת דיג באופן שלא הסתגלתי אליו בבוס.
באופן עקרוני חששתי שההוקסטים בבלוונז לא יהיו מספיק מהירים, אולם חשש זה התבדה לשמחתי.

יש לציין שהשתמשתי במצוף ללא המקל שמקבע אותו.
רמי רוקוקון לימד אותי להשתמש בחוט מצופה שעווה (נקנה באיביי 10 מ' ב8 שקלים) שמשמש כסטופר על החוט. הקשר הוא UNI על גבי החוט הראשי (ר' דוגמה)

היתרון העצום בכך הוא מניעת הסתבכויות הקרסים סביב מוט המצוף - תופעה שכיחה ומעצבנת. קשר אחד מעל ואחד מתחת מאפשרים תזוזת המצוף בלי סיבוכים. שאפו רמי!

אין ספק שהיתה לי חוויה מאד נחמדה הבוקר.

מצורפת פנורמה ממקום הדיג שלי. ואח"כ תמונה של הים בחוץ.
ים מכונת כביסה
07/12/2012 | 12:54
2
685
והתמונה הנכונה
07/12/2012 | 12:57
1
689
בולונז וריסוס מנגדים זה לזה ובמיוחד ברוח גבית
07/12/2012 | 15:59
264

שעוזרת להרחיק את ההטלה .
השתמשנו בריסוס בדייג בוס כדי לקרב את הדגים לאזור הדייג שלנו ,ואז כשהבנו שיש מצבים שהם פשוט מעדיפים להשתין עלינו מרחוק הלכנו והבאנו את הבולונז , כדי להתחכם להם ,יעני בתחבולות עשה לך מלחמה , אז מה הטעם לקרב אותם עלידי הריסוס אם אתה זורק רחוק ?
אם כבר , זרוק ריסוס צף  קרוב אליך ,ותן לגלים לקחת אותו קצת לבפנים  .ככה תוכל לראות איפה הלהקה נמצאת ולאן לזרוק , וחוזר חלילה כל כמה דקות .

תתחדש , קולגה לבורי .
תתחדש אחלה סיפתח לבולונז דגים בלי דגים
07/12/2012 | 14:49
107
תתחדש- איזה כיף לקרוא/ לשמוע את השמחה שלך
07/12/2012 | 15:21
2
119
לאחר קניה.

שתהנה מהציוד,  ותתפוס המון דגים.

שאלה:  לא הבנתי מה הקשר הזה עושה לריג כדי שהחוט לא יעבור את המצוף.
זה באמת מעצבן לפעמים.

תודה על התשובה

ושבת שלום לכוווולם

חיים
סטופר
09/12/2012 | 08:30
1
102
הסרת המקל לא מאפשרת לתלאים להתקע בגוף הקשיח של המקל.
פשוט לנסות ולראות את ההבדל - בעיקר שהמרחק בין המצוף לקרסים קצר (על פני המים).

בהצלחה
תודה- עכשיו ברור. אבדוק את זה בים. חג שמח.
09/12/2012 | 11:44
56
תתחדש .
07/12/2012 | 15:44
1
128
יש ימים שאין ברירה אלא להכנס למרינה או מקום מוגן ולו רק כדיי להיות בים ולא בבית .

תתחדש על הבולונז , מקווה שבדוחות הבאים תעלה תמונה של המקל פתוח בשטח , 5 מטר אידיאלי לבולונז .

יפה הרעיון של רמי , בכל מצב האיש יודע מה הוא אומר ויש לו ניסיון רב , אפשר גם לקצץ את המוט וכך להשיג את אותה מטרה ...

עוד יגיעו ימים של ים פלטה ואז תוכל לבחון אותו על ריפים מהחוף , חווית על לדעתי ובכל אופן זה דיג ללא אפשרות ישיבה .

לגביי הדלי , מילא ברח ושיחק לו מזלו הפחד הכי גדול זה עכברושים שלא מהססים לשלוף לך דג .

אחלה דוח !
תודה
09/12/2012 | 08:31
31
תתחדש על החכה החדשה
07/12/2012 | 23:37
1
107
יצא לי באחת מחנויות הדיג לבחון בוס קרבון של טיקה, 8 מטר קליל קליל, ויקר מאוד, כך שאני יכול לתאר לעצמי את  חוסר המשקל של ה 5 מטר כפי שהיטבת לתאר.
לא הייתי דג עם הטיקה 8 מטר גם אם הייתי
08/12/2012 | 08:50
219
מקבל אותו בחינם .זה בכלל לא משנה כמה הוא קל , או חזק או רגיש וכו",   בדייג בורי הוא פשוט לא יעיל . הכל טוב ויפה עד התפיסה . הבאת הדג והוצאתו מהמים זה כבר סרט בפני עצמו , וזה הקטע  ,שבו הבולונז ,או כל בוס  קרבון עד 6 מטר ,יעשו את העבודה הרבה יותר בטוח ,הרבה יותר טוב , עם הרבה פחות סיכונים .

וגם לגבי  המחיר ,זה פשוט אידיוטי ולא נורמלי  ,לתמחר אותו ב1000 שח לאור כל החסרונות .אבל יש הרבה אנשים שלא מודעים ,וקונים .
לא הייתי רוצה לראות את עצמי  עם בורי 1 קילו תלוי על מקל כזה .
אלון מאחל לך הצלחה רבה במקצוע הבולונז
08/12/2012 | 09:50
4
145
עכשיו   אתה מבין את יתרונות הבולונז על פני הבוס. אף עפ"י שאני בעליהם של שני בוסים איכותיים ובעלי משקל נוצה,  טיקה ADVENTURE  באורך 7 ו-8 מטר, אני ממעט לצאת איתם מאז שהבאתי איתי מאיטליה לפני ארבע שנים  שני מקלות בולונז של DAIWA TEAM DAIWA באורך 5 מטר ומקל שני DAIWA MEGA FORCE באורך 4.3 מטר,   FAST ACTION מאוד עקרוני לביצוע הוק  סט יעיל ולהרמה בטוחה,מהירה  ונוחה מעל מזחים גבוהים.
בעבר עבדתי  בבולונז עם רולר בגודל 1000 אבל נוכחתי שבגודל הזה הפלונטרים רבים, הרולר מגלגל בכל סיבוב מעט מאוד חוט  וכל העבודה עם רולר כזה גוזלת זמן רב יותר ועקב כך  מאבדים דגים. כיום אני עובד עם SHIMANO SIENNA 2500 וחוט BERKLEY NANOFIL במשקל קריעה 10 ליברה וקוטר 0.18 מ"מ. החוט לא נמתח, זורק רחוק מאוד, מייצר הוק סט מהיר ויעיל ואפס פלונטרים.
קיימים מעצורי חוט יעודיים קטנטנים ונוחים מאוד לשימוש. לחילופין אני משתמש בחוט שעווה המשמש לניקוי שיניים שקושר בקשר יוני  על החוט הראשי מעל ומתחת למצוף.
אני נוהג להרחיב בקידוח את החור במצוף ולהכניס עם דבק מהיר את הצינורית של זרחן 4.5 מ"מ שתהיה קבועה תמיד. כאשר אני דג  בחשכה ( מעדיף) אני רק תוקע את הזרחן לתוך הצינורית המודבקת על המצוף.  
כמעט תמיד אני מרסס  גם כשעובד בחושך וגם אם זה בדייג קאראסים או כל דג אחר ולא רק בורי. מנסיון של שנים, הריסוס מאוד אפקטיבי להבאת שלל נאה בדייג  הבולונז.
בדייג הבולונז אני  נוהג לעבוד עם קרסים בסגנון ISEAMA, CHINU, TANAGO ודומים להם. לא עובד עם קרסים בעלי צואר ארוך לדגים בעלי מפתח פה קטן, מנסיוני הרבה פחות יעילים מהקרסים שהזכרתי.
דרך אגב האם רכשת את שימנו ארנוס PG 5000 לג'יג לייט? המלצתי על הרולר הזה גם לעדי.
בברכת דייג בטוח ומוצלח.

למה פלונטר .
08/12/2012 | 19:19
2
163
אתה שם 2500 על בולונז ? מה הרעיון ? סתם משקל עודף .לדעתי טעית .

אני עובד עם גודל 500 ואין לי ולא היו לי שום פלונטרים , רולר איכותי עם יחס סיבוב של 1ל 5 , מגלגל את החוט יפה ומהר ואין שום בעייה . אפילו מחזיק 2 כאלה , וחלילה לא חושב להשתמש ב2500 בשום אופן .

יש כמה סיבות אחרות לגמרי להיווצרות פלונטרים , הרבה יותר חשובות , מי שיודע לא צריך להחליף גודל רולר .
1.  הוכנס כמות חוט גדולה מהנדרש , בהתאם לגודל הרולר , ואולי אף בעובי לא מתאים לשימוש ברולר הספציפה .

2. אי הקפדה על מתיחת החוט לאחר הזריקה ושמירה על המתיחות לאורך  ההמתנה . גלים ורוחות מזיזים ומשנים את מרחק המצוף  ,ולכן יש להקפיד  על מתיחת החוט בהתאם , ולא לישון .

3. אי  פתיחת הקשת  של הרולר בעת הזריקה , ( יש השוכחים )

4.שימוש במצוף קטן מאד עם עופרת קלה ,תביא גם כן להיווצרות פלונטרים .

5. זריקה  כנגד הרוח , נפילה במרחק קצר , גורמת גם כן  ליציאת חוט מיותר , וסיבוכים תוך כדי איסוף .

6. מרחק הזריקה עם בולונז , כל עוד מדובר על בוס עם טבעות ולא מקל מסוג אחר , צריכה להיות למרחק של לא יותר מ20 מטרים מקו המזח , ולשם כך אין צורך ברולר גדול .  
בדייג בורי בפרט ,אין  צורך בגלגול מהיר ואיסוף כמות גדולה של חוט בכל סיבוב , אלא ההיפך . אנחנו מעונינים להביא את הדג אלינו לאט ובטוח , לגרום לו להתעייף כמה שיותר , כדי ששפתיו לא יקרעו ויתלוש את עצמו מהקרס בעת המאבק .
בורי גדול יש לו כח התנגדות עצום , לוקח זמן להתישו , ואם נעשה את זה במהירות ובחופזה ,בריחתו מובטחת .
מניסיון רב שנים ,ראיתי שכל הנחפזים  הפסידו . כל מי שמיהר לקרב ולהוציא בורי גדול  ממקומו הטבעי בחופזה וללא מחשבה , תמיד הפסיד . אותו כנל אמור גם לגבי שימוש בבוס .
אפשר להתחכם עם הבורי , אבל רק עד לגבול מסוים . יותר מידי תחכום לא טוב .
פיראט הזוי לך לישון על הבטן
10/12/2012 | 00:25
1
118
תגובתי זאת מופנית בעיקר לדייגי הבולונז בהווה ולמתעתדים.
בסעיפים 1-6 המצאת לי את הגלגל וגילית לי את אמריקה, דיבורים כחול אשר על שפת הים.
ציינתי בפירוש שאני מעדיף לדוג בחשכה ולא באור יום. זה ההבדל בין ג'מבורי של הצופים לסידרת השרדות בסיירת.
דייג בולונז בלילה שונה בתכלית, מצוף זרחני גדול יותר ומשקולת גדולה יותר . חייבים לפתח יכולת ריכוז, לשים עין על החוט ובמידת הצורך לגלגל ולמתוח אותו כדי למנוע הסתבכות בסלעים, לכן עובדים עם חוט חזק ולא גמיש.
דייג הבולונז קיים בשיטות, סוגים וגוונים רבים לטירגוט מיני דגים  וגם גדולים יחסית והוא נפוץ בארצות מערב הים התיכון ואיטליה בפרט וכן במקומות אחרים ונקרא בשמות שונים.
דייג כזה מגיע מבחינת הקושי ותנאי הים והסביבה לדרגות אקסטרים. הדייג מתבצע בציוד איכותי הכולל מקלות ורולרים לעיתים גם בגודל 4000 וחוטים מתאימים.
הפתיונות שאני משתמש הם בעיקר פלוטה מעשה ידיי  ופילה בורי.
לעיתים אני יוצא עם הבולונז  בלילה למקומות עם זרמים חוזרים ודג  בפתיון בורי מולבש על קרס מתאימה. אני מושך את החוט בזחילה כדי לפתות לברקים מזדמנים שהריח החזק מפתה  אותם.
בדיוק בשיטה הזאת אני מג'רג'ר בבולונז  לסרגוסים עם תולעת, פילה בורי או פלוטה. דייג לברקים בבולונז בשיטות שונות  נפוץ מאוד באיטליה ובמערב הים התיכון.
אני לא עוסק בדייג בורים תגובתך לא רלוונטית.
כבש עם פעמון הראש שלך מלא בורים.  
אז אם אתה לא עוסק בדייג בורים ,מה אתה
10/12/2012 | 18:47
81
מחרבש לנו בראש ? לך לאיטליה  ותתיתבולונז לך שם .
כל הדיון הזה עסק מתיחלתו בדייג בורים בבולונז , כנראה שלא הרכבת את המשקפיים הנכונות , וכל מה שכתבתי ,נוגע ורלוונטי לדייג בורי . אם שעור קומתך ירדה מדרגה , הנהלת תפוז תשלח לך הפנייה לאיבחון .
את נאום הבולונז והאיטלקים , ידעתי עוד טרם נולדת , יפה לך שאתה יודע להחזיק אותו ביד ,לא אתנגד לקבל שעור או שניים איך לנופף איתו מול הרוח , אבל כאן  דיברנו על דייג בורים , ובזה אני שולט קצת יותר .
לגבי הכבש עם פעמון ?
יאלה , בלעתי הרבה צפרדעים , נבלע עוד אחד .אז אמרת  , מרגיש יותר טוב ?רוצה להגיד עוד עוד משהו ? חופשי , עלי .

תודה דני
09/12/2012 | 08:35
97
אשמח להפגש שוב לדיג לילה בבולונז.
לא רכשתי את הארנוס לג'יג. אני משתמש בטווין פאואר 8000 הישן שלי בינתיים.
מברוק אלון על הספתח לסט הבולונז שלך
08/12/2012 | 17:24
1
83
בסוף תתמכר לזה ותנטוש לגמרי את הבוס
תתחדש אלון , אני עובד עם אותו מקל אחלה מקל!
08/12/2012 | 20:58
67
08/12/2012 | 23:12
10
לאלון
09/12/2012 | 08:01
89
זה אחלה!! מקל בכנרת ניהלתי איתו מלחמה עים ברבוט 3 קג
לאלון
09/12/2012 | 08:19
67
זה אחלה מקל זהירות גדולה על קצה הראש לשים תמיד!!! מגן ראש
בסוף העבודה. ניהלתי איתו בכנרת מלחמה מאוד כיפיית עם ברבוט
3 קג!! שיצר לי אות ח מושלמת עם המקל עד שהבאתי אותו לרגלי הסיפון
הנזק היחיד קצה הראש התעקם טיפה למטה. להתראות על המים!!
תענוג
09/12/2012 | 08:45
1
76
אמיתי , בחמש מטר אין צורך לקצר את השפיץ אולי רק להתאים טבעות ואז אין פלונטרים רק סיבוב על החלק האחרון .
בגדול זה סגנון מטורף ושיש בורי מרחוק כ20-30 מטר אז אתה תחגוג , בגדול דווקא השעות החזקות בים הפתוח הם מ10 בבוקר שמתחילה הרוח הבורי נהיה פחות זהיר ואז אוכל באטרף. אני חייב לך לפחות יום בתקופה הקרובה .דווקא עכשיו שמכונת כביסה אלו הימים לגדולים .
מה שאמרת על מלחמה תאר לך בורי של קילו על חוט 14 קרס 12 חלום אמיתי והכי חשוב זה חוט מתוח והרבה סבלנות פה לא ממהרים חייבים להתיש אותו .

אישית אני לא מערבב חוטים ובבולונז מעדיף ניילון 0.25 פשוט מאוד (הגיע הזמן להחליף יש משהו על הכוונת 0.23 מונו) ובריג עובד עם חוט 14/18 קרסים המוכנות של VMC\NUSTAD (התפנקתי באונר שתי חבילות)מידה 11/12/14 .את הרולר אני צריך להחליף למשהו איכותי יותר כיום משתמש ברולר מאוד פשוט מידה 500 אבל עושה את העבודה שצריך
09/12/2012 | 10:24
16
מעל ומעבר לכל , על הצחוק שלך
10/12/2012 | 12:53
1
77
שהדגים ברחו , כל הכבוד !!!
אין דרך טובה יותר בעולם להסביר לאנשים שלא הולכים לדוג ש"ללכת לדוג זה לא מקביל לללכת לחנות דגים"
רק דייג יכול להיות מאושר מתפיסת דג כמו גם מבריחת דג !

כמה שזה נכון .
11/12/2012 | 18:17
52
אם תרצו ,סגולה להצלחה ונגד עין הרע במשך הדייג .

דג ראשון תמיד לשחרר .

כך נהגתי לאורך כל השנים ,ואף פעם לא הצטערתי .לא משנה מה ואיזה גודל , אפילו לוקוס  או בורי 2 קילו , ולא משנה אם בהמשך היום לא יבוא כלום , יש בזה מאין  מחוות כבוד לדגים ולים ,  אבל בדרך כלל כמעט תמיד יצא שכרו בהפסדו .

זה לא כתוב בשום ספר ובשום מקום , אני פשוט נוהג  כך לבדי , ואני מאמין בזה . זה מביא מזל טוב לא רק מבחינת ההצלחה של הדייג , אלא זה נותן לדייג עצמו הרגשה טובה בלב .שווה לנסות .
איזה יופי של דוח. מלמד המון
13/12/2012 | 12:44
26
אהבתי את השיטה של הימנעות מקיסם הקיבוע של המצוף. אכן גורר בעיות של הסבכויות חוטים. מה משקע העופרת ששמת ?
יפה מאד, כבוד.
מורדי
כמה דגים ביום סגריר
06/12/2012 | 17:57
5
678
למרות מזג האוויר הלא נוח לדייג החלטתי לצאת לקרב ברוח , דייג של בוס שלמרות כמה בעיות טכניות בציוד הוציא סרגוסים טלביזיות וגם דניס אחד, קטנים שוחררו ,ומה שנראה לי ראוי לקחת נלקח
חתיכות יפות... המשך כך!
06/12/2012 | 19:47
85
נחמד מאוד, תמיד אם אפשר לצאת לים גם במזג אויר
06/12/2012 | 19:51
107
כזה (בזהירות), אז כדאי לצאת ולנסות
על האומץ ןהדגים
07/12/2012 | 09:01
1
54
מה שהוא אמר ...סחתיין .
07/12/2012 | 15:45
38
יפה מאוד
08/12/2012 | 23:10
14
סט חדש
05/12/2012 | 22:00
3
229
מה דעתכם על הסט החדש שרכשתי השבוע:

מקל Shimano vengeance AX Surf TE 420-200
רולר Shimano Aerlex XTA SPOD 7000

משמש לדייג פיתיונות חוף ושוברי גלים.
אם כבר רכשת אז תתחדש ובהצלחה
06/12/2012 | 09:55
101
תתחדש. תשים בבקשה תמונה
06/12/2012 | 14:21
1
119
רק המקצוענים יודעים  איך נראה הציוד.
כל השאר חובבנים....

תתחדש  ותהנה
חיים
תמונה
08/12/2012 | 13:36
231
צריכה המלצה לדייג משפחתי . אין לנו ציוד.
05/12/2012 | 16:04
4
193
היי לכולם,
צריכה המלצה לבילוי של דייג משפחתי(בלי ילדים). אין לנו ציוד. פעם דגנו הרבה אבל החכות בטח כבר לא טובות.
אולי בריכות דגים, משהו נחמד להעביר שבת כייפית .
איפה אפשר?
תודה
?????????
05/12/2012 | 17:00
2
154
באיזה אזור?
לא איכפת לנו, צפון/דרום אתר טוב שכיף לדוג בו
05/12/2012 | 17:58
1
137
אנחנו מהמרכז
כמה מקומות
05/12/2012 | 19:38
178
יש בריכה בבית שאן גני חוגה כניסה 100 שח לאדם וכל מה שתופסים שלכם יש השכרת ציוד מלא כולל פיתיון יש מנגלים אפשר לעשות את הדגים במקום ויש את פארק הדייג דגי דפנה לא יודע את הפרטים אפשר לעשות גוגל יש להם אתר
הכי טוב פארקי דיג מסודרים שמשכירים גם ציוד
05/12/2012 | 19:29
170
הנה כאן בחיפוש בגוגל
תחזית לסופ"ש 05-08/12
05/12/2012 | 15:08
7
473
* שיא הגאות:  
01:00 ו 15:00
* שיא השפל:
08:00 ו 20:00

סוף שבוע זה יתאפיין בעיקר בגשם ורוחות דרום מערביות חזקות יותר בצפון מאשר במרכז וים יותר גבוה בהתאמה.

יום רביעי: בשעות הערב המאוחרות רוח דרום מערבית עד 7 קשר. הים סוער ומסוכן עד 3 מ'.
במהלך הלילה הרוח תשתנה לדרומית עד 8 קשר במרכז ועד 13 קשר בצפון.

יום חמישי: הבוקר נפתח עם סיבוב חורפי נוסף. רוח  דרום מערבית חזקה עד 11 קשר במרכז ועד 15 בצפון. הים עד 2.5 מ'.
בשעות הצהריים הרוח תתחזק עד 20 קשר.
בשעות הערב, הרוח תרגע מעט ותיהיה עד 11 קשר. הים עד 2 מ'.
במשך הלילה ולקראת הבוקר הרוח תיהיה דרומית עד 10 קשר במרכז ודרום מערבית עד 14 קשר בצפון.

יום שישי: הבוקר נפתח עם רוח דרומית עד 12 קשר במרכז ודרום מערבית עד 16 קשר בצפון. הים עד 1.5 מ'.
בשעות הצהריים, הרוח תתחזק ותיהיה דרום מערבית עד 19 קשר במרכז ועד 24 קשר בצפון. הים יתברבר ויטפס ל2 מ'+.
בשעות הערב והלילה הרוח תחלש מעט ותיהיה מערבית עד 15 קשר במרכז ועד 19 קשר בצפון.

יום שבת: הבוקר נפתח עם רוח מערבית עד 12 קשר במרכז ומערבית/צפון מערבית עד 14 קשר בצפון. הים עד 2.5 מ'+.
בשעות אחה"צ המאוחרות, הסיבוב החורפי הזה מתחיל להרגע והרוח תיהיה  מערבית עד 4 קשר במרכז וצפון מערבית עד 10 קשר בצפון.
בשעות הערב הרוח נרגעת לגמרי במרכז ותיהיה צפון מערבית עד 6 קשר בצפון.
במשך הלילה ולקראת הבוקר הרוח משתנה ותיהיה דרום מזרחית עד 2 קשר במרכז ועד 4 קשר בצפון.

יום ראשון רוח דרום מזרחית עד 4 קשר במרכז ועד 6 קשר בצפון. הים עד 1.8 מ' במגמת ירידה במהלך היום. יש מצב ללברקים לקראת השקיעה .

תודה
05/12/2012 | 21:32
70
שבת הזאת אני בירושלים
גם ככה לא היה מצב לדייג

לינק ותחזית גשם ורוחותמחובב באתר המקביל בתפוז
06/12/2012 | 13:08
2
243
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

ום רביעי – מעונן חלקית עד מעונן וגשם מקומי בעיקר בצפון הנגב, אחה"צ/ לקראת ערב הגשם יתפשט למרכז ובלילה לצפון הארץ, הגשם יהיה מלווה בסופות רעמים. הרוח קלה עד מתונה משתנת. הטמפ' ירדו ירידה קלה ויהיו נמוכות מהרגיל לעונה.

יום חמישי – בבוקר גשם לפרקים מהצפון ועד צפון הנגב, במשך היום הגשם יחל להתרכז בצפון ,במרכז ובצפון הנגב הגשם  יפסק. הרוח דרומית מערבית עד מערבית מתונה ובלילה תחוג לדרומית דרומית מערבית מתונה. הטמפ' ללא שינוי ניכר.

יום שישי – מעונן חלקית וגשם מדי פעם בצפון הארץ, במרכז ובדרום מעונן חלקית עד בהיר וללא גשם. הטמפ' ללא שינוי ניכר. הרוח דרומית מערבית מתונה עד ערה ולקראת הערב תחוג למערבית מתונה עד ערה. הגשם אחה"צ יחל להתחזק בצפון הארץ ובערב הגשם יתפשט למרכז הארץ. הגשם ילווה בסופות רעמים.

יום שבת – עד שעות הצהריים גשם לפרקים בצפון ובמרכז מלווה סופות רעמים, בצפון הנגב יתכן גשם מקומי. אחה"צ הגשם ייחלש ויעשה מקומי ועד שעות הערב הוא יפסק. הטמפ' ללא שינוי ניכר. הרוח בבוקר דרומית מערבית מתונה עד ערה, בצהריים הרוח תחוג למערבית קלה, ובערב/לילה הרוח תחוג לדרומית דרומית מזרחית מתונה. בשעות הערב והלילה תיכנס לאזורנו עננות גבוהה.

יום ראשון – בבוקר מעונן בעננות גבוהה, במשך היום יתבהר, הטמפ' יעלו מעט. הרוח דרומית מזרחית עד דרומית מערבית מתונה.
עד כאן התחזית
קוז'קרו אבי- חובב מזג האוויר.
איגנט1 ,זה תחזית לסבתות זקנות
07/12/2012 | 15:33
1
119
ונשים משועממות , אנחנו דייגים דחילק ,עזוב אותך ,

חסרים נתוני הרוחות ,גובה גלים , לא לנו הדבר הזה .
דחילק פירת, אתה צעירציק
10/12/2012 | 22:08
26
אתה צריך תחזית???

מה מעניין גשם רוחות דלים ברקים?? את מי שהולך על קצה הקצה של השובר ברידינג בליל סופה וגלים 5 מטרים??

אבל אני ושכמותי מזדקנים, וחשוב לדעת אם יוצאים עם מטריה וגטקס או על קצר?

קפיש?

יללא תן בראש לבורים של 2.5 ק"ג לפחות!!
תודה רבה
06/12/2012 | 13:30
65
תודה
06/12/2012 | 14:06
76
לפי התחזית נדאג לחמין
תודה
07/12/2012 | 06:32
34
בוקר טוב. דיג סבידות/קלמרי מפלמחים
05/12/2012 | 08:48
6
390
היכן יש עדיפות? על הריפים או מהחוף מספיק?
בוקר טוב ...עזרה לגביי סרבל דיג - שאלה :
05/12/2012 | 09:15
4
399
אני מעוניין לרכוש סרבל נושם ולא את הסרבל הפשוט שקיים בחנויות או מסוג ניאופרן .

ראיתי חברה עם סרבל נושם של ליון וגם סרבל נושם של פרוקס .

בירור ראשון אצל ערנקו " הדייג והים " אמר שאין כרגע בשוק ומחכים למשלוח שיגיע .

אשמח להצעה כאן או במסר אם מישהו יודע על סרבל שנמצא בחנות כלשהיא , גובה 1.80 מטר מידת נעל 44-45  .

תודה מראש ויום טוב לכולם .
אוי ואוי לדגים..
05/12/2012 | 09:46
1
300
הבחור מכין את עצמו למחלמת החורף!!

דגים נוסו על נפשיכם......
גם בלי סרבל הבחור מתקרב לחוף ומייד
05/12/2012 | 10:10
270
ומייד רואים רתיחות  -  זה מהרעד של הדגים.

בהצלחה חבר

בדקת אצל אורי??
07/12/2012 | 22:06
1
88
בדקת אצל אורי ??
11/12/2012 | 17:52
14
גם מהריפים וגם מהחוף
05/12/2012 | 15:09
187
גני יהושוע
04/12/2012 | 18:53
128
שלום לכם,

תגידו האם האגם בגני יהושוע יהושוע ליד הירקון גם מזוהם? והאם יש שם בכלל דגים?
פורומים חדשים ב|תפוז|
( לעמוד שלי בתפוז )
03/12/2012 | 18:37
21
|בית| את עמוד הבית החדש שלנו כבר ראיתם?
כל הפרטים על העמוד החדש שיגרום לכם להרגיש כמו בבית:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...

|*| בשביל חלקינו דבש זה משהו שאוכלים ונתקלים בו רק בראש השנה, אבל יש אנשים שדבורים ודבש בשבילם הם דרך חיים|!| אם גם אתם דבוראים בנשמה, אתם מוזמנים לפורום החדש, פורום דבוראות ודבש
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|תו| פורום אייל גולן קורא לך קורא לכם!
עם שופטים חדשים כמו גל אוחובסקי ודודו אהרון, אתם לא רוצים להחמיץ את העונה החדשה של התוכנית המצליחה! זה המקום לדבר על התוכנית וכל מה שמסביב!

|טי-וי| אם אתם מפחדים מזומבים באותה מידה כמו שאתם מתעניינים בהם אז כנראה גם גם אתם כבר המתמכרתם לסדרה המצויינת המתים המהלכים ובוודאי תשמחו לשמוע שיש לה עכשיו גם פורום|!|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|תפוז| אנו שמחים לפתוח את פורום אורו-גינקולוגיה בניהולו של ד"ר דוד גורדון. זה המקום לשאול  כל מה שמעניין אתכן בנוגע לנושאים גינקולוגיים ואורו-גינקולוגיים:
צניחת רחם ושלפוחית שתן, דליפת שתן, דחיפות ותכיפות במתן שתן וניתוחים גינקלוגיים.ניתוחים היסטרוסקופיים ולפרוסקופיים ועוד...

|קדימה| לפעמים גם אם מוקפים בהרבה אנשים מסביב, זה לא אומר שלא מרגישים בודדים. אבל לפעמים גם אם אתם בודדים זה לא אומר שאתם צריכים להיות לבד.
פורום בודדים אבל ביחד הוא המקום למצוא תמיכה ולהתמודד עם הבדידות.

מעוניין לקנות GG 100 רולר
03/12/2012 | 18:33
121
מחפש לקנות רולר gg 100 בהזדמנות משומש או חדש
דייג במי מתוקים
02/12/2012 | 18:32
4
326
שלום לכולם,

1) יש איזה מקום לדוג ליד הסופרלנד ששמעתי משהו נחל אלכסנדר או משהו כזה, בכל אופן השאלה אם עדיין רלוונטי לדוג שם, מה אפשר לתפוס והאם הדגים אכילים שם?

2) שאלה שניה היא אותה שאלה רק לגבי הירקון, כשאני אומר הירקון אני מדבר על הסוף שלו (מול הלונא פארק) ממה בתוך הירקון עצמו ולא התמזגות שלו ליד הים ששמה שמעתי שזה די רעיל מרב כל הזבל שיוצא משם.
אגם הנקיק
02/12/2012 | 20:52
3
244
נראה לי שזה אגם הנקיק
הירקון מזוהם ברובו החל ממורשה ועד השפך
03/12/2012 | 18:18
2
142
לדוג סבבה לא הייתי לוקח דגים. לגבי האגם לא ידוע לי
מבאס
03/12/2012 | 19:01
115
שאין בתל אביב מקומות נורמליים חוץ מהים....
זה גני יהושוע?
03/12/2012 | 20:27
125
גם האגם של גני יהושוע מזוהם?
|תפוז|מזמינים אתכם לסרט ג'ק ריצ'ר
( לעמוד שלי בתפוז )
02/12/2012 | 18:32
35
לכבוד יום הולדתו של תפוז, אנו מתכננים מסיבת הפתעה קולנועית במיוחד!
לא הזמנו קוסם, גם לא ליצן ולא תיאטרון בובות. אז את מי כן תוכלו לראות שם? איזה שחקן אחד בשם טום קרוז, מכירים?

כשאקדוחן לוקח חיים של חמישה אנשים בשש יריות, כל הראיות מצביעות אל החשוד במעצר. בחקירה, לחשוד מוצע טיפ בודד: "תפוס את ג'ק ריצ'ר!"
כך מתחיל מרדף יוצא דופן לגילוי האמת, המציב את ג'ק ריצ'ר מול אויב לא צפוי, בעל כישורי אלימות וסוד כמוס.

אנו שמחים להזמין אתכם לחגוג יחד איתנו את יום ההולדת של תפוז בהקרנה חגיגית ומיוחדת של הסרט המצויין ג'ק ריצ'ר

|*|לפרטים נוספים והרשמה לחצו כאן|*|
קשירת חוטים
02/12/2012 | 15:53
1
189
ברצוני להשלים חוט לרלר שנקרע במתכוון ע"י סירה החוט הוא בעובי 0.80. מבקש המלצה לקשירה מומלצת. בברכה דוד
יש כמה סוגי קשרים לחיבור חוטים.
04/12/2012 | 09:34
122
יש קשר uni שאני בד"כ משתמש בו
לקשור חוט 80 זה יוצר קשר עבה ומפריע בד"כ להטלות.
עדיף כבר לזרוק ולשים חדש. המחיר ממש לא יקר .
בהצלחה ובפעם הבאה כשמגיעה סירה תגלגל החוצה מספיק מוקדם או אל תיגע בכלל כי חוט נילון שוקע ואין בעיה שהסירה תעבור מעל.
חוד החניתן...
02/12/2012 | 13:21
2
554
נתפס היום בבוקר ביפו על דמוי לבן מינו של סטרייק פרו 8 גרם, היו המון כמוהו מקפצים על המים , ניסיתי לפתות אותם גם עם פופר קטן והם התפתו לעקוב אבל לא לתקוף
יפה מאד, מה היעד הסופי?
02/12/2012 | 14:08
1
168
אלון , כוונתך האם הוא לאכילה !?
02/12/2012 | 18:17
211
עניין של טעם , מעולם לא טעמתי וכנראה לא אטעם .

הבנתי שיש כאלה שטוחנים לקציצות , או לחלופין מבתרים לטובת דיג על חי .

אחד הדגים שקל לתפוס או קשה להמנע ממנו ( תלוי איך מסתכלים על זה ...) , הכי אפקטיבי זה סיליקונים בגרירה איטית , ניקלים .

לא כדאי לסכן דמויים יקרים , הקפיצות והפיתולים של החניתן גוררים נזקים לחוט , קריעות ואבדנים .

בכל מצב , סחתיין ומקווה שנתן לך פייט .
שלום לכולם חכיתם הרבה אז בבקשה
01/12/2012 | 16:53
14
1170
שלום חברים
אכן אני לא כותב כאן הרבה פשוט מאד לא היה משהו מעניין ששווה דוח

אבל היום זה מגיע ובגדול
אז ככה זה מתחיל אני מארגן ציוד המיועד לדייג כבד ביום חמישי אחרי יום עבודה מהר מהר
15-30 כבר לרכב ונסיעה של 45 דקות אני בחוף דור לחיפוש הקלמרי
טוב הכל עדיין נשמע בסדר עד שמתברר לי שמחכה לילה קשה ומעייף כבר חלפה לה שעה ואין קלמרי עוד שעה ועדיין המצב לא בסדר אני חייב פתיונות אחרת אין מצב להוציא פתיונות בצפון המצב שם מאוד קשה אין כלום
בקיצור בשעה 20-00 אני מצליח לארגן לי 6 פתיונות מתקבל וילא לרכב  ב 21-15 אני מגיע לריף מארגן את המקלות מכין אותם למצב המתנה ומתחיל שוב פעם לטרגת קלמרי הזמן חולף מהר אני מפורק מעייפות מותש אני בי כוח הרי כל זה אחרי יום עבודה לא קל השעה כבר 4-00 לפנות בוקר המזרחיות ערות איך לא חזקות מהזרם הזרם צפוני מדאיג ומלחיץ ישבתי לכמה דקות כוס קפה מחשבות רצות בראש ללא הפסקה מה צריך לעשות בכדי להתגבר על הבעיה של הזרם
עלה לי בראש לזררוק את המקלות בזריקה
טוב תופר פתיונות על 4 המקלות השעה כבר 4-45 וילא משגר 4 טילים לכיוון הים הפתוח
המקלות במים קפה חם סגריה וממתין בסבלנות
הזמן עובר המתח גובר אני מרגיש שהולך להיות יום מעניין ומה שהיה מנחם אותי ומחזק רוחי זה שאין אבו נפחה לא היה שום סימן שהוא נמצא בגזרה טוב השעה מתקתקת אני מחכה ופתאום אני מזהה נשנושים קטנים על אחד המקלות קמתי ונצמדתי למקל פחדתי שאבו נפחה מתעורר .
אבל לפתע זה הפסיק עבר למקל שליד אני ניגש למקל השני אך גם שם הפסיק אני נרגע לרגע ופתאום אני רואה את המקל מתקופף בעדינות מתכונן ומתקרב למקל חששבתי לרגע שהקיפוף העצבני בשלב הבא איך זה ממשיך רץ לוקח את המקל לידיים תולש מהסטנד שחרור קצת חוט התיצבות והוקסט שהיה מיותר לדעתי והדג בפנים רריצה מטורפת של 40 מטר ועצירה אני רגוע יש מספיק חוט מנער אותו שירוץ לו עוד סיבות איך הוא לא נענה לבקשתי רוצה לשמור על כוחו מחליט להביא אותו מצליח לקחת ממנו כ20 מטר חוט ואז היצור נזכר שיש לו בעיה עם יצור יותר משוכלל ממנו ומחליט ללחם על חיו אין בעיה ריצה עצבנית לא ארוכת טווח ועוד פעם עוצר לנשום שוב אני מביא אותו איך הפעם יש סמני עייפות מהצד שלו אט אט אני מקרב אותו והוא לא מתנגד ובזהירות אני מקרב אותו לריף נעיצת גנץ' והיפיוף בחוץ שמחה בריף אני יחד עם כל החברה שהיו בקרבתי חיוכים .
אני רוצה להודות לתושבי הצפון שיודעים לכבד ולאריח אורחים
ומאחל לכל הדייגים הצלחה
מקווה שיצא לי לכתוב כאן עוד דוח אחד לפחות לעונה הזו תודה לכולם
אגב הציוד שהיה
ליוןצ'מפיון 330
רולר אוקומה אוזול 90
חוט בד סופקס P80
שוקלידר ION70

מברוק על האינטיאס המכובד לפתיחת העונה
01/12/2012 | 17:18
242
שלך .
אשמח לעוד דוחות מוצלחים ומהנים שלך.
כמה  שקל החמוד שלך?
מאברוק. אחלה דג ואחלה דו"ח
01/12/2012 | 18:35
125
מברוק , מקצוען חוף אמיתי .
01/12/2012 | 19:06
1
179
כל פעם שרואים את דייגי האנטיאס מהחוף זה מדהים מחדש .

מאחל לך עוד בהמשך , כולל דוחות לברקים כמו בעבר

שבוע טוב .
כל הכבוד חתיכת מיפלצת
01/12/2012 | 19:51
100
wow, איזה יופי של דג,כל הכבוד
01/12/2012 | 20:51
89
ברוק השב, יופי של תפיסה!
02/12/2012 | 00:08
71
נראה אינטיאס של 20 ק"ג+
02/12/2012 | 09:44
157
תן דיווח מורחב בבקשה :)
מדהים הלוואי תקבל כל שבוע אחד כזה
02/12/2012 | 12:54
83
מברוק יא-ראמי
02/12/2012 | 15:58
2
129
הטעם של הקפה מהפעם הקודמת עוד אצלי בפה...

והכייף איתך על הריף בקור שובר העצמות, עדיין נראה בצילום הרנטגן...

נשתמע אם יהיה מצב ליציאה...
להת'.

נ.ב.
בטח גם מורדי כבר מדגדג את האצבעות ומנקה את הציוד..שעוד לא מכר
יוסי ידידי, דברים זזים בחיפה, כנס...
04/12/2012 | 13:39
1
95
יוסי ידידי, מורדי כבר מכר את הציוד, תנחש למי ?.....
ניחשת נכון, למרזוק....
אפילו יש מצב שאחד מ 3 הסטים שמכרתי למרזוק (מקל ליון + רולר אוקומה אזול 90) הוא שעשה את העבודה...
ולא תאמין, מורדי קנה בינתיים שני סטים חדשים של ליון צמפיון עם טיקה גי.גי. 100.
ויש מצב שאני אקנה את הסט שמכרת לשלומי (זוכר)....
מתי רואים את כבודו ?
מורדי
חחחחח היו סטים והיו ימים
06/12/2012 | 07:39
38
לדעתי, הסט עם הגיגי 100 הוא הטוב ביותר ברמת המחירים של 500-700.

בכל מקרה, מסתבר שהמוח רוצה לצאת לבננה לבצע כמה קילופים, אבל הגוף משדר מסרים נוגדים.

אולי הגב, אולי הלב, ואולי הגילללללל

מקוווה לתכנן איזו יציאה, זה לא פשוט.

שיהיה לכם רק כייף והרבה בריאות טובה
מרזוק ימרזוק...תהרוג אותי בבת אחת! למה כל פעם
04/12/2012 | 13:38
2
86
מרזוק ימרזוק...תהרוג אותי בבת אחת! למה כל פעם קצת ? מוש חראם...
כבוד למקצוענים
מורדי
כבוד על הנחישות , דג חלומי ללא ספק !
04/12/2012 | 16:04
1
39
אנטיאס יפה! סחתיין
04/12/2012 | 19:04
38
למבינים באתר EBAY... צריך עזרה..
02/12/2012 | 10:51
18
411
קודם כל ראיתי שיש אתר כמו EBAY גם בעברית.. (ISHUK) משהו כזו..
ראיתי שם מלא בובות ניקלים וכאלה במחירים שנראים לי תמוהים- שקל או שניים, האם זה יכול להיות?
או חוט בד שב40 ש"ח... האם זה הגיוני??
לא כ"כ הצלחתי למצוא מה שאני מחפש..
אם מישהו יכול לשלוח לי לינק לחכת זרזור טובה בערך באורך 2.5 משקל זריקה 10-30 של חברה טובה +רולר עמיד לא מכיר משהו ספציפי שהוא טוב +חוט בד 35...
ראיתי בחנות באשדוד את כל זה ב830 ש"ח, איזה דייג בחוף אמר לי שבאתר אני אוכל למצוא איפלו יותר טוב ב500-600 ש"ח...

אשמח לעזרה...
האתר הזה נראה כמו מעטפת מוזרה ל EBAY
02/12/2012 | 11:46
292
הקניה בכל מקרה מבוצעת ב EBAY כך שלדעתי עדיף לעשות הכל שם ולא דרך ממשקים/עטיפות שונות.
לגבי החוט בד, יש סחורה סינית זולה ופשוטה שאלו המחירים (לא הייתי קונה את זה).
אתה צריך לחפש דגם מסויים של ציוד שאתה מעוניין ואז לבדוק כה יעלה בחו"ל+ משלוח

ebay
02/12/2012 | 11:55
250
הדמויים הזולים שראית הם חיקויים סיניים, הקרסים שם יחלידו מהר מאוד ואיכותם באופן כללי ירודה, חוט בד ב 40 ש"ח מן הסתם לא מהמותגים המוכרים, ולא באיכות שלהם. רולר וחוט בד לדעתי שווה להביא מ אי ביי, לגבי מקל הייתי חושב פעמיים, לך תדע איך יארזו אותו והמשלוח שלהם במקרים רבים יקר.: הנה לינקיםhttp://www.ebay.com/itm/NEW-SHIMANO-SEDONA-4000FD-... , אני מחכה לרולר שימנו סונורה שהוצאתי לפני כשבוע במכירה פומבית ב אי ביי ב 49 דולר כולל משלוח, הסידונה הוא רולר מעט יותר יקר. לגבי חוט בדhttp://www.ebay.com/itm/POWER-PRO-BRAID-FISHING-LI... , מקווה שעזרתי במשהו
קודם כל תודה על העזרה...
02/12/2012 | 18:17
10
112
האמת היא שהאתר הזה נראה לי קצת מסובך...
יש לי אנגלית בסיסית אבל אני לא מצליח להגיע למה שאני מחפש...

בקיצור אני משדרג ציוד, רוצה להביא חכה לזרזור קומפלט, שאצליח לזרוק למרחק גדול מאד ושתהיה חזק דיו בשביל דגים של שגם מעל 2-3 ק"ג...

יצא לי לראות אחד לידי עם חכה פשוטה מאד שהביא לוקוס מכובד עד קרוב לחוף ואז נשברה החכה... (גרם לי לרצות להוציא מהכיס כמה מאות שקלים בגלל זה)

בקיצור שאלה פשוטה האם יש פער גדול במחיר בין חנות ממוצעת של דייג בארץ לבין האתר??
אם זה משמעותי אני מוכן להזמין אפילו היום מקל רולרוחוט בד, תנו לי המלצה עפ"י הנסיון הגדוש שלכם....
לגבי חוט בד
02/12/2012 | 19:07
9
135
הקישור שהעברתי לך אני מאמין שאין מצב שיש חנות בארץ שתתקרב למחיר הזה, גם ברולר רוב הסיכויים שזה ככה, http://www.ebay.com/itm/SHIMANO-SONORA-4000FB-FISH... . הקישור הנ"ל זה רולר שאני הזמנתי, 50 דולר בערך, לא יקר לרולר מבית שימנו. הסט שאתה מחפש, הוא לז'ירז'ור קל, בינוני, כבד, אולטרא לייט? לפי זה יוכלו לכוון אותך טוב יותר
לא יודע אם זה קל בינוני או כבד..
02/12/2012 | 19:25
8
117
אני מחפש לזרוק בעיקר ניקלים של 30 גרם, סיליקונים עם בומבט ומדיי פעם בובות על אותו משקל...
נוו אתה יודע מה שכולם עושים בכדיי לתפוס לברקים גומברים טרולוסים פלמידות לוקוסים...
אז המתחיל במצווה אומרים לו גמור... אני נראה לי אלך על הרולר והחוט שהצעת, חפש לי מקל משהו טוב!
תודה...

ד.א יש בעיה לקנות דרך כרטיס אשראי רגיל של "ויזה"?
pay pal
02/12/2012 | 22:07
7
130
הדרך העדיפה לשלם ב אי ביי זה להירשם ב pay pal . לגבי מקל, אולי עדיף שתחפש בחנויות בארצנו הקטנטונת, הייתי ממליץ על משקלי זריקה של 5-28 גרם,זה נותן אופציה גם לדמויים קטנים,
מזה PAY PAL..?
03/12/2012 | 09:53
6
91
בבקשה
03/12/2012 | 10:13
124
https://www.paypal.com/il/cgi-bin/webscr?cmd=_home... , אתה נרשם לשם מקבל שם משתמש וסיסמא, הם חברת בת של אי ביי והתשלום דרכם עדיף כי אתה לא צריך להציג את הכרטיס מחדש כל פעם,כל המוכרים באי ביי מקבלים צורת תשלום זו ויש חלק שלא יקבלו כלום מלבד זה
PayPal
03/12/2012 | 11:16
111
https://www.paypal.com/

פייפאל הינו אתר או יותר נכון מנגנון שמאפשר לבצע קנייה בטוחה באינטרנט - ללא חשיפת כרטיס האשראי האמיתי שלך.

לאחר שאתה נרשם לאתר באמצעות צירוף כרטיס האשראי האמיתי שלך, בכל אתר שמאפשר רכישה באמצעות פייפאל, אתה מזדהה לפייפאל ונותן אישור להשתמש בחשבונך.

על מנת להרשם נגבה סכום מסוים (כ1 דולר אם איני טועה) מכרטיס האשראי על מנת לוודא שאכן הכרטיס פעיל וזכאי לביצוע פעולות. סכום זה מוחזר אח"כ.

באופן כללי זהו אמצעי הקנייה המועדף באתרים רבים ובראשם EBAY.

יש בתפוז פורומים העוסקים במסחר ב EBAY. תוכל לקרוא במאמרים שלהם עוד.

קנייה נבונה.
הבנתי, תודה!!!
03/12/2012 | 17:51
43
עכשיו נרשמתי והכל טוב ויפה...
03/12/2012 | 19:35
2
81
איך אני קונה????
נכנסתי ללינק של הרולר ושל החוט הבד אין לי אופציה של קניה דרך הפייפל...
וואי השתגעתי כבר!
לא צריך להשתגע
03/12/2012 | 20:18
111
נרשמת גם לאי ביי?, אם אתה לא מסתדר תוכל להעביר לי את הטלפון שלך דרך תיבת המסר ואני אנסה לעזור טלפונית  
פוזה שים לב אתה צריך להירשם גם לאיבי
03/12/2012 | 20:26
95
תהליך לא קצר דרוש ידע באנגלית,לאחר כל תהליך ההרשמה שמך יופיע על גבי דף האינטרנט של איבי.דבר חשוב לא להתפטות ולתת מיספר סודי או סיסמה לאף מוכר,דבר נוסף לבדוק לפני קנייה אם יש מישלוח לישראל.
לא מבין באיביי אבל אולי זה יעזור
04/12/2012 | 15:05
4
115
לפני כמה שנים היתחלתי לז'רז'ר בהתחלה לא היה לי מושג בכלום ראיתי מחירים שאמרתי אין מצב שאני קונה את זה אז גרתי באילת יום אחד הלכתי לאיזה חנות של איש ישר מאוד בעל ידע וניסיון רב וקניתי אצלו סט רולר של shimano hyperloop 6000fa וחכה של okouma סליאל לא בטוח שאני מבטא את הדגם נכון כל הסט כולל חוט של אותני עלה לי 400 שח תפסתי בו הרבה דגים מכל הסוגים אבל את הלברק של 5 ק"ג אני לא אשכח הרולר עבד מעולה וגם החכה אז מה שאני אומר אל תקפוץ למחירים כאלה.
מצא לי את הצדיק שמוכר...
04/12/2012 | 16:38
3
124
אם אחכה למציאות כאלה אני יכול לחכות כמה שנים טובות..
מציאה?
04/12/2012 | 19:14
2
127
זה המחיר של הסט המוזכר גם היום פחות או יותר: הנה קישור לרולר באי ביי http://www.ebay.com/itm/Shimano-Hyperloop-rear-dra... , גם מקל של אוקומה סלילו נמכר בחנויות בארץ באיזור 250 ש"ח .סט בסיסי
זה ממש לא הדגם אבל לא משנה
05/12/2012 | 17:02
1
64
פוזה מאיפה אתה?????????????
בית שמש (קוראים לי אלירן...)
05/12/2012 | 17:29
68
הכינוי הזה מגיל 12 בערך כשפתחתי מייל ומאז אני תקוע איתו
חם בפורומים של תפוז
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
פורום טיולי שייט
פורום טיולי שייט
יאכטות גלי נעמה
יאכטות גלי נעמה
גולדן טורס - סוכנות השייט הגדולה בישראל
גולדן טורס
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה